Реклама / Ads
0| 3306 |26.10.2022 НОВИНИ

Жена падна в изкоп за новия проект на ВИК-Русе

.
Възрастна жена пострада при падане в изкоп на централен булевард в Русе. Това съобщиха от областната дирекция на МВР в крайдунавския град.
 

Сигнал за инцидента е получен в полицията около 8:00 часа тази сутрин. Той е подаден от работниците на строителния обект, който е част от изпълнението на ВиК-проекта в града. Веднага на място са изпратени екипи на полицията, на противопожарната служба и на Спешна помощ. Жената е извадена от изкопа и откарана с линейка в Университетската болница "Канев".

 

"81-годишната жена е приета в Спешното отделение с травми по крайниците, но без опасност за живота. При първичния преглед пострадалата е показала признаци на дементно състояние. Направен й е скенер, за да се установи има ли тежки травми по крайниците", съобщи Стела Кръстева от пресцентъра на лечебното заведение. 

Причините за инцидента се изясняват. 

 

Заместник-кметът по комунални дейности на Русе Димитър Недев коментира, че изкопът е бил обезопасен с оградни пана. 

"Въпреки това назначихме проверка. Тя трябва да установи дали има промени в приетата временна организация на движение в района, както и дали обектът е бил добре обезопасен", каза Недев. 

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 3182 |14.02.2025 Събират кръв за майката, пометена на тротоар с двете си деца в Русе . 1| 3087 |14.02.2025 Майката и двете ѝ деца, пометени на тротоар в Русе - какво е състоянието им? . 0| 3392 |03.10.2024 Жена почина след акушерска операция в Пловдив . 3| 3170 |18.09.2024 Неправоспособна водачка предизвика катастрофа в Шуменско, пострадал е пътник

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads