По този начин главният секретар на МВР Живко Коцев коментира пред журналисти безредиците по време на протеста срещу Българския футболен съюз на 16 ноември.
По думите му случилото се е много тревожно, тъй като създаването на безредици е провокация към държавността и нормалното функциониране на институциите, спокойствието и сигурността на българските граждани.
"Не приемаме проява на агресия. Нетърпими сме и при незаконна употреба на помощни средства и сила от полицейски служители. Където има данни за престъпление ще сигнализираме прокуратурата", категоричен бе Коцев.