Карадайъ заяви, че гласува за едно по-добро бъдеще в България и за това дневният ред на гражданите да е този на политиците.

“Гласувах да се решават проблемите на хората, политиците да решават проблемите в диалог. Гласувах с разум, отговорност и диалог да излезем от тази политическа криза.”, допълни пред медиите лидерът на ДПС.