Реклама / Ads
Frognews

НОВИНИ И АНАЛИЗИ

0| 4337 |25.07.2018 НОВИНИ

Касабов: Не гледаме на Сидеров като на шеф на парламентарната група

.
Скандалът в Обединени патриоти се разгаря с пълна сила. Депутатите от НФСБ обявиха, че вече не гледат на Волен Сидеров като на шеф на парламентарната група на „Обединени патриоти“.
 

Волен Сидеров често бърка фантазията с реалността, отсече той. Това е пореден епизод от тази сутрин, след като първо Сидеров заговори за смяна на вицепремиера.

 

Вчера имало парламентарна група, на която обаче шефът й не присъствал.

 

Сидеров копира Симеонов, категоричен е Касабов, който се разхожда из парламента с ветото на президента върху Закона за приватизация и следприватизационен контрол. Което, съответно, партията НФСБ одобрява категорично.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 4| 4599 |24.07.2019 Патриотите ”разритаха конците” на днешното заседание на Съвета . 2| 4138 |05.06.2019 Валери Симеонов: Въпросът дали Сидеров да остане начело на ОП не е на дневен ред . 14| 5422 |17.11.2018 Волен Сидеров: Мястото на Симеонов може да се закрие . 2| 4175 |23.10.2018 Волен Сидеров не отиде на коалицонния съвет на ”Обединени патриоти”

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads