Кметът Тенев: Футболни хулигани окървавиха протеста в Раднево
Протестът в Раднево е окървавен от футболни фенове, които не живеят в миньорския град. Това заяви на пресконференция днес кметът д-р Тенчо Тенев. Агресивните им действия са провокирали размириците през третия ден от гражданските протести.
В Раднево днес обстановката е спокойна. Има засилено полицеско присъствие. Продължава и полицейският контрол на входните пътища на града. Както вчера, така и днес, ще бъдат изземвани ножове, бухалки и палки, ако бъдат открити в автомобилите, които пристигат в града за протеста, насрочен за тази вечер.