Реклама / Ads
4| 4605 |20.04.2017 НОВИНИ

Коалиционното споразумение ще е готово следващата седмица

.
Коалиционното споразумение между ГЕРБ и Обединени патриоти ще е готово през следващата седмица. Това обяви депутатът от партията на Борисов Делян Добрев.
 

"Утре ще имаме първия чернови вариант на коалиционното споразумение и ще продължим с преговорите. Докато не постигнем съгласие, няма как да кажем повече подробности“, посочи още той.

 

Той припомни, че в стратегическия документ на двете формации се посочва, че правителство се съставя за четири години и нито един от партньорите в него няма самоволно да подава оставка.

 

От своя страна лидерът на "Атака” Волен Сидеров обясни, че преговорите между ГЕРБ и Обединените патриоти продължават и утре.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 4| 596 |14.12.2025 „Това е обявяване на война“: Орбан остро за конфискацията на руски активи . 1| 603 |14.12.2025 В Германия е разработено ново поколение безлитиеви батерии . 1| 753 |14.12.2025 Учени са открили скали, които действат като естествени електроцентрали . 0| 687 |14.12.2025 Имотите у нас са поскъпнали с 25%

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads