Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
3| 3985 | НОВИНИ

Костадин Костадинов: Ние поставяме под въпрос съществуването на държавата си

Костадин Костадинов
Костадин Костадинов
Резултатите такъв, какъвто са го показали гражданите. Очаквах по-висока избирателна активност. Това ме притеснява. Може да не сме убедили хората да гласуват.
 

Става въпрос за политики, а не за его. Интересува ни българския национален интерес. Това каза по БТВ лидерът на “Възраждане” Костадин Костадинов. 


Категорични сме, че трябва да запазим лева, а не да въвеждаме еврото. Смятаме, че трябва да имаме своя политика - външна и икономическа. Хората в ръководните позиции на партиите се различават по имена, а не по позиции.  Ние нямаме държава. Трябва наново да я изградим. Нека да видим разговорите в НС и окончателните резултати. След 2 часа ще знаем повече. Ние поставяме под въпрос съществуването на държавата си.

Категорично сме против санкциите срещу Русия.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Костадинов: Единственият кабинет, който ще подкрепим, е този с мандат на „Възраждане” 4| 6563 | Костадинов: Единственият кабинет, който ще подкрепим, е този с мандат на „Възраждане” ”Е*и си майката, боклук”: Потребители спорят дали Костадин Костадинов е напсувал избирател 30| 86640 | ”Е*и си майката, боклук”: Потребители спорят дали Костадин Костадинов е напсувал избирател Проучване показва още по-извънземен успех за Стефка Костадинова. Скочила 226, а не 209 см 0| 13163 | Проучване показва още по-извънземен успех за Стефка Костадинова. Скочила 226, а не 209 см Близки и приятели се сбогуваха с Камен Костадинов 0| 3754 | Близки и приятели се сбогуваха с Камен Костадинов

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads