Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
3| 3368 | НОВИНИ

Лвов пак гори, руски ракети подпалиха жилища в центъра

Лвов
Лвов
В Лвов части от ракети са паднали върху жилищни сгради на улиците Патон и Каховска, съобщи ръководителят на регионалната военна администрация на Лвов Максим Козицки.
 

„Има разрушение. Хората бяха евакуирани. Има жертви“, написа той.

 

В други части на града избухнаха няколко малки пожара, които бързо бяха ликвидирани, а в един от магазините таванът се срути от падащи отломки.

 

 

Ракети са повредили частни къщи в Ставчани, каза още Козицки.

 

През нощта на 15 август руските войски също нанесоха ракетен удар по Краматорск. В резултат на обстрела на града от зенитно-ракетната система С-300 избухна пожар на площ от 2400 квадратни метра в склад, където се съхраняваха храни, съобщават от Главната прокуратура на Украйна .  Под отломките има двама товарачи, единият е загинал. Освен това 38-годишен складодържател на предприятието е хоспитализиран с леки наранявания.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Масиран руски обстрел в Украйна. Удариха детска градина, загинали са трима души 4| 3745 | Масиран руски обстрел в Украйна. Удариха детска градина, загинали са трима души Дора Костова: Разказ от първо лице след поредните руски удари в Одеса 0| 3566 | Дора Костова: Разказ от първо лице след поредните руски удари в Одеса Украинската “Драгон капитал” е хвърлила око на конфискувана от руски магнати банка 0| 4313 | Украинската “Драгон капитал” е хвърлила око на конфискувана от руски магнати банка 7 души, сред които бебе и 12-годишно дете, са загинали днес при руски удари в Херсонска област в Украйна 31| 3640 | 7 души, сред които бебе и 12-годишно дете, са загинали днес при руски удари в Херсонска област в Украйна

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads