Реклама / Ads
7| 18270 |07.10.2021 НАРОДЕН ГЛАС

Мая Манолова: Започнаха делата ми срещу ”ПИК”, личният сайт на Борисов

.
Мая Манолова
”Започнаха делата ми срещу ”ПИК! Ще съдим всички кални медии, прислужващи на мутрите с клевети и лъжи!”, това заяви във видео, публикувано във Фейсбук лидерът на ”Изпарви се. БГ” Мая Манолова. Тя нарече електронното издание ”личният сайт на Бойко Борисова”.
 

Манолова коментира също, че вече е спечелила делата срещу лидера на ГЕРБ и сега е останало да спечели и по исковета срещу "ПиК". Тя заяви също, че делата са срещу "безумните, клветнически, гнусни и грозни лъжи, които сипят по мой адрес и по адреса на екипа ми". Лидерката на "Изправи се. БГ" уточни също, че делата срещу електронното издание са общо пет, но до момента е започнало само едно, а останалите не са насрочени.

 

"Затова искаме съдебна реформа, защото не може една жалба да е подадена през януари и до момента делото по нея да не е насрочено", коментира Манолова.




Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 1923 |17.12.2025 МФ предлага промяна в допълнителното пенсионно осигуряване. Какво е мултифондов модел? . 3| 2154 |17.12.2025 Разкритие: Руските служби са сплашвали белгийски политици, за да блокират средства за Украйна . 0| 2139 |17.12.2025 Мъж е прегазен от няколко автомобила на АМ „Тракия“ . 3| 2148 |17.12.2025 Уволниха директора на 138-о училище, който отрича да е поставял камери в тоалетните

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads