Реклама / Ads
25| 11057 |10.08.2015 НОВИНИ

Д-р Марчев сензационно: Ромите са с други гени

.
Д-р Сотир Марчев
"Ромите са с други гени, за тях децата не са ценност", заяви сензационно кардиологът д-р Сотир Марчев в сутрешния ефир на Нова телевизия.
 
"Те имат съвсем друг бит, култура и традиции, други ценности. Ще имаме проблеми с тях. И Европа ще има проблеми с тях", допълни гостът.

"Образованият човек е труден за манипулация. Много е важно да чуем век по-късно Жан Жак Русо. В образованието е спасението на нацията ни", подчерта д-р Сотир Марчев.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 160 |16.12.2025 Радев към Възраждане: И вие, като останалите партии, искате да превърнете консултациите в трибуна за агитация . 0| 304 |16.12.2025 Бум на цените в София: Новите двустайни достигат 3400 евро/кв.м . 2| 421 |16.12.2025 КНСБ към депутатите: Поименно за заплатите – после идва Видовден . 0| 402 |16.12.2025 Взривове разтърсиха Одеса, тревога в града – гражданите се укриват в бомбоубежища

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads