На срещата сестрите ще поискат Асоциацията на професионалистите по здравни грижи да участва в преговорите за Националния рамков договор, пояснява Нова телевизия. По този начин те ще бъдат равнопоставени с лекарите и зъболекарите.
Медицинските сестри се срещат със здравния министър проф. Костадин Ангелов. Ниското заплащане, извънредните часове и липсата на кадри, особено по време на пандемията, станаха повод за няколко протеста, последният - преди седмица.
На срещата сестрите ще поискат Асоциацията на професионалистите по здравни грижи да участва в преговорите за Националния рамков договор, пояснява Нова телевизия. По този начин те ще бъдат равнопоставени с лекарите и зъболекарите.
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.
Моля, подкрепете ни.
Включете се в дискусията
Влезте в профила си или се регистрирайте, за да коментирате.
Вход | РегистрацияВключете се в дискусията
Влезли сте като —.
Крадец да си в тази страна! Пазят те всички, и модераторите на факти и правителство и правораздаване! Преди пет месеца, на 23.02.20, Нова ТВ направи разкритие за четвърт милион лева усвоени с измама от ръководството на УМБАЛ Св. Анна- София от програма за развитие на човешките ресурси на ЕС. Повече от пет месеца гледаме наглите усмивки на ръководството на болницата и нулева реакция на МЗ и лично на министър Ананиев. Въпроса е, коронавируса , дали е повод за амнистия за финансови престъпления със средства на ЕС . Д-р Москов се хвали, че има чадър от най-високо. Постоянството на този коментар е протест срещу толерантността на правителството към крадците!Този пост е точна характеристика на властите сега! Нашите крадци са недосегаеми! Визирам КОД на Петър Москов! Нещо повече,на 3.08.2020 се преизбра на старото ръководство, което е доказало престъпния си характер! Борисов си оставя хранилки! Казаното по горе е истина! Поради бездействие, на прокуратура, министерство и т.н., помагайте!
Кой и кога ще провери как геят Ангелов забатачи във финансово отношение болницата на която беше директор? Това пеевско протеже говори мазно, с тънко гласче и с гейски мимики и жестове ще се мъче да ги залъже. Малко му е ако сестрите му наритат дебелия задник на този крадлив министър-педал.
Директорът на Института по съдебна медицина в Хамбург, проф. д-р мед. K.Pueschel, който е направил 100 аутопсии на починали с диагноза коронавирус 19 / той е водещ в света специалист по този брой изследвани / заявява в интервю за германските медии, че всички те са имали сериозни съпътстващи заболявания. Той смята, че думите на канцлера Меркел, че сме във война и ще има много умрели са осъдителни и само са всяли паника.
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно!
След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.