Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
7| 4607 | НОВИНИ

Московски за АМ Марица: Преасфалтирането е за сметка на строителя

Ивайло Московски
Ивайло Московски
Не правим компромис с качеството на работата на автомагистрала „Марица”, каза по БНТ министърът на транспорта, информационните технологии и съобщенията Ивайло Московски. На 3 места се констатираха неравности на автомагистралта, които са фрезовани и преасфалтирани.
 
Който е виновен, си е отстранил дефекта. Вероятно изпълнителят е пряко виновен, след това надзорната фирма не е успяла да констатира това и респективно Агенция „Пътна инфраструктура” със своята механизация и проверка го е намерила. Преасфалтирането е за сметка на строителя. По договор си има гаранционен период и те са длъжни да отстранят нередностите, каза още Московски.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Московски: За 30 часа – книжка, малко е! 0| 6053 | Московски: За 30 часа – книжка, малко е! АМ "Хемус" стига до Плевен в края на 2018-а, обеща Московски 6| 4980 | АМ "Хемус" стига до Плевен в края на 2018-а, обеща Московски Московски се похвали: Ще има изненади по границата 3| 4668 | Московски се похвали: Ще има изненади по границата Московски: Крайна мярка е да закриваме жп линии 1| 4975 | Московски: Крайна мярка е да закриваме жп линии

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads