Поне 35 души са безследно изчезнали, а 73 са ранени, написа в Телеграм Микола Лукашук, председател на регионалния съвет.

"Горете в ада, руски убийци", написа още той.

Сградата в Днипро бе частично унищожена при серия от атаки в неделя – най-голямата вълна от руски удари за последните две седмици.

От блока са спасени 38 души, включително шест деца.