Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 4675 | НОВИНИ

Наджим Лашрауи бил пазач на заложници в Сирия

Наджим Лашрауи бил пазач на заложници в Сирия
Наджим Лашрауи, един от извършителите на атентатите на брюкселското летище, е бил надзирател на заложници в Сирия, съобщи АФП, позовавайки се на източници, близки до разследването.
 
Лашрауи бил разпознат от бивши френски заложници, държани в плен в размирната страна през 2013 и 2014 г.

Малко след атентатите белгийските медии писаха, че Лашрауи е работел в продължение на 5 години на летище „Завентем“. Той имал допуск до охраняваните зони и е бил инструктиран за мерките за сигурност на обекта. Преди това бил чистач в Европейския парламент, потвърдиха от институцията.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Лашрауи е вторият терорист самоубиец от летището в Брюксел 0| 5377 | Лашрауи е вторият терорист самоубиец от летището в Брюксел Наджим Лахрауи e вторият терорист от Брюкселското летище 0| 5535 | Наджим Лахрауи e вторият терорист от Брюкселското летище Избягалият жив терорист е турчинът Лашрауи 0| 5005 | Избягалият жив терорист е турчинът Лашрауи Абсурд в МВР! Назначават пазачи с по-високи заплати от тези на ченгетата 29| 27153 | Абсурд в МВР! Назначават пазачи с по-високи заплати от тези на ченгетата

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads