От 7.30 до 8.00 ще протестират служителите, които не са на работа.  Недоволството на надзирателите е срещу Министерството на правосъдието, което не е изпълнило ангажимента за увеличение на заплатите в сектора с по 300 лева от 1 юли, а само със 125.