Реклама / Ads
3| 4682 |09.10.2018 НОВИНИ

Наплив на чужестранни журналисти в Русе за брифинга на прокуратурата

.
Журналисти и града, страната и от чуждестранни медии дойдоха в Русе и също очакват Арнаудова да направи изявление. Източник: briagnews.bg
Журналисти и от чуждестранни медии са в Русе и очакват Арнаудова да направи изявление по случая с жестоко убитата Виктория Маринова.
 

Сред журналистите има представители на Ройтерс, на румънски, австрийски, словашки и др. медии. Всички са се събрали пред ОДМВР в Русе в очакване на информация по случая с убийството, съобщава briagnews.bg.

 

Всички медии са в очакване на изявлението на говорителя на главния прокурор Румяна Арнаудова, която пристигна в Русе и се очаква всеки момент да направи официално съобщение. Срещата на Арнаудова с щаба, който разследва престъплението, все още продължава.

 

По-рано днес Американското посолство предложи съдействие по случая.

 

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 2| 810 |15.12.2025 Китай намали изоставането си от САЩ в AI надпреварата до 3 месеца . 6| 988 |15.12.2025 Кая Калас: ЕС изпълни обещанието – достави на Украйна 2 милиона снаряда . 0| 1041 |15.12.2025 Латвийското разузнаване забрани да се пътува до Русия и Беларус по време на Коледа . 0| 1339 |15.12.2025 Синдикатите бият тревога за удължителния бюджет – удар за администрациите, общините, заплатите

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads