„Присъединяваме се към нашия съюзник България в честването на националния им празник. Ние винаги ще стоим с България и всички наши съюзници в НАТО, за да защитим всеки сантиметър от територията на организацията”, заявява алиансът в официалната си страница във Фейбук.
НАТО по повод 3 март: Винаги ще бъдем с България!
Източник: БГНЕС
НАТО поздравява България по повод 3 март.