Намеци с половин уста обаче.


Едно голямо Нищо беше днешното Нещо.


Голямо Нищо плюс привикан партиен елит в обедната почивка.


Майко мила, какъв елит! Майко мила, какви коалиционни партньори!
Гротеска, разпад, безизходица...


Имах чувството, че някой на пожар е събрал "момчетата от махалата", защото на улицата са обидили главатаря. Валери Симеонов, Каракачанов и страдащият шеф на СДС допълваха арената с мъка и тъга.


А случилото се с битите и преследвани журналисти и протестиращи е рентгенова снимка на мисленето и действията на тези същества - те това са правили винаги - да мачкат и да бият.


Аз обичам хората! - Това каза Борисов. Не, този "красив ум" обича хората да го обожават, а той да благоволява това.


И да пътува с джипката из времето все по-далече и по-далече.

Николай Милчев