Граждани публикуваха снимки във Фейсбук от инцидента, който е станал до музея в центъра на града, съобщава "Дарик". Хората коментират, че се надяват нехайството да бъде заплатено и собственикът да бъде обезщетен. До момента не са обявени причините, довели до увреждането на частното движимо имущество.