Реклама / Ads
27| 6400 |08.11.2013 НОВИНИ

Октай: Генерал от ДАНС докладвал на Доган за Бисеров

.
Високопоставен генерал от ДАНС е бил принуден да отиде в сараите на Доган и да му докладва, откъдето Доган нарежда Бисеров да напусне партията. Лютви Местан е бил помолен да изчака пред вратата", направи разкритие Осман Октай по Нова телевизия.
 

"Познавайки българската политическа кухня през годините и връзката с корупционното делото "Лиани", където бяха замесени много имена на политици от Тройната коалиция. Ако нямаше помощ от външни служби по този случай, той щеше да бъде покрит. Големият въпрос е: Кой и защо е задържал тази разработка?", заяви Октай. "Гражданите на България са отвратени, институционалността се разпада пред очите ни. Затова има това недоверие, защото хората в политическата кухня са нещо като "котило" те сами се обслужват и си помагат. Олигархичните структури във властта са едни и същи играчи, които разиграват театър", категоричен е Октай.

"Доган в никакъв случай няма да допусне повече Христо Бисеров да бъде народен представител. Единственото нещо, което се случи вчера, че Бисеров, заедно с Доган направиха това управление в България.Те трябва да понесат отговорност за положението в момента в страната, ако Местан иска да спаси авторитета си трябва незабавно да си подаде оставката. Това руши авторитета на самото правителство", категоричен е бившият зам.-председател на ДПС. "При управлението на Симеон Сакскобургготски и Ахмед Доган си разпределиха, чрез корпорациите, които управляваха властта. Всички хора, които сега са на ръководни постове в държавата произлизат от тези структури, както и офшорните сметки, които започнаха да излизат на светло. Самият факт, че се мълчи от страна на службите е доказателство, че те са част от тези олигархични структури", каза още той.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 25| 6854 |13.12.2020 Октай: Появата на Доган означава, че той контролира ДПС . 4| 9675 |13.04.2017 Октай пред Фрог: Доган да закрие ДПС, за да отърве страната от мафията . 6| 8400 |22.12.2015 О. Октай: Доган ще смени Местан напролет . 9| 9606 |27.02.2014 О. Октай: Русия има нов проект за банка у нас

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads