Реклама / Ads
50| 5966 |02.06.2014 НОВИНИ

Орешарски мълчи за смяната на министри

.
Премиерът Пламен Орешарски заяви в Калофер, че все още не може да обяви промени в правителството, тъй като окончателната дискусия предстои. По думите му в момента БСП и Движението за права и свободи правят собствените си анализи.
 

Министър-председателят категорично отказа да спомене имена на министри от кабинета, които ще бъдат сменени. Запитан за исканата оставка на министъра на здравеопазването Таня Андреева от протестиращите в системата на спешната помощ, той подчерта: Аз чух, че доста голяма част от системата се присъединяват в нейна подкрепа. Критерий за смяна няма да бъде мнението на малка група хора.

Орешарски допълни, че за обсъждането на министерските позиции ще са водещи целите, които трябва да бъдат изпълнени и дали конкретните министри могат да ги следват.Аз вярвам в повечето от тях, заключи премиерът.
f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 8903 |06.12.2015 Орешарски: На Бойко Борисов все някой му е виновен . 32| 5959 |03.07.2014 Орешарски: Ще подам оставка след 21 юли; на 22-ри, 23-ти или 24-ти . 25| 5343 |25.06.2013 Орешарски: Изборни промени се правят при действащ парламент . 11| 5836 |25.05.2013 Кабинетът "Орешарски" ясен в неделя?

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads