При рутинна проверка в събота срещу неделя, пътните полицаи са установили, че настоящият общински съветник е седнал зад волана под влияние на алкохол.

При проверката дрегерът е отчел близо 1,6 промила. По закон, при такова нарушение го грози отнемане на книжката и затвор от 1 до 3 години.