Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
2| 5676 | НОВИНИ

Парламентът реши автобусите да са без касов апарат

Парламентът реши автобусите да са без касов апарат
Парламентът реши автобусите от градския и извънградския транспорт да са без касов апарат.
 

 

Решението е окончателно, тъй като народните представители  гласуваха Закона за автомобилни превози на второ четене. Според предходния нормативен документ, фирмите, занимаващи се с превоз на пътници, трябваше да инсталират касови апарати в превозните си средства в срок до 1 юли. При новото решение, само който иска може да си сложи апарат за отчитане.

 

Другата ключова поправка в закона е за таксиметровите автомобили, като се увеличава от 10 на 15 години допустимата възраст за използване на автомобили за таксита.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Парламентът днес събра кворум, ще работи 8| 5273 | Парламентът днес събра кворум, ще работи САС реши: По 10 години затвор за убийците на Севилия 1| 5713 | САС реши: По 10 години затвор за убийците на Севилия Борисов: Разпадът в държавата е пълен, парламентът е делегитимиран 23| 5476 | Борисов: Разпадът в държавата е пълен, парламентът е делегитимиран Парламентът гласува оставки на депутати 2| 5532 | Парламентът гласува оставки на депутати

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads