Председателят на ДПС и водач на листата на “ДПС - Ново начало” за Благоевград и Хасково Пеевски гласува в секцията в ОУ “Св.Св. Кирил и Методий” в родопското село Бабяк, Община Белица.

От пресцентъра на "ДПС - Ново начало" публикуваха и кадри от гласуването на Пеевски:


.
.