Реклама / Ads
0| 42202 |01.03.2022 НОВИНИ

Песков към Запада: Наказвайте, всичко е наред

.
Дмитрий Песков
Американският санкционен бацил се разпространи в Европа, но ограниченията няма да повлияят на позицията на Русия. Това каза прессекретарят на президента на Руската федерация Дмитрий Песков.
 

"Най-колективният Запад е апологет на санкциите, САЩ, те са такива фенове на санкциите. Естествено, придържането към тази практика - тя като такъв бацил се разпространи в Европа. Вероятно те вярват, че с налагането на санкции могат да ни принудят да променим позицията си. Очевидно е, че това дори не е въпрос. Никой от нас няма последователно да променя позицията си", каза Песков пред журналисти.


"Ако искат да ни накажат за нещо, ние не можем да направим нищо - да ни накажат, ние нямаме активи на Запад, нямаме сметки на Запад. Наказвайте, всичко е наред", добави говорителят на Кремъл.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 2204 |19.12.2025 Рим ще въведе платен вход за известния фонтан Треви . 2| 2204 |19.12.2025 Близо 70 на сто от работодателите дават коледни бонуси на работниците и служителите си . 0| 2347 |19.12.2025 Индексират заплатите в сектори, където са увеличени със 70%. Няма обяснение . 3| 2204 |19.12.2025 Възможните дати за предсрочни избори – 22 март, 29 март или 5 април

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads