Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
7| 6308 | НОВИНИ

Петър Бояджиев: Разбира се, че ще има много спекулации

Петър Бояджиев
Петър Бояджиев
Около шумотевицата със спрения от Христо Иванов лайф, ще кажаа само няколко думи. Познавам бегло Ламбовски, но знам много неща около него. Познавам добре и Христо Иванов. Разбира се, че ще има много спекулации след като е бил спряпн лайфа.
 

А Христо е показл липса на политически инстинкт чрез спирането. Абе момче, каквото и да е, дори и да е провокатор, не спираш лайфа, а напротив вземаш инициативата пред аудиторията и запчваш ти да водиш.

 

Кой е този оня бе, не разбирам, а и я ми кажи какво ме засяга мен и какво засяга протестите, че някой си оня се бил обадил на някой си Маджо, който аз не познавам и тъй нататък.

 

В това Борисов има много силен политически инстинкт и би реагирал по подобен начин. Що се отнася до боричканията за Христо, против Христо, те не са сериозна работа.

 

Христо си е това което е и разбира се както всички се бори да извлече колкото може повече полза от протестите, но не той е протстите.

 

Петър Бояджиев, Фейсбук

 




f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Л. Кольовски: Не разбирам инатлъка на Борисов, отправил се е към позора на Тато 14| 7252 | Л. Кольовски: Не разбирам инатлъка на Борисов, отправил се е към позора на Тато Петър Бояджиев за действията на полицията при барикадите: Ето резултата от просташкото мислене 17| 8928 | Петър Бояджиев за действията на полицията при барикадите: Ето резултата от просташкото мислене Петър Кънчев към Каракачанов: Губиш тренинг, ставаш предвидим 16| 10043 | Петър Кънчев към Каракачанов: Губиш тренинг, ставаш предвидим Илиан Василев: Гледам с умиление и разбиране менталния срив на придворните политолози 38| 15168 | Илиан Василев: Гледам с умиление и разбиране менталния срив на придворните политолози

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads