Реклама / Ads
Frognews #останивкъщи
0| 2960 |13.03.2020

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Западна България за периода 18-20 март

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 16-20 март  2020 г, включително.

 

С оглед на обявеното извънредно положение, дружеството стартира прецизиране на съответните дейности и времетраенето на прекъсванията.

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/

СОФИЯ ГРАД  

Община БАНКЯ  

На 17.03.2020 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Плана 32а, Св. Св. Кирил и Методий 88, Шуманица 12

На 17.03.2020 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Иваняне: 32216. 2340. 53, Плана Пилищари, къща, 32, 30, Св. Св. Кирил и Методий/Л. Але 82, Помпа, Кв. Иваняне ПИ 53015 М. Садината, Ловна Дружинка, Тимок местност Садината, Хемус 8 местност Шеовица, Шеовица

На 17.03.2020 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София: София Газ ЕАД

Община ВИТОША  

На 16.03.2020 г. /08:45 - 16:45 ч./ -  София: 722-ра, 774/В. З. Беловодски път/ 65, I-649, 650, Кв. 7в. З. Белов. път, XXXI-1203, Кв. 2, Акация/Бояна/ 18а, Беловодски път 108, 47, 63, 55, 83, 79, 49, 44, 71, УПИ I-334, 61, 62, 62а, 40, 63а, 52а, 38, 38а, 45, 43, 60, 77, 67, 1 Авт. 62, 52, 42, 58, 56, 54, 57, 36, 73, 41, Владимир Дим. -майстора/772- 29, 7, 26, 22, 20, 14, 4, 52, 39, 16, 11, 6, 37, 36, 13а, 25, 34, 38а, 48, 31, 27, 40, 18, 19, 35, 11а, 24, 23а, 30, 5, 38, 13, 25б, 15а, 15, 25а, 28, 32, 42, 6б, 50, 17, 2, 9, 44, 12, 16а, 1, 3, Къси дол/В. З. Беловодски път/ 5, 3, Меча Поляна 20, 4, 14, 4а, Планинарска Песен 2, 1, Стамен Панчев/771/ 8, 16, 2, 1а, 18, 11, 7, 5, 3, 1, 3 УПИ VІІ, Кв. 6, 12, 4, 9, 6, 14, 20, 22

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 603-та/Витоша/ 1, 3, 4, 6, 10, 8, 2, 614-та 2а, 7-ма/Драгалевци/ 9, 714-та/Витоша/ 2, 10, 8, 1, 2а, 8а, 715-та 1, 4, 3, 717-та/Витоша/ 6, 3а, 3, 1а, 19, 2, 5, 9, 7, 4, 1, 15, 717-та/Витоша/ 27, 25, 2а, 31, 718-та/Витоша/ 9, 2, 7, 3, 1, 5, 10, 8, 719-та/Витоша/ 14а, 22а, 17, 35, 31, 13, 14, 1, 719-та/Витоша/ 8 Княжено, 1, 15, 11а, 10, 6, 22, 4, 5, 12, 11, 17, 9, 16, 21, 7, 23, 720-та/Витоша/ 7, 2, 6, 4, 5, 776-та 12, 14, 3, 10, 3а, 8, 2, 1, 9, 4, 7, 5, 781-ва/Витоша/ 5, Акад. Михаил Арнаудов Кв, 21, Акад. Михаил Арнаудов 58а, Букара/Дим. Грънчаров/ 24 А, Витошки Бор/712-та/ 19, 17, 13, 23, 15, Витошки Извори 10, Кв 21 УПИ, 7, 4, 8, 3, Витошко Цвете/Княжево/ 6, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Ген. Кутузов 53а, Горска Теменуга/Ник. Петрини 15, 9, 8, 17, 19, 21, 4, 11, 14, Кв. 70, 13, 23, Горска Теменуга/Ник. Петрини 7, 1, 2, 5, 3, Жеравна/Никола Парапунов/ 10, 6, 15, 5, 11, 21, 1, 7, 12, 19, 4, 17, 13, 1а, 3, 9, Изгрев 6, 20, 18, 16, 4, 7, 11, 9, 12, 8, 3, 1, 5, 10, 14, Искра 12, 2, 6, 4а, 10, 18, 14, 9, 4, 7, 5, 7а, 11, 16, Калинка 20а, 18, 17, 16, 12, 15, 22, 20, 19, 9, Капина 16, 14, 22, 18, 10а, 26, 22 Княжево, 12, 24, 28, 4, 8, 20, 24а, 6, Клек/618/616/ 5, 2а, 4, 7, 2, 3, Коприва 2, 1, 7, 6, 4, 5, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Маргаритка 7, Момина Сълза / Кв. Суходол 20, Морени/Червена Искра/ 1, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полско Цвете 29, 14, 28, 21, 9, 5, 15, 32, 7, 25, 8, 16а, 2, 3, 30, 22, 18, 36, 45, 1, 16, 31, 43, 17, 27, 20, 26б, 38, 26, 12, 13, Радин дол 4, 8, 6, 4 Б, 2 А, 2а, 2, Роза 8, 10а, Синята Скала 48, 28, 30, 21, 23, 6а, 22, 15а, 26, 84, 35, 24, 15, 7, 13а, 31, 53, 38, 16, 29, 40, 1, 36, 3, 4, 13, 44, 21а, 50, 49, 20, 6, 38 Княжево, 45, 14, 11, 8, 12, 32, 2, 41, Синята Скала 36, Смрика 21, 23, 27, 26, 24, Смрика 13, 13а, 18а, 6, 5, 10, 16, 15, 2, 4, 22, 19, 30, 7, 2а, 9, 1, 8, 14, 11, 32, 12, 18, Студен Кладенец 21, 32, 18, 29, 14, 27, 46, 34, 17, 44, 24, 19, 16, 48а, 31, 12, 48, 32а, 15, 22, 42, Утринна Роса 9, ХI - 200 0 Ме. Гърдова Глава, Кв. 181, Христо Патрев 2, 4, 4а, Цар Борис III/Девети Септ. 431, 419, 413, 326, 328, 417, 322, 421, 411, 415, 324, 425, 427, 431 А, Явор/Витоша/ УПИХ-Кв. 50, Явор/Цв. Божков/ 14, Явор/Цв. Божков/ 18, 16, 14, 9

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая: 22-ра, 22-ра, 22-ра, VIII-1004aкв. 33, Академик Петко Стайнов 19, 12, 21, 23, 14, 9, 13, 15, 17, 1, 16, 8, 4, 22, 5, 2, 10, 20, 18, Алеко Константинов/К. Димитр 7а, Алеко Константинов/К. Димитр 13, 55, 29, 33, 25, 33б, 4, 27, 35, ПИ 11394. 1791. 2057, 15, 24, 10, 16, 18, 45, 43, 31, 18 А, 21 А, 17, 12, 14, 11, 23, 21, 20, 8, 19, 6, Алеко Константинов/К. Димитр 1, 3, Алеко Константинов/К. Димитр 9, 7, 1, 3, 2, 5, Алеко Константинов/Офелиите 25, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Балабановец 1, Бели Брег 8, 4, 1, 3, 6, Бистър Поток 7, 6, 15, 11, 12, 19, 4, 8, 14, 10, 17, 13, 3, 16, 9, 18, 2, 5, Боев Рид 6, Боровинка 4, Боровинка 5, 14, 12, 17, 11, 9, 19, 10, 15, 7, Брезова Гора 5, 9, 15, 19, 1, 13, 10, 17, 21, 6, 3, 7, 8, 11, 4, Букова Гора 2, Виров дол 10, 12, 10, 8, Витошки Гранит 5, 3, 16, 36, 43, 12, 25, 29, 34, 37, 8, 14, 23, 22, 15, 4, 45, 40, 24а, 18, 31, 33, 28, 39, 20, 7, 10, 2, 19, 18а, 11, 17, 41, 27, 13, 30, 9, 35, 6, 26, Владая, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Войнишко Въстание 73, Войнишко Въстание 59, Войнишко Въстание Поща, 63, Горелица 3, 2, Горелица, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Елешница 18, Жълта Вода 1, 4, 8, 2, 10, 12, 5, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Калиница 5, 3, 4, 1, Катеричка 3, Катеричка 2, 1, 3, 5, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Лесковец 3, 1, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, Любомир Миланов 37, 40, 39, 41, 38, Любомир Миланов 14, 11, Любомир Миланов 15, 2, 5, 11, 9, 6, 13, 4, Любомир Миланов 7, 23, 2, 8, 10, 12, 17, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, М. Владая Кв. 75 Кв. 75, Малка Поляна 1, 5, Маргаритка 15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Момина Сълза 11, 17а, 27, 20, 6, 7, 8, 15а, 12, 10, 1, 32, 26, 17, 19, 21, 14, 24, 4, 15, 3, Морените 9, 2 УПИ Ііі-1551, Морените 1, 7, 3, 5, Плиска 7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Полски Синчец 1, 2, Проф. Ив. Шишманов/Баба Лина/ 27, 23, 25, 11, 21, 14, 12, Равнище 50, 8, 38, 20, 13, 17, 2, 46, 34, 25, 40, 36, 1, 9, 24, 11, 54, 12, 15, 6, 28, 4, 30, 32, 10, 19, 7, 48, 18, 52, 5, 22, 26, 3, Реката 2, 4, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Самоковище, Слънчев Залез 4, 2, 3, Спортист 7, 9, 3, 2, 5, 11 УПИ XX-331, Кв. 21, 1, Сребрист Бор 2, Сребрист Бор 8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Сърна 10, 11, Сърна 7, 2, 6, 9, 13, 5, 11, Тополите 12, 8, 5, 13, 1, 6, 7, 10, 9, 15, 16, 17, 3, 4, УПИ II-104 Кв. 33, УПИ V-986 Кв. 51, УПИ XVII-Сонс, Кв. 69, Чаладинка 24, Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1, Юрушки Мостове 22, 26, 21, 1, 10, 14, 17, 23, 16, 18, 25, 4, 20, 24, 28, 7, 5, 6, 9, 15, 12, 2, Язбине 1, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:45 ч./ -  София: 1-ва Беловодски път 15\17/, Беловодски път 19, 15, 17а, 21, 5, 16, 12, 30, 10а, № 19, 32, 24, 22, 28, 10в, 7, 6а, 4в, 13, 10б, 6, 10г, 10д, 18, 12а, 11, 26, 9, №21а, 10, Секвоя 6, 6а, 4, 2, Цветна 7

На 16.03.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 17.03.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 18.03.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 20.03.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Владая: 22-ра, II-3477, Кв. 916, Буков дол 5, 6, 4, 3, 1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13, Лесковец 9, Марин Чукар 40, 15, Ново Село 2, 4, 3, 6, Владая, 1, Пирин/Дупките/ 15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5, Суха Лешница Вила, Хеброс 28, 10, 21, 13, 5, 37 до Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15

На 16.03.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 17.03.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 20.03.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва Тп Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Здравец Трафопост /Ул. Кайлъка

На 16.03.2020 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Владая: 22-ра, Пернишко Шосе 1, 13, 5, 11а, 9, 21, 15, 7, 23, 3, Превалски Езера 18, Приплат 33, 21, 7, 11а, 15, 19, 17, 30, 27, 20, 12, 6, 5, 10, 34, 2, 26, 2 Пр, 28, 9, 14, 32, 35, 11, 31, 22, 13, 24, 9а, 8, 25, 4, 3, 29, 15а

На 16.03.2020 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Войнишко Въстание 2, 35 ул. Превалски Езера

На 16.03.2020 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Дупница: Бистрица 51

На 16.03.2020 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Княжево: Вардар 1

На 16.03.2020 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Мърчево: Втора

На 16.03.2020 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  София: Белоток 1, 2, 4, Войводина Могила 57, 49, 51, 59, УПИ XVIII-114 Кв 85, 55, Евлия Челеби/Мара Петлякова 49, Никола Петков/П. Напетов/ 1, Планинец 1, Цар Борис III/Девети Септ. 216, 180, 240а, 206 1, 204, 192, Т. 354, 178а, 236, 220 Спирка Охрид, 186, 224, 238, 214, 218, 240, 190, 232, 234, 242, 182, 184а, 178, 202, 208, 268, 188

На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 603-та/Витоша/ 1, 3, 4, 6, 10, 8, 2, 614-та 2а, 7-ма/Драгалевци/ 9, 714-та/Витоша/ 2, 10, 8, 1, 2а, 8а, 715-та 1, 4, 3, 717-та/Витоша/ 6, 3а, 3, 1а, 19, 2, 5, 9, 7, 4, 1, 15, 717-та/Витоша/ 27, 25, 2а, 31, 718-та/Витоша/ 9, 2, 7, 3, 1, 5, 10, 8, 719-та/Витоша/ 14а, 22а, 17, 35, 31, 13, 14, 1, 719-та/Витоша/ 8 Княжено, 1, 15, 11а, 10, 6, 22, 4, 5, 12, 11, 17, 9, 16, 21, 7, 23, 720-та/Витоша/ 7, 2, 6, 4, 5, 776-та 12, 14, 3, 10, 3а, 8, 2, 1, 9, 4, 7, 5, 781-ва /Витоша/ 5, Акад. Михаил Арнаудов Кв, 21, Акад. Михаил Арнаудов 58а, Братя Бъкстон 70 11, 70, 70 30-Ат1, 70 30-Г4, 70 12, 70 32-1, 70 32-Г 2, 70 31 Г 7, 70 33, 70 32 -6, 70 33 Ап. 4, 70 31, 70 30-Г. 5, 70 30-Г. 1, 70 32-Г 4, 70 27, 70 31-Г 2, 70 30-Г. 7, 70 29, 70 33 Ап5, 70 30-Мез 1, 70 30, 70 31-А Т2, 68, 70 32, 70 32-3, 70 28, 70 32-Г 8, 70 32-Г 3, 70 31-Г 6, 70 31-4, 70 30-Г7, 70 Кпп, 70 33-Ат 1, 70 23, 70 24, 70 30 Г. 8, 70 31-Г9, 70 31-Ат2, Букара/Дим. Грънчаров/ 24 А, Витошки Бор/712-та/ 19, 17, 13, 23, 15, Витошки Извори 10, Кв 21 УПИ, 7, 4, 8, 3, Витошко Цвете/Княжево/ 6, Вихрен/Петър Тонев/ 70 33, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Ген. Кутузов 53а, Горска Теменуга/Ник. Петрини 15, 9, 8, 17, 19, 21, 4, 11, 14, Кв. 70, 13, 23, Горска Теменуга/Ник. Петрини 7, 1, 2, 5, 3, Жеравна/Никола Парапунов/ 10, 6, 15, 5, 11, 21, 1, 7, 12, 19, 4, 17, 13, 1а, 3, 9, Изгрев 6, 20, 18, 16, 4, 7, 11, 9, 12, 8, 3, 1, 5, 10, 14, Искра 12, 2, 6, 4а, 10, 18, 14, 9, 4, 7, 5, 7а, 11, 16, Калинка 20а, 18, 17, 16, 12, 15, 22, 20, 19, 9, Капина 16, 14, 22, 18, 10а, 26, 22 Княжево, 12, 24, 28, 4, 8, 20, 24а, 6, Клек/618/616/ 5, 2а, 4, 7, 2, 3, Коприва 2, 1, 7, 6, 4, 5, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Маргаритка 7, Момина Сълза / Кв. Суходол 20, Морени/Червена Искра/ 1, Никола Петков/П. Напетов/ 41, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полско Цвете 29, 14, 28, 21, 9, 5, 15, 32, 7, 25, 8, 16а, 2, 3, 30, 22, 18, 36, 45, 1, 16, 31, 43, 17, 27, 20, 26б, 38, 26, 12, 13, Радин дол 4, 8, 6, 4 Б, 2 А, 2а, 2, Роза 8, 10а, Синята Скала 48, 28, 30, 21, 23, 6а, 22, 15а, 26, 84, 35, 24, 15, 7, 13а, 31, 53, 38, 16, 29, 40, 1, 36, 3, 4, 13, 44, 21а, 50, 49, 20, 6, 38 Княжево, 45, 14, 11, 8, 12, 32, 2, 41, Синята Скала 36, Смрика 21, 23, 27, 26, 24, Смрика 13, 13а, 18а, 6, 5, 10, 16, 15, 2, 4, 22, 19, 30, 7, 2а, 9, 1, 8, 14, 11, 32, 12, 18, Студен Кладенец 21, 32, 18, 29, 14, 27, 46, 34, 17, 44, 24, 19, 16, 48а, 31, 12, 48, 32а, 15, 22, 42, Утринна Роса 9, ХI - 200 0 Ме. Гърдова Глава, Кв. 181, Христо Патрев 2, 4, 4а, Цар Борис III/Девети Септ. 431, 419, 413, 326, 328, 417, 322, 421, 411, 415, 324, 425, 427, 431 А, Явор/Витоша/ УПИх-Кв. 50, Явор/Цв. Божков/ 14, Явор/Цв. Божков/ 18, 16, 14, 9

На 17.03.2020 г. /09:15 - 16:45 ч./ -  София: Братя Бъкстон 26, Бъкстон 23, 23, 21

На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 48-ма /Кв. Симеоново/ 7, 16, 11, 5, 15, 2, 13, 22а, 18, 6, 4, 14, 3, 8, 12а, 9, 10, 12, 54-та /Кв. Симеоново/ 11, 12, 56-та /Кв. Симеоново/ 60, 9, 7, 1, 6, 4, 3, 5, 57-ма /Кв. Симеоново/ 1, 58, 5, 2, 58-ма /В. З. Симеоново Север-витоша/ 2а, 8, 3а, 3, 12, 2, 6, 4, 5, 7, 14, 603-та/Витоша/ 1, 3, 4, 6, 10, 8, 2, 61-ва /Кв. Симеоново/ 1а, 614-та 2а, 7-ма/Драгалевци/ 9, 714-та/Витоша/ 2, 10, 8, 1, 2а, 8а, 715-та 1, 4, 3, 717-та/Витоша/ 6, 3а, 3, 1а, 19, 2, 5, 9, 7, 4, 1, 15, 717-та/Витоша/ 27, 25, 2а, 31, 718-та/Витоша/ 9, 2, 7, 3, 1, 5, 10, 8, 719-та/Витоша/ 14а, 22а, 17, 35, 31, 13, 14, 1, 719-та/Витоша/ 8 Княжено, 1, 15, 11а, 10, 6, 22, 4, 5, 12, 11, 17, 9, 16, 21, 7, 23, 720-та/Витоша/ 7, 2, 6, 4, 5, 776-та 12, 14, 3, 10, 3а, 8, 2, 1, 9, 4, 7, 5, 781-ва/Витоша/ 5, Акад. Михаил Арнаудов Кв, 21, Акад. Михаил Арнаудов 58а, Босилек 28, Босилек /Кв. Симеоново/ 34, 30, ул. Св. Магдалена, 11, 28, 8а Стр. Табло/Слобяема къща, Букара/Дим. Грънчаров/ 24 А, Витошки Бор/712-та/ 19, 17, 13, 23, 15, Витошки Извори 10, Кв 21 УПИ, 7, 4, 8, 3, Витошко Цвете/Княжево/ 6, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Ген. Кутузов 53а, Горска Теменуга/Ник. Петрини 15, 9, 8, 17, 19, 21, 4, 11, 14, Кв. 70, 13, 23, Горска Теменуга/Ник. Петрини 7, 1, 2, 5, 3, Жеравна/Никола Парапунов/ 10, 6, 15, 5, 11, 21, 1, 7, 12, 19, 4, 17, 13, 1а, 3, 9, Изгрев 6, 20, 18, 16, 4, 7, 11, 9, 12, 8, 3, 1, 5, 10, 14, Искра 12, 2, 6, 4а, 10, 18, 14, 9, 4, 7, 5, 7а, 11, 16, Калинка 20а, 18, 17, 16, 12, 15, 22, 20, 19, 9, Капина 16, 14, 22, 18, 10а, 26, 22 Княжево, 12, 24, 28, 4, 8, 20, 24а, 6, Клек/618/616/ 5, 2а, 4, 7, 2, 3, Коприва 2, 1, 7, 6, 4, 5, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Маргаритка 7, Матей Граматик 3, Момина Сълза / Кв. Суходол 20, Морени/Червена Искра/ 1, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полско Цвете 29, 14, 28, 21, 9, 5, 15, 32, 7, 25, 8, 16а, 2, 3, 30, 22, 18, 36, 45, 1, 16, 31, 43, 17, 27, 20, 26б, 38, 26, 12, 13, Радин дол 4, 8, 6, 4 Б, 2 А, 2а, 2, Роза 8, 10а, Света Магдалина 23, 15, 14 къща, 7а, 5, 10, 20, 32, 17, 7 Кв. 13, 6, 12, 7, 2, 14, 18, 24, 19, 22, 26, 4, 13, 8, Симеоново ул. 60 №3, Синята Скала 48, 28, 30, 21, 23, 6а, 22, 15а, 26, 84, 35, 24, 15, 7, 13а, 31, 53, 38, 16, 29, 40, 1, 36, 3, 4, 13, 44, 21а, 50, 49, 20, 6, 38 Княжево, 45, 14, 11, 8, 12, 32, 2, 41, Синята Скала 36, Смрика 21, 23, 27, 26, 24, Смрика 13, 13а, 18а, 6, 5, 10, 16, 15, 2, 4, 22, 19, 30, 7, 2а, 9, 1, 8, 14, 11, 32, 12, 18, Студен Кладенец 21, 32, 18, 29, 14, 27, 46, 34, 17, 44, 24, 19, 16, 48а, 31, 12, 48, 32а, 15, 22, 42, УПИ-Іі-543, Кв. 15, Утринна Роса 9, ХI - 200 0 Ме. Гърдова Глава, Кв. 181, Христо Патрев 2, 4, 4а, Цар Борис III/Девети Септ. 431, 419, 413, 326, 328, 417, 322, 421, 411, 415, 324, 425, 427, 431 А, Явор/Витоша/ УПИх-Кв. 50, Явор/Цв. Божков/ 14, Явор/Цв. Божков/ 18, 16, 14, 9

На 18.03.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва Тп Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Даскал Стоян Попандреев 22в, 22а, 26, 30в, 22б, Здравец Трафопост /Ул. Кайлъка

На 18.03.2020 г. /09:30 - 15:45 ч./ -  София: Голяма Могила 58, 71, 47, 49, 57, 30-35, 53, 44, 10а, 50, 51, 46, 61, 30 35, 44а, Голяма Могила/В. З. Киноцентър/, местност Голяма Могила 82, Сири дол 3, 1, 2, 4

На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 603-та/Витоша/ 1, 3, 4, 6, 10, 8, 2, 614-та 2а, 7-ма/Драгалевци/ 9, 714-та/Витоша/ 2, 10, 8, 1, 2а, 8а, 715-та 1, 4, 3, 717-та/Витоша/ 6, 3а, 3, 1а, 19, 2, 5, 9, 7, 4, 1, 15, 717-та/Витоша/ 27, 25, 2а, 31, 718-та/Витоша/ 9, 2, 7, 3, 1, 5, 10, 8, 719-та/Витоша/ 14а, 22а, 17, 35, 31, 13, 14, 1, 719-та/Витоша/ 8 Княжено, 1, 15, 11а, 10, 6, 22, 4, 5, 12, 11, 17, 9, 16, 21, 7, 23, 720-та/Витоша/ 7, 2, 6, 4, 5, 776-та 12, 14, 3, 10, 3а, 8, 2, 1, 9, 4, 7, 5, 781-ва/Витоша/ 5, Акад. Михаил Арнаудов Кв, 21, Акад. Михаил Арнаудов 58а, Букара/Дим. Грънчаров/ 24 А, Витошки Бор/712-та/ 19, 17, 13, 23, 15, Витошки Извори 10, Кв 21 УПИ, 7, 4, 8, 3, Витошко Цвете/Княжево/ 6, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Ген. Кутузов 53а, Горска Теменуга/Ник. Петрини 15, 9, 8, 17, 19, 21, 4, 11, 14, Кв. 70, 13, 23, Горска Теменуга/Ник. Петрини 7, 1, 2, 5, 3, Жеравна/Никола Парапунов/ 10, 6, 15, 5, 11, 21, 1, 7, 12, 19, 4, 17, 13, 1а, 3, 9, Изгрев 6, 20, 18, 16, 4, 7, 11, 9, 12, 8, 3, 1, 5, 10, 14, Искра 12, 2, 6, 4а, 10, 18, 14, 9, 4, 7, 5, 7а, 11, 16, Калинка 20а, 18, 17, 16, 12, 15, 22, 20, 19, 9, Капина 16, 14, 22, 18, 10а, 26, 22 Княжево, 12, 24, 28, 4, 8, 20, 24а, 6, Клек/618/616/ 5, 2а, 4, 7, 2, 3, Коприва 2, 1, 7, 6, 4, 5, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Малинова долина УПИ XVIII-474, 483, Кв. 5, Маргаритка 7, Момина Сълза / Кв. Суходол 20, Морени/Червена Искра/ 1, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полско Цвете 29, 14, 28, 21, 9, 5, 15, 32, 7, 25, 8, 16а, 2, 3, 30, 22, 18, 36, 45, 1, 16, 31, 43, 17, 27, 20, 26б, 38, 26, 12, 13, Радин дол 4, 8, 6, 4 Б, 2 А, 2а, 2, Роза 8, 10а, Синята Скала 48, 28, 30, 21, 23, 6а, 22, 15а, 26, 84, 35, 24, 15, 7, 13а, 31, 53, 38, 16, 29, 40, 1, 36, 3, 4, 13, 44, 21а, 50, 49, 20, 6, 38 Княжево, 45, 14, 11, 8, 12, 32, 2, 41, Синята Скала 36, Смрика 21, 23, 27, 26, 24, Смрика 13, 13а, 18а, 6, 5, 10, 16, 15, 2, 4, 22, 19, 30, 7, 2а, 9, 1, 8, 14, 11, 32, 12, 18, София Парк 122, 136, 140, 123, 138, 139, 122, 124, 142, 132, 134, 123, 141, 137, Студен Кладенец 21, 32, 18, 29, 14, 27, 46, 34, 17, 44, 24, 19, 16, 48а, 31, 12, 48, 32а, 15, 22, 42, Утринна Роса 9, ХI - 200 0 Ме. Гърдова Глава, Кв. 181, Христо Патрев 2, 4, 4а, Цар Борис III/Девети Септ. 431, 419, 413, 326, 328, 417, 322, 421, 411, 415, 324, 425, 427, 431 А, Явор/Витоша/ УПИх-Кв. 50, Явор/Цв. Божков/ 14, Явор/Цв. Божков/ 18, 16, 14, 9

На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:45 ч./ -  София: 614-та/Витоша/ 7, Беловодски път 34 Ск, 12, Секвоя 14, 35, 41, 19а, 10, 21, 13, 8, 60, 33, 12, 3, 1, Сребърна Гора /В. З. Беловодски път/, Стар Беловодски път 8

На 19.03.2020 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 20.03.2020 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Боянска /Драгалевци/ 36, 32, 30, 32, 30, 28а, 28, Градина 9, 7, №15, 2, 7а, 1, Здравец 7, Кумата 99, П-Л 293, П-Л 826, 90 УПИ І -826 Кв. 26, 79, местност Киноцентъра Вила, Ііі Част, Кв. 14, Равна/Киноцентър/ 9, 8, 1, 6, 2, 14, 12, 4, УПИ XI-291 Кв. 26, Тупик

На 19.03.2020 г. /09:15 - 16:45 ч./ -  София: Александър Пушкин 104, 108, 106, 112, Иваница Данчев, Пантелей Николов/624/ 4, 2а, Резньовете, УПИ XVI-1073

На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 603-та/Витоша/ 1, 3, 4, 6, 10, 8, 2, 614-та 2а, 7-ма/Драгалевци/ 9, 714-та/Витоша/ 2, 10, 8, 1, 2а, 8а, 715-та 1, 4, 3, 717-та/Витоша/ 6, 3а, 3, 1а, 19, 2, 5, 9, 7, 4, 1, 15, 717-та/Витоша/ 27, 25, 2а, 31, 718-та/Витоша/ 9, 2, 7, 3, 1, 5, 10, 8, 719-та/Витоша/ 14а, 22а, 17, 35, 31, 13, 14, 1, 719-та/Витоша/ 8 Княжено, 1, 15, 11а, 10, 6, 22, 4, 5, 12, 11, 17, 9, 16, 21, 7, 23, 720-та/Витоша/ 7, 2, 6, 4, 5, 776-та 12, 14, 3, 10, 3а, 8, 2, 1, 9, 4, 7, 5, 781-ва/Витоша/ 5, Акад. Михаил Арнаудов Кв, 21, Акад. Михаил Арнаудов 58а, Букара/Дим. Грънчаров/ 24 А, Витошки Бор/712-та/ 19, 17, 13, 23, 15, Витошки Извори 10, Кв 21 УПИ, 7, 4, 8, 3, Витошко Цвете/Княжево/ 6, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Ген. Кутузов 53а, Горска Теменуга/Ник. Петрини 15, 9, 8, 17, 19, 21, 4, 11, 14, Кв. 70, 13, 23, Горска Теменуга/Ник. Петрини 7, 1, 2, 5, 3, Жеравна/Никола Парапунов/ 10, 6, 15, 5, 11, 21, 1, 7, 12, 19, 4, 17, 13, 1а, 3, 9, Изгрев 6, 20, 18, 16, 4, 7, 11, 9, 12, 8, 3, 1, 5, 10, 14, Искра 12, 2, 6, 4а, 10, 18, 14, 9, 4, 7, 5, 7а, 11, 16, Калинка 20а, 18, 17, 16, 12, 15, 22, 20, 19, 9, Капина 16, 14, 22, 18, 10а, 26, 22 Княжево, 12, 24, 28, 4, 8, 20, 24а, 6, Клек/618/616/ 5, 2а, 4, 7, 2, 3, Коприва 2, 1, 7, 6, 4, 5, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Маргаритка 7, Момина Сълза / Кв. Суходол 20, Морени/Червена Искра/ 1, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полско Цвете 29, 14, 28, 21, 9, 5, 15, 32, 7, 25, 8, 16а, 2, 3, 30, 22, 18, 36, 45, 1, 16, 31, 43, 17, 27, 20, 26б, 38, 26, 12, 13, Радин дол 4, 8, 6, 4 Б, 2 А, 2а, 2, Роза 8, 10а, Синята Скала 48, 28, 30, 21, 23, 6а, 22, 15а, 26, 84, 35, 24, 15, 7, 13а, 31, 53, 38, 16, 29, 40, 1, 36, 3, 4, 13, 44, 21а, 50, 49, 20, 6, 38 Княжево, 45, 14, 11, 8, 12, 32, 2, 41, Синята Скала 36, Смрика 21, 23, 27, 26, 24, Смрика 13, 13а, 18а, 6, 5, 10, 16, 15, 2, 4, 22, 19, 30, 7, 2а, 9, 1, 8, 14, 11, 32, 12, 18, Студен Кладенец 21, 32, 18, 29, 14, 27, 46, 34, 17, 44, 24, 19, 16, 48а, 31, 12, 48, 32а, 15, 22, 42, Утринна Роса 9, ХI - 200 0 Ме. Гърдова Глава, Кв. 181, Христо Патрев 2, 4, 4а, Цар Борис III/Девети Септ. 431, 419, 413, 326, 328, 417, 322, 421, 411, 415, 324, 425, 427, 431 А, Явор/Витоша/ УПИх-Кв. 50, Явор/Цв. Божков/ 14, Явор/Цв. Божков/ 18, 16, 14, 9

Община ВРЪБНИЦА  

На 16.03.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Обеля 251 Вх. А

На 17.03.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Обеля 250 Вх. А

На 18.03.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Обеля 249 Вх. А, бл. 241, 242

На 19.03.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Обеля бл. 221, 222

На 20.03.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Обеля 1 Бл 117

Община ВЪЗРАЖДАНЕ  

На 17.03.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Александър Стамболийски 89, 89а, 89б, 89в, 101, 87, 89г, 89 Маг, Ген. Скобелев 64, Марко Балабанов 2 А, Опълченска 1, Позитано 86, Средна Гора 43

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Одрин 14 Вх. Д, Средна Гора 97

На 16.03.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Пиротска/Трети Април/ 52, 44, 46, 42, 52 В, 40, 52а, 52б, 38, 50, 52в, 48, Софроний Врачански 37, 59, 24, 47, 18, 20б, 39, 61, 28, 35, 22, 51, 38, 45, 32, 27, 33, 49, 53, 16, 59 къща, 20а, 30, 57, 41, 31, 20, 34, 43, 55, 36, Христо Ботев 91, 87, 107, 99, 85, 81, 67б, 89, 71, 109, 105, 103, Цар Симеон 146, 150, 144, 140, 138, 136, 134, 142, 148

На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Одрин 14 Вх. Д, Перник бл. 11-12 Вх. А, Средна Гора 97

На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Одрин 14 Вх. Д, Перник бл. 11-12 Вх. А

На 18.03.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Опълченска 21, 19, 15, Осогово/Пело Пеловски/ 60 Стоматологичен Кабинет, 52 офис, 52, 58 Автосервиз, 52 Ж. К. Зона Б-5-Офис, 60 Маг. Хр. Стоки, 60, Пиротска/Трети Април/ 81, 79, 71, 77, 73, 83, 85, Тодор Александров/Н. Цанов/, Шар Планина 47, 53, 40, 46, 45, 44

На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Перник бл. 11-12 Вх. А, Б

На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Сердика бл. 22 Вх. Б, Сердика бл. 16а Вх. А

Община ИЗГРЕВ  

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 6-ти Септември 38, 39, Антон П. Чехов 1- 69; , Васил Левски 82, 84 72, 68, Г. С. Раковски 157a, Ген. Паренсов 31, 29

На 17.03.2020 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  София: 170-та/Изгрев/ до Входа на Кат, Дианабад Кв 1, до Вход Кат, Драган Цанков 33 ТП КАТ, 33, 31а, 31 С/У Сервиз, 31, 1 срещу КАТ, Николай Хайтов 23

Община ИСКЪР  

На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Горубляне 1 Пл. Шосе, до Газостанцията, Дружба 2 С/У OmV Горубляне, Авто Парк. Под Моста, ТП Окръжно пътно, Копенхаген, Пловдивско Шосе 3, 1, 9, Самоковско Шосе 1, 1 Авто Мивка, Цариградско Шосе/Тракия/

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба блок 105, Вх. Б, 161 Вх. А, 198 Вх. А, Б, 63 Вх. А, 62 Вх. А, 83 Вх. Д, 84 Вх. Г, А, Б

На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба блок 105, Вх. Б, 161 Вх. А, 198 Вх. А, Б, 63 Вх. А, 62 Вх. А, 83 Вх. Д, 84 Вх. Г, А, Б

На 20.03.2020 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: Искърско Шосе 5, 19

Община КРАСНА ПОЛЯНА  

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Позитано 171, Разсадник Коньовица 82, Подземни Гаражи, Разсадника 81, 81, Райна Княгиня 7, 1, 1, 11, 1 Б, 9, Троян 2, 2, 16

На 17.03.2020 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София: Разсадник Коньовица 10, Разсадника 10, до 10, Разсадника 10, Хъшове

На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Александър Стамболийски 235, 233 Ателие 1, 233, 231, 233, 233 Ателие 6

На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Александър Стамболийски 247, 1, Пазар Дамарче, Опълченска 66, 60, 80, 84, 58, 78, 82, 54, 56, Разсадника 75, до 11, 11, Разсадника до 12, 12, 12

На 19.03.2020 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София: Вардар 20 20, Разсадника 20, 61, 20а, Рибен Буквар 61, Св. Тома/Марко Фридман/ бл. 20а

На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Разсадника 1 20, 90, 13, 61, М/У 20 и 20б, А 20, 20, Св. Тома/Марко Фридман/ 20, Христо Благоев 25

На 19.03.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Западен Парк/Христо Михайлов 64, 60, 59, 61, 63, 135, Суходолска 2 до бл. 60, 145, Тодор Александров/Н. Цанов/

Община КРАСНО СЕЛО  

На 16.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Връх Тумба 5, Емине 46 А, Б, № 2, Лагера 47, 52, 55, 56, 59, 15, Хиподрума 12, 13, 14, 23 А, Б, 128 Б

На 17.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Лагера 26, 44а, Б, 49, 50, 51, 52, 58, 59, 15, Мокренски Проход 5, Омайниче 4-12-109 Б, В

На 17.03.2020 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  София: Ж. К. Гоце Делчев/Жк Емил Марков/ бл. 256а, 256, 257 А, 257, Тулча/Петър Богданов/ 20

На 17.03.2020 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София: Лайош Кошут , 26-28, 28а, 28, 32

На 18.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Хиподрума 23а, 109, 11а, 12, 16 А, Б, В; 17 А, Б, В

На 18.03.2020 г. /09:15 - 16:45 ч./ -  София: Момкова Баня 13

На 18.03.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  София: Георги Измирлиев/403/ 24-121 Оу, 20 ДГ 43 „Талант“, Славовица 24; Фитнес

На 19.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Хиподрума 2 А, Б, 20 А-Б, 21

На 19.03.2020 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  София: Бадемова Гора 41а, 41а, 32, 41, Гоце Делчев/Емил Марков/ 142 магазин 1, 142 магазин 3, 142 Чилър, 142 абонатна, 142 Ресторант, 142 магазин 2, 142, 142 офис, Гоце Делчев/Жк Емил Марков/ бл. 41а

На 20.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Хиподрума 22, 3, 30 А, Б

Община КРЕМИКОВЦИ  

На 17.03.2020 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Горни Богров: 16448, 16448. 7804. 276, Гробарска 14, Рендова/Толбухин/ 2, Хан Богров Ханове, 22, 15 Гтп, 11 Стопански Двор, Търговски Обект, Хановете, ПИ 16448. 7722. 668, Стоп. Двор Стопански Двор Парцел V, Вторични Суровини

На 16.03.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 17.03.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 18.03.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 19.03.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 20.03.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Горни Богров: Александър Стамболийски 3, 1, Площада, Васил Левски 10, 3, 8, 13а, 19, 19а, 21, 16, 23, Манастира, 17, 4, 18, 5, 14, 25, 15, 1, Кирил и Методий 6, 3, 4, 1, 2а, 2, Люлин/Лиляна Димитрова/ 5, 1, 6, 3, 4, Местн. Б. Убрещ, Мусала/Васил Коларов/ 1, 3, 4, Обреща 3, Поп Груйо 1, 2, 9, 3, 11, 7, 4, 6, 11б, 7 Дърводелска Раб, 5, Рендова/Толбухин/ 6, 2, 1, 4, 3, Рибарица 1, 2, 3 А, 3, 3 Б, 5, Стефан Караджа 3, 10, 2, 4, 8, 6, Стубела/Ленин/ 5, 2, 5а, 3, 4, 1, Трайчо Костов 2, Трети Март/9 Септември/ 9, 23, 25, павилион, 1, 6, 10, 21, 15, 12 Лекарски Кабинет, 19, 5, 2, 11, 8, 17, 3, 7, 4, УПИ III-Кв. 29 М. Горни Богров, Хан Богров Читалище, Хемус, Идент. 16448. 7721. 801, Христо Ботев 46, 49, 51, №48, 50, 47, 43, 44, 39, 41, 42, 45, 40, Шипка 4 А, 1, 12, 3, 10, 4, 8, 2, 6а

На 16.03.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 17.03.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 18.03.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 19.03.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 20.03.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва 1, Бели Липи /Кремиковци/ 1а, 1, Боримечката /Кремиковци/ 4, 3 къща, 1, 7, 5, 6, Бузлуджа 7, 3, 2, 5а, 4, 2а, 5, 9, 6, Георги Бенковски /Кремиковци/ 17, 13, 12, 3а, 3б, 4, 7, 5, 3, 9, 6, 15, 1, Илинден /Кремиковци/ 5, 11, 10, 3, 23, 8, 17, 25, 15, 6 Вила, 21, 9, Крали Марко /Кремиковци/ 10, 6, 8, 12, 9, 17, 5, 4, 14, 13, 25, 3, 7, 21, 23, 1, 15, Кремиковска 12, Кремиковци, Митрополит Кулевит /Кремиковци/ 3, 4, 5, 1, 2, 7, 6, Оборище /Кремиковци/ 3, 5, 1, 2, Панайот Волов /Кремиковци/ 5, 1, 6, 3, 8, Поручик Орозов, Пробуда /Кремиковци/ 9, 11, Радивой /Кремиковци/ 4, 3, Търговски Обект, 2, 1, 5, 4 Здравна Служба, Ралица /Кремиковци/ 4, 6, 1, Св. Георги Победоносец /Кремиковци/ 55, 21а, 46, 56, 59, 36, 15, 37а, 35, 58, 62, 70, 78, 53, 90, 47, 68, 82, 23, 50, 44, 37б, 29, 49, 80, 37, 80а, 74, 31, 40, 17, 66, 27, 72, 54, 21, 51, 42, 48, 76, 19, 39, 60, 52, 41, 38, 64, 84, 43, Светлина /Кремиковци/ 2, 1, 4, 1а, Стефан Караджа /Кремиковци/ 16, 20, 18, 14, 12, 6, 22, 10, 8, 4, 2, 22а, ул. Радивоя 2

На 17.03.2020 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Долни Богров: 1 1, ПИ 22307. 7947. 1

На 17.03.2020 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София: долни Богров 20 Хан Богров, Кв. Горни Богров, Бившо Ткзс, Кремиковци Хан Горни Богров, ПИ 16448, 7840, 17, УПИ I-38, 39 Кв. 12 местност Г. Богров, Христо Ботев 34, Ханове/М. Голомендра/

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 16.03.2020 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: VII-249, Кв. 3, Сребърна/Първомайска/ 15 Маг. 4, 15, 10, 15 Маг. 5, 15 Маг. 6

На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Емине 21, Здраве 21, Мила Родина 36, Отечество 25, Порто Лагос 1, Янко Забунов/Петър Топалов 1, 3 Вх. А

На 21.03.2020 г. /08:00 - 14:30 ч./ -  София: Галичица 37, 35, 37 Гар. 8, 35 Физически Факултет, 54, Златовръх/Лука Кунин/ 34, 30, 34 Маг. с лице към ул. Галичица

Община ЛЮЛИН  

На 16.03.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Люлин 3 бл. 344, 343, 345

На 16.03.2020 г. /10:00 - 11:15 ч./ -  София: 68134. 4358. 354 /Упи ХIV-150/ Кв. 35 М. Люлин-Център Гет Бул. Царица Йоана №68-70, Царица Йоанна 68-70

На 17.03.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 18.03.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 19.03.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Люлин 3 бл. 352, 347, 346

На 20.03.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Люлин 7 бл. 712

Община МЛАДОСТ  

На 17.03.2020 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: 12-ти Април / Горубляне 8 А, 11, 17, 19, 8, 21, 3 А, 14, 16, 13, 23, 12, 15, 3, 10, 3-ти Май / Горубляне/ 14, 12, 10, 26, 10 А, 6, 8, 16, 3, 2, 5 А, 1а, 12 А, 1, 20, 18, 5, Витоша / Горубляне 6а, 2, 2, Горубляне 7, 9, 7 А, 8, Деян Попов 4, 2, 2, Младост 3 325б, Пети Ноември /Горубляне 2, 8, 4, 15, 11, 1, 11 А, 9, 3, 17, 13, 6, 1, 5, 7, Пионерска 30, 2, 13, 6, 18, 16 В, 21, 7 А, 16б, 16 А, 32, 9 А, 9, 12, 28, 24, 17, 5, 15, 11, 8, 4, 1, 10, 10, 22, 38, 14, 19, 7, 4а магазин, 20, 34, 3, Самоковско Шосе 36, 61, 63, 26, 40, 14, 46 Горубляне, 44, 12, 36, 67, 53, 38, 55, 24, 44, 48, 40, 30, 20, 69, 16, 18а, 46, 59, 22, 57, 34, 32, 36, 22, 38, 48а, 28, 42, 34а Горубляне, 38 Кв Горубляне, В Старото Ткзс В Горубляне, 57, 52, 18, 50, 55, 42, Синчец 1, 2, Синчец / Горубляне 2, 5 Строителство, Урвишка Крепост 4 А, 5 А, 6, 2, 8, 1, 12, 5, 4, 7 А, 14, 7, 3, 10, Царичина Поляна 4

На 16.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 2 блок 238 Вх 1

На 16.03.2020 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Враня Зад Къмпинг Враня, Пловдивско Шосе 47, 45, 43 до Къмпинг Враня, 64, Цариградско Шосе/Тракия/

На 16.03.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Александър Малинов 79б, 79а, 79б, 79б

На 17.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 2 блок 238 Вх 2

На 17.03.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  София: Цариградско Шосе/Тракия/ 7-ми Килот, 119

На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Младост 4 433, до 433, 433, ТП до бл. 431, до бл. 433-Поща

На 18.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 2 блок 238 Вх 3

На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Младост 3 Пред бл. 350, 394, 349, 1 348, до 350, до 349, 346, 348, 350

На 18.03.2020 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  София: Горубляне до 42, 42, 41, К 4 Имот 2492

На 19.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 2 блок 238 Вх 4

На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Младост 4 471, 472

На 20.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 2 блок 238 Вх 5

На 20.03.2020 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Боте Бърборков 34, Виднище / Горубляне 3, 7, 15, 5, 17, 9, 11а УПИ XxVII 9084 Кв. 47, 11, 1, 7а, 13, Висока Ела 3, 1, 3а, Георги Зоев 12, 6, 10 А, 10, 4, 1, 8, 2, Горубляне УПИ III-227, Кв. 47, Искър / Горубляне 36, 29, Строеж, 31 А, 27, 37, 58, 34, 34 А, 31, 54, 17 А, 33, 48а, 48, 56, 37а, 29 А, 35, 60, 42, 62, 46, 30, 64, 32, 40, 50, 15, 52, 38, 44, 31а, 48 А, Манол Велев 9, Освобождение / Горубляне 5, 3, 4, 6а, 20, 18, 8, 16а, 11, 10, 6, 7, 1, 12, 14, 2, 9, Павел Красов / Горубляне 35, 40, Петър Дипларов 22, 26, 11, 18, 21, 13, 23, 17, 20, 27, 16, 30, 12, Жилищна Сграда, 36, 19, 24, 34, 32, 14, 25, 9, 18 А, 16 А, 38, Самоковско Шосе 39, 43, №37, 45, 49, 39а, 31, 51, 41, 37, 35, 47, 33, 39б, Цветна Градина /Горубляне 11

На 20.03.2020 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София: Горубляне Кв. 81 УПИ 4-1221, 1222, 1 Горубляне Срещу бл. 1, ул. 3704, 68134. 4092. 5040, местност Въртопа, Гродно 19, Обреща 1, 15, 11, 13, 7, 3, 5, 9, 9 Горубляне, Поручик Мороз 5, 9, 8, 10, 11, 12, 1, 3, Пролет / Горубляне 10, 16, 2, 23, 13, 18, 5, 12, 3, 19 А, 27, 19, 8, 7, 14, 21, 25, 9, 15, 1, 6, 31, 17, 29, 4, Роса /Горубляне 40, 5, 30, 9, 46, 27, 42 А, 3, 48, 16, 44, 21, 13, 17, 23, 15, 19, 34, 20, 11, 42, 50, 1 А, 22, 32, 25, 18, 28, 8, 36, 38, 7, 10, 26, 14, Самоковско Шосе 2, 2, 3, 9, 17, 13, 3, 21, 1, 27, 19, 1 Аптека, УПИ XI-1479, 1449 Кв. 3, 25, 1 С/ У Омв- Бензиностанция, 1, 23, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/ 1, Цариградско Шосе/Тракия/

Община НАДЕЖДА  

На 17.03.2020 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София: Рожен 78

На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Надежда Ломско Шосе 49, 55, 57, 61, 99, 173

На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Кирил Дрангов/Сашо Михов/ магазин 1, магазин 2 и Кафe - 172, Надежда бл. 172 Вх. З, Вх. И, Надежда 1 172 Маг. 7, 172, Зад бл. 172, Маг. 16 172, 172

На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Надежда Ломско Шосе 49, 55, 57, 61, 99, 173; Надежда 115, 123, 105, 157, 117, 173, 172, 146, 155, 134, 145, 144, 120, 156, 129, 120, 127, 129, 135, 122, 112, 150, 151, 107, 160, 152, 109,; Сава Филаретов/Й. Лютибродск 67

Община ОБОРИЩЕ  

На 16.03.2020 г. /08:45 - 16:45 ч./ -  София: Будапеща 6, Г. С. Раковски 113, 113 Маг. 1, 86а, 84, 86б, 88, 86, 86а Маг, Георги С. Раковски 113, 88, дондуков Корсаков Княз 14, 18, 52, ул. Будапеща 3, 26а, 24б, 24а, 26, Княз Александър дондуков 26, 18, 16, 24, 24б, 26а, 22б, 24а

На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Център Оборище 56, 78, 86, 102, 11, 113, 115; Полк. Борис Дрангов/Потемкин 6; 11-ти Август 1-12; Дунав 61-73

На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Оборище Алеко Константинов 42, 46; Богдан 5-15; Мадрид 17-58; Марица/Борис Новански/ 10-13; Русалка 24

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 206, 647-ма/560/Овча Купел/ 3, 1, 5, 4, 7, 6, Кв. 61, 8, 740-та/Овча Купел/ 5а, 747-ма/Овча Купел/ 1, 5, 2, 3, 749-та/Овча Купел/ 2, 1, 4, 5, 2а, 3, 759-та/Овча Купел/ 22а, 760-та/Овча Купел/ 4, 6, VIII-9969, XVIII-21 Кв. 96, Бисерно Изворче/Горна Баня/ 5, Бойчо Бойчев 93, 84, 109, 82, 97, 101а, 101, 86, 88, 95, 91, Венец 1, Горна Баня ПИ 196, К. Л. №397, М. Подложище Землище, М. Подлозище ПИ №195, Горна Баня УПИ ХlVіі-989 Кв. 55, УПИ XlVіі-989 Кв. 55, УПИ Ііі-1147 Кв 71а В. З. Г Баня, ул. Обзор №29, С/У ул. Обзор 52, дон 50, 30, Каменица 44, 48, 23, 60, 36 А, 58, 40, 36, 50, 31 Стр. Табло, 21, 54, 31, 38, 19, Каменица, УПИ IV-102, Кв. 59, Лазур/Горна Баня/ и Обзор, Люлинска Котловина 9, М. В. З. Горна Баня, Маджарица 37, 35, Невен/Горна Баня/ 7, . 7, Николай Хрелков 69, 65, 71, 43, 75, 73б, 45, 57, 67, 65б, 73а, 65а, 61, 41, 77, 73, 63а, 39, 53, 49, 37, 47, 70, 55, 63, 59, Обзор 60, 34а, 44, 54, 36, 64, 59, 42, 51, 58, 34, 24, 40а, 48, Ст. С/У 48, 18, 28 къща, 56, 54а, 52, 38, 28, 46, 65, 40, и 747, 53, 26а, 63, 26, УПИ-Ііі-928 Кв. 72, 61, Овча Купел, Околовръстен път 949в, Подлозище 11а, 16а, 10, 28, УПИ 198, Стр. Табло, 11, 16б, 15, 13, 4, 32, 21, 13а, Имот 197, 25а, Вила №22, 19, 22а, 22, 27, Пл. №290, К. Л. 396, 23, Кв. 1, 7, УПИ V-926 Кв. 45, 20, Автокъща, 2, 10а, 17, 60, 30, 21б, 14а, 16, 20а, 18а, 15а, 18, 25б, 48, 53, 14, Софийска Панорама 11, 7, 11а, 7а, 5, 1, 9, София, Горна Баня, УПИ ХІІІ-57, Кв. 28, УПИ VІІІ-208, Кв. 1, К. Л. 397, М. Подлозище, УПИ Xl-989. Кв. 55, УПИ XXIII-9970, Кв. 59, УПИ ХХХ-1146, 1147, Кв. 55, УПИ-I-1387, Кв. 71а, Цветна Градина Местн. Барите-2, Черни Връх до Арз/

На 16.03.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Букет 64, 53, 62, 45, 49, 66, 47, 60, Евлия Челеби/Мара Петлякова 14, 4, 16, 10, 2, 1, Житница 1, Калояново 4, 12, Любляна/Й. Вишевградски/ 52, Монтевидео/Пионерски път/ 21а, Никола Петков/П. Напетов/ 37а, 31, 45, 43, 36, 33, 37, 013, 25, 47, 17, 29, 27, 35, 13, 15, 19, 3, 19а, 53, 21

На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 206, 647-ма/560/Овча Купел/ 3, 1, 5, 4, 7, 6, Кв. 61, 8, 740-та/Овча Купел/ 5а, 747-ма/Овча Купел/ 1, 5, 2, 3, 749-та/Овча Купел/ 2, 1, 4, 5, 2а, 3, 759-та/Овча Купел/ 22а, 760-та/Овча Купел/ 4, 6, VIII-9969, XVIII-21 Кв. 96, Бисерно Изворче/Горна Баня/ 5, Бойчо Бойчев 93, 84, 109, 82, 97, 101а, 101, 86, 88, 95, 91, Букет 64, 53, 62, 45, 49, 66, 47, 60, Венец 1, Горна Баня ПИ 196, К. Л. №397, М. Подложище Землище, М. Подлозище ПИ №195, Горна Баня УПИ ХLVІІ-989 Кв. 55, УПИ XLVІІ-989 Кв. 55, УПИ ІІІ-1147 Кв 71а В. З. Г Баня, ул. Обзор №29, С/У ул. Обзор 52, дон 50, 30, Евлия Челеби/Мара Петлякова 14, 4, 16, 10, 2, 1, Житница 1, Калояново 4, 12, Каменица 44, 48, 23, 60, 36 А, 58, 40, 36, 50, 31 Стр. Табло, 21, 54, 31, 38, 19, Каменица, УПИ IV-102, Кв. 59, Лазур/Горна Баня/ и Обзор, Любляна/Й. Вишевградски/ 52, Люлинска Котловина 9, М. В. З. Горна Баня, Маджарица 37, 35, Монтевидео/Пионерски път/ 21а, Невен/Горна Баня/ 7, . 7, Никола Петков/П. Напетов/ 37а, 31, 45, 43, 36, 33, 37, 013, 25, 47, 17, 29, 27, 35, 13, 15, 19, 3, 19а, 53, 21, Николай Хрелков 69, 65, 71, 43, 75, 73б, 45, 57, 67, 65б, 73а, 65а, 61, 41, 77, 73, 63а, 39, 53, 49, 37, 47, 70, 55, 63, 59, Обзор 60, 34а, 44, 54, 36, 64, 59, 42, 51, 58, 34, 24, 40а, 48, Ст. С/У 48, 18, 28 къща, 56, 54а, 52, 38, 28, 46, 65, 40, и 747, 53, 26а, 63, 26, УПИ-ІІІ-928 Кв. 72, 61, Овча Купел, Околовръстен път 949в, Подлозище 11а, 16а, 10, 28, УПИ 198, Стр. Табло, 11, 16б, 15, 13, 4, 32, 21, 13а, Имот 197, 25а, вила №22, 19, 22а, 22, 27, Пл. №290, К. Л. 396, 23, Кв. 1, 7, УПИ V-926 Кв. 45, 20, Автокъща, 2, 10а, 17, 60, 30, 21б, 14а, 16, 20а, 18а, 15а, 18, 25б, 48, 53, 14, Софийска Панорама 11, 7, 11а, 7а, 5, 1, 9, София, Горна Баня, УПИхііі-57, Кв. 28, УПИ VІІІ-208, Кв. 1, К. Л. 397, М. Подлозище, УПИ Xl-989. Кв. 55, УПИ XXIII-9970, Кв. 59, УПИ ХХХ-1146, 1147, Кв. 55, УПИ-I-1387, Кв. 71а, Цветна Градина Местн. Барите-2, Черни Връх до Арз/

На 20.03.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  София: 647-ма/560/Овча Купел/ 3, 1, 5, 4, 7, 6, Кв. 61, 8, 740-та/Овча Купел/ 5а, 747-ма/Овча Купел/ 1, 5, 2, 3, 749-та/Овча Купел/ 2, 1, 4, 5, 2а, 3, VIII-9969, Венец 1, Горна Баня УПИ ХlVіі-989 Кв. 55, УПИ XlVіі-989 Кв. 55, УПИ Ііі-1147 Кв 71а В. З. Г Баня, ул. Обзор №29, С/У ул. Обзор 52, Каменица 44, 48, 23, 60, 36 А, 58, 40, 36, 50, 31 Стр. Табло, 21, 54, 31, 38, 19, Каменица, УПИ IV-102, Кв. 59, Лазур/Горна Баня/ и Обзор, М. В. З. Горна Баня, Невен/Горна Баня/ 7, . 7, Обзор 60, 34а, 44, 54, 36, 64, 59, 42, 51, 58, 34, 24, 40а, 48, Ст. С/У 48, 18, 28 къща, 56, 54а, 52, 38, 28, 46, 65, 40, и 747, 53, 26а, 63, 26, УПИ-ІІІ-928 Кв. 72, 61, Овча Купел, Софийска Панорама 11, 7, 11а, 7а, 5, 1, 9, София, Горна Баня, УПИ ХІІІ-57, Кв. 28, УПИ Xl-989. Кв. 55, УПИ XXIII-9970, Кв. 59, УПИ ХХХ-1146, 1147, Кв. 55, УПИ-I-1387, Кв. 71а

На 20.03.2020 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: 740-та/Овча Купел/ 32, 34 Ул Обзор, 746-та/Овча Купел/ 4, 8 Горна Баня, 747-ма/Овча Купел/ 4, 748-ма/Горна Баня/ 5, 10, 6, 1, 4, 7, 3, 8, Каменица 56, 43, 50а, 62, 64а, 68а, 52, 29, Обзор 74, 76

Община ПАНЧАРЕВО  

На 18.03.2020 г. /08:45 - 15:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 04234. 6924. 16, 114 В. З. Зли Камък, Бистришка Четворка/68-ма/, Бистришко Шосе ПИ 04234. 6941. 43, М. Бялата Кал В. З Бункера

На 18.03.2020 г. /08:45 - 15:00 ч./ -  София: Бистришко Шосе 101, 101 3, 101 7, 101 1, 101 6, 101 4, 101 5

На 18.03.2020 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 101-ва, Вилна Зона Бистрица УПИ 11-1939 Кв. 19, Вилна Зона Манастира Вила, Спортист/3-та/ 18, УПИ ХVі-3015 Кв. 19, УПИ Іх-2462, Кв. 19

На 19.03.2020 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: X-159. 2548, Есенни Мотиви 11

На 19.03.2020 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Панчарево: местност Косанин дол 11 Сграда №1, 11 Сграда 1, 12 Сграда 2, 12 Сграда №2, местност Ширините 2, 3, 3, 1, 1а, 4, 1б, 1, 11 Сграда 1

На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: Божур 1, Брождан/90/ 3, 1, 5, 4, 24, 6, 7, Зорница/60/ 18, 14, 19, 17, 21, 12, 1, 10, 7, 20, 2, 8, 15, 6, 4, 16, 5, 11, 3, Момина Сълза/87/ 4, 5, 1, 2, 3, Радилица/54/ 1, 9, УПИ Хіх-76, Кв. 110, 2а, 7, 6, 4, 3, 2, Райкя/53/ 12, 4, 2, 18, 6, 8, 7, 16, 9, 5, 1, 14, 10, С. Лозен Общ. Панчарево ПИ-44063. 6222. 4813, Съединение/Георги Димитров/ 53, 37, 61, 30, 50, 34, 51, 59, 49, 28, 63, 47, 46, 41, 55, 36, 44, 48, 40, 45, 43, 32, 39, 57, 38, 35, Трънски път/57/ 2, 6, 3, 8, 3а, 1, 5, 4, 11, 9, УПИ ХХVІ-2259, Кв. 110, УПИ ХХVІІІ-2410, Кв. 110, Шипка/59/ 5, 6, 7, 12, 1, 8, 20, 2, 16, 3, 18, 4, 14

На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Съединение 34

На 20.03.2020 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: Ветрената Мелница 6, Вилна Зона Косанин дол 1, Есенни Мотиви 4

На 20.03.2020 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Панчарево: XXXII-3174 Кв. 42а Косанин дол, В. З Косанин дол УПИ ХІХ-2197 Кв. 41, В. З. Косанин дол, Вилна Зона Градище, Касанин дол УПИ VІ-2064 Кв. 42а, Косанин дол Идент. 04234. 6915. 2031. 1, местност Косанин дол офис и Сервизна База, Кв. 41 УПИ 14-2219, 999, УПИ ХХХVІІ-2198 Кв. 6

На 20.03.2020 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София: местност Косанин дол Вила

На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Панчарево: Вилна Зона Градище 15 къща, къща, Вила, Вилна Зона Ловджийска Чешма Вила, 5, 17 Вила, 28, УПИ XXXV-745, Кв. 2, 45, Детски Град, Ловджийска Чешма 58а, 23, 54, 1, местност Граовище ПИ 55419. 6709. 211, Ралица/В. З. Градище/ 24, Ружа/В. З. Градище/

На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Панч Стоп. Двор, Панч Бистр. път

Община ПОДУЯНЕ  

На 18.03.2020 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София: 573-та/Кв. Левски/ 7, 3а, 7а, 574-та/Левски/ 15, 6, 3, 14 36, VІІ, Кв. 24 Мест. Жк. Левски -Зона Г, Бул. Ген. Вл. Вазов След ул. доспевски, Владимир Вазов Ъгъл ул. Ст. доспевски-Църк. Храм-Стро, 80а, 10, Левски Зона В 13, 10, 12, ТП 12, 10а, 9а, 1 10-А, 12, 9аа, 9а, 10а, 9а 9а, 10, 17, 11, ТП 10, 11, 10, 17, 11, Левски Зона Г 12, Станислав доспевски Ъгъл С ул. Вл. Вазов

На 19.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  София: Бесарабия 43, 68, 37а, 56, 33, 37б, 53, 52, 37, 62, 70, 64, 45, 35, 58, 54б, 49, 31, 55, 39, 60, 51, 41, 47, 66, Велбъжд 2а, 7, 12, 3, 8, 13, 10а, 12а, 4, 2, 11, 17, 5, 10, 15, 6, 9, Иван Чушков 4, 5, 7а, 7, 3, 2, 2а, Константин Фотинов 112, 110, 104, 108, 113а, 113, 112а, 110а, Проф. Беньо Цонев 26, 24, 14, 20а, 5а, №5, 9, 16, 24а, 20, 7, 18, 16 магазин, 22а, 26а, 22, 13, 11, 28, 28а, 5, Рилска Обител 39, Сухата Река, Левски Г ПИ №1144

Община СЕРДИКА  

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Широк Център Беласица 14; Клокотница 11-23; Княгиня Мария Луиза/Г. Дим. 97, 127; Княз Борис I 190-217; Козлодуй 3-83; Родопи 2 -62; Сливница 215-303; Христо Ботев 122- 173

На 16.03.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Фондови Жилища бл. 6а Вх. А

На 17.03.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Фондови Жилища бл. 6а Вх. Б

На 18.03.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Фондови Жилища бл. 6а Вх. В

На 19.03.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Фондови Жилища бл. 6а Вх. Г

Община СРЕДЕЦ  

На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Антон П. Чехов 1-6, Апостол Карамитев 2, 16, 7, Буенос Айрес/Елена Гичева/ 22, Васил Левски 82, 84 72, 68, Г. С. Раковски 38, 39, Ген. Паренсов 31, 29, Георги С. Раковски 157 А

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 16.03.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  София: V-1380, Кв. 22, Малинова долина 22, УПИ II-2552

На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: ул. Трайко Станоев 4

На 17.03.2020 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София: Витоша Вец Симеоново УПИ XVIII-1188, Кв. 80, Слав Караславов 13

Община ТРИАДИЦА  

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Бадемова Гора 9, Кестенова Гора 26, Мила Родина 34, Стрелбище бл. 22а Вх. Б, бл. 26а Вх. А, Б; 16а

На 16.03.2020 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  София: Димитър Манов 57, Ж. К. Иван Вазов бл. 23, 24, 28 магазини Банка, бл. 25, 25а

На 16.03.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  София: Гоце Делчев/Емил Марков/ 103, Твърдишки Проход 27 офиси, 27 101, 27 Маг. 2, 27, 27 З. Кабинет

На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Димитър Манов 13, Майор Първан Тошев 22-24, Мила Родина 30, Стрелбище бл. 3 Вх. А

На 17.03.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  София: Ж. К. Гоце Делчев/Жк Емил Марков/ бл. 255 Б, Сервиз  Локатор , бл. 258

На 18.03.2020 г. /08:30 - 11:00 ч./ -  София: ул.  Луи Айер 160, От №155 до Околовръстен път От №107 до 155, 130, 136 От №80до 114

На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Димитър Манов 15-17, 17, 19, 20, 21, Стрелбище бл. 3 Вх. Б

На 18.03.2020 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  София: Бяла Черква ул. Бяла Черква 16 Гет и У. О, Ж. К. Иван Вазов бл. 9; бл. 10; бл. 11, Ж. К. Иван Вазов бл. 3, бл. 4, бл. 4 А, бл. 5, бл. 6, бл. 7,, Краище/Тодор Атанасов/ 17; 19; 21; 23, Михаил Буботинов 22 и 33, Ярослав Вешин 58;

На 19.03.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  София: Деде Агач 60а Маг. 2, 43 А, 43а, 60а, 60я, 43, 60 А, 43, Ж. К. Стрелбище бл. 93, 91, 92, бл. 62, Роженски Проход 2-4, Стрелбище 91, 91, 91б, 41, 91в, 61, 60-А, 92, ул. „Траянова Врата“ 26, 2-ра Аег Томас Джеферсън

 

СОФИЙСКА ОБЛАСТ  

Община Божурище  

На 16.03.2020 г. /09:30 - 14:15 ч./ -  Божурище: Бор 7а, 11, 5, 7, 25, 9а, 3, 9, Дунав 35, 40 къща, 44, 48, 50, Европа 35, Еделвайс 10, 7, 30, 24, 14, 3а, 13а, 2, 11а, 34, 5, 1, 7а, 13, 15, 18, 26, 8, 17, 16, 6, 12, 28, 34а, 22, 4, 11, 20, 32, 9, 5а, 3, 15а, Жилища 19, Здравец 12, 3, 16, 2, 14, 8, 10, 4, 6, 18, 7, 20, 1, Любен Каравелов 1, Момина Сълза 11, 12а, 1, 9а, 7а, 11а, 8, 7, 16, 5, 2, 5а, 15, 17, 12, 16а, 9, 4, 13, 6, 14а, 3, 10, 14, Пролет 5, Снежанка 19, 17, Струма 24, 23, 21, 22а, 14, 1, 13, 20, 8, 7, 19, 26, 16, 3, 15а, 18, 11, 4, 18а, 5а, 15, 9а, 22, 28, 5, 2, 17, 9, 3а, УПИ VI-9609 Кв. 74, УПИ XXII-133, Кв. 4, Явор 2, 3, 29а, 9, 5, 21, 31, 20, 31 4, 17, 8, 16, 25, 29, 13, 11, 19, 7, 24, 3а, 18, 27, 12, 6, 22, 10, 15, 4, 1, Янтра 17а, 1 1, 1, 1, 18, 3, 1, 33, 3, 78, 10, Новият Квартал

На 16.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Росоман: 63121. 133. 9, I-30, Кв. 6, Гранит, М. Падината, УПИ IV-58, Кв. 9, УПИ XIV-145, УПИ ХIII-144 Кв. 22, Черква, П-Л ІІІ-99, Кв. 15, Вила

На 16.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Хераково: III-028096, Кв. 1 местност  Голи Връх, IV-016104, Кв. 3, М. Кочияш, IV-028096, Кв. 1 местност  Голи Връх , V-028096, Кв. 1 местност  Голи Връх , VI-028096, Кв. 1 местност  Голи Връх , VII-028073, Кв. 1 местност  Голи Връх , ІІІ-694, Кв. 48, Мбобен, Александър Стамболийски (Мах. Бобен) 70, Александър Стамболийски (Мах. Бобен) 52, М. Балин дол, М. Бобен УПИ Х-029062 Кв. 1, УПИ III-393 Кв. 48, УПИ IX-029062 Кв. 1, УПИ XII-029062 Кв. 1, УПИ XXI-342, Кв. 37, УПИ Х-029062 Кв. 1, махала Бобен, УПИ ІІІ-391, махала Бобен, Вила, Вила, къща, махала Бобен

На 16.03.2020 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  Божурище: Европа 17, 74, 151, 80, № 151, Ктп Булет, Максим Горки 31, 37, 30, 38, 143, 32, 15, 35, 10, 14, 33, УПИ X-48 Кв 6, УПИ XXX-70, Кв. 8, УПИ XXXI-022065 Кв. 8, Хан Кубрат 2, Цар Борис Първи 17 къща, 30, 11

На 16.03.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Божурище: Европа 156, 93, Землище С. Пролеша / Божурище, Максим Горки УПИ 4-019003, Кв. 7, УПИ X-034032, Кв. 10, УПИ X-022044 Кв. 9, Черна Бара 24, 8, 19, 6, 17, 27, 7, 1, 14, 18, 13, 28, 20, 16, 5, 23, 2, 12, 11, 15, УПИ XII-034032, Кв. 10, 10, 26, 9, 22

На 18.03.2020 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Храбърско: махала Черен Пешо

На 18.03.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Храбърско

Община Ботевград  

На 16.03.2020 г. /09:30 - 16:15 ч./   На 17.03.2020 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Боженица: 319004, долапището, махала Барбушовци, махала Близнаковци, махала Брусен 10 къща, махала Върха, махала Ганинци, махала дончовци, махала Кръста къща, махала Мурта, махала Павловци, махала Пейчовци, махала Пелиница къща, махала Плоча, махала Томовци, махала Урвич 1, 9, 11, къща, 29, махала Усойната, Стопански Двор, УПИ XI-71, Кв. 7, Х-38, Кв. 41, къща, 43, Фургон, къща

На 16.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: 16-ти Ловчански Полк 1, 1866 Година 11, 9, 1, 7, 13, 5, Академик Стоян Романски 2, 2а, 6, 2б, 1, 4, 5, 2в, Бензиностанция, България 5, България 4, 2, 6, Васил Левски, Гурко 3, 1, 9, 11, 5, 9а, 7, Кооперативен Пазар, Кооперативен Пазар Закрит, Незнайният Войн 4, 7, 3б, Освобождение 7, Освобождение №14, 1, 3, 2, Освобождение 4, 5, 3, 3, 5, 2, Просвета 6, 2, Саранск 2, 4, 4-2, 2б, 4-1, 7, 4-3, 5, 9, 4а, 2а, 1, 5, Саранск 24, Седемнайсти Ноември 1, Стара Планина 2, 1, 4, 3, Трети Март 64, 73, 62, Трети Март 72, Трети Март 66, 68, 77, 75, 68, Христо Ботев 6, Цар Освободител 1, 30в, 30а, 37, 2

На 16.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Александър Стамболийски 33, 29, 35, 37, 10, 27, 31, 12, 8, 14, Божко Божилов, Патриарх Евтимий 17, 13, 24, 28, 19, 30, 22, 20, 21, 25, 26, 23, 15, Рила 19, 28, 26, 15, 7, 20, 9, 22, 24, 17, 18, 21, 9а, 16, 13, 11, Цар Освободител 18, 20, 22а, 20 2, 12, 14, 18 Космос, Шипка 3, 25, 26а, 21, 22, 8, 24, 7, 15, 4, 18, 20, 16, 5, 11, 9, 1, 26, 12, 13, 2, 23, 17, 28, 10, 30, 6, 57

На 16.03.2020 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 17.03.2020 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 18.03.2020 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 19.03.2020 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 20.03.2020 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Академик Стоян Романски 27, 20, 11, 9, 14, 13, 39, 35, 19, 25, 17, 16, 28, 12, 18, 26, 4, 8, 22, 37, 39б, 24, 9к, 29, 31, 30, 15, 21, Боженишки Урвич 7, 9, 1а, 1, 2, 3, 5, България 1, Витиня 1, до Сграда Ткзс, Кооперативен Пазар, Незнайният Войн 2, 6, Нов Кооперативен Пазар, Свобода 38, 3, 5, 9з, 16, 3в, 7, 14, 9, 1, 12, Севаст Огнян 13, 1, 10, 5, 9, 16, 7, 15, 11, 10 А, 4, 4 Стая №5 и 6, 2, 3, 17, 18, 6, 8, 14, 1б, Седемнайсти Ноември 1 1, 1, 2, Трети Март 91, 87, 89

На 16.03.2020 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 17.03.2020 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 18.03.2020 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 19.03.2020 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 20.03.2020 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Зелинград 54, 37, 30, 52, 60, 40, 34, 51, 52а, 50, 45, 43, 35 А, 39, 32, 41, 42, 56, 62, 58, Патриарх Евтимий 72, 72, 72, 70, Преслав 50, 48, 48, 48, 48, 48, 48, Хан Аспарух 25 9, 25, 25, 25 7/12/, 25, 9, 9

На 16.03.2020 г. /08:45 - 16:15 ч.; 09:30 - 16:15 ч./   На 17.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч.; 09:15 - 16:15 ч./   На 18.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.03.2020 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 20.03.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Рашково: махала Белчово къща, махала Габровница Вила, къща, Вила, къща, 6, 0, къща

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Литаково: 3ти Март 1, Антон Младенов 12, Баба Тонка (Баба Кула) 5, 7, 6, 4, 2, 1, Боговина 68, 70, 49, 72, 82, 64, 57, 80, 66, 36, 25, 55, 35, 41, 51, 45, Брезовица 5, 18, 6, 4, 7, 2, Георги Бенковски (Г. Димитро 22, 24, 3, 5, 1, 21, 28, 23, 12, 11, 25, 17, 29, 19, 22, 8, 15, 4, 30, 26, Захари Стоянов 2а, 2, Иван Вазов (Ангел Миновски) 9, 26, 6, 19, 8, 3 Вила, 1, 11, 10, 20, 12, 13, Кап. Тодор Тодоров 2, Кочо Честименски (М. Найдено 11, 4, 26, 19, 20, 86, 10, 18, 16, 24, 2, Любен Каравелов 42а, 72, 30, 24, 37, 29, 71, 36, 70, 53, 83, 13, 58, 63, 48, 33, 16, 79, 77, 5, 85, 49, 11, 73, 69, 26, 37, 74, 35, 56, 40, 28, 42, 45, 45, 47, 19, 25, 66, 6, 41, 39, 67, 4, 34, 14, 18, 9, 10, 62, 12, 55, 8, 75, 43, 61, 54, 51, Люто Войвода 78, 32, Начо Иванов 7, 5, 3, Оборище 2, 14, 8, 18, 12, 6, 1, 16, 5, 4, Парцел V-41, Кв. 9 къща, Победа 1, Станковска Курия 9, Стара Планина (Кам. Първенс 12, 16, 17, 15, 11, 4, 10, 13, 19, 18, Шести Септември (9-ти Iх) 74

На 16.03.2020 г. /09:30 - 16:15 ч./   На 17.03.2020 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Ботевград: местност Тръстеник

На 16.03.2020 г. /09:30 - 16:15 ч./   На 17.03.2020 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград: За Провеждане на 72-Часови Изпитания, махала Големо Усое, махала Горановци къща, махала Мановци, махала Ръждавец

На 16.03.2020 г. /09:30 - 16:15 ч./   На 17.03.2020 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград: III-709, Кв. 38, Аспарух 13, 11, 3, 9, 12, 17, 18, 10, 19, 21, 5, 25, 4, 6, 14, 15, 16, 8, 23, Борис I (Методи Антонов) 7, 4, 14, 17, 21, 3, 13, 2, 12, 10, 16, 8, 15, Васил Друмев 1, 2, 8, 14, 6, 4, дондуков 10, Дунав 5, 6, 8, 1, Ивайло 6, 8, 1, 2, 4, извън регулацията Вила, Медвен 18, 3, местност Камен дол, Опълченска 5, 7, 1, 9, 11, 4, 10, 12, 6, 13, 3, Рударка 2, 8, 13, 15, 6, 17, Христо Ботев 29, 13, 18, 16, 26, 30, 6, 10, 17, 28, 3, 15, 22, 11, 5, 8, 12, 24, 23, 9, 7, 27, 25, 19, 21, Павилион

На 16.03.2020 г. /09:30 - 16:15 ч./   На 17.03.2020 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Скравена: 000230, 11-та 30, 13, 15а, 13-та 7, 15-та 2, 3-та 42, 8-ма 7 Вила, Александър Стамболийски 1, 8, 10, 6, 12, 4, 2, 5, 1, 3, Алипи Първанов 7, 30, 18, 1, 28, 10, 20, 5, 8, 14, 11, 22, 9, 34, 4, 3, 6, 12, 26, 2, 63, 73, 86, 61, 82, 67, 69, 80, 65, 84, 88, 62, 92, 90, 57, 96, 59, 71, 94, 37, 33, 60, 50, 55, 54, 38, 41, 56, 49, 76, 17, 25, 19, 35, 23, 58, 78, 42, 68, 40, 62, 15, 45, 27, 51, 70, 12, 29, 13, 36, 64, 74, 66, 21, 44, 48, 46, 47, 52, 43, Атанас Събков 4, Бебреш 5, 3, 15, 7, 1, 13, 17, 9, Васил Априлов 1, Васил Вунчев 15, 20, 1, 19, 5, 16, 17, 7, 21, 9, 18, 11, 6, 26, 22, 32, 10, 14, 30, Васил Левски 8, 7, 13, 10, 14, 17, 5, 9, 1, 15, Вилна Зона Лозята Вила, 5, Врачанска 3, Гео Милев 4, 6, 2, Георги Апостолов 14, 16, 4, 1, 8, 8а, Георги Канзов 1, 3, 6, 5, 2, Георги Раковски 1, 10, 8, 3, 5, 7, 6, 13, Георги Стаменов 12, 3, 68, 8, 4, 1, 5, Герго Ценов 9, 8, 7, 10, 12, 14, 6, 1, 16, 3, 18, 4, 20, Грамаде 1, 51, 41, 44, 38, 48, 14, 18а, 5, 12, 37, 3, 4, 23, 61, 26, 2, 8, 1, 36, 29, 10, 30, 15, 7, 33, 20, 21, 39, 22, 24, 43, 19, 6, 16, 11, Здравец 4, 2, Иван Йотов 11, 9, 8, 4, 1, 17, 15, 5, 7, 12, 2, Изгрев 4, 6, Кап. Димитров 7, 6, 2, 4, Койдановец 1, 7, 2, 3, 9, 7, 5, 1, Кокиче 11, 9, Комитска 10, 3, Крушарска (К. Муканска) 17, 15, 23, 27, 31, 29а, 21, 29, 14, 12, 5, 8, 20, 2, 7, 10, 3, 12, 9, 5, 6, 4, 8, 1, 13, 11, 4а, 14, Лазар Георгиев 9, 7, 10, 20, 2, 6, Лазар Стоянов 12, 5, 4, 10, 7, 20, 2, 16, 1, 18, 14, 8, Латинка 1, 6, 2, Любен Каравелов 17, 15, 24, 20, 32, 22, 26, махала Диловска и Драганчовска 2, 4, 3, 6, 5, махала Гледжовица, махала Паланката къща, къща, Кошара, Медвен 12, 34, 3, 2, 32, 22, 19, 30, 28, 36, 20, 14, 24, Мико Комитски 20, 1, 27а, 15, 23, 14, 3, 21, 16, 25, 9, 27, 8, 7, 18, 6, 4, 17, 13, 11, 31, Муканска 16, 10, 1, 8, 10а, Мургаш 1, 2, 4, 6, Никола Й. Вапцаров 9, 14, 2, 8, 10, 5, 6, 4, Ноновска 8, 6, 12, 7, 13, 11, 8, 20, 4, 3, 14, 18, 10, 5, 15, 1, Околовръсна 2, 3, 11, 5, 2а, 7, 2, 1, 25, 8, 19, 13, 17, 21, 15, 10, 23, Осми Март 10, 11, 4, 1, 10, 2, 3, 9, 7, 6, Паисий 3, 6, 1, Петко Студенков 19, 14, 13, 11, 9, 16, 10, 17, 18, 15, 12, 21, 16, 7, 5, 1, 3, Петър Берон 16, 2, 18, 10, 12, 1, 4, 16, 3, 23, 15, 22, 76, 9, 34, 20, 7, 17, 13, 19, 30, 27, 11, 24, 21, ПИ №000141, Поп Банчо 2, 4, 10, 3, 8, 13, 5, 6, Поручик Георгиев 6, 12, 4, 17, 16, 3, 19, 14, 10а, 10, 13, 1, 9, 7, 11, 8, 5а, 15, С. Скравена, Общ. Ботевград път №1, Свещ. Георги Поп Димитров 5, 8, 14, 18, 6, 9, 12, 16, 20, 4, 11, 7, 2, 10, 3, 13, Свобода 9, 13, 5, 12, Сграда на Читалището, Синчец 1, Стара Планина (Ил. Миков) 43, 45, 60, 24, 3, 58, 62, 15, 19а, 5, 10, 56, 68, 31, 72, 28, 92, 53, 35, 46, 17, 88, 74, 66, 21, 41, 39, 78, 52, 76, 9, 36, 40, 94, 54, 80, 32, 42, 30, 2, 27, 22, 1, 16, 47, 11, 70, 98, 34, 8, 44, 90, 49, 18, 50, 51, 13, 29, Стефан Караджа 12, 12а, 1, 10, 5, 3, 4, 2, 8, 8, 8, Танчо Гайдарски 12, 6, 7, 13, 9, 14, 3, 5, 15, 8, 10, 17, 1, 11, 2, Тодор Попов 7, 19, 30, 20, 17, 14, 15, 11, 16, 22, 32, 28, 18, 26, 9, 5, 13, 23, 34, 27, 24, 12, 3, 10 А, 1, 2, 12, 10, 6, 8, УПИ VII-266, Кв. 9, Ушите 5, 4, 1, 2, 6, Хаджи Димитър 4, 13, 2, 9, 5, 11, 1, Хан Аспарух 6, 5, 7, 3, 1, 4, 8, Христо Ботев 22, 54, 69, 42, 41, 32, 40, 35, 26, 37, 49, 65, 29, 60, 48, 27, 28, 94, 47, 46, 30, 61, 34, 71, 38, 39, 24, 33, 59, 18, 63, 44, 55, 62, 31, 50, 57, 58, 75, 96, 100, 77, 92, 103, 110, 79, 102, 113, 117, 64, 109, 72, 66, 74, 91, 125, 89, 127, 106, 119, 78, 90, 95, 102 къща, 94, 123, 88, 84, 70, 83, 85, 93, 68, 111, 87, 81, 82, 107, 15, 6, 8, 12, 11, 9, 16, 1, 5, 7, 17, 23, 2, 10, 4, 21, 99, Цар Борис I 3, 5, 2, 4, Цар Иван Шишман 1, 2, 8, 3, 4, 10, 5, Цар Крум 3, 1, Цар Симеон 1, 6, 4, Цено Кьонтов 1, 8, 11, 9, 13, 10, 2, 4, Чифлика 18, 9, 5, 8, 8, 14, 20, 21, 19, 6, 12, 3, 1, 15, 2, 4, 7, 30, 10, 25, 26, 11, 28, 13

На 17.03.2020 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Ботева Чета 5, Витиня Почивна Станция, 55, до Сграда Ткзс Краварник Зелена Бара, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 Вила, Индустриална Зона Микроелектроника, Курорт Зелин, Литаковско Шосе 1, Пик, Портал, Ловен дом, Канцеларий, Вила

На 17.03.2020 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Врачеш: Александър Стамболийски 10, 2, 8, 6, 1, 5, 3, 1, 14, 12, 9, 7, 11, Ален Мак 1, 2, 4, 1а, Баба Вида 8, 6, 4, 2, 5, 7, 1, 10, Баба Тонка 2, 6, 3, 7, 8, 1, 2а, Бела Трафопост, Бор 1, 2, 8, 4, Будиовград 12, 2, 5, 1, 16а, 6, 10, 8, Бузлуджа 1, 4, 6, 2, 3, 93, 62а, 149, 71, 83, 123, 117, 67, 88, 82, 109, 77, 73, 147, 102, 103, 79, 78, 106, 72, 92, 69, 143, 145, 129, 99, 131, 89, 91, 141, 76, 65, 62, 119, 100, 82а, 101, 105, 68, 74, 127, 115, 96, 86, 53, 70, 80, 104, 75, 81, 90, 133, 85, 151, 94, 66, 97, 64, 111, 84, 87, 50, 63, 50, 35, 57, 59, 45, 47, 56, 60, 44, 43, 40, 61, 52, 39, 42, 48, 37, 55, 53, 41, 54, 58, 33, 49, 13, 30, 31, 27, 23, 38, 25, 15, 24, 32, 29, 21, 12, 10, 11, 14, 18, 9, 7, 34, 28, 22, 19, 20, 36, 16, 5, 17, Васил Левски 29, 32, 35, 33, 26, 31, 27, 30, 5, 16, 6, 2, 25, 10, 22, 7, 12, 1, 8, 28, 11, 23, 24, 20, 4, 15, 26, 19, 3, 14, 21, 13, 17, 36, 41, 39, 47, 44, 45, 32, 46, 37, 42, 35, 38, 34, Витиня 31, 21, 26, 10, 34, 29, 20, 13, 15, 12, 33, 38, 40, 9а, 27, 23, 17, 11, 9, 36, 25, 19, 22, 14, 16, 24, 32, 22, 7, 1, 8, 5, 3, 6, 2, Възраждане 3, 1, 2, 6а, Гео Милев 2, 6, 13, 11, 10, 12, 8, 18, 4, 9, Георги Бенковски 8, 5, 15, 11, 13, 9, 6, 4, 3, 2, 1, Горски пътник 12, 23, 29, 36, 11, 3, 1, 10, 15а, 18, 16б, 4, 17, 9, 31, 19, 27, 16, Гурко 17, 28, 46, 8, 5, 10, 22, 32, 42, 7, 3, 44, 2, 48, 54, 24, 26, 19, 12, 15а, 31, 20, 15, 14, 18, 29, 11, 6, 40, 34, 52, 30, 23, 27, 13, 50, 78, 66, 67, 56, 71, 41, 63, 45, 73, 80, 57, 74, 49, 58, 70, 43, 47, 37, 72, 53, 82, 68, Дунав 14, 1, 3, 6, 7, 10, 9, 16, 8, 12, 5, 4, 2, 11, 19, 17, Еделвайс 2, 4, 7, 6, 10, 3, 1, Захари Стоянов (Петър Янков 19, 40, 54, 50, 13, 29, 10, 38, 27, 22, 5б, 25, 52, 24, 17, 12, 36, 37, 33, 15, 3, 31, 28, 42, 2, 21, 35, 34, 11, 19, 16, 32, 5а, 20, 5, 23, 18, 30, 1, 44, 48, 7, 18, 8, 26, 6, 9, 2, 4, Зеленград 7, 2, 5, 3, 4, 12, 1, 10, 8, 6, 14, Ивайло 4, 6, 12, 11, 3, 9, 10, 2, 116, 7, 8, 14, Иван Вазов 14, 3, 2, 6, 7, 10, 16, 13, 9, 8, 4, 11, 5, Иглика 2, 1, 15, 7, 19, 9, 3, 21, 11, 4, Извор 1, 9, извън регулация до С. Врачеш, Калето 22, 35, 20, 18, 29, 33, 19, 27, 20а, 25а, 24, 31, 13, 11, 5, 8, 10, 9, 4, 3, 6, 1, Кирил и Методий 7, 4, 5, 8, 14, 2, 6, 10, 1, Кокиче 1, 5, Кольо Видин 11, 1, 17, 8, 14, 4а, 12, 6, 2, 7, 9, 15, 4, 21, 5, Люляк 10, 1, 3, 12, 6, 2а, 5, 7, 2, Майстор Вуно Марков 36в, 21, 32, 8, 34, 18, 22, 12, 4, 23, 30, 24, 2, 19, 20а, 20, 36б, 26, 25, 15, 27, 10, 16, 5, 6, 1, 36, 36а, 34а, Малчика 2, 3, 1, 4, 6, Манастирска 27 А, 1, 3 Фургон, Вила, 2, Мерощица, Мургаш 21, 22, 41, 18, 33, 7, 45, 9, 5, 1, 26, 13, 16, 23, 29, 36, 3, 38, 15, 11, 4, 31, 28, 46, 20, 37, 51, 12, 14, 35, 24, 47, 49, 19, 2, Оборище 14, 1, 6, 10, 14, 5, 8, 2, 12, 1, 3, 7, 13, Околчица 6, 5, 7, 12, 5, 4, Опълченска (Яташка) 2, 3, Орлово Гнездо 4, 3, 10, 5, 8, 143, 6, 2, Освобождение (9-ти Септемвр 1, 5, 4а, 3, 5а, 1, 5, 4, 2, 11, 16, 6б, 7, 8, 5, 14, 15, 12, 19, 6, 17, 21, 22, 13, 20, 18, 4, 9, 12, Отец Пайсий 2, 4, 9, 7, 3, 5, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов 23, 13, 24, 25, 22, 9, 21, 20, 27, 26, 2, 10, 5, 4, 12, 66, 19, 1, 28, 29, 7, 11, 16, 15, 14-16, 58, 59, 46, 52, 41, 53, 47, 57, 58, 39, 46, 59, 49, 42, 48, 56, 51, 55, 45, 50, 43, 34, 32, 27, 37, 40, 33, 36, 35, 43, 30, 38, Плиска 5, 2, 4, 6, 8, Победа 5, 3, 2, 1б, 6, 4, 7, 3, Преслав 9, 7, 4, 6, 5, 1, 3, 8, 10, 2, 9, Първенец 31, 16, 25, 4, 6, 33, 13, 5, 1, 14, 23, 11, 3, 12, 2, 19, 18, 17, 22, 10, 7, 15, Първи Май 5, 1, 6, 8, 7, Радовец 1, Райна Княгиня (Вела Пеева) 1, 2, 3, 6, 2, 4, Розова долина 17, 8, 14, 11, 5, 3, 7, 13, 25, 17, 10, 21, 15, 23, 19, 2, 6, 4, 1, 3, Севаст Огнян (Партизанска) 6, 4, 35, 6, 3, 1, Синчец 9, 11, 19, 7, 15, 18, 6, 21, 12, 20, 17, 16, 10, 14, 13, 1, 3, 2, 5, 4а, 4, Славейков (Васил Коларов) 2, 8, 4, 2, 2а, 3, Софрони Врачански 1, 3, 6, 2, 9, 4, 7, 8, 5, Стара Планина 48, 9, 44, 40, 11, 29, 46, 12, 3, 7, 6, 10, 18, 28, 30, 25, 26, 1, 14, 16, 24, 5, 19, 11а, 2, 9, 32, 23, 17, 4, 13, 20, 15, 8, Страншки Рът 2, 12, 4, 6, 10, 5, 8, Съединение (Рада докова) 3, 2, 1, 11, 17, 1, Съединение (Радка докова) 1, 13, 7, 10, 4, 8, 5, 9, Теменуга 17, Гараж, 28, 20, 30, 26, 10, 17, 12, 32, 8, 16, 11, 46, 16, 12, 3, 5, 7, 9, 38, 36, 40, Трети Март (Иван Гълъбов) 134, 204, 2, 191а, 182а, 168, 165, 176, 156, 188а, 178, 190, 164, 180, 189, 1980, 151, 214, 181, 155, 161, 162, 196, 166, 153, 207, 173, 206, 175, 158, 195, 154, 197, 152, 205, 215, 174, 160, 188, 216, 186, 208, 231, 184, 179, 169, 199, 193, 225, 157, 142, 227, 159, 201, 210, 163, 146, 177, 221, 148, 194, 172, 218, 212, 144, 200, 170, 182, 167, 149, 171, 204, 183, 150, 187, 213, 223, 134, 70, 105, 125, 120, 91а, 115, 85, 117, 136, 74, 137, 126, 111, 96, 128, 141, 93, 110, 79, 1251а, 92, 80, 106, 121, 108, 73, 104, 102, 130, 89, 100, 83, 101, 98, 109, 131, 66, 97, 94, 78, 132, 123, 68, 76, 112, 84, 88, 62, 124, 147, 91, 87, 122, 77, 145, 90, 119, 75, 118, 138, 127, 116, 107, 81, 103, 135, 114, 82, 140, 129, 143, 72, 86, 91в, 6, 35, 42, 10, 26, 1д, 5, 34, 24а, 33, 29, 36, 8, 39, 1 В, 38, 37, 1

На 17.03.2020 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Литаково: 3ти Март 1, 6, 4, 8, Антон Младенов 12, 2, 10, 1, 3, Архангела (Петко Буковански 3, 7, 2, 5, Баба Тонка (Баба Кула) 5, 7, 6, 4, 2, 1, Бачо Киро 6, 2, Боговина 6, 2, 1, 22, 16, 14, 92, 10, 90, 81, 88, 67, 59, 71, 63, 57, 61, 68, 70, 49, 72, 82, 64, 57, 80, 66, 36, 25, 55, 35, 41, 51, 45, 25, 35, Бойчо Огнянов 2, 6, Брезовица 5, 18, 6, 4, 7, 2, Бузлуджа 5, 9, 2, 15, Васил Левски 6, 4, . 2, 1, Велчова Завера (Илия Шопов) 18, 12, 1, 7, 16, 14, 10, 4, Воденицата 2, 3, 1, Вуто Койчев 12, 3, 8, 11, 5, 2, 9, 6, 10, 14, Възраждане 6, 9, 2, 8, 95, 4, 10, Възход 17, 12, 19, 1, 10, 11, 21, 7, 4, 9, 13, 3, 2, Вълчи Град 5, 1, 8, 10, 34, 30, Генерал Клод 10, 24, 28, 7, 11, 5, 22, 26, 13, 18, 19, 11а, 6, 14, 15, 4, Генерал Похитонов 15, 17, 20, 2, 14, 16, 9, 7, 6, 4, 10, Гено Люташки (Вацо Люташки) 2, 3, Георги Бенковски (Г. Димитро 22, 24, 3, 5, 1, 21, 28, 23, 12, 11, 25, 17, 29, 19, 22, 8, 15, 4, 30, 26, Георги Раковски (Д. Терзийск 6, 18, 2, 8, 7, 12, 13, 14, 3, 15, 10, Димитър Икономов 7, 4, 9, 2, 1, Дядо Иван (Ванюша) 2, 4, Една Българка (М. Найденова 4, 7, 1, 13, 11, 2, 5, 15, 82а, Захари Стоянов 2а, 2, Иван Вазов (Ангел Миновски) 9, 9, 26, 6, 19, 8, 3 Вила, 1, 11, 10, 20, 12, 13, Илия Монев В Стоп. Двор, 1, 19, 5, 4, 15, 2, 7, 21, 13, 20, 10, Калето (Сашка) 3, Кап. Тодор Тодоров 2, Кирил и Методи 5, 7, 9, 6, 8, 2, 11, 3, 1, Кирил Стаменов 1, 2, Коцо докуленски 2, 3, Кочо Честименски (М. Найдено 11, 4, 26, 19, 20, 86, 10, 18, 16, 24, 2, 96, 86, 90, 76, 92, 50, 49, 29, 42, 102, 45, 74, 101, 40, 25, 38, 94, 56, къща, 59, 32, 33, 40а, 78, 27, 88, Любен Каравелов 42а, 72, 30, 24, 37, 29, 71, 36, 70, 53, 83, 13, 58, 63, 48, 33, 16, 79, 77, 5, 85, 49, 11, 73, 69, 26, 37, 74, 35, 56, 40, 28, 42, 45, 45, 47, 19, 25, 66, 6, 41, 39, 67, 4, 34, 14, 18, 9, 10, 62, 12, 55, 8, 75, 43, 61, 54, 51, Люто Войвода 26, 19, 32, 1, 8, 24, 6, 14, 23, 35, 3, 21, 13, къща, 30, 15, 5, 20, 31, 29, 7, 9, 4, 11, 25, 7, 78, 32, 42, 40, 38, 57, 41, 49, 78, 58, къща, 94, 53, 55, 48, 72, 62, 68, 43, 76, 37, 54, 46, 47, 62а, 45, 51, 70, 64, 35, 56, 44, 47а, Майор Томпсън 24, 16, 18, 10, 4, 14, 3, 20, 2, 26, 1, 32, Малина 2, 3, Младен Пеьов 2, 1, Мургаш 11, 9, 3, 5, 4, 2, 7, 13, 15, Наум Янев 1, 3, 8, 6, 2, Начо Иванов 7, 5, 3, 2, 3, 7, 8, Незабравка (Партизанска) 4, 10, 1, 6, Оборище 2, 14, 8, 18, 12, 6, 1, 16, 5, 4, Опълченска 6, 19, 12, 33, 16, 21, 22, 13, 18, 41, 25, 39, 45, 31, 27, 7, 2 А, 10, 1, 20, 17, 3, Павел Бързашки 17а, 16, 14, 8, 18, 2, 3, 23, 7, 17, 15, 9, 18, Парцел V-41, Кв. 9 къща, Петко Войвода (Дичо Петров) 6, 2, Петко Иковски 5, 28, 12, 26, 5, 25, Петко Мицовски 15, 11, 1, 2, 7, 33, 9, къща, 16, 21, 35, 19, 20, 25, 12, Писана 1, 4, 3, 98, 27, 19, 25, 36, 6, 15, 29, 34, 22а, 18, 8, 13, 14, 11, 9, 12, 30, 24, 20, 11 къща, Победа 1, Поп Христо дойчев 5, 2, 3, 4, Пречеста 2, 4, Просвета 1, Светлина 5, 9, 2, 3, Свобода 7, 5, 8, 8б, 5а, 7, 1, Спас Соколов 5, 12, 10, 4, 3, 6, Станковска Курия 9, Стара Планина (Кам. Първенс 12, 16, 17, 15, 11, 4, 10, 13, 19, 18, 1, 1а, 6, Столетов 22, 18, 5, 8, 4, 6, Страцин (Кост. Буковански) 15, 9, 20, 13, 19, 16, 20а, 5, 26а Вила, 12, 14, 7, 3, 4, 24, 22, 8, 26, 2, 2а, 6, Тодор Каблешков (Н. Маринов) 1, 3, 14, 4, 6, 2, 10, Христо Ботев 24, 22, 34, 50, 11, 18, 36, 15, 12, 21, 1, 52, 20, 43, 5, 19, 25, 41, 44, 32, 46, 13, 9, 14, 2, 17, 60, 48, 6, 26, 23, 7, 3, 33, Шести Септември (9-ти Iх) 15, 8, 25, 39, 18а Църква, 23, 6, 3, 24, 10, 29, 17, 4, 20, 16, 19, 12, 27, 5, 11, 158, 134, 124, 129, 200, 173, 126, 154, 165, 136, 177, 132, 144, 148, 125, 115, 194, 145, 95, 122, 153, 117, 157, 123, 111, 141, 91, 127, 140, 128, 179, 169, 156, 149, 192, 163, 120, 111, 83, 95, 88, 104, 73, 76, 80, 79б, 97, 64, 70, 94, 102, 85, 74, 106, 1а, 92, 78, 107, 81а, 81, 77, 75а, 109, 90, 82, 114, 103, 79, 105, 86, 74, 42, 47, 49, 50, 59, 44, 48, 60, 45, 63, 47а, 46, 61, 68, 62, 54, 66, 55, 58, 43, 39, 45а, 30а, 26 А, 24, 28, 37, 31, 34, 33, 26, 36, 20, 22, 41, 39, Шипка 3, 3, Юри Гагарин 9, 21, 35, 23, 14, 1, 10, 19, 36, 22, 5, 25, 6, 7, 18, 20, 15, 17, 27, 32, 16, 2, 12, 4, 8, 13, 11, 30

На 17.03.2020 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Врачеш: Георги Бенковски 8, 5, 15, 11, 13, 9, 6, Ивайло 4, 6, 12, 11, 3, 9, 10, 2, 116, 7, 8, Кирил и Методий 7, 4, 5, 8, 14, 2, 6, 10, Манастирска 27 А, 1, 3 Фургон, Вила, 2, Мерощица, Оборище 14, 1, Околчица 6, Орлово Гнездо 4, 3, 10, 5, 8, 143, 6, 2, Освобождение (9-ти Септемвр 1, Райна Княгиня (Вела Пеева) 1, 2, Розова долина 17, Синчец 9, 11, 19, 7, 15, 18, 6, 21, 12, 20, 17, 16, 10, 14, 13, Съединение (Рада докова) 3, 2, 1, 1, Съединение (Радка докова) 1, Теменуга 17, 38, 36, 40, Трети Март (Иван Гълъбов) 134, 204, Цар Иван Шишман (М. Найденов 1, 6, 16, 10, 8, 7, 8 8, 22, 24, 5, 4, 20, 2, 14, 3, 13, 12, 26, 11, 23, 9, 18, Цар Освободител( 17 Ятаци) 10, 17, 8, 2, 21, 6, 7, 4, 46, 23, 30, 51, 21, 26, 49, 17, 28, 38, 18, 56, 50, 31, 27, 135, 16, 42, 12, 40, 39, 20, 45, 24, 22, 36, 52, 29, 14, 43, 35, 44, 53, 48, Шипка 12, 5, 2а, 19, 34, 204, 17, 15, 2, 10, 8, 4, 6, 18а, 13, Явор 12, Ясен 4, 2, Вила

На 17.03.2020 г. /13:15 - 13:30 ч.; 13:15 - 14:45 ч.; 14:00 - 14:45 ч./   На 20.03.2020 г. /09:15 - 09:45 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Трудовец

На 17.03.2020 г. /13:15 - 14:45 ч.; 13:15 - 13:30 ч.; 14:00 - 14:45 ч./   На 20.03.2020 г. /09:15 - 09:45 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Правец: IV, Кв. 9, IV-6393, VI, Кв. 2, VI-179, Кв. 104, VII, Кв. 2, От 514-От. 424 7, Бор 8, 7, Канцелария Социални Грижи, 4, Борова Гора, Бърдо 5, 3, 1, 2, 4, В. Пенчов 26, 20, Васил Драгнев 6, Васил Левски 25, 3, 24, 10, 11, 2, 9, 13, 17, 27, 16, 31а, 21, 1, 20, ТП, 6, 30, 4а, 28, 19а, 19, 29, 14, 31, 26, 7, 23, 8, 118, 133, 157, 143, 163, 147, 145, 134, 139, 136, 122, 106, 124, 151, 126, 104, 137, 155, 130, 110, 114, 128, 161, 132, 108, 133а, 141, 165, 112, 100, 159, 102, 120, 72, 86, 99, 74, 98, 80, 100, 111, 125, 105, 88, 113, 109, 123, 131, 97, 121, 101, 107, 82, 94, 129, 6, 95 А, 119, 96, 76, 103, 95, 90, ТП, 70, 66, Сборен, 56 Сборен, 93, 68, 91, 60, 62, 89, 41, 40а, 56 Сборен блок-24 Ап, 42, 40, 38, 36, 34, 35, 39, 33, 85, 49, 41, 47, 45, 61, 83, 79, 75, 59, 63, 26а, 50, 81, 53, 65, 57, 69, 52, 71, 77, 51, 43, 87, 46, 48, 55, 73, 67, Витомерица 8, 19, 17а, 3, 8, 17, 6, 1, Владин Рът, Втора 1, Възраждане 2, 1, 13, 18, 11, 26, 20, 17, 8, 16, 22, 64, 72а, 59, 57, 68, 72, 86, 60, 43, 38, 88, 39, 78, 46, 29, 25, 52, 53, 82, 33, 31, 56, 58, ТП, 54, 49, 36, 34, 21, 98, 65, 96, 67, 69, 92, ТП, 58, 61, 100, 3, 32, Вълко Цолов 2, 4, 8, 6, 1, 3, 7, 5, Генерал Гурко 22, 20 204, 7, 4, 2, 11, 3, 13, 5, 19, 17, 8, 18, 25, 6, 6, 20, Генерал Раух 1, 23, 17, 4, 19, 15, 11, 13, 21, 6, 25, 26, Градешница 7, 2, 8, 10, 1, 6, Градище 5, 1, 3а, 3, 4 къща, Григор Гошев 27, Димитър Грънчаров 57, 27, 28, 19, 15, 21, ТП, ТП, ТП, 23, ТП, Драган Йотов 7, 9, 6, 3, 3, Езерото 12, Елаша 7, 1, 3, Стопанска Сграда, ТП, 22, 17, 14, 10, 23, 15, 25, 19, 2, 8, 16, 13, 11, 21, Епископ Генадий ТП, 28, Здравец 16, 8, 3, 14, 6, 12, 10, 18, 4, 1, 2, 5, 7, 28, 24, 26, 22, 20, Иван Пеев Маруша 14, 2, 4, 3, 6, 10, 11, 5, 1а, 9, 12, 8, 7, Кв. 9, УПИ VIII, Лесковец 4, 11, 10, 14, 9, 12, 2, 5, Липа 4, 2, М. Елша Имот 087033, Маняков Камък 7, 6, 5, 4, 1, 3, 2, махала Боянско къща, Стр. на Ограда, махала Дивчов Рът къща, махала Драганско къща, къща, Вила, махала Живковска Воденицата, махала Манастирица къща, 1 къща, Мтп, 1, Бунгало, 1 къща, махала Поповска, махала Правешки Ханове 26, 1, къща, 1 къща, махала Пушкарско къща, къща, къща, 67, къща, махала Симидарско къща, къща, Месност Елаша 1, местност Дългата Орница, местност Семидарска, местност Стилковски Рът, местност Топилата къща, къща, местност Тошински Рът ПИ 094051, Сграда, Младост 6, 2, 4, 11, 1, 9, 3, Моновец 8, 2, 7, 6, 15, 1, 11, 5, Никола Иванов Янин 1, 9, 6, 5, 4, 2, 3, Никола Комита 3, 4, 1, Никола Проданов 5, 12, 10, 2, 3, 6, 7, 1, Опълченска 11, 16, 15, 9, 12, ТП, 13, 2, 3, 28, 19, 26, 18, 8, 17, 5, 4, Кв. 176, 30, 6, 22, 22 Гараж, 21, 23, Осма 3, 7, 12, Острома 5, 1, 3, 7, 2, 4, 6, 8, Перуша 4, Пета 5, 3, Полска 6, 3, 1, 2, Поп Марко 7, 17, 10, 9, 14, 11, 4, УПИ XIII-852, Кв. 76, 20, 6, 16, 5, 15, 26, Първа 1, Работническа 9, 2, 1 Вила, 7, 5, 4, 3, 12, 9, Радушиновец 1 А, Роза 2, 35, С О. Т. 211-О. Т. 202, №1, Свети Анастасий 2, 4, 1, Свети Теодор Тирон 2, 6, Свобода 5, 3, 13, Север 210, 211, Стопански, 110, 109, магазин Хр. Стоки, 110а, 308, 307, 109, 212, 308, 104, 201, 101, 1 203, 203, 202, 102, 105, 40 108а, 108 А, 106, 107, 108, Търговски Обект, ТП, 108а, 403, Строеж на къща, 402, до Трафопоста, 304, 303, 401, 302, 301, 103, 305, магазин, 209, 208, 204, 206, 207, 205, 306, Седма 3, Стара Планина 4, 2, 6, ТП, Стара Река 5, 21, 9, 2, 17, 15, 23, 19, 13, 11, Страшка Могила 1, 5, 6, 4, 2, Тодор Живков 2, 1 Юробанк, 3, 1, 4, Трета 4, Трети Март 51, 49, ТП, 33, 35, 55, 41, 30, 1, 24 1, 24, 6, 6, 6а, 26 6а, 6 6, 26 6, 28 6, ТП, 20, Преместваем Търговски Обект №, 18, 13, 21, 17, 4, 29 5, 29 4, Пешеходна Зона, 27 3, 17, 3 3, 21, 2, 19, 25 2, Рум, 9, ТП, УПИ 225 Кв. 110, УПИ III-862 В. 50, УПИ XV, Кв. 20 Върху Покрива на  Младежки дом , УПИ Х Кв. 57, УПИ ХI-Кв. 2, Филип Тотю 5, 11, 1, 15, 13, 3, 9, 13а, Хан Аспарух 7, 2, 4, 3, 21, 8, 5, 6, Христо Ботев ТП, 3, 5, 2, 15, ТП, 21, 11, 19, 17, Цветко Вълков 3, 8, 11, 5, 6, 7, 9, 10, Чавдар Войвода 10, 8, 11, 17, 1, 2, 4, 7, 5, ТП, Червената Вода 5, 6, 2, 3, 1, Четвърта 3, 5, Шеста 4, 1, 2, Ясен 10, Учебен Център По Банково Дело, Фургон, 110, Бунгало, 6, 5, 2, 4, 3, 104, 101, 203, 202, 102, 201, 105, 108, 108, 403, 402, 304, 301, 103, 302, 401, 303, 305, 204, 209, 208, ( 204, 205, 306, 109, 211, 212, 210, 108, 307, 308, 110

На 19.03.2020 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград: Ботевград

На 20.03.2020 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  С. Разлив-мах. Груевска

Община Годеч  

На 16.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Годеч: додовица Вила, 42, 55, 37 Вила, Свобода 1

На 16.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Шума

Община Горна Малина  

На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горна Малина: 11-та*, Двадесет и Първа 54, 91, 107, Единадесета 33, 19, 9, Осемнадесета 4, УПИ I-Общ, Кв. 14, УПИ III-Общ Кв. 14, УПИ Iх Кв 14, УПИ Хі -Общ, Кв. 14, Шеста 6

Община Долна баня  

На 16.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Долна Баня: Бистришка 21, 31, 37, 62, 35, 82, 56, 58, 86, 70, 60, 47, 27, 49, 74, 33, 39, 29, 90, 72, 25, 76, 84, 23, 57, 53, 78, 55, 80, 64, 88, 41, 45, 51, Бреза 5, 9, 7, 12, 13, 4, 8, 11, 14, Георги Бенковски 19, Здравец 12, 1, 4, 8, 11, 9, 10, 7, 23, 6, 3, 2, 5, 19, 17, 21, Рилско Шосе 41, 30, 40, 31, 32, 33, 28, 34, 37, 27, 46, 38, 44, 37 А, 43, 29, Сергей Румянцев 9, 7, 2, 16, 19, 15, 6, 17, 12, 4, 5, 3, 10, 1, 8, 14, 13, Трепетлика 15

Община Драгоман  

На 16.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Ново Бърдо: Вила, къща

На 16.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Цацаровци, Общ. Драгоман: махала Под Камъка , къща

На 16.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Чеканец, Общ. Драгоман: къща, Вила

На 17.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Драгоил: Вила

Община Елин Пелин  

На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Григорево: УПИ XVI-243, Кв. 22

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Доганово: УПИ Ix-304, Кв. 26

На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Елешница, Общ. Елин Пелин: 615, Iх-191, Кв. 34, местност Равно Расте Имот Пл. №12, ПИ 101 В I-ва Част, УПИ I-861 Кв. 34а, УПИ XVII - 205, Кв. 35, УПИ ХхI-208 Кв. 35

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Баба Тонка Обретенова 7, 21, 11, 9, 5, 17, 13, 15, 19, Елин Пелин, Захари Стоянов 13, 3, УПИ I-1656, Кв. 141, 4, 9, 17, 2, 7, 15, 1, 5, Лесновска 39, Новоселци до №11, Пирин 15, 17, 3, 1, 5, 11, София, Тодор Каблешков 8, 2, 4, 6, Шейново 4, 1, 2, 3, Шиовица М. Шиовица

На 17.03.2020 г. /13:00 - 15:15 ч./ -  Нови Хан: 035009, 035010 и 035011

На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петково, Общ. Елин Пелин: С. Петково ТП Входа на Ткзс, С. Петково ул. Кирил и Методий, УПИ II-127, Кв. 38, УПИ ІV-232, Кв 36, УПИ Ііі-4, Кв. 1

Община Етрополе  

На 18.03.2020 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Боженица: махала Ласковци

На 16.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Етрополе: 27-ми Ноември 2, 4 4, 1, 2 2, 2, 28 3, 4, Васил Петлешков 14, 3, 10, 8, 5, 12, Васил Петлешков 6, 4, 1, 2, 7, Георги Антонов 4, 4 1, 1, Георги Димитров 8, 10, Гладстон 1, 4, 3, 2, 5, Двадесет и Седми Ноември 28 1, Димитър Благоев 8, 4, 10, 2, 7, 3, 1, 6, 5, Димитър Гръбчев 20, 7, 16, 2, 8, 12, 4, 21, 6, 13, 23, 10, 15, 18, 17, 19, 5, Екатерина и Цеко Костови 6, 2, 3, 4, Елаците 99, А, Иван Вазов 17, 15, 6, 7, 11, 13, 2, 5, 4, 9, Любен Каравелов 6, 5, 7, 4, 1, 3, 9, 2, 8, Максим Горки 2, 6, 5, 1, 3, 8, 7, 14, Марийка Гаврилова 11, 13, 3, 18, 10, 1, 5, 8, 9, 4, 13, 7, 12, 2, 16, 6, 14, Никола Михайлов 11, 12, 24, 1, 14, 8, 5, 6, 20, 9, 4, 10, 2, 3, 18, Партизански 5, 20, 1, 3, Партизански 19, 3, 11, 13, 9, 17, 7, 15, Победа 14, 25, 27, 23, 5, 29, 22, 31, 21, 16, Победа 16, 15, 11, 7, 9, 8, 19, 13, 21, 14, 12, 12, 17, Раковска 13, 9, 6, 7, 15, 8, Руски до Гимназията, 67, 65, 63, Руски 56, 73, 69, 75а, 74, 69, 66, 54, 82, 62, 80, 50, 68, 69а, 78, 81, 70, 52, 76, 82, 64, 77, 60, 58, Софроний 10, 20, 28, 16, 12, 30, 14, 8, 2, 32, 22, 24, 26, 6, 18, Аптека, магазин За Обувки

На 16.03.2020 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 17.03.2020 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 18.03.2020 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 19.03.2020 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Етрополе: Батак 17, 18 Здравец, 19, 12, 11, 22, 20 А, 20 Б, 3, 1, 16, 18, 13, 26 Газоразливна -Осветление, 7, 9, 14, 24, 5, 15, Варовитец 9, 4, 3а, 20, 10, 18, 1, 6, 12, 3, 24, 16, 14, 7, 2, 8, 11, 26, 13, 5, Георги Антонов 51, 50, 47, 54, 52, 55, Георги Бакалов 27, Георги Бакалов 25, 16, 15, 14, 18, 24, 23, 26, 27, 13, 22, 19, 17, Двадесет и Седми Ноември 24, Здравец 12, 6, магазин, 8, 11, 14, 2, 10, 4, Йорданка Чанкова 24, 33, 26, Китката 12, 2, 6, 8, 6, 4, 10, Любен Каравелов 24, 17, 20, 11, 23, 12, 26, 10, 14б, 22, 15, 27, 30, 18, 14, 16, 28, 21, 25, 32, 13, 19, Малки Искър 49, Марийка Гаврилова 93, 72, 81, 93а, 15, 74, 84, 69, 66, 89, 97, 40, 73, 55, 91а, 85, 83, 61, 56, 76, 63, 57, 58, 87 А, 59, 67, 79, 95, 75, 60, 71, 87, 91, 64, 82, 68, 80, 65, Мико Лаков 1, 4, 3, 5, 7, 6, 2, 2, Младост 16, Никола Михайлов 35, 74, 42, 62, 34, 48, 46, 60, 76, 21, 54, 30, 56, 64, 66, 68, 3, 40, 28, 13, 17, 33, 17а, 23, 19, 70, 72, 44, 38, 36, 50, 58, 16, 52, 38а, 32, 11, 25, 15, 37, Осем 19, Отец Паисий 1, 9, 6, 3, 8, 5, 5а, 2, 7, Партизански 23а, 21, 19, 24, Партизански 60, Победа 33, Прогон 5, 12, 1, 7, 6, 15, 24а, 24, 19, 19, 10, 2, 11, 9, 4, 14, 3, 8, 16, Пролет 14, 18, 15, 4, 2, 29, 33, 25, 12, 8, 1, 20, 27, 16, 9, 24, 21, 19, 7, 3, 23, 5, 11, 6, 31, 22, 10, 13, 37, 17, Руски 137, 139, 131, 140, 153, 154, 152, 164, 150, 129, 146, 151, 141, 162, 142, 143, 133, 149, 148, 147, 156, 155, 160, 158, 145, 135, 144, Свищи Плаз 12, 39, 10, 11, 22, 9, 26, 8, 15, 23, 1, 18, 37, 6, 7, 20, 17, 13, 5, 19, 25, 16, 2, 25, 29, 31, 35, 33, 14, 4, 21, 27, 3, Славяни 2, Сливница 4, 2, 1, 6, 10, 8, 3, Софроний 16, Софроний 34, Чертиград 6, 11, 13, 8, 4, 5, 1, 9, 7, 3, 2, Четвърта 27, Изгрев, Павилион, 35, Здравец

На 16.03.2020 г. /08:15 - 16:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч./   На 17.03.2020 г. /08:15 - 16:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч./   На 18.03.2020 г. /08:15 - 16:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч./   На 19.03.2020 г. /08:15 - 16:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч./   На 20.03.2020 г. /08:15 - 16:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч./ -  Бойковец: Вила

На 16.03.2020 г. /08:15 - 16:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч./   На 17.03.2020 г. /08:15 - 16:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч./   На 18.03.2020 г. /08:15 - 16:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч./   На 19.03.2020 г. /08:15 - 16:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч./   На 20.03.2020 г. /08:15 - 16:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч./ -  Етрополе: Вилна Зона Язовира, Месност Ябланица, Ябланица

На 16.03.2020 г. /08:30 - 15:30 ч./   На 17.03.2020 г. /08:15 - 15:30 ч./   На 18.03.2020 г. /09:45 - 15:30 ч./   На 19.03.2020 г. /08:30 - 15:30 ч./   На 20.03.2020 г. /08:45 - 15:30 ч./ -  Осиковица: махала 57 Км АМ Хемус, махала Балинска къща, махала Вельовци къща, махала Витьовци, махала Владовци къща, махала Вълчиновци, махала Габрика къща, махала Гетовци къща, махала Дачовци, махала Дрена къща, махала Кратунете къща, МТП, махала Манговци, махала Цековци къща, къща, ТП, къща, ТП

На 16.03.2020 г. /08:30 - 15:30 ч./   На 17.03.2020 г. /08:15 - 15:30 ч./   На 18.03.2020 г. /09:45 - 15:30 ч./   На 19.03.2020 г. /08:30 - 15:30 ч./   На 20.03.2020 г. /08:45 - 15:30 ч./ -  Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки дол 117001, М. Гайдарско, махала Гроздене Мтп, къща, махала Драйчовци, махала Нанковска, махала Рачовци къща, Общ. Правец, АМ  Хемус , П-Л VI-61, Кв. 5, Мтп, къща, ТП, махала Кръстьовци

На 17.03.2020 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Етрополе: 145006, Вилна Зона Рибарника Вила, ТП, Вранащица 10, 28, 27, 16, 37, 19, 15, 17, 20, 25, 39, 41, 7, 12, Строителен Обект, 32, 2, 21, 40, 29, 5, 14, 26, 4, 33, 24, 23, 18, 34, 1, 48, 25, 63, къща, 42, Георги Бакалов 27, Етрохимик - Алексиев, Руски 38, 30, 8, 6, 2, 12, 29, 35, Софроний 16, Хаджи Османово, 8

На 17.03.2020 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Рибарица, Общ. Етрополе: 194005, XVIII-14, Кв. 2, Парцел Х-19, Кв. 15, ХVIII, Кв. 19, Вила, къща, Вила, къща

На 17.03.2020 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Ямна: махала Златичора 1, къща, Склад, махала Черти Град къща, къща, къща

На 18.03.2020 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Видраре: махала Градище, махала Кленака, махала Ликовци В Землището на Стр. Полигон, махала Мусатете къща, махала Пешната Лъка къща, махала Раздолата, махала Свин дол, махала Сечковци, махала Станчовец, махала Черни Връх

На 18.03.2020 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Средни Рът: махала Бечовското къща, махала Голяма Глава къща, махала Дунавското къща, махала Койчовци къща, махала Кондурите къща, махала Куваница къща, махала Мончово Търне къща, махала Средни Рът къща, махала Краева Бачия къща, махала Кръста къща, махала Марково Равнище къща, махала Скр. Колиби къща, къща, къща

На 18.03.2020 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Правец: Елосов дол, махала Дивчов Рът къща, 104, махала Драганско къща, махала Дръвница къща, махала Манастирица ТП, къща, 1, 1 Временен Строителен Обект, махала Правешки Ханове, местност Елисов Рът Ограда, Средора, Тодор Живков 1

На 18.03.2020 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Правешка Лакавица: 001626, Бивш Стопански Двор, Голямата Ливада, махала Церица, къща, МТП, къща, *0*, Вила, ТП

На 18.03.2020 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Калугерово, Общ. Правец: махала Бундаците, махала Венчарете, махала Връбчовци Вила, махала Габрика МТП, МТП, махала Димитровци къща, махала дола, махала Златовци къща, махала Кардашица, махала Костадиновец къща, махала Репавище, махала Рударец къща, махала Свин дол, махала Смесите, махала Стайковци, махала Трънето, махала Чекотин къща, УПИ-ХІ-8, Кв. 4, ТП, ТП, Стопанска Сграда, къща, ТП

На 18.03.2020 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Своде: махала Бакова Могила, махала Борова Шума, махала Бурньовица, махала Венеца, махала Габриците, махала Курман къща, махала Лъга 1, махала Преход къща, махала Требеш, махала Усоето, махала Чуклата, махала Чукльовци, къща, ТП

На 19.03.2020 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ -  Бойковец: Орище, УПИ-І-142, Фуражомелка, Пивница-магазин Брезите, къща, +, Вила, 0, Вила, къща, 1 Почивен дом, Вила

На 19.03.2020 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ -  Етрополе: Батак 10, 4, 3, 1, 2, 6, 8, 12, 16, Баш Самоков, Вилна Зона Язовира, Георги Антонов 51, 50, 47, 54, 52, 55, Георги Бакалов 25, 16, 15, 14, 18, 24, 23, 26, 27, 13, 22, 19, 17, Георги Димитров 17, 28, 36, 40, 38, 19, 32, 30, 34, + 32, Етрополе, УПИ I-За Дап Кв. 137, Йорданка Чанкова 24, 33, 26, Кирил и Методи 59, 38, Малки Искър 49, Марийка Гаврилова 56, Марко Марков 13, 18, 5, 28, 17, 3, 32, 19, 8, 30, 23, 27, 29, 1, 22, 21, 20, 26, 14, 7, 9, 4, 15, 10, 2, 25, 12, махала Иванчовец, Месност Ябланица, местност Баш Самоков къща, къща, къща, Отец Паисий 1, 9, 6, 3, 8, 5, 5а, 2, 7, Партизански 40, . 6, 42, 23, 29, 60, Руски 95, 101, 98, 137, 139, 131, 140, 153, 154, 152, 164, 150, 129, 146, 151, 141, 162, 142, 143, 133, 149, 148, 147, 156, 155, 160, 158, 145, 135, 144, 191, Славяни 2, Сливница 4, 2, 1, 6, 10, 8, 3, Спортист 2, 11, 13, 7, 9, 4, 1, 6, 15, УПИ 4 Кв. 135, Христо Ботев 26, Христо Ясенов 24, 36, 40, 42, 43, 47, 44, 32, 27, 25, 33, 31, 34, 45, 39, 46, 37, 41, 26, 22, 30, 29, 35, 28, 38, Чертиград 25, 17, 23, 19, 12, 21, 15, 10, Ябланица, 23, Единство, Шивашки Цех, 2, 1, 4

На 19.03.2020 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Етрополе ТП Етропал

На 20.03.2020 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Етрополе: Батак 17, 18 Здравец, 19, 12, 11, 22, 20 А, 20 Б, 3, 1, 16, 18, 13, 26 Газоразливна -Осветление, 7, 9, 14, 24, 5, 15, Варовитец 9, 4, 3а, 20, 10, 18, 1, 6, 12, 3, 24, 16, 14, 7, 2, 8, 11, 26, 13, 5, Георги Антонов 51, 50, 47, 54, 52, 55, Георги Бакалов 27, Георги Бакалов 25, 16, 15, 14, 18, 24, 23, 26, 27, 13, 22, 19, 17, Двадесет и Седми Ноември 24, Здравец 12, 6, магазин, 8, 11, 14, 2, 10, 4, Йорданка Чанкова 24, 33, 26, Китката 12, 2, 6, 8, 6, 4, 10, Любен Каравелов 24, 17, 20, 11, 23, 12, 26, 10, 14б, 22, 15, 27, 30, 18, 14, 16, 28, 21, 25, 32, 13, 19, Малки Искър 49, Марийка Гаврилова 93, 72, 81, 93а, 15, 74, 84, 69, 66, 89, 97, 40, 73, 55, 91а, 85, 83, 61, 56, 76, 63, 57, 58, 87 А, 59, 67, 79, 95, 75, 60, 71, 87, 91, 64, 82, 68, 80, 65, Мико Лаков 1, 4, 3, 5, 7, 6, 2, 2, Младост 16, Никола Михайлов 35, 74, 42, 62, 34, 48, 46, 60, 76, 21, 54, 30, 56, 64, 66, 68, 3, 40, 28, 13, 17, 33, 17а, 23, 19, 70, 72, 44, 38, 36, 50, 58, 16, 52, 38а, 32, 11, 25, 15, 37, Осем 19, Отец Паисий 1, 9, 6, 3, 8, 5, 5а, 2, 7, Партизански 23а, 21, 19, 24, Партизански 60, Победа 33, Прогон 5, 12, 1, 7, 6, 15, 24а, 24, 19, 19, 10, 2, 11, 9, 4, 14, 3, 8, 16, Пролет 14, 18, 15, 4, 2, 29, 33, 25, 12, 8, 1, 20, 27, 16, 9, 24, 21, 19, 7, 3, 23, 5, 11, 6, 31, 22, 10, 13, 37, 17, Руски 137, 139, 131, 140, 153, 154, 152, 164, 150, 129, 146, 151, 141, 162, 142, 143, 133, 149, 148, 147, 156, 155, 160, 158, 145, 135, 144, Свищи Плаз 12, 39, 10, 11, 22, 9, 26, 8, 15, 23, 1, 18, 37, 6, 7, 20, 17, 13, 5, 19, 25, 16, 2, 25, 29, 31, 35, 33, 14, 4, 21, 27, 3, Славяни 2, Сливница 4, 2, 1, 6, 10, 8, 3, Софроний 34, Софроний 16, Чертиград 6, 11, 13, 8, 4, 5, 1, 9, 7, 3, 2, Четвърта 27, Изгрев, Павилион, 35, Здравец

Община Ихтиман  

На 18.03.2020 г. /08:30 - 13:15 ч./ -  Бальовци: 114 УПИ XIV Кв 10, 307189, УПИ V-123, Кв. 11, УПИ VI- 183 Кв. 11, Вила

На 18.03.2020 г. /08:30 - 13:15 ч./ -  Вакарел: 913048, II-704 Кв. 29, Александър Стамболийски 22 5, 24, 13, 22 6, 34, 17, 22, 16, 11, 14, 30, 12, 15, 9, 20, 38, 18, 2, 44, 46, 40, 4, 2, 1, 1, 8, 10, 6, 3, Ален Мак 12, 1, 1 Катодна Станция, 6, 6а, 8, 2, 3, 7, 4, Асен Златарев 13, 1а, 9, 8, 7, 1, 3, 30, 5, 11, 12, 18, 4, 14, 10, 6, 1, 2, Бальовци, Васил Левски 1а, 43, 37, 30, 9, 48, 14, 51, 57, 21, 45, 16, 36, 29, 20, 56, 23, 1, 7, 11, 31, 39, 5, 29а, 4, 27, 60, 44, 18, 15, 17, 26, 55, 32, 47, 49, 58, 12, 40, 50, 24, 66, 10, 49а, 2, 13, 27а, 25, 22, 42, 34, 6, 28, 59, 52, 38, Сладкарница, 8, 118, 116, 108, 67, 69, 77 къща, 110, 112, 126, 124, 120, 128, 79, 114, 81, 122, 75, Веслец 5, 60, 4, 2, Витоша 8, 12, 25, 10, 19, 23, 21, 15, 43, 9, 26, 20, 31, 16, 4, 3, 22, 24, 7, 17, 27, 29, 39, 55, 1, 37, 49, 6, 28, 41, 5, 30, 11, 33, 2, 51, 14, 18, 53, 13, 35, 47, Георги Димитров 71, 67, 69, 114, 61, 65, 73, Димитър Паунов 10, 18, 16, 7, 20, 22, 12, Дренов Рът, Еделвайс 3, 1, Еледжик 2, 13, 9, 7, 21, 11, 19, 1, 15, 5, 17, 4, 6, 10, 3, 14, 29, 25, 12, 16, 27, 18, магазин Хр. Стоки 2, Елин Пелин 29, 44, 36, 54, 25, 45, 50, 30, 33, 41, 58, 28, 38, 39, 17, Скара и Хр. Стоки, 42, 27, 26, 19, 31, 35, 32, 40, 23, 43, 34, 21, 48, 46, 37, 56, 52, 60, 11, Млекопункт, 9, 18, 8, 10, Фурна, 16, 20, Склад Рпк, 12, 17, 1, 22, 15, 4, Железничарска 22, 16, 24, 18, 20, 54, 58, 62, 60, 56, 64, 6, 2, 10, 3, 8, 1, Здравец 2, 8, 3, 6, 1, 4, 4а, Иглика 3, 7, 8, 10, 6, 1, 2, 5, извън регулацията Бензиностанция, Искър 10, 8, 11, 5, 9, 2, 4, 12, 6, Кирил и Методи 7, 2, 1, 3, 5, 4, 8, 10, 6, Костадинка Трайкова 32, 34, 28, 39, 30, 36, 26, 44, 50, 42, 52, 48, Латинка 2, 5, 3, 4, 7, 1, Люлин 10, 6, 11, 6а, 2, 16, 15, 18, 7, 14, 13, 3, 8, 19, 17, 5, 1, 4, 9, 12, 22, Люляк 1, 7, 9, 4, 2, 3, 6, 5, М. Дренов Ръд ПИ 298, М. Зубевица Им. №913037 Масивна Сграда/Кооп. Стол, махала Бельовци Парцел VII Кв. 9, махала Дренов Рът Вила, Младост 3, 5, 9, 1, 7, 6, 13, 10, 11, 2, 4, 8, 15, 12, 14, 31, 16, 17, 24, 23, 37, 19, 18, 21, 25, 26, Никола Вапцаров 12, 10, 6, 14, 4, 2, 8, Никола Петков 2, 5, 16, 14, 10, 1, 9, 4, 8, 7, 12, 3, 11, 6, 15, 22, 30, 17, 38, 23, 21, 19, 40, 28, 18, 24, 36, 26, 13, Оборище 3, Паисий Хилендарски 2, 6, 4, Пейо Яворов 28, 18, 2, 32, 13, 10, 4, 12, 11, 6, 14, 16, 19, 1, ПИ 130, М. Дренов Ръд, Пирин 4, 1, 8, 6, 7, 5, 9, 10, Самуил 30, Свети Патриарх Евтимий 34, 13, 9, 17, 38, 36, 15, 28, 32, 40, 11, 6, 1, 10, 2, 12, 3, 22, 20, 6, 26, 18, 16, 5, 24, 7, 1, 14, Средна Гора 13, 5, 15, 3, 17, 2, 1 Ресторант, 4, магазин Хр. Стоки, 1, 11, магазин Трикотаж и Текстил, 9, Стефан Стамболов 1, 10, 9, УПИ V-391, Кв. 38, УПИ X-394 Кв. 34, УПИ-II-838, Кв. 62, ХV-260, Кв 58, Хан Аспарух 1, 2, 11, 9, 15, 7, 6, 4, 3, 5, Хановете 7, 1, 4, 10, 5, 15, 9, 11, 8, 3, 13, 6, 17, Харамлиец 7, 8, 9, Христо Ботев 55, 57, 69, 1, 63, 67, 59, 71, 65, Христо Смирненски 6, 1 5, 3, 1 6, 4, 5, 2, 14, 16, 9, 17, 11, 13, 8, 15, 12, 10, 7, 19, 21, 23, Цар Симеон 5, 3 А, 6, 16, 12, 18, 20, 2, 7, 3, 1, 10, 8, 4, 14, 11, 9, 38, 30, 28, 19, 24, 22, 42, 26, 32, 40, 36, 17, 34, 15, Чавдар Войвода 1, 2, 12, 7, 15, 6, 3, 9, 11, 8, 17, 14, 4, 10, 5, 19, 13, 16, Чешма Ангелина 12, Чинар 1, 7, 8, 6, 2, Шипка 8, 15, 1, 4, 13, 11, 2, 6, 5, 7, 9, 3, 17, Янтра 2, 8, 4, 1, 9, 3, 12, 1, 5, 13, 6, 5, Бившо Апк-работилница За Метал, Бившо Апк Склад За Метали, ТП 3 Вет. Лечебница, 22, 3

На 19.03.2020 г. /09:00 - 10:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ -  Джамузовци

На 19.03.2020 г. /09:00 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ -  Бузяковци: Заевица, махала Поповци Параклис, УПИ III-186 Кв. 17а, УПИ III-3, Кв. 4, Вила

На 19.03.2020 г. /09:00 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ -  Бърдо: УПИ №113 Кв. №25а, Вила

На 19.03.2020 г. /09:00 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ -  Вакарел: Александър Стамболийски 1, Васил Левски 102, 74, 70, 88, 74 магазин, 68, 76, 72, 96, 98, 104, 86, 84, 90, 94, 82, 100, Георги Димитров 106, Димитър Паунов 16, 2, 5, 4, 6, Еделвайс 8, 4, 6, 1, 3, Ивайло 13, 9, 3, 5, 15, 1, 11, 7, Иван Вазов 16, 28, 23, 38, 17, 12, 25, 36, 27, 9, 42, 32, 18, 44, 46, 4, 1, 22, 20, 18а, 30, 29, 56, 3, 31, 2, 34, 24, 40, 13, 10, 15, 14, 33, 7, 48, 6, 5, 8, 54, 26, Иван Шишман 2, 1, 3, 4, извън регулацията Скз Вакарел, Искър 3, 1, Кръста 1, 8, 10, 2, 6, махала Драгиовци Вила, Антена Кабелна Тв, Освобождение 1, П-Л Х, Кв. 11 М. Бърдо, Самуил 9, 7, 20, 22, 2, 21, 6, 16, 24, 28, 19, 12, 34, 3, 15, 17, 10, 33, 31, 8, 26, 5, 30, 35, 23, 13, 1, 4, 14, Свети Иван Рилски 1, 2, 3, Средна Гора 1а, 2, 1, 4, 3, Теменуга 4, 1, 10, 3, 8, 2, 6, Тинтява 1, 2, Хан Кубрат 1, 5, 2, 3, Харамлиец 1, 2, 3, 7, 5, 6, Христо Ботев 19, 34, 44, 62, 32, 92, 21, 60, 14а, 40, 22, пътен Кантон, 13, 46, 42, 56, 35, 50, 37, 4, 13а, 29, 26, 27, 10, 54, 14, 7, 48, 52, 1, 5, 16, 39, 51, 15, 30, 49, 58, 25, 12, 28, 6, 2, 18, 38, 3, 51а, 33, 53, 17, 9, 3, 23

На 19.03.2020 г. /09:00 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ -  Мечковци: УПИ Vііі-89, Кв. 3, УПИ XI-95, Кв. 4, Вила

На 19.03.2020 г. /09:00 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ -  Пановци: 22

На 19.03.2020 г. /09:00 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ -  Ръжана: УПИ Vіі-27, Кв. 5, П-Л Ііі-76, Кв. 9, Вила

На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Бузяковци: махала Поповци Параклис, УПИ III-186 Кв. 17а, УПИ III-3, Кв. 4, Вила

На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Бърдо

На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ -  Белица, Общ. Ихтиман: 121063, Гроздьовци УПИ VIII-24, Кв. 6, махала Барата Млекопункт, Вила, Гараж, махала Бойчиновци Имот №5, Вила, махала Горобий Вила, Вили, Вили, махала Градеж Вила, махала Гроздьовци Вила, махала Средищна Гараж, Вила, махала Суевци магазин, № , Вила, махала Широки Рът Параклис, Вили, махала Шуглеовци Вила, УПИ Vіі Кв. 8, Широки Рът, Кметство, магазин, Клон Б, Сбс №5

На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ -  София: Вежен 14-Б

На 20.03.2020 г. /09:00 - 10:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 13:00 - 16:15 ч./ -  Венковец: УПИ III-28 Кв. 4, Вила

На 20.03.2020 г. /09:00 - 10:15 ч.; 13:00 - 16:15 ч./ -  Боерица: Пи640030, 640027, УПИ II-179 Кв, УПИ VІ-111, Кв. 16, УПИ ІІ-124, Кв. 13, Вила

На 20.03.2020 г. /09:00 - 10:15 ч.; 13:00 - 16:15 ч./ -  Веринско

На 20.03.2020 г. /09:00 - 10:15 ч.; 13:00 - 16:15 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман: УПИ IV-103 Кв 27, 093360, М. Шабан Дере, I-28, П-Л Хі-39, Кв. 4, къща, Скз Живково

На 20.03.2020 г. /09:00 - 10:15 ч.; 13:00 - 16:15 ч./ -  Полянци: XIx-107, М. Ташол ПИ 061178, УПИ III-92, Кв. 8, 3, Скз Полянци, УПИ Ііі-28, Кв. 8, УПИ І-100 Кв 1

На 20.03.2020 г. /09:00 - 10:15 ч.; 13:00 - 16:15 ч./ -  Черньово: V-68, Кв. 24, XIV-274, Кв. 35, УПИ IV-146 Кв 17, УПИ ХVІ-6, Кв. 1, УПИ ХІV-105, Кв. 16, Вила

На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Полянци: М. Ташол ПИ 061178

На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 10:15 ч.; 13:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: местност Ушите

Община Костенец  

На 16.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Горна Василица: 3-479 Кв. 68 махала Пердова, махала Пердова Жилищна Сграда, Вила, къща, Фургон, Пердова

На 16.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Долна Василица: махала Гьола

На 16.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Александър Стамболийски 68, 62, 78, 11, 64, 51, 59, 88, 70, 63, офис, 72, 45, 43, Канцеларии Държ. Лесничейство, 57, 55, 58, 80, 53, 49, 60, 37, 66, 39, 47, 33, Александър Стамболийски 25, 19, 38, 50, 9, 54, 46, 22, 17, 48, Канцеларии, 12, 23, 34, 1, магазин, 18, 52, 26, 8, 56, Общ. Сграда, 16, 7, 5, 28, 29, 40, 13, 20, 36, 31, 24, 21, 3, 6, 44, 32, 30, Търговски Обект, 42, 27, 14, 11, 10, Бачо Киро 1, 27, 15, 25, 17, 19, 3, 14, 21, 11, 29, 4, 13, 8, 31, 7, 6, 18, 9, 5, 2, 23, 10, 20, 12, 16, Боровец 9, 41, 5, 2б, Уотп, 7, 31, 2 Б, 33, 47, 39, Ритуална Зала, 27, 19, 11, 37, 21, 1, 17, 29, 43, 45, 35, 3, 49, 25, 23, Бреза 7, 11, 5, 1, 3, 4, 9, Васил Левски 3, 2, 1, 13, 15, 4, 5, 7, 11, 9, № 8, 12, Еледжик 34, 29, 26, 25, 21, 16, 28, 32, 33, 35, 30, 18, 27, 23, 24, 31, 20, Еледжик 12, 8, 17, 19, 10, 7, 6, 2, 9, 15, 3, 1, 11, 5, 13, Зорница 8, Иван Вазов 2, Искра 13, 20, 11, 7, 17, 12, 10, 5, 8, 9, 18, 4, 19, 16, 14, 15, 6, Китка 2, Кокиче 5, 1, 3, 4, 2, Лайка 2, 6, 4, 1, 3, Липа 12, 20, 26, 14, 16 А, №30, 10, УПИ Ix-1274, 1275, Кв. 41, 8, 28, 6, 2, 4, 16, 24, 18, 22, Мургаш 6, 5, 7, 4, 11, 13, 3, 9, Оборище 2, 8, 1, 11, 6, 3, 4, 16, 19, 7, 7а, 12, 9, 10, 14, Панайот Волов 7, 5, 8, 10, 1, 4, 2, 6, 3, Патриарх Евтимий 26, 62, 10, 34, 44, 50, УО ТП Микро, Зем. Кооп-Я, Млекопункт, 32, Цех, 46, Стругарски Цех, 49, 30, 36, 59, 55, 51, 48, 28, 38, 53, 40, 42, 57, Пейо Яворов 19, 22, 15, 23, 17, 21, 18, 13, 32, 42, 29, 38, 6, 28, 10, 25, 31, 14, 30, 2, 24, 37, 33, 11, 16, 35, 4, 27, 34, 20, 36, Първенец магазин, Сакарджа 11, 5, 3, 1, 2, 8, 6, 7, 4, Свети Георги Победоносец 1, 8, 6а, 5, 2, 7, 4, 6, 3, 10, Свобода 10, Соколовец 15, 19, 32, 27, 21, 13, 29, 25, 24, 22, 30, 34, 23, 28, 26, 17, Софроний Врачански 11, 1, Средна Гора 4, Стадионна 7, 4, 3, 1, Стефан Караджа 1, Стефан Караджа 39, 25, 21, 13, 35, 37, 29, 14, 5, 33, 4, 1, 3, УО ТП Спасов Мост, 12, 7, 19, 16, 10, 9, 27, 15, 41, 11, 17, 8, 31, 6, 23, Теменуга 5, 20, 22, 3 Б, 8, 14, 10, 4, 7, 18, 1, Търговска 2, УПИ III -248, Хан Исперих 5, 3, 1, 2 6, 2, 4, 4 5, 6, 7, Цар Калоян 8, 5, 4, 9, 7, 10, 2, 12, 6, Цариградско Шосе 106, 110, 100, 116, Газостанция, 1, 112, Автосервиз, 104, 98, 114, 108, 102, Чавча 39, 35, 43, 33, 41, 37, 45, Чайка 8, 10, 5, 15, 4, 3, 6, 12, 1, Явор 22, 34, 5, 12, 3, 20, 18, 4, 28, 9, 2, 6, 32, 38, 24, 14, 16, 10, 11, 36, 30, 8, 26, 13, 7, Ягода 20, УО ТП Бензиностанция

На 17.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Александър Стамболийски 68, 62, 78, 11, 64, 51, 59, 88, 70, 63, офис, 72, 45, 43, Канцеларии Държ. Лесничейство, 57, 55, 58, 80, 53, 49, 60, 37, 66, 39, 47, 33, Александър Стамболийски 25, 19, 38, 50, 9, 54, 46, 22, 17, 48, Канцеларии, 12, 23, 34, 1, магазин, 18, 52, 26, 8, 56, Общ. Сграда, 16, 7, 5, 28, 29, 40, 13, 20, 36, 31, 24, 21, 3, 6, 44, 32, 30, Търговски Обект, 42, 27, 14, 11, 10, Бачо Киро 1, 27, 15, 25, 17, 19, 3, 14, 21, 11, 29, 4, 13, 8, 31, 7, 6, 18, 9, 5, 2, 23, 10, 20, 12, 16, Бреза 7, 11, 5, 1, 3, 4, 9, Еледжик 34, 29, 26, 25, 21, 16, 28, 32, 33, 35, 30, 18, 27, 23, 24, 31, 20, Еледжик 12, 8, 17, 19, 10, 7, 6, 2, 9, 15, 3, 1, 11, 5, 13, Зорница 8, Китка 2, Лайка 2, 6, 4, 1, 3, Липа 12, 20, 26, 14, 16 А, №30, 10, УПИ Ix-1274, 1275, Кв. 41, 8, 28, 6, 2, 4, 16, 24, 18, 22, Стефан Караджа 39, 25, 21, 13, 35, 37, 29, 14, 5, 33, 4, 1, 3, УО ТП Спасов Мост, 12, 7, 19, 16, 10, 9, 27, 15, 41, 11, 17, 8, 31, 6, 23, Теменуга 5, 20, 22, 3 Б, 8, 14, 10, 4, 7, 18, 1, Цар Калоян 8, 5, 4, 9, 7, 10, 2, 12, 6, Цариградско Шосе 106, 110, 100, 116, Газостанция, 1, 112, Автосервиз, 104, 98, 114, 108, 102, Чайка 8, 10, 5, 15, 4, 3, 6, 12, 1, Явор 22, 34, 5, 12, 3, 20, 18, 4, 28, 9, 2, 6, 32, 38, 24, 14, 16, 10, 11, 36, 30, 8, 26, 13, 7, УО ТП Бензиностанция

Община Костинброд  

На 16.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дръмша: 87, 331 М. Над Училището, къща

На 19.03.2020 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Костинброд: Асен Златаров 1а, 1, 2, Георги С. Раковски 13, 47, 30, 10а, 43а, 26, 34, 22, 37, 36, 20, 15, 1, 14, 11, 17а, 4а, 32, 8, 11а, 31, 39, 16, 51, 4, 23, 24, 6, 43, 41, 19, 47а, 53, 35, 27, 18, 25, 33, 28, 29, 45, 38, 10, 7, 2а, 49, 2б, 12, 17, Детелина 1, 2 Б, 2 В, Кооперативен Пазар, Никола Й Вапцаров 6, 1, 7, 2, 8, 4, 10, Обединена 6, 21 Бирария, 4, Охрид 22, 6, 16, 1а, 4, 10, 20, 2, 14, 2 Родопа, 9, 18, 8, 1, 11, 2 Родопа, 24, 3, Райна Княгиня 5, Славянска 2б, 23, 13, 2, 9, 46, 88, 69в, 12, 4а, 18, 20, 45, 73, 71а, 16, 71, 53, 15, 10, 51, 61, 2в, 69б, 19, 59, 49, 69а, 109, 37, 57, 63, 41а, 37а, 3а, 39а, 68, 67, 69, 21, 7, 67а, 39, 11, 47, 55, 43, 41, УПИ III Кв. 100, УПИ XII Кв. 103, УПИ XVIII-7537, Филип Тотю 19, Христо Ботев 2а, 2, 8, 3, 4, 1, 5, 6, Цанко Церковски 8, 1, 4, 5а, 5, 3, 6, 2, Общ. Пазар, Гергана, 3, Кооперативен Пазар

На 19.03.2020 г. /11:30 - 14:00 ч./ -  Костинброд: 719030, VII-420, Баба Тонка 3, 5, 1, 15, 7, 8, 6, 11, 12, 9, 13, Блато 7, 1, 7в, 9, 6, 15, 11, 2, 3, 5, Велчова Завера 20, 15, 10, 32, 12, 22, 17, 21, 16, 13, 5, 1, 7, 2, 31, 27, 35, 6, 33, 29, 23, 11, 3, 4, 25, 8а, 19, 30, Гоце Делчев 7, 6, 4 А, 5, 9, 3, 2, 4, 8, 1, Клокотница 7, 2, Македония 4, 2, Марица 10, 11, 8, 9, 12, 7, Маслово 3, 12, 1, 9, 7, 8, 14, 4, 5, 17, 10, 2, Орлово Гнездо 11, 30, 14, 32, 18, 22, 7, 6, 26, 3, 24, 28, 9, 10, 1, 16, 20, 2, Парижка Комуна 2, Прохлада 4, 1, 3, 6, 2, Рожен 7, 5, 3, 9, 11, Славянска 23, Софроний Врачански 1, 2, 17, 3, 10, 6, 4, 9, 8, 5, 7, 15, Средорек 3, 4, 5, 2, 1, УПИ XV-3798 Кв. 2, Юрий Гагарин Строеж на Жилищна Сграда, 73, 77, 84, 87, 67, 74, 78, 66, 64, 59, 80, 82, 69, 58, 65а, 48, 71, 63, 75, 61, 55, 76, 72, Явор 2

На 19.03.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Костинброд: УПИ II 4162, Бреза 4, 5, 2, 1, 6, 3, Георги С. Раковски 44, 61, 69, 67, 59а, 55, 42, 73а, 77, 73, 44а, 65б, 40, 61а, 79, 57а, 58, 83, 50, 57, 65а, 60, 54, 52, 81, 63, 46, 62, 65, 46а, 71, 50а, 75, 59, Зора 9, 7, 2, 5, 8, 6, 3, 4, Йордан Йовков 38а, 36, 21, 44, 40а, 19д, 46, 46а, 17, 19, 25, 24, 23, 42а, 123, 57, 38, 40, 44а, 42, 38 къща, 19г, Ломско Шосе, Нарцис 9, 10, 10а, 1а, 12, 5, 8, 1, 7, 3, 4, Охрид 52, 78а, 45, 51, 53, 78, 50, 72, 35а, 56, 37а, 48, 57, 53а, 33а, 37, 55, 47, 54, 64, 51а, 70, 39, 80, 74, 68, 31, 64а, 76, 62, 58а, 49, 41, 66, 35, Поп Богомил 10, 5, 7, 8а, 6, 1, 8, 12, 3, Славянска 85, 23, 63, УПИ XlII-7642 Кв. 123, УПИ XlIII-7643, Кв. 123, УПИ XxxII-7644 Кв. 123, Цар Калоян 9, 11

Община Пирдоп  

На 17.03.2020 г. /09:45 - 10:30 ч.; 09:45 - 15:30 ч./ -  Буново, Общ. Мирково: VI-60, VIII-445 Кв 35, П-Л XII-392, Кв. 30, УПИ Ix-411, Кв. 33, УПИ V-568, Кв. 56, Вила, Имот 233010, Вила, къща, къща, УПИ ХVI-435, 436 Кв. 32, къща

На 17.03.2020 г. /09:45 - 10:30 ч.; 09:45 - 15:30 ч./ -  Златица: Стара Планина 76, Цар Калоян 8

На 17.03.2020 г. /09:45 - 10:30 ч.; 09:45 - 15:30 ч./ -  Мирково: извън регулация

На 17.03.2020 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Буново, Общ. Мирково: VI-60, VIII-445 Кв 35, П-Л II-44, Кв. 15 ПИ 07051. 402. 706, П-Л XII-376, Кв. 43, П-Л XII-392, Кв. 30, УПИ Ix-411, Кв. 33, УПИ V-568, Кв. 56, Вила, Имот 233010, Вила, къща, къща, 1, УПИ ХVI-435, 436 Кв. 32, къща

На 17.03.2020 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Златица: извън регулация, местност Курията, Стара Планина 76, Цар Калоян 8

На 17.03.2020 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Мирково: Александър Стамболийски 81, 80, 90, 102, 79, 86, 76, 85, 82, 88, 94, 92, 83, 74, 78, Бачо Киро 6, 3 А, 9, 3, 5, 7, 8, 4, 11, 1, 12, 16, 2, Бузлуджа 2, 10, 4, 8, Генерал Дендевил 10, 6, 11, 9, 7, 8, 4, 3, 5, 2, Градище 33, 31, 2, 13, 15, 19 А, 21, 17, 3, 23, 27, 1, 29, 9, 19, 11, 25, Димитър Стоянов 10, 8, 7, 4, 3, 4 А, 1, 9, 5, 6, 2, Емил Марков 15, Захари Стоянов 5, 3, 8, 10, 12, 4, 6, 1, 2, Зора 6, 8, 3, 9, 4, 13 къща, 2, 15, 11, 5, 17, 7, извън регулация Краварник, Мест. Попов Тор 12, 34, Вила, 16, 1, 230, 21, 38, 26, 13, местност Корията Вила, местност Кукув дол Вила, местност Чуштарла Вила, Опълченска 92, 84, 55, 57, 96, 100, 53, 59, 98, 94, 86, 51, 88, 90, Орела 15, 8, 251, 13, 3, 1, 8 А, 7, 9, 2а, 11, 5, 4, 17, Поп Недельо 96, 63, 20080614, 2

На 17.03.2020 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Църквище: извън регулация

На 17.03.2020 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Челопеч: 80323. 150. 6, Александър Стамболийски 5, 9, 15, 7, 4, 6, 10, 19, 9, 12, Баба Куна 1, 3, Бели Сип 4, 8, 10, 1 УПИ VI-556, Кв. 51, 6, Васил Левски 25, 23, 27, 12, 10, 19, 4, 2, 13, 11, 5, 1, 29, 15, 3, 8, 7, 9, 1, Воздол 2, 11, 10, 9, 12, 4, 8, 1, 7, 15, 16, 14, 5, 17, 3, Възрожденска 6, 2, 9, 8, 13, 10, 1, 4, 5, 11, Генерал Брок 21, 19, 6, Генерал Дендевил 6, 13, 7, 9, 11, 8, Георги Бенковски 15, 17, 19, 7, 3, 12, 14, 11, 5, 2, 4, 9, Гоце Делчев 7, 14, 3, 12, 4, 8, 10, 5, 2, Даме Груев 1, 6, 5, 8, 2, Двадесет и Трети Септември 13, 17, 6, 7, 12, 22, 8, 19, 21, 1, 9, 18, 4, 14, 2, 11, 5, Димчо Дебелянов 10, 12, 3, 13, 1, 7, 2, 4, 6, 8, 11, Драва 20, 13, 9, 6, 7а, 18, 8, 16, 11, 10, 7, 1, 4, 17, 14, Дружба 22, 6, 1, 10, 14, 13, 24, 18, 28, 11, 3, 16, 9, 20, 5, 15, 26, Здравец 1, 1, 10, 4, 8, 6, 1, 1, 1, Зорница 6, 10, 5, 3, 1, 11, 4, 12, 7, 9, 15, 15а, Ивайло 1, 15, 3, 4, 4а, 5, Иван Вазов 12, 5, 14, 18, 19, 16, 26, 22, 15, 10, 7, 11, 20, 6, 2, 7, 4, 8, Иван Сираков 6, 10, 2, 3, 5, 1, извън регулация Ремонтна Работилница, Вила, Вила, Овчарник, Калето 8, 4, 6, 2, Кирил и Методий 7, 3, 5, 2, 6, 4, 17, 9, 16, 1, Кокиче 4, 5, 6, 2, 3, Липа 4, 3, 6, 8, Любен Каравелов 14, 10, 7, 8, 9, 1, 4, 1, 2, 6, местност Мургана, Миньорска 10, 16, 17, 12, 18, 4, 8, 14, Младост 7 7, 8, 6, 10, 9, 7, 9 9, 11, Мургана 11, 1, 30, 33, 26, 20, 30, 22, 39, 43, 45, 16, 2, 10, 12, 25, 18, 41, 24, 27, 4, 17 А, 15, 9, 19, 13, 21, 6, 8, Никола Вапцаров 10, 11, 7, 18, 14, 2, 3, 4, 5, 1, 6, 12, 16, 9, 8, Опълченска 10, 5, 2, 1, 3, Освобождение 1, 8, 1, Пейо К. Яворов 2, 6, 3, 7, 4, 8, 24, 1, 15, 12, 16, 1, 11, 17, Проф. Алипи Матеев 2, 11, 17, 1, 14, 6, 8, 3, 7, 9, 5, Рила 1, 3, 4, 5, 2, Рудничар 15, 13, 11, 3, 1, Славчо Вълков 6, 2, 5, 1, 3, Средна Гора 16, 8, 18, 14, 1, 20, 6, 8а, Стара Планина 7, 11, 23, 9, 1, 5, 2, 8, 12, 19 Б, 13, 21, 19, 6, 25, 29, 4, 3, 3, Студен Кладенец 7, 2, 8, 9, 1, 3, 5, 6, 4, Съединение 3, 11, 16, 18а, 13, 1, 8, 5, 9, 34, 18, 12, 20, 26, 7, 17, 28, 10, 24, 22, 15, 1а, 4, 6, Тодор Влайков 11, 6, 10, 1, 13, 5, 9, 8, Трети Март 7 4, 4, 5 2, 20, 2, 3, 1 1, 3, 2, 22, 4, 8, 28, 18, 13, 26, 9, 16, 32, 25, 19, 1, 12, 14, 30, 21, 11, 24, 10, 4, Филип Тотьо 9, 3, Хан Аспарух 2, 15, 16, 4, 8, 5, 11, 9, 6, 17, 22, 24, 3а, 18, 10, 3, 24а, 26, 12, Хан Крум 11, 9, 7, 6, 5, 8, 3а, 3, 10, Хан Омуртаг 5, 10, 12, 11, 9, 3, 15, 6, 2, 7, 18, 14, 1, 17, 13, 8, 4, Хемус 1, 5, 9, 3, 6, 13, 19, 11, 12, 2, 10, 7, 21, 15, Христо Ботев 3, 1, 14, 15, 2, 11, 9, 17, 13, 18, 5, 8, Христо Смирненски 1, 3, 5, 6, Цар Иван Асен I 3 1, 5, 7, 4, Цар Калоян 8, 19, 23, 25, 14, 16, 18, 21, 17, 3, 5, 4, 17, 9, 12, 6, 15, 10, 2, Цар Самуил 7, 6, 12а, 2, 3, 5, 1, 12, 9, 2 А, 7, 16, 30, 13, 25, 12а, 19а, 23, 22, 20, 24, Цар Симеон 3, 2, 12, Цвятко Кънчев 7, 6, 5, 2, 1, 4, 8, Червени Камък 1, 4, 12, 2, 15, 3, 8, 13, 11, 7, 3 А, 9, Черковна 8, 6, 3, 5, Юрий Гагарин 3, 13, 1, 8, 10, 7, 20080618, 20080622, 20080621, 20080620, 20080619

Община Правец  

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Видраре: махала Джамбазите, махала Семкова къща, Пи-083145 М. Мариновото

На 16.03.2020 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 17.03.2020 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 18.03.2020 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 19.03.2020 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 20.03.2020 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Джурово: Генерал Елис 5, 7, Гошо Воденичаров 15, Димитър Грънчаров 15, 16 Училище, 11, 10, 30, 38, 14, 3, 24, 17, 7, 18, 36, 22, 32, 28, 20, 2, 13, 8, 34, 4, Матю Воденичаров 42, 44, 19, 14, 23, 25, 29, 13, 22, 15, 41, 30, 10, 11, 9 къща, 41а, 18, 34, 16, 15а, махала Герановица 1а къща, 1 къща, къща, 11, 12б, Нератовице 7, 8, 13, Отряд Бенковски 3, Павел Корчагин 7, 4, 2, ТП

На 16.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Осиковица: махала Габрика къща, махала Гетовци къща, махала Цековци къща, къща, ТП

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Разлив: №061016 М. Каменяка, махала Груевска къща

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Трудовец: Бистрица 23, местност Пейовица

Община Самоков  

На 16.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Белчин: 15-та 5, 9, 2, 3, 11, 13, 4, 16-та 20, 5, 17, 6, 19, 12, 4, 8, 10, 11, 15, 9, 24, 24а, 1, 13, 7, 3, 18-та 4а, 4, 6, 2, 286, 5-та 18, 22, 16, 6, 13, 14, 23, 17, 10, 21, 15, 19, 11, 6-та 20, 3, 16, 14, 12, 5, 8, 15, 23, 22, 2, 7, 6, 13, 9, 19, 24, 11, 4, 10, 18, 7-ма 24, 18, 13, 21, 2, 8, 7, 16, 12, №10, 4, Георги Димитров 26а, 27, 9, 16, 21, 29, 1, 8, 17, 32, 5, 21а, 7, 22, 25, 20, 15, 20а, 24, 36, 34, 2, 33, 11, 19, 18, 30, 38, 28, 26, 31, 10, Христо Ботев 34, 17, 37, 46, 31, 25, 40, 35, 21, 33, 38а, 53, 19, 42, 38, 48, 46а, 27, 23, 36, 46б, 44, 6, 29, Юрий Гагарин 39, 25, 10, 24а, 29, 36, 16а, 33, 26, 31а, 19, 21, 24, 31, 23, 13, 8, 17, 18, 37, 35, 12, 28, 38, 32, 37а, 16, 27, 34, 4, 14, 30, 15

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горни Окол: Ix-302, Kw. 41, XxIII, Кв. 2, Парцел VI--43 Кв. 5

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Злокучене, Общ. Самоков

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Дългата Поляна, местност Дългата Поляна Вила, Фургон, местност Мечката Вила 98, Ресторант, местност Татарски Брод Вила, местност Татарски Брод Вила, Татарски Брод

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Широки дол: местност Татарски Брод 10

На 16.03.2020 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Маджаре: XIx-За Ж. С, Кв. 4, УПИ XI Кв. 16, 2

На 16.03.2020 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Шипочане

На 16.03.2020 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Самоков: 65231. 901. 523, Грънчар 14, 10, 23, 6, 32, 45, 12,,, 2, 30, 20, 4, 28, 13, 8, 16, 1, 24, 7, Иречек 3, 15, 4, 10, 5, 11, 12, 9, 17, 13, 1, 8, 7, 4а, 2, Македония 72, 74, 68, 70, 66, 78, 76, Софийско Шосе 9, Христо Йовевич 13, 11, 9, 15, 8

На 16.03.2020 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков: 10-та 10, 2, 7, 1, 6, 8, 9, 3, 4, 12, 11-та 1, 2, 4, 12-та 2, 3, 1, 13-та 15, 8, 6, 1, 13, 2, 3, 9, 7, 4, 5, 10, 14-та 10, 18, 8, 2, 1, 4, 20, 24, 14, 22, 3, 16, 12, 19-та 3, 1, 4, 2, 20-та 4, 1, 2, 6, 21-ва 10, 12, 7, 1, 5, 17, 14, 6, 8, 3, 9, 11, 15, 13, 2, 16, 22-ра 7, 4, 2, 9, 5, 8, 6, 25-та 63, 56, 44, 65, 70, 61, 93, 77, 48, 74, 71, 46, 82, 64, 89, 66, 67, 60, 40, 68, 50, 54, 76, 72, 34, 69, 52, 77а, 78, 74а, 58, 26-та 19, 18, 23, 36, 30, 24, 1, 29, 9, 2, 20, 21, 22, 26, 28, 10, 6, 19а, 8, 14, 13 Вила, 17, 27-ма 2, 4, 6, 28-ма 6, 2, 1, 4, 3-та 40, 18, 86, 64, 14, 66, 28, 16, 48, 80, 88а, 58, 30, 44, 60, 78, 31, 82, 26, 46, 56, 38, 88, 59, 32, 34, 22, 42, 52, 15, 13, 19, 24, 17, 62, 72, 84, 74, 36, 72d, 50, 30-та 8, 2а, 5, 11а, 16, 3, 12, 1, 6, 14, 10, 4, 11, 31-ва 3, 8, 6, 4, 1, 32-ра 4, 2, 33-та 4, 34-та 7, 9, 3, 5, 35-та 3, 4-та 14, 20, 12, 3, 24, 6, 8, 4, 28, 10, 2, 26, 18, 16, 22, 40-та 4, 6, 41-ва 8, 16, 5, 12, 11, 3, 42-ра 4а, 6, 4, 1, 3, 43-та 3, 10, 2, 5, 8, 44-та 2, 45-та 1а, 2, 10, 4, 13, 3, 11, 1, 6, 8, 46-та 2, 6, 4, 1, 47-ма 2, 8, 3, 4, 10, 1, 48-ма 1, 4, 3, 6, 8, 10, 2, 49-та 3, 14, 4, 6, 12, 5, 11, 1, 16, 9, 7, №6, 8, 5-та 9, 52-ра 13, 28, 30, 34, 53-та 2, 6-та 12, 1, 4, 2, 8, 9, 7-ма 6, 8, 2, 1, 4, 9, 8-ма 4d, 6, 3, 8, 5, 4, 7, 9-та 10 Вила, 8, 6, 1, 12, 2, 4, къща

На 16.03.2020 г. /10:00 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /10:00 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /10:00 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /10:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Рельово: УПИ VІ-135, Кв. 10, къща

На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Поповяне: Вила

На 17.03.2020 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Продановци, Общ. Самоков

На 18.03.2020 г. /10:00 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: местност Червената Земя Стоп. Сграда, 1 3, 3 2, 1 5, 3 1, 1 1, 3 3, 2 3, 2 5, 1 2, 2 4, 1 офис, 2 2, 3 Стоп. Сграда, 2 Склад Авточасти, Катодна Станция, 1 Гатер

Община Своге  

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Луково: Общ. Своге МТП Орничето, Вила, къща, местност Орничето

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Своге: Алилица, Възраждане 2, 3, 5, 4, 1, Градище 19, 13, 9, 27, 25, 17, 3, 23, 15, 5, 21, 1, № 25, 7, 11, Грохотен 8, 4, 5, 3, 6, 1, 2, махала Едрева Нива, махала Свиново, Слънце 35, 47, 24, 34, 51, 38, 53, 55, 28, 49, 19, 26, 36, 39, 37, 30, 33, 32, 41, 43, 22, 45, Турист 3, 5, 4

На 16.03.2020 г. /09:30 - 16:15 ч./   На 17.03.2020 г. /09:30 - 16:15 ч./   На 18.03.2020 г. /09:10 - 16:15 ч./   На 19.03.2020 г. /09:30 - 16:15 ч./   На 20.03.2020 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Свидня: , 3-ти Март 40, Васил Левски 1 къща, Еделвайс 2, Мах Шагерица, махала Дашовци, махала Стоевци Вила, Оборище 8, Петко Войвода 1, Вила

На 16.03.2020 г. /09:30 - 16:15 ч./   На 17.03.2020 г. /09:30 - 16:15 ч./   На 18.03.2020 г. /09:10 - 16:15 ч./   На 19.03.2020 г. /09:30 - 16:15 ч./   На 20.03.2020 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Своге: махала Домишлярете, Слатина

На 16.03.2020 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Своге: XIII-342, Борис I 44, Виктор Юго 3, 2, 12, 32, 26, 20, 28, 7, 16, 5, 30, 24, 18, 22, 6, 14, 1, 10, Горски пътник 10, Звънче 2, 1, 5, 7, Изгрев (Ем. Марков) 16, Манастирска Ливада 1, 5, 3, Осми Март 2 къща, 8, Пирогов 4, 2, Република 16, 18, 17, 11, 13, 19, 7, 14, 9, 12, 8, 5, 1, 15, 10, 3, № 19, Ропотамо 7, 3, 15, 5, 1, 6, 2, 13, 8, 10, 4, 9, 11, Староселска 5, 25, 7, 21, 1, 39, 27, 33, 23, 35, 37, 3, 8, 31, 4, 17 къща, 29, 9

Община Сливница  

На 17.03.2020 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Драгоман: II Кв. 52, Акация 3, 8, 6, 12, 1 11, 1, 1, Александър Стамболийски 1, 25, 15, 21, 22, 27, 17, 18, 23, 32, 30, 34, 16, 24, 28, 26, 13, 20, 12, 7, 12, 10, 8, 4, № 1, 6, Павилион, Баба Тонка 3, 1, 8, 5, 1а, 4, 7, 6, 6, Балкан 1, 2, 3, 9, 4, 7, 5, 11, Васил Левски 6, 4, 18, 16, 11, 19, 9, 7, 8, 15, 13, 14, 21, 10, 23, Велчова Завера 27, 25, 28, 32, 29, 23, 9, 5, 24, 16, 18, 14, 19, 13, 10, 3, 11, 1, 22, 20, 7, 4, 2, 6, 15, 26, 17, Витоша 5, 1, Гео Милев 2, 3, 4, 1, Граничар 2, 10, 6, 4, 8, 2, Драгония 24, Захари Стоянов 6, 26, 26, 5в, 36, 5в, 52, 1, 50, 26, Здравец 5, 7, 3, 9, 1, 11, Ивайло 7, 5, 3, 6, 2, 3, 1, 4, Искър 4, 5, 2, 7, 5, Кв. 81, УПИ І, Кирил Богданов, Кирил и Методи 1, 6, 13, 4, 7, 5, 2, 8, 10, 15, 9, 3, 11, Кольо Фичето 21, 2, 18, 3, 8, 17, 4, 35, 6, 27, 5, 16, 31, 7, 11, 13, 33, 29, 15, 12, 23, 19, 10, 25, 14, Космонавт 3, 5, 4, 2, 1, Любен Каравелов 5, 1, 6, 10, 4, 9, 12, 3, 8, Люляк 11, 6 1-2, М. Окол УПИ І-21, 22, 23 Кв. 1, Малина 5, 4, 1, 3, 7, 6, 9, 2, Международно Шосе 30, 24, 20, 22, 34, 36, 28, 21, 40, 26, 16, 32, 38, 27, 19, 18, Мест. Космина, Никола Й. Вапцаров 6, 22, 11, 20, 12, 18, 13, 16, 8, 19, 1, 10, 4, 17, 14, 15, Оборище 2, Отец Паисий 15, 1, 6, 11, 13, 10а, 9, 3, 4, 8, 7, 5, 2, Патриарх Евтимий 7, 2, 3, 1, 5, 9, 4, Пейо К. Яворов 2, 6, 4, 8, 10, 1, 12, Пенчо Славейков 8, 5, 6, 9, 7, 3, 2, 1, 4, Пета 2, Петър Берон 12, 15, 18, 8, 14, 30, 11, 7, 9, 26, 5, 17, 28, 20, 2, 19, 1, 13, 24, 16, ПИ 162112, Пирин 32, 4, 14, 1, 24, 10, 20, 12, 32, 8, 22, 26, 28, 6, 2, Първи Май 5, 1, 9, 11, 7, 3, № 6, Рила 2, 3, 4, 1, 8, 10, 12, 15, 18, 16, 11, 24, 18, 26, 5, 22, 13, 36, 32, 15, 28, 34, 9, 30, 7, Свети Климент Охридски 3, Свети Стефан 1 11, 9, 10, 4, 23, 15, 6, Септемвриец 12, 6, 8, 2, 10, 4, Синчец 22, 15, 16, 13, 14, 20, 18, 11, 4, 7, 2, 5, 3, 6, 4, 1, 8, 12, 10, 9, Стара Планина 21, 23, 3, 1, 17, 19, 4, 11, 5, 9, 2, 13, 15, 15, Стефан Стамболов 18, 15, 6, 12, 13, 11, 9, 22, Три Уши 28, 13, 11, 9, 15, 17, 5, 7, 4, 1 Топливо-Склад, 12, 16, 14, 2, 1, УПИ XII-828, Кв. 57, ХVII-366 Кв. 55, Хаджи Димитър 6, 10, 7, 4, 9, 3, 8, 5, 1, 2, Христо Ботев 55, 47, 60, 49, 51, 54, 62, 19, 32, 4, 17, 3, 23, 19, 24, 22, 2, 40, 34, 13, 10, 56, 20, 6, 28, 27, 7, 26, 18, 1, 16, 30, 3, 45, 1, 59, 19, 31, 10, 17, 15, 12, 37, 46, 39, 20, 16, 35, 6, 4, 21, 33, 64, 50, 52, 27, 9, 11, 18, 2, 29, 44, 13, 7, 8, 56, 48, Христо Смирненски 7, 2, 3, 4, 1, 6, 5, 8, Цар Симеон Велики 19, 19, 16, 20, 17, 22, 14, 18, 26, 15, 23, 21, 24, 12, 6, 9, 11, 2, 3, 1, 7, 8, 5, 4, 13, Чепън 5, 9, 11, 33, 29, 15, 27, 7, 25, 23, 21, 2, 13, 17, 19, 31, Черноризец Храбър 29, 26, 36, 8, 16, 10, 31, 3, 52, 27, 34, 2, 17, 48, 46, 32, 5, 30, 11, 9, 18, 40, 38, 25, 44, 33, 14, 12, 24, 20, 22, 19, 4, 6, 35, 28, Шести Септември 6, 24, 12, 14, 10, 16, 20, 22, 26, 4, 8, 18, Шипка 10, 8, 6, 4, 9, 5, 7, 20, 13, Стадиона, 16, 5, 4, 18, 12, 2, 15, 6, 11, 8, 10, 17, 14, 27, 19, 6, 30, 12, 23, 25, 28, 8, 10, 29, 21, 14, 52, 40, 44, 36, 32, 25, 38, 56, 34, 54, 46, 17, 48, 42, 46, 6, 7, 3 4, 1 2, 8, 4, 7, 9, 5, 6, Пппжб, 13, 10, 11, 9, 14, 3, 7, 24, 12, 5, 10, 1, 20, 8, 1

На 18.03.2020 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Драгоил: Вила

На 18.03.2020 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Драгоман

На 18.03.2020 г. /09:30 - 15:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Чорул

На 19.03.2020 г. /09:30 - 11:00 ч.; 09:30 - 15:30 ч./ -  Алдомировци: 242068, М. Слатина, 32-ра 3, 348, Кв. 62, 45-та 2, 46-та 14, V-364, Кв. 63, Алдомировска (Г. Димитров) 131, 130, 123, 168, Васил Левски 17, 42, Вихър (Ант. Иванов) 34, махала Слатина, махала Шишкова, ТП Дърводелски Цех, УПИ V-305 Кв. 46, Мтп Слатина

На 19.03.2020 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Братушково: V-263, VII-299 Кв. 19, УПИ XVI-300, Вила, къща

На 19.03.2020 г. /09:30 - 11:00 ч.; 09:30 - 15:30 ч./ -  Гургулят: XVI-17 Кв. 9, Вила

На 19.03.2020 г. /09:30 - 11:00 ч.; 09:30 - 15:30 ч./ -  Радуловци: махала Рейна Река, Хііі-47, Кв. 19

На 19.03.2020 г. /09:30 - 11:00 ч.; 09:30 - 15:30 ч./ -  Ракита, Общ. Сливница: УПИ II-76, къща, УПИ Vі-22 Кв. 5

На 19.03.2020 г. /09:30 - 11:00 ч.; 09:30 - 15:30 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Мтп Мелницата

На 19.03.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Братушково: V-263, V-263, VII-299 Кв. 19, VII-299 Кв. 19, УПИ XVI-300, УПИ XVI-300, Вила, къща, Вила, къща

На 19.03.2020 г. /09:30 - 15:30 ч.; 09:30 - 11:00 ч./ -  Гълъбовци: 1 Ва Вила, 10 Та 9, 11, 17 Та 8, 20-та 1 Вила, 3 Та 6, 500179, 653, 7 Ма 14, 8 Ма 1 Вила, XI-1. 3 Кв 8, Атанас Узунов 20, Васил Левски 12, 50а, 19, Войводина Могила 1, Драганица, местност до Село, УПИ XII-88 Кв. 6, УПИ XIV-531 Кв. 26, УПИ XIV-90 Кв. 6, УПИ XVII-92 Кв. 6, Вила, къща, ПиVII602, Кв. 9, Вила, къща

На 19.03.2020 г. /10:15 - 11:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Алдомировци: 27 Ма 14, Алдомировска (Г. Димитров) 88, Васил Левски 1, 5, Имот №569, Люляк (Ст. Лазов) 10, Мтп Калинките

На 19.03.2020 г. /10:15 - 11:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Гълъбовци: 1 Ва Строеж, 1 Вила, 18 Та 5, 22-ра 7, XVII-418, Кв. 51, Деянова Воденица, махала Димитрашков Слог, Строеж, Студен Кладенец 24 Вила, 55, 49, 50а, 47, 61 Вила, 44, УПИ 240 Кв. 38, УПИ III-219 Кв. 34, УПИ І--410 Кв. 50, ХVII-244 Кв. 38, Вила

На 19.03.2020 г. /10:15 - 11:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Костинброд: Охрид 1

На 19.03.2020 г. /10:15 - 11:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: VII-180, Кв. 140, Безименна 10, Бъдеще 4, Войнишка махала 1,,, къща, Строеж, Кореняк 3, 6, 2, 9, 15, 8, 10, 13, 12, 7, 5, 1, 4, 11, Лозан Арсов 28, 11, 22, 32, 9, 23, 40, 19, 38, 18, 21, 16, 2, 15, 4, 8, 34, 10, 30, 27, 14, 29, Победа 4, 6, 2, Работник 35, 51, 62, 64, 60, 49, 48, 45, 41, 58

На 19.03.2020 г. /10:15 - 11:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Хераково: 014148, М. Белица, махала Белица Вила, къща

На 19.03.2020 г. /10:15 - 11:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Храбърско: I-075017 Кв. 54, II-044016, IV-278 Кв. 42, XIII-081046, Kв. 2, Xx-71 Кв. 22, Алек Мак 1, Ален Мак 22, махала Старо Село, махала Черен Пешо, Местн. Расул, Микроязовир Храбърско, Нарцис 10, ПИ 77400. 91. 16, ПИ 77400. 91. 17, УПИ -2-Кв. 20, УПИ 3-076020 Кв. 57, УПИ I- 174 Кв. 43, УПИ I-076022, Кв. 57, УПИ III-1981, УПИ X-404 Кв. 45, УПИ XVII-081047, Кв. 2 М. Лозище, УПИ XxII-452 Кв. 22, УПИ XxIII-337, УПИ-IV-76. 11 Кв. 57, УПИ-V-18, Кв. 3, Черковна 14, къща, Вила, къща, Вила, Вила, Вила, къща, Вила, Вила

 

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Белене  

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белене: Ангел Кънчев 8а, 12, 2, 8, 4, 10, 6а, 14, 4а, 12а, 18, 17, 16, 10а, 16а, 12б, Ангел Кънчев 35, 26, 22, 20, Арда 5, 2, 6, 8, 4, 3, 3а, 10, Асен Златаров 10, 4, 15а, 11, 7, 4а, 15, 3, 5, 1, 6б, 9, 10а, 2, 13, 6а, 8, 6, Асен Златаров 18, 17, 20, 23, 14а, 14, 12, 25, 21, 27, 16, 19, Беласица 10, 11, 4а, 5, 8а, 4, 3, 6, 14, 12, 9, 13, 1а, 1, 2, 7, Войнишка 4, 2, Възраждане 15, 31а, 21а, 54, 46, 52, 29, 21, 13, 11, 44, 29а, 19, 40б, 54б, 19в, 17, 42, 9, 23, 27а, 48а, 48, 38, 42а, 36, 50, 25, 36а, 19б, 27, 40а, Възраждане 43, 72, 58, 62, 60, 84, 80, 68, 37, 70а, 78, 41, 35, 31в, 33, 45, 74, 39, 82, 64, 66а, 74а, 70, 76, Гео Милев 65, Гео Милев 68, 72, 72а, 63, 74, 64, 70, 67, 61, 62, 66, 57, 59, Горната Могила, Марица 12, 8, 13а, 13, 17, 6, 11, 9а, 10а, 21, 10, 2, 19, 9, 19а, Отец Паисий 29, Столетов 23, 16, 21, 23а, 27, 10а, 14, 25, 12, Столетов 8, Трайчо Костов 15, 18а, 17, 19, 12в, 14, 20, 16, Цанко Церковски 20, 26б, 27а, 12, 7а, 1, 2, 18а, 26, 19, 18, 26а, 25, Канализация, 11, 7, 17, 15, 13, 19а, 21, 10, 6, 8а, 9а, 20а, 23, 22а, 22б, 16, 5, 4, 8, 3а, Цанко Церковски 33, 27, 29, 36, 32, 39а, 31, 34, 37б, 28, 32а, Червен Бряг 1, 28, 3а

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Татари: 177014, Бузлуджа 1, 4, 2, Генерал Гурко 9, 5, 1, 4, 13, 7, Генерал Скобелев 5, Георги Димитров 54, 80, 72, 103, 83а, 42, 40, 74, 48, 95, 52, 97, 60, 75, 44, 70, 58, 81, 46, 85, 56, 87, 73, 91, 79, 67, 62, 101, 78, 68, 77, 64, 65, 89, 68а, 50, Кирил и Методий 2, Коста Шишманов 70, 37, 72, 66, 42, 47, 68, 60, 54, 58, 48, 52, 43, 40, 38, 46, 64, Крум Тончев 35, 29, 31, Отец Паисий Хилендарски 2, 4, 1, Цветан Спасов 7, 3

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Татари: Васил Друмев 1, 3, Васил Коларов 15, 5, 4, 21, 1, 19, 9, 3, 17, 18, 12, 11, 23, 14, Васил Левски 5, Витоша 2, 8, 6, Г. С. Раковски 1, 4, 11, 5, 6, 3, Генерал Скобелев 3, Георги Димитров 6, 36, 37, 8, 10, 33, 31, 35, Георги Димитров 13, 19а, 23, 29, 5, 7, 21, 27, 9, 25, 4, 1, Илинден 1, 2, 5, 3, Коста Шишманов 31, 18, 34, 22, 2, 32, 14, 28, 19, 23, 36, 29, 20, 15, 4, 6, 26, 24, 27, 12, 17, 10, 25, Любен Каравелов 1, Панайот Волов 2, 6, 4, Рила 2, 7, 1, 9, 5, Стефан Караджа 2, 9, 13, 6, 3, 10, 11, 19, Хаджи Димитър 1, Хаджи Димитър 4, 5, 11, Хр. Смирненски 2, 8, 1

На 17.03.2020 г. /08:45 - 15:00 ч./ -  Бяла Вода, Общ. Белене: Александър Стамболийски 25а, 9, 6, 1, 26, 19, 28, 3, 13, 21, 15, 24, 8, 32, 23, 36, 40, 16, 2, 18, 17, 10, 40а, 38, 12, 30, 31, 22, 14, 27, 11, 20, 25, 29, 34, 5, Безименна 1, Васил Левски 29, 31, 54, 64, 27, 21, 19, 23, 58, 56, 25, 7, 11, 18, 13, 5, 32, 36, 9а, 9, 14, 30, 24, 3, 10, 20, 3а, 8, 26, 22, 44, 14, 52, 42, 60, 62, 46, 48, 40, 17, 50, 15, 38, Георги Бенковски 11, 3, 4, 22, 18, 10, 16, 2, 6, 12, 7, 14, 20, 9, 8, 1, Георги Гатев 8, 2, 4, 10, 3, 2а, 5, 1, 3а, 7, 6, 11, 9, 12, Дунав 1, 12, 6, 2, 8, 3, 10, 14, 4, Здравец 13, 7, 12, 11, 3, 8, 17, 15, 2, 6, 4, Маршал Толбухин 24, 7, 18, 29, 16, 25, 19, 27, 39, 10, 14, 21, 17, 26, 47, 22, 1, 13, 31, 37, 4, 33, 23, 9, 30, 6, 5, 8, 12, 28, 2, 11, Н. Й. Вапцаров 3, 12, 14, 10, 1, 2, 4, 8, 6, Рила 5, 3, 9, 1, 7, Хаджи Димитър 3, 10, 22, 16, 20, 14, 9, 24, 18, 11, 7, 26, 12, 13, 5, 8, 2, 6, 4, Христо Ботев 25, 14, 17, 7, 11, 10, 5, 2, 4, 21, 6, 23, 19, 8, 10а, 12, 13, 3, 1, Христо Смирненски 7, 15, 9, 13, 8, 2, 5, 4, 12, 10, 11, 3, 6, 1, Шипка 9, 4, 7, 8, 3, 1, 10, 5, 13, 2, Ю. А. Гагарин 1, 2, 3

На 17.03.2020 г. /08:45 - 15:00 ч./ -  Лозица, Общ. Никопол: Адалберт Антонов-малчика 12, 1, 5, 7, Александър Стамболийски 3, 15, 6, Борис Ганев 81, 73, 75, 67, 64, 83, 63, 61, 60, магазин, 65, 69, 62, 59, 123, 97, 101, 114, 103, 85, 109, 83а, 110, 94, 112, 106, 66, 76, 80, 96, 108, 78, 100, 107, 72, 90, 102, 93, 88, 95, 113, 99, 115, 86, 116, 121, 119, 111, 87, 91, 104, 125, 82, 84, 93а, 45, 37, 20, 14, 42, 16, 29, 31, 38, 43, 12, 24, 49, 28, 34, 47 Здравна Слузба, 18, 56, 36, 50б, 27, 40, 39, 35, 48, 55, 44, 25, 51, 53, 26, 58, 33, 22, 30, 50, Васил Коларов 6, 10, 7, 5, 1, 3, 9, 26, 22, 8, 24, 4, 11, 20, 28, 23, 21, 40, Г. С. Раковски 6а, 19, 23, 26, 8а, 13, 16, 40, 47, 2, 30, 21, 1, 14, 9, 43, 32, 20, 15, 31, 29, 18, 28, 3, 6, 17, 24, 45, 11, 22, 8, 12, 2а, 36, 34, 25, Георги Басаров 13, 6, 14, 12, 11, 18, 8, 3, 7, 16, 26, 9, 15, 5, 24, 22, 20, 4, 2, Георги Бенковски 2, Георги Димитров 8, 21, 25, 29, 10, 2, 26, 16, 28, 27, 1, 4, 3, 23, 12, Ернст Телман 10, 6, 4, 5, Иван Вазов 30, 21, 13, 33, 33, 15, 37, 25, 17 къща, 23, 31, 29, 27, Кирил и Методий 3, 9, 1, 7, 3а, 11, 4, 13, Септември 3, 7, Христо Енчев 27, 2, 19, 11, 10, 7, 23, 29, 4, 13, 8, 3, 25, 17, 1, 6, 1а, 5, 9, Ю. А. Гагарин 2, 4, 18, 6, 14, 10, 12, Шишковвръх

На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Татари: Витоша 2, 8, 6, Генерал Скобелев 3, Георги Димитров 6, 36, 37, 8, 10, 33, 31, 35, Илинден 1, 2, 5, 3, Коста Шишманов 31, 18, 34, 22, 2, 32, 14, 28, 19, 23, 36, 29, 20, 15, 4, 6, 26, 24, 27, 12, 17, 10, 25, Любен Каравелов 1, Рила 2, 7, 1, 9, 5, Хаджи Димитър 1

На 21.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белене: Ангел Кънчев 35, 26, 22, 20, Ангел Кънчев 8а, 12, 2, 8, 4, 10, 6а, 14, 4а, 12а, 18, 17, 16, 10а, 16а, 12б, Арда 5, 2, 6, 8, 4, 3, 3а, 10, Асен Златаров 18, 17, 20, 23, 14а, 14, 12, 25, 21, 27, 16, 19, Асен Златаров 10, 4, 15а, 11, 7, 4а, 15, 3, 5, 1, 6б, 9, 10а, 2, 13, 6а, 8, 6, Беласица 10, 11, 4а, 5, 8а, 4, 3, 6, 14, 12, 9, 13, 1а, 1, 2, 7, Войнишка 4, 2, Възраждане 43, 72, 58, 62, 60, 84, 80, 68, 37, 70а, 78, 41, 35, 31в, 33, 45, 74, 39, 82, 64, 66а, 74а, 70, 76, Възраждане 15, 31а, 21а, 54, 46, 52, 29, 21, 13, 11, 44, 29а, 19, 40б, 54б, 19в, 17, 42, 9, 23, 27а, 48а, 48, 38, 42а, 36, 50, 25, 36а, 19б, 27, 40а, Гео Милев 68, 72, 72а, 63, 74, 64, 70, 67, 61, 62, 66, 57, 59, Гео Милев 65, Горната Могила, Марица 12, 8, 13а, 13, 17, 6, 11, 9а, 10а, 21, 10, 2, 19, 9, 19а, Отец Паисий 29, Столетов 8, Столетов 23, 16, 21, 23а, 27, 10а, 14, 25, 12, Трайчо Костов 15, 18а, 17, 19, 12в, 14, 20, 16, Цанко Церковски 33, 27, 29, 36, 32, 39а, 31, 34, 37б, 28, 32а, Цанко Церковски 20, 26б, 27а, 12, 7а, 1, 2, 18а, 26, 19, 18, 26а, 25, Канализация, 11, 7, 17, 15, 13, 19а, 21, 10, 6, 8а, 9а, 20а, 23, 22а, 22б, 16, 5, 4, 8, 3а, Червен Бряг 1, 28, 3а

Община Гулянци  

На 16.03.2020 г. /08:15 - 09:15 ч./ -  Гулянци: Ал Стамболийски Цех За дограма, 1 Изход Никопол, Индустриална 17, 2, 16, 12,,, 18, 10, Индустриална Имот 18099. 401. 1 14

На 16.03.2020 г. /08:15 - 09:15 ч./ -  Милковица: Милковица

На 16.03.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 18.03.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Милковица: Беласица 20, 11, 17, 25, 8, 10 А, 27, 26, 34, 10, 30, 20 А, 24, 23, 7, 32, 21, 15, 6, 19 А, 28, 4, 19, 14, 13, 22, В Левски 27, 36, 23, 55, 30, 6 А, 24, 47 А, 44, 57, 21, 26, 37 А, 54, 58, 19, 13, 40 А, 47, 50, 41, 32, 65, 12, 6, 20, 52, 18, 46, 39, 61, 58 А, 35, 56, 22, 40, 38, 33, 28, 71, 19 А, 17, 53, 67, 10, 42, 15, 11, 45, 16, 34, 31, 4, 59, 69, 8, 14, 49, 63, 43, 73, 25, 51, 48, 37, Витоша 3, 7, 5, 6, 1, 2, 8, Ив Вазов 7, 27, 4, 1 А, 28, 14, 3, 10, 26, 11, 6, 21, 18, 25, 24, 4 А, 2, 23, 8, 5, 2 А, 30, 22, 15, 9, 12, 20, 19, 13, 16, 17, Мир 14, Одеса 16, 19, 4, 32, 13, 14, 18, 8, 3, 6, 1, 26, 2, 28, 30, 12, 5, 22, 9, 7, 28 А, 20, 10, Осогово 2, 1, Победа 38, 26, 45, 35, 51, 22, 55, 43, 37, 32, 36, 53, 41, 49, 24, 34, 33, 42, 47, 30, 57, 28, 20, 44, 39, Ресен 8, 4, 12, 7, 2, 3, 10, 5, 6, Свобода 16, Сливница 25, 7, 4, 10, 3, 15, 9, 13, 8, 27, 11, 2

Община Долна Митрополия  

На 16.03.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 18.03.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Комарево, Общ. долна Митрополия: Ангел Кънчев 2, Бяло Море 4, 1, 2, 3, Вит 21, 23, 15, 25, 17, 31, 19, 27, 13, 11, 29, Витоша 23, Възраждане 1, 3, 4, 6, 2, 5, Железничарска 5, 19, 17, 7, 3, 1, 13, 9, 15, Иглика 2, Искър 6, 10, 4, 2, Китка 10, 6, 1, 2, 8, 4, Лозица 1, Люляк 1, Мусала 2, Нач. У-Ще 4, 1, Незабравка 6, 28, 6 А, 4, 2, Осъм 9, 21, 11, 13, 27, 3, 23, 19, 5, 15, 29, 1, 25, 7, 17, Раковски 16, 4, 6, 22, 24, 2, 20, 26, 18, 12, 14, 10, 8, 32, Росица 1, Слави Алексиев 37, 9, 5, 31, 33, 17, 3, 15, 25, 11, 7, 13, 29, 35, Ср Гора 6, 8, 4, 10, 12, 14, 16, Стара Планина 1, 5, 3, 7, Тракия 21, УПИ І-42 Стр. Кв. 98, Хан Кубрат 19, 27, 32, 22, 20а, 34, 12, 28, 39, 16, 44, 40, 24, Хан Омуртаг 21, Черни Връх 6, 2, 4, Шар Планина 3, 1, Шипка 10, 1, 5, 3, 2, 6, 12, 7, 4, 11, 8

На 16.03.2020 г. /10:30 - 10:45 ч./ -  Биволаре: Бяло Море 1, 5, 8, 1 А, 4, 2, 3, 6 Б, 6 А, Васил Левски 8, 14, 12, 10 Б, 10 А, 6, 3, 1, 4, Вит 2, 1, 5, Витоша 38, 12, 30, 1, 8, 7, 14, 16, 5, 26, 3, 36, Г. С. Раковски 12, 4, 14, 5, 10, 8, 9, 6, 7, 1, 3, Градинарска 2, 4, 1, Кирил и Методий 16, 6, 14, 2, 12, 8, 4, 10, 1, 18, 28, 20, 22, 30 А, 3, 9 А, 4, 5, 24, 13, 11, 32, 95, 34, 26, Крайбрежна 7, 11, 9, 19, 1, 3, Марица 5, 29, 2, 23, 11, 17, 27, 13, 11 А, 7а, 4, 7б, 15, 21, 3, 25, 19, 1, Неофит Рилски 2, 36, 15, 4, 14, 26, 3, 22, 5, 6, 10, 42, 1, 7, 12, 11, 38, 18, 13, 40, 34, 16, 32, 24, 8, 30, Нова 15, 3, 5, Освобождение 1, 1, 2, Отец Паисий Хилендарски 2, 1, 3, 4, Пирин 7, 3, 10, 6, 5, 4, 1, 8, 2, 9, 12, Плевен 3, 2, 1, Републиканска 26, 4, 22, 19, 9, 14, 2, 23, 10, 24, 38, 17, 31, 28, 12, 5, 33, 7, 20, 30, 3, 29, 16, 6, 43, 25, 8, 18, 15, 27, 13, 1, 27, 29, 44, 46, 34, 55, 36, 42, 28, 38, 31, 40, 35, 53, 48, 61, 65, 42, 50, 49, 52, 68, 51, 45, 62, 54, 55, 63, Родопи 8, 12, 1 А, 6, 2, 5, 3, 10, 7, 1, Славяни 6, 4, 2, 1, Христо Ботев 2, 3, 11, 6, 4, 9, 1, 10, 7, 5, 2, Черно Море 5, 28

На 16.03.2020 г. /10:30 - 10:45 ч./ -  Божурица: Александър Стамболийски 11, 17, 15, 14, 1, 4, 2, 5, 10, 21, 12, 7, 8, 19, 3, 9, 43, 40, 29, 26, 10, 53, 37, 30, 24, 39, 41, 24 А, 20, 51, 44, 33, 34, 32, 16, 28, 36, 55, 42, 38, 47, 27, 49, 22, 31, Асен Халачев 4, 2 А, 3, 2, Беласица 4, 2, 6, Божур 7, 41, 39, 14, 2, 51, 13, 9 А, 24, 28, 9, 15, 22, 31, 29, 27, 18, 6, 10а, 20, 1, 43, 26, 47, 16, 37, 17, 21, 19, 25, 12, 33, 35, 45, 23, 8, 4, 30, 10, 49, 3, 34а, 6, 32, 38, 57, 34, 55, 61, Бузлуджа 5, 6, 2, 8, 1, 7, В Левски 32, 5, 16, 46, 18, 60, 26, 53, 48, 59, 35, 6, 10, 30, 27, 52, 23, 13, 20, 4, 9, 55, 11, 45, 8, 54, 38, 25, 41, 58, 19, 40, 49, 7, 28, 51, 31, 22, 34, 57, 24, 42, 17, 36, 39, 21, 14, 29, 43, 15, 44, 2, 47, 56, 33, 12, Вит 9, 6, 3, 5, 4, 11, 1, 7, Г Бенковски 3, 1, 15, 2, 23, 21, 17, 13, 7, 11, Г Милев 4, 2, 1, Гурко 9, 13, 8, 7, 6, 2, 4, 5, 3, Иван Вазов 3, 1, 9, 5, 2, К и Методий 8, 6, 19, 2, 4, 10, 3, 7, 11, 15, 13, 17, 12, 5, Ком 3, 7, 4, 1 А, 6, 2, 1, 5, Мургаш 2, 1, 2, Мусала 2, Н Вапцаров 1, 2, Н Рилски 5, 4, 6, 13, 9 А, 15, 14, 11, 2, 9, 1, 12, 1, Надежда 10, 11, 2, 7, 9, 8 А, 4, 14, 6, 13, 8, 3, 12, Огоста 7, 1а, 1, 5 А, 3, 9, 2, 5, 11, Опълченска 2, 3, 1, П Евтимий 1, 2, 4, 6, 3, 5, 7, П Р Славейков 3, 3, 1, 7а, 9, Павловец 8, 6, 2, Пролет 4, 2, 9, 5, 3, 7, Равнище 3 А, 2, 5, 3, Радецки 3а, 5, 6, 4, 1, 2а, 2, 3, 10, Раковски 3, 9, 4, 8, 12, 55, 2, 7, 11, 1, Рила 17, 9, 2, 1, 13, 7, 11, 19, 3, 23, 25, 15, 5, 31, 37, Руен 10, 6, 14, 8, 12, 1, 2, 5, Сан Стефано 5, Свобода 1, 5, 6, 3, 7а, 2, 4, Скобелев 6, 10, 4, 8, 1, 5, 3, 18, 12, 14, 20, Сопот 1, 3, Средна Гора 6, 18, 10, 14, 7, 4, 3, 2, 1, 5, 12, 8, 9, 11, Ст Караджа 16, 3, 1, 18, 8, 10, 12, 25, 7, 19, 21, 6, 2, 5, 9, 14, 17, 4, Стара Планина 5, 3, 1, 2, 7, Странджа 4, 2, Христо Ботев 1, 3, 11а, 15, 22, 24, 19а, 17, 20, 19 Б, 18, 23, 11, 28, 19, 4, 11 А, 13, 9, 21, 7, 10, 14, 8, 6, Шар Планина 12, 8, 10, 4, 16, 6, Шипка 1, 2, 3, Ю. А. Гагарин 6, 4, 2, 11, 32, 16, 7, 38, 18, 11, 14, 13а, 3, 28, 13, 10, 9, 5, 36, 1, 30, 17, 15, 5 А, 12, 21, 7, М-Т Аравнището

На 16.03.2020 г. /10:30 - 10:45 ч./ -  Победа, Общ. долна Митрополия: 24 Май 21, 16, 19, 6а, 32, 34, 5, 24, 13, 28, 26, 1, 15, 66, 76, 25, 46, 62, 38, 35, 48, 33, 64, 70, 72, 74, 54, 29, 58, 50, 52, 56 А, 27, 68, 40, 42, 41, 44, 60, 31, 56, Васил Левски 16, 44, 5, 30, 15, 14, 36, 18, 10, 7, 13, 46, 19, 42, 40, 20, 25, 52, 3, 34, 38, 23, 8, 6, 17, 21, 11, 29, 2, 28, 24, 22, 1, 26, 9, 12, 4, 27, 98, 84, 55, 35, 76, 61, 104, 65, 72, 102, 59, 88, 94, 57, 44, 68, 37, 92, 41, 49, 69, 108, 54, 112, 82, 110, 53, 70, 78, 31, 63, 58, 38, 100, 80, 60, 67, 90, 51, 62, 66, 74, 86, 47, 33, 39, 106, 56, Европа 7, Индустриална Зона, Космос 4, 5, 6, 8, 3, 1, Люлин 12, 3, 4, 2, 8, 6, Новоселска 12, 10, 9, 4, 1, 5, 2, 11, 7, 3, Петдесет и Четвърта 10, 14, 1, 4, 2, 7, 36, 63, 61, 34, 59, 37, 41, 20, 22, 32, 24, 18, 30, 27, 23, Радецки 16, 10, 6, 20, 11, 7, 18, 12, 3, 4, 1, 2, 8, Рила 16, 9, 21, 2, 27, 25, 3, 7, 23, 15, 14, 12, 11, 13, 10, 4, 18, 22, 5, 6, 20, 1, 8, 17, 10, Христо Ботев 13, 9, 21, 6, 11, 14, 18, 10, 19, 17, 7, 16, 8, 12, 2, 11 А, 15, 23, 5, 5 А, 4, 20, 107

На 16.03.2020 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Тръстеник, Общ. долна Митрополия: Васил Левски 41, 24, 46, 25, 40, 26, 31, 37, 19, 42, 44, 38, 34, 17, 35, 29, 28, 36, 32, 48, 30, 39, 23, 27, 33, Гео Милев 2, 8, 6, 4, 14, Космос 1, 6, 3, 8, 4, 2, Максим Горки 4, 2, 8, 12, 3, 10, 6, 1, Марица 1, 5, 4, 3, Павел Павлов 1, 3, 7, 5, Пейо Яворов 21, 23, 14, 22, 10, 12, 7, 11, 20, 19, 13, 8, 17, 15, 1, 24, 5, 2, 9, 6, 4, 26, Свобода 11, 1, 7, 9, 5, 3, 4, Скобелев 5, 3, 2, 7, 4, 1, Созопол 15, 17, 1, 3, 7, 11, Стефан Караджа 5, 10, 7, 8, 3, 16, 18, 12, 14, 9, Сторгозия 11, 13, Чавдар 10, 12, 6, 15, 1, 8, 7, 9, 2, 4, 11, 5, Черно Море 1, 7, 9, 5, 6, 9 А, 2

На 17.03.2020 г. /09:45 - 15:30 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Ореховица: И. Вазов 106, 90, 84, 94, 86, 96, 149, 88, 151, 155, 157, 159, 100, 104, 92, 102, 45, 42, 49, 54, 28, 55, 43, 22, 26, 46, 16, 52, 67, 61, 65, 34, 36, 51, 35, 38, 48, 60, 57а, 53, 44, 63, 47, 14, 24, 33, 50, 18, 69, 20, 40, 36а, 41, 62, 37, 58, 101, 95, 82, 119, 135, 76, 103, 77, 79, 115, 73, 111, 85, 129, 68, 143, 75, 147, 145, 141, 81, 125, 123, 117, 105, 91, 80, 121, 97, 137 А, 87, 66, 70, 137 Б, 109, 127, 89, 139, 99, 83, 93, 133, 131, Патриарх Евтимий 50, 54, 7, 28, 34, 16, 40, 20, 44, 72, 62, 18, 70, 15, 26, 3, 46, 38, 48, 13, 74, 23, 24, 76, 36, 42, 68, 82, 11, 22, 32, 9, 56, 80, 60, 5, 21, 66, 30, 58, 10, 2, 8, 4, 12, 14, 6, Ропотамо 5, 7, 10, 9, 8, 4, 2, 6, Струма 31, 15, 35, 29, 13, 9, 23, 11, Цар Калоян 1

На 17.03.2020 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Ставерци

На 18.03.2020 г. /09:45 - 10:15 ч.; 09:45 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Ореховица: Ал. Стамболийски 2, 21, 11, 1, 7, 19, 20, 18, 6, 15, 9, 24, 22, 8, 10, 3, 4, 17, 14, 13, 32, 54, 37, 39, 35, 33, 58, 34, 60, 50, 70, 51, 45, 25, 64, 68, 27, 43, 61, 71, 52, 44, 48, 42, 47, 46, 62, 69, 57, 56, 66, 63, 40, 74, 65, 41, 72, 67, 55, 36, 59, 28, 31, 53, 38, 78, 82, 85, 76, 80, Ангел Кънчев 1, 2, 10, 8, 4, 6, 1, Асен Златаров 1, 2, 4, Баба Тонка 2, 7, Бачо Киро 3, 1, В. Търново 21, 17 Б, 31, 27, 25, 13, 17 А, 11, 3, 23, 19, 29, 15, 1, 5, 7, В. Априлов 14а, 13, 15, 14, 19, 2, 6, 17, 3, 10, 1, 5, 11, 8, 7, 12, Варна 1, 2, Васил Друмев 17, 9, 1, 3, 15, 2, 10, 4, 8, 16, 6, 5, 19, 13, 7, 17, Васил Левски 31, 8, 3, 30, 29, 23, 15, 47, 5, 22, 51, 53, 33, 25, 12, 19, 35, 24, 18, 6, 17, 2, 14, 11, 26, 16, 20, 21, 27, 13, 4, 10, 37, 7, 30а, 1, Вежен 2, 3, 1, 5, Вела Пеева 4, 7, 3, 4, 2, Велинград 5, 8, 7, 2, 4, 12, 10, 18, 3, 14, 42, 30, 28, 32, 22, 34, 20, 11, 26, 9, 24, 36, Възраждаане 7, 12, 1, 9, 10, 5, 3, 8, Възраждане 2, 9, Г. Бенковски 6, 5, 8, 3, 2, 4, 10, 1, 21, 15, 7, 17, Габрово 5, 2, 1, 7, Гео Милев 8, 4, 6, 2, добрич 6, 4, 2, 7, Дунав 6, 2, 4, И. Вазов 17, 15, 7, 11, 8, 3, 4, 2, 5, 6, 12, 1, 10, 9, Ив. Козарев 1, Ивайло 18 А, 6, 19, 3, 5, 16, 4, 1, 17, 2, 20, Искър 25, 7, 9, 23, 1, 18, 5, 14, 6, 16, 3, 21, 10, 15, 2, 19, 27, 11, 17, 8, 24, 28, 34, 20, 32, 36, 22, 26, Карлово 1, 2, Колю Фичето 1, 15, 12, 14, 10, Крали Марко 2, 4, 1, Мичурин 9, Мургаш 9, 6, 2, 3, 8, 5, 1, 4, Мусала 4, Несебър 5, 7, 10, 8, 12, 6, 3, 2, Оборище 2, 1, 8, 3, 6, Одеса 5, 8а, 8, 1, 10, 7, 9, 18, 4, 12, 14, 2, 6, 3, Омуртаг 2, 6, 4, 1, 8, 3, 5, 7, Отец Паисий 6, 5, 26, 28, 10, 12, 16, 14, 22, 24, 1, 9, 8, 18, 4 Б, 20, 2, 4 А, 3, Пи-21003, Пи-456, Стр. Кв. 163, Плевен 2, 4, 10, 18, 24, 20, 6, 14, 5, 8, 7, 1, 12, 28, 9, Предела 3, Св. Св. Кирил и Методий 26, 4, 9, 33, 31, 17, 30, 7, 6, 1, 12, 10, 11, 22, 20, 24, 8, 23, 28, 19, 14, 15, 16, 2, Средна Гора 6, 5, 1, 8, 4, 3, Ст. Караджа 9, 18, 16, 1, 10, 14, 8, Стара Планина 9, 3, 25, 27, 29, 23, 5, 21, 13, 7, 19, УПИ II, УПИ1 Кв 159, Филип-Тотю 10, 2, 8, 4, 6, Хаджи Димитър 4, 13, 12, 18, 6, 16, 2, 7, 1, 8, 3, 10, 5, 40, 19, 52, 51, 34 А, 55, 46, 42, 74, 50, 30, 20, 37, 49, 24, 34 Б, 62, 56, 44, 28, 47, 68, 64, 38, 54, 31, 72, 58, 33, 29, 26, 43, 22, 23, 48, 32, 36, 60, 39, 53, 45, 25, 57, 21, 76, 41, 27, 70, 17, 35, Христо Ботев 4, 8, 22, 25, 13, 17, 15, 9, 3, 12, 5, 16, 23, 21, 14, 19, 10, 7, 24, 2, 11, 1, 6, 34 А, 32, 74, 35, 45, 41, 40, 70, 73, 75, 27, 33, 25, 72, 37, 26, 28, 46, 67, 34, 64, 30, 77, 61, 68, 47, 44, 66, 31, 71, 29, 38, 48, 42, 43, 39, 36, Христо Смирненски 3, 7, 2, 1, 5, Ц. Церковски 24, 30, 1, 26, 10, 15, 19, 16, 4, 14, 23, 18, 8, 6, 9, 2, 32, 7, 28, 11, 13, 12, 20, 22, 21, 17, 5, 25, 3, 42, 64, 66, 36, 31, 35, 40, 56, 32, 48, 52, 33, 54, 39, 34, 37, 38, 60, 50, 46, 58, 37а, 47, 45, 70, 29, 62, Цар Самуил 6, 5, 10, 2, 8, 1, 3, 4, 12, 9, 7, 4, 2, 33, 35, 37, 6, Чавдар 1, 3, 2, Черно Море 7, 4, 3, 9, 2, 5, 1, Шипка 3, 14, 16, 5, 8, 1, 10, 6, 4, 2, Ю. А. Гагарин 6, 22, 3, 12, 11, 14, 7, 16, 8, 4, 1, 5, 19, Юндола 1

На 19.03.2020 г. /09:45 - 13:45 ч./ -  Долна Митрополия: 057013, Индустриална Зона, Стопански Двор

На 19.03.2020 г. /10:15 - 15:30 ч./   На 20.03.2020 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Крушовене: 10-ти Конгрес 3, 16, 23, 19, 10, 13, 17, 22, 18, 9, 1, 12, 7, 21, 20, 5, 15, 14, 19, 11, 23-ти Септември 1, 11, 9, 6, 3, 2, 7, 5, 4, 9-ти Май 21, 4, 20, 26, 6, 18, 23, 11, 13, 12, 27, 19, 14, 10, 29, 16, 25, 17, 8, 1, 9-ти Септември 5, 1, 7, 13, 30а, 6, 9, 2, 10, 21, 22, 14, 27, 34, 18, 28, 11, 20, 12, 26, 81, 16, 30, 23, 8, I-345, Кв. 72, Александър Стамболийски 5, 8, 10, 6, 7, 4, 3, 1, 9, 39, 37, 31, 41, 22, 13, 6, 33, 34, 23, 17, Антон Иванов 13, 10, 2, 7, Априлов 9, 4, 3, 14, 1, 13, 8, 2, 11, 12, Асен Халачев 2, 7, Бузлуджа 2, 4, Васил Коларов 8, 20, 7, 18, 1, 22, 6, 12, 16, 2, 4, 3, 5, 10, 13, 9, 14, Васил Левски 5, 10, 8, 13, 17, 11, 7, 4, 3, Васил Топалски 2, 3, 9, 1, 13, 6, 11, Витоша 5, 6, 3, 2, Владимир Заимов 12, 10, 14, 4, 6, 1, 7, 8, Владимир Илич Ленин 39, 34, 42, 32, 41, 60, 30, 54, 47, 45, 58, 35, 36, 40, 38, 37, 43, 8, 24, 18, 23, 15, 4, 20, 27, 14, 21, 26, 19, 25, 31, 3, 7, 22, 13, 28, 10, 5, 16, 17, 12, 33, Вълчо Иванов 2, 6, 23, 5, 2, Ген Винаров 15, 19, 21, 2, 6, 9, 13, 8, 3, 16, 4, 17, 23, 5, 1, 18, 11, 7, Гео Милев 6, 1, 3, 4а, 7, Георги Бенковски 3, 4, 15, 2, 20, 8, 9, 10, 14, 16, 11, 18, 13, 12, 1, 5, Георги Димитров 23, 88, 58, 49, 62, 71, 76, 86, 69, 55, 80, 64, 75, 77, 47, 70, 60, 78, 65, 63а, 57, 63, 73, 45, 68, 53, 51, 79, 66, 61, 1, 59, 3, 74, 82, 67, 4, 1, УПИ №І-345, 50, 33, 17, 6, 44, 52, 60, 29, 35, 56, 36, 32, 25, 9, 39, 27, 23, 41, 31, 10, 14, 13, 38, 21, 12, 48, 42, 3, 7, 54, 28, 37, 15, 24, 30, 11, 46, Георги Кирков 1,  .  , 15, 17, 13, 8, 6, 4, 10, 19, 9, 5, Георги Михайлов 18, 8, 18, 3, 14, 5, 20, 1, 17, 11, 16, 6, 7, 15, 10, 13, 4, 9, 2, 27, 25, 28, 30, 22, 23, 26, 19, 21, Димитър Благоев 16, 3, 8, 5, 15, 1, 7, 16, 4, 14, 6, 9, 29, 21, 24, 26, 20, 43, 15, 28, 11, 19, 25, 13, 2, 22, 27, 33, 35, 37, Дунав 6, 4, 13, 8, 11, 1, Елин Пелин 19, 4, 5, 7, 8 А, 17, 9, 2, 1, 3, Иван Вазов 1, 4, 3, 17, 2, 12, 19, 15, 6, 8, 5, Искър 37, 31, 35, 29, 27, 19, 7, 5, 1, Йорданка Николова 2, 4, 13, 7, 23, 15, 3, 17, Катя Попова 8, 6, 4, 7, 11, 1, 3, Кв 43, Кирил и Методий 5, 8, 1, 4, 7, 12, 3, 10, 9, 13, 2, Климент Охридски 8, 6, 1, 3, 12, 8, 5, 10, Лазар Станев 5, 9, 4, 9, 3, 5, 2, 11, 7, Лиляна Димитрова 1, Любен Каравелов 19, 21, 18, 17, 15, 13, 16, 8, 3, 9, 6, 11, 5, 10, 1, 7, 2, 14, Люлин 2, 4, Мара Денчева 2, 4, 5, 7, 8, 1, Маршал Толбухин 11, 13, 7, 12, 2, 4, 9, Н. Й. Вапцаров 5, 3, 45, 2, 1, Неофит Рилски 4, 2, Оборище 6, 2, 5, 4, 6, 3, 11, 9, Опълченска 13, 15, 3, Панайот Волов 2, 4, 1, Плиска 15, 6, 3, 4, 1, 14, Първи Стоп Двор, Райко Даскалов 2, 7, 5, 4, 6, Раковска 8, Ростов на дон 5, 11, 33, 3, 8, 10, 4, 31, 16, 36, 12, 15, 17, 6, 18, 13, 7, 14, 20, 1, Свилен Русев 14, 13, 12, 23, 19, 10, 15, 17, 21, 4, 2, 3, Слави Алексиев 4, 6, 5, 1, 3, Средец 3, 2, 4, 1, Стара Планина 2, 2, 5, 11, 9, 3, 12, 7, 6, Стефан Караджа 5, 3, 4, 2, Стопански Двор, Фердинанд Козовски 2, 15, 9, 6, 7, 1, 8, 17, 4, 5, 13, 10, 3, Филип-Тотю 5, Хаджи Димитър 5, 1, 3, Хан Аспарух 6, 2, Христо Ботев 28, 8, 20, 6, 16, 5, 30, 34, 14, 22, 18, 26, 36, 2, 4, 10, 50, 58, 54, 44, 40, 62, 38, 48, 11, 52, 56, 1, 60, 46, 64, Христо Михайлов 12, 2, 1, 10, 8, 3, 6, 4, Цар Самуил 43, 39, 51, 37, 47, 2, 27, 7, 17, 8, 15, 23, 13, 35, 4, 5, 25, 14, Цветан Спасов 4, 2, Цеко Нинов 2, 1, 10, 14, 3, 6, 4, 2, Чавдар 4, 2, 4а, 1, Шипка 22, 10, 16, 18, 8, 6, 32, 21, 26, 28, 20, 12, 30, 14, 2, 4, Ю. А. Гагарин 4, 1, 5, 7, 20, 12, 14, 22, 24, 16, 26, Янко Забунов 3, 5, 2, 4, ПИ 603010

На 19.03.2020 г. /10:15 - 15:30 ч./   На 20.03.2020 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Славовица, Общ. долна Митрополия: Александър Стамболийски 17, 9, 14, 8, 7, 15, 19, 6, 11, 5, 12, 10, 3, 4, 22, 13, 1, Васил Левски 5, 11, 28, 15, 21, 7, 3, 17, 13, 9, 19, 33, 43, Вит 1, Ген Скобелев 3, 1, 5, 2, 59, 21, 43, 13, 37, 15, 39, 25, 63, 35, 55, 17, 1, 33, 31, 41, 47, 27, 49, 29, 53, 67, 57, 4, 23, 51, 11, 19, 7, 65, 9, 89, 93, 87, 85, 81, 84, 71, 77, 82, 91, 95, 83, 75, Георги Бенковски 9, 12, 10, 2, 11, 4, 8, 6, 3, 7, 5, Георги Раковски 19, 5, 7, 17, 15, 2, 3, 11, 4, 10, 1, 8, 6, 12, 30, 24, 18, 28, 26, 23, 33, 60, 43, 50, 44, 48, 54, 36, 45, 35, 52, 38, 39, 29, 16, 56, 31, 25, 41, 34, 37, 21, 32, 40, 42, Иван Вазов 22, 18, 3, 14, 16, 2, 10, 11, 4, 6, 7, 12, 5, 1, 8, 9, Искър 23, 5, 1, 19, 13, 21, 7, 3, 11, 9, 17, местност Бобов Брест, П. К. Яворов 14, 26, 24, 27, 28, 7, 12, 4, 21, 17, 22, 16, 20, 18, 29, 11, 3, 15, 30, 19, 9, Панайот Волов 6, 7, 8, 10, 9, 5, 11, 4, 3, Райко Даскалов 10, 1, 8, 2, 4, 5, 6, 9, 3, Св. Св. Кирил и Методий 15, 7, 6, 9, 16, 17, 12, 19, 10, 13, 8, 21, 14, 11, 5, 20, 3, 18, 1, 4, 25, 36, 31, 30, 23, 29, 34, 27, 38, 32, 39, 41, 44, 43, 46, 42, 30, 52, 40, 34, 38, 49, 48, 47, 45, 54, 36, 50, 33, 53, 51, 28, 32, 35, 37, Стефаан Караджа 1, 13, 16, 17, 14, 4, 22, 26, 6, 3, 8, 21, 20, 7, 15, 11, 2, 5, 31, 9, 10, 18, 19, 12, 24, 37, 42, 39, 33, 41, УПИ VII Кв 33, Христо Ботев 3, 6, 5, 4, 7, 8, Цветан Спасов 13, 11, 8, 9, 16, 21, 23, 12, 17, 25, 31, 4, 5, 6, 14, 19, 3, 10, 7, 29, 18, 1, 47, 26, 39, 35, 28, 44, 34, 22, 55, Ю. А. Гагарин 2, 4, 5, 7, 10, 12, 1, 8, 9, 6, 3

Община Долни Дъбник  

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долни Дъбник: България 9, 1, 5, 7, 3, 6, 4, 11, 12, 10, 14, 8, Вапцаров 6, 8, 4, 3, 1, 2, Ген Ганецки 14, Дунав 5, 4, 3, 7, 1, 2, Илия Бешков 12, 10, 27, 1, 13, 17, 14, 28, 23, 15, 16, 20, 20б, 9, 7, 11, 6, 4, 30, 24а, 8, 5, 22, 3, 19, 26, 18, 24б, Никола Петков 47, 16, 41, 45, 18, 35, 39, 37, 20, 43, Отец Паисий 7, 5, 1, 3, Страцин 2, 1, Филип-Тотю 6, 3, 2, 7, 5, 1, Христо Ботев 25, 16, 23, 18, 21, 19, 14, 27, 25а, Христо Янчев 56, 34, 52, 38, 49а, 51, 29, 43, 48, 42, 45, 31, 36, 35, 54, 37, 50, 39, 49, 44, 41, 46, 40, 32, 58

Община Кнежа  

На 16.03.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Кнежа: Вела Пеева 6, 1, 3, 2, Вела Пеева 26, 8, 7а, 7, 22, 20, 5, 10, 20а, 19, 17, 11, 15, 18, 21, 23, 14, 16, 9, 22а, 143, 14а, 12, Верила 26, 21, Верила 23, Елин Пелин 2, 3, 1, 23, 7, 9, 29, 5, Изгрев 14, 18, 4, 12, 6, Камчия 3, 1, 9, 2а, 6, 5, 16, 17, 13, 12, 11, 8, 15, 2, 14, 7, 4, местност Мерата, Н. Вапцаров и Софр. Врачански, Назъм Хикмет 27, 18, 12, 20, 26, 28а, 28, 6, 7, 38, 34, 11, 23, 34а, 16, 15, 36, 33, 5а, 8, 9а, 31, 14, 27а, 30, 22, 10, 13, 4, 24, 15а, 25, 6а, Назъм Хикмет 35, 47, 53, 45а, 51, 51а, 50а, 42, 43, 39, 59, 37, 40а, 58, 40, 52, 56, 44, 48а, 37, 54, 46, 50, 45, 41, 55а, 44а, 49, Никола Вапцаров 7, 14, 2, 19, 5, 3, 13, 12, 6, 22, 23, 9а, 10, 8, 18, 21, 25, 4, 11, 18а, 16, 9, 20, 1, 17, Огоста 21, 10а, 11, 20, 23, 17, 26, 29, 15, 21а, 14, 22, 6а, 27, 9, 20а, 5, 13, 16, 8, 11а, 18, 25а, 6, 19, Пролет 23, Пролет 23, 9, 3, 22, 11, 13, 16, 19, Родопи 54, 63, 56, 65а, 54г, 58, 59, 63б, 61, 61а, 54в, 65, Родопи 85, 60, 81, 87, 91, 69, 73, 77, 75, 79, Ропотамо 11а, 9, 6, 5, 22, 12, 7, 3, 13, 6а, 1, 14, 11, 10, 2а, 18, 20, 4, 15, 8, 2, Скът 7, 11, 1, 4а, 5, 20, 16а, 6, 4, 16, 12, 2, 14а, 18, 3, 9, 14, 13, 15, 10, 8, 8а, 17, Софроний Врачански 31, 30, 31а, 29а, Софроний Врачански 55, 57, 53, 39, 2, 43, 49, 41, 35, 47, 37, 45, 51, 33, Струма 16, 7, 3а, 2, 1, 6, 3, 12, 4, 6а, 8, 10, 8а, Тимок 6, 1, 3

На 16.03.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 17.03.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 18.03.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 19.03.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 20.03.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Еница: 9-ти Септември 8, 6, 5, 10, 14, 20, 16, Георги Бенковски 4, Георги С. Раковски 10, 6, 8, 3, 4, 2, 12, 7, Карл Маркс 25, 11, 20, 9, 27, 4, 18, 13а, 21, 19, 16, 13, 17, 23, 14, 15, 14а, 7, Кирил и Методий 3, 2, 8, 12, 4, 1, 10, 5, 6, Лазар Станев 13, 11, 15, Партизанска 5, 2, 6, 3, 1, 8, 9, 7, 10, 4

На 17.03.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 18.03.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 19.03.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 20.03.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Кнежа: Вела Пеева 26, 8, 7а, 7, 22, 20, 5, 10, 20а, 19, 17, 11, 15, 18, 21, 23, 14, 16, 9, 22а, 143, 14а, 12, Вела Пеева 6, 1, 3, 2, Верила 23, Верила 26, 21, Елин Пелин 2, 3, 1, 23, 7, 9, 29, 5, Изгрев 14, 18, 4, 12, 6, Камчия 3, 1, 9, 2а, 6, 5, 16, 17, 13, 12, 11, 8, 15, 2, 14, 7, 4, местност Мерата, Н. Вапцаров и Софр. Врачански, Назъм Хикмет 35, 47, 53, 45а, 51, 51а, 50а, 42, 43, 39, 59, 37, 40а, 58, 40, 52, 56, 44, 48а, 37, 54, 46, 50, 45, 41, 55а, 44а, 49, Назъм Хикмет 27, 18, 12, 20, 26, 28а, 28, 6, 7, 38, 34, 11, 23, 34а, 16, 15, 36, 33, 5а, 8, 9а, 31, 14, 27а, 30, 22, 10, 13, 4, 24, 15а, 25, 6а, Никола Вапцаров 7, 14, 2, 19, 5, 3, 13, 12, 6, 22, 23, 9а, 10, 8, 18, 21, 25, 4, 11, 18а, 16, 9, 20, 1, 17, Огоста 21, 10а, 11, 20, 23, 17, 26, 29, 15, 21а, 14, 22, 6а, 27, 9, 20а, 5, 13, 16, 8, 11а, 18, 25а, 6, 19, Пролет 23, 9, 3, 22, 11, 13, 16, 19, Пролет 23, Родопи 85, 60, 81, 87, 91, 69, 73, 77, 75, 79, Родопи 54, 63, 56, 65а, 54г, 58, 59, 63б, 61, 61а, 54в, 65, Ропотамо 11а, 9, 6, 5, 22, 12, 7, 3, 13, 6а, 1, 14, 11, 10, 2а, 18, 20, 4, 15, 8, 2, Скът 7, 11, 1, 4а, 5, 20, 16а, 6, 4, 16, 12, 2, 14а, 18, 3, 9, 14, 13, 15, 10, 8, 8а, 17, Софроний Врачански 55, 57, 53, 39, 2, 43, 49, 41, 35, 47, 37, 45, 51, 33, Софроний Врачански 31, 30, 31а, 29а, Струма 16, 7, 3а, 2, 1, 6, 3, 12, 4, 6а, 8, 10, 8а, Тимок 6, 1, 3

На 19.03.2020 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Кнежа: 6610067, 6610100, Калиакра 1, 18, 12, 10, 8, 14, 16, 20, 22, Кресна 1, 2, 9, 12, 7, 11, 8, 10а, 5, 3, 12а, 6, 8а, Лисичи Валог 37376, ПИ 6610001, местност Къмпинга Вила, местност Лисичи Валог, местност Лисичи Валог Вила, Чайка 14, 9, 24, 22, 7, 6, 10, 11, 8, 3, 18, 12, 26, 1, 16, 12а, 20, 5

На 19.03.2020 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Кнежа: Калиакра 1, 18, 12, 10, 8, 14, 16, 20, 22, Кресна 1, 2, 9, 12, 7, 11, 8, 10а, 5, 3, 12а, 6, 8а, Чайка 14, 9, 24, 22, 7, 6, 10, 11, 8, 3, 18, 12, 26, 1, 16, 12а, 20, 5

Община Левски  

На 16.03.2020 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  Асеновци

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски: Асен Халачев 7, 23, 6, 26а, 24, 11, 15а, 19, 7а, 27, 21, 10, 21а, 9, 17а, 4, 26, 3, 22, 20, 18, 2, 15, 17, 14, 13, 1, 5, 25, 16, 12, Васил Левски 17а, 31, 1а, 3г, 9, 8, 14а, 15, 4а, 12, 23, 4, 3, 3а, 19, 5, 2д, 29, 17, 10, 2г, 1, 14, 7, 16, 4б, 21, 3б, 25, 10а, 2б, 31а, 2, 16а, 6, 8б, 3в, 11, 2а, 27, Гео Милев 6а, 10, 27а, 29, 14, 33, 12а, 25, 12, 8, 20, 21, 35, 31, 23, 27, 19, 16, 18, 6, Крум Попов 29, 47, 43, Кирил и Методий, 39, 36, 41, 45, 33, 38, 49, 37, Оборище 30, 20а, 28, 29, 32, 26, 23, 34, 19, 17, 21, 22, 18, 28а, 24, 27, 20, 22а, Отец Паисий 8а, 8, 10, 7а, 7, 4, 6, Панайот Волов 1, 9, 10, 11, 7, 3, 2, 12, 5, 8, 6, 4, Патриарх Евтимий 28а, 31, 15, 21, 17, 33, 23в, 7а, 9, 25, 19, 42, 28, 23а, 44, 38а, 38, 32, 28 А, 34, 27, 11, 30, 40, 29, 13, 36, 23, 7, Райко Даскалов 15, 24а, 20, 9, 8, 25, 18, 27, 19, 29, 12, 13, 11, 14, 21, 17, 24, 27а, 10, Стефан Караджа 25, Стефан Стамболов 12, 7, 1, 3, 5, 9, 8, 7а, 6, 10, Трети Март Пазар, O, Пазара, 8, 2, Общинскипазар, 4, 5, 7, 1, 3, 2а, 6, Христо Ботев 76, 70, 80, 74, 64, 47, 39, 60, 54, 43, 45б, 45 Спатак, 66, 62, 41, 49, 51, 68, 45, 72, 45 Спартак, Цар Иван Асен II 16, 7, 5, 8, 1, 2, 3, 6, 10, Ясна Поляна 7, 9, 1, 11, 5

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Стежерово: Асен Халачев 9, 5, 2, 11, 3, 7, Борко 2, 1, 6, 4, 3, Васил Левски 6, Вл. Тричков 11, 7, 9, 17, 13, 4, 15, Гатю Коларов 6, 8, 12, 10, 16, 2, 14, 4, Гоце Делчев 6, 25, 9, 11, 13, 15, 18, 3, 19, 1, 4, 7, 21, 17, 12, 5, 8, Димо Хаджидимов 4, Жданов 10, Люляк 2, 1, 3, Николай Корнев 34, 17, 14, 4, 16, 20а, 3, 30, 24, 13, 32, 18, 5, 15, 18а, 12, 13б, 9, 7, 22, 38, 10, Ропотамо 1

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Стежерово: Асен Златаров 11, 4, 16, 6, 9, 17, 1, 12, 5, 18, 8, 7, Вапцаров 5, 4, 12, 8, 2, Вл. Тричков 1, Г. Бенковски 6, 3, Жданов 3, 6, 1, 9, Л. Станев 1, Маршал Толбухин 5, 3, 2, 4, 1, Морава 2, 5, 1, 6, 4, Петко Напетов 16, Райко Даскалов 6, УПИ VIII-720, Кв. 119. , Христо Ботев 31а, 35, 33, 43, 31, 41, 37, Христо Смирненски 4, 8, 1, 2, 3, 7

На 16.03.2020 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:30 - 14:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Червена: Втора 19, 24, 28, 26, 21, 4, 13, 8, 18, 22, 11, 9, 14, 4, 10 Вила, 7, 1, 6, 12, 3, 5, 20, 15, 16, 17, 2а, Двадесет и Първа 17, 7, 13, 9, 3, 11, 5, Двадесета 1, 3, 4, 2, Дванадесета 4, 15, 10, 12, 18, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 16, 9, 7, Девета 8, 1 А, 3, 5, 1, 6, 2а, 2, 18, 7, 10, 9, Деветнадесета 2, Десета 3, 1, 2, 9, 11, Единадесета 11, 9, 24, 7, 19, 16, 13, 22, 20, 5, 18, 10, 40, 19, 33, 30, 38, 26, 21, 25, 28, 32, 31, 36, 29, 34, Осемнадесета 7, 1, 5, 3, Осма 27, 7, 23, 14, 17, 20, 13, 12, 8, 19, 2, 21, 11, 18, 16, 10, 25, 20а, 37, 35, 33, 39, 31, 22, 26, 29, 24, 5, 4, 2, 1, Пета 6 А, 13, 3, 4, 9, 25, 10, 29, 2, 17, 12, 15, 21, 23, 8, 19, 11, 1, 27, 7, 5, 14, 19, Първа 3, 10, 7, 11, 6, 9, 1, 8б, 8, 4, Седемнадесета 6, 4, 2, Седма 16, 22, 20, 14, 13, 10, 5, 9, 12, 4, 2, 15, 1, 6, 8, 23, 29, 35, 25, 17, 33, 24, Трета 5, 10, 7, 8а, 8, 1, 12, 14, 2, 9, 6, Тринадесета 14, 18, 10, 1, 20, 4, 2а, 12, 5, 34, 28, 30, 32, 26, 22, 11, 36, 24, 9, 22а, 13, Четвърта 10, 8, 2, 12, 9, 7, 5, 4, 1, 3, Четиринадесета 10, 1, 15, 8, 11, 6, 12, 3, 5, 13, 11а, 2, Шеста 15, 6, 1, 10, 4а, 20, 4, 2, 19, 17, Шестнадесета 6, 8, 4, 1, 3, 10, 10а

На 16.03.2020 г. /09:15 - 09:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Варана: Александър Филипов 3, 4, 13, 5, 7, 1, 15, Витоша 5, 7, 6, 4, 3, Дунав 2, 5, 8, 3, 7, Елията 14, 11, 16, 15, 7, 9, 5, 3, Иван Колев 1, 9, 3, 8, 6, Лом 1, 2, 4, 8, 6, 9, Огоста 5, 1, 2, Острицата 2, Осъм 10, 2, 1, Рашко Колев 12, 10, 14, 1, Рила 43, 40, 42, 36, 41, 51, 6, 11, 25, 19, 18, 31, 21, 28, 13, 9, 10, 8, 26, Родопи 2, 1, 4, Ропотамо 12, 5, 8, 2, 3, 7, 4, 13, 1, Росица 4, Странджа 6, 8, Струма 2, 5, 4, 1, 3, Хемус 10, 21, 18, 7, 8, 3, 19, 23, 9, 12, Чайка 5, 4, 8, 2, Чуката 17, 1, 3, 4

На 16.03.2020 г. /09:15 - 09:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Градище, Общ. Левски: 23-ти Септември 10, 3, 1, 8, 6, 4, 2, Ален Мак 5, 3, 8, 4, 7, Альоша 11, 18, 13, 26, 21, 19, 12, 23, 32, 27, 20, 10, 30, 7, 24, 25, 16, 17, 9, 28, 15, 14, 22, 2, 8, 3, 6, 1, Априлско Въстание 8, 5, 4, 1, 12, 14, 18, 10, 16, 3, 6, Атанас Пенев Косев 6, 2, 1, Батак 1, Бели Брези 15, 7, 3, 13, 1, 9, 17, 11, 8, 4, 6, Бузлуджа 3, 8, 5, 6, 12, 4, 11, 1, 2, 14, 19, 22, 16, 18, 13, 24, 15, 17, 20, Вит 2, 6, 4, 8, 19, Витоша 24, 22, 16, 17, 13, 19, 15, 7, 14, 9, 10, 20, 5, 18, 8, 11, 12, 3, 4, 2, 6, Воденицата 1, 2, Възраждане 10, 14, 6, 8, 22, 18, 1, 23, 15, 3, 20, 21, 16, 19, 2, Генчо Хинчев 6, 20, 14, 3, 5, 12, 11, 4, 22, 13, 1, 8, 15, 9, 2, 18, 24, 10, 74, 45, 59, 78, 68, 47, 53, 72, 58, 66, 60, 51, 64, 70, 76, 62, 32, 28, 37, 25, 38, 36, 21, 15, 30, 32а, 17, 35, 23, 33, 34, 27, 44, 29, 46, 40, 31, 42, 19, 50, 45, 34, 41а, 46, 39, 41, 48, 47, Девети Май 25, 18, 37, 13, 6, 27, 15, 20, 35, 12, 31, 17, 33, 23, 21, 16, 8, 4, 3, 9, 1, 11, 5, 7, Девети Юни 10, 6, 9, 3, 5, 8, 7, 1, 6, 4, 2, Днепър 13, 5, 15, 9, 7, 11, добруджа 2, 28, Драва 4, 6, 4а, 2, Дунав 3, 11, 7, 1, 9, 5, Еделвайс 3, 1, Етър 14, 7, 1, 12, 4, 2, 5, 10, 8, 3, 16, Искър 3, 4, 6 А, 5, 6, 1, 7, Йордан Вачев 8, 11, 10, 13, 18, 3, 7, 12, 19, 5, 14, 9, 16, 22, 17, 20, 2, 1, 4, 2, Камчия 1, 5, 3, 7а, 2, 2а, 7, 4, 6, Климент Борисов 5, 10, 3, 4, 1, 2, 6, 15, 8, Клокотница 1, 4, 2, 6, 3, Козлодуй 2, Комсомолска 2, 1, 4, 20, 16, 8, 12, 18, 6, 3, 14, Локомотив 8, 2, 2, 8, 4, Лом 1, Мургаш 7, 15, 11, 9, 13, 4, 1, 10, 8, 12, Мусала 6, 12, 5, 1, 2, 4, 10, Незабравка 3, 5, 2, 9, 7, 6, 4, Оборище 7, 6, 8, 14, 18, 16, 20, 3, 10, 4, 22, 1, 12, 2, 5, 9, 30, 26, 21, 38, 34, 23, 32, 25, 19, 17, 36, Огоста 6, 2, 3, 4, 1, Околовръстна 17, 1, 13, 11, 7, 15, 3, 51, 41, 49, 37, 33, 53, 45, 47, 21, 23, 19, 25, 31, 29, 55, Околчица 3, 5, 2, 7, 8, 4, 1, Опълченска 4, 6, 2, 1, Осъм 19, 18, 16, 14, 2, 6, 1, 11, 4, 8, 3, 9, 10, 12, Панагюрище 1, 4, 7, 9, 2, 3, 5, 13, Паркова 1, 2, 16, 8, 21, 9, 1, 4, 14, 23, 15, 24, 10, 26, 18, 17, 5, 13, 7, 20, 22, 19, 30, 3, 11, 12, 28, Партизанска 4, 1, Партизанска Среща 3, Пеню Колев 48, 15, 40, 46, 22, 27, 20, 32, 23, 25, 2, 35, 38, 34, 26, 54, 44, 56, 16, 17, 28, 29, 19, 52, 50, 18, 21, 30, 31, 36, 24, 23а, 1, 4, 5, 12, 2, 14, 11, 3, 8, 13, 10, 6, 7, Пеню Пенев 28, 16, 22, 18, 24, 20, 14, 2, 1, 4, 6, 3, Перущица 1, 4, 2, 6, 3, Пионерски път 3, 3, 10, 8, 4, 6, 2, Пирин 2, 6, 10, 1, 8, 9, 7, 14, 5, Република 11, 18, 4, 5, 1, 3, 8, 12, 6, Рила 1, 6, 4, Родопи 9, 12, 5, 2, 6, 4, 3, 1, 8, 7, Ропотамо 3, 6, 4, 2, Самоцвете 2, 1, Септември 4, 8, Стара Планина 1, 17, 7, 3, 15, 8, 9, 6, 11, 4, 5, 12, Странджа 12, 6, 1, 10, 2, Тараклъка 34, 29, 26, 25, 40, 33, 35, 21, 30, 28, 38, 23, 36, 32, 27, 22, 17, 6, 14, 1, 13, 3, 19, 20, 16, 5, 7, 9, 8, 11, 15, 2, 24, 12, 10, 4, 43, 44, 51, 53, 50, 48, 47, 37, 52, 54, 42, 46, 49, 39, 58, 41, 45, Трети Март 6, 10, 12, 1, 8, 4, 2, Цар Калоян 5, 1, 3, Чавдарци 1, 2, 3, 12, 6, 4, 17, 15, 13, 9, 11, 10, 8, 7, Черно Море 8, 6, 3, 2, 4, 1, 7, 5, 9, 12, 13 А, 24, 17, 18, 20, 10, 13, 15, 22, 16, Шипка 2, 1, Юбилейна 2, 1, 3, 4, 9, 31, 10, 21, 6, 27, 20, 8, 23, 13, 29, 5, 25, 7, 11, 12, 33, 19, 14, 35, 16, 18, 17, Янтра 2, 1, Ясна Поляна 4, 1, 2

На 16.03.2020 г. /09:15 - 09:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски: местност Шаварна

На 16.03.2020 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Варана

На 18.03.2020 г. /09:00 - 14:45 ч./ -  Деляновци: Втора 2, Двадесет и Втора 6, 2, 4, Двадесет и Пета 2, Двадесет и Първа 5, 1, Двадесет и Трета 3, 8, 2, 4, 1, Двадесет и Четвърта 8, 2, 3, 7, 5, 4, Двадесета 2, 5, 6, 7, 19, 13, 11, Дванадесета 8, 3, 1, 2, 6, 4, Девета 4, 2, Деветнадесета 4, Десета 6, 1, 2, 10, 12, 4, 5, 3, Единадесета 4, 3, 1, 7, 5, Осемнадесета 11, 8, 5, 13, 3, 1, 2, 7, 9, Осма 6, 4, 8, 1, 2, 10, Пета 1, Петнадесета 1, 3, 7, Първа 13, 12, 16, 1, 14, 9, 11, 3, 6, 10, 42, 38, 16, 44, 31, 46, 40, 36, 27, 18, 34, 23, 25, 25б, 25а, 17, 20, 22, 32, Седемнадесета 3, 4, 2, 5б, 13, 1, 11, 15, 5а, Седма 6, 2, 3, 4, 12, 1, Трета 2, 14, 9, 28, 30а, 8, 3, 6, 4, 3а, 26, 5, 18, 22, 20, 10, 12, 16, Тринадесета 22, 20, 23, 7, 4, 2, 5, 3, 1, 6, 14, 12, 18, 15, 8, 13, 33, 11, 16, Четвърта 3, 1, Четиринадесета 1, 6, 2, 4, 9, 12, 3, 8, 7, 5, 14, Шеста 4, 9, 2, 5, 3, 7, 1, Шестнадесета 5, 10, 8, 4, 6, 3а

На 18.03.2020 г. /09:00 - 14:45 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Аспарухово, Общ. Левски: Адалберт Антонов-малчика 35, 31, 29, 37, 33, 20, 25, 27, 16, 5, 12, 7, 23, 21, 10, 9, 13, 19, 23а, 11, 14а, 5а, 1, 8, 17, 3, 8а, 14, 2, 6, 4, Арда 9, 11, 1, 7, 5, 19, 15, 3, Васил Коларов 8, 2, 6, 6, Васил Левски 7б, 6, 10, 17, 4, 12, 7а, 11, 20, 10б, 2, 12а, 10а, 1, 8, 7, 5, 14, 15, 3, 11а, 16, 1, 9, 30, 32, 33, 27, 24, 18, 28, 36, 23, 29, 26, 25, 22, 21, 20, Витоша 3, 2, 1, 5, 4, Г. С. Раковски 3, 1, Георги Бенковски 2, 14, 6, 8, 9, 1, 4, 7, 10, 11, Камчия 5, 4, 8, 1, 2, 3, 6, Любен Каравелов 2, 10а, 14, 8, 6, 10, 12, 1, Люлин 8, 6, 5а, 4, 5, 7, Марица 4а, 3, 4, 1, 5, 7, 12, 11, 16, 8а, 15, 13, 13а, 23, 19, 18, 9, 14, 4, 8, 17, 21, Огоста 8, 2, 3, 2а, 6, 1, 4, 12, 5, 10, 14, Осъм 1, Панайот Волов 7, 5, 2, 1, 9а, 4, 9, 8, Пирин 1, 6, 3, 2, 7, 15, 19, 11а, 9, 14а, 14, 13, Родопи 22, 6, 18, 9, 13, 5, 14, 7, 10, 2, 16а, 12а, 11, 1, Ропотамо 11, 6, 3, 2, 8, 9а, 5, 9, 4, Средна Гора 10, 2, 1, 4, 3, 6, 8, 12, 6а, 14, 22, 15а, 24, 18, 15, 20, 9, 21, 11, 13, 28, 23, 19, Стара Планина 2, 4, 6, 10, 5, 7, 12, 1, 8, 11, Стефан Караджа 3, 2а, Странджа 2, 11, 2а, 4, 1, Тунджа 23, 19, 25, 5, 13, 17, 3, 7, 21, 11, 9, Хаджи Димитър 3, 7, 17, 1, 20, 5, 16, 6, 22, 19, 14, 18, 9, 2, 13, 11, 21а, 15, 4, 8, 21, Христо Ботев 28, 7, 22, 6, 30, 20, 21а, 21б, 5, 8, 2, 12, 14, 4, 26а, 1, 19, 18, 25, 9, 13, 16, 11, 3, 23, 10, 21, 24, 17, 15, 34, 32, Янтра 4, 6

На 18.03.2020 г. /13:45 - 14:45 ч./ -  Малчика: Ал. Стамболийски 10, 8, 12, 19, 13, 6, 4, 3, 9, 7, 11, 2, 1, 5, 14, 13, 15, Бачо Киро 2, 7, 4, 1, 5, 3, 32, 6, 20, 9, 12, 18, 17, 26, 19, 21, 14, 23, 25, 30, 15, 13, 10, 8, 9а, 28, Вапцаров 2, 3, 5, 11, 8, 1, 20, 13, 17, 15, 10, 14, 18, 9, 12, 6, 4, 16, 7, Васил Левски 39, 37а, 36, 50, 41, 51, 48, 46, 44, 45, 43, 38, 37, 43а, 54, 56, 58, 52, 40, 42, O, 47, 34, 49, 66, 7, 10, 4, 8, 5, 12, 2, 6, 1, 9, 3, 11, 69, 59, 74, 70, 55, 57, 65, 72, 67, 62, 64, 53, 68, 66, 63, O, 17, 33а, O, 16, 33, 14, 23, 69, 25, 20, 29, 27, 18, 24, 31, 23а, 28, 22, 26, 21, 32, 15, 30, 13, Дружба 39, 40, 56, 50, 36, 31, 48, 52, 35, 37, 54, 46, 1, 27, 33, 29, 42, 36, 7, 26, 40, 17, 13, 30, 22, 15, 20, 32, 28, 11, 19, 9, 34, 24, 18, 8, 3, 4, 1, 6, 2, 14, 12, 16, 10, Евгени Босилков 6, 4, 33, 30а, 12, 6, 5, 14, 26, 3, 24, 4, 16, 7, 10, 30, 29, 28, 9, 1, 31, 27, 33а, 34, 13, 17, 11, 15, 20, 21, 22, Заря 3, 2, 6, 5, 1, 4, 8, 7, 10, Ив. Вазов 8, 29, 7, 9, 23, 15, 4, 19, 17, 11, 13, 21, 6, 25, 14, 29, 27, 24, 35, 16, 37, 33, 10, 26, 22, 18, 20, 12, 3, 5, 2, 5а, Мир 7, 8, 5, 9, 11, 2, 15, 3, 1, 13, 6, 4, 10, 33, 21, 29, 23, 35, 37, 26, 31, 24, 27, 32, 32а, 25, 28, 30, 22, 17, 14, 16, 20, 18, 12, 19, Осъм 19, 25, 29, O, 39, 17, 35, 21, 31, 33, 27, 37, 23, 39а, 10, 16, 14, 12, 39б, 31, 15, 8, 13, 2, 7, 4, 11, 1, 5, 9, 6, 3, Панайот Хитов 51, 30, 32, 49, 53, 34, 28, 47а, 23, 13, 15, 25, 47, 41а, 6, 17, 43, 49, 21, 11, 24, 8, 20, 19, 25а, 2, 4, 37, 3, 33, 29, 31, 18, 9, 16, 27, 22а, 12, 5, 14, 1, 10, 20, 35, 7, 22, 39, 20а, Петър Берон 14, 28, 2, 12, 22, 3а, 9, 11, 10, 26, 3, 15, 18, 24, 8, 21, 17, 13, 20, 5, 19, 6, 7, 4, Площад, Стара Планина 37, 33, 38в, 36, 39, 35, 29, 40, 41, 34, 43, 42, 31, 38, 10, 22, 13, 30, 16, 23, 28, 32, 19, 4, 18, 21, 24, 6, 2, 11, 17, 20, 30а, 25, 15, 6а, 27, 34, 8, 3, 9, 7, 26, 14, 12, 1, Столетов 29, 31, 41, 37, 27, 35, 10, 39, 22, 12, 18, 27а, 25, 19, 21, 2, 6, 14, 33, 8, 16, 23, 4, 1, 22, 30, 63, 36, 24, 28, 71, 65, 53, 49, 34, 43, 57, 32, 51, 45, 61, 67, 47, 26, 55, 20, 69, 5, 9, 17, 11, 13, 3, Хан Аспарух 8, 15, 13, 13а, 5, 28, 22, 32, 4, 1, 12, 7, 14а, 29, 9, 11, 3, 24, 10, 6, 18, 2, 20а, 14, 30, 16, 20, 19, 26, 34, 14, 54, 40, 50, 58, 21, 25, 46б, 42, 38, 35, 39, 37, 27, 36, 31, 29, 52, 44, 48, 23, 33, 56, Христо Ботев 9, 11, 2, 3, 1, 7, 8, 4, 6, 13, 15, 10, 14, 16, 12, 18, Христо Смирненски 2, 11, 26, 17, 22, 15, 28, 30, 18, 16, 9, 20, 32, 13, 24, 10, 8, 7, 6, 14, 1б, 4, 3, 12, 5, 1а, 10, 1, 34, Цветан Спасов 16, 12, 14, 22, 24, 28, 26, 13, 2, 23, 7, 3, 11, 15, 10, 4, 35, 29, 33, 19, 21, 9, 31, 27, 37, 5, 17, 6, 1, Шипка 9, 8, 6, 5а, 5, 14, 12, 18, 3, 16, 4, 20, 7, 10, 11, 2, 4, Ю. А. Гагарин 1, 6а, 5, 8, 2, 4, 6, 3, 7, 9, 11, 5а, 13, 31, 29, 17, 27, 21, 10, 25, 12, 23, 15, 33, 19, 35, 1

На 18.03.2020 г. /13:45 - 14:45 ч./ -  Обнова: 9-ти Септември 25, 56а, 4, 2, 56а, 1, 17, 21, 29, 27, 31а, 9, 16, 14, 24а, 31в, 12, 15, 13, 19, 7, 24, 8а, 22, 31, 31г, 23, 20, 11, 10, 6, 5, 9 А, 46, 41, 56, 52, 45, 54, 32а, 36, 33, 44, 32, 30б, 40, 50, 37, 39, 31в, 43, 47, 30, 42, 35, 51в, 38, 26, 31б, 25, 48, 63, 58, 55, 57, 57а, 51, 49, 65, 53, 59, 1, 67, 71, 69, 73, XV-438, Kb. 125, Ал. Стамболийски 2, 4, 1, 24, 10, 8, 3, 12, 6, Арда 2, 3, 6, 4, 5, 1, 8, Б. Анастасов 10, 29, 22, 23, 13, 14, 5, 27, 28, 18, 1а, 9, 8, 14а, 20, 26, 19, 4, 3, 17а, 11, 17, 6, 30, 16, 7, 12, 21, 58, 32, 46, 42, 44, 54, 36, 50, 7, 25, 34, 26, 52, 38, 40, 1, Безименна Мелница Дечков, 2, Ванчо Цачев 4, 1, 3, 2, Васил Левски 26, 28, 30, 22, 20, 24, 6, 5, 13, 7, 1, 18, 16, 9, 11, 8, 4, 14, 12, 3, 15, 10, 2, Васил Петлешков 2, 3, 1, 6, 10, 13, 12, Вежен 4, 3, 6, 2, 1, Вела Пеева 18, 7, 10, 14, 16, 4, 5, 3, 2, 1, 8, Вит 3, 34, 5, 18, 40, 22, 8, 15, 12, 16, 46, 20, 4, 9, 6, 13, 2, 10, 42, 14, 1, 11, 7, 36, 28, 38, 32, 30, Витоша 1, 2, 4, 6, 3, 29, 7, 8, 9, 5, 12, 1а, Волга 3, 15, 11, 1, 5, 8, 9, 6, 7, 4, 17, 16, 24, 23, 10, 14, 20, 22, 12, 19, 21, Възраждане 21, 14б, 19, 12, 15в, 17, 14а, 14, 2в, 10, 5, 4, 15, 7, 6, 9, 11, 2б, 15а, 3, 13, Г Бенковски 3, 5, 4, 58, 2, 45, 60, 56, 9, 6, 11, 15, 13, 14, 10, 12, 17, 8, Гео Милев 6, 13, 7, 2, 3, 4, 1, 8, 9, 11, Гробарска 3, Д. Дебелянов 7, 3, 9, 16, 12, 1, 14, 10, Дунав 9, 11, 10, 6, 7, 13, 1, 2, 4, Еделвайс 28, 26, 9, 22, 14, 34, 38, 36, 7, 3, 1, 5, 18, 32, 24, 30, 8, 12, 4, 6, 10, 2, Заря 18, 30, 57, 14, 36, 55, 55а, 49, 28, 16, 43, 32а, 59, 47, 45, 63, 53, 24, 32, 20, 51, 42, 22, 39, 2в, 23, 15, 35, 2а, 6, 12, 19, 33, 29, 14, 21, 8, 27, 31, 25, 2, 2б, 23а, 37, 4, 13, 41, 50, 79, 89, 87, 54, 65, 85, 44, 56, 73, 69, 75, 77, 46, 52, 81, 71, 3, 1, 7, 5, 11, 99, 93, 101, 58, 97, 91, 103, 62, 95, 60, 18, Ив. Вазов 29, 33, 31, 4, 2, 5а, 5, 1, 3, 6, 10а, 27, 23, 12, 10б, 10в, 10, 25, 21, 13, 14, 13, 8, 10, 7, 11, 9, Кирил и Методий 3, 22, 26, 15, 2, 4, 34, 18, 13, 5, 20, 6, 7, 28, 38, 10, 16, 30, 1, 32, 11, 17, 44, 19, 8, 9, 25, Клисура 14, 10, 12, 6, 2, Козлодуй 33, 29, 37, 22, 35, 25, 27, 4, 11, 10, 14, 9, 13а, 1, 2, 6, 3, 8, 12, 13, 7, 5, 16, 17, 21, 23, 19, 18, 1, Л. Каравелов 5, 29, 23, 9, 19, 33, 13, 25, 7, 11, 15, 31, 21, 17, 27, 1, 3, 3а, Люляк 4, 2, Малчика 20, 16, 18, 13, 5, 12, 4, 7, 3, 8, 9, 14, 2, 11, Марица 1, 13, 4а, 6, 5, 12, 10, 8, 11, 12а, 2, 15, 14, 16, местност Гюнето, Мусала 6, 7, 1, 8, 4, 5, 3, 9, 2, Н. Й. Вапцаров 16, 11, 14а, 4, 9, 12а, 5, 6, 8, 7, 10, 14, 12, 1, 3, 1а, 50, 21, 48, 36, 24, 25, 15, 30, 18, 19, 27, 23, 20, 40, 32, 15а, 38, 22, 28, 42, 13, 17, 46, 30а, 34, 26а, 26, 44, Н. Рилски 3, 5, 1, 1, 10, 12, 13, 11, 21а, 18, 2, 16, 6, 21, 9, 25, 15, 7, 29, 23, 14, 27, 20, 17, 4, 8, 19, 24, Нов Живот 2, 7, 5, Осми Март 10, 8, 12, 4, 5, 7, 9, 3, 1, 15а, Осъм 4, 1, 3, 6, 2, 5, 7, П. Р. Славейков 2, 1а, 6, 4, 3, 30, 12, 3, 6, 24, 16, 10, 5, 4, 22, 8, 15, 2, 13, 26, 20, Пионерска 8, 14, 2, 3, 4, 1, 12, 16, 6, 10, 4а, 29а, 32, 31, 25, 33, 35, 38, 29, 27, 34, 40, 36, 30, 28, 26, 15, 21, 13, 20, 22, 23, 18а, 19, 7, 5, 17, 49, 41, 62, 47, 45а, 42, 48, 52, 66, 61, 43, 53, 46, 51, 55, 50, 54, 39, 44, Плиска 17, 5, 15, 3, 11, 2, 1, 7, 4, Победа 29, 33, 36, 31, 2, 8, 4, 7, 12б, 5, 1, 12а, 10, 14, 16, 6, 3, 12, 23, 17а, 11, 32, 15, 19, 18, 9, 26, 21, 27, 17, 20, 22, 28, 13, 30, 24, 25, 34, 7а, Преслав 11, 5, 13, 1, 9, 1а, 3, 7, Първи Май 27, 26, 35, 17, 20, 15, 33, 24, 23, 21, 13, 31, 11, 19, 32, 8, 5, 18, 6, 4, 14, 9, 1, 16, 12, 3, 10, 2, 14а, 7, Радецки 4, 7, 1, 10, 6, 16, 8, 14, 12, 2, 3, Ракета 64а, 21, 13, 63, 19, 4, 7, 59, 63а, 15, 11, 9, 64, 15а, 57, 5, 1, 2, Раковски 10, 6, 8, 3, 1, 3, 4а, 2, 4, 26, 24, 13, 16, 12, 22, 5, 11, 28, 4, 17, 18, 9, 21, 7, 19, Рила 9, 7, 13, 2, 5, 3, 10, 6, 4, 17, 15, 11, 1, Родопи 5, 4, 2, 9а, 7, 7в, 6, 7б, 14а, 15, 9, 12, 9б, 13, 9в, 8, 14, 10, 21, 19, 25, 51, 27а, 67, 45, 53, 49, 41, 27, 65, 47, 31, 26а, 18, 32, 30а, 37а, 28а, 28, 20, 47а, 61, 63, 32а, 33, 29б, 26б, 30, 43, 35, 16, 22, 17, 12, 59, 24, 39а, 26, 37, 55, 29 А, 23, С. Румянцев 15, 12, 8, 17, 10, 6, 3, 1, 5, 7, 2, Сакар 1, 5, 3, София 11, 12, 6, 14, 5, 4, 7, 1, 10, 9, Ст. Караджа 15, 10, 13, 8, 18, 7, 6, 4, 9, 16, 14, 12, 4а, 1, Ст. Планина 2, 7, 3, 10, 11, 5, 8, 4, 9, 6, 12, Странджа 11, 3, 8, 10, 2, 1, 4, 6, 5, Тодор Каблешков 2а, 3, 1, 2, Трети Март 8, 3, 9, 1, 4, 2, 7, 5, 6, 11, 5а, 10, 14, 19, 12, Тръпката 20, Тунджа 13, 17, 11, 7, 25, 1, 3, 5, 15, 21, 23, 4, 39, 35, 2, 43, 41, 33, 31, Христо Ботев 2, 7, 4, 5, 69, 10, 1, 8, 6, 3, 10, Христо Смирненски 2, 1, 4, 3, 6, 18, 8, 21, 11, 17, 23, 12, 5, 19, 23а, 15, 16, 9, 7, 10, 13, Чавдар 3, Червенобрежка 1, 3, Ю. А. Гагарин 19, 17, 22, 23, 21, 26, 30, 28, 32, 10, 11, 13, 15, 1, 9, 20, 18, 12, 14, 2, 8, 7, 3, 5, 4, 6, Янтра 6, 9, 3, 2, 7, 4, 1

На 18.03.2020 г. /14:00 - 14:45 ч./ -  Бацова махала: Аврора 4, 2, 3, Адалберт Антонов-малчика 2, 5, 1а, 1, Александър Стамболийски 35, 13, 21, 12, 24, 18, 16, 30, 14, 26, 3, 28, 33, 11, 10, 22а, 34, 19, 9, 37, 5, 32, 7, 12а, 1, 25, 23, 20, 29, 41, 61, 59, 49, 53, 47, 55, 43, 36, 45, 51, 57, 2, Васил Априлов 8а, 3, 13, 16, 10, 14, 1, 8, 5, 6, 11, 15, 7, 2, 9, 17, Васил Коларов 14, 9, 5, 16, 2, 6, 12, 8, 3, 4, 7, 10, 18, 1а, Васил Левски 2, 3, 1, 5, 4, Генерал Скобелев 3, 2, 1, Гео Милев 2, 12, 6, 4, 10, 8, Георги Бенковски 2, 4, 6, 1, 5, Георги Димитров 39, 26, 31, 27, 26а, 33, 30, 37, 33а, 35, 42, 28, 40, 46, 38, 36, 32, 44, 48, 29, 39, 41, 62, 43, 47, 54, 49, 52, 45, 48, 53, 37, 58, 50, 56, 51, 1, 3, 6, 11, 15, 14, 21, 17, 22, 4, 19, 5, 24, 13, 18, 20, 9, 25, 10, 23, 12, Д-Р Петър Берон 6, 8, 2а, 1, 2, Дунав 1, 7, 8, 6а, 6, 4, Захари Стоянов 3, 1, 2, Иван Вазов 19, 13, 11, 4, 9, 5, 2, 3, 15, 6, 7, 21, Карл Маркс 2, Кирил и Методий 4, 1, 2, Лиляна Димитрова 10, 4, 14, 12, 2, 8, 6, Любен Каравелов 5, 3, 1, 7, 9, Неофит Рилски 4, 3, 3а, 10, Панайот Волов 1, 2, 3, Пенчо Славейков 1, 4, 4а, 2, Радецки 6, 1, Сергей Румянцев 14, 4, 6, 10, 1, 2, 8, Слави Алексиев 8, 1, 4, 3, 6, Средец 6, 4в, 4а, 4, 10, 12, 8, 4б, Станке Димитров 2, 3, 1, 6, Стефан Караджа 7, 5, 8, 2, 4, 1, 3, 9, Хаджи Димитър 7, 3, 5, 2, 1, Христо Ботев 18, 20, 27, 29, 22, 33, 23, 31, 25, 21, 12, 13, 4, 16, 15, 17, 14, 4а, 9, 11, 5, 7, 8, 6, 26, Христо Смирненски 2, 4, 1, Шипка 9, 7, Ю. А. Гагарин 1, 3, 6, 4, 2, 5

На 18.03.2020 г. /14:00 - 14:45 ч./ -  Българене, Общ. Левски: Ангел Бонгалов 12, 6, 1, 4, 10, 2, 3, 8, 1, 20, 18, 14, 7, 9, 16, 22, Беласица 12, 11, 7, 18, 2, 10, 8, 6а, 6, 1, В Априлов 28, 10, 30, 29, 8, 11, 21, 27, 13, 17, 9, 1, 24, 4, 2 А, 31, 5, 41, 33, 15, 26, 18, 3, 39, 6, 22, 7, 37, 19, 14, 23, 12, 43, 35, 16, 2, 49, 53, 59, 42, 61, 51, 38, 47, 36а, 34, 32, 45, 63, 57, 36, 1, 25, В Левски 9, 13, 11, 47, 43, 25, 23, 17, 31, 45, 29, 15, 21, 19, 2, 18, 34, 14, 50, 16, 36, 26, 12, 5, 42, 10, 44, 4, 32, 3, 8, 22, 20, 38, 48, 30, 24, 28, 46, 6, Веселин Кръстев 7, 8, 5, 4, 2, 3, 1, Витоша 8, 3, 6, 4, 2, 5, 7, 1, Гео Милев 29, 27, 3, 9, 17, 7, 2, 1, 35, 21, 19, 33, 15, 11, 31, 16а, 14, 57, 12, 51, 16, 4, 43, 8, 53, 41, 22, 49, 20, 10, 24, 26, 6, 37, 47, 45, Георги Бенковски 25, 29, 21, 27, 48, 23, 28, 40, 34, 22, 38, 24, 36, 31, 39, 32, 12, 11, 1, 4, 3, 14, 19, 21, 13, 18, 6, 10, 5, 2, 9, 16, 15, 17, Георги Кочев 19, 18, 9, 7, 10, 1, 15, 4, 13а, 13б, 14, 17, 2, 3, 12, 8, 5, Иван Вазов 30, 19, 20, 14, 7, 1, 13, 18, 28, 11, 26, 32, 15, 22, 12, 3, 5, 2, 8, 10, 4, 6, 25, 23, 38, 42, 36, 24, 40, 34, Клисура 5, 8, 11, 2, 7, 9, 6, 1, 3, Крум Драголов 2, 21, 3, 1, 14, 10, 15, 16, 20, 4, 7, 9, 18, 13, 6, 17, 19, 8, 5, 11, Любен Каравелов 19, 26, 21, 9, 15, 11, 18, 24, 16, 13, 20, 22, 17, 28, 42, 23, 30, 3, 7, 2, 8, 10, 6, 5, 4, 14, Панайот Хитов 3, 4, 5, 1, 6, 13, 9, 11, Петко Петков 10, 2, 16, 3, 1, 8, 6, 14, 12, 4, Пирин 43, 40, 9, 37, 34, 11, 5, 27, 23, 18, 30, 24, 14, 13, 3, 39, 8, 36, 57, 4, 16, 17, 51, 7, 2, 38, 1, 26, 20, 53, 21, 32, 15, 19, 55, 47, 31, 10, 41, 28, 22, Полтава 4, 3, 1, 2, 5, 8, Преслав 5, 10, 8, 3, 1, 6, 4, Рила 7, 1, 2, 5, 3, Родопи 1, 3, 13, 4, 11, 8, 6, 7, 9а, 5, 12, 9, 10, Сливница 2, 4, 2а, 44, 1а, 1, 44, 10, 30, 18, 40, 12, 6, 26, 8, 36, 28, 22, 38, 14, 34, 16, 20, 32, Спас Венков 8, 6, 10, 5, 3, 1, 4а, 7, 2, 9, Средец 1, 2, 3, 5, 7, 12, 10, 8, 9, 6, Средна Гора 1, 3, 2, 4, 10, 12, 7, 11, 19, 20, 22, 15, 5, 18, 10, 9, 13, 16, Стара Планина 3, 15, 7, 9, 8, 13, 11, 6, 10, 5, 2, 1, Стефан Караджа 22, 24, 4, 2, 9, 11, 3, 19, 14, 17, 15, 5, 13, 7, 1, 16, 6, Стоян Едрев 4, 6, 2, 10, 1, 8, Съботин Генов 29, 13, 27, 5, 25, 33, 8, 26, 44, 24, 50, 1, 34, 9, 17, 12, 32, 14, 18, 19, 3, 36, 7, 10, 15, 4, 6, 28, 21, 31, 22, 2, 42, 16, 20, 30, 11, Христо Ботев 4, 5, 2а, 8, 6, 12, 10, 25, 20, 11, 31, 15, 18, 28, 26, 14, 16, 21, 30а, 30, 13, 23, 34, 5, 17, 22, 7, 9, 3, Шипка 5, 3, 4, 1, 2а, 11, 9, 13, 6, Янтра 4, 2

На 18.03.2020 г. /14:00 - 14:45 ч./ -  Изгрев, Общ. Левски: Акация 6, 7, 9, 11, 3, 4, 1, 2, Балкан 1, 6, 4, 2, 15, 9, 7, Вардар 2, Витоша 1, 10, 6, 23, 8, 13, 15, 11, 14, 7, 9, 21, 4, 12, 5, 16, Възраждане 1, 2, 3, 6, 12, 10, 5, 8, Георги Павлов 18, 5, 22, 24, 14, 9, 7, 11, 26, 20, 7, 12, 4, Дунав 4, 19, 7, 1, 5, 6, 2, 9, 3, 15, Евлоги Христов 37, 35, 15, 33, 41, 46, 47, 43, 7, 48, 32, 26, 34, 31, 28, 39, 40, 42, 49, 50, 36, 38, 29, 56, 10, 68, 54, 66, 59, 58, 53, 64, 52, 51, 6, 32, 5, 22, 14, 2, 1, 7, 20, 18, 15, 3, 9, 25, 19, 23, 11, 4, 10, 16, 13, 12, 8, 24, 65, Еделвайс 3, 1, Заря 3, 1, 2, Игнат Величков 1, 1, 8, 3, 4, 7, 9, 5, 2, 6, Камчия 1, 2, Коми 3, 1, 4, 7, 2, Лъки 5, 1, 3, 1, 3, Люлин 14, 15, 16, 18, 19, 8, 7, 1, 10, 13, 4, 3, 11, 6, Марица 4, 6, Осъм 21, 22, 19, 2, 17, 15, 23, 7, 22, 13, 9, 3, 8, 11, 6, 10, 1, 5, 33, 53, 24, 31, 26, 45, 43, 35, 39, 37, 51, Пирин 1, 2, 11, 14, 10, 15, 6, 13, 4, 19, 12, 9, 16, 21, 7, 25, 23, 5, 17, Поляна 1, 9, 7, 15, 3, 13, 2, 16, 14, 22, 20, 4, 11, 6, 24, Рила 1, 3, Родопи 1, 14а, 14, Свобода 2, 4, 3, Стадион 2, 1, 3, 4, Стара Планина 6, 4, 1, 2, Странджа 18, 10, 6, 9, 7, 12, 4, 5, 11, 13, 14, 3, Тинтява 6, 2, 1, 5, 10, 7, 3, 12, 4, Тополница 2, 10, 6, Явор 26, 15, 17, 2, 16, 8, 18, 24, 14, 7, 10, 12, 22, 1, 11, 9

На 18.03.2020 г. /14:00 - 14:45 ч./ -  Санадиново: № 280011, Александър Стамболийски 17, 3, 6, 4, 2, 7, 9, 8, Асен Халачев 8, 13, 15, 21, 10, 21, 3, 7, 5, Васил Левски 6, 8, 11, 13, 20, 12, 1, 16, 22, 3, 18, 14, 26, 32, 38, 34, 21, 35, 28, 30, 25, 31, 40, 29, 17, Вежен 6, Вела Пеева 15, 1, 2, 8, 3, 11, 10, 13, 14, 9, 12, 5, 4, 6, 17, Витоша 10, 11, 4, 13, 2, 1, 9, 6, 8, Георги Димитров 17, 19, 7, 6, 15, Георги Кирков 16, 4, 1, 6, 5, 18, 2, 3, 7, 12, 14, 8, 10, 9, Гоце Делчев 13, 6, 5, 4, 9, 2, Д-Р Петър Берон 2, 1, 4, 6, Димитър Благоев 6, 3, 14, 2, 8, 11, 3, 27, 31, 20, 29, 25, Иван Вазов 11, 1, 9, 5, 3, 2, 4, 13, 12, 11, 10, Кирил и Методий 11, 19, 17, 13, 15, 16, 18, 21, 31, 22, 29, 33, 37, 20, 14, 24, 25, 2, 10, 5, 4, 8, Любен Каравелов 36, 4, 13, 14, 8, 16, 10, 22, 12, 20, 7, 9, 15, 11, 23, 38, 15, 43, 19, 37, 28, 40, 36, 34, Марица 6, 4, Москва 6, 2, 3, 7, 8, 4, 5, 9, Осъмски 10, 15, 4, 1, 3, 13, 8, 2, 9, 11, Панайот Волов 19, 15, 13, 21, 29, 25, 23, 17, 6, 9, 5, 7, 27, 3, 31, 17, Рила 4, 1, 3, 2, 7, 11, Свобода 1, 6, 3, 5, 1, Христо Ботев 20, 24, 27, 18, 13, 23, 21, 15, 14, 8, 4, 7, 9, 11, 19, 5, 12, 6, 12, 11, 9, 16, 5, 3, 1, Христо Смирненски 2, 10, 6, 4, 8, Шипка 9, 14, 13, 12, 4, 5, 18, 11, 2, 6, Ю. А. Гагарин 2, 6, 1, 3, Янтра 1, 5, 4, 3, 5, 1, 8, 6

На 18.03.2020 г. /14:00 - 14:45 ч./ -  Трънчовица: Бачо Киро 10, 11, 1, 2, 8, 19, 6, 15, 12, 17, 5, 7, 3, 9, Бистрица 12, 9, 16, 11, 18, 10, 13, 14, 8, 17, 7, 5, 3, 1, 2, Витоша 10, 2, 3, 4, 1, 7, 6, 9, 12, 8, 5, 11, 13, Волга 10, 18, 13, 12, 7, 2, 3, 11, 1, 6, 14, 21, 20, 5, 9, 8, 15, 29, 23, 48, 26, 55, 40, 52, 30, 20, 45, 38, 41, 36, 42, 44, 28, 39, 49, 46, 24, 34, 43, Григор Вачков 65, 58, 89, 87, 48, 54, 62, 69, 52, 42, 85, 50, 46, 44, 71, 60, 83, 81, 67, 56, 75, 66, 64, 101, 91, 70, 76, 68, 74, 99, 72, 3, 14, 30, 61а, 45, 51, 46, 33, 27, 16, 18, 13, 57, 23, 6, 26, 29, 9, 15, 53, 55, 32, 43, 59, 47, 7, 20, 21, 24, 34, 63, 17, 22, 12, 11, 39, 41, 19, 10, 36, 38, 49, 28, 8, 5, 1, 4, 2, Дунав 13, 17, 15, 5, 19, 21, 11, 9, 3, 7, Епископ Евгений Босилков 28, 32, 33, 22, 29, 30, 18, 20, 9, 5, 12, 6, 7, 10, 6а, 15, 21, 23, 1, 16, 19, 25, 2, Искър 6, 7, 16, 1, 14, 2, 11, 8, 12, 10, 4, Камчия 7, 11, 13, 4, 8, 6, 5, 9, 2, 3, Малчика 2а, 6, 2, 4, Марица 5, 24, 9, 14, 27, 55, 10, 53, 7, 13, 12, 11, 19, 16, 73, 21, 41, 65, 43, 26, 49, 57, 47, 61, 20, 34а, 71, 1, 42, 2, 18, 36, 23, 33, 15, 28, 51, 35, 17, 6, 4, 30, 22, 8, 34, Места 3, 2, 4, 1, 7, Митко Палаузов 10, 6, 5, 10, 8, 3, 2, 11, 7, 9, Мусала 3, 1, 5, 4, 2, 15, 6, 7, 10, 12, 16, 18, 23, 17, 20, 13, 19, 14, 24, 9, 22, 11, П Р Славейков 1, 2, 1, 3, 27, 21, 22, 6, 34, 13, 9, 11, 4, 28, 7, 29, 14, 31, 38, 8, 24, 15, 19, 32, 26, 30, 5, 18, 16, 10, 17, Рила 1, 7, 5, 3, 9, 15, 19, 27, 11, 6, 13, 2, 4, 25, Родопи 11, 13, 8, 6, 7, 5, 2, 1, 9, 3, Росица 10, 6, 5, 12, 8, 3, 2, Странджа 16, 3, 18, 4, 8, 12, 14, 6, Тунджа 6, 4, 10, 8, 5, Христо Ботев 30, 31, 24, 26, 36, 17, 34, 11, 40, 5, 13, 19, 39, 32, 28, 23, 9а, 7а, 7, 12, 9, 21, 35, 38, 33, 37, 20, 14, 18а, 15, 6, 4, 12, 10, 2, 3, 9, Цанко Церковски 4, 2, 9, 10, 11, 7, 8, 1, 5, 14, 21, 12, 16, 18, 19, Шипка 21, 1, 36, 14, 12, 6, 22, 20, 15, 7, 4, 28, 30, 10, 37, 19, 13, 25, 3, 16, 9, 8, 31, 34, 11, 33, 23, 27, 32, 35, Янтра 4, 6, 1, 3, 8, 2, 10, 18, 5, 13, 26, 24, 17, 7, 8, 22, 15, 20, 9, 14, 12, 11, 11

На 19.03.2020 г. /08:45 - 15:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Левски: Игнат Величков 1

На 19.03.2020 г. /08:45 - 15:30 ч./ -  Санадиново: Александър Стамболийски 3, 6, 4, 2, Асен Халачев 21, Васил Левски 6, 8, 11, 13, 20, 12, 1, 16, 22, 3, 18, 14, Гоце Делчев 13, 6, 5, 4, 9, 2, Д-Р Петър Берон 2, 1, 4, 6, Димитър Благоев 2, 8, 11, 3, Иван Вазов 11, 1, 9, 5, 3, 2, 4, 13, 12, 11, 10, Кирил и Методий 11, 19, 17, 13, 15, 16, 18, 21, 31, 22, 29, 33, 37, 20, 14, 24, 25, 2, 10, 5, 4, 8, Любен Каравелов 36, 4, 13, 14, 8, 16, 10, 22, 12, 20, 7, 9, 15, 11, Марица 6, 4, Панайот Волов 19, 15, 13, 21, 29, 25, 23, 17, 6, 9, 5, 7, 27, 3, 31, 17, Рила 4, 1, 3, 2, 7, 11, Свобода 6, 3, 5, 1, Христо Ботев 5, 3, 1, 12, 11, 9, 16, Христо Смирненски 2, 10, 6, 4, 8, Ю. А. Гагарин 2, 6, 1, 3, Янтра 1, 5

На 19.03.2020 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Козар Белене: Ал. Стамболийски 28, 22, 6, 24, 2, 18, 34, 32, 12, 4, 14, 1, 16, 20, 10, 8, Алеко Константинов 7, 4, 8, 1, 11, 2, 6, 5, 12, 3, 9, 14, 13, Ангел Кънчев 10, 8, 3, 7, Бачо Киро 17, 14, 13, 16, 20, 9, 5, 3, 10, 12, 11, 8, 18, 7, 22, 2, 1, 15, 6, 20а, 4, Васил Априлов 1, 4, 3, 2, 5, 7, Васил Левски 7, 5, 14, 10, 8, 19, 12, 9, 4, 23, 18, 6, 21, 2, 15, 16, 13, 11, Витоша 14, 2, 3, 6, 16, 15, 4, 8, 13, 9, 12, 1, 7, Гео Милев 7, 3, 5, 9, 4, 2, 6, 1, Георги Бенковски 8, 15, 2, 9, 6, 15, 14, 1, 7, 5, 12, 10, 2а, 11, 13, 4, 8, 17, Георги Кирков 7, 4, 8, 1, 10а, 2, 5, 3, 6, 10, Георги Раковски 9, 6, 5, 2, 8, 7, 3, 4, Д. Благоев 7, 20, 14, 23, 26, 3, 22, 15, 9, 18, 13, 11, 8, 16, 1, 17, 2, 21, 25, 4, 19, 10, 5, 28, 12, Дунав 12, 14, 8, 18, 16, 6, 1, 10, 4, 20, 2, Иван Вазов 12, 2, 1, 14, 9, 15, 18, 6, 10, 13, 16, 5, 11, 4, 7, 30, 3, 25, 17, 23, 21, 29, 19, 35, 26, 15а, 24, 28, Катя Попова 6, 4, 3, 1, 2, 8, 5, Кирил и Методий 13, 2а, 5, 9, 7, 10, 3, 2, 6, Любен Каравелов 6, 10, 8, 12, 2, 4, 16, Маршал Толбухин 18, 2, 18, 28, 16, 20, Осъм 4, 1, 12, 5, 11, 6, 3, 2, 10, 7, 1а, 8, 9, П. К. Яворов 2, 1, 8, 6, 9, 3, 5, 11, 10, 12, Петър Берон 11, 16, 30, 28, 19, 23, 28а, 18, 13, 21, 32, 24, 25, 26, 20, 17, 15, 9, 32, 14, 7, 2, 6, 46, 4, 3, 8, 1, Райко Даскалов 6, 1, 3, Стара Планина 7, 8, 3, 6, 1, 5, 2, Странджа 2, 3, 1, 5, 2а, Съединение 10, 1, 6, 5, 7, 3, 4, 2, 58, 60, 65, 54, 67, 52, 56, 63, 22, 26, 20, 19, 26а, 9, 21, 24, 13, 14, 11, 17, 28, 25, 15, 23, 18, 16, 80, 66, 82, 72, 76, 73, 62, 68, 64, 75, 74, 69, 70, 35, 50, 61, 55, 30, 51, 48а, 38, 43, 57, 47, 48б, 45, 33, 41, 31, 53, 29, 44, 25а, 59, 32, 34, 42, 49, 48, 36, 37, 27, 40, 39, Хаджи Димитър 5, 4, 2, 7, 3, 1, Хан Аспарух 7, 1, 5, 11, 9, 3, 17, 4, Христо Ботев 11, 8, 1, 10, 4, 9, 5, 2, 12, 7, 6, 3, 20, 16, 21, 18, 17, 19, 15, 13, 14, Христо Ясенов 2, 1, 4, 7, 5, Царева Могила 4, 3, 1, 2, 14, 9, 10, 8, 12, 5, 6, 7, Черно Море 1, 4, 12, 26, 3, 28, 13, 18, 16, 6, 9, 10, 7, 11, 20, 22, 24, 8, 14, 32, 15, Шипка 6, 8, 1, 4, 5, 7, 5а, Ю. А. Гагарин 19, 3а, 4, 3, 1, 17, 7, 6, 15, 2, 11, 13, 9а, 9, 8, 5, 1

На 20.03.2020 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Изгрев, Общ. Левски: Евлоги Христов

На 20.03.2020 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Санадиново: Александър Стамболийски 17, 7, 9, 8, Асен Халачев 8, 13, 15, 21, 10, 3, 7, 5, Васил Левски 26, 32, 38, 34, 21, 35, 28, 30, 25, 31, 40, 29, 17, Вежен 6, Вела Пеева 15, 1, 2, 8, 3, 11, 10, 13, 14, 9, 12, 5, 4, 6, 17, Витоша 10, 11, 4, 13, 2, 1, 9, 6, 8, Георги Димитров 17, 19, 7, 6, 15, Георги Кирков 16, 4, 1, 6, 5, 18, 2, 3, 7, 12, 14, 8, 10, 9, Димитър Благоев 6, 3, 14, 27, 31, 20, 29, 25, Любен Каравелов 23, 38, 15, 43, 19, 37, 28, 40, 36, 34, Москва 6, 2, 3, 7, 8, 4, 5, 9, Осъмски 10, 15, 4, 1, 3, 13, 8, 2, 9, 11, Свобода 1, Христо Ботев 20, 24, 27, 18, 13, 23, 21, 15, 14, 8, 4, 7, 9, 11, 19, 5, 12, 6, Шипка 9, 14, 13, 12, 4, 5, 18, 11, 2, 6, Янтра 4, 3, 5, 1, 8, 6

Община Никопол  

На 16.03.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 18.03.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Черковица: Бачо Киро 15, 3, 13, 17, 1, 11, 7, 6, 9, 2, Васил Левски 1, 17, 19, 11, 5, 4, 27, 23, 21, 25, 13, 15, 7, 29, 3, 9, Генерал Гурко 1, 7, 2, 3, 16, 14, 8, 9, 4, 5, 12, Георги Димитров 27, 19, 33, 8, 47, 2, 14, 9, 41, 6, 31, 7, 29, 11, 35, 22, 12, 21, 23, 17, 3а, 3б, 4, 1, 13, 45, 1а, 38, 3, 5, 9а, 39, 15, 43, 13а, 37, 2а, 20, Любен Каравелов 3, 9, 6, 8, 7, 5, 12, 10, Люлин 3, Маршал Толбухин 7, 6, Н. Й. Вапцаров 14, Панайот Волов 7, 2, 5, 3, 1, Хаджи Димитър 1, 9, 13, 15, 3, 7, 2, 5, 11, Христо Ботев 3

Община Плевен  

На 16.03.2020 г. /08:30 - 10:00 ч./ -  Радишево

На 16.03.2020 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Плевен: Георги Кочев 37, 8, 39, 37 Гж, 37, Панайот Волов 57, 55, 57, Тодор Каблешков 39

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен: Арда 2, 4, 1, 1а, Бачо Киро 4, 2, 6, 1, 3, Витоша 1б, 1, 2, Генерал Гурко 11, 5, Гео Милев 1, 3, 2, Георги Димитров 6, 3, 8, Иван Вазов 17, 4а, 13, 9, 8, 2, 6, 11, 19, 1а, 15, 7, 1, 5, 3, 4, Иван Тотев 2, 1, 7, 10, 11, 9, 3, Коста Златарев 14, 12, 3, 6, 8, 2, 16, 13, 18, 1, 19, 7, 25, 4, 5, 10, 9, 23, 21, 23а, 11, 1а, 20, Люлин 9, 5, 7, 1, Н. Й. Вапцаров 2а, 2, 1а, Осогово 3, 2, 1, Пирин 12, 2, 3, 9, 6, 5, 13, 11, 10, 4, 14, 1, 8, 7, Райко Даскалов 5, 10, 23, 18, 6, 21, 3, 16, 4, 19, 14, 15, 11, 12, 20, 7, 9, 13, 1, 2, Тодор Луканов 5, 3, 1, Шипка 1, 2

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Плевенска Епопея /Пърличев/ 48, 32, 41, 28а, 28, 51, 30, Пордим 21, 18, 19а, 19, 14, Пробуда 6, Сирма Войвода/Ст. Димит/ 31, 21, 27, 27а, 19, 25, 17, 23, 29, Стоян Михайловски 19а, 18, 18а, 9, 12, 20, 7, 21, 17, 19, 16, 13, 10а, 22, 8, 5, 15, 14а, 14, 10, 21а, 11, 17а

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Николаево, Общ. Плевен: Алабин 1, Варна 2, 5, 4, 6, 1, 10, Васил Левски 5, 17, 8, 6, 15, 12, 7, 24, 26, 23, 25, 14, 19, 21, 4, 16, 18, 22, 9, Васил Левски 37, 38, 34, 32, 31, 27, 46, 36, 58, 52, 45, 30, 39, 28, 29, 43, 56, 50, 42, 44, 41, 60, 40, 54, Волга 2, 5, 3, 6, 4, Гоце Делчев 4, 8, 10, 3, 2, 1, дон 2, 1, Иван Вазов 5, 39, 25, 37, 31, 35, 10, 9, 29, 14, 7, 12, 17, 21, 15, 19, Латинка 2, Места 2, 4, Никола Вапцаров 2, 6, 8, 3, 1, Одеса 2, Отец Паисий 13, 11, 9, 18, 14, 7, Отец Паисий 8, 6, 1, 4, 5, 3, 10, Панайот Волов 4, 1, 2, Пирин 7, 5, 1, 13, 9, 17, 19, 11, 3, Полтава 11, 9, Полтава 7, 4, 2, 3, 10, 8, 1, 6, Рила 13, Родопи 6, 2, 4, Росица 3а, 10, 17, 21, 12, 7, 9, 4, 24, 28, 6, 34, 22, 30, 20, 14, 15, 11, 23, 3, 16, 13, 18, 25, 2, 26, 19, 8, Сергей Румянцев 11, 10, 21, 23, 6, 8, 14, 13, 15, 12, 4, 20, София 12, 6, 2, 17, 10, 13, 16, 20, 4, 3, 19, 14, 9, 1, 18, 5, 7, 24, 8, 11, Странджа 10, 11, 16, 15, 1, 7, 2, 5, 3, 6, Струма 12, 15, 17, 2, 4, 6, 9, 16, 10, 14, 7, Тимок 1, Тунджа 6, 2, 1, Хаджи Димитър 3, 27, 23, 39, 25, 46, 9, 32, 28, 13, 21, 4, 14, 29, 36, 18, 17, 11, 43, 22, 8, 62, 5, местност Върха, 10, 31, 20, 41, 34, 26, 15, 2, 19, 55, 30, 12, 7, 57, 16, 47, 1, 53, 37, 44, Хан. Аспарух 40, 34, 27, 44, 38, 30, 36, 42, 32, 25, 21, Христо Ботев 3, 4, Чернялка 9, 12, 14, 7, 11, 13, Чернялка 32, 24, 26, Шипка 23, 33, 2, 19, 9, 21, 5, 17, 10, 11, 32, 12, 6, 25, 15, 3, Ю. А. Гагарин 41, 31, 43, 38, 47, 39, 48, 34, 36, 35, 25, 27, 44, 37, 29, 45, 46, 40, Янтра 2, 4, 6

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Д-Р Г. М. Димитров/Н. Гиг/ 66, 112а, 97, 87, 112, ТП202, 74, 74б, 89, 68, 116, 105, 64, 79, 114, 70, 114а, 110, Енерго Гаражи Плевен 5, Иван Тодоров 50, Котел 2, 8, 4, Сторгозия 70, Соу П. Яворов, Мг Гео Милев, УПИ-ХIII Кв 826 Пи-56722. 658. 200

На 16.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Гривица

На 16.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Згалево: извън регулация, до С. Згалево

На 17.03.2020 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Плевен: Българска Авиациа /Индустр, Кара Колю 2, 1, УО

На 17.03.2020 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Плевен: Върбишка 12, Георги Кочев 37 Ма, Кръстовище между Г Кочев и Хр Бо, 29, 37 Гж, 33, 37, Панайот Волов 59, 59 В, Христо Ботев Кръстовище Военна Болница, 2

На 17.03.2020 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Буковлък: 11-ти Декември 16, 6а, 8, 22, 2, 30, 7, 8а, 12, 18, 4, 24, 14, 20, 10, 28, 1а, 3б, 1, 46, 48, 7, 36, 42, 38, 34, 3, 9, 5, 13, 32, 40, 11, 244, 670 Кв. 51, Іі и Ііі, Аврора 2, 22, 34, 15, 38, 21а, 19, 24, 11, 27, 4, 16, 28, 10, 29, 13, 9, 5, 6, 32, 3, 44, 20, 1а, 14, 36, 8, 1, 30, 12, 26, 42, 7, 18, 17, 23, 40, 8, 12, 6, 11, 2, 13, 3, 9, 4, 7, 16, 1, Балкан 6, 9, 4, 19, 11, 1, 17, 3, 2, 7, 5, Беласица 3, 7, 10, 2, 15, 1, 8, 11, 13, 9, 16, 5, Белград 8, 13, 11, 7, 15а, 12, 3, 5а, 9, 1, 2, 13а, 6, 10, 5, 9а, 20, 30, 18, 31, 21, 32, 21а, 27, 23, 25, 24, 36, 29, 19, 33, 22, 34, 28, 26, Белмекен 6, 11, 4, 15, 2, 3, 7, 13, 9, 1, 5, Бенковски 4, 2, 16, 14, 5, 1, 11, 10, 12, 9, 18, 7, 3, 8, Богомил 29, 31, 32, 18, 7, 21, 17, 24, 23, 28, 4, 35, 10, 2, 30, 22, 11а, 15, 11, 26, 1, 13, 16, 12, 9, 27, 32а, 3, 5, 2а, 14, 20, 19, 25, 33, Буря 2б, 2, 2г, 36, 25, 13, 30, 39, 23, 21, 1, 18, 19, 1а, 8, 31, 34, 7, 26, 14, 3а, 44, 2а, 22а, 27, 29, 16, 9, 5, 46, 22, 10, 12, 33, 2, 35, 24, 38, 11, 4, 32, Вежен 4, 12, 2, 8, 10, 1, 6, 8а, 3, 5, 7, Горталово 11, Демокрация 24, 22, 26, 23, 15, 20, 8, 14, 10, 17, 7а, 7, 11, 21, 19, 9, Димитровград 4, 14, 12, 8, 14а, 6, 16, 2, Дряново 8, 1, 2, 8а, 5а, 6, 7, 3, 5, Дунав 1, 2, 3, Заводска 2, 8, 10, Заря 6, 4, 8, 4а, 2, 8а, Иглика 11, 17а, 3, 16, 6, 1а, 10, 4, 17, 5, 10, 8, 13, 14, 1, 7, 12, 15, 5а, 2, Изток 7, 6, 5, 4, 1, 11, 3, 9, 2, 8, Илинден 11, 2, 12, 3, 7, 15, 1, 5, 8, 6, 13, 4, 10, 9, Край Село, Крайцер Аврора 12, 15, 5, Латинка 4, 6, 2, 5, 22, 18, 30, 3, 9а, 4а, 24, 16, 15, 9, 1, 20, 26, 10, Люлин 6, 3, 6а, 7, 8, 4, 2, 5, 1, Майор Горталов 7, 6, 9, 3, 2, местност Край Село, Никопол 65, 77, 5, 6, 9, 12, 57, 85, 8а, 71, 59, 87, 67, 8, 55, 81, 69, 10, 83, 63, 6а, 53, 3, 37, 4, Оборище 4, 2, Орлица 10, 8а, 20, 11, 17, 6, 8, 12 А, 19, 1, 12, 20а, 14, 18, 14а, 3, 4, 7, 5, 12а, 16, 15, 9, Патриарх Евтимий 8, 7, 6, 4, 9, 10, Пирин 4, 3, 2, 1, 5, Плевен 18, 22, 2, 16, 4, 20, 14, 12, 10, 6, 8, Правда 9, 17, 13, 15, 11, 1, 21, 3, 19, 5, 7, Преслав 2, 9, 10, 11, 5, 14, 1, 4, 6а, 6, 16, 3, 12, 7, 8, Прилеп 3, 4, 1, 4а, Район Апк 14, Раковски 1, 2, Рила 9, 4, 2, 7, 14, 16, 3, 5, 6, 12, 10, 8, 18, 1, 20, Родопи 1, 6, 3, 7, 4, 5, 9, 2, Русе 5, 1, 11, 3, 2, 4, 9, 7, Сан Стефано 7, 28, 9, 30а, 21а, 32, 23, 30а, 13, 22, 24, 19, 5, 34а, 30, 48, 62, 33, 60, 27, 58, 54, 44, 56, 48а А, 51, 50, 38, 25, 29а, 35, 33а, 41, 36, 47, 46, 37, 34, 43, 29, 32, 49, 42, 16а, 1, 14, 2, 16, 3, 22, 6, 8, 10, 4, Силистра 3, 13, 7, 9, 5, 1, 15, 2, 11, Срещу КАТ, Стара Планина 4, 2, Стопански Двор, Страцин 30, 16, 2, 3, 17а, 7а, 20, 6, 22, 28, 9, 18, 11, 12, 10, 24, 1, 4, 8, 13, 22а, 14, 5, 19, 15а, 7, Тимок 9, 8, 11, 6, 4, 11а, 12, Тодор Каблешков 3, 11, 14, 12, 7, 2, 10, 8, 1, 6, 4, Трети Март 9, 20, 3, 17, 23, 15, 13, 6, 21, Тутракан 2, 7, 3, 10, 1, 6, 4, 5, 8, УПИ 1, Хайнбоаз 56, 38, 34, 40, 29, 32, 42, 15, 26, 28, 46, 36, 50, 26а, 48, 44, 30, 4, 3, 20, 6, 2, 8, 2, 26, 1, 9, 10, 22, 1, 24, 7, 12, 5, 16, 18, 14, Цар Иван Шишман 8, 3б, 10, 3, 3 А, 1, 6, 4, 2, Цар Самуил 16, 18, 28, 22а, 30а, 42, 44, 34, 20, 36, 26, 38, 24, 32, 12, 30, 40, 14, 22, 9, 4, 13, 8, 7, 1, 6а, 10, 11а, 3а, 6, 11, 5, Център 3, 5, 7, Шипка 1, 0, 0, O, УПИ-XI и XII Кв. 50а, 7

На 17.03.2020 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен: ІV, Кв. 1, Адил Дервишев 4, 1, Александър Стамболийски 2, 5, 4, 3, 1, 3б, 6, 9, 7, 4, Асен Халачев 17, 12, 15, 5, 3, 6, 11, 18, 14, 2, 7, 13, 8, 4, 18а, Братя Миладинови 1, В. И. Ленин 3, 1, 2, Васил Коларов 4, 3, 1, 5, 13, 8, 15, 2, 6, 9, 7а, 14, 11, 12, 18, 19, 19а, 7, Гео Милев 10, 4, 6, 5, 7, 8, 8а, Георги Бенковски, Георги Димитров 11, 24, 28, 22, 32, 13а, 30, 26, 17, 17а, 15, Дунав 6, 6а, 1, 3, 8, 2, Искър 1, Кирил и Методий 15, 11, 2, 10, 17, 18, 3, 6, 19, 9, 22, 3а, 5, 8, 16, 14, 1, Ком 3, 1, 5, Лиляна Бърдарова 8, 9, 6, 6а, 7, 10, 2, 5, 1, 11, 4, 3, Любен Каравелов 1, 3, 5, 6, 2, 4, Н. Й. Вапцаров 5, 9, 8, 6, 7, 1, 13, 11, 12, 10, Неофит Рилски 1, 7, 2, 5, 3, Оборище 3, 5, 1, П. К. Яворов 7а, 3, 4, 11, 9, 7, 5, 8, 6, 2, 1, Свобода 4, 5, 1, 6, 4, Софроний Врачански 7, 2, 4, 3, 5, 1, Средна Гора 1, 2, 3, 7, 5, Странджа 2а, 5, 4, 3а, 2, 1, 3, Суворов 2, 4, 1, Тунджа 4, 2а, 1, 2, Хаджи Димитър 3, 4, 11, 2, 5, 13, 1, 7, 27, 15, 25, 6, 8, 23, 17, 9, 31, 10, 29, 10а, Христо Ботев 1, 7, 12, 6, 14а, 5, 10, 8, 14, 3, 12а, 4, 16, 9, 1а, Христо Смирненски 3, 1, Шипка 8, 2, 14, 10, 6, 4, 17, 8а, 5, ТП2

На 17.03.2020 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Опанец, Общ. Плевен: 000259, Александър Стамболийски 10, Асен Халачев 8, 9, 25, 21, 13, 11, 10, 12, 7, 17, 23, Кирил и Методий 52, 43, 54, 47, 49, 48, 29, 42, 46, 56, 41, 58, 44, 39, 37, 33, 35, 31, 50, 27, Лозенка 7, 9, 6, 5, 16, 10, 11, 2, 4, 12, 8, 14, 18, Трети Март 73, 63, 62, 69, 61, 72, 67, 66, 77, 82, 70, 76, 64, 68, 78, 71, 65, 80, 75, 74, 84

На 17.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Плевен: Бреза 1, Бряст 6, 2, Кайлъка, Местн. Кайлъка Задядрениязавод, Местн. Стража I Вилна Сграда, 3, 331а, Местн. Чаира Почивна База, местност Стража 701 83, Райски Кът 19, Стража, Стража 701 318к, Явор 15, 17, 21, местностстражата-1

На 18.03.2020 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Плевен: Александър Малинов 55, Гривица 662, Гривишко Шосе 1, 20, 1, 1 дозалабалканстрой, 1, Спортна Зала, 1 Снек Бар, до Спортна Зала Балканстрой, Зала Балканстрой, Източна Индустриална Зона Пунктза Диагностика, Складова База, Индустриална Зона, Местн. Бъчвата, Местн. Кожухарска Чешма Стопанска Сграда, 1, 256, Жил Сграда, Вила, Русе/Д-Р Бешев/ 119, местност Осман Пашова Табия, Склад, Врайонанаетерна

На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен: ІV, Кв. 1, Александър Стамболийски 2, 5, 4, 3, 1, 3б, Братя Миладинови 1, Васил Коларов 4, 3, 1, 5, 13, 8, 15, 2, 6, 9, 7а, 14, 11, 12, 18, 19, 19а, 7, Георги Бенковски, Георги Димитров 11, 24, 28, 22, 32, 13а, 30, 26, 17, 17а, 15, Искър 1, Кирил и Методий 15, 11, 2, 10, 17, 18, 3, 6, 19, 9, 22, 3а, 5, 8, 16, 14, 1, Ком 3, 1, 5, Лиляна Бърдарова 8, 9, 6, 6а, 7, 10, 2, 5, 1, 11, 4, 3, Неофит Рилски 1, 7, 2, 5, 3, Оборище 3, 5, 1, П. К. Яворов 7а, 3, 4, 11, 9, 7, 5, 8, 6, 2, 1, Свобода 4, 5, 1, 6, Софроний Врачански 7, 2, 4, 3, 5, 1, Хаджи Димитър 3, 4, 11, 2, 5, 13, 1, 7, 27, 15, 25, 6, 8, 23, 17, 9, Христо Ботев 1, 7, 12, 6, 14а, 5, 10, 8, 14, 3, 12а, 4, 16, 9, 1а, Шипка 8, 2, 14, 10, 6, 4, 17, 8а, 5

На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Берковица 9, 15, 10, 5а, 16, 7, 11а, 8, 18, 19, 5, 11, Д-Р Г. М. Димитров/Н. Гиг/ 66, 112а, 97, 87, 112, ТП202, 74, 74б, 89, 68, 116, 105, 64, 79, 114, 70, 114а, 110, добри Чинтулов/Й. Никол/ 4, 6, 7, 5, 4 УПИ 754 Кв. 536, Елин Пелин 2, 6, Енерго Гаражи Плевен 5, Захари Зограф/Л. Станев/ 15, 15 Мз, 11, 15 Таван, 15 Тв, 13, 1, 15 Санитарен Възел, Ивайло 3, 1, 4, Иван Тодоров 50, Котел 2, 8, 4, Лозенка 2, Симеон Коцов /А. Петров/ 4, 6, 2, Сторгозия 70, Соу П. Яворов, Мг Гео Милев, УПИ-ХIII Кв 826 Пи-56722. 658. 200

На 18.03.2020 г. /09:15 - 13:30 ч./ -  Плевен: Мургаш 11, Христо Ботев 5

На 19.03.2020 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  Плевен: Велико Търново 7, Георги Кочев 23, Клисура 12, 16, 14, Мургаш 9

На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Буковлък: 11-ти Декември 1а, 3б, 1, Белград 20, 30, 18, 31, 21, 32, 21а, 27, 23, 25, 24, 36, 29, 19, 33, 22, 34, 28, 26, Дунав 2, 3, Патриарх Евтимий 8, 7, 6, 4, 9, 10, Прилеп 3, 4, 1, 4а, Цар Иван Шишман 2, Цар Самуил 9, 4, 13, 8, 7, 1, 6а, 10, 11а, 3а, 6, 11, 5, Център 5, 7, 7

На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Асен Халачев 24, Б. Шивачев/Главинкова/ 11, 5, 13, 16, 9, 2, Васил Левски/Г. Димитр/ 97, 82, 85, 90, 76, 95, 78, 80, 97 А, 93, 87, 86, 91, 74, 88, 95 Юг, Лерин 12, 15, 19, 4, Найчо Цанов 1, Славовица 2

На 19.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бръшляница: М-та Райчов дол

На 19.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Буковлък: 0.

На 19.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен: Арда 2, 4, 1, 1а, Бачо Киро 4, 2, 6, 1, 3, Братя Миладинови 3, 5, Васил Коларов 1, Васил Левски 8, 4, 12, 13, 2, 17, 9а, 14, 6, 18, 7, 11, 10, 3, 5, 9, 16, 15, Вит 1, 5, 3, Витоша 1б, 1, 2, Г. С. Раковски 7, 1, 4, 3, 2, Генерал Гурко 11, 5, Гео Милев 1, 3, 2, Георги Бенковски 10, 12, 4, 5, 1, 8, 7, 3, 6, Георги Димитров 6, 3, 8, 12, 18, 19, 5, 14, 20, 10а, 3, 7, 16, 9, 1, Дамян Груев 1, 4, 6, Димитър Благоев 5, Димка Пенчева 9, 3, 28, 2, 4, 20а, 2а, 11, 7, 16, 22, 13, 26, 8, 6, 1, 14, 20, 12, 24, 5, 18, 10, Ивайло 2, 5, 3, 1, Иван Вазов 17, 4а, 13, 9, 8, 2, 6, 11, 19, 1а, 15, 7, 1, 5, 3, 4, Иван Тотев 2, 1, 7, 10, 11, 9, 3, 10, 5, 6, 4, 2а, Искър 12, 10, 6, 5, 4, 9, 7, Катя Попова 1, Коста Златарев 14, 12, 3, 6, 8, 2, 16, 13, 18, 1, 19, 7, 25, 4, 5, 10, 9, 23, 21, 23а, 11, 1а, 20, Кракра Пернишки 2а, 6, 1, 3, Люлин 9, 5, 7, 1, Марица 6, 8, 3, 1, 4, Н. Й. Вапцаров 2а, 2, 1а, Освободител 5, 4, 2, 7, 3, 1, Осогово 3, 2, 1, Пирин 12, 2, 3, 9, 6, 5, 13, 11, 10, 4, 14, 1, 8, 7, Прилеп 2, 1, Райко Даскалов 5, 10, 23, 18, 6, 21, 3, 16, 4, 19, 14, 15, 11, 12, 20, 7, 9, 13, 1, 2, 29, 31, 24, 28, 26а, 25, 26, Рила 8, 1, 13, 4, 16, 2а, 5, 7, 3, 19, 15, 20, 3а, 17, 21, 18, 11, 2, 14, 22, 1а, 12, 6, 24, 10, 11а, 23, 9, Родопи 6, 2, 4, 1, София 1, 3, Стара Планина 3, Тодор Луканов 5, 3, 1, Христо Кърпачев 3, 1, 9, 11, 15, 17, 5, 19, 13, Шипка 1, 2, 472

На 19.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Коиловци: 000412, 9-ти Септември 3, 1, 6, № I- 143, Акалан 11, 6, 7, 9, 8, 19, 16, 18, 21, 13, 12, 17, 15, 1, 4, 2, 10, 23, 3, Ал Стамболийски 7, 1, 5, 3, 25, 11, 31, 44, 26, 2, 15, 39, 37, 47, 27, 35, 10, 43, 30, 19, 16, 29, 13, 22, 4, 41, 28, 33, 17, 12, 20, 8, 24, 12, Балкан 2, 1, 4, Бенковски 4, 3, 11, 6а, 1, 5, 6, 7, 9, 2, Божин Гърков 2, 8, 8а, 12, 18, 4, 9, 10, 7, 3, 1, 6, 11, 14, 5, Борис Бардушев 2а, 10, 15, 41, 24, 20, 14, 28, 12, 21, 47, 15, 53, 41а, 37, 16, 43, 51, 45, 33, 27, 22, 57, 29, 47а, 43а, 26, 19, 55, 30, 35, 59, 10, 6, 3, 9, 11, 2, 7, 1а, 11а, 1, 1б, 8, 5, Боровец 3а, 5, 1, 7, 13, 3, 9, 11, 2, 4, Братя Гъркови 70, 68, 50, 19, 48, 56, 58, 11, 9, 66, 60, 64, 53, 13, 52, 9а, 46, 62, 15, 17, 18, 28, 5, 24, 44, 22, 10, 26а, 8, 20, 42, 36, 12, 6, 3, 38, 26, 13, 40, 34, 1, Братя Миладинови 7а, 3, 5, 1, Васил Априлов 1, 3, Васил Коларов 9, 16, 1, 8, 3, 2, 5, 13, 7, 12, 20, 10, 6, 15, Васил Топалски 2, 1, Витоша 11, 1, 4, 3, 2, 1а, 1б, 7, 9, Владимир Заимов 6, 8, 2, 4, 1, Г Димитров 24а, 15, 9, 16, 8, 26, 28, 11, 24, 5, 14, 5а, 17, 2, 19, 12, 3, 20, 30а, 21, 7, 30, 6, 22, 1, 13, 48, 31, 38, 33, 32, 40, 25, 54, 52, 34, 35, 50, 46, 29, 44, 42, 36, 27, Гео Милев 2, 1, Георги С Раковски 18, 32, 2, 8, 28, 24, 12, 6, 20, 9, 3, 13, 7, 10, 30, 5, 14, 34, 22, 4, 4а, 26, 1а, 11, 1, 16, Дунав 13, 6а, 3, 12, 8, 9, 6, 14, 5, 7, 1а, 10, 11, 1, 4, Здравко Бойчинов 4, 26, 4а, 30, 20, 12, 14, 10а, 2, 3, 24, 8, 5, 10, 22, 28, 18, 1, 16, Иван Вазов 7, 31, 21, 17, 13, 4, 2, 19, 25, 23, 11, 15, 29, 5, 27, 35, 8, 6, 33, 18, 10, 16, 41, 33, 12, 18, 37, 43, 14, Кирил и Методий 9, 5, 7, 15, 11, 13, Ламби Кръстев 16, 7, 10, 2, 6, 14, 5, 11, 4, 9, 1, 3, 8, 12, Ленин 2, 1а, 26, 14, 27, 10, 11, 2, 19, 21, 6, 25, 17, 15, 4, 8, 29, 23, Ленко Мишев 2, 5, 8, 1, 6, 3, Любен Каравелов 5, 4, 2, 3, 6, 1, Люлин 1, 3, 2, Марица 3, 1, 2а, 10, 5, 11, 8, 7, 3, 4, 9, Маршал Толбухин 23, 16, 17, 13, 24, 26, 11, 10, 8, 12, 18, 7, 19, 30, 28, 14, 20, 1, 21, 25, 27, 4, 15, 22, 2, местност Байнова Могила Водна Кула, Помпена Станция, местност Биширица Помп. Станция, Морава 5, 8, 11, 15, 9, 3, 1, Мусала 3, 58, 5, 2, 8, 4, 1, 6, Неофит Рилски 3, 1, 2, 4, Одрин 5, 3, 1, 4, 7, Опълченска 11, 16, 5, 4, 8, 17, 14, 7, 1б, 12, 15, 3, 13, 9, 1, 10, 18, 2, 6, 2а, Панайот Волов 9, 1, 5, 2, 37, 13, 9, 21, 13а, 31, 29, 27, 15, 9, 7, 14, 35а, Пенчо Славейков 3, 1, 5, Петър Берон 1, 2, Пирин 3, 10, 5, 14, 13, 9, 4, 6, 7, 11, 2, Плевен 1, 4, 2, Райко Даскалов 2, 4, 3, 1, 12, 9, 10, 6, 7, 14, 15, 13, 5, 11, 3, Ресен 4, 17, 13, 12, 11, 7, 1, 6, 3, 2, 9, 5, 15а, 15, 7а, 10, 8, Родопи 2а, 7, 5, 3, 8, 4а, 6, Сергей Румянцев 9, 10, 16, 4, 2, 18, 20, 1, 14, 6, 11, 12, 7, 8, 3, 5, Скобелев 6, 5, 1, 2, 3, 4, Слави Алексиев 5, 3, 1, 8, 4, 6, 7, София 3, 8, 6, 10, 1, 5, 1, Средна Гора 4, 2, 4а, 3, 6, 1, 18а, 32а, 26, 24а, 24, 30, 32, 14, 28, 34, 12, 18, 36, 20, 10, 38, Стара Планина 23, 9, 14б, 11, 13а, 13, 12, 10а, 3, 25, 4, 14а, 22, 7, 2, 20, 21, 17, 6, 19, 10, 16, 8, 14, 5, 2, Тинтява 7, 2, 9, 4, 6, Тича 9, 7, 11, 15, 13, 1, 5, 3, Хаджи Димитър 2, 1, Христо Ботев 14, 10, 18, 20, 22, 5, 3, 12, 6, 4, 10, 1а, 1, Цанко Церковски 3, 9, 7, 1, 5, Цветан Спасов 1а, 1, 14, 4, 19, 6а, 16, 25, 23, 15, 13, 4а, 6, 2, 12, 8, 9, 17, 21, 10, 3, 7, 5, Чаталджа 1а, 1, 4, 2, 6, 3, 5, Черно Море 9, 4, 2, 5, 6, 8, 1а, 3, 1, 9, 7, Шипка 1, 3, 5, Янко Сакъзов 2, 1, 1а

На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Коиловци: 9-ти Септември 3, 1, 6, Ал Стамболийски 7, 1, 5, 3, Бенковски 4, 3, 11, 6а, 1, 5, 6, 7, 9, 2, Борис Бардушев 2а, Г Димитров 24а, 15, 9, 16, 8, 26, 28, 11, 24, 5, 14, 5а, 17, 2, 19, 12, 3, 20, 30а, 21, 7, 30, 6, 22, 1, 13, Иван Вазов 7, 31, 21, 17, 13, 4, 2, 19, 25, 23, 11, 15, 29, 5, 27, Ленин 2, 1а, 26, Любен Каравелов 5, 4, 2, 3, 6, 1, Одрин 5, 3, 1, 4, 7, Плевен 1, 4, 2, Райко Даскалов 2, 4, 3, 1, Цветан Спасов 1а, 1

На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ласкар: Алеко Константинов 4, 9, 6, 5, 7, 1, 3, 2, Ангел Кънчев 5, 7, 9, 13, 11, Васил Коларов 11, 6, 9, 8, 4, Васил Левски 4, 7, УО ТП2, 5, 9, 3, 2, 1, 8, Георги Бенковски 3, 11, 5, 2б, 1, 8, 4, 10, 2, 7, Гоце Делчев 7, 9, 5, Иван Вазов 7, 3, 8, 5, 3а, 1а, Кратово 6, 4, 3, 5, 2, 1, Н. Й. Вапцаров 6, 8, 12, 10, Под Село, Рила 3, 5, Стоп Двор, Стоян Едрев 16, 29, 20, 22, 18, 7, 24, 20а, 1, 4, 23, 19, 25, 9а, 27, 8, 35, 13, 2, 21, 3, 15, 33, 9, 11, Христо Ботев 39, УО ТП1, Христо Ботев 61, 55, 69, 9, 59, 17, 63, 43, 22, 45, 4, 8, 31, 32, 67, 13, 2, 57, 51, 1, 21, 37, 30, 14, 10, 29, 2а, 40, 15, 16, 20, 11, 41, 36, 23, 33, 26, 25, 5, 28, 19, 12, 53, 3, 38, 6, 49, Христо Смирненски 6, 8, 2, 4, 10, 4а, Христо Смирненски 1, Чернялка 3, 7, 1, 3а, 5, 9, 17, 11, Шипка 5, 1, 3, 2

На 20.03.2020 г. /09:15 - 13:31 ч./ -  Плевен: Георги Кочев 25, 27, 25а, Мургаш 21, 13, 2, 25, 27, 19, 23, 17, 1, Христо Ботев 3, 5, Царевец 9

На 20.03.2020 г. /09:15 - 13:31 ч./ -  София: Синята Скала 64

На 20.03.2020 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Славяново, Общ. Плевен: 404134, I, Кв. 67, VII 1814, Адил Дервишев 22, 13, 38, 25, 8, 30, 36а, 9, 23, 18, 26, 21, 17а, 10, 11, 20, 15а, 36, 14, 7, 34, 15, 6, 31, 28, 12, 19, 27, 17, 6, 1, 6а, 2, 5, 4, 1, Ал Димитров 5, 3, 24, 20, 18, 18а, 16, 10, 6, 4, 1, 12, 8, Ал Стамболийски 27, 23, 46, 31, 50, 52, 33, 56, 44, 40, 25, 58, 54, 48, 60, 62, 17, 66, 68, 35, 37, 41, 45, 47, 55, 43, 49, 1, 13, 1, 38, 3, 10, 15, 30, 8, 5, 14, 6, 2, 36, 11, 16, 32, 18, 22, 2а, 9, 42, 24, 26, 28, 7, Алексей Сегренски 2, 9, 15, 13, 8, 11, Анастас Тодоров 5а, 1, 10, 4, 9, 18, 7, 22, 20, 3, 14, 6, 8, 14а, 6а, 16, 11, 5, 23, 24, 13б, 22а, 15, 26, 22 В, 13, Асен Златаров 1, 14, 26, 28, 21, 32, 15, 18, 6, 36, 4, 10, 16, 12, 11, 7, 22, 8, 19, 30, 21б, 22а, 17, 38, 34, 2, 13, 5, 20, 3, 9, 42, 40, Батак 11, 11, 3, 5, 1, 7, 2, 9, Белмекен 2, 5, 8, 1, 4, 3, 7, Божин Гърков 7, 3, 9, 7а, 6, 10, 5, Бузлуджа 3, 5, 2, 7, 6, 4, 1, 9, 10, 14, 18, 19, 11, 16, 13, 17, 15, 8, Бяло Море 1, 16, 18, 14, 12, 7, 5, 38, 28, 9, Варна 3, 4, Васил Коларов 13, 6, 14, 5, 10, 8, 4, 7, 3, Васил Левски 16, 9, 14, 7, 15, 8, 11, 13, 18, 3, 10, 6, 12, 4, 17, 21, 20, 19, 23, 22, Васил Петлешков 8, 6, 2, 5, 14, 9, 1, 11, 10, 4, 3, 12, 7, 13, Вежен 14, 1, 12, 8, 13а, 13б, 3, 9, 6, 1, 5, 11, 13, 2, 4, 7, 10, 30, 38, 27, 25, 17, 33, 29, 20, 40, 24, 23, 15, 22, 18, 26, 32, 28, 45, 31, 41, 19, Витоша 1, 10, 6, 4, 3, 9, 13, 8, 5, 7, 11, 2, Вола 8, 3, 5, 6, 2, 11, 9, 7, 13, 4, 17, 23, 25, 21, 14, 12, 10а, 19, 10, 31, 29, Г Димитров 42, 19а, 6, 12, 20, 7, 2, 29, 27, 19, 9, 1, 21, 24, 14, 23, 4, 22, 25, 18, 10, 8, 15, 16, 11а, 11, 26, 5, 13, 17, 39, 32, 35, 31, 36, 33, 41, 49, 37, 47, 30, 28, 43, 45, 34, Ген Скобелев 2, 11, 3, 5, 9, 4, 1, 7, Генерал Бирюзов 3, 5, 7, 18, 14, 16, 15, 13, 3а, 11, 22, 20, 12, 9, 30, 24, 6, 32, 10, 26, 8, Генерал Гурко 12, 14, 5, 6, 17, Гео Милев 25, 2, 1, 3а, 3, 7, 5, 9, 4, Георги Кирков 4, 5, 6, 9, 11, 1, 3, 8, 7, 10, 12, 10, 21, 20, 15, 18, 27, 22, 19, 11, 16, 13, Георги Хаджиев 2, 5, 4, 6, 1, 3, 8, 15, 28, 14, 26, 16, 24, 18, 11, 30, 21, 22, 10, 8, 19, 9, 12, 13, Д. Д. Баучър 3а, 1, 2, 4, 6, 7, Девети Септември 3, 4, 59, 5, 95, 27, 101, 103, 107, 109, 117, 93, 36, 91, 44, 97, 115, 87, 38, 113, 99, 32, 48а, 30, 111, 83, 46, 42, 157, 7, 159, 137, 133, 147, 145, 155, 123, 119, 58, 151, 139, 135, 60, 127, 125, 56, 131, 121, 62, 143, 129, 153, 149, 16, 31, 27, 43, 29, 57, 51, 45, 33, 47, 49, Димитър Благоев 51, 49, 44, 24, 36, 57а, 46, 40, 49б, 28, 33, 57, 59, 47, 31, 26, 65, 39, 34, 55, 38, 43, 49а, 33а, 45, 65а, 37, 53, 32, 28а, 41, 47а, 48, 58б, 54, 77, 52, 62, 64, 69, 73, 70, 60, 71, 66, 58, 81, 56, 67, 75, 79, 30, 2а, 29, 9, 14а, 27, 21, 16б, 25, 1а, 23а, 19, 10, 8, 1, 17, 23, 20, 18, 14, 29а, 16, 11, 15, 6, 4, 12, 3, 5, Димитър Грънчаров 20, 8, 9, 18, 3, 11, 16, 1, 10, 5, 23, 19, 12, 14, 4, 7, 8а, 21, 13, 6, Димитър Дачев 5, 9, 16, 4, 18, 8, 24, 2, 26, 1, 7, 22, 12, 11, 6, 10, 20, 14, 31, 46, 25, 38, 42, 17, 27, 36, 44, 32, 40, 30, 15, 19, 28, 33, 34, 13, 21, 15а, добри Войников 6, 4, 2, 5, 1, 7, Дунав 10, 1, 1а, 2, 8, 3, 4, 7, Елин Пелин 20, 11, 6, 9, 3, 19, 12, 4, 17, 14, 2, 1, 15, 7, 8, 18, 16, 10, Захари Стоянов 2, 10, 14, 6, 12, 4, Иван Вазов 2, 1, 14, 17, 15, 12, 19, 13, 21, 1, 7, 5, 13, 3, 8, 4, 10а, 11, 6, 10, 9, Изгрев 1, 3, 2, 5, 6, Индустриална 2, Козлодуй 8, 10, 1, 2, 4, 3, Кокиче 5, 3, 2, 6, 9, 4, 14, 11, 13, 1, 10, 8, Кракра 4, 7 А, 1, 7, 5, 2, 6, 3, Лазар Станев 2, Лиляна Димитрова 18, 11, 13, 16, 20, 17, 21, 2, 33, 15, 27, 24, 23, 19, 35, 28, 10, 5, 2, 9, 12, 14, 8, 6, 16, 4, 7, 3, 1, Лом 10, 4, Люлин 6, 2, 10, 9, 4, 8, 16, 3, 12, 1, 14, 18, 7, 20, Марица 3, 1, 4, Маршал Толбухин 53, 30, Пункт За Мляко, 28, 22, 45, 11, 17, 3, 43, 21, 15, 16, 49, 4, 51а, 10, 14, 1, 25, 9, 13, 3, 35, 5, 33, 20, 31а, 15а, 37, 41, 19, 31, 18, 47, 5, 7, 3 А, 39, 51, 24, 72, 12, 23, 3а, 58, 42, 46, 67, 54, 55, 38, 52, 56, 69, 81, 77, 85, 57, 64, 79, 44, 61, 65, 36, 62, 40, 68, 60а, 50, 60, 52а, 59, 63, 73, 48, 75, Милин Камък 3, 17, 13, 12, 16, 2, 7, 8, 14, 11, 9, 5, 4, 18, 10, 15, 1, 6, Мусала 14, 18, 16, 12, 1, 11, 5, 3, 8, 9, 2, 7, 6, 10, Назъм Хикмет 3, 4, 5, 11, 8, 10, 1, 2, 6, 9, Нова Загора 1, 2, 4, 8, 15, 11, 6, 13, 5, 7, 1, 9, Оборище 10, 16, 8а, 8, 6, 28, 24, 3, 26, 34, 38, 40, 14, 32, 20, 12, 2, 7, 36а, 4, 30, 1, 9, Одерец 3, 4, 9, 11, Осогово 1, 6, 2, 5, 4а, 9, 8, 3, 7, 10, Осъм 13, Отец Паисий 6, 4, 2, П К Яворов 2, 7, 3, 11, 5, 9, 1, 15, 17, 13, 4, 19, П Р Славейков 13, 8, 9, 13а, 24, 10, 14, 21, 11, 15, 3, 12, 18, 6, 2, 5, 23, 7, 4, 16, 26, 1, Палаза 5, 3а, 8, 2а, 4, 1, 2, 9, 6, 12, Панагюрище 2, 9, 1, 7, 15, 4, 8, 5, 6, 3, 13, Патриарх Евтимий 18, 12, 26, Й, 20, 5, 10, 7, 2, 16, 22, 14, 9, 30, 1, 24, 11, 6, 28, 15, 13, 32, 34, 36, Пенчо Славейков 13, 26, 24, 22, 20, 19, 14, 28, 21, 16, 18, 17а, 13а, 7, 25, 11, 12, 32, 15, 10, 27, 47, 27, 8, 3, 2, 4, 6, 1, Петко Петков 1, 4, 10, 2, 8, 12, 6, 3, 1, Петрини 8, 1а, 3, 9, 7, 10, 5, 14, 11, 6, 4, 12, 12а, Петър Берон 3, 2, 5, 4, 8, 10, 6, 1, Пещера 1, 4, 2, 1а, 6, Плевен 19, 1, 8, 4, 14, 3, 6, 9, 15, 17, 7, 10, 12, 2, 11, 21,

На 20.03.2020 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Тотлебен: 500048, Александър Стамболийски 19, 9, 2, 4, 6, 12, 5, 14, 15, 7, 17, 8, 11, 1, 13, 10, 2а, 3, Ангел Кънчев 14, 8, 2, 12, 10, Асен и Петър 11, 1, 13, 2, 6, 9, 3, 5, Асен Халачев 1, 3, 4, 6, 7, 5, 2, Васил Априлов 2, 7, 16, 3, 10, 5, 14, 8, 1, 6, 12, 9, 4, Васил Левски 7, 1, 14, 8, 10, 5, 3, 2, 4, 12, 6, Велес 6, 7, 10, 1, 12, 2, 3, 8, 4, Г. С. Раковски 10, 5, 4, 12, 7, 6, Георги Бенковски 12, 2а, 4, 1, 7, 3, 10, 5, 2, Георги Димитров 5, 4, 2, 15, 13, 9, 1, 11, 3, 6, 7, Девети Септември 5, 1, 2, 6, 12, 14, 8, 10, 4, 5, 1, Димитър Благоев 1а, 4, 12, 3, 2, 6, 1, 8, 10, добрич 7, 5, 4, 1, 9, 6, 3, 2, Екзарх Антим Първи 1, Иван Вазов 10, 3, 6, 4, 5, 1, 8, 2, 4а, Иван Рилски 2, 4, Иларион Макариополски 1, 3, 7, 9, Каварна 7, 3, 5, 2, 1, 15, 4, 6, 8, 13, Кирил и Методий 14, 19, 10, 17, 6, 5, 9, 12, 11, 21, 23, 4, 13, 1, 7, 2, 3, 8, Княз Борис Първи 3, 5, 1, 7, Крум Страшни 23, 15, 17, 14, 21, 19, 12, 10, 10а, 13, 9, 3, 5, 11, 2, 7, 4, 8, 1, 6, Крушева 5, 2, 3, 1, Лагерна 2, 4, Любен Каравелов 6, 8, 2, 4, 3, 10, Люле Бургас 2, 4, 1, 3, Местн. Над Село, местност Над Село, Мизия 2, 6, 4, Ниш 3, 2, 7, 4, 5, 6, Отец Паисий Хилендарски 8, 23, 1, 25, 34, 14, 26, 18, 15, 4, 8, 20, 12, 42, 21, 44, 10, 6, 7, 48, 22, 7а, 38, 40, 19, 30, 9, 32, 28, 17, 46, П. Р. Славейков 8, 5, 4, 6а, 12, 10, 6, 3, 9, 20, 7, 22, 18, 16, Панайот Хитов 2, ПИ 200023, Пирот 7, 3, 5, 1, Прилеп 4, 3, 7, 2, 5, 1, Райко Даскалов 4, 2, 1, 6, 3, Ростов 2, 3, 4, 7, 5, 14, 1, 10, 8, 6, 12, Скопие 1, 3, 6, 4, Сопот 1, 3, Софроний Врачански 4, 8, 2, 3, 1, Средна Гора 2, 6, 4, Тетевен 2, 8, 4, 3, 6, 1, Хаджи Димитър 17, 15, 22, 34, 23, 18, 19, 33, 29, 20, 26, 27, 32а, 25, 30, 31, 16, 30а, 32, 24, 10, 13, 3, 7, 11, 4, 1, 2, 5, 14, 9, 6, 12, Хан Аспарух 17, 8, 3, 2, 24, 7, 5, 1, 22, 28, 20, 6, 16, 26, 3а, 12, 13, 11, 18, 30, 4, 14, 9, Христо Ботев 23, 15, 19, 30, 17, 36, 21, 34, 3, 8, 24, 5, 11, 1, 7, 18, 22, 10, 13, 20, 9, 14, 26, 16, 6, 2, 4, Цар Освободител 6, 21, 25, 11, 5, 17, 7, 9, 1, 13, 15, 3, 19, Цариброд 7, 5, 3, 1, Чорлу 1, 2

На 20.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Тотлебен: Ангел Кънчев 14, 8, 2, 12, 10, Асен и Петър 11, 1, 13, 2, 6, 9, 3, 5, Васил Априлов 2, Велес 6, 7, 10, 1, 12, 2, 3, 8, 4, Г. С. Раковски 10, 5, 4, 12, 7, 6, Георги Димитров 5, 4, 2, 15, 13, 9, 1, 11, 3, 6, 7, Димитър Благоев 4, 12, 3, 2, 6, 1, 8, 10, добрич 7, 5, 4, 1, 9, 6, 3, 2, Екзарх Антим Първи 1, Иван Вазов 10, 3, 6, 4, 5, 1, 8, 2, 4а, Иларион Макариополски 7, 9, Княз Борис Първи 3, 5, 1, 7, Крум Страшни 9, 3, 5, 11, 2, 7, 4, 8, 1, 6, Крушева 5, 2, 3, 1, Лагерна 2, 4, Любен Каравелов 6, 8, 2, 4, 3, 10, Мизия 2, 6, 4, Ниш 3, 2, 7, 4, 5, 6, Отец Паисий Хилендарски 8, 23, 1, 25, 34, 14, 26, 18, 15, 4, 8, 20, 12, 42, 21, 44, 10, 6, 7, 48, 22, 7а, 38, 40, 19, 30, 9, 32, 28, 17, 46, П. Р. Славейков 9, 20, 7, 22, 18, 16, Панайот Хитов 2, Пирот 7, 3, 5, 1, Прилеп 4, 3, 7, 2, 5, 1, Райко Даскалов 4, 2, 1, 6, 3, Скопие 1, 3, 6, 4, Сопот 1, 3, Средна Гора 2, 6, 4, Тетевен 2, 8, 4, 3, 6, 1, Хаджи Димитър 10, 13, 3, 7, 11, 4, 1, 2, 5, 14, 9, 6, 12, 22, 34, 23, 18, 19, 33, 29, 20, 26, 27, 32а, 25, 30, 31, 16, 30а, 32, 24, Хан Аспарух 17, 8, 3, 2, 24, 7, 5, 1, 22, 28, 20, 6, 16, 26, 3а, 12, 13, 11, 18, 30, 4, 14, 9, Христо Ботев 6, 2, 4, Цар Освободител 6, 21, 25, 11, 5, 17, 7, 9, 1, 13, 15, 3, 19, Цариброд 7, 5, 3, 1

Община Пордим  

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Вълчитрън: Балкан 53, 67, 65, 56, 66, 51, 63, 68, 54, 61, 57, 59, 58, 47, 55, 64, 49, 60, Бенковски 2, 36, 4, 8, 11, 6, 7, 9, 3, Витоша 15, Гео Милев 20, 9, 34, 32, 13, 26, 17, 24, 25, 22, 19, 7, 21, 15, 27, 30, 11, Любен Каравелов 5, 3, 7, 1, П. К. Яворов 48, Янтра 10, 29, 27, 25, 10а, 14, 33, 12, 31, 23

На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Пордим: Ал Стамболийски 7, 5, 9, 3, 11, Бачо Киро 1, 3, 4, 5, Бенковски 1, 2, 3, 5, Иван Божинов 8, 14, 16, 3, 4, 11, 6, 21, 7, 12, Капитан Галпер 2, 5, Кирил и Методий 2, 12, 14, 5, 10, 11, 4, 16, 9, 1, 15, 7, 13, 8, 3, 6, Климент 5, 15, 4, 7, 13, 6, 9, 1, 10, 12, 3, 8, 11, Отец Паисий 4, 3, 5, 6, 2, 7, Цар Освободител Спортна Площадка, Централна 6, 1, 14, 23, 19, 25, 12, 24, Църква Св. Димитър, 17, 15, 7, 10, 16, 4, 18, 9, 26, 11, 22, 8, 20

Община Червен бряг  

На 16.03.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Сухаче: Ал Стамболийски 8, 12, 13, 3, 1, 16, 7, 24, 5, 20, 17, 22, 6, 22а, 18, Асен Златаров 1а, 10, 3, 5, 8, 2, 1, 7, 19, 11, Баба Мария 7, 20, 6, 21, 25, 23, 11, 19, 5, 9, 27, 29, 2, 1, 4, 17, 31, 22, 15, 12, 18, Баба Тонка 15, 17, 2, 9, 1, 13, 19, 11, 4, 7, 8, 5, 3, Баба Тонка 14, 7, Безименна 1, 3, Вешка Данова 62, 47, 70, 66, 42, 57, 63, 53, 55, 33, 51, 41, 59, 49, 31, 37, 43, 35, 58, 60, 39, 61, 68, Вешка Данова 6, 44, 25, 13, 54, 10, 15, 34, 9, 27, 48, 38, 35, 5, 50, 12, 29, 36, 20, 32, 30, 28, 22, 33, 40, 21, 7, 19, 30а, 46, 16, 52, 14, 3, 17, 11, 24, Ген Заимов 40, 2, 7, 4, 9, 12, 5, 1, Девети Септември 1а, 6, 3, 13, 20, 14, 18, 8, 1 А, 15, 17, 10, 16а, 1, 12, 7, 9, 5, Дядо Вълко 64, 37, 70, 62, 47, 35, 58, 56, 43, 66, 45, 68, 39, Дядо Вълко 46, 33, 36, 11, 27, 50, 28, 42, 13, 29, 26, 44, 54, 15, 3, 9, 32, 40, 38, 24, 19, 21, 52, 17, 34, 5, 22, 23, Л Димитрова 5, 11, 1, 6, 4, 15, Маршал Толбухин 4, 2, Паисий 6, 8, 11, 3, 15, 2, 13, 1, 9, Партизанска 4, 8, 11, 2, 1, 6, 3, 7, 10, 9, 5, Петко Д Петков 11, 7, 13, 1, 8, 3, 16, 4, 10, 15, 6, 5, 14, 12, Петко Напетов 3, 1, Стефан Караджа 3, 7, 1, 2, 4, 5, Христо Ботев 54, 52, 58, 60, 56, 50, Христо Смирненски 5, 6, 4, 15, 9, 2, 13, 7, 3, 1, 17, Цвятко Радойнов 6

На 16.03.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 17.03.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 18.03.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 19.03.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 20.03.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Червен Бряг: V Кв. , Ал Стамболийски 1а, 29, 12а, 23, 24, 16, 21, 6, 25, 18, 10, 4, 2, 11, 17, 21а, 15, 19, 13, 12, 9, 5, 1, 22, 13а, 12б, Бено Вълчев 12, 43, 26, 27, 29, 32, 28, 2, 45, 12а, 31, 5а, 19, 21, 13, 11, 17, 18, 24, 41, 8, 20, 1, 3, 30, 3а, 6, 5, 42, 37, Бузлуджа 2, 9, 4, 5, 11, 7, 1, 15, Гоце Делчев 10, 15, 16, 18, 13, Илю Войвода 30, 36, 34, 25, 26, 32, 15, 7, 19, 23, 9, 12, 10а, 23а, 20, 5, 27, 18, 22, 17, 21а, 24, 21, 3, 10, Княз Александър Батенберг 5, Лалка Батова 6, 15, 5, 9, 1а, 7, 17, 8, 4, 3, 1, 10, 2, 13, Марица 15, 13, 11, 5, 15а, 7, Странджа 9, 9а, 11а, 5, 7, 17, 15, 19, 1, 10, 2, 8, 11б, Чавдар Войвода 2, 1, Яворов Изток 17, 15, 7, 9, 1а, 5, 13, 11а, 2, 12, 1, 8, 10, 3, 11, 4, 14, 13а, 9а

На 16.03.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 17.03.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 18.03.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 19.03.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 20.03.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Червен Бряг: Вихрен 3, 8, 6, 1, 4, 2, Вукашинов 14, 20, 4, 12, 2, 3, 8, 10, 5, 9, 18, 7, 13, 1, 11, 17, 6, 16, Ген. Колев 3, 5, 2, 1, 4, Дядо Вълко 62, 66, 62, Струма 1, 2, Търговска 94, 88, 92, 141, 125, 78, 105, 86, 123, 101б, 135, 117, 131, 129, 119, 82, 109, 103, 111, 84, 133, 129, 107, 127, 121, 86, 101а, 127, 80, 99, 90, 115, 96, 113, 101, 121а, 137, Яне Сандански 15, 13, 16

На 16.03.2020 г. /08:45 - 09:15 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит: Гарван дол

На 16.03.2020 г. /08:45 - 09:15 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Садовец: 634, I-ри Стопански Двор 012008, Ал. Батенберг 67, 3, 12, 10, 4, 5, 1, 6, Ангел Кънчев 7, 4а, 13, 5, 11, 8, 6, 11а, 4, 1, 3, 2, 14а, 12, 9, 15, 14, 10, Арда 10, 2а, 4, 29, 33, 20, 17, 7, 37, 21, 1, 12, 11, 6, 18, 31, 13, 9, 14, 5, 16, 2, 3, 25, 23, 2а, Барата 2а, 6, Батак 10, 3, 6, 5, 4, 8, 14, 1, 12, Бачо Киро 2, 5, 11, 20, 3, 6, 10, 12, 8, 7, 14, Беласица 4, 10, 6, 8, 2, 3, 14, Бор 1, 2, 4, Бреза 2, 4, 8, 1а, 10, 1, 5, Брест 2, 3, 1, 6, 4, Вазов 4, 10, 8, 1, 6, 3, 2, Васил Левски 19, 52, 17, 13, 48, 54, 34, 14, 18, 28, 16, 10, 6, 22, 2, 36, 46, 38, 32, 3, 20, 40, 42, 5, 12, 30, 44, Вит 3, 5, 11, Витоша 11, 16, 4, 12, 20, 2, 8, 6, 3, 1, 13, 5, 7, 14, 18, 10, 1а, 16, Волов 12, 9, 1, 7, 13, 5, 3, Врабче 16, 12, 26, 14, 22, 20, 24, 32, 34, 30, 2, 10, 5, 4, 6, 1, 9, 12, 3, 8, Върба 3, 5, 1, Г Бенковски 20, 14, 16, 7, 19, 9, 2, 1, 21, 8, 10, 24, 23, 6, 13, 15, 3, 29, 5, 4, 22, 11, 2а, 27, 25, Гарвандолска 1, 3, Генерал Тотлебен 5, 10, 12, 16, 6, 4, 14, 18, 2, 8, 3, 20, Гергана 10, 4, 9, 12, 13, 14, 2, 5, 11, 8, 7, 6, 3, 1, 18, Гургулят 3, 6, 16, 7, 8, 2, 1, 10, 14, 4, 5, 20, Гъмза 1, 6, 7, 3, 5, 8, 4, 9, Демокрация 1, 2, 6, Драва 1, 8, 3, 4, 2, 10, 7, Дунав 7, 16, 9, 18, 20, 5, 3, 2, 14, 12, 10, 8, 1, 6, 4, Дълбок дол 3, 1, Еверест 3, 1, 6, 7, 8, 4, 5, Еделвайс 3, Запад 4, 2, Заря 5, 1, 3, Захари Стоянов 39, 25, 35, 37, 20, 23, 33, 27, 12, 7, 2, 8, 13, 6, 14, 1, 5, 16, 3, 4, 10, 11, 7а, 17, 9, 15, Иван Асен II 72, 95, 77, 83, 79, 60, 91, 76, 81, 93, 89, 80, 107, 105, 97, 66, 33а, 78, 87, 103, 64, 99, 74, 62, 58, 109, 85, 56, 75, 68, 70, 1, 2а, 3а, 3, 40, 9, 5, 7, 39, 29, 43, 42, 41, 10, 18, 6, 19, 47, 15, 24, 28, 16, 49, 45, 35, 4, 26, 37, 32, 27, 25, 23, 21, 55, 5а, 51, 20, 53, 12, 34, 13, 36, 57, 40, 14, 30, 8, 22, 44, 46, 65, 61, 52, 59, 67, 50, 63, 69, 48, Искър 7, 8, 2, 12, 1, 6, 10, 9, 4, 5, 14, 3, Камчия 9, 18, 20, 16, 4, 3, 7, 6, 1, 2, 10, 11, 8, Каравелов 16, 42, 30а, 24, 30, 4, 44, 40, 28, 34, 8, 38, 22, 3, 2а, 32, 10, 16, 18, 36, 26, 2, 14, 12, 20, Карпати 1, 7, 5, 13, 11, 15, 3, 2, Княз Борис I 31, 32, 50, 49, 29, 19, 58, 43, 60, 36, 33, 35, 23, 30, 25, 53, 52, 45, 46, 30а, 38, 34, 42, 35 А, 40, 47, 41, 51, 54, 17, 27, 56, 39, 48, 21, 55, 9, 1, 15, 28, 3, 18, 20, 6, 24, 13, 26, 8, 5, 7, 12, 2, 10, 4, 11, 16, 14, Кокиче 8, 3, 7, 9, 4, 2, 1, 5, Крайна 1, 3, Кремениш 1, 5, 3, Лале 8, 2, 4, 6, Леска 6, 2, 4, Люлин 11, 1, 2, 15, 4а, 3, 8, 19, 4, 6, 9, Македонска 7, 8, 6, 3, 1, 5, Малина 1, 3, Марица 19, 11, 2, 8, 6, 3, 12, 9, 15, 10, 1, 7, 13, 5, Месност Бончовец, Мусала 6, 4, 2, 3, 1, 10, Оборище 7, 6, 12, 3, 11, 1, 8, 9, 13, Огоста 3, 2, 19, 17, 15, 9, 23, 11, 13, 5, 7, Одрин 4, 7, 2, 3, Омайниче 3, 1, Опълченска 2, 8, 1, 3, 9, 5, Орех 4, 8, 26, 3, 1, Орляк 3, 10, 1, 8, 6, 2, Осогово 4, 3, 2, 5, 7, 1, 11, 9, 10, 8, Осъм 8, 4, 7, 3, 5, 1, 10, 8а, П. К. Яворов 6, Паисий 12, 23, 27, 16, 31, 26, 19, 10, 29, 14, 21, 11, 4, 3, 13, 8, 9, 5, 6, 1, 2, Пеевска 1, 3, 2, Перущица 2, 6, 6а, 1, 3, 5, 4, Пирин 8, 11, 10, 23, 6, 1а, 2, 14, 15, 9а, 5, 9, 3, 16, 4, 1, 12, Плевен 8, 2, 10, 5, 4, 3, 7, Победа 1, Пробива 1, 4, 2, 5, 14, Пчелина 15, 9, 2, 3, 6, 7, 5, 1, Първомайска 1, 4, 3, 5, 7, 2, 6, Район Циглена Фабрика 2, 6, Раковски 4, 12, 8, 18, 2, 16, 10, 20, 6, Рила 13, 11, 3, 9, 18, 10, 7, 6, 5, 2, 1, 22, 20, 16, 8, 12, 16а, 14, 4, Родопи 11, 7, 6, 16, 5, 10, 8, 4, 2, 1, 9, 12, 3, Роза 3, 20, 10, 5, 16, 1, 8, 1а, 14, 2, 7, 22, 12, 6, 4, 24, Росица 5, 8, 3, 4, 6, 1, 10, Ружа 6, Руски 2, 6, 1, 4, Св. Св. Кирил и Методий 1, 7а, 11, 9, 3а, 1а, 2, 10, 5, 13, 12, 7, 3, 18, 33, 25, 22а, 23, 4, 31, 16, 8, 19, 20, 22, 17, 29, 24, 14, 6, 35, 21, 39, 15, 26, 37, 63, 36, 49, 65, 58, 42, 38, 50, 48, 41, 28, 32, 34, 54, 57, 67, 45, 30, 59, 69, 40, 55, 44, 61, 46, 52, 51, 43, 56, Светулка 3, 9, 7, 5, Синчец 3, Скобелев 2, 4, 1, 6, 12, 8, 5, 3, Славейче 7, 1, 2, 9, 3, 5, Сливница 11, 16, 2, 24, 13, 10, 1, 18, 9, 15, 3, 20, 5, 7, 14, 22, 4, 11, 12, София 5, 3, 1, Стамболийски 23, 19, 10, 4, 27, 6, 21, 25, 12, 29, 17, 2а, 22, 9, 29, 13, 5, 15, 3, 11, 24, 9а, Стари Кладенец 7, 13, 5, 1, 3, Стефан Караджа 14, 7, 9, 3, 10, 8, 1, 12, 6, 4, 2, 11, 5, 31, 43, 23, 59, 16, 34, 13, 17, 25а, 19, 21, 40, 30, 47, 24, 51, 35, 37, 33, 42, 39, 22, 49, 38, 45, 15, 36, 41, 20, 18, 28, 53, 32, 26, Столетов 5, 9, 7, Стоян Заимов 2, 11, 15, 5, 4, 3, 9, 13, 19, 4, 2, 6, 17, Странджа 1, 3, Струма 5, 6, 1, 7, 3, 2, Студенец 14, 13, 17, 21, 19, 5, 7, 25, 20, 24, 4, 6, 3, 22, 10, 15, 1, 23, 29, 12, 9, 18, Съединение 1, 15, 5, 3, 1, 7, 2, Теменуга 5, 1, 2, 7, 4, 6, Усойна 5, 7, 3, 1, 4, 2, Хаджи Димитър 19, 12, 2, 17, 8, 16, 5, 4, 15, 10а, 20, 10, 14, 11, 18, 1, 6, 9, 13, 7, 3, 46, 37, 52, 35, 42, 44, 48, 38, 40, 25, 31, 36, 34, 30, 23, 28, 33, 26, 21, 29, 27, 24а, 24, 22, 32, Хайдушко Изворче 7, 3, 2, 5, Хан Аспарух 19, 1, 10, 8, 4, 2, 12, 14, 6, 5, Хан Крум 3, 5, 1, 7, Хан Кубрат 1, 3, 1а, 6, 4, 12, Хан Омуртаг 5, 3, 6, 8, 2, Хан Тервел 6, 2, 3, Христо Ботев 25, 27, 23, 21, 10

На 16.03.2020 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Садовец: Ал. Батенберг 67, Ангел Кънчев 7, 4а, 13, 5, 11, 8, 6, 11а, 4, 1, 3, 2, 14а, 12, 9, 15, 14, 10, Арда 10, 2а, 4, 29, 33, 20, 17, 7, 37, 21, 1, 12, 11, 6, 18, 31, 13, 9, 14, 5, 16, 2, 3, 25, 23, Беласица 4, 10, 6, 8, 2, 3, Бор 1, 2, 4, Врабче 16, 12, 26, 14, 22, 20, 24, 32, 34, 30, Гъмза 1, 6, 7, 3, 5, 8, 4, Захари Стоянов, Карпати 1, 7, 5, 13, 11, 15, 3, Кремениш 1, 5, 3, Леска 6, 2, 4, Пирин 8, 11, 10, 23, 6, 1а, 2, 14, 15, 9а, 5, 9, 3, 16, 4, 1, 12, Рила 13, 11, Роза 3, 20, 10, 5, 16, 1, 8, 1а, 14, 2, 7, 22, 12, 6, 4, 24, Св. Св. Кирил и Методий 1, 7а, 11, 9, 3а, 1а, 2, 10, 5, 13, 12, 7, 3, Светулка 3, 9, 7, 5, Стефан Караджа 14, 7, 9, 3, 10, 8, 1, 12, 6, 4, 2, 11, 5, 31, 43, 23, 59, 16, 34, 13, 17, 25а, 19, 21, 40, 30, 47, 24, 51, 35, 37, 33, 42, 39, 22, 49, 38, 45, 15, 36, 41, 20, 18, 28, 53, 32, 26, Стоян Заимов 2, 11, 15, 5, 4, 3, 9, 13, 19, 4, 2, 6, 17, Странджа 1, 3, Съединение 1, Христо Ботев 25, 27, 23, 21, 10

На 16.03.2020 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Ракита, Общ. Червен Бряг: Помпена Станция, Помпена Станция

На 16.03.2020 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Телиш: Ал Стамболийски 22, 15, 10, 17, 3, 7, 11, 16, 26, 24, 21, 20, 23, 1, 28, 18, 8, 12, 2, 31, 25, 4, 13, 6, 19, 27, 33, 57, 44, 40, 56, 38, 48, 36, 47, 25, 43, 42, 53, 29, 59, 49, 35, 46, 30, 45, 34, 28, Ракетна Площадка, 32, 41, 39, 51, 55, 26, Бежанска 10, 7, 34б, 9, 3, 8, 4, 12, 1, 11, 5, 46, Богдан Димитров 50, 13, 21, 10, 22, 5, 18, 15, 4, 12, 8, 14, 20, 6, 16, 2, 7, 17, 24, 34б, 42, 32, 40, 21, 30, 26, В Друмев 8, 13, 17, 10, 12, 18, 7, 11, 15, 1, 6, 4, 1, 5, 3, В Йотов 4, 2, 5, 11, 3, 6, 13, 8, 10, 9, В Михайлова 25, 27, 31, 21, 13, 1, 21, 5, 15, 3, 2, 23, 6, 19, Васил Коларов 12, 8, 10, 14, 4, 1, 2, 2а, 9, 24, 2а, 46, 42, Вежен 7, 3, 4, 4а, 6, 1, 5, Витоша 4, 9, 6, 5, 3, 8, Гео Милев 6, 4, 1, 3а, 2, 34, 23, 21, 21б, 36, 34а, 33, 31, 38, 29, 27, 19, 26, 24, 12, 15, 14, 17, 7, 19, 33, 10, 6, 13, 15, Георги Дамянов 4, 2, 10, 7, 25, 13, 1, 12, 21, 27, 3, 20, 19, 11, 18, 9, 17, 16, 31, 28б, 24, 22, 36, 59, 38, 53, 40, 35, 28а, 52, 51, 46, 49, 29, 65, 34, 67, 32, 41, 43, 45, 63, 55, 57, 48, 47, 18, 44, 20, 50, 37, 17, 69, 64, 79, 56, 80, 66, 58, 71, Георги Димитров 53, 13, 21, 14, 20, 29, 2, 9, 4, 27, 35, 22, 23, 26, 5, 25, 6, 39, 16а, 16, 3, 33, 10, 24, 43, 47, 59, 8, 45, 55, 18, 43а, 57, 15, 31, 121, 74 4, 70, 48, 72, 85, 54, 67, 86, 91, 42, 125, 76, 38, 60, 99, 74 1, 63, 78 6, 119, 129, 109а, 103, 127, 93, 76а, 50, 131, 68, 47, 101, 71, 36, 89, 52, 117, 69, 77, 109б, 73, 74 2, 115, 123, 83, 100, 82, 40, 90, 66, 111, 81, 107, 87, 78 5, 95, 70а, 105, 76 4, 65, 9, 66, 100, 90, 84, 92, 94, 98, 157, 88, 96, 135, 102, Георги Раковски 33, 31, 20, 19, 22, 17, 25, 13, 18, 14, 15, 24, 29, 27, 23, 6, 2а, 5, 11, 9, 2, 7, 8, 3, 4, Девети Септември 7, 2а, 3, 4, 5, 26, 14, 36, 51, 57, 28б, 30, 45, 24, 20, 53, 47, 55, 22, 15, 30а, 16, 6, 23, 15, 12, 31, 13, 17, 25, 28, 27, 39, 43, 11, 37, 21, 19, 10, 33, 59, Димитър Грънчаров 3, 22, 20, 7, 14, 18, 5, 6, 1, Дунав 41, 29, 37, 23, 5, 33, 15, 1, 19, 9, 31, 21, 3, 35, 17, 13, 8, 4, 6, Езерна 3, 20, 9, 24, 28, 26, 22, 2, 4, 8, 10, 12, 6, Иван Вазов 3, 9, 7, 11, 1, 5, 13, 17, 19, 23, 15, Индустриална 2, 12, 6, 2, 10, 4, 8, К и Методий 7, 2, 5, 34, 9, 12, 7, 10, 4, 13, 8, 30, 24, 29, 27, 20, 25, 22, 17, 21, 19, 18, 28, 31, 32, Л Димитрова 12, 2, 4, 8, 6, 5, 7, Любен Каравелов 1, 40, 12, 4, 48, 21, 10, 22, 14, 9, 1а, 8, 31, 32, 18, 30, 29, 38, 13а, 5, 50, 19, 7, 35, 35а, 11, 37, 39, 28, 20, 15, 27, 44, 24, 13, 25, 17, 36, 33, 43, Марица 5, 22, 8, 2, 6, 7, 14, 26, 1, 12, 18, 16, Маршал Толбухин 30, 21, 28, 18, 26, 11, 13, 19, 11а, 15, 16, 20, 25, 32, 23, 27, 33, 37, 29, 31, 35, 45, 44, 39, 48, 40, 46, 42, 50, 36, 10, 8, 14, 9, 12, 5, 27а, 7, 16, 3, 6, Митко Палаузов 6, 2, 4, 1, 3, 5, Никола Вапцаров 15, 37, 17, 18, 19, 9, 16, 27, 22, 21, 6, 24, 11, 2, 23, 7, 13, 12, 4, 10, 14, 3, 25, 8, 5, 1, Пело Пеловски 1, 2, 18, 11, 9, 13, 8, 14, 8б, 3, 6, 12, 4, 16, 10, Перпелицин 8, 4, Пръвчанска Рампа, Р Даскалов 3, 4, 2, 7, 1, С Румянцев 7, 6, 8, 9, 5, 3, 1, 4, 10, 2, 22, 15, 21, 18, 13, 11, 29, 12, 14, 19, 23, 28, 26, 16, 24, 27, 17, 25, Средния Връх, Странджа 1, 2, 6, Страцин 12, 1, 6, 16, 10, 3, 8, 3а, 2, 14, Тодор Луканов 5, 22, 19, 23, 8, 29, 17, 13, 11, 7, 20, 18, 21, 27, 16, 6, 3, 2, 1, Филип-Тотю 2, 4, 3, 6, 7, Х. Витков 3, 13, 8, 15, 1, 2, 10, 6, 4, 9, Хаджи Димитър 4, 15, 17, 23, 9, 3, 2, 5, 19, 7, 11, 13, 21, 6, 1, 4, 57, 49, 55, 25, 35, 43б, 51, 27, 61, 45, 33, 41, 39, 6, 47, 29, 37, 69, 65, Христо Ботев 2, 3, 5, 11, 6, 10, 7, 1, 11, 9, 22, 8, 17, 15, 4, 16, 21, 19, 13, Христо Кърпачев 29, 11, 3, 15, 13, 32, 21, 38, 31, 33, 24, 36, 40, 9, 37, 39, 7, 30, 19, 5, 17, 16, 8, 14, Цанко Церковски 13б, 16, 18, 11, 21, 24, 22, 20, 14а, 15, 9, 17, 5, 16, 22, 3, 20, 12, 14, 2, 1, 10, Цветан Спасов 7, 10, 5, 3, 4, 1, 6, 38, 27а, 19а, 33, 13, 45, 25, 37, 29, 23, 57, 14, 12, 43, 15, 49, Помпена Ст, 11, 8, 17, 47, 35, 41, 27, 31, 10, 16, 21, 3а, 53, Цеко Ненов 17, 4, 12, 15, 9, 18, 19, 6, 5, 11, 7, 13, 2, 14, 10, 8, Шипка 8, 6, 3, 2, Янко Забунов 7, 10, 6, 25, 14, 12, 51, 19, 29, 23, 53, 18, 15, 16, 5, 11, 20, 12а, 8, 33, 17, 49, 31, 4, 9а, 21, 9, 2, 27, 3, 13, 37, 30, 26, 49, 41, 35, 28, 32, 45, 43, 34, 38, 42, 53, 39, Снегоринна База, Помпена Станция

На 17.03.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 18.03.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 19.03.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 20.03.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Сухаче: Ал Стамболийски 8, 12, 13, 3, 1, 16, 7, 24, 5, 20, 17, 22, 6, 22а, 18, Асен Златаров 1а, 10, 3, 5, 8, 2, 1, 7, 19, 11, Баба Мария 7, 20, 6, 21, 25, 23, 11, 19, 5, 9, 27, 29, 2, 1, 4, 17, 31, 22, 15, 12, 18, Баба Тонка 14, 7, Баба Тонка 15, 17, 2, 9, 1, 13, 19, 11, 4, 7, 8, 5, 3, Безименна 1, 3, Вешка Данова 6, 44, 25, 13, 54, 10, 15, 34, 9, 27, 48, 38, 35, 5, 50, 12, 29, 36, 20, 32, 30, 28, 22, 33, 40, 21, 7, 19, 30а, 46, 16, 52, 14, 3, 17, 11, 24, Вешка Данова 62, 47, 70, 66, 42, 57, 63, 53, 55, 33, 51, 41, 59, 49, 31, 37, 43, 35, 58, 60, 39, 61, 68, Ген Заимов 40, 2, 7, 4, 9, 12, 5, 1, Девети Септември 1а, 6, 3, 13, 20, 14, 18, 8, 1 А, 15, 17, 10, 16а, 1, 12, 7, 9, 5, Дядо Вълко 46, 33, 36, 11, 27, 50, 28, 42, 13, 29, 26, 44, 54, 15, 3, 9, 32, 40, 38, 24, 19, 21, 52, 17, 34, 5, 22, 23, Дядо Вълко 64, 37, 70, 62, 47, 35, 58, 56, 43, 66, 45, 68, 39, Л Димитрова 5, 11, 1, 6, 4, 15, Маршал Толбухин 4, 2, Паисий 6, 8, 11, 3, 15, 2, 13, 1, 9, Партизанска 4, 8, 11, 2, 1, 6, 3, 7, 10, 9, 5, Петко Д Петков 11, 7, 13, 1, 8, 3, 16, 4, 10, 15, 6, 5, 14, 12, Петко Напетов 3, 1, Стефан Караджа 3, 7, 1, 2, 4, 5, Христо Ботев 54, 52, 58, 60, 56, 50, Христо Смирненски 5, 6, 4, 15, 9, 2, 13, 7, 3, 1, 17, Цвятко Радойнов 6

На 17.03.2020 г. /10:30 - 11:30 ч./   На 19.03.2020 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Ракита, Общ. Червен Бряг: *Стопански Двор*, 140005, 141001, Ал Стамболийски 4, 13, 11, 6, 7, 1а, 9, 2, 10, 42, 49, 30, 43, 33, 1, 22, 31, 29, 34, 37, 27, 1а, 40, 23, 28, 24, 26, 15, 16, 21а, 21, 18, 12, 17, Баковска 2, 3, 1, 8, 6, 4, Бошняшка 14, 11, 19, 15, 9, 23, 4, 5, 3, 1, 7, 2, Бренишка 15, 13, 3, 5, Васил Левски 17, 7, 9, 12, 3, 18, 19, 1, 20, 5, 12, 6, 24, 3, 14, 15, 8, 2, 13, 4, 1, 16, 11, 9, Витановска 2, 5, 6, 8, 3, 1, 7, Вълевска 2, 5, 4, Г Бенковски 19, 9, 12, 6, 15, 18, 2, 32, 30, 4, 5а, 26, 22, 17, 16, 1, 11, Г Димитров 28, 6, 1, 9, 22, 30, 16, 26, 4, 7, 11, 8, 10, 3, 24, 20, 5, 17, 12, 27, 13, 25, 23, 14, 70, 73, 77, 75, 71, 29, 40, 79, 72, 50, 68, 82, 65а, 41, 48, 67, 84, 35, 27, 76, 42, 59, 60, 46, 34, 38, 43, 58, 69, 31, 36а, 66, 86, 80, 39, 64, 55, 36, 55а, 37, 57, Грозьовска 6, 4, 2, 10, дойновска 4, 1, 6, 12, 13, 5, 10, 23, 27, 33, 11, 31а, Дядо Цолак 3, 2, 1, 4, 2, Илия Илиев 21, 15, 47, 22, 26, 4, 8, 3, 23, 29, 9, 17, 18, 2, 36, 53, 6, 1, 16, 12, 14, 45, 34, 38, 13, 44, 32, 25, 20, 55, 7, Комитска 7, 1, 2, 27, 22, 09, 2, 39, 11, 6, 4, 21, 37, 10, 17, 19, 33, 23, 13, Ланджийска 2, 1, 4, 3, Мариновска 4, 11, 3, 14, 10, 7, 6, 12, 1, Матинска 5, 3, 1, Мирчовска 18, 10, 11, 7, 8, 5, 9, Ненковска 11, 3, 8, 5, 4, 2, 6, Опълченска 22, 11, 14, 12, 20, 6, 8, 4, 5, 2, 7, 1, 3, Осем Опълченци 6, 5, 4, 10, 1, 11, 16, 20, 7, 27, 23, 25, 26, 21, 17, 15, 8, 22, 3, 73, 63а, 43, 52, 56, 67, 71, 75, 68, 63, 60, 77, 54, 69, 50, 61, 55, 51, 36, 30, 35, 53, 49, 44, 48, 42, 33, 34, 31, 28, 40, Палашовска 2, 4, 8, Пановска 7, 1, 1, 19, 9, 12, 7, 14, Поповска 3, 6, 1, 2, 4, 5, Радой Данчев 19, 2, 12, 9, 14, 8, 2 офис Кт, 21, 13, 4, 11, 16, 1, 17, 7, 10, 15, 3, 24, 42а, 20, 62, 48, 52, 31, 27, 39, 37, 64, 30, 23, 40, 28, 44, 49, 42, 60, 32, 34, 33, 38а, 58, 36, 22, 46, 29, 38, Радьовска 22, 1, 12, 20, 24, 22, 15, 14, 18, 3, Рашитарска 14, 2, 10, Сираковска 1, 5, Съпкарска 2, 5, 4, 1, 3, 9, 11, 7, 5, Топалска 3, 28, 38, 18, 30, 14, 32, 13, 7, 1, 16, 2, 5, Фильовска 7, 14, 9, 15, 13, 5, 10, 12, 1а, 3, 29, Христо Ботев 67, 76, 115, 111, 83, 85, 113, 91, 95, 79, 93, 109, 87, 72, 78, 80, 94, 101, 81, 84, 107, 82, 17, 1, 13, 14, 16, 18, 7, 6, 2, 15, 9, 20, 23, 25, 19, 62, 60, 56а, 71, 54, 58, 77, 73, 56, 72, 69, 67, 43, 63, 34, 50, 37, 55, 9, 59, 44, 36, 38а, 57, 41, 61, 53, 22, 38, 31, 26, 28, 29, Цаковска 11, 7, 10, 1, 6, 1, Цано Недялков 1, 13, 9, 6, 17, 5, 7, 15, 13, 16, 12, 14, Шипка 9, 5, 11, 7, Щръковска 2, 6, 5, 13, 14, 10, 8, 12, 3, 4, 1, 9, 11, 19, 23, 25, 21, Янчовска 1, 20, 2, 3, 8, 16, 4, 57, 9, 10, ПИ 048030, М. Динковска махала

На 18.03.2020 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Червен Бряг: 248005 М Водол, местност Биволски Камък Вила, местност Езерото, Луковитскикантонтп82

 

ОБЛАСТ ПЕРНИК  

Община Брезник  

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Велковци, Общ. Брезник

На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гърло

Община Перник  

На 16.03.2020 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 18.03.2020 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник: 6-ти Май 6, 4, Айтос 20а, 16, 18, 5, 22, 13, 15, 11, 12, 6, 2, 1, 8, 10, 4, 3, 14, 20, 7, 17, Асеновград 1, Ахтопол 6, 8, 2, 4, 5, 22, 46, 21, 17, 24, 13, 16, 9, 48, 38, 27, 42, 5, 40, 23, 12, 26, 10, 25, 14, 28, 44, 19, 3, 32, 1, Балчик 15, 16, 24, 7, 16б, 16а, 18, 10, 11, 12, 22, 20, 5, 8, 1, 4, 3, 2, Банско 3, 5, 1, 4, 2, Битоля 18, 11, 9, 7, 6, 1, 4, 1 А, 2, 5, 3, Ботевград 15, 17, 12, 8, 10, 9, 11, 10, 10, 14, 1, 6, 7, 3, 4, 5, 9, 6, 2, Брайла 5, Брацигово 13а, 33, 44, 42, 21, 38, 4, 10, 25, 19, 32, 15, 6, 11, 12, 16, 1, 13, 14, 32, 26, 3, 24, 30, 28, 3а, 29, 31, 17, 34, 18, 37, 2, 33, 20, 8, 36, 35, 5, 9, Брезник 90, 88, 93, 18, 6, 14, 4, 23, 16, 6, 25, 27, 10, 12, 27, 27, 37, 8, Зад бл. 1, 23, 3, 2, 2, 19, 1, 1, 21, Вх. на Болницата, 23, 67, 40, 37, 55, 41, 63, 50, 85, 72, 45, 57, 33, 60, 65, 81, 70, 34, 26, 87, 66, 51, 64, 48, 69, 86а, 60, 77, 67, 75, 54, 56, 38, 46, 42, 84, 30, 31, 53, 43, 82, 32, 58, 44, 29, 55, 71, 76, 78, 89, 33, 91, 83, 24, 28, 22, 52, 81, 80, 86, 73, 72, 46а, 36, 59, 83, 51, 81, 62, 68, 47, 61, 49, 57а, 37, 79, Бургас 7, 8, 9, 1, 4, 6, 3, 2, Бяла Слатина 9, 4, 1, 23, 25, 31, 31а, 17, 27, 31, 6, 29, 23, 27а, 15, 21, 2, 11, 17, 13, 7а, Варна 20, 17, 30, 8, 9, 22, 12, 29, 12а, 23, 1, 3, 31, 7, 10, 15, 5, 16, 33, 32, 3, 19, 13, 24, 28, 21, 2, 18, 11, 26, 27, 14, 14, 25, 33б, Васил Левски Двора на Гимназията, 17, Велинград 6, 5, 3, 2, 8, 4, 9, 7, 1, Видин 13, 11, 19в, 17, 11а, 19, 5а, 10, 8, 9, 4, 7, 19а, 14, 15, 2, 15а, 18, 17, 5, 19б, 16, 6, 6а, 12, 20, 3, 21, 1, 8а, Враца 41, 54, 27, 94, 23, 42, 31, 74, 96, 70, 79, 78, 40, 29, 82, 63, 72, 66, 56, 78а, 35, 76, 36, 43, 100, 38, 45, 50, 25, 21, 30, 34, 49, 50, 65, 81, 65, 60, 84а, 39, 61, 48, 86, 19, 41а, 84, 53, 59, 88, 87, 98, 92, 90, 33, 47, 80, 62, 64, 68, 32, 55, 46, 44, 77, 58, 37, 66, 51, 52, 17, 26, 20, 12, 8, 3, 24, 13, 9, 22, 10, 15, 11, 18, 14, 5, 28, 7, 1, 2, 4, 6, 8, Граово 28, до Бензиностанцията, 32, 40, 44а, 44, 36, 38, 35, 33, 36, 42, 31, 34, 1а, добруджа, Дряново 6, 3, 4, 5, 1, Епископ Киприян 3, 1, 1, 4, 2, 2, С/У бл. 2, Етрополе 7, 10, 2, 4, 11, 5, 10а, 8, 9, 6, Златица 2, 1, 4, Изток, Илия Бешков 18а, 18, 16, Ихтиман 2, Казанлък 5, 1, 4, 12, 6, 2, 10, 7, 10а, 14, 1, 8, 6, 2, 20, 16, 18, Карлово 1, Клепало Училище, Павилион, Котел 14, 5, 12, 12а, 2, 4, 6, 10, 3, 2а, 4а, 11, 16, 8, 10а, 9, 1, Кракра 12, Кракра Пернишки 12, 14, 8, 12, 12, 2, до Монарх. Клуб М/Убл12/14, 12, 14, 14, 12, 10, 6, 6, Красно Село 45, 8, 15, 6, 22, 11, 16, 5, 4, 9, 13, 9, 21, 4а, 23, 20, 10, 8а, 3, 12, 18, 19, 14, 17, 22, Кърджали 9, 16, 18, 11, 1, 7а, 6, 14, 7, 4, 8, 2, 7, 3, 5, 10, Лясковец 1, 2, 3, Монте Карло 1, 219, 1, 230, 213, 211, 215, 213, 212, 214, 219, 218, 217, 216, 228, 233, 223, 231, 233, 232, 224, 222, 229, 227, 220, 223, 222, 221, 225, Нов Безистен 52 45, 33, 23, 6, 51, 41, 37, 1, 39, 8, 59, 35, 55, 34, 47, 57, 38, 11, 30, 18, 45, 10, 14, 45, 26, 9, 13, 20, 42, 28, 24, 2, 48, 25, Нова Загора 3, 6, 1, 5, 2, 4, Нови Пазар 54, 54а, 5, 24, 25, 50, 8, 22, 30, 5, 23, 14, 11, 32, 27, 46, 38, 15, 40, 27а, 6, 18, 12, 52, 28, 48, 54, 20, 44, 26, 2, 20, 9, 3, 36, 13, 1, 32, 21, 29, 7, 16, 4, 42, 10, 34, Одрин 15, Омуртаг 3, 1, Охрид 25, 2, 16, 1, 13, 7, 15, 4, 19, 23, 24, 9, 21, 26, 12, 3, 11, 5, 17, 1, 10, 22, Павликени 33, 26, 29, 33, 27, 19, 24, 30, 25, 23, 36, 26а, 19а, 9, 21, 17, 31, 34, 22, 20, 32, 28, Пирдоп 115, 20, 32, 55, 79, 18, 71, 30, 54, 59, 53, 83, 67, 40, 75, 48, 51, 57, 63, 28, 34, 61, 81, 24, 22, 52, 36, 26, 38, 73, 77, 50, 49, 69, 42, 65, 46, 45а, 47а, 47, 45, 37, 43, 5, 14, 3, 31, 12, 17, 9, 39, 1, 19, 18, 15, 11, 33, 4, 21, 41, 2, 6, 8, 29, 10, 25, 16, 27, 15, 13, 111, 62, 64а, 129, 82, 68, 97, 127, 74, 107а, 105, 56, 117, 115, 90, 99, 96, 80, 92, 94, 101, 84, 95б, 103, 58, 91, 93, 125, 95, 113, 123, 135, 86, 119, 109, 78, 76, 66, 107, 131, 87, 89, 64, 133, 72, 85, 88, 70, Пловдив 98, 113, 100, 96, 115, 102, 94, 117, 79, 71, 65, 61, 70, 75, 53б, 54, 36, 49, 51, 75, 44, 57, 69, 62, 35, 81, 37, 61а, 59, 55а, 68, 45, 34, 74, 60, 41, 66а, 42, 67, 85, 48, 38, 39, 43, 77, 64, 40, 50, 56, 66, 87, 79, 91, 53, магазин №30, 89, 52, 72, 83, 63, 73, 55, 84, 111, 76, 88, 103, 105, 107, 90, 93, 80, 99, 78, 92, 95, 82, 86, 109, 101, 97, 99, 92, 17а, 8, 3, 2, 10, 25, 12, 18, 27, 21, 5, 16, 7, 12а, 23, 13, 22, 30, 25, 9, 11, 24, 26, 17, 33а, 29, 20, 14, 35а, 1, 33, 4, 28, 6, 32, 31, 19а, 19, Първи Май 12, до бл. 12, 12, Радомир 1, 3, 3, 9, 9, 9, 3а, 8, 5, Павилион, 3, Разлог 1, Раковска 26, 1, 1, Раковски Зад Нона, 26в, 1, 3, 1, Русе 26, 6, 21, 2, 19, 8, 3, 9, 20, 12, 5, 1, 14, 22, 16, 10, 13, 4, 7, 24, 18, 17, 15, 11, Самоков 31, 66, 35, 37, 35, 29, 33, 28, 35, Нов Безистен 45, 10, 7, 1, до Мвр, 4, 1, 42, 38, 37а, 40, 39, 44, Цех, 36, 32, Св. Св. Кирил и Методий 8, 8, 10, 12, 6, 8, 79, Павилион, до 2-ра Поликлиника, Книжарница, Тото Пункт, до Кръвна Банка, Свищов 13, 9, 11а, 11, 3, 1, 7, 17, 15, Севлиево 12, 24а, 29, 19а, 22, 16, 23а, 21, 27, 18, 20, 26, 25, 29а, 31, 27а,

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Боснек: 070008, 3-ти Март 6, 01, 4, 5, 8, 558, IV-189, Кв. 15, V-90, Ален Мак 8, 5, 9, 4, 7, 10, 1, 3, Божур 9, 1, 5, 7, 6, 3, 4, Бор 7, 2, 5, 1, 3, Борич 10, 6, 5, В. Левски 12, 14, 27, 6, 23, 8, 17, 10, 5, 19, 1, 15, Витоша 2, 3, 1, 4, Грамаге 3 А, 5, 2, 6, 5а, 1, 8, 10, 3, 4, 9, 3, 2, добри дол 2, 9, 06, 07, 5, 3, Духлата 20, 15, 13, 14, 12, 23, 9, 29, 36, 24, 18, 3, 30, 10, 17, 25, 11, 34, 22, 33, 8, 19, 21, 7, 32, 5, 38, 28, 26, 1, 2, 47, 58, 68, 78, 84, 75, 56, 94, 40, 44, 45, 96, 49, 63, 52, 57а, 42, 57, 100, 98, 106, 39, 60, 51, 102, 48, 88, 72, 55, 53, 65, 90, 64, 80, 50, 44а, 104, 74, 92, 43, 61, 76, 108, 62, 48 Механата, 46, Евлоги Агайн 1, 02, 3, 4, Еделвайс 4, 8, 2 Бунгало, 13, 3, 1, 2, 11, 6, Жива Вода 11а, 23, 31, 17, 14, 1, 7, 28, 25, 24, 9, 3, 27, 5, 26, 2, 30, 29, 34, 22, 20, 16, 36, 11, Иван Вазов 07, 03, 6, 01, 05, 4, 7, Игличе 1, 1а, 9а, 10, 3, 5, 12, Извора 6, 19, 15, 3, 1, 13, 17, 16, 9, 21, Йордан Йовков 08, 4, 8, 2, 1, 3, 5, Клен 8, 6, 4, 3, 2, 01, Кокиче 5, 8, 2, 3, 12, 20, 22, 10, 14, 4, 18, 16, 5, 6, 1, Косматица, Ладивец 4, 10, 14, 2, 9, 7, 01, 8, 12, Ливаге 6, 1, 10, 2, 8, 7, 4, Ловен дом 02, 04, махала Влахова Вилна Сграда, 11, 10, 9, 2, Бунгало, 8, 16, 12, 14, 7, махала Джамбазка 6, Минзухар 1, 2, 3, Могиля 5, 11, 12, 7, 1, Момина Сълза 10, 5, 1, 12, 4, 9, 7, 3, 2, 8, 14, Н. Й. Вапцаров 5, 7, 11, 21, 4, 23, 17, 15, 13, 14, 8, 12, 19, Незабравка 13, 21, 17, 15, 19, 11, 5, 4, 7, 9, 6, 2, Петрус 4, 7, 9, 3, Ракита 4, 4 А, 6, 2, Ранковица 2, 6, 4, 1, С. Боснек, Славей 12, 6, 14, Стефан Караджа 9, 8а, 1, 3, 2, 8б, 4, 8, 6, 5, Струма 7, 15, 9, 13, 62, 11, 21, 23, 19, 7, 49, 51, 33, 81, 55, 79, 71, 85, 27, 2, 39, 47, 4, 67, 29, 73, 63, 25, 59, 69, 41, 65, 31, 53, 57, 65а, 61, УПИ XI, Кв. 1а/901, УПИ XIII-342, Кв. 32, УПИ І-536, Кв. 43, Х. Димитър 11, 11а, 9, 3, 7, 25, Христо Ботев 21а, 20, 7, 6, 14, 8, 13, 21, 12, 17, 2, 18, 41, 46, 42, 33, 23, 31, 47, 40, 36, 38, 50, 34, 32, 44, 27, 35, 25, 30, Чакова 13, 5, 8, 1, 7, 2, 15, 10, 6, 14, Явор 7, 4, 1, 2, 3, 4, 06, 01, 9, Яворов 3, Ясен 2, 1, 10, 14, 2, 12, 11, 3

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кладница: V-15, Кв. 19, Vііі-29, Кв. 18, XI-29 Кв. 18 Делта Хил, Акация 1, 1, 2, Бакиница 7, 1, 21, 4, 20, 8, 15, 14, 2, 10, 17, 9, 6, Берлин 24, 14, 15, 20, 17, 19, 5а, 10, 12, 1а, 9, 8, 3, 1, 7, 5, 2, Бор 6, 1, 2, 8, 7, 5, Борис Тодоров 3, 13, 7, Брезите 25, 9, 11, 3, 26, 4, 10 къща, 13, 2, Брезовица 7, 24, 19, 22, 20, 8, 11, 2, Брюксел 10, 2, 3, 3а, 1, 4, Валого 26, 19, 6, 9, 16, 24, Варшава 8, 12, 4а, 6, 3, Васил Левски 29, 15а, 20, 16, 24, 18, 23, 10, 7, 14, 25, 19, 28, 10, 6, 11, 8, 3, 20, 5, 14, . 5, 4, 15, 2, 12, Виена 2, 7, 5, Вилна Зона, Витоша 1, 3, 6, 7, 5, 2, 21, 80, 35а, 26, 35, 70, 57, 38а, 41, 46, 72, 62, 14, 18, 11, 27, 5, 22, 47, 44, 15, 40, 64, 66, 29, 8, 48, 19, 33, 34, 2, 63, 59, 50, 43, 61, 13, 9, 10, 56, 31, 37в, 45, 17, 39, . 74, 42, 65, 49, 38, 32, 58, 25, 20, 73, 68, 36, 12, 22, 55, 76, 60, Воденичище 21, 10, 37, 19, 27, 25, 7, 11, 1, 9, 5, Волга 19, Горско Стоп. Витошко, Градинарска 3, 6, 1, 2, Гранит 10, 6, 8, 17, 2, 16, Дабо 15, 8, 18, 13, 7, 20, 1, 10, 5, 3, 20, 2, 16, 9, 12, 4, 6, Делта Хил Кв. 17, доброволец 19, дончо Ватах 10, 6, 1, 3, 4, Еделвайс 7 Вила, 14, 24, 6, 4, 12, Жк. Делта Хил, УПИ VI-33, Кв. 12, Здравец 1, 4, Ивайло 7, 1, 13, 3, 6, 8, 5, 15, 19, 2, Иван Цветанов 8, 75, 13, 2, 22, Иглика 4, 14, 25, 7, 23, Изгрев 4, 14, 5, 13, 28, 20, 15, 25, 31 А, Йордан Божов 15, 6, 4, 16, 9, 2, 5, 3, 13, 21, 11, 7, 15, Калиница 12, 2, 8, 3, 5, 4, 10, Каменарска 19, 16, 30, 21, 10, 7, 29, 26, 2, 4, Кокиче 10, 1, 8, Кракра 15, 25, 1, 7, 21, 12, 9, 3, 19, 16а, 8, 30, 10, 23, Лале 25, 10, 5, 18, 3, 15, 16, 4, 31, 2, 2а, 8, 23, 17, Латинка 10, 6, 4, 2, 5, 14, 18, 1, Ливадите 11, 5, 13, 3, Лондон 72, 35, 55, 53, 70, 9а, 9д, 44, 11, 52, 17, 9в, 22, Кв. 17, 46, 38, 24, 1, 15, 60, 68, 33, 31, 51, 49, 66, 37, 54, 19, 21, 39, Мак 7, Матница 45, 26 къща, 4, 6, 2, 8, 1, 109, 53, 57, 15, 45, 38, 28, 37, 47, 52 къща, 54, 21, 48, 11, 5, 41, 31, 60, 42, 50 къща, 33, 64, 66, 55, 51, 23, 56, 32, 17, Минзухар 9, 5, Мирковица 40, 10, 11, 40, 7, 20, 32, 22, 28, 13, Младост 3, 6, 7, 2, 4, Морена 3, 17, 23, 19, 21, 18, 9, 15, Москва 12, 14, 17, 38, 21, 19, 13, 9, 8, 22, 18, 1, 6, 4, Омуртаг . 16, 5, Петър Янчов 25, 12, 18, 19, 17, 23, 11, 6, 16, 3 къща, 2, 4, 4, Пладнище 5, Победа 3, 15, Прага 28, 26, 6, 7, 20, 17, 21, 19, 2, 16, 12, Разкръске, Райна Княгиня 11, 6, 17, 8, 4, 12, 7, 5, 1, 10, Рила 4, 1, 2, Рим 46, 48, 44, 52, 50, 60, 58, Рудничар 1, 2, 19, 2, 4, 12, 7, 27, 23, 21, 5, 10, 11, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище  Делта Хил , Селимица, София 91, 52, 55, 58, 69, 76, 73, 66, 60, 63, 74, 77, 80, 72, 83, 56, 54, 61, 71, 59, 68, 79а, 79, 81, 75, 64, 30, 36, 45а, 14, 32, 46, 49, 12, 53, 8, 51, Спас Бурнов 9, 6, 34, 12, 26, 2, 20, 4, 7, . 5, 8, . 2, 61, 61, . 1, Стадиона 2, 16, 12, 14, 18, 8, 10, 13, 5, 15, 35, 38, 41, Стамен Милкин 1, 7, 5, 2, Струма 1, Суха Кладница, Тинтява 1, 7, 13 Вила, 6, 16, УПИ II-35, Кв. 17 Делта Хил, УПИ V||-Кв. 20, УПИ X-017112, Кв. 83, УПИ XI- 922 Кв. 58, УПИ XVI-12, Кв. 20 Делта Хил, УПИ XxIx-29, Кв. 20 Делта Хил, УПИ XxxIII-31 Кв. 20, УПИ Ііі-21 Кв. 20, УПИ Хх-523, Кв. 51, УПИ-Ix 29 Кв. 18, ХVіі-11010, 11038, Хан Крум 18, 7, 16, 3, 5, Хемус 16, 19, 23, 10, 23, Хижа Селимица, Цар Самуил 54, 22, 39, 26, 36, 44, 24, 43, 25, 18, 51, 12, 31, 14а, 53, 33, 63, 34, 61, 20, 50 къща, 27, 28, 48, 57, 10, 19, 30, 9, 16, 7, 13, 8, 36, 106г, 106б, 106, 11, 9, 4, 5, 33, 2, 135, 101, 95, 2, 56, 80, 89 къща, 130, 64, 78, 60, 74, 91, 66, 87, 68, 73, 79, Цар Симеон 2, 14, 7, 11, 3, 15, 1, 2, 18, 5, 8, 20а, 6, 13, 16, 52, 62, 1, 66, 48, 35, 68, 56, 24, 38, 22, 23, 43, 50, 25, 31, 30, 53, 28, 42, 58, 40, 13, 29, 27, 25, 72, 21, 46, 74, 41, 54, 30, 36, 55, 60, Шипка 5, 14, 11, 1, 23, 3, 26, 12а, 12, 13, 6, 16, 9, Юрий Гагарин 2, 14, 11, 14, 12, 10, 5, 7, 9, 8, 1, Язовирска 8, 12, Яровец 21, 2, 4, 7, 5, 3, 8, 6, 2, С. Витошко-М Селото , Резиденция, Кв. 17, Селимица, до ТПк, Селимица

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Рударци

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник: ПИ 000307, Находище Студена, Ален Мак, Голо Бърдо 2, Еверест 2, 11, 3, 15, 13, 4, 19, 20, 18, 14, 17, 6, 20 къща, Землище МКТП Щрабаг, извън регулация С. Студена Кариера, Илинден 5, 17, 11, 15, 10, 9, 1, 7, 3, 19, 8, 4, 12, 37, 27, 28, 24, 35, 29, 20, 22, Ком 7, 1а, 5, 6, 13, 11, 15, 3, 8, Магистрала 5, 7, 1, 3, махала Язовира 16, 1, 9, 1, 15, 22, 10, 14а къща, 11, 6, 3, 13, 12, 5, 17, 8, Младост 2, 2, Мусала 6, 10, 2, 17, 1, 8, Пояс №1на Язовир Студена, Пролет 4, 5, 10, 12, 6, 13, 2, 1, 8, 11, 9, Рила 3, 6, 2, 5, 4, 6, Сините Вълни 1, 15, 13, 1а, 6, 3, 11, 5, 15, 14, 7, 9, Черни Връх 3, 6, 2, 7, 4, 9, Ретранслатор Студена

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Чуйпетлово: УПИ 4-194, Кв. 18

На 16.03.2020 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Гоце Делчев: Ючдорушко Дере

На 16.03.2020 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Мещица: Андрей Жданов 7, 6, 4, 8, 7, 1, Васил Коларов . 25, 9, 13, 56, 17, 46, 11, 19, 10, 36, 15, 24, Васил Левски, Генерал Гурко 6, 16, Генерал Скобелев 2, 4, 3, Генерал Толбухин 10, Генерал Тотлебен 7, 9, 11, Гео Милев, Георги Димитров 30, 33, 14, 49, 52, 31, 48, 65б, 22, 18, 40, 53, 36, 63в, 43, 61, 54, 44, 47, 12, 140, 25, 63, 35, 65а, 16, 42, Даме Груев 1, 3, 4, Детелина Минчева 2, Димитър Благоев 20, 6, 19, 18, 16, Димитър Каляшки 6, 3, 8, 3а, 1, 2, 4, Иван Вазов 11, Йордан Йовков 4, 2, 6, 1, Йорданка Николова 1, Комсомолска 2, 5, 9, 11, 20, 1, 3, Ленко 20, 8, 4 къща, 2, Райна Княгиня 2, 3, 1, 5, 10, Рахила Ангелова 1

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Боснек: 070008, 558, IV-189, Кв. 15, V-90, Ален Мак 8, 5, 9, 4, 7, 10, 1, 3, Божур 9, 1, 5, 7, 6, 3, 4, Бор 7, 2, 5, 1, 3, В. Левски 12, 14, 27, 6, 23, 8, 17, 10, 5, 19, 1, 15, Грамаге 3 А, 5, 2, 6, 5а, 1, 8, 10, 3, 4, 9, 3, 2, добри дол 3, Духлата 20, 15, 13, 14, 12, 23, 9, 29, 36, 24, 18, 3, 30, 10, 17, 25, 11, 34, 22, 33, 8, 19, 21, 7, 32, 5, 38, 28, 26, 1, 2, Еделвайс 4, 8, 2 Бунгало, 13, 3, 1, 2, 11, 6, Жива Вода 11а, 23, 31, 17, 14, 1, 7, 28, 25, 24, 9, 3, 27, 5, 26, 2, 30, 29, 34, 22, 20, 16, 36, 11, Игличе 1, 1а, 9а, 10, 3, 5, 12, Извора 6, 19, 15, 3, 1, 13, 17, 16, 9, 21, Клен 8, 6, 4, 3, Кокиче 5, 8, 2, 3, 12, 20, 22, 10, 14, 4, 18, 16, 5, 6, 1, Ливаге 6, 1, 10, 2, 8, 7, 4, махала Влахова 11, 10, 9, 2, Бунгало, 8, 16, 12, 14, 7, махала Джамбазка 6, Могиля 5, 11, 12, 7, Момина Сълза 10, 5, 1, 12, 4, 9, 7, 3, 2, 8, 14, Н. Й. Вапцаров 5, 7, 11, Незабравка 13, 21, 17, 15, 19, 11, 5, 4, 7, 9, 6, 2, Петрус 4, 7, 9, 3, Ракита 4, 4 А, 6, 2, С. Боснек, Стефан Караджа 9, 8а, 1, 3, 2, 8б, 4, 8, 6, 5, Струма 7, 15, 9, 13, 62, 11, 21, 23, 19, 7, УПИ XI, Кв. 1а/901, УПИ І-536, Кв. 43, Х. Димитър 11, 11а, 9, 3, 7, 25, Христо Ботев 21а, 20, 7, 6, 14, 8, 13, 21, 12, 17, 2, 18, Чакова 13, 5, 8, 1, 7, 2, 15, 10, 6, Явор 7, 4, Ясен 2, 1, 10, 14, 2, 12, 11

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рударци: 1452, XVIII-1965, 1967 Кв. 127, Арда 1, Бели Брег 4, Бистрица 1, Божур 2, 7, 5, 3, Божур 19, 11, 14, 15, 13, 14а, 12, Бор 4 къща, 1, 2, Вардар 18, 19, 4, 13, 27, 3, 9, 10, 7, 12, 16, 25, Ген. Столетов 6, 15, 3, 8, 2, 4, 2а, 209а, Гоце Делчев 3, Гурко 11, 12, 2, ТП Минерал Ст. 29 Кл. Г, 16, 17, 22, 10, 9, 13, 15, 4, 6, 14, 18, 7, 20, 19, 8, добрич 6, 5, 63, 28, 2, 36, 13, 28а, 22, 14, 38, 7, 26, 21, 15, 34, 18, 12, 40, 32, 59, 24, 20, 17, 25, 16, 19, 44, 8, 9, 10, 1, 4, 42, 23, добрич 2, Драва 1 А, Дренов дол 13, 11, 3 къща, Дунав, Ехо, Загарица 7, Захари Зограф 23, 6, Иван Вазов 19, 8, 7, 15, 10, 3, 5, 1, 17, 6, 4, 2, 9, Йовчова 37, Кало, Кирил Пчелински 22, Кракра, Кракра 35, 12, 31, 25, 26, 17, 19, 36, 30, 2, 34, 7, 11, 1, 3, 38а, 18, 27, 32, 28, 9, 8, 40, 29, 16, Кривуля 12, 15, 2, ТП Ехо Ст. 22 Кл. Б, 53, 45, 55, 47, 29б, 31, М. Кривульо, 44, 11, 41, 13, 10, Лом 6, 32, 7, 8, 23, 30, 10, 28, 16, 26, 48, 19 къща, 14, 44, 17, 1, 2, 15, 20, 13, 9, 2, 12, 4, 50, Лопянска Гора 2, 3, Мария Луиза 4, 15, 13, 11, 6, 7, Места 5, 10, Москва, Несебър 3, 9, 19, 22, 25, 11а, 2, 6, 1 къща, Никола Вапцаров 27, Никола Вапцаров 7, Опълченска 8, Опълченска 32, 20, 12, 22, 5, 38, 2, 34, 7, 25, 11, 17, 13а, 1, 3, 15, 46, Отец Паисий 19, 6, 12, 3, 23, 4, 15, 5, 21, . 8, 14, 11, 25, 10, 1, 17, 13, Перник 6, 7, 8, 4, 1, 5, Поморие 7, Презвитер Козма 51, 17, 3, 22, 25б, 53, 55, 20, 25, 16, 23, 11, Презвитер Козма 4, 2, 14, 9, 13, 6, 10, 15, 1, 5, 8, Пчелинска 1, 3, 6, 8, Рено, Рудничар 2, Св. Иван Рилски 1, 2, 11, 3, Силистра 15, 7, 10, 1, 9а, 16, 17, 13, 11, 18, 14, 12, 5, 4, Скобелев 4, 9, София 25, 2, 3, 5, 6, 14, 11, 23, 1, 27, Стримон 16, 8, 6, 9, 10, Струма 1, 26, 51, №27, 7, 3, 30, 22, 13, 12, 20, 4, 10, 29, 32, 6, 42, 2, 38, 27, 19, 9, 18, 21, 39, 16, 37, 24, 5, 10а, 17, 15, 34, 5а, 11а, 33, Темелко Ненков 3, Тинтява 1, 3, 2, 4, ул. Вардар/Ул. Силистра, УПИ І-1427 Кв. 80б, Христо Ботев 16, 12 А, 18а, 20, 3, 13, 11, 14, 26, 8, 12, 9, 5, Цветaна Живкова 10, 3, 8, Черни Връх 93, 76б, 97 А, Черни Връх 133, 111, 123, 143а, 80, 135, 113, 109, 119, 61, 105, 131 А, 149, 131а, 125а, 147, 145, 163, 155, 88, 109, 127, 107, 139, 103, 99а, 143, 157, 111, 167, 137, 129, 90, 157, 184, 125, 141, 161, 82, 159, 151, 121, 162, 101, Янтра 35, 28, 14, 16, 18, 10

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Железни Заводи 90б, 15а, 36, 27, 58, 43, 87, 45, 61, 73, 8, 76, 67, 29, 50, 59, 37, 79, 33, 52, 55, 44, Кафе-Аперитив, 82, 42, . 61, 65, 66, 9, 74, 70, 81, 46, 75, 62, 78, 34, 40, 68, 28, 84, 30, 9а, 89, 14, 43, 35, 31, 53, 31а, 86, 80, 77, 71, Караманица 87

На 16.03.2020 г. /11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник: 603 12, 609 3, 12, 616-та 1, Балканджи Йово 19, 28, 25б, 23а, 20, 29, 14, 17, 25, 23, 22, 12, 18, 21, 27, блокове на Р-К Тева 42, Велчова Завера 4, 7, 2, 11, 5, 9, 1, Кв. Тева 43 и 44, Кв. Тева, УПИ XI, Кв. 193, Крали Марко 16, Крушовска Република 14, Освобождение 3, 13, 1, 1, 8, 11, 28, 12, 5, 2, 9, 11, 6, 10, 4, 14, 23, Парижка Комуна 2, Петко Ефтимов 7, 9, 11, 31, 23, 21, 29, 3, 17, 15а, 27, 19, 25, 15, 5, 1, 13, Радомирска Република 12, Разпределителна 152, 146, 153, 147, 154, 156, 148, 150, Република 20, 4, 44, 28, 12, 15, 18, 36, 48, 14, 40, 30, 13, 34, 38, 42, 16, 7, 10, 7г, 1, 8, 20, 11, 22, 3, 46, 24, 24, 17, 32, 1, 3, 25, 9, 26, Сини Вир 6а, 4, 5а, 5, Газостанция, 144, 151, 157, 156, УПИ Vі-2610 Кв 601, 155, 1, Тева 79, 107, 27, 80, Пред бл. 77, 60, 61, на Колелото, 62, до бл. 40, магазин 82, 194, 30, 101, 31, 16, 18, 102 С/У Пощата на Спирката, 17, 89, 85, 92, 90, 87, 88, 93, 86, 91, 52, 59, 55, 54, 56, 49, М/У бл. 46 и 42, 48, 50, 53, 47, 45, 46, 51, 19, 13, 22, 24, 27, 189, до бл. 1, до Училището, 23, 11, С/У Фламинго, магазин, 40 40, до бл. 22, Пазара, 25, магазин и Фото, 105, 26, 110, 29, 12, 10, 103 С/У блок 10, Училище, 28, 1, 6, до бл. 8, Зад бл. 2, 5, 4, 7, 9, 8, 2, 3, 37, 36, Кафе, 19, 1, 35, 42, Пред бл. 18, 40 40, 43, 41, 40, 44, 59, 83, 82, 57, С/У Рест. Фламинго, 84, 80, 58, 108, 81, Урса 6, 14, Чипровско Въстание 2, 1, 3а, до Винпром

На 17.03.2020 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Благой Гебрев 16, 28, В бл. 28, 26, 29, 26, 27, срещу Чайка, 23, до бл. 24, 25, 23, до Тото Пункт, 23, 23, 24, 18, 19, 21, 20в, 22, 22, 20, 19, 20б, 17а, 20, 20а, 17, 17, 21, 20, 17, 20, С/У бл. 19, Волгоград 1, 3, 2, Изток 1, Тенис Корт, Павилион, Търговски Обект, Сп. Метал, Спирка Метал, Тото Пункт, Кооп Пазар, Павильон, Карл Маркс 1, 1, 1, 1, 3,, 3, 3, Клемент Готвалд 19, 17, 19, 17, Ленински Проспект 5, 1, УПИ-I, Кв. 87б, 11, Пазара, Павильон, 27, 17, 16, Лом 9, Минск 6, 1, Несебър 2, Одеса 1, 1, 2, Созопол 5, 7, Юрий Гагарин 18, 12, 87 Б, 20, 18 Кафе-Аперитив, до бл. 12, Зад Спирка Металик

На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дивотино: 34069, Втора 5, 2, 7, 1, 10, 8, 2а, 6, Двадесетичетвърта 6, Девета 4, Деветнадесета 2, 6, махала Ливаге 22, 5, 8, 25, Миньор 22, 68, 25, 62, 15, 23, 70, 35, 17, 58, 51, 31, 37, 14, 27, 41, 66, 19, 2, 60, 64, 8, 10, 3, 33, 52, 18, 46, 28, 9, 38, 56, 35, 62, 54, 86, 16, 68, 5, 27, 11, 47, 32, 15, 12, 1, 4, 40, 29, 32 А, 20, 7, 42, 33, 53, 53, 32, 7, 30, къща, 39, 26, 11, 13, 6, 49, 24, Първа 8, 28, 34, 12, 20, 11, 26, . 11, 26, 10б, 24, 16, 13, 113, 7, 18, 1, 11е, 11б, 5, 22, 11, 2, 14, 10а, 10, Тридесетипета 13, 11, 13, 6, 1, 3, 17, Тридесетиседма 5, Тридесетичетвърта 25, 1, 7, 27, 41, 1 В, 6, 45, 20, 43, 19, 39, 33, 3, 37, 31, 5, 24, 11, 21, 13, 47, 23, 9, 15, 17, Тридесетишеста 5, 7, Шеста 3, 3

На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник: Васил Левски 4, 3, 3, 1, 2, Георги Бенковски 2, 4, 3, 6, Георги Раковски 1, 5, Горска Поляна 8, 1, 2, 4, 9, 6, 7, 3, 5, Капитан Петко Войвода 11, 21, 20, 2, 13, 22, 23, 27, 33, 18, Крайречна 3, Лъката 15, 27, 7, 37, 11, 45, 9, 114, 21, 17, 25 А, 33, 35, 13, 23, 25, 29, 5, Люлин 8, 10, 5, 3, 4, Незабравка 9, 3, 7, 10, 11, Панайот Волов 1, 3, 4, 6, Панайот Хитов 3, 5, Райна Княгина 4, Стефан Караджа 5, 7, 3, 6, 2, Тодор Каблешков 4, УПИ II-456 Кв. 39, Хаджи Димитър 3, 8, 6, 2, 1, 4, Христо Ботев 106, 111, 108, 88, 86, 122, 83, 89, 78, 94, 103, 92, 74, 95, 82, 105, 109, 78, 99, 76, 84, 76, 102, 85, 118, 80, 100, 98, 96, 81, 112, 79, 110, 113, 97, 204, 104, 90, 93, 116, 9, Шийница 46, 38, 132, 28, 26, 20, 34, 42, 43, 39, 37, 2, 42, 31, 23, 33, 25, 36, 35, Автосервиз

На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Студено Буче: Стефан Караджа 2

На 18.03.2020 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 20.03.2020 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник: Бела Вода 300, 285, 284, 301, 281, 299, 287, 296, 291, 288, 297, 280, 290, 278, 298, 293, 292, 282, 293, 294, 289, 284, 295, Бързия 2, Голо Бърдо 9, 3, 10, 19, 26, 27, 16, 7, 4, 6, 15, 32, 30, 14, 12, 38, 34, 24, 1, 11, 28, 21, 36, 8, 17, 23, 17, 25, 22, 2, 19, Горицвет 1, Захари Зограф 29, 11, 9, 27, 1, 25, 15, 17, 4, 21, 3, 13, 8, 12, 23, 19, 6, 10, Иван Асен Втори 90, Калкас, Кап. Петко Войвода 16, Китка 10, Кристал, Кристал блокове 20, Изолатор За Кучета, 28, 12, 11а, 11, Люлин 173, 163, 155, 145, 114, 115, 120, 151, 153, 169, 187, 177, 149, 135, 159, 157, 183, 155, 191, 117а, 141, 147, Люлякова 4, 10, 8, 12, 5, 6, 14, 7, 3, Майска Роза 5, 8, 7, 4, 9, 3, 1, 6, 2, Манастирски път 1, 6, 1а, 4, 10, 3, 8, 2, Местн. Шевърляк 36, 15, Металик 2, 3, 9, 20, 17, 24, 7, 10, 18, 19, 26, 11, 14, 6, 3а, 13, 7, 25, 12, 23, 4, 1, 8, 21, 27, Отдих 12, 19, 14, 6, 4, 5, 29, 33, 7, 31, 21, 10, 3, 17, 13, 9, 1, 25, 15, 27, 2, 11, Палма 126, 128, 170, 138, 168, 144, 130, 134, 146, 171, 132, 117, 142, Победа 19, 12, 9, 11, 14, 14а, 23, 4, 8, 13, 2, 22, 16, 9, 21, 17, 1, 3, 6, 5, 20, 18, 10, 7, 2а, Рудничар 2, 10, 8, 4, 12, 6, Съзлийка 2, 8, 3, 1, 5, 2а, 1  Сазлийка 1, 7, 6, Шамък 117, 117а, Вила, къща, 179

На 18.03.2020 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Арх. Йордан Миланов 5, 3, 22, 8, 2, 25, 33, 53, 6, 43, 16, 29, 37, 55, 11, 27, 18, 35, 19, Архитект Йордан Пешев 17, 31, 13, 15, Благой Гебрев 3, 2б, 2в Зад Бенз.  Мид , Изток 257, С/У Рмп, 2, Мошино, до Супера, Мошино до Супера, 2 Мошино, Кадиевка 8, 13, 25, 23а, 1, 11а, 21а, 19, 7, 9а, 3б, 12, 3а, 8, 23, 6, 22, 1а, 17а, 4, 2, 9, 17, 2а, 15, 16, 21, 16, 5, 3, 20, 11, 23, Клемент Готвалд В ТП Калинин, 10, 10, 10, Луганск 34, 33, 28, 26, 36, 30, 37, 30, 43а, 41а, 41, 42, 38, 43в, 46, 40, 39, 32, 44, 28, 43, 31, 26, 35, Младен Стоянов Павилион, 1, 8, 8, 8, 10, 10 Б, 10, 8а, 10, 4, Павилион, 6 ул. Арх. Йордан Миланов, 6, Кафе, Закуски, М/У бл. 4 и 6, до бл. 4, 4а, 142, Зад бл. 6, 10, М/У Бл 6 и 8, 6, 2, 2а, С/У Супера, 2а, Младен Стоянов Кв. 63 Парцел, Мошино 68, Стоматологичен Кабинет, М\У бл. 4 и бл. 64, Рашо Димитров 64, 64, 64, 125, 123, 105, 107а, 111, 117,, Пред бл. 64, 109, 105, 121, 113, 113, 121, 111б, 123, 107, 107, до бл. 64, 119, УПИ I 6451 Кв. 552, Юрий Гагарин 6, 6, 4, 6а, 4а, 6, 275, Подстанция  Руен , до блок 10, 3 Е, 3-Е, 3, 3е, 3а, 1, 1, 3в, 3е, 26 3е, 3

На 18.03.2020 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Изток 65, Младен Стоянов 2, 3, 1 Кв. Изток, Монтана 4, 6, Мошино

На 18.03.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 15:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Друган: УПИ ХV-407 Кв. 49

На 18.03.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 15:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир: махала Егреците

На 18.03.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Радомир: Върба Бивше ТКЗС, Райко Даскалов 93, Кв Върба- Бившто ТКСЗ

На 18.03.2020 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник: извън регулация С. Студена Кариера

На 18.03.2020 г. /13:00 - 15:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Арчар 23, 21а, Васил Левски 31, 17, 1, 16, 4а, 26, 11, 19, 17 Кв, 10, 30, 25, 24, 1, 16, Кв, 28, 23, 9, 1, Железни Заводи 90б, 15а, 36, 27, 58, 43, 87, 45, 61, 73, 8, 76, 67, 29, 50, 59, 37, 79, 33, 52, 55, 44, Кафе-Аперитив, 82, 42, . 61, 65, 66, 9, 74, 70, 81, 46, 75, 62, 78, 34, 40, 68, 28, 84, 30, 9а, 89, 14, 43, 35, 31, 53, 31а, 86, 80, 77, 71, Захари Зограф 143, Калкас до КАТ, 3, ТП МТС, Караманица 104, 15, 87, Куциян 13, 10, 8, 12, 9, Резервоара

На 19.03.2020 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Земен: Пещерско Шосе 23

На 19.03.2020 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Ковачевци: УПИ-665, Кв. 47

На 19.03.2020 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кралев дол: 3-ти Март 20, 14, 19, 38, 25, 30, 28, 22, 17, 18, 16, 24, 24, 13, 3, 32, 41, 42, 40, 10, 4, 12, 11а, 3, 7 А, 11, 6, 7, 14, 5, Божилец 7, 5, Боян Витков 13, 12, 3, 16, 23, 1, 5, 17, 8, 2, В. Левски 14, 12, 1, 13, 21, Васил Левски 6, 19, 3, 9, 15, 16, 17, 13, Велико Търново 11, 14, 3, 6, 15, 10, 6а, 5, 8, Волга 21, 23, 19, 10, 17, 14, 4, 9, 5, 6, 7, 2, 1, Голо Бърдо 7, 1, 21, 8, 13, 3, 6, 10, Граничар 4, 2, 5, 3, 32, къща, 8, 1, Драва 4, 2, Дунав 4, 2, Дъбрава къща, 3, 2, 25а, 29, 27, 14, 1, 10, 26, 20, 4, 21, Еделвайс 2, 1, Извора 8, 4, 6, 5, Изгрев 9, Искър 11, 3, 10, 17, 7, 9, 8, 15, 20, 5, 6, 14, 2, 9, 4, 25, 11, Калофер 6, 3, 2, 1, Калужерец 14, 10, 15, 8, 1, Лале 9, 5, 16, 7, 8, 1, 12, 2, 10, 6, 9, 21, 34, 6, 22, 32, 23, 26, 19, 28а, 20, 17, 8, 33, 36, 25, 31, 27, 38, Люлин 8а, 2, 13, 1, 7а, 7, 8 А, 6, 8, 4, 5, 10, 7, Люляк 5, 9, 10, 14, 11, махала Айдарица 11, 2, 4, 5, 12, 13, 3, 10, 5, махала Орниче 3, 16, 12, 26, 8, 4, 15, 2, Металург 8, 3, 16, 35, 11, 13, 21, 20, 12, 29, 5, 6, 30, 9, 35, 1, 17, 15, 28, 19, 24, 9а, 2, 25, 18, 19, 8, Минзухар 1, 10, 2, 4, 10, 7, Миньор 3, 5, Орниче 6, 25, 14, 1, 5, 9, 24, 4, 21, 11, 4а, 29, 2, Отец Паисий 17, 27, 31, 29, 35, 55 А, 19, 73, 61, 48, 51, 63, 4, 39, 62, 21, 41, 71, 69, 81, 33, 25, 79, 45, 43, 23, 59, 55, 75, 65, 3, 6, 12, 11, 13, 6а, 14, 18, 15, 26, 5, 2, 12, 21, 9, 13, 24, 8, 10, Родопи 12, 1, 7, 33, 4, 15, Светлина 3, 2, 1, Синчец 3, Славей 1, 8, 13, 7, 17, 6, 36, 18, 12, 44, 4, 15, 16, 25, 23а, 26, 23, 10, 9а, 9, 32, 27, 5, Струма 14, 8, 4, 6, 5, 7, 2, Фуражомелка

На 19.03.2020 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Аврора 1, Айдарица 4, Баба Парашкева 4, 1, 3, 6, 1, 5, 7, 2, Балева махала/Даскалово/, Белоградчишки Скали 5, 6, 1, 2, 3, 18, 7, Бор 7, Боровец 21, 3, 7, 8, 26, 13, 10, 11, 9, 22, 12, 6, 27, 24, 15, 2, 4, 4, 5, 18, 1, 1а, 17, 20, 29, 16, 25, 19, 9, Братя Кокарешкови 7, 3, 1, 5, Волга 69, 64, 61, 65, 59, 67, 18, 3, 7, 19, 21, 25, 16, 8, 4, 6, 17, 15, 1, 9, 5, 14, 20, 23, 11, Грамаге 7, 20, 29, 17, 2а, 1, 14, 27, 13, 37, 6а, 25, 19а, 21, 16, 29, 24, 15а, 19, 18, 20а, 10, 9, 3, 22, 5, 18а, 29а, 35, 4, 15, 6, 31, 33, 1, 8, Димитър Благоев 191, 193, 185, 260, 272, 276, 187, 278, 195, 183, 189, 280, 197, 195, 187, 274, 137, 141, 146, 141, 135, 139, 40, 155, 131, 163, 244, 234, 146, 157, 152, 121, 228, 234, 91, 97, 226, 145, 210, 254, 238, 113, 153, 167, 159, 173, 206, 216, 137, 184, 188, 222, 115, 155, 138, 154, 208, 89, 216, 220, 250, 171, 182, 192, 198, 242, 200а, 200, 248, 242, 93, 232, 152, 117, 236, 194, 119, 131, 222, 194, 240, 95, 149, 174, 176, 236, 142, 127, 99, 204, 230, 180, 133, 147, 150, 123, 178, 157а, 246, 178, 192, 148, 230, 140, 212, 169, 202, 190, 218, 87, 144, 125, 196, 266, 264, 240, 268, 260, 256, 258, 270, 262, Димитър Хранов 3, 3а, 2, Драва 3, 1, 4, 2, Евгении Ачанов 7, 5, 6, 17, 8, 12, 2, 3, Жива Вода 1, Ивайло 1, Йордан Лютибродски 67, 70, 62, 71, 69, 65, 63, 73, 66, 70а, 73а, 75, 77, 78, 76, 79, 80, 74, 81, Климент Охридски 8, 12, 10, 6, 1, 2, 4, Костенец 7, 9, 5, 4, 5, 8, 2, 3а, 3, 6, 1, Кралевски път 22, 9, 173, 1, 284, 189, 201, 15, 3, 7, 24, 18, 12, 13, 280, 20, Лазар Робев 4а, 4, 2, Леденика 4, 1, 2, 6, 10, 1, 12, Ленин 90, 111а, 85, 99, 111, 84, 94, 93, 78а, 96, 85, 83, 104, 82, 101, 83а, 109, 80, 95, 102, 88, 89, 100, 107, 105, 98, 86, 97а, 91, 97, 101а, 92, 87, 71, 78, 48, 40, 77, 63, 56, 60, 58, 75, 61, 68, 50, 73, 67, 54, 68, 42, 57, 69, 65, 42, 45, 74, 70, 59, 72, 64, 46, 66, 74, 76, 44, 52, 70а, 51, 43, 53, 62, 55, 72а, 49, 40, 47, махала Захаринова 46, 50, 41, 56, 40, 54, 44, махала Чешкарова, Момин Проход 1, Ракитовец, Рилски Езера 8а, 5, 12, 6, 2, 12а, 8б, 4, 3, 14, 9, 11, 16, 8, 3, 10, 7, 1, 20, 9а, Станке Димитров 46а, 48а, 27, 29, 44, 33, 54, 52, 39, 17, 50, 46, 48, 35, 58, 60, УПИ І Кв. 81, Христо Македонски 2, 4, Христо Смирненски 78, 75, 8, 76, 73, 83, 15, 1, 79, 4, 11, 76а, 10, 77, 71, 81, 80, 13, 7, 86, 9, 2, 3, 74, 72, 5, Църква Кр. път, Чехов 1, Чуйпетлово 1, 3, 4, 2, 6, 5, 6, 1

На 19.03.2020 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Аврора 2, 13, 7, 7а, 10, 11, 15, 3, 4, 5, Александър Стоянов 1а, 17, 3, 3а, 20, 27, 40, 1, 33, 29, 24, 36, 5, 8а, 25, 22, 19, 10, 35, 9, 7, 32, 21, 38, 31, 8, 23, 6, 11, 39, 37, 15, 48, 44, 45, 50, 43, 51, 47, 49, 46, 41, 42, Асен Търновски 16, 6, 4, 3, 10, 12, 5, 16, 14, 2, 8, Белоградчик 21, 19, 10, 2, 14, 1, 15, 12, 25, 11, 23, 17, 9, 8, 18, 3, 16, 5, 13, 7, 4, Бор 3, 1, 2, 7, 5, 6, 4, Боян Чонос 3, Ваклин Церковски 16, Валентина Терешкова 8, 3, 9, 5, 2, 1, 15, 13, 11, Вела Пеева 32, 18, 37, 21, 28, 30, 19, 34, 14, 15, 23, 27, 20, 33, 18а, 12, 31, 26, 13, 16, 26а, 35, 29, 25, 5, 24, 23, 17, 47, 51а, 62, 49, 46, 52, 59, 51, 53, 50, 57, 60, 48, 56, 55, 61, 70, 66, 72а, 64, 68, 72, 38, 1, 8, 4, 39, 2, 9, 3, 36, 11, 6, 43, 40, 41, 37, 42, 44, Димитър Благоев 31, 76, 70, 90, 94, 78, 29, 90, 74, 45а, 66, 43, 96, 33, 72, 88, 43а, 92, 86, 86а, 68, 80, 31, 96а, 45, 84, 82, 113, 99а, 159, 111, 113, 99, 117, 111, 172, 104, 37, 39, 132, 67, 118, 45, 55, 59, 65, 41, 55, 118, 112, 67, 69, 79, 83, 126, 124, 122, 77, 108, 110, 61, 130, 73, 116, 39а, 81, 85, 79, 100, 63, 65, 56, 126а, 102, 98, 106, 128, 134, 53, 126, 71, 75, добри Миланов 2, 7, 6, 16, 3, 5, 19, 9, 18, 12, 23, 10, 8, 7а, 15, 21, 4, 14, 11, 2, 25, 1, 17, 33, 22, 26, 30, 20, 31, 27, 35, 28, 29, Дъбрава 28, 10, 23, 22, 6а, 33, 16, 27, 16, 12, 25, 21а, 4, 24, 8, 5, 32, 13, 17, 19, 15, 29, 31, 2, 1, 6, 33а, 11, 18, 21, 3, 18, 20, 14, 9, 30, 7, Еднофамилни Къщи 5, 3, 10, 4, 2, 9, 1, 8, 7, 6, Жива Вода 3, 1, 11, 5, 2, 7, 6, Йордан Лютибродски 1, 4а, 6, 3, 4, 9, 10, 2, 5, 7, 11, 34, 20, 33, 17, 16, 30, 20, 32, 18, 19, 14а, 24, 29, 12, 13, 26, 27, 22а, 28, 15, 14, 26, 25, 21, 23, 33а, 31, 17, 37, 43, 40а, 48, 53, 35, 50, 42, 58, 54, 39, 38, 54, 45, 55, 52, 41, 49, 40, 47, Калофер 8а, 3, 16, 6, 14, 12, 1, 10, 4, 5, Кирил Тупанков 8а, 26, 6, 25, 14, 12, 24, 16, 18, 1, 19, 6, 17, 9, 23, 3, 8, 20, 22, 24а, Ковачевци 10, 5, 3, 6, 1, 2, 7, 4, 17, 15, 19, 9, 8, 21, Крум Накев 16, 14, Кръстина Михайлова 13, 10, 5, 11, 2, 9, 8, 6, 3, 7, 4, 3а, Кюстендил 10, 13, 11, 16, 15, 12, 5, 14, 17, 18, 9, 7, 3, 6, 4, 6а, 1, 8, Лазар Робев 10, 8, 10, 6, Ленин 2, 4, 3, 13, 7, 15а, 17, 18, 14, 20, 23, 7, 19, 16, 15, 5, 6, 6, 6а, 20, 28, 34, 41, 26, 22, 29а, 37, 31а, 32, 38, 24, 25, 29, 35, 31, 33, 33а, Лиляна Димитрова 4, 6, 15, 2, 5, 7, 1, 19, 9, 3, 11, 12, 13, 16, 18, 14, 8, 10а, 10, 20, 17, 23, 22а, 21б, 32, 19, 25, 28, 22, 29, 30, 26, 30а, 21а, 27, 24, 34, 38, 46, 48, 37, 54, 35, 45, 52, 49, 47, 46а, 37 Б, 42, 33, 43, 36, 41, 38, 50, 51, 40, Мадарски Конник 4, 6, 12, 3, 8, 16, 14, 10, Малчика 5, 3, 1, Маниш 9, 9, 11, Мануш Войвода 17, 19 Жилищна Сграда, . 12, 15, 14, 13, 1, 7, 5, 2, 12, 1, 4, 2, 6, 10, 3, 7, 11, 5, 8, 9, Металург 5, 2, 7, 17, 3, 9, 11, 19, 1, 13, Момин Проход 5, Никифор Панкев 30, 45 А, 49, 22, 53, 43, 37, 26, 55, 35, 32, 57, 71, 59, 47, 45, 28, 51, 41, 31, 33, 18, 10, 17, 15, 8, 2а, 27, 19, 16, 13, 6, 2, 21, 14, 11, 4, 6, 25, 12, 9, Никола Вапцаров 10а, 3, 2, 1, 10, Николай Островски 12, 7, 14, 2, 8, 10, 6, 4, 2а, 5, 1, Огнян Ягодински 4, 2, 1, 6, Огоста 33, 28, 21, 18, 37, 24, 23, 22, 29, 20, 39, 31, 32, 35, 27, 25, 41, 16, 36, 34, 49, 46, 42, 47, 38, 51, 45, Опълченска 1, 3, 13, 6, 18, 17, 9, 7, 5, 10, 2, 16, 14, 22, 8, 20, 15, 12, Паисий Хилендарски 3, 2, 6, 4, 3, 5, 3, 1, 7, Пещера 9, 10, 11, 7, 17, 1, 3, 16, 7, 27, 8, 6а, 19, 12, 2, 6, 4, Пушкин 12, 14, 1, 9, 11, 8, 13, 3, 5, 6, Ракитовец 3, 14, 1, 4, 7, 1а, 2, 15, 8, 10, 5, 13, Рахила Ангелова 2, 3, 5, 6, 1, 2, 2, 14, 10, 12, 4, 8, 5, 20, 32, 9, 13а, 7, 11, 24, 16, 28, 26, 28а, 30, 13, 18, 5, 22, 17, 34, 15, 21, Родина 1, 4, 6, 8, 2, Свети Спас Храм, Сините Вълни 7, 4а, 3, 1, 4, 5, 6, 3а, Станке Димитров 1, 9, 18, 8а, 26, 1, 38, 7, 34, 2а, 36, 20, 19, 10, 5, 22, 14, 15, 40, 8, 24, 4а, 7а, 28, 2, 3, 16, 4, 12, 16а, 5а, 21, 6, 32, Страцин 11, Тинтява 7, 3, 7, 2, 1, 5, Тодор Йорданов 4, 2, Училищна 1, 9, 11, Хан Крум 2, 23, 8, 29, 1, 15, 25, 3, 7, 5, 11, 4, 6, 19, 6а, 9, 17, Христо Кърпачев 3, 6, 1, 4, 3, 3, 2, Цветна Градина 4, 2, 8, Църква 1, 1, 9, 15, 5, 19, 3, 13, 7, 1, 11, 6, 2, 17, Черни Връх 2, 3, 7, 5, 8, Черно Море 2а, 9, 5, 8, 1, 4, 6, 2б, 6, Явор 1, 6, 2, 9, 10, 12, 4, 14, 8, 16, 3, 7, 11

На 19.03.2020 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник: Бор 2 Срещу Д Л В, Боровец 12, 7, Волга 4, 67, Кралевски път 1, Райко Даскалов 4а, Христо Ботев 2, 11

Община Радомир  

На 16.03.2020 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Углярци

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир: махала Егреците къща, ПИ 604 Кв. 101, УПИ Іx-1083, 1084

На 18.03.2020 г. /08:45 - 10:15 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир: X-350, махала Горни Раковец къща, Вила, махала Егреците къща, къща, къща, Вила, Фургон, къща, ПИ 604 Кв. 101, УПИ Іx-1083, 1084

На 18.03.2020 г. /08:45 - 10:15 ч.; 08:45 - 15:15 ч.; 13:15 - 15:15 ч./ -  Владимир: 209, Кв. 29, V-57, Кв. 6а, ПИ 149 Кв, 14, Вила, къща

На 18.03.2020 г. /08:45 - 10:15 ч.; 08:45 - 15:15 ч.; 13:15 - 15:15 ч./ -  Друган: Vі-485, Кв. 45, УПИ VI-337, Кв. 25, Чачулова махала, Вила, Чакърова махала, къща

На 18.03.2020 г. /08:45 - 10:15 ч.; 13:15 - 15:15 ч./ -  Червена Могила

На 18.03.2020 г. /08:45 - 15:15 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир: X-350, махала Горни Раковец къща, Вила, махала Егреците къща, Вила, къща

На 18.03.2020 г. /08:45 - 15:15 ч.; 08:45 - 10:15 ч.; 13:15 - 15:15 ч./ -  Долна Диканя

На 18.03.2020 г. /13:15 - 15:15 ч./ -  Долни Раковец: Кв. 22, УПИ Х-206, местност Банята, УПИ XI-306, П-Л Іх-428, Кв. 27, УПИ 1-167 Кв. 11, УПИ Іі-26, УПИ Хі-34, Кв. 1

На 18.03.2020 г. /13:15 - 15:15 ч./ -  Кондофрей: Общ. Радомир, УПИ I Кв 43а, къща

На 18.03.2020 г. /13:15 - 15:15 ч./ -  Радомир: Антим I 9, 2, Априлско Въстание 52, 25, 46 къща, 42 къща, 47, 20, Божур 5, Васил Петлешков 8, Върба къща, Училище, Барака, 18  Самарско Знаме, 4, Сграда, 12, къща, 37, УПИ II, Кв. 7, 17, къща, 1, Ген. Столетов 10 къща, 15, 3, Детелина 4, Драва 6, Еделвайс 12, 10, 2, 17 къща, 7, Здравец 9, Иван Георгиев 4, 3, 14, Иван Соколов 8, 33, 16, 28, 59, 12, 5, 46, 38, Иглика 13, Ильо Войвода 5, 36, 13, Климент Охридски 3, Кокиче 14, 1 Фургон, Коста Миланов къща, 2, 11 къща, махала Гьорева, Опълченска 9, Райко Даскалов 107 Кв. Върба, 111, 3, 100, Райна Княгиня 12, Роза 12, 26, 3, Самарско Знаме 18, Соболч 5, 7, Станко Косовски 7 къща, Трети Март Читалище, Кино, К и Н О, Хан Омуртаг 5, 13, 2, 8, 1, 3, 0

На 18.03.2020 г. /13:15 - 15:15 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир: X-350, махала Горни Раковец къща, УПИ XV-158, къща, Вила, махала Егреците къща, къща, къща, Вила, Фургон, къща, ПИ 604 Кв. 101, УПИ Іx-1083, 1084

На 19.03.2020 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Извор, Общ. Радомир

Община Трън  

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кожинци

На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Пенкьовци

На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Лялинци: I-259 Кв. 13, УПИ VII-115 Кв. 26, Вила, къща, УПИ X-244, Кв. 15, УПИ Іі-94, Кв. 25

На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Горна Мелна: 87, махала Пейчиновци

 

ОБЛАСТ МОНТАНА  

Община Берковица  

На 19.03.2020 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Балювица: Александър Стамболийски 12, 18, 26, 25, 20, 22, 19, 8, 9, 6, 4, 5, 15, 2, 17, 14, 23, 10, 13, 21, 11, Васил Левски 2, 4, 9, 11, 7, 1, 6, 3, 5, 8, Девети Септември 19, 3, 46, 14, 52, 48, 26, 25, 23, 8, 6, 40, 20, 1, 13, 24, 38, 17, 44, 27, 5, 16, 2, 28, 10, 42, 9, 7, 22, 36, 21, 18, 12, 11, Дружба 8, 6, 7, 10, 3, 9, 2, 1, Дунав 13, извън регулацията Асфалтова База, ПИ 78, 5, 1, Пилетарник, 3, Ком 3, 4, 11, 2, 5, 1, 10, 6, 8, 7, Раковски 9, 3, 1, 5, 2, 7, 6, Рила 1, Стефан Караджа 4, 6, 1, Хаджи Димитър 4, 3, 5, 1, Христо Ботев 7, 5, 8, 2, 6, 13, 1, 9, 4, 3, Черковна 10, 8, 9, 2, Шипка 3, 5, 7, 4, 8, 6, 2

На 17.03.2020 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Берковица: 03928. 68. 18, 03928. 72. 33, 03928. 72. 4, извън регулацията Трафо Помпена, Помпена Станция

На 17.03.2020 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бистрилица: 1-ви Май 3, 9-ти Септември 8, 3, 6, 1, 10, 5, 4, 12, 14, 2, Александър Стамболийски 10, 13, 9, 6, 7, 2, Банска Бистрица 1, Васил Левски 8, 4, 7, Вела Пеева 10, 3, Волга 7, 9, 5, 1, Георги Димитров 10, 6, 9, 11, 7, 18, 16, 17, 19, 13, 14, 1, 10, Димитър Благоев 9, 8, 17, 2, 10, 15, 13, 1, 11, 12, 7, Еделвайс 4, 1, 2, Живовска 5, 4, 20, 16, 18, 7, 1, 2, 5, 14, 24, 8, 3, 6, 22, 9, Иван Вазов 6, 3, 4, 7, 5, Извор 2, 7, 1, 5, 3, 4, 6, извън регулацията 1, Ленин 4, 5, 2, 8, 1, 3, 6, 5, Людено 6, 4, 1, 7, 2, Люляк 2, 3, 5, местност Градините Стопанска Сграда, Мир 10, 8, 4, 1, 2, 6, Морава 2, 3, 4, 1, Найден Антонов 2, 8, 6, 1, 3, 5, 4, Орница 12, 14, 7, 6, 5, Раковска 3, 2, 6, 3, 7, 4, 9, 5, 1, Сухаре 2, 2, 4, Тимок 3, 5, 1, Христо Ботев 1, 3, 2, 5, Христо Михайлов 7, 1, 3, 8, 9, 10, 6, 14, 2, 4, 12, Церковска Бара 1, 3, 12, 6, 1, Чайка 6, 4

На 17.03.2020 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гаганица: 037265, 1 Ви Май 12, 3, 1, 5, 8, 4, 9, 2, 6, 23 Ти Септември 36, 22, 50, 23, 34, 44, 28, 11, 48, 32, 21, 26, 25, 30, 38, 40, 42, 46, 14, 4, 20, 5, 6, 7, 3, 12, 10, 8, 485, Александър Стамболийски 2, 4, 5, Брегалница 2, 1, 3, Вапцаров 16, 12, 9, 14, 1, 7, 8, 5, 4, 3, 2, Вардар 2, 6, 4, Васил Левски 62, 60, 7, 58, 13, 4, 6, 2, 14, 17, 19, 64, 7, 5, Георги Димитров 70, 68, 88, 86, 96, 89, 94, 90, 87, 84, 42, 38, 1, 30, 12, 20, 40, 14, 6, 4, 28, 8, 2, 10, 16, 18, Главна 84, 49, 88, 78, 90, 59, 39, 32, 63, 47, 62, 68, 55, 74, 80, 57, 92, 88а, 86, 51, 45, 61, 82, 70, 76, 2, 3, 1, 112, 132, 97, 107, 101, 118, 113, 103, 67, 110, 130, 98, 100, 109, 102, 75, 120, 65, 94, 136, 96, 136 А, 116, 79, 92, 105, 99, 63, 134, 116 А, 114, 77, 17, 56, 62, 32, 24, 54, 33, 66, 50, 44, 31, 13, 8, 26, 16, 48, 2, 14, 4, 60, 58, 10, 46, 22, 3, 20, 36, 6, 35, 15, 29, 42, 30, 27, 52, 19, 25, 5, 7, 64 А, 18, 12, Гламата 4, 6, 3, 5, 2, Златица 10, 2, 15, 4 А, 6, 69, 11, 1 А, 18, 13, 16, 9, 4, 21, 7, 19, 14, 1, 17, 53, 43 А, 65, 30, 26, 67, 3, 13, 61, 59, 55, 1, 43, 69, 63, 57, 4, 32, 71, 69 А, Иван Вазов 5, 16, 8, 16 А, 10, 1, 4, 3, 9, 6, 9, 2, извън регулацията Помпена Станция, Искър 2, Исперих 1, 2, 4, 3, 7, 8, 9, 5, Казашка 2, 7, 5, 1, Кирил и Методи 7, 1, 21, 18, 17, 19, 3, 6, 12, 15, 4, 13, 8, 34, 47, 24, 43, 53, 35, 16, 49, 41 къща, 18, 51, 26, 37, 55, 30, 22, 45, 39, 33, Кумбарка 18, 19, 12, 10, 15, 9, 2, 4, 7, 5, 11, 13, 8, 6, Люляк 7, 2, 18, 3, 11, 4 А, 5, 13, 9, Милин Камък 11 А, 13, 9, 10, 10 А, 11, 16, Мусала 10, 8, 10, 5, 3, 6, 1, Славейков 8, 9, 6, 4, 5, 2, Стефан Караджа 9, 2, 10, 51 А, 51, 4, 1, 7, 12, 3, Тимок 1, 2, 6, Хаджи Димитър 3, 9, 3 А, 11, 7, 5, 1, Христо Ботев 18, 12, 5, 23, 24, 25, 9, 3, 19, 21, 22, 7, 12 А, 1, 10, 8, 6, Чайка 3, Шипка 3, 13, 7, 16, 2, 6, 12, 5, 17, 1, 15, 14, 9, 4, 4, Шумашки дол 5, 1, 8, 6, 10, 3, 4, 2, Явор 2, 1, Язовирна 10, 4, 6 А, 6, 9, 3, 8, 7

На 17.03.2020 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Костенци: 314014, Втора 19, 29, 44, 42, 38, 20, 40, 6, 8, 11, 9, 21, 27, 22, 31, 50, 16, 54, 34, 28, 4, 37, 18, 36, 23, 13, 48, 25, 46, 2, 15, 14, Пета 14, 33, 15, 17, 23, 47, 35, 28, 49, 14, 40, 8, 46, 99, 10, 38, 1, 27, 9, 26, 31, 36, 34, 32, 48, Първа 53, 15, 26, 56, 71, 24, 12, 39, 32, 30, 22, 17, 41, 20, 59, 8, 38, 69, 48, 40, 49, 51, 29, 10, 27, 18, 23, 25, 67, 42, 58, 83, 36, 21, 73, 4, 47, 16, 28, 6, 57, 54, 35, 75, 31, 50, 13, 1, 3, 2, Седма 8, 4, 10, 1, 2, Трета 5, 11, 3, 9, 21, 19, 42, 16, 30, 54, 22, 20, 23, 12, 29, 52, 36, 14, 15, 26, 44, 32, 50, 18, 25, 48, 1, 34, 28, Четвърта 9, 1, 3, 2, 7, 8, Шеста 6, 2, 3, 12, 16

На 17.03.2020 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Котеновци: 000910, Втора 52, 50, 70, 68, 56, 54, 60, 10, 78, 20, 38, 7, 34, 46, 74, 3, 58, 22, 12, 44, 40, 18, 28, 64, 14, 48, 8, 1, 30, 13, 36, 4, 15, 76, 80, 9, 66, 5, Пета 11, 1, 13, 5, 8, 15, 6, 3, 9, 2, 7, ПИ 301018 местност Барата, Първа 52, 50, 65, 52, 68, 63, 66, 42, 34, 50, 74, 98, 67, 95, 35, 5, 33, 89, 12, 87, 64, 36, 78, 30, 58, 45, 40, 99а, 60, 107, 51, 69, 70, 7, 100, 24, 56, 8, 103, 32, 46, 90, 25, 44, 48, 127, 115, 49, 15, 99, 22, 47, 14, 13, 52, 28, 27, 26, 62, 53, 88, 123, 54, 16, 113, 3, 37, 19, 77, 129, 61, 59, 71, 55, 31, 97, 117, 39, 91, 81, 96, 6, 9, 80, 85, 23, 94, 72, 21, 76, 29, 1, 41, 18, 121, 104, 57, 75, 79, 111, Трета 4, 3, 2, 1, 6, 7, Четвърта 13, 3, 5, 1

На 17.03.2020 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Лесковец, Общ. Берковица: 047094, Втора 14, Осма 30, 24, 12, 19, 4, 2, 13, 16, 9, 29, 1, 10, 26, Пета 15, 13, 17, 38, 6, 37, 56, 19, 14, 4, Първа 27, 46, 3, 26, 9, 28, 47, 6, 56, 16, 14, 22, 39, 10, 21, 18, 19, 1, 42, 7, 51, 36, 11, 17, 12, 64, 34, 54, 44, 40, 29, 4, 33, 52, 49, 41, 50, 32, 5, 2, 20, Седма 3, 13, 1, 12, 5, Трета 1, 7, 8, 3, 2, 5, Четвърта 8, 10, 26, 31, 28, 14, 5, 2, 29, 3, 16, 27, 10 А, 9, 18, 12, 13, Шеста 4, 9, 22, 1, 8, 3, 5, 11, 6, 7, 14

На 17.03.2020 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Мездрея: 000002

На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Черешовица: 011002, Екатте 80635, Бучинов Рът, Втора 3, 5, 9, 7, 1, 11, 2, Главна 4, 7, 5, 2, 11, 9, 1, 3, Извън Плана 3, 1, 4, 2, местност Тършата Краварник, Осма 2, 13, 11, 4, Пета 14, 16, 18, Седма 11, 37, 5, 35, 57, 16, 6, 10, 15, 59, 51, 49, 3, 1, 33, 53, 4, 14, 18 А, 7, 55, 20, 25, 31, 12, 18, 13, 8, Трета 6, 2, 3, 4, 13, 11, 5, 7, 9, Четвърта 16, 38, 36, 18, 4, 22, 8, 50, 46, 6, 14, 26, 7, 32, 2, 24, 44, 1, 20, 40, 42, 3, Шеста 1

На 19.03.2020 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Боровци: 1 Ви Май 3, 1, 2, 4, 5, 23 Ти Септември 30, 38, 21, 36, 22, 24, 25, 20, 33, 32, 27, 34, 28, 10, 40, 15, 11, 5, 6, 17, 16, 19, 18, 1, 9, 2, 12, 3, 10, 4, 13, 8, Александър Стамболийски 32, 52, 34, 54, 44, 50, 38, 29, 42, 48, 46, 21, 31, 23, 25, 27, 40, 36, 20, 17, 22, 7, 6, 11, 10, 4, 14, 9, 3, 5, 12, 8, 13, 16, 18, 30, 1, 28, 24, 15, 26, Берковска 7, 4, 1, 8, 2, Вецина 1, 6, 8, 3, 4, 2, Георги Димитров 1, 3, Д-Р Лилия Благоева 3, 8, 10, 1, 4, Димитър Благоев 4, 8, 2, 3, 25, 10, 12, 17, 18, 16, 15, 6, 5, 9, 14, 26, 22, 11, 3, 9, 5, Драва 2, 1, 7, 9, 3, Дунав 5, 3, 1, Замфир Попов 4, 7, 1, 5, 3, 2, Захари Стоянов 3, 5, Иван Бонов 2, Любен Каравелов 4, 10, 9, 12, 7, 3, 5, 6, 2, 8, 1, 11, 26, 15, 19, 21, 18, 24, 14, 13, 16, Марица 8, Москва 20, 30, 28, 24, 15, 32, 12, 22, 28, 3, 11, 18, 6, 10, 4, 5, 1, 9, 14, 16, 7, 12, Паисий 24, 22, Пушкин 1, 3, 4, Райко Даскалов 25, 27, 19, 18, 3, 4, 23, 10, 21, 17, 16, 8, 9, 5, 12, 1, 2, 14, 24, 21, 11, Стара Планина 3, 1, Страцин 7, 11, 3, 9, 1, 13, 5, Тодор Младенов 13, 4, 11, 12, 5, 1, 3, 7, 8, 6, 2, 9, Хаджи Димитър 2, 6, 8, 1, 4, 5, 3, Христо Смирненски 9, 7, Черковна 3, 5, 1, Шосе - Лом - София 14, 20, 16, 37, 34, 36, 18, 48, 24, 1, 46, 17, 28, 26, 32, 50, 30, 22, 12, Ъгъла на ул. Р. Даскалов и Д. Благоев

На 19.03.2020 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Замфирово: 000436, 1 Ви Май 4, 5, 3, 1, 5 Ти Декември 5, 4, 7, 9, 6, 11, 3, 2, 1, 9 Ти Септември 18, 28, 31, 24, 21, 14, 37, 13, 16, 41, 19, 29, 12, 33, 17, 30, 32, 27, 26, 25, 39, 22, 15, 5 А, 3, 4 А, 11 А, 3 А, 5, 2, 11, 6 А, 10, 9, 8, 36, 6, 7 А, 7, 9 А, 4, Александър Стамболийски 34, 24, 20, 17, 15, 12, 38, 25, 19, 9, 10, 30, 14, 36, 40, 27, 22, 21, 33, 32, 28, 35, 17 А, 18, 26, 29, 15 А, 11, 23, 8, 5 А, 4, 7, 1, 3, 5, 2, 6, Аметица 4, 6, 3, 8, 2, Андрей Жданов 8, 7, 2, 4, 10, 1, 8, Бузлуджа 16, 10, 14, 2, 12, 5, 4, 1, 3, 8, Бундино 5, 2, 6, 7, 4, 9, Васил Друмев 2, 3, 1, Васил Левски 9, 6, 18б, 5, 12, 11, 10, 8, 19, 7, 1, 3, 16, 20, 14, 13, 15, Веслец 7, 13 А, 9, 21, 6, 11, 19, 13, 4, 1, 8, 12, 15, 2, Гаврил Генов 18, 5, 16, 14, 7, 12, 6, 4, 1, Гео Милев 4, 6, 2, 8, 10, Георги Бенковски 3, 1, Георги Дамянов 8, 1, 5, 2, 3, 6, 12, 4, Георги Кирков 5, 3, 4, 2, Гоце Делчев 20, 10, 4, 19, 19 А, 15, 21, 12, 7, 3, 6, 14, 13, 2, 5, 9, 10 А, 1, 16, 18, 17, 8, Дамян Арсенов 31, 20, 2, 22, 8, 4, 24, 5, 29, 18, 3, 1, 7, 14, 11, 6, 10, 17, 15, 28, 12, 29, 32, 36, 34, 21, 38, 40, 23, 44, 1, 10, 12, 10, Дарвин 2, 4, 3, 5, 6, 4 А, 1, Димитър Благоев 19, 6, 4, 27, 7, 3, 25, 29, 17, 5, 13, 1, 9, 14, 2, 23, 11, 21, 15, добро Поле 10, 5, 14, 6, 4, 2, 1, 8, 7, 3, 12, Драва 1, 2, 3, 4, 3, Емил Марков 1, 12, 10, 2, 4, 18, 14, 6, 17, 20, Замфир Попов 29, 33, 46, 39, 41, 52, 43, 54, 1, 37, 46, 33, 39 А, 51, 45, 61, 70, 43, 72, 92, 68, 74, 56, 59, 58 А, 94, 49, 96, 57, 65, 60, 64, 78, 86, 55, 64 А, 82, 84, 88, 90, 58, 63, 66 А, 47, 67, 98, 62, 66, 80, 9, 30, 38, 7, 17, 4, 6, 10, 11, 13, 15, 16, 42, 40, 14, 20, 12, 21, 22, 2, 27, 36, 19, 24, 28, 34, 32, 25, 26, Зоин дол 4, 7, 4 А, 1, 2, 7 А, 6, 8, 5, 3, Иван Вазов 7, 3, 1, 5, 4, 2, Извън Плана Цех За Обувки, Илия Генов 14, 16, 1, 19, 11, 5, 22, 12, 21, 3, 25, 15, 18, 20, 4, 10, 17, 8, 4 А, Искър 1, 3, 9, 5, 7 къща, Йордан Лютибродски 4, 8, 1, 6, 2, 14, 7, 5, 10, 12, 3, Камчия 5, 1, 3, 7, 4, Карл Маркс 3, 1, 10, 8, 4, 5, 6, 12, 7, Ком 2, 4, 1, 3, Краище 1, 3, Лазар Младенов 5, 1, 2, 8, 1 Ч-Ще Развитие УПИ-Іі-440, 16, 4, 5, 22, 12, 1, 11, 6, 14, 10, 12, 19, 38, 13, 24, 28, 44, 21, 46, 32, 26, 25, 42, 34, 17, 40, 23, 36, Ленин 8, 6, 9, 1, 10, 3, 2, 12, 4, 7, 14, 11, Лом 2, 1, Любен Каравелов 12, 10, 3, 14, 13, 11, 21, 9, 5, 2, 7, 6, 8, Манчо Пешов 1, 7, 3, 9, Марек 1, 3, 5, 2, 10, Мичурин 8, 2, 4, 6, Младен Ангелов 15, 1, 19, 9, 13, 7, 11, Москва 1, 5, 2, 4, 11, 17, 19, 13, 18, 7, 16, 12, 6, 14, 9, 20, 15, Непирче 3, 2, 3а, Никола Й. Вапцаров 28, 39, 30, 23, 19, 37, 40, 44, 36, 33, 38, 31, 32, 17, 35, 42, 21, 51, 52 А, 52, 56, 57, 56 А, 58, 49, 46, 60, 50, 43, 48, 54, 47, 45 А, 53, 76, 55, 14, 3, 5, 6, 16, 22, 2, 13, 7, 1, 18, 8, 11, 20, 9, 12, Никола Ценков 45, 23, 35, 46, 38, 30, 20, 18, 41, 52, 28, 21, 19, 22, 34, 27а, 25, 17а, 26, 54, 27б, 50, 33, 17, 40, 29, 56, 43, 31, 50а, 15, 48, 24, 39, 36, 47, 37, 8, 1, 10, 14, 6, 7, 5, 4, 3, 2, 12, Павел Петров 2, 4, 5, 6, 10, 1, 3, 7, 8, Панайот Хитов 2, 8, 10, 6, 4, 12, Петрохан 2, 3, 1, Пирин 3, 5, 1, 11, 7, 15, 17, 2, 13, 9, 4, 6, Поп Андрей 16, 18, 22, 6, 2, 4, Попов дол 2, 23, 10, 6, 18, 16, 8, 22, 1, Преславска 2, 4, 6, 5, Рила 3, 1, 4, Слатина 6 А, 5, 7, 4, 9 А, 1, 12, 8, 21 А, 13, 2, 19 А, 6, 5 А, 11, 9, 21, 10, 19, 23, 17, Стара Планина 2, 8, 4, 6, 3, 1, Стефан Караджа 4, 1, 2, 6, Странджа 1, 5, 6, 2, 4, 3, 8, Тодор Благов 4, 22, 18, 1, 13, 6, 9, 26, 14, 10, 12, 16, 11, 5, 8, 7, 24, 3, 17, 15, 2, Толбухин 4, 1, 4а, 3, 2, Тополница 2, 1, 4, ул. Ал. Стамб. и ул. Янтра, ул. Д. Арсенов и Д. Благоев, Фридрих Енгелс 6, 4, 2, 1, 3, 5, 5, 9, 7, 13, 18, 24, 8, 28, 26, 6, 20, 11, 22, 14, 12, 16, 10, Хаджи Димитър 7, 5, 4, 11, 13, 10, 8, 3, 9, 6, Христо Ботев 1, 5, 3, 2, 4, 6, Христо Михайлов 14, 8, 10, 11, 6, 16, 9, 7, 4, 2, 1, 3, 5, Церовска 2, 6, 4, 8, Шипка 5, 3, 4, 2, 6, 12, 7, 9, Ъгъла на ул. З. Попов и Преслав, Яне Сандански 10, 2, 6, 8, 4, 12, 1, 3, 9, 11, Янтра 18, 11, 6, 5 А, 4, 10 А, 10, 15, 9, 26, 17, 11 А, 21 А, 24, 5, 8, 27, 1, 3, 28, 31, 32, 20, 7 А, 19 А, 19, 7, 22, 21, 24 А, 29, 13, 16, 2, М. Бежан

На 19.03.2020 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Рашовица: Васил Коларов 7, 2, 1, 4, 10, 8, 5, Гаврил Генов 2, Георги Димитров 4, 18, 22, 5, 6, 24, 16, 7, 33, 31, 20, 12, 29, 1, 10, 3, 11, 8, 19, 14, 9, Замфир Попов 7, Извън Плана 2, Христо Ботев 3, 4, 9, 5

На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Замфирово: 5 Ти Декември 5, 4, 7, 9, 6, 11, Васил Друмев 2, 3, 1, Гео Милев 4, 6, 2, 8, 10, Георги Бенковски 3, 1, Георги Дамянов 8, 1, 5, 2, 3, 6, 12, 4, Дамян Арсенов 31, 20, 2, 22, 8, 4, 24, 5, 29, 18, 3, 1, 7, 14, 11, 6, 10, 17, 15, 28, 12, 29, 32, 36, 34, 21, 38, 40, 23, 44, Димитър Благоев 19, 6, 4, 27, 7, 3, 25, 29, 17, 5, 13, 1, 9, 14, 2, 23, 11, 21, 15, Драва 1, 2, 3, 4, Емил Марков 17, Замфир Попов 29, 33, Извън Плана, Илия Генов 14, 16, 1, 19, 11, 5, 22, 12, 21, 3, 25, 15, 18, 20, 4, 10, 17, 8, Йордан Лютибродски 4, 8, 1, 6, 2, 14, 7, 5, 10, 12, 3, Краище 1, 3, Лазар Младенов 5, 1, Лом 2, 1, Любен Каравелов 12, 10, 3, 14, 13, 11, 21, 9, 5, 2, 7, 6, 8, Мичурин 8, 2, 4, 6, Младен Ангелов 15, 1, 19, 9, 13, 7, 11, Никола Й. Вапцаров 28, 39, 30, 23, 19, 37, 40, 44, 36, 33, 38, 31, 32, 17, 35, 42, 21, Павел Петров 2, 4, 5, 6, 10, 1, 3, 7, 8, Попов дол 2, 23, Стефан Караджа 4, 1, 2, 6, Странджа 1, 5, 6, 2, 4, 3, 8, ул. Д. Арсенов и Д. Благоев, Фридрих Енгелс 6, 4, 2, 1, 3, 5, 5, 9, 7, 13, 18, 24, 8, 28, 26, 6, 20, 11, 22, 14, 12, 16, 10, Хаджи Димитър 7, 5, 4, 11, 13, 10, 8, 3, 9, 6, Шипка 5, 3, 4, 2, 6, 12, 7, 9

На 19.03.2020 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Берковица

На 19.03.2020 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Бокиловци: 000911, Втора 9, 16, 7, 1, 14, 21, 23, 5, 3, 4, 11, 10, Десета 7, 1, 5, Осма 2, 1, Пета 16, 3, 14, 11, 18, 9, 7, 4, 10, 2, Първа 7, 13, 18, 21, 3, 1, 17, 4, 6, 25, 31, 75, 14, 29, 2, 5, 8, 15, 22, 27, 20, 55, 57, 67, 40, 65, 28, 39, 42, 36, 1, 43, 30, 41, 51, 44, 69, 45, 60, 47, 49, 33, 73, 26, 50, 35, 53, 38, 48, 58, Седма 5, 1, 3, Трета 5, 20, 2, 18, 22, 11, 3, 12, 22, УПИ VIII45, Кв. 15, Четвърта 9, 22, 4, 10, 1, 18, 16, 7, 12а, 2, 11, Шеста 17, 13, 4, 15, 14, 1, 5, 11, 7, 9, 6, 3

На 19.03.2020 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Бързия

На 19.03.2020 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Комарево, Общ. Берковица: Втора 6, 10, 12, 5, 1, 2, 8, 4, 3, 7, Девета 6, 8, 2, 3, 1, 4, Десета 2, извън регулация 5, 2, 1, 0, Осма 3, 8, 5, 10, 11, 9, 7, 6, 4, 1, 2, Пета 4, 1, 2, Първа 7, 13, 16, 50, 52, 32, 51, 26, 37, 28, 6, 4, 48, 36, 23, 54, 14, 22, 17, 24, 20, 11, 9, 8, 30, 45, 49, 56, 38, 18, 2, 27, 43, 3, 34, 47, 41, 19, 5, 40, Трета 7, 10, 8, 6, 4, Четвърта 4, 6, 9, 5, 8, 1, 12, 7, 3, Шеста 5, 1, 3, 7

На 19.03.2020 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Мездрея: Втора 15, 17, 5, 7, 13, 19, 2, 21, 6, 4, 11, Главна 15, 1, 70, 60, 16, 10, 6, 35, 30, 3, 34, 82, 96, 24, 25, 19, 5, 8, 90, 29, 56, 78, 74, 80, 23, 49, 14, 53, 55, 50, 12, 36, 22, 7, 41, 26, 52, 62, 44, 54, 48, 76, 20, 13, 15, 2, 18, 31, 21, 39, 58, 72, 47, 53 А, 11, 38, 45, 27, 64, 17, 37, 92, 28, 84, 4, 68, 66, 46, 32, 94, извън регулацията Пилетарник, Вила, Цех За дограма, Пета 5, 19, 9, 8, 7, 6, 13, 3, 11, 12, 15, 1, 1а, 4, 2, 10, 17, Първа 3, 1, 4, Седма 11, 3, 9, 10, 6, 4, 5, 7, 8, 2, 1, Трета 1, 9, 8а, 14, 13, 5, 6, 4, 8, 7, 18, 12, 10, 3, 21, Тринадесета 3, 1, Четвърта 22, 20, 10, 12, 3, 14, 6, 24, 5, 16, 9, 1, 7, 4, 8, 2, Шеста 10, 12, 2, 4, 5, 6, 8, 14, 3, 18, 16

На 19.03.2020 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Песочница: Втора 8, 5, 2, 10, Девета 2, Десета 80, 30, 58, 29, 84, 24, 9, 32, 38, 64, 37, 14, 31, 15, 39, 17, 44, 49, 34, 1, 60, 62, 45, 13, 72, 21, 28, 78, 20, 42, 22, 53, 10, 74, 35, Единадесета 3, Осма 8, 7, 3, 6, 4, 1, Пета 16, 42, 5, 8, 6, Първа 6, 8, 3, Седма 4, 2, Трета 5, 14, 8, 1, 3, 4, Тринадесета 13, 1, 2, УПИ III, Кв. 33, Четвърта 2, 1, 10, 4, 12, 8, Шеста 2, 19, 1, 4, 8, 25

Община Бойчиновци  

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Лехчево: Александър Стамболийски 44, 45, 40, 57, 46, 49, 51, 47, 43, 42, 41, 59, 50, 52, Антон Иванов 1, 12, 2, 6, 14, 8, 7, 5, 9, 4, 3, Васил Априлов 22, 20, 9, 14, 11, 6, 17, 16, 12, 18, 24, 15, Гаврил Генов 4, Димитър Благоев 21, 15, 52, 29, 44, 25, 17, 31, 13, 50, 11, 48, Йордан Йовков 2, Климент Охридски 5, 15, 13, 1, 9, 19, 17, 10, 7, Крайселска 10, 6, 8, 2, 4, Любен Каравелов 8, Оборище 21, 23, 18, 20, 14, 15, 28, 16, 27, 19, 30, 17, 29, 25, 26, ТП N5 Уо, 24, 22, Пенчо Славейков 5, Петър Берон 9, 11, 3, 7, 5, 2, 1, Тодор Семерджиев 18, Хаджи Димитър 71, 42, 58, 45, 79, 61, 40, 73, 46, 39, 41, 67, 43, 70, 63, 55, 32, 48, 59, 52, 20, 54, 38, 34, 81, 49, 30, 75, 53, 50, 56, 44, 77, Христо Смирненски 48, 24, 31, 42, 25, 56, 58, 39, 15, 33, 46, 29, 44, 27, 37, 34, 19, Цветко Терзийски 31, 22, 33, 12, 37, 24

Община Вълчедръм  

За периода 16-20.03.2020 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Вълчедръм: Черни Връх 13

За периода 16-20.03.2020 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Черни Връх, Общ. Вълчедръм: Втора 15, 12, 19, 1, 9, 29, 4, 33, 31, 16, 21, 18, 5, 8, 7, 10, 14, Двадесет и Втора 2 Б, 25, 19, 9, 29, 6, 21, 15, 17, 2, 16, 4, 11, 8, Двадесет и Първа 4, 12, 2, 5, 10, Двадесет и Шеста 2, 1, 3, 4, Двадесета 10, 4, 6, 8, Дванадесета 8, 10, 7, 9, 18, 20, 2, 1, 13, 12, 16, 11, 4, 14, 3, Девета 2, 8, 4, Деветнадесета 1, 3, 2, Десета 8, 13, 4, 7, 2, 3, 5, 9, 1, 15, 26, Единадесета 1, 2, Осемнадесета 7, 1, 2, Осма 1, Пета 4, 15, 8, 17, 11, 19, 23, 7, 21, 14, Петнадесета 2, 1, 7, 5, Първа 26, 46, 12, 42, 5, 16, 23, 33, 30, 29, 27, 13, 31, 15, 9, 17, 24, 11, 44, 37, 56, 20, 40, 38, 50, 19, 52, 21, 6, 3, 64, 35, 48, 32, Седемнадесета 11, 1, 7, 3, 5, 6, 8, 9, Седма 1, 2, Трета 21, 12, 14, 4, 10, 6, Тринадесета 2, 3, 4, Четиринадесета 12, 7, 9, 3, 5, 4, Шеста 2, 4, 3, 5, Шестнадесета 4, 6, 16, 7, 14, 3, 5

На 17.03.2020 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Вълчедръм: 22-ти Септември /23-ти/ 12, 14, 3, 4, 11, 12, 32, 31, 26, 18, 33, 29, 19, 30, 13, 15, 20, 919016, 922026, 922032, 922035, 922045, 922046 Землището, 922050, 922058, Адалберт Антонов 12, 18, 20, 7, 16, 1, 3, 4, 6, 5, 8, 1, 10, 2, 15, Александър Стамболийски 6, 8, 2, 15, 3, 10, 1, 4, Ангел Кънчев 5, 2, 7, 6, 3, Антон Страшимиров 11, 5, 2, 1, 12, 13, 3, 4, 2, 1, Армалуй 2 Осветление, 17, 7, 15, Ахелой 2, 12, 6, 1, 3, 10, Баба Тонка 24, 2, Балатон 38, 61, 36, 42, Бачо Киро 1, Уо, 2, 4, Бенковски /Д. Благоев/ 88, 25, Битоля 14, 2, 1, 6, 13, 10, 11, 8, 12, България /Г. Димитров/ 108, 105, 109, 126, 106, 73, 110, 120, 96, 118, 132, 103, 119а, 99 Сладкарница, 111, 114, 88, 101, 115, 130, 112, 122, 116, 99, 107, 17, 35, 15, 117, 1, 97, 79, 81, 75, 96, 87, 104, 90, 83, 94, 73, 48, 69, 98, 92, 85, 80, 91 Железария, 51а магазин, 71, 91, 100, 102, 106, 129, 161, 164, 136, 158, 139, 137, 156, 168, 141, 138, 144, 134, 119, 133, 117, 121, 142, 136, 150 Шивашки Цех, 125, 123, 114, 126, 129, 122, 143, 106, Васил Левски 42, 34, 9, 32, 36, 38, 40, 7, 14, 1, 26, 24, 18, 16, 20, 2, 4, 22, Васил Петлешков /Г. К-ва/ 3, 4, 6, 2, 8, Верила 19, Витоша 6, 1, 4, 2, 3, Вихрен 16, 2, 4, 1, Ген. Владимир Стойчев /Мб/ 6, 4, Генерал Гурко 9, 1, 12, 7, 10, 6, 5, 8, 2, 16, Генерал Скобелев 5, Георги Попадийски 6, 8, 16, 2, 12, 20, 3, 13, 10, 1, 5, 18, Граф Игнатиев /А. Жданов/ 9, 7, 11, 5, 10, 16, 18, 3, 12, 13, 14, Евлоги Георгиев /Ален Мак 9, 13, 15, 7, 11, 20, Златия 19, 25, 15, 17, 14, 27, 31, 22, 18, 23, 26, 26а, 20, 29, 16, Извън Населеното Място Стоп. Двор, Бензиностанция, Зърно База, Ферма, Навес, Рем. Работилница, 1, Склад, Склад Зърно, Изгрев /М. Гвардия/ 4, 1, 8, 5, 3, 2, 7, 14, 9, 10, 14, Капитан Савойски 5, 1, 5, 4, 3, 6, 2, 8, 35, 33, 26, 27, 23, 22, 31, 24, 25, 29, 15, 12, 13, 21, 11, 17, 19, 10, 9, 16, 14, Кирил Марков 1, 9, 6, 2, 18, 8, 4, 3, 11, 10, 12, Климент Охридски 6, 1, 3, 10, 8, 12, 2, 4, Клокотница 28, 31, 47, 22, 27, 33, 20, 62, 64, 61, 41, 58, 45, 19, 11, 59, 49, 52, 13, 43, 18, 50, 55, 67, 53, 56, 60, 35, 15, 14, 17, 29, 57, 7, 9, Лайош Кошут 6, 1, 4, 2, Марица 13, 14, 8, 19, 9, 18, 21, 11, 30, 26, 10, 12, 22, 15, 17, 23, 29, 32, 1, 4, 3, 5, 2, 6, Никола Обретенов /В. П-ва/ 5, 2, 4, 1, Освобождение /Ленин/ 11, 1, 10, 15, 4, 7, 2, 8, 6, 12, 3, 13, 9, 19, 27, 31, 14, 17, 16, 25, 33, 22, 18, 20, 29, 24, 20, 31, 52, 47, 37, 54, 28, 34, 26, 40, 50, 51, 55, 44, 32, 43, 30, 42, 46, 48, 36, 49, 38, 35, 9, 39, 45, 53, Отец Пайсий 62, 46, 49, 45, 68, 78, 72, 66, 76, 47, 39, 74, 70, 11, 48, 84, 75, Уо, 80, 86, 70, 62, 55, 80а, 90, 57, 65, 53, 71, 92, Пенчо Славейков 6, 7, 4, Петко Славейков 5, 9, 2, 3, Петър Парчевич 6, 8, 2, 2, Пъстрина 6, 2, 1, 3, Сан Стефано 8, 1, 5, 7, 6, 3, Стадиона /Комсомолска/ 7, 17, 10, 19, 21, 23, 14, 5, 9, 11, Стефан Караджа 2, Стоян Заимов /С. Русев/ 6, 10, 1, 24, 21, 15, 8, 4, 13, 12, 14, 22, 5, 3, 9, 7, 16, 18, 19, 2, Струма 7, 2, 6, 8, 1, 12, 10, 3, 5, Съединение /В. Коларов/ 3, 2, 1, Тимок 1, Тодор Каблешков /Х. М-Лов/ 2, 1, 5, 4, 6, 7, Хаджи Димитър 13, Хаимбоаз 8, 5, 1, 10, 7, 3, 2, 4, 11, Христо Ботев 29, 10, 2, 16, 25, 14, 15, 18, 20, 28, 32, 27, 39, 35, 19, 17, 21, 33, 24, 33, 1, 6, 8, 11, 2, 10, 4, 13, Уо, 7, 18, 20, 22, Христо Давидов 27, 24, 26, 34, 21, 28, 22, 18, 15, 25, 29, 17, 32, 7, 15, 12, 6, 9, 3, 14, 5, 8, 20, 2, 11, 1, 4, 16, 18, Хъшове 4, 2, 1, 8, 7, 6, 3, 5, Цар Самуил 45, 15, 8, 2, 13, 12, 14, 22, 5, 4, 20, 23, 21, 6, 18, 17, 27, 7, 25, 1, Цар Симеон Велики /М-Л Т/ 47, Цибрица 5, 3, 2, Черни Връх 6, 4, 2, 3, Шейново 5, 2, 7, 3, 1, 1, 2, 3, 4, Шипка 4, 3, 5, 8, 10, 12, 1, 9, 2, 16, Ъгълъ на Хр. Ботев и ул. Отец Паисий, Янтра 6, 4, 2

На 17.03.2020 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Вълчедръм: 919016, Адалберт Антонов 3, 4, 6, 5, 8, 1, 10, 2, 1, Антон Страшимиров 4, Баба Тонка 24, 2, Бенковски /Д. Благоев/ 88, 25, Битоля 14, 2, 1, 6, 13, 10, 11, 8, 12, България /Г. Димитров/ 97, 79, 81, 75, 96, 87, 104, 90, 83, 94, 73, 48, 69, 98, 92, 85, 80, 91 Железария, 51а магазин, 71, 91, 100, 102, 106, 17, 35, 15, 117, 1, Васил Левски 14, 1, 26, 24, 18, 16, 20, 2, 4, 22, Ген. Владимир Стойчев /Мб/ 6, 4, Георги Попадийски 6, 8, 16, 2, 12, 20, 3, 13, 10, 1, 5, 18, Граф Игнатиев /А. Жданов/ 9, 7, 11, 5, 10, 16, 18, 3, 12, 13, 14, Евлоги Георгиев /Ален Мак 9, 13, 15, 7, 11, 20, Златия 19, 25, 15, 17, 14, 27, 31, 22, 18, 23, 26, 26а, 20, 29, 16, Извън Населеното Място Зърно База, Ферма, Навес, Рем. Работилница, Изгрев /М. Гвардия/ 14, Капитан Савойски 1, 5, 4, 3, 6, 2, 8, Клокотница 28, 31, 47, 22, 27, 33, 20, 62, 64, 61, 41, 58, 45, 19, 11, 59, 49, 52, 13, 43, 18, 50, 55, 67, 53, 56, 60, 35, 15, 14, 17, 29, 57, 7, 9, Лайош Кошут 6, 1, 4, 2, Марица 1, 4, 3, 5, 2, 6, Никола Обретенов /В. П-ва/ 5, 2, 4, 1, Освобождение /Ленин/ 19, 27, 31, 14, 17, 16, 25, 33, 22, 18, 20, 29, 24, Отец Пайсий 11, Пенчо Славейков 6, 7, 4, Петко Славейков 5, 9, 2, 3, Пъстрина 6, 2, 1, 3, Сан Стефано 8, 1, 5, 7, 6, 3, Стадиона /Комсомолска/ 7, 17, 10, 19, 21, 23, 14, 5, 9, 11, Стефан Караджа 2, Стоян Заимов /С. Русев/ 2, Струма 7, 2, 6, 8, 1, 12, 10, 3, 5, Съединение /В. Коларов/ 3, 2, 1, Тимок 1, Хаимбоаз 8, 5, 1, 10, 7, 3, 2, 4, 11, Христо Ботев 1, 6, 8, 11, 2, 10, 4, 13, Уо, 7, 33, Христо Давидов 7, 15, 12, 6, 9, 3, 14, 5, 8, 20, 2, 11, 1, 4, 16, 18, Цар Самуил 15, 8, 2, 13, 12, 14, 22, 5, 4, 20, 23, 21, 6, 18, 17, 27, 7, 25, 1, Цибрица 5, 3, 2, Черни Връх 6, 4, 2, 3, Янтра 6, 4, 2

На 17.03.2020 г. /13:15 - 16:00 ч./ -  Вълчедръм: Баба Тонка 24, 2, Бенковски /Д. Благоев/ 88, 25, България /Г. Димитров/ 17, 35, 15, Ген. Владимир Стойчев /Мб/ 6, 4, Георги Попадийски 6, 8, 16, 2, 12, 20, 3, 13, 10, 1, 5, 18, Евлоги Георгиев /Ален Мак 9, 13, 15, 7, 11, 20, Златия 19, 25, 15, 17, 14, 27, 31, 22, 18, 23, 26, 26а, 20, 29, 16, Клокотница 28, 31, 47, 22, 27, 33, 20, 62, 64, 61, 41, 58, 45, 19, 11, 59, 49, 52, 13, 43, 18, 50, 55, 67, 53, 56, 60, 35, 15, 14, 17, 29, 57, 7, 9, Лайош Кошут 6, 1, 4, 2, Пъстрина 6, 2, 1, 3, Стадиона /Комсомолска/ 7, 17, 10, 19, 21, 23, 14, 5, 9, 11, Струма 7, 2, 6, 8, 1, 12, 10, 3, 5, Съединение /В. Коларов/ 3, 2, 1, Хаимбоаз 8, 5, 1, 10, 7, 3, 2, 4, 11, Христо Ботев 33, Цар Самуил 15, 8, 2, 13, 12, 14, 22, 5, 4, 20, 23, 21, 6, 18, 17, 27, 7, 25, 1, Цибрица 5, 3, 2

Община Лом  

За периода 16-20.03.2020 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Лом: Алеко Константинов 21, 23, 2, 7, 1, 16, 26, 14, 8, 12, 2 А, 19, 3, 25, 11, 17, 6, 4, 9, 15, 20, 13, 24, 10, 5, 18, 22, Братя Миладинови 7, 32, 8, 10, 16, 30, 18, 12, 14, 2, 26, 24, 22, 5, 1, 6, 9, 20, 28, Гоце Делчев 13, 15, 20, 12, 9, 4, 8, 16, 22, 6, 17, 1, 5, 14, 18, 11, 10, 2, 3, Искър 15, 20, 14, 21, 17, 13, 42, 6, 3, 22, 39, 31, 29, 18, 8, 23, 25, 7, 36, 28, 12, 19, 24, 35, 38, 37, 10, 34, 32, 16, 30, 27, 11, 4, 9, 44, 40, 33, 1, Люляк(Петър Калчев) 12, 4, 6, 10, Марица 3, 14, 10, 11, 12, 4, 2, 13, 16, 19, 21, 5, 15, 9, 18, 1, 8, 7, 17, 6, Митко Палаузов 7, Пелистър 7, 10, 6, 8, 9, 4, 1, 5, 2, 3, Пирот 31, 37, 35, Стара Планина 28, 29, 11, 15, 30, 32, 24, 12, 31, 20, 14, 21, 23, 13, 18, 25, 33, 9, 16, 17, 19, 26, Тимок 10, 7, 3, 9, 4, 1, 8, 6, 2, 5, Тунджа 24, 26, 16, Цар Петър(М. Стефанов) 26, 35, 52, 39, 48, 41, 37, 31, 46, 44, 43, 42, 36, 32, 38, 40, 8, 50, 30, 34, 33, 29, 28, Шести Септември 12, 16, 10, 20, 14, 8, 18, 6, 2

За периода 16-20.03.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом: Алмус 7, 3, 5, Варош(Димитър Маринов) 2, Дунавска(Д Благоев) 49, 41, 59, 47, 45, 53, 65, 57, 55, 43, 61, Кръстьо Пишурката 14, Луй Айер 1, Панайот Хитов 4, Цар Симеон(В. Коларов) 3, 1

Община Монтана  

За периода 16-20.03.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана: 22-ри Септември 43, 56, 58, 41, 48489. 22. 482, Александър Стамболийски 9, 7, 11, Васил Левски 40, 45, 43, 46, 48, 42, 50, Веренишка(М. Веренишки) 58, 55, 51, 61, 64, 63, 48, 53, 65, 57, 52, 54, 50, 56, 59, Георги С. Раковски 4, 2, Екзарх Йосиф 1, 3, 14, 8, 6, 12, 2, 11, 5, 7, 4, 15, 10, 9, 13, Жеравица 4, 20, 16, 5, 1, 22, 12, 14, 8, 2, 3, 10, 7, 18, 6, Захари Стоянов 14, 18, 9, 12, 10, 8, 2, 1, 16, 5, 11, 3, 7, 17, 6, 13, 15, Захари Стоянов(К. Трифонов 12, Извора(Б. Бистрица) 5, 7, 1, 3, Калето 14, 2, 12, 16, 8, 6, 4, 1, Неофит Рилски 12, 20, 6, 26, 8, 24, 16, 28, 23, 4, 17, 5, 14, 30, 18, 9, 29, 13, 41, 25, 33, 22, 11, 37, 3, 31, 15, 7, 21, 32, 1, 27, 19, Панайот Хитов 52, 48, 56, 49, 51, 61, 54, 55, 50, 59, 47, 53, 57, 58, Под Баира 453, Св. Св. Кирил и Методий 11, 5, 13, 10, 7, 4, 6, 9, 2, Свети Климент Охридски 52, Свети Климент Охридски(Г. 66, 56, 65 А, 54, 52, 69, 58, 62, 70, 65, 72, 60, 64, Свети Патриарх Евтимий(П. 19, 7, 18, 20, 10, 13, 12, 17, 6, 15, 8, 9, 14, 16, 1, 3, 4, 5, 2, 11, Стоян Марков(Г. Бонков) 6, 5, 14, 9, 1, 10, 4, 13, 3, 2, 7, Странджа 36, 40, 48, 31, 41, 44, 35, 34, 37, 33, 42, 38, 46, 39, Трапезица 13, 29, 9, 25, 14, 21, 22, 19, 11, 17, 15 А, 18, 16, 20, 12, 27, 23, 15, 24, Трети Март(Г. Димитров) 52, 58, 48, 50, 56, 64, 66, 60, 68, 54, Цар Борис III-ти(З. Попов) 22, Цар Иван Александър(Т. Тр. 8, 11, 2, 6, 15, 12, 9, 1, 5, 3, 16, 10, 19, 4, 18, 20, 7, 14, 13, 17, Юлиус Ирасек(Житомирска) 2, 3, 5, 1, Юрий Венелин 35, 37, 28, 39, 40, Общината

За периода 17-20.03.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана: Александър Стамболийски 37, 54, 52, 48, 46, 50, Братя Миладинови 15, 10, 19, 8, 17, 4а, 1, 4, 3, 5, 12, 13, 6, 9, 7, Гладстон 4, 12, 6, 2, Граф Игнатиев(В. Коларов) 33, 31, 29, 27, 34, 37, Гривица 6, 4, 2, 5, 3, 1, Любен Каравелов 15, 11, 18, 12, 17, Нишка 12, 13, 9, 1, 17, 16, 14, 6, 11, 15, 8, 4, 3, 7, 10, Огоста 17, 1, 4 А, 14, 4, 20, 8, 18, 9, 2, 3, 7, 11, 6, 16, 12, 15, 10, Христо Ботев 22, 6, 8, 24, 10, 16, 20, 14, 26, 12, 18, Цар Симеон 9, 7, 16, 1, 13, 18, 22, 3, 5, 10, 25, 20, 12, 14, 21, 15, 19, 8, 17, 11, 35, 23

На 18.03.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Видлица: 348025, Втора 1, Двадесет и Втора 6, 5, 7, Двадесет и Девет 3, 5, 7, 1, 9, Двадесет и Осма 3, 7, 4, 2, 5, Двадесет и Пета 4, 2, Двадесет и Първа 1, 4, 3, 5, Двадесет и Седма 7, 1, 6, Двадесет и Четвърта 2, Двадесет и Шеста 8, 12, 6, 5, 2, 4, 16, Девета 4, 2, 5, 6, Деветнадесета 9, 3, Единадесета 5, 29, 8, 23, 27, 4, 9, 7, 6, 33, 11, 3, 2, 25, 31, Осемнадесета 2, 4, 8, Осма 1, 3, Пета 3, 5, Петнадесета 1, Първа 62, 72, 3, 70, 28, 12, 16, 14, 24, 68, 64, 60, 38, 52, 32, 19, 76, 6, 4, 42, 56, 20, 17, 23, 50, ТП-1 Уо, 7, 44, 82, 15, 34, 26, 48, 84, 18, 25, 58, 1, 21, 40, Седемнадесета 5, 8, 4, 6, 1, 10, 3, 2, Трета 2, 5, 1, 3, 4, Тринадесета 2, 5, 12, 3, 1, 4, Шеснадесета 3, 5, 7, 1, 2, Шеста 1, 10, 4, 2, 28

На 18.03.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горно Церовене: Втора 3, 1, 5, 4, Главна 16, 69, 49, 47, 71, 61, 67, 65, 64, 74, 68, 50, 63, 55, 58, 70, 60, 57, 59, 51, 79, 1, 62, 52, 31, 1, 46, 48, 20, 35, 46, 11, 8, 2, 1, 26, 22, 21, 10, 12, 30, 19, 32, 25, 34, 29, 39, 17, 36, 41, 23, 24, 33, 28, 13, 37, 5, 27, 18, 3, 45, 15, 16, 38, 6, Двадесет и Втора 9, 17, 21, 3, 5, 11, 7, 1, 13, 15, Двадесет и Девета 15, 6, 4, 2, 12, 1, 11, 13, Двадесет и Осма 11, 5, 1, 17, 9, 7, 15, Двадесет и Пета 4, 1, 3, 2, Двадесет и Първа 4, 1, Двадесет и Седма 21, 6, 9, 11, 4, 13, 22, 3, 17, 8, 1, 5, 15, 19, 20, 7, Двадесет и Трета 2, 4, 3, 8, 19, 12, 11, 10, 13, 7, 15, 14, 6, 9, 20, 17, 16, 5, 18, Двадесет и Четвърта 3, 16, 4, 18, 6, 20, 2, 10, 14, 8, 26, 5, 7, 9, 24-Б, 24-А, 1, 12, Двадесет и Шеста 1, 9, 15, 13, 22, 6, 18, 16, 7, 20, 29, 31, 8, 12, ТП-2 Уо, 5, 4, 27, 17, 25, 23, 3, 19, 14, 1, Двадесета 9, 23, 36, 14, 22, 27, 28, 2, 26, 30, 6, 4, 25, 20, 7, 21, 1, 17, 11, 8, 32, 19, 16, 29, 15, 12, 18, 10, 34, Дванадесета 5, 6, 20, 16, 8, 18, 15, 24, 11, 22, 4, ТП-3 Уо, 12, 13, 9, 10, 14, Девета 1, 4, 2, 3, 1, Деветнадесета 1, 5, 2, 4, 8, 3, 10, Десета 5, 1, 3, 7, Единадесета 7, 5, 4, 3, 7, 2, Осемнадесета 3, 1, Осма 3, 1, 2, Пета 5, 2, 3, 10, 1, Петнадесета 4, 2, Първа 6, 27, 39, 15, 14, 19, 33, 29, 4, 1, 12, 13, 35, 2, 20, 7, 10, 25, 17, 9, 8, 24, 11, 41, 18, 21, 44, 43, 45, 40, 42, 36, 49, 32, 34, 55, 51, 47, 46, 26, 30, 28, Седемнадесета 2, 3, 10, 16, 13, 4, 20, 26, 6, 27, 9, 22, 17, 12, 14, 8, 30, 24, 15, Гп-4 Уо, 21, 25, 18, 7, 29, 19, 23, 11, 28, 1, Седма 3, 7, 6, 5, 3, 4, Трета 4, 12, 5, 11, 8, 1, 9, 10, 6, 3, 7, Тридесет и Втора 4, 2, 6, 3, Тридесет и Първа 1, 11, 9, 13, 6, 8, Тридесет и Трета 2, 6, 4, 8, Тридесет и Четвърта 1, Тридесета 2, 1, 5, 3, 4, 12, Тринадесета 2, 1, УПИ Ix, Кв. 1, Четвърта 1, 14, 8, 10, 6, 7, 2, 9, 4, 37, 3, 2, 12, Четиринадесета 4, 2, 23, 19, 13, 14, 16, 18, 27, 17, 24, 1, 11, 15, 12, 25, 3, 9, 8, 20, 6, 7, 22, 5, 10, Шеста 6, 3, 7, 12, 1, 5, 10, 8, 27, Шестнадесета 2, 1, 5, 3, 7

На 18.03.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Каменна Рикса: Втора 5, Краварник, Двадесет и Втора 3, 2, Двадесет и Девета 5, 2, 4, 6, Двадесет и Осма 4, Двадесет и Пета 2, Двадесет и Първа 1, 1, Двадесет и Трета 2, Двадесет и Четвърта 6, 4, Двадесет и Шеста 6, 8, Двадесета 2, Девета 5, 15, 10, 8, 3, 2, 9, 16, 14, 12, Десета 1, 5, 3, Единадесета 1, местност Спадалище Пс, Осемнадесета 1, 2, 5, 7, 3, 6, 8, 4, Осма 2, 6, 4, 1, 3, Пета 2, 1, Петнадесета 2, 1, Първа 29, 10, 2, 37, 6, 35, 43, 13б, 33, 23, 9, 8, 13а, 67, 15, 19, 7, 17, 27, 31, 25, 24, 21, 4, 13, 3, 5, 1, 11, 51, 15, 30, 63, 18, 47, 22, 71, 26, 59, ТП-2 Уо, 32, 24, 57, 20, 55, 61, Седемнадесета 3, 1, Седма 1, 2, 7, 4, Трета 5, 8, 12, 13, 15, 16, 17, 2, 11, 19, 21, 3, 6, 23, Тридесет и Втора 2, 1, Тридесет и Девета 2, 1, 3, Тридесет и Осма 3, 9, 11, Тридесет и Пета 8, 1, 6, 10, 3, 2, 5, Тридесет и Първа 4, Тридесет и Трета 1, 6, 3, Тридесет и Четвърта 2, Тридесет и Шеста 9, 2, 10, 7, 8, 6, 3, 1, Тридесета 6, 4, 5, 2, 11, 1, Тринадесета 1, 4, 2, 12, Четвърта 1, Четиридесета 3, 1, Четиринадесета 1, 3, 5, Шеста 18, 12, 15, 19, 4, 13, 25, 27, 16, 23, 9, 21, 17, 10, 14, 6, Шестнадесета 4, 2

На 18.03.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Монтана: 48489, 26, 791, 48489. 22. 438, извън регулацията ТП Лоз. Комитет С/У Язовира, ТП Свети Илия, ТП-2 Язовира, Стоп. Сграда, ТП За Лозята, местност Расника Рибарник, Пс, Вила, Расника, извън регулация

На 18.03.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Чемиш: Втора 1, 3, 5, 11, 9, 7, Главна 18, 17, Стопански Двор, 1, 12, 14, 20, 10, 3, 16, 22, 32, 11, 19, 6, 30, 4, 13, 2, Дванадесет 4, 6, Девета 6, 20, 1, 16, 14, 3, 5, 10, 2, 4, 18, Десет 7, ТП-1 Уо, 3, 4, 6, 2, 5, Единадесет 2, 11, местност Край Село Пс, Осма 2, 6, 4, Пета 5, 3, 4, 2, 8, 1, Първа 15, 1, 13, 7, 17, 11, 21, 3, 5, 9, 23, 19, Седма 11, 9, 6, 4, 2, 8, 1, Трета 1, 2, 9 А, 11, 3, 5, 4, 7, Тринадесет 1, 2, 5, Четвърта 6, Четиринадесет 5, 3, 2, 13, 9, 1, Шеста 2, 8, 3, 6, 4, 1

На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Монтана: 48489, 26, 791, 48489. 22. 438, извън регулацията ТП-2 Язовира, ТП Свети Илия, местност Расника Рибарник, Вила, Расника, извън регулация

Община Якимово  

За периода 16-19.03.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Долно Церовене: Бдин 3, 1, 2, 5, Бул. Владимир Илич Ленин 38, 27, 48, 40, 42, 23, 21, 50, 46, 31, 52, 34, 17, 44, 33, 54, 15, 25, Васил Левски 4, 1, 2, Вела Пеева 2, Витоша 3, 9, 8, 6, 12, 10, 5, Вихрен 14, 2, 10, 16, 4, 12, Георги Димитров 14, 2а, 3, 5, 9, 12, 28, 26, 24, 6, 30, 18, 16, 20, 22, 4, 1, 8, 7, Георги Кирков 8, 9, 18, 3, 16, 12, 19, 17, 15, 5, 1, 7, 13, 11, 21, 2, Замфир Попов 4, Здравец 13, 11, 9, 3, 5, 2, Йорданка Петкова 19, 15, 33, 35, 42, 88, 29, 48, 26, 37, 51, 22, 54, 46, 27, 32, 90, 45, 20, 40, 78, 70, 52, 30, 68, 56а, 74, 36, 28, 60, 23, 86, 76, 50, 34, 25, 56, 62, 31, Кирил и Методи 2, 4, 1, Лиляна Димитрова 1, Малина 1, 2, Найден Миков 1, 6, 4, 5а, 3, 8, 5, 2, Опълченска 9, 5, 8, 7, 4, 11, 2, 6, Пионерска 1, Пирин 2, 1, Рила 2, 1, Славянска 6, 2а, 4, Сливница 6, Стара Планина 10, 1, 8, 9, 5, 6, 3, 7, 2, 11, Хаджи Димитър 8, 10, 16, 11, 14, 5, 4, 15, 1, 2, 9, 3, 13, 7, Христо Ботев 27, 13, 12, 17, 5, 7, 14, 3, 9, 23, 25, 1, 29, Юрий Гагарин 1, Янтра 1

За периода 16-19.03.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Търнава, Общ. Бяла Слатина: Петър Тъмнишки 21

 

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 16.03.2020 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Георги Бенковски/Зла Река/ 6, 2, 3, 4, Иглика/Зла Река/ 18, 4, 6, 7, 2, Лъгът/Зла Река/ 1, Марин Сяров/Зла Река/, Радевска/Зла Река/ 3, 6, 5, Стара Планина/Зла Река/ 73, 52, 31, 44, 43, 38, 45, 33, 36, 25, 40, 35, 34, 42, 56, 32, 50, 30, 26, 3, 61

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Драшкова Поляна: Драшковска 9, 5, 6, 4, 7, 16, 14, 10, 3, 11, 1, Липовска 11, 7, 8, 35, 19, 20, 10, 6, 9, 21, 12, 29, 30, 26, 1, 25, 5, 27, 14, 28, 33, 15 къща-Светозар, 23, 15, Местн. Липова Могила, Местн. Цветански къща-Георги, къща-Стефан, къща-Димчо, къща-Павлина, къща-Лидия, къща-Трайчо, 45, къща-радостка, къща-васил, Вила, къща-Русан, къща-Петър, къща-райко, къща-Цветан, къща-мария, къща-Спас, Птицеферма, къща-Тодор, Поливна Система, къща-Дано, Христо Ботев 34, 22, 24, 55, 5, 32, 69, 59, 49, 67, 11, 36, 32 къща-минко, 75, 35, 61

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Скандалото: Априлци 14, 12, 17, 25, 9, 23, 19, 18, 11, 13, 21, 10, 15, Главна 39, 38, 16, 19, 31, 23, 62, 36, 54, 44, 1, 35, 64, 10, 27, 69, 45, 5, 26, 50, 4, 13, 65, 37, 46, 41, 59, 18, 8, 17, 9, 61, 42, 21, 40, 60, 43, 20, 28, Еделвайс 7, 10, 4, 5, 11 местност Широката Поляна, 1, 47, 2, 43, 6, 8, За Моста 3, 4, 2, 12, махала Врабците 59 Вила, Вила, махала Лъката 3 Вила, Вила, местност Кованджиите Кафе-Аперитив, местност Левището, местност Чернево Иванка-Къща, Павловото 4, 10, 12, 7, 8, 9, 6, 14, 2, 16

Община Ловеч  

На 16.03.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 18.03.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 20.03.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Ловеч: Бяло Море 19 Мон-2, 20, 18 Монтажи 1, 18, 11, 18 Монтажи 1, 19 Мон-2, 18 Мон-1, 18 Мон-1, 18 УО ТП 139 бл. Монтажи 1, Северна Индустриална Зона 7 УПИ-XхII- Кв. 272

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горан: Александър Стамболийски 1, 3, 4, 2, Васил Левски 20, 7, 5, ТП 5, 2, 12, 9, 3, 22, 4, 1, 10, 6, 8, Васил Петлешков 5, Георги Бенковски 3, 2, 7, 1, 10, 8, Дяко Иванов 8, местност Каваците Пс, Огоста 12, 4, 7, 8, 10, 5, 1, 3, Опълченска 8, 5, 3, 6, 4, 1, Трети Март 4, 2, 6

На 16.03.2020 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Брестово, Общ. Ловеч: Александър Бойчев 6, 8, 20, 17, 11, 18, 12, 13, 21, 19, 15, Братойска 6, 2, 5, 4, 1, Братя Ватеви 4, 2, Васил Левски 3, 8, 1, 2, 5, 4, 6, 45, 29, 26, 31 ТП 6, 32, 14, 21, 35, 9, 3, 28, 17, 42, 48, 15, 13, 38, 49, 25, 40, 47, 27, 10, 19, 44, 24, 12, 20, 34, 7, 31, 18, 11, 19а, Вежен 2, Витоша 8, 4, 1, Влашка 1, 2, 4, Волов 6, 16, 12, 2, 18, 10, 3, 14, 15, 17, 36, 22, Георги С. Раковски 4, 6, 2, 1, дойран 6, 4, 1, доктор Найден Стефанов 6, 11, 15, 1, 4, 12, 13, 19, 17, 5, 2, 25, 9, 7, 21, 27, 23, Здравец 35, 16, 37, 33, 2, 54, 14, 56, 64, 13, 1, 26, 6, 12, 29, 25, 18, 48, 15, 19, 31, 40, 23, 62, 3, 50, 22, 52, 5, 11, 10, 58, 4, 9, 36, 46, 32, 24, 60, 39, 42, 44, 20, Каймазка 10, 15, 13, 12, 14, 30, 2, 7, 4, Канаджийска 1, 2, 4, 7, 1, 9, 5, 15, 13, Карапетровска 4, 7, 5, 6, 1, Кованджиевска 5, 9, 5а, 11, 13, 17, 15, 3, Коларска 3, 5, Крайхристовска 4, 2, 6, 3, 1, Крайчанска 2, 17, 10, Лальо Винчев 11, 10, 16, 3, 13, 7, 5, 1, 4, 2, Мазлевска 4, 1, 2, местност Горни Каменец Водоем, местност Райкова Стубла до Мелницата, Могилска 4, 24, 17, 14, 10, 8, 1, 7, 9, 16, 3, 22, 11, 15, 13, 2, Оборище 3, 10, 5, 9, 18, 2, 8, Одрин 2, Орешковска 13, 18, 4, 9, 7, 2, 1, 6, 8, Осми Март 3, Отец Паисий 6, Перущица 1, Пиронковска 6, 7, 5, 3, 2, 1, Пирот 2, 3, 4, Пряспа 4, Родопи 1, 2, 3, Селище 3, 6, Славовска 1, 4, 3, 5, 2, Станчевска 4, 3, 2, 1, Стара Планина 9, 10, 15, 19, 6, 7, 4, 2, 11, Стойчо Мазлев 3, 4, 7, 8, 1, 6, 14, 10, 5, 12, Странджа 1, 4, 3, 12, 6, 14, 5, 8, 10, 2, Топалска 2, 15, 6, 4, 7, 9, 6а, 11, 3, 5, 1, Хаджи Димитър 1, 24, 32, 23, 26, 30, 2, 28, 13, 3, 14, 9, 15, 8, 4, 6, 11, 10, 20, Христо Ботев 13, 7, 11, 16, 18, 5, 20, 2, 8 ТП 1, 4, 17, 33, 22, 1, 39, 23, 6, 15, 19, 38, 9, 31, 3, Стопански Двор, Църковна 8, 6, 11, 7, 1, 3, 13, 10, Чаталджа 7, 4, 2, 1, 9, Чурковска 2, 4, Шейново 1, Шипка 1, 7, 5, 1, 3, 2, 4, 6, Ялмовска 7, 8, 4, 3, 1, 2, ТП 4

На 16.03.2020 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Горно Павликене: Александър Стамболийски 2, 10, 8, 7, 5, 4, 1, 11, 5а, 6, Антон Иванов 9, 7, 1, Бачо Киро 4, 2, Васил Левски 20, 18, 1, 2, 4, 16, 15, 3, 8, 1, Васил Петлешков 5, Велко Баев 6, 12, 8, 21 ТП 1, 10, 2, 13, 15, 14, 6, 25, 24, 31, 19, 54, 41, 18, 50, 58, 20 ТП 5, 38, 34, 22, 29, 30, 48, 40, 26, 28, 33, 36, 39, 35, 44, 52, 21, 42, 17, 27, 37, 20, 14, 56, Георги Бенковски 1, 4, 3, Георги С. Раковски 2, 4, 6, 1, Димитър Благоев 16, 10, 15, 7, 8, 11, 3, 4, 9, 2, Димитър Грънчаров 10, 7, 13, 2, 8, Иван Вътев 3, 24, 4, 14, 13, 5, 16, 12, 20, 6, 1, 22, 17, 2, 10, 11, 9, 8, Йорданка Николова 3, 5, 1, Любен Каравелов 3, 1, 12, Малчика 8, 4, 10, 1, местност Майренец Пс, местност Чапаровец Пс, Нейко Баев 4, 3, 2, 1, Никола Вапцаров 7, 2, 17, 1, 4, 5, 10, 19, Отец Паисий 4, 2, 3, 8, Панайот Волов 2, 1, 4, Патриарх Евтимий 1, 29, 4, 17, 6, 25, 16, 30, 15, 39, 33,,, 11, 12, 26, 46, Улично Осветление ТП 6, 27, 3, 9, 19, 34, 22, 40, 23, 18, 32, 2, 37, 5, 10, Петко Петков 3, 5, 1, Подем 3, 9, 2, Поп Богомил 8, 5, 3, 1, 9, 4, 6, 10, Професор Кънчо Цафаров 1, 4, 2, 3, Сергей Румянцев 2, 14, 10, 6, Стара Планина 57, 46, 44, 38, 24, 2, 26, 33, 61, 43, 6, 59, 62, 45, 60, 56, 13, 14, 51, 48, 32, 15, 52, Бригаден Стан Агротех, 37, 69, 37а, 17а, 72, 54, 7, 1, 34, 10, 20, 47, 25, 39, 35, 41, 11, 28, 21, 99, 23, 42, 29, 27, 71, 67, 5, 49, 40, 63, 66, 3, 31, 9, 64, 19, Тр 4, 93, 95, 118, 107, 97, 106, 112, 87, 79, 110, 103, 91, 89, 85, 130, 105, 8, 124, 99, 94, 100, 81, 102, 101, 88, 92, ТП 3, 78, 86, 126, 80, 114, 104, 84, 90, 122, Стефан Караджа 7, 11, 10, 9, 12, 14, 6, Страцин 16, 20, 6, 22, 2, 18, 14, 4, 7, Тодор Михов Христов 12, 2, 20, 10, 14, 12, 7, 28, 24, 30, 9, Тодор Табаков 8, 11, 13, 7, 5, 10, 30, 37, 26, 31, 17, 32, 29, 6, 27, 2, 9, Трети Март 8, 2, 10, 6, Хаджи Димитър 4, 3, 2, 5, 6, 10, 8, 1, Христо Ботев 22, 10, 18, 2, 20, 24, 38, 15, 16, 7, 1, 4, 6, 13, Янко Забунов 2

На 16.03.2020 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Изворче: местност Горен Бабаковец Пс

На 16.03.2020 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Къкрина: Александър Стамболийски 6, 13, 11, 9, 4, 5, 3, 1, 7, 8, 2, Ангел Кънчев 3, 8, 6, 2, 14, 13, 5, 12, 4, 1, 9, 11, 15, 7, 10, 10, Андрея Арабаджиев 10, 8, 2, 12, 5, 6, 4, 3, Антим I-ви 4, 9, 17, 1, 6, 15, 8, 3, Асен Златаров 6, 3, 8, 12, 4, 10, 18, 5, 9, 1, 14, 22, 7, 11, Братя Миладинови 2, 6, 1, 8, 10, 3, 4, 12, Васил Левски 17, 6, Ресторант, 5, 1, 7, 12, 13, 20, 15, 9, УО ТП 1, 19, 18, 22, 3, 8, 2, 10, 16, 11, 9, 26, 25, 21, 31, УО ТП 3, 24, 30, 27, 32, 28, Вяра 2, 1, Георги С. Раковски 2, 3, 12, 1, 10, 8, 6, 4, Денчо Цонев УО ТП 9, 16, 14, 5, 4, 8, 2, 6, 1, 3, доктор Никола Сяров 2, 4, 3, Дружба 5, 9, 7, 12, 6, 11, 3, 2, 10, 8, 1, Еделвайс 2, 8, 4, 14, 12, 1, 10, Зарезанска 3, 12, 2, 10, 16, 6, 8, 4, 1, 14, Илинден 1, 14, 12, 4, 2, 8, 10, 6, Кирил и Методий 2, 6, 8, 4, 5, 3, Ловджийска 13, 8, 3, 2, 16, 4, 1, Марин П. Луканов 17, 5, 15, 21, 2, 9, 4, 23, 11, 7, 19, 25, 6, Мария Сиракова 1, 2, 5, 6, 8, 9, 4, местност Кайнака Пс, Неофит Рилски 2, 4, Николчо Цвятков 1, 5, 7, Оборище 6, 8, 4, 2, Отец Паисий 2, 3, 1, 9, 5, 13, 7, Панайот Волов 8, 10, 20, 12, 1, 11, 2, 1 Музей, 3, 7, 5, 14, 6, 4, 18, 9, 13 УО ТП 8, Панайот Хитов 2, 1, Патриарх Ефтимий 1, 4, 1, 6, 2, Петко Генчев Петков 1, 9, 11, 2, 4, 7, 5, 3, Райна Княгиня 1, 4, 2, 6, Родината 6, 3, 1, 8, 5, Розова долина 6, 2, 4, 8, Столетов 2, Сяро Глабиняков 4, 2, 6, Сяро Цонев 3, 4, 2, 1, Тодор Кирков 11, 10, 2, 3, 4, 1, 6, 8, 7, Трети Март 2, 1, Хан Крум 3, 5, 2, 1, Хан Омуртаг 2, Христо Ботев 19, 7, 12, 9, 18, 14, 2, 10, 20, 17, 15, 4, 11, Христо Иванов-Големия 5, 13, 11, 3, 1, 7, 2, 9, 6, 8, 17, 4, 19, 21, Христо Цонев-Латинеца 6, 11, 7, 3, 24, 14, 1, 22, 10, 20, 4, 2, 26, 12, 18, 6, 5, Цар Асен Първи 5, 2, 7, 14, 9, 12, 3, 4, Цар Иван Шишман 2, 3, 5, Цар Калоян 4, 13, 16, 11, 12, 3, 8, 10, 4, 15, 1, 17, 18, 20, 2, 19, 6, Цачо Сяров 2, 8, 7, 9, 3, 2, 1, 5, 6, 4, Стопански Двор, ТП 15

На 16.03.2020 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Ловеч: Военно Поделение Детска Градина №7, местност Бабаковец 337, 376, 102, 194, 409, 81, 125, 115, 220, 359, 089, 422, 413, 379, 410, 224, 391, Вила, 383, Стар Софийски път, 415, 423, 377, Вили Бабаковец Юг, 159, 230, 77, 342, 407, 455, Вила Бабаковец, Вили Ак Баир, 412, 251, 3, 200, 416, 171, 424, 129, Вили Бабаковец Запад 2, 358, 154, 95, Вили Бабаковец Север, 411, Вили Запад, 420, 419, 11, 408, 128, 109-110, 233, Вили Бабаковец Изток, Вили Бабаковец Запад 3, Вили Бабаковец Запад 1, местност Клетища Пс, местност Сливек Вили Карамашка Чешма Върхът, Вили Карамашка Чешма Линия 2, Вили Карамашка Чешма Линия 1, Вили Карамашка Чешма Клон А, Южна Индустриална Зона, ТП 10

На 16.03.2020 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Прелом: Александър Стамболийски 5, 12, 6, 10, 11, 7, 1, 2, България 2, 21, 9, 12, 17, 23, Васил Левски 21, Георги С. Раковски 1, 2, 6, 3, 8, местност Хаджовото Помпена Станция, Отец Паисий 5, 1, 9, 6, 3, 14, 12, 18, 16, 26, 7, Панайот Волов 3, 11, 12, 14, 1, 4, 2, 5, 10, 18, 8, 7, 6, Петко Р. Славейков 5, 20, 28, 2, 8, 15, 21, 25, 13, 6, 18, 3, 33, 11, 24, 23, Улично Осветление ТП 3, 27, 4, 7, 22, 14, 1, 36, 12, 10, 9, Христо Ботев 9, 4, 2, 1, 7, 5, 11, 3

На 16.03.2020 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Сливек: Александър Стамболийски 15, 1, 32, 20, 25, 39, 12, 33, 5, 31, 30, 29, 21, 26, 10, 17, 16, 22, 27, 12 А, 23, 37, 35, 28, 19, Васил Левски 2, 1, Марин Георгиев 10, 7, 3, 9, 1, 5, 16, Минерален Извор 23, 29, 27, Панайот Волов 5, 1, Петър Граматик 8, 6, 4, 5, 2, 9, 7, 7 А, 1, 3, Тодор Кирков 6, 3, 4, 6, 9а, 2, 7, Трети Март 2, 1 А, 3, 18, 35, 9, 5, 1, 9 А, 20, 22, 7, 3 А, 26, 24, Хаджи Димитър 5, 4, 1, 2, 7, 8, 9, 10, Хисарска 7, УО ТП7, 4, 2, 3, Христо Кърпачев 4, 11, 2, 13, 21 А, 21, 6, 14, 23, 17, 29, 19, 10, М ТП

На 16.03.2020 г. /10:15 - 10:45 ч.; 11:15 - 12:00 ч./ -  Българене, Общ. Ловеч: Ганчо Начев 6, 3, 1, 2, 4, Ганчо Павлов 4, 3, 14, 11, 16, 10, 9, 1, 13, 5, 2, Георги Тинков 1, Дядо Радоя Мариаша 2, 4, 1, 3, 4, 6, 10, 8 А, 8, 11, 7, Иванка Карагечева 4, 8, 2, Илко Ст. Ганков 9, 15, 6, 11, 12, 5, 18, 16, 7, 8, 13, 2, 14, 1, 19, 25, 23, 30, 28, 24, 27, 21, Йордан Хубавенков 1, 4, 5, 11, 2, 7, 14, 10, Кулата 1, Ловджийска 2, 5, Марин Гърбов 13, 9, 11, 15, 2, 24, 4, 7, 14, 22, 3, 1, 10, 17, 8, Марин Пенков 68, 63, 67, 71, 76, 64, 69, 70, 62, 61, 36, 30, 21, 4, 28, 8, 12, 3, 32, 10, 18, 20, 14, 34, 22, 19, 17, 7, 26, 16, 13, 54, 45, 58, 50а, 23, 47, 51, 57, 60, 56, 55, 35, Канцелария, 46, 38, Читалище, 25, 36, 49, 37, 40, 21, 44, 33, 52, 39, 43, 27, 29, 31, 41, Митю Комитата 2, Мичо Стоянов 2, 6, 3, 5, 4, 1, 8, Мочор 10, 7, 1, 4, Неделки 1, Никола Комитата 5, 3, 1, Павел Станчев 3, 2, 11, 8, 4, 7, Пенко Грозев 1, 8, 6, 12, 4, 14, 10, 5, 7, Пенко Христов 2, 6, 8, Присоето 4, 49, Радой Минковски 2, 3, 1, Селище 1, 2, Стоян Господински 10, 6, 12, 7, 1, 11, 13, 4, 3, 8, 9, Стоян Котански 2, 3, 11, 5, 7, Стоян Луканов 10, 1, 4, 2, 3, 6, 8, 7, 16, 20, 5, 12, Тодор Цачев 1, Христо Ботев 10, 3, 6, 2, 11, 12, 14, 70, 17, 9, 13, 19, 18, 16, 15, 7, 4, 5, 8, Цачо Павлов 1, 6, 2, Цвятко Пеев 4, 2, 3, 1, Цвятко Цачев 15, 8, 1, 6, 17, 16, 3, 12, 11, 5, 14, 9, ТП 1, Мтп до Зъбчето, Мтп4, ТП 2

На 16.03.2020 г. /10:15 - 10:45 ч.; 11:15 - 12:00 ч./ -  Дъбрава, Общ. Ловеч: Васил Левски 29, 23, 19, 13, 15, 9, 4, 14, 3, 5, 17, 11, 33, 7, 2, 27, 10, 31, Горски пътник 12, 18, УО ТП1, 5, 19, 14, 20, 3, 16, Илинден 3, 8, 1, 4, 14, 6, местност Каптажа Пс, Трети Март 15, 21, 14, 1, 9, 7, 19, 17, 16, 2, 3, 5, 13, 11, 18, Чер Недялко 1, 3, 5, Шести Септември 22, 27, 29, 5, 21, 19, 3, 7, 25, 1, 2, 16, 6, 17, 15, 11, 4, 8, 23, 13, 10

На 16.03.2020 г. /10:15 - 10:45 ч.; 11:15 - 12:00 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски 1 Бензиностанция, 1, 2, 23, 28, 14, 20, 8, 7, 15, УО ТП7, 25, 1, 19, 5, 30, 12, 6, 3, 22, 32, 9, 18, 17, 13, 10, Бачо Киро 5, 4, 1, 10, 12, 6, 14, Бреза 1, 3, Васил Коларов 48, 3, 4, 16, 17, 40, 20, 12, 8, 30, 38, 24, ТП 10 Мачтов, 36, 26, 32, 42, 22, 7, 48 УО ТП 3, 2, Васил Левски 21, 27, 29, 18, 16, 20, 23, 22, 25, 11, 1, 9, 3, 2, 13, 19, 10, 12, 5, 6, 8, 7, 4, Велковска 11, 17, 19, 14, 15, 6, 27, 3, 10, 12, 9, 23, 25, 7, 5, 21, 1, 13, 8, 31, Гайдар Кольо 3, 6, 9, 4, 13, 8, 1, 7, 11, 5, Георги Бенковски 13, 1, 17, 15, 19, 16, 24, 5, 10, 2, 26, 28, 14, 9, 18, 8, 11, 7, 12, 4, 22, 6, Георги Мамарчев 18, 36, 34, 28, 24, 16, 30, 10, 4, 32, 20, 3, 2, 5, 8, 22, 6, 14, 1, Георги С. Раковски 5, 10, 8, 15, 9, 11, 12, 3, 4, 13, 16, 2, 6, 14, 1, 36, 38, 44, 34, 18, 24, 19, 25, 23, 57, 41, 35, 47, 20, 21, 51, 43, 59, 22, 39, 49, 29, 61, 27, 30, 26, УО ТП 9, 45, 37, 53, 28, 31, 33, 65, Гребена 15, 3, 12, 2, 5, 10, 8, 11, 4, 7, 6, 9, Даскал Спас 16, 17, 9, 5, 30, 18, 7, 8, 6, 4, 2, 32, 16, 15, 14, 19, 11, 28, 3, 1, 13, 10, 24, Димитър Талев 4, 2, 5, 6, 8, 9, 7, 1, 13, Дунав 4, 6, 8, 1, Захари Стоянов 8, 6,,, 2, 10, 13, Иван Вазов 12, 8, 13, 22, 1, 23, 18, 33, 31, 29, 3, 7, 4, 14, 6, 25, 9, 20, 27, 16, 15, 10, 5, 19, 37, 11, 17, Изгрев 9, 10, 11, 12, 23, 13, 2, 1, 8, 4, Искър 4, 2, 3, 1, Липа 4, 3, 6, 1, 2, Любен Каравелов 8, 14, 11, 3, 19, 12, 17, 15, 6, 13, 10, 4, 1, 9, 7, 21, 26, 36, 27, 31, 20, 23, 16, 28, 22, 18, 30, 32, 29, 25, Люлин 4, 10, 8, местност Юртлука Пс, Панайот Волов 8, 3, 18, 2, 11, 16, 6, 4, 10, 9, 5, 1, 13, Патриарх Евтимий 48, 4, 7, 3, 6, 12, 2, 10, 1 Киносалон, 67, 63, 28, 45, 48, 43, 56, 11, 63, 60, 22, 69, 50, 40, 15, 9, магазин, 59, 47, 55, 41, 13, 57, 35, 32, 68, 19, 44, 33, 27, 26, 14, 36, 66, 62, 24, 18, 65, 53, 38, 21, 25, 58, 46, 39, 70, 54, 34, 16, 42, 29, 31, 49, 64, 30, Пейо К. Яворов 1, 5, 8, 12, 10, 18, 3, 2, 6, 4, 16, Пенчо Славейков 2, 1, 12, 18, 20, 5, 6, 3, 4, 22, УО ТП 5, Пиперска 14, 3, 18, 10, 5, 1, 2, 12, 16, Пирин 1, 4, 2, Плиска 8, 10, 4, 2, 5, 3, Под Усоито 13, 16, 23, 27, 10, 35, 11, 24, 7, 4, 21, 5, 26, 22, 18, 3, 25, 28, 29, 6, 19, 33, 9, 1, 2, 8, 32, 15, 31, Росица 6, 10, 5, 3, 2, 4, Стара Планина 4, 1, 2, Стоян Заимов 5, 1, 9, 6, 4, 11, 3, 2, 7, Христо Ботев 16, 2, 6, 8, 3, 11, 7, 17, 14, 4, 10, 1, 5, 12

На 16.03.2020 г. /10:15 - 10:45 ч.; 11:15 - 12:00 ч./ -  Прелом: България 3, 1, 13, 7, 11, 5, Васил Левски 2, 8, 3, 1, 9, 19, 7, 1, 12, 6, 17, 5, 10, Иван Вазов 14, 9, 16, 19, 10, 3, 18, 4, 5, 2, 6, 7, 13, 11, 15, 21, Пролет 8, 4, 10, 6, Стадион 4, 12, 10, 6, Трети Март 26, 2, 8, 12, 24, 20, 22, 18, 1, 6, Ярмомелка, 4, 10

На 16.03.2020 г. /10:15 - 10:45 ч.; 11:15 - 12:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч: Априлци 7, 16, 10, 12, 2, 4, 6, 14, 1, 26, 11, 15, 22, 9, 17, 13, 18, 24, 19, 52, 56, 53, 40, 49, 23, 57, 39, УО ТП 3, 47, Цех, 30, 37, 62, 29, 25, 44, 28, 43, 36, 42, 58, 60, 34, Васил Левски 26, 15, 28, 4, 9, 11, 5, 2, 7, 26, 8, 10, 3, 1, 28, 6, 4, 2, 1, Георги Бенковски 10, 11, 1, 13, 3, 2, 9, 47, 15, 17, 55, 59, 41, 35, 12, 7, 45, 39, 23, 14, 18, 28, 49, 21, 22, 10, 19, 24, 20, 57, 31, 33, Георги Сава Раковски 13, 5, 9, 3, 11, Двата Бора 14, 4, 3, 10, 1, Иван Вазов 1, 4, 8, 6, 12, 11, 32, 31, 16, 5, 15, 25, 19, 38, 27, 14, 18, 42, 34, 22, 37, 10, 39, 43, 9, 23, 40, 20, 7, 36, 17, Иван Йонков Врацанлията 12, 14, 10, 16, 35, 6, 1, 8, 14, 2, Магильов 8, 14, 5, 12, 1, УО ТП 1, 3, Малиновска 7, 1, 16, 14, 8, 6, 10, 4, УО ТП 6, местност Бекерска Кория Пс, Пейо К. Яворов 6, 2, 8, 15, Радой П. Цанков 17, 2, 15, 1, 5, 11, 13, 9, Райна Княгиня 7, 8, 4, 1, 11, 2, 6, Растът 1, Резя 7, 3, 17, 6, 21, 10, 5, 15, 1, 12, 19, 23, УО ТП 4, 13, 8, Селищен дол 1, 5, 8, 3, 6, Средока 2, 5, Хаджи Димитър 4, 2, 6, Хаджийска 5, 3, 26, 1, 1, Христо Ботев 7, 1, Церът 38, 10, 13, 5, 36, 35, 28, 11, 30, 15, 22, 7, 8, 3, 40, 12, 1, 20, 37, 8, Червен Бряг 5, 9, 3, 7, 1, 6, Шарбанци 27, 21, Шипка 3, 10, 9, 8, 16, 13, 14, 5, 22, 11, 1, 18, 7, 12, Яница 4, 1, 8, 5

На 16.03.2020 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Абланица, Общ. Ловеч: 00028л500л320, Бабахлан 1, Буковец 3, 8, 2, 5, 4, 10, 6, 17, 32, 27, 9, 29, 22, 16, 3, 11, 20, 7, 15, 36, 19, 21, Васил Левски 2, 1, 3, 5, 4, Георги Бенковски 2, 7, 1, 3, 9, 5, Георги С. Раковски 2, 1, 5, 3, 6, Делиорман 4, 8, 16, 15, 9, 18, 10, 5, 6, 7, 1, 2, 11, 14, Зелен Здравец 7, Иван Вазов 8, 6, 1, 26, 19, 12, 30, 10, 20, 4, 3, Иван М. Пенчев 3, 6, 4, 5, 8, 1, 2, Иван Т. Генчевски 7, 6, 3, 5, 4, Климент Охридски 2, 1, Любен Каравелов 10, 1, 12, 1, 1, Неофит Рилски 2, 4, 5, 3, 1, Отец Паисий 1, Панайот Волов 9, 19, 5, 2, 1, 3, Петко Ил. Цонев 1, 4, 8, 2, 9, 10, 3, 14, 12, 7, 16, 6, 21, 7, 19, 34, 35, 27, 39, 40, 17, 43, 42, 45, 21, 24, 20, 22, 25, 41, 32, 50, 15, 31, 44, 11, 13, 29, 28, 33, 30, ТП 7, 23, Райна Княгина 1, 17, 9, 19, 8, 10, 4, 6, 21, 2, 5, 15, 13, 7, 11, 12, 21, 23, Свети Кирил и Методий 3, 7, 1, София 1, Разклон Абланица, 25, 59, 32, 41, 47, 22, 42, 27, 29, 43, 30, 45, 57, 18, 23, 37, 24, 53, 51, 26, 40, 28, 31, 50, 35, 36, 44, 38, 39, 55, УО ТП 3, 13, 17, 6, 7, 11, 21, 1, 3, 2, 10, 19, 5, 9, 14, 8, 4, 12, Стефан Караджа 1, Тинко Иванов 4, 2, 1, 5, 3, 8, Тотьо Иванов Орешаров 1, Трети Март 16, 24, 1, УО ТП 9 Мачта, 11, 3, 9, 5, 7, 10, 12, 20, 18, 28, 26, 8, 13, 4, Хаджи Димитър 6, 4, 2, 16, 10, 7, 1, 12, 14, 5, Христо Ботев 2, 21, УО ТП 8, 6, 7, 4, 5, 14, 19, 17, 10, 11, 13, 3, 8, 9, Христо Смирненски 1, 3, 5, Жп Кантон, ТП 1, 2

На 16.03.2020 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Голец: Александър Стамболийски 1, 5, 1, Ангел Кънчев 9, 3, 11, 20, 15, 2, 14, 1, 4, 10, 17, 22, 6, 12, 5, 8, 1, 16, Бакърска 9, 3, 11, 5, 13, 13, Васил Левски Закусвалня, 66, 3, 80, 143, 51, 93, 151, 92, 122, 109, 153, 95, 85, 114, 135, 119, 129, 79, 130, 87, 82, 113, 133, 155, 4, 107, 126, 117, 5, 148, 72, 125, 149, 89, 102, 91, 68, Улично Осветление ТП 8, 159, 75, 94, 55, 70, 137, 118, 103, 76, 65, 147, 77, 140, 9, 127, 106, 66, 121, 8, 88, 144, 70а, 132, 63, 74, 116, 81, 86, 115, 111, 64, 69, 57, 105, 104, 146, 134, 123, 90, 53, 1, 67, 46, 35, 33, 56, 7, 26, 47, 9, 43, 1, 27, 48, 39, 8, 51, 60, 52, 15, 14, 32, 3, 67, 36, 37, 30, 28, 40, 38, 17, 49, 2, 25, 16, 42, 54, 20, 24, 50, 58, 18, 11, 12, 44, 4, 2, 2а, Георги Бенковски 2, 3, 1, Георги Иванов 9, 8, 2, 4, 7, 1, Иван Карапанчев 6, 5, 16, 2, 6, 3, 10, 8, Кирил и Методий 11, 2, 15, 4, 18, 9, 7, 13, 6, Княз Борис Първи 4, 6, 1, 5, 2, 3, Кокиче 3, 1, 8, 6, 10, 2, 12, Лале 2, 4, 7, 1, Лиляна Бърдарова 16, 30, 5, 20, 8, 24, 6, 2, 5, 7, 2, 1, 10, 6, 14, 3, 8, 12, 3, Люлин 15, 6, 13, 4, 3, 16, 21, 9, 19, 1, махала Оломан Конна База, махала Пазар Дере Вила, Улично Осветление ТП 3, къща, ПИ 231016, Никола Григоров 5, 8, 17, 2, 12, 10, 14, 15, 13, 6, 1, 4, 11, 9, 3, Отец Паисий 10, 8, 12, 4, 14, Панайот Волов 5, 1, 3, Петко Панчев 1, 5, 8, 2, 4, Свинево 16, 12, 20, 6, 10, 28, 16, 2, 14, 5, 24, 4, Стара Планина 8, 6, 23, 16, 17, 12, 25, 13, 4, 27, 19, 18, 10, 11, 29, 5, 9, 31, 7, 21, 15, 1, Теменуга 4, 8, 6, 2, Хан Крум 13, УПИ VII-84, Кв. 20, 9, Улично Осветление ТП 1, 11, 10, 1, Хан Омуртаг 3, 4, №6, 2, 1, Христо Ботев 1, 3, 2, 4, 6, Цанко Фиденков 41, 27, 12, 49, 19, 14, 5, 43, 10, 6, 9, 4, 15, 51, 7, 3, 16, 31, 45, 18, 29, 1, Цар Симеон 5, 13, 11, 4, 19, 23, 7, 1, 3, 12, 17, 9, 31, 21, 26, 43, 35, 53, 37, 4, 23, 55, 39, ПИ 185016 М.  Свинево

На 16.03.2020 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Киркова махала: България 10, 1, 75, 29, ТП 2, 57, 1 къща, 4

На 16.03.2020 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Микре: Божко Божков 8, 14, 18, 6, 10, 25, 27, 12, 7, 5, 20, 23, 28, 22, 21, 11, 1, 1, 1, 1, Бранище 12, 7, 1, 5, 8, 2, 6, 18, 19, 17, 15, 13, 20, Бузлуджа 10, 8, 6, 3, 4, Бялка 2, 11, 3, 9, 1, 7, 1, Васил Героя 15, 21, 17, 22, 9, 23, 2, 6, 25, 8, 19, 11, 4, 7, Васил Кировски 1, 4, 5, 3, 6, 7, 2, Васил Левски 26, 15, 10, 7, 2, 4, 5, 12, 22, 18, 16, 3, 8, 20, 6, 1, Генерал Столетов 1, 4, 3, 1, Георги Иванов 3, 9, 1, 4, 13, 2, 7, 19, 5, 15, Димитър Комитата 7, 11, 20, 18, 24, 16, 3, 4, 13, 8, 5, 12, 17, 6, Димчо Дебелянов 4, 6, 8, Дунав 5, 7, 3, 6, 9, 4, Елин Пелин 1, 2, Иван Вазов 5, 6, 2, 14, 4, 12, 8, 10, 16, Илия Вълков 1, 3, Калето 2, 9, 5, 4, 3, 7, 1, Кольо Семов 6, 11, 6, 16, 14, 2, 12, Кольо Чолашки 5, 12, 7, 8, 6, Команското, Местн. Мирчевското, Опълченска 5, 14, 2, 13, 8, 6, 1, 4, 9, 16, 12, 3, 11, 20, 18, 15, 25, 44, 34, 60, 52, 47, 30, 31, 36, 27, 54, 40, Складово Помещение, 78, 21, 28, 56, 33, 42, 49, 51, 55, 23, 19, 62, 32, 38, 53, 37, 72, 50, 29, 41, 46, 24, 17, 39, 43, 48, 45, 19, Освобождение 17, 3, 4, 8, 1, 5, Осъм 4, 1, Пашала 16, 5, 1, 3, 15, 17, 8, Пенчо Боевски 26, 12, 3, 8, 10, 5, 17, 9, 28, 15, 7, 14, 4, 6, Пеньо Пенев 1, 2, 3, 4, 5, Петър Баръмски 7, 3, 1, 5, Петър Мъньовски 18, 10, 3, 7, 12, 9, 4, 5, 1, 20, 6, 11, Полковник Орлов 10, 20, 21, 19, 18, Руен 1, 7, 4, Семо Стоянов 13, 2, 11, 8, 1, 3, 5, Стаевска 7, 5, 11, 15, 13, Старшина Тарасов 7, 5, 9, 1, Тодор Кочовски 4, 6, 8, 2, Тонко Биволчето 6, 8, 2, 18, 4, 10, 28, Христо Ботев 70, 47, 68, 27, 25, 34, 30, 5, 4, 31, 7, 12, 23, 35, 17, 10, 6, 46, 52, 33, 40, 24, 20, 18, 38, 1, 36, 19, 56, 13, 58, 29, 28, 16, 14, 3, 2, 37, 54, 26, 39, 60, 21, Христо Краев 7, 5, Христо Талигарски 10, 2, 14, 4, 5, 1, 7, 18, 8, 20, Цар Иван Шишман 2, 4, Цар Калоян 2, 4, 3, 6, 1, Цар Самуил 5, 3, 10, 2, 14, 11, 13, 18, 8, 1, 9, 4, 6, Черно Море 1, 9, Шипка 3, 7, 3, 1, 17, Микре Разклона

На 16.03.2020 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Монтана: Нов Живот 9

На 16.03.2020 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Соколово, Общ. Ловеч: България 63, 40, 34, 56, 39, 64, 43, 41, 62, 60, 36, 70, къща, 69, Улично Осветление ТП1, 66, 57, 45, 35, 55, 54, 42, 38, 48, 52, 50, 53, 37, 12, 8, 28, 29, 15, 25, 6, 27, 11, 3, 33, 24, 26, 2, магазин, 4, Кметство, 21, 23, 13, Васил Левски 14, 6, 9, 12, 10, 7, 3, 13, 4, 11, Георги Бенковски 3, 6, 5, 4, 2, 7, къща, Гоце Делчев 12, 4, 2, 14, 1, 13, къща, 10, 3, 16, 9, Еленджик 1, Иван Вазов 1, 2, 9, 1, 3, Любен Каравелов 12, 6, 4, 10, 2, 1, 14, 8, 6, 2, Македония 4, 2, местност Бялка Пс, Незабравка 36, 3, къща, 34, 4, 1, Никола Вапцаров 2, 1, 5, 7, къща, 17, 9, 4, Отец Паисий ТП 2, 1, Петко Войвода 6, 15, 29, 3, 4, 19, 16, 2, 5, 9, 7, 17, 1, 25, Под Липите 19, 3, 17, 14, 5, 16, 22, 12, 4, 23, 2, Сергей Румянцев 2а, 9, 3, 2, 5, 15, Духовен Храм, 11, 6, 7, 16, 22, 10, 1, 8, 14, 18, 17, 4, Тодор Каблешков 11, 5, 3, 7, Трифон Кунев 7, 6, 4, 8, 9, 10, 2, 5, ТП3, Христо Смирненски 6

На 17.03.2020 г. /08:00 - 15:30 ч./ -  Чавдарци, Общ. Ловеч: Алеко Константинов 3, Александър Стамболийски 2, 1, 3, 4, Беласица 19, 2, 3, 5, Бузлуджа 3, 9, 1, 5, Вежен 3, 2, 1, 4, Витоша 4, 5, 2, 7, 6, 9, 3, 1, 8, Възвишеска 1, 6, 2, 7, 4, 9, 11, 5, 3, Ген. Скобелев 3, Гео Милев 1, Георги Сава Раковски 20, 5, 3, 5, 4, 7, Дунав 1, 20, 3, Марица 1, 2, 5, 6, 8, 4, Мусала 4, 6, 2, 3, Никола Д. Петков 10, 45, 34, 32, 31, 30, 49, 28, 16, 33, 18, 24, 22, 41, 26, 35, 14, 12, 29, 1, Огоста 2, Осъм 3, 2, 21, 13, 8, 7, 4, 17, 22, 15, 23, 19, 10, 12, 11, 9, 2а, 6, 2, Отец Паисий 14, 15, 19, 3, 6, 13, 1, 7, 8, 9, 17, 11, 10, 12, Панайот Волов 1, 2, 3, Петко Войвода 8, Пирин 6, 4, 8, 1, 3, 2, Рила 3, 4, 1, Свети Кирил и Методий 2, 4, 2, Средна Гора 4, 2, 6, 1, 8, Стара Планина 7, 10, 5, 4, 6, 1, 3, 8, 2, Стефан Караджа 2, 6, 1, 11, 4, Стопански Двор, Струма 2, 4а, 5, 4, 10, 12, 6, Търговска 4, 5, 19, 17, 8, 12, 13, 15, 11, 10, 3, 7, 1, 21, 2, 49, 23, 25, 43, 22, 1, 32, 28, 17, 37, 26, 45, 34, 39, 31, 35, 36, 24, 30, 20, 19, 38, 47, 33, Хан Аспарух 1, 3, 13б, 9, 10, 11, 14, 12, 7, 8, 5, 2, Хан Крум 1, 3, 4, 2, Христо Ботев 4, 5, 1, 11, 2, 3, Шипка 9, 5, 4, 3, 6, Янтра 7, 6, 2, 3, 1, 8, 4

На 17.03.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Ловеч: България 108 Б, 108, 110, 112, Бяло Море 19 Мон-2, 20, 18 Монтажи 1, 18, 11, 18 Монтажи 1, 19 Мон-2, 18 Мон-1, 18 Мон-1, 18 УО ТП 139 бл. Монтажи 1, Любен Каравелов 15, 17, 13, 21, 16, УО на ТП Зора, 22, 9, 19, 11, Проф. Беньо Цонев 15, 9 Бъдеще, 17, 19, 13, Бъдеще, Северна Индустриална Зона 7 УПИ-XхII- Кв. 272, Търговска 113, 111

На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Изворче: 43952. 525. 0050, Здравец 1, 8, 30, 32, 34, 16, 38, 7, 5, 4, 6, 26, 2, 18, Зеленика 8, 10, Иглика 6 Канцелария Кметството, 27, 19, 13, 11, 21, 39, 5, 44, 10, 17, 31, 33, 15, 35, 7, 2, 45, 1, 25, 9, Минзухар 2, Незабравка 3, Синчец 1, Софийска 1, 18, 20, 22, 34, 38, 9, 24, 26, 28, Крайпътно Заведение, ТП 3, 16, 11, 32, Теменуга 21, 20, 31, 9, 11, 10, 12, 8

На 17.03.2020 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Гостиня: Алеко Константинов 9, 4, 7, 6, 1, 3, 5, Александър Стамболийски 3, 12, 6, 10, 8, 20, 1, 2, 5, Васил Левски 12, 7, 8, 4, 9, 2, 14, 3, 6, 10, 1, Георги Бенковски 1, 2, 5, Георги Иванов 8, 7, 1, 6, Иван Вазов 7, 6, 8, 11, 4, 5, 3, 10, 9, Иван Генов 5, 2, 3, 1, 4, Илия Симеонов 10, 12, 22, 6, 24, 18, 10, 16, 20, 8, 2, 26, 14, Кирил и Методий 2, 1, 3, Княз Борис 1 1, 3, 2, 4, Любен Каравелов 2, 1, 11, 3, Михо Нечев 7, 3, 6, 4, Никола Вапцаров 2, 1, 4, 3, Панайот Волов 2, Стефан Караджа 2, 3, 4, 1, 5, Тодор Каблешков 6, 4, Хаджи Димитър 2, 4, Хан Аспарух 37, 11, 8, 21, 6, 22, 35, 24, 16, 90, 41, 17, 19, 13, 28, 18, 33, 20, 23, 9, 1, 26, 2, 29, 4, УО ТП 1, 39, 15, 7, 27, УО ТП 3, 43, 34, 47, 40, 45, 30, 38, Христо Ботев 12, 15, 16, 17, 14, 11, 10, 8, 2, 6, 3, 9, 5, 4, 7, 1, Христо Смирненски 3, 2, 13, 7, 11, 9, 1, 17, 15, 5, Яким Груев 4, 5, 6, 10, 1, 3, 2

На 17.03.2020 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Дойренци: Гарова Бивш Склад на Балкан

На 17.03.2020 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Йоглав: Александър Стамболийски 2, 10, 4, 16, 8, 7, 1, 5, 6, 18, 12, 3, 14, Гъскокланица, Бенковски 1, 4, 3, Васил Левски 16, 17, 25, 8, 20, 3, 1, 2, 12, 4, 14, 6, 10, 8, Захари Стоянов 7, 5, 1, 6, 8, 3, 4, 2, Иван Вазов 1, 6, 3, 15, 9, 13, 4, 17, 11, 7, Кокиче 10, 2, 6, 7, 8, 1, 3, 5, 4, 9, 11, УО Мтп, 12, Латинка 10, 8, 18, 16, 1, 14, 13, 5, 3, 2, Мелнишка 16, 33, 27, 45, 46, 14, 49, 21, 26, 40, 18, 29, 28, 47, 44, 31, 12, 13, 15, 17, 30, 36, 24, 37, 20, 32, УО ТП 1, 53, 19, 3, 6, 8, 11, 10, 1, 7, 2, 4, 5, 31, 43, Мусала 5, 1, 3, 2, Никола Василев 1, 2, 3, Опълченска 2, 11, 8, 4, 10, 1, 6, Осъм 10, 1, 4, 5, 3, 6, 2, 12, 3, 7, 11, 9, 18, 20, 21, 15, 19, 22, 17, 23, 13, Отец Паисий 6, 10, 7, 4, 3, 5, 2, Пирин 3, УО ТП 2, 5, 7, 1, 21, 15, 17, 11, 19, 13, 9, Рила 1, 3, Соргоня 42, 5, Стара Планина 2, 1, 8, 6, 4, 12, 13, 5, 10, 7, 9, 18, 16, 14, 11, 3, Странджа 2, 3, 1, 4, 7, 5, Съединение 13, 17, 22, 18, 16, 21, Мелница, 20, 12, 13, 4, 6, 1, 5, 7, 11, 9, 3, 2, 10, Трети Март 48, 2, 40, 25, Здравна Служба, 33, 5, 45, 11, 19, 47, 10, 6, Павилион, 25, 1, 31, 27, 8, 3, 49, 29, 13, 16, 43, 38, 41, 14, УО ТП 3, 36, 7, 12, 4, 9, 26, 24, 37, 35, 32, 21, 15, 34, 39, 22, 17, Хан Аспарух 18, 7, 24, 31, 22, 8, 2а, 35, 16, 12, 24, 15, 21, 23, 22, 14, 9, 34, 2а, 28, 30, 32, 18, УО ТП 4, 19, 26, 10, Хемус 6, 4, 1, 14, Христо Ботев 11, 17, 23, 11, 21, 13, 25, 19, 15, 4, 25, 11, 3, 1, 2, 5, 27, 6, Местн долно Ливаде

На 17.03.2020 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Ловеч: местност Липака Ново Сметище, местност Синан Тепе Вили Синан Тепе Линия 1, Вили Синан Тепе Линия 3, Стрелбище

На 17.03.2020 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Пресяка: Александър Стамболийски 2, 21, 15, 26, 28, 7, 8, 2, 19, 4, 9, 15, 29, 20, 16, 23, 32, 11, 18, 17, 10, 6, 14, 13, 1, 12, 12, 53, 49, 32, 56, 47, 44, 45, 66, 33, 54, 43, 40, 57, 34, 59, 52, 70, 38, 55, 50, 37, 60, 41, 31, 51, 39, 68, Васил Левски 16, 4, 3, 14, 2, 8, 22, 1, 7,,, 10, 9, 12, 5, Възрожденска 7, 6, 11, 2, 4, 17, 8, 13, 19, 5, 3, Габрака 10, 9, 1, 11, 7, 31, 6, 17, 15, 2, 13, 4, 11, Георги Бенковски 1, 21, 29, 13, 39,,, 23, 27, 35, 41, 19, 12, Улично Осветление ТП 5, 14, 25, 17, 37, 31, 8, 4, 2, 11, 5, 10, 6, 7, 3, 1, 15, 14, Дунав 18, 22, 10, 31, 14, 20, 25, 11, 33, 8, ТП 8, 29, 27, 12, 16, 15, 2 ТП9, 5, 7, 4, 3, 1, 6, 13, 11, 9, 6а, Иван Вазов 8, 3, 6, 4, 5, 10, 1, 6, 20, 5, 2, Калето 16, 18, 22, 14, 10, Улично Осветление ТП6, 17, 6, 12, 31, 20, 12, 6, 5, 7, 13, 17, 16, Климент Охридски 6, 10, 3, 9, 7, 1, 8, 5, 4, Любен Каравелов 5, 10, 2 ТП1, 11, 4, 27, 15, 3, 8, 9, 13, 6, 24, 7, 25, 29, 26, 16, местност Стравиц Пс, местност Ялията Пс, Потока 2, 8, 1, 5, 24, 26, 32, 18, 28, 40, 9, Райко Даскалов 22, 3, 30, 18, 19, 3, 6, 14, 24, 9, 4, 17, 12, 8, 2, 16, 11, 26, 10, 20, 28, Свети Кирил и Методи 19, 13, 32, 21, 30, 9, 3, 7, 11, 28, 1, 15, 16, 5, 14, 17, 2, 9, 4, 5, 2, Стара Планина 40, 8, 22, 9, 5, 7, 20, 34а, 28,,, 12, 11, 26, 34, 38, 50, 6, 47, 2, 4, 12, 3, 42, 45, 2, Стефан Караджа 7, 12, 14, 7, 31, 28, 3, 19, 11, 2, 29, 5, 35, 13, 21, 15, 8, 1, 33, 37, 6, 23, 5, Съби Даскалов 29, 27, 48, 10, 3, 1, 17, 5, 7, 16, 25, 31, Тодор Каблешков 24, 10, 12, 6, 1, 8, 2, 3, Христо Смирненски 13, 36,,, 15, 8, 2, 1, 6, 9, 3, 7, 5, 11, 8, 4, 20, 29, 1, 15, 35, 14, 33, 26, 31, УО Мачтов ТП 12

На 17.03.2020 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Смочан: Албанска 6, 1, 2, 4, Александър Стамболийски 2, 8, 7, 13, 4, 11, 9, Васил Левски 14, 9, ТП 4, 4, 10, 14, 12, 12а, 6, 8, 2, 3, Георги Бенковски 3, 5, Дунав 3, 1, 7, 15, 9, Иван Вазов 6, 4, 3, 2, 1, 2, Кирил и Методий 4, 11, 2, 6, 5, 15, 8, 19, 13, ТП 3, 7, 17, Любен Каравелов 3, 2, 1, местност Ялията Пс, Осъмска 3, 1, 5, Отец Паисий 8, 11, 13, 9, 10, 7, 15, 3, 4, 1, 7, 6, 5, 2, Панайот Волов 1, 5, 9, 13, 3, 2, 11, Рила 5, 3, 32, 24, 23, 31, 11, 7, 12, 4, 19, 25, 1, 10, 8, 17, 16, 14, 26, 22, 3, 9, 15, 2, Стара Планина 73, 53, 48, 36, 32, 42, 65, 55, 71, 54, 63, 38, 52, 44, 34, 61, 30, 46, 69, 57, 17, 5, 20, 25, 9, 12, 10, 24, 19, 11, 37, 13, 6, 22, 2, 21, 18, 15, 33, 4, 14, 29, 50, 7, 8, 16, 31, 15 А, 27, 23, Стефан Караджа 3, 1, 5, 1, 3, Странджа 1, Тодор Каблешков 6, 1, 6 ТП1, 4, 2, Трети Март 6, 14, 24, 18, 8, 10, 20, 13, 9, 7, 12, 22, 16, 4, 2, Ресторант С. Смочан, Детска Градина Смочан, Хаджи Димитър 1, Христо Ботев 16, 23, 9, 6, 2, 14, 8, 17, 13, 5, 19, 4, 7, 10

На 17.03.2020 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Умаревци: Александър Македонски 2, 1, 4, 6, Балатон 10, 9, 7, 5, 1, 2, 3, 4, 8, 6, 13, 10, 14, Балкан 1, 4, 8, 6, 10, 2, 3, Васил Левски 16, 5, 7, 9, 3, 10, 4, 1, 2, 6, 22, 8, 12, 24, УО ТП1, 18, 20, Вежен 2, 6, 1, 4, Генерал Скобелев 1, 2, Георги С. Раковски 3, 7, 5, 9, 11, 15, 13, Десислава 11, 3, 9, 4, Драгоман 5, 9, 11, 3, 1, Дунав 11, 13, 8, 6, 7, 3, 15, 5, 4, 1, 12, 9, 2, 10, Искра 2, Кокиче 4, 2, 6, 8, 1, Кракра 5, 11, 9, 2, 8, 7, 1, 4, 3, УО ТП5, Липа 1, 5, 4, 3, 6, 2, 8, Люлин 2, 1, 13, 14, 8, 10, Люляк 2, 12, 4, 6, 14, местност Чоловски Баир Пс, Никола Помов-Комитата 11, 15, 13, 9, 12, 7, 6, Здравна Служба, Канцелария, 8, 3, Произв Тестени Изделия, 4, 5, 10, 12, Пощенска Станция, Опълченска Жп Прелез, 5, 6, 8, 7, 2, Осъмска 2, 9, 11, 5, 3, 4, 12, 6, 10, 1, 8, 7, 14, 15, 17, 32, 20, 11, 24, 28, 13, 30, 22, 26, Преспа Кафене, 8, 7, 1, 12, 3, 9, 20, 2, 10, 4, 16, 15, 6, 18, 11, 8, Проф. Асен Златаров 2, УО ТП2, 4, 3, Рила 1, 6, 9, 3, 2, 7, 5, Росица 11, 9, 4, 2, 15, 3, 10, 13, 1, 12, Свети Кирил и Методий 10, магазин За Хранителни Стоки, 9, 21, 4, 19, 13, 11, Училище, 1, 2, 5, Стара Планина 2, 7, 19, 5, 24, 14, 4, 6, 17, 12, 10, 22, 21, 9, 18, 20, 15, 16, 1, Трети Март 12, 14, 11, 12, 4, 13, 15, 6, 5, 2, 1, 9, 10, 7, Христо Ботев 4, 6, 1, 3, 2, Черно Море 9, 7, 5, 3, 9, 1, Чукалска 2, 4, Шипка 22, 24, 26, 18, 13, 28, 3, 10, 1, 5, 9, 4, 7, 8, 2, 15, 12, 11, 14, 16, 24, 8, до Река Осъм

На 17.03.2020 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Йоглав: Александър Стамболийски Гъскокланица, Васил Левски 16, 17, 25, 8, 20, 3, 1, 2, 12, 4, 14, 6, Кокиче 11, УО Мтп, 12, Латинка 2, Мелнишка 16, 33, 27, 45, 46, 14, 49, 21, 26, 40, 18, 29, 28, 47, 44, 31, 12, 13, 15, 17, 30, 36, 24, 37, 20, 32, УО ТП 1, 53, 19, 3, 6, 8, 11, 10, 1, 7, 2, 4, 5, Мусала 1, 3, 2, Осъм 10, 1, 4, 5, 3, 6, 2, 12, 3, 7, 11, 9, 18, 20, Соргоня 42, 5, Стара Планина 2, 1, 8, 6, 4, Съединение 13, 17, 22, 18, 16, 21, Мелница, 20, Трети Март 48, 2, 40, Христо Ботев 11

На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Деветаки: Волов 1, 3, 2, 5, Ганчева 1, 11, 2, 3, 15, 8, 17, 9, 13, 6, 4, Георги Бенковски 10, Деветашка Пещера 34, 10, 36, 38, 53, 41, 1, Фурна, 33, 12, 9, 30, Канцелария Кметство, 31, 43, 3, 49, 47, 5, 32, Ресторант, 37, 4, 6, 35, 51, 39, 7, 45, 26, 25, Иван Вазов 10, 8, 9, 16, 18, 1, 6, 11, 3, 14, 17, 2, 5, 20, Инж. Павел Петров 10, 23, 22, 8, 25, 24, 21, 13, 26, 17, 15, 19, 20, 14, 16, 29, 12, 5, 6, 27, 3, Искър 3, Липовец 4, 2, Марица 10, 1, 12, 2, Осъм 4, 3, 1, 6, 8, 2, Отец Паисий 6, 9, 7, 24, 5, 14, 20, 8, 22, 16, 1, 2, 12, 26, 18, Римна 1, 3, 2, 8, Росица 2, УО на ТП1, 3, 4, 1, 6, Свети Кирил и Методий 12, 3, 14, 9, 7, 5, 4, 2, 16, 8, 6, 1, Черковна 3, Черна Река 7, 1, 5

На 18.03.2020 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Дойренци: Гарова 1, Склад, 6, 8, 7, Технокороза, местност Прелеза Пс, Шахтов Кладенец, Младост 5, 7, 2, 4 УО Мтп 17, 3, Софроний Врачански, Тодор Киров 33, 35, Търговска Склад Работилница, Производствен Цех

На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Деветаки: Беласица 13, 15, 1, 14, 2, 19, 16, 20, 17, 11, Беляновец 5, 11, 7, 13, 15, УО на ТП6, 14, 4, Волов 4, 23, 9, 7, 15, 8, 13, 25, 11, Волов 1, 3, 2, 5, Ганчева 1, 11, 2, 3, 15, 8, 17, 9, 13, 6, 4, Георги Бенковски 3, 6, 14, 10, 12, 4, 11, 7, 1, 17, 2, 9, 5, 19, 13, Георги Бенковски 10, Деветашка Пещера 24, 22, 17, 14, 20, 18, 16, Деветашка Пещера 34, 10, 36, 38, 53, 41, 1, Фурна, 33, 12, 9, 30, Канцелария Кметство, 31, 43, 3, 49, 47, 5, 32, Ресторант, 37, 4, 6, 35, 51, 39, 7, 45, 26, 25, Иван Вазов 10, 8, 9, 16, 18, 1, 6, 11, 3, 14, 17, 2, 5, 20, Инж. Павел Петров 4, 2, Инж. Павел Петров 10, 23, 22, 8, 25, 24, 21, 13, 26, 17, 15, 19, 20, 14, 16, 29, 12, 5, 6, 27, 3, Искър 3, Крайполе 10, 5, 9, 8, 3, 1, 11, Липовец 4, 2, Марица 10, 1, 12, 2, Осъм 4, 3, 1, 6, 8, 2, Отец Паисий 6, 9, 7, 24, 5, 14, 20, 8, 22, 16, 1, 2, 12, 26, 18, Римна 1, 3, 2, 8, Росица 2, УО на ТП1, 3, 4, 1, 6, Свети Кирил и Методий 12, 3, 14, 9, 7, 5, 4, 2, 16, 8, 6, 1, Тодор Каблешков 2, 1, 4, 8, Черковна 3, Черна Река 4, 3, Черна Река 7, 1, 5

На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Лисец, Общ. Ловеч: Албания 10, 8, 2, 4, Алеко Константинов 8, 6, 4, 2, Васил Левски 4, 9, 15, 8, 3, 2, 10, 6, 1, 13, Дунав 8, 2, 1, 3, 10, 4, 6, Йордан Йовков 6, 5, 14, 8, УО ТП6, 7, 11, 16, 13, 10, 12, 1, 4, 3, 2, Кирил и Методий 8, 10, 1, 6, 2, 3, 4, Климент Охридски 2, 1, 3, Опълченска 47, 39, 84, 76, 90, 70, 80, 49, 82, 64, 74, 86, 72, 92, 68, 66, 43, 78, 41, 51, 45, Росна Могила 3, 6, 2, 4, 7, 5, Тодор Каблешков 16, 3, 11, 4, 10, 14, 22, 8, 20, 1, 5, 6, 12, 18, 2, Хаджи Димитър 61, 49, 51, Христо Ботев 2, 1, 4, 6, Централна 93, 83, 96, 71, 98, 85, 68, 70, 72, 81, 86, 89, 76, 66, 67, 58, 59, 74, 100, 78, 79, 87, 80, 82, 77, 88, 73, 75, 94, 69, 91, 43, 84, 95, 61, 92, 90, 65, 63, Шипка 3, 1, 5, 7, 336

Община Луковит  

На 16.03.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Беленци: Батак 2, 6, 3, 14, 5, 1, Беласица 6, 1, 4, 2, Боровец 4, 6, 2, Васил Левски 22, 23, 27, 20, 3, Втори Юни 4, 2, Георги Бенковски 6а, 9, 11, 6, 1, 2, 5, 4, 3, 7, Главна 12, 36, 9, 23, 28, 21, 13, 8, 11, 7, 17, 25, 32, 22, 10, 19, 14, 20, 1, 34, 24, 5, 26, Изгрев 1, 3, 2, 4, Кошута 4, 8, 2, 6, Могилата 6, 8, 10, 12, 5, Първи Май 2, 1, Рила 2, 4, Христо Ботев 3, 1, 2, 4, Чуканска 8, 6, 1, 4, 3, 5

На 16.03.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Беленци: Бузлуджа 12, 2, 10, 9, 11, 8, 6, 17, 1, 4, 15, 3, 13, Георги Бенковски 26, 15, 12, 14, 10, 16, 20, 17, 23, 13, 24, 18, 21, Главна 62, 83, 50, 31, 27, 75, 59, 41, 65, 49, 79, 82, 40, 44, 57, 53, 63, 78, 42, 37, 56, 52, 5, 70, 51, 76, 38, 45, 80, 48, 68, 84, 43, 73, 39, 54, 46, 29, 33, 4, 79а, Деница 3, 2, 1, 4, 5, Каноското 14, 20, 19, 21, 22, 10, 13, 29, 15, 9, Обзор 11, 10, 7, 13, 12, 8, 3, 6, 2, 1, Оборище 8, 11, 5, 1, 2, 6, 3, Пазара 5, 7, 3, Ратица 1, 3, 7, 5, 2, Рила 1, 3, Свети Илия 4, Синчец 8, 3, 6, Стара Планина 8, 32, 4, 6, 14, 12, 7, Тодоришка 10, 3, 8, 6, 7, 4, 14, 5, 2, 13, 9, 11, Чавдар 8, 16, 15, 10, 21, 12, 4, 11, 18, 9, 13, 14, 1, 19, Шипка 5, 7, 3

На 16.03.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Дъбен: Васил Левски 34, 31, 26, 46, 3, 32, 22, 27, 12, 36, 18, 19, 8, 28, 17, 5, 25, 1, 23, 15, Диевска 2, 1, 11, 6, 3, 13, Захари Стоянов 28, 22, 11, 14, 3, 20, 16, 6, 9, 8, 15, 18, 13, 24, Кральовска 88, 98, 64, 54, 60, УО ТП 4, 52, 53, 68, 94, 47, 59, 78, 66, 100, 104, 86, 99, 106, 101, 90, 58, 96, 84, 72, 56, 48, 55, Песовска 41, 15, 14, 47, 16, 12, 20, 22, 18, 44, 30, 45, 33, 11, 26, 21, 29, 32, 34, 31, 24, 28, 38, 23, 36, 27, 17, 8, 10, 25, Петко Славейков 53, 40, 51, Поповска 16, 27, 14, 29, 22, 18 А, 31, 20, Хаджи Димитър 3, 5, 1, УО ТП 3

На 16.03.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Дъбен: Вутевска 30, 14, 16, 9, 17, 23, 28, 22, 13, 19, 42, 24, 46, 12, 8, 29, 44, 2, 5, 48, 38, 25, 32, 26, 18, Иван Вазов 33, 29, 20, 72, 66, 54, 13, 64, 15, 11, 10, 3, 60, 78, 70, 39, 58, 8, 12, 68, 14, 9, Кральовска 2, 3, 1, Пейо Яворов 5, 14, 10, 7, 18, 12, 2, 4, 15, 8, 9, 13, 11, 20, ТП 1, 1, Петко Славейков 2, 1, 8, 10, Петър Берон 4, 2, 3, 10, 6, Поповска 25, 5, 1, 21, 11, 3, 7, 17, 19, 15, 4, 9, 23, Сергей Румянцев 24, 18, 1, 16, 21, 2, 8, 13, 17, 12, 32, 14, 35, 26, 30, Урушка 4, 12, Цоковска 4, 21, 2, 35, 24, 23, 26, 25, 17, 33, 30

На 16.03.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Пещерна: Ангел Кънчев 1, 4, 3, 10, 12, 2, 8, Антон Страшимиров 2, Васил Левски 20, 28, 8, 6, 26, 11, 13, 16, 23, 5, 21, 17, 10, 1, 24, 15, 12, 14, 1а, 30, 22, 4, 2, 9, Васил Петлешков 7, 6, 9, 2, 8, 4а, 1, 4, 3, 12, 10, 16, 20, Васил Петлешков 32, 29, 24, 36, 30, 11, 13, 28, 26, 25, 22, Витска долина 24, Витска долина 32, 15, 38, 20, 19, 11, 35, 12, 21, 3, 7, 22, 26, 23, 14, 13, 29, 30, 10, 27, 31, 34, 33, 17, 5, 36, 16, 18, 8, 6, Гео Милев 5, 9, 1, 4, 3, Георги Бенковски 12, 5, 10, 19, 7, 8, 3, 4, 2, 13, 9, 17, 15, Елин Пелин 1а, 6, 5, 3, 8, 1, 4, Иван Вазов 20, 18, 10, 24, 26, 22, 7, Иван Вазов 20, Лозарска 4, 2, Любен Каравелов 4, 1, 6, 2, Отец Паисий 2, 1, Панайот Волов 3, Панайот Волов 1, 2, Пейо К. Яворов 1, Пейо К. Яворов 7а, 11б, 2, 7, 4, 5, 6, 3, 11в, 11, 3а, 11а, 9, Пчелиня 12, Хаджи Димитър 16, 11, 10, 12, 15, 23, 19, 31, 9, 8, 3, 25, 17, 18, 27, 21, Христо Ботев 3, 9, 2, 1, 5, 7, 6, ТП4, ТП1

На 17.03.2020 г. /10:30 - 11:00 ч.; 10:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Пещерна: Ангел Кънчев 1, 4, 3, 10, 12, 2, 8, Антон Страшимиров 2, Васил Левски 20, 28, 8, 6, 26, 11, 13, 16, 23, 5, 21, 17, 10, 1, 24, 15, 12, 14, 1а, 30, 22, 4, 2, 9, Васил Петлешков 32, 29, 24, 36, 30, 11, 13, 28, 26, 25, 22, 7, 6, 9, 2, 8, 4а, 1, 4, 3, 12, 10, 16, 20, Витска долина 32, 15, 38, 20, 19, 11, 35, 12, 21, 3, 7, 22, 26, 23, 14, 13, 29, 30, 10, 27, 31, 34, 33, 17, 5, 36, 16, 18, 8, 6, 24, Гео Милев 5, 9, 1, 4, 3, Георги Бенковски 12, 5, 10, 19, 7, 8, 3, 4, 2, 13, 9, 17, 15, Елин Пелин 1а, 6, 5, 3, 8, 1, 4, Иван Вазов 20, 20, 18, 10, 24, 26, 22, 7, Лозарска 4, 2, Любен Каравелов 4, 1, 6, 2, Отец Паисий 2, 1, Панайот Волов 1, 2, 3, Пейо К. Яворов 7а, 11б, 2, 7, 4, 5, 6, 3, 11в, 11, 3а, 11а, 9, 1, Пчелиня 12, Хаджи Димитър 16, 11, 10, 12, 15, 23, 19, 31, 9, 8, 3, 25, 17, 18, 27, 21, Христо Ботев 3, 9, 2, 1, 5, 7, 6, ТП1, База, Цех, ТП4

На 17.03.2020 г. /10:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Голяма Брестница: Александър Стамболийски 120, 1, 106, 75, 74, 79, 70, 47, 67, 77, 76, 112, 120, 96, 61, 80, 62, 63, 59, 114, 69, 102, 54, 58, 50, 55, 85, 60, 84, 110, 73, 122, 116, 82, 98, 87, 78, 88, 71, 57, 51, 86, 89, 65, 5, 17, 15, 21, 10, 43, 27, 9, 34, 25, 23, 3, 24, 22, 28, 35, 1, 33, 2, 26, 11, 29, 30, 40, 36, 46, 48, 32, 31, 1, Биволарника 6, 8, 3, 4, 9, 7, 1, Васил Левски 9, 11, 4, 5, 8, 7, 3, 2, Геновци 7, 12, 2, Георги С. Раковска 4, 1, 2, 10, 6, 2, Гетовци 36, 38, 40, 32, 2, 9, 8, 5, 25, 1, 7, 20а, 4, 28, 3, 10, 6, 21, Двадесет и Трети Декември 6, 4, 2, Девети Септември 1, 2, 6, 4, Жидевица 4, 4, 1, 19, 7, 8, 5, 12, 25, 21, 22, 2, 3, 10, 23, 20, 11, 15, Кокиче 6, 1, 3, 8, Любен Каравелов 12, 22, 25, 23, 3, 11, 9, 1, 7, 20, 18, 4, 5, 21, местност Данчова Могила Водоем, местност Жидевица Пс, Никола Й. Вапцаров 15, 19, 17, 2, 7, 1, 21, Ниновци 8, 5, 1, 2, 12, 3, 14, Опълченска 3, 1, Панайот Волов 6, 8, 5, 4, 2, 3, 1, Петър Берон 2, 6, 1, 3, Пирин 1, Родината 3, 10, 1, 2, 7, 8, Стефан Караджа 1, 10, 9, 2, 8, 19, Хаджи Димитър 3, 2, 5, 1, Хан Крум 9, 12, 16, 3, 2, 14, 6, 7, 8, 10, 4, Христо Ботев 13, 2, 9, 5, 8, 7, 3, 21, 11, Христо Смирненски 2, 1

На 17.03.2020 г. /10:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Луковит: Възраждане 16

На 17.03.2020 г. /10:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Торос: 157023, 43058. 336. 99, 48058, Александър Стамболийски 2, 14, 1, 16, 20, 21, 7, 10, 13, 19, 4, 15, 18, 17, 11, 9, 8, 24, 31, 32, 29, 26, 33, 17, 35, Априлци 2, 4, 1, Бреза 7, 8, 6, 13, 23, 12, 14, 21, 2, 15, 25, 27, 4, 9, 2а, Бузлуджа 10, 17, 9, 25, 5, 11, 18, 4, 16, 2, 23, 1, 19, 14, 3, 15, 7, 8, 6, 12, 13, 21, Валето 4, 8, 5, 10, 1, 6, Васил Левски 17, 11, 3, 15, 13, 36, 30, 5, 9, 16, 12, 10, 20, 18, 32, 34, 22, 14, 26, 7, 6, 4, 24, 8, 1, Витска 12, 13, 15, 11, 19, 20, 16, 33, 10, 6, 15а, 9, 4, 29, 37, 8, 41, 21а, 43, 35, 25, 17, 23, 49, 18, 31, 1, Вишиндол 7, 19, 2, 9, 5, 10, 17, 8, 13, 15, 3, 1, 4, 6, 25, 12, 11, Възраждане 1, Читалище, 15, 13а, 1, Аптека, 16, Вълчо Русковски 3, 5, 13, 11, 7, Върбан Йотов Теслов 9, 1, 10, 12, 6, 7, 11, 5, 14, 9, 8, 4, 2, Гатил 1, 8, 6, 12, 15, 3, 13, 10, Георги Бенковски 11, 7, 12, 22, 6, 13, 5а, 28а, 8, 20, 3, 9, 4, 18, 15, 1, 3а, 28, 24, 30, 2, 16, 26, 32, Градинска 13, 2, 15, 6, 11, 3, 5, 12, 9, 7, 8, 4, 18, 17, 20, 29, 42, 14, 21, 19, 23, 16, Грънчар 5, 1, 7, 4, 1а, 2, 6, 3, Дило Йотов 95, 91, 96, 106, 101, 83, 76а, 103, 89, 87, 97, 98, 85, 93, 99, 79а Поща, 100, 14, 79а, 16б, 92, 94б, 79, 94, 94а, 108, 130, 138, 126, 114, 115, 116, 112, 120, 129, 110, 127, 137, 132, 109, 124, 107, 128, 105, 135, 123, 117, 108а, 134, 141, 139, 121, 119, 113, 66, 73, 64, 36, 46, 44, 88, 70, 74, 47, 32, 39, 76, 86, 53, 31, 38, 61, 69, 37, 77, 64а, 90, 78, 49, 56, 68, 75, 80, 55, 71, 52, 51, 84, 65, 57, 67, 45, 35, 50, 58, 72, 42, 43, 82, 33, 60, 40, 71а, 27, 34, 29, 149, 147, 159, 167, 158, 179, 164, 142, 187, 162, 148, 144, 183, 150, 157, 10, 163, 168, 175, 145, 155, 177, 173, 181, 146, 153, 166, 160, 140, 180, 138, 171, 154, 165, 151, 152, 161, 168а, 156, 182, 185, 17б, 7, 23, 22, 30, 21, 17а, 28, 11, 3, 4, 20, 18, 16, 25, 1, 14, 24, 15, 8, 26, 13, 17, 12, 5, 10, 17в, Димитър Ковач 4, 2, 1, 3, дойчин Димитров 15, 1, 9, 14, 5, 12, 3, 7, 10, 20, 16, 13, 1а, 11, 2, 4, Еделвайс 3, 10, 6, 4, 12, 5, 8, 1, 2, Захари Стоянов 8, 9, 3, 7, 6, 4, 2, 1, 5, Здравец 6, 2, 4, 1, 3, Кирил и Методий Фурна, 4, 7, 2, 6, 1, 3, 5, Китка 21, 12, 34, 36, 26, 25, 29, 38, 14, 20, 18, 23, 3, 10, 24, Кичера 41, 18, 5, 12, 9, 13, 6, 10, 16, 20, 17, 24, 2, 22, 3, 11, 1, 8, 14, 4, 5а, 7а, 15, Кокиче 1, 2, 6, 3, 12, 8, 10, 4, 5, Крайселска 7, 15, 13, 21, 19, 41, 39, 17, 29, 37, 43, Кулата 3, 1, 5, Лозарска 50, 23, 51, 1, 61, 24, 5, 63, 41, 17, 46, 38, 10, 49, 35, 31, 36, 56 Вила, 34, 53, 2а, 67, 42, 11, 40, 43, 48, 3, 14, 47, 65, 7, 2а Кино, 2, 52, 28, 9, 4, 39, 59, 57, 55, 44, 8, 19, 15, 27, 12, 16, 13, 45, 21, 54, 26, 22, 29, 32, 30, 1, Люляк 2, 7, 5, 6, 4, 1, 8, 3, 9, Марин Табаков 6, 1, 11, 9, 6, 7, 2, 4, 5, Мелнична 33, 49, 35, 39, 20, 48, 47, 43, 27, 18, 50, 28, 22, 41, 24, 32, 34, 29, 31, 26, 30, 25, 37, 45, 2, 5, 8, 19, 13, 17, 14, 23, 6, 21, 3, 4, 10, 15, 1, 12, Младост 4, 5, 7, 3, 2, 1, 11, 21, 29, 25, 19, 17, 13, 27, 23, 15, 31, Незабравка 15, 12, 13, 14, 1, 8, 2, 9, 18, Нено Върбанов 1, 5, 3, Никола Вапцаров 8, 2, 3, 12, 13, 5, 11, 15, 4, 1, 19, 17, 27, 24, 18, 4, 23, 29, 16, 28, 30, 20, 25, 26, 22, 31, 38, 34, 37, 31, 39, 36, 40, Оборище 8, 2, 13, 11, 10, 4, 5, 17, 6, 19, 1, 12, 15, 7, 16, 21, 9, 18, Опълченска 6, 20, 12, 1, 15, 19, 21, 5, 14, 18, 16, 14 А, 22, 4, 10, 17, 2, 8, 11, 13, 9, 24, Орешака 7а, 3, 9, 11, 1, Пейо К. Яворов 13, 11, 3, 15, 7, 17, 19, 1а, 5, 9, Под. Тарасов 23, 9, 27, 3, 11, 19, 1, 15, 7, 5, 21, 3, Полето 000373, Поручик Софронов 2, 1, 3, 4, Потока 14, 18, 6, 28, 10, 12, 8, 3, 1, 6, 4, Равнището 13, 9, 5, 41, 25, 1, 17, 6, 14, 4, 21, 2, 16, 10, 8, 19, 23, 7, 15, Райна Княгиня 4, 1, 1а, Речна 2, 3, 1, Стоян Георгиев 56, 38, 46, 42, 28, 36, 32, 40, 29, 44, 34, 30, 26, 13а, 3, 15, 22, 5, 11, 25, 20, 1, 12, 4, 2, 19, 18, 6, 9, 16, 10, 13, 11а, 24, 27, 14, 17, 23, 8, 7, Теменуга 2, 11, 9, 7, 1, 3, Торос 39, Сушилна, 50, Краварник, 39, Бензиностанция, 41, 33, 19, 36, 42, 28, 25, 40, 34, 22, 32, 21, 26, 46, 17, 29, 13, Автомивка, 30, 38, 23, 27, 24, 31, 11, 4, 5, 12, 7, 8, 20, 2, 16, 1, 6, 18, 10, УПИ V Кв. 95, Филип Бутозов 4, 6а, 5, 8, 3, 1, 2, 6, Хаджи Димитър 16, 19, 20а, 21, 17, 20, 18, 15, 13, 7, 2, 1, 13, 61, 3, 4, 5, 11, 12, 10, Хан Аспарух 23, 19, 2, 3, 6, 27, 31, 5, 4, 21, 15, 25, 11, 13, 14, 7, 33, 9, 17, 29, 10, 16, 8, 16, 41, 33, 20, Христо Ботев 13, 19, 30, 21, 23, 28, 8, 20, 24, 16, 1, 18, 11, 12, 28а, 10, 5, 22, 9, 40, 14, 6, 42, 7, 4, 32, 3, 44, 26, 2, Христо Смирненски 2, 7, 6, 1, 4, 5, 3, 20, 12, 16, 8, 24, 14, 13, 15, 10, 17, 27, 29, 25, 18, Цар Симеон 3, 7, 1, 5, 2, Цвятко Алексиев 1, 6, 3, 5, 2, 4, Шипка 11, 5, 1, 7, 2, 3, 13, Явор 5, 9, 7, 3, 1, Ягода 1, 2, 10, 14, 3, 6, 5, 12, УО ТП 1, Хижа, Вимпром, Бикарник, Офцеферма, УО ТП 16, УО ТП 13, УО ТП 10, УО ТП 8, Фургон, УО ТП 4, УО ТП 3

На 17.03.2020 г. /10:30 - 16:00 ч./ -  Торос: Бузлуджа 10, 17, 9, 25, 5, 11, 18, 4, 16, 2, 23, 1, 19, 14, 3, 15, 7, 8, 6, 12, 13, 21, Валето 4, 8, 5, 10, 1, 6, Вишиндол 7, 19, 2, 9, 5, 10, 17, 8, 13, 15, 3, 1, 4, 6, 25, 12, 11, Георги Бенковски 11, 7, 12, 22, 6, 13, 5а, 28а, 8, 20, 3, 9, 4, 18, 15, 1, 3а, 28, 24, 30, 2, 16, 26, 32, Дило Йотов 17б, 7, 23, 22, 30, 21, 17а, 28, 11, 3, 4, 20, 18, 16, 25, 1, 14, 24, 15, 8, 26, 13, 17, 12, 5, 10, 17в, 66, 73, 64, 36, 46, 44, 88, 70, 74, 47, 32, 39, 76, 86, 53, 31, 38, 61, 69, 37, 77, 64а, 90, 78, 49, 56, 68, 75, 80, 55, 71, 52, 51, 84, 65, 57, 67, 45, 35, 50, 58, 72, 42, 43, 82, 33, 60, 40, 71а, 27, 34, 29, Еделвайс 3, 10, 6, 4, 12, 5, 8, 1, 2, Кичера 41, 18, 5, 12, 9, 13, 6, 10, 16, 20, 17, 24, 2, 22, 3, 11, 1, 8, 14, 4, 5а, 7а, 15, Мелнична 33, 49, 35, 39, 20, 48, 47, 43, 27, 18, 50, 28, 22, 41, 24, 32, 34, 29, 31, 26, 30, 25, 37, 45, Орешака 7а, 3, 9, 11, 1, Пейо К. Яворов 13, 11, 3, 15, 7, 17, 19, 1а, 5, 9, Стоян Георгиев 56, 38, 46, 42, 28, 36, 32, 40, 29, 44, 34, 30, Христо Ботев 13, 19, 30, 21, 23, 28, 8, 20, 24, 16, 1, 18, 11, 12, 28а, 10, 5, 22, 9, 40, 14, 6, 42, 7, 4, 32, 3, 44, 26, 2, Цар Симеон 3, 7, 1, 5, 2, Явор 5, 9, 7, 3, 1, УО ТП 3, УО ТП 8

Община Тетевен  

На 16.03.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Тетевен: Паца Нейкова 3, 4, 1

На 17.03.2020 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Тетевен: Вършец 59

На 18.03.2020 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен: 15758. 504. 7, Голямо Усое 18, 28, 25, 21, 27, 22а, 26, 23, 17, 20, махала Жидевица къща Павел, къща Марин, къща Васил, къща Кольо, къща Гана, къща Пена, къща Мата, къща Петко, къща Йото, къща Андрьо, махала Криви дол къща Звездомир, къща Семко

На 18.03.2020 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  Оселна, Общ. Етрополе: Вила

На 19.03.2020 г. /10:00 - 10:15 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Васильово: Александър Стамболийски 17, 1, 5, 15, 7, 11, 6, 9, Васил Левски 1, Георги Бенковски 115, 107, 1, 12, 10, 22, 16, 3, 7, 4, 14, 9, 24, 20, 5, 23, 15, 11, 27, 18, 29, Георги Димитров 125, 131, 105, 169, 137, 166, 185, 161, 88, 189, 60, 151, 149, 68, 46, 139, 190, 175, 119, 58, 64, 111, 183, 181, 86, 82, 92, 78, 147, 157, 113, Кметство Центъра, 117, 179, 133, 173, 72, 69, 50, 141, 70, 171, 44, 52, 167, 165, 62, 193, 109, 54, 103, УО на ТП1, 159, 3, 25, 27, 29, 16, УО на ТП4, 39, 22, 10, 15, 12, 5, 6, 13, 8, 4, 1, 7, 241, 217, 237, 235, 251, 223, 207, 209, 229, 225, 98, 239, 215, 249, 213, 199, 205, 232, УО на ТП3, 247, 104, 231, 102, 255, 221, 219, 26, 90, 100, 211, 253, 26, УО на ТП2, 30, 89, 67, 43, 79, 99, 59, 77, 32, 28, 61, 57, 49, 51, 44, 93, 85, 81, 38, 47, 40, 34, 69, 91, 72, 83, 41, 87, 24, Иван Цачев Василев 5, 1, 3, Илия Кръстев 6, 8, 2, 4, Суходолска 2, 153, 154, Христо Андреев 17, 15, 25, 21, 23, 27, Юрий А. Гагарин 2, 4, 10, 16, 8, Лагер

На 19.03.2020 г. /10:00 - 10:15 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Малък Извор, Общ. Ябланица: Присойка 13, 30

На 19.03.2020 г. /10:00 - 10:15 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Тетевен: Атанашкото, Върбака, Гугуновото, Иван Вазов 74, Люляк 15, махала Глотното 2, къща Иван, Бензиностанция, махала Свидово къща Ганьо, Бунгало,,, къща Петър, махала Скрибътна къща Радка, къща Димитър, Разсадник, къща Теодора, 35, къща Ничо, УО на ТП4, къща Лазар, къща Тодор, къща Йонка, къща Марин, 61, къща Стефан, къща Петър, къща Цветан,, Вила, Вила, къща Цветанка, къща Пачо, къща Иван, къща, къща Цветан, 53, Почивна База, къща Снежана, къща Венелина, къща Стоян, къща Костадинка, 43, 1 Вила, Вила, Вила, 1, Зелената Резеденция, къща, местност Атанашкото къща Стоян, къща Митко, къща Евгения, къща Калин, къща Стефан, къща Иванка, къща Марин, къща Димитър, къща Минка, къща Анета, Вила, местност Върбака къща Куна, къща Васил, къща Дидьо, къща Павел, Вила, къща Веселин, местност Глотното къща Цеца, къща Тота, Вила, къща Люба, къща Цана, къща Васил, къща Наталия, къща дочо, къща Тоньо, къща Марин, къща Никола, къща Маргарита, къща Петко, къща Тодор, местност Гугуновото Вила, местност Пейков дол къща Мильо, къща Иван, Вила, къща Невяна, къща Тоньо, къща Кольо, къща Васил, къща Георги, местност Пладнището къща Валери, къща Цочо, къща Баньо, къща Никола, УО на ТП55, местност Преграда Вила, Вила, Бензиностанция, Хотел, къща Кольо, Вила, местност Присоето къща Никола, къща Илия, къща Пейо, къща Стефан, къща Йордан, къща Иван, местност Просеченик Вила, къща Пенчо, къща Найден, къща Иван, Павилион, местност Скрибътна Вила, Пладнището 36, 29, 55, 5, 61, 41, 35, 51, 7, 37, 9, 43, 57, 45, къща Теодора, 19, 15, 40, 23, 63, 17, 8, 59, 20, 28, 33, 25, 21, 49, 27, 53, 22, 13, 11, Преграда, Свидово

На 19.03.2020 г. /10:00 - 14:00 ч.; 10:00 - 10:15 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: 62579. 150. 12, 62579. 167. 3, 62579. 168. 546. 1, 62579. 88. 23, Баба Тонка 21, 1, 9, 5, 23, 13, 21, 19, 15, 3, 11, Басарим 3, 28, 13, 9, 25, 14, 11, 39, 12, 21, 4, 33, 6, 17, 23, 41, 26, 8, 1, 22, 19, 24, 2, 31, 20, 10, 3, Брязово местност Преграда, 7, 3, 10, 1, 3а, 4, 8, 2, 11, 14, 5, П. И. № 042033, 9, 16, 23, 17, 16, 27, 22, 30, 73, 14, 58, 55, 44, 75, 38, 20, 34, 42, 28, 54, 40, 64, 39, 65, 33, 24, 36, 71, 51, 18, 32, 47, 25, 15, 62, 45, 43, 29, 50, 21, 37, Васил Левски 5, 8, 23, 4, 27, 13, 1а, 6, 25, 21, 33, 32, 1, 3, 2, 3, Вежен 24, 21, 12, 20, 5, 8, 9, 19, 7, 4, 3, 11д, 6, 10, 2, Ген. Владимир Вазов 12, 2, 3, 21, 4, Георги Бенковски 1, 2, 232, 335, 179, 355, 358, 349, 381, 365, 369, 380, 351, 337, 331, 367, 372, 377а, 339, 347, 377, 382, 366, 371, 373, 370, 363, 362, 330, 247, 182, 410, 407, 410, 436, 432, 411, 395, 428, 420, 409, 397, 418, 387, 405, 406, 415, 408, 426, 424, 417, 412, 430, 393, 403, 413, 401, 400, 392, 383, 402, 385, 388, 384, 386, 381, 379, 394, 317, 302, 298, 295, 352, 327, 309, 321, 312, 308, 294, 273, 348, 319, 329, 299, 305, 287, 279, 283, 300, 271, 358, 350, 338, 289, 328, 324, 325, 292, 277, 306, 286, 267, 290, 293, 322, 320, 315, 316, 340, 288, 332, 297, 354, 303, 307, 344, 314, 311, 269, 336, 330, 304, 313, 326, 301, 226, 229, 276, 270, 237, 233, 263, 236, 250, 265, 240, 259, 231, 249, 257, 239, 282, 248, 261, 256, 258, 244, 272, 241, 232, 238, 253, 235, 262, 230, 243, 242, 255, 260, 252, 264, 280, 219, 211, 183, 191, 225, 204, 213, 218, 190, 244, 207, 193, 221, 206, 185, 195, 212, 187, 217, 203, 209, 208, 436, 202, 210, 186, 198, 188, 85, 224, 201, 216, 192, 223, 181, 215, 205, 194, 200, 196, 214, 176, 222, 189, 173, 177, 175, 179, 174, 114, 112, 112б, 112, 122, 123, 110, 114, 16, 127, 125, 129, 83, 131, 103, 106, 104, 92, 96, 122, 117, 86, 121, 102, 119, 93, 115, 94, 98, 188, 90, 107, 113, 109, 100, 88, 91, 111, 101, 99, 74, 77, 76, 91, 79, 80, 84д, 78, 84, 81, 72, 87, 89, 83, 85, 82, 73, 40, 19, 23, 56, 21, 51, 46, 37, 31, 29, 69, 27, 57, 61, 31 къща, 67, 48, 32, 49, 36, 58, 35, 55, 75, 39, 60, 44, 71, 65, 38, 54, 66, 53, 70, 62, 42, 34, 45, 25, 59, 33, 17, 9, 3, 7, 6, 5, 14, 13, 4, 30, 15, 11, 18, 22, 10, 8, 20, 11а, 18, 30, Георги Иванов 3, 5, Горуньово 15, 20, 10, 1, 2, 8, 4, 7, 5, 6, Гугла 8, 10, 2, 4, Даковото 1, 46, 17, 59, 40, 49, 55, 14, 23, 53, 10, 73, 21, 84, 94, 27, 63, 46, 58, 5, 47, 64, 34, 86, 36, 44, 96, 75, 29, 11, 6, 80, 25, 16, 82, 69, 35, 90, 76, 38, 68, 78, 71, 2, 9, 18, 54, 41, 51, 22, 43, 52, 4, 13, 26, 67, 31, 39, 88, 1, 33, 42, 74, 32, 50, 37, 19, 8, 24, 37, Еделвайс 2, 14, 16, 6, Заводна 14, 13, 15, 23, 11, 18, 17, 25, 16, 20, 21, 29, 28, 9, 5, 2, 12, 5, 3, 10, 11, Захари Стоянов 1, 2, 24, 49, 1, 11, 7, 2, 8, 21-21 А, 6, 14, 4, 30, 22, 12, 5, 65, 28, 18, 67, 13, 63, 35, 9, 69, 25, 10, 31, 20, Иван Вазов 157, 2, 1, Иван Капетан 19, 6, 21, 25, 23, 15, 17, Иглика 1, 4, 2, 6, 12, 8, Кокиче 3, 1, 8, 4, Костина 128, 11, 17, 47, 1, Сцена За Традиц. Мероприятия, 53, 11, 27, 29, 41, 26, 19, 37, 32, 63, 69, 31, 4, 5, 33, 9, 43, Вила Надежда, 18, 14, 51, 2, 15, 7, 21, 55, 45, 57, 10, 65, Краището 3, Крайречна 7, 11, 5, 43, 49, 45, 41, 42, Лало Войвода 7, 13, 9, 3, 8, 4, 103, 1, 11, 5, Лъга 3, 2, 5, 1, 6, Любен Каравелов 3, 8, 21, 1, 14, 12, 11, 2, 4, 5, 7, местност Павлова Полица, Нецов дол 2, 5, 6, 11, 19, 4, 7, 1 Селскост. Постройка, Никола Вапцаров 9, 6, 5, 2, 1-3, 12, 15, 10, 11, 8, 13, 17, 19, Отец Кирил 40, 19, 1, 14, 12, 18, 10, 15, 13, 5, 16, 24, 26, 11, 23, 45, 8, Отец Паисий 2, 1, Павлов дол 16, 7, 14, 5, 12, 4, 10, 9, 8, 3, 15, 14, 18, 20, 22, Павлова Полица, Пангарата 1, 2, Пи-62579. 164. 2 М-Т Копчов Лък, Просвета 2, Стара Рибарица 12, 1, 3, 2, 89, 8, 14, 18, 6, 4, 7, 16, 22, къща, 13, 10, Старчов дол 1, 8, 10, 1, 2, 31, 6, 12, Студентска 2, 3, 7, 1, 6, Топилата 1, 2, Филип Тотьо 2, 11, 7, 9, 1, 15, 212, 5, 13, 10, 24, 26, 23, 29, 27, Христо Ботев 18, 11, 16, 3, 12, 4, 22, 9, 5, 8, 30, 26, Христо Пеев 1, 3, 2, Христо Смирненски 12, 4, 1, Царичина 13, 5, 11, 3, 15, 1, Черна Река 4, 2, 1, Фуражомелка, къща, 5, Шалски дол 15, 4, 3, 1, Юрий Гагарин 8, 20, 6, 18, 12, 10, 2, 100, ПИ 62579. 2222, ПИ 55005

Община Троян  

На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Балабанско: Местн. Габърска къща Иван, къща Пепа, къща Стелияна, къща Венелин, къща Вълко, къща Пенчо, магазин, къща Ценета, къща Пенко, къща Цонка, къща Марийка, Каща Мария, къща Дамян, 72 ул. Габърска, къща Милена, къща Митко, къща Нено, къща Дилян, къща Гаца, къща Велика, къща Станимир, къща Стана, къща Илия, къща Дана, къща Тодора, къща Камен, къща Минко, къща дочо, къща Елена, къща Мирослав, къща Димка, къща Цочо, къща Кальо, къща Петко, 103, къща Васил, къща Маргарита, къща Симеон, 5, 54 Вила, къща Гечо, къща Любен, къща Райна, къща Тончо, къща Стою, къща Мария, къща Мара, къща дона, ТП18, къща Стойчо, къща Нанко, къща Калю, къща Найден, къща Мадлена

На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: махала Длъжковска Вила, махала Малка Рибна Мтп110, Райна -Къща, Вила, Иван-Къща

На 17.03.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: 34-ти Троянски Полк 47, 39, 35, 45, 46, 48, 44, 32, 26, 38, 43, 37, 32, 30 Таван, 28, 53, 50, 42, 41, 24, 34, 51, 36, 49, 43, 40, 30, 52

На 17.03.2020 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Балканец: Ген. Карцов 53, 170, 68, Христо Петков 125, 33, 123, 25, 28, 50, 19, 9, 15, 109, 68, 14, 83, 47, 17, 52, 36, 12, 91, 127, 37, 81, 11, 77, 43, 121, 93, 99, 16, 34, 59, 119, 29, 49, 67, 79, 97, 26, 48, 13, 22, 51, 115, 40, 63, 117, 69, 71, 85, 44, 111, 89, 30, 27, 38, 113, 39, 87, 73, 31, 10, 46, 45, 21, 41, 105, 32, 42, 55, 57

На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: махала Малка Рибна Мтп110, Райна -Къща, Вила, Иван-Къща

На 18.03.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 19.03.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Ломец: Александър Стамболийски 15, 54, 11, 43, 53, 57, 52, 61, 22, 12, 35, 27, 30, 16, 60, 40, 20, 24, 10, 51, 59, 19, 56, 31, 17, 38, 9, 44, 47, 50, 33, 46, 62, 36, 45, 26, 043, 21, 32, 29, 55, 7, 2, 34, 48, 41, 13, Бор 1, 3, 7, 2, 5, Васил Левски 12, 1, 7, 20, 18, 13, 22, 2, 5, 16, 3, 11, 9, Ганко Стойнов 1, Георги Димитров 1, 6, 5, 8, 3, Дъб 1, 3, Кастроне Состра 7, 15, 6, 1, 10, 19, 8, 13, 3, Кънчо Христов 7, 20, 26, 22, 34, 30, 3, 32, 28, 14, 24, 2, 5, 1, 9, 4, 12, 18, 6, Любен Каравелов 56, 40, Христо Начевски 5, 10, 12, Христо Смирненски 5, Цанко Ненов 7, 18, 8, 10, 4, 1, 17, 6, 3, 2, 16

На 18.03.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Черни Осъм: Жеравица, М. Жеравица къща Цочо, 15 ТП, къща Петко, Вила

На 19.03.2020 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Белиш: VIII-45 Кв 16, Гадевска 1, Гадю Иванов 8, 6, 4, 1, 3, 5, доктор Райко Радевски 1, Иван Ковачев 6, 1, 5, 3, Къню и додю докови 23, 3, 6, 24, 8, 19, 21, 10, 4, 18, 20, 1, 7, 5, 14, 9, 2, 17, 22, Марин Лазаров 2, 1, махала Маргатина Марин-Къща, махала Марковска 1, Нено Даракчиев 10, 8, 3, 12, 27, 21, Никола Панамски 1, 3, 5, 2, Пенчо Чавдаров 14, 12, 1, 8, 16, 5, 3, 20, Стара Планина 68, 118, 48, 63, 114, 90, 34, 96, 106, 18, 126, 24, 13, 81, 101, 97, 102, 16, 108, 66, 112, 57, 103, 93, 60, 88, 58, 2, 79, 20, 39, 6, 27, 41, 37, 33, 44, 70, 110, 107, 9, 51, 4, 1, 75, 29, 19, 85, 105, 116, 86, 43, 26, 45, 91, 47, 67, 8, 22, 52, 5, 14, 3, 30, 28, 17, 32, 12, 15, 122, 120, 21, 50, 49, 84, 55, 100, 7, 76, 36, 82, 71, Обор, 87, 40, 46, 62, 124, 104, 59, 74, 61, 244, 201, 173, 209, 193, 199, 161, 236, 191, 175, 203, 192, 169, 242, 232, 157, 194, 207, 167, 246, 159, 195, 218, 128, 130, 132, 3, 7, 141, 172, 137, 140, 158, 111, 134, 117, 168, 162, 136, 135, 149, 121, 107, 133, 115, 131, 170, 157, 119, 164, 155, 105, 174, 182, 178, 151, 152, 123, 150, 132, 156, 166, 154, 129, Стойчо Илевски 3, Тодор Радевски 3, 7, 5, Христо Герганов 1, 3, 2, 4, Цанко Иванов 2, 1

На 19.03.2020 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Добродан: Гара добродан 5, 24, 17, Местн. доброданското 13, 13, 19, 18, 13, 17

На 19.03.2020 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Калейца: Анска 4, 21, 15, 19, 25, 17, 9, 5, 11, 13, 23, 3, 2, 1, Васил Ватев 121, 96, 78, 278, 10, 18, 1, 9, 12, 22, 11, 3, 5, 4, 20, 14, 7, 2, 16, 13, 8, 15, 40, 35, 73, 34, 63, 32, 42, 30, 41, 62, 54, 57, 38, 81, 24, 49, 26, 48, 37, 33, 31, 67, 60, 69, 51, 44, 79, 28, 47, 58, 36, 66, 27, 59, 56, 50, 46, 52, 75, 61, 29, 45, 22, 77, 80, 85, 86, 2, 74, 92, 90, 82, 79, 76, 14, 97, 84, 78, 138, 22, 12, 72, Дамян Банчев 6, 9, 7, 4, 5, 2, 3, 15, 11, 1, 13, 5, дочо Чакъров 16, 4, 29, 17, 30, 3, 2, 1, 31, 8, 6, 12, 35, 21, 13, 41, 9, 11, 15, 20, 18, 19, 10, 27, 36, 23, 7, 28, 26, 34, Калейшко Ханче 94, Керимска 10, 12, 11, 1, 21, 31, 49, 3, 24, 6, 45, 14, 47, 15, 53, 28, 18, 16, 7, 20, 30, 2, 25, 23, 33, 26, 27, 17, 5, 19, 4, 29, 51, 8, 32, 9, Ламар 7, 3, 1, 5, 13, 15, 8, 20, 2, 29, 10, 18, 24, 4, 30, 22, 25, 11, 19, 14, 12, 28, 16, 23, 21, 9, 17, 26, местност Калейшко Ханче 17, Вила, 4, 72, Вила, 5, Селски дол 10, 8, 2, 5, 13, 22, 18, 16, 6, 20, 15, 11, 1, 7, 3, Терзийска 13, 8, 12, 9, 6, 14, 7, 3, 11, 10, 5, 17, 19, 1, 15, 4, 25, УПИ I-009165, Христо Ботев 146, 174, 144, 154, 175, 159, 120, 193, 189, 148, 179, 176, 167, 162, 153, 166, 181, 131, 147, 197, 156, 158, 195, 161, 168, 180, 178, 185, 140, 160, 129, 150, 151, 155, 138, 137, 149, 130, 133, 165, 157, 118, 152, 191, 141, 145, 135, 142, 143, 163, 182, 132, 187, 170, 184, 171, 122, 183, 172, 134, 111, 136, 126, 124, 186, 311, 117, 110, 100, 121, 70, 106, 108, 119, 68, 64, 88, 72, 125, 94, 61, 99, 76, 115, 113, 116, 103, 66, 86, 127, 111, 112, 78, 107, 104, 84, 15, 92, 109, 82, 80, 101, 102, 123, 105, 45, 54, 77, 69, 47, 49, 95, 62, 91, 10, 58, 24, 32, 50, 67, 79, 93, 33, 9, 39, 34, 42, 11, 17, 40, 85, 81, 75, 51, 14, 13, 36, 43, 5, 97, 20, 21, 59, 57, 55, 56, 83, 16, 18, 89, 63, 31, 73, 26, 37, 61, 71, 19, 52, 22, 3, 7, 60, 8, 4, 29, 2, 87, 1, 44, 48, 2

На 19.03.2020 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ломец: Александър Стамболийски 1, Васил Коларов 17, Джура 8, Кастроне Состра 5, 13, 1, 10, 7, 11, 12, 8, 2, 15, 19, 27

На 19.03.2020 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Акад. Ангел Балевски 1, 3, 23, 5, Безименна 4, Васил Левски 459, 590, 569, 469, Дунав 2, 2 Дунав, 2 магазин, 4, Разклон Калейца 5, 94, Троянско Поле

На 19.03.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Акад. Ангел Балевски 1, 3, 23, 5, Безименна 4, Васил Левски 459, Дунав 2

На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: махала Дрянска къща Виолета, Стоп. Постройка, къща Петко, къща Петър, къща Георги, къща Пена, 27, къща Иванка, къща Иван, къща Мария, къща дочо, къща Марин, къща Светла, къща Рада, къща Йовка, къща Елена, къща Анелия, къща Колю, къща Кинчо, къща Цанко, къща Тонка, къща Димитрина, къща Бойко, къща Дацо, къща Павел, къща Васил, къща Минко, Гараж, Минко, къща Нели, 28, Вила, къща Иванчо, къща Цовко, махала Райковска къща Христина, къща Мартин, къща Гечо, къща Христо, къща Тотю, 31, 34, къща Бойко, къща Петко, къща Манол, къща Татяна, къща Димитра, къща Илийчо, къща Мария, Овчарник, къща Тодора, къща Тихомир, Стоп. Постройка, къща Стефан, 27 къща Франц, къща Митко, къща Марийка, къща Иван, къща Светослав, къща Кръстю, 19б, къща Минчо, къща Стефка, 5, къща Дечко

На 20.03.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Чифлик, Общ. Троян: Вилна Зона 2, 1, 37, 38, 44, 8

На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: махала Дрянска къща Виолета, Стоп. Постройка, къща Петко, къща Петър, къща Георги, къща Пена, 27, къща Иванка, къща Иван, къща Мария, къща дочо, къща Марин, къща Светла, къща Рада, къща Йовка, къща Елена, къща Анелия, къща Колю, къща Кинчо, къща Цанко, къща Тонка, къща Димитрина, къща Бойко, къща Дацо, къща Павел, къща Васил, къща Минко, Гараж, Минко, къща Нели, 28, Вила, къща Иванчо, къща Цовко, махала Малка Рибна Мтп110, Райна -Къща, Вила, Иван-Къща, махала Райковска къща Христина, къща Мартин, къща Гечо, къща Христо, къща Тотю, 31, 34, къща Бойко, къща Петко, къща Манол, къща Татяна, къща Димитра, къща Илийчо, къща Мария, Овчарник, къща Тодора, къща Тихомир, Стоп. Постройка, къща Стефан, 27 къща Франц, къща Митко, къща Марийка, къща Иван, къща Светослав, къща Кръстю, 19б, къща Минчо, къща Стефка, 5, къща Дечко

Община Угърчин  

На 16.03.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Кирчево: Александър Стамболийски 120, 92, 108, 144, 117, 115, 129, 102, 82, 150, 146, 139, 114, 111, 128, 90, 142, 131, 143, 106, 101, 132, 113, 135, 125, 136, 124, 97, 14, 84, 140, 145, 112, 122, 126, 123, 127, 107, 134 А, 134, 110, 99, 93, 86, 100, 88, 119, 89, 91, 137, 105, 95, 133, 116, 109, 121, 94, 98, 118, 103, 104, Васил Левски 65, Иван Вазов 19, 21, 22, 26, 9, 11, 24, 25, 23, 15, 4, 2, 28, 17, Хан Омуртаг 4, 3, 2, 1

На 17.03.2020 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Голец: Ангел Кънчев 16, Бакърска 9, 3, 11, 5, 13, Васил Левски 46, 35, 33, 56, 7, 26, 47, 9, 43, 1, 27, 48, 39, 8, 51, 60, 52, 15, 14, 32, 3, 67, 36, 37, 30, 28, 40, 38, 17, 49, 2, 25, 16, 42, 54, 20, 24, 50, 58, 18, 11, 12, 44, 4, Георги Иванов 9, 8, 2, 4, 7, 1, Иван Карапанчев 6, 5, 16, Лале 2, 4, 7, 1, Лиляна Бърдарова 3, Люлин 15, 6, 13, 4, 3, 16, 21, 9, 19, 1, Отец Паисий 10, 8, 12, 4, 14, Теменуга 4, 8, 6, 2, Хан Омуртаг 3, 4, №6, 2, 1, Цар Симеон 5, 13, 11, 4, 19, 23, 7, 1, 3, 12, 17, 9

На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Каленик, Общ. Угърчин: Ген. Скобелев 20, 12, 21, 23, 16, 27, 14, 29, 17, 25, 18, 19, Ген. Радецки 20,,, 5, 10, 9, 6, 4, 18, 16, 3, 12, 1, 8, 2, 14, 7, 11, Караджата 7, 5, 2, 4, 1, Пенчо Славейков 6, 2, 1, 4, Рила 3, 9, 7, 2, 6, 5, Христо Ботев 28, 52, 43, 33, 31, 56, 50, 41, 68, 37, 39, УО ТП 1, 35, 66, 45, Шипка 48, 12, 10, 3, 11, 13, 5

На 18.03.2020 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Орляне: Акация 5, 11, 1, 4, 10, 7, 9, 8, 6, 13, 12, Александър Стамболийски 6, 9, 17, 4, 1, 3, 15, Васил Левски 30, 24, 5, 4, 3, 7, 28, 20, 17, 9, 1, 6, 11, 14, 19, 26, 8, 18, 2, 12, 34, 22, 11а, 10, Габровска 2, 1, 4, Георги Бенковски 11, 6, 1, 4, 5, 13, 7, 12, 2, 8, Градинките 9, 8, 2, 1, 4, 5, 6, 3, 10, Дунав 1, Калето 1, 9, 2, Македонска 6, 26, 11, 2, 24, 10, 12, 25, 16, 27, 13, 29, 19, 14, 21, 15, 30, 3, 20, 5, 17, 1, 28, 18, 8, 22, 4, 7, 9, местност Исака Пс, Панайот Волов 1, Розова долина 19, 1, 3, 8, 5, 17, Стефан Караджа 1, 2, 4, Тодор Каблешков 2, 1, Трети Март 2, 4, 6, 1, 5, 3, Хаджи Димитър 2, Христо Ботев 5, 7, 12, 11, 1, 2, 3, 8, Шести Май 4, 1, 2, 6

На 20.03.2020 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Лесидрен: местност Язовир Сопот къща Петър, къща Надежда, къща додьо, къща Димитър, къща Михал, къща Найден, къща Катя

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Бобов дол  

На 16.03.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 17.03.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 18.03.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 19.03.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 20.03.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Мала Фуча: 44, УПИ V-231 Кв. 16, Съвет

На 17.03.2020 г. /10:00 - 15:45 ч./ -  Мало Село

На 19.03.2020 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./   На 20.03.2020 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Циклово

На 19.03.2020 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./   На 20.03.2020 г. /09:30 - 15:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Локвата

На 19.03.2020 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./   На 20.03.2020 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Баланово: XII - 429, Кв. 80, Стопански Двор, УПИ-1 За Сонс, Кв. 30, Хііі - 329, Кв. 16, къща

На 19.03.2020 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./   На 20.03.2020 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Блато: махала Хановете, местност Турските Ниви

На 19.03.2020 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./   На 20.03.2020 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Големо Село: VI, Кв. 10, VI-55, Кв, 28, ПИ 361, Кв. 37, ПИ 452, Кв. 3, УПИ - II-444, Кв. 9, Вила

На 19.03.2020 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./   На 20.03.2020 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Голям Върбовник: 011066, 262, УПИ VIII-277, Кв. 23, УПИ ІІІ 247, Кв. 25, къща

На 19.03.2020 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./   На 20.03.2020 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Долистово: I-89, Кв. 25, ХII-257, Кв. 19, Стопански Двор, къща

На 19.03.2020 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./   На 20.03.2020 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Мали Върбовник: УПИ - 1-9, УПИ X-199, Кв. 18, Вила, къща

На 19.03.2020 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./   На 20.03.2020 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Мало Село: IV-17, Кв. 3, Станке Димитров, УПИ III -226, УПИ Vі-3, Кв. 1, УПИ XVII-215, Вила, 67, къща

На 19.03.2020 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./   На 20.03.2020 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Мламолово: 371, VI-618, Кв. 19, VII-389, Кв. 30, Бор къща, 5, Бузлуджа 4, 15, 11, 5, 21, 9, 39, 13, 7, Вихър 4, 1, Вила, 2, 6, Горещица 12, 74, 2, 12а, 4, 52, 22, 4а, 8, 10, 14, 16, 56, Еделвайс 8, 6, 7, 3, 1, 5, 4, Елин Пелин 1, 5, 13, 17, 3, Здравец 2, Иглика 5, Колош 16, 10, 20, 18, 6, 14, 4, 12, 3, 2, Крайречека 16, 10, 24, 2, Люляк 2, 8, 3, Марица 2, 4, местност Асара 3 къща, къща, Миньорска Вила, 7, 3, 8, 2, 6, 4, 5, 25, 29, 13, 11, Мусала 10, 6, 8, 2, 3, 4, Никола Вапцаров 9, 33, 39, Вила, 19, 25, 23, 5, 37, 45, 11, 13, 31, 1, 21, 9, 49, 17, 15, 47, 43, 7, 41, 35, Осогово 2, 4, 3, 1, Пионер 6, 1, 3, 5, Пирин 6, 1, 4, Първи Май 36, 16, 22, 2, 16, 15, 14, 6, 5, 20, 8, 34, 24, 10, 3, 32, 18, 4, 1, Рила 5, 19, 11, 7, Родопи 20, 17, 18, 9, 24, 22, 41, 28, 25, 16, 35, 21, 15, 23, 6, 2, 12, 8, 13, 43, 10, 29, 11, 14, 75, Роза 6, 4, 1, 5, 3, Росица 19, 25, 1, 15, 17, Руен 2, 10, 3, 8, 12, 9, 1, 11, 5, 7, Спартак 7, 1, 2, 3, 4, Станке Димитров 17, 96, 2, 6, 3, 12, 77, 108, 41, 5, 16, 109, 23, 11а, 35, 15, 14, 66, 29, 10, 33, 18, 39, 8, 24, 7, 4, 13, 19, 11, 77, 81, 79, 57, 68, 85, 83, 58, 56, 88, 98, 55б, 54, 62, 86, 76, 96, 49, 52, 66, 70, 100, 80, 64, 90, 51, 84, 72, 78, 60, 94, 74, 75, 61, 106, 73, 63, 89, 48, 104, 91, 53, 71, 92, 59, Стопански Двор Стоп. Сграда, Сълзица 13, 10, 4, 5, 9а, 3, 15, 8, 5а, 2, 9, 16а, Теменуга 5, 4, 1, 9, 7, Тинтява 6, 8, 2, Яворов 12, 17, 19, 4, 21, 13, 9, 6, Ягода 10, 12, 8, 2, 6, 1а, 14, 1, 4, Янтра 5, 4, 25, 1

На 19.03.2020 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./   На 20.03.2020 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Мърводол: УПИ VII-23, Кв. 5, Местонст Белана

На 19.03.2020 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./   На 20.03.2020 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Палатово: 083002, VIII-120, Кв. 20, къща

На 19.03.2020 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./   На 20.03.2020 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Паничарево: IV, Кв. 1, УПИ-Vі-102, Кв. 16, Осветление, ТП-Селото, къща, Кметство, Скара-Бира, Складове, Плодосушилня, Потреб. Кооп, Дърв. Цех

На 19.03.2020 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./   На 20.03.2020 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Пастух: местност Падина Бунгало

На 19.03.2020 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./   На 20.03.2020 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Шатрово: 067016, Vі-255, Кв. 27, УПИ VII-111, къща, Черква

Община Дупница  

На 17.03.2020 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Дупница: Академик Петър Динеков 9, 11, 3, 6, 7, 4, Венелин 64, 72, 57, 58, 51, 70, 66, Генерал Владимир Вазов 16, 13, 18, Евтим Трайчев 58, Княз Ал. Батенберг 49, 38, 59, 44, 45, 47, 61, 46, 54, 56, 63, 42, 40, 53, 51, 42, 48, 34, 36, 55, 58, Патриарх Евтимий 1, Трети Гвардейски Полк 62, 54, 81, 72, 79, 71, 81, 66, 75, 76, 69, 54, 69, 56, 58, 64, 60, 83, 74, 85, 73, 58, 68, 52, 70, 89, 77

На 17.03.2020 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: III-449, Кв. 1912, Асен Златаров 6, 4, 1, 5, 8, 3, Атанас Величков 1, Бузлуджа 64, 66, 66а, 58, 64а, 62, 68, 50, 52а, 46, 60а, 70, 56, 70а, 62 А, 58 А, 58а, 54, 68а, 48, 60, 52, 44, Велико Търново 10, 31, 24, 18, 35, 12, 20а, 33, 14, 20, 16, 30, 27, 25, 26, 23, 24а, 29, 28, 22, Евтим Трайчев 3, 20, 12, 11а, 31, 33, 14а, 53, 8, 4, 27, 37, 2, 38, 27а, 25а, 26, 5, 25, 61, 4а, 56, 51, 1, 22, 16, 13, 24, 47, 32, 55, 28а, 34, 45, 46, 6, 17, 50, 41, 35, 23, 10а, 19, 18, 40, 59, 54, 43, 15, 13а, 14, 39, 32а, 26а, 52, 49, 12а, 29а, 21, 11, 28, 10, 36, 30, 44, 48, 29, 9, 16а, 7, Калоян 3а, 5а, 2, 5, 3, 4, Княз Ал. Батенберг 18 А, 26, 32, 18, 35, 28, 20, 25, 37, 39, 30, 31, 33, 29, 27, Цар Симеон Велики 42, 34, 40, 40а, 41, 43, 38, 45, 39, 37а, 37, 38а, 36

На 18.03.2020 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Дупница: 68789. 20. 626, Кв. 248, Бистрица 81, на Пазара, 46, 112, 58, 56, 58 58, 10, 81, 7, 7 7, 5, до ТП Строител, 72, 45, 43, 51, 218, 57, 6, 6 6, Павилион, 43 43, 57 57, 59, 59 59, магазин, 73, 81, 6, 60 60, 57, 1, 5, 56, Сладолед, 9 9, 51, 58, 59, 51, Тото Пункт, 60, Иван Шишман 70 3, 70 2, 70 1, 2, 33, 70, 1, 3, 72 2

На 18.03.2020 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Дупница: Бистрица 70, 50, Стария Супер, 93, 71, 70, 92, 70 70, 73, 69, 67, 68, 69 69, 92

На 18.03.2020 г. /12:45 - 16:00 ч./ -  Дупница: XxxIV-6620, Кв. 130а, Баба Ната 4, 6, 7, 2, 5, 1, 3, Венелин 103, 77 Б, 93, 106, 89, 101, 100, 83, 69а, 0, 98, 81, 99, 92, 90, 104, 105, 79, 90 Чайка, 85, 77б, 114, 102, 95, 107, 90, 96, 112, 87, 91, 97, 77, 1, 110, 116, 77б, 90 90, 108, Георги Икономов 10, 12, Даскал Христо Тодоров 3, 4, 1а, 6, 5, 1, 1 А, 2, 7, 8, Евтим Трайчев 96, Елин Пелин 10, 14, 4, 8, 2, 18, 12, 16, 3, 6, Илинден 17, 21, 9, 1, 19, 13, 11, 5, 7, 8, 3, 23, Йордан Йовков 17, 4, 16, 2, 20, 15, 8, 5, 9, 7, 18, 21, 14, 13, 10, 1, 6, 19, 11, 22, 12, 3, Княз Ал. Батенберг 80, 107, 103, 109, 105, Мальовица 2, 6, 14, 3, 1, 5, 10, 8, 4, 12, Мир 6, 12, 5, 14, 3, 8, 10, 7, 1, Родопи 55, 51, 78, 64, 93, 75, 49, 59, 91, 70, 49а, 85, 57, 53, 83, 66, 47, 87, 79, 89, Трети Гвардейски Полк 113, 111, 94, 97, 84, 99, 93, 107, 101, 80, 92, 88, 86, 105, 103, 90, 96, 91, 109, 95, 82

На 18.03.2020 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: 68789. 17. 76, Ііі, Кв. 95 Цгп, Андон Величков 8, Бисеров 2, Булаир 24, 9, 2, 13, 1, 3, 25, 15, 8, 6, 7, 5, 3 Т. 2, 11, 16, 14, 12, 20, 4, 22, 19, 1, 10, 18, 17, Вихрен 3, Кирил и Методий 20, 2, 22, 19, 21, 17, 24, 36, 1, 11, 9, 30а, 13, 27, 25, 16, 34, 18, 32, 10, 23, 28, 12, 7, 8, 30, 5, 26, 15, Княз Борис I 6, 34, 8, 10, 12, 20, 22, 14, Македония 3, Пазарна 1, Павилион №2, №3, Свети Георги 1, 2, 11, 5, 3, 7, 9, Свети Иван Рилски 22, 29, 24, 35, Павилион, 33, 31, Трети Гвардейски Полк 23, УПИ І, Кв. 78, УПИ Ііі, Кв. 95, Хан Крум 1

На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Втори Януари 17а, 19, 9, 23, 13, 4, 11, 5, 15, 8, 14, 3, 16, 7а, 10, 7, 27, 21, 17, 6, 12, 1, доктор Сапунджиев 1, 2, Родопи 28, Свети Иван Рилски 64, 135, 76 12, 86, 137, 123, 72 Мин. блок, 72, 78, 139, 129, 76, 63, 119, 72 Мин. блок, 76 14, 127, 125, Скопие 26, 38, 19, 28, 38а, 34, 36, 24, 25, 27, 23, 21, Стефан Караджа 1, Тракия 10а, 5, 3а, 4, 1а, 8, 1, 3, 10, 7, 12, 2, 6, Хаджи Димитър 76, 7, 6, 2, 1, 5, 3, 7а, 4, 8, Шейново 14, 5, 8, 19, 18, 11 11, 10, 1, 15, 3, 9, 13, 4, 11, 16, 12, 6, 7, 17

Община Кюстендил  

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Кюстендил: местност Самали Баир 31, 32а, местност Хисарлъка 29

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ -  Слокощица: XII-394, Кв. 31, Александър Димитров 41, 37, 38, 36, 39, 55, 53, 49, 43, 40, 31, 33, 25, 51, 32, 57, 30, 34, 44, 59, 46, 29, 47, 42, 26, Ален Мак 6, 5, 4, 2, 7, 8, 3, 1, Бачо Киро 5, 6, 2, 1, 3, 4, Васил Коларов 14, 7а, 2, 16, 8, 10, 12, 5, 3, 4, 6, Васил Левски 22, 8, 52, 36, 4, 5, 11, 42, 54, 24, 1а, 30, 32, 50, 3, 21, 9, 16, 28, 38, 14, 48, 34, 12, 19, 13, 40, 25, 44, 23, 17, Генерал Заимов 4, 1, 5, 6, 3, Гео Милев 2, Георги Бенковски 15, 10, 13, 4, 11, 3, 14, 1, 12, 9, 2, Георги Димитров 12, 15, 13, Георги Кръстев 2, Георги С. Раковски 13, 8, 1, 5, 3, 9, 7, 2, 10, 6, Димитър Канин 40, 30, 36, 47, 51, 38, 34, 32, 22, 45, 42, 41, 44, 39, 48, 46, добри Чинтулов 10, 11, 3, 2, 15, 9, 7, 8, 4, 12, 14, 17, 13, 5, 6, Елин Пелин 7, 6, 1, 11, 4, 9, 5, 8, 3, 12, 3, Ефендиското, Зинови Григоров 18, 22, 10, 14, 24, 20, 12, 16, Иван Вазов 36, 26, 13, 1, 40, 38, 10, 28, 10а, 12, 9, 8, 18, 20, 30, 7, 15, 11, 5, 4, 16, 24, 6, 32, 42, 34, 22, Иван Шишман 2, 6, 4, Искър 13, 9, 11, Кокиче 3, 1, 5, Кубрат 2, 4, Любен Каравелов 2, 3, 6, 12, 8, 2а, 1а, 20, 14, 7, 18, 5, 4, 9, 10, 1, местност Чадъра ПИ 67461. 24. 17, Марин Дринов 8, 1, 4, 10, 6, 3, махала Селото, местност Змиярника Бунгало, местност Кръста, местност Ридо, местност Саманли Баир Вила, Мусала 8, 4, 6, 10, Никола Въжаров 8, 3, 2, 6, 1, 5, 4, Орлица 12, 4, 3, 5, 6, 10, Кафе, 8, Пробуда 1, 2, Пролет 22, 28, 9, 36, 62, 50, 35, 32, 47, 57, 52, 7, 26, 48, 23, 14, 64, 39, 18, 33, 42, 46, 11, 43, 24, 37, 29, 20, 45, 19, 34, 16, 56, 58, 60, 17, 41, 40, 54, 27, 13, 21, 66, 38, 30, 25, Пролетарска 1, 4, 3, 2, Спортист 5, 7, 6, 2, 3, 10, 1, 4, Стоян Лудев 4, 7, 24, 16, 22, 2, 18, 12, 1, 8, 9, 11, 6, 3, 10, 13, 5, 21, 20, 19, 17, Христо Ботев 19, 1, 23, 4, 2, 9, 8, 6, 7, 11, 3, 5, Христо Смирненски 13, 5, 11, 4, 9, 3, 1, 2, 7, Плаж, Кафе, Черква

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Граница: Антим Първи 3, 1, 7, 9, 5, 13, 11, Арда 5, 9, 7, 6, 8, 3, 1, Бачо Киро 9, 15, 5, 7, 13, 4, 3, 2, 11, 6, Беласица 3, 1, 2, 4, Вела Пеева 9, 5, 7, 6, 4, 2, 1, Вола 5, 4, 1, 3, 6, Дъбо, Искър 3, 10, 2, 6, 4, 14, 12, 5, 8, 7, 1, Йорданка Николова 3, 1, Кирил Самоволски 12, 28, 16, 2, 4, 5, 30, 32, 40, 27, 44, 46, 29, 22, 34, 48, 19а, 3, 18, 25, 19, 13, 23, 52, 7, 24, 1, 15, 14, 42, 21, 38, 6, 11, 9, 36, Лиляна Димитрова 2, 1, Любен Каравелов 2, 4, 8, 10, Манастир Света Лука, Места 10, 6, 2, 8, местност Манастира, местност Ридо, местност Шамака, Мусала 6, 10, 2, 8, Неофит Рилски 22, 15, 20, 18, 26, 7, Нов Живот 7, 1, 2, 5, 3, Осми Март 12, 4, 7, 10, 6, 2, 8, Осоговска 32, 2, 16, 12, 11, 10, 26, 19, 20, 3, 5, 15, 9, 6, 34, 24, 18, 1, 28, 4, 17, 22, Панайот Волов 7, 12, 10, 26, 8, 16, 30, 9, 11, 2, 1, 6, 18, 5, 24, 20, 22, 14, 4, Партизанска 8, 29, 31, 13, 37, 18, 19, 6, 14, 9, 26, 17, 33, 39, 22, 10, 16, 12, 4, 5, 27, 35, 15, 20, 34, 21, 2, 28, 1, 3, Пенчо Славейков 19, 51, 32, 42, 46, 47, 45, 30, 34, 55, 36, 53, 49, 38, 44, 27, 24, 9, 26, 1, 31, 15, 65, 23, 28, 11, 20, 13, 8, 41, 37, 5, 22, 4, 6, 43, 3, 19, 17, 33, 14, 25, 29, 10, 21, 7, Пионерска 30, 32, 6, 47, 7, 11, 36, 24, 13, 38, 18, 52, 42, 17, 1, 16, 62, 10, 56, 29, 50, 25, 3, 28, 35, 22, 12, 58, 46, 68, 60, 66, 40, 2, 44, 64, 54, 15, 51, 43, 49, 53, 57, 72, 66, 59, 70, 68, Пирин 3, 2, 1, Пролет 22а, 2, 20, 18, Първи Май 4, 1, 3, 6, 5, Рила 1, 4, 2, 3, Руен 5, 1, Славянска 3, 7, 2, 15, 1, 13, 4, Стефан Караджа 9, Стопански Двор, Струма 3, 2, 4, 1, 5, Филип Тотю 6, 2, 4, 20, 1, Хаджи Димитър 9, 6, 1, 4, 2, 7, 3, 11а, 10, Харалампи Аничкин 31, 69, 92, 76, 80, 82, 74, 88, 70, 79, 71, 78, 85, 83, 81, 94, 77, 73, 61, 60, 58, 55, 56, 68, 1, 54, 49, 27, 33, 22, 14, 25, 45, 36, 19, 48, 6, 13, 18, 26, 44, 51, 68, 9, 34, 32, 11, 52, 15, 31, 7, 23, 40, 8, 43, 37, 30, 20, 24, 46, 21а, 28, 38, 4, 39, 41, 53, 47, 2, 35, 50, Христо Ботев 9, 3, 5, 1, 13, Цех, Складова База, Здравна Служба, Склад, магазин, Училище, Цех, Работилница

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Берсин: Александър Стамболийски 2, 6, 4, 3, 5, Асен Златаров 7а, 2, 7, 6, 5, 3, 11, 9, 4, Бузлуджа 6, 1, 7, 5, 3, 2, Васил Коларов 4, 2, 1, 8, Васил Левски 11, 5, 7, 9, 1, 8, 10, 6, 2, Вола 2, 5, 7, 1, 3, Възраждане 6, Георги Димитров 22, 70, 49, 38, 8, 47, 34, 10, 7, 27, 16, 3, 50, 63, 65, 51, 24, 28, 31, 23, 44, 59, 52, 4, 58, 42, 30, 53, 72, 1, 36, 64, 20, 21, 41, 62, 18, 54, 33, 17, 13, 11, 39, 9, 43, 45, 15, Георги Зарев 5, 3а, 4, 2, Георги Раковски 2, 3, 4, 1, 39, Гоце Делчев 8, 6, 2, 4, Димитър Благоев 20, 12, 16, 8, 14, 13, 5, 10, 17, 15, 7, 2, 1, 6, 4, 9, 3, Димитър Каляшки 9, 7, 1, 2, 3а, 6, 3, Иван Вазов 1, 2, 3, 5, извън регулация къща, Козлодуй 5, 7, 10, 6, 4, 12, 13, 15, 8, Комунизъм 3, махала Стубела, Полет 2, 1, Първи Май 4, 3, 2, Свобода 42, 13, 9, 5, 20, 26, 16, 17, 48, 7, 11, 3, 8, 15, 24, 2, 38, 1, 32, 44, 46, 28, 36, 14, 4, 42, 40, София 5, 14, 9, 6, 12, 1, 6а, 7, 2, 4, Хаджи Димитър 5, 14, 18, 6, 8, 1, 2, 9, 12, 11, 15, 20, 3, 16, Христо Смирненски 2, 1, 9, 12, 10, 8, 4, Чавдар 6, 8, 5, 4, 9, 2, 1, 10, магазин, къща, Хранителни Стоки, Стоп. Двор, Поща, магазин и Работилница, База

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Ваксево: №024084, Александър Стамболийски 87, 73, 101, 17, 37, 43, 24, 20, 22, 34, 83, 26, 69, 97, 59, 89, 53, 36, 61а, 67, 32, 75, 49, 77, 44, 30, 41, 79, 91, 95, 42, 40, 46, 57, 48, 61, 52, 93, 47, 38, 35, 85, 50, 39, 63, 81, 65, 41а, 71, 28, 15, 12, 1, 5, 29, 18, 6, 17, 21, 19, 23, 33, 31, 11, 14, 25, 13, 16, 9, 7, 27, Васил Коларов 11, 10, Васил Левски 3, 1, Георги Димитров 17, 16, 23, 19, 26, 3, 25, 21, 5, 12, 1, 2, 11, 7, 10, 6, 35, 18а, 18, 15, 8, 24, 33, 29, 24, 28, 26, 23, 27, 24а, 35, 31, Деветнадесета 3, 5, 2, 1, 8, 4, Деветнадесети Февруари 20, 18, 8, 22, 12, 16, 14, Димитър Благоев 1, 10, 2, Димитър Евтимов 1, 2, 6, 5, 3, Димитър Каляшки 9а, 6, 4, 9, 2, 3, 1, 5, 4, Елешница 40, 56, 34, 39, 54, 13, 44, 64, 60, 15, 11а, 46, 1, 26, 17, 21, 74, 66, 24, 58, 37, 76, 68, 70, 42, 23, 48, 16, 100, 52, 41, 20, 36, 28, 62, 50, 3, 38, 30, 27, 72, 32, 5, 29, 11, 14, 43, 56, Зафир Николов 2, 3, 4, Кирил и Методий 6, 8, 4, 1, 2, 3, Койно 1, 11, 9, 3, 13, 29, 53, 19, 17, 21, 31, 51, 23, 41, 34, 37, 33, 19а, 47, 27, 15, 25, 9, 43, 39, 45, Ленин 22, 24, 14, 13, 26, 21, 8, 15, 18, 27, 4, 6, 20, 9, 17, 28, 10, 16, 42, 46, 47, 62, 59, 57, 65, 41, 50, 69, 64, 31, 37, 63, 26, 43, 49, 67, 48, 30, 58, 39, 53, 33, 60, 29, 51, 34, 45, махала Адамска 7, Вила, махала Албания, махала Баздарска Вила, махала Бантовска Вила, махала Бела Вода Вила, махала Воденичарска 5, 10, 3, Вила, 6, 2, махала Горна Йовчовска, махала Горчовска Вила, махала Гошевска 4, Вила, махала Грънчарска Вила, махала Гърличка 1, махала Гъскарска Вила, махала Гюрова Вила, махала Димовска, махала долна Дралевска, махала долна Йовчовска Вила, 6, махала Дралевска 12, Вила, Помпа, махала Дърманска Вила, махала Занева 1, 2, 3, махала Заячка Вила, махала Испорска Вила, махала Йовкинска 8, махала Кадрамска, махала Камберска 9, Вила, 6, 1, 5, 3, 14, Вила, махала Каменичка Вила, махала Карамфиленска, махала Ковачка Вила, Вила, Вила, махала Котаранска Вила, махала Кузумска Вила, махала Кумбазка Вила, Вила, махала Лазарска Вила, махала Лапевска 9, Вила, 4, 5, 8, махала Лесичкова, махала Маджирска Вила, 6, 3, 7, махала Маринкова Вила, махала Михтарска Вила, махала Моравска Вила, махала Мулова Вила, махала Падинарска Вила, махала Парлапанска Вила, махала Песокарска 1, Вила, 5, 8, махала Петачка Вила, махала Пупулска Вила, махала Рановска Вила, махала Русулска Вила, 4, махала Сапунджийска Вила, махала Селишка Вила, махала Семенска 15, Вила, 16, Вила, Вила, махала Симонска, махала Соколовска Вила, махала Соколчева, махала Средна махала 5, махала Станковска Вила, Вила, 4, 1, махала Стойчовска, махала Тасковска Вила, махала Текемска Вила, махала Треновска Вила, Вила, махала Хаджийска, махала Цанкина Вила, 4, махала Чорбаджийска Вила, махала Чукарлийска Вила, махала Шаренкова 17, 3, 3, Вила, 22, 24, 15, 19, 12, 9, 6, 8, 14, 18, махала Шукалска Вила, Вила, 9, махала Юзунска 11, 6, Вила, 15, 7, 20, 12, Никола Важаров 1, 3, 2, Никола Камбера 6, 3, Никола Мирчев 2, Славчо Павлов 5, 6, 16, 22, 14, 8, 10, 38, 18, 9, 34, 32, 24, 13, 20, 3, 23, 1, 7, 36, 28, 15, 4, 12, 17, 26, Сотир Васев 4, 3, 9, 4, 7, Стоядин Иванов 4, 2, 3, 1, Хаджи Димитър 1, Христо Ботев 2, 3, 5, 1, 4, Юри Гагарин 4, 1, 4, 1, Вила, Вила, Ветеринарна Лечебница, Вила, Дърводелски и Гатерен Цех, Пункт Горско, Кафе Аперитив, Фурна, Вила, магазин, Работилница, Скара Бира, Вила, Ресторант, Дърводелски и Гатерен Цех, Селкооп, Мандра, Поща

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Длъхчево-Сабляр: махала Милчовска, местност Орехчето

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Друмохар: 010015, 013004, 500274, махала Ангеловци, махала Джоганска, махала Табачка, махала Таушанска, местност Сврътките

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Еремия: местност Разкръстницата, махала Брезалийска, махала Бумбарска, махала Влашка, махала Геровска, махала Гугушанска, махала Златковска, махала Ивановска, махала Керелска, махала Ковачка, махала Костовска, махала Лесовска, махала Манчовци, махала Марковска, махала Мурджовска, махала Мухтийска, махала Пенковска, махала Рекалска, махала Сарамандовци, махала Секалска, махала Стаменковци, махала Стойковска, махала Тинтилиговска, махала Тотевска, махала Фудулска, махала Цинцовска, махала Цоцоманска, махала Чифличка, махала Чукардова, махала Шопска, махала Щърбевци, махала Якимовска, махала Яновска

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Згурово: Вила

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Илия: махала Груйовска, махала Делийска, махала Карадачка, махала Кацарска, махала Левковци, махала Миленска, махала Мишовска, махала Ралинска, махала Рекалийска, махала Тузлучка, махала Чукарска

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Кадровица: Кролевци, махала Постолска, махала Станкова

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Лелинци: Васил Левски 34, махала Горна

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Лиляч

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Неделкова Гращица: 145, 142, къща

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Пелатиково: махала Брусарска, махала Бумбарска, махала Горовска, махала Дръчките, махала Карпуска, махала Кацарска, махала Леската, махала Лодарска, махала Манчовска, махала Орешарска, махала Очипалска, махала Попанска, махала Раковска, махала Селишка, махала Суровичка, махала Сърнатичка, махала Траянци, махала Тръстеник, махала Харизанска, махала Чифлико, махала Шеовци, махала Шишовска, махала Шопска, махала Янкуловци

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Рашка Гращица: Александър Стамболийски 3, 1, 5, 7, Асен Китанов 89, къща, 61, 48, 42, 29, 81, 19, 3, 8, 10, 45, 23, 12, 2, 54, 11, 57, 49, 56, 22, 7, 16, 34, 47, 9, 4, 24, 27, 53, 13, 5, 36, 85, 63, 37, 3а, 18, 20, 52, 15, 43, 44, 32, 39, 46, 6, 23а, 87, 51, 35, 55, Васил Коларов 8, 10, 2, 4, 6, Васил Левски 16, 21, Георги Бенковски 22, 10, Георги Димитров 6, 10, 3, 12, 8, 4, 2, Георги Раковски 4, 1, 3, 2, Девети Септември 38, 26, 25, 47, 54, 15, 24, 12, 46, 44, 67, 13, 28, 34, 56, 29, 43, 45, 32, 55, 51, 31, 49, 63, 42, 23, 17, 40, 1, 37, 8, 19, 27, 57, 65, 18, Зора 30, махала Гьошевска, махала Каменичка, махала Лазовска, махала Начковска Вила, махала Ненкова, махала Сухар, Никола Вапцаров 7, 5, 9, 17, 11, 25, 3, 15, Пролет 60, 58, Стоян Заимов 66, 64, 62, Христо Ботев 1, 5, 3, 6, 2, 4а, 4, къща, Фурна, къща, 1, Кафе, Псих. Педагог. Център, магазин, Здравна Служба

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Смоличано: махала Бачовска, махала Беловинска, махала Габерлийска, махала Гьоревци, махала Каргалий, махала Мангелска, махала Миринска, махала Райков Рид, махала Реката, махала Св. Ана, махала Сделище, махала Хаджийска, махала Чифлико, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Юговци

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Страдалово: махала Борачичка, махала Геберо, махала Дъбовска, махала Заячка, махала Иванковци, махала Кьосевци, махала Лингурска, махала Логодашка, махала Нечемска, махала Орничарска, махала Пешовска, махала Реката, махала Рудишка, махала Рудище, махала Стамболийска, махала Шаинска, махала Ширилийска, махала Шияне, махала Шиячка

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Тишаново: махала Божковци, махала Воденица, махала Гълъбовска, махала Ивановска, махала Качанска, махала Колевска, махала Митковска, махала Найденци, махала Новковска, махала Реката, махала Тутковска, махала Хайдушка, махала Цървилото, махала Янчовска, местност Соборището

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Търсино

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Църварица: махала Гракалска, махала Карадачка, махала Копривен, махала Реката, махала Укалска

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 09:15 - 14:00 ч.; 12:00 - 14:00 ч./ -  Плешивец: Дванадесета 7

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:00 ч./ -  Багренци: Александър Стамболийски 5, 6, 2, 7, 1, 3, 4, Андон Разсипийски 2, 3, 4, Бандерата, Бачо Киро 14, 12, 1, 20, 3, 10, 16, 4, 2, 18, 8, 9, 5, 7, Васил Коларов 1, 12, 18, 8, 26, 23, 22, 20, 17, 24, 14, 7, 16, 15, 19, 2, 29, 25, 21, 11, 1, 13, Васил Левски 3, 4, 2, 1, Васил Петлешков 4, 2, Георги Бенковски 1, 4, 7, 5, 9, 3, 2, 21, 15, 17, 19, 13, Георги Димитров 11, 18, 9, 12, 4, 30, 5, 16, 15, 20, 8, 22, 24, 17, 10, 13, 26, 7, 14, 32, 3, 19, 25, 21, 28, 34, 6, 2, 1, Георги Зеленков 2, 8, 4, 16, 12, 6, 14, 9, 1, 13, 2, 11, 3, 7, 10, 15, 5, Георги С. Раковски 6, 5, 10, 3, 7, 1, 8, 4, 2, 21, 16, 11, 15, 24, 12, 22, 13, 18, 14, 20, 19, 17, Григор Чергов 13, 6, 5, 1, 2, 11, 9, 7, 8, 12, 4, 10, 14, Дим. Разсипийски 3, 8, 5, 1, 2, 10, 6, 4, 7, Димитър Каляшки 18, 4, 25, 17, 23, 10, 6, 15, 13, 16, 19, 21, 12, 2, 22, 20, 14, 7, 9, 3, 5, Дядо Иван Самоволеца 1, 6, 8, 3, 2, 4, Емил Шекерджийски 2, 4, 11, 9, 6, 10, 13, 17, 5, 15, 8, 14, 12, 7, 3, Землище на С. Багренци и С. Граница, Иван Вазов 4, 2, 1, извън регулация, Ильо Войвода 12, 2, 9, 11, 19, 8, 6, 5, 3, 1, 2, 4, 13, 15, 17, 7, Йордан Каймакански 4, 6, 11, 13, 15, 5, 1, 3, Кирил Орловски 12, 14, 16, 11, 18, 5, 3, 9, 7, 13, 4, 8, 6, 2, 3, Криволак 3, 2, 5, 9, 10, 1, 13, 6, 8, 4, Крум Джиджински 4, Любен Каравелов 2, 6, 5, 4, местност до Селото, Митко Палаузов 17, 7, 10, 15, 9, 11, 13, 3, 5, 6, 8, Осогово 5, 5, 1, 7, Паисий Хилендарски 6, 2, 5, 3, 4, 7, 9, 1, Панайот Волов 6, 1, 3, 4, 2, Панайот Хитов 2, 4, 6, 8, Райна Княгиня 4, 6, 2, 1, Рила 2, Руен 13, 11, Румена Войвода 4, 10, 3, 6, 12, 5, 8, 7, 2, 1, Стара Планина 18, 16, 1, 15, 7, 4, 2, 9, 5, 13, 10, 20, 6, 11, 12, 3, Стефан Караджа 3, 6, 1, 15, 16, 3, 10, 8, 4, Струма 15, 3, 13, 5, 11, 1, Тодор Каблешков 6, 5, 1, 3, 4, 7, УПИ IV-331, Кв. 42, Харалампи Разсипийски 9, 2, 6, 11, 7, 5, 9, 10, 8, 4, Христо Ботев 6, 4, 9, 8, 15, 12, 21, 19, 18, 14, 13, 3, 11, 16, 1, 10, 5, 17, Шипка 2, Поща, Склад, магазин, Фурна, Сладкарски Цех, Читалище, Хлебопекарна, магазин, Цех, Занаят. Работилница, Детска Градина, Кафе, Тзс, Местн. Бахчата

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:00 ч./ -  Берсин

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:00 ч./ -  Гирчевци: Александър Стамболийски 11, 12, 13, 33, 21, 3, 14, 27, 15, 31, 17, 23, 9, 1, 7, 5, 25, 19, 38, 6, 2, Васил Коларов 25, 22, 34, 30, 6, 1, 10, 20, 36, 27, 4, 5, 18, 16, 7, 28, 15, 8, 17, 14, 26, 3, 13, 12, 32, Димитър Каляшки 9, 14, 1, 15, 12, 5, 3, 7, 16, 8, Иван Вазов 2, 4, 3, 1, Марин Дринов 4, 12, 8, 5, 1, 9, 3, 7, 2, Никола Вапцаров 6, 2, 12, 4, 10, 8, Христо Ботев 19, 24, 15, 7, 2, 10, 11, 22, 3, 13, 21, 57, 9, 6, 5, 23

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:00 ч./ -  Долна Гращица: Александър Стамболийски 1, Васил Левски 6, 5, 7, 2, 3, 15, 1, 11, 4, 8, 13, Владимир Ил. Ленин 6, 12, 13, 10, 8, 15, 7, 4, 3, 9, 5, 11, 16, 1, 18, 14, Георги Димитров 13, 17, 5, 9, 4, 11, 6, 8, 2, Георги Кирков 13, 6, 4, 11, 2, 10, 7, 1, 5, 9, 8, 3, Девети Септември 19, 11, 7, 12, 27, 8, 16, 5, 25, 26, 4, 20, 14, 9, 15, 29, 6, 23, 2, 17, 21, 24, 6а, 31, 10, 18, 1, Иван Вазов 15, 5, 1, 3, 17, 11, 9, Иглика 1, 9, 6, 2, 4, Лиляна Димитрова 9, местност Дупките, местност Ридо, Митко Палаузов 5, 7, 2, 1, 3, 4, 6, Оборище 2, 6, 3, 1, 5, 7, Първи Май 3, 1, Румена Войвода 5, 1, 7, 9, Свилен Русев 2, 3, 4, 6, Свобода 3, 6а, 2, 5, 7, 1, 6, 4, Стефан Караджа 4, 1, 3, 5а, 5, 2, Христо Ботев 1, 7, 6, 3, 4, 5, 2, 8, Шипка 1, 3, 10, 2, 8, 6, 4, къща, магазин

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:00 ч./ -  Долна Козница: 22112. 500. 2

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:00 ч./ -  Друмохар: махала Брашненица

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:00 ч./ -  Жабокрът: Александър Стамболийски 18, 5, 11, 18, 16, 15, 13, 20, 6, 17, 3, 26, 14, 31, 23, 32, 1, 38, 25, 36, 30, 8, 4, 27, 29, 7, 2, 5, 34, 21, 24, 22, Бузлуджа 11, 5, 1, 2, 8, 4, 7, 3, Васил Коларов 5, 1, 14, 13, 20, 10, 19, 24, 25, 22, 11, 12, 16, 9, 21, 23, 6, 7, 2, 18, 15, 17, Васил Левски 21, 12, 23, 6, 20, 17, 14, 1, 9, 10, 11, 22, 18, 16, 29, 8, 7, 4, 5, 24, 26, 35, 39, 31, 29, 34, 32, 43, 28, 41, Девети Септември 15, 2, 24, 12, 17, 4, 21, 27, 11, 20, 10, 6, 9, 28, 3, 23, 26, 1, 14, 19, 8, 7, 5, 25, 13, 16, 22, 18, 58, 60, 41, 45, 56, 54, 47, 43, 52, 37, 36, 33, 40, 31, 10, 39, 41, 46, 34, 48, 38, 44, 35, 32, 42, 50, 30, Еделвайс 1, 2, 1, 7, 5, 3, 6, 9, 4, Ивайло 2, 5, 3, 4, Иван Вазов 18, 15, 5, 4, 11, 6, 8, 16, 1, 2, 5, 13, 14, 10, 18, извън регулацията къща, Скз Жабокът, 1, 6, 4, 5, 3, 2, Калоян 1, 3, местност Върбата, Оборище 5, 3, 1, Овощарска 2 къща, 3, 54, 1, 5, Осми Март 2, 10, 6, 4, Осогово 2, 4, Пауталия 10, 7, 17, 15, 9, 6, 11, 5, 12, 3, 13, 8, 2, 9, 11, Плиска 10, 5, 15, 9, 1, 7, 8, 13, 4, 12, 29, 24, 4, 26, 28, 25, 14, 22, 27, 31, 21, 16, 20, 23, 18, Помпулузки Бахчи, Средец 7, 9, 5, 6, 3, 4, 1, Струма 9, 6, 14, 10, 7, 3, 8, 5, 12, 1, 4, 2, Суха Река 1, 8, 14, 6, 12, 10, 16, Христо Ботев 21, 13, 15, 19, 6, 4, 21, 18, 16, 25, 1, 9, 23, 8, 3, 2, 17, 10, 12, 5, 11, 14, 7, Шипка 11, 7, 8, 10, 12, 9, 6, 2, 1, 4, магазин, Кафе, Цех, магазин, магазин, Детска Градина

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:00 ч./ -  Катрище: Боян Колев 1, 2, 3, 8, 6, 5, 4, 9, 10, 7, Васил Коларов 4, 6, 8, 2, 14б, 11, 10, 3, 13, 12, 1, 16, 7, 15, 14, 9, Васил Левски 4, 5, 3, 1, 2, Девети Септември 4, 2, Димитър Каляшки 5, 50, 4, 7, 13, 19, 18, 9, 46, 26, 3, 10, 38, 22, 15, 25, 32, 48, 1, 23, 12, 42, 8, 24, 17, 6, 11, 20, 28, 52, 16, 34, Здравка Сапунджийска 2, 10, 6, 7, 8, 12, 3, Капитан Петко Войвода 5, 3, 1, 2, местност Валого, местност Забел 3, 5, 6, 4, Мир 6, 4, 3, 1, 2, Млада Гвардия 5, 1, 7, 6, 2, 4, 3, Могила 4, 5, 8, 2, 10, Първи Май 9, 1, 3, 11, 2, 14, 10, 13, 4, 6, 5, 12, 8, Стефан Димитров Иванов 2, 1, 5, 18, 9, 15, 6, 13, 4, 3, 14, 10, 11, Стоил Колев 15, 17, 6, 16, 13, 7, 5, 14, 1, 10, 12, 8, Странджата 19, 12, 26, 14, 21, 1, 29, 15, 8, 18, 5, 4, 13, 25, 27, 22, 7, 17, 2, 16, Хаджи Димитър 9, 12, 13, 8, 11, 6, 5, 2, 1, 7, 3, Христо Ботев 8, 3, 1, 4, 7, 2, 6, 5, Червена Армия 9, 24, 26, 21, 8, 5, 30, 13, 12, 14, 4, 11, 6, 17, 34, 3, 12а, 10, 15, 19, 1, 2, Стопански Двор, Казани, Читалище, къща, Кафе, магазин, Кметство

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:00 ч./ -  Кюстендил: местност Николичевски път

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:00 ч./ -  Невестино, Общ. Невестино: УПИ XVIII - 221 Кв. 39, I-446- За Църква , Кв. 43, VIII - 298, Кв. 37, Александър Стамболийски 29, 36, 9, 84, 70, 31, 52, 12, 28, 11, 32, 7, 64, 66, 45, 34, 58, 51, 56, 39, 17, 21, 14, 27, 38, 22, 13, 35, 50, 44, 62, 43, 60, 80, 42, 33, 78, 48, 86, 90, 37, 47, 19, 88, 10, 5, 4, 6, 8, 12, 1, 7, 3, Асен Златаров 2, 5, 1, 9, 11, 13, 4, 3, 7, 10, 6, 8, 12, Батак 6, 5, 3, 12, 2, Бузлуджа 1, 18, 16, 12, 14, 8, 10, Васил Левски 5, 10, 4, 3, 8, 1, 6, Владимир Поптомов 10, 4, 14, 1, 16, 2, 12, 6, 84, 82, 53, 57, 88, 76, 39, 74, 64, 80, 55, 60, 70, 78, 35, 49, 45, 72, 51, 59, 66, 86, 43, 41, 11, 54, 19, 32, 21, 20, 54б, 52, 9, 7, 5, 46, 48, 39, 38, 22, 44, 29, 27, 30, 42, 24, 28, 13, 50, 36, 40, 25, 23, Гео Милев 7, 6, 5, 4, 11, 9, 2, 3, Георги Трайков 10, 17, 7, 26, 22, 11, 3, 16, 5, 8, 24, 18, 15, 14, 1, 12, 4, 9, 19, 28, 20, 6, 13, 1, Димитър Каляшки 7, 3, 6, 2, 7а, 1, Елин Пелин 11, 12, 9, Здравец 7, 11, 3, 8, 9, 5, 6, 4, 10, 1, 5, Земен 12, 10, 4, 14, 6, 2, 8, Кокиче 3, 1, 12, 14, 6, 4, Максим Горки 3, 5, 2, махала Развигорска 2, 18, 1, 4, 19, 8, 7, 21, 17, 9, 12, 18, махала Разсолкова, махала Синорска 2, 17, местност  доло , ПИ 007043, местност Дренето, Митко Палаузов 15а, 23, 14, 15, 19, 9, 25, 29, 4, 12, 27, 3, 21, 13, 16, 2, 11, 8, 5, 7, 1, Никола Вапцаров 9, 1, 4, 90, 2, 6, 10, Пробуда 17, 11, 15, 13, Първи Май 24, 21, 6, 4, 46, 9, 42, 25, 30, 27, 3, 15, 20, 28, 14, 11, 7, 31, 38, 18, 1, 34, 12, 16, 8, 2, 5, 36, 10, 19, 23, 32, 40, 17, Струма 10, 1, 3, 13, 7, 6, 12, 11, 8, 5, 15, 9, 4, 19, УПИ Іх-61, 63, 70, Кв. 22, Хаджи Димитър 3, 5, 10, 7, 9, 3, 6, 8, 4, 1, 2, Хан Аспарух 10, 21, 37, 22, 27, 49, 16, 43, 6, 25, 29, 14, 39, 17, 47, 20, 8, 12, 41, 23, 31, 19, 1, 7, 9, 11, 2, 5, 3, Христо Ботев 4, 8, 12, 10, 6, Юрий Гагарин 24, 13, 26, 18, 14, 12, 9, 17, 10, 8, 36, 4, 22, 39, 32, 15, 30, 28, 3, 2, Разсадник, Разсадник, Цех, Архив, Фурна

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:00 ч./ -  Неделкова Гращица

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:00 ч./ -  Нови Чифлик: Бивш Стопански Двор, Борис Тасев 16, 20, 7, 28, 4, 12, 18, 26, 10, 22, 11, 30, 6а, 15, 14, 1, 6, 5, 3, 17, 24, Васил Левски 24, 14, 6, 2, 12, 4, 10, 16, 18, 22, 30, 11, 26, 8, 20, Владимир Заимов 5, 7, 2, 4, 1, 3, 6, Девети Септември 17, 19, 13, 10, 12, 8, 14, 4, 9, 16, 15, 2, 6, 20, 7, 1, 18, Иван Вазов 11, 6, 2, 17, 15, 7, 8, 5, 1, 9, Никола Вапцаров 9, 6, 16, 8, 11, 17, 14, 15, 12, 1а, 1, 18, 7, 4, 13, 3, 2, Паисий Хилендарски 6, 10, 5, 4, 8, 7, 3, 1, 2, Панайот Волов 3, 1, 4, 2, УПИ Ix-142, Кв. 15, Хаджи Димитър 13, 2, 9, 16, 5, 15, 17, 1, 7, Христо Ботев 15, 6, 8, 3, 4, 1, 2, Христо Смирненски 8, 18, 4, 3, 16, 2, 1, 10, 12

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:00 ч./ -  Търновлаг: Васил Йорданов 20а, 12, 2, 16, 20, 10, 14, 8а, 6, 8, 14а, 18, Иван Андонов 5, 12, 4, 8, 3а, 9, 7, 16, 13, 15, 21, 19, 11, 3, 10, 17, 6, 2, 14, Кирил Тонев 15, 13, 9, 3, 7, 1, Лиляна Димитрова 33, 14, 13, 6, 28, 9, 21, 31, 27, 39, 43, 7, 4, 18, 45, 19, 11, 41, 47а, 8, 29, 1 Цех За Олио, 20, 37, 23, 26, 16, 22, 2, 24, 15, 17, 10, Мата Стоименова 11, 7, 17, 16, 4, 19, 8, 9, 5, 15, 6, местност Голяма Нива, местност Шамака, Осогово 1, 3, 2, Партизанска 19, 3, 15, 13, 11, 21, 7, Стоян Стоименов 22, 11, 5, 14, 23, 8, 20, 10, 21а, 3, 2, 13, 1, 15, 17, 21, 7, 6, 1а, 18, 12, 16, 9, 4, 19, Струма 2, 10, 4, 12, 5, 3, 7, 6, 1, 8, 2а, Трети Март 3, 5, 1, Складова База, Дърводел. Работилница, магазин

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:00 ч./ -  Четирци: М. Топилата, махала Ямен, УПИ VI-127 Кв. 15, къща

На 16.03.2020 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Кюстендил: Абоба 5, Константин Николов 10, 12, Овощарска 11, 2, 1, 15, 1, 2, Цар Освободител 340, 340а

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: местност Влахов дол Бунгало, 37, 65, Парцел VI-4, 36а, 16, 67, местност Самали Баир 31, 32а, местност Хисарлъка 29, Прогона, Спартак

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /08:45 - 11:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горна Брестница: Влахов дол, местност Влахов дол

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Жиленци: махала Чифлика къща, 1, Помпа, 15, 9 къща, 24, местност Спротива-Чифличето, Вила

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Лозно: Цанко Церковски 14

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Соволяно: Георги С. Раковски 3, 2, 6, 11, 9, 1, 7, 15, 17, Девети Септември 35, 3, 1, 16, 33, 39, 13, 33 магазин, 40, 36, 59, 24, 26, 25, 10, 20, 43, 27, 38, 32, 8, 19, 21, 46, 45, 6, 41, 2, 11, 18, 22, 30, 42, 4, 34, 37, 12 Дърв. Цех, 17, 14, 31, 29, 44, 9, 5, 15, Егълница, Любен Харалампиев 35, 8, местност долбин, Минзухар 1, 4, 2, Младост 8, 4, 2, 5, 6, 9а, 1, 11, 3, 9, Руен 16, 14, 10, 6, Гараж, 8, 1, 18, 4, Христо Ботев 2, 10, 6, 8, 3, 12, 4, Битовка, Склад, магазин, Обор, Кантар

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:30 ч./ -  Пиперков Чифлик: Васил Коларов 1, 7, 11, 13, 3, 9, 5, Васил Левски 25, 19, 13, 50, 9, 16, 12, 15, 18, 11, 24, 28, 86, 17, 48, 10, 20, 30, 22, Владимир Заимов 1, 2, 4, Гео Милев 7, Георги Димитров 24, 43, 28, 35, 26, 39, 22, 37, 41, Димитър Каляшки 24, 18, 26, 20, Работилница, Зинови Григоров 4, 2, Ленин 42, Лиляна Димитрова 16, 8, 9, 3, 14, 10, 5, 7, 4, 18, местност Друмарката, Митко Палаузов 6, 4, 1, 2, . , 5, 3, 8, Хаджи Димитър 2, 8а, 3, 8, Христо Ботев 23, 21, 39, 51, 11, 17, 29, 19, 2, 6, 45, 47, 18, 25, 33, 14, 41, 22, 53, 13, 49, 12, 1, 16, 9, 7, 31, 35, 8, 15, 27, 43, 4, Юри Гагарин 2, 12, 7, 16, 4, 6, 3, 10, 1, 8, 5, 9

На 16.03.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: 41112. 503. 4233 ул. Дупнишко Шосе, Белият Камък 3, 5, 11, 23, 10, 9, Павилион За Охрана, 2, 15, 13, 31, 22, 27, 9 А, 24, 6, 1, 8, 7, 30, 14, 12, 4, Дупнишко Шосе 6, местност Самали Баир 31, 32а, местност Хисарлъка 29, Станкевско Шосе 5, 6 Работилница, 6, Цар Освободител 115, Уо

На 16.03.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Пиперков Чифлик: Васил Коларов 1, 7, 11, 13, 3, 9, 5, Васил Левски 42, 21, 37, 35, 45, 29, 60, 52, 33, 27, 48, 58, 30, 40, 36, Работилница- Зеленчуци, 43, 54, 25, 38, 47, 46, 23, 34, 41, 50, 32, 31, 56, 25, 19, 13, 50, 9, 16, 12, 15, 18, 11, 24, 28, 86, 17, 48, 10, 20, 30, 22, 8, 1, 10, 12, 2, 11, 4, 3, 6, Владимир Заимов 1, 2, 4, Гео Милев 2, 10, 4, 7, Георги Димитров 32, 24, 43, 28, 35, 26, 39, 22, 37, 41, 1, 27, 14, 7, 15, 29, 12, 10, 4, 25, 16, 28, 8, 18, 33, 2, 6, 9, 31, 19, 23, 21, 20, 13, 49, 65, 75, 73, 44, 54, 56, 58, 40, 50, 38, 42, 63, 67, 46, 62, 32, 47, 61, 53, 48, 59, 34, 52, 51, 36, 45, Димитър Каляшки 11, 5, 6, 3, 12, 1, 8, 10, 2, 16, 18, 4, 14, 24, 18, 26, 20, Работилница, Зинови Григоров 4, 2, Иван Вазов 7, 1, 3, 10, 9, 4, 2, 8, 6, 12, Ильо Войвода 6, 11, 5, 9, 3, 7, 4, 2, Йорданка Николова 2, 3, 1, Кирил и Методий 4, 10, 8, 6, 12, 2, Крум Стоянов 2, 17, 6, 10, 9, 5, 15, 7, 13, 8, 12, Ленин 22, 11, 18, 9, 38, 15, 25, 35, 12, 24, 5, 30, 27, 36, 10, 31, 62, 40, 14, 33, 16, 19, 17, 21, 20, 7, 44, 29, 42, Лиляна Димитрова 16, 8, 9, 3, 14, 10, 5, 7, 4, 18, махала Дядо Манова 3, 1, Бунгало, 5, местност Друмарката, местност Капинката, местност Кьошко, Митко Палаузов 6, 6, 4, 1, 2, . , 5, 3, 8, Нов Живот 5, 3, 9, 1, 11, Отец Паисий 8, 1, 7, 4, 2, 5, 3, 6, Пенчо Славейков 1, 4, 2, ПИ 56378. 6. 10, местност Друмарката, Руен 3, Хаджи Димитър 3, 4, 8, 5, 6, 2, 8а, 3, 8, Харалампи Аничкин 1, 2, 4, Христо Ботев 51, 23, 21, 39, 51, 11, 17, 29, 19, 2, 6, 45, 47, 18, 25, 33, 14, 41, 22, 53, 13, 49, 12, 1, 16, 9, 7, 31, 35, 8, 15, 27, 43, 4, Христо Смирненски 2, 9, 3, 1, Юри Гагарин 2, 12, 7, 16, 4, 6, 3, 10, 1, 8, 5, 9, Склад, Поща, Детска Градина, Храм

На 16.03.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Слокощица: XII-394, Кв. 31, Александър Димитров 41, 37, 38, 36, 39, 55, 53, 49, 43, 40, 31, 33, 25, 51, 32, 57, 30, 34, 44, 59, 46, 29, 47, 42, 26, Ален Мак 6, 5, 4, 2, 7, 8, 3, 1, Бачо Киро 5, 6, 2, 1, 3, 4, Васил Коларов 14, 7а, 2, 16, 8, 10, 12, 5, 3, 4, 6, Васил Левски 22, 8, 52, 36, 4, 5, 11, 42, 54, 24, 1а, 30, 32, 50, 3, 21, 9, 16, 28, 38, 14, 48, 34, 12, 19, 13, 40, 25, 44, 23, 17, Генерал Заимов 4, 1, 5, 6, 3, Гео Милев 2, Георги Бенковски 15, 10, 13, 4, 11, 3, 14, 1, 12, 9, 2, Георги Димитров 12, 15, 13, Георги Кръстев 2, Георги С. Раковски 13, 8, 1, 5, 3, 9, 7, 2, 10, 6, Димитър Канин 40, 30, 36, 47, 51, 38, 34, 32, 22, 45, 42, 41, 44, 39, 48, 46, добри Чинтулов 10, 11, 3, 2, 15, 9, 7, 8, 4, 12, 14, 17, 13, 5, 6, Елин Пелин 7, 6, 1, 11, 4, 9, 5, 8, 3, 12, 3, Ефендиското, Зинови Григоров 18, 22, 10, 14, 24, 20, 12, 16, Иван Вазов 36, 26, 13, 1, 40, 38, 10, 28, 10а, 12, 9, 8, 18, 20, 30, 7, 15, 11, 5, 4, 16, 24, 6, 32, 42, 34, 22, Иван Шишман 2, 6, 4, Искър 13, 9, 11, Кокиче 3, 1, 5, Кубрат 2, 4, Любен Каравелов 2, 3, 6, 12, 8, 2а, 1а, 20, 14, 7, 18, 5, 4, 9, 10, 1, местност Чадъра ПИ 67461. 24. 17, Марин Дринов 8, 1, 4, 10, 6, 3, махала Селото, местност Змиярника Бунгало, местност Кръста, местност Мичевица, местност Ридо, местност Саманли Баир Вила, Мусала 8, 4, 6, 10, Никола Въжаров 8, 3, 2, 6, 1, 5, 4, Орлица 12, 4, 3, 5, 6, 10, Кафе, 8, Пробуда 1, 2, Пролет 22, 28, 9, 36, 62, 50, 35, 32, 47, 57, 52, 7, 26, 48, 23, 14, 64, 39, 18, 33, 42, 46, 11, 43, 24, 37, 29, 20, 45, 19, 34, 16, 56, 58, 60, 17, 41, 40, 54, 27, 13, 21, 66, 38, 30, 25, Пролетарска 1, 4, 3, 2, Спортист 5, 7, 6, 2, 3, 10, 1, 4, Стоян Лудев 4, 7, 24, 16, 22, 2, 18, 12, 1, 8, 9, 11, 6, 3, 10, 13, 5, 21, 20, 19, 17, Христо Ботев 19, 1, 23, 4, 2, 9, 8, 6, 7, 11, 3, 5, Христо Смирненски 13, 5, 11, 4, 9, 3, 1, 2, 7, Мичевица, Черква, Плаж, Кафе

На 17.03.2020 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бобешино

На 17.03.2020 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Вратца: махала Вучкова, махала Гаджалска, махала Илчова, махала Ливадска, махала Мазнево, махала Мацаранска, махала Рекалска, махала Стоилкова, махала Терзийска, местност Дервена, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил, 105

На 17.03.2020 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гурбановци

На 17.03.2020 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гърляно: IV-111, Кв 22, Владимир Заимов 18г, 12 1, 18а, 21, 16, 29, 12, 16 3, 25, 23, 19, 31, 4, 27, 17, 11, 9, 3, 4, 2, Девети Септември 4, 21, 2, 1, 3, 23, 9, 13, 17, 7, 19, 11, Димитър Каляшки 31, 27, 23, 33, 29, 14, 2, 3, 7, 17, 9, 14, 5, 12, 11, Крум Кюлявков 17, 15, 19, 10, 5, 2, 6, 14, 13, 7, 1, 9, 4, 12, 11, махала Балиндол, махала Баовец, махала Биковска, махала Джопарска, махала долна 25, 26, махала Леските 6, 5, 4, 3, махала Реката къща, 14, 13, 15, махала Ресенска 4, махала Ярешка 3, 2, 6, 4, 1, местност доло, местност Смоквата, Руен 33, 31, 30, 16, 28, 14, 18, 10, 29, 20, 2, 32, 7, 15, 9, 17, 11, 27, 21, 19, 4, 22, 3, Рибарник и Обсл. Сгради, Цех, Цех, Гаражи, Телчарник, Работилница, Поща, Павилион, Здр. Служба

На 17.03.2020 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гюешево: 000053, Васил Левски 10, 11, 5, 2, 3, 1, 1, 1, Георги Раковски 10, 3, 6, 1, 2, 12, 8, Иван Вазов 4, 2, 1, 3, Ильо Войвода 18, 27, 14, 10, 7, 2, 4, 11, 25, 6, 1, 19, 8, 5, 9, Кирил и Методий 3, 13, 5, 10, 8, Комсомолска 25, 20, 17, 14, 12, 21, махала Богданица, махала Борнарска, махала Гарище, махала Димирци, махала Зарева магазин, махала Рекалска, махала Тонева, махала Центъра Скз Гюешево, Застава, махала Цървенджийска 6, махала Чачарска, Младен Тасков 2, 3, 4, 1, Отец Паисий 28, 1, 14, 27, 10, 2, 2, 25, 6, 26, 3, 22, 18, 7, 10, 5, 1, 15, 17, Поручик Борис Чуковски 4, Руен 5, 1, Румяна Войвода 14, 5, 6, 13, 4, Стефан Караджа 11, 9, 7, 17, 10, 15, 8, 14, 12, 3, 2, 4, 8, Стойо Якимов Георгиев 2, 3, 7, Стоян Лудев 15, 36, 18, 12, 24, 34, 6, 2, 22, 10, 40, 38, 20, 8, 16, 30, 4, 28, 14, Хан Аспарух 4, Помпена Станция, Кафе, Бензиностанция, Търг. Комплекс, Границата, Кафе, магазин, Кафе, 1, Училище, Черква, магазин

На 17.03.2020 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долно Село: М. Планиница, махала Бистрица магазин, махала Буковска, махала Дяволска, махала Каймаканска, махала Кошарелска, махала Логовска, махала Малиновска, махала Пищилци, махала Превалец, махала Ридарци, махала Салакунска, махала Транчовска, махала Чукарска, махала Шаламанци

На 17.03.2020 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Жиленци: Везенска, Везенска махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров 4, 1, 3, 6, Гюешевско Шосе 30, 28, Склад Хр. Стоки, 14, 29, 51, 24, 37, 45, 49, 13, 12, 33, 41, 16, 36, 18, 20, 57, 34, 55, 8, Кафе, 10, 39, 40, 32, 47, 27, 6, 35, 53, 43, 38, 31, Деляница, Димитър Каляшки 31, Куртевите, махала Босачка, махала Везенска 21, Вила, Фургон, 26а, 28, 37, 29, 31, 5а, махала Грънчарска 15, 4а, 20, Вила, 18, 13, 5, 7, 6, 12, 1, 11, 3, 21, 2, 8, 25, 29, махала долна 38, махала Мазнево магазин, 8, Вила, Фургон, махала Сиракова, махала Сърбинска 2, 7, 1, 5, 3, 10, 15, 8, 18, махала Чифлика, махала Юручка, местност Грамаге, местност Лешовица, Осогово 14, 54, 67, 54, 68, 75, 71, 66, 60, 77, 64, 73, 81, 69, 59, 52а, 62, 56, 52, ПИ 003070 местност Грамаге, При Къщи, Радослав Нотев 1, Рекалска 27, 46, 36, 10, 5а, 8, 37, 13, 23, 7, 14а, 22, 40, 6, 5, 4, 32, 50, 39, 43, 30, 34, 18, 9, 48, 19, 11, Разсадник, 49, 25, 45, 35, 24, 20, 3, 33, 1, 3б, 38, 42, 28, Стопански Двор Мандра, Автобусен Гараж, Христо Ботев 4, къща, къща, Вила

На 17.03.2020 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ивановци, Общ. Кюстендил

На 17.03.2020 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Каменичка Скакавица: Васил Левски 10, 26, 30, 3, 7, 4, 9, 12, 19, 6, 15, Здравец 3, 1, Каменица 6, 4, 1, 10, 13, махала Дудевска 26, 1, Вила, махала Пилищарска, махала Чакмаджийска 2, махала Чифутска, Осогово 31, 2, 15, 19, 6, 4, 8, 16, 11, 2, 21, 31, 17, 10, 14, Сребърно Коло, Хаджи Димитър 4, Кафе

На 17.03.2020 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Коприва

На 17.03.2020 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кутугерци

На 17.03.2020 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кършалево

На 17.03.2020 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ломница, Общ. Кюстендил: махала Анина, махала Грамаче, махала Джурина, махала донина, махала Плавнище, махала Прекендачка, махала Щърбец

На 17.03.2020 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Мазарачево: махала Безбелинци, махала Модро Поле, махала Тренките, махала Черна Река

На 17.03.2020 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Преколница: махала Байковска, махала Вароша, махала Делевска, махала Карадачка, махала Османци, махала Прапорска, махала Ридарска, махала Сливарска, махала Тупандийска, махала Чукойска, 72

На 17.03.2020 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Раненци: Людмила Живкова 2, махала Боровска, махала Велиновска, махала Димовска 21, махала Друмлийска 9, махала Кривошийска, махала Лехчанска, махала Мечкарска, махала Реджовска, махала Славевска, махала Стругарска, махала Центъра 26, махала Шляпарска, магазин

На 17.03.2020 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Церовица: махала Бело Камене

На 17.03.2020 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 18.03.2020 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Богослов: местност Ръжеве

На 17.03.2020 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 18.03.2020 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Горна Брестница: Кортин дол

На 17.03.2020 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 18.03.2020 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Грамаждано: местност Гола Велика, местност Колушка Река

На 17.03.2020 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 18.03.2020 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Кюстендил: Белият Камък 19, 17, 25, 26, 18, 16, Гюешевско Шосе Дърв. Работилница, Димитър Иванов 42, 30, 26, Димитър Кукудов 1, Помпа, 1а, Крум Зарев 25, 27, 23, 19, местност Влахов дол 176 Вила, местност Гнила, местност Гола Велика 240, В23, Вила, Вила 34, Вила №33, Бунгало, Картинг Писта, Фургон, 4, Помпа, В-119, 1, 39, Вила 15а, 111, 143, Бунгало №285, местност Динката Вила, къща, местност Жабокрътски Рид Павилион За Охрана, местност Полски Имоти 6, 3, 4, 2, местност Ръжеве 204, 222, Вила, местност Хисарлъка Вила, Митко Палаузов 7, 6, 2, 10, 20, 6а, 8, 11, 9, 4, 5, 18, 21, 16, 13, 3, 1, 22, 12, 14, Невестинско Шосе 1, 32, Незабравка 2, 4, 8, 6, Никола Атанасов 6, Раденко Видински 15, 1, 13, 4, 12, 19, 8, Помпа, Секция №8, 10, 3, 9, 7, 2, 11, 5, 6, Светамински Бор, Станкевско Шосе 6, 3, ул. Дупнишко Шосе

На 17.03.2020 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 18.03.2020 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Ръсово: махала Рекалска, Община Кюстендил, махала Лесичка

На 17.03.2020 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Жиленци: Ангел Маноилов 2, Гюешевско Шосе, Димитър Каляшки 2, 1, 3, 6, 4, махала Везенска, махала Сиракова 21, 37, 33а, 36, 27, Петър Ризов 25а, 7, 38, 46, 36, 22, 20, 27, 25, 26, 30, 40, 42, 21, 34, 24, 44, 23, 29, 33, 28, Радослав Нотев 2, къща

На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: местност Влахов дол Бунгало, 37, 65, Парцел VI-4, 36а, 16, 67, Прогона, Спартак

На 17.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:00 ч./ -  Горна Гращица: Александър Димитров Язовир, Антон Иванов 12, 10, Болшевик 10, Двадесет и Трети Септември 6, 5, Девети Май 11, 9, Девети Септември 7, Дрин 8, 2, 4, Изгрев 1, 2, Ленин 50, 46, 44, 39, 40, 43, 53, 38, 36, 37, 49, 47, 45, 42, 51, Любен Каравелов 4, 2, 15, 1, 10, 9, 13, 47, 11, 14, 7, 8, 3, 49, 5, 6, местност Заечки Камик, Опълченска 10, 9, 18, 8, 12, 3, 4, 2, 20, 14, 37, 6, 16, 1, Хаджи Димитър 8, 2, 4, 7, 10, 5, 6, 9, 1, Христо Ботев 2, 4, Цар Симеон 1, 3, 5, 2, Юри Гагарин 45, 54, 56, 55, 47, 37, 60, 36, 44, 48, 50, 40, 58, 34, 57, 28, 46, 38, 30, 43, 52, 42, 32, 39, Мандра

На 17.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:00 ч./ -  Лиляч: местност Войника, Вила, Помпа

На 17.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:00 ч./ -  Таваличево: Атанас Малинов 9, 1, 16, 15, 10, 22, 11, 4, 3, 2, 6, 7, 5, 14, 8, 13, Васил Демиревски 11, 15, 7, 14, 8, 10, 6, 13, 4, 3, 1, 2, Васил Левски 2, Велин Богданов 8, 7, 10, 5, 6, 2, 1, 3, Виден 2, 10, 4, 1, 8, 12, 6, Георги Димитров 49, 45, 29, 31, 30, 20, 51, 32, 23, 24, 55, 36, 37, 41, 53, 34, 26, 39, 22, 35, 25, 33, 47, 43, 12, 17, 10, 16, 7, 13, 15, 14, 5, 8, 11, 4, 9, 71, 20, 56, 60, 65, 46, 40, 69, 38, 50, 59, 48, 58, 67, 61, 44, 54, 42, Григор Манев 1, 4, 8, 7, 3, Девети Септември 10, 11, 2, 18, 7, 14, 4, 19, 12, 13, 6, 5, 9, 21, 16, 17, 20, 8, 15, 3, 1, 36, 34, 32, 41, 23, 37, 33, 24, 30, 43, 25, 39, 40, 38, 31, 26, 29, 35, Димитър Благоев 41, 43, 39, 45, 37, 6, 1, 23, 29, 4, 2, 37, 10, 9, 15, 31, 13, 45, 27, 19, Еверест 2, 10, 3, 4, 8, 1, 84, 6, Иван Калфин 9, 7, 3, 5, 1, Искър 7, 5, 1, 3, Кирил Мазнев 9, 3, 4, 10, 2, 8, 12, 5, Кирил Николов-Странджата 4, 3, 1, 9, 7, 2, Кокиче 3, 5, 2, 1, Костадин Чесновски 12, 21, 8, 10, 18, 1, 16, 13, 17, 14, 19, 9, 11, 19, Ленин 9, 13, 10, 24, 8, 3, 12, 31, 15, 2, 29, 5, 14, 27, 26, 1, 22, 25, 4, 11, 17, 16, 28, 31, 21, 29, Мусала 4, 2, Осогово 2, 4, Пирин 1, 2, 4, Рила 1, Скз Таваличево, 3, Руен 2, 1, 3, 4, Станке Димитров 22, 17, 18, 16, 23, 20, 24, 21, 28, 13, 6, 5, 1, 11, 7, 9, 8, 4, 30, 39, Стефан Димитров 26, 2, 10, 15, 3, 11, 9, 36, 30, Страцин 3, 2, Струма 3, 4, 1, 2, Харалампи Аничкин 7, 8, 11, 16, 17, 10, 24, 13, 4, 1, 5, 15, 12, 26, 3, 6, 14, Харалампи Митов 10, 18, 8, 16, 7, 14, 12, 5, 1, Христо Ботев 8, 4, 11, 1, 2, 19, 6, 7, 15, 5, 3, 9, 13, Христо Манев 6, 7, 11, 1, 3, 15, 4, 5, 13, 8, 17, 19, 10, Юри Гагарин 3, 7, 1, 9, 6, 4, 11, 8, 10, Пунк, Кръчма, Стопански Двор

На 17.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:00 ч./ -  Цървеняно

На 17.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 16:00 ч./ -  Горна Гращица: XIII-212. Кв. 18, Алеко Константинов 2, 1, Александър Димитров 5, 1, 3, 4, 2, Александър Стамболийски 2, 5, 1, 15, 10, 18, 9, 4а, 25, 30, 11, 34, 8, 4, 22, 7, 12, 16, 21, 3, 19, 17, 32, 6, 23, 28, 36, Болшевик 1, Васил Левски 19, 17, 14, 8, 2, 11, 1, 15, 7, 6, 5, 16, 13, 9, 3, 4, Вела Пеева 9, 8, Вола 1, 2, 3, 4, Генерал Владимир Заимов 4, 2, 3, 1, Георги Бенковски 8, 10, 4, 2, 6, Георги Димитров 57, 24, Георги Раковски 5, 11, 14, 16, 7, 9, 15, 13, Девети Септември 4, 2, Иван Вазов 6, 8, 5, 3, 4, Лавеле 1, 7, 3, 4, 2, 5, Ленин 26, 9, 22, 25, 10, 13, 20, 28, 16, 23, 27, 5, 6, 21, 23а, 18, 8, 11, 29, 4, 17, 19, 7, 12, 14, 6, 30, 2, Петър Берон 4, 7, 9, 1, 5, Спартак 8, 2, 10, 12, Страцин 1, 4, 3, 6, 2а, Струма 1, 3, 7, 21, 15, 6, 9, 27, 10, 25, 17, 5, 23, 11, 4, къща, 2, 18, 8, Тодор Каблешков 1, 2, 3, Томанова 3, 11, 15, 1, 7, 12, 8, 6, 9, 10, 4, УПИ XI-70, Кв. 16, Хан Аспарух 8, 30, 45, къща, 55, 29, 6, 33, 19, 13, 49, 7, 24, 35, 18, 16, 23, 12, 17, 37, 47, 21, 26, 10, 39, 15, 14, 28, 1, 43, 41, 3, 2, 1, Шипка 8, 4, 2, 6, 10, Юри Гагарин 43, 59, 55, 10, 14, 21, 22, 27, 23, 20, 5, 15, 18, 14а, 29, 13, 6, 11, 31, 3, 26, 9, 15а, 1, 16, 8, 24, 17, 7, Язовир Валого, Черква, Читалище, къща, магазин, Мандра, Казани, Поща, Ресторант, Адм. Сграда, Здравна Служба, Кафе

На 17.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 16:00 ч./ -  Дворище, Общ. Кюстендил: Девети Септември 8, 21, Лиляна Димитрова 2, махала Томанова 18, 5, махала Чорбаджийска къща, магазин, 22, местност Друмо, Местонст Брестиките, Раденко Видински 19, Стоян Лудев 6, Христо Ботев 1, 13, Хоремаг, къща, Метален Фургон, магазин

На 17.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 16:00 ч./ -  Коняво: 000906 Кв. 38432, Алеко Константинов 4а, 1, 4, 9, 7, 3, 5, 6, 14, 12, 13, 2, 10, 16, 11, Александър Стамболийски 9, 1, 3, 4, 7, 10, 14, 16, 20, 13, 10а, 18, 17, 22, 11, 91, 7, 12, 8, 3, Бачо Киро 5, 3, 1, Бенковски 21, 11, 7, 27, 3, 29, 31, 5, 19, 41, 33, 25, 37, 1, 23, 9, 35, 4, 13, 17, 39, 15, Бор 2, 6, 4, Васил Левски 5, 24, 13, 14, 3, 8, 6, 9, 2, 23, 19, 4, 25, 1, 18, 22, 20, 15, 11, 7, 10, 21, Виден 4, 6, 3, 1, 2, 5, Владимир Поп Томов 14, 10, 12, 6, 8, 2, 1, 3, 15, 4, Възраждане 4, 9, 1, 7, 6, 5, 3, 2, 8, 25, 23, 23, 21, 8, 25, 11, 17, 13, Георги Димитров 5, 10, 9, 14, 16, 7, 8, 18, 1, 4, 6, 11, 20, 2, 1, 36, 34, 42, 29, 44, 24, 19, 21, 17, 23, 46, 27, 33, 40, 28, 30, 48, 25, 38, 15, Георги Кирков 25, 4, 2, 14, 1а, 9, 33, 18, 23, 5, 21, 15а, 15, 22а, 6, 31, 29, 11, 3, 12, 17, 7, 2а, 19, 35, 20, 27, 13, 22, 1, 10, 26а, 32, 41, 37, 43, 26, 45, 30, 35, 24, Даскал Димитър Стоянов 9а, 23, 25, 19, 7, 7а, 5, 11, 6, 29, 3, 1, 4, 13, 17, 29, 41, 3, 59, 31, 26, 67, 30, 28, 18, 24, 65, 39, 47, 45, 33, 63, 43, 53, 35, 49, 55, 51, 37, Девети Септември 7, 6, 1, 8, 4, 9, 3, Димитър Благоев 4, 6, 1, 3, 2, 7, 5, 12, Димитър Каляшки 1, 6, 2, 4, 3, 8, Жельо Демиревски 10, 4, 12, 14, 5, 7, 15, 9, 27, 25, 17, 11, 21, 3, 13, 23, 2, Здравец 6, 5, 4, 2, 10, 8, 7, Иван Вазов 4, 6, 9, 2, 13, 24, 12, 22, 14, 18, 1а, 16, 26, 5, 8, 1, 7, 10, 3, 30, 20, 11, 23, 21, 9, 15, 25, 27, Извора 2, 1, 4, Изгрев 7, 3, 5, 1, Кирил и Методий 12, 11, 4, 8, 16, 14, 5, 3, 13, 9, 2, 10, 1, 15, Ленин 15, 20, 22, 24, 2, 32, 4, 6а, 16, 13, 29, 31, 33, 25, 28, 7, 30, 17, 8, 9, 45, 56, 19, 23, 3, 27, 5, 11, 5а, 37, 18, 6, 34, 12, 10, 26, 35, 21, 72, 81, 78, 76, 82, 91, 87, 70, 89, 64, 66, 68, 85, 83, 84, 79, 51, 38, 47, 36, 41, 43, 40, 45, 56, 60, 53, 61, 81, 52, 75, 71, 58, 69, 72, 54, 59, 73, 65, 42, 62, 67, 63, 48, 57, 77, Лехово 2, 4, 2, 5, 6, 3, 1, 4а, Людмила Живкова 6, 4, 10, 8, 8а, 2, 12, 16, 18, 14, 13, Маркова Стъпка 1, 3, 5, 2, местност Драките, местност Маровски път, Мусала 1, 5, 4, 2, 3, Незабравка 2, 1, 4, Никола Димитров 2, 9, 4, 7, 5, 3, 1, 8, 13, 10, 3, 14, 11, 5, 12, Осогово 6, 4, 3, 5, 9, 2, 2а, Отец Паисий 2, Петко Р. Славейков 4, 2, Раковска 1, 11, 13, 5, 12, 8, 3, 7, 14, 4, 9, 6, 2, 10, Рила 12, 8, 10, 7, 1, 3, 2, 4, 5, Руен 7, 1, 5, 11, 13, 9, 3, Симеон Въжаров 1, 7, 9, 6а, 11, 3, 2, 5а, 5, Стадиона 1, 2, 3, 5, 5а, Стоян Лудев 8, 4, 6, 1, 3, Странджата 8, 5, 3, 10, 1, 4, 2, 7, 6, 14, 12, Христо Ботев 12, 1, 4, 16, 29, 6, 19, 7, 26, 8, 32, 9, 10, 30, 36, 24, 18, 42, 17, 15, 20, 11, 27, 14, 40, 22, 5, 28, 38, 25, 34, 3а, 2, 21, 13, 23, Бензиностанция, Газостанция, Варници, Мандра, магазин, магазин, Закуски, Механа, Ресторант, Кафе, Пункт Горско, Хотел, Шивашки Цех, магазин, Стол, Читалище, Аптека, Здравна Служба, офис, Склад, Поща, Гатер, Стоп. Двор, Цех За Алумин. дограма, Фуражомелка, Дърв. Работилница, къща, Мандра, Усип, Диагн. Пункт, Фурна, Кантар

На 17.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 16:00 ч./ -  Копиловци, Общ. Кюстендил: Бистрица 26, 7, 9, 10, 3, 18, 16, 12, 2, 26, 1, 8, 20, 4, 14, 6, 22, 5, Васил Левски 6, 4, 3, 5, 1, 10, 2, 9, 7, 8, Възраждане 19, 13, 31, 21, 10, 23, 17, 20, 8, 27, 24, 25, 18, 12, 29, 22, 26, 16, 15, 14, 9, 5, 4, 7, 3, 6, 11, Димитър Благоев 6, 4, Драговищица 6, 8, 4, Елин Пелин 6, 13, 11, 5, 14, 9, 4, 12, 15, 7, 3, 2, 8, 10, 17, 1, Звезда 1, 10, 7, 5, 2, 4, 3, Иглика 8, 3, 6, 4, 1, 2, Индустриална 43, 7, 11, 44, 12, 36, 1, 26, 6, 5, 20, 46, 22, 13, 2, 14, 28, 34, 8, 16, 10, 18, 42, 32, 38, 9, 30, 4, 3, местност Базето, Мир 36, 2, 5, 10, 14, 3, 20, 7, 18, 32, 9, 1, 34, 6, 16, 15, 22, 17, 13, 12, 28, 11, 24, 19, 21, 4, 8, 26, Нов Живот 18, 6, 11, 14, 12, 13, 20, 5, 16, 3, 15, 7, 8, 4, 1, 9, 15, Овощарска 4, 3, 6, 1, 7, 5, 6, 14, 8, 12, 9, 10, Околовръстна 14, 10, 45, 47, 37, 12, 43, 8, 41, 16, 18, 25, 1, 13, 2, 3, 5, 11, 9, 4, 17, 21, 15, 25, 35, 2, 27, 19, 33, 6, Пейо Яворов 3, 6, 7, 2, 9, 5, 4, Спасовица 2, 3, 1, Стоян Тренев 3, 56, 13, 9, 7, 105, 101, 11, 70, 107, 5, 1, 64, 93, 72, 38, 107, 60, 58, 68, 16, 34, 10, 75, 87, 18, 63, 85, 32, 95, 11, 65, 99, 12, 109, 89, 69, 64, 54, 52, 20, 97, 42, 71, 67, 26, 105, 70, 8, 91, 24, 81, 62, 2, 6, 98, 14, 36, 22, 50, 79, 77, 103, 80, 56, 78, 83, 101, 76, 55, 6, 54, 103, 29, 72, 25, 33, 49, 35, 27, 78, 47, 41, 77, 51, 43, 23, 31, 68, 53, 80, 37, 99, 62, 97, 19, 93, 17, Струма 6, 1, 3, 4, 8, Търговска 7, 4, 3, 5, УПИ ХIII-12 Кв. 2, Христо Смирненски 5, 12, 14, 4, 2, 10, 1, 6, 3, 8, 16, Щастие 15, 14, 21, 19, 16, 8, 11, 7, 4, 3, 13, 9, 17, 5, 1, 10, 6, 2, Работилница, Цех, 1

На 17.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: местност Дренов дол Бунгало, 37, 8, В-31, Стрелбище, 17, Вила №15, 18, 27, 15, 9, 41, 19, 13, 32, местност Николичевски път Обор, 32, Вила, 32а Стоп. Постройка, 305, Кантар, 33, Склад, Цех, Телчарник, 32, 43, 32а Гараж, Рем. Работилница, 45, Склад, София

На 17.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 16:00 ч./ -  Николичевци: Васил Левски 23, 21, 40, 48, 44, 38, 17, 19, 32, 36, 34, 46, 30, 42, 5, 11, 9, 8, 20, 13, 22, 26, 28, 12, 15, 18, 2, 16, 3, 1, 24, 7, 6, Васил Петлешков 3, 11, 9, 4, 2, 5, 8, 1, 26, Велбъжд 1, 3, 2, 5, Георги Бенковски 4, 2, Ильо Войвода 7, 9, 3, Йорданка Николова 1, Лиляна Димитрова 2, 4, 1, 3, М. Присоето, Мусала 3, 7, 1, 2, 6, 9, 4, 11, 5, Никола Вапцаров 1а, 11, 3, 3а, 2, 5, 1, Николичевски път 3, 39, 2, Овощарска 1, 13, 5, 7, 11, 17, 3, 15, 18, 16, Овощарски Институт 1, Панайот Волов 2, 16, 5, 7, 1, 8, 6, 3, 12, 14, Рила 16, 7, 8, 14, 18, 20, 4, 10, 5, 22, 1, 2, 12, 5а, 9, 24, Стоян Лудев 44, 31, 29, 47, 37, 35, 53, 39, 46, 52, 41, 56, 58, 55, 70, 51, 61, 62, 59, 64, 60, 68, 66, 54, 45, 49, 33, 9, 11, 24, 42, 10, 20, 8, 1, 3, 28, 19, 21, 34, 2, 4, 17, 12, 23, 40, 22, 15, 18, 6, 5, 38, 16, 36, 26, 32, Струма 2, 1, 3, 6, Христо Ботев 17, 9, 19, 35, 6, 27, 25, 10, 2, 4, 8, 31, 12, 15, 7, 14, 5, 23, 29, 11, 1, 3, 13, 33, 21, Христо Смирненски 6, 3, 4, 2, 7, 5, 1, Черемидарница, Черенец 7, 5, 6, 4, 2, 1, 9, Ябълка 2, 1, Склад, Кафе

На 17.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 16:00 ч./ -  Скриняно: Александър Стамболийски 9, 30, 5, 14, 36, 6, 20, 3, 32, 7, 1, 18, 4, 22, 40, 32а, 11, 26, 2, 12, 10, 38, 15, 8, 13, Бистрица 1, 5, 3, Витоша 10, 13, 18, 7, 20, 2, 14, 9, 8а, 11, 8, 6, 3, 5, Емил Шекерджийски 6, извън регулация, Марица 1, 3, 2, Оборище 2, 1, 3, Пейо Яворов 12, 8, 10, Свилен Русев 2, 4, 1, Стоян Лудев 57, 90, 96, 109, 77, 84, 82, 88, 96а, 95, 55, 107, 92, 75, 86, 81, 105, 101, 87, 98, 111, 49, 91, 104, 80, 78, 83, 67, 69, 106, 71, 73, 79, 74, 99, 96 Б, 108, 76, 110, Чайка 4, 5, 2, 8, 7, Шипка 5, 10, 4, 2a, 9, 1a, 8, 3, 1, 6, Щастие 5, Фурна, магазин

На 17.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 16:00 ч./ -  Цървеняно: 002224 местност Ридо, махала Грънчарица, махала Мърдевци, махала Новия Квартал, Мест. Пояница, Помпа

На 17.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 16:00 ч./ -  Ябълково, Общ. Кюстендил: X-198, Кв. 21, Васил Левски 7, 3, 10, 5, 12, 6, 9, 11, 8, 2, Георги Димитров 14, 10, 3, 16, 9, 7, 5, 11, 8, 12, 6, Девети Септември 27, 29, 25, 37, 35, 19, 22, 32, 15, 13, 24, 40, 18, 43, 44, 45, 41, 42, 36, 33, 31, 21, 17, 34, 28, 47, 20, 30, 27, 12, 49, 38, 39, 16, 23, 14, Димитър Каляшки 9, 4, 8, 6, 5, 7, 3, 2, 12, 8, 11, Иван Вазов 6, 16, 1, 18, 4, 5, 10, 14, 12, 3, 20, 8, 2, 22, 24, 26, Кирил и Методий 12, 18, 8, 7, 23, 10, 24, 1, 11, 2, 17, 3, 5, 13, 19, 21, 9, 14, 15, 28, 25, махала Бански Мост, местност Пешо Поле, местност Река Бистрица, местност Соволска Река, Овощарска 16а, 3, 5, 4, 12, 19, 7, 9, 20, 17, 8, 18а, 18, 1, 11, 14, 22, 2, 21, 15, 13, 19а, 16, ПИ 87062. 11. 80. 1, Първи Май 39, 16, 26, 21, 3, 15, 7, 41, 38, 2, 33, 12, 10, 27, 32, 56, 1, 11, 36, 52, 50, 25, 14, 43, 45, 5, 20, 44, 6, 58, 29, 28, 54, 46, 48, 31, 23, 42, 34, 18, 22, 17, 40, 19, 4, 30, 8, Славейков 18, 29, 10, 22, 13, 7, 23, 5а, 25, 2, 9, 31, 5, 4, 8, 27, 20, 19, 17, 14, 6, 4а, 1, 3, 21, 12, 35, 31, 33, 26, 24, Христо Ботев 2, 7, 5, 1, 4, 6, 8, 3, Институт

На 17.03.2020 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Багренци: Александър Стамболийски 5, 6, 2, 7, 1, 3, 4, Андон Разсипийски 2, 3, 4, Бандерата, Бачо Киро 14, 12, 1, 20, 3, 10, 16, 4, 2, 18, 8, 9, 5, 7, Васил Коларов 1, Васил Левски 3, 4, 2, 1, Васил Петлешков 4, 2, Георги Бенковски 1, 4, 7, 5, 9, 3, 2, 21, 15, 17, 19, 13, Георги Димитров 11, 18, 9, 12, 4, 30, 5, 16, 15, 20, 8, 22, 24, 17, 10, 13, 26, 7, 14, 32, 3, 19, 25, 21, 28, 34, 6, 2, 1, Георги Зеленков 2, Георги С. Раковски 6, 5, 10, 3, 7, 1, 8, 4, 2, 21, 16, 11, 15, 24, 12, 22, 13, 18, 14, 20, 19, 17, Григор Чергов 13, 6, 5, 1, 2, 11, 9, 7, 8, 12, 4, 10, 14, Дим. Разсипийски 3, 8, 5, 1, 2, 10, 6, 4, 7, Димитър Каляшки 18, 4, 25, 17, 23, 10, 6, 15, 13, 16, 19, 21, 12, 2, 22, 20, 14, 7, 9, 3, 5, Емил Шекерджийски 2, 4, 11, 9, 6, 10, 13, 17, 5, 15, 8, 14, 12, 7, 3, Землище на С. Багренци и С. Граница, Иван Вазов 4, 2, 1, извън регулация, Ильо Войвода 12, 2, Йордан Каймакански 4, 6, 11, 13, 15, 5, 1, 3, Кирил Орловски 4, 8, 6, 2, 3, Криволак 3, 2, 5, 9, 10, 1, 13, 6, 8, 4, местност до Селото, Митко Палаузов 17, 7, 10, 15, 9, 11, 13, 3, 5, 6, 8, Осогово 5, 5, 1, 7, Паисий Хилендарски 6, 2, 5, 3, 4, 7, 9, 1, Панайот Волов 6, 1, 3, 4, 2, Панайот Хитов 2, 4, 6, 8, Рила 2, Румена Войвода 4, 10, 3, 6, 12, 5, 8, 7, 2, 1, Стефан Караджа 3, 6, 1, 15, 16, 3, 10, 8, 4, Струма 15, 3, 13, 5, 11, 1, Тодор Каблешков 6, 5, 1, 3, 4, 7, Харалампи Разсипийски 9, 2, 6, 11, 7, 5, 9, 10, 8, 4, Христо Ботев 6, 4, 9, 8, 15, 12, 21, 19, 18, 14, 13, 3, 11, 16, 1, 10, 5, 17, Шипка 2, Поща, Склад, магазин, Фурна, Сладкарски Цех, Читалище, Хлебопекарна, магазин, Цех, Занаят. Работилница, Детска Градина, Местн. Бахчата

На 17.03.2020 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Жиленци: Курбанци, махала долна 11, 32, местност При Къщи

На 17.03.2020 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Кюстендил: Бреза 5, Гюешевско Шосе Стоп. Двор, 10, Хр. Стоки, Димитър Кукудов 16, 4, 18, 2, 14, 1, 10, 5, 12, 22, 3, 8, 6, Емил Марков 77, 46, 83, 22, 67, 42, 40, 71, 85, 81, 44, 38, 69, 79, 48, Иван Банков 2, 10, 6, 1, 5, 14, 8, 3, 12, 16, 4, Крум Зарев 59, 69, 31, 67, 43, 61, Стоп. Постройка, 47, 39, 51, 65, 53, 57, 60, 33, 49, 37, 35, 77, 63, 29, 55, 41, 45, махала Корубанска, местност Влахов дол, местност Динката къща, Никола Атанасов 15, 13, 9, 12, 5, 4, 1, 2, 3, 10, 6, Цвятко Радойнов 3, 4, 2

На 17.03.2020 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Лозно: махала Корубанска

На 18.03.2020 г. /08:45 - 11:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Грамаждано: II-110. Кв. 11, Александър Стамболийски 18, 7, 14, 4, 1, 10, 9, 12, 6, 2, 8, 5, Васил Левски 14, Джурналица, Димитър Каляшки 4, 40, 17, 22, 23, 26, 8, 1а, 12, 32, 5, 11, 1, 38, 3, 21, 14, 25, 13, 6, 7, 27, 9, 28, 10, 36, 20, 34, 2, 35, 56, 58, 68, 37, 33, 50, 29, 54, 44, 46, 60, 31, 48, 70, 62, 66, 52, Здравец 1, 9, 7, 16, 6, 3, 11, 5, 15, 14, 4, 13, 82, 24, 36, 23, 34, 27, 38, 17, 40, 26, 15, 32, 25, 20, 19, 22, 21, 30, 28, Любен Манджуков 8, 4, 6, 2, 3, местност Гола Велика, местност Динката, местност Исманица, местност Почивало, местност Страната ПИ 012106, местност Стрелбище, местност Стрелбище Пи003007, Осогово 10, 1, 3, 8, 4, 6, 15, 13, 2, 8а, 11, 15а, 21, ПИ 17680. 25. 36, Почивало, Радослав Нотев 24, 5, 19, 17, 18, 2, 23, 27, 16, 12, 9, 1, 3, 10, 7, 15, 11, 13, 6, 8, Румена Войвода 4, 5, 11а, 3, 2, 1, Стоимен Ковачев 5, 4, 15, 5, 6, 7, 9, 8, 2, 11, 13, 1, 3, Христо Ботев 3, 2, 4а, 14, 4, 7, 8, 12, 1, Читалище

На 18.03.2020 г. /08:45 - 11:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Жиленци: Ангел Маноилов 2, 17, 4, 18, 10, 6, 14, 13, 3, 7, 16, 9, 1, 5, Борис Джелепски 4, 12, 2, 5, 6, Вила, 9, 10, къща, 1, Васил Левски 4, 7, 16, 6, 3, 13, 2, 12, 14, 1, 5, 18, 8, 10, Глоковска 2, 4, Гюешевско Шосе 13, 23, 19, 21, 9, 11, 15, 17, 7, 3, 1, 5, 2, 4, Димитър Каляшки 2, 1, 3, 6, 4, 29, 24, 9, 8, 14, Кафе, 44, 27, 41, 18, 50, 25, 28, 32, 11, 36, 40, 26, 13, 23, 5, 48, 12, 17, 42, 20, къща, 10, 15, 46, 52, 30, 31, 33, 39, 16, Иван Вазов 16, 18, 6, 10, 8, 14, 12, Вила, Иглика 2, 1, Крайречна 2, Вила, Курбанци, Кьошко, махала Везенска, махала долна 41, 43, 44, 35, 21, 40, 39, 42, 30, 38, 28, 9, 8б, 15, 20, 29, 10, Помпа, 37, 23, 17, 13, 24, 5, 1, 11, 32, махала Сиракова 21, 37, 33а, 36, 27, 18, 20 А, махала Черковна 16, 22, 2, 15, 6, 23, 12, 10, 1, 5, 26, 8, 9, 23а, 4, 43, 3, махала Чифлика къща, 1, Помпа, 15, 9 къща, 24, местност Баладърица, местност Гьоло, местност При Къщи, местност Разкръсие, местност Сбирище, местност Спротива-Чифличето, Милан Керенски 2, 11, 13, 9, 6, 8, 3, 7, Над Погребите, Осогово 11, 1, 4, 6, 8, 2, 7, 3, 13, 45, 35, 16, 57, 41а, 22, Детска Градина, 26, 53, 59, 32, 24, 43, 10, 33, 27, 18, 11, 31, 46, 55, 47, 23, 44, 49, 61, 37, 36, 25, 21, 20, 15, 41, 50, 48, 29, 19, 63, 28, 14, 28а, 51, 17, 38, 40, 12, 39, Вила, 30, Петър Ризов 11, 4, 8, 17, 7, 12, 5, 16, 14, 6, 2, 18, 9, 3б, 10, 6а, 13, 3а, 25а, 7, 38, 46, 36, 22, 20, 27, 25, 26, 30, 40, 42, 21, 34, 24, 44, 23, 29, 33, 28, При Къщи, Първи Май 3, 1, 5, Радослав Нотев 2, 7, 21, 9, 11, 17, 15, 19, 5, 13, Райна Княгина 6, 1, 5, 4, 7, 8, 12, 2, 10, Теменужка 1, 5а, 6, 7, 7а, 9а, 2, 4, 8, 11, 5, 6, УПИ II-105, Кв. 26, УПИ XII, Кв. 17, УПИ ХVIII -187 Кв. 228, Христо Ботев 5, 1, 6, 4, 10, 12, 8, 2, 12а, 3, Вила, къща, Вила, Вила, къща, къща, Склад, Вила

На 18.03.2020 г. /08:45 - 11:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Бреза 5, 3, 11, 9, 7, 1, 5, Васил Петлешков 25, 27, 29, 3, 7, 19, 31, 8, 5, 2, 1, 13, 9, 15, 23, 21, 9а, 17, 10, 6, 4, Гюешевско Шосе 12, 11, 4, 6, 13, 5а, 9 Снек Бар, Стоп. Двор, 9 магазин Строй. Материали, 7, Люпилня, 5, 10б, 10, 10а, Цех За Щори, 9, Читалище, 16, Павилион, 6а, 8, Ремонтна Работилница, 18, 14, 2, Склад, 1, Хран. Стоки, магазин, магазин Селкост. Техника, Склад, Автосервиз, Стоп. Двор, 10, Хр. Стоки, Димитър Иванов 32, 11, 10, 14, 13, 2, 6, 8, 4, 12, 1, 9, 19, 7, 17, 5, 3, 40, 15, 24, 16, 40, 36, 42, 23, 44, 25, 28, 34, 22, 30, 38, 26, 32, 21, 20, 27, 18, Димитър Кукудов 16, 4, 18, 2, 14, 1, 10, 5, 12, 22, 3, 8, 6, Елисавета Багряна 15, 9, 6, 5, 16, 8, 10, 14, 3а, 12, 13, 4а, 1, 7, 3, 4, 2, Емил Марков 8, 12, 6, 10, 1, 2, 14, 4, 3, 20, 16, 26, 18, 24, 22, 28, 12, 87, 77, 46, 83, 22, 67, 42, 40, 71, 85, 81, 44, 38, 69, 79, 48, Жельо Демиревски 30, 18, 38, 13, 7, 20, 15, 32, 26, 9, 34, 34а, 22, 11, 40, 24, 28, 16, 36, 42, 8, 1, 5, 6, 10, 14, 3, 2, 12, 4, Иван Банков 2, 10, 6, 1, 5, 14, 8, 3, 12, 16, 4, Иван Момчилов 3, Игнат Барбар 3, 9, 5, 7, 1, Индустриална Складово Помещение, 12, Йоаким Осоговски 2, Крум Зарев 17, 1, 7, 11, 2, 13, 9, 3, 5, 59, 69, 31, 67, 43, 61, Стоп. Постройка, 47, 39, 51, 65, 53, 57, 60, 33, 49, 37, 35, 77, 63, 29, 55, 41, 45, Лозенски Механи, ПИ 41112. 214. 59, Любчо Кечев 12, Малчика 1, 3, 7, махала Корубанска, местност Влахов дол Вила №15, Вила №12, Бунгало, 37, 65, Парцел VI-4, 36а, 16, 67, Барака, местност Гола Велика . , 717 Вила, Фургон, Бунгало, Вила, Вила №412, местност Гърлянски Черешарник 2, 37, 16, 12, 28, 21, 39, 1а, 19, 26, 23, 22, 28 А, местност Динката Стоп. Постройка, Вила, къща, къща, къща, къща, местност Кандило, местност Кандило ПИ 050199, местност Лозенски Механи 1, 27, 58, 8, 20б, 6, 2, 55, 15а, 7, 22, 5, 20, 4, 9, 21, 23, 10, 18, Могилата, Никола Атанасов 15, 13, 9, 12, 5, 4, 1, 2, 3, 10, 6, Николай Рукавишников 3, 5, 11, 6, 7, 9, 4, 1, 2, Петър Берон 46, 46, Петър Ников 3-Б, 3, 3б, ПИ №41112. 10. 107 местност Могилата, Прогона, Румена Войвода, Сердика 4, 1, Соволска 1, 5а, 38, 36, 27б, Поща, 8, Вила, къща, 32, Цех, 6, 31, 48, Работилница, 30, 25, къща, 17а, 29, 1а, 27, 11а, 33, 35, 16а, 39, Работилница, 22, 34, Цех, Спартак Разсадник, Стоп. Постройка, Кладенец, Помпа, 61, Къпалня, УПИ III-7156, Кв. 398, УПИ VII Кв. 91 А, Цвятко Радойнов 3, 4, 2, Бар, Цех, Авт. База

На 18.03.2020 г. /08:45 - 11:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Лозно: ПИ 030204 М. Кочине, Васил Левски 3, 5, 11, 2, 10, 1, 6, 7, 9, 4, 1, Георги Бенковски 5, 4, 7, 1, 9, 3, 8, Даскал Димитрий 4, 1, 4, 2, 6, 8, 5, Димитър Каляшки 18, 10, 21, 6, 42, 13, 2, 27, 11, 34, 24, 28, 7, 50, 33, 8, 14, 17, 36, 4, 12, 19, 32, 35, 25, 40, 5, 22, 16, 46, 26, Дрин 4, 2, Емил Шекерджийски 2, 1, 9, 5, 4, 7, 3, 11, Йорданка Николова 2, 4, Китка 27, 7, 29, 31, 10, 14, 8, 15, 3, 2, 35, 20, 9, 5, 23, 13, 11, 19, 25, 33, 4, 6, 17, 18, 16, махала Кепазка 3, 2, 1, 1а, махала Корубанска, местност Азна 3, местност Кочине 2, 1, Вила, местност Лозище 7, 5, местност Орачето, местност Пладнище, местност Под Селото, местност Разкръсе, местност Стари Лозя Скз Лозно, местност Стрелбище, местност Стрелбището, Осогово 4, 2, 6, 3, 7, 16, 22, 18, 31, 24, 33, 25, 14, 9, 11, 16, 28, 21, 17, 3, 13, 30, 20, 27, 12, 29, 10, 5, 23, 19, 15, 7, Паисий Хилендарски 4, 20, 9, 13, 5, 14, 10, 12, 6, 11, 3, 7, Под Селото, Свети Илия, Слатина-026005, Стадиона 6, Стефан Караджа 30, 28, 32, 45, 14, 15, 43, 35, 19, 26, 17, 41, 27, 33, 23, 25, 29, 12, 31, 37, 6, 10, 39, 47, 21, 16, 8, 18, 24, 2, 4, 9, 1, 5, Стопански Двор, Стоян Лудев 17, 4, 11, 10, 7, 2, 14, 6, 3, 15, 19, 12, 5, 20, 21, 13, 8, 23, 1, 9, Стрелбището, Топила, Топилата ПИ 030042, УПИ XI-223 Кв. 21, УПИ Іх Стопански Двор, Христо Ботев 11, 3, 7, 1, 4, 9, 5, Цанко Церковски 22, 37, 34, 14, 19, 2а, 6, 2, 40, 29, 23, 1, 27, 32, 7, 13, 15, 24, 21, 33, 9, 16, 8, 12, 18, 4, 28, 3, 30, 36, 25, 42, 17, 26, 14, Четиринадесети Май 30, 7, 1, 17, 28, 22, 6, 55, 5, 3, 12, 18, 19, 15, 16, 9, 2, 4, 24, 20, 26, 2 Цех, 11, 6а, 8, 10, 21, 90, 98, 116, 28, 106, 55, 120, 29, 118, 65, 104, 84, 78, 75, 110, 83, 96, 100, 77, 69, 97, 114, 99, 92, 89, 79, 73, 31, 108, 93, 86, 112, 102, 88, 87, 81, 95, 94, 82, 51, 53, Оптичен Шкаф, 74, 65, 39, 29, 69, 23, 31, 57, 21, 35, 27, 43, 76, 36, 61, 32, 37, 80, 72, 55, 41, 64, 68, 49, 52, 25, 78, 48, 40, 44, 38, 70, 34, 45, 62, 46, 63, 42, Цех, Цех

На 18.03.2020 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Вратца: Лютица, махала Вучкова, махала Гаджалска, махала Илчова, махала Ливадска, махала Мазнево, махала Мацаранска, махала Рекалска, махала Стоилкова, махала Терзийска, местност Дервена, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил, 105

На 18.03.2020 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Гърляно: IV-111, Кв 22, Владимир Заимов 18г, 12 1, 18а, 21, 16, 29, 12, 16 3, 25, 23, 19, 31, 4, 27, 17, 11, 9, 3, 4, 2, Девети Септември 4, 2, 21, 1, 3, 23, 9, 13, 17, 7, 19, 11, Димитър Каляшки 31, 27, 23, 33, 29, 14, 2, 3, 7, 17, 9, 14, 5, 12, 11, Крум Кюлявков 17, 15, 19, 10, 5, 2, 6, 14, 7, 13, 1, 9, 4, 12, 11, махала Балиндол, махала Баовец, махала Биковска, махала Джопарска, махала долна 25, 26, махала Леските 6, 5, 4, 3, махала Реката къща, 14, 13, 15, махала Ресенска 4, махала Ярешка 3, 2, 6, 4, 1, местност доло, местност Смоквата, Руен 33, 31, 30, 16, 14, 28, 18, 10, 29, 20, 2, 32, 7, 15, 9, 17, 11, 27, 21, 19, 4, 22, 3, Рибарник и Обсл. Сгради, Цех, Цех, Гаражи, Телчарник, Работилница, Поща, Павилион, Здр. Служба

На 18.03.2020 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Жиленци: Везенска 2, Везенска махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров 4, 1, 3, 6, Гюешевско Шосе 31, 28, Склад Хр. Стоки, 14, 29, 51, 24, 37, 45, 49, 13, 12, 33, 41, 16, 36, 18, 57, 20, 34, 55, 8, Кафе, 10, 39, 40, 32, 47, 27, 6, 35, 53, 43, 38, 30, 45, Деляница, Димитър Каляшки 31, Куртевите, махала Босачка, махала Везенска 21, Вила, Фургон, 26а, 28, 37, 29, 31, 5а, махала Грънчарска 15, 4а, 20, Вила, 18, 13, 5, 7, 6, 12, 1, 11, 3, 21, 8, 2, 25, 29, махала долна 38, махала Мазнево магазин, 8, Вила, Фургон, махала Сиракова, махала Сърбинска 2, 7, 1, 5, 3, 10, 15, 8, 18, махала Чифлика, махала Юручка, местност Грамаге, местност Лешовица, Осогово 14, 54, 67, 54, 68, 75, 71, 66, 60, 77, 64, 73, 81, 69, 59, 52а, 62, 56, 52, ПИ 003070 местност Грамаге, При Къщи, Радослав Нотев 1, Рекалска 27, 46, 36, 10, 5а, 8, 37, 13, 23, 7, 14а, 22, 40, 6, 5, 4, 32, 50, 39, 43, 30, 34, 18, 9, 48, 19, 11, Разсадник, 49, 25, 45, 35, 24, 20, 3, 33, 1, 3б, 38, 42, 28, Стопански Двор Мандра, Автобусен Гараж, Христо Ботев 4, къща, къща, Вила

На 18.03.2020 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Каменичка Скакавица: Сребърно Коло

На 19.03.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 16:00 ч./ -  Скриняно: 66891. 24. 100 М. Чуката, Георги С. Раковски 26, 1, 12, 9, 33, 24, 5, 7, 14, 22, 21, 39, 18, 15а, 15, 13, 2, 17, 12а, 35, 25, 16, 31, 11, 3, 8, Георги Трайков 10, 17, 4, 11а, 2, 15, 3, 25, 14, 12, 21, 11, 8, 7, 23, 5, 27, местност Чуката, П. Волов 13, 10, 4, 8, 3, 12, 5, 6, 11, Пролет 10а, Пролетарска 6, 18, 14, 12, 16, 7, 9, 1, 4, 10, 8, 5, 2а, 9а, Стопански Двор, Стоян Лудев 136, 134, 131, 125, 118, 138, 130, 115, 139, 128, 121, 135, 122, 117, 124, 137, 113, 140, 126, 133

На 19.03.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 16:00 ч./ -  Стенско: 240 Кв. 13, извън регулацията, местност Шишманци, Стенско 1, магазин, Здравна Служба

На 19.03.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 16:00 ч./ -  Шишковци: Александър Стамболийски 17, 11, 16, 25, 23, 10, 31, 24, 27, 13, 30, 19, 2, 8, 35, 29, 14, 26, Андон и Стойна Виачеви 5, 2, 1, Бачо Киро 4, 2, Васил Демиревски 6, 8, 15, 9, 7, 4, 2, 11, 5, 1, 12, 13, Васил Коларов 11, 8, 6, 13, 10, 17, 7, 15, 9, 12, 79, 22, 58, 54, 26, 66, 87, 73, 68, 18, 85, 50, 71, 37, 42, 77, 46, 105, 81, 59, 27, 35, 45, 103, 63, 40, 52, 29, 101, 97, 75, 91, 69, 95, 65, 61, 38, 43, 93, 56, 64, 74, 83, 51, 99, 60, 24, 49, 62, 30, 89, 107, Васил Левски 3, 1, 6, 4, 10, 9, 8, 5, 7, Вела Пеева 5, 1, 4, 3, Владимир Димитров Майстора 27, 9, 37, 12, 25, 32, 14, 23, 17а, магазин, 8, 21, 31, 2, 39, 11, 15, 24, 10, 20, 28, 6, 18, 13, 33, 29, 1, 4, 5, 3, 36, 17, 7, 19, 35, Георги Бенковски 10, 4, 2, 7, 1, 12, 9, 5, 11, 3, 8, 6, Гоце Делчев 3, 5, 1, 2, 11, 6, 4, 7, 9, Девети Септември 5, 1, 29, 35, 21, 23, 31, 12, 16, 10, 27, 11, 3, 17, 6, 18, 19, 20, 7, 9, 22, 25, 24, 15, 14, 33, 13, 4, 26, 2, Димитър Каляшки 15, 13, 7, 1, 6, 14, 11, 12, 9, 5, 18, 4, 10, 25, 27, Елин Пелин 1, 3, 5, 2, Емил Шекерджийски 15, 12, 9, 13, 6, 1, 7, 10, 2, 17, 5, 11, 3, 4, 8, Зоя Космодемянская 4, 6, 5, 2, 8, 3, 10, 1, Иван Вазов 4, 2, 3, 1, Лилия Карастоянова 1, 5, 7, 3, Лоза 5, 1, 7, 3, Любен Кацаров 4, 22, местност Ридо, местност Стадиона, Митко Палаузов 10, 1, 3, 4, 5, 6, 10, 2, Млада Гвардия 1, 5, 2, 7, 3, 11, 14, 8, 9, 13, Неофит Рилски 19, 32, 16, 12, 15, 6, 30, 14, 34, 26, 2, Никола Вапцаров 2, 4, 3, 1, Паисий Хилендарски 3, 1, 8, 4, 2, 7, 6, 5, Пейо Яворов 7, 9, 3, 2, 11, 15, 13, Пеньо Пенев 2, 4, Раковски 4, 10, 2, 6, 8, Роза Димитрова 7, 5, 1, 3, 9, Станке Димитров 5, 7, 9, 3, Стефан Караджа 1, 4, 2, Столетов 3, 1, Стоян Лудев 3, 9, 1, 2, 7, Струма 5, 12, 9, 15, 13, 6, 10, 11, 2, 3, 7, 1, УПИ XIV - 464 Кв. 14, Хаджи Димитър 8, 3, 7, 2, 1, 4, 9, 5, 11, 6, Христо Ботев 4, 7, 1, 6, 8, 5, 2, 3, 11, 5, Христо Смирненски 4, 9, 8, 7, 1, 6, 11, 3, 5, Чучура 1, 4, Шипка 4, 1, 5, 3, Юри Гагарин 15, 7, 17, 1, 13, 9, 3, 5, 19, Яне Сандански 6, 5, 4, Черква, Здравна Служба, къща, къща, Детска Градина, Железарски магазин, магазин, Ресторант, Фурна

На 19.03.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 16:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил: IV, Кв. 77, Стопански Двор, Асен Златаров 11, Атанас достин 75, 74, 73, 69, 79, 72, 60, 68, 83, 77, 52, 62, 87, 81, 71, 67, 66, 56, Бивш Стопански Двор, Брест 3, Иван Пашалийски 14, 1, 54, 4, 9, 5, 2, 7, 6, 10, 8а, 3, 12, Индустриална 6, 4а, 4, 3, 2, 1, Липа 4, 15, 2, 24, 22, 13, 7, 12, 8а, 20, 19, 8, 3, 9, Люляк 15, 6, 20, 17, 5, 7, 2, 8, 1, 13, 12, 3, 11, 9, местност Ямборано, Младост 2, Овощарска 1, 3, Преслав 4, Роза 10, 6, 8, 7, 4, 5, Хризантема 4, 3, 5, 2, 7, 1, Склад

На 19.03.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 16:00 ч./ -  Полска Скакавица: 393025, махала Бойчовци, махала Терзийска

На 19.03.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 16:00 ч./ -  Раждавица: Азна 17, 9, 29, 11, 27, 5, 33а, 7, 21, 15, 1, Алеко Константинов 6, 1, Александър Димитров 1, 4, Александър Стамболийски 2, 4, 2, 6, 8, Асен Златаров 1, 5, 2, 3, Аспарух Плачков 5, Бенковски 3, 1, Валентина Терешкова 29, 31, 13, 22, 4, 28, 25, 15, 1, 3, 10, 16, 12, 5, 8, 6, 2, 17, 7, 35, 10а, 2, Варна 1, 2, 6, 7, 4, 3, Васил Коларов 24, 10, 9, 6, 12, 5, 2, 28, 6а, 4, 22, 11, 8, Васил Левски 6, 2, 8, 4, 3, Вела Пеева 1, 7, 5, 2, 4, 13, 1, Владимир Поптомов 13, 1, Георги Димитров 31, 65, 69, 35, 37, 43, 67, 63, 47, 51, 33, 45, 31, 39, 41, 14, 55, 49, 12, 18, 53, 41а, 6, 8, 10, 25, 23, 1, 17, 15, 19, 29, 11, Георги Кирков 2, 5, Граф Игнатиев 3, Димитър Каляшки 27, 11, 25, 28, 23, 18, 12, 16, 20, 21, 32, 1, 15, 3, 4, 31, 9, 29, 30, 19, 14, Димитър Полянов 5, 1, 3, Железничар 1, 3, Йорданка Николова 4, 8, 6, 1, 5, 12, Л. Димитрова 6, 2, 1, 8, 3, 4, Ленин 30, 32, 14, 20, 10, 16, 70, 88, 22, 26, 40, 50, 78, 28, 58, 4, 86, 8, 2, 24, 80, 74, 64, 84, 6, 36, 46, 34, 42, 52, 48, 12, 54, 72, 44, 68, 76, 56, 38, 62, 18, 66, 82, 10, 2, Неофит Бозвели 2, 3, 1, 8, Никола Вапцаров 16, 12, 16, 22, 1, 15, 2, 5, 9, 4, 18, 3, 20, 7, 13, Партизанска 2, 3, 1, 4, Рила 3, 5, Садни дол 18, 2, 10, 4, Славянска 2, 9, 8, 1, 2, 1, Созопол 7, 5, 7, 1, 3, Станке Димитров 4, 7, 5, 6, 14, Столетов 14, 3, 1, 2, 18, Стоян Лудев 1, Струга 1, 5, 2, 4, Струма 1, Тодор Каблешков 2, 1, 4, Христо Ботев 19, 46, 25, 42, 16, 29, 38, 21, 49, 45, 50, 53, 14, 20, 28, 24, 31, 44, 51, 18, 23, 36, 40, 39, 59, 17а, 27, 30, 57, 61, 13, 19, 55, 63, 12, 10, 6, 3, 9, 7, 8, 1, Христо Смирненски 2, 38, 34, 50, 20, 18, 42, 12, 22, 58, 8, 14, 32, 3, 54, 4, 46, 44, 7, 16, 13, 6, 10, 26, 40, 36, 19, 28, 13, Чайка 6, 4, 8, Черешарска 9, 12, 5, 1, 14, Шипка 2, 4, 5, 3, 1, 6, Юрий Гагарин 2, 7, 6, 4, 11, 1, 9, 5, 3, 7, 15, Складова База, Іі-ри Жп Кантон, Лекарски Кабинет, Канцеларии, къща, Поща, Кафе Аперитив, Ресторант, Казан, къща, Цех За Пластмаси, Училище, Хлебозавод, Банциг, Хранителни Стоки, Пансион, Кухня, къща, магазин, Читалище, Вила, Жп Гара, къща

На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Раждавица: Азна 17, 9, 29, 11, 27, 5, 33а, 7, 21, 15, 1, Александър Стамболийски 4, 2, 6, 8, Асен Златаров 1, 5, 2, 3, Валентина Терешкова 2, Варна 1, 2, 6, 7, 4, 3, Васил Коларов 24, 10, 9, 6, 12, 5, 2, 28, 6а, 4, 22, 11, 8, Вела Пеева 7, 5, 2, 4, 13, Георги Димитров 65, 69, 35, 37, 43, 67, 63, 47, 51, 33, 45, 31, 39, 41, 14, 55, 49, 12, 18, 53, 41а, Георги Кирков 2, 5, Граф Игнатиев 3, Железничар 1, 3, Йорданка Николова 12, Л. Димитрова 2, 1, 8, 3, 4, Неофит Бозвели 8, Партизанска 2, 3, 1, 4, Садни дол 18, 2, 10, 4, Славянска 2, Созопол 5, 7, 1, 3, Струга 1, 5, 2, 4, Тодор Каблешков 2, 1, 4, Христо Ботев 46, 25, 42, 16, 29, 38, 21, 49, 45, 50, 53, 14, 20, 28, 24, 31, 44, 51, 18, 23, 36, 40, 39, 59, 17а, 27, 30, 57, 61, 13, 19, 55, 63, Христо Смирненски 13, Черешарска 9, 12, 5, 1, 14, Юрий Гагарин 7, Хлебозавод, Іі-ри Жп Кантон, Лекарски Кабинет, Канцеларии, къща, Поща, Кафе Аперитив, Ресторант, Казан, къща, Цех За Пластмаси, Училище

На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 13:30 - 16:00 ч./ -  Шипочано: 177, 95, 176, 9, 98, 103, 86, 88, 155, 128, 108, 157, 106, 94, 93, 160, 60, 96, 102, 158, 4, 175, 84, 101, 82, 174, 90, 173, 166, 105, 100, 153, 15, 110, 134, 133, 119, 79, 89, 136, 27, 143, 18, 112, 72, 54, 52, 50, 59, 122, 73, 58, 148, 117, 43, 130, 128, 17, 80, 25, 28, 31, 23, 152, 120, 135, 151, 30, 44, 60, 146, 14, 20, 42, 46, 53, 137, 38, 33, 118, 115, 91, 116, 21, 154, 77, 61, 56, 138, 19, 64, 142, 67, 140, 124, 36, 57, 37, 156, 35, 48, 71, 125, 29, 51, 24, 66, 75

На 19.03.2020 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Жиленци: махала Чифлика

На 19.03.2020 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: местност Влахов дол Вила №15, Вила №12

На 19.03.2020 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Лозно: ПИ 030204 М. Кочине, Васил Левски 3, 5, 11, 2, 10, 1, 6, 7, 9, 4, Георги Бенковски 5, 4, 7, 1, 9, 3, 8, Даскал Димитрий 4, Дрин 4, 2, Китка 27, 7, 29, 31, 10, 14, 8, 15, 3, 2, 35, 20, 9, 5, 23, 13, 11, 19, 25, 33, 4, 6, 17, 18, 16, махала Кепазка 3, 2, 1, 1а, местност Азна 3, местност Кочине 2, 1, местност Лозище 7, 5, Осогово 22, 18, 31, 24, 33, 25, 14, 9, 11, 16, 28, 21, 17, 3, 13, 30, 20, 27, 12, 29, 10, 5, 23, 19, 15, 7, Паисий Хилендарски 4, 20, 9, 13, 5, 14, 10, 12, 6, 11, 3, 7, Стефан Караджа 2, 4, 9, 1, 5, Стоян Лудев 17, 4, 11, 10, 7, 2, 14, 6, 3, 15, 19, 12, 5, 20, 21, 13, 8, 23, 1, 9, Топила, Топилата ПИ 030042, УПИ XI-223 Кв. 21, Цанко Церковски 22, 37, 34, 14, 19, 2а, 6, 2, 40, 29, 23, 1, 27, 32, 7, 13, 15, 24, 21, 33, 9, 16, 8, 12, 18, 4, 28, 3, 30, 36, 25, 42, 17, 26, Четиринадесети Май 51, 53, Оптичен Шкаф, 74, 65, 39, 29, 69, 23, 31, 57, 21, 35, 27, 43, 76, 36, 61, 32, 37, 80, 72, 55, 41, 64, 68, 49, 52, 25, 78, 48, 40, 44, 38, 70, 34, 45, 62, 46, 63, 42

На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Стенско: 240 Кв. 13, извън регулацията, Стенско 1, магазин, Здравна Служба

Община Рила  

На 16.03.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Рила: Васил Демиревски 4, Васил Начев 6, 1, Възрожденска 6, 2, 4, 7, 9, Димо Хаджидимов 2, 4, доктор Стойчев 39, 11, 65, 61, 20, 22, 37, 48, 52, 18, 34, 32, Черква, 4, 21, 25, 5, 15, 19, 6, 50, 7, 9, 24, 16, 3, 23а, 46, 1, 8, 30, 13, 63, 59, 35, Иван Вазов 8, 2, Иван Димитров 2, 1, 4, Иван Ризов 11, 9, 20, 10, 6, 24, 4, 26, 7, 28, 22, 2, Ильо Войвода 3, 17, 15, 7, 6, 2, 1, 10, 8, 9, Манастирска 11, 9, 7, 5, 3, 1, Мусала 2, 65, 4, Опълченска 28, 21 А, 43, 14, 26, 27, 47, 31, 16, 41, 36, 17, 39, 24, 32, 25, 11, 34, 37, 33, 29, 30, 19, 21, 9, 35, 23, 12, 13, Петко Д. Петков 6, 10, 4, 2, 12, 18, 14, Райна Княгиня 10, 2, 1, 3, 4, 5, Рилица 2, Свети Иван Рилски 5, 1, 2, Симеон Пандурски 44, 42, 13, 24, 22, 1, 46, 40, 17, 20, 8, 2, 7, 6, 10, 15, 9, 26, Спортела 18, 16, Страхил Войвода 4, 2, 6, 1, 3, Христо Ботев 12, 6, 23, 10, 15, 11, 25, 17, 5, 1, 3, 7, 19 189, 8, 4, 21, 13, Цар Иван Асен II 17, 13, 19, 15, 21, 14, Чавдар Войвода 1, 9, 7, 3, 19, 8, 5, 2, Черковна 38, Шипка 4, 5, 1, 2

На 18.03.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Рила: Васил Демиревски 4, Васил Демиревски 4, Васил Начев 6, 1, Възрожденска 6, 2, 4, 7, 9, Димо Хаджидимов 2, 4, доктор Стойчев 39, 11, 65, 61, 20, 22, 37, 48, 52, 18, 34, 32, Черква, 4, 21, 25, 5, 15, 19, 6, 50, 7, 9, 24, 16, 3, 23а, 46, 1, 8, 30, 13, 63, 59, 35, Иван Вазов 8, 2, Иван Вазов 4, 8, 3, 10, 6, 22, 5, Иван Димитров 2, 1, 4, Иван Ризов 11, 9, 20, 10, 6, 24, 4, 26, 7, 28, 22, 2, Ильо Войвода 3, 17, 15, 7, 6, 2, 1, 10, 8, 9, Майстор Алекси 28, 12, 5, 1, 14, 4, 17, 16, 31, 19, 9, 10, 11, 2, 25, 7, 22, 26, 3, 33, 23, 20, 29, 35, 8, 15, Манастирска 11, 9, 7, 5, 3, 1, Мусала 2, 65, 4, Опълченска 28, 21 А, 43, 14, 26, 27, 47, 31, 16, 41, 36, 17, 39, 24, 32, 25, 11, 34, 37, 33, 29, 30, 19, 21, 9, 35, 23, 12, 13, Петко Д. Петков 6, 10, 4, 2, 12, 18, 14, Подгорица 13, 53, 49, 4, 1, 19, 10, 18, 16, 17, 14, 45, 11, 8, 33, 12, 15, 43, 25, 30, 31, 41, 39, 37, 5, 27, 6, 23, 24, 20, 35, Райна Княгиня 10, 2, 1, 3, 4, 5, Раковска 4, 1, Рилица 2, Рилски Езера 5, 14, 8, 3, Свети Иван Рилски 5, 1, 2, Свети Иван Рилски 1, 93, 89, 97, 95, 76, 80, 91, 2, 98, Симеон Пандурски 44, 42, 13, 24, 22, 1, 46, 40, 17, 20, 8, 2, 7, 6, 10, 15, 9, 26, Спортела 18, 16, Страхил Войвода 4, 2, 6, 1, 3, Христо Ботев 12, 6, 23, 10, 15, 11, 25, 17, 5, 1, 3, 7, 19 189, 8, 4, 21, 13, Цар Иван Асен II 17, 13, 19, 15, 21, 14, Чавдар Войвода 1, 9, 7, 3, 19, 8, 5, 2, Черковна 38, Шипка 4, 5, 1, 2, Яворов 24

На 19.03.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Рила: Васил Демиревски 4, Васил Демиревски 4, Георги Кирков 3, 7а, 2, 8, 5, 7, 6, 1, Димитър Благоев 51, 37, 41, 32, 47, 38, 40, 28, 19, 31, 23, 49, 25, 36, 30, 22, 6, 39, 21, 33, 34, 17, 46, 45, 35, 24, 20, 43, 29, 42, 27, Иван Вазов 4, 8, 3, 10, 6, 22, 5, Княз Борис I 9, 13, 7, 1, Майстор Алекси 28, 12, 5, 1, 14, 4, 17, 16, 31, 19, 9, 10, 11, 2, 25, 7, 22, 26, 3, 33, 23, 20, 29, 35, 8, 15, Медник 4, 16, 7, 1, 9, 15, 22, 3, 5, 2, 13, 18, 14, 6, 20, 8, 24, 11, Петко Войвода 12, 10, 17, 5, 6, 15, 7, 11, 9, Петко Д. Петков 19, 13, Подгорица 13, 53, 49, 4, 1, 19, 10, 18, 16, 17, 14, 45, 11, 8, 33, 12, 15, 43, 25, 30, 31, 41, 39, 37, 5, 27, 6, 23, 24, 20, 35, Първи Май 5, Раковска 4, 1, Рилски Езера 5, 14, 8, 3, Света Петка 9, 7, 11, 15, 8, 3, 6, 16, 12, 10, 18, 20, 1, Свети Георги 4, Свети Иван Рилски 1, 93, 89, 97, 95, 76, 80, 91, 2, 98, Спортела 116, 140, 118, 112, Трети Гвардейски Полк 1, Хан Аспарух 15, 11, 6, 3, 4, 17, 5, 2, Хан Крум 7, Цар Асен и Петър 8, 30, 14, 13, 15, 1, 32, 28, 11, 3, 26, 34, 24, 19, 38, 36, 7, Цар Калоян 12, 16, 3, 20, 18, 10, 28, 4, 8, 13, 17, 1, 14, 11, 24, 6, 22, 26, 15, Цар Симеон 4, 6, 2, Яворов 24

На 20.03.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Рила: Васил Демиревски 4, Георги Кирков 3, 7а, 2, 8, 5, 7, 6, 1, Димитър Благоев 51, 37, 41, 32, 47, 38, 40, 28, 19, 31, 23, 49, 25, 36, 30, 22, 6, 39, 21, 33, 34, 17, 46, 45, 35, 24, 20, 43, 29, 42, 27, Княз Борис I 9, 13, 7, 1, Медник 4, 16, 7, 1, 9, 15, 22, 3, 5, 2, 13, 18, 14, 6, 20, 8, 24, 11, Петко Войвода 12, 10, 17, 5, 6, 15, 7, 11, 9, Петко Д. Петков 19, 13, Първи Май 5, Света Петка 9, 7, 11, 15, 8, 3, 6, 16, 12, 10, 18, 20, 1, Свети Георги 4, Спортела 116, 140, 118, 112, Трети Гвардейски Полк 1, Хан Аспарух 15, 11, 6, 3, 4, 17, 5, 2, Хан Крум 7, Цар Асен и Петър 8, 30, 14, 13, 15, 1, 32, 28, 11, 3, 26, 34, 24, 19, 38, 36, 7, Цар Калоян 12, 16, 3, 20, 18, 10, 28, 4, 8, 13, 17, 1, 14, 11, 24, 6, 22, 26, 15, Цар Симеон 4, 6, 2

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  

Община Банско  

На 16.03.2020 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 17.03.2020 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 18.03.2020 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 20.03.2020 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Добринище: Алеко Константинов 6, 4, Александър Стамболийски 33, 38, 34, 51, 23, 31, 21, 36, 28, 50, 42, 49, 18, 55, 19, 27, 2, 53, 35, 45, 37, 52, 39, 41, 24, 43, 20, 30, 26, 40, Бъндерица 4, 1, 10, 8, 9, 5, 3, 7, 11, 6, Григор Пърличев 8, 18, 16, 4, 14, 6, 1, 3, 10, 2, 9 А, 12, 99, 5, Десилица 21, Еделвайс 1, 3, 7, 5, 2, Иван Попов Деницин 4, 9, 99, 2, 10, 1, 6, 8, Крушево 21, 2, 27, 19, 17, 9, 11, 7, 13, 25, 15, 5, Места 99, 1, 3, 2, 4, 6, 5, 10, 8, Паисий Хилендарски 5, 99, 4, 3, 26, 10, 2, 1, Юрий Гагарин 11, 7, 12, 15, 9, 13, Яне Сандански 5, 23, 20, 4, 10, 3, 16, 6, 1, 99, 17, 8, 19, ТП Горско Стопанство

Община Белица  

На 19.03.2020 г. /08:30 - 13:30 ч.; 10:30 - 15:30 ч./ -  Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесет и Първа 99, 2, 104, 8, Двадесета 1, 44, 34, 26, 14, 2, 24, 46, 4, 20, 58, 22, 99, 32, 38, 21, 6, 13, Дванадесета 16, 25, 34, 54, Деветнадесета 19, 28, 20, 36, 99, 56, 61, 17, 14, 15, 52, 39, 23, 29, 59, 1, 70, 50, 10, 43, 38, 8, 34, 5, 69, 45, 46, 7, 21, 25, 26, 64, 30, Десета 1, Единадесета 102, 112, 99, 82, 87, 75, 73, 63, 129, 103, 83, 67, 90, 84, 59, 109, 74, 65, 69, 106, 95, 97, 91, 94, 61, 96, 88, 76, 79, 105, 86, 71, 81, 93, 78, 104, 3290, 113, извън регулацията 37, Осемнадесета 1, 12, 8, 18, 42, 89, 50, 20, 10, Пета 1, 29, Петнадесета 3, 30, 33, Първа 32, Седемнадесета 15, Христо Ботев, Четирнадесета 4, Шеста 61, Шестнадесета 1, 19, 11, 80

На 19.03.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Горно Краище: 1

На 20.03.2020 г. /08:30 - 13:30 ч./ -  Дагоново

На 20.03.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица: Алекса Сачков 88, 46, 62, 38, 42, 5, 29, 24, 18, 32, 99, 66, 57, 6, 78, 60, 30, 16, 21, 10, 52, 64, 26, 63, 58, 54, 48, 14, 44, 45, 20, 116, Бор 3, 6, 2, Братя Миладинови 41, 6, 13, 17, 44, 24, 63, 34, 7, 42, 36, 11, 99, 18, 15, 31, 59, 16, 3, 5, 19, 14, 9, 43, 8, 45, 1, 10, 23, Владимир Поптомов 34, 41, 25, 44, 26, 32, 28, 54, 47, 53, 30, 60, 42, 58, 6, 29, 35, 84, 88, 36, 38, 37, 1, 39, 46, 4, 45, 48, 99, 33, 40, Георги Сачков 7, Гоце Делчев 16, Иван Алексов 1, 6, 33, 5, 2, 4, Иван Апостолов 8, 2, 4, 6, 3, Иван Вазов 16, Места 5, 1, 3, Никола Банков 1, 6, 3, 7, 4, 5, Никола Вапцаров 1, 3, 2, 6, 12, 4, 8, Радецки 1, 2, Седма 3, 7, Фараонска 20, 27, 49, 13, 6, 40, 9, 17, 26, 21, Чавдар 2, 1, Чаталджа 5, 6, 4, 3, 1, 13, 16, 7, Яким Цоков 28, 29, 12, 8, 36, 17, 3, 27, 6, 15, 5, 10, 26, 20, 13, 19, 21, 18, 9, 2, 16, 22, 24, 14, 7, ТП Сачков

Община Благоевград  

На 16.03.2020 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 17.03.2020 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 18.03.2020 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 20.03.2020 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Покровник: Валого, местност Реката, Поповка 5, Равначка, УПИ I-432, Кв. 28, УПИ-XxI-238, 239, Кв. 30, Хан Аспарух 1, 1, къща

На 16.03.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: 04279. 108. 9 М. Под Черквата, 04279. 139. 54 Мест. Под Черквата, 04279. 140. 65, 04279. 628. 234, 04279. 628. 416, VII - 5799, Кв. 11, Армутлука, Ахелой 3 2, 3б 2, 3б, 3, 3 1, Баба Тонка 2, 9, 8, 4, 1, 6, 10, 13, 7, 11, 5, 14, 15, 12, Броди Гараж, 36, 8, 40, 34, 36, 34, 34, 38, Гараж, 5, 48, 28, Влахина Планина 2а, 17, 5, 1, 3, 7, 13, 4, 15, 2, 6, 9, 11, Възраждане 1, 3, 6, 2, 1, 2, Възрожденска 8, Гемеджиите 2, 13, 8, 24, 15, 26, 23, 9, 17, 27, 18, 21, 16, 10, 11, 7, 12, 19, 1, 25, 20, 14, 6, 9, 4, дойран 7, Еленово 172, 171, 113, 179, 180, 114, 173, Еленово 119, 172, 181, 116, 115, 177, 112, 117, 114 Гараж, 114, 174, Срещу бл. 114, Заря 8, 7, 5, 14, 9, 20, 3, 1, 10, 6, 16, 4, къща- Временно Ст-Во, 2, Жилищна Сграда-Вр. Ст-Во, 12, 18, Кв. Струмско, Идн. №04279. 628. 167, Кв. Струмско, Инд. №04279. 628. 454, Кресна 8, 13, В Бившия Стопански Двор, 7, 2, 4, 12, 8, 2, 32, 3, 11, 30б, 30, 9, 5, 6, Любен Каравелов 14, 16, 6, 19, 21, 13, 5, 10, 11, 3, Чжс- Вр. Стр, 1, 8, 9, 18, 19, 17, 15, 12, Малешевска 5, 7, 3, 1, 4, местност Армутлука, местност Мутишица Е-79, местност Папльо, местност Пенков Чифлик Пом. С-Во, Жилище, местност Песока-Оранжерии, местност Песоко Помпа, местност Под Черквата, местност Чуката, Мутишица, Освобождение 5, 93, 68, 44, 29, 54, 72, 31, 25, 1, 102, 27, 70, 9, 56, 6, 106, 81, 60, 41, 40, 82, 15, 101, 21, Жилище, 46, 52, 30, 7, 50, 45, 64, 23, 74, 52, 39, 108, 85, 84, 76, 25, 42, 15, 48, 66, 35, 54, 100, 37, 9, 32, 52, 98, 58, 62, Освобождение 6, Панайот Волов 16, 8, 5, 2, 9, 5, 17, 20, 19, 18, 13, 12, 4, 24, 7, 8, 2, 18, 9, 26, 20, 3, 16, 11, 1, 12, 12, 22, Панорамен път 32а, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев 2, 1, 4, 5, 6, 3, ПИ №04279. 628. 459. 1, Пи№04279. 628. 394, Кв. 12, Питу Гули 4, 3, 7, 5, 1, 11, 9, Под Черквата, Прогрес 13, 8, 9, 1, 19, 17, 2, 10, 10, 6, 6, 18, 5, 14, 16, 12, 3, 14, 4, 12, Р-Н Стопански Двор 22, 21, 3, Радецки 1, 4, 5, 3, Райко Жинзифов 10а, 10, 18, 8, 22, 20, 12, 16, 14, 6, 24, 4, 2, 26, Солунските Атентатори 1, 8, 4, 8, 3, 12, 5, 7, 10, 2, Старо Струмско 12, 2, 4, Стефан Стамболов 74, Стефан Стамболов 13, Стопански Двор 13, Струмско Център Помпа За Напояване, Сграда, Кафе, Читалище, Жилище, Павилион, Жилище, Струмско Център 24, 23, Струмско Център Павилион, Тото Пункт, 30, 25, 15, Гараж, Тодор Каблешков 8, 3, 4, 6, 1, 7, Трифон Кунев 3, 3, ул. Кресна и ул. Освобождение, УПИ XII-4838, Кв. 8, Христо Ботев Фурна, Яне Сандански 17, 17, 15, 15, магазин, Аптека, 3, 21, 19, 11, 9, 7, Яне Сандански 27а, 31, 33, 35, 27, 29, 18, Помпа За Напояване, *, Павилион

На 16.03.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.03.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 18.03.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 20.03.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Антон Чехов 1, Бреза 6, 2, 3, Бреза 5, 12, 2, 1, 6, 26, 4, 3, Делвинска 21, 13, 29, 19, 15, 23, 25, 9, 11, 27, 17, Еленово 214, 215, 214, 216, 27, 215, 213, 213, 215, 215, Младост 2, 6, Околчица 38, 33, 36, 41, 37, 32, 35, Околчица 43, Предел 20, 21, 19, Жилище, 15, 61, 6, 56, 60, 62, 64, 63, 54, 23, 53, 48, 17, 12, 19, 16, 82, 16, 59, 44, Предела 6, Свобода 23, 22, 26, 21, 9, 18, 15, 20, 16, 11, 7, 19, 13, 5, 17, 28, 24, Синчец 8, 11, 7, 6, 5а, 13, 10, 9, 1, 5, 12, 16, 14, 13, 3, 15, Синчец 1, Славово 20, 24, 16, 18, 9, 8, 14, 11, 10, 7, 14, 7, 15, 1, 12, 5, 22, 13, Славово 2, 1, 6, 4, 3, Търново 30, 35, 29, 5, 13, 32, 19, 22, 49, 17, 31, Търново 11, Хърсовска 4, 6, 3, 1, 2

На 16.03.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.03.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 18.03.2020 г. /08:30 - 16:30 ч.; 12:30 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 20.03.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Делвино, Общ. Благоевград: местност Стоянов Чукар

На 16.03.2020 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Благоевград: Крали Марко 1, 4, Тодор Александров 45, 47, 44, Цар Иван Шишман 22

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: 04279. 613. 190, 04279. 613. 413, 04279. 912. 87, Акациите, Александър Стамболийски 1а, 1, 1, Антим I 3, 1, Антим I 7, 13, 1, Антим I 1, 3, Арсений Костенцев 14, 3, 3, 6, 4, 9, 8, 11, 2, 10, 12, 7, 7, Арсений Костенцев 9, 15, магазин, 22, 27, 21, 13, 25, 20, 19, 24, 17, 9, 9, 7, 18, 23, Арсений Костенцев 11, 4, 3, 14, 9, 6, 10, 7, 7, 2, 3, 12, 7, 8, Арсений Костенцев 1, 1, Арсений Костенцев 1, 3, 7, 1, Арсений Костенцев 29, 29, Бистрица 10, Вароша, Вароша, Васил Априлов 1, Васил Коритаров 2, 3, 4, 1, 4, Васил Коритаров 3, 4, 4, 2, 1, Васил Мечкуевски 40, 32, 20, 25, 26, 24, 34, 28, 30, Васил Мечкуевски 19, 4, 3 офис, 3, 14, 5, 9, 6, 11, 7, 10, 22, 15, 8, 13, 12, 2, 21, 17, Васил Мечкуевски 12, 6, 7, 15, 8, 22, 9, 21, 13, 11, 14, 4, 5, 17, 3 офис, 10, 19, 2, 3, Георги Измирлиев 17, 15, 15, Георги Измирлиев 3, 9, 9, 7 дом, 7 дом, Георги Измирлиев 1, Георги Измирлиев 15, 15, 17, Гьорче Петров 3, 2, 6, 5, 11, 13, 1, 2, 9, 4, 7, Гьорче Петров 3, 1, 9, 7, 5, 2, 2, 11, 4, 6, 13, Д-Р Христо Татарчев 20, 18, 10, 11, 27, 5, 24, 23, 28, 2, 13, 3, 9, 1, 22, 15, 26, 12, 16, 17, 29, 25, 31, 14, Д-Р Христо Татарчев 30, Д-Р Христо Татарчев 19, 21, Д-Р Христо Татарчев 19, 21, Д-Р Христо Татарчев 6, 27, 25, 2, 13, 1, 4, 8, 7, Д-Р Христо Татарчев 4, 7, 13, 8, 27, 2, 6, 25, 1, Димитър Талев 8 Закусвалня  Здраве , Димитър Талев 1, Димитър Талев 9, Димитър Талев 8 Закусвалня  Здраве , Димитър Талев 5, 4, 3, 1, 3, 3 Закусвалня, Димитър Талев 3, 5, 3, 4, 1, 3 Закусвалня, Димитър Талев 8, 5, 6, 6, 2, 10, 9, 7, 8 Закусвалня  Здраве , 10, 2, Димитър Талев 6, 6, 10, 7, 5, 6, 2, 8, 8 Закусвалня  Здраве , 10, Илинден 2, Ичко Бойчев 16а, 2, Комплекс Вароша Зала, къща Живопис, Жилище, Ателие, къща Пластика, къща Ботика, Ресторант, къща Клуб, Жилища, Лек. Кабинет, Коста Босилков 16, 16, Крали Марко, Македония 1, Македония 1, Македония 1, Македония 1, Македония 1, Македония 1, Македония 2, Кафе, 4, Македония Кафе, магазин, 4, 2, Марулевска 4, Мизия 2, 12, Мизия 6, 7а, 10, 2а, 9, 1, 3, 2, 4, 8, 7, 5, Мизия 5, 6, 9, 2а, 10, 2, 3, 1, 8, 7а, 10, 4, 7, Мизия 12, Мите Марков 1, 1, 5, 4, 3, 2, 6, Митрополит Борис 6, Митрополит Борис 6, Никола Вапцаров 2, 13, 4, Отец Паисий 2, Отец Паисий 2, Парангалица 4, 2, 1, Пере Тошев 1, Услуги, 4, 4а, 2, 9, 7, Пере Тошев 9, 8, 6, Пере Тошев 5, 5а, Пере Тошев 13, 15, 14, 16, 10, 12, 11, Пере Тошев 5, 5а, Петко Д. Петков, Петко Д. Петков 1, Петко Д. Петков 15, 12, 14, 17, 19, Петко Д. Петков, Петко Д. Петков 8, 3, 5, 4, 10, 4а, 1, 9, 3, 6, Петко Д. Петков 2, Петко Д. Петков 5, 8, 6, 10, 9, 1, 3, 4а, 3, 4, Петко Д. Петков 5, Петко Д. Петков 5, Петко Д. Петков 10, 13, Прилеп 2, 2-А, 2, Райко Даскалов 9, 7, 11, 9, 3, 6, 4, 8, 2 Пицария, 5, 11а, 6, 12, 1, 3, 2, 13, 12, 8, 10, 4, Райко Даскалов 12, 12, 6, 9, 3, 6, 7, 13, 3, 3, 8, 2, 4, 11, 7, 5, 11а, 2 Пицария, 1, 10, 8, Рила 1, Родопа 2, 1, 7, 6, 5, 3, 8, 4, Родопа 7, 6, 4, 2, 5, 3, 1, 8, Сандо и Петър Китанови 3, 1, 8, 2, Сандо и Петър Китанови 9, 7, 4, 3, 1, 9, 5, 8, Сандо и Петър Китанови 8, 1, 7, 5, 3, 4, 9, 9, Св. Иван Рилски 10, Сергей Румянцев 2, Стефан Стамболов 13, Стефан Стамболов Пи-04279. 613. 349, Стефан Стамболов 13, Стефан Стамболов 13, Стефан Стамболов 12, Тодор Александров 28, 30, 30, Тодор Александров 26, Хим. Чистене, 21, 24, 23, Тотопункт, 22, 2, 39, Тодор Александров 3 Кафе 2, 5, 3, 14, 4, 18, 100, 3, 3, 16, 41, 1, 10, 5, 12, 17, Тодор Александров 35, 33, 28, 25, 37, 27, 28 офис, 19, 23, 24, 29-31, 22, Тодор Александров 1, 10, 3 Кафе 2, 3, 4, 100, 3, 14, 3, 5, 17, 41, 5, 18, 12, 16, Трайчо Китанчев 1, Трайчо Китанчев 1, Трайчо Китанчев 4, 2, Тракия 1, 2, 2, 3, Тракия 3, 4, 6, 2, 1, Тракия 4, 3, 2, 6, 1, 4, Тракия 1, Тракия 1, 3, 2, 3, Трети Март 5, Трети Март 5, УПИ Іх-2668, Кв. 105, ПИ №04279. 613. 435, Христо Ботев 4, 10, 2, 6, 8, Христо Ботев 2, 4, 10, 8, 6, Христо Ботев 2, Христо Ботев 2, Христо Смирненски Имот 04279. 613. 54, 5, 3а, 2, 3, 1, 4, 7, Христо Смирненски 3а, Имот 04279. 613. 54, 5, 7, 2, 4, 1, 3, Цар Иван Асен 3, 3, 2, Цар Иван Шишман 2, 6, 2, Цар Иван Шишман 12, Цар Иван Шишман 2, 2, 6, Чакалица 6, Чакалица 6, Чакалица 6, 6, Чакалица 6, 6, Янко Забунов 3, 1, Янко Забунов 5, Янко Забунов 1, 3, Лавка, Лавка

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Вароша

На 16.03.2020 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Благоевград: Еленово Тото Пункт, Обект, Св. Димитър Солунски 79, Тракия 1

На 16.03.2020 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград: местност Кури Дере

На 16.03.2020 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Ален Мак 35, 37, 37, 35, 35, 37, 15, 36, 36, 36, Астра 3, Жк.  Ален Мак , УПИ XVIII 04279. 625. 15 Кв1, Жк.  Ален Мак , УПИ XVIII-04279. 625. 15, Кв. 1 По Кк Благоевгр 279. 625

На 17.03.2020 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Благоевград: 04279. 618. 10, Алея на Здравето, Антим I 1, 3, 25, 25, 25, Антон Чехов 1, 20, 1, 5, 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Антон Чехов 1, 1, Аргир Манасиев 44, 48, 26, 22, 30, 52, 50, 60, 36, 32, 24, 34, 28, 46, 38, 50, 42, 40, 28, 24, 30, 42, 22, 60, 52, 40, 50, 48, 32, 44, 26, 46, 34, 50, 38, 36, 28, 34, 60, 26, 36, 50, 44, 38, 42, 22, 48, 32, 52, 46, 50, 30, 24, 40, Арсений Костенцев 1, 1, 14, 3, 3, 6, 4, 9, 8, 11, 2, 10, 12, 7, 7, Бадемите 2, 30, 28, 26, 18, 12, 22, 4, 20, 16, 24, 10, 32, 8, 14, Бистрица 1, Борис Сарафов 1, 21, 3, 16, 14, 5, 19, 7, 24, 13, 20, 25, 18, 35, 9, 8, 27, 22, 33, 11, 23, 7, 12, 31, 15, 26, 17, 29, 6, 10, 21, 20, 13, 35, 22, 8, 6, 25, 10, 14, 29, 7, 18, 11, 7, 31, 19, 5, 12, 24, 33, 16, 27, 17, 15, 3, 26, 9, 23, 5, 3, 19, 7, 12, 25, 11, 10, 9, 35, 13, 23, 20, 29, 33, 21, 15, 17, 16, 7, 18, 22, 8, 27, 24, 31, 26, 14, 6, 38, 41, 37, 45, 30, 36, 32, 43, 39, 47, 34, Босилек 2, 8, 3, 6, 4, 5, 7, 8, 4, 2, 3, 5, 6, 7, Братя Иванови 8, 7, 9, 9, 8, 7, Братя Миладинови 3, 1, 5а, 5, 5, 5а, Васил Априлов 24, 25, Васил Коритаров 3, 4, 4, 2, 1, Васил Левски 25, 53, 38, 51, 38 Админинстр. Сгр, 32, 53, 18, 32, 16, 20, 26, 3, 7, 14, Васил Мечкуевски 19, 4, 3 офис, 3, 14, 5, 9, 6, 11, 7, 10, 22, 15, 8, 13, 12, 2, 21, 17, Владо Черноземски 6, 8, 10, Билборд, 14, 12, 12, 12, 14, 12, Георги Измирлиев 17, 15, 15, Георги Попов 44, Гьорче Петров 2, 8, 16, 12, 10, 18, 14, 3, 2, 6, 5, 11, 13, 1, 2, 9, 4, 7, Д-Р Владимир Бъчваров 7, 2, 3, 4, 1, 8, 5, 10, 6, Д-Р Христо Татарчев 33 А, 6, 27, 25, 2, 13, 1, 4, 8, 7, 19, 21, Даме Груев 9, 20, 15, 13, 20, 21, 9, 26, 3, 5, 19, 22, 1, 1, 28, 40, 38, 4 Завод, 16, 12, 10, 1, 4, магазин, 5, 3, Данаил Крапчев 16, 28, 3, 5, 14, 12, 14, 16, 12, 5, 28, 3, 12, 28, 14, 5, 3, 16, Джеймс Баучер 4, 2, 6, 3, 4, 3, Димитър Йосифов 17, 20, 15, 6, 7, 12, 4, 9, 2, 8, 18, 11, 12, 14, 5, 3, 2а, 10, 16, 12, 14, 4, 16, 18, 15, 11, 3, 5, 12, 8, 9, 2а, 6, 20, 10, 17, 7, 2, 11, 7, 20, 14, 5, 2, 6, 9, 4, 17, 2а, 15, 8, 3, 12, 10, 12, 16, 18, Димитър Талев 5, 4, 3, 1, 3, 3 Закусвалня, 8 Закусвалня  Здраве , 8, 5, 6, 6, 2, 10, 9, 7, 8 Закусвалня  Здраве , 10, 2, дойран 3, Дружба 1, 1, 10, Дъбравска 1, 1, 23, 23, 23, 31, 20, 24, 35, 18, 16, 22, 33, 29, 27, 31, 25, 17, 23, 37, 15, 19, Еленово 169, Еленово 6, Изгрев 2, Илинден 14, 13, 6, магазин, 12, 13, К. и Никола Хайдукови 75, 63, 72, 80, 84, 74, 61, 81, 55, 65, 69, 83, 73, 79, 71, 59, 76, 57, 67, 77, 51, 2, 46, 68, 68, 64, 52, 21, 66, 25, 23, 70, 60, 66б, 54, 48, 56, 60, 52, 68, 56, 23, 68, 48, 64, 70, 66б, 54, 21, 25, 66, 46, 25, 52, 48, 64, 66б, 68, 54, 70, 46, 56, 60, 23, 66, 21, 68, Крали Марко 2, Крушево 5 Рила, 5, 10, 8, 2, 4, 6, 12, 18, 3, 14, 3, Македония 1, 1, 2, Кафе, 4, Мара Бунева 9, 11, 12, 2, 5, 1, 14, 10, 8, 3, 6, 7, 4, 1, 2, 10, 5, 8, 3, 4, 6, 7, 12, 14, Марица 20, 37, 18, 39, 33, 35, 31, 35, 31, 37, 20, 39, 33, 18, Мелник 29, 3, 1, 27, 5, 13, 17, 15, 25, 19, 7, 23, 11, 9, 21, Менча Кърничева 37, 58, 44, 38, 29, 52, 48, 30, 36, 50, 31, 23, 25, 21, 40, 27, 31, 32, 35, 34, 54, 42, 46, 33, Менча Кърничева 14, 2, 10, 12, 16, 4, 18, 6, 8, местност Бачиново Каравана, Складов Терен, Каравана, Складов Терен, Складов Терен, Каравана, местност Международно Шосе Канцеларии, 10, Работилница, магазин, Мизия 6, 7а, 10, 2а, 9, 1, 3, 2, 4, 8, 7, 5, 12, Митрополит Борис 16, 2, 8, 12, 14, 19, 17, 33, 27, 23, 20, Гимназия, 25, 20, 26, 22, 29, 21, 28, 31, 6, Неофит Рилски 8, 6, 12, 10, 2, 10а, 4, Никола Вапцаров 29, Отец Паисий 2, Охрид 5, 1, 4, 3, 6, 2, Пере Тошев 5, 5а, Петко Д. Петков 8, 3, 5, 4, 10, 4а, 1, 9, 3, 6, 5, Петър Зографски 13, Петър Стоянов 3, 4, 4, 3, 4, 3, ПИ №04279. 607. 24, ПИ №04279. 612. 101, ПИ №04279. 615. 264, Полковник Димов 3, 1, Полковник Дрангов 59, Преспа 13, 12, 3, 15, 10, 11а, 2, 11, 1, 6, 9, 5, 17, 8, 19, 7, 4, Промишлена Зона, Радовиш 2, Райко Даскалов 12, 12, 6, 9, 3, 6, 7, 13, 3, 3, 8, 2, 4, 11, 7, 5, 11а, 2 Пицария, 1, 10, 8, Родолюбие 7, 4, 4, 4, Родопа 2, 1, 7, 6, 5, 3, 8, 4, Сандо и Петър Китанови 9, 7, 4, 3, 1, 9, 5, 8, Св. Димитър Солунски 9, 9, 1, Авточасти, 79, 32, 36, 1, 30, Газостанция, 1 на Гарата, 30, 9, Врем. С-Во, 30, 15, 12, 10, Св. Св. Кирил и Методий Жп Гара, 24, 28, 30, 26, 28, 28, 26, 24, 28, Жп Гара, 30, 31, 29, 29, 21, Св. Св. Кирил и Методий 11, 9, 11, 5, 5, 6, 4, 7, 7а, 1, 9, 3, 7, 11, 1, 5, 3, 6, 7а, 9, 4, 5, Света Гора 6, 4, 8, 10, Сергей Румянцев 15, Сотир Атанасов 12, 8, 1, 1, 1, Спартак 2, 7, 8, 10а, 10, 1, 3, 6, 9, 4, 5, 2, 1, 2, 4, 7, 6, 10а, 3, 5, 9, 2, 10, 8, Стара Планина 9, 3, 14, 8, 10, 7, 5, 6, 2, 12, 11, 1, 4, Стефан Стамболов 13, Стефан Стамболов 25, 13, 30, 29, 21, 33, 31, 27, 15, 23, 11, 42, 40, 36, 38, 50, 48, 44, 46, 13, 34, 13, 32, 13, 13, Страцин 20, 11, 10, 18, 9, Тодор Александров 102, 101, 83, 85, 100, 95, 1

На 17.03.2020 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Благоевград: 04279. 912. 87, 14-ти Полк 1, 2б, 2а, Акациите, Александър Стамболийски 52, 61, 59, 33, 55, 57, 40, 57, 9, 15, 19, 11, 22, 8, офис, 23, 14, 27, 24, 5, 13, 30, 16, 12, 21, 7, 6, 8а, 32, 3б, 25, 4, 10, 17, 6а, 2, 3, 18, 54, 56, Арсений Костенцев 9, 15, магазин, 22, 27, 21, 13, 25, 20, 19, 24, 17, 9, 9, 7, 18, 23, 29, 29, Баба Тонка 4, Бистрица 10, Братя Иванови 5, 6, 4, 2, 1, 3, Братя Миладинови на Рзи, 2, 1, Васил Коритаров 2, 1, Васил Мечкуевски 40, 32, 20, 25, 26, 24, 34, 28, 30, Владо Черноземски 2, 3, 4, 13, 15, 26, Воден 8, 1, 5, 4, 2, 7, 6, Генерал Тодоров 10, 8, Георги Измирлиев 1, Книжарница, 1 Боулинг Център,,, 2, 1, 8, магазин, 3, 9, 9, 7 дом, 7 дом, Георги Измирлиев-македончето, Грамада Склад, Д-Р Христо Татарчев 38, 33, 35, 32, 36, 8а, 32г, 20, 18, 10, 11, 27, 5, 24, 23, 28, 2, 13, 3, 9, 1, 22, 15, 26, 12, 16, 17, 29, 25, 31, 14, 30, Димитър Кощанов 2, 4, 1, 5, 2, Кафе, 3, Димитър Талев 9, магазин, Зарево 8, 6, 2, 5, 3, 1, Иван Михайлов 38, 46, 62а Со 2, 40, 46а, 48, 35, 23, 23а, 34, 27, 50, 29, 44, 54, 19, 37, 33, 36, 31, 21, 52, 25, 32, Илинден 2, Ильо Войвода 4, 6, Калиманци 1, 2, Крали Марко 10, Кръстьо Асенов 45, 38, 41, 36а, 53, 46, 43, 51а, 33, 50, 51, 39, 36, 34, 44, 42, 47, 49, 37, 48, 40, 35, Майор Стефан Иванов 1, 1-В, 2, Менча Кърничева 1, 7, 5, 9, Никола Вапцаров 6, 25, Орцето, Пере Тошев 1, Услуги, 4, 4а, 2, 9, 7, 13, 15, 14, 16, 10, 12, 11, Петко Д. Петков 15, 12, 14, 17, 19, 2, 10, 13, ПИ №04279. 611. 191, Полковник Димов 23, 25, Полковник Дрангов 8, 30, 16, 10а, 10, 20, 1, 22, 2, 18, 26, 12, 14, 28, 15, 2б, Сан Стефано 7, 9, 3, 1, 5, 5, 2, Св. Иван Рилски 10, Стефан Стамболов 13, 1, 12, Пи-04279. 613. 349, 13, 21, 13, Струмица 19, Ташко Малев 5, 1, 7, 12, 9, 5, 14, 11, 2, 8, 10, 3, 6, 4, Тодор Александров 46, 52, 54, 48, 52а, 35, 33, 28, 25, 37, 27, 28 офис, 19, 23, 24, 29-31, 22, 28, 30, 30, Трайчо Китанчев 4, 2, УПИ-III, Кв. 117, Инд. №04279. 612, Хилендар 1, 1б, 2, 4, Цар Иван Асен 7, 1, 2а, 6, 2, 8, 5, 4, Цар Иван Шишман 2, 1, 3, 9, 7, 11, 5, Цар Симеон 30, магазин

На 17.03.2020 г. /08:15 - 15:30 ч./ -  Благоевград: Братя Иванови 5, 6, 4, 2, 1, 3, Владо Черноземски 2, 3, 4, Д-Р Христо Татарчев 38, 33, 35, 32, 36, 8а, 32г, Менча Кърничева 7, 5, 9, Полковник Димов 23, 25, Тодор Александров 46, 52, 54, 48, 52а, УПИ-III, Кв. 117, Инд. №04279. 612

На 17.03.2020 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Благоевград: 04279. 36. 89, Ален Мак 8, Жилище, Асен Итов 9, Бистрица Жилище, Братя Иванови Жилище, 1, Броди 16, Гемеджиите 12, Георги Попов 30, Искър 13, Люляк 21, местност Под Черквата Помпа За Напояване, Жилище, 1,,, къща, местност Река Бистрица Помощно Стопанство, местност Река Струма Имот №108032, Огражден 8, Освобождение 94, 98, 16, 96, Панайот Хитов 25, Струмско Център Стопанство, 16, 17, Жилище, Автосервиз-Временно Ст-Во, Яне Сандански 15, Помощно Стопанстово

На 17.03.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: 04279. 108. 9 М. Под Черквата, 04279. 139. 54 Мест. Под Черквата, 04279. 140. 65, 04279. 628. 234, 04279. 628. 416, VII - 5799, Кв. 11, Антон Чехов 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Армутлука, Ахелой 3 2, 3б 2, 3б, 3, 3 1, Баба Тонка 2, 9, 8, 4, 1, 6, 10, 13, 7, 11, 5, 14, 15, 12, Броди Срещу блок 36, Броди Гараж, 36, 8, 40, 34, 36, 34, 34, 38, Гараж, 5, 48, 28, Васил Левски 18, 32, 16, 20, 26, Влахина Планина 2а, 17, 5, 1, 3, 7, 13, 4, 15, 2, 6, 9, 11, Възраждане 1, 3, 6, 2, 1, 2, Възрожденска 8, Гемеджиите 2, 13, 8, 24, 15, 26, 23, 9, 17, 27, 18, 21, 16, 10, 11, 7, 12, 19, 1, 25, 20, 14, 6, 9, 4, дойран 7, Еленово 119, 172, 181, 116, 115, 177, 112, 117, 114 Гараж, 114, 174, Срещу бл. 114, Заря 8, 7, 5, 14, 9, 20, 3, 1, 10, 6, 16, 4, къща- Временно Ст-Во, 2, Жилищна Сграда-Вр. Ст-Во, 12, 18, Илинден 6, магазин, 12, 13, Кв. Струмско, Идн. №04279. 628. 167, Кв. Струмско, Инд. №04279. 628. 454, Кресна 8, 13, В Бившия Стопански Двор, 7, 2, 4, 12, 8, 2, 32, 3, 11, 30б, 30, 9, 5, 6, Любен Каравелов 14, 16, 6, 19, 21, 13, 5, 10, 11, 3, Чжс- Вр. Стр, 1, 8, 9, 18, 19, 17, 15, 12, Малешевска 5, 7, 3, 1, 4, местност Армутлука, местност Мутишица Е-79, местност Папльо, местност Пенков Чифлик Пом. С-Во, Жилище, местност Песока-Оранжерии, местност Песоко Помпа, местност Под Черквата, местност Чуката, Мутишица, Освобождение 5, 93, 68, 44, 29, 54, 72, 31, 25, 1, 102, 27, 70, 9, 56, 6, 106, 81, 60, 41, 40, 82, 15, 101, 21, Жилище, 46, 52, 30, 7, 50, 45, 64, 23, 74, 52, 39, 108, 85, 84, 76, 25, 42, 15, 48, 66, 35, 54, 100, 37, 9, 32, 52, 98, 58, 62, Освобождение 6, Панайот Волов 16, 8, 5, 2, 9, 5, 17, 20, 19, 18, 13, 12, 4, 24, 7, 8, 2, 18, 9, 26, 20, 3, 16, 11, 1, 12, 12, 22, Панорамен път 32а, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев 2, 1, 4, 5, 6, 3, Петър Зографски 13, ПИ №04279. 628. 459. 1, ПИ №04279. 629. 114, Пи№04279. 628. 394, Кв. 12, Питу Гули 4, 3, 7, 5, 1, 11, 9, Под Черквата, Полковник Дрангов 59, Прогрес 13, 8, 9, 1, 19, 17, 2, 10, 10, 6, 6, 18, 5, 14, 16, 12, 3, 14, 4, 12, Р-Н Стопански Двор 22, 21, 3, Радецки 1, 4, 5, 3, Райко Жинзифов 10а, 10, 18, 8, 22, 20, 12, 16, 14, 6, 24, 4, 2, 26, Св. Димитър Солунски 30, Солунските Атентатори 1, 8, 4, 8, 3, 12, 5, 7, 10, 2, Старо Струмско 12, 2, 4, Стефан Стамболов 74, Стефан Стамболов 13, Стопански Двор 13, Страцин 11, 10, 18, 9, Струмско Център Помпа За Напояване, Сграда, Кафе, Читалище, Жилище, Павилион, Жилище, Струмско Център 24, 23, Струмско Център Павилион, Тото Пункт, 30, 25, 15, Гараж, Струмско Център 3, Тодор Александров 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, Тодор Каблешков 8, 3, 4, 6, 1, 7, Трифон Кунев 3, 3, ул. Кресна и ул. Освобождение, УПИ IV-537, Кв. 124, УПИ XII-4838, Кв. 8, Христо Ботев Фурна, Яне Сандански 9, 7, 7, 11, Яне Сандански 27а, 31, 33, 35, 27, 29, 18, Яне Сандански 17, 17, 15, 15, магазин, Аптека, 3, 21, 19, 11, 9, 7, Помпа За Напояване, офис, Администрация, *, Павилион

На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: 04279. 613. 190, 04279. 613. 413, 04279. 912. 87, Акациите, Александър Стамболийски 1а, 1, 1, Антим I 7, 13, 1, Антим I 3, 1, Антим I 1, 3, Арсений Костенцев 11, 4, 3, 14, 9, 6, 10, 7, 7, 2, 3, 12, 7, 8, Арсений Костенцев 1, 1, Арсений Костенцев 1, 3, 7, 1, Арсений Костенцев 9, 15, магазин, 22, 27, 21, 13, 25, 20, 19, 24, 17, 9, 9, 7, 18, 23, Арсений Костенцев 29, 29, Арсений Костенцев 14, 3, 3, 6, 4, 9, 8, 11, 2, 10, 12, 7, 7, Бистрица 10, Вароша, Вароша, Васил Априлов 1, Васил Коритаров 3, 4, 4, 2, 1, Васил Коритаров 2, 3, 4, 1, 4, Васил Мечкуевски 40, 32, 20, 25, 26, 24, 34, 28, 30, Васил Мечкуевски 12, 6, 7, 15, 8, 22, 9, 21, 13, 11, 14, 4, 5, 17, 3 офис, 10, 19, 2, 3, Васил Мечкуевски 19, 4, 3 офис, 3, 14, 5, 9, 6, 11, 7, 10, 22, 15, 8, 13, 12, 2, 21, 17, Георги Измирлиев 15, 15, 17, Георги Измирлиев 1, Георги Измирлиев 3, 9, 9, 7 дом, 7 дом, Георги Измирлиев 17, 15, 15, Гьорче Петров 3, 1, 9, 7, 5, 2, 2, 11, 4, 6, 13, Гьорче Петров 3, 2, 6, 5, 11, 13, 1, 2, 9, 4, 7, Д-Р Христо Татарчев 20, 18, 10, 11, 27, 5, 24, 23, 28, 2, 13, 3, 9, 1, 22, 15, 26, 12, 16, 17, 29, 25, 31, 14, Д-Р Христо Татарчев 19, 21, Д-Р Христо Татарчев 19, 21, Д-Р Христо Татарчев 6, 27, 25, 2, 13, 1, 4, 8, 7, Д-Р Христо Татарчев 4, 7, 13, 8, 27, 2, 6, 25, 1, Д-Р Христо Татарчев 30, Димитър Талев 8 Закусвалня  Здраве , Димитър Талев 1, Димитър Талев 3, 5, 3, 4, 1, 3 Закусвалня, Димитър Талев 5, 4, 3, 1, 3, 3 Закусвалня, Димитър Талев 8, 5, 6, 6, 2, 10, 9, 7, 8 Закусвалня  Здраве , 10, 2, Димитър Талев 6, 6, 10, 7, 5, 6, 2, 8, 8 Закусвалня  Здраве , 10, Димитър Талев 9, Димитър Талев 8 Закусвалня  Здраве , Илинден 2, Ичко Бойчев 16а, 2, Комплекс Вароша Зала, къща Живопис, Жилище, Ателие, къща Пластика, къща Ботика, Ресторант, къща Клуб, Жилища, Лек. Кабинет, Коста Босилков 16, 16, Крали Марко, Македония 1, Македония 1, Македония 1, Македония 1, Македония 1, Македония 2, Кафе, 4, Македония Кафе, магазин, 4, 2, Македония 1, Марулевска 4, Мизия 2, 12, Мизия 5, 6, 9, 2а, 10, 2, 3, 1, 8, 7а, 10, 4, 7, Мизия 6, 7а, 10, 2а, 9, 1, 3, 2, 4, 8, 7, 5, Мизия 12, Мите Марков 1, 1, 5, 4, 3, 2, 6, Митрополит Борис 6, Митрополит Борис 6, Никола Вапцаров 2, 13, 4, Отец Паисий 2, Отец Паисий 2, Парангалица 4, 2, 1, Пере Тошев 1, Услуги, 4, 4а, 2, 9, 7, Пере Тошев 9, 8, 6, Пере Тошев 13, 15, 14, 16, 10, 12, 11, Пере Тошев 5, 5а, Пере Тошев 5, 5а, Петко Д. Петков, Петко Д. Петков 1, Петко Д. Петков 2, Петко Д. Петков 5, 8, 6, 10, 9, 1, 3, 4а, 3, 4, Петко Д. Петков 8, 3, 5, 4, 10, 4а, 1, 9, 3, 6, Петко Д. Петков 5, Петко Д. Петков 5, Петко Д. Петков 15, 12, 14, 17, 19, Петко Д. Петков 10, 13, Петко Д. Петков, Прилеп 2, 2-А, 2, Райко Даскалов 9, 7, 11, 9, 3, 6, 4, 8, 2 Пицария, 5, 11а, 6, 12, 1, 3, 2, 13, 12, 8, 10, 4, Райко Даскалов 12, 12, 6, 9, 3, 6, 7, 13, 3, 3, 8, 2, 4, 11, 7, 5, 11а, 2 Пицария, 1, 10, 8, Рила 1, Родопа 7, 6, 4, 2, 5, 3, 1, 8, Родопа 2, 1, 7, 6, 5, 3, 8, 4, Сандо и Петър Китанови 3, 1, 8, 2, Сандо и Петър Китанови 8, 1, 7, 5, 3, 4, 9, 9, Сандо и Петър Китанови 9, 7, 4, 3, 1, 9, 5, 8, Св. Иван Рилски 10, Сергей Румянцев 2, Стефан Стамболов 13, Стефан Стамболов 13, Стефан Стамболов Пи-04279. 613. 349, Стефан Стамболов 12, Стефан Стамболов 13, Тодор Александров 28, 30, 30, Тодор Александров 26, Хим. Чистене, 21, 24, 23, Тотопункт, 22, 2, 39, Тодор Александров 35, 33, 28, 25, 37, 27, 28 офис, 19, 23, 24, 29-31, 22, Тодор Александров 1, 10, 3 Кафе 2, 3, 4, 100, 3, 14, 3, 5, 17, 41, 5, 18, 12, 16, Тодор Александров 3 Кафе 2, 5, 3, 14, 4, 18, 100, 3, 3, 16, 41, 1, 10, 5, 12, 17, Трайчо Китанчев 1, Трайчо Китанчев 4, 2, Трайчо Китанчев 1, Тракия 1, 2, 2, 3, Тракия 4, 3, 2, 6, 1, 4, Тракия 3, 4, 6, 2, 1, Тракия 1, Тракия 1, 3, 2, 3, Трети Март 5, Трети Март 5, УПИ Іх-2668, Кв. 105, ПИ №04279. 613. 435, Христо Ботев 2, 4, 10, 8, 6, Христо Ботев 2, Христо Ботев 2, Христо Ботев 4, 10, 2, 6, 8, Христо Смирненски 3а, Имот 04279. 613. 54, 5, 7, 2, 4, 1, 3, Христо Смирненски Имот 04279. 613. 54, 5, 3а, 2, 3, 1, 4, 7, Цар Иван Асен 3, 3, 2, Цар Иван Шишман 2, 2, 6, Цар Иван Шишман 12, Цар Иван Шишман 2, 6, 2, Чакалица 6, Чакалица 6, 6, Чакалица 6, 6, Чакалица 6, Янко Забунов 5, Янко Забунов 3, 1, Янко Забунов 1, 3, Лавка, Лавка

На 18.03.2020 г. /08:00 - 12:00 ч./ -  Церово, Общ. Благоевград: Надежда 1, УПИ XI, Пл. №76, УПИ ІV-110, Кв. 15, УПИ-XxxIV-170, Кв. 5, Жилищна Сграда-Врем. Захранване, Жилищна Сграда-Вр. Стр, 2

На 18.03.2020 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Благоевград: Владо Черноземски 3в, ПИ №04279. 610. 385, ПИ №04279. 610. 387, ПИ №04279. 610. 400, Св. Св. Кирил и Методий 8в, 8б, Скаптопара 17, 17а, 19

На 18.03.2020 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Лешко: долно Лешко Жилище, Помпа За Напояване, офис, ПИ №149

На 18.03.2020 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Падеш: Падеш Овчарник, Жилище

На 18.03.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Александър Стамболийски 39, Аргир Манасиев 15, 9, 11, 13, Ахелой 3 2, 3б 2, 3б, 3, 3 1, Брегалница 1, 3, 3, 2, Гоце Делчев 2, Данаил Крапчев 14, 10, 4, Димитър Йосифов 2, Еленово 119, 172, 181, 116, 115, 177, 112, 117, 114 Гараж, 114, 174, Срещу бл. 114, Захари Стоянов 5, 7, 3, 9, 11, Иларион Макариополски 5, К. и Никола Хайдукови 15, Калиманци 4, 8, 2, Коста Босилков 6, 9а, 11, 4, 1, 2, 8, 3, 5, 5а, 7, 3, 9, 5а, Костур 5, 8, 7, 10, 3, 9, 1, 6, 2, 4, Кукуш 4, 1, 3, 1, 7, 2, 5, Никола Вапцаров 14, 31, 27, 29, 10, 18, 16, 45, 35, 16, 37, 12, 33, 41, Панайот Хитов 4, 3, 2, 5, 2, 1, Прилеп 7, 13, 2, 6, 17, 5, 9, 4, 15, 11, 1, 21, 3, Сава Михайлов 1, 9, 2, 5, 3, 4, 10, 8, 7, 11, 6, Св. Иван Рилски 26, 24, 22, 18, 20, 28, 14, 16, Сергей Румянцев 2, Славянска 8, Стефан Стамболов 13, Стефан Стамболов 74, Струмско Център 12а, Хаджи Димитър 5, 3, 4, Христо Силянов 6, 4, 5, 1, 7, 3, 2, Христо Чернопеев 2, 6, 9, 23, 27, 17, 12, 3, 13, 21, 10, 7, 5, 29, 31, 4, 15, Училище, 1, 19, 16, 8, 14, 11, 25

На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: 04279. 613. 190, 04279. 613. 413, 04279. 912. 87, Акациите, Александър Стамболийски 1а, 1, 1, Антим I 7, 13, 1, Антим I 3, 1, Антим I 1, 3, Арсений Костенцев 11, 4, 3, 14, 9, 6, 10, 7, 7, 2, 3, 12, 7, 8, Арсений Костенцев 1, 1, Арсений Костенцев 1, 3, 7, 1, Арсений Костенцев 9, 15, магазин, 22, 27, 21, 13, 25, 20, 19, 24, 17, 9, 9, 7, 18, 23, Арсений Костенцев 29, 29, Арсений Костенцев 14, 3, 3, 6, 4, 9, 8, 11, 2, 10, 12, 7, 7, Бистрица 10, Вароша, Вароша, Васил Априлов 1, Васил Коритаров 3, 4, 4, 2, 1, Васил Коритаров 2, 3, 4, 1, 4, Васил Мечкуевски 40, 32, 20, 25, 26, 24, 34, 28, 30, Васил Мечкуевски 12, 6, 7, 15, 8, 22, 9, 21, 13, 11, 14, 4, 5, 17, 3 офис, 10, 19, 2, 3, Васил Мечкуевски 19, 4, 3 офис, 3, 14, 5, 9, 6, 11, 7, 10, 22, 15, 8, 13, 12, 2, 21, 17, Георги Измирлиев 15, 15, 17, Георги Измирлиев 1, Георги Измирлиев 3, 9, 9, 7 дом, 7 дом, Георги Измирлиев 17, 15, 15, Гьорче Петров 3, 1, 9, 7, 5, 2, 2, 11, 4, 6, 13, Гьорче Петров 3, 2, 6, 5, 11, 13, 1, 2, 9, 4, 7, Д-Р Христо Татарчев 20, 18, 10, 11, 27, 5, 24, 23, 28, 2, 13, 3, 9, 1, 22, 15, 26, 12, 16, 17, 29, 25, 31, 14, Д-Р Христо Татарчев 19, 21, Д-Р Христо Татарчев 19, 21, Д-Р Христо Татарчев 6, 27, 25, 2, 13, 1, 4, 8, 7, Д-Р Христо Татарчев 4, 7, 13, 8, 27, 2, 6, 25, 1, Д-Р Христо Татарчев 30, Димитър Талев 8 Закусвалня  Здраве , Димитър Талев 1, Димитър Талев 3, 5, 3, 4, 1, 3 Закусвалня, Димитър Талев 5, 4, 3, 1, 3, 3 Закусвалня, Димитър Талев 8, 5, 6, 6, 2, 10, 9, 7, 8 Закусвалня  Здраве , 10, 2, Димитър Талев 6, 6, 10, 7, 5, 6, 2, 8, 8 Закусвалня  Здраве , 10, Димитър Талев 9, Димитър Талев 8 Закусвалня  Здраве , Илинден 2, Ичко Бойчев 16а, 2, Комплекс Вароша Зала, къща Живопис, Жилище, Ателие, къща Пластика, къща Ботика, Ресторант, къща Клуб, Жилища, Лек. Кабинет, Коста Босилков 16, 16, Крали Марко, Македония 1, Македония 1, Македония 1, Македония 1, Македония 1, Македония 2, Кафе, 4, Македония Кафе, магазин, 4, 2, Македония 1, Марулевска 4, Мизия 2, 12, Мизия 5, 6, 9, 2а, 10, 2, 3, 1, 8, 7а, 10, 4, 7, Мизия 6, 7а, 10, 2а, 9, 1, 3, 2, 4, 8, 7, 5, Мизия 12, Мите Марков 1, 1, 5, 4, 3, 2, 6, Митрополит Борис 6, Митрополит Борис 6, Никола Вапцаров 2, 13, 4, Отец Паисий 2, Отец Паисий 2, Парангалица 4, 2, 1, Пере Тошев 1, Услуги, 4, 4а, 2, 9, 7, Пере Тошев 13, 15, 14, 16, 10, 12, 11, Пере Тошев 9, 8, 6, Пере Тошев 5, 5а, Пере Тошев 5, 5а, Петко Д. Петков, Петко Д. Петков 2, Петко Д. Петков 1, Петко Д. Петков 5, 8, 6, 10, 9, 1, 3, 4а, 3, 4, Петко Д. Петков 8, 3, 5, 4, 10, 4а, 1, 9, 3, 6, Петко Д. Петков 5, Петко Д. Петков 5, Петко Д. Петков 15, 12, 14, 17, 19, Петко Д. Петков 10, 13, Петко Д. Петков, Прилеп 2, 2-А, 2, Райко Даскалов 9, 7, 11, 9, 3, 6, 4, 8, 2 Пицария, 5, 11а, 6, 12, 1, 3, 2, 13, 12, 8, 10, 4, Райко Даскалов 12, 12, 6, 9, 3, 6, 7, 13, 3, 3, 8, 2, 4, 11, 7, 5, 11а, 2 Пицария, 1, 10, 8, Рила 1, Родопа 7, 6, 4, 2, 5, 3, 1, 8, Родопа 2, 1, 7, 6, 5, 3, 8, 4, Сандо и Петър Китанови 9, 7, 4, 3, 1, 9, 5, 8, Сандо и Петър Китанови 8, 1, 7, 5, 3, 4, 9, 9, Сандо и Петър Китанови 3, 1, 8, 2, Св. Иван Рилски 10, Сергей Румянцев 2, Стефан Стамболов 13, Стефан Стамболов 13, Стефан Стамболов Пи-04279. 613. 349, Стефан Стамболов 12, Стефан Стамболов 13, Тодор Александров 28, 30, 30, Тодор Александров 35, 33, 28, 25, 37, 27, 28 офис, 19, 23, 24, 29-31, 22, Тодор Александров 26, Хим. Чистене, 21, 24, 23, Тотопункт, 22, 2, 39, Тодор Александров 1, 10, 3 Кафе 2, 3, 4, 100, 3, 14, 3, 5, 17, 41, 5, 18, 12, 16, Тодор Александров 3 Кафе 2, 5, 3, 14, 4, 18, 100, 3, 3, 16, 41, 1, 10, 5, 12, 17, Трайчо Китанчев 1, Трайчо Китанчев 4, 2, Трайчо Китанчев 1, Тракия 1, 2, 2, 3, Тракия 4, 3, 2, 6, 1, 4, Тракия 1, Тракия 3, 4, 6, 2, 1, Тракия 1, 3, 2, 3, Трети Март 5, Трети Март 5, УПИ Іх-2668, Кв. 105, ПИ №04279. 613. 435, Христо Ботев 2, 4, 10, 8, 6, Христо Ботев 2, Христо Ботев 2, Христо Ботев 4, 10, 2, 6, 8, Христо Смирненски 3а, Имот 04279. 613. 54, 5, 7, 2, 4, 1, 3, Христо Смирненски Имот 04279. 613. 54, 5, 3а, 2, 3, 1, 4, 7, Цар Иван Асен 3, 3, 2, Цар Иван Шишман 2, 2, 6, Цар Иван Шишман 12, Цар Иван Шишман 2, 6, 2, Чакалица 6, Чакалица 6, 6, Чакалица 6, 6, Чакалица 6, Янко Забунов 5, Янко Забунов 3, 1, Янко Забунов 1, 3, Лавка, Лавка

На 18.03.2020 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Зелен дол: 293, Валого-Краварник, местност Валого-Краварник, Пи№ 0077026, УПИ IV-220, Кв. 8, УПИ XII-201, Кв. 20

На 18.03.2020 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Антон Чехов 1, Бреза 5, 12, 2, 1, 6, 26, 4, 3, Еленово 214, 215, 214, 216, 27, 215, 213, 213, 215, 215, Младост 2, 6, Околчица 43, Предел 20, 21, 19, Жилище, 15, 61, 6, 56, 60, 62, 64, 63, 54, 23, 53, 48, 17, 12, 19, 16, 82, 16, 59, 44, Предела 6, Синчец 1, Славово 2, 1, 6, 4, 3, Търново 11, Хърсовска 4, 6, 3, 1, 2

На 18.03.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Селище, Общ. Благоевград: УПИ Vі-297, Кв. 10, 382, Кв. 14, X-381, Андако, Васил Левски 18, Градевски Рид, Гребовски Рид, Кв. 17, УПИ VIII-198, местност Гребовски Рид, местност Гуйначки Андък, местност Гьочковски Андък, Оралище, УПИ VI-221, Кв. 11, Помпа За Напояване, Жилище

На 19.03.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Аргир Манасиев 15, 9, 11, 13, Ахелой 3 2, 3б 2, 3б, 3, 3 1, Гоце Делчев 2, Данаил Крапчев 14, 10, 4, Димитър Димов 12, 6, 31, 9, 11, 14, 10, 8, 5, 16, 7, Димитър Йосифов 2, Еленово 119, 172, 181, 116, 115, 177, 112, 117, 114 Гараж, 114, 174, Срещу бл. 114, Захари Стоянов 5, 7, 3, 9, 11, Иван Михайлов 8, Иларион Макариополски 5, Ильо Войвода 12, 14, 10, К. и Никола Хайдукови 15, Костур 5, 8, 7, 10, 3, 9, 1, 6, 2, 4, Кръстьо Асенов 16, 14, 5, 22, 21, 9, 28, 9, 13, 15, 8, 24, 27, 10, 29, 25а, 30, 17, 23, 25, 22а, 26, 20, 12, 18, 3, 31, 11, 47, 3, 19, Николай Петрини 48, 13, 32, 45, 30, 44, 16, 53, 18, 35, 23, 15, 13а, 27, 36, 26, 51, 47, 14, 41, 11, 12, 41б, 38, 19, 17, 49, 33, 42б, 52, 43, 50, 9, 22, 54, 28, 31, 25, 5, 40, 24, 57, 49а, 21, 34, 7а, 42, 55, 39, 29, 46, ПИ №04279. 603. 193, Полк. Кирил Чамишки 3, 8, Сава Михайлов 1, 9, 2, 5, 3, 4, 10, 8, 7, 11, 6, Сан Стефано 15, 11, 9, 13, 4, 10, 6, 8, Св. Иван Рилски 26, 24, 22, 18, 20, 28, 14, 16, Сергей Румянцев 2, Славянска 55, 83, 57, 41, 43, 61, 53, 45, 63, 47, 59, 39, 49, 60, 51, Славянска 8, Стефан Стамболов 74, Стефан Стамболов 13, Христо Силянов 6, 4, 5, 1, 7, 3, 2, Христо Чернопеев 2, 6, 9, 23, 27, 17, 12, 3, 13, 21, 10, 7, 5, 29, 31, 4, 15, Училище, 1, 19, 16, 8, 14, 11, 25

На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: 04279. 613. 190, 04279. 613. 413, 04279. 912. 87, Акациите, Александър Стамболийски 1а, 1, 1, Антим I 1, 3, Антим I 7, 13, 1, Антим I 3, 1, Арсений Костенцев 29, 29, Арсений Костенцев 1, 1, Арсений Костенцев 14, 3, 3, 6, 4, 9, 8, 11, 2, 10, 12, 7, 7, Арсений Костенцев 11, 4, 3, 14, 9, 6, 10, 7, 7, 2, 3, 12, 7, 8, Арсений Костенцев 1, 3, 7, 1, Арсений Костенцев 9, 15, магазин, 22, 27, 21, 13, 25, 20, 19, 24, 17, 9, 9, 7, 18, 23, Бистрица 10, Вароша, Вароша, Васил Априлов 1, Васил Коритаров 3, 4, 4, 2, 1, Васил Коритаров 2, 3, 4, 1, 4, Васил Мечкуевски 40, 32, 20, 25, 26, 24, 34, 28, 30, Васил Мечкуевски 12, 6, 7, 15, 8, 22, 9, 21, 13, 11, 14, 4, 5, 17, 3 офис, 10, 19, 2, 3, Васил Мечкуевски 19, 4, 3 офис, 3, 14, 5, 9, 6, 11, 7, 10, 22, 15, 8, 13, 12, 2, 21, 17, Георги Измирлиев 3, 9, 9, 7 дом, 7 дом, Георги Измирлиев 1, Георги Измирлиев 17, 15, 15, Георги Измирлиев 15, 15, 17, Гьорче Петров 3, 1, 9, 7, 5, 2, 2, 11, 4, 6, 13, Гьорче Петров 3, 2, 6, 5, 11, 13, 1, 2, 9, 4, 7, Д-Р Христо Татарчев 20, 18, 10, 11, 27, 5, 24, 23, 28, 2, 13, 3, 9, 1, 22, 15, 26, 12, 16, 17, 29, 25, 31, 14, Д-Р Христо Татарчев 6, 27, 25, 2, 13, 1, 4, 8, 7, Д-Р Христо Татарчев 19, 21, Д-Р Христо Татарчев 19, 21, Д-Р Христо Татарчев 4, 7, 13, 8, 27, 2, 6, 25, 1, Д-Р Христо Татарчев 30, Димитър Талев 9, Димитър Талев 1, Димитър Талев 8, 5, 6, 6, 2, 10, 9, 7, 8 Закусвалня  Здраве , 10, 2, Димитър Талев 8 Закусвалня  Здраве , Димитър Талев 8 Закусвалня  Здраве , Димитър Талев 3, 5, 3, 4, 1, 3 Закусвалня, Димитър Талев 5, 4, 3, 1, 3, 3 Закусвалня, Димитър Талев 6, 6, 10, 7, 5, 6, 2, 8, 8 Закусвалня  Здраве , 10, Илинден 2, Ичко Бойчев 16а, 2, Комплекс Вароша Зала, къща Живопис, Жилище, Ателие, къща Пластика, къща Ботика, Ресторант, къща Клуб, Жилища, Лек. Кабинет, Коста Босилков 16, 16, Крали Марко, Македония Кафе, магазин, 4, 2, Македония 2, Кафе, 4, Македония 1, Македония 1, Македония 1, Македония 1, Македония 1, Македония 1, Марулевска 4, Мизия 2, 12, Мизия 12, Мизия 5, 6, 9, 2а, 10, 2, 3, 1, 8, 7а, 10, 4, 7, Мизия 6, 7а, 10, 2а, 9, 1, 3, 2, 4, 8, 7, 5, Мите Марков 1, 1, 5, 4, 3, 2, 6, Митрополит Борис 6, Митрополит Борис 6, Никола Вапцаров 2, 13, 4, Отец Паисий 2, Отец Паисий 2, Парангалица 4, 2, 1, Пере Тошев 1, Услуги, 4, 4а, 2, 9, 7, Пере Тошев 9, 8, 6, Пере Тошев 13, 15, 14, 16, 10, 12, 11, Пере Тошев 5, 5а, Пере Тошев 5, 5а, Петко Д. Петков 10, 13, Петко Д. Петков 1, Петко Д. Петков 2, Петко Д. Петков 5, Петко Д. Петков, Петко Д. Петков, Петко Д. Петков 5, 8, 6, 10, 9, 1, 3, 4а, 3, 4, Петко Д. Петков 8, 3, 5, 4, 10, 4а, 1, 9, 3, 6, Петко Д. Петков 5, Петко Д. Петков 15, 12, 14, 17, 19, Прилеп 2, 2-А, 2, Райко Даскалов 9, 7, 11, 9, 3, 6, 4, 8, 2 Пицария, 5, 11а, 6, 12, 1, 3, 2, 13, 12, 8, 10, 4, Райко Даскалов 12, 12, 6, 9, 3, 6, 7, 13, 3, 3, 8, 2, 4, 11, 7, 5, 11а, 2 Пицария, 1, 10, 8, Рила 1, Родопа 7, 6, 4, 2, 5, 3, 1, 8, Родопа 2, 1, 7, 6, 5, 3, 8, 4, Сандо и Петър Китанови 9, 7, 4, 3, 1, 9, 5, 8, Сандо и Петър Китанови 8, 1, 7, 5, 3, 4, 9, 9, Сандо и Петър Китанови 3, 1, 8, 2, Св. Иван Рилски 10, Сергей Румянцев 2, Стефан Стамболов 12, Стефан Стамболов 13, Стефан Стамболов 13, Стефан Стамболов 13, Стефан Стамболов Пи-04279. 613. 349, Тодор Александров 28, 30, 30, Тодор Александров 26, Хим. Чистене, 21, 24, 23, Тотопункт, 22, 2, 39, Тодор Александров 35, 33, 28, 25, 37, 27, 28 офис, 19, 23, 24, 29-31, 22, Тодор Александров 1, 10, 3 Кафе 2, 3, 4, 100, 3, 14, 3, 5, 17, 41, 5, 18, 12, 16, Тодор Александров 3 Кафе 2, 5, 3, 14, 4, 18, 100, 3, 3, 16, 41, 1, 10, 5, 12, 17, Трайчо Китанчев 1, Трайчо Китанчев 4, 2, Трайчо Китанчев 1, Тракия 1, 2, 2, 3, Тракия 1, 3, 2, 3, Тракия 4, 3, 2, 6, 1, 4, Тракия 1, Тракия 3, 4, 6, 2, 1, Трети Март 5, Трети Март 5, УПИ Іх-2668, Кв. 105, ПИ №04279. 613. 435, Христо Ботев 2, Христо Ботев 2, Христо Ботев 4, 10, 2, 6, 8, Христо Ботев 2, 4, 10, 8, 6, Христо Смирненски 3а, Имот 04279. 613. 54, 5, 7, 2, 4, 1, 3, Христо Смирненски Имот 04279. 613. 54, 5, 3а, 2, 3, 1, 4, 7, Цар Иван Асен 3, 3, 2, Цар Иван Шишман 2, 2, 6, Цар Иван Шишман 12, Цар Иван Шишман 2, 6, 2, Чакалица 6, 6, Чакалица 6, Чакалица 6, Чакалица 6, 6, Янко Забунов 1, 3, Янко Забунов 5, Янко Забунов 3, 1, Лавка, Лавка

На 20.03.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Аргир Манасиев 15, 9, 11, 13, Ахелой 3 2, 3б 2, 3б, 3, 3 1, Гоце Делчев 2, Данаил Крапчев 14, 10, 4, Димитър Йосифов 2, Еленово 119, 172, 181, 116, 115, 177, 112, 117, 114 Гараж, 114, 174, Срещу бл. 114, Захари Стоянов 5, 7, 3, 9, 11, Иларион Макариополски 5, К. и Никола Хайдукови 15, Костур 5, 8, 7, 10, 3, 9, 1, 6, 2, 4, Сава Михайлов 1, 9, 2, 5, 3, 4, 10, 8, 7, 11, 6, Св. Иван Рилски 26, 24, 22, 18, 20, 28, 14, 16, Сергей Румянцев 2, Славянска 8, Стефан Стамболов 74, Стефан Стамболов 13, Христо Силянов 6, 4, 5, 1, 7, 3, 2, Христо Чернопеев 2, 6, 9, 23, 27, 17, 12, 3, 13, 21, 10, 7, 5, 29, 31, 4, 15, Училище, 1, 19, 16, 8, 14, 11, 25

На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: 04279. 613. 190, 04279. 613. 413, 04279. 912. 87, Акациите, Александър Стамболийски 1а, 1, 1, Антим I 7, 13, 1, Антим I 3, 1, Антим I 1, 3, Арсений Костенцев 11, 4, 3, 14, 9, 6, 10, 7, 7, 2, 3, 12, 7, 8, Арсений Костенцев 9, 15, магазин, 22, 27, 21, 13, 25, 20, 19, 24, 17, 9, 9, 7, 18, 23, Арсений Костенцев 1, 1, Арсений Костенцев 1, 3, 7, 1, Арсений Костенцев 29, 29, Арсений Костенцев 14, 3, 3, 6, 4, 9, 8, 11, 2, 10, 12, 7, 7, Бистрица 10, Вароша, Вароша, Васил Априлов 1, Васил Коритаров 3, 4, 4, 2, 1, Васил Коритаров 2, 3, 4, 1, 4, Васил Мечкуевски 40, 32, 20, 25, 26, 24, 34, 28, 30, Васил Мечкуевски 12, 6, 7, 15, 8, 22, 9, 21, 13, 11, 14, 4, 5, 17, 3 офис, 10, 19, 2, 3, Васил Мечкуевски 19, 4, 3 офис, 3, 14, 5, 9, 6, 11, 7, 10, 22, 15, 8, 13, 12, 2, 21, 17, Георги Измирлиев 15, 15, 17, Георги Измирлиев 3, 9, 9, 7 дом, 7 дом, Георги Измирлиев 1, Георги Измирлиев 17, 15, 15, Гьорче Петров 3, 1, 9, 7, 5, 2, 2, 11, 4, 6, 13, Гьорче Петров 3, 2, 6, 5, 11, 13, 1, 2, 9, 4, 7, Д-Р Христо Татарчев 20, 18, 10, 11, 27, 5, 24, 23, 28, 2, 13, 3, 9, 1, 22, 15, 26, 12, 16, 17, 29, 25, 31, 14, Д-Р Христо Татарчев 30, Д-Р Христо Татарчев 19, 21, Д-Р Христо Татарчев 19, 21, Д-Р Христо Татарчев 6, 27, 25, 2, 13, 1, 4, 8, 7, Д-Р Христо Татарчев 4, 7, 13, 8, 27, 2, 6, 25, 1, Димитър Талев 8 Закусвалня  Здраве , Димитър Талев 1, Димитър Талев 9, Димитър Талев 3, 5, 3, 4, 1, 3 Закусвалня, Димитър Талев 5, 4, 3, 1, 3, 3 Закусвалня, Димитър Талев 8, 5, 6, 6, 2, 10, 9, 7, 8 Закусвалня  Здраве , 10, 2, Димитър Талев 6, 6, 10, 7, 5, 6, 2, 8, 8 Закусвалня  Здраве , 10, Димитър Талев 8 Закусвалня  Здраве , Илинден 2, Ичко Бойчев 16а, 2, Комплекс Вароша Зала, къща Живопис, Жилище, Ателие, къща Пластика, къща Ботика, Ресторант, къща Клуб, Жилища, Лек. Кабинет, Коста Босилков 16, 16, Крали Марко, Македония 1, Македония 1, Македония 1, Македония 1, Македония 1, Македония 2, Кафе, 4, Македония Кафе, магазин, 4, 2, Македония 1, Марулевска 4, Мизия 2, 12, Мизия 5, 6, 9, 2а, 10, 2, 3, 1, 8, 7а, 10, 4, 7, Мизия 6, 7а, 10, 2а, 9, 1, 3, 2, 4, 8, 7, 5, Мизия 12, Мите Марков 1, 1, 5, 4, 3, 2, 6, Митрополит Борис 6, Митрополит Борис 6, Никола Вапцаров 2, 13, 4, Отец Паисий 2, Отец Паисий 2, Парангалица 4, 2, 1, Пере Тошев 1, Услуги, 4, 4а, 2, 9, 7, Пере Тошев 9, 8, 6, Пере Тошев 13, 15, 14, 16, 10, 12, 11, Пере Тошев 5, 5а, Пере Тошев 5, 5а, Петко Д. Петков, Петко Д. Петков 1, Петко Д. Петков 2, Петко Д. Петков 15, 12, 14, 17, 19, Петко Д. Петков 5, 8, 6, 10, 9, 1, 3, 4а, 3, 4, Петко Д. Петков 8, 3, 5, 4, 10, 4а, 1, 9, 3, 6, Петко Д. Петков 5, Петко Д. Петков 5, Петко Д. Петков 10, 13, Петко Д. Петков, Прилеп 2, 2-А, 2, Райко Даскалов 9, 7, 11, 9, 3, 6, 4, 8, 2 Пицария, 5, 11а, 6, 12, 1, 3, 2, 13, 12, 8, 10, 4, Райко Даскалов 12, 12, 6, 9, 3, 6, 7, 13, 3, 3, 8, 2, 4, 11, 7, 5, 11а, 2 Пицария, 1, 10, 8, Рила 1, Родопа 7, 6, 4, 2, 5, 3, 1, 8, Родопа 2, 1, 7, 6, 5, 3, 8, 4, Сандо и Петър Китанови 9, 7, 4, 3, 1, 9, 5, 8, Сандо и Петър Китанови 8, 1, 7, 5, 3, 4, 9, 9, Сандо и Петър Китанови 3, 1, 8, 2, Св. Иван Рилски 10, Сергей Румянцев 2, Стефан Стамболов 13, Стефан Стамболов Пи-04279. 613. 349, Стефан Стамболов 13, Стефан Стамболов 12, Стефан Стамболов 13, Тодор Александров 28, 30, 30, Тодор Александров 26, Хим. Чистене, 21, 24, 23, Тотопункт, 22, 2, 39, Тодор Александров 35, 33, 28, 25, 37, 27, 28 офис, 19, 23, 24, 29-31, 22, Тодор Александров 1, 10, 3 Кафе 2, 3, 4, 100, 3, 14, 3, 5, 17, 41, 5, 18, 12, 16, Тодор Александров 3 Кафе 2, 5, 3, 14, 4, 18, 100, 3, 3, 16, 41, 1, 10, 5, 12, 17, Трайчо Китанчев 1, Трайчо Китанчев 4, 2, Трайчо Китанчев 1, Тракия 1, 2, 2, 3, Тракия 4, 3, 2, 6, 1, 4, Тракия 1, Тракия 3, 4, 6, 2, 1, Тракия 1, 3, 2, 3, Трети Март 5, Трети Март 5, УПИ Іх-2668, Кв. 105, ПИ №04279. 613. 435, Христо Ботев 2, 4, 10, 8, 6, Христо Ботев 2, Христо Ботев 2, Христо Ботев 4, 10, 2, 6, 8, Христо Смирненски 3а, Имот 04279. 613. 54, 5, 7, 2, 4, 1, 3, Христо Смирненски Имот 04279. 613. 54, 5, 3а, 2, 3, 1, 4, 7, Цар Иван Асен 3, 3, 2, Цар Иван Шишман 2, 2, 6, Цар Иван Шишман 12, Цар Иван Шишман 2, 6, 2, Чакалица 6, Чакалица 6, 6, Чакалица 6, 6, Чакалица 6, Янко Забунов 5, Янко Забунов 3, 1, Янко Забунов 1, 3, Лавка, Лавка

Община Гоце Делчев  

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Гоце Делчев: Гоце Делчев, местност Мочура

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Копривлен: 024015, 585 Кв. 3, Бачо Киро 19, 10, 7, 46, 9, 17, 5, 21, 3, 25, 27, 20, 24, Васил Левски 11а, 13, 2, 5, 7, 10, 3, 9, 1, 11, 4, 8, Драва 6, 3, 7, 10, 5, 24, 1, 8, Драма 7, 9, 13, 21, 17, 27, 25, 3-5, 26, 11, 2, 36, Илинден 8, Мрамора 21, 17, 19, 40, 22, 25, 43, 29, 27, 33, 32, 35, 15, 34, 23, 24, 42, 31, 37, 3, 13, 9, 2, 14, 5, 8, 10, 7, 6, 18, Неуточнен Адрес Цех За Обработка на Мрамор, Цех За Преработка на Мрамор, Поща, Стадиона, Освобождение 8, 13, 11, 1, 3, 9, 4, 19, 2, 17, 23, 6, 5, 7, Петър Берон 7, 6, 9, Първи Май 10, 16, 14, 9, 7, 1, 5, 12, 8, 2, Славянска 11, 10, 13, 7, 6, 18, 30-32, 15, 14, 5, 20, 16, 9, 17, 2, 4, 8, 6, 3, 1, 12, Тодор Паница 30, 26, 20, 32, 28, Хан Аспарух 15, 11, 17, 9, 10, 13, 8, 4, 6, 19, 1, 7, 2, 9, 4, Цар Калоян 9, 7, 5, 3, 4, 1, Цар Симеон 1, 15, 7, 13, 17, 10, 5, 11, 2, Шипка 13, 14, 17, 15, 16, 18, 10, 2, 1, 8, 7, 4, 12, 9, 6, Яне Сандански 14, 7, 2, 12, 17, 13, 26, 40, 23, 20, 10, 1, 24, 30, 8, 36, 28, 4, 18, 15, 6, 22, 3, 11, ТП3, ТП5, Тото Пункт

На 16.03.2020 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 20.03.2020 г. /12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Хаджидимово: VIII, І-319, Кв. 81, Акация 1, Ангел Кънчев 6, Баба Тонка 12, Бачо Киро 8, 1, 2, 4, 3, Васил Левски 11, 16, 13, 24, 3, 5, 6, 10, 4, 2, 1, 12, 6, 9, 1, 4, 26, 8, Георги Бенковски 3, 17, 7, 9, 13, 11, 1, 14, 15, 4, 10, 5, Гоце Делчев 30, 26, 28, 19, 21, 13, 20, 15, 18, 22, 17, 16а, 11, 16, Димо Хаджидимов 40, 46, 20 А, 9, 39, 40, 46, 49, 64, 66, 62, 30, 49, 46, 60, 34, 56, 45, 70, 32, 48, 54, 20, 44, 10, 47, 68, 38, Иван Вазов 2, Илинденци 48, 24, 37, 36, 5, 1, 19, 31, 20, 18, 28, 12, 88, 16, 8, 14, 22, 10, 38, 29, 32, 26, 17, 23, 2, 3, 39, 50, 4, 41, 44, 43, 48, 46, 42, Кирил и Методий 13, 1, 2, 3, Климент Охридски 52, 73, 48, 98, 9, 59, 37, 47, 60, 35, 77, 30, 54, 32, 43, 46, 67, 24, 51,,, 57, 42, 53, 41, 84, 28, 66, 72, 69, 50, 75, 65, 26, 20, 11, 5, 68, 17, 18, 9, 12, 19, 6, 23, 21, 21, 3, 8, 25, 7, 10, 16, 15, 6, 22, Македония 52, 54, 52, 15, 64, 18, 28, 3, 6, 14, 22, 20, 60, 2, 12, 19, 7, 13, 9, 1, 4, 10, 8, 53, 29, 35, 40, 34, 32, 47, 42, 23, 46, 37, 48, 39, 14, 33, 31, 36, 35, 21, 42, 33, 23, 30, Места 18, 21, 32, 16, 28, 17, 10, 7, 33 Камера, 1, 14, 24, 15, 22, 25, 13, 35, 12, 27, 36, 45, 34, 37, 31, 26, 23, 35, местност Савака Помпа, местност Свети Димитър Пресевна, местност Тумбата 8, 3 Жилище, 3,,, 2, 5, 9, 8, Младост 52, 17, 4, 25, 48, 38, 30, 1, 32, 23, 40, 19, 3, 43, 7, 50, 33, 39, 11, 28, 31, 34, 8, 35, 10, 12, 3, 9, 24, 6, 18, 20, 1, 5, 4, 48, 13, 17, 42, 1, 25, 7, 26, 22, 16, 8, Неуточнен Адрес Градски Стадион, Опълченска 7, Ореляк 9, 7, 10, 2, 16, 8, 8, 2, 6, 11, 18, 3, 12, 4, 18, Отец Паисий 8, 11, 10, 12, 5, 4, 7, Пейо Яворов 13, 14, 11, 15, Св. Димитър 34-36, 9, 12, 4, 14, 21, Свети Георги 8, 1, Свети Димитър 82, 26, 11, 5, 6, 8, 7, 1, 21, 10, 2, 16, 24, 17, 19, Спартак 27, 29, 45, 26, 28, 15, 23, 18, 17, 14, 4, 60, 16, 21а, 70, 19, 3, 12, 1, 6, 30 А, 22, 9, 20, 13, 11, 7, 47, 53, 21, 13, 43, 16, 45, 30, 47, 49, 34, 2, 32, 51, 38, 41, 36, 24, 37, 57, 35, Средни Ливади, Стопански Двор Сушилня, Времянка, Постройка, Кравеферма, Теменуга 1, 3, 5, 2, Тодор Каблешков 2, Трети 14, 83, Овчарник, 44, 71, 21, 39, 121, 49, 69, 36, 70, 7, 41, 114, 56, 92, 33, 40, 49a, 32, 57, 104, 108, 42,,, 47, 27, 112, 52, 37, 3, 74, 12, 9, 78, 22, 130, 73, 20, 34, 105, 62, 50, 54, 72, 25, 10, 102, ТП3, От ТП3, ТП8, Тр2, От ТП6, Канцеларии, ТП6, ТП7, ТП6, Филиал

На 17.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Балдево: УПИ VII-97, Кв. 9, УПИ Ііі Кв. 14, Традиционен Събор

На 17.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Баничан: Бахчите, местност Поле, Пръдлището, УПИ III, Кв. 31, УПИ-ІV-270, Кв. 28, В Сградата на Кметството, Читалище

На 17.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев: Балтовици, Капсии, местност Капсии, местност Пенковото, Пи-18021, М. Мантара, С. Борово, Село Борово, УПИ-V-183, Кв. 30, Стопански Двор, Стопански Двор, Стопански Двор

На 17.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Брезница: 29-ти Декември 9, 7, 31002, Vііі, Антон Иванов 11, 1, 3, 9, 7, 6, 15, 10, 4, 11, 17, Балийца 3, 7, 17, 9, 11, 1, 33, 4, 14, 2, 18, 16, 15, 13, 12, 6, 5, 3, 26, 24, 33, 41, 47, 43, 30, 29, 26, 25, 28, 42, 35, 37 А, 24, 37, 10, Барата 7, 8, 18, 9, 7, 4, 3, 8, 6, 1, 8, Бели Брег 5, 9, 7, 1, 14, 10, 3, 4, 6, 1, Бело Море 3, 16, 4, 8, 9, 7, 4, 12, 5, Бърда 14, 11, 24, 5, 3, 4, 7, 26, 35, 10, 16, 12, 18, 8, 14, Васил Левски 3, 8, 2, 26, 27, Васил Петлешков 7, 7, 5, 4, 9, 10, 3, Воденицата 2, 5, 1, Генерал Ковачев 7, 1, 5, 2, 4, Гео Милев 3, 11, 1, 17, 15, 8, 12, 7, 6, 5, 6, 6, Георги С. Раковски 10, 12, 5, 3, 4, 6, Гоце Делчев 7, 10, 26, 1, 3, 9, 1, 13, 21, 6, 23, 15, 19, 11, 8, 17, Дунав 12, 4, 2, 9, 10, 13, 5, 8, Иван Вазов 1, 21, 7, 1, 20, 31, 12, 23, 10, 35, 5, 8, 33, 19, 21, 17, 27, 4, 9, Исмаил Кальор 7, 2, 9, 6, Каменица 8, 6, 6, Кв. 84, Керанека 20, 7, 11, 1, 12, 15, 6, 2, 4, 9, Киркалица, Крали Марко 7, 9, 4, 6, 3, 7, 2, 5, Кушията 7, 4, 8, 2, 7, 5, 1, Лозята 3, 7, 11, 21, 48, 4, 18, 2, 14, 12, 6, 3, 17, 5, 10, 3, Македония 8, 1, 6, 10, 4, Масърли 1, 3, 10, местност Чарка Вила, Неврокоп 8, 28, 2, 37, 50, 7, 46, 19, 48, 30, 5, 33, 12, 4, 25, 32, 28, 11, 14, 26, 16, 17, 34, 1, 2, 9, 24, 8, 10, 15, 29, 37, 18, 13, 35, 27, 39, 36, 6, 7, 12, 11, Неуточнен Адрес Поща, Стопански Двор, Отец Паисий 7, 2, 1, 14, 6, 4, 3, 10, 8, 5, 10, 4, 8, Охрид 10, 18, 7, 4, 9, 5, 2, Падарката 6, 14, 3, 14, 19, 15, 17, 14, 10, 13, 6, 28, 17, 11, 15, 12, 7, 4, 3, 16, 2, Панайот Хитов 2, 4, 4, Папратница, Пейо К. Яворов 13, 2, 17, 11, 6, 21, 7, 31, 12, 19, 23, 5, 4, 24, 18, 1, 14, 16, 12, Пирин 2, 14, 8, 1, 8, 18, 22, 7, 13, 15, 5, 14, 2, 6, 16, 9, 3, Промишлена, Речище 17, 9, 18, 14, 7, 5, 3, 1, 17, 2, 32, 1, 35, 29, 25, 17, 32, 24, 27, 10, 20, 31, 11, 40, 26, 13, 9, 22, ТП-2, 23, 33, 5, 15, 31, 13, Ридът 1, 13, 27, 25, 22, 21, 23, 9, 8, 19, 18, 7, 21, 16, 12, 17, 10, Свобода 10, 2, 7, 1, 6, 5, 3, 5, Синища 10, 9, 15, 13, 2, ТП-1, 11, 1, 7, 17, 11, Ситницата 3, 5, 1, Сливница 12, 1, 13, 8, 4, 6, 10, 5, 3, Софата 13, 2, 1, 12, 6, 4, 10, 8, 9, 23, 28, 19, 14, 31, 17, 33, 21, 25, 2, 7, 13, Спас Белухов-Пането 14, 12, 11, 2, 12, 10, 4, 1, 9, 5, 14, Стара Планина 6, 11, 9, 10, 1, 7, 13, 4, 5, 28, Стефан Караджа 4, 5, 13, 1, 2, 3, Стопански Двор, Суда 9, 11, 6, 12, 2, 31, 15, 3, 10, 1, 36, 27, 19, 30, 15, 20, 33, 24, 23, 31, 13, 21, 25, 28, 40, 32, 14, 34, 35, Татарка 7, 1, 14, 2, 23, 1, 15, 9, 19, 13, 10, 7, 6, 43, 42, 5, 11, 3, 8, 4, 41, 39, 28, 50, 38, 26, 43, 16, 42, 37, 35, 24, 29, 49, 21, 34, 53, 51, 19, 4, 44, 43, 25, 18, 48, 44, 47, 41, 36, Теофик Хаджи 6, 4, 2, 7, 5, 6, Туфча 14, 16, 24, 28, 20, 18, 12, 10, 28, 2, 6, 2, 24, 3, УПИ II-682, Кв. 49, УПИ-ІV, Кв. 82, УПИ-ХVііі-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух 10, 12, 21, 12, 11, 18, 2, 5, 14, 8, 13, 4, 17, 21, 9, 7, 3, 6, 16, Ходжова Поляна 20, 13, 2, 16, Павилион-магазин, 1, 18, 14, 8, 6, 7, 5, 24, 28, 6, 27, 20, 36, 40, 32, 30, 8, 15, 42, 29, Хр. Смирненски 15, 16, 19, 12, 13, 9, 4, 10, 20, 16, 20, 18, 22, Христо Ботев 2, 1, 3, 15, 16, 16, 7, 9, 11, Цар Калоян 13, 3, 11, 5, 6, 2, Чала 21, 10, 18, 2, 6, 4, Чарга, Чарка 9, 6, 14, 4, 5, 2, 20, 15, 17, 18, 7, 11, 8, 19, 10, 1, 1, 28, 24, 22, 30, Чифлика 4, 4, 5, 17, 2, 6, Юрий Гагарин 4, 1, 12, 8, 5, 9, 4, 3, 2, 10, 7, Яне Сандански 1, 5, 3, 5, 3, 4

На 17.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, УПИ- ХVІІ-164, Кв. 11, ХVІ-246, Кв. 19, ХІ-99, 131, Кв. 22, Старото Село, Входа на Селото В Ляво

На 17.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Господинци: УПИ-ХІ, Кв. 1, Старото Село

На 17.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Драмски път, местност Мочура, местност Сушица Стопанска Постройка, офис, Времянка-Стопанска Постройка, Панаирски Ливади 80, 126, Пенковото

На 17.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Корница: Ал. Стамболийски 10, 12, 5, 9, 4, 3, 11, 6, 2, 8, Анещи Узунов 10, 2, 1, 12, 11, 19, 7, 21, 15, 4, 17, 11, Асен Лагадинов 5, 3, 1, 2, Бузлуджа 5, Вардар 5, 1, Васил Левски 11, 7, 3, 9, Владимир Поптомов 2, 3, 5, 1, 3, Гео Милев 1, 20, 12, 18, 16, 3, 14, 5, 2, 4, 9, 10, 11, Георги Бенковски 18, 21, 24, 27, 26, 23, 25, 36, 33, 18, 29, 31, 47, 44, 24, 30, 42, 46, 2, 29, 14, 27, 8, 17, 10, 44, 17а, Гоце Делчев 44, 40, 25, 23, 31, 46, 39, 54, 21, 35, 49, 48, 22, 26, 37, 6, 45, 33, 19, 44, 52, 24, 47, 3а, 30, 28, 3, 33, 1, 44, 15, 48, 50, 13, 54, 3а, 46, 6, 52, Димитър Талев 11, 1, 3, добри Чинтулов 16, 3, 15, 22, 13, Драгоман 18, 6, 14, 5, 3, 2, 4, 22, 20, 20а, Дунав 2, 3, 4, Еделвайс 3, 16, 33, 16, 14а, 17, 6, 14, 1, 27, 20, 11, 24, 7, 21, 31, 12, 3, 28, 13, 2, 23, 18, 32, 22, 5, 9, 30, 10, Здравец 3, 15, 11, 14, 7, 4, 3, 17, 9, 5, 2, 12, 13, Ивайло 8, 15, 25, 18, 9, 16, 5, 14, 11, 24, 22, 10, Иван Вазов 17, 14, 30, 13а, 29, 9, 20, 19, 22, 24, 21, 12, 15, 25, 27, 13, 23, 4, 2, 12, 7, 6, 11, 25, 8, 17, 15, 26, 5, 14, 9, 3, Иван Козарев 5, 2, 7, 3, 1, 6, 11, 10, 12, 9, 19, 1, Иглика 5, 3, 1, Ильо Воивода 2, 1, Капитан Петко Войвода 4, 38, 1, Климент Охридски 13, 4, 5, 11, 6, 7, 9, 2, 8, 4, 9, 5, 14, 23, 21, 19, 15, 16, Кръста, местност Кръста Стопанска Постройка, Михаил Антонов 16, 5, 18, 10, 6, 7, 2, 14, 12, 15, 1, Неуточнен Адрес Поща, Кметство, Октомврийска 10, 19, 1, 14, 5, 4, 16, 27, 3, 12, 15, 8, 6, 8, Орляк 3, Отец Паисий 5, Парка - УПИ-V, Кв. 30, Петър Берон 9, 10, 2, 7, 11, 8, 1, 6, 9, Пирин 4, 10а, 6, 14, 11, 1 Трикотажен Цех, 7, 16, 5, 17, 12, 3, 2, 41, 39, 58, 62, 25, 54, 48, 3, 38, 47, 56, 46, 60, 37, 13, 45, 32, 40, 26, 31, 22, 34, 5, 12, 19, 30, 20, 36, 23, 48, 38, 25, 21, Рила 11, 18, 1, 10, 4, 24, 32, 12, 20, 9, 14, 21, 19, 17, 11, Родопи 3, 8, 4, 9, 21, 6, 10, Стопански Двор Сграда, офис, Работилница, Хаджи Димитър 5, 3, 14, 2, 9, 3, 7, 4, 1, 5, 6, 8, Христо Ботев 5, 7, 3, 9, 6, 2, Христо Смирненски 6, 9, 17, 4, 11, 7, 6, Цар Самуил 5, 3, 1, 4, Черно Море 2, 10, 9, 7, Шипка 12, 3, 2, 1

На 17.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кремен, Общ. Банско

На 17.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Лъжница: 029005 М.  Голака , Ал. Стамболийски 11, 5, 10, 9, 8, 5, 11, 1, 7, 3, 13, 2, 12, 18297, 18, Атанас Тешовски 1, 2а, 5, 3, 2, 6, 8, 12, 15, 3, 7, Васил Левски 10, 1, 12, 14, 16, 6, 8, 11, 4, 5, 7, 9, 15, 3, 13, 1, Горна Бара, Граматиковица, Драва 40, 44, 37, 31, 7, 27, 17, 5, 23, 25, 30, 13, 33, 1, 36, 21, Елена Лефтерова 3, 1, 4, 10, 12, 1, 6, 7, 9, 7а, 8, 5, Здравец 14, 8, 1, 12, 5, 3, 20, 18, 16, Ивайло 12, 2, 10, 11, 4, 6, 8, 3, 9, 7, 12а, Каменика, Лъжница Поща, местност Дъбето Стопанска Постройка, Неуточнен Адрес на Центъра, Никола Вапцаров 37, 42, 36, 31, 26, 44, 21 А, 25, 23, 30, 27, 32 А, 28, 33, 32, 38, 21, 39, 7, 40, 41, 43, 21а, 46, 59, 3, 2, 12, 50, 57, 9, 6, 17, 22 А, 56, 36, 58, 51, 11 А, 52, 55, 69, 4, 63, 62, 46, 13, 16, 7, 60, 61, 11, 64, 54, 8, 22 Б, 20, 20 А, 10, 29, Никола Калъпчиев 41, 33, 8, 10, 39, 28, 33 А, 48, 27, 22, 16, 21, 19, 49, 12а, 34, 1, 18, 26, 15а, 43, 30, 20, 42, 40, 12, 29, 31, 30 А, 32, 11, 23, 50, 45, 2, 15, 31 А, 17, 7, 39 А, 16 А,,, 24, 5, 35 А, Никола Парапунов 4, 13, 7, 3, 1, 7 А, 9, 2, 15, Опълченска 7, 2, 3, 5, 20, 36, 13, 31, 28, 23, 12, 4, 11, 42, 10, 19, 16, 6, 26, 17, 15, 38, 24, 30, 40, 27, 22, 8, 20, 35, 18, 25, 14, Ореляк 13, 4, 17, 1, 6, 11, 21, 3, 8, 10, 2, 15, 7, 9, 8, Партизани 13, 23, 19, 14, 17, 33, 15, 29, Патриарх Евтимий 5, 1, 2, Пирин 3, Прогрес 2, 22, 16, 20, 12, 14, 5, 10, 7, 8, 6, 9, 13, 4, 10, 1, 6, 7, 6, Родопи 1, 3, 9, 5, Сергей Румянцев 21, 10, 31, 8, 27, 29, 33, 23, 32, 17, Стопански Двор Фуражомелка, Сграда, Стоян Войвода 15, 17, 15, 30, Христо Ботев 19, 20, 12, 3, 5, 16, 15, 4, 10, 8, 1, 7, 9, 2, 11, 13, 6, 18, 17, 14, Юрий Гагарин 9, 5, 3, 7, 1, 11, 3

На 17.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен: В Началото От Ляво След Моста

На 17.03.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Самоков: Тинтява 7

На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев

На 17.03.2020 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Балдево: Открит Рудник

На 17.03.2020 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Баничан: Мест. Бекирица

На 17.03.2020 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Горно Дряново: 029032 - М. Дяново

На 17.03.2020 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади Вила, Почивна База, Гоце Делчев 73, местност Мочура Свинарник, Мтп, местност Сушица Разсадник, офис, Рибарник, Фургон, Помпа, Пенковото, Пенчо Славейков 21, Преспа 3, 3, Серес 2, Симеон Радев 6, Сушица

На 17.03.2020 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гърмен: Вальовица, Втора 21, 1, 24, 26, 27, 9, 30, 7, 35, 20, 10, 24, 14, 43, 36, 6, 4, 12, 1, 39, 3, 40, 42, 5, 8, 41, 15, 29, 2, 38, 13, 16, 26, 31, Двадесет и Втора 4, 9, 6, Двадесет и Девета 3, 2, 15, 27, 16, 18, 13, 12, 33, 11, 21, 5, 19, 7, 8, 35, 6, 9, 31, 1, 29, 14, 5, Двадесет и Осма 7, 14, 16, 20, 18, 10а, 2, 10, 12, 4, Двадесет и Пета 16, 5, 25, 14, 17, 7, 15, 13, 9, 11, 10, 4, 1, 3, Двадесет и Първа 43, 35, 22, 21, 4, 18, 45, 39, 23, 16, 33, 29, 1, 21, 4, 11, 1, 6, 23, 9, 2, 10, 19, 5, 12, 15, 6, 3, 4, Двадесет и Седма 2, 4, 1, 3, 24, 7, 6, 15, 4, 12, 13, 10, 19, 17, 5, Двадесет и Трета 8, 1, 9, 7, 2, 6, 3, 7, 4, Двадесет и Четвърта 3, 6, 3, 9, 7, 2, 16, 6, Двадесет и Шеста 18, 4, 3, 17, 2, 5, 1, 6, Двадесета 9, 15, 3, 13, 20, 11, 1, 17, 5, Дванадесета 8, 2, 3, 13, 1, 4, Девета 9, 3, 1, 5, 2, 7, 36, 25, 12, 18, 21, 20, 16, 34, 6, 26, 8, 17, 4, 11, 15, 10, 6, Деветнадесета 12, 7, 5, 18, 4, 3, 8, 12, 9, 1, 20, 6, Десета 33, 6, 11, 8, 17, 9, 3, 16, 12, 7, 18, 14, 2, 5, 47, 20, 49, 68, 78, 46, 50, 51, 66, 44, 29, 34, 72, 37, 22, 41, 32, 58, 43, 39, 60, 40, 23, 56, 62, 64, 52, 6, 36, 54, 38, 21, 19, 26, 45, 30, Единадесета 9, 3, 4, 15, 7, 1, 5, 16, 13, 10, 14, 1а, 19, 23, 11, 21, 6, извън регулацията 26, 2, Овчарник, М. Маноле, Пи-000490, Неуточнен Адрес ТП1, Археологически Резерват, Осемнадесета 6, 13, 34, 9, 8, 5, 17, 20, 3, 14, 1, 7, 4, 2, 6, 9, Осма 29, 15, 11, 17, 1, 13, 20, 25, 10, 21, 7, 16, 3, 18, 14, 5, 13, 21, 6, 8, 27, Пета 13, 17, 2, 12, 5, 11, 19, 51, Петнадесета 4, 2, 11, 16, 15, 6, 1, 7, 13, 9, 12, 56, Площада Поща, Първа 7, 67, 22, 31, 20, 16, 13, 24, 5, 14, 8, 18, 6, 15, 28, 3, 26, 9, 32, 23, 38, 21, 40, 19, 1, 44, 32, 34, 22, 36, 81, 85, 56, 73, 62, 76, 65, 83, 64, 77, 60, 74, 66, 67, Павилион-магазин, 70, 71, 35, 75, 1, 72, 61, 69, 78, 51, 19, 52, 33, 55, 29, 39, 47, 27, 10, 50, 43, 57, 61, 49, 63, 59, 37, 1, 25, 46, 35, 41, Седемнадесета 7, 5, 3, 4, 10, Седма 18, 30, 13, 32, 9, 11, 8, 24, 1, 5, 3, 12, 6, 4, 28, 16, 26, 28, 31, 13, Ст 1 Кл Б ТП Гърмен 6, Ст 17 Кл А ТП Гърмен 2, Суадживица, Тальова Върба, Трета 55, 43, 35, 45, 26, 34, 51, 37, 44, 76, 38, 47, 30, 33, 48, 52, 39, 32, 40, 53, 5, 3, 61, 59, 57, 55, 56, 48, 21, 19, 5, 10, 1, 7, 17, 29, 8, 15, 6, 12, 22, 11, 27, 9, 13, 2, Тридесет и Втора 2, Тридесет и Пета 2, 4, 8, 6, Тридесет и Първа 3, 8, 6, 2, 4, Тридесет и Трета 14, 4, 2, 10, 5, 7, 33, 6, 7, 5, Тридесет и Четвърта 6, 20, 4, 109, 8, 3, 7, 1, 2, Тридесет и Шеста 1, Тридесета 1, 4, 3, 6, Тринадесета 21, 9, 7, 5, 11, 20, 13, 2, 9, Ценьов Тумба, Четвърта 6, 5, 9, 1, 9, Четиринадесета 32, 4, 3, 9, Шеста 2, 7, 8, 10, 9, 4, 5, 6, 8, 8, 4, 2, Шестнадесета 4, 3, 6, 2, 4, 9, Шопарланка, 29, 33

На 17.03.2020 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дебрен: 033002, 19076-М. Шопарланка, ІV-517, Вакльовица, Втора 1, 5, 8, 1а, 7, 11, 2, 10, 3, 18, 12, 1, 16, 6, 22, 9, 14, 4, 5, 21, 27a, 19, 35, 15, 25, 13, 33, 2, 23, 41, 17, 16, 31, 20, 29, Двадесет и Втора 12, 5, 6, 9, Двадесет и Осма 3, Двадесет и Пета 9, 8, Двадесет и Първа 5, Двадесет и Седма 1, 12, 6, Двадесет и Трета 15, 32, 7, 1, 44, 29, Двадесет и Четвърта 3, 24, 6, 7, Двадесета 35, 20, 6, 30, 1, 26, 14, 12, 24, 4, 28, 22, 16, 10, 2, 18, 3, 8, 7, 9, 36, 5, Дванадесета 4, 13, 1, 16, 18, 1, 20, 27, 6, 15, 5, 3, 14, 10, 2, 7, 12, 9, 11, Девета 15, 1, 5, Деветнадесета 3, 1, 5, 7, 5, 15, 9, 3, 11, 1, 7, 13, Десета 45, 31, 29, 25, 7, 35, 41, 27, 3, 23, 22, 2, 37, 17, 1, 11, 14, 39, 12, 24, 16, 5, 18, 19, 9, 15, 21, 13, 33, Драча, Единадесета 23, 20, 1, 14, 15, 6, 24, 2, 19, 11, 4, 26, 16, 21, 8, 17, 10, извън регулация ПИ 038014, Корилово, М. Решманица, местност Рашманица, Неуточнен Адрес, Осемнадесета 17, 13, 7, 9, 6, 14, 15, 4, 11, 10, 12, 5, 10, 3, 1, 4, Осма 5, 18, 5, 13, 6, 4, 21, 12, 8, 20, 15, 24, 11, 19, 10, 2, 16, 9, 3, 17, 7, Пета 33, 39, 8, 11, 15, 7, 25, 24, 20, 31, 29, 4, 14, 3, 30, 2, 22, 21, 19, 23, 5, 43, 6, 17, 1, 27, 16, 26, 13, 28, 18, 12, 10, 41, 37, 9, Петнадесета 21, 16, 13, 15, 4, 17, 6, 1, 3, 18, 22, 9, 20, 7, 8, 11, 12, 2, 5, 26, 14, 24, 19, 10, 5, Първа 67, 17, Автоработилница, 63, 33, 30, 61, 39, 55, 27, 48, 18а, 24, 43, 45, 41, 50, 1, 59, 49, 29, 46, 35, 44, 28, 37, 23, 34, 40, 52, 57, 53, 32, 36, 47, 51, 621, 25, 31, 26, 56, 38, 42, 22, 54, 20, 40, 19, 21, 8, 11, 7, 13, 18, 2, 14, 5, 17,,, 9, 10, 12, 15, 3, 6, 32, 1, 16, 4, Решманица, Седемнадесета 12, 3, 14, 6, 2, 10, 4, 8, Седма 6, 1, 3, 5, 4, 8, 2, Ст 18 Кл Б ТП Дебрен 2, Ст 22 Кл В ТП Дебрен 2, Ст 31 Кл А ТП Дебрен 2, Ст 5 Кл Б ТП Дебрен 1, Трета 31, 15, 1, 5, 21, 10, 18, 9, 2, 4, 27, 23, 14, 3, 12, 7, 19, 13, 8, 6, 11, 29, 18, 37, 49, 35, 10, 43, 45, 41, 31, 51, 33, 47, Тринадесета 1, 26, 2, 3, УПИ 5, Чавдаров Кавак, Четвърта 27, 1, 6, 4, 8, 2, 16, 31, 25, 40, 44, 5, 21, 39, 32, 33, 36, 35, 17, 3, 19, 30, 20, 22, 1, 37, 18, 38, 42, 13, 14, 34, 15, 11, 9, 12, 10, 16, 24, 29, 26, 28, 23, Четиринадесета 32, 17, 15, 6, 14, 18, 7, 13, 2, 10, 30, 24, 3, 5, 4, 8, 26, 22, 20, 11, 16, 28, 19, 9, 12, 1, 6, Чорбаджика, Шеста 42, 46, 17, 40, 50, 44, 48, 38, 52, 22, 26, 15, 24, 34, 13, 18, 16, 2, 28, 36, 4, 3, 30, 6, 12, 20, 32, 14, 10, 8, 58, 56, 54, Шестнадесета 9, 13, 14, 26, 10, 16, 4, 20, 34, 6, 17, 5, 19, 18, 22, 8, 24, 12, 2, 11, 21, 28, 15, 7, 3, 1, 23, 3, 1, Шопарланката, 51, 1, ТП2, 3

На 17.03.2020 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дъбница: 055001, Втора 4, 28, 32, 5, 30, 17, 9, 8, 24, 6, 20, 14, 22, 15, 2, 13, 1, 12, 7, 10, 16а, 26, 40, 16, 18, 3, Двадесет и Пета 20, 19, 29, 12, 33, 23, 35, 5, 11, 2, 17, 21, 7, 16, 15, 18, 8, 14, 22, 37, 9, 25, Двадесет и Седма 21, 13, 17, 3, 23, 11, 15, 9, 1, 5, Двадесет и Четвърта 3, 7, 5, Двадесет и Шеста 4, 6, Двадесета 11, Дванадесета 10, Девета 19, Десета 11, Неуточнен Адрес ТП1 Дъбница, Пета 1, Петнадесета 1, 10, 12, 13, 8, Първа 1, 15, 19, 8, 11, 14, 17, 10, 12, 4, 6, 5, 3, 2, Седемнадесета 10, 17, 15, Стопански Двор Свинарник, Склад и Работилница, Автоработилница, Склад, офис, Работилница, Времянка, Трета 1, Тринадесета 5, 3, 7, Четвърта 3, 13, Четиринадесета 54, 5, 52, 50, 32, 39, 2, 6, 46, 20, 38, 16, 40, 1, 35, 79, 44, 31, 30, 48, 36, 17, 8, 29, 42, 43, 58, 4, 37, 34, 10, 3, 28, 18, Шеста 14, 12, 1, 2, 6, 10, 9, 15, 11, 7, 17, 16, 4, Шестнадесета 1, 2, 7, 3, 1, 5, 4, Площад, 2, 1

На 17.03.2020 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ковачевица: Кв. 23, УПИ ІV

На 17.03.2020 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Копривлен: Неуточнен Адрес Овчарник

На 17.03.2020 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Лещен: УПИ II - 273, УПИ II, ПИ №271, Кв. 19, УПИ VI, ПИ №269, Кв. 19, Временно Строително Табло

На 17.03.2020 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Марчево: 042004, 042005 - М. Самуилска Поляна, 047096 По Квс на С. Марчево М. Пъдарка, Голек, Канина, Курорт Огняновски Минерални Бани, Ст 19 ТП Марчево 2

На 17.03.2020 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен: 034075, ||-42, Кв. 3 М. Банята, Благой Матеров 1, 5, 2, 10, 15, 16, 11, 6, 12, 18, 13, 22, 17, 20, 7, 8, 21, Втора 1a, 1, 2, Горни Бани Сграда, 9, 1, 10, Преди База Апк, Почивна Станция, 1, Хотел, Времянка, Двадесет и Втора 3, 1, 4, 4, 16, Двадесет и Девета 11, 7, 9, 29, 5, 6, 21, 17, 3, 13, Двадесет и Осма 5, 28, 2, 4, 9, 3, Двадесет и Пета 3, 4, 7, 6, 2, 8, 3, 12, 4, 10, Двадесет и Първа 18, 17, 216, 8, 1, 19, 9, 4, 3, 13, 6, 44, Двадесет и Седма 15, 14, 7, 13, 12, 9, 4, 5, 1, 2, 6, 8, Двадесет и Трета 1, 3, Двадесет и Четвърта 3, 7, 1, 8, 6, Двадесет и Шеста 7, 4, 5, 27, 6, 21, 15, 9, 11, 12, 4, 18, 1, 20, 13, 14, 16, Двадесета 6, 7, 8, 9, 12, 22, 3, 19, 4, 1, 10, 2, 18, Дванадесета 6, Деветнадесета 4, 5, 2, 8, 7, 6, 3, 11, 16, 13, 15, 17, Димитър Кемалов 45, 49, 35, 12, 6, 8, 37, 10, 41, 43, 47, 39, 33, 31, 41, долни Бани Ресторант, Времянка, Иван Вазов 1, 28, 57, 29, 40, 5, 49, 45, 25, 10, 4, 13, 2, 19, 53 Кметство, 55, 17, 7, 41, 24, 11, 12, 26, 33, 21, 8, 14, 38, 9, 43, 3, 15, 42, 51, 31, 75, 1, 6, 63, 44, 46, 18, 50, 16, 27а, 27, 53, 32, 47, 48, Кирил и Методий 10, 9, 2, 33, 17, 11, 21, 16, 35, 19, 28, Каравана, 7, 24, 30, 22, 37, 8, 12, 3, 27, 26, 18, 25, Курбаня 1, 15, Неуточнен Адрес Градски Бани, Поща, Площад, Стълб №23, Кл. В, ТП3, Осемнадесета 1, 8, 2, 3, 6, 7, Отец Пайсий 26, 28, 24, 2, 3, 11, 10, 12, 14, 1, 15, 13, 9, 6, 7, 5, 19, 4, Пета 2, Петдесет А, Петнадесета 5, 3, Първа 2, 8, 4, 14, 17, 13, 6, . 11, 3, 19, 21, 15, 1, Ст 2 Кл. В ТП Огняново 1, Ст 23 Кл Б ТП Огняново 3, Трета 5, 6, 7, Тридесета 24, 1, 13, 2, 6, 4, 12, 15, 9, 3, 10, 20, 7, 11, Четвърта 12, 14, 3, 8, 10, Четиридесет и Първа 9, 2, 5, 1, 7, 3, Шестнадесета 1

На 17.03.2020 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Осиково, Общ. Гърмен: 1

На 17.03.2020 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Рибново: 000317, Землището на С. Рибново, 048031, Ііі-966, Кв. 56, Втора 8, 11, 1, 7, 9, 13, 3, Върбиците, Двадесет и Втора 4, 5а, 2, 10, 1, 8, 12, 14а, 14, 1а, 5, 7, 6, 7а, Двадесет и Девета 1, 2, 5, 7, 4, 6, 8, 3, 12, 9, Двадесет и Осем 6, 5, 9, 12, 7, Двадесет и Пета 2, 4, 7, 6, 5, 8, 1, 4, Двадесет и Първа 6, 1, 3, 10, 5, 2, 4, 14, 12, 14а, 8, Двадесет и Седем 4, 8, 9, 15, 17, 11, 1, 10, 13, 5, 3, 2, 6, 7, 4, 14, Двадесет и Трета 2, 1, 4, 8, 6, 9, 7, 3, 6, 6, Двадесет и Четвърта 2, 3, 5, 1, Двадесет и Шеста 1, 23, 15, 14, 16, 4, 27, 26, 20, 12, 13, 21, 29, 17, 25, Двадесета 5, 1, 2, 8а, 6, 8, 3, 4, Дванадесета 10, 17, 1, 3, 13, 15, 2, 9, 4, 12, 8, 10, 17, 14, 6, 7, 24, 19, 11, Девета 1, 6, 3a, 5, 7a, 4, 3, 7, 8, 9, Деветнадесета 2, 8, 5, 7, 3, 6, 1, 4, Десета 6, 12a, 2, 5, 12, 6а, 8, 4, 10, 20, 14, 7, 30, 26, 5, 28, 9, 11, 13, 18a, 17, 1, 16, Единадесета 11, 12, 5, 8, 16, 1, 3, 2, 4, Ливаде, М. Бърдо 3, 5, 4, 12, 14, 11, 8, 7, 9, М. Плевнето 13, 3, 14, 21а, 27, 15, 9, 12, 22, 26, 8а, 6, 4, 1, 21, 28, 19, 2, 8, 17, 11, 5, 23, 20, 30, 18, 16, М. Селища 2, 10, 3, 2, 7, 1, 11, М. Снесеното 6, 8, 4, 5, 1, М. Тръне 1, 2, 4, 3, 5, местност Бърдо 5, Неуточнен Адрес Центъра, Поща, В Началото на Селото В Ляво, Осемнадесета 9, 2, 5, 1, 3, 6, 4, 7, 11а, 13а, 11, 9а, 13, 10, 8, 20, 17а, 14, 29, 12, 25а, 16а, 27, 21, 24, 15, 33, 17, 25, 18, 31, 23, 16а, Осма 11, 9, 16, 15, 10, 4, 6, 8, 17, 18, 2a, 2, 13, 7, 14, 12, 1a, 5, 11a, Пета 5, 6, 11, 23, 19, 16, 3, 20, 21, 4, 1, 8, 17, 9, 18, 2, 15, 7, 10, Петнадесета 5, 21, 4, 3, 18, 17, 5, 7, 29, 15, 37, 30, 16, 1, 8, 10, 9, 27, 19, 12, 38, 31, 36, 47, 2, 6, 26, 33, 13, Първа 35a, 27, 64, 48а, 39, 41, 54, 46, 47a, 43a, 58, 28, 45, 40, 50, 37, 33 А, 48, 52, 35, 37a, 31, 62, 29, 29а, 46б, 42, 39a, 33, 49, 43, 46а, 60, 31а, 44, 58a, 50а, 92, 100, 83, 73, 59, 104, 97, 99, 98, 72, 82, 74, 55, 53, 45, 75, 68а, 86, 101, 67, 63, 1, 51, 58, 80, 108, 69, 71, 45a, 64, 70, 65, 61, 76, 14, 1, 17, 8а, 35, 38, 7, 1 А, 2, 13, 22, 36, 30, 6, 18, 12, 34, 11, 14, 28, 4, 3, 5, 16, 26, 8, 10, 1а, 32, 9, 19, Седемнадесета 9, 16, 20, 18, 12, 15, 2, 3, 8, 11, 9, 19, 5, 6, 4, 17, 14, 22, 13, 17а, Седма 1, 7, 8, 32, 12, 26, 6, 17, 9, 36, 22, 16, 11, 21, 34, 3, 25, 19, 4, 38, 30, 28, 29, 5, 2, 13, 7, 1, 2, 28, Трета 4, 17, 9, 2, 6, 7, 3, Тридесет и Първа 6, Тридесета 12, 5, 13, 7, 27, 1, 3, 24, Тринадесета 23, 11, 10, 36, 20, 18, 15, 1, 16, 9, 38, 7, 26, 22, 21, 30, 34, 17, 6, 2, 13, 19, 5a, 24, 12, 5, 8, 28, 4, 15а, 14, 27, 3, 32, 25, Четвърта 12, 4, 4, 6, 12, 8, 3, 1, 2, Четиринадесета 2, 1, 10, 2а, 13, 4, 5, 6, 8, 6a, 17, 3, Шеста 6, 15, 10, 9, 11, 4, 2, 5, 13, 1, 3, 8, Шестнадесета 23, 1, 12, 19, 9, 15, 25, 11а, 3, 8, 5, 7, 6, 10, 13, 11, 21, 4, 2, 4, 9, 10, 6, 6б, 3, 2, 6а

На 17.03.2020 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Скребатно: Над Селото- Оградите

На 18.03.2020 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, Хі-99, 131, Кв. 22, Старото Село

На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади магазин и Механа, Вила, Горски Пункт, Бунгало, Павилион, Вила, Бунгало Пиерик, Склад, Kурортен Kомплекс Попови Ливади Бунгало,, Вила, Хижа, Вила, Димо Хаджидимов 37, К. К. Попови Ливади, Папаз Чаир, Попови Ливади, Попови Ливади

На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Добротино: Сарп Дере

На 18.03.2020 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гоце Делчев: Царица Йоана 12

На 19.03.2020 г. /09:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гоце Делчев: II-16, местност Мочура ТП Билта, Кирил и Методий 6, местност Мочура Землище Гоце, местност Сушица Разсадник, Стопанска Сграда, Стара Планина 47

На 19.03.2020 г. /09:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гърмен

На 19.03.2020 г. /09:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Огняново, Общ. Гърмен: Горно Грамаде, Двадесет и Първа 54, 23, 46, 56, 50, 44, 60, 66, 58, 49, 40, 33, 31, 62, 48, 28, 8, 26, 10, 34, 52, 36, 29, 38, 25, 39, 42, Дванадесета 6, 10, 2, 12, 8, 16, 3, 5, 1, 4, 18, Девета 1, 7, 2, 8, 5, 12, 4, 9, 6, Деветнадесета 10, Димитър Кемалов 31, 25, 2 Здравна Служба, 9, 13, 15, 27, 7, 2, 4, 5, 11, Единадесета 16, 13, 3, 6, 12, 7, 9, 4, 14, 10, 5, 2, 8, Еловица, Иван Вазов 101, 79, 65, 74, 85, 71, 81, 66, 73, 77, 67, 89, 76, 75, 64, 72, 69, 62, 3, 70, 68, 54, 48, 83, 83, 75, Кьосе Баир, местност Стопански Двор Сграда, Неуточнен Адрес, Осма 17, 2, 7, 11, 5, 19, 16, 15, 21, 4, 3, 13, 1, 8, 27, 9, 6, 23, Пета 1, Седма 2, 8, 2, Ст 26 Кл Б ТП Огняново 4, Ст 46 Кл Б ТП Огняново 2, Трета 15, 8, Тридесет и Втора 2, 4, Тридесет и Девета 4, Тридесет и Осма 19, 9, 23, 25, Тридесет и Първа 2, 6, 3, 4, 10, 11, 8, 1, 5, Тридесет и Седма 16, Тридесет и Трета 1, 2, 4, Тридесет и Четвърта 5, 3, Тринадесета 6, 3, 4, 2, 7, 8, 1, 5, Четиридесета 1, Четиринадесета 14, 2, 12, 25, 10, 27, 17, 29, 1, 18, 19, 20, 9, 5, 13, 32, 7, Шеста 33, 22, 30, 32, 29, 38, 2, 16, 33, 25, 3, 18, 7, 23, 46, 35, 14, 13, 32, 6, 31, 27, 4, 1, 19, 8, 12, 40, 17, 11, 9, 5, 10, 21, 34

На 19.03.2020 г. /10:30 - 11:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Гоце Делчев: 19-ти Октомври 4, 16, 8, 1, 10, 18, 6, 2, 14, Kурортен Kомплекс Попови Ливади Стоп. Сграда, Вила, Ал. Стамболийски 36, 35, 36 А, 38, 37, 34, 40, Бабуна 12, 4, 8, 6, 3, 5, 10, 1, 10 А, 7, 2, Беласица 9, 7, 11, 5, 8, 10, 7, 9, 5, 3, 4, 1, 6, 2, Борис Чанджиев 18, 2, 1, 8, 19, 21, 14, 7, 15, 23, 3, 9, 4, 12, 5, 11, 13, 17, 6, 16, 10, Витоша 2, 5, 4, 17 Б, 7, 9, 19, 6, 15, 3, 17, 8, 10, 11, 13, 1, Вихрен 13, 11, 1, 5, блокове на Циповете, 8, 15, 4, 10, 6, 12, 3, 2, Гоце Делчев Тото Пункт, Григор Пърличев 18, 24, 14, 22, 7, 2, 18, 12, 16, 8, 4, 10, Гьорче Петров 7, 1, 5, 2, 8, 9, 13, 1, 12, 6, 11, 4, 10, 3, Даме Груев 11, 3, 1, 15, 23, 8, 25, 12, 17, 29, 6, 4, 20, 21, 18, 13, 10, 16, 27, 7, 2, 5, 22, 9, 14, 19, Димитър Стоянов 10, 8, 26, Димо Хаджидимов 46, добруджа 9, 18, 5, 11, 12, 8, 20, 3, Дунав З, Енос 14, 2, 8, 4, 7, 12, 3, 1, 10, 6, 5, Завоя на Черна 1, 16, 17, 6, 34, 11 А, 9, 2, 3 А, 28, 19, 2 А, 4, 18, 21, 13, 21, 1а, 9а, 24, 10, 5а, 7, 20, 3, 30, 12, 32, 20 А, 14, 22, 23, 5, Захари Стоянов 12, 1, 7, 10, 9, 3, Иван Кюлев 5, Иван Скендеров 28, 20, 5, 4, 13, 14, 24, 11, 1, 17, 40, 16, 2, 36, 47, 32, 18, Иларион Макариополски 38, 28, Казармата, Кичево 7, Клокотница 3, 6, 10, 4, 5, 7, 8, Кмет Никола Атанасов 24, 31, 13, 9, 26, 17, 15, 30, 24, 16, 23, 28, 19, 32, 25, Лозенград 5, 3, 2, 4, 14, 6, 1, 7, 8, 9, 12, 10, М. Бербат Хендек, Марица 10, 19, 17, 15, местност Бербат Хендек Вила, Мидия 8, 3, 7, 4, 9, 5, 2, 11, 6а, 6, 6 А, 32, 15, 10, 17, 30, 19, 22, 14, 21, 31, 26, 11, 16, 13, 24, 28, 12, Митрополит Макарий 4, 2, Никола Мандушев, Никола Петков 18, 2, 4, 5, 6, 1, 16, 13, 20, 21, 14, Ниш 6, 4, 5, 1, 2, 3, Ореляк 1, 2, 6, 5, Панаирски Ливади-Продължение, Пирот 7, 6, 5, 10, 2, 1, 9, 14, 4, 8, 16, 3, 12, Полковник Борис Дрангов 86, 88, 94, 96, 90, 84, 92, 64, 56, 60, 31, 32, 52, 36, 38, 33, 78, 35, 40, 44, 74, 76, 66, 37, 54, 46, 29, 70, 58, 25, 48, 27, 34, 50, 68, 82, 23, 62, 42, 80, 72, Попови Ливади Бензиностанция Уно, 1, 3, Преспа 1, 5, 3, Райко Джинзифов 7, 5, 1,,, 9, 3, Сан Стефано 19, 16, 13, 21, Врем. С-Во, 1, 7, 17, 14, 2, 20, 9, 3, 15, 24, 23, 25, 11, 5, 10, 12, 7, 4, 2, 6, 1, Саук Бунар, Свещник 2, Серес 5, 5, Сливница 13 А, 19, 11, 23, 17, 13, 15, 21, 27, 25, 1, 7, 11, 5, 9, 1, 3, Спаска Фурнаджиева 4 Б, 13, 4,, 2, 4, Средна 14, 16, 1, Стара Планина 5, 7б, 9, 14, 13, 11, 3, 17, 1, Бивша Казарма, 7, 19, 15, Бившия Мно, 1, Бившия Мно, Стефан Веркович 3, 2, 4, Стефан Захариев 11, 15, 6, 13, 17, 5, 9, Стефан Стамболов 14, 4а, 11, 8, 7, 6, 3, 12, 9, 2, 1, Стойо Льондев 12, Стоян Мълчанков 5, Стражин 29, 37, 20, 28, 22, 2, 4, 13, 24, 21, 15, 30, 25, 34, 8, 19, 18, 27, 9, 33, 36, 23, 1, 7, 12, 5, 10, 11, 32, 31, 16, 26, 3, 35, 6, 14, 17, Страцин 65, 27, 43, 42, 36, 8, 4, 24, 52, 17, 44, 13, 37, 50, 3, 18, 30, 45, 31, 33, 54, 40, 26, 2, 10, 19, 7, 6, 14, 32, 38, 12, 35, 28, 20, 11, 1, 48, 39, 25, 15, 16, 9, 21, 23, 5, 41, 29, Струга 70, 82, 100, 86, 94, 68, 62, 20, 19, 22, 21, 28, 17, 25, 54, 56, 27, 38, 37, 40, 42, 33, 24, 41, 44, 39, 31, 29, 46, 32, 52, 34, 50, 58, 23, 48, 26, 30, 2, 6, 4, 13, 9, 1, 12, 10, 15, 8, 5, 16, 11, 3, 7, 14, Търговска 41, Хр. Смилянов 38а, Христо Силянов 16, 18, 38, 13, 20, 36, 38, 22, 5, 15, 7, 24, 11, 30, 26, 9, 32, 11 А, 3а, 34, Чаталджа 6, 7, 4, 5, 8, 10, 12, 2, 14, 15, 20, Шар Планина 2, 2, 1, 5, 4, 3, Щип 4, 25, 17, 7, 12, 15, 1, 11, 8, 10, 4, 13, 9, 29, 23, 21, 14, 6, 5, 27, 2, 19, 3, 12, Сулев, Тр. 1

На 19.03.2020 г. /10:30 - 11:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Средна: 9

На 19.03.2020 г. /10:30 - 14:30 ч./ -  Гоце Делчев: Никола Мандушев

На 19.03.2020 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гоце Делчев: 17395. 8. 143 17395. 8. 28 21680. 5. 136 М. Сушица, Пейо К. Яворов 2, 2, Попови Ливади

На 20.03.2020 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Копривлен: Александър Стаболийски 16, 5, 1, 2, 3, 8, 14, 6, 13, 16, 9, 14, 11, 12, Атанас Тешовски 1, 3, 7, 8, 5, 14, 6, 2, 4, 9, 11, 10, Васил Левски 17, 19, Георги Бенковски 3, 5, 2, 1, Гоце Делчев 14, Граничар 12, 10, 2, 6, 8, 3, 7, 4, 1, Драма 50, 72, 45, 66, 58, 24, 50, 60, 62, 74, 70, 84, 78, 33, 76, 68, 56, 37, 82, 80, 52, 43, 54, 29, Завода 25, Здравец 1, 5, 2, Изгрев 3, 1, 2, 11, 5, 8, 7, 12, 10, Илинден 8, 4, 14, 20, 6, 10, Кирил и Методи 9, Левадуде, Левадуле, Малка Еловица, Младост 6, 3, 4, 24, 1, Парка 1, 4, 7, 9, Петър Берон 20, 22, 9, 38, 32, 6, 24, 30, 17, 4, 16, 11, 1, 8, 34, 28, 2, 18, 12, 7, 5, 30, 28, Първи Май 5, Свети Димитър 7, Стопански Двор Цех Вента, Склад, Цех За Мебели, Ранчо, офис Сграда, Стария Цех Вента, Фуражомелка, Мандра, Заведение, Дърводелска Работилница, Кравеферма, Автосервиз, Работилница, Шивашки Цех, Бензиностанция, Сграда С Навес, Сграда, Мелница, Тодор Паница 24, 36, 14, 12, 10, 34, 20, 22, 18, 10 Времянка, 2, 4, Фиталар Дере, Христо Ботев 18, 4, 18, 12, 17, 15, 8, 5, 2, 13, 16, 21, 7, 10, 11, 6, Цар Калоян 1, Цар Симеон 12, 25, 13, 14, 19, 27, 4, 2, 8, 6, 21, 23, Юрий Гагарин 5, 5, 3, 1, 8, 2, Яне Сандански 10, ТП Апк, ТП1, ТП4

На 20.03.2020 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Копривлен: 024015, 585 Кв. 3, Александър Стаболийски 16, 5, 1, 2, 3, 8, 14, 6, 13, 16, 9, 14, 11, 12, Атанас Тешовски 1, 3, 7, 8, 5, 14, 6, 2, 4, 9, 11, 10, Бачо Киро 19, 10, 7, 46, 9, 17, 5, 21, 3, 25, 27, 20, 24, Васил Левски 11а, 13, 2, 5, 7, 10, 3, 9, 1, 11, 4, 8, Васил Левски 17, 19, Георги Бенковски 3, 5, 2, 1, Гоце Делчев 14, Граничар 12, 10, 2, 6, 8, 3, 7, 4, 1, Драва 6, 3, 7, 10, 5, 24, 1, 8, Драма 7, 9, 13, 21, 17, 27, 25, 3-5, 26, 11, 2, 36, Драма 50, 72, 45, 66, 58, 24, 50, 60, 62, 74, 70, 84, 78, 33, 76, 68, 56, 37, 82, 80, 52, 43, 54, 29, Завода 25, Здравец 1, 5, 2, Изгрев 3, 1, 2, 11, 5, 8, 7, 12, 10, Илинден 8, Илинден 8, 4, 14, 20, 6, 10, Кирил и Методи 9, Левадуде, Левадуле, Малка Еловица, Младост 6, 3, 4, 24, 1, Мрамора 21, 17, 19, 40, 22, 25, 43, 29, 27, 33, 32, 35, 15, 34, 23, 24, 42, 31, 37, 3, 13, 9, 2, 14, 5, 8, 10, 7, 6, 18, Неуточнен Адрес Цех За Обработка на Мрамор, Цех За Преработка на Мрамор, Поща, Стадиона, Освобождение 8, 13, 11, 1, 3, 9, 4, 19, 2, 17, 23, 6, 5, 7, Парка 1, 4, 7, 9, Петър Берон 7, 6, 9, Петър Берон 20, 22, 9, 38, 32, 6, 24, 30, 17, 4, 16, 11, 1, 8, 34, 28, 2, 18, 12, 7, 5, 30, 28, Първи Май 10, 16, 14, 9, 7, 1, 5, 12, 8, 2, Първи Май 5, Свети Димитър 7, Славянска 11, 10, 13, 7, 6, 18, 30-32, 15, 14, 5, 20, 16, 9, 17, 2, 4, 8, 6, 3, 1, 12, Стопански Двор Цех Вента, Склад, Цех За Мебели, Ранчо, офис Сграда, Стария Цех Вента, Фуражомелка, Мандра, Заведение, Дърводелска Работилница, Кравеферма, Автосервиз, Работилница, Шивашки Цех, Бензиностанция, Сграда С Навес, Сграда, Мелница, Тодор Паница 30, 26, 20, 32, 28, Тодор Паница 24, 36, 14, 12, 10, 34, 20, 22, 18, 10 Времянка, 2, 4, Фиталар Дере, Хан Аспарух 15, 11, 17, 9, 10, 13, 8, 4, 6, 19, 1, 7, 2, 9, 4, Христо Ботев 18, 4, 18, 12, 17, 15, 8, 5, 2, 13, 16, 21, 7, 10, 11, 6, Цар Калоян 9, 7, 5, 3, 4, 1, Цар Калоян 1, Цар Симеон 1, 15, 7, 13, 17, 10, 5, 11, 2, Цар Симеон 12, 25, 13, 14, 19, 27, 4, 2, 8, 6, 21, 23, Шипка 13, 14, 17, 15, 16, 18, 10, 2, 1, 8, 7, 4, 12, 9, 6, Юрий Гагарин 5, 5, 3, 1, 8, 2, Яне Сандански 14, 7, 2, 12, 17, 13, 26, 40, 23, 20, 10, 1, 24, 30, 8, 36, 28, 4, 18, 15, 6, 22, 3, 11, Яне Сандански 10, ТП3, ТП5, Тото Пункт, ТП Апк, ТП1, ТП4

На 20.03.2020 г. /12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев: Гоце Делчев, местност Мочура Сграда, Цех

На 20.03.2020 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Копривлен: 024015, 585 Кв. 3, Александър Стаболийски 16, 5, 1, 2, 3, 8, 14, 6, 13, 16, 9, 14, 11, 12, Атанас Тешовски 1, 3, 7, 8, 5, 14, 6, 2, 4, 9, 11, 10, Бачо Киро 19, 10, 7, 46, 9, 17, 5, 21, 3, 25, 27, 20, 24, Васил Левски 17, 19, Васил Левски 11а, 13, 2, 5, 7, 10, 3, 9, 1, 11, 4, 8, Георги Бенковски 3, 5, 2, 1, Гоце Делчев 14, Граничар 12, 10, 2, 6, 8, 3, 7, 4, 1, Драва 6, 3, 7, 10, 5, 24, 1, 8, Драма 50, 72, 45, 66, 58, 24, 50, 60, 62, 74, 70, 84, 78, 33, 76, 68, 56, 37, 82, 80, 52, 43, 54, 29, Драма 7, 9, 13, 21, 17, 27, 25, 3-5, 26, 11, 2, 36, Завода 25, Здравец 1, 5, 2, Изгрев 3, 1, 2, 11, 5, 8, 7, 12, 10, Илинден 8, 4, 14, 20, 6, 10, Илинден 8, Кирил и Методи 9, Левадуде, Левадуле, Малка Еловица, Младост 6, 3, 4, 24, 1, Мрамора 21, 17, 19, 40, 22, 25, 43, 29, 27, 33, 32, 35, 15, 34, 23, 24, 42, 31, 37, 3, 13, 9, 2, 14, 5, 8, 10, 7, 6, 18, Неуточнен Адрес Цех За Обработка на Мрамор, Цех За Преработка на Мрамор, Поща, Стадиона, Освобождение 8, 13, 11, 1, 3, 9, 4, 19, 2, 17, 23, 6, 5, 7, Парка 1, 4, 7, 9, Петър Берон 20, 22, 9, 38, 32, 6, 24, 30, 17, 4, 16, 11, 1, 8, 34, 28, 2, 18, 12, 7, 5, 30, 28, Петър Берон 7, 6, 9, Първи Май 5, Първи Май 10, 16, 14, 9, 7, 1, 5, 12, 8, 2, Свети Димитър 7, Славянска 11, 10, 13, 7, 6, 18, 30-32, 15, 14, 5, 20, 16, 9, 17, 2, 4, 8, 6, 3, 1, 12, Стопански Двор Цех Вента, Склад, Цех За Мебели, Ранчо, офис Сграда, Стария Цех Вента, Фуражомелка, Мандра, Заведение, Дърводелска Работилница, Кравеферма, Автосервиз, Работилница, Шивашки Цех, Бензиностанция, Сграда С Навес, Сграда, Мелница, Тодор Паница 24, 36, 14, 12, 10, 34, 20, 22, 18, 10 Времянка, 2, 4, Тодор Паница 30, 26, 20, 32, 28, Фиталар Дере, Хан Аспарух 15, 11, 17, 9, 10, 13, 8, 4, 6, 19, 1, 7, 2, 9, 4, Христо Ботев 18, 4, 18, 12, 17, 15, 8, 5, 2, 13, 16, 21, 7, 10, 11, 6, Цар Калоян 1, Цар Калоян 9, 7, 5, 3, 4, 1, Цар Симеон 12, 25, 13, 14, 19, 27, 4, 2, 8, 6, 21, 23, Цар Симеон 1, 15, 7, 13, 17, 10, 5, 11, 2, Шипка 13, 14, 17, 15, 16, 18, 10, 2, 1, 8, 7, 4, 12, 9, 6, Юрий Гагарин 5, 5, 3, 1, 8, 2, Яне Сандански 10, Яне Сандански 14, 7, 2, 12, 17, 13, 26, 40, 23, 20, 10, 1, 24, 30, 8, 36, 28, 4, 18, 15, 6, 22, 3, 11, ТП Апк, ТП1, ТП4, ТП3, ТП5, Тото Пункт

Община Гърмен  

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Дъбница: Втора 4, 28, 32, 5, 30, 17, 9, 8, 24, 6, 20, 14, 22, 15, 2, 13, 1, 12, 7, 10, 16а, 26, 40, 16, 18, 3, Двадесет и Пета 20, 19, 29, 12, 33, 23, 35, 5, 11, 2, 17, 21, 7, 16, 15, 18, 8, 14, 22, 37, 9, 25, Двадесет и Седма 21, 13, 17, 3, 23, 11, 15, 9, 1, 5, Двадесет и Четвърта 3, 7, 5, Двадесет и Шеста 4, 6, Двадесета 11, Дванадесета 10, Девета 19, Неуточнен Адрес ТП1 Дъбница, Пета 1, Петнадесета 1, 10, 12, 13, 8, Първа 1, 15, 19, 8, 11, 14, 17, 10, 12, 4, 6, 5, 3, 2, Седемнадесета 10, 17, 15, Трета 1, Тринадесета 5, 3, 7, Четвърта 3, 13, Четиринадесета 54, 5, 52, 50, 32, 39, 2, 6, 46, 20, 38, 16, 40, 1, 35, 79, 44, 31, 30, 48, 36, 17, 8, 29, 42, 43, 58, 4, 37, 34, 10, 3, 28, 18, Шеста 14, 12, 1, 2, 6, 10, 9, 15, 11, 7, 17, 16, 4, Шестнадесета 2, 7, 3, 1, 5, 4, Площад, 2, 1

На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Горно Дряново

Община Петрич  

На 17.03.2020 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Габрене: Александър Матрасов, Здравец 12, 20, 6, 4, 10, 11, 15, 14, 8, 16, 5, 2, извън регулацията 27, 33, 16, 12, 9, 30, 19, 24, 8, 29, 21, 23, 34, 7, 57, 10, 26, 15, 14, 40, 13, Комсомолска 1, 5, 3, 8, 7, 9, 10, 6, Марена, местност Марена Сушилня, Октомври 7, 11, 6, 10, 12, 8, Освобождение 31, 4, Радецки 14, 2, 11, 1, 9, 13, 6, 5, 8, 16, 15, 3, 23, Родина 4, 5, 12, 7, 8, 10, 3, 6, 9, Стопански Двор Сграда

На 16.03.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.03.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 18.03.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 20.03.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич: Драва 12

На 16.03.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.03.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 18.03.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 20.03.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, Гео Милев 8, 4, 9, 2, 1, 5, 6, 10, 7, 11, Георги Бенковски 11, 2, 6, 10, 12, 1, 13, 7, 9, 10, 14, 5, 8, 11, 3, 4, 6, 1, Георги С. Раковски 5, 6, 8, 2, 11, 4, 7, 3, 2, 10, 1, 9, 9, Димитър Талев 18, 4, 2, 6, 5, 13, 9, 7, 3, 3, 1, 16, 8, 11, 2, Драва 4, 6, 2, 8, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Места 14, 11, 8, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12, Пейо Яворов 11, 1, 10, 3, 18, 6, 4, 10, 5, 18, 9, 12, 1, 14, 22, 1, 7, 2, 16, 1, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, 1, Свети Климент Охридски 12, 12, 13, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Смирненски 16, 14, Цар Борис III, Цар Иван Шишман 11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7, Цар Симеон 25, 29, 48, 52, 31, 29, 62, 41, 60, 33, 41, 39, 27, 35, 54, 37, 62, 56, 50, 58, Черноризец Храбър 8, 5, 10, 11, 4, 1, 9, 4, 3, 7, 10, 2, 6, 8, 9

На 16.03.2020 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кавракирово: Антон Попов 8, 4, 10, 1, 2, 3, 12, 6, 5, Беласица 1, 3, 2, Бузлуджа 6, 4, 1, 3, 2, Връх Тумба 1, 3, 5, 6, 2, Георги Димитров 3, 9, 7, 1, 5, Гоце Делчев 5, 19, 11, 13, 7, 15, 1, 9, 2, 17, 8, Димитър Благоев 14, 8, 20, 2, 16, 18, 9, 12, 11, 21, 6, 5, 24, 19, 12, 28, 17, 26, 22, 4, Златарево 24, 4, 20, 18, 22, Иглика 5, 1, 3, 7, Илинден 4, 1, 9, 5, 7, 11, 6, 2, Маркови Кладенци 7, 1, 5, Мургаш 10, Осогово 4, Пейо Яворов 24, 2, 10, 25, 1, 20, 4, 13, 6, 16, 30, 28, 21, 27, 19, 8, 26, 12, 22, 15, 5, 18, 9, 14, 7, 11, Пирин 5, Порой, Славянска 4, 10, 12, 7, 1, 8, 9, 11, 6, Спартак 10, 12, 4, 8, 6, 1, 3, Струма 2, 3, Струмешница 2, 4, Явор 9, 6, 14, 8, 16, 11, 5, 1, 5, 7, 4, 12, 3, 2, 13, Яне Сандански 6, 5, 2, 11, 1, 7, 3, 13

На 16.03.2020 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: България 13, 8, 16, 17, 9, 20, 15, 8, 17, 10, 12, 18, 18, 5, 11, 12, 14, 19, Ванга/Опълченска/ 10, 2, 8, 6, 4, 8, 4, 12, Гоце Делчев 5, 9, 4, 10, 2, 12, 4, 2, 5, 5, 3, 3, 8, 7, 6, 7, 1, 1, 14, 8, Княз Борис I 3, 11, 5, 25, 17, 19, 23, 2, 21, 1, 2, 15, 13, 1, 7, Митрополит Герасим 4, 7, 1, 3, 5, Полковник Дрангов 1, Тома Митов 58, 34, 20, 54, 1, 24, 26, 44, 50, 16, 46, 52, 30, 14, 20, 36, 22, 32, 5, 48, 28, 22, 56, 21, 30, 22, 40, 42, Цар Борис III 4, 10, 10, 5, 7, 4, 3, 6, 6, 8, 2, 1, Яне Сандански 2

На 16.03.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Ал. Стамболийски 51, 56, 53, 40, 55, 50, 46, 61, 67, 96, 63, 48, 42, 59, 57, 69, 66, 55, 44, 65, 49, 59, 52, Бяло Море 18, 16, 15, 11, 8, 10, 22, 14, 15, 13, 24, 9, 7, 21, 20, 19, 12, 17, Даме Груев 9, 9, 2, 5, 3, 1, 7, Кавала 2, 6, 5, 4, 2, 1, 3, Кочо Мавродиев 20, 16, 12, 18, 10, 14, 8, Круша 2, Полковник Дрангов 1, Родопи 6, Св. Св. Кирил и Методи 9, 3, 4, 2, 10, 6, 11, 5, 6, 3, 7, 13, 8, 20, 1, Стефан Караджа 9, 8, 3, 5, 1, 6, 10, 2, 4, 7, 11, 1, Стою Хаджиев 3, Струмешница 8, 14, 19, 25, 13, 9, 12, 6, 10, 8, 16, 17, 2, 21, 15, 7, 11, 18, Тракия 5, 5, 1, 2

На 17.03.2020 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Цар Самуил 3, 4, 12, 2, 1 4, 2, 3, 1, 1, 1, 4, 2

На 17.03.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Скрът: 9-ти Септември 11, 1, 2, 4, 8, 10, 7, 3, 6, 13, 5, 9, Антон Попов 20, 10, 11, 14, 27, 19, 29, 25, 18, 15, 5, 17, 26, 24, 23, 9, 22, 12, 1, Беласица 2, 4, Георги Димитров 1, 7, 15, 11, 6, 10, 18, 3, 20, 5, 8, Поща, 13, 12, 16, 2, 14, 9, Димитър Ацев 2, 5, 1, доксаница, Ефтим дойчев 1, Първи Май 6, 4, 2, 8, 7, Свобода 5, Скрът, Христо Ботев 2, Христо Велев 2, Цар Самуил 1

На 18.03.2020 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: България 80, 72, 103, 93, 87, 84, 74, 101, 70, 95, 98, 92, 99, 126, 97, 68, 96, 78, 85, 83, 82, 94, 104, 76, Зиче, Ляшница Потоко, местност Бухото Цех, Помпа За Напояване, офис, Жилище, Сонда, Сграда, Фургон, Работилница, Ресторант, Помпа, Склад, Обор, местност Зиче Помпа За Напояване, Временно Строителство, Врем. С-Во, 8, Жилище, Жилищна Сграда, Църква, местност Неволница, местност Неволница Лозята, местност Неволница-Лозята, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Полковник Дрангов 1

На 18.03.2020 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Дунав 76, Промишлена Зона Склад За Торове, Стопански Двор Цех, Склад, Автоработилница, Кланица, Хале

На 18.03.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Генерал Тодоров: 1

На 18.03.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Айдарски Даб, Айдарски Даб Иловица ПИ 56126. 149. 27, България 60, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Любен Каравелов 3, местност Айран Бунар Помпа, местност Бухото Помпа, Помпа За Напояване, местност Бяла Черква Помпа За Напояване, Помпа, местност Джевезлъка Помпа, Помпа За Напояване, Цех, местност Иваник Свинарник, Сграда, Ханче, Помпа, Автобаза, местност Иваник Каринска Чешм, местност Иловица Помпа, Свети Георги 2а

На 18.03.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич: Гоце Делчев 37, местност Чалтията Автоработилница

На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Асен Златаров

Община Разлог  

На 16.03.2020 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 17.03.2020 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 18.03.2020 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 20.03.2020 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Баня, Общ. Разлог: IV, Кв 29, IVI-348, Кв. 29, Xl, Кв. 41, Ангел Даракчиев 2, 7, 4, 3, 5, 1, Баненска Буна 30, 2, 3, 14, 19, 16, 22, 27, 31, 20, 29, 10, 15, 25, 5, 37, 7, 24, 17, 33, 9, 11, 1, 12, 35, Втора 31, 4, 2, 12, Двадесет и Девета 1 А, 12, Двадесет и Пета 11, Двадесет и Първа 2, Двадесет и Шеста 37, 8, Двадесета 2, 1, Дванадесета 9, Деветнадесета 1, 7, извън регулацията 100, 99, Конешица 1, местност Конещица ПИ 000597, местност Конищица, Неофит Рилски 43, Неуточнен Адрес Разсадник Длс Разлог, Трета 6, 10, 12, 7, 1, 8, 2, 3, 27, 5, 4, Тридесет и Първа 1, Тринадесета 2, 13, 9, 5, 1, 11, Четиридесет и Втора 18, 9, 3, 5, 7, 17, 21, 15, 11, 13, 19, Четиридесет и Осма 5, 1, 20, 3, 7, 8, 6, Четиридесет и Пета 12, 8, 6, 7, 10, Четиридесет и Първа 1, 13, 6, 4, 23, 8, 5, 15, 7, 99, 9, 11, 21, Четиридесет и Седма 9, 7, 10, 18, 5, 2, 22, 6, Четиридесет и Трета 4, 40, 13, 1, 11, 17, 6, 3, 8, 15, 2, 12, 14, 7, Четиридесет и Четвърта 4, 10, 6, 9, 8, 5, 1, 12, 99, 2, Четиридесет и Шеста 8, 4, 2, Шафле Дере 99, 5, 11, 6, 4, 15, 13, 9, 10, 30, 3, 1, ТП Банята

На 16.03.2020 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 17.03.2020 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 18.03.2020 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.03.2020 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица: местност Семково Вила

На 16.03.2020 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 17.03.2020 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 18.03.2020 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.03.2020 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бачево: Александър Стамболийски 3, 1, 6, 109, 34, 46, 58, 89, 54, 77, 73, 38, 48, 79, 44, 62, 40, 75, 60, 69, 87, 50, 52, 65, 36, 91, 97, 68, 4, 103, 105, 107, 72, 99, 93, 111, 66, 95, 101, 109, 120, 64, 20, 74, 33, Асен Лагадинов 2, 5, 10, 3, 7, 9, 1, Атанас Попстоянов 1, 2, 13, 8, 5, 3, 14, 7, 9, 12, 1, 15, 11, 6, Васил Левски 2, 16, 8, 14, 9, 5, 1, 6, 11, 13, 2, 12, 4, 15, 50, 7, 1, 18, Георги Бенковски 1, 2, 3, 92, 6, 7, Георги Димитров 104, 57, 17, 16, 20, 17, 14, 26, 24, 10, 19, 29, 18, 11, 27, 15, 23, 1, 21, 16, 25, 6, 13, 22, 5, 9, 72, 90, 88, 83, 81, 96, 100, 110, 104, 79, 98, 89, 80, 73, 114, 108, 85, 106, 75, 102, 3, 109 5, 109 1, 109 4, 120, 106, 97, 93, 91, 95, 109 2, 101, 88, 107, 109, 116, Гоце Делчев 4, 9, 6, 7, Димо Хаджидимов 3, 10, 9, 1, 8, 4, 3, 6, 7, 5, Захари Стоянов 1, 2, 9, 7, 4, 3, Иван Вазов 8, 6, 4, 2, 1, Кирил и Методи 5, 11, 7, 13, 9, Костадин Катранджиев 7, местност Перивол Вила, Рибарник, Обро, Помпа, Вила Длс, Овчарник-Грамадите, Грамадите, Неофит Рилски 7, 12, 8, 11, 2, 10, Никола Вапцаров 11, 3, 15, 13, 19, 14, 7, 6, 17, 11, 10, 5, 1, 4, 9, Никола Парапунов 1, 3, 7, 5, 6, 21, Паисий Хилендарски 11, 6, 19, 14, 15, 2, 8, 5, 4, 12, 1, 13, 16, 9, 7, 3, Панайот Волов 2, Партизанска 6, 7, 10, 5, 2, 8, Пейо К. Яворов 1, 8, 10, 6, 4, 12, Пенчо Славейков 11, 13, Перивол, Петър Берон 6, 16, 18, 8, 1, 5, 7, 10, 12, 2, Петър Прангов 7, 8, 1, 3, 9, 5, Рила 26, 24, 37, 34, 45, 41, 30, 39, 47, 28, 35, 32, 19, 16, 23, 8, Тодор Каблешков 99, Шипка 4, Яне Сандански 3, 4, 5, 1, 6, 2, 9, 7, 4

На 16.03.2020 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 17.03.2020 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 18.03.2020 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.03.2020 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Годлево

На 16.03.2020 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 17.03.2020 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 18.03.2020 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.03.2020 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Горно Драглище: Втора 1, 2, 3, Двадесет и Втора 6 Вила, 4, 1, 3, 6, 2, Двадесет и Пета 3, Двадесет и Първа 18, 4, 1, 2, 6, 10, 26, 22, 42, 18, 16, 12, 20, 14, Двадесет и Трета 2, 14, 5, 19, 11, 12, 4, 6, 9, 21, 7, 23, 8, 10, 15, 25, Двадесет и Четвърта 4, 16, 8, 2, 1, Двадесета 5, 7, 3, Дванадесета 10, 1, 12, 6, 8, 3, 5, Девета 6, 3, 10, 9, 5, 4, 7, 1, Деветнадесета 25, 1, 18, 55, 28, 99, 2, 40, 43, 35, 39, 22, 27, 36, 9, 15, 10, 34, 17, 23, 38, 31, 19, 4, 26, 30, 16, 11, 21, 5, 44, 45, 24, 7, 42, 12, 25, 46, 6, 3, Десета 11, 3, 24, 23, 30, 1а, 19, 1, 26, 17, 13, 25, 36, 42, 32, 6, 21, 40, 15, Единадесета 12, 17, 16, 9, 2, 1, 6, 10, 18, 15, 24, 22, 7, 19, 11, 8, Неуточнен Адрес Поща, магазин, Осемнадесета 9, 11, 5, 7, 15, 3, Осма 42, 38, 30, 27, 7, 26, 40, 8, 99, 21, 14, 13, 17, 32, 25, 18, 6, 22, 23, 44, 34, 12, 3, 20, 2, 5, 16, 15, 9, 36, 11, 10, Пета 4, 3, 2, 6, 1, Петнадесета 16, 2, 6, 21, 5, 12, 3, 11, 18, 7, 8, 10, 14, 9, 17, 15, 11, Първа 23, 12, 20, 2, 7, 14, 5, 33, 18, 10, 9, 19, 1, 13, 6, 16, 21, 31, 8, 17, 15, 30, 29, 35, 3, 46, 24, 36, 25, 11, 27, 33, 7, 16, 16, 26, 40, 50, 10, 4, 44, 51, 42, 45, 43, 46, 47, 14, Седемнадесета 15, 17, 7, 11, 2, 5, 19, 13, 3, 1, 9, Седма 6, 9, 3, 7, 8, 14, 15, 2, 4, 18, 13, 1, 12, 11, 16, 6, Трета 2, 3, 1, 8, 14, 9, 6, 10, 99, 1, 24, 4, 16, 26, 18, 7, 5, 99, Тринадесета 5, Четвърта 3, 8, 5, 10, 7, 4, Четиринадесета 9, 1, 18, 12, 10, 7, 16, 17, 22, 3, 13, 14, 15, 11, 5, 6, 22, Шеста 3, 5, Шестнадесета 8, 3, 2, 5, 7, 1, ТП3, Вила

На 16.03.2020 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 17.03.2020 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 18.03.2020 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.03.2020 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Добърско: Вила

На 16.03.2020 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 17.03.2020 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 18.03.2020 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.03.2020 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долно Драглище: 026036, УПИ Ix 219 Кв 42, Повилион, къща, ТП1, Стълб №21

На 16.03.2020 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 17.03.2020 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 18.03.2020 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.03.2020 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Разлог: местност Перивол Разсадник Длс, местност Пром. Зона-Долен Стопански Двор, Христо Ботев 2, Бивш Кцх

На 16.03.2020 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 17.03.2020 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 18.03.2020 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 20.03.2020 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Бачево: Александър Стамболийски 33, Васил Левски 18, местност Перивол Вила, Рибарник, Обро, Помпа, Вила Длс, Никола Вапцаров 11, Перивол

На 16.03.2020 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 17.03.2020 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 18.03.2020 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 20.03.2020 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Разлог: местност Перивол Разсадник Длс

На 17.03.2020 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Градево: Калугерица, местност Бяла Поляна, местност Калугерица, местност Лаго - Изг. Чарк, местност Лаго-равнако, местност Лаговете-Стр. Река, местност махала Кацарска, местност Стружка Река - Лагове, ПИ №46, Средорек, Требища, Требище, Вила

На 17.03.2020 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Разлог: База Предел, Бел път, Бойков Рид, Горен Стопански Двор, Дългия Рид, Изворите 126, местност Баба Цвета Вила, Вила, местност Бойков Рид Вила, Овчарник, Стопанска Постройка, Вила, Обор, Сервиз, Имот, Вила, 1, местност Кошольовото Вила, Стопанска Постройка, Вила, местност Кулата, местност Кулиното Ретранслатор и Чайна, Чайна, местност Логовете Бунгало, Вила, Касетка, Вила, Мандра, Вила, Помпа, Стопанска Постройка, Вила, Касетка, Мандра, местност Мразеница Горски Пункт, местност Мразеницаа, местност Пети Километър Ферма, Цех, местност Предел Курорт Предел, Вила, Хотел, Хотел, Вила, Курорт Предел, Почивна База, Вила, Ретранслатор, Почивна Станция, Почивна Станция, Помпа, Лагер, Вила, Базова Станция, Вила, Вила, То офиси и магазин За Цветя, Сграда, Почивна База, Пункт, Лагер, Ски-Влек, Чайна, Вила, Почивна Станция, Почивна База, магазин, Почивна База, Кафе, Кантон, Горски Пункт Планковото, Ресторант, Закуски, Жилищна Сграда, Бунгало, Почивна Станция, 1 Вила, 1, Каравана, Горски Пункт, Хижа, Вила, Стол, Фургон, Бунгала, местност Пром. Зона-Долен Стопански Двор, местност Раплево Вила, 1, 1, местност Скалата, местност Солището, местност Тишето Бунгала Болница Разлог, Почивна База Длс, Обект, Вила, местност Шипоко Вила, Вилна Сграда, Вила, Вила, Предел Бунгало, Раплево, Саровица Кулата, Черна Река

Община Сандански  

На 16.03.2020 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 17.03.2020 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Влахи: Вилна Зона Върбите, Върбите Вилна Сграда, Кв. 7, Застройка 9, 17, Горните Ливади, Грънчарска Скала, местност Върбите, Синаница, Средни Ливади Вила, УПИ Іі, Кв. 4 - В. З. Въбите

На 16.03.2020 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 17.03.2020 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Илинденци: Боровец, Извън Регул. /Р. Шашка/ Жилище, местност Боровец Вила, местност Врабча Вила, местност Врабче Вила, Синаница Вила, Тридесет и Втора 10, Тридесет и Шеста 2

На 16.03.2020 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 17.03.2020 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кресна: Върбите, Неуточнен Адрес ТП Синаница 1, Синаница

На 16.03.2020 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 17.03.2020 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Плоски: Ален Мак 14, 8, 6, 5, 7, 4, 2, 18, 1, 3, Бистрица 1, Братя Миладинови 7, 2, 5, 4, 3, Бузлуджа 14, 4, 2, 3, 7, 7, Васил Левски Поща, 4, 5, 8, 14, 12, 9, 18, 15, 1, 13, 2, 20, 16, 6, 27, 7, 10, 3, Вихрен 3, 2, 1, 5, 12, 6, 8, 9, 4, 11, Георги Бенковски 1, 9, 4, 10, 7, 20, 17, 18, 2, 11, 12, 14, 6, долна махала 10, 9, 6, 20, 11, 12, 7, 13, 5, 1, 8, 13, Дружба 7, 5, 4, 7, 2, 3, Еделвайс 4, 23, 1, 17, 11, 6, 14, 21, 25, 12, 26, 8, 24, 9, Елово 7, 2, 8, 10, 14, 15, 11, 12, 57, 18, 5, 17, 9, Иван Козарев 5, 15, 25, 10, 17, 19, 39, 37, 8, 6, 3, 28, 12, 2, Кокиче 2, 1, 4, Кочо Честименски 1, Лиляна Димитрова 2, 12, 10, 6, 14, местност Валога Цех, местност Поручик Минков Каравана, Работилница, Бензиностанция, Борса, Методи Христов 3, 1, 2, 5, 1, Мир 42, 26, 15, 27, 4, 29, 1, 12, 3, 38, 23, 9, 37, 19, 17, 21, 6, 20, 13, 36, 10, 24, 16, 41, 14, 2, 7, 18, 34, 32, 5, 8, Мурата 13, 16, 1, Никола Калъпчиев 31, 10, 41, 21, 3, 15, 25, 24, 35, 22, 1, 19, 17, 13, 20, 4, 26, Никола Парапунов 59, 60, 64, 68, 62, 59, 55, 56, 54, 70, 53, 66, 35, 24, 41, 18, 21, 15, 37, 39, 42, 17, 54, 11, 28, 36, 31, 19, 4, 30, 50, 14, 5, 16, 38, 9, 27, 52, 23а, 32, 46, 23, 25, 40, 45, 3, 29, 13, 33, 34, 26, 43, Първи Май 5, 12, 16, 2, 11, 9, 20, 3, 6, 1, 10, 7, 8, 18, Самуил 9, Струма 12, 10, 7, 9, 6, 4, 8, 3, 1, 2, Трети Март 1, 18, 13, 10, 25, 20, 12, 1, 3, 19, 4, 2, 21, 23, 29, 16, 11, 24, 6, 8, 17, 14, УПИ VI Кв. 43, УПИ-VI-389, 390, Хаджи Димитър 5, 1, 4, 3, 2, 7, 12, 9, 20, 15, 16, 13, 11, 22, Христо Ботев 7, 2, 3, 5, 6, 1, 4, 55, 13, 27, 19, 25, 23, 21, 18, 45, 20, 8, 41, 32, 9, 22, 35, 28, 14, 16, 51, 24, 11, 26, Цар Самуил 7, 2, 22, 14, 6, 1, 18, 9, 12, 20, 5, Шипка 7, 1, 10, 4, 12, 5, 6, 8, 12, Явора 14, 1, 8, 12, 2, 5, 17, 9, 16, 7, 11, 19, 15, 4, Улично Осветеление

На 16.03.2020 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 17.03.2020 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Сандански: 6533. 206. 678, Александър Буйнов Изход Кулата, Асен Хадживасилев 9, Любен Каравелов 1, местност Калинките Жилище, местност Соколовец Павилион, Автоработилница, местност Ушите Мтп, местност Хано Фургон, Бензиностанция, Агроучастък Сортови Семена , Каравана, Неуточнен Адрес Цех, Р-Н Индустриална Зона Автосервиз, Р-Н Опитна Станция Жилище, Винарска Изба, Р-Н пътно Управление Работилница, Цех, Р-Н Ушите Временен Стр. Обект, Р-Н Хано Пункт За Технически Прегледи, Свобода 45, 14, Канцеларии

На 16.03.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 17.03.2020 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Плоски: Братя Миладинови 2, 5, 4, 3, Бузлуджа 14, 4, 2, 3, 7, Васил Левски 4, 5, 8, 14, 12, 9, 18, 15, 1, 13, 2, 20, 16, 6, 27, 7, 10, 3, Вихрен 3, 2, 1, 5, 12, 6, 8, 9, 4, Георги Бенковски 9, 4, 10, 7, 20, 17, 18, 2, 11, 12, 14, 6, Дружба 5, 4, 7, 2, 3, Иван Козарев 2, Кокиче 2, 1, 4, Методи Христов 5, 1, Мурата 13, 16, 1, Никола Калъпчиев 10, 41, 21, 3, 15, 25, 24, 35, 22, 1, 19, 17, 13, 20, 4, 26, Никола Парапунов 35, 24, 41, 18, 21, 15, 37, 39, 42, 17, 54, 11, 28, 36, 31, 19, 4, 30, 50, 14, 5, 16, 38, 9, 27, 52, 23а, 32, 46, 23, 25, 40, 45, 3, 29, 13, 33, 34, 26, 43, Първи Май 5, 12, 16, 2, 11, 9, 20, 3, 6, 1, 10, 7, 8, 18, Самуил 9, Струма 12, 10, 7, 9, 6, 4, 8, 3, 1, 2, Трети Март 18, 13, 10, 25, 20, 12, 1, 3, 19, 4, 2, 21, 23, 29, 16, 11, 24, 6, 8, 17, 14, Хаджи Димитър 12, 9, 20, 15, 16, 13, 11, 22, Христо Ботев 13, 27, 19, 25, 23, 21, 18, 45, 20, 8, 41, 32, 9, 22, 35, 28, 14, 16, 51, 24, 11, 26, Шипка 7, 1, 10, 4, 12, 5, 6, 8

На 17.03.2020 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Сандански: местност Боруна Склад За Строителни Материали, Обект

На 18.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Виногради: I -000470, къща

На 18.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Горна Сушица

На 18.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долени

На 18.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Златолист, Общ. Сандански: УПИ-III и УПИ-IV, Кв. 17

На 18.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Зорница, Общ. Сандански

На 18.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кърланово: Реката Времянка За Жс, Обор

На 18.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ладарево: местност Църквата ПИ 026003

На 18.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Лозеница: Джигерица, местност Миндол, Жилище

На 18.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Любовище: местност Редева Нива

На 18.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Любовка: Краколеница

На 18.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Мелник: ПИ 00052, местност  Реката

На 18.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Рожен: местност Равнако, По Плана на Срожен Общ. Сандански Семеен Хотел С Механа, УПИ I -87. 88, Кв. 2

На 18.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Сандански: Роженски Манастир 1

На 18.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Склаве: 2 -97, Кв. 14, 7-ми Конгрес 2, 10, 12, 16, 5, 1, 12а, 4, 6, 61, 14, 75, 63, 65, 39, 45, 43, 37, 41, 3, 1, 73, 24, 75, 18, 67, 79, 71, 77, 20, Асен Лагадинов 1, 2, 4, 6, Бялата Пръст, Веселин Бабалеев 30, 32, 35, 37, 27, 31, 36, 15, 12, 14, 23, 18, 3, 6, 8, 27, 2, 17, 7, 25, 22, 24, 16, 53, 20, 5, 19, 10, 21, 9, 26, 4, 11, Георги Бенковски 2, 1, 12, 3, 10, 4, Гоце Делчев 59, 46, 57, 65, 63, 61, 36, 4, 45, 39, 33, 47, 35, 29, 38, 32, 7, 8, 30, 15, 22, 43, 5, 24, 23, 2, 28, 27 Фтец Дига Консулт, 40, 13, 18, 3, 36, 10, 34, 55, 27, 31, 25, 44, 6, 49, 9, 14, 21, 41, 42, 17, 11, 16, 19, Илинден 20, 16, 27, 14, 33, 18, 22, 29, 31, 24, 3, 21, 9, 13, 4, 2, 8, 1, 17, 10, 23, 15, 19, 7, 14, Климент Охридски 74, 107, 93, 73, 62, 105, 52, 99, 58, 70, 109, 87, 103, 68, 76, 66, 97, 91, 72, 117, 85, 54, 95, 115, 64, 111, 60, 83, 77, 89, 51, 36, 12, 38, 21, 19, 20, 50, 49, 53, 34, 23, 30, 15, 69, 55, 35, 9, 45, 59, 63, 4, 42, 47, 11, 18, 44, 41, 24, 61, 3, 1, 67, 27, 25, 8, 5, 29, 13, 16, 22, 17, 48, 39, 31, 37, 40, 32, 2, 28, 65, 10, 14, 6, 43, 7, 46, Комсомолска 3, 1, 5, 6, 4, 2, 7, 8, Лале 1, 3, 5, Марица 80, 76, 82, 78, 68, 72, 70, 74, 30, 6, 3, 10, 16, 28, 8, 1, 14, 12, местност Вангелов Андък, местност Панаира Полигон, местност Стопански Двор офис, Авторемонтна Работилница, Митко Палаузов 10, 5, 8, 3, 16, 12, 14, Никола Вапцаров 2, 6, 4, 10, 8, Никола Лазаров 11, 14, 17, 7, 9, 15, 13, 10, 8, 2, 6, 4, Отец Паисий 3, 7, 9, 5, 1, 4, Партизанска 45, 42, 51, 57, 59, 48, 38, 40, 54, 47, 49, 55, 61, 60, 50, 33, 34, 28, 19, 8, 41, 4, 15, 12, 35, 10, 13, 27, 18, 22, 32, 11, 7, 39, 5, 29, 3, 21, 14, 17, 25, 6, 31, 30, 37, 16, 23, 20, 34, 43, Пирин 21, 20, 13, 19, 12, 3, 11, 23, 1, 22, 18, Първи Май 53, 59, 61, 69, 57, 71, 39, 45, 67, 32, 43, 55, 65, 30, 29, 47, 63, 51, 41, 49, 11, 1, 24, 25 Поща, 19, 18, 9, 10, 31, 35, 13, 33, 21, 12, 17, 23, 29, 15, 5, 8, 3, 6, 2, 28, 16, 27, 25, 20, Соколова Скала 17, 16, 9, 8, 6, 3, 10, 12, 14, 13, 18, 11, 4, 4, 1, Спартак 28, Черно Море 16, 1, 27, 14, 25, 17, 4, 12, 15, 10, 21, 11, 6, 23, 5, 7, 22, 24, 9, 3, 20, 8, 18, 8, 2, 3

На 18.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Спатово: местност Клюнко

На 18.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Сугарево

На 18.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Хотово: Баня, местност Света Петка, С. Хотово, Община Сандански, Жилище

На 18.03.2020 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кашина

На 18.03.2020 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ласкарево: 004056, местност Блатото, местност Свети Спас

Община Сатовча  

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 14:00 ч.; 12:30 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Вълкосел: Бачо Киро 12, 5, 1, 6, 10, 8, Бистрица 17, Божур 104, 119, 103, 100, 109, 105, 107, 111, 113, 102, 74, 84, 106, 72, Бр. Миладинови 5, 1, 2, 10, 19, 3, 13, 4, 6, 7, Бузлуджа 57, 80, 76, 95, 98, 63, 82, 75, 61, 93, 58, 92, 47, 90, 77, 60, 54, 55, 73, 62, 88, 85, 59, 43, 87, 102, 83, 81, 68, 52, 49, 79, 89, 69, 91, 94, 74, 45, 72, 96, 50, 66, 100, 78, 64, Димчо Дебелянов 33, 27, 31, 24, 35, 29, Лилия 72, 131, 105, 59, 57, 79, 113, 66, 69, 50, 133, 75, 70, 49, 61, 58, 12, 103, 54, 51, 90, 62, 60, 88, 104, 80, 81, 74, 77, 8, 84, 64, магазин, 73, 55, 71, 76, 53, Места 5, 4, 2, 6, Михаил Антонов 9, 6, 4, 3, Нерезе, Неуточнен Адрес ТП1, Никола Калъпчиев 5, Прогрес 36, 46, 48, 38, 54, 24, 17, 23, 25, 53, 44, 21, 43, 41, 51, 52, 49, 40, 10, 42, Първи Май 6, 8, 5, 4, Светиката 18, 13, 5, 1, 2, 3, 10, 20, 16, 11, 14, 4, 15, 14, 7, 9, Чавдар 2, 3, 9, 4, 10, 6, 5, 7, Шипка 23

На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Боголин: 253, ТП1

Община Симитли  

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Симитли: Васил Априлов 14, 6, 7, 1, 15, 11, 13, 2, 10, 4, 12, Васил Левски 5, 11, Зъбол. Кабинет, 15, Кафе, 9, 7, 13, 1, 1 Жилище, 3, Витоша 5, 1, 4, 10, 3, 6, Георги Бенковски 1, 20, 6, 7, 8, 3, 9, 14, 11, 5, 22, 16, Георги Димитров магазин, 64, 84, 58, 50, 82, 68, 78, 66, 42, 54, 60, 42а, 40, 52, 45, 36, магазин За Промишлени Стоки, магазин, 74, 46, 70, 48, 62, 72, 80, 44, Бар, 44, 62а, 76, Георги Попов 5, Гоце Делчев 6, 1, Склад, 4, 1 Ъгъла, 2, 8, Димитър Благоев 10, 1, 3, 2, 9, 12, 4, 7а, 8, 6, 5, 11, 7, Илинден 19, Кв. 43, Петно № 4 По Плана на Симитли, Кв. Ораново, Квартал 26а, Петно №3 По Плана на Гр. Симитли, Надежда 3, 11, 3, 4, 42, 7, 9, 13, 8, 12, 6, 2, 5, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов 5а, 9, 1, 5, 3, Ораново Оранжерии, Ораново магазин, Хлебарница, Пазара магазин, Кафе, Склад, Работилница, Павилион, Зала, Аптека, Ателие За Шивашки Услуги, Сервиз, магазин, Панайот Хитов 7, 3, 1, Петно №1, Кв. 26а, Победа 16, 20, 11, 5, 12, 22, 14, 7, 1, 18, 3, 9, 13, 26, 10, 24, Предел 127, Първи Май 4, 7, 1, 8, 2, 13, 18, 10, 16, 16, 12, 17, 5, 11, 15, Рила 5, 8, 1, 4, 3, 10, 6, 2, Септемврийска 6, 9, 14, 15, 5, 3, 4, 13, 8, 10, 2, 11, 1, 7, 17, 16, Симитли магазин, Симитли Жилище, Симитли Жилище, магазин, Ясла, магазин, Гум, Сладкарница, Славей 4, Славянска 5, 13, 3, 7, 1, 15, 19, Жилище, 11, 17, 23, Трети Март 5, 9, 3, 7, 2, 1, УПИ I-57, 58, Хаджи Димитър 26, 20, 28, Жилище, 12, 24, 2, 10, 22, 32, 30, 18, 8, Христо Ботев 33, 39, 37, 47, 41, Ресторант, 43, 36 3, 47, 36, 36 6, 27 Администрация, 31, 34а, 36 5, Баничарница, 5, магазин, 34, 6, 35, Кафе, 45, 23, Христо Смирненски 62, 54, 29, 48, 33, 42, 64, 50, 27, 56, 60, 40, 16, 36, 32, 52, 46, 31, 38, 35, 58, Чайка 18, 14, 12, 2, 13, 4, 1, 9, 16, 3, 11, 5, 10, 8, 6, Шипка 8, 3, 4, 7, 2, 6, 5, 1, Яне Даракчийски 6

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 17.03.2020 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Полена: Вела Пеева 11, 26, 21, 24, 30, 22, 28, 15, 32, 13, 17, 19, 36, 34, 38, Георги Димитров 57, 49, 66, 61, 62, 65, 63, 64, 68, Зеленка 2, 1, махала Ширината махала Ширината, местност долна Сушица, местност Епрец, местност Училището, Потока, Руен 7, 3, 5, 1, 13, УПИ-Хі-58 Кв. 11, Христо Ботев 17, 7, 15, 1, 11, 13, 9, 3, 5, Ширините, 2

На 17.03.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Брежани: Васил Левски 1, 6, 4, 10, 12, 2, 3, 8, 14, Георги Димитров 10, Горна махала Жилище, Гоце Делчев 9, Здравец 5, Ленин 9, 6, 20, 10, 3, 2, Миньор 10, 19, 44, 11, 1, 4, 12, 1, 15, 6, 14, 37, 3, 7, 2, Стълбище, 12, 10, 13, Жилище, 14, 16, 9, 6, 5, 50, 8, Нов, 1 1, Никола Вапцаров 5, 3, Жилище, 25, 1, 2, 6, 7, 24, 22, 4, Станой Крекмански 7, 1, 5, 3, 11, Христо Ботев 2, 12, 11, 9, 10, 7, Христо Смирненски 3, 4, 1, 5, Жилище, Христо Чернопеев 14, 12, Център Зъбол. Кабинет, Аптека, магазин, Салон, Кабинет, Лавка, Каравана, Бар, Цех, Кафе, 3, магазин

На 17.03.2020 г. /08:00 - 10:00 ч./ -  Градево: местност Струма Изливер Хиляд, Струма

На 17.03.2020 г. /08:00 - 10:00 ч./ -  Железница, Общ. Симитли: 003141, местност Бачева махала, местност Джалева махала Склад, Жилище, 6а, 5, 3, 6б, 8, къща, 6, 9, местност долно Церово, местност Старата Върба, Рибарска, Одз, Жилище, 1

На 17.03.2020 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Симитли: Васил Априлов 14, 6, 7, 1, 15, 11, 13, 2, 10, 4, 12, Георги Бенковски 1, 20, 6, 7, 8, 3, 9, 14, 11, 5, 22, 16, Димитър Благоев 10, 1, 3, 2, 9, 12, 4, 7а, 8, 6, 5, 11, 7, Кв. Ораново, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов 5а, 9, 1, 5, 3, Ораново магазин, Хлебарница, Панайот Хитов 7, 3, 1, Победа 16, 20, 11, 5, 12, 22, 14, 7, 1, 18, 3, 9, 13, 26, 10, 24, Предел 127, Септемврийска 6, 9, 14, 15, 5, 3, 4, 13, 8, 10, 2, 11, 1, 7, 17, 16, Симитли Жилище, Славянска 5, 13, 3, 7, 1, 15, 19, Жилище, 11, 17, 23, УПИ I-57, 58, Хаджи Димитър 26, 20, 28, Жилище, 12, 24, 2, 10, 22, 32, 30, 18, 8, Яне Даракчийски 6

На 17.03.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Полето: Нивото Нов блок, 8, 11

На 17.03.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Симитли: Симитли Пивница

На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Симитли: Георги Димитров 98, 94, 92, 90, 88, Комплекс Ивас -Временно Ст-Во, 43а, Здравец 18, 17, 14, Сервиз, 15, 13, 19, 11, 16, Ивайло 2, 1, 3, Комсомолска 7, 5, 6, 1, магазин, 11, 19, 21, 23, 17, 10, 8, 9, 12, 14, 3, 4, 16, М. Чобанци, махала Чубан Дере 2, 5, 6, Жилище, Жилище, 3, 16, Момина Сълза 1, 5, 4, 2, 3, Октомврийска 65, 63, 40, 23, 38, 39, 67, 29, 49, 61, 46, 31, 19, 52, 72, 55, 27, 74, 54, 47, 71, 77, 62, 60, 66, 64, 37, 53, 57, 45, 30, 111, 69, 50, 41, 32, 25, 56, 26, 48, 70, 43, 59, 24, 75, 68, 58, 113, 42, 28, 36, 44, 35, 33, 69, 21, Родопи 20, 45, Свобода 25, 4, 36, 46, 58, 68, 16, 34, 8, 23, 19, 30, 13, 52, магазин, 28, 60, 24, 12, Ресторант, 15, Фурна, 17, 26, 3, 50, 1, 48, 44, 27, 42, 20, 32, 64, 66, 62, 22, 33, 9, 18, 31, 14, 2, 40, 29, 21, 37, 38, 35, 54, 56, 11, 10, 6, Симитли Дет. Градина, Чобанско Дере 1, 9

На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Симитли: Васил Левски 5, 11, Зъбол. Кабинет, 15, Кафе, 9, 7, 13, 1, 1 Жилище, 3, Витоша 5, 1, 4, 10, 3, 6, Георги Димитров магазин, 64, 84, 58, 50, 82, 68, 78, 66, 42, 54, 60, 42а, 40, 52, 45, 36, магазин За Промишлени Стоки, магазин, 74, 46, 70, 48, 62, 72, 80, 44, Бар, 44, 62а, 76, Георги Попов 5, Гоце Делчев 6, 1, Склад, 4, 1 Ъгъла, 2, 8, Илинден 19, Кв. 43, Петно № 4 По Плана на Симитли, Квартал 26а, Петно №3 По Плана на Гр. Симитли, Надежда 3, 11, 3, 4, 42, 7, 9, 13, 8, 12, 6, 2, 5, Ораново Оранжерии, Пазара магазин, Кафе, Склад, Работилница, Павилион, Зала, Аптека, Ателие За Шивашки Услуги, Сервиз, магазин, Петно №1, Кв. 26а, Първи Май 4, 7, 1, 8, 2, 13, 18, 10, 16, 16, 12, 17, 5, 11, 15, Рила 5, 8, 1, 4, 3, 10, 6, 2, Симитли Жилище, магазин, Ясла, магазин, Гум, Сладкарница, Славей 4, Трети Март 5, 9, 3, 7, 2, 1, Христо Ботев 33, 39, 37, 47, 41, Ресторант, 43, 36 3, 47, 36, 36 6, 27 Администрация, 31, 34а, 36 5, Баничарница, 5, магазин, 34, 6, 35, Кафе, 45, 23, Христо Смирненски 62, 54, 29, 48, 33, 42, 64, 50, 27, 56, 60, 40, 16, 36, 32, 52, 46, 31, 38, 35, 58, Чайка 18, 14, 12, 2, 13, 4, 1, 9, 16, 3, 11, 5, 10, 8, 6, Шипка 8, 3, 4, 7, 2, 6, 5, 1

На 17.03.2020 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Симитли: Симитли магазин

Община Струмяни  

На 16.03.2020 г. /09:45 - 11:30 ч.; 09:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 17.03.2020 г. /09:45 - 11:30 ч.; 09:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Раздол

На 16.03.2020 г. /09:45 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 17.03.2020 г. /09:45 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Вракуповица

На 16.03.2020 г. /09:45 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 17.03.2020 г. /09:45 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гореме

На 16.03.2020 г. /09:45 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 17.03.2020 г. /09:45 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Горна Рибница

На 16.03.2020 г. /09:45 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 17.03.2020 г. /09:45 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Добри Лаки: ПИ 011050

На 16.03.2020 г. /09:45 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 17.03.2020 г. /09:45 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Каменица, Общ. Струмяни

На 16.03.2020 г. /09:45 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 17.03.2020 г. /09:45 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Клепало

На 16.03.2020 г. /09:45 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 17.03.2020 г. /09:45 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Колибите

На 16.03.2020 г. /09:45 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 17.03.2020 г. /09:45 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кърпелево

На 16.03.2020 г. /09:45 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 17.03.2020 г. /09:45 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Седелец: Валого Стопанска Сграда - Обор

На 16.03.2020 г. /09:45 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 17.03.2020 г. /09:45 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Цапарево: VI-69, Кв. 69, махала Глинджурци, махала Дръно Бърдо, махала Седелски Рид, махала Чуките, УПИ Хх, Кв. 12 Бивш Стопански Двор, 1, къща

Община Якоруда  

На 20.03.2020 г. /10:30 - 15:30 ч./ -  Юруково: местност Камено

 

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Борован  

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Малорад: 1-ви Май 46, 14, 56, 10, 12, 54, 42, 44, 43, 48, 9-ти Септември 5, Ангел Бърдарски 3, Валентина Терешкова 6, 2, 19, Васил Воденичарски 10, 20, 34, 12, 24, 39, 23, 19, 11, 8, Васил Левски 15, Въло Бързашки 24, 5, 11, 12, 22, 6, 20, 3, 29, 9, 13, 23, 4, 21, 10, Георги Димитров 20, 16, 20, 18, Димитър Благоев 10, 12, Еверест 1, 4, 6, 5, Карамфил 6, Нечовец 11, 23, 27, 29, 31, 18, 1, 3, 21, 25, Нино Гешовски 6, 1, 5, 3, 4, Партизанска 3, 27, 25, Петър Джигански 12, Петър Къчев 43, 22, 35, 19, 45, 25, 20, 37, 10, 32, 29, 28, 16, 39, 24, Петър Сладкара 15, 13, 8, 17, 12, 4, 2, Синчец 2, 11, 6, 15, 9, 20, 4, 18, Странджа 5, Христо Мишов 22, Цанко Церковски 16, 2, 6, 14, 12, Цветан Дуцов 3, 1, Явор 3, 6, 5, Янтра 12, 7, 3, 16, Ясен 2

Община Враца  

На 16.03.2020 г. /08:30 - 10:00 ч./ -  Враца: Вежен 2а, Мито Орозов

На 17.03.2020 г. /10:00 - 10:30 ч./   На 19.03.2020 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Враца: Беласица 1, 5, Васил Кънчов 25, 1,,, Източно Промишлена Зона, 27 Източна Промишлена Зона, 27, 120, 35, Вилна Зона Врачански Балкан, Вратица 46, 58, 38, 37, 33, 25, 35, 56, 42, 66, 29, 52, 50, 54, 44, 27, 68, 40, 60, 23, 43, 41, Георги Апостолов 19, 63, 60, 58, 62, 60, Източна Промишлена Зона, местност Вратцата-Лудо Езеро Водоем, Младост, Никола Вапцаров ТП Члк, Скакля до Варницата

На 17.03.2020 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Мраморен: Алеко Константинов 4, 8, 1, 6, 3, 2, Александър Стамболийски 60, Амур 1, 2, 4, 3, Антон Иванов 16, 5, 3, 13, 19, 12, 21, 14, 17, 8, 18, 11, 15, 10, 4, 9, 23, 2, Байкал 5, Батак 13, 15, 11, Волга 3, 6, 1, Георги Димитров 34, 25, 19, 31, 30, 29, 32, 21, 23, 15, 38, 28, 27, Милин Камък 4, 6, 2, 8, 1, 7, 9, 12, Младен Георгиев 2, Найден Миков 2, 4, Нено Георгиев 22, 20, 21, 18, 24, 15, 19, 17, 16, 14, Река Амур 3, Хан Аспарух 13, 9, 11, 7, 15, 5

На 17.03.2020 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч./   На 19.03.2020 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч./ -  Згориград: местност Гарванец 1, местност Гарванец

На 17.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 19.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч./ -  Враца: Христо Ботев 17 А

На 17.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 19.03.2020 г. /09:15 - 10:30 ч./ -  Згориград: Александър Стамболийски 29, 1, 22, 13, 15, 18, 10, 23, 2, 14, 4, 9, 8, 20, 16, 25, 27, 6, 21, 12, 7, 11, Боров Камък 5, 2, 3, 7, 1, 4, 6, Буковец 14, 4, 8, 3, 16, 18, 12, 2, Васил Коларов 13, 2, 15, 1, 9, 17, 4, 25, 6, 27, 5, 26, 11, 7, 23, 19, Васил Левски 11, 14а, 6, 18, 16, 31, 13, 9, 10, 25, 7, 23, 17, 21, 2, 29, 1, 8, 3, 14, 27, 12, 4, 15, Веслец 3, 2, 1, Вола 5, 3, 6, 4, 1, 2, Вратица 32, 28, 26, 7, 34, 24, 18, 16, 10, 5, 8, 14, 2, 6, 4, 12, 1, 22, 20, Гаврил Генов 1, 2, 5, 8, 13, 6, 9, 4, Ген. Иван Кинов 13, 4, 2, 6, 5, 3, 8, 10, 1, 7, 4, Георги Бенковски 3, 5, 2, 1, 2, Георги Дамянов 15, 10, 9, 7, 4, 13, 6, 11, 8, 1, 17, 3, 2, Георги Димитров 3, 6, 33, 11, 24, 9, 42, 19, 1, 27, 15, 4, 35, 17, 7, 29, 10, 30, 43, 12, 40, 13, 48, 36, 21, 5, 22, 28, 16, 8, 44, 20, 38, 31, 34, 46, 18, 32, 14, 41, 23, 25, 61, 57, 64, 45, 72, 132, 61, 134, 96, 66, 60, 56, 53, 76, 52, 49, 74, 37, 55, 64, 54, 68, 72, 45, 51, 82, 75, 58, 50, 84, 35, 78, 70, 62, 80, 47, 39, 104, 128, 10, 79, 130, 100, 71, 98, 124, 89, 102, 91, 122, 59, 94, 81, 87, 93, 88, 126, 83, 61, 90, 57, 92, 114, 67, 63, 75, 85, 77, 69, 65, 73, 96, 112, 120, 110, 86, Георги Проданов 19, 17, 2, 11, 7, 3, 15, 5, 1, 28, 13, 21, 9, Георги С. Раковски 3, 2, 5, 1, Димитър Благоев 1, 3, 5, 16, 29, 17, 10, 4, 25, 35, 14, 2, 9, 27, 6, 7, 28, 31, 19, 15, 45, 21, 43, 30, 20, 12, 32, 11, 13, 22, 24, 18, 23, 33, 37, 41, 39, 26, 8, Здравец 4, 6, 2, Иван Вазов 4, 2, 6, 14, 12, 18, 48, 1, 20, 24, 11, 42, 46, 26, 16, 5, 30, 36, 44, 3, 40, 38, 8, 10, 32, 34, 14, Иван Нивянин 6, 2, 3, 1, 4, извън регулацията, Йордан Лютибродски 8, 21, 2, 12, 10, 1, 6, 5, 4, 15, 25, 11, 23, 9, 7, 3, 18, 41, 14, 51, 45, ТП Члк, 33, 30, 59, 38, 44, 29, 49, 44 А, 57, 36, 52, 47, 35, 31, 16, 37, 42, 55, 34, 39, 46, 22, 50, 43, 48, 26, 54, 32, 28, 40, 53, 15, Крайречна 2, 4, 7, 10, 8, 5, 9, 1, 6, 2, Леденика 1, 4, 3, 5, 9, 7, Любен Каравелов 2, 4, Марин Христов 9, 5, 1, 3, 6, 2, 7, 11, 13, 12, 19, 17, 16, 8, 15, 10, 21, 14, местност Гарванец, местност Кошара 1, местност Лагера, Минзухар 5, 6, 2, 7, 3, 4, Околчица 3, 5, 1, 7, 9, Панайот Волов 5, 2, 9, 13, 11, 1, 3, 4, 6, Плакалница 5, 10, 6, 12, 7, 14, 8, 2, 4, 1, 1, Радан Войвода 9, 8, 2, 16, 4, 12, 11, 5, 3, 14, 1, 6, 10, Река Лева 33, 35, 29, 13, 27, 17, 15, 5, 7, 23, 21, 3, 19, 1, 25, 11, Ръжище 6, 2, 8, 4, Седмочисленици 2, 19, 4, 16, 12, 21, 28, 20, 5, 13, 6, 5а, 1, 7, 24, 8, 3, 30, 22, 26, 10, 16а, 14, 18, Синчец 12, 10, 12, 2, 1, 4, 6, 8, Хан Аспарух 6, 3, 4, 1, 2, 5, Христо Ботев 41, 21, 35, 45, 39, 22, 17, 29, 37, 33, 23, 43, 28, 18, 16, 19, 24, 31, 17а, 14, 20, 15, 9, 10, 6, 2, 15, 3, 1а, 1, 4, 13, 12, 11, 5, 7, Цар Калоян 4, 3, 2, 1, Цар Симеон I-ви 3, 1, 4, 2, 3, Цеко Павлов 2, 3, 8, 1, 6, 7, 4, 5, 1

Община Мездра  

На 18.03.2020 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Враца: Авлига

На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Върбешница: Александър Стамболийски 26, Иван Вазов 2, 4, 3, 1, 5, 5, Рила 1, 4, 2, 5, 3, 1, Христо Ботев 60, 61, 54, 56, 51, 63, 55, 65, 67, 47, 40, 49, 44, 57, 52, 53, 48, 50, 59, 48, 42, 46, Цанко Церковски 16, 5, 3, 17, 1, 7, 6, 2, 10, 19, 4, 9, 11, 12, 10, 18, 21, 13, 15, 8, Юрий Гагарин 13, 4, 11, 2, 8, 9, 1, 6, 10, 7, 8, 3, 5, Янтра 4, 2, 1, Край Село

На 18.03.2020 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Мездра: Жп Район, Западна Индустриална Зона, Лещака местност Рудината, . 2, 8, 13, 7, 17, 9, 2, 1, 5, път Враца-Мездра, Христо Ботев 96, 102, 100

На 18.03.2020 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Моравица, Общ. Мездра: Аламан 7, 6, 11, 1, 6а, 3, 4, 2, 8, 8, 2, 9, 5, Александър Стамболийски 7, 2, 1, 3, 15, 9, 21, 19, 13, 17, 11, 5, 21а, . 7, 4а, Бачо Киро 2а, 2, 4, 1, . 6, . 2 Б, Беласица 2, Божур 5, 5а, 18, 1, 15, 16, 8, 3, 7, 11, 21, 12, 2, 23, 19, 10, 17, 4, 9, Васил Коларов 1, 2, 5, 4, 3, 6, Васил Левски 14, 15, 1, . 1а, 6, 8, 15, 10, 3, 5, 9, 7, 4, 2, 4а, 10а, 13, Витоша 2, 1, 4, 6, 3, 1, 8, Гаврил Генов 1, 2, 4, 1, 14, 1, 3, 14а, 3, 5, 18, 7, 19, 17, Георги Димитров 26, 2, 4, 32, 19, 12, 27, 27, 9, 21, 6, 20а, 25, 17, 1, 14, 23, 5, 8, 20, 23, 3а, 7, 10, 3, . 26, 34, 13, 22, 16, 24, Емил Марков 13, 5, 12а, 12, 7, 3, 14а, 2, 9, 5, 14а, 20, 22, 24, 19, 24а, 1, 8, 24, 16, 18, 6, 5, 17, Зелена Поляна 4а, 1, 3, 4, 5, 2, Иван Нивянин 5а, 1, 4, 2, 6, 3а, 3, 5, 8, 7, 12, 16, 14, Иглика 4, 4, 2, Искър 4, 2, 6, Кирил и Методий 3, 7, 1, 4, Кокиче 4, 6, Леденика 1, 2, местност Макрешица Пс, Минзухар 2, 4, Никола Вапцаров 2, 6, 8, Околчица 8, 9, 9, 36, 39, 38, 34, 40, 37, 41, 40, 35а, 42, 35, 24, 10, 28, 13а, 95, 16, 10, 23, 9а, 21, 15, 7, 3а, 18, 22, 12, 26, 33, 32, 4, 19, 16а, 12а, 13а, 10а, 20, 22, 1, 4а, 6, 17, 10а, 25, 27, 8, 14, 29, 5, 13, 30, 31, 18а, 2, Средна Поляна 4, 10, 12, 4, 2, 1, 3, 8, 5, 3, 7, 8, Старата Воденица . 12а, 9, 1, 13, 11, 5, 10, 10а, 6, 10а, 9, . 10, 3, 6а, . 12, 14, 7, 4, 1, 8, 3, Страхил Войвода 2, 6, 2а, Теменуга 3, . 1, 1, 15, 13, Тотка Илиева 2, 3, 4, 5, 8, 1, 6, 1, Хаджи Димитър 2, 3, 1, 8, 6, 6а, Христо Ботев 6, 10, 7, 5, . 8, 2б, 1, 2, 4, 12, 5а, 12а, 1, 9, 8а, 10а, 15, 29, 25, 26, 22, 17, 33, 35, 36, 35а, 34, 28, 30, 13, 20, 31, 19а, 23а, 14, 24, 16, 50, 32, 23, 9а, 18, 13а, Христо Смирненски 2, 5, 6, 14, 7, 3, 4, 1, 10, 8, Хъшове 1, 3, 1, Шипка 5, 2, 3, Юшан 1, 3, 8, 7, 4, 6, 3, 10, 5

На 18.03.2020 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Паволче: 120 М/У Кв. 29 и Кв. 41, XxV-1, Александър Стамболийски 10, 17, 21, 12, 23, 19, 6, 5, 3, 2, 4, 14, 8, 29, 31, 35, Батак 3, 6, 14, 15, 23, 9, 21, 5, 10, 12, 20, 1, 11, 8, 16, 7, 2, 4, Безименна 5, 3, Вежен 2, 1, 4, 6, Веслец 23, 1, Вихрен 12, 8, 18, 3, 14, 3, Георги Бенковски 9, Драва 6, 4, 2, Дружба 2, 4, 3, Дунав 11, 5, 7, 9, 4, 1, 3, Еделвайс 5, 7, Здравец 2, 4, 7, 5, 3, Ильо Войвода 10, 8, 1, 6, 1, 2, 4, Йолковица 7, 9, 6, 2, 8, 5, 4, 13, 10, Казашка 4, 1, 7, 3, Камарата 4, 2, 1, 6, 3, Княз дондуков 1, 7, 2, 11, 12, 8, 6, 3, 9, 10, 5, 4, Кокиче 1, 2, Ком 1, 3, 5, Кракра 11, 6, 3, 5, 8, 9, Купена 1, Люлин 5, 11, 8, 13, 9, 4, 1, 3, 7, 12, 14, 2, Мадара 2, 3, 6, 4, 1, местност Бучил Имот 152002, Мир 2, 1, 4, Мургаш 1, 3, Мусала 6, 3, 1, 1, 10, 7, 6, 4, 8, 3, Оборище 36, 30, 13, 32, 7, 28, 26, 8, 20, 3, 14, 16, 5, 4, 1, 2, 49, 10, Одрин 4, 6, 7, 9, 11, 2, 1, Околчица 14, 4, 11, 17, 6, 7, 9, 16, 13, 15, 5, 22, 19, 18, 21, Перущица 3, 1, Погледец 10а, 4, Преслав 4, 6, 8, 2, Станке Димитров 14, Струма 4, Тракия 11, 11, 5, 10, 12, 8, 6, 14, 1, 3, 2, 4, 9, 16, Хан Аспарух 1, 2, Христо Ботев 73, 53, 20, 52, 41, 30, 50, 63, 18, 54, 18 А, 40, 44, 57, 71, 51, 79, 67, 47, 35, 22, 61, 32, 49, 12, 58, 59, 24, 38, 45, 43, 37, 69, 39, 65, 55, 34, 26, 14, 28, 16, 8, 13, 6, 29, 17, 33, 27, 3, 1, 9, 11, 31, 05, 23, 10, 5, 21, 2, 25, 19, 7, 8, 54, 75, 52, Цар Калоян 4, 6, 22, 13, 34, 20, 24, 9, 32, 21, 25, 28, 16, 7, 19, 2, 26, 3, 10, 30, 11, 35, 36, 17, 1, 18, 15, 27, 14, 15, Шар Планина 1, 3, 2, Шипка 1, 3, 5, 2, 3, 9

На 18.03.2020 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Руска Бела: местност Буешко Езеро Помпена Станция, местност Садината Пс

На 18.03.2020 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Челопек: V Кв. 41, Александър Стамболийски 13, 8, 7, Ален Мак 7, 8, 6, 1, 12, 10, 5, 4, 14, 3, 2, Амур 7, 2, 3, 1, 11, 9, 5, Баба Илиица 1, 3, 2, 4, 5, Безименна, Г. Генов 13, 2, 9, 6, 11, 7, 18, 15, 17, 31, 8, 27, 10, 33, 25, 23, 12, 14, 19, Георги Бенковски 14, 2, 1, 3, 8, 7, 6, 13, 10, Д. Благоев 13, 31, 27, 23, 15, 39, 11, 25, 37, 28, 3, 5, 29, 9, Еделвайс 16, 20, 14, 22, 35, 19, 25, 6, 31, 9, 21, 12, 5, 15, 19а, 4, 7, 3, 23, 10, 8, 2, 28, 26, 34, Здравец 1, Иван Вазов 8а, 12, Йолковица 9, 11, 1, 3, 8, 5, 7, 10, 2, 10, 6, 5, 4, Кокиче 1, 3, 4, Люляк 3, 9, Марин Тошев 16, 15, 13, 10, 8, 3, 11, 1, 14, 9, 5, 19, 30, 20, 3, 28, 22, 23а, 26, 23, 24, местност Входа на Селото Пс, Мир 13, 6, 11, 7, 5, 9, Никола Марков-Колката 3, 4, 10, 5, 20, 2, 7, 16, 12, 8, 1, 14, 9, 18, Никола Петков 3, 4, 7, 33, 29, 35, Околчица 1, 3, 2, 15, 9, 7, 4, 5, 8, 17, 6, Орешака 8, 18, 23, 29, 4, 9, 16, 24, 12, 1, 14, 2, 6, 21, 20, 33, 3, 22, 31, 21, 25, Плиска 1, 4, 6, 5, 2, 8, 3, Погледец 1, Ропотамо 3, 8, 10, 1, 12, 14, 2, 6, 9, 4, 10, 14, Русалка 6, 12, 14, 5, 3, 8, 1, 11, 4, 10, 7, 15, Спортна 13, 7, 2, 11, 6, 1, 5, 3, 4, Хан Аспарух 3, 1, 4, 2, Христо Ботев 1, 13, 35, 1, 37, 2, 19, 7, Цар Калоян 1, 2, 6, 5, 4, 2, местност Остриката

На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Зверино: Ангел Кънчев 8, 3, 1, 6, Бор 3, Васил Коларов 1, 8, 3, 2, Васил Левски 2, 2а, 9, 1, 5, 7, 3, Георги Димитров 19, Георги Кирков 2, 1, 5, 7, 3, 1а, Искър 6, 27, 2, 2а, 23, 4, Комсомолска 1, Никола Войновски 86, 88, 94, 68, 26, 66а, 84, 64, 3, 28, 90, 46, 54, 60, 92, 72, 78, 68а, 1, 32, 58, 82, 50, 74, 80, 76, 30, 42, 52, 44, 62, 38, 48, 66, 56, 40, Стадиона 4, 5, 12, 3, 2, 10, 1, Хаджи Димитър 16, 2, 14, 6, 8, 12, 4, 10

Община Мизия  

На 17.03.2020 г. /10:15 - 15:00 ч./ -  Войводово, Общ. Мизия: Александър Стамболийски 11, 2, 7, Васил Коларов 4, 2, 16, 8, 12, 6, 18, 10, 22, 14, 24, Васил Левски 4, 11, 8, 9, 16, 14, 10, 1, 2, 6, 17, 13, 3, 5, 28, 41, 43, 18, 31, 22, 26, 37, 20, 33, 29, 36, 32, 30, 38, 45, 39, 42, 35, Георги Димитров 4, 6, 13, 5, 1, 19, 9, 2, Иван Вазов 12, 8, 10, 9, 5, 1, 7, 6, 4, 3, 11, 10 А, 21, 16 А, 18, 26, 15, 22, 19, 20, 38, 34, 28, 36, 16, 17, 25, 24, Рт Нн ТП №2, Кюстендилска 9, 6, 11, 16, 1, 12, 3, 5, 7, 8, 31а, 26, 40, 35 А, 23, 37, 13, 27, 21, 30, 15, 18, 35, 33, 28, 17 А, 38, 22, 24, 32, 36, 39, Никола Вапцаров 3 А, 2, 1, 3, 5, Пенчо Славейков 5, 1, 3, Христо Ботев 62, 31, 29, 22, 1 А, 43, 34, 21, 41, 56, 17, 50, 14, 44, 1, 5, 9, 32 А, 37, 36, 3, 58, 8, 45, 23, 13, 60, 35, 4, 24, 19, 18, 42, 2, 30, Рт Нн ТП №1, 6, 11, 12, 16, 28, 7, 26, 15, 38, 33

На 17.03.2020 г. /10:15 - 15:00 ч./ -  Крушовица, Общ. Мизия: Аврам Стоянов 12, 24, 2, 11, 26, 19, 7, 28, 6, 4, 18, 30, 1, 20, 9, 22, 16, 8, 3, 10, 5, Ангел Кънчев 2, 1, Антон Иванов 7, 4, 2, 9, 3, 1, 13, Антон Страшимиров 10, 17, 5, Асен Златаров 3, 21, 5, 24, 22, 26, 20, 30, 16, Бачо Киро 3, Безименна 5, 12, 8, Битуля 4, 2, 5, 3, 14, 8, 10, 6, Братя Миладинови 51, 48, 50, 10, 2, 57, 49, 47, Васил Воденичарски 9, 13, 16, 8, 11, 15, 14, 17, 18, 23, 21, 10, 19, 12, 16, 14, 25, 18, Васил Левски 5, 21, 11, 19, 1, 9, 12, 2, 13, 4, 17, 8, 3, 15, 23, 10, 29, 6, Васил Петлешков 1, 5, 3, Гаврил Генов 2, 22, 4, 1, 16, 20, 6, 8, Ген. Скобелев 1, 2, 3, 7, 8, 6, 5, 38, 35, 23, 13, 33, 11, 21, 36, 29, 28, 30, 16, 25, 37, 23 Рт Нн ТП №6, 17, Гео Милев 2, 1, 17, 5, 20, 7, 10, 4, 6, 9, 18, 16, 14, 8, 19, 12, Георги Кирков 4, 7, 5, 8, 14, 2, 4, 11, 42, 6, 32, 26, 24, 40, 1, 22, Д-Р Петър Берон 1, Дафинка Чергарска 4, 49, Димитър Василев Станкулов 11, 24, 28, 30, 34, 46, 45, 35, 8, 41, 10, 42, 3, 9, 37, 16, 6, 20, 47, 22, 38, 1, 18, 14, 39, 5, 36, 13, 15, 12, 3, 4, 1, 5, Димитър Тошков Петров 98, 70, 75, 150, 104, 72, 136, 49, 63, 69, 76, 74, 80, 99, 55, 134, 88, 78, 61, 106, 67, 89, 7, 81, 112, 47, 82, 87, 96, 93, 90, 108, 57, 122, 110, 91, 37, 29, 52, 56, 54, 33, 25, 41, 60, 31, 46, 64, 62, 24, Екзарх Йосиф 18, 10, 106, 4, 5, 20, 3, 26, 16, 24, 11, Иван Вазов 9, 7, 96, 74, 100, 51, 106, 47, 30, 73, 33, 86, 57, 60, 59, 101, 58, 92, 50, 45, 104, 46, 44, 108, 35, 52, 98, 77, 66, 80, 56, 39, 75, 72, 94, 42, 71, 70, 68, 51а, 19, 102, 64, 76, 53, 37, 29, 32, 30, 36, 38, 17, 12, 19, 27, 15, 18, 13, 25, 28, 16, 21, 20, 23, 34, 26, 22, Йончо Стайков 4, 1, 6, Лазар Драйчев 7, 10, 5, 3, 8, Ленин 3, 14, 9, 5, 12, 6, 15, 14 Рт Нн ТП №5, 1, 18, 10, 11, 16, 46, 38, 74, 73, 78, 71, 60, 65, 67, 44, 58, 63, 53, 50, 51, 76, 68, 42, 48, 56, 70, 69, 38, 61, 43, 47, 54, 39, 35, 59, 6, 64, 5, 57, 25, 45, 66, 31, 38, 33, 34, 21, 20, 24, 40, 30, 36, 25, 32, 27, 26, 29, 19, Люлин 11, 6, 19, 17, 12, 14, 7, 13, 1, 3, 18, 16а, 5, 2, 16-А, 15, 21, 20, 9, 4, М. Шировица, местност Турски дол Пс, местност Червено Кладенче Пс, Минко Костадинов 25, 22, 31, 11, 47, 1, 21, 5, 2, 19, 10, 18, 7, 3, 20, 27, 17, 9, 33, 4, 12, 15, 6, 13, 23, 37, 35, 14, 16, 8, 98, 92, 49, 120, 66, 114, 79, 51, 112, 57, 78, 68, 96, 34, 74, 81, 77, 75, 47, 90, 53, 43, 55, 94, 82, 70, 88, 76, 110, 67, 72, 71, 65, 63, 84, 86, 106, 61, 61, 48, 56, 54, 64, 1, 52, 62, 58, 60, 39, 24, 32, 42, 44, 28, 38, 34, 36, 46, 30, Неофит Бозвели 10, 2, 8, 12, 6, 4, 34, 34а, 40, 18, 19, 16, 28, 24, 20, 22, 14, 26, Никола Стефанов 59, 51, 13, 14, 12, 6, 5, 37, 27, 33, 19, 7, 44, 31, 8, 10, Паисий Хилендарски 6, 8, 2, Панайот Волов 1, 2, 20, 54, 56, 35, 18, 6, 10, 13, 29, 8, 2, 21, 12, 15, 28, 14, 27, 33, Пейо Яворов 1, 5, 10, 6, 12, 8, 7, 3, Петър Цветков 56, 54, 69, 59, 61, 58, 45, 68а, 12, 32, 64а, 64, 71, 49, 67, 51, 59 Рт Нн ТП №1, 17, 20, 9 Рт Нн ТП №9, 18, 13, 26, 8, 22, 53, 14, 16, 15, 9, 12, 24, 10, 29, 50, 33, 30, 32, 35, 114, 37, 23, 28, 44, 42, 38, 27, 48, 25, 53, 46, 8, 2, 4, 9, 6, 1а, 3, Пирин 2, 7, 37, 2, 17, 26, 23, 32, 1, 14, 24, 5, 8, 28, 39, Проф. Иван Митев 69, 4, 3, Райко Даскалов 2, 3, 1, Скът 4, 6, Спас Гергов Дицов 2, 13, 8, 34, 21, 15, 28, 11, 6, 35, 17, 30, 32, 14, 16, 19, Стефан Караджа 11, 10, 13, 23, 28, 32, 30, 24, 34, 3, 38, 22, 5, 12, 7, 8, 2, 40, 18, 36, 9, 46, 10, 16, 44, 6, 1, 20, 4, 42, 11, Тодор Каблешков 5, 6, 1, 4, 10, 10а, 7, 11, 13, Тодор Стаменов Гергов 10, 6, 2, 8, Хаджи Димитър 13, 66, 6, 1, 2, 7, 3, 5, 4, 8, 9, 10, 35, 15, 25, 19, 12, 33, 30, 17, 31, 22, 13, 14, 29, 28, 16, Христо Ангелов Панов 62, 70, 64, 36, 22, 28, 8, 44, 34, 40, 10, 50, Христо Ботев 53, 96, 73, 80, 86, 76, 59, 70, 101, 92, 68, 64, 67, 74, 61, 65, 104, 54, 82, 62, 53, 69, 63, 100, 84, 57, 79, 77, 51, 66, 75, 94, 58, 45, 34, 46, 37, 54, 52, 43, 35, 47, 46, 40, 19, 42, 38, 34, 27, 41, Рт Нн ТП №7, 35, 31, 33, 29, 44, 13, 30, 9, 7, 22, 15, 26, Христо Смирненски 21, 2, 28, 19, 6, 15, 9, 12, 17, 4, 22, 7, 20, 13, 11, 10, 18, 3, 16, 1, 24, 5, Цар Асен 4, 3, 14, 6, 8, 9, 1, 7, 10, Цветко Найденов Тачов 5, 1, 3, 8, Цоло Николов 67, 40, 39, 29, 48, 31, 66, 43, 78, 84, 54, 30, 25, 64, 55, 46, 36, 37, 51, 49, 35, 38, 45, 56, 62, 60, 44, 74, 47, 41, 21, 30, 16, 5, 17, 6, 20, 4, 13, 24, 12, 22, 3, 23, 18 Рт Нн ТП №10, 10, 8, 7, 28, 1, 19, 18, 1 Рт Нн ТП №1, 110, извън регулация, извън регулация, извън регулация, Рт Нн ТП №5, извън регулация, Разкл. За Козлодуй, Рт Нн ТП №4

На 17.03.2020 г. /10:15 - 15:00 ч./ -  Липница, Общ. Мизия: 28-ми Април 13, 11, 9, 7, 8, 10, 6, 4, 25, 12, 14, 19, 16, 21, 2, 3, 5, 10, 9-ти Септември 38, 42, 40, 23, 36, 27, 24, 22, 30, 17, 13, 16, 21, 19, 18, 26, 20, 32, 28, 52, 54, 46, 50, 44, 31, 48, 33, 37, 12, 11, 3, 8, 9, 10, 1, 7, 2, 6, 4, Александър Стамболийски 65, 52, 44, 55, 42, 48, 38, 54, 61, 59, 46, 40, 63, 57, 56, 49, 28, 29, 45, 27, 35, 36, 33, 26, 47, 41, 51, 43, 34, 37, 39, 31, 32, 10, 11, 16, 15, 8, 21, 14, 7, 3, 12, 13, 6, 22, 19, 1, 2, Вардар 28, 18, 29, 10, 27, 25, 26, 12, 19, 21, 23, 13, 7, 15, 9, 5, 4, Васил Воденичарски 27, 25, 29, 4, 14, 19, 7, 21, 18, 1, 6, 12, 28, 8, 13, 16, 11, 17, 5, 24, 20, 26, 23, 40, 36, 35, 31, Васил Левски 29, 15, 20, 18, 8, 33, 31, 28, Рт Нн ТП №1, 23, 13, 24, 14, 17, 16, 21, 11, 25, 12, 27, 8, 6, 3, 1, 3 А, 9, 4, 5, 2, Георги Бенковски 15, 22, 26, 9, 18, 13, 11, 20, 24, 1, 16, 10, 5, 7, 14, Георги Димитров 25, 23, 40, 56, 68, 60, 31, 27, 36, 28, 48, 20, 19, 52, 29, 50, 66, 58, 33, 34, 21, 38, 44, 30, 54, 32, 42, 46, 28, 4, 14, 9, 24, 13, 26, 17, 1, 11, 20, 12, 7, 15, 8, 22, 18, 2, 30, 10, Георги С. Раковски 6, 2, 4, 10, 8, 5, 12, 36, 30, 28, 20, 3, 26, 9, 22, 7, Горан Буджански 23, 24, 29, 20, 26, 22, 21, 28, 13, 14, Рт Нн ТП №6, 7, 17, 15, 12, 2, 6, 18, 9, 10, 8, 11, 4, 16, 25, Драва 16, 26, 20, 32, 34, 30, 14, 10, 24, 12, 2, 4, 6, Дунав 18, 22, 10, 16, 6, 4, 1, 12, 8, 2, 5, 13, 7, 20, 11, 13, 15, Иван Вазов 2, 30, 11, 3, 38, 2, 14, 36, 18, 6, 16, 9, 19, 21, 40, 1, 20, 29, 32, 26, 5, 27, 12, 4, Рт Нн ТП №5, 8, 13, 15, местност Ливадето Пс, Никола Вапцаров 3, 32, 24, 8, 22, 10, 16, 40, 14, 34, 28, 54, 7, 4, 30, 36, 2, 1, Рт Нн ТП №4, 38, 6, 20, 5, 12, 25, 13, 48, 46, 21, 54, 52, 56, 17, 23, 42, 44, 15, Осъм 4, 2, 8, 10, 12, 16, 9, 18, 14, 13, 11, Райко Даскалов 1, 3, 4, 2, Хаджи Димитър 9, 10, 1, 3, 4, 8, 5, 6, 7, 15, 21, 12, 14, 16, 23, 17, 11, 19, 13, 18, Христо Ботев 12, 6, 14, 5, 1, 3, 7, 15, 13, 2, 9, Христо Пудрийски 1, 31, 5, 7, 4, 12, 8, 9, 19, 23, 20, 24, 13, 6, 16, 14, 25, 17, 27, 21, 29, 28, 22, 15, 10, 31, Цоло Върбанов 10, 4, 1, 6, 8, 2, 3, Юрий Гагарин 11, 9, 7, 3, 1, 5, Янтра 15, 1, 4, 16, 10, 13, 24, 20, 19, 26, 18, 8, 11, 5, 2, 3, 12, 17, 21, Рт Нн ТП №4, Рт Нн ТП №3, Рт Нн ТП №5

На 17.03.2020 г. /10:15 - 15:00 ч./ -  Мизия: Врачанско Шосе ТП15

Община Оряхово  

На 16.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Оряхово: 22-ри Септември 4, 2, IV-503. 2466, Кв. 52, Андрей Чапразов 31, Васил Левски 28, 14 2, 20, 23, 16-А 2, 19, 18, 12, 16, Георги Димитров 6, 24, Рт Нн ТП №16, 22, 8, 7, 1, Рт Нн ТП №20, Ивайло 1, 2, 4, Коста Лулчев 6 Рт Нн ТП №16, 24, 10, 26, 7 2-А, 7, 18, 7 2, 14, 22, 5, 1-3, 12, 2, 13, 15, 11, 4, 8

На 19.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Оряхово: 9-ти Ноември 9, Александър Стамболийски 31, 70, 48, 56, 54, 81, 64, 14б, 46, 72, 68, 50, Андрей Чапразов 1, 20, 4, Рт Нн ТП №14, 10, 6, Арх. Цолов 16, 5, 8, 19, 11, 14, 21, 7, 9, 17, 25а, 3, 15, 13, 20, 30, 10, 2, 25, 32, Васил Левски 1, Георги Димитров Рт Нн ТП №14, Георги С. Раковски 88, 50, 44, 9а, 6, 8, 12, 7, 40, 74, 34, 42, 56, 21, 66, 36, 29, 19, 3, 52, 62, 5, 72, 2, 20, 84, 1, 58, 22, 47, 46, 60, 70, 30, 14, 80, 38, Дико Илиев 1, 1, 1 Рт Нн ТП №14, 2, добри Войников Дат, 1, Йордан Йонов 20, Кирил и Методий 10, 12, 20, 16, 1, 5, Рт Нн ТП №20, 18, 3, 14, Ленин 1, Летнишка 5, 2, 1, 4, 6, 8, 3, Паисий Хилендарски 2, Цвети Иванов 2, 1, Рт Нн ТП №14, Рт Нн ТП№12, Рт Нн ТП №12

Община Роман  

За периода 18-20.03.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Синьо Бърдо: Александър Стамболийски 1 А, 7, 1, 8, 10, 2, 20, 14, 6, 4, . 10, Васил Левски 32, 24, 11, 19, 50, 48, 42, 34, 36, 30, 24, 48, 5, 15, 52, 54, 7, 13, 17, 9, 38, 11, 44, 22, 28, Вит 6, 2, 8, 5, 1, 10, 4, Ген. Гурко 3, 7, 4, 9, 1, 5, 4, Ген. Столетов 14, 9, 18, 4, 7, 12, 3, 1, Леденика 1, Околчица 7, 9, 8, 4, 5, 7, 3, 5, 2, 8, Паисий Хилендарски 2, 10, 4, 8, 6, 3, Пишурата 3, 6, 1, 4, Радецки 3, 4, 2, 6, Речка 12, 6, 1, Родопи 8, 1, 4, 3, 2, 4, Ропотамо 2, 6, 4, 3, Св. Св. Кирил и Методий 6, 6, Стара Планина 10, Хаджи Димитър 1, 1, 14, 7, 15, 18, 4, 3, 6, 11, 4, 6, 11, Цар Борис I-ви 2, 7, 1, 3, 10, 9, 8, 5, Цар Симеон I 1, 3, 1, 2, Шипка 1, 2, 5, 6, 3, 1а, 3, Янтра 6.

 

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Брегово  

На 16.03.2020 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Гъмзово: Асен Балкански 30, Васил Левски 2, 9, 11, 3, 1, 7, 6, 4, Георги Димитров 10, 15, 9, 1, 13, 6, 26, 2, 14, 11, 12, 5, 8, 3, 7, Граф Игнатиев 1, Кирил и Методий 8, 6, Ленин 21, 42, 24, 37, 27, 26, 13, 17, 18, 39, 25, 31, 29, 16, 28, 30, 40, 22, 33, 23, 35, 11, 15, 19, 14, 36, 38, Мико Нинов 17, 11, 6, 13, 1, 8, 5, 3, Никола Й. Вапцаров 2, 1, 4, 3, 7, 5, Петко Д. Петков 3, 5, 9, 8, 6, 14, 4, 2, 27, 7, Тодор Петров 7, 9, Толбухин 13, Хан Аспарух 24, 12, 35, 23, 18, 25, 20, 27, 16, 31, 14, Хан Крум 5, 9, Христо Ботев 11, 6, Цар Калоян 25, 7, 6, 2, 4, Цар Самуил 27, 12, 14, 25, 16, 8, Цар Симеон 6, 2, 12, 7, 18, 10

На 16.03.2020 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Гъмзово: Борис Попарданов 2, Васил Коларов, Вела Пеева 9, 7, 29, 4, 5, Владимир Заимов 6, 10, 4, 2, Георги Димитров 25, 2, 35, 32, 36, 27, Гоце Делчев 1, 8, 6, 10, 13, 4, Мико Нинов 19, 25, 21, 15, 10, 27, 17, 23, Никола Й. Вапцаров 1, Сергей Румянцев 27, 13, 17, 25, 10, 23, 2, 21, 19, 15, 5, 11, 8, 6, Тимок 2, Тодор Петров 6, 10, 15, 8, 13, 12, Толбухин 5, 1, 7, 8, 9, 15, 2, 4, 12, 2, Цанко Церковски 7, 6, 10, 3, 2, 13, 11, 15, 12, 9, 5, 8, Център

На 17.03.2020 г. /08:00 - 12:00 ч./ -  Гъмзово: Асен Балкански 24, 40, 36, 44, 46, 19, 25, 42, 5, 9, 10, 14, 7, 11, 20, 3, 13, 30, 29, 8, 32, 34, 15, 16, 4, 28, 21, 38, 45, 27, 17, Борис Бенчев 3, 5, 10, 1, 8, Борис Попарданов 2, 1, 4, Боян Чонос 7, 3, 26, 38, 9, 6, 23, 41, 4, 22, 1, 34, 43, 12, 13, 35, 5, 39, 40, 10, 21, 2, 24, 15, 36, 31, Братя Миладинови 1, 5, 6, 2, 3, Васил Коларов 6, 2, 5, 3, 4, Васил Левски 3, Владимир Заимов 5, 2, 7, Гаврил Генов 3, Георги Димитров 23, 24, 21, 17, 20, 15, 26, 19, 22, 16, 18, 28, Граф Игнатиев 7, 5, Иван Вазов 1, 7, 5, Ленин 6, 13, 10, 18, Мадара 4, Никола Й. Вапцаров 8, 6, 14, 11, 16, 10, 3, 9, Петко Д. Петков 1, Сергей Румянцев 29, Тимок 6, 4, 2, Хан Аспарух 4, 2, Цанко Церковски 4, 12, Шипка 11, 7, 15, 19, 1, 17, 13

На 17.03.2020 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Гъмзово: Александър Стамболийски 16, 18, 12, 20, 22, 1, Борис Димитров 4, 2, 6, Гаврил Генов 20, 15, Гео Милев 1, Георги Бенковски 1, 10, 6, 4, 2, Георги Димитров 29, 35, Ленин, Любен Каравелов 1, Райчо Даскалов 7, 1, 3, 6, Спортист 16, 9, 24, 4, 14, 12, Станке Димитров 12, 9, 1, 5, 16, 4, 11, 24, 6, УПИ VII-444, Кв, 55, Хан Аспарух 17, 6, 8, 9, 21, 10, Христо Ботев 3, Цар Самуил 6, 3, 9, Цар Симеон 27, 13, 53, 17, 24, 11, 26

На 18.03.2020 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ракитница, Общ. Брегово: 4-1978 Кв 59, Ангел Кънчев 4, Боян Чонос 25, Васил Коларов 2, 1, Втори Юни 1, 5, Център, Гео Милев 9, Георги Бенковски 11, 1, Георги Димитров 28, 2, 20, 12, 8, 21, 33, 17, 22, 24, 27, 7, Димитър Благоев 3, 1, 7, 2, 4, 10, 5, Димитър Полянов 1, Карл Маркс 15, Кочо Честименски 5, Ленин 1, Любен Каравелов 7, Никола Й. Вапцаров 1, 3, 7, Спортист 3, Стефан Караджа 1, 2, Тодор Петров 4, 2, 6, 21, 5, 28, 12, 16, 1, 130, Фридрих Енгелс 4, 5, Хан Крум 3, Христо Смирненски 1, Център

На 18.03.2020 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Ракитница, Общ. Брегово: Ангел Кънчев 6, 5, Боян Чонос, Васил Левски 10, 40, 16, 8, 38, 14, 21, 33, 9, 27, 32, Вела Пеева 4, 3, Димитър Благоев 9, 20, 13, 18, Кирил и Методий 1, 6, 4, 2, Климент Охридски 3, 1, 4, 2, Коста Йорданов 4, 1, Любен Каравелов 1, 4, Мико Нинов 16, 8, 11, 2, 1, 5, 4, 10, 14, 12, 6, Митко Палаузов 3, Панайот Хитов 5, 2, Презвитер Козма 1, 2, Стефан Караджа 8, 12, 5, Филип Тотю 1, 3, 2, Хаджи Димитър 3, Хан Крум 40, Хан Омуртаг 4, Христо Ботев 4, 2, 5, 3, 6, 8, 10, Цар Иван Асен 6

Община Видин  

На 16.03.2020 г. /09:00 - 15:45 ч./ -  Слана Бара: № 34 Кв 13, Втора 7, 8, 3, 5, Втора 7, 1, 20, 5, Двадесет и Втора 45, 3, Двадесет и Пета 4, 2, Двадесет и Първа 9, 4, 3, 2, 1, 7, Двадесет и Първа 2, Двадесет и Седма 5, 4, 18, 6, 16, 14, 8, 2, 12, 10, 11, Двадесет и Трета 2, 3, 1, Двадесет и Трета 5, Двадесет и Четвърта 6, 3, 4, 1, 14, 2, Двадесет и Четвърта 4, 6, Двадесет и Шеста 6, 9, 3, Двадесета 11, 15, 12, 6, 11а, 17, 2, 8, 9, Двадесета 1, 15, 8, 3, 2, 7, 5, Дванадесета 1, Дванадесета 2, 5, 7, 4, 3, Девета 1, Деветнадесета 21, 9, 18, 13, 10, 8, 17, 6, 14, 15, 137, 4, 7, 3, 11, 19, Деветнадесета 19, 2, Десета 17, 2, 15, 9, 1, 11, 3, 2 Сграда В Стопански Двор, 13, 5, 7, Единадесета 5, 6, 3, 2, извън регулация № на Имото 020054, Осемнадесета 8, 6, 5, 10, Осма 1, 2, 17, 10, 21, 15, 9, 7, 8, 11, 25а, 13, 3, 23, 19, 6, 27, 25, Осма 1, 3, Парцел 2 Кв 4, Парцел 6 Кв 6, Пета 8, 7, 9, 3, 14, 10, 9а, 6, 12, 4, 24, Пета 12, Петнадесета 18, 14, Петнадесета 4, 7, 13, 9, 2, 11а, 15, 6, 11, 12, 3, Първа 29, 56, 38, 24, 22, 21, 37, 12, 46, 32, 48, 35, 13, 58, 15, 44, 41, 39, 19, 28, 18а ТП-2 Слана Бара, 11, 23, 34, 16, 50, 30, 25, 54, 18, 40, 42, 17, 33, 27, 36, 60, 26, 6, 9, 20, 52, 31, Първа 4, 7, 3, 8, 10, 1 ТП-1 Слана Бара, 24, 5, 21, 46, 1, 2б, 9, 6, 15, 2а, Седемнадесета 6, 8, 3, 7, 5, 1, Седма 4, 1, 2, Трета 31, 22, 14, 29, 27, 49, 5, 3, 16, 19, 11, 25, 1а ТП-2 Слана Бара, 23, 17, 12, 20, 18, 21, 24, 15, 9, 33, 26, 7, 55, Трета 6, 2, 8, 17, 3, 4, 13 ТП-1 Слана Бара, 1, 5, 14, Тринадесета 17, 11, Тринадесета 8, 22, 3, 4, 5, 20, 1, 15, 9, 13, 12, 2, 11, 10, 7, УПИ 21 - 248 - Кв 35, Четвърта 16, 12, 10, 1, 5, 14, 9, 11, 7, 6, Четиринадесета 3, 16, 2, 4, Четиринадесета 14, 7, 18, 1, 6, 3, 4, 8, 9, Шеста 10, 7, 8, 9, 5, 4, 1, 2, 11, 13, 3, Шестнадесета 12, 10, 7, 22, 5, 19, 11, 26, 18, 24, 9, 14, 8, Шестнадесета 5а, 1, 5, 7, 4, 6, 2, 20

На 17.03.2020 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Видин: Имот № 024004 Екатте 14698

На 17.03.2020 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Генерал Мариново: Втора 7, 1, 2, 3, 8, 17, 4, Дванадесета 8, 7, 3, 1, 4, 6, 5, 2, Девета 9, 15, 2, 11, 7, 6, 3, 5, 8, Десета 5, 3, Осма 4, 1, 2, Пета 21, Първа 14, 1, 144, 20, 9, 6, 23, 17, 16, 19, 8, 46, ТП-2 Г. Мариново, 35, 33, 37, 25, 29, 24, 15, 12, 26, 10, 31, 21, 18, 27, 34, 59, 26, 55, 36, 32, 38, 61, Ретранслатор, 53, 45, ТП-1 Г. Мариново, 28, 47, 6, 57, 40, 30, 63, 29, 51, 44, 42, 50, Седма 1, 3, Трета 25, 26, 28, 32, 2, 7, 24, 30, 1, 10, 3, 16, 22, 5, 18, 20, 14, Тринадесета 6, Четвърта 6, 4, Шеста 7, 2, 8, 12, 14, 6, 10, 1, 4, Пи57 Кв. 3

На 17.03.2020 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Градец, Общ. Видин: Първа 208, УПИ I-7 Кв. 401

На 17.03.2020 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Долни Бошняк: Втора 5, 2, Девета 3, Осма 2, Първа 36, 18, 43, 66, 57, 45, 70, 4, 10, 16, 48, 56, 44, 15, 29, 17, 47, 51, 28, 68, ТП-1 долен Бошняк, 30, 9, Седма 4, 3, 5, 10, Трета 3, Тринадесета 1, Шеста 6

На 17.03.2020 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Дружба: Втора 4, 9, 1, 3, 32, 28, 30, Двадесет и Втора 5, 3, 1, 1, 2, 3, 5, Двадесет и Пета 2, Двадесет и Първа 7, 5, 4, 1, 2, 3, Двадесет и Трета 6, 7, 4, 6, 3, Двадесет и Четвърта 2, Двадесет и Шеста 2, Двадесета 1, 5, 2, Дванадесета 6, 2, 10, 8, 3, Девета 3, 4, Деветнадесета 4, 6, 2, 1, 3, Десета 3, 7, Единадесета 4, 3, 1, Осемнадесета 4, 2, 1, 6, Осма 32, 5, 8, 3, 6, 10, 18, 16, 28, 30, 18, Пета 2, 4, 1, 5, 3, 6, 8, 10, 7, Петнадесета 8, 10, 2, 4, 6, Първа 21, 3, 28 ТП-2 Дружба, 26, 17, 14, 4, 16, 23, 24, 25, 10, 13, 9, 18, 7, 1, 12, 6, 22, 20, 11, 2, 15, 8, извън регулация, 31, 52, 60, 30, 2, 29, 35, 16, 38, 59, 51, 40, 21, 11, 53, 51 ТП-1 Дружба, 62, 46, 48, 42, 61, 32, 44, 47, 28 ТП-1 Дружба, 10, 58, 57, 54, 55, 39, 50, 41, 33, 28, 67, Седма 5, 4, 2, 10, 12, 1, 6, 8, Трета 4, 7, 10, 14, 12, 6, 3, 17, 19, Тринадесета 9, 10, 7, 4, 11, 8, 3, 16, 6, 1, 2, 12, 18, 14, 9, 7, 5, Четиринадесета 3, 1, 2, Шеста 7, 1, 5, 3, Шестнадесета 1, 4, 2, ПИ 009002

На 17.03.2020 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Каленик, Общ. Видин: Втора 32, 6, 13, 30, 4, 11, 15, 4, 27, 29, 21, 33, 23, 39, 40, 42, Двадесета 15, Дванадесета 1, Девета 2, 3, 13, Деветнадесета 7, 1, Десета 4, 3, 2, 15, Единадесета 11, 3, 7, Осемнадесета 1, Пета 1, 2, 7, 32, Петнадесета 3, 13, 7, 1, 2, ПИ 102011, Първа 31, 11, 35, 60, 15, 33, 7, 13, ТП-2 Каленик, 16, 2, 11 А, 29, ТП-1 Каленик, 67, 36, 66, 73, 58, 44, 53, 37, 31, 32, 49, 61, 38, 41, 63, 52, 60, 6, Седемнадесета 4, Седма 1, Трета 25, 17, 18, 19, 9, 11, 13, 15, Тринадесета 2, 1, Четвърта 19, 14, 11, 13, 3, 12, Четиринадесета 1, 7, 2, 3, 1, Шеста 3, 2, Шестнадесета 2

На 17.03.2020 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Новоселци: I - 37, Кв. 101, Втора 31, 6, 10, 8, 56, 7, 18, 4, 29, 16, 2, 5, 33, 15, 9, 9, Двадесет и Втора 11, 17, 25, 27, 29, 19, 9, 15, 6, 10, 8, 4, 3, 50, 10, 14, 17, Двадесет и Пета 22, 3, 9, 11, 14, 18, 12, 5, 7, 20, Двадесет и Първа 20а, 21, 30, 20, 14, 12а, 1, 2, 4, 22, 29, 40, 9, 3, 26, 25, 48, 51, 30, 37, 4, 49, 58, 5, 62, 66, 61, 39, 64, 3, 53, 35, 31, 42, 27, 71, 9, 47, Двадесет и Трета 34, 22, 39, 32, 20, 17, 15, 7, 19, 23, 2, 25, 37, 35, 36, 28, 5, 8, 46, 16, 26, 4, 27, 21, 30, 40, 3, 13, 6, 38, 24, 10, 8, 12, 6, 5, 13, Двадесет и Четвърта 20, 18, 3, 6, 3, 12, 11, Двадесет и Шеста 12, Двадесета 40, 1, 2, Дванадесета 3, 34, 10, 36, 26, 7, 5, 12, 28, 9, 6, 11, 13, 50, 39, 17, 19, 30, 2, 32, 35, 15, 20, 19, 42, 38, 36, 42, 41, Девета 1, 14, 8, 6, 4, 22, 10, 16, 2, 7, Деветнадесета 2, 1, 4, 3, Десета 3, 10, 4, 5, 1, 2, 7, 8, Единадесета 47, 49, 5, Осемнадесета 11, 12, 5, 3, 18, 8, 22, 16, 1, 9, 20, 14, 24, 15, Осма 2, 18, 9, 35, 21, 11, 1, 10, 8, 14, 3, 5, 16, 20, 6, 33, 4, 83, 15, 25, 12, 23, 73, 71, 22, 74, 72, 69, 47, 54, 50, 21, 64, 58, 66, 70, 68, 24, 2, 36, 55, 12, 67, 49, 57, 80, 65, 52, 10, 23, 60, 26, Паземлен Имот 52283, 420, 38, Пета 6, Петдесета 8, 6, Петнадесета 13, 29, 12, 19, 33, 17, ПИ 338, Първа 1, 58a, 58б, 1, 4, 5, 56, 32, 46, 76, 14, 58, 10, 45, 7, Мтп-3 Новоселци-Извод, 28, 78, 26, 2, 8, 18, 52, 40, 19, 42, 20, 9, 21, 30, 54, 6, 79, 3, 12, ТП-1 Новоселци, 6, 86, 104, 47, 25, ТП-2 Новоселци, 56, 62, 59, 55, 35, 24, 69, 36, 30, 65, 92, 3, 65, 102, 64, 40, 49, 82, 88, 61, 67, 84, 94, 7, 81, 68, 73, 39, 71, 22, 77, 66, 37, 23, 41, 75, 72, 106, 63, 1, 60, път 14, Седемнадесета 16, 19, 12, 12а, 20, 13, 5, 11, 15, 3, 14, 6, 9, 1, 7, 25, 4, Седма 9, 3б, Трета 17, 9, 10, 2, 12, 14, 19, 13, 6, 47, 8, 4, Тридесет и Втора 13, 7, 10, 11, 9, 8, 2, 4, Тридесет и Пета 1, 10, Тридесет и Първа 1, 25, 6, 3, 4, 2, Тридесет и Трета 36, 42, 28, 34, 40, 50, 6, 44, 14, 46, 38, Тридесета 16, Тринадесета 2, 6, 16, 9, Ул Осма 52283, 510, 338, ул. Първа до Площада, Четвърта 13, 5, 35, 3, 15, 2, 11, 17, 7, 4, 8, 19, 23, 10, 6, 12, Четиридесет и Седма 8, 3, 12, 7, 1, 15, 19, 4, 17, 16, 18, 20, 5, 6, 11, 2, 22, Четиридесет и Четвърта 3, Четиридесета 13, Четиринадесета 4, 9, 8, 6, 15, 22, 20, 17, 1, 5, 3, 4, Шеста 8, 6, 4, 1, 40, 17, 16, 19, 2, 13, 7, 11, 3, 9, 10, 15, 34, 14, 12, 18, 10, 12, 8, 16, Шестнадесета 10

На 17.03.2020 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Пешаково: Втора 8, 14, 20, 12, 2, 4, 13, 11, 6, 5, 28, 3, 9, 10, Дванадесета 3, 2, 1, Десета 2, Единадесета 6, 12, 4, 1, 2, Осма 5, Пета 3, 1, Първа 8, 23, 28, 4, 50, 53, 37, 13, 58, 10, 25, 51, 35, 15, 60, 27, 7, ТП-1 Пешаково, 38, 44, 34, 47, 9, 39, 32, 42, 1, 2, 57, 19, 36, 46, Седма 6, 8, 10, Трета 5, 6, 9, Тринадесета 13, 6, 10, 11, 1, 8, 5, 7, Четвърта 2, Шеста 5

На 17.03.2020 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Рупци, Общ. Видин: 020059, II-182 21, Втора 6, 1, 5, 4, 20, 27, 3, Двадесет и Първа 25, 2, Двадесета 6, 8, 5, 2, 9, 1, 4, Дванадесета 7, 5, 1, 2, 6, 3, 9, Девета 1, 8, 4, 3, Деветнадесета 9, 5, 7, Десета 2, 7, 5, 2 А, Единадесета 8, 1, Осемнадесета 3, 8, 5, Осма 13, 19, 23, 9 Б, 25, 15, 4, 21, 17, 11, 29, 27, 1, 10, 3, Пета 1, Петнадесета 1, 7, 2, 3, Първа 46, 49, 14, 3, 12, 24, 1, 9, 57, 3а, 53, 11, 13, 8, 63, 60, 64, 32, 42, 55, 41, 37, 27, 68, 6, 4, 45, 34, 5а, 16, 26, 29, 62, 58, 18, 33, 7, 17, 35, 20, 79, 38, 5, 23, 44, 66, 30 ТП-1 Рубци, 54, 22, 25, 19, 56, 30, 40, 43, 50, 51, 52, извън регулация, С. Рупци, Седемнадесета 4, 8, 2, 1, 5, 3, Седма 2, Трета извън регулация, 7, 1 ТП-1 Рубци, 1, извън регулация, Тринадесета 4, 2, 6, 3, Четвърта 1, 5, 4, 12, 3, Четиринадесета 7, 8, 6, 10, 9, 2, 12, 1, 11, 3, Шеста 21, 19, 8, 17, 7, 15, 5, 3, 4, Шестнадесета 2, 3, 1

На 17.03.2020 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Тополовец, Общ. Кула: Втора 34, 28, 42, 1, 19, 10, 5, 17, 2, 13, 27, 4, 23, 24, 6, 3, 26, 16, 21, 30, 18, 14, 12, 28, 20, 25, Дванадесета 5, 7, 4, 9, Девета 1, Десета 17, 7, Единадесета 4, 29, 5, 14, 7, 6, 27, 20, 31, 33, 9, 10, 2, 23, 8, 13, 18, 11, 25, 1, 3, 4, Осма 5, 3, 2, 11, Пета 6, Петнадесета 4, 11, 6, 10, 3, 9, 12, 8, 1, 2, Първа 28, 29, 38, 41, 21, 11, 30, 2, 50, 39, 17, 2, 14, 16, 20, 10, 3, 4, 18, 13, 6, 8, 9, 11, 7, 1, 12, 24, 26, 49, Седма 6, 10, 1, Трета 16, 10, 8, 4, 6, 13, 15, 14, Тринадесета 7, 6, 9, 12, 17, 17, 14, УПИ-VI Кв. 27, Четвърта 4, 2, 1, 9, 7, 17, 19, 15, 10, 6, 11, 13, Четиринадесета 11, 2, 12, 7, 13, 9, 15, Шеста 2, Шестнадесета 3, 3, 2, 9, 4, 5, 13, 11

На 17.03.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Дружба: Втора 32, 28, 30, Двадесет и Втора 1, 2, 3, 5, Двадесет и Първа 7, 5, 4, 1, 2, 3, Двадесет и Трета 7, 4, 6, 3, Двадесет и Четвърта 2, Двадесета 5, 2, Деветнадесета 2, 1, 3, Десета 7, Осемнадесета 2, 1, 6, Осма 28, 30, 18, Петнадесета 8, 10, 2, 4, 6, Първа 31, 52, 60, 30, 2, 29, 35, 16, 38, 59, 51, 40, 21, 11, 53, 51 ТП-1 Дружба, 62, 46, 48, 42, 61, 32, 44, 47, 28 ТП-1 Дружба, 10, 58, 57, 54, 55, 39, 50, 41, 33, 28, 67, Трета 17, 19, Тринадесета 11, 8, 3, 16, 6, 1, 2, 12, 18, 14, 9, 7, 5, Четиринадесета 1, 2, Шестнадесета 4, 2

На 17.03.2020 г. /09:00 - 15:45 ч./ -  Слана Бара: № 34 Кв 13, Втора 7, 1, 20, 5, Втора 7, 8, 3, 5, Двадесет и Втора 45, 3, Двадесет и Пета 4, 2, Двадесет и Първа 2, Двадесет и Първа 9, 4, 3, 2, 1, 7, Двадесет и Седма 5, 4, 18, 6, 16, 14, 8, 2, 12, 10, 11, Двадесет и Трета 5, Двадесет и Трета 2, 3, 1, Двадесет и Четвърта 4, 6, Двадесет и Четвърта 6, 3, 4, 1, 14, 2, Двадесет и Шеста 6, 9, 3, Двадесета 1, 15, 8, 3, 2, 7, 5, Двадесета 11, 15, 12, 6, 11а, 17, 2, 8, 9, Дванадесета 2, 5, 7, 4, 3, Дванадесета 1, Девета 1, Деветнадесета 19, 2, Деветнадесета 21, 9, 18, 13, 10, 8, 17, 6, 14, 15, 137, 4, 7, 3, 11, 19, Десета 17, 2, 15, 9, 1, 11, 3, 2 Сграда В Стопански Двор, 13, 5, 7, Единадесета 5, 6, 3, 2, извън регулация № на Имото 020054, Осемнадесета 8, 6, 5, 10, Осма 1, 3, Осма 1, 2, 17, 10, 21, 15, 9, 7, 8, 11, 25а, 13, 3, 23, 19, 6, 27, 25, Парцел 2 Кв 4, Парцел 6 Кв 6, Пета 12, Пета 8, 7, 9, 3, 14, 10, 9а, 6, 12, 4, 24, Петнадесета 4, 7, 13, 9, 2, 11а, 15, 6, 11, 12, 3, Петнадесета 18, 14, Първа 4, 7, 3, 8, 10, 1 ТП-1 Слана Бара, 24, 5, 21, 46, 1, 2б, 9, 6, 15, 2а, Първа 29, 56, 38, 24, 22, 21, 37, 12, 46, 32, 48, 35, 13, 58, 15, 44, 41, 39, 19, 28, 18а ТП-2 Слана Бара, 11, 23, 34, 16, 50, 30, 25, 54, 18, 40, 42, 17, 33, 27, 36, 60, 26, 6, 9, 20, 52, 31, Седемнадесета 6, 8, 3, 7, 5, 1, Седма 4, 1, 2, Трета 6, 2, 8, 17, 3, 4, 13 ТП-1 Слана Бара, 1, 5, 14, Трета 31, 22, 14, 29, 27, 49, 5, 3, 16, 19, 11, 25, 1а ТП-2 Слана Бара, 23, 17, 12, 20, 18, 21, 24, 15, 9, 33, 26, 7, 55, Тринадесета 8, 22, 3, 4, 5, 20, 1, 15, 9, 13, 12, 2, 11, 10, 7, Тринадесета 17, 11, УПИ 21 - 248 - Кв 35, Четвърта 16, 12, 10, 1, 5, 14, 9, 11, 7, 6, Четиринадесета 14, 7, 18, 1, 6, 3, 4, 8, 9, Четиринадесета 3, 16, 2, 4, Шеста 10, 7, 8, 9, 5, 4, 1, 2, 11, 13, 3, Шестнадесета 5а, 1, 5, 7, 4, 6, 2, 20, Шестнадесета 12, 10, 7, 22, 5, 19, 11, 26, 18, 24, 9, 14, 8

На 18.03.2020 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Видин: 10971. 511. 200, 10971. 511. 34, Акад. Стефан Младенов, Зап. Склад. Зона-10971. 511. 175. 1, Запад, Западна Складова Зона, Зпз, Зпз ТП ТПк Окс - Рем Р-Ца, Зпз 10971. 511. 300, Зсз, Зсз Окс 10971511171, извън регулация-База Кос до Кос, местност Северна Промишлена Зона Складовата Зона, УПИ 1-5109 Кв. 557 Зсз, УПИ 10971. 511. 154, УПИ 10971. 511. 167, УПИ-V-5097 Зсз, Южна Пром. Зона, Западна Складова База, Осветл. П. Възел Видин Брегово Имот 81. 1, Западна Пром. Зона, Зап. Складова Зона, Западна Складова Зона, Зап Складова Зона, Западна Склад. Зона УПИ 8-5091, Зпз, 1, Западна Склад. Зона УПИ 2-5101, Зсз

На 18.03.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Видин: 10971. 511. 200, Зап. Склад. Зона-10971. 511. 175. 1, Западна Складова Зона, Зпз, Зпз ТП ТПк Окс - Рем Р-Ца, Зсз, Зсз Окс 10971511171, УПИ 1-5109 Кв. 557 Зсз, УПИ 10971. 511. 154, УПИ 10971. 511. 167, УПИ-V-5097 Зсз, Южна Пром. Зона

На 19.03.2020 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 17:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Срацимир

На 19.03.2020 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Видин: Първа Мтп-1 Мих. Гергиево

На 19.03.2020 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Въртоп: Втора 8, 43, 44, 38, 5, 24, Десета 13, Пета 3, 4, 2, Първа 15, 39, 63, 72, 66, 56, 37, 10, 26, 24, 48, 12, 28, 1, ТП-1 Въртоп, 9, 17, 25, 73, 19, 65, Седма 2, Трета 5, Четвърта 3

На 19.03.2020 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Гайтанци: 213, 216, Втора 6, 34, 15, 64, 54, 59, 26, 53, 65, 81, 30, 62, 47, 7, 10, 50, 45, 46, 89, 60, 3, 73, 66, 12, 40, 107, Двадесет и Първа 10, Дванадесета 2, Деветнадесета 15, Десета 2, Единадесета 4, Осма 2, Пета 47, Първа 55, 63, 12, ТП-1 Гайтанци, 18, 49, 28, 1, 6, 41, 8, 35, 36, 29, 20, 15, 67, 47, 31, 9, Седма 1, Трета 9, 21, 2, 2а, 7, Тринадесета 2

На 19.03.2020 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Димово, Общ. Димово: Землището Гр. Димово

На 19.03.2020 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Ивановци, Общ. Видин: Втора 5, 13, 32, 4, Двадесет и Първа 24, 10, 33, 31, 12, 14, Двадесет и Седма 01, 3, Двадесет и Трета 21, 18, Двадесет и Четвърта 34, 2, Двадесет и Шеста 2, Дванадесета 10, 9, 8, 12, 14, Деветнадесета 1, Единадесета 3, 6, 11, 14, Осемнадесета 5, 2, 4, Пета 1, Петнадесета 2, Първа 35, 51, 38, 20, 66, 39, 46, 50, 15, 40, 12, 5, 31, ТП-1 Ивановци, 8, 3, 45, 10, 17, 52, 60, 43, 28, 6, 4, 49, 33, Седемнадесета 3, 6, 8, Стопански Двор 32, Трета 2, 12, Тринадесета 5, Шеста 24, 1, 8, 2, 6, Шестнадесета 8, 7, 1, 16, 12

На 19.03.2020 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Синаговци: 236, Кв. 21, Втора 8, 26, 25, 5, Двадесет и Втора 3, Двадесет и Девета 2, 1, Двадесет и Осма 10, Двадесет и Пета 1, 2, Двадесет и Първа Кв 27, 4, 20, Двадесет и Седма 14, 16, 13, 20, 7, Двадесет и Трета 4, 3, 8, Двадесет и Четвъра 10, 4, Двадесет и Шеста 9, 2, Двадесета 12, 14, 5, 6, 5, Дванадесета 4, Девета 11, 6, Деветнадесета 3, Десета 17, 13, 14, 15, 23, 12, 9, 20, 31, 4, 25, 18, 11, 35, 5, 10, 22, 20, Единадесета 26, 1, Осма 3, 10, 11, 15, 1, 7, 9, Пета 1, 3, 2, 6, 15, 1, 4, 21, 14, 5, Петнадесета 3, 9, 16, 7, ПИ 001009 - Стоп. Двор, ПИ 232004, Площада, Първа 5, 88, 90, 115, 94, 121, 98, Мтп-4 Синаговци, 1, 102, 100а, 3, 127, 119, 24, 9, 1, Вила Божур, 1, 35, 78, 85, 50, 10, 64, ТП-3 Синаговци, 91, 3, 66, 103, 105, 109, 22, 50, 46, 10, 23, 63, 36, 20, 28, 59, 1, 16, 41, 44, 43, 52, 49, 47, 29, 3, 18, ТП-2 Синаговци, 35, 25, 7, 48, 73, 35, 85, 15, 77, ТП-1 Синаговци, 62, 89, 7, 60а, Седемнадесета 16, 14, 2, 8, 6, 4, Седма 1, 9, 11, 6, 3, Стопански Двор 1, Трета 1, Тридесет и Втора 1, Тридесет и Девета 4, 3, 7, 1, Тридесет и Пета 8, 6, Тридесет и Първа 9, 6, 5, 12, 13, 17, 14а, 20, 14б, 27, 35, 26, Тридесет и Трета 1, Тридесет и Шеста 11, 7, 15, Тридесета 9, Тринадесета 15, 11, 12, 3, 1, 23, Четвърта 5, 3, 9, 7, Четиридесет и Втора 21, 22, 23, 3, 19, 30, 16, 34, Четиридесет и Девета 4, 1, Четиридесет и Пета 5, 18, 2, 7, Четиридесет и Първа 1, Четиридесет и Седма 12, 4, 16, 10, 6, Четиридесет и Четвърта 2, 12, Четиридесет и Шеста 4, 10, Четиридесета 6, 1, Четиринадесета 5, Шеста 5, 7, Шестнадесета 5, 10, 1, 1, Землището на С. Синаговци, местност Божурица

На 19.03.2020 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Срацимирово: XI-82, Кв. 17, Втора 5, Девета, Десета 5, Жп Кантон Гара Срацимир 53, Пета 1, Първа 29, 5, 1, 55, 67, 24, 8, 51, 42, 40а, 6, 23, 13, 2, 47, 21, 58, 60, 66, 35, 10, 22, 9, 56, 17, 50, 16, 27 къща, 2, 24, 5, 20, 7, 1, Трета 1, 6, 4, 2, Тринадесета, Четвърта 4, Четиринадесета 5, 8, 7, Шеста 20, 16, 17, 34, 32, 24

На 19.03.2020 г. /08:15 - 17:30 ч./ -  Срацимирово: Втора 5, Пета 1, Първа 29, 5, 1, 55, 67, 24, 8, 51, 42, 40а, 6, 23, 13, 2, 47, 21, 58, 60, 66, 35, 10, 22, 9, 56, 17, 50, Трета 1, 6, 4, 2, Четвърта 4, Шеста 20, 16, 17, 34, 32, 24

На 19.03.2020 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Новоселци: Втора 15, 9, Двадесет и Втора 50, 10, 14, 17, Двадесет и Първа 48, 51, 30, 37, 4, 49, 58, 5, 62, 66, 61, 39, 64, 3, 53, 35, 31, 42, 27, 71, 9, 47, Двадесет и Трета 8, 12, 6, 5, 13, Двадесет и Четвърта 3, 12, 11, Двадесет и Шеста 12, Двадесета, Дванадесета 42, Паземлен Имот 52283, 420, 38, Петдесета 8, 6, Първа 58б, 1, 4, 5, 56, 32, 46, 76, 14, 58, 10, 45, 7, Мтп-3 Новоселци-Извод, 28, 78, 26, 2, 8, 18, 52, 40, 19, 42, 20, 9, 21, 30, 54, 6, 79, 3, 12, Тридесет и Пета 10, Четиридесет и Четвърта 3

На 19.03.2020 г. /09:00 - 15:45 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 15:45 ч./ -  Динковица: Втора 15, Дванадесета 10, Пета 10, Петнадесета 1, 2, Първа 80, Мачтов Динковица, 15, 29, Седемнадесета 19, 17, 21, Четиринадесета 16, 6, 4, 3, 18, 12, Шестнадесета 1

На 19.03.2020 г. /09:00 - 15:45 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 15:45 ч./ -  Слана Бара: Втора 7, 1, 20, 5, Двадесет и Пета 4, 2, Двадесет и Първа 2, Двадесет и Трета 5, Двадесет и Четвърта 4, 6, Двадесет и Шеста 6, 9, 3, Двадесета 1, 15, 8, 3, 2, 7, 5, Дванадесета 2, 5, 7, 4, 3, Деветнадесета 19, 2, Десета 17, 2, 15, 9, 1, 11, 3, 2 Сграда В Стопански Двор, 13, 5, 7, Единадесета 5, 6, 3, 2, извън регулация № на Имото 020054, Осма 1, 3, Пета 12, Петнадесета 4, 7, 13, 9, 2, 11а, 15, 6, 11, 12, 3, Първа 4, 7, 3, 8, 10, 1 ТП-1 Слана Бара, 24, 5, 21, 46, 1, 2б, 9, 6, 15, 2а, Трета 6, 2, 8, 17, 3, 4, 13 ТП-1 Слана Бара, 1, 5, 14, Тринадесета 8, 22, 3, 4, 5, 20, 1, 15, 9, 13, 12, 2, 11, 10, 7, УПИ 21 - 248 - Кв 35, Четиринадесета 14, 7, 18, 1, 6, 3, 4, 8, 9, Шестнадесета 5а, 1, 5, 7, 4, 6, 2, 20

На 19.03.2020 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Новоселци: Видин път 1 1, Втора 17, 66, 79, Двадесет и Втора 19, Двадесет и Първа 19, 11, 15, 13, Деветнадесета 3, 1, Местн. Гено Тачевото 6, 17, 37, 33, 39, 68, 36, 49, 11, 23, 71, 21, 48, 47, 45, 32, 8, 27, 2, 24, 10, 20, 29, 28, 18, 22, 41, 1, 12, 30, 38, 13, 19, 50, 40, 15, 14, 35, 16, 31, 26, 113, Осма 5, 57, Петдесет и Четвърта 11, Петдесет и Шеста 12, 21, 9, 19, 33, ПИ №101, Първа 62, 2, 42, Тридесет и Втора 15, 13, Тринадесета 17, местност Алимана

Община Димово  

На 19.03.2020 г. /08:30 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Вълчек: Георги Димитров 17, 16, 19, 11, 14, 5, 100, 27, 74, 7, 78, 108, 75, 56, 102, 65, 106, 49, 80, 25, 70, 59, 82, 114, 15, 77, 67, 57, 116, 12, 51, 8, 68, 3, 20, 73, 21, 6, 61, 2, 99, 60, 112, 71, 104, 23, 36, 29, 60, 43, 41, 58, 47, 27, 35, 68, 32, 33, 72, 59, 28, 54, 45, 44, 70, 30, 26, 37, Лило Тошев 3, 1, 5, 6, 8, 7, 11, 4, 9, 2, Пета 4, 8, 6, 7, 10, Петко Ценов 4, 1, Първа 13, Трета 2, 3, 5, 6, Четвърта 6, 3, 4, Шеста 6, 1, 3, 2, 9, 8, 13, 3, 1, 14, 7

На 17.03.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Върбовчец: Втора 5, 2, 1, 8, 4, 9, 3, Двадесет и Втора 4, 3, 6, 5, Двадесет и Девета 5, 3, Двадесет и Осма 6, 4, 3, 2, 5, Двадесет и Пета 1, 7, 4, 5, 2, Двадесет и Първа 2, 1, Двадесет и Седма 11 Краварнак, 2, 5, 4, Двадесет и Трета 5, 1, 3, Двадесет и Четвърта 11, 2, 5, 3, Двадесет и Шеста 1, Двадесета 1, 5, 11, 7, 4, Дванадесета 2, Девета 2, Деветнадесета 2, Десета 1, 6, 8, 4, 12, 2, 10, Единадесета 2, 4, 6, Осемнадесета 20, 22, 16, 8, 5, 2, 1, Осма 1, Пета 7, 20, 14, 21, 4, 12, 13, 22, 2, 11, 5, 19, 18, 8, 10, 15, 48, 16, 6, Петнадесета 3, 1, Първа 2, 14, 8, 3, 6, 16, 5, 19, Седемнадесета 4, 2, Седма 13, 1, 15, 9, 2, 17, 11, Трета 20, 6, 12, 7, 18, 1, 16, 5, 14, 4, 22, Тринадесета 7, 3, 1, 2, 4, Четвърта 31, 4, 7, 16, 10, 12, 2, 14, 17, 20, 23, 25, 22, 28, 29, 11, 35, 19, 21, 3, 8, 5, 13, 37, 33, 9, 15, 24, 18, 27, 26, Шеста 9, 10, 2, 1, Шестнадесета 1, 2

На 17.03.2020 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Орешец, Общ. Димово: 000628, №26, Васил Коларов 26, Втора 9, Георги Бенковски 14, Георги Димитров 49, Георги С. Раковски 28, Иван Вазов 16, Ленин 40, 9, Мико Нинов 86, ПИ 27, Тодор Каблешков 8, Христо Ботев 68, 00

На 17.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Яньовец: Втора 10, 1, 5, 8, 9, 32, 3, 34, 36, 7, 6, 4, ПИ 001012, Първа 38, 3, 40, 42, 24, 2, 16, 6, 28, 7, 4, 5, 26, 18, 11, 9, Трета 5, Четвърта 16, 1, 9, 8, 15, 17, 3, 5, 14, 10, 13, 12, 19, 4, 2, 11

На 19.03.2020 г. /08:30 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Макреш: Втора 7, 3, 96, 1, Георги Бенковски 178, 170, 184, 145, 183, 180, 159, 173, 182, 168, 88, 165, 191, 160, 146, 155, 162, 158, 164, 189, 185, 143, 176, 187, 154, 174, 136, 172, 179, 175, 161, 177, 151, 148, 126, 118, 93, 105, 87, 110, 114, 112, 140, 99, 103, 135a, 134, 168, 111, 81, 98, 123, 129, 79, 96, 125, 127, 135, 100, 102, 144, 146, 117, 142, 115, 101, 116, 83, 104 А, 109, 133, 61, 130, 113, 122, 132, 136, 94, 88, 91, 86, 16, 4, 34, 12, 14, 11, 28, 5, 88, 8, 26, 75, 155, 2, 1, 19, 25, 22, 30, 10, 3, 13, 17, 7, 24, 15, 9, 77, 35, 17, 32, 75, 56, 47, 37, 63, 50, 51, 88, 69, 42, 72, 66, 2, 39, 79, 67, 27, 65, 54, 64, 70, 40, 34, 31, 46, 49, 80, 60, 68, 43, 61, 45, 76, 74, 162, 4, 59, 52, 38, Двадесет и Девета 11, 9, 3, 7, Двадесет и Осма 3, 1, 6, 4, 5, Двадесет и Пета 2, 1, Двадесет и Първа 8, 5, 6, 4, 1, 3, 10, 2, 12, Двадесет и Седма 3, 6, 2, 1, Двадесет и Трета 2, 4, 2, 3, 1, Двадесет и Четвърта 5, 4, 2, Двадесет и Шеста 2, 4, 1, 8, Двадесета 12, 6, 12а, 5, 8, 4, 3, 2, 1, 40, Дванадесета 1, 2, 38, 15, 5, 13, Деветнадесета 4, 3, 1, 2, Десета 9, 5, 7, 2, 1, 4, Единадесета 3, 6, 12, 5, 1, 2, 4, Лило Тошев 45, 37, 43, 18, 3, 44, 20, 34, 30, 5, 28, 9, 23, 46, 32, 17, 14, 7, 21, 16, 25, 36, 24, 19, 40, 55, 48, 51, 52, 50, 47, 44, 19, 8, 48, 6, Осемнадесета 6, 4, 5, 1, 3, 8, 2, Осма 3, 5а, Петко Ценов 21, 25, 42, 44, 46, 5, 40, 48, 38, 32, 6, 23, 7, 5, 48, 9, 30, 28, 1, 11, 4, 13, 20, 2, 26, 14, 12, 6, 15, 3, 18, 7, Петнадесета 8, 5, 6, 1, 2, 3, Седемнадесет Партизани 5, 1, Седемнадесета 10, 16, 1, 11а, 12, 11, 8, 6, 9, 5, 3, 15, 4, 13, Седма 4, Стопански Двор-Имот №270037, Трета 3, 1, Тридесет и Втора 1, 11, 7, 3, 5, Тридесет и Първа 1, 2, Тридесет и Трета 18, 32, 28, 30a, 8, 10, 7, 9, 30, 6а, 12, ПИ 129, 11, 6, Тридесет и Четвърта 2, 4, Тридесета 2, Тринадесета 4, 2, 3, Четвърта 26, Четиринадесета 6, 10, 2, 8, Шеста 1, 10 А, 1, Шестнадесета 3, 12, 5, 4, 10, 6, 8, 7

На 19.03.2020 г. /08:30 - 17:30 ч./ -  Вълчек

Община Ново село  

На 16.03.2020 г. /09:00 - 15:45 ч./   На 17.03.2020 г. /09:00 - 15:45 ч./   На 18.03.2020 г. /09:00 - 15:45 ч./   На 20.03.2020 г. /09:00 - 15:45 ч./ -  Неговановци: Двадесет и Девета 8, Двадесет и Осма 16, 14, 12, 10, Двадесет и Пета 6, 4, Двадесет и Първа 21, 23, 11, 3, 14, 2, 8, 7, 6, 12, 5, 10, 15, 1, 4, 17, 9, Двадесет и Седма 2, Двадесет и Трета 2, Двадесет и Четвърта 12, 6, 5, 14, 7, 1, 9, 11, 4, 3, Двадесет и Шеста 3, 4, 1, 5, 10, Двадесета 3, 4, 2, 38, 1, Девета 2, 5, 13, 3, 1, Пета 31, 37, 18, 20, 29, 28, 35, 30, 39, 26, 41, 34, 91, 36, Първа 34, 2, Седемнадесета 1, Седма 4, 23, 13, 21, 50, 36, 40, 11, 15, 48, 46, 27, 20, 33, 22, 25, 52, 26, 38, Трета 20, УПИ 3 - 451 Кв 35, Четвърта 55, 45, 47, 77, 48, 71, 59, 62, 58, 44, 60, 66, 40, 50, 70, 74, 75, 68, 56, 14, 65, 38, 78, 57, 49, 69, 73, 42, 46, 54, 67, 52, Шеста 10, 16, 36, 17, 38, 26, 34, 15, 25, 27, 24, 19, 14, 18, 11, 30, 13, 28

 

 

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“,  на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии,  текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg,  за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му. Освен посочените по-горе срокове,  с цел обезопасяване на съоръженията за работа,  осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията,  върxу които са извършвани планирани дейности,  се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването,  чиято продължителност е под 5 минути

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

                           CEZ GROUP
 
 

 

 

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay Donate now
Реклама / Ads

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. ЧЕЗ Разпределение повишава сигурността на електрозахранването на 10 хил. потребители в Югозападна България 0| 2827 |08.03.2020 . Планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 09 – 13 март 2020 г., 0| 3061 |06.03.2020 . ЧЕЗ Разпределение повишава сигурността на електрозахранването на 10 000 потребители в Югозападна България 1| 3170 |01.03.2020 . Планирани прекъсвания на електрозахранването от ЧЕЗ за периода 2-6 март 0| 3055 |28.02.2020

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads
Реклама / Ads

НАЙ-ЧЕТЕНИ

    Реклама / Ads

    БЛОГОВЕ