Реклама / Ads
Frognews
0| 3088 |11.10.2019

Планирани прекъсвания за периода14-18.10.2019 г. за цяла Западна България

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

 Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 14.10 – 18.10.2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

 

 

 

София-Град

Община Банкя  

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 15:15 Ч./ -  Банкя,  Общ. Столична:   Момина Сълза  51, 18, 50, 71, 58, 42, 61а, 40, 52, 58а, 55, 59, 54, 60, 30, 46, 71а, 44, 62, 67, 45, 38, С/У Трафопоста, 52а, 43, 65а, 63, 49, 61, 22, 48, 56,  Спътник  3, 12, 5, 14, 3 Жк Изгрев УПИ 15-239 Кв.24, 4, 6, 5а, 11, 10, 9, 2, 7а, 10а, 8, 1,    Къща

На 14.10.2019 Г. /08:45 - 12:30 Ч./ -  Банкя,  Общ. Столична:   Цк На Бкп 2-Ри  Цк На Бкп 2-Ри,  Шейново  8б Дом 2

На 14.10.2019 Г. /08:45 - 12:30 Ч./ -  София:   Шейново  8б

Община Витоша  

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  София:   198/В.З.Малинова Долина/ ,  201/В.З.Малинова Долина/ ,  202/В.З.Малинова Долина/ ,  205/В.З.Малинова Долина/ ,  Арх. Георги Фингов ,  Арх. Станчо Белковски/205-Та/ ,  Ул.201 В.З. Бункера Р-Н Витоша

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Владая:   22-Ра ,  Амбарица  7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3,  Букова Гора  2,  Виров Дол  10, 12, 10, 8,  Витошки Гранит  5, 3, 16, 36, 43, 12, 25, 29, 34, 37, 8, 14, 23, 22, 15, 4, 45, 40, 24а, 18, 31, 33, 28, 39, 20, 7, 10, 2, 19, 18а, 11, 17, 41, 27, 13, 30, 9, 35, 6, 26,  Войнишко Въстание  85, 89, 73,  Горелица  3, 2,  Ела  2, 1, 4, 4а,  Елен  3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2,  Елешница  2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8,  Елешница  18,  Жълта Вода  1, 4, 8, 2, 10, 12, 5,  Здравец  2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1,  Китен  7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30,  Лесковец  6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4,  Лесковец  3, 1,  Любомир Миланов  37, 40, 39, 41, 38,  Любомир Миланов  № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65,  М.Владая Кв.75  Кв.75,  Марин Чукар  16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14,  Момина Сълза  11, 17а, 27, 20, 6, 7, 8, 15а, 12, 10, 1, 32, 26, 17, 19, 21, 14, 24, 4, 15, 3,  Момина Сълза  18,  Морените  1, 7, 3, 5,  Подкраище  30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3,  Проф.Ив.Шишманов/Баба Лина/  27, 23, 25, 11, 21, 14, 12,  Реката  2, 4,  Реката  3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5,  Самоковище ,  Суха Лешница  4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9,  УПИ XVII-Сонс,  Кв. 69 ,  Юрушки Мостове  22, 26, 21, 1, 10, 14, 17, 23, 16, 18, 25, 4, 20, 24, 28, 7, 5, 6, 9, 15, 12, 2,  Янкино Усое  14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9,  Янкино Усое  20, 19, 18, 14

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Владая:   22-Ра ,  Амбарица  7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3,  Букова Гора  2,  Войнишко Въстание  85, 89, 73,  Горелица  3, 2,  Ела  2, 1, 4, 4а,  Елен  3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2,  Елешница  2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8,  Здравец  2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1,  Китен  7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30,  Лесковец  6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4,  М.Владая Кв.75  Кв.75,  Подкраище  30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3,  Реката  2, 4,  Суха Лешница  4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9,  Янкино Усое  14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   1-Ва  Симеоново-Драгалевци С/У Перла,  311/Драгалевци/ ,  311/Киноцентър/  19, 12, 22а, 8, 9, 23, 3, 7, 10а, 14, 24, 17, 22 Кв.27 УПИ -Іх, 25, 18, 21,  314-Та /Драгалевци/  5,  316-Та /Драгалевци/  5, 6, 7,  317-Та  24, 4, 20, 14, 18, 6, 16, 2, 10,  318/Киноцентър/  21, 2, 13, 11, 3, 23, 5, 4, 15, 19, 7, 8,  319-Та  11,  405/Драгалевци/ ,  415-Та  3 Кв.Драгалевци П.К. 9,  415/Драгалевци/  Кв.59 А,  Боженци/Никола Паликарски/  9, 9а, 7, 11, 12, 10,  В.З. Симеоново - Драгалевци  Кв.59 Парц.12-1220,  В.З. Симеоново - Драгалевци  13 Ул.311,  Войнишко Въстание  100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117,  Доброволец  31, 33,  Драгалевци  Под Градището-Под Лифта/,  Драгалевци  УПИ I-483, 484,  Кв.24, Местност Шевовица/,  За Буквите/415/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21,  Захари Зограф  13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15,  Захари Зограф  5, 54, 58, Ул.Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64,  Захарий Княжевски  №12, 8,  Кимчовец  3б, 4, 2, 3, 6, 1,  Крушова Градина  29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35,  Крушова Градина  1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а,  Местност Черния Кос  10, Кв.5, 70, 6, УПИ VII-81, Кв.5, XV-93 Кв.4 №68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила,  Митрополит Климент  17, 1,  Момина Сълза / Кв.Суходол  20,  Ненко Балкански  12,  Огюст Дозон/414/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  3,  Подгорица  7, 10, 6, 5, 12, 8,  Поточе  18, 24, 28, 22, 18а, 20, 16, 26,  Росянка/710-Та/  2, 5, 1, 3,  Симеоново  УПИ X 1250 Парцел X,  Сърнела/Паскал Иванов/  36, 8а, 13, 11, 20, 5, 9, 7, 17, 30, 22, 10, 15, 28, 34, 36, 26, 12, 32, 8, 7а, 16, 1, 24, 5а,  УПИ III-1626,  Кв. 58,  УПИ XV-994, Kb.92 М.Драгалевци,  Хилендарски Манастир/417/В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла Ул.454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4,  Цаньо Калчев  6

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Войнишко Въстание  100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 111, 82, 99а, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Мало Бучино:   Димотика  1,  УПИ II-3857.8  Кв.14а

На 14.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  Владая:   22-Ра,  II-3477,  Кв.916,  Буков Дол  5, 6, 4, 3, 1,  Войнишко Въстание  112,  Здравец  13,  Кайлъка  11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13,  Лесковец  9,  Марин Чукар  40, 15,  Ново Село  2, 4, 3, 6, Владая, 1,  Пирин/Дупките/  15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5,  Суха Лешница  Вила,  Хеброс  28, 10, 21, 13, 5, 37 До Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15

На 14.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:   1-Ва  Тп Кайлъка М. Владая,  Войнишко Въстание  122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131,  Здравец  Трафопост /Ул.Кайлъка

На 14.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Бистрица,  Общ. Столична:   29-Та,  София Парк

На 14.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   198/В.З.Малинова Долина/,  2-Ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/,  201/В.З.Малинова Долина/,  202/В.З.Малинова Долина/,  203-Та,  204-Та,  204/В.З.Малинова Долина/,  205/В.З.Малинова Долина/,  32-Ра /Ж.К.Бункера/,  34-Та /Ж.К.Бункера/,  35-Та /Ж.К.Бункера/,  38-Ма /Ж.К.Бункера/,  41-Ва /Ж.К.Бункера/,  Ix-455, 464, 473, 475, Кв.5,  V-260, 2010,  Kв.13,  VII-670, Кв.4, М.Малинова Долина,  Архитект Васильов И Цолов,  Башлийски Езера,  Бистришко Шосе,  Малинова Долина,  Мургана,  Плитвишки Езера /В.З.Бункера/  18,  Проф. Теодор Горанов,  УПИ І-590, 1492, Кв.17,  УПИ І-896 Кв.15,  УПИ ХV-626 Кв.3,    М.Бункера 20

На 15.10.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  Бистрица,  Общ. Столична:   13-Та /Ж.К.Бункера/,  33-Та /Ж.К.Бункера/,  София Парк

На 15.10.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  София:   187-Ма Кв.Мал.Долина/Младос,  202/В.З.Малинова Долина/,  204-Та,  204/В.З.Малинова Долина/,  205/В.З.Малинова Долина/,  206/В.З.Малинова Долина/,  28-Ма /Ж.К.Бункера/,  29-Та,  31-Ва /Ж.К.Бункера/,  32-Ра /Ж.К.Бункера/,  35-Та /Ж.К.Бункера/,  37-Ма /Ж.К.Бункера/,  38-Ма,  38-Ма /Ж.К.Бункера/,  41-Ва /Ж.К.Бункера/,  IV-1949,  Кв.9,  VIII-581,  Кв.10 Малинова Долина,  XV-85,  438,  84,  1824,  Кв.18,  Арапица,  Арх. Иван Данчов,  Арх. Станчо Белковски,  Башлийски Езера,  Бистришко Шосе,  Малинова Долина,  Мургана

На 15.10.2019 Г. /08:30 - 16:45 Ч./ -  София:   14-Та /Кв.Симеоново/  14, 7, 6, 11, 15, 5, 4, 2, 16, 9, 8, 10,  16-Та /Кв.Симеоново/  8,  18-Та /Кв.Симеоново/  9, 10, 2, 5, 1, 7, 3, 4, 6, 8,  19-Та /Кв.Симеоново/  1, 6, 11, 3, 9, 8, 5, 4,  19-Та/275/  2,  22-Ра/Обеля/  7,  22/Кв.Симеоново/  15, 19, 21, 9, 23, 13а, 13, 17а, 3, 1, 17,  9-Та  37 Ъгъл Жасмин 15а,  XxIx-445,  Кв.23,  В.З. Симеоново - Драгалевци,  В.З.Симеоново Север  УПИ III Кв.52,  Горска Ела  7 Стр.Табло,  Жасмин  17, 1, 11, 3,  Симеоновско Шосе  240, 262,  Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/  127, 129, 141, 122а, 131, 125, 139, 114, 126а, 136, 240, 132, 108а, 126, Вила, 110, 122, 116, 252, 159, 134,  УПИ ХхV-436, Кв.23

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Владая:   22-Ра,  Амбарица  7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3,  Боев Рид  6,  Букова Гора  2,  Войнишко Въстание  73,  Войнишко Въстание  85, 89, 73,  Горелица  3, 2,  Ела  2, 1, 4, 4а,  Елен  3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2,  Елешница  2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8,  Елешница  18,  Здравец  2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1,  Катеричка  2, 1, 3, 5,  Китен  7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30,  Лесковец  6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4,  Лесковец  3, 1,  Любомир Миланов  14, 11,  Любомир Миланов  № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65,  М.Владая Кв.75  Кв.75,  Маргаритка  15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23,  Марин Чукар  16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14,  Момина Сълза  18,  Пернишко Шосе  27, 25,  Плиска  23, 34, 9, 11, 35, 31, 21, 36, 13, 40, 32, 19, 27, 38, 33, 17, 29, 25,  Плиска  7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5,  Подкраище  30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3,  Приплат  45, 48, 40, 39, 41, 44, 37, 42, № 15,  Реката  2, 4,  Реката  3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5,  Сребрист Бор  8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5,  Суха Лешница  4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9,  Шаварница  4, 2 А, 1, 2, 6,  Янкино Усое  14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9,  Янкино Усое  20, 19, 18, 14

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   1-Ва  Симеоново-Драгалевци С/У Перла,  311/Драгалевци/,  311/Киноцентър/  19, 12, 22а, 8, 9, 23, 3, 7, 10а, 14, 24, 17, 22 Кв.27 УПИ -Іх, 25, 18, 21,  314-Та /Драгалевци/  5,  316-Та /Драгалевци/  5, 6, 7,  317-Та  24, 4, 20, 14, 18, 6, 16, 2, 10,  318/Киноцентър/  21, 2, 13, 11, 3, 23, 5, 4, 15, 19, 7, 8,  319-Та  11,  405/Драгалевци/,  415-Та  3 Кв.Драгалевци П.К. 9,  415/Драгалевци/  Кв.59 А,  Боженци/Никола Паликарски/  9, 9а, 7, 11, 12, 10,  В.З. Симеоново - Драгалевци  Кв.59 Парц.12-1220,  В.З. Симеоново - Драгалевци  13 Ул.311,  Войнишко Въстание  71, 77, 42, 61, 75,  Войнишко Въстание  100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117,  Доброволец  31, 33,  Драгалевци  Под Градището-Под Лифта/,  Драгалевци  УПИ I-483, 484,  Кв.24, Местност Шевовица/,  За Буквите/415/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21,  Захари Зограф  13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15,  Захари Зограф  5, 54, 58, Ул.Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64,  Захарий Княжевски  №12, 8,  Кимчовец  3б, 4, 2, 3, 6, 1,  Крушова Градина  29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35,  Крушова Градина  1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а,  Маргаритка  7,  Местност Черния Кос  10, Кв.5, 70, 6, УПИ VII-81, Кв.5, XV-93 Кв.4 №68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила,  Митрополит Климент  17, 1,  Ненко Балкански  12,  Огюст Дозон/414/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  3,  Офелиите /Владая/  3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4,  Подгорица  7, 10, 6, 5, 12, 8,  Поточе  18, 24, 28, 22, 18а, 20, 16, 26,  Росянка/710-Та/  2, 5, 1, 3,  Симеоново  УПИ X 1250 Парцел X,  Сърнела/Паскал Иванов/  36, 8а, 13, 11, 20, 5, 9, 7, 17, 30, 22, 10, 15, 28, 34, 36, 26, 12, 32, 8, 7а, 16, 1, 24, 5а,  УПИ III-1626,  Кв. 58,  УПИ XV-994, Kb.92 М.Драгалевци,  Хилендарски Манастир/417/В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла Ул.454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4,  Цаньо Калчев  6,  Цар Борис III/Девети Септ.  201, 201а

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Миле Попйорданов/Бр.Огън/  4 4, 4

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Мур  20 А, Б, В,   21,  23

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 16:45 Ч./ -  София:   22/Кв.Симеоново/  19,  62-Ра /Кв.Симеоново/  9, 4, 5, 13, 19, 2, 10, 3, 7, 12, 23, 18, 5а, 12а, 1, 6, 17, 8, 11, 15, 21,  63-Та /Кв.Симеоново/  3, 2, 6, 1, 7, 4, 5,  64-Та /Кв.Симеоново/  5, 4, 7а, 7, 6, 2а, 3, 2,  65-Та /Кв.Симеоново/  12, 4, 8, 6, 2, 16, 5, 1, 5а, 11, 3, 9, 7,  67-Ма  5,  68-Ма /Кв.Симеоново/  Ул Св.Магдалена, 17, Ъгъла С Ул.64, 10, 12, Ъгъла С Ул.63, 4, 1, 2а, 3, 7, 15, 11, 19, 5, 13, 9, Ъгъла С Ул.63 №2б, 6,  9-Та /Кв.Симеоново/  45,  Акад.Стоян Аргиров/502/,  Босилек /Кв.Симеоново/  18, 22, 7, 14, 8, 1, 2, 9, 4, 14а, 12, 3а, 6а, 6, 3, 20, 5,  Български Апокриф/505а//В.З.Симеоново-Драгалевци/  16,  Вельо Топаловски  16,  Горска Ела  11, 5, 2а,  Златен Век  47, 43,  Неофит Хилендарски  21а, 11,  Света Магдалина  28, 2, 2а, 26,  Симеоново  М.Симеоново-Север Кв.38, Ул.62,  Симеоновско Шосе  260,  Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/  137, 157а, 116б, 126б, 106а, 252, 136, 238, 122а, 141, 126 Б, 151а, 157, 151, 124, 149, 116а, 112, 145, 161, Стр.Табло, 108, 133, 147, 114, 153, 135, 130,  Синьо Лято/1-Ва/ /Кв. Симеоново/  19, 13, 17а, 17, 11а,  УПИ VIII -526,  Кв.19

На 16.10.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  Бистрица,  Общ. Столична:   197/В.З.Малинова Долина/,  Арх. Никола Лазаров

На 16.10.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  София:   1-Ва/ В.З. Малинова Долина/,  2-Ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/,  3-Та /Кв.Мал.Долина/Студентски Град,  7-Ма Кв.Мал.Долина/Студентски Град/,  Бяла Река,  В.З Малинова Долина II-Ра Дупките УПИ Ix-156, Кв.2,  Клен,  Малинова Долина,  УПИ XIV-3307, Кв.1,  УПИ УПИ  III - 3307 Кв. 1

На 16.10.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ -  Владая:   Асанова Чешма  Вила,  В.З.Приплат, М.Герена,  Вилна Зона Приплат  V-30,  Горелица  УПИ 694 -М.Горелица,  Еделвайс  35, 7,  Калдъръмче  11, 9, 9,  Местност Герена  Вила, Манастир, Имот 1809,  Местност Кладенеца  В.З.Приплат,  Местност Св.Петка  №27,  Пернишко Шосе  Над Шосето,  Приплат  До Бълг.Пиво, 22, Моста С Панели, Р Т Соф Пиво, С Двата Бора, 55 2 Пр, Ален Мак, 52, 2, Вила, 3, 56, 2 Пр, Къща, Ул.Перуника 18, 47, 1, 42, 2 Пр, Пос В Дясно, 54, 50, 45,  УПИ XIII - 1882 Кв 4 М-Ст Приплат,  УПИ XxV-26,  Кв.3,  Чехълче  5

На 16.10.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ -  София:   УПИ VIII, Кв.21, В.З Приплат

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   1-Ва  М.С-Во Д-Ци УПИ VII - 818 Кв 6,  401/201/  5,  402-Ра  4, 6, 1, 3, 2,  403/Драгалевци/  Вила, 3, 9, 1, 7,  404-Та  8, 2, 7а, 5, 4, 6, 10, 3, 1,  404/Драгалевци/  7б,  405-Та  1,  406-Та  Ул.406/Ул.Наум, 20, 10, 22, 6, Кв.Драгалевци, 3, 7 Кв.51, 16, 1, 12, 14, 18, 8, 24а, 4,  410-Та  15, 19, 1а, 8, 5, 2, 20, 30, 24, 14, 17, 20 Драгалевци, 10, 4, Кв.20-С/У 32, 18, 12, 13, 9, 16, 1, 6, 3, 11,  Акад.Атанaс Илиев  УПИ Ix-149 Кв.149,  В.З. Симеоново - Драгалевци  Чучура 3, УПИ XIV_1720,  Кв.51, Вила,  В.З.Симеоново-Драгалевци  УПИ XxVIII Кв.20,  В.З.Симеоново-Драгалевци IIч.  УПИ XV-453 Кв.20,  Ваклинец  20,  Василий Врач/409/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  5, 4, 8, 1, 7, 6, Вила, 3, 15,  Вера Недкова  8,  Горски Синчец  7,  Змей Горянин/408/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  4а, 3, 7, 15а, 24, 13, 20а, 19, 16, 6, 1, 20, 2, 4, 9, 11, 15, 17, 18, 14,  М-Т Драгалевци-Раширение-Юг  УПИ XIx Кв.110,  Наум  36,  Проф.Борис Йоцов/410/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  12, 13,  Проф.Тодор Боров/407/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  3, Вила, 14,  Св.Наум /Драгалевци  14, 15, 23, 20а, 21, 14а, 31а, 12, 18а, 19а, 17, 20, 16а, 31, 19, 1, 12а, 18, 39, 16, 33, Ул. 406, 52,  Св.Наум/Трайчо Костов/  53

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Бистрица,  Общ. Столична:   9-Та  21,  УПИ V-712 Кв.1/Р-Н Панчарево/

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   1-Ва  Симеоново-Драгалевци С/У Перла,  1-Ва  7 Панчарево В.З.Бункера, В.З.Бункера УПИ 603 Кв.5,  1-Ва/ В.З. Малинова Долина/  65, 28, 33, 1, 36, 69, 41, 24, 16, 3, 18, 79, 8, 83, 87, 23, 39, 14а, 75, 13, 29, 20, 26, 85, 45, 73, 25, 25а, 37, 34, 35,  101-Ва  Ктп Бел Вали,  13-Та /Ж.К.Бункера/,  2-Ра /Ж.К.Бункера/  85,  27-Ма /Ж.К.Бункера/  4, 6а, 8а УПИ VII -1472 Кв 1 М. Долина, 1, 6 Стр.Табло,  28-Ма /Ж.К.Бункера/  3, 12, 1, 4, 13, 8 В.З.М. Долина Ііч, 14,  311/Драгалевци/,  311/Киноцентър/  19, 12, 22а, 8, 9, 23, 3, 7, 10а, 14, 24, 17, 22 Кв.27 УПИ -Іх, 25, 18, 21,  314-Та /Драгалевци/  5,  316-Та /Драгалевци/  5, 6, 7,  317-Та  24, 4, 20, 14, 18, 6, 16, 2, 10,  318/Киноцентър/  21, 2, 13, 11, 3, 23, 5, 4, 15, 19, 7, 8,  319-Та  11,  36-Та /Ж.К.Бункера/  7, 1, 8, 11, 5, 9, 6,  39-Та /Ж.К.Бункера/  7, 2, 9а, 1, 9, 3,  405/Драгалевци/,  415-Та  3 Кв.Драгалевци П.К. 9,  415/Драгалевци/  Кв.59 А,  44-Та /Ж.К.Бункера/  3, 4, 10, 6, 1, 5, 9, 12, 7, 2,  5-Та /Ж.К.Бункера/  5, 1, 3, 2, 4, 6,  6-Та /Ж.К.Бункера/  5, 39, 13, 19, 7, 29, 17, 1, 15, 31, 9, 3,  7-Ма /Ж.К.Бункера/  3, 5, 7, 8, 10,  8-Ма /Драгалевци/  Бункера,  8-Ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/  1, 11б, 41, 18, 15, 3, 24, 27, 7, 9, 17, 11а, 9а, 13, 25, 21,  9-Та Кв.Мал.Долина/Студентс  20, Имот 84, 14, 12, 18, 22, 4, 8, 6, 24, 2,  V-281 Кв.3,  VII-670, Кв.4, М.Малинова Долина,  Бистришко Шосе  П-Л 1327, 1-2, 81, 13, 21,  Боженци/Никола Паликарски/  9, 9а, 7, 11, 12, 10,  В.З. Бункера  15, Вила,  В.З. Симеоново - Драгалевци  Кв.59 Парц.12-1220,  В.З. Симеоново - Драгалевци  13 Ул.311,  Войнишко Въстание  100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117,  Доброволец  31, 33,  Драгалевци  Под Градището-Под Лифта/,  Драгалевци  УПИ I-483, 484,  Кв.24, Местност Шевовица/,  За Буквите/415/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21,  Захари Зограф  13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15,  Захари Зограф  5, 54, 58, Ул.Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64,  Захарий Княжевски  №12, 8,  Кимчовец  3б, 4, 2, 3, 6, 1,  Копринка  19 В.З.Бункера,  Крушова Градина  29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35,  Крушова Градина  1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а,  Луда Река /В.З. Малинова Долина/  2,  М.Бункера УПИ V170 Кв.18,  Малинова Долина  5 М.Бункера,  Ул.5-Та,  Местност Черния Кос  10, Кв.5, 70, 6, УПИ VII-81, Кв.5, XV-93 Кв.4 №68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила,  Митрополит Климент  17, 1,  Ненко Балкански  12,  Огюст Дозон/414/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  3,  Плитвишки Езера /В.З.Бункера/  18,  Подгорица  7, 10, 6, 5, 12, 8,  Поточе  18, 24, 28, 22, 18а, 20, 16, 26,  Река Палакари  6,  Росянка/710-Та/  2, 5, 1, 3,  Симеоново  УПИ X 1250 Парцел X,  Сърнела/Паскал Иванов/  36, 8а, 13, 11, 20, 5, 9, 7, 17, 30, 22, 10, 15, 28, 34, 36, 26, 12, 32, 8, 7а, 16, 1, 24, 5а,  УПИ III-1626,  Кв. 58,  УПИ XV-994, Kb.92 М.Драгалевци,  УПИ ХV-626 Кв.3,  Хилендарски Манастир/417/В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла Ул.454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4,  Цаньо Калчев  6,    М.Бункера 20

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Владая:   22-Ра,  Амбарица  7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3,  Букова Гора  2,  Войнишко Въстание  85, 89, 73,  Горелица  3, 2,  Ела  2, 1, 4, 4а,  Елен  3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2,  Елешница  2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8,  Елешница  18,  Здравец  2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1,  Китен  7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30,  Лесковец  6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4,  Лесковец  3, 1,  Любомир Миланов  № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65,  М.Владая Кв.75  Кв.75,  Марин Чукар  16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14,  Момина Сълза  18,  Подкраище  30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3,  Реката  2, 4,  Реката  3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5,  Суха Лешница  4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9,  Янкино Усое  14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9,  Янкино Усое  20, 19, 18, 14

На 16.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Иван Сусанин  45

На 17.10.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  София:   1-Ва/ В.З. Малинова Долина/,  197/В.З.Малинова Долина/,  2-Ра /Ж.К.Бункера/,  2-Ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/,  3-Та /Кв.Мал.Долина/Студентски Град,  Арх. Никола Лазаров,  Бяла Река,  Клен,  М.Малинова  Долина-Околовръстен Път,  Малинова Долина,  Местност Дупките,  Панорама София

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Бистрица,  Общ. Столична:   II-607, К15 А,  В.З.Бункера, Ул.Духлата  1 УПИ VIII-50, Кв.4,  Духлата  18, 15,  Самодивски Езера  39

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Панчарево:   Иглика/8-Ма/

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Правец:   Поп Марко  УПИ XIII-852,  Кв.76

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   1-Ва  Симеоново-Драгалевци С/У Перла,  1-Ва  М.Бункера Кв.20,  1-Ва/ В.З. Малинова Долина/  93, 43, 101, 51, 45, 53, 49а, 99, 93а, Бункера, 109, 61, 49, 89, 13, 87, 95, 97, 107, 63, 47,  11-Та  7, 4, 6, 1, 3, 8, 13,  12-Та /Ж.К.Бункера/  7, 8, 41, 3, 2, 1, 11, Вила, 6,  13-Та /Ж.К.Бункера/  17, 17 М.Под Църквата Имот 677, 3, 6, 31, 12, 5, Вила, 15, 13, 27, 10, 23, 4, 1, 29, 8, 26, 7, 14, 18, 11, 30, 19, 21,  14-Та/Бункера/  2, 3, 4,  15-Та  10, 43, 11, 29 В.З.Бункера, 13, 18, 17, 23, 27, 14, 21, 33, 7, 6, 4, 19, 15, 37, 3, 22, 20, 16,  2-Ра /Ж.К.Бункера/  61,  25-Та /Ж.К.Бункера/  39,  29-Та  15-8, Ул. 15-Та № 2,  311/Драгалевци/,  311/Киноцентър/  19, 12, 22а, 8, 9, 23, 3, 7, 10а, 14, 24, 17, 22 Кв.27 УПИ -Іх, 25, 18, 21,  314-Та /Драгалевци/  5,  316-Та /Драгалевци/  5, 6, 7,  317-Та  24, 4, 20, 14, 18, 6, 16, 2, 10,  318/Киноцентър/  21, 2, 13, 11, 3, 23, 5, 4, 15, 19, 7, 8,  319-Та  11,  405/Драгалевци/,  415-Та  3 Кв.Драгалевци П.К. 9,  415/Драгалевци/  Кв.59 А,  8-Ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/  147, 89, 58, 75, 67, 31, 127а, 131, 47, 49, 129б, 97, 127, 24, 23, 81/46, 44, 53, 21, 103, 95, 125, 57, 119, 129а, 29, 125а, 59, 51а, 91, 135, 55, 52, 77, 129, 115, 20,  9-Та  Бункера,  9-Та Кв.Мал.Долина/Студентс  26, 30, 32, 28,  IV-771, 1475,  Кв.20,  XIV-34, 134, Кв.4.  М.Бункера, Идент.04234.6907.1629,  Бистришко Шосе  Бункера  УПИVі Кв.20, 103, №42, 69,  Боженци/Никола Паликарски/  9, 9а, 7, 11, 12, 10,  В.З. Бункера,  В.З. Симеоново - Драгалевци  Кв.59 Парц.12-1220,  В.З. Симеоново - Драгалевци  13 Ул.311,  Вз Бункера УПИ I-771, 959 Кв.20,  Войнишко Въстание  100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117,  Доброволец  31, 33,  Драгалевци  Под Градището-Под Лифта/,  Драгалевци  УПИ I-483, 484,  Кв.24, Местност Шевовица/,  Еленски Езера  9, 18,  За Буквите/415/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21,  Захари Зограф  13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15,  Захари Зограф  5, 54, 58, Ул.Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64,  Захарий Княжевски  №12, 8,  Здравец  4, 3, 8, 7, 6,  Кимчовец  3б, 4, 2, 3, 6, 1,  Крушова Градина  29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35,  Крушова Градина  1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а,  Местн.В.З.Бункера,  Местн.В.Збункера,  Местност Черния Кос  10, Кв.5, 70, 6, УПИ VII-81, Кв.5, XV-93 Кв.4 №68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила,  Митрополит Климент  17, 1,  Ненко Балкански  12,  Огюст Дозон/414/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  3,  Подгорица  7, 10, 6, 5, 12, 8,  Поточе  18, 24, 28, 22, 18а, 20, 16, 26,  Росянка/710-Та/  2, 5, 1, 3,  Симеоново  УПИ X 1250 Парцел X,  Сърнела/Паскал Иванов/  36, 8а, 13, 11, 20, 5, 9, 7, 17, 30, 22, 10, 15, 28, 34, 36, 26, 12, 32, 8, 7а, 16, 1, 24, 5а,  УПИ I - 607,  Кв.15а,  УПИ III-1626,  Кв. 58,  УПИ XV-994, Kb.92 М.Драгалевци,  Хилендарски Манастир/417/В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла Ул.454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4,  Цаньо Калчев  6,  Юрушка Църква  24

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Грамос  6, 2, 4,  Планинец  1, 7,  Преки Път/Димитър Монов/  85,  Райска Градина/Аврора/  18, 29, 3, 23, 36а, 39, 20, 20 А, 28, 40, 34, 21, 27, 9, 36, 15, 9а, 24 2, 30, 39а, 35, 37, 32, 19, 14, 31, 1, 25, 18а, 16, 24, 5, 38, 42, 22, 16а, 24 1, 7, 17, 33,  Цар Борис III/Девети Септ.  285, 283, 279в, 281

На 17.10.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ -  София:   Байкал  11а, 12, 11, 14, 13, 7, 9,  Герганица  7 Офис 1, 7, 9а,  Иваница Данчев  15, 6, 8, 7, 11, 25, 23, 15а, 12, 9а, 10, 17, 2, 3, 5 Кв. Бояна, 9, 13, 21, 2а, 5, 4,  Орешарска  Кв.17, 6, 8, 4, 2,  Севастократор Калоян/Алекса  51, 43, 45, 81, 36, 63, 32а, 36а, 63, 49, 40, 53, 41, 35, 32, 44, 30, 42, 63 До Бл.22, 34, 39, 45 Ресторант Лимончето, 47, 55, 61, 4 63, 59, 57, 38, 37, 30а

На 17.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко   78,  Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко   78а,  Мур  10,  15,  29,  31а,  43

На 18.10.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  Бистрица,  Общ. Столична:   197/В.З.Малинова Долина/

На 18.10.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  София:   1-Ва/ В.З. Малинова Долина/,  5-Та Кв.Мал.Долина/Студентски/,  55419.6701.344,  55419.6701.413,  XlV-821,  Кв.27,  В.З. Дупките,  М.Детски Град-Дупките,  М.Дупките-Сухата Река Пи №345,  Малинова Долина,  Местност Дупките

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   1-Ва  Симеоново-Драгалевци С/У Перла,  1-Ва/ В.З. Малинова Долина/  2, 3,  16-Та /В.З.Малинова Долина/  7, 21, 13, На Ъгъла Ул.16, 8, 18, 12, 20, 24, 14, 6, 15, 3, 9, 23, 11, 19, 16, 17, В. З. Бункера 999 УПИ VII,  2-Ра /Ж.К.Бункера/  87, 89,  25-Та /Ж.К.Бункера/  11, 9, 5, 3, 1, 17, 21,  311/Драгалевци/,  311/Киноцентър/  19, 12, 22а, 8, 9, 23, 3, 7, 10а, 14, 24, 17, 22 Кв.27 УПИ -Іх, 25, 18, 21,  314-Та /Драгалевци/  5,  316-Та /Драгалевци/  5, 6, 7,  317-Та  24, 4, 20, 14, 18, 6, 16, 2, 10,  318/Киноцентър/  21, 2, 13, 11, 3, 23, 5, 4, 15, 19, 7, 8,  319-Та  11,  405/Драгалевци/,  415-Та  3 Кв.Драгалевци П.К. 9,  415/Драгалевци/  Кв.59 А,  Бистришко Шосе  92, №91,  Боженци/Никола Паликарски/  9, 9а, 7, 11, 12, 10,  В.З. Симеоново - Драгалевци  Кв.59 Парц.12-1220,  В.З. Симеоново - Драгалевци  13 Ул.311,  Войнишко Въстание  100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117,  Доброволец  31, 33,  Драгалевци  Под Градището-Под Лифта/,  Драгалевци  УПИ I-483, 484,  Кв.24, Местност Шевовица/,  За Буквите/415/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21,  Захари Зограф  13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15,  Захари Зограф  5, 54, 58, Ул.Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64,  Захарий Княжевски  №12, 8,  Кимчовец  3б, 4, 2, 3, 6, 1,  Крушова Градина  29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35,  Крушова Градина  1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а,  Луда Река  8 В.З. Малинова Долина-Герена,  Малинова Долина  16,  Местност Черния Кос  10, Кв.5, 70, 6, УПИ VII-81, Кв.5, XV-93 Кв.4 №68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила,  Митрополит Климент  17, 1,  Ненко Балкански  12,  Огюст Дозон/414/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  3,  Подгорица  7, 10, 6, 5, 12, 8,  Поточе  18, 24, 28, 22, 18а, 20, 16, 26,  Росянка/710-Та/  2, 5, 1, 3,  Симеоново  УПИ X 1250 Парцел X,  Сърнела/Паскал Иванов/  36, 8а, 13, 11, 20, 5, 9, 7, 17, 30, 22, 10, 15, 28, 34, 36, 26, 12, 32, 8, 7а, 16, 1, 24, 5а,  Ул. Широки Път,  УПИ III-1626,  Кв. 58,  УПИ XV-994, Kb.92 М.Драгалевци,  УПИ XxVI-3212, Кв.9  Ул.Широки Път №14,  Хилендарски Манастир/417/В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла Ул.454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4,  Цаньо Калчев  6

На 18.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Пирин  77

Община Връбница  

На 15.10.2019 Г. /12:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Сливница  578

На 18.10.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  София:   Жк.Обеля  Ул.14та  ; Бл.4 Обеля

Община Възраждане  

На 16.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  София:   Охридско Езеро  3

На 16.10.2019 Г. /09:30 - 16:30 Ч./ -  София:   Ген. Цончев  2, 10, 8, 12, 6,  Незнаен Воин  6,  Хмелница  3,  Цани Гинчев  14, 12

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Александър Стамболийски  30, 32, 30 Б, 30б, 30а, 36, 34, 28,  Тодор Александров/Н.Цанов/  13, 19,  Цар Самуил  81, 56, 54, 58, 83, 60, 79, 62, 52

Община Изгрев  

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Дианабад  Блок 41

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Дианабад  Блок 43

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   157-Ма  5,  Акад.Тодор Павлов  2,  Г.М.Димитров  60 60

На 15.10.2019 Г. /09:01 - 16:00 Ч./ -  София:   Дианабад  41

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Дианабад  Блок 43,  Дианабад  Блок41

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Дианабад  Блок 43,  Дианабад  Блок 41

Община Искър  

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Димитър Пешев  Дружба Іі С/У Бл.510,  Дружба 2  С/У 501, 511, С/У 511, 501, Тп До 510, 510, 502, До 501, Пред 501

На 15.10.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  София:   Дружба 2  1 302, 302,  Ж.К.Дружба  Бл.307

На 16.10.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  София:   Дружба 2  401а, 401

На 16.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Дружба 2  402

На 17.10.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  София:   Дружба 2  До 501, 502, 503, До 502

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Искърско Шосе  П-Л 237

Община Красна Поляна  

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 11:30 Ч./ -  София:   Алеко Туранджа/Ком.Манифест  35, 51-53, 55, 37, 55, 49,  Пчиня  24, 12, 26,  Разсадник Коньовица  До Бл24,  Разсадника  1 24, 87, 24, 24 Партер, 87, 243,  Самодивско Изворче  47 Къща, 47

Община Красно Село  

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Ул.Житница    №3 Бл.2

На 14.10.2019 Г. /13:00 - 14:00 Ч./ -  София:   Хайдушко Изворче  9

Община Кремиковци  

На 14.10.2019 Г. /09:15 - 12:15 Ч./ -  София:   Ботунец 1  2 4,  Ботунец 2  4, 2 4, 3, 2, 2 Тп.До Бл.3,  Искър /Ботунец 1/  7, 3б

Община Младост  

На 14.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Малинова Долина   Гаритидж Парк

На 14.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Младост 2  Блок 281 Вх 4

На 14.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./ -  София:   Малинова Долина   Геритидж Парк

На 15.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Младост 2  Блок 280 Вх А

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  София:   111-Та/Младост/  1 9,  Кв. Полигона  12, 4,  Местност Полигона  4, 11, 2, 9,  Младост 1  11, 4,  Проф.Петър Мутафчиев/Ген.Ив  4,  Цариградско Шосе/Тракия/  113а,  Цариградско Шосе/Тракия/  113 А

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  Угърчин:   Кичира

На 15.10.2019 Г. /11:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Бул.Цариградско Шосе/Ул.Моллов,  Зелени Площи Парк &Quot;Въртопо&Quot;,  Младост  30а,  Младост 1  30а, До 30а, 30,  Цариградско Шосе/Тракия/  Пред 12

На 16.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Младост 2  Блок 280 Вх Б

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  София:   Местност Полигона  7, 10,  Местност Полигона  8,  Младост 1  Зад С.Прес,  Младост 1  8,  Цариградско Шосе/Тракия/  113

На 16.10.2019 Г. /11:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Младост 1  10, 10 Т\Ст, 1 До Бл.5 Вх.В, 6, 5

На 17.10.2019 Г. /08:30 - 16:45 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 - 16:45 Ч./ -  София:   Александър Малинов  № 51 Вх 2

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  София:   1-Ва  С\У Бл.1,  Кв. Полигона  До 1,  Местност Полигона  5, 4, 31, 3, 6, 5, 1, 9, 2,  Младост 1  6

На 17.10.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  София:   Младост 4  449, 447, 456, 457, 448

Община Надежда  

На 15.10.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ -  София:   Надежда  120,  Надежда 1  115, 119, 3 120, До Блок 118, 114, 120, 120,  Сава Филаретов/Й.Лютибродск  1

Община Нови Искър  

На 17.10.2019 Г. /13:00 - 16:15 Ч./ -  Мировяне:   Алеко Константинов/Васил На  17, 25, 15, 23, 27а, 33а, 6, 19, 31, 27, 29, 14, 12, 35, 4, 1, 2, 21, 7, 5, 10, 13, 9, 3, 8,  Васил Левски /Асен Белев/  3а,  Каптажа  17а, 1, 3, 5, 13, 7, 2, 4а, 7а, 12, 9,  Месембрия  2, 6, 8, 10, 4, 7, 9, 5, 1, 12,  Минзухар  2, 6, 5, 1, 3, 4, 8, 3a, 3а,  Момина Сълза/Партизан/  1, 3, 5, 2, 7, 6, 4,  Петко Каравелов/Пионер/  12, 3, 8, 14, 6, 10а, 16, 5, 7, 10, 18, 4

На 17.10.2019 Г. /09:15 - 12:30 Ч./ -  Мировяне:   Козлодуйски Бряг  6, 5, 17, 2, 19, 11, 1, 10, 13, 9, 15, 8, 3,  Орлин  29, 25, 28, 11, 10а, 21, 23, 17, 33, 7, 1, 16, 22, 18, 10, 3, 14, 9, 20, 13, 32, 15, 12, 31, 19, 5, 27,  Ястреб  12, 13, 3, 2, 14, 12, 11, 10, 4, 16, 7, 8, 7а, 5

Община Оборище  

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 15:15 Ч./ -  София:   11-Ти Август  28,  5-008/Искър/  66, 62,  Васил Левски  109, 32, 107, 105,  Дунав  22,  Искър  54-56, 54-56 Офис 3, 66, 54-56 Гараж 2, 54-56 Магазин 2, 54-56 Ресторант, 54-56 Гараж5, 54 Офис, 54-56 Гараж 3-4, 54-56 Офис 6, 54-56 Оф.5, 58, 54-56 Гараж 6, 54-56 Офис2, 60, 54-56 Гараж 5, 54-56 Офис 7, 54-56 Магазин 1, 64,  Росица  14, 6, 13, 15, 10, 8, 12, 17, 19, 21, 4, 11,  Чумерна/Коста Янков/  3 Офис Т3, 3 Гараж 4, 3 Гараж 1, 3 Ателие 2, 3 Гараж 3, 11, 9, 3 Ателие 1, 3 Гараж 2, 4 Медиц.Център, 3 Офис Т2, 3, 7

Община Овча Купел  

На 14.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Цар Борис III/Девети Септ.  152

Община Панчарево  

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Железница,  Общ. Столична:   В.З Ярема  Имот 248 Кв. 27,  В.З Ярема УПИ III-289 Кв. 30,  В.З. Ярема Ул.9-Та  3,  УПИ ХVI-226,  Кв.25,  Ярема/20та/  26, УПИ24 Кв27, 12-25, УПИ ХхVі-241,  Кв.27, 14-216, Вила, УПИ16-24, 37

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Панчарево:   38-Ма В.З.Беликата,  55419.6708.3174  М.Беликата,  XVI-358  М.Беликата,  Акация/В.З.Беликата/  10, 18, 9, 1 В.З Беликата -Панчарево Ул.Ака,  Беликата  Кв.35 УПИ V-468, Кв. 11 Парцел 11 Имот 153, Пи  501, УПИ VI-4 Кв.19, Кв. 13 Парцел 16 Имот 167, УПИ 19-452 Кв 33, УПИ Хі-444 Кв. 33, 2, Вила, УПИ X- 379 Кв.26,  Божур/В.З.Беликата/  8,  Вилна Зона Беликата  Ул. Беликата До Новия Вец, УПИ Vі -306 Кв.21, УПИ Ііі-538, Кв.37, УПИ XIII-166 Кв.14, УПИ Хіі-460, УПИ 30-491 Кв. 34, УПИ ХVII-332, УПИ Х-478,  Кв.34, Акация №5а, УПИ IV-344 Кв.22, Панчарево В.З.Беликата УПИ-Vі-, Кв 14 П-Л 5, Кв УПИ Хпи- 405, УПИ10-428  Кв. 32, Парцел 9 Кв. 24, УПИ 7-416 Кв 30, Кв 34 УПИ 16-Снс, УПИ VIIі - 566 Кв. 31, УПИ 5-345 Кв 22, УПИ Vі-159 Кв.14- Ул Нарцис, Кв 33 УПИ 3-451, Кв 27 УПИ Іі, УПИ Ііі 386 Кв.24, УПИ VIIі-378 Кв.26, УПИ V-415  Кв 30, УПИ 11-424 Кв.30, УПИ Іх - 378 Кв. 76, УПИ ХVII-401 Кв.27, Кв.21 Парцел 26-325, УПИ  ХVIIі  - 407 Кв.29, УПИ 6-416 Кв 30, Кв 33 УПИ 21-454, УПИ IV-461 Кв.33, УПИ V-432 Кв.34, УПИ Ііі -339 Кв.20, УПИ VIIі  -183 Кв.12, Кв 33 УПИ 1-567, Кв 32 УПИ 4-431, В УПИ-ХхV Имот.№324 К21, УПИ Х.Іі-168кв. 13 Кв.Панчарев, УПИ 616 Кв 31, В 23 УПИ VII - 353 /Вила/, УПИ 404-13 Кв 27, УПИ ХхVі-492 Кв.34, УПИ  VIIі  -183 Кв.12, УПИ IV-157 Кв.14, УПИ Ііі-643, Кв.32, УПИ Хіі,  Кв.27, УПИ Хіх -205 Кв.15, УПИ 2-155 Кв 14, УПИ 5-451 Кв.33, УПИ Іі-470 Кв.34, УПИ XIII Кв.13, Кв 30 УПИ 10-423, УПИ ХV - 406 Кв. 27, УПИ V-337,  Кв.20, УПИ 14-329, 1, Кв 21 УПИ 18-333, УПИ ХV Кв.34, Вила,  Липа/В.З.Беликата/  5, 1,  Люляк/30-Та/  3,  Мак/В.З.Беликата/,  Морава/В.З.Беликата/  8,  Нарцис/В.З.Беликата/  26,  Полски Хвощ  3,  Топола/В.З.Беликата/  15,    № .

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   І - 817,  Кв.24а,  Акация  13,  Беликата,  София, Р-Н Панчарево, УПИхіі-541, 663 Кв.13

Община Сердика  

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Враня  67

На 14.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Фондови Жилища  209б Вх-А

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Фондови Жилища  Фондови 209б-Б

На 16.10.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  София:   Подполковник Калитин  211, 210, 211а, С/У Бл 211, 32,  Фондови Жилища  209б-Вх-В

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Фондови Жилища  Бл. 4

На 17.10.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  София:   Фондови Жилища  209б Вх-Г

На 19.10.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ -  София:   Ул. Пробуда   12

На 19.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Ул. Пробуда 12  Ул. Пробуда 12

Община Слатина  

На 14.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч.; 08:30 - 16:15 Ч./ -  София:   Ул.Донка Ушлинова  2

Община Средец  

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Аксаков  7

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Ангел Кънчев  14

Община Студентски Град  

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   2-Ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/  10б,  4-Та Кв.Мал.Долина/Студентс  20а, 18, 23,  5-Та Кв.Мал.Долина/Студентс  5, 3, 9, 1,  6-Та Кв.Мал.Долина/Студентс  2, 3, 11, 8, 12, 20, 10, 5,  7-Ма Кв.Мал.Долина/Студентс  7,  8-Ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/  2, 4,  Климент Охридски  108, 104, 108а, 67, 110, 112, 102,  Константин Муравиев  3а,  М.Малинова Долина-Изток,  Малинова Долина  5, 14,  Росянка/710-Та/  9,  Станимир Станимиров  10, 14, 6

Община Триадица  

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Балша/Д-Р Минчо Нейчев/   5, 6, 7,  Бурел/Цона Петкова/  43-45, 47, 66, 68, 72-76, 72а, 62а,  България   5, 9, 11,  Витоша  53, 95,  Д-Р Стефан Сарафов  10, 24,  Майор Първан Тошев   8, 16

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Витоша  71, 93, 166-168,  Деде Агач   60а, 50,  Димитър Манов   10,  Косово Поле   11,  Мила Родина   9, 11, 14,  Стрелбище   41, 91, 92,  Янко Забунов / Требич  34, 50

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Витоша   18, 24, 28, 32, 36, 38,  Ивайло   9,  Иван Денкоглу  1, 2, 3, 11, 22, 17, 24, 26,  Княз Борис I   65, 73, 77, 89, 91, 92, 94, 98а, 100, 102,  Лавеле   21, 23, 32,  Цар Асен   3, 17, 19, 20, 29, 38, 43

На 17.10.2019 Г. /08:30 - 17:00 Ч./ -  София:   Богатица/Йордан Стоянов/  16, 20,  Кожух Планина   Ул. Кожух Планина 7  + Магазини;

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Алабин И.Вл.  8, 2, 14, 10, 22, 38, 42, 46, 23, 16-20,  Петър Парчевич   7, 13, 21, 29, 31,  Солунска/Васил Коларов/  57, 65, 60, 58, 63, 56, 61, 54, 59,  Три Уши/Адалберт Антонов/  5, 11,  Уилям Гладстон   7, 9, 11, 13,  Христо Ботев  16, 16а, 24, 26, 34, 36, 38,  Цар Самуил   1

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Витоша   46, 48, 50, 60, 64, 66, 68, 78, 76,  Гургулят/Т.Киркова В.Благо/   21-23, 22б, 25, 27,  Княз Борис I  57, 66, 64,  Неофит Рилски  12, 21, 34, 32, 37, 31, 28,  Хан Аспарух  3, 7, 13, 29, 31, 16

 

                     

Област Благоевград

Община Банско  

На 14.10.2019 Г. /09:15 - 10:00 Ч.; 12:00 - 13:00 Ч./ -  Банско:   24-Ти Май,  Акад. Йордан Иванов  16, 14, 1, 12, 2, 3, 10, 1, 5,  Ангел Балев  2а, 12, 2, 15, 18, 19, 9, 5, 6, 10, 11, 8, 3, 17, 13,  Баньо Маринов  4, 2, 19, 21, 2а,  Братя Миладинови  15, 3, 9, 13, 1, 6, 4, 11, 7, 19, 17, 23, 8, 10, 21,  Братя Молерови  4, 2, 1, 9, 5, 13, 15, 7, 3, 11,  България  31, 9, Църква, 4, 25, 18, 3, 23, 8, 29, 2, 1 1, 27, 16, 10, Тп Бензиностанция, 14, 12, 37, 54, 56, 58, 49 1, 59, 52, 48, 61, 44, 53, 50, 51, 57,  Бъндерица  1,  Васил Кънчов  4 1, 8 1, 2 А, 4, 8, 2, 10-16, 10-16 3, 10-16 2, 10-19 3, 10-16, 10-16 3, 10-16 2, 10-12 3,  Васил Левски  7,  Василак  21, 20, 4, 16, 23, 8, 22, 2, 19, 17, 3, 12, 5, 18, 13, 1, 9, 14, 6, 10, 25, 11, 29, 15, 7,  Виктор Юго  5, 13, 1, 11, 7, 9,  Витоша  6, 4, 5, 2, 1, 3, 8, 1,  Ген. Стилян Ковачев  10, 16, 12, 14, 22,  Глазне  9, 7, 23, 31, 35, 21, 13, 33, 29, 11, 27, 25, 15, 4 1, 5 F, 5 Sd, 5 С, 5 Д, 5, 5 Е, 5 В, 5 В, 5 F, 5 Sd, 5 F, 5, 5 Д, 37б, 99,  Дамяница  13, 1, 5, 3, 9, 7, 8, 2, 6, 11, 1,  Димитър Талев  5, 14, 3, 8, 16,  Дунав  1, 19, 23, 3, 16, 17, 20, 5, 4, 8, 6, 25, 18, 2, 15, 14, 27, 21, 13, 10, 12,  Иван Бележков  3, 4, 1, 99, Б, 7, 5 1, 7 1, Гараж, 6,  Иван Джолев  1, 3,  Иван Михайлов  2, 6, 4, 10, 12, 8, 12а, 12,  Извън Регулация,  Иконом К.Чучулайн  6, 2, 10, 8, 14, 12, 4, 20,  Искър  4, 2, 1, 5, 3,  Йеромонах Лаврентий  8, 1, 3, 6, 2, 4, 13, 5,  Кир Благо Тодев  12, 5, 7 1, 7, 4-10,  Княз Борис I,  Лазар Герман  6, Б, 6 1, 6 Апартамент, 10, 4, 2, 8, Пералня, 4, 1, 6 Общ Електромер, 9, 11 1, 16, 2,  Лазар Томов  10, 8, 8, 10,  Любен Каравелов  6, 8, 10, 9, 7, 4, 14, 5, 1, 16, 12,  Македония  1, 3, 2, 4, 2,  Марко Теодорович  2, 4, 1,  Места  16, 14, 12, 7, 20, 13, 15, 2, 10, 6, 1, 3, 22, 11, 18, 8, 9,  Местност Забиница  Отоплителна Централа, Жилищен Комплекс, Склад,  Минго Тодев  7,  Н.Й.Вапцаров  1,  Неофит Рилски  17, 23, 36, 17, 38, 15, 31, 34, 27, 21, 24, 19, 26, 30, 28, 22, 31,  Никола Вапцаров  1,  Опълченска  7, 5,  Охрид,  Панайот Волов  8, 2, 6, 3, 7, 1, 5, 4,  Патриарх Евтимий  2, 25, 25 В, Тп Автогара, Подлез, 1, 5, 6, 3, 21, 7, 11, 23, 15, 19, 4, 21, 17, 13,  Петко Р.Славейков,  Пи№01676.501.501,  УПИ V-501,  Кв.156,  Плиска  10 1, 26, 30, 24, 27, 35, 10, 21, 39, 33, 29, 12, 34, 32, 38, 22, 25, 41, 17, 28, 6, 23, 36, 31, 12 А, 1,  Победа  1, 6, 4, 3, 5, 7, 2, 10,  Предел  3, 8, 5, 1, 4, 2,  Радон Тодев  7 1,  Рила  6, 10, 7, 8, 3, 13, 2, 2 1, 5, 4, 9,  Св. Климент Охридски  17, 23, 6, 4, 5, Магазин Хранителен, 3, 21, 8, 11, 9, 19, 7, 2, 13, 14, 25, 10, 16, 29,  Св.Димитър Солунски  4, 8, 2, 3, 7, 6, 16, 9, 14, 13, 12, 11, 1,  Струма  3, 1, 4, 2, 6,  Тевно Езеро  2 1, 8, 2, 3,  Тодор Александров  15, 13, 19, 13, 11, 12, 26, 17, 34, 29, 25, 23, 27, 21, 17, 32, До Подлеза, 34, 16, 2, 30, 12, 20, 24, 28, 10, 6, 13, 8, 17, 4, 11, 22, 14, 18,  Тодорин Връх  30, 35, 25, 23, 19, 38, 28, 34, 29, 36, 32, 27, 21, 24, 16, 8, 7, 22, 18, 3, 11, 17, 9, 13, 10, 24, 15, 12, 4, 1, 6, 14, 2, 20,  Тома Вишанов  2 А, 4, 2, 12, 6, 3, 8, 1, 9,  УПИ II,  УПИ III-2658, Кв.200,  Уста Тодор  11, 17, 3, 5, Магазин Моторок, 13, 1, 31, 15, 9, 7, 6, 4,  Хан Крум  2, 7, 4, 1, 5, 3, 9,  Христо Смирненски  4,  Цар Борис III  39, 13, 43 1, 21, 43, 31, 17, 19, 9, 37, 11, 29, 42 1, 23, 7, 3, 33, 41, 5, 35, 27, 1, 4, 4 Апартамент, 3 4, 3,  Цар Самуил  24, 18, 2, 20, 30, 22, 10, 4, 6, 14, 8, 16, 28, 26, 12, 4, 29,  Цар Симеон  33-35, 33, 3, 13, 31, 22, 29, 26, 10, 4, 16, 24, 6, 14, 18, 12, Павилион, 8, 19-21 Б, 1, 19-21 1, 11, 19-21 А, 19 Б, 13 А, 19-21, 13 Б, Тп Бензиностанция, 39, 45, 37, 31, 28, 18, Лавка, 4, 80, 76, 78, 74,  Явор  2, 4,    Център, Тп Гроше, Жп Гара

На 14.10.2019 Г. /09:15 - 13:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /10:30 - 16:30 Ч./ -  Банско:   Акад. Йордан Иванов  2, 3, 10, 1, 5,  Братя Миладинови  19, 17, 23, 8, 10, 21,  Глазне  9, 7, 23, 31, 35, 21, 13, 33, 29, 11, 27, 25, 15,  Йеромонах Лаврентий  8, 1, 3, 6, 2, 4, 13, 5,  Княз Борис I,  Любен Каравелов  6, 8, 10, 9, 7, 4, 14, 5, 1, 16, 12,  Македония  3, 2, 4,  Панайот Волов  2, 6, 3, 7, 1, 5, 4,  Патриарх Евтимий  Тп Автогара, Подлез, 1, 5, 6, 3, 21, 7,  Победа  10,  Св. Климент Охридски  10,  Св.Димитър Солунски  4, 8, 2, 3, 7, 6, 16, 9, 14, 13, 12, 11, 1,  Струма  1, 4, 2, 6,  Тодор Александров  34, 29, 25, 23, 27, 21, 17,  Тодорин Връх  16, 8, 7, 22, 18, 3, 11, 17, 9, 13, 10, 24, 15, 12, 4, 1, 6, 14, 2, 20,  Хан Крум  1, 5, 3, 9,  Цар Симеон  39, 45, 37, 31, 28,    Жп Гара

На 15.10.2019 Г. /10:15 - 13:30 Ч./ -  Банско:   Глазне,  Местност Средорек  301 Апартаментен Комплекс, 301,  Пере Тошев  12

На 17.10.2019 Г. /08:30 - 14:30 Ч./ -  Банско:   Еделвайс  3,  Найден Геров  2,  Симеон Молеров  1,  Сливница  3,  Цар Симеон  86, 88,  Яне Сандански  2

На 18.10.2019 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 14:00 - 15:30 Ч./ -  Банско:   България  7, Хлебозавод, Цех,  Кирил И Методи  13,  Местност Рупчовец,  Отец Паисий  7,  Стефан Стамболов  66,  Тодор Александров  2

На 18.10.2019 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 14:00 - 15:30 Ч./ -  Баня,  Общ. Разлог:   III, Кв. 49,  IV, Кв 29,  IV-57020 III-57020,  IVI-348, Кв.29,  Ix-057021,  Xl, Кв.41,  Ангел Даракчиев  39, 32, 30, 46, 34, 28, 3, 42, 27, 40, 48, 10, 99, 24, 36, 24, 99, 91, 1, 2, 7, 4, 3, 5, 1, 16, 15, 12, 18, 13, 14, 17, 8, 11, 21, 10,  Баненска Буна  30, 48, 45, 55, 46, 64, 40, 3, 34, 57, 99, 38, 54, 53, 47, 36, 59, 43, 45, 29, 39, 41, 28, 99, 47, 31, 3, 30, 2, 3, 14, 19, 16, 22, 27, 31, 20, 29, 10, 15, 25, 5, 37, 7, 24, 17, 33, 9, 11, 1, 12, 35, 7, 30, 1,  Втора  31, 4, 2, 12, 8, 52, 14, 29, 32, 6, 30, 5, 31, 27, 28, 20, 35, 1, 48, 18, 7, 26, 4, 15, 24, 17, 9, 13, 36, 46, 21, 10, 44,  Двадесет И Втора  16, 7, 18, 10, 2, 4, 14, 20, 1,  Двадесет И Девета  23, 1, 2, 5, 7, 29, 1 А, 12, 4, 10, 29, 12, 8, 6, 9,  Двадесет И Осма  4, 2, 6,  Двадесет И Пета  25, 25, 30, 35, 34, 11, 1, 30, 36, 5, 15, 28, 38, 2, 11, 34, 19, 9, 12, 14, 3, 6, 7, 22, 26, 24, 13, 16, 10, 99, 20, 8, 18, 26,  Двадесет И Първа  8, 3, 1, 9, 30, 5, 20, 13, 16, 4, 19, 23, 22, 8, 17, 28, 14, 11, 7, 12, 6, 15, 2,  Двадесет И Седма  18, 19, 32, 56, 29, 50, 22, 31, 58, 26, 45, 38, 10, 49, 42, 11, 30, 16, 47, 3, 46, 36, 43, 24, 20, 99, 21, 8, 51, 4, 15, 23, 35, 9, 14, 25, 27, 2, 54, 1, 32, 58,  Двадесет И Трета  23, 13, 5, 3, 15, 17, 11, 1,  Двадесет И Четвърта  1, 16, 2, 3, 5, 4, 10, 2, 1 Хотел Римска Баня,  Двадесет И Шеста  12, 11, 23, 7, 13, 6, 4, 14, 1, 8, 16, 17, 5, 25, 18, 2, 26, 99, 19, 20, 45, 43, 31, 24, 33, 39, 20, 37, 41, 19, 37, 8,  Двадесета  21, 5, 2, 1,  Дванадесета  23, 6, 13, 17, 19, 3, 15, 21, 11, 7, 1, 9,  Девета  31, 9, 25, 39, 43, 27, 37, 21, 35, 23, 9, 45, 2, 7, 13, 11, 1, 3, 6, 14, 19, 17,  Деветнадесета  7, 1, 10, 14, 19, 12, 13, 11, 17, 16, 8, 30, 28, 24, 32, 18, 7, 20, 23, 15, 9, 29, 1, 1, 7, 32, 19,  Десета  37, 23, 18, 34, 38, 32, 2, 24, 28, 10, 15, 40, 14, 30, 22, 4, 8, 17, 20,  Единадесета  32, 30, 28, 22, 20, 11, 20, 32, 5, 7, 18, 13, 21, 11, 8, 9, 16, 6, 4, 10, 3, 17, 1, 25,  Извън Регулацията  99 Склад, 3, 1, 99, 99, 1, 100, 99, 99,  Конешица  1,  Местност Бански Път  Жилищна Сграда, Временно Захранване, Работилница,  Местност Камено  Къща-М.&Quot;Камено&Quot;,  Местност Конещица  Пи  000597,  Местност Конищица,  Местност Почивачката,  Неизвестна,  Неофит Рилски  43, 48, 29, 58, 69, 47, 66, 56, 49, 46, 37, 39, 52, 45, 44, 31, 50, 35, 64, 99, 46, 11, 43, 1, 10, 8, 24, 4, 18, 32, 34, 19, 28, 17, 1, 26, 15, 25, 7, 27, 13, 14, 11, 36, 16, 3, 2, 40, 23, 9,  Неуточнен Адрес  Поща, Хотел Аспа Вила, Разсадник Длс Разлог,  Осемнадесета  5, 16, 2, 6, 8, 1, 27, 18,  Осма  20, 16, 23, 26, 27, 10, 24, 18, 31, 28, 30, 99, 19, 1, 9, 9, 4, 8, 2, 1, 6, 13, 12, 15, 21, 29, 11, 5, 7, 14,  Пета  10, 24, 14, 32, 26, 30, 16, 6, 12, 2, 20, 5, 54, 34, 48, 46, 32, 38, 52, 58, 42, 50,  Петнадесета  3, 4, 2,  Пи №02693.501.1044,  Първа  1, 18, 2, 6, 20, 21, 13, 1, 31, 16а, 12, 27, 8, 11, 15, 22, 10, 16,  Седемнадесета  3, 1,  Трета  17, 22, 11, 26, 20, 16, 21, 23, 14, 13, 19, 18, 9, 6, 10, 12, 7, 1, 8, 2, 3, 27, 5, 4,  Тридесет И Втора  5, 3, 11, 1,  Тридесет И Пета  31, 3, 7, 1, 9,  Тридесет И Първа  31, 3, 7, 4, 9, 19, 25, 23, 11, 10, 8, 17, 6, 12, 20, 14, 1,  Тридесет И Трета  33, 1, 5, 3, 8, 4, 2, 6,  Тридесет И Четвърта  6, 4, 2,  Тридесет И Шеста  2, 1,  Тридесета  10, 18, 8, 10, 2, 6, 12,  Тринадесета  31, 18, 29, 37, 16, 14, 12, 27, 33, 10, 7, 9, 16, 2, 13, 9, 5, 1, 11, 23, 10, 22, 21, 13, 25, 17, 9,  УПИ  I-056017,  М. Бански Път,  УПИ XIx-610 Кв 44,  УПИ XIx-985, 986, 987,  Кв.22,  Х-276 Кв.25,  Четвърта  3, 19, 17, 15, 13, 21, 9, 4, 11, 2, 39,  Четиридесет И Втора  18, 9, 3, 5, 7, 17, 21, 15, 11, 13, 19,  Четиридесет И Осма  5, 1, 20, 3, 7, 8, 6,  Четиридесет И Пета  12, 8, 6, 7, 10,  Четиридесет И Първа  1, 13, 6, 4, 23, 8, 5, 15, 7, 99, 9, 11, 21,  Четиридесет И Седма  9, 7, 10, 18, 5, 2, 22, 6,  Четиридесет И Трета  4, 40, 13, 1, 11, 17, 6, 3, 8, 15, 2, 12, 14, 7,  Четиридесет И Четвърта  4, 10, 6, 9, 8, 5, 1, 12, 99, 2,  Четиридесет И Шеста  8, 4, 2,  Четиринадесета  2, 1,  Шафле Дере  15, 99, 8, 99, 5, 11, 6, 4, 15, 13, 9, 10, 30, 3, 1,  Шеста  46, 6 1, 43, 23, 41, 44, 31, 21, 17, 20, 22, 45, 29, 18, 39, 37, 16, 24, 33, 25, 32, 27, 12, 30, 35, 13, 6, 4, 2, 1, 15, 33, 8, 9, 5,  Шестнадесета  39, 21, 23, 8, 31, 29, 44, 18, 14, 1, 17, 25, 3, 19, 17, 4, 6, 1, 3, 13, 9, 15, 7, 8,    Цех, Работилница, 0, Ктп Банинска Буна, Мандра, Помпа, Тп Банята, От Тп Детска Градина

На 18.10.2019 Г. /09:15 - 15:30 Ч./ -  Баня,  Общ. Разлог:   Ангел Даракчиев  91,  Баненска Буна  43, 45, 29, 39, 41, 28, 99,  Двадесет И Втора  16, 7, 18, 10, 2, 4, 14, 20, 1,  Двадесет И Девета  1, 2, 5, 7, 29,  Двадесет И Осма  4, 2, 6,  Двадесет И Пета  25, 30, 35, 34,  Двадесет И Първа  9, 30, 5, 20, 13, 16, 4, 19, 23, 22, 8, 17, 28, 14, 11, 7, 12, 6, 15,  Двадесет И Трета  23, 13, 5, 3, 15, 17, 11, 1,  Двадесет И Четвърта  2,  Двадесет И Шеста  45, 43, 31, 24, 33, 39, 20, 37, 41, 19,  Двадесета  5,  Девета  9, 45,  Деветнадесета  1, 10, 14, 19, 12, 13, 11, 17, 16, 8, 30, 28, 24, 32, 18, 7, 20, 23, 15, 9, 29,  Извън Регулацията  99, 1,  Осма  1,  Тридесет И Втора  5, 3,  Тридесет И Трета  33,  Тридесета  18, 8, 10, 2, 6, 12,  Тринадесета  10,  Шафле Дере  99, 8,  Шестнадесета  3,    Мандра, Помпа

Община Благоевград  

На 14.10.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./ -  Дъбрава,  Общ. Благоевград:   Долна Дъбрава,  Имот 000143,  Махала Веляци,  Извън Регулация,  Местност Атанасова Падина,  Местност Бобови Ниви,  Стамовица,  Юрто,  Яновски Рид

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   04279.108.9 М. Под Черквата,  04279.139.54 Мест.Под Черквата,  04279.140.65,  04279.603.192,  04279.603.195,  04279.628.234,  04279.628.416,  VII - 5799,  Кв. 11,  Алеко Константинов  12, 5, 7, 9,  Антон Страшимиров  1,  Армутлука,  Баба Тонка  2, 9, 8, 4, 1, 6, 10, 13, 7, 11, 5, 14, 15, 12,  Братя Миладинови  Кръстовище С Ул.Митр. Борис, 8, 4, 12, 16, 14, 8а, 19, 6, 10,  Васил Априлов  2, 8, 15, 10, 2, 3, 12, 17, 11, 13, 1, 9, 6, 4, 5, 14, 7,  Васил Левски  3, 3,  Влахина Планина  2а, 17, 5, 1, 3, 7, 13, 4, 15, 2, 6, 9, 11,  Възраждане  1, 3, 6, 2, 1, 2,  Възрожденска  8,  Гемеджиите  2, 13, 8, 24, 15, 26, 23, 9, 17, 27, 18, 21, 16, 10, 11, 7, 12, 19, 1, 25, 20, 14, 6, 9, 4,  Георги Попов  46, 36, Автокъща, 26, 45, 32, 38, 34, 28, 30, 40, 24,  Георги С.Раковски  5, 17, 19, 20, 21, 9, 15, 13, 18, 3, 7, 16, 14, 12, 1, 14 Жилищно Студио, 16а, 11,  Грамада  Тото Пункт,  Григор Пърличев  13, 20, 32, 24, 26, 36, 18, 32, 17, 11, 30, 16, 34, 34, 22, 9, 38,  Даме Груев  20,  Джеймс Баучер  6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9,  Димитър Димов  18, 13,  Дунав  7,  Евтим Драганов  4, 5, 6, 3, 7, 9, 2, 1,  Евтим Драганов  18, 28, 20, 14, 23, 21, 24, 15, 13, 17, 11, 22, 28а, 26, 17, 19, 12, 10, 13, 16, 16, 22, 27,  Заря  8, 7, 5, 14, 9, 20, 3, 1, 10, 6, 16, 4, Къща- Временно Ст-Во, 2, Жилищна Сграда-Вр. Ст-Во, 12, 18,  Зеленка  2,  Иван Гарванов  7а, 40, 20, 20, 42, 14, 18, 44, 38, 10, 7, 1, 30, 12, 8, 32, 28, 7б, 24, 20а, 22, 36, 26, 6,  Иван Гарванов  27,  Искър  13, 9, 15, 14, 5, 3, 23, 23, 18, 11, 2, 15, 13, 4, 20, 6, 7, 19, 1, 21а, 14, 4, 2, 16, 10, 17, 21, 19, 21, 21а, 8, 7, 5,  Кв.Струмско, Идн.№04279.628.167,  Кв.Струмско, Инд.№04279.628.454,  Климент Охридски  16, 14, 47, 10, 23, 39, 37, 26, 15, 25, 31, 43, 35, 28, 32, 19, 45, 33, 27, 24, 17, 30, 21, 49, 22, 13, 41, 29, 18, 12,  Климент Охридски  42, 40, 42, 40,  Кресна  8, 13, В Бившия Стопански Двор, 7, 2, 4, 12, 8, 2, 32, 3, 11, 30б, 30, 9, 5, 6,  Крушево  18, 16, 16,  Кръстьо Асенов  6, 2, 4,  Кузман Шапкарев  1, 8, 2, 4, 3, 6, 10,  Кузман Шапкарев  12, 13, 11, 14, 5, 13,  Кузман Шапкарев  16,  Любен Каравелов  14, 16, 6, 19, 21, 13, 5, 10, 11, 3, Чжс- Вр. Стр, 1, 8, 9, 18, 19, 17, 15, 12,  Люляк  18, 19,  Люляк  27, 29, 33, 43, 26, 20, 26, 28, 25, 24, 35, 21, 41, 45, 33, 22б, 31, 39, 29, 31, 22, 30, 37,  Македония  1,  Малешево  10, 4, 5, 8, 1, 13, 12, 2, 14, 6, 16, 3, 15, 17, 11,  Малешево  31, 29, 25, 23, 16, 17, 27, 18, 20,  Малешевска  5, 7, 3, 1, 4,  Места  9, 3, 5, 2, 7, 11, 13, 4, 14, 6, 15, 1, 12,  Места  18, 25, 29, 18, 16, 17, 23, 31, 22, 19, 27, 26, 21, 24, 20,  Местност Армутлука,  Местност Папльо,  Местност Пенков Чифлик  Пом.С-Во, Жилище,  Местност Песока-Оранжерии,  Местност Песоко  Помпа,  Местност Под Черквата,  Местност Чуката,  Мир  30, 18, 5, 3,  Николай Петрини  6, 8,  Освобождение  5, 93, 68, 44, 29, 54, 72, 31, 25, 1, 102, 27, 70, 9, 56, 6, 106, 81, 60, 41, 40, 82, 15, 101, 21, Жилище, 46, 52, 30, 7, 50, 45, 64, 23, 74, 52, 39, 108, 85, 84, 76, 25, 42, 15, 48, 66, 35, 54, 100, 37, 9, 32, 52, 98, 58, 62,  Осогово  27, 16, 12, 21, 10, 23, 19, 14, 31, 15, 33, 17, 25, 9, 9,  Осогово  22, 42, 36, 32, 28, 24, 30, 34, 20, 38, 40, 18, 26,  Панайот Волов  16, 8, 5, 2, 9, 5, 17, 20, 19, 18, 13, 12, 4, 24, 7, 8, 2, 18, 9, 26, 20, 3, 16, 11, 1, 12, 12, 22,  Панорамен Път  32а,  Патриарх Евтимий  12, 7, 5, 10, 8, 3,  Пенков Чифлик,  Пеньо Пенев  2, 1, 4, 5, 6, 3,  Пи №04279.628.459.1,  Пи№04279.628.394,  Кв.12,  Питу Гули  4, 3, 7, 5, 1, 11, 9,  Под Черквата,  Полковник Димов  3, 21, 4,  Прогрес  13, 8, 9, 1, 19, 17, 2, 10, 10, 6, 6, 18, 5, 14, 16, 12, 3, 14, 4, 12,  Р-Н Стопански Двор  22, 21, 3,  Радецки  1, 4, 5, 3,  Райко Жинзифов  10а, 10, 18, 8, 22, 20, 12, 16, 14, 6, 24, 4, 2, 26,  Св. Димитър Солунски  12, 18, Ж.П.Район, 149, 16, 17,  Славянска  15, 33, 48, 44, 42, 19, 27, 44 Зж 1, 21, 37, 35, 29, 50, 23, 31, 24, 25, 56,  Солунските Атентатори  1, 8, 4, 8, 3, 12, 5, 7, 10, 2,  Старо Струмско  12, 2, 4,  Стефан Стамболов  13,  Стопански Двор  13,  Струмско Център  Помпа За Напояване, Сграда, Кафе, Читалище, Жилище, Павилион, Жилище,  Тодор Александров  47, 49, 56, 49,  Тодор Каблешков  8, 3, 4, 6, 1, 7,  Трифон Кунев  3, 3,  Ул. Кресна И Ул. Освобождение,  УПИ XII-4838,  Кв.8,  Христо Ботев  Фурна,    149,    Помпа За Напояване

На 14.10.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   Бачо Киро  04279.624,  Еленово  212, 23, 212, 212

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Падеш:   Местност Стопански Двор,  Падеш  Работилница, Офис, Обор, Цех, Лечебница, Фуражомелка, Жилище, Фурна,  УПИ V-74,  Кв.5

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Българчево:   029023,  061033,    Жилище

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Дъбрава,  Общ. Благоевград:   Адиница,  Бобови Ниви,  Землището На С.Дъбрава,  Зимниците,  Кромидището,  Местност Клено,    Стоп.Постр.До 35 Кв.М, Жилище

На 16.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   04279.108.9 М. Под Черквата,  04279.139.54 Мест.Под Черквата,  04279.140.65,  04279.603.192,  04279.603.195,  04279.628.234,  04279.628.416,  VII - 5799,  Кв. 11,  Алеко Константинов  12, 5, 7, 9,  Антон Страшимиров  1,  Армутлука,  Баба Тонка  2, 9, 8, 4, 1, 6, 10, 13, 7, 11, 5, 14, 15, 12,  Братя Миладинови  Кръстовище С Ул.Митр. Борис, 8, 4, 12, 16, 14, 8а, 19, 6, 10,  Васил Априлов  2, 8, 15, 10, 2, 3, 12, 17, 11, 13, 1, 9, 6, 4, 5, 14, 7,  Васил Левски  3, 3,  Влахина Планина  2а, 17, 5, 1, 3, 7, 13, 4, 15, 2, 6, 9, 11,  Възраждане  1, 3, 6, 2, 1, 2,  Възрожденска  8,  Гемеджиите  2, 13, 8, 24, 15, 26, 23, 9, 17, 27, 18, 21, 16, 10, 11, 7, 12, 19, 1, 25, 20, 14, 6, 9, 4,  Георги Попов  46, 36, Автокъща, 26, 45, 32, 38, 34, 28, 30, 40, 24,  Георги С.Раковски  5, 17, 19, 20, 21, 9, 15, 13, 18, 3, 7, 16, 14, 12, 1, 14 Жилищно Студио, 16а, 11,  Грамада  Тото Пункт,  Григор Пърличев  13, 20, 32, 24, 26, 36, 18, 32, 17, 11, 30, 16, 34, 34, 22, 9, 38,  Даме Груев  20,  Джеймс Баучер  6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9,  Димитър Димов  18, 13,  Дунав  7,  Евтим Драганов  18, 28, 20, 14, 23, 21, 24, 15, 13, 17, 11, 22, 28а, 26, 17, 19, 12, 10, 13, 16, 16, 22, 27,  Евтим Драганов  4, 5, 6, 3, 7, 9, 2, 1,  Заря  8, 7, 5, 14, 9, 20, 3, 1, 10, 6, 16, 4, Къща- Временно Ст-Во, 2, Жилищна Сграда-Вр. Ст-Во, 12, 18,  Зеленка  2,  Иван Гарванов  27,  Иван Гарванов  7а, 40, 20, 20, 42, 14, 18, 44, 38, 10, 7, 1, 30, 12, 8, 32, 28, 7б, 24, 20а, 22, 36, 26, 6,  Искър  13, 9, 15, 14, 5, 3, 23, 23, 18, 11, 2, 15, 13, 4, 20, 6, 7, 19, 1, 21а, 14, 4, 2, 16, 10, 17, 21, 19, 21, 21а, 8, 7, 5,  Кв.Струмско, Идн.№04279.628.167,  Кв.Струмско, Инд.№04279.628.454,  Климент Охридски  42, 40, 42, 40,  Климент Охридски  16, 14, 47, 10, 23, 39, 37, 26, 15, 25, 31, 43, 35, 28, 32, 19, 45, 33, 27, 24, 17, 30, 21, 49, 22, 13, 41, 29, 18, 12,  Кресна  8, 13, В Бившия Стопански Двор, 7, 2, 4, 12, 8, 2, 32, 3, 11, 30б, 30, 9, 5, 6,  Крушево  18, 16, 16,  Кръстьо Асенов  6, 2, 4,  Кузман Шапкарев  12, 13, 11, 14, 5, 13,  Кузман Шапкарев  16,  Кузман Шапкарев  1, 8, 2, 4, 3, 6, 10,  Любен Каравелов  14, 16, 6, 19, 21, 13, 5, 10, 11, 3, Чжс- Вр. Стр, 1, 8, 9, 18, 19, 17, 15, 12,  Люляк  27, 29, 33, 43, 26, 20, 26, 28, 25, 24, 35, 21, 41, 45, 33, 22б, 31, 39, 29, 31, 22, 30, 37,  Люляк  18, 19,  Македония  1,  Малешево  10, 4, 5, 8, 1, 13, 12, 2, 14, 6, 16, 3, 15, 17, 11,  Малешево  31, 29, 25, 23, 16, 17, 27, 18, 20,  Малешевска  5, 7, 3, 1, 4,  Места  18, 25, 29, 18, 16, 17, 23, 31, 22, 19, 27, 26, 21, 24, 20,  Места  9, 3, 5, 2, 7, 11, 13, 4, 14, 6, 15, 1, 12,  Местност Армутлука,  Местност Папльо,  Местност Пенков Чифлик  Пом.С-Во, Жилище,  Местност Песока-Оранжерии,  Местност Песоко  Помпа,  Местност Под Черквата,  Местност Чуката,  Мир  30, 18, 5, 3,  Николай Петрини  6, 8,  Освобождение  5, 93, 68, 44, 29, 54, 72, 31, 25, 1, 102, 27, 70, 9, 56, 6, 106, 81, 60, 41, 40, 82, 15, 101, 21, Жилище, 46, 52, 30, 7, 50, 45, 64, 23, 74, 52, 39, 108, 85, 84, 76, 25, 42, 15, 48, 66, 35, 54, 100, 37, 9, 32, 52, 98, 58, 62,  Осогово  22, 42, 36, 32, 28, 24, 30, 34, 20, 38, 40, 18, 26,  Осогово  27, 16, 12, 21, 10, 23, 19, 14, 31, 15, 33, 17, 25, 9, 9,  Панайот Волов  16, 8, 5, 2, 9, 5, 17, 20, 19, 18, 13, 12, 4, 24, 7, 8, 2, 18, 9, 26, 20, 3, 16, 11, 1, 12, 12, 22,  Панорамен Път  32а,  Патриарх Евтимий  12, 7, 5, 10, 8, 3,  Пенков Чифлик,  Пеньо Пенев  2, 1, 4, 5, 6, 3,  Пи №04279.628.459.1,  Пи№04279.628.394,  Кв.12,  Питу Гули  4, 3, 7, 5, 1, 11, 9,  Под Черквата,  Полковник Димов  3, 21, 4,  Прогрес  13, 8, 9, 1, 19, 17, 2, 10, 10, 6, 6, 18, 5, 14, 16, 12, 3, 14, 4, 12,  Р-Н Стопански Двор  22, 21, 3,  Радецки  1, 4, 5, 3,  Райко Жинзифов  10а, 10, 18, 8, 22, 20, 12, 16, 14, 6, 24, 4, 2, 26,  Св. Димитър Солунски  12, 18, Ж.П.Район, 149, 16, 17,  Славянска  15, 33, 48, 44, 42, 19, 27, 44 Зж 1, 21, 37, 35, 29, 50, 23, 31, 24, 25, 56,  Солунските Атентатори  1, 8, 4, 8, 3, 12, 5, 7, 10, 2,  Старо Струмско  12, 2, 4,  Стефан Стамболов  13,  Стопански Двор  13,  Струмско Център  Помпа За Напояване, Сграда, Кафе, Читалище, Жилище, Павилион, Жилище,  Тодор Александров  47, 49, 56, 49,  Тодор Каблешков  8, 3, 4, 6, 1, 7,  Трифон Кунев  3, 3,  Ул. Кресна И Ул. Освобождение,  УПИ XII-4838,  Кв.8,  Христо Ботев  Фурна,    149,    Помпа За Напояване

На 17.10.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   Крали Марко  1, 4,  Тодор Александров  45, 47, 44,  Цар Иван Шишман  22

На 18.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   04279.629.76,  Антон Чехов  1,  Броди  22, 24, 20, 24,  Броди  Гараж, 22, 12, 2, 18 В, 20, С/У Бл.14, Гараж, 4, Работилница, 16, 14, 18, 10, 14, 12, 16, 18, 8, 18,  Броди  10, 28а, Гараж, 24, 32, 34, 16, 24, 20, 36, 22, 18, 26, 12, 28, Жилище, 30,  Броди  8, 6, 4, 2,  Кв.26,  УПИ Іі-9114, УПИ Ііі-9115, 9116,  Местност Опитно Поле  Помпа За Напояване,  Местност Пенков Чифлик  Контролно Диагностичен Пунк-Вр,  Местност Шейница  Селскостопанска Постройка, Ш.24,  Огражден  7, 17, 11, 13, 15, 9,  Освобождение  36, 10, 4, 8, 2,  Освобождение  1,  Пейо К.Яворов  16 Автокъща, 2б,  Сергей Румянцев  2,  Струга  Магазин   2, 1,  Струга  1, 5, 3,  Струма  2, Павилион, 9, 15, 21, 23, 11, 17, 19,  Струма  2, 1,  Струмско Център,  Струмско Център  30, 29,  Струмско Център  2, 3, 1, 4,  Струмско Център,  Струмско Център  Гараж,  Трудолюбие  5, 3,  УПИ-XIV Иупи-XxI Идентификатор №04279 629 129 Кв По Плана На,  Цар Самуил  7,  Чавдар  8,  Шейница-Ш.24  34,  Яне Сандански  2,  Яне Сандански  15, 11, 1,  Яне Сандански  3, 5, 5, 3, 2д, 2 2, 2 2,  Яне Сандански  1, 19, 7, 3,  Яне Сандански  1, 3,  Яне Сандански  5,    Магазин И Склад За Промишлени, Жилищна Сграда

На 19.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   Битоля,  Броди  Срещу Блок 36,  Броди  40, 40, Магазин, 44, Гараж, 42, 42,  Перелик  62,  Пи №04279.629.114,  Струма  17,  Струмско Център  7, 9, 11, 9, Жилище, 15, 15, 15, 13, 16, 14, Гараж, 6, 10, С/У Бл.13,  Струмско Център  Гараж, Услуги,  Струмско Център  Гараж, 10, 18, 11, 18, Между Бл.17 И 16, 19, 8, 19, 17, 30, Гараж, 14, 15, 16, 6,  Струмско Център  7, 26, 15, 15, Гараж, Жилище, 11, 5, 9, 5, 6, 8, 6,  Струмско Център  3,  Струмско Център  28, 26, 28б, 25, 27, 30,  Струмско Център  22, 20, 22, 21,  Струмско Център  12, 10, 13, 12, 11,  Трудолюбие  7,  УПИ-XIV Иупи-XxI Идентификатор №04279 629 129 Кв По Плана На,  Яне Сандански  9, 7, 7, 11,  Яне Сандански  Гараж, 15, 3, 5, 1, 21, 21, 19, До Бр.21, 23, 7, 12, Гараж

Община Гоце Делчев  

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 09:00 - 16:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч.; 09:00 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч.; 09:00 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./ -  Абланица,  Общ. Хаджидимово:   000792,  072015,  595,  Александър Стамболийски  7, 8, 2, 3, 10, 19, 12, 5, 11, 6, 17, 13, 25, 31, 24,  Анещи Узунов  16, 13, 22, 23, 10, 7, 5, 18, 12, 21, 8, 2, 19, 14, 20, 3, 6, 17, 11, 1, 9, 4, 29, 33, 26, 31, 28, 24, 27, 25, 30, 10, 34,  Асен Джикаров  4, 6, 3, 1, 8, 10, 11,  Балтачица  3, 2, 9, 1, 7, 6, 4, 3, 5, 8, 13, 2, 52, 14, 33, 25, 51, 19, 37, 16, 43, 41, 45, 35, 17, 21, 12, 10, 49, 31, 23, 27, 15, 39, 28,  Бузлуджа  3, 5, 10, 6, 4, 8, 2, 7, 12, 16, 9, 18, 3, 2, 10, 14,  Васил Левски  22, 13, 11, 4, 14, 20, 8, 26, 7, 16, 6, 12, 10, 15, 17, 1, 30, 34, 26, 15, 28, 11,  Вела Пеева  6, 11, 5, 3, 7, 9, 8, 4, 6, 14, 2, 1, 12,  Даме Груев  1, 11, 17, 20, 14, 16, 25, 13, 2, 19, 4, 21, 6, 3, 10, 8, 11, 5, 12, 7, 15,  Димо Хаджидимов  1, 20, 9, 7, 16, 5, 8, 10, 2, 19, 6, 4, 3, 12, 11, 15, 14, 1,  Драма  25, 6, 18, 13, 12, 1, 11, 8, 3, 7, 14, 5, 22, 20, 15, 4, 19, 9, 2, 21, 25, 21, 23, 31, 27,  Дунав  7, 6, 11, 17, 4, 15, 14, 3, 8, 9, 15, 10, 12, 19, 5, 10, 2, 13, 20, 1, 16, 28, 25, 23, 6, 11, 27, 18, 4, 11,  Елин Пелин  25, 3, 9, 13, Тп-4, 41, 39, 23, 21, 28, 51, 42, 50, 49, 10, 12, 17, 44, 24, 34, 6, 35, 13, 26, 16, 43, 22, Тп-1, 37, 19, 20, 18, 23, 38, 67, 55, 8, 5, 53, 33а, 41, 59, 30, 29, 21, 33, 39, 45, 15, 4, 46, 76, 56, 65, 69, 64, 70, 5, 45, 77, 91, 52, 68, 58, 66, 82, 62, 79, 78, 13, 80, 83, 81, Тп-2, 59, 73, Тп-3, 71, 48, 10, 1, 7, 5, 70, 32,  Илезица  1,  Йордан Йовков  1, 2, 7, 8, 14, 6, 10, 4, 3,  Кавала  1, 6, 5, 22, 32, 17, 14, 20, 30, 18, 4, 9, 7, 8, 2, 12, 3, 13, 24, 21, 26, 16, 22,  Кирил И Методий  1, 4, 5, 7,  Кокиче  4, 1, 2, 7, 18, 6, 8, 1, 10, 16, 24, 5, 26, 32, 28, 12, 22, 4, 14, 13,  Крали Марко  1, 6, 4, 2, 3,  Ленища,  М. Ленища,  Места  12, 1, 2, 6, 4, 10, 3, 8, 14,  Местност Вельов Рид  Помпена Станция, Ханче,  Местност Лозята  Времянка,  Местност Шатора  Стопанска Постройка,  Неврокоп  1, 34, 4, 16, 20, 23, 10, 18, 33, 19, 5, 7, 17, 28, 6, 11, 2, 13, 12, 24, 27, 1, 26, 5,  Неуточнен Адрес  Поща,  Октомври  15, 10, 12, 2, 31, 24, 14, 16, 19, 17, 33, 27, 8, 5, 9, 23, 25, 18, 11, 6, 4, 29, 7,  Орфей  7, 1, 2, 16, 6, 10, 8, 3, 13, 5, 9, 20,  Отец Паисий  21, 52, 14, 17, 27, 12, 23, 19, 25, 18, 15, 9, 6, 7, 8, 3, 5, 1, 10,  П.Р.Славейков  6, 8, 5, 4, 7, 3, 2,  Пи -778,  Площада  Магазин, 2а, Клуб, Павилион,  Победа  1, 2, 4,  Разпът,  Родопа  8, 9, 10, 3,  С. Абланица,  Имот 000517,  Свилен Русев  8, 2, 1, 3, 9, 7, 4, 10, 13, 18, 12,  Свобода  8, 5, 6, 3, 2, 1,  Селище  4,  Славянка  10, 3, 8, 7, 1, 13, 9, 6, 17, 5, 4, 13,  Славянска  15,  Слатина,  Стопански Двор  Времянка, Офис, Шивашки Цех, Помпена Станция,  Теменуга  2,  Тодор Паница  4, 9, 11, 3, 6, 15, 10, 12, 2, 8,  Тридесет И Пета  15, 17, 2, 4, 3, 1, 11, 6, 5, 1, 13, 14, 6,  Тридесет И Шеста  6, 9, 15, 6, 30, 10, 1, 20, 2, 2,  Тъпане,  УПИ Іі,  Кв.44,  Христо Ботев  16, 21, 15, 11, 10, 5, 16, 8, 22, 25, 17, 7, 13, 23, 6, 19, 1, 18, 2,  Чавдар Войвода  2, 3, 10, 17, 4, 15, 6, 13, 12, 18, 11, 5, 1, 7, 8, 9, 12,  Чешмите,  Юрий Гагарин  2, 12, 4, 9, 10, 13, 5, 6, 1,    0

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч./ -  Гоце Делчев:   Kурортен Kомплекс  Попови Ливади  Вила, Почивна База

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 09:00 - 16:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч.; 09:00 - 09:30 Ч.; 09:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 15:00 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./ -  Рибново:   000317,  Землището На С. Рибново,  048031,  Ііі-966,  Кв.56,  Втора  8, 11, 1, 7, 9, 13, 3,  Върбиците,  Двадесет И Втора  4, 5а, 2, 10, 1, 8, 12, 14а, 14, 1а, 5, 7, 6, 7а,  Двадесет И Девета  1, 2, 5, 7, 4, 6, 8, 3, 12, 9,  Двадесет И Осем  6, 5, 9, 12, 7,  Двадесет И Пета  2, 4, 7, 6, 5, 8, 1, 4,  Двадесет И Първа  6, 1, 3, 10, 5, 2, 4, 14, 12, 14а, 8,  Двадесет И Седем  4, 8, 9, 15, 17, 11, 1, 10, 13, 5, 3, 2, 6, 7, 4, 14,  Двадесет И Трета  2, 1, 4, 8, 6, 9, 7, 3, 6, 6,  Двадесет И Четвърта  2, 3, 5, 1,  Двадесет И Шеста  1, 23, 15, 14, 16, 4, 27, 26, 20, 12, 13, 21, 29, 17, 25,  Двадесета  5, 1, 2, 8а, 6, 8, 3, 4,  Дванадесета  10, 17, 1, 3, 13, 15, 2, 9, 4, 12, 8, 10, 17, 14, 6, 7, 24, 19, 11,  Девета  1, 6, 3a, 5, 7a, 4, 3, 7, 8, 9,  Деветнадесета  2, 8, 5, 7, 3, 6, 1, 4,  Десета  6, 12a, 2, 5, 12, 6а, 8, 4, 10, 20, 14, 7, 30, 26, 5, 28, 9, 11, 13, 18a, 17, 1, 16,  Единадесета  11, 12, 5, 8, 16, 1, 3, 2, 4,  Ливаде,  М. Бърдо  3, 5, 4, 12, 14, 11, 8, 7, 9,  М.Плевнето  13, 3, 14, 21а, 27, 15, 9, 12, 22, 26, 8а, 6, 4, 1, 21, 28, 19, 2, 8, 17, 11, 5, 23, 20, 30, 18, 16,  М.Селища  2, 10, 3, 2, 7, 1, 11,  М.Снесеното  6, 8, 4, 5, 1,  М.Тръне  1, 2, 4, 3, 5,  Местност Бърдо  5,  Неуточнен Адрес  Центъра, Поща, В Началото На Селото В Ляво,  Осемнадесета  9, 2, 5, 1, 3, 6, 4, 7, 11а, 13а, 11, 9а, 13, 10, 8, 20, 17а, 14, 29, 12, 25а, 16а, 27, 21, 24, 15, 33, 17, 25, 18, 31, 23, 16а,  Осма  11, 9, 16, 15, 10, 4, 6, 8, 17, 18, 2a, 2, 13, 7, 14, 12, 1a, 5, 11a,  Пета  5, 6, 11, 23, 19, 16, 3, 20, 21, 4, 1, 8, 17, 9, 18, 2, 15, 7, 10,  Петнадесета  5, 21, 4, 3, 18, 17, 5, 7, 29, 15, 37, 30, 16, 1, 8, 10, 9, 27, 19, 12, 38, 31, 36, 47, 2, 6, 26, 33, 13,  Първа  35a, 27, 64, 48а, 39, 41, 54, 46, 47a, 43a, 58, 28, 45, 40, 50, 37, 33 А, 48, 52, 35, 37a, 31, 62, 29, 29а, 46б, 42, 39a, 33, 49, 43, 46а, 60, 31а, 44, 58a, 50а, 92, 100, 83, 73, 59, 104, 97, 99, 98, 72, 82, 74, 55, 53, 45, 75, 68а, 86, 101, 67, 63, 1, 51, 58, 80, 108, 69, 71, 45a, 64, 70, 65, 61, 76, 14, 1, 17, 8а, 35, 38, 7, 1 А, 2, 13, 22, 36, 30, 6, 18, 12, 34, 11, 14, 28, 4, 3, 5, 16, 26, 8, 10, 1а, 32, 9, 19,  Седемнадесета  9, 16, 20, 18, 12, 15, 2, 3, 8, 11, 9, 19, 5, 6, 4, 17, 14, 22, 13, 17а,  Седма  1, 7, 8, 32, 12, 26, 6, 17, 9, 36, 22, 16, 11, 21, 34, 3, 25, 19, 4, 38, 30, 28, 29, 5, 2, 13, 7, 1, 2, 28,  Трета  4, 17, 9, 2, 6, 7, 3,  Тридесет И Първа  6,  Тридесета  12, 5, 13, 7, 27, 1, 3, 24,  Тринадесета  23, 11, 10, 36, 20, 18, 15, 1, 16, 9, 38, 7, 26, 22, 21, 30, 34, 17, 6, 2, 13, 19, 5a, 24, 12, 5, 8, 28, 4, 15а, 14, 27, 3, 32, 25,  Четвърта  12, 4, 4, 6, 12, 8, 3, 1, 2,  Четиринадесета  2, 1, 10, 2а, 13, 4, 5, 6, 8, 6a, 17, 3,  Шеста  6, 15, 10, 9, 11, 4, 2, 5, 13, 1, 3, 8,  Шестнадесета  23, 1, 12, 19, 9, 15, 25, 11а, 3, 8, 5, 7, 6, 10, 13, 11, 21, 4, 2,    4, 9, 10, 6, 6б, 3, 2, 6а

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч.; 09:00 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч.; 09:00 - 09:30 Ч.; 09:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 15:00 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./ -  Ковачевица:   Кв.23,  УПИ ІV

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч.; 09:00 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч.; 09:00 - 09:30 Ч.; 09:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 15:00 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./ -  Осиково,  Общ. Гърмен:   1

На 14.10.2019 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ -  Гоце Делчев:   Гоце Делчев,  Местност Мочура

На 14.10.2019 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ -  Копривлен:   024015,  585 Кв.3,  Бачо Киро  19, 10, 7, 46, 9, 17, 5, 21, 3, 25, 27, 20, 24,  Васил Левски  11а, 13, 2, 5, 7, 10, 3, 9, 1, 11, 4, 8,  Драва  6, 3, 7, 10, 5, 24, 1, 8,  Драма  7, 9, 13, 21, 17, 27, 25, 3-5, 26, 11, 2, 36,  Илинден  8,  Мрамора  21, 17, 19, 40, 22, 25, 43, 29, 27, 33, 32, 35, 15, 34, 23, 24, 42, 31, 37, 3, 13, 9, 2, 14, 5, 8, 10, 7, 6, 18,  Неуточнен Адрес  Цех За Обработка На Мрамор, Цех За Преработка На Мрамор, Поща, Стадиона,  Освобождение  8, 13, 11, 1, 3, 9, 4, 19, 2, 17, 23, 6, 5, 7,  Петър Берон  7, 6, 9,  Първи Май  10, 16, 14, 9, 7, 1, 5, 12, 8, 2,  Славянска  11, 10, 13, 7, 6, 18, 30-32, 15, 14, 5, 20, 16, 9, 17, 2, 4, 8, 6, 3, 1, 12,  Тодор Паница  30, 26, 20, 32, 28,  Хан Аспарух  15, 11, 17, 9, 10, 13, 8, 4, 6, 19, 1, 7, 2, 9, 4,  Цар Калоян  9, 7, 5, 3, 4, 1,  Цар Симеон  1, 15, 7, 13, 17, 10, 5, 11, 2,  Шипка  13, 14, 17, 15, 16, 18, 10, 2, 1, 8, 7, 4, 12, 9, 6,  Яне Сандански  14, 7, 2, 12, 17, 13, 26, 40, 23, 20, 10, 1, 24, 30, 8, 36, 28, 4, 18, 15, 6, 22, 3, 11,    Тп3, Тп5, Тото Пункт

На 14.10.2019 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ -  Хаджидимово:   VIII,  І-319,  Кв.81,  Акация  1,  Ангел Кънчев  6,  Баба Тонка  12,  Бачо Киро  8, 1, 2, 4, 3,  Васил Левски  11, 16, 13, 24, 3, 5, 6, 10, 4, 2, 1, 12, 6, 9, 1, 4, 26, 8,  Георги Бенковски  3, 17, 7, 9, 13, 11, 1, 14, 15, 4, 10, 5,  Гоце Делчев  30, 26, 28, 19, 21, 13, 20, 15, 18, 22, 17, 16а, 11, 16,  Димо Хаджидимов  40, 46, 20 А, 9, 39, 40, 46, 49, 64, 66, 62, 30, 49, 46, 60, 34, 56, 45, 70, 32, 48, 54, 20, 44, 10, 47, 68, 38,  Иван Вазов  2,  Илинденци  48, 24, 37, 36, 5, 1, 19, 31, 20, 18, 28, 12, 88, 16, 8, 14, 22, 10, 38, 29, 32, 26, 17, 23, 2, 3, 39, 50, 4, 41, 44, 43, 48, 46, 42,  Кирил И Методий  13, 1, 2, 3,  Климент Охридски  52, 73, 48, 98, 9, 59, 37, 47, 60, 35, 77, 30, 54, 32, 43, 46, 67, 24, 51,,, 57, 42, 53, 41, 84, 28, 66, 72, 69, 50, 75, 65, 26, 20, 11, 5, 68, 17, 18, 9, 12, 19, 6, 23, 21, 21, 3, 8, 25, 7, 10, 16, 15, 6, 22,  Македония  52, 54, 52, 15, 64, 18, 28, 3, 6, 14, 22, 20, 60, 2, 12, 19, 7, 13, 9, 1, 4, 10, 8, 53, 29, 35, 40, 34, 32, 47, 42, 23, 46, 37, 48, 39, 14, 33, 31, 36, 35, 21, 42, 33, 23, 30,  Места  18, 21, 32, 16, 28, 17, 10, 7, 33 Камера, 1, 14, 24, 15, 22, 25, 13, 35, 12, 27, 36, 45, 34, 37, 31, 26, 23, 35,  Местност Савака  Помпа,  Местност Свети Димитър  Пресевна,  Местност Тумбата  8, 3 Жилище, 3,,, 2, 5, 9, 8,  Младост  52, 17, 4, 25, 48, 38, 30, 1, 32, 23, 40, 19, 3, 43, 7, 50, 33, 39, 11, 28, 31, 34, 8, 35, 10, 12, 3, 9, 24, 6, 18, 20, 1, 5, 4, 48, 13, 17, 42, 1, 25, 7, 26, 22, 16, 8,  Неуточнен Адрес  Градски Стадион,  Опълченска  7,  Ореляк  9, 7, 10, 2, 16, 8, 8, 2, 6, 11, 18, 3, 12, 4, 18,  Отец Паисий  8, 11, 10, 12, 5, 4, 7,  Пейо Яворов  13, 14, 11, 15,  Св.Димитър  34-36, 9, 12, 4, 14, 21,  Свети Георги  8, 1,  Свети Димитър  82, 26, 11, 5, 6, 8, 7, 1, 21, 10, 2, 16, 24, 17, 19,  Спартак  27, 29, 45, 26, 28, 15, 23, 18, 17, 14, 4, 60, 16, 21а, 70, 19, 3, 12, 1, 6, 30 А, 22, 9, 20, 13, 11, 7, 47, 53, 21, 13, 43, 16, 45, 30, 47, 49, 34, 2, 32, 51, 38, 41, 36, 24, 37, 57, 35,  Средни Ливади,  Стопански Двор  Сушилня, Времянка, Постройка, Кравеферма,  Теменуга  1, 3, 5, 2,  Тодор Каблешков  2,  Трети  14, 83, Овчарник, 44, 71, 21, 39, 121, 49, 69, 36, 70, 7, 41, 114, 56, 92, 33, 40, 49a, 32, 57, 104, 108, 42,,, 47, 27, 112, 52, 37, 3, 74, 12, 9, 78, 22, 130, 73, 20, 34, 105, 62, 50, 54, 72, 25, 10, 102,    Тп3, От Тп3, Тп8, Тр2, От Тп6, Канцеларии, Тп6, Тп7, Тп6, Филиал

На 14.10.2019 Г. /16:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 15:00 Ч./ -  Гоце Делчев:   Kурортен Kомплекс  Попови Ливади  Вила, Почивна База,  Гоце Делчев  73,  Местност Мочура  Свинарник, Сграда, Цех, Мтп,  Местност Сушица  Разсадник, Офис, Рибарник, Фургон, Помпа,  Пенковото,  Пенчо Славейков  21,  Преспа  3, 3,  Серес  2,  Симеон Радев  6,  Сушица

На 14.10.2019 Г. /16:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 15:00 Ч./ -  Гърмен:   Вальовица,  Втора  21, 1, 24, 26, 27, 9, 30, 7, 35, 20, 10, 24, 14, 43, 36, 6, 4, 12, 1, 39, 3, 40, 42, 5, 8, 41, 15, 29, 2, 38, 13, 16, 26, 31,  Двадесет И Втора  4, 9, 6,  Двадесет И Девета  3, 2, 15, 27, 16, 18, 13, 12, 33, 11, 21, 5, 19, 7, 8, 35, 6, 9, 31, 1, 29, 14, 5,  Двадесет И Осма  7, 14, 16, 20, 18, 10а, 2, 10, 12, 4,  Двадесет И Пета  16, 5, 25, 14, 17, 7, 15, 13, 9, 11, 10, 4, 1, 3,  Двадесет И Първа  43, 35, 22, 21, 4, 18, 45, 39, 23, 16, 33, 29, 1, 21, 4, 11, 1, 6, 23, 9, 2, 10, 19, 5, 12, 15, 6, 3, 4,  Двадесет И Седма  2, 4, 1, 3, 24, 7, 6, 15, 4, 12, 13, 10, 19, 17, 5,  Двадесет И Трета  8, 1, 9, 7, 2, 6, 3, 7, 4,  Двадесет И Четвърта  3, 6, 3, 9, 7, 2, 16, 6,  Двадесет И Шеста  18, 4, 3, 17, 2, 5, 1, 6,  Двадесета  9, 15, 3, 13, 20, 11, 1, 17, 5,  Дванадесета  8, 2, 3, 13, 1, 4,  Девета  9, 3, 1, 5, 2, 7, 36, 25, 12, 18, 21, 20, 16, 34, 6, 26, 8, 17, 4, 11, 15, 10, 6,  Деветнадесета  12, 7, 5, 18, 4, 3, 8, 12, 9, 1, 20, 6,  Десета  33, 6, 11, 8, 17, 9, 3, 16, 12, 7, 18, 14, 2, 5, 47, 20, 49, 68, 78, 46, 50, 51, 66, 44, 29, 34, 72, 37, 22, 41, 32, 58, 43, 39, 60, 40, 23, 56, 62, 64, 52, 6, 36, 54, 38, 21, 19, 26, 45, 30,  Единадесета  9, 3, 4, 15, 7, 1, 5, 16, 13, 10, 14, 1а, 19, 23, 11, 21, 6,  Извън Регулацията  26, 2, Овчарник,  М. Маноле,  Пи-000490,  Неуточнен Адрес  Тп1, Археологически Резерват,  Осемнадесета  6, 13, 34, 9, 8, 5, 17, 20, 3, 14, 1, 7, 4, 2, 6, 9,  Осма  29, 15, 11, 17, 1, 13, 20, 25, 10, 21, 7, 16, 3, 18, 14, 5, 13, 21, 6, 8, 27,  Пета  13, 17, 2, 12, 5, 11, 19, 51,  Петнадесета  4, 2, 11, 16, 15, 6, 1, 7, 13, 9, 12, 56,  Площада  Поща,  Първа  7, 67, 22, 31, 20, 16, 13, 24, 5, 14, 8, 18, 6, 15, 28, 3, 26, 9, 32, 23, 38, 21, 40, 19, 1, 44, 32, 34, 22, 36, 81, 85, 56, 73, 62, 76, 65, 83, 64, 77, 60, 74, 66, 67, Павилион-Магазин, 70, 71, 35, 75, 1, 72, 61, 69, 78, 51, 19, 52, 33, 55, 29, 39, 47, 27, 10, 50, 43, 57, 61, 49, 63, 59, 37, 1, 25, 46, 35, 41,  Седемнадесета  7, 5, 3, 4, 10,  Седма  18, 30, 13, 32, 9, 11, 8, 24, 1, 5, 3, 12, 6, 4, 28, 16, 26, 28, 31, 13,  Ст 1 Кл Б  Тп Гърмен 6,  Ст 17 Кл А Тп Гърмен 2,  Суадживица,  Тальова Върба,  Трета  55, 43, 35, 45, 26, 34, 51, 37, 44, 76, 38, 47, 30, 33, 48, 52, 39, 32, 40, 53, 5, 3, 61, 59, 57, 55, 56, 48, 21, 19, 5, 10, 1, 7, 17, 29, 8, 15, 6, 12, 22, 11, 27, 9, 13, 2,  Тридесет И Втора  2,  Тридесет И Пета  2, 4, 8, 6,  Тридесет И Първа  3, 8, 6, 2, 4,  Тридесет И Трета  14, 4, 2, 10, 5, 7, 33, 6, 7, 5,  Тридесет И Четвърта  6, 20, 4, 109, 8, 3, 7, 1, 2,  Тридесет И Шеста  1,  Тридесета  1, 4, 3, 6,  Тринадесета  21, 9, 7, 5, 11, 20, 13, 2, 9,  Ценьов Тумба,  Четвърта  6, 5, 9, 1, 9,  Четиринадесета  32, 4, 3, 9,  Шеста  2, 7, 8, 10, 9, 4, 5, 6, 8, 8, 4, 2,  Шестнадесета  4, 3, 6, 2, 4, 9,  Шопарланка,    29, 33

На 14.10.2019 Г. /16:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 15:00 Ч./ -  Дъбница:   055001,  Втора  4, 28, 32, 5, 30, 17, 9, 8, 24, 6, 20, 14, 22, 15, 2, 13, 1, 12, 7, 10, 16а, 26, 40, 16, 18, 3,  Двадесет И Пета  20, 19, 29, 12, 33, 23, 35, 5, 11, 2, 17, 21, 7, 16, 15, 18, 8, 14, 22, 37, 9, 25,  Двадесет И Седма  21, 13, 17, 3, 23, 11, 15, 9, 1, 5,  Двадесет И Четвърта  3, 7, 5,  Двадесет И Шеста  4, 6,  Двадесета  11,  Дванадесета  10,  Девета  19,  Десета  11,  Неуточнен Адрес  Тп1 Дъбница,  Пета  1,  Петнадесета  1, 10, 12, 13, 8,  Първа  1, 15, 19, 8, 11, 14, 17, 10, 12, 4, 6, 5, 3, 2,  Седемнадесета  10, 17, 15,  Стопански Двор  Свинарник, Склад И Работилница, Автоработилница, Склад, Офис, Работилница, Времянка,  Трета  1,  Тринадесета  5, 3, 7,  Четвърта  3, 13,  Четиринадесета  54, 5, 52, 50, 32, 39, 2, 6, 46, 20, 38, 16, 40, 1, 35, 79, 44, 31, 30, 48, 36, 17, 8, 29, 42, 43, 58, 4, 37, 34, 10, 3, 28, 18,  Шеста  14, 12, 1, 2, 6, 10, 9, 15, 11, 7, 17, 16, 4,  Шестнадесета  1, 2, 7, 3, 1, 5, 4,    Площад, 2, 1

На 14.10.2019 Г. /16:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 15:00 Ч./ -  Копривлен:   Неуточнен Адрес  Овчарник

На 14.10.2019 Г. /16:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 15:00 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./ -  Горно Дряново:   029032 - М.Дяново

На 14.10.2019 Г. /16:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 15:00 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./ -  Дебрен:   033002,  19076-М. Шопарланка,  ІV-517,  Вакльовица,  Втора  1, 5, 8, 1а, 7, 11, 2, 10, 3, 18, 12, 1, 16, 6, 22, 9, 14, 4, 5, 21, 27a, 19, 35, 15, 25, 13, 33, 2, 23, 41, 17, 16, 31, 20, 29,  Двадесет И Втора  12, 5, 6, 9,  Двадесет И Осма  3,  Двадесет И Пета  9, 8,  Двадесет И Първа  5,  Двадесет И Седма  1, 12, 6,  Двадесет И Трета  15, 32, 7, 1, 44, 29,  Двадесет И Четвърта  3, 24, 6, 7,  Двадесета  35, 20, 6, 30, 1, 26, 14, 12, 24, 4, 28, 22, 16, 10, 2, 18, 3, 8, 7, 9, 36, 5,  Дванадесета  4, 13, 1, 16, 18, 1, 20, 27, 6, 15, 5, 3, 14, 10, 2, 7, 12, 9, 11,  Девета  15, 1, 5,  Деветнадесета  3, 1, 5, 7, 5, 15, 9, 3, 11, 1, 7, 13,  Десета  45, 31, 29, 25, 7, 35, 41, 27, 3, 23, 22, 2, 37, 17, 1, 11, 14, 39, 12, 24, 16, 5, 18, 19, 9, 15, 21, 13, 33,  Драча,  Единадесета  23, 20, 1, 14, 15, 6, 24, 2, 19, 11, 4, 26, 16, 21, 8, 17, 10,  Извън Регулация Пи 038014,  Корилово,  М. Решманица,  Местност Рашманица,  Неуточнен Адрес,  Осемнадесета  17, 13, 7, 9, 6, 14, 15, 4, 11, 10, 12, 5, 10, 3, 1, 4,  Осма  5, 18, 5, 13, 6, 4, 21, 12, 8, 20, 15, 24, 11, 19, 10, 2, 16, 9, 3, 17, 7,  Пета  33, 39, 8, 11, 15, 7, 25, 24, 20, 31, 29, 4, 14, 3, 30, 2, 22, 21, 19, 23, 5, 43, 6, 17, 1, 27, 16, 26, 13, 28, 18, 12, 10, 41, 37, 9,  Петнадесета  21, 16, 13, 15, 4, 17, 6, 1, 3, 18, 22, 9, 20, 7, 8, 11, 12, 2, 5, 26, 14, 24, 19, 10, 5,  Първа  67, 17, Автоработилница, 63, 33, 30, 61, 39, 55, 27, 48, 18а, 24, 43, 45, 41, 50, 1, 59, 49, 29, 46, 35, 44, 28, 37, 23, 34, 40, 52, 57, 53, 32, 36, 47, 51, 621, 25, 31, 26, 56, 38, 42, 22, 54, 20, 40, 19, 21, 8, 11, 7, 13, 18, 2, 14, 5, 17,,, 9, 10, 12, 15, 3, 6, 32, 1, 16, 4,  Решманица,  Седемнадесета  12, 3, 14, 6, 2, 10, 4, 8,  Седма  6, 1, 3, 5, 4, 8, 2,  Ст 18 Кл Б Тп Дебрен 2,  Ст 22 Кл В Тп Дебрен 2,  Ст 31 Кл А Тп Дебрен 2,  Ст 5 Кл Б Тп Дебрен 1,  Трета  31, 15, 1, 5, 21, 10, 18, 9, 2, 4, 27, 23, 14, 3, 12, 7, 19, 13, 8, 6, 11, 29, 18, 37, 49, 35, 10, 43, 45, 41, 31, 51, 33, 47,  Тринадесета  1, 26, 2, 3,  УПИ 5,  Чавдаров Кавак,  Четвърта  27, 1, 6, 4, 8, 2, 16, 31, 25, 40, 44, 5, 21, 39, 32, 33, 36, 35, 17, 3, 19, 30, 20, 22, 1, 37, 18, 38, 42, 13, 14, 34, 15, 11, 9, 12, 10, 16, 24, 29, 26, 28, 23,  Четиринадесета  32, 17, 15, 6, 14, 18, 7, 13, 2, 10, 30, 24, 3, 5, 4, 8, 26, 22, 20, 11, 16, 28, 19, 9, 12, 1, 6,  Чорбаджика,  Шеста  42, 46, 17, 40, 50, 44, 48, 38, 52, 22, 26, 15, 24, 34, 13, 18, 16, 2, 28, 36, 4, 3, 30, 6, 12, 20, 32, 14, 10, 8, 58, 56, 54,  Шестнадесета  9, 13, 14, 26, 10, 16, 4, 20, 34, 6, 17, 5, 19, 18, 22, 8, 24, 12, 2, 11, 21, 28, 15, 7, 3, 1, 23, 3, 1,  Шопарланката,    51, 1, Тп2, 3

На 14.10.2019 Г. /16:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 15:00 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./ -  Лещен:   УПИ II - 273,  УПИ II,  Пи №271,  Кв.19,  УПИ VI,  Пи №269,  Кв.19,    Временно Строително Табло

На 14.10.2019 Г. /16:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 15:00 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./ -  Марчево:   042004, 042005 - М. Самуилска Поляна,  047096 По Квс На С. Марчево  М. Пъдарка,  Голек,  Канина,  Курорт Огняновски Минерални Бани,  Ст 19 Тп Марчево 2

На 14.10.2019 Г. /16:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 15:00 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./ -  Огняново,  Общ. Гърмен:   034075,  ||-42,  Кв.3  М. Банята,  Благой Матеров  1, 5, 2, 10, 15, 16, 11, 6, 12, 18, 13, 22, 17, 20, 7, 8, 21,  Втора  1a, 1, 2,  Горни Бани  Сграда, 9, 1, 10, Преди База Апк, Почивна Станция, 1, Хотел, Времянка,  Двадесет И Втора  3, 1, 4, 4, 16,  Двадесет И Девета  11, 7, 9, 29, 5, 6, 21, 17, 3, 13,  Двадесет И Осма  5, 28, 2, 4, 9, 3,  Двадесет И Пета  3, 4, 7, 6, 2, 8, 3, 12, 4, 10,  Двадесет И Първа  18, 17, 216, 8, 1, 19, 9, 4, 3, 13, 6, 44,  Двадесет И Седма  15, 14, 7, 13, 12, 9, 4, 5, 1, 2, 6, 8,  Двадесет И Трета  1, 3,  Двадесет И Четвърта  3, 7, 1, 8, 6,  Двадесет И Шеста  7, 4, 5, 27, 6, 21, 15, 9, 11, 12, 4, 18, 1, 20, 13, 14, 16,  Двадесета  6, 7, 8, 9, 12, 22, 3, 19, 4, 1, 10, 2, 18,  Дванадесета  6,  Деветнадесета  4, 5, 2, 8, 7, 6, 3, 11, 16, 13, 15, 17,  Димитър Кемалов  45, 49, 35, 12, 6, 8, 37, 10, 41, 43, 47, 39, 33, 31, 41,  Долни Бани  Ресторант, Времянка,  Иван Вазов  1, 28, 57, 29, 40, 5, 49, 45, 25, 10, 4, 13, 2, 19, 53 Кметство, 55, 17, 7, 41, 24, 11, 12, 26, 33, 21, 8, 14, 38, 9, 43, 3, 15, 42, 51, 31, 75, 1, 6, 63, 44, 46, 18, 50, 16, 27а, 27, 53, 32, 47, 48,  Кирил И Методий  10, 9, 2, 33, 17, 11, 21, 16, 35, 19, 28, Каравана, 7, 24, 30, 22, 37, 8, 12, 3, 27, 26, 18, 25,  Курбаня  1, 15,  Неуточнен Адрес  Градски Бани, Поща, Площад, Стълб №23,  Кл. В,  Тп3,  Осемнадесета  1, 8, 2, 3, 6, 7,  Отец Пайсий  26, 28, 24, 2, 3, 11, 10, 12, 14, 1, 15, 13, 9, 6, 7, 5, 19, 4,  Пета  2,  Петдесет  А,  Петнадесета  5, 3,  Първа  2, 8, 4, 14, 17, 13, 6,  11, 3, 19, 21, 15, 1,  Ст 2 Кл.В Тп Огняново 1,  Ст 23 Кл Б Тп Огняново 3,  Трета  5, 6, 7,  Тридесета  24, 1, 13, 2, 6, 4, 12, 15, 9, 3, 10, 20, 7, 11,  Четвърта  12, 14, 3, 8, 10,  Четиридесет И Първа  9, 2, 5, 1, 7, 3,  Шестнадесета  1

На 14.10.2019 Г. /16:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 15:00 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./ -  Скребатно:   Над Селото- Оградите

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 09:00 - 16:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 09:00 - 16:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 09:00 - 16:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./ -  Боголин:   253,    Тп1

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./ -  Гърмен:   Маноле,  Местност Маноле

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./ -  Дъбница:   Двадесет И Втора  6, 16, 20, 8, 7, 10, 9, 12, 18,  Двадесет И Девета  3, 7, 2, 4, 5,  Двадесет И Осма  4, 1, 6, 2, 8, 10,  Двадесет И Пета  17,  Двадесет И Първа  1, 3 А, 4, 3, 6,  Двадесет И Трета  12, 8, 10, 5, 6, 7, 1, 4,  Двадесет И Шеста  3, 2,  Двадесета  9, 2, 8, 13, 3, 12, 11, 5, 1,  Дванадесета  8,  Девета  28, 24, 9, 22, 25, 34, 9, 20, 2, 1, 19, 8, 6, 16, 13, 12, 18, 7, 11, 14,  Деветнадесета  8, 5, 7, 4, 2, 3, 9,  Десета  5, 9, 14, 3, 7, 1, 2, 12, 13, 11,  Единадесета  8, 6, 3, 7, 5, 12, 10, 1, 12a, 4,  Кюприжик,  Неуточнен Адрес  Поща,  Осемнадесета  5a, 2, 9, 7, 21, 1, 17a, 20, 14, 19, 13, 12, 18, 8, 15, 11, 5, 17, 10, 4, 16, 22,  Осма  3, 2a, 8, 2, 8а, 4, 1,  Пета  4, 38, 28, 13, 5, 14, 7, 22, 2, 6, 30, 3, 1, 27, 11, 32, 19, 10, 36, 24, 34, 18, 42, 17, 26, 16, 15,  Петнадесета  14, 2, 3, 4,  Първа  7, 15, 8, 16, 31, 46, 1, 42, 27, 25, 32, 34, 22, 13, 36, 15, 29, 21, 23, 18, 33, 40, 35, 6, 8, 24, 38, 20,  Седемнадесета  2, 3, 11, 4, 9, 8, 6, 7,  Седма  9, 5, 13, 1, 11, 17,  Стопански Двор  Сграда, Цех,  Трета  10, 11, 24, 10, 8, 14, 21, 1, 3, 25, 18, 5, 13, 26, 19, 16, 20, 9, 23, 2, 28,  Четвърта  9а, 25, 6, 9, 4, 27, 18, 30, 38, 28, 44, 17, 13a, 32, 15, 12, 8, 7, 13, 1, 14, 5, 26, 31, 2, 34, 3, 42, 29, 36, 17, 34,  Шеста  20, 36, 39, 32, 37, 30, 23, 34, 22, 38, 29, 28, 25, 27, 21, 31, 26,  Шестнадесета  23, 9, 10, 15, 11, 13,    21, 1, 3, 2, 36, 28, 19, 4, 32

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./ -  Копривлен:   Неуточнен Адрес  Помпена Станция

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./ -  Блатска:   030023,  Местн. Бозукдермен,    Тп2, Тп1

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./ -  Долно Дряново:   УПИ-I,  Кв.30

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./ -  Крушево,  Общ. Гърмен:   Vі-138,  Кв.10,  Іх-108

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./ -  Ново Лески

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./ -  Ореше

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./ -  Теплен

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./ -  Хаджидимово:   Мержането

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./ -  Хвостяне:   28028,  УПИ-V,  Кв.2,    Тп1

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./ -  Гоце Делчев:   Местност Мочура

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 12:30 Ч./ -  Брезница:   Антон Иванов  3, 9, 7, 6, 15, 10, 4, 11, 17,  Балийца  26, 24,  Барата  8,  Бело Море  3, 16, 4, 8, 9, 7, 4, 12, 5,  Васил Левски  3, 8, 2,  Гео Милев  6,  Кв. 84,  Крали Марко  7, 9,  Кушията  7,  Лозята  3,  Македония  4,  Неврокоп  7,  Неуточнен Адрес  Стопански Двор,  Отец Паисий  8,  Охрид  10, 18, 7, 4, 9, 5, 2,  Пейо К.Яворов  12,  Пирин  8, 1,  Речище  35, 29, 25, 17, 32, 24, 27, 10, 20, 31, 11, 40, 26, 13, 9, 22, Тп-2, 23, 33, 5, 15,  Ридът  27, 25, 22, 21, 23,  Синища  11,  Спас Белухов-Пането  11,  Стопански Двор,  Татарка  41, 39, 28, 50, 38, 26, 43, 16, 42, 37, 35, 24, 29, 49, 21, 34, 53, 51, 19, 4, 44, 43, 25, 18, 48, 44, 47, 41, 36,  Туфча  2,  Ушите,  Хан Аспарух  12, 11, 18, 2, 5, 14, 8, 13, 4, 17, 21, 9, 7, 3, 6, 16,  Христо Ботев  16, 16, 7, 9, 11

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Долно Дряново

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч.; 09:00 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 09:00 - 16:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 09:00 - 16:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./ -  Крибул:   262,    Тп1

На 15.10.2019 Г. /10:30 - 15:30 Ч./ -  Лъжница:   029005  М. Голака,  Ал.Стамболийски  10, 9, 8, 5, 11, 1, 7, 3, 13, 2, 12, 18297, 18,  Атанас Тешовски  12, 15, 3, 7,  Горна Бара,  Лъжница  Поща,  Местност Дъбето  Стопанска Постройка,  Никола Вапцаров  29,  Опълченска  36, 13, 31, 28, 23, 12, 4, 11, 42, 10, 19, 16, 6, 26, 17, 15, 38, 24, 30, 40, 27, 22, 8, 20, 35, 18, 25, 14,  Ореляк  13, 4, 17, 1, 6, 11, 21, 3, 8, 10, 2, 15, 7, 9,  Партизани  13, 23, 19, 14, 17, 33, 15, 29,  Прогрес  7, 6,  Родопи  1, 3, 9, 5,  Сергей Румянцев  21, 10, 31, 8, 27, 29, 33, 23, 32, 17,  Стоян Войвода  15,  Христо Ботев  20, 12, 3, 5, 16, 15, 4, 10, 8, 1, 7, 9, 2, 11, 13, 6, 18, 17, 14,  Юрий Гагарин  3

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч./ -  Гоце Делчев:   Kурортен Kомплекс  Попови Ливади  Вила, Почивна База,  Местност Мочура

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Борово,  Общ. Гоце Делчев:   Балтовици,  Капсии,  Местност Капсии,  Местност Пенковото,    Стопански Двор

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Гоце Делчев:   Местност Мочура,  Местност Сушица  Стопанска Постройка, Офис, Времянка-Стопанска Постройка,  Панаирски Ливади  80, 126,  Пенковото

На 16.10.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Гоце Делчев:   Гоце Делчев  73,  Местност Мочура  Мтп,  Пенчо Славейков  21,  Серес  2

На 16.10.2019 Г. /16:00 - 16:30 Ч./ -  Гоце Делчев:   Kурортен Kомплекс  Попови Ливади  Вила, Почивна База,  Гоце Делчев  73,  Местност Мочура,  Местност Мочура  Свинарник, Сграда, Цех, Мтп,  Местност Сушица  Разсадник, Офис, Рибарник, Фургон, Помпа,  Пенковото,  Пенчо Славейков  21,  Преспа  3, 3,  Серес  2,  Симеон Радев  6,  Сушица

На 16.10.2019 Г. /16:00 - 16:30 Ч./ -  Гърмен:   Вальовица,  Втора  21, 1, 24, 26, 27, 9, 30, 7, 35, 20, 10, 24, 14, 43, 36, 6, 4, 12, 1, 39, 3, 40, 42, 5, 8, 41, 15, 29, 2, 38, 13, 16, 26, 31,  Двадесет И Втора  4, 9, 6,  Двадесет И Девета  3, 2, 15, 27, 16, 18, 13, 12, 33, 11, 21, 5, 19, 7, 8, 35, 6, 9, 31, 1, 29, 14, 5,  Двадесет И Осма  7, 14, 16, 20, 18, 10а, 2, 10, 12, 4,  Двадесет И Пета  16, 5, 25, 14, 17, 7, 15, 13, 9, 11, 10, 4, 1, 3,  Двадесет И Първа  43, 35, 22, 21, 4, 18, 45, 39, 23, 16, 33, 29, 1, 21, 4, 11, 1, 6, 23, 9, 2, 10, 19, 5, 12, 15, 6, 3, 4,  Двадесет И Седма  2, 4, 1, 3, 24, 7, 6, 15, 4, 12, 13, 10, 19, 17, 5,  Двадесет И Трета  8, 1, 9, 7, 2, 6, 3, 7, 4,  Двадесет И Четвърта  3, 6, 3, 9, 7, 2, 16, 6,  Двадесет И Шеста  18, 4, 3, 17, 2, 5, 1, 6,  Двадесета  9, 15, 3, 13, 20, 11, 1, 17, 5,  Дванадесета  8, 2, 3, 13, 1, 4,  Девета  9, 3, 1, 5, 2, 7, 36, 25, 12, 18, 21, 20, 16, 34, 6, 26, 8, 17, 4, 11, 15, 10, 6,  Деветнадесета  12, 7, 5, 18, 4, 3, 8, 12, 9, 1, 20, 6,  Десета  33, 6, 11, 8, 17, 9, 3, 16, 12, 7, 18, 14, 2, 5, 47, 20, 49, 68, 78, 46, 50, 51, 66, 44, 29, 34, 72, 37, 22, 41, 32, 58, 43, 39, 60, 40, 23, 56, 62, 64, 52, 6, 36, 54, 38, 21, 19, 26, 45, 30,  Единадесета  9, 3, 4, 15, 7, 1, 5, 16, 13, 10, 14, 1а, 19, 23, 11, 21, 6,  Извън Регулацията  26, 2, Овчарник,  М. Маноле,  Пи-000490,  Маноле,  Местност Маноле,  Неуточнен Адрес  Тп1, Археологически Резерват,  Осемнадесета  6, 13, 34, 9, 8, 5, 17, 20, 3, 14, 1, 7, 4, 2, 6, 9,  Осма  29, 15, 11, 17, 1, 13, 20, 25, 10, 21, 7, 16, 3, 18, 14, 5, 13, 21, 6, 8, 27,  Пета  13, 17, 2, 12, 5, 11, 19, 51,  Петнадесета  4, 2, 11, 16, 15, 6, 1, 7, 13, 9, 12, 56,  Площада  Поща,  Първа  7, 67, 22, 31, 20, 16, 13, 24, 5, 14, 8, 18, 6, 15, 28, 3, 26, 9, 32, 23, 38, 21, 40, 19, 1, 44, 32, 34, 22, 36, 81, 85, 56, 73, 62, 76, 65, 83, 64, 77, 60, 74, 66, 67, Павилион-Магазин, 70, 71, 35, 75, 1, 72, 61, 69, 78, 51, 19, 52, 33, 55, 29, 39, 47, 27, 10, 50, 43, 57, 61, 49, 63, 59, 37, 1, 25, 46, 35, 41,  Седемнадесета  7, 5, 3, 4, 10,  Седма  18, 30, 13, 32, 9, 11, 8, 24, 1, 5, 3, 12, 6, 4, 28, 16, 26, 28, 31, 13,  Ст 1 Кл Б  Тп Гърмен 6,  Ст 17 Кл А Тп Гърмен 2,  Суадживица,  Тальова Върба,  Трета  55, 43, 35, 45, 26, 34, 51, 37, 44, 76, 38, 47, 30, 33, 48, 52, 39, 32, 40, 53, 5, 3, 61, 59, 57, 55, 56, 48, 21, 19, 5, 10, 1, 7, 17, 29, 8, 15, 6, 12, 22, 11, 27, 9, 13, 2,  Тридесет И Втора  2,  Тридесет И Пета  2, 4, 8, 6,  Тридесет И Първа  3, 8, 6, 2, 4,  Тридесет И Трета  14, 4, 2, 10, 5, 7, 33, 6, 7, 5,  Тридесет И Четвърта  6, 20, 4, 109, 8, 3, 7, 1, 2,  Тридесет И Шеста  1,  Тридесета  1, 4, 3, 6,  Тринадесета  21, 9, 7, 5, 11, 20, 13, 2, 9,  Ценьов Тумба,  Четвърта  6, 5, 9, 1, 9,  Четиринадесета  32, 4, 3, 9,  Шеста  2, 7, 8, 10, 9, 4, 5, 6, 8, 8, 4, 2,  Шестнадесета  4, 3, 6, 2, 4, 9,  Шопарланка,  ,    29, 33

На 16.10.2019 Г. /16:00 - 16:30 Ч./ -  Дъбница:   055001,  Втора  4, 28, 32, 5, 30, 17, 9, 8, 24, 6, 20, 14, 22, 15, 2, 13, 1, 12, 7, 10, 16а, 26, 40, 16, 18, 3,  Двадесет И Втора  6, 16, 20, 8, 7, 10, 9, 12, 18,  Двадесет И Девета  3, 7, 2, 4, 5,  Двадесет И Осма  4, 1, 6, 2, 8, 10,  Двадесет И Пета  17,  Двадесет И Пета  20, 19, 29, 12, 33, 23, 35, 5, 11, 2, 17, 21, 7, 16, 15, 18, 8, 14, 22, 37, 9, 25,  Двадесет И Първа  1, 3 А, 4, 3, 6,  Двадесет И Седма  21, 13, 17, 3, 23, 11, 15, 9, 1, 5,  Двадесет И Трета  12, 8, 10, 5, 6, 7, 1, 4,  Двадесет И Четвърта  3, 7, 5,  Двадесет И Шеста  3, 2,  Двадесет И Шеста  4, 6,  Двадесета  9, 2, 8, 13, 3, 12, 11, 5, 1,  Двадесета  11,  Дванадесета  8,  Дванадесета  10,  Девета  28, 24, 9, 22, 25, 34, 9, 20, 2, 1, 19, 8, 6, 16, 13, 12, 18, 7, 11, 14,  Девета  19,  Деветнадесета  8, 5, 7, 4, 2, 3, 9,  Десета  5, 9, 14, 3, 7, 1, 2, 12, 13, 11,  Десета  11,  Единадесета  8, 6, 3, 7, 5, 12, 10, 1, 12a, 4,  Кюприжик,  Неуточнен Адрес  Поща,  Неуточнен Адрес  Тп1 Дъбница,  Осемнадесета  5a, 2, 9, 7, 21, 1, 17a, 20, 14, 19, 13, 12, 18, 8, 15, 11, 5, 17, 10, 4, 16, 22,  Осма  3, 2a, 8, 2, 8а, 4, 1,  Пета  4, 38, 28, 13, 5, 14, 7, 22, 2, 6, 30, 3, 1, 27, 11, 32, 19, 10, 36, 24, 34, 18, 42, 17, 26, 16, 15,  Пета  1,  Петнадесета  14, 2, 3, 4,  Петнадесета  1, 10, 12, 13, 8,  Първа  7, 15, 8, 16, 31, 46, 1, 42, 27, 25, 32, 34, 22, 13, 36, 15, 29, 21, 23, 18, 33, 40, 35, 6, 8, 24, 38, 20,  Първа  1, 15, 19, 8, 11, 14, 17, 10, 12, 4, 6, 5, 3, 2,  Седемнадесета  2, 3, 11, 4, 9, 8, 6, 7,  Седемнадесета  10, 17, 15,  Седма  9, 5, 13, 1, 11, 17,  Стопански Двор  Сграда, Цех,  Стопански Двор  Свинарник, Склад И Работилница, Автоработилница, Склад, Офис, Работилница, Времянка,  Трета  10, 11, 24, 10, 8, 14, 21, 1, 3, 25, 18, 5, 13, 26, 19, 16, 20, 9, 23, 2, 28,  Трета  1,  Тринадесета  5, 3, 7,  Четвърта  9а, 25, 6, 9, 4, 27, 18, 30, 38, 28, 44, 17, 13a, 32, 15, 12, 8, 7, 13, 1, 14, 5, 26, 31, 2, 34, 3, 42, 29, 36, 17, 34,  Четвърта  3, 13,  Четиринадесета  54, 5, 52, 50, 32, 39, 2, 6, 46, 20, 38, 16, 40, 1, 35, 79, 44, 31, 30, 48, 36, 17, 8, 29, 42, 43, 58, 4, 37, 34, 10, 3, 28, 18,  Шеста  20, 36, 39, 32, 37, 30, 23, 34, 22, 38, 29, 28, 25, 27, 21, 31, 26,  Шеста  14, 12, 1, 2, 6, 10, 9, 15, 11, 7, 17, 16, 4,  Шестнадесета  23, 9, 10, 15, 11, 13,  Шестнадесета  1, 2, 7, 3, 1, 5, 4,    21, 1, 3, 2, 36, 28, 19, 4, 32,    Площад, 2, 1

На 16.10.2019 Г. /16:00 - 16:30 Ч./ -  Копривлен:   Неуточнен Адрес  Помпена Станция,  Неуточнен Адрес  Овчарник

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 13:30 Ч./ -  Буково,  Общ. Гоце Делчев:   УПИ- ХVII-164,  Кв.11,  ХVі-246,  Кв.19

На 17.10.2019 Г. /11:30 - 16:30 Ч./ -  Буково,  Общ. Гоце Делчев:   Селището,  Хі-99, 131,  Кв.22,    Старото Село

Община Гърмен  

На 16.10.2019 Г. /12:30 - 16:30 Ч./ -  Балдево:   УПИ VII-97,  Кв.9,  УПИ Ііі Кв.14,    Традиционен Събор

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Дъбница:   Втора  4, 28, 32, 5, 30, 17, 9, 8, 24, 6, 20, 14, 22, 15, 2, 13, 1, 12, 7, 10, 16а, 26, 40, 16, 18, 3,  Двадесет И Пета  20, 19, 29, 12, 33, 23, 35, 5, 11, 2, 17, 21, 7, 16, 15, 18, 8, 14, 22, 37, 9, 25,  Двадесет И Седма  21, 13, 17, 3, 23, 11, 15, 9, 1, 5,  Двадесет И Четвърта  3, 7, 5,  Двадесет И Шеста  4, 6,  Двадесета  11,  Дванадесета  10,  Девета  19,  Неуточнен Адрес  Тп1 Дъбница,  Пета  1,  Петнадесета  1, 10, 12, 13, 8,  Първа  1, 15, 19, 8, 11, 14, 17, 10, 12, 4, 6, 5, 3, 2,  Седемнадесета  10, 17, 15,  Трета  1,  Тринадесета  5, 3, 7,  Четвърта  3, 13,  Четиринадесета  54, 5, 52, 50, 32, 39, 2, 6, 46, 20, 38, 16, 40, 1, 35, 79, 44, 31, 30, 48, 36, 17, 8, 29, 42, 43, 58, 4, 37, 34, 10, 3, 28, 18,  Шеста  14, 12, 1, 2, 6, 10, 9, 15, 11, 7, 17, 16, 4,  Шестнадесета  2, 7, 3, 1, 5, 4,    Площад, 2, 1

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 14:30 Ч./ -  Рибново:   000317,  Землището На С. Рибново,  Ііі-966,  Кв.56,  Върбиците,  Двадесет И Девета  1, 2, 5, 7, 4, 6, 8, 3, 12, 9,  Двадесет И Осем  6, 5, 9, 12, 7,  Двадесет И Седем  8, 9, 15, 17, 11, 1, 10, 13, 5, 3, 2, 6, 7, 4, 14,  Двадесет И Трета  6,  Двадесет И Шеста  1, 23, 15, 14, 16, 4, 27, 26, 20, 12, 13, 21, 29, 17, 25,  Двадесета  1, 2, 8а, 6, 8, 3, 4,  Дванадесета  10, 17,  Ливаде,  Неуточнен Адрес,  Осемнадесета  20, 17а, 14, 29, 12, 25а, 16а, 27, 21, 24, 15, 33, 17, 25, 18, 31, 23,  Петнадесета  21, 4, 3, 18, 17, 5, 7, 29, 15, 37, 30, 16, 1, 8, 10, 9, 27, 19, 12, 38, 31, 36, 47, 2, 6, 26, 33, 13,  Първа  83, 73, 59, 104, 97, 99, 98, 72, 82, 74, 55, 53, 45, 75, 68а, 86, 101, 67, 63, 1, 51, 58, 80, 108, 69, 71, 45a, 64, 70, 65, 61, 76, 14,  Седемнадесета  16, 20, 18, 12, 15, 2, 3, 8, 11, 9, 19, 5, 6, 4, 17, 14, 22, 13, 17а,  Тридесета  12, 5, 13, 7, 27, 1, 3, 24,  Четвърта  4,  Шестнадесета  23, 1, 12, 19, 9, 15, 25, 11а, 3, 8, 5, 7, 6, 10, 13, 11, 21, 4, 2

Община Кресна  

На 15.10.2019 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Влахи:   Драколово

На 14.10.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 09:30 - 16:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Сенокос,  Общ. Симитли:   Вила

На 14.10.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Кресна:   Главен Път Е-79,  Македония  96,    1 Пътен Тунел На Главен Път Е79

На 14.10.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Крупник:   Главен Път Е-79  Бензиностанция

На 14.10.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Ощава:   54537.600.31.1,  Германци,  Местност Русенци,  Местност Станковица,    Къща, Тп2

На 14.10.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Сандански:   Цар Самуил  1

На 14.10.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  Стара Кресна:   Местност Кулата,  УПИ I-17,  Кв.16,    УПИ III  Кв 11, Скз Стара Кресна

На 14.10.2019 Г. /09:30 - 16:30 Ч./ -  Ощава:   54537.600.31.1,  Местност Русенци,    Къща, Тп2

На 15.10.2019 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 09:15 - 16:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Крупник:   Извън Регулацията,  Кресненско Ханче,  Местност Кресненско Ханче

На 15.10.2019 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Кресна:   Александър Македонски  1,  Местност Кресненско Ханче  Ханче, Мотел Ресторант&Quot;Мерина&Quot;, Ресторант, Офис, Ресторант,  Местност Солунско Дере  Овчарник, Въглища, Гатер,  Ново Село  1

На 15.10.2019 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Сандански

На 15.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  Кресна:   Александър Македонски  1,  Местност Кресненско Ханче  Ханче, Мотел Ресторант Мерина, Ресторант,  Ново Село  1

Община Петрич  

На 14.10.2019 Г. /08:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:15 - 10:00 Ч.; 12:00 - 16:00 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Генерал Тодоров:   1

На 14.10.2019 Г. /08:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:15 - 10:00 Ч.; 12:00 - 16:00 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Първомай,  Общ. Петрич:   Гоце Делчев  37,  Местност Чалтията  Автоработилница

На 14.10.2019 Г. /08:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:15 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Беласица:   Акация  10, 11, 31, 5, 25, 33, 9, 27, 44, 21, 19, 7, 24, 22, 13, 12, 23, 17, 20, 14, 2, 1, 8, 6,  Александър Стамболийски  14,  Беласица  90, 92, 77, 94, 100, 104, 89, 83, 96, 85, 69, 31, 93, 67, 91, 84, 102, 88, 65, 86, 45, 71, 49, 47, 58, 55, 80, 61, 59, 62, 64, 74, 76, 43, 63, 78, 60, 57, 68, 38, 50, Поща, 33, 54, 36, 46, 27, 44, 26, 42, 25, 34, 48, 23, 31, 22, 28, 26, 24, 10, 13, 15, 107, 108,  Братя Миладинови  8, 2, 6,  Васил Левски  2, 1, 4, 8, 7, 6, 3, 6,  Георги Бенковски  14, 7, 12, 3, 11, 8, 6, 10, 5, 9, 4, 1, 2,  Гоце Делчев  6, 4, 7, 8, 3, 16, 14, 2, 18, 1, 12, 11,  Григор Пърличев  8, 10, 12, 6, 1,  Девети Май  15, 31, 25, 23, 20, 27, 30, 29, 21, 16, 22, 33, 17, 14, 19, 4, 15, 9, 8, 10, 11, 7,  Дермено  8, 5, 3, 6,  Динк Махле,  До Мтп Беласица,  Кестен  2, 1,  Кокиче  7, 9, 10, 12, 8, 3,  Крали Марко  1, 2,  Марковица  3, 10, 4, 6, 8, 12,  Местност Горни Парници  Жилище,  Митко Палаузов  4, 15, 10, 8, 2, 1, 11, 9, 20, 13, 22, 3, 7,  Мраморница  6, 4, 8, 11, 12, 7, 3, 2, 5, 9, 1,  Никола Некрасов  5, 3, 8, 6, 1, 4,  Осми Март  8, 4, 6, 2, 5, 9, 11, 7, 10, 3,  Паисий Хилендарски  7, 4, 6, 2, 1, 3, 5, 11, 9, 18, 51, 16, 33, 49, 53, 35, 21, 37, 47, 39, 14, 45, 23, 41, 31, 25,  Плиска  1, 4, 11, 2, 3, 8, 12, 7, 9, 6, 10,  Поляните,  Раславица  3, 4,  Стефан Караджа  3, 1, 4,  Струмешница  6, 9, 10, 4, 5, 15, 8,  Стълб От Вмрнн На Тп  Беласица - 3,  Стълб При Обекта,  УПИ-1,  Кв.27,  Хаджи Димитър  2, 35, 2, 4,  Хан Аспарух  14, 3, 5, 4, 6, 1, 9,  Христо Ботев  36, 8, 24, 25, 6, 4, 38, 29, 34, 32, 28, 30,  Цар Самуил  5, 2, 6, 3,  Цар Симеон  4,  Чавдар Войвода  4, 2, 1,  Чифлико,  Яне Сандански  1, 3, 5

На 14.10.2019 Г. /08:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:15 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Габрене:   Аджийца,  Акация  10, 8, 1, 12, 5, 11, 7, 3, 6, 6,  Александър Матрасов  5, 1, 6, 3,  Буко,  Граничар  11, 9, 5, 7, 9, 3, 1,  Здравец  12, 20, 6, 4, 10, 11, 15, 14, 8, 16, 5, 2,  Иван Вазов  7, 14, 9, 11, 13,  Извън Регулацията  47, 53, 52, 44, 45, 36, 49, 8, 48, 50, 51, 34, 27, 33, 16, 12, 9, 30, 19, 24, 8, 29, 21, 23, 34, 7, 57, 10, 26, 15, 14, 40, 13, 41, 42, 36, 37, 35, 39, 53, 54, 55, 51,  Кокиче  7, 1, 2, 3, 5,  Комсомолска  13, 11, 12, 1, 5, 3, 8, 7, 9, 10, 6, 20, 22, 24,  Марена,  Местност  Марена  Сушилня,  Местност Буко  Помпа За Поливане, Помпа,  Местност Златарево  Магазин, Служба, Мотел, Каравана, Помпа, Кафе,  Мир  1, 4, 3, 2,  Митко Палаузов  14, 12,  Неуточнен Адрес  Поща,  Октомври  7, 11, 6, 10, 12, 8,  Освобождение  30, 32, 20, 18, 14, 29, 27, 23, 22, 25, 15, 19, 17, 28, 31, 16, 31, 4, 1, 12, 4, 8, 9, 3, 11, 10, 5, 7, 2, 13,  Отец Паисий  11, 15, 13, 12, 9, 14, 17, 12,  Прогрес  5, 6, 2, 3, 10, 4, 8, 7, 3,  Радецки  26, 28, 23, 24, 27, 14, 2, 11, 1, 9, 13, 6, 5, 8, 16, 15, 3, 23, 18,  Родина  25, 17, 18, 16, 7, 30, 14, 26, 24, 13, 15, 28, 4, 5, 12, 7, 8, 10, 3, 6, 9, 5, 2,  С. Габрене,  Общ. Петрич,  Пи 000486,  М.Осено,  Стопански Двор  Сграда,  Струмешница  4, 6, 10, 5,  Теменуга  3,  Тумба  22, 19, 20, 15, 13, 12, 11, 6, 7, 5, 18, 4, 16, 8, 3, 10, 9, 14, 20, 2,  УПИ 4 Кв 32,  УПИ ХII-19, Кв.5

На 14.10.2019 Г. /08:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:15 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Долна Крушица:   Каръчкото,  Местност Златарево  Помп.Станция,  Местност Лъката  Бензиностанция

На 14.10.2019 Г. /08:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:15 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Камена:   Воденицата,  Динко,    Местност &Quot;Нишанка&Quot;

На 14.10.2019 Г. /08:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:15 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Ключ:   Ал.Стамболийски  29, 31, 27, 1, 26, 4, 21, 10, 24,  Альоша  4, 6, 30, 2, 9, 3, 33, 1, 31, 18, 10,  Антон Попов  4, 3, 1, 2,  Атанас Бубакяров  13, 6, 5, 12, 14, 24, 22, 23, 20, 14, 13, 17, 26, 30, 9, 7, 22, 27,  Беласица  18, 3, 19, 20, 8, 4, 7, 14, 1, 3, 9,  Ген.Скобелев  3, 1, 5, 2, 10, 8, 6,  Гергевче  5, 2, 3, 1,  Драмчов Кайнак  1,  Дружба  9, 12, 10, 16, 3, 11, 6, 7, 1, 8,  Иван Козарев  5, 5, 3, 6, 4, 2, 11, 9, 12, 15, 8, 7, 13, 1,  Иглика  1, 3, 2,  Извън Регулацията  2, 1, 4, 7, 43, 11, 6, 9, 4, 22, 25, 27, 24, 38, 17, 21, 20, 37, 41, 36, 43, 31, 42, 13, 35, 39, 14, 44, 18, 36, 43, 25,  Ил.Макариоплски  4, 10, 12, 6, 11, 1, 7, 3, 13, 5,  Илинден  18, 23, 21, 11, 5, 7, 16, 2, 8, 13, 19, 9, 6, 12, 6, 3, 2, 10, 1, 8, 13, 6,  Квартал 50  Заведение,  Кирил И Методий  Поща, 4, 5, 7, 6, 1,  Китка  23, 22, 15, 13, 11, 9, 20, 7, 9, 8, 10, 3, 6, 2, 12,  Климент Охридски  8, 5, 9, 5, 3, 6, 1,  Лозен  1, 5, 13,  Малчика  11, 3, 8, 10, 7, 13, 2, 9, 4, 1, 14, 8,  Местност Джаловец  Цех,  Местност Кайнако  Работилница,  Млада Гвардия  5, 16, 3, 2, 1, 7, 6, 6,  Наум Охридски  5,  Никола Вапцаров  1,  Подгорие  7, 5, 15, 22, 2, 23, 9, 5, 26, 2,  Равни Ниви,  Самуилова Крепост  5, 2, 4, 3, 5, 5,  Струмешница  2, 1,  Христо Смирненски  2, 3, 1, 12, 13, 10, 1,  Цар Самуил  16, 17, 5, 21, 2, 1, 3, 15, 6, 19, 8, 9, 39, 23, 18, 41, 20, 16, Цех, 37, 35, 42, 21, 22, 34, 23, 36, 45, 33, 47, 43, 35,  Черно Море  3, 7, 6, 8, 5, 1, 10, 12, 7, 10, 9, 14, 3,    Къща

На 14.10.2019 Г. /08:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:15 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Коларово,  Общ. Петрич:   Антон Попов  15, 17, 13, 5, 3, 1, 30, 7, 18, 14, 24, 22, 10, 4, 20, 28, 8, 26, 2, 6,  Асен Златаров  9, 3, 11, 19, 21, 15, 6, 7, 13, 1, 8, 2, 4, 14,  Баларе,  Башчите,  Беласица  74, 69, 77, 92, 104, 89, 91, 80, 86, 32, 78, 106, 96, 98, 73, 102, 94, 75, 84, 72, 112, 100, 82, 63, 90, 76, 95, 47, 110, 70, 71, 59, 57, 65, 39, 58, 29, 32, 52, 42, 40, 56, 31, 38, 46, 44, 26, 33, 54, 48, 36, 51, 34, 35, 22, 30, 43, 41, 50, 45, 62, 37, 64, 14, 27, 12, 19, 21, 17, 2, 23, 5, 4, 7, 16, 11, 15, 8, 10, 1, 25, 3, 13, 9, 20, 6, 68, 53, 55, 66, 51, 57,  Брегалница  9, 8, 7, 1, 4, 3, 2, 5,  Бяло Море  15, 1, 18, 12,  Вела Пеева  28, 11, 30, 26, 22, 13, 34, 18, 3, 5, 1, 2, 10, 22, 9, 20, 7, 4, 6,  Високи Явори,  Владимир Заимов  19, 27, 8, 11, 25, 15, 9, 13, 23, 12, 21, 17, 14, 6, 10, 16, 3, 5, 4, 1, 2, 7,  Възраждане  7, 8, 6, 10, 3, 1, 2,  Гоце Делчев  4, 20, 11, 9, 14, 21, 3, 22, 19, 5, 17, 24, 2, 12, 16, 10, 7, 8, 13, 15, 1,  Гранит  4,  Двадесет И Трети Септември  4, 6, 10, 2,  Драва  2, 12, 13, 7, 8, 11, 6, 3, 4,  Еделвайс  2, 5,  Жданов  11, 8, 5, 3, 6, 7, 12, 4, 9, 14, 10,  Иван Вазов  5, 2, 6, 7, 3, 8, 13, 4,  Ильо Войвода  1, 6, 5, 3, 7, 2,  Калоян  5, 7, 1,  Кокиче  2, 4, 6,  Крайречна  3, 1, 4, 5, 2, 6,  Липите  20, 24, 19, 22, 18, 3, 11, 32, 30, 34, 31, 17, 25, 6, 10, 14, 4, 2, 16,  Любен Каравелов  8, 6, 10, 5, 2, 3, 2, 4, 1, 7,  Македония  7, 9, 3,  Малчика  2, 6, 14, 3, 15, 1, 10, 7, 12, 8, 9, 4, 13, 16, 11,  Марин Дол,  Местност Бахчите  Временно Строителство,  Местост Марковица  В Началото На Селото,  Митко Палаузов  4, 2,  Неуточнен Адрес  Усилвател Бац, Усилвател Бац,  Никола Вапцаров  14, 4, 8, 7, 16, 10, 15, 1, 13, 9, 5, 11, 3, 12, 6, 2,  Никола Парапунов  2, 11, 4, 9, 5, 3, 10, 7, 6, 1,  Огражден  9, 3, 6, 4, 1, 5, 8, 2, 5,  Одрин  1, 7, 2, 3, 5,  Октомври  33, 29, 42, 37, 48, 44, 40, 35, 38, 31, 36, 27, 18, 5, 9, 23, 26, 10, 2, 16, 11, 15, 7, 13, 22, 3, 24, 1, 12, 14, 8, 28, 21, 17, 30,  Отец Паисий  8, 21, 13, 27, 10, 9, 14, 2, 31, 23, 25, 11, 15, 33, 4, 6, 17, 29, 12, 1, 5, 3, 7,  Партизанска  6, 4, 2, 1,  Пейо Яворов  11, 3, 5, 14, 1, 8, 6, 10, 4, 9, 16, 11, 2, 12, 7,  Песоко,  Петър Берон  14, 17, 7, 8, 15, 1, 11, 2, 5, 18, 4, 6, 10, 12, 16, 3, 19, 9, 13,  Пирин  2, 8, 3, 10, 6, 9, 1, 5, 4, 7, 12,  Победа  10, 9, 14, 5, 16, 6, 7, 11, 4, 12, 17, 18, 2, 13, 19, 1, 3, 8, 1,  Подгорие  16, 14, 8, 1, 2, 9, 5, 12, 6, 3, 7, 10,  Просвета  12, 10, 1, 8, 2, 3, 9, 13, 4, 5, 11, 15, 6, 12, 7,  Първи Май  8, 3, 2, 6, 1, 4,  Радомир  5, 2, 1, 3,  Раковски  19, 17, 18, 15, 21, 16, 13, 12, 1, 21, 2, 10, 8, 6, 7, 4, 13, 19, 14,  С. Коларово,  М. Песоко,  Салют  6, 2,  Самуилова Кпепост  11, 2, 7, 9, 4, 3, 1,  Симеон Кавракиров  1, 4, 8, 6, 2, 14, 12, 10, 22, 16, 22,  Странджа  1, 7, 10, 8, 6, 11, 5, 2, 3, 9, 4,  Струмешница  2, 5, 6, 4, 1, 3,  Тодор Божиков  6, 4, 5, 10, 9, 14, 16, 7, 3, 1, 8, 2,  УПИ I  Ul 4,  Христо Смирненски  16, 10, 8, 4, 16, Поща, 4, 10, 6, 1, 2,  Цар Борис 1-Ви  11, 8, 1, 2, 4, 9, 5, 3, 12, 7,  Цар Самуил  13, 20, 1, 5, 2, 10, 4, 22, 11, 6, 9, 8, 18, 3, 7, 16, 14,  Чавдарка  1, 2

На 14.10.2019 Г. /08:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:15 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Петрич,  Общ. Петрич:   Айдарски Даб,  Айдарски Даб Иловица Пи 56126.149.27,  Атанас Лютвиев  23,  България  108, 153, 83, 60,  Джевезлъка,  Иваник-Калинска Чешма,  Княз Борис I  31,  Любен Каравелов  3,  Ляшница,  Места  22,  Местност Айран Бунар  Помпа,  Местност Бухото  Жилище, Помпа, Помпа За Напояване,  Местност Бяла Черква  Помпа За Напояване, Помпа,  Местност Джевезлъка  Жилище, Помпа, Помпа За Напояване, Цех,  Местност Зиче  Жилище, Жилище,  Местност Златарево  Бюро, Митница,  Местност Иваник  Свинарник, Сграда, Ханче, Помпа, Автобаза,  Местност Иваник Каринска Чешм,  Местност Иловица  Помпа,  Местност Конгоро  Сграда,  Местност Ляшница  Помпа,  Местност Омондрос,  Местност Пильови Орехи  Жилище,  Местност Тръстен  Жилище,  Полковник Дрангов  1,  Свети Георги  2а,  Хижа Беласица  Хижа

На 14.10.2019 Г. /08:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:15 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Самуилово,  Общ. Петрич:   Васил Левски  10,  Самуилово,  УПИ 1 Кв. 31,  УПИ ІV-57,  Кв.18  (

На 14.10.2019 Г. /08:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:15 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Скрът:   9-Ти Септември  11, 1, 2, 4, 8, 10, 7, 3, 6, 13, 5, 9,  Александър Стамболийски  2, 1, 3, 12, 10, 5, 8, 9, 7, 11,  Антон Попов  2, 4, 6, 7, 3, 5, 30, 31, 41, 38, 42, 39, 40, 36, 37, 45, 33, 35, 44, 30, 26, 32, 43, 20, 10, 11, 14, 27, 19, 29, 25, 18, 15, 5, 17, 26, 24, 23, 9, 22, 12, 1,  Бахчите,  Беласица  11, 13, 6, 4, 15, 13, 2, 4,  Бруч  22, 25, 23, 24,  Васил Левски  3, 4, 8, 14, 6, 7, 12, 10, 5, 13, 16, 31,  Воденицата  7, 2, 6, 5, 4, 1,  Георги Димитров  17, 35, 28, 55, 30, 52, 56, 24, 22, 37, 40, 31, 23, 48, 33, 46, 41, 39, 25, 44, 47, 54, 36, 42, 50, 26, 45, 38, 29, 43, 1, 7, 15, 11, 6, 10, 18, 3, 20, 5, 8, Поща, 13, 12, 16, 2, 14, 9,  Гоце Делчев  9, 10, 8, 1, 3, 6, 5, 2, 7, 4,  Димитър Ацев  2, 5, 1, 7, 2, 9, 5, 8, 13, 15, 6, 4, 17, 12, 19,  Доксаница,  Ефтим Дойчев  1, 8, 2, 13, 12, 7, 10, 9, 11, 19, 21, 17, 14,  Лозен  6, 8, 9, 1, 5, 3, 12, 10, 7, 16, 11, 13, 14, 15, 18, 20, 12,  Младост  1, 2, 11, 9, 10, 4, 5, 6, 18, 14, 16,  Никола Й Вапцаров  3, 2, 3, 16, 1, 7, 5, 14, 4, 12, 6, 10,  Орището  23, 16, 19, 12, 17, 11, 21, 15,  Пейо К Яворов  2, 7, 8, 4, 4,  Площицата,  Първи Май  6, 4, 2, 8, 7,  Свобода  8, 3, 2, 14, 6, 12, 10, 7, 5,  Скрът,  Скрътска Комуна  1, 4, 3, 5, 6,  Струма  2, 3, 4, 1,  Тодор Божиков  4, 6, 10, 3, 8, 5, 1,  Тумба  8, 3, 2, 1, 6, 10, 18, 11, 16, 5, 7, 9, 9, 24, 15, 17,  Хан Крум  1, 9, 1, 8, 2, 7, 5, 10,  Христо Ботев  4, 6, 3, 7, 11, 2,  Христо Велев  2, 3, 11, 1, 19, 14, 5, 7, 13, 15, 12, 8, 16, 4, 17, 6,  Цар Самуил  4, 2, 5, 7, 12, 8, 6, 14, 3, 10, 4, 1,  Червена Звезда  2, 5

На 14.10.2019 Г. /08:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:15 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Яворница:   8-309 Кв 31,  Адалберт Антонов  13, 8, 15, 10, 11, 6, 3,  Васил Кънчев  2,  Васил Левски  2, 1, 4, 8, 3, 6, 14, 10, 13, 9, 17, 14, 15,  Георги Измирлиев  6, 5, 2, 1, 4, 8, 5, 20, 19, 15, 17, 18, 7, 13, 21,  Извън Регулацията  22, 43, 26, 13, 3, 35, 20, 12, 5, 25, 17, 21, 23, 11, 29, 26, 8, 24, 15, 9, 10, 7, 33, 6, 32, 19, 28, 32, 13, 36, 4, 7, 30, 42, 24, 31, 3, 33, 1, 29,  Изгрев  10, 3, 13, 12, 9, 17, 16, 8, 18, 4, 7, 14, 11, 6, 1, 1,  Комсомолска  7, 28, 26, 51, 49, 6, 12, 31, 24, 23, 16, 37, 49, 9, 27, 17, 5, 3, 41, 57, 43, 55, 39, 29, 42, 35, 15, 20, 11, 34, 25, 18, 53, 10,  Кузман Шапкаров  1, 6, 5, 3, 11, 12, 13, 18, 21, 17, 12, 26, 14, 19, 27, 25, 10, 22, 28, 31, 29, 15, 23, 33, 8, 18,  Любен Каравелов  12, 8, 15, 2, 1, 5, 10, 7, 3,  Местност Прогон  Цех,  Местност Самълък  Помпа,  Местност Сушилнята  Сушилня,  Освобождение  1, 5, 4, 1, 3, 11, 9,  Осогово  3, 7, 2, 9, 13, 11, 13, 16, 4, 15,  Панайот Волов  2, 8, 3, 1, 20, 13, 14, 15, 12, 16, 18, 11,  Пейо Яворов  5, 1, 3,  Победа  17, 30, 19, 38, 5, 39, 40, 37, 18, 28, 9, 41, 1, 3, 2, 7, 8, 23, 17, 11, 10, 12, 13, 1, 9, 16, 19, 20, 18, 6,  Прогон,  Саманлък,  Христо Ботев  15, 7, 6, 9, 5, 3, 10,  Христо Смирненски  6, 16, 4, 5, 2, 15, 13, 14, 12, 7, 1,    Имот №000418

На 14.10.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ -  Беласица:   Беласица  45, 71, 49, 47, 58, 55, 80, 61, 59, 62, 64, 74, 76, 43, 63, 78, 60, 57, 68,  Васил Левски  6,  Девети Май  4, 15, 9, 8, 10, 11, 7,  Мраморница  1,  Паисий Хилендарски  18, 51, 16, 33, 49, 53, 35, 21, 37, 47, 39, 14, 45, 23, 41, 31, 25,  Плиска  1, 4, 11, 2, 3, 8, 12, 7, 9, 6, 10,  Стефан Караджа  3, 1, 4,  Хаджи Димитър  35, 2, 4,  Хан Аспарух  14, 3, 5, 4, 6, 1, 9

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Петрич,  Общ. Петрич:   Ал.Стамболийски  38, 36,  Александър Буйнов  11, 3, 7, 6, 1, 4, 5, 2, 9,  Баучер  2, 3, 4, 6, 8, 1, 12, 10, 5,  Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  България  24,  Бяло Море  6, 2, 4, 8, 5, 1, 3,  Васил Кънчев  29, 15, 19, 21, 31, 37, 27, 8, 23, 17, 35, 33, 25, 6,  Гоце Делчев  26, 34, 30, 16, 28, 14, 39, 22, 36, 41, 20, 32, 24, 38, 18,  Д-Р Асен Златаров  8,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Капитан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Лазар Маджаров  40, 34, 38, 36,  Места  14, 11, 8,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Родопи  4, 2, 1,  Рокфелер  52,  Св.Св. Кирил И Методи  1, 15, 12, 13, 18,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  Скопие  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Христо Ботев  10, 4, 12, 6,  Цар Борис III,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7,  Яне Сандански  29, 21, 19, 23, 25, 17

На 14.10.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  Марикостиново:   Бяло Море  2,  Вела Пеева  32, 15, 11, 24, 21, 22, 40, 42, 9, 28, 1, 38, 34, 44, 46, 23, 30, 7, 17, 5, 36, 13, 19,  Георги Раковски  8, 6, 5, 9, 7, 10 Вила, 4, 3, 10,  Димитър Благоев  8, 13,  Местност Високия Рид  Склад,  Струма  1, 24, 13, 6, 2, 3, 8, 9, 7, 16, 12, 5

На 14.10.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  Михнево:   Гоце Делчев  5,  Гоце Дивлев  9, 15, 7, 19, 6, 13, 4, 8, 10, 12, 3, 14, 17, 5, 2, 1,  Ел-Тепе  4, 2, 1, 6, 5, 7, 3,  Искър  2, 11, 9, 6, 5, 7, 3, 1,  Калабак  6, 10, 2, 3, 5, 11, 8, 9, 7, 4, 14,  Лазар Данаилов  11, 15, 34, 30, 32, 9, 16, 28, 7, 26, 36, 13,  Лазар Маджаров  1, 2, 5, 4, 3,  Максим Горки  12, 4, 7, 1, 6, 5, 2,  Никола Вапцаров  8,  Пирин  8, 1, 9, 13, 6, 4, 2, 7, 5, 3,  Шипка  26, 20

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Петрич,  Общ. Петрич:   Варна  7, 13, 1, 1,  Изток  13, 12, 13, 12,  Кочо Мавродиев  22, 25,  Местност Козлек  Магазин За Промишлени Стоки,  Отец Паисий  23,  Охрид  18,  Плевен  7, 4, 2, 3, 1, 5,  Полковник Дрангов  1,  Рокфелер  12, 14, 16, 47, 1, 4а, 2, 18, 30, 28, 10, 30, 2, 22, 6, 20, 1,  Тракия  30, 39, 28, 31, 37, 35, 27, 38, 32, 29, 35, 22, 26, 24,  УПИ І, Кв177 А

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Марикостиново:   Димо Хаджидимов  7, 11, 9, 10,  Иван Вазов  10, 21,  Марица  45, 43, 61, 73, 49, 36, 63, 44, 47, 24, 55, 41, 22, 28, 32, 67, 30, 65, 46, 59, 69, 53, 40, 75, 38, 39, 20, 42, 26, 57, 34,  Пирин  4, 2, 5, 6, 14

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Петрич,  Общ. Петрич:   22-Ри Октомври  1,  28-Ми Октомври  1,  Димитър Гощанов,  Иван Вазов  1, 3, 2,  Княз Борис I  7,  Полковник Дрангов  1,  Сграда На Тк Гум,  Славянска  4,  Христо Ботев  2,  Цар Борис III  11 Супермаркет, 11а, 9, 9, 16, 20, 15,  Яне Сандански  1, 10, 5, 3, 18, 9, 9, 2, 11, 12, 18, 4, 1, 20, 6, 14, 7, 20, 2, 13, 6, 5

На 14.10.2019 Г. /12:00 - 16:00 Ч./ -  Петрич,  Общ. Петрич:   Георги Урумов  12, 33, 16, 10, 21, 14, 21, Строителен Обект, 7, 8, 6, 26, 18, 34,  Ильо Войвода  13, Б, 33, 14, 38, 12, 32, 20, 20, 25, 27, 11, 50, 34, 30, 25, 36, 28, 26, 24, 16, 35, 21, 15, 8, 29, А, 19, 18, 10, 17,  Местност Бухото  Цех, Жилище, Цех,  Огражден  8, 12, 1, 1, 6, 2, 13, 3, 2, 14, 11, 5, 4, 1, 7,  Охрид  24,  Пейо Яворов  22, 24, 21, 17, 19, 13, 15, 19, 13,  Петър Берон  14, 15, 14,  Полковник Дрангов  1, 10,  Свети Климент Охридски  5, 9, 7, 11, 8, 6, 10,  Тодор Александров  8 А, 7, 16, 8, 17, 13, 14, 11, 15, 8а, 8в, 25, 12, 18, 8г, 23

На 15.10.2019 Г. /08:30 - 12:00 Ч./ -  Кърналово:   Местност Адата  Рибарник

На 15.10.2019 Г. /08:30 - 12:00 Ч./ -  Петрич,  Общ. Петрич:   Дамяница,  Декилиташ  Помпа За Напояване,  Местност Веран Чифлик  Обект, Овчарник, Помпа,  Местност Караач-Дамяница  Оранжерия,  Местност Лъките  Сфинеферма,  Местност Реката,  Оборище  6, 6, 6,  Ормански Път

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Дреновица

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 12:30 Ч./ -  Старчево:   Местност Равнако,  Над Селото,  С. Старчево,  Общ. Петрич,  УПИ II,  Кв.11,  Тафтинка

На 15.10.2019 Г. /12:00 - 16:00 Ч./ -  Петрич,  Общ. Петрич:   Айдарски Даб,  Айдарски Даб Иловица Пи 56126.149.27,  България  60,  Джевезлъка,  Иваник-Калинска Чешма,  Любен Каравелов  3,  Местност Айран Бунар  Помпа,  Местност Бухото  Помпа, Помпа За Напояване,  Местност Бяла Черква  Помпа За Напояване, Помпа,  Местност Джевезлъка  Помпа, Помпа За Напояване, Цех,  Местност Иваник  Свинарник, Сграда, Ханче, Помпа, Автобаза,  Местност Иваник Каринска Чешм,  Местност Иловица  Помпа,  Свети Георги  2а

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч./ -  Ключ:   Ал.Стамболийски  24,  Альоша  4, 6, 30, 2, 9, 3, 33, 1, 31,  Атанас Бубакяров  13, 17, 26, 30, 9, 7, 22, 27,  Беласица  9,  Драмчов Кайнак  1,  Дружба  9, 12, 10, 16, 3, 11, 6, 7, 1, 8,  Иван Козарев  5,  Иглика  1,  Извън Регулацията  36, 43, 25,  Илинден  6,  Китка  23, 22, 15, 13, 11, 9, 20,  Климент Охридски  3, 6, 1,  Местност Джаловец  Цех,  Местност Кайнако  Работилница,  Наум Охридски  5,  Подгорие  7, 5, 15, 22, 2, 23, 9,  Равни Ниви,  Струмешница  2, 1,  Цар Самуил  34, 23, 36, 45, 33, 47, 43, 35

На 16.10.2019 Г. /09:15 - 12:15 Ч./ -  Петрич,  Общ. Петрич:   Васил Кънчев  47, 28, 24, 65, 69, 26, 67, 63, 20, 34, 55, 22, 73, 53, 71, 61, 59, 49, 51, 45, 36, 57, 30,  Гр.Петрич Битоля УПИ Хх Кв 125 А,  Демир Хисар  2, 32, 14, 16, 7, 13, 24, 15, 26, 25, 19, 12, 3, 11, 9, 6, 18, 10, 17, 20, 28, 30, 8, 22, 1, 5, 23, 21,  Пирин  11, 26, 42, 8, 18, 20, 50, 24, Строителен Обект, 2, 48, 6, 21, 25, 54, 35, 15, 22, 14, 17, 46, 52, 12, 30, 44, 27, 31, 19, 13, 29, 7, 16, 40, 32, 4, 5, 38, 23, 36, 33, 9,  Полковник Дрангов  1,  Рокфелер  1,  Тетово  9, 6, 3, 2, 5, 4, 7

На 16.10.2019 Г. /09:45 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  Гега:   Боровичко,  Боровичкото

На 16.10.2019 Г. /09:45 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  Долна Крушица

На 16.10.2019 Г. /11:00 - 16:00 Ч./ -  Беласица:   Акация  10, 11, 31, 5, 25, 33, 9, 27, 44, 21, 19, 7, 24, 22, 13, 12, 23, 17, 20, 14,  Александър Стамболийски  14,  Беласица  22, 28, 26, 24, 10, 13, 15,  Георги Бенковски  14, 7, 12, 3, 11, 8, 6, 10, 5, 9, 4,  Кестен  2, 1,  Марковица  3, 10, 4, 6, 8, 12,  Митко Палаузов  4, 15, 10, 8, 2, 1, 11, 9, 20, 13, 22, 3, 7,  Никола Некрасов  5, 3, 8, 6, 1, 4,  Осми Март  8, 4, 6, 2, 5, 9, 11, 7, 10,  Поляните,  Струмешница  6, 9, 10, 4, 5, 15, 8,  Цар Самуил  5, 2, 6, 3

Община Разлог  

На 18.10.2019 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 14:00 - 15:30 Ч./ -  Баня,  Общ. Разлог:   Деветнадесета  1а,  Извън Регулация С.Баня,  Извън Регулацията  1 Пресевна,  Неуточнен Адрес

На 18.10.2019 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 14:00 - 15:30 Ч./ -  Белица,  Общ. Белица:   Владимир Поптомов  2,  Двадесет И Трета,  Девета  10,  Извън Регулация,  Местност Андрианов Чарк  Обект,  Местност Гарата,  Неуточнен Адрес,  Р-Н Стопански Двор  Сграда,    Тп Г. Крайще 2, М. Гарата

На 18.10.2019 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 14:00 - 15:30 Ч./ -  Горно Краище:   Жилище Временно Захранване, 1

На 18.10.2019 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 14:00 - 15:30 Ч./ -  Елешница,  Общ. Разлог:   9-Ти Май  39, 3, 1 19, 7, 25, 9, 15, 2, 10, 11, 17, 5, 19, 21, 9 Кафе, 20, 29, 21, 21 Б, 23, 21 21,  Безименна  6, 5, 8, 3, 46, 26, 11, 8, 48, 12, 27, 9, 16, 13,  Братя Миладинови  26, 4,  Варош  21, 25, 1, 2, 27, 10, 11, 3, 17, 6, 9, 22, 5, 4,  Васил Бельов  16, 8, 27, 33, 3, 17, 13, 20, 29, 15, 21, 12, 5, 22, 2, 10, 1, 4, 25, 53, 85, 69, 26, 15, 57, 28, 95, 67, 103, 10, 50, 58, 44, 55, 54, 40, 49, 83, 45, 37, 30, 17, 75, 24, 59, 39, 48, 42, 74, 79, 56, 73, 105, 35, 19, 53, 93, 107, 36, 91, 65, 46, 92, 1, 34, 77, 97, 65, 40, 59, 145, 125, 62, 17, 100, 131, 143, 139, 104, 84, 133, 115, 68, 74, 76, 82, 18, 6, 92, 9, 111, 141, 119, 78, 113, 107, 117, 127, 20, 135, 80, 137, 96, 109, 94,  Васил Левски  4, 20, 6, 7, 9, 3, 5, 10, 1, 2, 18, 20, 18, 22, 16, 13, 11,  Втора  1, 10, 9, 5, 2, 2,  Възраждане  Поща, 10, 4, 3, 21, 6, 15, 27, 25, 8, 12, 17, 18, 5,  Георги Димитров  51, 26, 32, 37, 22, 10, 16, 114, 17, 100, 21, 5, 6, 1, 23, 27, 36, 2, 28, 31, 18, 39, 13, 30, 20, 33, 3, 4, 19, 35, 14, 64, 7, 41, 12, 29, 105, 71, 69, 103, 129, 20, 120, 74, 18, 66, 38, 163, 18, 81, 44, 85, 56, 100, 59, 87, 22, 70, 76, 93, 65, 80, 94, 144, 68, 72, 60, 57, 99, 91, 63, 78, 55, 47, 82, 67, 95, 98, 27, 97, 45, 84, 62, 53, 49, 88, 69, 79, 74, 48, 46, 114, 73, 83, 54, 64, 42, 58, 96, 50, 86, 108, 90, 101, 77, 40, 106, 92, 75, 51, 110, 85, 114, 120, 12, 123, 126, 1, 5, 116, 111, 156, 132, 99, 122, 109, 105, 117, 121, 127, 138, До Бивша Автогара, 129, 125, 128, 118, 22, 134, 113, 161, 18, 15, 48, 164, 166, 43, 149, 146, 131, 177, 169, 154, 147, 167, 175, 153, 135, Цдг, 156, 18, 173, 168, 172, 18 1, 140, 90, 170, 142, 189, 145, 179, 183, 162, 133, 155, 137, 157, 181, 159, 191, 151, 141, 148, 171, 165, 152, 158, 174, 193, 102,  Дванадесета  5, 11, 9, 8, 4, 2, 3, 6, 7,  Девета  4,  Десета  1, 4, 2,  Единадесета  1, 4, 1,  Иван Вазов  13, 16, 1, 1, 2, 6, 5, 4, 7, 12, 10,  Имот 026026,  Кокиче  21, 26, 4, 21, 7, 24, 1, 17, 14, 31, 19, 16, 33, 12, 29, 5, 20, 2, 8, 23, 7, 15, 3, 10, 35, 29, 14, 17, 4, 21, 37, 2, 31, 26, 10,  Комсомолска  1, 11, 9, 5, 3,  Лале  1, 2,  М.Долни Мин.Бани  21 Вила, Офис, Вила,  Местност Баните,  Местност Полене,  Мечта  20, 4, 10, 18, 9, 7, 16, 3, 1 Млекопреработване,  Минно Селище  Работилница, Фуражомелка, Работилница, Цех, Офис, Офис, Обект, Пункт, Фуражомелка, Офис, Работилница, Фуражомелка, Църква, Фуражомелка, Дом,  Младост  27, 4, 2, 6, 7,  Неуточнен Адрес  Пречиствателна Ст-Ция,  Пирин  20, 13, 16, 8, 11, 15, 17, 7, 2, 1, 3, 9, 5,  Победа  26, 11, 13, 15, 1, 7,  Първа  14, 6, 4, 12, 3, 10, 16, 8, 1, 2,  Рила  4, 6, 1, 2,  Родопи  1, 7, 4, 3, 3, 1, 10, 6, 7,  Трета  9, 8, 3, 5, 12, 14, 6, 10, 16, 4, 2,  Тринадесета  3, 2, 5,  Цар Калоян  13, 12, 1, 14, 16, 11, 4, 2, 5, 8, 3, 7, 9,  Цар Симеон  12, 11, 3, 9, 1, 10, 10, 9,  Четвърта  5, 1, 2, 3, 2,  Шеста  2, 1,    Работилница, Фурахомелка, 2, 19

На 18.10.2019 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 14:00 - 15:30 Ч./ -  Краище,  Общ. Белица:   39270.25.208,  І-500,  Кв.35,  Втора  2, 1, 10, 6, 8, 10,  Двадесет И Втора,  Двадесета  5,  Девета  14, 4, 12, 10, 5, 8, 2, 1, 7, 3, 9,  Деветнадесета  2,  Десета  4, 1, 3, 8, 2, 9,  Единадесета  44, 12, 5, 8, 16, 6, 17, 22, 116, 24, 20, 7, 10, 14, 9, 6а, 4, 1,  Извън Регулацията  99, 8, 7, 4, 10, 5, 9, 14, 13, 19, 6, 59, 99 Жилище, 55, 99, Дърводелски Цех, Банциг, 40, 99, 42, 41, 8,  Неуточнен Адрес  Поща, 100, 57,  Осма  7, 8, 4, 9, 11, 1, 17, 6, 16, 14, 13, 2, 12, 7,  Пета  9, 6, 11, 17, 5, 13, 20, 23, 16, 8, 1, 6, 7, 9,  Първа  23, 34, 10, 40, 28, 29, 26, 36, 12, 16, 9, 7, 15, 6, 20, 1, 11, 18, 14, 8, 2, 17, 32,  Седемнадесета  4, 17,  Седма  8, 2, 1, 12, 6, 4, 3, 22,  Трета  2, 8, 6, 7, 1, 11, 16, 9, 10,  Усоето,  Четвърта  24, 17, 7, 18, 20, 22, 11, 5, 19, 14, 16, 9, 2, 8, 12, 6,  Шеста  99, 8, 6, 16, 7, 4, 2, 1, 9, 16,  Шестнадесета  6,    4

На 18.10.2019 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 14:00 - 15:30 Ч./ -  Разлог:   Александър Стамболийски  1

Община Сандански  

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Горно Спанчево

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 09:30 Ч.; 08:30 - 16:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:00 - 09:30 Ч.; 08:00 - 16:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:15 - 09:30 Ч.; 08:15 - 16:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:15 - 09:30 Ч.; 08:15 - 16:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:15 - 09:30 Ч.; 08:15 - 16:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Хотово:   Баня,  Местност Света Петка,  С. Хотово,  Община Сандански,    Жилище

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 09:30 Ч.; 08:30 - 16:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:00 - 09:30 Ч.; 08:00 - 16:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч.; 08:15 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч.; 08:15 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч.; 08:15 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Спатово:   Местност Клюнко

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Лешница,  Общ. Сандански

На 14.10.2019 Г. /11:00 - 14:00 Ч./ -  Мелник:   Мелник  18

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Сандански:   България  6, 5, 7, 1, 8, 4,  Васил Левски  2,  Георги Казепов  12,  Гоце Делчев  4, 3, 1,  Даскал Козарев  10, 7, 8, 9, 11, 12,  Македония  9, 11, 13, 15, 17,  Свобода  14,  Солунска  3, 5, 7, 1

На 16.10.2019 Г. /08:00 - 08:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Сандански:   65334.201.132  М. Боруна,  65334.71.49,   М&Quot;Долни Орман&Quot;,  Кочо Чистименски  1,  Местност Боруна  Склад, Складово Стопанство, Хале, Работилница, Комплекс, Склад За Строителни Материали, Обект, Работилница, Жилище, Свинарник, База, Ферма,  Пътен Възел,  Р-Н Индустриална Зона  Варница, Петролна База, 1, Гараж,  Р-Н Мтс  Варница, Жилище, Цех,  Р-Н Нова Гара  Работилница,  Свобода  13,  Стою Хаджиев  1,  Сухо Поле

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Сандански:   Гео Милев  4, 6, 1, 2,  Гоце Делчев  33, 30, 41, 23, 27, 39, 25, 44, 42, 35, 34, 36, 24, 40, 31, 29, 37, 28, 43, 32, 38,  Македония  43, 33, 15, 48, 37, 35, 51, 50, 41, 47, 39, 45, 49, 53,  Осми Март  2, 4, 1,  Плиска  8, 6, 10, 4, 2,  Свобода  14,  Сирма Войвода  3

На 16.10.2019 Г. /11:30 - 15:30 Ч./ -  Пирин:   Вец Лъки

На 17.10.2019 Г. /08:00 - 08:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Сандански:   Асен Златаров  10,  Банска  7, 4, 4, 4, 2,  Башлийца  2, 1, 4, 8, 3, 6,  Божин Димов  4, 2, 3, 5, 1,  Борис Сарафов  1,  България  9, 10, 2, 11, 10, 2, 11, 9, 2,  Васил Кънчев  7, 7, 2, 5, 12, 3, 2, 9, 1, 10, 4, 1, 14, 6, 14,  Воден  2, 1, 5, 8, 3, 10,  Гео Милев  4, 6, 1, 2, 5, 14, 7, 12, 8, 9, 1, 10, 11, 3, 8,  Гоце Делчев  33, 30, 41, 23, 27, 39, 25, 44, 42, 35, 34, 36, 24, 40, 31, 29, 37, 28, 43, 32, 38, 26, 21,  Имот 813,  УПИ II,  Кв. 39,  Кв.89,  УПИ II-1677 (Нов Идентификатор №65334.3024  В Сградата На Пг&Quot;Яне Сандански&Quot;,  Македония  63, 67, 61, 65, 55, 57, 18, 20, 24, 26, 9, 22, 16, 12, 1, 14, 1 На Покрива На Х-Л &Quot;Спартак&Quot;, 28, 1, 37, 12, 16, 22, 1, 1, 18, 20, 9, 28, 14, 24, 1 На Покрива На Х-Л &Quot;Спартак&Quot;, 26, 33, 46, 45, 27, 38, 31, 19, 29, 39, 17, 44, 27, 30, 28, 34, 36, Градинката Пред Гум, 42, 23, 21, 25, 46, 38, 48, 55, 52, 43, 33, 15, 48, 37, 35, 51, 50, 41, 47, 39, 45, 49, 53,  Малашевска  1, 3, 1, 3,  Мара Бунева  12, 1, 8, 12а, 14, 4, 18, 16, 19, 18, 6, 2, 10,  Мелник  3, 13, 1, 4, 9, 5, 11, 7, 1, 6, 4, 8,  Места  4, 2,  Осми Март  2, 4, 1, 4, 12, 8, 6, 9, 7, 5, 11, 13, 12, 15, 10,  Пере Тошев  2,  Петър Берон  14, 14,  Петър Сарафов  4, 1, 2, 1, 6, 8,  Плиска  8, 6, 10, 4, 2, 12, 3, 1, 5, 8,  Св.Св. Кирил И Методи  22, 30а, 10, 26, 20, 16, 32, 18, 14, 34, 12, 30, 24, 28,  Свети Георги  1, 3,  Свобода  14, 5, 14, 5, 13, 10, 12, 1б, 9, 14, 1, 7, 3, 11, 14, 14, 14, 14,  Сирма Войвода  3,  Скопие  1, 10, 24, 12, 3, 18, 2, 16, 4, 24, 14, 23, 25, 1, 9, 15, 21, 19, 5, 17, 16, 20, 8, 6, 19, 26, 22, 4б, 11, 24, 19, 6, 21, 17, 16, 11, 20, 23, 15, 26, 14, 19, 1, 5, 22, 4б, 8, 9, 25,  Тодор Каблешков  8, 2,  Хан Аспарух  10, 11, 7, 8, 9, 14, 12, 3, 1, 5,  Христо Ботев  16, 3, 12, 15, 2, 7, 6, 21, 8, 2, 8, 10, 1, 13, 14, 5, 9, 11, 16,  Христо Смирненски  7, 12, 1, 4, 6,  Цар Иван Асен  2, 10, 12, 4, 8, 6, 1,    Тото Пункт

На 17.10.2019 Г. /13:00 - 16:15 Ч./ -  Сандански:   Кожух  10, 14, 8, 12, 16, 18,  Мусала  1, 1 8, 1,  Огражден  2,  Райна Княгиня  14,  Синаница  15, 16, 33, 9, 22, 19, 5, 11, 10 7, 29, 14, 12, 8, 20, 27, 23, 18, 10, 24, 7, 25 6, 26, 27, 31, 21, 25, 13, Уо, 17, 4,  Сирма Войвода  8, 11, 10 4, 6, 25, 12, 14, 31, 23, 4, 27, 10, 13, 9, 26, 29,  Таската Серски  4, 11, 2, 6, 9,  Тодорка  6, 12, 4, 14, 4, 18, 2, 16, 8, 10

На 18.10.2019 Г. /08:00 - 08:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Дамяница:   034018,  Меснт. Кънлийца,  Антон Иванов  2, 11, 5, 1, 16, 6, 4, 8, 3, 20, 7, 18, 10, 9,  Атанас Попадийн  10, 14, 16, 10, 18, 3, 7, 5, 30, 6, 9, 2, 8, 4, 12, 30, 19, 20, 23, 22, 28, 24, 14, 32, 17,  Беласица  23, 25, 31, 33, 15, 16, 17, 20, 5, 21, 29, 9, 1, 18, 27, 11, 10, 13, 22, 1, 6, 4,  Вихрен  15, 21, 26, 32, 24, 36, 35, 10, 45, 38, 34, 33, 19, 14, 16, 27, 22, 28, 43, 39, 25, 20, 18, 17, 41, 23, 37, 30, 47, 29, 31, 6, 7, 4, 13, 8, 11, 9, 5, 2, 3,  Волга  7, 1, 3,  Гьорче Петров  9, 11, 6, 2, 5, 8, 1, 4, 3,  Даме Груев  21, 29, 20, 27, 53, 8, 55, 3, 49, Овчарник, 2, 18, 31, Оранжерия, 24, 59, 23, 10, 57, 22, 19, 25, 45, 37, 14, 30, 12, 33, 51, 9, 2, 3, 6, 5, 4, 10, 9, 11, 1, 7, 13,  Иван Козарев  11, 15, 4, 2, 21, 35, 7, 19, 23, 18, 41, 14, 32, 37, 34, 31, 29, 22, 36, 11, 8, 24, 13, 15, 5, 17, 33, 27, 9, 26,  Ильо Войвода  15, 3, 11, 14, 8, 18, 9, 16, 4, 2, 6, 13, 5, 12, 7, 1,  Комсомолска  4, 7, 11, 6, 2, 1, 12, 16, 9, 3, 6,  Кънлийца,  Местност Мело  Оранжерия,  Местност Метлата  Помпа За Напояване,  Местност Песоците  Оранжерия,  Местност Тухларна  Рибарник,  Местност Чуката,  Неуточнен Адрес  Винпром Дамяница,  Никола Вапцаров  Поща, 10, 3, 12, 1, 3, 25, 7, 5, 13, 30, 9, 11, 18, 26, 15, 22, 1, 20, 16, 17, 14, 24,  П К Яворов  5, 7, 25, 1, 9, 21, 27, 4, 10, 19, 17, 25, 33, 8, 23, 15, 29, 35, 6, 12, 14, 16, 14, 18, 39, 20, 1,  Пирин  1, 11, 3, 7,  Р-Н Жп Гара  Цех, Жилище, Помпа, База, Цех,  Радецки  4, 2, 32, 9, 5, 16, 6, 21, 15, 3, 34, 36, 17, 23, 26, 30, 24, 18, 20, 8, 22, 12, 14, 10,  Склавска Река,  Струма  1, 3,  Черно Море  3, 6, 4, 14, 8, 2, 10,  Шопов Гроб,  Юрий Гагарин  5, 1, 9, 7, 3, 4, 2, 6,  Яне Сандански  25, 12, 14, 20, 23, 16, 22, 17, 24, 19а, 30, 2, 15, 27, 1, 3, 32, 26, 19, 10, 18, 33, 31, 4, 11, 34, 38, 37, 43, 45, 55, 44, 40, 47, 51, 46, 41, 32, 57, 35, 49, 36, 39,    3, 1, 2

На 18.10.2019 Г. /08:00 - 08:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Лебница:   Местност Горен Герен,    2, 1

На 18.10.2019 Г. /08:00 - 08:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Левуново

На 18.10.2019 Г. /08:00 - 08:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Лешница,  Общ. Сандански:   Друма  Гараж И Ведомствена Работилница,  Местност Божанковица  Пи 041007,  Местност Друма,  Местност Струма  Рибарник С.Лебница Мтп Лебница 2,  Синаница  Магазин И Склад За Строителни Материали

На 18.10.2019 Г. /08:00 - 08:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Ново Делчево:   019015,  033007,  М. Купеница,  Антон Попов  3, 5, 1, 12, 3, 6, 10, 8, 14, 4, 7, 2, 16,  Беласица  17, 8, 18, 35, 22, 31, 33, 29, 4, 16, 20, 14, 2, 21, 12, 23, 27, 6, 10, 25, 19, 9, 13, 11, 17, 5, 3, 15, 7, 1,  Боровец  7, 5, 19, 9, 21, 17, 13, 11, 1, 22, 15, 3, 23, 51, 25, 57, 49, 5, 33, 45, 55, 57 Оранжерия, 53, 27, 39, 35, 29, 43, 41, 31, 47, 37,  Братя Миладинови  4, 9, 8, 2, 5, 3, 1, 6, 10, 16, 20, 17, 24, 26, 25, 19, 27, 21, 23, 15, 13, 11,  Валентина Терешкова  11, 7, 3, 9, 8, 5, 1,  Вела Пеева  2, 1, 9, 7, 6, 5, 10, 4, 8, 3,  Владимир Поптомов  10, 6, 2, 8, 4, 1,  Гео Милев  11, 2, 13, 7, 9, 5, 3, 1,  Георги Кирков  18, 14, 10, 13, 5, 9, 6, 19, 4, 1, 21, 3, 8, 7, 15, 11, 2, 12, 17, 16, 20,  Главен Път Е-79  Жилище, 1,  Гоце Делчев  3,  Даме Груев  4, 6, 2, 1, 3, 5, 7,  Димо Хаджидимов  6, 7, 2, 11, 8, 3, 9, 1, 5, 4,  Димчо Дебелянов  32, 7, 9, 8, 14, 26, 15, 18, 1, 22, 16, 6, 3, 2, 4, 11, 24, 20, 10, 5, 12, 19,  Здравец  4, 3, 1, 2,  Иван Вазов  19, 11, 21, 5, 7, 29, 16, 31, 9, 17, 13, 20, 25, 23, 27, 3, 14, 15, 10, 12, 4, 2, 6, 1, 8, Поща,  Илинден  5, 3, 1, 7, 11, 23 Жилище, 15, 21, 13, 17, 19,  Кирил И Методий  12, 4, 9, 7, 11, 13, 14, 10, 3, 6, 2, 5, 1, 8,  Любен Каравелов  2, 12, 2 Офис,  Местност Иловицата  Пи 004001,  Местност Кантона  Помпа, Оранжерия, Оранжерия,  Местност Кънлийца  Шивашки Цех И Офиси,  Местност Погреби,  Местност Шопов Гроб,  Партизанска  19, 11, 3, 15, 12, 9, 6, 4, 7, 10, 13, 17, 1, 12, 2,  Пейо Яворов  9, 6, 7, 13, 11, 1, 10, 5, 12, 8, 4, 3,  Погребите,  Първи Май  19, 30, 8, 13, 26, 12, 5, 29, 24, 9, 25, 6, 23, 1, 11, 28, 10, 31, 27, 16, 22, 14, 17, 3, 18, 21, 33, 20, 15, 2, 4,  Пътен Възел Ам Струма,  Славянска  13, 2, 10, 7, 8, 5, 9, 6, 3, 4, 11, 12, 15, 19, 1, 12,  Студена Вода,  Хаджи Димитър  2,  Христо Смирненски  27, 35, 21, 1, 43, 11, 28, 30, 36, 47, 38, 29, 32, 25, 37, 41, 23, 26, 31, 34, 33, 39, 2, 4, 5, 13, 11, 8, 10, 7, 9, 3, 1, 14, 12, 22, 18, 20,    Канцеларии, 1

На 18.10.2019 Г. /08:00 - 08:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Поленица:   Дабо  076001,  Друма,  Мацкова Градина  6,  Местност Валога  Временен Стр. Обект За Магазин,  Местност Друма,  Местност Мацкова Градина  Склад

На 18.10.2019 Г. /08:00 - 08:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Сандански:   Местност Друма  Времянка За Изгр. На Дърводелс, Автосервиз,  Местност Мацкова Градина  Кланица, Трикотажен Цех, Цех, Склад, Дърводелски Цех, Фабрика/Мацкова Градина, Стоп.Сектор, Офис, Сграда, Авторемонтна Работилница, Склад.База,  Местност Хано  Оранжерия,  Неуточнен Адрес  Цех,  Р-Н Главен Път Е-79  Автосервиз, Времянка, Ресторант Хепи, Газостанция, Магазин, Офис, Пътна Помощ, Сграда, Офис, Магазин,  Р-Н Индустриална Зона  Трикотажен Цех,  Р-Н Мацкова Градина  Цех За Бродерия, Склад, Офис, 2, 1, Варово Стопанство, Фурна, Работилница, Автосервиз, Цех,  Р-Н Пътно Управление,  Св.Св.Козма И Дамян  9,  Свобода  3, 14,  Спас Харизанов  1,  Стефан Стамболов  81

На 18.10.2019 Г. /08:00 - 08:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Спатово:   Студената Вода

На 18.10.2019 Г. /08:00 - 08:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Струма:   Местност Полето  Скз Струма, 026005, Водна Помпа,  Песоците  007025,  Полето,  Скалата  012002,    1, 2

На 20.10.2019 Г. /08:00 - 16:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Сандански:   Завод Зпм

Община Сатовча  

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 12:30 Ч./ -  Кочан:   Антон Иванов  1, 4,  Вергил Ваклинов  26, 29, 12, 8, 39, 4, 30, 35, 13, 7, 22, 15, 21, 11, 33, 20, 28, 17, 25, 31, 16, 23, 10, 2, 27, 34, 14, 18, 19, 1, 31а,  Георги Бенковски  1, 3, 9, 7,  Капитан Петко Войвода  18, 7, 13, 11, 19, 21, 9, 17, 20, 25, 27, 23, 29, 15,  Младост  11, 15, 1, 9, 4, 12, 14, 7, 13, 3, 10, 6, 18, 5, 2,  Неуточнен Адрес  Тп2 Кочан,  Осма  4, 8, 6, 10,  Панайот Хитов  6,  Пейо К. Яворов  6, 10, 8, 4, 1, 18, 14, 3, 20, 22, 12, 7, 16, 5, 2,  Пеньо Пенев  18, 7, 16, 12, 10, 20, 14,  Седма  5, 13,  Септемврийска  3, 6, 5, 2,  Сергей Румянцев  5,  Славянска  3,  Тракия  9, 4, 11, 5, 24, 8, 6, 7, 10, 2,  Христо Смирненски  5, 3, 1, 14, 16, 11, 15, 13, 12,  Шеста  2, 4

На 14.10.2019 Г. /09:30 - 14:30 Ч./ -  Вълкосел:   Бистрица  14, 13, 7, 5, 1, 11, 4, 2, 9, 6, 15, 12, 3, 10, 8,  Божур  30,  Бузлуджа  24, 25, 37, 44, 40, 28, 23, 41, 27, 29, 35, 26, 42, 38, 50,  Заря  24,  Лилия  38, 36, 31, 35, 37, 33, 45, 43, 52, 44, 41, 40, 39, 42,  Людмила Живкова  9, 10, 4, 3, 1, 6, 2, 14, 19, 5, 17, 15, 12, 11, 7,  Люляк  20, 14, 1, 13, 3, 22,  Места  1, 3,  Неуточнен Адрес  Тп2,  Рила  1, 2, 3, 5,  Стопански Двор,  Христо Ботев  3, 5, 14, 6, 12, 8, 7, 2, 4, 9, 1, 11, 10,    Лечебница

На 14.10.2019 Г. /12:30 - 16:30 Ч./ -  Вълкосел:   Балтите,  Божур  6, 19, 7, 10, 13, 1, 14, 21, 33, 5, 24, 4, 18, 34, 20, 23, 9, 27, 15, 25, 17,  Бузлуджа  18, 22, 2, 7, 14, 8, 20, 24, 15, 1, 21, 13, 4, 6, 16, 5,  Васил Левски  21, 14, 13,  Георги С Раковски  4, 5, 6,  Заря  22, 13, 11, 16, 10, 30, 14, 19, 5, 7, 21, 28, 17, 9, 12, 26, 20, 24, 8,  Лилия  26, 14, 19, 2, 34, 21, 12, 8, 16, 29, 15, 6, 31, 3, 25, 10, 17, 24, 70, 13, 9, 11, 4,  Людмила Живкова  14,  Люляк  14, 7, 15,  Неуточнен Адрес  Мтп 4,  Отец Паисий  2, 5, 3, 1,  Прогрес  15, 12, 1, 4, 14, 2, 13,  Хан Аспарух  9, 22, 15, 11, 26, 17, 3, 23, 19, 1, 12, 7, 8, 27, 5, 10, 13, 24

На 15.10.2019 Г. /09:45 - 14:00 Ч./ -  Сатовча:   II-920, Кв.74 По Плана На С. Сатовча  Съществеващ Тп;6-Ти Септември,  Атанас Харизанов  5, 1, 9, 11, 3, 2, 7,  Бистрица  40, 7, 56, 18, 11, 4, 26, 16, 60, 19, 13, 34, 28, 24, 80, 54, 62, 72, 68, 46, 14, 33, 22, 21, 62 А, 58, 10, 48, 64, 74, 17, 6, 20, 66, 23, 50, 1, 38, 52, 42, 15, 8, 9, 70, 12,  Букет  6, 11, 4, 13, 3, 8, 1, 14 А, 5, 9, 2, 4а,  Васил Даракчиев  8, 6, 4, 10, 19, 5, 3, 18, 1, 13, 14, 9, 12, 24, 16, 22, 21, 7,  Васил Левски  3, 22, 8, 3 А, 2, 16, 7, 1, 20, 10, 9, 6, 18, 12, 5,  Вела Пеева  10, 2, 3,  Георги Мутафчиев  10, 5, 12, 13, 1, 11, 2,  Девети Септември  1, 7, 3, 5, 4, 8, 2,  Драгийца  1,  Здравец  4, 3, 1, 8, 2,  Иглика  1,  Илинден  1, 10, 5, 3, 24, 9, 4, 7,  Кирил И Методи  33, 25, 22, 31, 35, 28, 30,  Лале  4, 6, 3, 8, 5, 7, 1, 2,  Лиляна Димитрова  5, 10, 6, 8, 1, 3, 2, 13, 16, 9, 4, 11,  Местност Батала,  Милушица  26, 11, 3, 4, 7, 9, 12, 1, 13, 5, 16, 18,  Михаил Антонов  9, 4, 6, 2, 7, 10,  Млада Гвардия  14, 13, 5, 6, 16, 20, 7, 9, 3, 4, 18, 12, 10,  Отец Паисий  3, 4,  Петдесета  22, 89, 16, 28, 18, 3, 14, 30, 93, 10, 11, 9, 5, 12, 20, 95,  Площада  1 Павилион,  Полени  2, 13, 3, 14, 10, 4, 9, 8, 16, 12, 6, 1, 5,  Свилен Русев  1, 7, 2, 11, 5, 4, 9, 13, 3,  Стопански Двор  Гатер, Мандра,  Теменуга  7,  Тодор Каблешков  19,  Тодор Мавродиев  20, 18, 3, 15, 1, 12, 5, 13, 17, 6, 4, 9, 2, 8, 7, 10,  Тодор Шопов  45, 92, 101, 30, 97, 10, 82, 38, 60, 79, 50, 81, 65, 44, 52, 61, 58, 75, 42, 71, 54, 40, 46, 56, 67, 77, 87, 20, 18,  Червеноармейска  4, 1, 5, 9, 10, 12, 6, 7,  Четирдесет И Девета  4, 2, 6,  Юри Гагарин  31, 34, 33,    Тп1, 1 Кв.62,  УПИ IV, Лечебница, Тп5

На 15.10.2019 Г. /10:00 - 14:00 Ч./ -  Долен,  Общ. Сатовча:   1,  М. Банян  Пи-073034,    Тп1

На 15.10.2019 Г. /10:00 - 14:00 Ч./ -  Долно Дряново:   000181,  Местност Реката

На 15.10.2019 Г. /10:00 - 14:00 Ч./ -  Плетена:   М. Горна  Сладкарница, Къща, 1 Къща, Цех, Медицинска Служба, Къща, Работилница, 1, Къща, 1 Къща, 1, Фурна, 1, 1 Къща, Къща, Фуражомелка,,  Къща, Работилница, Офис, Бар, Читалище, Медицинска Служба, Временно С-Во, 2 Къща, Къща, 1,  М. Долна  Работилница, Джамия, Магазин, Фурна, Работилница, Магазин, Лекарски Кабинет, Офис, Фуражомелка,  М. Забърдо  Къща, Работилница, Кафе Аперитив, Магазин, Бар, Офис, Фуражомелка, 1, Цех, Магазин, 1, Училище, 1, 1 Къща, Къща,  Неуточнен Адрес  Поща, Магазин,  Разпът,    Тп1, Тп4, Тп3, Тп2

На 15.10.2019 Г. /10:00 - 14:00 Ч./ -  Сатовча:   Местност Стайков Дол  Имот 000635

На 15.10.2019 Г. /12:30 - 16:30 Ч./ -  Сатовча:   Атанас Харизанов  5, 1, 9, 11, 3, 2, 7,  Бистрица  40, 7, 56, 18, 11, 4, 26, 16, 60, 19, 13, 34, 28, 24, 80, 54, 62, 72, 68, 46, 14, 33, 22, 21, 62 А, 58, 10, 48, 64, 74, 17, 6, 20, 66, 23, 50, 1, 38, 52, 42, 15, 8, 9, 70, 12,  Букет  6, 11, 4, 13, 3, 8, 1, 14 А, 5, 9, 2, 4а,  Васил Даракчиев  8, 6, 4, 10,  Васил Даракчиев  19, 5, 3, 18, 1, 13, 14, 9, 12, 24, 16, 22, 21, 7,  Васил Левски  3, 22, 8, 3 А, 2, 16, 7, 1, 20, 10, 9, 6, 18, 12, 5,  Вела Пеева  10, 2, 3,  Георги Мутафчиев  10, 5, 12, 13, 1, 11, 2,  Девети Септември  1, 7, 3, 5, 4, 8, 2,  Драгийца  1,  Здравец  4, 3, 1, 8, 2,  Иглика  1,  Илинден  1, 10, 5, 3, 24, 9, 4, 7,  Кирил И Методи  33, 25, 22, 31, 35, 28, 30,  Лале  4, 6, 3, 8, 5, 7, 1, 2,  Лиляна Димитрова  5, 10, 6, 8, 1, 3, 2, 13, 16, 9, 4, 11,  Милушица  26, 11, 3, 4, 7, 9, 12, 1, 13, 5, 16, 18,  Михаил Антонов  9, 4, 6, 2, 7, 10,  Млада Гвардия  14, 13, 5, 6, 16, 20, 7, 9, 3, 4, 18, 12, 10,  Отец Паисий  3, 4,  Петдесета  22, 89, 16, 28, 18, 3, 14, 30, 93, 10, 11, 9, 5, 12, 20, 95,  Площада  1 Павилион,  Полени  2, 13, 3, 14, 10, 4, 9, 8, 16, 12, 6, 1, 5,  Свилен Русев  1, 7, 2, 11, 5, 4, 9, 13, 3,  Стопански Двор  Мандра,  Теменуга  7,  Тодор Каблешков  19,  Тодор Мавродиев  20, 18, 3, 15, 1, 12, 5, 13, 17, 6, 4, 9, 2, 8, 7, 10,  Тодор Шопов  20, 18,  Тодор Шопов  82, 38, 60, 79, 50, 81, 65, 44, 52, 61, 58, 75, 42, 71, 54, 40, 46, 56, 67, 77, 87,  Червеноармейска  4, 1, 5, 9, 10, 12, 6, 7,  Четирдесет И Девета  4, 2, 6,  Юри Гагарин  31, 34, 33,    Тп1,    Лечебница, Тп5

На 15.10.2019 Г. /14:30 - 16:30 Ч./ -  Сатовча:   Местност Батала,  Тодор Шопов  30, 97,    1 Кв.62,  УПИ IV

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Ваклиново:   124,  Алексей Морев  4, 4a, 3, 7a, 18, 7, 6,  Бор  4, 3,  Вергил Ваклинов  1, 8, 4, 5, 2, 6,  Граничарска  38,  Дончо Ганев  7, 26, 38, 24, 2, 30, 28,  Кирил И Методи  9, 10, 2, 5, 3, 4, 7, 1,  Кл.Охридски  6a, 11, 3,  Лале  5, 32, 2, 7, 4, 13, 9, 20, 3, 8, 1, 34, 10, 11,  Неуточнен Адрес  Тп1 Ваклиново,  Парка,  Пере Тошев  8, 12, 22, 14, 2, 4, 7, 17, 18, 3, 15, 1, 16, 13, 20, 11, 6, 10, 8a, 5,  Петър Берон  11, 7, 10, 7a, 1, 14, 16, 8, 12, 18,  Пионерска  4, 1, 7, 6, 11, 3, 2, 5, 13, 9,  Стефка Събчева  1, 3, 9, 13, 33, 13a, 8, 4, 15, 19, 29, 21, 5, 14, 11, 29a, 23, 35, 27, 31, 10,  Страцин  6, 5, 1, 8, 2, 3,    Местност Ливадите

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Кочан:   Пристране

На 17.10.2019 Г. /12:30 - 16:30 Ч./ -  Ваклиново:   Неуточнен Адрес  Тп2,  Стефка Събчева  10,  Стопански Двор

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 13:30 Ч./ -  Туховища:   Тп2

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Ваклиново:   Белтога,  Бор  6, 12, 10, 14, 4, 9, 13, 12a, 8, 7, 15, 5,  Възрожденска  7, 8, 14, 1, 16, 9, 7а, 12, 2, 11, 8а, 11а,  Възрожденска  28, 34, 19а, 32, 17а, 17, 18, 33, 16, 19, 15, 21, 25, 24, 22, 36, 30, 23,  Граничарска  5, 12а, 2, 12, 1а, 1, 4, 8,  Граничарска  17, 32, 34, 15, 40, 24а, 13, 38, 24, 22, 36, 28, 20, 30,  Детелина  3, 1, 3а,  Дончо Ганев  1 Павилион-Магазин, 1, 20,  Здравец  1а, 1,  Иглика  8, 2, 3, 6,  Иглика  6а,  Кл.Охридски  2a, 6, 1, 2,  Лале  3, 10, 4, 12, 2, 6, 5, 8,  Места  2,  Неуточнен Адрес  Кметство, Поща, Тп4,  Неуточнен Адрес  Тп2,  Никола Вапцаров  7, 5, 3,  Отец Паисий  7, 1, 16, 25, 18а, 6, 6а, 13а, 21, 23, 15, 27, 18, 12, 7а, 10, 14, 19,  Партазанска  9,  17, 3а, 5, 11, 34, 15, 12, 3, 17, 10, 23, 7, 14, 19, 25a, 24, 34a, 21a, 4, 8, 14а, 36, 28, 12а, 26, 21, 25,  Партазанска  34, 10а,  Петър Берон  2, 14, 2a,  Пионерска  25,  Пирин  15, 10, 7, 17, 13, 20, 19, 4, 21, 14, 1, 17а, 5, 30, 6, 28, 22, 26, 18, 24, 16, 16а, 9, 19а, 11,  Пирин  36, 27, 1, 38, 29, 27а, 32,  Родопи  7, 4, 1, 6, 3, 1а, 5,  Руен  4а, 6, 4, 3, 5, 7,  Стефка Събчева  4,  Струма  1, 8, 6, 4, 10,  Трети Март  8, 20, 12, 14, 10

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Копривлен:   Цар Симеон  19

На 18.10.2019 Г. /12:30 - 16:30 Ч./ -  Туховища:   382,    Здравна Служба, Тп1, Кметство

Община Симитли  

На 17.10.2019 Г. /09:30 - 14:30 Ч./ -  Брежани:   ІV-36,  Васил Левски  1, 6, 4, 10, 12, 2, 3, 8, 14,  Георги Димитров  10, 13, 6, 10, 24, 15, 11, 7, 20, 19, 29, 16, 8, 26, 21, 1,  Горна Махала  Жилище, Жилище, Жилище,  Гоце Делчев  9, 17, 1, 19, 20, 2, 9, 13, 11, 4,  Еделвайс  11, 5, 2, 3, 9, 8, 12,  Здравец  5, 1, 2,  Ленин  9, 6, 20, 10, 3, 2,  Местност Вощинарци  Жилище,  Местност Кръстьова  2, Жилище, 1,  Местност Света Петка,  Миньор  10, 19, 44, 11, 1, 4, 12, 1, 15, 6, 14, 37, 3, 7, 2, Стълбище, 12, 10, 13, Жилище, 14, 16, 9, 6, 5, 50, 8, Нов, 1 1, 9,  Никола Вапцаров  5, 3, Жилище, 25, 1, 2, 6, 7, 24, 22, 4,  Пейо Яворов  19, 4, 3, 2, 13, 6, 11, 7,  Пирин  3, 5, 1, 2, 4,  Рангел Димитров  8, 17, 10, 12, 11, 3, 20, 6, 19, 16, 18, 4,  Станой Крекмански  7, 1, 5, 3, 11,  Христо Апостолов  12, 37, 5, 39, 24, 43, 8, 13, 22, 16, 9, 4, 29, 43а, 19, 3, 23, 10, 34, 28, 20, 11, 36, 17, 21, 38, 7, 41, Жилище,  Христо Ботев  2, 12, 11, 9, 10, 7,  Христо Смирненски  3, 4, 1, 5, Жилище, 2,  Христо Чернопеев  14, 12,  Център  Зъбол.Кабинет, Аптека, Магазин, Салон, Кабинет, Лавка, Каравана, Бар, Цех, Кафе, Тотопункт, Фургон, Магазин, Механа, Училище, Жилище, Цех, Фурна, Магазин,  Яне Сандански  8, 1, 6, 7, 11, 3, 9,    3, Магазин, 2, Кметство, 3,,, Цех, Магазин

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Железница,  Общ. Симитли:   Местност Джалева Махала,  Местност Долно Церово  12, 17, 3, 20, 24, 10, 21, 8, 23, 9, 14, Къща, 01а, 5, 16, 7, 19, 8а, 22, 15, 18, 13,    Трифа

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Крупник:   Александър Стамболийски  13,  Васил Коларов  14, 1,  Васил Левски  20, 18, 11, 13, 30, 22, 19, 12, 8, 25, 7, 5, 27, 21, 1, 9, 14, 17, 3, 24, 29, 15, 28,  Георги Димитров  1,  Георги Трайков  1, 6, Жилище, 2, 28, 18, 3, 8, 24, 27, 12,  Даме Груев  5, 7, 9, 4, 2, 1, 3,  Димитър Благоев  3, 23, 8, 13, 35, 37, 2, 12, 10, 18, 20, 1, 29,,, 21, 31, 11, 38, 7, 26, Жилище, 16, 6, 30, 34, 9, 25,  Карл Маркс  1,  Кирил И Методий  8, 23, 17, 9, 4, 7, 15, 21, 27, 25, 17 Магазин, 3, 6, 11, 1,  Кресненско Въстание  9, Жилище, 7, 3, 19, 15, 10, 8, 13, 2, 17, 11, 5,  Крупник  Бар, Склад, Ясла,  Пайсий Хилендарски  42 Жилище, 28,  Пейо Яворов  18,  Пирин  Жилище, 13, 9, 8, 6, 3, 1, 14, 18,  Трайчо Костов  12,  Хан Аспарух  2, 4,  Христо Ботев  1,  Яне Сандански  10, 11, 1, 3, 18, 7, 12, 5, 14, 16, 8, 4, 24,    1

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Симитли:   Ораново  Жилище

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Церово,  Общ. Благоевград:   С.Долно Церово

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Брежани:   Горна Махала  Жилище,  Местност Света Петка,    2

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Сенокос,  Общ. Симитли:   Калайджийска

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Симитли:   Симитли

На 17.10.2019 Г. /09:30 - 14:30 Ч./ -  Крупник:   Местност Ормана  Мобилна Пресевна Инсталация

На 17.10.2019 Г. /09:30 - 14:30 Ч./ -  Полето:   Нивото  Нов Блок, 8, 11

На 17.10.2019 Г. /09:30 - 14:30 Ч./ -  Симитли:   М.Ливадите  Жилище,  Местност Кантона,  Неуточнен Адрес  Помпа За Напояване,  Симитли  Разсадник, Помпа За Напояване, Пивница

На 17.10.2019 Г. /09:30 - 14:30 Ч./ -  Черниче:   Детелина  6, 2, 4,  Зора  5, 3, 1, 7, 9,  М.Сухата Река,  Местност Кантона  Помпа, Помпа За Напояване,  Местност Орловец,  Роза  3, 6, 7, 1, 9, 15, 5

Община Струмяни  

На 16.10.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 10:45 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:45 - 10:45 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Вракуповица

На 16.10.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 10:45 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:45 - 10:45 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Гореме

На 16.10.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 10:45 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:45 - 10:45 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Горна Рибница

На 16.10.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 09:30 - 16:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 10:45 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:45 - 10:45 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Добри Лаки:   Пи 011050

На 16.10.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 10:45 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:45 - 10:45 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Каменица,  Общ. Струмяни

На 16.10.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 10:45 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:45 - 10:45 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Клепало

На 16.10.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 10:45 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:45 - 10:45 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Колибите

На 16.10.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 10:45 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:45 - 10:45 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Кърпелево

На 16.10.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 10:45 Ч.; 08:30 - 16:30 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч.; 08:45 - 10:45 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Раздол

На 16.10.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 10:45 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:45 - 10:45 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Седелец:   Валого  Стопанска Сграда - Обор

На 16.10.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 10:45 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:45 - 10:45 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Цапарево:   VI-69,  Кв.69,  Махала Глинджурци,  Махала Дръно Бърдо,  Махала Седелски Рид,  Махала Чуките,  УПИ Хх,  Кв.12 Бивш Стопански Двор,    1, Къща

Община Хаджидимово  

На 17.10.2019 Г. /11:00 - 14:00 Ч./ -  Копривлен:   Александър Стаболийски  16,  Драма  50,  Кирил И Методи  9,  Стопански Двор  Стария Цех Вента, Фуражомелка, Мандра, Заведение, Дърводелска Работилница, Кравеферма, Автосервиз, Работилница, Шивашки Цех, Бензиностанция, Сграда С Навес, Сграда, Мелница,  Фиталар Дере,    Тп Апк

Община Якоруда  

На 14.10.2019 Г. /07:45 - 08:30 Ч.; 07:45 - 18:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /07:45 - 08:30 Ч.; 07:45 - 18:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /07:45 - 08:30 Ч.; 07:45 - 18:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /07:45 - 08:30 Ч.; 07:45 - 18:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:00 - 09:00 Ч.; 08:00 - 18:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./ -  Кузьово

На 14.10.2019 Г. /07:45 - 08:30 Ч.; 07:45 - 18:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /07:45 - 08:30 Ч.; 07:45 - 18:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /07:45 - 08:30 Ч.; 07:45 - 18:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /07:45 - 08:30 Ч.; 07:45 - 18:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:00 - 09:00 Ч.; 08:00 - 18:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./ -  Орцево

На 14.10.2019 Г. /07:45 - 08:30 Ч.; 07:45 - 18:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /07:45 - 08:30 Ч.; 07:45 - 18:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /07:45 - 08:30 Ч.; 07:45 - 18:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /07:45 - 08:30 Ч.; 07:45 - 18:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:00 - 09:00 Ч.; 08:00 - 18:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./ -  Палатик

На 14.10.2019 Г. /07:45 - 08:30 Ч.; 07:45 - 18:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /07:45 - 08:30 Ч.; 07:45 - 18:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /07:45 - 08:30 Ч.; 07:45 - 18:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /07:45 - 08:30 Ч.; 07:45 - 18:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:00 - 09:00 Ч.; 08:00 - 18:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./ -  Черешово,  Общ. Белица

На 14.10.2019 Г. /07:45 - 08:30 Ч.; 07:45 - 18:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /07:45 - 08:30 Ч.; 07:45 - 18:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /07:45 - 18:30 Ч.; 07:45 - 08:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /07:45 - 18:30 Ч.; 07:45 - 08:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:00 - 09:00 Ч.; 08:00 - 18:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./ -  Краище,  Общ. Белица:   Десета  7

На 14.10.2019 Г. /07:45 - 08:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /07:45 - 08:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /07:45 - 08:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /07:45 - 08:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:00 - 09:00 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./ -  Белица,  Общ. Белица:   Тп Чирек

На 14.10.2019 Г. /07:45 - 08:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /07:45 - 08:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /07:45 - 08:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /07:45 - 08:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:00 - 09:00 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./ -  Гълъбово,  Общ. Белица

На 14.10.2019 Г. /07:45 - 08:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /07:45 - 08:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /07:45 - 08:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /07:45 - 08:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:00 - 09:00 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./ -  Лютово

На 14.10.2019 Г. /07:45 - 08:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /07:45 - 08:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /07:45 - 08:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /07:45 - 08:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:00 - 09:00 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./ -  Юруково

На 14.10.2019 Г. /07:45 - 08:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /07:45 - 08:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /07:45 - 08:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /07:45 - 08:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:00 - 09:00 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./ -  Якоруда:   Васил Левски  2,  Кирил И Методи  59, 80,  Лазарец  80,  Цар Борис III/Георги Димитр  124

На 14.10.2019 Г. /07:45 - 18:30 Ч.; 07:45 - 08:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /07:45 - 18:30 Ч.; 07:45 - 08:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /07:45 - 18:30 Ч.; 07:45 - 08:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /07:45 - 08:30 Ч.; 07:45 - 18:30 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:00 - 18:30 Ч.; 08:00 - 09:00 Ч.; 17:30 - 18:30 Ч./ -  Бабяк:   Заведение

На 14.10.2019 Г. /08:45 - 12:00 Ч./ -  Якоруда:   Белмекен  20,  Васил Априлов  2, 4, 1, 6, 8, 10, 7, 5,  Васил Левски  2,  Витоша  10, 27, 29, 45, 25, 61, 48, 18, 47, 21, 32, 44, 51, 52, 23, 57, 46, 33, 31, 28, 59, 24, 34, 43, 12, 39, 65, 26, 40, 36, 37, 50, 22, 14, 20,  Гоце Делчев  33, 29, 99, 21, 5, 6, 27, 17, 12, 16, 9, 18, 23, 32, 4, 13, 25, 8, 31, 10, 19, 20, 14,  Дванадесета  5, 2,  Джебре/Иван Ботушанов/  42,  Кожух  23,  Лазарец  14,  Местност Буковец,  Мусала  1,  Неуточнен Адрес,  Освобождение  3, 98, 1, 5,  Петко Р.Славейков  12,  Първа/Илия Колев/  5, 1, 3, 6, 2, 4,  Софроний  33, 25, 31, 37, 16, 40, 18, 24, 43, 23, 27, 36, 1, 34, 29, 99, 20, 35, 41, 39, 22,  Стефан Караджа/Никола Карад  27,  Трещеник  2,  Тринадесета,  Цар Борис III/Георги Димитр  204, 199, 210, 173, 188, 222, 165, 161, 151, 229, 182, 183, 232, 1, 228, 213, 179, 227, 9, 217, 223, 159, 178, 186, 219, 99, 225, 221, 218, 138, 167, 215, 201, 163, 39, 89, 235, 155, 194, 226, 205, 236, 189, 208, 175, 27, 206, 193, 180, 209, 224, 3, 190, 192, 184, 196, 195, 197, 169, 211, 157, 181, 230, 237, 216, 6, 153, 187, 234, 177, 137,  Черковна/9 Септември/  7,  Яворов  1

На 15.10.2019 Г. /08:45 - 12:00 Ч./ -  Якоруда:   Алпийска  1, 3, 24, 20, 22, 8, 5, 12, 16, 14, 4, 7, 2, 6, 99, 13, 18,  Белмекен  3а,  Бърдо  3, 6, 18, 16, 99, 20, 14,  Васил Левски  2,  Градище/Трета/  17, 9, 4, 6, 11,  Изгрев  15, 7, 1, 20, 10, 8, 17, 14, 18, 5, 9, 13, 19,  Никифор Филипов  10,  Пета/Поп Филип Стоянов/  4, 7, 36,  Пирин  3, 14, 10, 22, 7, 18, 20, 5, 12, 4, 24, 2, 6, 1, 9, 16,  Солун/Мустафа Кьоров/  6, 7, 15, 3, 1, 9, 13, 5, 8, 11,  Стара Планина  17,  Хаджиалиш/Чавдарци/  5, 10, 6, 2,  Христо Ботев  31, 68, 35, 51, 37, 41, 49, 40, 9, 47, 39, 57, 74, 55, 9а, 72, 99, 54, 76, 62, 56, 60, 58, 50, 38, 75, 53, 66, 64, 42, 45, 48, 70,  Якорудски Бор  29, 25, 27, 43, 12, 1, 31, 11, 13, 8, 23, 72, 32, 38, 99, 17, 80, 7, 6, 28, 37, 33, 36, 10, 40, 16, 35, 24, 3, 4, 2, 15, 14, 21, 19, 30, 22

На 16.10.2019 Г. /08:45 - 12:00 Ч./ -  Якоруда:   Айдаре  3, 1, 7,  Белмекен  4,  Бунтишка  2, 4, 7, 3, 1, 6, 5,  Бърдо  18, 26,  Васил Априлов  14, 12, 11, 9,  Васил Левски  2, 13,  Витоша  3, 5, 13, 15, 1, 20, 50, 4, 8, 2, 6, 17, 11, 10,  Гоце Делчев  6, 7, 5, 3, 4, 1, 2,  Грагьовец/Стефан Чернев/  17,  Девета  9,  Иван Попкостов  6, 2, 4, 1, 3,  Кирил И Методи  15, 6, 25, 8, 18, 46, 34, 2, 17, 29, 12, 13, 36, 1, 28, 30, 23, 14, 3, 19, 16, 21, 11, 55, 27,  Кожух  21, 15, 6, 8, 5, 17, 4, 1, 12, 19, 18, 9, 10, 14, 13, 16, 7, 3, 2,  Лазарец  47, 25, 66, 55, 59, 44, 76, 34, 57, 1, 54, 49, 38, 42, 74, 45, 60, 52, 53, 30, 39, 56, 72, 24, 78, 18, 82, 19, 9, 36, 20, 16, 33, 64, 26, 40, 15, 17, 8, 22, 51, 86, 70, 32, 50, 31, 48, 27, 43, 14, 37, 58, 41, 21, 23, 61,  Любен Каравелов/Ат.Хаджиянч  1, 5, 2, 3, 7, 2 5, 9, 11,  Пелистър  18, 6, 7, 9а, 3, 3, 12, 4, 7а, 10, 2, 8,  Петко Р.Славейков  12, 31, 24, 10,  Седма  5, 1, 7, 3,  Стоян Табаков  6, 2, 10, 4, 12, 8, 1, 3,  Хаджиалиш/Чавдарци/  110,  Христо Ботев  37, 27,  Цар Борис III/Георги Димитр  133, 134, 131 А, 145 А, 99, 115, 168, 162, 137, 123, 150 А, 145, 143, 132, 127, 172, 129 А, 147 А, 164, 149, 170, 117, А, 149 А, 156, 174, 166, 3 Б, 121, 129, Б, 143 А, 141 А, 148, 135, 160, 152 Б, 147, 154, 150, 158, 119, 139 А,  Яворов  17, 13, 9, 16, 8, 4, 20, 15, 2, 6, 5, 18, 1, 14, 7, 12,    3

На 17.10.2019 Г. /08:45 - 12:00 Ч./ -  Якоруда:   Васил Левски  17, 10, 9, 16, 6, 35, 20, 25, 12, 14, 2, 3, 11, 19, 7, 80, 8, 24, 22, 99, 15, 18, 4, 26, 13, 28,  Витоша  6,  Гоце Делчев  1,  Даме Груев/Никола Вапцаров/  2,  Екзарх Йосиф  20, 8, 14, 7, 13, 16, 9, 18, 11, 3, 12, 10, 6, 5,  Иван Вазов  4,  Кирил И Методи  58, 56, 62, 35, 52, 46, 45, 55, 47, 37, 21, 59, 53, 48, 22, 50, 39, 49, 44, 99, 60, 57,  Македония  23, 1, 12, 5, 8, 4, 7, 6, 2, 11, 16, 3,  Никифор Филипов  12, 1, 11, 15, 4, 16, 5, 13, 9, 3, 6, 14, 7,  Родопи  9,  Солун/Мустафа Кьоров/  11,  Стара Планина  1, 5, 3,  Стефан Караджа/Никола Карад  13, 7, 23, 10, 1, 21, 17, 9, 11, 12, 5, 4, 3, 2, 15, 6,  Стойко Маджере  14,  Стокевица  16, 12, 2, 9, 17, 5, 1, 4, 13, 98, 21, 11, 23, 25, 6, 10, 7, 8, 9а,  Хаджи Никола Вардев  14, 18, 6, 1, 3, 17, 9, 2, 37, 35, 11, 22, 19, 24, 33, 39, 4, 5, 15, 16, 10, 21, 31, 12, 20,  Христо Ботев  62, 2, 5, 3, 1,  Цар Борис III/Георги Димитр  97, 123, 101, 83, 76, 87, 89, 105, 106, 81, 71, 2, 118, 144, 112, 91, 69, 93, 99, 128, 116, 78, 84, 9, 1, 124, 74, 102, 90, 111, 107, 88, 3, 79, 85, 92, 98, 75, 120, 77, 52, 109, 126, 86, 73, 122, 50, 80, 108, 67, 159, 103, 100, 82, 96, 95, 110, 63,  Черковна/9 Септември/  6, 10, 1, 2, 8, 3, 5, 4,  Яне Сандански  6, 14, 18, 3, 13, 8, 12, 5, 16, 4, 11, 15, 2, 10, 9, 99, 7, 1

 

Област Кюстендил

Община Бобов Дол  

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Бобов Дол:   009065,  Георги Димитров  73, 4, 72 72, 19, 1 Изход Дупница, 73 73, 72, Обект, До Бл.71, 21, 2, 25, 23, 72, 5, 71, 74, 27, 37,  Двадесет И Седми Октомври  2,  Димитър Благоев  73,  Люляк  5, 7, 9, 3,  Местност Илчови Егреци  Газостанция,  Стубело  2,  Цар Симеон  17, 4, 13, 25, 29, 18, 6, 27, 21, 23, 8, 7, 31, 9, 12, 11, 2, 14, 10, 1,    74, До Блок 71

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч.; 09:00 - 16:00 Ч./ -  Паничарево:   УПИ-Vі-102, Кв. 16,    Осветление, Тп-Селото, Къща, Кметство

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  Бобов Дол:   Двадесет И Седми Октомври  2,  Дружба  67, 66 66, 67, 68, 66, 66,  Дружба  70, 69, 70, 69, 69 69, 2, 70 70,  Малчика  68

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Мала Фуча:   44,  УПИ V-231 Кв.16,    Съвет

На 14.10.2019 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ -  Мало Село

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Голема Фуча:   Кметство

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Горна Козница:   Местност Абрашица,  П-Л ХіV-234,  Кв.23,  УПИ Іх-252,    Къща,    Кметство, Поща, Фуражомелка, Къща

На 15.10.2019 Г. /13:15 - 15:30 Ч./ -  Коркина:   Коркина  Админ.Сграда, Търгов.Сграда, Къща, Тп Мачтов, Дървод.Цех,    037001

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Новоселяне:   Помпена Станция, Кметство

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Новоселяне:   Тп 1-Улично,    Помпена Станция, Кметство

На 18.10.2019 Г. /09:45 - 12:00 Ч./ -  Паничарево:   IV, Кв.1,    Скара-Бира, Складове, Плодосушилня

На 18.10.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Паничарево:   Потреб.Кооп, Дърв.Цех

Община Бобошево  

На 14.10.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Бадино:   УПИ - Іі-113,  Кв.21

Община Дупница  

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 09:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:00 - 16:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Бистрица,  Общ. Дупница:   04220.8.70,  Александър Стамболийски  10, 4, 6, 8, 1, 3, 7, 5,  Ален Мак  8, 14, 3, 6, 7, 9, 2, 13, 1, 10, 18, 12, 5, 3 А, 11,  Бригадирска  5, 6, 3, 1, 7, 11, 14, 9, 12, 29, 41, 6, 33, 13, 24, 28, 39, 49, 32, 10, 37, 22, 47, 8, 51, 20, 27, 17, 2, 21, 26, 34, 35, 16, 25, 23, 4, 15, 55, 53, 45, 31, 18, 30, 17в, 53,  Вапцаров  2,  Васил Демиревски  10, 3, 26, 24, 22, 28, 11, Къща, 4, 9, 1, 30, 38, 15, 14, 13, 7, 16, 18, 34, 20, 6, 36, 40, 17, 2, 5, 8,  Вела Пеева  5, 1, 4, 10, 2, 6, 7, 16, 5, 21, 9,  Георги Димитров  23, 42, 2, 38, 36, 9, 2, 5,  Гергана  5, 5, 13, 12, 19, 2, 17, 16, 24, 4, 11, 6, 20, 15, 9, 7, 8, 14, 22, 9, 12,  Горица  1, 1, 5, 4, 3,  Димитър Благоев  Стомат.Кабинет, Казани, 3, 1,  Здравец  11, 10, 8, 15, 16, 35, 7, 31, 9, 12, 37, 2, 6, 33, 13, 17, 29, 4, 25, 22, 18, 15а, 26, 5,  Зелен Път  10, 12, 6, 8, 18, 4, 10, 14, 16,  Иван Вазов  6, 46, 20, 63, 48, 28, 20, 22, 25, 58, 33, 12, 4, 32, 31, 26, 21, 5, 3, 30, 14, 60, 1, 19, 37, 39, 34, 35, 59, 10, 23, 7, 6, 29, 49, 18, 2,  Иглика  16, 8, 20, 10, 12, 14, 6, 1, 3, Вилна, 7, 18, 22, 5, 4, 2, 24, 3,  Каменния Път,  Кв.50,  Кирил И Методий  16, 24, 39, 18, 31, 1, 23, 33, 12, 35, 18а, 22, 6, 29, 27, 20, 25, 14, 21, 3, 1 Читалище, 13, 8, 2а, 15, 17, 5, 1, 9, 4, 7, 11, 6, 27, 19, 27,  Кольо Фичето  1, 2, 7,  Комсомолска  17, 4, 5, 1, 9, 6, 3, 10, 13, 11, 6, 8, 23, 17, 12, 16, 14, 21, 18, 15, 18,  Крайречна  12, 8, 2, 10, 4, 6,  Ленин  14, 23, 6, 5, 15, 1, 8, 12, 21, 3, 7, 4, 9, 11, 25, 22, 17, 13, 19, 10, 16, 26, 34, 35, 27, 33, 37, 31, 28, 24, 41, 30, 32, 31, 1,  Лоза  4, 2, 8, 6,  М.Зад Реката  Пи 04220, 4, 49, 2,  Максим Горки  48, 18, 4, 1, 8, 15, 9, 7, 14, 20, 13, 6,  Малина  1, 4, 5, 6, 2, 3,  Малчика  2, 1, 6, 4, 7, 5, 10, 8,  Махала Доларска,  Мест. Фандъклъка,  Местност Мантарлия  Вила,  Мусала  15, 17, 5, 4, 3, 8, 9, 2, 10, 1,  Осми Март  10, 4, 13, 8, 23, 9, 21, 1, 6, 2, 17, 8а, 7, 15, 5, 12, 11, 20, 31, 20, 33, 25, 18, 29, 27,  Отец Паисий  22, 14, 2, 18, 16, 4, 6, 12, 8, 32, 10, 26, 20,  Партизанска  Вила,  Пи 04220.11.35,  Пионерска  7, 11, 5, 4, 3, 9,  Победа  33, 13, 31, 23, 18, 41, 22, 10, 14, 19, 17, 21, 12, 27, 29, 15, 25, 8, 6, 4, 11, 5, 6, 1, 7, 2, 9,  Първи Май  12, 11, 9, 2, 13, 6, 7, 4, 10, 15, 1, 3, 12, 15, 21, 22, 19, 16, 17, 20, 13,  Русалка  6, 3, 5, 9, 2, 7,  Самоковище  8, 10, 1, 3, 4, 6, 2,  Стопански Двор  Ограда, Постройка, Тзс, Работилница, Фуражомелка, Цех Ал.Дограма, Сграда,  Теменуга  8, 2, 1, 10, 5, 7, 4, 6, 2,  Фенерка  1, 12, 2, 7, 3а, 4, 3, 5, 9, 6, 8,  ХI-124, Кв.17,  Христо Ботев  4, 18, 1, 17, 10, 7, 13, 14, 15, 8, 32, 3, Магазин, 19, 16, 12, 9, 11, 6, 20, 15, 22,    Черква

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 09:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:00 - 16:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Дупница:   Бистрица  Цех Колбаси,  Кирил И Методий  3,  Свобода  1

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 09:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:00 - 16:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Самораново:   4067, Местн.Кръстките,  65245.7.846  Местност Корията,  №65245.7.120 Извън Регулация,  Акация  9, 5, 3, 1, 6, 7, 2,  Васил Демиревски  1,  Георги Димитров  88а, 96, 73, 106, 98, 88, 71, 84, 75, 110, 93, 92, 112, 86, 90, 102, 80, 74, 94, 78, 82, 89, 85, 83, 69, 87, 81, 77, 100, 76, 91, 108, 79, Стопанска Постройка,  Комсомолец  7,  Марков Камък  28, 31, 23, 38, 9, 36, 30, 16, 10, 33, 17, 32, 15, 27, 8, 25, 29, 21, 11, 20, 24, 4, 34, 13, 26, 22, 19, 6, 19а, 35, 17а, 12, Вила,  Местност Златковица  Къща,  Местност Марков Камък  Вила, Вила,  Местност Отовица  Хижа Отовица,  Митко Палаузов  Вила, 17,  Рила  2,  Стаменко Градевски  25,    Местност Корията

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Дупница:   Бел Кладенец  2а, 3, 1, 5, 4, 8, 7, 9, 14, 1а, 10, 2, 6, 12,  Булаир  76, 65, 74, 64, 67, 69, 68, 66, 73, 70, 72, 71, 81, 79,  Витоша  6, 4, 10, 2,  Влахина Планина  1, 10, 16, 8, 3, 2, 6, 5,  Гергана  8, 3, 10, 1, 4, 6, 2, 5, 7, 9,  Добруджа  5, 11, 6, 3, 7, 2, 12, 4, 10, 1, 8, 14, 13, 9,  Искър  1, 9, 5, 11, 7, 3,  Неофит Рилски  15,  Патриарх Евтимий  18, 21, 44, 25, 23, 29, 22, 36, 46, 26, 42, 19, 38, 20, 24, 28, 48, 16, 30, 35, 33, 40, 32, 34, 27,  Седма Рилска Дивизия  41, 36, 42, 29, 14, 38, 43, 13, 22, 28, 40, 24 А, 31, 37, 34, 45, 30, 24, 24а, 32, 26,  Фенерка  11, 31, 3, 17 А, 21, 34, 5, 25, 36, 9 А, 7, 19, 9, 32, 22, 13, 16, 38, 27, 18, 20, 17, 23, 29, 24, 15,  Цар Симеон Велики  27, 21, 25а,  Яне Сандански  7, 1

На 14.10.2019 Г. /09:30 - 14:00 Ч./ -  Дупница:   Каваклия  86,  Местност Барактарица  Автокъща,  Орлинска  87, 86, 85, 83, 81, 60,  Самоковско Шосе  28, 8, 2, 1, 16, 18, 26, 30, 24, 12, 20, 14, 6, 22,  Свобода  1,  УПИ VIIі, Кв. 8,  Пи 68789.602.65,  Яхинско Шосе  2

На 14.10.2019 Г. /09:30 - 14:00 Ч./ -  Яхиново:   87727.20.25,  Местност Полето  Ограда,  Яхинско Шосе  3, 1

На 14.10.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Блатино:   Реката

На 14.10.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Дупница:   Местност Бели Янко,  Местност Лъката  Магазин

На 14.10.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Пиперево:   56349.0.159,  Дупнишка Комуна  1,  Местност Стопански Двор  Автосервиз, Къща,  ХхVIII, Кв.39

На 15.10.2019 Г. /08:00 - 09:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 12:15 - 13:15 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:00 - 17:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Дупница:   68789.165.22 Местн.Динките,  68789.21.19,  87727, 16, 179,  Джерман  Къща,  М. Динката,  Местност Драгоина Могила  Къща,  Отец Атанасий Чолаков  4,  Отовица  83,  Разметаница  Гараж,  Самоковско Шосе  Вила, 10, 25, 5, 32, Изход Самоков, 8, 2, 20, 4, 14, 21,  Самораново Пром.Зона  Бет.Възел,  Саморанска  80, 58, 66, 13, 84, 68, 48, 54, 15, 42, 7, 13 А, 40, 37, 78, 31, 27, 17, 34, 35, 28, 50, 9, 33, 23, 36, 25, 46, 44, 1, 72, 19, 70, 56, 38, 52, 62, 80, 30, 39, 60, 32, Помпа, 13, 82, 80, 39, 35, 33, 80

На 15.10.2019 Г. /08:00 - 09:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 12:15 - 13:15 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:00 - 17:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Самораново:   Митко Палаузов,  Саморанска  80

На 15.10.2019 Г. /08:00 - 09:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 12:15 - 13:15 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:00 - 17:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Яхиново:   Христо Ботев  69

На 15.10.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Крайници:   Бончук  1,  Васил Левски  2 Магазин,  Стопански Двор  Работилница

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Бистрица,  Общ. Дупница:   04220.8.70,  Бригадирска  17в, 53,  Вела Пеева  5, 1, 4, 10, 2, 6, 7,  Гергана  9, 12,  Здравец  11, 10, 8, 15, 16, 35, 7, 31, 9, 12, 37, 2, 6, 33, 13, 17, 29, 4, 25, 22, 18, 15а, 26,  Кирил И Методий  16, 24, 39, 18, 31, 1, 23, 33, 12, 35, 18а, 22, 6, 29, 27, 20, 25, 14, 21,  Кирил И Методий  27,  Кольо Фичето  7,  Комсомолска  17, 4, 5, 1, 9, 6, 3,  Комсомолска  18,  Ленин  14, 23, 6, 5, 15, 1, 8, 12, 21, 3, 7, 4, 9, 11, 25, 22, 17, 13, 19, 10, 16,  Лоза  4, 2, 8, 6,  Максим Горки  48, 18, 4, 1, 8, 15, 9, 7, 14, 20, 13, 6,  Малина  1, 4, 5, 6, 2, 3,  Местност Мантарлия  Вила,  Мусала  15, 17, 5, 4, 3, 8, 9, 2, 10, 1,  Осми Март  31, 20, 33, 25, 18, 29, 27,  Отец Паисий  22, 14, 2, 18, 16, 4, 6, 12, 8, 32, 10, 26, 20,  Победа  33, 13, 31, 23, 18, 41, 22, 10, 14, 19, 17, 21, 12, 27, 29, 15, 25, 8, 6,  Първи Май  12,  Първи Май  15, 21, 22, 19, 16, 17, 20,  Русалка  6, 3, 5, 9, 2, 7,  Теменуга  2,  Христо Ботев  20, 15, 22

На 16.10.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Дупница:   I,  Кв. 79,  68789.17.56,  68789.17.76,  68789.607.145,  I, Кв.79,  Ііі,  Кв. 95  Цгп,  Андон Величков  8,  Антим I  22, 29 29, 20, 29,  Батак  7, 8, 9, 13, 15, 6, 2, 5, 4, 3, 11, 1,  Бачо Киро  8,  Беласица  3, 5, 14, 11, 1, 7, 9,  Бенковски  2, 4, 3, 5, 2, 1, 4,  Бисеров  4, 2, 2,  Бистрица  9, 15, 13а, 11, 5, 3, 7а, 2,  Бричи Бор  8, 6, 13, 10, 9, 7, 2, 11, 14, 15, 4, 5, 12, 16,  Булаир  24, 9, 2, 13, 1, 3, 25, 15, 8, 6, 7, 5, 3 Т.2, 11, 16, 14, 12, 20, 4, 22, 19, 1, 10, 18, 17,  Вардар  1, 2,  Велчова Завера  44 44, 45, 44, 43, 43 43, 43, 44, 40, 40, 40 40,  Вихрен  3,  Генерал Георги Тодоров  3а, 8, 18 А, 9, 18а, 8а, 3, 13, 10а, 4, 12, 10, 18, 11, 8 А, 6, 2, 14, 16, 7,  Георги Измирлиев  6,  Димитър Радев  4, 6,  Дора Габе  3, 6, 22, 13, 17, 6а, 9, 4, 7, 18, 22а, 8, 11, 1, 6 А, 20а, 14, 20, 16, 15, 5, 12, 2,  Дунав  6, 8, 12, 3, 10, 2,  Евтим Трайчев  157, 159,  Елисавета Багряна  6, 16, 40, 28, 25, 58, 44, 56, 46, 12, 10, 1, 8, 42, 24, 18, 4а, 14, 32, 34, 22, 20, 26, 30, 2,  Иван Вазов  1, 14, 6, 27, 8, 25, 23, 19, 27а, 3, 5 А, 5, 7, 11, 13, 5 А, 59, 59 Пп2, 5, 59, 59 59, 57, 5, 57 57, 20, 16, 43, 45, 45 45, 45, 18, 2, Тото Пункт, 49, 20, 7, 22, 47, 26, 3, 24,  Кирил И Методий  20, 2, 22, 19, 21, 17, 24, 36, 1, 11, 9, 30а, 13, 27, 25, 16, 34, 18, 32, 10, 23, 28, 12, 7, 8, 30, 5, 26, 15,  Княз Борис I  1, 3, 2-4, 2, 6, 34, 8, 10, 12, 20, 22, 14, 18,  Крайречна  21,  Лоза  1, 2, 1 1, 1, 2, 1,  Македония  3, 28, 29, 30, 1, 2,  Морава  12, 11, 13, 7, 8, 14, 10, 9, 11, 8, 5, 4, 3, Магазин, 1, 6,  Никола Лазаров  2, 6, 4, 1,  Николаевска  2, 18, 12 А, 14, 4, 8, 22, 15, 10, 1, 16, 20, 14а, 6, 2а, 12, 7, 5, 9,  Пазарна  1, Павилион №2, №3,  Пени Маркет Дупница,  Поп Харитон  9, 34, 35а, 7, 28, 15, 24, 2 2, 2, 22, 12, 35, 6, 3, 38, 2, 3, 3 3, 1, 14, 23, 20, 10а, 19, 8, 30, 5, 16, 1 1, 10 А, 18, 11, 25, 32, 21, 26, 4, 13, 1, 17, 36,  Преслав  7, 4, 2, 3, 14, 5, 6, 40, 40,  Пролет  13, 14, 18, 1, 2, 8, 16, 12, 5, 6, 10, 9, 11, 3,  Раковска  15, 9, 8, 7, 12, 13, 2, 14, 19, 11, 21, 10, 3, 17, 5,  Свети Георги  1, 2, 11, 5, 3, 7, 9,  Свети Иван Рилски  2, 4, 4 А, 6, Павилион, 24, 29, 25, 16, 20, 27, 23, 22, 24, 22, 29, 24, 35, Павилион, 33, 31, Сладолед, 1, 8, 14, 12, 23, 1, 16, 10,  Свобода  1, Къщичка За Сладолед, 1, 1, 1, 1, 1, 1,  Солун  4, 5, 2, 1, 4, 3,  Софроний  2, 3, 5, 15, 7, 6, 10, 14, 8, 13, 7а, 12,  Страхил Войвода  Параклис, 3, 27 Раковски, 17, 16, 23, 20 А, 30, 29, 19, 20, 14, 18, 27, 20а, 21, 12, 22,  Трети Гвардейски Полк  23,  Ул.Николаевска УПИ687889.29.7,  УПИ 68789.17.103.,  УПИ I, Кв. О.Т.2189-2190,  УПИ I, Кв.79,  УПИ І,  Кв. 78,  УПИ Ііі,  Кв.95,  Фани Попова Мутафова  8, 2, 4, 3, 1, 12, 10,  Хан Аспарух  15, 21, 23, 7, 5, 3, 2, 13, 3а, 11, 9, 4,  Хан Крум  14, 15,  2, 2, 8, 2 2, 2, 12, 12, 3 Ракета, 1, 7, 3, 5, 15, 10, 1, 13, 68789.607, 12 А, 17 16, 12 12, 12 1, 15 17, 14, 17, 7 7, 3, 7 Кольо Фичето, 14 Стройраййн, 15 15, 14 1, 13 13, 14 Стройрайон, 14 Стройрайн, 1 Минстрой, Кольо Фичето, 1,  Христо Ботев  1, 17, 18а, 13, 7, 3, 26, 22, 18, 20, 16, 13, 11, 15, 9, 7, 2, 3а, 5, 10, 3, 17, 3, 3, 2, 1, 5,  Христо Грънчаров  5, 18, 3, 10, 1, 14, 1а, 12, 20, 1, 1а, 17, 9, 11, 20а, 22, 19,  Цар Освободител  Павилион №1, 1,  Цар Самуил  9, 8,  Царичина  4, 2, 14, 6,  Шипка  6, 6, 5, 5 5, 8,  Яворов  7

На 16.10.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Червен Брег:   Местност Рибарници  Вила, Хале

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч./ -  Дупница:   68789.17.56,  68789.607.145,  Беласица  3, 5, 14, 11, 1, 7, 9,  Георги Измирлиев  6,  Иван Вазов  1, 14, 6, 27, 8, 25, 23, 19, 27а,  Никола Лазаров  2, 6, 4,  Свети Иван Рилски  2, 4, 4 А, 6,  Свобода  1,  Софроний  2, 3,  Христо Ботев  1, 5,  Христо Грънчаров  5, 18, 3, 10, 1, 14, 1а, 12, 20,  Цар Освободител  Павилион №1

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Бистрица,  Общ. Дупница:   Александър Стамболийски  10, 4, 6, 8, 1, 3, 7, 5,  Ален Мак  8, 14, 3, 6, 7, 9, 2, 13, 1, 10, 18, 12, 5, 3 А, 11,  Бригадирска  12, 29, 41, 6, 33, 13, 24, 28, 39, 49, 32, 10, 37, 22, 47, 8, 51, 20, 27, 17, 2, 21, 26, 34, 35, 16, 25, 23, 4, 15, 55, 53, 45, 31, 18, 30,  Бригадирска  5, 6, 3, 1, 7, 11, 14, 9,  Вапцаров  2,  Васил Демиревски  10, 3, 26, 24, 22, 28, 11, Къща, 4, 9, 1, 30, 38, 15, 14, 13, 7, 16, 18, 34, 20, 6, 36, 40, 17, 2, 5, 8,  Георги Димитров  9,  Георги Димитров  2, 5,  Гергана  5, 13, 12, 19, 2, 17, 16, 24, 4, 11, 6, 20, 15, 9, 7, 8, 14, 22,  Горица  1, 5, 4, 3,  Димитър Благоев  Стомат.Кабинет, Казани, 3, 1,  Зелен Път  10,  Иван Вазов  28, 20, 22, 25, 58, 33, 12, 4, 32, 31, 26, 21, 5, 3, 30, 14, 60, 1, 19, 37, 39, 34, 35, 59, 10, 23, 7, 6, 29, 49, 18, 2,  Иглика  3,  Кв.50,  Кирил И Методий  3, 1 Читалище, 13, 8, 2а, 15, 17, 5, 1, 9, 4, 7, 11, 6,  Кирил И Методий  19,  Кольо Фичето  1, 2,  Комсомолска  23, 17, 12, 16, 14, 21, 18, 15,  Крайречна  12, 8, 2, 10, 4, 6,  Ленин  31, 1,  Малчика  2, 1,  Осми Март  20,  Осми Март  10,  Пионерска  7, 11, 5, 4, 3, 9,  Победа  4, 11, 5, 6, 1, 7, 2, 9,  Първи Май  11, 9, 2, 13, 6, 7, 4, 10, 15, 1, 3, 12,  Първи Май  13,  Самоковище  8, 10, 1, 3, 4, 6, 2,  Теменуга  8, 2, 1, 10, 5, 7, 4, 6,  Фенерка  1, 12, 2, 7, 3а, 4, 3, 5, 9, 6, 8,  ХI-124, Кв.17,  Христо Ботев  18, 1, 17, 10, 7, 13, 14, 15, 8, 32, 3, Магазин, 19, 16, 12, 9, 11, 6,  Христо Ботев  4,    Черква

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Дупница:   Кирил И Методий  3

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Бистрица,  Общ. Дупница:   04220.9.2,  04220.9.3,  Александър Стамболийски  10, 4, 6, 8, 1, 3, 7, 5,  Ален Мак  8, 14, 3, 6, 7, 9, 2, 13, 1, 10, 18, 12, 5, 3 А, 11,  Ачкагач,  Бригадирска  5, 6, 3, 1, 7, 11, 14, 9,  Вапцаров  2,  Васил Демиревски  10, 3, 26, 24, 22, 28, 11, Къща, 4, 9, 1, 30, 38, 15, 14, 13, 7, 16, 18, 34, 20, 6, 36, 40, 17, 2, 5, 8,  Георги Димитров  2, 5,  Георги Димитров  1, 28, 14, 15, 10, 5, 17, 2, 8, 9, 19, 4, 30, 12, 18, 21, 3, 20, 6, 22, 16, 32, 11, 26,  Горица  1, 5, 4, 3,  Димитър Благоев  Стомат.Кабинет, Казани, 3, 1,  Иван Вазов  28, 20, 22, 25, 58, 33, 12, 4, 32, 31, 26, 21, 5, 3, 30, 14, 60, 1, 19, 37, 39, 34, 35, 59, 10, 23, 7, 6, 29, 49, 18, 2,  Иван Вазов  81, 49, 63, 52, 73, 55, 48, 50, 54, 42, 43, 58, 36а, 60, 5, 67, 73 Б, 38, 51, 65, 73 А, 40, 47, 44, 6, 71, 79, 46, 59, 57, 75, 69,  Иглика  3,  Иглика  3,  Кв.50,  Кирил И Методий  19,  Кольо Фичето  1, 2,  Кольо Фичето  12, 9, 13, 11, 8, 18, 4, 14, 16, 10, 15, 17, 3, 6, 5, 1, 20, 7,  Крайречна  12, 8, 2, 10, 4, 6,  Ленин  31, 1,  Местност Прокопо  Вила,  Осми Март  10,  Партизанска  6а, 13, 2, 7, 10, Вила, 1, Вила-Майка, 3, 5, 8, 4, 14, 6, 9, 16,  Пионерска  7, 11, 5, 4, 3, 9,  Пионерска  2,  Първи Май  13,  Първи Май  6,  Теменуга  8, 2, 1, 10, 5, 7, 4, 6,  Фенерка  1, 12, 2, 7, 3а, 4, 3, 5, 9, 6, 8,  Христо Ботев  4

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Дупница:   04220.9.147

Община Кочериново  

На 15.10.2019 Г. /09:45 - 15:30 Ч./ -  Кочериново:   Стопански Двор

Община Кюстендил  

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./ -  Багренци:   Александър Стамболийски  5, 6, 2, 7, 1, 3, 4,  Андон Разсипийски  2, 3, 4,  Бандерата,  Бачо Киро  14, 12, 1, 20, 3, 10, 16, 4, 2, 18, 8, 9, 5, 7,  Васил Коларов  1, 12, 18, 8, 26, 23, 22, 20, 17, 24, 14, 7, 16, 15, 19, 2, 29, 25, 21, 11, 1, 13,  Васил Левски  3, 4, 2, 1,  Васил Петлешков  4, 2,  Георги Бенковски  1, 4, 7, 5, 9, 3, 2, 21, 15, 17, 19, 13,  Георги Димитров  11, 18, 9, 12, 4, 30, 5, 16, 15, 20, 8, 22, 24, 17, 10, 13, 26, 7, 14, 32, 3, 19, 25, 21, 28, 34, 6, 2, 1,  Георги Зеленков  2, 8, 4, 16, 12, 6, 14, 9, 1, 13, 2, 11, 3, 7, 10, 15, 5,  Георги С. Раковски  6, 5, 10, 3, 7, 1, 8, 4, 2, 21, 16, 11, 15, 24, 12, 22, 13, 18, 14, 20, 19, 17,  Григор Чергов  13, 6, 5, 1, 2, 11, 9, 7, 8, 12, 4, 10, 14,  Дим.Разсипийски  3, 8, 5, 1, 2, 10, 6, 4, 7,  Димитър Каляшки  18, 4, 25, 17, 23, 10, 6, 15, 13, 16, 19, 21, 12, 2, 22, 20, 14, 7, 9, 3, 5,  Дядо Иван Самоволеца  1, 6, 8, 3, 2, 4,  Емил Шекерджийски  2, 4, 11, 9, 6, 10, 13, 17, 5, 15, 8, 14, 12, 7, 3,  Землище На С.Багренци И С.Граница,  Иван Вазов  4, 2, 1,  Извън Регулация,  Ильо Войвода  12, 2, 9, 11, 19, 8, 6, 5, 3, 1, 2, 4, 13, 15, 17, 7,  Йордан Каймакански  4, 6, 11, 13, 15, 5, 1, 3,  Кирил Орловски  12, 14, 16, 11, 18, 5, 3, 9, 7, 13, 4, 8, 6, 2, 3,  Криволак  3, 2, 5, 9, 10, 1, 13, 6, 8, 4,  Крум Джиджински  4,  Любен Каравелов  2, 6, 5, 4,  Местност До Селото,  Митко Палаузов  17, 7, 10, 15, 9, 11, 13, 3, 5, 6, 8,  Осогово  5, 5, 1, 7,  Паисий Хилендарски  6, 2, 5, 3, 4, 7, 9, 1,  Панайот Волов  6, 1, 3, 4, 2,  Панайот Хитов  2, 4, 6, 8,  Райна Княгиня  4, 6, 2, 1,  Рила  2,  Руен  13, 11,  Румена Войвода  4, 10, 3, 6, 12, 5, 8, 7, 2, 1,  Стара Планина  18, 16, 1, 15, 7, 4, 2, 9, 5, 13, 10, 20, 6, 11, 12, 3,  Стефан Караджа  3, 6, 1, 15, 16, 3, 10, 8, 4,  Струма  15, 3, 13, 5, 11, 1,  Тодор Каблешков  6, 5, 1, 3, 4, 7,  УПИ IV-331,  Кв.42,  Харалампи Разсипийски  9, 2, 6, 11, 7, 5, 9, 10, 8, 4,  Христо Ботев  6, 4, 9, 8, 15, 12, 21, 19, 18, 14, 13, 3, 11, 16, 1, 10, 5, 17,  Шипка  2,    Поща, Склад, Магазин, Фурна, Сладкарски Цех, Читалище, Хлебопекарна, Магазин, Цех, Занаят.Работилница, Детска Градина, Кафе, Тзс, Местн.Бахчата

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 08:30 - 17:00 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 - 17:00 Ч.; 08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 08:30 - 17:00 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 08:30 - 17:00 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 - 17:00 Ч.; 08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./ -  Цървеняно

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./ -  Берсин

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./ -  Гирчевци:   Александър Стамболийски  11, 12, 13, 33, 21, 3, 14, 27, 15, 31, 17, 23, 9, 1, 7, 5, 25, 19, 38, 6, 2,  Васил Коларов  25, 22, 34, 30, 6, 1, 10, 20, 36, 27, 4, 5, 18, 16, 7, 28, 15, 8, 17, 14, 26, 3, 13, 12, 32,  Димитър Каляшки  9, 14, 1, 15, 12, 5, 3, 7, 16, 8,  Иван Вазов  2, 4, 3, 1,  Марин Дринов  4, 12, 8, 5, 1, 9, 3, 7, 2,  Никола Вапцаров  6, 2, 12, 4, 10, 8,  Христо Ботев  19, 24, 15, 7, 2, 10, 11, 22, 3, 13, 21, 57, 9, 6, 5, 23

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./ -  Долна Гращица:   Александър Стамболийски  1,  Васил Левски  6, 5, 7, 2, 3, 15, 1, 11, 4, 8, 13,  Владимир Ил. Ленин  6, 12, 13, 10, 8, 15, 7, 4, 3, 9, 5, 11, 16, 1, 18, 14,  Георги Димитров  13, 17, 5, 9, 4, 11, 6, 8, 2,  Георги Кирков  13, 6, 4, 11, 2, 10, 7, 1, 5, 9, 8, 3,  Девети Септември  19, 11, 7, 12, 27, 8, 16, 5, 25, 26, 4, 20, 14, 9, 15, 29, 6, 23, 2, 17, 21, 24, 6а, 31, 10, 18, 1,  Иван Вазов  15, 5, 1, 3, 17, 11, 9,  Иглика  1, 9, 6, 2, 4,  Лиляна Димитрова  9,  Местност Дупките,  Местност Ридо,  Митко Палаузов  5, 7, 2, 1, 3, 4, 6,  Оборище  2, 6, 3, 1, 5, 7,  Първи Май  3, 1,  Румена Войвода  5, 1, 7, 9,  Свилен Русев  2, 3, 4, 6,  Свобода  3, 6а, 2, 5, 7, 1, 6, 4,  Стефан Караджа  4, 1, 3, 5а, 5, 2,  Христо Ботев  1, 7, 6, 3, 4, 5, 2, 8,  Шипка  1, 3, 10, 2, 8, 6, 4,    Къща, Магазин

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./ -  Долна Козница:   22112.500.2

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./ -  Друмохар:   Мах.Брашненица

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./ -  Жабокрът:   Александър Стамболийски  18, 5, 11, 18, 16, 15, 13, 20, 6, 17, 3, 26, 14, 31, 23, 32, 1, 38, 25, 36, 30, 8, 4, 27, 29, 7, 2, 5, 34, 21, 24, 22,  Бузлуджа  11, 5, 1, 2, 8, 4, 7, 3,  Васил Коларов  5, 1, 14, 13, 20, 10, 19, 24, 25, 22, 11, 12, 16, 9, 21, 23, 6, 7, 2, 18, 15, 17,  Васил Левски  21, 12, 23, 6, 20, 17, 14, 1, 9, 10, 11, 22, 18, 16, 29, 8, 7, 4, 5, 24, 26, 35, 39, 31, 29, 34, 32, 43, 28, 41,  Девети Септември  15, 2, 24, 12, 17, 4, 21, 27, 11, 20, 10, 6, 9, 28, 3, 23, 26, 1, 14, 19, 8, 7, 5, 25, 13, 16, 22, 18, 58, 60, 41, 45, 56, 54, 47, 43, 52, 37, 36, 33, 40, 31, 10, 39, 41, 46, 34, 48, 38, 44, 35, 32, 42, 50, 30,  Еделвайс  1, 2, 1, 7, 5, 3, 6, 9, 4,  Ивайло  2, 5, 3, 4,  Иван Вазов  18, 15, 5, 4, 11, 6, 8, 16, 1, 2, 5, 13, 14, 10, 18,  Извън Регулацията  Къща, Скз Жабокът, 1, 6, 4, 5, 3, 2,  Калоян  1, 3,  Местност Върбата,  Оборище  5, 3, 1,  Овощарска  2 Къща, 3, 54, 1, 5,  Осми Март  2, 10, 6, 4,  Осогово  2, 4,  Пауталия  10, 7, 17, 15, 9, 6, 11, 5, 12, 3, 13, 8, 2, 9, 11,  Плиска  10, 5, 15, 9, 1, 7, 8, 13, 4, 12, 29, 24, 4, 26, 28, 25, 14, 22, 27, 31, 21, 16, 20, 23, 18,  Помпулузки Бахчи,  Средец  7, 9, 5, 6, 3, 4, 1,  Струма  9, 6, 14, 10, 7, 3, 8, 5, 12, 1, 4, 2,  Суха Река  1, 8, 14, 6, 12, 10, 16,  Христо Ботев  21, 13, 15, 19, 6, 4, 21, 18, 16, 25, 1, 9, 23, 8, 3, 2, 17, 10, 12, 5, 11, 14, 7,  Шипка  11, 7, 8, 10, 12, 9, 6, 2, 1, 4,    Магазин, Кафе, Цех, Магазин, Магазин, Детска Градина

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./ -  Катрище:   Боян Колев  1, 2, 3, 8, 6, 5, 4, 9, 10, 7,  Васил Коларов  4, 6, 8, 2, 14б, 11, 10, 3, 13, 12, 1, 16, 7, 15, 14, 9,  Васил Левски  4, 5, 3, 1, 2,  Девети Септември  4, 2,  Димитър Каляшки  5, 50, 4, 7, 13, 19, 18, 9, 46, 26, 3, 10, 38, 22, 15, 25, 32, 48, 1, 23, 12, 42, 8, 24, 17, 6, 11, 20, 28, 52, 16, 34,  Здравка Сапунджийска  2, 10, 6, 7, 8, 12, 3,  Капитан Петко Войвода  5, 3, 1, 2,  Местност Валого,  Местност Забел  3, 5, 6, 4,  Мир  6, 4, 3, 1, 2,  Млада Гвардия  5, 1, 7, 6, 2, 4, 3,  Могила  4, 5, 8, 2, 10,  Първи Май  9, 1, 3, 11, 2, 14, 10, 13, 4, 6, 5, 12, 8,  Стефан Димитров Иванов  2, 1, 5, 18, 9, 15, 6, 13, 4, 3, 14, 10, 11,  Стоил Колев  15, 17, 6, 16, 13, 7, 5, 14, 1, 10, 12, 8,  Странджата  19, 12, 26, 14, 21, 1, 29, 15, 8, 18, 5, 4, 13, 25, 27, 22, 7, 17, 2, 16,  Хаджи Димитър  9, 12, 13, 8, 11, 6, 5, 2, 1, 7, 3,  Христо Ботев  8, 3, 1, 4, 7, 2, 6, 5,  Червена Армия  9, 24, 26, 21, 8, 5, 30, 13, 12, 14, 4, 11, 6, 17, 34, 3, 12а, 10, 15, 19, 1, 2,    Стопански Двор, Казани, Читалище, Къща, Кафе, Магазин, Кметство

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./ -  Кюстендил:   Местност Николичевски Път

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./ -  Лиляч:   Местност Войника,    Вила, Помпа

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./ -  Невестино,  Общ. Невестино:   УПИ XVIII - 221 Кв.39,  I-446-&Quot;За Църква&Quot;, Кв. 43,  VIII - 298,  Кв. 37,  Александър Стамболийски  29, 36, 9, 84, 70, 31, 52, 12, 28, 11, 32, 7, 64, 66, 45, 34, 58, 51, 56, 39, 17, 21, 14, 27, 38, 22, 13, 35, 50, 44, 62, 43, 60, 80, 42, 33, 78, 48, 86, 90, 37, 47, 19, 88, 10, 5, 4, 6, 8, 12, 1, 7, 3,  Асен Златаров  2, 5, 1, 9, 11, 13, 4, 3, 7, 10, 6, 8, 12,  Батак  6, 5, 3, 12, 2,  Бузлуджа  1, 18, 16, 12, 14, 8, 10,  Васил Левски  5, 10, 4, 3, 8, 1, 6,  Владимир Поптомов  10, 4, 14, 1, 16, 2, 12, 6, 84, 82, 53, 57, 88, 76, 39, 74, 64, 80, 55, 60, 70, 78, 35, 49, 45, 72, 51, 59, 66, 86, 43, 41, 11, 54, 19, 32, 21, 20, 54б, 52, 9, 7, 5, 46, 48, 39, 38, 22, 44, 29, 27, 30, 42, 24, 28, 13, 50, 36, 40, 25, 23,  Гео Милев  7, 6, 5, 4, 11, 9, 2, 3,  Георги Трайков  10, 17, 7, 26, 22, 11, 3, 16, 5, 8, 24, 18, 15, 14, 1, 12, 4, 9, 19, 28, 20, 6, 13, 1,  Димитър Каляшки  7, 3, 6, 2, 7а, 1,  Елин Пелин  11, 12, 9,  Здравец  7, 11, 3, 8, 9, 5, 6, 4, 10, 1, 5,  Земен  12, 10, 4, 14, 6, 2, 8,  Кокиче  3, 1, 12, 14, 6, 4,  Максим Горки  3, 5, 2,  Махала Развигорска  2, 18, 1, 4, 19, 8, 7, 21, 17, 9, 12, 18,  Махала Разсолкова,  Махала Синорска  2, 17,  Местност &Quot; Доло&Quot;,  Пи 007043,  Местност Дренето,  Митко Палаузов  15а, 23, 14, 15, 19, 9, 25, 29, 4, 12, 27, 3, 21, 13, 16, 2, 11, 8, 5, 7, 1,  Никола Вапцаров  9, 1, 4, 90, 2, 6, 10,  Пробуда  17, 11, 15, 13,  Първи Май  24, 21, 6, 4, 46, 9, 42, 25, 30, 27, 3, 15, 20, 28, 14, 11, 7, 31, 38, 18, 1, 34, 12, 16, 8, 2, 5, 36, 10, 19, 23, 32, 40, 17,  Струма  10, 1, 3, 13, 7, 6, 12, 11, 8, 5, 15, 9, 4, 19,  УПИ Іх-61, 63, 70,  Кв.22,  Хаджи Димитър  3, 5, 10, 7, 9, 3, 6, 8, 4, 1, 2,  Хан Аспарух  10, 21, 37, 22, 27, 49, 16, 43, 6, 25, 29, 14, 39, 17, 47, 20, 8, 12, 41, 23, 31, 19, 1, 7, 9, 11, 2, 5, 3,  Христо Ботев  4, 8, 12, 10, 6,  Юрий Гагарин  24, 13, 26, 18, 14, 12, 9, 17, 10, 8, 36, 4, 22, 39, 32, 15, 30, 28, 3, 2,    Разсадник, Разсадник, Цех, Архив, Фурна

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./ -  Неделкова Гращица

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./ -  Нови Чифлик:   Бивш Стопански Двор,  Борис Тасев  16, 20, 7, 28, 4, 12, 18, 26, 10, 22, 11, 30, 6а, 15, 14, 1, 6, 5, 3, 17, 24,  Васил Левски  24, 14, 6, 2, 12, 4, 10, 16, 18, 22, 30, 11, 26, 8, 20,  Владимир Заимов  5, 7, 2, 4, 1, 3, 6,  Девети Септември  17, 19, 13, 10, 12, 8, 14, 4, 9, 16, 15, 2, 6, 20, 7, 1, 18,  Иван Вазов  11, 6, 2, 17, 15, 7, 8, 5, 1, 9,  Никола Вапцаров  9, 6, 16, 8, 11, 17, 14, 15, 12, 1а, 1, 18, 7, 4, 13, 3, 2,  Паисий Хилендарски  6, 10, 5, 4, 8, 7, 3, 1, 2,  Панайот Волов  3, 1, 4, 2,  УПИ Ix-142, Кв.15,  Хаджи Димитър  13, 2, 9, 16, 5, 15, 17, 1, 7,  Христо Ботев  15, 6, 8, 3, 4, 1, 2,  Христо Смирненски  8, 18, 4, 3, 16, 2, 1, 10, 12

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./ -  Плешивец:   Дванадесета  7

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./ -  Таваличево:   Атанас Малинов  9, 1, 16, 15, 10, 22, 11, 4, 3, 2, 6, 7, 5, 14, 8, 13,  Васил Демиревски  11, 15, 7, 14, 8, 10, 6, 13, 4, 3, 1, 2,  Васил Левски  2,  Велин Богданов  8, 7, 10, 5, 6, 2, 1, 3,  Виден  2, 10, 4, 1, 8, 12, 6,  Георги Димитров  49, 45, 29, 31, 30, 20, 51, 32, 23, 24, 55, 36, 37, 41, 53, 34, 26, 39, 22, 35, 25, 33, 47, 43, 12, 17, 10, 16, 7, 13, 15, 14, 5, 8, 11, 4, 9, 71, 20, 56, 60, 65, 46, 40, 69, 38, 50, 59, 48, 58, 67, 61, 44, 54, 42,  Григор Манев  1, 4, 8, 7, 3,  Девети Септември  10, 11, 2, 18, 7, 14, 4, 19, 12, 13, 6, 5, 9, 21, 16, 17, 20, 8, 15, 3, 1, 36, 34, 32, 41, 23, 37, 33, 24, 30, 43, 25, 39, 40, 38, 31, 26, 29, 35,  Димитър Благоев  41, 43, 39, 45, 37, 6, 1, 23, 29, 4, 2, 37, 10, 9, 15, 31, 13, 45, 27, 19,  Еверест  2, 10, 3, 4, 8, 1, 84, 6,  Иван Калфин  9, 7, 3, 5, 1,  Искър  7, 5, 1, 3,  Кирил Мазнев  9, 3, 4, 10, 2, 8, 12, 5,  Кирил Николов-Странджата  4, 3, 1, 9, 7, 2,  Кокиче  3, 5, 2, 1,  Костадин Чесновски  12, 21, 8, 10, 18, 1, 16, 13, 17, 14, 19, 9, 11, 19,  Ленин  9, 13, 10, 24, 8, 3, 12, 31, 15, 2, 29, 5, 14, 27, 26, 1, 22, 25, 4, 11, 17, 16, 28, 31, 21, 29,  Мусала  4, 2,  Осогово  2, 4,  Пирин  1, 2, 4,  Рила  1, Скз Таваличево, 3,  Руен  2, 1, 3, 4,  Станке Димитров  22, 17, 18, 16, 23, 20, 24, 21, 28, 13, 6, 5, 1, 11, 7, 9, 8, 4, 30, 39,  Стефан Димитров  26, 2, 10, 15, 3, 11, 9, 36, 30,  Страцин  3, 2,  Струма  3, 4, 1, 2,  Харалампи Аничкин  7, 8, 11, 16, 17, 10, 24, 13, 4, 1, 5, 15, 12, 26, 3, 6, 14,  Харалампи Митов  10, 18, 8, 16, 7, 14, 12, 5, 1,  Христо Ботев  8, 4, 11, 1, 2, 19, 6, 7, 15, 5, 3, 9, 13,  Христо Манев  6, 7, 11, 1, 3, 15, 4, 5, 13, 8, 17, 19, 10,  Юри Гагарин  3, 7, 1, 9, 6, 4, 11, 8, 10,    Пунк, Кръчма, Стопански Двор

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./ -  Търновлаг:   Васил Йорданов  20а, 12, 2, 16, 20, 10, 14, 8а, 6, 8, 14а, 18,  Иван Андонов  5, 12, 4, 8, 3а, 9, 7, 16, 13, 15, 21, 19, 11, 3, 10, 17, 6, 2, 14,  Кирил Тонев  15, 13, 9, 3, 7, 1,  Лиляна Димитрова  33, 14, 13, 6, 28, 9, 21, 31, 27, 39, 43, 7, 4, 18, 45, 19, 11, 41, 47а, 8, 29, 1 Цех За Олио, 20, 37, 23, 26, 16, 22, 2, 24, 15, 17, 10,  Мата Стоименова  11, 7, 17, 16, 4, 19, 8, 9, 5, 15, 6,  Местност Голяма Нива,  Местност Шамака,  Осогово  1, 3, 2,  Партизанска  19, 3, 15, 13, 11, 21, 7,  Стоян Стоименов  22, 11, 5, 14, 23, 8, 20, 10, 21а, 3, 2, 13, 1, 15, 17, 21, 7, 6, 1а, 18, 12, 16, 9, 4, 19,  Струма  2, 10, 4, 12, 5, 3, 7, 6, 1, 8, 2а,  Трети Март  3, 5, 1,    Складова База, Дърводел. Работилница, Магазин

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./ -  Четирци:   М.Топилата,  Махала Ямен,  УПИ VI-127 Кв.15,    Къща

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 17:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 - 17:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 - 17:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 17:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 - 17:00 Ч./ -  Таваличево:   Атанас Малинов  9, 1, 16, 15, 10, 22, 11, 4, 3, 2, 6, 7, 5, 14, 8, 13,  Васил Левски  2,  Георги Димитров  12, 17, 10, 16, 7, 13, 15, 14, 5, 8, 11, 4, 9,  Григор Манев  1, 4, 8, 7, 3,  Девети Септември  36, 34, 32, 41, 23, 37, 33, 24, 30, 43, 25, 39, 40, 38, 31, 26, 29, 35,  Еверест  2, 10, 3, 4, 8, 1, 84, 6,  Иван Калфин  7, 3, 5, 1,  Кирил Мазнев  9, 3, 4, 10, 2, 8, 12, 5,  Кирил Николов-Странджата  4, 3, 1, 9, 7, 2,  Ленин  16, 28, 31, 21, 29,  Пирин  1, 2, 4,  Рила  1, Скз Таваличево, 3,  Руен  2, 1, 3, 4,  Станке Димитров  13, 6, 5, 1, 11, 7, 9, 8, 4,  Стефан Димитров  2, 10, 15, 3, 11, 9,  Страцин  3, 2,  Струма  3, 4, 1, 2,  Христо Ботев  8, 4, 11, 1, 2, 19, 6, 7, 15, 5, 3, 9, 13,  Христо Манев  6, 7, 11, 1, 3, 15, 4, 5, 13, 8, 17, 19, 10,    Кръчма, Стопански Двор

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 17:00 Ч.; 08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 - 10:30 Ч.; 08:30 - 17:00 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 - 17:00 Ч.; 08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 17:00 Ч.; 08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 - 17:00 Ч.; 08:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 17:00 Ч./ -  Горна Гращица:   Александър Димитров  Язовир,  Антон Иванов  12, 10,  Болшевик  10,  Двадесет И Трети Септември  6, 5,  Девети Май  11, 9,  Девети Септември  7,  Дрин  8, 2, 4,  Изгрев  1, 2,  Ленин  50, 46, 44, 39, 40, 43, 53, 38, 36, 37, 49, 47, 45, 42, 51,  Любен Каравелов  4, 2, 15, 1, 10, 9, 13, 47, 11, 14, 7, 8, 3, 49, 5, 6,  Местност Заечки Камик,  Опълченска  10, 9, 18, 8, 12, 3, 4, 2, 20, 14, 37, 6, 16, 1,  Хаджи Димитър  8, 2, 4, 7, 10, 5, 6, 9, 1,  Христо Ботев  2, 4,  Цар Симеон  1, 3, 5, 2,  Юри Гагарин  45, 54, 56, 55, 47, 37, 60, 36, 44, 48, 50, 40, 58, 34, 57, 28, 46, 38, 30, 43, 52, 42, 32, 39,    Мандра

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Бобешино

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Горно Уйно:   Мвец Драговищица

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Гурбановци

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Гюешево:   000053,  Васил Левски  10, 11, 5, 2, 3, 1, 1, 1,  Георги Раковски  10, 3, 6, 1, 2, 12, 8,  Иван Вазов  4, 2, 1, 3,  Ильо Войвода  18, 27, 14, 10, 7, 2, 4, 11, 25, 6, 1, 8, 19, 5, 9,  Кирил И Методий  3, 13, 5, 10, 8,  Комсомолска  25, 20, 17, 14, 12, 21,  Махала Богданица,  Махала Борнарска,  Махала Гарище,  Махала Димирци,  Махала Зарева  Магазин,  Махала Рекалска,  Махала Тонева,  Махала Центъра  Скз Гюешево, Застава,  Махала Цървенджийска  6,  Махала Чачарска,  Младен Тасков  2, 3, 4, 1,  Отец Паисий  28, 1, 14, 27, 10, 2, 2, 25, 6, 26, 3, 22, 18, 7, 10, 5, 1, 15, 17,  Поручик Борис Чуковски  4,  Руен  5, 1,  Румяна Войвода  14, 5, 6, 13, 4,  Стефан Караджа  11, 9, 7, 17, 10, 15, 8, 14, 12, 3, 2, 4, 8,  Стойо Якимов Георгиев  2, 3, 7,  Стоян Лудев  15, 36, 18, 12, 24, 34, 6, 2, 22, 10, 40, 38, 20, 8, 16, 30, 4, 28, 14,  Хан Аспарух  4,    Помпена Станция, Кафе, Бензиностанция, Търг.Комплекс, Границата, Кафе, Магазин, Кафе, 1, Училище, Черква, Магазин

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Долно Село:   М.Планиница,  Махала Бистрица  Магазин,  Махала Буковска,  Махала Дяволска,  Махала Каймаканска,  Махала Кошарелска,  Махала Логовска,  Махала Малиновска,  Махала Пищилци,  Махала Превалец,  Махала Ридарци,  Махала Салакунска,  Махала Транчовска,  Махала Чукарска,  Махала Шаламанци

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Долно Уйно:   Махала Олтоманци

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Ивановци,  Общ. Кюстендил

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Каменичка Скакавица:   Васил Левски  10, 26, 30, 3, 7, 4, 9, 12, 19, 6, 15,  Здравец  3, 1,  Каменица  6, 4, 1, 10, 13,  Махала Дудевска  26, 1, Вила,  Махала Пилищарска,  Махала Чакмаджийска  2,  Махала Чифутска,  Осогово  31, 2, 15, 19, 6, 4, 8, 16, 11, 2, 21, 31, 17, 10, 14,  Хаджи Димитър  4,    Кафе

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Коприва

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Кутугерци

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Кършалево

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Ломница,  Общ. Кюстендил:   Махала Анина,  Махала Батина,  Махала Богойна,  Махала Грамаче,  Махала Джурина,  Махала Донина,  Махала Милоорниче,  Махала Плавнище,  Махала Попов Дол,  Махала Прекендачка,  Махала Равно Буче,  Махала Щърбец

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Мазарачево:   Махала Безбелинци,  Махала Модро Поле,  Махала Тренките,  Махала Черна Река

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Преколница:   Махала Байковска,  Махала Вароша,  Махала Делевска,  Махала Карадачка,  Махала Османци,  Махала Прапорска,  Махала Ридарска,  Махала Сливарска,  Махала Тупандийска,  Махала Чукойска,  Местност Алексовото,    72

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Раненци:   Баровска,  Людмила Живкова  2,  Махала Боровска,  Махала Велиновска,  Махала Димовска  21,  Махала Друмлийска  9,  Махала Кривошийска,  Махала Лехчанска,  Махала Мечкарска,  Махала Реджовска,  Махала Славевска,  Махала Стругарска,  Махала Центъра  26,  Махала Шляпарска,    Магазин

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Церовица:   Махала Бело Камене

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Чудинци

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 09:00 - 16:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 09:00 - 16:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч.; 09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Горно Уйно:   Махала Амиджина,  Махала Брестов Дол,  Махала Джалевица,  Махала Дръндевци,  Махала Дудевска,  Махала Момчилова,  Махала Панагонова,  Махала Цървеличка

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч./ -  Брест,  Общ. Трекляно:   Махала Беловци,  Махала Знеполци,  Махала Казаците,  Махала Песяк,  Махала Селото  Магазин,  Махала Янкова

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч./ -  Бъзовица:   Махала Врътина,  Махала Георгина,  Махала Говедарници,  Махала Димина,  Махала Дънкова,  Махала Кюлина,  Махала Реката

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч./ -  Горановци,  Общ. Кюстендил:   Лъката,  Махала Оспротива,    Къща, 1 Пи 001005

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч./ -  Горни Коритен:   Махала Богдановци,  Махала Григоринци,  Махала Джуркинци,  Махала Лиярска,  Махала Лозановци,  Махала Любенова,  Махала Мъзгарска,  Махала Пауновци,  Махала Петкова,  Махала Попова,  Махала Ралоква,  Махала Расова,  Махала Спасановци,  Махала Цонева

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч./ -  Горно Кобиле:   Махала Бучлинци,  Махала Пешина,  Махала Селото

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч./ -  Добри Дол,  Общ. Трекляно:   Махала Ашковци,  Махала Вучковци,  Махала Герасимци,  Махала Горчовци,  Махала Гълъбовци,  Махала Джуровци,  Махала Дръндевци,  Махала Дълбоки Дол,  Махала Зеленковци,  Махала Златковци,  Махала Мутевци,  Махала Наковци,  Махала Ората,  Махала Пращенци,  Махала Сръбиновци,  Махала Татарци,  Махала Центъра,  Махала Шуме

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч./ -  Долни Коритен:   Махала Витанова,  Махала Витановци,  Махала Гелева,  Махала Деянова,  Махала Джонева,  Махала Димова,  Махала Дроньова,  Махала Китанова,  Махала Клубарска,  Махала Кьосакова,  Махала Манчова,  Махала Петкова,  Махала Портарска,  Махала Хановете,  Махала Чомарска

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч./ -  Долно Кобиле:   Махала Аврамци,  Махала Диневци,  Махала Ковачевци,  Махала Козарник,  Махала Кошарци,  Махала Момчиловци,  Махала Пладнище,  Махала Станчевци,  Махала Станчовци,  Махала Училището

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч./ -  Драговищица,  Общ. Кюстендил:   Акация  1, 2, 5, 3,  Априлско Въстание  7, 1, 15, 30, 14, 2, 8, 10, 12, 17, 4, 19, 11, 3,  Асен Златаров  1, 5, 3, 7,  Атанас Достин  26, 11, 38, 15, 5, 8, 47, 34, 19, 63, 57, 17, 33, 31, 41, 4, 32, 21, 30, 28, 35, 39, 48, 9, 7, 49, 12, 45, 1, 29, 27, 59, 42, 20, 37, 10, 6, 40, 61, 44, 2, 51, 18, 65, 53, 46, 24, 22, 13, 36,  Бреза  1, 2,  Брест  1, 2а, 1а,  Генерал Савойски  5, 9, 8, 12, 13, 10, 11, 7, 6,  Георги Григоров Фарадей  6, 12, 10, 24, 9, 5, 1, 4, 14, 8, 16, 13, 22, 28, 21, 18, 17, 20, 3, 7, 11,  Девети Септември  32, 77, 54, 61, 77а, 71, 41, 43, 60, 49, 47, 56, 64, 73, 66, 55, 68, 52, 72, 44, 67, 34, 50, 51, 59, 39, 40, 37, 76, 38, 36, 62, 75, 48, 65, 53, 69, 57, 45, 42, 54а, 79,  Димитър Каляшки  1а, 8, 17, 11, 6, 19, 10, 13, 9, 15, 2, 3, 4, 7, 5,  Земен  28,  Искра  2, 4, 1,  Кирил И Методий  3, 2а, 1, 2, 5,  Лале  8, 2, 4, 6, 1,  Липа  6,  Места  3, 6, 2, 1, 4, 8, 5,  Местност Перивол,  Местност Ямборано  Кафе Аперитив, Селкооп,  Младост  12, 14, 6, 18, 4, 22, 20, 8, 16, 10, 2,  Опълченска  1, 3,  Охрид  2, 1, 4, 3,  Преслав  12, 15, 11, 10,  Рила  3,  Руен  1, 4, 5, 6, 7,  Славчо Темкин  29,  Спартак  4, 1, 6,  Спортист  2, 5, 8, 4, 3, 6,  Стоян Лудев  1, 7, 6, 4, 9, 3, 2, 5,  Черница  4, 2, 6, 5,    Бензиностанция, Кафе

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч./ -  Драгойчинци:   Мах.Богданова,  Мах.Бозкина,  Мах.Гигина,  Мах.Гигинци,  Мах.Градско Ливаде,  Мах.Дайчова,  Мах.Деяница,  Мах.Джикаре,  Мах.Дълги Лом,  Мах.Дърнелци,  Мах.Зеинци,  Мах.Злондон,  Мах.Корита,  Мах.Куркина,  Мах.Малка Падина,  Мах.Митарци,  Мах.Пейчинова,  Мах.Село,  Мах.Средно Осое,  Мах.Чорбаджийска,  Мах.Ширилова

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч./ -  Злогош:   Долна Махала  .,  Махала Гергиновци,  Махала Горни Шушнярци,  Махала Долни Шушнярци,  Махала Клен  Къща,  Махала Кориярци,  Махала Лазина,  Махала Лалина Падина,  Махала Мушикарци,  Махала Плава Круша,  Махала Селото  Вила,  Махала Чиринци

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч./ -  Киселица:   Махала Богданинци,  Махала Буцалевци,  Махала Вучковци,  Махала Гелчинци,  Махала Кадинци,  Махала Търница

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч./ -  Метохия:   Долна Махала,  Махала Баздрике,  Махала Бургяре,  Махала Владимировци,  Махала Матеина,  Махала Осояре,  Махала Пауновци

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч./ -  Побит Камък,  Общ. Трекляно:   Махала Возчукар,  Махала Джокинци,  Махала Село

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч./ -  Полетинци:   41

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч./ -  Средорек,  Общ. Трекляно:   020019,  Махала Бекярска,  Махала Джониловци,  Махала Драгльовци,  Махала Дренярска,  Махала Клинчарци,  Махала Неделкьова,  Махала Павлева  Къща,  Махала Пашина,  Махала Петрева,  Махала Центъра,  Махала Явор,  Махала Янина,  Местностдупни Камък,  Пи 024025

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч./ -  Сушица,  Общ. Трекляно:   Махала Варни Дол,  Махала Камберска,  Махала Прогона,  Махала Раздолци,  Махала Реката,  Махала Старо Село,  Махала Ханове,  Махала Чешмата,  Махала Чифлика,  Махала Шавар

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч./ -  Трекляно:   Махала Центъра

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч./ -  Уши:   030001 М. Под Пътя,  Махала Вучарник,  Махала Горно Велковци,  Махала Долно Велковци,  Махала Златанова,  Махала Знеполци,  Махала Калеинци,  Махала Кошарци,  Махала Николина,  Махала Николинци,  Махала Самарджийска,  Махала Спасевска

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч./ -  Чешлянци:   Махала Бара,  Махала Вишурци,  Махала Милчаци,  Махала Орница,  Махала Реката  Бунг,  Махала Стопански Двор,  Махала Ябуковица,  Махала Ясикаре

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч.; 09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч.; 09:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 09:00 - 16:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Долно Уйно:   Махала Дедо Ненова,  Махала Корнец,  Махала Моралийска,  Махала Никова,  Махала Олтоманци,  Махала Райкова,  Махала Славкова,  Махала Чурица,  Махала Янковска

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Горановци,  Общ. Кюстендил:   1 Пи 001005

На 14.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  Сажденик:   Махала Златанска

На 14.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  Цървена Ябълка

На 15.10.2019 Г. /12:30 - 15:30 Ч./ -  Горна Брестница:   Кортин Дол

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Полетинци

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Пиперков Чифлик:   Васил Левски  42, 21, 37, 35, 45, 29, 60, 52, 33, 27, 48, 58, 30, 40, 36, Работилница- Зеленчуци, 43, 54, 25, 38, 47, 46, 23, 34, 41, 50, 32, 31, 56,  Георги Димитров  49, 65, 75, 73, 44, 54, 56, 58, 40, 50, 38, 42, 63, 67, 46, 62, 32, 47, 61, 53, 48, 59, 34, 52, 51, 36, 45,  Димитър Каляшки  11, 5, 6, 3, 12, 1, 8, 10, 2, 16, 18, 4, 14,  Йорданка Николова  2, 3, 1,  Ленин  22, 11, 18, 9, 38, 15, 25, 35, 12, 24, 5, 30, 27, 36, 10, 31, 62, 40, 14, 33, 16, 19, 17, 21, 20, 7, 44, 29,  Лиляна Димитрова,  Махала Дядо Манова  3, 1, Бунгало, 5,  Местност Капинката,  Местност Кьошко,  Нов Живот  5, 3, 9, 1, 11,  Пенчо Славейков  1, 4, 2,  Пи 56378.6.10, М-Ст Друмарката,  Харалампи Аничкин  1, 2, 4,  Христо Ботев  51,    Поща, Детска Градина, Храм

На 17.10.2019 Г. /12:30 - 15:30 Ч./ -  Пиперков Чифлик:   Васил Коларов  1, 7, 11, 13, 3, 9, 5,  Васил Левски  25, 19, 13, 50, 9, 16, 12, 15, 18, 11, 24, 28, 86, 17, 48, 10, 20, 30, 22,  Владимир Заимов  1, 2, 4,  Гео Милев  7,  Георги Димитров  24, 43, 28, 35, 26, 39, 22, 37, 41,  Димитър Каляшки  24, 18, 26, 20, Работилница,  Зинови Григоров  4, 2,  Ленин  42,  Лиляна Димитрова  16, 8, 9, 3, 14, 10, 5, 7, 4, 18,  Местност Друмарката,  Митко Палаузов  6, 4, 1, 2,, 5, 3, 8,  Хаджи Димитър  2, 8а, 3, 8,  Христо Ботев  23, 21, 39, 51, 11, 17, 29, 19, 2, 6, 45, 47, 18, 25, 33, 14, 41, 22, 53, 13, 49, 12, 1, 16, 9, 7, 31, 35, 8, 15, 27, 43, 4,  Юри Гагарин  2, 12, 7, 16, 4, 6, 3, 10, 1, 8, 5, 9

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Пиперков Чифлик:   Васил Левски  8, 1, 10, 12, 2, 11, 4, 3, 6,  Гео Милев  2, 10, 4,  Георги Димитров  1, 27, 14, 7, 15, 29, 12, 10, 4, 25, 16, 28, 8, 18, 33, 2, 6, 9, 31, 19, 23, 21, 20, 13,  Иван Вазов  7, 1, 3, 10, 9, 4, 2, 8, 6, 12,  Ильо Войвода  6, 11, 5, 9, 3, 7, 4, 2,  Кирил И Методий  4, 10, 8, 6, 12, 2,  Крум Стоянов  2, 17, 6, 10, 9, 5, 15, 7, 13, 8, 12,  Митко Палаузов  6,  Отец Паисий  8, 1, 7, 4, 2, 5, 3, 6,  Руен  3,  Хаджи Димитър  3, 4, 8, 5, 6,  Христо Смирненски  2, 9, 3, 1

Община Невестино  

На 16.10.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Мърводол:   УПИ VII-23,  Кв.5,    Местонст Белана

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Неделкова Гращица

На 14.10.2019 Г. /12:30 - 15:30 Ч./ -  Неделкова Гращица:   145, 142, Къща

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Невестино,  Общ. Невестино:   VIII - 298,  Кв. 37,  Александър Стамболийски  29, 36, 9, 84, 70, 31, 52, 12, 28, 11, 32, 7, 64, 66, 45, 34, 58, 51, 56, 39, 17, 21, 14, 27, 38, 22, 13, 35, 50, 44, 62, 43, 60, 80, 42, 33, 78, 48, 86, 90, 37, 47, 19, 88,  Владимир Поптомов  10, 4, 14, 1, 16, 2, 12, 6,  Гео Милев  7, 6, 5, 4, 11, 9, 2, 3,  Георги Трайков  10, 17, 7, 26, 22, 11, 3, 16, 5, 8, 24, 18, 15, 14, 1, 12, 4, 9, 19, 28, 20, 6, 13,  Максим Горки  3, 5, 2,  Махала Развигорска  2, 18, 1, 4,  Местност &Quot; Доло&Quot;,  Пи 007043,  Юрий Гагарин  24, 13, 26, 18, 14, 12, 9, 17, 10, 8, 36, 4, 22, 39, 32, 15, 30, 28,    Разсадник

На 16.10.2019 Г. /12:30 - 15:30 Ч./ -  Невестино,  Общ. Невестино:   УПИ XVIII - 221 Кв.39,  I-446-&Quot;За Църква&Quot;, Кв. 43,  Александър Стамболийски  10, 5, 4, 6, 8, 12, 1, 7, 3,  Батак  6, 5, 3, 12, 2,  Владимир Поптомов  11, 54, 19, 32, 21, 20, 54б, 52, 9, 7, 5, 46, 48, 39, 38, 22, 44, 29, 27, 30, 42, 24, 28, 13, 50, 36, 40, 25, 23,  Георги Трайков  1,  Елин Пелин  11, 12, 9,  Земен  12, 10, 4, 14, 6, 2, 8,  Махала Развигорска  19, 8, 7, 21, 17, 9, 12, 18,  Махала Разсолкова,  Местност Дренето,  Пробуда  17, 11, 15, 13,  Първи Май  24, 21, 6, 4, 46, 9, 42, 25, 30, 27, 3, 15, 20, 28, 14, 11, 7, 31, 38, 18, 1, 34, 12, 16, 8, 2, 5, 36, 10, 19, 23, 32, 40, 17,  УПИ Іх-61, 63, 70,  Кв.22,  Хан Аспарух  10, 21, 37, 22, 27, 49, 16, 43, 6, 25, 29, 14, 39, 17, 47, 20, 8, 12, 41, 23, 31, 19,  Христо Ботев  4, 8, 12, 10, 6,  Юрий Гагарин  3, 2,    Фурна

На 18.10.2019 Г. /12:30 - 15:30 Ч./ -  Невестино,  Общ. Невестино:   Асен Златаров  2, 5, 1, 9, 11, 13, 4, 3, 7, 10, 6, 8, 12,  Бузлуджа  1, 18, 16, 12, 14, 8, 10,  Васил Левски  5, 10, 4, 3, 8, 1, 6,  Владимир Поптомов  84, 82, 53, 57, 88, 76, 39, 74, 64, 80, 55, 60, 70, 78, 35, 49, 45, 72, 51, 59, 66, 86, 43, 41,  Димитър Каляшки  7, 3, 6, 2, 7а, 1,  Здравец  7, 11, 3, 8, 9, 5, 6, 4, 10, 1,  Кокиче  3, 1, 12, 14, 6, 4,  Махала Синорска,  Митко Палаузов  15а, 23, 14, 15, 19, 9, 25, 29, 4, 12, 27, 3, 21, 13, 16, 2, 11, 8, 5, 7, 1,  Никола Вапцаров  9, 1, 4, 90, 2, 6, 10,  Хаджи Димитър  3,  Хан Аспарух  1, 7, 9, 11, 2, 5, 3

Община Сапарева Баня  

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 09:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Сапарева Баня:   032046,  65365, 601, 10,  65365.210.111,  65365.210.931,  65365.24.636 До Банята,  65365.31.45,  65365.32.226,  65365.32.353,  65365.601.005,  65365.601.964,  65365.601.981,  65365.602.602,  I, Кв.74,  III,  Кв.125,  LxxVі, Кв. 74 Идент. 65365.602.375  8,  Lxxx, Кв.74,  LxxxIV-2797, Кв.74,  XVIII,  Кв. 98,  Ііі-3071, Кв.120,  Александър Стамболийски  4, 16, 3, 2, 6, 13, 9, 1, 5, 11, 12, 10, 14, 7, 8, 4,  Ангел Кънчев  2, 4, 10,  Баба Тонка  5, 2, 3,  Бачо Киро  6, 8, 5, 7, 3, 2, 16, 12, 1,  Болярица  2,  Бор  3, 3, 5, 4, 6, 2, 8, 1,  Бреза  5, 2, 7, 3, 1, 10, 8, 30, 12, 9, 4, 11, 6,  Бригадирска  19, 2, 20, 54, 18, 12, 15, 30, 32, 40, 48, 50, 44, 16, 22, 28, 24, 52, 8, 1, 13, 36, 21, 26, 34, 42, 10, 17, 9, 38, 3, 5, 25,  Буйов Рид  6, 5, 3, 1, 8, 2,  Валявица  6, 8, 4, 10, 2,  Васил Априлов  11, 9, 10, 14, 6, 5, 3, 7, 4, 2, 16, 8,  Васил Левски  18, 27, 20, 29, 24, 22, 1, 26, 23, 21, 1 Сграда 2, 1 Сграда 1, 1 Сграда 3, 13, 8, 4, 14, 19, 9, 17, 16, 6, 5, 11, 28, 2, 12, 10, 7, 15,  Васил Петлешков  11, 5, 7, 1, 3, 2, 22, 17, 19, 23, 14, 11, 18, 9, 12, 6, 21, 24, 13, 4, 15,  Веслец  15, 1, 17, 19, 14, 12, 6, 8, 25, 29, 2, 27, 16, 18, 10, 5, 3, 21,  Волов  5, 6, 7, 11, 9, 1, 2, 3, 4,  Гео Милев  3, 8, 2, 1а, 11, 4, 5, 6, 10,  Георги Бенковски  16, 22, 11, 13, 20, 8, 14, 7, 9, 6, 1, 18, 15, 4, 10, 3, 2,  Георги Терзийски  17, 5, 9, 19, 16, 15, 13, 3, 11, 1,  Германея  61, 1, 52, 21, 59, 53, 3, 57, 2, 50, 40, 1, 45, 32, 1, 39, 9, 21, 25, 37, 29, 31, 23, 27, 35, 30, 15, 6, 26, 20, 28, 7, 5, Участък, 2, 22, 1, 11, 10, 30, 3, 19, 14, 16, 2, 6, 1, 1, 2, 1, 1,  Гюрица  6,  Детелина  9, 2, 8, 4, 11, 7,  Джерман  2, 7, 4, 8, 3, 10, 23, 15, 6, 3а, 1, 5, 25, 17, 21, 14, 13, 19, 18, 27,  Джуганица  6, 10, 13, 11, 20, 18, 4, 28, 1а, 9, 3, 25, 12, 1, 17, 7, 26, 19, 14, 23, 2, 5, 15,  Димитър Чучуганов  11, 6, 2, 10, 8, 5, 9, 13, 1, 3, 12,  Дъга  8, 7, 3, 6, 1, 12, 10, 5, 14, 4, 2, 16, 9,  Еделвайс  6, 8, 4,  Здравец  2, 3, 5,  Иван Вазов  27, 2, 6, 4, 17, 8, 7, 12, 25, 19, 15, 5, 23, 16, 21, 20,  Иван Рилски  1, 12, 4, 9, 3, 8, 2, 7, 11, 5, 10, 14,  Иглика  3, 16, 6, 10, 8, 1, 14, 20, 12, 18, 2, 6,  Извънрегулация  4,  Йордан Михайлов  1, 10, 9, 7, 6, 5а, 2, 5, 8, 4,  Йордан Попмихайлов  9, 13, 7, 14, 12, 16,  Княз Борис  3, 1, 4, 10, 6, 2, 12, 15, 3, 9, 8,  Кокиче  8, 1а, 4, 5, 3, 6, 1, 2,  Коста Петров  3, 1, 2, 5, 3, 4,  Крайречна  25, 31, 29, 3, 19а, 21, 11, 5, 22, 35, 13, 33, 1, 17, 41, 19, 27, 15,  Кръстю Софрониев  4, 2, 3, 1,  Липа  62, 49, 39, 12, 26, 60, 48, 51, 38, 52, 42, 22, 43, 30, 23, 29, 40, 20, 10, 34, 58, 53, 64, 31, 47, 17, 50, 44, 32, 19, 21, 66, 55, 27, 35, 24, 37, 46, 36, 11а, 41, 33, 25, 56, 54, 70, 68, 15,  Ловна  10, 3, 7, 6, 1, 5, 4, 9,  Лоза  8, 34, 19, 14, 18, 25, 10, 26, 1, 28, 6, 24, 23, 9, 20, 17, 12, 16, 2, 32, 7, 15, 11, 3, 4, 13, 21,  Малина  11, 2, 7, 6, 5, 3,  Местност Бончук  Къща,  Местност Водни Дол  Вилно Селище,  Местност Зелени Преслап  Почивен Дом Марена, Бунгала,  Местност Света Вода  Къща,  Местност Сиракова Круша  Бензиностанция,  Местонст Грамчова Чешма  Ограда, Гатер,  Момина Сълза  8, 3, 9, 19, 16, 14, 13, 17, 15, 2, 4, 12, 3а, 7, 23, 6, 10, 21, 11, 1,  Мусала  2, 4, 2а, 6, 1, 3, 5,  Незабравка  8, 1, 2, 6, 3, 4, 10,  Никола Вапцаров  3, 10, 2, 1, 8,  Нов Живот  7, 16, 11, 20, 5, 10, 6, 18, 13, 12, 14, 22, 17, 4, 15, 1, 21, 9,  Омуртаг  10, 6, 8, 4, 2,  Опълченска  14, 20, 16, 23, 7, 6, 15, 3, 4, 19, 12, 14а, 9, 1, 10, 13, 11, 22, 17, 2, 8, 18,  Осми Март  8, 4, 1, 6, 10, 2, 5,  Отец Паисий  9, 2, 3, 1, 10, 5, 7, 4, 8, 36,  Паничище  65, 112, 67, 110, 104, Бунгала, Вила, 16, 18, 24, 20, 28, 13, 26, 17, 15, 37, 30, 22, 9, 12, 14, 7, 5, 43, 36, 52, 2, 37, 21, 54, 50, 80, 41, 66, 74, 38, 88, 68, 82, 35, 19, 1, 40, 33а, 70, 49,,, 47, 64, 84, 92, 86, 39, 62, 51, 33, 46, 78, 13, 44, 90, 58, 60, 31, 29, 63, 96, 108, 57, 51, 59, 86, 106, 55, 104, 61, 102, 65, 98, 94, 100, 119, 99, 87, 136, 132, 118, 130, 105, 20, 95, 107, 150, 113, 121, 81, 69а, 117, 109, 89, 103, 134, 138, 91, 101, 111, 115, 128, 83,  Перуника  14, 6, 14,  Перущица  14, 11, 1, 18, 10, 5, 21, 8, 31, 23, 6, 27, 26, 3, 34, 7, 20, 144, 2, 12, 4,  Пи - 1351,  Пи Lxxxііі; Кв.74,  Пи №65365.210.111 М.Юрта,  Плиска  6, 3, 10, 4, 14, 1, 2, 5, 12, 8, 12, 56, 21,  Победа  28, 2, 25, 32, 15, 13, 37, 40, 44, 42, 17, 30, 34, 26, 22, 48, 64, 58, 52, 19, 21, 38, 36, 80, 4, 30, 17, 5, 5 А, 15, 12, 10, 4а, 2, 4, 13, 18, 11, 6, 16, 14, 7, 3, 1, 8,  Преспа  11, 6, 9,  Пчела  6, 2, 4, 8,  Радецки  5, 6, 2, 4, 7, 9, 8,  Раковски  1, 18,  Рилски Езера  6,  Роза  8, 28, 3, 7, 5, 1, 6, 9, 19,  Св.Варвара  15,  Света Богородица  10, 26, 14, 24,  Серафим Йорданов  5, 17, 49, 13, 6, 4, 1, 11, 9, 15,  Синчец  7, 7, 13, 9, 3, 11, 5, 6, 4, 1,  Скакавица  30, 21, 23, 12, 15, 13, 3, 16, 2, 9, 7, 10, 4, 18, 6, 8, 20, 34, 30, 12, 5, 19, 11, 22, 28, 1,  Скобелев  1, 2, 3, 5, 13,  Славейков  2, 4, 10, 1, 8, 6, 7, 14,  Славяни  1, 5, 3, 7, 6, 2, 18, 10, 8, 6, 10,  Слога  6, 4, 2, 5, 1,  Стоил Ко

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 09:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:00 - 09:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 12:15 - 13:15 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:00 - 17:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Овчарци,  Общ. Сапарева Баня:   020101,  027028,  53254.50.46,  Баба Тонка  4, 6, 1, 2, 5, 3,  Бор  3, 4, 2, 7, 8, 11, 6, 1, 5, 13, 9, 12,  Васил Левски  12, 7, 5, 6, 10, 4, 1, 14, 18, 3, 16, 2, 11, 9,  Васил Попов  11, 17, 6, 5, 19, 15, 2, 7, 14, 16, 8, 22, 18, 12, 13, 1, 3, 9,  Верила  11, 21, 1, 7, 13, 5, 23, 2,  Водопада  4, 12б, 16, 15а, 1, 23, 12, 19, 13, 10, 3, 21, 11, 9, 22, 14, 18, 20, 17, 25, 6,  Георги Бенковски  3, 14, 10, 6, 1, 12, 9, 5, 20,  Георги Раковски  9, 6, 21, 18, 23, 15, 7, 12, 19, 11, 10, 13, 16, 20, 8, 17, 14, 4, 5, 3, 1, 2,  Горица  4, 18, 7, 1, 3, 12, 8, 11, 5, 24, 13,,  Бунгало, 16, 2, 20, 14, 6,  Гоце Делчев  5, 6, 2, 7, 13, 3, 11, 8, 9, 1, 4,  Дръндарица  3,  Дъбевица  1,  Здравец  3, 12, 20, 13, 14, 12, 23, 6, 16, 2, 25, 8, 15, 5, 21, 19, 7, 10, 9, 11, 18, 1, 4,  Златни Брегове  3, 9, 1, 15, 5, 11, 13, 16, 4, 12, 8, 10, 14, 20, 2, 7, 17,  Иван Рилски  13, 4, 14, 20, 6, 5, 11, 12, 10, 3, 16, 9, 8, 1, 18, 2,  Искра  1, 3,  Кокиче  6, 4, 2, 7, 5, 10, 12, 3,  Липа  6, 3, 8, 2, 20, 5, 24, 9, 18, 12, 14, 1, 10, Вила, 7, 11, 16,  Лозана  26, 4, 22, 10, 11, 3, 18, 2, 1, 14, 24, 16, 20, 6, 12, 5, 7,  Мановица  13, 25, 17, 23, 19, 11, 7, 1, 5, 15, 9, 3, 21,  Местн. &Quot;Грабежо&Quot;,  Местност Герена  Вила, Бунгало, Вила,  Местност Песоко  Сглобяема Къща,  Местност През Реката  Вила,  Местност Ридо  Вила, Вила,  Местност Фидиня  Вила,  Незабравка  8, 6, 10, 1, 4,  Никола Вапцаров  20, 30, 1, 14, 23, 3, 18, 5, 17, 11, 22, 4, 24, 28, 32, 26, 10, 2, 13, 19, 6, 7, 9, 8, 16, 12,  Осми Март  4, 1, 7, 5,  Отец Паисий  4, 1,  Панайот Волов  8, 3, 1, 11, 13, 2, 30899, 7, 4,  Плиска  2, 8, 3, 6, 1, 5,  Прогона  1, 5, 3, 9, 7,  Ридо  Вила, 15, 1, 2,  Рила  14, 2, 7, 9, 3, 4, 5, 18, 8, 10, 16, 6,  Рилски Езера  2, 39, 52, 64, 39, 60, 66, 57, 70, 62, 50, 68, 13, 55, 54, 56, 51, 15, 53, 58, 59, 47, 23, 34, 38, 32, 8, 16, 33, 28, 45, 29, 21, 36, 40, 30, 15, 11, 31, 20, 35, 25, 18, 9, 37, 39, 5, 19, 6, 22, 24, 17, 42, 2, 14, 49, 26, 13,  Седемнадесети Март  13, 11, 5, 7, 1, 6, 3, 4, 2, 9,  Синчец  3, 10, 1, 6, 4, 8,  Спартак  5, 9, 1, 3, 6, 13, 17, 15, 10, 11, 19,  Сталевица  4, 2, 3, 7, 12, 6, 8, 10, 7,  Хаджи Димитър  10, 1, 5, Вила, 9, 7, 8, 6, 2, 7,  Христо Ботев  10, 4, 9, 5, 3, 14, 7, 8, 1, 2,    0, Местност Света Вода, 2

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 09:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:00 - 09:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 12:15 - 13:15 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:00 - 17:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Паничище:   300 В Отдел 04, Ид.65365.210.970  М. Жълтия Гьол,  II,  II, Кв.8,  Іх - Кв. 8,  Местност Гюндера  Бунгала, Бунгала,  Паничище Почивна Станция,  Планински Курорт,  Сухото Езеро  УПИ Іх Кв.10,  УПИ - І, Кв. 70,  УПИ III,  УПИ VIII Кв.10,    Вила, Почивен Дом, Хижа, Станция, Хижа, Въжена Линия, База, Почивна Станция Бдж

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 09:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:00 - 09:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 12:15 - 13:15 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:00 - 17:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Ресилово:   XI-742, Кв.53,  026170,  027007,  100005,  III-548, Кв.58,  VIII-139, Кв.30,  Акация  5, 7, 14, 12, 12, 14, 8, 10, 7, Къща, 6,  Александър Стамболийски  8, 20, 1, 6, 5, 4, 29, 13, 23, 15, 3, 7, 11, 7а, 16, 2, 12, 14, 25, 10, 7, 1, 2, 4, 8,  Асаница  19, 9, 5, 3, 1, 5,  Бачо Киро  7, 4, 3, 5, 1, 6, 13, 2, 8, Къща, 12, 10, 9, 14, Къща,  Бенковски  10, 4, 1, 12, 8, 7, 3,  Борчета  11, 21, 15, 12, 5, 8, 3, 17, 19, 1, 7,  Вария  2, 3, 29, 1, 5,  Васил Левски  10, 13, 6, 11, 7, 16, 25, 12, 15, 19, 5, 21, 3, 17, 14, 4, 8, 9, 1,  Верила  4, 2, 6,  Волов  3,  Гагарин  10, 2, 1, 6, 3, 8, 24, 18, 22, 12, 20, 16, 15, 14,  Горица  3, 15, 4, 5, 6, 8, 2, 11, 13, 10,  Джерман  2, 4, 1, 6, 8,  Димчо Дебелянов  2, 1, 7,  Еделвайс  12, 10,  Захари Зограф  31, 26, 25а, 30, 41, 36, 44, 29а, 25, 27, 40, 42, 39, 29, 38, 32, 37, 35, 13а, 19, 18, 22, 16, 20, 13, 3, 23, 12, 9, 11, 10, 5, 2, 21, 7, 4, 8, 1, 14, 24,  Здравец  2, 7, 8, 6,  Иван Вазов  9, 7, 6, 8, 5, 1, 4, 3,  Иван Рилски  6, 8, 5, 2,  Иглика  2, 6, 4, 3, 6а, 5,  Игликина Поляна  1, 7, 3, 5,  Изгрев  3, 2, 8, 18, 1, 6,  Индже Войвода  1, 7, 5, 3, 10, 6, 12, 8,  Калоян  Вила, 25, 8, 12, 21, 3, 2, 11, 1, 6, 20, 7, 18, 9, 14, 5, 15, 17, 27, 13, 10,  Красна Поляна  2, 5, 3, 7, 6, 8, 15, 1, 1,  Лаката  12а, 8, 9, 12, 6, 1, 11, 3, 4, 5, 7, 13, 14, 2, 10,  Липа  6, 4, 2, 10, 6, 3, 8,  Любен Каравелов  1, 2, 10, 8, 5, 1, 4, 2, 6а, 6, 3,  Местноста Над Селото  Вила,  Община Сапарева Баня,  Омуртаг  42, 27а, 30, 18, 13, 34, 9, 23, 29, 17, 40, 39, 38, 16, 15, 22, 24, 31, 11, 44, 28, 35, 12, 32, 36, 27, 48, 14, 21, 19, 33, Черква, 26, 7, 3, 8, 2, 4, 1, 10, 5, 6,  Отец Паисий  17, 9, 4, 9а, 12, 5, 8, 10, 1, 6, 3, 15, 7, 13,  Павлеви Ливади  Жилище, 6, 12, 13, 4, 15, 11, 2, 1, 7, Вила,  Пирин  13, 1, 5, 3, 7, 9,  Плана  2,  Плиска  5, 3, 2,  Раковски  140, 1, 7, 2, 9, 6, 3, 11, 15, 5, 13,  Рила  10, 28, 40, 38, 25, 38а, 36, 14, 20, 5, 4, 34, 30, 32, 18а, 22, 16, 21, 13, 2, 24, 10, 3, 19, 6, 28, 26, 23, 11, 8, 12,  Родопи  39, 7, 17, 8, 33, 31, 15, 9, 6, 3, 2, 4, 5, 35, 12, 13, 27, 1, 16, 19, 23, 37, 11, 21,  Роза  2, 5, 3, 6, 1, 4, 8, 10,  Севрия  27, 16, 12, 9, 14, 4, 20, 7, 25, 22, 2, 8, 29, 6, 26, 11, 13, 18, 28, 10, 21, 5, 19, 23, 15, 30, 31, 29,  Синчец  26, 2, 14а, 3, 14, 10, 11а, 9, 6, 8, 1, 5, 11, 16, 4, 11, 18, 34, 11, 40, 20, 2, 50, 44, 21, 25, 37, 28, 30, 13, 24, 48, 34, 52, 31, 22, 54, 15, 46, 23, 42,  Софроний  1, 4, 6, 2,  Спартак  1, 13, 2, 5, 4, 3, 11, 15, 9, 10, 7, 8,  Стадиона  12, 6, 8, 18, 4, 14, 2,  Стефан Караджа  4, 6, 10, 1, 2, 3, 8,  Стопански Двор  Фуражомелка,  Теменужка  1, 8, 9, 6, 3, 4, 7,  Трети Март  3а, 1а, 8а, 3, 4, 13, Вила, 14, 23, 21, 11, 1, 7, 17, 5, 15, 8, 16, 6, 18, 9, 2, 19, 10, Вила, 23, 28, 20, 22, 27, 45, 24, 38, 36, 47, 41, 43, 26, 29, 34, 31, 32, 39, 35, 30, 37,  УПИ - VII-672, Кв.36,  УПИ V-101,  Кв. 22,  Х-673, Кв.36,  ХIV-11, Кв.5,  Хан Аспарух  15, 11, 7, 9, 13, 5, 4, 14, 3, 1, 5, 7,  Хан Крум  7, 25, 23, 16, 20, 3, 12, 3, 2, 18,  Христо Ботев  15, 13, 4, 10, 9, 2, 3, 7, 5, 8, 20, 11, 2, 32, 22, 26, 15, 10, 31, 20, 30, 29, 23, 6, 31а, 19, 17, 24, 27, 28, 21, 16, 25, 12, 14, 18,  Цар Самуил  35, 32, 13, 25, 7, 27, 1, 17, 15, 19, 5, 23, 11, 9,  Цар Симеон  5, 38, 34, 3, 12, 22, 10, 6, 4, 26, 36, 30, 28, 8,  Чавдар Войвода  33, 12, 21, 19, 5, 6, 29, 22, 1, 17, 9, 7, 16, 11, 11а, 35, 27, 14, 10, 3, 2, 8, 18,  Шипка  1, 8,  Шумата  2, 4, 2, 4,  Яворов  8, 2, Къща, 6, 3, 5, 11, 1, 2, 4,  Янтра  9, 1, 6, 15, 13, 2, 7, 5, 11, 4

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 09:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:00 - 09:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 12:15 - 13:15 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:00 - 17:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Самораново:   65245, 6, 153,  65245.1.214,  65245.4.266.1,  65245.4.405,  65245.4.440,  65245.45.4.416,  65245.6.499.1,  Александър Стамболийски  29, 26, 13, 15, 18, 2, 20, 7, 3, 10, 11, 16, 5, 9, 17, 6, 4, 19, 21, 22, 12, 14,  Александър Стоименов  7, 2, 24, 17, 15, 11, 3, 8, 29, 6, 14, 13, 27а, 4, 25, 1, 18, 23, 20, 10, 21, 9, 12, 22, 17а, 27, 5, 16, 19,  Балкан  6, 4, 2, 1,  Бор  1, 4, 3, 2,  Борислав Стоилов  15, 22, 11, 21, 17, 14, 19, 18, 8а, 10, 8, 9, 4, 1, 6, 3, 5, 2,  Васил Демиревски  2, 20, 3, 18, 8, 16, 9, 24, 26, 10, 4, 13, 12а, 5, 1, 12, 11, 14, 18а, 22, 7,  Васил Левски  2, 4, 5, 12, 9, 2, 15, 14, 10, 13, 7, 11, 7, 6, 8, 3, 17, 2,  Васил Петлешков  11, 7, 15, 3, 13, 5, 1, 9,  Георги Димитров  58, 64, 66, 43, 45, 61, 56, 49, 71, 47, 51, 59, 63, 69, 55, 54а, 44, 48, 62, 46, 57, 53, 65, 60, 67, 54, 68, 52, 25, 14, 36а, 32, 25. 1, 22, 39, 9, 35, 25 1, 10, 8, 24, 25 1, 89, 41, 28, 21, 11, 6, 29, 13, 5, 4, 37, 3, 23, 38, 34, 1, 36, 20, 40, 1, 16, 6а, 30, 7, 15, 12, 18, 33, 1 1,  Девети Май  10, 4, 8, 14, 6, 2а, 12, 11,  Дренски Рид  5, 11, 15, 9, 2, 7,  Захари Стоянов  2, 4, 5, 1, 7, 3,  Здравец  5, 1а, 7, 1, 2, 11, 9, 3, 8,  Йордан Анин  1, 2, 4, 7, 1, 10, 5, 18, 6, 16, 5,  Йордан Дотин  9, 7, 6, 5, 8, 2, 4, 11, 1, 10, 13, 3, 3, 14, 8,  Кв.16,  Комсомолец  9, 3 А,  Крайречна  13, 6, 5, 10, 2, 7, 8, 11, 4,  Ленин  4, 13, 31а, 34, 22, 9, 12, 20, 7, 41, 35, 1, 31, 29, 39, 6, 37, 18, 43, 30, 26, 24, 33, 16, 25, 8, 19, 3, 32, 23, 5, 11,  Липа  3, 4, 1, 2,  Марков Камък  1, 5, 1а, 3, 7, 1,  Местност Златковица  Дърводелска Работилница,  Местност Марков Камък  Вила,  Местност Отовица  Водоем,  Митко Палаузов  11, 2, 1, 5, 1, Стам.Кабинет, 8, 10, 3, 6, Тото Пункт, 14, 1, 4, 1, 12, 2, 2, 8 2, 10,  Мусала  1, 2, 5, 4, 6,  Ненко Пиперков  30, 27а, 34, 39, 26а, 32, 21, 16, 25, 35, 27, 8, 24, 19, 15, 33, 28, 14, 18, 29, 17, 22, 37, 31, 26, 10, 13, 2, 7, 6, 3, 4, 5, 9, 11,  Оборище  4, 3, 1, 9а, 8, 9, 5,  Отовица  10, 8, 25, 15а, 21а, 18, 12, 21, 6, 19, 35, 11, 37, 15, 27, 2, 33, 31, 9, 23, 29а, 29, 7, 7а, 3а, 1, 39,  Партизанска  20, 23, 8а, 4, 30, 26, 6, 21, 11, 1, 24, 13, 19, 8, 15, 9, 3, 26а, 17, 7, 28, 25, 14, 10, 16, 2, 17а, 5, 4а,  Пейо Яворов  1, 5, 7, 2, 6, 8, 4, 7а, 3, 9,  Раковска  5, 6, 12, 3, 1, 7, 2, 4, 8, 11, 14, 10, 10,  Рила  3, 5, 18, 11, 6, 30, 20, 14, 8, 10а, 19, 13, 4, 17, 24, 16, 22, 1а, 9, 26, 7, 15, 12, 1б, 28, 10,  Самуил  4, 2, 8, 8, 1, 7, 6, 10, 7,  Скакавица  7, 25, 12, 1, 16, 10, 19, 20, 22, 9, 18, 23а, 4, 26, 11, 14, 23, 2, 8, 6, 17, 13а, 3,  Стаменко Градевски  2, 23, 15, 12, 16, 6б, 1, 21, 12а, 14, 22, 13, 11, 6, 9, 7, 8, 17, 3, 61, 6а, 19, 10, 3,  Стопански Двор  Обект, Офиси, Хмелосушилня, Автогарж, Автокъща, Дърводелски Цех, Павилион, Сграда, Цех За Пилета,  УПИ Х-474, Кв.32,  Христо Ботев  5, 7, 3, 1, 6, 4, 1,  Цар Крум  12, 11, 14, 8, 9, 2, 4, 1а, 3, 6, 5, 10а, 10, 7,  Черни Връх  5а, 23, 17, 8, 19, 2, 6, 12, 7, 11, 3а, 1, 9, 21, 5, 3,  Юри Гагарин  28, 25, 9, 6, 21, 8, 15, 2, 1, 8, 13, 17, 12, 28, 4, 6, 3, 26, 16, 11, 19, 30, 7, 10, 24, 5, 22, 1а

На 14.10.2019 Г. /09:45 - 12:30 Ч./ -  Паничище:   УПИ III,    Въжена Линия, База

На 14.10.2019 Г. /09:45 - 12:30 Ч./ -  Сапарева Баня:   Паничище  Вила

На 14.10.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Паничище:   Почивна Станция Бдж

На 15.10.2019 Г. /08:00 - 09:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 12:15 - 13:15 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:00 - 17:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Гюргево:   2

На 15.10.2019 Г. /08:00 - 09:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 12:15 - 13:15 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:00 - 17:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Крайници:   Стопански Двор  Автоработилница,    Хангар

На 15.10.2019 Г. /08:00 - 09:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 12:15 - 13:15 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:00 - 17:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Сапарева Баня:   032046,  65365, 601, 10,  65365.210.111,  65365.210.931,  65365.24.636 До Банята,  65365.31.45,  65365.32.226,  65365.32.353,  65365.46.10,  65365.601.005,  65365.601.964,  65365.601.981,  65365.602.106,  65365.602.602,  I, Кв.74,  III,  Кв.125,  Lxx-462, Кв.74,  LxxVі, Кв. 74 Идент. 65365.602.375  8,  Lxxx, Кв.74,  LxxxIV-2797, Кв.74,  XV-2268,  Кв.44,  XVIII,  Кв. 98,  Ііі-3071, Кв.120,  Албена  1,  Александър Стамболийски  24, 21, 15, 20, 22, 18, 12, 17, 16, 4, 28, 25, 4, 16, 3, 2, 6, 13, 9, 1, 5, 11, 12, 10, 14, 7, 8, 18,  Ангел Кънчев  2, 4, 10,  Баба Тонка  5, 2, 3,  Бачо Киро  6, 8, 5, 7, 3, 2, 16, 12, 1,  Болярица  11, 2, 3, 11, 10, 8, 4, 5, 6, 7, 2,  Бор  2, 3, 5, 4, 6, 2, 8, 1, 3,  Бреза  5, 2, 7, 3, 1, 10, 8, 30, 12, 9, 4, 11, 6,  Бригадирска  19, 2, 20, 54, 18, 12, 15, 30, 32, 40, 48, 50, 44, 16, 22, 28, 24, 52, 8, 1, 13, 36, 21, 26, 34, 42, 10, 17, 9, 38, 3, 5, 25,  Буйов Рид  6, 5, 3, 1, 8, 2,  Валявица  8, 16, 6, 8, 4, 10, 2,  Васил Априлов  11, 9, 10, 14, 6, 5, 3, 7, 4, 2, 16, 8,  Васил Левски  18, 27, 20, 29, 24, 22, 1, 26, 23, 21, 1 Сграда 2, 1 Сграда 1, 1 Сграда 3, 13, 8, 4, 14, 19, 9, 17, 16, 6, 5, 11, 28, 2, 12, 10, 7, 15,  Васил Петлешков  11, 5, 7, 1, 3, 2, 22, 17, 19, 23, 14, 11, 18, 9, 12, 6, 21, 24, 13, 4, 15,  Верила  Пи ХхIII-685 Кв.53, 11, 7, 1а, 1, 5, 14, 2, 4, 10, 8, 9,  Веслец  26, 15, 1, 17, 19, 14, 12, 6, 8, 25, 29, 2, 27, 16, 18, 10, 5, 3, 21,  Вихрен  13, 42, 44, 24, 20, 28, 22, 32, 23, 30, 532, 17, 532, 5, 6, 10а, 1, 9, 2, 13, 7, 8, 10, 4, 20, 14,  Волов  1, 5, 6, 7, 11, 9, 1, 2, 3, 4, Гатер,  Гео Милев  3, 8, 2, 1а, 11, 4, 5, 6, 10,  Георги Бенковски  16, 22, 11, 13, 20, 8, 14, 7, 9, 6, 1, 18, 15, 4, 10, 3, 2,  Георги Терзийски  17, 5, 9, 19, 16, 15, 13, 3, 11, 1,  Германея  61, 1, 52, 21, 59, 53, 3, 57, 2, 50, 40, 1, 45, 14, 1, 32, 1, 39, 9, 21, 25, 37, 29, 31, 23, 27, 35, 30, 15, 6, 26, 20, 28, 7, 5, Участък, 2, 22, 1, 11, 10, 30, 3, 19, 14, 16, 2, 6, 1, 1, 2, 1, 1, 1, 1, 1, 16,  Гюрица  6,  Детелина  9, 2, 8, 4, 11, 7,  Джерман  43, 35, 39, 28, 27, 33, 44, 41, 47, 32, 40, 24, 26, 18, 30, 45, 36, 63, 65, 52, 2, 7, 4, 8, 3, 10, 23, 15, 6, 3а, 1, 5, 25, 17, 21, 14, 13, 19, 18, 27,  Джуганица  10, 6, 10, 13, 11, 20, 18, 4, 28, 1а, 9, 3, 25, 12, 1, 17, 7, 26, 19, 14, 23, 2, 5, 15, 1, 9,  Димитър Чучуганов  11, 6, 2, 10, 8, 5, 9, 13, 1, 3, 12,  Дъга  8, 7, 3, 6, 1, 12, 10, 5, 14, 4, 2, 16, 9,  Еделвайс  6, 8, 4,  Здравец  2, 3, 5,  Иван Вазов  77, 23, 57, 48, 65, 49, 81, 46, 47, 32, 44, 52, 73, 69, 79, 53, 61, 45, 28, 59, 36, 34, 40, 75, 85, 30, 51, 30а, 71, 63, 55, 77, 61а, 67, 27, 2, 6, 4, 17, 8, 7, 12, 25, 19, 15, 5, 23, 16, 21, 20, 33, 29, 20, 22, 41, 25, 27, 43,  Иван Рилски  5, 1, 12, 4, 9, 3, 8, 2, 7, 11, 5, 10, 14,  Иглика  3, 16, 6, 10, 8, 1, 14, 20, 12, 18, 2, 6,  Извънрегулация  4,  Йордан Михайлов  5, 3, 1, 10, 9, 7, 6, 5а, 2, 5, 8, 4,  Йордан Попмихайлов  9, 13, 7, 14, 12, 16, 12,  Кирил И Методи  2, 5, 8, 9, 6, 10, 11, 3, 12, 1, 4,  Княз Борис  3, 1, 4, 10, 6, 2, 12, 15, 3, 9, 8,  Кокиче  8, 1а, 4, 5, 3, 6, 1, 2,  Коста Петров  3, 3, 1, 2, 5, 3, 4,  Крайречна  25, 31, 29, 3, 19а, 21, 11, 5, 22, 35, 13, 33, 1, 17, 41, 19, 27, 15,  Кръстю Софрониев  4, 2, 3, 1,  Лакатница  12, 7, 23, 19, 9, 17, 6, 15, 4, 1, 3, 7, 2, 6, 1,  Липа  62, 49, 39, 12, 26, 60, 48, 51, 38, 52, 42, 22, 43, 30, 23, 29, 40, 20, 10, 34, 58, 53, 64, 31, 47, 17, 50, 44, 32, 19, 21, 66, 55, 27, 35, 24, 37, 46, 36, 11а, 41, 33, 25, 56, 54, 70, 68, 15,  Ловна  10, 3, 7, 6, 1, 5, 4, 9,  Лоза  7, 8, 34, 19, 14, 18, 25, 10, 26, 1, 28, 6, 24, 23, 9, 20, 17, 12, 16, 2, 32, 7, 15, 11, 3, 4, 13, 21,  Любен Каравелов  3, 1, 2, 9, 15, 1, 13, 11,  Малина  11, 2, 7, 6, 5, 3,  Местност Бончук  Къща, Бензиностанция,  Местност Водни Дол  Вилно Селище,  Местност Зелени Преслап  Почивен Дом Марена, Бунгала,  Местност Под Селото  Дървод.Цех,  Местност Света Вода  Къща,  Местност Сиракова Круша  Бензиностанция,  Местонст Грамчова Чешма  Ограда, Гатер,  Момина Сълза  11, 8, 3, 9, 19, 16, 14, 13, 17, 15, 2, 4, 12, 3а, 7, 23, 6, 10, 21, 11, 1,  Мусала  2, 4, 2а, 6, 1, 3, 5,  Незабравка  8, 1, 2, 6, 3, 4, 10,  Никола Вапцаров  7, 9, 11, 14, 18, 13, 12, 5, 8, 16, 3, 10, 2, 1, 8,  Нов Живот  7, 16, 11, 20, 5, 10, 6, 18, 13, 12, 14, 22, 17, 4, 15, 1, 21, 9,  Омуртаг  10, 6, 8, 4, 2,  Опълченска  14, 20, 16, 23, 7, 6, 15, 3, 4, 19, 12, 14а, 9, 1, 10, 13, 11, 22, 17, 2, 8, 18,  Осми Март  8, 4, 1, 6, 10, 2, 5,  Отец Паисий  36, 36, 9, 2, 3, 1, 10, 5, 7, 4, 8, 42, 34, 23, 14, 43, 37, 2, 33, 26, 36, 55, 29, 27, 13, 21, 56, 44, 16, 12, 17, 51, 40, 14б, 59, 14в, 47, 30, 31, 39, 14а, 20, 49,  Паничище  65, 112, 67, 110, 104, Бунгала, Вила, 16, 18, 24, 20, 28, 13, 26, 17, 15, 37, 30, 22, 9, 12, 14, 7, 5, 43, 36, 52, 2, 37, 21, 54, 50, 80, 41, 66, 74, 38, 88, 68, 82, 35, 19, 1, 40, 33а, 70, 49,,, 47, 64, 84, 92, 86, 39, 62, 51, 33, 46, 78, 13, 44, 90, 58, 60, 31, 29, 63, 96, 108, 57, 51, 59, 86, 106, 55, 104, 61, 102, 65, 98, 94, 100, 119, 99, 87, 136, 132, 118, 130, 105, 20, 95, 107, 150, 1

На 15.10.2019 Г. /08:00 - 09:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 12:15 - 13:15 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:00 - 17:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Сапарево:   002002,  00455042,  045132,  X-2698,  І-2332, Кв.66,  Айдарска  4, 6, 3, 2, 5, 1,  Бачо Киро  21, 11, 17, 4, 18, 14, 10, 12, 1, 16, 15, 9, 23а, 6, 2, 13, 19, 8, 1,  Божур  32, 14, 20, 18, 28, 26, 1, 8, 27, 3, 16, 15, 25, 29, 13, 17, 19, 7, 10, 21, 5,  Бузлуджа  1, 8, 13, 7, 19, 3, 12, 22, 11, 14, 17, 24, 26, 6, 1, 18, 10, 2, 9, 15,  Васил Левски  Тп, 10, 6, 1, 12, 7, 4, 5, 11, 9, 8, 2, 3, 18, 15, 14, 13, 3,  Венелин  31, 44, 14, 24, 29, 21, 43, 33, 40, 27, 36, 37, 25, 23, 31, 34, 35, 30, 28, 42, 18, 16, 56, 45, 41, 32, 22, 38, 26, 20, 39, 6, 8, 17, 19, 12, 15, 4, 2, 11, 1, 7, 3, 5, 13, 9, 26,  Верила  6, 3, 5, 2, 1,  Витоша  16, 8, 10, 12, 19, 11, 23, 13, 17, 4, 15, 6, 14, 9, 7, 25, 1, 21, 3, 2, 5,  Вражалец  1, 3, 2,  Дамка  15, 6, 1, 10, Вила, 5а, 20, 5, 8, 21, 4, 13, 2, 9, 11, 3, 12, 7, 3,  Иглика  6, 8, 4, 1,  Извора  2, 5, 8, 6, 16, 7, 1, 14, 9, 10, 4, 3, 18,  Искър  1, 7, 3, 5,  Калоян  2, 1, 9, 5, 7, 11, 3,  Киндо  34, 38, 21, 23, 36, 26, 40, 52, 46, 50, 25, 32, 19, 42, 31, 28, 14, 8, 3, 9, 18, 6, 1, 2, 7, 10, 11, 7, 13, 18, 15, 9,  Лале  6, 2, 3, Бунгало, 5, 4, 7,  Минзухар  2, 7, 5, 3,  Могилата  5, 7, 8, 3, 1, 14, 10, 6, 2,  Морава  4, 1, 15, 6, 13, 16, 12, 7, 5, 14, 11, 10, 18, 8, 9, 19, 38, 26, 22, 29, 30, 36, 27, 21, 25, 34, 28,  Мусала  7, 1, 5, 6, 2, 4, 1а,  Найден Дринов  3, 8, 12, 10, 2, 1, 14, 5, 6,  Никлин Камък  14, 1, 8, 6, 12, 2, 10, 4, 3,  Осми Март  1,  Павел Бобеков  2, 1, 5, 8, 1, 15, 8, 7, 11, 13, 4, 2, 5, 12, 10, 6, 9, 3, 14,  Паисий  35, 39, 32, 37, 41, 45, 30, 43, 47, 34, 42, 34, 4, 8, 2, 14, 12, 16, 9, 6, 10, 13, 3, 7, 11, 1, 5, 17, 15, 24, 25, 31, 23, 16, 29, 19, 28,  Пейо Яворов  39, 38, 35, 51, 9, 15, 57, 43, 49, 23, 37, 30, 69, 13, 24, 8, 1, 5, 21, 19, 34, 33, 20, 32, 45, 51а, 25, 17, 7, 28, №39, 36, 53, 29, 47, 119, 105, 103, 121, 109, 107, 117, 113, 111, 83, 101, 28, 79, 81, 99, 89, 77, 93, 78, 87, 97, 95, 85а, 85, 63, 67, 69, 55, 65,  Планинец  9, 1, 5, 15, 8, 4, 2, 3, 10, 20, 6, 14, 11, 13, 16, 18, 7,  Райна Княгиня  2,  Ридо  10, 1, 6, 3, 14, 12, 8, 2, 5, 4,  Ръжана  2, 12, 6, 8, 7, 10, 3, 4, 1,  Седемте Рилски Езера  28, 18, 9, 12, 7, 14, 6, 11, 1, 20, 19, 13, 3, 5, 16, 22, 24, 8, 17, 26, 18,  Средна Гора  7, 8, 2, 3, 6, 4, 1, 11, 9, 5,  Старио Камък  4, Каравана, 1, 2, 4,  Стопански Двор  Стопанска Постройка, Фуражомелка, Бензиностанция, Склад, Кооперация, Стопанска Постройка, Хале,  Струма  19, 14, 15, 13, 16, 18, 12, 22, 20, 10, 17, 8, 6а, 3, 11, 1, 13, 5, 2,  Теменужка  9, 6, 7, 4, 1, 11, 8, 5,  Тодор Влайков  15, 13, 2, 3, 7, 5, 11, 13, 7,  УПИ Ix-1914,  Кв.33,  УПИ ХхV, Кв.20,  Х-2149, Кв.11,  Хаджи Димитър  6, 2, 1, 4,  Хаджи Иван  38, 22, 42, 25, 28, 8, 13, 41, 19, 20, 10, 36, 12, 26, 4, 27, 37, 15, 30, 5, 18, 11, 16, 9, 33, 7, 3, 35, 14, 40, 24, 23, 1, 29, 2, 34, 6, 32, 17,  Хан Аспарух  15, 19, 23, 29, 21, 27, 25, 31, 6, 20, 18, 3, 12, 14, 4, 23, 5, 11, 10, 2, 9, 16,  Христо Ботев  19, 3, 15, 13, 4, 11, 18, 2, 11а, 1, 5, 6, 10, 51, 43, 34, 61, 58, 28, 52, 46, 42, 55, 65, 44, 38, 30, 54, 33, 56, 50, 37, 47, 49, 59, 35, 48, 63, 53, 45, 60, 41, 32, 19, 20, 5, 12, 29, 24, 22, 27, 16, 10,  Цар Асен  9, 8, 3, 6, 4,  Шипка  22, 29, 19, 17, 1, 8, 16, 5, 25, 12, 10, 6, 13, 22, 4, 33, 30, 26, 27, 9, 18, 2, 3, 14, 20, 28, 24, 11, 23,  Ягода  1

На 15.10.2019 Г. /08:00 - 09:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 12:15 - 13:15 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:00 - 17:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Червен Брег:   Местност Рибарници  Вила, Хале

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ -  Овчарци,  Общ. Сапарева Баня:   Седемнадесети Март  13, 11

На 16.10.2019 Г. /09:45 - 13:00 Ч./ -  Паничище:   Местност Гюндера  Бунгала

На 16.10.2019 Г. /09:45 - 13:00 Ч./ -  Сапарева Баня:   Паничище  Бунгала

На 17.10.2019 Г. /09:45 - 13:00 Ч./ -  Паничище:   Хижа

На 17.10.2019 Г. /09:45 - 13:00 Ч./ -  Сапарева Баня:   65365.210.111,  Паничище,  Пи №65365.210.111 М.Юрта

На 17.10.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Сапарева Баня:   Местност Зелени Преслап  Почивен Дом Марена, Бунгала

 

Област Ловеч

Община Априлци  

На 15.10.2019 Г. /12:30 - 16:00 Ч./ -  Велчево,  Общ. Априлци:   Васил Левски  3, 15, 39, 9, 28, 14, 13, 11, 8, 5, 10, 59, 37, 41, 2, 43, 51, 6, 17, 57, 4, 7, 53, 21, 26, 63, 55,  Местн.Джокари  Къща Георги, 5, Къща Тотю, Къща Румяна, Къща Пена, Къща Марин, Вила, Къща Кольо, 7, Къща Тотьо, Къща Никола, Къща Мичо, Къща Иван, Къща Пею, Къща Мария, Къща Ганчо, Къща Драган, Вила, Къща Димитра, Къща Нанко, Къща Васил, Къща Къню, Къща Радоя, Къща Марин,  Местн.Мачковци  Тодора-Къща, Тп1, Бочо-Къща, Еню-Къща, Жилищна Сграда, Вила, Мария-Къща, Руска-Къща, Стефан-Къща, Иван-Къща, Вила, Елка-Къща, Тп2, Тата-Къща, Тота-Къща, Бочо-Къща, Къна-Къща, Йонко-Къща, Георги-Къща, Илия-Къща, Милка-Къща, Иван-Къща, Тотю-Къща, Стоян-Къща, Мария-Къща

На 15.10.2019 Г. /12:30 - 16:00 Ч./ -  Гумощник:   Вилна Зона 1,  Клиновци  18, 20, 9, 2, 44, 12, 48, 1, 7, 49, 19, 17, 4, 14, 51, 11, 21, 6, 53, 46, 3, 8, 5, 10, 15, 13, 23, 30, 45, 34, 24, 22, 26, 37, 35, 32, 47, 39, 33, 38, 27, 43, 31, 29, 28, 41, 36, 42, 40, 25, 48, 53, 55,  Лакарево  1 Къща Цона,  Мах.Лакарево  Къща Тодора, Къща Миладин, Къща Павел, Къща Пенко, Къща Нено, Къща Красимир, 23, Къща Тотка, Къща Марин, Къща Васил, 39, Къща Пламен, Къща Иван, 1 Вила, Къща Магдалена, Къща Марийка, Къща Мария, Къща Мая, Къща Георги, Къща Цана, Къща Ангелина, Вила,  Мах.Реката  37, 50, Къща Иван, Къща Мичо, 2 Къща Тодор, Къща Павел, Помпа, Къща-Светлозар, Къща-Невена, Къща-Тодор, Къща-Милка, Къща-Беньо, Къща Мита, Къща Генади, Къща Ибрям, Къща-Стоян, 10 Вила, Къща Божидар, Къща Любка, Къща Ганко, Къща Динка, Къща Марин, Вила, Къща Стойчо, Къща Бригита, Къща Минко, Къща-Веселин, Къща-Съба, Къща Таня, Къща-Матей, Къща, 10, Къща Ганчо, Къща-Николай, Къща Марийка, Къща-Михо, Къща-Марко, Къща Симеон, Къща Нели, Къща Радка, Къща-Райко, Къща-Тота, Къща Никола, Къща Бонка, 136, Къща Стефан, Къща-Петко, 26, Къща Зинови, Къща Илия, Къща Александър, Къща-Димитър, Къща-Минко, Къща Васил, Къща Неда, Къща Георги, Къща Недялко, Къща-Марин, Къща Станимир, 32, Къща Матей, Къща Петър, 40, Къща-Минчо, Къща-Митко, Къща Петко, 2,  Мах.Селце  Къща Марияна, Къща Недка, Къща Дойчо, Къща Беню, Къща Мария, Къща Митко, Стоп.Постройка, Къща Богдана, Къща Иван, Къща Васил, Къща Лила, Къща Марин, Църква, Вила, Къща -Татяна, Къща Невенка, 1, Музей, Къща Миню, Къща Георги, Къща Милен, Къща Илия, Стоп. Постройка, Къща, Къща Григор, Къща Стефан,  УПИ I Кв.35,  Цанко Влаховски  8, 30, 13, 64, 14, 56, 10, 38, 37, 31, 66, 62, 19, 27, 16, 88, 11, 80, 70, 4 2, 78, 72, 32, 58, 86, 44, 39, 25, 84, 20, 24, 54, 74, 46, 60, 82, 52, 34, 41, 33, 9, 76, 90, 75, 23, 12, 40, 18, 5, 21, 22, 35, 48, 28, 26, 7, 68, 17, 36, 15, 1, 97, 12 Тп-4, 4, 6, 8, 12, 3, 2, 1, 6,  Чакърска  100, 8, 37, 46, 40, 25, 110, 34, 108, 57, 24, 43, 12, 66, 44, 42, 35, 20, 36, 31, 38, 90, 26, 41, 49, 102, 13, 123, 23, 45, 18, 47, 17, 32, 39, 15, 30, 133, 78, 33, 112, 27, 28, 10, 29, 16, 21, 33, 67, 61, 64, 58, 92, 95, 91, 98, 60, 15, 83, 1, 56, 87, 19, 84, 78, 97, 52, 70, 62, 65, 85, 102, 74, 75, 100, 63, 11, 57, 6, 3, 72, 54, 90, 48, 5, 59, 94, 77, 73, 7, 55, 88, 76, 145, 50, 104, 68, 89, 69, 82, 86, 79, 71, 81

На 15.10.2019 Г. /12:30 - 16:00 Ч./ -  Дебнево:   Мах.Беров Мост

На 17.10.2019 Г. /12:45 - 16:00 Ч./ -  Дебнево:   20300.161.87  Местността Папрат,  Балкан  3, 1,  Боровец  6, 3, 1, 4, 5, 2,  Буковец  1, 13, 5, 9, 6, 10, 8, 3, 4, 11, 2, 8,  Васил Драганов  1, 4, 3, 2, 5, 6, 7,  Видима  10, 21, 17, 19, 11, 13, 5, 1, 6, 4, 9, 27, 15,  Възраждане  1, 4, 2, 3, 6,  Девети Септември  15, 50, 39, 40, 42, 60, 48, 58, 56, 2, 27, 34, 1, 30, 23, 29, 32, 18, 20, 8, 36, 5, 13, 25, 15, 37, 24, 2, 9, 21, 19, 35, 6, 16, 31, 17, 11, 22, 4, 33, 38, 3, 10, 45, 43,  Доктор Казаков  6, 13, 15а, 3, 15, 9, 1, 7, 17, 5, 4, 21, 19,  Дружба  11, 2, 4, 6, 1,  Здравец  1, 6, 4, 8, 10, 12, 2,  Златешка  5, 9, 3, 7, 4, 8, 2, 6, 1, 9,  Зънтаров  4, 11, 7, 14, 2, 3, 25, 8, 29, 15, 39, 5, 31, 13, 6, 17, 27,  Илия Матев  9, 13, 5, 4, 14, 18, 16, 7, 6, 3, 1, 10, 11, 12, 2,  Калето  8, 6, 10, 15, 9, 8, 12, 1, 14, 3, 7, 4, 13, 2,  Калчо Консулов  8, 9, 2, 3, 6, 1, 7, 17, 19,  Клокотница  13, 3, 9, 10, 21, 15, 6, 27, 2, 7, 5, 8, 19, 12, 11,  Крайбрежна  14, 8, 2, 6, 16, 10, 4,  Липака  8, 6, 1, 4,  Лъгът  2, 9, 11, 5, 7, 1, 3,  Люлякова  3, 1, 8, 18, 12, 10, 14, 5, 3,  Мир  4, 2, 6,  Оборище  4, 10, 1, 3, 5, 7, 2, 6,  Осми Март  40, 31, 1, 58, 23, 78, 32, 41, 72, 48, 25, 35, 86, 8, 22, 16, 66, 62, 28, 33, 17, 20, 14, 37, 68, 4, 36, 74, 6, 09, 26, 24, 88, 9, 50, 27, 15, 43, 30, 2, 21, 52, 46, 5, 42, 82, 44, 7, 60, 45, 57, 47, 70, 80, 3, 54, 39, 38, 13, 34, 56, 64, 55, 53, 69,  Петко Колев  24, 40, 53, 57, 16, 18, 34, 26, 46, 55, 12, 36, 47, 51, 49, 32, 14, 22, 30, 6, 10, 38, 43, 28, 20, 8, 46, 59, 44, 73, 42, 4, 7, 15, 1, 5, 2, 23, 25, 3, 13, 19, 9, 11, 17,  Преспа  1, 6, 8, 4, 2,  Първомайска  9, 3, 10, 5, 2, 6, 8, 7, 4, 11, 1,  Радецки  6, 2, 8, 4, 1,  Стара Планина  3, 7, 4, 5, 6,  Троян  10, 3, 1а, 4, 7, 2, 1, 5,  Христо Ботев  23, 4, 21, 3, 5, 13, 10, 7, 12, 15, 19, 6, 9, 27, 8, 25, 17, 11, 1, 2, 97, 92, 87, 72, 38, 82, 44, 88, 90, 137, 69, 34, 80, 83, 51, 53, 46, 59, 057, 103, 105, 49, 86, 139, 81, 2, 123, 56, 78, 42, 121, 79, 52, 91, 66, 93, 109, 74, 113а, 32, 55, 48, 50, 36, 63, 64, 65, 85, 71, 14, 107, 58, 135, 97, 67, 141, 37, 60, 57, 125, 68, 127, 62, 84, 99, 95, 54, 9, 28, 3, 20, 31, 6, 43, 39, 4, 7, 33, 24, 14, 37, 47, 41, 26, 1, 16, 22,  Христо Чулев  3, 1, 15, 30, 25, 7, 20, 8, 9, 17, 2, 27, 11, 22, 24, 26, 29, 5, 4, 28, 6, 13, 32, 23, 21, 32, 41,  Червено Знаме  7, 3, 9, 2, 5,  Червещица  1, 9, 3, 5, 7,  Явор  2, 1, 2, 4,    9

Община Летница  

На 16.10.2019 Г. /08:45 - 13:00 Ч./ -  Горско Сливово:   Александър Стамболийски  10, 21, 6, 15, 23, 25, 12, 19, 13,  Бачо Киро  8, 10, 3, 6, 7, 2, 9, 11, 1, 18, 12, 14, 4,  Васил Левски  9, 7, 19, 14, 5, 4, 11, 8, 12,  Йордан Мичев  1а, 3, 6, 7, 1, 5,  Лиляна Димитрова  3, 4, 6,  Марин Домузов  2, 7, 9, 5, 11,  Христо Кърпачев  17, 29, 12, 23, 13, 27, 6, 8, 9, 11, 14, 25, 10

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Летница,  Общ. Летница:   Дунав  10, 4б, 2, 3а, 7, 1, 8, 5, 4а, 6,  Марин Дринов  14, 22, 16,  Пирин  13, 23, 11, 21, 15, 17, 1,  Рила  13, 1, 21, 3, 11, 15, 17, 27, 5, 25, 23, 9, 19,  Сливница  5, 8, 6, 13, 2, 7, 3, 11, 4, 8а, 9, 1,  Стара Планина  5, 17, 9, 7, 12, 14, 8, 23, 24, 21, 11, 3, 18, 22, 10, 15, 4, 19, 25, 13, 6, 20, 26, 28,  Стефан Стамболов  38, 36, 32, 30, 34, 40,  Странджа  7, 3, 1,  Стрелча  1, 4, 6, 5, 3, 2, 2а,  Хан Аспарух  24, 22, 17, 26, 19, 34, 30, 36, 38, 14, 18, 32а, 19а, 14а, 13, 15, 10, 40, 12, 16, 20, 28, 24а,  Цанко Бакалов  27, 23, 34, 36, 29, 32, 28, 25, 21, 38, 30, 40а, 40,  Цар Самуил  31, 30, 27, 24а, 29, 30а, 34, 35, 23, 38, 29а, 33, 32, 40, 25, 36,  Шипка  25, 33, 21, 29, 17, 2, 27, 31

 

 

Община Ловеч  

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Ловеч:   Александър Стамболийски  42, 30 Спартак 3,  Генерал Скобелев  28, 26, 35, 37, 26 Скобелев, 28 Гурко,  Кантон 11 12  1 Жк. Червен Бряг  Бл.115,  Местност Червен Бряг  87 Вили Червен Бряг Клон Запад, Вили Червен Бряг Клон Изток,  Младост  Уо Касета Бл.109, Уо Касета Бл.110,  Неофит Рилски  41, 58, 52, 37, 39, 56, 45, 35, 48, 50, 43,  Свети Свети Кирил И Методи  34, 33, 35, 32, 33, 36,  Червен Бряг  До У-Ще Т Кирков, Магазин, 115, 115 Партер, 116 Партер, 116, 25, 115,  Червен Бряг  107а, 109, 107

На 14.10.2019 Г. /08:45 - 09:30 Ч./ -  Ловеч:   Хан Кубрат  9 Завод

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч./ -  Ловеч:   Местност Бабаковец  Вили Тодор Маджарски,  Младост  306, 314

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Деветаки:   Волов  1, 3, 2, 5,  Ганчева  1, 11, 2, 3, 15, 8, 17, 9, 13, 6, 4,  Георги Бенковски  10,  Деветашка Пещера  34, 10, 36, 38, 53, 41, 1, Фурна, 33, 12, 9, 30, Канцелария Кметство, 31, 43, 3, 49, 47, 5, 32, Ресторант, 37, 4, 6, 35, 51, 39, 7, 45, 26, 25,  Иван Вазов  10, 8, 9, 16, 18, 1, 6, 11, 3, 14, 17, 2, 5, 20,  Инж.Павел Петров  10, 23, 22, 8, 25, 24, 21, 13, 26, 17, 15, 19, 20, 14, 16, 29, 12, 5, 6, 27, 3,  Искър  3,  Липовец  4, 2,  Марица  10, 1, 12, 2,  Осъм  4, 3, 1, 6, 8, 2,  Отец Паисий  6, 9, 7, 24, 5, 14, 20, 8, 22, 16, 1, 2, 12, 26, 18,  Римна  1, 3, 2, 8,  Росица  2, Уо На Тп1, 3, 4, 1, 6,  Свети Кирил И Методий  12, 3, 14, 9, 7, 5, 4, 2, 16, 8, 6, 1,  Черковна  3,  Черна Река  7, 1, 5

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Дойренци:   Александър Стамболийски  28, 29, 24, 43, 36, 16, 18, 6, Уотп 1, 26, 41, 30, 34, 33, 22, 20, 38, 4, 25, 42, 37, 14, 27, 39, 10, 12, 8,  Барата  17, 10, 14,  Бачо Киро  Уо Мтп, 2, 20, 16, 10, 12, 14,  Васил Данков  24, 22,  Васил Данков  3, 15, 2, 6, 1, 4,  Васил Левски  7, 24, 9, 19, 3, 14, 2, 11, 17, 16, 28, 10, 4, 8, 6, 5, 15, 12, 18, 1, 13, 20, 26, 21,  Генерал Столетов  8, 7, 11, 6, 13, 4, 9, 5,  Георги Ганев  14, 18, 13, 11, 15, 16, 21, 19,  Димитър Аджарски  4, 3, Бензиностанция, 5, 13,  Дойчо Минков  8, 3, 10, 2, 7, 5, 1, 6,  Доктор Г.М.Димитров  14, 16, 12, 13,  Доктор Г.М.Димитров  48,  Дунав  1, 3,  Поляната  7, 5,  Свети Свети Кирил И Методи  22, 17, 24, 18, 19, 21, 20,  Сергей Румянцев  14,  Стефан Караджа  2, 3, 7, 4, 1,  Тодор Киров  11, 9, 13,  Търговска  16, 25, 33, 21, 29, 15, 20, 28, 18, 26, 32, 23, 19, 24, 34, 30, 14, 22, 17, 31, 35,  Хан Крум  7, 11, 26, 30, 13, 5, 3, 9, 28, 24,  Христо Ботев  13, 7, 3, 10, 9, 1, 11, 12, 4, 8, 5, 15, 6,  Цар Иван Шишман  18, 14, 21, 19, 17, 13

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Славяни:   Александър Стамболийски  1,  Александър Стамболийски  4, 2, 1, 3,  Васил Петлешков  8, 6, 3,  Доктор Петър Берон  6, 7, 3, 2, 4, 1, 8,  Изгрев  8а, 8, 4, 6, 9, 5, 2, 11,  Искър  2, 1,  Княз Александър I Батемберг  16, 9, 15, 14, 21, 11, 1, 12, 7, 29, 25, 19, 17, 2, 4, 6, 13, 10, 5, 3, 23, 27,  Любен Каравелов  9, 14, 15, 10, 11, 12,  Марица  10, 22, 4, 18, 1, 9, 20, 2, 14, 5, 3, 16, 8, 12, 6, 7,  Мизия  8, 22, 9, 20, 28, 11, 4, 34, 13, 16, 18, 5, 26, 7, 1, 10, 6, 14, 24, 12, 2, 30,  Патриарх Евтимий  3, 4, 5, 1, 2,  Плиска  6, 9, 5, 2, 4, 3,  Свети Иван Рилски  29, 21, 9, 27, 13, 15, 1, 2, 25, 7, 17, 16, 20, 22, 11, 18, 24, 6, 3, 23, 4, 10,  Свети Кирил И Методий  6, 12, 8, 18, 4, 20, 10,  Свети Климент Охридски  30, 14, 34, 6, 11, 8, 18, 20, 26, 12, 1, 13, 9, 2, 7, 3, 4, 24, 28,  Спартак  4, 13, 6, 3, 11, 2, 15, 1, 9,  Стефан Стамболов  3, 5, 1, 4, 6,  Съединение  28,  Тракия  13, 19,  Трети Март  10, 7, 5, 4, 9, 3, 6,  Христо Ботев  1, 2, 4,    Мтп 8,    Уо Тп 7

На 14.10.2019 Г. /09:15 - 10:00 Ч./ -  Ловеч:   Южна Индустриална Зона

На 14.10.2019 Г. /09:30 - 13:30 Ч./ -  Ловеч:   Баховско Шосе  Уо Баховско Шосе, 12,  Северна Индустриална Зона  8а, 4, 10, 20

На 14.10.2019 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ -  Ловеч:   Младост  314

На 15.10.2019 Г. /08:15 - 08:45 Ч.; 15:15 - 15:45 Ч./ -  Ловеч:   34-Ти Пехотен Полк  2, 4,  Алеко Константинов  5, 3, 4, 2, 7, 1,  Балканска  2, 3, 4,  Васил Левски  79, 73, 115, 63, 87, 121, 77, 105, 46, 107, 50, 71, 111, 93, 109, 91, 40, 97, 56, 67, 83, 103, 65, 75, 58, 69, 99, 36, 48, 60, 113, 85, 62, 119, 44, 38, 81, 101, 52, 95, 42,  Даскал Манол  6, 11, 10, 8, 2, 9,  Иван Драсов  39, 37, 25, 31, 33, 29,  Местност Печковец  Уо Мтп Башбунар,  Митропол.Дионисий Ловчански  1,  Николчо Терзиев  10, 5, 4, 7, 11, 9, 8, 2, 3,  Плиска  10, 25, 8, 29, 23,  Хаджиненчева  5, 2, 3,  Хисарска  43, 59, 41, 55, 31, 57, 33, 49, 45, 51,    Кв. Вароша На Отградата На Училището

На 15.10.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 14:45 - 15:15 Ч./ -  Ловеч:   I Кв.2а,  Безименна  Уо Тр 3 Вец,  Васил Левски  70, 143, 96, 68, 153, 66, 90, 133, 127, 151, 72, 74, 86, 100, 84, 137, 94, 149, 147, 131, 114, 125, 98, 123, 76, 64, 145, 139, 122,  Жп Спирка  1,  Източна Индустриална Зона  10,  Местност Велур  Пс,  Местност Печковец  Уо Башбунар,  Местност Синан Тепе  Вила Марин, Вила Илия, Вила Димка, Вила Рангел, Вила Михню, 193, 436, Вила Събчо, 384 Вила Цветомир, 21, Вила Богдан, 28, Вила Дафинка, Вила Мирослав, Вила Христина, 222, Вила Христо, 597, Вила Николай, Вила Рена, Вила Йончо, 182 Вила Кадрие, 192, Вила Мария, Вила Виолетка, Вила Петко, 214 Вила Иван, 1, Вила Пенчо, 659, Вила Йосиф, 177, Вила Георги, Вили Върхът, Вила Ивайло, Вили Светлина Над Комунални, Вила Виолета, Вила Лазар, Вила Кирил, Вила Валентин, Вила Глория, 315 Вила Пламен Петков, Вила Тодор, Вила Стефан, Вила Сергей, Вила Никола, Вила Вълко, Вила Любомир, 315, Вила Янко, Кл Еко, Вила Васил, 584, 19, Вила Димитър, 182, 67, 165, 657, Вила Йочко Йочев, 41, 37, Вила Красимир, Вила Румяна, Вила Стоян, 35, 430, Вила Юлка, 2 Вила Тотю, Вила Стойко, Вила Невена, 473, Вила Ангел, Светлина Върхът, 671, 574, Вила Миладин, Вила Тодор Джачков, Вили Зад Спортна Зала, Вили  Зад Спортна Зала,  Местност Стратеш  Вили Зад Велур,  Митропол.Дионисий Ловчански  2,  Никола Цвятков  2, 8, 1, 4, 9, 7, 6,  Сирко Станчев  5, 3, 7, 1,  Филип Тотю  Ел. Монтажна Група-Плевен, 5, 3, Цех Кори За Баници До Рзок,  Хан Кубрат  5, 3, 6, 1, 9, Дърводелска Работилница Кедър, Уо Тп 5 С/У Велур, Павилион Закуски, 1, 10, 2 Уо На Тп Кат, 5, 2а, 2, 9 Скривалище, 8,    Ресторант Юзината

На 15.10.2019 Г. /08:30 - 15:15 Ч./ -  Ловеч:   Безименна  Уо Тр 3 Вец,  Васил Левски  70, 143, 96, 68, 153, 66, 90, 133, 127, 151, 72, 74, 86, 100, 84, 137, 94, 149, 147, 131, 114, 125, 98, 123, 76, 64, 145, 139, 122,  Жп Спирка  1,  Местност Печковец  Уо Башбунар,  Митропол.Дионисий Ловчански  2,  Никола Цвятков  2, 8, 1, 4, 9, 7, 6,  Сирко Станчев  5, 3, 7, 1,    Ресторант Юзината

На 15.10.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч./ -  Ловеч:   34-Ти Пехотен Полк,  Васил Левски  106, 157, 189, 201, 199, 213, 191, 179, 169, 215, 207, 161, 193а, 205, 203, 209, 175, 211, 177, 217, 165, 187, 195, 159, 197, Уо На Тп Дръстене, 183, 193, 173,  Гарата  1,  Източна Индустриална Зона  Никром Тръбна Мебел,  Мадара  19, 86, 67, 59, 70, 63, 100, 21, 64, 39, 94, 98, 72, 26, 31, 66, 73, 33, 52, 71, 56, 88, 34, 20, 51, 24, 40, 54, 62, 96, 60, 28, 41, 90, 53, 58, 42, 45, 81, 80, 61, 50, 55, 68, 69, 84, 75, 37, 25, 65, 16, 48, 29, 32, 18, 79, 43, 76, 47, 12, 44, 38,  Местност Липака  103, 278, 270, Вили Липака Лагера, Пс, Пчелин, 272, Вили Пламен Тотев, 319, 276, 307, 274, 330, 312, 331, 275, 285, 288, Вили Липака Запад, Вили Липака, Вили Лагера - Пчелина, Вили Наташа Мачтов Тп, Вили Александър Мачтов Тп,  Местност Синан Тепе  Вили, Вили Металик Горен, Вили Металик, 538, 525, 518, 429, 654, Вили Пресяшко Шосе Линия 2, Вили Пресяшко Шосе Линия З, 160, 227, Вили Пресяшко Шосе, 338, Вили Пресяшко Шосе 2, 665, 507, 668, 158, Вили Пресяшко Шосе 4, 672, Вили Пресяшко Шосе Линия 4, 283, 77, 20, 664, 69, 286, Вили Пресяшко Шосе 3, 254, Вили Пресяшко Шосе 5, 93, Вили Пресяшко Шосе Клон Еко, 140, 674, 170, 104, Клон Пътно, 669, 112 Клон Пътно, 667, 660, 661, Вила Мирослав, 303, Кл.Пътно, Вила Румяна, Вили Георги Пламенов, 666, Вили Марин Тодоров,  Местност Стратеш  Вили Стратеш Борис, 1, Община Ловеч Зоопарк, Вила, Туристически Дом,  Осъмска,  Сирко Станчев  9, 11,  Хан Кубрат  Сервиз Жигули, 24, 3,    Почивен Лагер, Лагер

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  Ловеч:   Бяло Море  214,  Северна Индустриална Зона  Уо На Тп Урожай,  Търговска  86, 88 Урожай, 86 Б, 88

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Дойренци:   Търговска  52

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Тепава:   Александър Стамболийски  3, 2, 1,  Атанас Илиев  2,  Бяло Море  1, 2, 3,  Васил Левски  4, 5, 6,  Вихрен  5, 2, 11, 7, 9, 12, 6, 8,  Георги Бенковски  3, 6, 8, 2, 1, 4,  Георги Трайков  4, 1, 3,  Дунав  2, 4,  Зорница  16, 9, 13, 14, 7, 11,  Иван Вазов  8, 2, 5, 1,  Искър  13, №8, 2, 6, 11, 9, 5,  Кокиче  21, 25, 2, 20, 16, 6, 23, 28, 29, 4, 10, 11, 1, 15, 14, 17, 22, 5, 13, 12, 26,  Оборище  9, 25, 10, 26 Ресторант, 21, 13, 22, 29, 27, 17, 16, 37, 4, 30, 36, 19, 35, 44, 3, 32, 17 Пивница, 1, 40, 17 Канцелария, 33, 34, 15, Уо Тп 1, 46, 23, 7, 31, 14, 5, 11, 20, 48, 6, 8,  Осоговска Планина  6, 2,  Осъм  3, 4, 2, 1,  Петко Р.Славейков  3, 1,  Стара Планина  3, 6, 4,  Христо Ботев  1, 5, 2, 9,  Черно Море  3, 5, 1, 2,  Юрий А.Гагарин  1

На 15.10.2019 Г. /10:00 - 14:00 Ч./ -  Ловеч:   Проф.Беньо Цонев  Хризантема,  Търговска  129 Кубадин, Уо Касета Бл. Кубадин, 129 Кубадин,  Шести Септември  4, 4, 6 Хризантема

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Ловеч:   Генерал Скобелев  41, 45, 43,  Инж. Петър Иванчев  3, 1,  Княз Имеретински  52, 52 Пчела, 67,  Свети Свети Кирил И Методи  30

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Ловеч:   Здравец  215, 210,  Мизия  Механотехникум

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Горан:   Алеко Константинов  15, 18,  Александър Стамболийски  10, 6, 9, 7, 11, 20, 8,  Вардар  3, 1,  Васил Левски  4,  Васил Петлешков  15, 13,  Вихър  2, 3, 1,  Георги Бенковски  Уо Тп 3, 14, 11, 18, 24, 9, 28, 7, 16, 26, 30, 22, 32, 20, 12,  Дяко Иванов  42, 31, 54, 39, 44, 47, 43, 45, 38, 33, 13, 41, 46, 36, 40, 52, 50, 48,  Ловчанска  14, 18, 12,  Марица  12, 14, 18, 8, 16, 10,  Петър Иванов Гигилев  3, 1, 14, 7, 11, 6, 8, 2, 37, 4, 12, 5, 10, 16,  Райчо Даскалов  7, 5, 11, 13, 9, 1, 34, 3,  Училищна  29, 2, 23, 27, 13, 19, 4, 8, 21, 33, 31, 10,  Хаджи Димитър  2, 4, 5

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Радювене:   Александър Стамболийски  1, 12, 2, 10, 6,  Балика  1,  Бенковски  21, 10, 14, 4, 18, 16, 19, 13, 11, 12, 15,  Бранковска  12, 6, 10, 4, 2, 1,  Вълко Цанов  5, 2, 1, 3, 7,  Горча  1, 3, 4, 10, 2, 6, 7,  Димитър Благоев  8, 6, 10, 7, 5, 4,  Дългуша  12, 10, 6, 4, 2, 14,  Иван Вазов  3, 11, 4, 1,  Козя Стена  3, 1, 5,  Любен Каравелов  15, 8, 3, 6, 16, 13, 20, 17,  Никола Д. Петков  12, 6, 3, 2, 1, 17, 14, 4, 23, 21, 10, 11, 9, 5, 15, 7,  Опълченска  29, 19, 27, 36, 34, 26, 31, 18, Уо Тп 12, 16, 24, 30, 21, 22, 35, 33, 20, 23, 28, 25,  Петко Д.Петков  2, 5, 6, 4,  Полето  8, 2, 10, 4, 1,  Раковски  9, 11, 10, 8,  Реката  10, 9, 11, 14, 8, 7,  Рила  5, 7,  С.Радювене Цех,  Скобелевска  10, 1, 5,  Стоян Едрев  122, 65, 43, 49, 95, 92, 67, 97б, 71, 97, Уо Тп 4, 94, 41, 73, 87, 47, 112, 53, 63, 77, 103, 109, 99, 134, 86, 111, 114, 120, 51, 118, 69, 96, 79, 107, 83, 90, 97а, 75, 55, 102, 136, 130, 108, 106, 132, 61, 88, 104, 89, 59, 100, 105, 126, 93, 45, 124, 116, 101, 57, 96а, 110,  Стоян Заимов  4, 3, 1, 2,  Тополница  7, 4, 9, 14, 8, 2, 12, 16,  Христо Смирненски  5, 3

На 16.10.2019 Г. /10:00 - 13:00 Ч./ -  Ловеч:   Младост  316, Уо Кв. 5,  УПИ І, 315

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч./ -  Ловеч:   34-Ти Пехотен Полк  2, 4,  Алеко Константинов  5, 3, 4, 2, 7, 1,  Балканска  2, 3, 4,  Васил Левски  79, 73, 115, 63, 87, 121, 77, 105, 46, 107, 50, 71, 111, 93, 109, 91, 40, 97, 56, 67, 83, 103, 65, 75, 58, 69, 99, 36, 48, 60, 113, 85, 62, 119, 44, 38, 81, 101, 52, 95, 42,  Даскал Манол  6, 11, 10, 8, 2, 9,  Иван Драсов  39, 37, 25, 31, 33, 29,  Митропол.Дионисий Ловчански  1,  Николчо Терзиев  10, 5, 4, 7, 11, 9, 8, 2, 3,  Плиска  10, 25, 8, 29, 23,  Хаджиненчева  5, 2, 3,  Хисарска  43, 59, 41, 55, 31, 57, 33, 49, 45, 51,    Кв. Вароша На Отградата На Училището

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Дъбрава,  Общ. Ловеч:   Васил Левски  29, 23, 19, 13, 15, 9, 4, 14, 3, 5, 17, 11, 33, 7, 2, 27, 10, 31,  Горски Пътник  12, 18, Уо Тп1, 5, 19, 14, 20, 3, 16,  Илинден  3, 8, 1, 4, 14, 6,  Местност Каптажа  Пс,  Трети Март  15, 21, 14, 1, 9, 7, 19, 17, 16, 2, 3, 5, 13, 11, 18,  Чер Недялко  1, 3, 5,  Шести Септември  22, 27, 29, 5, 21, 19, 3, 7, 25, 1, 2, 16, 6, 17, 15, 11, 4, 8, 23, 13, 10

На 17.10.2019 Г. /09:15 - 09:45 Ч.; 09:15 - 16:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Дойренци:   Гарова  6, 8, 7, 2,  Местност Прелеза  Шахтов Кладенец,  Младост  5, 7, 2, 4 Уо Мтп 17, 3,  Софроний Врачански,  Тодор Киров  33, 35

На 17.10.2019 Г. /12:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /12:00 - 16:00 Ч./ -  Ловеч:   Безименна  Болница,  Ген.Гембицки  2,  Доктор Съйко Съев  29, 27, 31,  Психоболница  Склад PVc Дограма Саламандър

На 17.10.2019 Г. /12:30 - 16:00 Ч./ -  Слатина,  Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски  38, 49, 53, 61, 95, 44, 27, 36, 55, 51, Уо Тп 7, 33, 37, 67, 43, 69, 41, 57, 40, 65, 47, 35, 46, 34, 42, 48, 63, 39,  Волга  2, 1,  Георги С. Раковски  11, 9, 5, 3,  Детелина  1, 4,  Крайна  3, 1, 4, 6, 8, 9, 7, 5, 2,  Любен Каравелов  14, 28, 7, 1, 2, 3, 17, 12, 13, 16, 4, 24, 26, 15, 19, 25, 20, 18, 6, 22, 23, 8, 10, 9, 5,  Марица  6, 9, 4, 5, 7, 2, 1,  Петър Берон  15, 17, 5, 7, 21, 12, 10, 19,  Стара Планина  4,  Стефан Караджа  7, 6, 5, 1, 3, 2,  Тодор Каблешков  3, 7, 5, 12, 1, 4, 2, 9, 6, 10, 8,  Трети Март  23,  Хаджи Димитър  19, 12, 10, 31, 2, 3, 25, 6, 17, 13, 33, 35, 9, 4, 23, 7,  Янтра  31

На 18.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Ловеч:   Александър Стамболийски  42, 30 Спартак 3,  Генерал Скобелев  28, 26, 35, 37, 26 Скобелев, 28 Гурко,  Неофит Рилски  41, 58, 52, 37, 39, 56, 45, 35, 48, 50, 43,  Свети Свети Кирил И Методи  34, 33, 35, 32, 33, 36

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Хлевене:   Александър Стамболийски  11, 9, 7,  Александър Стамболийски  5,  Банчо Еврев  3, 5,  Васил Левски  26, 32, 14, 6, 10, 9, 16, 19, 30, 12, 13, 3, 22, 7, 15, 28, 11, 20,  Васил Левски  38, 47, 29, 54, 56, 27, 44, 41, 42, 141, 45, 36, 25, 50, 23, 46, 43, 48, 52, 34, 21,  Великден  2, 12, 4, 1, 6, 10, 8,  Даскал Стефанов  10, 6,  Даскал Стефанов  1, 3, 4, 5,  Даскал Стефанов  7,  Дълбок Дол  5,  Иван Димов  5, 1, 4, 12, 7, 2,  Иван Димов  16, 20, 11, 18, 6, 12,  Капитан Петко Войвода  11а, 9, 17, 5, 19, 11, 16, 15,  Капитан Петко Войвода  13,  Кочо Иванов  2, 10, 18, 6, 1, 22, 14, 20, 12, 16, 8, 4,  Кочо Иванов  24, 13, 34, 30, 17, 26, 15, 36, 28,  Марангозка  3, 5, 2, 7, 1,  Ненко Дачев  3, 12, 2, 8, 10, 6, 1, 4,  Отец Паисий  10 А,  Отец Паисий  2, 8, 1, 16, 6, 12, 4, 10, 9, 3, 11, 14,  Петко Боев  21, 30, 28, 1, 38, 13, 18, 40, 24, 34, 11, 25, 4, 16, 32, 22, 35, 27, 36, 9, 8, 20, 14, 10, 17, 46, 42, 26, 19, Уо Тп2, 3, 5,  Поп Георги  2, 5, 3, 1,  Простор  7,  Простор  3, 7, 8, 1, 12, 2,  Свирлив Кладенец  12, 19, 5, 3, 13, 10, 26, 2, 14,  Стойчова  2,  Стойчова  5, 9, 4, 11, 2, 1, 30, Уо Тп 4, 32, 24, 16, 15, 18, 3, 28, 17, 7, 22, 14, 20,  Тодор Печев  7, 3, 2, 11, 10, 9, 5, 1, 4, 19, 17,  Трети Март  3, 9, 5, 4, 12, 1, 16, 2, 10, 8, 7, 6, 13,  Трети Март  31, 24, 33, 22, 28, 8, 16, 6, 30, 18, 26, 23, 25, 32, 1, 21, 20, 29,  Трети Март  39, 53, 44, 43, 35, 48, 38, 40, 55, 51, 34, 47, 45, 57, 41, 36,  Христо Ботев  1, 7, 3, 6, 12,    Уо Тп 1

На 18.10.2019 Г. /14:00 - 15:30 Ч./ -  Баховица:   Александър Стамболийски  2 Уо Тп 1, 1, 6, 3, 5, 4, 2, 10,  Баба Тонка  1, 8, 3, 4, 10, 2,  Васил Коларов  20, 13, 12, 6, 8, 16, 1, 4, 10, 7, 2, 18, 5, 14, 11,  Васил Левски  1, 4, 8, Улично Осветление Тп8, 3, 5, 11, 6, 2, 9, 7,  Витоша  1, 2, 3,  Вълчо Петров  29, 6, 4, 2, 45, 53, 8, 49, 22, 29, 43, 39, 10, 18, 12, 37, 35, 51, 27, 20, 6, 41, 16, 33, 31, 21, 7, 23, 19, 3, 11, 17, 25, 5, 9, 15, 1, 13,  Георги Димитров  54, 53, 52, 58, 49, 51, 56, 105, 105, Тп12, 1, 8, 6, 3, 7, 10, 5, 4, 9, 2, 49, 57, 76, 100, 87, 83, 66, 78, 75, 94, 68, 64, 95, 79, 85, 65, 62, 98, 72, 104, 108, 74, 91, 90, 73, 106, 59, 82, 69, 89, 81, 81 Тп 7, 88, 60, 63, 92, 67, 77, 80, 61, 70, 71, 84, 18, 47, 42, 17, 25, 36, 27, 47б, 46, 12, 52, 28, 29, 19, 22, 44, 40, 10, 13, 15, 24, 31, 21, 14, 39, 41, 48, 38, 30, 50, 20, 49, 37, 26, 43, 45, 33, 23, 34, 118, 101, 97, 110, 114, 103, 112, 116, 120,  Георги Хаджидинчев  3, 8, 5, 1, 6,  Девети Май  3, 1,  Дунав  2, 1, 3,  Иван Вазов  2, 1, 12, 4, 7, 8, 3, 11, 9, 5, 6,  Иван Драгов  3,  Кокиче  8, 1, 4, 2, 6,  Кътю Драсов  14, 19, 11, 15, 17, 18, 10, 12, 9, 13, 16, 20, 5, 8, 2, 4, 1, 3, 6,  Липа  7, 9, 1, 2, 4, 6, 8, 3, 5, 11, 12, 13, 10,  Македонска  6, 10, 7, 14, 9, 11, 3, 2, 12, 5, 8, 4, 1,  Никола Й.Вапцаров  2, 4, 3, 1, 10, 6, 8, 13, 5, 16, 7, 14, 12, 11,  Панайот Волов  1, 10, 6, 2, 8,  Петко Славейков  9, 3, 5, 7, 1, 13, 11,  Пирин  2, 4, 6,  Райна Княгиня  1, 3, 6, 2, 4,  Раковска  1, 6, 5, 4, 2, 9а, 13, 3, 11,  Рила  2, 3, 7, 6,  Свети Кирил И Методий  20, 8, 18, 12, 24, 23, 19, 11, 22, 8а, 14, 10, 16, 25, 9, 15, 13, 21, 17, До Стопански Двор, 4, 1, 7, 3, 2, 5, 6, Тп3  Стопански Двор, Тп3,  Сердика  2, 1, 4,  Славянска  3, 2,  Стара Планина  1, 4, 2,  Стефан Караджа  2, 5, 9, 8, 7, 6, 4, 11, 3, 1, 10,  Тодор Каблешков  3, 9, 1, 5, 11,  Тодор Кацаров  3, 2,  Тодор Кирков  2, 1, 2, 4, 6, 3,  Трети Март  22, 24, 21, 2, 14, 17, 15, 26, 16, 8, 12, 4, 19, 13, 1, 9, 10, 20, 11, 6, 3, 18, 10, 32, 28,  Филип-Тотю  1,  Хаджи Димитър  6, 9, 2, 7, 1, 3, 5, 4,  Христо Ботев  30, 23, 35, 36, 27, 29, 24, 33, 25, 18, 45, 14, 20, 43 Тп 5, 22, 31, 39, 32, 16, 26, 37, 17, 13, 21, 12, 8, 19, 10а, 10, 15, 6, Тп6, 4, 11, 9, 3, 7, 5, 1,  Цвятко Маринов  4, 6, 4,  Шипка  2, 1, 3, 10, 9, 14, 12, 13, 7, 8, 21, 15, 24, 18, 20, 17, 22

На 18.10.2019 Г. /14:00 - 15:30 Ч./ -  Лисец,  Общ. Ловеч:   Албания  10, 8, 2, 4,  Алеко Константинов  8, 8, 6, 4, 2,  Александър Стамболийски  3, 2, 5, 1, Уо Тп1,  Асен Златаров  9, 3, 22, 18, 8, 16, 11, 14, 5, 12, 7, 6, 2, 10, 4, 1, 20,  Баховски Път  1, 4, 6, 2, 3, 9, 7, 5,  Белия Път  16, 2, 5, 32, 1, 33, 12, 7, 26, 21, 18, 10, 20, 13, 27, 22, 29, 8, 4, 11, Уо Тп 4, 24, 30, 3, 31, 23, 28, 17, 14, 35, 9, 36, 6, 15, 38,  Боцка Могила  3, 1,  Васил Левски  4, 9, 15, 8, 3, 2, 10, 6, 1, 13, 27, 22, 20, 21, 24, 19, 26, 25, 17, 29, 16,  Врани Кладенец  6, 1, 7, 5, 3, 9, 4, 2,  Генко Дерибеев  6, 3, 4, 1, 2,  Георги Бенковски  9, 2, 1, 7, 5, 3,  Георги Раковски  2, 1,  Гладен Рът  1,  Димитър Димов  1, 3,  Дунав  8, 2, 1, 3, 10, 4, 6,  Елин Пелин  7, 1, 5, 4, 9, 2, 6, 3,  Иван Вазов  2, 6, 4, 1,  Йордан Йовков  7, 6, 5, 14, 8, Уо Тп6, 7, 11, 16, 13, 10, 12, 1, 4, 3, 2,  Кирил И Методий  8, 10, 1, 6, 2, 3, 4,  Климент Охридски  2, 1, 3,  Колю Фичето  2, 1,  Мерашки Път  10, 12, 8, 3, 23, 5, 25, 15, 17, 4, 9, 11, 13, 12, 6, 7, 21, 19, 33, 65, 71, 35, 69, 45, 20, 26, 30, 18, 14, 16, 57, 41, 39, 37, 31, 24, 22, 43, 47, 61, 27, 29, 49, 53, 67, 55, 59, 28, 51,  Мир  2,  Опълченска  5, 13, 36, 62, 29, 38, 37, 11, 44, 46, 7, 19, 40, 23, 17, 28, 20, 32, 54, 25, 34, 52, 27, 35, 31, 15, 1, 48, 18, 3, 21, 42, 56, 47, 39, 84, 76, 90, 70, 80, 49, 82, 64, 74, 86, 72, 92, 68, 66, 43, 78, 41, 51, 45, 2,  Панайот Волов  1, 3, 2,  Панайот Хитов  8, 3, 4, 1, 6,  Раевец  1, 2, 4,  Розова Долина  8, 10, 11, 6, 4, 15, 12, 2, Уо Тп 8, 9, 13, 1, 7,  Росна Могила  3, 6, 2, 4, 7, 5,  Синчец  9, 7,  Стара Планина  19, 17, 5, 7, 8, 4, 11, 13, 15, 1, 2, 9,  Тодор Каблешков  16, 3, 11, 4, 10, 14, 22, 8, 20, 1, 5, 6, 12, 18, 2,  Хаджи Димитър  10, 16, 39, 37, 31, 4, 33, 2, 1, 41, 61, 49, 51, 18, 14, 5, 83, 15, 12, 21, 8, 17, 11, 24, 10, 22,  Христо Ботев  7, 2, 1, 4, 6,  Централна  51, 5, 49, 26, 25, 39, 19, 43, 35, 62, 48, 23, 36, 45, 55, 7, 34, 44, 33, 1a, 46, 17, 21, 42, 57, 3, 41, 28, 40, 27, 60, 50, 29, 64, 9, 56, 11, 30, 38, 47, 12, 54, 1, 32, 31, 53, 16, 20, 18, 22, 15, 14, 52, 24, 37, 114, 105, 109, 116, 101, 110, 112, 136, 107, 113, 121, 118, 97, 103, 106, 104, 99, 117, 140, 173, 172, 147, 160, 164, 154, 169, 133, 142, 145, 170, 152, Уо Тп7, 135, 150, 162, 125, 138, 158, 157, 271, 148, 151, 149, 163, 141, 129, 153, 156, 137, 134, 136, 168, 139, 3а, 161, 159, 146, 143, 171, 165, 166, 131, 144, 155, 167, 93, 83, 96, 71, 98, 85, 68, 70, 72, 81, 86, 89, 76, 66, 67, 58, 59, 74, 100, 78, 79, 87, 80, 82, 77, 88, 73, 75, 94, 69, 91, 43, 84, 95, 61, 92, 90, 65, 63, 61, 124, 102, 121, 125, 115, 126, 130, 128, 119, 127, 120, 132, 123,  Шипка  3, 1, 5, 7,    336

На 18.10.2019 Г. /14:00 - 15:30 Ч./ -  Ловеч:   Баховско Шосе  Опитно Поле, Фазанария,  Васил Джабарски  13, 11, 2, 19, 5, 9, 7, 17, 1, 15, 3,  Витоша  2, 11, 4, 7, 5, 9, 6, 10, 16, 22, 28, 15, 14, 1, 20, 18, 26, 19, 21, 48, 17, 50, 23, 24, 28,  Възрожденска  15, 14, 11, 13, 12,  Върхът  1, 5,  Гозница  Уо На Тп5, Уо Мтп 10, Уо На Тп6,  Иван Вазов  32, 3, 9, 7, 16, 42, 20, 24, 1, 25, 30, 27, 23, 4, 33, 50, 18, 44, 21, 6, 15, 38, 11, 34, 10, 13, 103, 46, 40, 19, 28, 22, 17, 14, 31, 26, 29, 2, 12, 8, 35, 48, 5, 57, 86, 70, 53, 82, 67, 74, 80, 78, 56, 37, 54, 84, 88, 41, 76, 62, 52, 49, 39, 72, 71, 144, 63, 47, 58, 61, 65, 66, 55, 60, 59, 51, 68, 45, 69, 64, 43, 91, 77, 93, 103, 83, 112, 101, 85, 126, 89, 128, 104, 116, 90, 120, 114, 105, 118, 107, 95, 142, 81, 132, 98, 75, 106, 100, 87, 109, 130, 108, 97, 113, 140, 92, 136, 134, 96, 110, 102, 94, 122, 115, 99, 124, 79, 111,  Лале  19, 2, 8, 7, 6, 4, 5, 1, 3,  Марко Крачунов  10, 6, 12, 2, 4, 1, 3, 5, 8, 19, 11, 17,  Матея Кръстев  1, 8, 2, 4, 12, 10, 3, 14, 6, 5, 7, 21, 8,  Местност Полето   Едноетажна Сграда, 002, 2 А,  Михаил Петков  3, 1, 7, 2, 5,  Момина Сълза  11, 21, 15, 14, 25, 17, 12, 14,  Ната Стоянова  9, 18, 14, 10, 2, 12, 7, 6, 4, 8, Цех За Разкрояване И Сглобяван, 3, 11, 1, 16, 5,  Петър Граматик  4, 2, 1, 10, 3, 5, 6, 8, 12, 9, 16, 14, 3,  Пол.Жребков  25, 5, 4, 1, 32, 24, 3, 30, 8, 20, 17, 19, 16, 7, 5, 13, 9, 24, 23, 32, 22, 11, 14, 26, 25, 28, 15, 21, 44, 68, 41, 66, 48, 54, 34, 27а, 62, 39, 42, 43, 27, 50, 29, 40, 70, 52, 37, 64, 56, 45, 36, 46, 58, 33, 60, 38, 35,  Продимчец  Пазар За Животни, Уо На Тп5, Вили Стоян Колев, Строеж, Айгърска Бара, Уо На Тп3, Тп 2, Стопански Двор, Уо На Тп1, Здравен Пункт,  Рила  3, 6, 1, 4, 2, Детска Градина I-Ви Юни,  Свобода  3, 8, 5, 1, 6, 4, 12, 20, 16, 18, 15, 13, 11, 10, 9, 14, 19,  Северна Индустриална Зона  35, 37,  Синчец  16, 8, 12, 15, 14, 6, 11, 13, 10,  Стоян Цанков  62, 23, 46, 34, 25, 42, 29, 30 Кв Продимчец, 27, 19, 33, 41, 56, 60, 37, 32, 31, 29 А, 43, 35, 40, 36, 44, 45, 2, 1, 28, 15, 5, 13, 4, 8, 17, 18, 11, 22, 24, 14, 31, 26, 3, 9,  Тодор Чернев  4,  Христо Русков  18, 10, 23, 24, 15, 30, 28, 3, 46, 6, 20, 21, 22, 42, 36, 19, 7, 16, 32, 48, 44, 9, 40, 17, 11, 1, 8, 13, 34, 5, 14, 26, 38, 47 Колбасарски Цех, 25, 50, 29, 33, 54, 47, 56, 27, 52, 58, Кафе,  Цар Иван Александър  34, 17, 29, 42, 28, 38, 36, 30, 40, 21, 27, 19, 25, 32, 23,  Чешмата  3, 2, 4, 1 Вила До Казанките,  Юрий Гагарин  14, 7, 9, 10, 6, 5, 16, 12, 4, 8, 3, 18, 1, 27, 30, 36, 48, 22, 29, 15, 31, 34, 38, 62, 58, 32, 54, 17, 40, 26, 46, 25, 60, 64, 28, 56, 11, 50, 20, 52, 42, 19, 23, 21, 49, 110, 66, 74, 82, 72, 43, 112, 96, 68, 92, 35, 41, 116, 55, 90, 86, 104, 57, 94, 51, 80, 39, 100, 76, 114, 88, 98, 37, 84, 78, 106, 70, 102, 45, 53

На 18.10.2019 Г. /14:00 - 15:30 Ч./ -  Малиново,  Общ. Ловеч:   Любен Каравелов  7

На 18.10.2019 Г. /14:00 - 15:30 Ч./ -  Скобелево,  Общ. Ловеч:   Васил Левски  2, 4, 9, 8, 7, 13, 17, 11а, 5, 6, 11, 1, 3,  Ген.Скобелев  11, 1, 9,  Георги Бенковски  2, 2, 1, 3,  Георги С.Раковски  9, 10, 2, 1, 3, 12, 8, 14, 6, 4, 5,  Георги Филчев  2, 4, 11а, 1, 3, 11, 5, 6, 8,  Кирил И Методий  1, 11, 6, 8, 9, 11, 2, 4, 3,  Нешо Рачев  12, 10, 8, 6, 2а, 4,  Оборище  1, 4, 9, 8, 2, 13, 3, 5, 11,  Осми Март  7, 1, 5,  Стара Планина  4, 13, 11, 7, 19, 5, 6, 1, 21, 25, 2, 3, 14, 23, 8, 12, 10, 9, 17,  Стефан Караджа  1, 4, 8,  Тиха  1, 3,  Тихи Кът  10, 14, 5, 2, 6, 4, 8, 3,  Търговска  15, 11, 19, 35, 20, 24, 16, 27, 41, Канцелария, 14, 7, 22, 8, 25, 9, 23, 31, 47а, 47, 5, Тп1, 13, 21, 10, 33, 18, 40, 39, 43, 45, 29, 6, 12, Детска Градина, 4,  Хисар  7а, 7, 1, 4, 8в, 2, 9, 6, 3, 11, 18, 12, 8,  Христо Ботев  1, 2, 24, 3, 2, 20, 26, 17, 4, 32, 14а, 25а, 9, 38, 23, 30, 18, 28, 11, 7, 12, 25, 5, 8а, 14, 12а, 36, 19, Тп3, 13

На 18.10.2019 Г. /14:00 - 15:30 Ч./ -  Славяни:   Александър Стамболийски  1 Общ. Ловеч, 1, 4, 2, 1, 3,  Бачо Киро  6, 1, 2, 4, 1,  Васил Левски  11, 1, 19, 8, 9, 4, 15, 3, 2, 13, 7, 6, 5,  Васил Петлешков  8, 6, 3, 4, 2, 1,  Георги Бенковски  23, 17, 12, 1, 6, 8, 5, 9, 14, 2, 10, 16, 11, 13, 15, 21, 25, 4, 19, 7, 3,  Георги Кирков  1, 3,  Георги С.Раковски  11, 6, 10, 7, 9, 4, 15, 13, 8, 12, 2, 5, 1, 33,  Доктор Петър Берон  6, 7, 3, 2, 4, 1, 8, 5,  Иван Вазов  2, 1, 6, 5, 4, 3,  Изгрев  1, 4, 3, 2, 8а, 8, 4, 6, 9, 5, 2, 11,  Искър  2, 1, 6, 5, 3, 8, 4,  Капитан Мамарчев  1, 2, 4, 6,  Княз Александър I Батемберг  16, 9, 15, 14, 21, 11, 1, 12, 7, 29, 25, 19, 17, 2, 4, 13, 6, 10, 5, 3, 23, 27, 1,  Любен Каравелов  7, 1, 4, 8, 6, 5, 3, 9, 14, 15, 10, 11, 12,  Марица  1, 10, 22, 4, 18, 1, 9, 20, 2, 14, 5, 3, 16, 8, 12, 6, 7,  Мизия  38, 17, 32, 34, 23, 42, 21, 40, 25, 36, 27, 44, 19, 8, 22, 9, 20, 28, 11, 4, 34, 13, 16, 18, 5, 26, 7, 1, 10, 6, 14, 24, 12, 2, 30,  Оборище  2, 3, 16, 6, 1, 24, 14, 2, 18, 8, 20, 10, 22,  Паисий  2, 4,  Панайот Хитов  3, 1,  Патриарх Евтимий  3, 4, 5, 1, 2,  Пейо Яворов  3, 2, 14, 6, 5, 16, 4, 1, 7, 12,  Пенчо Славейков  1, Уо Тп 6,  Пирин  2, 1, 3,  Плиска  6, 9, 5, 2, 4, 3,  Райна Княгиня  6, 1, 2, 4,  Свети Иван Рилски  36, 42, 31, 4, 28, 33, 30, 37, 35, 36, 26, 32, 38, 40, 29, 21, 9, 27, 13, 15, 1, 2, 25, 7, 17, 16, 20, 22, 11, 18, 24, 6, 3, 23, 4, 10, 44,  Свети Кирил И Методий  6, 6, 12, 8, 18, 4, 20, 10, 2,  Свети Климент Охридски  30, 14, 34, 6, 11, 8, 18, 20, 26, 12, 1, 13, 9, 2, 7, 3, 4, 24, 28, 42, 38, 17, 15, 40,  Сливница  1, 2,  Спартак  4, 13, 6, 3, 11, 2, 15, 1, 9,  Стефан Караджа  4, 2, 1, 3,  Стефан Стамболов  3, 5, 1, 4, 6,  Съединение  8, Сладкарница, Уотп 1, Уо Дежурна Стая, 2, 1, 7, Здравен Дом, 3, 9, 11, 5, 28, 25, Уо Фонтан, 2, 22, 14, 4, 3, 27, 21, 16, 29, 12, 20, 19, 23, 15, 18, 31, 10, 13, 17,  Тракия  13, 19, 8, 6, 3, 12, 1, 7, 9, 14, 4, 11,  Трети Март  2, 10, 7, 5, 4, 9, 3, 6,  Хаджи Димитър  4, 8, 3, 13, 2, 9, 11, 1, 5, 6, 10, 7, 15, 15,  Хан Аспарух  5, 18, 11, 16, 7, 24, 28, 17, 13, 10, 9, 27, 23, 25, 34, 22, 1, 32, 12, 21, 30, 3, 31, 15, 29, 8, 14, 19, 33, 20, 26, 43, 37, 38, 45, 41, 47, 35,  Хан Крум  6, 1, 2,  Хан Омуртаг  2, 1, 6, 8, 4,  Христо Ботев  1, 2, 4,  Черно Море  1, 2,  Шипка  5, 3, 1,    Уо Тп 7, 0, Уо Тп10, Мтп 8

На 18.10.2019 Г. /14:00 - 15:30 Ч./ -  Слатина,  Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски  1, 11, 8, 2, 3, 18, 5, 4, 12, Уо Тп 6, 10, 9, 13, 7, 73, 18, 15, 21, 32, 12, 19, Уо Тп 8, 17, 28, 22, 25, 20, 38, 49, 53, 61, 95, 44, 27, 36, 55, 51, Уо Тп 7, 33, 37, 67, 43, 69, 41, 57, 40, 65, 47, 35, 46, 34, 42, 48, 63, 39,  Ангел Кънчев  6, 3, 1, 8, 2,  Бачо Киро  8,  Бойчо Огнянов  10, 2, 6,  Васил Левски  38, 27, 44, 35, 27-А, 23, 37, 29, 43, 21-А, 42, 100, 40, 31, 36, 21, 27-Б, 5, 32, 19, 13, 10, 26, 12, 18, 6, 4, 17, 34, 11, 20, 15, 16, 9, 7, 24, 8, 28, 2, 30,  Волга  2, 1, 15, 13, 10, 7, 16, 6, 14,  Георги Бенковски  5, 3, 6, 28, 11, 16, 24, 22, 12, 17, 14, 30, 32, 15, 7, 21, 19, 26, 8, 1, 9, 4, 10, 13, 18, 20,  Георги С. Раковски  Уо Тп 1, 1, 11, 9, 5, 3,  Гоце Делчев  4, 3,  Детелина  1, 4, 7, 1, 6, 3, 2, 5,  Клокотница  15,  Крайна  3, 1, 4, 6, 8, 9, 7, 5, 2,  Любен Каравелов  14, 28, 7, 1, 2, 3, 17, 12, 13, 16, 4, 24, 26, 15, 19, 25, 20, 18, 6, 22, 23, 8, 10, 9, 5,  Марица  6, 9, 4, 5, 7, 2, 1,  Местност Кремъка,  Огоста  3, 20, 7, 9,  Паисий  3, 4, 10, 69, 6,  Петко Манев  6, 2, 12, 9, 20, 28, 16, 22, 3, 18, 1, 14, 24, 8, 7, 4,  Петко Р.Славейков  2, 5, 1, 3, 4,  Петър Берон  2, 3, 15, 17, 5, 7, 21, 12, 10, 19,  Първи Май  23, 14, 19, 15, 20, 13, 3, 11, 1, 2, 5, 10, 8, 12, 6, 15, 7,  Пясъка  1,  Рила  12, 14, 6, 25, 10, 8, 4,  Родопа  1, 3,  Свети Климент Охридски  2, 22, 18, 17, 30, 3, 12, 8, 16, 14, 7, 6, 28, 4, 10, 11, 9, 13, 26, 19, 15, 20, 1,  Стара Планина  6, 4, 1, 2, 4, 22,  Стефан Караджа  7, 6, 5, 1, 3, 2,  Тодор Каблешков  3, 7, 5, 12, 1, 4, 2, 9, 6, 8, 10,  Трети Март  3, 1, 5, 23,  Хаджи Димитър  19, 12, 10, 31, 2, 3, 25, 6, 17, 13, 33, 35, 9, 4, 23, 7,  Янтра  7, 9, 2, 6, 8, 14, 10, 3, 4, 12, 5, 16, 15, 34, 23, 32, 21, 27, 31, 36, 30, 33, 28, 31, 20, 22, 19, 11, 15, 13, 28, 26,    8

На 19.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 16:00 - 17:00 Ч./ -  Гостиня:   Алеко Константинов  9, 4, 7, 6, 1, 3, 5,  Александър Стамболийски  3, 12, 6, 10, 8, 20, 1, 2, 5,  Васил Левски  12, 7, 8, 4, 9, 2, 14, 3, 6, 10, 1,  Георги Бенковски  1, 2, 5,  Георги Иванов  8, 7, 1, 6,  Иван Вазов  7, 6, 8, 11, 4, 5, 3, 10, 9,  Иван Генов  5, 2, 3, 1, 4,  Илия Симеонов  10, 12, 22, 6, 24, 18, 10, 16, 20, 8, 2, 26, 14,  Кирил И Методий  2, 1, 3,  Княз Борис 1  1, 3, 2, 4,  Любен Каравелов  2, 1, 11, 3,  Михо Нечев  7, 3, 6, 4,  Никола Вапцаров  2, 1, 4, 3,  Панайот Волов  2,  Стефан Караджа  2, 3, 4, 1, 5,  Тодор Каблешков  6, 4,  Хаджи Димитър  2, 4,  Хан Аспарух  37, 11, 8, 21, 6, 22, 35, 24, 16, 90, 41, 17, 19, 13, 28, 18, 33, 20, 23, 9, 1, 26, 2, 29, 4, Уо Тп 1, 39, 15, 7, 27, Уо Тп 3, 43, 34, 47, 40, 45, 30, 38,  Христо Ботев  12, 15, 16, 17, 14, 11, 10, 8, 2, 6, 3, 9, 5, 4, 7, 1,  Христо Смирненски  3, 2, 13, 7, 11, 9, 1, 17, 15, 5,  Яким Груев  4, 5, 6, 10, 1, 3, 2

На 19.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 16:00 - 17:00 Ч./ -  Дойренци:   Гарова  Бивш Склад На Балкан

На 19.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 16:00 - 17:00 Ч./ -  Йоглав:   Александър Стамболийски  2, 10, 4, 16, 8, 7, 1, 5, 6, 18, 12, 3, 14, Гъскокланица,  Бенковски  1, 4, 3,  Васил Левски  16, 17, 25, 8, 20, 3, 1, 2, 12, 4, 14, 6, 10, 8,  Захари Стоянов  7, 5, 1, 6, 8, 3, 4, 2,  Иван Вазов  1, 6, 3, 15, 9, 13, 4, 17, 11, 7,  Кокиче  10, 2, 6, 7, 8, 1, 3, 5, 4, 9, 11, Уо Мтп, 12,  Латинка  10, 8, 18, 16, 1, 14, 13, 5, 3, 2,  Мелнишка  16, 33, 27, 45, 46, 14, 49, 21, 26, 40, 18, 29, 28, 47, 44, 31, 12, 13, 15, 17, 30, 36, 24, 37, 20, 32, Уо Тп 1, 53, 19, 3, 6, 8, 11, 10, 1, 7, 2, 4, 5, 31, 43,  Мусала  5, 1, 3, 2,  Никола Василев  1, 2, 3,  Опълченска  2, 11, 8, 4, 10, 1, 6,  Осъм  10, 1, 4, 5, 3, 6, 2, 12, 3, 7, 11, 9, 18, 20, 21, 15, 19, 22, 17, 23, 13,  Отец Паисий  6, 10, 7, 4, 3, 5, 2,  Пирин  3, Уо Тп 2, 5, 7, 1, 21, 15, 17, 11, 19, 13, 9,  Рила  1, 3,  Соргоня  42, 5,  Стара Планина  2, 1, 8, 6, 4, 12, 13, 5, 10, 7, 9, 18, 16, 14, 11, 3,  Странджа  2, 3, 1, 4, 7, 5,  Съединение  13, 17, 22, 18, 16, 21, Мелница, 20, 12, 13, 4, 6, 1, 5, 7, 11, 9, 3, 2, 10,  Трети Март  48, 2, 40, 25, Здравна Служба, 33, 5, 45, 11, 19, 47, 10, 6, Павилион, 25, 1, 31, 27, 8, 3, 49, 29, 13, 16, 43, 38, 41, 14, Уо Тп 3, 36, 7, 12, 4, 9, 26, 24, 37, 35, 32, 21, 15, 34, 39, 22, 17,  Хан Аспарух  18, 7, 24, 31, 22, 8, 2а, 35, 16, 12, 24, 15, 21, 23, 22, 14, 9, 34, 2а, 28, 30, 32, 18, Уо Тп 4, 19, 26, 10,  Хемус  6, 4, 1, 14,  Христо Ботев  11, 17, 23, 11, 21, 13, 25, 19, 15, 4, 25, 11, 3, 1, 2, 5, 27, 6,     Местн Долно Ливаде

На 19.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 16:00 - 17:00 Ч./ -  Ловеч:   Местност Липака  Ново Сметище,  Местност Синан Тепе  Вили Синан Тепе Линия 1, Вили Синан Тепе Линия 3, Стрелбище

На 19.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 16:00 - 17:00 Ч./ -  Пресяка:   Александър Стамболийски  2, 21, 15, 26, 28, 7, 8, 2, 19, 4, 9, 15, 29, 20, 16, 23, 32, 11, 18, 17, 10, 6, 14, 13, 1, 12, 12, 53, 49, 32, 56, 47, 44, 45, 66, 33, 54, 43, 40, 57, 34, 59, 52, 70, 38, 55, 50, 37, 60, 41, 31, 51, 39, 68,  Васил Левски  16, 4, 3, 14, 2, 8, 22, 1, 7,,, 10, 9, 12, 5,  Възрожденска  7, 6, 11, 2, 4, 17, 8, 13, 19, 5, 3,  Габрака  10, 9, 1, 11, 7, 31, 6, 17, 15, 2, 13, 4, 11,  Георги Бенковски  1, 21, 29, 13, 39,,, 23, 27, 35, 41, 19, 12, Улично Осветление Тп 5, 14, 25, 17, 37, 31, 8, 4, 2, 11, 5, 10, 6, 7, 3, 1, 15, 14,  Дунав  18, 22, 10, 31, 14, 20, 25, 11, 33, 8, Тп 8, 29, 27, 12, 16, 15, 2 Тп9, 5, 7, 4, 3, 1, 6, 13, 11, 9, 6а,  Иван Вазов  8, 3, 6, 4, 5, 10, 1, 6, 20, 5, 2,  Калето  16, 18, 22, 14, 10, Улично Осветление Тп6, 17, 6, 12, 31, 20, 12, 6, 5, 7, 13, 17, 16,  Климент Охридски  6, 10, 3, 9, 7, 1, 8, 5, 4,  Любен Каравелов  5, 10, 2 Тп1, 11, 4, 27, 15, 3, 8, 9, 13, 6, 24, 7, 25, 29, 26, 16,  Местност Стравиц  Пс,  Местност Ялията  Пс,  Потока  2, 8, 1, 5, 24, 26, 32, 18, 28, 40, 9,  Райко Даскалов  22, 3, 30, 18, 19, 3, 6, 14, 24, 9, 4, 17, 12, 8, 2, 16, 11, 26, 10, 20, 28,  Свети Кирил И Методи  19, 13, 32, 21, 30, 9, 3, 7, 11, 28, 1, 15, 16, 5, 14, 17, 2, 9, 4, 5, 2,  Стара Планина  40, 8, 22, 9, 5, 7, 20, 34а, 28,,, 12, 11, 26, 34, 38, 50, 6, 47, 2, 4, 12, 3, 42, 45, 2,  Стефан Караджа  7, 12, 14, 7, 31, 28, 3, 19, 11, 2, 29, 5, 35, 13, 21, 15, 8, 1, 33, 37, 6, 23, 5,  Съби Даскалов  29, 27, 48, 10, 3, 1, 17, 5, 7, 16, 25, 31,  Тодор Каблешков  24, 10, 12, 6, 1, 8, 2, 3,  Христо Смирненски  13, 36,,, 15, 8, 2, 1, 6, 9, 3, 7, 5, 11, 8, 4, 20, 29, 1, 15, 35, 14, 33, 26, 31,    Уо Мачтов Тп 12

На 19.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 16:00 - 17:00 Ч./ -  Смочан:   Албанска  6, 1, 2, 4,  Александър Стамболийски  2, 8, 7, 13, 4, 11, 9,  Васил Левски  14, 9, Тп 4, 4, 10, 14, 12, 12а, 6, 8, 2, 3,  Георги Бенковски  3, 5,  Дунав  3, 1, 7, 15, 9,  Иван Вазов  6, 4, 3, 2, 1, 2,  Кирил И Методий  4, 11, 2, 6, 5, 15, 8, 19, 13, Тп 3, 7, 17,  Любен Каравелов  3, 2, 1,  Местност Ялията  Пс,  Осъмска  3, 1, 5,  Отец Паисий  8, 11, 13, 9, 10, 7, 15, 3, 4, 1, 7, 6, 5, 2,  Панайот Волов  1, 5, 9, 13, 3, 2, 11,  Рила  5, 3, 32, 24, 23, 31, 11, 7, 12, 4, 19, 25, 1, 10, 8, 17, 16, 14, 26, 22, 3, 9, 15, 2,  Стара Планина  73, 53, 48, 36, 32, 42, 65, 55, 71, 54, 63, 38, 52, 44, 34, 61, 30, 46, 69, 57, 17, 5, 20, 25, 9, 12, 10, 24, 19, 11, 37, 13, 6, 22, 2, 21, 18, 15, 33, 4, 14, 29, 50, 7, 8, 16, 31, 15 А, 27, 23,  Стефан Караджа  3, 1, 5, 1, 3,  Странджа  1,  Тодор Каблешков  6, 1, 6 Тп1, 4, 2,  Трети Март  6, 14, 24, 18, 8, 10, 20, 13, 9, 7, 12, 22, 16, 4, 2, Ресторант С. Смочан, Детска Градина Смочан,  Хаджи Димитър  1,  Христо Ботев  16, 23, 9, 6, 2, 14, 8, 17, 13, 5, 19, 4, 7, 10

На 19.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 16:00 - 17:00 Ч./ -  Умаревци:   Александър Македонски  2, 1, 4, 6,  Балатон  10, 9, 7, 5, 1, 2, 3, 4, 8, 6, 13, 10, 14,  Балкан  1, 4, 8, 6, 10, 2, 3,  Васил Левски  16, 5, 7, 9, 3, 10, 4, 1, 2, 6, 22, 8, 12, 24, Уо Тп1, 18, 20,  Вежен  2, 6, 1, 4,  Генерал Скобелев  1, 2,  Георги С.Раковски  3, 7, 5, 9, 11, 15, 13,  Десислава  11, 3, 9, 4,  Драгоман  5, 9, 11, 3, 1,  Дунав  11, 13, 8, 6, 7, 3, 15, 5, 4, 1, 12, 9, 2, 10,  Искра  2,  Кокиче  4, 2, 6, 8, 1,  Кракра  5, 11, 9, 2, 8, 7, 1, 4, 3, Уо Тп5,  Липа  1, 5, 4, 3, 6, 2, 8,  Люлин  2, 1, 13, 14, 8, 10,  Люляк  2, 12, 4, 6, 14,  Местност Чоловски Баир  Пс,  Никола Помов-Комитата  11, 15, 13, 9, 12, 7, 6, Здравна Служба, Канцелария, 8, 3, Произв Тестени Изделия, 4, 5, 10, 12, Пощенска Станция,  Опълченска  Жп Прелез, 5, 6, 8, 7, 2,  Осъмска  2, 9, 11, 5, 3, 4, 12, 6, 10, 1, 8, 7, 14, 15, 17, 32, 20, 11, 24, 28, 13, 30, 22, 26,  Преспа  Кафене, 8, 7, 1, 12, 3, 9, 20, 2, 10, 4, 16, 15, 6, 18, 11, 8,  Проф.Асен Златаров  2, Уо Тп2, 4, 3,  Рила  1, 6, 9, 3, 2, 7, 5,  Росица  11, 9, 4, 2, 15, 3, 10, 13, 1, 12,  Свети Кирил И Методий  10, Магазин За Хранителни Стоки, 9, 21, 4, 19, 13, 11, Училище, 1, 2, 5,  Стара Планина  2, 7, 19, 5, 24, 14, 4, 6, 17, 12, 10, 22, 21, 9, 18, 20, 15, 16, 1,  Трети Март  12, 14, 11, 12, 4, 13, 15, 6, 5, 2, 1, 9, 10, 7,  Христо Ботев  4, 6, 1, 3, 2,  Черно Море  9, 7, 5, 3, 9, 1,  Чукалска  2, 4,  Шипка  22, 24, 26, 18, 13, 28, 3, 10, 1, 5, 9, 4, 7, 8, 2, 15, 12, 11, 14, 16, 24, 8,    До Река Осъм

На 19.10.2019 Г. /09:00 - 17:00 Ч./ -  Йоглав:   Александър Стамболийски  Гъскокланица

Община Луковит  

На 15.10.2019 Г. /10:30 - 11:00 Ч.; 10:30 - 16:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /10:15 - 16:00 Ч.; 10:15 - 10:45 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Беленци:   Батак  2, 6, 3, 14, 5, 1,  Беласица  6, 1, 4, 2,  Боровец  4, 6, 2,  Бузлуджа  12, 2, 10, 9, 11, 8, 6, 17, 1, 4, 15, 3, 13,  Васил Левски  22, 23, 27, 20, 3,  Втори Юни  4, 2,  Георги Бенковски  6а, 9, 11, 6, 1, 2, 5, 4, 3, 7, 26, 15, 12, 14, 10, 16, 20, 17, 23, 13, 24, 18, 21,  Главна  12, 36, 9, 23, 28, 21, 13, 8, 11, 7, 17, 25, 32, 22, 10, 19, 14, 20, 1, 34, 24, 5, 26, 62, 83, 50, 31, 27, 75, 59, 41, 65, 49, 79, 82, 40, 44, 57, 53, 63, 78, 42, 37, 56, 52, 5, 70, 51, 76, 38, 45, 80, 48, 68, 84, 43, 73, 39, 54, 46, 29, 33, 4, 79а,  Деница  3, 2, 1, 4, 5,  Изгрев  1, 3, 2, 4,  Каноското  14, 20, 19, 21, 22, 10, 13, 29, 15, 9,  Кошута  4, 8, 2, 6,  Местност Селския Връх  Пс,  Могилата  6, 8, 10, 12, 5,  Обзор  11, 10, 7, 13, 12, 8, 3, 6, 2, 1,  Оборище  8, 11, 5, 1, 2, 6, 3,  Пазара  5, 7, 3,  Първи Май  2, 1,  Ратица  1, 3, 7, 5, 2,  Рила  2, 4, 1, 3,  Свети Илия  4,  Синчец  8, 3, 6,  Стара Планина  8, 32, 4, 6, 14, 12, 7,  Тодоришка  10, 3, 8, 6, 7, 4, 14, 5, 2, 13, 9, 11,  Христо Ботев  3, 1, 2, 4,  Чавдар  8, 16, 15, 10, 21, 12, 4, 11, 18, 9, 13, 14, 1, 19,  Чуканска  8, 6, 1, 4, 3, 5,  Шипка  5, 7, 3

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Луковит:   Бор  1, 2,  Кокиче  42, 25, 35, 21, 46, 19, 47, 39, 27а, 37, 22, 34, 41а, 17, 41, 24, 20, 48, 43а, 27, 29, 36а, 30, 28а, 18, 40, 16, 23, 26, 36, 32, 44, 28, 31, 33, 38, 50,  Лале  39, 24, 33, 35, 43, 37, 47, 31, 25, 28, 26, 17, 8, 27, 22, 13, 19, 41, 30, 20, 38, 21, 11, 16, 24а, 14, 29, 10, 12, 15, 18,  Лилия  2, 1,  Лозарска  27, 35, 15, 25, 10, 4а, 22, 21, 14, 20, 28, 33, 31, 12, 36, 20а, 39, 8, 45, 23, 50, 19, 46, 6, 20б, 18, 42, 16,  Мак  3а, 4, 6, 3, 2, 1, 59,  Местност Голия Връх,  Начална  10, 43, 18, 37, 23, 42, 22, 17, 19, 32, 36, 30, 27, 28, 33, 24, 21, 38, 31, 16, 20, 41, 14, 26, 25, 35, 12, 29,  Пролет  27, 25, 17, 15, 46, 38, 28, 36, 40, 21, 19, 13, 26, 42, 30, 44а, 23, 34, 32,  Теменуга  23а, 29, 25, 10, 57, 18, 22, 41, 19, 4, 33, 8, 45, 14, 27, 23, 35, 6, 31, 16, 21,    Тп57

На 15.10.2019 Г. /10:30 - 11:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /10:15 - 10:45 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Горник:   Делницата  096005

На 15.10.2019 Г. /10:30 - 11:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /10:15 - 10:45 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Карлуково:   119044,  36511,  44327,  Александър Стамболийски  1, 37, 16, 2, 11, 9, 18, 25, 5, 41, 29, 8, 21, 13, 4, 3, 6, 1, 12, 23, 15,  Ален Мак  2, 5, 7,  Ангел Кънчев  4, 3, 6, 5,  Баба Тонка  2, 4,  Байкал  8, 6, 3, 12, 10, 1, 2,  Бачището  2, 6, 4, 1,  Бачо Киро  11, 5, 3, 12, 14, 4, 7, 2, 6,  Бор  6, 4, 7, 3, 5а, 1, 5,  Бузлуджа  13, 6 /Ул. Хаджи Димитър1, 4, 7, 3, 2, 8,  Васил Левски  18, 13, 7, 15, 14, 17а, 5, 2, 11, 17, 12, 21, 6, 16, 19, 3,  Вежен  8, 1, 6, 3, 3а, 5, 1а, 6а,  Георги Бенковски  2, 3, 6, 5, 1, 4, 7,  Георги Иванов  13, 5, 9, 6, 1а, 2, 3, 7, 12, 16 Къща, 14, 10,  Георги Раковски  5, 12, 2, 10, 6, 4, 3, 14, 16, 1,  Градище  5, 2, 17, 8, 3, 15, 9, 4, 13, 6, 10,  Девети Май  2, 5, 3, 10, 8, 4, 1,  Детска Песен  3, 6, 1, 4а, 4,  Дико Илиев  5, 10, 4, 9, 8, 7, 13, 2а, 3, 1, 20, 21, 14, 24, 18, 15, 2, 17,  Дунав  5, 3,  Железничарска  8, 6, 10, 14, 1,  Желю Войвода  3, 6, 2, 4,  Здравец  24а, 24, 21, 23, 28, 27, 26, 17, 4, 13, 22, 14, 20а, 7, 10, 6, 16, 5, 11, 15, 8, 9, 12, 18, 3, 1,  Иван Ангелов  10, 6, 3, 8, 5, 16, 14, 18, 19, 11, 21, 20, 24, 22, 28, 15, 13, 26, 17,  Изгрев  1, 3, 5, 7,  Искър  2, 1, 5, 7, 3, 8, 12, 17,  Искъра-Сладината  64,  Кап Петко Войвода  9, 1, 5, 2, 3, 13, 17, 15,  Кирил И Методий  1, 3, 5,  Кокиче  5, 4, 8, 6, 10, 3,  Лале  2, 5, 12, 10, 1, 6,  Латко Лилов  5, 2, 1, 3, 10, 7, 6,  Местност Григора  Пс, Пс,  Младост  10, 26, 11, 20, 23, 16, 24, 18, 21, 14, 12, 8, 1, 5, 2, 7, 4, 9, 6, 3,  Оборище  6, 1, 4,  Орляк  4, 21, 11, 13, 1, 15, 2, 19, 3, 6, 10, 14, 12, 17,  Отец Паисий  2, 23, 3, 1,  Петко Петков  5, 2,  Петър Берон  1, 2,  Петър Трантеев  2, 3, 11, 6, 5, 8, 1, 4, 9, 13, 7,  Пи-018035,  Пролет  24, 22а, 18, 8, 1, 12, 22,  Проходна  1, 4, 2, 3, 5, 1а,  Първи Май  2, 4, 13, 6, 11, 1,  Работническа  13, 11, 7, 1, 2, 3, 5, 4,  Райна Княгиня  3, 5, 7, 4, 2,  Сергей Румянцев  10, 4, 15, 13, 1, 3, 8, 12, 6, 2, 7,  Софроний Врачански  4, 1, 6, 2,  Стара Планина  16, 9, 7, 5, 11, 1, 2, 12, 14, 17, 15, 10, 3, 8, 20, 13, 18,  Стефан Караджа  6, 9, 1, 4, 5,  Трети Март  1, 4,  Хаджи Димитър  7,  Христо Андреев  7, 3, 5,  Христо Ботев  1, 2, 7, 9, 7а, 6, 12, 16, 2а, 3, 10, 18, 14, 4, 5, 8,  Юрий А.Гагарин  2, 4, 1, 5, 3, 8, 10, 6,    Хижа, Уо Тп 6, Къща Местност Садината

На 15.10.2019 Г. /10:30 - 11:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /10:15 - 10:45 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Луковит:   Бяло Поле,  Възраждане  1, 139,  Местност Бяло Поле  Стрелбище,  Местност Искъра  Свинарник, Пчелин, Вила, Овощ.Градина, Помпа, Хижа,  Стопански Двор

На 15.10.2019 Г. /10:30 - 11:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /10:15 - 10:45 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Петревене:   045009,  Александър Стамболийски  11, 6, 3, 12, 8а, 17, 5, 16, 1, 13, 21, 4, 2, 15, 8, 20, 25, 23, 24, 22, 39, 24а, 33, 26, 35, 2а, 31, 27,  Бор  1, 2,  Бреза  3, 5, 1,  Васил Левски  5, 2, 1,  Витиня  6, 8, 5, 4, 7, 1, 3,  Ген.Гурко  21, 27, 10, 18, 15, 13, 20, 9, 29, 22, 25, 19, 17, 8, 5, 3,  Георги Иванов  5, 1, 2, 7, 4, 6, 3,  Георги Сава Раковски  7, 54, 52, 4, 18, 6, 8, 3, 30, 20, 15, 10, 46, 12, 1а, 22, 24, 28, 1, 5, 16, 36, 48, 2, 40, 14, 44, 58, 26, 13, 50, 70, 68, 76, 72, 64, 60, 84, 62,  Здравец  1, 7, 3, 10, 2,  Златна Панега  1, 2,  Иван Вазов  10, 7, 3, 6, 1, 10,  Иван Стефанов  2, 1,  Изгрев  7, 3, 1, 10, 5, 2, 6, 6 А, 8, 4,  Местност Жп Спирка  Катодна Станция, Пс,  Местност При Панега  034042,  Опълченец Стоев  2,  Отец Паисий  11, 3, 6, 1, 9, 4, 5, 7, 2,  Радецки  4, 1, 8, 2,  Райна Княгиня  9, 2, 5,  Рила  7, 10, 15, 20, 6, 2, 14, 3, 8,  Розова Долина  17, 11, 25, 27, 15, 29, 8, 5, 1, 31, 7, 6, 19, 9, 21, 13, 39, 36, 37, 20, 28, 35а, 22, 41, 35, 26, 16, 37а, 38, 34, 24, 33,  Сергей Румянцев  5, 1, 3, 2,  Синчец  1,  Софроний Врачански  22, 24, 11, 15, 18, 10, 4, 17, 2, 13,  Стара Планина  8, 1, 7, 2, 6, 9, 10, 4, 5, 11, 3,  Хаджи Димитър  67, 56, 57, 48а, 66а, 68, 70, 71, 65, 64, 54, 63, 62, 60, 69, 52, 50, 98, 74, 83, 90, 94, 95, 110, 99, 76, 79, 77, 78, 89, 92, 88, 82, 114, 97, 105, 100, 91, 103, 87, 116, 75, 84, 80, 84а, 102, 108, 106, 81, 73, 96, 86, 14, 33, 38, 51, 27, 42, 46, 17, 8, 55, 19, 2, 44, 48, 12, 20, 9, 31, 24, 37, 53, 41, 5, 13, 49, 23, 29, 15, 47, 16, 22, 7, 21, 3, 35, 40, 1, 43, 4, 39, 28, 36, 6,  Хан Аспарух  7, 14, 10, 26, 12, 5, 4, 3, 24, 18, 28, 16, 6 А, 6, 30, 34,  Христо Ботев  8, 18, 6, 14, 13, 1, 32, 16, 21, 10, 11, 4, 19, 5, 3, 17, 2, 9, 15,  Цар Освободител  15, 2, 14, 1, 4, 12, 3, 16, 8, 13, 6, 11,  Шипка  3, 8, 5, 11, 4, 2,  Юрий А.Гагарин  2, 4, 5, 7, 1,  Явор  1, 3,    Обор

На 15.10.2019 Г. /10:30 - 11:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /10:15 - 10:45 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Румянцево:   069012 М. Лъките,  088074,  Бела Лъка  8, 1а, 6, 4, 8а, 3, 2, 1, 1,  Божур  4,  Бузлуджа  2, 3, 1,  Веслец  2, 9, 5, 10, 4, 1, 8, 6, 7, 3,  Гергана  9, 10, 8, 1, 7, 12, 5, 3, 2, 6, 4,  Гробарска  8а, 6, 2, 4,  Дунав  1,  Златинска  13, 7, 17, 16, 12, 25, 10, 5, 20, 4, 18, 19, 14, 21, 24, 1, 6,  Златна Панега  24, 36, 26, 16, 1 Павилион, 14, 44, 10, 8, 18, 32, 1, 8а, 4, 28, 2, 2а, 30, 40, 22, 6, 20, 12, 3, 38,  Искър  2, 11, 9, 3, 1, 5, 7,  Йоловска  7, 1, 3, 5, 11,  Йорговска  1,  Капитан Стефан Павлов  44, 26, 54, 51, 35, 20, 34, 19, 47, 23, 18, 30, 33, 41, 60, 17, 36, 29, 49, 25 A, 13, 56, 31, 50, 43, 45, 39, 21, 27, 25, 37, 42, 38, 15, 28, 48, 40, 53, 4а, 14, 2, 9, 16, 4, 7, 6, 8, 11, 5,  Карлуковска  14, 12, 5, 3а, 13, 1, 7, 17, 18, 16, 5а, 20, 10, 9, 15, 2,  Кокиче  3, 4, 5, 2, 9, 6, 7,  Коларска  3, 6, 5, 7, 2, 4,  Крайще  12, 7, 4, 1, 10, 2,  Кракра  5, 10, 9, 8, 2, 4,  Лозарска  2, 5, 4, 10, 7,  Люлин  2, 1,  Маркони  14, 22, 8, 38, 1а, 26, 28, 12, 2, 36, 1б, 34, 32, 18, 24, 2а, 10, 4,  Милин Камък  3, 2, 1,  Момин Проход  2, 1, 8,  Петър Берон  4, 5, 3, 19, 8, 17, 15, 7, 13, 16, 5а, 29, 2, 12, 21, 14, 10, 31,  Пирот  1, 11, 15, 17, 6, 2, 19, 7, 5, 9, 21, 8,  Предел  14, 2, 4, 8, 1, 10,  Разделна  6, 8, 1, 2, 10, 7, 11, 3,  Рила  1,  Родина  5, 8, 1, 10, 4, 12,  Родопа  5, 7, 1,  Росица  2,  Сергей Румянцев  6, 5, 1, 4, 2, 7, 3, 8, 19, 56, 38, 23, 30, 9, 70, 40, 16, 60, 76, 59, 55 А, 27, 44, 36, 32, 52, 42, 46, 15, 43, 51, 48, 11, 53, 21, 10, 28, 41, 58, 24, 17, 12а, 47, 20, 74, 26, 54, 29, 63, 45, 14, 57, 33, 18, 31, 78, 22, 37,  Сливница  4, 2, 3а, 18, 4а, 10, 11, 25, 13а, 1, 23, 6, 16, 21а, 5, 15а, 7, 15, 17, 8,  Стара Планина  6, 25, 3, 12, 9, 20, 5, 2, 8,  Странджа  1, 9, 2, 4, 6, 8, 3, 5,  Страцин  48, 43, 72, 1, 70, 30, 78, 34, 24, 45, 5, 4, 13, 19, 15, 28, 22, 60, 32, 58, 46, 20, 40, 38, 49, 41, 26, 23, 21, 62, 36, 11, 84, 16, 3, 52, 18, 17, 68, 56, 50, 50,  Съединение  1, 5, 7, 11, 3, 12, 13,  Тутракан  2, 15, 13, 4, 1, 7,  Цачевска  4, 6, 11, 3, 9, 8, 7,  Централна  3, 1 A, 7, 3 А, 1, 1в, 1б, 25, 15, 20, 23, 7, 37, 35, 11, 45, 21, 51, 12, 14, 19, 16, 39, 10, 18, 53, 9, 4, 2, 31, 33, 6, 43, 25а, 49, 27, 17, 61, 73, 38, 57, 32, 65, 50, 67, 63, 109, 79, 95, 113, 72, 115, 36, 59, 30, 62, 89, 69, 53, 97, 26, 40, 28, 81, 71, 22, 68, 91, 24, 105, 52, 87, 58, 42, 64, 101, 60, 34, 44, 75,  Чукара  4,  Шипка  2, 5, 1, 3, 11, 9,    1 М. &Quot;Кичера&Quot;  Пи № 2010034, М-Т Зад Камъка

На 15.10.2019 Г. /10:30 - 11:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /10:15 - 10:45 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Тодоричене:   116009,  Бачо Киро  9, 6, 21, 16, 10, 4, 3, 12, 27, 33, 25, 35, 17, 23, 5, 1, 37, 29, 15, 7, 13, 19, 8, 11,  Васил Левски  7, 8, 10, 3, 1, 6, 4, 5, 13,  Добри Войников  3, 7, 9, 1, 2, 11, 5,  Капитан Петко Войвода  6, 2, 4, 1, 7, 5а, 12, 8, 3, 10, 5, 18, 13, 20, 14,  Кочо Честименски  14, 12, 4, 15, 10, 1, 2,  Никола Обретенов  4, 10, 2, 7, 1,  Панайот Хитов  8, 5, 3, 1, 4, 6, 2,  Петко Р.Славейков  2, 6, 7, 12, 10, 13, 51, 1, 5, 11,  Райна Княгиня  13, 11, 9, 19, 21, 2, 1, 12, 3, 5, 15,  Старо Шосе  2, 4, 3,  Тодор Каблешков  31, 2, 24, 17, 37, 36, 43, 4, 11, 12, 41, 9, 32, 16, 28, 10, 13, 15, 7, 5, 33, 34,  Филип Тотю  15, 17,  Хаджи Димитър  69, 66, 61, 53, 64, 71, 67, 57, 63, 29, 74, 27, 56, 65, 48, 46, 52, 44, 54, 72, 60, 68, 23, 58, 35, 18, 15, 19, 8, 36, 33, 37, 38, 42, 1, 12, 26, 20, 47, 30, 11, 22, 4, 2, 34, 49, 9, 14, 16, 6, 41, 5, 45, 31, 7, 24, 1а,  Христо Ботев  31, 36, 76, 68, 42, 72, 60, 44, 90, 70, 80, 74, 88, 86, 82, 40, 52, 30, 38, 84,    УПИ -Іх-174,  Кв.12

Община Тетевен  

На 14.10.2019 Г. /09:45 - 12:00 Ч./ -  Тетевен:   Пеновото  2, Гараж, 13, 13, 10, 11

На 14.10.2019 Г. /13:15 - 16:00 Ч./ -  Тетевен:   Бели Вит  9, 11, 13, 29, 35, 14, 33, 28, 8, 1, 30, 24, 17, 21, 3, 26, 4, 2, 5, 6, 19, 34, 37, 25, 7, 10, 23, 16, 15, 22, 31, 27, 18, 32, 12, 1а, 20,  Ключ  2, 2а, 1,  Пеновото  7, Между Бл 1 И 2, Уо На Тп43, Магазин, 6, 14, В Бл.4, 9, 1 На Тп2, 11

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ -  Тетевен:   Вежен  2, 6, 5, 4, 1,  Върбанчовец  3, 4, 9, 2, 6, 7, 1, 8, 10, 14, 11, 5, 15, 13, 12,  Димитър Д.Стойчев  2, 13, 4, 10, 6, 3, 1, 12, 16, 5, 11, 8, 9, 14, 7,  Емил Марков  22, 15, 17, 28, 46, 20, 52, 19, 13, 48, 54, 24, 26, 50,  Иван Фурнаджиев  20, 11, 17, 19, 22, 13, 28, 24, 15, 26,  Лальо Пеев  3,  Марин Урманов  11,  Мария Удренова  17,  Палтен  14, 9, 24, 1, 18, 5, 2, 19, 27, 31, 3, 4, 17, 8, 11 Уо Та Тп17, 25, 11, 15, 7, 22, 23, 20, 29, 21, 16, 13, 6,  Стара Планина  3, 5, 7, 2, 4, 9, 1,  Стоян Костов  9, 4, 1, 3, 4б, 10, 8, 2, 11, 5, 6, 7, 4a,  Червен  2, 4, 1, 3, 9, 6, 7, 5

На 15.10.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Тетевен:   Димитър П.Ковач  6, 3, 8, 10, 9, 7, 11, 13, 4, 1, 5,  Емил Марков  35, 80, 74, 82, 78, 72, 76, 41, 37, 39,  Иван Вазов  58, 48, 54, 59, 57, 67, 52, 56, 55, 65, 63, Уо На Тп61, 50,  Иван Фурнаджиев  4, 1, 2,  Полк.Орлов  24, 22, 9, 13, 2, 11, 14, 5, 1, 3, 26, 6, 16, 4, 8, 10, 12, 7, 18,  Сава Младенов  9 Ос Тетевен Центъра, 1 Пл. Възраждане,  Симеон Куманов  44, 6, 20а, 20, 7, 48, 36, 40, 10, 38, 14, 26, 30, 22, 16, 24, 28, 5, 6 Здравец, 9, 18, 4, 11, 15, 10 Ул. Дойковец, 42, 12, 13, 3, 15 Часовникова Кула,  Станьо Врабевски  3, 1,  Стефан Павлов  5,  Христо Ботев  17

На 16.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Голям Извор,  Общ. Тетевен:   Голямо Усое  4, 15, 17, 3, 11, 5, 12, 13, 16, Вила, 10, 22, 9, 14, 7, 8, 2,  Махала Слатина  Къща Васил, Къща Павел, Къща Иван, Къща Христо, Къща, Къща Тодор, Къща Лазар, Къща Цано, Къща Стоян, Къща Кольо, Къща Марин, Къща Йончо, Къща Чико

На 16.10.2019 Г. /09:45 - 12:00 Ч./ -  Тетевен:   Люляк  15,  Местност Пладнището  Уо На Тп55,  Пладнището  36, 29, 55, 5, 61, 41, 35, 51, 7, 37, 9, 43, 57, 45, Къща Теодора, 19, 15, 40, 23, 63, 17, 8, 59, 20, 28, 33, 25, 21, 49, 27, 53, 22, 13, 11

На 16.10.2019 Г. /10:00 - 16:30 Ч./ -  Тетевен:   Христо Габровчето  15, 19, 21, 15а, 23, 3, 11, 1, 5

На 17.10.2019 Г. /09:45 - 12:00 Ч./ -  Тетевен:   Васил Петров  3, 5, 1,  Гаванците  3,  Дочо Мръвков  8, 7, 2, 6, 1, 5, 4, 3, 11, 9,  Иван Туйков  6, 24, 35, 19, 2, 27, 1, 12, 28, 9, 38, 21, 3, 5, 34, 7, 30, 29, 16, 20, 11a, 23, 25, 31, 36, 8, 14, 26, 33, 15, 17, 13, 10, 32, 18, 22,  Пенка Михайлова  44, 20, 60, 47, 58, 63, 59, 57, 43, 48, 52, 38, 49, 33, 55, 45, 39, 41, 61, 51, 53, 65, 50, 46, 32, 36, 56, 30, 67, 54,  Равни Камък  16, 18, 6, 14, 2, 16а, 12, 8, 16 Уо На Тп28,  Станьо Петков  3, 2, 5

На 17.10.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Голям Извор,  Общ. Тетевен:   Георги Стойков  62

На 17.10.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Тетевен:   Георги Кирков  1, 4, 2,  Дели Пало  4, 1,  Иван Вазов  Площад Възраждане Центъра,  Иван Томов  4, 6, 2, 1, 3,  Кооперативен Пазар  5, 9, 7, 11, 1, 3,  Лалка Павлова  8, 5,  Лечо Гайдаря  27, 26, 21, 23, 12, 10, 14, 31, 1, 7, 19, 22, 17, 16, 20, 28, 25, 32, 2, 13, 6, 24, 3, 30, 8, 18, 33, 11, 5, 15, 4, 9, 29,  Малей  2, 4, 1,  Петко Страшния  9, 2, 5, 7, 11, 1, 3,  Стърч  2, 6, 4,  Трети Март  11, 10, 14, 16, 20, 9, 1, 24, 3, 6 Балкан Уо На Тп24, 26, 5, 13, 28, 12, 6, 18, 2, 15, 19, 22, 7, 4

На 18.10.2019 Г. /09:15 - 12:00 Ч./ -  Тетевен:   72343.500.5372,  Воловийте  4, 16, 2, 18, 10, 3, 5, 1, 9, Уо На Тп64, 8, 46, 28, 7,  Христо Габровчето  5, 1

На 18.10.2019 Г. /13:00 - 15:30 Ч./ -  Тетевен:   Иван Вазов  20, 11, 7, 1, 17, 3, 27, 35, 9, 25, 21 Касета Уо На Тп16, 5, 43, 15, 19, 23, 13,  Михал Койчев  18, 14, 8, 20, 7, 2, 4, 12, 6, 16, 9, 3, 10, 5, 11, 5а,  Ненка Павлова  6, 5, 4, 1, 2, 3,  Павел Койчев  4, 2, 1,  Първи Ноември  29, 27, 31,  Хаджи Генчо  6, 4, 2, 7 Касета Уо На Тп33, 5, 1, 3,  Хиляда Осемстотин И Първа  1

Община Троян  

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Бели Осъм:   Козя Стена  40, 37, 38, 39, 45, 41,  Мах.Църовска  Помпа,  Стоян Българенчето  357, 382, 346, 424, 358, 412, 344, 282, 312, 354, 353, 404, 355, 384, 276, 280, 274, 337, 340, 365, 359, 304, 406, 394, 366, 343, 332, 372, 350, 345, 326, 418, 298, 374, 306, 341, 422, 330, 338, 294, 362, 386, 356, 339, 320, 370, 342, 392, 348, 462, 302, 300, 360, 402, 396, 336, 335, 410, 310, 292, 296, 284, 351, 314, 316, 328, 347, 349, 272, 380, 278, 334, 361, 270, 398, 286

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Калейца:   Васил Ватев  86, 2, 74, 92, 90, 82, 79, 76, 14, 97, 84, 78, 138, 22, 12, 72,  Местност Калейшко Ханче  72, Вила

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Орешак,  Общ. Троян:   Атанас Хасъмски  3, 1,  Балкан  8, 12, 18, 20, 39, 27, 34, 22, 13, 15, 32, 30, 25, 2, 6, 19, 29, 14, 26, 33, 10, 11, 35, 41, 43, 31, 36, 17,  Вилна Зона  Вила,  Данчо Василешки  1, 5,  Иван Павлов  128, 139, 165, 118, 129, 106, 94, 157, 122, 141, 126, 143, 104, 174, 169, 150, 115, 101, 91, 171, 93, 163, 102, 103, 127, 147, 144, 82б, 99, 123, 82, 162, 125, 173, 107, 86, 124, 168, 159, 96, 146, 155, 161, 109, 136, 164, 105, 130, 151, 156, 95, 112, 3, 121, 97, 138, 140, 134, 153, 152, 148, 142,  Мах.Баба Стана  Вила,  Мах.Радоевското  2 Вила,  Неофит Калчев  8,  Първа  4, 5, 1, 7, 3,  Трета  2, 30 Вила,  Четвърта  8,    Вила

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Троян,  Общ. Троян:   Вежен  71 Къща-Пеньо,  Кв.Балкан  9, Къща-Радка, Къща-Даниел, Къща-Минчо, Къща-Станислав, 19, Вила, Къща-Пенко, Къща-Бранимир, Къща-Христина, Къща-Цена, Къща-Анчо, Къща-Пенка, Къща-Данко, Къща-Банко, Къща-Георги, Помпена Станция, Къща-Цветомир, Къща-Борис, Къща-Маргарита, Къща-Вачо, Къща-Марияна, Къща -Иван, Къща-Недко, Строеж, Къща-Надка, Къща-Мария, Къща-Бойко, Къща -Георгица, Къща-Мичо, Къща-Ивелина, Къща-Илия, Къща-Милко, Къща-Стефана, Къща-Дона, Къща-Цветанка, Къща-Дочо, Къща-Пена, Къща-Начо, Тп83, Къща-Колю, Къща-Богомил, Къща-Павли, Къща-Мита, Къща-Красимира, Къща-Пенчо, Къща-Тодорина, Къща-Спаска, Къща-Иван, Къща-Боро, 21, Къща -Власи, Къща-Пламен, 22, Къща-Добринка, Къща-Власи

На 14.10.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Врабево:   Антон Иванов  2, 3, 5, 1, 4,  Арх.Борис Боев  6, 5, 15, 3, 2, 4, 7, 20, 13, 12, 10, 17, 8,  Вилна Зона,  Георги Димитров  28, 41, 24, 46, 31, 42, 29, 43, 56, 19, 51, 48, 37, 21, 17, 47, 39, 36, 67, 53, 32, 49, 52, 35, 55, 27, 34, 25, 40, 54, 44, 23, 33, 26, 30,  Девети Септември  28, 36, 30, 13, 14, 20, 26, 29, 15, 23, 9, 33, 21, 1, 10, 19, 17, 44, 25, 7, 41, 11, 34, 27, 8, 12, 16, 3, 2, 37, 18, 6, 38, 32, 35, 31, 4, 24,  Ленин  7, 8, 1, 6, 3, 5, 9,  Минко Генков  1,  Минко Карата  53, 36, 51,  Москва  7, 9, 5, 1, 2, 4,  Нено Даракчиев  1, 3,  Никола Й. Вапцаров  2, 3, 1, 4, 5, 7,  Св.Св.Кирил И Методий  5,  Стамен Радев  6, 5, 1, 8, 4,  Стара Планина  3, 1,  Христо Ботев  14, 21, 22, 20, 18, 27, 23, 19, 25, 16,  Цар Калоян  18, 4, 8, 16, 12, 2, 1, 6, 3, 5, 14, 20, 10,  Шипка  2,  Юрий А.Гагарин  5, 3

На 14.10.2019 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  Калейца:   Анска  4, 21, 15, 19, 25, 17, 9, 5, 11, 13, 23, 3, 2, 1,  Дамян Банчев  6, 9, 7, 4, 5, 2, 3, 15, 11, 1, 13,  Дочо Чакъров  16, 4, 29, 17, 30, 3, 2, 1, 31, 8, 6, 12, 35, 21, 13, 41, 9, 11, 15, 20, 18, 19, 10, 27, 36, 23, 7, 28, 26, 34,  Керимска  10, 12, 11, 1, 21, 31, 49, 3, 24, 6, 45, 14, 47, 15, 53, 28, 18, 16, 7, 20, 30, 2, 25, 23, 33, 26, 27, 17, 5, 19, 4, 29, 51, 8, 32, 9,  Местност Калейшко Ханче  17,  Христо Ботев  146, 174, 144, 154, 175, 159, 120, 193, 189, 148, 179, 176, 167, 162, 153, 166, 181, 131, 147, 197, 156, 158, 195, 161, 168, 180, 178, 185, 140, 160, 129, 150, 151, 155, 138, 137, 149, 130, 133, 165, 157, 118, 152, 191, 141, 145, 135, 142, 143, 163, 182, 132, 187, 170, 184, 171, 122, 183, 172, 134, 111, 136, 126

На 15.10.2019 Г. /09:45 - 12:00 Ч./ -  Чифлик,  Общ. Троян:   Вилна Зона  1, 37

На 15.10.2019 Г. /10:15 - 12:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:30 - 11:30 Ч./ -  Троян,  Общ. Троян:   Васил Левски  372, 287, 384, 291, 376, 360, 315, 295, 313, 382, 366, 333, 297, 362, 378, 329, 331, 354, 368, 335, 305, 348, 327, 285, 311, 352, 325, 301, 374, 344, 299, 380, 323, 307, 342, 309, 356, 358, 337, 293, 317, 370, 346, 321, 289, 350, 319, 283

На 15.10.2019 Г. /12:00 - 14:00 Ч./ -  Ломец:   Александър Стамболийски

На 16.10.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч./ -  Голяма Желязна:   Башов Рът

На 16.10.2019 Г. /10:30 - 12:30 Ч./ -  Троян,  Общ. Троян:   Мах.Дудевска  58

На 16.10.2019 Г. /14:30 - 16:00 Ч./ -  Старо Село,  Общ. Троян:   Софийска  137, 69, 22, 32, 1, 73, 12, 49, 35, 16, 10, 14, 38, 136, 33, 53, 65, 55, 20, 71, 30, 57, 28, 85, 59, 45, 11, 47, 34, 79, 13, 2, 83, 75, 8, 6, 4, 61, 87, 67, 91, 18, 39, 7, 63, 64, 43, 77,  Централна  104, 134, 3, 144

На 17.10.2019 Г. /09:30 - 11:30 Ч./ -  Троян,  Общ. Троян:   Хан Аспарух  30, 23, 26, 16, 24, 28, 18, 22, 20, 14, 10, 12

На 18.10.2019 Г. /10:00 - 12:00 Ч.; 14:15 - 16:00 Ч./ -  Троян,  Общ. Троян:   Байкал  10,  Балатон  1, 3,  Васил Левски  27,  Георги С.Раковски  87, 73, 75, 41, 27, 73,  Димитър Икономов-Димитрика  3, 20, 27, 34, 29, 39, 41, 40, 22, 31, 26, 42, 14, 16, 36, 28, 32, 24, 30, 37, 1, 23, 35, 42, 43, 38, 18, 25, 12, 33,  Захари Стоянов  8, 7, 5, 10, 16, 3, 6, 9, 3, 4, 14, 12, 12, 14,  Опълченска  7, 20, 18, 7, 6, 3, 14, 1, 16, 8, 12, 22,  Тодор Петков  1, 2, 4,  Христо Гадевски  2

На 19.10.2019 Г. /09:15 - 13:30 Ч./   На 20.10.2019 Г. /09:15 - 13:30 Ч./ -  Троян,  Общ. Троян:   Крайречна  1, 5

Община Угърчин  

На 18.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Лесидрен:   43325.10.23,  43325.10.61,  43325.10.832.1,  Местност Камъка Правец,  Местност Язовир Сопот  20, Къща Радка, Къща Найден, Къща Марин, Къща Кольо, Къща Дочо, Къща Христо, Къща Додьо, Къща Илинка, Къща Борислав, Къща Мария, Къща Димитър, Къща Въло, Вила

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Угърчин:   Бачо Киро  2,  Бели Камък  4, 1, 2, 5, 3, 6, 7,  Витоша  2, 1,  Георги С.Раковски  12, 13, 14, 11,  Димчо Дебелянов  8, 19, 12, 9, 17, 13, 15, 11, 6, 14, 7, 16, 1, 4, 5, 10,  Ивайло  1, 7, 2, 3, 4,  Каменка  2, 14, 6, 8, 4, 5, 12, 10, 3,  Климент Охридски  19, 5, 13, 14а, 9, 25, 30, 1, 11, 4, 16, 17, 14, 28, 24, 22, 6, 10, 12, 21, 29, 15, 7, 8, 27, 20, 3, 31, 23,  Марица  4, 8а, 5, 8, 6, 2, 7, 1,  Оборище  4, 1, 6, 2, 5,  Околчица  8, 7, 1, 2, 18, 12, 16, 5, 2а, 4, 22, 6, 20, 24,  Панайот Хитов  2, 1, 6, 4,  Свобода  7, 5, 6,  Христо Ботев  22, 14, 21, 33, 27, 10, 30, 25, 24, 35, 28, 15а, 17, 12, 31, 29, 26, 20, 39, 15, 32, 18, 016

Община Ябланица  

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 09:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /15:00 - 16:00 Ч./ -  Батулци:   Ангел Кънчев  10, 4, 8, 5, 7, 11, 6,  Бачо Киро  5, 3, 1,  Васил Левски  30, 37, 26, 35, 57, 8, 21, 46, 16, 28, 39, 31, 64, 50, 38, 36, 40, 6, 41, 1, 68, 32, 9, 19, 33, 48, 4, 15, 3, 24, 65, 55,  Гео Милев  4, 6, 3, 5, 1, 2,  Георги Диков  4, 7 Тп4, 7, 1, 6, 5,  Здравец  1,  Иван Вазов  22, 16, 6, 24, 10, 58,  Йото Диков  1, 2,  Местност Мечовец  Пс,  Местност Сух Дол  Пс,  Мишкарете  8, 6, 4, 5, 9, 1, 3, 11, 13, 2, 14, Тп3, 10,  Панайот Волов  3, 9, 16, 10, 4, 7, 6, 2,  Пею Яворов  4, 3, 1,  Присоето  35, 34, 36, 37, 2, 16, 24, 32, 12, 3, 8, 10, 30, 4, 1,  Първи Май  1, 3, 5,  Свети Кирил И Методи  99, 64 До Читалището, 62, 100, 84, 107, 103, 115, 78, 58, 75, 114, 61, 116, 110, 120, 55, 82, 95, 126, 94, 79, 125, 86, 119, 53, 73, 122, 81, 85, 66, 108, 64, 65, 80, 98, 117, 70, 60, 96, 87, 112, 90, 102, 101, 111, 105, 96 Тп1, 89, 72, 67, 74, 91, 71, 118, 88, 77, 104, 17, 9, 20, 14, 8, 51, 1, 15, 40, 37, 47, 23, 42, 54, 30, 178, 36, 16, 7, 46, 4, 48, 12, 10, 25, 11, 56, 49, 18, 39, 22, 38, 45, 6,  Слатина  20, 12,  Стефан Караджа  21, 43, 2, 29,,, 13,  Стоян Панов  62, 60, 34, 32, 3, 5, 22, 28, 24, 26, 4, 10, 20, 12,  Христо Ботев  3, 1, 59, 4, 15, 2, 5, 24, 7, 9, 13, 12, 18, 10, 8, 17, 11, 18а, 16, 32, 40, 42, 27, 23, 26, 35, 21, 36, 29, 41, 33, 37, 28, 25, 38, 34, 43, 39, 45, 31,  Христо Смирненски  14, 10 Тп5, 3, 5, 6

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 09:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /15:00 - 16:00 Ч./ -  Добревци,  Общ. Ябланица:   113013,  Александър Стамболийски  25, 19, 46, 31, 37, 44, 48, 30, 42, 29, 41, 36, 21, 34, 27, 14, 12, 3, 18, 7, 6, 10, 11, 24, 5, 22, 8, 20,  Бреза  43, 8, 30, 37,  Буревец  1, 1, 10, 8, 6,  Васил Левски  24, 34, 26, 41, 54, 48, 37, 23, 32, 20, 6, 46, 29, 15, 1, 8, 2, 48, 5, 9, 52, 4, 6, 16, 11, 3, 13, 18, 7,  Възраждане  2, 4, 3, 1,  Георги Бенковски  42, 26, 50, 11, 44, 8, 10, 14, 28, 17, 21, 9, 3, 25, 1, 36, 7, 4, 6, 40, 13, 19, 30, 15, 2, 23, 32, 27, 34,  Георги Петров  3, 41, 40, 46, 15, 9, 13, 25, 48, 10, 50, 11, 39, 36, 58, 33, 52, 14, 5, 35, 22, 21, 28, 30, 6, 12, 16, 42, 23, 44, 56, 1, 49, 53, 57, 45, 61, 47, 51, 55, 59,  Драгойца  12, 2, 5, 6, 10,  Еделвайс  29, 6, 11, 19, 20, 33, 4, 9, 2, 27,  Захари Стоянов  2, 14, 6, 9, 1, 3, 4, 12, 17, 15, 11, 10, 16, 5,  Здравец  57, 51, 44, 69, 31, 42, 30, 38, 26, 20, 11, 33, 61, 23, 5, 36, 27, 29, 32, 10, 4, 19, 22, 55, 2, 8, 28, 34, 39, 41, 59, 13, 9, 40, 25, 7, 18, 46, 37, 53, 24, 65, 12, 63, 6, 3, 21, 48, 47, 1, 16,  Калето  18, 12, 2, 16, 5, 35, 10, 6, 8, 1, 27, 13, 19, 37, 23, 15, 21, 9, 29, 7, 14, 43, 33, 4, 31, 41, 25, 17,  Кокиче  6,  Лале  4, 20,  Лаловска  2, 1, 4, 6, 11, 54, 50, 5, 48, 22, 32, 38, 20, 18,  Люляк  16, 14,  Опълченска  9, 2, 3, 1, 6, 5, 4, 7,  Паисий Хилендарски  3, 5, 1,  Ратица  2, 5, 4, 3, 1, 7, 9,  Стара Планина  1, 4, 2,  Трети Март  18, 21, 4, 25, 6, 2, 1, 10, 9,  Христо Ботев  8, 11, 31, 33, 37, 35, 19, 7, 9, 2, 39, 8, 172, 3, 1, 2, 4,  Централна  35, 37, 29, 20, 40, 50, 55, 34, 44 Срещу Училището, 26, 1, 41, 33, 31, 22, 39, 45, 49, 47, 38, 23, 42, 46, 24, 43, 52, 48, 32, 21, 30, 3, 53, 51, 54, 81, 72, 94, 109, 89, 74, 59, 88, 105, 63, 106, 83, 68, 111, 90, 113, 100, 58, 101, 107, 61, 91, 73, 93, 80, 103, 85, 57, 65, 95, 60, 87, 62, 92, 76, 97, 84, 86, 99, 78, 98, 104, 70, 56, 102, 79, 64, 67, 77, 2, 10, 8, 5, 11, 6, 5а, 16, 13, 3, 9, 14, 15, 12, 7, 17, 4,  Явор  16, 18,  Ягода  2

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 09:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /15:00 - 16:00 Ч./ -  Дъбравата:   Александър Стамболийски  21, 14, 16, 18, 10, 17, 11, 22, 29, 3,  Буджовци  2, 4, 3,  Витоша  26, 5, 4, 19, 15, 14, 9, 7,  Вътювци  5, 3, 1, 4,  Георги Бенковски  1, 6, 8,  Драгойца  5, 3,  Златна Панега  15, 18, 23,  Йотковци  1, 19, 6, 3, 18, 16, 8, 5,  Калето  1, 51, 57, 2, 25, 16, 6, 44, 26, 32, 12, 19, Тп2, 30, 38, 53, 21, 29, 43, 8, 40, 33, 20, 39, 59, 27, 31, 35, 42, 14, 28, 24,  Нинковци  3, 2,  Нишовци  1, 7, 4 Къща, 6, 10, 2, 8, 5,  Стара Планина  11, 8, 3, 7, 9, 13, 12,  Стефан Караджа  5, 11, 15, 4,  Христо Ботев  15, 12, 7, 14, 20, 4, 6, 16, 5, 14,  Цано Вълчев  24, 6, 14

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 09:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /15:00 - 16:00 Ч./ -  Златна Панега:   Александър Стамболийски  6, 5, 10, 8, 1 Път София, 3, 17,  Бачо Киро  1, 4,  Васил Левски  3, 7, 5, 4, 2, 1,  Витоша  6, 20, 1, 22, 18, 16, 11, 15, 5, 2,  Георги Иванов  3, 4, 1,  Димитър Грънчаров  30, 9, 29, 15, 32, 22,  Димчо Дебелянов  2,  Златановци  21, УПИ I-415 Кв.39, 15, 8, 2, 16, 9, 17, 12, 6, 1, 24, 3, 11, 7, 14, 26,  Извор Златна Панега  7, 3, 1,  Йордан Йовков  3, 7, 5,  Кап.Петко Войвода  2, 4,  Любен Каравелов  7, 1, 12, 10, 8,  Местност Драганина Могила  Пс,  Митко Палаузов  9, 7, 15, 8, 14, 13, 28, 17, 1, 20, 11, 30, 3,  Никола Вапцаров  2, 1, 4,  Опълченска  31, 14, 37, 13, 59, 3, 9, 47, 60, 4, 30, 28, 26, 15, 34, 51, 36, 25, 68, 43, 64, 18, 19, 32, 16, 11, 35, 49, 7, 50, 29, 10, 22, 39, 44, 58, 62, 141, 48, 17, 46, 67, 21, 47,  Път №103,  Райко Даскалов  2, 6, 4, 1,  Сергей Румянцев  2,  Стара Планина  22, 27, 33, 32, 35, 24, 17, 19, 43, 10, 40, 8, 38, 20, 29, 41, 36, 26, 28, 39, 15, 25, 30, 42, 16, 12, 5, 45, 47, 46, 52, 45, 54, 53, 59, 49, 48,  Стефан Караджа  1,  УПИ V-243, Kb.9,  Хан Аспарух  21, 19,,, УПИ II-318, Кв.28,  Христо Ботев  6, 8,  Шипка  1, 3, 3 3, 4, 2, 1 3, 10, 6, 4 4, 6, 5 5, 3, 2 2, 7 4, 5, 7, 1, 4, 37, 43, 45, 39, 47, 49, 34, 41, 30, 18, 12 До Блоковете, 17, 23, 35, 19, 22, 24, 31, 14, 25, 15, 20,    2012

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 09:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /15:00 - 16:00 Ч./ -  Орешене,  Общ. Ябланица:   Александър Стамболийски  17, 7, 43, 4, 10, 15, 23, 9, 6, 1, 21, 3, 12, 14, 5, 41, 25, 33а, 11, 37, 39, 2, 18, 51, 26, 45, 55, 47, 22, 49, 24,  Ангел Кънчев  7, 3, 1, 2, 5, 4,  Априлско Въстание  1, 3, 2,  Арменска  1,  Богданка  2,  Богой  8, 5, 6,  Васил Априлов  7, 1, 5, 4, 2,  Васил Левски  12, 1, 4, 8, 10, 3, 6, 34, 16, 15, 7, 21, 26, 9, 11, 17, 30, 13, 18, 22, 5, 14, 26а, 24,  Васил Петлешков  7, 6, 5, 15, 2, 9, 4,  Владайско Въстание  4, 1, 2,  Ген.Столетов  1, 2, 7, 6, 8, 4,  Георги Бенковски  2, 1, 5, 3, 4,  Георги Раковски  2, 17, 3,  Грозданка  6, 8, 4, 4,  Захари Стоянов  2,  Здравец  2,  Иглика  4, 14,  Кокиче  1, 4, 3,  Латинка  4, 2, 1,  Любен Каравелов  1,  Оборище  16, 2, 8, 6, 3, 1,  Панайот Волов  3, 6, 5,  Панайот Хитов  1,  Петър Берон  2,  Присоето  2, 3, 5, 8, 6, 4,  Първи Май  3, 8, 6, 4, 10, 5, 7, 6,  Софроний Врачански  2, 5,  Съединение  4, 6, 8,  Тодор Каблешков  1, 5, 2,  Трети Март  26, 16, 32, 49, 18, 73, 31, 44 Къща, 53, 46, 63, 10, 40, 41, 12, 45, 70, 14, 4, 8, 67, 43, 38, 77, 75, 71, 65, 22, 25, 39, 36, 28, 6, 20, 1, 15, 19, 17, 13, 2, 9, 3, 7, 11,  Филип-Тотю  1,  Хаджи Димитър  6, 10, 2, 1, 7а, 3, 7, 5,  Христо Ботев  4, 12, 6, 2, 8, 10,  Цанко Церковски  4, 7, 27а, 9, 21, 14, 12, 17, 25, 23, 13, 19, 8, 6, 15, 10,  Цар Иван Шишман  1, 2,  Шипка  1, 2, 5, 3

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 09:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /15:00 - 16:00 Ч./ -  Ябланица,  Общ. Ябланица:   Драгойца  1,  Мах.Драгойца  Пи 070139

На 14.10.2019 Г. /10:30 - 15:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /10:30 - 15:00 Ч./ -  Глогово:   020009,  2204,  Водна  18, 36, 16, 13, 14, 22, 9, 1, 20, 12, 5, 7, 10, 11, 11,  Георги Бенковски  5, 3, 1, 7,  Еделвайс  17, 13, 21, 19, 16, 4, 14, 3, 11, 9, 5, 8, 7, 12, 1, 13,  Елов Дол  1, 12, 7, 3, 10, 5, 6, 9,  Иван Вазов  6, 10, 2, 8, 4, 1, 12, 3,  Иван Туйков  12, 3, 8, 10, 1, 2, 6, 4,  Къдрева  4, 28, 26, 13, 2, 1, 16, 12, 18, 9, 22, 7, 5, 15, 14, 20, 10, 11, 24, 6,  Люляк  2,  М.Езерото,  Мах.Водна  20,  Мах.Джебин Трап  5, 3, 7, 10,  Мах.Къдря  2, Къща Диляна, Къща Валентин, Вила, 3,  Мах.Равнището  Къща Севдалин, Къща Румен, 1, Вила,  Мах.Ръбя  1,  Местн.Три Могили  14, 14, 21, 12, 10, 16, Къща Асен, Къща Къдрьо, Къща Юри, 15, 19, 4, 8, 13, 7,  Местн.Широки Трап  7, 8, 6, 9, 11, 4, 5,  Местност Мастяк  Вила,  Местност Ратлака  Къща Антон, Къща Ивайло, 16, Къща Лиляна, Къща Асен, Къща Къдри,  Пенка Михайлова  2,  Хаджи Димитър  6, 1, 3, 5,  Христо Ботев  41, 23, 16, 12, 13, 51, 1, 24, 14, 35, 11, 17, 38, 40, 2, 3, 44, 68, 37, 64, 62, 30, 60, 66, 33, 56, 18, 8, 15, 21, 32, 7, 28, 10, 45, 27, 46, 50, 4, 70, 20, 52, 9, 96, 29, 7а, 58, 31, 47, 47, 49, 45, 99, 61, 100, 108, 140, 63, 55, 101, 53, 65, 95, 59, 104, 98, 75, 55а, 74, 51, 85, 96, 87, 90, 79, 84, 69, 57, 88, 82, 91, 92, 93, 72, 97, 71, 86, 124, 101б, 101, 119, 122, 123, 105, 118, 115, 111, 126, 138, 109, 120, 75, 114, 140, 116, 117, 96, 136, 128, 121, 110, 130, 103,  Христо Кърпачев  30, 17, 1, Тп4, 21, 25, 8, 24, 11, 12, 7, 15, 23, 6, 4, 9, 16, 13, 29, 31, 14, 28, 2,  Христо Смирненски  14, 6, 24, 1, 38, 12, 7, 26, 3, 32, 18, 10, 30, 28, 34, 11, 2, 3а, 5, 16, 4, 23,  Юрий А.Гагарин  3

На 14.10.2019 Г. /10:30 - 15:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /10:30 - 15:00 Ч./ -  Градежница:   Александър Стамболийски  3, 13, 49, 69, 67, 37, 45, 43, 75, 51, 39, 73, 47, 71, 63, 57, 61, 53, 41, 65, 101, 99, 97, 77, 85, 93, 95, 103,  Асен Стипцов  13, 5, 7, 3, 9, 11, 1,  Бръшлян  2, 5, 3, 1,  Васил Априлов  10, 16, 4, 18,  Васил Левски  28, 30, 24, 20, 22, 3, 10, 4, 24, 11, 2, 18, 9, 19, 1, 5,  Вежен  1,  Габъра  1, 3, 5,  Георги Бенковски  3,  Градинките  20, 26, 24, 22,  Двадесет И Втори Септември  6, 14, 10, 3, 2,  Еделвайс  4, 7,  Здравец  4, 8,  Иван Вазов  118, 84, 158, 172, 117, 140, 141, 152, 166, 144, 186, 97, 127, 132, Тп№1, 136, 162, 126, 147, 123, 116, 180, 178, 115, 150, 119, 111, 131, 164, 168, 125, 145, 137, 139, 133, 142, 159, 160, 148, 154, 134, 146, 91, 114, 156, 153, 161, 144а, 124, 130, 138, 120, 129, 122, 99, 170, 121, 109, 89, 85, 105, 103, 112, 112, 83, 106, 87, 194, 98, 110, 331, 102, 96, 100, 101, 81, 108, 104, 110а, 120, 225, 320, 349, 302, 353, 274, 314, 280, 20, 357, 276, 317, 305, 339, 335, 288, 306, 299, 318, 224, 351, 315, 347, 311, 313, 355, 345, 279, 337, 343, 331, 304, 284, 286, 301, 293, 312, 333, 187, 206, 169, 208, 193, 185, 167, 196, 210, 198, 183, 195, 204, 198а, 192, 177, 179, 175, 181, 173, 194, 202, 69, 40, 41, 27, 17, 38, 54, 25, 57, 52, 51, 26, 11, 18, 59, 55, 62, 7, 70, 8, 35, 46, 36, 75, 5, 92, 9, 49, 44, 12, 73, 23, 22, 66, 56, 74, 65, 88, 34, 24, 39, 78, 45, 60, 94, 3, 48, 80, 77, 19, 67, 76, 14, 53, 71, 86, 6, 72, 13, 10, 21, 37, 50, 28, 4, 84, 29, 42, 58, 215, 261, 281, 285, 205, 220, 293, 224а, 146, 242, 269, 0201, 239, 222, 257, 223, 263, 25, 232, 221, 241, 197, 254, 289, 219, 207, 273, 287, 201, 267, 216, 271, 275, 283, 227, 277, 247, 224, 213,  К.Горна Ливада  1,  Кирил И Методий  8,  Косовец  42, 30, 32, 12, 16, 6, 14, 34, 5, 11, 17, 2, 4,  Люляк  18, 20, 10, 8, 24, 22, 2, 6, 34, 38, 30, 32, 36, 3, 28, 1, 9, 46, 58, 52, 44, 55, 48, 11, 60, 62, 50, 64, 54, 56, 40,  Мах.Лъма  Къща Иван,  Райна Княгиня  2, 1,  Сава Младенов  10, 2, 8, 12,  Синчец  2,  Стара Планина  3, 4, 10, 14, 7, 2, 12, 6,  Хаджи Димитър  2, 10, 10,  Хан Аспарух  64, 1, 3, 5, 7, 2, 10, 8,  Христо Ботев  4, 2,  Христо Смирненски  2,  Цар Самуил  1, 15, 37, 3, 23, 17, 14, 13, 7, 21, 6, 41, 31, 8, 5, 35, 10, 4, 9, 25, 33, 2, 19,  Юрий А.Гагарин  9, 17, 28, 19

На 14.10.2019 Г. /10:30 - 15:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /10:30 - 15:00 Ч./ -  Тетевен:   Иван Вазов  27а, 110б

На 14.10.2019 Г. /14:45 - 15:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /14:45 - 15:00 Ч./ -  Брестница,  Общ. Ябланица:   Васил Левски  112, 124, 149, 130, 136, 118, 110, 161, 100, 145, 104, 128, 65, 102, 163, 143, 159, 140, 120, 106, 114, 98, 142, 165, 167, 153, 155, 116, 122, 126, 157, 147, 134, 108, 151, 132, 144, 181, 162, 152, 179, 171, 175, 168, 174, 177, 172, 207, 180, 189, 205, 187, 200, 201, 117, 211, 215, 193, 196, 217, 166, 195, 188, 192, 154, 185, 194, 190, 160, 199, 150, 197, 209, 223, 170, 158, 227, 146, 94, 139, 78, 123, 86, 84, 92, 129, 76, 115, 133, 119, 131, 88, 125, 121, 117, 135, 90, 137, 113, 7, 11, 2, 95, 69, 87, 3, 55, 99, 105, 41, 81, 65, 13, 83, 59, 67, 46, 1, 73, 77, 40, 60, 97, 107, 8, 29, 41 Кафе Аперитив, 61, 75, 79, 30, 63, 4, 71, 91, 101, 62, 70, 10, 109, 42, 9, 72, 38, 111, 93,  Вуто Даскала  2, 7, 1,  Вутю Малков  2, 4, 6, 22, 18, 54, 19, 40, 36, 25, 14, 1, 44, 7, 11, 15, 8, 10, 24, 64, 38, 16, 23, 12, 21, 3,  Възраждане  33, 4, 6, 12, 14, 3,  Георги Бенковски  7, 9, 1, 5, 4, 2,  Глоговец  5, 2, 4, 6, 1, 3, 8,  Дачевци  11, 15, 6, 13, 4, 2, 8,  Девети Май  3,  Джорковци  8, 4, 2, 6, 3, 10, 12,  Долна Коритна  6, 8, 12, 5, 14, 22, 20, 16, 1, 4, 18, 11, 10,  Дружба  5, 4, 17, 8, 19, 3,  Дъб  11, 3, 14, 8, 12,  Единство  13, 15, 11, 6, 3, 18, 17, 4, 1, 8, 5, 2,  Заводска  6,  Иван Данов  4, 1, 6,  Кокиче  3, 2, 4,  Коритна  1,  Лало Йотов  2, 8, 4, 16, 14, 10,  Липа  14, 2, 4, 10, 8, 12, 6,  Мильовци  3, 5, 2, 1, 6,  Никола Петков  14, 12, 1, 5, 10, 7, 9, 11, 3, 30, 29, 23, 38, 25, 20, 32, 18,  Оборище  17, 15, 13, 11, 6, 8, 12, 9,  Осми Март  18, 20, 8, 4, 6, 12, 2, 14, 10,  Петър Василев  3, 2, 17, 1, 2,  Печовци  5, 15, 2, 1, 7, 3, 13, 6,  Победа  3, 5, 40, 9, 19, 21, 36, 42,  Прогрес  11,  Равнището  3, 1, 7, 5,  Серванска  8, 6, 3, 1,  Сергей Румянцев  5, 2, 6, 10, 3, 4, 7, 8, 12,  Стара Планина  2, 23, 24, 21, 19, 28, 15, 26, 32,  Стефан Цаков  11, 14, 9, 12, 11, 1, 8, 2, 13, 4, 3,  Стоянковото  2, 4,  Съева Пещера  4, 10, 31, 53, 37, 47, 7, 51, 49, 33, 3, 57,  Теменуга  9, 11, 13, 15,  Темеров Дол,  Трети Март  6, 7, 1, 5, 35, 14, 8, 29, 9, 13, 23, 16, 12, 27, 10,  Тълкийското  2, 17, 19, 15, 13, 7,  Цоло Гетов  3, 7, 2, 1, 5,  Шипка  5

На 14.10.2019 Г. /14:45 - 15:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /14:45 - 15:00 Ч./ -  Български Извор:   110001 Екатте 07357,  112005,  151001,  Александър Стамболийски  60, 38, 46, 60, 40, 50, 25, 31, 42, 23, 27, 21, 58, 54, 33, 44, 9, 17, 20, 34, 4, 24, 11, 36, 28, 30, 19, 13, 32, 14, 7, 26, 18, 10, 1, 3, 2, 12, 15, 16, 6, 22, 5,  Баба Тонка  2, 7, 5, 3, 4, 1,  Бузлуджа  7, 14, 4, 8, 1, 12, 10, 2,  Васил Левски  34, 2, 38, 40, 29, 31, 27, 20, 14, 24, 25, 6, 38, 19, 13, 17, 23, 5, 1, 7, 26, 18, 4, 12, 15, 9, 11, 3, 8, 28, 16, 10,  Вит  2, 1,  Георги Бенковски  23, 7, 22, 3, 31, 16, 30, 15, 14, 5, 21, 28, 18, 4, 19, 29, 32, 6, 1, 8, 36, 10, 13, 34, 17, 26, 35, 33, 20, 27, 24,  Георги Раковски  3, 1, 7,  Демокрация  66, 64, 39, 60, 2, 45, 52, 55, 47, 53, 57, 74, 42, 75, 79, 59, 70, 77, 72, 23, 63, 78, 27, 82, 37, 68, 71, 44, 40, 84, 80, 76, 61, 62, 67, 54, 51, 49, 41, 73, 69, 20, 36, 29, 3, 7, 34, 19, 32, 8, 10, 26, 17, 33, 18, 14, 35, 22, 28, 16, 13, 12, 31, 15, 25, 30, 6, 21, 38, 2, 56, 48, 50, 86, 104, 112, 91, 116, 94, 87, 101, 95, 96, 118, 114, 82, 98, 107, 108, 85, 81, 103, 90, 99, 110, 88, 102, 93, 97, 100, 106, 83, 105, 115, 136, 126, 111, 117, 134, 146, 130, 122, 113, 109, 142, 140, 120, 119, 132, 121, 123, 128, 124,  Дунав  4, 8, 10,  Здравец  6, 1, 4, 8, 2,  Иван Вазов  8, 4, 18, 26, 22, 6, 2, 20, 30, 9, 13, 12, 11, 16, 24, 14, 28, 32, 5,  Извора  8, 1, 9, 15, 3, 19, 17, 4, 2, 16, 7, 11, 5, 14, 1,  Кокиче  1, 9, 5, 3, 7, 6, 2, 4, 8,  Мах.Боаза  Варна София, Къща Румен, Къща, Кошара, Къща Иван, Газостанция, Къща Атанас, Жилищна Сграда,  Мах.Начови Воденици  Къща Мария,  Мах.Солун  Вила, Къща Ангел, 2, 1 Пи 076019, 1,  Местност Белилото  Пс,  Местност Боаза  Път I-4 Коритна Севлиево,  Местност Роденец  1, Снек Бар,  Никола Вапцаров  6, 5, 1, 7, 3,  Отец Паисий  1, 2, 11, 1, 8, 4, 5, 6,  Панайот Волов  5, 9, 13, 7, 18, 4, 14, 20, 12, 16, 6, 8, 2,  Пирин  4, 3, 1, 5,  Райна Княгина  14, 27, 8, 33, 31, 35, 10, 29, 25, 18, 37, 39, 16, 12, 6, 1, 8, 7, 046, 5, 21, 23, 9, 17, 4, 2, 13, 14, 3, 15,  Рила  8, 6, 11, 9, 7, 5, 10,  Родопа  8, 13, 19, 25, 23, 14, 15, 2, 21, 7, 6, 5, 17, 11, 9, 1, 3, 16,  Стара Планина  4, 2,  Странджа  5, 3, 1, 2,  Тодор Каблешков  22, 19, 14, 2, 6, 8, 3, 10, 20, 12, 9, 21, 5, 18, 1, 4,  Тракия  7, 5, 1, 11, 8, 17, 4, 6, 13,  Филип-Тотю  2, 3,  Хаджи Димитър  4, 6, 1, 2, 3,  Хемус  7, 5, 12, 6, 8, 3, 13, 10, 4, 1, 2,  Христо Ботев  6, 12, 9, 7, 9 Центъра До Училището, 22, 2, 14, 1, 10, 5, 8, 15, 3, 34, 27, 36, 28, 38, 17, 32, 21, 26, 30, 37, 29, 22, 25, 24, 23, 39, 35, 31, 45, 33, 53, 57, 47, 61, 55, 49,  Черно Море  6, 8, 2, 4,  Шипка  2, 6, 1, 4, 3, 5,  Юрий А.Гагарин  7, 2, 8, 10, 4, 6, 1, 17, 11

На 14.10.2019 Г. /14:45 - 15:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /14:45 - 15:00 Ч./ -  Галата:   036003,  045001,  048041 Екатте 14386,  Александър Стамболийски  18, 6, 7, 9, 12, 2, 22, 10, 16, 26, 3, 5, 14, 1, 20, 4, 8, 1,  Антон Иванов  7, 15, 3, 1, 17, 11, 13, 5,  Бялка  2, 6, 1, 3,  Васил Левски  30, 44, 36, 48, 1, 6, 47, 33, 53, 43, 57, 41, 24, 37, 46, 49, 56, 58, 52, 34, 42, 35, 51, 32, 29, 38, 40, 60, 39, 4, 50, 62, 45, 100, 1, 9, 20, 18, 4, 7, 11, 17, 14, 5, 22, 15, 23, 16, 21, 19, 10, 29, 27, 12, 13, 103, 8, 25, 13а, 41, 32, 108, 125, 115, 117, 105, 131, 124, 126, 135, 119, 104, 122, 136, 106, 109, 113, 134, 112, 90, 118, 130, 141, 111, 137, 101, 102, 133, 138, 116, 121, 123, 129, 127, 139, 107, 85, 68, 78, 51, 82, 64, 93, 70, 81, 79, 83, 98, 74, 71, 73, 63, 97, 69, 76, 96, 77, 92, 89, 94, 9, 104, 88, 87, 75, 62, 59, 65, 67, 99, 95, 91, 86, 102, 80, 72,  Вела Пеева  13, 15, 2, 3, 6, 4, 7, 5, 1, 11,  Габаре  3, 11,  Георги Бенковски  15, 21, 22, 24, 19, 26, 2, 8, 16, 12, 11, 23, 18, 1, 13, 20, 6, 17, 9, 10, 4, 3, 5, 26,  Георги Кирков  1,  Гергана  1, 3, 4, 2,  Димитър Благоев  6, 9, 2, 21, 22, 4, 17, 20, 25, 5, 19, 7, 11, 13, 12, 16, 23, 6, 21,  Димитър Полянов  15, 10, 8, 13, 3, 2, 6, 5,  Еделвайс  8, 14, 12, 6, 10, 4,  Иван Козарев  6, 4, 1, 3,  Иван Туйков  10, 1, 8, 5, 18, 14, 12, 16,  Йордан Йовков  22, 13, 5, 26, 17, 15, 11, 20, 27, 24,  Йорданка Николова  14, 21, 6, 19, 18, 16, 25, 24, 17, 12, 27, 8, 1, 23, 10, 4, 13, 5, 2, 7, 9, 22, 20, 28, 26, 11,  Капитан Петко Войвода  11, 1, 3, 2, 9, 5, 7, 8, 4, 14, 12, 22, 15, 20, 10, 25, 23,  Лазар Станев  6, 2, 8, 17, 10, 3, 18, 4, 2а, 11, 14, 7, 1, 5, 12,  Лиляна Димитрова  16, 20, 19, 23, 11, 21, 13, 6, 17, 15, 14, 22, 12, 5, 1, 9, 2, 10, 12, 11, 7, 3, 8, 4,  Малина  1, 5,  Малчика  14, 13, 10, 11, 2, 16, 4, 6, 22, 1, 20, 8, 18, 3,  Митко Палаузов  4, 3, 6, 12, 8, 5, 2,  Никола Вапцаров  8, 10, 1, 6, 2, 4,  Никола Парапунов  5, 1, 3, 7,  Пейо К.Яворов  15, 13, 31, 7, 27, 19, 10, 25, 11, 1, 2, 23, 33, 4, 21, 12, 8, 6,  Пенка Михайлова  8, 2, 13, 11, 1, 5, 12, 4, 3, 9, 14, 10,  Пеньо Пенев  1, 5, 9, 2, 3, 7, 3,  Пещера  2, 10, 6, 9, 11, 8, 3, 7, 13, 1, 4, 5,  Свилен Русев  1, 5, 8, 4, 6, 16, 7, 3, 10, 2,  Сергей Румянцев  11, 4, 1, 5, 9, 3, 6, 7,  Стефан Караджа  4, 5, 6, 1, 11, 3, 2,  Стоян Едрев  8, 9, 1, 3, 10, 12, 7, 14, 11, 5, 6,  Хаджи Димитър  14, 12, 4, 20, 18, 16, 2, 10, 6,  Хан Аспарух  13, 5, 11, 4, 6, 1,  Христо Ботев  61, 55, 57, 11, 22, 17, 1, 55, 25, 21, 13, 45, 3, 8, 6, 41, 2, 4, 33, 53, 37, 26, 28, 39, 15, 42, 77, 58, 95, 68, 63, 59, 79, 62, 85, 54, 40, 71, 48, 44, 89, 34, 56, 91, 57, 60, 67, 50, 87, 66, 70, 64, 69, 36, 72,  Христо Кърпачев  3, 9, 4, 18, 7, 37, 32, 29, 25, 28, 39, 23, 31, 22, 12, 21, 10, 19, 35, 5, 30, 2, 8, 15, 20, 24, 26, 27,  Христо Смирненски  15, 4, 7, 13, 5, 6, 2, 9, 8, 17,  Цар Самуил  1, 4, 2,  Цар Симеон  1, 3, 2, 5

На 14.10.2019 Г. /14:45 - 15:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /14:45 - 15:00 Ч./ -  Гложене,  Общ. Тетевен:   101001

На 14.10.2019 Г. /14:45 - 15:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /14:45 - 15:00 Ч./ -  Голяма Желязна:   Дачо Михайлов  2

На 14.10.2019 Г. /14:45 - 15:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /14:45 - 15:00 Ч./ -  Градежница:   Еделвайс  4,  Зольовото,  Иван Вазов  109, 5

На 14.10.2019 Г. /14:45 - 15:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /14:45 - 15:00 Ч./ -  Кирчево:   Александър Стамболийски  43, 11, 25, 1, 46, 18, 12, 17, 40, 6, 33, 5, 14, 48, 41, 13, 10, 29, 47, 23, 36, 50, 53, 20, 51, 16, 26, 2, 49, 52, 24, 15, 21, 37, 34, 22, 35, 30, 27, 3, 38, 32, 45, 28, 19, 152, 156, 169, 147, 187, 185, 158, 163, 155, 191, 164, 210, 196, 194, 189, 193, 220, 149, 204, 197, 161, 214, 208, 168, 203, 212, 202, 177, 167, 180, 166, 216, 176, 159, 183, 190, 172а, 181, 165, 160, 182, 151, 157, 188, 186, 184, 173, 162, 145, 179, 172, 207, 175, 170, 206, 178, 61, 81, 70, 56, 78, 77, 65, 72, 87, 74, 63, 75, 73, 57, 60, 66, 62, 83, 80, 85, 79, 69, 67, 68, 71, 120, 92, 108, 144, 117, 115, 129, 102, 82, 150, 146, 139, 114, 111, 128, 90, 142, 131, 143, 106, 101, 132, 113, 135, 125, 136, 124, 97, 14, 84, 140, 145, 112, 122, 126, 123, 127, 107, 134 А, 134, 110, 99, 93, 86, 100, 88, 119, 89, 91, 137, 105, 95, 133, 116, 109, 121, 94, 98, 118, 103, 104,  Бачо Киро  4, 17, 2, 13, 3, 5, 20, 16, 18, 12, 1, 6, 22, 8, 10, 14,  Васил Левски  1, 41, 33, 39, 23, 44, 13, 12, 51, 16, 19, 7, 9, 35, 53, 49, 10, 21, 27, 37, 26, 55, 18, 28, 47, 31, 5, 15, 29, 17, 45, 43, 65,  Веселина Черкезова  2, 7,  Георги Бенковски  14, 4,  Иван Вазов  19, 21, 22, 26, 9, 11, 24, 25, 23, 15, 4, 2, 28, 17, 7, 6, 13, 12, 10, 5, 22, 8,  Комитска  3, 4, 8, 6 А, 10, 12, 6, 20, 14, 2,  Местност Площа  Пс,  Никола Вапцаров  4, 2, 6,  Панайот Волов  7, 3, 9, 5, 1, 13, 15,  Пенчо Славейков  7, 12, 18, 20, 13, 14, 5, 10, 16, 6, 11, 4, 8, 25, 21, 32, 36, 28, 38, 34, 44, 29, 46, 26, 19, 30, 17,  Пеньо Пенев  1,  Площа  34, 17, 7, 5, 14, 15, 9, 10, 3, 2, 12,  Стара Планина  3, 1, 7, 5, 9, 1,  Стефан Караджа  3, 11, 2, 5, 7, 9, 4,  Тодор Каблешков  1, 5, 3,  Хіі Кв.5,  Хаджи Димитър  5, 12, 4, 7, 10, 13, 3, 9, 1, 2,  Хан Аспарух  10, 4, 6, 3, 8, 2, 1, 5,  Хан Омуртаг  4, 3, 2, 1,  Христо Ботев  3, 4,  Черно Море  3, 4, 2,    Зелка

На 14.10.2019 Г. /14:45 - 15:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /14:45 - 15:00 Ч./ -  Лесидрен:   43325.10.23,  43325.10.61,  43325.10.832.1,  Калника,  Кол.Барашки,  Кол.Коник  24 Вила,  Кол.Ябълчака  Къща Бальо,  Местност Берча  Колиба, Колиба, Къща Черньо, Къща Кольо,  Местност Енча  31 Вила, Къща Филип, Къща Съйо, Къща Ангел, Къща Йото, Къща Дочо, Къща Банчо, Вила, Къща Стойко, Къща Иван,  Местност Камъка Правец,  Местност Коника  Пс,  Местност Ябълчака  Къща Иван, Къща Тодор, Къща Борис, Къща Светла, Къща Цочо, Къща Борис, Къща Велка, Къща Дора, Къща Велико, Къща Дочо, Къща Христо, Къща Петър, Къща Цонка, Къща Иван, Къща Цоко, Вила, Къща Никола, Къща Йото, Стопанска Постройка, Къща Крайо, Къща Петко, Къща Марин, Къща Дишо,  Местност Язовир Сопот  Къща Цветана, Къща Петър, Къща Надежда, Къща Додьо, Къща Димитър, Къща Михал, Къща Найден, Къща Катя, Къща Продан, Фургон, Къща Николай, Къща Ивайло, Вила, Къща Веселина, Къща Димо, Къща Цветана, Къща Димитър, Къща Пепа, Къща Каньо, Къща Радослав, Къща Стойко, Къща Мирчо, Къща Въто, Къща Лъчезар, Къща Върбан, Къща Цветелина, Вила, 20, Къща Радка, Къща Найден, Къща Марин, Къща Кольо, Къща Дочо, Къща Христо, Къща Додьо, Къща Илинка, Къща Борислав, Къща Мария, Къща Димитър, Къща Въло, Вила,    Къща Евгени

На 14.10.2019 Г. /14:45 - 15:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /14:45 - 15:00 Ч./ -  Малка Желязна:   Александър Стамболийски  14, Тп 1 Центъра, 18, 20, 4, 3, 10, 12, 8,  Бузлуджа  1, 5, 4, 6, 2,  Васил Левски  Центъра Кметството, 12, 3, 1, 5, 8, 11,  Витоша  9, 3, 7, 5, 1,  Двадесет И Трети Септември  2, 5, 7, 1, 6, 4,  Девети Май  11, 21, 2а,  Додьо Маринов  8, 4,  Йото Влахов  32,  Клокотница  10, 12, 8, 2, 5,  Ком  1,  Матей Петков  23, 22, 13, 14, 20, 25, 15, 24, 17, 16, 22а, 21, 28, 22а, 4, 2, 10,  Мах.Байовене  Къща Асен, Тп 4,,, Къща Йорданка, Къща Марин, Овчарник, Къща Бочо, Къща Кольо, Къща Въло, Къща Гергана, Къща Цвятко, Къща Мария, Къща Илиан, Къща Лазар, Къща Станислав, Къща Станиела, Вила, Къща Поля, 44 Къща Тодор, Къща Гена, Къща Тодор,  Махала Баевене,  Палич  21, 19, 9, Къща, 26, 5, 31, 16, 25, 13, 8, 1, 20, 7, 17, 10,  Панайот Волов  1, 16, 2,  Райко Даскалов  9, 3, 4,  Сава Младенов  28, 14, 2, 23, 17, 9, 21,  Сергей Румянцев  1,  Софийска  10, 1, 2, 4,  Стойко Додев  3, 4,  Христо Рачев  24, 23, 62, 69, 71, 27, 64, 76, 58, 26, 31, 54, 32, 63, 77, 29, 80, 44, 61, 35, 30, 13, 25, 74, 60, 11, 40, 57, 47, 66, 82, 36, 70, 85, 83, 34, 81, 19, 78, 51, 68, 28, 45, 65, 39, 48, 38, 33, 52, 43, 79, 49, 7, 9, 18, 22, 5, 14, 20, 16,  Шипка  50, 6, 2, 7

На 14.10.2019 Г. /14:45 - 15:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /14:45 - 15:00 Ч./ -  Славщица:   67057.31.37,  Александър Стамболийски  5, 9, 8, 14, 7, 1, 12, 6, 20, 18, 11, 9, 22, 24,  Балканска  3, 2, 1, 6, 5,  Васил Левски  3, 20, 8, 9, 25, 17, 18, 10, 21, 29, 19, 27, 5, 31, 11, 15, 16, 6, 13, 4, 47, 26, 33, 28, 41, 43, 30, 35,  Видинска  6, 3, 5, 1, 4, 9,  Въндевска  Тп 4, 5, 1,  Георги С.Раковски  18, 7, 10, 12, 28, 24, 5, 9, 26, 8, 14, 2, 3, 6, 20,  Даловска  5, 3, 1,  Иван Вазов  17, 8, 36, 20, 53, 38, 12, 32, 30, 15, 10, 2, 6, 26, 16, 4, 34, 18, 1, 39, 25, 48, 45, 68, 53, 65, 41, 21, 54, 55, 29, 59, 27, 52, 51, 42, 23, 66, 35, 37, 63, 47, 44, 33, 46, 60, 62, 70, 43, 40, 57, 31,  Кирил И Методий  4, 6, 2,  Колевска  6, 4, 1, 12, 15, 5, 11, 13, 10, 2, 7, 3,  Корканска  6, 4,  Кьосовска  1,  Марковска  4, 58, 6,  Местност Зелка  Пс,  Моновска  3, 2, 1, 8, 7, 4,  Московска  6, 5, 2, 4,  Нечовска  8, 3, 5,  Никола Д. Петков  2, 7, 11, 3, 8, 1, 6, 9, 4, 5,  Паисий Хилендарски  4, 7, 5, 1, 6, 3, 2,  Палангурска  4, 6, 3,  Последна  1,  Рачовска  6, 2, 10, 9, 4, 1, 12, 5, 8, 14,  Свобода  4, 2,  Хаджи Димитър  4, 6, 8,  Христо Ботев  35, 8, 10, 37, 23, 1, 13, 12, 31, 7, 5, 25, 22, 14, 21, 4, 24, 9, 20, 33, 15, 16, 3, 39, 26, 6, 19, 28, 29,    Жилищна Сграда

На 14.10.2019 Г. /14:45 - 15:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /14:45 - 15:00 Ч./ -  Сопот,  Общ. Угърчин:   68076.291.106,  Аврамовска  6, 7, 3, 25, 1,  Балча  18, 21, 25, 8, 33, 7, 26, 38, 13, 6, 1, 39, 36, 3, 48,  Васил Левски  5, 1, 7, 11, 13, 4, 10, 8,  Възраждане  13, 8, 9, 15, 12, 2, 4, 16, 11, 10, 14,  Герганица  1, 4, 2, 3,  Горунака,  Димитър Пъшков  2, 12, 27, 16, 58, 70, 44, 28, 37, 40, 54, 22, 32, 30, 50, 20, 33, 14, 1 Б, 18, 5, 52, 26, 3, 31, 39, 7, 24, 1, 20, 85, 134, 133, 81, 164, 69, 95, 72, 70, 99, 73, 169, 61 Тп2, 88, 68, 55, 157, 138, 139, 97, 86, 82, 84, 98, 103, 79, 83, 100, 109, 91, 161, 165, 57, 140, 110, 132, 45, 93, 1, 136, 56, 61, 102, 167, 107, 137, 195, 104, 65, 163,  Ендешка  2,  Ланзовица  3, 1,  Мах.Съевска  Къща Дико, Къща Нешо, Къща Васил, Къща Тинка, Къща Съйо, Къща Йордан, Къща Юри, 79, 22, Къща Христо, Вила, Къща Мая, Къща Николай, Къща Вълка, Къща Снежана, Къща Стойка, Къща Петко, 24, 9 Къща Съба, Къща Йото, Къща Въло, Къща Ставри, Къща Неда, Къща, Къща Димитър, Къща Лиляна, Мтп10, Къща Марин, Къща Иля, Къща Нейка, Къща Милка, 77, 78, Магазин, Станция, Къща Стойко, 13, 81,  Мах.Шумака  Местн Суар, Къща Кольо, 22, 35, 23, 26, Къща Кольо, Къща Григор, Къща Въло, Къща Йона, 19,  Николовска  7, 10, 2, 12, 5, 1, 6,  Оборище  6, 26, 3, 20, 24, 5, 16, 2, 11, 12, 9, 1, 8, 10, 4,  Пердевойка  7, 3, 18, 13, 12, 19, 17, 8, 11, 10, 5, 14, 26, 20, 16, 22, 4, 9, 6, 15, 21,  Петриш  6, 4, 13, 10, 2, 3, 7, 8,  Подене  51, 64, 7, 48, 58, 50, 49, 5, 2, 18, 12, 3,  Попенец  16, 4, 1, 8, 14, 6, 3, 5,  Последна Поляна,  Радковец  25, 2, 1, 4, 19,  Софийска  9, 8, 1,  Станковска  1, 2,  Троян  8,  Угърчинска  10, 22, 19, 1, 6, 33, 7, 12, 15, 26, 8, 9, 31, 5, 11, 2, 16, 4, 16, 15, 19, 17, 14, Тп4,  УПИ Іі-346,  Чепля  21, 8, 22, 11, 15, 13, 10, 16, 45, 47, 18, 20, 4, 6, 5, 2,  Шойка  1, 5,    Къща

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Ябланица,  Общ. Ябланица:   067316,  075133,  Доктор Ради Цанов  11,  Местност Ламбовци  Къща Найда, Къща Иван, 3, Къща Цецка, Тп34, Къща Петър, 17 Павилион, 25, Къща Симеон, 1 Къща Петър, Вила Иван, Къща Милка, Къща Драгомир, Къща Гета, Къща Мария,  Местност Шумака  Къща Снежана, Къща Мария,  Местност Шумнене  Къща Веселина, 3, Вила

На 16.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Ябланица,  Общ. Ябланица:   Ален Мак  2,  Бачо Киро  3, 4, 2, 12, 9, 10, 1, 6, 11, 5, 8, 7,  Ген.Гурко  84, 51, 86, 72, 78, 74, 38, 67, 61, 52, 31а, 68, 58, 64, 63, 35, 62, 60, 40, 59, 76, 37, 43, 53, 82, 55, 54, 57, 46, 48, 66, 45, 33, 80, 47, 56,  Даскал Иван Цоков  2,  Доктор Иван Божинов  22, 9, 18, 20, 26,  Дядо Ковач  4, 7, 1,  Здравец  1,  Ивайло  4, 1, 2,  Иван Вазов  3, 4, 2, 5, 7, 6, 1,  Кирил И Методий  2 Касета,  Никола Николов  10, 7, 3, 4, 5, 8,  Нов Ден  12, 10, 6, 24, 16, 4, 28, 20, 8, 2, 14, 30, 22, 26,  Освобождение  5, 4, 15, Тп15, 3, 1,  Ратица  7,  Стефан Караджа  3, 5, 11, 15, 1, 21, 7, 19, 9, 60, 13, 17,  Столетов  1, 6,  Тодор Каблешков  8, 10, 4, 2,  Шипка  18, 13, 40, 16, 38, 6, 3, 12, 9, 8, 4, 22,    23

На 18.10.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Златна Панега:   Бачо Киро  1, 4,  Димитър Грънчаров  30, 9, 29, 15, 32, 22,  Местност Драганина Могила  Пс,  Митко Палаузов  9, 7, 15, 8, 14, 13, 28, 17, 1, 20, 11, 30, 3,  Райко Даскалов  2, 6, 4, 1,  Сергей Румянцев  2,  УПИ V-243, Kb.9,  Хан Аспарух  21, 19,УПИ II-318, Кв.28

 

Област Монтана

Община Берковица  

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /16:00 - 16:30 Ч./ -  Балювица:   Александър Стамболийски  12, 18, 26, 25, 20, 22, 19, 8, 9, 6, 4, 5, 15, 2, 17, 14, 23, 10, 13, 21, 11,  Васил Левски  2, 4, 9, 11, 7, 1, 6, 3, 5, 8,  Девети Септември  19, 3, 46, 14, 52, 48, 26, 25, 23, 8, 6, 40, 20, 1, 13, 24, 38, 17, 44, 27, 5, 16, 2, 28, 10, 42, 9, 7, 22, 36, 21, 18, 12, 11,  Дружба  8, 6, 7, 10, 3, 9, 2, 1,  Дунав  13,  Извън Регулацията  Асфалтова База, Пи 78, 5, 1, Пилетарник, 3,  Ком  3, 4, 11, 2, 5, 1, 10, 6, 8, 7,  Раковски  9, 3, 1, 5, 2, 7, 6,  Рила  1,  Стефан Караджа  4, 6, 1,  Хаджи Димитър  4, 3, 5, 1,  Христо Ботев  7, 5, 8, 2, 6, 13, 1, 9, 4, 3,  Черковна  10, 8, 9, 2,  Шипка  3, 5, 7, 4, 8, 6, 2

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч./ -  Мездрея:   Втора  15, 17, 5, 7, 13, 19, 2, 21, 6, 4, 11,  Главна  15, 1, 70, 60, 16, 10, 6, 35, 30, 3, 34, 82, 96, 24, 25, 19, 5, 8, 90, 29, 56, 78, 74, 80, 23, 49, 14, 53, 55, 50, 12, 36, 22, 7, 41, 26, 52, 62, 44, 54, 48, 76, 20, 13, 15, 2, 18, 31, 21, 39, 58, 72, 47, 53 А, 11, 38, 45, 27, 64, 17, 37, 92, 28, 84, 4, 68, 66, 46, 32, 94,  Извън Регулацията  Пилетарник, Вила, Цех За Дограма,  Пета  5, 19, 9, 8, 7, 6, 13, 3, 11, 12, 15, 1, 1а, 4, 2, 10, 17,  Първа  3, 1, 4,  Седма  11, 3, 9, 10, 6, 4, 5, 7, 8, 2, 1,  Трета  1, 9, 8а, 14, 13, 5, 6, 4, 8, 7, 18, 12, 10, 3, 21,  Тринадесета  3, 1,  Четвърта  22, 20, 10, 12, 3, 14, 6, 24, 5, 16, 9, 1, 7, 4, 8, 2,  Шеста  10, 12, 2, 4, 5, 6, 8, 14, 3, 18, 16

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /16:00 - 16:30 Ч./ -  Берковица

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /16:00 - 16:30 Ч./ -  Бокиловци:   000911,  Втора  9, 16, 7, 1, 14, 21, 23, 5, 3, 4, 11, 10,  Десета  7, 1, 5,  Осма  2, 1,  Пета  16, 3, 14, 11, 18, 9, 7, 4, 10, 2,  Първа  7, 13, 18, 21, 3, 1, 17, 4, 6, 25, 31, 75, 14, 29, 2, 5, 8, 15, 22, 27, 20, 55, 57, 67, 40, 65, 28, 39, 42, 36, 1, 43, 30, 41, 51, 44, 69, 45, 60, 47, 49, 33, 73, 26, 50, 35, 53, 38, 48, 58,  Седма  5, 1, 3,  Трета  5, 20, 2, 18, 22, 11, 3, 12, 22,  УПИ VIII45, Кв.15,  Четвърта  9, 22, 4, 10, 1, 18, 16, 7, 12а, 2, 11,  Шеста  17, 13, 4, 15, 14, 1, 5, 11, 7, 9, 6, 3

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /16:00 - 16:30 Ч./ -  Боровци:   1 Ви Май  3, 1, 2, 4, 5,  23 Ти Септември  30, 38, 21, 36, 22, 24, 25, 20, 33, 32, 27, 34, 28, 10, 40, 15, 11, 5, 6, 17, 16, 19, 18, 1, 9, 2, 12, 3, 10, 4, 13, 8,  Александър Стамболийски  32, 52, 34, 54, 44, 50, 38, 29, 42, 48, 46, 21, 31, 23, 25, 27, 40, 36, 20, 17, 22, 7, 6, 11, 10, 4, 14, 9, 3, 5, 12, 8, 13, 16, 18, 30, 1, 28, 24, 15, 26,  Берковска  7, 4, 1, 8, 2,  Вецина  1, 6, 8, 3, 4, 2,  Георги Димитров  1, 3,  Д-Р Лилия Благоева  3, 8, 10, 1, 4,  Димитър Благоев  4, 8, 2, 3, 25, 10, 12, 17, 18, 16, 15, 6, 5, 9, 14, 26, 22, 11, 3, 9, 5,  Драва  2, 1, 7, 9, 3,  Дунав  5, 3, 1,  Замфир Попов  4, 7, 1, 5, 3, 2,  Захари Стоянов  3, 5,  Иван Бонов  2,  Любен Каравелов  4, 10, 9, 12, 7, 3, 5, 6, 2, 8, 1, 11, 26, 15, 19, 21, 18, 24, 14, 13, 16,  Марица  8,  Москва  20, 30, 28, 24, 15, 32, 12, 22, 28, 3, 11, 18, 6, 10, 4, 5, 1, 9, 14, 16, 7, 12,  Паисий  24, 22,  Пушкин  1, 3, 4,  Райко Даскалов  25, 27, 19, 18, 3, 4, 23, 10, 21, 17, 16, 8, 9, 5, 12, 1, 2, 14, 24, 21, 11,  Стара Планина  3, 1,  Страцин  7, 11, 3, 9, 1, 13, 5,  Тодор Младенов  13, 4, 11, 12, 5, 1, 3, 7, 8, 6, 2, 9,  Хаджи Димитър  2, 6, 8, 1, 4, 5, 3,  Христо Смирненски  9, 7,  Черковна  3, 5, 1,  Шосе - Лом - София  14, 20, 16, 37, 34, 36, 18, 48, 24, 1, 46, 17, 28, 26, 32, 50, 30, 22, 12,  Ъгъла На Ул. Р.Даскалов И Д. Благоев

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /16:00 - 16:30 Ч./ -  Бързия

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /16:00 - 16:30 Ч./ -  Замфирово:   000436,  1 Ви Май  4, 5, 3, 1,  5 Ти Декември  5, 4, 7, 9, 6, 11, 3, 2, 1,  9 Ти Септември  18, 28, 31, 24, 21, 14, 37, 13, 16, 41, 19, 29, 12, 33, 17, 30, 32, 27, 26, 25, 39, 22, 15, 5 А, 3, 4 А, 11 А, 3 А, 5, 2, 11, 6 А, 10, 9, 8, 36, 6, 7 А, 7, 9 А, 4,  Александър Стамболийски  34, 24, 20, 17, 15, 12, 38, 25, 19, 9, 10, 30, 14, 36, 40, 27, 22, 21, 33, 32, 28, 35, 17 А, 18, 26, 29, 15 А, 11, 23, 8, 5 А, 4, 7, 1, 3, 5, 2, 6,  Аметица  4, 6, 3, 8, 2,  Андрей Жданов  8, 7, 2, 4, 10, 1, 8,  Бузлуджа  16, 10, 14, 2, 12, 5, 4, 1, 3, 8,  Бундино  5, 2, 6, 7, 4, 9,  Васил Друмев  2, 3, 1,  Васил Левски  9, 6, 18б, 5, 12, 11, 10, 8, 19, 7, 1, 3, 16, 20, 14, 13, 15,  Веслец  7, 13 А, 9, 21, 6, 11, 19, 13, 4, 1, 8, 12, 15, 2,  Гаврил Генов  18, 5, 16, 14, 7, 12, 6, 4, 1,  Гео Милев  4, 6, 2, 8, 10,  Георги Бенковски  3, 1,  Георги Дамянов  8, 1, 5, 2, 3, 6, 12, 4,  Георги Кирков  5, 3, 4, 2,  Гоце Делчев  20, 10, 4, 19, 19 А, 15, 21, 12, 7, 3, 6, 14, 13, 2, 5, 9, 10 А, 1, 16, 18, 17, 8,  Дамян Арсенов  31, 20, 2, 22, 8, 4, 24, 5, 29, 18, 3, 1, 7, 14, 11, 6, 10, 17, 15, 28, 12, 29, 32, 36, 34, 21, 38, 40, 23, 44, 1, 10, 12, 10,  Дарвин  2, 4, 3, 5, 6, 4 А, 1,  Димитър Благоев  19, 6, 4, 27, 7, 3, 25, 29, 17, 5, 13, 1, 9, 14, 2, 23, 11, 21, 15,  Добро Поле  10, 5, 14, 6, 4, 2, 1, 8, 7, 3, 12,  Драва  1, 2, 3, 4, 3,  Емил Марков  1, 12, 10, 2, 4, 18, 14, 6, 17, 20,  Замфир Попов  29, 33, 46, 39, 41, 52, 43, 54, 1, 37, 46, 33, 39 А, 51, 45, 61, 70, 43, 72, 92, 68, 74, 56, 59, 58 А, 94, 49, 96, 57, 65, 60, 64, 78, 86, 55, 64 А, 82, 84, 88, 90, 58, 63, 66 А, 47, 67, 98, 62, 66, 80, 9, 30, 38, 7, 17, 4, 6, 10, 11, 13, 15, 16, 42, 40, 14, 20, 12, 21, 22, 2, 27, 36, 19, 24, 28, 34, 32, 25, 26,  Зоин Дол  4, 7, 4 А, 1, 2, 7 А, 6, 8, 5, 3,  Иван Вазов  7, 3, 1, 5, 4, 2,  Извън Плана  Цех За Обувки,  Илия Генов  14, 16, 1, 19, 11, 5, 22, 12, 21, 3, 25, 15, 18, 20, 4, 10, 17, 8, 4 А,  Искър  1, 3, 9, 5, 7 Къща,  Йордан Лютибродски  4, 8, 1, 6, 2, 14, 7, 5, 10, 12, 3,  Камчия  5, 1, 3, 7, 4,  Карл Маркс  3, 1, 10, 8, 4, 5, 6, 12, 7,  Ком  2, 4, 1, 3,  Краище  1, 3,  Лазар Младенов  5, 1, 2, 8, 1 Ч-Ще Развитие УПИ-Іі-440, 16, 4, 5, 22, 12, 1, 11, 6, 14, 10, 12, 19, 38, 13, 24, 28, 44, 21, 46, 32, 26, 25, 42, 34, 17, 40, 23, 36,  Ленин  8, 6, 9, 1, 10, 3, 2, 12, 4, 7, 14, 11,  Лом  2, 1,  Любен Каравелов  12, 10, 3, 14, 13, 11, 21, 9, 5, 2, 7, 6, 8,  Манчо Пешов  1, 7, 3, 9,  Марек  1, 3, 5, 2, 10,  Мичурин  8, 2, 4, 6,  Младен Ангелов  15, 1, 19, 9, 13, 7, 11,  Москва  1, 5, 2, 4, 11, 17, 19, 13, 18, 7, 16, 12, 6, 14, 9, 20, 15,  Непирче  3, 2, 3а,  Никола Й. Вапцаров  28, 39, 30, 23, 19, 37, 40, 44, 36, 33, 38, 31, 32, 17, 35, 42, 21, 51, 52 А, 52, 56, 57, 56 А, 58, 49, 46, 60, 50, 43, 48, 54, 47, 45 А, 53, 76, 55, 14, 3, 5, 6, 16, 22, 2, 13, 7, 1, 18, 8, 11, 20, 9, 12,  Никола Ценков  45, 23, 35, 46, 38, 30, 20, 18, 41, 52, 28, 21, 19, 22, 34, 27а, 25, 17а, 26, 54, 27б, 50, 33, 17, 40, 29, 56, 43, 31, 50а, 15, 48, 24, 39, 36, 47, 37, 8, 1, 10, 14, 6, 7, 5, 4, 3, 2, 12,  Павел Петров  2, 4, 5, 6, 10, 1, 3, 7, 8,  Панайот Хитов  2, 8, 10, 6, 4, 12,  Петрохан  2, 3, 1,  Пирин  3, 5, 1, 11, 7, 15, 17, 2, 13, 9, 4, 6,  Поп Андрей  16, 18, 22, 6, 2, 4,  Попов Дол  2, 23, 10, 6, 18, 16, 8, 22, 1,  Преславска  2, 4, 6, 5,  Рила  3, 1, 4,  Слатина  6 А, 5, 7, 4, 9 А, 1, 12, 8, 21 А, 13, 2, 19 А, 6, 5 А, 11, 9, 21, 10, 19, 23, 17,  Стара Планина  2, 8, 4, 6, 3, 1,  Стефан Караджа  4, 1, 2, 6,  Странджа  1, 5, 6, 2, 4, 3, 8,  Тодор Благов  4, 22, 18, 1, 13, 6, 9, 26, 14, 10, 12, 16, 11, 5, 8, 7, 24, 3, 17, 15, 2,  Толбухин  4, 1, 4а, 3, 2,  Тополница  2, 1, 4,  Ул. Ал. Стамб.  И Ул. Янтра,  Ул. Д. Арсенов И Д. Благоев,  Фридрих Енгелс  6, 4, 2, 1, 3, 5, 5, 9, 7, 13, 18, 24, 8, 28, 26, 6, 20, 11, 22, 14, 12, 16, 10,  Хаджи Димитър  7, 5, 4, 11, 13, 10, 8, 3, 9, 6,  Христо Ботев  1, 5, 3, 2, 4, 6,  Христо Михайлов  14, 8, 10, 11, 6, 16, 9, 7, 4, 2, 1, 3, 5,  Церовска  2, 6, 4, 8,  Шипка  5, 3, 4, 2, 6, 12, 7, 9,  Ъгъла На Ул. З. Попов И Преслав,  Яне Сандански  10, 2, 6, 8, 4, 12, 1, 3, 9, 11,  Янтра  18, 11, 6, 5 А, 4, 10 А, 10, 15, 9, 26, 17, 11 А, 21 А, 24, 5, 8, 27, 1, 3, 28, 31, 32, 20, 7 А, 19 А, 19, 7, 22, 21, 24 А, 29, 13, 16, 2,    М.Бежан

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /16:00 - 16:30 Ч./ -  Комарево,  Общ. Берковица:   Втора  6, 10, 12, 5, 1, 2, 8, 4, 3, 7,  Девета  6, 8, 2, 3, 1, 4,  Десета  2,  Извън Регулация  5, 2, 1, 0,  Осма  3, 8, 5, 10, 11, 9, 7, 6, 4, 1, 2,  Пета  4, 1, 2,  Първа  7, 13, 16, 50, 52, 32, 51, 26, 37, 28, 6, 4, 48, 36, 23, 54, 14, 22, 17, 24, 20, 11, 9, 8, 30, 45, 49, 56, 38, 18, 2, 27, 43, 3, 34, 47, 41, 19, 5, 40,  Трета  7, 10, 8, 6, 4,  Четвърта  4, 6, 9, 5, 8, 1, 12, 7, 3,  Шеста  5, 1, 3, 7

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /16:00 - 16:30 Ч./ -  Песочница:   Втора  8, 5, 2, 10,  Девета  2,  Десета  80, 30, 58, 29, 84, 24, 9, 32, 38, 64, 37, 14, 31, 15, 39, 17, 44, 49, 34, 1, 60, 62, 45, 13, 72, 21, 28, 78, 20, 42, 22, 53, 10, 74, 35,  Единадесета  3,  Осма  8, 7, 3, 6, 4, 1,  Пета  16, 42, 5, 8, 6,  Първа  6, 8, 3,  Седма  4, 2,  Трета  5, 14, 8, 1, 3, 4,  Тринадесета  13, 1, 2,  УПИ III,  Кв.33,  Четвърта  2, 1, 10, 4, 12, 8,  Шеста  2, 19, 1, 4, 8, 25

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /16:00 - 16:30 Ч./ -  Рашовица:   Васил Коларов  7, 2, 1, 4, 10, 8, 5,  Гаврил Генов  2,  Георги Димитров  4, 18, 22, 5, 6, 24, 16, 7, 33, 31, 20, 12, 29, 1, 10, 3, 11, 8, 19, 14, 9,  Замфир Попов  7,  Извън Плана  2,  Христо Ботев  3, 4, 9, 5

На 15.10.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Берковица:   VIII Кв.153,  Александровска  1, 21, 63, 46, 27, 44, 42, 47, 52, 49, 50 Деница, 23, 40, 27, 17, 54, Ален Мак, 45 Пролет, 60, 25, 57, Пролет, 53, Деница, 56, 58, 19, 48, 50, 38, 61, 25, 66, 51, 65,  Антон Страшимиров,  Извън Регулацията  Басейн, Басейн - Врем.Стр,  Марин Дринов  2,  Мусала  8, 6,  Райко Даскалов  30, 14, 10, 12, 1, 32, 20, 3, 16, 22, 28, 24, 8, 2, 4,  Цар Асен  4, 14, 10, 6

На 15.10.2019 Г. /15:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /16:00 - 16:30 Ч./ -  Мездрея:   Главна  15,  Извън Регулацията  Пилетарник, Цех За Дограма,  Трета  21

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 09:00 - 16:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 09:00 - 16:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Черешовица:   011002,  Екатте 80635,  Бучинов Рът,  Втора  3, 5, 9, 7, 1, 11, 2,  Главна  4, 7, 5, 2, 11, 9, 1, 3,  Извън Плана  3, 1, 4, 2,  Местност Тършата  Краварник,  Осма  2, 13, 11, 4,  Пета  14, 16, 18,  Седма  11, 37, 5, 35, 57, 16, 6, 10, 15, 59, 51, 49, 3, 1, 33, 53, 4, 14, 18 А, 7, 55, 20, 25, 31, 12, 18, 13, 8,  Трета  6, 2, 3, 4, 13, 11, 5, 7, 9,  Четвърта  16, 38, 36, 18, 4, 22, 8, 50, 46, 6, 14, 26, 7, 32, 2, 24, 44, 1, 20, 40, 42, 3,  Шеста  1

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Берковица:   03928.68.18,  03928.72.33,  03928.72.4,  Извън Регулацията  Трафо Помпена,    Помпена Станция

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Костенци:   314014,  Втора  19, 29, 44, 42, 38, 20, 40, 6, 8, 11, 9, 21, 27, 22, 31, 50, 16, 54, 34, 28, 4, 37, 18, 36, 23, 13, 48, 25, 46, 2, 15, 14,  Пета  14, 33, 15, 17, 23, 47, 35, 28, 49, 14, 40, 8, 46, 99, 10, 38, 1, 27, 9, 26, 31, 36, 34, 32, 48,  Първа  53, 15, 26, 56, 71, 24, 12, 39, 32, 30, 22, 17, 41, 20, 59, 8, 38, 69, 48, 40, 49, 51, 29, 10, 27, 18, 23, 25, 67, 42, 58, 83, 36, 21, 73, 4, 47, 16, 28, 6, 57, 54, 35, 75, 31, 50, 13, 1, 3, 2,  Седма  8, 4, 10, 1, 2,  Трета  5, 11, 3, 9, 21, 19, 42, 16, 30, 54, 22, 20, 23, 12, 29, 52, 36, 14, 15, 26, 44, 32, 50, 18, 25, 48, 1, 34, 28,  Четвърта  9, 1, 3, 2, 7, 8,  Шеста  6, 2, 3, 12, 16

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Котеновци:   000910,  Втора  52, 50, 70, 68, 56, 54, 60, 10, 78, 20, 38, 7, 34, 46, 74, 3, 58, 22, 12, 44, 40, 18, 28, 64, 14, 48, 8, 1, 30, 13, 36, 4, 15, 76, 80, 9, 66, 5,  Пета  11, 1, 13, 5, 8, 15, 6, 3, 9, 2, 7,  Пи 301018  Местност Барата,  Първа  52, 50, 65, 52, 68, 63, 66, 42, 34, 50, 74, 98, 67, 95, 35, 5, 33, 89, 12, 87, 64, 36, 78, 30, 58, 45, 40, 99а, 60, 107, 51, 69, 70, 7, 100, 24, 56, 8, 103, 32, 46, 90, 25, 44, 48, 127, 115, 49, 15, 99, 22, 47, 14, 13, 52, 28, 27, 26, 62, 53, 88, 123, 54, 16, 113, 3, 37, 19, 77, 129, 61, 59, 71, 55, 31, 97, 117, 39, 91, 81, 96, 6, 9, 80, 85, 23, 94, 72, 21, 76, 29, 1, 41, 18, 121, 104, 57, 75, 79, 111,  Трета  4, 3, 2, 1, 6, 7,  Четвърта  13, 3, 5, 1

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Мездрея:   000002

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Котеновци:   000910,  Втора  52, 50, 70, 68, 56, 54, 60, 10, 78, 20, 38, 7, 34, 46, 74, 3, 58, 22, 12, 44, 40, 18, 28, 64, 14, 48, 8, 1, 30, 13, 36, 4, 15, 76, 80, 9, 66, 5,  Пета  11, 1, 13, 5, 8, 15, 6, 3, 9, 2, 7,  Пи 301018  Местност Барата,  Първа  42, 34, 50, 74, 98, 67, 95, 35, 5, 33, 89, 12, 87, 64, 36, 78, 30, 58, 45, 40, 99а, 60, 107, 51, 69, 70, 7, 100, 24, 56, 8, 103, 32, 46, 90, 25, 44, 48, 127, 115, 49, 15, 99, 22, 47, 14, 13, 52, 28, 27, 26, 62, 53, 88, 123, 54, 16, 113, 3, 37, 19, 77, 129, 61, 59, 71, 55, 31, 97, 117, 39, 91, 81, 96, 6, 9, 80, 85, 23, 94, 72, 21, 76, 29, 1, 41, 18, 121, 104, 57, 75, 79, 111, 50, 65, 52, 68, 63, 66,  Трета  4, 3, 2, 1, 6, 7,  Четвърта  13, 3, 5, 1

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч.; 09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 09:00 - 16:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Бистрилица:   1-Ви Май  3,  9-Ти Септември  8, 3, 6, 1, 10, 5, 4, 12, 14, 2,  Александър Стамболийски  10, 13, 9, 6, 7, 2,  Банска Бистрица  1,  Васил Левски  8, 4, 7,  Вела Пеева  10, 3,  Волга  7, 9, 5, 1,  Георги Димитров  10, 6, 9, 11, 7, 18, 16, 17, 19, 13, 14, 1, 10,  Димитър Благоев  9, 8, 17, 2, 10, 15, 13, 1, 11, 12, 7,  Еделвайс  4, 1, 2,  Живовска  5, 4, 20, 16, 18, 7, 1, 2, 5, 14, 24, 8, 3, 6, 22, 9,  Иван Вазов  6, 3, 4, 7, 5,  Извор  2, 7, 1, 5, 3, 4, 6,  Извън Регулацията  1,  Ленин  4, 5, 2, 8, 1, 3, 6, 5,  Людено  6, 4, 1, 7, 2,  Люляк  2, 3, 5,  Местност Градините  Стопанска Сграда,  Мир  10, 8, 4, 1, 2, 6,  Морава  2, 3, 4, 1,  Найден Антонов  2, 8, 6, 1, 3, 5, 4,  Орница  12, 14, 7, 6, 5,  Раковска  3, 2, 6, 3, 7, 4, 9, 5, 1,  Сухаре  2, 2, 4,  Тимок  3, 5, 1,  Христо Ботев  1, 3, 2, 5,  Христо Михайлов  7, 1, 3, 8, 9, 10, 6, 14, 2, 4, 12,  Церковска Бара  1, 3, 12, 6, 1,  Чайка  6, 4

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч.; 09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 09:00 - 16:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Лесковец,  Общ. Берковица:   047094,  Втора  14,  Осма  30, 24, 12, 19, 4, 2, 13, 16, 9, 29, 1, 10, 26,  Пета  15, 13, 17, 38, 6, 37, 56, 19, 14, 4,  Първа  27, 46, 3, 26, 9, 28, 47, 6, 56, 16, 14, 22, 39, 10, 21, 18, 19, 1, 42, 7, 51, 36, 11, 17, 12, 64, 34, 54, 44, 40, 29, 4, 33, 52, 49, 41, 50, 32, 5, 2, 20,  Седма  3, 13, 1, 12, 5,  Трета  1, 7, 8, 3, 2, 5,  Четвърта  8, 10, 26, 31, 28, 14, 5, 2, 29, 3, 16, 27, 10 А, 9, 18, 12, 13,  Шеста  4, 9, 22, 1, 8, 3, 5, 11, 6, 7, 14

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч.; 09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч.; 09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Гаганица:   037265,  1 Ви Май  12, 3, 1, 5, 8, 4, 9, 2, 6,  23 Ти Септември  36, 22, 50, 23, 34, 44, 28, 11, 48, 32, 21, 26, 25, 30, 38, 40, 42, 46, 14, 4, 20, 5, 6, 7, 3, 12, 10, 8,  485,  Александър Стамболийски  2, 4, 5,  Брегалница  2, 1, 3,  Вапцаров  16, 12, 9, 14, 1, 7, 8, 5, 4, 3, 2,  Вардар  2, 6, 4,  Васил Левски  62, 60, 7, 58, 13, 4, 6, 2, 14, 17, 19, 64, 7, 5,  Георги Димитров  70, 68, 88, 86, 96, 89, 94, 90, 87, 84, 42, 38, 1, 30, 12, 20, 40, 14, 6, 4, 28, 8, 2, 10, 16, 18,  Главна  84, 49, 88, 78, 90, 59, 39, 32, 63, 47, 62, 68, 55, 74, 80, 57, 92, 88а, 86, 51, 45, 61, 82, 70, 76, 2, 3, 1, 112, 132, 97, 107, 101, 118, 113, 103, 67, 110, 130, 98, 100, 109, 102, 75, 120, 65, 94, 136, 96, 136 А, 116, 79, 92, 105, 99, 63, 134, 116 А, 114, 77, 17, 56, 62, 32, 24, 54, 33, 66, 50, 44, 31, 13, 8, 26, 16, 48, 2, 14, 4, 60, 58, 10, 46, 22, 3, 20, 36, 6, 35, 15, 29, 42, 30, 27, 52, 19, 25, 5, 7, 64 А, 18, 12,  Гламата  4, 6, 3, 5, 2,  Златица  10, 2, 15, 4 А, 6, 69, 11, 1 А, 18, 13, 16, 9, 4, 21, 7, 19, 14, 1, 17, 53, 43 А, 65, 30, 26, 67, 3, 13, 61, 59, 55, 1, 43, 69, 63, 57, 4, 32, 71, 69 А,  Иван Вазов  5, 16, 8, 16 А, 10, 1, 4, 3, 9, 6, 9, 2,  Извън Регулацията  Помпена Станция,  Искър  2,  Исперих  1, 2, 4, 3, 7, 8, 9, 5,  Казашка  2, 7, 5, 1,  Кирил И Методи  7, 1, 21, 18, 17, 19, 3, 6, 12, 15, 4, 13, 8, 34, 47, 24, 43, 53, 35, 16, 49, 41 Къща, 18, 51, 26, 37, 55, 30, 22, 45, 39, 33,  Кумбарка  18, 19, 12, 10, 15, 9, 2, 4, 7, 5, 11, 13, 8, 6,  Люляк  7, 2, 18, 3, 11, 4 А, 5, 13, 9,  Милин Камък  11 А, 13, 9, 10, 10 А, 11, 16,  Мусала  10, 8, 10, 5, 3, 6, 1,  Славейков  8, 9, 6, 4, 5, 2,  Стефан Караджа  9, 2, 10, 51 А, 51, 4, 1, 7, 12, 3,  Тимок  1, 2, 6,  Хаджи Димитър  3, 9, 3 А, 11, 7, 5, 1,  Христо Ботев  18, 12, 5, 23, 24, 25, 9, 3, 19, 21, 22, 7, 12 А, 1, 10, 8, 6,  Чайка  3,  Шипка  3, 13, 7, 16, 2, 6, 12, 5, 17, 1, 15, 14, 9, 4, 4,  Шумашки Дол  5, 1, 8, 6, 10, 3, 4, 2,  Явор  2, 1,  Язовирна  10, 4, 6 А, 6, 9, 3, 8, 7

Община Бойчиновци  

На 14.10.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч./ -  Бойчиновци:   Александър Стамболийски  23, 7, 8 А, 15, 26, 18, 11, 9, 3, 5, 13, 22, 19, 1, 21, 4, 16, 20, 17, 6, 2, 10,  Ботуня  2, 6,  Валентина Терешкова  2,  Вела Пеева  4в, 1, 3,  Гаврил Генов  1,  Георги Димитров  60, 78, 50, 86, 72, 80, 70, 58, 52 Изгрев, 56, 64, 92, 52б, 52, 61, 48, 62, 17, 66,  Георги Кирков  2, 3, 1,  Георги Милев  8, 6, 10, 1, 3, 5, 4,  Димитър Благоев  5, 1, 17, 12, 14, 3, 2, 10, 9, 8,  Дунав  6, 1, 3, 5, 7, 10, 4,  Железничарска  35, 33, 49, 37, 43, 47, 45,  Зора  1 Септември, 1,  Комсомолска  6,  Пионерска  22, 6, 26, 2, 19, 20, 15, 1, 17, 18, 24, 7, 23, 8, 12, 4, 14, 3, 16, 5,  Поличката  3,  Поп Андрей  1, 6, 4, 2,  Райко Даскалов  6, 1, 2,  Рила  6, 4, 10, 2, 8,  Христо Ботев  3, 4, 16, 2, 17, 13, 15, 14, 7, 18, 1, 9, 6,  Яворов  13, 5, 4, 2, 6, Тп-1 Уо, 15, 10, 17, 12, 9, 1, 3, 7,    58

На 14.10.2019 Г. /11:30 - 13:30 Ч./ -  Бойчиновци:   Георги Димитров  30,  Железничарска  1, 15, 17, 7, 11, 13, 9

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч./ -  Бойчиновци:   Александър Стамболийски  32, 14, 8,  Валентина Терешкова  11, 4, 13, 19, 20, 5, 1, 6, 17, 3, 14, 12, 21, 8, 9, 18, 7, 10,  Васил Коларов  7, 11, 9, 10, 12, 6, 2, 8,  Гаврил Генов  13, 7, 9, 20, 11, 15, 3, 42, 25, 19, 21, 27, 5, 16, 12, 23, 14, 18,  Георги Димитров  144, 52,  Георги Кирков  5, 6, 4, 15, 11, 7, 13,  Здравец  1, 4, 2, 6,  Кирил И Методи  19, 12, 3, 38, 13, 44, 17, 48, 32, 42, 8, 15, 20, 34, 18, 36, 21, 22, 30, 16, 2, 6, 28, 24, 14, 1, 10, 26, 40, 4,  Комсомолска  7, 6, 1, 5, 25, 23, 10, 13, 11, 2, 19, 8, 27, 3, 15, 17, 21, 4, 9,  Малчика  2,  Никола Й. Вапцаров  11, 24, 7, 13, 12, 3, 6, 28, 16, 4, 1, 23, 5, 15, 18, 8, 20, 26, 25, 9, 22, 21, 17, 19,  Райко Даскалов  7, 11, 18, 9, 14, 5, 16,  Спас Илиев  9, 5, 2а, 4, 1

На 15.10.2019 Г. /11:30 - 13:30 Ч./ -  Бойчиновци:   Бачо Киро  2, 8, 6, 15, 10, 9, 4, 13, 3, 5, 11,  Васил Коларов  5, 3,  Витоша  14, 2, 10, 5, 4, 7, 8, 6, 12, 1,  Владимир Минчев  14, 7, 27, 5, 10, 2, 19, 11, 21, 3, 17, 25, 29,  Гаврил Генов  1, 3, 2 До Съвета, 4, 7,  Георги Димитров  44, 22, 12, 46, 18, 30, 16, 28, 2, 11, 1, 50, 1а, 9, 52, 52б, 26, 42, 24, 15, 36, 48, 52 Изгрев, 38, 52в, 40, 7 3, 32, 52а,  Димитър Благоев  6,  Зора  3, 4, 2, 5, 1,  Малчика  4, 10, 3, 8, 5, 2, 1,  Митко Палаузов  1, 2, 3а, 5, 4, 6, 7, 3, 8,  Никола Й. Вапцаров  25,  Райко Даскалов  1, 3, 10, 8,  Странджа  4, 1, 10, 2, 6,  Тунджа  7, 6, 8, 11, 5, 10, 3,    3

На 16.10.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч./ -  Портитовци:   Втора  19,  Дванадесет  15,  Девета  17, 28,  Единадесет  7, 3, 1, 11, 13,  Осма  9, 3, 22, 5, 10, 24, 4, 8, 17, 16,  Пета  1,  Петнадесет  6,  Първа  52, 21, 67, 42, 50, 28, 32, 20, 27, 37, 35, 29, 26, 19,  Седма  4, 19, 2, 1

На 16.10.2019 Г. /11:30 - 13:30 Ч./ -  Портитовци:   Втора  30-А, 12, 15, 6, 17, 28, 13, 16, 30, 26, 19, 3, 1, 2, 22,  Девета  10, 18, 2, 26, 7, 1, 3, 5, 8, 16, 22, 24,  Осма  8, 1, 2, 6,  Пета  3, 9, 4, 14, 6, 2, 18, 12, 8, 5, 10, 1,  Петнадесет  6,  Първа  11, 2, 30, 8, 13, 4, 6, 5, 10, 9,  Трета  1, 3,  Четвърта  1

На 17.10.2019 Г. /09:30 - 11:30 Ч./ -  Портитовци:   XVII,  Кв.1,  Втора  2, 19,  Дванадесет  1, 11,  Девета  27, 42, 3, 52, 31, 13, 15, 23, 25, 50, 7, 54, 16, 48, 21,  Десета  6,  Единадесет  3, 46,  Пета  53, 55,  Петнадесет  6, 1,  Първа  82, 51, 59, 58, 66, 72, 43, 62, 70, 80, 64, 74, 76,  Седемнадесет  1,  Шестнадесет  1

На 17.10.2019 Г. /11:30 - 13:30 Ч./ -  Бойчиновци:   Георги Димитров  52,  Извън Регулацията,  Местност Стадиона  Пс

Община Вълчедръм  

На 14.10.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  Мокреш,  Общ. Вълчедръм:   Втора  19, 28, 60, 20, 67, 65, 12, 18, 14, 33, 48, 49, 22, 78, 36, 47, 1, 30, 42, 63, 29, 59, 32, 76, 70, 40, 31, 19, 37, 68, 25, 54, 24, 21, 1, 9, 5, 17, 7, 15, 6, 78, 4,  Втора А  1,  Двадесет И Втора  1, 4, 6, 3,  Двадесет И Девета  7, 2, 4, 16, 14,  Двадесет И Осма  1, 6,  Двадесет И Пета  20, 11, 13, 22, 4, 10, 33, 39, 18,  Двадесет И Първа  17, 9, 18, 2, 6, 15, 21, 2, 6,  Двадесет И Седма  2, 6, 3,  Двадесет И Трета  23, 27, 2, 41, 35, 39, 25,  Двадесет И Четвърта  9, 3, 5, 7, 19, 11, 13,  Двадесета  31, 29, 14, 1, 6, 15, 5, 4, 3, 13, 11, 10, 2, 8,  Дванадесета  14, 16, 3, 4, 13, 18, 5, 6, 7, 1, 2, 8, 9, 24, 9, 8,  Девета  2, 5, 11, 6, 8, 1, 4, 7, 10, 11, 22, 3, 2, 9, 20, 16, 18,  Деветнадесета  9, 9-А, 10, 6, 15, 11, 17, 12, 8, 5, 3, 1, 20,  Десета  17, 12, 7, 2, 9, 18, 16, 15, 1, 13,  Единадесета  17, 3, 4, 20, 11, 5, 10, 12, 14, 1, 8, 18, 7,  Извън Регулацията,  Осма  5, 2, 1, 4, 9, 3, 8, 15, 22, 22а, 6, 24, 10, 16,  Пета  8, 3, 6, 4, 5, 2, 8,  Петдесет И Втора  1, 31а, 31, 19, 33, 9, 31, 15, 23, 7,  Петдесет И Девета  2,  Петдесет И Пета  7, 3, 14, 5,  Петдесет И Първа  25, 15, 15-А, 13, 19, 26, 4, 6,  Петдесет И Седма  5, 6, 2, 1,  Петдесет И Трета  6, 42, 39, 47, 23, 30, 14а, 7, 16, 15, 22, 21, 14, 31, 24, 37, 29, 19, 17, 41, 18, 13, 43, 56, 53, 50, 51, 57, 49, 31а, 1, 54, 48, 47, 45,  Петдесет И Четвърта  10, 4 А, 2, 4, 3, 41, 1,  Петдесет И Шеста  6,  Петдесета  14, 10, 8,  Петнадесета  1, 1, 2,  Първа  12, 81, 69, 20, 39, 101, 115, 26, 79, 59, 103, 6, 99, 23, 65, 75, 95, 38, 111, 1, 27, 105, 11, 17, 14, 19, 2, 16, 36, 107, 97, 18, 49, 83, 22, 13, 34, 46, 71, 37, 73, 44, 93, 55, 41, 31, 50, 89, 56, 33, 54, 9, 43, 87, 91, 57, 21, 63, 5, 24, 25, 52, 77, 61, 40, 29, 32, 67, 35, 7, 16, 1, 59, 54, 56,  Седемнадесета  4, 3, 5, 2,  Седма  3, 2, 5, 3, 9, 11,  Трета  47, 31, 44, 40, 33, 54, 23, 15, 28, 6, 10, 24, 5, 34, 14, 32, 36, 22, 20, 12, 29, 27, 3, 4, 16, 40, 2, 13, 7,  Тридесет И Втора  4, 3, 7, 6, 5, 1, 6, 2, 8, 1,  Тридесет И Девета  3,  Тридесет И Осма  9, 11, 14, 2, 5, 6, 5а, 15,  Тридесет И Пета  40, 4, 28, 41, 43, 38, 42, 6, 19, 43, 10, 2, 21, 4, 18, 20, 15, 24, 1, 38, 12, 8,  Тридесет И Първа  6, 4, 2, 11, 8, 7, 9, 15, 2, 17, 13, 4, 5, 1, 16, 3,  Тридесет И Седма  46, 34, 43, 15, 41, 39, 37, 12, 13, 9, 6, 2, 25, 8, 1,  Тридесет И Трета  5, 8, 2, 4, 1, 3, 7,  Тридесет И Четвърта  1, 2, 18, 29, 30, 5, 12, 13, 28, 7, 3, 8, 16, 6, 14, 6, 4,  Тридесет И Шеста  7, 6,  Тридесета  40, 8, 30, 2,  Тринадесета  13, 2, 4, 18, 5, 8, 7,  Четвърта  8, 2, 5, 3,  Четиридесет И Втора  3,  Четиридесет И Осма  8, 3, 6, 4,  Четиридесет И Пета  2, 4,  Четиридесет И Първа  5, 7,  Четиридесет И Седма  2,  Четиридесет И Трета  19, 3, 26, 24, 5, 22, 14, 4, 8, 6, 11, 5, 9,  Четиридесет И Четвърта  4,  Четиридесета  59, 55, 57, 51, 34, 38, 6, 62, 48, 36, 49, 61, 42, 53, 43, 50, 30, 63, 37, 40, 27, 5, 29, 19, 34, 10, 33, 3, 11, 58, 16, 21, 22, 18, 25, 17, 45, 1, 20, 8, 35, 2,  Четиринадесета  4, 8, 2,  Шеста  2, 4, 10,  Шестдесет И Първа  6, 11, 9, 4, 2, 5,  Шестдесета  4, 3, 2,  Шестнадесета  1, 1, 4

Община Вършец  

На 16.10.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Вършец:   Аспарух  20, 17, 18,  Васил Левски  1, 3, 6, 7, 5, 4, 8, 12,  Дончо Станчев  14, 18, 21, 20, 3, 13, 8, 19, 11, 7, 33, 5, 26, 31, 1, 6, 15, 25, 16, 9, 12, 29, 22, 10, 24, 17, 23, 27,  Дунав  10, 8, 12, 4, 6, 1,  Република(Г.Димитров)  62, 78, 58, 60, 67, 68, 71, 74, 56, 54, 69, 52, 72, 48, 76, 50, 64, 80, 70, 66,  Стефан Караджа(Ан.Златков)  8, 31, 41, 37, 25, 4, 23, 11, 7, 24, 17, 22, 13, 2, 19, 39, 21, 26а, 33, 43, 14, 18, 9, 20, 15, 12, 10, 35, 27,  Хан Крум(Стоян Лилков)  9, 2, 13, 8, 5, 11, 7, 3, 6, 4, 15,  Цар Иван Асен II-Ри(И.Бог  5, 11, 13, 9, 12, 10, 3, 4, 14, 8, 1, 7, 6

Община Георги Дамяново  

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Каменна Рикса:   Втора  5,  Двадесет И Втора  3, 2,  Двадесет И Първа  1,  Девета  5, 15, 10, 8, 3, 2, 9, 16, 14, 12,  Десета  1, 5, 3,  Единадесета  1,  Осемнадесета  1, 2, 5, 7, 3, 6, 8, 4,  Осма  2, 6, 4, 1, 3,  Пета  2, 1,  Петнадесета  2, 1,  Първа  51, 15, 30, 63, 18, 47, 22, 71, 26, 59, Тп-2 Уо, 32, 24, 57, 20, 55, 61,  Седемнадесета  3, 1,  Седма  1, 2, 7, 4,  Трета  5, 8, 12, 13, 15, 16, 17, 2, 11, 19, 21, 3, 6, 23,  Тринадесета  1, 4, 2,  Четвърта  1,  Четиринадесета  3, 5,  Шеста  18, 12, 15, 19, 4, 13, 25, 27, 16, 23, 9, 21, 17, 10, 14, 6,  Шестнадесета  4, 2

 

Община Лом  

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Ковачица:   Втора  99,  Двадесет  1,  Извън Регулацията  Пс,  Осма  75, 112, 81, 60, 79, 64, 66, 77, 74, 72, 68, 62, 70, 73,  Пета  36, Тп-5, 64, 54, 37, 21, 74, 1, 44, 52, 38, 46, 34, 51, 39, 43, 30, 41, 58, 68, 62, 47, 45, 35, 60, 56, 28, 25, 32, 23, 49,  Петдесет И Едно  1, 4,  Седма  4,  Четиридесет И Осем  24, 28, 20, 19, 16, 30, 18, 22,  Четиридесет И Пет  17,  Четиридесет И Седем  4, 20, 1, 11, 18, 8, 14, 17, 13, 6, 12, 7, 10, 19,  Четиридесет И Шест  2,  Шеста  14, 8, 15, 13, 12, 11, 25, 4, 16, 19, 21, 2, 7, 17, 1, 27,  Шестдесет И Едно  3

За Периода 14-17.10.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Лом:   Бахчите  28, 2, 7, 285, 281, 29, 1,  Братя Миладинови  33, 17, 66, 38, 27, 40, 46, 41, 21, 64, 62, 45, 23, 81, 42, 11, 13, 60, 77, 19, 48, 50, 35, 56, 34, 15, 39, 54, 37, 43, 44, 52, 36, 58, 29, 68, 25, 31,  Искър  46, 52, 48, 50, 43,  Пирот  68,  Тимок  45, 43, 56, 58, 68, 46, 51, 54, 57, 47, 49, 52, 46, 50, 48,  Тунджа  22, 5, 12, 3, 10, 8, 18, 6

Община Медковец  

За Периода 14-18.10.2019 Г. /08:00 - 16:00 Ч./ -  Сливовик:   Арсен Тончев  9, 3, 11, 12, 10, 16, 5, 1, 8, 7,  Вапцаров  1, 3, 2, 11, 6, 4,  Владимир Заимов  3, 2, 1, 4, 5,  Георги Димитров  40, 34, 38, 42, 22, 32, 36, 44, 35, 33, 30, 31, 48,  Георги Кирков  1, 5, 6, 4, 8, 10,  Дамян Влъчков  3, 2, 21, 5, 8, 19, 4, 1, 17, 6,  Девети Септември  44, 14, 29, 42, 34, 43, 38, 1, 11, 41, 39, 26, 15, 30, 5, 10, 12, 2, 3, 6, 13, 40, 24, 27, 25, 42а, 8, 33, 16, 32, 23, 18, 45, 17, 51, 31, 28, 36,  Димитър Благоев  2,  Елин Пелин  5, 3,  Иван Вазов  5,  Кирил И Методий  9, 1, 15, 3, 17, 19, 13, 11,  Ленин  14, 12, 6, 8, 3, 4, 2,  Лилия Карастоянова  8, 1, 2, 7, 3, 6,  Опълченска  2, 1, 3,  Софрон Петров  28, 19, 38, 7, 18, 26, 32, 13, 25, 15, 10, 8, 16, 4, 6, 14, 36, 3, 30, 40, 29, 20, 9, 17, 12,  Стойно Алексиев  20, 3, 5, 12, 22, 7, 18,  Стоян Ангелов  8, 20, 6, 10, 3, 5, 16, 12,  Христо Ботев  7, 9, 11,  Христо Михайлов  3, 1, 2,  Юрий Гагарин  10, 8, 4, 6, 12, 1,  Яким Атанасов  1, 10, 2, 8, 6, 12, 4

Община Монтана  

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Монтана:   48489.26.2850,  48489.26.821  Местност Над Село,  48489.27.691,  Андрей Попов(Й.Николова)  13, 9, 12, 5, 11, 3, 6, 1, 8, 10,  Болярска(Г.Батора)  16, 6 А, 38, 8, 31, 2, 19, 20, 9, 23, 37, 13, 12, 6, 4, 10, 17, 14, 18,  Бързия  4а, 6, 9, 5, 7, 10, 4, 3, 1, 8, 12,  Васил Петлешков  7, 13, 8, 5, 4, 9, 11,  Вихрен  12, 20, 16, 6, 24, 8, 18, 10, 22, 14,  Детелина  14,  Диана  Суаб Сба,  Дунав  5, 3, 8, 10, 4, 2, 6,  Еделвайс М Кутловица  4, 1, 2,  Елтепе  4, 9, 13, 10, 11, 8, 7, 12, 3, 6, 2, 15, 5,  Жельо Войвода  52, 5, 4, 2, 20, 21, 14, 12, 10, 29, 16, 23, 18,  Захари Зограф  2, 5, 19, 14, 10, 13, 23, 12, 11, 17, 8, 15, 4, 21, 18,  Здравец  6, 9, 7, 11, 8, 5, 10, 3, 12, 4,  Иван Козарев  2, 5, 1, 3,  Иван Павлов  5, 4, 8, 6, 2,  Иглика  6, 4, 2, 8,  Извън Регулацията  Спортно Атрактивен Комплекс, Лозарско Дружество, Лоз.Дружество Язовира,  Индже Войвода(Л.Димитрова  5, 2, 6, 4,  Капитан Дядо Никола(Л.Ст.  4, 2,  Кочо Честименски  8, 16, 2, 6, 18, 12, 4, 3, 1, 20, 10,  Крайна(П.Харитон)  8, 4, 2, 3, 1, 6, 5, 9, 5, 7,  Лацията  4,  Лъката  1, 11, 7, 9, 5, 3, 2,  Люлякова  21,  Мала Кутловица  Водоем, Хотел, Вила,  Местност Пръчов Дол  717,  Митко Палаузов  1, 3,  Младен Томов  3, 7, 11, 4, 2, 18, 5, 9, 10, 13, 6,  Никола Вапцаров  16, 22, 211, 177, 130, 217, 134, 174, 158, 209, 126, 172, 183, 162, 148, 170, 219, 185, 156, 140, 136, 146, 199, 213, 122, 175, Стопански Двор, 124, 166, 173, 179, 205, 221, 154, 152, 201, 138, 160, 181, 193, 130а, 197, 203, 164, 189, 191, 207, 171, 169, 214, 187, 142, 195, 132, 144, 135, 149, 163, 100, 106, 96, 159, 157, 112, 104, 167, 147, 141, 118, 120, 137, 153, 139, 165, 143, 116, 102, 114, 145, 161, 151, 133, 110, 98, 155, 108, 52, 133, 105, 117, 91, 56, 80, 94, 74, 95, 54, 62, 115, 111, 84, 93, 89, 78, 68, 50, 76, 103, 113, 99, 60, 101, 86, 58, 92, 129, 83, 109, 119, 70, 64, 131, 121, 97, 72, 44, 48, 87, 90, 66, 79, 46, 76а, 107, 88, 82, 28, 59, 40, 53, 77, 22, 65, 57, 73, 55, 26, 32, 42, 38, 71, 75, 34, 24, 67, 61,  Никола Обретенов  1, 3, 4, 27,  Панайот Волов  2, 15, 6, 18, 13, 9, 14, 11, 36,  Пи 48489.26.671,  Пирин М Кутловица  2, 4, 3,  Свети Наум Охридски  8, 10, 6, 4, 2,  Синчец  7, 16, 4, 18, 14,  Стара Планина  13, 12, 6, 14, 8, 2, 12а, 17, 19, 15, 4, 10, 7, 26, 29, 24, 18, 31,  Теменуга  1, 2, 6,  Тодорини Кукли  10, 6,  Христо Ясенов  10, 1, 8, 6, 3, 4,  Чайка  9, 18, 16, 11, 14,  Червен Бряг  6, 4, 8, 9, 3, 11,  Чернила  22, 7, 8, 24, 10, 19, 11, 3, 13, 4, 6, 12, 20, 2, 14, 16, 1, 21, 5, 9, 26, 15, 17,  Яница(Ямите-М.Кутловица)  5, 4, 7, 6, 8, 1, 3,    Местност Пръчов Връх

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /16:00 - 16:30 Ч./ -  Благово,  Общ. Монтана:   Александър Стамболийски  6, 2, 24, 9, 28, 16, 12, 20, 11, 1, 5, 10, 22, 3, 4, 34, 26, 18, 7, 8, 36,  Аспарух  6, 2, 5, 8, 4, 1, 3,  Бенковска  4, 3,  Берковска  1, 25, 21, 7, 16, 23, 15, 2, 12, 4, 14, 6, 5, 22, 13, 17, 3, 8, 10,  Бързия  16, 6, 3, 2, 5, 7, 1, 9, 4, 8,  Васил Левски  10, 5, 4, 2, 3, 1, 6, 8,  Вълчова  6, 2,  Георги Дамянов  11, 4, 13, 3, 9, 1, 6, 2, 15,  Георги Димитров  3, 8, 5а, 11, 1, 21,  Георги Томов  29, 27, 3, 21, 14, 12, 22, 34, 26, 16, 32, 7, 36, 13, 8, 18, 17, 20, 11, 28, 23, 4, 6, 30, 25, 38, 2, 9, 5, 10, 19,  Говедарника  13, 9, 21, 1, 17,  Гората  2, 9, 1, 3,  Замфир Попов  20, 16, 37, 15, 27, 30, 14, 12, 24, 10, 1, 11, 23, 19, 22, 4, 35, 5, 33, 13, 9, 25, 7, 18, 39, 6, 31, 26, 28, 49, 21, 17, 43, 3, 47, 32,  Извън Регулацията  Пилетарник-Борис Иванов, Пилетарник-Милчо Замфиров, Пилетарник, Пилетарник-Иван Ангелов, Пилетарник-Асен Аврамов, 1 Помпа,  Йосиф Иванов  5, 2, 16, 3, 8, 6, 10, 14, 7, 4, 12,  Кирил И Методий  4, 3, 16, 2, 8, 6, 10, 14,  Клисура  3, 8, 7, 14, 6, 11, 5, 16, 4, 2, 12, 10, Трафо 3 Улично,  Лозенец  5, 7, 4, 1, 2,  Любен Каравелов  1, 3, 8, 4,  Мато Матев  3, 4, 6, 2,  Мито Матев  1,  Михайловград  8, 3, 1, 4,  Морава  2, 1, 5, 3,  Никола Йонков Вапцаров  5, 6, 3, 2, 1, 4, 11, 8, 7, 9, 10, 13, 17, 15, 14, 19,  Нова Победа  8, 1, 9, 7, 3,  Охрид  7, 5, 3, 1,  Паисий  1,  Пирот  2,  Победа  2, 1, 3,  Първи Май  1, 5,  Софийска  3, 9, 5, 11, 25, 11, 7,  Стара Планина  2, 6, 6а, Трафо -2 Улично, 4,  Хаджи Димитър  28, 1, 21, 32, 9, 15, 18, 22, 24, 10, 7, 12, 4, 11, 2, 26, 6, 1, 13, 3, 5, 14, 16, 8,  Христо Ботев  23, 22, 47, 31, 48, 38, 31а, 35, 32, 52, 46, 33, 54, 28, 36, 39, 27, 26, 24, 30, 42, 41, 29, 25, 50, 44, 40, 34, 56, 37, 10, 1, 15, 14, 18, 9, 23, 8, 12, 4, 11, 19, 3, 13, 5, 16,  Цар Самуил  1, 7, 6, 9, 3, 5, 2, 4,  Ъгъла На Ул. Г. Томов И Ю. Гагарин,  Ътъла На Ул. Охрид И З. Попов,  Юрий Гагарин  1, 5,  Явор  1, 3,    Вила, Пи №058018

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /16:00 - 16:30 Ч./ -  Боровци:   1 Ви Май  9, 7,  Ангел Кънчев  4, 3, 10, 6, 2, 7, 1,  Баловска  7, 1, 4, 3,  Бенковски  8, 6, 7, 5, 3, 4, 1,  Васил Коларов  7, 8, 10, 6, 2, 4, 3, 5, 12,  Васил Левски  9, 21, 16, 5, 3, 19, 13, 20, 15, 6, 11, 8, 7, 18, 10, 12, 1, 2, 17, 14,  Гаганишка  3,  Генерал Стойчев  9, 6, 4, 10, 21, 14, 2, 13, 3, 19, 8, 11, 12,  Георги Димитров  5, 2, 1, 4, 3, 6,  Замфир Попов  1,  Иван Бонов  2, 4, 1, 3,  Иван Вазов  7, 2, 6, 5, 3, 8, 1, 10, 4, 9,  Извън Регулацията  Дърводелски Цех, Мобилна Пресевна, Кланица, Консервна Фабрика, Производствена База,  Любен Каравелов  21, 32, 41, 23, 22, 35, 25, 28, 26, 37, 29, 30, 24,  Матеев Брег  9, 4, 8, 2, 5, 7, 6, 3,  Паисий  12, 22, 10, 5, 14, 8, 6, 1, 2, 18, 7, 4, 16,  Раковски  11, 7, 12, 16, 13, 2, 3, 23, 1, 4, 21, 15, 10, 5, 9, 8,  Сергей Румянцев  5, 1,  Тодор Младенов  13, 14, 15,  Христо Ботев  16, 21, 29, 27, 31, 9, 6, 35, 17, 25, 7, 18, 15, 12, 4, 5, 20, 14, 19, 10, 11, 33, 2,  Христо Смирненски  5, 9, 12, 3, 8, 2, 4, 6, 1, 10, 16,  Черковна  4, 7,  Шосе - Лом - София  16,,, 8, 14, 3, 1, 2, 4, 6, 9, 10, 13, 5, Помпена,  Ъгъла На Ул. Хр. Ботев И В. Левски

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Долна Вереница:   283014,  283017,  Втора  9, 13, 36, 17, 19, 11, 15, 46, 40, 21, 23, 50, 25, 48,  Двадесет И Втора  4, 4а, 2, 1,  Двадесет И Първа  4,  Двадесета  3, 2, 5, 1,  Дванадесета  1, 2, 3,  Деветнадесета  3, 4, 6, 8, 1, 11, 9, 7, 5,  Единадесета  10, 2, 8, 6,  Извън Регулацията  Стопански Двор,  Осемнадесета  4, 5 А, 5,  Пета  8, 27, 13, 4, 7, 21, 18, 1, 28, 10, 16, 17, 24, 22, 59, 11, 12, 26, 6, 5, 15,  Петнадесета  9, 15, 13, 8, 6, 7, 11, 17, 4, 2, 5,  Първа  42, 46, 30, 57, 63, 61, 40, 38, 36, 34, 32, 44, 48,  Седемнадесета  2, 4,  Тринадесета  6, 3, 1, 4, 5,  Четиринадесета  7, 2, 5, 15, 11, 9,  Шеста  17,  Шестнадесета  6, 4, 10, 8, 12

На 14.10.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Горна Вереница:   01386,  Връбовчец  14, 4, 1, 15, 13а, 21, 25, 13, 23, 6, 5, 12, 16, 8, 3, 19,  Главна  40, 64, 57, 36, 52, 56, 49, 39, 51, 63, 38, 60, 65, 61, 59, 37, 58, 55, 44, 34, 67, 41, 62, 53, 42, Тп-1 Улично Осветление, 43, 46, 54,  Гробарска  9, 7, 16,  Индустриална  Стопански Двор, Млекосъбирателен Пункт,  Копривска  1, 2, 3, 4,  Мърфи  1, 2, 8, 4, 7, 6, 3,  Панорама  20, 8, 22, 3, 40, 14, 7, 34, 1, 30, 13, 13а, 36, 26, 18, 12, 24, 10, 28а, 5, 32, 28, 42, 38, 17, 4, 6, 16,  Паньовска  6, 2, 4, 1,  Пета  11, 3, 2,  Петнадесета  2,  Седемнадесета  2, 1,  Трета  1, 7, 3, 2,  Цолинска  26, 13, 24, 11, 18,  Четвърта  2, 7 А, 4, 7, 9, 3,  Четиринадесета  4, 6, 8,  Шеста  2, 5, 3,  Шестнадесета  3

На 15.10.2019 Г. /08:00 - 16:00 Ч./ -  Монтана:   Индустриална  8

На 16.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Долно Белотинци:   Александър Стамболийски  9, 5, 7, 12, 1, 8, 4, 6, 3,  Васил Коларов  17,  Владимир Минчев  18, 7, 6, 16, 14, 17,  Георги Бенковски  4, 9, 5, 17, 7, 1, 12, 3, 11, 6, 8, 10, 14,  Георги Дамянов  24, 21, 7, 16, 13, 14, 10, 20, 1, 9, 17, 3, 12, 4, 6, 5, 8, 23, 22, 15, 18, 19, 11,  Георги Димитров  24, 23, 33, 27, 11, 18, 1, 31, 8, 6, 29, 7, 14, 39, 5, 47, 4, 20, 3, 43, 35, 13, 17, 2, 15, 10, 45, 41, 16, 9, 21, 12, 37,  Д-Р Стамен Илиев  6, 11, 14, 4, 5, 1, 2, 8, 7, 3, 16,  Дара Михайлова  7, 9, 4, 16, 1, 5, 2 А,  Емил Марков  6, 2, 3,  Замфир Попов  15, 9, 2, 11, 3, 13, 7,  Игнат Колов  6, 1, 2, 3, 5,  Илия Андрев  2, 9,  Кокиче  6, 9,  Лика Рачин  2, 7, 6, 4, 5, 8, 9,  Младен Апостолов  14, 9, 13, 11, 22, 6, 15, 8, 5, 24, 26, 10, 12,  Ненка Илиева  2,  Никола Йонков Вапцаров  4, 7, 6, 1, 5, 9, 8,  Огоста  7, 5, 1, 3, 2,  Петко Дошов  10, 14, 17, 2, 16, 1, 11, 6, 5, 13, 3, 18, 4, 19,  Петко Рачев Славейков  1, 4, 8, 2, 6,  Победа  2, 4, 7,  Пъстрина  15, 13, 12, 23, 4, 25, 31, 21, 9, 29, 22, 5, 11, 33, 8, 19, 7, 2, 10, 1, 3, 16, 14, 18, 17, 6,  Синчец  6, 5, 9, 7, 4, 3,  Стадиона  12, 6, 8, 4, 16,  Цеко Тодоров  3, 1,    Тп 1 Улично

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Монтана:   Жеравица  82, 95, 97,  Захари Стоянов  40, 69, 36, 42, 38, 71, 85, 48, 34, 67, 65, 75, 83, 73, 79, 32, 44, 77,  Парта  Контролен Диагн.Пункт,  Райна Княгиня  26, 11, 20, 16, 7, 15, 5, 10, 22 Жил.Група, 19, 17, 3, 18, 14, 21, 28, 24, 23, 12, 1, 9, 13, 22,  Цар Иван Александър(Т.Тр.  50, 41, 39, 52

На 18.10.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч./ -  Сумер:   179040,  Двадесет И Девет  2, 3,  Двадесет И Седем  1,  Дванадесет  19, 23, 6, 2, 1, 13, 9, 28, 8, 11, 3, 10, 22, 26, 20, 7, 12, 24, 4, 5, 17,  Девета  3, 1, 5, 7, 2,  Десета  3, 7, 5, 2, 1,  Единадесет  10, 3, 14, 18, 6, 4, 12, 16, 2, 1, 8,  Осма  1, 2, 3, 4,  Пета  2, 3, 1,  Петнадесет  1, 2,  Седма  9, 3, 7, 14, 4, 13, 5, 6, 22, 8, 1, 12, 10, 2,  Станой Стоянов  36, 78, 7, 31, 1, 35, 61, 64, 82, 46, 8, 44, 3, 21, 23, 33, 24, 26, 29, 70, 43, 40, Тп 1 Улично Осветление, 80, 59, 84, 5, 53, 15, 41, 38, 37, 63, 68, 66, 20, 27, 72, 48, 22, 62, 42, 45, 19, 57, 25, 34, 90, 86, 92, 39, 17, 49, 51, 28, 32, 47,  Трета  1, 3, 2,  Тридесет  2,  Тридесет И Осем  6,  Тринадесет  4, 23, 2, 13, 7, 33, 5, 11, 17, 25, 9, 15, 19,  Четвърта  2,  Четиринадесет  2, 1, 11, 9, 4,  Шеста  2, 1, 3

На 18.10.2019 Г. /11:30 - 13:30 Ч./ -  Сумер:   Втора  16, 24, 14, 23, 19, 32, 1, 15, 36, 26, 6, 28, 13, 31, 3, 9, 48, 30, 8, 7, 29, 27, 21, 46, 42, 38, 44, 35, 5, 18, 4, 12, 17, 20, 34,

33,  Двадесет  1, 2, 4,  Двадесет И Две  4, 2, 6,  Двадесет И Едно  4, 5, 2, 1, 3,  Двадесет И Пет  5, 1, 3, 4, 9,  Двадесет И Три  6,  Двадесет И Четири  3, 6, 1, 7,  Двадесет И Шест  4, 2, 8,  Девета  5, 13,  Деветнадесет  9, 15, 5, 3, 7,  Осемнадесет  2, 1, 3, 5, 4,  Седемнадесет  2, 3,  Станой Стоянов  52, 54, 50, 80, 51 Училище, 58, Тп 2 Улично Осветление, 60, 18,  Трета  5, 1, 16, 12, 3, 18, 2, 4,  Тридесет И Две  8, 3, 6,  Тридесет И Девет  1, 3, 7, 5, 2,  Тридесет И Едно  8, 14, 1, 10, 6, 12, 11,  Тридесет И Осем  4, 5, 2, 7, 1, 6, 10, 9,  Тридесет И Пет  3, 2, 1, 4, 5,  Тридесет И Седем  8, 3, 6, 4, 2,  Тридесет И Три  5, 2, 6, 3, 12, 11, 10, 9, 14, 4, 16, 18, 8,  Тридесет И Четири  4, 10, 2,  Тридесет И Шест  3, 2, 1,  Четиридесет  6, 10, 4,  Четиридесет И Едно  4, 2, 3, 1, 5,  Четиридесет И Четири  8,  Шестнадесет  19, 12, 27, 35, 5, 16, 29, 37, 25, 3, 9, 14, 33, 21, 17, 4, 11, 1, 15

На 18.10.2019 Г. /16:00 - 16:30 Ч./ -  Монтана:   48489.26.2850,  48489.26.821  Местност Над Село,  48489.27.691,  Андрей Попов(Й.Николова)  13, 9, 12, 5, 11, 3, 6, 1, 8, 10,  Болярска(Г.Батора)  16, 6 А, 38, 8, 31, 2, 19, 20, 9, 23, 37, 13, 12, 6, 4, 10, 17, 14, 18,  Бързия  4а, 6, 9, 5, 7, 10, 4, 3, 1, 8, 12,  Васил Петлешков  7, 13, 8, 5, 4, 9, 11,  Вихрен  12, 20, 16, 6, 24, 8, 18, 10, 22, 14,  Детелина  14,  Диана  Суаб Сба,  Дунав  5, 3, 8, 10, 4, 2, 6,  Еделвайс М Кутловица  4, 1, 2,  Елтепе  4, 9, 13, 10, 11, 8, 7, 12, 3, 6, 2, 15, 5,  Жельо Войвода  52, 5, 4, 2, 20, 21, 14, 12, 10, 29, 16, 23, 18,  Захари Зограф  2, 5, 19, 14, 10, 13, 23, 12, 11, 17, 8, 15, 4, 21, 18,  Здравец  6, 9, 7, 11, 8, 5, 10, 3, 12, 4,  Иван Козарев  2, 5, 1, 3,  Иван Павлов  5, 4, 8, 6, 2,  Иглика  6, 4, 2, 8,  Извън Регулацията  Спортно Атрактивен Комплекс, Лозарско Дружество, Лоз.Дружество Язовира,  Индже Войвода(Л.Димитрова  5, 2, 6, 4,  Капитан Дядо Никола(Л.Ст.  4, 2,  Кочо Честименски  8, 16, 2, 6, 18, 12, 4, 3, 1, 20, 10,  Крайна(П.Харитон)  8, 4, 2, 3, 1, 6, 5, 9, 5, 7,  Лацията  4,  Лъката  1, 11, 7, 9, 5, 3, 2,  Люлякова  21,  Мала Кутловица  Водоем, Хотел, Вила,  Местност Пръчов Дол  717,  Митко Палаузов  1, 3,  Младен Томов  3, 7, 11, 4, 2, 18, 5, 9, 10, 13, 6,  Никола Вапцаров  16, 211, 177, 130, 217, 134, 174, 158, 209, 126, 172, 183, 162, 148, 170, 219, 185, 156, 140, 136, 146, 199, 213, 122, 175, Стопански Двор, 124, 166, 173, 179, 205, 221, 154, 152, 201, 138, 160, 181, 193, 130а, 197, 203, 164, 189, 191, 207, 171, 169, 214, 187, 142, 195, 132, 144, 135, 149, 163, 100, 106, 96, 159, 157, 112, 104, 167, 147, 141, 118, 120, 137, 153, 139, 165, 143, 116, 102, 114, 145, 161, 151, 133, 110, 98, 155, 108, 52, 133, 105, 117, 91, 56, 80, 94, 74, 95, 54, 62, 115, 111, 84, 93, 89, 78, 68, 50, 76, 103, 113, 99, 60, 101, 86, 58, 92, 129, 83, 109, 119, 70, 64, 131, 121, 97, 72, 44, 48, 87, 90, 66, 79, 46, 76а, 107, 88, 82, 28, 59, 40, 53, 77, 22, 65, 57, 73, 55, 26, 32, 42, 38, 71, 75, 34, 24, 67, 61,  Никола Обретенов  1, 3, 4, 27,  Панайот Волов  2, 15, 6, 18, 13, 9, 14, 11, 36,  Пи 48489.26.671,  Пирин М Кутловица  2, 4, 3,  Свети Наум Охридски  8, 10, 6, 4, 2,  Синчец  7, 16, 4, 18, 14,  Стара Планина  13, 12, 6, 14, 8, 2, 12а, 17, 19, 15, 4, 10, 7, 26, 29, 24, 18, 31,  Теменуга  1, 2, 6,  Тодорини Кукли  10, 6,  Христо Ясенов  10, 1, 8, 6, 3, 4,  Чайка  9, 18, 16, 11, 14,  Червен Бряг  6, 4, 8, 9, 3, 11,  Чернила  22, 7, 8, 24, 10, 19, 11, 3, 13, 4, 6, 12, 20, 2, 14, 16, 1, 21, 5, 9, 26, 15, 17,  Яница(Ямите-М.Кутловица)  5, 4, 7, 6, 8, 1, 3,    Местност Пръчов Връх

Община Чипровци  

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Белимел:   000313,  000448,  Втора  4, 8, 2,  Върбан Пенов /Първа/  74, 52, 73, 58, 57, 54, 72, 68, 67, 46, Тп-2 Улично Осветление, 62, 51, 48, 70, 49, 60, 75, 59, 56, 42, 71, 65, 26, 2, 3, 14, 5, 22, 47, 39, 29, 31, 17, 43, 34, Тп-1 Улично Осветление, 9, 13, 23, 41, 8, 18, 7, 11, 4, 10, 1, 38, 12, 32, 25, 33, 37, 28,  Двадесет И Втора  7, 12, 14, 6, 5, 3, 8, 4, 10, 2, 1,  Двадесет И Девета  3, 6, 4, 1,  Двадесет И Осма  2, 3, 1, 6, 7, 5, 11, 9, 4,  Двадесет И Пета  2, 4, 3, 5, 9, 7,  Двадесет И Първа  1, 13, 4, 9, 5, 3,  Двадесет И Седма  7, 3, 6, 16, 8, 14, 5, 10, 4,  Двадесет И Трета  9, 12, 18, 16, 24, 5, 6, 14, 10, 2, 4, 8, 7, 13, 3,  Двадесет И Четвърта  13, 11, 15, 4, 8, 18, 6, 9, 5, 1, 16, 28, 14, 12, 2,  Двадесет И Шеста  12, 8, 6, 10, 1, 2, 3,  Двадесета  20, 1, 2, 10, 13, 16, 12, 11, 4, 17, 8, 7, 15, 18, 9, 22, 5, 14,  Дванадесета  5, 4, 10, 1, 2, 8, 3,  Девета  5, 3, 9, 2, 4, 11, 1,  Деветнадесета  10, 6, 2, 4, 8,  Десета  1, 6, 2,  Единадесета  10, 7, 5, 3, 9, 11, 1,  Извън Регулацията  Помпа, Консервен Цех, Бензиностанция, Склад Кожи В Стопански Двор,  Местност Ливагето  Пс,  Осемнадесета  14, 6, 3, 7, 1, 5, 12,  Осма  16, 6, 8, 12, 4,  Пета  3, 7, 11, 4, 2, 9,  Петнадесета  1, 3, 2,  Седемнадесета  1, 6, 4,  Трета  24, 15, 17, 28, 9, 16, 26, 5, 8, 7, 14, 18, 3, 32, 30, 4, 20, 13, 12, 19, 10,  Тридесет И Втора  6, 4, 2,  Тридесет И Първа  3, 5, 1,  Тридесет И Трета  6, 2, 5, 7, 4, 1, 11,  Тридесета  6, 10,  Тринадесета  11, 3, 8, 7, 6, 10, 4, 2, 5,  УПИ 1415,  Кв.20,  Четвърта  10, 22, 2, 12, 23, 4, 39, 8, 6, 20, 37, 19, 21, 15, 31, 27, 24, 35, 3, 25, 7, 14, 16, 13, 1,  Четиринадесета  2, 4, 6,  Шеста  1, 4, 7, 9,  Шестнадесета  6, 2, 3, 4,    Извън Регулацията

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Горна Ковачица:   Втора  1, 4,  Дванадесет  22, 6, 2, 8, 20, 10,  Девета  3, 1, 4,  Десета  15, 11, 13,  Единадесет  1, 3, 15, 5, 13,  Местност Равнището,  Пета  3, 8, 2, 12, 9, 4, 11,  Петнадесет  1, 23, 11, 15, 17, 22, 30, 7, 5, 26, 3, 9, 8, 10, 25, 24, 13, 29, 4, 14, 2, 16, 6, 27, 28, 34,  Пи 1,  Кв. 35,  Първа  61, 59, 88, 54, 50, 9, 3, 31, 2, 20, 23, 15, 16, 76, 38, 11, 80, 66, 82, 58, 40, 78, 27, 22, 52, 57, 21, 64, Гастроном, 33, 8, 25, Магазин, 37, 34, 72, 60, 79, 86, 44, 6, 56, 74, 69, 62, 28, 73, 49, 42, 43, 1, 84, 39, 47, 71, 17, Тп-1 Улично Осветление, 19, 29, 24, 4, 46, 36, 63, 67, 33,  Седма  3, 2, 1,  Трета  8, 6, 4, 2, 6а,  УПИ 212,  Кв.17,  Четвърта  1, 3,  Четиринадесет  38, 16, 20, 2, 4, 5, 6, 3, 12, 8б, 8, 1, 36, 40,  Шеста  4, 2, 3

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Горна Лука:   Александър Стамболийски  Тп 1 Уо, 4, 12, 3, 14, 5, 2, 1,  Балова Шума  24, 2, 20, 13, 5, 18, 22, 4, 3, 8, 11, 15, 16,  Васил Коларов  21, 5, 23, 18, 4, 37, 27, 16, 28, 6, 11, 26, 9, 25, 20, 1, 39, 24,  Владимир Минчев  4, 3, 1, 2,  Георги Дамянов  1, 6, 10, 8, 2, 4,  Георги Димитров  20, 13, 26, 9, 4, 12, 8, 36, 6, 18, 7, 19, 32, 5, 10, 22, 14, 1, 17, 16, 2, 15, 23а, 11, 24,  Георги Трайков  16, 4, 3, 14, 19, 5, 6, 8, 2, 1, 20, 18,  Замфир Попов  2,  Иван Бобанов  10 А, 23, 30, 9, 10, 8, 21, 1, 32, 13, 11, 26, 29, 31, 25, 15, 22, 28, 7, 34, 25 А, 2, 47, Тп - 2 Улично Осветление, 46, 42, 63, 76, 78, 5а, 77, 72, 48, 37, 45, 48 А, 53, 75, 73, 31а, 65, 57, 71, 62, 36, 54, 31, 41, 44, 20, 39, 43, 55, 68, 79, 74, 64, 50, 38, 56, 40, 52, 60, 58, 70, 49, 67,  Ленин  2,  Лика Рачин  7, 2, 1, 7, 4,  Маршал Толбухин  5, 1, 8, 4,  Местност Верлото,  Миньорска  2, 3, 4, 6, 1, 5,  Младост  6, 6, 4, 6 А, 2,  Оборище  1, 6, 5,  Огоста  5, 3, 9, 7,  Родопи  3, 4, 2,  Стара Планина  4, 2,  Тодор Нонин  15, 39, 2,  Тодор Токин  13, 11 Б, 9, 11,  Христо Ботев  1, 2,  Шипка  9, 4, 3, 5, 2, 1,  Янтра  1, 4, 2,    Работилница

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Железна:   Втора  1, 5, 3,  Двадесет  1, 4, 3, 6, 5,  Двадесет И Втора  2, 7, 4, 14, 3, 6, 5, 10,  Двадесет И Осма  7, 1,  Двадесет И Пета  3, 5, 1,  Двадесет И Първа  1, 4, 6, 3, 5, 8,  Двадесет И Седма  13, 5, 2, 8, 3, 15, Казан За Ракия, 1, 4,  Двадесет И Трета  5, 4, 2, 9, 3, 6, 1, 7,  Двадесет И Четвърта  1, 3, 5, 7,  Двадесет И Шеста  4, 10, 14, 6, 8, 2,  Дванадесет  3, 1, 2,  Девета  16, 18, 7, 20, 12, 13, 11, 6, 9, 2, 14, 5, 10, 15, 3,  Деветнадесет  3, 5,  Десета  7, 10, 1, 3, 5,  Единадесет  13, 6, 9, 7, 4, 2, 10, 5, 3,  Местност Бабичке Ливаде,  Осемнадесет  5, 3, 8, 6, 10, 1, 2, 7, 4,  Осма  3, 1,  Пета  4, 3, 2, 6, 1,  Петнадесет  10, 13, 2, 11, 1, 14, 7, 6, 5, 9,  Първа  12, 8, 29, 32, 31, 21, 56, 78, 38, 27, 82, 55, 84, 6, 14, 5, 36, 23, 65, 26, 57, 30, 34, 70, 68, 72, 9, 3, 41, 17, 43, 49а, 10, 50, 11, 75, 47, 1, 25, 4, 24, 52, 61, 69, 22, 58, 74, 13, 20, 7, 48, 80, 77, 76, 18, 33, 67, 60, 71, 40, 19, 64, 2,  Седемнадесет  1, 4, 2, 6, 8,  Седма  4, 7, 5,  Трета  3, 5,  Тринадесет  1,  Четвърта  1,  Четиринадесет  1, 11, 4, 9, 5, 17, 8, 14, 15, 19, 10, 2, 12,  Шеста  1,  Шестнадесет  1, 2, 4

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Митровци:   Д-Р Тодор Иванов Живков  25, 34, 53, 4, 8, 14, 17, 45, 13, 37, 30, 41, 1, 5, 33, 51, 40, 35, 36, 42, 38, 18, 28, 7, 32, 44, 11, 48, 12, 19, 15, 31, 29, 6, 21, 27, 39а, 49б, 46, 9,  Двадесет И Втора  2, 4,  Двадесет И Първа  22, 14, 4, 6, 30, 10,  Двадесет И Трета  1, 3, 7,  Двадесета  3,  Дванадесета  2,  Девета  13,  Деветнадесета  16, 12, 8, 4, 2, 6,  Десета  1, 2, 4,  Единадесета  1,  Извън Регулацията  Стопански Двор, Мебелна Фабрика, Ловен Дом,  Осемнадесета  2, 9,  Осма  8, 2, 7, 10, 6, 3, 1,  Пета  5, 10, 8, 4, 3,  Петнадесета  19, 2, 21, 5, 15, 4, 8,  Първа  1, 7, 5, 3, 10, 9, 6, 2,  Седемнадесета  10, 13, 2, 9, 4, 3, 15, 8,  Седма  17, 4, 37, 13, 18, 27, 36, 41, 3, 12, 10, 19, 15, 29, 1, 20, 16, 7, 23, 24, 39,  Трета  1, 4, 2,  Тринадесета  4, 18, 12, 1, 10, 16, 11, 3, 6, 2, 5, 8, 20,  Четвърта  2, 3, 1,  Четиринадесета  12, 7, 2, 5, 10, 8, 11, 1, 3, 4,  Шеста  14, 9, 1, 7, 18, 21, 3, 16, 5, 6, 15, 11, 19, 23, 12,  Шестнадесета  2, 4, 5

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Челюстница:   Втора  Тп-1 Улично Осветление, 4, 12,  Дванадесет  2, 6,  Девета  3, 10, 8, 4, 1, 2,  Десета  2, 3, 1,  Единадесет  6, 4, 3, 2, 10, 1, 8,  Осма  3,  Пета  3, 1, 9, 2, 6,  Петнадесет  5, 6, 9, 10, 1, 2, 3, 8, 12, 16, 4,  Първа  7, 4, 35, 16, 33, 22, 29, 17, 23, 24, 20, 11, 31, 19, 28, 3, 18, 26, 14, 21, 15, 32, 10, 2, 8, 13, Павилион, 1, 6, 27,  Седемнадесет  2, 1,  Седма  1, 3, 2,  Трета  9, 4, 14, 22, 18, 19, 15, 10, 5, 1, 3, 6, 7, 16, 17, 12, 20, 24, 26,  Тринадесет  7, 10,  Четвърта  1, 2,  Четиринадесет  10,  Шеснадесет  6, 8,  Шеста  1, 2, 4, 3

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Чипровци:   Извън Регулацията  Манастира, Трафо Клисура

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Горна Лука:   Александър Стамболийски  Тп 1 Уо, 4, 12, 3, 14, 5, 2, 1,  Балова Шума  24, 2, 20, 13, 5, 18, 22, 4, 3, 8, 11, 15, 16,  Васил Коларов  21, 5, 23, 18, 4, 37, 27, 16, 28, 6, 11, 26, 9, 25, 20, 1, 39, 24,  Владимир Минчев  4, 3, 1, 2,  Георги Дамянов  1, 6, 10, 8, 2, 4,  Георги Димитров  20, 13, 26, 9, 4, 12, 8, 36, 6, 18, 7, 19, 32, 5, 10, 22, 14, 1, 17, 16, 2, 15, 23а, 11, 24,  Георги Трайков  16, 4, 3, 14, 19, 5, 6, 8, 2, 1, 20, 18,  Замфир Попов  2,  Иван Бобанов  10 А, 23, 30, 9, 10, 8, 21, 1, 32, 13, 11, 26, 29, 31, 25, 15, 22, 28, 7, 34, 25 А, 47, Тп - 2 Улично Осветление, 46, 42, 63, 76, 78, 5а, 77, 72, 48, 37, 45, 48 А, 53, 75, 73, 31а, 65, 57, 71, 62, 36, 54, 31, 41, 44, 20, 39, 43, 55, 68, 79, 74, 64, 50, 38, 56, 40, 52, 60, 58, 70, 49, 67,  Ленин  2,  Лика Рачин  7, 2, 1, 7, 4,  Маршал Толбухин  5, 1, 8, 4,  Местност Верлото,  Миньорска  2, 3, 4, 6, 1, 5,  Младост  6, 6, 4, 6 А, 2,  Оборище  1, 6, 5,  Огоста  5, 3, 9, 7,  Родопи  3, 4, 2,  Стара Планина  4, 2,  Тодор Нонин  15, 39, 2,  Тодор Токин  13, 11 Б, 9, 11,  Христо Ботев  1, 2,  Шипка  9, 4, 3, 5, 2, 1,  Янтра  1, 4, 2,    Работилница

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч.; 09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Превала:   Адмирал Нахидов  4, 1, 2,  Александър Стамболийски  2, 3, 14, 10, 12, 8, 5, 7, 16, 6, 4,  Васил Левски  5, 2, 4,  Владимир Минчев  2, 4, 6,  Гаврил Генов  1, 2, 12, 9, 5, 3, 13, 6, 11, 1, 7, 4,  Георги Дамянов  14, 16, 4, 18, 12, 2,  Георги Димитров  2, 21, 15, 11, 1, 9, 3, 7, Казан, 13, 27,  Димитър Благоев  5, 3, 1, 4, 15, 6, 2, 7,  Заводска  5, 4, 1,  Замфир Попов  1, 11, 5, 13,  Иван Бобанов  4, 8, 22, 14, 2, 42, 3, 32, 16, 6, 18, 5, 11, 46, 48, 38, 28, 7, 34, 23, 19, 13, 40, 21, 44, 12, 36, 20, 24, 17, 30, 13, 27, 54, 37, 50, 28, 33, 58, 24, 39, 52,  Иван Вазов  2, 4, 8, 10, 12, 20, 22, 18, 14,  Извън Регулацията  11, 13, 8, 10, 12, 7, 3, Предпр.За Обработка Сом,  Кирил И Методи  15, 14, 8, 5, 18, 16, 12, 9, 13, 4, 2, 11, 7, 6, 1,  Ленин  2, 10, 4, 6, 20, 18, 14, 12, 8,  Лика Рачин  5, 1, 3, 9, 7,  Местност Ширина,  Младост  4, 2,  Морава  7, 9, 3, 1, 5,  Огоста  10, 56, 2, 30, 40, 62, 11, 32, 24, 22, 50, 14, 6, 26, 60, 29, 52, 9, 58, 38, 19, 31, 36, 4, 21, 28, 27, 54, 34, 48,  Орешак  9, 2, 4, 8, 11,  Пеньо Пенев  13, 3, 11, 9, 19, 1,  Петър Калафатов  55, 82, 12, 76, 36, 11, 35, 78, 24, 44, 56, 69, 31, 21, 5, 25, 70, 48, 42, 60, 4, 28, 54, 58, 49, 68, 80, 27, 53, 19, 62, 50, 74, 72, 38, 61, 10, 65, 47, 64, 67, 84, 15, 51, 86, 14, 3, 26, 46, 29, 30, 66, 88, 52, 17, 8, 6, 33, 55,  Родопи  1,  Септемврийци  4, 13, 10, 5, 2, 6, 11, 12, 14, 15, 1, 7, 8,  Стара Планина  4, 2,  Стопанска  2, 39, 23, 4, 6, 41, 37, 8,  Тунджа  4, 8, 6,  Христо Ботев  14, 18, 4, 2, 16, 12, 6, 14,  Христо Михайлов  11, 12, 20, 8, 21, 14, 19, 18, 4, 7, 9, 3, 6, 2, 13, 23,  Широка Планина  9,  Янтра  1

 

Област Перник

Община Брезник  

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Арзан:   Рангелова Махала

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Брезник:   Извън Регулацията  Стоп.Двор,  Трън  13 А

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Брусник:   Къща

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Гоз:   Мах.Логатор,  Местност Янкулица,    Къща, Мах.&Quot;Доганджи&Quot;

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Горни Романци

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Долни Романци:   Къща

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Завала

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Красава:   М. Мали Друм

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Озърновци

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Ярославци

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 11:30 Ч./ -  Брезник:   Извън Регулацията  Стоп.Двор

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 11:30 Ч.; 09:00 - 09:30 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Видрица

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Непразненци

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Кошарево

На 16.10.2019 Г. /09:15 - 10:00 Ч.; 15:45 - 16:30 Ч./ -  Глоговица

На 16.10.2019 Г. /09:15 - 10:00 Ч.; 15:45 - 16:30 Ч./ -  Конска:   IV-310, 311,    Месност Райкова Страна

На 16.10.2019 Г. /09:15 - 10:00 Ч.; 15:45 - 16:30 Ч./ -  Лялинци:   I-259 Кв.13,  УПИ VII-115 Кв.26,    Вила, Къща, УПИ X-244,  Кв.15, УПИ Іі-94,  Кв. 25

На 16.10.2019 Г. /09:15 - 10:00 Ч.; 15:45 - 16:30 Ч./ -  Трън:   Имот 000697 Стопански Двор,  Мах.Ахчийски Кошари,  Мах.Кошарите  7, 9, 2, 13, 6, 8

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч.; 14:00 - 16:30 Ч./ -  Брезник:   06286.72.21,  Александър Тинков  2,  Бърдо  68, Хижа,  Варош  41a, 14, 2, 18, 32, 4, 11, 46, 19, 16, 23, 44, 35, 40, 22, 13, 45, 7, 15, 26, 43, 3, 34, 28, 10, Магазин, 9, 41, 53, 49, 8, 31, 20, 36, 27,  Нестор Петров  10,    Бърдото, Лагер

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч.; 14:00 - 16:30 Ч./ -  Велковци,  Общ. Брезник:   083011,  Местн. Страище,  Мах.Пали Лула  Къща,  С.Велковци,  УПИ ІV-105,  Кв.40

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч.; 14:00 - 16:30 Ч./ -  Ноевци:   До Тп&Quot;Стадиона&Quot;

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч.; 14:00 - 16:30 Ч./ -  Селищен Дол

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч.; 14:00 - 16:30 Ч./ -  Слаковци

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч.; 14:00 - 16:30 Ч./ -  Сопица

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч.; 14:00 - 16:30 Ч./ -  Ярджиловци:   Братя Чакрини  52, 65, 56, 61, 62, 57, 67, 58, 50, 54, 63, 54а, 59,  Вердин Александров  6, 4,  Извън Плана  4, 2, 3,  Искър  4, 3, 11, 10, 6, 1, 7, 5, 8, 2,  Могилка  3, 2,  Мусала  13, 8, 2, 12, 5, 16, 18, 4, 10, 11, 1, 3,  Орниче  116, 143, 139, 153, 133, 161, 145, 139а, 151, 149, 121, 114, 135, 141, 133, 110, 115, 122, 108, 120, 108, 131,  Осогово  16, 2, 8, 5, 4, 1, 14, 4, 12, 3, 20,  Партизан  67,  Радослав Зафиров  16, 12, 8, 41, 28, 15, 11, 23, 56, 1, 24а, 23, 13 А, 53, 30, 33, 14, 37, 10, 27, 13а, 31, 54, 13, 58, 29, 19, 7, 52 А, 22, 40, 3, 43, 3а, 32, 17, 36, 45, 21, 24, 26, 38,  Славчо Дяков  28, 6,  Черна Гора  6, 12, 3, 7, 16, 14, 10, 8, 2, 9

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 14:00 Ч./ -  Брезник:   06286.72.21,  Бърдо  68, Хижа,    Бърдото, Лагер

Община Ковачевци  

На 18.10.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 15:15 - 16:30 Ч./ -  Байкалско:   084033,    Общ.Радомир-Мах.Накева, Къща

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 09:30 - 12:30 Ч.; 12:00 - 12:30 Ч./ -  Чепино:   Над  Центъра

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 12:00 - 12:30 Ч./ -  Габровдол

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 12:00 - 12:30 Ч./ -  Горна Врабча:   Махала Деяновци,  Стопански Двор,    Къща

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 12:00 - 12:30 Ч./ -  Горна Глоговица

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 12:00 - 12:30 Ч./ -  Дивля:   Мах.Кукувичарска,  Мах.Фильова

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 12:00 - 12:30 Ч./ -  Долна Врабча

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 12:00 - 12:30 Ч./ -  Долна Секирна

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 12:00 - 12:30 Ч./ -  Еловдол:   IV-355 Кв.23,  Кв.15

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 12:00 - 12:30 Ч./ -  Калотинци

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 12:00 - 12:30 Ч./ -  Кошарево:   000339,    Мах.Ранинци, Къща

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 12:00 - 12:30 Ч./ -  Мурено:   Къща

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 12:00 - 12:30 Ч./ -  Смиров Дол

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 12:30 Ч.; 09:30 - 10:30 Ч./ -  Сирищник:   Мах&Quot;Денева&Quot;

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 12:30 Ч.; 09:30 - 10:30 Ч.; 12:00 - 12:30 Ч./ -  Светля:   УПИ XIx-298 Кв.22,    До Черквата

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 12:30 Ч.; 09:30 - 10:30 Ч.; 12:00 - 12:30 Ч./ -  Слатино,  Общ. Ковачевци

На 15.10.2019 Г. /12:00 - 12:30 Ч./ -  Калище:   Къща

На 15.10.2019 Г. /12:00 - 12:30 Ч./ -  Ковачевци,  Общ. Ковачевци:   XxIV-1148,  Кв.49,  XxxII, Кв.54а,  М. Циганка  Пи-5,  Махала Калайджийска,  Нупи 1, Масив 1, С.Ковачевци,  Нупи 1146, Мах.Стаменкова,  Нупи 17а,  С. Ковачевци,  С. Ковачевци,  Общ. Ковачевци Местност Яз. Пчелина,  УПИ Xіі-343 Кв.36,  УПИ-XIII,  Кв.53а,  Циганка,    Жил.Сграда, Къща, Мах&Quot;Каладжийска&Quot;

На 15.10.2019 Г. /12:00 - 12:30 Ч./ -  Косача:   Мах&Quot;Дръжкарска&Quot;, Къща, Къща, Мах.Малинова

На 15.10.2019 Г. /12:00 - 12:30 Ч./ -  Лобош:   Нупи 14,    Яз.Пчелина

На 15.10.2019 Г. /12:00 - 12:30 Ч./ -  Радибош

На 15.10.2019 Г. /12:00 - 12:30 Ч./ -  Ракиловци:   Къща

На 15.10.2019 Г. /12:00 - 12:30 Ч./ -  Сирищник:   УПИ IV-1161 Кв.39,  УПИ ІV-494,  Кв.38,    Мах&Quot;Денева&Quot;

На 18.10.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 15:15 - 16:30 Ч./ -  Буново,  Общ. Кюстендил:   Мах&Quot;Чакъревска&Quot;

На 18.10.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 15:15 - 16:30 Ч./ -  Дебели Лаг:   Къща, Къща, До Паметника На Свилен Русев, Храм

На 18.10.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 15:15 - 16:30 Ч./ -  Драгомирово,  Общ. Радомир:   1 УПИ 019012

На 18.10.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 15:15 - 16:30 Ч./ -  Егълница:   П-Л VI-70,  Кв.8,  УПИ IV, Кв 12,  УПИ XII-197, 198  Кв. 28,    Къща, Вила

На 18.10.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 15:15 - 16:30 Ч./ -  Жедна:   Вила, Центъра

На 18.10.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 15:15 - 16:30 Ч./ -  Житуша:   П-Л ІV Пл.№711,  Кв.56,  УПИ V-675, Кв.52,  УПИVі,    Вила, Къща, 4

На 18.10.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 15:15 - 16:30 Ч./ -  Извор,  Общ. Радомир:   Кв.1, УПИ ХіV,  Махала Канджулица,  Махала Пириница,  Парцел V-220,  Кв.12,  УПИ II-492 Кв.41,  УПИ III-345,  Кв.34,  УПИ V-138 Кв.24,  УПИ V-310 Кв.34,  УПИ VI-332 Кв.39,  УПИ VI-441,  УПИ VII-69,  Кв.13,    1, До Фурната, Къща

На 18.10.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 15:15 - 16:30 Ч./ -  Калище:   IV-278, Кв.29а,  УПИ VI-260,  Кв.15,  УПИ X-306, Кв.15,  УПИ ХIII-239,  Кв. 20

На 18.10.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 15:15 - 16:30 Ч./ -  Касилаг:   X-130,  УПИ Ііі-230,  УПИ ХіV-191,    Къща

На 18.10.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 15:15 - 16:30 Ч./ -  Кленовик:   II-169, Кв.15,  VI-5,  Кв.20,    Стопански Двор, До Митко Пожарникара, М/У Житуша И Кленовик, Бунгало, Вила, 4, 7, 6, 8

На 18.10.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 15:15 - 16:30 Ч./ -  Углярци

 

Община Перник  

На 18.10.2019 Г. /10:00 - 10:30 Ч.; 12:30 - 13:00 Ч./ -  Батановци:   3ти Март,  Бела Вода  395,  395, 392, 398,  Бл Дцз Васил Коларов  13, 16, 12, 10, 11,  Граово  3,  Мах.Трънска И Кащерова  10, 2, 7, 24, 6, 30, 4, 1, 22, 19, 9, 20, 11, 23, Къща, 3, 5, 39, 60, 28, 29, 31, 33, 37, 43, Магазин, 45, 46,  Св.Св.Кирил И Методий  15,  Свети Спас  8, 7а, 19а, 14, 15, 16, 18, 13, 21, 12, 26,    10, Стар Завод, 15, 13, 11, 12

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Люлин,  Общ. Перник:   Двадесет И Девета  2,  Двадесет И Пета  17, 4, 26, 29, 23, 8а, 7, 20, 15, 22, 10,  Двадесет И Седма  7, 13, 1,  Двадесет И Трета  12, 16,  Двадесет И Шеста  15, Строеж, 14, 10, 13, 3, 7, 22, 27, 33, 5, 18,  Десета  40,  Кв.31, УПИ1-577,  Мах.Стакьовец И Манастира  5, 7,  Първа  138, 123, 140, 112, 134, 156, 109, 107, 119, 17, 125, 108, 146, 122, 154, 104,    Райлово Центъра

На 14.10.2019 Г. /09:15 - 10:00 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Перник:   Бучински Път  Павилион, 37, 11, 16, 11, 131, 10, 37,  Златоград  3, 19, 3, 1,  Изток  2, Местност Ладовица, Ладовица, До Тп-Дунав, 2, Кв.58, До Зора, С/У Х-Л Зора, До&Quot;Зора&Quot;, До &Quot;Зора&Quot;, Пред Х-Л Зора, До Х-Л Зора, Пред Х-Л Зора,  Мошино,  Рашо Димитров  До Бл.76, 70б, До Бл 70, 78, 86, 80, 80, 82, 84, 78, 78, 78, 76, 76, 76, 76, До Бл.74, 74, 76, 74а,  Рига  3, 2, 3, 7,  Юрий Гагарин  37, Ладовица, 35-37, 37, 39, 39, 39, 37, Кв.Ладовица, 3б, 3, 12, 3а, 5, 3, 41, 3, 11а, 11 Утинор-4, 11, Утинор 4, 9, Утинор-4, 7ж, 11, 7, 7, 4, 9, 4 11, 11, 11 Утинор-4, 7, 19, 19в, 27, 19б, 27, 31, 19ж, Зад Х-Л Зора,  До Пицария Белисима, 31, 29, До Бл 33, 29, 31, До Бл.33, Зад Бл.33, 33а, М/У Бл.33 И Бл.35, Кв.58, 35, Сп.Бучински Път, 31, 33ж, 33д, 33-35, 33, 33, 33е, 35, 31а, 31н, 1,  Юрий Гагарин Пи 58781, 5146784

На 14.10.2019 Г. /09:15 - 12:00 Ч./ -  Перник:   Златоград  3, 19, 3,  Изток  2,  Рига  3,  Юрий Гагарин  Утинор 4, 9, Утинор-4, 7ж, 11, 7, 7, 4, 9, 4 11, 11, 11 Утинор-4, 7

На 14.10.2019 Г. /13:00 - 15:30 Ч./ -  Перник:   Изток  До Тп&Quot;Бистрица&Quot;,  Лом  3,  Юрий Гагарин  42, 42, 42, М/У Бл.42и44, Магазин

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 09:00 - 13:00 Ч.; 12:30 - 13:00 Ч./ -  Перник:   Арчар  23, 21а,  Васил Левски  31, 17, 1, 16, 4а, 26, 11, 19, 17 Кв, 10, 30, 25, 24, 1, 16, Кв, 28, 23, 9, 1,  Железни Заводи  90б, 15а, 36, 27, 58, 43, 87, 45, 61, 73, 8, 76, 67, 29, 50, 59, 37, 79, 33, 52, 55, 44, Кафе-Аперитив, 82, 42,  61, 65, 66, 9, 74, 70, 81, 46, 75, 62, 78, 34, 40, 68, 28, 84, 30, 9а, 89, 14, 43, 35, 31, 53, 31а, 86, 80, 77, 71,  Захари Зограф  143,  Калкас  До Кат,  Караманица  104, 15, 87,  Куциян  13, 10, 8, 12, 9

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 12:30 - 13:00 Ч./ -  Друган:   УПИ ХV-407 Кв.49

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч.; 09:00 - 09:30 Ч.; 12:30 - 13:00 Ч./ -  Стефаново,  Общ. Радомир:   Мах.Егреците

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 13:00 - 14:00 Ч./ -  Дрен:   V-420 Кв.4,  Втора  4, 3, 5, 20, 36, 7, 26, 28, 24, 40, 11, 9, 38, 32, 13, 18, 30, 22, 16, 42, 1, 1, 4, 22, 10, 60, 6, 39, 46, 48, 27, 1, 43, 17, 56, 41, 58, 31, 35, 60, 15, 29, 33, 50, 52, 37, 44, 21, 25, 19, 23,  Двадесет И Втора  7, 8, 6, 9,  Двадесет И Девета  1, 5, 4, 2, 1, 3,  Двадесет И Осма  1, 3,  Двадесет И Пета  6,  Двадесет И Първа  2, 10, 6,  Двадесет И Седма  3, 1,  Двадесет И Трета  9, 5, 7, 23, 23, 21,  Двадесет И Четвърта  8, 6, 2, 9, 13, 3,  Двадесет И Шеста  3,  Двадесета  3, 2, 6,  Дванадесета  3, 1, 4, 2, 5,  Девета  1, 2, 4,  Деветдесет И Девета  5, 2, 3, 1, 8, 4, 9, 7,  Деветдесет И Осма  2, 9, 7, 3, 1,  Деветдесет И Седма  9, 1, 11, 13, 5, 2, 4,  Деветдесет И Трета  1,  Деветдесет И Четвърта  5,  Деветнадесета  5, 6, 8,  Десета  5, 9, 23, 19, 11, 21, 17, 1, 13, 27, 29, 25, 7, 15, 3,  Единадесета  18, 6, 14, 5, 9, 10, 4, 7, 3, 13, 11, 8, 12, 21, 2, 19, 6, 1,  М.Попова Махала,  Махала Мали Дрен  5, 6, 33, 5, 3, 11, Къща, 10, 17, 41, 8,  Махала Тареина,  Осемдесет И Девета  5, 7, 9,  Осемдесет И Осма  6, 3, 5, 2,  Осемдесет И Пета  4,  Осемдесет И Първа  6, 10, 20, 4,  Осемдесет И Трета  3, 5, 8, 12,  Осемдесет И Четвърта  6, 3,  Осемдесет И Шеста  13, 17, 23, 10, 3,  Осемдесета  2, 1,  Осемнадесета  4, 4,  Осма  7, 11, 14, 2, 3, 6, 24, 5, 10, 15, 28, 13, 20, 22, 9, 4, 1, 8, 12, 17, 26,  Пета  6, 2, 5, 4,  Петдесет И Втора  2, 10,  Петдесет И Девета  2, 9,  Петдесет И Осма  6, 8,  Петдесет И Пета  7, 6, 2,  Петдесет И Първа  3, 7,  Петдесет И Седма  2, 6,  Петдесет И Трета  25, 29, 31, 11, 7, 5, 19,  Петдесет И Четвърта  5, 6,  Петдесет И Шеста  1, 5, 6, 1, 4, 3,  Петнадесета  21, 25, 31, 27, 26, 35, 24, 17, 15, 22, 19, 2, 11, 3, 1, 5,  Първа  46, 50, 54, 32, 1, 20, 6, 38, 14, 13, 5, 15, 11, 28, 17, 22, 21, 19, 30, 4, 25, 7, 12, 3, 26, 23, 10, 36, 34, 24, 40, 52, 2, 18, 42, 8, 32, 1,  С.Дрен,  Седемдесет И Втора  7, 9,  Седемдесет И Девета  4, 10, 6, 3,  Седемдесет И Осма  1, 4, 2,  Седемдесет И Пета  1,  Седемдесет И Седма  3,  Седемдесет И Трета  3, 1, 5,  Седемдесет И Четвърта  6, 1, 10, 8,  Седемдесет И Шеста  4, 6,  Седемдесета  2, 4,  Седемнадесета  1,  Седма  18, 6, 7, 15, 12, 10, 9, 16, 13, 19, 8, 3, 2, 5, 1, 4, 17, 11,  Сто  4, 6, 2,  Сто И Втора  3, 5, 7, 1,  Сто И Девета  6, 21, 1, 18,  Сто И Единадесета  2, 7,  Сто И Осма  8, 2,  Сто И Пета  4, 12, 7, 13, 11, 15, 19, 6, 9, 10, 14, 21, 8, 2, 20, 18,  Сто И Петнадесета  6, 24, 14, 4, 18, 16, 10, 2, 26, 20, 28, 8, 12, 20, 4,  Сто И Първа  5, 3, 1,  Сто И Седма  4, 21, 3, 19, 8, 7, 2, 9, 23, 25, 11, 10, 14, 17, 15, 1, 5, 6, 16,  Сто И Трета  1, 5,  Сто И Тринадесета  6, 4, 2,  Сто И Четвърта  4, 2, 6, 10, 3, 8, 11, 7, 1, 5, 9,  Сто И Шеста  1, 4, 8, 2, 6,  Трета  7, 9,  Тридесет И Втора  3, 1,  Тридесет И Девета  5, 3, 1, 1,  Тридесет И Осма  4, 1, 2, 12,  Тридесет И Пета  2,  Тридесет И Първа  1,  Тридесет И Седма  6, 2, 1, 7, 9, 3,  Тридесет И Четвърта  16, 9, 15, 10, 6, 2,  Тридесет И Шеста  12, 1, 4,  Тридесета  20, 18, 7, 2, 4, 3, 5, 1, 1,  Тринадесета  8, 114, 17, 15, 3, 5, 6, 2, 11, 4, 9, 1, 7,  УПИ IV-761 Кв.47,  Хейзел Майнер,  Четвърта  89, 93, 67, 62, 58, 56, 65, 97, 64, 111, 77, 54, 71, 75, 83, 105, 63, 57, 61, 99, 81, 69, 60, 101, 50, 59, 91, 52, 79, 109, 73, 95, 87, 103, 16, 4, 18,  Четиридесет И Втора  7, 12, 3, 14,  Четиридесет И Девета  7,  Четиридесет И Осма  4,  Четиридесет И Пета  18, 5, 15, 16, 29, 25,  Четиридесет И Първа  9, 1, 7,  Четиридесет И Седма  5, 7, 3, 1, 14,  Четиридесет И Трета  8, 1, 14,  Четиридесет И Четвърта  16, 14, 22,  Четиридесет И Шеста  3, 2, 5, 7,  Четиридесета  27, 24, 37, 28, 29, 23, 26, 22, 8, 11, 21, 12, 1, 3, 19,  Четиринадесета  1, 2, 5, 3,  Шеста  20, 11, 9, 1, 3, 5, 7,  Шестдесет И Втора  4,  Шестдесет И Девета  2,  Шестдесет И Пета  7, 9,  Шестдесет И Първа  6, 1, 4,  Шестдесет И Седма  3, 5, 1,  Шестдесет И Трета  2, 5,  Шестдесет И Четвърта  10, 1, 9, 5,  Шестдесет И Шеста  5, 7, 66,  Шестдесета  2, 10, 2, 3, 4,  Шестнадесета  3, 1, 2, 4, 5, 7,    3, Къща

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 14:00 Ч.; 09:00 - 09:30 Ч.; 13:00 - 14:00 Ч./ -  Гълъбник:   Кв.25 УПИ Xііі-353,  Пи 110,  Кв.16,  УПИ VII-112, Кв.16,  УПИ ХV-45,  Кв.6,    До Селската Чешма, Вила, Къща, 11-12, Вила

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 14:00 Ч.; 09:00 - 09:30 Ч.; 13:00 - 14:00 Ч./ -  Чуковец,  Общ. Радомир

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Ярджиловци:   Ален Мак  6,  Асен Китанов  1, 12, 14, 4, 6, 5,  Велин Асенов  6, 16, 13, 8, 3, 11, 2, 10,  Георги Димитров  13а, 7, 10, 22, 6, 3, 12, 15, 5, 19, 11, 18, 9, 16, 14, 13, 8, 1,  Девети Септември  1, 8, 7, 41, 33, 31, 45, 32, 43, 35а, 4, 30, 25, 11, 24, 35, 21, 28, 37, 3, 26, 9, 41а, 5, 17, 29, 39, 27,  Иван Алексиев  14, 16, 9, 6, 24, 23, 8, 5, 10, 18, 19, 25, 7, 4, 22, 13, 15, 28, 17, 2, 21, 12,  Никола Вапцаров  7, 15, 4, 14, 4а, 8, 10, 1, 9, 3, 12, 2,  Оборище  2, 5,  Осоица  1, 5, 4, 2,  Стара Планина  3, 5, 9, 7, 1, 11,  Струма  4,  УПИ Xx-744,  Кв.60,    6, 21, 16, 3, 18, 12, 3а

На 16.10.2019 Г. /13:00 - 14:00 Ч./ -  Горна Диканя:   III-1699, Кв.194,  VII,  Кв. 154,  X-1583,  Кв 195,  Горна Диканя,  Махала Джорговица,  Парцел Хіх-1127,  Кв.116а,  Пи203,  УПИ I-1026, Kb.103,  УПИ І-1517 Кв.211,  УПИ Х-1306,  Кв.165,    УПИ І,  Кв.115, Къща, Вила, Мах&Quot;Джорговица, Къща, Вила, УПИ І-1456 Кв.200 С.Горна Диканя

На 16.10.2019 Г. /13:00 - 14:00 Ч./ -  Долна Диканя:   884 Кв.67а И 67б,  926,  II, Кв.23,  IV-744,  Кв.49,  V-648  5,  XI-790,  Кв.55,  XII-375,  XIII-755, Кв.47,  XIV-586,  XIV-990, Кв.71,  XVII-1662 Кв.37,  Гаджова Махала,  Градините,  Кв. 72,  УПИ V-955,  954,  Милева,  УПИ I, Кв.43,  УПИ IV-838, Кв.62,  УПИ Ix=883 Кв 67а,  УПИ VII- 852,  854 Кв.65,  УПИ XI-261,  Кв.40,  УПИ XIII-990,  УПИ XxI-338,  УПИ ХIV-749,  Кв. 48,  Х-260 Кв 40,    Милева Махала, Вила, Гусева Махала, Къща, Вила, Вила, Тп &Quot;Вилите&Quot;, Къща, Къща, Склад, Под Язовирната Стена, Бунгало, Къща, Тп Калугерица

На 16.10.2019 Г. /13:00 - 14:00 Ч./ -  Перник:   Юрий Гагарин  1

На 16.10.2019 Г. /13:00 - 14:00 Ч./ -  Старо Село,  Общ. Радомир:   I-51,  Кв.11,  VII-157 Кв.17,  XxVII-XxVIIі Кв.12,  Мах.Дукова,    Къща

На 16.10.2019 Г. /13:00 - 14:00 Ч./ -  Студена,  Общ. Перник:   Баба Тонка  7, 6, 5, 9, 11, 4, 3,  Барбеш  8, 5, 7, 14, 1, 3, Военен Блок, 9,  Бистрица  4, 2, 5, 1, 6,  Боровец,  Вардар  1, 10, 8, 5, 4, 6, 2, 3,  Върбица  2,  Вършец  6, 5, 3, 7, 2, 8, 4,  Голо Бърдо  7, 3, 11, 1, 2, 15, 13, 4, 9, 10, 14, 8, 5, 6,  Ерма  4, 6, 1,  Иван Вазов  6, 4, 2, 3, 1, 8,  Каражинец  8, 2, Вила, 13б, 1, 56, 7, 28 Къща, 26, 5, 4, 3, 11, 39, 6,  Мах.Кашова,  Мах.Рулева  3, 9, 4, 11, 10, 7, 5,  Местн.Каражинец/И.Р./  15, 29,  Простор  8а, 8, 2, 4, 1, 6, 10, 5, 9, 7,  Разсадника  2, 4, 1, 3,  Рила  2,  Родопи  3, 2, 7, 1, 6, 5,  Ропотамо  4, 9, 3, 2, 1, 7,  Рулева  2а, 2, 4, 1а, 8,  Сините Вълни  4, 2,  Стария Площад  8, 2, 1, 5, 4, 3, 6,  Струма  26, 36, 34, 40,  Христо Ботев  215, 201, 240, 252, 207, 219, 217, 213, 193, 209, 211, 254, 205, 119а, 258, 203, 256, 250, 221,  264 Военен Блок, 225, 268, 262, 264 Военен Блок, 266, 239, 229, 270, 223, 235, 260, 231, 264, 237, 264 Воен.Бл. -Стълби, 264, 264 1,    2, Воен.Бл.-Вентилатор, 5, 1, Военен Блок-Вентилатор, Военен Блок

На 17.10.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 13:15 - 15:00 Ч./ -  Перник:   Ален Мак  32, 30, 37, 14, 47, 51, 24, 26, 39, 22, 16, 28, 41а, 41, 43, 20, 49, 45, 51а, 18, 53, 53а, 57, 55, 5, 14, 14б, 3, 4, 31, 21, 33, 6, 23, 2, 7, 11, 13, 14в, 29, 19, 8, 12, 27, 1, 35, 15, 25, 9, 10, 14а, 17,  Балван,  Бачо Киро  41, 29, 39, 6, 25, 23, 27, 31 Къща, 25а, 11, 21, 9, 4, 8, 13, 23, 19, 2, 21б, 4, 7, 7а, 5, 15, 17,  Божур  9а, 5а, 5, 13б, 4, 11, 3, 15, 4, 2, 4, 13, 7, 7а, 4а, 11а, 3а, 9, 3, 1б, 1, 1, 1а, 17,  Бузлуджа  3 А, 1, 3, 6, 7, 5, 4, 2,  Васил Априлов  10,  Васил Петлешков  5, 2, 6, 3, 1,  Витоша  2а, 98, 98, 77, 82а, 82, 83а, 80, 75а, 81, 96, 90, 72, 75, 86, 84а, 76, 79, 73, 88, 83, 74, 77б, 75б, 87, 92, 77а, 78, 94, 78а, 85, 84,  Вихрен  25, 23, 22, 20, 2,  Дъга  5а, 11, 2, 9, 1, 1а, 5, 3, 13, 7,  Ела  1,  Захари Стоянов  2, 5, 1, 6, 10, 12, 3, 4, 9, 7, 8, 11,  Зюмбюл  38,  Ивайло  15, 14, 5, 5, 16, 13, 18, 7, 10, 20, 17, 17, 8, 9, 11, 12,  Калина  1,  Капитан Векилски  10, 5, 7, 10, 9, 8, 14, 12, 11, 12, 13, 14, 18,  Кръстец  1, 3,  Лилия  10, 5, 12а, 2, 3, 4, 11, 12, 7, 8, 13, 6, 5, 9, 14, 11, 16а, 17, 16, 18, 15, 19,  Липа  8,  Люлин  12, 9, 15, 50, 40, 54, 24, 44, 69, 51, 38, 53, 61, 59, 58, 71, 44а, 46а, 48, 63, 43, 34, 67, 35, 33, 47, 28, 30, 49а, 32, 67а, 42, 26, 55, 49, 37, 53а, 52, 26, 65, 41, 45, 50, 57,  Малашевска  1, 14, 6, 11, 13, 2, 15, 7, 17, 12, 4, 8, 9, 15а, 5, 3, 10,  Мальовица  1, 3, 7, 2, 5, 5а, 1а,  Могиличе  2, 15, 4, 16, 3,  Момина Сълза  13, 5, 9, 3, 7,  Мургаш  6,  Никола Козлев  54, 42, 27, 48а, 24, С/У 12-То У-Ще, 44, 28, 34, 50, 25, 26, 23, 31, 33, 22, 48, 40, 36, 46, 29а, 30,  Оборище  78, 73, 85, 79, 75, 71, 63, 61, 70, 55, 59, 56, 66, 52, 81, 89, 68а, 57, 64, 79а, 87, 85а, 83, 67, 72, 65, 55, 77, 60, 91, 58, 74, 54, 81а, 62, 76, 17, 2, 37, 8, 38, 53а, 27, 51, 3, 12, 7, 25, 30, 39, 9, 4, 51, 28, 20, 42, 41, 34, 34, 51а, 19, 24, 40, 7, 12а, 16, 31, 15, 49, 53, 10, 21, 29, 45, 43, 36, 26, 22, 35, 14, 11, 5, 23, 115, 69,  Острица  3, 4, 2а, 1, 2, 5,  Отец Паисий  65, 63, 63, 69, 98, 98,  Палма  15, 12а, 11, 16, 2а, 10, 14, 8, 13, 19, 6, 2, 7, 9, 3, 5, 12, 17, 1, 18, 4, 47, 46, 28, 31, 38, 34, 21, 40, 42, 36, 39а, 33а, 25, 45, 20, 30а, 37, 23, 44, 22, 46а, 32, 24, 41, 27, 33, 39, 40б, 30, 43, 29, 26, 48,  Панайот Волов  2, 12, 1, 8, 6, 11, 17, 4, 5, 9, 14, 3, 13, 7,  Панайот Хитов  12, 1, 14, 8, 7, 2, 10, 9, 4, 6, 5,  Пантелеи  10, 12, 12, 14,  Петрохан  1, 4, 7, 2, 3, 5,  Пирин  27, 10, 23, 8, 20, 6, 25, 19, 18, 4, 35, 12, 16, 33, 9, 15, 21, 31, 22, 17, 10, 22, 29, 8, 14, 11,  Протожерица  22а, 5, 14, 7, 43, 29, 17, 3, 23, 18, 28, 12, 31, 36, 15, 38, 13, 34, 19, 24, 35, 16, 39, 13а, 6, 41а, 21, 32, 22, 41, 30, 37, 33, 11, 26, 4, 8, 10, 25, 20, 9,  Рила  8, 2, 10, 4, 4, 1, 5, 6, 12, 50, 48, 44, 52, 46, 38, 42, 37, 35, 38а, 38б, 40, 21, 28, 20, 24, 11, 3, 23, 33, 31, 30, 11, 26, 34, 30, 16, 29, 18, 9, 22, 27, 36, 25, 32, 7,  Родопи  4, 6, 7, 3, 2, 1, 5,  Роза  3, 5, 1, 2,  Света Петка  34, 31, 21, 54, 47, 42, 35, 12, 25, 41, 27, 2, 37, 47, 16, 10, 29, 21, 19, 46, 49, 54а, 39, 33, 57, 14, 55, 37, 4, 59а, 32, 13, 44, 26, 22, 23, 50, 30а, 17, 59, 37, 43, 44, 48, 52, 57, 49, 28, 51, 36, 45, 7, 3, 38, 15, 4, 8, 30, 59, 9, 18, 5, 53, 3, 40, 68, 61, 72а, 95, 91, 72а, 96, 65, 63, 66, 92, 93, 66 А, 72, 61, 68а, 70, 63, 94, 65, 68б, 56, 61,  Селимица  8,  Сергей Румянцев  24, 23, 3, 4б, 22, 11, 10, 1, 13, 1а, 2, 9, 17, 1б, 18, 19, 4, 24, 16, 15, 21, 14, 6, 20, 7, 5,  Синчец  9, 12, 1, 11, 20, 24, 22, 7, 8, 15, 10, 28а, 15, 13, 3, 6, 2, 5, 26, 16, 17, 18, 30, 28, 4,  Софийско Шосе  38, 38, 40, 38, 118, 112, 51, 57, 108, 120, 55, 114, 110, 53, 57, 122,  Средец  36,  Стара Планина  24, 26, 28, 29, 23, 17, 22, 19, 25, 14, 34а, 33, 20, 37а, 37, 19, 32, 30, 34, 31, 17, 42, 41, 38, 35, 56, 49, 46, 51, 36, 58, 48, 43, 55, 44, 50, 40, 65, 61, 53, 54, 57, 47, 45, 63,  Стефан Караджа  24а, 21,  Стоян Заимов  63, 64а, 60, 69, 66, 55, 72, 59, 80, 46, 57а, 75, 77, 55а, 78, 84, 47в, 61а, 61, 53, 64, 56, 71, 40, 50, 58, 55б, 86, 52, 68, 38, 54а, 62, 82, 44, 53а, 42, 51, 44а, 36, 47а, 47, 74, 47б, 58а, 54, 38, 57, 49, 90, 48, 76, 51а, 5, 2-2а, 2б, 2, 1, 1, 3, 37, 12, 17, 4а, 10, 18, 11, 35, 14, 16, 4, 13, 16, 30а, 33, 24, 21, 7, 29, 8, 19, 9, 30, 28, 28б, 27, 15, 6, 27, 31, 5, 26, 22, 6а, 20, 23, 25, 41, 43,  Странджа  3, 11, 6, 8, 5, 4, 2, 1,  Тодор Каблешков  31, 35а, 29, 27, 22, 17 А, 35, 25, 49, 28, 32, 30, 19а, 33, 24, 39, 47, 36, 13, 18, 14, 41, 25, 16, 34, 23, 25а, 37, 31, 19, 17, 47, 43, 38, 21, 45, 15, 26,  Хаджи Димитър  4, 1б, 3,  Христо Ясенов  11, 9, 5, 1, 13, 7,  Чавдар  14, 15, 13, 10а, 12, 7, 11, 17, 10, 9, 14а, 6, 3, 4, 1, 8,  Чинар  24, 10, 14, 4, 2, 18, 8, 6,  Шибой  1, 5, 3,  Шипка  5, 9, 6, 3, 7, 2

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 13:30 - 15:00 Ч./ -  Перник:   Ален Мак  48, 57, 67, 38, 42, 63, 65, 36, 103в, 32, 69, 44, 34, 59, 40, 46,  Бабуна  1, 9, 7, 3, 2, 5а, 5, 4,  Багова Махала  28а,  Балван  25, 17, 20, 3, 6, 5, 17а, 1, 22, 2а, 20а, 9а, 24, 11, 4, 13, 12, 15, 9, 7, 27, 16, 10, 2, 17, 10а, 23, 8, 7а,  Балкан  3, 6, 4, 1, 2,  Батуля  4, 8, 6, 8, 3, 10, 7, 2, 9, 5,  Беласица  32, 27, 25, 28, 25, 23, 8, 17, 18, 16, 12, 20, 4, 14, 13, 9, 15, 1, 2, 22, 3, 21, 6, 10, 5, 7,  Боянова Поляна  12, 2, 10, 14, 8, 6, 16, 4,  Буная  17, 7, 13, 19, 9, 5, 15, 11, 3, 2, 1, 2а, 4, 6, 8, 26, 22, 8, 16, 12, 22, 24, 14,  Венец  14, 20, 4, 10, 8а, 6, 23, 32, 17, 5, 3, 13, 20, 25, 7,  Верила  31, 37, 35, 33, 18, 9, 7, 22, 12, 37, 11, 4, 30, 19, 25, 16, 27, 3, 5, 29, 32, 26, 20, 14, 6, 28, 24, 15, 10, 21, 17, 23, 15а, 34, 8, 2, 1, 36, 13,  Веслец  7, 8, 14, 12, 4, 3, 10, 10, 12, 14, 2, 1, 6, 18, 11, 5, 9, 16, 8, 13, 18, 5,  Витоша  14а, 5, 21а, 3, 5а, 7а, 8, 16а, 14, 14б, 4, 23а, 6, 15, 17, 12, 7, 12а, 2, 21, 23, 20, 19, 13, 10, 9, 11, 3, 16, 71, 71, 66, 58, 59, 55, 65а, 63, 65а, 57, 69, 68, 60, 61, 64, 65, 70, 62, 65, 67, 62, 58, 46, 22, 47, 51а, 39, 30, 50, 25, 29, 49, 48а, 28, 41, 24а, 53, 43, 50а, 38, 44, 56, 28а, 26а, 26, 51, 27, 37, 40, 34, 33, 45, 48, 35, 31, 52, 32, 24, 54, 36,  Вихрен  14, 11а, 6, 11а, 18, 9, 1, 4, 13, 21, 8а, 7, 17, 5, 8, 11, 6, 3, 10, 15, 19, 12,  Връх Богдан  8, 4,  Връх Вола  2, 4, 6, 8,  Голобръдска  3, 8, 5, 1а, 1, 10, 6,  Горски Извор  15в, 15а, 13, 21, 5, 4а, 3, 30, 24, 23, 15б, 20, 28, 1а, 26, 6, 20а, 22, 9, 13а, 1, 18, 24а, 4, 8а, 7, 15г, 8, 24а, 9а, 15,  Гр. Перник,  Крепост Кракра,  Градище  8а, 16, 13, 12, 11а, 9, 7, 17, 10, 9, 19, 13а, 5, 11, 9а, 15, 3, 10, 2а, 1, 9а, 2, 6, 4а, 4,  Девети Май  15, 23, 11, 2, 4, 21, 6, 13, 8, 9, 13а, 5, 19, 13а, 10, 3, 1, 2а, 17, 12,  Драгановец Залес.Пояс  7,  Дъга  25, 29, 15, 16, 8, 10, 6, 4а, 14, 23, 27, 4б, 21, 19, 17, 4, 31, 24, 20а, 35а, 45, 20, 43, 37, 18, 33а, 22, 47, 31а, 29а, 39, 35, 26, 33, 41,  Еделвайс  8, 8, 9, 1, 2, 4, 6, 3, 7, 4,  Елбрус  9а, 2, 13, 20, 18, 11, 9, 15, 16, 1, 3, 14, 19, 22, 5, 12, 7, 16а, 23, 24, 26, 21, 19,  Китка  1,  Колош  10, 12а, 1, 3, 5, 12б, 6, 14,  Ком  3, 6, 5, 12, 9, 1, 7,  Краище  5, 1, 3, 4, 2, 20, 11, 13, 7, 9, 12, 13, 6, 8, 10, 8а, 10, 14, 16,  Кракра  71, 71/5, 71, 5 71, 73, 73, 12 71, 2 71,  Крепок  7а, 6, 1, 5, 2, 3, 4,  Кристал  1,  Кристал Блокове  11, 9, 27а, 28, 3б, 1, 26, 5, 4в, 7, 59, 35, 4, 5, 3а, 38, 2, 39а, 4б, 126, 37, 12, 8, 10, 6, 6, 29, 27, 33, 35, 30,  Лисец  12, 5, 1а, 3, 1, 2, 4, 13, 9, 8, 10, 13, 12, 11,  Люлин  121, 111а, 111, 76, 75, 72, 83, 99, 101, 80, 105а, 73, 105, 84, 81, 105 А, 97, 74, 103, 107, 103а, 66, 56, 78, 93, 75а, 64, 60, 79, 68, 85, 89, 62, 117, 91, 58, 54а, 95, 70, 77,  Марина Бара  69а, 24, 32, 35, 61, 15, 23, 43, 17, 18, 51, 41, 71, 12, 26, 61а, 27, 48, 35а, 35б, 31, 39, 52, 29, 19а, 75, 69, 35, 49, 20, 28а, 57, 25, 45, 11, 75а, 28, 59, 22, 65, 30, 63, 23а, 31а, 13, 21а, 55, 21, 53, 25а, 47, 19, 41, 34, 71а, 40,  Мах.Багова  38а,  Миджур  10, 11, 9, 13, 1, 7, 12, 4, 8, 2, 5, 6,  Морозов  14, 15, 11, 13, 17, 17, 1а, 9, 1, 4а, 3, 2, 4, 7, 5,  Оборище  86, 113, 84, 99, 97, 82, 95а, 103, 93, 80, 91а, 88, 109, 95, 103а, 86а, 101, 99а, 92,  Околчица  6, 1, 4а, 3, 5, 7, 4, 8,  Осогово  7 А, 3а, 5, 13, 1, 3, 11, 7, 13а, 9, 15,  Отец Паисий  102, 100, 110, 108, 106, 108, 100, 102,  Партизан  8,  Пирин  2,  Предел  10, 5, 3, 8, 8а, 1, 2, 4,  Протожерица  44, 57, 65, 49а, 49, 46, 40, 57а, 52, 56, 50, 63а, 42, 54, 51, 42а, 45, 42, 58, 61, 56, 53, 47, 48, 60, 62, 45, 63, 59, 44, 55, 47, 58а, 137, 114, 147, 133, 151, 135, 112а, 120, 106, 108, 112, 131, 153, 141, 131, 155, 139, 110, 118, 147а, 126, 149, 122, 124, 122, 116, 145, 71, 85, 101, 121, 75, 84, 87, 93, 77, 90, 96, 64, 74, 69, 103, 99, 97, 68а, 67, 91, 127, 76, 82, 115, 92а, 66а, 73, 80, 105, 113, 78, 102, 109, 81, 100, 125, 115, 119, 92, 93, 98, 111, 72, 104, 102, 94, 66, 83, 84а, 89, 99, 79, 86, 123, 107, 68, 88, 95, 70, 117,  Ралица  5, 130, 5а, 6, 7, 1,  Рупите  2, 4а, 2а, 7, 5, 4, 3, 6, 1,  Самодивска  14, 10, 13, 12, 15, 17, 3, 11, 4, 11а, 4а, 7, 9, 8, 6, 5, 2, 7а, 10, 6а,  Сандански  40, 38, 42, 36,  Сахат Тепе  1,  Сини Връх  7, 10, 2, 18а, 5, 6, 11, 9, 1, 13, 7, 16, 14, 18, 10, 4, 3, 5, 8, 8, 7а, 12, 14а, 13а,  Славей  6, 1, 5, 4, 7, 3, 11, 2,  Средец  34, 34, 12, 4, 28, 30, 26, 21, 15, 14, 11, 8, 11, 11, 15, 44, 19, 10, 2, 6, 15, 18, 11, 16, 20, 22, 24,  Средна Гора  1, 14, 30, 15, 17, 31, 32, 13, 33, 36а, 25, 28, 22, 2, 3, 33а, 24, 4, 7, 10а, 29, 8, 34, 36, 11, 10, 16, 26, 12, 18, 9, 20, 5, 24 А, 21, 6, 23, 19,  Стара Планина  133, 140, 142, 131, 138, 71, 69, 60, 80, 69, 76, 84, 85, 79, 83, 82, 70, 64, 67, 78, 77, 75, 81, 72, 78, 74, 87, 85, 106, 88, 98, 94, 104, 100, 90, 92, 102, 86, 99, 101, 96, 115, 121, 124, 110, 134, 109а, 117, 105, 114, 130, 116а, 118, 113, 112, 136, 107, 103, 127, 105а, 110, 109, 120, 116, 119, 128, 118, 125, 132, 122, 113, 125, 111, 131,  Столетов  130, 63, 60, 69, 61, 65, 11, 15, 14, 12, 7, 3, 5, 9, 4, 13, 1, 34, 21, 35, 27, 17, 38, 24, 23, 22, 18, 33, 15, 37, 30, 23, 44, 28, 40, 49, 47, 41, 20, 42, 39, 46, 16, 25,

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  Перник:   Ален Мак  48, 57, 67, 38, 42, 63, 65, 36, 103в, 32, 69, 44, 34, 59, 40, 46,  Буная  3, 2, 1, 2а, 4, 6,  Верила  31, 37, 35, 33, 18, 9, 7, 22, 12, 37, 11, 4, 30, 19, 25, 16, 27, 3, 5, 29, 32, 26, 20, 14, 6, 28, 24, 15, 10, 21, 17, 23, 15а, 34, 8, 2, 1, 36, 13,  Люлин  76, 75, 72, 83, 99, 101, 80, 105а, 73, 105, 84, 81, 105 А, 97, 74, 103, 107, 103а, 66, 56, 78, 93, 75а, 64, 60, 79, 68, 85, 89, 62, 117, 91, 58, 54а, 95, 70, 77,  Миджур  10, 11, 9, 13, 1, 7, 12, 4, 8, 2, 5, 6

На 18.10.2019 Г. /10:00 - 10:30 Ч.; 12:30 - 13:00 Ч./ -  Перник:   Ангел Кънчев  7,  Антим Първи  1, 4, 3, 2, 6,  Ахелой  12, 20, 5, 32, 14, 24, 16, 8, 38, 26, 30, 10, 40, 6, 22, 12а, 28, 7,  Бела Вода  275, 266, 260, 270, 274, 269, 261, 259, 264, 272, 258, 265, 267, 259, 391, Детска Градина,  Ботьо Петков  6, 3, 10, 2, 8, 1, 4,  Иван Асен Втори  76, 78, 80, 48, 62, 74, 60, 86, 56, 54, 90, 80, 38, 64, 50, 42, 52, 72, 40, 82, 46, 88, 58, 44, 36, 4,  Иван Страцимир  2, 4,  Иларион Макариополски  5, 7, 10, 1, 16,  Клокотница  39, 5, 11, 16, 36, 41, 24, 14, 37, 7, 30, 56, 44, 20, 54, 33, 25,  Марин Дринов  8, 12, 2, 10, 6, 9, 1, 3,  Мария Луиза  2,  Матей Преображенски  4, 6,  Мъглиж  11, 1, 7, 5, 2, 15, 4, 6, 3, 9,  Неофит Бозвели  10, 4, 8,  Никола Обретенов  2, 12, 8, 7, 5, 6, 1,  Света Гора  18, 6, 8, 4, 14, 2,  Филип Тотю  8, 11, 13, 9,  Хан Аспарух  31, 35, 37, 21, 23, 17, 29, 34,  Хан Кубрат  9, 17, 13, 6, 2, 8, 5,  Хан Маламир  8, 5, 2, 3, 6, 4, 1, 12,  Хан Омуртаг  17, 21, 23, 6, 33, 31, 15, 29, 10, 27, 13, 5, 1, 8, 7, 19, 11, 29, 14, 9, 16, 25, 36, 49, 44, 57, 26, 38, 32, 42, 63, 40, 47, 55, 45, 34, 51,  Хан Персиан  3, 2, 5, 7,  Хан Тервел  19, 57, 15, 40, 25, 33, 17, 56, 50, 37, 54, 28, 27, 48, 21, 36, 39, 38, 45, 35, 31, 34, 30, 32, 3, 6, 4, 1,  Цар Борис I  4, 5, 8, 7,  Цар Самуил  14, 8, 12,  Цар Симеон  13, 2, 7, 12, 3, 6, 1, 5, 9, 10,    266, 261, 265, 264

На 18.10.2019 Г. /10:00 - 13:00 Ч./ -  Батановци

Община Радомир  

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Друган:   Vі-485, Кв. 45

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  Радомир:   Алеко Константинов  6, 10, 16, 4, 8, 2, 14, 12,  Братя Миленкови  29, 23, 12, 5, 17, 35, 24, 26, 14, 13, 19, 7б, 29а, 22, 8, 9, 6, 11, 15, 10, 33, 20, 33, 21, 31, 27,  Добруджа  5, 3, 9, 2, 7, 1, 3, 1, 2а,  Евлоги Георгиев  12, 14, 8, 14, 13, 9, 10, 6, 7, 5, 12, 11, 18,  Марица  5, 2, 3, 4, 6, 7, 1, 8,  Родопа  4, 2, 3, 1, 4, Павилион,  Христо Ботев  15, 1, 15, 1

На 18.10.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 08:45 - 16:30 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Прибой:   Фасулкова Махала, Къща, Мах.Гърбева, Вила, Мах&Quot;Кайтаска&Quot;, Къща, Бунгало

На 18.10.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Бобораци:   XIII-216, Kw.31,  Ііі - 323 Кв.26,  УПИ V-219, Kw.32,  УПИ XII-250, Кв.30,  ХVIII-136,  Кв.23,    Къща

На 18.10.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Извор,  Общ. Радомир:   Махала Канджулица

На 18.10.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Кошарите:   П-Л VII-117,  Кв.18,  УПИ VIIі, Кв. 17,    Къша

На 18.10.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Негованци:   VI-355,  УПИ-130 Кв.37

На 18.10.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Поцърненци:   Махала Калугерски Чифлик 65,    Хан, Фургон

На 18.10.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  Поцърненци:   Хан

На 18.10.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч.; 08:45 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Беланица:   10 Вила

Община Трън  

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Глоговица

 

Област Плевен

Община Белене  

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Петокладенци:   Витоша  18, 19, 20, 26, 24, 22,  Дунав  12, 28, 10, 36, 30, 22, 14, 4, 6, 20, 84, 18, 82, 16, 2, 32,  Евлоги Чунев  11, 3, 2, 10, 5, 15, 8, 9, 6, 16, 4, 19, 7,  Огоста  9, 15, 11, 20, 23, 21, 37, 33, 1, 6, 29, 5, 8, 13, 7, 16, 22, 25, 12, 3, 35,  Пирин  6, 40, 1, 44, 46, 42, 13, 11,  Шипка  32, 12, 1, 21, 16, 2, 8, 3, 11, 9, 7, 22, 19, 36, 24, 28, 18, 4, 14, 20, 6, 15, 17, 34

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Деков:   Александър Стамболийски  6, 24, 12, 8, 22, 20, 10, 26,  Асен Халачев  11, 12, 8, 1, 10, 9, 16, 16а, 18, 6, 13,  Буря  6, 5, 2, 3, 4,  Васил Левски  Шивашки Цех,  Владимир Попов  4, 2,  Димитър Благоев  11, 9,  Дунав  7, 3, 5, 6, 1,  Кирил И Методий  3, 4, 7, 1, 2,  Неделчо Георгиев  2, 12, 14, 3б, 1, 20, 6, 3, 10, 5, 13, 11, 3а, 7, 9, 18, 16, 8, 1а, 4,  Свещеник Владимир Попов  2, 5, 3, 1,  Стефан Караджа  7, 5, 2, 15, 6, 3, 9, 4, 8,  Стоян Едрев  14, 4,  Странджа  13, 8, 17, 9, 7, 5, 4, 6, 3, 11,  Христо Ботев  2, 12, 1, 5, 16, 11, 3, 14, 10, 8, 9, 4, 7, 6, 13,  Цвятко Въбленски  15, 7, 20, 23, 10, 22, 2, 25, 29, 14, 4, 9, 8, 3, 21, 19, 5, 13, 6, 1, 12, 27, 11,  Чаталджа  9, 7,  Шипка  14, 16, 1, 2, 5, 3, 18, 6, 8, 10, 12, 20, 4

На 15.10.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Петокладенци:   Витоша  18, 19, 20, 26, 24, 22,  Дунав  12, 28, 10, 36, 30, 22, 14, 4, 6, 20, 84, 18, 82, 16, 2, 32,  Евлоги Чунев  11, 3, 2, 10, 5, 15, 8, 9, 6, 16, 4, 19, 7,  Крум Христов  54, 65, 75, 74, 47, 60, 57, 78, 48, 55, 59, 58, 62, 67, 69, 56, 50, 43, 45, 77, 41, 76, 49, 68, 61, 72, 70, 52, 66,  Огоста  9, 15, 11, 20, 23, 21, 37, 33, 1, 6, 29, 5, 8, 13, 7, 16, 22, 25, 12, 3, 35,  Осъм  64, 22, 48, 54, 56, 44, 40, 46, 42, 30, 32, 26, 50, 62, 60, 34, 28, 52, 66,  Петко Блажев  1, 3, 20, 10, 2, 4, 5, 8,  Пирин  6, 40, 1, 44, 46, 42, 13, 11,  Христо Генов  15, 32, 5, 36, 42, 40, 13, 11, 12, 34, 14, 8, 44, 30,  Шипка  32, 12, 1, 21, 16, 2, 8, 3, 11, 9, 7, 22, 19, 36, 24, 28, 18, 4, 14, 20, 6, 15, 17, 34

Община Гулянци  

На 17.10.2019 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  Сомовит

Община Долна Митрополия  

На 14.10.2019 Г. /10:00 - 14:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /10:00 - 14:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /10:00 - 14:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /10:00 - 14:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /10:00 - 14:00 Ч./ -  Божурица:   Александър Стамболийски  11, 17, 15, 14, 1, 4, 2, 5, 10, 21, 12, 7, 8, 19, 3, 9,  Беласица  4, 2, 6,  Божур  7, 41, 39, 14, 2, 51, 13, 9 А, 24, 28, 9, 15, 22, 31, 29, 27, 18, 6, 10а, 20, 1, 43, 26, 47, 16, 37, 17, 21, 19, 25, 12, 33, 35, 45, 23, 8, 4, 30, 10, 49, 3,  Вит  9, 6, 3, 5, 4, 11, 1, 7,  Г Бенковски  3, 1,  Г Милев  4, 2,  Гурко  9, 13, 8, 7,  Иван Вазов  3, 1,  Мусала  2,  Н Рилски  5, 4, 6, 13, 9 А, 15, 14, 11, 2, 9, 1, 12,  Огоста  7, 1а, 1, 5 А, 3, 9, 2, 5, 11,  Опълченска  2,  П Евтимий  1, 2, 4, 6, 3, 5, 7,  П Р Славейков  3,  Радецки  3а, 5, 6, 4, 1, 2а, 2, 3, 10,  Раковски  3, 9, 4, 8, 12, 55, 2, 7,  Рила  17, 9, 2, 1, 13, 7, 11, 19, 3, 23, 25, 15, 5,  Руен  10, 6, 14, 8, 12,  Свобода  1, 5, 6, 3, 7а, 2, 4,  Скобелев  6, 10, 4, 8, 1, 5, 3,  Сопот  1,  Средна Гора  6, 18, 10, 14, 7, 4, 3, 2, 1, 5, 12, 8,  Христо Ботев  1,  Шар Планина  12, 8, 10, 4, 16, 6,  Шипка  1, 2, 3,  Ю.А.Гагарин  6, 4, 2, 11

На 15.10.2019 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  Горна Митрополия:   Александър Стамболийски  50, 44, 30, 37, 34, 51, 25, 47, 15, 19, 49, 40, 41, 26, 32, 18, 38, 16, 36, 13, 43, 28, 52, 21, 56, 48, 35, 54, 27, 31, 60, 23, 24, 46, 17, 11, 33, 45, 39, 14, 29, 10, 58а, 8, 6, УПИ-Ііі,  Кв. 1, 5, 1, 4, 7, 3, 1,  Антон Иванов  16, 9, 22, 4, 23, 6, 14, 17, 1, 3, 5, 20, 7, 18,  Асен И Петър  6, 28, 32, 18, 4, 22, 26, 8, 2, 24, 10,  Балчик  4, 14, 16, 5, 10, 1, 3, 2, 2а, 6, 8,  Батак  2а, 6, 10, 8,  Беласица  1, 2, 4, 6,  Васил Априлов  4, 2, 3, 1, 9, 7, 5, 18, 15, 13, 20, 8, 11, 10,  Васил Левски  8, 16, 1, 2, 12, 6, 10, 14 А, 4, 14,  Вежен  3, 1, 2, 5, 2 А, 6, 4, 7,  Гео Милев  8, 11, 7, 9, 1, 5, 4, 6, 3,  Георги Бенковски  41, 47, 33, 27, 49, 17, 10, 23, 31, 9, 12, 21, 18, 24а, 6, 35, 14, 20, 11, 53, 34, 16, 51, 19, 8, 43, 13, 25, 29, 37, 45, 5, 7, 4, 1, 3,  Георги Димитров  20, 18, 43, 26, 34, 41, 39, 17, 11, 31, 25, 37, 33, 27, 22, 21, 45, 29, 19, 30, 15, 24, 33 А, 23, 35, 28, 32, 2, 4, 14, 16б, 5, 8, 16, 16 А, 6, 53 А, 57, 44, 61, 50, 46, 48, 38, 63, 55, 59, 68, 42, 53, 40, 52, 67,  Гоце Делчев  1, 10, 14, 12, 4, 6, 16, 5, 3, 8, 2, 13, 15, 30, 44, 38, 42, 34, 36, 32, 20, 28, 23, 26, 11, 9, 17, 22, 19, 7, 21, 24, 40,  Граф Игнатиев  1, 3, 7, 8, 19, 12, 13, 15, 17, 6, 10, 2, 5, 9, 4, 11, 23, 14 Б, 25,  Димитър Благоев  1, 15, 5, 11, 12, 27, 10, 7, 3, 13, 19, 9, 2, 23, 17, 29, 26, 8, 25, 6, 4, 1, 21,  Иван Вазов  8, 4, 3, 5, 7, 1,  3, 2, 4 А, 6, 5, 14, 18, 10, 7, 9, 10, 13, 17, 15, 20,  11, 7а, 6,  Иван Рилски  9, 3, 28, 10, 12, 6, 14, 30, 17, 24, 11, 26, 7, 1 А, 1, 16, 34, 8, 5, 18,  Кирил И Методий  4, 2, 5, 3, 1, 8, 18, 10, 7, 24, 9, 19, 12, 14, 16, 17, 21, 15, 28, 20, 26, 11, 9а, 12а, 23, 40, 25, 34, 32, 30, 36, 27,  Люлин  5, 1, 2,  Марагидик  7, 9, 5, 3а, 1, 4,  Местн.Хрушково  Тп8 Ч,  Мургаш  11, 8, 7 А, 4, 12, 10, 1, 9, 2, 6, 3, 7,  Н.Й.Вапцаров  11, 6, 1, 9, 10, 4, 3, 7, 5, 2,  Неофит Рилски  7, 8, 5, 4, 2, 9, 2, 11, 13, 15, 12, 16, 10, 8,  П.Р.Славейков  3, 10, 11, 9, 13, 17, 2, 15, 7, 4, 6, 14, 19, 5, 22, 16, 8,  Паисий  11, 14, 7, 12, 5, 15, 1, 13, 22, 23, 16, 17, 20, 21, 10, 9, 18, 2, 4, 2а,  Панайот Хитов  6, 4, 8, 1, 5, 10, 7, 2, 12, 3,  Петрохан  5, 1, 4, 6, 2, 3, 7,  Пирин  2, 6, 4,  Пробива  5, 34, 2, 24, 19, 21, 4, 27, 14, 1, 29, 20, 26, 16, 30, 13, 7, 6, 28, 23, 22, 3 А, 32, 10, 12, 11, 17, 3, 9, 25, 8, 18, 25, 15,  Раковски  1, 8, 33, 4, 15, 10, 11, 13, 23, 27, 6, 2 А, 8, 25, 3, 5, 12, 21, 2, 19, 7, 17, 31, 35, 43, 41, 5, 49, 18, 14, 37, 39, 53, 51, 32, 28, 20, 55, 26, 57,  Рила  2, 6, 12 А, 4, 10, 8, 9, 11, 19, 1, 5, 13, 7,  Родопа  6, 2, 14, 7, 12, 5, 18, 16, 3, 4, 10, 20, 8, 20,  Ропотамо  8, 4, 6, 2, 7, 3, 1, 5,  Силистра  15, 1, 11, 4, 10, 13, 5, 2, 6, 12, 8, 3,  Сливница  1, 3, 5, 2,  Стара Планина  7, 11, 9,  Стефан Караджа  3, 2, 1, 4,  Странджа  1, 2, 3,  Хаджи Димитър  2, 6, 4, 5, 4а, 3, 2, 12, 8, 10, 5, 3,  Хан Аспарух  16, 7, 18, 3, 5, 8, 4, 14, 15, 33, 2, 11, 1, 45, 10, 29, 17, 9, 31,  Хан Крум  19, 3, 15, 17, 14, 5, 13, 24а, 23, 11, 26, 10, 6, 8, 24, 20, 28, 2, 31, 21, 7, 22, 12, 27, 29, 16, 9, 18,  Христо Ботев  74, 91, 83, 81, 93, 70, 87, 76, 68, 89, 25, 101, 43, 56, 60, 75 А, 53, 75, 41, 36, 47, 54, 69, 40, 46, 50, 60 А, 63, 48, 71, 55, 58, 111, 117 Б, 102, 100, 92, 86, 117, 84, 88, 104, 101, 90, 121, 82, 86 А, 107, 108, 82 А, 121а, 119, 103, 115, 106, 98, 105, 113, 109, 111, 30, 10, 1, 14, 16, 15, 7, 24, 18, 12, 2, 5, 4, 6, 9, 11, 13, 3, 8,  Христо Смирненски  10, 8, 1, 4, 2, 3, 13, 9, 13а, 6, 7,  Цар Иван Шишман  21, 6, 23, 12, 17, 16, 19, 15, 10, 26, 9, 13, 4, 25, 8, 27, 11, 14, 5, 3,  Цар Иван-Асен Втори  1, 8, 1а, 5, 3, 10,  Цар Калоян  5, 4, 1, 8, 3, 2, 6, 12, 7, 10,  Черно Море  9, 2, 11, 13, 5, 1, 3, 1а,  Шипка  2,  Ю.А.Гагарин  1,  Янтра  2, 4, 6, 8

На 15.10.2019 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  Долна Митрополия:   Местност Лозята  Напорен Резервоар

На 15.10.2019 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  Искър,  Общ. Искър:   Ресторант Чекръците,    Месност Менков Геран

Община Долни Дъбник  

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Бъркач:   І-445,  Стр. Кв. 27,  Александър Стамболийски  13, 3, 6, 10, 1, 5, 8, 11, 7, 15, 4,  Анжело Димитров  1, 17, 15, 16, 29, 23, 13, 11, 8, 7, 19, 2, 22, 9, 18, 26, 6, 27, 5, 25, 12, 10, 3, 14, 20,  Банска  2, 4,  В.И.Ленин  5,  Васил Цаков  2, 14, 9, 17, 24, 25, 23, 20, 13, 36, 15, 6, 10, 30, 26, 8, 38, 19, 34, 22, 11, 7, 18, 4, 12,  Витоша  2, 6, 4,  Димитър Благоев  1,  Н.Й.Вапцаров  4, 9, 7, 5, 6, 2, 3, 11,  Никола Радев  2, 4, 3, 6, 5,  Околовръстна  20, 26, 22, 24,  Река Вит  3, 9, 2, 5, 7, 4, 11,  Рубин  4,  Сибирска  8, 6, 1, 4, 2,  Слави Алексиев  6, 4,  Средна Гора  6, 4, 16, 13, 9, 10, 1, 8, 20, 11, 18, 12, 5, 3, 7, 14, 2,  Христо Ботев  9, 13, 11, 15, 17, 16, 10, 20, 14, 12,  Шипка  1, 12, 6, 8, 10, 4, 5, 3, 2,    1 Кв.27,  УПИ-I-445

Община Искър  

На 15.10.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ -  Брегаре:   Александър Стамболийски  43, 12, 43, 19, 10, 8, 7, 27, 25, 15, 16, 2, 23, 3, 21, 4, 13, 33, 9, 41, 5, 31, 17, 35, 14, 39, 11, 1, 40, 47, 51, 38, 65, 20, 28, 67, 63а, 61, 30, 32, 22, 57, 55, 18, 49, 69, 24, 53, 59, 26,  Васил Коларов  9, 7, 22, 11, 12, 16, 18, 20, 3, 6, 5, 1, 4, 8, 2, 7,  Васил Левски  19, 8а, 2, 6а, 4, 12, 15, 6, 3, 21, 10, 16, 8, 17, 7, 23, 14, 25,  Георги Бенковски  11, 38, 9, 14, 16, 7, 26, 35, 12, 21, 37, 23, 39, 1, 3, 8, 6, 4, 5,  Георги Димитров  126, 115, 116, 141, 108, 110, 120, 130, 132, 106, 123, 135, 114, 121, 117, 119, 143, 101, 118, 112, 131, 129, 147, 122, 139, 26, 56, 37, 59, 35, 75, 32, 71, 43, 77, 61, 40, 20, 55, 47, 42, 16, 51, 63, 69, 68, 24, 34, 58, 45, 62, 38, 18, 50, 53, 44, 49, 30, 66, 52, 54, 64, 33, 36, 65, 81, 22, 41, 79, 60, 57, 67, 46, 48, 39, 96, 84, 92, 83, 113, 88, 104, 67, 57, 91, 101, 85, 87, 63, 98, 74, 65, 111, 80, 82, 93, 102, 89, 78, 109, 72, 76, 90, 59, 28, 25, 4, 2, 21, 19, 27, 10, 16, 31, 23, 6, 9, 8, 12, 11, 29, 5, 14, 7, 17,  Георги Раковски  22, 23, 2, 16, 12, 19, 18, 13, 1, 5, 11, 3, 4, 6, 20, 24, 21, 17, 14,  Димитър Благоев  55, 59, 63, 61, 53, 51, 27, 39, 49, 18, 30, 41, 35, 47, 16, 12, 10, 37, 29, 31, 26, 24, 45, 43, 14, 32, 4, 15, 19, 5, 8, 11, 9, 25, 23, 21, 1, 7, 17, 3, 13, 6,  Искър  17, 23, 8, 21, 25, 12, 19, 16, 10, 6, 8, 4, 13, 11, 9, 7, 2, 3,  Кирил И Методий  11, 7, 15, 5, 19, 1, 3, 17, 21,  Коста Златарев  7, 20, 17, 18, 15, 9, 16, 13, 3, 11, 14, 2, 8, 5, 6, 10, 4, 12, 3,  Любен Каравелов  16, 32, 24, 21, 15, 34, 31, 4, 7, 11, 27, 25, 3, 8, 30, 13, 28, 23, 26, 12, 9, 1, 10, 19,  Несебър  31, 18, 36, 9, 8, 14, 24, 32, 30, 25, 20, 21, 11, 35, 10, 38, 17, 33, 16, 19, 15, 28, 26, 29, 22, 13, 4, 3, 7, 1, 2, 5,  Отец Паисий  31, 39, 15, 23, 21, 7, 35, 41, 1, 31, 19, 17, 29, 37, 33, 11, 5, 9,  П.Волов  17, 19, 11, 8, 9, 5, 2, 6, 7, 3, 4, 13, 14, 17,  Петър Берон  10, 24, 8, 26, 18,  Пирин  1а, 5, 3,  Пролетарска  3, 7, 1, 5, 9,  Рила  22, 30, 27, 19, 15, 34, 37, 35, 20, 18, 21, 39, 36, 33, 31, 23, 10, 14, 28, 25, 32, 12, 26, 13, 29, 24, 1, 11, 6, 4, 9, 2, 10, 3, 13, 18,  Стара Планина  12, 3, 5, 1, 14, 26, 18, 6, 4, 11, 20, 22, 16, 7, 17, 2, 8, 24,  Стефан Караджа  3, 10, 9, 15, 12, 5, 1, 8, 7,  Стопански Двор,  Хаджи Димитър  6, 4, 8,  Христо Ботев  14, 27, 19, 8, 23, 20, 4, 25, 18, 29, 31, 22, 3, 6, 7, 11, 15, 10, 12, 1, 13, 4, 5, 2

На 15.10.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ -  Плевен:   Трите Бора  231

На 15.10.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ -  Староселци

На 16.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Писарово,  Общ. Искър:   Стопански Двор

На 16.10.2019 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 08:45 - 16:15 Ч./ -  Ставерци:   VIII-000323,  Александър Димитров  11, 4, 8, 1, 14, 12, 10, 7, 5, 9, 13, 16, 3, 2,  Александър Стамболийски  12, 19, 11а, 13, 23, 2, 27, 25, 37, 22, 8, 4, 31, 16, 29, 15, 21, 14, 33, 9, 35, 39, 10, 41, 44, 53, 61, 24, 28, 49, 50, 43, 48, 40, 51, 32, 47, 46, 26, 59, 36, 42, 63, 5, 52, 45, 9, 5, 11, 7, 1, 81, 85, 67, 69, 75, 65, 58, 83, 93, 89, 87, 79, 21, 71, 77, 56,  Асен Златаров  10, 3, 7, 14, 5, 12, 1, 8, 2, 16, 6,  Байкал  9, 14, 2, 7, 18, 8, 20, 12, 4, 11, 16, 22, 10, 5,  Бал Езеро  11, 7, 5,  Батак  11, 14, 12, 4, 5, 13, 3, 15,  Бачо Киро  1, 2,  Беласица  4, 1, 3, 6,  Борис I  10, 4, 2, 6, 1, 5,  Братя Рулински  19, 13, 29, 1, 17, 11,  Будапеща  2, 8, 7, 4, 6, 3, 5,  В Иванов  25, 14, 12, 7, 28, 3, 32, 24, 8, 4, 34, 6, 21,  Васил Левски  1, 9, 19, 12, 3, 11, 8, 10, 2, 14, 6, 5, 13, 4, 25, 20, 32, 21, 26, 28, 34, 27, 16, 22, 18,  Васил Петлешков  3, 8, 9, 7, 4, 5, 10, 6, 2, 1,  Витоша  7, 5,  Волга  15, 13, 11, 3, 9, 21, 4, 1, 2,  Г.Милков  13, 4, 2, 10, 1, 3, 11, 9, 5,  Г.С.Раковски  1, 10,  Гаврил Генов  5, 2,  Генерал Скобелев  3, 10, 2, 6, 10а, 8, 14,  Гено Грънчарски  1, 2,  Гео Милев  7, 40, 5, 8, 1, 3, 2, 4, 6, 8,  Георги Бенковски  13, 6, 4, 8, 10, 1, 7, 5, 12, 3,  Георги Димитров  4, 6, 7, 5, 3, 2, 13, 68, 60, 4, 58, 82, 66, 76, 84, 64, 62, 70, 97, 86, 74, 72, 20, 52, 65, 17, 48, 37, 59, 41, 32, 46, 45, 57, 29, 56, 22, 31, 34, 12, 16, 14, 53, 55, 44, 54, 33, 36, 51, 39, 27, 24, 28, 49, 35, 69, 67, 19, 61, 50, 21, 63, 71, 25, 10, 43,  Георги Кирков  1, 9, 3, 11, 5, 7,  Д-Р Петър Берон  5, 7, 11, 1,  Д.Грънчаров  5, 4, 10, 2, 8,  Д.Дебелянов  9, 7, 1, 15, 11, 5, 3, 13,  Д.Чинтулов  10а, 8а, 4, 15, 20, 6, 8, 17, 12, 14, 7, 9, 11, 5, 13, 10, 16, 18,  Драва  3, 6, 2, 5, 4,  Елин Пелин  1, 4,  Иван Вазов  2, 23, 27, 11, 2, 9, 7, 21, 5,  Извън Регулацията  Зърнобаза Слънчев Дар,  Имот 000312,  Извън Регулация,  Искър  3, 6, 1, 14, 22, 2, 24, 10, 4, 12, 16, 20, 8, 18,  Йордан Йовков  4, 1, 2,  Кайлъка  11, 2, 5, 4, 1, 3,  Калето  5, 11,  19, 2, 7, 8, 25, 9, 13, 21, 4, 23, 12, 3, 6, 14, 1,  Кирил И Методий  12,  Климент Охридски  2, 5, 3,  Козлодуй  6,  Кочо Честименски  4, 5, 11, 1, 17, 2, 3, 15, 7, 9, 26, 30, 14, 12, 32,  Лев Толстой  4, 3, 7, 2,  Максим Горки  12, 15, 8, 17,  Мест Баира,  Местност Ормана  235010,  Митко Палаузов  14, 12, 6, 2, 1, 3, 4,  Мончо Гетов  1, 4, 9, 2, 5, 7, 3, 6,  Н.Й.Вапцаров  16, 14, 18, 60, 54, 20, 24, 28, 44, 36, 48, 38, 40, 5, 28а, 42, 26, 7, 56, 30, 3, 46, 22,  Неофит Рилски  11, 2, 5, 1, 7, 12, 10, 6, 3, 8, 4,  Освобождение  3, 1,  Отец Паисий  13, 11, 15, 12, 10, 5, 7, 1, 8, 4, 16, 3, 6, 10, 2,  П Хитов  3, 1,  П.Р.Славейков  2,  Патриарх Евтимий  1, 2, 3,  Петко Д.Петков  2, 6, 5, 3, 9,  Петрини  8, 12, 2, 3, 1, 10, 5, 6,  Победа  1, 7, 2,  Правда  7, 18, 23, 35, 25а, 26, 29, 16, 22, 20, 37, 33, 25, 3, 1, 24, 2, 3, 1, 11, 9, 19, 7, 17, 15, 13, 5,  Прага  5, 7, 1, 3, 2, 6,  Преслав  4, 3, 2,  Прещипа,  Райко Даскалов  4, 13, 26, 24, 18, 8, 19, 23, 22, 6, 28, 15, 17, 20,  Райна Княгиня  3,  Ракета  4,  Св.Параскева  13, 5, 19, 2,  Сергей Румянцев  17, 11, 13, 12, 5, 16, 9, 6, 21, 8, 14, 1, 29, 10, 7, 25, 4,  Славянска  2,  Софроний Врачански  5, 3, 1,  Спас Дупаринов  7, 3, 14, 12, 1, 2, 5, 4, 10,  Средна Гора  15, 25, 12, 10, 5, 11, 9а, 15, 23, 21, 25, 19, 1, 4, 7,  Стара Планина  1, 13,  Стефан Караджа  7, 9, 1, 8, 10, 12, 2,  Струма  9, 11, 3, 1, 7,  Теменуга  3, 5, 7, 1,  Трайчо Костов  1,  Трети Март  29, 32, 34, 27, 25, 23, 30, 16, 15, 6, 7, 2, 10, 12, 4, 1,  Хаджи Димитър  11, 9, 7, 2,  Хан Аспарух  1, 3, 11, 2, 4, 9, 17, 15, 5, 19, 7,  Христо Ботев  42, 20, 14, 28, 34, 21, 4, 18, 32, 22, 44, 10, 7а, 13, 12, 1, 24, 8, 15, 19, 17, 2, 6, 11, 3, 5, 26, 35, 30,  Христо Михайлов  12, 6, 2, 4, 1, 8, 14, 3, 10, 16, 5,  Христо Смирненски  22, 12, 4, 13, 5, 25, 21, 24, 10, 27, 3, 16, 8, 14, 7, 29, 1, 2, 6, 17, 15, 35, 31, 33, 37,  Цанко Церковски  37, 47, 49, 39, 10, 41, 6, 45, 53, 51а, 51, 35, 8, 13, 43, 5, 33, 7, 11, 29, 17, 23, 63, 55, 59, 18, 67, 14, 24, 26, 16, 22, 20, 57,  Цветан Гевезовски  10, 11, 5, 7, 1, 2,  Черно Море  15, 9, 6, 9а, 7, 5, 11, 3, 8, 10, 13, 4, 14, 13а, 19, 20, 21, 18, 23, 16,  Чиган  1, 2,  Шейново  1, 9,  Шипка  13, 15,  Яворов  3, 5, 7, 1,  Яне Сандански  4, 2, 1, 3,    9

На 16.10.2019 Г. /15:30 - 16:15 Ч./ -  Ставерци:   VIII-000323,  Александър Димитров  11, 4, 8, 1, 14, 12, 10, 7, 5, 9, 13, 16, 3, 2,  Александър Стамболийски  12, 19, 11а, 13, 23, 2, 27, 25, 37, 22, 8, 4, 31, 16, 29, 15, 21, 14, 33, 9, 35, 39, 10, 41, 44, 53, 61, 24, 28, 49, 50, 43, 48, 40, 51, 32, 47, 46, 26, 59, 36, 42, 63, 5, 52, 45, 9, 5, 11, 7, 1, 81, 85, 67, 69, 75, 65, 58, 83, 93, 89, 87, 79, 21, 71, 77, 56,  Асен Златаров  10, 3, 7, 14, 5, 12, 1, 8, 2, 16, 6,  Байкал  9, 14, 2, 7, 18, 8, 20, 12, 4, 11, 16, 22, 10, 5,  Бал Езеро  3, 11, 7, 5,  Батак  11, 14, 12, 4, 5, 13, 3, 15,  Бачо Киро  1, 2,  Беласица  4, 1, 3, 6,  Борис I  10, 4, 2, 6, 1, 5,  Братя Рулински  19, 13, 29, 1, 17, 11,  Будапеща  2, 8, 7, 4, 6, 3, 5, 9, 11,  В Иванов  25, 14, 12, 7, 28, 3, 32, 24, 8, 4, 34, 6, 21,  Васил Левски  1, 9, 19, 12, 3, 11, 8, 10, 2, 14, 6, 5, 13, 4, 25, 20, 32, 21, 26, 28, 34, 27, 16, 22, 18,  Васил Петлешков  3, 8, 9, 7, 4, 5, 10, 6, 2, 1,  Витоша  7, 5,  Волга  15, 13, 11, 3, 9, 21, 4, 1, 2,  Г.Милков  13, 4, 2, 10, 1, 3, 11, 9, 5,  Г.С.Раковски  1, 10,  Гаврил Генов  5, 2,  Генерал Скобелев  3, 10, 2, 6, 10а, 8, 14,  Гено Грънчарски  1, 2,  Гео Милев  7, 40, 5, 8, 1, 3, 2, 4, 6, 8,  Георги Бенковски  13, 6, 4, 8, 10, 1, 7, 5, 12, 3,  Георги Димитров  4, 6, 7, 5, 3, 2, 13, 68, 60, 4, 58, 82, 66, 76, 84, 64, 62, 70, 97, 86, 74, 72, 20, 52, 65, 17, 48, 37, 59, 41, 32, 46, 45, 57, 29, 56, 22, 31, 34, 12, 16, 14, 53, 55, 44, 54, 33, 36, 51, 39, 27, 24, 28, 49, 35, 69, 67, 19, 61, 50, 21, 63, 71, 25, 10, 43,  Георги Кирков  1, 9, 3, 11, 5, 7,  Д-Р Петър Берон  5, 7, 11, 1,  Д.Грънчаров  5, 4, 10, 2, 8,  Д.Дебелянов  9, 7, 1, 15, 11, 5, 3, 13,  Д.Чинтулов  10а, 8а, 4, 15, 20, 6, 8, 17, 12, 14, 7, 9, 11, 5, 13, 10, 16, 18,  Драва  3, 6, 2, 5, 4,  Елин Пелин  1, 4,  Иван Вазов  2, 23, 27, 11, 2, 9, 7, 21, 5,  Извън Регулацията  Зърнобаза Слънчев Дар,  Имот 000312,  Извън Регулация,  Искър  3, 6, 1, 14, 22, 2, 24, 10, 4, 12, 16, 20, 8, 18,  Йордан Йовков  4, 1, 2,  Кайлъка  11, 2, 5, 4, 1, 3,  Калето  5, 11,  19, 2, 7, 8, 25, 9, 13, 21, 4, 23, 12, 3, 6, 14, 1,  Кирил И Методий  12,  Климент Охридски  2, 5, 3,  Козлодуй  6,  Кочо Честименски  4, 5, 11, 1, 17, 2, 3, 15, 7, 9, 26, 30, 14, 12, 32,  Лев Толстой  4, 3, 7, 2,  Любен Каравелов  4, 2, 8, 6, 12,  Максим Горки  12, 15, 8, 17,  Мест Баира,  Местност Ормана  235010,  Митко Палаузов  14, 12, 6, 2, 1, 3, 4,  Мончо Гетов  1, 4, 9, 2, 5, 7, 3, 6,  Н.Й.Вапцаров  16, 14, 18, 60, 54, 20, 24, 28, 44, 36, 48, 38, 40, 5, 28а, 42, 26, 7, 56, 30, 3, 46, 22,  Неофит Рилски  11, 2, 5, 1, 7, 12, 10, 6, 3, 8, 4,  Освобождение  3, 1,  Отец Паисий  13, 11, 15, 12, 10, 5, 7, 1, 8, 4, 16, 3, 6, 10, 2,  П Хитов  3, 1,  П.Р.Славейков  2,  Патриарх Евтимий  1, 2, 3,  Петко Д.Петков  2, 6, 5, 3, 9,  Петрини  8, 12, 2, 3, 1, 10, 5, 6,  Победа  1, 7, 2,  Правда  7, 18, 23, 35, 25а, 26, 29, 16, 22, 20, 37, 33, 25, 3, 1, 24, 2, 2, 3, 1, 11, 9, 19, 7, 17, 15, 13, 5,  Прага  5, 7, 1, 3, 2, 6,  Преслав  4, 3, 2,  Прещипа,  Райко Даскалов  4, 13, 26, 24, 18, 8, 19, 23, 22, 6, 28, 15, 17, 20,  Райна Княгиня  3,  Ракета  4,  Св.Параскева  13, 5, 19, 2,  Сергей Румянцев  17, 11, 13, 12, 5, 16, 9, 6, 21, 8, 14, 1, 29, 10, 7, 25, 4,  Славянска  2,  Софроний Врачански  5, 3, 1,  Спас Дупаринов  7, 3, 14, 12, 1, 2, 5, 4, 10,  Средна Гора  15, 25, 12, 10, 5, 11, 9а, 15, 23, 21, 25, 19, 1, 4, 7,  Стадион  11, 17, 3а, 13, 3, 2, 1, 6, 15, 5, 9, 4,  Стара Планина  1, 13,  Стефан Караджа  7, 9, 1, 8, 10, 12, 2,  Струма  9, 11, 3, 1, 7,  Теменуга  3, 5, 7, 1,  Трайчо Костов  1,  Трети Март  29, 32, 34, 27, 25, 23, 30, 16, 15, 6, 7, 2, 10, 12, 4, 1,  Хаджи Димитър  11, 9, 7, 2,  Хан Аспарух  1, 3, 11, 2, 4, 9, 17, 15, 5, 19, 7,  Хан Кубрат  1, 2, 4, 7, 5, 9,  Христо Ботев  42, 20, 14, 28, 34, 21, 4, 18, 32, 22, 44, 10, 7а, 13, 12, 1, 24, 8, 15, 19, 17, 2, 6, 11, 3, 5, 26, 35, 30,  Христо Михайлов  12, 6, 2, 4, 1, 8, 14, 3, 10, 16, 5,  Христо Смирненски  22, 12, 4, 13, 5, 25, 21, 24, 10, 27, 3, 16, 8, 14, 7, 29, 1, 2, 6, 17, 15, 35, 31, 33, 37,  Цанко Церковски  37, 47, 49, 39, 10, 41, 6, 45, 53, 51а, 51, 35, 8, 13, 43, 5, 33, 7, 11, 29, 17, 23, 63, 55, 59, 18, 67, 14, 24, 26, 16, 22, 20, 57,  Цветан Гевезовски  10, 11, 5, 7, 1, 2,  Черно Море  15, 9, 6, 9а, 7, 5, 11, 3, 8, 10, 13, 4, 14, 13а, 19, 20, 21, 18, 23, 16,  Чиган  1, 2,  Шейново  1, 9,  Шипка  13, 15,  Яворов  3, 5, 7, 1,  Яне Сандански  4, 2, 1, 3,    9

На 16.10.2019 Г. /15:30 - 16:15 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ -  Староселци:   Александър Стамболийски  1, 25, 18, 3, 16, 20, 21, 22, 6, 8, 15, 12, 4, 5, 11, 14, 10, 24, 23, 1, 2, 17, 7, 19,  Антон Иванов  12, 10, 8, 1, 4, 2,  Асен Халачев  21, 23, 3, 2, 11, 17, 13, 7, 6, 19, 25, 4, 1, 5,  Васил Коларов  6, 4, 11, 8, 9, 2, 7, 13, 22, 20, 1, 21, 5, 24, 10, 18, 14, 12,  Васил Левски  3, 18, 15, 24, 21, 2, 22, 5, 25, 20, 7, 27, 9, 1, 16, 4, 23, 14, 17, Сонда Пднг, Сонда Пднг, 1, 24, 18,  Вела Пеева  4, 10, 6, 2, 1, 5, 8, 3,  Вилхелм Пик  19, 15, 6, 9, 1, 10, 7, 8, 17, 12, 4, 11, 19а, 3, 2, 5, 13, 1а,  Г Димитров  30а, 43, 30, 18, 32, 24, 61, 51, 26, 41, 20, 45, 49, 37, 59, 47, 39, 22, 36, 63, 34, 35, 53, 55, 28, 29, 23, 31, 18, 16, 14, 19, 21, 17, 25, 27, 4, 8, 13, 1, 10, 12, 3, 9, 7,  Гачо Митков  8, 5, 3, 2, 4, 1,  Гео Милев  8, 4, 5, 6, 1, 2, 3, 7,  Георги Кирков  11, 9, 7,  Гурко  2, 4,  Д-Р Бешев  1, 7, 3, 53,  Даме Груев  2, 4, 6,  Димитър Благоев  18, 14, 8, 2, 10, 9, 5, 12, 16, 4, 3, 1, 7, 6, 49, 58, 45, 62, 29, 60, 41, 43, 56, 51, 44, 23, 36, 46, 25, 27, 33, 17, 24, 26, 34, 42, 29, 21, 40, 48, 32 Къща, 52, 19, 30, 22, 31, 37, 15,  Доровски  9, 7, 3, 4, 6, 5,  Дунав  1, 2, 3, 13, 2, 15, 4, 8, 3, 5, 6,  Извън Регулация,  Искър  2, 12, 8, 5, 1, 16, 12, 10, 18, 3, 20, 22, 14, 1а, 7, 6,  Карл Маркс  8, 4, 2, 6, 10, 22, 9, 3,  Кирил И Методий  7, 3, 5, 1, 8, 6, 4, 2,  Коста Златарев  20, 8, 14, 18, 5, 22, 1, 9, 4, 11,  Кръстю Бешков  10, 8, 4, 3, 1, 6, 2, 16,  Ленин  3, 12, 10, 27, 29, 21, 25, 8а, 8, 9, 1, 15, 7, 16, 2, 1а, 17, 13, 11, 5, 3, 6, 4,  Лило Тодоров  36, 30, 18, 38, 1, 19, 11, 20, 4, 9, 40, 34, 3, 13, 23, 5, 15, 7, 17, 16, 29, 26, 31, 28, 10, 8, 22, 33, 24,  Лиляна Бърдарова  1, 4,  Любен Каравелов  5, 1, 3, 25а, 21, 12, 21а, 19, 23, 31, 33, 28, 13а, 6, 20, 22, 27, 7, 11, 14, 9, 24, 13, 2, 18, 15, 4, 10, 29, 35,  Марица  8, 6, 10,  Маршал Толбухин  6, 8, 16, 5, 1а, 7, 4, 18, 11, 9, 2, 3, 13, 14, 1, 12, 10,  Митка Гръбчева  1, 20, 4, 19, 2, 6, 8,  Митко Палаузов  5, 2, 12, 6, 10, 8, 14, 1, 3,  Московска  7, 8, 6, 5, 4, 3,  Н Й Вапцаров  5, 1, 16, 4, 14, 7, 13, 11, 10, 9, 8, 3, 12, 21, 17, 19, 15,  Неофит Бозвели  8, 3, 6, 1, 12, 4, 5, 10,  Нинко Тодоров  6, 2, 4, 13, 9, 14, 26, 21, 18, 29, 8, 31, 19, 15, 25, 11, 23, 20, 22, 7, 5, 27, 10, 17,  Огоста  1,  Отец Паисий  5, 7,  П Р Славейков  21, 27, 23а, 16, 25, 23, 22, 2, 29, 18, 30, 19, 20, 15, 13, 11, 16, 12, 4, 7, 6, 3, 8, 2, 10,  П.К.Яворов  11, 7, 5, 9, 3, 1,  Панайот Хитов  1, 2,  Пеловска  4, 2, 5, 1, 8, 6, 3,  Пи000382-01,  Пирин  7, 9, 4, 1, 3, 5, 2,  Поп Андрей  7, 4, 8, 3, 2, 5,  Първи Май  2, 1, 3,  Райна Княгиня  6, 7, 4, 8, 2, 5, 1, 3,  Раковски  1, 4, 7, 3, 5, 13,  Рила  7, 1, 8, 5, 6, 9, 2, 11,  Родопи  1, 2,  Сергей Румянцев  2, 6, 1, 5, 8, 3а, 20, 9, 7, 18,  Скобелев  7, 5, 3, 1,  Средна Гора  5, 6, 1, 8, 3, 7,  Станке Димитров  3, 4, 5, 6, 10, 2, 1, 8, 7,  Стапански Двор,  Стара Планина  4, 1, 3, 5, 2,  Стефан Караджа  9, 11, 1, 2,  Стоян Даскалов  10, 1, 3, 7, 2, 8, 12, 9, 5,  Стоян Едрев  2, 6а, 8, 4, 2, 6,  Тодор Каблешков  6, 8, 1, 5, 4,  Тодор Матков  18, 13, 4, 30, 16, 20, 12, 5, 32, 26, 10, 34, 15, 19, 3, 9, 8, 28, 21, 22, 17, 2, 14, 11, 24,  Фердо  6, 1, 3, 4,  Хан Крум  2, 6, 4,  Христо Ботев  21, 23, 34, 53, 51, 45, 39, 49, 24, 33, 31, 25, 37, 27, 35, 32, 29, 18, 26, 16, 5, 13, 8, 14, 2, 15, 9, 4, 1, 7, 10, 6, 11,  Христо Кърпачев  6, 1, 3, 4,  Христо Манчев  24, 15, 20, 22, 11, 16, 18, 13, 14, 10, 5, 7, 8, 12а, 3, 12, 6, 4, 1,  Христо Смирненски  2, 4,  Христо Стоянов  7, 15, 2, 3, 9а, 9, 6, 10, 8, 11, 4, 13, 1, 5,  Цветан Спасов  31, 33, 12, 29, 3, 1, 27, 17, 1а, 5, 19, 11, 9, 7, 23, 6, 8, 25, 4, 15, 2, 13, 10,  Цвятко Георгиев  4, 1,  Яне Сандански  10, 6, 2, 1, 4, 8, 1а,  Янтра  2, 13, 4, 11, 3, 9, 12, 5

На 17.10.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ -  Ставерци:   Бал Езеро  3,  Будапеща  9, 11,  Любен Каравелов  4, 2, 8, 6, 12,  Правда  2,  Стадион  11, 17, 3а, 13, 3, 2, 1, 6, 15, 5, 9, 4,  Хан Кубрат  1, 2, 4, 7, 5, 9

Община Кнежа  

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./ -  Кнежа:   23-Ти Септември  6, 4, 12, 8, 10, 2,  Бузлуджа  11, 3, 2, 4, 7, 1, 9, 5, 4а, 6,  Вит  2, 1, 17, 6, 21, 8, 3, 15, 6а, 23, 10, 7, 9, 19, 4, 5, 12, 13, 11,  Гостиля  50, 42, 52, 44, 46, 46а,  Кирил И Методий  9,  Марин Боев  80, 7o, 89, 109, 76а, 101, 84, 76, 103, 78, 72 Втърговскиядом, 70 Ц, 70, 107, 79, 97а, 68, 97, 87, Рила 1, 82, 105, 76 А, 86, 81, 74, 72а, 85, 70 Е, 75, 107а, 81а,  Презвитер Кузма  4, 3,  Стефан Цанов  40, 38, 48,  Черноризец Храбър  14, 9, 5, 12, 7, 1, 16, 6, 3, 10, 2, 8

На 18.10.2019 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./ -  Кнежа

На 18.10.2019 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./ -  Търнак:   9-Ти Септември  4, 13, Тп№14 Уо, 1, 6, 2, 3, 12, 68, 14, 16, 9, 8, 11,  І-529,  Кв. 43а  Местност Кметство С. Търнак,  Айра  8, 12, 6, 2, 17,  Ален Мак  2, 5, 4, 6, 8, 3,  Байкал  4, 6, 2,  Батак  1,  Бачо Киро  2, 3, 1, 18, 6, 4,  Божур  4, 1, 2, 6,  Васил Кънчев  10, 2, 11, 22, 20, 13, 7, 6, 18, 15, 14, 34, 8, 10, 1, 16, 3, 12,  Васил Нинов  23, 25, 21, 27, 13, 6, 8, 15, 3, 17, 2, 11, 10, 4, 5, 19, 1, 9, 5а,  Васил Тодоров  1, 5, 4,  Вит  2, 1,  Владая  1,  Вълю Симеонов  14, 2, 4, 13, 1, 7, 11, 9, 10, 3, 8, 6, 5,  Гено Петров  6, 4 УПИ II-811,  Кв.10, 7, 3, 4, 5, 1, 17, 11, 15, 14, 13, 9, 8, 2,  Гео Милев  12, 8, 6, 4, 1, 2, 10,  Георги Димитров  10, 8, 21, 4, 6, 1, 9, 3, 2, 5,  Георги С. Раковски  10, 14, 3, 8, 5, 20, 6, 15, 16, 2, 1, Тп 7 Уо, 4, 26, 12, 28, 24, 13, 9, 30,  Граф Игнатиев  32, 23, 38, 41, 25, 40, 36, 30, 15, 34, 27, 28, 30, 26, 4, 2, 8, 24, 22, 10, 18, 9, 14, 1, 3, 12, 11, 5, 6, 20, 7, 15, 13,  Д-Р Петър Берон  12, 11, 14, 13, 19, 17, 4, 5, 11, 9, 2, 8, 7, 1, 3, 6,  Дако Даковски  2, 8, 4,  Димитър Благоев  3, 8, 5, 10, 6, 13,  Иван Бонов  8, 4, 1, 31, 7, 3, 6, 5, 2, 9,  Иван Вазов  5, 27, 31, 20, 16, 22, 3, 35, 17, 6, 14, 26, 4, 25, 1, 15, 18, 12, 9, 10, 13, 7, 34, 23, 33, 19, 36, 34, 43, 39, 1, 2,  Иван Ненов  13, 8, 3, 16, 7, 6, 4, 17, 11, 10, 15, 12, 14,  Иван Нивянин  20, 25, 18, 5, 16, 22, 4, 33, 21, 29, 35, 39, 31, 6, 27, 23, 1, 5, 6, 11, 34, 15, 44, 9, 12, 23, 4, 14, 7, 10, 19, 40, 3, 21, 32, 36,  Илия Станев  4, 19, 7, 18, 12, 3, 14, 6, 17, 10, 5, 9, 8, 11, 1, 13, 16, 20,  Ком  5, 2, 1, 3,  Крайбрежна  12, 10, 8,  Крайна  8, 6, 10, 76, 4, 27, 74, 31, 72, 33, 19, 17, 21, 3, 7, 62, 82, 48а, 5, 62, 44, 3, 9, 2, 1,  Кръстовище Ив. Ненов  Г. Петров,  Ленин  6, 12, 14, 20, 11, 24, 9, 13, 12, 3, 4, 6,  Марин Стоянов  27, 44, 29, 42, 12, 10, 4, 6, 16, 9, 7, 3, 2, Тп 11, 5, 18, 1, 8, 14, 30, 26, 35, 15, 23, 28, 13, 11, 36, 21, 52, 17, 31, 19, 34, 22, 20, 24,  Месност Белослатенски Път  Кланица,  Местност Печов Вир  Пс,  Мир  9, 1, 7, 11, 5, 3, 2,  Обнова  Тп№10 Уо, 2, 7, 17, 18, 4, 13, 1, 9, 3, 26, 22, 14, 5, 12, 8, 10, 6, 11, 24, 15, 4,  Оборище  1, 5а, 5,  Опълченска  10, 4, 3,  Плиска  2, 1, 3, 6, 5, 1, 4,  Речка  2, 4,  Ропотамо  4, 3, 2, 1, 6,  Сан Стефано  2, 9, 7, 1, 6, 3, 5, 11, 17, 32, 8, 21, 19, 6, 13, 15, 29, 16, Тп13 Уо, 37, 25, 14, 4,  Септемврийци  62, 25, 27, 26, 2, 40, 13, 29, 36, 17, 19, 44, 46, 32, 9, 34, 62, 7, 48, 54, 56, 28, 52, 3, 15, 11, 30, 23, 20, 16, 10, 18, 14, 6, 4, 22, 66, 37, 80, 25, 31, 29, 33, 70, 62, 86, 74, 21, 64, 27, 76, 35, 82, 84, 108,  Стопански Двор  Стопански Двор,  Тодор Каблешков  5, 2, 3, 7, 4,  Хан Аспарух  6, 3, 5, 4, 9, 2, 7, 10,  Христо Ботев  5, 18, 2, 32, 28, 1, 38, 16, 9, 14, 7, 12, 4, 26, 24, 6, 10, 30, 36, 20, 8, 22, 3,  Христо Смирненски  20, 26, 24, 25, 23, 22, 3, 16, 5, 10, 20, 1, 2, 8, 14, 40,  Цар Асен  17, 16, 6, 18, 14, 7, 8, 10, 5, 4, 20, 9, 17, 2, 22, 3, 23, 1, 19, 12,  Цар Калоян  4, 3, 6, 5, 2, 8, 13, 17, 15, 13,  Цар Симеон I-Ви  10, 6, 7, 4, 1,  Шейново  7, 1, 9, 15, 21, 5, 3, 13, 11,  Шипка  7, 4, 12, 10, 3, 5, 6, 16, 13, 2, 11, 14,  Юрий Гагарин  15, 21, 47, 6, 4, 5, 2, 10, 1, 3, 13, 7,    УПИ VII - 252,  Кв.21

На 18.10.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч.; 08:45 - 09:15 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./ -  Бреница,  Общ. Кнежа:   23-Ти Септември  1,  Александър Стамболийски  42, 8, 12, 1, 2, 6, 10, 24, 21, 9, 38, 3, 7, 33, 14, 31, 37, 39, 19, 23, 5, 16, 17, 15, 25, 28, 27, 26, 11, 13, 18, 41, 35а, 32,  Арда  15, 32, 16, 25, 7, 23, 26, 17, 19, 29, 18, 28, 36, 30, 24, 21, 22, 9, 11, 34, 31,  Батак  2, 5, 7, 1, 3,  Бачо Киро  3, 1, 2, 4, 5,  Бреза  1,  Васил Априлов  10, 12, Кошара, 8, 17,  Васил Коларов  19, 10, 11, 26, 6, 1, 16, 21, 4, 17, 23, 12, 27, 15,  Вит  3, 1, 2,  Витоша  2, 6, 8, 10, 6а, 3,  Възраждане  9, 3, 5, 4, 11, 6, 8, Тп №15, 1, 7, 3,  Ген. Владимир Заимов  51, 61, 31, 41, 33, 37, 40, 57, 55, 43, 39, 34, 35, 47, 49, 36, 59, 38, 63, 27, 25, 28, 18, 26, 19, 24, 20, 23, 32, 29,  Георги Димитров  73, 75, 70, 68, 72, 77, 79, 71, 66, 63, 61, 57, 52, 51, 54а, 56, 53, 54, 58,  Георги С. Раковски  25, 36, 33, 32, 30, 39, 35, 31, 29, 34, 28, 27,  Димитър Благоев  7, 9, 14, 12, 1, 10, 4, 3, 8, 5,  Димитър Попценов  43, 15, 16, 17, 41, 39, 24, 48, 45, 20, 14, 30, 32, 23, 33, 31, 27, 35, 26, 29, 37, 34а, 47, 25, 12, 22, 9, 11, 21, 1, 4, 7, 13, 6, 2, 5, 3, 38,  Зоя Космодемянская  1, 5, 4, 6, 3, 3,  Ивайло  7, 4, 6, 2,  Йорданка Чанкова  2, 7, 1, 4, 6, 3, 9, 11, 5, 15, 18, 23, 14, 17, 12, 16, 21, 15, 19,  Климент Охридски  3, 11, 6, 9, 1, 2, 4, 5, 7,  Кочо Чистеменски  14, 32, 35, 36, 27, 31, 31 Къща, 33, 34, 8, 4, 3, 6, 5, 7, 10, 1, 12,  Кънчо Пешунов  10, 5, 11, 9, 3, 2, 16, 12, 1, 20, 8, 17, 15, 22, 18, 4, 6, 13, 7,  Любен Каравелов  25, 13, 20,  Малчика  14, 11, 23, 12, 2, 25, 16, 5, 27, 3, 17, 18, 8, 13, 20, 24, 7,  Марин Пешев  8, 5,  Милин Камък  11, 24, 12, 19, 8, 9, 17, 1, 18, 14, 5, 6, 23, 13, 25, 2, 22, 15, 21, 4, 3,  Неофит Бозвели  4, 1, 6, 2,  Одрин  1, 3,  Осъм  6, 2, 5, 1, 3,  Паисий Хилендарски  3, 13, 2, 4, 6, 5,  Поп Харитон  18, 6, 26, 24, 6, 10, 12, 1, 2, 7, 5, 8, 9, 16, 4, 14, 3, 11,  Руен  10, 6, 1, 3, 9, 7, 15, 12, 11, 14, 4, 5, 13,  Свилен Русев  9, 8, 2, 4,  Сидер Войвода  Уо 7, 2, 9, 5, 7,  Солун  14, 6, 8,  Стефан Караджа  56,  Стефан Кратунски  91, 63, 48, 54, 61, 52, 67, 56, 50,  Стопански Двор,  Странджа  2, 7, 10, 4, 11, 8, 12, 5, 9,  Струма  21, 14, 19, 15,  Цар Асен  1, 5, 2,  Цар Симеон I-Ви  18, Уо 20, 16,  Царевец  2, 1,  Яне Сандански  8, 9, 5, 10, 3, 6, 1, 4, 7, 2,  Янтра  1, 3

На 18.10.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч.; 08:45 - 09:15 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./ -  Еница:   000191,  9-Ти Септември  Уотп №2, 2, 3, 1, 1, 8, 6, 5, 10, 14, 20, 16,  Александър Стамболийски  4, 24а, 7, 9, 14, 16, 12, 24, 10, 28, 21, 13, 6, 5, 22, 1, 15, 3, 18, 11, 20а, 19, 17, 26, 20,  Ангел Кънчев  3, 7, 1, 9, 6, 14, 15, 2, 4, 13, 11а, 10, 12, 11, 8,  Антон Иванов  1, 2, 9, 3, 5а, 4, 14, 5, 8,  Батак  22, 12, 1, 8, 18, 16, 10, 6, 20, 4, 2, 14,  Бачо Киро  5, 7, 2, 14, 16, 13, 3, 9, 1, 8, 4, 11,  Безименна  1,  Бистрица  20, 18, 24, 14, 10, 8, 16, 12, 26, 4, 2,  Бузлуджа  7, 9, 8, 6, 5, 2, 4, 11, 7а, 1,  Васил Коларов  21, 14, 31, 29, 11, 16, 15, 17, 18, 23, 20, 9а, 12, 27, 19, 31а, 13, 25, 3, 8, 4, 6, 1, 9, 10, 2, 7, 5,  Васил Левски  5, 8а, 7, 11, 19, 15, 13, 8, 4, 17, 3, 2, 6, 10, 12, 1, 9,  Вежен  10, 7, 14, 18, 4, 2, 12, 20, 6, 1, 8,  Вит  Местност Смрадликите  УПИ-260002, 1, 3,  Витоша  6, 7, 5, 8,  Вихрен  1, 4, 2, 6,  Гаврил Генов  5, 8, 13, 6, 17, 10, 15, 11, 7, 9, 4, 13а, 1,  Ген. Столетов  1, 3, 6,  Ген. Тотлебен  26, 1, 21, 5, 15, 24, 20, 19, 18, 9, 14, 17, 7, 2, 16, 3, 6, 4, 12,  Гео Милев  2, 10, 5, 7, 6, 3, 1, 8, 5а,  Георги Бенковски  9б, 9, 5, 10, 7, 4,  Георги Димитров  45, 31, 48, 26, 29, 57, 46, 38, 33, 52, 51, 36, 28, 39, 54, 37, 44, 42, 34, 50, 35, 43, 40, 44а, 49, 30, 55, 21, 16, 24б, 17, 20, 22, 15, 19, 18, 64, 63, 58, 79, 61, 62, 56, 59, 60, 68, 70, 67, 71, 76, 73, 69, 66, 75, 65, 77, 11, 1, 4, 9, 3, 13, 8, 2, 10, 7, 14, 12, 6, 5,  Георги Михайлов  1, 4, 2,  Георги С. Раковски  1, 10, 6, 8, 3, 4, 2, 12, 7,  Иван Вазов  3, 1, 6, 2, 4,  Йордан Лютибродски  2,  Карл Маркс  29, 25, 11, 20, 9, 27, 4, 18, 13а, 21, 19, 16, 13, 17, 23, 14, 15, 14а, 7,  Кирил И Методий  10, 13, 11, 3, 2, 8, 12, 4, 1, 10, 5, 6, 7, 4, 5, 2, 3, 6,  Клокотница  12, 16, 10а, 4, 8, 14, 6, 10, 18,  Коста Гергов  12, 10, 1, 2, 5, 6, 4, 3, 8,  Лазар Станев  12, 2, 18, 4, 5а, 14, 20, 3, 16, 9, 10, 8, 13, 11, 15,  Ленин  14, 11, 6, 9, 17, 7, 10а, 8, 10, 12, 2, 13, 15, 21, 10, 23, 25, 19, 20, 1,  Любен Каравелов  12, 5, 4, 8, 7, 3, 6, 9, 10,  Малчика  8, 4, 5, 1, 12, 6, 10, 14, 7, 2, 3,  Митко Палаузов  13, 19, 11, 2, 3,  Никола Вапцаров  12, 3, 5, 1, 6, 4, 2, 10,  Одрин  3, 12, 6, 10, 4а, 2, 16, 4, 8, 28, 20, 48, 22, 32, 18, 7, 24, 56, 26, 44, 54, 38, 30, 42, 46, 34, 9, 5, 36,  Паисий Хилендарски  3, 5, 7, 2, 4, 13, 11, 17, 1, 9, 6, 15,  Партизанска  5, 2, 6, 3, 1, 8, 9, 7, 10, 4,  С.Еница,  Станке Димитров  1, 2, 10, 5, 4, 8, 3, 6, 2а,  Хан Аспарух  3, 4а, 5, 8, 1, 6, 7, 2, 11,  Христо Ботев  10, 13, 24, 32, 34, 22, 36, 19, 28, 30, 26, 21, 16, 18, 15, 20, 2, 4, 9, 6, 1, 3, 5,  Христо Михайлов  8, 12, 1, 6, 6а, 10, 2, 3, 4,  Цар Калоян  2, 4,  Чапаев  8, 6, 1, 4, 2,  Шипка  7, 6, 1, 3, 5, 12, 9, 2, 10

На 18.10.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч.; 08:45 - 09:15 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./ -  Лазарово:   23-Ти Септември  9, 6, 5, 7, 25, 23, 13, 11, 21, 19, 2, 3,  9-Ти Септември  14, 10, 5, 6, 1, 16, 12, 18, 9, 3,  Александър Стамболийски  1б, 32, 1, 2, 5, 27, 14, 8, 7, 23, 13, 29, 22, 17, 11, 19, 16, 3, 9, 20, 30, 18, 21,  Арда  14, 2, 18, 16, 10, 8, 6, 4, 12,  Батак  1,  Бачо Киро  11, 13, 8, 10, 1, 6,  Васил Левски  33, 11, 39, 18, 25, 12, 14, 21, 23, 10, 6, 1, 7, 3,  Васил Петлешков  7, 15, 5, 1,  Верила  8, 12, 10, 7, 2, 4, 14, 6,  Вит  2, 4,  Витоша  7, 6, 4, 3, 9, 5,  Владая  2,  Гаврил Генов  3, 5, 4, 15, 6,  Гео Милев  3,  Георги Бенковски  46, 6, 16, 20, 13, 14, 3, 18, 1, 12, 22, 5а, 17, 5,  Георги Димитров  2, 4, 28, 19, 14, 20, 27, 60а, 54, 32, 10, 51, 23, 44, 30, 52, 49, 47, 21, 34, 55, 6, 59, 18, 50, 53, 35, 8, 25, 60, 12, 41, 3, 5, 11, 13, 7, 15, 1, 9, 13, 19,  Георги С. Раковски  20, 19, 28, 9, 26, 21, 7, 13, 22, 15, 6, 30, 2, 12, 8, 18, 16,  Димитър Цонов  17, 5, 7, 6, 13, 19, 14, 10, 8, 21, 2, 2б, 16, 1, 12, 23,  Дунав  1, 7, 6, 5, 4, 2, 9, 13, 7,  Елин Пелин  5, 1,  Иван Вазов  1, 5, 2, 7, 4, 3, 15, 13, 17, 11, 6,  Ильо Войвода  5, 3, 1, 9, 11, 13, 7,  Искър  3, 5, 1, 2, 8,  Кирил И Методий  10, 2, 4, 13, 3, 15, 5,  Ком  3, 1,  Лазар Митов  9, 3, 8, 7, 10, 2, 5, 11, 22, 28, 20, 13, 27, 14, 45, 31, 18, 32, 26, 23, 16, 12, 34, 36, 17, 25, 15, 24,  Маршал Толбухин  3, 12, 24, 16, 17, 22, 20, 30, 23, 10, 19, 15, 8, 9, 2, 21, 13, 1, 11, 26, 7, 6,  Мургаш  3,  Около Село  109005,  Осогово  2, 4,  Панайот Хитов  6, 11, 5, 2, 4, 9, 3, 7,  Пирин  2, 11, 3, 1, 6, 9, 7, 4, 5,  Поп Богомил  45, 1, 2,  Река Амур  3, 2,  Рила  15, 3, 18, 22, 5, 10, 6, 7, 1, 12, 8, 13, 24,  Родопи  5, 3, 4, 6, 2, 1,  Софроний Врачански  9, 5, 6, 7, 4, 8,  Стара Планина  5, 3, 2, 12, 7, 17, 14, 6, 10, 9, 11, 4, 16, 8,  Странджа  7, 1, 4, 5, 2,  Тодор Каблешков  11, 12, 9, 6, 13, 15, 4, 1, 2,  Хаджи Димитър  3, 1, 5,  Христо Ботев  8, 2, 9, 1, 6,  Христо Смирненски  24, 5, 13, 1, 12, 10, 3, 9, 14, 18, 11, 6, 15, 7,  Цар Симеон I-Ви  4, 6, 7, 4, 2,  Юрий Гагарин  19, 10, 21, 15, 18, 17, 3, 1, 7, 5,    До Кв 33

Община Левски  

На 14.10.2019 Г. /08:00 - 12:00 Ч./ -  Асеновци:   9-Ти Май  6, 4, 1, 2, 3,  Асен Вълев  31, 51, 49, 25, 27, 39, 32а, 35, 30, 41, 28, 4, 43, 45, 32, 47, 37, 29, 33, 26, 36, 24,  Г.С.Раковски  1,  Гено Борисов  7, 1, 2, 9, 3, 13, 17, 15, 6, 4, 8, 11, 10, 12,  Емил Михайлов  4, 7, 2, 6, 10, 8, 5, 1, 12,  Любен Каравелов  1, 3,  Люлин  10, 8, 12, 2а, 3а1, 3, 9, 7а, 3а, 2, 7, 4, 1,  Николай Панчев  4а, 6, 4,  Огоста  4, 1, 3, 5, 2, 8, 6,  Раковска  2, 6,  Сливница  7, 11, 36, 3, 4, 8, 13, 5, 9, 15, 2, 10, 12, 14,  Стадиона  15, 7, 9, 8, 13, 11, 5, 2,  Христо Смирненски  8, 9, 14, 15, 13, 12, 10, 7,  Цанко Церковски  3, 1

На 14.10.2019 Г. /12:00 - 16:00 Ч./ -  Асеновци:   Асен Вълев  77, 64, 72, 68, 70, 75, 66, 62,  Индустриална  2, 2а, 8, 10, 12, 6, 14,  Митко Палаузов  6, 2, 11, 5, 10, 3, 4, 1, 8, 9,  Рила  1, 2, 6, 4

На 15.10.2019 Г. /08:00 - 12:00 Ч./ -  Асеновци:   8-Ми Март  16, 8, 12, 22, 20, 18, 14,  Александър Стамболийски  2,  Асен Вълев  42, 55, 53, 40, 59, 63, 38,  Асен Халачев  1, 7, 2, 4,  Бахчалъка  10, 1, 23, 4, 21, 15, 2, 19, 17, 3, 7, 9, 6, 12, 8, 13,  Бързаца  8, 1, 13, 13а, 10, 6, 2, 15, 4,  Вежен  2, 1, 4,  Евтим Костов  10, 19, 13, 2, 18, 8, 6, 11, 3, 17, 5, 12, 15, 22, 20, 14, 4, 16, 9, 7,  Липето  2, 8, 5, 4, 6, 1, 3,  Никифор Йорданов  5, 4, 12, 1, 3, 8, 6, 11, 10, 7, 9,  Раковска  20, 33, 37, 31, 12, 17, 21, 15, 16, 10, 13, 14, 11, 25, 29, 23, 22, 27, 35, 19, 18,  Рила  2,  Софка Вълева  62, 55, 57, 66, 68, 59, 53,  Стадиона  8,  Стара Планина  32, 17, 23, 24, 15, 16, 14, 13, 19, 28, 12, 25, 30, 20, 26, 18, 22, 11, 21,  Христо Ботев  17, 19

На 15.10.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Стежерово:   Ал.Константинов  49, 71, 75, 51, 57, 87, 85, 53, 55, 89, 79, 81, 67, 61, 77, 59, 69,  Балкан  12, 8, 22, 14,  Дунав  33, 21, 35, 31, 27, 25, 29, 23,  Ив.Вазов  52, 54, 50, 39,  Пирин  12,  Сенко  3

На 15.10.2019 Г. /12:00 - 16:00 Ч./ -  Асеновци:   Бузлуджа  10, 13, 9, 14, 5, 2, 8, 11, 12, 1, 6, 3а, 3, 4,  Иван Кунчев  8, 4, 6, 2, 10,  Манол Нисторов  1, 7, 6, 2, 8, 3, 16, 13, 4, 14, 18, 9, 12, 11, 10, 5,  Милан Кунчев  1,  Мир  2, 3, 5, 2б, 9, 1, 4, 7, 2а,  Огражден  5, 1, 3, 4, 9, 7, 2, 6,  Сергей Румянцев  1, 6, 3, 2, 7, 1а,  Софка Вълева  21, 39, 46, 24, 51, 23, 32, 29, 39а, 40, 28, 49, 38а, 11, 42, 43, 30, 19, 37, 15, 44, 22, 48, 13, 25, 47, 33, 50, 54, 45, 35, 26, 17, 34, 27, 36, 56, 38, 31,  Стадиона  12, 10, 27, 29, 19, 8, 25, 14, 23а, 16, 1, 23,  Стара Планина  10, 9, 1, 4, 8, 5, 7, 2, 3, 6,  Трети Март  5, 4, 1, 10, 7, 6, 3, 2, 8,  Христо Смирненски  3, 2, 4а, 1, 4, 6,  Шипка  2, 6

На 16.10.2019 Г. /08:00 - 12:00 Ч./ -  Асеновци:   8-Ми Март  6, 5, 4,  Александър Стамболийски  3, 11а, 1, 9, 5, 7, 11,  Васил Петлешков  2, 6, 4,  Гено Борисов  41, 33, 43, 9, 25, 21, 23, 19, 27, 13, 11, 31, 29,  Емил Михайлов  26, 18, 16, 22, 24, 20, 14,  Извън Регулацията  1,  Малчика  1, 3, 4, 9, 6, 7, 2,  Пеньо Йончев  6, 9, 8, 10, 14, 7, 15, 5, 19, 18, 11, 21, 13, 2, 10а, 6а, 17, 4,  Раковска  3, 7, 8, 1, 5,  Ропотамо  2, 3, 7, 4, 2а, 1, 10, 6, 8, 9,  Стара Планина  27, 34,  Цанко Церковски  11, 8, 16, 7, 5, 13, 12, 18, 9, 17, 15, 4, 10, 6, 20

На 16.10.2019 Г. /12:00 - 16:00 Ч./ -  Асеновци:   23-Ти Септември  3, 6, 10, 13, 4, 1, 11, 8, 2, 5, 7, 9,  Асен Банчев  4, 5, 6, 8, 11, 7, 9, 13, 2а, 2, 3,  Асен Вълев  18, 12, 3, 15, 2, 9, 23, 2а, 1, 14, 19, 7, 5, 25, 8, 17, 10, 13, 16, 11, 21,  Васил Левски  7, 9, 5, 3,  Манол Нисторов  14,  Мусала  7, 6, 4, 1, 2, 5, 3, 9,  Николай Панчев  9, 2, 8, 1, 11, 16, 3, 14, 13, 12, 2а, 10, 5,  Осмо Калугерово  4, 7, 9, 2, 5, 3, 1, 6,  Райко Даскалов  2, 1, 7, 1а,  Селище  20, 14, 16, 18, 10,  Софка Вълева  4, 7, 9, 6, 14, 12, 8, 16, 3, 20, 5, 10, 1, 2,  Стадиона,  Хан Аспарух  1, 4, 6, 3, 5,  Христо Ботев  2, 4

На 17.10.2019 Г. /08:00 - 15:00 Ч./ -  Асеновци:   1-Ви Май  12, 1, 10, 4, 6, 8, 14,  Асен Вълев  71, 69, 60, 75а, 54, 67, 56, 44, 65, 52, 75, 50, 2, 48, 58, 73,  Бузлуджа  5,  Гастело  2, 7, 1, 6, 10, 5, 8, 4, 3,  Извън Регулацията  9, 12,  Калето  1,  Митко Палаузов  1,  Осъм  15, 7, 10, 6, 4, 12, 2, 3, 1, 17, 8, 5, 11, 9,  Рила  3, 12, 9, 4, 18, 7, 20, 6, 22, 5, 8,  Софка Вълева  69а,  Филип-Тотю  6, 11, 7а, 7, 9, 10, 17, 15, 1, 4, 5, 3,  Христо Ботев  6,  Яворов  4, 14, 8, 13, 2, 2а, 15, 5, 6, 10, 7, 9, 12, 1

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Левски,  Общ. Левски:   Васил Левски  39, 33, 24, 39а, 37, 35, 20, 26, 20а, 18, 28, 22,  Георги Раковски  6, 12, 2, 4, 8, 10, 6а,  Гоце Делчев  8, 11, 5, 4, 7, 3, 0, 9, 2а, 12а,  П.К.Яворов  5, 7, 9, 1, 3,  Свобода  2, 1,  Сергей Румянцев  4, 11, 12, 3, 23, 1, 37, 24, 21, 22, 25, 20, 6, 2, 5, 28, 29, 35, 19, 23а, 30а, 31, 18, 9, 15, 33, 27, 26, 10, 13

На 18.10.2019 Г. /08:00 - 15:00 Ч./ -  Обнова:   9-Ти Септември  9 А,  Б.Анастасов  58, 32, 46, 42, 44, 54, 36, 50, 7, 25, 34, 26, 52, 38, 40,  Вежен  4, 3, 6, 2, 1,  Вит  3, 34, 5, 18, 40, 22, 8, 15, 12, 16, 46, 20, 4, 9, 6, 13, 2, 10, 42, 14, 1, 11, 7, 36, 28, 38, 32, 30,  Дунав  9, 11, 10, 6, 7, 13,  Кирил И Методий  25,  Козлодуй  16, 17, 21, 23, 19, 18,  Нов Живот  2,  П.Р.Славейков  30, 12, 3, 6, 24, 16, 10, 5, 4, 22, 8, 15, 2, 13, 26, 20,  Радецки  4, 7, 1, 10, 6, 16, 8, 14, 12, 2, 3,  Сакар  1, 5, 3,  Христо Ботев  10,  Янтра  6, 9, 3, 2, 7, 4, 1

Община Никопол  

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Новачене,  Общ. Никопол:   В Коларов  8, 4, 5, 1, 3, 7, 2,  Вихрен  1,  Ив Вазов  22, 8, 24, 9, 10, 20, 5, 16, 1, 3, 18, 5 А, 14, 5б, 2,  Кирил И Методий  1, 6, 10, 8, 7, 2, 14, 12, 4, 16,  Крайна  45, 12, 47, 43, 22, 14, 18, 26, 37, 28, 8, 24, 41, 35,  Л Димитрова  1,  Н Й Вапцаров  3, 6, 4, 5, 2, 1,  Рила  1,  Хан Крум  3,  Христо Ботев  47, 45, 41, 31, 33, 12, 4, 10, 6, 37, 26, 49, 8, 35, 39, 43,  Ю.А.Гагарин  7, 18, 5, 14, 11, 16, 20, 12, 12а, 1а, 2, 13, 8, 1, 3, 15, 4, 9, 6

На 14.10.2019 Г. /10:00 - 12:00 Ч.; 10:00 - 10:20 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Плевен:   Сан Стефано  42

На 14.10.2019 Г. /10:00 - 10:20 Ч.; 10:00 - 12:00 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Сомовит:   Ангел Мушатов  4, 23, 5, 7, 8, 6, 10,  Бенковски  6, 12, 1, 8, 21, 23, 5, 11, 29, 17, 4, 37, 27, 2, 35, 15, 33, 19, 13, 3, 31, 10, 35 А, 29 А, 29,  Велека  4,  Вит  10, 2, 6, 8,  Витоша  2, 3, 4,  Г Мушатов  3, 5, 16, 14, 12, 17, 11, 1, 4, 6, 8, 9, 18, 7, 39, 35, 56, 37, 29, 34, 32, 38, 46, 54, 58, 21, 43, 42, 50, 48, 52, 41, 36, 44,  Г Някшев  1, 6, 4, 5, 2, 12, 10, 8, 7, 7,  Дунав  73, 61, 69, 65, 71, 3, 63, 59,  Ив Вазов  6, 65, 77, 67, 79, 61, 63, 73, 75, 47, 69, 71,  Искър  3, 5, 8, 7, 4, 6, 16, 9, 24, 28, 17, 14, 19, 30, 15, 11, 20, 18, 32, 22, 26, 13,  К И Методий  1, 2, 3,  Местност Могилата,  Мусала  2, 12, 3,  Н Вапцаров  18, 9, 4, 13, 5, 10, 8, 2, 16, 1, 3, 7, 14, 11, 17, 6, 18,  Осъм  4, 2,  Пирин  7, 3, 1,  Ропотамо  5,  Стара Планина  2, 6, 4 А, 4, 1,  Страцин  2, 5, 7, 4, 3, 1,  Тунджа  7, 9, 3, 1,  Хаджи Димитър  6, 13, 8, 11, 10, 3, 1, 100, 2,  Христо Ботев  5, 2, 1, 4, 3, 8, 6, 24, 26, 30, 25, 28, 27, 22, 11, 14, 19, 7, 10, 12, 13, 9, 15,  Цв.Гойчев  22, 16, 12, 13, 9, 11, 17, 15, 18, 14, 20, 10, 15

На 14.10.2019 Г. /10:00 - 10:20 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Черковица:   Бачо Киро  15, 3, 13, 17, 1, 11, 7, 6, 9, 2,  Васил Левски  28, 41, 37, 10, 11, 13, 25а, 23, 33, 35, 43, 27а, 39, 14, 1, 17, 19, 11, 5, 4, 27, 23, 21, 25, 13, 15, 7, 29, 3, 9,  Генерал Гурко  1, 7, 2, 3, 16, 14, 8, 9, 4, 5, 12,  Георги Димитров  32, 55, 59, 30а, 53, 24, 22, 36, 51, 28, 26, 30, 27, 19, 33, 8, 47, 2, 14, 9, 41, 6, 31, 7, 29, 11, 35, 22, 12, 21, 23, 17, 3а, 3б, 4, 1, 13, 45, 1а, 38, 3, 5, 9а, 39, 15, 43, 13а, 37, 2а, 20, 18,  Димитър Стойков  10, 25, 21, 6, 14, 12, 23,  Дунав  11, 16, 21, 9, 5, 4, 19, 17, 8, 14, 10, 2, 12, 18, 7, 6, 13, 20, 1,  Иван Вазов  8, 1а, 16, 2, 19, 7, 13, 17, 11, 1, 15, 3, 21, 14, 13а, 7а, 12, 5,  Любен Каравелов  3, 9, 6, 8, 7, 5, 12, 10,  Люлин  3,  Маршал Толбухин  7, 6,  Н.Й.Вапцаров  10, 7, 2, 21, 8, 3, 5, 15, 6, 11, 1, 16, 17, 11а, 4, 9, 14,  Панайот Волов  7, 2, 5, 3, 1,  Пеньо Пенев  9, 3, 10, 1, 11, 2, 5, 8, 12, 4, 6, 7, 14,  Стара Планина  6, 4, 2, 10, 8,  Хаджи Димитър  15, 21, 6, 23, 4, 17, 19, 13, 1, 9, 13, 15, 3, 7, 2, 5, 11,  Христо Ботев  8, 5, 13, 11, 2, 1, 7, 9, 3, 15, 6, 4, 10, 3,    Жп Гара

Община Плевен  

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч./ -  Плевен:   Генерал Владимир Вазов  25, 47, 39, 33, 29, 49, 43, 27,  Иван Вазов  23, 15, 19, 17, 22,  Лозенград/Хр.Згалевски/  38, 27, 36, 27,  Парашкев Цветков  45,  Полтава  19,  Сопот  3, 9, 5а, 5, 5 А, 7, 1,  Странджа  57,  Страцин  36, 36а, 35, 33, 38, 29, 31,  Тунджа/Б.Станчев/  37,  Хаджи Димитър  87, 88, 81, 89, 86, 83, 87а, 91,  Цар Иван Шишман  57, 51, 55, 53, 49

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Плевен:   Браила  4, 3, 5, 7, 12,  Иван Вазов  14,  16,  18,  К.Охридски/Карл Маркс/  9, 11,  Москва  11, 23а, 17, 1, 15, 13а, 2, 7, 25, 23, 5, 15, 13, 9, 29, 19, 15 Тп 282, 15а, 31, 21,  Републиканска  19, 9, 8, 16, 6, 3, 1, 15, 10, 4, 13, 12, 21, 23,  Русе/Д-Р Бешев/  36, 46, 42, 44,  Сергей Румянцев  3, 2, 15а, 5, 13, 4, 69, 12а, 7, 17, 15, 12, 19, 14, 11, 6,  Спартак  5, 6, 4, 10, 8, 10 Стълб 11 На Тп282 Клон Б, 1, 7, 2,  Христо Ясенов  5, 3, 1

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Търнене:   10-Ти Конгрес  11,  11-Ти Конгрес  11, 16, 14а, 2, 5, 3, 1, 8, 12, 14, 6, 9, 7,  Ал.Стамболийски  8, 15, 4, 5, 13, 6, 17, 7, 10, 9, 2, 3, 1, 11,  Васил Априлов  11, 1, 3, 5, 8, 4, 2, 6, 10, 9,  Ген.Скобелев  1, 5, 3, 7,  Л.Каравелов  6,  Лато Лачев  11, 14, 18а, 12, 16, 4, 3, 7, 13, 5, 2, 20, 6, 18, 10, 1, 8, 9,  Найден Рачев  4, 36, 16, 28, 14, 34, 22, 32, 12, 1, 13, 9, 26, 18, 2, 30, 25, 8, 10, 6, 24, 7, 3, 20, 5, 11,  Страцин  1,  Христо Ботев  4, 33, 28, 13, 18, 24, 21, 10, 23, 9, 25, 6, 12, 29, 16, 31, 11, 26, 30, 20, 8, 17, 22, 19, 14,  Цанко Церковски  3, 3а, 13, 1,  Ю.А.Гагарин  3

На 14.10.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  Плевен:   Кайлъка  Парк, 7,  Кайлъшка  Езеро, 7, Уо Тп 64, Тп 64, Кафе-Аператив,  Летен Театър,  Местн.Кайлъка  Ресторант Пещерата, 1, Гребно Езеро, Зоопарк, Тенис Кортове, Ресторант Колибите,  Местн.Плочата  40, 1,  Местност Кайлъка,  Плочата  51,    М-Стплочата, Парккайлъка

На 14.10.2019 Г. /11:00 - 13:00 Ч./ -  Плевен:   Иван Миндиликов  6,  Иван Миндиликов  /Република/  6,    Поща

На 14.10.2019 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ -  Плевен:   Б.Шивачев/Главинкова/  15, 27, 29, 24, 23, 26, 18, 25,  Лерин  23, 17, 21,  Любен Каравелов  19, 18, 15, 3, 17,  Найчо Цанов  6, 14, 7, 16, 11а, 4, 5, 8, 10, 9, 12, 3, 11,  Освобождение  88, 77, 76,  Цар Борис III  65, 77, 88, 73

На 14.10.2019 Г. /14:00 - 16:00 Ч./ -  Плевен:   Белмекен  4, 3, 1, 15, 11,  Г.С.Раковски  41а, 41, 43, 28б, 39,  Иван Вазов  37, Тп 358, 29, 31, 38, 33, 33а,  Русе/Д-Р Бешев/  1, До Стоматологията

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч./ -  Плевен:   Гренадирска  34а, 36, 34 Магазин Шкода, 32, 38, 34

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 14:00 Ч./ -  Плевен:   Бузлуджа  29а, 31, 29, 33, 29б,  Генерал Колев  19, 29, 41, 36, 42, 37, 38, 28, 40, 22, 25, 45, 19а, 26, 18, 17, 43, 46, 33, 27,  Илю Войвода  2,  Стара Планина  23,  Юрий Гагарин  7, 5, 2

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Плевен:   Браила  4, 3, 5, 7, 12,  Вардар  15,  К.Охридски/Карл Маркс/  9, 11,  Москва  11, 23а, 17, 1, 15, 13а, 2, 7, 25, 23, 5, 15, 13, 9, 29, 19, 15 Тп 282, 15а, 31, 21,  Радецки  43,  Републиканска  19, 9, 8, 16, 6, 3, 1, 15, 10, 4, 13, 12, 21, 23,  Русе/Д-Р Бешев/  36, 46, 42, 44,  Сергей Румянцев  3, 2, 15а, 5, 13, 4, 69, 12а, 7, 17, 15, 12, 19, 14, 11, 6,  Спартак  5, 6, 4, 10, 8, 10 Стълб 11 На Тп282 Клон Б, 1, 7, 2,  Христо Ясенов  5, 3, 1

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Плевен:   Варна  4, 2, 3,  Димитър Тотев  2, 13, 28, 20,  Дойран/Толбухин К.Златарев/  39а, 54, 64, 60, 70, 80, 37, Марс, 33, Венера, 62, 58, 35, 41, 82,  Княз Борис I/В.Ангелов/  37а, 23, 31, 35, 22, 39, 43, 24, 33, 29, 26, 17, 28, 27, 25, 21, 37, 41, 33а, 39а,  Тодор Табаков  14, 30, 4, 12, 1, 18, 10, 32, 2, 8, 26, 16, 24, 3, 11

На 15.10.2019 Г. /11:00 - 13:00 Ч./ -  Плевен:   Гренадирска  114, 116,,  Улично Осветление, 120

На 15.10.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Плевен:   Владимир Бурмов  14б, 14в, 14а, 18, 17, 15, 26а, 17а, 32, 28а, 19, 14, 12, 30, 36, 16, 18б, 28, 15а, 18а, 26, 36а, 34, 20,  Елин Пелин  29,  Лозенка  66, 58, 60, 60а, 62, 64,  Сторгозия  5, Пред Бл.5, 5, 1

На 15.10.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Ясен,  Общ. Плевен:   Братя Миладинови  2, 7, 5, 3, 4, 1,  Дамян Пачев  51, 40а, 53, 40, 42, 45, 57, 49, 59, 55,  Железничар  3, 1,  Иван Винаров  7, 16, 28, 30, 4, 13, 21, 11, 9, 19, 15, 10, 25, 8, 2, 26, 6, 5, 14, 23, 18, 27, 28а, 17, 13а,  Коста Златарев  15, 22, 24, 21, 20, 26, 19, 17,  Радецки  8, 11, 4, 10, 2, 6, 5, 7, 1, 3, 9,  Цветан Спасов  26

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч./ -  Плевен:   Крали Марко/Мл.Гвардия/  1, 3, 25,  Сторгозия  18, 129, 17

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Плевен:   Браила  4, 3, 5, 7, 12,  К.Охридски/Карл Маркс/  9, 11,  Москва  11, 23а, 17, 1, 15, 13а, 2, 7, 25, 23, 5, 15, 13, 9, 29, 19, 15 Тп 282, 15а, 31, 21,  Републиканска  19, 9, 8, 16, 6, 3, 1, 15, 10, 4, 13, 12, 21, 23,  Русе/Д-Р Бешев/  36, 46, 42, 44,  Сергей Румянцев  3, 2, 15а, 5, 13, 4, 69, 12а, 7, 17, 15, 12, 19, 14, 11, 6,  Спартак  5, 6, 4, 10, 8, 10 Стълб 11 На Тп282 Клон Б, 1, 7, 2,  Христо Ясенов  5, 3, 1

На 16.10.2019 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  Плевен:   Сторгозия  48, 26, 25, До Бл 26

На 16.10.2019 Г. /12:00 - 14:00 Ч./ -  Плевен:   Сторгозия  49, 31, До Бл 65

На 16.10.2019 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ -  Плевен:   Сторгозия  11, 10, 20

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч./ -  Плевен:   22-Ри Септември  11,  Дружба  215, Задбл.216, 217, 216, Д-Ба Търговски К-С, До216, Търговски К-С, 215, 216, 217, До215, 216а, 211б,    К-С Дружба До Бл 217 Вх Г

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч./ -  Плевен:   Сторгозия  24, 25а, 23, 25

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Плевен:   Гюмюрджина  14, 2 А, 6, 18, 5, 16, 8, 12, 13, 11, 14а, 10, 7, 18а, 9,  Емил Димитров/Марица/  62, 57, 67, 65, 69, 61, 59, 68, 55, 63,  Кукуш  6, 9, 5, 7, 4, 13,  Странджа  52, 56, 59,  Хаджи Димитър  73, 71,  Цар Иван Шишман  9, 45, 4, 6, 15, 14/16 Тп411, 3, 36, 35, 43, 39, 16, 25, 47, 23, 5, 11, 13, 1, 14, 3а, 31, 27, 17, 8, 33, 7, 6а, 41

На 17.10.2019 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  Плевен:   Кайлъка  311 314, 311, 314 314,  Кайлъшка  314,  Мара Денчева  314, 311

На 17.10.2019 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ -  Плевен:   Мара Денчева  20, 12, 12 До Вх Г, 21,  Сан Стефано  12 До Павилион На Мгт, 66, 12,  Стара Планина  51а, 20, 51

На 17.10.2019 Г. /14:00 - 16:00 Ч./ -  Плевен:   Вардар/П.Пеловски/  19, 16, 18, 14, 6, 21, 27, 23, 25,  Велес/Ал.Дунчев/  3, 4, 9, 11, 13, 5,  Генерал Атанас Стефанов,  Генерал Колев  2, 7, 1,  Гургулят  7, 13, 15, 9, 3,  Сан Стефано  38, 36,  Скопие  6

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Плевен:   Воден,  Георги Домусчиев  5,  Неофит Бозвели/Ц.Аврам/  1

На 18.10.2019 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  Плевен:   Антим Първи  20, 32, 14, 44, 38, 1, 42, 16, 40, 13, 8, 25, 6, 15, 34, 12,  Димитър  Пападжаков  1,  Иларион  7, 9,  Марагидик  8, 3, 6, 4,  Стара Планина  17а, 6, 4, 2а, 1, 17, 5, 3, 11, 2 А,  Шейново  27, 26, 12, 28,  Юмрукчал  1

На 18.10.2019 Г. /12:00 - 14:00 Ч./ -  Плевен:   Бузлуджа  42,  Мара Денчева  12,  Сан Стефано  12

На 18.10.2019 Г. /14:30 - 16:00 Ч./ -  Плевен:   Владимир Бурмов  38,  Лайка  52,  Сторгозия  24, 36, До Бл 36, 21, 3-Та Поликлиника, 23, 36

На 19.10.2019 Г. /08:15 - 14:00 Ч./ -  Плевен:   Гренадирска  97, 3,  Иван Миндиликов  3,  Източна Индустриална Зона  141 Зад Старата Сгр. На Мони Мсд

На 19.10.2019 Г. /08:30 - 11:00 Ч./ -  Плевен:   Атон  4, 3,  Бяло Море/Н.Тинков/  19,  Васил Левски/Г.Димитр/  164, 178, 168, 174, 176,  Дойран/Толбухин К.Златарев/  53, 59, 124, 110, 55, 65, 112, 57, 116, 118, 63, 114, 122, 126,  Коста Хаджипакев  13, 4,  Свободата  Дискотека Анаконда

На 20.10.2019 Г. /08:00 - 16:00 Ч./ -  Плевен:   УПИ-XxxII-652.690,  Кв.617  652.234,  652.235

На 20.10.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Плевен:   Бъкстон  7,  Възраждане  2, 1

На 20.10.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  Плевен:   Сторгозия  До Лвт

Община Пордим  

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 13:30 Ч./ -  Пордим:   Ал Стамболийски  1,  Вапцаров  5а, 7, 2, 5, 4,  Дренска  9, 18, 13, 10, 8, 4, 14, 16, 1, 5, 8а, 7, 6, 11, 20, 2,  Зора  5, 2, 7, 4, 1, 11, 9,  Климент  23, 16, 19, 17, 21, 18,  Неофит Рилски  7, 3, 9, 5, 15, 11, 13,  Славейков  21, 17, 19, 14, 15, 23,  Солун  2, 3, 2а, 11, 5, 4, 9, 1, 7,  Христо Ботев  30,  Христо Смирненски  8, 4, 2, 4а, 6,  Цанко Церковски  1а, 2,  Централна  38, 27, 42, 32, 36, 44, 40,  Шипка  7а, 4, 7, 5, 3, 1, 9, 2,    Кв.71 УПИ - XI

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 15:15 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 15:15 Ч./ -  Вълчитрън:   Алеко Константинов  20,  Александър Стамболийски  26, 30, 28, 24,  Бачо Киро  1, 4,  Братя Миладинови  10, 26, 5, 12, 1, 18, 21, 13, 14, 6, 9, 19, 4, 24, 7, 16, 20, 15, 3, 17, 11,  Бузлуджа  2,  Васил Априлов  48, 45, 31, 72, 78, 60, 74, 56, 68, 43, 64, 70, 62, 54, 58, 66, 50, 76,  Райна Княгиня  11, 18, 20а, 13а, 15, 16, 24, 9,  Родопи  2, 13, 4, 3, 18, 8, 10, 14, 5, 6, 16, 17, 7, 12, 9а,  Стара Планина  6б, 2, 8, 10, 9, 4, 1, 5, 14, 18, 12, 3, 7,  Тунджа  1, 8, 5, 3, 15, 4, 20, 6, 7, 11

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Пордим:   Алеко Константинов  32, 40, 34, 30, 44, 36, 38, 42,  Васил Левски  14, 6, 5, 9, 11а, 12, 2, 16, 1, 7, 10, 15, 13, 8, 20, 3, 4, 11, 17, 18,  Витоша  1,  Дунав  5, 1, 3, 9, 7,  Иван Божинов  48, 59, 77, 71, 38, 65, 73, 36, 75, 67, 34, 46, 61, 52, 57, 32, 69, 63, 44, 50, 54, 42, 79,  Крайречна  7,  Одеса  7, 8, 11, 9, 6, 4, 1, 1а, 12, 3, 2, 14, 10,  Раковски  4, 12, 6, 8, 3, 10, 2, 1,  Цар Калоян  2, 3, 1, 5,  Циригова Могила

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  Вълчитрън:   Гео Милев  8, 12, 5, 10, 16, 6, 4, 14,  Екзарх Йосиф  1, 7, 6, 3, 8, 12, 22, 14, 11, 5, 9, 16, 4, 20, 10, 18,  Иван Рилски  12, 20, 17, 19, 35, 22, 6, 29, 26, 18, 8, 9, 37, 11, 16, 13, 15, 21, 22а, 31, 33, 14, 23, 10,  Лачко Ангелов  21, 5, 7, 14, 16, 19, 3, 12, 23, 18, 15, 27, 17, 11, 25, 10, 31, 13, 33, 9,  Мусала  4,  Оборище  9, 14, 1, 34, 21, 28, 32, 30, 5, 26, 3, 22, 24, 18, 20, 16, 11, 17, 7, 19, 13, 15,  Плиска  2,  Тодор Каблешков  5, 6, 2, 4, 8, 1, 7

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  Вълчитрън:   Александър Стамболийски  33,  Балкан  21, 12, 22, 30, 27, 39, 26, 24, 10, 16, 18, 31, 29, 17, 33, 23, 44, 42, 28, 19, 14, 20, 37, 46, 40, 32, 13, 25, 36, 11, 38, 15, 35, 34,  Иван Вазов  5, 1, 7, 3, 9,  П.К.Яворов  14, 10а, 9, 16, 23, 6, 2а, 2б, 10, 12, 7, 3, 5, 13, 2, 8, 15, 17, 25, 21, 1, 11, 4, 19,  Тунджа  21, 17,  Хаджи Димитър  12, 2, 8, 15, 6, 11, 1, 16, 10, 5, 7, 3, 9, 4, 14, 13,  Черно Море  9, 15, 5, 17, 10, 8, 14, 3, 2, 11, 7, 13, 1

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  Вълчитрън:   Александър Стамболийски  43, 39, 37, 45, 47, 59, 53, 51, 32, 49, 34,  Васил Априлов  29, 27, 18, 40, 32, 44, 33, 31, 16, 22, 26, 41, 42, 20, 46, 25, 21, 37, 34, 23, 36, 39, 28, 35, 21а,  Витоша  13, 25, 28, 16, 21, 32, 17, 20, 30, 24, 14, 22, 23, 30а, 19, 18,  Гео Милев  49а, 49, 36, 26, 42, 41, 35, 56, 54, 37, 43а, 39, 31, 52, 45, 55, 47, 44, 40, 53, 38, 43, 33, 51, 48, 27а,  П.К.Яворов  35, 32, 44, 38, 29, 25а, 31, 28, 26, 39, 47, 34, 43, 41, 33, 36, 18, 20, 27, 30, 40, 22, 24,  Раковски  30, 9, 32, 1, 26, 36, 11, 28,  Скопие  1, 8, 4,  Тунджа  24, 22, 26, 30, 32, 28, 34

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  Вълчитрън:   Екзарх Йосиф  2,  Иван Рилски  2, 1, 5, 4, 7,  Лачко Ангелов  4, 6, 1,  Пенчо Славейков  14, 13, 21, 16, 27, 27а, 8, 39, 15, 41,  Ресен  13, 3, 12, 1, 2, 4,  Росица  14, 3, 17, 16, 4, 1,  Тунджа  40, 58,  Христо Ботев  27, 29, 14, 21, 5, 10, 7, 9, 19, 11, 8, 12, 17, 13, 33, 18, 6, 16, 1, 3, 22, 2, 25, 31, 4, 15, 20,  Янтра  9, 6, 3, 11а

Община Червен Бряг  

На 17.10.2019 Г. /08:00 - 08:45 Ч.; 16:00 - 16:45 Ч./ -  Бежаново,  Общ. Луковит:   Гарван Дол

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./ -  Койнаре:   Г Димитров  35,  Девети Iх  47, 43, 88, 45, 57, 53, 51, 59, 90,  Илия Динков  7, 9, 8, 5, 11, 12, 12а, 14, 3,  К И Методий  38, 36,  Кл Охридски  3, 7, 1, 9,  Оборище  9, 6, 3, 4, 5, 1,  Петър Динков Симеонов  34, 46, 38, 36, 32, 35, 42, 37, 40,  Пирин  6, 4, 14, 8, 1, 2, 5, 9, 11, 3,  Средна Гора  16, 11, 5, 14, 13, 12, 7, 2, 8, 15, 9, 25, 21, 14а, 27, 19, 4, 17, 6,  Христо Ботев  65, 46, 36, 50, 44, 38, 32, 34, 63, 61, 69, 67, 42, 40, 48

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Бресте:   Александър Стамболийски  4а, 9, 7, 4, 2, 1, 3,  Васил Левски  7, 1, 5, 3,  Върбан Йотов  2, 6, 7, 5, 9, 3, 13, 11, 4,  Ген.Вл.Заимов  15, 8, 2, 10, 1, 3, 6,  Георги Димитров  8, 27, 9, 4, 6, 25, 13, 10, 3, 5, 23, 7, 21, 17, 11, 15,  Девети Септември  5, 3, 11, 1, 16, 9, 7,  Иван Вазов  2, 3, 4, 1,  Иван Чифлигарски  4, 15, 6, 13, 17, 11, 7,  Илия Стоянов  1, 2, 3, 5, 13,  Любен Каравелов  1, 4, 9, 10, 6, 5, 11, 12, 15, 7, 3, 17,  Мито Гачев  4, 6, 2,  Н.Й.Вапцаров  7, 5, 3,  Христо Смирненски  4, 6, 16, 14, 10, 2, 12, 7, 3, 1, 5,    Улично Осветление

На 16.10.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./ -  Червен Бряг:   Маркова Могила  Вила, Вила, Вила,    Бетонов Възел, Вила, Марковамогила

На 16.10.2019 Г. /09:30 - 16:15 Ч./ -  Горник:   Бузлуджа  23а, 32, 24, 38, 26, 36, 21а, 23,  В Левски  7, 3, 14, 5, 2, 9, 8, 4, 1, 12, 10, 6,  В Пеева  14, 2, 20, 18, 16, 4, 6, 12,  Делницата  096005,  Искър  5, 3, 7, 9,  Йордан Даскалов  3, 5, 1,  Ком  1, 4, 2,  Марица  3, 1, 14, 12, 23, 10, 4, 18, 17, 7, 21, 11, 19, 13, 16, 2, 5, 15,  П К Яворов  18, 2, 5, 7, 8, 1, 10, 4, 2б, 9, 3, 11, 14, 16, 12, 6, 2в, 13, 2а,  Пенков Остров,  Петко Хр Петков  39, 8, 6, 9, 2, 5, 1, 10, 11, 4, 13, 3, 7, 12, 15,  Първа  1,  Райко Даскалов  5, 8, 9, 11, 7, 3, 6, 10, 4,  Тринадесета  4, 2, 3, 8, 6, 1,  Христо Цветков  4, 10, 2, 2а, 8, 6,  Четиринадесета  2, 13, 11,  Шестнадесета  2, 4

На 16.10.2019 Г. /09:30 - 16:15 Ч./ -  Червен Бряг:   248005 М Водол,  Маркова Могила,  Местност Биволски Камък  Вила,    М-Ст Езерото, Луковитскикантонтп82

На 17.10.2019 Г. /08:00 - 08:45 Ч.; 16:00 - 16:45 Ч./ -  Радомирци:   507017,  Александър Македонски  1, 3, 5,  Александър Стамболийски  15, 20, 12, 15, 20а, 20, 11, 4, 14, 8, 10, 3, 9, 18, 13, 4а, 7, 1, 16, 6, 2,  Ангел Кънчев  3, 11, 1, 5, 7, 9,  Антим Първи  4, 6, 4а, 2,  Антон Иванов  6, 4, 10,  Антон Страшимиров  6, 2,  Асен Златаров  4, 1,  В Левски  96, 6, 9, 1, 14, 12, 2, 11, 8, 10, 12а, 3а, 5,  В.Априлов  5, 10, 6, 3, 1, 15, 8, 7,  Васил Коларов  9, 19, 21, 6, 23, 15, 17, 11,  Веслец  4, 6, 2, 1, 3,  Витоша  2, 5, 4, 6, 3,  Втора  16, 4, 6, 8, 3, 2, 7, 13, 1,  Г Бенковски  3, 3а, 1, 25, 13, 4, 11, 9, 15, 2, 7,  Г Димитров  93, 57, 42, 36, 46, 53, 48, 61, 34, 32, 38, 40, 30, 28, 44, 55, 63, 34а, 4, 5, 23, 2, 19, 9, 11, 1, 17, 13, 21, 3, 8, 6, 91, 107, 62, 65, 94, 64, 68, 87, 101, 6, 58, 95, 78, 79, 73, 71, 77, 52, 89, 80, 85, 50, 90, 56, 88, 84, 67, 75, 69, 54, 60, 92, 105, 83, 97, 66, 81, 82, 103, 76, 47, 29, 18, 45, 51, 33, 37, 10, 31, 39, 43, 24, 14, 35, 20, 12, 49, 16, 41, 22, 140, 112, 144, 143, 106, 147, 102, 127, 110, 125, 151, 117, 111, 142, 132, 115, 108, 145, 134, 104, 120, 137, 123, 109, 122, 126, 97, 118, 128, 119, 150, 138, 129, 133, 116, 131, 100, 149, 135, 113, 136, 141, 121, 130, 98,  Г С Раковски  13, 3, 6, 23, 7, 4, 4а, 8, 14, 2, 19, 5, 17, 11, 21, 12, 9, 21,  Гурко  6, 10, 4, 8, 2, 12,  Д Благоев  11, 3, 1, 7, 4, 9, 14, 17, 16, 19, 25, 27, 23, 12, 33, 15, 29, 21, 8, 37, 13, 10, 7,  Д Дебелянов  9, 8, 18, 24, 3, 13, 14, 11, 10, 4, 2, 22, 4а, 7, 6, 1, 12,  Дебелобръдска  9, 19, 7, 13, 4, 23, 11, 17, 25, 6, 15, 27, 29, 21, 4, 1, 2, 3,  Екзарх Йосиф  5, 1, 3,  Ел Пелин  2, 1, 4,  Еф Иванов  6, 14, 3, 11, 4, 15, 2а, 16, 2, 8, 7, 13, 12, 5, 10, 17,  Захари Стоянов  4, 2, 3, 1, 6, 13, 11, 9, 8, 5, 11, 13, 15, 10,  Иван Бунданов  3, 14, 14а, 5, 7, 10, 1, 6, 8, 10, 2,  Иван Вазов  5, 16, 13, 14, 7, 12, 8, 3, 10, 20, 19, 1, 2, 6, 4,  К Златарев  4, 9, 1, 6, 7, 2, 8,  Кирил И Методий  4, 7, 5, 8, 3, 6, 2, 1,  Княз Александър Батенберг  5, 2, 3, 13,  Ком  3,  Л Каравелов  6, 1, 4, 3, 2,  Л Станев  2, 4, 6, 8,  Мусала  4, 3, 2, 1, 6,  Н Вапцаров  10, 12, 4, 1, 24, 16, 3, 20, 14, 8, 5, 6, 18, 22,  Н Рилски  2, 6, 14, 8, 4,  Н Тодоров  11, 4, 7, 9, 5, 3, 1,  Н. Бозвели  7, 6, 5,  П Берон  13, 3, 5, 7, 15, 9, 1, 11,  П Волов  6, 1,  П Доцов  15, 19, 23, 5, 11, 14, 1, 18, 8, 12, 1а, 17, 9, 16, 2, 7, 13, 6, 3, 10, 21, 20,  П Каравелов  4, 3, 1, 6, 8, 2,  П Хитов  3, 1, 2, 4,  Пирин  5, 8, 3, 9, 6, 7, 4а, 4, 2, 1,  Плиска  5, 6, 2, 8, 10, 12, 4, 7,  Първа  2, 14, 12, 15, 7, 5, 3, 8, 10, 11, 1,  Радецки  2, 4, 3, 1,  Ракитска  2, 17, 7, 6, 3, 11, 19, 15, 9, 13, 8, 58, 20, 23а, 26, 29, 25, 49, 71, 24, 32, 30, 39, 34, 14, 37, 18, 27, 12, 36, 33, 31, 23, 21, 10, 28, 43, 16, 3, 1, 44, 53, 42, 56, 57, 63, 40, 51, 59, 69, 50, 46, 52, 38, 67, 55,  Родопи  1, 7, 9, 3, 11, 2, 4, 6, 5, 13, 8,  С Димитров  10, 12, 5, 3, 4, 2, 8, 6, 3,  С Румянцев  3, 14, 6, 7, 11, 10, 8, 9, 12, 2, 4, 13, 2а,  Скобелев  4, 2, 3,  Сл Алексиев  6а, 24, 6б, 20, 12, 26, 2, 16, 14, 18а, 18б, 8,  Славейков  2, 6, 3,  Сливница  13, 1, 9,  Ст Караджа  9, 11, 3, 7, 5, 1,  Стара Планина  2, 4, 10, 6, 3, 18, 5, 1, 12,  Трета  3, 1, 2, 4, 10,  Филип-Тотю  1, 3, 5,  Хаджи Димитър  17, 3, 13, 4, 7, 5, 11, 8, 9, 6, 13а, 1, 2, 19, 10а,  Хан Аспарух  6, 2, 4,  Хан Крум  6, 1, 2, 7, 8а, 10, 8, 5, 3,  Хан Кубрат  1а, 4, 1, 3, 2, 5, 6,  Христо Ботев  24, 3, 1, 10, 2, 19, 15, 9, 4, 7, 13, 17, 8, 6, 5, 22, 11,  Цар Асен Първи  8, 6, 4, 2,  Цар Калоян  5, 2, 4, 3,  Цветан Спасов  9, 16, 2, 7, 4, 8, 6, 12, 5,  Четвърта  3, 3а, 10, 14, 1, 5, 12,  Шар Планина  5, 3,  Шипка  3, 2, 1, 9, 5, 7,    Обор При Тп4, Стопански Двор, Овчарник

На 17.10.2019 Г. /08:00 - 08:45 Ч.; 16:00 - 16:45 Ч./ -  Ракита,  Общ. Червен Бряг:   *Стопански Двор*,  140005,  141001,  Ал Стамболийски  4, 13, 11, 6, 7, 1а, 9, 2, 10, 42, 49, 30, 43, 33, 1, 22, 31, 29, 34, 37, 27, 1а, 40, 23, 28, 24, 26, 15, 16, 21а, 21, 18, 12, 17,  Баковска  2, 3, 1, 8, 6, 4,  Бошняшка  14, 11, 19, 15, 9, 23, 4, 5, 3, 1, 7, 2,  Бренишка  15, 13, 3, 5,  Васил Левски  17, 7, 9, 12, 3, 18, 19, 1, 20, 5, 12, 6, 24, 3, 14, 15, 8, 2, 13, 4, 1, 16, 11, 9,  Витановска  2, 5, 6, 8, 3, 1, 7,  Вълевска  2, 5, 4,  Г Бенковски  19, 9, 12, 6, 15, 18, 2, 32, 30, 4, 5а, 26, 22, 17, 16, 1, 11,  Г Димитров  28, 6, 1, 9, 22, 30, 16, 26, 4, 7, 11, 8, 10, 3, 24, 20, 5, 17, 12, 27, 13, 25, 23, 14, 70, 73, 77, 75, 71, 29, 40, 79, 72, 50, 68, 82, 65а, 41, 48, 67, 84, 35, 27, 76, 42, 59, 60, 46, 34, 38, 43, 58, 69, 31, 36а, 66, 86, 80, 39, 64, 55, 36, 55а, 37, 57,  Грозьовска  6, 4, 2, 10,  Дойновска  4, 1, 6, 12, 13, 5, 10, 23, 27, 33, 11, 31а,  Дядо Цолак  3, 2, 1, 4, 2,  Илия Илиев  21, 15, 47, 22, 26, 4, 8, 3, 23, 29, 9, 17, 18, 2, 36, 53, 6, 1, 16, 12, 14, 45, 34, 38, 13, 44, 32, 25, 20, 55, 7,  Комитска  7, 1, 2, 27, 22, 09, 2, 39, 11, 6, 4, 21, 37, 10, 17, 19, 33, 23, 13,  Ланджийска  2, 1, 4, 3,  Мариновска  4, 11, 3, 14, 10, 7, 6, 12, 1,  Матинска  5, 3, 1,  Мирчовска  18, 10, 11, 7, 8, 5, 9,  Ненковска  11, 3, 8, 5, 4, 2, 6,  Опълченска  22, 11, 14, 12, 20, 6, 8, 4, 5, 2, 7, 1, 3,  Осем Опълченци  6, 5, 4, 10, 1, 11, 16, 20, 7, 27, 23, 25, 26, 21, 17, 15, 8, 22, 3, 73, 63а, 43, 52, 56, 67, 71, 75, 68, 63, 60, 77, 54, 69, 50, 61, 55, 51, 36, 30, 35, 53, 49, 44, 48, 42, 33, 34, 31, 28, 40,  Палашовска  2, 4, 8,  Пановска  7, 1, 1, 19, 9, 12, 7, 14,  Поповска  3, 6, 1, 2, 4, 5,  Радой Данчев  19, 2, 12, 9, 14, 8, 2 Офис Кт, 21, 13, 4, 11, 16, 1, 17, 7, 10, 15, 3, 24, 42а, 20, 62, 48, 52, 31, 27, 39, 37, 64, 30, 23, 40, 28, 44, 49, 42, 60, 32, 34, 33, 38а, 58, 36, 22, 46, 29, 38,  Радьовска  22, 1, 12, 20, 24, 22, 15, 14, 18, 3,  Рашитарска  14, 2, 10,  Сираковска  1, 5,  Съпкарска  2, 5, 4, 1, 3, 9, 11, 7, 5,  Топалска  3, 28, 38, 18, 30, 14, 32, 13, 7, 1, 16, 2, 5,  Фильовска  7, 14, 9, 15, 13, 5, 10, 12, 1а, 3, 29,  Христо Ботев  67, 76, 115, 111, 83, 85, 113, 91, 95, 79, 93, 109, 87, 72, 78, 80, 94, 101, 81, 84, 107, 82, 17, 1, 13, 14, 16, 18, 7, 6, 2, 15, 9, 20, 23, 25, 19, 62, 60, 56а, 71, 54, 58, 77, 73, 56, 72, 69, 67, 43, 63, 34, 50, 37, 55, 9, 59, 44, 36, 38а, 57, 41, 61, 53, 22, 38, 31, 26, 28, 29,  Цаковска  11, 7, 10, 1, 6, 1,  Цано Недялков  1, 13, 9, 6, 17, 5, 7, 15, 13, 16, 12, 14,  Шипка  9, 5, 11, 7,  Щръковска  2, 6, 5, 13, 14, 10, 8, 12, 3, 4, 1, 9, 11, 19, 23, 25, 21,  Янчовска  1, 20, 2, 3, 8, 16, 4, 57, 9, 10,    Пи 048030,  М. Динковска Махала,    Помпена Станция, Помпена Станция

На 17.10.2019 Г. /08:00 - 08:45 Ч.; 16:00 - 16:45 Ч./ -  Садовец:   634,  I-Ри Стопански Двор  012008,  Ал.Батенберг  67, 3, 12, 10, 4, 5, 1, 6,  Ангел Кънчев  7, 4а, 13, 5, 11, 8, 6, 11а, 4, 1, 3, 2, 14а, 12, 9, 15, 14, 10,  Арда  10, 2а, 4, 29, 33, 20, 17, 7, 37, 21, 1, 12, 11, 6, 18, 31, 13, 9, 14, 5, 16, 2, 3, 25, 23, 2а,  Барата  2а, 6,  Батак  10, 3, 6, 5, 4, 8, 14, 1, 12,  Бачо Киро  2, 5, 11, 20, 3, 6, 10, 12, 8, 7, 14,  Беласица  4, 10, 6, 8, 2, 3, 14,  Бор  1, 2, 4,  Бреза  2, 4, 8, 1а, 10, 1, 5,  Брест  2, 3, 1, 6, 4,  Вазов  4, 10, 8, 1, 6, 3, 2,  Васил Левски  19, 52, 17, 13, 48, 54, 34, 14, 18, 28, 16, 10, 6, 22, 2, 36, 46, 38, 32, 3, 20, 40, 42, 5, 12, 30, 44,  Вит  3, 5, 11,  Витоша  11, 16, 4, 12, 20, 2, 8, 6, 3, 1, 13, 5, 7, 14, 18, 10, 1а, 16,  Волов  12, 9, 1, 7, 13, 5, 3,  Врабче  16, 12, 26, 14, 22, 20, 24, 32, 34, 30, 2, 10, 5, 4, 6, 1, 9, 12, 3, 8,  Върба  3, 5, 1,  Г Бенковски  20, 14, 16, 7, 19, 9, 2, 1, 21, 8, 10, 24, 23, 6, 13, 15, 3, 29, 5, 4, 22, 11, 2а, 27, 25,  Гарвандолска  1, 3,  Генерал Тотлебен  5, 10, 12, 16, 6, 4, 14, 18, 2, 8, 3, 20,  Гергана  10, 4, 9, 12, 13, 14, 2, 5, 11, 8, 7, 6, 3, 1, 18,  Гургулят  3, 6, 16, 7, 8, 2, 1, 10, 14, 4, 5, 20,  Гъмза  1, 6, 7, 3, 5, 8, 4, 9,  Демокрация  1, 2, 6,  Драва  1, 8, 3, 4, 2, 10, 7,  Дунав  7, 16, 9, 18, 20, 5, 3, 2, 14, 12, 10, 8, 1, 6, 4,  Дълбок Дол  3, 1,  Еверест  3, 1, 6, 7, 8, 4, 5,  Еделвайс  3,  Запад  4, 2,  Заря  5, 1, 3,  Захари Стоянов  39, 25, 35, 37, 20, 23, 33, 27, 12, 7, 2, 8, 13, 6, 14, 1, 5, 16, 3, 4, 10, 11, 7а, 17, 9, 15,  Иван Асен II  72, 95, 77, 83, 79, 60, 91, 76, 81, 93, 89, 80, 107, 105, 97, 66, 33а, 78, 87, 103, 64, 99, 74, 62, 58, 109, 85, 56, 75, 68, 70, 1, 2а, 3а, 3, 40, 9, 5, 7, 39, 29, 43, 42, 41, 10, 18, 6, 19, 47, 15, 24, 28, 16, 49, 45, 35, 4, 26, 37, 32, 27, 25, 23, 21, 55, 5а, 51, 20, 53, 12, 34, 13, 36, 57, 40, 14, 30, 8, 22, 44, 46, 65, 61, 52, 59, 67, 50, 63, 69, 48,  Искър  7, 8, 2, 12, 1, 6, 10, 9, 4, 5, 14, 3,  Камчия  9, 18, 20, 16, 4, 3, 7, 6, 1, 2, 10, 11, 8,  Каравелов  16, 42, 30а, 24, 30, 4, 44, 40, 28, 34, 8, 38, 22, 3, 2а, 32, 10, 16, 18, 36, 26, 2, 14, 12, 20,  Карпати  1, 7, 5, 13, 11, 15, 3, 2,  Княз Борис I  31, 32, 50, 49, 29, 19, 58, 43, 60, 36, 33, 35, 23, 30, 25, 53, 52, 45, 46, 30а, 38, 34, 42, 35 А, 40, 47, 41, 51, 54, 17, 27, 56, 39, 48, 21, 55, 9, 1, 15, 28, 3, 18, 20, 6, 24, 13, 26, 8, 5, 7, 12, 2, 10, 4, 11, 16, 14,  Кокиче  8, 3, 7, 9, 4, 2, 1, 5,  Крайна  1, 3,  Кремениш  1, 5, 3,  Лале  8, 2, 4, 6,  Леска  6, 2, 4,  Люлин  11, 1, 2, 15, 4а, 3, 8, 19, 4, 6, 9,  Македонска  7, 8, 6, 3, 1, 5,  Малина  1, 3,  Марица  19, 11, 2, 8, 6, 3, 12, 9, 15, 10, 1, 7, 13, 5,  Месност Бончовец,  Мусала  6, 4, 2, 3, 1, 10,  Оборище  7, 6, 12, 3, 11, 1, 8, 9, 13,  Огоста  3, 2, 19, 17, 15, 9, 23, 11, 13, 5, 7,  Одрин  4, 7, 2, 3,  Омайниче  3, 1,  Опълченска  2, 8, 1, 3, 9, 5,  Орех  4, 8, 26, 3, 1,  Орляк  3, 10, 1, 8, 6, 2,  Осогово  4, 3, 2, 5, 7, 1, 11, 9, 10, 8,  Осъм  8, 4, 7, 3, 5, 1, 10, 8а,  П.К.Яворов  6,  Паисий  12, 23, 27, 16, 31, 26, 19, 10, 29, 14, 21, 11, 4, 3, 13, 8, 9, 5, 6, 1, 2,  Пеевска  1, 3, 2,  Перущица  2, 6, 6а, 1, 3, 5, 4,  Пирин  8, 11, 10, 23, 6, 1а, 2, 14, 15, 9а, 5, 9, 3, 16, 4, 1, 12,  Плевен  8, 2, 10, 5, 4, 3, 7,  Победа  1,  Пробива  1, 4, 2, 5, 14,  Пчелина  15, 9, 2, 3, 6, 7, 5, 1,  Първомайска  1, 4, 3, 5, 7, 2, 6,  Район Циглена Фабрика  2, 6,  Раковски  4, 12, 8, 18, 2, 16, 10, 20, 6,  Рила  13, 11, 3, 9, 18, 10, 7, 6, 5, 2, 1, 22, 20, 16, 8, 12, 16а, 14, 4,  Родопи  11, 7, 6, 16, 5, 10, 8, 4, 2, 1, 9, 12, 3,  Роза  3, 20, 10, 5, 16, 1, 8, 1а, 14, 2, 7, 22, 12, 6, 4, 24,  Росица  5, 8, 3, 4, 6, 1, 10,  Ружа  6,  Руски  2, 6, 1, 4,  Св.Св.Кирил И Методий  1, 7а, 11, 9, 3а, 1а, 2, 10, 5, 13, 12, 7, 3, 18, 33, 25, 22а, 23, 4, 31, 16, 8, 19, 20, 22, 17, 29, 24, 14, 6, 35, 21, 39, 15, 26, 37, 63, 36, 49, 65, 58, 42, 38, 50, 48, 41, 28, 32, 34, 54, 57, 67, 45, 30, 59, 69, 40, 55, 44, 61, 46, 52, 51, 43, 56,  Светулка  3, 9, 7, 5,  Синчец  3,  Скобелев  2, 4, 1, 6, 12, 8, 5, 3,  Славейче  7, 1, 2, 9, 3, 5,  Сливница  11, 16, 2, 24, 13, 10, 1, 18, 9, 15, 3, 20, 5, 7, 14, 22, 4, 11, 12,  София  5, 3, 1,  Стамболийски  23, 19, 10, 4, 27, 6, 21, 25, 12, 29, 17, 2а, 22, 9, 29, 13, 5, 15, 3, 11, 24, 9а,  Стари Кладенец  7, 13, 5, 1, 3,  Стефан Караджа  14, 7, 9, 3, 10, 8, 1, 12, 6, 4, 2, 11, 5, 31, 43, 23, 59, 16, 34, 13, 17, 25а, 19, 21, 40, 30, 47, 24, 51, 35, 37, 33, 42, 39, 22, 49, 38, 45, 15, 36, 41, 20, 18, 28, 53, 32, 26,  Столетов  5, 9, 7,  Стоян Заимов  2, 11, 15, 5, 4, 3, 9, 13, 19, 4, 2, 6, 17,  Странджа  1, 3,  Струма  5, 6, 1, 7, 3, 2,  Студенец  14, 13, 17, 21, 19, 5, 7, 25, 20, 24, 4, 6, 3, 22, 10, 15, 1, 23, 29, 12, 9, 18,  Съединение  1, 15, 5, 3, 1, 7, 2,  Теменуга  5, 1, 2, 7, 4, 6,  Усойна  5, 7, 3, 1, 4, 2,  Хаджи Димитър  19, 12, 2, 17, 8, 16, 5, 4, 15, 10а, 20, 10, 14, 11, 18, 1, 6, 9, 13, 7, 3, 46, 37, 52, 35, 42, 44, 48, 38, 40, 25, 31, 36, 34, 30, 23, 28, 33, 26, 21, 29, 27, 24а, 24, 22, 32,  Хайдушко Изворче  7, 3, 2, 5,  Хан Аспарух  19, 1, 10, 8, 4, 2, 12, 14, 6, 5,  Хан Крум  3, 5, 1, 7,  Хан Кубрат  1, 3, 1а, 6, 4, 12,  Хан Омуртаг  5, 3, 6, 8, 2,  Хан Тервел  6, 2, 3,  Христо Ботев  25, 27, 23, 21, 10

На 17.10.2019 Г. /08:00 - 08:45 Ч.; 16:00 - 16:45 Ч./ -  Телиш:   Ал Стамболийски  22, 15, 10, 17, 3, 7, 11, 16, 26, 24, 21, 20, 23, 1, 28, 18, 8, 12, 2, 31, 25, 4, 13, 6, 19, 27, 33, 57, 44, 40, 56, 38, 48, 36, 47, 25, 43, 42, 53, 29, 59, 49, 35, 46, 30, 45, 34, 28, Ракетна Площадка, 32, 41, 39, 51, 55, 26,  Бежанска  10, 7, 34б, 9, 3, 8, 4, 12, 1, 11, 5, 46,  Богдан Димитров  50, 13, 21, 10, 22, 5, 18, 15, 4, 12, 8, 14, 20, 6, 16, 2, 7, 17, 24, 34б, 42, 32, 40, 21, 30, 26,  В Друмев  8, 13, 17, 10, 12, 18, 7, 11, 15, 1, 6, 4, 1, 5, 3,  В Йотов  4, 2, 5, 11, 3, 6, 13, 8, 10, 9,  В Михайлова  25, 27, 31, 21, 13, 1, 21, 5, 15, 3, 2, 23, 6, 19,  Васил Коларов  12, 8, 10, 14, 4, 1, 2, 2а, 9, 24, 2а, 46, 42,  Вежен  7, 3, 4, 4а, 6, 1, 5,  Витоша  4, 9, 6, 5, 3, 8,  Гео Милев  6, 4, 1, 3а, 2, 34, 23, 21, 21б, 36, 34а, 33, 31, 38, 29, 27, 19, 26, 24, 12, 15, 14, 17, 7, 19, 33, 10, 6, 13, 15,  Георги Дамянов  4, 2, 10, 7, 25, 13, 1, 12, 21, 27, 3, 20, 19, 11, 18, 9, 17, 16, 31, 28б, 24, 22, 36, 59, 38, 53, 40, 35, 28а, 52, 51, 46, 49, 29, 65, 34, 67, 32, 41, 43, 45, 63, 55, 57, 48, 47, 18, 44, 20, 50, 37, 17, 69, 64, 79, 56, 80, 66, 58, 71,  Георги Димитров  53, 13, 21, 14, 20, 29, 2, 9, 4, 27, 35, 22, 23, 26, 5, 25, 6, 39, 16а, 16, 3, 33, 10, 24, 43, 47, 59, 8, 45, 55, 18, 43а, 57, 15, 31, 121, 74 4, 70, 48, 72, 85, 54, 67, 86, 91, 42, 125, 76, 38, 60, 99, 74 1, 63, 78 6, 119, 129, 109а, 103, 127, 93, 76а, 50, 131, 68, 47, 101, 71, 36, 89, 52, 117, 69, 77, 109б, 73, 74 2, 115, 123, 83, 100, 82, 40, 90, 66, 111, 81, 107, 87, 78 5, 95, 70а, 105, 76 4, 65, 9, 66, 100, 90, 84, 92, 94, 98, 157, 88, 96, 135, 102,  Георги Раковски  33, 31, 20, 19, 22, 17, 25, 13, 18, 14, 15, 24, 29, 27, 23, 6, 2а, 5, 11, 9, 2, 7, 8, 3, 4,  Девети Септември  7, 2а, 3, 4, 5, 26, 14, 36, 51, 57, 28б, 30, 45, 24, 20, 53, 47, 55, 22, 15, 30а, 16, 6, 23, 15, 12, 31, 13, 17, 25, 28, 27, 39, 43, 11, 37, 21, 19, 10, 33, 59,  Димитър Грънчаров  3, 22, 20, 7, 14, 18, 5, 6, 1,  Дунав  41, 29, 37, 23, 5, 33, 15, 1, 19, 9, 31, 21, 3, 35, 17, 13, 8, 4, 6,  Езерна  3, 20, 9, 24, 28, 26, 22, 2, 4, 8, 10, 12, 6,  Иван Вазов  3, 9, 7, 11, 1, 5, 13, 17, 19, 23, 15,  Индустриална  2, 12, 6, 2, 10, 4, 8,  К И Методий  7, 2, 5, 34, 9, 12, 7, 10, 4, 13, 8, 30, 24, 29, 27, 20, 25, 22, 17, 21, 19, 18, 28, 31, 32,  Л Димитрова  12, 2, 4, 8, 6, 5, 7,  Любен Каравелов  1, 40, 12, 4, 48, 21, 10, 22, 14, 9, 1а, 8, 31, 32, 18, 30, 29, 38, 13а, 5, 50, 19, 7, 35, 35а, 11, 37, 39, 28, 20, 15, 27, 44, 24, 13, 25, 17, 36, 33, 43,  Марица  5, 22, 8, 2, 6, 7, 14, 26, 1, 12, 18, 16,  Маршал Толбухин  30, 21, 28, 18, 26, 11, 13, 19, 11а, 15, 16, 20, 25, 32, 23, 27, 33, 37, 29, 31, 35, 45, 44, 39, 48, 40, 46, 42, 50, 36, 10, 8, 14, 9, 12, 5, 27а, 7, 16, 3, 6,  Митко Палаузов  6, 2, 4, 1, 3, 5,  Никола Вапцаров  15, 37, 17, 18, 19, 9, 16, 27, 22, 21, 6, 24, 11, 2, 23, 7, 13, 12, 4, 10, 14, 3, 25, 8, 5, 1,  Пело Пеловски  1, 2, 18, 11, 9, 13, 8, 14, 8б, 3, 6, 12, 4, 16, 10,  Перпелицин  8, 4,  Пръвчанска Рампа,  Р Даскалов  3, 4, 2, 7, 1,  С Румянцев  7, 6, 8, 9, 5, 3, 1, 4, 10, 2, 22, 15, 21, 18, 13, 11, 29, 12, 14, 19, 23, 28, 26, 16, 24, 27, 17, 25,  Средния Връх,  Странджа  1, 2, 6,  Страцин  12, 1, 6, 16, 10, 3, 8, 3а, 2, 14,  Тодор Луканов  5, 22, 19, 23, 8, 29, 17, 13, 11, 7, 20, 18, 21, 27, 16, 6, 3, 2, 1,  Филип-Тотю  2, 4, 3, 6, 7,  Х.Витков  3, 13, 8, 15, 1, 2, 10, 6, 4, 9,  Хаджи Димитър  4, 15, 17, 23, 9, 3, 2, 5, 19, 7, 11, 13, 21, 6, 1, 4, 57, 49, 55, 25, 35, 43б, 51, 27, 61, 45, 33, 41, 39, 6, 47, 29, 37, 69, 65,  Христо Ботев  2, 3, 5, 11, 6, 10, 7, 1, 11, 9, 22, 8, 17, 15, 4, 16, 21, 19, 13,  Христо Кърпачев  29, 11, 3, 15, 13, 32, 21, 38, 31, 33, 24, 36, 40, 9, 37, 39, 7, 30, 19, 5, 17, 16, 8, 14,  Цанко Церковски  13б, 16, 18, 11, 21, 24, 22, 20, 14а, 15, 9, 17, 5, 16, 22, 3, 20, 12, 14, 2, 1, 10,  Цветан Спасов  7, 10, 5, 3, 4, 1, 6, 38, 27а, 19а, 33, 13, 45, 25, 37, 29, 23, 57, 14, 12, 43, 15, 49, Помпена Ст, 11, 8, 17, 47, 35, 41, 27, 31, 10, 16, 21, 3а, 53,  Цеко Ненов  17, 4, 12, 15, 9, 18, 19, 6, 5, 11, 7, 13, 2, 14, 10, 8,  Шипка  8, 6, 3, 2,  Янко Забунов  7, 10, 6, 25, 14, 12, 51, 19, 29, 23, 53, 18, 15, 16, 5, 11, 20, 12а, 8, 33, 17, 49, 31, 4, 9а, 21, 9, 2, 27, 3, 13, 37, 30, 26, 49, 41, 35, 28, 32, 45, 43, 34, 38, 42, 53, 39,    Снегоринна База, Помпена Станция

 

София-Област

Община Божурище  

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Храбърско:   Алек Мак  1,  Ален Мак  22,  УПИ -2-Кв.20,    Вила

Община Ботевград  

На 14.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./ -  Врачеш:   Бор  1, 2, 8, 4,  Георги Бенковски  4, 3, 2, 1,  Горски Пътник  12, 23, 29, 36, 11, 3, 1, 10, 15а, 18, 16б, 4, 17, 9, 31, 19, 27, 16,  Гурко  17, 28, 46, 8, 5, 10, 22, 32, 42, 7, 3, 44, 2, 48, 54, 24, 26, 19, 12, 15а, 31, 20, 15, 14, 18, 29, 11, 6, 40, 34, 52, 30, 23, 27, 13, 50,  Дунав  14, 1, 3, 6, 7, 10, 9, 16, 8, 12, 5, 4, 2, 11, 19, 17,  Захари Стоянов (Петър Янков  18, 8, 26, 6, 9,  Ивайло  14,  Извор  9,  Кокиче  1, 5,  Малчика  2, 3, 1, 4,  Околчица  5, 7,  Освобождение (9-Ти Септемвр  5,  Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов  58,  Победа  3,  Розова Долина  2, 6, 4, 1, 3,  Севаст Огнян (Партизанска)  4, 35, 6, 3, 1,  Съединение (Рада Докова)  11, 17,  Съединение (Радка Докова)  13, 7, 10, 4, 8, 5, 9,  Теменуга  28, 20, 30, 26, 10, 17, 12, 32, 8, 16, 11, 46,  Трети Март (Иван Гълъбов)  134, 70, 105, 125, 120, 91а, 115, 85, 117, 136, 74, 137, 126, 111, 96, 128, 141, 93, 110, 79, 1251а, 92, 80, 106, 121, 108, 73, 104, 102, 130, 89, 100, 83, 101, 98, 109, 131, 66, 97, 94, 78, 132, 123, 68, 76, 112, 84, 88, 62, 124, 147, 91, 87, 122, 77, 145, 90, 119, 75, 118, 138, 127, 116, 107, 81, 103, 135, 114, 82, 140, 129, 143, 72, 86, 91в,  Цар Самуил (М. Найденова)  6, 2, 3, 5, 1,  Шипка  7, 11а, 1, 11, 5, 3, 9, 3а,    12, 15, 24

На 14.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./ -  Новачене,  Общ. Ботевград:   III-709, Кв.38,  Аспарух  13, 11, 3, 9, 12, 17, 18, 10, 19, 21, 5, 25, 4, 6, 14, 15, 16, 8, 23,  Борис I (Методи Антонов)  7, 4, 14, 17, 21, 3, 13, 2, 12, 10, 16, 8, 15,  Васил Друмев  1, 2, 8, 14, 6, 4,  Дондуков  10,  Дунав  5, 6, 8, 1,  Ивайло  6, 8, 1, 2, 4,  Медвен  18, 3,  Опълченска  5, 7, 1, 9, 11, 4, 10, 12, 6, 13, 3,  Рударка  2, 8, 13, 15, 6, 17,  Христо Ботев  29, 13, 18, 16, 26, 30, 6, 10, 17, 28, 3, 15, 22, 11, 5, 8, 12, 24, 23, 9, 7, 27, 25, 19, 21

На 14.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./ -  Рашково:   Вила, Къща, 6

На 14.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./ -  Скравена:   Александър Стамболийски  1,  Алипи Първанов  7, 30, 18, 1, 28, 10, 20, 5, 8, 14, 11, 22, 9, 34, 4, 3, 6, 12, 26,  Васил Априлов  1,  Георги Апостолов  14, 16,  Георги Раковски  1, 10, 8, 3, 5, 7, 6, 13,  Герго Ценов  20,  Грамаде  1,  Лазар Стоянов  12, 5, 4, 10, 7, 20, 2, 16, 1, 18, 14,  Паисий  3, 6, 1,  Петко Студенков  19, 14, 13, 11, 9, 16, 10, 17, 18, 15, 12, 21,  Петър Берон  23, 15, 22, 76, 9, 34, 20, 7, 17, 13, 19, 30, 27, 11, 24, 21,  Свещ. Георги Поп Димитров  5, 8, 14, 18, 6, 9, 12, 16, 20, 4, 11, 7,  Сграда На Читалището,  Тодор Попов  3, 10 А, 1, 2, 12, 10, 6, 8,  Христо Ботев  99,  Цар Крум  3, 1

На 14.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./ -  Скравена:   Койдановец  1, 7

На 14.10.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ -  Литаково:   3ти Март  1,  Антон Младенов  12,  Баба Тонка (Баба Кула)  5, 7, 6, 4, 2, 1,  Боговина  68, 70, 49, 72, 82, 64, 57, 80, 66, 36, 25, 55, 35, 41, 51, 45,  Брезовица  5, 18, 6, 4, 7, 2,  Георги Бенковски (Г.Димитро  22, 24, 3, 5, 1, 21, 28, 23, 12, 11, 25, 17, 29, 19, 22, 8, 15, 4, 30, 26,  Захари Стоянов  2а, 2,  Иван Вазов (Ангел Миновски)  9, 26, 6, 19, 8, 3 Вила, 1, 11, 10, 20, 12, 13,  Кап.Тодор Тодоров  2,  Кочо Честименски (М.Найдено  11, 4, 26, 19, 20, 86, 10, 18, 16, 24, 2,  Любен Каравелов  42а, 72, 30, 24, 37, 29, 71, 36, 70, 53, 83, 13, 58, 63, 48, 33, 16, 79, 77, 5, 85, 49, 11, 73, 69, 26, 37, 74, 35, 56, 40, 28, 42, 45, 45, 47, 19, 25, 66, 6, 41, 39, 67, 4, 34, 14, 18, 9, 10, 62, 12, 55, 8, 75, 43, 61, 54, 51,  Люто Войвода  78, 32,  Начо Иванов  7, 5, 3,  Оборище  2, 14, 8, 18, 12, 6, 1, 16, 5, 4,  Парцел V-41,  Кв.9 Къща,  Победа  1,  Станковска Курия  9,  Стара Планина (Кам. Първенс  12, 16, 17, 15, 11, 4, 10, 13, 19, 18,  Шести Септември (9-Ти Iх)  74

На 14.10.2019 Г. /10:00 - 13:15 Ч./ -  Врачеш:   Майстор Вуно Марков  34а

На 14.10.2019 Г. /12:30 - 16:15 Ч./ -  Ботевград:   Александър Батенберг  31, 17, 1, 21, 11, 35, 29, 26, 6, 15, 22, 2, 23, 18, 33, 35а, 5, 8, 7, 14, 19, 9, 27, 24, 16, 12, 20, 4, 13, 28, 10, 25,  Любен Каравелов  4, 10, 14, 8, 6, 12, 16, 2,  Патриарх Евтимий  44, 54, 45, 52, 56, 42, 46, 53, 47, 51, 50, 49,  Славейков  43, 22, 24, 35, 37, 29, 41, 26, 33 А, 33а, 31, 33

На 15.10.2019 Г. /09:45 - 10:00 Ч.; 14:45 - 15:00 Ч./ -  Ботевград:   Витиня  Почивна Станция, 55,  До Сграда Ткзс  Краварник Зелена Бара,  Индустриална Зона Микроелектроника,  Литаковско Шосе  1,  Пик,    Портал, Ловен Дом, Канцеларий, Вила

На 15.10.2019 Г. /09:45 - 10:00 Ч.; 14:45 - 15:00 Ч./ -  Врачеш:   Александър Стамболийски  10, 2, 8, 6, 1, 5, 3, 1,  Баба Вида  8, 6, 4, 2, 5, 7, 1, 10,  Бела  Трафопост,  Бор  1, 2, 8, 4,  Будиовград  12, 2, 5, 1, 16а, 6, 10, 8,  Бузлуджа  1, 4, 6, 2, 3, 93, 62а, 149, 71, 83, 123, 117, 67, 88, 82, 109, 77, 73, 147, 102, 103, 79, 78, 106, 72, 92, 69, 143, 145, 129, 99, 131, 89, 91, 141, 76, 65, 62, 119, 100, 82а, 101, 105, 68, 74, 127, 115, 96, 86, 53, 70, 80, 104, 75, 81, 90, 133, 85, 151, 94, 66, 97, 64, 111, 84, 87, 63, 50, 35, 57, 59, 45, 47, 56, 60, 44, 43, 40, 61, 52, 39, 42, 48, 37, 55, 53, 41, 54, 58, 33, 49,  Васил Левски  36, 41, 39, 47, 44, 45, 32, 46, 37, 42, 35, 38, 34,  Витиня  31, 21, 26, 10, 34, 29, 20, 13, 15, 12, 33, 38, 40, 9а, 27, 23, 17, 11, 9, 36, 25, 19, 22, 14, 16, 24, 32,  Възраждане  3, 1, 2, 6а,  Гео Милев  2, 6, 13, 11, 10, 12, 8, 18, 4, 9,  Георги Бенковски  8, 5, 15, 11, 13, 9, 6, 4, 3, 2, 1,  Горски Пътник  12, 23, 29, 36, 11, 3, 1, 10, 15а, 18, 16б, 4, 17, 9, 31, 19, 27, 16,  Гурко  17, 28, 46, 8, 5, 10, 22, 32, 42, 7, 3, 44, 2, 48, 54, 24, 26, 19, 12, 15а, 31, 20, 15, 14, 18, 29, 11, 6, 40, 34, 52, 30, 23, 27, 13, 50, 78, 66, 67, 56, 71, 41, 63, 45, 73, 80, 57, 74, 49, 58, 70, 43, 47, 37, 72, 53, 82, 68,  Дунав  14, 1, 3, 6, 7, 10, 9, 16, 8, 12, 5, 4, 2, 11, 19, 17,  Еделвайс  2, 4, 7, 6, 10, 3, 1,  Захари Стоянов (Петър Янков  19, 40, 54, 50, 13, 29, 10, 38, 27, 22, 5б, 25, 52, 24, 17, 12, 36, 37, 33, 15, 3, 31, 28, 42, 2, 21, 35, 34, 11, 19, 16, 32, 5а, 20, 5, 23, 18, 30, 1, 44, 48, 7, 18, 8, 26, 6, 9, 2, 4,  Ивайло  4, 6, 12, 11, 3, 9, 10, 2, 116, 7, 8, 14,  Иван Вазов  14, 3, 2, 6, 7, 10, 16, 13, 9, 8, 4, 11, 5,  Иглика  2, 1, 15, 7, 19, 9, 3, 21, 11, 4,  Извор  1, 9,  Калето  22, 35, 20, 18, 29, 33, 19, 27, 20а, 25а, 24, 31, 13, 11, 5, 8, 10, 9, 4, 3, 6, 1,  Кирил И Методий  7, 4, 5, 8, 14, 2, 6, 10,  Кокиче  1, 5,  Кольо Видин  11, 1, 17, 8, 14, 4а, 12, 6, 2, 7, 9, 15, 4, 21, 5,  Люляк  10, 1, 3, 12, 6, 2а, 5, 7, 2,  Майстор Вуно Марков  36в, 21, 32, 8, 34, 18, 22, 12, 4, 23, 30, 24, 2, 19, 20а, 20, 36б, 26, 25, 15, 27, 10, 16, 5, 6, 1, 36, 36а, 34а,  Малчика  2, 3, 1, 4, 6,  Манастирска  27 А, 1, 3 Фургон, Вила, 2,  Мерощица,  Оборище  14, 1,  Околчица  6, 5, 7, 12, 5, 4,  Орлово Гнездо  4, 3, 10, 5, 8, 143, 6, 2,  Освобождение (9-Ти Септемвр  1, 5, 4а, 3, 5а, 1, 5, 4, 2, 12,  Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов  23, 13, 24, 25, 22, 9, 21, 20, 27, 26, 2, 10, 5, 4, 12, 66, 19, 1, 28, 29, 7, 11, 16, 15, 14-16, 58, 46, 34, 32, 27, 37, 40, 33, 36, 35, 43, 30, 38,  Победа  5, 3, 2, 1б, 6, 4, 7, 3,  Преслав  9,  Първенец  31, 16, 25, 4, 6, 33, 13, 5, 1, 14, 23, 11, 3, 12, 2, 19, 18, 17, 22, 10, 7, 15,  Райна Княгиня (Вела Пеева)  1, 2, 3, 6, 2, 4,  Розова Долина  17, 8, 14, 11, 5, 3, 7, 13, 25, 17, 10, 21, 15, 23, 19, 2, 6, 4, 1, 3,  Севаст Огнян (Партизанска)  6, 4, 35, 6, 3, 1,  Синчец  9, 11, 19, 7, 15, 18, 6, 21, 12, 20, 17, 16, 10, 14, 13, 1,  Славейков (Васил Коларов)  2,  Софрони Врачански  1,  Стара Планина  48, 9, 44, 40, 11, 29, 46, 12, 3, 7, 6, 10, 18, 28, 30, 25, 26, 1, 14, 16, 24, 5, 19, 11а, 2, 9, 32, 23, 17, 4, 13, 20, 15, 8,  Съединение (Рада Докова)  3, 2, 1, 11, 17, 1,  Съединение (Радка Докова)  1, 13, 7, 10, 4, 8, 5, 9,  Теменуга  17, Гараж, 28, 20, 30, 26, 10, 17, 12, 32, 8, 16, 11, 46, 16, 12, 3, 38, 36, 40,  Трети Март (Иван Гълъбов)  134, 204, 2, 134, 70, 105, 125, 120, 91а, 115, 85, 117, 136, 74, 137, 126, 111, 96, 128, 141, 93, 110, 79, 1251а, 92, 80, 106, 121, 108, 73, 104, 102, 130, 89, 100, 83, 101, 98, 109, 131, 66, 97, 94, 78, 132, 123, 68, 76, 112, 84, 88, 62, 124, 147, 91, 87, 122, 77, 145, 90, 119, 75, 118, 138, 127, 116, 107, 81, 103, 135, 114, 82, 140, 129, 143, 72, 86, 91в, 71а, 48, 54, 57, 51, 47, 41, 61, 71, 50, 59, 63, 54д, 67, 60, 52, 69, 44а, 46, 43, 54а, 44б, 1, 56, 49, 53, 58, 54г, 55, 45, 65, 8, 18, 20,  Хан Аспарух  15, 16, 12, 17, 18, 10, 14, 13, 19, 19а, 3, 1, 4, 2, 5,  Христо Ботев  20, 13, 12, 10, 11, 6, 9, 23, 21а, 5, 18, 17, 28, 16, 19, 2, 1, 21, 7,  Цар Иван Шишман (М.Найденов  1, 6, 16, 10, 8, 7, 8 8, 22, 24, 5, 4, 20, 2, 14, 3, 13, 12, 26, 11, 23, 9, 18,  Цар Освободител( 17 Ятаци)  10, 17, 8, 2, 21, 6, 7, 4, 46, 23, 30, 51, 21, 26, 49, 17, 28, 38, 18, 56, 50, 31, 27, 135, 16, 42, 12, 40, 39, 20, 45, 24, 22, 36, 52, 29, 14, 43, 35, 44, 53, 48,  Цар Самуил (М. Найденова)  6, 2, 3, 5, 1,  Шипка  12, 5, 2а, 19, 34, 204, 17, 15, 2, 10, 8, 4, 6, 18а, 13, 7, 11а, 1, 11, 5, 3, 9, 3а,  Явор  12, 4, 3, 6, 10, 8, 5, 9, 1, 2,  Ягода  8, 2, 6, 3, 1, 12,  Ясен  4, 2,    Вила, Работилница, 12, 15, 24, 1

На 15.10.2019 Г. /09:45 - 10:00 Ч.; 14:45 - 15:00 Ч./ -  Литаково:   3ти Март  1, 6, 4, 8,  Антон Младенов  12, 2, 10, 1, 3,  Архангела (Петко Буковански  3, 7, 2, 5,  Баба Тонка (Баба Кула)  5, 7, 6, 4, 2, 1,  Бачо Киро  6, 2,  Боговина  6, 2, 1, 22, 16, 14, 92, 10, 90, 81, 88, 67, 59, 71, 63, 57, 61, 68, 70, 49, 72, 82, 64, 57, 80, 66, 36, 25, 55, 35, 41, 51, 45, 25, 35,  Бойчо Огнянов  2, 6,  Брезовица  5, 18, 6, 4, 7, 2,  Бузлуджа  5, 9, 2, 15,  Васил Левски  6, 4,  2, 1,  Велчова Завера (Илия Шопов)  18, 12, 1, 7, 16, 14, 10, 4,  Воденицата  2, 3, 1,  Вуто Койчев  12, 3, 8, 11, 5, 2, 9, 6, 10, 14,  Възраждане  6, 9, 2, 8, 95, 4, 10,  Възход  17, 12, 19, 1, 10, 11, 21, 7, 4, 9, 13, 3, 2,  Вълчи Град  5, 1, 8, 10, 34, 30,  Генерал Клод  10, 24, 28, 7, 11, 5, 22, 26, 13, 18, 19, 11а, 6, 14, 15, 4,  Генерал Похитонов  15, 17, 20, 2, 14, 16, 9, 7, 6, 4, 10,  Гено Люташки (Вацо Люташки)  2, 3,  Георги Бенковски (Г.Димитро  22, 24, 3, 5, 1, 21, 28, 23, 12, 11, 25, 17, 29, 19, 22, 8, 15, 4, 30, 26,  Георги Раковски (Д.Терзийск  6, 18, 2, 8, 7, 12, 13, 14, 3, 15, 10,  Димитър Икономов  7, 4, 9, 2, 1,  Дядо Иван (Ванюша)  2, 4,  Една Българка (М.Найденова  4, 7, 1, 13, 11, 2, 5, 15, 82а,  Захари Стоянов  2а, 2,  Иван Вазов (Ангел Миновски)  9, 9, 26, 6, 19, 8, 3 Вила, 1, 11, 10, 20, 12, 13,  Илия Монев  В Стоп.Двор, 1, 19, 5, 4, 15, 2, 7, 21, 13, 20, 10,  Калето (Сашка)  3,  Кап.Тодор Тодоров  2,  Кирил И Методи  5, 7, 9, 6, 8, 2, 11, 3, 1,  Кирил Стаменов  1, 2,  Коцо Докуленски  2, 3,  Кочо Честименски (М.Найдено  11, 4, 26, 19, 20, 86, 10, 18, 16, 24, 2, 96, 86, 90, 76, 92, 50, 49, 29, 42, 102, 45, 74, 101, 40, 25, 38, 94, 56, Къща, 59, 32, 33, 40а, 78, 27, 88,  Любен Каравелов  42а, 72, 30, 24, 37, 29, 71, 36, 70, 53, 83, 13, 58, 63, 48, 33, 16, 79, 77, 5, 85, 49, 11, 73, 69, 26, 37, 74, 35, 56, 40, 28, 42, 45, 45, 47, 19, 25, 66, 6, 41, 39, 67, 4, 34, 14, 18, 9, 10, 62, 12, 55, 8, 75, 43, 61, 54, 51,  Люто Войвода  26, 19, 32, 1, 8, 24, 6, 14, 23, 35, 3, 21, 13, Къща, 30, 15, 5, 20, 31, 29, 7, 9, 4, 11, 25, 7, 78, 32, 42, 40, 38, 57, 41, 49, 78, 58, Къща, 94, 53, 55, 48, 72, 62, 68, 43, 76, 37, 54, 46, 47, 62а, 45, 51, 70, 64, 35, 56, 44, 47а,  Майор Томпсън  24, 16, 18, 10, 4, 14, 3, 20, 2, 26, 1, 32,  Малина  2, 3,  Младен Пеьов  2, 1,  Мургаш  11, 9, 3, 5, 4, 2, 7, 13, 15,  Наум Янев  1, 3, 8, 6, 2,  Начо Иванов  7, 5, 3, 2, 3, 7, 8,  Незабравка (Партизанска)  4, 10, 1, 6,  Оборище  2, 14, 8, 18, 12, 6, 1, 16, 5, 4,  Опълченска  6, 19, 12, 33, 16, 21, 22, 13, 18, 41, 25, 39, 45, 31, 27, 7, 2 А, 10, 1, 20, 17, 3,  Павел Бързашки  17а, 16, 14, 8, 18, 2, 3, 23, 7, 17, 15, 9, 18,  Парцел V-41,  Кв.9 Къща,  Петко Войвода (Дичо Петров)  6, 2,  Петко Иковски  5, 28, 12, 26, 5, 25,  Петко Мицовски  15, 11, 1, 2, 7, 33, 9, Къща, 16, 21, 35, 19, 20, 25, 12,  Писана  1, 4, 3, 98, 27, 19, 25, 36, 6, 15, 29, 34, 22а, 18, 8, 13, 14, 11, 9, 12, 30, 24, 20, 11 Къща,  Победа  1,  Поп Христо Дойчев  5, 2, 3, 4,  Пречеста  2, 4,  Просвета  1,  Светлина  5, 9, 2, 3,  Свобода  7, 5, 8, 8б, 5а, 7, 1,  Спас Соколов  5, 12, 10, 4, 3, 6,  Станковска Курия  9,  Стара Планина (Кам. Първенс  12, 16, 17, 15, 11, 4, 10, 13, 19, 18, 1, 1а, 6,  Столетов  22, 18, 5, 8, 4, 6,  Страцин (Кост. Буковански)  15, 9, 20, 13, 19, 16, 20а, 5, 26а Вила, 12, 14, 7, 3, 4, 24, 22, 8, 26, 2, 2а, 6,  Тодор Каблешков (Н.Маринов)  1, 3, 14, 4, 6, 2, 10,  Христо Ботев  24, 22, 34, 50, 11, 18, 36, 15, 12, 21, 1, 52, 20, 43, 5, 19, 25, 41, 44, 32, 46, 13, 9, 14, 2, 17, 60, 48, 6, 26, 23, 7, 3, 33,  Шести Септември (9-Ти Iх)  15, 8, 25, 39, 18а Църква, 23, 6, 3, 24, 10, 29, 17, 4, 20, 16, 19, 12, 27, 5, 11, 158, 134, 124, 129, 200, 173, 126, 154, 165, 136, 177, 132, 144, 148, 125, 115, 194, 145, 95, 122, 153, 117, 157, 123, 111, 141, 91, 127, 140, 128, 179, 169, 156, 149, 192, 163, 120, 111, 83, 95, 88, 104, 73, 76, 80, 79б, 97, 64, 70, 94, 102, 85, 74, 106, 1а, 92, 78, 107, 81а, 81, 77, 75а, 109, 90, 82, 114, 103, 79, 105, 86, 74, 42, 47, 49, 50, 59, 44, 48, 60, 45, 63, 47а, 46, 61, 68, 62, 54, 66, 55, 58, 43, 39, 45а, 30а, 26 А, 24, 28, 37, 31, 34, 33, 26, 36, 20, 22, 41, 39,  Шипка  3, 3,  Юри Гагарин  9, 21, 35, 23, 14, 1, 10, 19, 36, 22, 5, 25, 6, 7, 18, 20, 15, 17, 27, 32, 16, 2, 12, 4, 8, 13, 11,    30

На 15.10.2019 Г. /09:45 - 15:00 Ч./ -  Ботевград:   Витиня  Почивна Станция, 55,  Пик,    Портал, Ловен Дом, Канцеларий, Вила

На 15.10.2019 Г. /09:45 - 15:00 Ч./ -  Врачеш:   Бела  Трафопост,  Севаст Огнян (Партизанска)  6

На 16.10.2019 Г. /08:45 - 09:30 Ч.; 14:45 - 15:30 Ч./ -  Правец:   Бор,    173

На 16.10.2019 Г. /08:45 - 09:30 Ч.; 14:45 - 15:30 Ч./ -  Разлив

На 16.10.2019 Г. /08:45 - 15:30 Ч./ -  Правец:   Бор

На 16.10.2019 Г. /09:15 - 15:15 Ч./ -  Боженица:   319004,  Долапището,  Махала Барбушовци,  Махала Близнаковци,  Махала Брусен  10 Къща,  Махала Върха,  Махала Ганинци,  Махала Дончовци,  Махала Кръста  Къща,  Махала Мурта,  Махала Павловци,  Махала Пейчовци,  Махала Пелиница  Къща,  Махала Плоча,  Махала Томовци,  Махала Урвич  1, 9, 11, Къща, 29,  Махала Усойната,  Стопански Двор,  УПИ XI-71, Кв.7,  Х-38,  Кв.41,    Къща, 43, Фургон, Къща

На 16.10.2019 Г. /09:15 - 15:15 Ч./ -  Липница,  Общ. Ботевград:   За Провеждане На 72-Часови Изпитания,  Махала Големо Усое,  Махала Горановци  Къща,  Махала Мановци,  Махала Ръждавец

На 16.10.2019 Г. /09:15 - 15:15 Ч./ -  Новачене,  Общ. Ботевград

На 18.10.2019 Г. /09:15 - 10:00 Ч.; 14:15 - 15:15 Ч./ -  Ботевград:   Ам Хемус

На 18.10.2019 Г. /09:15 - 10:00 Ч.; 14:15 - 15:15 Ч./ -  Етрополе:   Георги Антонов  20

На 18.10.2019 Г. /09:15 - 10:00 Ч.; 14:15 - 15:15 Ч./ -  Правец:   Бор  1,  Владин Рът,  Езерото  14, 20, 26, 34, 17, 23, 28, 31, 30, 21, 24, 22, 15, 16, 25, 19, 29, 18, 27, 32, 33, 35, 82, 1, 4, 3, 5, 7, 2, 6,  Езерото УПИ Іі Кв.117,  Извън Регулация,  До Гр.Правец,  Кв.Езерото,  Лесковец,  Махала Поповска  Къща,  Махала Пушкарско  Къща,  Махала Скърнава  8, Къща,  Месност Орниче,  Местност Христовото,  Нанин Дол,  Орниче,  Серпухов  29,  Скърнава,    Тп, 173

На 18.10.2019 Г. /09:15 - 10:00 Ч.; 14:15 - 15:15 Ч./ -  Разлив:   000134,  13022 Махала Щапалска,  №061016 М.Каменяка,  Махала Багелейска,  Махала Боновска,  Махала Влъчковска  Къща,  Махала Груевска  Къща,  Махала До Ресторанта,  Махала Куевска  Тп, Къща,  Махала Маргинска  Мтп,  Махала Милинско,  Махала Сираковско,  Махала Стопански Двор,  Махала Чорбанско  Къща,  Фелиов Рът  Имот070034,    Тп, Къща, 56, М. Блатото, Тп, Къща

На 18.10.2019 Г. /09:15 - 10:00 Ч.; 14:15 - 15:15 Ч./ -  Трудовец:   563032 М-Ст Пазарника,  X-916,  Александър Стамболийски  34, 32, 23, 17, 13, 15, 38, 25, 21, 27, 30,  Беласица  30, 22, 9, 15, 41, 40, 20, 11, 19, 38, 35, 28, 36, 23, 17, 24, 18, 32, 33, 21, 31,  Бистрица  23,  Вардар  8, 1, 4, 2, 6,  Васил Левски  20, 19, 16, 22, 14, 12, 24,  Вилна Зона  Жилищна Сграда, Вила, 19 Вила, 180а, Вила, 386,  Д-Р Димитър  Василев  14,  Зелин  10, 12, 1, 5, 9, 4, 2, 1г, 18, 16, 7, 1в, 11, 3, 1а, 20, 8, 6,  Лозята  УПИ XxVII,  Кв.31,  Местност Пейовица,  Никола Иванов (Н.Драганов)  28,  Никола Ракитин  1, 7, 4, 5,  Панчовска (Панчо Геровски)  41, 47, 45, 39, 37, 44, 49, 43, 42, 46,  Ракитин  2, 1,  Стубелска  40, 29,  Хаджи Димитър  41, 42, 38, 40, 45, 43,  Хан Аспарух  5, 13, 25, 23, 21, 17, 11, 8, 2, 20, 7, 1, 16, 18, 27, 4, 6, 20, 12,  Цар Борис  12, 10, 8, 1, 4, 6, 2, 3,  Цар Иван Шишман  48, 51, 43, 45, 44, 38, 49, 55, 41, 53, 47,  Цар Освободител  79, 75,  Черниш  49,  Шипка  12, 13, 14, 10, 9,    Вилна Зона, Лагер, Павилион

На 18.10.2019 Г. /09:15 - 15:15 Ч./ -  Правец:   Бор  1,  Извън Регулация,  До Гр.Правец

На 18.10.2019 Г. /09:15 - 15:15 Ч./ -  Разлив:   Махала Маргинска  Мтп,  Махала Сираковско

Община Годеч  

На 14.10.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ -  Годеч:   Водопад  1,  Гео Милев  8, 5, 4, 10, 1, 2, 3,  Детелина  12, 15, УПИ Іх-71, Кв.21, 3, 10, 4, 9, 19, 2, 11, 8, 18,  Зли Дол  16, 13, 19, 6, 12, 27, 17, 5, 38, 28, 2, 32, 29, 8, 7, 23, 25, 18, 33, 10, 26, 3, 24, 21, 20, 1, 30, 4, 15, 37, 14,  Иван Вазов  27, 29, 23, 21, 25а, 12, 14, 19,  Клокотиш  1, 10, 7, 3, 8, 5, 11, 6, 4, 2, 12, 13,  Кокиче  3, 1, 2,  Космонавт  20,  Никола Й.Вапцаров  14,  Нишава  17, 23, 19, 57, 13, 21, 15, 29, 25,  Парижка Комуна  8, 2, 3, 12, 7, 5, 6,  Петрохан  14, 11, 1, 6, 3, 10, 5, 13, 9, 8, 2, 4, 7,  Поляница  6, 10, 8, 7, 1, 2, 3, 4,  Рибарска  7, 2, 4, 5, 3,  Софийско Шосе  35,  Сохая  16, 9, 7, 3, 6, 5, 18, 1, 8,  Старо Село,  Трап,  Явор  3, 2, 5, 6, 1, 4, 7, 10, 12

На 14.10.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Туден:   М. Марков Дол,  Мах. Панинци,    Вила

Община Горна Малина  

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Стъргел:   УПИ I-390,  Кв.47,  УПИ VII-309,  Кв.52,  УПИ XI-286,  Кв.41,    Къща, Вила

Община Долна Баня  

На 14.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Долна Баня:   Александър Стамболийски  1, 5, 11, 3, 7, 9, 2,  Александър Стамболийски  Магазин, 24, 28, 20, 22, 8, 6, 23, 29, 27, 25, 18, 13, 12, 15, 30, 21, 4, 10, 32, 16, 26, 17, 31, 19, 14,  Белмекенска  24, 19, 14, 15, 23, 12, 16, 18, 26, 4, 10, 2, 20, 21, 9, 6, 3, 13, 5, 7, 17, 22, 1, 8,  Бистришка  4, 8, 16, 10, 14, 2,  Бистришка  36, 7, 46, 5, 3, 11, 40, 32, 28, 19, 44, 38, 9, 34, 48, 30, 15, 42,  Васил Левски  16, 24, 26, 10, 13, 18, 15, 11, 22, 12, 20, 7а, 14, 19, 9,  Васил Левски  2, 8, 6, 5, 1, 4, 3, 7,  Ведрина  8, 6,  Георги Кирков  3, 6, 2, 8, 22, 7, 12, 16, 20, 14, 5, 4, 1, 10, 18,  Георги С.Раковски  4, 14,  Деница  3, 2, 6, 7, 8, 5, 1, 4,  Деница  12, 11, 13, 18, 14, 10, 16,  Димитър Благоев  42,  Димитър Благоев  83, 70, 87, 48, 76, 91, 82, 52, 80, 62, 77, 55, 68, 105, 46, 75, 101, 63, 99, 66, 73, 71, 72, 53, 64, 74, 59, 78, 97, 95, 67, 84, 93, 65, 57, 69, 54, 89, 85, 56, 60, 79, 44, 103, 61, 40, 58, 51, 50, 81,  Дружба  3, Уо Тп Дружба, 5,  Дъб  5, 2, 7, 1, 3,  Елин Пелин  2,  Захари Стоянов  2, 8, 1, 4, 3, 5, 7, 6, 10,  Илинденско Въстание  1, 4, 7, 8, 12, 3, 11, 6, 5, 10, 2,  Кирил И Методий  3, 2, 7, 6, 14, 4, 13, 12, 1, 8, 11, 9,  Клен  1, 3, 5, 9,  Маришка  6, 10, 2 1, 12, 5, 2 3, 4, 11, 8, 3, 9, 7,  Новодомска  10 А, 14, 2, 11, 20, 18, 13, 2 А, 4, 16, 6, 17, 19, 12, 9, 10, 7, 8, 15, 21,  Обиколен Път  11,  Опълченска  8,  Павел Вежинов  10,  Павел Вежинов  11, 18, 6, 1, 4, 5, 8, 16, 7, 3, 15, 10, 9, 12, 14, 2,  Панайот Волов  4, 8, 5, 6, 2, 1, 14, 3, 9, 12,  Патриарх Евтимий  28, 3, 4, 20, 10, 8, 17, 14, 13, 24, 22, 2, 11, 6, 1, 18, 16, 12, 15,  Пенчо Славейков  6,  Петко Славейков  2, 3, 4, 1,  Петко Славейков  2,  Рилска Вода  19, 14, 5, 10, 17, 4, 3, 11, 2, 9, 12, 13, 7, 15, 8,  Спортна Слава  20, 18, Уо Тп Болница, 3, 10, 6, 14, 12, 24, 16, Болница, 8, 2, 22,  Тодор Каблешков  2,  Тодор Каблешков  21, 13, 6, 15, 17, 8, 19, 4,  Търговска  118, 41, 128, 93, 106, 75, 87, 71, 94, 95, 102, 104, 49, 116, 45, 55, 132, 69, 57, 114, 130, 100, 65, 122, 61, 39, 43, 51, 136, 53, 112, 120, 98, 1, 47, 63, 91, 110, 126, 59, 108, 124,  Търговска  77, 75,  Търговска  188,  Хан Аспарух  1, 11, 7, 13, №9, 2, 12, 5, 8, 9, 6, 10, 14, 3, 13а,  Хан Аспарух  14,  Христо Ботев  20, 16, 3, 17, 11, 22, 15, 14,  Христо Смирненски  Общ.Сграда,  Христо Смирненски  2, 29, 37, Уо Тп Детска Градина, 4, 22, 6, 33, 8, 35, 27, 10, 26 Вила, 5, 25, 12, 23, 16, 17, 20, 14, 31, 1, 18, 24, 21, 13, 9, 7,  Явор  3, 1, 10, 7, 6, 5, 8,  Ясен  2, 1,  Ясен  7, 13, 5, 14, 6, 3, 9

Община Драгоман  

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Начево:   Вила

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ -  Драгоман:   Васил Левски  18, 16,  Граничар  10,  Захари Стоянов  26, 5в,  Здравец  11,  Кирил И Методи  1, 6, 13, 4, 7, 5, 2, 8, 10, 15, 9, 3, 11,  Патриарх Евтимий  7, 2, 3, 1, 5, 9, 4,  Рила  8, 10, 12, 15, 18, 16,  Свети Стефан  23,  Черноризец Храбър  29, 26, 36, 8, 16, 10, 31, 3, 52, 27, 34, 2, 17, 48, 46, 32, 5, 30, 11, 9, 18, 40, 38, 25, 44, 33, 14, 12, 24, 20, 22, 19, 4, 6, 35, 28,    27, 19, 6, 30, 12, 23, 25, 28, 8, 10, 29, 21, 14

На 15.10.2019 Г. /11:00 - 15:00 Ч./ -  Василовци,  Общ. Драгоман:   УПИ VI-84 Кв.10,  УПИ VIIі-149,  Кв.20,    Вила

На 16.10.2019 Г. /08:15 - 09:30 Ч.; 08:15 - 16:30 Ч./ -  Беренде,  Общ. Драгоман:   УПИ IV-2 Кв.1

На 16.10.2019 Г. /08:15 - 09:30 Ч.; 08:15 - 16:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Беренде Извор:   УПИ I-1 Кв.1,    Вила

На 16.10.2019 Г. /08:15 - 09:30 Ч.; 08:15 - 16:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Калотина:   Втора  6 Къща, 1,  Калотина  Военен, Къща,  Първа  78, 1 Бензиностанция,    Къща, Къща, Къща, Ул. Границата

На 16.10.2019 Г. /08:15 - 09:30 Ч.; 08:15 - 16:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Чепърлинци

На 16.10.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч.; 08:15 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Липинци:   Вила, Къща

На 16.10.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч.; 08:15 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Ново Бърдо:   Вила, Къща

На 16.10.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч./ -  Беренде,  Общ. Драгоман:   УПИ IV-2 Кв.1,    Къща, Вила

На 16.10.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч./ -  Букоровци:   УПИ V 130кв.13,  УПИ XIII-33 Кв.5,    Вила

На 16.10.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч./ -  Върбница:   Къща, Вила

На 16.10.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч./ -  Драгоил

На 16.10.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч./ -  Драгоман:   Акация  1,  Владимир Поптомов  21, 7, 29, 31, 9, 11, 27, 5, 3, 23, 25, 1, 13, 19,  Врътковица,  Върбица  2, 4,  Генерал Гурко  14, 17, 21, 11, 13, 9, 7, 19, 18,  Георги Бенковски  4, 8, 5, 6, 2, 14, 7,  Димитър Полянов  8, 2, 3, 10, 9, 4, 5, 1, 14, 12,  Дрян  8, 4, 10, 6,  Дунав  1, 3, 6,  Евлоги Георгиев  6, 1, 5, 9, 4, 3,  Елин Пелин  22, 3, 18, 5, 12, 2, 1, 14, 9,  Иван Вазов  36, 32, 50, 6, 12, 30, 18, 1, 2, 20, 43, 2 Вила, 10, 34, 4, 3,  Калина  1,  Козлодуй  3,  Кондел  24, 6,  Липа  1, 4, 3, 6,  Люлин  2, 14, 16, 12,  Международно Шосе  14, 13, 16, 3, 7, 8, 4, 9, 2, 15, 11, 20, 6, 24, Билборд,  Миньор  Къща, 20,  Мусала  3, 1, 2, 5,  Осми Март  4,  Осогово  3, 1,  Патриарх Евтимий  9,  Поп Андрей  6, 3, 10, 4, 1, 8,  Поток  19, 17,  Свети Георги  1, 10, 8, 18,  Свети Иван Рилски  2, 19, 40, 33, 38 Къща, 34, 55 Вила, 80, 41,  Струма  2а,  УПИ IV-1038 Кв.78,  УПИ XxI-392  Кв.31,  УПИ Х-966 Кв.105,  Филип Тотю  7, 20,  Шейново  1,  Явор  13, 20, 11,    32, 10, 7, 18, 4, 22, 8, 35, 21, 27, 42, 13, 36, 17, 5, 29, 14, 46, 6, 3, 24, 12, 26, 20, 1, 9, 16, 11, 15, 23, 31, 28, 38, 25, 30, 44, 53, 58, 72, 78, 10, 62, 43, 82, 68, 54, 47, 4, 61, 70, 45, 49, 3, 52, 8, 42, 60, 74, 2, 14, 64, 66, 48, 65, 57, 50, 63, 56, 51, 41, 59

На 16.10.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч./ -  Каленовци:   XI-83,  Кв.22,  УПИ XI-4  Кв.2,  УПИ-Хі-257, Кв.12

На 16.10.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч./ -  Летница,  Общ. Драгоман:   Къща

На 16.10.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч./ -  Мургаш:   УПИ XIII- 96  Кв.10,  УПИ Хіі-17, Кв2,    Къща, Къща

На 16.10.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч./ -  Прекръсте

На 16.10.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч./ -  Разбоище:   Мес Стойков Връх,    Къща, № .

На 16.10.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч./ -  Туден:   015065,  IV-86  Кв.3,  XxVII-280  Кв.26,  Кв.Мрамор  УПИ VIIі-155 Кв.23,  М. Марков Дол,  М. При Дома  Пи 73417.13.341,  Мах. Панинци,  Мрамор Кв.22 УПИ XVі- 150,  Пи 73417.7.217,  Труден,  УПИ I   Кв.6,    Вила, Къща, Вила, Вила

На 17.10.2019 Г. /09:30 - 14:00 Ч./ -  Владиславци:   УПИ XVII-36, УПИ VI-37, УПИ VII-33,    Къща, УПИ Хі-239, Кв.23

На 17.10.2019 Г. /10:15 - 11:00 Ч./ -  Бучин Проход:   Местн.Раниславци,  Път II - 81,  УПИ III-10,  УПИ III-105 Кв.8,  УПИ ХIII,  Кв. 11,    Вила, М.Балач, 1, Вилна Зона, Къща, УПИ 1076 П-Л V, Кв.23, Вила

На 17.10.2019 Г. /10:15 - 11:00 Ч./ -  Василовци,  Общ. Драгоман:   УПИ VI-84 Кв.10,  УПИ VIIі-149,  Кв.20,    Вила, Вила, Къща

На 17.10.2019 Г. /10:15 - 11:00 Ч./ -  Годеч:   003670,  I-994,  Кв.134 I-995,  Кв.72,  VI-1405,  Кв.130,  Академик Игнат Емануилов  1, 1,  Акация  1, 5, 2, 1 Местност Мало Поле,  Александър Милев  24, 34, 30, 13, 28, 26, 18, 36, 20, 32, 19, 38, 40, 9, 22, 17, 15, 51, 23, 2, 10, 7, 14, 8, 11, 6, 12, 16, 9, 5, 1, 4,  Александър Стамболийски  3, 48, 37, 64, 11, 28, 25, 29, 30, 9, 17, 44, 39, 70, 49, 1, 9 Магнит, 7, 1, 33, 40, 50, 6, 27, 47, 36, 52, 32, 54, 53, 5, 38, 31, 35, Магнит, 66, 100, 80, 82, 86, 114, 110, 65, 76, 108, 71, 90, 128, 63, 98, 130, 69, 88, 132, 104, 78, 72, 61, 84, 67, 120, 92, 96, 1,  Ахтопол  6,  Бригадир  3, 4, 5, 1, 6,  Васил Друмев  7, 18, 35, 1, 5, 37, 2,  Васил Левски  6, 3, 2, 5, 1, 7, 9, 4, 10, 16, 14, 11, 15, 12, 13, 18,  Видлич  1, 6,  Водопад  1,  Гео Милев  8, 5, 4, 10, 1, 2, 3,  Георги С.Раковски  9, 7, До 1, 4,  Грамада  3,  Детелина  12, 15, УПИ Іх-71, Кв.21, 3, 10, 4, 9, 19, 2, 11, 8, 18,  Додовица  Вила, 42, 55, 37 Вила, 6, 7, 2, 9, 5, 3, 4, 8, 10, 1, 26, 13, 24, 23, 16, Къща, 89, 25, 22, 73, 14, 29, 21, 12, 28, Вила, 27, 15, 11, 18,  Дружба  6, 2, 4, 3, 1, 8, 5, 7, 14, 12, 10,  Дунав  9 Вила,  Елин Пелин  12, 25, 8, 7, 23, 17, 14, 10, 4, 6, 19, 27, 1, 5, 22, 18, 3, 24, 25а, 21, 20, 2, 9, 29, 15, 16, 11, 13,  Елха,  Заводска  1, 3,  Здравец  4, 6, 1, 3,  Зли Дол  67а, 53, 71, 45, 73, 67, 49, 55, 79, 59, 57, 65, 75, 44, 81, 56, 69, 39, 43, 41, 60, 61, 77, 58, 47, 16, 13, 19, 6, 12, 27, 17, 5, 38, 28, 2, 32, 29, 8, 7, 23, 25, 18, 33, 10, 26, 3, 24, 21, 20, 1, 30, 4, 15, 37, 14,  Иван Вазов  25, 27, 29, 23, 21, 25а, 12, 14, 19, 21,  Искър  1 Кв.Старо Село,  Йордан Йовков  23, 2, 7, 13, 4, 10, 3, 23 Къща, 8, 11, 9, 17, 1, 19, 5, 14, 21, 15, 6,  Клокотиш  1, 10, 7, 3, 8, 5, 11, 6, 4, 2, 12, 13,  Кокиче  3, 1, 2,  Ком,  Космонавт  20,  М.Свинарника,  Мали Ком  31, 30, 20, 32, 27, 36, 26, 22, 24,  Мах.Джуричова  3 Къща, Вила, Къща, 75 Вила, Вила №15,  Махала Трап,  Мерудая  19, 18, 26, 29, 1, 11, 9, 3, 7, 5, 8,  Местн.Цоланова,  Местност Ваге  Параклис,  Найденова  Махала Найденова,  Найденова Махала,  Найденовци,  Незабравка  12, 5, 8, 7, 4, 3, 6, 9, 2,  Никола Й.Вапцаров  7, 14,  Никола Петков  32, 28, 26, 34, 21, 27, 25, 38, 30, 19, 24, 36, 23, 15, 5, 3, 9, 12, 11, 17, 8, 7, 4, 6, 13, 22, 14, 18, 10, 19,  Нишава  9, 17, 23, 19, 57, 13, 21, 15, 29, 25,  Осми Март  14, 6, 1, 4, 2, 9, 3, 23, 7, 13, 12, 5,  Отец Паисий  18, 15а Къща,  Паисии  2, 7, 17, 8, 3, 14, 16, 5, 1, 11, 6, 9, 12, 10, 18, 4,  Панджина И Пешичова  5,  Парижка Комуна  9, 11, 14, 7, 8, 2, 3, 12, 7, 5, 6,  Петрова Бара  10,  Петрохан  14, 11, 1, 6, 3, 10, 5, 13, 9, 8, 2, 4, 7,  Пи 004087  Найденова Махала,  Поляница  6, 10, 8, 7, 1, 2, 3, 4,  Проф.Александър Милев  54,  Първи Май  15 УПИ ХVі-1375 Кв.112, 1, 6, 4, 8, 2,  Раковски  13,  Република  12, 51, 44, 36, 40, 47, 45, 41, 38, 50, 46, 16, 32, 2, 18, 30, 5, 25, 19, 35, 17, 22, 20, 37, 29, 23а, 21, 10, 3, 7, 9, 8, 28, 12, 23, 11, 27,  Рибарска  1, 5, 7, 2, 4, 5, 3,  Русе  23, 32, 9, 27 Кв.Цикура, 35,  Свобода  1, 1, 1,  Софийско Шосе  37, Парцел 1919 Кв.110, 50, 35, 13, 1, 3, 20, 6, 10, 5, 8, 13, 19, 25, 21, 26, 37, 23, 18, Склад, 30, 28, 32, 24,  Сохая  16, 9, 7, 3, 6, 5, 18, 1, 8,  Старо Село,  Стефан Караджа  3, 10, 2, 4, 6, 8, 1, 7, 5, 12,  Тинтява  2, 22, 5, 1, 9, 2, 13, 4, 7, 11, 10, 3, 6,  Тодор Каблешков  19, 14, 2, 10, 7, 19, 8, 3, 1, 5, 12,  Трап  Бунгало, 60,  Ул.3-Та №35а,  Ул.Петрушин Христов,  УПИ 006939,  УПИ VII-1927, Кв72,  УПИ Іі-837,  УПИ-І,  Кв.138,  Хаджи Димитър  2, 10, 3, 25, 8, 6, 5, 1,  Хан Аспарух  23, 6, 1а,  Хан Крум  4, 5,  Христо Ботев  2, 6, 4, 10, 11, 7, 3, 13, 14, 9, 1, 5, 8,  Христо Смирненски  13, 19, 15, 17, 36, 24, 28, 22, 26, 32, 30, 34, 9, 11,  Цар Иван Шишман,  Цикура  Вила, Къща,  Цоланова  9, 13,  Явор  3, 2, 5, 6, 1, 4, 7, 10, 12,  Ямбол  9,    УПИ VII-1523, 1663, Кв.114, УПИ 12-1314, УПИ Vі-1523, Кв.114, Къща, 9, 3, 2, 5, 1, 8, 18, 6, 7, 4, Мах.Трап

На 17.10.2019 Г. /10:15 - 11:00 Ч./ -  Големо Малово:   УПИ І-340, Кв.32а,  УПИ ХI-92, Кв.15,    Къща, УПИ VIIі-233, Кв.16, Вила

На 17.10.2019 Г. /10:15 - 11:00 Ч./ -  Лопушня:   008010,  УПИ IV-142,  Кв.16,  УПИ XIII-5, Кв.5,    Къща, Вила

На 17.10.2019 Г. /10:15 - 11:00 Ч./ -  Мало Малово:   УПИ IV-15,    Вила

На 17.10.2019 Г. /10:15 - 11:00 Ч./ -  Раяновци,  Общ. Драгоман

На 17.10.2019 Г. /10:15 - 11:00 Ч./ -  Цръклевци:   Къща, Вила

На 17.10.2019 Г. /10:15 - 11:00 Ч./ -  Шума:   Извън Регулация,  П-Л XIx-53,  Кв.3,  Ракето,  УПИ XVII-41, Кв.11,  УПИ ХV-23,  УПИ-VII-78,    Вила, Къща, Вила, УПИ VVII-71в.1

Община Елин Пелин  

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Богданлия:   Ix-24005,  Местн.Богдалия Кв.17,  УПИ IV-197,  УПИ VIII-157,  Кв.13,    Вила

На 15.10.2019 Г. /08:45 - 10:15 Ч.; 14:00 - 15:30 Ч./ -  Нови Хан:   001120,  VI - 640,  Борова Гора  21, 31, 39, 28, 32, 26, 33, 30, 35, 29, 37,  Бреза  2, 1, 10, 3, 5, 11, 4, 7, 9, 4,  Върба  11, 9,  Геренска  22, 24, 22, 8, 18, 14, 20, 4, 12, 2,  Гранит  19, 14а, 16, 9, 20, 5, 10, 7, 15, 12, 14, 8, 11, 17,  Детелина  14, 20, 26, 18, 22, 12, 13 Къща, 24, 16, 10,  Еледжик  6, 8, 1, 5, 3, 4, 10,  Елин Пелин  10, 17, 18, 11, 15, 7, 9, 14, 16, 26, 24, 23, 25, 33, 28,  Здравец  20, 30, 24, 23, 13, 11, 25, 14, 15, 8, 19, 7, 27, 21, 10, 18, 16, 17,  Иглика  8, 10, 6, 9, 3, 1, 11, 7, 4, 12, 2, 5,  Калоян  22, 41, 43, 40, 53, 39, 51, 18, 32, 47, 45, 29, 16, 38, 20, 49, 30, 34, 14, 25, 55, 24, 31, 28, 27, 37, 33, 35, 36, 20,  Лозенска Планина  7, 2, 18, 16, 22, 12, 15, 10, 20, 13, 14, 1, 9,  Люлин  5, 7, 6, 4, 3,  Марица  1, 15, 9, 13, 14, 4, 33, 33 Б, 16, 10, 6, 33 А, 2, 8, 29,  Милковица  УПИ  V-609,  Кв.63,  Мургаш  4, 3, 1, 4, 2, 6, 4-А,  Николина Здравкова  9, 2, 7, 1, 5, 8, 6,  Оборище  14, 15, 17, 16, 20, 12, 19, 21, 13, 10, УПИ 1, Кв.72, 11, 4, 11а, 3, 5, 9, 8, 2, 7, 6,  Отец Паисий  1,  Пи 001118,  Пловдивско Шосе  71, 22, 19, 10, 26, 21, 11, 9, 27, 25, 13, 24, 20, 32, 16, 31, 12, 33, 18, 35, 37, 29, 23, 14, 39,  Рибарица  5, 3, 1, 2,  Рила  6, 10, 9, 4, 12, 1, 5, 3, 8, 5а, 7,  Самуил  18,  Средна Гора  15, 1, 14, 6, 10, 8, 3, 4, 9, 16, 5, 13, 7,  Стопански Двор,  Студеница  2, 6, 10, 4,  Съединение  14, 9, 11, 4, 12, 2а, 10, 2, 8, 13, 15, 6, 7, 5, 3,  Трета  3, 2,  Търнава  1, 8, 3, 10, 21, 7, 15, 14, 5, 6, 23, 19, 11, 2, 9, 12, 13, 4,  УПИ Vі -647 Кв.29,  Червен Бряг  7, 1, 6, 9, 2, 10, 3, 8, 5, 4,  Шипка  2, 6, 1, 4,  Юрий Гагарин  30, 1, 10, 4, 3, 6, 8, 14, 2, 12,    УПИ VI Общ. Кв77, Ул.Липите 5

На 15.10.2019 Г. /09:15 - 10:00 Ч.; 14:15 - 15:00 Ч./ -  Елин Пелин,  Гара Елин Пелин:   196014,  II-242, Кв. 6а,  III-242 Кв 6а,  VI-293, Кв.22а,  VII-276,  Кв.73,  XxIV -Общ Кв. 5,  Битов Комбинат,  Граничар  20, 26, 37, 8, 15, 18, 27, 29, 33, 5, 39, 14, 11, 12, 23, 31, 3, 19, 35, 25, 22, 16, 1, 6, 24, 9, 21, 17, 2, 7, 10,  Искър  6, 4, 12, 1, 8, 5,  Керамик  3, 6, 11в,  Левски  5 3, 3, 2 4,  Марица  № 18,  Местн.Гара Елин Пелин,  Път 105,  Райко Даскалов  14, 12, 4, 6, 2, 16, 10,  Райна Княгиня  14, 13, 7 13, 1, 3 8, 6, 6 Локомотив, УПИ XIII-290, Кв.5, 3 8, 5, 1 7,  Рила  48а, № 62а, 42, 52, 50, 48, 54, 13, 70, 60, 64, 74, 36, 11, 44, 58, 58а, 40а, Къща, 72, 56, 40, 34, 7, 4, 14, 5, 38, 32, 18, 36, 30, 3, 10, 26, 2, 9, 8, 22, 12, 28, 20, 38а, 1, 24, 16,  Св Св Константин И Елена  19,  Спартак  7, 8, 10, 14, 20, 6, 18, 16, 2, 4, 12, №14,  Средна Гора  31, 13, 17, 27, 21, 6 10, 29, 15, 1, 6а, 5, 7, 11, Витоша, 3, 9, 19, 2 Чавдар, 2,  Стара Планина  1 1, 1,  Трепетлика  2,  УПИ VIII-238, Кв.5,  УПИ Хіі-278, Кв. 4,  Ххі-Общ, Кв.5,  Ххііі Кв. 5,  Цар Симеон  19, 9, 11, 5, 7, 3, 13, 21, 31, 35а, 35, 29, 37, 23,  Шипка  9, 3, 6, 5, 7, 1, 2, 8, 4,    УПИ VIII-238

На 15.10.2019 Г. /09:15 - 10:00 Ч.; 14:15 - 15:00 Ч./ -  Елин Пелин,  Общ. Елин Пелин:   Акация  1,  Алеко Константинов,  Верила  7,  Витоша  3,  Граничар  13,  Елин Пелин,  Искър  11, № 17,  Керамик  3,  Левски  5 3,  Мак  1,  Райко Даскалов  8,  Райна Княгиня  До Бл.8, 13, 6, 9,  Рила  УПИ V-238, Кв.5, 68,  Спартак  3, 1,  Средна Гора  23, Витоша, 10, 2а 1,  Стара Планина  1, 4 1, 2 1, 8,  Цар Симеон  15, 33,  Шипка  10,    1, 1, 4 1, 1, УПИ Хі-252, Кв.6а

На 15.10.2019 Г. /09:15 - 15:00 Ч./ -  Елин Пелин,  Гара Елин Пелин:   VI-293, Кв.22а,  Керамик  3,  Път 105,  Райна Княгиня  14, 13, 7 13, 1, 3 8,  Стара Планина  1 1, 1,  Трепетлика  2,  Цар Симеон  19, 9, 11, 5, 7, 3, 13, 21

На 15.10.2019 Г. /09:15 - 15:00 Ч./ -  Елин Пелин,  Общ. Елин Пелин:   Витоша  3,  Керамик  3,  Райна Княгиня  До Бл.8, 13,  Стара Планина  1, 4 1, 2 1,  Цар Симеон  15,    1, 1, 4 1

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 14:45 - 15:15 Ч./ -  Ботевград:   Витиня

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 14:45 - 15:15 Ч./ -  Григорево:   УПИ III -283 Кв.20

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 14:45 - 15:15 Ч./ -  Елешница,  Общ. Елин Пелин:   046008  Манастира,  21,  615,  654,  662,  I-914,  33 А,  Iх-191,  Кв.34,  V-162,  Кв.33,  X-5 Кв.3,  Землището На С.Елешница,  Имот №919,  Извън Регулация,  Местност Равно Расте  Имот Пл.№12,  Мтп Зора,  П-Л IV-263,  Кв.19,  Парцел Хіі-385,  Кв.39,  Пи 101 В I-Ва Част,  Пи 364,  Пи №913,  УПИ I-861 Кв.34а,  УПИ XVII - 205,  Кв.35,  УПИ Х-43,  Кв.6,  УПИ Хіі-121,  Кв.15,    УПИ ХVII-408, Кв26, УПИ ІV-273, УПИ-860, Кв.402, Вила, Вила, УПИ ХхI-208 Кв.35

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 14:45 - 15:15 Ч./ -  Елин Пелин,  Общ. Елин Пелин

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 14:45 - 15:15 Ч./ -  Желява:   24-Ти Май/Георги Димитров/  19, 55 Вила, 34, 30, 1 Тп-Желява 2 Стълб 26, 48, 1, 27,  29204.7604.17,  Xx-300, Кв.32  Временно Строителство,  Александър Стамболийски  1, 15,  Бене Цендин/Мургаш/  63, №19, 69, 1, 53, 6, 14, 8, 7а, 4,  Благой Тодоров/9 Септември/  1 Къща,  Васил Левски  2, 19, 8, 16а, 25, 16,  Ген.Николай Желявски/1 Май/  30, 6, 10,  Герена/Иван Шонев/  14,  Кирил И Методий  4, 11, 12, 23, 8,  Местност Добри Дол  2 Вила,  Местност Лозята,  Никола Петков/Карло Шабанск  4, 12а, 22, 28, 26,  Пи -098018,  Пи № 72,  Стара Планина  11, 6,  Стефан Караджа  4,  Стоян Мечката  4 Къща, 2, 6,  Стоян Мисирски  14,  Тодораки Пешев/Христо Ботев  1,  Тоне Крайчев  13, 1,    В.З.Лозята

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 14:45 - 15:15 Ч./ -  Потоп:   048064,   М.&Quot;Прекръсте&Quot;

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 14:45 - 15:15 Ч./ -  Чурек:   II-266, Кв 4,  Местност Жерково  Къща,  П-Л XVI-256,  Кв.30,  П-Л ХI-275,  Кв.4,    Къща, Къща, Къща

На 16.10.2019 Г. /09:45 - 15:15 Ч./ -  Чурек

Община Етрополе  

На 14.10.2019 Г. /09:15 - 09:45 Ч.; 14:15 - 15:15 Ч./ -  Брусен,  Общ. Етрополе:   229001  Вр.Стр.Обект,  II,  Кв.1,  Кладевски Дол  13,  Махала Бобища  Къща,  Махала Гарсовец,  Махала Дупковец,  Махала Нейков Дол,  Махала Радов Дол,  УПИ VI-154 Кв 21,    Вила, Къща, Къща, Вила

На 14.10.2019 Г. /09:15 - 09:45 Ч.; 14:15 - 15:15 Ч./ -  Видраре:   157,  Кв. 13,  Сграда Кметство,  Іі    Кв.  26,  Лъга,  Махала Джамбазите,  Махала Печор,  Махала Семкова  Къща,  Пи-083145 М.Мариновото,    Сграда, Вила, Тп, Къща, Вила, Тп, +

На 14.10.2019 Г. /09:15 - 09:45 Ч.; 14:15 - 15:15 Ч./ -  Джурово:   Васил Левски  2, 4, 6, 1, 5, 3, 14, 7, 13,  Волга  2, 6, 4, 1,  Вутьо Миков  39, 35, 28, 32, 30, 3, 9, 2, 5, 13, 14, 29, 15, 18, 20, 11, 25, 19, 10, 16, 21,  Генерал Гурко  3, 1,  Генерал Елис  10, 5, 7,  Георги Димитров  10, 9, 6, 1, 11, 8, 7, 2, 5, 3, 4, 13, 25, 13 3, 50, 38, 14, 29, 40, 17, 13 2, 53, 37, 43, 44, 23, 16, 21, 36, 13 1, 30, 19, 26, 32, 47, 41, 13, 12, 46, 20, 52, 42, 55, 13 4, 27, 45,  Гошо Воденичаров  15,  Девети Септември  13, 47, 34, 48, 23, 10, 58, 36, 40, 29, 27, 22, 5, 1, 14, 3, 44, 37, 50, 2, 11, 38, 54, 31, 46, 8, 16, 42, 17, 41, 4, 33, 6, 35, 56, 7, 15, 21, 9,  Димитър Грънчаров  15, 16 Училище, 11, 10, 30, 38, 14, 3, 24, 17, 7, 18, 36, 22, 32, 28, 20, 2, 13, 8, 34, 4, 21,  Иван Мицев  17, 5, 7, 19, 11, 27, 4, 12, 10, 2, 6,  Иван Яковенко  4,  Камилче  5, 9, 1, 3, 7, 11,  Капитан П.Стайков  16, 20, 14, 3, 22, 18, 2, 24, 28,  М.Беляновец Кв.9 УПИ VIIі,  Малък Искър  2, 4, 3, 10,  Матю Воденичаров  42, 44, 19, 14, 23, 25, 29, 13, 22, 15, 41, 30, 10, 11, 9 Къща, 41а, 18, 34, 16, 15а, 6, 8, 9, 1, 11, 3, 7, 5,  Махала Беляновец  Тп, Къща,  Махала Герановица  1а Къща, 1 Къща, Къща, 11, 12б, Тп, Къща,  Махала Камилче  Къща,  Махала Мечи Трън  Къща,  Махала Отявец  Къща,  Мико Лаков  2, 14, 4, 6, 3, 22, 24, 20, 16, 28, 26,  Млада Гвардия  2,  Нератовице  4, 11, 7, 8, 13,  Отряд Бенковски  1, 14, 5, 16, 6, 3,  Павел Корчагин  7, 4, 2, 8, 4, 5, 3, 1, 9,  Петър Томов  1, 16, 2, 6,  Първи Май  2, 1,  Септемврийци  15, 4, 13,  Стара Планина  6, 9, 7,  Тодор Христов  2,  УПИ III.Кв.2,  Чавдарци  36, 2, 34, 26, 12, 18, 6, 20, 24, 15, 19, 32, 8, 28, 1, 22, 33, 17, 16, 5, 30, 10, 4, 14, 38,  Червена Армия  4, 1, 3, 2,  Юрий Гагарин  1, 6, 2, 5, 4,    Тп, Тп, Тп, Тп, Тп

На 14.10.2019 Г. /09:15 - 09:45 Ч.; 14:15 - 15:15 Ч./ -  Етрополе:   Равнището,    Тп 1

На 14.10.2019 Г. /09:15 - 09:45 Ч.; 14:15 - 15:15 Ч./ -  Лопян:   005034,  В.З.Лопян,  Кв.6,  Васил Левски  2, 1,  Втора  1, 3, 5,  Георги Димитров  4, 6, 5, 12, 10, 8, 14,  Георги Михайлов  13, 21, 16, 297, 19, 2, 14, 4, 18, 5, 1, 10, 17, 11, 23, 3, 8, 15, 7, 6,  Девети Май  6, 9, 7, 5, 1, 3, 2, 4,  Девети Септември  5, 7, 1, 3,  Йончо Ботев  15, 27, 11, 13, 21, 9, 32, 5, 7, 19, 17, 18, 16, 14, 12, 33, 29,  Калина Вескова  8, 2, 28, 18, 6, 4, 24, 26, 1, 10, 12,  Кв.6,  УПИ 6-22,  Вилна Зона,  Ленин  4, 6, 3, 2,  Махала Черешовица  Вила, Къща,  Местност Растака  Къща,  Местност Черешова  7, 28, 27, 24, 25, 22,  Никола Михайлов  22, 28 \, 8, 5, 16, 4, 14, 7, 32, 20, 44, 11, 34, 24, 30, 6, 12, 10, 18, 38, 42, 238, 276, 310, 123, 234, 302, 246, 236, 228, 121, 111, 262, 274, 308, 105, 264, 119, 296, 286, 113, 127, 280, 244, 125, 258, 107, 250, 230, 131, 294, 260, 254, 129, 312, 284, 232, 242, 252, 266, 278, 282, 256, 272, 133, 248, 304, 101, 85, 69, 210, 186, 71, 81, 200, 93, 83, 222, 202, 172, 178, 182, 192, 170, 99, 162, 176, 208, 67, 216, 220, 65, 95, 77, 59, 61, 226, 103, 218, 212, 174, 75, 180, 63, 87, 204, 79, 57, 97, 224, 184, 190, 206, 196, 54, 68, 120, 74, 126, 138, 158, 140, 128, 43, 48, 98, 122, 104, 112, 21, 156, 162, 134, 76, 150, 86, 124, 50, 66, 52, 116, 90, 84, 144, 152, 64, 106, 41, 94, 82, 25, 33, 23, 35, 7, 114, 45, 130, 80, 56, 142, 110, 88, 146, 136, 13, 49, 78, 72, 92, 15, 148, 108, 96, 37, 160, 60, 154, 102, 100,  Никола П.Цановски  2,  Пета  1, 6, 4, 2,  Планинско Цвете  1 Вила, 1, 3,  Първа  1, 3,  Свещи Плаз  5, 3, 2,  Седма  111, 109,  Трета  12, 1, 4, 8, 2, 3, 10,  УПИ І-211,  Кв.29,  Христо Ботев  10, 6, 22, 4, 2, 12, 3, 14, 18, 1, 16, 5, 20,  Цвятко Янков  23, 27, 21, 13, 11, 149, 19, 17, 25, 94, 117, 82, 121, 119, 92, 139, 84, 151, 131, 149, 80, 78, 155, 133, 153, 115, 125, 86, 145, 123, 137, 127, 88, 143, 12, 107, 101, 40, 37, 43, 56, 91, 2, 76, 65, 61, 63, 89, 71, 109, 22, 16, 42, 79, 48, 31, 54, 103, 87, 24, 6, 93, 8, 70, 75, 64, 81, 4, 10, 41, 44, 83, 85, 33, 73, 50, 39, 77, 38, 53, 67, 46, 68, 99, 105, 30, 29, 69, 111, 59, 14, 28,  Четвъра  3, 5, 7,    Вила, Вила, Вила, Вила

На 14.10.2019 Г. /09:15 - 09:45 Ч.; 14:15 - 15:15 Ч./ -  Лъга:   Къща, Вила, Къща

На 14.10.2019 Г. /09:15 - 09:45 Ч.; 14:15 - 15:15 Ч./ -  Малки Искър:   Къща, Къща, Къща

На 14.10.2019 Г. /09:15 - 09:45 Ч.; 14:15 - 15:15 Ч./ -  Манаселска Река:   М. Генчовци  Екатте 46961,  Махала Буджов Дол,  Махала Вила Манаселски Мост,  Махала Гараж,  Махала Гола Могила,  Махала Долна Липа,  Махала Драгоица,  Махала Липа,  Махала Печор,  Махала Смолевица  Къща,  Махала Череша,  Махала Чульовци  Къща, Вила,  Укопете,    Къща, Тп, Мтп

На 14.10.2019 Г. /09:15 - 09:45 Ч.; 14:15 - 15:15 Ч./ -  Осиковица:   Махала 57 Км Ам Хемус,  Махала Балинска  Къща,  Махала Баренска  Къща,  Махала Вельовци  Къща,  Махала Витьовци,  Махала Владовци  Къща,  Махала Войновци  Жилищна Сграда, Бунгало, Къща,  Махала Вълчиновци,  Махала Габрика  Къща,  Махала Гетовци  Къща,  Махала Господарска  Вила, Стопанска Постройка,  Махала Дачовци,  Махала Дрена  Къща,  Махала Кратунете  Къща, Мтп,  Махала Манастира,  Махала Манговци,  Махала Робовица,  Махала Стойковци,  Махала Цековци  Къща,  Махала Чифлика,  Махала Ямата,    Тп, Къща, Къща, Тп, Къща, Тп

На 14.10.2019 Г. /09:15 - 09:45 Ч.; 14:15 - 15:15 Ч./ -  Осиковска Лакавица:   Бостанището,  Луковешки Дол  117001,  М.Гайдарско,  Махала Гроздене  Мтп, Къща,  Махала Драйчовци,  Махала Нанковска,  Махала Рачовци  Къща,  Общ. Правец,  Ам &Quot;Хемус&Quot;,  П-Л VI-61,  Кв.5,    Мтп, Къща, Тп, Мах.Кръстьовци

На 14.10.2019 Г. /09:15 - 09:45 Ч.; 14:15 - 15:15 Ч./ -  Равнище:   I Кв.29,  XVII-290,  Кв.46,  Мах. Грозьов Дол,  Махала Големанско,  УПИ II-196 Кв.8,  УПИ IV-327 Кв. 30,  УПИ XII-85,    Къща, Мтп, Тп, Къща, Вила, Фурна, Стопанска Сграда, Тп, Тп, Къща

На 14.10.2019 Г. /09:15 - 15:15 Ч./ -  Джурово:   М.Беляновец Кв.9 УПИ VIIі,  Махала Беляновец  Тп, Къща,  Махала Камилче  Къща,  Махала Мечи Трън  Къща,  Махала Отявец  Къща

На 17.10.2019 Г. /08:45 - 09:30 Ч.; 08:45 - 16:00 Ч.; 14:45 - 16:00 Ч./ -  Бойковец:   Орище,  УПИ-І-142,    Фуражомелка, Пивница-Магазин Брезите, Къща, +, Вила, 0, Вила, Къща, 1 Почивен Дом, Вила

На 17.10.2019 Г. /08:45 - 09:30 Ч.; 14:45 - 16:00 Ч./ -  Етрополе:   Батак  10, 4, 3, 1, 2, 6, 8, 12, 16,  Баш Самоков,  Вилна Зона Язовира,  Георги Антонов  51, 50, 47, 54, 52, 55,  Георги Бакалов  25, 16, 15, 14, 18, 24, 23, 26, 27, 13, 22, 19, 17,  Георги Димитров  17, 28, 36, 40, 38, 19, 32, 30, 34, + 32,  Етрополе,  УПИ I-За Дап  Кв.137,  Йорданка Чанкова  24, 33, 26,  Кирил И Методи  59, 38,  Малки Искър  49,  Марийка Гаврилова  56,  Марко Марков  13, 18, 5, 28, 17, 3, 32, 19, 8, 30, 23, 27, 29, 1, 22, 21, 20, 26, 14, 7, 9, 4, 15, 10, 2, 25, 12,  Махала Иванчовец,  Месност Ябланица,  Местност Баш Самоков  Къща, Къща, Къща,  Отец Паисий  1, 9, 6, 3, 8, 5, 5а, 2, 7,  Партизански  40,  6, 42, 23, 29, 60,  Руски  95, 101, 98, 137, 139, 131, 140, 153, 154, 152, 164, 150, 129, 146, 151, 141, 162, 142, 143, 133, 149, 148, 147, 156, 155, 160, 158, 145, 135, 144, 191,  Славяни  2,  Сливница  4, 2, 1, 6, 10, 8, 3,  Спортист  2, 11, 13, 7, 9, 4, 1, 6, 15,  УПИ 4  Кв.135,  Христо Ботев  26,  Христо Ясенов  24, 36, 40, 42, 43, 47, 44, 32, 27, 25, 33, 31, 34, 45, 39, 46, 37, 41, 26, 22, 30, 29, 35, 28, 38,  Чертиград  25, 17, 23, 19, 12, 21, 15, 10,  Ябланица,    23, Единство, Шивашки Цех, 2, 1, 4

На 17.10.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч./ -  Етрополе:   Вилна Зона Язовира,  Месност Ябланица,  Местност Баш Самоков  Къща,  Ябланица

Община Ихтиман  

На 16.10.2019 Г. /10:00 - 11:15 Ч.; 14:00 - 16:15 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Бальовци:   114 УПИ XIV Кв 10,  307189,  УПИ V-123,  Кв. 11,  УПИ VI- 183 Кв.11,    Вила

На 14.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Белица,  Общ. Ихтиман:   121063,  Гроздьовци  УПИ VIII-24, Кв.6,  Махала Горобий  Вили,  Махала Гроздьовци  Вила,  Махала Шуглеовци  Вила

На 14.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Полянци:   XIx-107,  УПИ III-92,  Кв. 8,    3, Скз Полянци, УПИ Ііі-28, Кв.8, УПИ І-100 Кв 1

На 14.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 15.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч.; 09:15 - 16:15 Ч.; 09:15 - 10:15 Ч.; 14:15 - 16:15 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Вежен  14-Б

На 14.10.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Вакарел:   913048,  II-704 Кв. 29,  Александър Стамболийски  22 5, 24, 13, 22 6, 34, 17, 22, 16, 11, 14, 30, 12, 15, 9, 20, 38, 18, 1, 4, 2, 1, 1, 8, 10, 6, 3,  Ален Мак  12, 1, 1 Катодна Станция, 6, 6а, 8, 2, 3, 7, 4,  Асен Златарев  13, 1а, 9, 8, 7, 1, 3, 30, 5, 11, 12, 18, 4, 14, 10, 6, 1, 2,  Васил Левски  1а, 43, 37, 30, 9, 48, 14, 51, 57, 21, 45, 16, 36, 29, 20, 56, 23, 1, 7, 11, 31, 39, 5, 29а, 4, 27, 60, 44, 18, 15, 17, 26, 55, 32, 47, 49, 58, 12, 40, 50, 24, 66, 10, 49а, 2, 13, 27а, 25, 22, 42, 34, 6, 28, 59, 52, 38, Сладкарница, 8, 102, 74, 70, 88, 74 Магазин, 68, 76, 72, 96, 98, 104, 86, 84, 90, 94, 82, 100, 118, 116, 108, 67, 69, 77 Къща, 110, 112, 126, 124, 120, 128, 79, 114, 81, 122, 75,  Витоша  8, 12, 25, 10, 19, 23, 21,  Георги Димитров  71, 67, 69, 114, 61, 65, 73, 106,  Димитър Паунов  10, 18, 16, 7, 20, 22, 12, 16, 2, 5, 4, 6,  Еделвайс  3, 8, 4, 6, 1, 3,  Еледжик  2, 13, 9, 7, 21, 11, 19, 1, 15, 5, 17, 4, 6, 10, 3, 18, Магазин Хр.Стоки 2,  Елин Пелин  29, 44, 36, 54, 25, 45, 50, 30, 33, 41, 58, 28, 38, 39, 17, Скара И Хр.Стоки, 42, 27, 26, 19, 31, 35, 32, 40, 23, 43, 34, 21, 48, 46, 37, 56, 52, 11, Млекопункт, 9, 18, 8, 10, Фурна, 16, 20, Склад Рпк, 12, 17, 1, 22, 15, 4,  Железничарска  22, 16, 24, 18, 20, 6, 2, 10, 3, 8, 1,  Здравец  2, 8, 3, 6, 1, 4, 4а,  Ивайло  13, 9, 3, 5, 15, 1, 11, 7,  Иван Вазов  16, 28, 23, 38, 17, 12, 25, 36, 27, 9, 42, 32, 18, 44, 46, 4, 1, 22, 20, 18а, 30, 29, 56, 3, 31, 2, 34, 24, 40, 13, 10, 15, 14, 33, 7, 48, 6, 5, 8, 54, 26,  Иван Шишман  2, 1, 3, 4,  Иглика  3, 7, 8, 10, 6, 1, 2, 5,  Извън Регулацията  Бензиностанция, Скз Вакарел,  Искър  10, 8, 11, 5, 9, 2, 4, 12, 6, 3, 1,  Кирил И Методи  7, 2, 1, 3, 5, 4, 8, 10, 6,  Костадинка Трайкова  32, 34, 28, 39, 30, 36, 26,  Кръста  1, 8, 10, 2, 6,  Латинка  2, 5, 3, 4, 7, 1,  Люлин  10, 6, 11, 6а, 2, 16, 15, 18, 7, 14, 13, 3, 8, 19, 17, 5, 1, 4, 9, 12, 22,  Люляк  1, 7, 9, 4, 2, 3, 6, 5,  М.Зубевица Им.№913037  Масивна Сграда/Кооп.Стол,  Махала Драгиовци  Вила, Антена Кабелна Тв,  Младост  3, 5, 9, 1, 7, 6, 13, 10, 11, 2, 4, 8,  Никола Вапцаров  12, 10, 6, 14, 4, 2, 8,  Никола Петков  2, 5, 16, 14, 10, 1, 9, 4, 8, 7, 12, 3, 11, 6,  Оборище  3,  Освобождение  1,  П-Л Х,  Кв.11 М.Бърдо,  Паисий Хилендарски  2, 6, 4,  Пирин  4, 1, 8, 6, 7, 5, 9, 10,  Самуил  30, 9, 7, 20, 22, 2, 21, 6, 16, 24, 28, 19, 12, 34, 3, 15, 17, 10, 33, 31, 8, 26, 5, 30, 35, 23, 13, 1, 4, 14,  Свети Иван Рилски  1, 2, 3,  Свети Патриарх Евтимий  34, 13, 9, 17, 38, 36, 15, 28, 32, 40, 11, 10, 2, 12, 3, 22, 20, 6, 26, 18, 16, 5, 24, 7, 1, 14,  Средна Гора  13, 5, 15, 3, 17, 2, 1 Ресторант, 4, Магазин Хр.Стоки, 1, 11, Магазин Трикотаж И Текстил, 9, 1а, 2, 1, 4, 3,  Стефан Стамболов  1, 10, 9,  Теменуга  4, 1, 10, 3, 8, 2, 6,  Тинтява  1, 2,  УПИ V-391, Кв.38,  УПИ X-394 Кв.34,  Хан Аспарух  1, 2, 11, 9, 15, 7, 6, 4, 3, 5,  Хан Кубрат  1, 5, 2, 3,  Хановете  7, 1, 4, 10, 5, 15, 9, 11, 8, 3, 13, 6, 17,  Харамлиец  7, 8, 9, 1, 2, 3, 7, 5, 6,  Христо Ботев  55, 57, 69, 1, 63, 67, 59, 71, 65, 19, 34, 44, 62, 32, 92, 21, 60, 14а, 40, 22, Пътен Кантон, 13, 46, 42, 56, 35, 50, 37, 4, 13а, 29, 26, 27, 10, 54, 14, 7, 48, 52, 1, 5, 16, 39, 51, 15, 30, 49, 58, 25, 12, 28, 6, 2, 18, 38, 3, 51а, 33, 53, 17, 9,  Христо Смирненски  6, 1 5, 3, 1 6, 4, 5, 2, 14, 16, 9, 17, 11, 13, 8, 15, 12, 10, 7, 19, 21, 23,  Цар Симеон  5, 3 А, 6, 16, 12, 18, 20, 2, 7, 3, 1, 10, 8, 4, 14,  Чавдар Войвода  1, 2, 12, 7, 15, 6, 3, 9, 11, 8, 17, 14, 4, 10, 5, 19, 13, 16,  Чешма Ангелина  12,  Шипка  8, 15, 1, 4, 13, 11, 2, 6, 5, 7, 9, 3, 17,    12, 1, 5, 13, 6, 3, 23, Бившо Апк-Работилница За Метал, Бившо Апк Склад За Метали, Тп 3 Вет.Лечебница, 22, 3

На 14.10.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 17.10.2019 Г. /09:15 - 10:15 Ч.; 14:15 - 16:15 Ч./ -  Бузяковци:   Заевица,  Махала Поповци  Параклис,  УПИ III-186 Кв. 17а,  УПИ III-3,  Кв.4,    Вила

На 14.10.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 17.10.2019 Г. /09:15 - 10:15 Ч.; 14:15 - 16:15 Ч./ -  Бърдо:   УПИ №113 Кв.№25а,    Вила

На 14.10.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 17.10.2019 Г. /09:15 - 10:15 Ч.; 14:15 - 16:15 Ч./ -  Джамузовци

На 14.10.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 17.10.2019 Г. /09:15 - 10:15 Ч.; 14:15 - 16:15 Ч./ -  Мечковци:   УПИ VIIі-89,  Кв.3,  УПИ XI-95,  Кв.4,    Вила

На 14.10.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 17.10.2019 Г. /09:15 - 10:15 Ч.; 14:15 - 16:15 Ч./ -  Пановци:   22

На 14.10.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 17.10.2019 Г. /09:15 - 10:15 Ч.; 14:15 - 16:15 Ч./ -  Ръжана:   УПИ VII-27,  Кв.5,    П-Л Ііі-76, Кв.9, Вила

На 14.10.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 17.10.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч.; 09:15 - 10:15 Ч.; 14:15 - 16:15 Ч./ -  Белица,  Общ. Ихтиман:   121063,  Гроздьовци  УПИ VIII-24, Кв.6,  Махала Барата  Млекопункт, Вила, Гараж,  Махала Бойчиновци  Имот №5, Вила,  Махала Горобий  Вила, Вили, Вили,  Махала Градеж  Вила,  Махала Гроздьовци  Вила,  Махала Средищна  Гараж, Вила,  Махала Суевци  Магазин, №, Вила,  Махала Широки Рът  Параклис, Вили,  Махала Шуглеовци  Вила,  УПИ VII Кв.8,  Широки Рът,    Кметство, Магазин, Клон Б,  Сбс №5

На 15.10.2019 Г. /08:30 - 10:15 Ч.; 08:30 - 16:15 Ч.; 14:30 - 16:15 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 09:00 - 10:00 Ч.; 15:45 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:45 - 16:30 Ч./ -  Веринско

На 15.10.2019 Г. /08:30 - 10:15 Ч.; 14:30 - 16:15 Ч./ -  Ихтиман:   Божур  1, 15, 13, 28, 7, 9, 10, 12, 11, 5, 6, 2, 8, 3, 4,  Братя Миладинови  7, 6, 1, 4, 9, 18, 14, 12, 5, 3, 2, 8, 16,  Булаир  3, 6, 9, 8, 24, 1, 23, 16, 15, 4, 18, 12, 7, 17, 13, 5, 11, 19, 2, 10, 21,  Васил Левски  15, 21, 19, 20, 37, 33, 17, 22, Уо, 29, 26, 24, 27, 31, 35, 25, 18 А, 14 2, 14 2 Б, 16 2, 2 Б, 2, 14 1, 1, 2 Б, 10, 3, 12, 1, 6, 7, 8, 5, 2, 9,  Георги Раковски  36, 22, 38, 33, 40, 18, 32, 34, 20а, 31, 30 1, 26, 30, 29, 24, 7, 17, 12, 16, 9, 15, 18, 10, 3, 11, 9 А, 14, 5, 6, 8, 2, 30, 13, 26,  Градинка Кв.192,  Даскал Цветко  3, 4, 5, 1, 2,  Димитър Попов  22, Склад, 31, 23, 23, 59, 3, 27, 38, Гараж, 20, Склад Билки, Канцелария Склад, 1, 27,  Димитър Русинов  14, 4, 18, 20, 15, 10, 3, 12, №8, 11, 9, 16, 6, 17, 13, 20,  Егерика  10, 1, 4, 8, 12, 2, 2,  Еледжик  5, 6, 16, 29, 28, 2, 37, 11, 1, 30, 26, 33, 31, 17, 13, 24, 7, 9, 18, 14, 4, 3, 22, 15 Б, 35, 15, 39, 25, 19, 23, 21, 20, 22а, 12,  Иван Вазов  2, 11, 6, 2 А, Уо, 17, 1, 2, 9, 24, 10, 15, 13, 7, 5, 22, 19, 23, 26,  Иглика  2, 28, 1,  Извън Регулация,  Йордан Балчев  7, 5, 4, 3, 2, 9, 1,  Кирил И Методи  28, 24, 20, 22, 26,  Кокиче  10,  Липа  5, 10, 4, 11, 13, 12, 9, 1, 14, 3, 8, 7, 6, 2,  Люле Бургас  15, 7, 1, 19, 4, 17, 2, 12, 13, 6, 16, 8, 18, 10, 14, 20, 26, 24, 22,  Люляк  1,  Марица  4, 8, 3, 1, 10, 12, 9, 27, 5, 13, 2, 6, 11,  Мизия  34, 10, 25, 23, 21, 32, 14,  Михаил Сестримски  8, 5, 15, 7, 13, 6, 4, 9, 11, 1, 3,  Мъти Вир  4, 17, 26, 6, 3, 5, 13, 20, 9, 32, 10, 24, 14, 22, 2, 16, 15, 18, 19, 7, 25, 32, 43, 30, 9, 23, 25, 28, 18,  Околовръстна  Канцелария Сортови Семена,  Парчевич  7, 2, 19, 11, 5, 12, 8, 13, 15, 3, 17, 9, 1, 4, 10,  Пирин  6, 10, 4,  Плиска  43, 37, 45, 31, 39, 33, 29, 41, 35,  Полковник Борис Дрангов  46,  Предгарова  Клуб, 7, Склад, 1, Цех, Бетонов Възел,  Преслав  5, 1, 2, 3, 10, 8, 6,  Рила  1, 24, 36, 32, 2, 27, 38, 25, 33, 22, 40, 22, 34, 30, 20,  Руен  6, 6а,  Свети Княз Борис 1  Хлебарница, 10, 5, 4, 2, 5 Микробазова Станция - Ih 128, 6, 3, 6, 22, 21, 20, 18,  Свети Патриарх Евтимий  43, 37, 51, 44, 39, 40, 63, 59 А, 36, 27, 29, 33, 35, 42, 53, 47, 55, 61, 38, 45, 59 Б, 59, 46, 41, 49, 52, 122, 50, 50, 50 122, 28, 11, 20, 17, 22, 13, 23, 30, 19, 25, 15, 24, 26,  Свети Софроний Врачански  5, 7, 43, 23, 17, 10, 19, 45, 41, 21, 29, 37, 22, 49, 27, 8, 20а, 11, 6, 12, 28, 30, 26, 15, 57, 25, 53, 39, 34, 16, 23а, 14, 55, 13, 6а, 24, 31, 32, 47, 52, 85, 42, 91, 48 Склад, 69, 65, 83, 75, 61, 42, 48 Склад Топливо, 79, 73, 93, 40, 81, 46, 89, 67, 44, 36, 87, 67, 38, 44, 77, 57а, 59, 63, Полигон Го,  Стефан Караджа  7, 13, 9, 32, 11, 28, 16, 5, 4, 22, 20, 14, 1, 16, 26, 12, 8, 6, 24, 10, 18, 25, 25, 21, 34, 33, 29, 17, 31, 35, 40, 23, 38, 34б, 19, 41, 42, 27, 2,  Стипон  12,  Странджа  19,  Съединение  3 Павильон, 9,  Топик  1, 2,  Траянова Врата  5,  Три Уши  2, 1, 23, 4, 13, 3, 17, 18, 25, 16, 31, 15, 20, 7, 22, 12, 29, 21, 19, 8, 6, 11, 9, 27, 5, 14,  Търново  1, 3, 2, 4, 6, 12а, 29, 5, 18, 19, 7, 2, 21, 17, 13, 8, 12 Б, 9, 10, 16, 11, 15, 6, 17, 25,  УПИ -VII 27090,  УПИ III-2061, Кв.145,  УПИ IV - 2853,  Кв.191,  Училищна  1, 3, 7, 5,  Хаджи Димитър  2, 13, 6, 17, 4, 5, 8, 7, 11, 7 А, 9, 15,  Хан Аспарух  1, 4, 6, 10, 5, 3, 2, 5, 7, 8,  Христо Ботев  14, 3, 9, 5, 6, 2, 4, 12, 13, 7, 11, 10, 1, 14, 17,  Христо Смирненски  28, 38, 12, 10, 34, 6, 16, 14, 32, 36, 2, 20, 26, 30, 8, 18, 22, 4,  Цар Освободител  179, 197, 140 1, 185, 203 4, 170, 191, 181, 172 А, 189, 168, 140 2, 193, 132, 199, 183, 144, 187, 199 2, 130 А, 195, 205 5, 201 3, 166, 175, 173, 177, 128, 130 А, 142 2-Б, 142, 164, 140, 142 2, 150, 144, 10, 114, 120, 110, 128, 143а Ресторант, 112, 118, 120, 141, 147, 131, 123, 3, 139, 135, 145, 151, 149а, 116, 137, 110а, 149, 114, 126, 193, 31, 171, 110, 143, 133,  Черни Връх  2, 16, 20, 18, 6, 12, 8, 14, 4, 10,  Шести Септември  20, Голф Игрище, Голф Игрище,  Шипка  30, 8, 2, 11, 6, 12, 9, 14, 4, 7, 26, 3, 5, 10, 22, 27, 25, 15, 25 3, 17, 13, 18, 20, 25, 19, 23, 21, 13 А,  Юрий Гагарин  2, 7, 4, 5, 1,  Явор  25,  Янтра  6, 1,    Уо, * УПИ  Х-1612 Кв.143, Уо, 5а, Уо, Уо

На 15.10.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./ -  Ихтиман:   Божур  1, 15, 13, 28, 7, 9, 10, 12, 11, 5, 6, 2, 8, 3, 4,  Димитър Попов  22, Склад, 31, 23, 23, 59, 3, 27, 38, Гараж, 20, Склад Билки, Канцелария Склад, 1, 27,  Иглика  2, 28, 1,  Извън Регулация,  Кокиче  10,  Липа  5, 10, 4, 11, 13, 12, 9, 1, 14, 3, 8, 7, 6, 2,  Люляк  1,  Марица  4, 8, 3, 1, 10, 12, 9, 27, 5, 13, 2, 6, 11,  Мизия  34, 10, 25, 23, 21, 32, 14,  Пирин  6, 10, 4,  Плиска  43, 37, 45, 31, 39, 33, 29, 41, 35,  Предгарова  Клуб, 7, Склад, 1, Цех, Бетонов Възел,  Рила  1, 24, 36, 32, 2, 27, 38, 25, 33, 22, 40, 22, 34, 30, 20,  Руен  6, 6а,  Странджа  19,  Траянова Врата  5,  УПИ III-2061, Кв.145,  Черни Връх  2, 16, 20, 18, 6, 12, 8, 14, 4, 10,  Шести Септември  Голф Игрище,  Явор  25,  Янтра  6, 1,    Уо, 5а, * УПИ  Х-1612 Кв.143

На 15.10.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч.; 08:30 - 10:15 Ч.; 14:30 - 16:15 Ч./ -  Живково,  Общ. Ихтиман

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Голема Раковица

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Селянин:   V-302,  П-Л Іі, Кв.11,  Пи 363,  УПИ VI-378 Кв.16,  УПИ VIIі-255,  Кв.27,  УПИ Хііі-116,  Кв.31,  УПИ-217,  Кв. 37,    УПИ XVIIі- 226, Вила, Водна Помпа, УПИ 1-21

На 16.10.2019 Г. /10:00 - 11:15 Ч.; 14:00 - 16:15 Ч./ -  Вакарел:   Александър Стамболийски  2, 44, 46, 40,  Бальовци,  Веслец  5, 60, 4, 2,  Витоша  15, 43, 9, 26, 20, 31, 16, 4, 3, 22, 24, 7, 17, 27, 29, 39, 55, 1, 37, 49, 6, 28, 41, 5, 30, 11, 33, 2, 51, 14, 18, 53, 13, 35, 47,  Дренов Рът,  Еделвайс  1,  Еледжик  14, 29, 25, 12, 16, 27,  Елин Пелин  60,  Железничарска  54, 58, 62, 60, 56, 64,  Костадинка Трайкова  44, 50, 42, 52, 48,  М.Дренов Ръд Пи 298,  Махала Бельовци  Парцел VII Кв.9,  Махала Дренов Рът  Вила,  Младост  15, 12, 14, 31, 16, 17, 24, 23, 37, 19, 18, 21, 25, 26,  Никола Петков  15, 22, 30, 17, 38, 23, 21, 19, 40, 28, 18, 24, 36, 26, 13,  Пейо Яворов  28, 18, 2, 32, 13, 10, 4, 12, 11, 6, 14, 16, 19, 1,  Пи 130,  М. Дренов Ръд,  Свети Патриарх Евтимий  6, 1,  УПИ-II-838, Кв.62,  ХV-260,  Кв 58,  Цар Симеон  11, 9, 38, 30, 28, 19, 24, 22, 42, 26, 32, 40, 36, 17, 34, 15,  Чинар  1, 7, 8, 6, 2,  Янтра  2, 8, 4, 1, 9, 3,    5

На 16.10.2019 Г. /10:00 - 16:15 Ч./ -  Вакарел

На 16.10.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Вакарел:   Александър Стамболийски  2, 44, 46, 40,  Бальовци,  Веслец  5, 60, 4, 2,  Витоша  15, 43, 9, 26, 20, 31, 16, 4, 3, 22, 24, 7, 17, 27, 29, 39, 55, 1, 37, 49, 6, 28, 41, 5, 30, 11, 33, 2, 51, 14, 18, 53, 13, 35, 47,  Дренов Рът,  Еделвайс  1,  Еледжик  14, 29, 25, 12, 16, 27,  Елин Пелин  60,  Железничарска  54, 58, 62, 60, 56, 64,  Костадинка Трайкова  44, 50, 42, 52, 48,  М.Дренов Ръд Пи 298,  Махала Бельовци  Парцел VII Кв.9,  Махала Дренов Рът  Вила,  Младост  15, 12, 14, 31, 16, 17, 24, 23, 37, 19, 18, 21, 25, 26,  Никола Петков  15, 22, 30, 17, 38, 23, 21, 19, 40, 28, 18, 24, 36, 26, 13,  Пейо Яворов  28, 18, 2, 32, 13, 10, 4, 12, 11, 6, 14, 16, 19, 1,  Пи 130,  М. Дренов Ръд,  Свети Патриарх Евтимий  6, 1,  УПИ-II-838, Кв.62,  ХV-260,  Кв 58,  Цар Симеон  11, 9, 38, 30, 28, 19, 24, 22, 42, 26, 32, 40, 36, 17, 34, 15,  Чинар  1, 7, 8, 6, 2,  Янтра  2, 8, 4, 1, 9, 3,    5, Пи 265049,  Екатте 10029

На 17.10.2019 Г. /09:15 - 10:15 Ч.; 14:15 - 16:15 Ч./ -  Богдановци

На 17.10.2019 Г. /09:15 - 10:15 Ч.; 14:15 - 16:15 Ч./ -  Вакарел:   Александър Стамболийски  1,  Васил Левски  102, 74, 70, 88, 74 Магазин, 68, 76, 72, 96, 98, 104, 86, 84, 90, 94, 82, 100,  Георги Димитров  106,  Димитър Паунов  16, 2, 5, 4, 6,  Еделвайс  8, 4, 6, 1, 3,  Ивайло  13, 9, 3, 5, 15, 1, 11, 7,  Иван Вазов  16, 28, 23, 38, 17, 12, 25, 36, 27, 9, 42, 32, 18, 44, 46, 4, 1, 22, 20, 18а, 30, 29, 56, 3, 31, 2, 34, 24, 40, 13, 10, 15, 14, 33, 7, 48, 6, 5, 8, 54, 26,  Иван Шишман  2, 1, 3, 4,  Извън Регулацията  Скз Вакарел,  Искър  3, 1,  Кръста  1, 8, 10, 2, 6,  Махала Драгиовци  Вила, Антена Кабелна Тв,  Освобождение  1,  П-Л Х,  Кв.11 М.Бърдо,  Самуил  9, 7, 20, 22, 2, 21, 6, 16, 24, 28, 19, 12, 34, 3, 15, 17, 10, 33, 31, 8, 26, 5, 30, 35, 23, 13, 1, 4, 14,  Свети Иван Рилски  1, 2, 3,  Средна Гора  1а, 2, 1, 4, 3,  Теменуга  4, 1, 10, 3, 8, 2, 6,  Тинтява  1, 2,  Хан Кубрат  1, 5, 2, 3,  Харамлиец  1, 2, 3, 7, 5, 6,  Христо Ботев  19, 34, 44, 62, 32, 92, 21, 60, 14а, 40, 22, Пътен Кантон, 13, 46, 42, 56, 35, 50, 37, 4, 13а, 29, 26, 27, 10, 54, 14, 7, 48, 52, 1, 5, 16, 39, 51, 15, 30, 49, 58, 25, 12, 28, 6, 2, 18, 38, 3, 51а, 33, 53, 17, 9,    3, 23

На 17.10.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ -  Бърдо

На 17.10.2019 Г. /15:45 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Вакарел:   Дренов Ръд,  Дренов Рът,  Елин Пелин  5,  Махала Дренов Рът  Вила,  С.Вакарел,  Общ. Ихтиман,  Ам Тракия,  Чавдар Войвода  2, 7, 11, 3, 5, 9, 3а,  Чакър Войвода  3,  Чешма Ангелина  4, 3, 7, 1, 11, 2, 15, 10, 14, 5, Работилница, 6, 12, 9,    Хим.Цех

На 17.10.2019 Г. /15:45 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Веринско:   000182,  X-36,  Кв.14,  Ул.13  5,  УПИ Ix-23,  Кв.13,  УПИ Ііі-124,  Кв.6,  УПИ ХVII-131,  Кв.6,    УПИ 11-316, Вила, УПИ Хіі-16, Кв.15, Агрс Ихтиман, Вила

На 17.10.2019 Г. /15:45 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Ихтиман:   Автомагистрала Тракия  Км.36,  Извън Регулация/Ам Тракия/  35,  Пи 007083 М.Царчино

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:45 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Борика,  Общ. Ихтиман:   XII-106 Кв. 8,  П-Л ІV-109,  Кв.8,  Парцел VII-59,  Кв.20,  УПИ 9-128 Кв 5,  УПИ IV-187, Кв.15,  УПИ ІV-165,  Кв.24,    1, УПИ Ііі Пл.22

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:45 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Бузяковци:   Махала Поповци  УПИ XIV-6,  Кв.1, Вила, Къща

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:45 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Вакарел:   VIII-186,  Кв. 187,  Махала Поповци  Бунгало,  Чешма Ангелина  999

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:45 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Костадинкино:   Мах.Семковци УПИ ХVі-88,  Кв.12,  Махала Брънковци  УПИ-I,  Кв.9,  Махала Полиовци,  Махала Семковци  Вила, Къща, Бунгало,  Махала Яздирастовци  Бунгало, Вила, УПИ III-131,  Кв.5, Барака, Къща,  Яздирастовци

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:45 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Пауново:   061033, М.Юрта,  IV-60, Кв 5,  V-142, Кв.23,  М. Авлиите,  П-Л VIIі-198,  Кв.15,  П-Л І-84,  Кв.15а,  Махала Поповци,  Поповци Пи 028069,  УПИ III-220,  Кв.Ихтиман,  УПИ V- 199 Кв. 14 Близо До Църквата,  УПИ V-129,  Кв 21,  УПИ XI-35, Кв.4,  УПИ XVII-148, Кв.22,  УПИ XxV-114,  Кв.20,    Месност Юрта, Местност Банчовци, УПИ 8-184, Кв.20, УПИ Хі-106 Кв 18, №.

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:45 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Поповци,  Общ. Ихтиман:   УПИ Іі-91,  Кв.13

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:45 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Стамболово,  Общ. Ихтиман:   20 KV Тракия Кс Ихтиман

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:45 - 16:30 Ч./ -  Боерица:   Пи640030, 640027,  УПИ II-179 Кв,  УПИ Vі-111,  Кв.16,  УПИ Іі-124,  Кв.13,    Вила

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:45 - 16:30 Ч./ -  Венковец:   УПИ III-28 Кв. 4,    Вила

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:45 - 16:30 Ч./ -  Живково,  Общ. Ихтиман:   УПИ IV-103 Кв 27,  036055, М.Каратопрак,  093360, М.Шабан Дере,  I-28,  П-Л Хі-39,  Кв.4,    Къща, Скз Живково

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:45 - 16:30 Ч./ -  Ихтиман:   Местност Ушите

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:45 - 16:30 Ч./ -  Полянци:   XIx-107,  М. Ташол Пи 061178,  УПИ III-92,  Кв. 8,    3, Скз Полянци, УПИ Ііі-28, Кв.8, УПИ І-100 Кв 1

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:45 - 16:30 Ч./ -  Черньово:   V-68,  Кв.24,  XIV-274,  Кв.35,  УПИ IV-146 Кв 17,  УПИ ХVі-6, Кв.1,  УПИ ХіV-105,  Кв.16,    Вила

Община Костенец  

На 16.10.2019 Г. /08:30 - 10:15 Ч.; 14:30 - 16:15 Ч./ -  Гуцал:   134017,  IV  Вк.3а,    Къща

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Костенец,  Общ. Костенец:   Освобождение  21, 16, 42, 20, 26, 17, 19, 18, 15, 14, 30, 38, 36, 32, 34, 24, 40, 12,  Панайот Волов  2, 12,  Патриарх Евтимий  56, 62, 69, 60, 52, 67, 58, Гатерен Цех, 54, 65, 63, Цех Металообработка, 62 Търговски Обект, Цех, Стругарски Цех,  Сакарджа  15, 26, 13, 12, 24, 20, 18, 19, 17, 23, 30, 21, 14, 22,  Тунджа  10, 2, 12, 8, 6, 4, 7, 1,  Черни Връх  2, 6, 8, 4

На 15.10.2019 Г. /08:00 - 10:15 Ч.; 14:00 - 16:15 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 10:15 Ч.; 14:30 - 16:15 Ч./ -  Костенец,  Общ. Костенец:   Вилна Зона,  Водопада  3,  Извън Регулация  Ферма, Овчарник, Стоп.Сграда,  Инчовица  16, 16,  Курорт Вили Костенец  Уо Тп Баня, Хотел Ресторант Момина Сълза, Балнеолечебница, Гараж, Храм, Търг.Обект, Гараж, Почивен Дом, Хотел-Ресторант, Бунгала, Търг.Обект,  Миликини Ниви  4 Вила, Почивна База, Хижа, Кантон Рибница Чаира,  Самуил  18, 39, 45

На 15.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./ -  Костенец,  Общ. Костенец:   Миликини Ниви  Почивна База, Хижа, Кантон Рибница Чаира

На 16.10.2019 Г. /08:30 - 10:15 Ч.; 14:30 - 16:15 Ч./ -  Долна Баня:   X-125,  Кв.11,  Александър Стамболийски  33, 42, 38, Уо Тп Циганска Махала, 34, 43, 41, 40, 44а, 45, 39, 44, 36, 35, 37,  Бистришка  21, 54, 21, 31, 37, 62, 35, 82, 56, 58, 86, 70, 60, 47, 27, 49, 74, 33, 39, 29, 90, 72, 25, 76, 84, 23, 57, 53, 78, 55, 80, 64, 88, 41, 45, 51,  Божур  3, 8, 20, 12, 6, 5, 22, 9,  Бор  18, 4, 20, 17, 30, 9, 3, 12, 25, 21, 34, 19, 24, 8, 1, 13, 5, 14, 23, 27, 7, 15, 29, 32, 28, 2, 11, 6,  Бреза  5, 9, 7, 12, 13, 4, 8, 11, 14,  Бук  1,  Витан Витанов  2, 7, 4, 20, 10,  Георги Бенковски  40, 9, 1, 7, 40 Б, 6, 15, 21, 24, 11, 14, 8, 34, 10, 38, 20, 12, 32, 23, 22, 19, 36, 18, 4, 5, 2, 19,  Детелина  6, 15, 5, 9, 3, 4, Уо Мтп Очушки Квартал, 13, 7, 17, 1,  Димитър Благоев  111, 115, 113,  Димчо Дебелянов  5, 13, 12, 9, 4а, 15, 10, 1, 2, 14, 8, 17, 3, 7, 16, 4б, 20, 18, 21, 30, 17, 22, 19, 29, 26, 28, 24,  Дружба  3,  Елин Пелин  8, 3, 5, 4, 7, 1, 10,  Здравец  12, 1, 4, 8, 11, 9, 10, 7, 23, 6, 3, 2, 5, 19, 17, 21,  Ибър  62, 55, 78, 81, 79, 57, 67, 70, 65, 51, 69, 68, 61, 83, 64, 88, 82, 77, 66, 59, 84, 86, 85, 53, 47, 71, 75, 74, 87, 76, 72, 73, 49, 63,  Иглика  23, 13, 19, 2, 24, 15, 3, 4, 36, 28, 20, 7, 18, 11, 14, 26, 3а, 1, 12, 8,  Йордан Йовков  6, 1, 5, 4, 10, 3, 8, 12, 2,  Кокиче  16, 4, 14, 12, 6, 8, 10, 2,  Крали Марко  4, 3, 5, 1, 11, 12, 6,  Летище Долна Баня  1 Летище,  Малиново Поле  20, 11, 13, 9, 18, 8, 17, 2, 16, 10, 3, 1, 4, 22, 24, 21, 15, 7, 14, 19, 6, 5, 12,  Младост  13, 16, 23, 22, 2, 8, 7, 14, 15, 24, 3, 18, 29, 10, 21, 26, 1, 12, 4, 20, 6, 17, 19, 21а,  Мура  11, 5, 4, 8, 7, 12, 3, 15, 6, 2, 10, 13,  Никола Вапцаров  17, 31, 29, 35, 27, 3, 7, 6, 5, 8, 18, 13, 10, 11, 23, 2, 12, 39, 16, 9, 20, 41, 4, 21, 33, 19, 25, 14, 37,  Оборище  16,  Павел Вежинов  17, 24, 18, 20, 26, 14, 22,  Патриарх Евтимий  32, 23, 34, 25, 36, 21, 30, 19,  Райна Княгина  17, 11, 15, 7, Уо Тп Гатер Стар, 2, 19, 9, 6, 7 А, 4, 5, 1, 13, 25, 10, 6, 27, 29, 33, 23, 31,  Рилска Вода  29, 25, 23, 21, 35, 31, 27, 37,  Рилско Шосе  41, 30, 40, 31, 32, 33, 28, 34, 37, 27, 46, 38, 44, 37 А, 43, 29, 27, 7, 14, 25, 21, 13, 15, 9, 12, 18, 10, 19, 11, 8, 23, 22, 20, 16, 17,  Роза  10, 6, 12, 8, 14, 4,  Сергей Румянцев  9, 7, 2, 16, 19, 15, 6, 17, 12, 4, 5, 3, 10, 1, 8, 14, 13,  Синчец  2, 13, 19, 8, 10, 4, 6, 11,  Трепетлика  15, 7, 1, 5, 3,  Търговска  139, 143, 113, 145, 137, 250, 147, 240, 141, 230, 143, 248, 238, 236, 244, 171, 232, 226, 218, 222, 167, 234, 161, 256, 246, 220, 242, 212, 151, 254, 216, 155, 228, 224, 153, 252, 163, 157, 214, 149,  Хвойна  9, 7, 1, 5, 2, 8, 6, 3, 4, 10, 12,  Христо Смирненски,    Кв.Герена, Местност Дерята

На 16.10.2019 Г. /08:30 - 10:15 Ч.; 14:30 - 16:15 Ч./ -  Долна Василица

На 16.10.2019 Г. /08:30 - 10:15 Ч.; 14:30 - 16:15 Ч./ -  Костенец,  Общ. Костенец:   Боровец  Бензиностанция, 85, 81

На 16.10.2019 Г. /08:30 - 10:15 Ч.; 14:30 - 16:15 Ч./ -  Марица:   1-Ва  3, 4,  10-Та  10, 6, 12, 7, 8, 9, 5, 3, 17,  11-Та  8, 10, 4,  2-Ра  6, 8, 4, 2,  3-Та  19,  4-Та  6, 2, 1, 3, 5,  5-Та  5, 4, 3, 2, 6, 1,  6-Та  1, 6, 4, 2, 5,  7-Ма  1, 6, 5,  8-Ма  12, 7, 8, 3, 10, 14, 6, 5,  9-Та  12, 11, 14, 4, 8, 7, 3, 9, 2, 5, 10,  Ал.Стамболийски  5, 2, 4, 1, 3, 6,  Васил Коларов  2, 17, 34, 3, 7, 10, 19, 33, 47, 31, 24, 28, 8, 4, 49, 55, 23а, 25, 21, 9, 26, 13, 23 А, 37, 23, 30, 45, 28а, 35, 15, 5,  Васил Стойчев  1, 12, 7, 10, 3, 8, 20, 6, 14,  Георги Димитров  75а, 70, 75, 20, 65, 40, 55, 73, 42, 48, 79, 5, 58, 77, 36, 46, 51, 62, 52, 69, 81, 30, 67, 37, 57, 61, 87, 49, 85, 71, 53, 66, 54, 83, 1, 9, 27а, 14, 18, 8, 47, 15, 11, 35, 6, 41, 3, 27, 10, 37, 21, 28, 26, 22, 2, 19, 39, 54, 13, 31, 25, 4, 16, 20, 12, 43, 5, 23, 29, 17, 24,  Илия Захов  52, 83, 38, 89, 79, 42, 68, 50, 73, 37, 33, 4, 60, 48, 58а, 77, 25, 46, 64, 43, 49, 70, 24, 66, 30, 71, 58, 59, 2, 85, 28, 72, 81, 62, 51, 44, 45, 67, 35, 55, 75, 54, 39, 41, 87, 47, 32, 91, 57, 5, 6, 20, 17, 15, 13, 4, 29, 25, 30, 11, 19, 8, 7, 1, 10, 27, 18, 16, 9, 2, 31,  Никола Тотев  5, 2, 10, 16, 9, 7, 1, 12, 11, 14, 13, 44,  Сотир Иванов  1, 12, 11, 9, 7, 3, 10, 8, 15, 5, 13, 2,  Стоимен Захов  9, 8, 2, 10, 1, 3, 7, 4,  Тодор Янакиев  9, 1, 7, 6, 10, 2, 14, 3, 5, 12, 11, 13,  УПИ IV-117, Кв.15,    2, Местост Конски Път, М.Брезов Рид, Вилно Селище, 4

На 16.10.2019 Г. /08:30 - 10:15 Ч.; 14:30 - 16:15 Ч./ -  Самоков:   3-Та  1

На 16.10.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч.; 08:30 - 10:15 Ч.; 14:30 - 16:15 Ч./ -  Радуил:   1-Ва  1,  10-Та  1, 3, 6, 4, 10, 7, 5, 8,  11-Та,  12-Та  10, 6, 7, 2, 3, 4, 1, 5,  13-Та  7,  2-Ра  2, 4,  3-Та  11, 7, 9,  5-Та  1, 2,  6-Та  6, 1,  61604.51.726,  7-Ма  7, 1, 8, 9,  8-Ма  2, 5, 1, 8, 4,  9-Та  1, 7, 5, 3,  Б.Хаджисотиров  1, 3, 23,  Бреза  32, 22, 34, 28, 24, 26, 36, 30, 4, 30, 6, 18, 12, 8, 20, 10,  В.Чапкънски  1, 4, 3, 6, 10, 8,  Васил Коларов  5, 19, 6, 3, 9, 15, 11, 21, 4, 1, 17, 7, 2, 23,  Васил Левски  1, 7, 5, 11, 6, 3, 2, 8, 15, 9,  Г.Зуйбаров  4, 1, 3, 2,  Г.Четвороженски  7, 9, 6,  Георги Бенковски  6, 8, 7, 12, 4, 3, 1, 2,  Георги Димитров  64, 66, 72, 70, 62, 52, 76, 60, 56, 57, 68, 50, 74, 61, 59, 15, 63, 86, 1, 38, 47, 44, 27, 31, 5, 40, 39, 21, 9, 32, 35, 10, 51, 4, 46, 36, 33, 45, 13, 6, 53, 19, 42, 43, 37, 17, 25, 41, 29, 7, 14, 23, 49, 15, 55, 18, 48, 8, 26, 16, 24, 34, 3, 12, 30, 11,  Георги Раковски  1, 11, 2, 3, 5, 7,  Девети Май  8, 5, 1, 3,  Димитър Благоев  1,  Дравска Епопея  5, 2, 3, 1, 11,  Ибър  1, 4, 2, 37, 12, 46, 34, 9, 39, 11, 10, 48, 3, 26, 14, 24, 31, 25, 28, 17, 13, 21, 40, 5, 44, 32, 36, 23, 30, 27, 22, 54, 16, 50, 38, 15, 35, 42,  Ив.Вазов  3, 4, 30, 1, 2, 5,  Изгрев  3, 4, 2,  Каменити Път  2, 4,  М.Дашин  5, 3,  Малина  8, 5,  Марица  15, 40, 13, 3, 14, 36, 1, 22, 11, 10 Вила, 38, 4, 9, 26, 24а, 16, 5, 20, 24,  Мария Капитанска  8, 4,  Маршал Жуков  15, 1, 3, 8, 7, 2, 9, 17, 6, 19, 21, 5, 4,  Мир  1, 2,  Моловица  2, 1, 4, 5, 3,  Н.Ангелков  3, 13, 7, 8, 11, 21, 4, 1, 6, 19, 2,  Никола Боринаров  2, 20, 4, 32, 26, 15, 30, 34, 1, 8, 6, 18, 16, 36, 28, 13, 14, 24, 5, 11, 22, 3,  Никола Капитански  25, 26, 2, 11, 3, 6, 10, 4, 9, 27, 13, 17, 15, 23, 5, 7, 19,  Никола Стамболийски  5, 3, 4, 2, 9, 10, 11, 8, 6, 1, 7, 12, 13,  Оборище  1, 5, 3, 7, 6,  Ореше  9, 1, 5, 2, 7, 11,  Отец Паисий  1, 9, 5, 6, 10, 8, 7, 4, 2,  Панайот Волов  9, 2, 3, 4, 6, 10, 5, 8,  Пейо Яворов  5, 10, 3, 4, 2, 12, 14, 7,  Пенко Капитански  16, 14, 69,  Петър Капитански  3, 16, 14, 1, 5, 8, 7, 2, 12, 9, 10, 4, 6,  Пи 61604.9.476,  Пионерска  4, 1, 17, 11, 15, 9, 7, 14, 3, 86а, 101, 107, 115, 62, 113, 82, 69, 103, 86, 84, 72, 64, 77, 78, 33, 66, 74, 95, 89, 80, 105, 85, 81, 93, 88, 70, 111, 76, 91, 39, 31, 44, 63, 67, 41, 42, 19, 29, 56, 43, 34, 35, 38, 33, 46, 32, 36, 54, 60, 24, 57, 18, 30, 48, 51, 47, 40, 22, 27, 25, 28, 55, 26, 52, 50, 49, 20, 21, 53, 37,  Победа  2,  Сливнишка  1, 11, 10, 7, 6, 2, 18, 9, 4, 16, 5, 3,  Спортист  5, 1, 3, 8, 2, 6, 4, 7,  Стадиона  8, 10, 14, 18, 25, 4, 11, 2, 16, 12, 21, 44, 39, 40, 42, 56, 27,  Станимарица  Вила, 5, №8, 4, 12, 2,  Станко Ангелов  18, 14, 15, 26, 25, 20, 6, 8, 3, 23, 5, 10, 24, 1, 17, 12, 22, 9, 19, 13, 7, 2, 16, 11,  Туювка  5, 2, 4, 3, 1, 12, 8,  Христо Ботев  7, 1, 4, 9, 2, 10,  Юри Гагарин  6, 1, 8, 4, 14, 12, 3, 10,  Явор  5, 7, 8,  Ягода  1, 3, 22, 6, 8, 18, 10, 30, 2, 9, 7, 5, 4,    0  0, 3, 1, 5

На 17.10.2019 Г. /10:00 - 11:15 Ч.; 10:00 - 13:15 Ч.; 12:00 - 13:15 Ч./ -  Костенец,  Общ. Костенец:   Василишка  7

Община Костинброд  

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Бучин Проход:   Местн.Раниславци,  УПИ III-10,    Вила, М.Балач, 1, Вилна Зона, Къща

На 14.10.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Царичина:   126.145, М.Сивил,  147, 55 М.Паликарци,  М. Паликарци,  Паликарци,    Вила, Фургон, Махала Севил

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Костинброд:   Вихрен  6, 10, 4а, 2, 1, 12, 4, 8,  Здравец  4,  Кирил И Методий  3, 7,  Люлин  4, 3, 1, 2, 11, 7, 5, 6, 9,  Оборище  15, 6, 7, 2, 3, 9, 1, 5, 8, 4,  Отец Паисий  1, 14, 3, 6, 2а, 8, 7, 4, 10, 11, 12, 5, 2,  Поморие  2, 13, 15, 5, 11а, 9, 1, 17, 11, 7,  Първи Май  20, 12, 24, 14, 15, 26, 10, 1, 21, 17 Вила, 4, 8, 2, 3, 13, 16, 27, 6, 18, 19, 23,  Светлина  8, 5, 14, 4, 2, 16, 1, 18, 22, 6а, 10, 12,  Стара Планина  2, 15, 5, 14, 6, 10, 11, 2а, 14а, 13, 7, 3, 12, 16, 9,  Хан Кубрат  2

На 16.10.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ -  Костинброд:   Блато  26, 24, 18, 22, 20, 10, 6, 8, 12, 14,  Бяло Море  19, 15, 11, 5, 21, 4, 14, 16, 8, 1, 12, 9, 17, 2, 7, 18, 6, 10, 3,  Велчова Завера  42, 28б, 18, 24, 20, 16,  Гоце Делчев  8,  Драва  24, 8, 30, 11, 10, 5, 12, 13, 2, 17, 3, 22, 7, 18, 28, 4, 26, 15, 20,  Извор  1, 2, 3, 6,  Капитан Райчо  1, 3, 6, 8, 2, 4,  Марица  13,  Маслово  11, 17, 31, 13, 37, 23, 27, 35, 19, 21, 15, 29, 25,  Рожен  8, 2, 19, 21, 1, 11, 17,  Софроний Врачански  25, 20, 14, 30, 30а,  Страцин  18, 3, 16, 2, 13, 17, 5, 8, 6, 20, 24, 12, 15, 9, 11, 1, 7, 4, 22,  Турист  2, 4,  Явор  2, 6, 4, 8,    М.Лъката

На 16.10.2019 Г. /11:30 - 14:00 Ч./ -  Костинброд:   Асен Златаров  15, 3, 10, 11, 10а, 13, 7, 9, 8, 6, 4, 5,  Бачо Киро,  Георги С. Раковски  56, 55, 75, 45,  Димчо Дебелянов  27, 33, 16, 20, 22, 29, 31, 24, 35, 18, 28, 26,  Зора  1,  Йордан Йовков  16, 15, 22, 5к, 7, 10, 17, 9, 12, 22 А, 13, 11, 14,  Охрид  28, 34, 38, 36, 30, 25, 21, 42, 44, 17а, 27, 23, 26, 13a, 17, 32, 46, 29, 19, 40, 15,  Плиска,  Поп Богомил  2, 2 1,  Преслав,  Христо Ботев  14, 10, 12, № 10,  Цанко Церковски  15, 12, 11, 8, 9, 13, 17, 21, 18, 7, 10, 19, 16, 23

На 16.10.2019 Г. /13:30 - 16:00 Ч./ -  Петърч:   Атанас Гълъбов  2,  Блато,  Васил Левски  70, 60, 68, 50, 53, 64, 52, 39, 38, 66, 56, 57, 44, 72, 35, 51, 58, 40, 65, 41, 59, 37, 67, 48, 55, 62, 42, 45 Къща, 47, 49, 78, 63, 71, 54, 76, 74, 33,  Вит  6, 13, 5, 11, 8, 2, 3, 17, 12, 15, 7, 19, 2а, 4, 9,  Витан  40, 28, 32, 30, 26, 38, 23, 25, 21, 24,  Витоша  1, 5,  Дунав  2, 5, 1, 3,  Камчия  2, 3, 4, 5, 8, 12, 6, 10,  Ком  13, 22,  Мир  4, 1, 3, 6,  Мусала  3, 5, 2,  Пирин  2, 4, 6, 7, 1, 5,  Струма  17, 10, 15, 13, 11, 12, 7, 9,  Тополница  26, 15, 18, 38, 24, 20, 14, 22, 10, 17, 16, 3, 7, 6, 11, 5, 36, 9, 13, 2, 8, 32, 12, 34,  УПИ XIII-207 Кв.8,  Шипка  2,  Шопска Комуна  62

На 17.10.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ -  Костинброд:   Асен Златаров  1а, 1, 2,  Георги С. Раковски  13, 47, 30, 10а, 43а, 26, 34, 22, 37, 36, 20, 15, 1, 14, 11, 17а, 4а, 32, 8, 11а, 31, 39, 16, 51, 4, 23, 24, 6, 43, 41, 19, 47а, 53, 35, 27, 18, 25, 33, 28, 29, 45, 38, 10, 7, 2а, 49, 2б, 12, 17,  Детелина  1, 2 Б, 2 В,  Кооперативен Пазар,  Никола Й Вапцаров  6, 1, 7, 2, 8, 4, 10,  Обединена  6, 21 Бирария, 4,  Охрид  22, 6, 16, 1а, 4, 10, 20, 2, 14, 2 Родопа, 9, 18, 8, 1, 11, 2 Родопа, 24, 3,  Райна Княгиня  5,  Славянска  2б, 23, 13, 2, 9, 46, 88, 69в, 12, 4а, 18, 20, 45, 73, 71а, 16, 71, 53, 15, 10, 51, 61, 2в, 69б, 19, 59, 49, 69а, 109, 37, 57, 63, 41а, 37а, 3а, 39а, 68, 67, 69, 21, 7, 67а, 39, 11, 47, 55, 43, 41,  УПИ III Кв.100,  УПИ XII Кв.103,  УПИ XVIII-7537,  Филип Тотю  19,  Христо Ботев  2а, 2, 8, 3, 4, 1, 5, 6,  Цанко Церковски  8, 1, 4, 5а, 5, 3, 6, 2,    Общ.Пазар, Гергана, 3, Кооперативен Пазар

На 17.10.2019 Г. /13:00 - 14:00 Ч./ -  Костинброд:   16-1929 Кв.120,  38978.624.23,  4200, 4267, До Кв.20,  719030,  VII-420,  VIII-3971.4037.4111.4049 Кв. 208,  XI-5206, Кв.51,  Антим I  11, 9, 6, 10, 8, 5,  Баба Тонка  3, 5, 1, 15, 7, 8, 6, 11, 12, 9, 13,  Блато  7, 1, 7в, 9, 6, 15, 11, 2, 3, 5,  Братя Миладинови  16, 28, 5, 2, 22, 26, 30, 3, Пи 3877,  Кв.50, 32, 1, 12, 24,  Величко Величков  2, 18, 15, 10, 17,  Велчова Завера  20, 15, 10, 32, 12, 22, 17, 21, 16, 13, 5, 1, 7, 2, 31, 27, 35, 6, 33, 29, 23, 11, 3, 4, 25, 8а, 19, 30,  Възход  32, 37, 54, 59, 44, 39, 49, 47, 35, 65, 41, 33, 50, 31, 56, 52, 36, 41а, 51, 43, 55, 45, 53, 35а, 43а, 50а, 63, 30,  Генерал Влад.Заимов  16, 17, 11, 12, 19, 3, 1, 9, № 12, 18, 15, 13, 21, 2, 4, 8, 10, 23, 14, 5, 6,  Генерал Столетов  3, 8, 1, 5,  Гоце Делчев  7, 6, 4 А, 5, 9, 3, 2, 4, 8, 1,  Добри Чинтулов  6, 5, 13, 11, 12, 15, 3, 2, 10, 8, 9, 4,  Дравски Бой  16, 3, 1, 23, 25, 6, 21а, 15, 27, 12, 4, 17, 13, 8, 19, 5, 2, 14, 9, 10, 7,  Златен Век,  Ивайло  2, 7, 8, 12, 6,  Иван Асен II  5, 14, 4, 8, 15, 1, 6, 2, 12, 11, 9, 3, 16, 18, 13, 10, 7,  Иван Вазов  65, 58, 38, 34, 52, 42, 49, 26, 46, 28, 30, 39, 45, 51, 47, 48, 44а, 41, 33, 55, 59, 43, 37, 35, 44, 50, 32, 39а, 36, 56, 53, 41а,  Изгрев  45,  Индже Войвода  2,  Кв.57 УПИ 3872,  Клокотница  7, 2,  Ком  8, 6, 7, 13, 1а, 1, 2, 5а, 5, 9, 11, 7а, 3, 3а, 10, 15,  Константин Величков  11, 2, 12, 7, 15, 4, 9, 14, 8, 6, 17, 5, 13, 16,  Константин Преславски  6,  Къпина  1, 4, 1а,  Ломско Шосе  91, 92, 94, 90, 97, 87, 86, 111, 77, 78а, 95, 100, 85, 99, 109, 79, 92а, 75, 101, 80, 78, 89, 84, 82, 119, 11, 83, 81, 90 УПИхVII-1403, Кв.227, 117, 83а, 98б, 80а, 98, 96, 93, 88, 71, 73, 62, 65, 59, 72, 63, 57, 64, 51, 66, 53, 55, 70, 68, 76, 74, 69, 67, 61,  Любен Каравелов  5, 4-4а, 3, 6, 4, 2, 1,  Люляк  1, 4, 3,  Македония  4, 10, 2, 6, 14, 12, 5, 8, 16, 1, 4, 2,  Марица  1, 3, 2, 10, 11, 8, 9, 12, 7,  Маслово  3, 12, 1, 9, 7, 8, 14, 4, 5, 17, 10, 2,  Места  4, 6,  Местн. Св.Тройца,  Местност Бачийте,  Местност Стубела,  Мир  6,  Могила  3а, 4, 6, 2, 1а, 8, 3, 1, 5, 7, 10,  Момина Сълза  61,  Мургаш  14,  Мърфи  8, 10,  Обединена  114, 82, 55а, 45, 64, 47а, 53а, 67, 68, 43, 61, 92, 60, 70, 78, 80, 94, 72, 57, 74, 65, 55, 76, 47, 78а, 63, 58а, 51, 58, 49, 53, 59, 62, 66, 7, 141, 135, 184, 139, 172, 127, 170, 170а, 176, 178, 188, 182, 174, 131, 125, 180, 133, 137, 160, 121, 150, 146, 113, 156, 148, 142г, 111, 127, 158, 162, 117, 125, 123, 109, 166-Е, 115, 164, 129, 220, 142, № 220, 154, 140, 168, 103, 142в, 128, 81в, 87, 124, 102а, 101, 73, 88, 108, 90, 102, 118, 134, 71, 108а, 95, 106, 69, 130, 104а, 79, 122, 99, 213, 85а, 98, 89, 88а, 83, 126, 105, 107, 120, 81б, 100, 91, 86, 96, 109, 110, 91а, 116, 138, 136, 142б Къща, 81, 93, 97, 77, 104, 132, 84, 85, 67,  Опълченска  3, 1,  Орлово Гнездо  11, 30, 14, 32, 18, 22, 7, 6, 26, 3, 24, 28, 9, 10, 1, 16, 20, 2,  Осми Март  3, 1а, 4, 5, 2, 1б,  Парижка Комуна  2,  Петко Енев  3, 2, 8, 7, 1, 6, 10, 9, 4,  Пи 3951  Кв.255,  Пи 4379,  Кв 59 А,  Прохлада  4, 1, 3, 6, 2,  Радецки  5, 1, 3, 7, 2,  Рожен  7, 5, 3, 9, 11,  Ручей  23, 15,  Сергей Румянцев  13,  Славянска  23,  Слана Бара  3, 1, 5, 4,  Софроний Врачански  1, 2, 17, 3, 10, 6, 4, 9, 8, 5, 7, 15,  Средорек  3, 4, 5, 2, 1, Пи 622032 М.Средорек,  Стефан Стамболов  6, 6а,  Страцински Бой  3,  Струма  7, 31, 1б, 3, 27, 6, 24, 26, 14, 4а, 8, 36, 29, 22, 15, 9, 21, 5, 2, 30, 25, 10, 34, 13, 11, 23, 32, 12, 4, 19а, 8 А, 19,  Тополница  2,  Трети Март  5, 4, 4а, 3, 2, 1,  УПИ IV-7332,  Кв.60а,  УПИ Ix-4329 Кв.52,  УПИ V-3692,  4039,  УПИ V-4395, Кв.243,  УПИ V-7690,  Кв.213,  УПИ XI-4381,  Кв.59 А,  УПИ XI-635.86,  УПИ XIII-249.3532,  УПИ XV-3798 Кв.2,  УПИ XxIII-7334 Кв.60,  УПИ XxxIII-3532,  УПИ XxxIV-6208 Кв.260,  УПИ Х-4265,  Кв.240,  УПИ ХIх - Общ,  Кв. 50,  УПИ Хххі-3890,  Кв.50,  УПИ- I 736 Кв. 57,  УПИ-XxIII-7334,  УПИ/Парцел4155, Кв.50,  Хан Аспарух  12, 2, 4, 8, 1, 10, 6, 5, 7,  Хан Крум  9, 1а, 3, 7, 2, 11,  Цар Калоян  88, 15, 58, 56, 44, 52, 19, 3, 54, 21а, 23, 27, 60, 29, 40, 21, 31, 34, 32, 26, 42, 25, 24а, 46, 24, 60а, 30, 50, 28, 48, 36, 62, 27б, 38,  Черноризец Храбър  3, 6, 16, 1, 4, 12, 14, 5, 18, 7, 10,  Шияковци  Цех За Паметници, 7, 3, 5, 1, Фургон, 9,  Шняковски Стопански Двор  XI-3447,  Юрий Гагарин  49, 6, 21, 30, 37, 22, 53, 47, 11, 26, 40, 15, № 7, 33, 23, 1, 13, 3, 14, 35, 9, 17, 38, 24, 29 Жилищна Сграда, 6-2, 25, 57, 19, 36, 34, 41, 44, 20, 42, 32, 4, 46, 5, 2, 51, Обединена, 25, Строеж На Жилищна Сграда, 73, 77, 84, 87, 67, 74, 78, 66, 64, 59, 80, 82, 69, 58, 65а, 48, 71, 63, 75, 61, 55, 76, 72,  Явор  2,    УПИ Ххіх-3689, Кв.123, Цех За Пластмаса

На 17.10.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Костинброд:   Възход  32, 37, 54, 59, 44, 39, 49, 47, 35, 65, 41, 33, 50, 31, 56, 52, 36, 41а, 51, 43, 55, 45, 53, 35а, 43а, 50а, 63, 30,  Любен Каравелов  5, 4-4а, 3, 6, 4,  Могила  3а, 4, 6, 2, 1а, 8, 3, 1,  Обединена  114, 82, 55а, 45, 64, 47а, 53а, 67, 68, 43, 61, 92, 60, 70, 78, 80, 94, 72, 57, 74, 65, 55, 76, 47, 78а, 63, 58а, 51, 58, 49, 53, 59, 62, 66, 7,  Осми Март  3, 1а, 4, 5, 2, 1б,  Пи 4379,  Кв 59 А,  Трети Март  5, 4, 4а, 3, 2, 1,  УПИ IV-7332,  Кв.60а,  УПИ XI-4381,  Кв.59 А,  УПИ XxIII-7334 Кв.60,  УПИ-XxIII-7334

На 18.10.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ -  Голяновци:   Местност Уздровица

На 18.10.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Богьовци:   XIx-198, 264,  Кв.13,  Имот 5340057,  Пи 534.50,  УПИ I-193 Кв.16,  УПИ I-64.290, Кв.2,  УПИ II -29,  Кв.9,    Къща, №, Вила

Община Правец  

На 14.10.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ -  Осиковица:   Махала Чифлика,    Тп, Къща

На 14.10.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ -  Правец:   Бор  7,  В.Пенчов  26,  Възраждане  98, 65, 96, 67, 69, 92, Тп, 58, 61, 100,  Градешница,  Махала Живковска  Воденицата,  Махала Поповска,  Махала Пушкарско  Къща, 67,  Местност Топилата  Къща,  Седма  3,  УПИ Х  Кв.57,  Чавдар Войвода  Тп,  Шеста  4,    Бунгало

На 14.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./ -  Правец:   Градешница,  Григор Гошев  27,  Епископ Генадий  Тп, 28,  Махала Боянско  Къща, Стр.На Ограда,  Махала Драганско  Къща, Вила,  Махала Манастирица  1 Къща,  Махала Пушкарско  Къща,  Местност Тошински Рът  Пи 094051, Сграда,  Осма  3, 7, 12,  УПИ 225 Кв. 110,  Чавдар Войвода  10, 8, 11, 17,  Ясен  10

Община Самоков  

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /07:45 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /07:45 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /07:45 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /07:45 - 16:00 Ч./ -  Алино:   П-Л Іі,  Пл.№160,  Кв.48,    Къща

На 14.10.2019 Г. /08:00 - 10:00 Ч.; 08:00 - 16:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /07:30 - 10:00 Ч.; 07:30 - 16:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /07:30 - 10:00 Ч.; 07:30 - 16:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /07:30 - 10:00 Ч.; 07:30 - 16:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /07:30 - 10:00 Ч.; 07:30 - 16:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ -  София:   1689 Квартал Г-22-12-Б Язовир Искър

На 14.10.2019 Г. /08:00 - 10:00 Ч.; 08:00 - 16:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /07:30 - 10:00 Ч.; 07:30 - 16:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /07:30 - 16:00 Ч.; 07:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /07:30 - 16:00 Ч.; 07:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /07:30 - 16:00 Ч.; 07:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ -  Панчарево:   9271,  Пи000733, Яз.Искър, М.Коеджик

На 14.10.2019 Г. /08:00 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /07:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /07:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /07:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /07:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ -  Горни Окол:   128, Кв.16,  IV-18, Кв.2 В.З.Калковско Манаст,  Ix-302,  Kw.41,  XxIII,  Кв.2,  В.З. Калковско Манастирище  УПИ IV-8,  Кв.5,  М. Щъркелово Гнездо  Пи 77,  Парцел VI--43 Кв.5,  Пи 5,  Пи 61,  Щъркелово Гнездо,    361

На 14.10.2019 Г. /08:00 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /07:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /07:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /07:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /07:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ -  Долни Окол:   1433,  П-Л 150 Кв. 19,  Ренов Дол  Пи №1572,  УПИ Vі-162,  Кв.20,    Къща, Вила

На 14.10.2019 Г. /08:00 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /07:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /07:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /07:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /07:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ -  Долни Пасарел:   М-Т Летелица  Пи 22472.7415.56,  Местност Кръсни Поток,  Ренов Дол,  Язовир Искър  Местност Сеята

На 14.10.2019 Г. /08:00 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /07:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /07:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /07:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /07:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ -  Драгушиново:   Скз Драгушиново

На 14.10.2019 Г. /08:00 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /07:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /07:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /07:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /07:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ -  Злокучене,  Общ. Самоков:   М-Ст Лавандула,  Общ.Самоков

На 14.10.2019 Г. /08:00 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /07:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /07:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /07:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /07:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ -  Самоков:   Дългата Поляна,  Лавандула,  Местност Дългата Поляна  Вила, Вила, Вила, Фургон, Вила,  Местност Калковско Манастирче  Вила, Сауна,  Местност Лавандула  Вила, Помпа,  Местност Мало Равнище  Вила, Вила, Вила, Вила, Поземлен Имот, 1, 1 Базова Ст/Я, Вила, Водна Помпа, Вила, Вила,,  Вила,  Местност Мечката  Вила 98, Ресторант,  Местност Пашо  Вила,  Местност Ренов Дол  Фургони, УПИ -1742,, Фургон, Поч.Ст-Я, Пи 325, Помпа,  Местност Татарски Брод  Вила, Вила, Вила, Вила, Вила, Вила, Ресторант, Вила,  Местност Циментово Кладенче  Вила, Вила,  Местност Червената Земя  Стоп.Сграда, 1 3, 3 2, 1 5, 3 1, 1 1, 3 3, 2 3, 2 5, 1 2, 2 4, 1 Офис, 2 2, 3 Стоп.Сграда, 2 Склад Авточасти, Катодна Станция, 1 Гатер,  Местност Щъркелово Гнездо  Бунгало, Водна Помпа, Конна База, Поч.База, Павилион, Поч.База, Ресторант, Поч.База, Пс Щъркелово Гнездо, Помпа, 1, Поч.База,  Местност Язовир Искър  Поземлен Имот, Прогледна Ограда, М-Ст Коеджик УПИ 728, М-Ст Суг.Алчник УПИ 726-727, М-Ст Суг.Алчник УПИ 724-725, М-Ст Коеджик УПИ 732, М-Ст Коеджик УПИ 729, М-Ст Коеджик УПИ 744-750, М-Ст Коеджик УПИ 730, М-Ст Суг.Алчник УПИ 891-892, М-Ст Коеджик УПИ 731, Поч.База, Ветроходна База На Язовир Искъ,  Софийско Шосе,  Татарски Брод,  Язовир Искър

На 14.10.2019 Г. /08:00 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /07:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /07:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /07:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /07:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ -  Широки Дол:   1-Ва  1, 86, 82, 84, 95, 97, 10, 101а, 107, 99, 93, 80, 87, 91, 89, 21, 40, 1, 23, 29, 2, 56, 47, 41, 22, 17, 26, 36, 35, 33, 42, 55, 11, 53, 30, 37, 62, 71, 44, 7, 14, 45, 15, 69d, 75, 5, 9, 31, 60, 51, 64, 73, 24, 61, 66, 59, 8, 39, 12, 58, 3, 69, 20, 46, 54,  10-Та  1, 14, 10, 4, 12,  11-Та  8, 4, 1, 10, 7, 5, 3,  12-Та  4, 1, 2, 6,  13-Та  5, 4, 12, 8, 14, 31, 10, 35, 33, 20, 16, 17, Параклис, 13, 29, 18, 15,  14-Та  10, 14, 6, 12, 4,  15-Та  1, 2, 19, 3, 13, 15, 7, 11, 5,  16-Та  5, 4, 9, 5, 13, 1, 3, 7, 15, 2, 6,  17-Та  7, 9, 5, 11, 17, 15, 19, 13,  18-Та  33, 22, 27, 34, 40, 28, 21, 38, 30, 29, 25, 31, 19, 36, 26, 24, 32, 23, 8, 18, 1, 11, 12, 30, 14, 17, 2, 7, 5, 9,  19-Та  9, 5, 1, 3, 7,  2-Ра  6, 7, 11, 1, 2, 4, 5, 3, 10, 9,  20-Та  17, 20, 7, 4, 1, 12, 5, 9, 22, 15, 13, 2, 10, 3, 18, 11, 6, 8,  21-Ва  1, 3, 7, 5, 2, 9,  22-Ра  13, 3, 12, 6, 4, 11, 1, 2, 9,  23-Та  22, 39, 25, 33, 26, 23, 45, 40, 46, 32, 47, 50, 41, 30, 48, 38, 31, 49, 29, 34, 42, 28, 36, 43, 27, 24, 5, 1, 3, 6, 8, 18, 10, 4, 7, 19, 15, 2, 18а,  24-Та  3, 1, 10, 7, 8, 5, 2,  25-Та  5, 4, 6, 12, 8, 10, 3, 7, 2,  26-Та  12, 16, 15, 13, 5, 3, 1, 8, 10, 13,  27-Ма  27, 28, 33, 37, 31, 16, 26, 18, 35, 22, 23, 41, 24, 20, 29, 5, 10, 4, 7, 6, 12, 15, 23, 8, 17, 21, 1, 9, 13, 2, 11,  28-Ма  6, 2, 14, 8,  29-Та  2, 6, 8, 15, 13, 21, 7, 9, 12, 25, 10, 17,  3-Та  19, 5, 17, 15, 14, 6, 1, 13, 8,  30-Та  26, 12, 20, 14, 17, Къща, 8, 18, 27, 29, 31, 23, 28, 33, 10, 22, 19, 21, 16, 9, 1, 11, 15, 7, 5, 3, 6, 13, 4, 2, 40, 38, 37, 18, 39, 30, 36, 32, 35, 43,  31-Ва  33, 25, 21, 20, 31, 28, Къща, 29, 23, 19, 15, 11, 13, 6, 8, 21, 3, 7, 1, 9,  32-Ра  5, 4, 8, 3, 6, 1,  33-Та  11, 24, 22, 13, 26, 9, 7, 15, 10, 12, 16, 2, 14, 4,  4-Та  2,  5-Та  21, 17,  6-Та  3, 6, 2, 1,  7-Ма  5а, 1, 3, 5,  9-Та  28, 18, 16, 3, 25, 10, 7, 35, 41, 2, 34, 15, 37, 13, Къща, 27, 9, 39, 11, 5а, 32, 17, 1, 33, 4, 26, 31, 6, 29, 8, 19,  М. Татарски Брод,  Местност Татарски Брод  10,  П-Л I - 568,  Пи 83291.1000.664,    П-Л Іі Кв.392, 14, 16

На 14.10.2019 Г. /08:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /07:30 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /07:30 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /07:30 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /07:30 - 16:00 Ч./ -  Горни Окол:   IV-18, Кв.2 В.З.Калковско Манаст,  В.З. Калковско Манастирище  УПИ IV-8,  Кв.5,  М. Щъркелово Гнездо  Пи 77,  Пи 5,  Пи 61,  Щъркелово Гнездо,    361

На 14.10.2019 Г. /08:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /07:30 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /07:30 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /07:30 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /07:30 - 16:00 Ч./ -  Долни Окол:   1433,  Ренов Дол  Пи №1572

На 14.10.2019 Г. /08:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /07:30 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /07:30 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /07:30 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /07:30 - 16:00 Ч./ -  Долни Пасарел:   Местност Кръсни Поток,  Ренов Дол,  Язовир Искър  Местност Сеята

На 14.10.2019 Г. /08:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /07:30 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /07:30 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /07:30 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /07:30 - 16:00 Ч./ -  Самоков:   Дългата Поляна,  Местност Дългата Поляна  Вила, Вила,  Местност Калковско Манастирче  Вила, Сауна,  Местност Мало Равнище  Вила, Вила, Вила, Вила, Поземлен Имот, 1, 1 Базова Ст/Я, Вила, Водна Помпа, Вила, Вила,,  Вила,  Местност Ренов Дол  Фургони, УПИ -1742,, Фургон, Поч.Ст-Я, Пи 325, Помпа,  Местност Татарски Брод  Вила,  Местност Щъркелово Гнездо  Бунгало, Водна Помпа, Конна База, Поч.База, Павилион, Поч.База, Ресторант, Поч.База, Пс Щъркелово Гнездо, Помпа, 1, Поч.База,  Местност Язовир Искър  Поземлен Имот, М-Ст Коеджик УПИ 728, М-Ст Суг.Алчник УПИ 726-727, М-Ст Суг.Алчник УПИ 724-725, М-Ст Коеджик УПИ 732, М-Ст Коеджик УПИ 729, М-Ст Коеджик УПИ 744-750, М-Ст Коеджик УПИ 730, М-Ст Суг.Алчник УПИ 891-892, М-Ст Коеджик УПИ 731, Ветроходна База На Язовир Искъ

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 08:30 - 16:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /07:45 - 10:00 Ч.; 07:45 - 16:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /07:45 - 10:00 Ч.; 07:45 - 16:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /07:45 - 10:00 Ч.; 07:45 - 16:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /07:45 - 10:00 Ч.; 07:45 - 16:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ -  Ярлово:   .Упи Хіі-562,   Кв.55,  002159, Екатте 87552,  1-Ва  3, 16, 2, 5, 17, 4, 13, 14, 11, 6, 15, 1, 7, 3, 8, 9, 6, 8, 22, 16, 14, 11, 12, 10, 21, 1, 17, 18, 7, 9, 15,  10-Та  15, 13, 16, 11, 17, 4, 14, 10, 1, 6, 9, 2, 19, 3, 20, 12, 19, 9, 11, 13, 17, 21, 7, 15, 5,  11-Та  18, 2, 10, 4, 3, 11, 21, 8, 7, 1, 16, 23, 5, 14, 17, 15, 13, 19,  12-Та  6, 3, 4, 9, 1, 2, 7, 11,  13-Та  4, 24, 1, 9, 23, 25, 10, 8, 11, 20, 3, 7, 26, 6,  15-Та  6, 11, 6, 4, 8, 2, 18, 9, 7,  16-Та  7, 1, 23, 15, 26, 10, 4, 18, 28, 9, 3, 13, 8, 24, 19, 16, 12, 11, 6, 2, 5, 14, 20, 17, 21,  17-Та  6, 17, 3, 11, 10, 21, 12, 13, 8, 9, 25, 19, 23, 2,  18-Та  33, 52, 7, 31, 19, 41, 32, 56, 35, 40, 51, 9, 2 1, 15, 37, 30, 12, 39, 50, 29, 34, 2, 24, 26, 55, 23, 28, 22, 11, 38, 48, 49, 4, 16, 59, 18, 53, 44, 47, 19а, 8, 6, 3, 1, 42, 5, 43, 57, 54, 60, 46, 45, 13, 14, 25, 17, 31, 51, 5, 19, 35, 46, 33, 20, 50, 17, 52, 23, 41, 45, 1, 4, 11, 12, 43, 15, 29, 6, 3, 16, 37, 47, 27, 9, 30, 48, 49, 18, 13, 14, 39, 10, 7, 22, 48, 42,  19-Та  18, 23, 10, 20, 21, 19, 5,  2-Ра  38а, 22, 12, 20, 6, 26, 8, 1, 24, 3, 2, 18, 28, 10, 15, 13, 11, 5, 7, 4, 17, 14, 19, 16, 1, 22, 12, 3, 20, 10, 24, 15, 19, 25, 21, 2, 11, 4, 17, 13, 16, 5, 6, 8, 18, 23, 7,  20-Та  7, 4, 12, 9, 5, 15, 17, 3, 14, 6, 16, 24, 2, 1,  21-Ва  1 1, 5, 7, 8а, 2, 22, 21, 18, 19, 4, 26, 11, 12, 2, 27, 1, 13, 23, 28, 14, 25, 8, 6, 16, 3, 21 1, 1, 2 2, 17, 9, 24,  22-Ра  4, 1, 11, 17, 13, 21, 15, 10, 8, 19, 2, 34, 7, 6, 5, 36, 9,  23-Та  13, 16, 7, 8, 18, 5, 1, 4, 20, 3, 6, 2, 10, 15,  25-Та  3, 4, 7, 6, 2, 5, 11, 9, 2, 3, 7, 8, 6, 4, 5,  26-Та  15, 19, 43, 31, 1, 10, 11, 45, 6, 23, 9, 2, 44, 24, 59, 13, 36, 61, 12, 8, 4, 25, 16, 14, 38, 42, 35, 20, 34, 55, 5, 51, 33, 46, 18, 26, 21, 40, 3, 41, 5а, 27, 17, 57, 53, 29, 22, 28, 32, 7, 37, 66, 47, 3, 1, 5, 9, 8,  27-Ма  10, 3, 11, 4, 2, 19, 6, 51, 1, 12, 56, 24а, 54а, 4, 20, 16, 24, 22, 14, 10, 32, 2, 5, 1, 24а, 8, 3, 6, 18, 18, 13, 32, 54, 55, 47, 2, 48, 35, 38, 24, 46, 49, 30, 16, 11, 19, 12, 8, 62, 59, 26, 6, 22, 29, 31, 9, 10, 45, 21, 40, 33, 39, 1, 7, 37, 41, 20, 42, 58, 17, 63, 4, 3, 14, 23, 43, 5, 60, 50, 57,  28-Ма  №30, 13, 15, 4, 8, 5, 11, 7, 2, 1,  29-Та  11, 2, 4а, 44, 29, 21, 33, 39, 38, 5, 36, 3, 1, 23, 15, 31, 26, 18, 10, 27, 25, 35, 4, 14, 30, 7, 8, 19, 37, 13, 16, 12, 41, 32, 40, 34, 42, 20, 24,  3-Та  5, 7, 3, 1, 5, 9, 2, 4, 6,  30-Та  11, 1, 8, 4, 15, 13, 2, 9, 3, 6,  32-Ра  72, 2, 9, 4, 7, 1, 3, 5, 8, 11, 6, 2, 7, 3, 9, 4, 5, 5, 7, 2, 1, 9, 16, 10, 6, 8,  33-Та  7, 2, 4,  34-Та  11, 26, 3, 2, 23, 17, 7, 5, 15, 28, 27, 21, 19, 9, 13, 29, 1,  35-Та  9, 1, 4, 17, 25, 11, 5, 21, 19, 3, 2, 23, 15, 7, 13, 29, 27,  36-Та  5, 8, 7, 93, 2 2, 27, 21, 11, 32, 31, 14, 15, 94, 20, 74, 44, 27, 4, 12, 73, 43, 64, 18, 54, 50, 65, 61, 42, 34, 46, 6, 48, 14, 60, 2, 57, 25, 9, 69, 40, 13, 22, 19, 28, 38, 20, 52, 1, 92, 30, 26, 58, 49, 63, 33, 16, 59, 21, 11, 17, 24, 39, 15, 32, 45, 31, 37, 66, 68, 35, 56, 10, 75, 3, 62,  37-Ма  20, 6,  38-Ма  19, 12, 22, 9, 11, 27, 2, 8, 30, 5, 28, 33, 10, 3, 14, 29, 6, 32, 31, 23, 18, 15, 20, 17, 4, 35, 7, 13, 16, 25, 26, 21, 16, 42, 16,  39-Та  13, 9, 11, 2, 7, 6, 3, 1, 10, 8, 17, 15, 5, 1, 2, 3, 5,  4-Та  12, 46, 14, 39, 28, 15, 7, 3, 4, 34, 5, 9, 43, 13, 10, 45, 48, 17, 36, 32, 40, 29, 41, 8, 30, 11, 31, 2, 27, 6, 37, 1, 2,  42-Ра  18,  43-Та  22, 12, 3, 8, 1, 4, 24, 6, 15, 11, 20, 7, 2, 19, 10, 13, 14, 16, 25, 5,  45-Та  45,  5-Та  8, 11, 10, 13, 15, 14, 5, 2, 1, 4, 6, 7, 3,  6-Та  3,  7-Ма  13, 14, 12, 15, 4, 6, 9, 14а, 11, 3, 7, 1, 5, 10, 2, 8, 16, 18, 17,  8-Ма  2, 8, 9, 11, 1, 7,  9-Та  11, 4, 7, 3, 6, 8, 1, 9, 5, 2,  X-710 Кв.63,  Борова Гора  2, 4,  В Парцел 1,  Кв.35,  М.Грамаге,  Пи 013001 Местност Св.Петка  Местност Св.Петка,  Пи 87552.132.17,  Пи 87552.2.109,  Стоп.Двор,  УПИ XIII 23 Кв.1,  УПИ XVI Пл.260 Кв.16,    2, Стопански Двор, 71, Дивечово Стопанство

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 08:30 - 16:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /07:45 - 10:00 Ч.; 07:45 - 16:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /07:45 - 16:00 Ч.; 07:45 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /07:45 - 16:00 Ч.; 07:45 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /07:45 - 16:00 Ч.; 07:45 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ -  Поповяне:   Пи 000368,  Пи 57697.13.27,    Вила

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /07:45 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /07:45 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /07:45 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /07:45 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ -  Алино:   П-Л Іі,  Пл.№160,  Кв.48,  УПИ I-345,  Кв.18,    Къща

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /07:45 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /07:45 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /07:45 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /07:45 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ -  Белчин:   1-Ва  2а, 6, 11, 8, 15, 31, 3, 19, 27а, 5, 13, 4, 25, 19а, 16, 9, 17, 23,  10-Та  11, 2, 3, 4,  11-Та  10, 2, 1,  12-Та  9, 1, 10, 2, 6, 4, 10а, 7, 11, 3, 8, 4а,  13-Та  11, 15, 6, 9, 4, 17, 10, 2, 13, 7, 21, 14, 8,  14-Та  12, 20, 11, 8, 19, 21, 22, 24, 28, 23, 16, 13, 10, 26, 14, 18, 15, 9,  15-Та  5, 9, 2, 3, 11, 13, 4,  16-Та  20, 5, 17, 6, 19, 12, 4, 8, 10, 11, 15, 9, 24, 24а, 1, 13, 7, 3,  18-Та  4а, 4, 6, 2,  19-Та  3, 24, 10, 14, 26, 11а, 20, 8, 16, 5, 1а, 18, 1, 6, 22а, 4, №19, 7, 2а, 22, 11, 12, 2,  2-Ра  5а, 17, 18, 16, 9, 13, 15, 11, 14, 7а, 2, 12,  20-Та  2, 5,  21-Ва  5, 15, 11, 6, 13, 17, 7, 9,  22-Ра  3, 8, 4, 6, 2, 1, 7, 10,  23-Та  1, Скз Белчин, 2, 6, 3, 8,  286,  3-Та  14, 17, 20, 28, 9, 27, 6, 21, 2, 26, 4, 19, 12а, 1, 11, 10, 25, 12, 8,  4-Та  2, 1, 6, 3, 5, 6а,  5-Та  18, 22, 16, 6, 13, 14, 23, 17, 10, 21, 15, 19, 11, 5, 3, 1, 4, 9, 7,  6-Та  20, 3, 16, 14, 12, 5, 8, 15, 23, 22, 2, 7, 6, 13, 9, 19, 24, 11, 4, 10, 18, 19, 1, 3,  7-Ма  24, 18, 13, 21, 2, 8, 7, 16, 12, №10, 4, 19 Б, 19, 22, 5, 11, 20, 24, 3,  8-Ма  5, 4, 3, 6, 2, 11, 14,  9-Та  1, 4, 56, 3, 7, 5,  Ix-136,  Кв.24  6,  Витоша  31, 20, 37а, 2, 5, 25, 16, 35, 6, 24, 13, 9, 29, 8, 10, 7, 37, 11, 33, 4, 12, 1, 19, 3, 27, 22, 15, 18, 23, 14,  Георги Димитров  26а, 27, 9, 16, 21, 29, 1, 8, 17, 32, 5, 21а, 7, 22, 25, 20, 15, 20а, 24, 36, 34, 2, 33, 11, 19, 18, 30, 38, 28, 26, 31, 10,  Иван Вазов  6, 15, 2, 24, 23, 12, 19, 25, 27, 26, 4, 7, 1, 14, 11, 9, 3, 21, 8, 5, 28, 10, 17,  Имот №15, В Р-Н 54 УПИ-XxIx  М.Радивец,  Имот №16,  Имот №2, Р-Н 51, М.Радивец,  М.Радивец, Пл.1 Кв 1,  С. Белчин,  Пл. XI,  Кв. 57,  Община Самоков,  УПИ 100592 И УПИ100606 До Крепост Цари Мали Град,  УПИ XxVIII-864, 896, 897; Кв. 57,  УПИ І-470, 471 Кв.38а,  УПИ-Ix Кв.20,  Христо Ботев  34, 17, 37, 46, 31, 25, 40, 35, 21, 33, 38а, 53, 19, 42, 38, 48, 46а, 27, 23, 36, 46б, 44, 6, 29, 28 А, 1, 1 А, 13а, 26, 9, 8а, 28, 50, 12, 13, 18, 14, 3, 2, 15, 8, 20, 24, 36, 22, 10, 7, 6, 30, 12а, 54, 4, 70, 5а, 54, 46а, 43, 78, 49, 55, 74, 41, 85, 80, 64а, 77, 65, 76, 67, 35а, 86, 50, 53, 58, 83, 71, 63, 44, 75, 69, 88а, 57, 73, 68, 51, 48, 88, 95, 66, 64, 89, 56, 47, 81, 62, 60, 87, 72, 45, 78а, 79а, 52, 59, 91, 82, 90, 93, 37, 84,  Юрий Гагарин  39, 25, 10, 24а, 29, 36, 16а, 33, 26, 31а, 19, 21, 24, 31, 23, 13, 8, 17, 18, 37, 35, 12, 28, 38, 32, 37а, 16, 27, 34, 4, 14, 30, 15, 41, 5, 5а, 7, 1, 3, 9, 7а, 2,    Вила, Снек Бар Плувен Басейн Преместваем Обект

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /07:45 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /07:45 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /07:45 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /07:45 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ -  Белчински Бани:   П-Л V Кв, 21,  УПИ XI-206,  Кв.13,    135, 1 УПИ Парцел 79

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /07:45 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /07:45 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /07:45 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /07:45 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ -  Клисура,  Общ. Самоков:   Извън Регурация,    УПИ 013170,   М. &Quot;Загувна&Quot;

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /07:45 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /07:45 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /07:45 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /07:45 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ -  Рельово:   №000527,  Извън Регулация,  Пи 68,  Кв.60,  УПИ -I Кв.65,  УПИ II-23,  УПИ IV-Общински, Кв.35,  УПИ V,  Кв.46,  УПИ VII- 82,  Кв.5,  УПИ XII-214,  527,  Кв 30,  УПИ XxIV-85 Кв.5,    Скз Рельово

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч.; 08:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /07:45 - 16:00 Ч.; 07:45 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /07:45 - 10:00 Ч.; 07:45 - 16:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /07:45 - 10:00 Ч.; 07:45 - 16:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /07:45 - 10:00 Ч.; 07:45 - 16:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ -  Ковачевци,  Общ. Самоков:   1-Ва  6 А, 11, 3, 10, 1, 13, 5, 9, 14, 6, 2,  10-Та  10, 2, 7, 1, 6, 8, 9, 3, 4, 12,  11-Та  1, 2, 4,  12-Та  2, 3, 1,  13-Та  15, 8, 6, 1, 13, 2, 3, 9, 7, 4, 5, 10,  14-Та  10, 18, 8, 2, 1, 4, 20, 24, 14, 22, 3, 16, 12,  18-Та  3, 1, 5,  19-Та  3, 1, 4, 2,  20-Та  4, 1, 2, 6,  21-Ва  10, 12, 7, 1, 5, 17, 14, 6, 8, 3, 9, 11, 15, 13, 2, 16,  22-Ра  7, 4, 2, 9, 5, 8, 6,  23-Та  2, 6, 4,  24-Та  2, 4, 3,  25-Та  110, 84, 25, 108, 97, 119, 100, 127, 99, 106, 131, 107, 88, 80, 121, 105, 94, 90, 117, 102, 109, 129, 86, 98, 115, 133, 101, 109 А, 113, 123, 104, 36, 20, 12, 13, 26, 11, 34, 33, 19, 8, 3, 1, 25, 10, 41, 15, 37, 45, Стоп.Двор, 4, 5, 14, 23, 24, 6, 49, 51, 7, 18, 32, 39, 43, 79, 53, 16, 35, 27, 38, 28, 42, 17, 55, 29, 21, 30, 9, 63, 56, 44, 65, 70, 61, 93, 77, 48, 74, 71, 46, 82, 64, 89, 66, 67, 60, 40, 68, 50, 54, 76, 72, 34, 69, 52, 77а, 78, 74а, 58, Склад, Ткзс,  26-Та  52 А, 41, 43, 50, 62, 48, 46, 56, 64, 58, 66, 44, 52, 35, 19, 18, 23, 36, 30, 24, 1, 29, 9, 2, 20, 21, 22, 26, 28, 10, 6, 19а, 8, 14, 13 Вила, 17,  27-Ма  2, 4, 6,  28-Ма  6, 2, 1, 4,  29-Та  31,  3-Та  29, 7, 2, 4, 2 А, 6, 3, 10, 5, 57, 61, 71, 65, 47, 63, 69, 67, 96, 98, 53, 55, 51, 100, 59, 40, 18, 86, 64, 14, 66, 28, 16, 48, 80, 88а, 58, 30, 44, 60, 78, 31, 82, 26, 46, 56, 38, 88, 59, 32, 34, 22, 42, 52, 15, 13, 19, 24, 17, 62, 72, 84, 74, 36, 72d, 50,  30-Та  8, 2а, 5, 11а, 16, 3, 12, 1, 6, 14, 10, 4, 11, 31б, 36, 35, 46, 44, 22, 40, 37, 31, 20, 31в, 42, 26, 25, 33, 28, 18, 24, 31а, 30, 33а, 34, 29, 38, 32, 28а,  31-Ва  3, 8, 6, 4, 1,  32-Ра  4, 2,  33-Та  4,  34-Та  7, 9, 3, 5,  35-Та  3, 9, 11, 2, 5, 13, 7, 15,  36-Та  3, 1, 5, 2,  37-Ма  3, 2, 5, 1, 4,  38-Ма  2,  39-Та  4, 8, 9, 11, 7, 5, 13, 3,  4-Та  3, 5, 1, 14, 20, 12, 3, 24, 6, 8, 4, 28, 10, 2, 26, 18, 16, 22,  40-Та  4, 6,  41-Ва  8, 16, 5, 12, 11, 3,  42-Ра  4а, 6, 4, 1, 3,  43-Та  3, 10, 2, 5, 8,  44-Та  2,  45-Та  1а, 2, 10, 4, 13, 3, 11, 1, 6, 8,  46-Та  2, 6, 4, 1,  47-Ма  2, 8, 3, 4, 10, 1,  48-Ма  1, 4, 3, 6, 8, 10, 2,  49-Та  24, 3, 14, 4, 6, 12, 5, 11, 1, 16, 9, 7, №6, 8,  5-Та  9,  50-Та  3, 14, 18, 6, 10, 7, 4, 2, 8, 15, 5, 12,  51-Ва  4, 2, 3,  52-Ра  14, 4, 12, 3, 5, 1, 7, 8, 6, 13, 28, 30, 34,  53-Та  2,  54-Та  16, 13, 20, 14, 2, 19, 11, 10, 9, 8, 12, 6, 18,  55-Та  3, 5, 1, 2,  6-Та  12, 1, 4, 2, 8, 9,  7-Ма  6, 8, 2, 1, 4, 9,  8-Ма  4d, 6, 3, 8, 5, 4, 7,  9-Та  10 Вила, 8, 6, 1, 12, 2, 4,  XVIII,  Бктп Градина - Ковачевци,  Пп II, Кв.58,  УПИ- II-251 Кв.1,    Къща, Местност Лопаров Юрт, 3

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ -  Говедарци:   15285.11.41  Мест. Над Селото,  15285.4.374  М. Кумино,  15285.9.539,  Александър Стамболийски  1, 13, 1а, 1, 5, 3, 6, 8, 5, 17, 2, 31, 3, 1, 29, 19, 27, 1, 1,  Байкал  Дърв.Цех, 1,  Бисер  2, 7, 2,  Бори Мечо  5, 2,  Борис Хаджисотиров  21, 1, 8, 21, 2, 19, 10, 12, 6, 29, 26, 21, 21, 21, 21,  Братя Чакрини  4, 7,  Бреза  4, 12, 19, 5, 20, 14, 33, 18, 16, 22, 5,  Буря  №5, 6,  Васил Коларов  17, 9, 18, 19 А, 14, №19, 3, 11, 12, 6, 9, 8, 4, 10, 40а, 25, 36, 32, 28, 3, 1,  Васил Левски  3 Къща, 8, 2, 4,  Втора  7, 6, 2,  Георги Димитров  27, 30, 6, 43, 32, 20, 16, 18, 34, 26, 50, 42, 40, 26а, 15, 36, 29, 32а, 24, 28, 25, 27, 41, 21, 39, 35, 12, 7, 5, 1, 8, 4, 6, 2,  Двадесет И Втора  3, 9,  Двадесет И Първа  15, 2, 10, 9, 13, 3, 5, 6,  Двадесет И Трета  2,  Двадесет И Четвърта  12,  Двадесета  4, 4, 8, 2, 14, 10, 1, 6, 12, 3,  Дванадесета  2, 2, 13,  Девета  7, 18, 16, 7, 1, 10, 4, 6, 8,  Девети Септември  10, 18, № 13, 16,  №8,  Деветнадесета  5, 2, 7,  Десета  10, 10,  Димитър Милушев  10, 4, 3, 14, 22,  Доспей Махала  Етаж От Сграда, Етаж От Къща, Жилищна Сграда, Барака,  Дружба  2, 3, 1,  Единадесета  1, 5, 4, 1,  Здравец  5, 3, 1, 9, 7,  Златибор  3, 1, 5, 7,  Иглика  4а, 20, 15, 6а, 11, 4, 6, 8, 14, 2, 10,  Искър  146, 41, 87, 111, 93а, 61, 118, 81, 134, 126, 67, 103, 140, 144, 150, 83, 136, 115, 41, 66, 92, 15, 9, 11, 31, 96, 46, 54, 25, 53, 82, 55, 22, 27, 41, 90, 44, 22, 20, 34, 18, 4, 5а, 5, 6, 28, 20,  Канарче  5,  Кирил И Методий  18, 6, 19, 16, 13, 8,  Кокиче  10, 9, 7, 3, 1, 5, 4, 8, 2, 9,  Крум Шуманов  9, 11, 4, 3,  Лакатица  5, №5, 11,  Любчо Баръмов  13, 4, 8, 6, 7, 3, 5, 9, 1, 11,  М.Костова  1,  Мальовица  9, 7, 5, Почивна База,  Мечит  8, 1, 4,  Мир  4, 3, 6,  Октомври  5, 7, 11,  Орловец  5, 1,  Осемнадесета  6, 8, 4, 2 А,  Осма  15, 2, 13, 10, 7, 5, 3, 11, 1,  Отец Паисий  5, 11, 3, 9, 13, 4,  П-Л Хіі-486,  Кв.11,  Петнадесета  3, 9 А, 11, 17, 33, 31,  Пи 15285.10.114,  Пионерска  8, 10, 14,  Победа  2, 5,  Почивни Домове  1, 13, Почивна Станция-Ентел Ттт Ад,  Преспа  2, 5, 11, 1, 7, 3, 13, 9,  Първа  8,  Първи Май  2, 8, 10, 5,  Ракета  5а, 3, 1, 5,  Рила  4,  Рилска Малина  9, 16, 13, 18, 14, 7, 15, 12, 2, 22, 20, 6, 24, 3,  Роза  4, 2, 1,  Свобода  6, 4,  Седемнадесета  10, 8, 6, 2, 18, 4,  Славянска  12, 17, 6, 22, 5, 16, 2а, 7, 32, 25, 34,  Снежанка  6,  Спортна  17, 4, 13а Вила, 12, 26, 1, 3, 6, 24, 8, 7, 2,  Стк Мальовица  1,  Сълзица  4,  Тринадесета  14, 16, 10, 6,  Труд  7, 7,  Христо Ботев  56,  50, 60, 26, 18, 13, 7, 13 А, 16, 32, 24, 13а, 30, 10, 22, 5, 28, 3, 1, 6, 11, 20, 12, 14, 5, 6, Читалище,  Четринадесета  2, 20,  Шеста  3,  Шестнадесета  4,  Юрий Гагарин  4, 28, 16, 34, 2, № 2, 40, 1, 30, 26, 32, 7, 36,  Ягода  9, 7, 11, 1, 5, 3, 2,    Местност Гюлечица, Гюлечица, Двуетажна Масивна Сграда, Пи 15285.10.52.1.2

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ -  Маджаре:   XIx-За Ж.С,  Кв.4,  УПИ XI Кв.16,    2

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ -  Мала Църква:   С. Мала Църква,  Община Самоков,  УПИ VI Пи 46276.5.305,  УПИ VI,  Кв. 30 /Пи 46276.5.429/,    Рибарник, Входа На Селото, Екатте 46276,  М. &Quot;Одонат Искъро&Quot;, В

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Говедарци:   15285.11.41  Мест. Над Селото,  15285.4.374  М. Кумино,  15285.9.539,  Александър Стамболийски  1, 1,  Борис Хаджисотиров  21, 1, 8, 21, 2, 19, 10, 12, 6, 29, 26, 21,  Васил Коларов  3, 1, 40а, 25, 36, 32, 28,  Васил Левски  3 Къща, 8, 2, 4,  Втора  7, 6, 2,  Георги Димитров  27, 6,  Двадесет И Втора  3, 9,  Двадесет И Първа  15, 2, 10, 9, 13, 3, 5, 6,  Двадесет И Трета  2,  Двадесет И Четвърта  12,  Двадесета  4, 8, 2, 14, 10, 1, 6, 12, 3,  Девета  18, 16, 7, 1, 10, 4, 6, 8,  Девети Септември  10, 18, № 13, 16,  №8,  Димитър Милушев  10, 4, 3, 14, 22,  Доспей Махала  Етаж От Сграда, Етаж От Къща,  Единадесета  1,  Здравец  5, 3, 1, 9, 7,  Иглика  4а, 20, 15, 6а, 11, 4, 6, 8, 14, 2, 10,  Искър  146, 41, 87, 111, 93а, 61, 118, 81, 134, 126, 67, 103, 140, 144, 150, 83, 136, 115, 41, 22, 20,  Кирил И Методий  18, 6, 19, 16, 13, 8,  Кокиче  9,  Крум Шуманов  9, 11, 4, 3,  Мальовица  9, 7, 5, Почивна База,  Мечит  8, 1, 4,  Октомври  5, 7,  Орловец  5, 1,  Осма  15, 2, 13, 10, 7, 5, 3, 11, 1,  Петнадесета  17,  Пи 15285.10.114,  Почивни Домове  1, 13, Почивна Станция-Ентел Ттт Ад,  Преспа  5, 11, 1, 7, 3, 13, 9,  Първа  8,  Първи Май  2, 8, 10, 5,  Рилска Малина  9, 16, 13, 18, 14, 7, 15, 12,  Свобода  6, 4,  Славянска  32, 25, 34,  Снежанка  6,  Стк Мальовица  1,  Тринадесета  16, 10, 6,  Христо Ботев  56,  50, 60, 26, 18, 13, 7, 13 А, 16, 32, 24, 13а, 30, 10, 22, 5, 28, 3, 1, 6, 11, 20, 12, 14,    Местност Гюлечица, Гюлечица, Двуетажна Масивна Сграда, Пи 15285.10.52.1.2

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Доспей:   1-Ва  26, 49, 66,  10-Та  3,  11-Та  6,  13-Та  2, 11, 9, 1, 13,  14-Та  1,  15-Та  1, 3,  16-Та  18,  17-Та  №6,  18-Та  1,  2-Ра  16, 45, 15, 30, 2, 26, 14, 27, 3, 13, 29, 9, 7, 6, 47, 17, 20, 18, 8, 19, 4,  21-Ва  6,  22-Ра  27,  24-Та  8,  26-Та  12, 2, 6,  27-Ма  14, 18, 9, 1,  28-Ма  9, 11, 3,  29-Та  1,  3-Та  4, 8, 9, 2, 5, 3,  30-Та  8,  4-Та  8, 42, 40, 13, 5, 6, 14, 46, 15, 1, 10, 7,  5-Та  13, 1, 8, 2,  7-Ма  59, 32, 14, 73, 12, 46, 69, 49, 30, 44, 71,  8-Ма  24, 36, 21, 33, 28, 42, 25, 34, 9, 39, 30, 29, 1, 19, 23, 5, 35,  9-Та  1,  Площада  15, 4, 12

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Злокучене,  Общ. Самоков

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Ковачевци,  Общ. Самоков:   10-Та  10, 2, 7, 1, 6, 8, 9, 4, 3, 12,  11-Та  1, 2, 4,  12-Та  2, 3, 1,  13-Та  15, 8, 6, 1, 13, 2, 3, 9, 7, 4, 5, 10,  14-Та  10, 18, 8, 2, 1, 4, 20, 24, 14, 22, 3, 16, 12,  18-Та  3, 1, 5,  19-Та  3, 1, 4, 2,  20-Та  4, 1, 2, 6,  21-Ва  10, 12, 7, 1, 5, 17, 14, 6, 8, 3, 9, 11, 15, 13, 2, 16,  22-Ра  7, 4, 2, 9, 8, 5, 6,  25-Та  63, 56, 44, 65, 70, 61, 93, 77, 48, 74, 71, 46, 82, 64, 89, 66, 67, 60, 40, 68, 50, 54, 76, 72, 34, 69, 52, 77а, 78, 74а, 58,  25-Та  36, 20, 12, 13, 26, 11, 34, 33, 19, 8, 3, 1, 25, 10, 41, 15, 37, 45, Стоп.Двор, 4, 5, 14, 23, 24, 6, 49, 51, 7, 18, 32, 39, 43, 79, 53, 16, 35, 27, 38, 28, 42, 17, 55, 29, 21, 30, 9,  26-Та  19, 18, 23, 36, 30, 24, 1, 29, 9, 2, 20, 21, 22, 26, 28, 10, 6, 19а, 8, 14, 13 Вила, 17,  27-Ма  2, 4, 6,  28-Ма  6, 2, 1, 4,  29-Та  31,  3-Та  40, 18, 86, 96, 64, 14, 66, 28, 16, 48, 80, 58, 88а, 30, 44, 60, 78, 31, 82, 26, 46, 56, 38, 88, 59, 32, 34, 22, 42, 52, 15, 13, 19, 24, 62, 17, 72, 84, 74, 36, 72d, 50,  3-Та  57, 61, 71, 65, 47, 63, 69, 67, 96, 98, 53, 55, 51, 100, 59,  30-Та  8, 2а, 5, 11а, 16, 3, 12, 1, 6, 14, 10, 4, 11,  30-Та  31б, 36, 35, 46, 44, 22, 40, 37, 31, 20, 31в, 42, 26, 25, 33, 28, 18, 24, 31а, 30, 33а, 34, 29, 38, 32, 28а,  31-Ва  3, 8, 6, 4, 1,  32-Ра  4, 2,  33-Та  4,  34-Та  7, 9, 3, 5,  35-Та  3,  35-Та  9, 11, 2, 5, 13, 7, 15,  36-Та  3, 1, 5, 2,  37-Ма  3, 2, 5, 1, 4,  38-Ма  2,  39-Та  4, 8, 9, 11, 7, 5, 13, 3,  4-Та  14, 20, 12, 3, 24, 6, 8, 4, 28, 10, 2, 26, 18, 16, 22,  40-Та  4, 6,  41-Ва  8, 16, 5, 12, 11, 3,  42-Ра  4а, 6, 4, 1, 3,  43-Та  3, 10, 2, 5, 8,  44-Та  2,  45-Та  1а, 2, 10, 4, 13, 3, 11, 1, 6, 8,  46-Та  2, 6, 4, 1,  47-Ма  2, 8, 3, 4, 10, 1,  48-Ма  1, 4, 6, 3, 8, 10, 2,  49-Та  3, 14, 4, 6, 12, 5, 11, 1, 16, 9, 7, №6, 8,  5-Та  9,  52-Ра  13, 28, 30, 34,  53-Та  2,  55-Та  2,  6-Та  12, 1, 4, 2, 8, 9,  7-Ма  6, 8, 2, 1, 4, 9,  8-Ма  4d, 6, 3, 8, 5, 4, 7,  9-Та  10 Вила, 8, 6, 1, 12, 2, 4,  Бктп Градина - Ковачевци,  УПИ- II-251 Кв.1,    Къща,    Местност Лопаров Юрт, 3

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Поповяне:   Вила

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Рельово:   УПИ Vі-135, Кв.10,    Къща

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Самоков:   Васил Левски  9, 2, 34, 6, 20, 7, 13, 36, 3, 28, 26, 40, 1, 32, 8, 14, 15, 36а, 24, 4, 11, 17, 42, 38, 10, 16, 18, 22, 5,  Иван Вазов  28, 19, 17, 1, 27, 10, 22, 25, 15, 30, 26, 21, 33, 7, 11, 3, 18, 24, 12, 14, 8, 32, 6, 9, 16, 34, 36,  Местност Мечката,  Местност Татарски Брод  Вила, Ресторант,  Местност Татарски Брод  Вила,  Отец Паисий  12,  Софроний Врачански  18, 17, 22, 7, 9, 21, 13, 24, 20, 15, 23, 4, 26, 14, 11, 16, 12, 19, 10, 27, 6, 3, 28, № 10, 8,  Татарски Брод,  Цар Борис III  25, 35, 11, 28, 23, 14, 18, 19, 33, 41, 17, 29, 9, 30, 39, 27, 16, 5, 13, 21, 37, 15, 31, 7, 16

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Широки Дол:   М. Татарски Брод,  Местност Татарски Брод  10

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Язовир Искър:   Вилна Зона Татарски Брод

На 15.10.2019 Г. /10:00 - 14:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Бели Искър:   1-Ва  1, Язовир Бели Искър, 1, Язовир Бели Искър

На 16.10.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Самоков:   К.К. Боровец,  Пи №65231.919.143,  Срещу Х-Л &Quot;Айсберг&Quot;,  Курорт Боровец  Пи 65231.918.263.3, Пи 65231.919.390.1, Ски Гардероб, Мотел Бреза, Пи 65231.918.263.3, Мотел Бреза, Ски Гардероб, Пи 65231.919.390.1

На 17.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Самоков:   Граф Игнатиев  9,  Димчо Дебелянов  3,  Захари Зограф,  Макгахан  2, 4, 5, 9, 7, 3, 1,  Проф. Васил Захариев  4, 10, 5, 18, 1, 3, 22, 7, 8, 16,  Рилски Скиор  5, 2,  Търговска  20

На 19.10.2019 Г. /10:30 - 12:30 Ч./ -  Самоков:   Гоце Делчев  23, 29, 1, 5, 13, 15, 9, 19, 25, 11, 3, 21, 7, 27, 17,  Рилска Малина  31, 29,  Струма  16, 14, 31, 12, 29, 27,  Цар Симеон  Антени-Усилватели

Община Своге  

На 14.10.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /10:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /10:15 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:45 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:45 - 16:00 Ч./ -  Церецел:   Общ.Своге Мтп Церецел,    Вила, Вила

На 14.10.2019 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  Лакатник,  Общ. Своге:   Искър

На 15.10.2019 Г. /10:30 - 15:30 Ч./ -  Ябланица,  Общ. Своге:   200909

На 17.10.2019 Г. /10:30 - 14:00 Ч./ -  Церово,  Общ. Своге:   Борис I  7, 13,  Георги Георгиев  3,  Димо Хаджидимов  10,  Латинка  20,  Теменуга  10,  Хан Кубрат  6

На 17.10.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Миланово,  Общ. Своге:   Мъжев Дел,  УПИ-XV-46,    Мах.Лак

На 18.10.2019 Г. /09:30 - 13:00 Ч./ -  Реброво:   Георги Раковски  302,  Мах.Бивола,  Мах.Кори,  Мах.Огорелица  Вила Нов Живот,  Мах.Старо Село  Вила

На 18.10.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Томпсън:   Александър Стамболийски  13,  Бор  2,  Борис I,  Даскалов,  Мах.Бабол

Община Сливница  

На 14.10.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ -  Алдомировци:   21-Ва  3,  36-Та  3,  41-Ва  107,  III-288 Кв.48,  IV,  460,  Кв.42,  VII-275кв 50,  Детелина (Д.Благоев)  3,  Здравец (Бр.Станиславови)  21, 6,  Иван Вазов  УПИ І-641, Кв.1,  УПИ 11-616 Кв 8,  УПИ V-186 Кв.70,  УПИ XIV-203,  УПИ ХхVIIі-188,  Кв49,    Кметство, Тп Дулерови

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Сливница,  Общ. Сливница:   VII-180,  Кв. 140,  Безименна  10,  Бъдеще  4,  Войнишка Махала  1,,, Къща, Строеж,  Кореняк  3, 6, 2, 9, 15, 8, 10, 13, 12, 7, 5, 1, 4, 11,  Лозан Арсов  28, 11, 22, 32, 9, 23, 40, 19, 38, 18, 21, 16, 2, 15, 4, 8, 34, 10, 30, 27, 14, 29,  Победа  4, 6, 2,  Работник  35, 51, 62, 64, 60, 49, 48, 45, 41, 58

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Сливница,  Общ. Сливница:   Алеко Константинов  1,  Васил Левски  30, 20, 24, 22, 35, 16, 49, 43, 32, 29, 31, 37, 23, 14, 12, 28, 33, 41, 25, 39, 18, 8, 26, 45, 47, 27, 10,  Вишая  1, 2,  Капитан Олимпи Панов  3, 14, 1, 5, 9, 11, 13, 7,  Паисий Хилендарски  55, 53, 100, 49, 94, 45 3, 78, 45, 88, 82, 51, 76, 72, 74, 86, 80, 98, 47,  Сливнишки Герой  10, 7, 2, 4, 6, 8,  Цар Самуил  16, 2, 18, 9, 20, 12, 24, 26, 15, 19, 21, 14, 23, 4, 22, 7, 6, 17, 10, 8, 13, 5,  Цар Симеон Велики  115

На 14.10.2019 Г. /11:00 - 15:00 Ч./ -  Братушково:   V-263,  VII-299 Кв.19,  УПИ XVI-300,    Вила, Къща

На 14.10.2019 Г. /14:00 - 16:00 Ч./ -  Гълъбовци:   1 Ва  Вила,  10 Та  9,  3 Та  6,  500179,  653,  8 Ма  1 Вила,  XI-1.3 Кв 8,  Атанас Узунов  20,  Васил Левски  12, 50а, 19,  Войводина Могила  1,  Драганица,  УПИ XII-88 Кв.6,  УПИ XIV-531 Кв.26,    Вила, Къща

На 17.10.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Беренде,  Общ. Драгоман

На 17.10.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Бърля:   УПИ Х, Кв.24

На 17.10.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Връдловци:   82, Вила, 1, Къща

На 17.10.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Годеч:   Александър Стамболийски  1,  Асен Златаров  19, Магазин, 16, 2, 10, 1, № 1, 15, 9, 4, 11, 3, 13, 6,  Баба Тонка  3, 6, 2, 4,  Бор  1, 10, 2, 6, Вила, 8, 12, 4,  Борова Гора  3, 1,  Брест  15,  Васка Емануилова  6, 9, 7, 4, 3, 2, 12, 5, 11, 8, 1, 10,  Височка  3, 1,  Градина  2, 17, 11, 4, 7, 14, 8, 16, 21, 6, 10, 1, 15, 18, 13, 9, 23, 22, 48, 24, 42, 27, 30, 20, 25,  Грамада  19, 17, 2, 13, 1, 7, 15, 9, 3, 5, 11,  Елечанова  Мтп, Вила,  Заводска  4,  Иван Вазов  27, 7, 9, 11, 3, 2, 6, 15, 13, 1, 8, 5, 19, 12, 10,  Иглика  6,  Игнат Емануилов  2, 1, 4а,  Йовкина  №,  Ком  9, 21, 19, №10, 17, 22, 20, 28, 16, 14, 13, 3, 34, 18, 8, 12, 35, 4, 32, 30, 37, 15, 26, 24, 11, 39,  Липа  3, 1, 2,  Люляк  15, 5, 3, 14, 2, 11, 19, 21, 1, 7, 13, 4, 25,  М.Молак,  Махала Елечанова  Вила,  Махала Молак,  Молак  УПИ Іі-215, Кв.18, Вила, Къща, УПИ I64 Кв.7, VIII-142, Колиба, Вила, Строеж, Имот.2036,  Молашка  3, 4, 1, 2, 6,  Никола Й.Вапцаров  2г,  Нишава  2, 11, 7,  Новодомска  10, 7, 2, 8, 3, 6, 5, 4, 1,  Нягулова  15, 39, 27, 14, 28, 29, 49, 24, 9, 44, 7, 6, 31, 40, 16, 22, 41, 58, 12, 50, 36, 11, 35, 20, 5, 56, 43, 37, 34, 30, 2, 10, 18, 33, 54, 26, 32, 23, 8, 42, 25, 38, 3, 4, 1, 15а, 13, 17, 45, 46, 21, 47, 19,  Петров Рид  1, 7, 11, 3, 15, 13, 17, 9, 23, 6, 4, 19, 2,  Петрова Бара  4, 11, 19, 8, 9, 1, 5, 13, 2, 15, 3, 7, 6,  Пуалица  23, 16,  Ракета  16 Фургон, 4, 12, 9, 2, 3, 6, 10, 8, 5, 14, 11, 7, 1,  Раковски  5,  Свобода  1, 3, 10, Механа, Павилион, 1, 2, 1,  Синчец  2,  Слънчев Бряг,  Стойкина,  Теменуга  10, 10, 8, 1, 8, 2, 4, 6,  УПИ 4-344, Кв.45,  УПИ VIII-364 Кв.49,  Христо Смирненски  16, 3, 20, 8, 4, 10, 5, 6, 12, 14, 2, 7,  Царина  10,  Шипка  18, 20, 9, 7, 1, 12, 10, 4, 3, 5, 16, 8, 6, 14,  Явор  4, 2,    10, №, 3, 4, 13, 7, 8, 12, 9, 9, 25

На 17.10.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Голеш,  Общ. Годеч:   Парцел VIIі-413,  Кв.26

На 17.10.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Губеш:   УПИ VII-125,  Кв.18

На 17.10.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Драгоман

На 17.10.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Комщица:   УПИ-XII,    Вила

На 17.10.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Равна,  Общ. Годеч:   Къща

На 17.10.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Ропот

На 17.10.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Смолча:   Вила

На 17.10.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Станинци

На 17.10.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Чепърлинци:   Обект Гърмище

На 17.10.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Годеч:   Бор  1, 10, 2, 6, Вила, 8, 12, 4,  Борова Гора  3, 1,  Брест  15,  Височка  3, 1,  Градина  22, 48, 24, 42, 27, 30, 20, 25,  Иглика  6,  Ком  9, 21, 19, №10, 17, 22, 20, 28, 16, 14, 13, 3, 34, 18, 8, 12, 35, 4, 32, 30, 37, 15, 26, 24, 11, 39,  Молак  Вила, Строеж, Имот.2036,  Молашка  3, 4, 1, 2, 6,  Новодомска  10, 7, 2, 8, 3, 6, 5, 4, 1,  Нягулова  15, 39, 27, 14, 28, 29, 49, 24, 9, 44, 7, 6, 31, 40, 16, 22, 41, 58, 12, 50, 36, 11, 35, 20, 5, 56, 43, 37, 34, 30, 2, 10, 18, 33, 54, 26, 32, 23, 8, 42, 25, 38, 3, 4, 1, 15а, 13, 17, 45, 46, 21, 47, 19,  Петров Рид  1, 7, 11, 3, 15, 13, 17, 9, 23, 6, 4, 19, 2,  Пуалица  23, 16,  Синчец  2,  Слънчев Бряг,  Теменуга  10,  УПИ 4-344, Кв.45,  УПИ VIII-364 Кв.49,  Царина  10,  Шипка  18, 20, 10

 

Област Видин

Община Белоградчик  

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Белоградчик:   Здравец  26, 26, 19, 15, 23, 16, 14, 17, 25, 30, 21, 27, 23, 29, 28, 30, 24, 22, 20, 27, 18, 12, 13, 15,  Миджур  3 36, 3, 3 50,  Стара Планина  2 36, 36, 2, 1 15, 4 24, 5 35, 5, 5, 4 24 Апр,  Съединение  25 50, 6,  Христо Смирненски  5, 3, 5 9,    35

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Белоградчик:   Белоградчишки Проход  34, 12, 4, 8, 2, 6,  Белоградчишки Скали  4,  Княз Александър Батенберг  3, 23, 8, 25, 29, 19, 15, 19 Б, 1, 6, 10, 5, 4, 31, 17, 13, 27, 33, 21, 7, 9, 2, 11,  Любен Каравелов  3, 7, 13, 15, 11, 9, 8, 7б, 5,  Панайот Волов  1,  Съединение  2, 21, 19, 17, 15, 13, 1, 4,  УПИ XIV Кв.13,  Цар Иван Срацимир  31, 27, 35, 15, 9, 25, 21, 17, 37 Вход Видин, 2, 13, 33, 11, 1, 5, 39, 3, 23, 29, 19, 7

На 17.10.2019 Г. /09:15 - 09:45 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Белоградчик:   Втора  23, 5, 21, 1, 4, 11, 19, 9, 2,  Георги С.Раковски  11, 17, 29, 8, 12, 15, 22, 27, 2, 19, 25, 10, 9, 21, 31, 29, 24, 20, 4, 26, 10, 18, 14, 28, 6, 13,  Здравец  6, 6, 8, 3, 16, 2, 13, 5, 1, 20, 10, 2, 9, 14, 11, 3,  Карловица  2, 47, 46, 6, 25, 14, 21, 16, 16, 30, 24, 53, 5, 9, 19, 29, 12, 22, 34, 28, 10, 1, 7, 4, 34, 8, 20, 36, 13, 11, 15, 17, 1, 39, 18, 13,  Княз Борис I,  Парцел 6 Кв 3,  Съединение  20, 24, 14, 5, 18,  Трета  7,  Трети Март  87, 54, 90 В, 72, 59, 86, 54, 60, 64, 63, 86, 79, 62, 84, 70, 67, 68, 78, 65, 70, 53, 71, 81, 66, 55, 58, 55, 56, 50, 48, 52, 61, 82, 69,

82, 8, 69,  Цоло Тодоров  41, 43

На 17.10.2019 Г. /09:15 - 09:45 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Крачимир:   41,  Кв.14,  Втора  2, 5, 4, 3,  Немия,  Пета  1,  Първа  6, 36, 11, 22, 34, 26, 17, 30, 93, 2, 19, 10, 20, 27, 13, 24, 8, 29, 38, 44, 71, 62, 88, 65, 90, 52, 96, 53, 84, 64, 106, 39, 35, 94, 41, 86, 100, 112, 60, 54, 42, 46, 66, 68, 48, 55, 37, 98, 69, 70, 102, 92, 20, 58, 56,  Седма  1

На 17.10.2019 Г. /09:15 - 09:45 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Праужда:   Втора  16, 5, 20, 6, 23, 3, 9, 13, 10, 24, 2, 1, 25, 28,  Девета  1,  Деветнадесета  7, 8, 5,  Единадесета  3, 29, 19, 10, 9, 24, 13, 21, 27, 26, 23, 25, 5, 3,  Осемнадесета  9, 1, 11, 7,  Осма  1, 3,  Пета  9, 5, 3,  Първа  2, 1, 18, 13, 28, 8, 15, 9, 30, 17, 32, 15, 38, 21, 56, 35, 29, 19, 36, 23, 37, 39, 33, 31, 52,  Седемнадесета  21, 15, 30, 6, 28, 24, 16, 17, 9,  Седма  3, 2, 4, 16, 8, 14,  Трета,  Четвърта  2,  Четиринадесета  3, 5,  Шеста  2, 6,  Шестнадесета  6, 2, 16

На 17.10.2019 Г. /09:15 - 09:45 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Пролазница:   Втора  6, 10, 8,  Махала Среден Рът,  Махала Чуката,  Осма  9, 11, 5,  Пета  42,  Първа  21, 8, 5, 6, 17, 29, 18, 27, 25, 23, 45, 31, 39, 16, 10, 7, 37,  Седма  8, 10, 14, 12, 3,  Трета  1

На 17.10.2019 Г. /09:15 - 09:45 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Стакевци:   000502,  2-117006 Кв 117,  Втора  4, 2, 3, 1, 10,  Двадесет И Девета  6, 47, 45, 48, 18,  Двадесет И Осма  1,  Двадесет И Пета  9, 5, 6, 3, 9, 8,  Двадесет И Първа  1, 3, 2, 5, 4,  Двадесет И Трета  2, 1,  Двадесет И Четвърта  3, 5,  Двадесет И Шеста  3, 4, 5,  Двадесета  1,  Дванадесета  8,  Девета  7, 3, 4, 7, 2,  Деветнадесета  1, 3, 4, 2, 5,  Единадесета  2, 5, 6, 4,  Осемнадесета  1, 3, 2,  Осма  1,  Пета  11,  Петнадесета  3,  Първа  113, 18, 1, 100, 118, 23, 82, 102, 97, 10, 77, 84, 73 Б, 108, 104, 67, 127, 112, 25, 66, 115, 98, 126, 147, 92, 105, 75, 80, 21, 111, 86, 93, 79, 129, 87 А, 117, 85, 110, 103, 89, 7, 88, 120, 123, 121, 137, 149, 182, 133, 150, 178, 183, 173, 181, 144, 167, 170, 148, 152, 153, 180, 134, 136, 171, 168, 164, 125, 143, 159, 139, 160, 103, 142, 146, 135, 179, 185, 198, 184, 166, 157, 161, 177, 47, 136, 71, 68, 48, 44, 38, 64, 61, 51, 73 А, 55, 52, 58, 56, 23, 63, 57, 73, 22, 67, 49, 66, 43, 36, 62, 40, 54, 46, 59, 60, 183, 72, 69, 45,  Седемнадесета  5, 4, 6, 2, 1,  Трета  9, 11, 5, 2, 1, 8, 4,  Тридесет И Осма  22, 20, 18, 14, 6, 2, 4, 12,  Тридесет И Пета  3, 7,  Тридесет И Първа  13, 4, 14, 9, 12, 3, 1, 25, 10, 11, 24, 5, 26,  Тридесет И Седма  4, 2, 5, 1, 8, 3, 7, 7,  Тридесет И Трета  3, 4,  Тридесет И Четвърта  15, 9, 3, 5, 1, 11,  Тридесета  6, 3, 4, 2, 1, 5,  Тринадесета  1, 3, 1,  Четиринадесета  19, 12, 15, 3, 11, 17, 13, 10, 16, 14, 90,  Шеста  11, 6, 1, 10, 3, 9, 7, 5, 8,  Шестнадесета  4, 1, 3, 6, 8, 5, 7

На 17.10.2019 Г. /09:15 - 09:45 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Чифлик,  Общ. Белоградчик:   XII-130,  Кв.3,  Втора  36, 38, 22, 18, 10, 12, 26, 17, Къща,  Двадесет И Първа  12, 16, 14, 32,  Двадесет И Седма  41, 17, 43, 19, 1, 69, 15, 18, 23, 21, 14, 5, 6, 16 Имот 053005, 13, 8, 7, 3, 2, 10,  Двадесет И Трета  1,  Двадесет И Четвърта  2, 7,  Двадесет И Шеста  32, 34, 87, 43, 52, 39, 40, 32, 33, 22, 86, 31, 41, 21, 30, 54, 60, 38, 46, 85, 49, 73, 67, 81, 84, 68, 42, 45, 48, 63, 83,  Двадесета  12, 6, 5, 18, 2, 8, 3,  Дванадесета  14,  Девета  1, 2,  Деветнадесета  13, 9, 6, 19, 10, 21, 29, 8, 31, 5, 12, 30, 27, 32, 25, 7, 13, 9, 10, 11 Извос Вилна Зона Мъркашница,  Десета  4,  Единадесета  3, 7, 17,  Извос,  М-Ст Извос  УПИ Vі-76 Кв.17,  Осма  3, 2, 8,  Пета  8,  Първа  54, 42, 46, 59, 64, 39, 62, 82, 26, 52, 58, 25, 29, 68, 66, 60, 41, 3, 38, 61, 44, 36, 49, 5,  Седемнадесета  2, 4, 8,  Тридесет И Първа  4, 6, 2,  Тридесет И Четвърта  39, 13, 17, 23, 19, 21, 5, 6, 10, 16, 14, 9, 4, 8, 13, 1, 7, 3, 11, 12, 15, 2, 20, 25,  Тридесета  2, 11, 9, 13,  Тринадесета  5, 1, 6, 3, 7, 10, 7, 10,  УПИ VIII-88 Кв.10,  УПИ-XV-150,  ХIII-150 24,  Шестнадесета  6, 4

На 17.10.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  Крачимир:   41,  Кв.14,  Втора  2, 5, 4, 3,  Пета  1,  Първа  6, 36, 11, 22, 34, 26, 17, 30, 93, 2, 19, 10, 20, 27, 13, 24, 8, 29, 38, 44, 71, 62, 88, 65, 90, 52, 96, 53, 84, 64, 106, 39, 35, 94, 41, 86, 100, 112, 60, 54, 42, 46, 66, 68, 48, 55, 37, 98, 69, 70, 102, 92, 20, 58, 56,  Седма  1

Община Брегово  

На 14.10.2019 Г. /08:00 - 16:00 Ч./ -  Връв:   Адалберт Антонов  12, 4, 1, 6,  Александър Димитров  8, 24,  Антон Иванов  5, 6, 1, 3, 7, 2, 4, 8,  Асен Балкански  3, 2, 6, 1, 4,  Асен Халачев  1,  Асен Халачев  2, 7, 5, 4,  Боян Чонос  3, 1, 4, 2, 6,  Братя Миладинови  2, 1, 4,  Васил Друмев  26, 2,  Васил Коларов  8, 10, 7, 14, 1, 9, 12, 3,  Васил Левски  13, 2,  Вела Пеева  1,  Вела Пеева  2, 4, 5, 3, 7, 1,  Виктор Юго  3, 2,  Витко Иванов  7, 2,  Гаврил Генов  1, 2,  Генерал Владимир Заимов  2,  Генерал Гурко  6, 7, 8, 2, 5, 10,  Гео Милев  6,  Гео Милев  4, 2,  Георги Бенковски  2, 1,  Георги Димитров  31, 42, 35, 38, 16, 33, 45, 27, 29, 34, 48, 36, 39,  Георги Димитров  5, 58, 9, 3, 19, 25, 21, 16, 13, 18, 2, 1, 30, 10, 15,  Георги Динов  5, 12, 1, 2, 6, 3,  Георги Динов  9, 7, 14,  Георги Кирков  1,  Георги С.Раковски  3,  Граф Игнатиев  3, 2,  Д-Р Петър Берон  1,  Девети Септември  17, 7, 5, 2, 11, 1, 9, 15,  Димитър Благоев  12, 39,  Димитър Благоев  21, 32, 47, 51, 17, 22, 34, 28, 43, 57, 33, 53, 46, 26, 25, 24, 19, 39, 48, 29, 15, 41, 35, 23, 30,  Димитър Благоев  14, 7, 9, 12, 10, 3, 8, 2, 11, 5, 16, 4, 6,  Димитър Полянов  4, 1, 2, 3,  Дунав  9,  Дунав  8, 2, 9, 1, 4,  Иван Вазов  11, 14, 18, 24, 10, 4, 2, 8, 9,  Иван Гюнкин  10, 12, 4, 6, 5, 3, 9, 8, 2,  Индже Войвода  4, 6, 2,  Йордан Данов  2, 10, 6, 4, 3, 8,  Йорданка Николова  1,  Кирил И Методий  7,  Кирил И Методий  3, 15, 12, 5, 7, 8, 4, 2, 1, 6, 18,  Климент Охридски  9, 7, 5, 1,  Комсомолска  10, 13, 11, 2, 8, 9, 3, 4, 6, 1, 7, 22, 5,  Коста Йорданов  2, 4,  Кочо Честименски  11, 13, 3, 2,  Ленин  4, 2, 6,  Лиляна Димитрова  2, 1,  Мико Нинов  6, 1, 10,  Митко Палаузов  5, 1, 6,  Найден Геров  2, 4, 1,  Неофит Рилски  2, 1,  Никола Й Вапцаров  7, 4, 2, 1, 5,  Панайот Волов  1,  Панайот Хитов  7, 5, 9, 1, 2,  Панайот Хитов  3,  Патриарх Евтимий  1, 4, 2,  Пеньо Пенев  5,  Пеньо Пенев  3,  Станке Димитров  5,  Тодор Каблешков  1, 3,  Тодор Младенов  13, 12, 2, 6, 11, 7, 28, 25, 32, 21, 40, 33, 15, 5, 19, 31, 20, 22, 4, 17, 27, 30, 10,  Тодор Младенов  19,  Толбухин  2, 5, 3,  Хаджи Димитър  2,  Хан Аспарух  9, 5, 1, 6, 4, 8, 2, 3, 10,  Хан Крум  4, 3, 2,  Христо Ботев  3, 5, 4,  Христо Ботев  1,  Христо Смирненски  4, 6, 3а,  Шипка  5, 4,    УПИ 4-71 Кв.3

На 15.10.2019 Г. /08:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:00 - 16:00 Ч./ -  Връв:   Адалберт Антонов  12, 4, 1, 6,  Александър Димитров  8, 24,  Антон Иванов  5, 6, 1, 3, 7, 2, 4, 8,  Асен Балкански  3, 2, 6, 1, 4,  Асен Халачев  1,  Асен Халачев  2, 7, 5, 4,  Боян Чонос  3, 1, 4, 2, 6,  Братя Миладинови  2, 1, 4,  Васил Друмев  26, 2,  Васил Коларов  8, 10, 7, 14, 1, 9, 12, 3,  Васил Левски  13, 2,  Вела Пеева  2, 4, 5, 3, 7, 1,  Вела Пеева  1,  Виктор Юго  3, 2,  Витко Иванов  7, 2,  Гаврил Генов  1, 2,  Генерал Владимир Заимов  2,  Генерал Гурко  6, 7, 8, 2, 5, 10,  Гео Милев  4, 2,  Гео Милев  6,  Георги Бенковски  2, 1,  Георги Димитров  5, 58, 9, 3, 19, 25, 21, 16, 13, 18, 2, 1, 30, 10, 15,  Георги Димитров  31, 42, 35, 38, 16, 33, 45, 27, 29, 34, 48, 36, 39,  Георги Динов  5, 12, 1, 2, 6, 3,  Георги Динов  9, 7, 14,  Георги Кирков  1,  Георги С.Раковски  3,  Граф Игнатиев  3, 2,  Д-Р Петър Берон  1,  Девети Септември  17, 7, 5, 2, 11, 1, 9, 15,  Димитър Благоев  14, 7, 9, 12, 10, 3, 8, 2, 11, 5, 16, 4, 6,  Димитър Благоев  21, 32, 47, 51, 17, 22, 34, 28, 43, 57, 33, 53, 46, 26, 25, 24, 19, 39, 48, 29, 15, 41, 35, 23, 30,  Димитър Благоев  12, 39,  Димитър Полянов  4, 1, 2, 3,  Дунав  8, 2, 9, 1, 4,  Дунав  9,  Иван Вазов  11, 14, 18, 24, 10, 4, 2, 8, 9,  Иван Гюнкин  10, 12, 4, 6, 5, 3, 9, 8, 2,  Индже Войвода  4, 6, 2,  Йордан Данов  2, 10, 6, 4, 3, 8,  Йорданка Николова  1,  Кирил И Методий  3, 15, 12, 5, 7, 8, 4, 2, 1, 6, 18,  Кирил И Методий  7,  Климент Охридски  9, 7, 5, 1,  Комсомолска  10, 13, 11, 2, 8, 9, 3, 4, 6, 1, 7, 22, 5,  Коста Йорданов  2, 4,  Кочо Честименски  11, 13, 3, 2,  Ленин  4, 2, 6,  Лиляна Димитрова  2, 1,  Мико Нинов  6, 1, 10,  Митко Палаузов  5, 1, 6,  Найден Геров  2, 4, 1,  Неофит Рилски  2, 1,  Никола Й Вапцаров  7, 4, 2, 1, 5,  Панайот Волов  1,  Панайот Хитов  7, 5, 9, 1, 2,  Панайот Хитов  3,  Патриарх Евтимий  1, 4, 2,  Пеньо Пенев  3,  Пеньо Пенев  5,  Станке Димитров  5,  Тодор Каблешков  1, 3,  Тодор Младенов  13, 12, 2, 6, 11, 7, 28, 25, 32, 21, 40, 33, 15, 5, 19, 31, 20, 22, 4, 17, 27, 30, 10,  Тодор Младенов  19,  Толбухин  2, 5, 3,  Хаджи Димитър  2,  Хан Аспарух  9, 5, 1, 6, 4, 8, 2, 3, 10,  Хан Крум  4, 3, 2,  Христо Ботев  3, 5, 4,  Христо Ботев  1,  Христо Смирненски  4, 6, 3а,  Шипка  5, 4,    УПИ 4-71 Кв.3

Община Видин  

На 14.10.2019 Г. /08:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:00 - 16:00 Ч./ -  Видин:   Байкал  34, 15, 11, 26, 2, 21, 32, 16, 20, 40, 17, 9, 6, 8, 10, 5, 12, 44, 23, 19, 18, 24, 42, 3,  Батак  2, 1,  Бачо Киро  24, 3, 16, 5, 6, 3, 26, 9, 10, 14, 12,  Безименна  Тп Битова Керамика /Алико/, Мтп Стара Планина /Махалата/,  Букет  1,  Волга  2, 3, 10, 6, 12а, 18, 16, 8, 10, 12, 20, 7, 11, 2, 5,  Гларус  2а, 3, 2,  Детелина  8,  Заря  6, 18, 1,  Младост  4, 19, 10, 7, 1, 16, 9, 8,  Независимост  7, 5,  Околчица  10, 3, 5, 1, 8, 6, 4, 9, 2,  Пушкин  4а, 7, 6, 4, 5, 20, 10, 1, 11,  Работническа  2, 12,  Рила  1, 5, 7, 3, 4, 6, 4,  Росица  60, 21, 41, 40, 31, 45, 52, 38,  Ружа  34,  Свобода  1, 3,  Стара Планина  34, 9, 37, 39, 35, 13, 26, 18, 14, 6, 35а, 19, 16, 43, 1, 38, 15, 34, 29, 5, 32, 21, 8, 4, 24, 7, 23, 30, 31, 10, 3, 11, 49, 2, 45,

22, 12, 9 А,  Стефан Малиновски  6,  Цар Иван Асен II  136, 134, 124, 51, 130, 128, 24, 142, 126, 122,  Чайка  15, 3, 5, 1, 8, 11, 24, 2, 28, 13, 35, 13

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Кутово:   Двадесет И Девета  2, 15, 23, 9, 19,  Изборна  1,  Осемдесет И Пета  2, 4,  Осемдесета  5,  Петдесет И Първа  3,  Първа  64, 24, 40, 39, 27, 49, 19, 43, 47, 18, 50, 10, 42, 32, 20, 38, 35, 15, 34, 30, 1, 26, 25, 28, 45, 11, 5, 14, 9, 48, 6, 21а, 33, 46, 72, 89, 21, 22, 13, 31, Тп-3 Кутово, 16, 81, 2, 41, 36, 3, 29, 23, 60,  Тридесет И Втора  25, 26, 3, 24, 8, 39, 23, 16, 20, 15, 22, 21, 45, 41, 1, 10, 28, 4, 6, 18, 5, 12, 37, 2,  Тридесет И Девета  1, 6, 3, 4,  Тридесет И Осма  1, 6, 4, 5, 10, 8, 3, 2,  Тридесет И Първа  1,  Тридесет И Седма  1,  Тридесет И Трета  5, 1, 6,  Тридесет И Шеста  6, 1, 4,  Тридесета  16, 22, 6, 10, 5, 14, 4, 3, 18, 24,  Четиридесет И Втора  8, 6, 3,  Четиридесет И Осма  2,  Четиридесет И Първа  1,  Четиридесет И Трета  7, 1,  Четиридесет И Четвърта  5,  Четиридесет И Шеста  2, 1, 6,  Четиридесета  2, 1, 3

На 14.10.2019 Г. /09:15 - 10:15 Ч./ -  Видин:   Младост  6

На 14.10.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Покрайна:   224,  Втора  25,  Втора  25, 20, 16, 21, 19,  Двадесет И Втора  5, 13, 4,  Двадесет И Осма  4, 17, 10,  Двадесет И Седма  2, 1, 7,  Двадесет И Трета  3, 1, 7,  Двадесет И Четвърта  3, 1,  Двадесета  1, 3,  Дванадесета  9, 12, 8, 10, 7, 3,  Осемнадесета  3,  Пета  133, 120,  Пета  87, 46, 48, 41, 44, 40, 103, 34, 81, 58, 113, 85,  Петнадесета  10,  Първа  Тп-2 Покрайна, 91,  Първа  27, Тп 5 Покрайhа,  Седма  13, 15, 23, 10,  Тридесет И Девета  1, 4,  Тридесет И Осма  9,  Тридесет И Пета  9, 11,  Тридесет И Пета  1,  Тридесет И Първа  13, 3, 6, 1, 11, 10, 9,  Тридесет И Седма  3,  Тридесет И Шеста  17,  Тридесет И Шеста  1, 9,  Тринадесета  6, 3,  Четвърта  43, 45, 53, 58, 61, 55, 57, 20, 52, 64,  Четиридесет И Втора  5, 1,  Четиридесет И Шеста  3,  Четиридесета  1,  Шеста  19, 20, 12, 33, 26, 21, 2, 13, 11, 16, 31, 25, 14, 54

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Покрайна:   562,  827,  Втора  15, 10,  Двадесет И Втора  17, 4, 9, 2,  Двадесет И Девета  12, 3, 7, 2, 1, 8, 5, 10,  Двадесет И Първа  8, 4, 19, 2, 1,  Двадесет И Трета  19,  Двадесет И Четвърта  10,  Двадесет И Шеста  3, 10, 7, 20, 9, 1,  Двадесета  7,  Дванадесета  10,  Деветнадесета  8, 5а,  Единадесета  3, 13, 2, 5, 30, 4, 11 А, 9, 7, 35, 11, 24, 16, 8, 17, 22,  Осемнадесета  11, 8, 9, 6, 10,  Осма  8, 22, 6, 2, 3, 7, 1, 10, 5, 9,  Пета  2, 9, 7, 1, 5,  Първа  35, 50, 66, 86, 16, 67, 79, 85, 47, 56, 78, 57, 31, 40, 32, 54, 42, 30, 63, 6, 10, 80, 4, 97, 44,  Седемнадесета  7, 17, 12,  Трета  Тп-3 Покрайна,  Тридесет И Четвърта  9, 4, 15, 1, 2, 5, 3, 7,  Тридесета  5,  Четвърта  19, 6, 15, 13, 26, 25, 28, 4, 8, 42, 24, 38, 11, 31, 14, 7, 18, 21, 2, 10,  Четиридесет И Трета  2, 3, 4, 1, 6,  Четиридесет И Четвърта  8, 6, 1, 3, 2, 5, 4

На 15.10.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Покрайна:   290,  898,  Втора  5, 2, 13, 6,  Двадесета  7,  Дванадесета  9,  Девета  10, 19, 6, 8, 7, 23,  Десета  18, 2, 22, 16, 20, 8, 14,  Осма  2,  Пета  13, 46,  Първа  47, 3 Кметство, Тп-4 Покрайна, 45, 18, 3а, 3 Тп-4 Покрайна, 3,  Седма  2, 5, 7, 5а, 3, 6,  Стълб 14 От Тп4,  Трета  19, 25, 32, 22, 17, 31, 1, 11, 4, 5, 14, Извън Регулация, 20, 23, 33, 10, 9, 12, 27, 29, 18, 3, 24, 15, 8, 21, 30, 35, 26, 13, 34, 2,  Тридесет И Втора  2,  Тридесета  6, 3, 1, 4,  Тринадесета  1, 5, 2, 3,  Четвърта  Тп-4 Покрайна,  Четиридесет И Пета  3,  Шеста  9, 7, 4

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Градец,  Общ. Видин:   Втора  7, 37, 4, 12,  Двадесет И Втора  6, 14, 4, 16,  Двадесет И Осма  35, 32, 13,  Двадесет И Първа  29, 25, 18, 14, 10, 15, 13, 19, 12,  Двадесет И Седма  15, 12, 38,  Двадесет И Шеста  26,  Двадесета  10,  Пи 224,  Първа  Тп-4 Градец,  Тридесет И Пета  22, 29, 33,  Тридесет И Първа  1,  Тридесет И Шеста  18, 6, 4,  Тридесета  3, 4, 1, 5, 10,  Тринадесета  33, 30, 38, 55, 50, 28, 16, 62, 51, 52, 64, 54, 18, 60, 40, 36, 22, 27,  УПИ,  Четиридесет И Първа  35

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Капитановци:   Дванадесета  11,  Десета  5, 2, 3, 1, 6,  Единадесета  4 Тп-5 Капитановци,  Осма  7,  Пета  5, 10, 8, 3, 4, 9, 6, 1, 17, 15,  Пи 857 Кв.50,  Първа  УПИ 2-849 Кв.51, Извън Регулация,  Трета  13, 2, 10, 7, 5, 1, 9, 8, 4, 11, 3, 6,  УПИ-IV-765 Кв.51,  Четвърта  26, 21, 43, 4, 30, 12, 23,  Четиринадесета  11,  Шеста  6, 2, 11, 1, 5, 4

На 16.10.2019 Г. /12:30 - 16:00 Ч./ -  Капитановци:   Двадесет И Втора  8, 6,  Двадесет И Девета  1, 5,  Двадесет И Пета  1, 7,  Двадесет И Седма  4,  Двадесет И Трета  6, 2, 4, 9, 3, 5, 7, 8, 11,  Двадесет И Шеста  7, 1, 5, 4, 3, 2,  Дванадесета  13, 10, 9, 11, 8,  Деветнадесета  5, 2, 3, 1, 7, 4,  Пета  51, 30, 42, 45, 37, 40, 71, 40 Тп-3 Капитановци, 28, 60, 49, 35, 9, 44, 61, 65, 52, 54, 32, 69, 34, 53, 67, 46, 43, 41, 48, 58, 36, 59, 33, 57, 63, 50, 39, 56, 38,  Първа  24,  Седемнадесета  2, 1 А, 1,  Седма  23, 29, 40, 31, 42, 38, 36, 21,  Трета  30, 27,  Тринадесета  3, 39, 37, 24, 22, 9, 1, 15, 31, 16, 29, 46, 14, 7, 6, 32, 40, 5, 30, 38, 8, 27, 1 Тп-3 Капитановци, 12, 11, 21, 61, 23, 26, 25, 17, 42, 34, 10,  Четвърта  3, 4, 12, 15, 7, 1, 9, 55, 19, 2, 5

На 16.10.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Градец,  Общ. Видин:   18 Кв 4,  XIx-100,  Втора  54, 82,  Двадесет И Втора  98,  Двадесет И Седма  35, 30, 27, 49, 23, 46, 56, 10, 39, 40, 42, 58, 31,  Петдесета  4,  Пи19,  Първа  42, 62, 40, 42, Тп-5 Градец,  Тридесет И Втора  9,  Тридесет И Девета  3, 13, 15, 11,  Тридесет И Осма  2, 21, 6, 1, 18, 4, 19, 7,  Тринадесета  70, 74,  Четиридесет И Девета  13, 15, 14, 8,  Четиридесет И Пета  9,  Четиридесет И Седма  14, 19, 28, 13, 18,  Четиридесет И Четвърта  13, 9, 15,  Четиридесет И Шеста  20, 28, 14, 13, 36, 32

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Градец,  Общ. Видин:   290,  Втора  12, 55, 13, 35, 59, 25,  Двадесет И Втора  3,  Двадесет И Осма  3,  Дванадесета  1, 2,  Девета  10, 13,  Деветнадесета  1, 4, 8, 20,  Десета  13, 17, 8, 21,  Единадесета  21, 26, 28, 14, 18, 23, 24, 8, 12,  Осемнадесета  3, 12, 10,  Осма  4, 3, 5, 2,  Пета  60, 46, 74, 68, 72, 64, 52,  Петнадесета  23, 25, 21, 18, 24,  Първа  171, 1, 10, 34, Тп-6 Градец,  Тринадесета  7, 15, 14, 17, 27, 11, 3, 9, 6, 10, 19,  Шеста  14, 6, 11, 13, 2, 10,  Шестнадесета  21, 11, 1

На 17.10.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Градец,  Общ. Видин:   Двадесет И Осма  3, 11, 7, 8, 21, 29, 1, 16, 12, 4, 27,  Двадесет И Пета  10,  Двадесет И Първа  15,  Двадесет И Седма  24, 22, 20,  Двадесет И Шеста  21, 4, 26, 3, 27, 11, 13, 28, 18, 24, 22, 16, 14,  Първа  101, 108, 110, 109, 118, 44, 117, 92, Тп-7 Градец, 111, 145, 122,  Тридесет И Втора  4, 2, 3, 5,  Тридесет И Пета  4, 17, 1, 2, 12, 9, 8,  Тридесет И Първа  4, 1,  Тридесет И Трета  4, 3,  Тридесет И Четвърта  3, 10, 1, 6, 4, 2,  Тридесет И Шеста  6,  Тридесета  6, 1,  Четиридесет И Шеста  3,  Четиридесета  15, 25

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Градец,  Общ. Видин:   Втора  9,  Двадесет И Осма  27,  Първа  194, Тп-8 Градец, 171, 203, 209, 199, 178, 202, 127, 193, 211 Пи 1133,  Кв.80, 182, 186, 188, 15, 190, 27, 185, 160,  Четиридесет И Втора  19,  Четиридесет И Девета  2, 4,  Четиридесет И Осма  12, 4,  Четиридесет И Пета  30, 34, 18, 36, 29,  Четиридесет И Седма  8, 5,  Четиридесет И Четвърта  45

На 18.10.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Градец,  Общ. Видин:   Втора  2,  Девета  2, 3, 13,  Десета  1,  Единадесета  11, 4, 8, 7,  Осма  1, 4,  Първа  45, 42, Тп-9 Градец, 47, 44, 56, 39, 58, 36, 11, 53, 62, 50, 48, 51, 64, 60, 28, 49,  Седма  1,  Шеста  8, 19, 23,  Шестнадесета  5, 1

Община Димово  

На 14.10.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Върбовчец:   Втора  5, 2, 1, 8, 4, 9, 3,  Двадесет И Втора  4, 3, 6, 5,  Двадесет И Девета  5, 3,  Двадесет И Осма  6, 4, 3, 2, 5,  Двадесет И Пета  1, 7, 4, 5, 2,  Двадесет И Първа  2, 1,  Двадесет И Седма  11 Краварнак, 2, 5, 4,  Двадесет И Трета  5, 1, 3,  Двадесет И Четвърта  11, 2, 5, 3,  Двадесет И Шеста  1,  Двадесета  1, 5, 11, 7, 4,  Дванадесета  2,  Девета  2,  Деветнадесета  2,  Десета  1, 6, 8, 4, 12, 2, 10,  Единадесета  2, 4, 6,  Осемнадесета  20, 22, 16, 8, 5, 2, 1,  Осма  1,  Пета  7, 20, 14, 21, 4, 12, 13, 22, 2, 11, 5, 19, 18, 8, 10, 15, 48, 16, 6,  Петнадесета  3, 1,  Първа  2, 14, 8, 3, 6, 16, 5, 19,  Седемнадесета  4, 2,  Седма  13, 1, 15, 9, 2, 17, 11,  Трета  20, 6, 12, 7, 18, 1, 16, 5, 14, 4, 22,  Тринадесета  7, 3, 1, 2, 4,  Четвърта  31, 4, 7, 16, 10, 12, 2, 14, 17, 20, 23, 25, 22, 28, 29, 11, 35, 19, 21, 3, 8, 5, 13, 37, 33, 9, 15, 24, 18, 27, 26,  Шеста  9, 10, 2, 1,  Шестнадесета  1, 2

На 14.10.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Орешец,  Общ. Димово:   000628,  №26,  Васил Коларов  26,  Втора  9,  Георги Бенковски  14,  Георги Димитров  49,  Георги С. Раковски  28,  Иван Вазов  16,  Ленин  40, 9,  Мико Нинов  86,  Пи 27,  Тодор Каблешков  8,  Христо Ботев  68,    00

На 14.10.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Яньовец:   Втора  10, 1, 5, 8, 9, 32, 3, 34, 36, 7, 6, 4,  Пи 001012,  Първа  38, 3, 40, 42, 24, 2, 16, 6, 28, 7, 4, 5, 26, 18, 11, 9,  Трета  5,  Четвърта  16, 1, 9, 8, 15, 17, 3, 5, 14, 10, 13, 12, 19, 4, 2, 11

Община Кула  

На 17.10.2019 Г. /08:30 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Бояново,  Общ. Грамада:   Втора  4, 5, 3, 1, 6, 11,  Пета  5, 15, 11, Тп 1, 7, 9,  Първа  3, 1а, 1, 2, 4,  Трета  14, 11, 2, 6, 9, 1, 7, 8,  Четвърта  5, 16, 2, 14, 6, 7, 8, 10, 9

На 14.10.2019 Г. /08:00 - 16:00 Ч./ -  Старопатица:   336002,  Втора  15, 28, 46, 17, 25, 27, 18, 20, 34, 31, 23, 40, 44, 29, 32, 30, 26, 48, 38, 50,  Втора  10, 16, 29, 25, 8, 27, 6, 5, 18, 7, 3,  Двадесет И Втора  3, 10, 8, 4, 6, 5, 7,  Двадесет И Девета  5,  Двадесет И Девета  6, 4, 1,  Двадесет И Първа  6, 4, 2, 1,  Двадесет И Четвърта  2,  Двадесет И Шеста  10,  Двадесета  9, 11, 12,  Дванадесета  3, 2, 1, 6,  Девета  6, 5, 1, 3,  Десета  8, 18, 1, 6, 26, 9, 32, 5, 7, 3,  Единадесета  1, 3, 7, 4, 10, 9, 8, 2,  Осемнадесета  1, 14, 4, 23, 12, 2,  Осма  3, 12, 14, 20, 27, 19, 21, 23, 10, 7, 18, 1, 4, 5, 16, 9,  Пета  11, 12, 1, 9, 14, 6, 10, 7, 4, 5, 8,  Петнадесета  7, 11, 6, 9, 2, 12, 30, 1, 13, 3, 10, 14, 16, 5,  Петнадесета  35, 31, 24, 27, 13, 33, 22, 29, 26,  Петнадесета  4, 3,  Пи 69002.337.16.1,  Първа  31, 9, 7, 5, 17, 1, 4, 28, 8, 12, 11,  Първа  45, 50, 22, 51, 4, 42, 49, 31, 39, 28, 29, 26, 34, 27, 47, 37, 24, 18, 43, 19, 61, 32, 41, 25, 16, 14,  Седемнадесета  17, 26, 13, 11, 8, 16, 10, 19, 12, 18,  Седма  29, 11, 16, 17, 24, 25, 31, 27, 21, 9, 34, 23, 22, 13, 30, 15, 20, 28, 32, 36, 18, 19,  Седма  21,  Седма  14, 2, 5, 10, 3, 6, 8, 1, 12, 4,  Трета  16, 18, 21,  Трета  4, 2, 8, 6,  Тридесета  8,  Тринадесета  4, 2,  УПИ,  Четвърта  9, 22, 3, 7, 5, 12, 8, 24, 26, 28, 16, 6, 20, 14, 10, 18,  Четвърта  6, 20,  Четиринадесета  4, 2, 1,  Шеста  12, 25, 26, 13, 5, 22, 23, 9, 7, 11, 21, 2, 20,  Шеста  4, 12, 14, 16, 10,  Шестнадесета  8, 7, 2, 24, 32, 34, 3, 5, 20, 9, 4, 22, 18

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Старопатица:   Двадесет И Девета  5, 1, 3, 2, 7,  Двадесет И Осма  8, 20, 1, 9, 23, 13, 14, 11, 2, 3,  Двадесет И Пета  3, 2, 1, 4,  Двадесет И Първа  11, 1, 9, 13, 10, 16, 12,  Двадесет И Седма  7, 8, 9, 11, 10, 1, 6,  Двадесет И Трета  1, 14, 12, 16, 9, 11,  Двадесет И Четвърта  5, 13, 3, 1, 4, 2, 9, 17, 11, 19, 15, 7, 21, 8, 6,  Двадесет И Шеста  4, 2, 12, 3, 1,  Деветнадесета  6, 5, 8, 3,  Осемнадесета  1, 7, 3, 4, 5, 8, 6, 2,  Петнадесета  39, 43, 47, 28, 45, 30, 26, 40, 41,  Първа  93, 88, 78, 66, 103, 67, 58, 100, 69, 82, 54, 91, 86, 89, 73, 99, 104, 76, 72, 62, 65, 90, 102, 106, 101, 84, 68, 52, 61, 75, 51, 85, 64, 59, 87, 81, 57, 80, 63, 55,  Седемнадесета  5, 2, 4, 3, 7,  Седма  3,  Трета  7,  Шестнадесета  21, 44, 40, 18, 25, 7, 23, 27, 42, 31, 38, 36

На 15.10.2019 Г. /08:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:00 - 16:00 Ч./ -  Старопатица:   336002,  Втора  15, 28, 46, 17, 25, 27, 18, 20, 34, 31, 23, 40, 44, 29, 32, 30, 26, 48, 38, 50,  Втора  10, 16, 29, 25, 8, 27, 6, 5, 18, 7, 3,  Двадесет И Втора  3, 10, 8, 4, 6, 5, 7,  Двадесет И Девета  5,  Двадесет И Девета  6, 4, 1,  Двадесет И Първа  6, 4, 2, 1,  Двадесет И Четвърта  2,  Двадесет И Шеста  10,  Двадесета  9, 11, 12,  Дванадесета  3, 2, 1, 6,  Девета  6, 5, 1, 3,  Десета  8, 18, 1, 6, 26, 9, 32, 5, 7, 3,  Единадесета  1, 3, 7, 4, 10, 9, 8, 2,  Осемнадесета  1, 14, 4, 23, 12, 2,  Осма  3, 12, 14, 20, 27, 19, 21, 23, 10, 7, 18, 1, 4, 5, 16, 9,  Пета  11, 12, 1, 9, 14, 6, 10, 7, 4, 5, 8,  Петнадесета  35, 31, 24, 27, 13, 33, 22, 29, 26,  Петнадесета  4, 3,  Петнадесета  7, 11, 6, 9, 2, 12, 30, 1, 13, 3, 10, 14, 16, 5,  Пи 69002.337.16.1,  Първа  45, 50, 22, 51, 4, 42, 49, 31, 39, 28, 29, 26, 34, 27, 47, 37, 24, 18, 43, 19, 61, 32, 41, 25, 16, 14,  Първа  31, 9, 7, 5, 17, 1, 4, 28, 8, 12, 11,  Седемнадесета  17, 26, 13, 11, 8, 16, 10, 19, 12, 18,  Седма  21,  Седма  14, 2, 5, 10, 3, 6, 8, 1, 12, 4,  Седма  29, 11, 16, 17, 24, 25, 31, 27, 21, 9, 34, 23, 22, 13, 30, 15, 20, 28, 32, 36, 18, 19,  Трета  4, 2, 8, 6,  Трета  16, 18, 21,  Тридесета  8,  Тринадесета  4, 2,  УПИ,  Четвърта  6, 20,  Четвърта  9, 22, 3, 7, 5, 12, 8, 24, 26, 28, 16, 6, 20, 14, 10, 18,  Четиринадесета  4, 2, 1,  Шеста  4, 12, 14, 16, 10,  Шеста  12, 25, 26, 13, 5, 22, 23, 9, 7, 11, 21, 2, 20,  Шестнадесета  8, 7, 2, 24, 32, 34, 3, 5, 20, 9, 4, 22, 18

На 16.10.2019 Г. /08:00 - 16:00 Ч./ -  Старопатица:   336002,  Втора  10, 16, 29, 25, 8, 27, 6, 5, 18, 7, 3,  Втора  15, 28, 46, 17, 25, 27, 18, 20, 34, 31, 23, 40, 44, 29, 32, 30, 26, 48, 38, 50,  Двадесет И Втора  3, 10, 8, 4, 6, 5, 7,  Двадесет И Девета  6, 4, 1,  Двадесет И Девета  5,  Двадесет И Първа  6, 4, 2, 1,  Двадесет И Четвърта  2,  Двадесет И Шеста  10,  Двадесета  9, 11, 12,  Дванадесета  3, 2, 1, 6,  Девета  6, 5, 1, 3,  Десета  8, 18, 1, 6, 26, 9, 32, 5, 7, 3,  Единадесета  1, 3, 7, 4, 10, 9, 8, 2,  Осемнадесета  1, 14, 4, 23, 12, 2,  Осма  3, 12, 14, 20, 27, 19, 21, 23, 10, 7, 18, 1, 4, 5, 16, 9,  Пета  11, 12, 1, 9, 14, 6, 10, 7, 4, 5, 8,  Петнадесета  35, 31, 24, 27, 13, 33, 22, 29, 26,  Петнадесета  7, 11, 6, 9, 2, 12, 30, 1, 13, 3, 10, 14, 16, 5,  Петнадесета  4, 3,  Пи 69002.337.16.1,  Първа  45, 50, 22, 51, 4, 42, 49, 31, 39, 28, 29, 26, 34, 27, 47, 37, 24, 18, 43, 19, 61, 32, 41, 25, 16, 14,  Първа  31, 9, 7, 5, 17, 1, 4, 28, 8, 12, 11,  Седемнадесета  17, 26, 13, 11, 8, 16, 10, 19, 12, 18,  Седма  21,  Седма  29, 11, 16, 17, 24, 25, 31, 27, 21, 9, 34, 23, 22, 13, 30, 15, 20, 28, 32, 36, 18, 19,  Седма  14, 2, 5, 10, 3, 6, 8, 1, 12, 4,  Трета  4, 2, 8, 6,  Трета  16, 18, 21,  Тридесета  8,  Тринадесета  4, 2,  УПИ,  Четвърта  6, 20,  Четвърта  9, 22, 3, 7, 5, 12, 8, 24, 26, 28, 16, 6, 20, 14, 10, 18,  Четиринадесета  4, 2, 1,  Шеста  4, 12, 14, 16, 10,  Шеста  12, 25, 26, 13, 5, 22, 23, 9, 7, 11, 21, 2, 20,  Шестнадесета  8, 7, 2, 24, 32, 34, 3, 5, 20, 9, 4, 22, 18

На 17.10.2019 Г. /08:30 - 09:30 Ч.; 08:30 - 16:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Кула

На 17.10.2019 Г. /08:30 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Бранковци,  Общ. Грамада:   Втора  31, 35, 5, 24, 15, 25, 47, 11, 45, 13, 21, 7, 29, 9, 27, 23, 49,  Двадесет И Втора  3, 5, 10, 7, 9, 1,  Двадесет И Пета  11,  Двадесет И Първа  7, 15, 9, 13,  Двадесет И Седма  2, 1,  Двадесет И Трета  4, 7, 10, 1,  Двадесет И Четвърта  2,  Двадесет И Шеста  16, 11, 19, 7,  Двадесета  3,  Дванадесета  4, 2, 6, 7,  Девета  4, 18, 2, 8, 10, 6,  Пета  3, 7, 15, 17, 22, 13, 28, 32, 20, 5, 9, 11, 24,  Петнадесета  3, 5, 1, 4, 7, 6,  Първа  10, 31, Тп 1, 9, 1, 8, 2, 5, 7, 3, 4, 12,  Седма  8, 6, 7, 5, 16, 1, 14, 10, 3, 4,  Трета  6, 8,  Тридесет И Втора  2, 6, 3, 7,  Тридесет И Пета  4,  Тридесет И Първа  1,  Тридесет И Трета  1, 2,  Тридесет И Четвърта  3, 8, 6, 9, 13, 1, 7, 5, 4, 11, 10,  Тридесета  3, 2, 4, 1,  Четвърта  3, 16, 1, 18, 12, 10, 4,  Шеста  4, 6,  Шестнадесета  1, 13, 9, 5, 15, 2, 3,    1ет Дървен Фургон Пи-046083

На 17.10.2019 Г. /08:30 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Водна:   Втора  8, 17, 2, 19, 18, 15, 14, 21, 6, 23, 4, 12, 13, 9, 22, 5, 20, 11, 7,  Девета  9, 1, 2, 7, 8, 4,  Десета  2, 1, 3, 5,  Единадесета  16, 2, 6, 9, 5, 14, 1, 8, 3, 18, 7,  Осма  6, 2, 1, 3, 7, 5, 9, 4,  Пета  4, 5, 6, 1, 11, 3, 2, 12, 8,  Първа  29, 41, 5, 13, 48, 40, 6, 18, 10, 35, 30, 33, 46, 54, 15, 28, Тп 1, Къща, 21, 38, 11, 8, 19, 50, 26, 24, 22, 23, 4, 20, 25, 12,  Седма  2,  Трета  6, 2, 9, 4, 3a, 8, 3,  Четвърта  4, 2, 3,  Шеста  6, 5

На 17.10.2019 Г. /08:30 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Грамада:   171022,  171028 Кв.171,  171029,  Адалберт Антонов  1, 3, 5, 10, 14, 8,  Александър Стамболийски  13, 7, 9, 1, 2, 6, 11, 8, 10, 40, 30, 25, 21, 12, 26, 29, 41, 18, 38, 23, 14, 31, 32, 43, 19, 28, 20, 22, 17, 27, 15, 37, 36, 45, 34,  Ангел Мишев  17, 15, 32, 10, 24, 19, 10, 1, 3, 5, 2, 6, 8, 14, 7, 4, 20, Тп 8,  Байчов Кладенец  30, 8, 34, 12, 4, 1, 18, 20, 6, 10,  Бачо Киро  1,  Безименна  1, 3, 3,  Бели Брег  5, 3, 6, 7, 16, 10, 1, 14, 11, 9, 12,  Боян Чонос  5, 12, 3, 25, 22, 9, 19, 16, 8, 21, 20, 6, 7, 17, 24, 10, 23, 15, 14, 26, 18, 13, 1,  Бреслето  5, Пи 501.9512, 1, 2, 11, 4, 30, 17, 29, 25, 16, 28, 31, 24, 19, 12, 27, 26, 35, 23, 21, 18, 37, 32, 13, 22,  Васил Друмев  2, 1, 3, 6, 7, 5,  Васил Коларов  49, 42, 74, 66, 41, 62, 68, 60, 58, 72, 46, 43, 48, 47, 56, 64, 50, 53, 39, 49, 21, 4, 26, 30, 19, 25, 36, 17, 37, 7, 38, 16, 22, 32, 8, 34, 11, 33, 31, 23, 2, 18, 9, 29, 40, 6, 35, 24, 28, 10,  Васил Левски  12, 1, 23, 11, 9, 19, 17, 4, 7, 8, 6, 2, 15, 10, 5,  Васил Стойков  Тп 5, 15, 3, 11, 1, 18, 13, 2, 9, 14, 6, 12, 7, 16,  Видин  3, 9, 2, 4, 1, 7, 5,  Гаврил Генов  3, 6, 25, 5, 1, 24, 12, 11, 15, 9, 14, 18, 13, 7, 20, 8, 28, 30, 17, 21, 19, 16, 22, 34,  Генерал Столетов  7, 6, 11, 13, 1, 5, 10,  Генерал Тотлебен  8, 5,  Георги Бенковски  4, 1,  Георги Димитров  28 9, 23, 15, 42, 11, 34, 36, 61, 17, 9-Те Апартамента, 48, 38, 6, 43, 30, 46, Пи 501.9598, 14, 41, 8, 40, 45, 25, 7, 22, 44, 47, 5, 32, 19, 4, 28, 12, 29, 9, 18, 2, 24, 49, 16, 26, 3, 21, 10, 20, 13, 39, 64, 61, 63, 55, 54, 53, 60, 52, 62, 58, 65, 69, 68, 51, 70, 67, 57, 105, 100, 98, 77, 86, 89, 91, 117, 118, 81, 102, Имот 501.9539, 74, 82, 109, 96, 90, 99, 78, 76, 87, 85, 113, 107, 121, 115, 92, 97, 111, 98, 10, 88,  Георги Кирков  11, 4, 7, 9, 10, 3,  Д-Р Петър Берон  9, 23, 21, 31, 12, 27, 1, 4, 7, 20, 10, 13, 2, 3, 14, 5, 17, Пи 501.9580, 15,  Димчо Дебелянов  1,  Добри Чинтулов  4, 1, 2, 7, 9, 5,  Елин Пелин  5, 3, 11,  Живко Кръчмарски  11, 5, 10, 18, 12, 7, 16, 9, 15, 20, 8, 4, 2, 1,  Замфир Попов  8, 4, 7, 3, 6, 5, 4,  Иван Вазов  13, 2, 10, 1, 4, 6, 3, 12, 5,  Иван Козарев  2, 4, 3, 1,  Йордан Йовков  12, 9, 5, 2, 10, 1, 11, 7, 3,  Коста Йорданов  22, 9, 13, 29, 31, 36, 24, 11, 2, 5, 14, 18, 20, 21, 28, 25, 15, 16, 17, 26, 32, 19, 1,  Кочо Честименски  4, 3, 5,  Крум Бъчваров  17, 15, 20, 13, 19, 16, 16 А, 24, 18, 22, 8, 12, 5, 10, 14, 11, 9, 6, 7,  Лиляна Димитрова  6, 12, 10, 1, 3, 18, 2, 4, 13, 14,  Любен Каравелов  24, 23, 5, 16, 1,  Мико Нинов  20, 3, 4, 12, 1, 14, 11, 4, 16, 5, 8, 18, 20, 13, 22, 7, 9, 10, 2, 47, 13, Пи 501.770, 37, 49, 51, 45, 41, 43, 15, 11, 25, 10, 27, 19, 8, 9, 7, Тп 3, 20, 14, 31, 13, 16, 12, 33, 3, 22, 18, 17, 6, 4, 5, 1, 21,  Никола Й.Вапцаров  50, 48, 52, 46, 40, 4, 12, Тп 2, 6, 20, 32, 39, 28, 22, 38, 26, 30, 16, 8, 10, 36, 34, 18,  Никола Парапунов  2,  Паша Петко  2, 6, 1, 12, 4,  Пейо К.Яворов  6, 7, 9, 4, 3, 1, 11, 10, 13,  Пенчо Славейков  19, 25, 11, 23, 21, 9,  Перчо Йорданов  1, 2, 6, 4, 5, 8,  Петко Р.Славейков  7,  Петко Стоевски  5, 24, 22, 8, 25, 17, 16, 26, 21, 14, 12, 13, 3, 23, 1, 15, 10, 7, 2,  Рача  9, 5, 3, 13, 11, 4, 6, 2, 1,  Сергей Румянцев  1, 2, 4, 6, Тп 9, 235,  Спортист  2, 4, 5, 1, 8, 7, 3,  Странджа  8, 10, 5, 1, 14, 16, 18, 2, 3, 4,  Страшен Брег  3, 1, 4, 10,  Тодор Каблешков  4, 2,  Тодор Титуренков  26, 24, 22, 27, 15, 36, 42, 28, 23, 31, 30, 11, 13, 29, 19, 4, 1, 18, 10, 12, 11, 20, 16, 6, 3, 8, 5,  Тодор Тошков  8, 16, 4, 6, 9, 14, 5, 7, 1, 2, 11, 13, 18, 3, 12,  Тошо Хаджийски  26, 22, 7, 15, 13, 17, 16, 19, 10, 1, 24, 31, 18, 2, 5, 29, 14, 4, 27, 21, 33, 25, 12, 8, 11, 9, 40, 55, 50, 53, 42, 39, 32, 38, 61, 67, 37, 35, 59, 28, 45, 49, 36, 41, 47, 30, 46, 54, 43, 57,  Трайчо Костов  5, 27, 12, 11, 6, 31, 5, 18, 8, 9, 7, Тп 6, 1,  Хан Аспарух  3, 6, 4, 2, 1,  Христо Ботев  20, 27, 13, 34, 16, 30, 40, 35, 14, 29, 32, 42, 21, 23, 25, 28, 38, 16, 24, 22, 5, 19, 7, 1, 26, 4, 2, 17, 11, 6,  Цар Калоян  4, 3, 7, 2,  Шестте Партизани  1, 21, 4, 23, 14, 9, 26, 12, 31, 19, 18, 8, 17, 15, 13, 20, 2, 10, 25, 29, 11, 6, 24, 16, 3, 22, 28, 5, 30, 7,  Широка  42, 49, 47, 51, 44, 69, 48, 61, 43, 67, 46, 52, Тп 1, 45, 50, 36, 27, 71, 59, Пи 501.9642, 55, 57, 78, 53, 56, 54, 64, 66, 58, 68, 76, 62, 72, 60, 74, 70, 33, 39, 18, 37, 7, 24, 5, 21, 35, Пи 501.9642, 16, 25, 12, 13, 23, 32, 1, 27, 17, 15, 28, 4, 8, 20, 22, 11, 29, 3, 34,    Извън Регулация, 5, 6, Пи 199075

На 17.10.2019 Г. /08:30 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Коста Перчево:   105002,  Втора  23, 9,  Двадесет И Втора  4, 7, 18, 29, 30, 23, 10, 12, 17,  Двадесет И Седма  10, 1,  Двадесет И Трета  8,  Двадесет И Шеста  2, 9, 6,  Девета  1, 3,  Десета  6,  Осма  13, 1, 9, 5, 2,  Първа  66, 41, 80, 39, 9, 72, 50, 17, 76, 2, 54, 38, 3, 18, 20, 16, 24, 6, 30, 46, 26,  Трета  8, 11, 4, 13, 3,  Тридесета  17, 5

На 17.10.2019 Г. /08:30 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Медешевци:   Втора  28, 54а, 12, 42, 30, 36, 34, 52, 41, 24, 25, 56, 8, 38, 44, 16, 74, 27, 68, 15, 62, 35, 29, 48, 60, 20, 50, 22,  Двадесет И Втора  2,  Двадесета  10, 2, 14, 8, 5, 6, 9,  Дванадесета  6, 4,  Девета  3, 2, 1,  Деветнадесета  2, 1,  Десета  4,  Единадесета  8, 4, 1, 6, 13, 9,  Осемнадесета  6, 1,  Осма  5, 2, 3,  Пета  18, 12, 15, 17, 11, 4, 26,  Петнадесета  9,  Първа  23, 36, 8, 37, 27, 3, 7, 10, 12, 29, 5, 14, 2, 6, 20,  Седемнадесета  5,  Трета  5, 11, 6, 30, 8, 10, 29, 1, 17, 18, 15, 23, 21, 31, 16, 28, 12, 7, 4, 25,  Тринадесета  3, 1, 7,  Четвърта  1, 10, 4, 7,  Четиринадесета  4,  Шеста  3, 1

На 17.10.2019 Г. /08:30 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Милчина Лъка:   Втора  23, 18, 45, 52, 48, 11, 36, 21, 10, 28, 6, 17, 42, 34, 33, 32, 24, 38, 35, 12, 31, 14, 44, 46, 29, 47, 26, 30, 25, 15,  Девета  4, 3, 2, 1,  Единадесета  2, 3, 1,  Пета  1, 3, 2,  Първа  29, 40, 17, 16, 36, 37, 7, 15, 44, 26, 33, 51, 4, 8, 46, 22, 20, 31, 28, 34, 35, 43, 6, 27, 24, 48, 53, 1, 41, 5, 10, 30, 19, 9, 13, 52, 32, 54, 11, 21, 38, 18, 49, 25, 14, 42, 12, 50, 39, Тп 1, 23, 45, 2, 47,  Седма  2, 1,  Трета  22, 20, 4, 12, 6, 40, 14, 18, 38, 8, 34, 2, 16, 30, 32, 26, 36, 24,  Четвърта  25, 19, 27, 23,  Шеста  1

На 17.10.2019 Г. /08:30 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Тошевци:   Втора  1, 9, 5, 14, 11, 6, 3, 12, 1, 4,  Двадесет И Втора  3, 2, 55,  Двадесет И Първа  3, 1,  Двадесет И Трета  4, 7, 1,  Двадесет И Четвърта  1, 4, 7, 2, 3, Тп 4, 13,  Двадесет И Шеста  14,  Двадесета  4, 1, 14, 3, 12, 5, 20, 6,  Дванадесета  3, 18, 9,  Деветнадесета  4, 1,  Десета  5,  Единадесета  15, 3, 11, 1, 9, 19, 21, 13,  Осемнадесета  1,  Осма  6, 4, 10, 05, 1,  Пета  3, 1, 5, 7,  Петнадесета  12, 6, 10, 4,  Първа  8, 20, 16, 18, 14, 11, 6, 10, 24, 9, 30, 12, 26, 28, 2, 5,  Седемнадесета  15, 7, 12, 20, 1, 16, 3, 10, 6, 9, 5, 14, 18, 8,  Седма  1, 2,  Трета  8, 14, 2, 17, 1, 3, 7, 6, 19, 4, 10, 15, 5, 15,  Тринадесета  2, 11, 1, 10, 9, 12, 4, 5, 6,  Четвърта  12, 6, 9, 4, 8, Тп1, 1, 2, 10,  Четиридесет И Втора  2, 6,  Четиридесет И Девета  9,  Четиридесет И Осма  3, 2,  Четиридесет И Седма  10, 13,  Четиридесет И Трета  4,  Четиринадесета  1, 5, 3, 1 А, 1,  Шеста  10, 1, 4, 9, 24, 7, 22, 3,  Шестнадесета  4, 1, 3, 5

На 17.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч.; 08:30 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Полетковци:   Землището С. Коста Перчово

Община Макреш  

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Раковица:   251001,  Осемдесет И Втора  1, 6, 5, 9, 12, 2, 7,  Осемдесет И Пета  12,  Осемдесет И Първа  2, 5, 9, 1, 12, 8, 3, 10,  Осемдесет И Седма  6,  Осемдесет И Трета  1, 11, 2, 7,  Осемдесет И Четвърта  7, 5, 3,  Осемдесет И Шеста  4, 1, 5, 2,  Осемдесета  9, 3, 13, 15, 2, 17, 11,  Петдесет И Втора  4, 3,  Петдесета  46, 27, 50, 56, 33, 29, 25, 52, 31,  Седемдесет И Втора  1, 5, 4, 3, 8,  Седемдесет И Девета  2, 4, 1,  Седемдесет И Осма  5, 2, 6,  Седемдесет И Пета  3, 4,  Седемдесет И Първа  1,  Седемдесет И Седма  2, 8, 1, 9, 11, 12, 3, 6,  Седемдесет И Трета  2, 1, 4, 3,  Седемдесет И Четвърта  1, 3, 5, 2,  Седемдесет И Шеста  8, 3, 16, 1, 5, 4, 11, 2, 12,  Четвърта  5,  Шестдесет И Втора  34, 41, 36, 32, 38,  Шестдесет И Девета  2

На 14.10.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Раковица:   Втора  8, 10, 12, 18, 4, 3, 6, 2, 1,  Двадесет И Пета  6, 4,  Двадесет И Първа  3, 9, 5, 11,  Деветнадесета  1, 3, 5,  Осемнадесета  13, 2, 4, 9, 19,  Първа  23,  Седемнадесета  8, 12, 4, 6, 10, 11,  Трета  6, 4, 3, 2, 1,  Четвърта  9,  Четиридесет И Осма  9, 12, 8, 4, 1, 7, 6, 11, 3,  Четиридесет И Седма  3, 7, 1, 13,  Четиридесет И Шеста  3, 13, 19, 6, 5, 1, 11, 4, 9, 17, 10, 15, 2, 8, 21,  Шестдесет И Трета  6, 3, 9, 14,  Шестдесета  5, 7, 1, 2, 3, 6, 12, 8,  Шестнадесета  13, 38, 40, 18, 23, 31, 30, 29, 36, 19, 14, 17, 37, 15, 39, 9, 42, 2, 21, 25, 35, 20, 22, 24, 11, 26, 3, 32, 16, 33

Община Ружинци  

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Дреновец:   Александър Стамболийски  6, 2, 4, 5, 3,  Ангел Кънчев  6, 4,  Витоша  1,  Георги Димитров  113, 109, 97, 81, 128, 92, 105, 193, 115, 57, 98, 118, 94, 210, 83, 120, 56, 119 Б, 103, 43, 90, 100, 55, 116, 63, 118 А, 117, 115а, 88, 53, 79, 67, 87, 115 Б, 124, 110,  Георги Кирков  15,  Градище  2, 3,  Димчо Дебелянов  4, 5, 9, 6, 11, 3, 1,  Добруджа  23,  Железничар  26, 13, 11, 1, 27, 23, 21, 9, 3,  Зоя Космодамянская  7, 3, 9, 11,  Лотос  5, 3,  Магура  2, 6, 10, 9,  Милин Камък  6, 4, 2, 3,  Нарцис  6, 2,  Неофит Рилски  6, 4, 8,  Никола Й.Вапцаров  2,  Осъм  8, 4,  Палма  12, 2, 5,  Спортист  19, 1 А,  Стара Планина  4, 2, 1,  Христо Смирненски  14, 1, 4, 6, 10, 8, 16, 2,  Чавдар  9, 7,  Чепино  2, 10, 1,  Янтра  2, 6,  Ясен  8, 10, 7

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Дреновец:   Александър Стамболийски  6, 2, 4, 5, 3,  Ангел Кънчев  6, 4,  Витко Иванов  9,  Витоша  1,  Гаврил Генов  2, 3,  Георги Димитров  113, 109, 97, 81, 128, 92, 105, 193, 115, 57, 98, 118, 94, 210, 83, 120, 56, 119 Б, 103, 43, 90, 100, 55, 116, 63, 118 А, 117, 115а, 88, 53, 79, 67, 87, 115 Б, 124, 110,  Георги Димитров  24, 21, 16, 39, 29 А, 11, 25, 29 Б, 41, 14, 22, 64, 49, 23, 70, 58, 80, 45, 72, 84, 66, 48, 40, 43, 36, 44, 19, 32, 51, 67, 60, 68, 52, 15, 17, 29, 28, 54, 82, 20, 62, 27, 13, 37, 33, 42, 50,  Георги Кирков  15,  Градище  2, 3,  Девети Септември  24, 18, 3, 26, 14, 16, 4, 6, 20, 8, 9, 17, 2, 11, 28,  Димчо Дебелянов  4, 5, 9, 6, 11, 3, 1,  Добруджа  23,  Железничар  26, 13, 11, 1, 27, 23, 21, 9, 3,  Зоя Космодамянская  7, 3, 9, 11,  Камен Петров  2, 6, 4,  Лале  1,  Лотос  5, 3,  Магура  2, 6, 10, 9,  Марин Дринов  4, 8, 6, 7, 1, 5, 2,  Милин Камък  6, 4, 2, 3,  Нарцис  6, 2,  Неофит Рилски  6, 4, 8,  Никола Й.Вапцаров  2,  Осъм  8, 4,  Палма  12, 2, 5,  Перчо Йорданов  1,  Славянска  2,  Спортист  19, 1 А,  Стара Планина  4, 2, 1,  Тодор Петров  1,  Христо Ботев  23, 2, 3, 7, 16, 9, 1, 10, 6, 21, 8, 5, 15, 17, 25, 4,  Христо Смирненски  14, 1, 4, 6, 10, 8, 16, 2,  Христо Смирненски  9, 7, 20, 18, 15, 26, 24, 1, 5, 22,  Цар Самуил  8, 6, 12, 5, 3, 2, 1, 4,  Чавдар  9, 7,  Чавдар  1, 2, 3, 5,  Чепино  2, 10, 1,  Янтра  2, 6,  Ясен  8, 10, 7

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Дреновец:   Витко Иванов  9,  Гаврил Генов  2, 3,  Георги Димитров  24, 21, 16, 39, 29 А, 11, 25, 29 Б, 41, 14, 22, 64, 49, 23, 70, 58, 80, 45, 72, 84, 66, 48, 40, 43, 36, 44, 19, 32, 51, 67, 60, 68, 52, 15, 17, 29, 28, 54, 82, 20, 62, 27, 13, 37, 33, 42, 50,  Девети Септември  24, 18, 3, 26, 14, 16, 4, 6, 20, 8, 9, 17, 2, 11, 28,  Камен Петров  2, 6, 4,  Лале  1,  Марин Дринов  4, 8, 6, 7, 1, 5, 2,  Перчо Йорданов  1,  Славянска  2,  Тодор Петров  1,  Христо Ботев  23, 2, 3, 7, 16, 9, 1, 10, 6, 21, 8, 5, 15, 17, 25, 4,  Христо Смирненски  9, 7, 20, 18, 15, 26, 24, 1, 5, 22,  Цар Самуил  8, 6, 12, 5, 3, 2, 1, 4,  Чавдар  1, 2, 3, 5

На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Дреновец:   Асен Балкански  15 А, 9, 23, 11, 17, 15, 7, 2,  Васил Левски  1, 9, 7, 4, 2, 6, 5,  Вела Пеева  7,  Витко Иванов  9,  Гаврил Генов  2, 3,  Георги Димитров  24, 21, 16, 39, 29 А, 11, 25, 29 Б, 41, 14, 22, 64, 49, 23, 70, 58, 80, 45, 72, 84, 66, 48, 40, 43, 36, 44, 19, 32, 51, 67, 60, 68, 52, 15, 17, 29, 28, 54, 82, 20, 62, 27, 13, 37, 33, 42, 50,  Георги Димитров  3, 9, 12, 15, 8, 6, 5,  Георги Кирков  16, 17, 23, 12, 18, 6, 1, 29, 15, 4, 9, 2, 14, 25, 19, 11, 3, 31, 5, 10,  Девети Септември  24, 18, 3, 26, 14, 16, 4, 6, 20, 8, 9, 17, 2, 11, 28,  Девети Септември  19, 32, 17, 21, 30, 15,  Камен Петров  2, 6, 4,  Камен Петров  16, 9, 20, 5, 10, 7, 14,  Лале  1,  Любен Каравелов  9, 7,  Марин Дринов  4, 8, 6, 7, 1, 5, 2,  Марин Дринов  5, 10, 7,  Минзухар  9,  Нарцис  6,  Никола Парапунов  20, 36, 18, 6, 38, 9, 17, 12, 26, 33, 13, 10, 3, 2, 7, 1, 19, 5, 16, 23, 32, 22,  Перчо Йорданов  1,  Перчо Йорданов  7, 4, 2, 3, 5,  Роза  2, 4, 6,  Славянска  2,  Славянска  3, 6, 13, 9, 7, 2, 12, 1, 5, 11, 4, 8,  Стела Благоева  1, 2, 5, 3,  Строител  1, 1 А,  Тодор Петров  1,  Тодор Петров  6, 3, 40, 8, 30, 38, 28, 46, 113, 11, 28 А, 50, 24, 27, 17, 25, 29, 7, 22, 33, 16, 12, 42, 21, 48, 4, 31, 15,  УПИ-691,  Христо Ботев  23, 2, 3, 7, 16, 9, 1, 10, 6, 21, 8, 5, 15, 17, 25, 4,  Христо Ботев  14, 27, 20, 18, 29, 16,  Христо Смирненски  9, 7, 20, 18, 15, 26, 24, 1, 5, 22,  Христо Смирненски  61, 34, 38, 15, 36,  Цар Самуил  8, 6, 12, 5, 3, 2, 1, 4,  Чавдар  1, 2, 3, 5,  Юрий Гагарин  2

Община Чупрене  

На 15.10.2019 Г. /10:30 - 11:00 Ч./ -  Долни Лом:   Асен Живков  9, 21, 17, 15, 1, 23, 2, 19, 13, 7, 3, 6, 8,  Васил Левски  6, 15, 7, 4, 3, 8, 5, 11, 9, 23, 25,  Десета Партизанска  7, 9, 5, 1,  Димитър Благоев  25, 23, 1, 21, 15, 13, 19, 8, 11, 18, 6, 9, 10, 7, 5, 3, 12, 46, 23, 49, 41, 16, 38, 37, 40, 33, 32, 25, 22, 44, 52, 55, 47, 34, 50, 36, 27, 24, 39, 30, 35, 42, 29, 20,  Еделвайс  11, 25, 4, 20, 8, 13, 6, 7, 23, 14, 31, 17, 15, 35, 33, 1, 27, 2, 10, 3,  Лиляна Димитрова  37, 22, 43, 31, 19, 20, 13, 4, 15, 23, 17, 35, 1, 14, 25, 29, 3, 51, 12, 11, 5, 10, 24, 8, 41, 21, 9, 16, 20, 26, 59, 28, 1,  Миджур  7, 8, 15, 13, 19, 12, 29, 9, 27, 6, 4, 17, 16, 20, 11, 1, 22, 2, 3, 5, 10, 14, 34, 28, 55, 49, 36, 31, 77, 69, 61, 43, 38, 44, 63, 73, 81, 40, 59, 42, 32, 57, 51, 79, 30, 45, 24, 75, 71, 53, 26,  Петър Петров  6, 20, 12, 10, 2, 22, 8, 14, 18, 16, 4,  Плиска  1, 20, 11, 15, 23, 13, 5, 9, 10, 19, 29, 16, 27, 3, 21, 2, 4, 14, 6, 18,  УПИ 1 Кв 47,  Чайка  12, 7, 33, 40, 26, 35, 42, 43, 6, 36, 20, 38, 3, 5, 44, 2, 27, 46, 21, 41, 32, 10, 4, 14, 19, 18, 8, 23,  Шипка  6,     УПИ ХхVII Кв.11

На 15.10.2019 Г. /11:00 - 11:30 Ч./ -  Горни Лом:   Двадесет И Първа  71,    Лагер

На 15.10.2019 Г. /11:30 - 12:00 Ч./ -  Горни Лом:   Втора  22, 5, 1,  Двадесет И Втора  6, 1, 5, 2, 4,  Двадесет И Пета  2, 36, 10, 28, 9, 41, 29, 8, 43, 24, 47, 18, 17, 3, 30, 32, 6, 11, 21, 25, 26, 13, 40, 38, 12, 37, 39, 5, 15, 7, 23, 22,  Двадесет И Първа  3, 1, 6, 37, 28, 19, 68, 33, 39, 12, 13, 42, 60, 51, 46, 36, 44, 24, 11, 58, 26, 70, 53, 10, 14, 22, 18, 25, 29, 56, 54, 41, 15, 62, 27, 20, 35, 64, 48, 7, 66, 40, 52, 5, 8,  Двадесет И Трета  4, 1, 10б, 5, 6, 10а, 7, 3, 9, 10, 8,  Двадесет И Четвърта  1, 2, 4, 6,  Двадесет И Шеста  36, 18, 3, 8, 16, 5, 10, 24, 38,  Двадесета  1,  Дванадесета  24, 18, 16, 9, 14, 22, 2, 11, 4, 12, 20, 10, 6, 9 А, 7,  Девета  1, 2, 6, 4, 8,  Деветнадесета  2,  Десета  3, 4, 1, 9, 2, 8,  Единадесета  11, 23, 15, 3, 21, 19, 1, 7, 5, 32, 17, 28, 13, 2,  Осемнадесета  2, 1, 5, 3,  Осма  6, 2, 42, 32, 4, 11, 38, 36, 3, 1, 7, 40, 22, 34, 10, 8, 46, 16, 30,  Пета  5, 3, 1,  Петнадесета  8, 1, 4, 2, 8, 6,  Първа  24, 82, 52, 68, 106, 18, 71, 108, 40, 84, 102, 29, 80, 55, 39, 23, 50, 79, 34, 62, 19, 83, 14, 27, 32, 61, 37, 100, 72, 5, 53, 63, 66, 41, 59, 54, 43, 8, 38, 48, 16, 42, 35, 31, 36, 26, 116, 2, 60, 77, 88, 96, 47, 92, 56, 12, 70, 51, 1, 94, 45, 21, 69, 46, 44, 98, 13, 67, 9, 20, 104, 81, 65, 49, 75, 73, 90, 85, 30, 110, 28, 64, 17, 57, 11, 78, 117, 116, 99, 134, 111, 115, 101, 156, 144, 119, 118, 150, 95, 118 Б, 132, 87, 93, 97, 105, 112, 113, 103, 148, 89, 12, 120, 130, 68, 114, 128, 136, 140, 152, 123, 121, 109, 126, 138, 154, 91,  Седемнадесета  2, 7, 1, 3, 5, 6,  Седма  1, 3, 6, 5, 4,  Трета  1, 12, 18, 4, 14, 16, 6, 10, 8, 20,  Тринадесета  41, 39, 31, 15, 5, 32, 4, 3, 16, 28, 18, 13, 35, 33, 27, 17, 41, 1, 2, 26, 22, 19, 24, 9, 6, 23, 7, 10, 29, 30, 47, 21, 43, 37, 25, 11, 8,  Четвърта  6, 4, 3, 5, 9, 1,  Четиринадесета  2,  Шеста  2,  Шестнадесета  22, 20, 3, 24, 10, 8, 2

На 18.10.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Върбово,  Общ. Чупрене:   154046,  Втора  20, 17, 1, 21, 6, 18, 26, 25, 35, 16, 12, 4, 27, 31, 5, 10, 28, 14, 8,  Дванадесета  3, 2, 1, 4, 10,  Девета  15, 28, 13, 7, 16, 8, 18, 20, 26, 24, 9, 3, 14  А, 6, 11, 21, 22, 14, 10,  Десета  1, 8, 3, 6, 2, 7, 4, 5,  Единадесета  2, 6, 14, 3, 1, 8, 4, 11, 10, 5,  Осма  12, 6, 8, 10, 4, 1, 3, 2, 10, 9, 15,  Пета  3, 1,  Първа  62, 48, 46, 56, 50, 52, 81, 73, 79, 66, 61, 85, 54, 87, 83, 44, 25  А, 57  Б, 51, 34, 47, 13, 23, 12, 29 А, 29, 65, 10, 33, 6, 45, 14, 57, 9, 61, 26  Б, 59, 41, 27, 15, 21, 8, 69, 55, 4  В, 11, 31, 28, 32, 22, 2, 35, 7, 39, 1, 43, 38, 71, 5, 37, 49, 3,  Седма  4, 2,  Трета  18, 13, 9, 26, 20  А, 19, 11, 20  Б, 30, 24, 31, 17, 15, 28, 24, 9, 6, 2, 7, 1, 32, 3, 10, 5,  Тринадесета  1, 2, 7, 3 А, 6, 3, 4,  УПИ V Кв.14,  Четвърта  2, 6, 1, 3, 6, 7, 5,  Четиринадесета  6, 3, 1, 5, 11, 7, 15, 10, 12, 8,  Шеста  10, 11, 5, 12, 2, 14, 3, 9, 1

На 18.10.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Горни Лом

На 18.10.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Долни Лом:   Лиляна Димитрова  30, 4

На 18.10.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Протопопинци:   Втора  2, 13, 10, 7, 8, 1, 12, 15, 3, 4,  Девета  1, 4, 2, 6,  Десета  2, 3,  Единадесета  5, 1,  Осма  7, 1, 5, 6, 9, 3, 2,  Пета  2,  Първа  5, 13, 33, 1, 58, 38, 46, 32, 82, 24, 69, 21, 57, 34, 80, 40, 3, 56, 30, 44, 51, 45, 55, 27, 49, 11, 68, 20, 88, 52, 78, 28, 8, 29, 14, 31, 64, 25 А, 70, 84, 42, 26, 62, 66, 6, 18, 54, 63, 65, 50, 15,  Седма  1, 2, 3,  Трета  10, 14, 12, 8, 1,  Тринадесета  6, 11, 5, 1, 3,  Четвърта  16,  Шеста  5, 9, 6, 4, 1

На 18.10.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Репляна:   VII,  Втора  25, 27, 12, 11, 1, 19, 7, 13, 23, 29, 9, 4, 5, 21, 17, 8, 6, 10, 2, 15,  Дванадесета  8, 15, 13, 1, 10, 3, 9, 2, 5, 11, 7, 4, 6,  Девета  12, 1, 7, 3, 2, 5,  Десета  4, 3, 14, 11, 7, 10, 5, 1, 12, 8, 22, 6, 9, 2,  Единадесета  2, 3, 1, 6,  Осма  11, 15, 29, 9, 30, 12, 25, 7, 6, 10, 31, 28, 33, 19, 16, 22, 20, 5, 27, 21, 13, 2, 18, 14, 17, 24, 8, 3, 23, 1,  Пета  1, 7, 2, 9,  Петнадесета  2, 1,  Първа  44, 26, 53, 41, 27, 69, 32, 47, 46, 75, 65, 38, 51, 12, 71, 22, 43, 59, 42, 39, 14, 10, 49, 31, 45, 7, 73, 19, 1, 34, 8, 30, 36, 28, 5, 25, 11, 3, 61, 35, 70, 33, 55, 67, 40, 63, 2, 15, 6, 17, 24, 29, 4, 9,  Седемнадесета  1, 3,  Седма  3, 2, 5, 6, 4, 1, 9, 7, 11,  Трета  6, 4, 2, 8, 1,  Тринадесета  3, 5, 2, 1,  Четвърта  17, 29, 8, 7, 1, 13, 4, 6, 15, 11, 9, 3, 23, 19, 18, 22, 16, 25, 2, 21, 5, 20, 31, 27,  Четиринадесета  1, 2,  Шеста  7, 4, 1, 6,  Шестнадесета  7, 3, 1, 5,    Имот000331

На 18.10.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Търговище,  Общ. Чупрене:   Безименна  Мандра, Пом.С/Ция, Кантон

На 18.10.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч.; 09:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Чупрене:   Асен Балкански  56, 30, 60, 34, 37, 54, 28, 26, 35, 31, 41, 72, 55, 27, 51, 24, 38, 39, 45, 50, 68, 59, 44, 62, 29, 48, 43, 49, 36, 46, 172, 136, 150, 115, 162, 131, 125, 107, 119, 146, 138, 68, 170, 176, 111, 101, 107 А, 117, 158, 180, 132, 122, 99, 129, 111 А, 164, 130, 100, 154, 140, 135, 144, 105, 148, 160, 97, 79, 87, 122, 74 А, 95 А, 88, 78, 112, 124, 81, 89, 120, 84, 77, 75, 91, 65, 96, 118, 82, 63, 74, 94, 67, 93, 80, 73, 98, 76, 68, 110, 108, 86, 90, 104, 85, 116, 7, 5, 8, 1, 2, 21, 12, 19, 20, 114, 11, 3, 10, 37, 14,  Втора  1, 6, 6, 16, 18, 20, 1, 14, 26, 9, 11, 24, 7, 22, 2,  Двадесет И Втора  1, 8, 2, 12, 9, 11,  Двадесет И Девета  29, 4, 3, 2,  Двадесет И Осма  10, 4, 2, 3, 6, 1, 8,  Двадесет И Пета  7, 3, 2, 5, 3,  Двадесет И Първа  12, 8, 20, 16, 18, 26,  Двадесет И Седма  4, 2, 10, 1, 6,  Двадесет И Трета  8, 2, 1, 5, 3,  Двадесет И Четвърта  2, 7, 1, 2, 3,  Двадесет И Шеста  102, 2, 3, 1, 4,  Двадесета  12, 2, 6, 4,  Дванадесета  1,  Девета  26, 18, 7, 15, 13, 17, 9, 3, 5, 19, 12, 11, 1,  Деветнадесета  6, 5, 1, 2, 10,  Десета  2,  Единадесета  14, 4, 9, 3, 13, 8, 12, 2, 16, 10, 6, 7, 1, 11,  Осемнадесета  18, 8, 6, 13, 15, 4, 9, 3, 10, 2, 20, 14, 7, 1, 16, 5, 22, 11, 5, 1,  Осма  2, 14, 1, 3, 15, 11, 13, 5, 10, 2,  Пета  2, 4, 1, 6,  Петнадесета  4, 9, 7, 3, 2, 6, 5, 2,  Първа  4, 12, 5, 4, 1, 2,  Седемнадесета  17, 11, 7, 2 А, 2, 13, 25, 5, 3, 9,  Седма  5, 1, 4, 6, 3,  Трета  4, 6, 1,  Тридесет И Втора  28, 23, 30, 5, 36, 25, 37, 1, 14, 16, 6, 24, 7, 2, 29, 46, 15, 40, 44, 8, 17, 34, 48, 27, 12, 10, 19, 20, 31, 13, 4, 26, 32, 42, 22, 9, 8,  Тридесет И Девета  2,  Тридесет И Осма  3, 1,  Тридесет И Пета  4, 1, 2, 6,  Тридесет И Първа  40, 26, 17, 34, 36, 28, 42, 38, 25, 30, 24, 19, 10, 14 А, 14, 2, 12, 8, 4, 16, 20, 18, 22 А, 22,  Тридесет И Седма  1,  Тридесет И Трета  1, 8, 4, 5,  Тридесет И Шеста  1, 4, 2,  Тридесета  1,  Тринадесета  2, 3, 4,  Четвърта  8, 5, 7, 14, 12, 6, 2, 1,  Четиридесет И Втора  2,  Четиридесет И Първа  4, 12, 2, 20,  Четиридесет И Трета  21, 31, 11, 1, 19, 17, 3, 13, 7, 15,  Четиридесет И Четири  2, 8,  Четиридесета  5, 3, 1, 13, 26, 10, 23, 4, 30, 18, 16, 27, 11, 39, 12, 31, 25, 2, 19, 32, 9, 24, 15, 17,  Четиринадесета  2, 8, 24, 6, 3,  Шеста  2,  Шестнадесета  6, 1, 3, 2

 

Област Враца

Община Бяла Слатина  

На 14.10.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ -  Търнак:   І-529,  Кв. 43а  Местност Кметство С. Търнак,  Айра  17,  Байкал  4, 6, 2,  Батак  1,  Васил Кънчев  10,  Васил Кънчев  2, 11, 22, 20, 13, 7, 6, 18, 15, 14, 34, 8, 10, 1, 16, 3, 12,  Васил Нинов  13, 6, 8, 15, 3, 17, 2, 11, 10, 4, 5, 19, 1, 9, 5а,  Вит  2, 1,  Георги Димитров  5,  Граф Игнатиев  26, 4, 2, 8, 24, 22, 10, 18, 9, 14, 1, 3, 12, 11, 5, 6, 20, 7, 15, 13,  Д-Р Петър Берон  4, 5, 11, 9, 2, 8, 7, 1, 3, 6,  Дако Даковски  2, 8, 4,  Иван Вазов  1, 2,  Ком  5, 2, 1, 3,  Крайна  48а, 5, 62, 44, 3, 9, 2,  Ленин  3, 4, 6,  Марин Стоянов  30, 26, 35, 15, 23, 28, 13, 11, 36, 21, 52, 17, 31, 19, 34, 22, 20, 24,  Марин Стоянов  12, 10, 4, 6, 16, 9, 7, 3, 2, Тп 11, 5, 18, 1, 8, 14,  Мир  9, 1, 7, 11, 5, 3, 2,  Обнова  Тп№10 Уо,  Обнова  4,  Плиска  3, 6, 5, 1, 4,  Септемврийци  25, 27, 26, 2, 40, 13, 29, 36, 17, 19, 44, 46, 32, 9, 34, 62, 7, 48, 54, 56, 28, 52, 3, 15, 11, 30, 23,  Христо Ботев  5, 18, 2, 32, 28, 1, 38, 16, 9, 14, 7, 12, 4, 26, 24, 6, 10, 30, 36, 20, 8, 22, 3,  Цар Асен  17

На 14.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Търнак:   Ален Мак  2, 5, 4, 6, 8, 3,  Васил Тодоров  1, 5, 4,  Владая  1,  Гено Петров  6, 4 УПИ II-811,  Кв.10, 7, 3, 4, 5, 1, 17, 11, 15, 14, 13, 9, 8, 2,  Гео Милев  12, 8, 6, 4, 1, 2, 10,  Георги С. Раковски  28, 24, 13, 9, 30,  Иван Вазов  36, 34, 43, 39,  Иван Ненов  13, 8, 3, 16, 7, 6, 4, 17, 11, 10, 15, 12,  Илия Станев  4, 19, 7, 18, 12, 3, 14, 6, 17, 10, 5, 9, 8, 11, 1, 13, 16, 20,  Крайбрежна  12, 10, 8,  Крайна  8, 6, 10, 76, 4, 27, 74, 31, 72, 33,  Кръстовище Ив. Ненов  Г. Петров,  Ленин  14, 20, 11, 24, 9, 13, 12,  Оборище  1, 5а, 5,  Опълченска  10, 4, 3,  Сан Стефано  17, 32, 8, 21, 19, 6, 13, 15, 29, 16, Тп13 Уо, 37, 25, 14,  Септемврийци  66, 37, 80, 25, 31, 29, 33, 70, 62, 86, 74, 21, 64, 27, 76, 35, 82, 84,  Тодор Каблешков  5, 2, 3, 7, 4,  Христо Смирненски  40,  Цар Калоян  17, 15, 13,  Цар Симеон I-Ви  10, 6, 7, 4, 1,  Шипка  16, 13, 2, 11, 14,  Юрий Гагарин  47, 6, 4, 5, 2, 10, 1, 3, 13, 7

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч.; 09:00 - 16:00 Ч./ -  Бяла Слатина:   Водотечна  19, 14,  Георги С. Раковски  6, 1в,  Димитър Благоев  122, 114, 99, 121, 126, 103, 101, 105, 124, 107, 116, 110, 120, 112, 109а, 119, 118, 123, 109, 115, 113, 111, 117, 112 Хемус,  Климент Охридски  3, 15 Еделвайс, 28, 26, 16а, 4, 27, 15а Еделвайс, 31, 15, 33, 29, 1, 25, 20, 34, 30, 11, 16, 21, 9, 13, 32, 19, 7, 6, 23, 5, 17, 8, 24, 12, 1а, 10, 14,  Кръстовище П.Волов И Кл. Охридски

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Бяла Слатина:   Александър Стамболийски  2, 26, 10, 20, 6, 24, 14, Павилион, 4, 16, 8, 12, 18,  Димитър Благоев  125, 130а, 157, 127, 150, 136, 148, 153, 164, 161, 156, 133, 168, 130 А, 128 Бнб, 149, 139, 76, 130, 143, 145, 160, 154, 123, 162, 142, 138, 128, 135, 151, 166, 129, 155, 137, 141, 134, 130 Б Нб, 131, 158, 146, 159, 130 Бнб, 132, 14, 170, 152, 147, 163,  Кръстовище Трънска И Д.Благоев,  Николай Хрелков  6, 10, 4, 3, 5, 2, 7,  Панайот Волов  3, 1, 5, 2, 2,  Светослав Обретенов  16, 18, 20, 2, 6, 1, 8, 12, 10, 20а, 4, 14,  Трънска  43, 48а,  Търнавска  1,  Хан Крум  11, 22, 2, 15, 18, 7, 14, 8, 4a, 24, 10, 16, 3, 20, 4, 12, 5, 9, 6, 11а,  Янко Сакъзов  8, 7, 9, 4, 5, 10, 2, 1, 3, 6

На 17.10.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ -  Търнак:   І-529,  Кв. 43а  Местност Кметство С. Търнак,  Айра  17,  Байкал  4, 6, 2,  Батак  1,  Васил Кънчев  2, 11, 22, 20, 13, 7, 6, 18, 15, 14, 34, 8, 10, 1, 16, 3, 12,  Васил Кънчев  10,  Васил Нинов  13, 6, 8, 15, 3, 17, 2, 11, 10, 4, 5, 19, 1, 9, 5а,  Вит  2, 1,  Георги Димитров  5,  Граф Игнатиев  26, 4, 2, 8, 24, 22, 10, 18, 9, 14, 1, 3, 12, 11, 5, 6, 20, 7, 15, 13,  Д-Р Петър Берон  4, 5, 11, 9, 2, 8, 7, 1, 3, 6,  Дако Даковски  2, 8, 4,  Иван Вазов  1, 2,  Ком  5, 2, 1, 3,  Крайна  48а, 5, 62, 44, 3, 9, 2,  Ленин  3, 4, 6,  Марин Стоянов  12, 10, 4, 6, 16, 9, 7, 3, 2, Тп 11, 5, 18, 1, 8, 14,  Марин Стоянов  30, 26, 35, 15, 23, 28, 13, 11, 36, 21, 52, 17, 31, 19, 34, 22, 20, 24,  Мир  9, 1, 7, 11, 5, 3, 2,  Обнова  4,  Обнова  Тп№10 Уо,  Плиска  3, 6, 5, 1, 4,  Септемврийци  25, 27, 26, 2, 40, 13, 29, 36, 17, 19, 44, 46, 32, 9, 34, 62, 7, 48, 54, 56, 28, 52, 3, 15, 11, 30, 23,  Христо Ботев  5, 18, 2, 32, 28, 1, 38, 16, 9, 14, 7, 12, 4, 26, 24, 6, 10, 30, 36, 20, 8, 22, 3,  Цар Асен  17

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Бяла Слатина:   Акация  1, 3, 2в, 29, 7, 9, 2, 21, 11, 37, 19, 13, 35, 31, 25, 5, 27, 23, 39, 33, 17,  Бачо Киро  22, 18, 6, 14, 1 А, 16, 2, 4, 20, 1а, 1, 31, 10, 8,  Димитър Благоев  172 А, 165, 186, 167, 175, 184, 188, 171, 169, 173, 172, 182, 177, 180,  Кръстовище Одрин И Бачо Киро,  Николай Хрелков  24, 26,  Одрин  25, 2в, 51, 15, 21, 19, 35, 2, 29, 27, 11а, 17,  Тимок  5, 6, 14, 4, 2, 7, 1, 9, 3, 10, 8, 11,  Трънска  61, 54, 59, 50, 64, 47, 52, 68, 55, 56, 49, 45, 51, 60, 57, 63, 53, 62, 58, 66, 71,  Янтра  14, 8, 6, 20, 26, 18, 12, 5, 15, 3, 9, 2, 24, 1, 17, 10, 7, 4, 11, 16

Община Враца  

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Враца:   Любен Каравелов  10, 8, 6, 13, 3, 12, 4, 11, 9, 7, 5,  Мито Орозов  4, 2, 3, 7, 5, 6, 1, 9, 6, 11,  Св.Св.Кирил И Методий  13, 11, 6, 10, 7, 1, 8, 14, 9, 15, 4, 3, 12, 2, 16,  Стоян Калъчев  4, 2, 1, Тп Пазарище, 3,  Трайко Китанчев  28, 24, 26, 17, 22, 15, 30, 13, 11,  Христо Ботев  72, 67, 74, 1, 68, 70, 69, 65, 66, 76,  Цар Борис I-Ви  2, 5, 4, 1, 3, 6, 8,  Цар Калоян  1

На 15.10.2019 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ -  Враца:   Васил Кънчов  2, 2 Трафо 2а,  Илинден,  Христо Ботев  143, 144, 141, 137, Касета Надлез, 158, 96, 72, 143, 140, 145, 146, 139

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Враца:   Борис Коцев  12, 6, 18, 10, 8, 16, 14, 2, 4,  Васил Кънчов  4, 6,  Дъбника  3,  Панега  10, 12, 11, 8, 9,  Русалка  5, 4, 3, 2, 9, 1, 6, 11, 13,  Страхил Войвода  2, 7, 4, 5, 3,  Христо Ботев  150 3, 150 2, 138, 148, 150 4, 150, 150 Ртс-2

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Враца:   28-Ми Октомври  1,  Авлига  1,  Безименна  Почивна База Оазис,  Вилна Зона Врачански Балкан  Вила Аец,  Местност Рудник Плакалница  Пс

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Згориград:   Ученически Колони

На 17.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Враца:   Вилна Зона Врачански Балкан,  Местност Рудник Плакалница  Пс

Община Козлодуй  

На 14.10.2019 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  Козлодуй:   Александър Стамболийски  36, 38, 31, 44, 28, 39а, 21, 25, 33, 34, 42, 35, 27, 23, 30, 32, 29, 44а, 38а, 19,  Булаир  8а,  Васил Априлов  1, 3, 2, 5, 6, 4,  Васил Левски  40, 28, 13, 44, 26, 8, 21, 16, 30, 20, 22, 7, 9,  Георги Бенковски  1, 3, 10, 5, 7, 2, 13, 15, 9, 11, 16, 14, 20,  Княз Борис I  8, 3, 6, 6a, 2, 4, 3, 1,  Крушов Баир  12а, 4, 5, 22, 10, 2, 6а, 8, 1, 18, 2, 26, 28, 9, 27, 17, 20, 22, 7, 26, 29, 31, 19, 24,  Лозенград  16, 4, 9, 6, 21, 23, 19, 15, 27, 18, 14, 2, 13, 12, 7-А, 5, 20, 3, 16-А, 15а, 11, 7, 17, 22, 2, 47, 29, 45,  Ломска  53, 66, 74а, 77, 40, 16, 33, 34, 31, 76, 74, 54, 50, 17, 37а, 67, 52, 36-А, 69, 75, 51, 59, 79, 57, 47, 73, 41, 45, 36, 81, 56, 72, 35, 61, 68, 55, 48, 43, 39, 71, 64, 62, 65-А, 38, 44, 78, 37, 46, 70, 29, 27, 63, 49, 58, 95, 93, 84, 87, 83, 82, 98, 130, 88, 92, 1, 55, 110, 102, 86, 94, 106, 91, 96, 83а, 90, 89, 100, 80, 85, 96а, 131, 97, 116, 81, 42, 104,  Милин Камък  26, 40, 42, 36, 24, 34, 45, 88, 35, 39, 28, 46, 44, 41, 37, 32, 31, 22, 38, 33, 20-Б, 43, 30, 20,  Митко Палаузов  2a, 3а, 3, 2, 6, 4, 8,  Одрин  20, 21, 13, 31, 11, 12, 29, 10, 7, 9б, 98, 24, 30, 29 А, 19, 25, 16, 22, 27, 15, 28 Б, 11а, 18, 26, 14, 38, 23, 28, 25 А, 9, 51, 63, 53,  Прилеп  8, 14, 7, 1, 12, 4, 13, 11, 10, 8-Б, 18, 23, 3, 6, 2, 1,  Рангел Панталеев  18, 14, 5, 9, 8, 12а, 5-В, 16, 13, 1, 1a, 12, 6, 4, 9-А, 3, 25, 11, 15, 7, 2, 21, 25,  Стопански Сгради В III-Ти Ст.Д  Тп Тютюносушилня,  Стопански Сгради В IV-Ти Ст.Дв  1,  Хаджи Димитър  45, 47, 55, 79, 53, 80, 75, 61, 48, 49, 58, 26-А, 32, 33, 36, 35, 46, 26, 71, 22, 59, 73, 30, 65, 42, 29, 42-А, 51а, 40, 41, 44, 67, 39, 34, Кв.70, 24, 43, 77, 28, 37, 33а, 69, 52, 63, 25,  Хан Аспарух  20, 4, 36, 12, 37, 26, 13, 2, 39, 6, 10, 11, 18, 61, 59, 17, 34, 14, Ъгъла, 16, 19, 38, 22, 21, 27, 15, 23, 63, 25, 53, 51, 47, 8, 58, 50, 67, 135, 25, 65,  Хан Крум  5, 2, 3,  Хан Кубрат  4, 10,  Хан Омуртаг  6, 3, 4, 15, 7, 12, 5, 14, 8, 11, 2, 1, 16, 10, 18, 13, 5-А, 9, 34в, 19, 33, 39, 23, 17, 28, 37, 18, 34, 20, 30, 51, 32, 24, 15 А, 21, 26, 43, 25, 22, 35,  Хан Тервел  5, 2,  Христо Ботев  109, 105, 116, 124, 113, 10, 140, 117, 112, 128, 89, 110, 101, 97, 120, 109-А, 136, 98, 85, 106, 99, 111, 132, 93, 87, 115, 104, 103, 134, 102, 83, 107, 126, 138, 130, 108, 142, 119, 91, 100, 122, 118, 114,  Цар Иван Асен II  12, 12, 3, 14,  Цар Симеон Велики  32, 38, 12, 10, 1, 11,  Царибродска  22, 18, 25-А, 11, 12а, 51, 20, 13, 27 А, 27, 24, 25, 17, 28, 14, 19, 16, 23, 15, 12, 33, 26, 29, 47, 35, 32, 46, 36, 33, 45, 38а, 34, 39, 36-А, 28, 30, 40

На 14.10.2019 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  Лютиброд:   Никола Вапцаров  4

На 14.10.2019 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  Сталийска Махала:   Извън Селото

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 13:30 Ч./ -  Козлодуй:   Ботев Парк  Хотел Радецки

На 17.10.2019 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ -  Козлодуй:   Жилищен Комплекс 1  Търговски Обект-Временен,  Жилищен Комплекс 2  2,  Стефан Караджа  3,  Тодор Каблешков  1,  Христо Ботев  5, 13, 15,  Цанко Церковски  23

Община Мездра  

На 16.10.2019 Г. /09:30 - 12:30 Ч./ -  Боденец:   Александър Стамболийски  4, 5, 10, 16, 18, 3, 8, 24, 1, 22, 2,  Антон Иванов  4, 14, 26, 28, 2, 21, 24, 12, 1, 5, 2а, 3, 20, 18, 8, 6, 10,  Арда  .1,  Боденски Дол  1,  Веслец  1, 2, 3,  Вит  1, 2, 9, 3,  Витоша  .8, 6, 4, 5, 3,  Волга  1, 2, 3,  Георги Димитров  52, 36, 9, 10,  39, 42, 1, 21, 22, 54,  37, 13, 50, 30, 26, 29, 23, 58, 11, 25, 38, 68, 14, 24, 15, 16, 28, 44, 18, 37, 27, 46, 12, 4, 33, 19, 17, 20, 8, 34, 2, 40, 6, 32, 31, 48,  Дунав  5, 4, 12, 18, 14, 8, 1, 2, 6, 3, 24, 16, 10,  Дъб  1,  Здравец  3, 6, 1, 5,  Иван Вазов  13, 8, 17, 14, 7, 15, 1, 18, 19, 5, 16, 10, 20, 6, 2,  Никола Вапцаров  19, 12, 11, 6, 4, 3, 15, 7, 16, 5, 13, 14, 9, 3 А, 2, 10, 1, 8,  Оборище  14, 12, 9, 6, 4, 11, 10,  Пирин  1, 7, 4, 12, 3, 5, 8, 6,  Плиска  8, 1, 5, 6,  Рила  .1, 9,  Родопи  2, 3,  Христо Ботев  18, 10, 34, 6, 22, 26, 9, 7, 20, 4, 5, 3, 15, 17, 16, 19, 11, 12, 24, 14, 2, 1, 8,  Шипка  .1,  3,  Янтра  2, 1

На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Ребърково:   Ален Мак  6, 10, 1, 7, 5, 4, 10, 8,  Бераново  9,  Божур  4, 3,  Гаврил Генов  34, 2, 2, 1, 22, 12, 18, 24, 26, 16, 36, 4, 32, 3, 30, 36, 28, 14, 20,  Здравец  6, 8, 1, 3, 10, 2,  Кокиче  2, 3,  10, 6, 8, 8, 12,  Незабравка 29, 40, 23, 38, 41, 47, 27, 22, 18, 6, 4, 25, 17, 10, 2, 21, 13, 16, 25,  Синчец,  Слънчев Бряг  25, 15, 8, 35, 37, 12, 5, 37, 7, 41, 23, 17, 1, 10, 33, 39,  Юрий Гагарин  9, 6, 5, 4, 7, 3, 6,    М.Лещака

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Мездра:   Александър Стамболийски  46, 48, 40, 54, 60, 50, 56, 52, 91, 58, 66, 44, 84, 62, 52, 42,  България,  Васил Априлов  1, 2, 4, 3,  Георги Димитров  11, 53, 15, 31, 7, 27, 19, 43, 41, 22, 51, 14, 13, 37, 21, 49, 5, 9, 20, 35, 29, 33, 16, 25, 21, 55, 17, 23, 18, 12, 8, 24, 39,  Димитър Благоев  3, 4, 12, 8, 10, 1, 5, 6, 7, 2,  Жп Район,  Ком  15, 3, 11, 12, 4, 9, 5, 13, 17, 10, 6, 7, 2, 8, 16, 1, 19, 14,  Петко Р. Славейков  2,  Пирин  20, 5, 11, 12, 13, 6, 16, 7, 4, 14, 1, 9, 8, 2, 10, 3, 18,  Просвета  1, 2

На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Ребърково:   9-Ти Септември  45, 43, 56, 54, 21, 58,  Александър Стамболийски  10, 11, 16, 8, 13, 9, 5, 15, 12, 7, 2, 14, 3, 6,  Братя Бояджиеви  1, 11, 6, 12, 9, 1, 5, 3, 4, 14, 16, 7, 15, 12а, 10,  Васил Левски  1, 3, 5, 2, 7, 9,  Иван Григоров  7, 12, 21, 3, 5, 10, 9, 15, 14, 19, 13, 8, 1, 1 А, 4, 16, 11, 17, 6,  Камен Вачков  7, 4, 3, 8, 10, 5, 6,  Христо Ботев  1, 3, 8, 7, 6, 4, 2,  Янко Николов  4, 6, 11, 8, 5, 12, 2, 1, 3, 9, 7, 13, 10.

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 09:30 - 15:30 Ч.; 15:00 - 15:30 Ч./ -  Синьо Бърдо:   Местност Струпешки Манастир  Пс

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 09:30 - 15:30 Ч.; 15:00 - 15:30 Ч./ -  Старо Село,  Общ. Мездра:   9-Ти Септември  9, 30, 18, 19, 31, 35, 32, 20, 31, 28, 33, 5, 25, 3, 21, 13, 4, 23, 17, 9, 7, 16, 12, 14, 14 А, 10,  Александър Стамболийски  2, 3, 13, 1,  Андрей Николов  3, 2, 1,  Брега  6, 5, 7, 1, 9, 7,  Васил Левски  8, 6, 3, 5, 12, 14, 7, 12, 10,  Веслец  3, 3,  1, 9, 4, 6, 6,  Георги Димитров  43, 26, 32, 28, 30, 37, 39, 36, 31, 22, 34, 41, 31, 34, 47, 45, 33, 35, 29, 23, 11, 9, 15, 1, 3, 5, 14, 19, 8, 10а, 31, 20, 13, 2, 10 А, 2, 17, 12, 21, 18, 6, 7, 8 А,  Георги Кирков  1, 2, 5, 3,  Горната Махала  1, 2,  Дружба  26, 28, 1 А, 5, 7, 24, 2 А, 4, 15, 6, 2, 8, 11, 17, 10, 12,  Дунав  4, 5, 3, 11, 7, 6, 5, 1о, 8, 31,  Здравец  4, 2,  Иван Вазов  1, 1, 3, 4, 4, 2, 6,  Кольо Фичето  5, 6, 3, 1, 8, 8, 10, 4,  Крайна  3, 2, 4,  Кюрдовица  1,  Люлин  .2, 7, 3, 5, 13,  Местност Любчово Езеро  Пс,  Мир  8, 6, 1, 4, 2, 4 А, 4,  Райко Даскалов  1, 3, 4,  Русалка  13, 1, 11,  Санков Мост  4, 12, 14, 10, 2, 3, 1, 5, 8,  Скакля  4, 1, 6,  Средна Чешма  2, 4, 6,  Струма  1,  Хан Аспарух  14, 11, 28, 35, 26, 16, 23, 13, 9, 2, 19, 10, 17,  32, 24, 12, 5, 7, 15, 21, 22, 30, 8, 1,  6, 4,  Шипка  28, 13, 31, 32, 30, 10, 4, 3, 8,  24, 1, 12, 7, 16,  20, 14, 12, 3, 6, 10, 2,  Янтра  3, 5

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч.; 09:30 - 10:00 Ч.; 15:00 - 15:30 Ч./ -  Брусен,  Общ. Мездра

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч.; 09:30 - 10:00 Ч.; 15:00 - 15:30 Ч./ -  Роман:   Христо Ботев  112 Пс

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч.; 09:30 - 10:00 Ч.; 15:00 - 15:30 Ч./ -  Струпец,  Общ. Роман:   Акация  6, 2, 4,  Александър Стамболийски  22, 2, 24, 3, 8, 16, 10,  Бука  2, 9, 3, 6, 5, 2, 1,  Буря  6,  Васил Левски  10, 15, 28, 30, 18, 26 А, 14, 10, 40, 24, 5, 24, 31, 20, 12, 32, 2, 2, 34, 14, 22,  Георги Бенковски  16, 2, 2518, 10, 27, 3, 20, 5, 12, 19, 20, 4, 1, 21, 8,  Георги С. Раковски  19, 37, 1, 9, 15, 25, 47, 53, 33, 7, 9, 45, 431, 23, 51, 17,  Голям Искър  6, 2, 1,  Голяма Плоча  14, 12, 18, 7, 3, 5, 10, 4, 3, 10, 20,  Грънчарска  10, 3, 12, 1,  Давидов Трап  1, 3,  Захари Стоянов  3, 4, 4, 2 А, 1, 3,  Здравец  2, 15, 7, 3, 13, 11, 3,  Зелена Бара  5, 3, 2, 3 А, 6, 1, 4, 2, 6 А, 6, 5,  Иван Вазов  36а, 37, 6, 12, 10, 2, 6, 7, 1, 8, 12, 4, 48, 31, 48 Б, 47, 26, 20, 14, 36, 49, 15, 29, 24, 32, 45, 46, 36 А, 38, 22, 43, 48 А, 57, 34, 51, 19, 39, 35, 33, 16, 55, 28, 41, 40, 27, 16, 53, 48 Б,  37,  Иглика  1, 3, 5, 4, 6,  Извор  2, 2, 2,  Искър  2, 4,  Капитан Петко Войвода  19, 1, 4, 2, 3,  Комаревец  2,  6,  Липака  2, 6, 6,  Любен Каравелов  4, 6, 5,  Люляк  2, 2,  Местност Усоето  Пс,  Мико Нанов  4, 4, 1, 5, 2, 3,  Минзухар  15, 13,  Мир  2,  Мирчовец  2, 7, 1, 8, 4, 9, 6, 3,  Момина Сълза  1, 2, 4, 4,  Оброка  4, 2, 4,  Панайот Волов  1, 2, 31, 10, 3, 30, 39, 37, 17, 19, 32 А, 12, 4 А, 35, 24, 33, 27, 30, 7, 9, 5, 29, 29, 17, 27, 39, 6, 20, 4, 28, 15, 33, 32, 25, 13, 13,  Петте Дървета  1, 3, 5,  Плочата  2, 1, 3,  Райна Княгиня  3, 6, 4, 12, 2, 2, 5, 3,  Стефан Караджа  5, 3, 1 А, 1, 4,  Струпешка  5, 10, 2 Б, 9,  3, 4, 12, 14, 3, 1, 13,  Тържище  3, 5, 1,  УПИ V-64,  Кв.7,  Усоето  3, 2, 3, 8,  Филип Тотю  24, 27, 14, 29, 18, 27, 31, 20, 17, 17, 6, 22, 15, 12, 33, 13 А, 19 А, 23, 35, 25, 11, 13, 8, 19, 24, 29, 21, 29, 9, 5, 3, 7, 1, 4, 2, 13,  Хаджи Димитър  8, 4, 3, 8, 1, 10, 5, 8, 9,  Хан Аспарух  4, 1, 2, 3,  Хан Крум  2, 3, 1, 1, 5,  Христо Ботев  4, 2,  Цар Борис I  5, 18, 20, 2, 24, 30, 1, 25, 8а, 12, 3, 7, 10, 8, 17, 20, 6, 13,  Цар Симеон I  11, 2, 2 А, 3, 2 А, 1,  Чешмата  5, 1, 3,  Шипка  2, 2, 7, 4,  7 А, 1, 6, 3,  Шипковица  10, 8,  1, 6

На 15.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч.; 09:30 - 10:00 Ч.; 15:00 - 15:30 Ч./ -  Царевец,  Общ. Мездра:   9-Ти Септември  16, 13, 8, 3, 22, 20, 11, 26, 2, 12, 7, 10, 17, 5, 1, 28, 19, 18, 9, 4,  Алеко Константинов  7, 4, 13, 3, 11, 6, 9,  Александър Стамболийски  4, 16, 9, 10, 17, 4, 2, 6, 18, 11, 3, 15, 12, 5, 13, 1, 7, 14,  Ален Мак  11, 4, 9, 8, 7, 5, 2, 1, 3, 14,  Баба Тонка  4, 6, 2,  Байкал  3, 4, 6, 1, 7,  Безименна  Кариера Турище, Каменна Кариера,  Бузлуджа  2, 1, 13, 3, 15, 12, 14, 8, 5, 9, 16, 7, 6,  Васил Коларов  7, 3, 4, 13, 3, 11, 15, 2, 4, 9, 6,  Васил Левски  10, 15, 14, 3, 12, 4, 1, 13, 7, 17, 2, 8, 5, 14, 11,  Вела Пеева  11, 13, 1, 5, 2, 3, 7,  Витоша  10, 1, 9, 3, 11, 5, 7, 6,  Гео Милев  9, 2, 5, 8, 7, 1, 5, 2, 11, 10, 12,  Георги Димитров  13, 15, 22, 40, 36, 28, 35, 19, 17, 6, 28, 44, 26, 1, 7, 40, 5, 21, 34 Къща, 8, 9, 11, 10, 37, 33, 39, 15, 31, 2, 12, 32, 14, 9, 46, 16, 3, 24, 16, 20, 29, 5, 4, 23, 18, 80, 86, 94, 75, 96, 81, 82, 88, 98, 92, 102, 100, 78, 90,  87, 84, 92, 87, 77, 104, 61, 45, 51, 59, 69, 63, 74, 68, 2, 71, 62, 73, 43, 75, 48, 65, 52, 47, 60, 50, 57, 76, 72, 54, 66, 49,  Дружба  .10, 3, 4,  7, 1, 11, 2,  Еделвайс  5, 2, 8, 7, 6, 4, 3,  Здравец  1, 2, 3, 6, 5, 8, 8,  Иван Нивянин  4, 2, 8, 6,  Искър  24, 7, 5, 3, 28, 30, 5, 1, 7, 8, 6, 26, 22, 12, 10, 18,  Комсомолска  13, 7, 4, 9, 10, 11, 3, 1, 2,  Лозенец  9, 10, 6, 1, 3, 5, 2, 7, 12, 8,  Мир  3, 7, 5, 11, 1,  Никола Марков-Колката  5, 8, 6, 7, 3, 1, 4, 2, 14,  Пирин  4, 1, 6, 2,  Рила  1, 1, 2,  Роза  4, 2, 1, 8,  Стара Планина  7, 8, 4, 3, 2,  Странджа  2, 9, 3, 5,  6, 4,  Хаджи Димитър  2, 10, 13, 11, 4, 8, 3, 7, 5, 1,  Хан Аспарух  4, 6, 18, 16, 8, 20, 2,  Христо Ботев  2, 9, 10, 6, 12, 8, 22, 4, 16, 13, 5, 28, 24, 14, 20, 1, 3, 26, 7,  Юрий Гагарин  6, 4, 5, 8, 9, 2, 3, 1,  Янтра  3, 1, 2, 5, 7, 9, 6,  Ясен  2

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Мездра:   Александър Стамболийски  1 2, 13, 1, 9, 5, 1, 1 1,  Любен Каравелов  6,  Христо Смирненски  45, 68, 64, 66, 47, 49, 70, 72,  Шипка  39 16, 47,  41, 1, 29, 16, 40, 2, 38, 36, 31, 45 А, 41 14, 41, 46, 42, 35,  46,  37,  48, 39,  39 16, 37, 48, 44, 47 2

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  Дърманци:   Безименна

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  Мездра:   Жп Район  1 Вход София

На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Оселна,  Общ. Мездра:   Васил Левски  3, 11,  Витоша  13, 14, 16, 1 Б, 21, 19, 83 А, 15,  Георги Димитров  106, 128, 61, 87, 69, 108 А, 79 Б, 95, 126, 15, 101 А, 65, 130 А, 110, 61, 81, 94, 97, 96, 99, 81 А, 94а, 73, 67, 98 А, 105 А, 130, 106, 91, 79, 85, 103, 102, 107,  79 Б, 106 А, 57 А, 83 Б, 83 Б, 85, 75, 93, 102 А, 77, 105, 99 А, 100, 98, 107 А, 83, 112 А, 57, 81 А, 130, 90, 95, 91, 104, 90, 94 Б, 127, 83, 101,  Малчика  34, 4 Б, 30 А, 40, 10, 44, 28 А, 16, 36, 32, 18, 4 А, 2, 38 А, 22, 14, 22, 26, 2 Б, 8, 48, 4, 42, 2, 2 А, 16, 30,  Христо Ботев  3, 1, 11, 15, 7, 13.

На 16.10.2019 Г. /09:30 - 12:30 Ч./ -  Мездра:   Витоша  4,  Георги Кирков  20,  Жп Район,  Любен Каравелов  38,  Местност Боденец  Пс,  Местност Садината  323,  Св. Патриарх Евтимий  31,  Христо Смирненски  15,  Цанко Церковски  13

На 16.10.2019 Г. /12:30 - 15:30 Ч./ -  Мездра:   Бузлуджа  5, 9, 8, 6, 15, 3, 1, 11, 4, 16, 13, 2, 12,  Васил Априлов  13, 12, 22, 16, 18, 11, 10, 7, 21, 8, 20, 14, 19, 9,  Веслец  15, 17,  Ген. Владимир Заимов  11, 16, 19, 23, 17, 21, 18, 13, 14, 15, 8, 12, 7, 10,  Георги Димитров  21,  Димитър Благоев,  Любен Каравелов  51, 45, 49, 53,  Сердика  1, 4, 2а, 5,  16, 7,  Средец  7, 3, 5, 1, 9,  Стара Планина  1, 3, 5, 4, 12, 2, 10, 13, 9, 15, 8, 6, 14, 7, 11

На 17.10.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Мездра:   Жп Район,  Лещака 29, 26, 16,  25, 12, 32, 15, 10, 24, 19, 14, 21, 23, 27, 18, 9, 13, 17, 8,  Принчовец  6, 18, 10, 7, 12, 4, 1, 8, 5, 3, 13, 2, 10, 9,  Св.Св. Кирил И Методий  57,  Христо Ботев  113

На 17.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Очиндол:   Александър Стамболийски  15, 21, 7, 20, 18а, 5, 14, 4, 1, 6а, 23, 18 А, 6, 8, 10, 2,  Васил Левски  3, 4, 1, 8, 7, 4б, 2, 5, 6, 4а,  Иван Вазов  10, 16, 6, 2, 14, 3, 4а,  Искър  8, 4а, 1, 2, 3, 5, 6,  Оборище  2, 3, 4, 5, 6, 1,  Пършевица  4, 2, 1а, 5,  Станке Димитров  1а, 1, 3, 6, 5,  Тракия  6, 2,  Хан Аспарух  8, 4, 10, 2, 6,  Цар Асен  1, 2, 8, 13, 6, 11,  Чапаев  1,  Шипка  3, 5, 1,    Местност Свиновете

На 17.10.2019 Г. /12:30 - 15:30 Ч./ -  Мездра:   Александър Стамболийски  78, 94, 76, 96, 98, 74, 70, 80, 68, 84,  Васил Левски  23, 16, 7, 20, 19, 11, 24, 3, 8, 13, 32, 21, 22, 18, 34, 15, 5, 9, 26, 28, 30,  Рила  23, 28, 29, 24, 26, 25, 21, 27,  Хаджи Димитър  4, 7, 3, 1, 5, 2,  Янко Сакъзов  8

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.


 

 

 

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay Donate now
Реклама / Ads

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Планирани прекъсвания на електрозахранването от ЧЕЗ за периода 7 - 11 октомври 0| 2890 |04.10.2019 . Планирани прекъсвания за периода 30.09-04.10.2019 за цяла Западна България 0| 3159 |27.09.2019 . Планирани прекъсвания на електрозахранването от ЧЕЗ за периода 24 - 29 септември 0| 3599 |20.09.2019 . Планирани прекъсвания за Западна България за периода 16-20.09.2018 0| 3685 |13.09.2019

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads
Реклама / Ads

НАЙ-ЧЕТЕНИ

    Реклама / Ads

    БЛОГОВЕ