Реклама / Ads
Frognews
0| 3287 |10.05.2019

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Западна България, обслужвана от ЧЕЗ Разпределение за периода 13.04-17.05.2019 г.

.
Източник: БГНЕС
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 13.04-17.05.2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ
Дата/период Времетраене Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/
В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

 

София-град
Община БАНКЯ
На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Еделвайс, Иванянско Шосе/Млада Гварди, Мадарски Конник, Пейо Яворов, Св.Св.Кирил И Методий, София, Стефан Стамболов/Будишин/, Стефан Стамболов/Будишин/, УПИ Хіі-720 Кв.81а, Хисаря
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Пейо Яворов, Стефан Стамболов/Будишин/, УПИ Хіі-720 Кв.81а, Хисаря
На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Св.Св.Кирил И Методий
На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Иваняне: Богданов Дол, Дунав, Люти Брод, Орлово Гнездо, Пирин, Родопчанка, Св.Св.Кирил И Методий/Л.Але, Тимок, Търново, Хемус, Щастие
На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Шосе Банкя
Община ВИТОША
На 18.05.2019 г. /08:00 - 14:30 ч./ - Ботевград: В.З.Зелин
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Владая: 22-ра, Асанова Чешма, Бистър Поток, Боев Рид, Борика, Брезова Гора, Войнишко Въстание, Китен, Орница, Превалски Езера, Приплат, Пролет, Червена Трева
На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 12-та /Кв.Симеоново/, 15-та, 22/Кв.Симеоново/, 304-та /Драгалевци/, 305-та /Драгалевци/, 308-ма, 308-ма /Драгалевци/, 324-та /Драгалевци/, 325-та /Драгалевци/, 326-та /Драгалевци/, 403/Драгалевци/, 503/Драгалевци/, 504-та/Слатина/, 507-ма/В.З. Симеоново-Драгаревци/, 7-ма /Кв.Симеоново/, Андрей Бачковски, Български Апокриф/505а//В.З.Симеоново-Драгалевци/, В.З. Симеоново - Драгалевци, Войнишко Въстание, Горска Ела, Железният Светилник/504/В.З.Симеоново-Драгалевци/, Карамфил, Карамфил, Лешникова Гора, Майска Роза, Маломир, Маринковица, Местност Гърдова Глава, Местност Киноцентъра, Найден Николов/607/, Нова Земя, Преспанските Камбани/505/В.З.Симеоново-Драгалевци/, Проф.Александър Бурмов, Проф.Йордан Иванов/508//В.З.Симеоново-Драгалевци/, Резньовете, Симеоновска, Стоил Слатински/622/, Ул.Мати Болгария, Чукар
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 1-Ва, 304-та /Драгалевци/, 305-та /Драгалевци/, 308-ма, 308-ма /Драгалевци/, 319-та, 324-та /Драгалевци/, 325-та /Драгалевци/, 326-та /Драгалевци/, 405/Драгалевци/, 415-та, 415/Драгалевци/, Андрей Бачковски, Бойна Слава/615/, В.З. Симеоново - Драгалевци, Войнишко Въстание, Върба/704-та/, Драгалевци, Дъбова Гора, За Буквите/415/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Захари Зограф, Иван Багрянов, Карамфил, Крушова Градина, Лешникова Гора, Местност Киноцентъра, Огюст Дозон/414/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Симеоново, Ул.Мати Болгария, УПИ Iii-1626, Кв. 58, УПИ Xv-994,Kb.92 М.Драгалевци, Хилендарски Манастир/417/В.З.Симеоново-Драгалевци/
На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 201-Ва, 201-Ва/Драгалевци/, 203-та, 207-ма, 304-та /Драгалевци/, 305-та /Драгалевци/, 308-ма, 308-ма /Драгалевци/, 324-та /Драгалевци/, 325-та /Драгалевци/, 326-та /Драгалевци/, 48-ма /Кв.Симеоново/, 54-та /Кв.Симеоново/, 54-та /Кв.Симеоново/, 56-та /Кв.Симеоново/, 57-ма /Кв.Симеоново/, 58-ма /В.З. Симеоново Север-Витоша/, 61-Ва /Кв.Симеоново/, Александър Пушкин, Андрей Бачковски, Байкал, Беловодски Път, Босилек, Босилек /Кв.Симеоново/, Босилек /Кв.Симеоново/, Бояна, България, Георги Георгиев-Гец, Герганица, Григор Вачков, Иваница Данчев, Илия Кутев/608/, Лешникова Гора, Матей Граматик, Матей Граматик, Местност Киноцентъра, Панорамен Път, Поетична/606/, Света Магдалина, Света Магдалина, Севастократор Калоян/Алекса, Симеоново, Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Стар Беловодски Път, Ул.Мати Болгария, УПИ X-394,Кв.13, УПИ Xvi-483,Кв.19, УПИ-Xvii-89.1071,Кв.4, УПИ-Іі-543,Кв.15, Църковна
На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 201-Ва, 201-Ва/Драгалевци/, 304-та /Драгалевци/, 305-та /Драгалевци/, 308-ма, 308-ма /Драгалевци/, 324-та /Драгалевци/, 325-та /Драгалевци/, 326-та /Драгалевци/, Александър Пушкин, Андрей Бачковски, Будилник, Велики Прелом, Ген. Кутузов, Йоан Кукузел/418/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Кумата, Лешникова Гора, Местност Киноцентъра, Никола Петков/П.Напетов/, Преки Път/Димитър Монов/, Ул.Мати Болгария
На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 203-та/Драгалевци/, 209-та/457/, 209-та/Драгалевци/, 210-та, 211-та/Драгалевци/, 212-та/Драгалевци/, 304-та /Драгалевци/, 305-та /Драгалевци/, 308-ма, 308-ма /Драгалевци/, 324-та /Драгалевци/, 325-та /Драгалевци/, 326-та /Драгалевци/, Акад.Петър Динеков/445-та/, Андрей Бачковски, Витоша, Д-Р Кръстьо Кръстев/211-та, Лешникова Гора, Местност Киноцентъра, Невена Коканова, Розариум, Ул.Мати Болгария, Ул.Нейчо Попов-Ул.Н.Коканова
На 18.05.2019 г. /08:00 - 14:30 ч./ - София: 633-та/Витоша/, Александър Пушкин, Будилник, Воденичница /Ал.Пушкин/, Кота 1050, Купените, Народен Певец, Пелистер, Преки Път/Димитър Монов/, Проф. Дочо Леков /636-та Р-Н Витоша/, Проф.Иван Дуйчев/Знаменосец, Симеон Радев/Кирил Янев/
На 13.05.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - София: 773-та/Витоша/, Васил Чекаларов, Саша Попов, Секвоя
На 15.05.2019 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: Xx-999,Кв.14, Грамос, Дъбова Гора, Еровете, Луи Айер/Никола Каменов/, Лунна Папрат/669/, М.Гърдова Глава, Местност Гърдова Глава, Планинец, Прохлада
На 15.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Бай Михал, Вихрен
На 14.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Братя Бъкстон
На 14.05.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ - София: Бъкстон
На 16.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Вихрен/Петър Тонев/
На 13.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Ген. Суворов, Симеон Радев/Кирил Янев/
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Манастирски Ливади Изток, Околовръстен Път
На 13.05.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ - София: Студен Кладенец
Община ВРЪБНИЦА
На 15.05.2019 г. /08:30 - 12:30 ч./ - Волуяк: Дружба, Дунав, Завоя, Зорница/Петър Малинов/, Малина, Младост, Опълченец, Свобода, Теменуга
На 16.05.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Житен, Общ. Столична: 025005, 029017, 20-та, Могила, Могила/27ма/, Равнище/14та/, УПИ Ii-550,Кв.31а,Р-Н Нови Искър, УПИ Xvii-289,Кв.23
На 15.05.2019 г. /08:30 - 12:30 ч./ - София: Дунав, Осогово/Пело Пеловски/, Свобода
На 16.05.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Житница
Община ВЪЗРАЖДАНЕ
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Алдомировска/Димитър Баковс, Инж.Иван Иванов, Перник
На 16.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Александър Стамболийски, Брегалница, Пиротска/Трети Април/
На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Зайчар
На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Инж.Иван Иванов, Овче Поле
На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Овче Поле, Св.Св.Кирил И Методий
Община ИЗГРЕВ
На 16.05.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София: Самоков
Община ИЛИНДЕН
На 15.05.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - София: Илинден, Света Троица/Вълчо Иванов/
Община ИСКЪР
На 17.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Казичене: 35239,6110,1433 П-Л Ix -1176 Кв.4, Пи 35239.6110.1897, Пи Идн.35239.6110, Стопански Двор, Ул. Трети Март
На 18.05.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ - София: Гара Искър
Община КРАСНА ПОЛЯНА
На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Алдомировска/Димитър Баковс, Александър Стамболийски
На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Алеко Туранджа/Ком.Манифест, Вардар, Разсадника, Разсадника, Самодивско Изворче
Община КРАСНО СЕЛО
На 13.05.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - София: Борово, Дойран
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Княгиня Клементина
На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Света Марина/Бандера/
Община КРЕМИКОВЦИ
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Бухово: Васил Левски
На 16.05.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Горни Богров: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Ботунски Път, Васил Левски, Здравец, Кирил И Методий, Кладенците, Люлин/Лиляна Димитрова/, М. Шабаница, М.Шабаница,Пи 16448.7721.566, Местн. Б.Убрещ, Местн.Воденицата, Местн.Долна Махала, Местн.Кръста, Морава/Георги Димитров/, Мургаш, Мусала/Васил Коларов/, Незабравка, Никола Вапцаров, Обреща, Поп Груйо, Рендова/Толбухин/, Рибарица, Стара Планина/Ганчо Шопа/, Стефан Караджа, Стубела/Ленин/, Трайчо Костов, Трети Март/9 Септември/, Ул.В.Левски/Ал.Стамболийски, УПИ Iii-Кв.29 М. Горни Богров, Хан Богров, Хемус, Христо Ботев, Чавдар, Черковна/Мироско Райчев/, Шабаница, Шипка
На 16.05.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Долни Богров: 1
На 16.05.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Долни Богров: 1, 1-Ва, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 2, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 5, 7, 8, 9, Іх-356 Кв.18, Стопански Двор Чочая, УПИ Iv-376 Кв.28, УПИ Іх, Кв.24
На 16.05.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - София: 1-Ва, 12-та/Враждебна/, Ботевградско Шосе/Мизия/, Долна Махала, Долни Богров, Долни Богров, М.Герено, Кремиковци, Незабравка, Чавдар, Чепинско Шосе
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 1-Ва, Възраждане /Кремиковци/, Гергана /Кремиковци/, Здравец /Кремиковци/, Илинден /Кремиковци/, Кремиковска, Кремиковско Шосе, Кремиковци, Митрополит Кулевит /Кремиковци/, Пробуда /Кремиковци/, Пролет /Кремиковци/, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/, УПИ 302089, Местност Търне, Филип Тотю /Кремиковци/, Хiv-415,Кв.67, Хаджи Димитър /Кремиковци/, Ягода /Кремиковци/
На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Байкал /Кремиковци/, Балатон /Кремиковци/, Борова Гора /Кремиковци/, Витиня /Кремиковци/, Димитър Казака /Кремиковци/, Изгрев /Кремиковци/, Кремиковска, Кремиковци, Малина /Кремиковци/, Малина /Сеславци/, Мургаш /Кремиковци/, Равнец /Кремиковци/, Река Елешница /Кремиковци/, Руднична /Кремиковци/, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/, Св.Св.Кирил И Методий /Кремиковци/, Стара Планина /Кремиковци/, Хайдушко Кладенче /Кремиковци/, Цар Калоян /Кремиковци/, Чавдар /Кремиковци/, Шейново /Кремиковци/, Шипка /Кремиковци/
На 13.05.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ - София: Кремиковци
На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Кремиковци, Кремиковци
На 13.05.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Яна: Байкуш, Безименна, Ботевградско Шосе, Димитър Стоичков, Иглика, Никола Атанасов, Никола Вапцаров, Пеньо Пенев, Св.Ана/9-Ти Септември/, Стара Планина, Христо Смирненски, Янещица, Янко Вельов
Община ЛОЗЕНЕЦ
На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: X-1268,Кв.63, 404/Драгалевци/, Васил Кирков, Ведрина, Златовръх/Лука Кунин/, Кричим/Петко Енев/, Пейо К.Яворов, Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Стоян Михайловски, УПИ Viii-1268,Кв.63, Якубица
На 15.05.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ - СОФИЯ: СИМЕОНОВСКО ШОСЕ , &Quot;ПРОФ. ВАСИЛ СТОИН
На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Бигла, Кричим/Петко Енев/, Минзухар, Плачковица
На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Велчова Завера, Елин Пелин, Митрополит Кирил Видински, Света Гора, Христо Смирненски, Янко Соф. Войвода
На 16.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - София: Витоша-Вец Симеоново, Околовръстен Път
На 18.05.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ - София: Джеймс Баучер/Антон Иванов
На 14.05.2019 г. /11:00 - 15:00 ч./ - София: Екатерина Ненчева/448-ма/, Могилата Автомивка , Чавдар Мутафов/452-ра/, Яна Язова/447-ма/
На 15.05.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ - София: Иван Радоев/456-та/
На 13.05.2019 г. /10:30 - 14:30 ч./ - София: Могилата, Филип Кутев
На 17.05.2019 г. /11:00 - 15:00 ч./ - София: М.Хладилника УПИ V-1475.1781, Филип Кутев
Община ЛЮЛИН
На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.05.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - София: Арх.Георги Ненов/3029/701/, Георги Дражев, Добри Немиров/702-Люлин/, Захари Стоянов, Люлин 2, Люлин 3, Фортов Път
На 13.05.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - София: Арх.Лазар Парашкеванов, Люлин 1
На 17.05.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ - София: Жк.Люлин
На 17.05.2019 г. /09:00 - 12:30 ч./ - София: Луи Пастьор/Сим.Дим.-Шабан/, Люлин, Люлин 9
На 13.05.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ На 14.05.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ На 15.05.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ На 16.05.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ На 17.05.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ - София: Люлин 6
На 15.05.2019 г. /13:30 - 16:30 ч./ - София: Люлин, Люлин 9
Община МЛАДОСТ
На 17.05.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Кула: Vi-056013,056014 Кв.56
На 17.05.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: 4-390 392 Кв. 35 М. Жг Камбаните, Арх. Богдан Томалевски
На 13.05.2019 г. /12:00 - 14:00 ч./ - София: Александър Малинов, Младост 1а
На 17.05.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - София: Арх. Богдан Томалевски, Младост 4
На 16.05.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ - София: Д-Р Атанас Москов, Д-Р Атанас Москов, Младост 3, Младост 4, Младост 4, УПИ 2-539 Кв. 13
На 15.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 2
На 13.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 14.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 2, Младост 2
На 13.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Младост 4
Община НОВИ ИСКЪР
На 14.05.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Мировяне: Алеко Константинов/Васил На
На 14.05.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ - София: Стопански Двор
Община ОБОРИЩЕ
На 14.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Богдан
На 15.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Дунав
На 17.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Евлоги И Христо Георгиеви
На 16.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Княз Александър Дондуков
На 13.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Св.Св.Кирил И Методий
На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Сердика
Община ОВЧА КУПЕЛ
На 16.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 17.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Месечинка, Овча Купел 1
На 14.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 15.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Овча Купел 1
На 13.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Овча Купел, Овча Купел 1
На 14.05.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - София: Суходол
Община ПАНЧАРЕВО
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Герман: Пи 14831.6540,2730, 14831, 14831.6501.21027, 14831.6507.14, 14831.6507.235, 14831.6507.243, Божур/Ален Мак/, Боне Хаджибонев/Бузлуджа/, В.З. Терасите, В.Пеева/27-ма/, Вилна Зона Лозето, Герман, Градина/21-Ва/, Дружба/23-та/, Емилиян Станев/18-та/, Идентификатор 14831.6507.31, М. Смереката, 14831.6541.60, М.Смреката, М.Терасите, М.Терасите Пи 14831.6508.208, Мест. Терасите, Местност Зимника, Местност Смреката, Незабравка/22-ра/, Пи С Идентификатор 14831.6507.269, Терасите, Хан Аспарух/29-та/, Хан Крум/31-Ва/, Цар Симеон Велики/Митко Пал
На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Долни Пасарел: Акация, Ален Мак, Градина, Димитър Вучков, Еделвайс, Здравец, Искър, Кап. Петко Войвода, Самоковско Шосе, Синчец, Теменуга, Ул.Здравец УПИ Іv-419, Кв.43, Чайка, Череша
На 16.05.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Долни Пасарел: Ален Мак, Градина, Еделвайс, Здравец, Самоковско Шосе
На 17.05.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Долни Пасарел: Вец Пасарел, Кап. Петко Войвода, Кап.Дим.Списаревски, Момин Камък, Просвета, Самоковско Шосе, Суха Река, Трепетлика, Урвич
На 15.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Железница, Общ. Столична: Белишако, М.Запальето 29150.7110.1192, Местн.Елата, Местн.Пържови Кошари, Пи 29150.7110.973, Тупанкови Кошари
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Железница, Общ. Столична: Местн.Елата, Местн.Пържови Кошари, Тупанкови Кошари
На 15.05.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Кокаляне: Вец Кокаляне, Вилна Зона Батиница
На 15.05.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Акация/43/
На 15.05.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Панчарево: Батийница/24-та/
На 15.05.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Панчарево: Вилна Зона Ловджийска Чешма, Детски Град, Ловджийска Чешма, Местност Граовище, Ружа/В.З.Градище/
На 15.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Плана: 56624.7202.153, Ix - 6, Xvi-58, В.З.Кантона, М. Църна Трева, Мах.Горна Календарова, Мах.Джамбова, Мах.Календарова, Мах.Кьосева, Мах.Манчева, Мах.Масова, Мах.Новачка, Мах.Риджова, Мах.Тодорова, Мах.Чорбаджийска, Махала Бурнаска, Махала Велчева, Махала Славкова, Махала Турмачка, Махала Чаршийска, Пи 976, УПИ Ііі-31, Кв.11
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Плана: Ix - 6, Xvi-58, М. Църна Трева, Мах.Джамбова, Мах.Календарова, Мах.Кьосева, Мах.Масова, Мах.Тодорова, Мах.Чорбаджийска, Мах.Чорбаджийска, Махала Бурнаска, Махала Турмачка, Махала Чаршийска, УПИ Ііі-31, Кв.11
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 1-Ва, Незабравка
На 15.05.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ На 16.05.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София
Община ПОДУЯНЕ
На 13.05.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Баба Тонка 13а
На 14.05.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Константин Фотинов Бл.116 Вх.А,Б
На 15.05.2019 г. /08:00 - 11:15 ч./ - София: Левски Зона Г
На 15.05.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Сухата Река Бл.67 Вх.Д
Община СЕРДИКА
На 14.05.2019 г. /09:15 - 14:15 ч./ - София: Жак Дюкло, Лавандула, Липов Цвят
Община СЛАТИНА
На 16.05.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Велчо Атанасов 46
На 17.05.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Калиманци 41
На 16.05.2019 г. /08:00 - 12:15 ч./ - София: Коста Лулчев/Асен Велчев/, Николай Коперник, Цариградско Шосе/Тракия/
Община СРЕДЕЦ
На 16.05.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ - София: Георги С.Раковски
На 15.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Патриарх Евтимий
На 17.05.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София: Цар Шишман
Община СТУДЕНТСКИ ГРАД
На 14.05.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - София: 1302, 6-та Кв.Мал.Долина/Студентс, 68134,1610,6157, 8-ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/, 9-та Кв.Мал.Долина/Студентс, XIIi-348 Кв. 128, Въртопо, Дървеница, Евгений Силянов, Климент Охридски, Малинова Долина, Малинова Долина Изток УПИхііі-348, Св. Климент Охридски, УПИ Ііі-2148, Кв.3 М.Парк Въртопо
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Iv-2632,3480c, Студентски Град, УПИ І, Кв.120, М.Студентски Град
На 15.05.2019 г. /09:00 - 12:30 ч./ - София: Малинова Долина, УПИ 12-1373 Кв.20, УПИ Vi 1330, Кв.25, УПИ-Xi-1254,Кв.20
На 16.05.2019 г. /09:15 - 12:30 ч./ - София: Яна Язова/447-ма/
Община ТРИАДИЦА
На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Княз Борис I

 

Област Враца
Община Враца
На 14.05.2019 г. /09:00 - 09:45 ч./ - Враца: Алеко Константинов, Безименна, Вежен, Мито Орозов, Ученически Комплекс
На 14.05.2019 г. /09:30 - 12:00 ч.; 12:30 - 15:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:30 - 12:00 ч.; 12:30 - 15:30 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Враца: Дъбника
На 17.05.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Враца: Дъбника, Стоян Ц. Даскалов
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Челопек: V Кв.41, Александър Стамболийски, Ален Мак, Безименна, Г.Генов, Георги Бенковски, Д.Благоев, Еделвайс, Здравец, Кокиче, Мир, Никола Марков-Колката, Никола Петков, Околчица, Плиска, Спортна, Христо Ботев
Община Козлодуй
На 14.05.2019 г. /09:15 - 15:00 ч./ - Козлодуй: Булаир, Васил Левски, Княз Борис I, Крушов Баир, Митко Палаузов, Хан Аспарух, Хан Тервел, Цар Иван Асен Ii, Цар Симеон Велики, Царибродска
На 13.05.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Козлодуй: Кирил И Методий, Кокиче, Обходен Път, Стара Планина, Страцин, Цанко Церковски, Янко Сакъзов
На 17.05.2019 г. /09:15 - 15:00 ч./ - Козлодуй: Княз Борис I, Крушов Баир, Рангел Панталеев, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Иван Асен Ii, Цар Симеон Велики
На 13.05.2019 г. /09:15 - 15:00 ч./ - Козлодуй: Крушов Баир, Милин Камък, Хан Кубрат, Христо Ботев, Царибродска
Община Криводол
На 16.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Криводол: Фридрих Енгелс
На 16.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Липен: Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Местн. Край Село, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла На Ул. Първа И Втора, Ъгъла С Ул. Единадесета И Ул. Дванадесета
На 16.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Уровене: 23-Ти Септември, 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Волга, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Ивайло, Иван Вазов, Кв.18 УПИ 1 - 69, Кв.21, УПИ Iv-500.5, Ленин, Никола Вапцаров, Орешака, Поп Андрей, Райко Даскалов, Струма, Томин Мост, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-Ви, Чапаев, Шар Планина
Община Мездра
На 14.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Боденец: Александър Стамболийски, Арда, Боденски Дол, Витоша, Волга, Георги Димитров, Дъб, Здравец, Никола Вапцаров, Оборище, Пирин, Плиска, Рила, Христо Ботев, Шипка
На 14.05.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Боденец: Антим I-Ви, Арда, Бачо Киро, Безименна, Божур, Вит, Георги Димитров, Дружба, Огоста, Роза, Христо Ботев
На 15.05.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Боденец: Антон Иванов, Веслец, Вит, Дунав, Иван Вазов, Родопи, Янтра
На 13.05.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Дърманци: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Дружба, Дунав, Дъб, Искър, Кирил И Методий, Марица, Плиска, Христо Смирненски
На 13.05.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ - Дърманци: Александър Стамболийски, Безименна, Васил Левски, Веслец, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дунав, Кирил И Методий, Ком, Хан Аспарух, Цар Калоян
На 13.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Дърманци: Александър Стамболийски, Васил Левски, Веслец, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дунав, Кирил И Методий, Ком, Хан Аспарух, Цар Калоян
На 13.05.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ - Караш: Акация, Александър Стамболийски, Безименна, Брусника, Васил Левски, Димчо Дебелянов, Дунав, Искър, Любен Каравелов, Марковец, Надежда, Незабравка, Панайот Волов, Пано Кънчев, Петко Р. Славейков, Пеща, Почивен Дом Воденицата, Св.Св.Кирил И Методий, Стефан Караджа, Тоновец, УПИ I-272, Христо Ботев, Цар Калоян, Чукара
На 13.05.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ - Курново: Ален Мак, Бачо Киро, Ботевградска, Васил Левски, Велики Преслав, Витоша, Вратица, Гео Милев, Дружба, Еделвайс, Иван Вазов, Лъга, Любен Каравелов, Мусала, Оборище, Опълченска, Паисий Хилендарски, Рашов Дол, Росица, Сергей Румянцев, Стара Планина, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-Ви
На 13.05.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ - Лик: Александър Стамболийски, Ален Мак, Арда, Баба Тонка, Беласица, Бистрица, Божур, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Ветрен, Възраждане, Георги Димитров, Дъб, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иглика, Климент Охридски, Кокиче, Ком, Комунари, Люлин, Люляк, Мануш Войвода, Милин Камък, Митко Палаузов, Опълченска, Остри Връх, Подбалканска, Родопи, Студен Извор, Тинтява, Трапезица, Цар Калоян, Цвятко Радойнов, Цена Илчева, Чапаев, Чичера, Шипка, Янтра, Ясен
На 17.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Лютиброд: 3-Ти Юни, Атанас Кинов, Булата, Валеновица, Ген.Иван Кинов, Георги Димитров, Димо Дичев, Коритен, Никола Вапцаров, Петко Цоловски, Рашов Дол, Ритлите, Роза, Селището, Софроний Врачански, Станке Димитров, Стара Планина
На 17.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Лютидол
На 13.05.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ - Мездра: Жп Район
На 15.05.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Моравица, Общ. Мездра: Аламан, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Беласица, Божур, Божур, Васил Коларов, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Гаврил Генов, Гаврил Генов, Георги Димитров, Емил Марков, Емил Марков, Зелена Поляна, Иван Нивянин, Иван Нивянин, Иглика, Иглика, Искър, Кирил И Методий, Кирил И Методий, Кокиче, Леденика, Минзухар, Никола Вапцаров, Околчица, Околчица, Околчица, Средна Поляна, Старата Воденица, Страхил Войвода, Теменуга, Тотка Илиева, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Хъшове, Хъшове, Шипка, Шипка, Юшан
На 14.05.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Моравица, Общ. Мездра: Аламан, Александър Стамболийски, Беласица, Божур, Васил Коларов, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Гаврил Генов, Георги Димитров, Емил Марков, Емил Марков, Иван Нивянин, Иглика, Иглика, Искър, Кирил И Методий, Кирил И Методий, Кокиче, Минзухар, Никола Вапцаров, Околчица, Околчица, Средна Поляна, Старата Воденица, Страхил Войвода, Тотка Илиева, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Хъшове, Шипка
На 17.05.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Моравица, Общ. Мездра: Аламан, Божур, Васил Коларов, Витоша, Гаврил Генов, Емил Марков, Иван Нивянин, Иглика, Искър, Кирил И Методий, Никола Вапцаров, Околчица, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Хъшове, Шипка
На 17.05.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Моравица, Общ. Мездра: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Беласица, Божур, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Димитров, Емил Марков, Зелена Поляна, Иван Нивянин, Иглика, Кирил И Методий, Кокиче, Леденика, Минзухар, Околчица, Околчица, Средна Поляна, Старата Воденица, Страхил Войвода, Теменуга, Тотка Илиева, Христо Ботев, Христо Смирненски, Хъшове, Шипка, Юшан
На 14.05.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Моравица, Общ. Мездра: Бачо Киро, Божур, Гаврил Генов, Зелена Поляна, Иван Нивянин, Леденика, Околчица, Теменуга, Христо Ботев, Христо Смирненски, Хъшове, Шипка, Юшан
На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Оселна, Общ. Мездра: Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Малчика, Христо Ботев
На 13.05.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ - Ослен Криводол: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Васил Левски, Вина, Вункенец, Ген. Столетов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Люляк, Минзухар, Роза, Стара Планина, Странджа, Тотка Илиева, Търновица, Христо Ботев, Янтра
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Очиндол: Александър Стамболийски, Васил Левски, Иван Вазов, Искър, Оборище, Пършевица, Станке Димитров, Тракия, Хан Аспарух, Цар Асен, Чапаев, Шипка
На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ребърково: Ален Мак, Бераново, Божур, Гаврил Генов, Здравец, Кокиче, Незабравка, Синчец, Слънчев Бряг, Юрий Гагарин
На 13.05.2019 г. /08:45 - 11:00 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ - Роман: 068031, М.&Quot;Долно Присое&Quot;, Жил.Блок Казармите, Христо Ботев, Хубавенско Шосе
На 15.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Руска Бела: Александър Стамболийски, Ален Мак, Балкански Вихър, Ботуня, Георги Димитров, Георги Кирков, Динко Петров, Иван Винаров, Маршал Толбухин, Олег Кошевой, Опълченска, Райко Даскалов, Суходолска, Цена Ташева
На 13.05.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ - Синьо Бърдо: Александър Стамболийски, Ален Мак, Батак, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Веслец, Вит, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги С. Раковски, Драва, Дружба, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Иван Вазов, Искър, Леденика, Мир, Никола Вапцаров, Околчица, Опълченска, Паисий Хилендарски, Пирин, Пишурата, Радецки, Речка, Родопи, Ропотамо, Св.Св.Кирил И Методий, Стара Планина, Страцин, Тракия, Усойната, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис I-Ви, Цар Симеон I, Шипка, Янтра
На 13.05.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ - Хубавене: Александър Стамболийски, Ален Мак, Божур, Васил Левски, Георги Димитров, Д-Р Стоян Стоянов, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Илия Темелски, Кокиче, Любен Каравелов, Местност Искър, Местност Ябълковата Градина, Момина Сълза, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Синчец, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, УПИ Iii-385 Кв.29, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Симеон I-Ви, Шипка
На 13.05.2019 г. /08:45 - 11:00 ч./ - Хубавене
Община Мизия
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Мизия: Александър Якимов, Дафинка Чергарска, Жил.Комплекс Кцх, Младежко Общежитие На Кцх, Петър Атанасов, Пирин, Преспа, Хаджи Димитър
На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Мизия: Босилеградска, Врачанско Шосе, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Косанска, Панайот Волов, Родопи, Сливница, Странджа, Хан Кубрат, Цар Освободител
Община Оряхово
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Оряхово: 6-Ти Септември, Александър Стамболийски, Арда, Арх.Васильов, Арх.Цолов, Веслец, Витоша, Владая, Захари Стоянов, Ильо Войвода, Марек, Найден Геров, Панайот Волов, Рила, Чавдар Войвода, Юрий Гагарин
На 16.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Оряхово: Алея На Мира И Дружбата, Бачо Киро, Васил Петлешков, Добруджа, Иван Вазов, Момчил Войвода, Райна Княгиня, Родопи, Силистра, Странджата, Цар Калоян
На 15.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Оряхово: Андрей Чапразов, Васил Левски, Коста Лулчев


Област Видин
Община Белоградчик
На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Белоградчик
Община Брегово
На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Балей: 000091, Албена, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Коларов, Васил Левски, Гео Милев, Гео Милев, Георги Бондоков, Георги Бондоков, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги С.Раковски, Дунав, Иван Вазов, Тодор Петров, Трую Христов, Трую Христов, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Балей: 000091, Албена, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бондоков, Георги Димитров, Дунав, Иван Вазов, Трую Христов
На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Балей: Александър Стамболийски, Асен Балкански, Боян Чонос, Васил Коларов, Васил Коларов, Вела Пеева, Гео Милев, Георги Бондоков, Георги Бондоков, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги С.Раковски, Девети Септември, Дунав, Иван Вазов, Ленин, Московска, Тимок, Тодор Петров, Трую Христов, Трую Христов, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Балей: Александър Стамболийски, Асен Балкански, Боян Чонос, Васил Коларов, Вела Пеева, Георги Бондоков, Георги Димитров, Девети Септември, Дунав, Иван Вазов, Ленин, Московска, Тимок, Трую Христов
Община Видин
На 17.05.2019 г. /08:30 - 09:15 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:45 ч.; 16:15 - 17:00 ч./ - Буковец, Общ. Видин: 119002, Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Пи 262, Първа, Седма, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 15.05.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Видин: Баба Вида, Безименна, Княз Борис I, Хаджи Димитър, Цар Асен I
На 17.05.2019 г. /08:30 - 09:15 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:45 ч.; 16:15 - 17:00 ч./ - Видин
На 17.05.2019 г. /08:30 - 09:15 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:45 ч.; 16:15 - 17:00 ч./ - Дунавци, Общ. Видин: 1519,Кв.115, 23 Септември, I -248 , Кв.24, Ii-1045 Кв 99, Iii . Кв111, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Баба Вида, Безименна, Беляев, Боян Чонос, Васил Левски, Видбол, Виктор Юго, Вит, Витоша, Войнишка, Генерал Гурко, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С Раковски, Девети Септември, Десети Конгрес, Добри Чинтулов, Драва, Дунав, Зоя Космодамянска, Иван Вазов, Искър, Ком, Комсомолска, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Маршал Толбухин, Мико Нинов, Мир, Огоста, Осъм, Панайот Волов, Парцел 2 Квартал 111, Пи-1517 Кв.111, Плиска, Ровно, Родопа, Седемнадесет Партизани, Смирнов, Средец, Стара Планина, Страцин, Струма, Тома Костов, Търнянска, УПИ 2-308 Кв.29, УПИ Viii -Кв.115, УПИ XII, Кв.70, УПИ-Vi Кв.111, Хайдут Велко, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ценко Александров, Чавдарци, Юрий Гагарин
На 17.05.2019 г. /08:30 - 16:45 ч./ - Дунавци, Общ. Видин: Беляев, Боян Чонос, Генерал Гурко, Георги С Раковски, Драва, Искър, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Средец
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Новоселци: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Път 14, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесета, Тринадесета, Ул.Първа До Площада, Четвърта, Четиридесет И Седма, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста
На 17.05.2019 г. /08:30 - 09:15 ч.; 08:45 - 17:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:45 ч.; 16:15 - 17:00 ч./ - Слана Бара: Трета
На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сланотрън: Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Седма, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Осемнадесета, Първа, С.Сланотрън, Седемнадесета, Седма, Трета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 17.05.2019 г. /08:30 - 09:15 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:45 ч.; 16:15 - 17:00 ч./ - Търняне: Втора, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Имот 009017, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
Община Димово
На 13.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Арчар: 000021, 242 Кв.29, Археологическа, Арчарица, Бабуя Имот 054008, Бдин, Бързарци, Бързица, Валентина Терешкова, Васил Левски, Вида, Вилна Зона Рациария, Вит, Витоша, Волга, Георги Бенковски, Добрич, Дузлука, Дунав, Дъб, Елада, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Калето, Кирил И Методий, Кокиче, Крайбрежна, Марица, Осъм, Отец Паисий, Панайот Волов, Петър Берон, Пирин, Разлог, Райна Княгиня, Рациария, Рациария Блок 8 Кв.13 Парцел.5, Рибарска, Рила, Спортист, Тинтява, Тодор Каблешков, Търлите, УПИ 7-631 Кв 51, УПИiii Кв.100, Хемус, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Шишман, Черковна
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Арчар: Георги Бенковски
На 13.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 14.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 15.05.2019 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Бела: I Кв.64, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 13.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Ботево, Общ. Видин: Viii-74 . Кв.8, В Сервитута На Дунавска Дига, Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста
На 13.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Владиченци: Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта
На 13.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 14.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 15.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Гранитово, Общ. Белоградчик: Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Ул.Тринадесета №6 УПИ Iv-10 Кв.2, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 16.05.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ На 17.05.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Дълго Поле, Общ. Димово: №I-164 Кв.19, Осма, Пета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 13.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Държаница: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 13.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Извор, Общ. Димово: Вельо Бурдашки, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Шестнадесета
На 16.05.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ На 17.05.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Костичовци: Васил Коларов, Георги Костадинов, Двете Партизанки, Живко Пуев, Илия Филипов, Кузман Георгиев, Никола Еленков, Партизани, Ремсисти, Ск Спартак, Сталинградска Битка, Стоян Георгиев, Христо Смирненски
На 13.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Лагошевци: 028024, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Първа, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Трета, Шестнадесета
На 13.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Мали Дреновец: Втора, Пета, Първа, Трета
На 16.05.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ На 17.05.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Скомля: Втора, Девета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Цар Симеоново: 4-39 Кв 6, Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 13.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Шипот: Втора, Дванадесета, Девета, Единадесета, Екте 83239 Имот № 20018, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
Община Кула
На 14.05.2019 г. /09:15 - 10:00 ч./ - Кула
На 14.05.2019 г. /09:15 - 10:00 ч./ - Цар Петрово: Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Пета, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Седма, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
Община Макреш
На 15.05.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Вълчек: Георги Димитров, Георги Димитров, Лило Тошев, Пета, Петко Ценов, Първа, Трета, Трета, Четвърта, Четвърта, Шеста, Шеста
На 16.05.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Вълчек: Георги Димитров, Лило Тошев, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста
На 13.05.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Вълчек: Георги Димитров, Петко Ценов, Трета, Четвърта, Шеста

София област
Община Божурище
На 17.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Божурище: Божур, Васил Левски, Иван Вазов, Ком, Отец Паисий, Панайот Волов, УПИ-Iii-259, Христо Ботев, Шипка
На 14.05.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Гурмазово: Iv-020070, Xi-020018 Кв.44, Гурмазовско Шосе 7, Пи 001140, Стопански Двор, УПИ 6-292 Кв 26, УПИ Iii-001141,Кв.39, УПИ-Vii-008035 Кв.34, Яне Сандански
На 13.05.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Гурмазово: Iv-024064, Парцел Іі-77, Кв.28, УПИ Iii-112 Кв.11
На 13.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Гурмазово: XXIIi-82 Кв.32, Пи 001019 М. Матерка, УПИ Іv-38, Кв.4
Община Ботевград
На 13.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: 05815.13.34, Бенковска, Бенковска, Бреза, Бузлуджа, България, България, България, В.З.Зелин,Ул.4-та 1, Васил Левски, Васил Левски, Георги С.Раковски, Гурко, Захари Стоянов, Захари Стоянов, Зелин, Зелин-10-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-36-А, Зелин-36-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-42-А, Зелин-5-та, Зелин-7-А, Зелин-7-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Зелинград, Искър, Каблешков, Казармен, Княз Борис I, Кошарата, Курорт Зелин, Курорт Зелин, Курорт Зелин, Панайот Волов, Райна Княгина, Сан Стефано, Свети Св. Кирил И Методий, Седемнайсти Ноември, Седемнайсти Ноември, Седемнайсти Ноември, Славейков, Стамен Панчев, Стефан Стамболов, Стефан Стамболов, Стубеля, Тп Бузлуджа, Трети Март, УПИ Iv-737.75, Хан Крум, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Чеканица
На 17.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: 05815.13.34, Бенковска, Бенковска, Бреза, Бузлуджа, България, България, В.З.Зелин,Ул.4-та 1, Васил Левски, Васил Левски, Георги С.Раковски, Захари Стоянов, Захари Стоянов, Зелин, Зелин-10-А, Зелин-10-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-22-А, Зелин-25-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-36-А, Зелин-36-А, Зелин-36-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-42-А, Зелин-5-та, Зелин-7-А, Зелин-7-А, Зелин-7-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Леската, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Зелинград, Искър, Каблешков, Казармен, Казармен, Княз Борис I, Кошарата, Курорт Зелин, Курорт Зелин, Курорт Зелин, Курорт Зелин, Панайот Волов, Райна Княгина, Сан Стефано, Свети Св. Кирил И Методий, Седемнайсти Ноември, Седемнайсти Ноември, Седемнайсти Ноември, Славейков, Стамен Панчев, Стефан Стамболов, Стефан Стамболов, Стубеля, Стубеля, Тп Бузлуджа, Трети Март, УПИ Iv-737.75, УПИ Iv-737.75, Хан Крум, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Чеканица, Чеканица
На 14.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 15.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: 05815.13.34, Бенковска, Бенковска, Бреза, Бузлуджа, България, България, В.З.Зелин,Ул.4-та 1, Васил Левски, Васил Левски, Георги С.Раковски, Захари Стоянов, Захари Стоянов, Зелин, Зелин-10-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-36-А, Зелин-36-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-42-А, Зелин-5-та, Зелин-7-А, Зелин-7-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Зелинград, Искър, Каблешков, Казармен, Княз Борис I, Кошарата, Курорт Зелин, Курорт Зелин, Курорт Зелин, Панайот Волов, Райна Княгина, Сан Стефано, Свети Св. Кирил И Методий, Седемнайсти Ноември, Седемнайсти Ноември, Седемнайсти Ноември, Славейков, Стамен Панчев, Стефан Стамболов, Стефан Стамболов, Стубеля, Тп Бузлуджа, Трети Март, УПИ Iv-737.75, Хан Крум, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Чеканица
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: 1866 Година, Балканска, Букорска, Витиня, Витоша, До Автогара, Люлин, Никола В.Ракитин, Свобода, Севаст Огнян, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев
На 14.05.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Ботевград: Адрян Атанасов, Васил Левски, Иван Вазов, Цар Иван Шишман
На 15.05.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Ботевград: Академик Стоян Романски, Тп Бетонов Център
На 17.05.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Ботевград: Ам Хемус Кв.Зелин, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-36-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Курорт Зелин
На 14.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Ботевград: България, Гурко
На 16.05.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Ботевград: Васил Левски, Изгрев, Местност Широко Ливаде
На 13.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Ботевград: До Младост, Освобождение, Саранск, Цар Освободител
На 16.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Ботевград: Зелин-13-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Курорт Зелин, Местност Пръдлювец, Павитта
На 15.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Ботевград: Индустриална, Цар Иван Шишман
На 13.05.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Ботевград: Саранск
На 16.05.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Гурково, Общ. Ботевград: Пи №027070, УПИ Хіv-191, Кв.48
На 16.05.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Краево: Махала Маринков Рът, Махала Славополе, УПИ Iii-25 Кв. 4
На 13.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 14.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 15.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 16.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 17.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: Iii-709,Кв.38, Аспарух, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Дондуков, Дунав, Ивайло, Медвен, Опълченска, Рударка, Христо Ботев
На 16.05.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Гурко, Добруджа, Дондуков, Дунав, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кирил И Методий, Козлодуй, Медвен, Московска, Новаченка (Филип Кръстев), Опълченска, Пенчо Славейков, Петър Берон, Първа, Рударка, С. Новачене, Общ. Ботевград Път№1, Сан Стефано, Свобода, Съединение (Ленин), Трети Март (Георги Димитров, УПИ Ix-238 Кв.12, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта, Шипка
На 16.05.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Осеновлаг: Зимнишки Дол, Махала Зимнишки Дол
На 13.05.2019 г. /15:45 - 16:15 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Правец: Iv, Кв.9, Iv-6393, Vi,Кв.2, Vi-179, Кв.104, Vii,Кв. 2,От 514-От.424, Бор, Борова Гора, Бърдо, В.Пенчов, Васил Драгнев, Васил Левски, Витомерица, Владин Рът, Възраждане, Вълко Цолов, Генерал Гурко, Генерал Раух, Градешница, Градище, Григор Гошев, Димитър Грънчаров, Драган Йотов, Езерото, Елаша, Епископ Генадий, Здравец, Иван Пеев Маруша, Кв.9,УПИ Viii, Лесковец, Липа, Маняков Камък, Махала Боянско, Махала Дивчов Рът, Махала Драганско, Махала Живковска, Махала Манастирица, Махала Поповска, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Махала Симидарско, Месност Елаша, Местност Дългата Орница, Местност Семидарска, Местност Стилковски Рът, Местност Топилата, Местност Тошински Рът, Младост, Моновец, Никола Иванов Янин, Никола Комита, Никола Проданов, Опълченска, Осма, Острома, Перуша, Пета, Полска, Поп Марко, Първа, Работническа, Радушиновец, Роза, С О.Т.211-О.Т.202,№1, Свети Анастасий, Свети Теодор Тирон, Свобода, Север, Седма, Стара Планина, Стара Река, Страшка Могила, Тодор Живков, Трета, Трети Март, УПИ 225 Кв. 110, УПИ Iii-862 В. 50, УПИ Xv, Кв.20, УПИ Х Кв.57, УПИ Хi-Кв.2, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветко Вълков, Чавдар Войвода, Червената Вода, Четвърта, Шеста, Ясен
На 16.05.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Радотина: Местност Дръстила, Пи №055008
На 13.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 14.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 15.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Рашково
На 13.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 14.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 15.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 16.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 17.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Скравена: Койдановец
На 16.05.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Скравена: Любен Каравелов, Петър Берон
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Трудовец: 563032 М-Ст Пазарника, Вилна Зона, Лозята
Община Годеч
На 13.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 14.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 15.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Годеч: Асен Златаров, Баба Тонка, Васка Емануилова, Заводска, Иван Вазов, Игнат Емануилов, Липа, Нишава, Петрова Бара, Свобода, Теменуга, Христо Смирненски, Шипка, Явор
На 16.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 17.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Годеч: Елин Пелин, Заводска, Иван Вазов, Йордан Йовков, Местност Ваге, Парижка Комуна, Петрова Бара, Христо Смирненски
На 15.05.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Годеч: Иван Вазов
На 15.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Туден
Община Горна Малина
На 14.05.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Осоица: 10, Ix 140 Кв.1, Xi-400 Вилна Зона, Общ.Горна Малина, П-Л Vi-137, Кв.1, Парцел Viii От Кв.53 В.З. Осоица, УПИ Iv-249, Кв.22, УПИ V-226,Кв.20, УПИ Xiv-151, Кв.4, УПИ Х-404 Кв 1, Ххiv-400,Кв.52
На 13.05.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Осоица: Iii-271 Кв.37, Xxv-256, П-Л Iii-276, Кв.37, УПИ Xi-317, Кв.39, УПИ XIIi-408 Кв.58, УПИ Хііі-373,Кв.34
Община Драгоман
На 13.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 18.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Големо Малово: УПИ І-340,Кв.32а, УПИ Хi-92,Кв.15
На 17.05.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Калотина: Първа
Община Елин Пелин
На 15.05.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 09:45 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 16.05.2019 г. /09:45 - 15:30 ч.; 09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Ботевград: Витиня
На 15.05.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 16.05.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Григорево: УПИ Iii -283 Кв.20
На 15.05.2019 г. /09:45 - 15:30 ч./ На 16.05.2019 г. /09:45 - 15:30 ч./ - Елешница, Общ. Елин Пелин: 046008
На 15.05.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 16.05.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Елешница, Общ. Елин Пелин: 046008, 615, 654, 662, I-914, 33 А, Iх-191, Кв.34, V-162, Кв.33, Землището На С.Елешница, Имот №919, Извън Регулация, Местност Равно Расте, Мтп Зора, П-Л Iv-263, Кв.19, Парцел Хіі-385, Кв.39, Пи 101 В I-Ва Част, Пи 364, Пи №913, УПИ I-861 Кв.34а, УПИ Xvii - 205, Кв.35, УПИ Х-43, Кв.6, УПИ Хіі-121, Кв.15
На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Липа
На 14.05.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: УПИ Xv 042023 133, Ii Кв.143, Xi-1764, Андрешко, България, Васил Левски, Дунав, Екзарх Йосиф, Независимост, Неофит Рилски, Новоселци, Плиска, София, УПИ I-15005, Кв.164д, УПИ XII-663,Кв.155
На 14.05.2019 г. /08:15 - 14:30 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Ii Кв.143, Андрешко, България, Васил Левски, Дунав, Екзарх Йосиф, Независимост, Неофит Рилски, Плиска, София, УПИ XII-663,Кв.155
На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Ангел Кънчев, Асен Златаров, Верила, Витоша, Добри Чинтулов, Липа, Новоселци, Средец, Страцин
На 15.05.2019 г. /09:45 - 15:30 ч.; 09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 16.05.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 09:45 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин
На 15.05.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 16.05.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Желява: 24-Ти Май/Георги Димитров/, 29204.7604.17, Xx-300,Кв.32, Александър Стамболийски, Бене Цендин/Мургаш/, Благой Тодоров/9 Септември/, Васил Левски, Ген.Николай Желявски/1 Май/, Герена/Иван Шонев/, Кирил И Методий, Местност Добри Дол, Местност Лозята, Никола Петков/Карло Шабанск, Пи -098018, Пи № 72, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Мечката, Стоян Мисирски, Тодораки Пешев/Христо Ботев, Тоне Крайчев
На 14.05.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Мусачево, Общ. Елин Пелин: 333016 - Извън Границите На Населеното Място, Ix-41 Кв. 8, Iх-Общ,Кв.57, V-1, 59 Псд, Vi,Кв.55, Viii Кв. 55, Viii Кв.57, Xi-302, XIIi--130, Кв.12, А. Благойчев, Александър Стамболийски, Бенковски, Витоша, Водна Помпа Отпадни Води, Градина Кв.40,53,51,49, Дунав, Елин Пелин, Иглика, Извора, Искър, Кв.57 Парцел 5, Кирил И Методий, Кольо Фичето, Люб.Каравелов, Люлин, Местност Пазарски Път, Мусачево, Неофит Рилски, Пейо Яворов, Пенчо Р.Славейков, Преслав, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Сердика, Ул.Извора №1, УПИ I-3 Кв.2, УПИ Ii, Кв. 57, УПИ Viii-162, Кв.28, УПИ XIIi-9, Кв.4, УПИ І-Общ Кв.57, УПИ Ііі-І, Кв.58-Псд, УПИ Х-384 Кв. 35, УПИ Хх-365, Кв.33, УПИ Ххііі-130 Кв.12, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Чойна
На 15.05.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 16.05.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 09:45 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Потоп: 048064, М.&Quot;Прекръсте&Quot;
На 15.05.2019 г. /09:45 - 15:30 ч./ - Потоп
На 14.05.2019 г. /10:00 - 15:15 ч./ - Равно Поле: V// Кв.28, Верила, Геренска, Житен Клас, Зора, Киро Ст. Киров, Николай Сандов Велев, Синчец, Чекалска
На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Равно Поле: Верила, УПИ I -5,12,54,55 Kb 11
На 16.05.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Столник: Мтп Складова База, П-Л І-38, Кв.9
На 15.05.2019 г. /09:45 - 15:30 ч.; 09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 16.05.2019 г. /09:45 - 15:30 ч.; 09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Чурек: Ii-266,Кв 4, Местност Жерково, П-Л Xvi-256, Кв.30, П-Л Хi-275, Кв.4
Община Етрополе
На 15.05.2019 г. /09:00 - 15:15 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Боженица: Махала Ласковци
На 15.05.2019 г. /09:00 - 15:15 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Видраре: Махала Градище, Махала Кленака, Махала Ликовци, Махала Мусатете, Махала Пешната Лъка, Махала Раздолата, Махала Свин Дол, Махала Сечковци, Махала Станчовец, Махала Черни Връх
На 13.05.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 14.05.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 15.05.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Етрополе: 145006, Вилна Зона Рибарника, Вранащица, Георги Бакалов, Етрохимик - Алексиев, Руски, Софроний, Хаджи Османово
На 13.05.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ На 14.05.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ На 15.05.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Етрополе: Вилна Зона Рибарника
На 15.05.2019 г. /09:00 - 15:15 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Калугерово, Общ. Правец: Махала Бундаците, Махала Венчарете, Махала Връбчовци, Махала Габрика, Махала Димитровци, Махала Дола, Махала Златовци, Махала Кардашица, Махала Костадиновец, Махала Репавище, Махала Рударец, Махала Свин Дол, Махала Смесите, Махала Стайковци, Махала Трънето, Махала Чекотин, УПИ-Хі-8, Кв.4
На 17.05.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Осиковица: Махала Балинска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манговци, Махала Цековци
На 17.05.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки Дол, М.Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, Ам, П-Л Vi-61, Кв.5
На 15.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Правец: Елосов Дол, Махала Дивчов Рът, Махала Драганско, Махала Дръвница, Махала Манастирица, Махала Правешки Ханове, Местност Елисов Рът, Средора, Тодор Живков
На 15.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Правешка Лакавица: 001626, Бивш Стопански Двор, Голямата Ливада, Махала Церица
На 13.05.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 14.05.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 15.05.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Рибарица, Общ. Етрополе: 194005, Xviii-14, Кв.2, Парцел Х-19, Кв.15, Хviii, Кв.19
На 15.05.2019 г. /09:00 - 15:15 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Своде: Махала Бакова Могила, Махала Борова Шума, Махала Бурньовица, Махала Венеца, Махала Габриците, Махала Курман, Махала Лъга, Махала Преход, Махала Требеш, Махала Усоето, Махала Чуклата, Махала Чукльовци
На 15.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 15:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Средни Рът: Мах.Бечовското, Мах.Голяма Глава, Мах.Дунавското, Мах.Койчовци, Мах.Кондурите, Мах.Куваница, Мах.Мончово Търне, Мах.Средни Рът, Махала Краева Бачия, Махала Кръста, Махала Марково Равнище, Махала Скр. Колиби
На 13.05.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 14.05.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 15.05.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Ямна: Мах.Златичора, Мах.Черти Град
Община Ихтиман
На 14.05.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:30 - 15:30 ч./ - Белица, Общ. Ихтиман: 121063, Гроздьовци, Махала Барата, Махала Бойчиновци, Махала Горобий, Махала Градеж, Махала Гроздьовци, Махала Средищна, Махала Суевци, Махала Широки Рът, Махала Шуглеовци, УПИ Vіі Кв.8
На 14.05.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:30 - 15:30 ч./ - Ботевград: Хан Крум
На 14.05.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:30 - 15:30 ч./ - Бузяковци: Заевица, Махала Поповци, УПИ Iii-186 Кв. 17а, УПИ Iii-3, Кв.4
На 14.05.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:30 - 15:30 ч./ - Бърдо: УПИ №113 Кв.№25а
На 14.05.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:30 - 15:30 ч./ - Вакарел: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Димитър Паунов, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Извън Регулацията, Искър, Кръста, Махала Драгиовци, Освобождение, П-Л Х, Кв.11 М.Бърдо, Самуил, Свети Иван Рилски, Средна Гора, Теменуга, Тинтява, Хан Кубрат, Харамлиец, Христо Ботев
На 13.05.2019 г. /08:15 - 14:00 ч.; 08:15 - 09:30 ч.; 14:00 - 15:45 ч./ - Горна Василица
На 14.05.2019 г. /09:45 - 13:30 ч.; 09:45 - 10:45 ч.; 13:30 - 15:30 ч./ - Джамузовци
На 13.05.2019 г. /08:15 - 14:00 ч./ - Живково, Общ. Ихтиман: Vii-138
На 13.05.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 14:00 - 15:45 ч./ - Живково, Общ. Ихтиман: Vii-138, Стопанска Сграда
На 13.05.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 14:00 - 15:45 ч./ - Ихтиман: 064007-М.Добрева Ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, Извън Регулация, Извън Регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М.Добрева Ливада, Малина, Местност Еледжик, Местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Предгарова, Пчелин, Рила, Роса, Ружа, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра
На 15.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Ихтиман: Антим Първи, Арх.Генадий Ихтимански, Васил Левски, Георги Раковски, Ивайло, Кирил И Методи, Околовръстна, Парчевич, Преслав, Свети Климент Охридски, Тракия, Цар Калоян, Цар Самуил, Шипка
На 16.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ихтиман: Георги Раковски, Иван Вазов, Парчевич, Свети Патриарх Евтимий, Съединение, Топик, Цар Освободител
На 13.05.2019 г. /08:15 - 14:00 ч./ - Ихтиман: Извън Регулация, Извън Регулация/Ам Тракия/, Местност Шиндар
На 14.05.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:30 - 15:30 ч./ - Мечковци: УПИ Vііі-89, Кв.3, УПИ Xi-95, Кв.4
На 13.05.2019 г. /08:15 - 14:00 ч.; 08:15 - 09:30 ч.; 14:00 - 15:45 ч./ - Мирово, Общ. Ихтиман
На 14.05.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:30 - 15:30 ч./ - Пановци: 22
На 14.05.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:30 - 15:30 ч./ - Ръжана: УПИ Vіі-27, Кв.5
На 14.05.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:30 - 15:30 ч./ - София: Вежен
На 13.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч.; 08:15 - 09:30 ч.; 14:00 - 15:45 ч./ На 14.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 15.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Стамболово, Общ. Ихтиман
Община Костенец
На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Екзарх Йосиф, Марица, Стадионна, Шипка
Община Костинброд
На 16.05.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: 11,Кв 152, М.Пояке, Местност Пояке, Поляке, С. Градец, УПИ Іі-323, Кв. 20
На 15.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: Viii-476 Кв.27, Местност Лешке, Парцел Viii, УПИ Ix-275 Кв.35, УПИ Xxx-16 Кв.44
На 16.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Костинброд: 38978.624.23, Братя Миладинови, Генерал Влад.Заимов, Добри Чинтулов, Дравски Бой, Иван Асен Ii, Индже Войвода, Обединена, Опълченска, Сергей Румянцев, Слана Бара, Средорек, Стефан Стамболов, Страцински Бой, УПИ/Парцел4155,Кв.50, Хан Аспарух, Хан Крум, Шияковци, Юрий Гагарин
На 14.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Костинброд: Блато, Бяло Море, Велчова Завера, Гоце Делчев, Драва, Извор, Капитан Райчо, Марица, Маслово, Рожен, Софроний Врачански, Страцин, Турист, Явор
На 15.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Костинброд: Дванадесети Април, Еделвайс, Екатте 38978, Гр, Костинброд, Жп Кантон, Липа, Малина, Момчил Войвода, Незабравка, Обединена, Петър Берон, Роза, Спортист, Средна Гора, Фондови Жилища, Цар Самуил, Цветна
На 13.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 14.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 15.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Петърч: Атанас Гълъбов, Блато, Васил Левски, Вит, Витан, Витоша, Дунав, Камчия, Ком, Мир, Мусала, Пирин, Струма, Тополница, УПИ XIIi-207 Кв.8, Шипка, Шопска Комуна
Община Правец
На 13.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 14.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 15.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Джурово: М.Беляновец Кв.9 УПИ Vііі, Махала Беляновец
На 13.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 14.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 15.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Осиковица: Махала Баренска
На 17.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Правец: Възраждане, Генерал Гурко, Генерал Раух, Никола Комита, Работническа, Стара Планина, Тодор Живков, Трети Март
На 13.05.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ На 14.05.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ На 15.05.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ На 16.05.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ На 17.05.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ - Равнище: I Кв.29, УПИ Ii-196 Кв.8, УПИ Iv-327 Кв. 30
Община Самоков
На 13.05.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Алино: П-Л Іі, Пл.№160, Кв.48, УПИ I-345, Кв.18
На 13.05.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Белчин: 1-Ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-Ва, 22-ра, 23-та, 286, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Витоша, Георги Димитров, Иван Вазов, Имот №15,В Р-Н 54 УПИ-Xxix, Имот №16, Имот №2,Р-Н 51,М.Радивец, М.Радивец ,Пл.1 Кв 1, С. Белчин, Пл. Xi, Кв. 57, Община Самоков, УПИ 100592 И УПИ100606 До Крепост Цари Мали Град, УПИ І-470,471 Кв.38а, УПИ-Ix Кв.20, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 13.05.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Белчински Бани: П-Л V Кв,21, УПИ Xi-206, Кв.13
На 17.05.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Говедарци: 15285.11.41, 15285.4.374, 15285.9.539, Александър Стамболийски, Байкал, Бисер, Бори Мечо, Борис Хаджисотиров, Братя Чакрини, Бреза, Буря, Васил Коларов, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Двадесет И Втора, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Девети Септември, Деветнадесета, Десета, Димитър Милушев, Доспей Махала, Дружба, Единадесета, Здравец, Златибор, Иглика, Искър, Канарче, Кирил И Методий, Кокиче, Крум Шуманов, Лакатица, Любчо Баръмов, М.Костова, Мальовица, Мечит, Мир, Октомври, Орловец, Осемнадесета, Осма, Отец Паисий, П-Л Хіі-486, Кв.11, Петнадесета, Пи 15285.10.114, Пионерска, Победа, Почивни Домове, Преспа, Първа, Първи Май, Ракета, Рила, Рилска Малина, Роза, Свобода, Седемнадесета, Славянска, Снежанка, Спортна, Стк Мальовица, Сълзица, Тринадесета, Труд, Христо Ботев, Четринадесета, Шеста, Шестнадесета, Юрий Гагарин, Ягода
На 17.05.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Говедарци: Александър Стамболийски, Мальовица, Стк Мальовица
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Говедарци: Борис Хаджисотиров, Васил Коларов, Васил Левски, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Девети Септември, Димитър Милушев, Доспей Махала, Единадесета, Искър, Кирил И Методий, Кокиче, Петнадесета, Първи Май, Свобода, Славянска, Тринадесета, Христо Ботев
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Горни Окол: М. Щъркелово Гнездо, Пи 61, Щъркелово Гнездо
На 13.05.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Клисура, Общ. Самоков: Извън Регурация
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 19-та, 20-та, 21-Ва, 22-ра, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 3-та, 30-та, 31-Ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 4-та, 40-та, 41-Ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 52-ра, 53-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та
На 13.05.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: 1-Ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-Ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-Ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-Ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 50-та, 51-Ва, 52-ра, 53-та, 54-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Xviii, Бктп Градина - Ковачевци, Пп Ii,Кв.58
На 17.05.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Маджаре: Xix-За Ж.С., Кв.4, УПИ Xi Кв.16
На 17.05.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Мала Църква: С. Мала Църква, Община Самоков, УПИ Vi Пи 46276.5.305, УПИ Vi, Кв. 30 /Пи 46276.5.429/
На 13.05.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Поповяне: Пи 000368, Пи 57697.13.27
На 17.05.2019 г. /10:15 - 14:15 ч./ - Продановци, Общ. Самоков
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Райово: 1-Ви Май, 17-та, 30-та, 31-Ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 4-та, 5-та, 6-та, 8-ма, Лаго, Площада, Подридна, Самоковско Шосе
На 13.05.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Рельово: №000527, Извън Регулация, Пи 68, Кв.60, УПИ -I Кв.65, УПИ Iv-Общински,Кв.35, УПИ V, Кв.46, УПИ Vii- 82, Кв.5
На 13.05.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 14.05.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 15.05.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 16.05.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 17.05.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Самоков: 65231.907.178, Ii-1901 Кв.140, Абаджийска, Авксенти Велешки, Баба Неделя, Бачо Киро, Бор, България, Бяла Поляна, Васил Стоин, Витоша, Връх Вихрен, Връх Манчо, Възраждане, Генерал Велиаминов, Генерал Раздишевски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Дим. Смрикаров, Димитър Димов, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Елица, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Райнов, Захари Хаджигюров, Иван Доспевски, Иван Йончев, Иван Шишман, Иглика, Имот 65231.916, Искър, Ихтиманско Шосе, Калково, Климент, Константин Фотинов, Крали Марко, Леон Крудов, Луковица, Любен Каравелов, Макгахан, Македония, Манастирска, Местност Ридо, Момина Сълза, Мургаш, Мусала, Незабравка, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Корчев, Никола Образописов, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Отец Паисий, Пирин, Подридна, Преслав, Преспа, Проф. Васил Захариев, Рила Планина, Рилски Скиор, РУПИте, Сан Стефано, Сем. Калинкови, Ситняково, Слави Генев, Софийско Шосе, Спартак, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, Тодор Пеев, Тридесети Декември, Търговска, УПИ 65231.906.319, УПИ 65231.911.36, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Хр.Захариев, Христо Зографски, Христо Йовевич, Христо Йончев, Христо Максимов, Цар Борис Iii, Цар Симеон, Черни Връх, Черно Море, Шейново, Шипка
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Абаджийска, Авксенти Велешки, Арда, Асен Карастоянов, Бачо Киро, България, Генерал Велиаминов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Житна Чаршия, Захари Зограф, Здравец, Иван Доспевски, Искър, Македония, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Отец Паисий, Плана Планина, Проф. Васил Захариев, Проф. Васил Захариев, Рилски Скиор, РУПИте, Търговска, Търговска, Хан Кубрат, Хр.Захариев, Христо Зографски, Цар Борис Iii
На 13.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Самоков: Авксенти Велешки, Бачо Киро, Бор, България, България, България, България, Васил Левски, Велико Търново, Връх Вихрен, Връх Манчо, Връх Манчо, Възраждане, Възраждане, Генади Шигорин, Генерал Гурко, Генерал Раздишевски, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Димчо Дебелянов, Димчо Дебелянов, Димчо Дебелянов, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Доспевски, Иван Доспевски, Иван Доспевски, Иван Доспевски, Иван Йончев, Ихтиманско Шосе, Калково, Калково, Константин Фотинов, Константин Фотинов, Крали Марко, Леон Крудов, Люляк, Македония, Македония, Македония, Манастирска, Марица, Местност Ридо, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Карастоянов, Никола Корчев, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Подридна, Подридна, Подридна, Проф. Васил Захариев, Проф. Васил Захариев, Рилски Скиор, РУПИте, Слави Генев, Софроний Врачански, Софроний Врачански, Тинтява, Тракия, Търговска, Търговска, Хан Кубрат, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Христо Зографски, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Цар Борис Iii, Цар Борис Iii, Цар Борис Iii, Цар Борис Iii, Черно Море, Шипка
На 14.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 15.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Самоков: Авксенти Велешки, Бачо Киро, Бор, България, България, България, Васил Левски, Велико Търново, Връх Вихрен, Връх Манчо, Възраждане, Генади Шигорин, Генерал Гурко, Генерал Раздишевски, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Димчо Дебелянов, Димчо Дебелянов, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Доспевски, Иван Доспевски, Иван Доспевски, Иван Йончев, Ихтиманско Шосе, Калково, Константин Фотинов, Константин Фотинов, Крали Марко, Леон Крудов, Люляк, Македония, Македония, Македония, Манастирска, Марица, Местност Ридо, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Карастоянов, Никола Корчев, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Подридна, Подридна, Проф. Васил Захариев, Проф. Васил Захариев, Рилски Скиор, РУПИте, Слави Генев, Софроний Врачански, Софроний Врачански, Тинтява, Тракия, Търговска, Търговска, Хан Кубрат, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Христо Зографски, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Цар Борис Iii, Цар Борис Iii, Цар Борис Iii, Цар Борис Iii, Черно Море, Шипка
На 13.05.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 14.05.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 15.05.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 16.05.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 17.05.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Самоков: Авксенти Велешки, България, Бяла Поляна, Георги Бенковски, Захари Зограф, Климент, Никола Образописов, Отец Паисий, Сан Стефано
На 14.05.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Самоков: Братя Миладинови, Дунав, Македония, Цар Симеон, Ястребец
На 15.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Самоков: Вардар, Охрид, Самоково
На 18.05.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ - Самоков: Гоце Делчев, Рилска Малина, Струма, Цар Симеон
На 16.05.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Самоков: Гр. Самоков, Тп Искър - 3, Преспа, Самоково
На 15.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Гр. Самоков, Ул. Рилска Малина Тп Гсм, Любомир Чакалов, Македония, Рилска Малина, Ястребец
На 15.05.2019 г. /10:30 - 14:00 ч./ - Самоков: К.К. Боровец, Пи №65231.919.143, Срещу Х-Л Айсберг;Курорт Боровец
На 13.05.2019 г. /10:00 - 13:15 ч./ - Самоков: Курорт Боровец
На 13.05.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Самоков: Любомир Чакалов, Преспа, Самоково
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Местност Дългата Поляна, Местност Мало Равнище, Местност Татарски Брод, Местност Татарски Брод, Местност Щъркелово Гнездо, Татарски Брод
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Широки Дол: Местност Татарски Брод
На 13.05.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Ярлово: .УПИ Хіі-562, Кв.55, 002159,Екатте 87552, 1-Ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-Ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 42-ра, 43-та, 45-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, X-710 Кв.63, Борова Гора, В Парцел 1, Кв.35, М.Грамаге, Пи 013001 Местност Св.Петка, Пи 87552.132.17, Пи 87552.2.109, Стоп.Двор, УПИ XIIi 23 Кв.1, УПИ Xvi Пл.260 Кв.16
Община Своге
На 15.05.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Бов, Общ. Своге: Луково
На 15.05.2019 г. /10:15 - 15:45 ч./ - Бов, Общ. Своге
На 15.05.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Губислав
На 15.05.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Дружево
На 15.05.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Лакатник, Общ. Своге: Васил Левски, Венец, Георги Бенковски, Градище, Иван Вазов, Извора, Искър, Ковайски Дол, Кокиче, Кръстат Камък, Куленица, Мах.Радеж Тп Равна Нива, Махала Държанчова Нива, Пробойница, Първи Май, Роза, Стара Планина
На 15.05.2019 г. /10:15 - 15:45 ч./ - Лакатник, Общ. Своге: Искър, УПИ V-68, Кв.19
На 15.05.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Левище
На 15.05.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Миланово, Общ. Своге: Васил Левски, Градище, Ком, Мах.Кат, Мах.Мъжев Дел, Мах.Ръжища, Мах.Свражен, Мъжев Дел, П-Л XIIi, Пл.№165, Кв.39, Ропотамо, Соколец, Стара Планина, УПИ-Xv-46
На 15.05.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Оплетня: Парцел V-94, Кв.3
На 13.05.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ - Своге: Кв.Домишлярете, Махала Домишлярете, Слатина
Община Сливница
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Безден: .УПИ Іv-126, Кв.2 В.З. Бистрица, В.З. Бистрица УПИ Хvі-164, УПИ Vii-116, Кв.1, УПИ-Ix-510,Кв.5а
На 15.05.2019 г. /11:15 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Габер, Общ. Драгоман
На 15.05.2019 г. /11:15 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Драгоман: Ii Кв.52, Акация, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Балкан, Васил Левски, Велчова Завера, Витоша, Гео Милев, Граничар, Драгония, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Искър, Кв.81,УПИ І, Кирил Богданов, Кирил И Методи, Кольо Фичето, Космонавт, Любен Каравелов, Люляк, М.Окол УПИ І-21,22,23 Кв.1, Малина, Международно Шосе, Никола Й.Вапцаров, Оборище, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пета, Петър Берон, Пи 162112, Пирин, Първи Май, Рила, Свети Климент Охридски, Свети Стефан, Септемвриец, Синчец, Стара Планина, Стефан Стамболов, Три Уши, УПИ XII-828, Кв.57, Хvii-366 Кв.55, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон Велики, Чепън, Черноризец Храбър, Шести Септември, Шипка
На 15.05.2019 г. /11:15 - 16:00 ч./ - Драгоман: Мест. Космина
На 17.05.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Драготинци
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Опицвет: Под Костело Землище С.Опицвет
На 13.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Опицвет
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: 1300 Години България, Алеко Константинов, Ален Мак, Васил Друмев, Васил Петлешков, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Д-Р Димитър Китов, Еделвайс, Жп.Гара, Иван Вазов, Иван Германов, Искър, Капитан Атанас Узунов, Капитан Радко Димитриев, Кирил И Методий, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Лев Толстой, Люляк, Максим Горки, Мир, Неделище, Нешо Бончев, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Пушкин, Първа, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Сливница, Стефан Караджа, Съединение, Тодор Влайков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода, Черни Връх, Черно Море, Юрий Гагарин
На 13.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Баба Тонка, Капитан Коста Паница, Княз Александър I-Батенберг, Лев Толстой, Мир, Паисий Хилендарски, Съединение, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон Велики
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Васил Петлешков, Георги Бенковски, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Максим Горки, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Сливница, Стефан Караджа, Цар Симеон Велики, Юрий Гагарин
На 13.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница


Област Плевен
Община Долна Митрополия
На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ставерци: Viii-000323, Борис I, Имот 000312, Извън Регулация, Трети Март, Хаджи Димитър
Община Долни Дъбник
На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Горни Дъбник: Ал Стамболийски, Баба Тонка, Васил Левски, Вела Пеева, Виктор Юго, Вл Заимов, Вл И Ленин, Г Бенковски, Г Г Деж, Г Димитров, П Пенев, П Р Славейков, Петър Берон, Ст Караджа, Христо Смирненски, Черковна
На 14.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Долни Дъбник: Ас Златаров, Вардар, Вит, Даме Груев, Ламби Кандев, Оборище, Пирин, Рила, Ст.Заимов
На 16.05.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Долни Дъбник: България, Г С Раковски, Дунав, Кочо Честименски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Никола Петков, Христо Ботев, Христо Янчев
На 16.05.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Долни Дъбник
На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Крушовица, Общ. Долни Дъбник: Ал Стамболийски, Богомил, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Кирил И Методий, Локач, Мост Локач, Мусала, Пирот, Плевен, Полтава, Средец, Средна Гора, Христо Смирненски, Цено Велчев, Цонко Ценов, Цоню Матев
На 16.05.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Крушовица, Общ. Долни Дъбник: .Стопански Двор Север, 9-Ти Септември, I-953, Кв. 112, Xv-933, Ал Стамболийски, Богомил, Братя Миладинови, Вапцаров, Варна, Васил Левски, Веслец, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Дунав, Елин Пелин, Ив Вазов, Ив Митов Хинов, Кирил И Методий, Кокиче, Край Село, Л Каравелов, Локач, Москва, Мост Локач, Мусала, Ниш, Оборище, Осогово, Охрид, П К Яворов, Пенчо Славейков, Петър Данков, Петър Нинчев, Пирин, Пирот, Плевен, Полтава, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Рила, Скопие, Сливница, София, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Стопански Двор-Север, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цено Велчев, Цонко Ценов, Цоню Матев, Черни Връх, Черно Море
Община Искър
На 15.05.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:45 ч./ - Искър, Общ. Искър: Ал Димитров, Ас Халачев, Байкал, Балкан, Балчик, Бр Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Вапцаров, Васил Коларов, Велико Търново, Велко Кръстев, Въло Йончев, Георги Димитров, Искър, Калинин, Кирил И Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, М.Край Село Пи 40052, Малчика, Мара Денчева, Маркс, Николай Петрини, Петлешков, Пирин, Преслав, Първи Май, Райко Даскалов, Рила, Силистра, Слави Алексиев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Трифон Ангелов, Тулча, Тунджа, Тутракан, УПИ Iкв 10а, Урал, Христо Ботев, Христо Наумов, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Цвятко Георгиев, Чавдарци, Чапаев, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра
На 13.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Искър, Общ. Искър: Ал Стамболийски, Ас Халачев, Бр Миладинови, Васил Коларов, Г.Димитров/М.Балева, Георги Димитров, Иван Вазов, Йорданка Николова, Лиляна Димитрова, Мара Балева, Осогово, Райко Даскалов, Трифон Ангелов, УПИ -Iii- 1030 Стр. Кв.67а
На 13.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Искър, Общ. Искър: Ал Стамболийски, Бр Миладинови, Бр Миладинови, Вапцаров, Васил Левски, Георги Димитров, Йорданка Николова, Каварна, Кирил И Методий, Коста Златарев, Михаил Кочев, Николай Петрини, П Р Славейков, Плевен, Средна Гора, Тунджа, Тунджа, УПИ Iкв 10а, Филип-Тотю, Христо Наумов, Цвятко Георгиев, Чаталджа, Ю.А.Гагарин
На 15.05.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Искър, Общ. Искър: Ас Халачев, Васил Коларов, Велико Търново, Лиляна Димитрова, Райко Даскалов, Трифон Ангелов, Христо Смирненски
На 14.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:15 - 13:45 ч./ - Искър, Общ. Искър
На 14.05.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Ставерци: Бал Езеро, Будапеща, Любен Каравелов, Правда, Стадион, Хан Кубрат
На 14.05.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Староселци: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен Халачев, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Вилхелм Пик, Г Димитров, Гачо Митков, Гео Милев, Георги Кирков, Гурко, Д-Р Бешев, Даме Груев, Димитър Благоев, Доровски, Дунав, Извън Регулация, Искър, Карл Маркс, Кирил И Методий, Коста Златарев, Кръстю Бешков, Ленин, Лило Тодоров, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Марица, Маршал Толбухин, Митка Гръбчева, Митко Палаузов, Московска, Н Й Вапцаров, Неофит Бозвели, Нинко Тодоров, Огоста, Отец Паисий, П Р Славейков, П.К.Яворов, Панайот Хитов, Пеловска, Пи000382-01, Пирин, Поп Андрей, Първи Май, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Скобелев, Средна Гора, Станке Димитров, Стапански Двор, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Даскалов, Стоян Едрев, Тодор Каблешков, Тодор Матков, Фердо, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Манчев, Христо Смирненски, Христо Стоянов, Цветан Спасов, Цвятко Георгиев, Яне Сандански, Янтра
На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Староселци: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен Халачев, Г Димитров, Д-Р Бешев, Димитър Благоев, Доровски, Марица, Митко Палаузов, Неофит Бозвели, П Р Славейков, П.К.Яворов, Раковски, Сергей Румянцев, Станке Димитров, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Манчев, Христо Смирненски, Христо Стоянов, Цветан Спасов, Цвятко Георгиев
Община Кнежа
На 13.05.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Бреница, Общ. Кнежа: 021113 С Екатте 06375
На 13.05.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Долни Луковит: I-Ви Стопански Двор, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бенковски, Босилеградска, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Левски, Веслец, Втори Стопански Двор, Гео Милев, Георги Димитров, Гоце Делчев, Демир Велиев, Димитър Спасов, Димчо Дебелянов, Дунав, Иван Вазов, Иван Рилски, Извън Регулация, Искър, Кирил И Методий, Климент Охридски, Клокотница, Козлодуй, Криволак, Любен Каравелов, Марин Дринов, Мусала, Нов Квартал, Одрин, Отец Паисий, П.К.Яворов, Петлешков, Петър Берон, Пирин, Радецки, Раковски, Сопот, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор Ii, Тулча, Тунджа, Тутракан, Хаджи Димитър, Хайдушка Поляна, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Симеон, Шипка, Янтра
На 13.05.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Долни Луковит: I-Ви Стопански Двор, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Каралийчев, Бачо Киро, Бенковски, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Левски, Веслец, Втори Стопански Двор, Георги Димитров, Демир Велиев, Димчо Дебелянов, Дунав, Иван Рилски, Извън Регулация, Искър, Кирил И Методий, Климент Охридски, Клокотница, Козлодуй, Криволак, Любен Каравелов, Марин Дринов, Мусала, Одрин, П.К.Яворов, Петлешков, Петър Берон, Пирин, Радецки, Раковски, Сопот, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор Ii, Тулча, Тунджа, Тутракан, Хаджи Димитър, Хайдушка Поляна, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Симеон, Шипка, Янтра
На 13.05.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Кнежа: 6610067, 6610100, Беласица, Вела Пеева, Верила, Димитър Благоев, Димитър Бутански, Елин Пелин, Изгрев, Ильо Войвода, Искър, Калиакра, Камчия, Козница, Кресна, Лисичи Валог, Люлин, Мерата, Местност Къмпинга, Местност Лисичи Валог, Местност Мерата, Н.Вапцаров И Софр. Врачански, Назъм Хикмет, Никола Вапцаров, Огоста, Осогово, Панайот Хитов, Пролет, Райко Даскалов, Родопи, Ропотамо, Скът, Софроний Врачански, Струма, Тимок, Филип Тотю, Чавдар Войвода, Чайка
На 14.05.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Кнежа: Димитър Бутански, Иван Вазов, Марин Боев, Никола Петков, Опълченска
Община Левски
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Асеновци: 8-Ми Март, Александър Стамболийски, Васил Петлешков, Гено Борисов, Емил Михайлов, Извън Регулацията, Малчика, Пеньо Йончев, Раковска, Ропотамо, Стара Планина, Цанко Церковски
На 15.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Асеновци: 9-Ти Май, Асен Вълев, Г.С.Раковски, Гено Борисов, Емил Михайлов, Любен Каравелов, Люлин, Николай Панчев, Огоста, Раковска, Сливница, Стадиона, Христо Смирненски, Цанко Церковски
На 13.05.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Градище, Общ. Левски: Ален Мак, Априлско Въстание, Генчо Хинчев, Локомотив, Околовръстна, Панагюрище, Пеню Колев, Пионерски Път, Трети Март, Чавдарци
На 15.05.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Левски, Общ. Левски: Антон Страшимиров, Васил Друмев, Димчо Дебелянов, Йордан Йовков, Райна Княгиня, Христо Ботев, Шипка
Община Никопол
На 17.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Долни Вит: Ал Стамболийски, Ас Златаров, Бенковска, В Заимов, В Левски, Вапцаров, Вит, Искър, К Златарев, Ком, Край Село, П.К.Яворов, Рила, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ю.А.Гагарин
На 17.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Плевен: Сан Стефано
На 17.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Сомовит: Александър Стамболийски, Ангел Мушатов, Батак, Бенковски, В Левски, Велека, Вит, Витоша, Г Милев, Г Мушатов, Г Някшев, Драва, Дунав, Ив Вазов, Искър, К И Методий, Люлин, Местност Могилата, Мусала, Н Вапцаров, Осъм, Пирин, Ропотамо, Сливница, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Страцин, Трети Март, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цв.Гойчев, Черни Връх, Янтра
На 17.05.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Сомовит: Велека, Вит, Ив Вазов
На 17.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Черковица: Бачо Киро, Васил Левски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Димитър Стойков, Дунав, Иван Вазов, Любен Каравелов, Люлин, Маршал Толбухин, Н.Й.Вапцаров, Панайот Волов, Пеньо Пенев, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев
Община Плевен
На 13.05.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Брестовец: Александър Петров, Александър Стамболийски, Априлов, Бенковски, Бинка Парашкевова, Ген Тотлебен, Георги Кочев, Елин Пелин, Кв 83 Пи-Iv+673, Лазар Генов, Ловешка, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Младост, Освобождение, Петко Р Славейков, Пею Кр Яворов, Рила, Св.Св.Кирил И Методий, Скобелев, Стара Планина, Съединение, Тодор Първанов, Тученица, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Брестовец: Александър Петров, Бинка Парашкевова, Георги Кочев, Кв 83 Пи-Iv+673, Лазар Генов, Ловешка, Любен Каравелов, Младост, Св.Св.Кирил И Методий, Стара Планина, Съединение, Тодор Първанов, Тученица, Хаджи Димитър
На 13.05.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Горталово: 071020- Местност Сушица, 078002, Vi-87 Кв.3, Александър Стамболийски, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Витоша, Г.С.Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, Местност Дългата Пътека, Осогово, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка, Ю.А.Гагарин
На 13.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Горталово: 071020- Местност Сушица, Vi-87 Кв.3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Г.С.Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, Местност Дългата Пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин
На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гривица: Ал.Стамболийски, Бачо Киро, Валтер Мъръчиняну, Вапцаров, Вардар, Васил Левски, Георги Кирков, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Марица, Прогрес, Филип Тотьо
На 13.05.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Николаево, Общ. Плевен
На 16.05.2019 г. /10:30 - 15:00 ч./ - Плевен: Ал.Стамболийски, Бяло Море/Н.Тинков/, Драгоман/Ц.Кисьов/, Кала Тепе, Ник.Д.Петков/В.Заимов/, Цар Самуил/В.Топалски/
На 14.05.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Плевен: Ал.Стамболийски, Драма, Емил Димитров/Марица/, Серес, Солун/Юнско Въстание/, Странджа
На 14.05.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Плевен: Белмекен, Г.С.Раковски, Иван Вазов, Русе/Д-Р Бешев/
На 13.05.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ - Плевен: Божурица, Васил Петлешков, Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/, Добри Чинтулов/Й.Никол/, Иван Тодоров, Копринка, Лозенка, Найден Геров, Орлица, Сторгозия
На 16.05.2019 г. /10:30 - 15:00 ч./ - Плевен: Браила, К.Охридски/Карл Маркс/, Москва, Републиканска, Русе/Д-Р Бешев/, Сергей Румянцев, Спартак, Христо Ясенов
На 17.05.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Плевен: България, Българска Авиациа /Индустр., Местн.Акчара
На 14.05.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Плевен: Васил Априлов, Македония, Миладинови Братя, Парашкев Цветков, Пирин, Цоню Матев
На 15.05.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Плевен: Васил Ганчев, Захари Стоянов, Лозенка, Орлица, Петър Берон, Ст.Стамболов/Черв.Звез/, Стефан Стамболов
На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Гюмюрджина, Емил Димитров/Марица/, Кукуш, Странджа, Хаджи Димитър, Цар Иван Шишман
На 15.05.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Плевен: Железничар, Крали Марко/Мл.Гвардия/, Люляк, Сторгозия
На 15.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Плевен: Иван Вазов, Неофит Рилски, Панайот Волов, Цоню Матев
На 17.05.2019 г. /09:30 - 14:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Плевен: Местн.Акчара
На 15.05.2019 г. /13:00 - 15:15 ч./ - Плевен: Панайот Волов, Пирин, Цоню Матев
На 13.05.2019 г. /09:15 - 12:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /09:15 - 13:15 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Плевен: Сторгозия
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Радишево: Васил Априлов, Г.С.Раковски, Драва, Знеполска, Ивайло, Кирил И Методий, Китка, Климент Охридски, Милин Камък, Митко Палаузов, Нестор Марков, Орлица, Прилеп, Ралица, Република, Рила, Родопи
На 13.05.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Ралево: 028006, Бачо Киро, Бинка Парашкевова, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Драва, Кирил И Методий, Клисура, М-та Стойковец, Мадан, Одрин, Партизанска, Пирин, Плевен, Преслав, Рила, Родопи, София, Стара Планина, Тумба, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 17.05.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Славяново, Общ. Плевен: 000374, Ал Димитров, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Вола, Кракра, Маршал Толбухин, Одерец, П Р Славейков, Панагюрище, Шейново
На 13.05.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Тодорово, Общ. Плевен: Ал.Стамболийски, Баба Тонка, Батак, Беласица, Васил Левски, Вит, Витоша, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Георги Бешков, Дунав, Иван Вазов, Камен Христов, Кирил И Методий, Крали Марко, Любен Каравелов, Марица, Местността Край Село, Могилата, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Костов, Пирин, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Сторгозия, УПИ-I, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цоню Матев, Шар Планина, Шейново, Шипка, Юнско Въстание
Община Червен бряг
На 16.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Горник
На 13.05.2019 г. /10:00 - 14:30 ч./ - Койнаре: Христо Ботев
На 13.05.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Червен Бряг: 23 Септември, Вихрен, Дойран, Дядо Вълко, Иван Вазов, Търговска, Цар Калоян
На 13.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 14.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 15.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 16.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 17.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Червен Бряг: 23 Септември, Голеж, Добрич, Дойран, Дядо Вълко, Кубадин, П.Р.Славейков, Пирин, Победа, Цар Асен Първи, Цар Калоян, Яне Сандански
На 17.05.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Червен Бряг: Васил Априлов
На 15.05.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Червен Бряг: Васил Левски, Стефан Караджа, Търговска, Христо Ботев, Шипка
На 16.05.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Червен Бряг: Княз Борис I, Търговска, Христо Ботев


Област Перник
Община Брезник
На 16.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Бегуновци
На 15.05.2019 г. /09:15 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 16.05.2019 г. /09:15 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Брезник: 06286.72.21, Александър Тинков, Бърдо, Варош, Нестор Петров
На 17.05.2019 г. /09:00 - 12:30 ч./ - Брусник
На 15.05.2019 г. /09:15 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 16.05.2019 г. /09:15 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Велковци, Общ. Брезник: 083011, Местн. Страище, Мах.Пали Лула, С.Велковци, УПИ Іv-105, Кв.40
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Видрица: Видрица, Парцел Vіі-94в, Кв.17
На 15.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Глоговица
На 15.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Конска: Iv-310,311
На 15.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Лялинци: I-259 Кв.13, УПИ Vii-115 Кв.26
На 15.05.2019 г. /09:15 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 16.05.2019 г. /09:15 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 17.05.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ - Ноевци
На 17.05.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Озърновци
На 15.05.2019 г. /09:15 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 16.05.2019 г. /09:15 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Селищен Дол
На 15.05.2019 г. /09:15 - 11:00 ч.; 09:15 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 16.05.2019 г. /09:15 - 11:00 ч.; 09:15 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Слаковци
На 13.05.2019 г. /12:00 - 16:30 ч./ На 14.05.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:15 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 16.05.2019 г. /09:15 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Сопица
На 15.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Трън: 8ми Март, 9ти Септември, Александър Стамболийски, Атанас Ботев, Бор, Васил Левски, Вельо Стоянов, Владо Васев, Владо Тричков, Връх, Възраждане, Георги Димитров, Гочо Гопин, Денчо Знеполски, Десета, Ева Волицер, Еднофамилни Жилища, Здравец, Имот 000697 Стопански Двор, Мах.Ахчийски Кошари, Мах.Кошарите, Мах.Шиловец, Мир, Младост, Мосаловска, Народна Воля, Петко Д. Петков, Петър Асенов, Стадион, Стефан Караджа, Тако Пеев, Тенеси, Хаджи Димитър, Хараламби Стоянов, Христо Ботев, Чарчалат, Юрий Гагарин, Яким Тошков
На 15.05.2019 г. /09:15 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 16.05.2019 г. /09:15 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Ярджиловци: Братя Чакрини, Вердин Александров, Извън Плана, Искър, Могилка, Мусала, Орниче, Осогово, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Черна Гора
Община Земен
На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дивля: Мах.Валявичарска, Мах.Войнова, Мах.Заякова, Мах.Костадинова, Мах.Панчова, Мах.Шумкова
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Земен: Албена, Александър Стамболийски, Гео Милев, Земенски Манастир, Земенско Кале, Кракра, Манастирска, Мах.Брънзова И Орлово Гнездо, Мах.Царева, Никола Вапцаров, Симеон, Струма, Хаджи Димитър
На 16.05.2019 г. /09:00 - 13:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ - Пещера, Общ. Земен
Община Ковачевци
На 16.05.2019 г. /09:00 - 11:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Байкалско: 084033
На 16.05.2019 г. /09:00 - 11:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Буново, Общ. Кюстендил
На 16.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Дебели Лаг
На 16.05.2019 г. /09:00 - 11:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Драгомирово, Общ. Радомир
На 16.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Егълница: П-Л Vi-70, Кв.8, УПИ Iv,Кв 12, УПИ XII-197,198 Кв. 28
На 16.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 11:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Извор, Общ. Радомир: Махала Канджулица, Махала Пириница, УПИ V-138 Кв.24
На 16.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Калище: Iv-278,Кв.29а, УПИ Vi-260, Кв.15, УПИ X-306,Кв.15, УПИ Хiii-239, Кв. 20
На 16.05.2019 г. /09:00 - 11:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Углярци
Община Перник
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ - Батановци: 3ти Март, 6ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Батан Войвода, Бистрица, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Заимов, Георги Бенковски, Граово, Желю Демиревски, Княз Борис I, Коста Тричков, Любен Каравелов, Мах.Делниче, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Св.Св.Кирил И Методий, Средорек, Старо Село, Стефан Караджа, Стране, Струма, Трендафил Георгиев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Батановци: 3ти Март, 6ти Септември, Александър Стамболийски, Батан Войвода, Георги Бенковски, Св.Св.Кирил И Методий, Христо Ботев
На 13.05.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Батановци: 6ти Септември, Батан Войвода, Братя Миладинови, Граово, Княз Борис I, Никола Вапцаров, Средорек, Стефан Караджа, Трендафил Георгиев
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ - Богданов Дол: 793, Васил Левски, Витоша, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Иглика, Извор, Китка, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Любен Каравелов, Люлин, Мах.Дълга Бара, Мах.Стаменова, Отец Паисий, Петър Берон, Пирин, Пчела, Рила, Стара Планина, Струма, Теменуга, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чучулига
На 13.05.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 11:15 - 12:00 ч./ - Брезник: Цвета Лумбарова
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ - Вискяр: Іі-253 Кв.30
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ - Витановци: Васил Левски, Кракра Пернишки, П-Л Іv-241, Кв.29, УПИ І-51 Кв.14
На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Витановци: П-Л Іv-241, Кв.29
На 13.05.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Големо Бучино: Арбова, Бачова Махала, Витоша, Даскала, Дъбрава, Кедър, Кокиче, Кошеве, Кракра, Люлин, Македония, Нарцис, Перник, Република, Рутеш, Скачок, София, Струма, УПИ Viii-184 Кв.48, УПИ Xxiv Кв. 39, Шефтена, Яланджийска, Ясен
На 15.05.2019 г. /10:00 - 11:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Горна Диканя: Iii-1699,Кв.194, Vii, Кв. 154, X-1583 , Кв 195, Горна Диканя, Махала Джорговица, Парцел Хіх-1127, Кв.116а, Пи203, УПИ I-1026,Kb.103, УПИ І-1517 Кв.211, УПИ Х-1306, Кв.165
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ - Гоце Делчев: Ючдорушко Дере
На 15.05.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 11:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Гълъбник
На 13.05.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 11:15 - 12:00 ч./ - Даскалово: Втора
На 15.05.2019 г. /13:30 - 14:00 ч./ - Дивотино: 3-Ти Март, 34069, Витоша, Втора, Двадесета, Двадесетивтора, Двадесетидевета, Двадесетиосма, Двадесетипета, Двадесетиседма, Двадесетитрета, Двадесетичетвърта, Двадесетишеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Комсомолска, Люлин, Махала Герен, Махала Ливаге, Махала Светавода, Махала Тенов Дол, Миньор, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петдесетивтора, Петдесетипета, Петдесетитрета, Петнадесета, Първа, Рила, Седемнадесета, Седма, Слатина, Струма, Тенов Дол, Тридесета, Тридесетивтора, Тридесетиосма, Тридесетипета, Тридесетипърва, Тридесетиседма, Тридесетитрета, Тридесетичетвърта, Тридесетишеста, Тринадесета, УПИ Viii - 296 Kb.21, УПИ Іі Кв.746, Четвърта, Четирдесета, Четирдесетиосма, Четирдесетипета, Четирдесетиседма, Четирдесетитрета, Четринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 15.05.2019 г. /10:00 - 11:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Долна Диканя: 884 Кв.67а И 67б, 926, Iv-744, Кв.49, V-648, Xi-790, Кв.55, XII-375, XIIi-755,Кв.47, Xiv-990,Кв.71, Гаджова Махала, Градините, Кв. 72, УПИ V-955, 954, УПИ I,Кв.43, УПИ Iv-838,Кв.62, УПИ Ix=883 Кв 67а, УПИ Vii- 852, 854 Кв.65, УПИ Xi-261, Кв.40, УПИ XIIi-990, УПИ Xxi-338, УПИ Хiv-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40
На 13.05.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Драгичево: 559, М. Черешите, Vіі-555 Кв.80, Александър Боянов, Александър Танев, Байкал, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владайска, Възраждане, Върла Стрън, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Гола Могила, Горно Драгичево/Копринено Орище, Гранит, Долно Драгичево, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Калиница, Каменица, Кокиче, Кракра, Лебед, Любен Каравелов, Люлин, М.Копринено Орище Пи 324, Магистрала, Мария Луиза, Мах.Крушите, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево/Ал Танев, Местност Горно Драгичево/Борова Гора, Местност Горно Драгичево/Вилите, Местност Горно Драгичево/Гола Могила, Местност Горно Драгичево/Копринено Орище, Местност Горно Драгичево/Крушите, Местност Горно Драгичево/Селимите, Местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Миньор, Мрамор, Незабравка, Никола Вапцаров, Оборище, Панайот Волов, Пи 020003, Пи 1625,М.Серимеж, Пирин, Реката, Република, Рила, Ропотамо, Рударска, Сава Асенов, Серимеж, Средорек, Умище, УПИ Viii-1426, Физкултурна, Черни Връх, Янтра
На 13.05.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 11:15 - 12:00 ч./ - Драгичево: Байкал, Възраждане, Георги Бенковски, Кракра, Магистрала, Мария Луиза, Пирин, Първа, Райна Княгиня, Рила, Рударска, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тинтява, Христо Ботев, Цар Симеон, Явор, Янтра
На 13.05.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Драгичево: Възраждане, Иван Вазов, Кокиче, Кракра, Любен Каравелов, Магистрала, Физкултурна
На 15.05.2019 г. /10:00 - 11:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Дрен: V-420 Кв.4, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет И Девета, Деветдесет И Осма, Деветдесет И Седма, Деветдесет И Трета, Деветдесет И Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М.Попова Махала, Махала Мали Дрен, Махала Тареина, Осемдесет И Девета, Осемдесет И Осма, Осемдесет И Пета, Осемдесет И Първа, Осемдесет И Трета, Осемдесет И Четвърта, Осемдесет И Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет И Втора, Петдесет И Девета, Петдесет И Осма, Петдесет И Пета, Петдесет И Първа, Петдесет И Седма, Петдесет И Трета, Петдесет И Четвърта, Петдесет И Шеста, Петнадесета, Първа, С.Дрен, Седемдесет И Втора, Седемдесет И Девета, Седемдесет И Осма, Седемдесет И Пета, Седемдесет И Седма, Седемдесет И Трета, Седемдесет И Четвърта, Седемдесет И Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто И Втора, Сто И Девета, Сто И Единадесета, Сто И Осма, Сто И Пета, Сто И Петнадесета, Сто И Първа, Сто И Седма, Сто И Трета, Сто И Тринадесета, Сто И Четвърта, Сто И Шеста, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел Майнер, Четвърта, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Девета, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Четиридесет И Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет И Втора, Шестдесет И Девета, Шестдесет И Пета, Шестдесет И Първа, Шестдесет И Седма, Шестдесет И Трета, Шестдесет И Четвърта, Шестдесет И Шеста, Шестдесета, Шестнадесета
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Зидарци
На 15.05.2019 г. /13:30 - 14:00 ч./ - Люлин, Общ. Перник: Iv-537, V-614 Кв 59, Viii-491, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв.31,УПИ1-577, Мах.Лесков Дол, Мах.Стакьовец И Манастира, Местн.Задбудилица, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Пи 874, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Осма, Тридесет И Седма, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесеста, Четвърта, Четиринадесета, Шеснадесета, Шеста
На 13.05.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Мало Бучино: Люлин/2-ра/
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ - Мещица: Адалберт Антонов, Александър Димитров, Александър Невски, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Васил Левски, Велин Сърбов, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Толбухин, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Детелина Минчева, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Еделвайс, Елена Георгиева, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Кв.3 УПИ Vііі-165, Кокиче, Комсомолска, Ленко, Леонид Брежнев, Лилия, Лиляна Димитрова, Маршал Жуков, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Октомврийска Революция, Пейо Яворов, Път №63, Райна Княгиня, Рахила Ангелова, С. Мещица, Стадион, Пл.№140,Кв62, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Синчец, Станке Димитров, Хviii Кв.55а, Юрий Гагарин, Ястребино
На 13.05.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Мърчаево: 10-та
На 13.05.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 11:15 - 12:00 ч./ - Мърчаево: Мърчаево Пи 52, Рударски Път, Цар Симеон I/Кост.Темелков/
На 15.05.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Перник: 252 Цгч Ул.Отец Паисий, Ален Мак, Гарата Атц, Гарата Мрц, Горно Могиличе, Ела, Железничарска, Искър, Калина, Княз Александър Батенберг, Кристал Блокове, Липа, Люлин, Могиличе, Найчо Цанов, Незабравка, Никола Козлев, Отец Паисий, Палма, Райко Даскалов, Ралица, Света Петка, Средец, Търговска, Черешово Топче, Чинар, Шамък
На 15.05.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 10:45 - 12:00 ч./ - Перник: Арчар, Васил Левски, Железни Заводи, Захари Зограф, Калкас, Караманица, Куциян
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ - Перник: Ахелой, Баба Тонка, Бела Вода, Боянски Водопад, Градина, Григорий Цамблак, Емине, Иван Асен Втори, Клокотница, Матей Преображенски, Света Гора, Симеон Радев, Симеоновград, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Цар Самуил
На 13.05.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Перник: Бучински Път
На 13.05.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 11:15 - 12:00 ч./ - Перник: Владайско Въстание, Владимир Комаров, Волга, Възход, Ганьовец, Грамаге, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Йордан Лютибродски, Кв. Старата Църква, Климент Охридски, Костенец, Кралевски Път, Лиляна Димитрова, Мах.Горна Църква, Мах.Тутулова, Момин Проход, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Рилски Езера, Танчовица, Трайко Живков, Хемус, Църква, Чуйпетлово
На 15.05.2019 г. /13:30 - 14:00 ч./ - Перник: Цалева Круша
На 15.05.2019 г. /11:00 - 11:30 ч./ - Перник: Юрий Гагарин
На 15.05.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ - Перник
На 15.05.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 10:45 - 12:00 ч./ - Радомир
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ - Радуй
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ - Расник: Бобош, Брод, Казанджийска, Околовръстен Път, Първи Май
На 13.05.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 11:15 - 12:00 ч./ - Рударци: 1452, 3-Ти Март, Vi-001267 Кв.82, Xviii-1965,1967 Кв.127, Арда, Балчик, Бели Брег, Бистрица, Божур, Бор, Борова Гора, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Бургас, Вардар, Варна, Васил Априлов, Ваташка, Вела Пеева, Веслец, Витоша, Ген.Столетов, Гео Милев, Гоце Делчев, Гурко, Дабо, Добрич, Драва, Дренов Дол, Дулова, Дунав, Ерма, Ехо, Загарица, Захари Зограф, Здравец, Земен, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Йовчова, Кало, Камчия, Капенешка, Кирил И Методий, Кирил Пчелински, Кракра, Кривуля, Лаката, Лиляна Димитрова, Лом, Лопянска Гора, Людмила Димитрова, Люлин, Марица, Мария Луиза, Места, Местн.Кало, Металург, Минерал, Миньор, Михаил Дойчев, Москва, Несебър, Никола Вапцаров, Обеля, Оборище, Опълченска, Острица, Отец Паисий, Перник, Пирин, Пловдив, Поморие, Презвитер Козма, Пчелинска, Първи Май, Радомир, Райко Янков, Рено, Рига, Рила, Родопи, Розова Долина, Ропотамо, Рударска, Рудничар, С.Рударци, Самоков, Св. Иван Рилски, Свищов, Селимица, Силистра, Синчец, Скобелев, Смолян, Солун, София, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стримон, Струма, Темелко Ненков, Тинтява, Трън, У111-904, Кв.29, Ул.Вардар/Ул.Силистра, УПИ Lxxxiv-2229,Кв.21., УПИ І-1427 Кв.80б, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветaна Живкова, Черни Връх, Шипка, Шумнатица, Янтра, Ясен, Ястребец
На 15.05.2019 г. /10:00 - 11:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Старо Село, Общ. Радомир: I-51, Кв.11, Vii-157 Кв.17, Xxvіі-Xxvііі Кв.12, Мах.Дукова
На 15.05.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 10:45 - 12:00 ч./ - Стефаново, Общ. Радомир: Мах.Егреците
На 15.05.2019 г. /11:00 - 11:30 ч./ - Студена, Общ. Перник: Пи 000307, Находище Студена, Ален Мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Върбица, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Землище Мктп Щрабаг, Иван Вазов, Извън Регулация С.Студена Кариера, Каражинец, Мах.Кашова, Мах.Рулева, Местн.Каражинец/И.Р./, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев
На 13.05.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 11:15 - 12:00 ч./ - Студена, Общ. Перник: Баба Тонка, Бачо Киро, Блато, Божур, Бурковица, Бързатица, Васил Левски, Вит, Витоша, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска Поляна, Градище, Дома, Дъбрава, Еверест, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Извор, Искър, Йордан Корчев, Калоян, Капитан Петко Войвода, Кирил Богданов, Кокиче, Кольо Фичето, Крайречна, Лебед, Леденика, Лилия, Лъката, Люлин, Мах.Бугьовец, Мах.Каназирова, Мах.Кюлова, Мах.Опашиница, Мах.Шестакова, Мах.Язовира, Местн.Буката/И.Р./, Местн.Шарков Дол /И.Р./, Местн.Шумнатица, Могилата, Незабравка, Оборище, Одеса, Панайот Волов, Панайот Хитов, Перуника, Пороя, Първи Май, Разсадника, Райна Княгина, Рибарица, Самуил, Слатина, Спортист, Стадионна, Стефан Караджа, Струма, Съединение, Теменуга, Тодор Каблешков, УПИ Ii-456 Кв.39, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Проданов, Цар Иван Асен I, Чифлик, Шийница, Юрий Гагарин, Явор, Янтра
На 13.05.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 11:15 - 12:00 ч./ - Студено Буче: Стефан Караджа
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ - Ярджиловци: Ален Мак, Арда, Асен Китанов, Велин Асенов, Георги Димитров, Девети Септември, Иван Алексиев, Йордан Станоев, Китка, Кракра, Никола Вапцаров, Оборище, Орниче, Осоица, Перник, Първи Май, Рила, Свилен Русев, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тодор Димитров, УПИ Xx-744, Кв.60, Христо Смирненски
Община Радомир
На 13.05.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 12:15 - 14:00 ч./ - Батановци: 3ти Март, 6ти Септември, Александър Стамболийски, Борова, Бушляк, Вергил Ваклинов, Витоша, Голо Бърдо, Граово, Железничарска, Иван Вазов, Илинден, Княз Борис I, Коста Тричков, Лозан Рангелов, Мах.Кабранови, Мах.Яшарска, Махала Андрейна, Младост, Панайот Волов, Пчела, Република, Св.Св.Кирил И Методий, Средорек, Стара Планина, Старо Село, Струма, Физкултурна
На 14.05.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Беланица
На 14.05.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Бобораци: XIIi-216 ,Kw.31, Ііі - 323 Кв.26, УПИ V-219,Kw.32, Хviii-136, Кв.23
На 13.05.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 12:15 - 14:00 ч./ - Борнарево: УПИи I-066007 Кв.66
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Владимир: V-57, Кв.6а
На 15.05.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Горна Диканя: УПИ I-1026,Kb.103
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дебели Лаг
На 15.05.2019 г. /09:00 - 13:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ - Долна Диканя
На 14.05.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Жедна
На 13.05.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ На 14.05.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Житуша: П-Л Іv Пл.№711, Кв.56, УПИ V-675,Кв.52, УПИvі
На 14.05.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Житуша
На 14.05.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Извор, Общ. Радомир: Кв.1,УПИ Хіv, Махала Канджулица, Парцел V-220, Кв.12, УПИ Ii-492 Кв.41, УПИ Vi-332 Кв.39, УПИ Vi-441, УПИ Vii-69, Кв.13
На 14.05.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Касилаг: УПИ Ііі-230, УПИ Хіv-191
На 14.05.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Кленовик: Ii-169,Кв.15, Vi-5, Кв.20
На 13.05.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Кленовик: Ii-169,Кв.15, Кв.20
На 14.05.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Кленовик: Vi-5
На 14.05.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Кленовик
На 13.05.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 12:15 - 14:00 ч./ - Копаница
На 14.05.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Кошарите: П-Л Vii-117, Кв.18, УПИ Vііі,Кв. 17
На 13.05.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 12:15 - 14:00 ч./ - Лесковец, Общ. Перник: Бившо Ткзс
На 14.05.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Негованци: Vi-355, УПИ-130 Кв.37
На 13.05.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 12:15 - 14:00 ч./ - Перник: Железничарска
На 13.05.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 12:15 - 14:00 ч./ - Планиница, Общ. Перник: П-Л Ххіі, Кв.14, УПИ I-108, Кв.1
На 14.05.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Поцърненци: Махала Калугерски Чифлик 65
На 14.05.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Прибой
На 13.05.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 12:15 - 14:00 ч./ - Радомир: Мах.Арбанас
На 13.05.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 12:15 - 14:00 ч./ - Черна Гора, Общ. Перник: Георги Раковски, Еделвайс, Извор, Каравански Път, Китка, Лесковски Път, Магюшница, Мах.Ваклинови, Мах.Димеви, Мах.Кюрчийски, Мах.Сугареви, Мах.Толева, Нова Махала, Раец, Симеон Костов, Стара Планина, Юрий Гагарин
На 13.05.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 12:15 - 14:00 ч./ - Ярджиловци: Viii-388, Кв. 31, Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Васил Левски, Вердин Александров, Витоша, Двадесет И Трети Април, Девети Септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Извън Плана, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Орниче, Партизан, Плиска, Радослав Зафиров, Рила, Славчо Дяков, Стража

Община Трън
На 16.05.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Горна Мелна: 87
На 15.05.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ На 16.05.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Горна Мелна
На 15.05.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Дълга Лука: УПИ Iv-71, Кв.17


Област Монтана
Община Брусарци
На 14.05.2019 г. /10:30 - 13:15 ч./ - Василовци, Общ. Брусарци: Александър Стамболийски, Васил Друмев, Витоша, Девети Септември, Димитър Благоев, Извън Регулайията, Ленин, Цар Самуил
На 14.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Василовци, Общ. Брусарци: Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Дора Габе, Елин Пелин, Извън Регулайията, Камен Евстатиев, Кръстьо Пишурка, Май, Петко Р.Славейков, Септември, Сидер Воевода, Хаджи Димитър, Христо Смирненски
На 14.05.2019 г. /11:00 - 14:45 ч./ - Василовци, Общ. Брусарци: Димитър Благоев, Криволак, Милин Камък, Орион, Площада, Сливница, Юндола
Община Вълчедръм
За периода 13-17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Разград, Общ. Вълчедръм: Двадесет, Десета, Осемнадесет, Осма, Петдесет, Петдесет И Две, Петдесет И Две-А, Петдесет И Осем, Петдесет И Пет, Петдесет И Четири, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Четиридесет И Седем, Шеста, Шестдесет, Шестдесет И Девет, Шестдесет И Осем, Шестдесет И Седем, Шестдесет И Четири, Шестдесет И Шест, Шестнадесет
Община Лом
На 13.05.2019 г. /09:45 - 15:30 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Долно Линево: Александър Стамболийски, Васил Левски, Васил Петлешков(Л.Димитро, Веслец(23-Ти Септември), Витоша(9-Ти Септември), Вишна(Г.Димитров), Георги Сава Раковски, Дунав, Малина, Марица, Местност Дръмките, Пирин, Покрайна, Първа, Рила(Р.Даскалов), Стефан Караджа, Христо Ботев
На 13.05.2019 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Замфир: 110047, Битоля, Васил Друмев, Васил Коларов, Елин Пелин, Зайчер, Никола Й.Вапцаров, Охрид, Пирин, Сливница, Солун, Царибродска, Шипка
На 13.05.2019 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Златия, Общ. Вълчедръм: Извън Регулацията
На 13.05.2019 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Ковачица: Втора, Двадесет, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Седем, Двадесет И Три, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шест, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Местност Втори Стопански Двор, Местност Читалище, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет И Девет, Петдесет И Едно, Петдесет И Осем, Петдесет И Пет, Петдесет И Седем, Петдесет И Три, Петдесет И Четири, Петдесет И Шест, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Две, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Две, Четиридесет И Осем, Четиридесет И Пет, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Седем, Четиридесет И Три, Четиридесет И Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестдесет И Две, Шестдесет И Едно, Шестдесет И Три, Шестнадесет
На 13.05.2019 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Лом: 44238,1149,6, Бели Ружи, Бено Първанов(Синчец-Мл.), Борис Гайдаров(П.Мойсеев), Васил Друмев, Димитър Ралчев(Черв.Знаме, Димчо Дебелянов, Дядо Горан, Иглика(Нов Живот), Извън Регулацията, Кален Поток, Коваленко Петков(Партиз.), Лозарска, Митко Александров, Младенова, Младеново/Пейо Яворов, Могилата, Орляк, Пейо Яворов, Поточе(Ценко Маринов), Пчела, Садовете, Садовете/Крайна Лозарска, Софийска, Съгласие(Аврора), Цар Калоян
На 15.05.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ - Лом: Александър Стамболийски, Арда, Батак, Бахчите, Борил(Аспарух Яков), Братя Миладинови, Велес(Илия Генов), Веслец(Братя Ибренови), Генерал Нечаев, Гургулят, Д-Р Басанович, Д-Р Петър Берон, Дедеагач(Ставри Генов), Димитър Гинин, Извън Регулацията, Искър, Каблешков, Кнес Иван Кулин, Кубадин(Иван Георгиев), Менкова(Поп Андрей), Момчил, Неофит Рилски, Никола Първанов, Перущица, Пирот, Пристанищна(Лом.Комуна), Радецки, Скопие, Славянска(Г.Димитров), Софрон Михайлов, Стадиона, Стара Планина, Стефан Хаджийски, Тимок, Тунджа, Хан Кубрат, Цар Асен, Цар Симеон(В.Коларов), Цар Шишман, Шипка, Щип(Горан Георгиев)
На 13.05.2019 г. /09:45 - 15:30 ч./ - Лом: Лозарска, Садовете, Садовете/Крайна Лозарска
На 13.05.2019 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Станево: Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Пет, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Единадесета, Извън Регулация, Местност Църковен Двор, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Пет, Четиридесет И Три, Четиридесет И Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
Община Монтана
На 13.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Винище: 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Бенковски, Богдан Чукар, Боян Чонос, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Васил Левски, Гергана, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Русинов, Еделвайс, Иван Вазов, Извън Регулацията, Йордан Цеков, Йорданка Чанкова, Калугерица, Кирил И Методий, Лиляна Димитрова, Малчика, Местност Лъките, Митко Палаузов, Младост, Песъка, Петър Берон, Петър Трендафилов, Синчец, Славейко Първанов, Тодор Трифонов, Христо Ботев, Червен Бряг, Шести Септември, Юри Гагарин
На 13.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Горна Вереница: 01386, Вацинска, Витоша, Връбовчец, Главна, Гробарска, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Индустриална, Копривска, Мърфи, Осма, Панорама, Паньовска, Пета, Петнадесета, Пладнище, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Филинска, Цолинска, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 13.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Долна Вереница: 283014, 283017, 329200, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет И Първа, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
За периода 13-17.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Лом: Хаджи Димитър
За периода 13-17.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Монтана: 22-Ри Септември, 48489.22.482, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Баба Тонка, Баба Тонка, Баба Тонка, Бачо Киро, Бачо Киро, Беглишки Мост, Васил Априлов, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Левски, Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка/М.Веренишки/, Гаврил Душков(И.Иванов), Генерал Арнолди, Генерал Столетов(А.Греков, Генерал Столетов(А.Греков, Георги Данчов(Д.Данов), Георги Данчов(Д.Данов), Георги Данчов(Д.Данов), Георги С.Раковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев(Лика Рачин), Гоце Делчев(Лика Рачин), Гоце Делчев(Лика Рачин), Димитър Талев(Ц.Тодоров), Еделвайс М Кутловица, Екзарх Йосиф, Жеравица, Захари Стоянов, Захари Стоянов(К.Трифонов, Извора(Б.Бистрица), Иларион Драгостинов(В.М.), Иларион Драгостинов(В.М.), Илия Маринов, Калето, Клокотница(Г.Михайлов), Младост, Младост, Младост, Младост, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Никола Сапунджиев(П.Сред), Опълченска, П-К Богдан Йор.Илиев (Едел, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Парта, Парта, Петко Р.Славейков(К.Дим.), Петко Р.Славейков(К.Дим.), Петър Берон, Петър Парчевич, Петър Парчевич, Петър Парчевич, Плиска, Плиска, Плиска, Плиска, Плиска, Под Баира, Поп Харитон(Д.Вълков), Пъстрина, Св.Св.Кирил И Методий, Св.Св.Кирил И Методий, Свети Климент Охридски, Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Патриарх Евтимий(П., Свети Патриарх Евтимий(П., Свети Патриарх Евтимий(П., Свети Патриарх Евтимий(П., Семчин Дол, Славейков, Сливница, Стоян Марков(Г.Бонков), Странджа, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Трапезица, Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хайдут Велко, Хайдут Велко, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Иван Александър(Т.Тр., Чавдар Войвода, Черковна(Иван Бобанов), Шести Септември, Шести Септември, Шипка, Юрий Венелин, Юрий Венелин, Юрий Венелин, Яне Сандански(Л.Караст.), Яне Сандански(Л.Караст.)
На 13.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Монтана: Извън Регулацията, Кошарhик, Местност Палековото
Община Якимово
За периода 16-17.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Комощица: Бачо Киро, Братя Миладинови, Вела Пеева, Веслец, Генерал Гурко, Гео Милев, Граф Игнатиев, Девети Септември, Дончо Атанасов, Замфир Хаджийски, Извън Регулацията, Малчика, Симеон Ив. Бонев, Христо Ботев, Шипка, Яворов


Област Ловеч
Община Априлци
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Махала Маришница, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/
На 13.05.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Махала Свинова Поляна, Черни Връх/Ново Село/
На 14.05.2019 г. /09:30 - 12:00 ч.; 12:30 - 15:30 ч./ - Велчево, Общ. Априлци: Местн.Мачковци
Община Ловеч
На 15.05.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Александрово, Общ. Ловеч: Бенковски, Борис Данков, Братя Миладинови, Братя Павлови, Гено Димов, Кирил Павлов, Леге, Любен Каравелов, Оборище, Осъм, Райна Княгиня, Свети Кирил И Методий, Средна Гора, Страцин, Съединение, Трети Март, Цар Калоян
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Александрово, Общ. Ловеч: Владайска, Габровска, Денчо Влайчев, Крайна, Покой, Преспа, Район Ж.П.Гара, Трети Март, Цар Освободител, Цоньо Василев
На 13.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Баховица: Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вълчо Петров, Георги Димитров, Георги Хаджидинчев, Девети Май, Дунав, Иван Вазов, Иван Драгов, Кокиче, Кътю Драсов, Липа, Македонска, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Петко Славейков, Пирин, Райна Княгиня, Раковска, Рила, Свети Кирил И Методий, Сердика, Славянска, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кацаров, Тодор Кирков, Трети Март, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Маринов, Шипка
На 17.05.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Българене, Общ. Ловеч: Ганчо Начев, Ганчо Павлов, Георги Тинков, Дядо Радоя Мариаша, Иванка Карагечева, Илко Ст.Ганков, Йордан Хубавенков, Кулата, Ловджийска, Марин Гърбов, Марин Пенков, Митю Комитата, Мичо Стоянов, Мочор, Неделки, Никола Комитата, Павел Станчев, Пенко Грозев, Пенко Христов, Присоето, Радой Минковски, Селище, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Христо Ботев, Цачо Павлов, Цвятко Пеев, Цвятко Цачев
На 14.05.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Горан: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Дяко Иванов, Илия Иванов Яръмов, Ловчанска, Любен Каравелов, Марица, Огоста, Осъм, Петко Д.Петков, Раковски, Стефан Караджа, Трети Март, Училищна, Христо Ботев, Цочевска, Чучура, Шипка
На 14.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Гостиня: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Иванов, Иван Вазов, Иван Генов, Илия Симеонов, Кирил И Методий, Княз Борис 1, Любен Каравелов, Михо Нечев, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Яким Груев
На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дойренци: Александър Стамболийски, Барата, Дунав, Недялко Русинов, Никола Й.Вапцаров, Софроний Врачански, Тодор Каблешков, Тодор Киров, Хан Крум
На 14.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дойренци: Гарова
На 17.05.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Дренов: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бор, Васил Априлов, Добри Стоянов, Кованлъка, Люляци, Опълченска, Патриарх Евтимий, Трети Март, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 17.05.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Дъбрава, Общ. Ловеч: Васил Левски, Горски Пътник, Илинден, Местност Каптажа, Трети Март, Чер Недялко, Шести Септември
На 14.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Йоглав: Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кокиче, Латинка, Мелнишка, Мусала, Никола Василев, Опълченска, Осъм, Отец Паисий, Пирин, Рила, Соргоня, Стара Планина, Странджа, Съединение, Трети Март, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Йоглав: Опълченска, Пирин, Христо Ботев
На 16.05.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:20 ч./ - Казачево: Александър Стамболийски, Балканска, Бачо Киро, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Димитър Грънчаров, Добри Чинтулов, Ж.П.Спирка, Иван Вазов, Изворче, Къню Маринов, Любен Каравелов, Отец Паисий, Панайот Волов, Поречна, Раевите Ханчета, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хан Крум, Христо Ботев, Централна
На 13.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Лисец, Общ. Ловеч: Албания, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баховски Път, Белия Път, Боцка Могила, Васил Левски, Врани Кладенец, Генко Дерибеев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гладен Рът, Димитър Димов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Кирил И Методий, Климент Охридски, Колю Фичето, Мерашки Път, Мир, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов, Раевец, Розова Долина, Росна Могила, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Централна, Шипка
На 13.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 14.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 15.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 16.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 17.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Ловеч: Александър Стамболийски, Васил Левски, Велики Преслав, Генерал Скобелев, Княгиня Невинна, Мостова, Неофит Рилски, Осъмски Юнак, Свети Свети Кирил И Методи, Тракийска, Цар Иван Шишман
На 13.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Ловеч: Баховско Шосе, Васил Джабарски, Витоша, Възрожденска, Върхът, Гозница, Иван Вазов, Лале, Марко Крачунов, Матея Кръстев, Местност Полето, Михаил Петков, Момина Сълза, Ната Стоянова, Петър Граматик, Пол.Жребков, Продимчец, Рила, Свобода, Северна Индустриална Зона, Синчец, Стоян Цанков, Тодор Чернев, Христо Русков, Цар Иван Александър, Чешмата, Юрий Гагарин
На 14.05.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Ловеч: Бачо Киро, Васил Героя, Местност Бабаковец, Младост, Пано Рогозаров
На 13.05.2019 г. /11:15 - 16:00 ч./ - Ловеч: Върхът, Марко Крачунов, Матея Кръстев, Местност Полето, Петър Граматик, Пол.Жребков, Продимчец, Свобода, Стоян Цанков
На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ловеч: Княз Александър I Батенберг, Никола Петков, Отец Паисий, Тракийска
На 13.05.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ - Ловеч: Лале, Матея Кръстев, Михаил Петков, Петър Граматик, Пол.Жребков, Продимчец, Стоян Цанков, Христо Русков
На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ловеч: Марко Крачунов, Матея Кръстев, Петър Граматик, Пол.Жребков, Продимчец, Рила, Свобода, Христо Русков, Чешмата
На 14.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Ловеч: Местност Липака, Местност Синан Тепе
На 16.05.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:20 ч./ - Ловеч: Местност Печковец, Местност Полето, Хлевенско Шосе, Южна Индустриална Зона
На 16.05.2019 г. /09:15 - 16:20 ч./ - Ловеч: Местност Печковец, Местност Полето, Южна Индустриална Зона
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /11:00 - 16:00 ч.; 11:15 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ - Ловеч: Младост
На 14.05.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ - Ловеч: Младост, Стара Планина
На 17.05.2019 г. /09:15 - 13:00 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Малиново, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Велковска, Гайдар Кольо, Георги Бенковски, Георги Мамарчев, Георги С.Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люлин, Местност Юртлука, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пиперска, Пирин, Плиска, Под Усоито, Росица, Стара Планина, Стоян Заимов, Христо Ботев
На 13.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Малиново, Общ. Ловеч: Любен Каравелов
На 17.05.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Прелом: България, Васил Левски, Иван Вазов, Пролет, Стадион, Трети Март
На 14.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Пресяка: Александър Стамболийски, Васил Левски, Възрожденска, Габрака, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Калето, Климент Охридски, Любен Каравелов, Местност Стравиц, Местност Ялията, Потока, Райко Даскалов, Свети Кирил И Методи, Стара Планина, Стефан Караджа, Съби Даскалов, Тодор Каблешков, Христо Смирненски
На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Радювене: Балчик, Ботев Връх, Бузлуджа, Васил Левски, Веслец, Горномалянска, Гробарска, Драва, Козл0дуй, Перущица, Първа, Тодор Маринов, Христо Вълков
На 13.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Скобелево, Общ. Ловеч: Васил Левски, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Георги Филчев, Кирил И Методий, Нешо Рачев, Оборище, Осми Март, Стара Планина, Стефан Караджа, Тиха, Тихи Кът, Търговска, Хисар, Христо Ботев
На 16.05.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Скобелево, Общ. Ловеч: Търговска
На 13.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Славяни: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Капитан Мамарчев, Княз Александър I Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Път 35, Райна Княгиня, Свети Иван Рилски, Свети Кирил И Методий, Свети Климент Охридски, Сливница, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Тракия, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море, Шипка
На 13.05.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Славяни: Бачо Киро
На 13.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Слатина, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Волга, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Клокотница, Крайна, Любен Каравелов, Марица, Местност Кремъка, Огоста, Паисий, Петко Манев, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Първи Май, Пясъка, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра
На 16.05.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:20 ч./ - Сливек: Вежен, Иван Вазов, Любен Каравелов, Марин Георгиев, Минерален Извор, Петър Граматик, Стара Планина, Тодор Кирков, Трети Март, Христо Ботев
На 14.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Смочан: Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Осъмска, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 14.05.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Смочан: Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Иван Вазов, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 17.05.2019 г. /09:15 - 13:00 ч./ - Стефаново, Общ. Ловеч: Априлци
На 17.05.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Стефаново, Общ. Ловеч: Априлци, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Двата Бора, Иван Вазов, Иван Йонков Врацанлията, Магильов, Малиновска, Местност Бекерска Кория, Пейо К.Яворов, Радой П.Цанков, Райна Княгиня, Растът, Резя, Селищен Дол, Средока, Хаджи Димитър, Хаджийска, Христо Ботев, Церът, Червен Бряг, Шарбанци, Шипка, Яница
На 14.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Умаревци: Александър Македонски, Балатон, Балкан, Васил Левски, Вежен, Генерал Скобелев, Георги С.Раковски, Десислава, Драгоман, Дунав, Искра, Кокиче, Кракра, Липа, Люлин, Люляк, Местност Чоловски Баир, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Проф.Асен Златаров, Рила, Росица, Свети Кирил И Методий, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Черно Море, Чукалска, Шипка
На 16.05.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:20 ч./ - Хлевене: Александър Стамболийски, Банчо Еврев, Васил Левски, Великден, Даскал Стефанов, Дълбок Дол, Иван Димов, Капитан Петко Войвода, Кочо Иванов, Марангозка, Ненко Дачев, Отец Паисий, Петко Боев, Поп Георги, Простор, Свирлив Кладенец, Стойчова, Тодор Печев, Трети Март, Христо Ботев
Община Луковит
На 13.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 14.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 15.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 16.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 17.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Бежаново, Общ. Луковит: Асен Златаров, Беласица, Васил Левски, Иван Иванов, Иван Роснев, Козлодуй, Кокиче, Плевен, Сергей Румянцев, Стублата
На 15.05.2019 г. /09:15 - 14:15 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ - Беленци: Батак, Беласица, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Втори Юни, Георги Бенковски, Главна, Деница, Изгрев, Каноското, Кошута, Местност Селския Връх, Могилата, Обзор, Оборище, Пазара, Първи Май, Ратица, Рила, Свети Илия, Синчец, Стара Планина, Тодоришка, Христо Ботев, Чавдар, Чуканска, Шипка
На 15.05.2019 г. /09:15 - 14:15 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ - Горник: Делницата
На 15.05.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Дерманци: Александър Стамболийски, Васил Левски, Вит, Георги Раковски, Гоце Делчев, Дърман, Любен Каравелов, Мизия, Оборище, Околовръстна, Петко Д.Петков, Подполковник Калитин, Райна Княгиня, Хан Аспарух, Яне Сандански
На 15.05.2019 г. /09:15 - 14:15 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ - Карлуково: 36511, 44327, Александър Стамболийски, Ален Мак, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Байкал, Бачището, Бачо Киро, Бор, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Георги Бенковски, Георги Иванов, Георги Раковски, Градище, Девети Май, Детска Песен, Дико Илиев, Дунав, Железничарска, Желю Войвода, Здравец, Иван Ангелов, Изгрев, Искър, Искъра-Сладината, Кап Петко Войвода, Кирил И Методий, Кокиче, Лале, Латко Лилов, Местност Григора, Младост, Оборище, Орляк, Отец Паисий, Петко Петков, Петър Берон, Петър Трантеев, Пи-018035, Пролет, Проходна, Първи Май, Работническа, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стара Планина, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Андреев, Христо Ботев, Юрий А.Гагарин
На 15.05.2019 г. /13:45 - 14:15 ч./ - Луковит: Бяло Поле, Възраждане, Местност Бяло Поле, Местност Искъра, Стопански Двор
На 15.05.2019 г. /09:15 - 14:15 ч./ - Луковит: Местност Искъра, Стопански Двор
На 15.05.2019 г. /09:15 - 14:15 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ - Петревене: 045009, Александър Стамболийски, Бор, Бреза, Васил Левски, Витиня, Ген.Гурко, Георги Иванов, Георги Сава Раковски, Здравец, Златна Панега, Иван Вазов, Иван Стефанов, Изгрев, Местност Жп Спирка, Местност При Панега, Опълченец Стоев, Отец Паисий, Радецки, Райна Княгиня, Рила, Розова Долина, Сергей Румянцев, Синчец, Софроний Врачански, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Освободител, Шипка, Юрий А.Гагарин, Явор
На 15.05.2019 г. /13:45 - 14:15 ч./ - Румянцево: 069012 М. Лъките, 088074, Бела Лъка, Божур, Бузлуджа, Веслец, Гергана, Гробарска, Дунав, Златинска, Златна Панега, Искър, Йоловска, Йорговска, Капитан Стефан Павлов, Карлуковска, Кокиче, Коларска, Крайще, Кракра, Лозарска, Люлин, Маркони, Милин Камък, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Предел, Разделна, Рила, Родина, Родопа, Росица, Сергей Румянцев, Сливница, Стара Планина, Странджа, Страцин, Съединение, Тутракан, Цачевска, Централна, Чукара, Шипка
На 13.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 14.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 15.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 16.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 17.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Румянцево: 069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка
На 13.05.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Румянцево: Цачевска
На 15.05.2019 г. /13:45 - 14:15 ч./ - Тодоричене: 116009, Бачо Киро, Васил Левски, Добри Войников, Капитан Петко Войвода, Кочо Честименски, Никола Обретенов, Панайот Хитов, Петко Р.Славейков, Райна Княгиня, Старо Шосе, Тодор Каблешков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 15.05.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ - Торос: 157023, Васил Левски, Грънчар, Дило Йотов, Кокиче, Кулата, Младост, Никола Вапцаров, Торос, Хан Аспарух, Цвятко Алексиев, Шипка
Община Тетевен
На 15.05.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Гложене, Общ. Тетевен: 0503083, Махала Зоренишки Дол, Махала Топилище
На 15.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Голям Извор, Общ. Тетевен: Георги Стойков
На 13.05.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Дивчовото: 20996.12.27, 20996.7.50, 20996.8.94, Боровец, Георги Бенковски, Йото Генков, Капитан Никола Войновски, Мах.Зеленика, Мах.Косица, Местн.Боатин, Сава Младенов
На 16.05.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Рибарица, Общ. Тетевен: 62579.150.12, Вежен, Заводна
На 15.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Тетевен: Георги Кирков, Дели Пало, Иван Вазов, Иван Томов, Кооперативен Пазар, Лалка Павлова, Лечо Гайдаря, Малей, Петко Страшния, Стърч, Трети Март
На 13.05.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Тетевен: Козница, Махала Байовица, Махала Ванковци, Махала Недковци, Махала Свидово, Местност Банков Дол, Местност Гурга, Местност Недковци, Полатен
На 13.05.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Черни Вит: 80902.18.151, Ангел Крачунов, Антийо Панчев, Боровец, Братойо Петков, Васил Левски, Дели Пало, Дружба, Здравец, Капитан Войновски, Лазар Ралчев, Махала Бръшленица, Махала Делиевци, Махала Златевци, Махала Петровци, Махала Платуница, Местност Дъскот, Местност Остриля, Миковци, Момина Поляна, Нейо Крачунов, Орлов Камък, Остриля, Петко Милев Страшния, Райна Княгиня, Стоян Генков, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев
На 16.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Черни Вит: 80902.18.151, Васил Левски, Хан Крум
На 17.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Черни Вит: Васил Левски, Дружба, Капитан Войновски, Райна Княгиня
На 17.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Черни Вит: Васил Левски, Местност Остриля, Нейо Крачунов, Остриля
На 14.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Черни Вит: Махала Бръшленица, Махала Златевци
На 14.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Черни Вит: Махала Делиевци, Махала Платуница
На 16.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Черни Вит: Местност Дъскот, Хан Крум
Община Троян
На 17.05.2019 г. /09:45 - 12:30 ч./ - Балабанско: Район Центъра
На 14.05.2019 г. /12:30 - 13:30 ч./ - Борима: Васил Левски, Васильов, Ген.Скобелев, Генерал Тотлебен, Гурко, Девети Септември, Дочо Съев, Есперанто, Иван Дочев, Илия Маринов, Марин Стафунски, Минко Дочев, Освобождение, Петър Грошев, Победа, Райна Княгиня, Синчец, Стара Планина, Трети Март, Хаджи Димитър
На 14.05.2019 г. /13:45 - 16:00 ч./ - Борима: Васил Левски, Ген.Скобелев, Генерал Тотлебен, Девети Септември, Есперанто, Кап.Петко Войвода, Колю Колев, Марин Стафунски, Освобождение, Пенка Стафунска, Петър Грошев, Урсел, Цанко Патарински
На 14.05.2019 г. /12:30 - 13:30 ч./ - Герман: Хан Крум/31-Ва/
На 15.05.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Дебнево: Буковец, Калето, Липака, Петко Колев, Христо Ботев
На 15.05.2019 г. /12:00 - 12:20 ч.; 12:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Дълбок Дол: Иван Дончев
На 15.05.2019 г. /12:00 - 12:20 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Лешница, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Балкан, Васил Левски, Витоша, Дунав, Иван Вазов, Иван Марков Марковски, Искър, Кап. Илия Цанков, Кокиче, Любен Каравелов, Минко Раевски, Осъмска, Рила, Свети Иван Рилски, Стара Планина, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Черно Море
На 15.05.2019 г. /12:00 - 16:30 ч.; 12:00 - 12:20 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Ломец: Александър Стамболийски, Балкан, Бор, Васил Коларов, Васил Левски, Венец, Ганко Стойнов, Георги Димитров, Джура, Дъб, Илия Маринов, Кастроне Состра, Кънчо Христов, Любен Каравелов, Осъм, Руен, Сергей Румянцев, Стойко Петков, Тинко Симов, Христо Начевски, Христо Смирненски, Цанко Ненов
На 15.05.2019 г. /13:15 - 15:30 ч./ - Ломец: Александър Стамболийски, Балкан, Васил Коларов, Васил Левски, Венец, Джура, Илия Маринов, Кънчо Христов, Любен Каравелов, Осъм, Руен, Сергей Румянцев, Стойко Петков, Тинко Симов, Христо Начевски, Христо Смирненски
На 15.05.2019 г. /09:45 - 12:30 ч./ - Ломец: Александър Стамболийски, Бор, Васил Левски, Ганко Стойнов, Георги Димитров, Дъб, Кастроне Состра, Кънчо Христов, Любен Каравелов, Христо Начевски, Христо Смирненски, Цанко Ненов
На 14.05.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Ломец: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Джура, Кастроне Состра
На 17.05.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Орешак, Общ. Троян: 10-та, 12-та, Авксентий Дацин, Атанас Хасъмски, Димитър Ралков, Доктор Борис Пейчев, Еделвайс, Комуна, Осъм, Панайот Волов, Стара Планина, Хемус
На 17.05.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Орешак, Общ. Троян: 11-та, 12-та, 13-та, 9-та, Авксентий Дацин, Димитър Никифоров, Иван Донев, Прохлада, Стара Планина, Хемус
На 16.05.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - София: Студентски Град
На 14.05.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Старо Село, Общ. Троян: Софийска, Централна
На 16.05.2019 г. /09:45 - 12:30 ч./ - Терзийско, Общ. Троян: Балкан, Грънчар, Девети Септември, Захари Стоянов, Христо Ботев, Цвятко Цвятковски
На 16.05.2019 г. /13:15 - 16:00 ч./ - Терзийско, Общ. Троян: Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, Местност Пъпровци, Терзийска
На 17.05.2019 г. /13:45 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Балкан, Ген.Карцов, Мизия
На 17.05.2019 г. /09:45 - 12:30 ч./ - Троян, Общ. Троян: Буковец, Здравец, Пейо К.Яворов, Стефан Караджа, Христо Ботев
На 13.05.2019 г. /09:45 - 12:30 ч./ - Троян, Общ. Троян: Георги С.Раковски, Димитър Икономов-Димитрика, Станка Исикийска
На 13.05.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Георги С.Раковски, Христо Цонковски
На 16.05.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ На 17.05.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Троян, Общ. Троян: Кв.Ливадето, Ливадето
На 13.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 14.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 16.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 17.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Черни Осъм: Акациева, Амбарица, Бай Паскал, Врачовска, Девети Септември, Дружба, Първи Май, Стара Планина, Цонка Дамянова
На 13.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Черни Осъм: Амбарица, Девети Септември, Жилища На Горското Стопанство, Общ.Дз Обнова, Първи Май, Стара Планина
На 16.05.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Черни Осъм: Жеравица, М.Бъзево, М.Жеравица, М.Кошутина, М.Стругът
На 16.05.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Черни Осъм: М.Жеравица
На 13.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 14.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 16.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 17.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Чифлик, Общ. Троян: Алашка, Калчевска, Мах.Троянска, Никола Войновски, Тодор Каблешков
Община Угърчин
На 14.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Кирчево: Александър Стамболийски, Веселина Черкезова, Иван Вазов, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Хан Аспарух, Черно Море
На 14.05.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Лесидрен: Vі Кв.95, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Възраждане, Кв 95 Стопански Двор, Кирил И Методий, Крайречна, Местност Капин, Полк.Орлов, Радецки, Стара Планина, Сънджер, Тодор Комитата, Христо Смирненски, Цар Калоян, Чаршията
На 15.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Лесидрен: Кол.Коник, Местност Коника, Местност Ябълчака
На 15.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Лесидрен: Мах. Барашки Колиби
На 15.05.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Угърчин: Васил Левски, Марица, Патриарх Ефтимий, Светулка, Свобода, Христо Ботев, Цар Калоян, Църковна
Община Ябланица
На 15.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Батулци: Присоето, Стоян Панов, Христо Ботев
На 15.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Дъбравата: Александър Стамболийски, Буджовци, Витоша, Вътювци, Георги Бенковски, Драгойца, Златна Панега, Йотковци, Калето, Нинковци, Нишовци, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Цано Вълчев
На 14.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Златна Панега: Димчо Дебелянов, Златановци, Йордан Йовков, Любен Каравелов, Опълченска, Стара Планина, Шипка
На 14.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: 067316, 075133, Доктор Ради Цанов, Местност Ламбовци, Местност Шумака, Местност Шумнене


Област Кюстендил
Община Бобов дол
На 13.05.2019 г. /09:45 - 16:00 ч.; 09:45 - 12:00 ч./ - Голема Фуча
На 14.05.2019 г. /09:45 - 12:00 ч.; 09:45 - 16:00 ч./ - Мали Върбовник
Община Бобошево
На 13.05.2019 г. /09:30 - 11:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Блажиево: Vii-236,Кв.15, Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св.Иван Рилски, Стопански Двор, Теменуга, УПИ - V-77,Кв.11, Хii,Кв.22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис
На 13.05.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Бобов Дол: Васил Коларов
На 13.05.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Бобошево: 04532.142.023 Света Богородица, 14532.040.017, XIIi-591 Кв.65, Ал.Константинов, Ал.Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. И К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-Р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Жп Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил И Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М.Турсуно Пи №135017, Местност Галенковци, Местност Герена, Местност Друма, Местност Затона, Местност Кощанево, Местност Липовица, Местност Манастира, Местност Миладин, Местност Мърдище, Местност Секелица, Местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, Път 104, Пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор
На 13.05.2019 г. /09:30 - 11:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ - Висока Могила: Мильов Рид
На 13.05.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Вуково: 087040, 12351.153.0030
На 13.05.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 11:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Грамаде, Общ. Дупница: Іх - 136, Кв. 18
На 13.05.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Доброво: 046015, Vі-293, Кв. 20
На 13.05.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Дупница: Местност Мело
На 13.05.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 11:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Каменик
На 13.05.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Рила
На 13.05.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Скрино: 116, X-83
На 13.05.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Слатино, Общ. Бобошево: Лоза, Местност Слатинско Ханче, Цар Борис
На 13.05.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Смочево: 048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, Махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-Vііі-361,Кв.15, Христо Ботев
На 13.05.2019 г. /09:30 - 11:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч.; 11:30 - 16:00 ч./ - Сопово
Община Дупница
На 14.05.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Бадино: УПИ - Іі-113, Кв.21
На 13.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Баланово
На 16.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Бистрица, Общ. Дупница: Комсомолска
На 16.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Блатино: 000195, 000212, 005026, 005053, Viii-91,Кв.7, Екатте 04354, Пи 000241
На 16.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Бобов Дол: Младост
На 14.05.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:15 - 12:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Бобошево: Махала Въртен Камък
На 14.05.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 13:00 ч.; 10:15 - 12:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Боровец: Ii-259,Кв.14, Xviii-263 Кв.14, УПИ XII-99q, УПИ Xv-172, УПИ-І
На 14.05.2019 г. /09:30 - 13:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 10:15 - 12:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Бураново: 007004, 023014, 025033, 267, Селището, УПИ I-63, Кв.6, Хiii-483,Кв.50
На 16.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Гюргево
На 14.05.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Джерман: 013024, 017022, 059050, Viii-419,Кв.35, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил И Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, Местност Бела Вода, Местност Голямата Порта, Местност Еминица, Местност Китева Ливада, Местност Кръсто, Местност Мали Бельов Дол, Местност Площа, Местност Пульова Воденица, Местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански Двор, Теменуга, УПИ Ii-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор
На 14.05.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Драгодан: №000026, Извън Регулация
На 14.05.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:15 - 12:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Драгодан: №000026, Извън Регулация, Махала Ортакчийска
На 16.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Дупница: 324+460 До 324+840, 68789.551.8, 68789.552.38, Каваклия, Местност Бели Янко, Местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе
На 16.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Дупница: 68789.21.19, 87727,16,179, Джерман, Извън Регулация, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Драгоина Могила, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром.Зона, Саморанска, Софийско Шосе
На 14.05.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Дупница: 68789.25.34, 68789.28.351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, Местност Бунищерица, Местност Злево, Местност Пульова Воденица, Местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода
На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дупница: 87727,16,179, Верила, Втори Януари, Доктор Сапунджиев, Дупница, Ивайло, Клисура, Клокотница, Николаевска, Орлинска, РУПИте, Русалка, Самоковско Шосе, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Скопие, Тракия, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Хххvi - 2262, Цар Освободител, Шейново
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Верила, Втори Януари, Доктор Сапунджиев, Дупница, Ивайло, Клисура, Клокотница, Николаевска, Орлинска, РУПИте, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Скопие, Тракия, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Хххvi - 2262, Цар Освободител, Шейново
На 16.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Дяково: 16, 23, Vi, Кв. 2, Дяково, Махала Бучала, Махала Крич, УПИ I-138,Кв. 10, УПИ Ііі-204,205,206,Кв.20, УПИ Хіv
На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дяково: Vi, Кв. 2, УПИ I-138,Кв. 10, УПИ Ііі-204,205,206,Кв.20, УПИ Хіv
На 14.05.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Крайни Дол: Iii-33,43,Кв.5, УПИ - Vii-86, Хiх-51
На 16.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Крайници: 39339.117.68, 39339.142.19, I-1,2,3, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, УПИ Ii-302,Кв.79, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански
На 15.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Крайници: 39339.117.68, Александър Димитров, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Васил Коларов, Верила, Генерал Заимов, Георги Бенковски, Гергана, Джубрена, Дунав, Захари Стоянов, Крайречна, Неофит Рилски, Самуил, Солун, Стопански Двор, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър
На 15.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Крайници: 39339.142.19, I-1,2,3, Арда, Васил Демиревски, Васил Левски, Възраждане, Георги Раковски, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Кирил Овчарченски, Местност Гугугица, Младост, Одрин, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черно Море
На 17.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Крайници: Александър Стамболийски, Априлско Въстание, Баба Тонка, Батак, Васил Демиревски, Верила, Гео Милев, Дупнишка Комуна, Иван Вазов, Йорданка Николова, Малчика, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Петко Славейков, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Христо Механджийски
На 17.05.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Крайници: Александър Стамболийски, Бончук, Васил Левски, Възраждане, Ивайло, Йордан Долдуров, Климент Охридски, Кокиче, Любен Каравелов, Стопански Двор, Трети Гв. Полк
На 16.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Крайници: Баба Тонка, Васил Левски, Георги Раковски, Дупнишка Комуна, Иван Вазов, Кирил И Методий, Кирил Овчарченски, Кокиче, Любен Каравелов, Младост, Петко Славейков, Трети Гв. Полк, УПИ Ii-302,Кв.79, Христо Ботев, Яне Сандански
На 16.05.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Крайници: Верила, Георги Раковски, Добри Чинтулов, Максим Горки, Младост, Панайот Волов, Петко Славейков, Рила, Трети Гв. Полк
На 16.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Кременик: XXII-98,Кв.10, Хххvi-171,Кв.5
На 14.05.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 13:00 ч.; 10:15 - 12:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Крумово, Общ. Кочериново: 000477
На 16.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Мламолово: Ix-25,Кв.9, Iх-179,Кв.11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, Местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга, УПИ Xxi-38, Кв.8, УПИ Xxx,Кв.9
На 14.05.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Мурсалево: 200002, 244,Кв.12, Ii-353,Кв.11, Iii- 279, V-688 Кв.66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен Път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Пи 056021 Местност Деве Богаз, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански
На 14.05.2019 г. /09:30 - 13:00 ч.; 10:15 - 12:30 ч./ - Мурсалево: Iii- 279, V-688 Кв.66, Бузлуджа, Васко Манолов, Волга, Георги Раковски, Главен Път 79, Димитър Благоев, Калоян, Марек, Москва, Мусала, Пи 056021 Местност Деве Богаз, Плиска, Стопански Двор, Струма, Христо Ботев, Юри Гагарин
На 14.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Палатово: 083002
На 16.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Пиперево: 56349.0.159, 56349.6.37, 68789.250.87, 68789.252.15.1, 68789.252.19, 68789.252.22.1, Дупнишка Комуна, Местност Стопански Двор, Мтп Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, Ххviii,Кв.39
На 16.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Самораново: Митко Палаузов, Саморанска
На 16.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Сапарева Баня: 65365.210.931, 65365.46.10, 65365.602.106, Lxx-462,Кв.74, Xv-2268, Кв.44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил И Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, Местност Бончук, Местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св.Илия, Серафим Йорданов, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, УПИ 65365.46.56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин
На 16.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Сапарево: 002002, 00455042, 045132, X-2698, І-2332,Кв.66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, УПИ Ххv,Кв.20, Х-2149,Кв.11, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода
На 14.05.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Слатино, Общ. Бобошево: Iv-123,Кв.15, Xvi - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, Местност Герена, Местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пи 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански Двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, УПИ XII-406, Христо Смирненски, Цар Борис
На 14.05.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Усойка: Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, Местност Будаковица, Местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св.Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов
На 14.05.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 13:00 ч.; 10:15 - 12:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Фролош
На 14.05.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 13:00 ч.; 10:15 - 12:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Цървище: Махала Ореевица, Цървище
На 16.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ.Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка
На 16.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Яхиново: 87724.10.5, 87727.13.10, 87727.13.18.2, 87727.14.69, 87727.17.1, 87727.20.2, 87727.203.284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ Vi-185 Кв.28, Христо Ботев, Яхинско Шосе
Община Кюстендил
На 13.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Бобешино
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Брест, Общ. Трекляно: Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала Селото, Махала Янкова
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Бъзовица: Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала Реката
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Горановци, Общ. Кюстендил: Лъката, Махала Оспротива
На 16.05.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Горна Брестница: Влахов Дол, Местност Влахов Дол
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Горни Коритен: Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Горно Кобиле: Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала Селото
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Горно Уйно: Махала Амиджина, Махала Брестов Дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка
На 14.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Горно Уйно
На 16.05.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Грамаждано: Ii-110.Кв.11, Александър Стамболийски, Васил Левски, Джурналица, Димитър Каляшки, Здравец, Любен Манджуков, Местност Гола Велика, Местност Динката, Местност Исманица, Местност Стрелбище, Местност Стрелбище Пи003007, Осогово, Пи 17680.25.36, Почивало, Радослав Нотев, Румена Войвода, Стоимен Ковачев, Христо Ботев
На 14.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Гурбановци
На 13.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Гюешево: 000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Комсомолска, Махала Богданица, Махала Борнарска, Махала Гарище, Махала Димирци, Махала Зарева, Махала Рекалска, Махала Тонева, Махала Центъра, Махала Цървенджийска, Махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух
На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гюешево: Махала Центъра
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Добри Дол, Общ. Трекляно: Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки Дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Пращенци, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Долни Коритен: Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Долно Кобиле: Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището
На 13.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Долно Село: М.Планиница, Махала Бистрица, Махала Буковска, Махала Дяволска, Махала Каймаканска, Махала Кошарелска, Махала Логовска, Махала Малиновска, Махала Пищилци, Махала Превалец, Махала Ридарци, Махала Салакунска, Махала Транчовска, Махала Чукарска, Махала Шаламанци
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Долно Уйно: Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Никова, Махала Олтоманци, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска
На 14.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Долно Уйно: Махала Олтоманци
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил И Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Драгойчинци: Мах.Богданова, Мах.Бозкина, Мах.Гигина, Мах.Гигинци, Мах.Градско Ливаде, Мах.Дайчова, Мах.Деяница, Мах.Джикаре, Мах.Дълги Лом, Мах.Дърнелци, Мах.Зеинци, Мах.Злондон, Мах.Корита, Мах.Куркина, Мах.Малка Падина, Мах.Митарци, Мах.Пейчинова, Мах.Село, Мах.Средно Осое, Мах.Чорбаджийска, Мах.Ширилова
На 16.05.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Жиленци: Ангел Маноилов, Борис Джелепски, Васил Левски, Глоковска, Гюешевско Шосе, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Иглика, Крайречна, Курбанци, Кьошко, Махала Везенска, Махала Долна, Махала Сиракова, Махала Черковна, Махала Чифлика, Местност Баладърица, Местност Гьоло, Местност При Къщи, Местност Разкръсие, Местност Сбирище, Местност Спротива-Чифличето, Милан Керенски, Над Погребите, Осогово, Петър Ризов, При Къщи, Първи Май, Радослав Нотев, Райна Княгина, Теменужка, УПИ Ii-105, Кв.26, УПИ XII, Кв. 17, УПИ Хviii -187 Кв.228, Христо Ботев
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Злогош: Долна Махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина Падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала Селото, Махала Чиринци
На 14.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Ивановци, Общ. Кюстендил
На 13.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Каменичка Скакавица: Васил Левски, Здравец, Каменица, Махала Дудевска, Махала Пилищарска, Махала Чакмаджийска, Махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Киселица: Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница
На 13.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Коприва
На 14.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Кутугерци
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Кършалево
На 14.05.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Кюстендил: Абоба, Антим I, Асен Суичмезов, Бабуна, Бански Лозя, Батак, Беласица, Бурин Дол, Васил Априлов, Велбъжд, Веслец, Виница, Вит, Генерал Заимов, Георги Друмохарски, Герена, Голак, Гороцветна, Граф Игнатиев, Гургулят, Елин Пелин, Иларион Ловчански, Ильо Войвода, Йордан Митрев, Кадин Мост, Камчия, Караджа Бунар, Константин Николов, Костадин Поппандов, Кукуш, Марин Дринов, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Местност Чифутски Дол, Морава, Овощарска, Опълченска, Парижка Комуна, Перущица, Пирин, Пиянец, Първи Май, Радецки, Радослав Нотев, Самуил, Седемнадесети Януари, Софроний, Стара Планина, Струма, Трифон Стефанов, Хан Аспарух, Хижата, Хисарлъка, Цар Борис 1-Ви, Цар Освободител, Юстиниян, Яне Сандански
На 14.05.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Кюстендил: Абоба, Константин Николов, Овощарска, Цар Освободител
На 16.05.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Кюстендил: Бреза, Васил Петлешков, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Елисавета Багряна, Емил Марков, Жельо Демиревски, Иван Банков, Иван Момчилов, Игнат Барбар, Индустриална, Йоаким Осоговски, Крум Зарев, Любчо Кечев, Малчика, Махала Корубанска, Местност Влахов Дол, Местност Гола Велика, Местност Гърлянски Черешарник, Местност Динката, Местност Кандило, Местност Кандило Пи 050199, Местност Лозенски Механи, Могилата, Никола Атанасов, Николай Рукавишников, Петър Берон, Петър Ников, Прогона, Румена Войвода, Сердика, Соволска, Спартак, УПИ Iii-7156,Кв. 398, УПИ Vii Кв.91 А, Цвятко Радойнов
На 16.05.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Лозно: Пи 030204 М. Кочине, Васил Левски, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Каляшки, Дрин, Емил Шекерджийски, Йорданка Николова, Китка, Махала Кепазка, Махала Корубанска, Местност Азна, Местност Кочине, Местност Лозище, Местност Орачето, Местност Пладнище, Местност Под Селото, Местност Разкръсе, Местност Стари Лозя, Местност Стрелбище, Местност Стрелбището, Осогово, Паисий Хилендарски, Под Селото, Свети Илия, Слатина-026005, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Стоян Лудев, Стрелбището, Топила, Топилата, УПИ Xi-223 Кв.21, УПИ Іх Стопански Двор, Христо Ботев, Цанко Церковски, Четиринадесети Май
На 16.05.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Лозно: Васил Левски, Даскал Димитрий, Димитър Каляшки, Местност Кочине, Местност Пладнище, Местност Стари Лозя, Осогово, Стефан Караджа, Четиринадесети Май
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ На 14.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ломница, Общ. Кюстендил: Махала Анина, Махала Батина, Махала Богойна, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Милоорниче, Махала Плавнище, Махала Попов Дол, Махала Прекендачка, Махала Равно Буче, Махала Щърбец
На 15.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Ломница, Общ. Кюстендил: Махала Анина, Махала Батина, Махала Богойна, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Милоорниче, Махала Попов Дол, Махала Равно Буче
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ломница, Общ. Кюстендил: Махала Анина, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Плавнище, Махала Прекендачка, Махала Щърбец
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:30 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Мазарачево: Махала Безбелинци, Махала Модро Поле, Махала Тренките, Махала Черна Река
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Метохия: Долна Махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Побит Камък, Общ. Трекляно: Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала Село
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Полетинци
На 13.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Преколница: Махала Байковска, Махала Вароша, Махала Делевска, Махала Карадачка, Махала Османци, Махала Прапорска, Махала Ридарска, Махала Сливарска, Махала Тупандийска, Махала Чукойска
На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Преколница: Махала Карадачка
На 13.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Раненци: Людмила Живкова, Махала Боровска, Махала Велиновска, Махала Димовска, Махала Друмлийска, Махала Кривошийска, Махала Лехчанска, Махала Мечкарска, Махала Реджовска, Махала Славевска, Махала Стругарска, Махала Центъра, Махала Шляпарска
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Средорек, Общ. Трекляно: 020019, Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни Камък
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Сушица, Общ. Трекляно: Махала Варни Дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала Реката, Махала Старо Село, Махала Ханове, Махала Чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Трекляно: Махала Бръзина, Махала Връшинци, Махала Дъбът, Махала Караджинца, Махала Караджинци, Махала Марикинци, Махала Младост, Махала Табаци, Махала Центъра, Махала Шумановци
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Уши: 030001 М. Под Пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска
На 14.05.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Церовица: Махала Бело Камене
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Чешлянци: Махала Бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала Реката, Махала Стопански Двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре
На 13.05.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:30 ч./ На 14.05.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Чудинци
Община Рила
На 15.05.2019 г. /09:45 - 15:30 ч./ - Пастра: 55539.100.132
На 15.05.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Пастра: 55539.100.316, Местност Туфано, Пастра, Пи №55539.100.207
На 15.05.2019 г. /11:00 - 15:30 ч./ - Пастра
Община Сапарева баня
На 15.05.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Овчарци, Общ. Сапарева Баня: 020101, 027028, 53254.50.46, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. &Quot;Грабежо&Quot;, Местност Герена, Местност Песоко, Местност През Реката, Местност Ридо, Местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 15.05.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Паничище: 300 В Отдел 04,Ид.65365.210.970, Ii, Ii,Кв.8, Іх - Кв. 8, Местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ - І ,Кв. 70, УПИ Iii, УПИ Viii Кв.10
На 15.05.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Ресилово: Xi-742,Кв.53, 026170, 027007, 100005, Iii-548,Кв.58, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, Местноста Над Селото, Община Сапарева Баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, УПИ - Vіі-672,Кв.36, Хiv-11,Кв.5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра
На 15.05.2019 г. /09:15 - 16:00 ч.; 10:00 - 13:30 ч./ - Ресилово: 100005, Бачо Киро, Вария, Гагарин, Иван Рилски, Отец Паисий, Раковски, Синчец, Спартак, Стопански Двор, Хiv-11,Кв.5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Шипка
На 15.05.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Самораново: 65245,6,153, 65245.1.214, 65245.4.266.1, 65245.4.405, 65245.4.440, 65245.45.4.416, 65245.6.499.1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв.16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, Местност Златковица, Местност Марков Камък, Местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин
На 15.05.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Сапарева Баня: 032046, 65365,601,10, 65365.210.111, 65365.24.636 До Банята, 65365.31.45, 65365.32.226, 65365.32.353, 65365.601.005, 65365.601.964, 65365.602.602, I ,Кв.74, Iii, Кв.125, Lxxvі,Кв. 74 Идент. 65365.602.375, Lxxx,Кв.74, Lxxxiv-2797,Кв.74, Xviii, Кв. 98, Ііі-3071,Кв.120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, Местност Бончук, Местност Водни Дол, Местност Зелени Преслап, Местност Света Вода, Местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, Пи - 1351, Пи Lxxxііі; Кв.74, Пи №65365.210.111 М.Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св.Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, УПИ Ix-999, Кв. 33, УПИ Lxxx, Кв.74, УПИ Vi-147,Кв 12,Пи65365.601.92, УПИ Viii-2759,Кв.109, УПИ І - 2742, Кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода


Област Благоевград
Община Банско
На 16.05.2019 г. /11:30 - 16:30 ч./ - Банско: Александър Буйнов, Атон, Васил Левски, Ген. Стилян Ковачев, Георги Ковачев, Гладстоун, Гоце Делчев, Ел-Тепе, Кирил И Методи, Минго Тодев, Неофит Рилски, Никола Попфилипов, Отец Паисий, Пирин, Симеон Молеров, Стефан Стамболов, Тодор Каблешков, Хаджи Кандит, Цар Калоян
На 16.05.2019 г. /08:30 - 13:30 ч./ - Банско: Братя Миладинови, Иван Джолев, Местност Рупчовец, Цар Симеон
Община Белица
На 17.05.2019 г. /08:30 - 13:30 ч./ - Белица, Общ. Белица: Извън Регулация
На 17.05.2019 г. /08:30 - 13:30 ч./ - Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесет И Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
Община Благоевград
На 15.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: 04279.601.133, 04279.629.76, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Антон Страшимиров, Астра, Астра, Астра, Астра, Астра, Броди, Броди, Броди, Бялата Висота, Бялата Висота, Бялата Висота, Бялата Висота, Георги Попов, Георги Попов, Георги Попов, Грамада, Грамада, Грамада, Дойран, Дунав, Дунав, Евтим Драганов, Евтим Драганов, Евтим Драганов, Еленово, Еленово, Еленово, Жк. &Quot;Ален Мак&Quot;, УПИ Xviii 04279.625.15 Кв1, Жк. &Quot;Ален Мак&Quot;, УПИ Xviii-04279.625.15, Кв.1 По Кк Благоевгр, Запад, Зеленка, Иван Гарванов, Иван Гарванов, Иван Гарванов, Иван Гарванов, Иван Михайлов, Иван Михайлов, Искър, Кв.26, УПИ Іі-9114,УПИ Ііі-9115,9116, Климент Охридски, Климент Охридски, Климент Охридски, Климент Охридски, Климент Охридски, Кузман Шапкарев, Кузман Шапкарев, Кузман Шапкарев, Кузман Шапкарев, Кури Дере, Лотос, Люлин, Люляк, Люляк, Люляк, Македония, Малешево, Малешево, Малешево, Мест.Кури Дере-Ш-22№082034, Места, Места, Местност Мутишица Е-79, Местност Опитно Поле, Местност Под Грамадите-Ш13, Местност Шейница, Местност Шейница, Мир, Мир, Мутишица, Николай Петрини, Обел, Осогово, Осогово, Осогово, Пейо К.Яворов, Пейо К.Яворов, Пейо К.Яворов, Пейо К.Яворов, Перелик, Перелик, Пи №04279.601.426, УПИ X, Кв.192, Пи№04279.625.207, Победа, Промишлена Зона, Св. Димитър Солунски, Св. Димитър Солунски, Сергей Румянцев, Славянска, Стефан Стамболов, Струга, Струма, Струмско Център, Струмско Център, Струмско Център, УПИ V Ид. 04279.608.177, УПИ-Xiv ИУПИ-Xxi Идентификатор №04279 629 129 Кв По Плана На, Шейница-Ш.24, Яне Сандански, Яне Сандански, Яне Сандански, Яне Сандански
На 16.05.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Благоевград: 04279.602.240 И 04279602.241, Здраве, Освобождение
На 14.05.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Благоевград: 04279.603.410, Xx-1017, 04279.604.403.1, Алеко Константинов, Асен Христов, Баларбаши, Братя Миладинови, Георги С.Раковски, Ильо Войвода, Местност Баларбаши, Трети Март, Хан Омуртаг, Цар Борис I
На 15.05.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: 04279.621.103, Александър Стамболийски, Имот 04279.621.147 По Кк, Местност Чакалица, Промишлена, Промишлена Зона, Св. Димитър Солунски, Скаптопара
На 13.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: 04279.629.76, 7-ма Рилска Дивизия, Алеко Константинов, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Ангел Кънчев, Антон Страшимиров, Астра, Астра, Астра, Астра, Астра, Броди, Броди, Броди, Бялата Висота, Бялата Висота, Бялата Висота, Бялата Висота, Георги Бенковски, Георги Попов, Георги Попов, Георги Попов, Грамада, Грамада, Грамада, Григор Пърличев, Дойран, Дунав, Дунав, Евтим Драганов, Евтим Драганов, Евтим Драганов, Еленово, Еленово, Еленово, Жк. &Quot;Ален Мак&Quot;, УПИ Xviii 04279.625.15 Кв1, Жк. &Quot;Ален Мак&Quot;, УПИ Xviii-04279.625.15, Кв.1 По Кк Благоевгр, Зеленка, Иван Гарванов, Иван Гарванов, Иван Гарванов, Иван Гарванов, Иван Михайлов, Искър, Кв.26, УПИ Іі-9114,УПИ Ііі-9115,9116, Климент Охридски, Климент Охридски, Климент Охридски, Климент Охридски, Климент Охридски, Кузман Шапкарев, Кузман Шапкарев, Кузман Шапкарев, Кузман Шапкарев, Кури Дере, Лотос, Люлин, Люляк, Люляк, Люляк, Македония, Малешево, Малешево, Малешево, Мест.Кури Дере-Ш-22№082034, Места, Места, Местност Мутишица Е-79, Местност Опитно Поле, Местност Под Грамадите-Ш13, Местност Шейница, Местност Шейница, Мир, Мир, Мутишица, Обел, Осогово, Осогово, Осогово, Пейо К.Яворов, Пейо К.Яворов, Пейо К.Яворов, Пейо К.Яворов, Перелик, Перелик, Петко Р.Славейков, Пи№04279.625.207, Победа, Промишлена Зона, Св. Димитър Солунски, Сергей Румянцев, Славянска, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Струга, Струма, Струмско Център, Струмско Център, Струмско Център, Трети Март, УПИ V Ид. 04279.608.177, УПИ Ххv 8846,Вр.Захранване, УПИ-Xiv ИУПИ-Xxi Идентификатор №04279 629 129 Кв По Плана На, Шейница-Ш.24, Яне Сандански, Яне Сандански, Яне Сандански, Яне Сандански
На 17.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: 04279.629.76, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Антон Страшимиров, Антон Страшимиров, Астра, Астра, Астра, Астра, Астра, Броди, Броди, Броди, Бялата Висота, Бялата Висота, Бялата Висота, Бялата Висота, Георги Попов, Георги Попов, Георги Попов, Георги Попов, Грамада, Грамада, Грамада, Грамада, Дойран, Дунав, Дунав, Евтим Драганов, Евтим Драганов, Евтим Драганов, Евтим Драганов, Еленово, Еленово, Еленово, Жк. &Quot;Ален Мак&Quot;, УПИ Xviii 04279.625.15 Кв1, Жк. &Quot;Ален Мак&Quot;, УПИ Xviii-04279.625.15, Кв.1 По Кк Благоевгр, Зеленка, Зеленка, Иван Гарванов, Иван Гарванов, Иван Гарванов, Иван Гарванов, Иван Гарванов, Иван Михайлов, Иван Михайлов, Искър, Кв.26, УПИ Іі-9114,УПИ Ііі-9115,9116, Климент Охридски, Климент Охридски, Климент Охридски, Климент Охридски, Климент Охридски, Кузман Шапкарев, Кузман Шапкарев, Кузман Шапкарев, Кузман Шапкарев, Кури Дере, Лотос, Люлин, Люляк, Люляк, Люляк, Македония, Малешево, Малешево, Малешево, Малешево, Мест.Кури Дере-Ш-22№082034, Места, Места, Местност Герено, Местност Горски Разсадник, Местност Мутишица Е-79, Местност Опитно Поле, Местност Под Грамадите-Ш13, Местност Шейница, Местност Шейница, Мир, Мир, Мир, Мутишица, Обел, Обел, Орбита, Осогово, Осогово, Осогово, Пейо К.Яворов, Пейо К.Яворов, Пейо К.Яворов, Пейо К.Яворов, Перелик, Перелик, Пи№04279.625.207, Победа, Промишлена, Промишлена Зона, Св. Димитър Солунски, Сергей Румянцев, Струга, Струма, Струмско Център, Струмско Център, Струмско Център, Тодор Александров, УПИ V Ид. 04279.608.177, УПИ V-3949, Кв.187а, Пи №04279.608.520, УПИ-Xiv ИУПИ-Xxi Идентификатор №04279 629 129 Кв По Плана На, Шейница-Ш.24, Яне Сандански, Яне Сандански, Яне Сандански, Яне Сандански
На 16.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: 04279.629.76, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Антон Страшимиров, Астра, Астра, Астра, Астра, Астра, Броди, Броди, Броди, Бялата Висота, Бялата Висота, Бялата Висота, Бялата Висота, Георги Попов, Георги Попов, Георги Попов, Георги Попов, Грамада, Грамада, Грамада, Грамада, Дойран, Дунав, Дунав, Евтим Драганов, Евтим Драганов, Евтим Драганов, Еленово, Еленово, Еленово, Жк. &Quot;Ален Мак&Quot;, УПИ Xviii 04279.625.15 Кв1, Жк. &Quot;Ален Мак&Quot;, УПИ Xviii-04279.625.15, Кв.1 По Кк Благоевгр, Зеленка, Иван Гарванов, Иван Гарванов, Иван Гарванов, Иван Гарванов, Иван Михайлов, Искър, Кв.26, УПИ Іі-9114,УПИ Ііі-9115,9116, Климент Охридски, Климент Охридски, Климент Охридски, Климент Охридски, Климент Охридски, Кузман Шапкарев, Кузман Шапкарев, Кузман Шапкарев, Кузман Шапкарев, Кури Дере, Лотос, Люлин, Люляк, Люляк, Люляк, Македония, Малешево, Малешево, Малешево, Мест.Кури Дере-Ш-22№082034, Места, Места, Местност Герено, Местност Горски Разсадник, Местност Мутишица Е-79, Местност Опитно Поле, Местност Под Грамадите-Ш13, Местност Шейница, Местност Шейница, Мир, Мир, Мутишица, Обел, Осогово, Осогово, Осогово, Пейо К.Яворов, Пейо К.Яворов, Пейо К.Яворов, Пейо К.Яворов, Перелик, Перелик, Пи№04279.625.207, Победа, Промишлена, Промишлена Зона, Св. Димитър Солунски, Сергей Румянцев, Струга, Струма, Струмско Център, Струмско Център, Струмско Център, Тодор Александров, УПИ V Ид. 04279.608.177, УПИ-Xiv ИУПИ-Xxi Идентификатор №04279 629 129 Кв По Плана На, Шейница-Ш.24, Яне Сандански, Яне Сандански, Яне Сандански, Яне Сандански
На 14.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: 04279.629.76, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Антон Страшимиров, Астра, Астра, Астра, Астра, Астра, Броди, Броди, Броди, Бялата Висота, Бялата Висота, Бялата Висота, Бялата Висота, Георги Попов, Георги Попов, Георги Попов, Грамада, Грамада, Грамада, Дойран, Дунав, Дунав, Евтим Драганов, Евтим Драганов, Евтим Драганов, Еленово, Еленово, Еленово, Жк. &Quot;Ален Мак&Quot;, УПИ Xviii 04279.625.15 Кв1, Жк. &Quot;Ален Мак&Quot;, УПИ Xviii-04279.625.15, Кв.1 По Кк Благоевгр, Зеленка, Иван Гарванов, Иван Гарванов, Иван Гарванов, Иван Гарванов, Иван Михайлов, Искър, Кв.26, УПИ Іі-9114,УПИ Ііі-9115,9116, Климент Охридски, Климент Охридски, Климент Охридски, Климент Охридски, Климент Охридски, Кузман Шапкарев, Кузман Шапкарев, Кузман Шапкарев, Кузман Шапкарев, Кури Дере, Лотос, Люлин, Люляк, Люляк, Люляк, Македония, Малешево, Малешево, Малешево, Мест.Кури Дере-Ш-22№082034, Места, Места, Местност Мутишица Е-79, Местност Опитно Поле, Местност Под Грамадите-Ш13, Местност Шейница, Местност Шейница, Мир, Мир, Мутишица, Обел, Осогово, Осогово, Осогово, Пейо К.Яворов, Пейо К.Яворов, Пейо К.Яворов, Пейо К.Яворов, Перелик, Перелик, Пи№04279.625.207, Победа, Промишлена Зона, Св. Димитър Солунски, Сергей Румянцев, Струга, Струма, Струмско Център, Струмско Център, Струмско Център, УПИ V Ид. 04279.608.177, УПИ-Xiv ИУПИ-Xxi Идентификатор №04279 629 129 Кв По Плана На, Шейница-Ш.24, Яне Сандански, Яне Сандански, Яне Сандански, Яне Сандански
На 15.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Александър Стамболийски, Ален Мак, Антон Чехов, Арсений Костенцев, Асен Итов, Бистрица, Бистрица, Братя Иванови, Братя Иванови, Братя Иванови, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Броди, Броди, Васил Левски, Васил Левски, Васил Мечкуевски, Владо Черноземски, Владо Черноземски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Д-Р Христо Татарчев, Д-Р Христо Татарчев, Даме Груев, Еленово, Зеленка, Иван Михайлов, Илинден, Илинден, Илинден, Илинден, Илинден, Искър, Крали Марко, Крали Марко, Крушево, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Майор Стефан Иванов, Мара Бунева, Марица, Менча Кърничева, Менча Кърничева, Местност Авганцов Чифлик Ш.72, Местност Горски Разсадник, Местност Пенков Чифлик, Местност Под Черквата, Местност Под Черквата, Местност Река Бистрица, Местност Река Бистрица, Местност Река Струма, Местност Река Струма, Местност Реката, Николай Петрини, Огражден, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш.39, Пере Тошев, Петко Д.Петков, Петър Зографски, Пирин, Покровнишко Шосе, Полк.Кирил Чамишки, Полковник Димов, Полковник Дрангов, Радовиш, Река Бистрица, Св.Св. Кирил И Методий, Св.Св. Кирил И Методий, Стефан Стамболов, Струма, Струмско Център, Струмско Център, Тодор Александров, Тодор Александров, Тодор Александров, Тодор Александров, УПИ-Iii,Кв.117,Инд.№04279.612, Цар Иван Шишман, Цар Симеон, Яне Сандански
На 14.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Ален Мак, Ален Мак, Арсений Костенцев, Асен Итов, Асен Итов, Бистрица, Бистрица, Братя Иванови, Братя Иванови, Братя Иванови, Братя Иванови, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Броди, Броди, Васил Левски, Васил Мечкуевски, Владо Черноземски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Гемеджиите, Георги Попов, Георги Попов, Д-Р Христо Татарчев, Д-Р Христо Татарчев, Иван Михайлов, Илинден, Илинден, Илинден, Илинден, Искър, Искър, Крали Марко, Крали Марко, Крушево, Люляк, Люляк, Майор Стефан Иванов, Мара Бунева, Марица, Менча Кърничева, Менча Кърничева, Местност Под Черквата, Местност Под Черквата, Местност Река Бистрица, Местност Река Бистрица, Местност Река Струма, Местност Река Струма, Огражден, Огражден, Освобождение, Освобождение, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Пере Тошев, Петко Д.Петков, Петър Зографски, Полк.Кирил Чамишки, Полковник Димов, Радовиш, Св.Св. Кирил И Методий, Св.Св. Кирил И Методий, Стефан Стамболов, Струмско Център, Струмско Център, Тодор Александров, Тодор Александров, Тодор Александров, Тодор Александров, УПИ-Iii,Кв.117,Инд.№04279.612, Цар Иван Шишман, Цар Симеон, Яне Сандански, Яне Сандански
На 13.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 16.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 17.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Ален Мак, Арсений Костенцев, Асен Итов, Бистрица, Братя Иванови, Братя Иванови, Братя Иванови, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Броди, Васил Левски, Васил Мечкуевски, Владо Черноземски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Д-Р Христо Татарчев, Д-Р Христо Татарчев, Иван Михайлов, Илинден, Илинден, Илинден, Илинден, Искър, Крали Марко, Крали Марко, Крушево, Люляк, Майор Стефан Иванов, Мара Бунева, Марица, Менча Кърничева, Менча Кърничева, Местност Под Черквата, Местност Река Бистрица, Местност Река Струма, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Пере Тошев, Петко Д.Петков, Петър Зографски, Полк.Кирил Чамишки, Полковник Димов, Радовиш, Св.Св. Кирил И Методий, Св.Св. Кирил И Методий, Стефан Стамболов, Струмско Център, Тодор Александров, Тодор Александров, Тодор Александров, Тодор Александров, УПИ-Iii,Кв.117,Инд.№04279.612, Цар Иван Шишман, Цар Симеон, Яне Сандански
На 17.05.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Благоевград: Васил Априлов, Петър Ичев, Свети Наум, Теменуга, Трети Март, Христо Смирненски, Цанко Церковски
На 15.05.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Георги Попов, Грамада, Евтим Драганов, Климент Охридски, Кузман Шапкарев, Местност Под Грамадите-Ш13
На 13.05.2019 г. /12:15 - 16:30 ч./ - Благоевград: Грамада
На 15.05.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Благоевград: К. И Никола Хайдукови, Местност Медунски Андък
На 13.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 14.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 15.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 16.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 17.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Българчево: Местност Змиярски Рид, Местност Реката-Корията, Местност Реката-Присоето, Турски Гробища, УПИ I-110, Кв.5
На 13.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 14.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 15.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 16.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 17.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Изгрев, Общ. Благоевград: Местност Кури Дере
На 13.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 14.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 15.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 16.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 17.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Падеш: Бреза, Падеш, УПИ I-219, Кв.17
На 15.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Покровник: Покровнишко Шосе
Община Гоце Делчев
На 15.05.2019 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Абланица, Общ. Хаджидимово: 000792, 072015, 595, Александър Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Дунав, Елин Пелин, Илезица, Йордан Йовков, Кавала, Кирил И Методий, Кокиче, Крали Марко, Ленища, М. Ленища, Места, Местност Вельов Рид, Местност Лозята, Местност Шатора, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Октомври, Орфей, Отец Паисий, П.Р.Славейков, Пи -778, Площада, Победа, Разпът, Родопа, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев, Свобода, Селище, Славянка, Славянска, Слатина, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Паница, Тридесет И Пета, Тридесет И Шеста, Тъпане, УПИ Іі, Кв.44, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Чешмите, Юрий Гагарин
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Балдево: УПИ Vii-97, Кв.9, УПИ Ііі Кв.14
На 13.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Балдево
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Баничан: Бахчите, Бензиностанция Лукойл И Района Около Нея, Пръдлището, УПИ Iii, Кв.31, УПИ-Іv-270, Кв. 28
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Баничан: Бахчите, Местност Поле, Пръдлището, УПИ Iii, Кв.31, УПИ-Іv-270, Кв. 28
На 15.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Баничан: Бахчите, Пръдлището, УПИ Iii, Кв.31, УПИ-Іv-270, Кв. 28
На 13.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Баничан
На 15.05.2019 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Блатска: 030023, Местн. Бозукдермен
На 15.05.2019 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Боголин: 253
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев: Балтовици, Капсии, Местност Капсии, Местност Пенковото, Пи-18021, М. Мантара, С.Борово, Село Борово, УПИ-V-183 , Кв. 30
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Брезница: 29-Ти Декември, 31002, Vі, Vііі, Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бело Море, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Кв. 84, Керанека, Киркалица, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Масърли, Местност Чарка, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Охрид, Падарката, Панайот Хитов, Папратница, Пейо К.Яворов, Пирин, Промишлена, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ Ii-682,Кв.49, УПИ-Іv, Кв.82, УПИ-Хvііі-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр.Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чала, Чарга, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, УПИ- Хvіі-164, Кв.11, Хvі-246, Кв.19, Хі-99,131, Кв.22
На 15.05.2019 г. /13:15 - 16:30 ч./ - Ваклиново: 124, Алексей Морев, Белтога, Бор, Вергил Ваклинов, Възрожденска, Граничарска, Детелина, Дончо Ганев, Здравец, Иглика, Кирил И Методи, Кл.Охридски, Лале, Мвец Црънча, Места, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Парка, Партазанска, Пере Тошев, Петър Берон, Пионерска, Пирин, Родопи, Руен, Стефка Събчева, Стопански Двор, Страцин, Струма, Трети Март
На 15.05.2019 г. /13:15 - 16:30 ч./ - Вълкосел: Балтите, Бачо Киро, Бистрица, Божур, Бр.Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Георги С Раковски, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Заря, Здравец, Кокиче, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, Места, Михаил Антонов, Нерезе, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Отец Паисий, Прогрес, Първи Май, Рила, Светиката, Свобода, Стопански Двор, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар, Шипка
На 15.05.2019 г. /13:15 - 16:30 ч./ - Годешево: 509, Арсо Пандурски, Беласица, Бистрица, Бяло Море, Вардар, Гранит, Граничарска, Драма, Кв.16 Парцел 496, Кокиче, Македония, Марица, Места, Мир, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Огоста, Одрин, Орела, Осми Март, Пирин, Предела, Рила, Родопи, Розова Долина, Средна Гора, Стара Планина, УПИ-І, Кв.16, М. Стоп. Двор
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Господинци: УПИ-Хі, Кв.1
На 13.05.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Гоце Делчев: Драмски Път
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Драмски Път, Местност Мочура, Местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото
На 15.05.2019 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Местност Мочура
На 15.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Местност Мочура, Местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото
На 15.05.2019 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Гърмен: Местност Маноле
На 15.05.2019 г. /13:15 - 16:30 ч./ - Долен, Общ. Сатовча: 1, М. Банян Пи-073034
На 15.05.2019 г. /13:15 - 16:30 ч./ - Долно Дряново: 000181, Местност Реката
На 15.05.2019 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Долно Дряново: УПИ-I, Кв.30
На 15.05.2019 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Дъбница: Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 15.05.2019 г. /13:15 - 16:30 ч./ - Жижево: 273
На 15.05.2019 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Копривлен: Неуточнен Адрес
На 15.05.2019 г. /13:15 - 16:30 ч./ - Копривлен: Цар Симеон
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Корница: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Лагадинов, Бузлуджа, Вардар, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгоман, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Ильо Воивода, Капитан Петко Войвода, Климент Охридски, Кръста, Местност Кръста, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Отец Паисий, Парка - УПИ-V, Кв.30, Петър Берон, Пирин, Рила, Родопи, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море, Шипка
На 15.05.2019 г. /13:15 - 16:30 ч./ - Кочан: 012119, 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Антон Иванов, Беласица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Вергил Ваклинов, Витоша, Възход, Георги Бенковски, Десета, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Единадесета, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Капитан Петко Войвода, Кирил И Методи, Лиляна Димитрова, Люляк, Местност Стопански Двор, Мир, Митко Палаузов, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Осма, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пеньо Пенев, Пета, Пирин, Плиска, Площада, Победа, Пристране, Пролет, Първа, Рила, Родопи, Свилен Русев, Свобода, Седма, Септемврийска, Сергей Румянцев, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Трета, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шеста
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Кремен, Общ. Банско
На 15.05.2019 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Крибул: 262
На 15.05.2019 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Крушево, Общ. Гърмен: Vі-138, Кв.10, Іх-108
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Лъжница: 029005, Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Горна Бара, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Лъжница, Местност Дъбето, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Ореляк, Партизани, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стопански Двор, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 15.05.2019 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Ново Лески
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Огняново, Общ. Гърмен
На 15.05.2019 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Ореше
На 15.05.2019 г. /13:15 - 16:30 ч./ - Плетена: М. Горна, М. Долна, М. Забърдо, Неуточнен Адрес
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Самоков: Тинтява
На 15.05.2019 г. /13:15 - 16:30 ч./ - Сатовча: Ii-920,Кв.74 По Плана На С. Сатовча, І, Кв.77, Ал.Стамболийски, Атанас Харизанов, Бистрица, Букет, Васил Даракчиев, Васил Левски, Вела Пеева, Възход, Г.С.Раковски, Георги Мутафчиев, Георги Шомов, Девети Септември, Детелина, Драгийца, Дружба, Дунав, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Илинден, Кирил И Методи, Кокиче, Коца И Георги Сачеви, Лазар Карабожиков, Лале, Лиляна Димитрова, Людмила Живкова, Майор Топалов, Малчика, Местност Батала, Местност Стайков Дол, Милушица, Михаил Антонов, Млада Гвардия, Неуточнен Адрес, Никола Карталов, Орфей, Освобождение, Отец Паисий, Петдесета, Пи-030054 М. Дренов Дол, Площада, Полени, Родопи, Свилен Русев, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Каблешков, Тодор Мавродиев, Тодор Шопов, Хаджи Димитър, Червеноармейска, Четирдесет И Девета, Четирдесет И Осма, Четирдесет И Седма, Шипка, Юри Гагарин
На 15.05.2019 г. /13:15 - 16:30 ч./ - Слащен: Божур, Вергил Ваклинов, Габер, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Демокрация, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Йовков, Лилия, М.Развана, Места, Местност Папалев Дол, Неуточнен Адрес, Освобождение, Панайот Волов, Пейо Яворов, Република, Римски Мостове, Родина, Родопи, Свобода, Стадиона, Стопански Двор, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Симеон, Чичова Бърчина, Шипка
На 15.05.2019 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Теплен
На 15.05.2019 г. /13:15 - 16:30 ч./ - Туховища: 382
На 15.05.2019 г. /13:15 - 16:30 ч./ - Фъргово: 189
На 15.05.2019 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Хаджидимово: Мержането
На 15.05.2019 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Хвостяне: 28028, УПИ-V, Кв.2
Община Гърмен
На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Горно Дряново: 029032 - М.Дяново
Община Кресна
На 16.05.2019 г. /12:00 - 14:15 ч./ - Кресна: Александър Македонски, Васил Левски, Гоце Делчев, Грънчар, Кресненски Пролом, Македония, Олимпия, Струма, Яне Сандански
На 13.05.2019 г. /11:00 - 12:30 ч./ На 14.05.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Кресна: Главен Път Е-79, Македония
На 14.05.2019 г. /08:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 15.05.2019 г. /08:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 16.05.2019 г. /08:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кресна: Македония
На 13.05.2019 г. /11:00 - 12:30 ч./ На 14.05.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Крупник: Главен Път Е-79
На 13.05.2019 г. /11:00 - 12:30 ч./ На 14.05.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 08:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /08:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 08:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч./ - Ощава: 54537.600.31.1, Германци, Местност Русенци, Местност Станковица
На 13.05.2019 г. /11:00 - 12:30 ч./ На 14.05.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Сандански: Цар Самуил
На 13.05.2019 г. /11:00 - 12:30 ч./ На 14.05.2019 г. /08:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 08:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 08:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч./ - Сенокос, Общ. Симитли
На 13.05.2019 г. /11:00 - 12:30 ч./ На 14.05.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Стара Кресна: Местност Кулата, УПИ I-17, Кв.16
Община Петрич
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Беласица: Акация, Беласица, Братя Миладинови, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, До Мтп Беласица, Кокиче, Осми Март, Паисий Хилендарски, Раславица, Стълб От Вмрнн На Тп Беласица - 3, Стълб При Обекта
На 15.05.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Генерал Тодоров: Бащирите, Дебела Дръма, Пътен Възел Ам Струма
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Долна Крушица: Каръчкото
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Долна Рибница
На 15.05.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Долно Спанчево: Местност Реката
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дрангово, Общ. Петрич
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Коларово, Общ. Петрич: Антон Попов, Асен Златаров, Беласица, Беласица, Брегалница, Владимир Заимов, Възраждане, Гранит, Еделвайс, Жданов, Калоян, Крайречна, Липите, Любен Каравелов, Малчика, Огражден, Октомври, Октомври, Партизанска, Пейо Яворов, Пирин, Подгорие, Просвета, Радомир, Симеон Кавракиров, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Самуил
На 15.05.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Кулата: Антон Попов, Арда, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, Местност Гкпп-Кулата, Местност Кавако, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р.Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Хр.Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чаталджа, Черни Черници, Яне Сандански, Янтра
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кърналово: Ванюша Валчук, Васил Априлов, Вит, Г.Димитров, Георги Раковски, Извън Регулацията, Мусала, Плиска, Полковник Дрангов, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Толбухин, Цв.Радонов
На 15.05.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Кърналово: Дечев Бунар, Змиярнико, Капанлъко, Местност Дабето, Местност Ливадите, Местност Острово, Местност Побиен Камък, Местност Порой, Местност Фабриката, Петко Р.Славейков
На 15.05.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Марикостиново: 1-141, Асен Златаров, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Вела Пеева, Генерал Гурко, Георги Раковски, Главен Път Е-79, Горничето, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Долен Засек, Драва, Екзарх Йосиф, Заводска, Засеко, Иван Вазов, Извън Регулация, Карл Маркс, Марикостенски Бани, Марица, Местност Аджобица-Чалията, Местност Банско Бърдо, Местност Бонаро, Местност Високия Рид, Местност Горничето, Местност Корията, Местност Лозарски Андък, Местност Падарка, Местонст Среден Път, Москва, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Петър Берон, Петър Стефанов, Пирин, Пътен Възел Ам Струма, Свобода, Стадион, Струма, Христо Смирненски, Черно Море, Янтра
На 15.05.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Марино Поле, Общ. Петрич: Извън Регулация, Местност Вадата
На 15.05.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Монтана: Хан Кубрат
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 010024, 22-Ри Октомври, 28-Ми Октомври, Атанас Лютвиев, България, България, България, Васил Кънчев, Васил Левски, Васил Левски, Вит, Даме Груев, Екзарх Йосиф, Екзарх Йосиф, Калабак, Кочо Мавродиев, Македония, Местност Иловица, Михаил Вардев, Михаил Вардев, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рокфелер, Сандо Китанов, Стою Хаджиев, Цар Симеон, Яне Сандански, Янтра
На 13.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Александър Унев, Атанас Маджаров, Бистрица, Екзарх Йосиф, Иван Тасушев, Илинден, Княз Борис I, Мануш Георгиев, Маркова Скала, Местност Реката, Орището, Орфано, Отец Паисий, Перманик, Полковник Дрангов
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Битоля, България, Георги Урумов, Георги Урумов, Д-Р Асен Златаров, Ильо Войвода, Искър, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Места, Местност Бухото, Мусала, Никола Вапцаров, Огражден, Охрид, Пейо Яворов, Петър Берон, Петър Берон, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Самуилова Крепост, Свети Климент Охридски, Свобода, Серска, Скопие, Стадионска, Стара Планина, Тодор Александров, Тодор Александров, Хан Аспарух, Цар Борис Iii, Цар Борис Iii, Цар Иван Шишман
На 15.05.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Братя Миладинови, България, Георги Бенковски, Зиче, Ляшница Потоко, Местност Бухото, Местност Зиче, Местност Караач-Дамяница, Местност Кумли, Местност Мерата, Местност Неволница, Местност Неволница Лозята, Местност Неволница-Лозята, Местност Под Гарата, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Под Гарата, Полковник Дрангов, Стопански Двор
На 15.05.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Георги Бенковски, Местност Кумли, Местност Мерата
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Първомай, Общ. Петрич: Антон Попов, Беласица, Вардар, Георги Измерлиев, Гоце Делчев, Мануш Войвода, Маркови Кладенци, Местност Бунаро, Младост, Отец Паисий, Пирин, Русия, Салиица, Самуилова Крепост, Хоризонт, Цар Самуил, Яне Сандански
На 15.05.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - РУПИте: Александър Буйнов, Беласица, Бяло Море, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Извън Регулацията, Илинден, Кирил И Методий, Кожух, Любен Каравелов, Маркова Скала, Маршал Толбухин, Местнос РУПИте, Местност Корията, Местност Мерата, Местност Пинговица, Местност Свети Атанас, Местност Средно Поле, Местност Тафтино, Местност Тухларка, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Осми Март, Осогово, Петра, Пирин, Промишлена Зона, Свети Атанас, Софрони Врачански, Софроний Врачански, Стопански Двор, Тафтино, Тракия, УПИ Ііі-131,Кв.7, Хр.Ботев
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Струмешница
На 15.05.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Чучулигово: 000242, Стопански Двор, Голяма Нива -Кавако, Капсиди, Местност Янкулица, Трънката, УПИ 4 И Пи 014012, М. Градините, УПИ I-111 Кв.20
На 14.05.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Чучулигово: Местност Янкулица
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Яворница: Победа
Община Разлог
На 15.05.2019 г. /11:30 - 16:30 ч./ - Баня, Общ. Разлог: Iii,Кв. 49, Iv-57020 Iii-57020, Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Втора, Девета, Деветнадесета, Неофит Рилски, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, УПИ Xix-610 Кв 44, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 17.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Баня, Общ. Разлог: Деветнадесета
На 17.05.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Баня, Общ. Разлог: Деветнадесета, Извън Регулация С.Баня, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес
На 17.05.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов, Двадесет И Трета, Девета, Извън Регулация, Местност Андрианов Чарк, Местност Гарата, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор
На 17.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Белица, Общ. Белица: Местност Андрианов Чарк
На 17.05.2019 г. /11:30 - 16:30 ч./ - Горно Драглище: Двадесет И Втора, Петнадесета
На 17.05.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Горно Краище
На 13.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 14.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 15.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Градево: Калугерица, Местност Бяла Поляна, Местност Калугерица, Местност Лаго - Изг. Чарк, Местност Лаго-равнако, Местност Лаговете-Стр.Река, Местност Мах.Кацарска, Местност Стружка Река - Лагове, Пи №46, Средорек, Требища, Требище
На 17.05.2019 г. /11:30 - 16:30 ч./ - Добърско
На 17.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Елешница, Общ. Разлог: 9-Ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М.Долни Мин.Бани, Местност Баните, Местност Полене, Мечта, Минно Селище, Младост, Неуточнен Адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста
На 17.05.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Краище, Общ. Белица: 39270.25.208, І-500, Кв.35, Втора, Двадесет И Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 17.05.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Разлог: Александър Стамболийски
На 13.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 14.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 15.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Разлог: База Предел, Бел Път, Бойков Рид, Горен Стопански Двор, Дългия Рид, Изворите, Местност Баба Цвета, Местност Бойков Рид, Местност Кошольовото, Местност Кулата, Местност Кулиното, Местност Логовете, Местност Мразеница, Местност Мразеницаа, Местност Пети Километър, Местност Предел, Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Местност Раплево, Местност Скалата, Местност Солището, Местност Тишето, Местност Шипоко, Предел, Саровица Кулата, Черна Река
На 13.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 14.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 15.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Разлог: База Предел, Бел Път, Горен Стопански Двор, Дългия Рид, Изворите, Местност Баба Цвета, Местност Кошольовото, Местност Кулиното, Местност Логовете, Местност Мразеница, Местност Мразеницаа, Местност Пети Километър, Местност Предел, Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Местност Солището, Местност Тишето, Местност Шипоко, Предел, Черна Река
Община Сандански
На 15.05.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 11:15 - 11:30 ч./ - Влахи: Вилна Зона Върбите, Върбите, Горните Ливади, Грънчарска Скала, Местност Върбите, Синаница, Средни Ливади, УПИ Іі, Кв.4 - В.З. Въбите
На 15.05.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 11:15 - 11:30 ч./ - Илинденци: Боровец, Извън Регул./Р.Шашка/, Местност Боровец, Местност Врабча, Местност Врабче, Синаница, Тридесет И Втора, Тридесет И Шеста
На 15.05.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 11:15 - 11:30 ч./ - Кресна: Върбите, Неуточнен Адрес, Синаница
На 14.05.2019 г. /13:15 - 15:30 ч./ - Левуново: Главен Път Е-79
На 15.05.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 11:15 - 11:30 ч./ - Плоски: Ален Мак, Бистрица, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Долна Махала, Дружба, Еделвайс, Елово, Иван Козарев, Кокиче, Кочо Честименски, Лиляна Димитрова, Местност Валога, Местност Поручик Минков, Методи Христов, Мир, Мурата, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Първи Май, Самуил, Струма, Трети Март, УПИ Vi Кв.43, УПИ-Vi-389,390, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Шипка, Явора
На 15.05.2019 г. /09:15 - 11:30 ч./ - Плоски: Местност Поручик Минков
На 13.05.2019 г. /08:30 - 15:45 ч./ На 14.05.2019 г. /08:30 - 15:45 ч./ На 15.05.2019 г. /08:30 - 15:45 ч./ На 16.05.2019 г. /08:30 - 15:45 ч./ На 17.05.2019 г. /08:30 - 15:45 ч./ - Поленица: Вихрен, Георги Димитров, Гоце Делчев, Гушевица, Димитър Благоев, Изгрев, Илия Минев, Македония, Пирин, Рила, Х-77, Кв.8, Яне Сандански
На 15.05.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 11:15 - 11:30 ч./ - Сандански: 6533.206.678, Александър Буйнов, Асен Хадживасилев, Любен Каравелов, Местност Калинките, Местност Соколовец, Местност Ушите, Местност Хано, Неуточнен Адрес, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Опитна Станция, Р-Н Пътно Управление, Р-Н Ушите, Р-Н Хано, Свобода
Община Симитли
На 15.05.2019 г. /08:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 08:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч./ - Брежани: Іv-36, Васил Левски, Георги Димитров, Горна Махала, Гоце Делчев, Еделвайс, Здравец, Ленин, Местност Вощинарци, Местност Кръстьова, Местност Света Петка, Миньор, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Пирин, Рангел Димитров, Станой Крекмански, Христо Апостолов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Чернопеев, Център, Яне Сандански
На 15.05.2019 г. /08:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /08:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Градево: Десислаго, Еленковци, Лаката-Еленковци, Махала Еленов Чарк, Махала Кърджалийска, Махала Марево, Махала Стамболийска, Местност Въковица, Местност Мадана, Местност Свини Дол, Свини Дол
На 16.05.2019 г. /08:00 - 10:00 ч./ На 17.05.2019 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Градево: Местност Струма Изливер Хиляд, Струма
На 15.05.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 08:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /08:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Долно Осеново: 291, Кв. 9, Ii--255, Долна Махала, Лаката, Махала Горна, Махала Долна, Местност Шалевец, Пи №111, Пи №162, Пи №466, Пи-061004 М.Лаката, УПИ 5, Кв.12, Чардака
На 16.05.2019 г. /08:00 - 10:00 ч./ На 17.05.2019 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Железница, Общ. Симитли: 003056, 003141, Vii-122, Имот 002867, Местност Бачева Махала, Местност Джалева Махала, Местност Джалевци, Местност Долно Церово, Местност Дременец, Местност Караджевица, Местност Старата Върба, Местност Шебечковица, Пи №001414, Рибарска, УПИ-XII-52, Кв. 8, УПИ-Ххіv-50, Център-Над Жп Спирката
На 13.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 14.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 15.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 16.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 17.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Железница, Общ. Симитли: Vii-122, Местност Джалева Махала, Местност Долно Церово, Местност Шебечковица, УПИ-XII-52, Кв. 8, УПИ-Ххіv-50, Център-Над Жп Спирката
На 13.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 14.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 15.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 16.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 17.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Крупник: Васил Коларов, Васил Левски, Гладстон, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Кокиче, Кресненско Въстание, Крупник, Ленин, Местност Текелев Шумак, Пайсий Хилендарски, Текелев Шумак, Хан Аспарух, Яне Сандански
На 15.05.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Крупник: Местност Ормана
На 14.05.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 08:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 08:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 08:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч./ - Мечкул: Местност Зад Къщи
На 15.05.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Полето: 026023, Галабарци, Кв.3 УПИ V-17, Местност Кьосеви Рудини, Местност Страните, Нивото, УПИ Vi-381,382,Кв.2, УПИ-I, Кв.21
На 17.05.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Полето: 026023, Кв.3 УПИ V-17, Местност Кьосеви Рудини, Местност Страните, Нивото, УПИ Vi-381,382,Кв.2, УПИ-I, Кв.21
На 14.05.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Полето: Галабарци
На 15.05.2019 г. /08:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 17.05.2019 г. /08:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Полето: Нивото
На 14.05.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 08:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 08:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 08:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч./ - Ракитна: 004077, 010040, Махала Лулейска
На 14.05.2019 г. /08:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 08:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /08:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Сенокос, Общ. Симитли: Калайджийска, Чакърска
На 15.05.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Симитли: Іі-760 Кв. 53, Аврора, Васил Априлов, Георги Бенковски, Дарако, Димитър Ацев, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Иван Козарев, Искра, Кв.Ораново, Любен Каравелов, М.Ливадите, М.Ливадите, Местност Дарако, Местност Кантона, Местност Салиовица, Миразица, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Ораново, Осогово, Оцетари, Паисйй Хилендарски, Панайот Хитов, Партизанска, Пеньо Пенев, Пирин, Победа, Предел, Преспа, Прилеп, Руен, Септемврийска, Симитли, Симитли, Симитли, Славянска, Стоилково Дере, УПИ I-57,58, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Яне Даракчийски
На 17.05.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Симитли: Іі-760 Кв. 53, Аврора, Васил Априлов, Георги Бенковски, Дарако, Димитър Ацев, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Иван Козарев, Искра, Кв.Ораново, Любен Каравелов, М.Ливадите, М.Ливадите, Местност Дарако, Местност Кантона, Местност Салиовица, Миразица, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Ораново, Осогово, Оцетари, Паисйй Хилендарски, Панайот Хитов, Партизанска, Пеньо Пенев, Пирин, Победа, Предел, Преспа, Прилеп, Руен, Септемврийска, Симитли, Симитли, Славянска, Стоилково Дере, УПИ I-57,58, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Яне Даракчийски
На 16.05.2019 г. /08:00 - 10:00 ч./ На 17.05.2019 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Симитли: Бангелови Тополи, Бреза, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Герена, Гр.Симитли, Димитър Благоев, Долен Герен, Еделвайс, Зеленка, Искра, Кокиче, М.Драгова, М.Духарска, Малина, Местност Бангеови Тополи, Местност Герено, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Ораново, Пазара, Победа, Полето, Предел, Първи Май, Руен, Септемврийска, Симитли, Симитли,УПИ Ii-1437,Кв.18,, Славянска, Струма, УПИ 1-538 Кв.22, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон
На 14.05.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Симитли: Беласица, Георги Димитров, Гоце Делчев, Илинден, Махала Чубан Дере, Октомврийска, Пейо К Яворов, Плиска, Рила, Родопи, Свобода, Симитли, Трети Март, УПИ-Ііі-1466 Кв.51, Шипка
На 15.05.2019 г. /08:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Симитли: М.Ливадите, Местност Салиовица, Ораново, Оцетари, Предел, Симитли, Симитли, Симитли, Христо Ботев
На 17.05.2019 г. /08:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Симитли: М.Ливадите, Местност Салиовица, Ораново, Оцетари, Предел, Симитли, Симитли, Христо Ботев
На 13.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 14.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 15.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 16.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 17.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Симитли: Предел
На 14.05.2019 г. /08:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /08:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Симитли: Симитли
На 16.05.2019 г. /08:00 - 10:00 ч./ На 17.05.2019 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Церово, Общ. Благоевград: Местност Поището, С.Долно Церово
На 17.05.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Черниче: Детелина, Зора, М.Сухата Река, Местност Кантона, Местност Орловец, Роза
На 15.05.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Черниче: Детелина, Зора, М.Сухата Река, М.Сухата Река, Местност Кантона, Местност Орловец, Роза
На 14.05.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Черниче: М.Сухата Река
Община Хаджидимово
На 13.05.2019 г. /09:00 - 14:30 ч./ - Хаджидимово: Viii, Акация, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Левски, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Иван Вазов, Илинденци, Кирил И Методий, Македония, Местност Тумбата, Ореляк, Свети Димитър, Спартак, Тодор Каблешков, Трети
На 13.05.2019 г. /11:30 - 16:30 ч./ - Хаджидимово: Баба Тонка, Бор, Георги Измирлиев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Климент Охридски, Македония, Пейо Яворов, Победа, Цар Иван Шишман
Община Якоруда
На 15.05.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ - Якоруда: Даме Груев/Никола Вапцаров/, Джебре/Иван Ботушанов/, Кожух, Места/П.Джеджеров/, Ореховица

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.








Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay Donate now
Реклама / Ads

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Планирани прекъсвания за Западна България за периода 07-10.05.2019 г. 0| 3511 |03.05.2019 . ЧЕЗ Разпределение продължава работа за подобряване на сигурността на електрозахранването в района на Банкя и Божурище 0| 3253 |25.04.2019 . Планираните прекъсвания на електрозахранването на територията на Западна България, обслужвана от ЧЕЗ Разпределение за периода 30.04-03.05.2019 0| 3350 |25.04.2019 . Планираните прекъсвания на електрозахранването на територията на Западна България, обслужвана от ЧЕЗ Разпределение, за периода 22-25.04.2019 г. 0| 3270 |19.04.2019

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads
Реклама / Ads

НАЙ-ЧЕТЕНИ

    Реклама / Ads

    БЛОГОВЕ