Петък, 26 Април 2019, 13:46
Реклама / Ads
Frognews
0| 3068 |05.04.2019

Планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 08-12.04.2019 г.

.
Източник: БГНЕС
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването на посочените дати и в рамките на указаните срокове, като е възможно периодът на прекъсванията да е по-малък от планирания.

Във връзка с осъществяване на посочените прекъсвания на електрозахранването за периода 08 – 12 април 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ
Дата/период Времетраене Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/
В текста по-долу са посочени датата, периода, максималното времетраене, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.
СОФИЯ ГРАД
Община БАНКЯ
На 11.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична: 11-та, Булаир, Варна, Восток, Еделвайс, Есперанто, Иванянско Шосе/Млада Гварди, Мадарски Конник, Максим Горки, Пейо Яворов, Петко Д. Петков, Републиканска, Св. Св. Кирил и Методий, Свилен Миланов, София, Стефан Стамболов/Будишин/, Стефан Стамболов/Будишин/, УПИ Хіі-720 Кв. 81а, Хисаря, Христо Смирненски, Цар Симеон
На 08.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 10.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична: 893 Кв. 70, Бор, Булаир, Варна, Вежен, Восток, Есперанто, Максим Горки, Момина Сълза, Оборище, Пейо Яворов, Петко Д. Петков, Роза, Св. Св. Кирил и Методий, Свилен Миланов, Стефан Стамболов/Будишин/, УПИ Хіі-720 Кв. 81а, Хисаря, Христо Смирненски, Шипка
На 09.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична: 20 Април, 893 Кв. 70, Бор, Булаир, Вежен, Ген. Стефан Славчев, Георги Сава Раковски, Момина Сълза, Оборище, Пейо Яворов, Роза, Стефан Стамболов/Будишин/, УПИ Хіі-720 Кв. 81а, Хисаря, Шейново, Шипка
На 09.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Житен, Общ. Столична: Възрожденска
На 09.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: V-1719, Шейново
На 11.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Шосе Банкя
На 12.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Витоша/М. Палаузов/, Восток, Гео Милев, Гургулят, Еделвайс, Есперанто, Иванянско Шосе/Млада Гвардия, Мадарски Конник, Петко Д. Петков, Ропотамо, Руй, Сакар/Чевена Звезда/, София, Стефан Стамболов/Будишин/, Теменуга I, Тинтява/Сърп и Чук/, Търнов Рид/Партизанска/, УПИ Хі-519, Кв. 4, Христо Смирненски, Цар Симеон, Царибродска/Г. Димитров/, Юрий Гагарин
На 12.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Есперанто, Шосе Банкя
Община ВИТОША
На 12.04.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ - Владая: Пернишко Шосе, Плиска, Приплат, Шаварница
За периода 13-14.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Мусала, Цар Борис III/Девети Септ.
На 08.04.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: 732-ра/Витоша/, 775-та/Витоша/, XXXV-768 Кв. 18а, Бояна, В. З. Бояна УПИ XXV-776, Кв. 20а, Емануил Попдимитров/432-ра/, Иван Багрянов, Калоянова Крепост/731/, Кв. 1 8упи ІІІ-75, Кумата, местност Гърдова Глава, Подграмада, Пролет/Бояна/, Радецки/733/-Кв. Бояна, Розариум
На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Витошки Бор/712-та/, Горска Теменуга/Ник. Петрини, Капина, Смрика, Явор/Витоша/, Явор/Цв. Божков/
На 09.04.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Беловодски път, Панорамен път
На 09.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: Даскал Стоян Попандреев, УПИ XXXVI-992
На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Xl2-702 Кв. 45а, България, Вз. Бояна УПИ XXXIII-884 Кв. 45
На 10.04.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Бойна Слава/615/, Върба/704-та/, Дъбова Гора, Иван Багрянов, Карамфил
На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Войводина Могила, Поибрене, Цар Борис III/Девети Септ.
На 11.04.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Панорамен път
На 11.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: Александър Пушкин, Горска Поляна, Драгалевци, Драган Цанков, Дъбова Гора, Калина Малина/Павел Лилов/, Крайречна, Крайречна /Драгалевци/, Лешникова Гора, Малина / Драгалевци, Цветарска
На 12.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Бояна, Боянска /Драгалевци/, Гробищен Парк Бояна, Кв. 1, Даскал Стоян Попандреев, Кумата
На 13.04.2019 г. /09:15 - 12:15 ч./ - София: Мусала 1
Община ВРЪБНИЦА
На 08.04.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Балша: Акация/Септемврийска Слава/, Банишора/4та/, Борова/Васил Коларов/, Бреста/22ра/, Васил Левски/7ма/, Връплина/3та/, Възрожденска/5та/, Гаджовица/10та/, Иван Денкоглу/1ва/, Липа/Девети Септември/, Люляк/24та/, Медна Глава/17та/, Мир/19та/, Орехова/2ра/, Пи 02511, 4604, 1132 Кв. 10, Просвета/8ма/, Раковска/Млада Гвардия/, Свилен Димитров, Свобода/11та/, Спортист/12та/, Средорек/20та/, Стара Планина/14та/, УПИ III-462 Кв. 39, УПИ XXXII-029019, Христо Ботев/16та/, Чавдар Войвода/13та/, Чемшир/15та/, Шипченски Проход/26та/, Юрий Гагарин/25та/
На 08.04.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Голяновци
На 08.04.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Доброславци: V-824, 825, Борова Гора, Бранище/Благой Тодоров/, Бригадирска, Бунтовник, Бърдо, Бял Камък, Бяла Земя, Валога, Воденицата, Габровница, Гардения, Гелкова Падина/Стефан Петро, Георги Велев, Градинарска, Градище, Грамадите, Детска Песен, Доброславско Шосе/Гергин Ил, Доброславци УПИ 847 Кв. 46, Житенски път, Здравец/Първан Пижов/, Космонавт, Кръста, Летец, Ложев Дол, М. Геренчето, Пи № 086031, 086045, М. Могилка, Пи 21662. 4760. 19, М. Песоко, М. У Полето, Имот № 102004, Масларска, Мегдана, Могилка, Монова Могила/Симеон Ангелк, Овощна Градина, Отава, Паметника, Панчовица/Станислав Василев, Парашутист, Пешовица, Пи 124024, Пи 21662. 4842. 10, ПИ № 097027 М. Руля, Първанова Чешма, Ракита, Средорек, Стадион, Станислав Денков, Старото Училище/Бойчо Милев, Сълзица, Типченица, Ул. Стадион УПИ XIV-718, УПИ I-830, Кв. 52а, УПИ IX-847, УПИ XII-858, Кв. 46, УПИ ІІ-617, Кв. 35 Стопански Двор, УПИ ХІІІ-91, Кв. 45, Уршак, Ширината, Шумка/Борислав Занев/
На 08.04.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Житен, Общ. Столична: 20-та, Акация/10та/, Божур/18та/, Бор/23та/, Бреза/4та/, Доброславски път/9та/, Житница/Пролетарска Победа/, Калоян/2ра/, Кокиче/12та/, Крива Река/16та/, Лале/13та/, Липа/11та/, Люляк/Комсомолска/, Надежда/Юрий Гагарин/, Отец Паисий/7ма/, Равнище/14та/, Стубел/17та/, Теменуга/5та/, Търговска/Йорданка Николова, Хан Аспарух/8ма/
На 08.04.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Мировяне: Ален Мак, Леденика, Мировско Шосе, Планинец, Радецки, Сини Вир, Топола
На 08.04.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Мрамор, Общ. Столична: 3-ти Март/Септември/, 49206. 2684. 42, Алеко Константинов/Васил Го, Александър Стамболийски, Блато/21/, Васил Левски/Мраморско Шосе, Върба/9/, Еделвайс/2/, Емилиян Станев/22/, Захари Зограф, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Йовков/24/, Кладанчето, Коста Спасов, Любен Каравелов, М. Ломско Шосе УПИ III-119 Кв. 4а, М. Магараница, ПИ 49206. 2667. 36, Магараница, Майски Ден/27/, Мичур, Мичур /УПИ V, Кв. 24/, Мичур, УПИ I-611, Кв. 23, Момина Сълза/13/, Нарцис/19/, Орхидея/8/, Папрат, Пенчо Славейков, Пламък/25/, Република/20/, Росица, Росна Китка/31/, Руйни Води, Св. Св. Кирил и Методий, Ул. Боро, УПИ VIII-655, 656, УПИ XXII-925, Кв. 9, Хайдутин/11/, Христо Ботев/Алексей Гнилич, Чичовци/26/, Явор/12/
На 08.04.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Нови Искър: Здравец, Курило, Стадион
На 08.04.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ - София: Детелина, Захари Стоянов, Кремиковци, Ломско Шосе, Мраморско Шосе, Надежда, Околовръстен път, ПИ 68134. 2814. 472, Св. Св. Кирил и Методий, УПИ VІІІ-250 Кв. 4, УПИ- Мрамор
Община ИЛИНДЕН
На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Зайчар, Зона Б-18, Константин Величков, Пиротска/Трети Април/, Света Троица/Вълчо Иванов/, Цар Симеон, Царибродска, Царибродска/Никола Шопов/
Община ИСКЪР
На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба 2, Христо Вакарелски
Община КРАСНО СЕЛО
На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Овча Купел
На 09.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: Алабин И. Вл., Ивайло, Лайош Кошут, Македония, Македония/Димитър Благоев/, Пл. Македония, Три Уши/Адалберт Антонов/, Христо Ботев
На 10.04.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - София: Белите Брези, Коломан, Костур, Овча Купел, Славия/Девети Септември/, Цар Борис III/Девети Септ.
На 12.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: Житница
Община КРЕМИКОВЦИ
На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 12.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Долни Богров: 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, Стопански Двор Чочая
На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Бреза, Бреза /Сеславци/, Кокиче /Сеславци/, Митко Палаузов /Сеславци/, Мургаш /Кремиковци/, Сеславци, Стара Планина /Сеславци/, Стефан Караджа /Сеславци/, Стопански Двор, Цанко Церковски /Сеславци/, Чавдар /Сеславци/, Явор /Сеславци/
На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 12.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Долни Богров, Кремиковци
На 10.04.2019 г. /09:15 - 12:15 ч.; 12:30 - 14:30 ч./ - Яна
На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Ангел Маджаров /Челопечене/, Вачова /Челопечене/, Димитър П. Димитров /Кв. Челопечене/, Доло /Челопечене/, Йордан Димчев /Челопечене/, Кежова /Челопечене/, Комсомолска /Челопечене/, Манастира /Челопечене/, Манастирска /Челопечене/, Михаил Гелев /Челопечене/, Панова /Челопечене/, Ридо /Челопечене/, Септемврийци /Челопечене/, Стопанска /Челопечене/, Стоян Шонев /Челопечене/, Челопечене
Община ЛОЗЕНЕЦ
На 08.04.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ - София: Бабуна Планина, Златовръх/Лука Кунин/, Кораб Планина, Кричим
На 08.04.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - София: Чавдар Мутафов/452-ра/
На 09.04.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ - София: Беломорски Проход
На 09.04.2019 г. /11:00 - 15:00 ч./ - София: Иван Пейчев
На 10.04.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ - София: Драгалевска, Майор Томпсън
На 11.04.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ - София: Арх. Йордан Миланов, Митрополит Кирил Видински, Цанко Церковски
На 12.04.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ - София: Цанко Церковски
На 13.04.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ - София: Добри Войников, Драган Цанков, Папа Йоан Павел II, Сава Огнянов
Община ЛЮЛИН
На 08.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 09.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 10.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 11.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 12.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Люлин 2, Люлин 6
Община МЛАДОСТ
На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Александър Малинов, Младост, Младост 1
На 08.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 09.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 10.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 11.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 12.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 1а, Младост 2
Община НАДЕЖДА
На 10.04.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - София: Надежда 1
Община НОВИ ИСКЪР
На 09.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ На 10.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Световрачене: 65601. 54561, Войнишки път, Дружба, Железопътна, Здравец, Кокиче, Липа, Локорски път, М. Могилата, Македонска, Младост/Вине Тодоров/, Софийска/Иван Парев/, Тракийска Могила, УПИ-І-559 Кв. 51
На 10.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Доброславци: Борова Гора, ПИ 21662. 4815. 27
На 10.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: 1-ва
На 11.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Световрачене: 21 Април, 3-ти Март/19 Април/, 65601. 5479. 607, Железопътна, Здравец, Искър, Лесновска Река, Поляната/Кооперативен Труд/, Пробуда/Александър Цветанов, Световрачене, УПИі-358 Кв. 37, Чавдар Войвода/Чавдарци/, Черковна/Васил Стефчев/
На 12.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Световрачене: 3-ти Март/19 Април/, Железопътна, Искър, Миладин Цветков, ПИ 024008, Поляната/Кооперативен Труд/, Синчец/Йордан Стоянов/, Софийска/Иван Парев/, Чавдар Войвода/Чавдарци/
На 12.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: Здравец
Община ОБОРИЩЕ
На 08.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Росица
На 09.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Бачо Киро
На 10.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Княз Александър Дондуков
На 11.04.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Будапеща, Георги Бенковски, Дондуков Корсаков Княз, Княз Александър Дондуков
На 12.04.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Кракра, УПИ-I-10, 26, Кв. 536, Янко Сакъзов, Янко Сакъзов/Ген. Владимир
Община ОВЧА КУПЕЛ
На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Гръстниче, Еделвайс/Общ. Овча Купел/, Лотос, Николай Хрелков, Перуника, Перуника/Ол. Кошевой/
На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Гръстниче, Еделвайс/Общ. Овча Купел/, Лотос, местност Бонсови Поляни, Николай Хрелков, Перуника, Перуника/Ол. Кошевой/
На 09.04.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ На 12.04.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Овча Купел
На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Горна Баня, Жамбилица, Овча Купел 1, Планиница, Урал, Христо Стефчов/Кирил Михов/
На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Инж. Борислав Огойски/Кр. Вас, Никола Петков/П. Напетов/
На 13.04.2019 г. /14:00 - 17:00 ч./ - София: Обиколна, Овча Купел, Овча Купел 2, Президент Линкълн
Община ПАНЧАРЕВО
На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 12.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Плана: махала Горна Календарова, махала Календарова, махала Масова, махала Тодорова
На 08.04.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Кокаляне: 491 Китката, Вец Кокаляне, Вилна Зона Китката, Китката, М. Барище, местност Свлачището, Теменуга
На 08.04.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - София: Малинова Долина, Околовръстен път, Симеоново
На 09.04.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Панчарево: Батийница/24-та/, Вукова Кория/Лиляна Димитро, Дебело Гуно, Здравец/9-та/, Иван Шишман, Курията, Петър Менджийски
На 10.04.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Герман: зона за отдих
На 10.04.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Кокаляне: Васил Левски/Лиляна Димитро, Вец Кокаляне, Вилна Зона Китката, Искър, Латинка, Люляците, местност Свлачището, Петър Берон, Пролет, Роса, Самоковско Шосе
На 11.04.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: 04234. 6950. 3084, В. З Градище
На 11.04.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Панчарево: Вз Градище Идент. 042346950625, Вз Косанин Дол П-Л ІV-197, Кв. 2, Вилна Зона Градище, Вилна Зона Ловджийска Чешма, Деница/В. З. Градище/, Детски Град, Зорница/В. З. Градище/, Косанин Дол, местност Косанин Дол, Младежка/В. З. Градище/, Ружа/В. З. Градище/, Сълзица/В. З. Градище/, Тинтява/В. З. Градище/, Явор/6-та/
На 11.04.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: местност Косанин Дол, Ралица
На 12.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Панчарево: 38-ма В. З. Беликата, 55419. 6708. 3174, XVI-358, Акация/В. З. Беликата/, Беликата, Божур/В. З. Беликата/, Вилна Зона Беликата, Вилна Зона Градище, Липа/В. З. Беликата/, Люляк/30-та/, Мак/В. З. Беликата/, Морава/В. З. Беликата/, Нарцис/В. З. Беликата/, Полски Хвощ, Топола/В. З. Беликата/
На 12.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: І - 817, Кв. 24а, Акация, Беликата, София, Р-Н Панчарево, УПИХІІ-541, 663 Кв. 13
Община ПОДУЯНЕ
На 08.04.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Д-Р Алберт Лонг 11-15
На 09.04.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Въстаник 4
На 09.04.2019 г. /09:15 - 13:15 ч./ - София: Гинци, Резбарска
На 10.04.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Лясковец 18
На 11.04.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Левски Зона Г Бл. 8 Вх. А
Община СЕРДИКА
На 08.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 09.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 10.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 11.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 12.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - София: Жак Дюкло, Лавандула, Липов Цвят
На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Индустриална, Опорска Река
На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Богдан Моцев, Вела Чорбова, Лавандула, Лавандула, Николай Райнов, Николай Райнов/Рационализат, Поручик Орозов, Роман, Роман/Септемврийче/, Рояк/Ст. Димитров/, Солениците, Столетник, Сулина, Сулина, Училищна, Училищна, Христо Станишев/Чавдарче/
На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 202-ра/Сердика/, Вела Чорбова, Влах Камък, Железопътна/23-ти Януари/, Заводска, Калач, Кестен/Дим. Тошков/, Орландовци, ПИ 59 С Идентиф. 68134, 511, 59, Първа Българска Армия, Сините Камъни, Тодор Кръшков
На 11.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Козлодуй
На 12.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Охрид
Община СТУДЕНТСКИ ГРАД
На 08.04.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ - София: Ангел Каралийчев/433-та/
На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 21 Ви Век, Витоша-Вец Симеоново, Дианабад, Пъстър Свят, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Христо Вакареслки
Община ТРИАДИЦА
На 10.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: Алабин И. Вл., Алабин И. Вл., Позитано, Позитано, Три Уши/Адалберт Антонов/, Три Уши/Адалберт Антонов/
На 10.04.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ - София: Ул. 494, Ул. Д-Р. Борис Вълчев 2 - 20, Ул. Емилиян Станев, Ул. Емилиян Станев, Ул. Никола Крушкин Чолака
На 10.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ - София: Ул. Борис Руменов, Ул. Хага
На 10.04.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - София: Асен Йорданов/486-та/, Гатьо Шишков/492-ра/, Ул. Емилиан Станев
На 11.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: Балша/Д-Р Минчо Нейчев/, Иван Вазов, Нишава/Георги Аврамов/, Орехова Гора/Борис Чолаев/, Пазар Иван Вазов, Пазар Иван Вазов Тр. Ухо, Петко Ю. Тодоров/Мл. Проход/, Стефан Малинов, Стрелбище, Тодор Каблешков, Хайдушка Гора
На 11.04.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - София: Луи Айер
На 12.04.2019 г. /10:30 - 15:00 ч./ - София: Ул. Гатьо Шишков, Ул. Иван Колев, Проф. Марин Големинов/485/, Ул. Емилиян Станев

СОФИЙСКА ОБЛАСТ
Община Божурище
На 09.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Божурище: 022145, 8-ми Март, I-015169 Кв. 13, Кв. Девети Септември, V-9605, Кв. 84, VI -002024, Атон, Далия, двора на АПК, Девети Май, Девети Септември, Еделвайс, Искър, Кв. Девети Септември, Лястовица, Мура, ПИ 65 Кв. 9ти Септември, Рила, Руен, Стара Планина, Ткзс Кв. 21, УПИ 14-022043 Кв. 9, УПИ I-015092, 015093, 015094 Кв. 12, УПИ V -002004 Кв. 4, УПИ V-02249 Кв. 10, УПИ XII -38 Кв. 3, УПИ XIII -002004 Кв. 4, УПИ УПИ XXXI-1004 Кв. 4, УПИ ХІІІ-015133, Феникс, Шести Септември, Щъркел
На 08.04.2019 г. /12:30 - 15:00 ч./ - Божурище: Божур, Далия, Даме Груев, Европа, Еделвайс, Здравец, Искър, Кипарис, Лотос, Максим Горки, Отец Паисий, Пролет, Рила, УПИ 16-826, Кв. 76, УПИ VIII-Общ. Кв. 76, Х-54, 100 Кв. 11, Явор, Янтра
На 08.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Божурище: Александър Стамболийски, Бреза, Генерал Гурко, Георги С. Раковски, Европа, Летец, Люлин, Неофит Рилски, Никола Й. Вапцаров, Първи Май, Христо Ботев
На 08.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Хераково: III-028096, Кв. 1, IV-028096, Кв. 1, V-028096, Кв. 1, VI-028096, Кв. 1, VII-028073, Кв. 1, Александър Стамболийски (Мах. Бобен), М. Балин Дол, М. Бобен УПИ Х-029062 Кв. 1, УПИ III-393 Кв. 48, УПИ Ix-029062 Кв. 1, УПИ XII-029062, УПИ XxI-342, Кв. 37, УПИ Х-029062 Кв. 1
На 09.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Гурмазово: I-212, Кв. 20, II-020068 44, IV-020070, IV-024064, XI-020018 Кв. 44, XxIII-82 Кв. 32, Гурмазовско Шосе, Гурмазовско Шосе 7, Любен Каравелов, М. Соларски път, Парцел Іі-77, Кв. 28, ПИ 001140, ПИ 001019 М. Матерка, Стопански Двор, УПИ 6-292 Кв 26, УПИ II-021103 Кв. 43, УПИ III-001141, Кв. 39, УПИ III-112 Кв. 11, УПИ Ix-159, Кв. 14, УПИ VI-020069, Кв. 44, УПИ VII-270, Кв. 24, УПИ X-022021, Кв. 45, УПИ XIV-157 Кв. 14, УПИ І-254 Кв. 25, УПИ ІV-38, Кв. 4, УПИ Х-299 Кв. 29, УПИ-II-022022, УПИ-VII-008035 Кв. 34, Яне Сандански
На 09.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Делян, Общ. Божурище: IV-052034, Писател Спас Антонов, ХVIII-115, Кв. 15
На 09.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Златуша: №Ііі А-56 Кв 5, Вилна Зона Витошица, УПИ II-214 Кв. 20, УПИ X-59 Кв. 25
На 09.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Мала Раковица: С. Мала Раковица, УПИ VI-5, Кв. 2
На 09.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Пожарево, Общ. Божурище: 123. 106, 123. 211, VІІІ-485, Кв. 34, Александър Александров, Георги Аспарухов - Гунди, Казана, Космонавт Ал. Александров, Космонавт Георги Иванов, местност Могила, Могила, Пейо Яворов, ПИ 123. 274, Пчела, УПИ 1-034007, Кв1, М. Добър Мъж, УПИ 3-227 Кв. 18, УПИ VI-105 Кв. 8, УПИ XxI, Кв. 17, УПИ Іі 379/Кв27, УПИ ХVІІ-Общ, Кв. 19, УПИ Хіі-369, Кв. 29, УПИ- XII-148 Кв. 10, УПИ-190кв 15, УПИ-Ix-485, Кв. 34, УПИV-016025 Кв. 1
На 09.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Росоман: 63121. 133. 9, I-30, Кв. 6, Гранит, М. Падината, УПИ IV-58, Кв. 9, УПИ XIV-145, УПИ ХIII-144 Кв. 22, Черква
На 09.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Хераково: XIII-43 Кв. 9, ПИ 000189, Ридо, УПИ I-155010, Кв. 47, УПИ II-155010 Кв. 47, УПИ VIII - 321, УПИ XVII-262, Кв. 22, Царица Йоанна, Черковна
На 09.04.2019 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Божурище: Девети Септември
На 09.04.2019 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Гурмазово: I-212, Кв. 20, Любен Каравелов, УПИ Ix-159, Кв. 14, УПИ VII-270, Кв. 24, УПИ XIV-157 Кв. 14, УПИ І-254 Кв. 25, УПИ Х-299 Кв. 29
На 09.04.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Божурище: 8-ми Март, Двора На Апк, Девети Май, Мура, Ткзс Кв. 21, Шести Септември
На 09.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Божурище: V-9605, Кв. 84, Атон, Далия, Еделвайс, Искър, Рила, Стара Планина, УПИ УПИ XxxI-1004 Кв. 4
На 10.04.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Божурище: Бор, Дунав, Здравец, Иглика, Кокиче, Струма, УПИ XIx Кв. 14, Янтра
На 10.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Божурище: Европа, Жилища, УПИ I Парк
На 11.04.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Божурище: Европа, Землище С. Пролеша / Божурище, Максим Горки, Черна Бара
На 11.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 12.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Храбърско
На 11.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Божурище: Акация, Беласица, Божур, Генерал Гурко, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Кв. 15, Любен Каравелов, Люлин, Малина, Неофит Рилски, Трети Март, УПИ Ix-Общ Кв. 25, УПИ VII Кв. 25, Христо Ботев
Община Ботевград
На 08.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: 003036, България, В. З. Чеканица, В. З. Чеканица, В. З. Зелин, В. З. Зелин, Ул. 4-та 1, Гурко, Зелин, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-16-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-36-А, Зелин-36-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-4-та, Зелин-5-та, Зелин-7-А, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния път, Зелин-Средния път, Зелин-Тодор Петров, Казармен, Казармен, Курорт Зелин, Курорт Зелин, Курорт Зелин, М. Чеканица, ПИ - 001088, местност Чеканица, местност Чеканица, местност Широко Ливаде, Оборище, Страцин, Стубеля, УПИ IV-737. 75, УПИ XlV-1283, Кв. 1, В. З Зелин, Цанкинска Воденица, Чеканица, Чеканица, Чеканица
На 08.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 09.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 10.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 11.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 12.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: III-709, Кв. 38, Аспарух, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Дондуков, Дунав, Ивайло, Медвен, Опълченска, Рударка, Христо Ботев
На 08.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 09.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 10.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 11.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 12.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Скравена: Койдановец
На 08.04.2019 г. /10:00 - 10:15 ч./ - Ботевград: Академик Стоян Романски, Боженишки Урвич, България, Витиня, До Сграда Ткзс, Кооперативен Пазар, Незнайният Войн, Нов Кооперативен Пазар, Свобода, Севаст Огнян, Седемнайсти Ноември, Трети Март
На 09.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 10.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 11.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 12.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: 003036, В. З. Чеканица, В. З. Чеканица, В. З. Зелин, В. З. Зелин, Ул. 4-та 1, Зелин, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-16-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-36-А, Зелин-36-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-4-та, Зелин-5-та, Зелин-7-А, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния път, Зелин-Средния път, Зелин-Тодор Петров, Казармен, Казармен, Курорт Зелин, Курорт Зелин, Курорт Зелин, М. Чеканица, ПИ - 001088, местност Чеканица, местност Чеканица, местност Широко Ливаде, Оборище, Страцин, Стубеля, УПИ IV-737. 75, УПИ XlV-1283, Кв. 1, В. З Зелин, Цанкинска Воденица, Чеканица, Чеканица, Чеканица
На 09.04.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Ботевград: Саранск
На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: До Младост, Освобождение, Саранск, Цар Освободител
На 10.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Ботевград: България, Гурко
На 10.04.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Ботевград: Адрян Атанасов, Васил Левски, Иван Вазов, Цар Иван Шишман
На 10.04.2019 г. /13:15 - 15:15 ч./ - Ботевград: Бузлуджа, Незнайният Войн, Пл. Форум УПИ І, Кв. 65, Свобода, Трети Март
На 11.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Ботевград: Индустриална, Цар Иван Шишман
На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: Академик Стоян Романски, ТП Бетонов Център
На 12.04.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Ботевград: Васил Левски, Изгрев, местност Широко Ливаде
На 12.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: Зелин-13-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Средния път, Зелин-Тодор Петров, Курорт Зелин, местност Пръдлювец, Павитта
Община Годеч
На 08.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 09.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Годеч: Александър Стамболийски, Васил Друмев, Васил Левски, Видлич, Додовица, Дружба, Мерудая, Незабравка, Република, Свобода, Софийско Шосе, Стефан Караджа, Тинтява, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 12.04.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Шума: Извън Регулация, П-Л XIx-53, Кв. 3, УПИ XVII-41, Кв. 11, УПИ ХV-23, УПИ-VII-78
Община Горна Малина
На 09.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Долно Камарци
На 09.04.2019 г. /10:00 - 15:15 ч./ - Байлово: II-274 Кв. 31, III-366, Кв. 41, VI Общ Кв 1, XII-2. 3, Пи048007, УПИ Ix-303, Кв. 39, УПИ VII-366, Kв. 41, УПИ XII-024028, Кв. 1
На 09.04.2019 г. /10:00 - 15:15 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Иван Вазов
На 09.04.2019 г. /10:00 - 15:15 ч./ - Осоица: 10, Ix 140 Кв. 1, XI-400 Вилна Зона, Общ. Горна Малина, П-Л VI-137, Кв. 1, Парцел VIII От Кв. 53 В. З. Осоица, УПИ IV-249, Кв. 22, УПИ V-226, Кв. 20, УПИ XIV-151, Кв. 4, УПИ Х-404 Кв 1, ХхIV-400, Кв. 52
Община Долна баня
На 08.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 09.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 10.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 11.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 12.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Долна Баня: Бистришка, Бистришка, Бреза, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Здравец, Кокиче, Малиново Поле, Никола Вапцаров, Райна Княгина, Рилско Шосе, Рилско Шосе, Роза, Сергей Румянцев, Трепетлика, Трепетлика, Търговска, Хвойна
Община Драгоман
На 08.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 09.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 10.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 12.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Големо Малово: УПИ І-340, Кв. 32а, УПИ ХI-92, Кв. 15
На 08.04.2019 г. /13:00 - 14:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Начево
На 08.04.2019 г. /13:00 - 14:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Чеканец, Общ. Драгоман
На 08.04.2019 г. /13:00 - 14:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Ялботина
На 08.04.2019 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Бахалин
На 08.04.2019 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Вишан
На 08.04.2019 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Владиславци: УПИ XVII-36, УПИ VI-37, УПИ VII-33
На 08.04.2019 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Габер, Общ. Драгоман: VІІ-99, Бурел, Градище, Ул. Елин Пелин, УПИ I-318. Kb 34
На 08.04.2019 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Горно Село
На 08.04.2019 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Грълска Падина: махала Горно Ново Село
На 08.04.2019 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Долна Невля
На 08.04.2019 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Долно Ново Село, Общ. Драгоман
На 08.04.2019 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Драгоман: Акация, Еделвайс, Железничар, Иглика, игрище за минифутбол УПИ І, Кольо Фичето, Космина, Нишава, Петнадесети Кантон, Спортист, Средна Гора, Странджа, Христо Ботев, Шести Септември, Ярловци
На 08.04.2019 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Камбелевци: ХІІ-22
На 08.04.2019 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Круша, Общ. Драгоман
На 08.04.2019 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Несла: 000136
На 08.04.2019 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Чуковезер: УПИ-II
На 08.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Габер, Общ. Драгоман: Градище, УПИ I-318. Kb 34
На 10.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Василовци, Общ. Драгоман
Община Елин Пелин
На 08.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Алеко Константинов, Керамик, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Крушовица, Липа, Липа, Люляк, Люляк, Отец Паисий, Първи Май, Първи Май, Синанец, Синанец, Синанец, Стефан Стефанов, Теменуга, Топола, Хан Крум, Хан Крум, Хан Крум
На 08.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Алеко Константинов, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Лесновска, Липа, Люляк, Отец Паисий, С. Гара, Синанец, Синанец, Синанец, Теменуга, Топола, Хан Крум, Хан Крум, Хан Крум
На 08.04.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 14:15 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин
На 09.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 10.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 11.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 12.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Кирил и Методий, Кирил и Методий, Крушовица, Липа, Люляк, Люляк, Първи Май, Първи Май, Синанец, Синанец, Хан Крум, Хан Крум
На 09.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 10.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 11.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 12.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Кирил и Методий, Люляк, Синанец, Синанец, Хан Крум, Хан Крум
На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 12.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Алеко Константинов, Керамик, Кирил и Методий, Липа, Отец Паисий, Синанец, Стефан Стефанов, Теменуга, Топола, Хан Крум
На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 12.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Алеко Константинов, Кирил и Методий, Лесновска, Липа, Отец Паисий, С. Гара, Синанец, Теменуга, Топола, Хан Крум
На 09.04.2019 г. /10:01 - 13:15 ч./ На 10.04.2019 г. /09:01 - 12:15 ч./ На 11.04.2019 г. /09:01 - 12:15 ч./ На 12.04.2019 г. /09:01 - 12:15 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Витоша, Георги Бенковски, Иван Вазов, Кирил и Методий, Климент Охридски, Максим Горки, Новоселци, Околовръстен път, Пазар Автогара, Синчец, София, Стара Планина, УПИ Х-292, Кв. 23, Цар Симеон, Чаталджа
На 09.04.2019 г. /10:01 - 13:15 ч./ На 10.04.2019 г. /09:01 - 12:15 ч./ На 11.04.2019 г. /09:01 - 12:15 ч./ На 12.04.2019 г. /09:01 - 12:15 ч./ - Елисейна: Безименна
На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Равно Поле: ПИ 039003, Букет, Дереджик, Минерален Извор, Пет Могили, Поляна, Равнополска Пролет, Синчец, УПИ Ix-249, Кв. 12, Хан Аспарух
На 10.04.2019 г. /10:00 - 15:15 ч./ - Равно Поле: V// Кв. 28, Верила, Геренска, Житен Клас, Зора, Киро Ст. Киров, Николай Сандов Велев, Синчец, Чекалска
Община Етрополе
На 08.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Етрополе: 27-ми Ноември, Васил Левски, Владимир Заимов, Георги Димитров, Двадесет и Седми Ноември, Димитър Благоев, Димитър Гръбчев, Малки Искър, Недялко Йосифов, Победа, Пролетарска, Раковска, Руски, Стефан Караджа, УПИ-І -Парк
На 08.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Лопян: Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети Май, местност Черешова, Никола Михайлов, Пета, Свещи Плаз, Цвятко Янков, Четвъра
На 09.04.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Боженица: махала Ласковци
На 09.04.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Видраре: махала Градище, махала Кленака, махала Ликовци, махала Мусатете, махала Пешната Лъка, махала Раздолата, махала Свин Дол, махала Сечковци, махала Станчовец, махала Черни Връх
На 09.04.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Калугерово, Общ. Правец: махала Бундаците, махала Венчарете, махала Връбчовци, махала Габрика, махала Димитровци, махала Дола, махала Златовци, махала Кардашица, махала Костадиновец, махала Репавище, махала Рударец, махала Свин Дол, махала Смесите, махала Стайковци, махала Трънето, махала Чекотин, УПИ-Хі-8, Кв. 4
На 09.04.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Правец: Елосов Дол, махала Дивчов Рът, махала Драганско, махала Дръвница, махала Манастирица, махала Правешки Ханове, местност Елисов Рът, Средора, Тодор Живков
На 09.04.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Правешка Лакавица: 001626, Бивш Стопански Двор, Голямата Ливада, махала Церица
На 09.04.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Своде: махала Бакова Могила, махала Борова Шума, махала Бурньовица, махала Венеца, махала Габриците, махала Курман, махала Лъга, махала Преход, махала Требеш, махала Усоето, махала Чуклата, махала Чукльовци
На 09.04.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Средни Рът: махала Бечовското, махала Голяма Глава, махала Дунавското, махала Койчовци, махала Кондурите, махала Куваница, махала Мончово Търне, махала Средни Рът, махала Краева Бачия, махала Кръста, махала Марково Равнище, махала Скр. Колиби
На 09.04.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ - Своде: махала Борова Шума, махала Габриците, махала Чукльовци
На 09.04.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ - Средни Рът: махала Голяма Глава, махала Дунавското, махала Койчовци, махала Кондурите, махала Куваница, махала Мончово Търне, махала Средни Рът, махала Скр. Колиби
На 10.04.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ - Етрополе: І, Кв. 16, 27-ми Ноември, Кв. 178, Кв. 178, Малки Искър, Осем, Партизански, Руски, Тринадесет
На 10.04.2019 г. /09:15 - 13:15 ч./ - Етрополе: Руски
На 10.04.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ - Етрополе: 128, 27-ми Ноември, VI, Кв. 73, Акация, Александър Атанасов, Александър Михайлов, Александър Спасов, Александър Стамболийски, Асеновска, Богатирска, Братя Миладинови, Васил Левски, Васил Овчаров, Генерал Гурко, Георги Антонов, Георги Бакалов, Георги Димитров, Георги Цариградски, Григор Гошев, Григор Михайлов, Дандевил, Двадесет и Седми Ноември, Девети Септември, Дончо Тепавичаров, Екатерина и Цеко Костови, Екзарх Йосиф, Елаците, Елин Пелин, Зольовец, Иван Вазов, Иван Канджаков, Изгрев, Йордан Кесяков, Калина Вескова, Каменица, Квартал 73, Кирил и Методи, Кочо Честименски, Крушака, Лековец, Ленин, Максим Горки, Малина, Малка Баба, Малки Искър, Мария Мишева, Марко Проданов, Млада Гвардия, Младост, Московска, Никола Вапцаров, Опълченска, Партизански, Пейо Кринчев, Полковник Гридзевски, Преслав, Рудината, Руски, Сашка, Свобода, Сергей Румянцев, Славяни, Спортист, Сто Двадесет и Осми, Столетов, Тодор Доков, Тодор Пеев, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Чавдар, Часовникова Кула, Шиндарника, Ябланица
На 10.04.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ - Правец: Опълченска
На 10.04.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ - Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски
На 10.04.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ - София: 6-211, 212 Кв. 24
На 11.04.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ - Осиковица: махала Балинска, махала Вельовци, махала Витьовци, махала Габрика, махала Гетовци, махала Дачовци, махала Дрена, махала Кратунете, махала Манговци, махала Цековци
На 11.04.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ - Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки Дол, М. Гайдарско, махала Гроздене, махала Драйчовци, махала Нанковска, махала Рачовци, Общ. Правец, Ам &Quot;Хемус&Quot;, П-Л VI-61, Кв. 5
На 12.04.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:30 - 13:15 ч./ - Видраре: 157, Кв. 13, Сграда Кметство, Іі Кв., Лъга, махала Джамбазите, махала Семкова, Пи-083145 М. Мариновото
На 12.04.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:30 - 13:15 ч./ - Джурово: Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Димитър Грънчаров, Матю Воденичаров, махала Герановица, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, УПИ III. Кв. 2
На 12.04.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:30 - 13:15 ч./ - Лъга
На 12.04.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:30 - 13:15 ч./ - Осиковица: махала 57 Км Ам Хемус, махала Вельовци, махала Владовци, махала Вълчиновци, махала Кратунете
На 12.04.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:30 - 13:15 ч./ - Равнище: I Кв. 29, XVII-290, Кв. 46, махала Грозьов Дол, махала Големанско, УПИ II-196 Кв. 8, УПИ IV-327 Кв. 30, УПИ XII-85
На 12.04.2019 г. /09:15 - 13:15 ч./ - Видраре: 157, Кв. 13, Сграда Кметство, Іі Кв., Лъга
На 12.04.2019 г. /09:15 - 13:15 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 12:30 - 13:15 ч./ - Манаселска Река: М. Генчовци, махала Буджов Дол, махала Вила Манаселски Мост, махала Гараж, махала Гола Могила, махала Долна Липа, махала Драгоица, махала Липа, махала Печор, махала Смолевица, махала Череша, махала Чульовци, Укопете
Община Ихтиман
На 08.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 09.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 10.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 11.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 12.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Стамболово, Общ. Ихтиман
Община Костенец
На 10.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Бреза, Вароша, Горна Черква, Детелина, Дъбовица, Иглика, Искър, Пленщица, Равен, Рила, Свети Иван Рилски, Христо Ботев, Ясен
На 11.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Бор, Вароша, Георги С. Раковски, Здравец, Иван Вазов, Искър, Китка, Константин Костенечки, Любен Каравелов, Марица, Пипериче, Радост, Република, Рила, Свети Иван Рилски, Свети Св. Кирил и Методий, Христо Ботев
Община Костинброд
На 08.04.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Костинброд: 3479, Кв. 239, Александър Стамболийски, Балван, Безименна, Ломско Шосе, Маслово, Рила, София, Стефан Караджа, Стопански Двор, УПИ XIX-3709 Кв. 221, Хаджи Димитър, ХХIII-2787
На 08.04.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Понор: . УПИ VI-26 Кв. 1, Понор, Стопански Двор
На 11.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ На 12.04.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Дреново, Общ. Костинброд: IV-73 Кв. 11
На 12.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Драговищица, Общ. Костинброд: XIx-163, Кв. 24, І Кв. 33, Белидие Хан, Двадесет и Първа, ПИ 541 До Кв. 22, ПИ 543 До Кв. 22, Първа, Седемнадесета
Община Мирково
На 08.04.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Мирково: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бузлуджа, Генерал Дендевил, Градище, Димитър Стоянов, Емил Марков, Захари Стоянов, Зора, Извън Регулация, Мест. Попов Тор, местност Корията, местност Кукув Дол, местност Чуштарла, Опълченска, Орела, Поп Недельо
На 10.04.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Буново, Общ. Мирково: VI-60
Община Пирдоп
На 09.04.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Душанци: VIII-538, Кв. 33, Акация, Ал. Стамболийски, Бор, Борова Гора, Бреза, Васил Левски, Душанска Комуна, Извор, Искро Нейчев, Колибанска, Никола Койчев, Пейчо Станчев, Пета, Свобода, Тодор Душанцалията, Черковна, Юрий Гагарин
Община Правец
На 08.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 09.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 10.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 11.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 12.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Джурово: М. Беляновец Кв. 9 УПИ Vііі, махала Беляновец
На 08.04.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ На 09.04.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ На 10.04.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ На 11.04.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ На 12.04.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ - Равнище: I Кв. 29, УПИ II-196 Кв. 8, УПИ IV-327 Кв. 30
На 10.04.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Правец: Димитър Грънчаров, С О. Т. 211-О. Т. 202, №1, Север, Трети Март
Община Самоков
На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Абаджийска, Авксенти Велешки, България, Бяла Поляна, Вардар, Генерал Велиаминов, Георги Бенковски, Житна Чаршия, Захари Зограф, Иван Йончев, Искър, Искър, Климент, Константин Фотинов, Македония, Манастирска, Неофит Рилски, Никола Карастоянов, Никола Образописов, Овнарско, Отец Паисий, Отец Паисий, Охрид, ПИ 65231. 908. 409, Преспа, Райна Княгина, Сан Стефано, Софроний Врачански, Търговска, УПИ 65231. 909. 365, Хан Кубрат, Хр. Захариев, Цар Борис III, Цар Борис III
На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 12.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: местност Татарски Брод, Татарски Брод
На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 12.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Широки Дол: 1-ва, 15-та, 16-та, 18-та, 23-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, местност Татарски Брод
На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Абаджийска, Авксенти Велешки, Бреза, България, Бяла Поляна, Вардар, Генерал Велиаминов, Георги Бенковски, Житна Чаршия, Захари Зограф, Здравец, Иван Йончев, Искър, Климент, Константин Фотинов, Македония, Манастирска, Неофит Рилски, Никола Карастоянов, Никола Образописов, Овнарско, Отец Паисий, Отец Паисий, Охрид, Преспа, Райна Княгина, Сан Стефано, Софроний Врачански, Търговска, УПИ 65231. 909. 365, Хан Кубрат, Хр. Захариев, Цар Борис III, Цар Борис III, Явор
На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Абаджийска, Авксенти Велешки, Братя Миладинови, Бреза, България, Бяла Поляна, Вардар, Вардар, Генерал Велиаминов, Георги Бенковски, Гр. Самоков, Ул. Рилска Малина ТП Гсм, Дунав, Житна Чаршия, Захари Зограф, Здравец, Иван Йончев, Искър, Климент, Константин Фотинов, Любомир Чакалов, Любомир Чакалов, Македония, Македония, Македония, Македония, Манастирска, Неофит Рилски, Никола Карастоянов, Никола Образописов, Овнарско, Овнарско, Отец Паисий, Отец Паисий, Охрид, Охрид, Преспа, Преспа, Преспа, Преспа, Райна Княгина, Райна Княгина, Рилска Малина, Рилска Малина, Самоково, Самоково, Самоково, Сан Стефано, Синчец, Софроний Врачански, Струма, Търговска, УПИ 65231. 909. 365, УПИ 65231. 909. 365, Хан Кубрат, Хр. Захариев, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Симеон, Явор, Ястребец
На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Абаджийска, Авксенти Велешки, България, Бяла Поляна, Вардар, Вардар, Генерал Велиаминов, Георги Бенковски, Гр. Самоков, Ул. Рилска Малина ТП ГСМ, Житна Чаршия, Захари Зограф, Иван Йончев, Искър, Искър, Климент, Константин Фотинов, Любомир Чакалов, Любомир Чакалов, Македония, Македония, Манастирска, Неофит Рилски, Никола Карастоянов, Никола Образописов, Овнарско, Овнарско, Отец Паисий, Охрид, Охрид, ПИ 65231. 908. 409, Преспа, Преспа, Преспа, Преспа, Райна Княгина, Райна Княгина, Рилска Малина, Самоково, Самоково, Самоково, Сан Стефано, Софроний Врачански, Търговска, УПИ 65231. 909. 365, УПИ 65231. 909. 365, Хр. Захариев, Цар Борис III, Цар Симеон, Ястребец
На 11.04.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Македония, Отец Паисий, Хан Кубрат, Цар Борис III
На 12.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Абаджийска, Авксенти Велешки, Братя Миладинови, България, Бяла Поляна, Вардар, Вардар, Генерал Велиаминов, Георги Бенковски, Гр. Самоков, Ул. Рилска Малина ТП Гсм, Дунав, Житна Чаршия, Захари Зограф, Иван Йончев, Искър, Климент, Константин Фотинов, Любомир Чакалов, Любомир Чакалов, Македония, Македония, Македония, Македония, Манастирска, Неофит Рилски, Никола Карастоянов, Никола Образописов, Овнарско, Овнарско, Отец Паисий, Отец Паисий, Охрид, Охрид, Преспа, Преспа, Преспа, Преспа, Райна Княгина, Райна Княгина, Рилска Малина, Рилска Малина, Самоково, Самоково, Самоково, Сан Стефано, Синчец, Софроний Врачански, Струма, Търговска, УПИ 65231. 909. 365, УПИ 65231. 909. 365, Хан Кубрат, Хр. Захариев, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Симеон, Ястребец
Община Своге
На 08.04.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Луково
На 08.04.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Луково: Купeн
На 09.04.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Бов, Общ. Своге: Вълчан Войвода, Демокрация, Кокиче
На 09.04.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Бов, Общ. Своге: Волга, Издримец, Теменуга, УПИ VI-30
На 10.04.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Искрец: VII-630, Кв. 59, Васил Левски, Здравец, Латинка, махала Чуй Петел, Меча Поляна, Санаториума, Христо Ботев, Чуй Петел, Ясен
На 10.04.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Искрец: Божица, Габер, Иван Вазов, Искра, ХХIХ-608, Кв. 34, Явор
На 11.04.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Искрец: Възраждане, Ивайло, Искър, Калоян, Прекрутовци, Самоковска, УПИ III-544 Кв 53, Христо Ботев, Църква
На 11.04.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Искрец: Божица, Бреза, Габер, Иван Вазов, Искра, Калоян, махала Божица, махала Сврачковци, Морава, Тепавицата, Христо Ботев
На 12.04.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Бов, Общ. Своге: Дружба, махала Криви Лаг
Община Сливница
На 08.04.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ На 09.04.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ На 10.04.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ На 12.04.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Гео Милев, Еделвайс, Искър, Хан Кубрат
На 08.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Бърдо
На 08.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Драгоил: М. Крива Бара / Кв. 12, местност Локва
На 08.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Чорул: УПИ-ІХ-130, Кв. 18
На 08.04.2019 г. /09:30 - 12:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Калотина: Втора, ГКПП Калотина, Калотина, Първа
На 11.04.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Генерал Гурко, Гео Милев, Капитан Атанас Узунов, Неделище, Панайот Хитов, Свети Климент Охридски, Хан Аспарух, Цар Симеон Велики

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН
Община Белене
На 08.04.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Петокладенци: Витоша, Крум Христов, Осъм, Пирин, Христо Генов, Янтра
Община Гулянци
На 08.04.2019 г. /08:30 - 12:00 ч./ - Крета, Общ. Гулянци: А. Стамболийски, Бистрица, Боровец, Васил Левски, Вит, Габър, Дунав, Качица, Люляк, Хаджи Димитър
Община Долна Митрополия
На 08.04.2019 г. /08:45 - 09:00 ч./ - Тръстеник, Общ. Долна Митрополия: Пасището
На 08.04.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Комарево, Общ. Долна Митрополия: Балкан, Бенковски, В Левски, Вежен, Зелена Гора, Кокиче, Кръвенишка, Люляк, Македонска, Н Рилски, Пробуда, Първи Май, Странджа, Трети Март, Успех, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Самуил
На 10.04.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Ореховица: В. Априлов, УПИ II
Община Долни Дъбник
На 08.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Ясен, Общ. Плевен: Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Братя Миладинови, Васил Левски, Вит, Георги Димитров, Дамян Пачев, Железничар, Жп Блок, Жп Общежитие, Иван Вазов, Иван Винаров, Илия Бешков, Кирил и Методий, Коста Златарев, Любен Каравелов, Радецки, Район жп Гара, Софроний Врачански, Тодор Пенчев, УПИ II, Кв 32, УПИ-Х, Христо Ботев, Цветан Спасов, Янко Сакъзов
На 10.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Ясен, Общ. Плевен: V-444, Адил Дервишев, Асен Златаров, Вила, Витоша, Волов, Генерал Колев, Генерал Скобелев, Георги Димитров, Георги Маринов, Дамян Пачев, Иван Вазов, Иван Винаров, Иван Стойчев, Иван Тод. Христов, Катя Попова, Кирил и Методий, Локомотив, Любен Каравелов, местност над село, местност Край Село, местност Лъката, Митко Палаузов, Недю Личев, Никола Тинков, Перущица, Петко Р. Славейков, Слави Алексиев, Сопот, Тимок, Тодор Митранов, Трети Март, УПИ II-678 Кв. 36, УПИ IV-660, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цветан Спасов, Ю. А. Гагарин, Янко Сакъзов
Община Искър
На 09.04.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Брегаре: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Искър, Кирил и Методий, Коста Златарев, Любен Каравелов, Несебър, Отец Паисий, П. Волов, Петър Берон, Пирин, Пролетарска, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 09.04.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Плевен: Трите Бора
На 09.04.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Староселци
На 10.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Писарово, Общ. Искър: Волга, Георги Димитров, Кирил и Методий, Максим Горки, Опълченска, Слави Алексиев, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Цвятко Аврамов
На 10.04.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Писарово, Общ. Искър: XII-295 Кв. 72, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Боримечката, Братя Миладинови, Волга, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Даме Груев, Димитър Грънчаров, Мара Балева, Никола Й. Вапцаров, Николай Петрини, Панайот Волов, Панайот Хитов, Партизанска, Петко Д. Петков, Петко Напетов, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Христо Кърпачев, Цанко Церковски
На 11.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Ставерци: VIII-000323, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Байкал, Бал Езеро, Батак, Бачо Киро, Беласица, Борис I, Братя Рулински, Будапеща, В Иванов, Васил Левски, Васил Петлешков, Витоша, Волга, Г. Милков, Г. С. Раковски, Гаврил Генов, Генерал Скобелев, Гено Грънчарски, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Д. Грънчаров, Д. Дебелянов, Д. Чинтулов, Драва, Елин Пелин, Иван Вазов, Извън Регулацията, Имот 000312, Извън Регулация, Искър, Йордан Йовков, Кайлъка, Калето, Кирил и Методий, Климент Охридски, Козлодуй, Кочо Честименски, Лев Толстой, Максим Горки, Мест Баира, местност Ормана, Митко Палаузов, Мончо Гетов, Н. Й. Вапцаров, Неофит Рилски, Освобождение, Отец Паисий, П Хитов, П. Р. Славейков, Патриарх Евтимий, Петко Д. Петков, Петрини, Победа, Правда, Прага, Преслав, Прещипа, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Ракета, Св. Параскева, Сергей Румянцев, Славянска, Софроний Врачански, Спас Дупаринов, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Теменуга, Трайчо Костов, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цветан Гевезовски, Черно Море, Чиган, Шейново, Шипка, Яворов, Яне Сандански
На 11.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Писарово, Общ. Искър: III-422, Кв. 81, Асен Халачев, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Иван Рилски, Лазар Станев, Никола Й. Вапцаров, Стоян Едрев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Аврамов, Цвятко Георгиев, Цоню Матев, Яне Сандански
На 11.04.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Писарово, Общ. Искър: Вера Златарева, Волга, Георги Димитров, Иван Рилски, Лазар Станев, Никола Й. Вапцаров, Петко Напетов, Райко Даскалов, Софроний Врачански, Спас Дупаринов, Христо Ботев
На 12.04.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Писарово, Общ. Искър: Александър Стамболийски, Валерий Чкалов, Васил Коларов, Васил Левски, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Даме Груев, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Христо Ботев, Христо Наумов, Цано Нанов
На 12.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Староселци: Васил Коларов, Васил Левски, Г Димитров, Гачо Митков, Карл Маркс, Ленин, Митка Гръбчева, Нинко Тодоров, П Р Славейков, Пеловска, Стапански Двор, Стоян Даскалов, Христо Ботев
Община Левски
На 08.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Стежерово: Аксаков, Васил Левски, Гео Милев, Йорданка Николова, Л. Каравелов, Малчика, Младен Блажев, Стара Планина
На 08.04.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Левски, Общ. Левски: Бенковски, Братя Миладинови, Васил Априлов, Княз Александър Батенберг, Малчика, Никола Вапцаров, Стара Планина, Тодор Каблешков, Филип-Тотю
На 09.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 10.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 12.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Обнова: Б. Анастасов
На 09.04.2019 г. /08:45 - 15:30 ч./ - Летница, Общ. Летница: Александър Димитров, България, Васил Левски, Витоша, Георги Раковски, Димитър Талев, Йордан Йовков, Марин Дринов, Мусала, Никола Петков, Пенчо Славейков, Петко Д. Петков, Хан Аспарух, Цанко Бакалов, Цар Самуил
На 09.04.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Обнова: 9-ти Септември, XV-438, Kb. 125, Васил Петлешков, Възраждане, Заря, Заря, Ив. Вазов, Л. Каравелов, Н. Й. Вапцаров, Победа, С. Румянцев, Тодор Каблешков
На 11.04.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Левски, Общ. Левски: Александър Стамболийски, Индустриална
На 12.04.2019 г. /08:30 - 11:00 ч./ - Малчика: Ал. Стамболийски, Васил Левски, Дружба, Евгени Босилков, Заря, Ив. Вазов, Осъм, Стара Планина, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ю. А. Гагарин
На 12.04.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Малчика: Васил Левски, Дружба, Ив. Вазов, Осъм, Панайот Хитов, Площад, Стара Планина, Столетов
Община Никопол
На 11.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 09:45 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Дебово: 1-ви Май, Ал Стамболийски, Ангел Мушатов, Асен Халачев, Бистрица, В Коларов, Вела Пеева, Г Биков, Г Димитров, Гоце Делчев, Д Благоев, Добри Ницов, Дунав, Ив Вазов, Искър, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Марица, Митре Тихов, Н Й Вапцаров, Недю Личев, Осъм, П. Берон, Пирин, Рила, Росица, Сл Алексиев, Стара Планина, Странджа, Тунджа, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Калоян, Цветан Спасов, Чайка
На 09.04.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Муселиево
На 10.04.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Никопол: VI Кв. 5, Ал Стамболийски, Бяло Море, Сливница, Христо Ботев, Черно Море, Шести Септември
На 11.04.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ - Жернов: Арда, Георги Димитров, Дунав, Иван Вазов, Искър, Огоста, Рила, Христо Ботев, Янтра
На 11.04.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ - Муселиево: Арда, Беласица, Бенковски, В Коларов, В Левски, Вела Пеева, Витоша, Г Димитров, Гео Милев, Д Благоев, Дунав, Ив Вазов, Искър, Кирил и Методий, Л Герганов, Л Димитрова, Люлин, Малчика, Марица, местност Кантона, местност Долни Върби, Н Рилски, Огоста, П Симеонов, Паисий, Пирин, Радецки, Раковски, Рила, Скобелев, Ст Караджа, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка, Ю. А. Гагарин, Янтра
На 11.04.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ - Никопол
Община Плевен
На 08.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Плевен: Люляк, Обединение, Оряхово, Сторгозия
На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Радишево: Васил Априлов, Г. С. Раковски, Драва, Знеполска, Ивайло, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Милин Камък, Митко Палаузов, Нестор Марков, Орлица, Прилеп, Ралица, Република, Рила, Родопи
На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ралево: Бачо Киро, Бинка Парашкевова, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Драва, Кирил и Методий, Клисура, Мадан, Одрин, Партизанска, Пирин, Плевен, Преслав, Рила, Родопи, София, Стара Планина, Тумба, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 12.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гривица: Букурещ, Валтер Мъръчиняну, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Кочев, Димитър Благоев, Дунавия, Изгрев, Искър, Любен Каравелов, Майор Шонцу, Москва, Подполк Николае Нанкович, Редник Грегоре Йон, Христо Ботев
На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 12.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Мечка, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Антим I, Г. С. Раковски, Данаил Попов, Максим Горки, Никола Петков, Пещера, Първи Май, Рила, Стоян Заимов, Татар махала, Тодор Александров, Ю. А. Гагарин
На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 10:00 - 12:00 ч.; 13:30 - 15:30 ч./ На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Сторгозия
На 08.04.2019 г. /09:45 - 13:00 ч./ - Плевен: местност Мъртва Долина, Тунджа/Б. Станчев/
На 08.04.2019 г. /10:15 - 10:45 ч./ - Ясен, Общ. Плевен
На 09.04.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ - Плевен: Княз Борис I/В. Ангелов/, Майска, Цар Самуил/В. Топалски/
На 09.04.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Плевен: Босилеград, Генерал Гурко, Генерал Скобелев
На 10.04.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Плевен: Ал. Стамболийски, Драма, Емил Димитров/Марица/, Серес, Солун/Юнско Въстание/, Странджа
На 10.04.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ - Плевен: Генерал Скобелев, Пирот, Стоян Заимов, Янко Сакъзов
На 11.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Плевен: Георги Кочев, Трифон Кунев/Лагерна/
На 11.04.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Плевен: 12-ти Август, Индустриална Зона, Кара Колю
На 11.04.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ - Плевен: Мур/Болшевик/
На 11.04.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Плевен: Иван Вазов, Неофит Рилски, Панайот Волов, Цоню Матев
На 11.04.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ - Плевен: Панайот Волов, Пирин, Цоню Матев
На 12.04.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Плевен: Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Марин Дринов, Пирот, Стефан Караджа, Тулча/Д. Аврамов/
На 12.04.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Плевен: Гренадирска, Неофит Бозвели/Ц. Аврам/, Прилеп
На 12.04.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ - Плевен: Емил Димитров/Марица/, Солун/Юнско Въстание/, Странджа, Тунджа/Б. Станчев/, Яне Сандански
Община Пордим
На 08.04.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Одърне
Община Червен бряг
На 08.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 09.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 10.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 12.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Червен Бряг: Антим, Антим, Антим, Вардар, Васил Левски, Г Бенковски, Г Бенковски, Г. С. Раковски, Г. С. Раковски, Голеж, Дунав, Дядо Вълко, Ж. П. Фонд Жилища-Ж. П. Гара, Иво Попович, Искър, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Кубадин, Морава, П. Р. Славейков, П. Р. Славейков, П. Р. Славейков, Паисий, Паисий, Панайот Волов, Перник, Пирин, Рила, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Стоян Едрев, Струга, Струга, Тома Петков, Тулча, Тулча, Търговска, Хан Аспарух, Християнска, Христо Ботев, Цар Асен Първи, Цар Асен Първи, Шейново, Шейново, Яна, Янтра
На 08.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 09.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 10.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Червен Бряг: 23 Септември, Ангел Кънчев, Антим, Антим, Антим, Вардар, Васил Априлов, Васил Левски, Голеж, Добрич, Дойран, Дядо Вълко, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Кубадин, П. Р. Славейков, П. Р. Славейков, Паисий, Паисий, Паисий, Пирин, Победа, Средна Гора, Стара Планина, Струга, Търговска, Хан Аспарух, Цар Асен Първи, Цар Асен Първи, Цар Калоян, Шейново, Шипка, Яне Сандански, Янтра
На 08.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 09.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 10.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 11.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 12.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Червен Бряг: 23 Септември, Антим, Васил Априлов, Витоша, Вихрен, Вукашинов, Г. С. Раковски, Ген. Тошев, Ген. Колев, Дойран, Дядо Вълко, Княз Борис I, Княз Борис I, Любен Каравелов, Панайот Волов, Стоян Едрев, Струма, Тома Петков, Търговска, Търговска, Християнска, Цар Самуил, Яне Сандански
На 09.04.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Койнаре: А. Константинов, Ал. Матросов, Ангел Кънчев, Бето Петров, Вела Пеева, Г Димитров, Г. С. Раковски, Георги Бенковски, Девети Iх, Дружба, Елин Пелин, Ивайло, Йордан Ганов, Йордан Лютибродски, Кап Петко Войвода, Македония, Милчо Симеонов, Н. Островски, Отец Паисий, П Р Славейков, Сергей Румянцев, Софр Врачански, Ст Караджа, Стара Планина, Тодор Каблешков, Тома Гергов, Цанко Церковски, Шипка, Ю. А. Гагарин
На 10.04.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Бресте: Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Васил Коларов, Васил Левски, Върбан Йотов, Ген. Вл. Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Двадесет и Шести Юни, Девети Септември, Димитър Кьосовски, Иван Вазов, Иван Диловски, Иван Чифлигарски, Илия Стоянов, Любен Каравелов, Мито Гачев, Н. Й. Вапцаров, Никола Горанов, Отец Паисий Хилендарски, П. Р. Славейков, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чудна
На 10.04.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ - Горник: Бузлуджа, Вихрен, Втора, Г Бенковски, Горник, Дванадесета, Девета, Десета, Дунав, Дядо Вълко, Елена, Иван Вазов, Искър, Осемнадесета, Осма, Партизанска, Пета, Петко Горанов, Петко Хр Петков, Пирин, Първа, Рила, Родопи, Седма, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Ненов, Цвятко Иванов, Четвърта, Шеста, Янка Митова, Янтра
На 10.04.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ - Сухаче: Ал Стамболийски, Асен Златаров, Баба Мария, Баба Тонка, Безименна, Вешка Данова, Г Тошев, Ген Заимов, Девети Септември, Дядо Вълко, Л Димитрова, Л Каравелов, Маршал Толбухин, Паисий, Партизанска, Петко Д Петков, Петко Напетов, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цвятко Радойнов
На 11.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 12.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Червен Бряг: 23 Септември, Антим, Антим, Вардар, Васил Априлов, Васил Левски, Голеж, Добрич, Дойран, Дядо Вълко, Кубадин, П. Р. Славейков, П. Р. Славейков, Паисий, Паисий, Пирин, Победа, Средна Гора, Стара Планина, Струга, Търговска, Хан Аспарух, Цар Асен Първи, Цар Асен Първи, Цар Калоян, Шейново, Шипка, Яне Сандански, Янтра

ОБЛАСТ ПЕРНИК
Община Брезник
На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 09.04.2019 г. /10:30 - 15:00 ч./ - Станьовци
На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 12.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Видрица: Видрица, Парцел VІІ-94в, Кв. 17
На 09.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 10:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 12.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 10:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Конска: IV-310, 311
На 09.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 12.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Глоговица
На 09.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 12.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Лялинци: I-259 Кв. 13, УПИ VII-115 Кв. 26
На 09.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 12.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Трън: 8ми Март, 9ти Септември, Александър Стамболийски, Атанас Ботев, Бор, Васил Левски, Вельо Стоянов, Владо Васев, Владо Тричков, Връх, Възраждане, Георги Димитров, Гочо Гопин, Денчо Знеполски, Десета, Ева Волицер, Еднофамилни Жилища, Здравец, Имот 000697 Стопански Двор, махала Ахчийски Кошари, махала Кошарите, махала Шиловец, Мир, Младост, Мосаловска, Народна Воля, Петко Д. Петков, Петър Асенов, Стадион, Стефан Караджа, Тако Пеев, Тенеси, Хаджи Димитър, Хараламби Стоянов, Христо Ботев, Чарчалат, Юрий Гагарин, Яким Тошков
На 09.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 10:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Горна Секирна: местност Валога
На 09.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 10:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Долна Секирна: Мтп&Quot;Д. Секирна&Quot;
На 09.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 10:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Душинци
На 09.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Банище
На 09.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Бегуновци
На 09.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Беренде, Общ. Земен
На 09.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Брезник: Мтп&Quot;Ръждавец&Quot;
На 09.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Брезнишки Извор
На 09.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Велиново
На 09.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Габровдол
На 09.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Гигинци: УПИ ХІV-219, Кв. 22
На 09.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Ерул
На 09.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Кошарево
На 09.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Милкьовци
На 09.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Непразненци
На 09.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Режанци
На 09.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Садовик: УПИ VII-288, 289, Кв. 3
На 09.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Станьовци: 145011
Община Земен
На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 12.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Земен: Албена, Александър Стамболийски, Гео Милев, Земенски Манастир, Земенско Кале, Кракра, Манастирска, махала Брънзова и Орлово Гнездо, махала Царева, Никола Вапцаров, Симеон, Струма, Хаджи Димитър
На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Смиров Дол
Община Перник
На 08.04.2019 г. /09:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Богданов Дол: Витоша, махала Скочиловец, Рила, Струма, Цар Симеон
На 08.04.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Перник: Боян Чонос, Вела Пеева, Димитър Благоев, Добри Миланов, Йордан Лютибродски, Ковачевци, Ленин, Лиляна Димитрова, Маниш, Мануш Войвода, Никифор Панкев, Николай Островски, Огнян Ягодински, Огоста, Паисий Хилендарски, Пушкин, Рахила Ангелова, Станке Димитров, Страцин, Училищна, Христо Кърпачев, Църква
На 09.04.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Перник: ТП Солей
На 09.04.2019 г. /08:15 - 09:30 ч./ На 10.04.2019 г. /16:45 - 18:00 ч./ - Брезник: Цвета Лумбарова
На 09.04.2019 г. /08:15 - 09:30 ч./ На 10.04.2019 г. /16:45 - 18:00 ч./ - Даскалово: Втора
На 09.04.2019 г. /08:15 - 09:30 ч./ На 10.04.2019 г. /16:45 - 18:00 ч./ - Драгичево: Байкал, Възраждане, Георги Бенковски, Кракра, Магистрала, Мария Луиза, Пирин, Първа, Райна Княгиня, Рила, Рударска, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тинтява, Христо Ботев, Цар Симеон, Явор, Янтра
На 09.04.2019 г. /08:15 - 09:30 ч./ На 10.04.2019 г. /16:45 - 18:00 ч./ - Мърчаево: Мърчаево ПИ 52, Рударски път, Цар Симеон I/Кост. Темелков/
На 09.04.2019 г. /08:15 - 09:30 ч./ На 10.04.2019 г. /16:45 - 18:00 ч./ - Перник: Владайско Въстание, Владимир Комаров, Волга, Възход, Ганьовец, Грамаге, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Йордан Лютибродски, Кв. Старата Църква, Климент Охридски, Костенец, Кралевски път, Лиляна Димитрова, махала Горна Църква, махала Тутулова, Момин Проход, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Рилски Езера, Танчовица, Трайко Живков, Хемус, Църква, Чуйпетлово
На 09.04.2019 г. /08:15 - 09:30 ч./ На 10.04.2019 г. /16:45 - 18:00 ч./ - Рударци: 1452, 3-ти Март, VI-001267 Кв. 82, XVIII-1965, 1967 Кв. 127, Арда, Балчик, Бели Брег, Бистрица, Божур, Бор, Борова Гора, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Бургас, Вардар, Варна, Васил Априлов, Ваташка, Вела Пеева, Веслец, Витоша, Ген. Столетов, Гео Милев, Гоце Делчев, Гурко, Дабо, Добрич, Драва, Дренов Дол, Дулова, Дунав, Ерма, Ехо, Загарица, Захари Зограф, Здравец, Земен, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Йовчова, Кало, Камчия, Капенешка, Кирил и Методий, Кирил Пчелински, Кракра, Кривуля, Лаката, Лиляна Димитрова, Лом, Лопянска Гора, Людмила Димитрова, Люлин, Марица, Мария Луиза, Места, местност Кало, Металург, Минерал, Миньор, Михаил Дойчев, Москва, Несебър, Никола Вапцаров, Обеля, Оборище, Опълченска, Острица, Отец Паисий, Перник, Пирин, Пловдив, Поморие, Презвитер Козма, Пчелинска, Първи Май, Радомир, Райко Янков, Рено, Рига, Рила, Родопи, Розова Долина, Ропотамо, Рударска, Рудничар, С. Рударци, Самоков, Св. Иван Рилски, Свищов, Селимица, Силистра, Синчец, Скобелев, Смолян, Солун, София, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стримон, Струма, Темелко Ненков, Тинтява, Трън, У111-904, Кв. 29, Ул. Вардар/Ул. Силистра, УПИ LXXXIV-2229, Кв. 21., УПИ І-1427 Кв. 80б, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветaна Живкова, Черни Връх, Шипка, Шумнатица, Янтра, Ясен, Ястребец
На 09.04.2019 г. /08:15 - 09:30 ч./ На 10.04.2019 г. /16:45 - 18:00 ч./ - Студена, Общ. Перник: Баба Тонка, Бачо Киро, Блато, Божур, Бурковица, Бързатица, Васил Левски, Вит, Витоша, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска Поляна, Градище, Дома, Дъбрава, Еверест, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Извор, Искър, Йордан Корчев, Калоян, Капитан Петко Войвода, Кирил Богданов, Кокиче, Кольо Фичето, Крайречна, Лебед, Леденика, Лилия, Лъката, Люлин, махала Бугьовец, махала Каназирова, махала Кюлова, махала Опашиница, махала Шестакова, махала Язовира, местност Буката/И. Р. /, местност Шарков Дол /И. Р. /, местност Шумнатица, Могилата, Незабравка, Оборище, Одеса, Панайот Волов, Панайот Хитов, Перуника, Пороя, Първи Май, Разсадника, Райна Княгина, Рибарица, Самуил, Слатина, Спортист, Стадионна, Стефан Караджа, Струма, Съединение, Теменуга, Тодор Каблешков, УПИ II-456 Кв. 39, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Проданов, Цар Иван Асен I, Чифлик, Шийница, Юрий Гагарин, Явор, Янтра
На 09.04.2019 г. /08:15 - 09:30 ч./ На 10.04.2019 г. /16:45 - 18:00 ч./ - Студено Буче: Стефан Караджа
На 09.04.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 18:00 ч.; 17:30 - 18:00 ч./ На 10.04.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 18:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ - Мърчаево: 10-та
На 09.04.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 18:00 ч.; 17:30 - 18:00 ч./ На 10.04.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 18:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ - Перник: Бучински път
На 09.04.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 17:30 - 18:00 ч./ На 10.04.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ - Големо Бучино: Арбова, Бачова махала, Витоша, Даскала, Дъбрава, Кедър, Кокиче, Кошеве, Кракра, Люлин, Македония, Нарцис, Перник, Република, Рутеш, Скачок, София, Струма, УПИ VIII-184 Кв. 48, УПИ XxIV Кв. 39, Шефтена, Яланджийска, Ясен
На 09.04.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 17:30 - 18:00 ч./ На 10.04.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ - Драгичево: 559, М. Черешите, VІІ-555 Кв. 80, Александър Боянов, Александър Танев, Байкал, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владайска, Възраждане, Върла Стрън, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Гола Могила, Горно Драгичево/Копринено Орище, Гранит, Долно Драгичево, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Калиница, Каменица, Кокиче, Кракра, Лебед, Любен Каравелов, Люлин, М. Копринено Орище ПИ 324, Магистрала, Мария Луиза, махала Крушите, местност Горно Драгичево, местност Горно Драгичево/Ал Танев, местност Горно Драгичево/Борова Гора, местност Горно Драгичево/Вилите, местност Горно Драгичево/Гола Могила, местност Горно Драгичево/Копринено Орище, местност Горно Драгичево/Крушите, местност Горно Драгичево/Селимите, местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Миньор, Мрамор, Незабравка, Никола Вапцаров, Оборище, Панайот Волов, ПИ 020003, ПИ 1625, М. Серимеж, Пирин, Реката, Република, Рила, Ропотамо, Рударска, Сава Асенов, Серимеж, Средорек, Умище, УПИ VIII-1426, Физкултурна, Черни Връх, Янтра
На 09.04.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 17:30 - 18:00 ч./ На 10.04.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ - Мало Бучино: Люлин/2-ра/
На 09.04.2019 г. /08:30 - 18:00 ч./ На 10.04.2019 г. /08:30 - 18:00 ч./ - Драгичево: 559, М. Черешите, Vіі-555 Кв. 80, Александър Боянов, Александър Танев, Байкал, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владайска, Възраждане, Върла Стрън, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Гола Могила, Горно Драгичево/Копринено Орище, Гранит, Здравец, Ивайло, Калиница, Каменица, Кокиче, Кракра, Лебед, Люлин, М. Копринено Орище ПИ 324, махала Крушите, местност Горно Драгичево, местност Горно Драгичево/Ал Танев, местност Горно Драгичево/Борова Гора, местност Горно Драгичево/Вилите, местност Горно Драгичево/Гола Могила, местност Горно Драгичево/Копринено Орище, местност Горно Драгичево/Крушите, местност Горно Драгичево/Селимите, местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Миньор, Мрамор, Незабравка, Никола Вапцаров, Оборище, Панайот Волов, ПИ 020003, ПИ 1625, М. Серимеж, Пирин, Реката, Република, Рила, Ропотамо, Сава Асенов, Серимеж, Средорек, Умище, УПИ VIII-1426, Черни Връх, Янтра
На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Батановци: Александър Стамболийски, Батан Войвода, Васил Левски, Граово, Любен Каравелов, Никола Вапцаров, Св. Св. Кирил и Методий, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Перник: Владислав Граматик, Войниковец, Габрово, Граово, Григор Парличев, Димитър Талев, Драгановец, Драгановец Залес. Пояс, Илия Бешков, Ловеч, Омуртаг, Поп Пейо, Райна Княгиня, Самоков, Тодор Влайков, Трявна, Цанко Церковски
На 11.04.2019 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Друган: УПИ ХV-407 Кв. 49
На 11.04.2019 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Перник: Арчар, Васил Левски, Железни Заводи, Захари Зограф, Калкас, Караманица, Куциян, Резервоара
На 11.04.2019 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Радомир: Върба, Райко Даскалов
На 11.04.2019 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Стефаново, Общ. Радомир: махала Егреците
На 12.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ - Перник: Благой Гебрев, Волгоград, Изток, Карл Маркс, Клемент Готвалд, Ленински Проспект, Лом, Минск, Несебър, Одеса, Созопол, Юрий Гагарин
На 12.04.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ - Перник: Благой Гебрев, Изток, Ленински Проспект
Община Радомир
На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 12.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Владимир: ПИ 149 Кв, 14
На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 12.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кленовик
На 10.04.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Долна Диканя: XII-375
На 10.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Горна Диканя: Парцел Хіх-1127, Кв. 116а, Пи203
На 12.04.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Дебели Лаг
На 12.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - С. Дебели Лак
Община Трън
На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Глоговица
На 10.04.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Слишовци

ОБЛАСТ МОНТАНА
Община Берковица
На 09.04.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Балювица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Девети Септември, Дружба, Дунав, Извън Регулацията, Ком, Раковски, Рила, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка
На 09.04.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Бокиловци: 000911, Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, УПИ VIII45, Кв. 15, Четвърта, Шеста
На 09.04.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Берковица
На 09.04.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Боровци: 1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Берковска, Вецина, Георги Димитров, Д-Р Лилия Благоева, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Замфир Попов, Захари Стоянов, Иван Бонов, Любен Каравелов, Марица, Москва, Паисий, Пушкин, Райко Даскалов, Стара Планина, Страцин, Тодор Младенов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София, Ъгъла На Ул. Р. Даскалов и Д. Благоев
На 09.04.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Бързия
На 09.04.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Замфирово: 000436, 1 Ви Май, 5 Ти Декември, 9 Ти Септември, Александър Стамболийски, Аметица, Андрей Жданов, Бузлуджа, Бундино, Васил Друмев, Васил Левски, Веслец, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Кирков, Гоце Делчев, Дамян Арсенов, Дарвин, Димитър Благоев, Добро Поле, Драва, Емил Марков, Замфир Попов, Зоин Дол, Иван Вазов, Извън Плана, Илия Генов, Искър, Йордан Лютибродски, Камчия, Карл Маркс, Ком, Краище, Лазар Младенов, Ленин, Лом, Любен Каравелов, Манчо Пешов, Марек, Мичурин, Младен Ангелов, Москва, Непирче, Никола Й. Вапцаров, Никола Ценков, Павел Петров, Панайот Хитов, Петрохан, Пирин, Поп Андрей, Попов Дол, Преславска, Рила, Слатина, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Благов, Толбухин, Тополница, Ул. Ал. Стамб. и Ул. Янтра, Ул. Д. Арсенов и Д. Благоев, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церовска, Шипка, Ъгъла На Ул. З. Попов и Преслав, Яне Сандански, Янтра
На 09.04.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Комарево, Общ. Берковица: Втора, Девета, Десета, Извън Регулация, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста
На 09.04.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Мездрея: Втора, Главна, Извън Регулацията, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста
На 09.04.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Песочница: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ III, Кв. 33, Четвърта, Шеста
На 09.04.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Рашовица: Васил Коларов, Гаврил Генов, Георги Димитров, Замфир Попов, Извън Плана, Христо Ботев
На 11.04.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Берковица: 03928. 68. 18, 03928. 72. 33, 03928. 72. 4, Извън Регулацията
На 11.04.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Костенци: 314014, Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 11.04.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Котеновци: 000910, Втора, Пета, ПИ 301018, Първа, Трета, Четвърта
На 11.04.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Мездрея: 000002
На 11.04.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Черешовица: 011002, Екатте 80635, Бучинов Рът, Втора, Главна, Извън Плана, местност Тършата, Осма, Пета, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 11.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Бистрилица: 1-ви Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Банска Бистрица, Васил Левски, Вела Пеева, Волга, Георги Димитров, Димитър Благоев, Еделвайс, Живовска, Иван Вазов, Извор, Извън Регулацията, Ленин, Людено, Люляк, местност Градините, Мир, Морава, Найден Антонов, Орница, Раковска, Сухаре, Тимок, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церковска Бара, Чайка
На 11.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Гаганица: 037265, 1 Ви Май, 23 Ти Септември, 485, Александър Стамболийски, Брегалница, Вапцаров, Вардар, Васил Левски, Георги Димитров, Главна, Гламата, Златица, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Исперих, Казашка, Кирил и Методи, Кумбарка, Люляк, Милин Камък, Мусала, Славейков, Стефан Караджа, Тимок, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чайка, Шипка, Шумашки Дол, Явор, Язовирна
На 11.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Лесковец, Общ. Берковица: 047094, Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 12.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Костенци: Пета, Първа
Община Бойчиновци
На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кобиляк: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Георги Кирков, Иван Вазов, Кирил и Методи, Никола Й. Вапцаров, Христо Ботев
Община Брусарци
На 11.04.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 15:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ На 12.04.2019 г. /09:15 - 15:45 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ - Буковец, Общ. Брусарци: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Кирил и Методи, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Никола Вапцаров, Поп Андрей, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин
На 11.04.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 15:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ На 12.04.2019 г. /09:15 - 15:45 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ - Одоровци: Атанас Иванов, Георги Димитров, Двадесет и Трети Септемвр, Иван Вазов, Кънчо Маринов, Христо Ботев
На 11.04.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ На 12.04.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ - Брусарци: 23-ти Септември, Асен Златаров, Борис Рангелов, Волга, Гаговишна, Георги Димитров, Георги Трайков, Девети Септември, Димитър Благоев, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Индустриална, Караджа, Ком, Комсомолска, Левски, Нечинска, Пазарска, Поп Андрей, Пролетарска, Раковска, Спортист, Тодор Кънчев, Трайчо Костов, Търговска, Хайдушка, Христо Ботев, Чавдар, Червено Знаме, Черковна
На 11.04.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ На 12.04.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ - Смирненски, Общ. Брусарци: Александър Гаврилов, Александър Стамболийски, Асен Симов, Борис Рангелов, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Трайков, Градина, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малина, Малчика, Мургаш, Мусала, Нечинска, Пирин, път III-112, Раковски, Рила, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Трифон Каймакански, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кюстендилеца, Чавдар, Янтра
Община Вълчедръм
За периода 08-10.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Разград, Общ. Вълчедръм: Двадесет, Дванадесет, Девета, Десета, Осма, Пета, Пета А, Петдесет и Две, Петдесет и Две-А, Петнадесет, Първа, Първа А, Седемдесет и Едно, Седемдесет и Три, Седма, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестдесет и Девет, Шестдесет и Девета А, Шестдесет и Четири
На 10.04.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Вълчедръм: Адалберт Антонов, Антон Страшимиров, Битоля, България /Г. Димитров/, Васил Левски, Граф Игнатиев /А. Жданов/, Капитан Савойски, Марица, Никола Обретенов /В. П-ва/, Освобождение /Ленин/, Пенчо Славейков, Петко Славейков, Сан Стефано, Стефан Караджа, Стоян Заимов /С. Русев/, Тимок, Христо Ботев, Христо Давидов, Черни Връх, Янтра
Община Вършец
На 08.04.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./ - Вършец: 12961. 40. 243, 23-ти Септември, Александър Занов, Бор(Симо Първанов), Бреза(Безименна), Бялата Вода(М. Арсенов), Водопада, Георги Алексиев Антонов, Георги Д. Истатков, Детелина(Гр. Виденов), Дико Илиев, Добри Чинтулов(А. Антонов), Зано Ангелов, Заножене, Зелени Дел, Калето, Кв. Изток Извън Регулация, Козница, Липа(Асен Дионисиев), Малина(Ив. Първанов), местност Водопад, местност Грамадата, местност Дългата Ливада, местност Иваново Поле, местност Оменячки Дол, местност Редежо, местност Селище, Минкова Баня, Младост(М. Христов), Найден Геров, Никола Д. Петков(Химик), ПИ 12961. 43. 319, Редежо, Република(Г. Димитров), Роза(Стоян Иванов), Синчец(Наум Начев), Софроний Врачански, Стара Река, Тинтява(Безименна 2), Явор(Дионисий Илиев)
На 08.04.2019 г. /09:30 - 12:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Вършец: 12961. 40. 243, Водопада, Георги Д. Истатков, Зелени Дел, Кв. Изток Извън Регулация, местност Водопад, местност Иваново Поле, местност Редежо, ПИ 12961. 43. 319, Редежо, Република(Г. Димитров), Тинтява(Безименна 2)
Община Георги Дамяново
На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Помеждин: 036043, ІV-148 Кв. 9, Ііі, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста
На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Чемиш: Втора, Главна, Дванадесет, Девета, Десет, Единадесет, местност Край Село, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста
Община Лом
За периода 08-12.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лом: Антим I-ви(Бр. Чушкови), Борил(Аспарух Яков), Веслец(Братя Ибренови), Кубадин(Иван Георгиев), Петър Берковски, Хан Кубрат, Цар Асен, Цар Симеон(В. Коларов), Цар Шишман, Черковна(Г. Карастоянова), Шипка
За периода 08-12.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Лом: Васил Левски, Славянска(Г. Димитров), Хаджи Димитър
На 08.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Трайково: 1-49, Батак, Васил Коларов, Виолета Рангелова, Витоша, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Ком, Комсомолска, Левски, Младен Йорданов, Неофит Ломски, Родопа, Средна Гора, Стара Планина, Таси Никодимов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка
На 09.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лом: Генерал Столетов, Коста Арсениев(С. Димитров, Латинка, Мир, Момин Брод, Първи Май, Юрий Гагарин, Яне Сандански
На 10.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Долно Линево: Васил Левски, Веслец(23-ти Септември), Витоша(9-ти Септември), Вишна(Г. Димитров), Дунав, Малина, Марица, Пирин, Покрайна, Стефан Караджа
Община Монтана
На 10.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Войници: Васил Левски, Гено Бонов, Георги Димитров, Дунав, местност Барата, Момчил, Самота, Средец, Христо Ботев, Чавдар
За периода 08-12.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Монтана: 48489. 22. 482, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Ангел Кънчев, Арх. Младен Кръстев(Н. Ил. ), Баба Тонка, Баба Тонка, Баба Тонка, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Веренишка(М. Веренишки), Веренишка(М. Веренишки), Веренишка(М. Веренишки), Веренишка(М. Веренишки), Веренишка(М. Веренишки), Веренишка(М. Веренишки), Веренишка/М. Веренишки/, Генерал Столетов(А. Греков, Генерал Столетов(А. Греков, Генерал Столетов(А. Греков, Генерал Столетов(А. Греков, Георги Бенковски, Георги Данчов(Д. Данов), Георги С. Раковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев(Лика Рачин), Гоце Делчев(Лика Рачин), Граф Игнатиев(В. Коларов), Граф Игнатиев(В. Коларов), Д-Р Стамен Илиев, Д-Р Стамен Илиев, Димитър Талев(Ц. Тодоров), Димитър Талев(Ц. Тодоров), Жеравица, Жеравица, Жеравица, Жеравица, Захари Стоянов, Захари Стоянов(К. Трифонов, Извора(Б. Бистрица), Илия Маринов, Калето, Камен Цанов, Клокотница(Г. Михайлов), Клокотница(Г. Михайлов), Кокиче, Комплекс Базара, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Мария Димова(Б. Стоилов), Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Никола Сапунджиев(П. Сред), Опълченска, Отец Паисий, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Пейо Яворов(Г. Дамянов), Пейо Яворов(Г. Дамянов), Петко Р. Славейков(К. Дим. ), Петко Р. Славейков(К. Дим. ), Петър Берон, Петър Парчевич, Петър Парчевич, Петър Парчевич, Под Баира, Св. Св. Кирил и Методий, Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Патриарх Евтимий(П., Свети Патриарх Евтимий(П., Славейков, Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Тервел(Н. Алексиев), Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Борис III-ти(З. Попов), Цар Борис III-ти(З. Попов), Цар Иван Александър(Т. Тр., Черковна(Иван Бобанов), Черковна(Иван Бобанов), Черковна(Иван Бобанов), Шипка, Юрий Венелин, Яне Сандански(Л. Караст. ), Яне Сандански(Л. Караст. )
На 08.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ - Монтана: Гоцо Митов, Диана, Индустриална, Морава, ХхI Век
На 08.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Монтана: Веренишка(М. Веренишки), Жеравица, Захари Стоянов, Извън Регулация, До Гр. Монтана, Извън Регулацията, Парта, Семчин Дол, Цар Иван Александър(Т. Тр.
На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Монтана: Жеравица, Захари Стоянов, Цар Иван Александър(Т. Тр.
На 08.04.2019 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ - Долно Белотинци: 460008, 800692, Александър Стамболийски, Арм. Ген. Иван Михайлов, Асен Греков, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Д-Р Стамен Илиев, Дамян Колов Оловански, Дара Михайлова, Емил Марков, Замфир Попов, Игнат Колов, Извън Регулацията, Илия Андрев, Кокиче, Коло Василев, Лика Рачин, Малчика, Младен Апостолов, Младен Кръстев, Ненка Илиева, Никола Йонков Вапцаров, Огоста, Петко Дошов, Петко Рачев Славейков, Победа, Пъстрина, Синчец, Стадиона, Х-242 Кв. 31, Христо Михайлов, Цеко Тодоров
На 08.04.2019 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ - Ерден: Извън Регулацията
На 08.04.2019 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ - Монтана: 1290029, 48489. 2. 534, 48489. 2. 643 местност Гламата, 48489. 4. 502, 48489. 4. 567 и 48489. 4. 495, Жеравица, Извън Регулацията, ПИ 48489. 2. 537
На 08.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Долно Белотинци: Извън Регулацията
На 08.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Монтана: Извън Регулацията
На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Монтана: Жеравица, Захари Стоянов, Парта, Райна Княгиня, Цар Иван Александър(Т. Тр.
На 10.04.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Доктор Йосифово: Ален Мак, Ангел Йончев, Балена, Бельовец, Божур, Бор, Възход, Голомош, Д-Р Йосиф Иванов, Давид Цонков, Детелина, Дунав, Дъб, Еделвайс, Ела, Здравец, Извън Регулацията, Изгрев, Илия Цеков, Лековника, Липа, Лозарска, Люляк, Марица, местност Песъка, Мито Мишов, Огоста, Перуника, ПИ 000746-Извън Регулация, Пирин, Редака, Роза, Стублата, Тинтява, Топола, Тунджа, Цибрица, Цоновчето, Ъгъла На Ул. Балена и Ул. Марица, Янтра, Ясен
На 10.04.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Монтана: 48489. 1. 946, 48489. 16. 539, Арда, Беласица, Витоша, Димитър Ерийски(Ст. Алов), Добри Войников, Добри Чинтулов, Захари Янчев, Ивайло, Извън Регулацията, Камчия, Константин Фотинов, Кошарhик, Мальовица, местност Главчина Бабка, местност Палековото, Мусала, Нов Живот, Оборище, Одрин(Миладин Кунчев), Одрин/Миладин Кунчев/, Охрид, П. А. Славков(Г. Николов), Петко Каравелов, Петър Богдан, Петър Делян, Тинтява, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Хан Пресиян, Черноризец Храбър, Чучулига
На 10.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Монтана: 48489. 16. 539, Арда, Беласица, Витоша, Извън Регулацията, Камчия, Кошарhик, Мальовица, местност Палековото, Мусала, Нов Живот, Оборище, Одрин(Миладин Кунчев), Одрин/Миладин Кунчев/, Охрид, Петко Каравелов, Петър Богдан, Тинтява, Хан Кубрат, Чучулига
На 10.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Студено Буче: Антон Иванов, Бенковски, Боровец, Боян Чонос, Гаврил Генов, Гагарин, Георги Димитров, Данко Арсов, Димитър Благоев, Замфир Попов, Здравец, Иван Младенов, Извън Регулацията, Каблешков, Кирил и Методи, Лика Рачин, Михаил Маринов, Никола Цеков, Опълченска, Първан Георгиев, Раковска, Симеон Иванов, Славейков, Стефан Караджа, Тодор Йорданов, Хаджи Димитър, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Чавдар, Шипка, Ъгъла На Ул. Данчо Арсов и Ул. Г. Димитров, Юри Венелин
На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Долна Рикса: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Извън Регулацията, Осма, Пета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ - Монтана: Александър Стамболийски, Опълченска, Отец Паисий, Охрид, Св. Св. Кирил и Методий, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 11.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Монтана: Велико Търново(Ил. Царев), Д-Р Стамен Илиев, Искър, Морава, Парта, Тимок, Трети Март(Г. Димитров), Тунджа, Христо Ботев, Янтра
На 12.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Монтана: Баба Тонка, Калиманица, Парта
Община Якимово
За периода 08-12.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Комощица: Бачо Киро, Братя Миладинови, Вела Пеева, Веслец, Генерал Гурко, Гео Милев, Граф Игнатиев, Девети Септември, Дончо Атанасов, Замфир Хаджийски, Извън Регулацията, Малчика, Симеон Ив. Бонев, Христо Ботев, Шипка, Яворов

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ
Община Априлци
На 12.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: 52218. 172. 54, Балкан/Видима/, Ботев Връх/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, М. Пандуци Кв. Видима, Мичо Митков/Видима/, Пръскалска/Видима/, Стърна Река/Видима/, Туристическа/Видима/
На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 12.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: махала Маришница, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/
На 09.04.2019 г. /10:30 - 15:30 ч./ На 10.04.2019 г. /10:30 - 15:30 ч./ На 12.04.2019 г. /10:30 - 15:30 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Видима/Видима/, махала Маришница, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/
На 10.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Видима/Видима/, Касалийска/Ново Село/, М. Симеонов Азмак, Росица/Ново Село/, Хелевска/Ново Село/
На 11.04.2019 г. /09:30 - 12:00 ч.; 12:30 - 15:30 ч./ - Велчево, Общ. Априлци: местност Мачковци
На 12.04.2019 г. /12:15 - 16:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Васил Левски/Ново Село/, Вълко Йонков/Ново Село/, Еделвайс/Ново Село/, Здраве/Ново Село/, Здравец/Видима/, Изгрев/Ново Село/, Йонко Карагьозов/Ново Село/, Касалийска/Ново Село/, Кв. Ново Село, Мазалат/Острец/, махала Пипери, махала Свинова Поляна, местност Черни Връх, Ново Село/Ново Село/, Росица/Ново Село/, Стадиона/Ново Село/, Стефан Вълков/Ново Село/, Стояна Драгановска/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Черни Връх/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/
Община Летница
На 08.04.2019 г. /13:15 - 16:00 ч./ - Летница, Общ. Летница: България, Димчо Дебелянов, Кирил и Методий, Клокотница, Неофит Рилски, Никола Петков, Пейо К. Яворов, Райко Даскалов, Стефан Караджа, Страцин, Хаджи Димитър, Христо Ботев
Община Ловеч
На 08.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 09.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Абланица, Общ. Ловеч: 00028л500л320, Бабахлан, Буковец, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Делиорман, Зелен Здравец, Иван Вазов, Иван М. Пенчев, Иван Т. Генчевски, Климент Охридски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Ил. Цонев, Райна Княгина, Свети Кирил и Методий, София, Стефан Караджа, Тинко Иванов, Тотьо Иванов Орешаров, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 08.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 09.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 10.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 11.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 12.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Ловеч: Амбарица, България, Гарата, Ген. Паренсов, Ген. Столетов, Инж. Петър Иванчев, Княз Имеретински, Перущица, Свети Свети Кирил и Методи, Сливница, Хан Крум, Харманска, Харманска, Цар Асен Първи, Цар Асен Първи, Черковна, Шипка
На 08.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 09.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Голец: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бакърска, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Иванов, Иван Карапанчев, Кирил и Методий, Княз Борис Първи, Кокиче, Лале, Лиляна Бърдарова, Люлин, махала Оломан, махала Пазар Дере, Никола Григоров, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Панчев, Свинево, Стара Планина, Теменуга, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цанко Фиденков, Цар Симеон
На 08.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 09.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Киркова махала: България
На 08.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 09.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Микре: Божко Божков, Бранище, Бузлуджа, Бялка, Васил Героя, Васил Кировски, Васил Левски, Генерал Столетов, Георги Иванов, Димитър Комитата, Димчо Дебелянов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Илия Вълков, Калето, Кольо Семов, Кольо Чолашки, Команското, местност Мирчевското, Опълченска, Освобождение, Осъм, Пашала, Пенчо Боевски, Пеньо Пенев, Петър Баръмски, Петър Мъньовски, Полковник Орлов, Руен, Семо Стоянов, Стаевска, Старшина Тарасов, Тодор Кочовски, Тонко Биволчето, Христо Ботев, Христо Краев, Христо Талигарски, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Самуил, Черно Море, Шипка
На 08.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 09.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Монтана: Нов Живот
На 08.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 09.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Соколово, Общ. Ловеч: България, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Еленджик, Иван Вазов, Любен Каравелов, Македония, местност Бялка, Незабравка, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Петко Войвода, Под Липите, Сергей Румянцев, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Христо Смирненски
На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Горно Павликене: Васил Левски, Велко Баев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Иван Вътев, Малчика, Нейко Баев, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Подем, Стара Планина, Страцин, Тодор Михов Христов, Тодор Табаков, Христо Ботев
На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Соколово, Общ. Ловеч: местност Бялка
На 08.04.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Ловеч: Доктор Съйко Съев, ЖБ 209
На 08.04.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ - Ловеч: Младост
На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ловеч: местност Синан Тепе
На 09.04.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Ловеч: Здравец, Мизия
На 09.04.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ - Ловеч: Осъмска, Панайот Пипков, Свобода, Цар Освободител
На 09.04.2019 г. /14:00 - 14:30 ч./ - Пк Елтос
На 09.04.2019 г. /14:15 - 14:45 ч./ - Ловеч: Хан Кубрат
На 09.04.2019 г. /14:30 - 15:00 ч./ - Александрово, Общ. Ловеч: местност Ямата
На 10.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ На 11.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Казачево: Александър Стамболийски, Балканска, Бачо Киро, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Димитър Грънчаров, Добри Чинтулов, Ж. П. Спирка, Иван Вазов, Изворче, Къню Маринов, Любен Каравелов, Отец Паисий, Панайот Волов, Поречна, Раевите Ханчета, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хан Крум, Христо Ботев, Централна
На 10.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ На 11.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Ловеч: Доктор Съйко Съев, местност Печковец, местност Полето, местност Сливешки Ливади, Хлевенско Шосе, Южна Индустриална Зона
На 10.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ На 11.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Сливек: Вежен, Иван Вазов, Любен Каравелов, Марин Георгиев, Минерален Извор, Петър Граматик, Стара Планина, Тодор Кирков, Трети Март, Христо Ботев
На 10.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ На 11.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Хлевене: Александър Стамболийски, Банчо Еврев, Васил Левски, Великден, Даскал Стефанов, Дълбок Дол, Иван Димов, Капитан Петко Войвода, Кочо Иванов, Марангозка, Ненко Дачев, Отец Паисий, Петко Боев, Поп Георги, Простор, Свирлив Кладенец, Стойчова, Тодор Печев, Трети Март, Христо Ботев
На 10.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Чавдарци, Общ. Ловеч: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Беласица, Бузлуджа, Вежен, Витоша, Възвишеска, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Сава Раковски, Дунав, Марица, Мусала, Никола Д. Петков, Огоста, Осъм, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода, Пирин, Рила, Свети Кирил и Методий, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Търговска, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Шипка, Янтра
На 10.04.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ На 11.04.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Ловеч: Мест. Гурово
На 10.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Гостиня: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Иванов, Иван Вазов, Иван Генов, Илия Симеонов, Кирил и Методий, Княз Борис 1, Любен Каравелов, Михо Нечев, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Яким Груев
На 10.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Пресяка: Александър Стамболийски, Васил Левски, Възрожденска, Габрака, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Калето, Климент Охридски, Любен Каравелов, местност Стравиц, местност Ялията, Потока, Райко Даскалов, Свети Кирил и Методи, Стара Планина, Стефан Караджа, Съби Даскалов, Тодор Каблешков, Христо Смирненски
На 10.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Ловеч: местност Липака, местност Синан Тепе
На 10.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дойренци: Гарова
На 10.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Йоглав: Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кокиче, Латинка, Мелнишка, Мусала, Никола Василев, Опълченска, Осъм, Отец Паисий, Пирин, Рила, Соргоня, Стара Планина, Странджа, Съединение, Трети Март, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев
На 10.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Смочан: Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, местност Ялията, Осъмска, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 10.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Умаревци: Александър Македонски, Балатон, Балкан, Васил Левски, Вежен, Генерал Скобелев, Георги С. Раковски, Десислава, Драгоман, Дунав, Искра, Кокиче, Кракра, Липа, Люлин, Люляк, местност Чоловски Баир, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Проф. Асен Златаров, Рила, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Черно Море, Чукалска, Шипка
На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Смочан: Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 12.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ловеч: Княз Александър I Батенберг, Никола Петков, Отец Паисий, Тракийска
На 10.04.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Ловеч: Акад. Анастас Иширков, България, Осъмска, Стефан Караджа, Търговска, Христо Ботев
На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Александрово, Общ. Ловеч: Бузлуджа, Габровска, Крайна, Опълченска, Раковска, Родопа, Христо Смирненски
На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дренов: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Петър Петров Шантропов, Райна Княгиня, Тинтява, Трети Март, Хаинбоаз, Христо Цонев
На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./ - Ловеч: 43952. 14. 25 М. &Quot;Отсреща&Quot;, Плевенско Шосе
На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Владиня: Александър Стамболийски, Болнична, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Добруджа, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Кирил и Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Мизия, Пирин, Първи Май, Райна Княгиня, Роза, Септември, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Тодор Каблешков, ТП №4, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Черно Море
На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дренов: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Баба Тонка, Бадьовец, Баира, Бачо Киро, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Ген. Тотлебен, Георги Кирков, Добри Стоянов, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Калето, Кованлъка, Крачун Атанасов Конов, Любен Каравелов, Люляци, Марин Дринов, местност Извора, Митю Христов, Никола Вапцаров, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Пипков, Патриарх Евтимий, Петър Петров Шантропов, Плиска, Райна Княгиня, Сан Стефано, Стефан Караджа, Тинтява, Трети Март, Хаджи Димитър, Хаинбоаз, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Цонев
На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Горан: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Вардар, Васил Левски, Васил Петлешков, Вит, Вихър, Георги Бенковски, Дунав, Дяко Иванов, Илия Иванов Яръмов, Китката, Ловчанска, Любен Каравелов, Марица, местност Каваците, Общинска, Огоста, Опълченска, Освобождение, Осъм, Петко Д. Петков, Петър Иванов Гигилев, Райчо Даскалов, Раковски, Стефан Караджа, Тополите, Трети Март, Училищна, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цочевска, Чучура, Шипка
На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Слатина, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Вардар, Васил Левски, Вит, Витоша, Вихър, Дунав, Иван Вазов, Клокотница, Лиляна Бърдарова, Опълченска, Осъм, Панайот Волов, Петко Д. Петков, Петър Берон, Плиска, Пясъка, Райко Даскалов, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра
На 11.04.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Ловеч: България, Стефан Караджа, Търговска
На 11.04.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ - Ловеч: 43952. 14. 25 М. &Quot;Отсреща&Quot;, местност Липака, местност Синан Тепе, Плевенско Шосе
На 12.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 13.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 14.04.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Ловеч: Северна Индустриална Зона
На 12.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Брестово, Общ. Ловеч: Вежен, Дойран, Канаджийска, Крайхристовска, Могилска, Оборище, Отец Паисий, Пряспа, Селище, Хаджи Димитър, Чурковска
На 12.04.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Ловеч: Кантон 11 12, Младост, Стара Планина
Община Луковит
На 08.04.2019 г. /08:30 - 09:15 ч./ На 12.04.2019 г. /16:00 - 16:45 ч./ - Луковит: Възраждане
На 08.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 09.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 10.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 11.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 12.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Румянцево: 069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка
На 08.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 09.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 10.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 11.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 12.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Бежаново, Общ. Луковит: Асен Златаров, Беласица, Васил Левски, Иван Иванов, Иван Роснев, Козлодуй, Кокиче, Плевен, Сергей Румянцев, Стублата
На 11.04.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ - Ъглен: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Белия Бряг, Витска, Въло Войвода, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Здравец, Ивайло, Иглен, Каменица, местност Дачовското, Никола Вапцаров, Освобождение, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис 1, Цар Иван-Асен Втори
Община Тетевен
На 08.04.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ - Български Извор: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Раковски, Демокрация, Иван Вазов, Извора, Кокиче, местност Роденец, Странджа, Черно Море, Юрий А. Гагарин
На 08.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Български Извор: Вит, Демокрация, Дунав, Иван Вазов, Извора, Панайот Волов, Пирин, Стара Планина, Тракия
На 09.04.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Български Извор: 112005, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, махала Солун, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Райна Княгина, Хемус
На 09.04.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Тетевен: Вит, Кап. Петко Войвода, махала Моновци, Отец Паисий, Павел Лалов, Полатен, Стария Мост, Страхил Войвода, Трите Езера, Янко Сакъзов
На 09.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Български Извор: Бузлуджа, Васил Левски, Демокрация, Здравец, Иван Вазов, Отец Паисий, Христо Ботев
На 10.04.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Български Извор: 110001 Екатте 07357, Баба Тонка, Бузлуджа, Демокрация, махала Солун, Райна Княгина, Рила, Родопа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 10.04.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Малка Желязна: махала Байовене
На 10.04.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Гложене, Общ. Тетевен: Илия Пандурски, Йото Диков, Йото Николов Врачев, Йото Нинов, Камен Лисец, Кара Георги, Люляк, Нено Йотов Краев, Никола Милчев
На 10.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Български Извор: 151001, Демокрация, Филип-Тотю, Христо Ботев, Шипка
На 11.04.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Български Извор: махала Боаза, местност Боаза
На 11.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Тетевен: Гугуновото, махала Свидово, махала Скрибътна, местност Глотното, местност Гугуновото, местност Пладнището, местност Преграда, местност Просеченик, местност Скрибътна, Свидово
На 12.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Голям Извор, Общ. Тетевен: махала Жидевица
На 12.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Оселна, Общ. Етрополе
На 12.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Голям Извор, Общ. Тетевен: 15758. 504. 7, Голямо Усое, махала Криви Дол
Община Троян
На 08.04.2019 г. /08:00 - 08:20 ч.; 08:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 09.04.2019 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 10.04.2019 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 12.04.2019 г. /08:15 - 09:00 ч./ - Черни Осъм: Акациева, Амбарица, Атанас Филипов, Бай Паскал, Васил Радев, Врачовска, Възраждане, Девети Септември, Дружба, Жеравица, Жилища На Горското Стопанство, М-Ст Николчов Дол, М. Бъзево, М. Жеравица, М. Кошутина, М. Миленча, М. Стойновска, М. Стругът, Общ. Дз Обнова, Първи Май, Райнешка, Стара Планина, Стойновска, Хаджи Макарий, Цонка Дамянова
На 08.04.2019 г. /08:00 - 08:20 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 09.04.2019 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 10.04.2019 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 12.04.2019 г. /08:15 - 09:00 ч./ - Орешак, Общ. Троян: 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 53707. 37. 13, 53707. 504. 148, 9-та, Авксентий Дацин, Амбарица, Архимадрит Хаджи Макарий, Атанас Хасъмски, Васил Левски, Васил Попстефанов, Вилна Зона, Втора, Георги Дренски, Данчо Василешки, Даскал Петър Атанасов, Димитър Никифоров, Димитър Ралков, Доктор Борис Пейчев, Еделвайс, Иван Донев, Иван Лалев, Иван Павлов, Иван Полендаков, Кирил и Методий, Кичура, Комсомолска, Комуна, Ливадата, махала Баба Стана, махала Коевски Ливадки, махала Радоевското, местност Рътлината, местност Тихова Лъка, Младост, Неофит Калчев, Осъм, Панайот Волов, Патриарх Максим, Пенко Йотов, Прохлада, Първа, Раю Ганковски, Стара Планина, Трета, Хемус, Христо Ботев, Цочо Стоянов, Червено Знаме, Четвърта
На 08.04.2019 г. /08:00 - 08:20 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 09.04.2019 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 10.04.2019 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 12.04.2019 г. /08:15 - 09:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Кв. Ливадето, Ливадето, махала Дрянска, махала Калчевска, махала Райковска
На 08.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Орешак, Общ. Троян: Амбарица, Васил Левски, Вилна Зона, Втора, Иван Лалев, Кичура, махала Коевски Ливадки, Първа, Раю Ганковски, Стара Планина, Трета
На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 12.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Орешак, Общ. Троян: Атанас Хасъмски, Вилна Зона, махала Баба Стана, махала Радоевското, Първа, Трета, Четвърта
На 08.04.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Дълбок Дол: Бор, Гробарска, Дълбокдолска Комуна, Иван Дончев, Иван Иванчев, Изворът, Крайречна, Кузманица, Марин Дол, Момчилов Кладенец, Петър Стойков, Стойко Цочев, Суха, Тошко Тодоров, Чучура
На 08.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 10.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 11.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Троян, Общ. Троян: махала Голяма Рибна
На 08.04.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: 34-ти Троянски Полк, Захарий Зограф, Симеон Велики, Христо Смирненски
На 08.04.2019 г. /12:45 - 15:30 ч./ - Троян, Общ. Троян: 34-ти Троянски Полк, Васил Левски, Ген. Карцов, Дрянска Чешма, Захарий Зограф, Панайот Волов, Симеон Велики, Феликс Каниц, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 09.04.2019 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 10.04.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ На 12.04.2019 г. /08:15 - 09:00 ч./ - София: Студентски Град
На 09.04.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Орешак, Общ. Троян: 13-та, 15-та, 16-та, 53707. 504. 148, Архимадрит Хаджи Макарий, Данчо Василешки, Иван Лалев, Иван Павлов, Иван Полендаков, Ливадата, Младост, Пенко Йотов, Стара Планина, Христо Ботев, Цочо Стоянов
На 09.04.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Троян, Общ. Троян: Кв. Ливадето
На 09.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 12.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Терзийско, Общ. Троян: Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, местност Пъпровци, Терзийска
На 09.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Кв. Балкан, махала Средно Трапе
На 09.04.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: 34-ти Троянски Полк, Д-Р Спас Бояджиев, Еделвайс, Любен Каравелов, Минко Николов, Стара Планина, Христо Ботев
На 09.04.2019 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Ген. Карцов, Димитър Гимиджийски, Дъскотина, Кокиче, Криволак, Расташка, Стенето, Христо Ботев
На 09.04.2019 г. /12:45 - 15:30 ч./ - Троян, Общ. Троян: Борова, Букова, Димитър Гимиджийски, Мир, Неофит Бозвели, Стадион, Христо Ботев
На 10.04.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Черни Осъм: Амбарица, Жеравица, М. Бъзево, М. Жеравица, М. Кошутина, М. Стойновска, М. Стругът, Първи Май, Стойновска
На 10.04.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ - Бели Осъм: Дочо Чакъров, Колю Бояджиев, Сава Пенев, Стоян Българенчето
На 10.04.2019 г. /12:45 - 16:00 ч./ - Бели Осъм: Балкан
На 11.04.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Черни Осъм: Амбарица, М. Жеравица, М. Стойновска, Първи Май, Стойновска
На 11.04.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ - Чифлик, Общ. Троян: Бончевска, махала Цанковска, Никола Войновски
На 11.04.2019 г. /13:15 - 15:30 ч./ - Чифлик, Общ. Троян: Вилна Зона, Никола Войновски
На 12.04.2019 г. /08:15 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Орешак, Общ. Троян: Втора, Първа, Трета
На 12.04.2019 г. /08:15 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Черни Осъм: Акациева, Амбарица, Атанас Филипов, Бай Паскал, Васил Радев, Врачовска, Възраждане, Девети Септември, Дружба, Жеравица, Жилища На Горското Стопанство, М-Ст Николчов Дол, М. Бъзево, М. Жеравица, М. Кошутина, М. Стойновска, М. Стругът, Общ. Дз Обнова, Първи Май, Райнешка, Стара Планина, Стойновска, Хаджи Макарий, Цонка Дамянова
На 12.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Белиш: махала Маргатина, Микренска, Милевска, Стара Планина, Чакърска
На 12.04.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ - Чифлик, Общ. Троян: Вилна Зона, Козарката, махала Цанковска, Никола Войновски, Цановска
На 12.04.2019 г. /12:45 - 15:30 ч./ - Чифлик, Общ. Троян: Вилна Зона, местност Лъжето, Никола Войновски
Община Угърчин
На 08.04.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Сопот, Общ. Угърчин: Балча, Димитър Пъшков, Подене, Попенец, Станковска, Троян, Чепля
Община Ябланица
На 08.04.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: Ален Мак, Ген. Гурко, Мизия, Младост, Панайот Волов, Ратица, Рила, Хаджи Димитър, Шипка
На 09.04.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Брестница, Общ. Ябланица: Васил Левски, Вуто Даскала, Глоговец, Долна Коритна, Дъб, Коритна, Стефан Цаков, Шипка
На 11.04.2019 г. /10:15 - 10:25 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ - Брестница, Общ. Ябланица: Васил Левски, Вуто Даскала, Вутю Малков, Възраждане, Георги Бенковски, Глоговец, Дачевци, Девети Май, Джорковци, Долна Коритна, Дружба, Дъб, Единство, Заводска, Иван Данов, Кокиче, Коритна, Лало Йотов, Липа, Мильовци, Никола Петков, Оборище, Осми Март, Петър Василев, Печовци, Победа, Прогрес, Равнището, Серванска, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Цаков, Стоянковото, Съева Пещера, Теменуга, Трети Март, Тълкийското, Цоло Гетов, Шипка
На 11.04.2019 г. /10:15 - 10:25 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ - Български Извор: 110001 Екатте 07357, 112005, 151001, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Раковски, Демокрация, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Извора, Кокиче, махала Боаза, махала Начови Воденици, махала Солун, местност Белилото, местност Боаза, местност Роденец, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Райна Княгина, Рила, Родопа, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Тракия, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хемус, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Юрий А. Гагарин
На 11.04.2019 г. /10:15 - 10:25 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ - Галата: 036003, 045001, 048041 Екатте 14386, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бялка, Васил Левски, Вела Пеева, Габаре, Георги Бенковски, Георги Кирков, Гергана, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Еделвайс, Иван Козарев, Иван Туйков, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Малина, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Пейо К. Яворов, Пенка Михайлова, Пеньо Пенев, Пещера, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон
На 11.04.2019 г. /10:15 - 10:25 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ - Глогово: 020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Елов Дол, Иван Вазов, Иван Туйков, Къдрева, Люляк, М. Езерото, махала Водна, махала Джебин Трап, махала Къдря, махала Равнището, махала Ръбя, местност Три Могили, местност Широки Трап, местност Мастяк, местност Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Юрий А. Гагарин
На 11.04.2019 г. /10:15 - 10:25 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ - Гложене, Общ. Тетевен: 101001
На 11.04.2019 г. /10:15 - 10:25 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ - Голяма Желязна: Дачо Михайлов
На 11.04.2019 г. /10:15 - 10:25 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ - Градежница: Александър Стамболийски, Асен Стипцов, Бръшлян, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Габъра, Георги Бенковски, Градинките, Двадесет и Втори Септември, Еделвайс, Здравец, Зольовото, Иван Вазов, К. Горна Ливада, Кирил и Методий, Косовец, Люляк, махала Лъма, Райна Княгиня, Сава Младенов, Синчец, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юрий А. Гагарин
На 11.04.2019 г. /10:15 - 10:25 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ - Кирчево: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Георги Бенковски, Иван Вазов, Комитска, местност Площа, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хіі Кв. 5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море
На 11.04.2019 г. /10:15 - 10:25 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ - Лесидрен: 43325. 10. 23, 43325. 10. 61, 43325. 10. 832. 1, Калника, Кол. Барашки, Кол. Коник, Кол. Ябълчака, местност Берча, местност Енча, местност Камъка Правец, местност Коника, местност Ябълчака, местност Язовир Сопот
На 11.04.2019 г. /10:15 - 10:25 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ - Малка Желязна: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, махала Байовене, махала Баевене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка
На 11.04.2019 г. /10:15 - 10:25 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ - Славщица: 67057. 31. 37, Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Георги С. Раковски, Даловска, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колевска, Корканска, Кьосовска, Марковска, местност Зелка, Моновска, Московска, Нечовска, Никола Д. Петков, Паисий Хилендарски, Палангурска, Последна, Рачовска, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 11.04.2019 г. /10:15 - 10:25 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ - Сопот, Общ. Угърчин: 68076. 291. 106, Аврамовска, Балча, Васил Левски, Възраждане, Герганица, Горунака, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, махала Съевска, махала Шумака, Николовска, Оборище, Пердевойка, Петриш, Подене, Попенец, Последна Поляна, Радковец, Софийска, Станковска, Троян, Угърчинска, УПИ Іі-346, Чепля, Шойка
На 11.04.2019 г. /10:15 - 10:25 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ - Тетевен: Иван Вазов
На 11.04.2019 г. /10:15 - 13:00 ч./ - Брестница, Общ. Ябланица: Васил Левски, Вуто Даскала, Вутю Малков, Възраждане, Глоговец, Дачевци, Долна Коритна, Дружба, Дъб, Единство, Заводска, Иван Данов, Кокиче, Коритна, Липа, Никола Петков, Оборище, Петър Василев, Печовци, Победа, Равнището, Стара Планина, Стефан Цаков, Стоянковото, Съева Пещера, Теменуга, Трети Март, Тълкийското, Цоло Гетов, Шипка
На 12.04.2019 г. /10:15 - 14:00 ч./ - Добревци, Общ. Ябланица: Буревец, Васил Левски, Възраждане, Георги Петров, Захари Стоянов, Здравец, Лаловска, Люляк, Паисий Хилендарски, Ратица, Стара Планина, Христо Ботев, Централна

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ
Община Бобошево
На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Блажиево: VII-236, Кв. 15, Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св. Иван Рилски, Стопански Двор, Теменуга, УПИ - V-77, Кв. 11, ХII, Кв. 22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис
На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Бобов Дол: Васил Коларов
На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Бобошево: 04532. 142. 023 Света Богородица, 14532. 040. 017, XIII-591 Кв. 65, Ал. Константинов, Ал. Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. и К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-Р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Жп Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил и Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М. Турсуно ПИ №135017, местност Галенковци, местност Герена, местност Друма, местност Затона, местност Кощанево, местност Липовица, местност Манастира, местност Миладин, местност Мърдище, местност Секелица, местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, път 104, пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор
На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Висока Могила: Мильов Рид
На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Вуково: 087040, 12351. 153. 0030
На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Грамаде, Общ. Дупница: Іх - 136, Кв. 18
На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Доброво: 046015, Vі-293, Кв. 20
На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Дупница: местност Мело
На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Каменик
На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Рила
На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Скрино: 116, X-83
На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Слатино, Общ. Бобошево: Лоза, местност Слатинско Ханче, Цар Борис
На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Смочево: 048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-Vііі-361, Кв. 15, Христо Ботев
На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Сопово
Община Дупница
На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 12.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Ана Малашевска, Аракчийски Мост, Васил Левски, Венелин, Втори Януари, Доктор Сапунджиев, Лилия, Любен Каравелов, Никола Малашевски, Никола Малашевски, Опълченска, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Скопие, Тишина, ТП Помпена станция на ТЕЦ Бобов Дол, Тракия, Хаджи Димитър, ХХХVI - 2262, Цар Иван Асен II, Шейново
На 08.04.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./ - Дупница: 68789. 603. 401. 1, 68789. 605. 153, Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Бенковски, Благодарност, Брегалница, Бричи Бор, Вардар, Васил Друмев, Васил Разсолков, Верила, Възраждане, Генерал Георги Тодоров, Горица, Гоце Делчев, Дамка, Джерман, Драгой Болярин, Дренски Рид, Дупките, Дупница, Дъб, Еделвайс, Ерусалим, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Изгрев, Китка, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Криволак, Кулата, Лакатица, Мадара, Марица, Марков Камък, Места, местност Дренски Рид, местност Подридна, Метоха, Момина Сълза, Мусала, Начо Величков, Невена Коканова, Неофит Бозвели, Николаевска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Охрид, Паничище, Петрохан, Петър Берон, Пиротска, Победа, Преслав, Преспа, Развесена Върба, Райна Княгина, Рила, Рупите, Русалка, Саморанска, Свети Никола, Свобода, Славейков, Солун, Струга, Стръмна, Теменуга, Тодор Самодумов, Ул. Отовица УПИ IV и V Кв. 268, УПИ - ІІ, Кв. 261, УПИ 68789. 606. 1, Хан Омуртаг, Хемус, Химик, Хисара, Христаки Павлович, Христо Ботев, Цар Освободител, Цар Самуил, Чайка, Черковна
На 08.04.2019 г. /12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Джерман: 207635051294
На 08.04.2019 г. /12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дупница: 324+460 До 324+840, 68789. 126. 41, №1624, Алеко, Аракчийски Мост, Балановска пътека, Васил Левски, Индустриална, Комитска, М. Гурдево, местност Балановски Рид, местност Гурдево, местност Караболюка, местност Разсадника, Никола Малашевски, Патрики Сандев, Разметаница, Скакавица, Труд, Хан Кубрат
На 08.04.2019 г. /12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дупница: 68789. 609. 179 Никола Малашевски, 68789. 609. 55. 1, 68789. 609. 601, Ана Малашевска, Аракчийски Мост, Васил Левски, Венелин, Втори Януари, Иглика, Индустриална, Климент Охридски, Крайречна, Лилия, Малина, местност Караболюка, Миньор, Никола Малашевски, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, Пирин, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тишина, ТП Помпена станция на ТЕЦ Бобов Дол, Труд, Тютюнева Долина, Хаджи Димитър, Цар Иван Асен II, Чаталджа, Яворов
На 08.04.2019 г. /12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Пиперево
На 08.04.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Никола Малашевски, ТП Помпена Станция На Тец Б. Дол
На 09.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч./ - Блатино: 000195, 000212, 005026, 005053, Екатте 04354
На 09.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч./ - Дупница: 68789. 551. 8, 68789. 552. 38, Каваклия, местност Бели Янко, местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе
На 09.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч./ - Дяково: 23, Дяково, махала Крич, УПИ I-138, Кв. 10, УПИ ІІІ-204, 205, 206, Кв. 20, УПИ ХІV
На 09.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч./ - Кременик: XXII-98, Кв. 10
На 09.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч./ - Мламолово: Ix-25, Кв. 9, IХ-179, Кв. 11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата линия, Теменуга
На 09.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч./ - Пиперево: 56349. 0. 159, 56349. 6. 37, 68789. 250. 87, Дупнишка Комуна, местност Стопански Двор, МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХХVIII, Кв. 39
На 09.04.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Блатино
На 09.04.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Дупница: Каваклия, местност Бели Янко, местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе
На 09.04.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Пиперево: 56349. 0. 159, 56349. 6. 37, Дупнишка Комуна, местност Стопански Двор, МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХХVIII, Кв. 39
На 09.04.2019 г. /09:45 - 14:00 ч./ - Дупница: Софийско Шосе
На 09.04.2019 г. /13:00 - 14:00 ч./ - Блатино: 000195, 000195, 000212, 000212, 005026, 005026, 005053, 005053, Екатте 04354, Екатте 04354
На 09.04.2019 г. /13:00 - 14:00 ч./ - Дупница: 68789. 551. 8, 68789. 551. 8, 68789. 552. 38, 68789. 552. 38, Каваклия, Каваклия, местност Бели Янко, местност Бели Янко, местност Лъката, местност Лъката, Орлинска, Орлинска, Софийско Шосе, Софийско Шосе
На 09.04.2019 г. /13:00 - 14:00 ч./ - Дяково: 23, 23, Дяково, Дяково, махала Крич, махала Крич, УПИ I-138, Кв. 10, УПИ I-138, Кв. 10, УПИ ІІІ-204, 205, 206, Кв. 20, УПИ ІІІ-204, 205, 206, Кв. 20, УПИ ХІV, УПИ ХІV
На 09.04.2019 г. /13:00 - 14:00 ч./ - Кременик: XXII-98, Кв. 10, XXII-98, Кв. 10
На 09.04.2019 г. /13:00 - 14:00 ч./ - Мламолово: IX-25, Кв. 9, IX-25, Кв. 9, IХ-179, Кв. 11, Iх-179, Кв. 11, Бистрица, Бистрица, Бор, Бор, Бузлуджа, Бузлуджа, Вихър, Вихър, Горещица, Горещица, Ела, Ела, Калина, Калина, Кокиче, Кокиче, Малина, Малина, местност Трапчине, местност Трапчине, Миньорска, Миньорска, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Рила, Рила, Руднината, Руднината, Станке Димитров, Станке Димитров, Старата Линия, Старата Линия, Теменуга, Теменуга
На 09.04.2019 г. /13:00 - 14:00 ч./ - Пиперево: 56349. 0. 159, 56349. 0. 159, 56349. 6. 37, 56349. 6. 37, 68789. 250. 87, 68789. 250. 87, Дупнишка Комуна, Дупнишка Комуна, местност Стопански Двор, местност Стопански Двор, Мтп Шивашки Цех, МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХХVIII, Кв. 39, ХХVIII, Кв. 39
На 10.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 11.04.2019 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Блатино: 000195, 000212, 005026, 005053, VIII-91, Кв. 7, Екатте 04354, ПИ 000241
На 10.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 11.04.2019 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Дупница: Каваклия, Орлинска, Софийско Шосе
На 10.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 11.04.2019 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Дяково: махала Бучала
На 10.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 11.04.2019 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Пиперево: 68789. 252. 15. 1, 68789. 252. 19, 68789. 252. 22. 1
На 10.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ На 11.04.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Бобов Дол: Антим Първи, Двадесет и Седми Октомври, Ивайло, Колош, Осми Март, Самуил, Свети Спас, Стубело
На 10.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ На 11.04.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Делян, Общ. Дупница: ХІХ-164, Кв. 12, 236, III-21. Кв. 4, Парцел ІV-485, Кв. 13
На 10.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ На 11.04.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Дяково
На 10.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ На 11.04.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Тополница, Общ. Дупница: местност Дрено, Нупи-1609, УПИ Х-366, Кв. 80
На 10.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Бистрица, Общ. Дупница: Комсомолска
На 10.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Гюргево
На 10.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Дупница: 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, Джерман, Извън Регулация, Каваклия, М. Динката, местност Барактарица, местност Драгоина Могила, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Софийско Шосе
На 10.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Крайници: 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, I-1, 2, 3, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст. Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, УПИ II-302, Кв. 79, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански
На 10.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Самораново: Митко Палаузов, Саморанска
На 10.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Сапарева Баня: 65365. 210. 931, 65365. 46. 10, 65365. 602. 106, LXX-462, Кв. 74, XV-2268, Кв. 44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, местност Бончук, местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св. Илия, Серафим Йорданов, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин
На 10.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Сапарево: 002002, 00455042, 045132, X-2698, І-2332, Кв. 66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, УПИ ХХV, Кв. 20, Х-2149, Кв. 11, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода
На 10.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, местност Могилите, местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ. Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка
На 10.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Яхиново: 87724. 10. 5, 87727. 13. 10, 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ VI-185 Кв. 28, Христо Ботев, Яхинско Шосе
На 10.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бобов Дол: Младост
На 10.04.2019 г. /09:45 - 15:30 ч./ - Дупница: Яхинско Шосе
На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Гагарин, Георги Димитров, Джубрена, Иван Вазов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Оборище, Плиска, Раковски, Хан Аспарух
На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Бадино: УПИ - ІІ-113, Кв. 21
На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Бобошево: махала Въртен Камък
На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Боровец: II-259, Кв. 14, XVIII-263 Кв. 14, УПИ XII-99q, УПИ XV-172, УПИ-І
На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Бураново: 007004, 023014, 025033, 267, Селището, УПИ I-63, Кв. 6, ХIII-483, Кв. 50
На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Джерман: 013024, 017022, 059050, VIII-419, Кв. 35, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, местност Бела Вода, местност Голямата Порта, местност Еминица, местност Китева Ливада, местност Кръсто, местност Мали Бельов Дол, местност Площа, местност Пульова Воденица, местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански Двор, Теменуга, УПИ II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор
На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Драгодан: №000026, Извън Регулация, махала Ортакчийска
На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Дупница: 68789. 25. 34, 68789. 28. 351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, местност Бунищерица, местност Злево, местност Пульова Воденица, местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода
На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Крайни Дол: III-33, 43, Кв. 5, УПИ - VII-86, ХIх-51
На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Крумово, Общ. Кочериново: 000477
На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Мурсалево: 200002, 244, Кв. 12, II-353, Кв. 11, III- 279, V-688 Кв. 66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, ПИ 056021 местност Деве Богаз, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански
На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Слатино, Общ. Бобошево: IV-123, Кв. 15, XVI - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, местност Герена, местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, ПИ 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански Двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, УПИ XII-406, Христо Смирненски, Цар Борис
На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Усойка: Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, местност Будаковица, местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св. Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов
На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Фролош
На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Цървище: махала Ореевица, Цървище
На 11.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Дупница: 68789. 25. 34, Ботьо Петков, Люляк, местност Бунищерица, местност Злево, Отец Полихроний, Прогона
На 11.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Червен Брег: Александър Стамболийски, Бончук, Васил Коларов, Георги Димитров, Джубрена, Димитър Благоев, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Максим Горки, Митко Палаузов, Общ. Дупница, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Хаджи Димитър, Шипка
На 12.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Червен Брег: Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Коларов, Георги Димитров, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Джубрена, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Максим Горки, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Митко Палаузов, Мусала, Общ. Дупница, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Рила, Станке Димитров, Станке Димитров, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка
Община Кочериново
На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бараково: Александър Стамболийски, местност Чалтиците
На 08.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Мурсалево: 200002, 244, Кв. 12, II-353, Кв. 11, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Волга, Гео Милев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Септемврийска Слава, Тинтява, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Христо Ботев, Шейново, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански
На 09.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Мурсалево: V-688 Кв. 66, Бузлуджа, Бузлуджа, Васко Манолов, Волга, Волга, Георги Раковски, Георги Раковски, Главен път 79, Димитър Благоев, Калоян, Калоян, Марек, Москва, Москва, Мусала, Мусала, Плиска, Плиска, Стопански Двор, Струма, Христо Ботев, Христо Ботев, Юри Гагарин, Юри Гагарин
На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кочериново: Антон Иванов, В. Везенков, Владимир Заимов, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Климент Готвалд, Малчика, Никола Вапцаров, Толбухин, УПИ XII-1397, Кв. 89, УПИ ХVIII-1396, Кв. 88, УПИ-ХіV-1395, Кв. 88, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Хан Аспарух
Община Кюстендил
На 08.04.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 09.04.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 10.04.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 12.04.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил: Батак, Герена, Кадин Мост, местност Турски Гробища, Морава, Рила
На 08.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 09.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 10.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 12.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Чудинци
На 08.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ - Цървена Ябълка
На 08.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ На 09.04.2019 г. /11:30 - 13:00 ч./ - Ветрен, Общ. Невестино: махала Агушка, махала Дамянска, махала Капралска, махала Ковачевска, махала Новаковска, махала Ризовци, махала Смиленска
На 08.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ На 09.04.2019 г. /11:30 - 13:00 ч./ - Илия
На 08.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ На 09.04.2019 г. /11:30 - 13:00 ч./ - Ново Село, Общ. Кюстендил: махала Двете Реки
На 08.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ На 09.04.2019 г. /11:30 - 13:00 ч./ - Раково, Общ. Невестино: махала Бурнаавска, махала Зидинци, махала Ковачка, махала Озранци, махала Рахталинска, махала Реката, махала Решанска, махала Чеканец
На 08.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ На 09.04.2019 г. /11:30 - 13:00 ч./ - Савойски: махала Бреза, махала Пелтечка, местност Предела
На 08.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ На 09.04.2019 г. /11:30 - 13:00 ч./ - Сажденик: махала Златанска
На 08.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ На 09.04.2019 г. /11:30 - 13:00 ч./ - Търсино
На 08.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Преколница: махала Байковска, махала Делевска, махала Прапорска, махала Ридарска, махала Тупандийска
На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч./ - Слокощица: махала Маркова, махала Рошковци, Хайдушка Ливада
На 08.04.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Долно Село: махала Буковска, махала Кошарелска, махала Пищилци, махала Шаламанци
На 08.04.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ На 09.04.2019 г. /09:15 - 13:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ - Цървена Ябълка: Таскова Плевня
На 08.04.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ На 09.04.2019 г. /11:30 - 13:00 ч./ - Богослов: 037149, махала Топилата, местност Саманли Баир
На 08.04.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ На 09.04.2019 г. /11:30 - 13:00 ч./ - Кюстендил: Абоба, Белият Камък, местност Планина Осогово, местност Ръжеве, местност Самали Баир, местност Хисарлъка
На 08.04.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ На 09.04.2019 г. /11:30 - 13:00 ч./ - Слокощица: 247, № 021067 местност Дупката, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Кубрат, махала Диновска, махала Маркова, махала Рошковци, местност Галеница, местност Змиярника, местност Реката, местност Саманли Баир, местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Хайдушка Ливада, Шипка
На 09.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 10.04.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ - Бобешино
На 09.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 10.04.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ - Коприва
На 09.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 10.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Мазарачево: махала Безбелинци, махала Модро Поле, махала Тренките, махала Черна Река
На 09.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 10.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Горно Уйно
На 09.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 10.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Долно Уйно: махала Олтоманци
На 09.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 10.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Ломница, Общ. Кюстендил: махала Анина, махала Батина, махала Богойна, махала Грамаче, махала Джурина, махала Донина, махала Милоорниче, махала Плавнище, махала Попов Дол, махала Прекендачка, махала Равно Буче, махала Щърбец
На 09.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 10.04.2019 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Кършалево
На 09.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 10.04.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ - Гурбановци
На 09.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 10.04.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ - Гюешево: 000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, махала Богданица, махала Борнарска, махала Гарище, махала Димирци, махала Зарева, махала Рекалска, махала Тонева, махала Центъра, махала Цървенджийска, махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух
На 09.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 10.04.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ - Долно Село: М. Планиница, махала Бистрица, махала Буковска, махала Дяволска, махала Каймаканска, махала Кошарелска, махала Логовска, махала Малиновска, махала Пищилци, махала Превалец, махала Ридарци, махала Салакунска, махала Транчовска, махала Чукарска, махала Шаламанци
На 09.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 10.04.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ - Ивановци, Общ. Кюстендил
На 09.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 10.04.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ - Кутугерци
На 09.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 10.04.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ - Преколница: махала Байковска, махала Вароша, махала Делевска, махала Карадачка, махала Османци, махала Прапорска, махала Ридарска, махала Сливарска, махала Тупандийска, махала Чукойска
На 09.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 10.04.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ - Раненци: Людмила Живкова, махала Боровска, махала Велиновска, махала Димовска, махала Друмлийска, махала Кривошийска, махала Лехчанска, махала Мечкарска, махала Реджовска, махала Славевска, махала Стругарска, махала Центъра, махала Шляпарска
На 09.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 10.04.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ - Церовица: махала Бело Камене
На 09.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 10.04.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Каменичка Скакавица: Васил Левски, Здравец, Каменица, махала Дудевска, махала Пилищарска, махала Чакмаджийска, махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър
На 09.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Вратца: махала Гаджалска, махала Ливадска, махала Рекалска
На 09.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Жиленци: махала Мазнево
На 09.04.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 13:00 ч./ - Богослов: 037149
На 09.04.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 13:00 ч./ - Слокощица: махала Рошковци
На 09.04.2019 г. /09:15 - 13:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч./ - Кюстендил: Абоба, местност Планина Осогово
На 09.04.2019 г. /11:00 - 14:00 ч./ - Мирово
На 09.04.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Вратца: махала Илчова, махала Ливадска, махала Мацаранска, махала Стоилкова, махала Терзийска, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил
На 09.04.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Кюстендил: местност Влахов Дол
На 10.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Гърляно: махала Реката
На 10.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Ръсово: махала Лесичка
На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 12.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил: Бабуна, Беласица, Бурин Дол, Васил Априлов, Веслец, Голак, местност Хисарлъка, Парижка Комуна, Перущица, Пирин, Пиянец, Радослав Нотев, Стара Планина, Трифон Стефанов, Яне Сандански
На 10.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ - Брест, Общ. Трекляно: махала Беловци, махала Знеполци, махала Казаците, махала Песяк, махала Селото, махала Янкова
На 10.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ - Бъзовица: махала Врътина, махала Георгина, махала Говедарници, махала Димина, махала Дънкова, махала Кюлина, махала Реката
На 10.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ - Горановци, Общ. Кюстендил: Лъката, махала Оспротива
На 10.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ - Горни Коритен: махала Богдановци, махала Григоринци, махала Джуркинци, махала Лиярска, махала Лозановци, махала Любенова, махала Мъзгарска, махала Пауновци, махала Петкова, махала Попова, махала Ралоква, махала Расова, махала Спасановци, махала Цонева
На 10.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ - Горно Кобиле: махала Бучлинци, махала Пешина, махала Селото
На 10.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ - Горно Уйно: махала Амиджина, махала Брестов Дол, махала Джалевица, махала Дръндевци, махала Дудевска, махала Момчилова, махала Панагонова, махала Цървеличка
На 10.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ - Добри Дол, Общ. Трекляно: махала Ашковци, махала Вучковци, махала Герасимци, махала Горчовци, махала Гълъбовци, махала Джуровци, махала Дръндевци, махала Дълбоки Дол, махала Зеленковци, махала Златковци, махала Мутевци, махала Наковци, махала Ората, махала Пращенци, махала Сръбиновци, махала Татарци, махала Центъра, махала Шуме
На 10.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ - Долни Коритен: махала Витанова, махала Витановци, махала Гелева, махала Деянова, махала Джонева, махала Димова, махала Дроньова, махала Китанова, махала Клубарска, махала Кьосакова, махала Манчова, махала Петкова, махала Портарска, махала Хановете, махала Чомарска
На 10.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ - Долно Кобиле: махала Аврамци, махала Диневци, махала Ковачевци, махала Козарник, махала Кошарци, махала Момчиловци, махала Пладнище, махала Станчевци, махала Станчовци, махала Училището
На 10.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ - Долно Уйно: махала Дедо Ненова, махала Корнец, махала Моралийска, махала Никова, махала Олтоманци, махала Райкова, махала Славкова, махала Чурица, махала Янковска
На 10.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ - Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, местност Перивол, местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница
На 10.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ - Драгойчинци: махала Богданова, махала Бозкина, махала Гигина, махала Гигинци, махала Градско Ливаде, махала Дайчова, махала Деяница, махала Джикаре, махала Дълги Лом, махала Дърнелци, махала Зеинци, махала Злондон, махала Корита, махала Куркина, махала Малка Падина, махала Митарци, махала Пейчинова, махала Село, махала Средно Осое, махала Чорбаджийска, махала Ширилова
На 10.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ - Злогош: Долна махала, махала Гергиновци, махала Горни Шушнярци, махала Долни Шушнярци, махала Клен, махала Кориярци, махала Лазина, махала Лалина Падина, махала Мушикарци, махала Плава Круша, махала Селото, махала Чиринци
На 10.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ - Киселица: махала Богданинци, махала Буцалевци, махала Вучковци, махала Гелчинци, махала Кадинци, махала Търница
На 10.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ - Метохия: Долна махала, махала Баздрике, махала Бургяре, махала Владимировци, махала Матеина, махала Осояре, махала Пауновци
На 10.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ - Побит Камък, Общ. Трекляно: махала Возчукар, махала Джокинци, махала Село
На 10.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ - Полетинци
На 10.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ - Средорек, Общ. Трекляно: 020019, махала Бекярска, махала Джониловци, махала Драгльовци, махала Дренярска, махала Клинчарци, махала Неделкьова, махала Павлева, махала Пашина, махала Петрева, махала Центъра, махала Явор, махала Янина, местностдупни Камък
На 10.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ - Сушица, Общ. Трекляно: махала Варни Дол, махала Камберска, махала Прогона, махала Раздолци, махала Реката, махала Старо Село, махала Ханове, махала Чешмата, махала Чифлика, махала Шавар
На 10.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ - Трекляно: махала Центъра
На 10.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ - Уши: 030001 М. Под пътя, махала Вучарник, махала Горно Велковци, махала Долно Велковци, махала Златанова, махала Знеполци, махала Калеинци, махала Кошарци, махала Николина, махала Николинци, махала Самарджийска, махала Спасевска
На 10.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ - Чешлянци: махала Бара, махала Вишурци, махала Милчаци, махала Орница, махала Реката, махала Стопански Двор, махала Ябуковица, махала Ясикаре
На 10.04.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Ломница, Общ. Кюстендил: махала Анина, махала Грамаче, махала Джурина, махала Донина, махала Плавнище, махала Прекендачка, махала Щърбец
На 10.04.2019 г. /11:00 - 15:30 ч./ На 12.04.2019 г. /12:00 - 15:30 ч./ - Долно Село: махала Бистрица
На 10.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Вратца: местност Дервена
На 10.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Гърляно: Владимир Заимов, Девети Септември, Крум Кюлявков, махала Долна, махала Реката
На 11.04.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Кюстендил: Бузлуджа, Комплекс Изток, местност Дренов Дол, местност Николичевски път, местност Полски Имоти, Прогона, Решетка
На 11.04.2019 г. /11:00 - 14:00 ч./ - Раненци: махала Боровска, махала Друмлийска, махала Кривошийска, махала Реджовска, махала Стругарска, махала Центъра
На 11.04.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Каменичка Скакавица: махала Дудевска, Осогово
На 12.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Вратца: махала Мазнево
На 12.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Жиленци: Деляница, махала Мазнево
На 12.04.2019 г. /11:00 - 15:00 ч./ - Жиленци: махала Мазнево, местност Грамаге, ПИ 003070 местност Грамаге
На 13.04.2019 г. /07:00 - 08:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 14.04.2019 г. /16:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кюстендил: Цар Освободител
На 13.04.2019 г. /07:00 - 08:00 ч./ На 14.04.2019 г. /16:00 - 17:00 ч./ - Кюстендил: местност Николичевски път
Община Сапарева баня
На 10.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Сапарева Баня: 032046, 65365. 31. 45, 65365. 32. 226, 65365. 32. 353, XVIII, Кв. 98, Александър Стамболийски, Германея, Гюрица, Детелина, Еделвайс, Иглика, Извънрегулация, Малина, местност Водни Дол, Незабравка, Паничище, Перуника, Перущица, Роза, Света Богородица, Славяни, Славяни

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД
Община Банско
На 09.04.2019 г. /08:30 - 12:30 ч./ - Банско: България, Възраждане, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, местност Грамадето, местност Кошерината, Н. Й. Вапцаров, Найден Геров, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пирин, Св. Димитър Солунски, Стражите, Търново, Хаджи Кандит, Христо Ботев, Цар Симеон
На 09.04.2019 г. /08:30 - 12:30 ч./ - Белица, Общ. Белица
Община Белица
На 09.04.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Черешово, Общ. Белица
Община Благоевград
На 08.04.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ На 09.04.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ На 10.04.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ На 11.04.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ На 12.04.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ - Дренково: местност Реката, С. Дренково, Община Благоевгр, Старите Къщи-Р
На 08.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 09.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 10.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 11.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 12.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч.; 08:30 - 12:30 ч./ - Дренково: махала Балевска, местност Реката, ПИ №081045
На 08.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: Александър Стамболийски, Ален Мак, Антон Чехов, Асен Итов, Бистрица, Бистрица, Братя Иванови, Броди, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Даме Груев, Еленово, Зеленка, Иван Михайлов, Илинден, Илинден, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Майор Стефан Иванов, Марица, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Река Струма, местност Реката, Николай Петрини, Огражден, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш. 39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полк. Кирил Чамишки, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Струма, Струмско Център, Струмско Център, Цар Симеон, Яне Сандански
На 08.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 09.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 10.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 11.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 12.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Покровник: Покровнишко Шосе
На 08.04.2019 г. /08:30 - 12:30 ч./ - Благоевград: 04279. 604. 62, Ангел Кънчев, Баларбаши, Бор, местност Баларбаши, Петко Р. Славейков, ПИ №04279. 604. 154, Стефан Стамболов, Трети Март
На 08.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 09.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 10.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Арсений Костенцев, Братя Иванови, Братя Миладинови, Васил Мечкуевски, Владо Черноземски, Д-Р Христо Татарчев, Илинден, Крали Марко, Мара Бунева, Пере Тошев, Петко Д. Петков, Св. Св. Кирил и Методий, Стефан Стамболов, Тодор Александров
На 08.04.2019 г. /11:30 - 15:30 ч./ - Благоевград: Дойран, местност Мутишица Е-79, Мутишица, Струмско Център, Яне Сандански
На 09.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: Александър Стамболийски, Ален Мак, Антон Чехов, Асен Итов, Бистрица, Бистрица, Братя Иванови, Броди, Броди, Бяло Море, Васил Левски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Даме Груев, Еленово, Зеленка, Илинден, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люляк, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Река Струма, местност Реката, Николай Петрини, Огражден, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш. 39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Рилски Езера, Струма, Струмско Център, Струмско Център, Яне Сандански
На 09.04.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Благоевград: 04279. 613. 190, Алея На Здравето, Антим I, Антон Чехов, Аргир Манасиев, Арсений Костенцев, Бадемите, Бистрица, Борис Сарафов, Васил Априлов, Васил Коритаров, Васил Мечкуевски, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Гьорче Петров, Д-Р Христо Татарчев, Данаил Крапчев, Димитър Йосифов, Димитър Талев, Дъбравска, Ел-Тепе, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Иларион Макариополски, К. и Никола Хайдукови, Костур, Македония, Мелник, местност Бачиново, Мизия, Митрополит Борис, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Хитов, Парангалица, Пейо К. Яворов, Пере Тошев, Петко Д. Петков, Петър Стоянов, Полковник Дрангов, Порой, Преспа, Прилеп, Райко Даскалов, Родолюбие, Родопа, Сава Михайлов, Сандо и Петър Китанови, Св. Иван Рилски, Света Гора, Сергей Румянцев, Славянска, Сотир Атанасов, Стара Планина, Стефан Стамболов, Тодор Александров, Трайчо Китанчев, Тракия, Трети Март, УПИ Іх-2668, Кв. 105, ПИ №04279. 613. 435, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Силянов, Христо Смирненски, Христо Чернопеев, Цар Иван Шишман, Чакалица, Шипка, Янко Забунов
На 09.04.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Жк. Вароша
На 09.04.2019 г. /09:45 - 11:15 ч./ - Благоевград: Андрей Ляпчев, Антим I, Антон Чехов, Арсений Костенцев, Братя Иванови, Братя Миладинови, Бул. Св. Кирил и Методий и Ул. Илинден, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Васил Коритаров, Васил Мечкуевски, Владо Черноземски, Генерал Тодоров, Георги Измирлиев, Гьорче Петров, Д-Р Владимир Бъчваров, Д-Р Христо Татарчев, Димитър Талев, Еленово, Крали Марко, Крушево, Македония, Мара Бунева, Менча Кърничева, Мизия, Митрополит Борис, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Охрид, Пере Тошев, Петко Д. Петков, Райко Даскалов, Родопа, Сандо и Петър Китанови, Св. Св. Кирил и Методий, Света Гора, Сергей Румянцев, Стефан Стамболов, Тодор Александров, Трайчо Китанчев, Тракия, Трети Март, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман, Цар Симеон, Чакалица, Янко Забунов
На 09.04.2019 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Благоевград: Тевнико
На 09.04.2019 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: 04279. 912. 87, 14-ти Полк, Акациите, Александър Стамболийски, Арсений Костенцев, Баба Тонка, Баларбаши, Бистрица, Братя Иванови, Братя Миладинови, Васил Коритаров, Васил Мечкуевски, Владо Черноземски, Воден, Георги Измирлиев, Грамада, Д-Р Христо Татарчев, Димитър Кощанов, Димитър Талев, Еленово, Зарево, Иван Михайлов, Илинден, К. и Никола Хайдукови, Калиманци, Крали Марко, Менча Кърничева, местност Баларбаши, местност Бачиново, местност Медунски Андък, Никола Вапцаров, Орцето, Пере Тошев, Петко Д. Петков, Полковник Димов, Полковник Дрангов, Р-Н Рибарника, Св. Иван Рилски, Стефан Стамболов, Стефан Стамболов, Струмица, Ташко Малев, Тодор Александров, Трайчо Китанчев, УПИ-III, Кв. 117, Инд. №04279. 612, Хилендар, Цар Борис I, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман
На 09.04.2019 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Дъбрава, Общ. Благоевград: Извън Регулация, До С. Дъбрава, местност Духче Баир
На 09.04.2019 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Еленово, Общ. Благоевград: 006009, 006010, 035028, Въчевица, Еленово, Изгрев, Имот 27231. 501. 203, местност Буковец, местност Валтата, местност Гошевица, местност Лесовица, местност Ушите, местност Чуката, ПИ №27231. 501. 268, Пи-125 Кв. 12, С. Еленово, М. Еминова Нива,, Смриковица, УПИ V-282, Кв. 5, УПИ XV-117, Кв. 2, УПИ XxI-280, Кв. 5, УПИ №Х, Кв. 1, УПИ Х-182, Кв. 5, УПИ-I-205, Кв. 8, УПИ-III-214, 212, 301, Ушите
На 09.04.2019 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Изгрев, Общ. Благоевград: 005014, 005018, Айдаровско Дере, Васил Левски, местност Айдарово, местност Кури Дере, ПИ №000208, Ул. Предел, УПИ II-330, Кв. 27, УПИ VI-405, Кв. 26, УПИ XV-391, Кв. 6, УПИ-І-394, Кв. 13, УПИ-Х-159, Кв. 4
На 09.04.2019 г. /09:45 - 16:30 ч./ - Благоевград: Жк Вароша
На 09.04.2019 г. /12:00 - 16:15 ч./ - Благоевград: Яне Сандански
На 09.04.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: 04279. 613. 190, Алея На Здравето, Андрей Ляпчев, Антим I, Антим I, Антон Чехов, Антон Чехов, Аргир Манасиев, Арсений Костенцев, Арсений Костенцев, Бадемите, Бистрица, Борис Сарафов, Братя Иванови, Братя Миладинови, Бул. Св. Кирил и Методий и Ул. Илинден, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Васил Априлов, Васил Коритаров, Васил Коритаров, Васил Мечкуевски, Васил Мечкуевски, Владо Черноземски, Генерал Тодоров, Георги Измирлиев, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Гьорче Петров, Гьорче Петров, Д-Р Владимир Бъчваров, Д-Р Христо Татарчев, Д-Р Христо Татарчев, Данаил Крапчев, Димитър Йосифов, Димитър Талев, Димитър Талев, Дъбравска, Ел-Тепе, Еленово, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Иларион Макариополски, К. и Никола Хайдукови, Костур, Крали Марко, Крушево, Македония, Македония, Мара Бунева, Мелник, Менча Кърничева, местност Бачиново, Мизия, Мизия, Митрополит Борис, Митрополит Борис, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Отец Паисий, Охрид, Панайот Хитов, Парангалица, Пейо К. Яворов, Пере Тошев, Пере Тошев, Петко Д. Петков, Петко Д. Петков, Петър Стоянов, Полковник Дрангов, Порой, Преспа, Прилеп, Райко Даскалов, Райко Даскалов, Родолюбие, Родопа, Родопа, Сава Михайлов, Сандо и Петър Китанови, Сандо и Петър Китанови, Св. Иван Рилски, Св. Св. Кирил и Методий, Света Гора, Света Гора, Сергей Румянцев, Сергей Румянцев, Славянска, Сотир Атанасов, Стара Планина, Стефан Стамболов, Стефан Стамболов, Тодор Александров, Тодор Александров, Трайчо Китанчев, Трайчо Китанчев, Тракия, Тракия, Трети Март, Трети Март, УПИ Іх-2668, Кв. 105, ПИ №04279. 613. 435, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Силянов, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Христо Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман, Цар Иван Шишман, Цар Симеон, Чакалица, Чакалица, Шипка, Янко Забунов, Янко Забунов
На 10.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: 04279. 629. 76, Александър Стамболийски, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Антон Чехов, Асен Итов, Астра, Бистрица, Бистрица, Братя Иванови, Броди, Броди, Броди, Броди, Броди, Броди, Броди, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Даме Груев, Еленово, Зеленка, Илинден, Искър, Кв. 26, УПИ Іі-9114, УПИ Ііі-9115, 9116, Кури Дере, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Мест. Кури Дере-Ш-22№082034, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Горски Разсадник, местност Опитно Поле, местност Пенков Чифлик, местност Пенков Чифлик, местност Пенков Чифлик, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Река Струма, местност Реката, местност Шейница, местност Шейница, Николай Петрини, Огражден, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пейо К. Яворов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш. 39, Перелик, ПИ №04279. 699. 6, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Сергей Румянцев, Славянска, Струга, Струга, Струга, Струга, Струма, Струмско Център, Струмско Център, Струмско Център, Струмско Център, Струмско Център, Струмско Център, Шейница-Ш. 24, Яне Сандански, Яне Сандански, Яне Сандански, Яне Сандански, Яне Сандански, Яне Сандански, Яне Сандански
На 10.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Изгрев, Общ. Благоевград: Кури Дере, местност Кури Дере
На 10.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Марулево
На 10.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Айдаровско Дере, Гладно Бърдо, Димитър Талев, К. и Никола Хайдукови, местност Айдаровско Дере, местност Арнаутски Гроб, местност Колзодуй, местност Медунски Андък, местност Мицански Андък, местност Полигона, местност Река Струма, Мицански Андък, Неуточнен Адрес, Огражден, Петко Р. Славейков, Струма, Струмско Център, Тодор Александров, Яне Сандански
На 10.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Делвино, Общ. Благоевград: 025006, Баздо, Вировете, Дома, махала Кацарска, местност Мицански Андък, местност Преслапо, Мицански Андък, Пл. 11, Поповска, Преслапо
На 10.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Еленово, Общ. Благоевград
На 10.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Изгрев, Общ. Благоевград: 00701, 33. 432, X-333, XI-333, Айдарово, Кури Дере, Кучкудерска Нива, махала Деянци, местност Айдарово, местност Кури Дере, местност Пейчинска Чука, местност Саковска Нива, местност Чуката, ПИ №352, Кв. 21, УПИ IV 87, УПИ Ix-317, Кв. 25, УПИ Хх-320, Кв. 22, УПИ-XVI-312, Кв. 19, УПИ-Хі218 Кв. 21, УПИ/Парцел 6, Кв. 30, Христо Ботев, Чуката
На 10.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Церово, Общ. Благоевград: местност Кантона, местност Попова Глава, Надежда, Осми Март, П. Яворов, При Полигона, УПИ VIII-111, 112, Кв. 15, УПИ VIII-72, УПИ XI, Пл. №76, УПИ І-139, Кв. 12, УПИ ІV-110, Кв. 15, УПИ-XxxIV-170, Кв. 5
На 11.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: 04279. 629. 76, Александър Стамболийски, Александър Фон Хумболт, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Антон Чехов, Асен Итов, Астра, Астра, Бистрица, Бистрица, Борис Ангелушев, Братя Иванови, Броди, Броди, Броди, Броди, Бялата Висота, Васил Левски, Владо Черноземски, Владо Черноземски, Възрожденска, Гемеджиите, Георги Попов, Даме Груев, Дойран, Еленово, Жк. &Quot;Ален Мак&Quot;, УПИ XVIII 04279. 625. 15 Кв1, Жк. &Quot;Ален Мак&Quot;, УПИ XVIII-04279. 625. 15, Кв. 1 По Кк Благоевгр, Зеленка, Илинден, Искър, Кури Дере, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Мест. Кури Дере-Ш-22№082034, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Река Струма, местност Реката, местност Шейница, Николай Петрини, Огражден, Огражден, Освобождение, Освобождение, Освобождение, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш. 39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Св. Димитър Солунски, Славянска, Стефан Стамболов, Струма, Струмско Център, Струмско Център, Струмско Център, Струмско Център, Яне Сандански, Яне Сандански, Яне Сандански
На 11.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Изгрев, Общ. Благоевград: местност Кури Дере
На 11.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 12.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Арсений Костенцев, Братя Иванови, Братя Миладинови, Васил Мечкуевски, Владо Черноземски, Д-Р Христо Татарчев, Илинден, Крали Марко, Крали Марко, Мара Бунева, Пере Тошев, Петко Д. Петков, Св. Св. Кирил и Методий, Стефан Стамболов, Тодор Александров, Тодор Александров, Цар Иван Шишман
На 12.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: Александър Стамболийски, Ален Мак, Ален Мак, Ален Мак, Антон Чехов, Асен Итов, Астра, Бистрица, Бистрица, Братя Иванови, Броди, Броди, Броди, Бялата Висота, Бяло Море, Васил Левски, Владая, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Даме Груев, Дойран, Еленово, Еленово, Еленово, Еленово, Жк. &Quot;Ален Мак&Quot;, УПИ XVIII 04279. 625. 15 Кв1, Жк. &Quot;Ален Мак&Quot;, УПИ XVIII-04279. 625. 15, Кв. 1 По Кк Благоевгр, Здраве, Зеленка, Илинден, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люляк, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Река Струма, местност Реката, Николай Петрини, Огражден, Огражден, Освобождение, Освобождение, Освобождение, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пейо К. Яворов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш. 39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Свобода, Стефан Стамболов, Струма, Струмско Център, Струмско Център, Струмско Център, УПИ XVI-9400, Кв. 15, Шар Планина, Яне Сандански, Яне Сандански
На 12.04.2019 г. /10:30 - 15:30 ч./ - Селище, Общ. Благоевград: УПИ VІ-297, Кв. 10, 382, Кв. 14, X-381, Андако, Градевски Рид, Гребовски Рид, Кв. 17, УПИ VIII-198, местност Гребовски Рид, местност Гуйначки Андък, местност Гьочковски Андък, Оралище
На 12.04.2019 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Бело Поле, Общ. Благоевград: Ванчо Богданов, Струма, УПИ III-63, Кв. 5
Община Гоце Делчев
На 08.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 09.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 10.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Гоце Делчев: местност Мочура, местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото
На 08.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 09.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 10.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев: Балтовици, Капсии, местност Капсии, местност Пенковото, Пи-18021, М. Мантара, С. Борово, Село Борово, УПИ-V-183, Кв. 30
На 08.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 09.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 10.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Огняново, Общ. Гърмен
На 08.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 09.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 10.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 12.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Баничан
На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Баничан: Помпена Станция
На 08.04.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Баничан: местност Поле
На 09.04.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Брезница: Балийца, Барата, Бели Брег, Бърда, Васил Петлешков, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Каменица, Лозята, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Падарката, Панайот Хитов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Суда, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ II-682, Кв. 49, Ходжова Поляна, Цар Калоян, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански
На 10.04.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Господинци
На 11.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./ - Гоце Делчев: Гоце Делчев, Царица Йоана
На 11.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Беслен: Парцел 227 По Плана На С. Беслен
На 11.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Гайтаниново: 021056 М. &Quot;Жингов Бряст&Quot;
На 11.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Илинден, Общ. Хаджидимово
На 11.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Копривлен: 000381, Васил Левски, Гоце Делчев, Драва, Драма, Завода, Илинден, Кирил и Методи, Кокиче, Паисий Хилендарски, Пи-000186, Свети Георги, Славянска, Хіі-544 Кв. 1, Христо Ботев, Цар Калоян
На 11.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Лъки, Общ. Хаджидимово
На 11.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Мусомища: 027116, 32012, Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Антон Попов, Баба Тонка, Батуми, Братя Миладинови, Бяло Море, Владимир Поптомов, Генерал Гурко, Георги Папалезов, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Д-Р. Петър Берон, Детелина, Димитър Талев, Димо Хаджидимов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Кавала, Каваците, Кирил и Методий, Клокотница, Кокошките, Краището, Кулата, Лозята, М. Отавата, Марица, Места, местност Ливадите, местност Параклиса, местност Стопански Двор, местност Чукутлука, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Ниш, Орехите, Острец, Отец Паисий, Охрид, Пейо К. Яворов, Пирин, Плиска, Рила, Сан Стефано, Сливница, Стопански Двор, Струга, Судинград, Толбухин, Топлика, УПИ І-68, УПИ-Vіі, Кв. 63, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Янтра
На 11.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Ново Лески: М. Варадите, местност Варади, С. Ляски, Имот 501003
На 11.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Парил
На 11.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Петрелик
На 11.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Садово, Общ. Хаджидимово: М. Вършилата -Индентификатор №042003
На 11.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Теплен
На 11.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Тешово: УПИ-IV+106
На 11.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Хаджидимово: 015002, X-551, Кв. 44, Акация, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бор, Бреза, Васил Левски, Вихрен, Възрожденска, Генерал Жостов, Георги Бенковски, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Елин Пелин, Иван Вазов, Кирил и Методий, Климент Охридски, Македония, Места, местност Долна Вария, Неуточнен Адрес, Опълченска, Ореляк, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петър Берон, Пирин, Победа, Прогрес, Свети Георги, Стопански Двор, УПИ-Іх-74, Кв. 73а, Тодор Каблешков, Хан Омуртаг, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил
На 11.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев
На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: 19-ти Октомври, Борис Чанджиев, Димитър Стоянов, Иван Кюлев, Иван Скендеров, Кмет Никола Атанасов, местност Бербат Хендек, Никола Петков, Ореляк, Попови Ливади, Щип
На 11.04.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Гоце Делчев, местност Мочура, местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото, Царица Йоана
На 12.04.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Баничан: Клиентите Захранени От ТП2 Баничан
На 12.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Балдево
На 12.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Балдево: УПИ VII-97, Кв. 9, УПИ Ііі Кв. 14
На 12.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Баничан: Бахчите, местност Поле, Пръдлището, УПИ III, Кв. 31, УПИ-ІV-270, Кв. 28
На 12.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Брезница: 29-ти Декември, 31002, Vі, Vііі, Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бело Море, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Кв. 84, Керанека, Киркалица, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Масърли, местност Чарка, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Охрид, Падарката, Панайот Хитов, Папратница, Пейо К. Яворов, Пирин, Промишлена, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ II-682, Кв. 49, УПИ-ІV, Кв. 82, УПИ-ХVІІІ-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр. Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чала, Чарга, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански
На 12.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, УПИ- ХVІІ-164, Кв. 11, ХVІ-246, Кв. 19, ХІ-99, 131, Кв. 22
На 12.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Господинци: УПИ-ХІ, Кв. 1
На 12.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Драмски път
На 12.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Корница: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Лагадинов, Бузлуджа, Вардар, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгоман, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Ильо Воивода, Капитан Петко Войвода, Климент Охридски, Кръста, местност Кръста, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Отец Паисий, Парка - УПИ-V, Кв. 30, Петър Берон, Пирин, Рила, Родопи, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море, Шипка
На 12.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Кремен, Общ. Банско
На 12.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Лъжница: 029005, Ал. Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Горна Бара, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Лъжница, местност Дъбето, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Ореляк, Партизани, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стопански Двор, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 12.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Самоков: Тинтява
Община Гърмен
На 12.04.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Огняново, Общ. Гърмен: 034075, Благой Матеров, Втора, Горни Бани, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Шеста, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Иван Вазов, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Отец Пайсий, Пета, Петдесет, Първа, Ст 2 Кл. В ТП Огняново 1, Трета, Тридесета, Четвърта, Четиридесет и Първа, Шестнадесета
Община Кресна
На 10.04.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Струмяни: Главен път Е79
На 11.04.2019 г. /11:00 - 12:30 ч./ - Кресна: Главен път Е-79, Македония
На 11.04.2019 г. /11:00 - 12:30 ч./ - Крупник: Главен път Е-79
На 11.04.2019 г. /11:00 - 12:30 ч./ - Ощава: 54537. 600. 31. 1, Германци, местност Русенци, местност Станковица
На 11.04.2019 г. /11:00 - 12:30 ч./ - Сандански: Цар Самуил
На 11.04.2019 г. /11:00 - 12:30 ч./ - Сенокос, Общ. Симитли
На 11.04.2019 г. /11:00 - 12:30 ч./ - Стара Кресна: местност Кулата, УПИ I-17, Кв. 16
Община Петрич
На 08.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 09.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 10.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 12.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Александър Унев, Атанас Маджаров, Бистрица, Екзарх Йосиф, Иван Тасушев, Илинден, Княз Борис I, Мануш Георгиев, Маркова Скала, местност Реката, Орището, Орфано, Отец Паисий, Перманик, Полковник Дрангов
На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 12.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дрангово, Общ. Петрич
На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 12.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Яково
На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 12.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври, Беласица, България, Валандово, Васил Левски, Вит, Екзарх Йосиф, Калабак, местност Яворите, Михаил Вардев, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Славянска, Цар Симеон, Янтра
На 08.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Дрангово, Общ. Петрич: местност Болницата, Над Селото 23563, Старо Село
На 08.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Кулата: местност Гкпп-Кулата
На 08.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Марикостиново: Неуточнен Адрес
На 08.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Митино: Джаферица, местност Порой, Шеремет
На 08.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 56126. 292. 4, местност Козлек, местност Мерата, Одрин, Полковник Дрангов, Рокфелер, Свети Георги, Свобода
На 08.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Ръждак: 56126. 453. 3, Белата Чешма, УПИ V-86, Кв. 20
На 08.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Тополница, Общ. Петрич: Гробището
На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: България, Васил Левски, Връх Бузлуджа, Демир Капия, Екзарх Йосиф, Калабак, Капитан Джингаров, Македония, Мануш Георгиев, Михаил Вардев, Полковник Дрангов, Стадионска, Стоян Търнаджиев
Община Разлог
На 09.04.2019 г. /11:30 - 16:30 ч./ На 11.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Разлог: Братя Каназиреви, Христо Ботев
На 09.04.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Разлог: 15-ти Септември, Братя Каназиреви, Георги Бенковски, Голак, Опълченска, Предел, Преображение, Телемах Илиев, Христо Ботев, Цар Самуил, Шейново
На 09.04.2019 г. /14:30 - 16:30 ч./ - Горно Драглище: Втора, Деветнадесета, Първа, Трета
На 10.04.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ На 11.04.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов
На 10.04.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ На 11.04.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Разлог: 15-ти Септември, 5-ти Километър, 61813. 456. 22, Бельов Баир, Гоце Делчев, Дилберов Мост, Кукурево/Бетолово, местност Янколова Река, местност Бельов Баир, местност Бетоловото, местност Извора, местност Катарино, местност Кукурево, местност Пети Километър, местност Пром. Зона-Горен Стопански Двор, местност Реденка, местност Скалата, местност Църнако, Опълченска, Проф. Иван Кипров, Св. Климент Охридски, Свети Никола
На 10.04.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Разлог: 5-ти Километър, Бельов Баир, Дилберов Мост, местност Янколова Река, местност Бельов Баир, местност Пети Километър, местност Пром. Зона-Горен Стопански Двор, местност Реденка, местност Скалата, Свети Никола
На 10.04.2019 г. /08:30 - 13:30 ч./ - Разлог: местност Бетоловото, местност Църнако
На 10.04.2019 г. /08:30 - 15:30 ч.; 13:30 - 16:30 ч./ - Разлог: местност Бетоловото, Св. Климент Охридски
На 10.04.2019 г. /09:15 - 13:00 ч./ - Горно Драглище: Двадесет и Първа, Двадесет и Четвърта, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Неуточнен Адрес, Осма, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четиринадесета
На 10.04.2019 г. /09:45 - 16:30 ч./ - Градево: Калугерица, местност Бяла Поляна, местност Калугерица, местност Лаго - Изг. Чарк, местност Лаго-равнако, местност Лаговете-Стр. Река, местност махала Кацарска, местност Стружка Река - Лагове, ПИ №46, Средорек, Требища, Требище
На 10.04.2019 г. /09:45 - 16:30 ч./ - Разлог: База Предел, Бел път, Бойков Рид, Горен Стопански Двор, Дългия Рид, Изворите, местност Баба Цвета, местност Бойков Рид, местност Кошольовото, местност Кулата, местност Кулиното, местност Логовете, местност Мразеница, местност Мразеницаа, местност Пети Километър, местност Предел, местност Пром. Зона-Долен Стопански Двор, местност Раплево, местност Скалата, местност Солището, местност Тишето, местност Шипоко, Предел, Саровица Кулата, Черна Река
На 10.04.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Горно Драглище: Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 11.04.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Разлог: 15-ти Септември, местност Бетоловото, местност Катарино, Св. Климент Охридски
На 11.04.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Разлог: Христо Ботев
На 12.04.2019 г. /09:15 - 12:15 ч./ - Бачево: Александър Стамболийски, Асен Лагадинов, Атанас Попстоянов, Георги Димитров, местност Перивол, Никола Парапунов, Петър Берон, Петър Прангов
Община Сандански
На 08.04.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ - Сандански: местност Соколовец, Р-Н Топливо, Соколовец ПИ 170036
На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Сандански: Васил Левски, Георги Казепов, Даскал Козарев
На 08.04.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ На 09.04.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ На 10.04.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ На 11.04.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ На 12.04.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Голешово
На 08.04.2019 г. /12:15 - 16:00 ч./ - Сандански: местност Соколовец, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Топливо
На 10.04.2019 г. /12:15 - 16:00 ч./ - Сандански: местност Мацкова Градина, Р-Н Главен път Е-79, Стефан Стамболов
На 11.04.2019 г. /12:30 - 13:45 ч./ - Сандански: Крайречна, Свобода, Спано Поле, Стефан Стамболов
Община Симитли
На 08.04.2019 г. /14:30 - 16:30 ч./ - Симитли: 000866, Георги Димитров, Герена, Здравец, Комсомолска, Лале, Малина, Октомврийска, Симитли, Стара Планина, Ямбол
Община Струмяни
На 09.04.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ - Струмяни: Васил Левски, Р-Н Стопански Двор
На 09.04.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Струмяни: Главен път Е79, Цар Калоян
Община Хаджидимово
На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Копривлен: Александър Стаболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Петър Берон, Стопански Двор, Тодор Паница, Христо Ботев, Цар Симеон, Юрий Гагарин
На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 12.04.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Беслен: Парцел 227 по плана На С. Беслен
На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Ново Лески: М. Варадите, местност Варади, С. Ляски, Имот 501003

ОБЛАСТ ВИДИН
Община Белоградчик
На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Белоградчик: Крилатица, Мислен Камък
Община Брегово
На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 12.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Връв: Адалберт Антонов, Александър Димитров, Антон Иванов, Асен Балкански, Асен Халачев, Асен Халачев, Боян Чонос, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Динов, Георги Динов, Д-Р Петър Берон, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Дунав, Иван Гюнкин, Йордан Данов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Климент Охридски, Комсомолска, Кочо Честименски, Ленин, Лиляна Димитрова, Найден Геров, Никола Й Вапцаров, Панайот Волов, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пеньо Пенев, Станке Димитров, Тодор Каблешков, Тодор Младенов, Толбухин, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка
На 08.04.2019 г. /09:45 - 16:30 ч./ - Видин
На 08.04.2019 г. /09:45 - 16:30 ч./ - Градец, Общ. Видин: 18 Кв 4, 290, 345, 53, XIx-100, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петнадесета, ПИ 224, ПИ 492, Пи19, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, УПИ, УПИ VI ПИ 1, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 08.04.2019 г. /09:45 - 16:30 ч./ - Динковица: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 08.04.2019 г. /09:45 - 16:30 ч./ - Калина, Общ. Брегово: 13 -49 Кв 3, Георги Димитров, Кирил и Методий, Розова Долина, Толбухин, УПИ I Кв. 6, Филип Тотю, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка
На 08.04.2019 г. /09:45 - 16:30 ч./ - Плакудер: 27 Кв 2, Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта
На 08.04.2019 г. /09:45 - 16:30 ч./ - Тияновци: Боян Чонос, Васил Левски, Виктор Юго, Ген. Тотлебен, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Грънчаров, Иван Вазов, Индже Войвода, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Митко Палаузов, Мичурин, Райчо Даскалов, Станко Маринцестов, Толбухин
На 09.04.2019 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ На 10.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Брегово, Общ. Брегово
На 09.04.2019 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ На 10.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Гъмзово
На 09.04.2019 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ На 10.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Ракитница, Общ. Брегово: Ангел Кънчев, Боян Чонос, Васил Левски, Вела Пеева, Димитър Благоев, Кирил и Методий, Климент Охридски, Коста Йорданов, Любен Каравелов, Мико Нинов, Митко Палаузов, Панайот Хитов, Презвитер Козма, Стефан Караджа, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Иван Асен
На 09.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 10.04.2019 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Балей: 000091, Албена, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бондоков, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дом Социални Грижи, Дунав, Иван Вазов, Тодор Петров, Трую Христов, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 09.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 10.04.2019 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Брегово, Общ. Брегово: 1-1244 Кв. 121, 320, 518, Адалберт Антонов, Алабин, Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Антим Първи, Асен Балкански, Асен Халачев, Безименна, Белене, Борис Бенчев, Борис Попарданов, Боян Чонос, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Виктор Юго, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Бондоков, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Димитър Зограф, Димитър Полянов, Димо Хаджидимов, Дунав, Елещеф, Елин Пелин, Емил Марков, Ернст Телман, Заря На Комунизма, Иван Вазов, Индже Войвода, Кирил и Методий, Климент Охридски, Константин Фотинов, Кочо Честименски, Лев Толстой, Ленин, Любен Каравелов, Мико Нинов, Мирон Брезоев, Митко Палаузов, Мичурин, Найден Геров, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Ботушев, Никола Й. Вапцаров, Олег Кошевой, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пенчо Р. Славейков, Пеньо Пенев, Петко Д. Петков, Полянска, Презвитер Козма, Първи Май, Райчо Даскалов, Роза Люксембург, Розова Долина, Седми Ноември, Сергей Румянцев, Спортист, Станке Димитров, Станко Маринцестов, Тимок, Тодор Каблешков, Тодор Петров, Толбухин, УПИ-255, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Иван Срацимир, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Чарлз Дарвин, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански, Янко Сакъзов
На 09.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 10.04.2019 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Косово, Общ. Брегово: Александър Димитров, Антим Първи, Асен Балкански, Асен Халачев, Борис Бенчев, Борис Янев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Зограф, Иван Вазов, Ленин, Неофит Рилски, ПИ 000366, Първи Май, Тимок, Тодор Петров, Юрий Гагарин
На 09.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 10.04.2019 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Ракитница, Общ. Брегово: 4-1978 Кв 59, Ангел Кънчев, Боян Чонос, Васил Коларов, Васил Левски, Втори Юни, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Карл Маркс, Кочо Честименски, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Никола Й. Вапцаров, Свилен Русев, Спортист, Стефан Караджа, Тодор Петров, Фридрих Енгелс, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Смирненски, Цар Иван Асен, Цар Самуил
Община Видин
За периода 08-12.04.2019 г. /08:00 - 08:15 ч.; 08:00 - 15:15 ч./ - Генерал Мариново: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста
За периода 08-12.04.2019 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Рупци, Общ. Видин: 020059, 020059, II-182, II-182, Втора, Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Първа, Двадесета, Двадесета, Дванадесета, Дванадесета, Девета, Девета, Деветнадесета, Деветнадесета, Десета, Десета, Единадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осемнадесета, Осма, Осма, Пета, Пета, Петнадесета, Петнадесета, Първа, Първа, С. Рупци, С. Рупци, Седемнадесета, Седемнадесета, Седма, Седма, Трета, Трета, Тринадесета, Тринадесета, Четвърта, Четвърта, Четиринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шеста, Шестнадесета, Шестнадесета
На 08.04.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 09.04.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 10.04.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 12.04.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 13.04.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 14.04.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Новоселци: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, път 14, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, Ул. Първа До Площада, Четвърта, Четиридесет и Седма, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста
На 08.04.2019 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Видин: 10971. 409, 2, V-3876 Зап. Скл. Зона, Байкал, Бдинци, Безименна, Бонония, Екзарх Йосиф I, Запад, Землището На Видин № 000741, Иглика, Камелия, местност Алимана, местност Северна Промишлена Зона, Незабравка, Нора Пизанти, Пчеларска, Росица, Седма, Синчец, Славянска, Стара Планина, УПИ IV-5110 Зсз, Южна Пром. Зона
На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 12.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Капитановци: Втора, Двадесет и Първа, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Кв. 49 Парцел 704, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта
На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:15 - 15:30 ч./ На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 12.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Видин: Байкал, Бдинци, Иглика, Камелия, Незабравка, Росица, Седма, Синчец, Славянска, Стара Планина
На 09.04.2019 г. /08:30 - 09:00 ч./ На 11.04.2019 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Антимово, Общ. Видин: Втора, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Девета, Деветнадесета, Десета, Десета, Единадесета, Кръстовището М/У Ул. &Quot;Четвърта &Quot;И Ул. &Quot;Петнадесета&Quot;, Кръстовището М/У Ул. Трета и Ул. Деветнадесета, Осемнадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Петнадесета, Първа, Първа, Седемнадесета, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Трета, Тринадесета, Ул. Първа, Четвърта, Четвърта, Четиринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шеста, Шестнадесета
На 09.04.2019 г. /08:30 - 09:00 ч./ На 11.04.2019 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кутово: Двадесет и Девета, Двадесет и Девета, Изборна, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Четвърта, Осемдесета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Първа, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петдесета, Първа, Първа, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Първа, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесета
На 09.04.2019 г. /08:30 - 09:00 ч./ На 11.04.2019 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Покрайна: 224, 290, 3 531 Кв 23, 562, 827, 898, Втора, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Двадесета, Дванадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Имот 000230, Осемнадесета, Осемнадесета, Осма, Осма, Парцел 78. 52, Пета, Пета, Петнадесета, Първа, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Стълб 14 От ТП4, Трета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 09.04.2019 г. /08:30 - 09:00 ч./ На 11.04.2019 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:15 - 08:30 ч.; 18:30 - 19:00 ч./ - Видин: Имот 48. 101, местност Северна Промишлена Зона, Южна Пром. Зона
На 09.04.2019 г. /08:30 - 09:00 ч./ На 11.04.2019 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:30 - 08:45 ч.; 17:00 - 19:00 ч./ - Кошава: 2 - 000030, 2 - 499 Кв 65, 249, 592, Кв. 65, Ix . Кв. 60, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Квартал 33, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, ПИ 370 Кв. 45, Първа, Седемнадесета, Седма, Седма-А, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 09.04.2019 г. /08:30 - 09:00 ч./ На 11.04.2019 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:30 - 08:45 ч.; 17:00 - 19:00 ч./ - Сланотрън: I -000098, М. Излаз, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Осемнадесета, Пета, Първа, С. Сланотрън, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 11.04.2019 г. /08:15 - 08:30 ч.; 18:30 - 19:00 ч./ - Антимово, Общ. Видин: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Кръстовището М/У Ул. &Quot;Четвърта &Quot;И Ул. &Quot;Петнадесета&Quot;, Кръстовището М/У Ул. Трета и Ул. Деветнадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 11.04.2019 г. /08:15 - 08:30 ч.; 18:30 - 19:00 ч./ - Кутово: Двадесет и Девета, Изборна, Осемдесет и Пета, Осемдесета, Петдесет и Първа, Първа, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тридесета, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета
На 11.04.2019 г. /08:15 - 08:30 ч.; 18:30 - 19:00 ч./ - Покрайна: 562, 827, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Парцел 78. 52, Пета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Четвърта, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта
На 11.04.2019 г. /08:15 - 19:00 ч./ - Покрайна: Първа
На 11.04.2019 г. /08:30 - 08:45 ч.; 17:00 - 19:00 ч./ - Антимово, Общ. Видин: Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Ул. Първа, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 11.04.2019 г. /08:30 - 08:45 ч.; 17:00 - 19:00 ч./ - Кутово: Двадесет и Девета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Четвърта, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петдесета, Първа, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Първа, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесета, Тридесет и Пета, Тридесет и Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесета
На 11.04.2019 г. /08:30 - 08:45 ч.; 17:00 - 19:00 ч./ - Покрайна: 224, 290, 3 531 Кв 23, 898, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Имот 000230, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Стопански Двор, Стълб 14 От ТП4, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 11.04.2019 г. /12:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Видин
На 11.04.2019 г. /12:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Винарово, Общ. Ново Село: 156023, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 11.04.2019 г. /12:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Неговановци: 210061, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, До Училище, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, УПИ 3 - 451 Кв 35, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 11.04.2019 г. /12:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Флорентин: I-062032, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Тринадесета, УПИ-I-000032 Кв 62, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета
На 11.04.2019 г. /12:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ясен, Общ. Ново Село: 008 До Плажната Ивица, 4 - 180 Кв 14, IV - 171 Кв. 18, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Пета, Петнадесета, ПИ 000007, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 12.04.2019 г. /12:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Гомотарци: 168 Квартал VII, В Близост До Автобусната Спирка, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Десета, Единадесета, Имот №005015, Кръст. М/У Осма и Тридесет и Шеста, Осемнадесета, Осма, Парцел 49, Кв. 29, Пета, Петнадесета, ПИ 000153, ПИ 425, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Уния Маре, УПИ 99 Кв. 3, Четвърта, Четиридесет и Пета, Четиринадесета, Шеста
На 12.04.2019 г. /12:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Капитановци: 019071, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв. 49 Парцел 704, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, ПИ 4/412/8100604, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета
Община Димово
На 08.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Арчар: Арчарица, Васил Левски, Вит, Добрич, Дузлука, Дъб, Искър, Кирил и Методий, Крайбрежна, Райна Княгиня, Цар Калоян, Цар Шишман
На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 12:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Арчар: Археологическа, Арчарица, Волга, Елада, Захари Стоянов, Калето, Марица, Пирин, Рациария, Рибарска, Рила
На 08.04.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Арчар: Бдин, Васил Левски, Георги Бенковски, Искър, Отец Паисий, Пирин, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, Търлите, УПИ 7-631 Кв 51, Черковна
На 09.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Арчар: Бързарци, Бързица, Васил Левски, Вида, Георги Бенковски, Петър Берон, Райна Княгиня, Христо Смирненски, Цар Шишман
На 09.04.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Арчар: 242 Кв. 29, Арчарица, Бързарци, Васил Левски, Вит, Витоша, Дунав, Елада, Иван Вазов, Кирил и Методий, Осъм, Разлог, Спортист, Хемус, Христо Ботев
На 10.04.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Арчар: Арчарица, Добрич, Дузлука, Кирил и Методий, Кокиче, Отец Паисий, Панайот Волов, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, Христо Смирненски, Цар Шишман, Черковна
На 11.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Мали Дреновец: Втора, Пета, Първа, Трета
На 11.04.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Владиченци: Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта
На 12.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Арчар: Вилна Зона Рациария, Рациария, Рациария Блок 8 Кв. 13 Парцел. 5
На 12.04.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Държаница: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
Община Ружинци
На 08.04.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Тополовец, Общ. Ружинци: Антон Иванов, Батак, Беласица, Бонония, Бузлуджа, Васил Априлов, Вихрен, Волгоград, Георги Димитров, Живко Пуев, Иван Козаров, Максим Горки, Мусала, Странджа, Филип Тотю, Хан Крум, Цанко Церковски
На 08.04.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Тополовец, Общ. Ружинци: Антон Иванов, Батак, Ведерник, Волгоград, Гоце Делчев, Граничар, Живко Кръчмарски, Иван Козаров, Максим Горки, Мико Нинов, Мусала, Рила, Средец
На 09.04.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Бело Поле, Общ. Ружинци: Антон Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Девети Септември, Димитър Благоев, Живко Пуев, Йото Велов, Никола Вапцаров, Никола Витков, Перчо Йорданов, Седемнадесет Партизани, Христо Смирненски, Юрий Гагарин
На 09.04.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Бело Поле, Общ. Ружинци: 23 Септември, Васил Коларов, Георги Кирков, Живко Пуев, Къкринско Ханче, Мико Нинов, Милко Томов, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Толбухин, Трайчо Костов, Чиган
Община Чупрене
На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Белоградчик: Мтп-Бунгала /Военни/ . Чачин Камък
На 08.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 10.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Боровица, Общ. Белоградчик: Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Първа, Седемнадесета, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, УПИ 17 Кв 47, УПИ XxVII-394, Кв. 14, УПИ Х, Кв. 12, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 08.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 10.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Търговище, Общ. Чупрене: 129005, Безименна, Втора, Девета, Десета, До УПИ 24, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста
На 08.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 10.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Яньовец: махала Фалковец
На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Търговище, Общ. Чупрене: Безименна, Втора, Девета, Десета, До УПИ 24, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

ОБЛАСТ ВРАЦА
Община Бяла Слатина
На 11.04.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Борован: местност Рибине
На 08.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 09.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 10.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 11.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 12.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Търнак: Божур, Вълю Симеонов, Граф Игнатиев, Иван Ненов, Крайна, Обнова, Ропотамо, Цар Асен, Шейново
На 11.04.2019 г. /10:15 - 15:00 ч./ - Бъркачево: 9-ти Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Безименна, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Дружба, Здравец, Кирил и Методий, Кр-Ще Л. Каравелов Ал. Стамболийски, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, местност Вутов Геран, местност Криволя, местност Фазанарията, Никола Вапцаров, Опълченска, Райко Даскалов, Роза, Скът, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Шипка, Юрий Гагарин
На 11.04.2019 г. /10:15 - 15:00 ч./ - Враняк: Байкал, Божур, Вежен, Вихрен, Волга, Ген. Столетов, Дружба, Ивайло, Иван Стаменов, Карл Маркс, Ком, Лало Цолов, Люляците, Мак, Марко Вутков, Местнос Пасишето, местност Пасището, Мир, Мургаш, Наса Христова, Никола Вапцаров, Оборище, Одрин, Орешака, Орлин Василев, Павел Стефанов, Пасището, Петко Дочев, Петър Филев, Пирин, Радецки, Рашов Дол, Рила, Роза, Росица, Русалка, Скът, Солун, Стопански Двор, Странджа, Тракия, Хан Аспарух, Цар Калоян, Шар Планина
На 11.04.2019 г. /10:15 - 15:00 ч./ - Върбица, Общ. Враца: Аврам Митев, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Недков, Вела Пеева, Витоша, Волга, Вълчо Химирски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Маринков, Д-Р Петър Берон, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, Иван Нивянин, Искър, Люлин, Маршал Толбухин, местност Бриша Ушите, Никола Ценов, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Петър Николов, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветко Христов Иванов, Юрий Гагарин
На 11.04.2019 г. /10:15 - 15:00 ч./ - Габаре: Акация, Белия път, Бенчо Бенчев, Борова, Брод, Вацина пътека, Веслец, Виктор Нетов, Воденицата, Водотечна, Габар, Гаврил Генов, Георги Димитров, Детски Мир, Дреновица, Дунав, Дядо Вълко, Езерна, Иван Батьов, Иглика, Извор, Искър, Калето, Кокиче, Лозарска, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Мадара, Мир, Морава, Одрин, Петко Лалов, Петър Недялков, Петър Стаменов, Росица, Синчец, Скала, Средния Връх, Стефан Караджа, Тлаченски път, Тодор Дончов, Тодор Павлов, Тома Николов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цар Самуил, Цено Начев, Череша, Чечера, Шипка
На 11.04.2019 г. /10:15 - 15:00 ч./ - Комарево, Общ. Бяла Слатина: Месност Врачанка
На 11.04.2019 г. /10:15 - 15:00 ч./ - Попица: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Воден, Възраждане, Ген. Гурко, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Д-Р Петър Берон, Дебър, Добруджа, Драва, Дунав, Дъбрава, Искър, Кирил и Методий, Кръстовище, Кръстовище Х. Димитър и Г. Бенковски, Кръстовище Хр. Ценов Ангел Кънчев, Люляк, Марин Дринов, Месност Под Село, Милин Камък, Октомври, Охрид, Паисий Хилендарски, Пали Лула, Петко Р. Славейков, Пирин, Поп Харитон, Рила, Свобода, Север, Скът, Софроний Врачански, Стоян Калъчев, Странджа, Струма, Съединение, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ценов, Христо Шабански, Цар Иван Шишман, Шипка, Янтра
На 11.04.2019 г. /10:15 - 15:00 ч./ - Соколаре: Баба Тонка, Бачо Киро, Бук, Васил Левски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дунав, Иван Вазов, Иван Нивянин, Илия Мусков, Кокиче, Кочо Чистеменски, Кр-Ще Петко Коташки и Цар Асен, Крум Беличовски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Петко Коташки, Светослав Обретенов, Стефан Караджа, Стоян Йончев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Борис I-ви, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чавдарци, Шипка, Юрий Гагарин
Община Враца
На 10.04.2019 г. /13:00 - 13:20 ч.; 15:40 - 16:00 ч./ - Враца: Ален Мак, Безименна, Бистрец, Бистрешко Шосе, Бистрица-Б, Блокове На Противочумен Инст., Бориките, Боровица, Ботуня, Гаврил Бистричанин, Дружба, Еделвайс, Езерото, Илинден, Калето, Касината, Кв. Бистрец, М. Чудна, Люляците-Б, Маджар, Манастирска, Мътница, Радовене, Рила, Рула, Скът, Славов Дол, Сливница, Стоян Орловски, Студен Извор, Студил, Суходолска, Хранително-Вкусова Зона, Чудна
На 08.04.2019 г. /08:30 - 08:45 ч./ - Враца: Никола Вапцаров
На 10.04.2019 г. /13:20 - 15:40 ч./ - Враца: Безименна, Илинден, Хранително-Вкусова Зона
Община Козлодуй
На 08.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 09.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 10.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 11.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 12.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Гложене, Общ. Козлодуй: Братя Миладинови, Васил Друмев, Гео Милев, Искър, Кирил и Методий, Ленин, Маршал Бирюзов, Мур
Община Криводол
На 10.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч./ - Ракево: Александър Стамболийски, Ален Мак, Амур, Баба Тонка, Божур, Волга, Гаврил Генов, Ген. Скобелев, Георги Димитров, Ленин, Опълченска, Роза, Ропотамо, Росица, Спортна, Средна Гора, Трапезица, Фортуна, Юрий Гагарин, Ясен
На 10.04.2019 г. /10:30 - 12:00 ч./ - Ракево: 23-ти Септември, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Батак, Веслец, Вилхем Пик, Витиня, Георги Димитров, Клокотница, Ком, Косматица, Кракра, Лена, Орешака, Русалка, Тинтява, Томин Мост, Трапезица, Хан Аспарух, Цар Симеон I-ви, Чаталджа
На 10.04.2019 г. /12:30 - 14:00 ч./ - Ракево: Ален Мак, Амур, Ветрен, Гаврил Генов, Ген. Скобелев, Георги Димитров, Еделвайс, Кокиче, Опълченска, Средна Гора
На 10.04.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ - Ракево: 23-ти Септември, Ботуня, Бузлуджа, Васил Левски, Георги Димитров, Иглика, Козница, Люляците, Манастирска, Маршал Толбухин, Мургаш, Струма, Трапезица, Цар Симеон I-ви
На 11.04.2019 г. /09:15 - 13:00 ч./ - Баурене: 1-ви Май, 9-ти Септември, Ален Мак, Байкал, Божур, Васил Левски, Витоша, Вихрен, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дружба, Дунав, Дъб, Здравец, Ивайло, Искър, Кокиче, Люлин, местност Лозята, Мир, Мусала, Пирин, Рила, Роза, Росица, Русалка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чапаев, Явор
На 11.04.2019 г. /09:15 - 13:00 ч./ - Градешница: Арда, Безименна, Васил Коларов, Вели Манчов, Веслец, Вит, Витиня, Витоша, Вихрен, Вратица, Въча, Гаврил Генов, Георги Сълков, Драва, Дъб, Здравец, Иглика, Извор, Искър, Калето, Кап. Петко Войвода, Кокиче, Ком, Люляците, Манастирска, местност Манастира, Милин Камък, Мир, Мургаш, Мусала, Огоста, Околчица, Панорама, Петър Илиев, Септемврийци, Спортна, Томин Мост, Тунджа, Червена Армия
На 11.04.2019 г. /09:15 - 13:00 ч./ - Добруша: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Ален Мак, Ботуня, Бузлуджа, Булаир, Веслец, Гаврил Генов, Георги Димитров, Драва, Дружба, Здравец, Извор, Кокиче, Мак, местност Езерото, Мир, Оборище, Октомври, Плиска, Подбалканска, Преслав, Стара Планина, Страцин, Томин Мост, УПИ 4 - 43
На 11.04.2019 г. /09:15 - 13:00 ч./ - Криводол: Александър Стамболийски, Ген. Глухов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, местност Мерата, Освобождение, Юрий Гагарин
На 11.04.2019 г. /09:15 - 13:00 ч./ - Ракево: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Ален Мак, Амур, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Баба Тонка, Батак, Божур, Ботуня, Бузлуджа, Васил Левски, Веслец, Ветрен, Вилхем Пик, Витиня, Волга, Гаврил Генов, Ген. Скобелев, Георги Димитров, Еделвайс, Иглика, Клокотница, Козница, Кокиче, Ком, Косматица, Кракра, Лена, Ленин, Люляците, Манастирска, Маршал Толбухин, Мургаш, Опълченска, Орешака, Роза, Ропотамо, Росица, Русалка, Спортна, Средна Гора, Струма, Тинтява, Томин Мост, Трапезица, Фортуна, Хан Аспарух, Цар Симеон I-ви, Чаталджа, Юрий Гагарин, Ясен
На 11.04.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Добруша: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Ален Мак, Бузлуджа, Булаир, Веслец, Георги Димитров, Драва, Мак, местност Езерото, Мир, Оборище, Октомври, Плиска, Преслав, Страцин
На 11.04.2019 г. /12:30 - 15:00 ч./ - Добруша: Ален Мак, Ботуня, Бузлуджа, Булаир, Гаврил Генов, Георги Димитров, Драва, Дружба, Здравец, Извор, Кокиче, Подбалканска, Стара Планина, Томин Мост, УПИ 4 - 43
На 12.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Градешница: Безименна, Вели Манчов, Веслец, Гаврил Генов, Георги Сълков, Драва, Дъб, Искър, Кап. Петко Войвода, Ком, Милин Камък, Мир, Мусала, Околчица, Петър Илиев, Червена Армия
На 12.04.2019 г. /10:30 - 12:00 ч./ - Градешница: Арда, Вели Манчов, Витиня, Витоша, Вихрен, Вратица, Въча, Извор, Калето, Кап. Петко Войвода, Люляците, Манастирска, Мир, Огоста, Панорама, Тунджа
На 12.04.2019 г. /12:30 - 14:00 ч./ - Градешница: Витиня, Витоша, Здравец, Иглика, Кап. Петко Войвода, Манастирска, Милин Камък, Мургаш, Мусала, Септемврийци, Спортна, Томин Мост, Червена Армия
На 12.04.2019 г. /14:00 - 15:30 ч./ - Градешница: Безименна, Васил Коларов, Вит, Въча, Гаврил Генов, Извор, Искър, Кокиче, Манастирска, Милин Камък, Околчица, Петър Илиев
Община Мездра
На 08.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Върбешница: 1-ви Май, Александър Стамболийски, Ботуня, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Динко Петров, Дунав, Искър, Лозенец, Марица, Минзухар, Огоста, Осъм, Пирин, Речка, Родопи, Скът, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юрий Гагарин
На 08.04.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Върбешница: Александър Стамболийски, Иван Вазов, Рила, Христо Ботев, Цанко Церковски, Юрий Гагарин, Янтра
На 09.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Върбешница: 1-ви Май, Веслец, Витоша, Георги Димитров, Еделвайс, Люлин, местност Езерото, Райко Даскалов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 09.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ На 12.04.2019 г. /15:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Роман: 068031, М. &Quot;Долно Присое&Quot;, Жил. Блок Казармите, Христо Ботев, Хубавенско Шосе
На 09.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ На 12.04.2019 г. /15:00 - 15:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Дърманци: Александър Стамболийски, Безименна, Васил Левски, Веслец, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дунав, Кирил и Методий, Ком, Хан Аспарух, Цар Калоян
На 09.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ На 12.04.2019 г. /15:00 - 15:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Караш: Акация, Александър Стамболийски, Безименна, Брусника, Васил Левски, Димчо Дебелянов, Дунав, Искър, Любен Каравелов, Марковец, Надежда, Незабравка, Панайот Волов, Пано Кънчев, Петко Р. Славейков, Пеща, Почивен Дом Воденицата, Св. Св. Кирил и Методий, Стефан Караджа, Тоновец, УПИ I-272, Христо Ботев, Цар Калоян, Чукара
На 09.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ На 12.04.2019 г. /15:00 - 15:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Курново: Ален Мак, Бачо Киро, Ботевградска, Васил Левски, Велики Преслав, Витоша, Вратица, Гео Милев, Дружба, Еделвайс, Иван Вазов, Лъга, Любен Каравелов, Мусала, Оборище, Опълченска, Паисий Хилендарски, Рашов Дол, Росица, Сергей Румянцев, Стара Планина, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви
На 09.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ На 12.04.2019 г. /15:00 - 15:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Лик: Александър Стамболийски, Ален Мак, Арда, Баба Тонка, Беласица, Бистрица, Божур, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Ветрен, Възраждане, Георги Димитров, Дъб, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иглика, Климент Охридски, Кокиче, Ком, Комунари, Люлин, Люляк, Мануш Войвода, Милин Камък, Митко Палаузов, Опълченска, Остри Връх, Подбалканска, Родопи, Студен Извор, Тинтява, Трапезица, Цар Калоян, Цвятко Радойнов, Цена Илчева, Чапаев, Чичера, Шипка, Янтра, Ясен
На 09.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ На 12.04.2019 г. /15:00 - 15:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Мездра: Жп Район
На 09.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ На 12.04.2019 г. /15:00 - 15:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Ослен Криводол: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Васил Левски, Вина, Вункенец, Ген. Столетов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Люляк, Минзухар, Роза, Стара Планина, Странджа, Тотка Илиева, Търновица, Христо Ботев, Янтра
На 09.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ На 12.04.2019 г. /15:00 - 15:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Синьо Бърдо: Александър Стамболийски, Ален Мак, Батак, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Веслец, Вит, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги С. Раковски, Драва, Дружба, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Иван Вазов, Искър, Леденика, Мир, Никола Вапцаров, Околчица, Опълченска, Паисий Хилендарски, Пирин, Пишурата, Радецки, Речка, Родопи, Ропотамо, Св. Св. Кирил и Методий, Стара Планина, Страцин, Тракия, Усойната, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис I-ви, Цар Симеон I, Шипка, Янтра
На 09.04.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ На 12.04.2019 г. /15:00 - 15:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Хубавене: Александър Стамболийски, Ален Мак, Божур, Васил Левски, Георги Димитров, Д-Р Стоян Стоянов, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Илия Темелски, Кокиче, Любен Каравелов, местност Искър, местност Ябълковата Градина, Момина Сълза, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Синчец, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, УПИ III-385 Кв. 29, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Симеон I-ви, Шипка
На 09.04.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Върбешница: Асен Златаров, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Искър, Лозенец, Любен Каравелов, Околчица
На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Брусен, Общ. Мездра: Александър Стамболийски, Безименна, Божур, Вела Пеева, Герена, Дружба, Здравец, Извор, Искър, Кокиче, Людмила Живкова, Люляк, Мир, Митко Палаузов, Пирин, Прогрес, Роза, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цолич, Шипка, Янтра
На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Лик: местност Езерото
На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Търнак: Георги Димитров
На 11.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - С. Люти Дол - ТП3
На 11.04.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Лютидол: Александър Стамболийски, Георги Димитров, махала Брусника, махала Тишовци, махала Търнев Рът, Мургаш, Оборище, Цар Калоян
На 12.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Крапец, Общ. Мездра: Ален Мак, Враца, Вълчо Проданов, Драва, Извор, Искър, Камен Павлов, Леденика, Минзухар, Мир, Околчица, Рила, Роза, Стара Планина, Струма, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин
На 12.04.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Хубавене
Община Оряхово
На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 12.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Оряхово: Бузлуджа, Димитър Благоев, Средец, УПИ Xxviii Кв 33, Чорбаджи Цеко Вълчев
Община Роман
На 09.04.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./ - Кунино: УПИ III-469, Кв 17
На 09.04.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./ - Мизия: Александър Якимов
На 09.04.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./ - Роман: Алеко Константинов, Александър Малинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вунка Йотова, Гарван, Ген. Столетов, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Стоян Стоянов, Димитър Баковски, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Жил. Блок Казармите, Жил. К-С Роман, Захари Стоянов, Иван Вазов, Илия Темелски, Искър, Камен Петков, Капитан Петко Войвода, Карашка, Кв 61, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Малък Искър, Митко Палаузов, Митко Пешев, Нешо Миковски, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Петко Каравелов, Петко Р. Славейков, Пирин, Полковник Гарденин, Рила, Родопи, Романова Крепост, Софроний Врачански, Средна Гора, Станка Филибинова, Стефан Караджа, Струпешка, Сухо Поле, Тодор Каблешков, Топчовец, Тотка Илиева, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Хубавенско Шосе, Чавдар, Шейново, Шипка
На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Роман: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Баковски, Никола Вапцаров, Петко Р. Славейков, Полковник Гарденин, Търговска, Христо Ботев
На 09.04.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Роман: Георги Димитров, Христо Ботев
На 10.04.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Камено Поле: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Васил Петлешков, Гоце Делчев, Димчо Дебелянов, Илия Тошков, Любен Каравелов, Малчика, Никола Вапцаров, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Петко Каравелов, Петко Р. Славейков, Софроний Врачански, Стефан Стамболов, Христо Ботев, Шипка
На 10.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Камено Поле: Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Водотечна, Гео Милев, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Малчика, Панайот Хитов, Петко Р. Славейков, Стефан Стамболов, Яне Сандански


Дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.
Реклама / Ads

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Планирани прекъсвания на електрозахранването в Западна България, за периода 25-29.03.2019 г. 0| 3296 |29.03.2019 . Планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 25-29.03. 0| 2945 |22.03.2019 . Планирани прекъсвания на ел.захранването заради профилактика в периода 18-22.03.2019 г. 0| 3172 |15.03.2019 . Вижте планираните от ЧЕЗ Разпределение прекъсвания на тока в Западна България, за периода 11-15.03.2019 г. 0| 3068 |08.03.2019

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads
Реклама / Ads
Реклама / Ads

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах