Четвъртък, 23 Май 2019, 11:12
Реклама / Ads
Frognews
0| 3396 |03.05.2019

Планирани прекъсвания за Западна България за периода 07-10.05.2019 г.

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 30.04-03.05.2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

СОФИЯ ГРАД  

Община БАНКЯ  

На 07.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  УПИ VІ-1445, Жан Дьо Лафонтен, Княз Борис I/Д.Благоев/, Кресна, Методи Иванов, Пейо Яворов, Синеморец, Стефан Стамболов/Будишин/, УПИ Хіі-720 Кв.81а, Хисаря, Чешма II

На 07.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Арх.Георги Ненов/3029/701/

На 08.05.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 10.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  Варна, махала Клисурска, ПИ 37280.2133.120

На 08.05.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 10.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Златуша:  Вилна Зона Витошица

На 08.05.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 10.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Клисура, Общ. Столична:  2-ра, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, VI-264, Кв.27, XXXVI-499 Ul=25, Балканска, М. Загряна, Манастирска, махала Витковица, махала Плоча, махала Радово, махала Щетница, Панорама, Парцел 010005 М.Лаловец, Радова Махала, Старо Село

На 08.05.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 10.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Мала Раковица:  54.277, местност Витошица

На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:06 ч.; 09:00 - 16:15 ч./   На 10.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Шосе Банкя

На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 16:06 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  Еделвайс, Иванянско Шосе/Млада Гварди, Мадарски Конник, София, Стефан Стамболов/Будишин/

На 09.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Добруджа, Еделвайс, Еделвайс, Иванянско Шосе/Млада Гварди, Иванянско Шосе/Млада Гварди, Княз Борис I/Д.Благоев/, Лутраки/Свилен Русев/, Мадарски Конник, Мадарски Конник, Отец Паисий, София, София, Стефан Стамболов/Будишин/, Стефан Стамболов/Будишин/, УПИ ХХVІІІ-229, 2258 Кв.119

На 09.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Шосе Банкя, Шосе Банкя

На 10.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  Еделвайс, Иванянско Шосе/Млада Гварди, Мадарски Конник, Пейо Яворов, София, Стефан Стамболов/Будишин/, Стефан Стамболов/Будишин/, УПИ Хіі-720 Кв.81а, Хисаря

Община ВИТОША  

На 07.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  605-та/Витоша/, 711-та/Витоша/, І-Озел. и Коо, Кв.26, , Войводина Могила, Живописна/702-ра/, Княжевска/Валентин Андреев/, Кореняците/Дим.Пъшков/, М.Цар Борис №№№ УПИ V- 241, Полк.Стойно Бачийски/Филип, Селище, Цар Борис III, Цар Борис III/Девети Септ.

На 07.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Грамос, Планинец, Преки Път/Димитър Монов/, Райска Градина/Аврора/, Цар Борис III/Девети Септ.

На 08.05.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София:  Вихрен/Петър Тонев/

На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Брусенска

На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Княжевска/Валентин Андреев/, Кореняците/Дим.Пъшков/

На 09.05.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София:  Голям Братан

На 09.05.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  Борован, Евлия Челеби/Мара Петлякова, Любляна/Й.Вишевградски/, Миле Попйорданов/Бр.Огън/, Сияйна/701-ва/

На 09.05.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София:  Парк Витоша, Планина Витоша

На 10.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Бял Нарцис/Нарцис/, Доброволец, Ива/Дим.Апостолов/, Ирис/Мара Апостолова/, Княжевска/Валентин Андреев/, Лазарополе/Партизанска Пъте, Полк.Стойно Бачийски/Филип, Поточе, Сърнела/Паскал Иванов/

На 10.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Върба/704-та/, Гербер/708-ма/

На 10.05.2019 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  София:  Купените , Преки Път/Димитър Монов/, Проф.Иван Дуйчев/Знаменосец, Ралевица, Симеон Радев/Кирил Янев/

На 11.05.2019 г. /08:00 - 22:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  София:  684-та/Витоша/, 689-та/Витоша/, 695-та/Витоша/, 740-та/Овча Купел/, 741-ва/Овча Купел/, 742-ра/Овча Купел/, XV-731 За Жс, Вз Горна Баня, Войнишко Въстание, Лебед/Кв.Горна Баня/, Люлинско Поточе, М. Мала Кория, М.Мала Кория ул.684, Маджарица, Мала Курия, Местн.Мала Кория, местност Черния Кос, Поглед, Равнище/Кънчо Стоилов/, Св.Крал/Кирковска Трибуна/, УПИ VIII- 365, Кв. 5, УПИ VІІ-404, Кв.2, УПИ ХV-399 Кв.3 М.Мала Кория, Цар Борис III/Девети Септ.

Община ВРЪБНИЦА  

На 11.05.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Волуяк:  Божур, Огоста, Пламък, Сердика, УПИ XV-380 Кв.30

На 11.05.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична:  I-758, II-758, Кв.9, Васил Левски/Мраморско Шосе, Руйни Води

Община ВЪЗРАЖДАНЕ  

На 07.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Княгиня Мария Луиза/Г.Дим.

На 08.05.2019 г. /08:00 - 15:30 ч./ -  София:  Алдомировска/Димитър Баковс, Инж.Иван Иванов, Одрин, Св. Св.Кирил и Методий, Сливница

На 09.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Георг Вашингтон, Георг Вашингтон, Княгиня Мария Луиза/Г.Дим., Княз Борис I, Княз Борис I, Княз Борис I, Лозенград, Поп Богомил, Св.Св.Кирил и Методий, Св.Св.Кирил и Методий, Св.Св.Кирил и Методий, Сливница, Сливница, Стефан Стамболов/Георги Ки, Стефан Стамболов/Георги Ки, Стефан Стамболов/Георги Ки, Цар Борис III/Девети Септ., Цар Симеон

На 09.05.2019 г. /11:00 - 15:15 ч./ -  София:  Арх.Петко Момчилов/Кузман Ш, Владайска Река, Ген. Цончев, Кузман Шапкарев/Поп Андрей/

На 10.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Георг Вашингтон, Георг Вашингтон, Княгиня Мария Луиза/Г.Дим., Княз Борис I, Княз Борис I, Лозенград, Поп Богомил, Св.Св.Кирил и Методий, Св.Св.Кирил и Методий, Св.Св.Кирил и Методий, Сливница, Стефан Стамболов/Георги Ки, Стефан Стамболов/Георги Ки, Цар Симеон

Община ИЗГРЕВ  

На 07.05.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София:  Ангел Кънчев, В. Левски, Гладстоун, Евлоги Георгиев, Паренсов, Петър Берон, Раковски, Христо Белчев

Община КРАСНО СЕЛО  

На 09.05.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  София:  Белите Брези, Ворино/Ат.Дамянов/, Дечко Йорданов, Царево Село

На 09.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София:  Борово

На 10.05.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  София:  Иван Йончев, Карпати, Княгиня Клементина/Д.Милано, Лелинска Чука

Община КРЕМИКОВЦИ  

На 07.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Бухово:  Васил Левски

На 07.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  1-ва, Възраждане /Кремиковци/, Гергана /Кремиковци/, Здравец /Кремиковци/, Илинден /Кремиковци/, Кремиковска, Кремиковско Шосе, Кремиковци, Митрополит Кулевит /Кремиковци/, Пробуда /Кремиковци/, Пролет /Кремиковци/, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/, УПИ 302089, местност Търне, Филип Тотю /Кремиковци/, ХIV-415, Кв.67, Хаджи Димитър /Кремиковци/, Ягода /Кремиковци/

На 07.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Кремиковци, Кремиковци

На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  1-ва, Възраждане /Кремиковци/, Гергана /Кремиковци/, Здравец /Кремиковци/, Илинден /Кремиковци/, Кремиковска, Кремиковско шосе, Кремиковци, Кремиковци, Кремиковци , Митрополит Кулевит /Кремиковци/, Пробуда /Кремиковци/, Пролет /Кремиковци/, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/, УПИ 302089, местност Търне, Филип Тотю /Кремиковци/, ХIV-415, Кв. 67, Хаджи Димитър /Кремиковци/, Ягода /Кремиковци/

На 09.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Кремиковци, Кремиковци, Кремиковци

На 09.05.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  Кремиковци

На 10.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  1-ва, Възраждане /Кремиковци/, Гергана /Кремиковци/, Здравец /Кремиковци/, Илинден /Кремиковци/, Кремиковска, Кремиковско Шосе, Кремиковци, Кремиковци, Митрополит Кулевит /Кремиковци/, Петко Османов /Кремиковци/, Пробуда /Кремиковци/, Пролет /Кремиковци/, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/, УПИ 302089, местност Търне, Филип Тотю /Кремиковци/, ХIV-415, Кв.67, Хаджи Димитър /Кремиковци/, Ягода /Кремиковци/

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 07.05.2019 г. /08:45 - 15:00 ч./ -  София:  Бяла

На 07.05.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  София:  Кричим/Петко Енев/, Плачковица

На 07.05.2019 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  София:  Екатерина Ненчева , Чавдар Мутафов/452-ра/, Яна Язова

На 08.05.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  София:  Джеймс Баучер / Свети Наум Павилиони и Заведения, Джеймс Баучер/Антон Иванов

На 08.05.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  София:  Кричим/Петко Енев/

На 08.05.2019 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  София:  Йордан Радичков, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/

На 08.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София:  Стоян Михайловски

На 09.05.2019 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София:  Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/

На 09.05.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  София:  Евлоги и Христо Георгиеви, Христо Смирненски

На 09.05.2019 г. /13:15 - 16:00 ч./ -  София:  Младост 1, Проф.Георги Златарски/454-Т, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Чавдар Мутафов/452-ра/

На 10.05.2019 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  София:  Екатерина Ненчева/448-ма/, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/

Община МЛАДОСТ  

На 08.05.2019 г. /08:30 - 17:30 ч./ -  Панчарево:  Вилна Зона Ловджийска Чешма, Детски Град, Детски Град УПИ XII-30 Кв.16, Детски Град УПИ-XIV-3246, местност Лозето, Проф. Асен Киселинчев, Самоковско Шосе, УПИ V-470, Кв.14, М.Детски Град, УПИ VIII-3213 Кв. 6, УПИ XVI- 3284 Кв.2, М. Детски Град, Хитър Петър

На 07.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Младост 1

На 07.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Ален Мак / Горубляне, Аспарух Лешников/484-та/, Деян Попов, Искър / Горубляне, Крайречна, Лазар Плачков, Околовръстен Път, Петър Дипларов, Самоковско Шосе, Симеоновско Шосе, Хан Аспарух / Горубляне, Царица, Царица Йоанна

На 07.05.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  София:  Андрей Ляпчев/Универсиада/, Младост 1, Младост 2

На 08.05.2019 г. /08:30 - 17:30 ч./ -  София:  Детски Град, Местн.Студентски, местност Стария Мост, Хитър Петър

На 09.05.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  София:  Младост 4

На 10.05.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  София:  Александър Малинов, Младост 4

Община НАДЕЖДА  

На 07.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Надежда 2

На 08.05.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  Бедек, Захари Стоянов

На 08.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Свобода

На 09.05.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  Болярска/Ст.Пешев/, Виолетка, Илиянци/Лиляна Димитрова/, Княгиня Мария Луиза/Г.Дим., Майор Дим.Думбалаков/Физкул, Надежда 2, Перун /Елтепе/, Пещера, Стефансон

На 10.05.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  Иван Мърквичка, Ломско Шосе, Майор Дим.Думбалаков/Физкул, Панега, Чайка, Чепеларе, Шибой

Община НОВИ ИСКЪР  

На 07.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Нови Искър:  Христо Ботев/23 Септември/

На 07.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Подгумер:  Васил Левски /Ангел Спасов/, Герена, Изгрев/Петър Георгиев/, Котева/Цветан Благоев/, Люляк/Комсомолска/, местност Света Река, Младост, Русия, Спортист, Стара Планина/Л.Панчев/, Стубела, Тополите, Чучулига

На 08.05.2019 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Подгумер:  V100002 Кв.3, Вилна Зона Подгумер, Враняк, Местн. Враняк, местност Изливо, ПИ 570115531, Стара Планина/Л.Панчев/, Стопански Двор

На 09.05.2019 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Нови Искър:  Китка, Татарска

На 09.05.2019 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Подгумер:  57011.5534.40, Брезите, Китка, Крушова, Мургаш, ПИ 57011.5548.48, Стубела, Татар Махала/Веселин Младен, Тинтява, Чемшир

Община ОБОРИЩЕ  

На 07.05.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:  Дондуков Корсаков Княз, Знаме, Княз Александър Дондуков, Поручик Пачев, Тракия

На 10.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Екзарх Йосиф

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 07.05.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София:  Цар Борис III/Девети Септ.

На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Овча Купел

На 09.05.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:  Миле Попйорданов/Бр.Огън/

На 11.05.2019 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 18:00 - 22:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  София:  736-та/Овча Купел/, 738-ма, 739-та/Овча Купел/, 740-та/Овча Купел/, 743-та, 743-та/Горна Баня/, 745-та/В.З.Горна Баня Овча Купел/, VII - 939, Белите Борове, Бисерно Изворче/Горна Баня/, Буен Поток, Велик Завет, Венец, Вечерна Прохлада/Г.Баня/, Вечерница, Войнишка Песен, Горна Баня, Дъга, Извор, Извора /Горна Баня/, Крива Падина, Лазурно Утро, Лилия, Люлинска Котловина, Люлинско Поточе, Маргаритка, Местн.В.З.Горна Баня, Мечово Усое, Нестинарка, Никола Петков/П.Напетов/, Овча Купел, Опълченец/Кв.Горна Баня, Острушка, Палма, Панорама, Пладнище/Рилски Партизани/, Планета, Планиница, Поглед, Полет, Равнище/Кънчо Стоилов/, Райловско Градище, Росна Китка/6рнс/, Салют, Св.Крал /Кирковска Трибуна/, Смрика, Софийска Панорама, Фиданка/Селиолу/, Цветан Вучков /Вл.Константин, Чардаклия, Черешова Градина, Черешова Градина/Братушки/

Община ПАНЧАРЕВО  

На 07.05.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Долни Пасарел:  22472, Албена/41-ва/, Бреза, Гергана/36-та/, Градина, Детелина, Диляна, Димитър Вучков, Дълга Поляна, Иглика, Извор, Кап. Петко Войвода, Люляк, Роза, ул. Диляна V-305.308 Кв.52, ул.Диляна УПИ 305, 307, Кв.52, Хвойна, Череша, Явор, Ясен

На 07.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична:  Местн.Елата, Местн.Пържови Кошари, Тупанкови Кошари

На 07.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Плана:  Ix - 6, XVI-58, М. Църна Трева, махала Джамбова, махала Календарова, махала Кьосева, махала Масова, махала Тодорова, махала Чорбаджийска, махала Чорбаджийска, махала Бурнаска, махала Турмачка, махала Чаршийска, УПИ ІІІ-31, Кв.11

На 08.05.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 17:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:  04234.6950.3084, В.З Градище

На 08.05.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 17:30 ч./ -  Панчарево:  Беликата, Вз Градище Идент.042346950625, Вз Косанин Дол П-Л ІV-197, Кв.2, Вилна Зона Беликата, Вилна Зона Градище, Вилна Зона Ловджийска Чешма, Деница/В.З.Градище/, Детски Град, Зорница/В.З.Градище/, Косанин Дол, местност Косанин Дол, Младежка/В.З.Градище/, Невен/В.З.Беликата/, Роза/В.З.Беликата/, Ружа/В.З.Градище/, Синигер/В.З.Беликата/, Сълзица/В.З.Градище/, Тинтява/В.З.Градище/, ХІХ-299, Явор/6-та/, Ягода/В.З.Беликата/

На 08.05.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 17:30 ч./ -  София:  местност Косанин Дол, Ралица

На 08.05.2019 г. /08:15 - 10:30 ч./ -  Панчарево:  22-ра, Вилна Зона Градище, Вилна Зона Ловджийска Чешма, Деница/В.З.Градище/, Детски Град, Ловджийска Чешма, местност Граовище, Младежка/В.З.Градище/, Незабравка/В.З.Градище/, Ралица/В.З.Градище/, Ружа/В.З.Градище/, Тинтява/В.З.Градище/, Топола/В.З.Беликата/

На 08.05.2019 г. /08:15 - 10:30 ч./ -  София:  местност Косанин Дол

На 08.05.2019 г. /08:15 - 17:30 ч./ -  Панчарево:  22-ра, 22-ра, Вилна Зона Градище, Вилна Зона Градище, Вилна Зона Ловджийска Чешма, Деница/В.З.Градище/, Деница/В.З.Градище/, Детски Град, Ловджийска Чешма, местност Граовище, Младежка/В.З.Градище/, Младежка/В.З.Градище/, Незабравка/В.З.Градище/, Незабравка/В.З.Градище/, Ралица/В.З.Градище/, Ралица/В.З.Градище/, Ружа/В.З.Градище/, Тинтява/В.З.Градище/, Тинтява/В.З.Градище/, Топола/В.З.Беликата/, Топола/В.З.Беликата/

На 08.05.2019 г. /08:15 - 17:30 ч./ -  София:  местност Косанин Дол, местност Косанин Дол

На 08.05.2019 г. /08:30 - 17:30 ч./ -  Панчарево:  Вилна Зона Градище

На 09.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч.; 09:00 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична:  Белишако, М.Запальето 29150.7110.1192, Местн.Елата, Местн.Пържови Кошари, ПИ 29150.7110.973, Тупанкови Кошари

На 09.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч.; 09:00 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Плана:  56624.7202.153, Ix - 6, XVI-58, В.З.Кантона, М. Църна Трева, махала Горна Календарова, махала Джамбова, махала Календарова, махала Кьосева, махала Манчева, махала Масова, махала Новачка, махала Риджова, махала Тодорова, махала Чорбаджийска, махала Бурнаска, махала Велчева, махала Славкова, махала Турмачка, махала Чаршийска, ПИ 976, УПИ Ііі-31, Кв.11

На 09.05.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Панчарево:  Беликата, Вилна Зона Беликата, Невен/В.З.Беликата/, Роза/В.З.Беликата/, Синигер/В.З.Беликата/, ХІХ-299, Ягода/В.З.Беликата/

На 10.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долни Пасарел:  Акация, Белия Камък, Божур, Борова Гора, Вец Пасарел, Вилна Зона Пасарелско Езеро, Върба, Детелина, Дъбова Кория, Иглика, Искър, Кап. Петко Войвода, Минзухар, Момина Скала, Ракита, Русама/6-та/, Самоковско Шосе, Урвич, Хризантема/8-ма/, Щъркелови Гнезда

Община ПОДУЯНЕ  

На 07.05.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Градинарска Бл.5

На 10.05.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Левски Зона В Бл.13 Вх.Д

Община СЕРДИКА  

На 07.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 08.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 09.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 10.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  София:  Жак Дюкло, Лавандула, Липов Цвят

На 08.05.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  Бенковски, Лазар Михайлов/Хр.Манов/, Напредък, Родна Песен, Родно Село, Родолюбие, Яшарица

Община СЛАТИНА  

На 10.05.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Блага Димитрова 26

Община СРЕДЕЦ  

На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Ангел Кънчев, Васил Левски, Евлоги Георгиев, Паренсов, Петър Берон , Раковски, Уилям Гладстон, Христо Белчев/Гаврил Генов/

На 09.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Ангел Кънчев, В. Левски, Евлоги Георгиев , Паренсов, Петър Берон, Раковски, Уилям Гладстон, Христо Белчев/Гаврил Генов/

На 10.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Ангел Кънчев, Берон, В. Левски, Евлоги Георгиев, Паренсов , Раковски, Уилям Гладстон, Христо Белчев/Гаврил Генов/

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 07.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Проф. Христо Данов, Симеоновско Шосе

На 10.05.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  София:  187-ма Кв.Мал.Долина/Младост, 201/В.З.Малинова Долина/, 202/В.З.Малинова Долина/, 203-та, 204-та, 204/В.З.Малинова Долина/, 205/В.З.Малинова Долина/, 206/В.З.Малинова Долина/, Арх. Георги Фингов, Арх. Иван Данчов, Арх. Станчо Белковски, Арх. Станчо Белковски/205-та/, Бистришко Шосе, Бистришко Шосе и ул. 203, В. М. Долина УПИ V-460 Кв. 15, Малинова Долина, ул.201 В.З. Бункера Р-Н Витоша, УПИ І-896 Кв.15

 

 

СОФИЙСКА ОБЛАСТ  

Община Ботевград  

На 07.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:  003036, В.З. Чеканица, В.З. Чеканица, В.З.Зелин, В.З.Зелин, ул.4-та 1, Зелин, Зелин-10-А, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-16-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-20-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-25-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-36-А, Зелин-36-А, Зелин-36-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-4-та, Зелин-5-та, Зелин-7-А, Зелин-7-А, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Леската, Зелин-Средния Път, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Казармен, Казармен, Казармен, Курорт Зелин, Курорт Зелин, Курорт Зелин, Курорт Зелин, М.Чеканица, ПИ - 001088, местност Чеканица, местност Чеканица, местност Широко Ливаде, Оборище, Страцин, Стубеля, Стубеля, УПИ IV-737.75, УПИ IV-737.75, УПИ XlV-1283, Кв.1, В.З Зелин, Цанкинска Воденица, Чеканица, Чеканица, Чеканица, Чеканица

На 07.05.2019 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград:  България, Гурко

На 07.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 08.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 09.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 10.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград:  III-709, Кв.38, Аспарух, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Дондуков, Дунав, Ивайло, Медвен, Опълченска, Рударка, Христо Ботев

На 07.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 08.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 09.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 10.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Скравена:  Койдановец

На 07.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:  1866 Година, Балканска, Букорска, Витиня, Витоша, До Автогара, Люлин, Никола В.Ракитин, Свобода, Севаст Огнян, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев

На 09.05.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Ботевград:  III Кв.187, Велчо Шунтов, Капитан Ушаков, Паркинг, Плиска, Преслав, Рила, Саранск, Свети Св. Кирил и Методий, Темуша, Хан Аспарух, ХХ-154

На 09.05.2019 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Ботевград:  Саранск

На 09.05.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:30 - 14:45 ч./ -  Ботевград:  Академик Стоян Романски, Александър Батенберг, Александър Стамболийски, Балканска, Бузлуджа, Васил Левски, Дико Илиев, Дондуков, Зелинград, Каблешков, Капитан Ушаков, Любен Каравелов, Мадара, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Плиска, Площад 20, Подпор.Волков, Преслав, Саранск, Свети Св. Кирил и Методий, Славейков, Стубеля, Тп, Тп Бузлуджа, Трети Март, Хан Аспарух, Цар Самуил

На 09.05.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград

Община Годеч  

На 08.05.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Годеч:  Акация, Александър Милев, Александър Стамболийски, Здравец, Никола Петков, Нишава, Република, Тодор Каблешков, УПИ 006939

На 07.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Годеч:  Асен Златаров, Баба Тонка, Васка Емануилова, Заводска, Иван Вазов, Игнат Емануилов, Липа, Нишава, Петрова Бара, Свобода, Теменуга, Христо Смирненски, Шипка, Явор

На 08.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 09.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 10.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Годеч:  Асен Златаров, Баба Тонка, Васка Емануилова, Елин Пелин, Заводска, Заводска, Иван Вазов, Иван Вазов, Игнат Емануилов, Йордан Йовков, Липа, местност Ваге, Нишава, Парижка Комуна, Петрова Бара, Петрова Бара, Свобода, Теменуга, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Шипка, Явор

На 08.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Годеч:  махала Трап, Старо Село, Трап

Община Долна баня  

На 07.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Долна Баня:  Бистришка, Бреза, Георги Бенковски, Здравец, Рилско Шосе, Сергей Румянцев, Трепетлика

Община Елин Пелин  

На 07.05.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:  Караполци-IV-117

На 07.05.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Караполци:  017011-I, 017014, V-39, Кв.3, VII-120, Кв. 10, XI, Кв.12, XVII-11, №017013, ПИ 015010, УПИ XI-6 Кв.1

Община Етрополе  

На 07.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Етрополе:  27-ми Ноември, Александър Стамболийски, Двадесет и Седми Ноември, Люляк, М.Равнище №210042, Партизански, Пионер, Руски, Тодор Доков

На 08.05.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Осиковица:  махала Балинска, махала Вельовци, махала Витьовци, махала Габрика, махала Гетовци, махала Дачовци, махала Дрена, махала Кратунете, махала Манговци, махала Цековци

На 08.05.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Осиковска Лакавица:  Бостанището, Луковешки Дол, М.Гайдарско, махала Гроздене, махала Драйчовци, махала Нанковска, махала Рачовци, Общ. Правец, Ам &Quot;Хемус&Quot;, П-Л VI-61, Кв.5

Община Ихтиман  

На 07.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч./ -  Стамболово, Общ. Ихтиман

Община Костинброд  

На 07.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Костинброд:  XI-3760, XIV -1969.6635, XIV-1969.6635, Акация, Белица, Варна, Георги С. Раковски, Дунав, Здраве, Иван Вазов, Иглика, Извън Плана, Йордан Йовков, Калиакра, Ломско Шосе, местност Шкендерица, Мусала, път 81, Ропотамо, Славянска, Спартак, Умни Брег, УПИ XVIII-2309 Кв.148, Филип Тотю, Черни Връх

На 07.05.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Костинброд:  Александър Стамболийски, Здравец, Люлин, местност Червиляка, Никола Обретенов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Поморие, Преспа, Първи Май, УПИ ІІ-891, 892, Кв. 204, Филип Тотю, Червиляка

На 07.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Костинброд:  Иван Вазов, Къпина, Ломско Шосе, местност Стубела

На 07.05.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Опицвет:  III-283, XVII Кв.4, Имот 014001

На 07.05.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Чибаовци:  101.146, 101.289 Кв.63а, М.Разкръсте, ПИ 101, ПИ 266

Община Мирково  

На 07.05.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Чавдар, Общ. Чавдар:  Братия, Георги Димитров, Орлин, ПИ 040041, М. „Карагачето&Quot;, Стара Планина, Тополница, Трети Март, Юрий Гагарин

На 08.05.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Буново, Общ. Мирково:  VI-60

На 09.05.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Каменица, Общ. Мирково:  УПИ ХVІІІ-117, Кв.6

На 10.05.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Буново, Общ. Мирково:  П-Л II-44, Кв.15, П-Л XII-376, Кв.43

Община Правец  

На 07.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Джурово:  М.Беляновец Кв.9 УПИ Vііі, махала Беляновец

На 07.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Осиковица:  махала Баренска

На 07.05.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 08.05.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 09.05.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 10.05.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ -  Равнище:  I Кв.29, УПИ II-196 Кв.8, УПИ IV-327 Кв. 30

На 07.05.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 10.05.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Разлив:  13022 махала Щапалска, махала Багелейска, махала Влъчковска, махала Куевска

Община Самоков  

На 07.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.05.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Самоков:  Авксенти Велешки, Александрова, Белмекен, Бистрица, България, Бяла Поляна, Бяла Поляна, Вардар, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Двадесет и Девети Декември, Захари Зограф, Захари Зограф, Захари Хаджигюров, Захари Хаджигюров, Искър, Кирил и Методи, Климент, Климент, Любомир Чакалов, Манастирска, Митрополитска, Митрополитска, Никола Образописов, Никола Образописов, Оборище, Отец Паисий, Отец Паисий, Охрид, Патриарх Евтимий, Преспа, Преспа, Преспа, Рила Планина, Рила Планина, Розова Долина, Розова Долина, Самоково, Самоково, Самоково, Самоково, Сан Стефано, Скакавец, Христо Смирненски, Цар Борис III

На 07.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 08.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 09.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 10.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Самоков:  Бузлуджа, Захари Зограф, Коста Вальов, Луковица, Мусала, Никола Образописов, Пейо Яворов, Пирин, Рила Планина, Христо Ботев, Христо Смирненски, Център За Настаняване От Семеен Тип, Шумнатица

На 07.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горни Окол:  М. Щъркелово Гнездо, ПИ 61, Щъркелово Гнездо

На 07.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долни Окол:  1433, Ренов Дол

На 07.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков:  10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 52-ра, 53-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та

На 07.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:  Абаджийска, Авксенти Велешки, Бачо Киро, България, Васил Левски, Генерал Велиаминов, Димчо Дебелянов, Житна Чаршия, Захари Зограф, Иван Вазов, Иван Доспевски, Искър, Македония, Отец Паисий, Отец Паисий, Проф. Васил Захариев, Рилски Скиор, Рупите, Софроний Врачански, Търговска, Търговска, Хан Кубрат, Хр.Захариев, Христо Зографски, Цар Борис III, Цар Борис III

На 07.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:  Авксенти Велешки, България, Бяла Поляна, Георги Бенковски, Захари Зограф, Климент, местност Дългата Поляна, местност Мало Равнище, местност Ренов Дол, местност Татарски Брод, местност Татарски Брод, местност Щъркелово Гнездо, Никола Образописов, Отец Паисий, Сан Стефано, Татарски Брод

На 07.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Широки Дол:  1-ва, 15-та, 16-та, 18-та, 23-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, местност Татарски Брод

На 07.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ярлово:  1-ва, 18-та, 26-та, 32-ра, 35-та, 36-та, 37-ма, ПИ 87552.132.17

На 09.05.2019 г. /10:00 - 13:15 ч./ -  Продановци, Общ. Самоков

Община Сливница  

На 07.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:  Васил Петлешков, Георги Бенковски, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Максим Горки, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Сливница, Стефан Караджа, Цар Симеон Велики, Юрий Гагарин

На 07.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 08.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 09.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 10.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:  Баба Тонка, Баба Тонка, Капитан Коста Паница, Капитан Коста Паница, Княз Александър I-Батенберг, Княз Александър I-Батенберг, Лев Толстой, Лев Толстой, Мир, Мир, Паисий Хилендарски, Паисий Хилендарски, Съединение, Съединение, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Симеон Велики, Цар Симеон Велики

На 09.05.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Бърложница:  УПИ Іх-Общ, Кв.2

На 09.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./   На 10.05.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Драготинци

На 10.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Братушково:  V-263, VII-299 Кв.19, УПИ XVI-300

 

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Белене  

На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Татари:  177014, Бузлуджа, Васил Коларов, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Кирил и Методий, Коста Шишманов, Крум Тончев, Любен Каравелов, Н.Й.Вапцаров, Отец Паисий Хилендарски, Цветан Спасов, Шипка

На 09.05.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Петокладенци:  Витоша, Дунав, Евлоги Чунев, Огоста, Пирин, Шипка

На 09.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петокладенци:  Крум Христов, Осъм, Петко Блажев, Христо Генов

На 10.05.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Деков:  Александър Стамболийски, Варна, Васил Левски, Владимир Попов, Димитър Благоев, Здравец, Малина, Милан Василев, Неделчо Георгиев, Свещеник Владимир Попов

Община Долни Дъбник  

На 07.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долни Дъбник:  III Стопански Двор ПИ 291019, Ііі Стопански Двор, Гоце Делчев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Кл Охридски, Македония, Нефтеник, Перущица, Софроний Врачански, Ст.Заимов, Стопански Двор, Тунджа, Ъгъла на ул. Тунджа и ул. Перущица

На 07.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Крушовица, Общ. Долни Дъбник:  I-953, Кв. 112, Ив Вазов, Кирил и Методий, Мусала, Ниш, Пирин, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Рила, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Левски  

На 07.05.2019 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Левски, Общ. Левски:  Александър Стамболийски, Индустриална

На 07.05.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Левски, Общ. Левски

На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Асеновци:  8-ми Март, Александър Стамболийски, Васил Петлешков, Гено Борисов, Емил Михайлов, Извън Регулацията, Малчика, Пеньо Йончев, Раковска, Ропотамо, Стара Планина, Цанко Церковски

На 09.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 10.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Асеновци:  9-ти Май, Асен Вълев, Г.С.Раковски, Гено Борисов, Емил Михайлов, Любен Каравелов, Люлин, Николай Панчев, Огоста, Раковска, Сливница, Стадиона, Христо Смирненски, Цанко Церковски

Община Плевен  

На 08.05.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 09.05.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.05.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Беглеж:  148002 Екатте 03068, 19-ти Юни, Бинка Парашкевова, Боримечката, Бочо Йочев, Васил Топалски, Витошка, Владайско Въстание, Водана, Въло Йончев, Гена Димитрова, Георги Ненов, Георги Стоянов, Дано Гергов, Долна Елия, Дочко Дочев, Иван Коларов, Иван Магарашки, Илия Б.Микин, Илия Нанев, Йочо Гетов, Комплексна Механизация, Кремика, Криводер, Кривокрой, Кръстю Карапанов, Лазар Станев, Любен Каравелов, Мара Денчева, Мачо Пепеля, местност Долната Елия Пи-022048, Михневич, Назъм Хикмет, Никола Славчев, Отряд В.Левски, Павел Кунчев, Пано Дончев, Партизанска, Патю Доков, Петко Донков, Петко Патарински, Петър Ив.Мацъка, Петър П.Бръчков, Рачо Печев, Септемврийско Въстание, Софроний Врачански, Стойчо Татара, Стопански Двор, Стоян Едрев, Стоян Търговски, Тодор Танев, Трети Септември, Христо Ботев, Цанко Славчев, Цанко Станчев, Цветан Спасов, Цветко Мачев, Цвятко Георгиев, Цоню Матев, Черкезка

На 07.05.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Плевен:  Браила, К.Охридски/Карл Маркс/, Москва, Републиканска, Русе/Д-Р Бешев/, Сергей Румянцев, Спартак, Христо Ясенов

На 07.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мечка, Общ. Плевен:  Александър Стамболийски, Антим I, Г.С.Раковски, Данаил Попов, Максим Горки, Никола Петков, Пещера, Първи Май, Рила, Стоян Заимов, Татар Махала, Тодор Александров, Ю.А.Гагарин

На 07.05.2019 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Плевен:  Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/, Захари Стоянов, Кокиче, Котел, Кръстец, Лайка, Орлица, Петър Берон, Ст.Стамболов/Черв.Звез/, Стефан Стамболов, Сторгозия

На 08.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Плевен:  Асен Златаров, Генерал Ганецки, Гривица, К.Охридски/Карл Маркс/, Осогово, Републиканска, Рила/Ю.Гагарин/, Фридрих Енгелс, Христо Ботев, Христо Ясенов

На 08.05.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Брестовец:  Александър Петров, Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Кочев, Елин Пелин, Иван Вазов, Никола Й Вапцаров, Пирин, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ясен, Общ. Плевен:  Братя Миладинови, Дамян Пачев, Железничар, Иван Винаров, Коста Златарев, Радецки, Цветан Спасов

На 08.05.2019 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  Плевен:  Проф.Илия Бешков, Сторгозия

На 09.05.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Плевен:  Берковица, Владимир Бурмов, Елин Пелин, Захари Зограф/Л.Станев/, Захари Стоянов, Лозенка, Мелник, Орлица

На 09.05.2019 г. /09:15 - 13:15 ч./   На 10.05.2019 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Плевен:  Сторгозия

На 09.05.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 10.05.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Беглеж:  148002 Екатте 03068, Бинка Парашкевова, Гена Димитрова, Иван Магарашки, Комплексна Механизация, Кремика, Кривокрой, Любен Каравелов, Никола Славчев, Стопански Двор, Цанко Славчев

На 10.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Плевен:  Владимир Бурмов, Елин Пелин, Лозенка, Сторгозия

Община Червен бряг  

На 07.05.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Радомирци:  507017, Веслец, Г Димитров, Ел Пелин, Иван Бунданов, К Златарев, Кирил и Методий, Ком, Мусала, Н. Бозвели, Плиска, Радецки, Ракитска, Родопи, С Димитров, С Румянцев, Хан Крум, Цар Калоян, Шар Планина

На 07.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 08.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Червен Бряг:  Антим, Антим, Васил Левски, Г Бенковски, Г Бенковски, Г.С.Раковски, Дунав, Дядо Вълко, Ж.П.Фонд Жилища-Ж.П.Гара, Иво Попович, Искър, Кубадин, Морава, П.Р.Славейков, П.Р.Славейков, П.Р.Славейков, Паисий, Паисий, Перник, Софроний Врачански, Стоян Едрев, Струга, Тулча, Тулча, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен Първи, Цар Асен Първи, Шейново

На 07.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 08.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 09.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 10.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Червен Бряг:  23 Септември, Антим, Васил Априлов, Васил Левски, Голеж, Добрич, Дойран, Дядо Вълко, Кубадин, П.Р.Славейков, П.Р.Славейков, Паисий, Паисий, Пирин, Победа, Търговска, Хан Аспарух, Цар Асен Първи, Цар Асен Първи, Цар Калоян, Шипка, Яне Сандански

На 07.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Червен Бряг:  23 Септември, Витоша, Ген. Тошев, Дойран, Княз Борис I, Цар Самуил

На 07.05.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Червен Бряг:  Княз Борис I, Търговска, Христо Ботев

На 08.05.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Червен Бряг:  Княз Борис I, Неофит Рилски, Радомирска, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 09.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 10.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Червен Бряг:  Антим, Васил Левски, Г Бенковски, Г.С.Раковски, Дунав, Дядо Вълко, Ж.П.Фонд Жилища-Ж.П.Гара, Иво Попович, Искър, Кубадин, Морава, П.Р.Славейков, П.Р.Славейков, Паисий, Софроний Врачански, Стоян Едрев, Тулча, Христо Ботев, Цар Асен Първи, Цар Асен Първи

На 09.05.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Червен Бряг:  Антим, П.Р.Славейков, Паисий, Хан Аспарух, Цар Асен Първи

На 10.05.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Червен Бряг:  Антим, Васил Левски, Г Бенковски, Дядо Вълко, Здравец, Колю Фичето, Паисий, Перник, Стара Планина, Струга, Шейново, Янтра

 

ОБЛАСТ ПЕРНИК  

Община Брезник  

На 07.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 09.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 10.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Глоговица

На 07.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 09.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 10.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Конска:  IV-310, 311

На 07.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 09.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 10.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Лялинци:  I-259 Кв.13, УПИ VII-115 Кв.26

На 07.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 09.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 10.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Трън:  8ми Март, 9ти Септември, Александър Стамболийски, Атанас Ботев, Бор, Васил Левски, Вельо Стоянов, Владо Васев, Владо Тричков, Връх, Възраждане, Георги Димитров, Гочо Гопин, Денчо Знеполски, Десета, Ева Волицер, Еднофамилни Жилища, Здравец, Имот 000697 Стопански Двор, махала Ахчийски Кошари, махала Кошарите, махала Шиловец, Мир, Младост, Мосаловска, Народна Воля, Петко Д. Петков, Петър Асенов, Стадион, Стефан Караджа, Тако Пеев, Тенеси, Хаджи Димитър, Хараламби Стоянов, Христо Ботев, Чарчалат, Юрий Гагарин, Яким Тошков

На 07.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Видрица:  Видрица, Парцел VІІ-94в, Кв.17

На 07.05.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Ноевци

На 08.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Бегуновци

Община Земен  

На 07.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Земен:  Албена, Александър Стамболийски, Гео Милев, Земенски Манастир, Земенско Кале, Кракра, Манастирска, махала Брънзова и Орлово Гнездо, махала Царева, Никола Вапцаров, Симеон, Струма, Хаджи Димитър

Община Перник  

На 07.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дивотино:  34069, Втора, Двадесетичетвърта, Девета, Деветнадесета, махала Ливаге, Миньор, Първа, Тридесетипета, Тридесетиседма, Тридесетичетвърта, Тридесетишеста, Шеста

На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Богданов Дол:  Витоша, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Извор, Китка, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Любен Каравелов, Отец Паисий, Петър Берон, Рила, Стара Планина, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Симеон

На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Батановци:  3ти Март, 6ти Септември, Александър Стамболийски, Батан Войвода, Георги Бенковски, Св.Св.Кирил и Методий, Христо Ботев

На 09.05.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Перник:  Арчар, Васил Левски, Железни Заводи, Захари Зограф, Калкас, Караманица, Куциян

На 09.05.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Радомир

На 09.05.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир:  махала Егреците

На 09.05.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Перник:  Васил Левски, Железни Заводи, Караманица

Община Радомир  

На 07.05.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Батановци:  3ти Март, 6ти Септември, Александър Стамболийски, Борова, Бушляк, Вергил Ваклинов, Витоша, Голо Бърдо, Граово, Железничарска, Иван Вазов, Илинден, Княз Борис I, Коста Тричков, Лозан Рангелов, махала Кабранови, махала Яшарска, махала Андрейна, Младост, Панайот Волов, Пчела, Република, Св.Св.Кирил и Методий, Средорек, Стара Планина, Старо Село, Струма, Физкултурна

На 07.05.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Борнарево:  УПИИ I-066007 Кв.66

На 07.05.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Копаница

На 07.05.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Лесковец, Общ. Перник:  Бившо ТКЗС

На 07.05.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Перник:  Железничарска

На 07.05.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Планиница, Общ. Перник:  П-Л ХХіі, Кв.14, УПИ I-108, Кв.1

На 07.05.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Радомир:  махала Арбанас

На 07.05.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Черна Гора, Общ. Перник:  Георги Раковски, Еделвайс, Извор, Каравански Път, Китка, Лесковски Път, Магюшница, махала Ваклинови, махала Димеви, махала Кюрчийски, махала Сугареви, махала Толева, Нова Махала, Раец, Симеон Костов, Стара Планина, Юрий Гагарин

На 07.05.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ярджиловци:  VIII-388, Кв. 31, Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Васил Левски, Вердин Александров, Витоша, Двадесет и Трети Април, Девети Септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Извън Плана, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Орниче, Партизан, Плиска, Радослав Зафиров, Рила, Славчо Дяков, Стража

На 07.05.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Ярджиловци:  VIII-388, Кв. 31, Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Васил Левски, Вердин Александров, Витоша, Двадесет и Трети Април, Девети Септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Извън Плана, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Орниче, Партизан, Плиска, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Стража

 

ОБЛАСТ МОНТАНА  

Община Вълчедръм  

На 07.05.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Вълчедръм:  Алеко Константинов, Баба Тонка, Балатон, Бенковски /Д.Благоев/, Бузлуджа, България /Г.Димитров/, Вежен, Генерал Скобелев, Златия, Никола Вапцаров, Отец Пайсий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Радовиш, Раковски /Г.Кирков/, Славянска, Софрони Врачански, Трети Март /Г.Генов/, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Борис I /Л.Димитрова, Цар Самуил, Цар Симеон Велики /М-Л Т/

За периода 07-10.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Златия, Общ. Вълчедръм:  Атанас Николов, Беляев, Витоша, Вола, Гагарин, Георги Димитров, Димитър Благоев, Дунав, Егоров, Ел-Тепе, Елин Пелин, Каблешков, Ленин, Марин Негрилов, Места, Методи Попов, Огоста, Пирин, Попович, Столетов, Струма

Община Лом  

За периода 07-10.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:  Васил Левски, Веслец(Братя Ибренови), Пирот, Пирот, Стадиона, Стара Планина, Тимок, Тунджа, Хаджи Димитър

Община Якимово  

За периода 07-10.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Комощица:  Бачо Киро, Братя Миладинови, Вела Пеева, Веслец, Генерал Гурко, Гео Милев, Граф Игнатиев, Девети Септември, Дончо Атанасов, Замфир Хаджийски, Извън Регулацията, Малчика, Симеон Ив. Бонев, Христо Ботев, Шипка, Яворов

 

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 08.05.2019 г. /09:45 - 12:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:  Барахарска/Зла Река/, Ботев Връх/Видима/, Видима/Видима/, Дуневска/Видима/, Кв.Зла Река, Кокиче/Видима/, Местн.Зла Река, Обиколна/Видима/, Преселци/Видима/, Стара Планина/Зла Река/

На 08.05.2019 г. /13:15 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:  Русалийски Проход/Острец/

На 09.05.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:  Безименна/Острец/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/

На 09.05.2019 г. /12:45 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:  махала Свинова Поляна, Черни Връх/Ново Село/

Община Ловеч  

На 07.05.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Ловеч:  Северна Индустриална Зона

На 07.05.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:  Бяло Море, Васил Джабарски, Витоша, Гозница, Иван Вазов, Младост, Ната Стоянова, Синчец, Цар Иван Александър, Юрий Гагарин

На 07.05.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./   На 08.05.2019 г. /10:30 - 16:00 ч./   На 09.05.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./   На 10.05.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:  Младост

На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дренов:  Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Петър Петров Шантропов, Райна Княгиня, Тинтява, Трети Март, Хаинбоаз, Христо Цонев

На 08.05.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч:  Акад.Иван Урумов, Младост

На 09.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горно Павликене:  Васил Левски, Велко Баев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Иван Вътев, Малчика, Нейко Баев, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Подем, Стара Планина, Страцин, Тодор Михов Христов, Тодор Табаков, Христо Ботев

На 09.05.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Брестово, Общ. Ловеч:  Александър Бойчев, Братя Ватеви, Влашка, Доктор Найден Стефанов, Здравец, Канаджийска, Могилска, Одрин, Перущица, Пиронковска, Топалска

На 09.05.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч:  Младост, Стара Планина

На 10.05.2019 г. /08:45 - 09:10 ч.; 15:40 - 16:20 ч./ -  Казачево:  Александър Стамболийски, Балканска, Бачо Киро, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Димитър Грънчаров, Добри Чинтулов, Ж.П.Спирка, Иван Вазов, Изворче, Къню Маринов, Любен Каравелов, Отец Паисий, Панайот Волов, Поречна, Раевите Ханчета, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хан Крум, Христо Ботев, Централна

На 10.05.2019 г. /08:45 - 09:10 ч.; 15:40 - 16:20 ч./ -  Ловеч:  Доктор Съйко Съев, местност Печковец, местност Полето, местност Сливешки Ливади, Хлевенско Шосе, Южна Индустриална Зона

На 10.05.2019 г. /08:45 - 09:10 ч.; 15:40 - 16:20 ч./ -  Сливек:  Вежен, Иван Вазов, Любен Каравелов, Марин Георгиев, Минерален Извор, Петър Граматик, Стара Планина, Тодор Кирков, Трети Март, Христо Ботев

На 10.05.2019 г. /08:45 - 09:10 ч.; 15:40 - 16:20 ч./ -  Хлевене:  Александър Стамболийски, Банчо Еврев, Васил Левски, Великден, Даскал Стефанов, Дълбок Дол, Иван Димов, Капитан Петко Войвода, Кочо Иванов, Марангозка, Ненко Дачев, Отец Паисий, Петко Боев, Поп Георги, Простор, Свирлив Кладенец, Стойчова, Тодор Печев, Трети Март, Христо Ботев

На 10.05.2019 г. /08:45 - 16:20 ч./ -  Ловеч:  местност Печковец, местност Полето, Южна Индустриална Зона

На 10.05.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Йоглав:  Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кокиче, Латинка, Мелнишка, Мусала, Никола Василев, Осъм, Отец Паисий, Пирин, Рила, Стара Планина, Странджа, Съединение, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев

Община Луковит  

На 07.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит:  Асен Златаров, Беласица, Васил Левски, Иван Иванов, Иван Роснев, Козлодуй, Кокиче, Плевен, Сергей Румянцев, Стублата

На 07.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 08.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 09.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 10.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Румянцево:  069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 07.05.2019 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  Луковит:  местност Искъра, Стопански Двор

На 07.05.2019 г. /09:15 - 14:15 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Беленци:  Батак, Беласица, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Втори Юни, Георги Бенковски, Главна, Деница, Изгрев, Каноското, Кошута, местност Селския Връх, Могилата, Обзор, Оборище, Пазара, Първи Май, Ратица, Рила, Свети Илия, Синчец, Стара Планина, Тодоришка, Христо Ботев, Чавдар, Чуканска, Шипка

На 07.05.2019 г. /09:15 - 14:15 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Горник:  Делницата

На 07.05.2019 г. /09:15 - 14:15 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Карлуково:  36511, 44327, Александър Стамболийски, Ален Мак, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Байкал, Бачището, Бачо Киро, Бор, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Георги Бенковски, Георги Иванов, Георги Раковски, Градище, Девети Май, Детска Песен, Дико Илиев, Дунав, Железничарска, Желю Войвода, Здравец, Иван Ангелов, Изгрев, Искър, Искъра-Сладината, Кап Петко Войвода, Кирил и Методий, Кокиче, Лале, Латко Лилов, местност Григора, Младост, Оборище, Орляк, Отец Паисий, Петко Петков, Петър Берон, Петър Трантеев, Пи-018035, Пролет, Проходна, Първи Май, Работническа, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стара Планина, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Андреев, Христо Ботев, Юрий А.Гагарин

На 07.05.2019 г. /09:15 - 14:15 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Петревене:  045009, Александър Стамболийски, Бор, Бреза, Васил Левски, Витиня, Ген.Гурко, Георги Иванов, Георги Сава Раковски, Здравец, Златна Панега, Иван Вазов, Иван Стефанов, Изгрев, местност Жп Спирка, местност При Панега, Опълченец Стоев, Отец Паисий, Радецки, Райна Княгиня, Рила, Розова Долина, Сергей Румянцев, Синчец, Софроний Врачански, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Освободител, Шипка, Юрий А.Гагарин, Явор

На 07.05.2019 г. /13:45 - 14:15 ч./ -  Луковит:  Бяло Поле, Възраждане, местност Бяло Поле, местност Искъра, Стопански Двор

На 07.05.2019 г. /13:45 - 14:15 ч./ -  Румянцево:  069012 М. Лъките, 088074, Бела Лъка, Божур, Бузлуджа, Веслец, Гергана, Гробарска, Дунав, Златинска, Златна Панега, Искър, Йоловска, Йорговска, Капитан Стефан Павлов, Карлуковска, Кокиче, Коларска, Крайще, Кракра, Лозарска, Люлин, Маркони, Милин Камък, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Предел, Разделна, Рила, Родина, Родопа, Росица, Сергей Румянцев, Сливница, Стара Планина, Странджа, Страцин, Съединение, Тутракан, Цачевска, Централна, Чукара, Шипка

На 07.05.2019 г. /13:45 - 14:15 ч./ -  Тодоричене:  116009, Бачо Киро, Васил Левски, Добри Войников, Капитан Петко Войвода, Кочо Честименски, Никола Обретенов, Панайот Хитов, Петко Р.Славейков, Райна Княгиня, Старо Шосе, Тодор Каблешков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 08.05.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 10.05.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Ъглен:  Александър Стамболийски, Бачо Киро, Белия Бряг, Витска, Въло Войвода, Ген.Столетов, Георги Бенковски, Здравец, Ивайло, Иглен, Каменица, местност Дачовското, Никола Вапцаров, Освобождение, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис 1, Цар Иван-Асен Втори

Община Тетевен  

На 07.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:  Дълга Ливада, Кривина, махала Кривина, махала Тулешевец, местност Тулюшовец

На 07.05.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:  62579.150.12, Вежен, Заводна

На 07.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:  Димитър Крачунов, Кръкожабене

На 08.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:  Ореша

На 08.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:  Генерал Дандевил, махала Гергов Хан

На 08.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Тетевен:  Върбака

На 09.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Дивчовото:  Георги Бенковски, Йото Генков

На 09.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Дивчовото:  Боровец, Георги Бенковски, Йото Генков, Капитан Никола Войновски, Местн.Боатин, Сава Младенов

На 10.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Черни Вит:  Братойо Петков, Васил Левски, Здравец, махала Петровци, Момина Поляна, Петко Милев Страшния, Христо Ботев

На 10.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Черни Вит:  Капитан Войновски, Лазар Ралчев

Община Троян  

На 07.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 09.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Черни Осъм:  Амбарица, Девети Септември, Жилища на Горското Стопанство, Общ.Дз Обнова, Първи Май, Стара Планина

На 07.05.2019 г. /09:45 - 12:00 ч.; 12:45 - 15:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Лъгът

На 07.05.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян:  Софийска, Централна

На 08.05.2019 г. /12:00 - 12:40 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Белиш:  VIII-45 Кв 16, Гадевска, Гадю Иванов, Доктор Райко Радевски, Иван Ковачев, Къню и Додю Докови, Марин Лазаров, махала Маргатина, махала Марковска, махала Минковска, Нено Даракчиев, Никола Панамски, Пенчо Чавдаров, Стара Планина, Стойчо Илевски, Тодор Радевски, Христо Герганов, Цанко Иванов

На 08.05.2019 г. /12:00 - 12:40 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Врабево:  Антон Иванов, Арх.Борис Боев, Васил Левски, Вилна Зона, Втора, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, Каля-Черква, Ленин, Ленинград, Любен Каравелов, М. Держика, Маршал Толбухин, Минко Генков, Минко Карата, Младост, Москва, Нено Даракчиев, Никола Й. Вапцаров, Никола Пънков, Първи Май, Раздоле, Св.Св.Кирил и Методий, Стамен Радев, Стара Планина, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Царевец, Цветан Спасов, Черно Море, Четвърта, Шипка, Юрий А.Гагарин

На 08.05.2019 г. /12:00 - 12:40 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Добродан:  Братя Пацекови, Гара Добродан, Девети Септември, Димитър Рупов, Иван Данчев, Иван Марковски, Капитан Шаров, Кирил и Методий, Колю Петров, Комсомолска, Марин Семерджиев, Местн.Доброданското, Минко Гадев, Минко Троански, Мир, Опълченска, Пенко Маринов, Раковска, Станю Минков, Стара Планина, Стефан Тонков, Стопански Двор, Стоян Семерджиев, Тинко Симов, Цанко Патарински, Цочо Пенков

На 08.05.2019 г. /12:00 - 12:40 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Калейца:  Анска, Васил Ватев, Дамян Банчев, Дочо Чакъров, Калейшко Ханче, Керимска, Ламар, местност Калейшко Ханче, Селски Дол, Терзийска, УПИ I-009165, Христо Ботев

На 08.05.2019 г. /12:00 - 12:40 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Ломец:  Александър Стамболийски, Васил Коларов, Джура, Кастроне Состра

На 08.05.2019 г. /12:00 - 12:40 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Акад.Ангел Балевски, Безименна, Васил Левски, Дунав, Разклон Калейца, Троянско Поле

На 08.05.2019 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Калейца:  Анска, Васил Ватев, Дамян Банчев, Дочо Чакъров, Керимска, Ламар, местност Калейшко Ханче, Селски Дол, Терзийска, Христо Ботев

На 08.05.2019 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Васил Левски, Разклон Калейца, Троянско Поле

На 08.05.2019 г. /12:45 - 14:00 ч./ -  Калейца:  35290.17.63, местност Калейшко Ханче

На 08.05.2019 г. /12:45 - 14:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Васил Левски, Общ.Макаравец, Разклон Калейца

Община Угърчин  

На 08.05.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Микре:  Бранище, Бузлуджа, Бялка, Васил Кировски, Васил Левски, Генерал Столетов, Георги Иванов, Димитър Комитата, Иван Вазов, Илия Вълков, Калето, Кольо Семов, Кольо Чолашки, Опълченска, Пенчо Боевски, Пеньо Пенев, Петър Баръмски, Петър Мъньовски, Полковник Орлов, Семо Стоянов, Старшина Тарасов, Тонко Биволчето, Христо Ботев, Христо Краев, Шипка

Община Ябланица  

На 08.05.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Добревци, Общ. Ябланица:  Буревец, Васил Левски, Възраждане, Георги Петров, Захари Стоянов, Здравец, Лаловска, Люляк, Паисий Хилендарски, Ратица, Стара Планина, Христо Ботев, Централна

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Бобов дол  

На 07.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.05.2019 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Големо Село

На 07.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.05.2019 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Каменик

На 07.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Голема Фуча

На 09.05.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 14:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Голям Върбовник:   011066, 262, УПИ VIII-277,Кв. 23, УПИ ІІІ 247, Кв.25

На 09.05.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 14:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Локвата

На 09.05.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Баланово:   XII  - 429, Кв. 80, Стопански Двор, УПИ-1 За Сонс, Кв.30, ХІІІ - 329, Кв. 16

На 09.05.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Големо Село:   VI,Кв.10, ПИ 361,Кв. 37, ПИ 452,Кв.3, УПИ - II-444,Кв.9

На 09.05.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Долистово:   I-89,Кв.25, ХII-257,Кв.19

На 09.05.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Дупница:   68789.173.5, Пътен Възел Дупница Юг

На 09.05.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Мало Село:   Iv-17,Кв.3, Станке Димитров, УПИ III -226, УПИ VІ-3,Кв.1, УПИ XVII-215

На 09.05.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Мламолово:   371, VI-618,Кв.19, VII-389,Кв.30, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Колош, Крайречека, Люляк, Марица, местност Асара, Миньорска, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Пионер, Пирин, Първи Май, Рила, Родопи, Роза, Росица, Руен, Спартак, Станке Димитров, Стопански Двор, Сълзица, Теменуга, Тинтява, Яворов, Ягода, Янтра

На 09.05.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Палатово:   083002

На 09.05.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Паничарево:   Iv,Кв.1, УПИ-VІ-102,Кв. 16

На 09.05.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Шатрово:   067016, VІ-255, Кв.27

На 09.05.2019 г. /10:00 - 14:30 ч./ -  Паничарево:   IV,Кв.1

На 09.05.2019 г. /10:00 - 14:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Блато:   махала Хановете, местност Турските Ниви

На 09.05.2019 г. /10:00 - 14:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Мали Върбовник:   УПИ - 1-9, УПИ X-199,Кв.18

На 09.05.2019 г. /10:00 - 14:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Мърводол:   УПИ VII-23, Кв.5

На 09.05.2019 г. /10:00 - 14:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Пастух:   местност Падина

На 09.05.2019 г. /10:00 - 14:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Циклово

Община Бобошево  

На 08.05.2019 г. /14:00 - 15:30 ч./   На 10.05.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Блажиево:   VII-236,Кв.15, Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св.Иван Рилски, Стопански Двор, Теменуга, УПИ - V-77,Кв.11, ХII,Кв.22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис

На 08.05.2019 г. /14:00 - 15:30 ч./   На 10.05.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бобов Дол:   Васил Коларов

На 08.05.2019 г. /14:00 - 15:30 ч./   На 10.05.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бобошево:   04532.142.023 Света Богородица, 14532.040.017, XIII-591 Кв.65, Ал.Константинов, Ал.Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. И К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-Р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Жп Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил И Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М.Турсуно ПИ №135017, местност Галенковци, местност Герена, местност Друма, местност Затона, местност Кощанево, местност Липовица, местност Манастира, местност Миладин, местност Мърдище, местност Секелица, местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, Път 104, Пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор

На 08.05.2019 г. /14:00 - 15:30 ч./   На 10.05.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Висока Могила:   Мильов Рид

На 08.05.2019 г. /14:00 - 15:30 ч./   На 10.05.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Вуково:   087040, 12351.153.0030

На 08.05.2019 г. /14:00 - 15:30 ч./   На 10.05.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Грамаде, Общ. Дупница:   Іх - 136, Кв. 18

На 08.05.2019 г. /14:00 - 15:30 ч./   На 10.05.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Доброво:   046015, Vі-293,  Кв. 20

На 08.05.2019 г. /14:00 - 15:30 ч./   На 10.05.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   местност Мело

На 08.05.2019 г. /14:00 - 15:30 ч./   На 10.05.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Каменик

На 08.05.2019 г. /14:00 - 15:30 ч./   На 10.05.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Рила

На 08.05.2019 г. /14:00 - 15:30 ч./   На 10.05.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Скрино:   116, X-83

На 08.05.2019 г. /14:00 - 15:30 ч./   На 10.05.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Слатино, Общ. Бобошево:   Лоза, местност Слатинско Ханче, Цар Борис

На 08.05.2019 г. /14:00 - 15:30 ч./   На 10.05.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Смочево:   048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-Vііі-361,Кв.15, Христо Ботев

На 08.05.2019 г. /14:00 - 15:30 ч./   На 10.05.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Сопово

Община Дупница  

На 07.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Верила, Втори Януари, Доктор Сапунджиев, Дупница, Ивайло, Клисура, Клокотница, Николаевска, Орлинска, Рупите, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Скопие, Тракия, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, ХххvI - 2262, Цар Освободител, Шейново

На 09.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./   На 10.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Крайници:   39339.117.68, Александър Димитров, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Васил Коларов, Верила, Генерал Заимов, Георги Бенковски, Гергана, Джубрена, Дунав, Захари Стоянов, Крайречна, Неофит Рилски, Самуил, Солун, Стопански Двор, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър

На 09.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Крайници:   Андрей Жданов, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Раковски, Димчо Дебелянов, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Кирил Овчарченски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Малчика, Мара Петлякова, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Райко Даскалов, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Христо Ботев, Христо Механджийски, Яне Сандански

На 09.05.2019 г. /13:30 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:   68789.20.626, Кв.248, 68789.25.438, III-449,Кв.1912, Академик Петър Динеков, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Асен Меджидиев, Атанас Величков, Бачо Киро, Бистрица, Братя Миладинови, Бричи Бор, Бузлуджа, Велико Търново, Владимир Димитров Майстора, Влахина Планина, Генерал Владимир Вазов, Граничар, Двадесет И Втори Март, Дупница, Евтим Трайчев, Еделвайс, Жива Вода, Иван Шишман, Искър, Калина, Калоян, Княз Ал. Батенберг, Люляк, Максим Горки, махала Гиздова, местност Савако, Никола Чомаков, Отец Полихроний, Професор Ал. Балабанов, Ропотамо, Росица, Средец, УПИ 1-449,2-449 И УПИ 1-449, Фенерка, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода

На 09.05.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Бистрица

На 10.05.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бадино:   УПИ - Іі-113, Кв.21

На 10.05.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бобошево:   махала Въртен Камък

На 10.05.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Боровец:   II-259,Кв.14, XvIII-263 Кв.14, УПИ XII-99q, УПИ Xv-172, УПИ-І

На 10.05.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бураново:   007004, 023014, 025033, 267, Селището, УПИ I-63, Кв.6, ХIII-483,Кв.50

На 10.05.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Джерман:   013024, 017022, 059050, VIII-419,Кв.35, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил И Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, местност Бела Вода, местност Голямата Порта, местност Еминица, местност Китева Ливада, местност Кръсто, местност Мали Бельов Дол, местност Площа, местност Пульова Воденица, местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански Двор, Теменуга, УПИ II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор

На 10.05.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Драгодан:   №000026, Извън Регулация, махала Ортакчийска

На 10.05.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   68789.25.34, 68789.28.351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, местност Бунищерица, местност Злево, местност Пульова Воденица, местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода

На 10.05.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Крайни Дол:   III-33,43,Кв.5, УПИ - VII-86, ХIх-51

На 10.05.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Крумово, Общ. Кочериново:   000477

На 10.05.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Мурсалево:   200002, 244,Кв.12, II-353,Кв.11, III- 279, V-688 Кв.66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен Път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, ПИ 056021 местност Деве Богаз, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 10.05.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Слатино, Общ. Бобошево:   Iv-123,Кв.15, XvI - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, местност Герена, местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, ПИ 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански Двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, УПИ XII-406, Христо Смирненски, Цар Борис

На 10.05.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Усойка:   Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, местност Будаковица, местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св.Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов

На 10.05.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Фролош

На 10.05.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Цървище:   махала Ореевица, Цървище

На 10.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:   68789.25.34, Ботьо Петков, Люляк, местност Бунищерица, местност Злево, Отец Полихроний, Прогона

На 10.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Крайници:   Баба Тонка, Васил Левски, Георги Раковски, Дупнишка Комуна, Иван Вазов, Кирил И Методий, Кирил Овчарченски, Кокиче, Любен Каравелов, Младост, Петко Славейков, Трети Гв. Полк, УПИ II-302,Кв.79, Христо Ботев, Яне Сандански

Община Кочериново  

На 07.05.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Бараково:   Александър Стамболийски, местност Чалтиците

На 07.05.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Кочериново:   Антон Иванов, В.Везенков, Владимир Заимов, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Климент Готвалд, Малчика, Никола Вапцаров, Толбухин, УПИ XII-1397, Кв.89, УПИ ХvIII-1396, Кв.88, УПИ-Хіv-1395,Кв.88, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Хан Аспарух

Община Кюстендил  

На 07.05.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 08.05.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 09.05.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 10.05.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Чудинци

На 07.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Берсин:   Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Извън Регулация, Козлодуй, Комунизъм, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар

На 07.05.2019 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Кюстендил:   Босилеградска, Бузлуджа, Булаир, България, Драгомир, Йосиф Ковачев, Неофит Бозвели, Раковски, Спасовица, Три Уши

На 07.05.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Горна Брестница:   Влахов Дол, местност Влахов Дол

На 07.05.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Грамаждано:   II-110.Кв.11, Александър Стамболийски, Васил Левски, Джурналица, Димитър Каляшки, Здравец, Любен Манджуков, местност Гола Велика, местност Динката, местност Исманица, местност Стрелбище, местност Стрелбище ПИ003007, Осогово, ПИ 17680.25.36, Почивало, Радослав Нотев, Румена Войвода, Стоимен Ковачев, Христо Ботев

На 07.05.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Жиленци:   Ангел Маноилов, Борис Джелепски, Васил Левски, Глоковска, Гюешевско Шосе, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Иглика, Крайречна, Курбанци, Кьошко, махала Везенска, махала Долна, махала Сиракова, махала Черковна, махала Чифлика, местност Баладърица, местност Гьоло, местност При Къщи, местност Разкръсие, местност Сбирище, местност Спротива-Чифличето, Милан Керенски, Над Погребите, Осогово, Петър Ризов, При Къщи, Първи Май, Радослав Нотев, Райна Княгина, Теменужка, УПИ II-105, Кв.26, УПИ XII, Кв. 17, УПИ ХVIII -187 Кв.228, Христо Ботев

На 07.05.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Кюстендил:   Бреза, Васил Петлешков, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Елисавета Багряна, Емил Марков, Жельо Демиревски, Иван Банков, Иван Момчилов, Игнат Барбар, Индустриална, Йоаким Осоговски, Крум Зарев, Любчо Кечев, Малчика, махала Корубанска, местност Влахов Дол, местност Гола Велика, местност Гърлянски Черешарник, местност Динката, местност Кандило, местност Кандило ПИ 050199, местност Лозенски Механи, Могилата, Никола Атанасов, Николай Рукавишников, Петър Берон, Петър Ников, Прогона, Румена Войвода, Сердика, Соволска, Спартак, УПИ III-7156,Кв. 398, УПИ VII Кв.91 А, Цвятко Радойнов

На 07.05.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Лозно:   ПИ 030204 М. Кочине, Васил Левски, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Каляшки, Дрин, Емил Шекерджийски, Йорданка Николова, Китка, махала Кепазка, махала Корубанска, местност Азна, местност Кочине, местност Лозище, местност Орачето, местност Пладнище, местност Под Селото, местност Разкръсе, местност Стари Лозя, местност Стрелбище, местност Стрелбището, Осогово, Паисий Хилендарски, Под Селото, Свети Илия, Слатина-026005, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Стоян Лудев, Стрелбището, Топила, Топилата, УПИ XI-223 Кв.21, УПИ Іх Стопански Двор, Христо Ботев, Цанко Церковски, Четиринадесети Май

На 07.05.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 08.05.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Лозно:   Васил Левски, Даскал Димитрий, Димитър Каляшки, местност Кочине, местност Пладнище, местност Стари Лозя, Осогово, Стефан Караджа, Четиринадесети Май

На 07.05.2019 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Кюстендил:   Абоба, Константин Николов, Овощарска, Цар Освободител

На 07.05.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./   На 08.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:30 ч./ -  Нови Чифлик:   Бивш Стопански Двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети Септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, УПИ Ix-142,Кв.15, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 07.05.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Кюстендил:   Банска, Бащовица, Витоша, Зимница, Кв. Изток, УПИ I, Комплекс Изток, Любимец, Медковец, Мездра, Пловдив, Риша, Ропотамо, София, Стрелча, Ямбол

На 08.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:30 ч.; 10:30 - 12:30 ч./ -  Неделкова Гращица

На 08.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:30 ч./ -  Багренци:   Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бандерата, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим.Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище На С.Багренци И С.Граница, Иван Вазов, Извън Регулация, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, УПИ Iv-331, Кв.42, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка

На 08.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:30 ч./ -  Берсин:   Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Извън Регулация, Козлодуй, Комунизъм, махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар

На 08.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:30 ч./ -  Берсин

На 08.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:30 ч./ -  Ваксево:   №024084, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил И Методий, Койно, Ленин, махала Адамска, махала Албания, махала Баздарска, махала Бантовска, махала Бела Вода, махала Воденичарска, махала Горна Йовчовска, махала Горчовска, махала Гошевска, махала Грънчарска, махала Гърличка, махала Гъскарска, махала Гюрова, махала Димовска, махала Долна Дралевска, махала Долна Йовчовска, махала Дралевска, махала Дърманска, махала Занева, махала Заячка, махала Испорска, махала Йовкинска, махала Кадрамска, махала Камберска, махала Каменичка, махала Карамфиленска, махала Ковачка, махала Котаранска, махала Кузумска, махала Кумбазка, махала Лазарска, махала Лапевска, махала Лесичкова, махала Маджирска, махала Маринкова, махала Михтарска, махала Моравска, махала Мулова, махала Падинарска, махала Парлапанска, махала Песокарска, махала Петачка, махала Пупулска, махала Рановска, махала Русулска, махала Сапунджийска, махала Селишка, махала Семенска, махала Симонска, махала Соколовска, махала Соколчева, махала Средна махала, махала Станковска, махала Стойчовска, махала Тасковска, махала Текемска, махала Треновска, махала Хаджийска, махала Цанкина, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Шаренкова, махала Шукалска, махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин

На 08.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:30 ч./ -  Гирчевци:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев

На 08.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:30 ч./ -  Горна Гращица:   Александър Димитров, Антон Иванов, Болшевик, Двадесет И Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Дрин, Изгрев, Ленин, Любен Каравелов, местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин

На 08.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:30 ч./ -  Граница:   Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, местност Манастира, местност Ридо, местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев

На 08.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:30 ч./ -  Длъхчево-Сабляр:   махала Милчовска, местност Орехчето

На 08.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:30 ч./ -  Долна Гращица:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, местност Дупките, местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи Май, Румена Войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка

На 08.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:30 ч./ -  Долна Козница:   22112.500.2

На 08.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:30 ч./ -  Друмохар:   010015, 013004, 500274, махала Ангеловци, махала Джоганска, махала Табачка, махала Таушанска, местност Сврътките

На 08.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:30 ч./ -  Друмохар:   махала Брашненица

На 08.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:30 ч./ -  Еремия:   М-Ст Разкръстницата, махала Брезалийска, махала Бумбарска, махала Влашка, махала Геровска, махала Гугушанска, махала Златковска, махала Ивановска, махала Керелска, махала Ковачка, махала Костовска, махала Лесовска, махала Манчовци, махала Марковска, махала Мурджовска, махала Мухтийска, махала Пенковска, махала Рекалска, махала Сарамандовци, махала Секалска, махала Стаменковци, махала Стойковска, махала Тинтилиговска, махала Тотевска, махала Фудулска, махала Цинцовска, махала Цоцоманска, махала Чифличка, махала Чукардова, махала Шопска, махала Щърбевци, махала Якимовска, махала Яновска

На 08.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:30 ч./ -  Жабокрът:   Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Калоян, местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми Март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха Река, Христо Ботев, Шипка

На 08.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:30 ч./ -  Згурово

На 08.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:30 ч./ -  Илия:   махала Груйовска, махала Делийска, махала Карадачка, махала Кацарска, махала Левковци, махала Миленска, махала Мишовска, махала Ралинска, махала Рекалийска, махала Тузлучка, махала Чукарска

На 08.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:30 ч./ -  Кадровица:   Кролевци, махала Постолска, махала Станкова

На 08.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:30 ч./ -  Катрище:   Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко Войвода, местност Валого, местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи Май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия

На 08.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:30 ч./ -  Кюстендил:   Белият Камък, Дупнишко Шосе, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител

На 08.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:30 ч./ -  Кюстендил:   местност Николичевски Път

На 08.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:30 ч./ -  Лиляч:   местност Войника

На 08.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:30 ч./ -  Невестино, Общ. Невестино:   УПИ XvIII - 221 Кв.39, I-446-&Quot;За Църква&Quot;,Кв. 43, VI-124, VIII - 298, Кв. 37, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, махала Развигорска, махала Разсолкова, махала Синорска, местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи Май, Струма, УПИ Іх-61,63,70, Кв.22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 08.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:30 ч./ -  Пелатиково:   махала Брусарска, махала Бумбарска, махала Горовска, махала Дръчките, махала Карпуска, махала Кацарска, махала Леската, махала Лодарска, махала Манчовска, махала Орешарска, махала Очипалска, махала Попанска, махала Раковска, махала Селишка, махала Суровичка, махала Сърнатичка, махала Траянци, махала Тръстеник, махала Харизанска, махала Чифлико, махала Шеовци, махала Шишовска, махала Шопска, махала Янкуловци

На 08.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:30 ч./ -  Пиперков Чифлик:   Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, махала Дядо Манова, местност Друмарката, местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, ПИ 56378.6.10,М-Ст Друмарката, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 08.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:30 ч./ -  Плешивец:   Дванадесета

На 08.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:30 ч./ -  Рашка Гращица:   Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, махала Гьошевска, махала Каменичка, махала Лазовска, махала Начковска, махала Ненкова, махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 08.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:30 ч./ -  Слокощица:   XII-394,Кв.31, Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Ефендиското, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, М-Ст Чадъра ПИ 67461.24.17, Марин Дринов, махала Селото, местност Змиярника, местност Кръста, местност Мичевица, местност Ридо, местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 08.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:30 ч./ -  Смоличано:   махала Бачовска, махала Беловинска, махала Габерлийска, махала Гьоревци, махала Каргалий, махала Мангелска, махала Миринска, махала Райков Рид, махала Реката, махала Св.Ана, махала Сделище, махала Хаджийска, махала Чифлико, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Юговци

На 08.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:30 ч./ -  Страдалово:   махала Борачичка, махала Геберо, махала Дъбовска, махала Заячка, махала Иванковци, махала Кьосевци, махала Лингурска, махала Логодашка, махала Нечемска, махала Орничарска, махала Пешовска, махала Реката, махала Рудишка, махала Рудище, махала Стамболийска, махала Шаинска, махала Ширилийска, махала Шияне, махала Шиячка

На 08.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:30 ч./ -  Таваличево:   Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети Септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин

На 08.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:30 ч./ -  Тишаново:   махала Божковци, махала Воденица, махала Гълъбовска, махала Ивановска, махала Качанска, махала Колевска, махала Митковска, махала Найденци, махала Новковска, махала Реката, махала Тутковска, махала Хайдушка, махала Цървилото, махала Янчовска, местност Соборището

На 08.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:30 ч./ -  Търновлаг:   Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, местност Шамака, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети Март

На 08.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:30 ч./ -  Църварица:   махала Гракалска, махала Карадачка, махала Копривен, махала Реката, махала Укалска

На 08.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:30 ч./ -  Цървеняно

На 08.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:30 ч./ -  Четирци:   М.Топилата, махала Ямен, УПИ VI-127 Кв.15

На 08.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:30 ч./   На 10.05.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Търсино

На 08.05.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:30 ч./   На 10.05.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Лелинци:   Васил Левски, махала Горна

На 08.05.2019 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Кюстендил:   Белият Камък, Дупнишко Шосе, Станкевско Шосе, Цар Освободител

На 08.05.2019 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Пиперков Чифлик:   Васил Левски, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, махала Дядо Манова, местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, ПИ 56378.6.10,М-Ст Друмарката, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 08.05.2019 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Слокощица:   местност Мичевица

На 08.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Жиленци:   махала Чифлика

На 08.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил:   местност Влахов Дол

На 08.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Лозно:   ПИ 030204 М. Кочине, Васил Левски, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Дрин, Китка, махала Кепазка, местност Азна, местност Кочине, местност Лозище, Осогово, Паисий Хилендарски, Стефан Караджа, Стоян Лудев, Топила, Топилата, УПИ XI-223 Кв.21, Цанко Церковски, Четиринадесети Май

На 08.05.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Богослов:   местност Ръжеве

На 08.05.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Вратца:   махала Вучкова, махала Гаджалска, махала Илчова, махала Ливадска, махала Мазнево, махала Мацаранска, махала Рекалска, махала Стоилкова, махала Терзийска, местност Дервена, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил

На 08.05.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Горна Брестница:   Кортин Дол

На 08.05.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Грамаждано:   местност Гола Велика, местност Колушка Река

На 08.05.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Гърляно:   Iv-111,Кв 22, Владимир Заимов, Девети Септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, махала Балиндол, махала Баовец, махала Биковска, махала Джопарска, махала Долна, махала Леските, махала Реката, махала Ресенска, махала Ярешка, местност Доло, местност Смоквата, Руен

На 08.05.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Жиленци:   Везенска, Везенска махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Гюешевско Шосе, Деляница, Димитър Каляшки, Куртевите, махала Босачка, махала Везенска, махала Грънчарска, махала Долна, махала Мазнево, махала Сиракова, махала Сърбинска, махала Чифлика, махала Юручка, местност Грамаге, местност Лешовица, Осогово, ПИ 003070 местност Грамаге, При Къщи, Радослав Нотев, Рекалска, Стопански Двор, Христо Ботев

На 08.05.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Каменичка Скакавица:   Сребърно Коло

На 08.05.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Кюстендил:   Белият Камък, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Крум Зарев, местност Влахов Дол, местност Гнила, местност Гола Велика, местност Динката, местност Жабокрътски Рид, местност Полски Имоти, местност Ръжеве, местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско Шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински, Светамински Бор, Станкевско Шосе, Ул. Дупнишко Шосе

На 08.05.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Ръсово:   махала  Рекалска, Община Кюстендил, махала Лесичка

На 08.05.2019 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Вратца:   махала Мазнево

На 08.05.2019 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Жиленци:   Деляница, махала Мазнево

На 10.05.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:00 - 13:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Цървена Ябълка:   Таскова Плевня

На 10.05.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Богослов:   037149, махала Топилата, местност Саманли Баир

На 10.05.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Ветрен, Общ. Невестино:   махала Агушка, махала Дамянска, махала Капралска, махала Ковачевска, махала Новаковска, махала Ризовци, махала Смиленска

На 10.05.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Илия

На 10.05.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Кюстендил:   Абоба, Белият Камък, местност Планина Осогово, местност Ръжеве, местност Самали Баир, местност Хисарлъка

На 10.05.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Ново Село, Общ. Кюстендил:   махала Двете Реки

На 10.05.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Раково, Общ. Невестино:   махала Бурнаавска, махала Зидинци, махала Ковачка, махала Озранци, махала Рахталинска, махала Реката, махала Решанска, махала Чеканец

На 10.05.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Савойски:   махала Бреза, махала Пелтечка, местност Предела

На 10.05.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Сажденик:   махала Златанска

На 10.05.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Слокощица:   247, № 021067 местност Дупката, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил И Методий, Кубрат, махала Диновска, махала Маркова, махала Рошковци, местност Галеница, местност Змиярника, местност Реката, местност Саманли Баир, местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Хайдушка Ливада, Шипка

На 10.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Гърляно:   Iv-111,Кв 22, Владимир Заимов, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, махала Долна, махала Леските, махала Реката, Руен

На 10.05.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Богослов:   037149, махала Топилата

На 10.05.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Кюстендил:   Абоба, местност Планина Осогово, местност Хисарлъка

На 10.05.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Слокощица:   махала Рошковци

На 10.05.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Берсин:   махала Стубела

Община Невестино  

На 09.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Длъхчево-Сабляр:   махала Милчовска, местност Орехчето

На 09.05.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Пелатиково:   махала Брусарска, махала Бумбарска, махала Манчовска, махала Орешарска, махала Очипалска, махала Попанска, махала Тръстеник, махала Шеовци

Община Сапарева баня  

На 08.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня:   020101, 027028, 53254.50.46, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. &Quot;Грабежо&Quot;, местност Герена, местност Песоко, местност През Реката, местност Ридо, местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 08.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Паничище:   300 В Отдел 04,Ид.65365.210.970, II, II,Кв.8, Іх - Кв. 8, местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ - І ,Кв. 70, УПИ III, УПИ VIII Кв.10

На 08.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ресилово:   XI-742,Кв.53, 026170, 027007, 100005, III-548,Кв.58, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, местноста Над Селото, Община Сапарева Баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, УПИ - Vіі-672,Кв.36, ХIv-11,Кв.5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра

На 08.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Самораново:   65245,6,153, 65245.1.214, 65245.4.266.1, 65245.4.405, 65245.4.440, 65245.45.4.416, 65245.6.499.1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв.16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, местност Златковица, местност Марков Камък, местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин

На 08.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня:   032046, 65365,601,10, 65365.210.111, 65365.24.636 До Банята, 65365.31.45, 65365.32.226, 65365.32.353, 65365.601.005, 65365.601.964, 65365.602.602, I ,Кв.74, III, Кв.125, Lxxvі,Кв. 74 Идент. 65365.602.375, Lxxx,Кв.74, LxxxIv-2797,Кв.74, XvIII, Кв. 98, Ііі-3071,Кв.120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, местност Бончук, местност Водни Дол, местност Зелени Преслап, местност Света Вода, местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, ПИ - 1351, ПИ Lxxxііі; Кв.74, ПИ №65365.210.111 М.Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св.Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, УПИ IX-999, Кв. 33, УПИ LXXX, Кв.74, УПИ VI-147,Кв 12,Пи65365.601.92, УПИ VIII-2759,Кв.109, УПИ І - 2742, Кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода

На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 10:00 - 13:30 ч./ -  Ресилово:   100005, Бачо Киро, Вария, Гагарин, Иван Рилски, Отец Паисий, Раковски, Синчец, Спартак, Стопански Двор, ХIv-11,Кв.5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Шипка

 

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  

Община Белица  

На 08.05.2019 г. /08:30 - 13:30 ч./ -  Горно Краище

Община Благоевград  

На 08.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  04279.601.133, Алея на Здравето, Антим I, Аргир Манасиев, Борис Сарафов, Данаил Крапчев, Димитър Йосифов, Дъбравска, Запад, Иван Михайлов, К. и Никола Хайдукови, местност Бачиново, Николай Петрини, Петър Стоянов, ПИ №04279.601.426, УПИ X, Кв.192, Родолюбие, Св. Димитър Солунски, Славянска, Сотир Атанасов, Стефан Стамболов, Христо Силянов, Христо Чернопеев

На 07.05.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 08.05.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 09.05.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 10.05.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Българчево:  местност Змиярски Рид, местност Реката-Корията, местност Реката-Присоето, Турски Гробища, УПИ I-110, Кв.5

На 07.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  04279.601.133, Бадемите, Борис Сарафов, Дъбравска, Запад, Иван Михайлов, К. и Никола Хайдукови, Мелник, Николай Петрини, ПИ №04279.601.426, УПИ X, Кв.192, ПИ №04279.607.24, Родолюбие, Св. Димитър Солунски, Славянска, Сотир Атанасов, Стефан Стамболов, Трети Март, Христо Чернопеев

На 07.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 08.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 09.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 10.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Падеш:  Бреза, Падеш, УПИ I-219, Кв.17

На 07.05.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  Антон Страшимиров, Антон Чехов, Бистрица, Борис Сарафов, Броди, Дъбравска, Евтим Драганов, Еленово, Запад, Зеленка, Иван Гарванов, Иван Михайлов, Изгрев, К. и Никола Хайдукови, Малешево, Марица, Мир, Никола Вапцаров, Обел, Орбита, Пейо К.Яворов, ПИ №04279.609.29, ПИ №04279.609.31, Преспа, Сотир Атанасов, УПИ V-3949, Кв.187а, ПИ №04279.608.520

На 07.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  Ален Мак, Арсений Костенцев, Асен Итов, Бистрица, Братя Иванови, Братя Иванови, Братя Иванови, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Броди, Васил Левски, Васил Мечкуевски, Владо Черноземски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Д-Р Христо Татарчев, Д-Р Христо Татарчев, Иван Михайлов, Илинден, Илинден, Илинден, Илинден, Искър, Крали Марко, Крали Марко, Крушево, Люляк, Майор Стефан Иванов, Мара Бунева, Марица, Менча Кърничева, Менча Кърничева, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Пере Тошев, Петко Д.Петков, Петър Зографски, Полк.Кирил Чамишки, Полковник Димов, Радовиш, Св.Св. Кирил и Методий, Св.Св. Кирил и Методий, Стефан Стамболов, Струмско Център, Тодор Александров, Тодор Александров, Тодор Александров, Тодор Александров, УПИ-III, Кв.117, Инд.№04279.612, Цар Иван Шишман, Цар Симеон, Яне Сандански

На 07.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Горно Хърсово:  Горни Валог, махала Буровци, махала Горни Двояци, махала Долни Двояци, махала Мъртвако, махала Панчовци, махала Пържово, махала Стойковци, махала Тачовци, махала Шоповци, Ровината

На 08.05.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  Антон Страшимиров, Баларбаши, Броди, Евтим Драганов, Еленово, Запад, Зеленка, Иван Гарванов, Иван Михайлов, Малешево, Марица, местност Баларбаши, Мир, Обел, Орбита, Пейо К.Яворов, ПИ №04279.609.29, ПИ №04279.609.31, УПИ V-3949, Кв.187а, ПИ №04279.608.520

На 09.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  04279.601.133, Баларбаши, Запад, Иван Михайлов, местност Баларбаши, Николай Петрини, ПИ №04279.601.426, УПИ X, Кв.192, Св. Димитър Солунски, Славянска, Стефан Стамболов, Цар Борис I

На 09.05.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  04279.604.62, Ангел Кънчев, Антон Страшимиров, Баларбаши, Бор, Броди, Евтим Драганов, Еленово, Запад, Зеленка, Иван Гарванов, Иван Михайлов, Малешево, Марица, местност Баларбаши, Мир, Обел, Орбита, Пейо К.Яворов, Петко Р.Славейков, ПИ №04279.604.154, ПИ №04279.609.29, ПИ №04279.609.31, Стефан Стамболов, Трети Март, УПИ V-3949, Кв.187а, ПИ №04279.608.520

На 10.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  04279.601.133, Ангел Кънчев, Бор, Запад, Иван Михайлов, Николай Петрини, ПИ №04279.601.426, УПИ X, Кв.192, Сапунджи Дере, Св. Димитър Солунски, Славянска, Стефан Стамболов, Стефан Стамболов

На 10.05.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  Антон Страшимиров, Евтим Драганов, Зеленка, Иван Гарванов, Иван Михайлов, Малешево, Мир, Обел, Орбита, Петър Ичев, Стефан Стамболов, Трети Март, УПИ V-3949, Кв.187а, ПИ №04279.608.520, Цанко Церковски

Община Гоце Делчев  

На 07.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч./ -  Балдево

На 07.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч./ -  Баничан

На 07.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Балдево:  УПИ VII-97, Кв.9, УПИ ІІІ Кв.14

На 07.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Баничан:  Бахчите, местност Поле, Пръдлището, УПИ III, Кв.31, УПИ-ІV-270, Кв. 28

На 07.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев:  Балтовици, Капсии, местност Капсии, местност Пенковото, Пи-18021, М. Мантара, С.Борово, Село Борово, УПИ-V-183 , Кв. 30

На 07.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Брезница:  29-ти Декември, 31002, Vі, Vііі, Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бело Море, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Кв. 84, Керанека, Киркалица, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Масърли, местност Чарка, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Охрид, Падарката, Панайот Хитов, Папратница, Пейо К.Яворов, Пирин, Промишлена, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ II-682, Кв.49, УПИ-ІV, Кв.82, УПИ-ХVІІІ-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр.Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чала, Чарга, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 07.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Буково, Общ. Гоце Делчев:  Селището, УПИ- ХVІІ-164, Кв.11, ХVІ-246, Кв.19, Хі-99, 131, Кв.22

На 07.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Господинци:  УПИ-ХІ, Кв.1

На 07.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Гоце Делчев:  Драмски Път, местност Мочура, местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото

На 07.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Корница:  Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Лагадинов, Бузлуджа, Вардар, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгоман, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Ильо Воивода, Капитан Петко Войвода, Климент Охридски, Кръста, местност Кръста, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Отец Паисий, Парка - УПИ-V, Кв.30, Петър Берон, Пирин, Рила, Родопи, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море, Шипка

На 07.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Кремен, Общ. Банско

На 07.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Лъжница:  029005, Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Горна Бара, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Лъжница, местност Дъбето, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Ореляк, Партизани, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стопански Двор, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 07.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Самоков:  Тинтява

На 07.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен

На 07.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Баничан:  Бахчите, Бензиностанция Лукойл и Района Около Нея, Пръдлището, УПИ III, Кв.31, УПИ-ІV-270, Кв. 28

На 07.05.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Гоце Делчев:  Ал.Стамболийски, Алеко Константинов, Васил Левски, Генерал Ковачев, Илия Дуков, Крива Паланка, Михаил Антонов, Отец Паисий, Охрид, Тодор Каблешков

На 08.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Лъжница:  Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Елена Лефтерова, Ивайло, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Опълченска, Прогрес, Стопански Двор, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 08.05.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Баничан:  Бахчите, Пръдлището, УПИ III, Кв.31, УПИ-ІV-270, Кв. 28

На 08.05.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев:  Балтовици, Капсии, местност Капсии, местност Пенковото, С.Борово, Село Борово, УПИ-V-183 , Кв. 30

На 08.05.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:  местност Мочура, местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото

На 10.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Корница:  Владимир Поптомов, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Драгоман, Здравец, Октомврийска, Отец Паисий, Рила, Цар Самуил, Шипка

Община Гърмен  

На 08.05.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен:  Горно Грамаде, Двадесет и Първа, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Единадесета, Еловица, Иван Вазов, Кьосе Баир, местност Стопански Двор, Неуточнен Адрес, Пета, Ст 46 Кл Б Тп Огняново 2, Трета, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Седма, Тринадесета, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста

Община Петрич  

На 07.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 08.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 09.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 10.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Александър Унев, Атанас Маджаров, Бистрица, Екзарх Йосиф, Иван Тасушев, Илинден, Княз Борис I, Мануш Георгиев, Маркова Скала, местност Реката, Орището, Орфано, Отец Паисий, Перманик, Полковник Дрангов

На 07.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Беласица:  Акация, Беласица, Братя Миладинови, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, До Мтп Беласица, Кокиче, Осми Март, Паисий Хилендарски, Раславица, Стълб От Вмрнн на Тп Беласица - 3, Стълб При Обекта

На 07.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долна Крушица:  Каръчкото

На 07.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долна Рибница

На 07.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич:  Антон Попов, Асен Златаров, Беласица, Беласица, Брегалница, Владимир Заимов, Възраждане, Гранит, Еделвайс, Жданов, Калоян, Крайречна, Липите, Любен Каравелов, Малчика, Огражден, Октомври, Октомври, Партизанска, Пейо Яворов, Пирин, Подгорие, Просвета, Радомир, Симеон Кавракиров, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Самуил

На 07.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  56126.601.23, Битоля, Битоля, България, Георги Урумов, Георги Урумов, Д-Р Асен Златаров, Дунав, Ильо Войвода, Искър, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Кожух, Места, местност Бухото, Мусала, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Охрид, Пейо Яворов, Петър Берон, Петър Берон, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Поп Богомил, Самуилова Крепост, Свети Климент Охридски, Свобода, Серска, Скопие, Солунска, Стадионска, Стара Планина, Стопански Двор, Струма, Тодор Александров, Тодор Александров, УПИ Хііі-3694, Кв.312, УПИ ХХ Кв.314, Хііі, Хан Аспарух, Христо Чернопеев, Христо Чернопеев, Христо Чернопеевф ПИ 56126.601.4787, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Иван Шишман

На 07.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:  Антон Попов, Беласица, Вардар, Георги Измерлиев, Гоце Делчев, Мануш Войвода, Маркови Кладенци, местност Бунаро, Младост, Отец Паисий, Пирин, Русия, Салиица, Самуилова Крепост, Хоризонт, Цар Самуил, Яне Сандански

На 07.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Яворница:  Победа

На 07.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  010024, 22-ри Октомври, 28-ми Октомври, Атанас Лютвиев, България, България, България, Васил Кънчев, Васил Левски, Васил Левски, Вит, Даме Груев, Екзарх Йосиф, Екзарх Йосиф, Калабак, Кочо Мавродиев, Македония, местност Иловица, Михаил Вардев, Михаил Вардев, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рокфелер, Сандо Китанов, Стою Хаджиев, Цар Симеон, Яне Сандански, Янтра

На 07.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Струмешница

Община Разлог  

На 08.05.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 12:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Баня, Общ. Разлог:  местност Кривосер

На 08.05.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Банско:  Цар Симеон

На 08.05.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица:  9-ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методи, Люлин, Места, местност Андрианов Чарк, местност Семково, Митко Саев, Мусала, Народна Победа, Неуточнен Адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Осма, Пейо Яворов, Пета, ПИ 3504.403, Полковник Иван Тричков, Първа, Р-Н Стопански Двор, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шеста, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански

На 08.05.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Разлог:  Баба Магдалена, Братя Каназиреви, Христо Ботев

На 08.05.2019 г. /11:30 - 16:15 ч./ -  Горно Драглище:  Двадесет и Втора, Петнадесета

На 08.05.2019 г. /11:30 - 16:15 ч./ -  Добърско

Община Сандански  

На 07.05.2019 г. /08:30 - 15:45 ч./   На 08.05.2019 г. /08:30 - 15:45 ч./   На 09.05.2019 г. /08:30 - 15:45 ч./   На 10.05.2019 г. /08:30 - 15:45 ч./ -  Поленица:  Вихрен, Георги Димитров, Гоце Делчев, Гушевица, Димитър Благоев, Изгрев, Илия Минев, Македония, Пирин, Рила, Х-77, Кв.8, Яне Сандански

Община Сатовча  

На 09.05.2019 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Годешево:  Бистрица, Гранит, Граничарска, Марица, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Огоста, Пирин, Рила, Стара Планина

На 09.05.2019 г. /11:30 - 16:30 ч./ -  Слащен:  Вергил Ваклинов, Георги С. Раковски, Демокрация, Здравец, Иван Вазов, Йордан Йовков, Лилия, Места, Неуточнен Адрес, Освобождение, Римски Мостове, Стопански Двор, Цар Симеон, Чичова Бърчина

Община Симитли  

На 07.05.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Крупник:  Божиница / Гроздовец, Граф Игнатиев, Димитър Ацев, Ернст Телман, Иван Вазов, Карл Маркс, Ленин, М.Извор/Гроздовец, Никола Парапунов, Пайсий Хилендарски, Пейо Яворов, Стефан Караджа, Трайчо Костов, УПИ X-544, Кв.45

На 07.05.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Симитли:  000866, Георги Димитров, Герена, Здравец, Комсомолска, Лале, Малина, Октомврийска, Симитли, Стара Планина, Ямбол

На 07.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 08.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 09.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 10.05.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Симитли:  Іі-760 Кв. 53, Любен Каравелов, Ораново, Партизанска, Пирин, Предел, Преспа, Симитли

На 07.05.2019 г. /08:30 - 12:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч./   На 08.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Симитли:  Беласица, Георги Димитров, Гоце Делчев, Илинден, махала Чубан Дере, Октомврийска, Пейо К Яворов, Плиска, Рила, Родопи, Свобода, Симитли, Трети Март, УПИ-Ііі-1466 Кв.51, Шипка

Община Хаджидимово  

На 09.05.2019 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  Гайтаниново

Община Якоруда  

На 08.05.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица:  9-ти Септември, Алекса Сачков, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, местност Андрианов Чарк, местност Бучин Дол, местност Семково, Митко Саев, Никола Вапцаров, Осма, Полковник Иван Тричков, Р-Н Стопански Двор, Равен, Чавдар, Шеста

На 08.05.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Дагоново

На 08.05.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Елешница, Общ. Разлог:  Безименна

На 08.05.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Краище, Общ. Белица:  Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета

На 08.05.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Юруково:  029014 и 029015, Масив 29 Поквс, местност Каменако, местност Камено

На 08.05.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Якоруда:  Богдан Войвода, Цар Борис III/Георги Димитров, Яворов, Якорущица

 

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Враца  

На 08.05.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Баница:  9-ти Септември, Александър Стамболийски, Батак, Ботуня, Брацигово, Бузлуджа, Васил Коларов, Вихрен, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Димитър Георгиев, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Нивянин, Иглика, Йордан Лютибродски, Комсомолска, Лена, Лозенец, местност Банята, местност Край Село, местност Селски Площад, Милин Камък, Мир, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Нил, Одрин, Пети Конгрес, Петко Р. Славейков, Преслав, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Роза, Скът, Спортна, Струма, Тракия, Трапезица, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Калоян, Чапаев, Шипка

На 08.05.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Враца:  Амур, Ангел Грамчев, Имот №9440172, Индустриална

На 08.05.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Голямо Пещене:  Ален Мак, Арда, Баба Тонка, Байкал, Бузлуджа, България, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Верила, Веслец, Витоша, Вихрен, Владая, Волга, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дружба, Еделвайс, Елин Пелин, Есперанто, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Калиакра, Камчия, Ком, Лазар Петров, Ленин, Любен Каравелов, местност Селскостопански Двор, Мир, Найден Геров, Никола Вапцаров, Нил, Орешака, Полето, Речка, Роза, Розова Долина, Ропотамо, Руен, Скът, Средна Гора, Страцин, Теменуга, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян

На 08.05.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Гоце Делчев:  Драма

На 08.05.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Мало Пещене:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Иван Вазов, Иван Нивянин, Ком, Косматица, Лазар Петров, местност Входа на Селото, Околчица, Орешака, Скът, Трапезица, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка

На 08.05.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Мраморен:  Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Амур, Ангел Вешев, Антон Иванов, Баба Тонка, Байкал, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бистрица, Божур, Бузлуджа, Бързия, Вешо Ангелов, Вит, Вихрен, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Драва, Дружба, Иван Стоянов, Казашка, Камчия, Клокотница, Кокиче, Ком, Кръст.Д.Благоев и Камчия, Люлин, Люляк, Мак, Марица, местност Голямо Пещене, Милин Камък, Мир, Младен Георгиев, Мраморчица, Мургаш, Найден Миков, Нено Георгиев, Одрин, Опълченска, Оряховска, Пирин, Рашко Гергов, Река Амур, Рупите, Тинтява, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Калоян, Чапаев, Юрий Венелин

На 08.05.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Оходен:  20-ти Фефруари, 9-ти Септември, Балкан, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Георги Димитров, Гладно Поле, Детелина, Иван Нивянин, Искър, Йордан Лютибродски, Камен Дол, Комсомолска, Максим Горки, Малчика, местност Военните, Митко Палаузов, Никола Марков-Колката, Осогово, Петър Дилов, Ропотамо, Септември, Скът, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чапаев

На 08.05.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./   На 09.05.2019 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 10.05.2019 г. /11:30 - 14:00 ч./ -  Враца:  Сениче

На 08.05.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Баница:  Александър Стамболийски, Батак, Ботуня, Брацигово, Бузлуджа, Вихрен, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Димитър Георгиев, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Нивянин, Иглика, Йордан Лютибродски, Комсомолска, местност Селски Площад, Милин Камък, Никола Вапцаров, Одрин, Петко Р. Славейков, Райко Даскалов, Скът, Спортна, Струма, Тракия, Трапезица, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Калоян, Чапаев, Шипка

На 08.05.2019 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Враца:  Сениче, Стоян Ц. Даскалов

На 08.05.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./   На 09.05.2019 г. /11:30 - 14:00 ч./   На 10.05.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Враца:  Дъбника, Сениче

На 09.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Челопек:  Ален Мак, Баба Илиица, Г.Генов, Георги Бенковски, Еделвайс, Иван Вазов, Йолковица, Марин Тошев, Мир, Никола Петков, Околчица, Орешака, Погледец, Ропотамо, Русалка, Хан Аспарух, Христо Ботев

На 10.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Челопек:  Амур, Георги Бенковски, Еделвайс, Йолковица, Люляк, Марин Тошев, местност Входа на Селото, Орешака, Ропотамо, Цар Калоян

На 10.05.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Враца:  Дъбника, Сениче, Стоян Ц. Даскалов

Община Козлодуй  

На 07.05.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Козлодуй:  Безименна, Георги Димитров, Дунав, Княз Дондуков, Къстовище ул.Дунав и Г.Димитров, Освободител, Ралица

На 08.05.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Козлодуй:  Бургас, Варна, Екзарх Йосиф, Пловдив, Раб.Сел.Зав.Строежи-1700, Търново

На 09.05.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Козлодуй:  36-ти Полк, Варна, Георги Димитров, Добруджа, Екзарх Йосиф, Орлин Василев, Преслав, Тракия, Търново

На 10.05.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Козлодуй:  52-ри Полк, Безименна, Добруджа, Орлин Василев, Победа, Преслав, Цар Симеон Велики

Община Мездра  

На 07.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Типченица:  7-ми Септември, Бачо Киро, Богомил Кръстев, Д-Р Иван Георгиев, Данте Павлов, Здравец, Иван Кожухаров, Иван Кръстев, Йордан Юнчев, Кокиче, Марин Георгиев, Петър Калчев, Рила, Славчо Д.Йончев, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 07.05.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Типченица:  Динко Петров, Здравец, Иван Йончев, Кирил и Методий, Пролет, Смильовец

На 08.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Типченица:  Боримечката, Д-Р Иван Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Иван Йончев, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Незабравка

На 08.05.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Типченица:  7-ми Септември, Богомил Кръстев, Гаврил Генов, Иван Вазов, Иван Йончев, Йордан Юнчев, Любен Каравелов, Марин Георгиев, махала Шумир, Младост, Муров Дол, Синчец, Славчо Евтимов, Чаира, Ягода

На 09.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Типченица:  7-ми Септември, Динко Петров, Иван Йончев, Иван Кожухаров, Иван Кръстев, Йордан Юнчев, Незабравка, Славчо Д.Йончев, Христо Ботев

На 10.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Долна Кремена:  1-ви Май, Възрожденска, Димитър Благоев, Димитър Тодоров, Любен Каравелов, Околовръстна, Цеко Тодоров

 

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Видин  

На 07.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Видин:  Имот № 024004 Екатте 14698

На 07.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Генерал Мариново:  Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 07.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Градец, Общ. Видин:  Първа, УПИ I-7 Кв.401

На 07.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Долни Бошняк:  Втора, Девета, Осма, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Шеста

На 07.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Дружба:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 07.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Каленик, Общ. Видин:  Втора, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 07.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Новоселци:  I - 37, Кв.101, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Паземлен Имот 52283, 420, 38, Пета, Петдесета, Петнадесета, ПИ 338, Първа, път 14, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, Ул Осма 52283, 510, 338, ул.Първа До Площада, Четвърта, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 07.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Пешаково:  Втора, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 07.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Рупци, Общ. Видин:  020059, II-182, Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, С.Рупци, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 07.05.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Тополовец, Общ. Кула:  Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ-VI Кв.27, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 07.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Новоселци:  Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, път 14, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, ул.Първа До Площада, Четвърта, Четиридесет и Седма, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста

На 08.05.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Видин:  Безименна, Бонония, Ведерник, Гоце Делчев, Девети Май, Константин Кисимов, Отец Матей Миткалото, Панония, Преславска, Цар Симеон Велики

На 09.05.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Видин:  Бдин, Безименна, Гладстон, Стефан Караджа, Хан Крум

На 10.05.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Видин:  Баба Вида, Безименна, Княз Борис I, Хаджи Димитър, Цар Асен I

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 


 
 

 

 

 

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.
Реклама / Ads

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Градушка и порой в Западна България 2| 3615 |27.04.2019 . Планираните прекъсвания на електрозахранването на територията на Западна България, обслужвана от ЧЕЗ Разпределение за периода 30.04-03.05.2019 0| 3200 |25.04.2019 . Планираните прекъсвания на електрозахранването на територията на Западна България, обслужвана от ЧЕЗ Разпределение, за периода 22-25.04.2019 г. 0| 3140 |19.04.2019 . Планирани прекъсвания на ЧЕЗ Разпределение в Западна България за 5-19.04.2019 г. 0| 3245 |12.04.2019

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads
Реклама / Ads
Реклама / Ads

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах