Реклама / Ads
Frognews
0| 3270 |19.04.2019

Планираните прекъсвания на електрозахранването на територията на Западна България, обслужвана от ЧЕЗ Разпределение, за периода 22-25.04.2019 г.

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването на посочените дати и в рамките на указаните срокове, като е възможно периодът на прекъсванията да е по-малък от планирания.

Във връзка с осъществяване на посочените прекъсвания на електрозахранването за периода 22 – 25 април 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период   Времетраене    Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В текста по-долу са посочени датата, периода, максималното времетраене, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

СОФИЯ ГРАД  

Община БАНКЯ  

На 25.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   269  Кв.42,  УПИ Vі-1445, VII-7132, Кв.41а, Авлига, Васил Петлешков, Елиса, Жан Дьо Лафонтен, Иван Вазов, Изгрев, Княз Борис I/Д.Благоев/, Кочо Честименски, Кресна, Методи Иванов, Перуника/Х Конгрес на БКП/, Райна Княгиня, Рила, Синеморец, Сливница, София, Средна Гора, ул. София, УПИ VI Кв.1, УПИ VII-2743 Кв.7, УПИ ХХVІІІ-539, Кв.43, Хан Аспарух, Цар Симеон, Чавдарица, Чешма II, Шипка

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Житен, Общ. Столична:   Възрожденска

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   20 Април, Ген.Стефан Славчев, Георги Сава Раковски, Пейо Яворов, Стефан Стамболов/Будишин/, УПИ Хіі-720 Кв.81а, Хисаря, Шейново

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   V-1719, Шейново

На 23.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   В.З. Градоман, Детелина, Заря, Копривщица, Кракра, Мальовица/Комсомолска/, Огражден, Приморска, Хан Кардам, Хан Крум, Хан Омуртаг

На 23.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София:   Мальовица

На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   20 Април, Ген.Стефан Славчев, Георги Сава Раковски, Еделвайс, Иванянско Шосе/Млада Гварди, Мадарски Конник, София, Стефан Стамболов/Будишин/, Шейново

На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   V-1719, Шейново, Шосе Банкя

На 24.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Добруджа, Княз Борис I/Д.Благоев/, Лутраки/Свилен Русев/, Отец Паисий, УПИ ХХVІІІ-229,2258 Кв.119

На 25.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Иваняне:   ПИ 32216.2340.57

На 25.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София:   Алое, Арх.Георги Ненов/3029/701/, Сливница, София, Хан Аспарух

На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Варна, Восток, Еделвайс, Есперанто, Иванянско Шосе/Млада Гварди, Мадарски Конник, Максим Горки, Петко Д.Петков, Св. Св. Кирил и Методий, Свилен Миланов, София, Стефан Стамболов/Будишин/, Христо Смирненски

На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Шосе Банкя

Община ВИТОША  

На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая:   22-ра, II-3477, Кв.916, Буков Дол, Войнишко Въстание, Здравец, Кайлъка, Лесковец, Марин Чукар, Ново Село, Пирин/Дупките/, Суха Лешница, Хеброс

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   1-ва, Александър Костов, Ангел Букурещлиев, Боянски Водопад, Ген. Ковачев, Драгалевци, Елена Снежина, Камен Дял, Козяк/Александър Костов/, Кумата, Лескова Гора/Витоша/, Нарцис/Методи К.Димитров/, УПИ ХVііі-208,Кв.3а, Цар Иван Александър/Симеон, Ябълкова Градина

На 22.04.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:   Беловодски Път, Ботко Войвода/611/, Панорамен Път, Резньовете

На 23.04.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София:   Акад.Илчо Димитров, Асен Йорданов/486-та/, Българска Легия, Бяла Акация, Бяло Поле, Гатьо Шишков/492-ра/, Екатерина Ненчева /448-ма/, Емилиян Станев/490/, Крушовски Връх, Кръстова Вада, Манастирски Ливади, Манастирски Ливади УПИ Х-499, Манастирски Ливади-Запад, Манастирски Ливади-Запад, Ралевица, Ралевица, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Суходолска, Тодор Джебаров/417/

На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   713-та/Витоша/, XVIII-63,Кв.40, Александър Пушкин, Ардино, Багра, Д-Р Д.Съселов, Дъбова Гора, Ела/Стоян Стойков/, Елша, Калинка, Карамфил, Маринковица, Медвен/Маргарита Георгиева/, Панорамен Път, Проф.Николай Державин, Цар Борис III/Девети Септ., Явор/Малчика/, Явор/Цв.Божков/

На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   773-та/Витоша/, Андезит, Боянска /Драгалевци/, Васил Чекаларов, Голяма Могила, Детски Мир, Здравец, Кумата, Саша Попов, Секвоя

На 24.04.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:   410-та, 416/Драгалевци/, XVІІ-844 Кв.12 Симеоново-Драгалевци, Българска Легенда/416/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, В.З. Симеоново - Драгалевци, Веда Словена/412/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Змей Горянин/408/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Иван Гологанов/411/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Йоан Кукузел/418/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Манастирски Ливади, Мно Парк Люлин, Стефан Веркович/419/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Хилендарски Манастир/417/В.З.Симеоново-Драгалевци/, Цани Гинчев/420/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/

На 24.04.2019 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  София:   1-ва /Драгалевци/, 304-та /Драгалевци/, 305-та /Драгалевци/, 308-ма, 308-ма /Драгалевци/, 322-ра /Драгалевци/, 323-та /Драгалевци/, 324-та /Драгалевци/, 325-та /Драгалевци/, 326-та /Драгалевци/, Акад.Сандерс, Андрей Бачковски, Бойка Войвода, Драгалевци, Лешникова Гора, Мащерка, Планина Витоша, Поп Тодор Врачански, Природен Парк Витоша, Проф. Боньо Ангелов

На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   1-ва, Бял Равнец/621-ва/, Войнишко Въстание, Здравец, Панорамен Път, Свети Никола

На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   410/Драгалевци/, В.З. Симеоново - Драгалевци, Драгалевци, Драгалевци, Драгалевци  Разш.Север УПИ IV 1152, Еловица  /Кв. Драгалевци/, Захари Зограф, Илинден/Драгалевци/, Проф.Борис Йоцов/410/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, УПИ II-877,Кв.91б, УПИ XVII-1054,Кв.916

На 25.04.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:   Мно Парк Люлин

На 25.04.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София:   Акад.Петър Динеков/445-та/, Захари Зограф, Кимчовец, Крушова Градина, Хмел

На 25.04.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  София:   Местност Ботаническа Градина

Община ВРЪБНИЦА  

На 23.04.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Волуяк:   Божур, Огоста, Пламък, Сердика, УПИ XV-380 Кв.30

На 23.04.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична:   I-758,II-758,Кв.9, Васил Левски/Мраморско Шосе, Руйни Води

Община ВЪЗРАЖДАНЕ  

На 22.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:   Александър Стамболийски, Зона Б-5, Одрин

На 22.04.2019 г. /08:00 - 15:30 ч./ -  София:   Княз Борис I, Лавеле, Лавеле / ул.Позитано, Манол Тошев, Позитано, Света София

Община ИЗГРЕВ  

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Дианабад, Цариградско Шосе/Тракия/

На 22.04.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:   Елемаг, Ж.К.Изгрев

Община КРАСНА ПОЛЯНА  

На 23.04.2019 г. /08:00 - 15:30 ч./ -  София:   Алабин И.Вл., Княз Борис I, Три Уши/Адалберт Антонов/, Цар Самуил

Община КРАСНО СЕЛО  

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Доспат

На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Лагера

На 24.04.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  София:   Ген. Суворов, Майор Горталов, Тодор Каблешков, Цар Борис III/Девети Септ.

На 25.04.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  София:   Борово, Горски Пътник, Красно Село

Община КРЕМИКОВЦИ  

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Бухово:   Васил Левски

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   1-ва, Възраждане /Кремиковци/, Гергана /Кремиковци/, Здравец /Кремиковци/, Илинден /Кремиковци/, Кремиковска, Кремиковско Шосе, Кремиковци, Митрополит Кулевит /Кремиковци/, Пробуда /Кремиковци/, Пролет /Кремиковци/, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/, УПИ 302089, Местност Търне, Филип Тотю /Кремиковци/, ХIV-415,Кв.67, Хаджи Димитър /Кремиковци/, Ягода /Кремиковци/

На 23.04.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Долни Богров:   УПИ XXII-5, Кв.13

На 23.04.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:   2-ра /Враждебна/, 3-та /Враждебна/, 3-та /Нова Враждебна/, 39-та /Враждебна/, 4-та /Враждебна/, 51-ва /Кв.Враждебна/, 54-та /Враждебна/, 573-та/Кв.Левски/, 58-ма /Враждебна/, 68-ма /Враждебна/, 8-ма /Враждебна/, II-402, Ботевградско Шосе/Мизия/, Враждебна

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 22.04.2019 г. /08:00 - 15:30 ч./ -  София:   Арсеналски/Владо Георгиев/

На 22.04.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София:   Ангел Каралийчев/433-та/, Асен Разцветников/431-ва/, Братя Чакрин /438-ма/, Константин Петканов/437-ма/, Проф.Васил Стоин/440-та/, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, ул. 441 , ул. А.Караличев, ул. Е.Попдимитров

На 22.04.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  София:   Банат, Никола Й.Вапцаров, Орел, Рилски Езера, Сребърна/Първомайска/

На 23.04.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София:   Асен Йорданов , Аспарух Лешников , Атанас Дуков, Борис Руменов/482-ра/, Димитър Бояджиев/475-та/, Могилата, Сашо Николов-Сладура/483-та, Филип Кутев, Хижите

На 24.04.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София:   Иван Радоев/456-та/: , Никола Недев

На 24.04.2019 г. /11:30 - 13:00 ч./ -  София:   Тодор Ф. Чипев, Чавдар Мутафов/452-ра/

На 25.04.2019 г. /11:00 - 14:30 ч./ -  София:   Симеоновско Шосе, Чавдар Мутафов

Община ЛЮЛИН  

На 22.04.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  София:   Люлин 10

На 22.04.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./   На 23.04.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./   На 24.04.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./   На 25.04.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  София:   Люлин 6

Община МЛАДОСТ  

На 22.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 24.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 25.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:   Младост 4

На 24.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  София:   Ален Мак / Горубляне, Аспарух Лешников/484-та/, Деян Попов, Искър / Горубляне, Крайречна, Лазар Плачков, Околовръстен Път, Петър Дипларов, Самоковско Шосе, Симеоновско Шосе, Хан Аспарух / Горубляне, Царица, Царица Йоанна

Община НАДЕЖДА  

На 23.04.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:   Болярска/Ст.Пешев/

Община НОВИ ИСКЪР  

На 24.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Световрачене:   65601.54561, Войнишки Път, Дружба, Железопътна, Здравец, Кокиче, Липа, Локорски Път, М. Могилата, Македонска, Младост/Вине Тодоров/, Софийска/Иван Парев/, Тракийска Могила, УПИ-І-559 Кв.51

На 25.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Нови Искър:   Мест.Падината

На 25.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Подгумер:   Лилячето

На 25.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Световрачене:   Пунга, Синчец/Йордан Стоянов/

Община ОБОРИЩЕ  

На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Васил Левски

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 22.04.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София:   Местност Бонсови Поляни

На 23.04.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София:   Никола Петков/П.Напетов/

На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Марин Дринов, Овча Купел 2, Промишлена

На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Овча Купел 2, Промишлена

Община ПАНЧАРЕВО  

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Панчарево:   460.157.471, VI-752630490235, Детски Град, М.Детски Град, ПИ №184, Местност Дупките, Пи-560, К.Л.759, М.Дупките, Самоковско Шосе, УПИ І-752630490235

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   VII-178,Кв.21а, М-Ст Детски Град До Маунтин Вю

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична:   Местн.Елата, Местн.Пържови Кошари, Тупанкови Кошари

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Плана:   IX - 6, XVI-58, М. Църна Трева, Мах.Джамбова, Мах.Календарова, Мах.Кьосева, Мах.Масова, Мах.Тодорова, Мах.Чорбаджийска, Мах.Чорбаджийска, махала Бурнаска, махала Турмачка, махала Чаршийска, УПИ Ііі-31, Кв.11

На 23.04.2019 г. /08:45 - 10:45 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична:   Белишако, М.Запальето 29150.7110.1192, местност Елата, местност Пържови Кошари, ПИ 29150.7110.973, Тупанкови Кошари

На 23.04.2019 г. /08:45 - 10:45 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Плана:   56624.7202.153, Ix - 6, XVI-58, В.З.Кантона, М. Църна Трева, Мах.Горна Календарова, Мах.Джамбова, Мах.Календарова, Мах.Кьосева, Мах.Манчева, Мах.Масова, Мах.Новачка, Мах.Риджова, Мах.Тодорова, Мах.Чорбаджийска, махала Бурнаска, махала Велчева, махала Славкова, махала Турмачка, махала Чаршийска, ПИ 976, УПИ ІІІ-31, Кв.11

На 23.04.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Плана:   Мах.Календарова, Мах.Манчева

На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:   Вилна Зона Косанин Дол

На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кокаляне:   Александър Генков/Г.Панков/, Искър, Кръстан Младенов, Околовръстна, Св.Св.Кирил и Методий/Симео, Стефан Караджа/Лазар Симов/, Цар Калоян/Любен Янков/

На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Панчарево:   XVII-2912,Кв.10а, XX-2298 , Косанин Дол, Забел, Косанин Дол, местност Косанин Дол, местност Ширините, Ширините

На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   местност Косанин Дол

На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кокаляне:   Бор, Буката, Вец Кокаляне, Вилна Зона Батиница, Държов Дол, Петров Кладенец, Пролет, Самоковско Шосе, Теменуга, Тополите, Явор

На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Панчарево:   Дебело Гуно, Дебело Гуно, Йованец/Начо Иванов/, Лъката, Люляк/30-та/, Самоковско Шосе

На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   Самоковско Шосе

Община ПОДУЯНЕ  

На 24.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:   Хаджи Димитър

Община СЕРДИКА  

На 22.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 23.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 24.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 25.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  София:   Жак Дюкло, Лавандула, Липов Цвят

На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Сливница

Община СРЕДЕЦ  

На 23.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:   Райко Даскалов 2

На 23.04.2019 г. /10:00 - 16:30 ч./ -  София:   Гургулят/Т.Киркова В.Благо/

На 24.04.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София:   Райко Даскалов

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 23.04.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София:   1302, 6-та Кв.Мал.Долина/Студентс, 68134,1610,6157, 8-ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/, 9-та Кв.Мал.Долина/Студентс, XIII-348 Кв. 128, Въртопо, Дървеница, Евгений Силянов, Климент Охридски, Малинова Долина, Малинова Долина Изток УПИХІІІ-348, Св. Климент Охридски, УПИ ІІІ-2148, Кв.3 М.Парк Въртопо

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   21 Век, Дианабад , Пъстър Свят

На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   21ви Век, Александър Фол, Атанас Иширков, Георги Златарски, Дианабад, Жак Натан, Йордан Трифонов, Пъстър Свят, Пъстър Свят, ул. 255, Христо Вакарелски

На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   21ви Век, Александър Фол, Атанас Иширков, Дианабад, Жак Натан, Йордан Трифонов, Проф.Георги Златарски/454-Т, Пъстър Свят, Пъстър Свят, ул. 255 Та, Христо Вакареслки

На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   IV-2632,3480c, Студентски Град, УПИ І, Кв.120, М. Студентски Град

На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   21-ви Век, 255 Та, Алексансър Фол, Атанас Иширков, Дианабад, Жак Натан, Йордан Трифонов, Проф.Георги Златарски/454-Т, Пъстър Свят, Пъстър Свят, Христо Вакарелски

Община ТРИАДИЦА  

На 22.04.2019 г. /10:30 - 12:00 ч./ -  София:   617-та, Бокар, България, Комплекс Бокар, Манастирски Ливади - Б

На 23.04.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  София:   Асен Йорданов/486-та/

 

СОФИЙСКА ОБЛАСТ  

Община Божурище  

На 22.04.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Хераково:   XVII-162004 Кв.21, 18-162004 Кв. 21, I-160006, Кв.42, VIII-024012, Кв.3, УПИ II-178 Кв.21, УПИ IV-179 Кв.21, УПИ V-166, Кв.1, УПИ VIII-126, Кв.4, УПИ XV-162004, УПИ XVI-162004 Кв.21, УПИ XVII-162004,Kb.21, Х-162002, Хан Кубрат

На 22.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Божурище:   Александър Стамболийски, Бреза, Генерал Гурко, Георги С.Раковски, Европа, Летец, Люлин, Неофит Рилски, Никола Й.Вапцаров, Първи Май, Христо Ботев

На 23.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Хераково:   014148, М.Белица, махала Белица

На 23.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Божурище:   Девети Септември

На 23.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Гурмазово:   I-212, Кв.20, Любен Каравелов, УПИ Ix-159,Кв.14, УПИ VII-270, Кв.24, УПИ XIV-157 Кв.14, УПИ І-254 Кв.25, УПИ Х-299 Кв.29

На 24.04.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Гълъбовци:   1 Ва, 18 Та, 22-ра, XVII-418,Кв.51, Деянова Воденица, махала Димитрашков Слог, Строеж, Студен Кладенец, УПИ 240 Кв.38, УПИ III-219 Кв.34, УПИ І--410 Кв. 50, ХVII-244

На 24.04.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Хераково:   XVII-162004 Кв.21, 014148, 18-162004 Кв. 21, I-160006, Кв.42, I-9, III-028096, Кв.1, IV-016104,Кв.3,М.Кочияш, IV-028096, Кв.1, V-028096, Кв.1, VI-028096, Кв.1, VII-028073, Кв.1, VIII-024012, Кв.3, Ііі-694,Кв.48,Мбобен, №3 Стопански Двор, Александър Стамболийски (Мах.Бобен), Имот 44,Стопански Двор, Кад.Ном.14, М. Балин Дол, М.Белица, М.Бобен УПИ Х-029062  Кв.1, махала Белица, УПИ II-178 Кв.21, УПИ III-393  Кв.48, УПИ IV-179 Кв.21, УПИ Ix-029062 Кв.1, УПИ V-166, Кв.1, УПИ VIII-126, Кв.4, УПИ XII-029062, УПИ XV-162004, УПИ XVI-162004 Кв.21, УПИ XVII-162004,Kb.21, УПИ XxI-342,Кв.37, УПИ Х-029062 Кв.1, Х-162002, Хан Кубрат

На 24.04.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Храбърско:   I-075017 Кв.54, II-044016, IV-278 Кв.42, XIII-081046, Kв.2, Алек Мак, Ален Мак, махала Старо Село, махала Черен Пешо, местност Расул, Микроязовир Храбърско, Нарцис, ПИ 77400.91.16, ПИ 77400.91.17, УПИ -2-Кв.20, УПИ 3-076020 Кв.57, УПИ I- 174 Кв.43, УПИ I-076022,Кв.57, УПИ III-1981, УПИ X-404  Кв.45, УПИ XVII-081047, Кв.2, УПИ XXIII-337, УПИ-IV-76.11 Кв.57, УПИ-V-18,Кв.3, Черковна

На 24.04.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Храбърско

На 24.04.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Пролеша:   Лале, УПИ III-040059, Христо Ботев

Община Ботевград  

На 22.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   003036, В.З. Чеканица, В.З. Чеканица, В.З.Зелин, В.З.Зелин,Ул.4-та 1, Зелин, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-16-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-36-А, Зелин-36-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-4-та, Зелин-5-та, Зелин-7-А, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния Път, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Казармен, Казармен, Курорт Зелин, Курорт Зелин, Курорт Зелин, М.Чеканица, ПИ - 001088, местност Чеканица, местност Чеканица, местност Широко Ливаде, Оборище, Страцин, Стубеля, УПИ IV-737.75, УПИ XlV-1283,Кв.1,В.З Зелин, Цанкинска Воденица, Чеканица, Чеканица, Чеканица

На 22.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 23.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 24.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 25.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград:   III-709,Кв.38, Аспарух, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Дондуков, Дунав, Ивайло, Медвен, Опълченска, Рударка, Христо Ботев

На 22.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 23.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 24.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 25.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Скравена:   Койдановец

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   1866 Година, Балканска, Букорска, Витиня, Витоша, До Автогара, Люлин, Никола В.Ракитин, Свобода, Севаст Огнян, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев

На 24.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 25.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   003036, Бузлуджа, В.З. Чеканица, В.З. Чеканица, В.З.Зелин, В.З.Зелин,Ул.4-та 1, Зелин, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-16-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-36-А, Зелин-36-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-4-та, Зелин-5-та, Зелин-7-А, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния Път, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Зелинград, Каблешков, Казармен, Казармен, Курорт Зелин, Курорт Зелин, Курорт Зелин, М.Чеканица, ПИ - 001088, местност Чеканица, местност Чеканица, местност Широко Ливаде, Оборище, Панайот Волов, Свети Св. Кирил и Методий, Славейков, Страцин, Стубеля, Тп Бузлуджа, УПИ IV-737.75, УПИ XlV-1283,Кв.1,В.З Зелин, Цанкинска Воденица, Цар Самуил, Чеканица, Чеканица, Чеканица

На 24.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград

На 24.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Типченица:   Безименна, махала Креща

Община Годеч  

На 23.04.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Букоровци:   УПИ V 130кв.13

На 23.04.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Каленовци:   XI-83, УПИ-Хі-257,Кв.12

На 23.04.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Годеч:   Водопад, Гео Милев, Детелина, Зли Дол, Иван Вазов, Клокотиш, Кокиче, Космонавт, Никола Й.Вапцаров, Нишава, Парижка Комуна, Петрохан, Поляница, Рибарска, Софийско Шосе, Сохая, Старо Село, Трап, Явор

Община Долна баня  

На 22.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Долна Баня:   Александър Стамболийски, Бистришка, Бистришка, Бистришка, Бор, Бреза, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Елин Пелин, Здравец, Ибър, Йордан Йовков, Кокиче, Крали Марко, Малиново Поле, Мура, Никола Вапцаров, Оборище, Павел Вежинов, Патриарх Евтимий, Райна Княгина, Рилска Вода, Рилско Шосе, Рилско Шосе, Роза, Сергей Румянцев, Трепетлика, Трепетлика, Търговска, Хвойна

На 23.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 24.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 25.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Долна Баня:   Бистришка, Бистришка, Бреза, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Здравец, Кокиче, Малиново Поле, Никола Вапцаров, Райна Княгина, Рилско Шосе, Рилско Шосе, Роза, Сергей Румянцев, Трепетлика, Трепетлика, Търговска, Хвойна

Община Драгоман  

На 22.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Големо Малово:   УПИ І-340,Кв.32а, УПИ ХI-92,Кв.15

На 23.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Драгоил:   М.Крива Бара / Кв.12, местност Локва

Община Елин Пелин  

На 22.04.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Равно Поле

Община Етрополе  

На 22.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 24.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 25.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Етрополе:   27-ми Ноември, Александър Стамболийски, Двадесет и Седми Ноември, Люляк, М.Равнище №210042, Партизански, Пионер, Руски, Тодор Доков

На 23.04.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 15:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Видраре:   махала Градище, махала Кленака, махала Ликовци, махала Мусатете, махала Пешната Лъка, махала Раздолата, махала Свин Дол, махала Сечковци, махала Станчовец, махала Черни Връх

На 23.04.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 15:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Средни Рът:   Мах.Бечовското, Мах.Голяма Глава, Мах.Дунавското, Мах.Койчовци, Мах.Кондурите, Мах.Куваница, Мах.Мончово Търне, Мах.Средни Рът, махала Краева Бачия, махала Кръста, махала Марково Равнище, махала Скр. Колиби

На 23.04.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Правец:   Елосов Дол, махала Дивчов Рът, махала Драганско, махала Дръвница, махала Манастирица, махала Правешки Ханове, местност Елисов Рът, Средора, Тодор Живков

На 23.04.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Правешка Лакавица:   001626, Бивш Стопански Двор, Голямата Ливада, махала Церица

На 23.04.2019 г. /08:30 - 15:15 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Боженица:   махала Ласковци

На 23.04.2019 г. /08:30 - 15:15 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Калугерово, Общ. Правец:   махала Бундаците, махала Венчарете, махала Връбчовци, махала Габрика, махала Димитровци, махала Дола, махала Златовци, махала Кардашица, махала Костадиновец, махала Репавище, махала Рударец, махала Свин Дол, махала Смесите, махала Стайковци, махала Трънето, махала Чекотин, УПИ-Хі-8, Кв.4

На 23.04.2019 г. /08:30 - 15:15 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Своде:   махала Бакова Могила, махала Борова Шума, махала Бурньовица, махала Венеца, махала Габриците, махала Курман, махала Лъга, махала Преход, махала Требеш, махала Усоето, махала Чуклата, махала Чукльовци

На 24.04.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Осиковица:   махала Балинска, махала Вельовци, махала Витьовци, махала Габрика, махала Гетовци, махала Дачовци, махала Дрена, махала Кратунете, махала Манговци, махала Цековци

На 24.04.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Осиковска Лакавица:   Бостанището, Луковешки Дол, М.Гайдарско, махала Гроздене, махала Драйчовци, махала Нанковска, махала Рачовци, Общ. Правец, Ам Хемус, П-Л VI-61, Кв.5

На 25.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 13:15 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Манаселска Река:   М. Генчовци, махала Буджов Дол, махала Вила Манаселски Мост, махала Гараж, махала Гола Могила, махала Долна Липа, махала Драгоица, махала Липа, махала Печор, махала Смолевица, махала Череша, махала Чульовци, Укопете

На 25.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Видраре:   157, Кв. 13, Сграда Кметство, Іі    Кв., Лъга, махала Джамбазите, махала Семкова, Пи-083145 М.Мариновото

На 25.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Джурово:   Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Димитър Грънчаров, Матю Воденичаров, махала Герановица, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, УПИ III.Кв.2

На 25.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Лъга

На 25.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Осиковица:   махала 57 Км Ам Хемус, махала Вельовци, махала Владовци, махала Вълчиновци, махала Кратунете

На 25.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Равнище:   I Кв.29, XVII-290, Кв.46, Мах. Грозьов Дол, махала Големанско, УПИ II-196 Кв.8, УПИ IV-327 Кв. 30, УПИ XII-85

На 25.04.2019 г. /08:45 - 13:15 ч./ -  Видраре:   157, Кв. 13, Сграда Кметство, Іі    Кв., Лъга

Община Ихтиман  

На 22.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман:   Даскал Цветко, Иван Вазов, Полковник Борис Дрангов, Свети Княз Борис 1, Свети Софроний Врачански, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Освободител

На 22.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 24.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 25.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Стамболово, Общ. Ихтиман

На 23.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман:   Георги Раковски, Иван Вазов, Парчевич, Свети Патриарх Евтимий, Съединение, Топик, Цар Освободител

На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ -  Белица, Общ. Ихтиман:   121063, Гроздьовци, махала Барата, махала Бойчиновци, махала Горобий, махала Градеж, махала Гроздьовци, махала Средищна, махала Суевци, махала Широки Рът, махала Шуглеовци, УПИ Vіі Кв.8

На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   Хан Крум

На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ -  Бузяковци:   Заевица, махала Поповци, УПИ III-186 Кв. 17а, УПИ III-3, Кв.4

На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ -  Бърдо:   УПИ №113 Кв.№25а

На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ -  Вакарел:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Димитър Паунов, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, извън регулацията, Искър, Кръста, махала Драгиовци, Освобождение, П-Л Х, Кв.11 М.Бърдо, Самуил, Свети Иван Рилски, Средна Гора, Теменуга, Тинтява, Хан Кубрат, Харамлиец, Христо Ботев

На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ -  Джамузовци

На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ -  Мечковци:   УПИ VІІІ-89, Кв.3, УПИ XI-95, Кв.4

На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ -  Пановци:   22

На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ -  Ръжана:   УПИ VІІ-27, Кв.5

На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ -  София:   Вежен

На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Вакарел:   Васил Левски, Георги Димитров, Димитър Паунов, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, извън регулацията, Искър, Кръста, Освобождение, Самуил, Свети Иван Рилски, Средна Гора, Теменуга, Тинтява, Хан Кубрат, Харамлиец, Христо Ботев

На 23.04.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Вакарел

На 24.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Белица, Общ. Ихтиман:   махала Бойчиновци

На 24.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Вакарел:   913048, Александър Стамболийски, Ален Мак, Асен Златарев, Васил Левски, Георги Димитров, Еледжик, Здравец, Иглика, извън регулацията, Латинка, Люляк, М.Зубевица Им.№ 913037, Стефан Стамболов, Хановете, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка

На 24.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Ихтиман:   Автомагистрала Тракия, извън регулация/Ам Тракия/, ПИ 007083 М.Царчино

На 24.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Вакарел:   Дренов Ръд, Дренов Рът, Елин Пелин, махала Дренов Рът, С.Вакарел, Общ. Ихтиман, Ам Тракия, Чавдар Войвода, Чакър Войвода, Чешма Ангелина

На 24.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Веринско:   X-36, Кв.14, ул.13, УПИ IX-23, Кв.13, УПИ ІІІ-124, Кв.6, УПИ ХVІІ-131, Кв.6

На 25.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Боерица

На 25.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман:   VII-138

На 25.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман:   Баба Вида, Васил Левски, Витоша, Ген.Столетов, Гео Милев, Георги Раковски, Градинка Кв.192, Димитър Русинов, Дунав, Егерика, Еледжик, Здравец, Ивайло, Изток, Йордан Балчев, Кирил и Методи, Люле Бургас, Малина, Мусала, Околовръстна, Околовръстна, Пирин, Преслав, Пчелин, Свети Патриарх Евтимий, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Съединение, Три Уши, Търново, УПИ IV - 2853, Кв.191, Училищна, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Самуил, Чайка, Шиндар, Шипка, Юрий Гагарин

На 25.04.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Бузяковци:   махала Поповци

На 25.04.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Костадинкино:   Мах.Семковци УПИ ХVі-88, Кв.12, махала Брънковци, махала Полиовци, махала Семковци, махала Яздирастовци, Яздирастовци

На 25.04.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Поповци, Общ. Ихтиман:   УПИ Іі-91, Кв.13

На 25.04.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Борика, Общ. Ихтиман:   XII-106 Кв. 8, П-Л ІV-109, Кв.8, Парцел Vіі-59, Кв.20, УПИ 9-128 Кв 5, УПИ IV-187,Кв.15, УПИ ІV-165, Кв.24

На 25.04.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Вакарел:   VIII-186, Кв. 187, махала Поповци, Чешма Ангелина

На 25.04.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Веринско

На 25.04.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Пауново:   061033,М.Юрта, IV-60,Кв 5, V-142,Кв.23, П-Л Vііі-198, Кв.15, П-Л І-84, Кв.15а, махала Поповци, Поповци ПИ 028069, УПИ III-220, Кв.Ихтиман, УПИ V- 199 Кв. 14 Близо До Църквата, УПИ V-129 , Кв 21, УПИ XI-35,Кв.4, УПИ XVII-148,Кв.22, УПИ XxV-114, Кв.20

На 25.04.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Вакарел:   VIII-186, Кв. 187, махала Поповци

На 25.04.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Пауново:   IV-60,Кв 5, П-Л І-84, Кв.15а, махала Поповци, Поповци ПИ 028069, УПИ XI-35,Кв.4

Община Костенец  

На 23.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Александър Стамболийски, Трапезица, Цариградско Шосе, Чайка

На 23.04.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 09:30 - 16:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Самоков:   3-та

На 23.04.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Долна Баня:   X-125, Кв.11, Александър Стамболийски, Бистришка, Божур, Бор, Бреза, Бук, Витан Витанов, Георги Бенковски, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Елин Пелин, Здравец, Ибър, Иглика, Йордан Йовков, Кокиче, Крали Марко, Летище Долна Баня, Малиново Поле, Младост, Мура, Никола Вапцаров, Оборище, Павел Вежинов, Патриарх Евтимий, Райна Княгина, Рилска Вода, Рилско Шосе, Роза, Сергей Румянцев, Синчец, Трепетлика, Търговска, Хвойна, Христо Смирненски

На 23.04.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Долна Василица

На 23.04.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Боровец

На 23.04.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Марица:   1-ва, 10-та, 11-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ал.Стамболийски, Васил Коларов, Васил Стойчев, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов, Тодор Янакиев, УПИ IV-117,Кв.15

На 23.04.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Радуил:   1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 2-ра, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Б.Хаджисотиров, Бреза, В.Чапкънски, Васил Коларов, Васил Левски, Г.Зуйбаров, Г.Четвороженски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Май, Димитър Благоев, Дравска Епопея, Ибър, Ив.Вазов, Изгрев, Каменити Път, М.Дашин, Малина, Марица, Мария Капитанска, Маршал Жуков, Мир, Моловица, Н.Ангелков, Никола Боринаров, Никола Капитански, Никола Стамболийски, Оборище, Ореше, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пенко Капитански, Петър Капитански, ПИ 61604.9.476, Пионерска, Победа, Сливнишка, Спортист, Стадиона, Станимарица, Станко Ангелов, Туювка, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Ягода

На 23.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Долна Баня

На 23.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Марица

На 23.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч.; 09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Гуцал:   134017, IV  Вк.3а

На 25.04.2019 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Горна Василица:   махала Нова, 000147, 3-479 Кв.68 Мах.Пердова, VI-43, махала Гледжова, махала Нова, махала Пердова, Нова, Пердова, УПИ II-883, Кв.100

На 25.04.2019 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Долна Баня:   Търговска

На 25.04.2019 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Василишка

На 25.04.2019 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Момин Проход:   Ален Мак, Брезовица, Венера, Дрена, Еделвайс, Княз Борис, Круша, Лоза, Луна, Мусала, Победа, Пчела, Радост, Ружа, Свежест, Славянска, Стара Планина, Тодор Ненчев, Христо Ботев, Ягода

На 25.04.2019 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Подгорие:   П-Л XIx, Кв. 6, УПИ III-168 Кв 20, УПИ XxIII-75,Кв.7, УПИ ХіV-174, Кв.20

На 25.04.2019 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Пчелин, Общ. Костенец:   I-245 Кв. 11, К.К. Пчелински Бани/Хотел Виталис, Курорт Пчелински Бани, П-Л I-167, Кв.7, Пчелински Бани, ул.Рила, УПИ II-396, Кв.2, УПИ III-3 Кв. 1, УПИ XII-270, УПИ-425, Кв.1, ХХІІ-419

На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Очуша:   Мартинска, Мах.Каменчанска, Мах.Кулева, Мах.Кьосева, Мах.Мартинска, Мах.Шатърска, махала Шехтова, УПИ ХV-39,Кв.7

Община Костинброд  

За периода 22-23.04.2019 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Божурище:   Европа

На 22.04.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бучин Проход:   местност Раниславци, УПИ III-10

На 23.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Безден:   III-174, Ix-60, Кв.12, VII-66, Гълъбов Камък, М. Могилата УПИ77,24, ПИ №243,Кв.25, С.Безден Общ. Костинброд УПИ ХІІІ-78, УПИ 77.9, УПИ ХІІ-47, Кв.10 В.З.Бистрица

На 23.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Богьовци:   XIx-198,264, Кв.13, Имот 5340057, Общ.Костинброд, ПИ 534.50, УПИ I-193 Кв.16, УПИ II -29, Кв.9, УПИ IX-115 Кв.26, УПИ X-126 Кв. 25, УПИ ХІІ-127 Кв.25

На 23.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Градец, Общ. Костинброд:   155,6, Беледие Хан, Белидие Хан

На 23.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Костинброд:   Белидие Хан

На 23.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Костинброд:   4498, М. Кока Кола, II-3772, Кв 76в, III-900.7309, XV-3434 Кв.76в, Акация, Балкан, Бели Брези, Белица, Витоша, Г.М.Димитров, Гео Милев, Дванадесети Април, Драва, Жп Мост, Захари Стоянов, Заяковица, Извор, Искър, Кап. Петко Войвода, Кв 76 Апарцел Хіі, Кокиче, Копривщица, Малина, Марица, Маслово, махала Беледие Хан, махала Лешков Връх, местност Ленкови Кошари, местност Миткова Воденица, Момчил Войвода, Никола Д. Петков, Обединена, Острова, Панайот Волов, Петровден, Пирин, Поп Харитон, Райна Княгиня, Роса, Средец, УПИ XxV-3317,Кв.76г, УПИ ХIII-3346,Кв.76а, УПИ Хі-3106,Кв.235, УПИ Хіі-3254 Кв 116, Успех, Черно Море

На 23.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Опицвет:   УПИ XII-250, Кв.25, 10, III-283, VII-92, Кв.24, XVII Кв.4, Имот 014001, УПИ XIV-169 Кв.32, УПИ XV-86 Кв.23

На 23.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Петърч:   Атанас Гълъбов, Бузлуджа, Витан, Гарата, Герена, Детелина, Иван Бончев, Камчия, Кап.Петко Войвода, Люлин, Слатина, Тантил Стойчев, Тополница, Утуката, Шопска Комуна

На 23.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Хераково:   ПИ 145016

На 23.04.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Костинброд:   II-3772, Кв 76в, III-900.7309, XV-3434 Кв.76в, Бели Брези, Белица, Г.М.Димитров, Дванадесети Април, Захари Стоянов, Кап. Петко Войвода, Кв 76 Апарцел Хіі, Копривщица, Малина, махала Лешков Връх, Момчил Войвода, Никола Д. Петков, Панайот Волов, Поп Харитон, УПИ XxV-3317,Кв.76г, УПИ ХIII-3346,Кв.76а

На 24.04.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Костинброд:   4200,4267,До Кв.20, XI-5206,Кв.51, Антим I, Братя Миладинови, Величко Величков, Генерал Столетов, Ивайло, Константин Величков, Македония, Марица, Маслово, Места, Обединена, Петко Енев, Радецки, Ручей, Тополница, УПИ Ix-4329 Кв.52, УПИ XIII-249.3532, УПИ XxxIII-3532, УПИ XxxIV-6208 Кв.260, УПИVIII-605 Кв.205, Черноризец Храбър, Шияковци, Юрий Гагарин

На 24.04.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Костинброд:   Дванадесети Април, Еделвайс, Екатте 38978, Гр, Костинброд, Жп Кантон, Липа, Малина, Момчил Войвода, Незабравка, Обединена, Петър Берон, Роза, Спортист, Средна Гора, Фондови Жилища, Цар Самуил, Цветна

Община Пирдоп  

На 22.04.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Пирдоп:   Александър Груев, Александър Стамболийски, Андрей Георгиев, Артьовица, Бобьовица, Бузола, Бяла Чешма, Вежен, Втора, Георги Бенковски, Георги Гергов, Димитър Ночев, Димитър Савов, Димчо Дебелянов, Доктор Марков, Евстати Иванов, Еленска, Емилиян Станев, Захари Стоянов, Златьовица, Иван Вазов, извън регулация, Калето, Капитан Баторски, Княз Александър Батенберг, Княз Момчил Пирдопски, Косица, Коста Ганчев, Манджерин, местност Дадола, Методи Стоянов, Невена Генчева, Никола Вапцаров, Оборище, Опълченска, Павел Загоров, Панагюрско Шосе, Панайот Волов, Първа, Саво Савов, Св.Св.Кирил и Методий, Сергей Румянцев, Скока, Славци, Спас Соколов, Стефан Стамболов, Стоян Х. Петров, Тиньовец, Тодор Влайков, Тополница, Христо Ботев, Христо Генчев, Христо Смирненски, Христо Тотов, Христо Ясенов, Цар Освободител, Царьов Кладенец, Четвърта, Шеста

На 22.04.2019 г. /10:30 - 10:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Пирдоп:   Бачо Киро, Васил Левски, Върбите, Генерал Паприков, Георги Бенковски, Георги Гергов, Георги Геров, Димитър Димов, Димитър Ненов, Димитър Савов, Иван Вазов, Иван Джуров, извън регулация, Илчо Димов, Капитан Петко Войвода, Кв.80, Княз Александър Батенберг, Княз Борис І, Косица, Коста Ганчев, Лука Х.Павлов, Манол Златанов, Митрополит Серафим, Никола Петков, Никола Пушкаров, Опълченска, Паисий Хилендарски, Панагюрско Шосе, Панайот Волов, Паскал, Пека и Карло Чоконяни, Петко Рачов Славейков, Райна Княгиня, Ръжана, Св.Св.Кирил и Методий, Сергей Румянцев, Симеон Сърданов, Славци, Спас Соколов, Средна Гора, Тодор Влайков, Тодор Каблешков, Тодор Пирдопски, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Чавдар Войвода, Шеста

На 22.04.2019 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Пирдоп:   Георги Бенковски, Емилиян Станев, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Панагюрско Шосе, Стефан Стамболов, Христо Ботев

Община Правец  

На 22.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 24.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 25.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Джурово:   М.Беляновец Кв.9 УПИ Vііі, махала Беляновец

На 22.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 24.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 25.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Осиковица:   махала Баренска

На 22.04.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 23.04.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 24.04.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 25.04.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ -  Равнище:   I Кв.29, УПИ II-196 Кв.8, УПИ IV-327 Кв. 30

Община Самоков  

На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 24.04.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Алино:   П-Л Іі, Пл.№160, Кв.48, УПИ I-345, Кв.18

На 22.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Марица:   1-ва, 1-ва, 10-та, 11-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, 9-та, Ал.Стамболийски, Васил Коларов, Васил Стойчев, Георги Димитров, Георги Димитров, Илия Захов, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Сотир Иванов, Стоимен Захов, Тодор Янакиев, УПИ IV-117,Кв.15

На 22.04.2019 г. /08:00 - 18:15 ч./ -  Самоков:   Абаджийска, Абаджийска, Братя Миладинови, Генерал Велиаминов, Генерал Велиаминов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Дунав, Еленин Връх, Елица, Житна Чаршия, Житна Чаршия, Искър, Искър, Македония, Незабравка, Орлови Скали, Рилска Малина, Самоково, Синчец, Струма, Търговска, Търговска, УПИ 65231.906.319, Хр.Захариев, Хр.Захариев, Цар Симеон, Цареви Кладенци, Шейново, Ястребец

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   65231.904.222, Абаджийска, Абаджийска, Авксенти Велешки, Бачо Киро, Бреза, България, България, Вардар, Васил Левски, Велико Търново, Възраждане, Генерал Велиаминов, Генерал Велиаминов, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Елица, Житна Чаршия, Житна Чаршия, Здравец, Здравец, Здравец, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Доспевски, Искър, Искър, Искър, Ихтиманско Шосе, Ихтиманско Шосе, Леон Крудов, Люляк, Македония, Македония, Македония, Марица, Неофит Рилски, Николай Николаевич, Овнарско, Опълченска, Осогово, Отец Паисий, Отец Паисий, Охрид, Плана Планина, Преспа, Проф. Васил Захариев, Проф. Васил Захариев, Райна Княгина, Сем. Калинкови, Ситняково, Софроний Врачански, Софроний Врачански, Станислав Доспевски, Тинтява, Тракия, Тракия, Търговска, Търговска, Търговска, ул. Искър, УПИ 65231.909.365, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Хр.Захариев, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Цар Борис III, Цар Борис III, Явор

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Широки Дол:   1-ва, 15-та, 16-та, 18-та, 23-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   местност Татарски Брод, Татарски Брод

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Широки Дол:   местност Татарски Брод

На 22.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Говедарци:   ПИ 15285.10.114, Почивни Домове

На 23.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Радуил:   1-ва, 10-та, 5-та, Б.Хаджисотиров, Бреза, В.Чапкънски, Васил Коларов, Васил Левски, Г.Зуйбаров, Г.Четвороженски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Ибър, Ив.Вазов, Изгрев, М.Дашин, Марица, Мир, Н.Ангелков, Никола Боринаров, Никола Стамболийски, Отец Паисий, Пейо Яворов, Петър Капитански, ПИ 61604.9.476, Пионерска, Сливнишка, Спортист, Стадиона, Станимарица, Станко Ангелов, Христо Ботев, Ягода

На 23.04.2019 г. /08:00 - 18:15 ч./ -  Самоков:   Абаджийска, Абаджийска, Авксенти Велешки, Бачо Киро, Братя Миладинови, България, Генерал Велиаминов, Генерал Велиаминов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Димчо Дебелянов, Дунав, Елица, Житна Чаршия, Житна Чаршия, Захари Зограф, Иван Доспевски, Искър, Искър, Македония, Македония, Незабравка, Отец Паисий, Проф. Васил Захариев, Рилска Малина, Рилски Скиор, Рупите, Синчец, Струма, Търговска, Търговска, Търговска, УПИ 65231.906.319, Хан Кубрат, Хр.Захариев, Хр.Захариев, Христо Зографски, Цар Борис III, Шейново

На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 24.04.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Белчин:   1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 286, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Витоша, Георги Димитров, Иван Вазов, Имот №15,В Р-Н 54 УПИ-XxIx, Имот №16, Имот №2,Р-Н 51,М.Радивец, М.Радивец ,Пл.1 Кв 1, С. Белчин, Пл. XI, Кв. 57, Община Самоков, УПИ 100592 и УПИ100606 До Крепост Цари Мали Град, УПИ І-470,471 Кв.38а, УПИ-Ix Кв.20, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 24.04.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Белчински Бани:   П-Л V Кв,21, УПИ XI-206, Кв.13

На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 24.04.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Клисура, Общ. Самоков:   Извън Регурация

На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 24.04.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков:   1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 53-та, 54-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, XVIII, Бктп Градина - Ковачевци, Пп II,Кв.58

На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 24.04.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Поповяне:   ПИ 000368, ПИ 57697.13.27

На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 24.04.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Рельово:   №000527, извън регулация, ПИ 68, Кв.60, УПИ -I Кв.65, УПИ IV-Общински,Кв.35, УПИ V, Кв.46, УПИ VII- 82, Кв.5

На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 24.04.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Ярлово:   .Упи Хіі-562,  Кв.55, 002159,Екатте 87552, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 42-ра, 43-та, 45-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, X-710 Кв.63, Борова Гора, В Парцел 1, Кв.35, М.Грамаге, ПИ 013001 местност Св.Петка, ПИ 87552.132.17, ПИ 87552.2.109, Стоп.Двор, УПИ XIII 23 Кв.1, УПИ XVI Пл.260 Кв.16

На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 24.04.2019 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Доспей:   1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Площада

На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 24.04.2019 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ковачевци, Общ. Самоков:   25-та

На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 24.04.2019 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Продановци, Общ. Самоков:   040171,040187

На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 24.04.2019 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Райово:   1-ви Май, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 4-та, 5-та, 6-та, 8-ма, 9-та, Краля, Лаго, Маро, П.Пейчинов, Площада, Подридна, Самоковско Шосе, УПИ V, Кв.53, ХV  Кв.53

На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 24.04.2019 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рельово:   УПИ VІ-135,Кв.10

На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Доспей:   1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 2-ра, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 27-ма, 28-ма, 30-та, 4-та, 5-та, 7-ма, 8-ма, Площада

На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Продановци, Общ. Самоков

На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   65231.904.222, Абаджийска, Авксенти Велешки, Бачо Киро, Бистрица, Бреза, България, Бяла Поляна, Вардар, Васил Левски, Велико Търново, Генерал Велиаминов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Елица, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Хаджигюров, Здравец, Здравец, Здравец, Иван Вазов, Иван Доспевски, Искър, Искър, Ихтиманско Шосе, Кирил и Методи, Климент, Люляк, Македония, Македония, Манастирска, Марица, Митрополитска, Неофит Рилски, Никола Образописов, Николай Николаевич, Овнарско, Осогово, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Охрид, Плана Планина, Преспа, Проф. Васил Захариев, Райна Княгина, Рила Планина, Розова Долина, Сем. Калинкови, Ситняково, Скакавец, Софроний Врачански, Станислав Доспевски, Тинтява, Тракия, Тракия, Търговска, Търговска, ул. Искър, УПИ 65231.909.365, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Хр.Захариев, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Христо Смирненски, Цар Борис III, Цар Борис III, Явор

На 24.04.2019 г. /08:00 - 18:15 ч./ -  Самоков:   Абаджийска, Абаджийска, Авксенти Велешки, Бачо Киро, България, Генерал Велиаминов, Генерал Велиаминов, Генерал Скобелев, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Димчо Дебелянов, Елица, Житна Чаршия, Житна Чаршия, Захари Зограф, Иван Вазов, Иван Доспевски, Искър, Искър, Македония, Македония, Незабравка, Отец Паисий, Проф. Васил Захариев, Рилска Малина, Рилски Скиор, Рупите, Софроний Врачански, Струма, Търговска, Търговска, Търговска, УПИ 65231.906.319, Хан Кубрат, Хр.Захариев, Христо Зографски, Цар Борис III, Цар Симеон, Шейново

На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   65231.904.222, Абаджийска, Авксенти Велешки, Бачо Киро, Бреза, България, Вардар, Васил Левски, Велико Търново, Генерал Велиаминов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Елица, Житна Чаршия, Здравец, Здравец, Здравец, Иван Вазов, Иван Доспевски, Искър, Искър, Ихтиманско Шосе, Люляк, Македония, Македония, Марица, Неофит Рилски, Николай Николаевич, Овнарско, Осогово, Отец Паисий, Отец Паисий, Охрид, Плана Планина, Преспа, Проф. Васил Захариев, Райна Княгина, Сем. Калинкови, Ситняково, Софроний Врачански, Станислав Доспевски, Тинтява, Тракия, Тракия, Търговска, Търговска, ул. Искър, УПИ 65231.909.365, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Хр.Захариев, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Цар Борис III, Цар Борис III, Явор

На 24.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Самоков:   65231.901.523, 65231.904.222, II-1901 Кв.140, Авксенти Велешки, Арда, Асен Карастоянов, Баба Неделя, Бачо Киро, Бор, Бреза, България, Васил Стоин, Велико Търново, Връх Вихрен, Връх Манчо, Възраждане, Генади Шигорин, Генерал Гурко, Генерал Раздишевски, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Грънчар, Дим. Смрикаров, Димитър Димов, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Елица, Захари Зограф, Захари Хаджигюров, Здравец, Зорница, Иван Доспевски, Иван Йончев, Иван Шишман, Имот 65231.916, Иречек, Искър, Ихтиманско Шосе, Калково, Княз Дондуков, Кокиче, Константин Фотинов, Крали Марко, Латинка, Леон Крудов, Любен Каравелов, Люляк, Макгахан, Македония, Манастирска, Марица, местност Ридо, Мечит, Митр. Доситей Самоковски, Момина Сълза, Незабравка, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Корчев, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Осогово, Отец Паисий, Плана Планина, Подридна, Преслав, Проф. Васил Захариев, Рилски Скиор, Ружа, Рупите, Сем. Калинкови, Ситняково, Слави Генев, Софийско Шосе, Спартак, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, Странджа, Тинтява, Тодор Пеев, Тракия, Тридесети Декември, Търговска, ул. Искър, УПИ 65231.911.36, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Христо Зографски, Христо Йовевич, Христо Йончев, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Цар Борис III, Черно Море, Шипка, Явор

На 24.04.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Самоков:   Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Здравец, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Плана Планина, Проф. Васил Захариев

На 25.04.2019 г. /08:00 - 18:15 ч./ -  Самоков:   Абаджийска, Генерал Велиаминов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Елица, Житна Чаршия, Искър, Македония, Незабравка, Отец Паисий, Търговска, УПИ 65231.906.319, Хан Кубрат, Хр.Захариев, Цар Борис III, Шейново

На 25.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Самоков:   65231.907.178, II-1901 Кв.140, Абаджийска, Авксенти Велешки, Баба Неделя, Бачо Киро, Бор, България, Бяла Поляна, Васил Стоин, Витоша, Връх Вихрен, Връх Манчо, Възраждане, Генерал Велиаминов, Генерал Раздишевски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Дим. Смрикаров, Димитър Димов, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Елица, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Райнов, Захари Хаджигюров, Иван Доспевски, Иван Йончев, Иван Шишман, Иглика, Имот 65231.916, Искър, Ихтиманско Шосе, Калково, Климент, Константин Фотинов, Крали Марко, Леон Крудов, Луковица, Любен Каравелов, Макгахан, Македония, Манастирска, местност Ридо, Момина Сълза, Мургаш, Мусала, Незабравка, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Корчев, Никола Образописов, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Отец Паисий, Пирин, Подридна, Преслав, Преспа, Проф. Васил Захариев, Рила Планина, Рилски Скиор, Рупите, Сан Стефано, Сем. Калинкови, Ситняково, Слави Генев, Софийско Шосе, Спартак, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, Тодор Пеев, Тридесети Декември, Търговска, УПИ 65231.906.319, УПИ 65231.911.36, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Хр.Захариев, Христо Зографски, Христо Йовевич, Христо Йончев, Христо Максимов, Цар Борис III, Цар Симеон, Черни Връх, Черно Море, Шейново, Шипка

На 25.04.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Самоков:   Бор, България, Възраждане, Генерал Раздишевски, Леон Крудов, Никола Корчев, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Спартак, Тридесети Декември, Христо Максимов, Шипка

На 26.04.2019 г. /08:00 - 18:15 ч./ -  Самоков:   Авксенти Велешки, Бачо Киро, България, Димчо Дебелянов, Захари Зограф, Иван Доспевски, Македония, Отец Паисий, Проф. Васил Захариев, Рилски Скиор, Рупите, Търговска, Хан Кубрат, Христо Зографски, Цар Борис III

Община Своге  

На 23.04.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Своге:   23 Септември, V-1577, Кв.100, Балкан, Бранчовица, Гр.Своге, Дреновско Храсте, Дружба, Дунав, Искър, Кв107, Люлин, махала Осми Тунел, Миньорска, Мусала (Ал. Димитров), Осми Тунел, Петър Берон, Рединска Китка, Рила, Рудничар, Сердика, Средна Гора, Стефан Караджа, УПИ ХхI Кв.139, Циолковский, Чайка, Черно Море, Юрий Гагарин

На 24.04.2019 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:00 - 12:00 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Батулия:   Кв.176в, Община Своге, махала Кукура, местност Манастиро и Градо

На 24.04.2019 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:00 - 12:00 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Буковец, Общ. Своге

На 24.04.2019 г. /10:00 - 10:15 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Реброво:   Батулийска Битка, Васил Левски, Искърско Дефиле, махала Бивола, махала Брестово, махала Кори, махала Реката, махала Слатина, Пейо К.Яворов, Търговска, УПИ Vіі - 345 Кв.25, УПИ XV 221 , Кв 25, Хаджи Димитрър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Смирненски

На 24.04.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Реброво:   Батулийска Битка, махала Бивола, махала Слатина, УПИ Vіі - 345 Кв.25, Христо Смирненски

На 24.04.2019 г. /10:00 - 12:00 ч.; 10:00 - 10:15 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Бакьово

На 24.04.2019 г. /10:00 - 12:00 ч.; 10:00 - 10:15 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Огоя:   II-24, 075039, М.Влаков Дол, махала  Ябланишка, махала Войкин Дол-Реката

На 24.04.2019 г. /10:00 - 12:00 ч.; 10:00 - 10:15 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Своге:   200909, махала Две Реки, Общ.Своге Мтп Тихов Дол

Община Сливница  

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:   Васил Петлешков, Георги Бенковски, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Максим Горки, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Сливница, Стефан Караджа, Цар Симеон Велики, Юрий Гагарин

На 22.04.2019 г. /11:30 - 15:00 ч./ -  Гълъбовци:   1 Ва, 10 Та, 3 Та, 500179, 653, 8 Ма, XI-1.3 Кв 8, Атанас Узунов, Васил Левски, Войводина Могила, Драганица, УПИ XIV-531 Кв.26

На 23.04.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Безден:   .Упи ІV-126, Кв.2 В.З. Бистрица, В.З.  Бистрица УПИ ХVІ-164, УПИ VII-116, Кв.1, УПИ-Ix-510,Кв.5а

На 23.04.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Опицвет:   Под Костело Землище С.Опицвет

На 23.04.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:   1300 Години България, Алеко Константинов, Ален Мак, Васил Друмев, Васил Петлешков, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Д-Р Димитър Китов, Еделвайс, Жп.Гара, Иван Вазов, Иван Германов, Искър, Капитан Атанас Узунов, Капитан Радко Димитриев, Кирил и Методий, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Лев Толстой, Люляк, Максим Горки, Мир, Неделище, Нешо Бончев, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Пушкин, Първа, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Сливница, Стефан Караджа, Съединение, Тодор Влайков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода, Черни Връх, Черно Море, Юрий Гагарин

На 24.04.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Алдомировци:   242068, М.Слатина, 32-ра, 348, Кв.62, 45-та, 46-та, V-364,Кв.63, Алдомировска (Г.Димитров), Васил Левски, Вихър (Ант. Иванов), махала Слатина, махала Шишкова

На 24.04.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Братушково:   V-263, VII-299 Кв.19, УПИ XVI-300

На 24.04.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Гургулят:   XVI-17 Кв.9

На 24.04.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Гълъбовци:   1 Ва, 10-та, 17-та, 20-та, 3-та, 500179, 653, 7-ма, 8-ма, XI-1.3 Кв 8, Атанас Узунов, Васил Левски, Войводина Могила, Драганица, местност До Село, УПИ XIV-531 Кв.26, УПИ XIV-90 Кв.6, УПИ XVII-92 Кв.6

На 24.04.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Радуловци:   махала Рейна Река, Хііі-47,Кв.19

На 24.04.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Ракита, Общ. Сливница:   УПИ II-76

На 24.04.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница

 

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Белене  

На 22.04.2019 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Белене

На 24.04.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Белене:   България, Никола Алексиев, Христо Ботев

Община Долна Митрополия  

На 22.04.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./   На 24.04.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Биволаре:   Витоша, Крайбрежна, Марица, Нова, Републиканска, Христо Ботев

На 22.04.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Горна Митрополия:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Кирил и Методий, Марагидик, Мургаш, Панайот Хитов, Раковски, Родопа, Сливница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка

На 22.04.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Горна Митрополия:   Батак, Георги Бенковски, Граф Игнатиев, Димитър Благоев, Иван Рилски, Неофит Рилски, Паисий, Раковски, Ропотамо, Стефан Караджа, Хан Крум, Христо Ботев

На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ставерци:   Беласица, В Иванов, Гаврил Генов, Иван Вазов, Калето, Кирил и Методий, Кочо Честименски, Лев Толстой, Максим Горки, Неофит Рилски, Отец Паисий, Славянска, Хан Аспарух, Цветан Гевезовски

На 23.04.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Долна Митрополия:   Батак, Бузлуджа, Васил Друмев, Г.С.Раковски, Заводска, Огоста, Райко Даскалов, Странджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан.Аспарух

На 23.04.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Крушовене:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Левски, Витоша, Владимир Илич Ленин, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Михайлов, Димитър Благоев, Иван Вазов, Искър, Лазар Станев, Любен Каравелов, Оборище, Опълченска, Плиска, Раковска, Стара Планина, Фердинанд Козовски, Филип-Тотю, Цар Самуил, Цветан Спасов, Цеко Нинов, Чавдар, Ю.А.Гагарин

На 24.04.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Божурица:   Александър Стамболийски, Беласица, Божур, Вит, Г Бенковски, Г Милев, Гурко, Иван Вазов, Мусала, Н Рилски, Огоста, Опълченска, П Евтимий, П Р Славейков, Радецки, Раковски, Рила, Руен, Свобода, Скобелев, Сопот, Средна Гора, Христо Ботев, Шар Планина, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 25.04.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Рибен:   Антон Иванов, Братя Миладинови, В Терешкова, Кирил и Методий, Отец Паисий, Татарска, Христо Ботев, Чавдар, Явор

Община Долни Дъбник  

На 24.04.2019 г. /08:45 - 09:30 ч./ -  Долни Дъбник:   III Стопански Двор ПИ 291019, XIx-1149 1148, Ііі Стопански Двор, Ал Стамболийски, Ангел Кънчев, Балкан, Беласица, Бр Миладинови, Бузлуджа, Велчова Завера, Ген Скобелев, Гоце Делчев, Д.Дебелянов, Добри Чинтулов, Иван Вазов, Иван Рилски, Илия Бешков, Кирил и Методий, Кл Охридски, Македония, Мургаш, Назъм Хикмет, Нефтеник, Осогово, Перущица, Първи Май, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Ст.Заимов, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков, Тунджа, УПИ - І Кв.83, Христо Ботев, Христо Янчев, Цар Иван Шишман, Царевец, Шипка, Ъгъла на ул. Тунджа и ул. Перущица

На 22.04.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Долни Дъбник

На 22.04.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Крушовица, Общ. Долни Дъбник:   .Стопански Двор Север, 9-ти Септември, I-953, Кв. 112, XV-933, Ал Стамболийски, Богомил, Братя Миладинови, Вапцаров, Варна, Васил Левски, Веслец, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Дунав, Елин Пелин, Ив Вазов, Ив Митов Хинов, Кирил и Методий, Кокиче, Край Село, Л Каравелов, Локач, Москва, Мост Локач, Мусала, Ниш, Оборище, Осогово, Охрид, П К Яворов, Пенчо Славейков, Петър Данков, Петър Нинчев, Пирин, Пирот, Плевен, Полтава, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Рила, Скопие, Сливница, София, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Стопански Двор-Север, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цено Велчев, Цонко Ценов, Цоню Матев, Черни Връх, Черно Море

На 22.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Крушовица, Общ. Долни Дъбник:   I-953, Кв. 112, Ив Вазов, Кирил и Методий, Мусала, Ниш, Пирин, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Рила, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 23.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Долни Дъбник:   Ген Скобелев, Д.Дебелянов, Мургаш, Назъм Хикмет, Осогово, Христо Ботев, Христо Янчев, Шипка

На 23.04.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Долни Дъбник:   XIx-1149 1148, Беласица, Велчова Завера, Ген Скобелев, Добри Чинтулов, Мургаш, Назъм Хикмет, Райко Даскалов, Христо Ботев, Христо Янчев

Община Искър  

На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Искър, Общ. Искър:   Ас Халачев, Васил Коларов, Велико Търново, Лиляна Димитрова, Райко Даскалов, Трифон Ангелов, Христо Смирненски

Община Кнежа  

На 22.04.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Кнежа:   Ивайло, Марин Боев, Маршал Толбухин, Никола Петков, Рила, Христо Ботев

На 24.04.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Кнежа:   Димитър Бутански, Козлодуй, Козница, Ком, Осогово, Пирин, Родопи, Стара Планина

Община Левски  

На 24.04.2019 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Българене, Общ. Левски:   В Априлов, В Левски, Сливница

На 22.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Обнова:   Б.Анастасов

На 22.04.2019 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Левски, Общ. Левски:   Кирил и Методий

На 22.04.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Левски, Общ. Левски:   Антон Страшимиров, Васил Друмев, Димчо Дебелянов, Йордан Йовков, Райна Княгиня, Христо Ботев, Шипка

На 23.04.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Вълчитрън:   001005, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Балкан, Бачо Киро, Бенковски, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Гео Милев, Екатте 12601, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Иван Рилски, Лачко Ангелов, Любен Каравелов, Македония, Мусала, Над Село Стопански Двор, Оборище, Огоста, Опълченска, П.К.Яворов, Паисий, Пенчо Славейков, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Ресен, Родопи, Росица, Св.Св.Кирил и Методий, Скопие, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черно Море, Янтра

На 23.04.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Пордим:   Алеко Константинов, Базова Станция 3582, Балкан, Братя Миладинови, В.Априлов, Васил Левски, Веслец, Витоша, Владимир Заимов, Гурко, Драва, Дунав, Иван Божинов, Иван Вазов, Кала Тепе, Крайречна, Одеса, Радецки, Раковски, Рила, Сергей Румянцев, Скобелев, Средец, Стара Планина, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Циригова Могила

На 23.04.2019 г. /09:45 - 14:30 ч./ -  Вълчитрън:   001005, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Балкан, Бачо Киро, Бенковски, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Гео Милев, Екатте 12601, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Иван Рилски, Лачко Ангелов, Любен Каравелов, Македония, Мусала, Оборище, Опълченска, П.К.Яворов, Паисий, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Родопи, Скопие, Стара Планина, Тодор Каблешков, Тунджа, Черно Море, Янтра

На 24.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски:   Драва, Елин Пелин, Никола Вапцаров, Опълченска, Стефан Стамболов, Хан Омуртаг, Христо Ботев

На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски:   Гео Милев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Кирил и Методий, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Средна Гора, Стефан Караджа

Община Никопол  

На 23.04.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Драгаш Войвода:   В Левски, Витоша, Драгаш Войвода, Евлоги Ангелов, Изгрев, Любен Дочев, Месност Язгьол, Петър Велчев, Роден Кът, Спас Митев, Стопански Двор, Страхил Войвода, Ю.А.Гагарин

На 22.04.2019 г. /08:45 - 10:00 ч./ -  Никопол:   Амбарица, Арда, Беласица, Белмекен, Вежен, Веслец, Вихрен, Дик Баир, Димитър Благоев, Добруджа, Дойран, Елтепе, Камчия, местност Елия, Пирин, Победа, Рибарица, Рила, Странджа, Телеграфна, Тунджа, Христо Смирненски, Черни Връх

На 22.04.2019 г. /08:45 - 10:00 ч./ -  Черковица

На 23.04.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Никопол:   Акация, Амбарица, Беласица, Борова Гора, В.Левски, Вардар, Веслец, Витоша, Вишнева, Ген Криденер, Дойран, Елия, Искър, Крепостна, Любен Дочев, Малка Чарталия, Мелник, местност Висока Зона, местност Мерджанлъка, местност Руски Паметник, местност Харманлъка, Морава, Мусала, Оборище, Огоста, Одеса, Осъм, Петър Велчев, Победа, Родопа, Руен, Смолянови, Струма, Текето, Тракия, Хижа 4-ти Километър Черквица, Шипка, Янко Сакъзов, Янтра

На 24.04.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Никопол:   Акация, местност Синджирли

Община Плевен  

На 22.04.2019 г. /08:00 - 08:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Плевен:   ул. „Индустриална“, 5809 Северна Промишлена Зона, Плевен

На 22.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Плевен:   Западна Идустриална Зона, Индустриална Зона, местност Западна Идустриална Зона

На 22.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Плевен:   Асен Халачев, Воден, Иван Миндиликов, Иван Миндиликов  /Република/, Княз Александър I Батемберг, София

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горталово:   078002, Александър Стамболийски, Бинка Парашкевова, Витоша, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горталово:   071020- местност Сушица, VI-87 Кв.3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Г.С.Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, местност Дългата Пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мечка, Общ. Плевен:   Александър Стамболийски, Антим I, Г.С.Раковски, Данаил Попов, Максим Горки, Никола Петков, Пещера, Първи Май, Рила, Стоян Заимов, Татар Махала, Тодор Александров, Ю.А.Гагарин

На 22.04.2019 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Плевен:   Дружба, Русе/Д-Р Бешев/

На 22.04.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Плевен:   Владимир Бурмов, Елин Пелин, Лозенка, Сторгозия

На 22.04.2019 г. /11:00 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Берковица, Добри Чинтулов/Й.Никол/, Елин Пелин, Захари Зограф/Л.Станев/, Ивайло, Лозенка, Симеон Коцов  /А.Петров/

На 22.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Плевен:   ул.Монтажник

На 22.04.2019 г. /13:30 - 15:00 ч./ -  Плевен:   Захари Зограф/Л.Станев/, Стара Гара, Сторгозия

На 23.04.2019 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Плевен:   Б.Шивачев/Главинкова/, Лерин, Любен Каравелов, Найчо Цанов, Освобождение, Цар Борис III

На 23.04.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Плевен:   Ал.Стамболийски, Бяло Море/Н.Тинков/, Драгоман/Ц.Кисьов/, Кала Тепе, Ник.Д.Петков/В.Заимов/, Цар Самуил/В.Топалски/

На 24.04.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Плевен:   Кайлъшка, местност Кайлъка

На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бохот:   1-ви Май, Ал. Стамболийски, Васил Левски, Вит, Иван Вазов, Любен Каравелов, Мусала, Осъм, Рила, Средна Гора, Стамболийски, Струма, Трайчо Костов, Христо Ботев

На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Коиловци:   9-ти Септември, Ал Стамболийски, Бенковски, Борис Бардушев, Г Димитров, Иван Вазов, Ленин, Любен Каравелов, Одрин, Плевен, Райко Даскалов, Цветан Спасов

На 24.04.2019 г. /09:30 - 12:30 ч.; 09:45 - 15:00 ч./ -  Плевен:   Сторгозия

На 24.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Плевен:   Индустриална Зона

На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Къртожабене:   Александър Стамболийски, Барата, Васил Левски, Г.С.Раковски, Георги Димитров, местност Барата, Орлица, Студенец, Цар Калоян, Цар Симеон

На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ясен, Общ. Плевен:   Вила, Витоша, Генерал Колев, Генерал Скобелев, Георги Димитров, Иван Тод. Христов, Локомотив, М-Ст  Над Село, Никола Тинков, Тимок

На 25.04.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Славяново, Общ. Плевен:   000374

Община Пордим  

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Згалево:   II Кв.1, Аврора, Асен Халачев, Бачо Киро, Божин Чулев, Божин Чулев, Витоша, Восток, Восток, Гаврил Генов, Генерал Столетов, Георги Димитров, Герман Титов, Дунав, Елтепе, Йорданка Николова, Килиманджаро, Клисура, Комуна, Костурна, Марица, Москва, Москва, Мургаш, Пирин, Пловдив, Поп Андрей, Ракета, Раковски, Сердика, Стефан Караджа, Странджа, Христо Ботев, Христо Ботев, Юмрукчал

Община Червен бряг  

На 24.04.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Глава:   089015, 14934, 290004, Александър Стамболийски, Братска Могила, В Коларов, Вазов, Вит, Витоша, Вола, Г Димитров, Гео Милев, Дружба, Дунав, Ивайло, Искър, К-Н Петко Войвода, Кресна, Л Каравелов, Леденика, Ленин, Лютибродска, М Палаузов, Малчика, Марица, Мир, Момина Сълза, Надежда, П Берон, Пи-222001 Екатте-14934 М.Греда, Покрайна, Пролет, Първи Май, Рила, Сакар, Ст Планина, Сторгозия, Странджа, Тракия, Тунджа, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Черно Море, Янтра

На 22.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Червен Бряг:   Антим, Г Бенковски, П.Р.Славейков, Паисий, Перник, Струга, Тулча, Хан Аспарух, Шейново

На 22.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 23.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 24.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 25.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч.; 10:00 - 15:15 ч./ -  Червен Бряг:   Антим, Вардар, Средна Гора, Стара Планина, Струга, Шейново, Янтра

На 22.04.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Червен Бряг:   Безименна, Горник, Ж.П. Фонд Жилища - 7 Жп Сек

На 22.04.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Радомирци:   Александър Македонски, Александър Стамболийски, Антим Първи, Антон Иванов, В.Априлов, Витоша, Екзарх Йосиф, Иван Бунданов, Иван Вазов, Княз Александър Батенберг, Л Станев, Н Рилски, Плиска, Радецки, Ракитска, Родопи, С Димитров, Цар Асен Първи

На 22.04.2019 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Червен Бряг:   248005 М Водол, местност Биволски Камък

На 22.04.2019 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  Радомирци:   Александър Македонски, Асен Златаров, Г Димитров, Г С Раковски, Д Благоев, Дебелобръдска, Захари Стоянов, Н Вапцаров, Н Тодоров, Сл Алексиев, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Христо Ботев

На 23.04.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Червен Бряг:   Стара Планина

На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Радомирци:   507017, Веслец, Г Димитров, Ел Пелин, Иван Бунданов, К Златарев, Кирил и Методий, Ком, Мусала, Н. Бозвели, Плиска, Радецки, Ракитска, Родопи, С Димитров, С Румянцев, Хан Крум, Цар Калоян, Шар Планина

На 24.04.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Червен Бряг:   Антим, Вардар, Голеж, Пирин, Рила, Средна Гора, Стара Планина, Струга, Шейново, Яна, Янтра

На 24.04.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Койнаре:   Гоце Делчев, Милчо Симеонов, Отец Паисий, Септември, Симеон Нинов, Спартак

На 24.04.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Койнаре

 

ОБЛАСТ ПЕРНИК  

Община Брезник  

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезник:   9-ти Септември, 9ти Септември, Александър Тинков, Андрей Михайлов, Борис Калев, Бреза, Бърдо, Георги Ив Бунджулов, Железна Вода, Зеленище, Христо Ботев, Цвета Лумбарова, Чорни

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Бързия:   Еделвайс

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Садовик:   УПИ VII-288,289, Кв.3

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Видрица:   Видрица, Парцел Vіі-94в, Кв.17

На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Лялинци:   I-259 Кв.13, УПИ VII-115 Кв.26

На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Трън:   8ми Март, 9ти Септември, Александър Стамболийски, Атанас Ботев, Бор, Васил Левски, Вельо Стоянов, Владо Васев, Владо Тричков, Връх, Възраждане, Георги Димитров, Гочо Гопин, Денчо Знеполски, Десета, Ева Волицер, Еднофамилни Жилища, Здравец, Имот 000697 Стопански Двор, махала Ахчийски Кошари, махала Кошарите, махала Шиловец, Мир, Младост, Мосаловска, Народна Воля, Петко Д. Петков, Петър Асенов, Стадион, Стефан Караджа, Тако Пеев, Тенеси, Хаджи Димитър, Хараламби Стоянов, Христо Ботев, Чарчалат, Юрий Гагарин, Яким Тошков

На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Глоговица

На 23.04.2019 г. /09:00 - 15:30 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Конска:   IV-310,311

На 23.04.2019 г. /14:00 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Брезник:   Ангел Коцелянов, Владо Радославов, Изгрев, Нов Живот, Октомври, Разцвет, Сливница, Чайка, Шейново, Ясна Поляна

На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Гърло

На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Трън:   Имот 000697 Стопански Двор, махала Ахчийски Кошари, махала Кошарите

Община Земен  

На 22.04.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Жабляно:   29012.1.1

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Земен:   Албена, Александър Стамболийски, Гео Милев, Земенски Манастир, Земенско Кале, Кракра, Манастирска, махала Брънзова и Орлово Гнездо, махала Царева, Никола Вапцаров, Симеон, Струма, Хаджи Димитър

Община Ковачевци  

На 22.04.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Ковачевци

На 22.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Габровдол

На 22.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Горна Врабча:   Стопански Двор

На 22.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Горна Глоговица

На 22.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Дивля:   махала Кукувичарска, махала Фильова

На 22.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Долна Врабча

На 22.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Долна Секирна

На 22.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Еловдол:   IV-355 Кв.23, Кв.15

На 22.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Калище

На 22.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Калотинци

На 22.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Ковачевци:   XXIV-1148, Кв.49, XXXII, Кв. 54а, махала Калайджийска, Нупи 1,Масив 1, С. Ковачевци, Нупи 17а, С. Ковачевци, С. Ковачевци, Общ. Ковачевци местност Яз. Пчелина, УПИ XІІ-343 Кв.36, УПИ-XIII, Кв.53а, Циганка

На 22.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Косача

На 22.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Кошарево:   000339

На 22.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Лобош:   Нупи 14

На 22.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Мурено

На 22.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Радибош

На 22.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Ракиловци

На 22.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Светля:   УПИ XIX-298 Кв.22

На 22.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Сирищник:   УПИ IV-1161 Кв.39, УПИ ІV-494, Кв.38

На 22.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Слатино, Общ. Ковачевци

На 22.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Смиров Дол

На 22.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Чепино

Община Перник  

На 23.04.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Големо Бучино:   Арбова, Бачова Махала, Витоша, Даскала, Дъбрава, Кедър, Кокиче, Кошеве, Кракра, Люлин, Македония, Нарцис, Перник, Република, Рутеш, Скачок, София, Струма, УПИ VIII-184 Кв.48, УПИ XXIV Кв. 39, Шефтена, Яланджийска, Ясен

На 22.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник:   Алеко Константинов, Бродо, Бунтовник, Васил Априлов, Гео Милев, Георги Мамарчев, Димова Махала, Димчо Дебелянов, Добруджа, Дойран, Захари Стоянов, Зюмбюл, Ивайло, Иван Вазов, Капитан Векилски, Клисура, Кокиче, Любен Каравелов, Люлин, Миньор, Мургаш, Мусала, Найден Геров, Никола Козлев, Оборище, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Перелик, Протожерица, Родопи, Сан Стефано, Св.Св.Кирил и Методий, Селимица, Силистра, Синчец, Софийско Шосе, Станционна, Стара Планина, Стефан Караджа, Теменуга, Тодор Каблешков, Тутракан, Христо Ботев, Хумни Дол, Шибой

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Радуй

На 22.04.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 12:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Кралев Дол:   3-ти Март, Божилец, Боян Витков, В.Левски, Васил Левски, Велико Търново, Волга, Голо Бърдо, Граничар, Драва, Дунав, Дъбрава, Еделвайс, Извора, Изгрев, Искър, Калофер, Калужерец, Лале, Люлин, Люляк, махала Айдарица, махала Орниче, Металург, Минзухар, Миньор, Орниче, Отец Паисий, Родопи, Светлина, Синчец, Славей, Струма

На 22.04.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Земен:   Пещерско Шосе

На 22.04.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Перник:   Аврора, Айдарица, Баба Парашкева, Балева Махала/Даскалово/, Белоградчишки Скали, Бор, Боровец, Братя Кокарешкови, Волга, Грамаге, Димитър Благоев, Димитър Хранов, Драва, Евгении Ачанов, Жива Вода, Ивайло, Йордан Лютибродски, Климент Охридски, Костенец, Кралевски Път, Лазар Робев, Леденика, Ленин, махала Захаринова, махала Чешкарова, Момин Проход, Рилски Езера, Станке Димитров, УПИ І Кв.81, Христо Македонски, Христо Смирненски, Църква, Чехов, Чуйпетлово

На 22.04.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник:   Бор, Боровец, Волга, Кралевски Път, Райко Даскалов, Христо Ботев

На 22.04.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Кладница:   Ix-409, V-15 ,Кв.19, Vііі-29,Кв.18, XI-29 Кв.18 Делта Хил, Акация, Бакиница, Берлин, Бор, Борис Тодоров, Брезите, Брезовица, Брюксел, Валого, Варшава, Васил Левски, Виена, Вилна Зона, Витоша, Воденичище, Волга, Горско Стоп.Витошко, Градинарска, Гранит, Дабо, Делта Хил, Доброволец, Дончо Ватах, Еделвайс, Жк.Делта Хил, УПИ VI-33, Кв.12, Здравец, Ивайло, Иван Цветанов, Иглика, Изгрев, Йордан Божов, Калиница, Каменарска, Кокиче, Кракра, Лале, Латинка, Ливадите, Лондон, Мак, Матница, Минзухар, Мирковица, Младост, Морена, Москва, Омуртаг, Петър Янчов, Пладнище, Победа, Прага, Разкръске, Райна Княгиня, Рила, Рим, Рудничар, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище Делта Хил, Селимица, София, Спас Бурнов, Стадиона, Стамен Милкин, Струма, Суха Кладница, Тинтява, УПИ II-35,Кв.17 Делта Хил, УПИ V||-Кв.20, УПИ X-017112,Кв.83, УПИ XI- 922 Кв.58, УПИ XVI-12,Кв.20, УПИ XXIX-29,Кв.20 Делта Хил, УПИ XXXIII-31 Кв.20, УПИ ІІІ-21  Кв.20, УПИ Хх-523,Кв.51, УПИ-IX 29, ХVІІ-11010,11038, Хан Крум, Хемус, Хижа Селимица, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Язовирска, Яровец

На 22.04.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Рударци

На 22.04.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник:   Пояс №1на Язовир Студена

На 23.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник:   101, Бенковска, Вардар, Васил Левски, Васил Стоин, Гарата, Железничарска, Искър, Княз Александър Батенберг, Кракра, Миньор, Найчо Цанов, Отец Паисий, Паркинг Зад Съдебната Палата, Раковска, Раковски, Търговска

На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ярджиловци:   VIII-388, Кв. 31, Александър Стамболийски, Васил Левски, Вердин Александров, Витоша, Двадесет и Трети Април, Девети Септември, Иван Димитров, Извън Плана, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Орниче, Партизан, Плиска, Радослав Зафиров, Славчо Дяков

На 23.04.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Перник:   1-ва, 2-ра, 6-ти Май, Айтос, Асеновград, Ахтопол, Балчик, Банско, Бели Брег, Битоля, Ботевград, Брайла, Брацигово, Брезник, Бургас, Бяла Слатина, Варна, Васил Левски, Велинград, Видин, Враца, Граово, Добруджа, Дряново, Епископ Киприян, Етрополе, Златица, Изток, Илия Бешков, Ихтиман, Казанлък, Карлово, Клепало, Котел, Кракра, Кракра Пернишки, Красно Село, Кърджали, Лясковец, Монте Карло, Нов Безистен, Нова Загора, Нови Пазар, Одрин, Омуртаг, Охрид, Павликени, Пирдоп, Пловдив, Първи Май, Радомир, Разлог, Раковска, Раковски, Рудничар, Русе, Самоков, Св.Св.Кирил и Методий, Свищов, Севлиево, Стара Загора, Стара Чешма, Струга, Твърди Ливади, Троян, Трявна, Търговище, УПИ 2,Кв.202, Физкултурна, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Шумен

На 23.04.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Перник:   6-ти Май, Първи Май, Твърди Ливади

На 23.04.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Драгичево:   559, М. Черешите, Vіі-555 Кв.80, Александър Боянов, Александър Танев, Байкал, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владайска, Възраждане, Върла Стрън, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Гола Могила, Горно Драгичево/Копринено Орище, Гранит, Долно Драгичево, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Калиница, Каменица, Кокиче, Кракра, Лебед, Любен Каравелов, Люлин, М.Копринено Орище ПИ 324, Магистрала, Мария Луиза, махала Крушите, местност Горно Драгичево, местност Горно Драгичево/Ал Танев, местност Горно Драгичево/Борова Гора, местност Горно Драгичево/Вилите, местност Горно Драгичево/Гола Могила, местност Горно Драгичево/Копринено Орище, местност Горно Драгичево/Крушите, местност Горно Драгичево/Селимите, местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Миньор, Мрамор, Незабравка, Никола Вапцаров, Оборище, Панайот Волов, ПИ 020003, ПИ 1625,М.Серимеж, Пирин, Реката, Република, Рила, Ропотамо, Рударска, Сава Асенов, Серимеж, Средорек, Умище, УПИ VIII-1426, Физкултурна, Черни Връх, Янтра

На 23.04.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Мърчаево:   10-та

На 23.04.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Перник:   Бучински Път

На 24.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник:   Асен Златаров, Бенковска, Вардар, Васил Левски, Васил Стоин, Искър, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кракра Пернишки, Миньор, Найчо Цанов, Отец Паисий, Петко Каравелов, Райко Даскалов, Раковска, Раковски, Рено, Търговска

На 24.04.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Перник:   Васил Стоин, Владая, Кладница, Кракра, Кракра Пернишки, Отец Паисий, Петко Каравелов, Св.Иван Рилски, Търговска

Община Радомир  

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Владимир

Община Трън  

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Туроковци

 

ОБЛАСТ МОНТАНА  

Община Берковица  

На 22.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Берковица:   03928.209.82, 03928.29.157, №209.394 местност Сароновец, Ангел Кънчев, Берковска Река, Вардар, Заряница, извън регулацията, Калето, Кирил и Методи, Охрид, Пиротски Път, Рила, Шалин Дол, Явор

Община Брусарци  

За периода 22-25.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Брусарци:   23-ти Септември, Ал.Стамболийски, Георги Димитров, Дунав, Иван Вазов, Иван Козарев, Кремиковска, Ленин, Митко Палаузов, Падинска, Стара Планина

За периода 22-25.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Лом:   Лодовико Миланези(К-Ска)

На 22.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Киселево:   Борис Горанов, Бузлуджа, Васил Коларов, Георги Димитров, Иван Вазов, Михаил Илиев, Трифон Павлов

На 23.04.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 15:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./   На 24.04.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Смирненски, Общ. Брусарци:   Александър Гаврилов, Александър Стамболийски, Асен Симов, Борис Рангелов, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Трайков, Градина, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малина, Малчика, Мургаш, Мусала, Нечинска, Пирин, Път III-112, Раковски, Рила, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Трифон Каймакански, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кюстендилеца, Чавдар, Янтра

На 23.04.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 15:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./   На 24.04.2019 г. /09:30 - 15:45 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Буковец, Общ. Брусарци:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Кирил и Методи, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Никола Вапцаров, Поп Андрей, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 23.04.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./   На 24.04.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Брусарци:   23-ти Септември, Асен Златаров, Борис Рангелов, Волга, Гаговишна, Георги Димитров, Георги Трайков, Девети Септември, Димитър Благоев, Здравец, Иван Вазов, извън регулацията, Индустриална, Караджа, Ком, Комсомолска, Левски, Нечинска, Пазарска, Поп Андрей, Пролетарска, Раковска, Спортист, Тодор Кънчев, Трайчо Костов, Търговска, Хайдушка, Христо Ботев, Чавдар, Червено Знаме, Черковна

На 23.04.2019 г. /09:15 - 15:45 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./   На 24.04.2019 г. /09:30 - 15:45 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Одоровци:   Атанас Иванов, Георги Димитров, Двадесет и Трети Септемвр, Иван Вазов, Кънчо Маринов, Христо Ботев

На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Брусарци:   Бенковска, Георги Димитров, Иван Бобанов, извън регулацията, Искър, Карл Маркс, Ленин, Мересиев, Московска, Никола Й.Вапцаров, Падинска, Пролет, Стара Планина, Тодор Кънчев

Община Вълчедръм  

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Златия, Общ. Вълчедръм:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Поп Томов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гогол, Здравец, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Кубрат, Люляк, Мирон Тодоров, Мичурин, Млада Гвардия, Никола Кръстев, Пушкин, Стефан Караджа, Титов

Община Вършец  

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Вършец:   Алеко Константинов, Банкя, Тодорини Кукли, Цар Иван Асен II-ри(И.Бог, Янко Сакъзов(Строителна), Янко Сакъзов/Строителна/

На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Вършец:   Александър Стамболийски, Аспарух, Климент Охридски(И.Манк.), Княз Борис I-ви (Г.Бобенк), Тодорини Кукли, Христо Смирненски, Цар Иван Асен II-ри(И.Бог, Цар Калоян (Г.Яничков), Цар Симеон (Околовръстна), Янко Сакъзов(Строителна)

Община Лом  

За периода 22-25.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:   Веслец(Братя Ибренови), Пирот, Стадиона, Стара Планина, Тимок, Тунджа

Община Медковец  

На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Медковец:   Андрей Симеонов, Георги Димитров, Гъчо Бонов, Дано Опинчев, Иван Кулин, Поп Андрей

Община Монтана  

На 22.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Георги Дамяново:   извън регулацията

На 22.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Помеждин:   036043, ІV-148 Кв.9, Ііі, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста

На 22.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Равна, Общ. Чипровци:   Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 22.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Войници:   Васил Левски, Гено Бонов, Георги Димитров, Дунав, местност Барата, Момчил, Самота, Средец, Христо Ботев, Чавдар

На 22.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Доктор Йосифово:   Ален Мак, Ангел Йончев, Балена, Бельовец, Божур, Бор, Възход, Голомош, Д-Р Йосиф Иванов, Давид Цонков, Детелина, Дунав, Дъб, Еделвайс, Ела, Здравец, извън регулацията, Изгрев, Илия Цеков, Лековника, Липа, Лозарска, Люляк, Марица, местност Песъка, Мито Мишов, Огоста, Перуника, ПИ 000746-Извън Регулация, Пирин, Редака, Роза, Стублата, Тинтява, Топола, Тунджа, Цибрица, Цоновчето, Ъгъла на ул. Балена и ул. Марица, Янтра, Ясен

На 22.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Монтана:   48489.1.946, 48489.16.539, Арда, Беласица, Витоша, Димитър Ерийски(Ст.Алов), Добри Войников, Добри Чинтулов, Захари Янчев, Ивайло, извън регулацията, Камчия, Константин Фотинов, Кошарhик, Мальовица, местност Главчина Бабка, местност Палековото, Мусала, Нов Живот, Оборище, Одрин(Миладин Кунчев), Одрин/Миладин Кунчев/, Охрид, П.А.Славков(Г.Николов), Петко Каравелов, Петър Богдан, Петър Делян, Тинтява, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Хан Пресиян, Черноризец Храбър, Чучулига

На 22.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Видлица:   извън регулация

На 22.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гаврил Геново:   200001, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 22.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Георги Дамяново:   XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън регулацията, местност Помеждинска Бара, местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 Кв.3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 22.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Главановци, Общ. Георги Дамяново:   Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх

На 22.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Говежда:   502,35, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет   и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 22.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дива Слатина:   Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 22.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дълги Дел:   060010, Втора, Девета, Десета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 22.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Еловица, Общ. Георги Дамяново:   020097, Втора, Девета, Десета, извън регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 22.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Копиловци, Общ. Георги Дамяново:   7016, Ал.Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, извън регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка

На 22.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Меляне:   000133, Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Монтана:   48489.16.539, Арда, Беласица, Витоша, извън регулацията, Камчия, Кошарhик, Мальовица, местност Палековото, Мусала, Нов Живот, Оборище, Одрин(Миладин Кунчев), Одрин/Миладин Кунчев/, Охрид, Петко Каравелов, Петър Богдан, Тинтява, Хан Кубрат, Чучулига

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Студено Буче:   Антон Иванов, Бенковски, Боровец, Боян Чонос, Гаврил Генов, Гагарин, Георги Димитров, Данко Арсов, Димитър Благоев, Замфир Попов, Здравец, Иван Младенов, извън регулацията, Каблешков, Кирил и Методи, Лика Рачин, Михаил Маринов, Никола Цеков, Опълченска, Първан Георгиев, Раковска, Симеон Иванов, Славейков, Стефан Караджа, Тодор Йорданов, Хаджи Димитър, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Чавдар, Шипка, Ъгъла на ул. Данчо Арсов и ул. Г. Димитров, Юри Венелин

На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Стубел:   302006, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Втора, Тридесет и Девет, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесет, ул. Четвърта, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Крапчене:   Александър Стамболийски, Асен и Петър, Б Киро, Васил Левски, Веслец, Вит, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Главна(Георги Димитров), Дунав, Ивайло, извън регулацията, Клокотница(В.Пеева), Лозарска(И.Дамянов), Лъка(Г.Кирков), Любен Каравелов, Манастира, Петко Димитров Петков, Петко Рачев Славейков, Попова, Пчела, Пъстрина, Райко Даскалов, Три Уши, УПИ 6, Кв.19, Хан Аспарух(Р.Първанов), Хан Крум(Жданов), Хан Кубрат(Г.Генов), Христо Ботев, Цар Калоян(Д.Благоев), Цар Симеон(Д.Тодоров), Шипка(В.Коларов), Ъгъла на ул. Главна и Асен и Петър

На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Монтана:   извън регулацията, крайпътен комплекс Пъстрина

На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Николово, Общ. Монтана:   Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулация, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Семков Дол, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, УПИ I, Кв.10, УПИ XVIII-238 Кв.23, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла на ул. Първа и Втора

На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч./ -  Сумер:   179040, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Седемнадесет, Седма, Станой Стоянов, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Четири, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч./ -  Трифоново:   Втора, Двадесет, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, УПИ 2, Кв.41, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Крапчене:   Александър Стамболийски, Асен и Петър, Б Киро, Васил Левски, Веслец, Вит, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Главна (Георги Димитров), Дунав, Ивайло, извън регулацията, Клокотница (В.Пеева), Лозарска (И.Дамянов), Лъка (Г.Кирков), Любен Каравелов, Петко Димитров Петков, Петко Рачев Славейков, Попова, Пчела, Пъстрина, Райко Даскалов, Три Уши, УПИ 6, Кв.19, Хан Аспарух (Р.Първанов), Хан Крум(Жданов), Хан Кубрат (Г.Генов), Христо Ботев, Цар Калоян (Д.Благоев), Цар Симеон(Д.Тодоров), Шипка (В.Коларов), Ъгъла на ул. Главна и Асен и Петър

На 24.04.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Стубел:   302006, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Тридесет, Тридесет и Девет, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесет, ул. Четвърта, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Първа, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 24.04.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Сумер:   179040, Двадесет и Девет, Двадесет и Седем, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Седма, Станой Стоянов, Трета, Тридесет, Тридесет и Осем, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

На 24.04.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Трифоново:   Първа

На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Монтана:   Александър Стамболийски

Община Якимово  

За периода 22-25.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Комощица:   Бачо Киро, Братя Миладинови, Вела Пеева, Веслец, Генерал Гурко, Гео Милев, Граф Игнатиев, Девети Септември, Дончо Атанасов, Замфир Хаджийски, извън регулацията, Малчика, Симеон Ив. Бонев, Христо Ботев, Шипка, Яворов

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Комощица:   Асен Златаров, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Друмев, Генерал Скобелев, Гео Милев, Девети Септември, Дончо Атанасов, Кирил и Методи, Ломска, Любен Каравелов, Паисий, Славейков, Христо Ботев

 

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ

Община Априлци  

На 22.04.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Юмрукчал/Ново Село/

На 23.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Видима/Видима/, Касалийска/Ново Село/, М. Симеонов Азмак, Росица/Ново Село/, Хелевска/Ново Село/

На 25.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   52218.172.54, Балкан/Видима/, Ботев Връх/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, М. Пандуци Кв. Видима, Мичо Митков/Видима/, Пръскалска/Видима/, Стърна Река/Видима/, Туристическа/Видима/

На 26.04.2019 г. /09:30 - 12:00 ч.; 12:30 - 15:30 ч./ -  Велчево, Общ. Априлци:   местност Мачковци

Община Ловеч  

На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч:   Бузлуджа, Габровска, Крайна, Опълченска, Раковска, Родопа, Христо Смирненски

На 22.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Ловеч:   Амбарица, България, Гарата, Ген.Паренсов, Ген.Столетов, Инж. Петър Иванчев, Княз Имеретински, Перущица, Свети Свети Кирил и Методи, Сливница, Хан Крум, Харманска, Харманска, Цар Асен Първи, Цар Асен Първи, Черковна, Шипка

На 22.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч./   На 24.04.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Баховско Шосе, Васил Джабарски, Витоша, Възрожденска, Върхът, Гозница, Иван Вазов, Лале, Марко Крачунов, Матея Кръстев, местност Полето, Михаил Петков, Момина Сълза, Ната Стоянова, Петър Граматик, Пол.Жребков, Продимчец, Рила, Свобода, Северна Индустриална Зона, Синчец, Стоян Цанков, Тодор Чернев, Христо Русков, Цар Иван Александър, Чешмата, Юрий Гагарин

На 22.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч./   На 24.04.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Волга, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Клокотница, Крайна, Любен Каравелов, Марица, местност Кремъка, Огоста, Паисий, Петко Манев, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Първи Май, Пясъка, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра

На 22.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Баховица:   Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вълчо Петров, Георги Димитров, Георги Хаджидинчев, Девети Май, Дунав, Иван Вазов, Иван Драгов, Кокиче, Кътю Драсов, Липа, Македонска, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Петко Славейков, Пирин, Райна Княгиня, Раковска, Рила, Свети Кирил и Методий, Сердика, Славянска, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кацаров, Тодор Кирков, Трети Март, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Маринов, Шипка

На 22.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Лисец, Общ. Ловеч:   Албания, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баховски Път, Белия Път, Боцка Могила, Васил Левски, Врани Кладенец, Генко Дерибеев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гладен Рът, Димитър Димов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Кирил и Методий, Климент Охридски, Колю Фичето, Мерашки Път, Мир, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов, Раевец, Розова Долина, Росна Могила, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Централна, Шипка

На 22.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч:   Любен Каравелов

На 22.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Скобелево, Общ. Ловеч:   Васил Левски, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Георги Филчев, Кирил и Методий, Нешо Рачев, Оборище, Осми Март, Стара Планина, Стефан Караджа, Тиха, Тихи Кът, Търговска, Хисар, Христо Ботев

На 22.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Славяни:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Капитан Мамарчев, Княз Александър I Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Райна Княгиня, Свети Иван Рилски, Свети Кирил и Методий, Свети Климент Охридски, Сливница, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Тракия, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море, Шипка

На 22.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Лисец, Общ. Ловеч:   Асен Златаров, Белия Път, Георги Бенковски, Димитър Димов, Иван Вазов, Колю Фичето, Мерашки Път, Мир, Панайот Волов, Панайот Хитов, Раевец, Хаджи Димитър, Централна

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Брестово, Общ. Ловеч:   Вежен, Дойран, Канаджийска, Крайхристовска, Могилска, Оборище, Отец Паисий, Пряспа, Селище, Хаджи Димитър, Чурковска

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Йоглав:   Опълченска, Пирин, Христо Ботев

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Княз Александър I Батенберг, Никола Петков, Отец Паисий, Тракийска

На 22.04.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   местност Бабаковец, Младост

На 22.04.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Младост

На 23.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Славяни:   Бачо Киро

На 23.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Ловеч:   43952.14.25 М. Отсреща, Плевенско Шосе

На 23.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Вардар, Васил Левски, Вит, Витоша, Вихър, Дунав, Иван Вазов, Клокотница, Лиляна Бърдарова, Опълченска, Осъм, Панайот Волов, Петко Д.Петков, Петър Берон, Плиска, Пясъка, Райко Даскалов, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра

На 23.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Владиня:   Александър Стамболийски, Болнична, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Добруджа, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Кирил и Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Мизия, Пирин, Първи Май, Райна Княгиня, Роза, Септември, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Тодор Каблешков, Тп №4, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Черно Море

На 23.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дренов:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Баба Тонка, Бадьовец, Баира, Бачо Киро, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Ген.Тотлебен, Георги Кирков, Добри Стоянов, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Калето, Кованлъка, Крачун Атанасов Конов, Любен Каравелов, Люляци, Марин Дринов, местност Извора, Митю Христов, Никола Вапцаров, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Пипков, Патриарх Евтимий, Петър Петров Шантропов, Плиска, Райна Княгиня, Сан Стефано, Стефан Караджа, Тинтява, Трети Март, Хаджи Димитър, Хаинбоаз, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Цонев

На 23.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Горан:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Вардар, Васил Левски, Васил Петлешков, Вит, Вихър, Георги Бенковски, Дунав, Дяко Иванов, Илия Иванов Яръмов, Китката, Ловчанска, Любен Каравелов, Марица, местност Каваците, Общинска, Огоста, Опълченска, Освобождение, Осъм, Петко Д.Петков, Петър Иванов Гигилев, Райчо Даскалов, Раковски, Стефан Караджа, Тополите, Трети Март, Училищна, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цочевска, Чучура, Шипка

На 23.04.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Доктор Съйко Съев, местност Бабаковец, Младост

На 23.04.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   43952.14.25 М. Отсреща, Баховско Шосе, Васил Джабарски, Витоша, Възрожденска, Върхът, Гозница, Иван Вазов, Лале, Марко Крачунов, Матея Кръстев, местност Полето, Михаил Петков, Момина Сълза, Ната Стоянова, Петър Граматик, Плевенско Шосе, Пол.Жребков, Продимчец, Рила, Свобода, Северна Индустриална Зона, Синчец, Стоян Цанков, Тодор Чернев, Христо Русков, Цар Иван Александър, Чешмата, Юрий Гагарин

На 23.04.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Вардар, Васил Левски, Васил Левски, Вит, Витоша, Вихър, Волга, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Дунав, Иван Вазов, Клокотница, Клокотница, Крайна, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Марица, местност Кремъка, Огоста, Опълченска, Осъм, Паисий, Панайот Волов, Петко Д.Петков, Петко Манев, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Петър Берон, Плиска, Първи Май, Пясъка, Пясъка, Райко Даскалов, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Трети Март, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Янтра, Янтра

На 24.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Велковска, Гайдар Кольо, Георги Бенковски, Георги Мамарчев, Георги С.Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люлин, местност Юртлука, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пиперска, Пирин, Плиска, Под Усоито, Росица, Стара Планина, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 24.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Българене, Общ. Ловеч:   Ганчо Начев, Ганчо Павлов, Георги Тинков, Дядо Радоя Мариаша, Иванка Карагечева, Илко Ст.Ганков, Йордан Хубавенков, Кулата, Ловджийска, Марин Гърбов, Марин Пенков, Митю Комитата, Мичо Стоянов, Мочор, Неделки, Никола Комитата, Павел Станчев, Пенко Грозев, Пенко Христов, Присоето, Радой Минковски, Селище, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Христо Ботев, Цачо Павлов, Цвятко Пеев, Цвятко Цачев

На 24.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Дъбрава, Общ. Ловеч:   Васил Левски, Горски Пътник, Илинден, местност Каптажа, Трети Март, Чер Недялко, Шести Септември

На 24.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Прелом:   Александър Стамболийски, България, Васил Левски, Георги С.Раковски, Иван Вазов, местност Хаджовото, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Р.Славейков, Пролет, Стадион, Трети Март, Христо Ботев

На 24.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч:   Априлци, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Двата Бора, Иван Вазов, Иван Йонков Врацанлията, Магильов, Малиновска, местност Бекерска Кория, Пейо К.Яворов, Радой П.Цанков, Райна Княгиня, Растът, Резя, Селищен Дол, Средока, Хаджи Димитър, Хаджийска, Христо Ботев, Церът, Червен Бряг, Шарбанци, Шипка, Яница

На 24.04.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч:   Априлци

На 24.04.2019 г. /09:15 - 16:15 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Умаревци:   Балатон, Васил Левски, Вежен, Генерал Скобелев, Георги С.Раковски, Драгоман, Дунав, Кокиче, Кракра, Люлин, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Рила, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Шипка

На 24.04.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Дойренци:   Гарова

На 24.04.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Йоглав:   Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кокиче, Латинка, Мелнишка, Мусала, Никола Василев, Опълченска, Осъм, Отец Паисий, Пирин, Рила, Соргоня, Стара Планина, Странджа, Съединение, Трети Март, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев

На 24.04.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Витоша, Възрожденска, Гозница, Момчил Войвода, Тодор Чернев, Цар Иван Александър

На 25.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Северна Индустриална Зона

На 25.04.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Витоша, Гозница, Иван Вазов, Момина Сълза, Синчец, Юрий Гагарин

Община Луковит  

На 22.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит:   Асен Златаров, Беласица, Васил Левски, Иван Иванов, Иван Роснев, Козлодуй, Кокиче, Плевен, Сергей Румянцев, Стублата

На 22.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 23.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 24.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 25.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Румянцево:   069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Карлуково:   Ангел Кънчев, Байкал, Бачището, Бачо Киро, Бор, Бузлуджа, Вежен, Георги Бенковски, Георги Раковски, Девети Май, Дико Илиев, Желю Войвода, Здравец, Иван Ангелов, Изгрев, Кап Петко Войвода, Лале, Латко Лилов, Младост, Оборище, Орляк, Отец Паисий, Петко Петков, Петър Берон, Пролет, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър

На 23.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Ъглен:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Белия Бряг, Витска, Въло Войвода, Ген.Столетов, Георги Бенковски, Здравец, Ивайло, Иглен, Каменица, местност Дачовското, Никола Вапцаров, Освобождение, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис 1, Цар Иван-Асен Втори

На 25.04.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Луковит:   Възраждане

Община Тетевен  

На 22.04.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Тетевен:   Васил Петров, Георги Кирков, Лалка Павлова, Пенка Михайлова, Петко Страшния, Петрахиля, Първи Ноември, Станьо Петков, Трети Март

На 23.04.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Бабинци:   001104 С Екатте07884, ІV-52, Главна, махала Арамлия, махала Бадънското, махала Близнаците, махала Полъта, махала Трескавец, местност Чашката, Първа

На 23.04.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Тетевен:   002105 Екатте 07884, Бабинци

На 23.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 24.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 25.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Тетевен:   Дончовци, местност Злъчес, местност Изворин Дол

На 24.04.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен:   Бор, Гецо Атанасов, Дако Йонков, Детелина, Здравец, Йото Николов Врачев, Минзухар, Никола Врачев, Нягол Войвода, Славотин, Цачо Ненов

На 24.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Черни Вит:   Боровец, Дели Пало, Капитан Войновски, махала Златевци, Орлов Камък, Стоян Генков, Хан Аспарух, Христо Ботев

Община Троян  

На 22.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Кв.Балкан, махала Средно Трапе

На 22.04.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Бели Осъм:   Зеленика, махала Гунешка, махала Доновска, махала Калчевска, махала Катилска, Стоян Българенчето

На 22.04.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Бели Осъм:   Козя Стена, махала Църовска, Стоян Българенчето

На 23.04.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Балабанско:   местност Габърска

На 23.04.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   махала Длъжковска

На 23.04.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Балабанско:   махала Магунска, махала Мутевска, махала Факирска, местност Габърска, Район Центъра

На 24.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 26.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Дълбок Дол:   Бор, Гробарска, Дълбокдолска Комуна, Иван Дончев, Иван Иванчев, Изворът, Крайречна, Кузманица, Марин Дол, Момчилов Кладенец, Петър Стойков, Стойко Цочев, Суха, Тошко Тодоров, Чучура

На 24.04.2019 г. /09:45 - 12:30 ч./ -  Горно Трапе:   Дочо Гадев, Мичо Димитров-Ганди, Мичо Райковски

На 24.04.2019 г. /12:15 - 12:30 ч.; 12:15 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Чифлик, Общ. Троян:   Алашка, Бончевска, Вилна Зона, Зюмбюл, Калчевска, Козарката, Кокиче, Кьосовска, махала Троянска, махала Цанковска, местност Лъжето, Никола Войновски, Тодор Каблешков, Хаджийска, Цановска

На 24.04.2019 г. /12:15 - 12:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Балканец:   Ангел Русков, Василево, Ген.Карцов, Жална, Идент. 73198.268.24, М. Бельово, Краю Колев, М. Жална, махала Жална, махала Караниколти, Пенчо Тодоров, Път № 35, Христо Петков, Чучул, Янко Войвода

На 24.04.2019 г. /12:15 - 12:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Бели Осъм:   Балкан, Дочо Чакъров, Еделвайс, Заря, Зеленика, Козя Стена, Кокиче, Колю Бояджиев, махала Гунешка, махала Доновска, махала Калчевска, махала Катилска, махала Църовска, Римски Път, Сава Пенев, Стоян Българенчето

На 24.04.2019 г. /12:15 - 12:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Амбарица, Ген.Карцов, махала Голяма Рибна, махала Камен Мост, местност Беклемето, Стою Комитата

На 24.04.2019 г. /12:15 - 16:15 ч./ -  Балканец

На 24.04.2019 г. /12:15 - 16:15 ч./ -  Бели Осъм:   Козя Стена, Стоян Българенчето

На 24.04.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Горно Трапе:   Мичо Димитров-Ганди, Мичо Райковски, Стара Планина

На 25.04.2019 г. /09:45 - 12:30 ч./ -  Добродан:   Стара Планина, Стопански Двор

На 25.04.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Добродан:   Стара Планина

Община Ябланица  

На 22.04.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Батулци:   Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Левски, Гео Милев, Георги Диков, Здравец, Иван Вазов, Йото Диков, местност Мечовец, местност Сух Дол, Мишкарете, Панайот Волов, Пею Яворов, Присоето, Първи Май, Свети Кирил и Методи, Слатина, Стефан Караджа, Стоян Панов, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 22.04.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Дъбравата:   Александър Стамболийски, Буджовци, Витоша, Вътювци, Георги Бенковски, Драгойца, Златна Панега, Йотковци, Калето, Нинковци, Нишовци, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Цано Вълчев

На 25.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   XV-549, Кв.20, местност Пали Лула, местност Шумнене, Шумнене

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Бобов дол  

На 22.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 23.04.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Бабино

На 22.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 23.04.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Бабинска Река:   67 УПИ 8, Кв.10, Іх-59, УПИ VIII - 4, Кв. 2

На 22.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 23.04.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Бобов Дол:   Александър Костадинов, Александър Стамболийски, Алекси Янев, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Чучуков, Вела Пеева, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Дунав, Дъбрава, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Имот №390, Кв.75, Йорданка Николова, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Кокиче, Митко Палаузов, Негулица, Осми Март, Отец Паисий, Парцел-11,Кв.39, ПИ 019035, М.Цаган, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Свети Спас, Хаджи Димитър, Цаган, Юри Гагарин, Явор

На 22.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 23.04.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Горна Козница:   местност Абрашица, П-Л ХІV-234, Кв.23, УПИ ІХ-252

На 22.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 23.04.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Коркина:   Коркина, Х-21,Кв.2

На 22.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 23.04.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Мала Фуча:   44

На 22.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 23.04.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Новоселяне

На 22.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Голема Фуча

На 22.04.2019 г. /11:30 - 12:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Големо Село

На 22.04.2019 г. /11:30 - 16:00 ч./ -  Град Дупница

Община Бобошево  

На 23.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Блажиево:   VII-236,Кв.15, Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св.Иван Рилски, Стопански Двор, Теменуга, УПИ - V-77,Кв.11, ХII,Кв.22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис

На 23.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бобов Дол:   Васил Коларов

На 23.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бобошево:   04532.142.023 Света Богородица, 14532.040.017, XIII-591 Кв.65, Ал.Константинов, Ал.Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. и К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-Р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Жп Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил и Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М.Турсуно ПИ №135017, местност Галенковци, местност Герена, местност Друма, местност Затона, местност Кощанево, местност Липовица, местност Манастира, местност Миладин, местност Мърдище, местност Секелица, местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, Път 104, Пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор

На 23.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Висока Могила:   Мильов Рид

На 23.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Вуково:   087040, 12351.153.0030

На 23.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Грамаде, Общ. Дупница:   ІХ - 136, Кв. 18

На 23.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Доброво:   046015, VІ-293,  Кв. 20

На 23.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   местност Мело

На 23.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Каменик

На 23.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Рила

На 23.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Скрино:   116, X-83

На 23.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Слатино, Общ. Бобошево:   Лоза, местност Слатинско Ханче, Цар Борис

На 23.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Смочево:   048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-Vііі-361,Кв.15, Христо Ботев

На 23.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Сопово

Община Дупница  

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Верила, Дупница, Ивайло, Каваклия, Клисура, Клокотница, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Рупите, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Скопие, Христаки Павлович, ХХХVI - 2262, Цар Освободител

На 23.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Дупница:   Каваклия, местност Барактарица, Орлинска, Самоковско Шосе, Свобода, УПИ Vііі,Кв. 8, ПИ 68789.602.65, Яхинско Шосе

На 23.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Яхиново:   87727.20.25, местност Полето, Яхинско Шосе

На 23.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бадино:   УПИ - ІІ-113, Кв.21

На 23.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бобошево:   махала Въртен Камък

На 23.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Боровец:   II-259,Кв.14, XVIII-263 Кв.14, УПИ XII-99q, УПИ XV-172, УПИ-І

На 23.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бураново:   007004, 023014, 025033, 267, Селището, УПИ I-63, Кв.6, ХIII-483,Кв.50

На 23.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Джерман:   013024, 017022, 059050, VIII-419,Кв.35, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, местност Бела Вода, местност Голямата Порта, местност Еминица, местност Китева Ливада, местност Кръсто, местност Мали Бельов Дол, местност Площа, местност Пульова Воденица, местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански Двор, Теменуга, УПИ II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор

На 23.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Драгодан:   №000026, извън регулация, махала Ортакчийска

На 23.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   68789.25.34, 68789.28.351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, местност Бунищерица, местност Злево, местност Пульова Воденица, местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода

На 23.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Крайни Дол:   III-33,43,Кв.5, УПИ - VII-86, ХIх-51

На 23.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Крумово, Общ. Кочериново:   000477

На 23.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Мурсалево:   200002, 244,Кв.12, II-353,Кв.11, III- 279, V-688 Кв.66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен Път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, ПИ 056021 местност Деве Богаз, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 23.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Слатино, Общ. Бобошево:   IV-123,Кв.15, XVI - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, местност Герена, местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, ПИ 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански Двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, УПИ XII-406, Христо Смирненски, Цар Борис

На 23.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Усойка:   Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, местност Будаковица, местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св.Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов

На 23.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Фролош

На 23.04.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Цървище:   махала Ореевица, Цървище

На 23.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:   68789.25.34, Ботьо Петков, Люляк, местност Бунищерица, местност Злево, Отец Полихроний, Прогона

На 23.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Палатово:   083002

На 23.04.2019 г. /09:45 - 11:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница:   Комсомолска

На 23.04.2019 г. /09:45 - 11:15 ч./ -  Бобов Дол:   Младост

На 23.04.2019 г. /09:45 - 11:15 ч./ -  Гюргево

На 23.04.2019 г. /09:45 - 11:15 ч./ -  Дупница:   68789.21.19, 87727,16,179, Джерман, извън регулация, Каваклия, М. Динката, местност Барактарица, местност Драгоина Могила, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром.Зона, Саморанска, Софийско Шосе

На 23.04.2019 г. /09:45 - 11:15 ч./ -  Крайници:   39339.117.68, 39339.142.19, I-1,2,3, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, УПИ II-302,Кв.79, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 23.04.2019 г. /09:45 - 11:15 ч./ -  Самораново:   Митко Палаузов, Саморанска

На 23.04.2019 г. /09:45 - 11:15 ч./ -  Сапарева Баня:   65365.210.931, 65365.46.10, 65365.602.106, Lxx-462,Кв.74, XV-2268, Кв.44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, местност Бончук, местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св.Илия, Серафим Йорданов, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, УПИ 65365.46.56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин

На 23.04.2019 г. /09:45 - 11:15 ч./ -  Сапарево:   002002, 00455042, 045132, X-2698, І-2332,Кв.66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, УПИ ХхV,Кв.20, Х-2149,Кв.11, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода

На 23.04.2019 г. /09:45 - 11:15 ч./ -  Червен Брег:   Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, местност Могилите, местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ.Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 23.04.2019 г. /09:45 - 11:15 ч./ -  Яхиново:   87724.10.5, 87727.13.10, 87727.13.18.2, 87727.14.69, 87727.17.1, 87727.20.2, 87727.203.284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ VI-185 Кв.28, Христо Ботев, Яхинско Шосе

На 24.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Крайници:   Андрей Жданов, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Раковски, Димчо Дебелянов, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Кирил Овчарченски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Малчика, Мара Петлякова, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Райко Даскалов, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Христо Ботев, Христо Механджийски, Яне Сандански

На 24.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Самораново:   65245.4.266.1, местност Златковица, Стопански Двор

На 24.04.2019 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Джерман:   017022, Асен Орански, Васил Демиревски, Георги Димитров, Дупнишка Комуна, Коста Петров, местност Кръсто, Рила, Христо Ботев

Община Кюстендил  

На 22.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Чудинци

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:   Бабуна, Беласица, Бурин Дол, Васил Априлов, Веслец, Голак, местност Хисарлъка, Парижка Комуна, Перущица, Пирин, Пиянец, Радослав Нотев, Стара Планина, Трифон Стефанов, Яне Сандански

На 22.04.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 13:00 ч./ -  Богослов:   037149

На 22.04.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 13:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Слокощица:   махала Рошковци

На 22.04.2019 г. /09:15 - 13:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч./ -  Кюстендил:   Абоба, местност Планина Осогово

На 22.04.2019 г. /09:15 - 13:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 12:00 - 13:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 13:00 ч.; 09:00 - 09:45 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Цървена Ябълка:   Таскова Плевня

На 22.04.2019 г. /12:00 - 13:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Богослов:   037149, махала Топилата, местност Саманли Баир

На 22.04.2019 г. /12:00 - 13:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Ветрен, Общ. Невестино:   махала Агушка, махала Дамянска, махала Капралска, махала Ковачевска, махала Новаковска, махала Ризовци, махала Смиленска

На 22.04.2019 г. /12:00 - 13:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Илия

На 22.04.2019 г. /12:00 - 13:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Кюстендил:   Абоба, Белият Камък, местност Планина Осогово, местност Ръжеве, местност Самали Баир, местност Хисарлъка

На 22.04.2019 г. /12:00 - 13:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Ново Село, Общ. Кюстендил:   махала Двете Реки

На 22.04.2019 г. /12:00 - 13:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Раково, Общ. Невестино:   махала Бурнаавска, махала Зидинци, махала Ковачка, махала Озранци, махала Рахталинска, махала Реката, махала Решанска, махала Чеканец

На 22.04.2019 г. /12:00 - 13:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Савойски:   махала Бреза, махала Пелтечка, местност Предела

На 22.04.2019 г. /12:00 - 13:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Сажденик:   махала Златанска

На 22.04.2019 г. /12:00 - 13:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Слокощица:   247, № 021067 местност Дупката, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Кубрат, махала Диновска, махала Маркова, махала Рошковци, местност Галеница, местност Змиярника, местност Реката, местност Саманли Баир, местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Хайдушка Ливада, Шипка

На 22.04.2019 г. /12:00 - 13:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Търсино

На 23.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Каменичка Скакавица:   Васил Левски, Здравец, Каменица, махала Дудевска, махала Пилищарска, махала Чакмаджийска, махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър

На 23.04.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Богослов:   037149, махала Топилата

На 23.04.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Кюстендил:   Абоба, местност Планина Осогово, местност Хисарлъка

На 23.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Горна Брестница:   Влахов Дол, местност Влахов Дол

На 23.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Грамаждано:   II-110.Кв.11, Александър Стамболийски, Васил Левски, Джурналица, Димитър Каляшки, Здравец, Любен Манджуков, местност Гола Велика, местност Динката, местност Исманица, местност Стрелбище, местност Стрелбище Пи003007, Осогово, ПИ 17680.25.36, Почивало, Радослав Нотев, Румена Войвода, Стоимен Ковачев, Христо Ботев

На 23.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Жиленци:   Ангел Маноилов, Борис Джелепски, Васил Левски, Глоковска, Гюешевско Шосе, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Иглика, Крайречна, Курбанци, Кьошко, махала Везенска, махала Долна, махала Сиракова, махала Черковна, махала Чифлика, местност Баладърица, местност Гьоло, местност При Къщи, местност Разкръсие, местност Сбирище, местност Спротива-Чифличето, Милан Керенски, Над Погребите, Осогово, Петър Ризов, При Къщи, Първи Май, Радослав Нотев, Райна Княгина, Теменужка, УПИ II-105, Кв.26, УПИ XII, Кв. 17, УПИ ХVIII -187 Кв.228, Христо Ботев

На 23.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Кюстендил:   Бреза, Васил Петлешков, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Елисавета Багряна, Емил Марков, Жельо Демиревски, Иван Банков, Иван Момчилов, Игнат Барбар, Индустриална, Йоаким Осоговски, Крум Зарев, Любчо Кечев, Малчика, махала Корубанска, местност Влахов Дол, местност Гола Велика, местност Гърлянски Черешарник, местност Динката, местност Кандило, местност Кандило ПИ 050199, местност Лозенски Механи, Могилата, Никола Атанасов, Николай Рукавишников, Петър Берон, Петър Ников, Прогона, Румена Войвода, Сердика, Соволска, Спартак, УПИ III-7156,Кв. 398, УПИ VII Кв.91 А, Цвятко Радойнов

На 23.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Лозно:   ПИ 030204 М. Кочине, Васил Левски, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Каляшки, Дрин, Емил Шекерджийски, Йорданка Николова, Китка, махала Кепазка, махала Корубанска, местност Азна, местност Кочине, местност Лозище, местност Орачето, местност Пладнище, местност Под Селото, местност Разкръсе, местност Стари Лозя, местност Стрелбище, местност Стрелбището, Осогово, Паисий Хилендарски, Под Селото, Свети Илия, Слатина-026005, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Стоян Лудев, Стрелбището, Топила, Топилата, УПИ XI-223 Кв.21, УПИ Іх Стопански Двор, Христо Ботев, Цанко Церковски, Четиринадесети Май

На 23.04.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Лозно:   Васил Левски, Даскал Димитрий, Димитър Каляшки, местност Кочине, местност Пладнище, местност Стари Лозя, Осогово, Стефан Караджа, Четиринадесети Май

На 24.04.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Каменичка Скакавица:   махала Дудевска, Осогово

На 25.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Гърляно:   IV-111,Кв 22, Владимир Заимов, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, махала Долна, махала Леските, махала Реката, Руен

На 25.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил:   местност Планина Осогово

На 25.04.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Вратца:   махала Мазнево

На 25.04.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Жиленци:   Деляница, махала Мазнево

На 25.04.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Слокощица:   махала Маркова, махала Рошковци, Хайдушка Ливада

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  

Община Банско  

На 22.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Елешница, Общ. Разлог:   Имот 032105, местност Ано

На 22.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Банско:   местност Свети Георги

На 22.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гостун

На 22.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Добринище:   Борис Парапунов, Васил Коларов, Гарата, Георги Темелков, М. Тепченик, Незнаен Воин, Охрид, Тодор Каблешков

На 22.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Места:   І-92  Кв.6

На 22.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Обидим:   000024 Еккте 53059, местност Долене

На 22.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Филипово, Общ. Банско:   001319, Vііі-138, Кв.13, Vііі-34 Кв.13

На 22.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Добринище:   М. Тепченик

На 22.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Обидим:   000024 Еккте 53059

На 22.04.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Обидим

На 22.04.2019 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  Банско:   местност Грамадето, Найден Геров, Пирин

На 25.04.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Банско:   24-ти Май, 3-ти Март, 5-ти Октомври, Акад. Йордан Иванов, Александър Буйнов, Ангел Балев, Ангел Балев, Баньо Маринов, Братя Миладинови, Братя Молерови, България, България, Бъндерица, Бяло Море, Васил Кънчов, Васил Левски, Василак, Велян Огнев, Виктор Юго, Витоша, Възраждане, Ген. Стилян Ковачев, Ген. Стилян Ковачев, Гладстоун, Глазне, Дамяница, Димитър Талев, Дунав, Иван Бележков, Иван Джолев, Иван Михайлов, извън регулация, Иконом К.Чучулайн, Искър, Искър, Йеромонах Лаврентий, Кир Благо Тодев, Княз Борис I, Лазар Герман, Лазар Томов, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Македония, Марко Теодорович, Места, Места, местност Забиница, местност Свети Иван, Минго Тодев, Н.Й.Вапцаров, Н.Й.Вапцаров, Найден Геров, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Опълченска, Опълченска, Охрид, Охрид, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Пи№01676.501.501, УПИ V-501, Кв.156, Плиска, Победа, Победа, Предел, Радон Тодев, Рила, Св. Климент Охридски, Св.Димитър Солунски, Синчец, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Струма, Тевно Езеро, Тодор Александров, Тодорин Връх, Тома Вишанов, Тома Вишанов, Търново, УПИ II, Уста Тодор, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Г.Данов, Христо Матов, Христо Смирненски, Цар Борис III, Цар Самуил, Цар Симеон, Цар Симеон, Шипка, Явор, Яне Сандански, Янтра

На 25.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Банско:   ул Пирин

Община Белица  

На 22.04.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Краище, Общ. Белица:   Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета

Община Благоевград  

На 22.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Ален Мак, Ален Мак, Астра, Броди, Бялата Висота, Витоша, Листопад, Люлин, местност Баларбаши, Освобождение, Симеон Радев, Струма, УПИ-XIV ИУПИ-XXI Идентификатор №04279 629 129 Кв по Плана На, Шар Планина, Яне Сандански, Яне Сандански

На 22.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Българчево:   местност Змиярски Рид, местност Реката-Корията, местност Реката-Присоето, Турски Гробища, УПИ I-110, Кв.5

На 22.04.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Кв.Баларбаши, Братя Миладинови, Дамяница, Ильо Войвода, местност Баларбаши, Славянска, УПИ - I -603.384, Кв.1, УПИ VIII, Кв.39, Хан Аспарух, ХхIII, Кв. 3, М. Баларбаши

На 22.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Ален Мак, Арсений Костенцев, Асен Итов, Бистрица, Братя Иванови, Братя Иванови, Братя Иванови, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Броди, Васил Мечкуевски, Владо Черноземски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Д-Р Христо Татарчев, Д-Р Христо Татарчев, Илинден, Илинден, Искър, Крали Марко, Люляк, Мара Бунева, Менча Кърничева, Менча Кърничева, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Пере Тошев, Петко Д.Петков, Полковник Димов, Св.Св. Кирил и Методий, Св.Св. Кирил и Методий, Стефан Стамболов, Струмско Център, Тодор Александров, Тодор Александров, УПИ-III,Кв.117,Инд.№04279.612, Яне Сандански

На 23.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Ален Мак, Ален Мак, Астра, Брод, Броди, Бялата Висота, Бяло Море, Витоша, Здраве, Люлин, Освобождение, Симеон Радев, Славянска, Струма, УПИ-Vіі,Кв.19,Имот №04279,602,186, УПИ-XIV Иупи-XxI Идентификатор №04279 629 129 Кв По Плана На, Шар Планина, Яне Сандански, Яне Сандански

На 23.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград:   Имот 27231.501.203, местност Валтата, местност Гошевица, местност Чуката, Пи-125 Кв.12, УПИ XV-117, Кв. 2, УПИ №Х, Кв.1, УПИ Х-182, Кв.5, УПИ-III-214,212,301

На 23.04.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   7-ма Рилска Дивизия, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Георги Бенковски, Григор Пърличев, Петко Р.Славейков, Славянска, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Трети Март, УПИ ХхV 8846,Вр.Захранване

На 23.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Ален Мак, Арсений Костенцев, Асен Итов, Бистрица, Братя Иванови, Братя Иванови, Братя Иванови, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Броди, Васил Мечкуевски, Владо Черноземски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Д-Р Христо Татарчев, Д-Р Христо Татарчев, Илинден, Илинден, Искър, Крали Марко, Крали Марко, Люляк, Мара Бунева, Менча Кърничева, Менча Кърничева, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Пере Тошев, Петко Д.Петков, Полковник Димов, Св.Св. Кирил и Методий, Св.Св. Кирил и Методий, Стефан Стамболов, Струмско Център, Тодор Александров, Тодор Александров, Тодор Александров, УПИ-III,Кв.117,Инд.№04279.612, Цар Иван Шишман, Яне Сандански

На 24.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Ален Мак, Ален Мак, Астра, Босилек, Броди, Бялата Висота, Люлин, Марица, Св. Димитър Солунски, Св.Св. Кирил и Методий, Симеон Радев, Спартак, Струма, УПИ Іі-427, Кв.30а, УПИ-XIV Иупи-XxI Идентификатор №04279 629 129 Кв По Плана На, Яне Сандански, Яне Сандански

На 24.04.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   04279.603.410, Xx-1017, 04279.604.403.1, Алеко Константинов, Асен Христов, Баларбаши, Братя Миладинови, Георги С.Раковски, Ильо Войвода, местност Баларбаши, Трети Март, Хан Омуртаг, Цар Борис I

На 25.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Ален Мак, Ален Мак, Астра, Братя Миладинови, Брод, Броди, Бялата Висота, Запад, Здраве, Люлин, Симеон Радев, Славянска, Струма, УПИ-XIV ИУПИ-XxI Идентификатор №04279 629 129 Кв По Плана На, Яне Сандански, Яне Сандански

На 25.04.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   7-ма Рилска Дивизия, Васил Априлов, Васил Левски, Георги Бенковски, Григор Пърличев, Стефан Стамболов

На 25.04.2019 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Благоевград:   Георги Андрейчин, Еленово

На 25.04.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Благоевград:   Антон Чехов, Васил Левски, Дружба, Еленово, местност Международно Шосе, Промишлена Зона, Св. Димитър Солунски, УПИ Xx616.112, Кв.204

На 25.04.2019 г. /10:30 - 15:30 ч./ -  Благоевград:   Ален Мак, Асен Итов, Бистрица, Братя Иванови, Броди, Гемеджиите, Георги Попов, Искър, Люляк, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Струмско Център, Яне Сандански

На 25.04.2019 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Дъбрава, Общ. Благоевград:   Адиница, Бобови Ниви, Землището на С.Дъбрава, Зимниците, Кромидището, местност Клено

Община Гоце Делчев  

На 22.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Баничан

На 22.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Балдево

На 22.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Драмски Път, местност Мочура, местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото

На 22.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Балдево:   УПИ VII-97, Кв.9, УПИ ІІІ Кв.14

На 22.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Баничан:   Бахчите, местност Поле, Пръдлището, УПИ III, Кв.31, УПИ-ІV-270, Кв. 28

На 22.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев:   Балтовици, Капсии, местност Капсии, местност Пенковото, Пи-18021, М. Мантара, С.Борово, Село Борово, УПИ-V-183 , Кв. 30

На 22.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Брезница:   29-ти Декември, 31002, Vі, Vііі, Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бело Море, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Кв. 84, Керанека, Киркалица, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Масърли, местност Чарка, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Охрид, Падарката, Панайот Хитов, Папратница, Пейо К.Яворов, Пирин, Промишлена, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ II-682,Кв.49, УПИ-ІV, Кв.82, УПИ-ХVііі-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр.Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чала, Чарга, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 22.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Буково, Общ. Гоце Делчев:   Селището, УПИ- ХVІІ-164, Кв.11, ХVІ-246, Кв.19, ХІ-99,131, Кв.22

На 22.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Господинци:   УПИ-ХІ, Кв.1

На 22.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Корница:   Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Лагадинов, Бузлуджа, Вардар, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгоман, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Ильо Воивода, Капитан Петко Войвода, Климент Охридски, Кръста, местност Кръста, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Отец Паисий, Парка - УПИ-V, Кв.30, Петър Берон, Пирин, Рила, Родопи, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море, Шипка

На 22.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кремен, Общ. Банско

На 22.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Лъжница:   029005, Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Горна Бара, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Лъжница, местност Дъбето, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Ореляк, Партизани, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стопански Двор, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 22.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен

На 22.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Самоков:   Тинтява

На 23.04.2019 г. /09:00 - 14:30 ч.; 11:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Kурортен Kомплекс  Попови Ливади, Димо Хаджидимов, Попови Ливади

На 23.04.2019 г. /09:00 - 14:30 ч.; 11:30 - 16:30 ч./ -  Добротино:   Сарп Дере

На 24.04.2019 г. /08:30 - 10:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Гоце Делчев, Царица Йоана

На 24.04.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Беслен:   Парцел 227 По Плана на С. Беслен

На 24.04.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гайтаниново:   021056 М. Жингов Бряст

На 24.04.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Илинден, Общ. Хаджидимово

На 24.04.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Копривлен:   000381, Васил Левски, Гоце Делчев, Драва, Драма, Завода, Илинден, Кирил и Методи, Кокиче, Паисий Хилендарски, Пи-000186, Свети Георги, Славянска, Хіі-544  Кв. 1, Христо Ботев, Цар Калоян

На 24.04.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Лъки, Общ. Хаджидимово

На 24.04.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Мусомища:   027116, 32012, Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Антон Попов, Баба Тонка, Батуми, Братя Миладинови, Бяло Море, Владимир Поптомов, Генерал Гурко, Георги Папалезов, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Д-Р.Петър Берон, Детелина, Димитър Талев, Димо Хаджидимов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Кавала, Каваците, Кирил и Методий, Клокотница, Кокошките, Краището, Кулата, Лозята, М. Отавата, Марица, Места, местност Ливадите, местност Параклиса, местност Стопански Двор, местност Чукутлука, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Ниш, Орехите, Острец, Отец Паисий, Охрид, Пейо К. Яворов, Пирин, Плиска, Рила, Сан Стефано, Сливница, Стопански Двор, Струга, Судинград, Толбухин, Топлика, УПИ І-68, УПИ-Vіі ,Кв. 63, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Янтра

На 24.04.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ново Лески:   М.Варадите, местност Варади, С. Ляски, Имот 501003

На 24.04.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Парил

На 24.04.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Петрелик

На 24.04.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Садово, Общ. Хаджидимово:   М.Вършилата -Индентификатор №042003

На 24.04.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Теплен

На 24.04.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Тешово:   УПИ-IV+106

На 24.04.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Хаджидимово:   015002, X-551,Кв.44, Акация, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бор, Бреза, Васил Левски, Вихрен, Възрожденска, Генерал Жостов, Георги Бенковски, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Елин Пелин, Иван Вазов, Кирил и Методий, Климент Охридски, Македония, Места, местност Долна Вария, Неуточнен Адрес, Опълченска, Ореляк, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петър Берон, Пирин, Победа, Прогрес, Свети Георги, Стопански Двор, УПИ-Іх-74, Кв.73а, Тодор Каблешков, Хан Омуртаг, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил

На 24.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев

На 24.04.2019 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Ал.Стамболийски, Враня, Пирин, Полковник Борис Дрангов, Преспа, Прилеп, Тунджа, Христо Силянов, Цариброд

На 24.04.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Гоце Делчев, Драмски Път, местност Мочура, местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото, Царица Йоана

На 25.04.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово:   Александър Стамболийски, Асен Джикаров, Вела Пеева, Димо Хаджидимов, Драма, Елин Пелин, Кавала, Ленища, М. Ленища, Неврокоп, Отец Паисий, Площада, Победа, Свилен Русев, Свобода, Славянка, Славянска, Тодор Паница, Чавдар Войвода, Юрий Гагарин

Община Гърмен  

На 24.04.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Ковачевица:   Кв.23, УПИ ІV

Община Петрич  

На 22.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Александър Унев, Атанас Маджаров, Бистрица, Екзарх Йосиф, Иван Тасушев, Илинден, Княз Борис I, Мануш Георгиев, Маркова Скала, местност Реката, Орището, Орфано, Отец Паисий, Перманик, Полковник Дрангов

На 22.04.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Ал.Стамболийски, Бяло Море, Даме Груев, Кавала, Кочо Мавродиев, Круша, Полковник Дрангов, Родопи, Св.Св. Кирил и Методи, Стефан Караджа, Стою Хаджиев, Струмешница, Тракия

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Битоля, България, Георги Урумов, Д-Р Асен Златаров, Искър, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Петър Берон, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Самуилова Крепост, Свобода, Серска, Скопие, Стадионска, Стара Планина, Тодор Александров, Хан Аспарух, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Иван Шишман

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич:   Антон Попов, Асен Златаров, Беласица, Беласица, Брегалница, Владимир Заимов, Възраждане, Гранит, Еделвайс, Жданов, Калоян, Крайречна, Липите, Любен Каравелов, Малчика, Огражден, Октомври, Октомври, Партизанска, Пейо Яворов, Пирин, Подгорие, Просвета, Радомир, Симеон Кавракиров, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Самуил

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Яворница:   Победа

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Беласица:   Акация, Беласица, Братя Миладинови, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, До Мтп Беласица, Кокиче, Осми Март, Паисий Хилендарски, Раславица, Стълб От Вмрнн на Тп  Беласица - 3, Стълб При Обекта

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долна Крушица:   Каръчкото

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долна Рибница

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кърналово:   Ванюша Валчук, Васил Априлов, Вит, Г.Димитров, Георги Раковски, извън регулацията, Мусала, Плиска, Полковник Дрангов, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Толбухин, Цв.Радонов

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   22-ри Октомври, България, Васил Левски, Вит, Екзарх Йосиф, Калабак, Михаил Вардев, Полковник Дрангов, Цар Симеон, Янтра

На 22.04.2019 г. /10:15 - 10:45 ч./ -  Генерал Тодоров:   Бащирите, Дебела Дръма, Пътен Възел Ам Струма

На 22.04.2019 г. /10:15 - 10:45 ч./ -  Долно Спанчево:   местност Реката

На 22.04.2019 г. /10:15 - 10:45 ч./ -  Кулата:   Антон Попов, Арда, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, местност Гкпп-Кулата, местност Кавако, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р.Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Хр.Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чаталджа, Черни Черници, Яне Сандански, Янтра

На 22.04.2019 г. /10:15 - 10:45 ч./ -  Кърналово:   Дечев Бунар, Змиярнико, Капанлъко, местност Дабето, местност Ливадите, местност Острово, местност Побиен Камък, местност Порой, местност Фабриката, Петко Р.Славейков

На 22.04.2019 г. /10:15 - 10:45 ч./ -  Марикостиново:   1-141, Асен Златаров, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Вела Пеева, Генерал Гурко, Георги Раковски, Главен Път Е-79, Горничето, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Долен Засек, Драва, Екзарх Йосиф, Заводска, Засеко, Иван Вазов, извън регулация, Карл Маркс, Марикостенски Бани, Марица, местност Аджобица-Чалията, местност Банско Бърдо, местност Бонаро, местност Високия Рид, местност Горничето, местност Корията, местност Лозарски Андък, местност Падарка, Местонст Среден Път, Москва, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Петър Берон, Петър Стефанов, Пирин, Пътен Възел Ам Струма, Свобода, Стадион, Струма, Христо Смирненски, Черно Море, Янтра

На 22.04.2019 г. /10:15 - 10:45 ч./ -  Марино Поле, Общ. Петрич:   извън регулация, местност Вадата

На 22.04.2019 г. /10:15 - 10:45 ч./ -  Монтана:   Хан Кубрат

На 22.04.2019 г. /10:15 - 10:45 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Братя Миладинови, България, Георги Бенковски, Зиче, Ляшница Потоко, местност Бухото, местност Зиче, местност Караач-Дамяница, местност Кумли, местност Мерата, местност Неволница, местност Неволница Лозята, местност Неволница-Лозята, местност Под Гарата, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Под Гарата, Полковник Дрангов, Стопански Двор

На 22.04.2019 г. /10:15 - 10:45 ч./ -  Рупите:   Александър Буйнов, Беласица, Бяло Море, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, извън регулацията, Илинден, Кирил и Методий, Кожух, Любен Каравелов, Маркова Скала, Маршал Толбухин, Местнос Рупите, местност Корията, местност Мерата, местност Пинговица, местност Свети Атанас, местност Средно Поле, местност Тафтино, местност Тухларка, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Осми Март, Осогово, Петра, Пирин, Промишлена Зона, Свети Атанас, Софрони Врачански, Софроний Врачански, Стопански Двор, Тафтино, Тракия, УПИ Ііі-131,Кв.7, Хр.Ботев

На 22.04.2019 г. /10:15 - 10:45 ч./ -  Чучулигово:   000242, Стопански Двор, Голяма Нива -Кавако, Капсиди, местност Янкулица, Трънката, УПИ 4 и ПИ 014012, М. Градините, УПИ I-111 Кв.20

На 22.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Кавракирово:   Беласица, Богоево, Валого, Връх Тумба, Димитър Благоев, Зад Ридо, Иглика, Места, местност Ризово Дере, Мургаш, Осогово, Пейо Яворов, Ризов Андък, Спартак, Яне Сандански

На 22.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:   Червен Път

На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Айдарски Даб, Айдарски Даб Иловица ПИ 56126.149.27, Битоля, България, България, Георги Урумов, Д-Р Асен Златаров, Джевезлъка, Дунав, Иваник-Калинска Чешма, Кожух, Любен Каравелов, местност Айран Бунар, местност Бухото, местност Бяла Черква, местност Джевезлъка, местност Иваник, местност Иваник Каринска Чешм, местност Иловица, Никола Вапцаров, Петър Берон, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Поп Богомил, Самуилова Крепост, Свети Георги, Стадионска, Стара Планина, Тодор Александров, Христо Чернопеев, Цар Борис III

На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:   Антон Попов, Беласица, Вардар, Георги Измерлиев, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Мануш Войвода, Маркови Кладенци, местност Бунаро, местност Чалтията, Младост, Отец Паисий, Пирин, Русия, Салиица, Самуилова Крепост, Хоризонт, Цар Самуил, Яне Сандански

На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 10:15 - 11:15 ч./ -  Генерал Тодоров

На 23.04.2019 г. /10:15 - 11:15 ч./ -  Беласица:   Акация, Александър Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Девети Май, Дермено, Динк Махле, До Мтп Беласица, Кестен, Кокиче, Крали Марко, Марковица, местност Горни Парници, Митко Палаузов, Мраморница, Никола Некрасов, Осми Март, Паисий Хилендарски, Плиска, Поляните, Раславица, Стефан Караджа, Струмешница, Стълб От Вмрнн на Тп  Беласица - 3, Стълб При Обекта, УПИ-1, Кв.27, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Чифлико, Яне Сандански

На 23.04.2019 г. /10:15 - 11:15 ч./ -  Габрене:   Аджийца, Акация, Александър Матрасов, Буко, Граничар, Здравец, Иван Вазов, извън регулацията, Кокиче, Комсомолска, Марена, местност  Марена, местност Буко, местност Златарево, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Октомври, Освобождение, Отец Паисий, Прогрес, Радецки, Родина, С. Габрене, Общ. Петрич, ПИ 000486, М.Осено, Стопански Двор, Струмешница, Теменуга, Тумба, УПИ 4 Кв 32, УПИ ХII-19,Кв.5

На 23.04.2019 г. /10:15 - 11:15 ч./ -  Долна Крушица:   Каръчкото, местност Златарево, местност Лъката

На 23.04.2019 г. /10:15 - 11:15 ч./ -  Камена:   Воденицата, Динко

На 23.04.2019 г. /10:15 - 11:15 ч./ -  Ключ:   Ал.Стамболийски, Альоша, Антон Попов, Атанас Бубакяров, Беласица, Ген.Скобелев, Гергевче, Драмчов Кайнак, Дружба, Иван Козарев, Иглика, извън регулацията, Ил.Макариоплски, Илинден, Квартал 50, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, местност Джаловец, местност Кайнако, Млада Гвардия, Наум Охридски, Никола Вапцаров, Подгорие, Равни Ниви, Самуилова Крепост, Струмешница, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море

На 23.04.2019 г. /10:15 - 11:15 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич:   Антон Попов, Асен Златаров, Баларе, Беласица, Брегалница, Бяло Море, Вела Пеева, Владимир Заимов, Възраждане, Гоце Делчев, Гранит, Двадесет и Трети Септември, Драва, Еделвайс, Жданов, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кокиче, Крайречна, Липите, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Марин Дол, местност Бахчите, Местост Марковица, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Огражден, Одрин, Октомври, Отец Паисий, Партизанска, Пейо Яворов, Песоко, Петър Берон, Пирин, Победа, Подгорие, Просвета, Първи Май, Радомир, Раковски, С. Коларово, М. Песоко, Салют, Самуилова Кпепост, Симеон Кавракиров, Странджа, Струмешница, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Борис 1-ви, Цар Самуил, Чавдарка

На 23.04.2019 г. /10:15 - 11:15 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Айдарски Даб, Айдарски Даб Иловица ПИ 56126.149.27, Атанас Лютвиев, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I, Любен Каравелов, Ляшница, Места, местност Айран Бунар, местност Бухото, местност Бяла Черква, местност Джевезлъка, местност Зиче, местност Златарево, местност Иваник, местност Иваник Каринска Чешм, местност Иловица, местност Конгоро, местност Ляшница, местност Омондрос, местност Пильови Орехи, местност Тръстен, Полковник Дрангов, Свети Георги, Хижа Беласица

На 23.04.2019 г. /10:15 - 11:15 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:   Гоце Делчев, местност Чалтията

На 23.04.2019 г. /10:15 - 11:15 ч./ -  Самуилово, Общ. Петрич:   Васил Левски, Самуилово, УПИ 1 Кв. 31, УПИ ІV-57, Кв.18

На 23.04.2019 г. /10:15 - 11:15 ч./ -  Скрът:   9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Попов, Бахчите, Беласица, Бруч, Васил Левски, Воденицата, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Ацев, Доксаница, Ефтим Дойчев, Лозен, Младост, Никола Й Вапцаров, Орището, Пейо К Яворов, Площицата, Първи Май, Свобода, Скрът, Скрътска Комуна, Струма, Тодор Божиков, Тумба, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Велев, Цар Самуил, Червена Звезда

На 23.04.2019 г. /10:15 - 11:15 ч./ -  Яворница:   Адалберт Антонов, Васил Кънчев, Васил Левски, Георги Измирлиев, извън регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Любен Каравелов, местност Прогон, местност Самълък, местност Сушилнята, Освобождение, Осогово, Панайот Волов, Пейо Яворов, Победа, Прогон, Саманлък, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 23.04.2019 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Беласица:   Гарата, местност Бригадирски Стан, местност Зарзалиите, местност Седми Километър, Паприте

На 23.04.2019 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   010024, Айран Бунар, Алмалък Омондрос, България, Връх Бузлуджа, Георги Урумов, Джевезлъка, Димитър Талев, Зиче, Иваник Иловица, Иваник Иловица 56126.171.29, Иванок-Калинска Чешма, Карачали, Ляшница Потоко, М.Омондрос, местност Айран Бунар, местност Бела Мара, местност Бухото, местност Джевезлъка, местност Зиче, местност Иваник, местност Неволница, местност Неволница Лозята, местност Неволница-Лозята, местност Омондрос, местност Поляните, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Оборище, Омондрос-Потоко, Полковник Дрангов, Поляните, Първомайски Път, Първомайски Път 44, Рокфелер, Тракия, Цар Борис III, Цар Симеон

На 23.04.2019 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:   Антон Попов, Беласица, Вардар, Васил Левски, Военна Градина -Абдал, Георги Измерлиев, Гоце Делчев, Гьоло Оризарнико, Златарево, извън регулацията, Македония, Мануш Войвода, Маркови Кладенци, местност Алачевото, местност Бунаро, местност Моста, местност Стопански Двор, местност Траканите, местност Чалията, местност Чалтията, Местонст Гьоло Оризарнико, Младост, Москва, Неуточнен Адрес, Огражден, Оджовица Чалията, Опълченска, Отец Паисий, Пирин, Преслав, Рила, Русия, Салиица, Самуилова Крепост, Спартак, Тп Огражден, Х-245 Кв.64, Хоризонт, Цар Самуил, Яне Сандански

На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Битоля, България, Васил Кънчев, Георги Урумов, Д-Р Асен Златаров, Демир Хисар, Дунав, Кожух, Никола Вапцаров, Петър Берон, Пирин, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Поп Богомил, Рокфелер, Самуилова Крепост, Стадионска, Стара Планина, Тетово, Тодор Александров, Христо Чернопеев, Цар Борис III

На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   56126.601.23, България, Георги Урумов, Д-Р Асен Златаров, Никола Вапцаров, Осогово, Петър Берон, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Самуилова Крепост, Солунска, Стадионска, Стара Планина, Стопански Двор, Струма, Тодор Александров, УПИ Хііі-3694, Кв.312, УПИ Хх Кв.314, ХІІІ, Христо Чернопеев, Христо Чернопеевф ПИ 56126.601.4787, Цар Борис III

Община Разлог  

На 23.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица:   Владимир Поптомов

На 23.04.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./ -  Разлог:   15-ти Септември, 61813.456.22, Кукурево/Бетолово, местност Бетоловото, местност Извора, местност Катарино, местност Кукурево, местност Църнако, Проф. Иван Кипров, Св.Климент Охридски

На 23.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Разлог:   15-ти Септември, местност Бетоловото, местност Катарино, Св.Климент Охридски

На 23.04.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Разлог:   15-ти Септември, 5-ти Километър, 61813.456.22, Бельов Баир, Гоце Делчев, Дилберов Мост, Кукурево/Бетолово, местност Янколова Река, местност Бельов Баир, местност Бетоловото, местност Извора, местност Катарино, местност Кукурево, местност Пети Километър, местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор, местност Реденка, местност Скалата, местност Църнако, Опълченска, Проф. Иван Кипров, Св.Климент Охридски, Свети Никола

Община Сатовча  

На 23.04.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Вълкосел:   Бачо Киро, Бистрица, Божур, Бр.Миладинови, Бузлуджа, Димчо Дебелянов, Лилия, Места, Михаил Антонов, Нерезе, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Прогрес, Първи Май, Светиката, Чавдар, Шипка

На 23.04.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Вълкосел:   Бистрица, Божур, Бузлуджа, Заря, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, Места, Неуточнен Адрес, Рила, Стопански Двор, Христо Ботев

Община Симитли  

На 22.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 23.04.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Градево:   местност Струма Изливер Хиляд, Струма

На 22.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Крупник:   Влахина, Георги Димитров, Кресненско Въстание, Лев Писарев, Пайсий Хилендарски, Средорек

На 22.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Полена:   Георги Димитров, Димитър Благоев, Ленин, местност Мездрата-2, Чайка

На 22.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 23.04.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Симитли:   003056, 003141, VII-122, Имот 002867, местност Бачева Махала, местност Джалева Махала, местност Джалевци, местност Долно Церово, местност Дременец, местност Караджевица, местност Старата Върба, местност Шебечковица, ПИ №001414, Рибарска, УПИ-XII-52, Кв. 8, УПИ-ХхіV-50, Център-Над Жп Спирката

На 22.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 23.04.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Симитли:   XII-1437, XXXVII, Бангелови Тополи, Бреза, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Герена, Гр.Симитли, Димитър Благоев, Долен Герен, Еделвайс, Зеленка, Илинден, Искра, Кокиче, Коматиница, М.Драгова, М.Духарска, Малина, местност Бангеови Тополи, местност Герено, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Ораново, Пазара, Победа, Полето, Предел, Първи Май, Равен, Руен, Септемврийска, Симитли, Симитли,Упи II-1437,Кв.18,, Славянска, Струма, УПИ 1-538 Кв.22, УПИ II-1437, Кв.16, УПИ II-1437,Кв.19, УПИ II-1437,Кв.20, УПИ XVIII-437, УПИ-XlII-1437,Kb.14, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон

На 22.04.2019 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 23.04.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Церово, Общ. Благоевград:   местност Поището, С.Долно Церово

Община Хаджидимово  

На 22.04.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Гайтаниново:   021056 М. Жингов Бряст

На 22.04.2019 г. /12:45 - 16:30 ч./ -  Парил

На 25.04.2019 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово:   Александър Стамболийски, Балтачица, Дунав, Елин Пелин, Йордан Йовков, Орфей, Отец Паисий, Площада, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев, Свобода, Слатина, Теменуга, Тридесет и Шеста, Христо Ботев

На 25.04.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово:   595, Анещи Узунов, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Даме Груев, Дунав, Елин Пелин, Кокиче, местност Лозята, местност Шатора, Неуточнен Адрес, Октомври, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, УПИ Іі, Кв.44

На 25.04.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово:   Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Васил Левски, Вела Пеева, Драма, Елин Пелин, Илезица, Кавала, Кирил и Методий, Кокиче, Крали Марко, Места, Неврокоп, Октомври, Орфей, П.Р.Славейков, ПИ -778, Разпът, Родопа, Свилен Русев, Селище, Славянка, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, Христо Ботев, Чавдар Войвода

Община Якоруда  

На 22.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Банско:   Княз Ал.Батемберг, Св.Иван Рилски

На 22.04.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Якоруда:   Букет/Петнадесета/, Васил Левски, Витоша, Грагьовец/Стефан Чернев/, Грънчар/23-Септември/, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Добро Ниве/Партизанска/, Иван Вазов, Кирил и Методи, Неуточнен Адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Четвърта /Г.Бицин/, Яворов

 

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Враца  

На 22.04.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Бели Извор:   9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ален Мак, Безименна, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Витиня, Вратица, Гаврил Генов, Ген. Столетов, Гео Милев, Георги Димитров, Драва, Дунав, Еверест, Здравец, Иван Вазов, Извор, извън регулация, Кокиче, Лазар Белорешки, Леденика, Мир, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Оборище, Път Е 79, Речка, Роза, Христо Ботев, Цар Калоян, Юрий Гагарин

На 22.04.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Девене:   А.Георгиев и Г.Кирков, Ангел Георгиев, Бачо Киро, Волга, Ген. Скобелев, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Искър, Марица, Милин Камък, Пирин, Ракьовец, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чапаев, Шейново, Шипка

На 22.04.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Власатица:   Ален Мак, Байкал, Батак, Васил Левски, Волга, Гаврил Генов, Ген. Столетов, Георги Димитров, Драва, Дунав, Здравец, Искър, Кирил и Методий, Ленин, Люлин, Река Амур, Река Лева, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка

На 22.04.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Враца:   28-ми Октомври, Ален Мак, Безименна, Бистрец, Бистрица-Б, Ботева Поляна, Ботуня, Вишня, Гаврил Бистричанин, Герена, Джуджан, Дъб, Извор, Илинден, Индустриална, Камарата /Кв. Кулата/, Канарата, Касината, Кокиче, Кокиче-К, Кулата, Купена, Лозарска, Лопушанска Дружина, Манастирска, Мир, Мътница, Орешака, Полков /Кв.Кулата/, Пълковица, Първа улица, Ритлите, Роза, Сениче, Славов Дол, Стоян Орловски, Стоян Ц. Даскалов, Суходолска, Хранително-Вкусова Зона

На 22.04.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Нефела:   Акад. Иван Ценов, Безименна, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Кольо Фичето, Люлин, Милко Ангелов, Мир, Околовръстен Път, Пролет, Речка, Студен Извор, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян

На 23.04.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Враца:   Бистрец, Еделвайс, Касината, Кв. Бистрец, М. Чудна, Люляците-Б, Славов Дол, Чудна

На 23.04.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Враца:   Гаврил Бистричанин, Еделвайс, Езерото, Касината, Люляците-Б, Мътница, Славов Дол, Стоян Орловски, Чудна

На 23.04.2019 г. /11:30 - 13:00 ч.; 13:30 - 15:30 ч./ -  Враца:   Ален Мак, Бистрец, Бистрица-Б, Ботуня, Гаврил Бистричанин, Касината, Манастирска, Мътница, Славов Дол, Стоян Орловски, Суходолска

На 23.04.2019 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Враца:   Бистрец, Бистрица-Б, Бориките, Боровица, Гаврил Бистричанин, Дружба, Касината, Манастирска, Радовене, Рила, Рула, Сливница, Стоян Орловски, Студен Извор, Студил, Суходолска

На 24.04.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Згориград:   Вратица, Гаврил Генов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иван Вазов, извън регулацията, Крайречна, Марин Христов, местност Кошара, местност Лагера, Панайот Волов, Река Лева, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Цеко Павлов

На 24.04.2019 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  Згориград:   Александър Стамболийски, Буковец, Васил Левски, Вратица, Ген.Иван Кинов, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Проданов, Георги С. Раковски, Здравец, извън регулацията, извън регулацията, Йордан Лютибродски, Крайречна, Любен Каравелов, местност Гарванец, местност Лагера, Радан Войвода, Река Лева, Ръжище, Седмочисленици, Синчец, Цар Симеон I-ви

На 24.04.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Враца:   Христо Ботев

На 24.04.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Згориград:   Боров Камък, Боров Камък, Васил Коларов, Веслец, Вола, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Ген.Иван Кинов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иван Нивянин, Йордан Лютибродски, Леденика, Марин Христов, Минзухар, Околчица, Плакалница, Плакалница, Река Лева, Синчец, Христо Ботев, Христо Ботев

Община Криводол  

На 23.04.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Криводол:   Фридрих Енгелс

На 23.04.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Липен:   Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, местност  Край Село, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла на ул. Първа и Втора, Ъгъла С ул. Единадесета и ул. Дванадесета

На 23.04.2019 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Уровене:   23-ти Септември, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Волга, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Ивайло, Иван Вазов, Кв.18 УПИ 1 - 69, Кв.21, УПИ IV-500.5, Ленин, Никола Вапцаров, Орешака, Поп Андрей, Райко Даскалов, Струма, Томин Мост, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чапаев, Шар Планина

Община Мездра  

На 22.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 11:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ -  Роман:   068031, М.Долно Присое, Жил.Блок Казармите, Христо Ботев, Хубавенско Шосе

На 22.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ -  Дърманци:   Александър Стамболийски, Безименна, Васил Левски, Веслец, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дунав, Кирил и Методий, Ком, Хан Аспарух, Цар Калоян

На 22.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ -  Караш:   Акация, Александър Стамболийски, Безименна, Брусника, Васил Левски, Димчо Дебелянов, Дунав, Искър, Любен Каравелов, Марковец, Надежда, Незабравка, Панайот Волов, Пано Кънчев, Петко Р. Славейков, Пеща, Почивен Дом Воденицата, Св.Св.Кирил и Методий, Стефан Караджа, Тоновец, УПИ I-272, Христо Ботев, Цар Калоян, Чукара

На 22.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ -  Курново:   Ален Мак, Бачо Киро, Ботевградска, Васил Левски, Велики Преслав, Витоша, Вратица, Гео Милев, Дружба, Еделвайс, Иван Вазов, Лъга, Любен Каравелов, Мусала, Оборище, Опълченска, Паисий Хилендарски, Рашов Дол, Росица, Сергей Румянцев, Стара Планина, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви

На 22.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ -  Лик:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Арда, Баба Тонка, Беласица, Бистрица, Божур, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Ветрен, Възраждане, Георги Димитров, Дъб, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иглика, Климент Охридски, Кокиче, Ком, Комунари, Люлин, Люляк, Мануш Войвода, Милин Камък, Митко Палаузов, Опълченска, Остри Връх, Подбалканска, Родопи, Студен Извор, Тинтява, Трапезица, Цар Калоян, Цвятко Радойнов, Цена Илчева, Чапаев, Чичера, Шипка, Янтра, Ясен

На 22.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ -  Мездра:   Жп Район

На 22.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ -  Ослен Криводол:   Александър Стамболийски, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Васил Левски, Вина, Вункенец, Ген. Столетов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Люляк, Минзухар, Роза, Стара Планина, Странджа, Тотка Илиева, Търновица, Христо Ботев, Янтра

На 22.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ -  Синьо Бърдо:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Батак, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Веслец, Вит, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги С. Раковски, Драва, Дружба, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Иван Вазов, Искър, Леденика, Мир, Никола Вапцаров, Околчица, Опълченска, Паисий Хилендарски, Пирин, Пишурата, Радецки, Речка, Родопи, Ропотамо, Св.Св.Кирил и Методий, Стара Планина, Страцин, Тракия, Усойната, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис I-ви, Цар Симеон I, Шипка, Янтра

На 22.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ -  Хубавене:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Божур, Васил Левски, Георги Димитров, Д-Р Стоян Стоянов, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Илия Темелски, Кокиче, Любен Каравелов, местност Искър, местност Ябълковата Градина, Момина Сълза, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Синчец, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, УПИ III-385 Кв.29, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Симеон I-ви, Шипка

На 22.04.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Хубавене

На 22.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Долна Кремена:   Гаврил Генов, Димитър Тодоров, Иван Вълчев, Кирил и Методий, Ленин, Любен Каравелов, Околовръстна, Пейо Яворов, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Шипка

На 22.04.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Долна Кремена:   Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Ленин, Никола Цветков, Пейо Яворов, Петко Досев, Яташка

На 23.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Долна Кремена:   Александър Стамболийски, Гаврил Генов, Гео Милев, Иван Вълчев, Йото Цеков, Ленин, Мато Нинов, Околовръстна, Пейо Яворов, УПИ Ix-501, Кв.59, Христо Петрински, Христо Смирненски, Цанко Церковски

На 23.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Мездра:   Индустриална, Христо Ботев

На 23.04.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Долна Кремена:   1-ви Май, Възрожденска, Димитър Благоев, Димитър Тодоров, Любен Каравелов, Околовръстна, Цеко Тодоров

На 23.04.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Мездра:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Иван Вазов, Рила, Стефан Караджа, Хаджи Димитър

На 24.04.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Долна Кремена:   9-ти Септември, Ix-839 Кв 91, Васил Левски, Възрожденска, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Петко Маринов, Роза, Софроний Врачански, Христо Ботев, Яташка

На 24.04.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Мездра:   Александър Стамболийски, Динко Петров, Любен Каравелов, Околчица, Петко Р. Славейков, Св.Св. Кирил и Методий

На 25.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Цаконица:   Бузлуджа, Драва, Дружба, Дунав, Извор, Илия Монов, Искър, Кокиче, Кольо Фичето, Марица, местност Каровец, Мусала, Околчица, Петко Р. Славейков, Плиска, Родопи, Росица, Средна Гора, Стара Планина, Странджа, Струма, Христо Смирненски, Цветко Илиев, Цветко Христов, Шипка

На 25.04.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Цаконица:   9-ти Септември, Ангел Велчев, Бузлуджа, Веслец, Ветрен, Здравец, Илия Монов, Искър, Оборище, Остри Връх, Пирин, Стефан Караджа, Хаджи Димитър

Община Мизия  

На 22.04.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Крушовица, Общ. Мизия:   213031, М. Гладно Поле

На 22.04.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  София:   Младост 1

На 22.04.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Софрониево:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим I-ви, Асен Златаров, Беласица, Бор, Боровец, Бузлуджа, Васил Воденичарски, Васил Левски, Веслец, Въртопа, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Гладно Поле, Гъмза, Дафинка Чергарска, Дълбока Падина, Еделвайс, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Звезда, Ивайло, Иглика, Камчия, Кирил и Методий, Коста Нинов, Лазар Драйчев, Лъката, Малчика, местност Селскостопански Двор, Митко Палаузов, Морава, Мусала, Оборище, Огоста, Одрин, Околчица, Оряховска, Павлова Могила, Пеньо Пенев, Петко Р. Славейков, Пирин, Плиска, Позитано, Преслав, Радецки, Рашово Бърдо, Рила, Родопи, Роза, Роза Димитрова, Русалка, Светлина, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Странджа, Стубел, Сърбеница, Трудовец, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Калоян, Цола Драгойчева, Чучулига, Шипка, Янтра

На 22.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Мизия:   3-ти Март, Васил Воденичарски, Вела Пискова, Гаврил Генов, Гаврил Георгиев, Георги Димитров, Георги Кирков, Дафинка Чергарска, Димитър Благоев, Йордан Йовков, Кузман Янкулов, Лазар Драйчев, Лазар Кунчев, Митко Палаузов, Мургаш, Общежитие, Осогово, Перущица, Петко Банков, Петко Йотов, Петър Атанасов, Сергей Румянцев, Средна Гора, Страцин, Тодор Каблешков, Тоно Петров, Цветко Палибачийски, Шипка, Юрий Венелин

На 22.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Хърлец:   9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антим I-ви, Благой Иванов, Васил Воденичарски, Васил Левски, Васил Петлешков, Вела Пеева, Витоша, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дафинка Чергарска, Димитър Благоев, Добруджа, Драва, Елин Пелин, Иван Вазов, Искър, Калето, Кап. Петко Войвода, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Л.Живкова, Любен Каравелов, Марица, местност Селскостопански Двор, Мизия, Минзухар, Мир, Митко Палаузов, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Оборище, Огоста, Одрин, Осоговска, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Път 11, Рила, Скът, Тодор Каблешков, Трапезица, Трепетлика, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Освободител, Цар Самуил, Червена Роза, Шипка, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

Община Оряхово  

На 22.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Оряхово:   22-ри Септември, Александър Стамболийски, Арх.Цолов, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Път II - 11, Сергей Румянцев, Христо Смирненски

Община Роман  

На 24.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Камено Поле:   Алеко Константинов, Александър Малинов, Ангел Кънчев, Георги Сава Раковски, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Камарата, Никола Вапцаров, Петко Каравелов, Странджа, Христо Ботев, Цар Шишман

 

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Брегово  

На 22.04.2019 г. /08:45 - 15:30 ч./   На 23.04.2019 г. /08:45 - 15:30 ч./ -  Брегово, Общ. Брегово:   Адалберт Антонов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим Първи, Белене, Георги Дамянов, Гоце Делчев, Емил Марков, Ернст Телман, Константин Фотинов, Сергей Румянцев, Тодор Петров, Толбухин, УПИ-255, Цар Иван Срацимир, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Цар Симеон, Чарлз Дарвин, Шипка

Община Видин  

За периода 23-25.04.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бела Рада:   Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ XI-276 Кв.11, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Новоселци:   Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Път 14, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, ул.Първа До Площада, Четвърта, Четиридесет и Седма, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста

На 23.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Видин:   Първа

На 23.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Синаговци:   Втора, Първа, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта

На 24.04.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Видин:   10971.511.68 Зсз, Александър Стамболийски, Безименна, Западна Складова Зона, Зсз, Зсз Парцел 4-5104 Кв 583, ПИ 10971.511.47 Зсз, Тодор Велков, Узунова, УПИ V 5105 Кв 583, Широка

На 24.04.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Видин:   Път, Южна Пром.Зона

Община Димово  

На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Бела:   I Кв.64, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Гранитово, Общ. Белоградчик:   Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, ул.Тринадесета №6 УПИ IV-10 Кв.2, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

Община Кула  

На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Големаново:   Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шестнадесета

На 25.04.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Подгоре:   56980.47.57, Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Бдин, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Видин, Вит, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Иван Вазов, Искър, Йоло Гергов, Йосиф В.Сталин, Кв.7, Ленин, Любен Каравелов, Марица, Михаил Здравков, Огоста, Осъм, Пейо К.Яворов, Перчо Йорданов, Пирин, Рила, Седемнадесет Партизани, Стара Планина, Стопански Двор, Стоян Милков, Тодор Петров, УПИ XxIV-643 Кв.54, Христо Ботев, Царевец, Черно Море, Юрий Гагарин

На 25.04.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Раковица:   236005, Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Трета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Шеста, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Осма, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета

На 25.04.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Старопатица:   336002, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесета, УПИ, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 25.04.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Толовица:   Валентина Терешкова, Ленин, Първа, Трета, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 25.04.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Цар Шишманово:   070134, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Вела Пеева, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Ленин, Лиляна Димитрова, Малчика, Мико Нинов, Митко Палаузов, Петко Р.Славейков, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черни Връх

На 25.04.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Шишманово

На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Извор Махала:   32439,117, Втора, Главна, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Десета, Единадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Киреево:   140203, Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кула:   Александър Стамболийски, Никола Петков

На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Раковица:   251001, Осемдесет и Втора, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Седма, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Петдесет и Втора, Петдесета, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Първа, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Четвърта, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета

Община Ружинци  

На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бело Поле, Общ. Ружинци:   23 Септември, Васил Коларов, Георги Кирков, Живко Пуев, Къкринско Ханче, Мико Нинов, Милко Томов, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Толбухин, Трайчо Костов, Чиган

Община Чупрене  

На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белоградчик:   Мтп-Бунгала /Военни/ . Чачин Камък

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Протопопинци:   Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 22.04.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Боровица, Общ. Белоградчик:   Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Първа, Седемнадесета, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, УПИ 17 Кв 47, УПИ XxVII-394,Кв.14, УПИ Х,Кв.12, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 22.04.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Търговище, Общ. Чупрене:   129005, Безименна, Втора, Девета, Десета, До УПИ 24, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 22.04.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Яньовец:   махала Фалковец

На 22.04.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Търговище, Общ. Чупрене:   Безименна, Втора, Девета, Десета, До УПИ 24, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

 

 

 

Дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 

                           CEZ GROUP
 
 

 

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay Donate now
Реклама / Ads

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Планирани прекъсвания на ЧЕЗ Разпределение в Западна България за 5-19.04.2019 г. 0| 3387 |12.04.2019 . Планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 08-12.04.2019 г. 0| 3213 |05.04.2019 . Планирани прекъсвания на електрозахранването в Западна България, за периода 25-29.03.2019 г. 0| 3426 |29.03.2019 . Планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 25-29.03. 0| 3078 |22.03.2019

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads
Реклама / Ads

НАЙ-ЧЕТЕНИ

    Реклама / Ads

    БЛОГОВЕ