Реклама / Ads
0| 3732 |15.05.2020

Планирани прекъсвания за Западна България за периода 18-22.05.2020

.
След отмяна на извънредното положение ЧЕЗ Разпределение България ще продължи да съобразява планираните ремонти с нуждите на клиентите. Компанията ще организира дейността си по начин, който да позволи извършване на планирани дейности между 13:30 ч. и 18:00 ч.

 Планът на дружеството предвижда минимални смущения на услугата до пълното отпадане на противоепидемичните мерки и препоръчителните офиси от вкъщи, както и до приключване на учебната година за учениците.

 

ЧЕЗ Разпределение ще възстанови в пълен обем реализацията на нови  присъединявания, за да изпълнява своите ангажименти към клиентите, които надлежно са преминали през процедурата по включване на обекти към мрежата. Поетапно компанията ще възстановява и реализацията на инвестиционната си програма за 2020 г., за да поддържа и развива мрежата по начин, който да гарантира сигурността и качеството на електрозахранването в Западна България и да навакса забавянето в резултат на въведените противоепидемични мерки и последиците от тях. Дружеството ще приоритизира дейностите си, така че да продължи да изпълнява всички свои лицензионни задължения и да осигури нормалното протичане на процесите в компанията. Нормативните изисквания за подмяна на електромери ще се изпълняват в предварително обявени интервали от време, като ще засягат електрозахранването на клиентите само в рамките на 15 минути. При извънредни ситуации, както и до момента, компанията ще реагира незабавно и ще извършва съответните неотложни ремонти.

При изпълнението на своите ангажименти за поддържане и развитие на мрежата, компанията ще сведе неудобствата за клиентите до възможния минимум.

Няма да се прекъсва услугата за болници, институции и администрации с обществена значимост. За датите на матурите електрозахранването на учебните заведения ще бъде гарантирано.

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/

 

 

 

София-град

Община Витоша  

На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:30 ч./ -  София: ул.  203-та/Драгалевци/  6, 4, кв. Драгалевци, 16, 13, 12, 38, 25а, 23, 11, 9, 24-А, 37, 42, 48а, 18, 30, 17, 24б, 4, 21, 26, 40, 28, 31, 14, 5, 8, 32, 44, 3, 27, 35, 33, 19, 10,  204-та 18, 14, 20,  204-та/Драгалевци/  19, 22, 13, 17, Вила, ул.  206-та/Драгалевци/  1, ул.  207-ма  15а, 16а, 23, 8а, 21, 6а, 20а,  207-ма/Драгалевци/  21, ул.  209-та/Драгалевци/  1а, 1,  УПИ ХІ-32,  кв.18, 7, 5, ул.  Георги Георгиев-Гец  46, 5,  Местност Киноцентъра   УПИ X-192 Кв.20, ул. Патриарх Йоан Дебърски  15, ул. Свети Кирил  2

На 19.05.2020 г. /14:01 - 16:00 ч./   На 22.05.2020 г. /14:01 - 16:00 ч./ -  София: ул. Боянски Възход  12, 61, 24, 21, 62, 8, 27, 56, 19, 59, 23, 55, 8а, 14, 48, 60, 68, 16, 52, 54, 7, 22, 45, 13, 51, 50, 63, 26, 15, 46, 1, 11, 58, 49, 67, 10, 25, 53, 18, 47, 9, 57, 8б, 23, ул. Братя Бъкстон  35а, 37 Пазар, 81, 37, 37, Павилион, 37 с-у Интрансмаш,  Бъкстон  35а, 37, 35а, бул. България  79а, 79д, 79в, 79б, ул.  Бяло Поле  3, ул. Василашко Езеро  75, ул. Вихрен/Петър Тонев/  52а, ул. Ген. Стефан Тошев /Д.Зехтинко  70, 74, ул. Иван Сусанин  42а, 42, 62а, 58, ул.  Казбек  22, ул. Кедьр  14а, 14, ул. Мур  1, 11, 7, 1а, 1а Б, 1а, 1d, 1а 35а, 5, 9, 2, ул. Петър Папакочев  11, ул. Пирин  41, 24, 39, 35, 24, 22, 47, 33, 37, ул. Преки Път /Димитър Монов/  40, ул. Родопски Извор  66а, 62

На 19.05.2020 г. /14:01 - 18:30 ч./ -  София: ул.  Венец  15, 4а, 8, 12, 16, 14, 12, 5, 6а, 13, 6, 1, 8, 7, 17, 19, 9, 11, 18, 10, ул. Витошки Езера  2, 2а, ул. Каменица  20, 18, 28, 35, 27, 37, 12, 29, 26, 30, 13, 15, 17, 16, 33, 21, 14, 31, 24, 25, 23, 28а, 19, 22, ул. Китка  1а, 5, ул. Китка /Д.Пасков, 10, 9, 2а, 4, 7, 8, 6, 2, 1, 3, 11, ул. Крайречна  14, 17, 12, 15а, 14а, 10,  М-Т кв.Симеоново   УПИ III-Озеленяване,  Кв.12, ул. Момина Сълза / Кв.Симеоново  12, 9, 15, до Фурната/помещение в ТП 42-169/, 10, 1, 5, 17, 15а, 12а, 14, 8а, 7, 16, 8, 19, ул. Проф. Димитър Пасков  №9,  Симеоново   УПИ XIV-649,  Кв. 30, ул. Симеоновско Шосе  205-207, Сграда 2, 205-207, Сграда 1, 326,  Симеоновско Шосе /Вол.Шосе/  168, 180, 217, 174, 176а, 211, 213, 215, 1, 170, 215а, 205, 176, 166 Т Вент, 219а, 170, 318, 201, 219, 203, 166

На 20.05.2020 г. /14:01 - 18:30 ч./ -  София: ул. 10-та/Драгалевци/  2, 1  , 1, ул. 101-Ва  5а, 5а, 12, 5, 7а, 1, 2, Киноцентъра Част 1, 12а, 10, 3, 1а, 4, 2, 11, 6, ул. 101-ва /Драгалевци/  7, 8, 1, 9,  102-ра  7а, 6, Кв. 24  УПИ ХХІІІ-891, 2, 13, 4, 9, 7, ул. 102 /Драгалевци/  3, ул. 103 /Драгалевци/  1, 3, ул. 104-та /в. з. Киноцентър/  18, 9, 6, 7, 13, 11, 31, 27, 1, 12, 22, 20, 8, 25, 6, 3, 33, 21, 17, 14, 24, ул. 104-та/Драгалевци/  17, 3, 10, 5,  105-та/Драгалевци/  18, ул. 111-та/Драгалевци/  1, 2, 6, ул. 4-та/Драгалевци/  16, 12, 20, 6, 8, 4, 2, 11, 26, 9 /Драгалевци/  № 2,  в. з. Киноцентър   УПИ V-309 Кв.22а, ул. Екатерина Божилова  2, 10, 20, 22, 3, 13, 7, 24, 9, 5, 14, 1, ул. Проф. Любомир Пипков  №4, Киноцентъра Част 1, ул. Проф. Марин Големинов/485/  5а

На 21.05.2020 г. /14:01 - 16:30 ч./ -  София: ул. Голяма Могила  58, 71, 47, 49, 57, 30-35, 53, 44, 10а, 50, 51, 46, 61, 30 35, 44а, ул. Голяма Могила /в. з.Киноцентър/,  Местност Голяма Могила  82,  ул. Сири Дол  3, 1, 2, 4

На 21.05.2020 г. /14:01 - 17:00 ч./ -  София:  ул. Дрян /643-та/  9б, 9в,   УПИ XV-2083, 2086

 

Община Възраждане  

На 19.05.2020 г. /14:01 - 18:16 ч./ -  София: бул. Георг Вашингтон  32, 43, 34, 30, 36, 26, бул. Княз Борис I  178, 178, 172, 161, 163, 169а, 170, 172, 153, 170, 168, 163, 159, 157, 166, 174, 166, 171, 155, 176, 153, ул.  Лозенград  7, 3, 5, ул. Св.св.Кирил и Методий  96, 94, 96б, 61, Паркинг и Магазин, 90, 92, бул. Сливница  166, ул. Стефан Стамболов  42в, 40, 46, 48, 42а, 42б, 44, 48, 42г, ул. Цар Симеон  100, 102, 104, 98, 98

На 18.05.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  София:  ул. Шар Планина  69 ;49 ;59-63 А ;59-63 Б

На 18.05.2020 г. /13:01 - 16:30 ч./ -  София:   Зона Б-5  7 Г ;до бл.9 А ;5 А ;5 Б ;5 В ;3 ;6 А ;6 Б ;11 Б ;11 А ;25 ;25 ;15

На 18.05.2020 г. /14:01 - 18:16 ч./ -  София:  ул. Опълченска  4, ул. Пиротска /Трети Април/  62, 72, 60, 64, 68, 66, 63, ул. Средна Гора  70, № 70, 66, 76, 71, 77, 75, 74, ул. Странджа  52

На 19.05.2020 г. /13:01 - 16:30 ч./ -  София:   Сердика  16 А А ;16 А Д

На 20.05.2020 г. /14:01 - 18:16 ч./ -  София: ул.  Димитър Петков  15

 

Община Изгрев  

На 18.05.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  ул. Антон П.Чехов  1, 6, 10

На 20.05.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   ул. Апостол Карамитев  7, 16, ул. Буенос Айрес /Елена Гичева/   22, ул. Чехов  1, 6, 10, 18, 20, 22, 88, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 14 A-Б, 65,  43, 48, 49, 52, 58а

 

 

Община Илинден  

На 20.05.2020 г. /14:01 - 18:16 ч./ -  София:   бул.Сливница, преди бул. К.Величков, бул. Константин Величков  12 до 202, до 3,   УПИ II-457, Кв.8, до 203, ул. Света Троица/Вълчо Иванов/  202, бул. Сливница,  бул. К.Величков,   УПИ I, Кв.8

На 19.05.2020 г. /14:01 - 18:16 ч./ -  София: ул. Димитър Петков  16, 12, ул. Зайчар  54-56, 45, 52, 58, 54-56 Ателие 3, 116, 72, 62, 54-56, Гараж 1, 78, 54-56, Гараж 2, 60, 50, 41, 82, 54-56 Ат 4,  бул. Константин Величков,  Кафе-Аперитив, 3, 1,  ул. Св.св.Кирил и Методий  169, ул. Света Троица /Вълчо Иванов/  106,    бул. Сливница  между ул. Царибродска и бул. Д.Петков,  ул. Царибродска /Никола Шопов/  4, 9, 59, 7, 10, 8

На 21.05.2020 г. /14:01 - 18:16 ч./ -  София:   ж.к.Света Троица /Вълчо Иванов/  313, 313-2, 1 313,  ул. Цар Симеон  310, 313

Община Искър  

На 18.05.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Дружба, блок 75, вх.1, 2,  Дружба  ТП до бл. 161, вх. Г,  Дружба  блок 198, вх. А, Б,  Дружба  бл. 64 вх. Г, Д,  Дружба 1  бл. 61, бл. 71, бл. 64, бл. 71, бл. 74, бл. 71,  Дружба 1  бл. 62 вх. А и бл. 63 вх. А,  Дружба 1  бл. 161 вх. А,  Б,  В

На 19.05.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.05.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Дружба, блок 75 вх.1, 2,  Дружба  блок 198 вх. А, Б,  Дружба  бл. 62 вх. А и бл. 63 вх. А,  Дружба  блок 64 вх. Г, Д,  Дружба 1  ТП до бл. 161 вх. Г

На 19.05.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./   На 21.05.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ -  София:   Дружба 1  бл. 161 вх. А,  Б,  В

На 22.05.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Дружба,  блок 75, вх.1, 2,  Дружба,  ТП до бл. 161 вх. Г,  Дружба  блок 198 вх. А, Б,  Дружба  бл. 62, вх. А и бл. 63 вх. А,  Дружба  блок 64, вх. Г, Д,  Дружба 1  бл.161, вх. А,  Б,  В

Община Красна Поляна  

На 18.05.2020 г. /14:01 - 18:16 ч./   На 19.05.2020 г. /14:01 - 18:16 ч./ -  София:   ул. Добротич  16,  ул. Златна Добруджа  12, 14, 3а, 3в, 12а, 7, 3б, ул. Колю Фичето  47, 17, 47, кв.Красна Поляна-бит.услуги, 49, 45, ул. Никола Мушанов  147, ул. Уста Генчо  15, 19, 25, 17, 44а, 11а, 21, 48, 36, 23, 29, 40, 27, 11, 4а

На 19.05.2020 г. /13:01 - 16:30 ч./ -  София:   Красна Поляна II Част  43 В ;44 А ;44 Б ;16 А ;14 Б ;29 В ;28 Б ;35 А ;35 В

На 20.05.2020 г. /13:01 - 16:30 ч./ -  София:   Красна Поляна II Част  35 Г

На 21.05.2020 г. /13:01 - 16:30 ч./ -  София:   Красна Поляна II Част  35 В ;45 А ;45 В

На 22.05.2020 г. /13:01 - 16:30 ч./ -  София:   Красна Поляна II Част  5 Б ;5 В ;5 Г ;6 А ;6 Б ;6 В ;6 Г ;7 Б ;8 Б

Община Красно Село  

На 18.05.2020 г. /13:00 - 16:16 ч./ -  София:  ул. Връх Тумба  5, ул. Емине  № 2, бл. 46 вх. А, Б,  Лагера  бл.47, бл. 52, бл. 55, бл. 56, ул. Урвич  12, 23,  Хиподрума  бл.12, бл. 13, бл. 14,  ул. Юнак  128

На 19.05.2020 г. /13:00 - 16:16 ч./ -  София:   Лагера  44, 49, 50, 51, 52, 58, 59,  Мокренски Проход  5,  Мъглен/Леон Таджер/  49,  Омайниче  4-12 Бл.109

На 20.05.2020 г. /13:00 - 16:16 ч./ -  София:   ул. Троянски Проход  12, 29,  Хиподрума  Бл.11, 12, 16, 17, 23а

На 20.05.2020 г. /14:01 - 16:00 ч./ -  София:  ул. Видлич  2,  ул. Нешково  2,  ул. Погановски Манастир     1,  Хиподрума    Бл. 139

На 21.05.2020 г. /13:00 - 16:16 ч./ -  София:   Хиподрума  Бл.2, 20, 21

На 22.05.2020 г. /13:00 - 16:16 ч./ -  София:   Хиподрума  Бл.3, 22, 30

Община Кремиковци  

На 18.05.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./   На 19.05.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./   На 21.05.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ -  Бухово: ул.  Трети март /9 Септември/  12, 22, 16, 20, 23, 11, 9, 25, 4, 10, 17, 13, 34, 28, 15, 18, 24, 6, 32, 21, 31, 26, 14, 8, 17,  ул. Шейново  2, 1, 6, 4, 3, 5, ул. Шипка  8

На 18.05.2020 г. /13:01 - 16:00 ч./ -  София: ул.  Майор Юрий Гагарин  3, ул. Мургаш  11,    в блок, В 1, В 5, В 4

На 18.05.2020 г. /13:01 - 16:00 ч./ -  Яна: ул.  Байкуш, ул. Безименна  4, ул. Ботевградско Шосе  17, 15, 13, 19, ул. Готен  16, 9, 7, 11, 12, 10, 6, 5, 14, 3, 1, 8, л. Димитър Стоичков  29, 16, 25, 12, 26, 17, 24, 13, 23, 22, 18, 20, 27, 11, 14, 31, 28, 15,  ЖП Блок-Гарата  20, ул. Иглика  3,  ул. Кокиче/Тодор Митров/  5, 7, 4, 3, ул. Левски/Ленин/  24, Здравен център и Кметство, 22, 12, 30 А, 20, 16, 4, 2, 14, 26, 10, 32 Училището, 6, 18, ул. Мургаш  8, 1, 17, 9, 5, 3, 15, 7, 6, 19, 13, ул. Никола Атанасов  27, ул. Първи май  3, 6, 10, 12, 7, 2, 1, 14, 5, 4, 8, ул. Синчец  3, 13, 11, 7, 10, 14, 12, 2, 6, 5, 8, 4, 17, 9, ул. Стефан Стамболов /Йорд.Никол  11, 8, 19, 5, 10, 9, 4, 12, 2, 6, 15, 21, 13, 7, ул. Христо Ботев/Георги Димитро  2, ул.  Ц.Стоилов  1, ул. Юрий Гагарин  18, 24, 8, 10, 35, 7, 28, 6, 31, 33, 9, 16, 26, 17, 30, 34, 32, 20, 5, 22, 36, 23, 27, 29, 11, 15, 4, 13, 19, 25, 21, ул. Янко Вельов  1, 7 - 9

На 18.05.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./   На 19.05.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./   На 21.05.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ -  София:  ул. Васил Левски /Ботунец 1/  15, 4, 11, 19, 10, 25, 13, 21, 18, 23, 9, 24, 17, ул. Витиня /Ботунец 1/  17, 18, 20 Гараж, 20, ул. Зорница /Ботунец 1/  4, 1, 1 на площада, 2, ул. Извор /Ботунец 1/  13, 2, 5, 11, 7, 28, 12, 1, 10, 3, 4, 9, 26, 6, 24, 16, 20, 22, 8,  ул. Искър /Ботунец 1/  8, 1, 12, 18, 16, 14, 4, 6, 10, ул. Крали Марко /Кремиковци/  10, 6, 8, 12, 9, 17, 5, 4, 14, 13, 25, 3, 7, 21, 23, 1, 15,  ул. Радивой /Кремиковци/  4, 3, търговски обект, 2, 1, 5, 4, Здравна служба,  ул.Св.Георги Победоносец /Кремиковци/  55, 21а, 46, 56, 59, 36, 15, 37а, 35, 58, 62, 70, 78, 53, 90, 47, 68, 82, 23, 50, 44, 37б, 29, 49, 80, 37, 80а, 74, 31, 40, 17, 66, 27, 72, 54, 21, 51, 42, 48, 76, 19, 39, 60, 52, 41, 38, 64, 84, 43,  ул. Радивоя  2, ул. Шейново /Кремиковци/  7, ул. Шопска /Ботунец 1/  7, 11, 13, 4, 3

На 19.05.2020 г. /13:01 - 16:00 ч./ -  София:  ул. 52-ра /Враждебна/  2-4,  ул. Ботевградско шосе/Мизия/,  Враждебна, УПИ IV-103, Кв.4а,   УПИ Х Кв. 6 М-Т Враждебна-Юг,   УПИ Х М-Ст Враждебна-Юг

На 21.05.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ -  Горни Богров:   ул. Александър Стамболийски  3, 1, Площада, ул. Кирил и Методий  6, 3, 4, 1, 2а, 2, ул. Мусала /Васил Коларов/  1, 3, 4,  ул. Поп Груйо  1, 2, 9, 3, 11, 7, 4, 6, 11б, 7,  Дърводелска Раб, 5,  ул. Рендова/Толбухин/  6, 2, 1, 4, 3, ул. Стубела/Ленин/  5, 2, 5а, 3, 4, 1,  ул. Трайчо Костов  2, ул. Трети Март /9 Септември/  9, 23, 25, Павилион, 1, 6, 10, 21, 15, 12 Лекарски кабинет, 19, 5, 2, 11, 8, 17, 3, 7, 4, ул. Христо Ботев  46, 49, 51, №48, 50, 47, 43, 44, 39, 41, 42, 45, 40,  ул. Шипка  4 А, 1, 12, 3, 10, 4, 8, 2, 6а

Община Люлин  

На 21.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ -  София:  ул. Димитър Талев  12, Фурна,  Искра-21 АД, срещу бл. 913,  Луи Пастьор/Сим.Дим.-Шабан/  срещу 913 - Сладкарница Атлантик, пред бл. 911, 10, пред бл.913, Луи Пастьор/Сим.Дим.-Шабан/, 3, №10, 9, до бл.911, Пред 913 - Видеокасети,  Люлин 3  до бл.340, 340,  Люлин 9  до 913, До бл. 913б, бл.913, до 913, ул.Шабан

На 19.05.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ -  София:   Люлин 1  бл. 02,  вх. А,  Люлин 1   бл. 03 вх. В,  Г,  Д,  Е,  Ж

На 19.05.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ -  София:   Люлин 4  бл. 403 вх. А, Б, В,  Люлин 4  бл. 401, вх. А, Б, В, Г , бл. 402,  вх. Д

На 20.05.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ -  София:   Люлин 4  бл. 412 - А ; бл. 413 - Г,  Е ; бл. 414 - А, Б, В, Г ; бл. 416 – А,Б, В, Г, Д, Е; бл. 435 - Б, В

Община Младост  

На 20.05.2020 г. /14:46 - 16:30 ч./ -  София:  ул. 1-ва  1, ул. Асен Йорданов/Хо Ши Мин/  2а,  ул. Брюксел  1, ул. Искърско Шосе,  Местност-Къро - 1 Част

На 18.05.2020 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София:   Младост 4  Блок 431 Вх. 1

На 19.05.2020 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София:   Младост 4  Блок 431 Вх. 2

На 20.05.2020 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София:   Младост 4  Блок 433 Вх. 1

На 21.05.2020 г. /13:00 - 16:00 ч./   На 22.05.2020 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София:   Младост 4  Блок 430 Вх. 1

Община Надежда  

На 18.05.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  София:   Надежда 1,  Надежда бл.129 вх. А, Д ; Надежда 1,  Надежда бл.144 вх. Б, В, Г, Д ; Надежда 1,  бул. Ломско Шосе 49; Надежда 1,  Надежда бл. 173  вх. А,  Б,   В,  Г,  Д,  Е,  Ж,  Надежда 1  Надежда Бл.155 ,  А,  Б,  В,  Г ,  Д,  Надежда 1  Надежда Бл. 156,  В, Г,  Надежда 1,  Надежда бл.146 , бл. 145 вх. Б,  В;  Надежда 1,  Надежда бл.120 вх. Б, В, Г, Д

На 18.05.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:   Надежда 1,  Надежда бл. 153 вх. Б ;  Надежда 1,  Надежда бл. 172 вх. А,  Б,  В ,  Г,  Д ,  Е,  Ж ,  З ,  И

На 19.05.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  София:   Надежда 1,  Надежда бл. 156, вх. В, Г ,  Надежда 1  Надежда бл.120, вх. Б, В, Г, Д,  Надежда 1,  Надежда бл.129, вх. А, Д; Надежда 1, Надежда бл.144, вх. Б, В, Г, Д; Надежда 1,  Надежда бл.146, 145 вх. Б,  В,  Надежда 1  бул. Ломско Шосе 49,  Надежда 1,  Надежда бл. 173, вх. А, Б, В, Г, Д, Е, Ж; Надежда 1,  Надежда бл. 172 вх. А,  Б,  В,  Г,  Д,  Е,  Ж,  З,  И,  Надежда 1  Надежда бл. 153 вх. Б; Надежда 1, Надежда бл.155, вх. А,  Б,  В,  Г ,  Д

На 20.05.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  София:   Надежда 1,  Надежда бл. 134, 135,  Надежда 1  Надежда бл.122 вх. А, Б, В, Г, Д, Е,  Ж, Надежда 1  Надежда бл.123; Надежда 1  Надежда Бл.126 вх. Б

Община Нови Искър  

На 20.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ -  Чепинци,  Общ. Столична:  ул. Ангел Илчов-Гело,  Поща,  ул. Възрожденска/Дойчин Манолов  1, ул. Георги Никифоров  27, 14, 17, 19, 25, 12, 16, 21, 23, 10, ул. Детелина  4, 3, 9, 11, 2, 13, 5, 1, 7, 6, ул. Зора  12, 7, 15, 2, 9, 7а, 3, 5, 4, 6, 13, 8, 10, 11,  ул. Инж. Симеон Овчаров  2, ул. Искър  8, 1, 4, 2, 6, ул. Лесновска  5, 13, 11, 6, 4, 9, 1, 8, 7, 3,  ул. Липа  1, ул. Минерален Извор  1, 3, 17, ул. Мургаш  9, 15, 16, 6, 1, 18, 21, 5, 14, 8а, 23, 3, 2, 4, 20, 25, 17, 10, 24, 19, 22, 12, 8, 13, 7, ул. Напредък  2, 7, 3, 4, 5, ул. Орфей/Трайко Чонев/  20, 3, 15, 2, 21а, 24, 12, 13, 5, 25, 10, 21, 4, 23, 14, 6, 1, 19, 16, 8, 11, 17, 10а, 9, 20а,  ПИ 80409, 5866, 13,  ул. Пролет  7, 3, 5, 2, 1, ул. Радост  1, 10, 6, 8, 4, 2, ул. Разлив  12, 4, 2, 5, 6, 16, 14, 9, 10, 7, 3, 8, 1, ул. Реката /Иван Пугачов/  9, 12, 19, 7, 5, 13, 1, 14, 2, 8, 17, 3, 6, 11, 9а, 21, 15, 4, 10, ул. Стара Планина /Милчо Иванов/  2, Център, Хранителни стоки, Промишлени стоки, 23, Центъра, 19, 1,  ул. Тополите/Богдан Тренин/  24, ул. Хан Аспарух /19-ти Април/  3, 5, 14, 1, 12, 6, 7, 10, 4,  ул. Хоризонт  7, ул. Чепинско Шосе  2, ул. Читалищна/Тодор Пецов/  6, 2, 4, 8, 10

На 22.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ -  Кубратово:   013030,  40436.5399.32,  40436.6713.22,  ул. Александър Стамболийски  6, 2, 4, 5, 7, 1, ул. Васил Левски /Васил Коларов/  1а, 17а, 1, 5, 15а, 7, 2, 3,  Герена,  Спортен Комплекс Парадай,  ул. Железопътна /1-ва/  13,  УПИ 1-98 Кв.11, 17, 3, 7, 15, през линията Кв.10,  ул. Здравец /2-ра/  4, 1, 5, 7, 2,  Инд. № 40463, 5399, 15,  ул. Искър /6-та/  Местността Ридо след прелеза, 8, 1,  ул. Кирил Христов  2, 20, 18, 4а, 14, 16, 10, 32, 10б, 28, 15, 1, 16а, 24, 3, 2, 7, 4б, 6, 2а, 11, 9, №13, 26, 17а, 30, 4, 22, 5, 13, 17, 19, 12, ул.  Кубратово ПИ 005269,  Куманица /Площада/  3, 1, 2,  Кумаришки Път,  Местн. през линията  8, Къща, зад линията в дясно, ул. Никола Петков /Райко Даскало  5, 2, 7, 4, 3, 5а, 3 ,земл.имот № 013059,  ул. Петко Д.Петков  3, 1, 4, 9в, 10а, 6, 9, 8, 9б, 14, 11, 12, 10, 9г, 7,  ПИ 40436.5396.723,  ПИ 5066  ,  ПИ 40436, 5395, 65, ул. София  13, 1 срещу Кметството, Стадиона, 7, 17, 11, 15, 3 ПИ 13003, 17а, 1, 3, 9, Стадион, ул. Стара Планина /5-Та/  7, 1, 9, 4, 5, 13, 3, 2, ул. Стефан Стамболов /Божил Мише  7, 5, 9, 25, 2, 14, 11, 4, 6, 8, 11а, 1, 15, 12, 3, 23,  Стопанси двор- имот 035902 Кв. 34,  Стопански двор  2,  ул. Тракийска Могила /4-та/  18, 16, 36, 4, 8, 3б, 3, 2, 2,   УПИ - 2 99 Кв. 11,  ул. Христо Ботев/Георги Димитров  14, 18, 12, 22, 16, 28, 26, 7, 20, 24, 30, 5,  ул. Черковна/Андрей Жданов/  1

На 22.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ -  София:   Кубратово, Прелеза - дясно 2/прелеза, Кубратово Прелеза-ляво 12/Прел, Кубратово Прелеза-Ляво 1/Прелеза, Кубратово Прелеза-Ляво 2/Прелеза, Кубратово Прелеза-Ляво 2/Прелез, Кубратово Прелеза-Ляво 5/Прелез, Кубратово Прелеза-Ляво 3/Прелез, Кубратово Прелеза-Дясно/Прелез, Кубратово Прелеза-Ляво 4/Прелез

Община Оборище  

На 18.05.2020 г. /13:01 - 18:16 ч./ -  София:  ул. Св.св.Кирил и Методий  22 Оф.1, 22, Оф. 3, 3, 22 Ателие 1, 22, 16, 22 Офис 1-2/Магазин, 11, 22 Офис 2, 14, 15, 22, Ателие 2, 50, 52, 35, 37,  ул. Будапеща № 41, 43, 45, 47, 49, 51

Община Овча Купел  

На 18.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 21.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  София:  ул. 759-та /Овча Купел/  22а, ул. 760-та /Овча Купел/  4, 6,  ул. Дон  50, 30, ул. Люлинска Котловина  9, ул. Николай Хрелков  69, 65, 71, 43, 75, 73б, 45, 57, 67, 65б, 73а, 65а, 61, 41, 77, 73, 63а, 39, 53, 49, 37, 47, 70, 55, 63, 59, ул. Околовръстен път  949 в

На 18.05.2020 г. /14:01 - 18:30 ч./ -  София:  ул. Гълъбова  28, 53, 25, ул. Лиза Кало  7, 7а,  ул. Първенец  19, 14, 15, 16

На 19.05.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./   На 21.05.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Мало Бучино: ул. Малобучински път /Ман.Дол/  73,  ул. Милин Камък /в. з.Симоница/,  Разсадника /в. з.Ман.Дол/  4, ул. Рила  21

На 19.05.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./   На 21.05.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  София: ул. 1-ва  М.Шевовица,  ул.Малина, ул. Бор  Кв.1, 4, Мало Бучино, 31, 19,  ул. Йордан Бакалов-Стубел/419/  16 М Шевовица П- Л050016, ул. Липа  в. з. Манилов Дол, 37, мест. Манилов Дол, 17 М. Манилов Дол,  Малинов Дол,  УПИ ІІІ-19,  Кв. 1,  М.Малинов Дол,  Малина / Симеоново  5,  Малобученски Път, УПИ XV-133 кв.7  47,  ул. Малобучински път  19, 94, 12, 9, 81 М.Манилов Дол, 24, 13, 21, до Язовира, 14, 53,  ул. Медвен/Маргарита Георгиева/  Имот №050010,  Местност Манилов Дол  Вила, 252, 34а, Манилов Дол, Т.595036, 10, 39, 21, 92, 100, 43а, 32, 34, М.Шевовица Им.05007, 37, 64, 111, 9, 30, 154, Голяма Могила, до Колите, Строеж, 35,  Местност Суходол  път за Банкя, до Язовира, до Болницата, 26,  Местност Суходолско Землище  Вила, ул. Манилов Дол, 21, 71,  Овча Купел  М. Шевовица, М.Шевовица П-Л 50012, М.Шевовица,  Разсадника  ,  Суходол  Кв.Манилов Дол 16-18,  Суходолски Път  Вила,   УПИ Viii-13, Кв.7  Малобучински Път № 63,   УПИ-III-232,   УПИ-X-153 Кв. 3,  Филиповци  М. Манилов Дол- Шевовица, М. Манилов Дол

На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:30 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:30 ч./ -  София: ул. Житница  33,  ул. Земляне  27а, 29, ул. Земляне/Тинтява/  12, ул. Росна  4, 6, 3, 5, ул. Тинтява /Ф.Е.Дзерджински/  23, 29, 18, 11, 33, 15

На 20.05.2020 г. /14:01 - 16:30 ч./   На 21.05.2020 г. /14:01 - 16:30 ч./   На 22.05.2020 г. /14:01 - 16:30 ч./ -  София:   в. з. Люлин   Р - Овча Купел, ул. 111-та /Младост/  99,  VII-263,  XVI-190,  XVII-191. M. 68134.4324.191  М.Люлин,  в. з. Люлин  Кв.8,  УПИ ХVІ-108 Кв.14, Кв.10 П-Л 71, Кв.7 П-Л 3-15, Кв.20, Кв.14, Кв.4 П-Л 207, Кв.18,  УПИ ХІ-246 Кв.2, ул.Калина, Кв.17, М.Бонсови Поляни, Кв.9 П-Л 12-17, Кв.12 П-Л 14, Кв.14 П-Л 24, Кв.9, Кв.14 П-Л 2, Вила, Кв. 13, Кв.11 ул.Калина, ПИ 68134.1897.510, Кв.3, Кв.6 П-Л 35, Кв.10,  в. з.Люлин   УПИ-ХХІІІ-219 Кв.4,  В. З.Люлин ,   УПИ V -1075,  Кв. 10,  в. з.Люлин  УПИ III-171 Кв.11,  ул. Георги Бенковски  6,  Люлин  Кв. 1,  Люлинска Скала  3,  Местн. в. з. Люлин,  Местн.в. з. Люлин,   УПИ III-340, Кв.9,  Местност Бонсови Поляни  Кв.19 в. з. Люлин, кв.21 в. з. Люлин, ул. Червена Роза 10, кв.21-7, Кв.6, Кв.4 П-Л VІІ, в. з.Люлин, Кв.10, Кърлежа, Герена 7, Кв.19, Кв.10 П-Л 3-27, Пирамидата, Бунгало, Временна Постройка, Кв.14, Кв.21,  УПИ IV-234 Кв.3, Кв.4, Вила, Т.Ливад, Кв.9 в. з. Люлин, Кв.18 Борис 1-61, в. з. Люлив,  УПИ II-176 Кв.11, Кв.18, Урал 19 – Г,Б, ул.63, Кв.7 П-Л 146, Кв.15,  УПИ 8-229, Кв.17,  УПИ XIX-226 Кв.4, Луд Гидия, Кв.7, Кв. 4 Вила, 2 в. з. Люлин, Турско Ливаде, Кв.6 П-Л 11, Барака, в. з. Люлин,  УПИ V-233, Кв.9, Кв.13, Кв.Кърлежа,  УПИ IX-58 Кв.18, Кв.12 в. з. Люлин, Кв.60 в. з. Люлин, Кв.21 в. з. Люлин, П-Л 1-339, Кв.6 в. з. Люлин,  УПИ XI Кв.6 П-Л №181, Кв.40, 57 Бенковски, Кв.2,  УПИ VII-196 Кв.17, Кв.3 П-Л VІ, Кюпо, Бл.Кърлежа, Кв.3, П-Л  7, Кв.1, Кв.8,  Овча Купел  в. з.Люлин  УПИ ХІ -249,  ПИ 1898.28, М.в. з.Леските,  Пъстроцветна  14,   УПИ  13-251, 252, Кв.1  ,   УПИ ІІІ-170, Кв.15 М.в. з.Люлин

На 22.05.2020 г. /13:46 - 16:30 ч./ -  Владая:  ул. 22-ра  1, ул. Асанова Чешма,  Вила, ул.  Здравец  52, ул. Приплат  Вила, 11, 12, 1

На 22.05.2020 г. /13:46 - 16:30 ч./ -  София:   в. з. Люлин,  Манастир „Св.Крал“, Хижа Бонсови Поляни

Община Панчарево  

На 19.05.2020 г. /15:01 - 17:30 ч./   На 22.05.2020 г. /15:01 - 17:30 ч./ -  Бистрица,  Общ. Столична:   04234.6950.3084, в.з. Градище

На 19.05.2020 г. /14:30 - 17:30 ч./ -  Панчарево:   вилна зона Градище  15 Къща, Къща, Вила,  Вилна зона Ловджийска Чешма  Вила, 5, 17 Вила, 28,  УПИ XXXV-745, Кв.2, 45,  Детски Град,  ул. Ловджийска Чешма  58а, 23, 54, 1,  Местност Граовище  ПИ 55419.6709.211,  ул. Ралица/В. З.Градище/  24, ул.  Ружа/В. З.Градище/

На 19.05.2020 г. /14:30 - 17:30 ч./ -  София:   Панчарево, Стоп. двор, Панч. Бистр.път

На 19.05.2020 г. /15:01 - 17:30 ч./ -  Панчарево:   Беликата  Вила, 10, 1,  в.з. Градище Идент.042346950625,  в.з. Косанин дол П-Л ІV-197, Кв. 2,  вилна зона Беликата   УПИ ХІІІ-672,  Кв.6,  УПИ VІІІ- 268 Кв. 9,  УПИ 7-288 Кв. 17, Кв. 1  УПИ 3-3, Кв. 10  УПИ 9-270,  УПИ 19-16 Кв. 1,  УПИ XX-245 Кв.16, Вила, 1,  УПИ VІ-228 Кв.16, 2,  УПИ ХІ- 255, Кв.18, Кв. 18  УПИ 12-256, Къща,  УПИ VІІІ - 271,  УПИ III-3 Кв.1, Вила №7,  УПИ ХVІ - 239 Кв.16, при Казана,  УПИ 5-201 Кв. 15,  УПИ ІІ - 78 Кв. 9, Кв.5   УПИ 3-64,  УПИ XVI-282 Кв.10,  УПИ ХХІІ-590 Кв.16, П-Л 4980 Кв. 9,  УПИ ХІV-85 Кв.9, Кв. 16  УПИ 15-238, Кв. 1 Парцел 22, Кв. 6  УПИ VІ -70  УПИ-ХІХ-95  УПИ,  УПИ 8 Кв. 3, ПИ 55419.6708.281.1, ул. Невен 19, Кв.1  УПИ ХІІ-11, Кв.16  УПИ XI- 235,  УПИ 25-240, Кв. 16, Кв. 6  УПИ 21-97, Кв. 10,  Парцел І ,  Имот 278, Парцел XV-14 Кв. 1,  Вилна зона Градище  ПИ 04234.6950.550, ул.1- ва 10, ПИ 1965, 22, ул.6  УПИ ХИТ 4097, 11, 24, Къща, Вила,  вилна зона Ловджийска Чешма  Вила,  ул. Деница/в.з.Градище/  26, 14, 9, 22,  Детски Град  Вила,  ул. Зорница/в. з. Градище/  26, 30,  Косанин Дол,  Местност Косанин Дол   УПИ 19-308 Кв. 29,  ул. Младежка/в. з. Градище/,  ул. Невен/в. з. Беликата/  22, 69, ул. Роза/в. з.Беликата/  5,  ул. Ружа/В. З.Градище/  3, ул. Синигер/в. з.Беликата/  12,  ул. Сълзица /в. з.Градище/  18,  ул. Тинтява /в. з.Градище/  13,  ХІХ-299, ул. Явор /6-та/Къща,  ул. Ягода /в.з.Беликата/  43

На 19.05.2020 г. /15:01 - 17:30 ч./ -  София:   в. з. Косанин Дол  УПИ XX-305,  Местност Косанин Дол  Вила,  ул. Ралица  10

На 20.05.2020 г. /15:01 - 17:30 ч./ -  Панчарево:   ул. 22-ра  1,  вилна зона Градище,  Къща, Вила, 2 Вила, Вила,  УПИ IX-1014 Кв. 3, ПИ 2970, Къща, Вила, ул. Деница/в.з.Градище/  6,  ул. Младежка /в.з.Градище/  2, 10, 31, 9, 5, Вила, ул. Незабравка /в. з.Градище/  15, 23 Вила,  Ралица /в.з.Градище/  6,  ул. Тинтява /в.з.Градище/  9, ул. Топола/в.з.Беликата/

На 20.05.2020 г. /15:01 - 17:30 ч./ -  София: Местност Косанин Дол  Вила, Вила

На 22.05.2020 г. /15:01 - 17:30 ч./ -  Панчарево:   Беликата  Вила, 10, 1,  в.з. Градище, Идент. 042346950625,  в.з. Косанин Дол П-Л Іv-197, Кв.2,  вилна зона Беликата   УПИ ХІІІ-672,  Кв.6,  УПИ VІІІ- 268 Кв. 9,  УПИ 7-288 Кв. 17, Кв 1  УПИ 3-3, Кв. 10  УПИ 9-270,  УПИ 19-16 Кв. 1,  УПИ XX-245 Кв.16, Вила, 1,  УПИ VІ-228 Кв.16, 2,  УПИ ХІ- 255, Кв.18, Кв. 18  УПИ 12-256, Къща,  УПИ VІІІ - 271,  УПИ III-3 Кв.1, Вила №7,  УПИ ХVІ - 239 Кв.16, при Казана,  УПИ 5-201 Кв. 15,  УПИ ІІ - 78 Кв. 9, Кв. 5  УПИ 3-64,  УПИ XVI-282 Кв.10,  УПИ ХХІІ-590 Кв.16, П-Л 4980 Кв. 9,  УПИ ХІV-85 Кв.9, Кв. 16  УПИ 15-238, Кв. 1 Парцел 22, Кв. 6  УПИ VІ -70  УПИ-ХІХ-95  УПИ,  УПИ 8 Кв. 3, ПИ 55419.6708.281.1, ул. Невен 19, Кв.1  УПИ ХІІ-11, Кв.16,  УПИ XI- 235,  УПИ 25-240 Кв. 16, Кв. 6  УПИ 21-97, Кв. 10,  Парцел І ,  Имот 278, Парцел XV-14 Кв. 1,  вилна зона Градище  15 Къща, Къща, Вила,  вилна зона Градище  ПИ 04234.6950.550, ул.1- ва 10, ПИ 1965, 22, ул.6  УПИ Хит 4097, 11, 24, Къща, Вила,  вилна зона Ловджийска Чешма,  Вила, 5, 17 Вила, 28,  УПИ XXXV-745, Кв.2, 45,  Вилна зона Ловджийска Чешма,  Вила,  Деница/в. з.Градище/  26, 14, 9, 22,  Детски Град,  Детски Град  Вила, ул. Зорница/в. з. Градище/  26, 30, ул. Косанин Дол,  ул. Ловджийска Чешма  58а, 23, 54, 1,  Местност Граовище  ПИ 55419.6709.211,  Местност Косанин Дол   УПИ 19-308 Кв29,  Младежка /в. з.Градище/,  Невен/в.з.Беликата/  22, 69, ул. Ралица/в. з.Градище/  24, ул. Роза/в.з.Беликата/  5, ул. Ружа/в.з.Градище/, ул. Ружа/в.з.Градище/  3,  ул. Синигер/в.з.Беликата/  12, ул. Сълзица/в.з.Градище/  18, ул. Тинтява/в.з.Градище/  13, ХІХ-299,  ул. Явор /6-та/  Къща,  ул. Ягода /в. з.Беликата/  43

На 22.05.2020 г. /15:01 - 17:30 ч./ -  София:   в. з. Косанин Дол  УПИ XX-305,  Местност Косанин Дол  Вила,  Ралица  10,    Панч. стоп.двор, Панч. Бистр.път

Община Сердика  

На 18.05.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ -  София:   Фондови Жилища  бл.6а-Вх-А

На 19.05.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ -  София:   Фондови Жилища  бл. 6а Вх-Б

На 22.05.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ -  София:   Фондови Жилища  бл. 6а Вх-В, Г

Община Слатина  

На 18.05.2020 г. /14:01 - 16:00 ч./ -  София:   ул. Калина Малина /Павел Лилов/  12-15, 24-20, 22, 8, 12, 1, 24, 10, ул. Светлоструй/Васил Мулетаров  20, 15, 18, 15, 17, 11, 13, 9, ул. Хемус  16а, 16

Община Средец  

На 18.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  София: ул. Ангел Кънчев  23

Община Триадица  

На 22.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ -  София:  ул. Асен Йорданов /486-та/  61, 60, 61   Вх.А,  Сашо Николов-Сладура/483-та 6а

На 22.05.2020 г. /14:01 - 17:00 ч./ -  София:  ул. Нишава/Георги Аврамов/  103,  105,  97 (Къща,  Сервиз,  Авточасти,  Мивка и Кафе); Стрелбище, бл. 49; бл. 51; бл. 47; бл. 93, Вх. А,  Вх. Б и Магазини в блока,  ул. Твърдишки проход  18,  ул.Нишава, ул.Дедеагач

 

Област Благоевград

Община Банско  

На 18.05.2020 г. /10:01 - 11:00 ч./ -  Банско:   България  2,   

На 18.05.2020 г. /13:00 - 17:00 ч./   На 19.05.2020 г. /13:00 - 17:00 ч./   На 20.05.2020 г. /13:00 - 17:00 ч./   На 21.05.2020 г. /13:00 - 17:00 ч./   На 22.05.2020 г. /13:00 - 17:00 ч./ -  Добринище:   ул. Александър Стамболийски  33, 38, 34, 51, 23, 31, 21, 36, 28, 50, 42, 49, 18, 55, 19, 27, 2, 53, 35, 45, 37, 52, 39, 41, 24, 43, 20, 30, 26, 40, ул. Десилица  21, ул.  Еделвайс  1, 3, 7, 5, 2, ул. Иван Попов Деницин  4, 9, 99, 2, 10, 1, 6, 8, ул. Места  99, 1, 3, 2, 4, 6, 5, 10, 8, ул. Паисий Хилендарски  5, 99, 4, 3, 26, 10, 2, 1, ул.  Юрий Гагарин  11, 7, 12, 15, 9, 13, ул. Яне Сандански  5, 23, 20, 4, 10, 3, 16, 6, 1, 99, 17, 8, 19,    ТП Горско Стопанство

На 19.05.2020 г. /15:01 - 16:00 ч./ -  Банско:   ул. Найден Геров  1

На 19.05.2020 г. /15:31 - 16:30 ч./ -  ТП ЕмералдНа 18.05.2020 г. /13:01 - 16:30 ч./ -  Белица,  Общ. Белица: ул.  Братя Миладинови  41, 6, 13, 17, 44, 24, 63, 34, 7, 42, 36, 11, 99, 18, 15, 31, 59, 16, 3, 5, 19, 14, 9, 43, 8, 45, 1, 10, 23, ул. Иван Апостолов  8, 2, 4, 6, 3,    ТП Сачков

На 18.05.2020 г. /14:01 - 16:30 ч./ -  Дагоново

На 19.05.2020 г. /13:01 - 16:30 ч./ -  Белица,  Общ. Белица:  ул. Братя Миладинови  41, 6, 13, 17, 44, 24, 63, 34, 7, 42, 36, 11, 99, 18, 15, 31, 59, 16, 3, 5, 19, 14, 9, 43, 8, 45, 1, 10, 23, ул. Владимир Поптомов  34, 41, 25, 44, 26, 32, 28, 54, 47, 53, 30, 60, 42, 58, 6, 29, 35, 84, 88, 36, 38, 37, 1, 39, 46, 4, 45, 48, 99, 33, 40,  ул. Иван Апостолов  8, 2, 4, 6, 3,    ТП Сачков

На 19.05.2020 г. /15:30 - 18:00 ч./ -  Горно Краище:   1

На 20.05.2020 г. /13:01 - 16:30 ч./   На 21.05.2020 г. /13:01 - 16:30 ч./   На 22.05.2020 г. /13:01 - 16:30 ч./ -  Белица,  Общ. Белица:  ул. Бор  3, 6, 2, ул. Братя Миладинови  41, 6, 13, 17, 44, 24, 63, 34, 7, 42, 36, 11, 99, 18, 15, 31, 59, 16, 3, 5, 19, 14, 9, 43, 8, 45, 1, 10, 23, ул. Владимир Поптомов  34, 41, 25, 44, 26, 32, 28, 54, 47, 53, 30, 60, 42, 58, 6, 29, 35, 84, 88, 36, 38, 37, 1, 39, 46, 4, 45, 48, 99, 33, 40,  ул. Седма  3, 7, ул. Яким Цоков  28, 29, 12, 8, 36, 17, 3, 27, 6, 15, 5, 10, 26, 20, 13, 19, 21, 18, 9, 2, 16, 22, 24, 14, 7,    ТП Сачков

На 19.05.2020 г. /14:01 - 16:30 ч./ -  Краище,  Общ. Белица:  ул. Втора, ул. Единадесета  102, 112, 99, 82, 87, 75, 73, 63, 129, 103, 83, 67, 90, 84, 59, 109, 74, 65, 69, 106, 95, 97, 91, 94, 61, 96, 88, 76, 79, 105, 86, 71, 81, 93, 78, 104, 3290, 113, ул. Пета  1, 29,  ул. Първа  32, ул. Седемнадесета  15, ул. Христо Ботев,  ул. Четирнадесета  4, ул. Шеста  61, 19, 11, 80

Община Благоевград  

На 18.05.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   04279.912.87, ул. Акациите,  ул. Арсений Костенцев  29, 29, ул. Арсений Костенцев  1, 1, ул. Арсений Костенцев  1, 3, 7, 1, ул. Арсений Костенцев  9, 15, Магазин, 22, 27, 21, 13, 25, 20, 19, 24, 17, 9, 9, 7, 18, 23, ул. Бистрица  10,  ул. Васил Мечкуевски  40, 32, 20, 25, 26, 24, 34, 28, 30, ул. Георги Измирлиев  3, 9, 9, 7 Дом, 7 Дом,  ул. д-р Христо Татарчев  20, 18, 10, 11, 27, 5, 24, 23, 28, 2, 13, 3, 9, 1, 22, 15, 26, 12, 16, 17, 29, 25, 31, 14, ул.  д-р Христо Татарчев  6, 27, 25, 2, 13, 1, 4, 8, 7,  ул. д-р Христо Татарчев  4, 7, 13, 8, 27, 2, 6, 25, 1,  ул. д-р Христо Татарчев  30,  ул. Димитър Талев  9,  ул. Димитър Талев  8, 5, 6, 6, 2, 10, 9, 7, 8 Закусвалня Здраве, 10, 2,  ул. Димитър Талев  6, 6, 10, 7, 5, 6, 2, 8, 8 Закусвалня Здраве, 10, ул. Илинден  2, ул. Крали Марко,  Македония  Кафе, Магазин, 4, 2,  ул. Македония  2, Кафе, 4, ул. Мизия  2, 12, ул. Мизия  12,  ул. Пере Тошев  1, Услуги, 4, 4а, 2, 9, 7,  ул. Петко Д.Петков  10, 13, ул. Петко Д.Петков  5,  ул. Петко Д.Петков  5, ул. Петко Д.Петков  15, 12, 14, 17, 19,  ул. Райко Даскалов  9, 7, 11, 9, 3, 6, 4, 8, 2 Пицария, 5, 11а, 6, 12, 1, 3, 2, 13, 12, 8, 10, 4,  ул. Райко Даскалов  12, 12, 6, 9, 3, 6, 7, 13, 3, 3, 8, 2, 4, 11, 7, 5, 11а, 2 Пицария, 1, 10, 8,  ул. Стефан Стамболов  12,  ул. Стефан Стамболов  ПИ-04279.613.349,  ул. Тодор Александров  28, 30, 30,  ул. Тракия  1, 2, 2, 3,  ул. Тракия  1, 3, 2, 3,  ул. Христо Ботев  2, ул. Христо Ботев  2

На 18.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Благоевград:  ул. Владо Черноземски  9, 24, 7, 11, 5, 24а, 22, 20, 18, ул. Майор Стефан Иванов  12, 18, 10, 1-В, 5, 4, 6, 11, 8, 7, 16, 1, 9, 5а, 3, 2, 14, ул. Св.св. Кирил и Методий  ІІІ ОУ,  ул. Скаптопара  21, 24, 16, 14, 12а, 18, 12, 10,   УПИ-VII-380,  Кв.9

На 18.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 21.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Лешко:   Долно Лешко  Жилище, Помпа за напояване, Офис,  ПИ №149

На 18.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 21.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Падеш:   Падеш  Овчарник, Жилище

На 18.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ -  Благоевград:   ул. Аргир Манасиев  15, 9, 11, 13,  ул. Гоце Делчев  2, ул. Данаил Крапчев  14, 10, 4, ул. Димитър Йосифов  2, ул. Еленово  116, 115,  ул. Захари Стоянов  5, 7, 3, 9, 11,  ул. Иларион Макариополски  5, ул. К. И Никола Хайдукови  15,  Костур  5, 8, 7, 10, 3, 9, 1, 6, 2, 4,  Местност Мутишица Е-79,  Мутишица,  ул. Сава Михайлов  1, 9, 2, 5, 3, 4, 10, 8, 7, 11, 6, ул. Св. Иван Рилски  26, 24, 22, 18, 20, 28, 14, 16, ул. Сергей Румянцев  2, ул. Славянска  8, ул. Стефан Стамболов  13, ул. Христо Силянов  6, 4, 5, 1, 7, 3, 2, ул. Христо Чернопеев  2, 6, 9, 23, 27, 17, 12, 3, 13, 21, 10, 7, 5, 29, 31, 4, 15, Училище, 1, 19, 16, 8, 14, 11, 25.   

На 18.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ -  Делвино,  Общ. Благоевград: Поповци

На 18.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./   На 19.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./   На 21.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ -  Лешко:   163,  М. Реката-Тополата,  Горно Лешко  Жилище,  Долно Лешко  Ресторант, Офис, Къща, Омчорник, Жилище,  Местност Реката-Чуката, Жилище

На 18.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./   На 19.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./   На 21.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ -  Покровник:   Валого,  Местност Реката

На 19.05.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   04279.912.87,  ул. Акациите, ул. Арсений Костенцев  1, 3, 7, 1, ул. Арсений Костенцев  1, 1, ул. Арсений Костенцев  9, 15, Магазин, 22, 27, 21, 13, 25, 20, 19, 24, 17, 9, 9, 7, 18, 23, ул. Арсений Костенцев  29, 29, ул. Бистрица  10,  ул. Васил Мечкуевски  40, 32, 20, 25, 26, 24, 34, 28, 30, ул. Георги Измирлиев  3, 9, 9, 7 Дом, 7 Дом,  ул. д-р Христо Татарчев  4, 7, 13, 8, 27, 2, 6, 25, 1,  д-р Христо Татарчев  6, 27, 25, 2, 13, 1, 4, 8, 7,  д-р Христо Татарчев  30,  д-р Христо Татарчев  20, 18, 10, 11, 27, 5, 24, 23, 28, 2, 13, 3, 9, 1, 22, 15, 26, 12, 16, 17, 29, 25, 31, 14, ул. Димитър Талев  6, 6, 10, 7, 5, 6, 2, 8, 8, Закусвалня Здраве, 10, ул. Димитър Талев  8, 5, 6, 6, 2, 10, 9, 7, 8 Закусвалня Здраве, 10, 2,  ул. Димитър Талев  9,  ул. Илинден  2, ул. Крали Марко,  Македония  Кафе, Магазин, 4, 2, ул. Македония  2, Кафе, 4,  ул. Мизия  2, 12, ул. Мизия  12,  ул. Пере Тошев  1, Услуги, 4, 4а, 2, 9, 7,  ул. Петко Д.Петков  5,  ул. Петко Д.Петков  15, 12, 14, 17, 19, ул. Петко Д.Петков  10, 13, ул. Райко Даскалов  9, 7, 11, 9, 3, 6, 4, 8, 2 Пицария, 5, 11а, 6, 12, 1, 3, 2, 13, 12, 8, 10, 4, ул. Райко Даскалов  12, 12, 6, 9, 3, 6, 7, 13, 3, 3, 8, 2, 4, 11, 7, 5, 11а, 2 Пицария, 1, 10, 8,  ул. Стефан Стамболов  12, ул. Стефан Стамболов  ПИ-04279.613.349, ул. Тодор Александров  28, 30, 30,  ул. Тракия  1, 2, 2, 3, ул. Тракия  1, 3, 2, 3, ул. Христо Ботев  2, 

На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Благоевград:   ул. Ангел Кънчев  8, 6,  ул. Бор  10

На 19.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ -  Благоевград:   04279.601.368, ул. Аргир Манасиев  15, 9, 11, 13,  ул. Вардар  31, 30, 32, 26, 28, 24, 27, 35, 29, 34, 22, 20, 33, ул. Гоце Делчев  2,  ул. Данаил Крапчев  14, 10, 4, ул. Димитър Йосифов  2, ул. Дойран  7,  Еленово  116, 115, ул. Захари Стоянов  5, 7, 3, 9, 11, ул. Иларион Макариополски  5,  ул. К. И Никола Хайдукови  15, ул. Костур  5, 8, 7, 10, 3, 9, 1, 6, 2, 4,  Местност Мутишица Е-79, ул. Сава Михайлов  1, 9, 2, 5, 3, 4, 10, 8, 7, 11, 6, ул. Св. Иван Рилски  26, 24, 22, 18, 20, 28, 14, 16, ул. Сергей Румянцев  2, ул. Славянска  8, ул. Стефан Стамболов  13,  ул. Христо Силянов  6, 4, 5, 1, 7, 3, 2, ул. Христо Чернопеев  2, 6, 9, 23, 27, 17, 12, 3, 13, 21, 10, 7, 5, 29, 31, 4, 15, Училище, 1, 19, 16, 8, 14, 11, 25.

На 19.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./   На 21.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ -  Делвино,  Общ. Благоевград:   Поповска,  Преслапо, Къща, Помпа за напояване

На 20.05.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   04279.912.87,  Акациите, ул. Арсений Костенцев  9, 15, Магазин, 22, 27, 21, 13, 25, 20, 19, 24, 17, 9, 9, 7, 18, 23, ул. Арсений Костенцев  29, 29,  Арсений Костенцев  1, 3, 7, 1,  Арсений Костенцев  1, 1,  Бистрица  10, ул. Васил Мечкуевски  40, 32, 20, 25, 26, 24, 34, 28, 30, ул. Георги Измирлиев  3, 9, 9, 7 Дом, 7 Дом,  ул. д-р Христо Татарчев  30,  ул. д-р Христо Татарчев  20, 18, 10, 11, 27, 5, 24, 23, 28, 2, 13, 3, 9, 1, 22, 15, 26, 12, 16, 17, 29, 25, 31, 14, ул. д-р Христо Татарчев  4, 7, 13, 8, 27, 2, 6, 25, 1,  ул. д-р Христо Татарчев  6, 27, 25, 2, 13, 1, 4, 8, 7,  ул. Димитър Талев  9,  ул. Димитър Талев  6, 6, 10, 7, 5, 6, 2, 8, 8 Закусвалня Здраве, 10,  ул. Димитър Талев  8, 5, 6, 6, 2, 10, 9, 7, 8, Закусвалня Здраве, 10, 2, ул. Илинден  2, ул. Крали Марко, ул. Македония  2, Кафе, 4,  Македония  Кафе, Магазин, 4, 2, ул. Мизия  12, ул. Мизия  2, 12, ул. Пере Тошев  1, Услуги, 4, 4а, 2, 9, 7, ул. Петко Д.Петков  15, 12, 14, 17, 19, ул. Петко Д.Петков  10, 13, ул. Петко Д.Петков  5, ул. Петко Д.Петков  5, ул. Райко Даскалов  12, 12, 6, 9, 3, 6, 7, 13, 3, 3, 8, 2, 4, 11, 7, 5, 11а, 2 Пицария, 1, 10, 8,  ул. Райко Даскалов  9, 7, 11, 9, 3, 6, 4, 8, 2 Пицария, 5, 11а, 6, 12, 1, 3, 2, 13, 12, 8, 10, 4, ул. Стефан Стамболов  ПИ-04279.613.349, ул. Стефан Стамболов  12, ул. Тодор Александров  28, 30, 30,  ул. Тракия  1, 3, 2, 3, ул. Тракия  1, 2, 2, 3,  ул. Христо Ботев  2, ул. Христо Ботев  2

На 20.05.2020 г. /14:01 - 16:30 ч./   На 21.05.2020 г. /14:01 - 16:30 ч./   На 22.05.2020 г. /14:01 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  ул. Алеко Константинов, ул. Асен Итов  8, 15, 2, 12, 11, 13, 1, 18, 2а, 4, 9, 3, 7, 5, 16, 10, 17, 6, 14, 20, ул. Детелина  4, ул. Егея  1, 2, 4, 6, 3,  Ел-Тепе  2, ул. Лале  14, 11, 6, 7, 15, 3, 5, 12, 7, 9, 8, 13, 10, ул. Липа  2, 5, ул. Панайот Хитов  45, 35, 37, 39, 43, 33, 41, 37а,  Пи №04279.622.164,  Кв.147,  ул. Полковник Дрангов  41, 51, 37, 43, 45, 47, 39, 49, ул. Предел  8, 17, 49, 16, 40, 34, 51, 42, ул. Прилеп  57, 73, 53, 44, 36, 46, 38, 59, 50, 69, 52, 42, 75, 61, 65, 51, 71, 46а, 56, 40, 67, 63, 55, 54, 48,  ул. Чаталджа  1б, 1а, 1, 1

На 20.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ -  Благоевград:  ул. Александър Стамболийски  39,  ул. Александър Фон Хумболт, ул. Аргир Манасиев  15, 9, 11, 13, ул. Брегалница  1, 3, 3, 2, ул. Владо Черноземски, ул. Гоце Делчев  2, ул. Данаил Крапчев  14, 10, 4, ул. Димитър Йосифов  2,  ул. Дойран  7, ул. Еленово  116, 115, ул. Запад  4, 8, 6, 2, 7, 4, 3, 2, 8, 7, 7, 3, 5, 5, 1, 9, Пазар,  ул. Захари Стоянов  5, 7, 3, 9, 11, ул. Иван Михайлов  53, ул. Иларион Макариополски  5,  ул. К. И Никола Хайдукови  15, ул. Калиманци  4, 8, 2, ул. Коста Босилков  6, 9а, 11, 4, 1, 2, 8, 3, 5, 5а, 7, 3, 9, 5а, ул. Костур  5, 8, 7, 10, 3, 9, 1, 6, 2, 4, ул. Кукуш  4, 1, 3, 1, 7, 2, 5,  Местност Мутишица Е-79, ул. Никола Вапцаров  14, 31, 27, 29, 10, 18, 16, 45, 35, 16, 37, 12, 33, 41, ул. Панайот Хитов  4, 3, 2, 5, 2, 1, ул. Прилеп  7, 13, 2, 6, 17, 5, 9, 4, 15, 11, 1, 21, 3, ул. Сава Михайлов  1, 9, 2, 5, 3, 4, 10, 8, 7, 11, 6, ул. Св. Иван Рилски  26, 24, 22, 18, 20, 28, 14, 16, ул. Сергей Румянцев  2,  ул. Славянска  8, ул. Стефан Стамболов  13, ул. Стефан Стамболов  13,  Струмско Център  12а,  ул. Тодор Александров  102, 101, 83, 85, 100, 95, 110, 71, 96, 93, 98, 89, 103, 97, 91, 106, 108а, 108, 99, 104, 87, ул. Хаджи Димитър  5, 3, 4, ул. Христо Силянов  6, 4, 5, 1, 7, 3, 2, ул. Христо Чернопеев  2, 6, 9, 23, 27, 17, 12, 3, 13, 21, 10, 7, 5, 29, 31, 4, 15, Училище, 1, 19, 16, 8, 14, 11, 25,   

На 21.05.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   04279.912.87, ул. Акациите, ул.  Арсений Костенцев  9, 15, Магазин, 22, 27, 21, 13, 25, 20, 19, 24, 17, 9, 9, 7, 18, 23,  ул.Арсений Костенцев  1, 1, ул. Арсений Костенцев  29, ул. Арсений Костенцев  1, 3, 7, 1, ул. Бистрица  10, ул.  Васил Мечкуевски  40, 32, 20, 25, 26, 24, 34, 28, 30, ул. Георги Измирлиев  3, 9, 9, 7 Дом, 7 Дом,  ул. д-р Христо Татарчев  30, ул.  д-р Христо Татарчев  6, 27, 25, 2, 13, 1, 4, 8, 7, ул. д-р Христо Татарчев  20, 18, 10, 11, 27, 5, 24, 23, 28, 2, 13, 3, 9, 1, 22, 15, 26, 12, 16, 17, 29, 25, 31, 14,  ул. д-р Христо Татарчев  4, 7, 13, 8, 27, 2, 6, 25, 1, ул. Димитър Талев  9,  ул. Димитър Талев  8, 5, 6, 6, 2, 10, 9, 7, 8 Закусвалня „Здраве“, 10, 2, ул. Димитър Талев  6, 6, 10, 7, 5, 6, 2, 8, 8 Закусвалня „Здраве“, 10, ул. Илинден  2, ул. Крали Марко,  Македония  Кафе, Магазин, 4, 2,  Македония  2, Кафе, 4,  ул. Мизия  2, 12, ул. Мизия  12,  ул. Пере Тошев  1, Услуги, 4, 4а, 2, 9, 7, ул. Петко Д.Петков  15, 12, 14, 17, 19, ул.  Петко Д.Петков  5, ул. Петко Д.Петков  10, 13, ул. Петко Д.Петков  5, ул.  Райко Даскалов  9, 7, 11, 9, 3, 6, 4, 8, 2 Пицария, 5, 11а, 6, 12, 1, 3, 2, 13, 12, 8, 10, 4, ул. Райко Даскалов  12, 12, 6, 9, 3, 6, 7, 13, 3, 3, 8, 2, 4, 11, 7, 5, 11а, 2 Пицария, 1, 10, 8,  ул. Стефан Стамболов  ПИ-04279.613.349, ул. Стефан Стамболов  12,  ул. Тодор Александров  28, 30, 30,  ул. Тракия  1, 2, 2, 3,  ул. Тракия  1, 3, 2, 3, ул. Христо Ботев  2.

На 21.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Благоевград:   04279.36.89, ул. Ален Мак  8, Жилище, ул. Асен Итов  9,  Бистрица  Жилище,  Братя Иванови  Жилище, 1,  Броди  16,  Гемеджиите  12,  Георги Попов  30,  Люляк  21,  Местност под Черквата,  Помпа за напояване, Жилище, 1, Къща,  Местност Река Бистрица,  Помощно Стопанство,  Местност Река Струма  Имот №108032,  Огражден  8,  Освобождение  94, 98, 16, 96,  Панайот Хитов  25,  Струмско Център  Стопанство, 16, 17, Жилище, Автосервиз-Временно Ст-Во,    Помощно Стопанстово

На 21.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ -  Благоевград:  ул. Александър Фон Хумболт, ул.  Владо Черноземски,  ул.  Димитър Димов  12, 6, 31, 9, 11, 14, 10, 8, 5, 16, 7, ул.  Еленово  116, 115,  ул. Запад  4, 8, 6, 2, 7, 4, 3, 2, 8, 7, 7, 3, 5, 5, 1, 9, Пазар, ул.   Иван Михайлов  8, ул.  Иван Михайлов  53, ул.  Ильо Войвода  12, 14, 10, ул.  Кръстьо Асенов  16, 14, 5, 22, 21, 9, 28, 9, 13, 15, 8, 24, 27, 10, 29, 25а, 30, 17, 23, 25, 22а, 26, 20, 12, 18, 3, 31, 11, 47, 3, 19, ул.  Славянска  55, 83, 57, 41, 43, 61, 53, 45, 63, 47, 59, 39, 49, 60, 51, ул.  Стефан Стамболов  13

На 22.05.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   04279.912.87, ул.  Акациите, ул.  Арсений Костенцев  29, 29, ул.  Арсений Костенцев  1, 3, 7, 1, ул.  Арсений Костенцев  9, 15, Магазин, 22, 27, 21, 13, 25, 20, 19, 24, 17, 9, 9, 7, 18, 23, ул.  Арсений Костенцев  1, 1,  Бистрица  10, ул.  Васил Мечкуевски  40, 32, 20, 25, 26, 24, 34, 28, 30, ул.  Георги Измирлиев  3, 9, 9, 7 Дом, 7 Дом,  ул. д-р Христо Татарчев  20, 18, 10, 11, 27, 5, 24, 23, 28, 2, 13, 3, 9, 1, 22, 15, 26, 12, 16, 17, 29, 25, 31, 14,  ул. д-р Христо Татарчев  4, 7, 13, 8, 27, 2, 6, 25, 1,  ул. д-р Христо Татарчев  30, ул.  д-р Христо Татарчев  6, 27, 25, 2, 13, 1, 4, 8, 7, ул.  Димитър Талев  8, 5, 6, 6, 2, 10, 9, 7, 8 Закусвалня Здраве, 10, 2, ул.  Димитър Талев  6, 6, 10, 7, 5, 6, 2, 8, 8 Закусвалня Здраве, 10,  ул. Димитър Талев  9, ул. Илинден  2,  ул. Крали Марко,  Македония  2, Кафе, 4,  Македония  Кафе, Магазин, 4, 2,  Мизия  12, ул.  Мизия  2, 12, ул.  Пере Тошев  1, Услуги, 4, 4а, 2, 9, 7, ул.  Петко Д.Петков  10, 13, ул.  Петко Д.Петков  5, ул. Петко Д.Петков  15, 12, 14, 17, 19, ул.  Петко Д.Петков  5, ул. Райко Даскалов  12, 12, 6, 9, 3, 6, 7, 13, 3, 3, 8, 2, 4, 11, 7, 5, 11а, 2 Пицария, 1, 10, 8, ул.  Райко Даскалов  9, 7, 11, 9, 3, 6, 4, 8, 2 Пицария, 5, 11а, 6, 12, 1, 3, 2, 13, 12, 8, 10, 4,  Стефан Стамболов  12, ул.  Стефан Стамболов  ПИ-04279.613.349, ул.  Тодор Александров  28, 30, 30, ул. Тракия  1, 3, 2, 3,  ул. Тракия  1, 2, 2, 3,  ул. Христо Ботев  2, ул.  Христо Ботев  2

На 22.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Благоевград:   04279.36.89,  Ален Мак  8, Жилище,  ул. Асен Итов  9,  Бистрица  Жилище,  Братя Иванови  Жилище, 1,  Броди  16,  Гемеджиите  12,  Георги Попов  30,  Искър  13,  Люляк  21,  Местност под черквата,  Помпа за напояване, Жилище, 1, Къща,  Местност Река Бистрица,  Помощно Стопанство

На 22.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ -  Благоевград:  ул.  Александър Фон Хумболт, ул.  Андрей Ляпчев  9, 7, 20, 14, 22, 3, 11, 24, 16, 20а, 13, 10, 12, 4, 5, 1, 26, 8, 6, 15, ул. Владо Черноземски, ул.  Еленово  116, 115, ул.  Запад  4, 8, 6, 2, 7, 4, 3, 2, 8, 7, 7, 3, 5, 5, 1, 9, Пазар, ул.  Иван Михайлов  53, ул.  Стефан Стамболов  13, ул.  Цар Симеон  12, 10а, 15, 17

Община Гоце Делчев  

На 18.05.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 19.05.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Беласица  5, 3, 4, 1, 6, 2,  Даме Груев  15, 23, 8, 25, 12, 17, 29, 6, 4, 20, 21, 18, 13, 10, 16, 27, 7, 2, 5, 22, 9, 14, 19,  Сливница  7, 11, 5, 9, 1, 3,  Шар Планина  2

На 18.05.2020 г. /15:31 - 16:00 ч./ -  Горно Дряново:   029032 - М.Дяново

На 18.05.2020 г. /15:31 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Kурортен Kомплекс  Попови Ливади  Вила, Почивна база,  Гоце Делчев  73,  Местност Мочура  Свинарник, Сграда, Цех, МТП,  Местност Сушица  Разсадник, Офис, Рибарник, Фургон, Помпа,  Пенковото  ,  Пенчо Славейков  21,  Преспа  3, 3,  Серес  2,  Симеон Радев  6,  Сушица

На 18.05.2020 г. /15:31 - 16:00 ч./ -  Гърмен:   Вальовица  ,  Втора  21, 1, 24, 26, 27, 9, 30, 7, 35, 20, 10, 24, 14, 43, 36, 6, 4, 12, 1, 39, 3, 40, 42, 5, 8, 41, 15, 29, 2, 38, 13, 16, 26, 31,  Двадесет И Втора  4, 9, 6,  Двадесет И Девета  3, 2, 15, 27, 16, 18, 13, 12, 33, 11, 21, 5, 19, 7, 8, 35, 6, 9, 31, 1, 29, 14, 5,  Двадесет И Осма  7, 14, 16, 20, 18, 10а, 2, 10, 12, 4,  Двадесет И Пета  16, 5, 25, 14, 17, 7, 15, 13, 9, 11, 10, 4, 1, 3,  Двадесет И Първа  43, 35, 22, 21, 4, 18, 45, 39, 23, 16, 33, 29, 1, 21, 4, 11, 1, 6, 23, 9, 2, 10, 19, 5, 12, 15, 6, 3, 4,  Двадесет И Седма  2, 4, 1, 3, 24, 7, 6, 15, 4, 12, 13, 10, 19, 17, 5,  Двадесет И Трета  8, 1, 9, 7, 2, 6, 3, 7, 4,  Двадесет И Четвърта  3, 6, 3, 9, 7, 2, 16, 6,  Двадесет И Шеста  18, 4, 3, 17, 2, 5, 1, 6,  Двадесета  9, 15, 3, 13, 20, 11, 1, 17, 5,  Дванадесета  8, 2, 3, 13, 1, 4,  Девета  9, 3, 1, 5, 2, 7, 36, 25, 12, 18, 21, 20, 16, 34, 6, 26, 8, 17, 4, 11, 15, 10, 6,  Деветнадесета  12, 7, 5, 18, 4, 3, 8, 12, 9, 1, 20, 6,  Десета  33, 6, 11, 8, 17, 9, 3, 16, 12, 7, 18, 14, 2, 5, 47, 20, 49, 68, 78, 46, 50, 51, 66, 44, 29, 34, 72, 37, 22, 41, 32, 58, 43, 39, 60, 40, 23, 56, 62, 64, 52, 6, 36, 54, 38, 21, 19, 26, 45, 30,  Единадесета  9, 3, 4, 15, 7, 1, 5, 16, 13, 10, 14, 1а, 19, 23, 11, 21, 6,  Извън Регулацията  26, 2, Овчарник,  М. Маноле ,  Пи-000490  ,  Неуточнен Адрес  ТП1, Археологически Резерват,  Осемнадесета  6, 13, 34, 9, 8, 5, 17, 20, 3, 14, 1, 7, 4, 2, 6, 9,  Осма  29, 15, 11, 17, 1, 13, 20, 25, 10, 21, 7, 16, 3, 18, 14, 5, 13, 21, 6, 8, 27,  Пета  13, 17, 2, 12, 5, 11, 19, 51,  Петнадесета  4, 2, 11, 16, 15, 6, 1, 7, 13, 9, 12, 56,  Площада  Поща,  Първа  7, 67, 22, 31, 20, 16, 13, 24, 5, 14, 8, 18, 6, 15, 28, 3, 26, 9, 32, 23, 38, 21, 40, 19, 1, 44, 32, 34, 22, 36, 81, 85, 56, 73, 62, 76, 65, 83, 64, 77, 60, 74, 66, 67, Павилион-Магазин, 70, 71, 35, 75, 1, 72, 61, 69, 78, 51, 19, 52, 33, 55, 29, 39, 47, 27, 10, 50, 43, 57, 61, 49, 63, 59, 37, 1, 25, 46, 35, 41,  Седемнадесета  7, 5, 3, 4, 10,  Седма  18, 30, 13, 32, 9, 11, 8, 24, 1, 5, 3, 12, 6, 4, 28, 16, 26, 28, 31, 13,  Ст 1 Кл Б  ТП Гърмен 6  ,  Ст 17 Кл А ТП Гърмен 2  ,  Суадживица  ,  Тальова Върба  ,  Трета  55, 43, 35, 45, 26, 34, 51, 37, 44, 76, 38, 47, 30, 33, 48, 52, 39, 32, 40, 53, 5, 3, 61, 59, 57, 55, 56, 48, 21, 19, 5, 10, 1, 7, 17, 29, 8, 15, 6, 12, 22, 11, 27, 9, 13, 2,  Тридесет И Втора  2,  Тридесет И Пета  2, 4, 8, 6,  Тридесет И Първа  3, 8, 6, 2, 4,  Тридесет И Трета  14, 4, 2, 10, 5, 7, 33, 6, 7, 5,  Тридесет И Четвърта  6, 20, 4, 109, 8, 3, 7, 1, 2,  Тридесет И Шеста  1,  Тридесета  1, 4, 3, 6,  Тринадесета  21, 9, 7, 5, 11, 20, 13, 2, 9,  Ценьов Тумба  ,  Четвърта  6, 5, 9, 1, 9,  Четиринадесета  32, 4, 3, 9,  Шеста  2, 7, 8, 10, 9, 4, 5, 6, 8, 8, 4, 2,  Шестнадесета  4, 3, 6, 2, 4, 9,  Шопарланка  ,    29, 33

На 18.05.2020 г. /15:31 - 16:00 ч./ -  Дебрен:   033002  ,  19076-М. Шопарланка  ,  Іv-517  ,  Вакльовица  ,  Втора  1, 5, 8, 1а, 7, 11, 2, 10, 3, 18, 12, 1, 16, 6, 22, 9, 14, 4, 5, 21, 27a, 19, 35, 15, 25, 13, 33, 2, 23, 41, 17, 16, 31, 20, 29,  Двадесет И Втора  12, 5, 6, 9,  Двадесет И Осма  3,  Двадесет И Пета  9, 8,  Двадесет И Първа  5,  Двадесет И Седма  1, 12, 6,  Двадесет И Трета  15, 32, 7, 1, 44, 29,  Двадесет И Четвърта  3, 24, 6, 7,  Двадесета  35, 20, 6, 30, 1, 26, 14, 12, 24, 4, 28, 22, 16, 10, 2, 18, 3, 8, 7, 9, 36, 5,  Дванадесета  4, 13, 1, 16, 18, 1, 20, 27, 6, 15, 5, 3, 14, 10, 2, 7, 12, 9, 11,  Девета  15, 1, 5,  Деветнадесета  3, 1, 5, 7, 5, 15, 9, 3, 11, 1, 7, 13,  Десета  45, 31, 29, 25, 7, 35, 41, 27, 3, 23, 22, 2, 37, 17, 1, 11, 14, 39, 12, 24, 16, 5, 18, 19, 9, 15, 21, 13, 33,  Драча  ,  Единадесета  23, 20, 1, 14, 15, 6, 24, 2, 19, 11, 4, 26, 16, 21, 8, 17, 10,  Извън Регулация Пи 038014  ,  Корилово  ,  М. Решманица  ,  Местност Рашманица  ,  Неуточнен Адрес  ,  Осемнадесета  17, 13, 7, 9, 6, 14, 15, 4, 11, 10, 12, 5, 10, 3, 1, 4,  Осма  5, 18, 5, 13, 6, 4, 21, 12, 8, 20, 15, 24, 11, 19, 10, 2, 16, 9, 3, 17, 7,  Пета  33, 39, 8, 11, 15, 7, 25, 24, 20, 31, 29, 4, 14, 3, 30, 2, 22, 21, 19, 23, 5, 43, 6, 17, 1, 27, 16, 26, 13, 28, 18, 12, 10, 41, 37, 9,  Петнадесета  21, 16, 13, 15, 4, 17, 6, 1, 3, 18, 22, 9, 20, 7, 8, 11, 12, 2, 5, 26, 14, 24, 19, 10, 5,  Първа  67, 17, Автоработилница, 63, 33, 30, 61, 39, 55, 27, 48, 18а, 24, 43, 45, 41, 50, 1, 59, 49, 29, 46, 35, 44, 28, 37, 23, 34, 40, 52, 57, 53, 32, 36, 47, 51, 621, 25, 31, 26, 56, 38, 42, 22, 54, 20, 40, 19, 21, 8, 11, 7, 13, 18, 2, 14, 5, 17, , , 9, 10, 12, 15, 3, 6, 32, 1, 16, 4,  Решманица  ,  Седемнадесета  12, 3, 14, 6, 2, 10, 4, 8,  Седма  6, 1, 3, 5, 4, 8, 2,  Ст 18 Кл Б ТП Дебрен 2  ,  Ст 22 Кл В ТП Дебрен 2  ,  Ст 31 Кл А ТП Дебрен 2  ,  Ст 5 Кл Б ТП Дебрен 1  ,  Трета  31, 15, 1, 5, 21, 10, 18, 9, 2, 4, 27, 23, 14, 3, 12, 7, 19, 13, 8, 6, 11, 29, 18, 37, 49, 35, 10, 43, 45, 41, 31, 51, 33, 47,  Тринадесета  1, 26, 2, 3,   УПИ 5  ,  Чавдаров Кавак  ,  Четвърта  27, 1, 6, 4, 8, 2, 16, 31, 25, 40, 44, 5, 21, 39, 32, 33, 36, 35, 17, 3, 19, 30, 20, 22, 1, 37, 18, 38, 42, 13, 14, 34, 15, 11, 9, 12, 10, 16, 24, 29, 26, 28, 23,  Четиринадесета  32, 17, 15, 6, 14, 18, 7, 13, 2, 10, 30, 24, 3, 5, 4, 8, 26, 22, 20, 11, 16, 28, 19, 9, 12, 1, 6,  Чорбаджика  ,  Шеста  42, 46, 17, 40, 50, 44, 48, 38, 52, 22, 26, 15, 24, 34, 13, 18, 16, 2, 28, 36, 4, 3, 30, 6, 12, 20, 32, 14, 10, 8, 58, 56, 54,  Шестнадесета  9, 13, 14, 26, 10, 16, 4, 20, 34, 6, 17, 5, 19, 18, 22, 8, 24, 12, 2, 11, 21, 28, 15, 7, 3, 1, 23, 3, 1,  Шопарланката  ,    51, 1, ТП2, 3

На 18.05.2020 г. /15:31 - 16:00 ч./ -  Дъбница:   055001  ,  Втора  4, 28, 32, 5, 30, 17, 9, 8, 24, 6, 20, 14, 22, 15, 2, 13, 1, 12, 7, 10, 16а, 26, 40, 16, 18, 3,  Двадесет И Пета  20, 19, 29, 12, 33, 23, 35, 5, 11, 2, 17, 21, 7, 16, 15, 18, 8, 14, 22, 37, 9, 25,  Двадесет И Седма  21, 13, 17, 3, 23, 11, 15, 9, 1, 5,  Двадесет И Четвърта  3, 7, 5,  Двадесет И Шеста  4, 6,  Двадесета  11,  Дванадесета  10,  Девета  19,  Десета  11,  Неуточнен Адрес  ТП1 Дъбница,  Пета  1,  Петнадесета  1, 10, 12, 13, 8,  Първа  1, 15, 19, 8, 11, 14, 17, 10, 12, 4, 6, 5, 3, 2,  Седемнадесета  10, 17, 15,  Стопански Двор  Свинарник, Склад И Работилница, Автоработилница, Склад, Офис, Работилница, Времянка,  Трета  1,  Тринадесета  5, 3, 7,  Четвърта  3, 13,  Четиринадесета  54, 5, 52, 50, 32, 39, 2, 6, 46, 20, 38, 16, 40, 1, 35, 79, 44, 31, 30, 48, 36, 17, 8, 29, 42, 43, 58, 4, 37, 34, 10, 3, 28, 18,  Шеста  14, 12, 1, 2, 6, 10, 9, 15, 11, 7, 17, 16, 4,  Шестнадесета  1, 2, 7, 3, 1, 5, 4,    Площад, 2, 1

На 18.05.2020 г. /15:31 - 16:00 ч./ -  Ковачевица:   Кв.23,   УПИ Іv

На 18.05.2020 г. /15:31 - 16:00 ч./ -  Копривлен:      Овчарник

На 18.05.2020 г. /15:31 - 16:00 ч./ -  Лещен:    УПИ II - 273  ,   УПИ II,  Пи №271,  Кв.19  ,   УПИ VI,  Пи №269,  Кв.19  ,    Временно Строително Табло

На 18.05.2020 г. /15:31 - 16:00 ч./ -  Марчево:   042004, 042005 - М. Самуилска Поляна  ,  047096 По Квс На С. Марчево  М. Пъдарка,  Голек,  Канина,  Курорт Огняновски, Минерални Бани  ,  Ст 19 ТП Марчево 2

На 18.05.2020 г. /15:31 - 16:00 ч./ -  Огняново,  Общ. Гърмен:   034075  ,  ||-42,  Кв.3  М. Банята,  Благой Матеров  1, 5, 2, 10, 15, 16, 11, 6, 12, 18, 13, 22, 17, 20, 7, 8, 21,  Втора  1a, 1, 2,  Горни Бани  Сграда, 9, 1, 10, Преди База АПК, Почивна Станция, 1, Хотел,  ,  Двадесет И Втора  3, 1, 4, 4, 16,  Двадесет И Девета  11, 7, 9, 29, 5, 6, 21, 17, 3, 13,  Двадесет И Осма  5, 28, 2, 4, 9, 3,  Двадесет И Пета  3, 4, 7, 6, 2, 8, 3, 12, 4, 10,  Двадесет И Първа  18, 17, 216, 8, 1, 19, 9, 4, 3, 13, 6, 44,  Двадесет И Седма  15, 14, 7, 13, 12, 9, 4, 5, 1, 2, 6, 8,  Двадесет И Трета  1, 3,  Двадесет И Четвърта  3, 7, 1, 8, 6,  Двадесет И Шеста  7, 4, 5, 27, 6, 21, 15, 9, 11, 12, 4, 18, 1, 20, 13, 14, 16,  Двадесета  6, 7, 8, 9, 12, 22, 3, 19, 4, 1, 10, 2, 18,  Дванадесета  6,  Деветнадесета  4, 5, 2, 8, 7, 6, 3, 11, 16, 13, 15, 17,  Димитър Кемалов  45, 49, 35, 12, 6, 8, 37, 10, 41, 43, 47, 39, 33, 31, 41,  Долни Бани  Ресторант,  ,  Иван Вазов  1, 28, 57, 29, 40, 5, 49, 45, 25, 10, 4, 13, 2, 19, 53 Кметство, 55, 17, 7, 41, 24, 11, 12, 26, 33, 21, 8, 14, 38, 9, 43, 3, 15, 42, 51, 31, 75, 1, 6, 63, 44, 46, 18, 50, 16, 27а, 27, 53, 32, 47, 48,  Кирил И Методий  10, 9, 2, 33, 17, 11, 21, 16, 35, 19, 28, Каравана, 7, 24, 30, 22, 37, 8, 12, 3, 27, 26, 18, 25,  Курбаня  1, 15,     Градски Бани, Поща, Площад, Стълб №23,  Кл. В,  ТП3,  Осемнадесета  1, 8, 2, 3, 6, 7,  Отец Пайсий  26, 28, 24, 2, 3, 11, 10, 12, 14, 1, 15, 13, 9, 6, 7, 5, 19, 4,  Пета  2,  Петдесет  А,  Петнадесета  5, 3,  Първа  2, 8, 4, 14, 17, 13, 6, .11, 3, 19, 21, 15, 1,     ,  Трета  5, 6, 7,  Тридесета  24, 1, 13, 2, 6, 4, 12, 15, 9, 3, 10, 20, 7, 11,  Четвърта  12, 14, 3, 8, 10,  Четиридесет И Първа  9, 2, 5, 1, 7, 3,  Шестнадесета  1

На 18.05.2020 г. /15:31 - 16:00 ч./ -  Осиково,  Общ. Гърмен:   1

На 18.05.2020 г. /15:31 - 16:00 ч./ -  Рибново:   000317,  Землището На С. Рибново  ,  048031  ,  Ііі-966,  Кв.56  ,  Втора  8, 11, 1, 7, 9, 13, 3,  Върбиците  ,  Двадесет И Втора  4, 5а, 2, 10, 1, 8, 12, 14а, 14, 1а, 5, 7, 6, 7а,  Двадесет И Девета  1, 2, 5, 7, 4, 6, 8, 3, 12, 9,  Двадесет И Осем  6, 5, 9, 12, 7,  Двадесет И Пета  2, 4, 7, 6, 5, 8, 1, 4,  Двадесет И Първа  6, 1, 3, 10, 5, 2, 4, 14, 12, 14а, 8,  Двадесет И Седем  4, 8, 9, 15, 17, 11, 1, 10, 13, 5, 3, 2, 6, 7, 4, 14,  Двадесет И Трета  2, 1, 4, 8, 6, 9, 7, 3, 6, 6,  Двадесет И Четвърта  2, 3, 5, 1,  Двадесет И Шеста  1, 23, 15, 14, 16, 4, 27, 26, 20, 12, 13, 21, 29, 17, 25,  Двадесета  5, 1, 2, 8а, 6, 8, 3, 4,  Дванадесета  10, 17, 1, 3, 13, 15, 2, 9, 4, 12, 8, 10, 17, 14, 6, 7, 24, 19, 11,  Девета  1, 6, 3a, 5, 7a, 4, 3, 7, 8, 9,  Деветнадесета  2, 8, 5, 7, 3, 6, 1, 4,  Десета  6, 12a, 2, 5, 12, 6а, 8, 4, 10, 20, 14, 7, 30, 26, 5, 28, 9, 11, 13, 18a, 17, 1, 16,  Единадесета  11, 12, 5, 8, 16, 1, 3, 2, 4,  Ливаде  ,  М. Бърдо  3, 5, 4, 12, 14, 11, 8, 7, 9,  М.Плевнето  13, 3, 14, 21а, 27, 15, 9, 12, 22, 26, 8а, 6, 4, 1, 21, 28, 19, 2, 8, 17, 11, 5, 23, 20, 30, 18, 16,  М.Селища  2, 10, 3, 2, 7, 1, 11,  М.Снесеното  6, 8, 4, 5, 1,  М.Тръне  1, 2, 4, 3, 5,  Местност Бърдо  5,     Центъра, Поща,  ,  Осемнадесета  9, 2, 5, 1, 3, 6, 4, 7, 11а, 13а, 11, 9а, 13, 10, 8, 20, 17а, 14, 29, 12, 25а, 16а, 27, 21, 24, 15, 33, 17, 25, 18, 31, 23, 16а,  Осма  11, 9, 16, 15, 10, 4, 6, 8, 17, 18, 2a, 2, 13, 7, 14, 12, 1a, 5, 11a,  Пета  5, 6, 11, 23, 19, 16, 3, 20, 21, 4, 1, 8, 17, 9, 18, 2, 15, 7, 10,  Петнадесета  5, 21, 4, 3, 18, 17, 5, 7, 29, 15, 37, 30, 16, 1, 8, 10, 9, 27, 19, 12, 38, 31, 36, 47, 2, 6, 26, 33, 13,  Първа  35a, 27, 64, 48а, 39, 41, 54, 46, 47a, 43a, 58, 28, 45, 40, 50, 37, 33 А, 48, 52, 35, 37a, 31, 62, 29, 29а, 46б, 42, 39a, 33, 49, 43, 46а, 60, 31а, 44, 58a, 50а, 92, 100, 83, 73, 59, 104, 97, 99, 98, 72, 82, 74, 55, 53, 45, 75, 68а, 86, 101, 67, 63, 1, 51, 58, 80, 108, 69, 71, 45a, 64, 70, 65, 61, 76, 14, 1, 17, 8а, 35, 38, 7, 1 А, 2, 13, 22, 36, 30, 6, 18, 12, 34, 11, 14, 28, 4, 3, 5, 16, 26, 8, 10, 1а, 32, 9, 19,  Седемнадесета  9, 16, 20, 18, 12, 15, 2, 3, 8, 11, 9, 19, 5, 6, 4, 17, 14, 22, 13, 17а,  Седма  1, 7, 8, 32, 12, 26, 6, 17, 9, 36, 22, 16, 11, 21, 34, 3, 25, 19, 4, 38, 30, 28, 29, 5, 2, 13, 7, 1, 2, 28,  Трета  4, 17, 9, 2, 6, 7, 3,  Тридесет И Първа  6,  Тридесета  12, 5, 13, 7, 27, 1, 3, 24,  Тринадесета  23, 11, 10, 36, 20, 18, 15, 1, 16, 9, 38, 7, 26, 22, 21, 30, 34, 17, 6, 2, 13, 19, 5a, 24, 12, 5, 8, 28, 4, 15а, 14, 27, 3, 32, 25,  Четвърта  12, 4, 4, 6, 12, 8, 3, 1, 2,  Четиринадесета  2, 1, 10, 2а, 13, 4, 5, 6, 8, 6a, 17, 3,  Шеста  6, 15, 10, 9, 11, 4, 2, 5, 13, 1, 3, 8,  Шестнадесета  23, 1, 12, 19, 9, 15, 25, 11а, 3, 8, 5, 7, 6, 10, 13, 11, 21, 4, 2,    4, 9, 10, 6, 6б, 3, 2, 6а

На 18.05.2020 г. /15:31 - 16:00 ч./ -  Скребатно:   Над Селото- Оградите

На 21.05.2020 г. /16:30 - 18:00 ч./ -  Мусомища:   Анещи Узунов  6, 4, 8, 3, 15 Б, 11, 5, 9, Лавка, 1, 13, 4d,  Антон Попов  19, 18, 14, 5, 1, 7, 6, 3, 4, 8, 9, 10, 16, 12,  Баба Тонка  2, 9, 13, 10, 6, 15, 7, 17, 11, 24, 14, 4, 12, 1, 22, 8, 16,  Владимир Поптомов  16, 10, 21, 13, 4, , , 15, 5, 14, 8, 9, 1, 3, 11, 6, 2, 23,  Георги Папалезов  11, 9, 15, 8, 21, 19, 10, 6, 16, 5, 17, 7, 3,  Д-Р.Петър Берон  8, 4, 3, 2, 6, 1, 5, 5, 18,  Места  14, 20a, 16, 22, 20, 8, 22, 6, 10, 4, 18,  Пирин  8, 22, 6, 16, 4, 15, 1, 20, 2, 18

На 22.05.2020 г. /15:30 - 17:30 ч./ -  Корница:   Еделвайс  33, 16, 14а, 17, 6, 14, 1, 27, 20, 11, 24, 7, 21, 31, 12, 3, 28, 13, 2, 23, 18, 32, 22, 5, 9, 30, 10,  Иван Вазов  17, 14, 30, 13а, 29, 9, 20, 19, 22, 24, 21, 12, 15, 25, 27, 13, 23,  Иван Козарев  5, 2, 7, 3, 1, 6, 11, 10, 12, 9, 19,  Неуточнен Адрес  Поща,  Октомврийска  10, 19, 1, 14, 5, 4, 16, 27, 3, 12, 15, 8, 6,  Пирин  32, 40, 26, 31, 22, 34, 5, 12, 19, 30, 20, 36, 23, 48, 38, 25, 21

На 22.05.2020 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Баничан:   Бахчите  ,  Пръдлището

Община Гърмен  

На 18.05.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ -  Огняново,  Общ. Гърмен:   Двадесет И Девета  11, 7, 9, 29, 5, 6, 21, 17, 3, 13,  Двадесет И Осма  5, 28, 2, 4, 9, 3,  Двадесет И Пета  7, 6, 2, 8, 3, 12, 4, 10,  Двадесет И Шеста  27, 6, 21, 15, 9, 11, 12, 4, 18, 1, 20, 13, 14, 16,  Иван Вазов  28, 57, 29, 40, 5, 49, 45, 25, 10, 4, 13, 2, 19, 53 Кметство, 55, 17, 7, 41, 24, 11, 12, 26, 33, 21, 8, 14, 38, 9, 43, 3, 15, 42, 51, 31, 75, 1, 6, 63, 44, 46, 18, 50, 16, 27а, 27, 53, 32, 47, 48,  Отец Пайсий  24, 2, 3, 11, 10, 12, 14, 1, 15, 13, 9, 6, 7, 5, 19, 4,  Първа  2, 8, 4, 14, 17, 13, 6, .11, 3, 19, 21, 15, 1,  Тридесета  1, 13, 2, 6, 4, 12, 15, 9, 3, 10, 20, 7, 11

На 18.05.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ -  Хвостяне:    УПИ-V,  Кв.2  ,    ТП1

На 19.05.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ -  Огняново,  Общ. Гърмен:   Двадесет И Девета  11, 7, 9, 29, 5, 6, 21, 17, 3, 13,  Двадесет И Пета  7, 6, 2, 8, 3, 12, 4, 10,  Двадесет И Шеста  27, 6, 21, 15, 9, 11, 12, 4, 18, 1, 20, 13, 14, 16,  Иван Вазов  28, 57, 29, 40, 5, 49, 45, 25, 10, 4, 13, 2, 19, 53 Кметство, 55, 17, 7, 41, 24, 11, 12, 26, 33, 21, 8, 14, 38, 9, 43, 3, 15, 42, 51, 31, 75, 1, 6, 63, 44, 46, 18, 50, 16, 27а, 27, 53, 32, 47, 48,  Отец Пайсий  24, 2, 3, 11, 10, 12, 14, 1, 15, 13, 9, 6, 7, 5, 19, 4,  Първа  2, 8, 4, 14, 17, 13, 6, .11, 3, 19, 21, 15, 1

На 19.05.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ -  Хвостяне:   28028  ,   УПИ-V,  Кв.2  ,    ТП1

На 21.05.2020 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Рибново:   Двадесет И Втора  4, 5а, 2, 10, 1, 8, 12, 14а, 14, 1а, 5, 7, 6,  Двадесет И Пета  2, 4, 7, 6, 5, 8, 1,  Двадесет И Първа  6, 1, 3, 10, 5, 2, 4, 14, 12, 14а, 8,  Двадесет И Трета  2, 1, 4, 8, 6, 9, 7, 3,  Деветнадесета  2, 8, 5, 7, 3, 6, 1, 4,  Десета  6, 12a, 2, 5, 12, 6а, 8, 4, 10,  М.Плевнето  13, 3, 14, 21а, 27, 15, 9, 12, 22, 26, 8а, 6, 4, 1, 21, 28, 19, 2, 8, 17, 11, 5, 23, 20, 30, 18, 16,   с  Центъра, Поща,  Осемнадесета  9, 2, 5, 1, 3, 6, 4, 7, 11а, 13а, 11, 9а, 13, 10, 8,  Пета  5, 6, 11, 23, 19, 16, 3, 20, 21, 4, 1, 8, 17, 9, 18, 2, 15, 7, 10,  Първа  35a, 27, 64, 48а, 39, 41, 54, 46, 47a, 43a, 58, 28, 45, 40, 50, 37, 33 А, 48, 52, 35, 37a, 31, 62, 29, 29а, 46б, 42, 39a, 33, 49, 43, 46а, 60, 31а, 44, 58a, 50а,  Седма  1, 7, 8, 32, 12, 26, 6, 17, 9, 36, 22, 16, 11, 21, 34, 3, 25, 19, 4, 38, 30, 28, 29, 5, 2, 13

На 21.05.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ -  Огняново,  Общ. Гърмен:   Двадесет и девета  11, 7, 9, 29, 5, 6, 21, 17, 3, 13,  Двадесет и осма  5, 28, 2, 4, 9, 3,  Двадесет и пета  7, 6, 2, 8, 3, 12, 4, 10,  Двадесет и шеста  27, 6, 21, 15, 9, 11, 12, 4, 18, 1, 20, 13, 14, 16,  Иван Вазов  28, 57, 29, 40, 5, 49, 45, 25, 10, 4, 13, 2, 19, 53 Кметство, 55, 17, 7, 41, 24, 11, 12, 26, 33, 21, 8, 14, 38, 9, 43, 3, 15, 42, 51, 31, 75, 1, 6, 63, 44, 46, 18, 50, 16, 27а, 27, 53, 32, 47, 48,     Поща, Площад,  Отец Пайсий  24, 2, 3, 11, 10, 12, 14, 1, 15, 13, 9, 6, 7, 5, 19, 4,  Първа  2, 8, 4, 14, 17, 13, 6, .11, 3, 19, 21, 15, 1,  Тридесета  1, 13, 2, 6, 4, 12, 15, 9, 3, 10, 20, 7, 11

На 21.05.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ -  Хвостяне:   28028  ,    ТП1

На 21.05.2020 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Рибново:   Дванадесета  1, 3, 13, 15, 2, 9, 4, 12, 8, 10, 17, 14, 6, 7, 24, 19, 11,  Десета  20, 14, 7, 30, 26, 5, 28, 9, 11, 13, 18a, 17, 1, 16,  Осма  9, 16, 15, 10, 4, 6, 8, 17, 18, 2a, 2, 13, 7, 14, 12, 1a, 5, 11a

На 22.05.2020 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Дебрен:   Пета  33, 39, 8, 11, 15, 7, 25, 24, 20, 31, 29, 4, 14, 3, 30, 2, 22, 21, 19, 23, 5, 43, 6, 17, 1, 27, 16, 26, 13, 28, 18, 12, 10, 41, 37, 9,  Петнадесета  21, 16, 13, 15, 4, 17, 6, 1, 3, 18, 22, 9, 20, 7, 8, 11, 12, 2, 5, 26, 14, 24, 19, 10

На 22.05.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ -  Огняново,  Общ. Гърмен:   Двадесет и девета  11, 7, 9, 29, 5, 6, 21, 17, 3, 13,  Двадесет и осма  5, 28, 2, 4, 9, 3,  Двадесет и пета  7, 6, 2, 8, 3, 12, 4, 10,  Двадесет и първа  44,  Двадесет и седма  4, 5, 1, 2, 6, 8,  Деветнадесета  11, 16, 13, 15, 17,  Отец Пайсий  24, 2, 3, 11, 10, 12, 14, 1, 15, 13, 9, 6, 7, 5, 19, 4,  Първа  2, 8, 4, 14, 17, 13, 6, .11, 3, 19, 21, 15, 1,  Тридесета  1, 13, 2, 6, 4, 12, 15, 9, 3, 10, 20, 7, 11,  Четвърта  12, 14, 3, 8, 10,  Четиридесет и първа  9, 2, 5, 1, 7, 3

На 22.05.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ -  Скребатно

На 22.05.2020 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Гърмен:   Осма  29, 15, 11, 17, 1, 13, 20, 25, 10, 21, 7, 16, 3, 18, 14, 5,  Пета  13, 17, 2, 12, 5, 11, 19,  Първа  7, 67, 22, 31, 20, 16, 13, 24, 5, 14, 8, 18, 6, 15, 28, 3, 26, 9, 32,  Седма  18, 30, 13, 32, 9, 11, 8, 24, 1, 5, 3, 12, 6, 4, 28, 16, 26

Община Петрич  

На 18.05.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 19.05.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 21.05.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ -  Коларово,  Общ. Петрич:   Драва  12

На 18.05.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./   На 19.05.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./   На 20.05.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./   На 21.05.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./   На 22.05.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Марикостиново:   Бяло Море  2,  Вела Пеева  32, 15, 11, 24, 21, 22, 40, 42, 9, 28, 1, 38, 34, 44, 46, 23, 30, 7, 17, 5, 36, 13, 19,  Георги Раковски  8, 6, 5, 9, 7, 10 Вила, 4, 3, 10,  Димитър Благоев  8, 13,  Димо Хаджидимов  7, 11, 9, 10,  Иван Вазов  10, 21,  Марица  45, 43, 61, 73, 49, 36, 63, 44, 47, 24, 55, 41, 22, 28, 32, 67, 30, 65, 46, 59, 69, 53, 40, 75, 38, 39, 20, 42, 26, 57, 34,  Местност Високия Рид  Склад,  Пирин  4, 2, 5, 6, 14,  Струма  1, 24, 13, 6, 2, 3, 8, 9, 7, 16, 12, 5

На 18.05.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./   На 19.05.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./   На 20.05.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./   На 21.05.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./   На 22.05.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Петрич,  Общ. Петрич:   Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Капитан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Места  14, 11, 8,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  Полковник Дрангов  1, 1,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  Скопие  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Цар Борис Iii  ,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7

На 18.05.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 19.05.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ -  Петрич,  Общ. Петрич:   010024  ,  Атанас Лютвиев  39, 18, 28, 20, 26, 37, 41, 33, 30, 1, 16, 22, 27, 8, 10, 23, 14, 29, 32, 35, 45, 17, 43, 31, 25, 12, 19,  България  29, 39, 25, 37, 35, 33, 28, 26, 27, 24, 23, 31,  България  13, 8, 16, 17, 9, 20, 15, 8, 17, 10, 12, 18, 18, 5, 11, 12, 14, 19,  Ванга/Опълченска/  10, 2, 8, 6, 4, 8, 4, 12,  Васил Левски  2, 4,  Гео Милев  8, 4, 9, 2, 1, 5, 6, 10, 7, 11,  Георги Бенковски  11, 2, 6, 10, 12, 1, 13, 7, 9, 10, 14, 5, 8, 11, 3, 4, 6, 1,  Георги С.Раковски  5, 6, 8, 2, 11, 4, 7, 3, 2, 10, 1, 9, 9,  Гоце Делчев  5, 9, 4, 10, 2, 12, 4, 2, 5, 5, 3, 3, 8, 7, 6, 7, 1, 1, 14, 8,  Димитър Талев  18, 4, 2, 6, 5, 13, 9, 7, 3, 3, 1, 16, 8, 11, 2,  Драва  4, 6, 2, 8,  Екзарх Йосиф  22, 20, 33,  Княз Борис I  3, 11, 5, 25, 17, 19, 23, 2, 21, 1, 2, 15, 13, 1, 7,  Македония  1,  Митрополит Герасим  4, 7, 1, 3, 5,  Михаил Вардев  4б, 2, 4,  Пейо Яворов  11, 1, 10, 3, 18, 6, 4, 10, 5, 18, 9, 12, 1, 14, 22, 1, 7, 2, 16, 1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1,  Сандо Китанов  9. Явор, 1, 1 Теменуга, 5, 3, 7 Беласица, 7, 2 Тото Пункт, 1, 5, 5, 9 Явор, 3,  Свети Климент Охридски  12, 12, 13,  Тома Митов  58, 34, 20, 54, 1, 24, 26, 44, 50, 16, 46, 52, 30, 14, 20, 36, 22, 32, 5, 48, 28, 22, 56, 21, 30, 22, 40, 42,  Христо Смирненски  16, 14,  Цар Борис Iii  4, 10, 10, 5, 7, 4, 3, 6, 6, 8, 2, 1,  Цар Симеон  25, 29, 48, 52, 31, 29, 62, 41, 60, 33, 41, 39, 27, 35, 54, 37, 62, 56, 50, 58,  Черноризец Храбър  8, 5, 10, 11, 4, 1, 9, 4, 3, 7, 10, 2, 6, 8, 9,  Яне Сандански  2

На 18.05.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 19.05.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 21.05.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ -  Струмешница:   19

На 21.05.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ -  Петрич,  Общ. Петрич:   010024  ,  Атанас Лютвиев  39, 18, 28, 20, 26, 37, 41, 33, 30, 1, 16, 22, 27, 8, 10, 23, 14, 29, 32, 35, 45, 17, 43, 31, 25, 12, 19,  България  13, 8, 16, 17, 9, 20, 15, 8, 17, 10, 12, 18, 18, 5, 11, 12, 14, 19,  България  29, 39, 25, 37, 35, 33, 28, 26, 27, 24, 23, 31,  Ванга/Опълченска/  10, 2, 8, 6, 4, 8, 4, 12,  Васил Левски  2, 4,  Гео Милев  8, 4, 9, 2, 1, 5, 6, 10, 7, 11,  Георги Бенковски  11, 2, 6, 10, 12, 1, 13, 7, 9, 10, 14, 5, 8, 11, 3, 4, 6, 1,  Георги С.Раковски  5, 6, 8, 2, 11, 4, 7, 3, 2, 10, 1, 9, 9,  Гоце Делчев  5, 9, 4, 10, 2, 12, 4, 2, 5, 5, 3, 3, 8, 7, 6, 7, 1, 1, 14, 8,  Димитър Талев  18, 4, 2, 6, 5, 13, 9, 7, 3, 3, 1, 16, 8, 11, 2,  Драва  4, 6, 2, 8,  Екзарх Йосиф  22, 20, 33,  Княз Борис I  3, 11, 5, 25, 17, 19, 23, 2, 21, 1, 2, 15, 13, 1, 7,  Македония  1,  Митрополит Герасим  4, 7, 1, 3, 5,  Михаил Вардев  4б, 2, 4,  Пейо Яворов  11, 1, 10, 3, 18, 6, 4, 10, 5, 18, 9, 12, 1, 14, 22, 1, 7, 2, 16, 1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Сандо Китанов  9. Явор, 1, 1 Теменуга, 5, 3, 7 Беласица, 7, 2 Тото Пункт, 1, 5, 5, 9 Явор, 3,  Свети Климент Охридски  12, 12, 13,  Тома Митов  58, 34, 20, 54, 1, 24, 26, 44, 50, 16, 46, 52, 30, 14, 20, 36, 22, 32, 5, 48, 28, 22, 56, 21, 30, 22, 40, 42,  Христо Смирненски  16, 14,  Цар Борис Iii  4, 10, 10, 5, 7, 4, 3, 6, 6, 8, 2, 1,  Цар Симеон  25, 29, 48, 52, 31, 29, 62, 41, 60, 33, 41, 39, 27, 35, 54, 37, 62, 56, 50, 58,  Черноризец Храбър  8, 5, 10, 11, 4, 1, 9, 4, 3, 7, 10, 2, 6, 8, 9,  Яне Сандански  2

На 22.05.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ -  Петрич,  Общ. Петрич:   010024  ,  Атанас Лютвиев  39, 18, 28, 20, 26, 37, 41, 33, 30, 1, 16, 22, 27, 8, 10, 23, 14, 29, 32, 35, 45, 17, 43, 31, 25, 12, 19,  България  13, 8, 16, 17, 9, 20, 15, 8, 17, 10, 12, 18, 18, 5, 11, 12, 14, 19,  България  29, 39, 25, 37, 35, 33, 28, 26, 27, 24, 23, 31,  Ванга/Опълченска/  10, 2, 8, 6, 4, 8, 4, 12,  Васил Левски  2, 4,  Гео Милев  8, 4, 9, 2, 1, 5, 6, 10, 7, 11,  Георги Бенковски  11, 2, 6, 10, 12, 1, 13, 7, 9, 10, 14, 5, 8, 11, 3, 4, 6, 1,  Георги С.Раковски  5, 6, 8, 2, 11, 4, 7, 3, 2, 10, 1, 9, 9,  Гоце Делчев  5, 9, 4, 10, 2, 12, 4, 2, 5, 5, 3, 3, 8, 7, 6, 7, 1, 1, 14, 8,  Димитър Талев  18, 4, 2, 6, 5, 13, 9, 7, 3, 3, 1, 16, 8, 11, 2,  Драва  4, 6, 2, 8,  Екзарх Йосиф  22, 20, 33,  Княз Борис I  3, 11, 5, 25, 17, 19, 23, 2, 21, 1, 2, 15, 13, 1, 7,  Македония  1,  Митрополит Герасим  4, 7, 1, 3, 5,  Михаил Вардев  4б, 2, 4,  Пейо Яворов  11, 1, 10, 3, 18, 6, 4, 10, 5, 18, 9, 12, 1, 14, 22, 1, 7, 2, 16, 1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Сандо Китанов  9. Явор, 1, 1 Теменуга, 5, 3, 7 Беласица, 7, 2 Тото Пункт, 1, 5, 5, 9 Явор, 3,  Свети Климент Охридски  12, 12, 13,  Тома Митов  58, 34, 20, 54, 1, 24, 26, 44, 50, 16, 46, 52, 30, 14, 20, 36, 22, 32, 5, 48, 28, 22, 56, 21, 30, 22, 40, 42,  Христо Смирненски  16, 14,  Цар Борис Iii  4, 10, 10, 5, 7, 4, 3, 6, 6, 8, 2, 1,  Цар Симеон  25, 29, 48, 52, 31, 29, 62, 41, 60, 33, 41, 39, 27, 35, 54, 37, 62, 56, 50, 58,  Черноризец Храбър  8, 5, 10, 11, 4, 1, 9, 4, 3, 7, 10, 2, 6, 8, 9,  Яне Сандански  2

 

Община Сандански  

На 19.05.2020 г. /13:01 - 13:45 ч./ -  Бельово

На 19.05.2020 г. /13:01 - 13:45 ч./ -  Враня:   1 Пи 024003

На 19.05.2020 г. /13:01 - 13:45 ч./ -  Голешово

На 19.05.2020 г. /13:01 - 13:45 ч./ -  Горно Спанчево

На 19.05.2020 г. /13:01 - 13:45 ч./ -  Капатово:   Карабатак

На 19.05.2020 г. /13:01 - 13:45 ч./ -  Катунци: ул. Ангел Кънчев  4, 1, ул.  Асен Лагадинов  4, 6,  ул. Атанас Зайков  26, 22, 3, 13, 7, 18, 10, 24, 16, 12, 2, 20, 17, 8, 5, 6, 52, 38, 1,  ул. Бачо Киро  14, 6, 11, 2, 4, 9, 12, 7, 3, 8, 1, 10, 19, 21, 28, 17, 26, 15, 23, 20, 22, 24, 18, ул. Бельовска Комуна  7, 10, 9, ул. Васил Левски  27, 19, 14, 17, 25, 16, 29, 23, 21, 12, ул.  Вела Пеева  40, ул.  Георги Козепов  15, 5, 13, 9, 11, 1, 7, ул. Георги Сава Раковски  18, 12, 18, 11, 17, 25, 21, 4, 23, 28, 22, 26, 1, 19, 5, 15, 9, 27, 20, 10, 6, 24, 8, 14, 7, 3, 16, ул.  Гоце Делчев  1, 12, 3, 15, ул.  Гьорче Петров  3,  ул. Даме Груев  4, 2, 8, 20, 6, 24, 3, 26, 18, 22, 15, 14, 11, 10, 19, 13, 1, 12, 7, 5, 17,  ул. Иван Вазов  5, 1, 4, 3, 2, 10, 8, 14, 12, 6, ул.  Кочо Честименски  5, 6, 3, 1, 4, 9, 10, 2,     Поща, ул. Никола Калъпчиев  15, ул. Пейо К.Яворов  19, 8, 1, 3, 5, 6, 9, 15, 11, 13, 4, 2, 7, 17, ул.  Петър Димитров  22, 12, 29, 19, 14, 15, 25, 11, 17, 8, 10, 2, 24, 23, 18, 20, 1, 13, 31, 16, 27, 5, 7, 22, 3,  Стадиона  27, 32, 34, 36, ул. Стойо Хаджиев  2, ул. Стоян Гущеров  2,  ул. Таската Врански  4, 1, 6, 3, 7, 5, 8,  ул.  Юри Гагарин  1, 5, 14, 6, 4, 13, 2, 3, 8, 7, 9, 12, 11, 10,  ул. Яне Сандански  6, 7, 17, 8, 3, 13, 1, 11, 15, 5, 2, 19, 10, 9, 4, 6,    Лечебница

На 19.05.2020 г. /13:01 - 13:45 ч./ -  Ковачево,  Общ. Сандански

На 19.05.2020 г. /13:01 - 13:45 ч./ -  Кромидово:   038008,  Местност Селището,  под Черквата,  Реката,   УПИ III-62,  УПИ IV,  Кв.17

На 19.05.2020 г. /13:01 - 13:45 ч./ -  Левуново:   019012  М. Лозята,  VIII+437,  Кв. 40,  Банята,  ул. Беласица  1, 8, 6, 3, 7, ул. Вихрен  8, 6, 3, 4, ул. Георги Сава Раковски  3, 7, 1,  Главен път Е-79  ТП, Автобаза, Бензиностанция, ул. Гоце Делчев  8, 4, ул. Девети май  1, 3, 28, 8, 41, 25, 10, 6, 14, 33, 27, 19, 30, 31, 12, 16, 35, 7, 23, 39, 13, 17, 5, 15, 9, 29, 4, 24, 37, 21, ул. Дружба  4, 3, 1, 5, 2, ул. Иван Козарев  27, 19, 29, 10, 24, 26, 25, 34, 22, 5, 9, 18, 16, 11, 17, 13, 20, 4, 1, 31, 15, 21, 3, 7, 23, 32, 33, ул.  Изгрев  4, 15, 9, 8, 2, 10, 5, 7, 1, 3, ул.  Илинден  10, 14, 24, 13, 23, 21, 16, 11, 9, 12, 6, 3, 8, 5, 4, 2, ул.  Йорданка Николова  2, 6, 16, 4, 1, 12, 14, 10, 3, 8, ул.  Кирил и Методий  7, 1, 5, 4, 2, 3, 9, ул. Кочо Лютата  4, 1 Поща, 6, 10, 3, 13, 14, 7, 12, 2, 16, 18, 9, 11, 1, ул.   Лавеле  20, 24, 18, 22, 4, 26, 16, 5, 6, 3, 9, 7, 2, 1, ул.  Лозята,  Местност Стопански двор,  Цех, Казан, Сграда,   , ул. Никола Вапцаров  8, 13, 20, 1, 18, 5, 9, 3, 11, ул. Октомври  7, 20, 22, 12, 11, 5, 2, 17, 14, 4, 18, 16, 8, 10, ул. Орловец  7, 16, 5, 21, 15, 2, 17, 18, 9, 20, 3, 1, 13, 23, 11, 22, 7, 8, 10, 12, 14, ул. Осми март  3, 21, 6, 18, 17, 13, 5, 4, 8, 11, 1, 7, 19, 10, 16, 14, 2, 12,  ул. Отец Паисий  2, 4, 1, 6, 3, ул. Пирин  2, 9, 11, 10, 6, ул. Победа  8, 4, 2, 3, ул. Стефан Караджа  30, 20, 37, 32, 35, 28, 38, 41, 39, 33, 24, 34, 18, 21, 17, 8, 15, 29, 10, 27, 23, 11, 9, 14, 13, 16, 19, 7, 3, 31, 5, 1, 25, 6, 12, 2, 5, 4, 37, 6, 1, ул. Струма  13, 16, 8, 1, 6, 15, 14, 10, 18, 7, 12, 4, ул. Цар Самуил  3, 2, 10, 6, 4, 7, 5, 1, 16, 8, ул. Чавдарци  6, 21, 28, 15, 12, 14, 4, 22, 36, 18, 26, 30, 32, 20, 16, 10, 19, 34, 17, 26, ул. Черно Море  3, 13, 10, 5, 2, ул. Шейново  1, 4, 5, 6, 12, 7, 1, ул. Шипка  1, 2, 5, 6, 4, 10, ул. Яне Сандански  1, 7, 2, 1 ПИ 060022, Местност Марчевица - Сондажен Кладенец, 1

На 19.05.2020 г. /13:01 - 13:45 ч./ -  Лехово

На 19.05.2020 г. /13:01 - 13:45 ч./ -  Ново Делчево:  ул. Георги Кирков  5,  Местност Кантона  Рибарник, Ферма,  Местност Киселица, Работилница

На 19.05.2020 г. /13:01 - 13:45 ч./ -  Ново Ходжово

На 19.05.2020 г. /13:01 - 13:45 ч./ -  Петрово,  Общ. Сандански:   Алибеговица  Цех,  Местност Извора,  Хижа

На 19.05.2020 г. /13:01 - 13:45 ч./ -  Пиперица

На 19.05.2020 г. /13:01 - 13:45 ч./ -  Пирин:   Местност Калугера, Училище

На 19.05.2020 г. /13:01 - 13:45 ч./ -  Сандански: ул. Васил Кънчев  24, 20, 26, 22, 28, 18, 13, 11, 15, 16,  Градски Парк,  Идентификатор 65334.303.703, ул. Кочо Чистименски  16,  Местност Друма  Магазин с кафене  и складова  ,  Местност Паркова зона,  Станция, Интернат, Фсмп,  ул. Никола Вапцаров  37, 35, 5, 10, 27, 9, 15, 2, 13, 31, 7, 11, 16, 8, 21, 4, 29, 14, 3, 6, 17, 33, 25, 20, 18, 1, 19,  ул. Св.св. Кирил и Методи  49, 35, 47, 38, 41, 29, 37, 39, 31, 40, 44, 43, 36, 45, 33, 46, 42, ул.  Свобода  14, 13, ул.  Стою Хаджиев  5, 3, 2, 1, ул.  Христо Ботев  29, 33, 35, 27, 19, 17, 23, 31, 25, ул.  Цар Иван Асен  3, 5, 7, 9

На 19.05.2020 г. /13:01 - 13:45 ч./ -  Хърсово,  Общ. Сандански:   Бегова Поляна,  Фургон

На 19.05.2020 г. /13:01 - 13:45 ч./ -  Черешница:   Къща

На 19.05.2020 г. /13:01 - 13:45 ч./ -  Яново:   Жилище

На 19.05.2020 г. /13:16 - 13:45 ч./ -  Враня:   извън регулация,  до с.Враня

На 19.05.2020 г. /13:16 - 13:45 ч./ -  Калиманци,  Общ. Сандански:   Къща

На 19.05.2020 г. /13:16 - 13:45 ч./ -  Капатово

На 19.05.2020 г. /13:16 - 13:45 ч./ -  Катунци:   ул. Асен Лагадинов  2, 17,  Бельовска Комуна  3,  Бистрица  4, 22, 8, 18, 16, 14, 12, 2, 20, 6, 10,  ул. Васил Левски  2, 6, 4, 1, ул.  Вела Пеева  38, 8, 7, 6, 44, 15, 11, 46, 23, 42, 22, 31, 9, 4, 40, 21, 10, 24, 28, 34, 27, 12, 54, 3, 36, 60, 5, 14, 13, 33, 25, 50, 17, 18, 35, 56, 20, 26, ул. Гьорче Петров  2, 3, 1, ул.  Димо Х. Димов  19, 36, 38, 42, 14, 12, 10, 18, 5, 40, 1, 26, 16, 24, 6, 20, 10, 44, 7, 13, 32, 2, 34, 3, 22, 30, 17,  ул. Еделвайс  4, 10, 6, 11, 23, 13, 2, 25, 1, 14, 17, 15, 8, 21, 12, 3, 5, 7, 9, ул.  Иван Вазов  6,  ул. Любен Каравелов  3,  М.Раздол  Пункт, Обект, Мандра, Работилница, ул.  Митко Палаузов  18, 4, 11, 20, 14, 9, 6, 15, 2, 23, 8, 3, 17, 1, 10, 16, 13, 19, 21, 5, 12,   , ул.  Опълченска  9, 10,  ул. Петър Димитров  24, 32, 28, 35, 26, 33, 30,  Район Мтс  Цех за обработка на скални материали,  Район Стопански двор,  Цех, Газостанция, Цех,  Стадиона  4, 15, 11, 2, 13, 9, 5, 6, 3, 7, 1,  ул. Трети март  3, 28, 55, 31, 51, 42, 41, 33, 40, 35, 7, 26, 44, 57, 43, 34, 45, 32, 47, 53, 36, 59, 23, 19, 25, 5, 4, 16, 11, 20, 2, 9, 6, 8, 13, ул.  Хан Крум  6, 2, 4, 1, 9, 8,  ул. Христо Ботев  3, 9, 12, 15, 21, 14, 13, 8, 1, 6, 31, 23, 27, 16, 4, 29, 19, 18, 22, 11, 20, 5, 17,  ул. Юри Гагарин  6, 5,  ул. Явор  15, 21, 29, 37, 3, 27, 13, 33, 5, 25, 19, 7, 17, ул.  Яне Сандански  1

На 19.05.2020 г. /13:16 - 13:45 ч./ -  Лешница,  Общ. Сандански:    УПИ VІ-203, Кв.23, 3

На 19.05.2020 г. /13:16 - 13:45 ч./ -  Петрово,  Общ. Сандански:  ул. Втора  20, 8, 3, 1, 5, 9,  ул. Главна  64, 54, 47, 41, 46, 39, 48, 43, 27, 31, 49, 45, 62, 56, 51, 29, 58, 50, 28, 33, 53, 60, 35, 52, 26, 22, 3, 20, 4, 10, 15, 38, 40, 24, 7, 12, 17, 18, 19, 32, 2, 1, 42, 30, 13, 36, 16, 34, 8, 28, 6, 23, 44, 25,  ул. Двадесет и втора  1, 7, 9, 1, ул.  Двадесет и девета  3, 8, 16, 12, 10, 4, 14, 9, 11, 2, ул.  Двадесет и осма  5, 10, 1, 3, ул.  Двадесет и пета  3, 2, 8, 6, 4, 1, 7, ул.  Двадесет и първа  4, 22, 32, 15, 27, 29, 1, 8, 19, 12, 2, 30, 5, 3, 28, 14, 31, 37, 6, 20, 7, 11, 16, 34, ул.  Двадесет и седма  5, 1, 9, 7, ул.  Двадесет и трета  2, 4, 1, 3, 8, 28, 21, 7, 30, 20, 32, 17, 13, 15, 38, 9, 14, 12, 22, 6, 11, 18,  ул. Двадесет и четвърта  11, 4, 5, 2, 9, 3, 1, 7, 26, 17, 12, 41, 30, 37, 6, 29, 16, 19, 14, 39, 13, 10, 20, 43, 8, 15, 27, 21, 23, 24, ул. Двадесет и шеста  2, 4, 1, 8, 6, 7, 12, 14, ул. Двадесета  5, 1, 6, 15, 3, 8, 7, 2, 14, 11, 10, 13, ул.  Дванадесета  11, 2, ул.  Девета  40, 32, 42, 44, 34, 11, 13, 10, 23, 12, 26, 18, 28, 21, 22, 24, 30,  ул. Деветнадесета  20, 11, 8, 16, 34, 36, 26, 10, 17, 21, 12, 42, 14, 28, 15, 19, 29, 24, 40, 22, 18, 23, 27, 9, 3, 1, 5, 7, ул.  Десета  18, 12, 16, 10, 1, 14,  извън Регулация -  Жилище, Социален Дом,  Мали Дол, ул. Осемнадесета  27, 1, 3, 8, 2, 4, 5, 1, 26, 15, 14, 27, 47, 57, 29, 11, 24, 31, 12, 53, 45, 51, 49, 55, ул.  Осма  8, 9, 4, 6, 13, 11, 2, 3, 1, 7, 5, ул.  Пета  2, 7, 8, 1, 3, 4, ул.  Петнадесета  3, 1, 2, 14, 8, 16, 6, 10, 18, ул.  Първа  22, 19, 6, 8, 29, 21, 27, 20, 16, 12, 18, 29, ул.  Седма  1, 5, 3, 8, 6, 2, 10, 4, ул.  Трета  7, 4, 3, 8,  ул. Тридесет и втора  4, 1, 6, ул.  Тридесет и първа  3,  ул. Тридесета  7, ул. Тринадесета  8, 3, 7, 5, 4, 2, 9, 10, 14, 1, 11, 2, 17, ул.  Четвърта  2, 4, 6, 9, 7, ул.  Четиринадесета  2, ул.  Шеста  24, 10, 7, 3, 1, 18, 5, 11, 20, 3, 2, 4

На 19.05.2020 г. /13:16 - 13:45 ч./ -  Сандански: ул. Александър Буйнов,  Местност Друма,  р-н Главен път Е-79

На 19.05.2020 г. /13:16 - 13:45 ч./ -  Хърсово,  Общ. Сандански:   00061,  Бели Брег   ,  Местност Падарката, 2, Жилище, 3

На 19.05.2020 г. /14:01 - 16:16 ч./ -  Спатово:   Местност Клюнко

На 22.05.2020 г. /13:01 - 16:16 ч./ -  Струма:    

Община Сатовча  

На 20.05.2020 г. /14:30 - 17:30 ч./ -  Вълкосел:  ул. Божур  6, 19, 7, 10, 13, 1, 14, 21, 33, 5, 24, 4, 18, 34, 20, 23, 9, 27, 15, 25, 17, ул. Бузлуджа  18, 22, 2, 7, 14, 8, 20, 24, 15, 1, 21, 13, 4, 6, 16, 5,  Заря  22, 13, 11, 16, 10, 30, 14, 19, 5, 7, 21, 28, 17, 9, 12, 26, 20, 24, 8, ул. Лилия  26, 14, 19, 2, 34, 21, 12, 8, 16, 29, 15, 6, 31, 3, 25, 10, 17, 24, 70, 13, 9, 11, 4, ул. Прогрес  15, 12, 1, 4, 14, 2, 13, ул. Хан Аспарух  9, 22, 15, 11, 26, 17, 3, 23, 19, 1, 12, 7, 8, 27, 5, 10, 13, 24

На 20.05.2020 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Слащен: ул. Божур  4, 2, 1, 6, 8, ул. Габер  11, 2, 9, 1, 8, 10, 4,  ул. Демокрация  24, 64, 52, 32, 76, 3, 77, 79, 54, 78, 4, 74, 8, 60, 51, 17, 39, 22, 49, 42, 33, 25, 46, 35, 5, 14, 16, 6, 48, 84, 11, 85, 71, 50, 55, 2, 106, 30, 75, 15, 44, 21, 40, 37, 31, 43, 36, 70, 12, 96, 23, 47, 80, 73, 19, 57, 41, 1, 58, 53, ул. Здравец  23, 8, 11, 13, 25, 15, 24, 19, 4, 21, 16, 9, 2, 1, 17, 18, 3,  ул. Йордан Йовков  2, 1, 8, 4, 10, 7, 3, 6,  ул. Лилия  3, 2, 14, 4, 11, 9, 8, 16, 10, 6, 12, 19, 7, 23, 22, 20, 18, 5, ул. Места  14, 20, 16, 1, 12, 30, 10, 21, 6, 4, 5, 2, 23, 106, 13, 34, 7, 3, ул. Цар Симеон  4, 31, 14, 12, 16, 5, 3, 9, 7, 13, 11, 17

Община Симитли  

На 19.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ -  Железница,  Общ. Симитли:   VII-122,  Местност Джалева Махала  22, 11, 15, 23, 18, 46, 21, 12, 13, 14, Къща

На 18.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 21.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Крупник:   ул. Васил Коларов  48, 40, 38, 20, 19, 23, 37, 46, 44, 25, 52, 33, 47, Жилище, 43, 21, 51, 62, 50, 27, 41, 58, 55, 60, ул. Васил Левски  35, 34, 37, 32, 39, 43, 41, 38, 36, 29, 33, ул. Гладстон  5, 2, 9, 10а, 10, 16, 8, 11, 4, 6, 17, 13, Жилище, 19, 7, ул. Гоце Делчев  20, 39, 25, 23, 26, 19, 24, 31, 44, 14, 27, 18, 22, 35, 12 Жилище,  ул. Димитър Благоев,  Жилище, 55, 48, 52, 43, 28, Магазин, 56, ул. Кокиче  11, 4, 10, 24, 22, 18, 8, 15, 9, 5, 16, 3, 13, 20, Жилище, 28, 7, 14,  Кресненско Въстание  Жилище,  Крупник  Бар,  ул. Ленин  11,  Местност Извор/Калуцик  ,  Местност Текелев Шумак  ,  ул. Пайсий Хилендарски  35, 52, Жилище, 50, 48, 54, 29, 39, 44, 17, 40, 42 Жилище, 41, 25, 33,  Текелев Шумак, ул.  Хан Аспарух  23, 11, 29, 27, 24, 38, 30, 15, 4, 9, 16, 20, 1, 12, 19, Жилище, 7, 3, 25, 14, 17, 34, 21, ул.  Яне Сандански,  Жилище, 15, 17, 40, 28, 13, 42, 2, 25, 44, 36, 48, 19, 46, 23,    Магазин, 2

На 19.05.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Симитли: ул. Георги Димитров  98, 94, 92, 90, 88, Комплекс Ивас,  , 43 а,  Здравец  18, 17, 14, Сервиз, 15, 13, 19, 11, 16,  Ивайло  2, 1, 3,  Комсомолска  7, 5, 6, 1, Магазин, 11, 19, 21, 23, 17, 10, 8, 9, 12, 14, 3, 4, 16,  М.Чобанци  ,  Махала Чубан Дере  2, 5, 6,  , 3, 16,  ул. Момина Сълза  1, 5, 4, 2, 3,  ул. Октомврийска  65, 63, 40, 23, 38, 39, 67, 29, 49, 61, 46, 31, 19, 52, 72, 55, 27, 74, 54, 47, 71, 77, 62, 60, 66, 64, 37, 53, 57, 45, 30, 111, 69, 50, 41, 32, 25, 56, 26, 48, 70, 43, 59, 24, 75, 68, 58, 113, 42, 28, 36, 44, 35, 33, 69, 21, ул.  Родопи  20, 45, ул.  Свобода  25, 4, 36, 46, 58, 68, 16, 34, 8, 23, 19, 30, 13, 52, Магазин, 28, 60, 24, 12, Ресторант, 15, Фурна, 17, 26, 3, 50, 1, 48, 44, 27, 42, 20, 32, 64, 66, 62, 22, 33, 9, 18, 31, 14, 2, 40, 29, 21, 37, 38, 35, 54, 56, 11, 10, 6,  Симитли  Дет.Градина,  ул. Чобанско Дере  1, 9

На 19.05.2020 г. /14:01 - 14:30 ч.; 15:20 - 16:00 ч./ -  Крупник:   000024 Местност Реката,  XV, Кв.45, ул. Александър Стамболийски  13, 9, 7, 8, 11, Жилище, 23, 1, 5, 4, 29, 13, 25, 27, 17, 6,  ул. Арсо Пандурски  2, 4,  Беглико  Пресевна,  Божиница / Гроздовец, ул. Васил Коларов  14, 1,  , 2, 8, 32, 9, 10, 17, 13, 20, 16, 34, 12,  , 28, 30, 15, 4а, 5, 26, 4, 3, 46, 22, 9 Магазин, 48, 40, 38, 20, 19, 23, 37, 46, 44, 25, 52, 33, 47,  , 43, 21, 51, 62, 50, 27, 41, 58, 55, 60,  Васил Левски   , Поща, 35, 34, 37, 32, 39, 43, 41, 38, 36, 29, 33, 20, 18, 11, 13, 30, 22, 19, 12, 8, 25, 7, 5, 27, 21, 1, 9, 14, 17, 3, 24, 29, 15, 28, ул. Влахина  3, 2, 4, ул. Георги Димитров  2, 3, 1, 15, 5, 8, 6, 4,  , 10, 9, 22, 34, 38, 32, 13, 18, 20, 40, 14, 11, 12, 42, 16, 24, 1, ул.  Георги Трайков  1, 6,  , 2, 28, 18, 3, 8, 24, 27, 12,  Гладстон  5, 2, 9, 10а, 10, 16, 8, 11, 4, 6, 17, 13,  , 19, 7,  ул. Гоце Делчев  7, 17, 5, Мелница, 13, 3, 15, 1, 4, 6, 12, 9, 2, 20, 39, 25, 23, 26, 19, 24, 31, 44, 14, 27, 18, 22, 35, 12 Жилище, ул.  Граф Игнатиев  12, 4, 10, 14, 5, 1, 2, 3, 1,  ул. Даме Груев  4, 5, 7, 9, 4, 2, 1, 3, ул.  Дан Колов  2, 1, 4, 10, ул.  Димитър Ацев  16, 33, 79, 14,  , 12, 4, 8, 25, 29, 23, 21, 1, 5, 17, 7, 9, 2, 8, ул.  Димитър Благоев  3, 23, 8, 13, 35, 37, 2, 12, 10, 18, 20, 1, 29, 21, 31, 11, 38, 7, 26,  , 16, 6, 30, 34, 9, 25, 32, 31,  , 55, 48, 52, 43, 28, Магазин, 56,  ул. Димитър Талев  4, ул.  Ернст Телман  3, 4, ул.  Иван Вазов  6, 5, 10, 1, 3, 14, 8, 16, 9, 12, 4, 40, 25, 48, 42, 31, 44, 27, 34, 35, 34б, 24, 11, 19, 22, Жилище, 21, 28, 18, 26, 13, 15, ул.  Иван Козарев  2, 1, 11, Жилище, 6, 7, 12, 9, 2, 4, 5, 10, 13, ул.  Карл Маркс  1, 10, 4, 9, 13, 11, 6, ул.  Кирил и Методий  23, 12, 31, 17, 8, 23, 17, 9, 4, 7, 15, 21, 27, 25, 17 Магазин, 3, 6, 11, 1, ул.  Кокиче  11, 4, 10, 24, 22, 18, 8, 15, 9, 5, 16, 3, 13, 20,  , 28, 7, 14,  Кресненско Въстание  18, 21, 33, 27,  , 12, 16, 19, 2, 29, 55, 41, 49, 51, 45, 47, 20, 57, 35, 21, 37, 53,  , 9,  , 7, 3, 19, 15, 10, 8, 13, 2, 17, 11, 5,  Крупник  Сграда, Скз Крупник, Склад, Магазин, Бар, Бутик, Механа, Бар, Бар, Склад, Ясла, ул.  Лев Писарев  28, 10, 2, 17, 11, 20, 25, 8, 23, 16, 9, 6, 18,  , 4, 3, 5, 13, ул.  Ленин  24, 6, 11, 7, 5, 16а, 3, 18, 14 Жилищна Пристройка, 24, 4, 12, 26, 2,  , 1, 10, 20, 19, 32, Сеизмична Станция, 26, 9, 15, 2, 11,  М.Извор/Гроздовец,  Малчика  2, 11, 13, 9, 12, 4,  , 10,  Местност Виро,  Местност Въчева   , 3, 11, 8, 5, 10, 4, 7, Работилница,  Местност Извор/Калуцик,  Местност Стопански двор,  Местност Текелев Шумак, ул. Никола Парапунов  1, 18, 3, 6, 5, 10, 9, 11, 12, 4, 7, 8, 14, 16, 2, 23, 20,  , 24, 15, 19, 21, 22, 17, ул.  Пайсий Хилендарски  42  , 28, 20, 6, 32, 4, 14, 8, 38, 5, 24, 22, 36, 28, 30, 3, 12,  , 26, 42  , 35, 52,  , 50, 48, 54, 29, 39, 44, 17, 40, 42  , 41, 25, 33, ул.  Пейо Яворов  18, 27,  , 42, 40, 33, 34, 37, 36, 38, 52, 57, 59, 30, 2, 55, 4, 6, 24,  , 15, 16, 19, 12, 14, 3, 11, 17, 2, 5, 18, 13, 28, 20, 7, 26, 1, 22,  Пирин   , 13, 9, 8, 6, 3, 1, 14, 18,  Промишлена зона,  Цех,  Средорек  4, 7, 1, 5, 8, 9, 2, 6,  ул. Стефан Караджа  2, 5, 4, ул.  Стефка Филипова  5,  , 4, 14, 2, 9, 11, 10, 1, 17, 6, 8,  Текелев Шумак, ул.  Трайчо Костов  12, 4, 16, 8, 10, 7, 2,  , 9, 3, 36, 18,   УПИ VIII-918, 921, 922,  Кв.5,   УПИ X-544, Кв.45, ул. Хан Аспарух  2, 4, 6, 11, 23, 11, 29, 27, 24, 38, 30, 15, 4, 9, 16, 20, 1, 12, 19, Жилище, 7, 3, 25, 14, 17, 34, 21, ул. Христо Ботев  1, ул.  Яне Сандански  10, 11, 1, 3, 18, 7, 12, 5, 14, 16, 8, 4, 24,  , 15, 17, 40, 28, 13, 42, 2, 25, 44, 36, 48, 19, 46, 23, Магазин, Казан, 5, Кметство, Магазин, 4, 3, Магазин, Магазин, 2, 1

На 19.05.2020 г. /14:01 - 14:30 ч.; 15:20 - 16:00 ч./ -  Симитли:  Свобода  2,  Симитли  Магазин

На 19.05.2020 г. /14:01 - 14:30 ч.; 15:20 - 16:00 ч./ -  Черниче: ул.  9-ти септември  1, 11, 7, 4, 8, 5, 9, ул.  Бреза  1, 4, 3, 2,  ул. Васил Левски  44, 36, 37, 38, 32, 32, 21, 38, 20, 25, 28, 33, 23, 26, 27, 13, 16, 2, 11, 4, 14, 9, 6, 5, 12, 10, 7, 15, 3, 1, 23, 18, ул.  Вихрен  5, 3, ул.  Георги Димитров  10, 53, 60, 63, 56, 29, 43, 44, 51, 41, 50, 49, 58, 48, 54, 46, 55, 45, 61, 57, 52, 40, 3, 12, 28, 30, 20, 16, 9, Жилище, 31, 29, 41, 37, 24, 27, 23, 26, 21, 52, 48, 10, 19, 32, 25, 46, 50, 14, 8, 1, 20, 4, 13, 15, 9, 2, 12, 5, 52, ул.  Гоце Делчев  4, 2, 8, ул.  Илинден  3, 2,  ул. Кирил и Методи  6, 4, 12, 1, 2, 8, 14, 7, 16, 5, 9, 12, ул. Ленин  13, 2, 13, 4, 7, 14, 9, 5, 1, 8,  М.Сухата Река  Кафе, 2, Дет.Градина, Бензиностанция, Магазин, Бар, Магазин, Поща, Ресторант, Зъбол.кабинет, Фурна, Клуб, Цех, Хлебарница, Кметство, Книжарница, Работилница, Магазин, 1, Бар,   ,  Никола Вапцаров  1, 11, 2, 3, 7, 5, 8, 9, 4,  ПИ 156 Кв.6,  ул. Пирин  7, 11, 9, 3, 1, 13, 15, 17,  р-н под Гарата, 1, 5, ул. Рила  16, 28, 15, 12, 30, 13, 16, 22, 26, 10, 12, 24, 4, 18, 2, 3, 9, 1, 6, 14, 5, 11, 20, 7, 6, 7, ул.  Роза  15, ул.  Свобода  1, 8, 7, 6, 2, 3, 4, ул. Струма  3, 3, 8, 7, 4, 6, 10, 2,  ул. Христо Ботев  29, 42, 36, 37, 32, 34, 41, 42а, 40, 35, 31, 25, 26, 21, 30, 28, 15, 19, 18, 7, 3, 5, 12, 16, 1, 10, 4, 8, 6, 14, 9, 20, 11, ул.  Христо Смирненски  2, 5, 4, 6, 10, 1, 9, 7, 3, 11,  ул. Шипка  2, ул. Яне Сандански  2, 5, 11, 3, 4, 14, 12, 9, 15, 13, 7, 1

На 19.05.2020 г. /14:01 - 16:00 ч./ -  Крупник:   XV, Кв.45,  ул. Александър Стамболийски  9, 7, 8, 11, Жилище, 23, 1, 5, 4, 29, 13, 25, 27, 17, 6, ул. Арсо Пандурски  2, 4,  Божиница / Гроздовец,  ул. Васил Коларов  48, 40, 38, 20, 19, 23, 37, 46, 44, 25, 52, 33, 47,  , 43, 21, 51, 62, 50, 27, 41, 58, 55, 60,  , 2, 8, 32, 9, 10, 17, 13, 20, 16, 34, 12,  , 28, 30, 15, 4а, 5, 26, 4, 3, 46, 22, 9 Магазин, ул.  Васил Левски  35, 34, 37, 32, 39, 43, 41, 38, 36, 29, 33, Поща,  Влахина  3, 2, 4, ул. Георги Димитров  9, 22, 34, 38, 32, 13, 18, 20, 40, 14, 11, 12, 42, 16, 24,  Гладстон  5, 2, 9, 10а, 10, 16, 8, 11, 4, 6, 17, 13,  , 19, 7, ул.  Гоце Делчев  20, 39, 25, 23, 26, 19, 24, 31, 44, 14, 27, 18, 22, 35, 12  , ул.  Граф Игнатиев  12, 4, 10, 14, 5, 1, 2, 3, 1, ул. Дан Колов  2, 1, 4, 10, ул.  Димитър Ацев  16, 33, 79, 14,  , 12, 4, 8, 25, 29, 23, 21, 1, 5, 17, 7, 9, 2, 8,  Димитър Благоев  Жилище, 55, 48, 52, 43, 28, Магазин, 56, 32, 31, ул.  Ернст Телман  3, 4,

ул. Иван Вазов  6, 5, 10, 1, 3, 14, 8, 16, 9, 12, 4, 40, 25, 48, 42, 31, 44, 27, 34, 35, 34б, 24, 11, 19, 22,  , 21, 28, 18, 26, 13, 15,  ул. Иван Козарев  2, 1, 11,   6, 7, 12, 9, 2, 4, 5, 10, 13,  ул. Карл Маркс  6, 10, 4, 9, 13, 11,  ул. Кирил И Методий  17, ул.  Кокиче  11, 4, 10, 24, 22, 18, 8, 15, 9, 5, 16, 3, 13, 20,  , 28, 7, 14,  Кресненско Въстание   , 55, 41, 49, 51, 45, 47, 20, 57, 35, 21, 37, 53,  Крупник  Бар, Магазин, Бар, Бутик, Механа,  ул. Лев Писарев  28, 10, 2, 17, 11, 20, 25, 8, 23, 16, 9, 6, 18, Жилище, 4, 3, 5, 13, ул.  Ленин  11, 6, 11, 7, 5, 16а, 3, 18, 14 Жилищна Пристройка, 24, 4, 12, 26, 2, Жилище, 1, 10, 20, 19, 32, Сеизмична Станция, 26, 9, 15, 2,  М.Извор/Гроздовец,  Малчика  2, 11, 13, 9, 12, 4,  , 10,  Местност Извор/Калуцик  ,  Местност Текелев Шумак, ул. Никола Парапунов  1, 18, 3, 6, 5, 10, 9, 11, 12, 4, 7, 8, 14, 16, 2, 23, 20, Жилище, 24, 15, 19, 21, 22, 17, ул.  Пайсий Хилендарски  35, 52, Жилище, 50, 48, 54, 29, 39, 44, 17, 40, 42  , 41, 25, 33, 20, 6, 32, 4, 14, 8, 38, 5, 24, 22, 36, 28, 30, 3, 12, 26, 42   42, 42, ул. Пейо Яворов  4, 6, 24, 15, 16, 19, 12, 14, 3, 11, 17, 2, 5, 18, 13, 28, 20, 7, 26, 1, 22, 27, 42, 40, 33, 34, 37, 36, 38, 52, 57, 59, 30, 2, 55,  Средорек  4, 7, 1, 5, 8, 9, 2, 6,  ул. Стефан Караджа  2, 5, 4, ул.  Стефка Филипова  5,  4, 14, 2, 9, 11, 10, 1, 17, 6, 8,  Текелев Шумак, ул. Трайчо Костов  4, 16, 8, 10, 7, 2,  , 9, 3, 36, 18,   УПИ X-544, Кв.45, ул. Хан Аспарух  23, 11, 29, 27, 24, 38, 30, 15, 4, 9, 16, 20, 1, 12, 19,  , 7, 3, 25, 14, 17, 34, 21, 6, 11, ул.  Яне Сандански,   , 15, 17, 40, 28, 13, 42, 2, 25, 44, 36, 48, 19, 46, 23,    Магазин, 2, Казан, 5, Кметство, Магазин, 4, 3, Магазин

На 19.05.2020 г. /14:01 - 16:00 ч./ -  Симитли:   Симитли  Магазин

На 19.05.2020 г. /14:01 - 16:00 ч.; 14:01 - 14:30 ч.; 15:20 - 16:00 ч./ -  Полена:  ул.  Вела Пеева  11, 26, 21, 24, 30, 22, 28, 15, 32, 13, 17, 19, 36, 34, 38, 20, 18, 7, 5, 9, ул.   Георги Димитров  57, 49, 66, 61, 62, 65, 63, 64, 68, 49, 29, 45, 30, 28, 34, 46, 15, 18, 27, 40, 11, 20, 31, 24, 41, 33, 19, 38, 23, 47, 48, 58, 50, 26, 60, 56, 25, 43, 32, 21, 13, 37, 54, 44, 39, 35, 22, 17, 2, 4, 16, 6, 1, 9, 5, 8, 12, 10, 14, ул.  Димитър Благоев  15, 25, 13, 21, 26, 12, 23, 32, 2, 31, 17, 29, 8, 35, 33, 10, 19, 4, 5, 22, 6, 18, 20, 11, 7, 9, 30, 28, 3, 16, 43, 41, 39, 37, 32,  Зеленка  2, 1,  Кокиче  13 Къща,  ул. Ленин  2, 23, 29, 16, 9, 28, 6, 17, 21, 37, 18, 1, 27, 22, 10, 4, 15, 33, 25, 31, 12, 20, 8, 3, 5, 13, 14, 26, 19, 11,  Махала Ширината,  Махала Ширината, 1,  Местност Долна Сушица,  Местност Епрец,  Местност Мездрата-2,  Местност Училището, ул. Победа  1, 6, 5, 3, 2, 4,  Потока, ул. Роза  2, 4, 6,  ул. Руен  7, 3, 5, 1, 13,   УПИ-V-18, Кв.18,   УПИ-ХІ-58 Кв.11, ул. Христо Ботев  17, 7, 15, 1, 11, 13, 9, 3, 5, 7, 9,  Чайка  8, 14, 2, 4, 10, 6, 12, 7, 5, 3, 1, ул. Ширините, 2, 1, 3

На 19.05.2020 г. /14:01 - 16:00 ч.; 14:01 - 14:30 ч.; 15:20 - 16:00 ч./ -  Сушица,  Общ. Симитли:   Къща

На 19.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ -  Симитли: Предел   

 

Община Струмяни  

На 20.05.2020 г. /13:01 - 14:16 ч./ -  Струмяни:   221,  7-Април  1 Зала, 1 Кметство, 3, 1, ул.   Будител  7, 2, 3, ул.  Васил Левски  7, 21, 20, 28, 17, 12, 6, 18, 14, 16, 15, 5, 19, 30, 10, 22, 11, 23, 2, 4, ул.  Врабче  7, 6, 9, 1, 8, 14, 2, 16, ул.  Георги Сава Раковски  3, 2, 1, 7, 5,  Главен път Е-79,  ул. Дончо Войвода  3, 7, 1, 8, 5, ул. Дядо Ильо Малешевски  34, 33, 27, 17, 25, 23, 36, 14, 10, 12, 11, 13, 19, 31, 9, 29, 18, 21, 24, 26, 7, ул.  Мрамора  2, 1, 8, 7, 13, 4, 19, 15, 12, 9, 29, 6, 23, 21, 17, 27,   , ул. Нигрита  6, 5, 1, 10, 8, 7, 2, 4, 3,  ул. Св.св. Кирил и Методи  4, 2, 1,  ул. Свети Георги  3, 1, ул. Хан Крум  3, 1, 2, 5, 4, ул. Христо Ботев  4, ул. Цар Калоян  20, 12, 10, 1, Поща, Складова база

Община Хаджидимово  

На 20.05.2020 г. /16:30 - 18:00 ч./ -  Блатска:   ТП1

На 20.05.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ -  Теплен

Община Якоруда  

На 18.05.2020 г. /13:46 - 14:15 ч.; 13:46 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бел Камен:   Кафе

На 18.05.2020 г. /13:46 - 16:00 ч.; 13:46 - 14:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бунцево:   1, 2

На 18.05.2020 г. /13:46 - 14:15 ч.; 13:46 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Конарско:   Местност Патлев Рид

На 18.05.2020 г. /13:46 - 16:00 ч.; 13:46 - 14:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Разлог:   Баница  1

На 18.05.2020 г. /13:46 - 16:00 ч.; 13:46 - 14:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Рохлева:   Боровиново

На 18.05.2020 г. /13:46 - 14:15 ч.; 13:46 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Смолево:   038217  Базова Станция Bgl 0126

На 18.05.2020 г. /13:46 - 16:00 ч.; 13:46 - 14:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Черна Места

На 18.05.2020 г. /13:46 - 16:00 ч.; 13:46 - 14:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Юруково:   Местност Каменако

На 18.05.2020 г. /15:30 - 18:00 ч./ -  Юруково:   Местност Камено

На 18.05.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 19.05.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 21.05.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ -  Юруково

На 18.05.2020 г. /13:46 - 14:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Якоруда:   Васил Левски  изход Юндола,  Витоша  27,  Местност Трещеник  Вила, Ореховица  34,  Пелистър  9,  Трещеник  72 Цех,  Цар Борис III/Георги Димитр  44,  Черковна/9 Септември/  1 Вила,  Четвърта /Г.Бицин/  7 Вила,  Яворов  2,  Якорущица  100,    Усилвател

На 18.05.2020 г. /13:46 - 16:00 ч./ -  Якоруда:   Васил Левски  изход Юндола,  Пелистър  9,  Яворов  2,    Усилвател

 

Област Кюстендил

Община Бобов Дол  

На 18.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 21.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Мала Фуча:    УПИ V-231 Кв.16

Община Кочериново  

На 18.05.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Бураново:   Селището,  ХIII-483, Кв.50

Община Кюстендил  

На 18.05.2020 г. /10:01 - 11:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Берсин: ул. Александър Стамболийски  2, 6, 4, 3, 5, ул.  Асен Златаров  7а, 2, 7, 6, 5, 3, 11, 9, 4, ул. Бузлуджа  6, 1, 7, 5, 3, 2, ул. Васил Коларов  4, 2, 1, 8, ул. Васил Левски  11, 5, 7, 9, 1, 8, 10, 6, 2, ул. Вола  2, 5, 7, 1, 3, ул.  Възраждане  6, ул.  Георги Димитров  22, 70, 49, 38, 8, 47, 34, 10, 7, 27, 16, 3, 50, 63, 65, 51, 24, 28, 31, 23, 44, 59, 52, 4, 58, 42, 30, 53, 72, 1, 36, 64, 20, 21, 41, 62, 18, 54, 33, 17, 13, 11, 39, 9, 43, 45, 15, ул.  Георги Зарев  5, 3а, 4, 2, ул.  Георги Раковски  2, 3, 4, 1, 39, ул.  Гоце Делчев  8, 6, 2, 4, ул.  Димитър Благоев  20, 12, 16, 8, 14, 13, 5, 10, 17, 15, 7, 2, 1, 6, 4, 9, 3, ул.  Димитър Каляшки  9, 7, 1, 2, 3а, 6, 3, ул.  Иван Вазов  1, 2, 3, 5,  извън регулация  Къща, ул.  Козлодуй  5, 7, 10, 6, 4, 12, 13, 15, 8, ул. Комунизъм  3,  Махала Стубела, ул. Полет  2, 1, ул. Първи май  4, 3, 2,  ул. Свобода  42, 13, 9, 5, 20, 26, 16, 17, 48, 7, 11, 3, 8, 15, 24, 2, 38, 1, 32, 44, 46, 28, 36, 14, 4, 42, 40, ул. София  5, 14, 9, 6, 12, 1, 6а, 7, 2, 4, ул. Хаджи Димитър  5, 14, 18, 6, 8, 1, 2, 9, 12, 11, 15, 20, 3, 16,  ул. Христо Смирненски  2, 1, 9, 12, 10, 8, 4,  ул. Чавдар  6, 8, 5, 4, 9, 2, 1, 10,    Магазин, Къща, Хранителни стоки, Стоп.двор, Поща, Магазин и работилница, База

На 18.05.2020 г. /10:01 - 11:00 ч.; 10:01 - 12:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Ветрен,  Общ. Невестино:   Мах.Агушка,  Мах.Дамянска,  Мах.Капралска,  Мах.Ковачевска,  Мах.Новаковска  Помпа,  Мах.Ризовци,  Мах.Смиленска

На 18.05.2020 г. /10:01 - 11:00 ч.; 10:01 - 12:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Раково,  Общ. Невестино:   Махала Бурнаавска,  Махала Ковачка,  Махала Озранци,  Махала Рахталинска, Махала Реката,  Махала Решанска

На 18.05.2020 г. /10:01 - 11:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Ваксево:   №024084, ул. Александър Стамболийски  87, 73, 101, 17, 37, 43, 24, 20, 22, 34, 83, 26, 69, 97, 59, 89, 53, 36, 61а, 67, 32, 75, 49, 77, 44, 30, 41, 79, 91, 95, 42, 40, 46, 57, 48, 61, 52, 93, 47, 38, 35, 85, 50, 39, 63, 81, 65, 41а, 71, 28, 15, 12, 1, 5, 29, 18, 6, 17, 21, 19, 23, 33, 31, 11, 14, 25, 13, 16, 9, 7, 27, ул. Васил Коларов  11, 10, ул. Васил Левски  3, 1, ул.  Георги Димитров  17, 16, 23, 19, 26, 3, 25, 21, 5, 12, 1, 2, 11, 7, 10, 6, 35, 18а, 18, 15, 8, 24, 33, 29, 24, 28, 26, 23, 27, 24а, 35, 31, ул.  Деветнадесета  3, 5, 2, 1, 8, 4,  ул. Деветнадесети февруари  20, 18, 8, 22, 12, 16, 14, ул.  Димитър Благоев  1, 10, 2, ул.  Димитър Евтимов  1, 2, 6, 5, 3,  ул.  Димитър Каляшки  9а, 6, 4, 9, 2, 3, 1, 5, 4, ул.  Елешница  40, 56, 34, 39, 54, 13, 44, 64, 60, 15, 11а, 46, 1, 26, 17, 21, 74, 66, 24, 58, 37, 76, 68, 70, 42, 23, 48, 16, 100, 52, 41, 20, 36, 28, 62, 50, 3, 38, 30, 27, 72, 32, 5, 29, 11, 14, 43, 56, ул. Зафир Николов  2, 3, 4, ул.  Кирил и Методий  6, 8, 4, 1, 2, 3,  ул. Койно  1, 11, 9, 3, 13, 29, 53, 19, 17, 21, 31, 51, 23, 41, 34, 37, 33, 19а, 47, 27, 15, 25, 9, 43, 39, 45, ул. Ленин  22, 24, 14, 13, 26, 21, 8, 15, 18, 27, 4, 6, 20, 9, 17, 28, 10, 16, 42, 46, 47, 62, 59, 57, 65, 41, 50, 69, 64, 31, 37, 63, 26, 43, 49, 67, 48, 30, 58, 39, 53, 33, 60, 29, 51, 34, 45, Махала Адамска  7, Вила,  Махала Албания,  Махала Баздарска  Вила,  Махала Бантовска  Вила,  Махала Бела Вода  Вила,  Махала Воденичарска  5, 10, 3, Вила, 6, 2,  Махала Горна Йовчовска  ,  Махала Горчовска  Вила,  Махала Гошевска  4, Вила,  Махала Грънчарска  Вила,  Махала Гърличка  1,  Махала Гъскарска  Вила,  Махала Гюрова  Вила,  Махала Димовска ,  Махала Долна Дралевска  ,  Махала Долна Йовчовска  Вила, 6,  Махала Дралевска  12, Вила, Помпа,  Махала Дърманска  Вила,  Махала Занева  1, 2, 3,  Махала Заячка  Вила,  Махала Испорска  Вила,  Махала Йовкинска  8,  Махала Кадрамска  ,  Махала Камберска  9, Вила, 6, 1, 5, 3, 14, Вила,  Махала Каменичка  Вила,  Махала Карамфиленска  ,  Махала Ковачка  Вила, Вила, Вила,  Махала Котаранска  Вила,  Махала Кузумска  Вила,  Махала Кумбазка  Вила, Вила,  Махала Лазарска  Вила,  Махала Лапевска  9, Вила, 4, 5, 8,  Махала Лесичкова  ,  Махала Маджирска  Вила, 6, 3, 7,  Махала Маринкова  Вила,  Махала Михтарска  Вила,  Махала Моравска  Вила,  Махала Мулова  Вила,  Махала Падинарска  Вила,  Махала Парлапанска  Вила,  Махала Песокарска  1, Вила, 5, 8,  Махала Петачка  Вила,  Махала Пупулска  Вила,  Махала Рановска  Вила,  Махала Русулска  Вила, 4,  Махала Сапунджийска  Вила,  Махала Селишка  Вила,  Махала Семенска  15, Вила, 16, Вила, Вила,  Махала Симонска,  Махала Соколовска  Вила,  Махала Соколчева,  Махала Средна Махала  5,  Махала Станковска  Вила, Вила, 4, 1,  Махала Стойчовска,  Махала Тасковска  Вила,  Махала Текемска  Вила,  Махала Треновска  Вила, Вила,  Махала Хаджийска,  Махала Цанкина  Вила, 4,  Махала Чорбаджийска  Вила,  Махала Чукарлийска  Вила,  Махала Шаренкова  17, 3, 3, Вила, 22, 24, 15, 19, 12, 9, 6, 8, 14, 18,  Махала Шукалска  Вила, Вила, 9,  Махала Юзунска  11, 6, Вила, 15, 7, 20, 12,  Никола Важаров  1, 3, 2,  Никола Камбера  6, 3,  Никола Мирчев  2,  Славчо Павлов  5, 6, 16, 22, 14, 8, 10, 38, 18, 9, 34, 32, 24, 13, 20, 3, 23, 1, 7, 36, 28, 15, 4, 12, 17, 26,  Сотир Васев  4, 3, 9, 4, 7,  Стоядин Иванов  4, 2, 3, 1,  Хаджи Димитър  1,  Христо Ботев  2, 3, 5, 1, 4,  Юри Гагарин  4, 1, 4, 1,    Вила, Вила, Ветеринарна Лечебница, Вила, Дърводелски и Гатерен Цех, Пункт Горско, Кафе Аперитив, Фурна, Вила, Магазин, Работилница, Скара Бира, Вила, Ресторант, Дърводелски и Гатерен Цех, Селкооп, Мандра, Поща

На 18.05.2020 г. /10:01 - 11:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Граница:  ул.  Антим Първи  3, 1, 7, 9, 5, 13, 11, ул.  Арда  5, 9, 7, 6, 8, 3, 1, ул.  Бачо Киро  9, 15, 5, 7, 13, 4, 3, 2, 11, 6, ул. Беласица  3, 1, 2, 4,  ул. Вела Пеева  9, 5, 7, 6, 4, 2, 1, ул.  Вола  5, 4, 1, 3, 6, ул.  Дъбо, ул.  Искър  3, 10, 2, 6, 4, 14, 12, 5, 8, 7, 1, ул. Йорданка Николова  3, 1, ул.  Кирил Самоволски  12, 28, 16, 2, 4, 5, 30, 32, 40, 27, 44, 46, 29, 22, 34, 48, 19а, 3, 18, 25, 19, 13, 23, 52, 7, 24, 1, 15, 14, 42, 21, 38, 6, 11, 9, 36, ул.  Лиляна Димитрова  2, 1, ул. Любен Каравелов  2, 4, 8, 10,  Манастир Света Лука,  Места  10, 6, 2, 8,  Местност Манастира,  Местност Ридо,  Местност Шамака,  Мусала  6, 10, 2, 8, ул. Неофит Рилски  22, 15, 20, 18, 26, 7, ул. Нов Живот  7, 1, 2, 5, 3, ул.  Осми март  12, 4, 7, 10, 6, 2, 8,  ул. Осоговска  32, 2, 16, 12, 11, 10, 26, 19, 20, 3, 5, 15, 9, 6, 34, 24, 18, 1, 28, 4, 17, 22, ул.  Панайот Волов  7, 12, 10, 26, 8, 16, 30, 9, 11, 2, 1, 6, 18, 5, 24, 20, 22, 14, 4, ул.  Партизанска  8, 29, 31, 13, 37, 18, 19, 6, 14, 9, 26, 17, 33, 39, 22, 10, 16, 12, 4, 5, 27, 35, 15, 20, 34, 21, 2, 28, 1, 3, ул.   Пенчо Славейков  19, 51, 32, 42, 46, 47, 45, 30, 34, 55, 36, 53, 49, 38, 44, 27, 24, 9, 26, 1, 31, 15, 65, 23, 28, 11, 20, 13, 8, 41, 37, 5, 22, 4, 6, 43, 3, 19, 17, 33, 14, 25, 29, 10, 21, 7, ул.  Пионерска  30, 32, 6, 47, 7, 11, 36, 24, 13, 38, 18, 52, 42, 17, 1, 16, 62, 10, 56, 29, 50, 25, 3, 28, 35, 22, 12, 58, 46, 68, 60, 66, 40, 2, 44, 64, 54, 15, 51, 43, 49, 53, 57, 72, 66, 59, 70, 68, ул.  Пирин  3, 2, 1, ул.  Пролет  22а, 2, 20, 18, ул.  Първи Май  4, 1, 3, 6, 5, ул.  Рила  1, 4, 2, 3,  ул. Руен  5, 1, ул.  Славянска  3, 7, 2, 15, 1, 13, 4, ул.  Стефан Караджа  9,  Стопански Двор, ул. Струма  3, 2, 4, 1, 5, ул.  Филип Тотю  6, 2, 4, 20, 1, ул. Хаджи Димитър  9, 6, 1, 4, 2, 7, 3, 11а, 10, ул. Харалампи Аничкин  31, 69, 92, 76, 80, 82, 74, 88, 70, 79, 71, 78, 85, 83, 81, 94, 77, 73, 61, 60, 58, 55, 56, 68, 1, 54, 49, 27, 33, 22, 14, 25, 45, 36, 19, 48, 6, 13, 18, 26, 44, 51, 68, 9, 34, 32, 11, 52, 15, 31, 7, 23, 40, 8, 43, 37, 30, 20, 24, 46, 21а, 28, 38, 4, 39, 41, 53, 47, 2, 35, 50, ул.  Христо Ботев  9, 3, 5, 1, 13, Цех, Складова база, Здравна служба, Склад, Магазин, Училище, Цех, Работилница

На 18.05.2020 г. /10:01 - 11:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Длъхчево-Сабляр:   Мах.Милчовска,  Местност Орехчето

На 18.05.2020 г. /10:01 - 11:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Друмохар:   010015,  013004,  500274,  Мах.Ангеловци,  Мах.Джоганска,  Мах.Табачка,  Мах.Таушанска,  Местност Сврътките

На 18.05.2020 г. /10:01 - 11:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Еремия:   М-Ст Разкръстницата,  Махала Брезалийска,  Махала Бумбарска,  Махала Влашка,  Махала Геровска,  Махала Гугушанска,  Махала Златковска,  Махала Ивановска,  Махала Керелска,  Махала Ковачка,  Махала Костовска,  Махала Лесовска,  Махала Манчовци,  Махала Марковска,  Махала Мурджовска,  Махала Мухтийска,  Махала Пенковска,  Махала Рекалска,  Махала Сарамандовци,  Махала Секалска,  Махала Стаменковци,  Махала Стойковска,  Махала Тинтилиговска,  Махала Тотевска,  Махала Фудулска,  Махала Цинцовска,  Махала Цоцоманска,  Махала Чифличка,  Махала Чукардова, Махала Шопска, Махала Щърбевци,  Махала Якимовска,  Махала Яновска

На 18.05.2020 г. /10:01 - 11:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Згурово:   Вила

На 18.05.2020 г. /10:01 - 11:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Илия: Мах.Груйовска,  Мах.Делийска,  Мах.Карадачка,  Мах.Кацарска,  Мах.Левковци,  Мах.Миленска,  Мах.Мишовска,  Мах.Ралинска ,  Мах.Рекалийска,  Мах.Тузлучка,  Мах.Чукарска,    ПИ 080002

На 18.05.2020 г. /10:01 - 11:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Кадровица:   Кролевци,  Мах.Постолска,  Мах.Станкова

На 18.05.2020 г. /10:01 - 11:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Кюстендил:   41112.503.4233 ул. Дупнишко Шосе, ул. Белият Камък  3, 5, 11, 23, 10, 9, Павилион за Охрана, 2, 15, 13, 31, 22, 27, 9 А, 24, 6, 1, 8, 7, 30, 14, 12, 4, ул. Дупнишко Шосе  6,  Местност Самали Баир  31, 32а,  Местност Хисарлъка  29,  Станкевско Шосе  5, 6 Работилница, 6, ул. Цар Освободител  115,    УО

На 18.05.2020 г. /10:01 - 11:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Лелинци: ул. Васил Левски  34,  Махала Горна

На 18.05.2020 г. /10:01 - 11:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Неделкова Гращица:  145, 142, Къща

На 18.05.2020 г. /10:01 - 11:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Пелатиково: Мах.Брусарска,  Мах.Бумбарска,  Мах.Горовска,  Мах.Дръчките,  Мах.Карпуска,  Мах.Кацарска,  Мах.Леската,  Мах.Лодарска,  Мах.Манчовска,  Мах.Орешарска,  Мах.Очипалска,  Мах.Попанска,  Мах.Раковска,  Мах.Селишка,  Мах.Суровичка,  Мах.Сърнатичка,  Мах.Траянци, Мах.Тръстеник,  Мах.Харизанска,  Мах.Чифлико,  Мах.Шеовци,  Мах.Шишовска,  Мах.Шопска,  Мах.Янкуловци

На 18.05.2020 г. /10:01 - 11:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Пиперков Чифлик: ул. Васил Коларов  1, 7, 11, 13, 3, 9, 5, ул. Васил Левски  42, 21, 37, 35, 45, 29, 60, 52, 33, 27, 48, 58, 30, 40, 36, Работилница- Зеленчуци, 43, 54, 25, 38, 47, 46, 23, 34, 41, 50, 32, 31, 56, 25, 19, 13, 50, 9, 16, 12, 15, 18, 11, 24, 28, 86, 17, 48, 10, 20, 30, 22, 8, 1, 10, 12, 2, 11, 4, 3, 6, ул. Владимир Заимов  1, 2, 4, ул. Гео Милев  2, 10, 4, 7, ул. Георги Димитров  32, 24, 43, 28, 35, 26, 39, 22, 37, 41, 1, 27, 14, 7, 15, 29, 12, 10, 4, 25, 16, 28, 8, 18, 33, 2, 6, 9, 31, 19, 23, 21, 20, 13, 49, 65, 75, 73, 44, 54, 56, 58, 40, 50, 38, 42, 63, 67, 46, 62, 32, 47, 61, 53, 48, 59, 34, 52, 51, 36, 45, ул. Димитър Каляшки  11, 5, 6, 3, 12, 1, 8, 10, 2, 16, 18, 4, 14, 24, 18, 26, 20, Работилница, ул. Зинови Григоров  4, 2,  ул. Иван Вазов  7, 1, 3, 10, 9, 4, 2, 8, 6, 12, ул. Ильо Войвода  6, 11, 5, 9, 3, 7, 4, 2, ул. Йорданка Николова  2, 3, 1,  ул. Кирил и Методий  4, 10, 8, 6, 12, 2, ул.  Крум Стоянов  2, 17, 6, 10, 9, 5, 15, 7, 13, 8, 12, ул.  Ленин  22, 11, 18, 9, 38, 15, 25, 35, 12, 24, 5, 30, 27, 36, 10, 31, 62, 40, 14, 33, 16, 19, 17, 21, 20, 7, 44, 29, 42, ул. Лиляна Димитрова  16, 8, 9, 3, 14, 10, 5, 7, 4, 18,  Махала Дядо Манова  3, 1, Бунгало, 5,  Местност Друмарката,  Местност Капинката,  Местност Кьошко, ул. Митко Палаузов  6, 6, 4, 1, 2, 5, 3, 8, ул. Нов Живот  5, 3, 9, 1, 11, ул. Отец Паисий  8, 1, 7, 4, 2, 5, 3, 6,  ул. Пенчо Славейков  1, 4, 2,  ПИ 56378.6.10, М-Ст Друмарката, ул.  Руен  3,  ул. Хаджи Димитър  3, 4, 8, 5, 6, 2, 8а, 3, 8, ул. Харалампи Аничкин  1, 2, 4, ул.  Христо Ботев  51, 23, 21, 39, 51, 11, 17, 29, 19, 2, 6, 45, 47, 18, 25, 33, 14, 41, 22, 53, 13, 49, 12, 1, 16, 9, 7, 31, 35, 8, 15, 27, 43, 4,  ул. Христо Смирненски  2, 9, 3, 1, ул.  Юри Гагарин  2, 12, 7, 16, 4, 6, 3, 10, 1, 8, 5, 9, Склад, Поща, Детска Градина, Храм

На 18.05.2020 г. /10:01 - 11:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Рашка Гращица: ул. Александър Стамболийски  3, 1, 5, 7, ул. Асен Китанов  89,  , 61, 48, 42, 29, 81, 19, 3, 8, 10, 45, 23, 12, 2, 54, 11, 57, 49, 56, 22, 7, 16, 34, 47, 9, 4, 24, 27, 53, 13, 5, 36, 85, 63, 37, 3а, 18, 20, 52, 15, 43, 44, 32, 39, 46, 6, 23а, 87, 51, 35, 55, ул.  Васил Коларов  8, 10, 2, 4, 6,  ул. Васил Левски  16, 21,  ул. Георги Бенковски  22, 10, ул. Георги Димитров  6, 10, 3, 12, 8, 4, 2, ул.  Георги Раковски  4, 1, 3, 2, ул.  Девети септември  38, 26, 25, 47, 54, 15, 24, 12, 46, 44, 67, 13, 28, 34, 56, 29, 43, 45, 32, 55, 51, 31, 49, 63, 42, 23, 17, 40, 1, 37, 8, 19, 27, 57, 65, 18,  ул. Зора  30,  Махала Гьошевска,  Махала Каменичка,  Махала Лазовска,  Махала Начковска  Вила,  Махала Ненкова,  Махала Сухар, ул. Никола Вапцаров  7, 5, 9, 17, 11, 25, 3, 15, ул.  Пролет  60, 58, ул. Стоян Заимов  66, 64, 62, ул.  Христо Ботев  1, 5, 3, 6, 2, 4а, 4, Къща, Фурна,  , 1, Кафе,  , Магазин, Здравна Служба

На 18.05.2020 г. /10:01 - 11:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Слокощица:   XII-394, Кв.31, ул. Александър Димитров  41, 37, 38, 36, 39, 55, 53, 49, 43, 40, 31, 33, 25, 51, 32, 57, 30, 34, 44, 59, 46, 29, 47, 42, 26, ул. Ален Мак  6, 5, 4, 2, 7, 8, 3, 1, ул. Бачо Киро  5, 6, 2, 1, 3, 4,  ул. Васил Коларов  14, 7а, 2, 16, 8, 10, 12, 5, 3, 4, 6, ул. Васил Левски  22, 8, 52, 36, 4, 5, 11, 42, 54, 24, 1а, 30, 32, 50, 3, 21, 9, 16, 28, 38, 14, 48, 34, 12, 19, 13, 40, 25, 44, 23, 17, ул.  Генерал Заимов  4, 1, 5, 6, 3, ул.  Гео Милев  2, ул.  Георги Бенковски  15, 10, 13, 4, 11, 3, 14, 1, 12, 9, 2, ул.  Георги Димитров  12, 15, 13, ул.  Георги Кръстев  2, ул. Георги С. Раковски  13, 8, 1, 5, 3, 9, 7, 2, 10, 6, ул.  Димитър Канин  40, 30, 36, 47, 51, 38, 34, 32, 22, 45, 42, 41, 44, 39, 48, 46, ул.  Добри Чинтулов  10, 11, 3, 2, 15, 9, 7, 8, 4, 12, 14, 17, 13, 5, 6,  ул. Елин Пелин  7, 6, 1, 11, 4, 9, 5, 8, 3, 12, 3,  Ефендиското, ул.  Зинови Григоров  18, 22, 10, 14, 24, 20, 12, 16, ул. Иван Вазов  36, 26, 13, 1, 40, 38, 10, 28, 10а, 12, 9, 8, 18, 20, 30, 7, 15, 11, 5, 4, 16, 24, 6, 32, 42, 34, 22, ул. Иван Шишман  2, 6, 4, ул.  Искър  13, 9, 11, ул. Кокиче  3, 1, 5, ул. Кубрат  2, 4, ул. Любен Каравелов  2, 3, 6, 12, 8, 2а, 1а, 20, 14, 7, 18, 5, 4, 9, 10, 1,  М-Ст Чадъра ПИ 67461.24.17, ул. Марин Дринов  8, 1, 4, 10, 6, 3,  Махала Селото,  Местност Змиярника  Бунгало,  Местност Кръста,  Местност Мичевица,  Местност Ридо,  Местност Саманли Баир  Вила, ул. Мусала  8, 4, 6, 10, ул. Никола Въжаров  8, 3, 2, 6, 1, 5, 4, ул. Орлица  12, 4, 3, 5, 6, 10, Кафе, 8, ул. Пробуда  1, 2, ул. Пролет  22, 28, 9, 36, 62, 50, 35, 32, 47, 57, 52, 7, 26, 48, 23, 14, 64, 39, 18, 33, 42, 46, 11, 43, 24, 37, 29, 20, 45, 19, 34, 16, 56, 58, 60, 17, 41, 40, 54, 27, 13, 21, 66, 38, 30, 25,  ул. Пролетарска  1, 4, 3, 2, ул.  Спортист  5, 7, 6, 2, 3, 10, 1, 4, ул.  Стоян Лудев  4, 7, 24, 16, 22, 2, 18, 12, 1, 8, 9, 11, 6, 3, 10, 13, 5, 21, 20, 19, 17,  ул. Христо Ботев  19, 1, 23, 4, 2, 9, 8, 6, 7, 11, 3, 5,  ул. Христо Смирненски  13, 5, 11, 4, 9, 3, 1, 2, 7,    Мичевица, Черква, Плаж, Кафе

На 18.05.2020 г. /10:01 - 11:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Смоличано: Махала Бачовска, Махала Беловинска, Махала Габерлийска, Махала Гьоревци, Махала Каргалий, Махала Мангелска,  Махала Миринска, Махала Райков Рид,  Махала Реката,  Махала Св.Ана,  Махала Сделище,  Махала Хаджийска,  Махала Чифлико,  Махала Чорбаджийска,  Махала Чукарлийска,  Махала Юговци

На 18.05.2020 г. /10:01 - 11:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Страдалово: Мах.Борачичка,  Мах.Геберо,  Мах.Дъбовска, Мах.Заячка, Мах.Иванковци, Мах.Кьосевци, Мах.Лингурска, Мах.Логодашка,  Мах.Нечемска, Мах.Орничарска, Мах.Пешовска,  Мах.Реката,  Мах.Рудишка,  Мах.Рудище,  Мах.Стамболийска,  Мах.Шаинска,  Мах.Ширилийска,  Мах.Шияне,  Мах.Шиячка

На 18.05.2020 г. /10:01 - 11:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Тишаново: Мах.Божковци,  Мах.Воденица,  Мах.Гълъбовска,  Мах.Ивановска,  Мах.Качанска,  Мах.Колевска,  Мах.Митковска,  Мах.Найденци,  Мах.Новковска,  Мах.Реката,  Мах.Тутковска,  Мах.Хайдушка,  Мах.Цървилото,  Мах.Янчовска,  Местност Соборището

На 18.05.2020 г. /10:01 - 11:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Църварица:   Мах.Гракалска,  Мах.Карадачка,  Мах.Копривен,  Мах.Реката,  Мах.Укалска

На 18.05.2020 г. /10:01 - 11:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 12:16 - 12:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Търсино

На 18.05.2020 г. /10:01 - 12:30 ч./ -  Илия:   ПИ 080002

На 18.05.2020 г. /12:16 - 12:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Богослов:   037149,  Махала Топилата,  Местност Саманли Баир,  Попова Ливада

На 18.05.2020 г. /12:16 - 12:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Кюстендил:   Абоба,  Осоговска Планина,  Белият Камък  32,  Местност Планина Осогово  Лагер, Лифт/ Хижа Осогово,  Местност Ръжеве,  Вила, Вила,  Местност Самали Баир  384, 103, 90, Вила, 147, 134, 182, 72, 105, 106, 109, 153, 464, 73, 147, 137, 133, В148, 130, 123, 122, 128, 163, 175, 156, Вила 152, 238, 124,  Местност Хисарлъка  45, 11, 6, 5, 67, 87, 29, В-41, 10, 40, 36 Вила, 13, 184, 4, 176, 100, 75, Барака, 28, 21а, 44, 26, 101, Вила, В-17, 35, 24, 12, 15, Резиденция, Вила, 178, В-33, 22, 144, 120, 8, 155, 14, 151, 20а, 126, 10, 91, 139, 118, 35,    Бунгало

На 18.05.2020 г. /12:16 - 12:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Ново Село,  Общ. Кюстендил: Махала Двете Реки

На 18.05.2020 г. /12:16 - 12:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Раково, Общ. Невестино: Махала Зидинци,  Махала Чеканец

На 18.05.2020 г. /12:16 - 12:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Савойски: Махала Бреза, Махала Пелтечка,  Местност Предела

На 18.05.2020 г. /12:16 - 12:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Сажденик: Махала Златанска

На 18.05.2020 г. /12:16 - 12:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Слокощица:   247,  № 021067 Местност Дупката, ул. Александър Димитров  1, 18, 22, 12в, 19, 17, 16, 20, 6, 9, 12б, 15, Вила, 12, 3, 12а, 11, 14, 7, 5, 21, 8, 24, 1, 4, 12, Вила, 10, 2, ул. Васил Левски  7, 3, ул. Георги Кръстев  112, 108, 116, 87, 114, 85, 106, 110, 22, 25, 10, 27, 13, 15, 51, 16, 24, 33, 4, 28, 20, 18, 14, 32, 5, 1, 3, 42, 43, 47, 11, 9, 40, 23, 30, 45, 38, 21, 19, 41, 29, 26, 36, 6, 12, 7, 37, 31, 70, 71, 67, 76, 96а, 74, 75, 59, 94, 72, 57, 79, 84, 80, 81, 48, 60, 104, 64, 82, 96, 61, 65, 66, 92, 100, 78, 73, 88, 63, 62, 58, 102, 53, 86, 77, 50, 98, 69, 83, 90, 52, 68, 55, ул. Георги С. Раковски  2, ул. Димитър Канин  22, 28, 27, 4, 15, 2, 11, 20, 3, 23, 31, 37, 19, 21, 7, 16, 10, 9, 18, 2 Магазин, 25, 33, 35, 1, 6, 17, 26, 30, 14, 5, 24, 12,  ул. Ивайло  11, 15, 13, 6, 17, 9, 5, 4, 8, 3, 1, 19, 7, 2, ул. Иглика  1, 5, 4, Вила, 2, 7, 3, ул.  Калоян  6, 5, 2, 3, 4, 8, 1, ул.  Кирил и Методий  1, 2, 4, 6, 8,  ул. Кубрат  2,  Махала Диновска,  Махала Маркова,  Махала Рошковци,  Местност Галеница,  Местност Змиярника  41, 25, 42, 37,  Местност Реката,  Местност Саманли Баир,  Местност Чадъра, ул. Мичурин  2, 1, 4, ул. Мусала  2, ул. Опълченска  4, 13, 3, 2, 6, 9, 15, 10, ул.  Осоговска  6, 8, 3, 10, 7, 5, ул. Пролет  7, 4, 10, 1, 8, 9, 5, 12, 6, 2, 16, 3, ул. Радецки  1, 2, ул. Руен  2, 6, 4,  ул. Синчец  6, 13, 14, 15, 6, 2, 4, 3, 11, 7, 9, 1, ул.  Стефан Караджа  1, 2, 3, 6, ул. Теменужка  14, 18, Вила, 7, 16, 15, 1, 20, 3, 17, 5, 10, 4, 13, 9, 11, 8, 23, 12, ул. Хайдушка Ливада,  ул. Шипка  11, 26, 7, 12, 3, 22, 24, 13, 2, 16, 40, 5, 28, 18, 10, 20, 30, 8, 32, 1, 14, Хале, Работилница, Метален Цех, Сушилна, Уч.стол, Стом. кабинет, Аптека, Детска Градина, Кафе, Черква, Поща, Училище, Бет.възел

На 18.05.2020 г. /12:16 - 12:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Цървена Ябълка: Таскова Плевня

На 18.05.2020 г. /12:16 - 15:00 ч./ -  Раково,  Общ. Невестино:   Махала Зидинци,  Махала Ковачка,  Махала Чеканец

На 18.05.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./   На 19.05.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./   На 21.05.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./   На 22.05.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Горна Брестница: Влахов Дол,  Местност Влахов Дол

На 18.05.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./   На 19.05.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./   На 21.05.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./   На 22.05.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Кюстендил:   Местност Влахов Дол  Бунгало, 37, 65, Парцел VI-4, 36а, 16, 67,  Прогона

На 18.05.2020 г. /14:01 - 16:30 ч./   На 19.05.2020 г. /14:01 - 16:30 ч./   На 20.05.2020 г. /14:01 - 16:30 ч./   На 21.05.2020 г. /14:01 - 16:30 ч./   На 22.05.2020 г. /14:01 - 16:30 ч./ -  Соволяно:   Егълница,  Местност Долбин, Битовка, Склад, Магазин, Обор, Кантар

На 19.05.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Буново,  Общ. Кюстендил

 

 

 

Област Ловеч

Община Летница  

На 18.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 21.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Горско Сливово: ул.  Бузлуджа  3, 1, 8, 9, 7, 10, 5, ул.  Васил Левски  4, 3, 1, 2, ул.  Георги Димитров  32, 28, 23, 8, 10, 22, 34, 4, 20, 19, 30, 24, 17, 16, 25, 12, 14, 15, 18, ул. Георги Минов  1, 7, 3, 5,  ул. Георги Папазов  18,  ул. Георги Раковски  4, 1, 7, 5, 3,  ул. Данка Минова  1, 6, 15, 4, 8, 5, 13, 11,  ул. Стефан Караджа  3, 1, ул.  Тодор Митев  1, 3, 2, ул.  Христо Ботев  5, 2, 6, 7, 1, 4, ул.  Юрий А.Гагарин  10, 2, 8, 4, ул.  Юсеин Мутков  3а, 9, 1, 6, 10, 4, 7, 12, ул.  Юсменови  3, 1, 7, 5, 2

Община Ловеч  

На 18.05.2020 г. /14:00 - 14:40 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Гостиня:  ул.  Алеко Константинов  9, 4, 7, 6, 1, 3, 5, ул.  Александър Стамболийски  3, 12, 6, 10, 8, 20, 1, 2, 5, ул.  Васил Левски  12, 7, 8, 4, 9, 2, 14, 3, 6, 10, 1, ул.  Георги Бенковски  1, 2, 5, ул.   Георги Иванов  8, 7, 1, 6, ул.  Иван Вазов  7, 6, 8, 11, 4, 5, 3, 10, 9, ул.  Иван Генов  5, 2, 3, 1, 4, ул.  Илия Симеонов  10, 12, 22, 6, 24, 18, 10, 16, 20, 8, 2, 26, 14, ул.  Кирил и Методий  2, 1, 3,  ул. Княз Борис 1, 1, 3, 2, 4,  ул. Любен Каравелов  2, 1, 11, 3, ул.  Михо Нечев  7, 3, 6, 4, ул.  Никола Вапцаров  2, 1, 4, 3, ул.  Панайот Волов  2, ул. Стефан Караджа  2, 3, 4, 1, 5, ул. Тодор Каблешков  6, 4,  ул.  Хаджи Димитър  2, 4,  ул. Хан Аспарух  37, 11, 8, 21, 6, 22, 35, 24, 16, 90, 41, 17, 19, 13, 28, 18, 33, 20, 23, 9, 1, 26, 2, 29, 4, УО ТП 1, 39, 15, 7, 27, УО ТП 3, 43, 34, 47, 40, 45, 30, 38, ул. Христо Ботев  12, 15, 16, 17, 14, 11, 10, 8, 2, 6, 3, 9, 5, 4, 7, 1,  ул. Христо Смирненски  3, 2, 13, 7, 11, 9, 1, 17, 15, 5, ул. Яким Груев  4, 5, 6, 10, 1, 3, 2

На 18.05.2020 г. /14:00 - 14:40 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Дойренци:   Гарова  бивш склад на Балкан

На 18.05.2020 г. /14:00 - 14:40 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Йоглав: ул. Александър Стамболийски  2, 10, 4, 16, 8, 7, 1, 5, 6, 18, 12, 3, 14, Гъскокланица, ул.  Бенковски  1, 4, 3,  ул. Васил Левски  16, 17, 25, 8, 20, 3, 1, 2, 12, 4, 14, 6, 10, 8, ул.  Захари Стоянов  7, 5, 1, 6, 8, 3, 4, 2, ул.  Иван Вазов  1, 6, 3, 15, 9, 13, 4, 17, 11, 7, ул.  Кокиче  10, 2, 6, 7, 8, 1, 3, 5, 4, 9, 11, УО МТП, 12, ул.  Латинка  10, 8, 18, 16, 1, 14, 13, 5, 3, 2, ул.  Мелнишка  16, 33, 27, 45, 46, 14, 49, 21, 26, 40, 18, 29, 28, 47, 44, 31, 12, 13, 15, 17, 30, 36, 24, 37, 20, 32, УО ТП 1, 53, 19, 3, 6, 8, 11, 10, 1, 7, 2, 4, 5, 31, 43,  ул. Мусала  5, 1, 3, 2, ул.  Никола Василев  1, 2, 3, ул.  Опълченска  2, 11, 8, 4, 10, 1, 6, ул.  Осъм  10, 1, 4, 5, 3, 6, 2, 12, 3, 7, 11, 9, 18, 20, 21, 15, 19, 22, 17, 23, 13, ул.  Отец Паисий  6, 10, 7, 4, 3, 5, 2, ул.  Пирин  3, УО ТП 2, 5, 7, 1, 21, 15, 17, 11, 19, 13, 9, ул. Рила  1, 3, ул. Соргоня  42, 5,  ул. Стара Планина  2, 1, 8, 6, 4, 12, 13, 5, 10, 7, 9, 18, 16, 14, 11, 3, ул.  Странджа  2, 3, 1, 4, 7, 5,  ул. Съединение  13, 17, 22, 18, 16, 21, Мелница, 20, 12, 13, 4, 6, 1, 5, 7, 11, 9, 3, 2, 10,  ул.  Трети март  48, 2, 40, 25, Здравна Служба, 33, 5, 45, 11, 19, 47, 10, 6, Павилион, 25, 1, 31, 27, 8, 3, 49, 29, 13, 16, 43, 38, 41, 14, УО ТП 3, 36, 7, 12, 4, 9, 26, 24, 37, 35, 32, 21, 15, 34, 39, 22, 17,  ул. Хан Аспарух  18, 7, 24, 31, 22, 8, 2а, 35, 16, 12, 24, 15, 21, 23, 22, 14, 9, 34, 2а, 28, 30, 32, 18, УО ТП 4, 19, 26, 10, ул. Хемус  6, 4, 1, 14,  ул. Христо Ботев  11, 17, 23, 11, 21, 13, 25, 19, 15, 4, 25, 11, 3, 1, 2, 5, 27, 6, Местност Долно Ливаде

На 18.05.2020 г. /14:00 - 14:40 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Ловеч:   Местност Липака  Ново Сметище,  Местност Синан Тепе  Вили Синан Тепе Линия 1, Вили Синан Тепе Линия 3, Стрелбище

На 18.05.2020 г. /14:00 - 14:40 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Пресяка: ул. Александър Стамболийски  2, 21, 15, 26, 28, 7, 8, 2, 19, 4, 9, 15, 29, 20, 16, 23, 32, 11, 18, 17, 10, 6, 14, 13, 1, 12, 12, 53, 49, 32, 56, 47, 44, 45, 66, 33, 54, 43, 40, 57, 34, 59, 52, 70, 38, 55, 50, 37, 60, 41, 31, 51, 39, 68, ул. Васил Левски  16, 4, 3, 14, 2, 8, 22, 1, 7, 10, 9, 12, 5, ул.  Възрожденска  7, 6, 11, 2, 4, 17, 8, 13, 19, 5, 3,  Габрака  10, 9, 1, 11, 7, 31, 6, 17, 15, 2, 13, 4, 11, ул. Георги Бенковски  1, 21, 29, 13, 39, 23, 27, 35, 41, 19, 12, Улично осветление ТП 5, 14, 25, 17, 37, 31, 8, 4, 2, 11, 5, 10, 6, 7, 3, 1, 15, 14,  Дунав  18, 22, 10, 31, 14, 20, 25, 11, 33, 8, ТП 8, 29, 27, 12, 16, 15, 2 ТП9, 5, 7, 4, 3, 1, 6, 13, 11, 9, 6а, ул. Иван Вазов  8, 3, 6, 4, 5, 10, 1, 6, 20, 5, 2, ул.  Калето  16, 18, 22, 14, 10, Улично осветление ТП 6, 17, 6, 12, 31, 20, 12, 6, 5, 7, 13, 17, 16, ул.  Климент Охридски  6, 10, 3, 9, 7, 1, 8, 5, 4, ул. Любен Каравелов  5, 10, 2 ТП 1, 11, 4, 27, 15, 3, 8, 9, 13, 6, 24, 7, 25, 29, 26, 16,  Местност Стравиц  ПС,  Местност Ялията  ПС,  Потока  2, 8, 1, 5, 24, 26, 32, 18, 28, 40, 9,  ул. Райко Даскалов  22, 3, 30, 18, 19, 3, 6, 14, 24, 9, 4, 17, 12, 8, 2, 16, 11, 26, 10, 20, 28,  ул. Свети Кирил и Методи  19, 13, 32, 21, 30, 9, 3, 7, 11, 28, 1, 15, 16, 5, 14, 17, 2, 9, 4, 5, 2,  Стара Планина  40, 8, 22, 9, 5, 7, 20, 34а, 28, 12, 11, 26, 34, 38, 50, 6, 47, 2, 4, 12, 3, 42, 45, 2, ул.  Стефан Караджа  7, 12, 14, 7, 31, 28, 3, 19, 11, 2, 29, 5, 35, 13, 21, 15, 8, 1, 33, 37, 6, 23, 5,  ул. Съби Даскалов  29, 27, 48, 10, 3, 1, 17, 5, 7, 16, 25, 31, ул. Тодор Каблешков  24, 10, 12, 6, 1, 8, 2, 3,  ул. Христо Смирненски  13, 36, 15, 8, 2, 1, 6, 9, 3, 7, 5, 11, 8, 4, 20, 29, 1, 15, 35, 14, 33, 26, 31,    УО, Мачтов ТП 12

На 18.05.2020 г. /14:00 - 14:40 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Смочан: ул.   Албанска  6, 1, 2, 4,  ул. Александър Стамболийски  2, 8, 7, 13, 4, 11, 9, ул.  Васил Левски  14, 9, ТП 4, 4, 10, 14, 12, 12а, 6, 8, 2, 3, ул. Георги Бенковски  3, 5, ул. Дунав  3, 1, 7, 15, 9, ул. Иван Вазов  6, 4, 3, 2, 1, 2,  ул. Кирил и Методий  4, 11, 2, 6, 5, 15, 8, 19, 13, ТП 3, 7, 17, ул. Любен Каравелов  3, 2, 1,  Местност Ялията  ПС, ул. Осъмска  3, 1, 5, ул. Отец Паисий  8, 11, 13, 9, 10, 7, 15, 3, 4, 1, 7, 6, 5, 2,  ул. Панайот Волов  1, 5, 9, 13, 3, 2, 11, ул. Рила  5, 3, 32, 24, 23, 31, 11, 7, 12, 4, 19, 25, 1, 10, 8, 17, 16, 14, 26, 22, 3, 9, 15, 2, ул. Стара Планина  73, 53, 48, 36, 32, 42, 65, 55, 71, 54, 63, 38, 52, 44, 34, 61, 30, 46, 69, 57, 17, 5, 20, 25, 9, 12, 10, 24, 19, 11, 37, 13, 6, 22, 2, 21, 18, 15, 33, 4, 14, 29, 50, 7, 8, 16, 31, 15 А, 27, 23, ул. Стефан Караджа  3, 1, 5, 1, 3, ул.  Странджа  1, ул.  Тодор Каблешков  6, 1, 6 ТП 1, 4, 2, ул.  Трети март  6, 14, 24, 18, 8, 10, 20, 13, 9, 7, 12, 22, 16, 4, 2, Ресторант С. Смочан, Детска Градина Смочан,  Хаджи Димитър  1,  ул. Христо Ботев  16, 23, 9, 6, 2, 14, 8, 17, 13, 5, 19, 4, 7, 10

На 18.05.2020 г. /14:00 - 14:40 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Умаревци:  ул.  Александър Македонски  2, 1, 4, 6,  Балатон  10, 9, 7, 5, 1, 2, 3, 4, 8, 6, 13, 10, 14,  Балкан  1, 4, 8, 6, 10, 2, 3, ул.  Васил Левски  16, 5, 7, 9, 3, 10, 4, 1, 2, 6, 22, 8, 12, 24, УО ТП1, 18, 20,  Вежен  2, 6, 1, 4,  Генерал Скобелев  1, 2, ул. Георги С.Раковски  3, 7, 5, 9, 11, 15, 13, ул.  Десислава  11, 3, 9, 4, ул.   Драгоман  5, 9, 11, 3, 1, ул.  Дунав  11, 13, 8, 6, 7, 3, 15, 5, 4, 1, 12, 9, 2, 10, ул.  Искра  2, ул.   Кокиче  4, 2, 6, 8, 1, ул.  Кракра  5, 11, 9, 2, 8, 7, 1, 4, 3, УО ТП 5, ул. Липа  1, 5, 4, 3, 6, 2, 8,  ул. Люлин  2, 1, 13, 14, 8, 10, ул.  Люляк  2, 12, 4, 6, 14,  Местност Чоловски Баир  ПС,  Никола Помов-Комитата  11, 15, 13, 9, 12, 7, 6, Здравна Служба, Канцелария, 8, 3, Произв. Тестени Изделия, 4, 5, 10, 12, Пощенска Станция,  Опълченска  ЖП Прелез, 5, 6, 8, 7, 2, ул.  Осъмска  2, 9, 11, 5, 3, 4, 12, 6, 10, 1, 8, 7, 14, 15, 17, 32, 20, 11, 24, 28, 13, 30, 22, 26,  Преспа  Кафене, 8, 7, 1, 12, 3, 9, 20, 2, 10, 4, 16, 15, 6, 18, 11, 8, ул. проф. Асен Златаров  2, УО ТП 2, 4, 3,  ул. Рила  1, 6, 9, 3, 2, 7, 5, ул.  Росица  11, 9, 4, 2, 15, 3, 10, 13, 1, 12, ул.  Св. Кирил и Методий  10, Магазин за Хранителни Стоки, 9, 21, 4, 19, 13, 11, Училище, 1, 2, 5,  ул. Стара Планина  2, 7, 19, 5, 24, 14, 4, 6, 17, 12, 10, 22, 21, 9, 18, 20, 15, 16, 1, ул. Трети март  12, 14, 11, 12, 4, 13, 15, 6, 5, 2, 1, 9, 10, 7,  ул. Христо Ботев  4, 6, 1, 3, 2, ул. Черно Море  9, 7, 5, 3, 9, 1, ул. Чукалска  2, 4, ул. Шипка  22, 24, 26, 18, 13, 28, 3, 10, 1, 5, 9, 4, 7, 8, 2, 15, 12, 11, 14, 16, 24, 8,   

На 18.05.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Ловеч: ул. акад. Анастас Иширков  28, 26, 32, 29, 36, 34, ОББ, 38, 27, 26 Б, 30, ул. България  19, 35, 21, 27, 29, 33, 23, 25, 31, ул. Цачо Шишков  2

На 18.05.2020 г. /14:00 - 17:00 ч./ -  Йоглав:  ул. Александър Стамболийски,  Гъскокланица,  ул. Васил Левски  16, 17, 25, 8, 20, 3, 1, 2, 12, 4, 14, 6, ул.  Кокиче  11, УО, МТП, 12,  ул. Латинка  2,  ул. Мелнишка  16, 33, 27, 45, 46, 14, 49, 21, 26, 40, 18, 29, 28, 47, 44, 31, 12, 13, 15, 17, 30, 36, 24, 37, 20, 32, УО ТП 1, 53, 19, 3, 6, 8, 11, 10, 1, 7, 2, 4, 5, ул. Мусала  1, 3, 2, ул. Осъм  10, 1, 4, 5, 3, 6, 2, 12, 3, 7, 11, 9, 18, 20, ул. Соргоня  42, 5, ул. Стара Планина  2, 1, 8, 6, 4, ул. Съединение  13, 17, 22, 18, 16, 21, Мелница, 20,  ул. Трети март  48, 2, 40, ул. Христо Ботев  11

На 18.05.2020 г. /14:01 - 16:30 ч./ -  Дренов:  ул. Ангел Кънчев  10, 12, 4, 6, 8,  Бадьовец  2,  Баира  2, ул.  Ген.Тотлебен  1, 7, 4, 2, 3, ул.  Георги Кирков  10, 2, 8, 12, 6, 4, 14,  Елин Пелин  2, 3, 4, 5, ул.  Калето  5, 3, 1, ул.  Крачун Атанасов Конов  3, 1, 5, ул. Любен Каравелов  3, 2,  Люляци  1, ул.  Марин Дринов  3, 9, 7, 13, 2, 5, 1,  ул. Митю Христов  17, 9, 7, 3, 15, 1, 11, 13,  ул. Панайот Пипков  3, 1, 4, 2, ул.  Плиска  2, 4, 6, 1, УО ТП 9,  ул. Стефан Караджа  1, 4, ул. Хаджи Димитър  3, ул. Хан Аспарух  8, 2, 7, 1

На 18.05.2020 г. /14:01 - 16:30 ч./ -  Ловеч:   Здравец  до блок 213, 213, бл. 213, 201,  Кантон 11 12  1 жк Здравец  бл.213,  Мизия  11, 201,  , ТП 112, УО Касета, бл. 213

На 18.05.2020 г. /14:01 - 16:30 ч./   На 19.05.2020 г. /14:01 - 16:30 ч./   На 20.05.2020 г. /14:01 - 16:30 ч./   На 21.05.2020 г. /14:01 - 16:30 ч./   На 22.05.2020 г. /14:01 - 16:30 ч./ -  Дренов:   ул. Александър Стамболийски  8, 9, 7, 6, 12, 4, 5, 3, 2, 1, ул. Ангел Кънчев  20, 16, 18, 24, 26, 14, 22,  ул. Баба Тонка  12, ул. Бор  4, 8, 2, 10, 14, 6, ул.  Васил Априлов  11, ул. Добри Стоянов  1,  ул. Кованлъка  2, 6, ул.  Люляци  13, 2, 21, 11, 6, ул.  Опълченска  4, 12, 3, 10, 1, 6, 5, ул.  Патриарх Евтимий  1, 2, 3,  ул. Трети март  6, 2, 12, 4, 8, 10,  ул. Христо Ботев  1, 7, 3, 5, 4, ул.  Христо Смирненски  5, 12, 9, 4, 14, 17, 1, 2,  , 6, 7, 10, 8, 3

На 18.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./   На 19.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./   На 21.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ -  Ловеч:   Бяло Море  19, Мон-2, 20, 18 Монтажи 1, 18, 11, 18, Монтажи 1, 19 Мон-2, 18 Мон-1, 18 Мон-1, 18 УО, ТП 139 бл. Монтажи 1

На 19.05.2020 г. /14:46 - 16:45 ч.; 14:46 - 15:15 ч.; 16:00 - 16:45 ч./ -  Дойренци:   Гарова  1, Склад, 6, 8, 7, Технокороза,  Местност Прелеза  Пс, Шахтов Кладенец,  Младост  5, 7, 2, 4, УО, МТП 17, 3,  Софроний Врачански,  Тодор Киров  33, 35,  Търговска,  Склад работилница, Производствен цех

На 20.05.2020 г. /14:01 - 17:00 ч./ -  Сливек:   ул. Марин Георгиев  10, 7, 3, 9, 1, 5, 16, ул.  Панайот Волов  5, 1, ул. Петър Граматик  8, 6, 4, 5, 2, 9, 7, 7 А, 1, 3, ул. Тодор Кирков  3, 4, 6, 9а, 2, 7, ул. Трети март  1 А, 3, 18, 35, 9, 5, 1, 9 А, 20, 22, 7, 3 А, 26, 24,  ул. Хаджи Димитър  5, 4, 1, 2, 7, 8, 9, 10, ул. Хисарска  7, УО, ТП 7, 4, 2, 3

На 20.05.2020 г. /14:16 - 14:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Брестово,  Общ. Ловеч:  ул.  Александър Бойчев  6, 8, 20, 17, 11, 18, 12, 13, 21, 19, 15, ул. Братойска  6, 2, 5, 4, 1,  ул. Братя Ватеви  4, 2,  ул. Васил Левски  3, 8, 1, 2, 5, 4, 6, 45, 29, 26, 31, ТП 6, 32, 14, 21, 35, 9, 3, 28, 17, 42, 48, 15, 13, 38, 49, 25, 40, 47, 27, 10, 19, 44, 24, 12, 20, 34, 7, 31, 18, 11, 19а,  Вежен  2, ул.  Витоша  8, 4, 1,  Влашка  1, 2, 4, ул. Волов  6, 16, 12, 2, 18, 10, 3, 14, 15, 17, 36, 22, ул.  Георги С.Раковски  4, 6, 2, 1,  ул. Дойран  6, 4, 1, ул.  доктор Найден Стефанов  6, 11, 15, 1, 4, 12, 13, 19, 17, 5, 2, 25, 9, 7, 21, 27, 23, ул.  Здравец  35, 16, 37, 33, 2, 54, 14, 56, 64, 13, 1, 26, 6, 12, 29, 25, 18, 48, 15, 19, 31, 40, 23, 62, 3, 50, 22, 52, 5, 11, 10, 58, 4, 9, 36, 46, 32, 24, 60, 39, 42, 44, 20,  Каймазка  10, 15, 13, 12, 14, 30, 2, 7, 4, ул.  Канаджийска  1, 2, 4, 7, 1, 9, 5, 15, 13, ул.  Карапетровска  4, 7, 5, 6, 1,  Кованджиевска  5, 9, 5а, 11, 13, 17, 15, 3, ул.  Коларска  3, 5,  Крайхристовска  4, 2, 6, 3, 1,  Крайчанска  2, 17, 10,  Лальо Винчев  11, 10, 16, 3, 13, 7, 5, 1, 4, 2,  Мазлевска  4, 1, 2,  Местност Горни Каменец  Водоем,  Местност Райкова Стубла  до Мелницата,  Могилска  4, 24, 17, 14, 10, 8, 1, 7, 9, 16, 3, 22, 11, 15, 13, 2, ул. Оборище  3, 10, 5, 9, 18, 2, 8,  Одрин  2,  Орешковска  13, 18, 4, 9, 7, 2, 1, 6, 8, ул.  Осми март  3, ул.  Отец Паисий  6, ул. Перущица  1, ул. Пиронковска  6, 7, 5, 3, 2, 1, ул. Пирот  2, 3, 4, ул. Пряспа  4, ул. Родопи  1, 2, 3, ул.  Селище  3, 6,  Славовска  1, 4, 3, 5, 2,  Станчевска  4, 3, 2, 1,  Стара Планина  9, 10, 15, 19, 6, 7, 4, 2, 11,  Стойчо Мазлев  3, 4, 7, 8, 1, 6, 14, 10, 5, 12,  Странджа  1, 4, 3, 12, 6, 14, 5, 8, 10, 2,  Топалска  2, 15, 6, 4, 7, 9, 6а, 11, 3, 5, 1,  Хаджи Димитър  1, 24, 32, 23, 26, 30, 2, 28, 13, 3, 14, 9, 15, 8, 4, 6, 11, 10, 20,  Христо Ботев  13, 7, 11, 16, 18, 5, 20, 2, 8 ТП 1, 4, 17, 33, 22, 1, 39, 23, 6, 15, 19, 38, 9, 31, 3, Стопански Двор,  Църковна  8, 6, 11, 7, 1, 3, 13, 10,  Чаталджа  7, 4, 2, 1, 9,  Чурковска  2, 4,  Шейново  1,  Шипка  1, 7, 5, 1, 3, 2, 4, 6,  Ялмовска  7, 8, 4, 3, 1, 2,    ТП 4

На 20.05.2020 г. /14:16 - 14:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Горно Павликене: ул.  Александър Стамболийски  2, 10, 8, 7, 5, 4, 1, 11, 5а, 6, ул.  Антон Иванов  9, 7, 1, ул.  Бачо Киро  4, 2, ул.   Васил Левски  20, 18, 1, 2, 4, 16, 15, 3, 8, 1, ул.  Васил Петлешков  5, ул.  Велко Баев  6, 12, 8, 21 ТП 1, 10, 2, 13, 15, 14, 6, 25, 24, 31, 19, 54, 41, 18, 50, 58, 20, ТП 5, 38, 34, 22, 29, 30, 48, 40, 26, 28, 33, 36, 39, 35, 44, 52, 21, 42, 17, 27, 37, 20, 14, 56,  ул. Георги Бенковски  1, 4, 3, ул.  Георги С.Раковски  2, 4, 6, 1, ул.  Димитър Благоев  16, 10, 15, 7, 8, 11, 3, 4, 9, 2, ул.  Димитър Грънчаров  10, 7, 13, 2, 8, ул.  Иван Вътев  3, 24, 4, 14, 13, 5, 16, 12, 20, 6, 1, 22, 17, 2, 10, 11, 9, 8, ул. Йорданка Николова  3, 5, 1,  ул. Любен Каравелов  3, 1, 12, ул.  Малчика  8, 4, 10, 1,  Местност Майренец  Пс,  Местност Чапаровец  Пс, ул. Нейко Баев  4, 3, 2, 1, ул.  Никола Вапцаров  7, 2, 17, 1, 4, 5, 10, 19,  ул. Отец Паисий  4, 2, 3, 8,  Панайот Волов  2, 1, 4,  Патриарх Евтимий  1, 29, 4, 17, 6, 25, 16, 30, 15, 39, 33, 11, 12, 26, 46, Улично Осветление ТП 6, 27, 3, 9, 19, 34, 22, 40, 23, 18, 32, 2, 37, 5, 10,  Петко Петков  3, 5, 1,  Подем  3, 9, 2,  Поп Богомил  8, 5, 3, 1, 9, 4, 6, 10,  Професор Кънчо Цафаров  1, 4, 2, 3,  Сергей Румянцев  2, 14, 10, 6,  Стара Планина  57, 46, 44, 38, 24, 2, 26, 33, 61, 43, 6, 59, 62, 45, 60, 56, 13, 14, 51, 48, 32, 15, 52, Бригаден Стан Агротех, 37, 69, 37а, 17а, 72, 54, 7, 1, 34, 10, 20, 47, 25, 39, 35, 41, 11, 28, 21, 99, 23, 42, 29, 27, 71, 67, 5, 49, 40, 63, 66, 3, 31, 9, 64, 19, Тр 4, 93, 95, 118, 107, 97, 106, 112, 87, 79, 110, 103, 91, 89, 85, 130, 105, 8, 124, 99, 94, 100, 81, 102, 101, 88, 92, ТП 3, 78, 86, 126, 80, 114, 104, 84, 90, 122,  Стефан Караджа  7, 11, 10, 9, 12, 14, 6,  Страцин  16, 20, 6, 22, 2, 18, 14, 4, 7,  Тодор Михов Христов  12, 2, 20, 10, 14, 12, 7, 28, 24, 30, 9,  Тодор Табаков  8, 11, 13, 7, 5, 10, 30, 37, 26, 31, 17, 32, 29, 6, 27, 2, 9,  Трети Март  8, 2, 10, 6,  Хаджи Димитър  4, 3, 2, 5, 6, 10, 8, 1,  Христо Ботев  22, 10, 18, 2, 20, 24, 38, 15, 16, 7, 1, 4, 6, 13,  Янко Забунов  2

На 20.05.2020 г. /14:16 - 14:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Изворче:   Местност Горен Бабаковец  ПС

На 20.05.2020 г. /14:16 - 14:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Къкрина:  ул.  Александър Стамболийски  6, 13, 11, 9, 4, 5, 3, 1, 7, 8, 2,  Ангел Кънчев  3, 8, 6, 2, 14, 13, 5, 12, 4, 1, 9, 11, 15, 7, 10, 10,  Андрея Арабаджиев  10, 8, 2, 12, 5, 6, 4, 3,  Антим I-Ви  4, 9, 17, 1, 6, 15, 8, 3,  Асен Златаров  6, 3, 8, 12, 4, 10, 18, 5, 9, 1, 14, 22, 7, 11,  Братя Миладинови  2, 6, 1, 8, 10, 3, 4, 12,  Васил Левски  17, 6, Ресторант, 5, 1, 7, 12, 13, 20, 15, 9, УО ТП 1, 19, 18, 22, 3, 8, 2, 10, 16, 11, 9, 26, 25, 21, 31, УО ТП 3, 24, 30, 27, 32, 28,  Вяра  2, 1,  Георги С.Раковски  2, 3, 12, 1, 10, 8, 6, 4,  Денчо Цонев  УО ТП 9, 16, 14, 5, 4, 8, 2, 6, 1, 3,  Доктор Никола Сяров  2, 4, 3,  Дружба  5, 9, 7, 12, 6, 11, 3, 2, 10, 8, 1,  Еделвайс  2, 8, 4, 14, 12, 1, 10,  Зарезанска  3, 12, 2, 10, 16, 6, 8, 4, 1, 14,  Илинден  1, 14, 12, 4, 2, 8, 10, 6,  Кирил И Методий  2, 6, 8, 4, 5, 3,  Ловджийска  13, 8, 3, 2, 16, 4, 1,  Марин П.Луканов  17, 5, 15, 21, 2, 9, 4, 23, 11, 7, 19, 25, 6,  Мария Сиракова  1, 2, 5, 6, 8, 9, 4,  Местност Кайнака  Пс,  Неофит Рилски  2, 4,  Николчо Цвятков  1, 5, 7,  Оборище  6, 8, 4, 2,  Отец Паисий  2, 3, 1, 9, 5, 13, 7,  Панайот Волов  8, 10, 20, 12, 1, 11, 2, 1 Музей, 3, 7, 5, 14, 6, 4, 18, 9, 13 УО ТП 8,  Панайот Хитов  2, 1,  Патриарх Ефтимий  1, 4, 1, 6, 2,  Петко Генчев Петков  1, 9, 11, 2, 4, 7, 5, 3,  Райна Княгиня  1, 4, 2, 6,  Родината  6, 3, 1, 8, 5,  Розова Долина  6, 2, 4, 8,  Столетов  2,  Сяро Глабиняков  4, 2, 6,  Сяро Цонев  3, 4, 2, 1,  Тодор Кирков  11, 10, 2, 3, 4, 1, 6, 8, 7,  Трети Март  2, 1,  Хан Крум  3, 5, 2, 1,  Хан Омуртаг  2,  Христо Ботев  19, 7, 12, 9, 18, 14, 2, 10, 20, 17, 15, 4, 11,  Христо Иванов-Големия  5, 13, 11, 3, 1, 7, 2, 9, 6, 8, 17, 4, 19, 21,  Христо Цонев-Латинеца  6, 11, 7, 3, 24, 14, 1, 22, 10, 20, 4, 2, 26, 12, 18, 6, 5,  Цар Асен Първи  5, 2, 7, 14, 9, 12, 3, 4,  Цар Иван Шишман  2, 3, 5,  Цар Калоян  4, 13, 16, 11, 12, 3, 8, 10, 4, 15, 1, 17, 18, 20, 2, 19, 6,  Цачо Сяров  2, 8, 7, 9, 3, 2, 1, 5, 6, 4,    Стопански двор, ТП 15

На 20.05.2020 г. /14:16 - 14:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ловеч:   Военно поделение,  Детска Градина №7,  Местност Бабаковец  337, 376, 102, 194, 409, 81, 125, 115, 220, 359, 089, 422, 413, 379, 410, 224, 391, Вила, 383, Стар Софийски път, 415, 423, 377, Вили Бабаковец Юг, 159, 230, 77, 342, 407, 455, Вила Бабаковец, Вили Ак Баир, 412, 251, 3, 200, 416, 171, 424, 129, Вили Бабаковец Запад 2, 358, 154, 95, Вили Бабаковец Север, 411, Вили Запад, 420, 419, 11, 408, 128, 109-110, 233, Вили Бабаковец Изток, Вили Бабаковец Запад 3, Вили Бабаковец Запад 1,  Местност Клетища  Пс,  Местност Сливек,  Вили Карамашка Чешма Върхът, Вили Карамашка Чешма Линия  2, Вили Карамашка Чешма Линия 1, Вили Карамашка Чешма Клон А,  Южна Индустриална Зона, ТП 10

На 20.05.2020 г. /14:16 - 14:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Прелом:  ул.  Александър Стамболийски  5, 12, 6, 10, 11, 7, 1, 2,  ул. България  2, 21, 9, 12, 17, 23, ул.  Васил Левски  21, ул.  Георги С.Раковски  1, 2, 6, 3, 8,  Местност Хаджовото,  Помпена Станция, ул.  Отец Паисий  5, 1, 9, 6, 3, 14, 12, 18, 16, 26, 7, ул. Панайот Волов  3, 11, 12, 14, 1, 4, 2, 5, 10, 18, 8, 7, 6,  Петко Р.Славейков  5, 20, 28, 2, 8, 15, 21, 25, 13, 6, 18, 3, 33, 11, 24, 23, Улично осветление, ТП 3, 27, 4, 7, 22, 14, 1, 36, 12, 10, 9,  ул. Христо Ботев  9, 4, 2, 1, 7, 5, 11, 3

На 20.05.2020 г. /14:16 - 14:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Сливек: ул. Александър Стамболийски  15, 1, 32, 20, 25, 39, 12, 33, 5, 31, 30, 29, 21, 26, 10, 17, 16, 22, 27, 12 А, 23, 37, 35, 28, 19, ул. Васил Левски  2, 1, ул. Марин Георгиев  10, 7, 3, 9, 1, 5, 16,  Минерален Извор  23, 29, 27,  Панайот Волов  5, 1,  Петър Граматик  8, 6, 4, 5, 2, 9, 7, 7 А, 1, 3,  ул. Тодор Кирков  6, 3, 4, 6, 9а, 2, 7,  ул. Трети март  2, 1 А, 3, 18, 35, 9, 5, 1, 9 А, 20, 22, 7, 3 А, 26, 24, ул. Хаджи Димитър  5, 4, 1, 2, 7, 8, 9, 10, ул. Хисарска  7, УО ТП 7, 4, 2, 3, ул.  Христо Кърпачев  4, 11, 2, 13, 21 А, 21, 6, 14, 23, 17, 29, 19, 10,    МТП

На 20.05.2020 г. /14:31 - 14:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Българене,  Общ. Ловеч:  ул.  Ганчо Начев  6, 3, 1, 2, 4, ул. Ганчо Павлов  4, 3, 14, 11, 16, 10, 9, 1, 13, 5, 2, ул. Георги Тинков  1,  ул. Дядо Радоя Мариаша  2, 4, 1, 3, 4, 6, 10, 8 А, 8, 11, 7, ул. Иванка Карагечева  4, 8, 2, ул.  Илко Ст.Ганков  9, 15, 6, 11, 12, 5, 18, 16, 7, 8, 13, 2, 14, 1, 19, 25, 23, 30, 28, 24, 27, 21, ул. Йордан Хубавенков  1, 4, 5, 11, 2, 7, 14, 10,  Кулата  1,  Ловджийска  2, 5,  Марин Гърбов  13, 9, 11, 15, 2, 24, 4, 7, 14, 22, 3, 1, 10, 17, 8,  Марин Пенков  68, 63, 67, 71, 76, 64, 69, 70, 62, 61, 36, 30, 21, 4, 28, 8, 12, 3, 32, 10, 18, 20, 14, 34, 22, 19, 17, 7, 26, 16, 13, 54, 45, 58, 50а, 23, 47, 51, 57, 60, 56, 55, 35, Канцелария, 46, 38, Читалище, 25, 36, 49, 37, 40, 21, 44, 33, 52, 39, 43, 27, 29, 31, 41,  Митю Комитата  2,  Мичо Стоянов  2, 6, 3, 5, 4, 1, 8,  Мочор  10, 7, 1, 4,  Неделки  1,  Никола Комитата  5, 3, 1,  Павел Станчев  3, 2, 11, 8, 4, 7,  Пенко Грозев  1, 8, 6, 12, 4, 14, 10, 5, 7,  Пенко Христов  2, 6, 8,  Присоето  4, 49,  Радой Минковски  2, 3, 1,  Селище  1, 2,  Стоян Господински  10, 6, 12, 7, 1, 11, 13, 4, 3, 8, 9,  Стоян Котански  2, 3, 11, 5, 7,  Стоян Луканов  10, 1, 4, 2, 3, 6, 8, 7, 16, 20, 5, 12,  Тодор Цачев  1,  Христо Ботев  10, 3, 6, 2, 11, 12, 14, 70, 17, 9, 13, 19, 18, 16, 15, 7, 4, 5, 8,  Цачо Павлов  1, 6, 2,  Цвятко Пеев  4, 2, 3, 1,  Цвятко Цачев  15, 8, 1, 6, 17, 16, 3, 12, 11, 5, 14, 9,    ТП 1, МТП до Зъбчето, МТП 4, ТП 2

На 20.05.2020 г. /14:31 - 14:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Дъбрава,  Общ. Ловеч: ул.   Васил Левски  29, 23, 19, 13, 15, 9, 4, 14, 3, 5, 17, 11, 33, 7, 2, 27, 10, 31, ул.  Горски Пътник  12, 18, УО ТП 1, 5, 19, 14, 20, 3, 16, ул.  Илинден  3, 8, 1, 4, 14, 6,  Местност Каптажа  ПС, ул. Трети март  15, 21, 14, 1, 9, 7, 19, 17, 16, 2, 3, 5, 13, 11, 18,  ул. Чер. Недялко  1, 3, 5,  ул.  Шести септември  22, 27, 29, 5, 21, 19, 3, 7, 25, 1, 2, 16, 6, 17, 15, 11, 4, 8, 23, 13, 10

На 20.05.2020 г. /14:31 - 14:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Малиново,  Общ. Ловеч: ул.   Александър Стамболийски  1, Бензиностанция, 1, 2, 23, 28, 14, 20, 8, 7, 15, УО ТП 7, 25, 1, 19, 5, 30, 12, 6, 3, 22, 32, 9, 18, 17, 13, 10,  Бачо Киро  5, 4, 1, 10, 12, 6, 14,  Бреза  1, 3,  Васил Коларов  48, 3, 4, 16, 17, 40, 20, 12, 8, 30, 38, 24, ТП 10 Мачтов, 36, 26, 32, 42, 22, 7, 48 УО ТП 3, 2,  Васил Левски  21, 27, 29, 18, 16, 20, 23, 22, 25, 11, 1, 9, 3, 2, 13, 19, 10, 12, 5, 6, 8, 7, 4,  Велковска  11, 17, 19, 14, 15, 6, 27, 3, 10, 12, 9, 23, 25, 7, 5, 21, 1, 13, 8, 31,  Гайдар Кольо  3, 6, 9, 4, 13, 8, 1, 7, 11, 5,  Георги Бенковски  13, 1, 17, 15, 19, 16, 24, 5, 10, 2, 26, 28, 14, 9, 18, 8, 11, 7, 12, 4, 22, 6,  Георги Мамарчев  18, 36, 34, 28, 24, 16, 30, 10, 4, 32, 20, 3, 2, 5, 8, 22, 6, 14, 1,  Георги С.Раковски  5, 10, 8, 15, 9, 11, 12, 3, 4, 13, 16, 2, 6, 14, 1, 36, 38, 44, 34, 18, 24, 19, 25, 23, 57, 41, 35, 47, 20, 21, 51, 43, 59, 22, 39, 49, 29, 61, 27, 30, 26, УО ТП 9, 45, 37, 53, 28, 31, 33, 65,  Гребена  15, 3, 12, 2, 5, 10, 8, 11, 4, 7, 6, 9,  Даскал Спас  16, 17, 9, 5, 30, 18, 7, 8, 6, 4, 2, 32, 16, 15, 14, 19, 11, 28, 3, 1, 13, 10, 24,  Димитър Талев  4, 2, 5, 6, 8, 9, 7, 1, 13,  Дунав  4, 6, 8, 1,  Захари Стоянов  8, 6,  2, 10, 13,  Иван Вазов  12, 8, 13, 22, 1, 23, 18, 33, 31, 29, 3, 7, 4, 14, 6, 25, 9, 20, 27, 16, 15, 10, 5, 19, 37, 11, 17,  Изгрев  9, 10, 11, 12, 23, 13, 2, 1, 8, 4,  Искър  4, 2, 3, 1,  Липа  4, 3, 6, 1, 2,  Любен Каравелов  8, 14, 11, 3, 19, 12, 17, 15, 6, 13, 10, 4, 1, 9, 7, 21, 26, 36, 27, 31, 20, 23, 16, 28, 22, 18, 30, 32, 29, 25,  Люлин  4, 10, 8,  Местност Юртлука  Пс,  Панайот Волов  8, 3, 18, 2, 11, 16, 6, 4, 10, 9, 5, 1, 13,  Патриарх Евтимий  48, 4, 7, 3, 6, 12, 2, 10, 1, Киносалон, 67, 63, 28, 45, 48, 43, 56, 11, 63, 60, 22, 69, 50, 40, 15, 9, Магазин, 59, 47, 55, 41, 13, 57, 35, 32, 68, 19, 44, 33, 27, 26, 14, 36, 66, 62, 24, 18, 65, 53, 38, 21, 25, 58, 46, 39, 70, 54, 34, 16, 42, 29, 31, 49, 64, 30,  Пейо К.Яворов  1, 5, 8, 12, 10, 18, 3, 2, 6, 4, 16,  Пенчо Славейков  2, 1, 12, 18, 20, 5, 6, 3, 4, 22, УО ТП 5,  Пиперска  14, 3, 18, 10, 5, 1, 2, 12, 16,  Пирин  1, 4, 2,  Плиска  8, 10, 4, 2, 5, 3,  Под Усоито  13, 16, 23, 27, 10, 35, 11, 24, 7, 4, 21, 5, 26, 22, 18, 3, 25, 28, 29, 6, 19, 33, 9, 1, 2, 8, 32, 15, 31,  Росица  6, 10, 5, 3, 2, 4,  Стара Планина  4, 1, 2,  Стоян Заимов  5, 1, 9, 6, 4, 11, 3, 2, 7,  Христо Ботев  16, 2, 6, 8, 3, 11, 7, 17, 14, 4, 10, 1, 5, 12

На 20.05.2020 г. /14:31 - 14:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Прелом:   България  3, 1, 13, 7, 11, 5,  Васил Левски  2, 8, 3, 1, 9, 19, 7, 1, 12, 6, 17, 5, 10,  Иван Вазов  14, 9, 16, 19, 10, 3, 18, 4, 5, 2, 6, 7, 13, 11, 15, 21,  Пролет  8, 4, 10, 6,  Стадион  4, 12, 10, 6,  Трети март  26, 2, 8, 12, 24, 20, 22, 18, 1, 6, Ярмомелка, 4, 10

На 20.05.2020 г. /14:31 - 14:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Стефаново,  Общ. Ловеч:   Априлци  7, 16, 10, 12, 2, 4, 6, 14, 1, 26, 11, 15, 22, 9, 17, 13, 18, 24, 19, 52, 56, 53, 40, 49, 23, 57, 39, УО ТП 3, 47, Цех, 30, 37, 62, 29, 25, 44, 28, 43, 36, 42, 58, 60, 34,  Васил Левски  26, 15, 28, 4, 9, 11, 5, 2, 7, 26, 8, 10, 3, 1, 28, 6, 4, 2, 1,  Георги Бенковски  10, 11, 1, 13, 3, 2, 9, 47, 15, 17, 55, 59, 41, 35, 12, 7, 45, 39, 23, 14, 18, 28, 49, 21, 22, 10, 19, 24, 20, 57, 31, 33,  Георги Сава Раковски  13, 5, 9, 3, 11,  Двата Бора  14, 4, 3, 10, 1,  Иван Вазов  1, 4, 8, 6, 12, 11, 32, 31, 16, 5, 15, 25, 19, 38, 27, 14, 18, 42, 34, 22, 37, 10, 39, 43, 9, 23, 40, 20, 7, 36, 17,  Иван Йонков Врацанлията  12, 14, 10, 16, 35, 6, 1, 8, 14, 2,  Магильов  8, 14, 5, 12, 1, УО ТП 1, 3,  Малиновска  7, 1, 16, 14, 8, 6, 10, 4, УО ТП 6,  Местност Бекерска Кория  ПС,  Пейо К.Яворов  6, 2, 8, 15,  Радой П.Цанков  17, 2, 15, 1, 5, 11, 13, 9,  Райна Княгиня  7, 8, 4, 1, 11, 2, 6,  Растът  1,  Резя  7, 3, 17, 6, 21, 10, 5, 15, 1, 12, 19, 23, УО ТП 4, 13, 8,  Селищен Дол  1, 5, 8, 3, 6,  Средока  2, 5,  Хаджи Димитър  4, 2, 6,  Хаджийска  5, 3, 26, 1, 1,  Христо Ботев  7, 1,  Церът  38, 10, 13, 5, 36, 35, 28, 11, 30, 15, 22, 7, 8, 3, 40, 12, 1, 20, 37, 8,  Червен Бряг  5, 9, 3, 7, 1, 6,  Шарбанци  27, 21,  Шипка  3, 10, 9, 8, 16, 13, 14, 5, 22, 11, 1, 18, 7, 12,  Яница  4, 1, 8, 5

На 21.05.2020 г. /14:31 - 15:00 ч./ -  Ловеч:   I Кв.2а  ,  Източна Индустриална зона  10,  Местност Велур  ПС,  Местност Синан Тепе  Вила Марин, Вила Илия, Вила Димка, Вила Рангел, Вила Михню, 193, 436, Вила Събчо, 384 Вила Цветомир, 21, Вила Богдан, 28, Вила Дафинка, Вила Мирослав, Вила Христина, 222, Вила Христо, 597, Вила Николай, Вила Рена, Вила Йончо, 182 Вила Кадрие, 192, Вила Мария, Вила Виолетка, Вила Петко, 214 Вила Иван, 1, Вила Пенчо, 659, Вила Йосиф, 177, Вила Георги, Вили Върхът, Вила Ивайло, Вили Светлина Над Комунални, Вила Виолета, Вила Лазар, Вила Кирил, Вила Валентин, Вила Глория, 315 Вила Пламен Петков, Вила Тодор, Вила Стефан, Вила Сергей, Вила Никола, Вила Вълко, Вила Любомир, 315, Вила Янко, Кл Еко, Вила Васил, 584, 19, Вила Димитър, 182, 67, 165, 657, Вила Йочко Йочев, 41, 37, Вила Красимир, Вила Румяна, Вила Стоян, 35, 430, Вила Юлка, 2 Вила Тотю, Вила Стойко, Вила Невена, 473, Вила Ангел, Светлина Върхът, 671, 574, Вила Миладин, Вила Тодор Джачков, Вили Зад Спортна Зала, Вили  Зад Спортна Зала,  Местност Стратеш  Вили Зад Велур,  Филип Тотю  Ел. Монтажна Група-Плевен, 5, 3, Цех Кори За Баници До Рзок,  Хан Кубрат  5, 3, 6, 1, 9, Дърводелска Работилница Кедър,  , Павилион Закуски, 1, 10, 2, УО на ТП КАТ, 5, 2а, 2, 9 Скривалище, 8

На 21.05.2020 г. /14:46 - 15:15 ч./ -  Ловеч:   Могилата  1,  Хан Кубрат  5

Община Луковит  

На 18.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Тодоричене:   116009,  Капитан Петко Войвода  18, 13, 20, 14,  Хаджи Димитър  35, 18, 15, 19, 8, 36, 33, 37, 38, 42, 1, 12, 26, 20, 47, 30, 11, 22, 4, 2, 34, 49, 9, 14, 16, 6, 41, 5, 45, 31, 7, 24, 1а,  Христо Ботев  31, 36, 76, 68, 42, 72, 60, 44, 90, 70, 80, 74, 88, 86, 82, 40, 52, 30, 38, 84

На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 21.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Тодоричене:   116009,  Бачо Киро  9, 6, 21, 16, 10, 4, 3, 12, 27, 33, 25, 35, 17, 23, 5, 1, 37, 29, 15, 7, 13, 19, 8, 11,  Капитан Петко Войвода  18, 13, 20, 14,  Тодор Каблешков  31, 2, 24, 17, 37, 36, 43, 4, 11, 12, 41, 9, 32, 16, 28, 10, 13, 15, 7, 5, 33, 34

На 19.05.2020 г. /14:01 - 14:30 ч.; 16:01 - 16:30 ч./ -  Дерманци:   079065,  Атанасовото,  Бяла Вур  4, 6, 2,  Васил Левски  171, 158, 156, Полигон Базал.Плочки, 160, 154, 167, 162, УО ТП 2, 164, 169, 150, 148, 159, 151, 149, 153, 161, 141, 143, 142, 157, 145, 155, 146,  Вежен  16, 1, 37, 29, 26, 2, 5, 25, 28, 11, 19, 6, 39, 14, 21, 8, 35, 17, 9, 27, 31, 7, 20, 12, 23, 22, 13, 18, 10, 15, 24,  Ивайло  3, 4, 2,  Крайбрежна  52, 58, 48, 54, 46, 42, 44, 56, 50,  Плиска  2, 4,  Преслав  12, 1, 3, 15, 9, 6, 8, 10, 7,  Стадиона  7, 5, 9, 4, 3, 1,  Цар Калоян  33,  Цар Симеон  46, 51, 79, 58, 48, 69, 54, 63, 55, 75, 53, 71, 50, 52, 42, 59, 73, 56, 61, 57,    Казанка, УО ТП 15

На 19.05.2020 г. /14:01 - 14:30 ч.; 16:01 - 16:30 ч./ -  Угърчин:   75054.448.116.1,  Акация  1, 32, 11, 6, 14, 1, 22, 3, 8, 18, 10, 2, 30, 13, 5, 1а, 23, 7,  Алеко Константинов  29, 23, 21, 27, 25, 19, 9, 18, 17, 2, 13, 6, 7, 10, 3, 1, 11, 4, 20,  Александър Пушкин  21, 2, 5, 8, 11, 23, 13, 17, 7, 10, 4а, 14, 16, 9, 3, 4, 22,  Александър Стамболийски  1а, 2, 1, 5, 3, 9, 8, 10, 11,  Ангел Кънчев  5, 7, 1, 3, 7, 3, 5, 1,  Антон Чехов  8, 7, 1, 5, 3, 12, 4, 9,  Баба Тонка  6, 4, 2, 4 Складова База, 14, 16, 1, 18,  Бачо Киро  2,  Безименна  9,  Бели Камък  4, 1, 2, 5, 3, 6, 7,  Божур  1, 3, 4, 6, 10, 5, 9, 8, 7, 2,  Бойчо Огнянов  1,  Бяло Море  2, 10, 12, 13, 17, 4, 3, 11, 15,  Васил Друмев  3, 6, 12, 11, 7, 4, 10,  Васил Левски  22, 16, 4, 13, 7, 19, 35а, 29а, 12, 18, 17, 31, 36, 3, 21, 20, 26, Складова База, 41, 31а, 9, 25, 34, 32, 15, 5, 8, 6, 2, 23, 1, 35, 27, 30, 37, 11, 1а, 37, 49, 43, 46, 53, 68, 41, 71, 38, 67, 76, 73, 54, 51, 39, 45, 52, 78а, 80, 74, 66, 42, 58, 40, 81, 69, 82, 61, 84, 57, 44, 65, 64, 55, 48, 72, 59, 246, 210, 257, 236, 222, 245, 242, 251, 247, 240, 230, 253, 226, 249, 224, 238, 220, 255, 151, 149, 123, 123 Пирин, 137, 129, 131, 136 Битов Комбинат, 137а, 141, 138, 133, 125а, Гараж, 15 Еделвайс, 127, 139, 120 Еделвайс, Мекичарница, 1, 118, 85, 121, 119, 117, 109, 86, 102, 101, 92, 104, 113, 112, 99, 96, 94а, 110, 94, 114, 98, 93, 116, 95, 107, 97, 83, 100, 90, 111, 88, 91, 103, 208, 214, 239, 215, 221, 188, 243, 200, 194, 203, 209, 218, 182, 16, 231, 192, 204, 196, 201, 198, 219, 217, 20, 186, 206, 225, 237, 229, 212, 213, 210, 146, 207, 241, 201, 197, 171, 147, 160, 146, 168, 152, 150, 177, 191, 158, 148, 145, 175, 142, 169, 170, 154, 162, 193, 205, 173, 156, 153, 183, 134, 121, 161, 157, 179, 181, 185, 195, 155, 159, 143, 135, 167,  Васил Петлешков  16, 21, 1, 3, 11, 13, 15, 17, 7, 8, 9, 7,  Вежен  10, 5, 7, 8, 12,  Витоша  2, 1,  Вълчо Русковски  27, 38, 36, 21, 34, 32, 29, 19, 5, 8, 12, 13, 10, 4, 16, 7, 3, 9, 17, 26, 25а, 19, 30, 28, 20, 22, 4, 8, 16, 12, 3, 7, 9, 13, 10, 5,  Ген.Гурко  9, 15, 12, 4, 6, 8, 1, 7, 2, 11, 9, 21, 12, 10, 28, 19, 1, 22, 23, 20,  Ген.Сираков  3, 12, 1, 7, 8, 9, 5, 2, 4, 10,  Гео Милев  2,  Георги Бенковски  4, 14, 19, 2, 11, 13, 8, 3, 7, 15, 6, 4, 5, 17, 12, 16, 23, 21, 10, 9,  Георги Иванов  3, 10, 4, 2, 8, 1, 7, 6,  Георги С.Раковски  3, 2, 5, 1, 7, 9, 8, 10, 6, 12, 13, 14, 11,  Гогол  8, 9, 7, 1, 6, 11,  Голи Рът  2, 6, 1, 4,  Горник  2, 1, 9, 7, 3, 4,  Гоце Делчев  2, 4,  Демокрация  10 Поща, 3,  Димитър Полянов  3, 2, 1,  Димчо Дебелянов  8, 19, 12, 9, 17, 13, 15, 11, 6, 14, 7, 16, 1, 4, 5, 10,  Добри Чинтулов  10, 2, 8, 3, 6, 1, 14,  Доростолска  1, 3, 2, 5, 4, 8, 6,  Елин Пелин  17, 5, 16, 4, 18, 9, 2, 1, 13, 12, 14, 15, 6, 10, 3, 7,  Забит Камък  8, 1,  Захари Стоянов  21, 6, 22, 23, 7, 8, 15, 13, 18,  Ивайло  1, 7, 2, 3, 4,  Иван Дял  1, 2,  Иван Рилски  10, 5, 6, 4,  Иглика  2, 3, 1, 4,  Йордан Йовков  45, 33, 37, 28, 29, 25, 23, 43, 35, 17, 16, 31, 30, 22, 12, 26, 18, 41, 15, 20, 21, 39, 24, 14, 23, 26, 17, 28, 39, 37, 22, 18, 41, 43, 29, 21, 33, 35, 12, 24, 16, 15, 45, 20, 25, 14, 31, 30, 5, 2, 6, 9, 1, 7, 10, 3, 11, 4,  Каменка  15, 11, 9а, 9, 2, 14, 6, 8, 4, 5, 12, 10, 3,  Кичира  4, 2, 1а, 3, 1,  Климент Охридски  53, 34, 55, 43, 42, 19, 5, 13, 14а, 9, 25, 30, 1, 11, 4, 16, 17, 14, 28, 24, 22, 6, 10, 12, 21, 29, 15, 7, 8, 27, 20, 3, 31, 23, 47, 36, 38, 45, 40, 51, 81, 86, 66, 79, 83, 77, 84, 62, 80, 74, 64, 73, 68, 67, 63, 73, 65, 48, 1, 54, 52, 58, 61,  Кнежа  6, 4, 1, 2,  Кокиче  3, 3, 1,  Комитска  18, 12, 15, 11, 18, 9, 8, 7, 4, 17, 2, 1, 14, 5, 6, 13, 3,  Кръстю Сарафов  2,  Лев Н.Толстой  8, 6, 5, 10, 3,  Лепетура  4, 6,  Любен Каравелов  8, 4, 6, 2, 14, 12, 9, 10, 3,  Люлин  1, 3, 4, 10, 8, 2,  Македонска  3, 5, 4, 4а, 7, 6, 1, 8, 12,  Максим Горки  11, 2, 15, 3, 9, 1, 5, 13, 17, 19а, 19, 25, 4,  Мара Петлешкова  6, 2, 1,  Маргарец  4, 6,  Марица  10, 14, 10а, 4, 8а, 5, 8, 6, 2, 7, 1,  Маркова Стъпка  6, 8, 23, 20, 4, 2, 21, 11, 12, 17, 10,  Мусала  1, 2,  Незабравка  2, 1, 3, 3, 1, 2,  Неофит Рилски  9, 9, 4, 1, 8, 2а, 3, 10, 6,  Никола Вапцаров  6, 3, 1, 5, 2, 13, 7, 4,  Никола Обретенов  4, 9, 13, 11, 2, 15, 19, 5, 7, 3 Пирин,  Новоселска  1, 4, 2, 3,  Оборище  4, 1, 6, 2, 5,  Околчица  8, 7, 1, 2, 18, 12, 16, 5, 2а, 4, 22, 6, 20, 24,  Опълченска  14, 17а, 15, 11, 16, 8, 17, 12, 7, 3, 13, 5, 10, 17, 26, 29, 22, 35, 23, 27, 31, 37, 21,  Освобождение  65, 67, 73, 63, 50, 69, 71, 32, 10, 4, 2, 14, 18, 16, 9, 6, 1, 13, 5, 15, 11,  Осми Март  1, 4, 2, 3,  Осогово  14, 4, 27, 24, 5, 1, 6, 3, 8, 7, 16, 20, 12, 10, 9, 2, 18,  Осъм  9, 7, 5, 1, 11, 2, 8, 4, 6, 10,  Паисий Хилендарски  3, 19, 29, 15, 24, 13, 49, 37, 44, 6, 20, 4, 40, 48, 35, 22, 33, 52, 36, 98, 1, 50, 2, 16, 42, 46, 18, 21, 27, 32, 9, 26, 15а, 8, 25, 28, 31, 11, 7, 35, 13, 21, 7, 37, 28, 32, 19, 16, 20, 46, 18, 40, 3, 1, 49, 52, 22, 25, 42, 29, 31, 2, 24, 4, 9, 27, 33, 36, 26, 44, 8, 15, 15а, 48, 50, 6, 98, 11, 10,  Панайот Хитов  2, 1, 6, 4,  Патриарх Ефтимий  6, 15, 9, 12, 8, 5, 7, 2, 3, 1, 4,  Пейо К.Яворов  12, 7, 11, 12,  Петко Войвода  10, 19, 7, 15, 6, 17, 18, 13,

На 19.05.2020 г. /14:01 - 16:30 ч./ -  Угърчин:   Александър Пушкин  22,  Александър Стамболийски  1а, 2, 1, 5, 3,  Ангел Кънчев  5, 7, 1, 3,  Баба Тонка  6, 4, 2,  Безименна  9,  Васил Левски  22, 16, 4, 13, 7, 19, 35а, 29а, 12, 18, 17, 31, 36, 3, 21, 20, 26, Складова База, 41, 31а, 9, 25, 34, 32, 15, 5, 8, 6, 2, 23, 1, 35, 27, 30, 37, 11, 151, 149,  Васил Петлешков  7,  Вежен  10, 5, 7, 8, 12,  Вълчо Русковски  27, 38, 36, 21, 34, 32, 29, 19, 4, 8, 16, 12, 3, 7, 9, 13, 10, 5,  Ген.Гурко  9,  Георги Бенковски  14, 19, 2, 11, 13, 8, 3, 7, 15, 6, 4, 5, 17, 12, 16, 23, 21, 10, 9,  Георги Иванов  3, 10, 4, 2, 8, 1, 7, 6,  Голи Рът  2, 6, 1, 4,  Горник  2, 1, 9, 7, 3, 4,  Доростолска  1, 3, 2, 5, 4, 8, 6,  Захари Стоянов  21, 6, 22, 23, 7, 8, 15, 13, 18,  Иван Дял  1, 2,  Иван Рилски  10, 5, 6, 4,  Иглика  2, 3, 1, 4,  Йордан Йовков  45, 33, 37, 28, 29, 25, 23, 43, 35, 17, 16, 31, 30, 22, 12, 26, 18, 41, 15, 20, 21, 39, 24, 14,  Кокиче  3,  Люлин  1, 3, 4, 10, 8, 2,  Максим Горки  17, 19а, 19, 25, 4,  Мара Петлешкова  6, 2, 1,  Маргарец  4, 6,  Мусала  1, 2,  Незабравка  2, 1, 3,  Неофит Рилски  9,  Никола Обретенов  4, 9, 13, 11, 2, 15, 19, 5, 7,  Новоселска  1, 4, 2, 3,  Освобождение  65, 67, 73, 63, 50, 69, 71, 32, 10, 4, 2, 14, 18, 16, 9, 6, 1, 13, 5, 15, 11,  Осми Март  1,  Осогово  14, 4, 27, 24, 5, 1, 6, 3, 8, 7, 16, 20, 12, 10, 9, 2, 18,  Осъм  9, 7, 5, 1, 11, 2, 8, 4, 6, 10,  Паисий Хилендарски  3, 19, 29, 15, 24, 13, 49, 37, 44, 6, 20, 4, 40, 48, 35, 22, 33, 52, 36, 98, 1, 50, 2, 16, 42, 46, 18, 21, 27, 32, 9, 26, 15а, 8, 25, 28, 31, 11, 7,  Патриарх Ефтимий  6, 15, 9, 12, 8, 5, 7,  Пейо К.Яворов  12, 7, 11, 12,  Петко Войвода  10, 19, 7, 15, 6, 17, 18, 13, 12, 9, 5, 2, 4,  Петър Берон  9, 5, 7,  Пирин  8, 9, 1, 18, 2, 11, 13, 7, 4,  Поп Андрей  13, 33, 23, 18, 15, 25, 29, 35, 22, 20, 9, 16, 27, 4, 7, 11,  Скачка  4, 3, 7,  Софроний Врачански  8, 4,  Стара Планина  8, 6, 1, 2, 4,  Странджа  4, 6, 2,  Табашка  3, 1, 2,  Теменуга  14, 1, 7, 3, 18, 24, 16, 6, 17, 2, 8, 12, 20, 10, 6а, 22, 11, 13,  Тодор Каблешков  20, 12, 1, 2, 14, 22, 8,  Тракия  17, 21, 20, 18, 16,  Хаджи Димитър  40,  Хан Аспарух  21,  Хан Крум  12, 36, 19, 26, 23, 20, 21, 15, 32, 18, 17, 16, 22, 30, 24, 18,  Хан Кубрат  1, 5, 16, 7, 2, 3, 11, 12, 26, 13, 22, 14, 17, 30, 9, 10, 19, 4,  Цар Калоян  25, 12, 32, 26, 22, 34, 16, 17, 15, 21, 20, 30, 23,  Шейново  8, 15, 17, 3, 7, 4, 19, 5, 9,  Шипка  43, 41, 1, 32, 3,  Шумака  28, 2, 6, 4,  Юрий Гагарин  25, 11, 3, 1, 18, 9, 10, 19, 16, 7, 5, 12, 6, 4,  Явор  24, 10, 3, 18, 14, 22, 50, 70, 8,    Склад

На 20.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ -  Тодоричене:   116009  ,  Капитан Петко Войвода  18, 13, 20, 14,  Кочо Честименски  1, 2,  Тодор Каблешков  31, 2, 24, 17, 37, 36, 43, 4, 11, 12, 41, 9, 32, 16, 28, 10, 13, 15, 7, 5, 33, 34

На 22.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ -  Петревене:  ул. Ген.Гурко  21, 27, 10, 18, 15, 13, 20, 9, 29, 22, 25, 19, 17,  Георги Сава Раковски  7, 54, 52, 4, 18, 6, 8, 3, 30, 20, 15, 10, 46, 12, 1а, 22, 24, 28, 1, 5, 16, 36, 48, 2, 40, 14, 44, 58, 26, 13, 50,  Хан Аспарух  7, 14, 10, 26, 12, 5, 4, 3, 24, 18, 28, 16, 6 А, 6,  Цар Освободител  15, 2, 14, 1, 4, 12, 3, 16, 8, 13, 6

Община Тетевен  

На 18.05.2020 г. /14:00 - 17:00 ч./   На 19.05.2020 г. /14:00 - 17:00 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 17:00 ч./ -  Галата:   Васил Левски  108, 125, 115, 117, 105, 131, 124, 126, 135, 119, 104, 122, 136, 106, 109, 113, 134, 112, 90, 118, 130, 141, 111, 137, 101, 102, 133, 138, 116, 121, 123, 129, 127, 139, 107,  Вела Пеева  13, 15, 2, 3, 6, 4, 7, 5, 1, 11,  Габаре  3, 11,  Георги Кирков  1,  Гергана  1, 3, 4, 2,  Димитър Полянов  13, 3, 2, 6, 5,  Йордан Йовков  22, 13, 5, 26, 17, 15, 11, 20, 27, 24,  Пейо К.Яворов  15, 13, 31, 7, 27, 19, 10, 25, 11, 1, 2, 23, 33, 4, 21, 12, 8, 6,  Пещера  2, 10, 6, 9, 11, 8, 3, 7, 13, 1, 4, 5,  Христо Ботев  42, 77, 58, 95, 68, 63, 59, 79, 62, 85, 54, 40, 71, 48, 44, 89, 34, 56, 91, 57, 60, 67, 50, 87, 66, 70, 64, 69, 36, 72,  Христо Смирненски  15, 4, 7, 13, 5, 6, 2, 9, 8, 17

На 19.05.2020 г. /14:00 - 17:00 ч./ -  Черни Вит:   Братойо Петков  2, 1,  Васил Левски  124, 130, 146, 178, 140, 160, 164, 150, 188, 174, 122, 126, 78, 33, 144, 31, 176, 136, 170, 134, 132, 182, 180, 162, 184, 158, 172, 156, 154, 138, 166, 168, 128, 152, 186, 148,  Здравец  3, 1, 7,  Махала Петровци  Къща Мильо, Къща Пена, Къща Любомир, Къща Слав, Къща Йото, Къща Найден, Къща Христо,  Момина Поляна  13, 2, 17, 3,  Петко Милев Страшния  2,  Христо Ботев  7, 39, 45, 37, 11, 31, 15, 43, 22, 25, 49, 19, 35, 13, 47, 23, 33, 27, 29, 17

На 20.05.2020 г. /14:00 - 17:00 ч./ -  Тетевен:   Махала Свидово,  Къща Цветан

На 20.05.2020 г. /14:00 - 17:00 ч./ -  Черни Вит: ул. Васил Левски  58, 28, 62, 20, 32, 26, 60, 72, 56, 22, 2, 54, 40, 18, 48, 24, 4, 68, 30, 50, 16, 36, 6, 70, 8, ул.  Миковци  11, 9, 13, 4, 8, 20, 1, 18, 16, 21, 6, 12, 14, 7

На 21.05.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Рибарица,  Общ. Тетевен:   Вежен  5, 8, 9, 19, 7, 4, 3, 11д, 6, 10, 2,  Ген.Владимир Вазов  12, 2, 3, 21, 4,  Георги Бенковски  226, 229, 276, 270, 237, 233, 263, 236, 250, 265, 240, 259, 231, 249, 257, 239, 282, 248, 261, 256, 258, 244, 272, 241, 232, 238, 253, 235, 262, 230, 243, 242, 255, 260, 252, 264, 280,  Заводна  2, 12, 5, 3, 10, 11,  Лъга  3, 2, 5, 1, 6,  Любен Каравелов  3, 8, 21, 1, 14, 12, 11, 2, 4, 5, 7,  Филип Тотьо  24, 26, 23, 29, 27,  Царичина  13, 5, 11, 3, 15, 1

На 22.05.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Галата:   036003,  045001,  048041,   14386  ,  Васил Левски  100, 1, 9, 20, 18, 4, 7, 11, 17, 14, 5, 22, 15, 23, 16, 21, 19, 10, 29, 27, 12, 13, 103, 8, 25, 13а, 41,  Георги Бенковски  26,  Димитър Благоев  6, 21,  Еделвайс  8, 14, 12, 6, 10, 4,  Иван Туйков  10, 1, 8, 5, 18, 14, 12, 16,  Никола Парапунов  5, 1, 3, 7,  Хаджи Димитър  14, 12, 4, 20, 18, 16, 2, 10, 6,  Христо Ботев  11, 22, 17, 1, 55, 25, 21, 13, 45, 3, 8, 6, 41, 2, 4, 33, 53, 37, 26, 28, 39, 15

На 22.05.2020 г. /14:00 - 17:00 ч./ -  Градежница:   Асен Стипцов  13, 5, 7, 3, 9, 11, 1,  Иван Вазов  69, 40, 41, 27, 17, 38, 54, 25, 57, 52, 51, 26, 11, 18, 59, 55, 62, 7, 70, 8, 35, 46, 36, 75, 5, 92, 9, 49, 44, 12, 73, 23, 22, 66, 56, 74, 65, 88, 34, 24, 39, 78, 45, 60, 94, 3, 48, 80, 77, 19, 67, 76, 14, 53, 71, 86, 6, 72, 13, 10, 21, 37, 50, 28, 4, 84, 29, 42, 58,  Косовец  42, 30, 32, 12, 16, 6, 14, 34, 5, 11, 17, 2, 4,  Люляк  9, 46, 58, 52, 44, 55, 48, 11, 60, 62, 50, 64, 54, 56, 40,  Сава Младенов  10, 2, 8, 12,  Синчец  2,  Хан Аспарух  64, 1, 3, 5, 7, 2

На 22.05.2020 г. /14:00 - 17:00 ч./ -  Тетевен:   Иван Вазов  27а

Община Троян  

На 18.05.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Троян,  Общ. Троян:   Георги С.Раковски  105, 107, 83, 89, 77, 79, 91, 99, 97, 95, 101, 93, 81, 103,  Христо Цонковски  6, 12, 1, 4, 2

На 19.05.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Троян,  Общ. Троян:   Буковец  2, 1, 1

На 20.05.2020 г. /13:46 - 16:30 ч./ -  Троян,  Общ. Троян:   Вежен  71 Къща-Пеньо,  Кв.Балкан  Къща-Бранимир, Кафене, 130, Ел.Пещ, 54, Помпа, ТП 48, Къща -Асен, Помпена Станция, 9, Къща-Радка, Къща-Даниел, Къща-Минчо, Къща-Станислав, 19, Вила, Къща-Пенко, Къща-Бранимир, Къща-Христина, Къща-Цена, Къща-Анчо, Къща-Пенка, Къща-Данко, Къща-Банко, Къща-Георги, Помпена Станция, Къща-Цветомир, Къща-Борис, Къща-Маргарита, Къща-Вачо, Къща-Марияна, Къща -Иван, Къща-Недко, Строеж, Къща-Надка, Къща-Мария, Къща-Бойко, Къща -Георгица, Къща-Мичо, Къща-Ивелина, Къща-Илия, Къща-Милко, Къща-Стефана, Къща-Дона, Къща-Цветанка, Къща-Дочо, Къща-Пена, Къща-Начо, ТП83, Къща-Колю, Къща-Богомил, Къща-Павли, Къща-Мита, Къща-Красимира, Къща-Пенчо, Къща-Тодорина, Къща-Спаска, Къща-Иван, Къща-Боро, 21, Къща -Власи, Къща-Пламен, 22, Къща-Добринка, Къща-Власи,  Македония  2, 46,  Мах.Средно Трапе  Къща-Кино, Къща-Дона, Къща-Милко, Къща-Васил, Къща-Минко, Къща-Пламен, Къща-Стефана, Стоп-Постройка, Къща-Христо, Къща-Тодор, Къща-Младен, Къща-Ангел, Къща-Гена, Къща-Койно, Къща-Пена, Къща-Пеньо, Къща-Стефко, Паркинг, Къща-Георги, Къща-Петър, Къща-Дочо, Къща-Найден, Къща-Димо, Къща-Пенка, Къща-Иван, Къща-Дилян, Работилница, Къща-Николай, Къща-Цона, Къща-Боро, 42 Къща-Йонета, Къща-Цанко, Къща -Въло, Къща-Иванка, Къща-Коста, Къща-Цочо, 90, Къща-Пенчо, Общ.Сграда, Къща-Веселин, Къща-Дина, Къща-Калю, Къща-Теодосий, Къща-Красимир

На 21.05.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Дебнево:   Балкан  3, 1,  Видима  10, 21, 17, 19,  Възраждане  1, 4, 2, 3, 6,  Девети Септември  15,  Доктор Казаков  6, 13, 15а, 3, 15, 9, 1, 7, 17, 5, 4, 21, 19,  Дружба  11,  Златешка  5, 9, 3, 7, 4, 8, 2, 6, 1,  Калчо Консулов  8, 9, 2, 3, 6, 1, 7, 17, 19,  Клокотница  13, 3, 9, 10, 21, 15, 6, 27, 2, 7, 5, 8, 19, 12, 11,  Крайбрежна  14, 8, 2, 6, 16, 10, 4,  Люлякова  3, 1, 8, 18, 12, 10, 14,  Мир  4, 2, 6,  Оборище  4, 10, 1, 3, 5, 7, 2, 6,  Осми Март  40, 31, 1, 58, 23, 78, 32, 41, 72, 48, 25, 35, 86, 8, 22, 16, 66, 62, 28, 33, 17, 20, 14, 37, 68, 4, 36, 74, 6, 09, 26, 24, 88, 9, 50, 27, 15, 43, 30, 2, 21, 52, 46, 5, 42, 82, 44, 7, 60, 45, 57, 47, 70, 80, 3, 54, 39, 38, 13, 34, 56, 64,  Първомайска  9, 3, 10, 5, 2, 6, 8, 7, 4, 11, 1,  Радецки  6, 2, 8, 4, 1,  Стара Планина  3, 7, 4, 5, 6,  Троян  10, 3, 1а, 4, 7, 2, 1, 5,  Червено Знаме  7, 3, 9, 2, 5,  Червещица  1, 9, 3, 5, 7

На 22.05.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Бели Осъм:   Дочо Чакъров  120,  Кокиче  36, 9, 3, 31, 7, 5, 1, 19, 39, 13, 15, 40, 30, 37, 33, 41,  Стоян Българенчето  229, 176, 184, 146, 152, 107, 213, 191, 174, 219, 144, 168, 217, 270, 274, 190, 221, 205, 143, 249, 231, 158, 225, 150, 188, 193, 142, 114, 276, 166, 247, 134, 136, 272, 235, 223, 196, 245, 186, 198, 251, 132, 138, 241, 164, 189, 182, 154, 215, 148, 243, 96, 227

Община Угърчин  

На 18.05.2020 г. /14:00 - 17:00 ч./   На 19.05.2020 г. /14:00 - 17:00 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 17:00 ч./   На 21.05.2020 г. /14:00 - 17:00 ч./   На 22.05.2020 г. /14:00 - 17:00 ч./ -  Лесидрен:   Александър Стамболийски  29, 14, 35, 31, 21, 5, 18, 7, 13, 16, 11, 17, 23, 28, 34, 1, 19, 15, 27, 4, 8, 20, 39, 6, 25, 32, 22, 24, 37, 3,  Възраждане  9, 2, 6, 11, 4, 10, 12, 3, 13, 5, 14, 8, 1, 16, 7, 18,  Георги Бенковски  9, 10, 8, 7, 6, 3, 1, 5, 2, 4,  Коман  1, 2,  Местност Капин  Къща Христо, Къща Въло, Къща Николай, Къща Борис, Къща Марин,  Местност Ношаря  Колиба, 1 Колиба,  Орницата  ,  Раковска  3, 11, 15, 5, 10, 9, 7, 2, 13, 4, 12,  Стоян Петков  13, 5, 1, 6, 11, 9, 2, 8, 3,  Страцин  2, 3,  Христо Ботев  11, 20,  Христо Смирненски  11, 5, 7, 2, 9, 13, 17, 4, 14, 15,  Чаршията  15, 17, 2, 10, 3, 12, 13, 11, 19, 4, 9, 6, 7, 1,  Чуловдолска  8, 6, 7, 9, 4, 1, 10, 5, 2, 12, 3

 

Област Монтана

Община Вълчедръм  

На 19.05.2020 г. /14:00 - 14:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Вълчедръм:   22-ти Септември /23-ти/  12, 14, 3, 4, 11, 12, 32, 31, 26, 18, 33, 29, 19, 30, 13, 15, 20,  919016,  922026,  922032,  922035,  922045,  922046  Землището,  922050,  922058,  Адалберт Антонов  12, 18, 20, 7, 16, 1, 3, 4, 6, 5, 8, 1, 10, 2, 15,  Александър Стамболийски  6, 8, 2, 15, 3, 10, 1, 4,  Ангел Кънчев  5, 2, 7, 6, 3,  Антон Страшимиров  11, 5, 2, 1, 12, 13, 3, 4, 2, 1,  Армалуй  2 Осветление, 17, 7, 15,  Ахелой  2, 12, 6, 1, 3, 10,  Баба Тонка  24, 2,  Балатон  38, 61, 36, 42,  Бачо Киро  1, УО, 2, 4,  Бенковски /Д.Благоев/  88, 25,  Битоля  14, 2, 1, 6, 13, 10, 11, 8, 12,  България /Г.Димитров/  108, 105, 109, 126, 106, 73, 110, 120, 96, 118, 132, 103, 119а, 99 Сладкарница, 111, 114, 88, 101, 115, 130, 112, 122, 116, 99, 107, 17, 35, 15, 117, 1, 97, 79, 81, 75, 96, 87, 104, 90, 83, 94, 73, 48, 69, 98, 92, 85, 80, 91 Железария, 51а Магазин, 71, 91, 100, 102, 106, 129, 161, 164, 136, 158, 139, 137, 156, 168, 141, 138, 144, 134, 119, 133, 117, 121, 142, 136, 150 Шивашки Цех, 125, 123, 114, 126, 129, 122, 143, 106,  Васил Левски  42, 34, 9, 32, 36, 38, 40, 7, 14, 1, 26, 24, 18, 16, 20, 2, 4, 22,  Васил Петлешков /Г.К-Ва/  3, 4, 6, 2, 8,  Верила  19,  Витоша  6, 1, 4, 2, 3,  Вихрен  16, 2, 4, 1,  Ген.Владимир Стойчев /Мб/  6, 4,  Генерал Гурко  9, 1, 12, 7, 10, 6, 5, 8, 2, 16,  Генерал Скобелев  5,  Георги Попадийски  6, 8, 16, 2, 12, 20, 3, 13, 10, 1, 5, 18,  Граф Игнатиев /А.Жданов/  9, 7, 11, 5, 10, 16, 18, 3, 12, 13, 14,  Евлоги Георгиев /Ален Мак  9, 13, 15, 7, 11, 20,  Златия  19, 25, 15, 17, 14, 27, 31, 22, 18, 23, 26, 26а, 20, 29, 16,  извън населеното място  стоп. двор, Бензиностанция, Зърно База, Ферма, Навес, Рем. Работилница, 1, Склад, Склад Зърно,  Изгрев /М.Гвардия/  4, 1, 8, 5, 3, 2, 7, 14, 9, 10, 14,  Капитан Савойски  5, 1, 5, 4, 3, 6, 2, 8, 35, 33, 26, 27, 23, 22, 31, 24, 25, 29, 15, 12, 13, 21, 11, 17, 19, 10, 9, 16, 14,  Кирил Марков  1, 9, 6, 2, 18, 8, 4, 3, 11, 10, 12,  Климент Охридски  6, 1, 3, 10, 8, 12, 2, 4,  Клокотница  28, 31, 47, 22, 27, 33, 20, 62, 64, 61, 41, 58, 45, 19, 11, 59, 49, 52, 13, 43, 18, 50, 55, 67, 53, 56, 60, 35, 15, 14, 17, 29, 57, 7, 9,  Лайош Кошут  6, 1, 4, 2,  Марица  13, 14, 8, 19, 9, 18, 21, 11, 30, 26, 10, 12, 22, 15, 17, 23, 29, 32, 1, 4, 3, 5, 2, 6,  Никола Обретенов /В.П-Ва/  5, 2, 4, 1,  Освобождение /Ленин/  11, 1, 10, 15, 4, 7, 2, 8, 6, 12, 3, 13, 9, 19, 27, 31, 14, 17, 16, 25, 33, 22, 18, 20, 29, 24, 20, 31, 52, 47, 37, 54, 28, 34, 26, 40, 50, 51, 55, 44, 32, 43, 30, 42, 46, 48, 36, 49, 38, 35, 9, 39, 45, 53,  Отец Пайсий  62, 46, 49, 45, 68, 78, 72, 66, 76, 47, 39, 74, 70, 11, 48, 84, 75, УО, 80, 86, 70, 62, 55, 80а, 90, 57, 65, 53, 71, 92,  Пенчо Славейков  6, 7, 4,  Петко Славейков  5, 9, 2, 3,  Петър Парчевич  6, 8, 2, 2,  Пъстрина  6, 2, 1, 3,  Сан Стефано  8, 1, 5, 7, 6, 3,  Стадиона /Комсомолска/  7, 17, 10, 19, 21, 23, 14, 5, 9, 11,  Стефан Караджа  2,  Стоян Заимов /С.Русев/  6, 10, 1, 24, 21, 15, 8, 4, 13, 12, 14, 22, 5, 3, 9, 7, 16, 18, 19, 2,  Струма  7, 2, 6, 8, 1, 12, 10, 3, 5,  Съединение /В.Коларов/  3, 2, 1,  Тимок  1,  Тодор Каблешков /Х.М-Лов/  2, 1, 5, 4, 6, 7,  Хаджи Димитър  13,  Хаимбоаз  8, 5, 1, 10, 7, 3, 2, 4, 11,  Христо Ботев  29, 10, 2, 16, 25, 14, 15, 18, 20, 28, 32, 27, 39, 35, 19, 17, 21, 33, 24, 33, 1, 6, 8, 11, 2, 10, 4, 13, УО, 7, 18, 20, 22,  Христо Давидов  27, 24, 26, 34, 21, 28, 22, 18, 15, 25, 29, 17, 32, 7, 15, 12, 6, 9, 3, 14, 5, 8, 20, 2, 11, 1, 4, 16, 18,  Хъшове  4, 2, 1, 8, 7, 6, 3, 5,  Цар Самуил  45, 15, 8, 2, 13, 12, 14, 22, 5, 4, 20, 23, 21, 6, 18, 17, 27, 7, 25, 1,  Цар Симеон Велики /М-Л Т/  47,  Цибрица  5, 3, 2,  Черни Връх  6, 4, 2, 3,  Шейново  5, 2, 7, 3, 1, 1, 2, 3, 4,  Шипка  4, 3, 5, 8, 10, 12, 1, 9, 2, 16,  ъгъл на Хр. Ботев и ул. Отец Паисий, ул. Янтра  6, 4, 2

На 19.05.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Вълчедръм:   919016,  ул. Адалберт Антонов  3, 4, 6, 5, 8, 1, 10, 2, 1, ул. Антон Страшимиров  4, ул. Баба Тонка  24, 2,  Бенковски /Д.Благоев/  88, 25,  Битоля  14, 2, 1, 6, 13, 10, 11, 8, 12,  България /Г.Димитров/  97, 79, 81, 75, 96, 87, 104, 90, 83, 94, 73, 48, 69, 98, 92, 85, 80, 91 Железария, 51а Магазин, 71, 91, 100, 102, 106, 17, 35, 15, 117, 1,  Васил Левски  14, 1, 26, 24, 18, 16, 20, 2, 4, 22,  Ген.Владимир Стойчев /Мб/  6, 4,  Георги Попадийски  6, 8, 16, 2, 12, 20, 3, 13, 10, 1, 5, 18,  Граф Игнатиев /А.Жданов/  9, 7, 11, 5, 10, 16, 18, 3, 12, 13, 14,  Евлоги Георгиев /Ален Мак  9, 13, 15, 7, 11, 20,  Златия  19, 25, 15, 17, 14, 27, 31, 22, 18, 23, 26, 26а, 20, 29, 16,  Извън Населеното Място  Зърно База, Ферма, Навес, Рем. Работилница,  Изгрев /М.Гвардия/  14,  Капитан Савойски  1, 5, 4, 3, 6, 2, 8,  Клокотница  28, 31, 47, 22, 27, 33, 20, 62, 64, 61, 41, 58, 45, 19, 11, 59, 49, 52, 13, 43, 18, 50, 55, 67, 53, 56, 60, 35, 15, 14, 17, 29, 57, 7, 9,  Лайош Кошут  6, 1, 4, 2,  Марица  1, 4, 3, 5, 2, 6,  Никола Обретенов /В.П-Ва/  5, 2, 4, 1,  Освобождение /Ленин/  19, 27, 31, 14, 17, 16, 25, 33, 22, 18, 20, 29, 24,  Отец Пайсий  11,  Пенчо Славейков  6, 7, 4,  Петко Славейков  5, 9, 2, 3,  Пъстрина  6, 2, 1, 3,  Сан Стефано  8, 1, 5, 7, 6, 3,  Стадиона /Комсомолска/  7, 17, 10, 19, 21, 23, 14, 5, 9, 11,  Стефан Караджа  2,  Стоян Заимов /С.Русев/  2,  Струма  7, 2, 6, 8, 1, 12, 10, 3, 5,  Съединение /В.Коларов/  3, 2, 1,  Тимок  1,  Хаимбоаз  8, 5, 1, 10, 7, 3, 2, 4, 11,  Христо Ботев  1, 6, 8, 11, 2, 10, 4, 13, УО, 7, 33,  Христо Давидов  7, 15, 12, 6, 9, 3, 14, 5, 8, 20, 2, 11, 1, 4, 16, 18,  Цар Самуил  15, 8, 2, 13, 12, 14, 22, 5, 4, 20, 23, 21, 6, 18, 17, 27, 7, 25, 1,  Цибрица  5, 3, 2,  Черни Връх  6, 4, 2, 3,  Янтра  6, 4, 2

На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 21.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Вълчедръм:   Баба Тонка  24, 2,  Бенковски /Д.Благоев/  88, 25,  България /Г.Димитров/  17, 35, 15,  Ген.Владимир Стойчев /Мб/  6, 4,  Георги Попадийски  6, 8, 16, 2, 12, 20, 3, 13, 10, 1, 5, 18,  Евлоги Георгиев /Ален Мак  9, 13, 15, 7, 11, 20,  Златия  19, 25, 15, 17, 14, 27, 31, 22, 18, 23, 26, 26а, 20, 29, 16,  Клокотница  28, 31, 47, 22, 27, 33, 20, 62, 64, 61, 41, 58, 45, 19, 11, 59, 49, 52, 13, 43, 18, 50, 55, 67, 53, 56, 60, 35, 15, 14, 17, 29, 57, 7, 9,  Лайош Кошут  6, 1, 4, 2,  Пъстрина  6, 2, 1, 3,  Стадиона /Комсомолска/  7, 17, 10, 19, 21, 23, 14, 5, 9, 11,  Струма  7, 2, 6, 8, 1, 12, 10, 3, 5,  Съединение /В.Коларов/  3, 2, 1,  Хаимбоаз  8, 5, 1, 10, 7, 3, 2, 4, 11,  Христо Ботев  33,  Цар Самуил  15, 8, 2, 13, 12, 14, 22, 5, 4, 20, 23, 21, 6, 18, 17, 27, 7, 25, 1,  Цибрица  5, 3, 2

Община Лом  

На 18.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 21.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Лом:   Алеко Константинов  21, 23, 2, 7, 1, 16, 26, 14, 8, 12, 2 А, 19, 3, 25, 11, 17, 6, 4, 9, 15, 20, 13, 24, 10, 5, 18, 22,  Братя Миладинови  7, 32, 8, 10, 16, 30, 18, 12, 14, 2, 26, 24, 22, 5, 1, 6, 9, 20, 28,  Гоце Делчев  13, 15, 20, 12, 9, 4, 8, 16, 22, 6, 17, 1, 5, 14, 18, 11, 10, 2, 3,  Искър  15, 20, 14, 21, 17, 13, 42, 6, 3, 22, 39, 31, 29, 18, 8, 23, 25, 7, 36, 28, 12, 19, 24, 35, 38, 37, 10, 34, 32, 16, 30, 27, 11, 4, 9, 44, 40, 33, 1,  Люляк(Петър Калчев)  12, 4, 6, 10,  Марица  3, 14, 10, 11, 12, 4, 2, 13, 16, 19, 21, 5, 15, 9, 18, 1, 8, 7, 17, 6,  Митко Палаузов  7,  Пелистър  7, 10, 6, 8, 9, 4, 1, 5, 2, 3,  Пирот  31, 37, 35,  Стара Планина  28, 29, 11, 15, 30, 32, 24, 12, 31, 20, 14, 21, 23, 13, 18, 25, 33, 9, 16, 17, 19, 26,  Тимок  10, 7, 3, 9, 4, 1, 8, 6, 2, 5,  Тунджа  24, 26, 16,  Цар Петър(М.Стефанов)  26, 35, 52, 39, 48, 41, 37, 31, 46, 44, 43, 42, 36, 32, 38, 40, 8, 50, 30, 34, 33, 29, 28,  Шести Септември  12, 16, 10, 20, 14, 8, 18, 6, 2

На 18.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 21.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Лом:   Върбица(Тодор Илиев)  1,  Гаврил Карастоянов(В.Тер)  2, 5, 3, 1, 6, 4, 8,  Генерал Скобелев  5, 7, 4, 18, 20, 10, 16, 8, 2, 6, 12, 14, 3,  Гео Милев  10, 4, 12, 1, 14, 3, 2, 6,  Добруджа  2,  Дружба  15, 22, 8, 38, 13, 28, 2, 1, 31, 23, 20, 17, 16, 39, 25, 18, 5, 10, 26, 6, 9, 35, 19, 41, 3, 40, 14, 32, 27, 24, 42, 11, 21, 33, 37, 4, 36, 29, 34, 30,  Кокиче  6, 2, 4,  Крайречна(Димитър Ганев)  1, 16, 7, 6, 10, 22, 26, 18, 9, 2, 20, 24, 11, 8, 4, 3, 12,  Латинка  49, 47, 45, 53, 19, 43, 51, 41,  Момин Брод  5, 2,  Пенчо Славейков  5, 7, 3, 11, 1, 9,  Райко Даскалов  18, 12, 3, 20, 13, 4, 11, 6, 5, 16, 9, 10, 14, 8, 1, 7,  Синчец-Момин Брод  3, 6, 2, 4, 1,  Средна Гора  2, 6, 1, 4, 3, 5,  Христо Иванов Кулин(Ц.М)  2, 5, 4, 3, 10,  Цанко Церковски  3, 12, 10, 5,  Цвятко Панов Комитата(Лд)  3, 4, 2, 8, 5, 6, 1

На 18.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./   На 19.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./   На 21.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ -  Лом:   Даме Груев  14, 6, 12, 10, 8, 22, 30, 28, 18, 32, 16, 1, 34, 20, 26, 24,  Добруджа  30, 25, 24, 28, 16, 22, 34, 26, 32, 20, 18, 27, 21,  Каймакчелан  17, 14, 15, 16,  Червена Стена  13, 11, 10, 12,  Шести септември  37, 41, 53, 45, 27, 35, 39, 43, 47, 49, 55

На 18.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 21.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Станево:   ул. Двадесет и девет  2, ул. Петнадесет  27 УО, ул. Тридесет и девет  2, 6, 4, ул. Тридесет и едно  8, 34, 55, 30, 51, 59, 41, 27, 49, 35, 57, 32, 37, ул. Тридесет и осем  13, 17, 7, 2, 5, 4, 46, 15, 10, 11, 8, 6, 21, 1, 3, ул. Тридесет и седем  3, 1, ул. Тридесет и три  3, 4,  ул. Тридесет и шест  32, 17, 4, 6, 42, 40, 36, 38, 28, 24, 30, 2, 34, ул. Четиридесет  5, 1, 4,  ул. Четиридесет и пет  3, 5, 4, 2,  ул.Четиридесет и три  7, 11, 4, 13, 17, 24, 2, 22, 15, УО, 8, 12, 10, 5, 14, ул.  Четиридесет и шест  4, 6

 

 

Област Перник

Община Брезник  

На 18.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 21.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Велковци,  Общ. Брезник

Община Перник  

На 18.05.2020 г. /14:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 21.05.2020 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник: ул.  6-ти май  6, 4,  ул. Айтос  20а, 16, 18, 5, 22, 13, 15, 11, 12, 6, 2, 1, 8, 10, 4, 3, 14, 20, 7, 17, ул. Асеновград  1, ул. Ахтопол  6, 8, 2, 4, 5, 22, 46, 21, 17, 24, 13, 16, 9, 48, 38, 27, 42, 5, 40, 23, 12, 26, 10, 25, 14, 28, 44, 19, 3, 32, 1, ул.  Балчик  15, 16, 24, 7, 16б, 16а, 18, 10, 11, 12, 22, 20, 5, 8, 1, 4, 3, 2, ул.  Банско  3, 5, 1, 4, 2, ул. Битоля  18, 11, 9, 7, 6, 1, 4, 1 А, 2, 5, 3, ул. Ботевград  15, 17, 12, 8, 10, 9, 11, 10, 10, 14, 1, 6, 7, 3, 4, 5, 9, 6, 2,  ул. Брайла  5, ул. Брацигово  13а, 33, 44, 42, 21, 38, 4, 10, 25, 19, 32, 15, 6, 11, 12, 16, 1, 13, 14, 32, 26, 3, 24, 30, 28, 3а, 29, 31, 17, 34, 18, 37, 2, 33, 20, 8, 36, 35, 5, 9, ул. Брезник  90, 88, 93, 18, 6, 14, 4, 23, 16, 6, 25, 27, 10, 12, 27, 27, 37, 8, Зад бл.1, 23, 3, 2, 2, 19, 1, 1, 21, Вх.на Болницата, 23, 67, 40, 37, 55, 41, 63, 50, 85, 72, 45, 57, 33, 60, 65, 81, 70, 34, 26, 87, 66, 51, 64, 48, 69, 86а, 60, 77, 67, 75, 54, 56, 38, 46, 42, 84, 30, 31, 53, 43, 82, 32, 58, 44, 29, 55, 71, 76, 78, 89, 33, 91, 83, 24, 28, 22, 52, 81, 80, 86, 73, 72, 46а, 36, 59, 83, 51, 81, 62, 68, 47, 61, 49, 57а, 37, 79, ул. Бургас  7, 8, 9, 1, 4, 6, 3, 2, ул. Бяла Слатина  9, 4, 1, 23, 25, 31, 31а, 17, 27, 31, 6, 29, 23, 27а, 15, 21, 2, 11, 17, 13, 7а, ул. Варна  20, 17, 30, 8, 9, 22, 12, 29, 12а, 23, 1, 3, 31, 7, 10, 15, 5, 16, 33, 32, 3, 19, 13, 24, 28, 21, 2, 18, 11, 26, 27, 14, 14, 25, 33б, 17, ул. Велинград  6, 5, 3, 2, 8, 4, 9, 7, 1, ул. Видин  13, 11, 19в, 17, 11а, 19, 5а, 10, 8, 9, 4, 7, 19а, 14, 15, 2, 15а, 18, 17, 5, 19б, 16, 6, 6а, 12, 20, 3, 21, 1, 8а,  Враца  41, 54, 27, 94, 23, 42, 31, 74, 96, 70, 79, 78, 40, 29, 82, 63, 72, 66, 56, 78а, 35, 76, 36, 43, 100, 38, 45, 50, 25, 21, 30, 34, 49, 50, 65, 81, 65, 60, 84а, 39, 61, 48, 86, 19, 41а, 84, 53, 59, 88, 87, 98, 92, 90, 33, 47, 80, 62, 64, 68, 32, 55, 46, 44, 77, 58, 37, 66, 51, 52, 17, 26, 20, 12, 8, 3, 24, 13, 9, 22, 10, 15, 11, 18, 14, 5, 28, 7, 1, 2, 4, 6, 8, ул. Граово  28, до Бензиностанцията, 32, 40, 44а, 44, 36, 38, 35, 33, 36, 42, 31, 34, 1а, ул. Добруджа, ул. Дряново  6, 3, 4, 5, 1, ул. Епископ Киприян  3, 1, 1, 4, 2, 2, срещу  бл. 2, ул. Етрополе  7, 10, 2, 4, 11, 5, 10 а, 8, 9, 6, ул. Златица  2, 1, 4, ул. Изток, ул.  Илия Бешков  18а, 18, 16, ул. Ихтиман  2,  ул. Казанлък  5, 1, 4, 12, 6, 2, 10, 7, 10а, 14, 1, 8, 6, 2, 20, 16, 18, ул. Карлово  1, ул. Клепало,  Училище, Павилион, ул.Котел  14, 5, 12, 12а, 2, 4, 6, 10, 3, 2а, 4а, 11, 16, 8, 10а, 9, 1, ул. Кракра  12, ул. Кракра Пернишки  12, 14, 8, 12, 12, 2, до Монарх. клуб между бл.12/14, 12, 14, 14, 12, 10, 6, 6,  ул. Красно Село  45, 8, 15, 6, 22, 11, 16, 5, 4, 9, 13, 9, 21, 4а, 23, 20, 10, 8а, 3, 12, 18, 19, 14, 17, 22, ул. Кърджали  9, 16, 18, 11, 1, 7а, 6, 14, 7, 4, 8, 2, 7, 3, 5, 10, ул. Лясковец  1, 2, 3, ул. Монте Карло  1, 219, 1, 230, 213, 211, 215, 213, 212, 214, 219, 218, 217, 216, 228, 233, 223, 231, 233, 232, 224, 222, 229, 227, 220, 223, 222, 221, 225,  Нов Безистен  52 45, 33, 23, 6, 51, 41, 37, 1, 39, 8, 59, 35, 55, 34, 47, 57, 38, 11, 30, 18, 45, 10, 14, 45, 26, 9, 13, 20, 42, 28, 24, 2, 48, 25, ул. Нова Загора  3, 6, 1, 5, 2, 4, ул. Нови Пазар  54, 54а, 5, 24, 25, 50, 8, 22, 30, 5, 23, 14, 11, 32, 27, 46, 38, 15, 40, 27а, 6, 18, 12, 52, 28, 48, 54, 20, 44, 26, 2, 20, 9, 3, 36, 13, 1, 32, 21, 29, 7, 16, 4, 42, 10, 34,  ул. Одрин  15, ул. Омуртаг  3, 1,  ул. Охрид  25, 2, 16, 1, 13, 7, 15, 4, 19, 23, 24, 9, 21, 26, 12, 3, 11, 5, 17, 1, 10, 22, ул. Павликени  33, 26, 29, 33, 27, 19, 24, 30, 25, 23, 36, 26а, 19а, 9, 21, 17, 31, 34, 22, 20, 32, 28, ул. Пирдоп  115, 20, 32, 55, 79, 18, 71, 30, 54, 59, 53, 83, 67, 40, 75, 48, 51, 57, 63, 28, 34, 61, 81, 24, 22, 52, 36, 26, 38, 73, 77, 50, 49, 69, 42, 65, 46, 45а, 47а, 47, 45, 37, 43, 5, 14, 3, 31, 12, 17, 9, 39, 1, 19, 18, 15, 11, 33, 4, 21, 41, 2, 6, 8, 29, 10, 25, 16, 27, 15, 13, 111, 62, 64а, 129, 82, 68, 97, 127, 74, 107а, 105, 56, 117, 115, 90, 99, 96, 80, 92, 94, 101, 84, 95б, 103, 58, 91, 93, 125, 95, 113, 123, 135, 86, 119, 109, 78, 76, 66, 107, 131, 87, 89, 64, 133, 72, 85, 88, 70, ул. Пловдив  98, 113, 100, 96, 115, 102, 94, 117, 79, 71, 65, 61, 70, 75, 53б, 54, 36, 49, 51, 75, 44, 57, 69, 62, 35, 81, 37, 61а, 59, 55а, 68, 45, 34, 74, 60, 41, 66а, 42, 67, 85, 48, 38, 39, 43, 77, 64, 40, 50, 56, 66, 87, 79, 91, 53, Магазин №30, 89, 52, 72, 83, 63, 73, 55, 84, 111, 76, 88, 103, 105, 107, 90, 93, 80, 99, 78, 92, 95, 82, 86, 109, 101, 97, 99, 92, 17а, 8, 3, 2, 10, 25, 12, 18, 27, 21, 5, 16, 7, 12а, 23, 13, 22, 30, 25, 9, 11, 24, 26, 17, 33а, 29, 20, 14, 35а, 1, 33, 4, 28, 6, 32, 31, 19а, 19, ул. Първи май  12, До Бл.12, 12, ул. Радомир  1, 3, 3, 9, 9, 9, 3а, 8, 5, Павилион, 3,  ул. Разлог  1, ул. Раковска  26, 1, 1, ул. Раковски  зад Нона, 26в, 1, 3, 1,  Русе  26, 6, 21, 2, 19, 8, 3, 9, 20, 12, 5, 1, 14, 22, 16, 10, 13, 4, 7, 24, 18, 17, 15, 11, ул. Самоков  31, 66, 35, 37, 35, 29, 33, 28, 35, ул. Нов Безистен 45, 10, 7, 1, до МВР, 4, 1, 42, 38, 37а, 40, 39, 44, Цех, 36, 32,  ул. Св. св.Кирил и Методий  8, 8, 10, 12, 6, 8, 79, Павилион, до 2-ра Поликлиника, Книжарница, Тото пункт, до Кръвна Банка, ул. Свищов  13, 9, 11а, 11, 3, 1, 7, 17, 15, ул. Севлиево  12, 24а, 29, 19а, 22, 16, 23а, 21, 27, 18, 20, 26, 25, 29а, 31, 27а,

На 18.05.2020 г. /14:16 - 16:30 ч./   На 19.05.2020 г. /14:30 - 16:30 ч./   На 21.05.2020 г. /14:30 - 16:30 ч./   На 22.05.2020 г. /15:00 - 18:00 ч./ -  Студено Буче:   Стефан Караджа  2

На 18.05.2020 г. /14:16 - 16:30 ч./   На 22.05.2020 г. /15:00 - 18:00 ч./ -  Брезник:   Цвета Лумбарова

На 18.05.2020 г. /14:16 - 16:30 ч./   На 22.05.2020 г. /15:00 - 18:00 ч./ -  Даскалово:   Втора

На 18.05.2020 г. /14:16 - 16:30 ч./   На 22.05.2020 г. /15:00 - 18:00 ч./ -  Драгичево:   Байкал  2,  Възраждане  23, 21, 27, 19, 22, 25, 8, 14, 39, 3, 15, 11, 6, 1, 5, 13, 17, 33, 35, 20, 7, 22, 10, 4, 16, 15, 1, 18, 29, 2, 12, 9, 6а,  Георги Бенковски  7, 8а, 9, 3, 2, 12, 18, 4, 14, 10, 6, 5, 16, 1,  Кракра  28, 43, 45, 26, 30, 47, 46, 44, 42, 49, 30, 51, 30, 40, 53, 36, 45, 49, 38, 70, 61, 77, 69, 3, 54, 63, 75, 59, 81, 52, 65, 45, 79, 110, 62, 46, 48, 83, 58, 60, 66, 101, 56,  Магистрала  Гл.път Е79, 1, Гл.път Е79, 1, Автокъща,  Мария Луиза  2,  Пирин  53, 51, 53а,  Първа  6, 18,  Райна Княгиня  14, 4, 7, 19, 16а, 5, 17, 6, 12, 8, 25, 27, .9, 23, 21, 13, 11, 15, 9, 16, 18, 22, 31, 39, 29, 20,  Рила  1, 7, 3,  Рударска  39, 25, 27, 12, 8, Казан, 5, 15, 37, 19, 43, 39, 16, 17, 9, 11, 35, 3, 33, 10, 13, 7, 4, 41, 6, 23, 29, 14, 21, Магист. Е-79 Автоборса Вики, Павилион,  Стара Планина  5, 1, 3, 2, 5,  Стефан Караджа  2, 1а, 1, 3,  Струма  7, 13, 9, 1, 8, 2, 5, 16, 11, 4, 13, 6,  Тинтява  6, 3, 9, 2, 1, 5,  Христо Ботев  12, 14, 4, 8, 13, 3, 6, 12, 1, 5, 7, 16, 2, 8, 11,  Цар Симеон  3, 16, 29, 20, 24, 27, 19, 11, 14, 4, 30, 13, 31, 21, 26, 25, 33, 17, 8, 28, 7, 12, 9, 10, 23, 34, 22, 36, 1, 32, 18,  Явор  11, 9, 1, 2, 5, 7, 6, 3, 4,  Янтра  4,    срещу Склад Строителни материали, 13, Магистрала, Тир-Паркинг, Е-79, 1

На 18.05.2020 г. /14:16 - 16:30 ч./   На 22.05.2020 г. /15:00 - 18:00 ч./ -  Кладница:   V-15 , Кв.19  ,  VІІІ-29, Кв.18,  XI-29 Кв.18 Делта Хил,  Берлин  24, 14, 15, 20, 17, 19, 5а, 10, 12, 1а, 9, 8, 3, 1, 7, 5, 2,  Брюксел  10, 2, 3, 3а, 1, 4,  Виена  2, 7, 5,  Делта Хил  Кв.17,  жк Делта Хил,   УПИ VI-33,  Кв.12,  Лондон  72, 35, 55, 53, 70, 9а, 9д, 44, 11, 52, 17, 9в, 22, Кв.17, 46, 38, 24, 1, 15, 60, 68, 33, 31, 51, 49, 66, 37, 54, 19, 21, 39,  Рим  46, 48, 44, 52, 50, 60, 58,  с. Кладница,  Община Перник,  Екологично Селище „Делта Хил“ 1, 75, 64, 30, 36, 45а, 14, 32, 46, 49, 12, 53, 8, 51,  Стадиона  35, 38, 41,   УПИ II-35, Кв.17 Делта Хил,   УПИ V||-Кв.20  ,   УПИ XVI-12, Кв.20  Делта Хил,   УПИ XXIX-29, Кв.20 Делта Хил, УПИ XXXIII-31 Кв.20, УПИ ІІІ-21  Кв.20, УПИ-IX 29  Кв.18, ХVІІ-11010, 11038, Кв.17

На 18.05.2020 г. /14:16 - 16:30 ч./   На 22.05.2020 г. /15:00 - 18:00 ч./ -  Мърчаево:   Мърчаево ПИ 52,  Рударски Път  4,  Цар Симеон I/Кост.Темелков/  156

На 18.05.2020 г. /14:16 - 16:30 ч./   На 22.05.2020 г. /15:00 - 18:00 ч./ -  Перник:   Владайско Въстание  83, 89, 87, 24а, 36, 73, 54, 46, 26, 61, 63, 26а, 42, 22, Началото, 1, 67, 30, 20, 34, 75, 28, 36, 24, 59, 40, 6а, 75, 61а, 48, 56, 71а, 55, 71, 71, 50, 22а, 57, 32, 38, 44, 53,  Владимир Комаров  4, 3, 7, 5,  Волга  28, 51, 30, 43, 37, 53, 44, 33, 49, 29, 56, 34, 47, 55, 52, 31, 50, 32, 48, 57, 39, 42, 31, 41, 27, 54,  Възход  23, 3, 7, 22, 9а, 4, 12, 24, 21, 14, 9, 17, 2, 11, 4а, 18, 15, 5, 20, 10, 6, 8, 19, 15, 10, 13,  Ганьовец  5,  Грамаге  45, 44, 47, 22, 65, 77, 26, 40, 71, 51, 49, 79, 61, 75, 52, 57, 32, 24, 81, 73, 85, 53, 36, 55, 63, 56, 69, 51а, 48, 28, 83, 42, 30, 38, 50, 46, 54, 67, 34,  Димитър Благоев  125, 181, 177, 179,  Добри Миланов  40,  Дунав  3, 15, 6, 17, 16, 4, 13, 9, 14, 11, 10,  Дъбрава  52, 45, 53, 38, 38, 48, 49, 63, 35, 37, 42а, 33, 39, 41, 47, 36, 42, 59, 34, 43, 40, 57, 60, 55, 51,  Евгении Ачанов  11, 13,  Йордан Лютибродски  61, 60, 63,  Кв. Старата Църква  ,  Климент Охридски  20, 12, 5, 3, 16, 8, 16, 18,  Костенец  12, 13, 18, 16, 15, 17, 21, 22, 11, 14, 19, 10,  Кралевски Път  ,  Лиляна Димитрова  51а, 55,  Мах.Горна Църква  15, 11,  Мах.Тутулова  25, 22, 27, 1, 14, 24, 12, 7, 21, 9, 29, 16, 28, 10, 3, 8, 30, 23,  Момин Проход  3, 2, 1, 9, 27, 6, 31, 23, 11, 10, 22, 13, 31а, 16, 4, 14, 21, 12, 5, 29, 15, 20 А, 8, 20, 17,  Никола Вапцаров  5,  Никола Парапунов  2, 1, 4, 3,  Рилски Езера  13, 23, 23,  Стара Църква,  Танчовица  5, 7, 2, 10, 4, 8, 42, 6, 3,  Трайко Живков  58, 2, 37, 50, 29, 48, 23, 47, 25, 1, 49, 39, 7, 62, 18, 54, 36, 27, 21, 35, 53, 57, 60, 55, 15, 9, 42, 10, 43, 30, 46, 17, 8, 13, 40, 14, 38, 6, 33, 28, 20, 3, 45, 26, 52, 59, 61, 31, 19, 4, 11,  Хемус  1,  Църква  Вила, 28, 42, Кв Църква, Къща,  Чуйпетлово  9, 5, 7, 8

На 18.05.2020 г. /14:16 - 16:30 ч./   На 22.05.2020 г. /15:00 - 18:00 ч./ -  Рударци:   1452  ,  3-ти Март  18, 11, 4, 5, 12, 1, 16, 26, 10, 15, 3, 14, 2,  VI-001267 Кв.82  ,  XCVI-2228, Кв.21  ,  XVIII-1965, 1967 Кв.127  ,  Арда  1,  Балчик  4, 8, 24, 11, 43, 18, Табло С/У №18, 3, 28, 22, 19, 13, 12, 21,  Бели Брег  4,  Бистрица  1,  Божур  19, 11, 14, 15, 13, 14а, 12, 2, 7, 5, 3,  Бор  4 Къща, 1, 2,  Борова Гора  2, 39, 21, 5, 11, 9, 4, 12, 15, 7, 6, 19, 17, 3,  Боровец  4, 6, 17, 8, 12, 2, 8а,  Бреза  4,  Бузлуджа  13, 3, 7, 12, 9, 16, 5, 1,  Бургас  11, 15, 22, 9, 19, 5, 13,  Вардар  18, 19, 4, 13, 27, 3, 9, 10, 7, 12, 16, 25,  Варна  16, 4а, 2, 20, 21, 3, 7, 17, 25, 4, 6а, 18, 29, 5, 6, 1, 14, 9, 23, 10, 12, 19,  Васил Априлов  6, 1,  Ваташка  1, 1а, 19, 11, 7, 5, 13, 3, 9, 15,  Вела Пеева  9, 1, 5,  Веслец  3, 7, 12, 6, 2, 13, 5, 4, 16а, 10, 16, 8,  Витоша  21, 17, 19, 10, 13, 11, 9, 7, 18, 5, 3, 1,  Ген.Столетов  6, 15, 3, 8, 2, 4, 2а, 209а,  Гео Милев  3, 29, 16, 4, 12, 19, 20, 22, 27, 21, 13, 7, 18, 2, 10, 15, 14, 24, 9,  Гоце Делчев  3,  Гурко  11, 12, 2, ТП Минерал Ст.29 Кл.Г, 16, 17, 22, 10, 9, 13, 15, 4, 6, 14, 18, 7, 20, 19, 8,  Дабо  4, 1,  Добрич  2, 6, 5, 63, 28, 2, 36, 13, 28а, 22, 14, 38, 7, 26, 21, 15, 34, 18, 12, 40, 32, 59, 24, 20, 17, 25, 16, 19, 44, 8, 9, 10, 1, 4, 42, 23,  Драва  1 А,  Дренов Дол  13, 11, 3 Къща,  Дулова  ,  Дунав  ,  Ерма  24, 2, 5, 14, 9, 12, 4, 6, 10, 26, 16, 7, 8, 30, 11, 18, 20, 1, 8а, 32, 28,  Ехо  ,  Загарица  7, 10, 21, 5, 7, 2, 3, 4, 23, 8, 6, 1, 13, 26,  Захари Зограф  23, 6,  Здравец  8, 4, 6, 2, 3,  Земен  6, 4, 3, 5, 2, 1,  Иван Вазов  19, 8, 7, 15, 10, 3, 5, 1, 17, 6, 4, 2, 9,  Изгрев  38, 24, 42, 48, 6, 46, 1, 10, 40, 34, 13, 3, 8, 16, 12, 7,  Искър  4, 12, 10, 6, 8, 2, 15,  Йовчова  37, 17, 4, 3, 2, 5, 8, 10, 1,  Кало  104, 109, 94, 113, 106, 93, 11, 107, 1, 98, 5, 93, 90, 32, 22, 105, 103, 57, 94, 46, 82, 35, 47, 23, 89, 75, 72, 36, 25, 61, 86, 34, 58, 62, 12, 99, 78, 43, 28 А, 54, 18, 31, 74, 77, 67, 21, 97, 16, 92, 59, 10, 91, 84, 85, 101, 85а, 48, 15, 76, 29, 24, 79, 80, 60, 38, 64, 69, 63, 83, 49, 26, 13, ТП Кало Ст.26 Кл.А, 37, 33, 88, 4, 1, 50, 55, 28а, 73, 81, 7, 40, 14, 52, 45, 8,  Камчия  4, 6,  Капенешка  16, 23, 21, 6, 11, 3, 7, 4, 5, 18, 15, 4 Б, 10, 9, 2, 8,  Кирил И Методий  4, 9а, 11, 1, 9, 7, 8, 6, 2, 3, 4, 4, 10, 5,  Кирил Пчелински  22,  Кракра  35, 12, 31, 25, 26, 17, 19, 36, 30, 2, 34, 7, 11, 1, 3, 38а, 18, 27, 32, 28, 9, 8, 40, 29, 16,  Кривуля  12, 15, 2, ТП Ехо Ст.22 Кл.Б, 53, 45, 55, 47, 29б, 31, М.Кривульо, 44, 11, 41, 13, 10,  Лаката  16, 14, 40, 24, 26, 12а, 2, 6, 12, .1, 36, 28, 20, 30, 4, 18, 34, 9, 22, 8,  Лиляна Димитрова  3,  Лом  6, 32, 7, 8, 23, 30, 10, 28, 16, 26, 48, 19 Къща, 14, 44, 17, 1, 2, 15, 20, 13, 9, 2, 12, 4, 50,  Лопянска Гора  2, 3,  Людмила Димитрова  ,  Люлин  3, 4, 2, 12, 6, 1, 5,  Марица  1, 8, 3, 6,  Мария Луиза  4, 15, 13, 11, 6, 7,  Места  5, 10,  Местн.Кало  ,  Металург  12, 7, 15, 16, 28, 5, 22, 20, 19, 26, 27, 10, 3, 14, 1, 17, 2, 18, 9 Къща, 24, 21, 9, 13 Къща, 2а,  Минерал  4,  Миньор  6, 14, 2, 8, 4, 22, 18, 10, 12, 6, 18, 20,  Михаил Дойчев  10, 8, 4, 5, 16а, 24, 28,  Москва  25, 31, 1, 9, 3, 11, 18, 28, 17, 15, 14, 5, 22, 19, 12, 24, 20, 29а, 35, 21, 38, 36, 27, 37, 29, 16, 13, 23, 39,  Несебър  3, 9, 19, 22, 25, 11а, 2, 6, 1 Къща,  Никола Вапцаров  7, 3, 24, 22, 14, 2, 7, 18, 4, 20, 6, 9, 13, 12, 1, 27,  Обеля  2, 3, 1, 4, 5,  Оборище  3, 8, 17, 11, 9, 13, 7, 1, 5, 4а, 15, 2, 4,  Опълченска  32, 20, 12, 22, 5, 38, 2, 34, 7, 25, 11, 17, 13а, 1, 3, 15, 46, 8,  Острица  3, 1,  Отец Паисий  19, 6, 12, 3, 23, 4, 15, 5, 21, .8, 14, 11, 25, 10, 1, 17, 13,  Перник  20, 16, 12, 56, 7, 18, 46, 10, 22, 21, 56а, 34, 25, 48, 14, 38, 24, 11, 44, 30, 28, 15, 13, 37, 5, 33, 27, 3, 32, 26, 54, 58, 62, 17, 29, 35, 50, 52, 9, 19, 42, 6, 7, 8, 4, 1, 5,  Пирин  14, 17, 13, 3, 2, 12,  Пловдив  6, 12, 50, 22, 5, 35, 8, 30, 22а, 21, 24, 39, 15, 37, 44, 48, 33, 25, 23, 16, 46, 36, 31, 42, 32, 20, 28, 2, 17, 7, 11, 38, 26, 40, 10, 29, 14, 27,  Поморие  7,  Презвитер Козма  4, 2, 14, 9, 13, 6, 10, 15, 1, 5, 8, 51, 17, 3, 22, 25б, 53, 55, 20, 25, 16, 23, 11,  Пчелинска  1, 3, 6, 8,  Първи Май  18, 20, 38, 3, 42, 12, 58, 34, 2, 17, 29, 14, 4, 28, 35, 27, 30, 22, 21, 56, 11, 7, 33, 19, 46, 1, 25, 13, 24, 32,  Радомир  9, 11, 26, 19, 12, 24, 7, 10, 30, 4, 5, 8, 13, 14, 2, 20, 34, 52, 1, 17, 15,  Райко Янков  10, 10 Къща, 13, 18, 3, 1, 22, 8, 2, 14, 12, 4, 6, 7, 3, 5, 9, 16, 11, 17, 15,  Рено  ,  Рига  7, 5, 1, 2,  Рила  6, 23, 2, 15, 21, 19, 16, 7, 12, 14, 4, 1, 8, 13, 5, 10,  Родопи  17, 6, 7, 5, 9, 4, 2, 4, 8, 24, 31, 26, 37, 21, 30, 32, 10, 27, 25, 16, 52, 39, 23, 33, 60, 19, 34, 42, 18, 14, 13, 36, 29, 9, 12, 20, 22,  Розова Долина  32, 14, 30, 11, 2, 13, 36, 20, 6, 16а, 23, 26, 22, 3, 5, 21, 10, 1, 24, 25, 9, 12, 34, 8,  Ропотамо  35, 17, 3, 15, 30, 23, 16, 7, 19, 5, 26, 20, 10, 27, 12, 18, 2, 11, 34, 22, 13, 25,  Рударска  2, 6,  Рудничар  2,  С.Рударци   УПИ-Vі-11007, 11008 Кв.71,  Самоков  6, 1, 3, 4, 14, 2, 11, 5, 13, 10, 13а, 15,  Св. Иван Рилски  1, 2, 11, 3,  Свищов  25, 17,  Селимица  20, 10, 13 А, 14, 6, 11, 2, 17, 16, 3, 23, 4, 8, 16, 1, 6, 7, 9, 5

На 18.05.2020 г. /14:16 - 16:30 ч./   На 22.05.2020 г. /15:00 - 18:00 ч./ -  Студена,  Общ. Перник:   Баба Тонка  2, 1,  Бачо Киро  7, 11, 9, 3,  Блато  7а, 13, 14, 21, 15, 9, 11, 16, 3, 17, 12, 23, 4, 6, 5, 1,  Божур  4, 2,  Бурковица  21, 12, 6, 1, 11, 13, 3, 19, 15, 4, 8, 2, 14, 16,  Бързатица  1,  Васил Левски  4, 3, 3, 1, 2,  Вит  1,  Витоша  3,  Георги Бенковски  2, 4, 3, 6,  Георги Раковски  1, 5,  Горска Поляна  8, 1, 2, 4, 9, 6, 7, 3, 5,  Градище  5, 6, 1, 7, 3, 1, 6, 9,  Дома  ,  Дъбрава  23, 18, 9, 3, 7, 15, 15а, 1,  Еверест  11,  Еделвайс  6, 5, 13, 17, 7, 9, 11, 16, 1, 14, 3, 12, 4,  Иван Вазов  ,  Иглика  7, 13, 9, 2, 1,  Извор  3, 8, 9, 12, 7, 14, 11, 10, 6, 11, 13, 2, 5, 1, 4, Вила,  Извън Регулация С.Студена Кариера  ,  Искър  4, 15, 1, 2, 5, 10, 3,  Йордан Корчев  2, 18, 10, 12, 7, 9, 5, 8, 16, 1, 14,  Калоян  3, 4, 2а, 1, 2, 2,  Капитан Петко Войвода  39, 3, 2, 1, 1, 4, 11, 21, 20, 2, 13, 22, 23, 27, 33, 18,  Кирил Богданов  14, 4, 5, 1, 10, 12, 8,  Кокиче  2, 6, 8,  Кольо Фичето  4, 3, 10, 6, 1, 16, 8, 12, 2, 7, 14,  Крайречна  3,  Лебед  2, 5, 1а, 3, 1, 6, 2а, 4, 24,  Леденика  3, 9, 5, 7, 13, 11,  Лилия  7, 1, 3, 5,  Лъката  15, 27, 7, 37, 11, 45, 9, 114, 21, 17, 25 А, 33, 35, 13, 23, 25, 29, 5,  Люлин  8, 10, 5, 3, 4,  Мах.Бугьовец  ,  Мах.Каназирова  2, 3, 1,  Мах.Кюлова  7, 1, 3, 5, 4, 6, 8,  Мах.Опашиница  1, 9, 26, Вила, Барака, 30 Вила, 8, Къща, 12а,  Мах.Шестакова  2,  Мах.Язовира  ,  Местн.Буката/И.Р./  ,  Местн.Шарков Дол /И.Р./  3, 7, Къща, 11,  Местн.Шумнатица  5, Вила, 6,  Могилата  9, 5, 7, 2, 5,  Незабравка  6, 2, 1, 9, 3, 7, 10, 11,  Оборище  8, 13, 20, 18, 22, 4, 10, 11, 17, 14, 2, 5, 1, 16, 3, 19, 7,  Одеса  1,  Панайот Волов  1, 3, 4, 6,  Панайот Хитов  3, 5,  Перуника  3, 4, 1, 6,  Пороя  4, 1, 5, 3, 7, 2,  Първи Май  21, 3, 23, 1, 6, 11, 8, 15, 17, 13, 19, 10, 2,  Разсадника  5,  Райна Княгина  4,  Рибарица  16а, 4, 13, 11, 1, 9, 100,  Самуил  1, 11, 13, 4, 3, 5, 7, 12, 9, 14, 6,  Слатина  4, 2, 6,  Спортист  4, 1, 2, 6, 8,  Стадионна  5, 9, 7, 3, 11,  Стефан Караджа  5, 7, 3, 6, 2,  Струма  16, 14, 12, 8, 24, 10,  Съединение  2,  Теменуга  12, 5, 14, 4, 7, 9, 2, 13, 1, 3,  Тодор Каблешков  4,   УПИ II-456 Кв.39  ,  Хаджи Димитър  3, 8, 6, 2, 1, 4,  Хан Крум  43, 14, 1, 51, 37, 23, 2, 8, 27, 33, 34, 47, 40, 11, 36, 45, 15, 24, 32, 5, 12, 31, 7, 4, 6, 20, 13, 10, 26, 30, 3, 41, 21,  Христо Ботев  63, 40, 28, 47, 65, 60, 52, 59а, 43, 56, 64, 54, 25, 61, 59, Сп.Превалец, 68, 70, 50, 36, 69, 32, 30, 45, 34, 77, 46, 41, 51, 71, 48, 72, 23, 39, 57, 45, 73, 52, 49, 42, 31, 62, 35, 44, 37, 58, 26, 75, 38, 67, 66, 153, 176, 180, 157, 159, 182, 178, 151, 155, 203, 228, 244, 197, 199, 224, 214, 242, 185, 230, 232, 248, 204, 220, 218, 236, 246, 234, 244, 191, 206, 183, Площада, 226, 222, 210, 238, 181, 201, 189, 195, 240, 175б, 177, 175 В, 234, 196, 90, 192, 169, 165, 186, 188, 163, 200, 167, 194, 198, 171, 175б, 202, 179, На Площада, 175, 184, 161, 166, 145, 150, 136, 134, 127, 158, 135, 140, 115, 164, 168, 126, 143, 154, 122, 130, 152, 126, 124, 131, 148, 144, 133, 150а, 128, 121, 129, 139, 117, 160, 149, 147, 162, 146, 132, 123, 170, 137, 106, 111, 108, 88, 86, 122, 83, 89, 78, 94, 103, 92, 74, 95, 82, 105, 109, 78, 99, 76, 84, 76, 102, 85, 118, 80, 100, 98, 96, 81, 112, 79, 110, 113, 97, 204, 104, 90, 93, 116, 9,  Христо Проданов  3, 1,  Цар Иван Асен I  10,  Чифлик  8, 23, 18, 4, 11, 28, 2, 3, 20, 6, 21, 25, 7, 19, 1, 25а, 22, 15, 26, 13, 12, 9, 24, 9а, 23, 5, 18а,  Шийница  46, 38, 132, 28, 26, 20, 34, 42, 43, 39, 37, 2, 42, 31, 23, 33, 25, 36, 35, 4, 17, 10, 12, 2, 1, 15, 8, 11, 13, 6,  Юрий Гагарин  24, 18, 9, 11, 34, 8, 27, 13, 10, 32, 29, 16, 22, 14, 26, 21, 19, 4, 3, 7, 6, 15, 28, 23, 12,  Явор  6, 3, 4, 1, 2,  Янтра  4, 1,    45, Автосервиз,  , Къща, Автосервиз

На 18.05.2020 г. /14:31 - 16:30 ч./   На 22.05.2020 г. /15:15 - 18:00 ч./ -  Ковачевци,  Общ. Ковачевци:    УПИ-665, Кв.47

На 18.05.2020 г. /14:31 - 16:30 ч./   На 22.05.2020 г. /15:15 - 18:00 ч./ -  Перник:   Аврора  2, 13, 7, 7а, 10, 11, 15, 3, 4, 5,  Александър Стоянов  1а, 17, 3, 3а, 20, 27, 40, 1, 33, 29, 24, 36, 5, 8а, 25, 22, 19, 10, 35, 9, 7, 32, 21, 38, 31, 8, 23, 6, 11, 39, 37, 15, 48, 44, 45, 50, 43, 51, 47, 49, 46, 41, 42,  Асен Търновски  16, 6, 4, 3, 10, 12, 5, 16, 14, 2, 8,  Белоградчик  21, 19, 10, 2, 14, 1, 15, 12, 25, 11, 23, 17, 9, 8, 18, 3, 16, 5, 13, 7, 4,  Бор  3, 1, 2, 7, 5, 6, 4,  Боян Чонос  3,  Ваклин Церковски  16,  Валентина Терешкова  8, 3, 9, 5, 2, 1, 15, 13, 11,  Вела Пеева  32, 18, 37, 21, 28, 30, 19, 34, 14, 15, 23, 27, 20, 33, 18а, 12, 31, 26, 13, 16, 26а, 35, 29, 25, 5, 24, 23, 17, 47, 51а, 62, 49, 46, 52, 59, 51, 53, 50, 57, 60, 48, 56, 55, 61, 70, 66, 72а, 64, 68, 72, 38, 1, 8, 4, 39, 2, 9, 3, 36, 11, 6, 43, 40, 41, 37, 42, 44,  Димитър Благоев  31, 76, 70, 90, 94, 78, 29, 90, 74, 45а, 66, 43, 96, 33, 72, 88, 43а, 92, 86, 86а, 68, 80, 31, 96а, 45, 84, 82, 113, 99а, 159, 111, 113, 99, 117, 111, 172, 104, 37, 39, 132, 67, 118, 45, 55, 59, 65, 41, 55, 118, 112, 67, 69, 79, 83, 126, 124, 122, 77, 108, 110, 61, 130, 73, 116, 39а, 81, 85, 79, 100, 63, 65, 56, 126а, 102, 98, 106, 128, 134, 53, 126, 71, 75,  Добри Миланов  2, 7, 6, 16, 3, 5, 19, 9, 18, 12, 23, 10, 8, 7а, 15, 21, 4, 14, 11, 2, 25, 1, 17, 33, 22, 26, 30, 20, 31, 27, 35, 28, 29,  Дъбрава  28, 10, 23, 22, 6а, 33, 16, 27, 16, 12, 25, 21а, 4, 24, 8, 5, 32, 13, 17, 19, 15, 29, 31, 2, 1, 6, 33а, 11, 18, 21, 3, 18, 20, 14, 9, 30, 7,  Еднофамилни Къщи  5, 3, 10, 4, 2, 9, 1, 8, 7, 6,  Жива Вода  3, 1, 11, 5, 2, 7, 6,  Йордан Лютибродски  1, 4а, 6, 3, 4, 9, 10, 2, 5, 7, 11, 34, 20, 33, 17, 16, 30, 20, 32, 18, 19, 14а, 24, 29, 12, 13, 26, 27, 22а, 28, 15, 14, 26, 25, 21, 23, 33а, 31, 17, 37, 43, 40а, 48, 53, 35, 50, 42, 58, 54, 39, 38, 54, 45, 55, 52, 41, 49, 40, 47,  Калофер  8а, 3, 16, 6, 14, 12, 1, 10, 4, 5,  Кирил Тупанков  8а, 26, 6, 25, 14, 12, 24, 16, 18, 1, 19, 6, 17, 9, 23, 3, 8, 20, 22, 24а,  Ковачевци  10, 5, 3, 6, 1, 2, 7, 4, 17, 15, 19, 9, 8, 21,  Крум Накев  16, 14,  Кръстина Михайлова  13, 10, 5, 11, 2, 9, 8, 6, 3, 7, 4, 3а,  Кюстендил  10, 13, 11, 16, 15, 12, 5, 14, 17, 18, 9, 7, 3, 6, 4, 6а, 1, 8,  Лазар Робев  10, 8, 10, 6,  Ленин  2, 4, 3, 13, 7, 15а, 17, 18, 14, 20, 23, 7, 19, 16, 15, 5, 6, 6, 6а, 20, 28, 34, 41, 26, 22, 29а, 37, 31а, 32, 38, 24, 25, 29, 35, 31, 33, 33а,  Лиляна Димитрова  4, 6, 15, 2, 5, 7, 1, 19, 9, 3, 11, 12, 13, 16, 18, 14, 8, 10а, 10, 20, 17, 23, 22а, 21б, 32, 19, 25, 28, 22, 29, 30, 26, 30а, 21а, 27, 24, 34, 38, 46, 48, 37, 54, 35, 45, 52, 49, 47, 46а, 37 Б, 42, 33, 43, 36, 41, 38, 50, 51, 40,  Мадарски Конник  4, 6, 12, 3, 8, 16, 14, 10,  Малчика  5, 3, 1,  Маниш  9, 9, 11,  Мануш Войвода  17, 19 Жилищна Сграда, .12, 15, 14, 13, 1, 7, 5, 2, 12, 1, 4, 2, 6, 10, 3, 7, 11, 5, 8, 9,  Металург  5, 2, 7, 17, 3, 9, 11, 19, 1, 13,  Момин Проход  5,  Никифор Панкев  30, 45 А, 49, 22, 53, 43, 37, 26, 55, 35, 32, 57, 71, 59, 47, 45, 28, 51, 41, 31, 33, 18, 10, 17, 15, 8, 2а, 27, 19, 16, 13, 6, 2, 21, 14, 11, 4, 6, 25, 12, 9,  Никола Вапцаров  10а, 3, 2, 1, 10,  Николай Островски  12, 7, 14, 2, 8, 10, 6, 4, 2а, 5, 1,  Огнян Ягодински  4, 2, 1, 6,  Огоста  33, 28, 21, 18, 37, 24, 23, 22, 29, 20, 39, 31, 32, 35, 27, 25, 41, 16, 36, 34, 49, 46, 42, 47, 38, 51, 45,  Опълченска  1, 3, 13, 6, 18, 17, 9, 7, 5, 10, 2, 16, 14, 22, 8, 20, 15, 12,  Паисий Хилендарски  3, 2, 6, 4, 3, 5, 3, 1, 7,  Пещера  9, 10, 11, 7, 17, 1, 3, 16, 7, 27, 8, 6а, 19, 12, 2, 6, 4,  Пушкин  12, 14, 1, 9, 11, 8, 13, 3, 5, 6,  Ракитовец  3, 14, 1, 4, 7, 1а, 2, 15, 8, 10, 5, 13,  Рахила Ангелова  2, 3, 5, 6, 1, 2, 2, 14, 10, 12, 4, 8, 5, 20, 32, 9, 13а, 7, 11, 24, 16, 28, 26, 28а, 30, 13, 18, 5, 22, 17, 34, 15, 21,  Родина  1, 4, 6, 8, 2,  Свети Спас  Храм,  Сините Вълни  7, 4а, 3, 1, 4, 5, 6, 3а,  Станке Димитров  1, 9, 18, 8а, 26, 1, 38, 7, 34, 2а, 36, 20, 19, 10, 5, 22, 14, 15, 40, 8, 24, 4а, 7а, 28, 2, 3, 16, 4, 12, 16а, 5а, 21, 6, 32,  Страцин  11,  Тинтява  7, 3, 7, 2, 1, 5,  Тодор Йорданов  4, 2,  Училищна  1, 9, 11,  Хан Крум  2, 23, 8, 29, 1, 15, 25, 3, 7, 5, 11, 4, 6, 19, 6а, 9, 17,  Христо Кърпачев  3, 6, 1, 4, 3, 3, 2,  Цветна Градина  4, 2, 8,  Църква  1, 1, 9, 15, 5, 19, 3, 13, 7, 1, 11, 6, 2, 17,  Черни Връх  2, 3, 7, 5, 8,  Черно Море  2а, 9, 5, 8, 1, 4, 6, 2б, 6,  Явор  1, 6, 2, 9, 10, 12, 4, 14, 8, 16, 3, 7, 11

На 18.05.2020 г. /14:46 - 16:30 ч./   На 22.05.2020 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Земен:   Пещерско Шосе  23

На 18.05.2020 г. /14:46 - 16:30 ч./   На 22.05.2020 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Кралев Дол:   3-ти март  20, 14, 19, 38, 25, 30, 28, 22, 17, 18, 16, 24, 24, 13, 3, 32, 41, 42, 40, 10, 4, 12, 11а, 3, 7 А, 11, 6, 7, 14, 5,  Божилец  7, 5,  Боян Витков  13, 12, 3, 16, 23, 1, 5, 17, 8, 2,  В.Левски  14, 12, 1, 13, 21,  Васил Левски  6, 19, 3, 9, 15, 16, 17, 13,  Велико Търново  11, 14, 3, 6, 15, 10, 6а, 5, 8,  Волга  21, 23, 19, 10, 17, 14, 4, 9, 5, 6, 7, 2, 1,  Голо Бърдо  7, 1, 21, 8, 13, 3, 6, 10,  Граничар  4, 2, 5, 3, 32, Къща, 8, 1,  Драва  4, 2,  Дунав  4, 2,  Дъбрава  Къща, 3, 2, 25а, 29, 27, 14, 1, 10, 26, 20, 4, 21,  Еделвайс  2, 1,  Извора  8, 4, 6, 5,  Изгрев  9,  Искър  11, 3, 10, 17, 7, 9, 8, 15, 20, 5, 6, 14, 2, 9, 4, 25, 11,  Калофер  6, 3, 2, 1,  Калужерец  14, 10, 15, 8, 1,  Лале  9, 5, 16, 7, 8, 1, 12, 2, 10, 6, 9, 21, 34, 6, 22, 32, 23, 26, 19, 28а, 20, 17, 8, 33, 36, 25, 31, 27, 38,  Люлин  8а, 2, 13, 1, 7а, 7, 8 А, 6, 8, 4, 5, 10, 7,  Люляк  5, 9, 10, 14, 11,  Махала Айдарица  11, 2, 4, 5, 12, 13, 3, 10, 5,  Махала Орниче  3, 16, 12, 26, 8, 4, 15, 2,  Металург  8, 3, 16, 35, 11, 13, 21, 20, 12, 29, 5, 6, 30, 9, 35, 1, 17, 15, 28, 19, 24, 9а, 2, 25, 18, 19, 8,  Минзухар  1, 10, 2, 4, 10, 7,  Миньор  3, 5,  Орниче  6, 25, 14, 1, 5, 9, 24, 4, 21, 11, 4а, 29, 2,  Отец Паисий  17, 27, 31, 29, 35, 55 А, 19, 73, 61, 48, 51, 63, 4, 39, 62, 21, 41, 71, 69, 81, 33, 25, 79, 45, 43, 23, 59, 55, 75, 65, 3, 6, 12, 11, 13, 6а, 14, 18, 15, 26, 5, 2, 12, 21, 9, 13, 24, 8, 10,  Родопи  12, 1, 7, 33, 4, 15,  Светлина  3, 2, 1,  Синчец  3,  Славей  1, 8, 13, 7, 17, 6, 36, 18, 12, 44, 4, 15, 16, 25, 23а, 26, 23, 10, 9а, 9, 32, 27, 5,  Струма  14, 8, 4, 6, 5, 7, 2,    Фуражомелка

На 18.05.2020 г. /14:46 - 16:30 ч./   На 22.05.2020 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Перник:   Аврора  1,  Айдарица  4,  Баба Парашкева  4, 1, 3, 6, 1, 5, 7, 2,  Балева Махала/Даскалово/  ,  Белоградчишки Скали  5, 6, 1, 2, 3, 18, 7,  Бор  7,  Боровец  21, 3, 7, 8, 26, 13, 10, 11, 9, 22, 12, 6, 27, 24, 15, 2, 4, 4, 5, 18, 1, 1а, 17, 20, 29, 16, 25, 19, 9,  Братя Кокарешкови  7, 3, 1, 5,  Волга  69, 64, 61, 65, 59, 67, 18, 3, 7, 19, 21, 25, 16, 8, 4, 6, 17, 15, 1, 9, 5, 14, 20, 23, 11,  Грамаге  7, 20, 29, 17, 2а, 1, 14, 27, 13, 37, 6а, 25, 19а, 21, 16, 29, 24, 15а, 19, 18, 20а, 10, 9, 3, 22, 5, 18а, 29а, 35, 4, 15, 6, 31, 33, 1, 8,  Димитър Благоев  191, 193, 185, 260, 272, 276, 187, 278, 195, 183, 189, 280, 197, 195, 187, 274, 137, 141, 146, 141, 135, 139, 40, 155, 131, 163, 244, 234, 146, 157, 152, 121, 228, 234, 91, 97, 226, 145, 210, 254, 238, 113, 153, 167, 159, 173, 206, 216, 137, 184, 188, 222, 115, 155, 138, 154, 208, 89, 216, 220, 250, 171, 182, 192, 198, 242, 200а, 200, 248, 242, 93, 232, 152, 117, 236, 194, 119, 131, 222, 194, 240, 95, 149, 174, 176, 236, 142, 127, 99, 204, 230, 180, 133, 147, 150, 123, 178, 157а, 246, 178, 192, 148, 230, 140, 212, 169, 202, 190, 218, 87, 144, 125, 196, 266, 264, 240, 268, 260, 256, 258, 270, 262,  Димитър Хранов  3, 3а, 2,  Драва  3, 1, 4, 2,  Евгении Ачанов  7, 5, 6, 17, 8, 12, 2, 3,  Жива Вода  1,  Ивайло  1,  Йордан Лютибродски  67, 70, 62, 71, 69, 65, 63, 73, 66, 70а, 73а, 75, 77, 78, 76, 79, 80, 74, 81,  Климент Охридски  8, 12, 10, 6, 1, 2, 4,  Костенец  7, 9, 5, 4, 5, 8, 2, 3а, 3, 6, 1,  Кралевски Път  22, 9, 173, 1, 284, 189, 201, 15, 3, 7, 24, 18, 12, 13, 280, 20,  Лазар Робев  4а, 4, 2,  Леденика  4, 1, 2, 6, 10, 1, 12,  Ленин  90, 111а, 85, 99, 111, 84, 94, 93, 78а, 96, 85, 83, 104, 82, 101, 83а, 109, 80, 95, 102, 88, 89, 100, 107, 105, 98, 86, 97а, 91, 97, 101а, 92, 87, 71, 78, 48, 40, 77, 63, 56, 60, 58, 75, 61, 68, 50, 73, 67, 54, 68, 42, 57, 69, 65, 42, 45, 74, 70, 59, 72, 64, 46, 66, 74, 76, 44, 52, 70а, 51, 43, 53, 62, 55, 72а, 49, 40, 47,  Мах.Захаринова  46, 50, 41, 56, 40, 54, 44,  Мах.Чешкарова,  Момин Проход  1,  Ракитовец  ,  Рилски Езера  8а, 5, 12, 6, 2, 12а, 8б, 4, 3, 14, 9, 11, 16, 8, 3, 10, 7, 1, 20, 9а,  Станке Димитров  46а, 48а, 27, 29, 44, 33, 54, 52, 39, 17, 50, 46, 48, 35, 58, 60,   УПИ І Кв.81  ,  Христо Македонски  2, 4,  Христо Смирненски  78, 75, 8, 76, 73, 83, 15, 1, 79, 4, 11, 76а, 10, 77, 71, 81, 80, 13, 7, 86, 9, 2, 3, 74, 72, 5,  Църква  Кр.Път,  Чехов  1,  Чуйпетлово  1, 3, 4, 2, 6, 5, 6, 1

На 18.05.2020 г. /14:46 - 16:30 ч./   На 22.05.2020 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Студена,  Общ. Перник:   Бор  2 Срещу Д  Л  В,  Боровец  12, 7,  Волга  4, 67,  Кралевски Път  1,  Райко Даскалов  4а,  Христо Ботев  2, 11

На 19.05.2020 г. /14:01 - 17:00 ч./ -  Перник:   Благой Гебрев,  Изток  2 Мошино, Павилион,  Максим Горки  2, 6 Партер, 6, 4,  Младен Стоянов  Тото Пункт, 5, 5а, 7, 1, 29, 5, 25, 13 то у-ще Св.Кирил и Методий, 27, 3, 3, 5, 7а,  Мошино,  Юрий Гагарин  1, 1.

На 19.05.2020 г. /14:16 - 14:45 ч.; 14:16 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Радомир:   Върба  Бивше ТКЗС,  Райко Даскалов  93,    Кв.Върба- Бившто ТКСЗ

На 19.05.2020 г. /14:16 - 14:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Друган:    УПИ ХV-407 Кв.49

На 19.05.2020 г. /14:16 - 14:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Стефаново,  Общ. Радомир:   Мах. Егреците

На 19.05.2020 г. /14:30 - 16:30 ч./   На 21.05.2020 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Студена,  Общ. Перник:   Бачо Киро  7, 11, 9, 3,  Васил Левски  4, 3, 3, 1, 2,  Георги Бенковски  2, 4, 3, 6,  Георги Раковски  1, 5,  Горска Поляна  8, 1, 2, 4, 9, 6, 7, 3, 5,  Капитан Петко Войвода  3, 2, 1, 1, 4,  Капитан Петко Войвода  11, 21, 20, 2, 13, 22, 23, 27, 33, 18,  Кольо Фичето  4, 3, 10, 6, 1, 16, 8, 12, 2, 7, 14,  Крайречна  3,  Лилия  7, 1, 3, 5,  Лъката  15, 27, 7, 37, 11, 45, 9, 114, 21, 17, 25 А, 33, 35, 13, 23, 25, 29, 5,  Люлин  8, 10, 5, 3, 4,  Мах.Бугьовец,  Мах.Опашиница,  Незабравка  2, 1,  Незабравка  9, 3, 7, 10, 11,  Панайот Волов  1, 3, 4, 6,  Панайот Хитов  3, 5,  Първи Май  21, 3, 23, 1, 6, 11, 8, 15, 17, 13, 19, 10, 2,  Райна Княгина  4,  Стефан Караджа  5, 7, 3, 6, 2,  Тодор Каблешков  4,   УПИ Ii-456 Кв.39  ,  Хаджи Димитър  3, 8, 6, 2, 1, 4,  Христо Ботев  166, 145, 150, 136, 134, 127, 158, 135, 140, 115, 164, 168, 126, 143, 154, 122, 130, 152, 126, 124, 131, 148, 144, 133, 150а, 128, 121, 129, 139, 117, 160, 149, 147, 162, 146, 132, 123, 170, 137,  Христо Ботев  106, 111, 108, 88, 86, 122, 83, 89, 78, 94, 103, 92, 74, 95, 82, 105, 109, 78, 99, 76, 84, 76, 102, 85, 118, 80, 100, 98, 96, 81, 112, 79, 110, 113, 97, 204, 104, 90, 93, 116, 9,  Шийница  4, 17, 10, 12, 2, 1, 15, 8, 11, 13, 6,  Шийница  46, 38, 132, 28, 26, 20, 34, 42, 43, 39, 37, 2, 42, 31, 23, 33, 25, 36, 35, Вила, Къща,    Автосервиз

На 19.05.2020 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Перник:   Арчар  23, 21а,  Васил Левски  31, 17, 1, 16, 4а, 26, 11, 19, 17 Кв, 10, 30, 25, 24, 1, 16, Кв, 28, 23, 9, 1,  Железни Заводи  90б, 15а, 36, 27, 58, 43, 87, 45, 61, 73, 8, 76, 67, 29, 50, 59, 37, 79, 33, 52, 55, 44, Кафе-Аперитив, 82, 42, .61, 65, 66, 9, 74, 70, 81, 46, 75, 62, 78, 34, 40, 68, 28, 84, 30, 9а, 89, 14, 43, 35, 31, 53, 31а, 86, 80, 77, 71,  Захари Зограф  143,  Калкас  До Кат, 3, ТП МТС,  Караманица  104, 15, 87,  Куциян  13, 10, 8, 12, 9,  Резервоара

На 20.05.2020 г. /14:01 - 14:30 ч.; 17:01 - 17:30 ч./ -  Перник:   Бучински Път,  Павилион, 37, 11, 16, 11, 131, 10, 37,  Златоград  3, 19, 3, 1,  Изток  2, Местност Ладовица, Ладовица, до ТП-Дунав, 2, Кв.58, До хотел Зора, срещу хотел Зора, До Зора, Мошино  ,  Рашо Димитров  до бл.76, 70б, до бл. 70, 78, 86, 80, 80, 82, 84, 78, 78, 78, 76, 76, 76, 76, До Бл.74, 74, 76, 74а,  Рига  3, 2, 3, 7,  Юрий Гагарин  37, Ладовица, 35-37, 37, 39, 39, 39, 37, Кв. Ладовица, 3б, 3, 12, 3а, 5, 3, 41, 3, 11а, 11 Утинор-4, 11, Утинор 4, 9, Утинор-4, 7ж, 11, 7, 7, 4, 9, 4 11, 11, 11 Утинор-4, 7, 19, 19в, 27, 19б, 27, 31, 19ж, Зад Х-Л Зора,  до Пицария Белисима, 31, 29, до бл. 33, 29, 31, до бл.33, зад бл.33, 33а, между бл.33 и бл.35, кв.58, 35, Сп.Бучински Път, 31, 33ж, 33д, 33-35, 33, 33, 33е, 35, 31а, 31н, 1,  Юрий Гагарин ПИ 58781, 5146784

На 20.05.2020 г. /14:01 - 16:00 ч./ -  Расник:   Околовръстен Път  48,    Фургон

На 20.05.2020 г. /14:01 - 17:30 ч./ -  Перник:   Изток  2,  Рашо Димитров  76, 76, 76, 76, До Бл.74, 74, 76, 74а

На 21.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ -  Кралев Дол:   3-ти март  10, 4, 12, 11а, 3, 7 А, 11, 6, 7, 14, 5,  Божилец  7, 5,  В.Левски  14, 12, 1, 13, 21,  Васил Левски  6, 19, 3, 9, 15, 16, 17, 13,  Волга  19, 10, 17, 14,  Голо Бърдо  7, 1, 21, 8, 13, 3, 6, 10,  Дъбрава  Къща, 3, 2, 25а, 29, 27, 14, 1, 10, 26, 20, 4, 21,  Еделвайс  2, 1,  Изгрев  9,  Искър  11,  Лале  9, 21, 34, 6, 22, 32, 23, 26, 19, 28а, 20, 17, 8,  Люлин  7,  Люляк  5, 9, 10, 14, 11,  Махала Айдарица  5,  Металург  8,  Минзухар  2, 4, 10, 7,  Орниче  ,  Отец Паисий  3, 6, 12, 11, 13, 6а, 14, 18, 15, 26, 5, 2, 12, 21, 9, 13, 24, 8, 10,  Родопи  12, 1, 7, 33, 4, 15,  Светлина  3, 2, 1,  Славей  1, 8, 13, 7, 17, 6, 36, 18, 12, 44, 4, 15, 16, 25, 23а, 26, 23, 10, 9а, 9, 32, 27, 5,  Струма  14, 8, 4, 6, 5, 7, 2

Община Радомир  

На 18.05.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Друган:   VІ-485, Кв. 45

На 18.05.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Кленовик:   VI-5  ,    Стопански Двор, До Митко Пожарникара

На 18.05.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Прибой:   Вила, Мах. Кайтаска, Къща, Бунгало

Община Трън  

На 18.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Филиповци

На 18.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Главановци,  Общ. Трън:   Главна улица и магазина

На 18.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Лялинци:   I-259 Кв.13  ,   УПИ VII-115 Кв.26,  Вила, Къща,  УПИ X-244,  Кв.15,  УПИ ІІ-94,  Кв. 25

На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Бераинци:   Стопанство и Къщи, Вила

На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 21.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Главановци,  Общ. Трън:   Главна улица и Кафе

На 21.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Слишовци:   Къщи Посока с.Стрезимировци

На 22.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Слишовци

 

Област Плевен

Община Белене  

На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Татари:   177014,  Бузлуджа  1, 4, 2,  Витоша  2, 8, 6,  Генерал Гурко  9, 5, 1, 4, 13, 7,  Генерал Скобелев  3,  Генерал Скобелев  5,  Георги Димитров  6, 36, 37, 8, 10, 33, 31, 35,  Георги Димитров  54, 80, 72, 103, 83а, 42, 40, 74, 48, 95, 52, 97, 60, 75, 44, 70, 58, 81, 46, 85, 56, 87, 73, 91, 79, 67, 62, 101, 78, 68, 77, 64, 65, 89, 68а, 50,  Илинден  1, 2, 5, 3,  Кирил И Методий  2,  Коста Шишманов  31, 18, 34, 22, 2, 32, 14, 28, 19, 23, 36, 29, 20, 15, 4, 6, 26, 24, 27, 12, 17, 10, 25,  Коста Шишманов  70, 37, 72, 66, 42, 47, 68, 60, 54, 58, 48, 52, 43, 40, 38, 46, 64,  Крум Тончев  35, 29, 31,  Любен Каравелов  1,  Отец Паисий Хилендарски  2, 4, 1,  Рила  2, 7, 1, 9, 5,  Хаджи Димитър  1,  Цветан Спасов  7, 3

На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Татари:   177014  ,  Бузлуджа  1, 4, 2,  Васил Друмев  1, 3,  Васил Коларов  15, 5, 4, 21, 1, 19, 9, 3, 17, 18, 12, 11, 23, 14,  Васил Левски  5,  Витоша  2, 8, 6,  г.С.Раковски  1, 4, 11, 5, 6, 3,  Генерал Гурко  9, 5, 1, 4, 13, 7,  Генерал Скобелев  5,  Генерал Скобелев  3,  Георги Димитров  54, 80, 72, 103, 83а, 42, 40, 74, 48, 95, 52, 97, 60, 75, 44, 70, 58, 81, 46, 85, 56, 87, 73, 91, 79, 67, 62, 101, 78, 68, 77, 64, 65, 89, 68а, 50,  Георги Димитров  6, 36, 37, 8, 10, 33, 31, 35,  Георги Димитров  13, 19а, 23, 29, 5, 7, 21, 27, 9, 25, 4, 1,  Илинден  1, 2, 5, 3,  Кирил и Методий  2,  Коста Шишманов  70, 37, 72, 66, 42, 47, 68, 60, 54, 58, 48, 52, 43, 40, 38, 46, 64,  Коста Шишманов  31, 18, 34, 22, 2, 32, 14, 28, 19, 23, 36, 29, 20, 15, 4, 6, 26, 24, 27, 12, 17, 10, 25,  Крум Тончев  35, 29, 31,  Любен Каравелов  1,  Отец Паисий Хилендарски  2, 4, 1,  Панайот Волов  2, 6, 4,  Рила  2, 7, 1, 9, 5,  Стефан Караджа  2, 9, 13, 6, 3, 10, 11, 19,  Хаджи Димитър  4, 5, 11,  Хаджи Димитър  1,  Хр.Смирненски  2, 8, 1,  Цветан Спасов  7, 3

На 21.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Татари:   177014  ,  Бузлуджа  1, 4, 2,  Васил Друмев  1, 3,  Васил Коларов  15, 5, 4, 21, 1, 19, 9, 3, 17, 18, 12, 11, 23, 14,  Васил Левски  5,  Витоша  2, 8, 6,  г.С.Раковски  1, 4, 11, 5, 6, 3,  Генерал Гурко  9, 5, 1, 4, 13, 7,  Генерал Скобелев  5,  Генерал Скобелев  3,  Георги Димитров  54, 80, 72, 103, 83а, 42, 40, 74, 48, 95, 52, 97, 60, 75, 44, 70, 58, 81, 46, 85, 56, 87, 73, 91, 79, 67, 62, 101, 78, 68, 77, 64, 65, 89, 68а, 50,  Георги Димитров  13, 19а, 23, 29, 5, 7, 21, 27, 9, 25, 4, 1,  Георги Димитров  6, 36, 37, 8, 10, 33, 31, 35,  Илинден  1, 2, 5, 3,  Кирил И Методий  2,  Коста Шишманов  70, 37, 72, 66, 42, 47, 68, 60, 54, 58, 48, 52, 43, 40, 38, 46, 64,  Коста Шишманов  31, 18, 34, 22, 2, 32, 14, 28, 19, 23, 36, 29, 20, 15, 4, 6, 26, 24, 27, 12, 17, 10, 25,  Крум Тончев  35, 29, 31,  Любен Каравелов  1,  Отец Паисий Хилендарски  2, 4, 1,  Панайот Волов  2, 6, 4,  Рила  2, 7, 1, 9, 5,  Стефан Караджа  2, 9, 13, 6, 3, 10, 11, 19,  Хаджи Димитър  1,  Хаджи Димитър  4, 5, 11,  Хр.Смирненски  2, 8, 1,  Цветан Спасов  7, 3

На 22.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Татари:   Васил Друмев  1, 3,  Васил Коларов  15, 5, 4, 21, 1, 19, 9, 3, 17, 18, 12, 11, 23, 14,  Васил Левски  5,  г.С.Раковски  1, 4, 11, 5, 6, 3,  Георги Димитров  13, 19а, 23, 29, 5, 7, 21, 27, 9, 25, 4, 1,  Панайот Волов  2, 6, 4,  Стефан Караджа  2, 9, 13, 6, 3, 10, 11, 19,  Хаджи Димитър  4, 5, 11,  Хр.Смирненски  2, 8, 1

Община Гулянци  

На 18.05.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./   На 19.05.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./   На 21.05.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./   На 22.05.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Милковица:   Беласица  20, 11, 17, 25, 8, 10 А, 27, 26, 34, 10, 30, 20 А, 24, 23, 7, 32, 21, 15, 6, 19 А, 28, 4, 19, 14, 13, 22,  В Левски  27, 36, 23, 55, 30, 6 А, 24, 47 А, 44, 57, 21, 26, 37 А, 54, 58, 19, 13, 40 А, 47, 50, 41, 32, 65, 12, 6, 20, 52, 18, 46, 39, 61, 58 А, 35, 56, 22, 40, 38, 33, 28, 71, 19 А, 17, 53, 67, 10, 42, 15, 11, 45, 16, 34, 31, 4, 59, 69, 8, 14, 49, 63, 43, 73, 25, 51, 48, 37,  Витоша  3, 7, 5, 6, 1, 2, 8,  Ив Вазов  7, 27, 4, 1 А, 28, 14, 3, 10, 26, 11, 6, 21, 18, 25, 24, 4 А, 2, 23, 8, 5, 2 А, 30, 22, 15, 9, 12, 20, 19, 13, 16, 17,  Мир  14,  Одеса  16, 19, 4, 32, 13, 14, 18, 8, 3, 6, 1, 26, 2, 28, 30, 12, 5, 22, 9, 7, 28 А, 20, 10,  Осогово  2, 1,  Победа  38, 26, 45, 35, 51, 22, 55, 43, 37, 32, 36, 53, 41, 49, 24, 34, 33, 42, 47, 30, 57, 28, 20, 44, 39,  Ресен  8, 4, 12, 7, 2, 3, 10, 5, 6,  Свобода  16,  Сливница  25, 7, 4, 10, 3, 15, 9, 13, 8, 27, 11, 2

Община Долна Митрополия  

На 18.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 21.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Комарево,  Общ. Долна Митрополия:   Ангел Кънчев  2,  Бяло Море  4, 1, 2, 3,  Вит  21, 23, 15, 25, 17, 31, 19, 27, 13, 11, 29,  Витоша  23,  Възраждане  1, 3, 4, 6, 2, 5,  Железничарска  5, 19, 17, 7, 3, 1, 13, 9, 15,  Иглика  2,  Искър  6, 10, 4, 2,  Китка  10, 6, 1, 2, 8, 4,  Лозица  1,  Люляк  1,  Мусала  2,  Нач.У-Ще  4, 1,  Незабравка  6, 28, 6 А, 4, 2,  Осъм  9, 21, 11, 13, 27, 3, 23, 19, 5, 15, 29, 1, 25, 7, 17,  Раковски  16, 4, 6, 22, 24, 2, 20, 26, 18, 12, 14, 10, 8, 32,  Росица  1,  Слави Алексиев  37, 9, 5, 31, 33, 17, 3, 15, 25, 11, 7, 13, 29, 35,  Ср Гора  6, 8, 4, 10, 12, 14, 16,  Стара Планина  1, 5, 3, 7,  Тракия  21,   УПИ І-42 Стр.Кв.98  ,  Хан Кубрат  19, 27, 32, 22, 20а, 34, 12, 28, 39, 16, 44, 40, 24,  Хан Омуртаг  21,  Черни Връх  6, 2, 4,  Шар Планина  3, 1,  Шипка  10, 1, 5, 3, 2, 6, 12, 7, 4, 11, 8

Община Долни Дъбник  

На 18.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Горни Дъбник:  ул.  23 септември  1, ул.  Ал. Стамболийски  2, 3, 8, 4, ул.  Ангел Кънчев  9, 5, 10, 7, 3, 6, 8, 1,  Баба Тонка  11, 24, 9, 15, 5, 12, 7, 22, 6,  Васил Левски  11, 6, 16, 25, 27, 21, 13, 28, 32, 5, 14, 26, 4, 22, 12, 7, 30а, 15, 19, 23, 2, 18, 20, 10, 29, 9, 30, 8, 17, 34, 24,  Васил Левски  1,  Вела Пеева  8,  Виктор Юго  2,  Вл Заимов  15, 9, 11, 13,  Вл И Ленин  4,  Вл И Ленин  26, 23, 37, 40, 36, 33, 2, 17, 9, 35, 32, 16, 19, 45, 27, 39а, 34, 30, 7, 11,  Г Бенковски  14а, 24, 18, 19, 14, 5, 22, 7, 11, 15, 20, 16, 13,  Г. Бенковски  12, 10, 6, 8,     8, 10, 6, 4, 1, 18, 2,   ,  Г. Димитров  81, 73а, 56, 80, 79 Центъра, 14, 54, 52, 83, 75, 48, 102, 100, 98, 84, 77, 64, 79, 88, 96, 58, 86, 2,  Г Пърличев,  Ген Лавров  48, 40, 42, 58, 64, 56, 60, 62, 54, 1, 46, 26, 52, 30, 54а, 32, 50, 34,  Лиляна Бърдарова  8, 6,  Марин Дринов  5, 3, 9, 1, 2, 7,  Митко Палаузов  15, 17,  Н Й Вапцаров  3, 12, 13, 6, 11, 1а, 8, 2, 7, 9, 4, 10, 5, 14,  П Пенев  30, 21, 32, 19, 17, 25,  П Пенев  5, 2, 3, 15, 9, 7, 22, 12, 8, 20, 26, 6, 24, 16,  П Р Славейков  14, 5, 4, 17, 9, 10,  Панайот Волов  4, 3, 6, 8, 2, 7, 10, 9, 5,  Петър Берон  6, 1, 3,  Ст Георгиев  13, 7, 5, 3, 8, 1, 3а, 6, 15,  Ст Караджа  2, 8, 10, 9, 5,  Филип-Тотю  7, 3, 1,  Христо Смирненски  14, 13, 20, 18,  Черковна  1

На 18.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Долни Дъбник:   България  9, 1, 5, 7, 3, 6, 4, 11, 12, 10, 14, 8,  Вапцаров  6, 8, 4, 3, 1, 2,  Възраждане  12, 1, 10, 5, 6а, 3, 8,  Г Бенковски  14, 12, 6, 2, 16а, 4, 3, 5, 16, 8, 1, 7, 10, 4а,  Ген. Ганецки  14,  Дунав  5, 4, 3, 7, 1, 2,  Захари Стоянов  9,  Илия Бешков  12, 10, 27, 1, 13, 17, 14, 28, 23, 15, 16, 20, 20б, 9, 7, 11, 6, 4, 30, 24а, 8, 5, 22, 3, 19, 26, 18, 24б,  Никола Петков  55, 32, 51, 57, 30, 53, 28, 49, 24,  Никола Петков  47, 16, 41, 45, 18, 35, 39, 37, 20, 43,  Отец Паисий  7, 5, 1, 3,  Страцин  2, 1,  Филип-Тотю  6, 3, 2, 7, 5, 1,  Христо Ботев  25, 16, 23, 18, 21, 19, 14, 27, 25а,  Христо Смирненски  9а, 22, 13, 5, 13а, 20, 14б, 3, 16а, 17а, 8, 15а, 1, 7, 11, 15, 4, 18, 17, 10, 9, 2, 6,  Христо Янчев  59а,  Христо Янчев  56, 34, 52, 38, 49а, 51, 29, 43, 48, 42, 45, 31, 36, 35, 54, 37, 50, 39, 49, 44, 41, 46, 40, 32, 58,  Цар Самуил  17, 3, 15, 16, 9, 15а, 7, 12, 2, 20, 14, 6, 4, 11, 8, 13, 1, 10, 5, 18

На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 21.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Горни Дъбник:   Ал. Стамболийски  2, 3, 8, 4,  Баба Тонка  11, 24, 9, 15, 5, 12, 7, 22, 6,  Васил Левски  1,  Вела Пеева  8,  Виктор Юго  2,  Вл. Заимов  15, 9, 11, 13,  Вл. И. Ленин  26, 23, 37, 40, 36, 33, 2, 17, 9, 35, 32, 16, 19, 45, 27, 39а, 34, 30, 7, 11,  Г Бенковски  12, 10, 6, 8,   ,  Г. Димитров  81, 73а, 56, 80, 79 Центъра, 14, 54, 52, 83, 75, 48, 102, 100, 98, 84, 77, 64, 79, 88, 96, 58, 86, 2,  П. Пенев  5, 2, 3, 15, 9, 7, 22, 12, 8, 20, 26, 6, 24, 16,  П Р Славейков  14, 5, 4, 17, 9, 10,  Петър Берон  6, 1, 3,  Ст. Караджа  2, 8, 10, 9, 5,  Христо Смирненски  14, 13, 20, 18,  Черковна  1

На 19.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./   На 21.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ -  Горни Дъбник:  ул. 23 - септември  1,  Ангел Кънчев  9, 5, 10, 7, 3, 6, 8, 1,  Васил Левски  11, 6, 16, 25, 27, 21, 13, 28, 32, 5, 14, 26, 4, 22, 12, 7, 30а, 15, 19, 23, 2, 18, 20, 10, 29, 9, 30, 8, 17, 34, 24,  Вл. И. Ленин  4,  Г. Бенковски  14а, 24, 18, 19, 14, 5, 22, 7, 11, 15, 20, 16, 13,  Г Г Деж  8, 10, 6, 4, 1, 18, 2,  Г Пърличев  ,  Ген Лавров  48, 40, 42, 58, 64, 56, 60, 62, 54, 1, 46, 26, 52, 30, 54а, 32, 50, 34,  Лиляна Бърдарова  8, 6,  Марин Дринов  5, 3, 9, 1, 2, 7,  Митко Палаузов  15, 17,  Н. Й. Вапцаров  3, 12, 13, 6, 11, 1а, 8, 2, 7, 9, 4, 10, 5, 14,  П Пенев  30, 21, 32, 19, 17, 25,  Панайот Волов  4, 3, 6, 8, 2, 7, 10, 9, 5,  Ст. Георгиев  13, 7, 5, 3, 8, 1, 3а, 6, 15,  Филип-Тотю  7, 3, 1

На 21.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Долни Дъбник:   Възраждане  12, 1, 10, 5, 6а, 3, 8,  Г. Бенковски  14, 12, 6, 2, 16а, 4, 3, 5, 16, 8, 1, 7, 10, 4а,  Захари Стоянов  9,  Никола Петков  55, 32, 51, 57, 30, 53, 28, 49, 24,  Христо Смирненски  9а, 22, 13, 5, 13а, 20, 14б, 3, 16а, 17а, 8, 15а, 1, 7, 11, 15, 4, 18, 17, 10, 9, 2, 6,  Христо Янчев  59а,  Цар Самоил  17, 3, 15, 16, 9, 15а, 7, 12, 2, 20, 14, 6, 4, 11, 8, 13, 1, 10, 5, 18

На 21.05.2020 г. /15:16 - 16:00 ч./   На 22.05.2020 г. /15:01 - 15:30 ч./ -  Долни Дъбник:   Ал. Стамболийски  18, 23, 27, 19, 22, 23а, 25, 21а, 15, 14, 14а, 28, 26, 17, 21, 29, 30, 13, 16, 12, 24, 20, 36, 32,  България  32, 35, 43, 41, 37, 34, 30, 40, 38, 36, 33,  В. Априлов  18, 6, 3, 16, 1, 5, 2, 14, 11, 8, 7, 9, 4, 12, 5а, 20, 10, 17, 30, 32, 22, 15, 28, 13, 34, 26, 24,  В. Левски  40б, 5, 7, 13, 25, 42, 39, 35, 21, 40а, 36, 32, 50б, 9, 32а, 34, 19, 11, 50а, 30, 31, 54, 52, 44, 17, 23, 3, 15, 32б, 29, 27, 38, 40, 50,  В. Петлешков  2, 4а, 3, 4, 6, 2а, 1а, 1,  Велчова Завера  24, 22а, 21, 31, 26а, 27, 23, 34, 17, 22, 28, 32, 25, 30, 26,  Г Бенковски  37, 13, 21, 20, 39, 9, 25, 33, 36, 32, 22, 24, 11, 17, 26, 27, 15, 29, 19, 31,  г.М.Димитров  6, 17, 21, 17а, 37, 18, 33, 10, 19а, 43, 8, 18а, 15, 14, 19, 12, 43а, 31, 2, 25, 27, 16, 13, 41, 35, 4, 23, 28, 24, 53, 47а, 57, 55, 20, 51, 22, 45, 49, 26, 28а, 47,  Ген Скобелев  37, 37а, 31а, 42, 11, 40, 27, 34, 24, 33, 25, 17, 52, 56, 20, 35, 15, 50, 22, 54, 18, 26, 29, 38, 48, 29а, 19, 21, 28а, 28, 23а, 32, 37б, 18а, 46, 30, 44, 36, 24а, 39, 68б, 68, 68а, 70а, 70г, 66, 68в, 70в, 41,  УПИ 11, 70б, 70, 68г, 70а,  Гео Милев  5, 12, 2а, 13, 4, 2, 11, 8, 1, 9, 3, 7, 8а, 10,  Д.Дебелянов  23, 9, 27, 17, 7, 15, 39, 37а, 13, 25, 21, 35а, 11, 39а, 13а, 31а, 35, 37, 29а, 31, 33, 19, 41,  Захари Стоянов  37, 33, 19, 27, 15, 2, 17, 29, 4, 10, 6, 12, 21а, 31, 8, 21, 25, 10а, 11, 3, 5, 7, 13, 9, 1,  Любен Каравелов  1,  Максим Горки  2, 1, 15, 4, 17, 10, 5, 7, 6, 19, 18, 12, 3, 8,  Никола Обретенов  6, 2, 4, 8,  Никола Петков  44, 63, 69, 50, 52, 65, 71, 40, 61а, 42а, 48, 42, 63а, 42в, 67, 73, 54, 75,  Общ.Пд Нефт И Газ  ,  П Волов  2, 16, 15, 10, 20, 5, 12, 14, 12а, 7, 4, 22, 17, 3, 18,  Радецки  2, 12, 10, 8,  Райко Даскалов  20, 50а, 21, 34а, 26, 28, 36, 13, 12, 14, 16, 19, 30, 18, 15а, 38, 50, 44, 17, 11, 32, 25а, 40, 22, 23, 48, 27, 15, 24,  Хаджи Димитър  1, 3, 17, 8, 15, 6, 27, 19, 9, 21, 25, 7, 4, 5, 13, 2,  Христо Смирненски  34, 26, 23, 21, 24, 32а, 28, 30, 19, 32,  Христо Янчев  149, 128,    19

На 21.05.2020 г. /15:16 - 16:00 ч./   На 22.05.2020 г. /15:01 - 15:30 ч./ -  Ясен,  Общ. Плевен:   87597.403.101  ,  V-444  ,  Адил Дервишев  10, 8, 14, 16, 1, 4, 17, 18, 11, 13, 2, 6, 3, 20, 12, 5, 7, 9, 20а, 1,  Александър Стамболийски  16, 9, 14, 1, 3б, 18, 3 А, 7, 5, 2, 6, 12, 8, 11, 10, 4,  Асен Златаров  28, 30, 13, 26, 19, 6, 15, 15а, 9, 1, 3, 11, 19, 5, 9а, 21,  Асен Халачев  11, 6, 12, 10, 2а,  Братя Миладинови  2, 7, 5, 3, 4, 1,  Васил Левски  1, 3б, 21, 30, 25, 24, 28, 3, 4а, 11, 6, 5, 19, 12, 14, 4, 10, 19а, 16, 11а, 2, 23, 8б, 7, 20, 8, 17, 9, 18, 22, 15, 5а, 3а, 27, 2а,  Вила  ,  Вит  3, 5, 1, 2а,  Витоша  4, 1а, 10, 8, 12, 2, 5, 3а, 3, 6, 1, 7,  Волов  2а, 5, 2, 9, 4, 11, 13,  Генерал Колев  20, 18, 16, 22, 11, 7,  Генерал Скобелев  2а, 4, 2б, 2, 6, 4а, 1, 11, 8, 9, 3, 12, 7,  Георги Димитров  45, 62, 56, 70, 60, 74, 84, 68, 72, 66, 64, 68 А, 47, 43 А, 43, 12, 12, Цър Пър, 7, 1, 3, 2, 4, 6, 5, 12, 10, 8, 9, 24, 20, 26, 19, 21, 50, 15, 17, 44, 31, 40, 23, 16, 30, 41, 29, 32, 48, 34 А, 33, 22, 18, 13, 46, 28, 25, 27, 42, 34, 37, 54, 49, 67, 65, 53, 57, 84, 51, 63, 78, 96, 100, 59, 82, 90, 55, 106, 80, 80а, 94, 92, 104, 76, 102, 61, 86, 88, 98,  Георги Маринов  13, 9, 12, 7, 6, 10, 4, 8, 3, 1, 15, 2, 11, 14, 5, 30, 25, 16, 27, 22, 26, 20, 23, 36, 32, 21, 28, 18, 34, 24,  Дамян Пачев  12, 51, 40а, 53, 40, 42, 45, 57, 49, 59, 55, 47, 38, 41, 31, 38а, 43, 33, 35, 37, 29, 32, 27, 45, 36, 30, 39, 20, 13, 17, 28, 14а, 7, 9, 6, 5а, 16, 15а, 11 А, 3, 4, 14, 2, 10, 22, 1, 15, 17а, 5, 11, 18, 8, 24, 6,  Железничар  3, 1,  Жп Блок  1,  Жп Общежитие  ,  Иван Вазов  5, 20, 14, 7, 26, 11, 9, 24, 12, 3, 10, 13, 30, 16, 17, 15, 22, 18, 8, 28, 2, 4, 6, 1, 3 А, 3а, 34, 42, 50 3, 54 5, 29, 23, 40, 52 4, 38, 19, 32, 21, 36, 31, 27, 44, 35 1, 48 2, 33, 25,  Иван Винаров  35, 31, 37, 39, 33, 41, 1а, 46а, 46, 52, 56, 60, 44, 70, 41, 47, 40, 42, 58, 38, 72, 51, 53, 49, 50, 45, 64, 48, 55, 62, 54, 7, 16, 28, 30, 4, 13, 21, 11, 9, 19, 15, 10, 25, 8, 2, 26, 6, 5, 14, 23, 18, 27, 28а, 17, 13а, 34, 21, 29, 36, 2а,  Иван Стойчев  1, 4, 14, 22, 9, 13, 5б, 20, 10, 7, 12, 11, 7а, 15, 2, 5, 8, 3, 16, 6, 18,  Иван Тод. Христов  9, 2, 14, 4, 18, 6, 5, 1, 12, 3, 8, 11, 13, 16, 7, 10, 17, 20, 22, 15, 24,  Илия Бешков  5, 34, 1, 3, 3а, 23, 20, 22, 15, 14, 19а, 21, 10, 11, 24, 2, 7, 12, 9, 32, 4, 6, 16, 8, 17, 30, 28, 18, 19,  Катя Попова  4, 5, 10, 6, 3, 7, 9, 1, 2, 8,  Кирил И Методий  2, 5, 1, 4, 8, 6, 7, 17, 21, 15, 19, 10,  Коста Златарев  12, 3, 9, 18, 16, 11, 1, 11а, 8, 13, 7, 4, 14, 5, 2, 15, 22, 24, 21, 20, 26, 19, 17,  Локомотив  7, 2, 1, 3, 6, 5,  Любен Каравелов  7а, 12, 8, 18, 9, 2, 3, 5, 7, 10, 24, 19, 1, 15а, 15, 20, 17, 11, 22, 13,  М-Ст  Над село  ,  Местност Край село,  Местност Лъката  8, 7, 1,  Митко Палаузов  10, 4, 7, 8, 3, 5, 1, 6, 2, 12,  Недю Личев  1, 3,  Никола Тинков  5, 1, 9, 7, 12, 4, 6, 11, 10, 8,  Перущица  2, 1, 3,  Петко Р. Славейков  12, 1, 8а, 9, 19, 16, 2а, 4, 8, 11, 2, 14, 13, 18, 20, 10, 15, 6, 5, 24, 25, 22а, 26, 22,  Радецки  8, 11, 4, 10, 2, 6, 5, 7, 1, 3, 9,  Район Жп Гара  9,  Слави Алексиев  8, 2, 3, 4, 11, 6, 9,  Сопот  6, 2, 1, 3, 4,  Софроний Врачански  2, 1, 5, 6, 4,  Тимок  28, 36, 30,  Тодор Митранов  2, 3, 11, 3а, 5, 1, 7, 9,  Тодор Пенчев  11, 4, 6, 19, 13, 7, 2в, 17, 2, 1, 15, 1а, 5, 9, 2а, 39, 6а, 8, 33, 21, 27, 6/, 35, 20, 10, 14, 25, 12, 21б, 16, 23а, 23, 37, 31,  Трети Март  8, 6, 2, 1, 5, 4, 3,   УПИ II, Кв 32  ,   УПИ II-678 Кв.36  ,   УПИ IV-660  ,   УПИ-Х  ,  Хаджи Димитър  8а, 4, 3, 14, 12, 1, 8, 2, 6, 7, 5, 10, 26, 20, 13, 24, 9, 28, 11, 22, 30, 18, 15, 17,  Христо Ботев  7, 1, 8, 5, 10, 3, 4, 2, 6, 12, 9,  Цветан Спасов  22, 20, 24, 10, 4, 12а, 8, 18, 14, 6, 2, 16, 12, 26,  Ю.А.Гагарин  4, 19, 2, 1, 17, 8, 3, 10, 9, 12, 16, 7, 11, 2а, 21, 15, 5, 6, 14, 27, 26а, 39, 20, 23, 33, 37, 35, 26, 22, 29, 24, 28а, 18, 25, 31, 13,  Янко Сакъзов  1, 3, 5, 14, 12, 8, 16, 4, 17, 10, 11, 7, 9, 20, 13, 21, 6, 2, 15, 19, 6а, 18,    Зад читалище,  М-Та Върбака, 8

Община Искър  

На 18.05.2020 г. /15:01 - 17:00 ч./   На 20.05.2020 г. /15:01 - 17:00 ч./ -  Долни Луковит:   Александър Стамболийски  51, 29, 33, 37, 43, 31, 39, 40, 42, 44, 47, 25, 34, 38, 36, 41, 46, 32, 49, 27, 48,  Васил Априлов  23, 5, 24, 14, 22, 20, 15, На Площада, 17, 12, 13, 16, 9, 4, 18, 21, 11,  Демир Велиев  3, 2, 1, 15, 5, 9, 13, 7, 11, 10, 4, 8, 16, 6,  Дунав  27, 1, 5, 3, 4, 31, 15, 7, 23, 12, 2, 19, 8, 25, 29, 13, 10, 21, 16, 9, 18, 17, 11,  Иван Рилски  29,  Марин Дринов  2, 1, 5, 4, 6,  П.К.Яворов  12, 8, 5, 2, 3, 11, 14, 6, 10, 4,  Сопот  10, 5, 8, 16, 18, 20, 7, 6, 4, 3, 14, 1,  Средна Гора  1, 5, 7, 3, 9, 6,  Стара Планина  32, 41,  Стефан Караджа  9, 5, 7, 14, 8, 3, 12, 4, 6, 10, 16, 1, 2,  Тулча  6, 5, 1, 3,  Тунджа  4, 3,  Цар Асен Първи  7, 2, 9, 1, 3, 5, 4, 6,  Цар Освободител  2, 14, 3, УО ТП 13, 10, 18, 8, 4, 22, 12, 1, 16, 20,  Шипка  1,  Янтра  4, 1, 2, 3

На 18.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ -  Долни Луковит:   Васил Априлов  23, 5, 24, 14, 22, 20, 15, На Площада, 17, 12, 13, 16, 9, 4, 18, 21, 11,  Демир Велиев  3, 2, 1, 15, 5, 9, 13, 7, 11, 10, 4, 8, 16, 6,  Иван Рилски  29,  Марин Дринов  2, 1, 5, 4, 6,  Средна Гора  1, 5, 7, 3, 9, 6,  Стефан Караджа  9, 5, 7, 14, 8, 3, 12, 4, 6, 10, 16, 1, 2,  Тунджа  4, 3,  Янтра  4, 1, 2, 3

На 19.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ -  Долни Луковит:   Васил Априлов  23, 5, 24, 14, 22, 20, 15, На Площада, 17, 12, 13, 16, 9, 4, 18, 21, 11,  Иван Рилски  29,  Средна Гора  1, 5, 7, 3, 9, 6,  Тунджа  4, 3,  Янтра  4, 1, 2, 3

На 19.05.2020 г. /14:16 - 16:16 ч./ -  Искър,  Общ. Искър:   Адил Дервишев  12, 3, 4, 5б, 8, 7, 13, 6, 2, 11, 1,  Ал Стамболийски  50, 49, 26, 27, 29, 45, 47, 46, 25, 39, 31, 17, 23, 37, 42, 34, 44, 32, 30, 22, 21, 19, 20, 18, 33, 48, 35а, 35, 24, 38, 43, 53, 55, 51, 40, 28, 52, 36, 13а, 13, 6, 12, 14, 3, 15, 5, 8, 4, 11, 10,  Априлов  8, 3, 7, 9, 1, 6, 5, 2,  Ас Халачев  4, 2, 12, 10, 14, 8,  Бенковски  4, 3, 8, 10, 12, 5, 2, 1, 25, 18, 19а, 40, 42, 22, 13, 33, 23, 16, 30, 38, 14, 34, 19, 20, 17, 29, 32, 35,  Бр Миладинови  10а, 11, 27, 9, 7, 20, 25, 22, 12, 10, 26, 24, 37, 33, 37 Дп, 31, 35, 2, 8, 5, 32, 53, 55, 36, 34, 47, 51, 43, 49, 34а, 57, 45, 38,  Бузлуджа  7, 9, 5, 3, 1,  Валентина Терешкова  14, 4, 21, 11, 6, 16, 17, 13, 10, 15, 19, 9, 25, 2, 2а, 23, 8, 18, 12,  Васил Коларов  2,  Васил Левски  Кв.105, 28, 38, 13, 36а, 17, 34, 23, 15, 26, 32, 40, 19, 36, 23а, 42, 30, 25, 24, 7, 16, 11, 9, 2, 27, 18, 71, 63, 35, 72, 108, 86, 67, 56, 59, 43, 77а, 118, 87, 90, 88, 75, 77, 62, 64, 106, 91, 61, 65, 98, 112, 73, 45, 69, 70, 100, 85, 92, 55, 31, 54, 110, 78, 79, 60, 83, 33, 89, 93, 82, 80, 29, 37, 81, 84, 102, 51, 94, 68,  Велинград  1,  Велко Кръстев  27, 25, 18, 22, 16,  Вит  2, 1, 3,  Волов  6, 12, 8, 4, 2, 10,  Въло Йончев  10, 14, 7, 20, 8, 12, 4, 16, 6, 9, 18, 22,  г.Димитров/М.Балева  Кв.66в,  Георги Димитров  63, 61, 67, 59, 65, 72, 32, 46, 34, 46а, 20, 40, Кв.66в, 67, 36, 37/39, 28, 22, 30, 26, 24, 44, 69, 80, 111, 105, 71, 93, 128, 86, 82, 115, 102, 95, 91, 90, 92, 104, 77, 74, 99, 79, 97, 89, 106, 83, 114, 126, 85, 100, 81, 88, 78, 110, 84, 124, 87, 108, 96, 45, 51, 56, 53, 49, 49б, 54, 50, 60, 47, 48, 52, 55, 96, 19, 43, 41,  Драва  2,  Ернст Телман  2, 14, 10, 18, 5, 4, 7, 3, 9, 6, 16, 1, 12,  Иван Вазов  1, 3,  Иван Ведер  2, 3, 17, 19, 7, 9, 10, 13, 1, 15, 11, 4, 5, 8,  Йорданка Николова  27, 25, 23, 41, 3, 1, 7, 9, 8, 29, 18, 10, 26, 20, 22, 16, 14, 37, 24, 31, 39, 12, 35,  Каварна  4, 2, 1,  Кемал Ататюрк  10, 5, 4, 2а, 12, 3, 20, 8, 22, 14, 2, 16,  Корейска  4, 8, 12, 6, 10,  Коста Златарев  13, 10а, 11, 4, 12, 7, 1, 6, 9, 9а, 3, 2,  Кънчо Илиев  3, 10, 8, 20, 7, 13, 12, 11, 9, 5, 2, 6, 4,  Лиляна Димитрова  46, 21, 13, 43, 15, 50, 44, 19, 39, 45, 49, 47, 34, 48, 32, 17, 23, 41, 26, 11, 9, 24, 28, 30,  Любен Каравелов  4, 9, 1, 10, 6, 2, 5, 7, 8, 3, 13,  Люле Бургас  8, 6, 5, 16, 12, 14, 10, 4,  Мара Балева  4, 3, 5, 8, 6, 2, 1,  Михаил Кочев  38, 47, 15, 37, 7, 17, 24, 2, 33, 14, 1, 45, 16а, 32, 35а, 29, 13, 37а, 3, 21, 41, 16, 9, 10, 36, 26, 25, 35, 18, 20, 22, 31, 27, 34, 11, 6, 49, 5, 4, 12, 8, 23, 30, 39, 19, 43,  Мургаш  16, 5, 8, 10, 2, 12, 9, 6, 7, 4, 1, 1 А,  Назъм Хикмет  5, 2, 3, 11, 7, 6, 8, 4, 10, 9,  Одрин  10, 6, 32, 25, 16, 28, 8, 24, 11, 27, 29, 20, 4, 9, 1, 7, 3, 23, 19, 42, 34, 14, 40, 40а, 26, 12,  Осогово  2, 4, 6,  Отец Паисий  26, 3, 5, 8, 24, 20, 28, 14, 10а, 10, 30, 16, 34, 12, 22, 32, 36,  П Р Славейков  2, 1,  Перущица  3, 1,  Петрохан  3, 9, 8, 7, 5, 1, 2, 6,  Петър Берон  2, 4,  Плевен  1, 4, 2, 6, 8,  Райко Даскалов  31, 10, 9, 1, 2, 7, 18, 11, 3, 5, 14, 12, 4, 6, 8, 16,  Родопи  4, 2, 5, 1, 11, 6, 13, 3, 7,  Септември  2, 6, 4,  Сергей Румянцев  3, 9, 5, 1, 6, 2, 4,  Средна Гора  2,  Стефан Караджа  4, 10, 12, 1, 2, 8,  Стоян Едрев  1,  Страцин  1, 5,  Таламбушковец  6,  Трифон Ангелов  2, 15, 11, 6, 9, 4, 19, 13, 20, 7, 1, 22, 24, 12, 16, 23, 10, 14, 26, 21, 17, 5,  Трявна  3, 2, 5, 1,  Тунджа  13,   УПИ -Iii- 1030 Стр. Кв.67а  ,  Филип-Тотю  15, 2, 4, 6, 13, 7, 1,  Хаджи Димитър  8, 6, 12, 1, 4, 2, 10,  Христо Кърпачев  8, 4, 2, 6,  Чавдарци  2, 1, 7, 11 А, 10, 3, 12, 9, 4, 6,  Ю.А.Гагарин  3, 4, 8, 2, 10, 6

Община Кнежа  

На 21.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ -  Лазарово:   Александър Стамболийски  1, 2,  Васил Левски  10, 6, 1, 7, 3,  Георги С. Раковски  20, 19, 28, 9, 26, 21, 7, 13, 22, 15, 6, 30, 2, 12, 8, 18, 16,  Елин Пелин  5, 1,  Родопи  5, 3, 4, 6, 2, 1

На 22.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ -  Бреница,  Общ. Кнежа:   Опълченска  28, 24, 30, 32,  Стефан Караджа  5, 8, 11, 7, 4, 2, 1, 9,  Стефан Кратунски  15, 19, 2, 5, 21, 9, 13, 8, 4, 6, 17,  Шипка  5, 3, 4, 2

Община Левски  

На 18.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 21.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Обнова:   9-ти септември  1, 17, 21, 29, 27, 31а, 9, 16, 14, 24а, 31в, 12, 15, 13, 19, 7, 24, 8а, 22, 31, 31г, 23, 20, 11, 10, 6,  XV-438,  Kb. 125  ,  Възраждане  2в,  Заря  3, 1, 7, 5, 11,  Ив.Вазов  4, 2, 5а, 5, 1, 3, 6,  Л.Каравелов  5, 29, 23, 9, 19, 33, 13, 25, 7, 11, 15, 31, 21, 17, 27,  Н.Й.Вапцаров  50, 21, 48, 36, 24, 25, 15, 30, 18, 19, 27, 23, 20, 40, 32, 15а, 38, 22, 28, 42, 13, 17, 46, 30а, 34, 26а, 26, 44,  Победа  2, 8, 4, 7, 12б, 5, 1, 12а, 10, 14, 16, 6, 3, 12

На 18.05.2020 г. /15:01 - 16:30 ч./ -  Аспарухово,  Общ. Левски

На 18.05.2020 г. /15:01 - 16:30 ч./ -  Левски,  Общ. Левски

На 18.05.2020 г. /15:01 - 16:30 ч./ -  Малчика

На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 21.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Стежерово:   Асен Златаров  11, 4, 16, 6, 9, 17, 1, 12, 5, 18, 8, 7,  Вапцаров  5, 4, 12, 8, 2,  Вл.Тричков  1,  Г. Бенковски  6, 3,  Жданов  3, 6, 1, 9,  Л.Станев  1,  Маршал Толбухин  5, 3, 2, 4, 1,  Морава  2, 5, 1, 6, 4,  Петко Напетов  16,  Райко Даскалов  6,   УПИ VIII-720,  Кв.119.  ,  Христо Ботев  31а, 35, 33, 43, 31, 41, 37,  Христо Смирненски  4, 8, 1, 2, 3, 7

На 20.05.2020 г. /14:01 - 17:17 ч./ -  Левски,  Общ. Левски:   Александър Стамболийски  1,  Индустриална  2, 1

На 21.05.2020 г. /15:01 - 17:16 ч./ -  Обнова:   Витоша  1, 2,  Г. Бенковски  3, 5, 4, 58, 2, 45, 60, 56,  Еделвайс  28, 26, 9, 22, 14, 34, 38, 36, 7, 3, 1, 5, 18, 32, 24, 30,  Заря  18,  Клисура  14, 10, 12,  Н.Рилски  10, 12, 13, 11, 21а, 18, 2, 16, 6, 21, 9, 25, 15, 7, 29, 23, 14, 27, 20, 17, 4, 8, 19, 24,  П.Р.Славейков  2, 1а, 6, 4, 3,  Пионерска  49, 41, 62, 47, 45а, 42, 48, 52, 66, 61, 43, 53, 46, 51, 55, 50, 54, 39, 44,  Преслав  11, 5, 13, 1, 9, 1а, 3, 7,  Ракета  64а, 21, 13, 63, 19, 4, 7, 59, 63а, 15, 11, 9, 64, 15а, 57,  Раковски  10, 6, 8, 3

На 22.05.2020 г. /14:00 - 17:00 ч./ -  Асеновци:   23-ти септември  3, 6, 10, 13, 4, 1, 11, 8, 2, 5, 7, 9,  Асен Банчев  4, 5, 6, 8, 11, 7, 9, 13, 2а, 2, 3,  Асен Вълев  18, 12, 3, 15, 2, 9, 23, 2а, 1, 14, 19, 7, 5, 25, 8, 17, 10, 13, 16, 11, 21,  Васил Левски  7, 9, 5, 3,  Манол Нисторов  14,  Мусала  7, 6, 4, 1, 2, 5, 3, 9,  Николай Панчев  9, 2, 8, 1, 11, 16, 3, 14, 13, 12, 2а, 10, 5,  Осмо Калугерово  4, 7, 9, 2, 5, 3, 1, 6,  Райко Даскалов  2, 1, 7, 1а,  Селище  20, 14, 16, 18, 10,  Софка Вълева  4, 7, 9, 6, 14, 12, 8, 16, 3, 20, 5, 10, 1, 2,  Стадиона,  Хан Аспарух  1, 4, 6, 3, 5,  Христо Ботев  2, 4

Община Никопол  

На 18.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Санадиново:   Александър Стамболийски  17,  Асен Халачев  8, 13, 15, 21, 10,  Вежен  6,  Вела Пеева  15, 1, 2, 8, 3, 11, 10, 13, 14, 9, 12, 5, 4, 6, 17,  Димитър Благоев  6, 3, 14,  Осъмски  10, 15, 4, 1, 3, 13, 8, 2, 9, 11,  Христо Ботев  20, 24, 27, 18, 13, 23, 21, 15, 14, 8, 4, 7, 9, 11, 19, 5, 12, 6,  Шипка  9, 14, 13, 12, 4, 5, 18, 11, 2, 6

На 21.05.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./   На 22.05.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Черковица:   Бачо Киро  15, 3, 13, 17, 1, 11, 7, 6, 9, 2,  Васил Левски  1, 17, 19, 11, 5, 4, 27, 23, 21, 25, 13, 15, 7, 29, 3, 9,  Генерал Гурко  1, 7, 2, 3, 16, 14, 8, 9, 4, 5, 12,  Георги Димитров  27, 19, 33, 8, 47, 2, 14, 9, 41, 6, 31, 7, 29, 11, 35, 22, 12, 21, 23, 17, 3а, 3б, 4, 1, 13, 45, 1а, 38, 3, 5, 9а, 39, 15, 43, 13а, 37, 2а, 20,  Любен Каравелов  3, 9, 6, 8, 7, 5, 12, 10,  Люлин  3,  Маршал Толбухин  7, 6,  Н.Й.Вапцаров  14,  Панайот Волов  7, 2, 5, 3, 1,  Хаджи Димитър  1, 9, 13, 15, 3, 7, 2, 5, 11,  Христо Ботев  3

Община Плевен  

На 18.05.2020 г. /14:16 - 15:30 ч./ -  Бохот, КВАНТ 2001 ООД, АРАРАТ ЕООД, ОРХИДЕЯ МЕБЕЛ

На 18.05.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Гренадирска  116,  38,  Неофит Бозвели/Ц.Аврам/  12 Стомана, 12

На 18.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Брестовец:   Александър Петров  8, 14, 1, 4, 6, 6а, 3, 12, 3в, 2, 7, 3а, 9,  Бинка Парашкевова  18, 9а, 19, 27, 33, 28, 8, 7, 6, 29а, 13а, 10, 15, 11, 1, 16, 14, 20, 12, 17, 2, 1а, 3, 5, 31б, 4, 23, 29, 25,  Георги Кочев  4, 6, 2, 8,  Кв 83 Пи-Iv+673  ,  Лазар Генов  28, 18, 30, 27, 32, 42, 44, 29, 35, 38, 20, 21, 19, 26а, 34, 22, 17, 40, 24, 25, 26, 36,  Ловешка  6, 14, 12, 8, 4, 2, 10,  Любен Каравелов  2, 3, 1, 4, 6,  Младост  6, 1а, 8, 1, 11, 10, 3, 2, 7, 4,  Св.Св.Кирил И Методий  3, 23, 1, 5, 2, 4, 5а,  Стара Планина  2а, 3, 2, 6, 1,  Съединение  1,  Тодор Първанов  6, 6а, 8, 16, 18, 11а, 3, 5, 9, 11, 14, 2, 7,  Тученица  097025,   УПИ Xviii-95кв 89  ,  Хаджи Димитър  22, 5в, 12, 20, 26, 7, 16, 24, 18, 4, 5, 2, 6, 8

На 18.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 21.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Ясен,  Общ. Плевен:   Адил Дервишев  10, 8, 14, 16, 1, 4, 17, 18, 11, 13, 2, 6, 3, 20, 12, 5, 7, 9,  Асен Златаров  28, 30, 13, 26, 19, 6, 15, 15а,  Волов  2а, 5, 2, 9, 4, 11, 13,  Георги Димитров  54,  Георги Маринов  30, 25, 16, 27, 22, 26, 20, 23, 36, 32, 21, 28, 18, 34, 24,  Дамян Пачев  6,  Иван Вазов  5, 20, 14, 7, 26, 11, 9, 24, 12, 3, 10, 13, 30, 16, 17, 15, 22, 18, 8, 28,  Иван Стойчев  1, 4, 14, 22, 9, 13, 5б, 20, 10, 7, 12, 11, 7а, 15, 2, 5, 8, 3, 16, 6, 18,  Митко Палаузов  10, 4, 7, 8, 3, 5, 1, 6, 2,  Недю Личев  1, 3,  Трети Март  8, 6, 2, 1, 5, 4, 3,   УПИ II-678 Кв.36  ,   УПИ IV-660  ,  Хаджи Димитър  8а, 4, 3, 14, 12, 1, 8, 2, 6, 7, 5, 10,  Ю.А.Гагарин  27, 26а, 39, 20, 23, 33, 37, 35, 26, 22, 29, 24, 28а, 18, 25, 31

На 18.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./   На 19.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./   На 21.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ -  Плевен:   Д-Р г.М.Димитров/Н.Гиг/  59а, 56а, 71, 48а, 46, 58, 40а, 59, 63, 69, 62, 69а, 54, 57а, 42, 42а, 61, 56, 44, 52, 48, 50, 60, 40, 65, 75, 67, 73,  Захари Стоянов  44, 42, 51, 40, 49, 47,  Кокиче  1,  Котел  9, 3, 7, 1, 5,  Кръстец  9, 11, 15, 4, 5, 7, 13, 1, 6, 12, 16, 14,  Лайка  3, 15, 9, 10, 16, 24, 6, 25а, 29а, 39, 2, 33, 27, 8, 1, 29, 2а, 33а, 39а, 22, 35б, 35, 12, 35а, 5, 13, 26, 37, 4, 11, 7, 25,  Орлица  47, 56а, 50, 42, 38, 54, 49, 40, 41, 46, 48, 44, 52, 58,  Петър Берон  19,  Ст.Стамболов/Черв.Звез/  20,  Стефан Стамболов  15, 16, 14, 20, 13, 17, 18,  Сторгозия  55, 54а,55, 55а

На 18.05.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Акд.Й.Трифонов  11,  Йоаким Груев  5, 2, 7, 12, 6, 1, 6а, 4, 8, 4а, 10,  Йордан Йовков  8а, 3, 1, 6а, 11, 17, 6, 14, 19, 10, 7, 4, 13, 9, 15, 5, 8,  Одеса  13, 11,  Русе/Д-Р Бешев/  60, 58,  Т.Г.Влайков  5а, 5, 7, 10, 9, 3,  Трифон Кунев/Лагерна/  13а, 40, 42а, 15, 40а, 42, 13, 32

На 18.05.2020 г. /15:00 - 17:00 ч./   На 19.05.2020 г. /15:00 - 17:00 ч./   На 20.05.2020 г. /15:00 - 17:00 ч./   На 21.05.2020 г. /15:00 - 17:00 ч./   На 22.05.2020 г. /15:00 - 17:00 ч./ -  Николаево,  Общ. Плевен:   Васил Левски  37, 38, 34, 32, 31, 27, 46, 36, 58, 52, 45, 30, 39, 28, 29, 43, 56, 50, 42, 44, 41, 60, 40, 54,  Волга  2, 5, 3, 6, 4,  Гоце Делчев  4, 8, 10, 3, 2, 1,  Дон  2, 1,  Одеса  2,  Отец Паисий  8, 6, 1, 4, 5, 3, 10,  Панайот Волов  4, 1, 2,  Полтава  7, 4, 2, 3, 10, 8, 1, 6,  Рила  13,  Родопи  6, 2, 4,  Росица  3а, 10, 17, 21, 12, 7, 9, 4, 24, 28, 6, 34, 22, 30, 20, 14, 15, 11, 23, 3, 16, 13, 18, 25, 2, 26, 19, 8,  Сергей Румянцев  11, 10, 21, 23, 6, 8, 14, 13, 15, 12, 4, 20,  София  12, 6, 2, 17, 10, 13, 16, 20, 4, 3, 19, 14, 9, 1, 18, 5, 7, 24, 8, 11,  Странджа  10, 11, 16, 15, 1, 7, 2, 5, 3, 6,  Струма  12, 15, 17, 2, 4, 6, 9, 16, 10, 14, 7,  Тунджа  6, 2, 1,  Хан.Аспарух  40, 34, 27, 44, 38, 30, 36, 42, 32, 25, 21,  Чернялка  32, 24, 26,  Ю.А.Гагарин  41, 31, 43, 38, 47, 39, 48, 34, 36, 35, 25, 27, 44, 37, 29, 45, 46, 40

На 19.05.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Панайот Хитов  5,  4,  Юрий Венелин  16

На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 21.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Пелишат:   17 Партизани  31, 55, 66, 58, 50, 60, 62, 25а, 48, 33, 57, 70, 32, 38, 35, 39, 36, 59, 47, 64, 46, 52, 53, 45, 51, 68, 29, 41, 34,  Вит  1, 5, 7, 2,  Дунав  6, 5, 7, 9,  Иван Вазов  2,  Любен Вешков  28, 34а, 37, 25, 35, 29, 26, 32, 30, 30а, 27, 33, 31, 36, 34, 39,  Осъм  4а, 19, 6, 21, 4, 15, 17, 12, 27, 14, 8,  Победа  11б, 11, 11а, 13, 9, 15, 17,  Христо Ботев  4, 1, 3, 2, 13, 2а, 1а, 7

На 19.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ -  Плевен:   12-ти Август  ,  Индустриална Зона  До Саня,  Кара Колю  2, 1

На 20.05.2020 г. /10:01 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Бургас  11, 11а, 3, 9, 17, 9а, 7, 15, 14, 5, 8, 12, 7а,  Плевенска Епопея  /Пърличев/  28а,  Пробуда  2, 4, 4а, 7, 5, 3,  Хаджи Бенчо  50а, 48, 56,  Христо Ботев  58, 165, 159, 50, 44, 167,  Чаталджа/Н.Доровски/  33, 35

На 20.05.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Ясен,  Общ. Плевен:   V-444  ,  Георги Димитров  45, 62, 56, 70, 60, 74, 84, 68, 72, 66, 64, 68 А, 47, 43 А, 43,  Георги Маринов  13, 9, 12, 7, 6, 10, 4, 8, 3, 1, 15, 2, 11, 14, 5,  Дамян Пачев  12,  Катя Попова  4, 5, 10, 6, 3, 7, 9, 1, 2, 8,  Кирил И Методий  2, 5, 1, 4, 8, 6, 7,  Местност Край Село  ,  Местност Лъката  8, 7, 1,  Петко Р. Славейков  12, 1, 8а, 9, 19, 16, 2а, 4, 8, 11, 2, 14, 13, 18, 20, 10, 15, 6, 5,  Слави Алексиев  8, 2, 3, 4, 11, 6, 9,  Сопот  6, 2, 1, 3, 4,  Тимок  28, 36,  Тодор Митранов  2, 3, 11, 3а, 5, 1, 7, 9,  Христо Ботев  7, 1, 8, 5, 10, 3, 4, 2, 6, 12,  Ю.А.Гагарин  4, 19, 2, 1, 17, 8, 3, 10, 9, 12, 16, 7, 11, 2а, 21, 15, 5, 6, 14

Община Пордим  

На 18.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 21.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Одърне:   Александър Стамболийски  15, 19, 13, 11,  Безименна  4,  Витоша  24, 32, 20, 26,  Димитър Благоев  54, 40, 17, 44, 9, 5, 48, 38, 21, 15, 50, 25, 46, 23, 13, 19, 42, 11, 7, 52,  Пенчо Славейков  8, 10, 1, 3, 6,  Пирин  1, 4, 10, 6,  Стара Планина  11, 1, 6, 5, 3а, 3, 4, 8, 14, 2, 12, 10, 7,  Хаджи Димитър  5, 3, 14, 24, 18, 1, 16, 20, 7, 22, 11, 3а, 13, 15, 21, 17, 19, 23, 9

Община Червен бряг  

На 20.05.2020 г. /14:16 - 14:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч.; 16:16 - 17:00 ч./ -  Бежаново,  Общ. Луковит:   Гарван дол

На 18.05.2020 г. /14:01 - 16:00 ч./ -  Девенци:   000246  ,  1-ви май  5, 2, 3, 4, 1,  Ал. Стамболийски  7, 6, 2, 4, 3, 5, 1, 9,  Байкал  6, 2, 8, 4, 2а, 10, 1,  Бенковски  4, 1, 3, 2,  Бузлуджа  2, 4, 7,  В Левски  26, 52, 24, 15, 50, 20, 17, 22, 7, 44, 46, 28, 11, 40, 13, 48, 32, 9, 42, 36, 38, 16, 18, 34, 14, 10, 8, 3, 4, 2, 12, 6, 5, 1,  Васил Петлешков  12, 10, 4, 8, 6, 15, 11, 13, 9, 7,  Волга  1, 7, 27, 5, 3, 23, 25, 13, 9,  Г. Димитров  62, 51, 48, 63, 65, 53, 71, 50, 44, 56, 54, 69, 40, 52, 59, 47, 46, 75, 42, 66, 64, 57, 72, 55, 74, 70, 73, 68, 61, 7, 10, 3, 25, 8, 41, 37, 21, 18, 16, 30, 43, 26, 9, 1, 41а, 15, 11, 28, 29, 14, 35, 17, 2, 19, 34, 12, 20, 13, 22, 24, 26а, 32, 36, 5, 4а, 27, 39, 6, 45, 31, 4, 38,  Ген Скобелев  12, 5, 2, 6, 3, 11, 7, 1, 9, 4, 8, 10,  Д Благоев  4, 8, 13, 9, 1, 3, 19, 21, 17, 15, 7, 11, 5, 10, 6,  Д Дебелянов  2, 8, 4, 6, 3, 1,  Девети Май  1, 6 Офис Кт, 6, 2, 5, 4,  Добруджа  3, 2, 1,  Драва  21, 19, 9, 17, 31, 23а, 29, 13, 25, 15, 7, 27, 3, 35, 39, 23, 37,  Дунав  21, 19, 23, 11, 6, 3, 10, 5, 2, 8, 13, 15,  Крайна-1  Местност Виляшница,  Крайна-2  2, 4,  Л. Бенов  44, 50, 46, 67, 69, 61, 59, 42, 54, 63, 48, 52, 55, 65, 40, 56, 57, 14, 28, 15, 32, 17, 25, 53, 4, 31, 19, 1, 5, 21, 37, 47, 27, 45, 36, 39, 22, 20, 7, 12, 30, 43, 26, 2, 41, 24, 3, 6, 10, 8, 9, 49, 13, 33, 29, 51, 35, 11,  Л Каравелов  6, 4, 1, 3, 5,  М. Дринов  11, 10, 3, 16, 9, 5, 12, 7, 8, 6, 14, 18, 4,  Мато Стефанов  11, 24, 13, 5, 20, 15, 19, 3, 2, 26, 22, 8, 17, 6, 7, 9, 10, 4, 18, 12,  Местност  Велчов Геран  ,  Мур  5, 7, 2, 3, 1,  Ниш  20, 31, 6а, 22, 17а, 12, 25, 8, 9, 34, 37, 29, 11, 1, 28, 21, 6, 43, 33, 15а, 39, 27а, 24, 13, 32, 19, 30, 2, 3, 18, 27, 26, 35, 14, 4, 15, 41,  П Яворов  9, 1, 8, 5, 3,  Пирот  2, 5, 7,  С. Киров  5, 3, 1,  Сливница  15, 14, 6, 13, 17, 10, 7, 3, 5, 9, 1, 2, 4, 8, 12, 11, 22, 24, 17, 25, 23, 14, 27, 18,  Ст. Караджа  8, 15, 31, 8, 23, 21, 13, 2, 33, 11, 41, 7, 6, 3, 27, 37, 7а, 1, 9, 4, 35, 5, 39, 29, 25,  Тодор Каблешков  16, 10, 5, 12, 3,  Украйна  5, 3, 2, 7, 1,  Хаджи Димитър  2, 1, 4, 6, 3,  Христо Ботев  3, 2, 16, 8, 11, 15, 14, 13, 12, 6, 4, 7, 1, 5, 10,  Христо Смирненски  2, 6, 7, 1, 4, 5, 6, 7,     Стопански Двор

На 18.05.2020 г. /14:01 - 16:00 ч./ -  Чомаковци:   Отвъде  101002 Месокомбинат

На 19.05.2020 г. /14:31 - 16:00 ч./ -  Глава:   Александър Стамболийски  41, 46, 37, 33, 44, 35, 50, 48, 31,  Братска Могила  1, 4, 5, 6, 7, 3,  Витоша  1, 9, 12, 11, 7, 8, 10, 5, 15, 13, 6, 3, 4, 2,  Г Димитров  79, 64, 47, 67, 62, 55, 71, 65, 61, 51, 58, 69, 52, 60, 75, 50, 45, 63, 73, 56а, 48, 43, 49, 54, 57, 53, 77, 66, 56, 59,  Дружба  4, 2, 3, 1, 18, 11, 12, 6, 5, 7, 11а,  К-Н Петко Войвода  6, 8а, 9, 12, 18, 7, 4, 16, 20, 5, 8, 14, 10,  Кресна  1, 7, 2, 3, 4, 8, 6, 3а, 11, 5а, 10, 5,  Лютибродска  1, 2, 8, 6, 11, 4, 10, 3, 9,  Малчика  9, 2, 6, 4, 7, 5, 1, 7а, 3,  Мир  5, 9, 11, 7,  П Берон  1, 2, 4, 7, 6, 5, 3, 8,  Рила  12, 14, 1, 7, 4, 6, 5, 3, 10, 8,  Сакар  3, 6, 10, 5, 12, 1, 2, 3а, 4,  Тракия  12, 14, 2, 8а,  Хан Аспарух  6, 7, 11, 14, 4, 5, 12а, 9, 8, 2, 1,  Черно Море  2, 4

На 20.05.2020 г. /14:16 - 14:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч.; 16:16 - 17:00 ч./ -  Садовец:   634,  I-ри Стопански Двор  012008,  Ал.Батенберг  67, 3, 12, 10, 4, 5, 1, 6,  Ангел Кънчев  7, 4а, 13, 5, 11, 8, 6, 11а, 4, 1, 3, 2, 14а, 12, 9, 15, 14, 10,  Арда  10, 2а, 4, 29, 33, 20, 17, 7, 37, 21, 1, 12, 11, 6, 18, 31, 13, 9, 14, 5, 16, 2, 3, 25, 23, 2а,  Барата  2а, 6,  Батак  10, 3, 6, 5, 4, 8, 14, 1, 12,  Бачо Киро  2, 5, 11, 20, 3, 6, 10, 12, 8, 7, 14,  Беласица  4, 10, 6, 8, 2, 3, 14,  Бор  1, 2, 4,  Бреза  2, 4, 8, 1а, 10, 1, 5,  Брест  2, 3, 1, 6, 4,  Вазов  4, 10, 8, 1, 6, 3, 2,  Васил Левски  19, 52, 17, 13, 48, 54, 34, 14, 18, 28, 16, 10, 6, 22, 2, 36, 46, 38, 32, 3, 20, 40, 42, 5, 12, 30, 44,  Вит  3, 5, 11,  Витоша  11, 16, 4, 12, 20, 2, 8, 6, 3, 1, 13, 5, 7, 14, 18, 10, 1а, 16,  Волов  12, 9, 1, 7, 13, 5, 3,  Врабче  16, 12, 26, 14, 22, 20, 24, 32, 34, 30, 2, 10, 5, 4, 6, 1, 9, 12, 3, 8,  Върба  3, 5, 1,  Г Бенковски  20, 14, 16, 7, 19, 9, 2, 1, 21, 8, 10, 24, 23, 6, 13, 15, 3, 29, 5, 4, 22, 11, 2а, 27, 25,  Гарвандолска  1, 3,  Генерал Тотлебен  5, 10, 12, 16, 6, 4, 14, 18, 2, 8, 3, 20,  Гергана  10, 4, 9, 12, 13, 14, 2, 5, 11, 8, 7, 6, 3, 1, 18,  Гургулят  3, 6, 16, 7, 8, 2, 1, 10, 14, 4, 5, 20,  Гъмза  1, 6, 7, 3, 5, 8, 4, 9,  Демокрация  1, 2, 6,  Драва  1, 8, 3, 4, 2, 10, 7,  Дунав  7, 16, 9, 18, 20, 5, 3, 2, 14, 12, 10, 8, 1, 6, 4,  Дълбок Дол  3, 1,  Еверест  3, 1, 6, 7, 8, 4, 5,  Еделвайс  3,  Запад  4, 2,  Заря  5, 1, 3,  Захари Стоянов  39, 25, 35, 37, 20, 23, 33, 27, 12, 7, 2, 8, 13, 6, 14, 1, 5, 16, 3, 4, 10, 11, 7а, 17, 9, 15,  Иван Асен II  72, 95, 77, 83, 79, 60, 91, 76, 81, 93, 89, 80, 107, 105, 97, 66, 33а, 78, 87, 103, 64, 99, 74, 62, 58, 109, 85, 56, 75, 68, 70, 1, 2а, 3а, 3, 40, 9, 5, 7, 39, 29, 43, 42, 41, 10, 18, 6, 19, 47, 15, 24, 28, 16, 49, 45, 35, 4, 26, 37, 32, 27, 25, 23, 21, 55, 5а, 51, 20, 53, 12, 34, 13, 36, 57, 40, 14, 30, 8, 22, 44, 46, 65, 61, 52, 59, 67, 50, 63, 69, 48,  Искър  7, 8, 2, 12, 1, 6, 10, 9, 4, 5, 14, 3,  Камчия  9, 18, 20, 16, 4, 3, 7, 6, 1, 2, 10, 11, 8,  Каравелов  16, 42, 30а, 24, 30, 4, 44, 40, 28, 34, 8, 38, 22, 3, 2а, 32, 10, 16, 18, 36, 26, 2, 14, 12, 20,  Карпати  1, 7, 5, 13, 11, 15, 3, 2,  Княз Борис I  31, 32, 50, 49, 29, 19, 58, 43, 60, 36, 33, 35, 23, 30, 25, 53, 52, 45, 46, 30а, 38, 34, 42, 35 А, 40, 47, 41, 51, 54, 17, 27, 56, 39, 48, 21, 55, 9, 1, 15, 28, 3, 18, 20, 6, 24, 13, 26, 8, 5, 7, 12, 2, 10, 4, 11, 16, 14,  Кокиче  8, 3, 7, 9, 4, 2, 1, 5,  Крайна  1, 3,  Кремениш  1, 5, 3,  Лале  8, 2, 4, 6,  Леска  6, 2, 4,  Люлин  11, 1, 2, 15, 4а, 3, 8, 19, 4, 6, 9,  Македонска  7, 8, 6, 3, 1, 5,  Малина  1, 3,  Марица  19, 11, 2, 8, 6, 3, 12, 9, 15, 10, 1, 7, 13, 5,  Месност Бончовец  ,  Мусала  6, 4, 2, 3, 1, 10,  Оборище  7, 6, 12, 3, 11, 1, 8, 9, 13,  Огоста  3, 2, 19, 17, 15, 9, 23, 11, 13, 5, 7,  Одрин  4, 7, 2, 3,  Омайниче  3, 1,  Опълченска  2, 8, 1, 3, 9, 5,  Орех  4, 8, 26, 3, 1,  Орляк  3, 10, 1, 8, 6, 2,  Осогово  4, 3, 2, 5, 7, 1, 11, 9, 10, 8,  Осъм  8, 4, 7, 3, 5, 1, 10, 8а,  П.К.Яворов  6,  Паисий  12, 23, 27, 16, 31, 26, 19, 10, 29, 14, 21, 11, 4, 3, 13, 8, 9, 5, 6, 1, 2,  Пеевска  1, 3, 2,  Перущица  2, 6, 6а, 1, 3, 5, 4,  Пирин  8, 11, 10, 23, 6, 1а, 2, 14, 15, 9а, 5, 9, 3, 16, 4, 1, 12,  Плевен  8, 2, 10, 5, 4, 3, 7,  Победа  1,  Пробива  1, 4, 2, 5, 14,  Пчелина  15, 9, 2, 3, 6, 7, 5, 1,  Първомайска  1, 4, 3, 5, 7, 2, 6,  Район Циглена Фабрика  2, 6,  Раковски  4, 12, 8, 18, 2, 16, 10, 20, 6,  Рила  13, 11, 3, 9, 18, 10, 7, 6, 5, 2, 1, 22, 20, 16, 8, 12, 16а, 14, 4,  Родопи  11, 7, 6, 16, 5, 10, 8, 4, 2, 1, 9, 12, 3,  Роза  3, 20, 10, 5, 16, 1, 8, 1а, 14, 2, 7, 22, 12, 6, 4, 24,  Росица  5, 8, 3, 4, 6, 1, 10,  Ружа  6,  Руски  2, 6, 1, 4,  Св.Св.Кирил И Методий  1, 7а, 11, 9, 3а, 1а, 2, 10, 5, 13, 12, 7, 3, 18, 33, 25, 22а, 23, 4, 31, 16, 8, 19, 20, 22, 17, 29, 24, 14, 6, 35, 21, 39, 15, 26, 37, 63, 36, 49, 65, 58, 42, 38, 50, 48, 41, 28, 32, 34, 54, 57, 67, 45, 30, 59, 69, 40, 55, 44, 61, 46, 52, 51, 43, 56,  Светулка  3, 9, 7, 5,  Синчец  3,  Скобелев  2, 4, 1, 6, 12, 8, 5, 3,  Славейче  7, 1, 2, 9, 3, 5,  Сливница  11, 16, 2, 24, 13, 10, 1, 18, 9, 15, 3, 20, 5, 7, 14, 22, 4, 11, 12,  София  5, 3, 1,  Стамболийски  23, 19, 10, 4, 27, 6, 21, 25, 12, 29, 17, 2а, 22, 9, 29, 13, 5, 15, 3, 11, 24, 9а,  Стари Кладенец  7, 13, 5, 1, 3,  Стефан Караджа  14, 7, 9, 3, 10, 8, 1, 12, 6, 4, 2, 11, 5, 31, 43, 23, 59, 16, 34, 13, 17, 25а, 19, 21, 40, 30, 47, 24, 51, 35, 37, 33, 42, 39, 22, 49, 38, 45, 15, 36, 41, 20, 18, 28, 53, 32, 26,  Столетов  5, 9, 7,  Стоян Заимов  2, 11, 15, 5, 4, 3, 9, 13, 19, 4, 2, 6, 17,  Странджа  1, 3,  Струма  5, 6, 1, 7, 3, 2,  Студенец  14, 13, 17, 21, 19, 5, 7, 25, 20, 24, 4, 6, 3, 22, 10, 15, 1, 23, 29, 12, 9, 18,  Съединение  1, 15, 5, 3, 1, 7, 2,  Теменуга  5, 1, 2, 7, 4, 6,  Усойна  5, 7, 3, 1, 4, 2,  Хаджи Димитър  19, 12, 2, 17, 8, 16, 5, 4, 15, 10а, 20, 10, 14, 11, 18, 1, 6, 9, 13, 7, 3, 46, 37, 52, 35, 42, 44, 48, 38, 40, 25, 31, 36, 34, 30, 23, 28, 33, 26, 21, 29, 27, 24а, 24, 22, 32,  Хайдушко Изворче  7, 3, 2, 5,  Хан Аспарух  19, 1, 10, 8, 4, 2, 12, 14, 6, 5,  Хан Крум  3, 5, 1, 7,  Хан Кубрат  1, 3, 1а, 6, 4, 12,  Хан Омуртаг  5, 3, 6, 8, 2,  Хан Тервел  6, 2, 3,  Христо Ботев  25, 27, 23, 21, 10

На 20.05.2020 г. /14:16 - 17:00 ч./ -  Садовец:   Ал.Батенберг  67,  Беласица  4, 10, 6, 8, 2, 3,  Врабче  16, 12, 26, 14, 22, 20, 24, 32, 34, 30,  Гъмза  1, 6, 7, 3, 5, 8, 4,  Захари Стоянов,  Рила  13, 11,  Св.Св.Кирил и Методий  1, 7а, 11, 9, 3а, 1а, 2, 10, 5, 13, 12, 7, 3,  Светулка  3, 9, 7, 5,  Стефан Караджа  14, 7, 9, 3, 10, 8, 1, 12, 6, 4, 2, 11, 5,  Стоян Заимов  2, 11, 15, 5, 4, 3, 9, 13,  Странджа  1, 3,  Съединение  1,  Христо Ботев  25, 27, 23, 21, 10

На 20.05.2020 г. /14:45 - 15:00 ч.; 16:16 - 17:00 ч./ -  Ракита,  Общ. Червен Бряг:   Помпена Станция, Помпена Станция

На 20.05.2020 г. /14:45 - 15:00 ч.; 16:16 - 17:00 ч./ -  Телиш:   Ал. Стамболийски  22, 15, 10, 17, 3, 7, 11, 16, 26, 24, 21, 20, 23, 1, 28, 18, 8, 12, 2, 31, 25, 4, 13, 6, 19, 27, 33, 57, 44, 40, 56, 38, 48, 36, 47, 25, 43, 42, 53, 29, 59, 49, 35, 46, 30, 45, 34, 28, Ракетна Площадка, 32, 41, 39, 51, 55, 26,  Бежанска  10, 7, 34б, 9, 3, 8, 4, 12, 1, 11, 5, 46,  Богдан Димитров  50, 13, 21, 10, 22, 5, 18, 15, 4, 12, 8, 14, 20, 6, 16, 2, 7, 17, 24, 34б, 42, 32, 40, 21, 30, 26,  В. Друмев  8, 13, 17, 10, 12, 18, 7, 11, 15, 1, 6, 4, 1, 5, 3,  В. Йотов  4, 2, 5, 11, 3, 6, 13, 8, 10, 9,  В. Михайлова  25, 27, 31, 21, 13, 1, 21, 5, 15, 3, 2, 23, 6, 19,  Васил Коларов  12, 8, 10, 14, 4, 1, 2, 2а, 9, 24, 2а, 46, 42,  Вежен  7, 3, 4, 4а, 6, 1, 5,  Витоша  4, 9, 6, 5, 3, 8,  Гео Милев  6, 4, 1, 3а, 2, 34, 23, 21, 21б, 36, 34а, 33, 31, 38, 29, 27, 19, 26, 24, 12, 15, 14, 17, 7, 19, 33, 10, 6, 13, 15,  Георги Дамянов  4, 2, 10, 7, 25, 13, 1, 12, 21, 27, 3, 20, 19, 11, 18, 9, 17, 16, 31, 28б, 24, 22, 36, 59, 38, 53, 40, 35, 28а, 52, 51, 46, 49, 29, 65, 34, 67, 32, 41, 43, 45, 63, 55, 57, 48, 47, 18, 44, 20, 50, 37, 17, 69, 64, 79, 56, 80, 66, 58, 71,  Георги Димитров  53, 13, 21, 14, 20, 29, 2, 9, 4, 27, 35, 22, 23, 26, 5, 25, 6, 39, 16а, 16, 3, 33, 10, 24, 43, 47, 59, 8, 45, 55, 18, 43а, 57, 15, 31, 121, 74 4, 70, 48, 72, 85, 54, 67, 86, 91, 42, 125, 76, 38, 60, 99, 74 1, 63, 78 6, 119, 129, 109а, 103, 127, 93, 76а, 50, 131, 68, 47, 101, 71, 36, 89, 52, 117, 69, 77, 109б, 73, 74 2, 115, 123, 83, 100, 82, 40, 90, 66, 111, 81, 107, 87, 78 5, 95, 70а, 105, 76 4, 65, 9, 66, 100, 90, 84, 92, 94, 98, 157, 88, 96, 135, 102,  Георги Раковски  33, 31, 20, 19, 22, 17, 25, 13, 18, 14, 15, 24, 29, 27, 23, 6, 2а, 5, 11, 9, 2, 7, 8, 3, 4,  Девети Септември  7, 2а, 3, 4, 5, 26, 14, 36, 51, 57, 28б, 30, 45, 24, 20, 53, 47, 55, 22, 15, 30а, 16, 6, 23, 15, 12, 31, 13, 17, 25, 28, 27, 39, 43, 11, 37, 21, 19, 10, 33, 59,  Димитър Грънчаров  3, 22, 20, 7, 14, 18, 5, 6, 1,  Дунав  41, 29, 37, 23, 5, 33, 15, 1, 19, 9, 31, 21, 3, 35, 17, 13, 8, 4, 6,  Езерна  3, 20, 9, 24, 28, 26, 22, 2, 4, 8, 10, 12, 6,  Иван Вазов  3, 9, 7, 11, 1, 5, 13, 17, 19, 23, 15,  Индустриална  2, 12, 6, 2, 10, 4, 8,  К И Методий  7, 2, 5, 34, 9, 12, 7, 10, 4, 13, 8, 30, 24, 29, 27, 20, 25, 22, 17, 21, 19, 18, 28, 31, 32,  Л Димитрова  12, 2, 4, 8, 6, 5, 7,  Любен Каравелов  1, 40, 12, 4, 48, 21, 10, 22, 14, 9, 1а, 8, 31, 32, 18, 30, 29, 38, 13а, 5, 50, 19, 7, 35, 35а, 11, 37, 39, 28, 20, 15, 27, 44, 24, 13, 25, 17, 36, 33, 43,  Марица  5, 22, 8, 2, 6, 7, 14, 26, 1, 12, 18, 16,  Маршал Толбухин  30, 21, 28, 18, 26, 11, 13, 19, 11а, 15, 16, 20, 25, 32, 23, 27, 33, 37, 29, 31, 35, 45, 44, 39, 48, 40, 46, 42, 50, 36, 10, 8, 14, 9, 12, 5, 27а, 7, 16, 3, 6,  Митко Палаузов  6, 2, 4, 1, 3, 5,  Никола Вапцаров  15, 37, 17, 18, 19, 9, 16, 27, 22, 21, 6, 24, 11, 2, 23, 7, 13, 12, 4, 10, 14, 3, 25, 8, 5, 1,  Пело Пеловски  1, 2, 18, 11, 9, 13, 8, 14, 8б, 3, 6, 12, 4, 16, 10,  Перпелицин  8, 4,  Пръвчанска Рампа,  Р. Даскалов  3, 4, 2, 7, 1,  С Румянцев  7, 6, 8, 9, 5, 3, 1, 4, 10, 2, 22, 15, 21, 18, 13, 11, 29, 12, 14, 19, 23, 28, 26, 16, 24, 27, 17, 25,  Средния Връх  ,  Странджа  1, 2, 6,  Страцин  12, 1, 6, 16, 10, 3, 8, 3а, 2, 14,  Тодор Луканов  5, 22, 19, 23, 8, 29, 17, 13, 11, 7, 20, 18, 21, 27, 16, 6, 3, 2, 1,  Филип-Тотю  2, 4, 3, 6, 7,  Х.Витков  3, 13, 8, 15, 1, 2, 10, 6, 4, 9,  Хаджи Димитър  4, 15, 17, 23, 9, 3, 2, 5, 19, 7, 11, 13, 21, 6, 1, 4, 57, 49, 55, 25, 35, 43б, 51, 27, 61, 45, 33, 41, 39, 6, 47, 29, 37, 69, 65,  Христо Ботев  2, 3, 5, 11, 6, 10, 7, 1, 11, 9, 22, 8, 17, 15, 4, 16, 21, 19, 13,  Христо Кърпачев  29, 11, 3, 15, 13, 32, 21, 38, 31, 33, 24, 36, 40, 9, 37, 39, 7, 30, 19, 5, 17, 16, 8, 14,  Цанко Церковски  13б, 16, 18, 11, 21, 24, 22, 20, 14а, 15, 9, 17, 5, 16, 22, 3, 20, 12, 14, 2, 1, 10,  Цветан Спасов  7, 10, 5, 3, 4, 1, 6, 38, 27а, 19а, 33, 13, 45, 25, 37, 29, 23, 57, 14, 12, 43, 15, 49, Помпена Ст, 11, 8, 17, 47, 35, 41, 27, 31, 10, 16, 21, 3а, 53,  Цеко Ненов  17, 4, 12, 15, 9, 18, 19, 6, 5, 11, 7, 13, 2, 14, 10, 8,  Шипка  8, 6, 3, 2,  Янко Забунов  7, 10, 6, 25, 14, 12, 51, 19, 29, 23, 53, 18, 15, 16, 5, 11, 20, 12а, 8, 33, 17, 49, 31, 4, 9а, 21, 9, 2, 27, 3, 13, 37, 30, 26, 49, 41, 35, 28, 32, 45, 43, 34, 38, 42, 53, 39,  Снегоринна База, Помпена Станция

 

София-Област

Община Божурище  

На 18.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Росоман:   63121.133.9,  I-30,  Кв.6,  Гранит,  М.Падината,   УПИ IV-58,  Кв.9,  УПИ XIV-145,   УПИ ХIII-144 Кв.22,  Черква,    П-Л ІІІ-99, Кв.15, Вила

Община Ботевград  

На 18.05.2020 г. /14:00 - 18:30 ч./   На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:30 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:30 ч./   На 21.05.2020 г. /14:00 - 18:30 ч./   На 22.05.2020 г. /14:00 - 18:30 ч./ -  Боженица:   Махала Барбушовци

На 18.05.2020 г. /14:00 - 18:30 ч./   На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:30 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:30 ч./   На 21.05.2020 г. /14:00 - 18:30 ч./   На 22.05.2020 г. /14:00 - 18:30 ч./ -  Ботевград:   Витиня  11, 2, 13, 9, 4, 3, 15, 7, 24, 8

На 18.05.2020 г. /14:00 - 18:30 ч./   На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:30 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:30 ч./   На 21.05.2020 г. /14:00 - 18:30 ч./   На 22.05.2020 г. /14:00 - 18:30 ч./ -  Литаково:   3ти Март  6, 4, 8

Община Годеч  

На 18.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 21.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Годеч:   М.Молак ,  Махала Молак,  Молак   УПИ ІІ-215, Кв.18, Вила, Къща,  УПИ I64 Кв.7, VIII-142, Колиба

Община Драгоман  

На 18.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Ново Бърдо:   Вила, Къща

На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 21.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Цацаровци,  Общ. Драгоман: Махала Под Камъка, Къща

На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 21.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Беренде Извор:  Вила

Община Етрополе  

На 18.05.2020 г. /14:01 - 18:16 ч./ -  Етрополе:   Георги Бакалов  27,  Партизански  23а, 21, 19, 24,  Победа  33

На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:30 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:30 ч./   На 21.05.2020 г. /14:00 - 18:30 ч./   На 22.05.2020 г. /14:00 - 18:30 ч./ -  Етрополе:   Георги Бакалов  27,  Софроний  16

Община Костенец  

На 19.05.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Костенец,  Общ. Костенец:   Акация  29, 5, 9, 7, 31, 16, 10, 21, 17, 4, 11, 19, 6, 3, 25, 14, 8, 13, 18, 15, 27, 23, 12, № 12, 2,  Боровец  ,  Заря  19, 10, 6, 1, 9, 5, 15, 4, 3, 7, 13, 17, 2, 8, 11,  Изгрев  42, 48, 22, 24, 10, 30, 44, 32, 20, 38, 46, 18, 52, 6, 34, 36, 12, 28, 54, 26, 8, 50, 4, 14, 40, 16, 2,  Момина Сълза  8, 9, 1, 15, 14, 6, 10, 3, 4, 2, 20, 16, 7, 18, 12, 13, 11, 5,  Оборище  18, 9, 8, 20, 6, 4, 22, 14, 24, 7, 1, 2, УО ТП Шумански, 11, 26, 16, 3, 10, № 18, 5, 12,  Самуил  1, 12, 3, 5, 2, 8, 7, 10, 6, 4,  Средна Гора  6, 10, 12, 4, 2, 8,  Цариградско Шосе  28, 24, 44, 30, 4, 38, 20, 36, 18, 6, 50, 48, 14, 2, 10, 46, 16, 54, 12, 8, 22, 32, 34, 42, 52, 26, 40

На 19.05.2020 г. /14:01 - 16:00 ч./ -  Костенец,  Общ. Костенец:   Александър Стамболийски  4,  Трапезица  13,  Цариградско Шосе  96, 50, УО ТП Болница, 58, 68, 54, 70, 74, Склад, 64, 62, 86, 56, 92, Кухня, 88, 84, 72, 52 А, 80, 76, 78, 94, 60, 90,  Чайка  2

На 22.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ -  Костенец,  Общ. Костенец:   Индустрялна зона АПК  Хлебопекарна Вълчанов ; Шивашка Фабрика Агресия

Община Костинброд  

На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 21.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Градец,  Общ. Костинброд: 11, Кв. 152,  М.Пояке, Местност Пояке  Имот 150.8, Поляке,  с. Градец,   УПИ ІІ-323,  Кв. 20,     УПИ ІІІ-321, Кв.20, Вила,  УПИ 431, Кв.26

На 18.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Костинброд:   Златен Век,  Кв.57  УПИ 3872,  Константин Преславски  6,  Любен Каравелов  2, 1,  Местн. Св.Тройца,  Местност Бачийте,  Могила  5, 7, 10,  Момина Сълза  61,  Мърфи  8, 10,  Обединена  103, 142в, 128, 81в, 87, 124, 102а, 101, 73, 88, 108, 90, 102, 118, 134, 71, 108а, 95, 106, 69, 130, 104а, 79, 122, 99, 213, 85а, 98, 89, 88а, 83, 126, 105, 107, 120, 81б, 100, 91, 86, 96, 109, 110, 91а, 116, 138, 136, 142б Къща, 81, 93, 97, 77, 104, 132, 84, 85, 67,  Струма  7, 31, 1б, 3, 27, 6, 24, 26, 14, 4а, 8, 36, 29, 22, 15, 9, 21, 5, 2, 30, 25, 10, 34, 13, 11, 23, 32, 12, 4, 19а, 8 А, 19,   УПИ V-3692,  4039  ,   УПИ V-4395, Кв.243  ,   УПИ V-7690,  Кв.213  ,   УПИ XI-635.86  ,   УПИ ХIХ - Общ,  Кв. 50  ,   УПИ ХХХІ-3890,  Кв.50  ,   УПИ- I 736 Кв. 57  ,  Шияковци  ,  Шняковски Стопански Двор  XI-3447,    Цех за Пластмаса

На 18.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Костинброд:   719030,  VII-420,  Баба Тонка  3, 5, 1, 15, 7, 8, 6, 11, 12, 9, 13,  Блато  7, 1, 7в, 9, 6, 15, 11, 2, 3, 5,  Велчова Завера  20, 15, 10, 32, 12, 22, 17, 21, 16, 13, 5, 1, 7, 2, 31, 27, 35, 6, 33, 29, 23, 11, 3, 4, 25, 8а, 19, 30,  Гоце Делчев  7, 6, 4 А, 5, 9, 3, 2, 4, 8, 1,  Клокотница  7, 2,  Македония  4, 2,  Марица  10, 11, 8, 9, 12, 7,  Маслово  3, 12, 1, 9, 7, 8, 14, 4, 5, 17, 10, 2,  Орлово Гнездо  11, 30, 14, 32, 18, 22, 7, 6, 26, 3, 24, 28, 9, 10, 1, 16, 20, 2,  Парижка Комуна  2,  Прохлада  4, 1, 3, 6, 2,  Рожен  7, 5, 3, 9, 11,  Славянска  23,  Софроний Врачански  1, 2, 17, 3, 10, 6, 4, 9, 8, 5, 7, 15,  Средорек  3, 4, 5, 2, 1,   УПИ XV-3798 Кв.2  ,  Юрий Гагарин  Строеж На Жилищна Сграда, 73, 77, 84, 87, 67, 74, 78, 66, 64, 59, 80, 82, 69, 58, 65а, 48, 71, 63, 75, 61, 55, 76, 72,  Явор  2

На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Костинброд:   Еделвайс  6а, 4, 2, 6,  Местност Бачийте  ,  Момина Сълза  9а, 6, 7, 13, 9, 6а, 8, 14, 11а, 5а, 11, 15, 5, 10, 12,  Обединена  21, 5, 36, 14, 26, 57, 22, 39, 50, 16, 29, 27, 40, 18, 37, 54, 52, 7, 31, 56, 19, 23, 35, 41, 20, 1, 11, 38, 25, 24, 13, 29б, 15, 48, 33, 3, 41а,   УПИ XVIII-1600,  Кв.61,   УПИ-ХVII-1758,  Шияковци  УПИ 38978, 38 Кв.42,  Шияковци  УПИ XVII-4234 Кв.63

На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Костинброд:   II-3772,  Кв 76в,  III-900.7309,  XV-3434 Кв.76в  ,  Бели Брези  8, 10, 12, 9, 14,  Бели Брези  1а, 7а, 3, 1, 5, 6, 4, 7,  Белица  36, 10, 34, 28, 33, 24, 16, 29, 39, 31, 22, 25, 21а, 27, 37, 41, 14, 23, 21б, 18а, 11, 8, 13, 21, 18, 30, 39а, 26, 34а, 35, 19, 17, 20, 12, 15, 19а,  Белица  9, 4, 27, 3, 22, 6, 11, 2, 8, 7, 5, 1,  Витоша  27, 3, 26, 25, 9, 22, 18, 28, 20а, 44, 1, 23, 11, 30, 38, 7, 29, 48, 52, 19, 13, 20, 16, 36, 5, 36а, 16а, 32, 40, 46, 24, 42, 15, 34, 21,  Г.М.Димитров  26, 17, 21  УПИ Хіv-3745, Кв.76,  Гео Милев  25, 33, 15, 11а, 27, 23, 13, 31, 28, 21, 7, 9, 6, 17, 18, 11,  Дванадесети Април  6, 8, 26, 24, 4, 16, 7, 28, 11, 30, 10, 12, 20, 18, 13, 9, 8а,  Дванадесети Април  1, 5, 3, 4, 2,  Еделвайс  29, 50, 44, 48, 25, 46,  Екатте 38978,  Гр,  Костинброд  ,  Жп Кантон  ,  Захари Стоянов  2,  Златен Век  ,  Искър  3, 4а, 8, 2, 4, 9, 1, 7, 5, 1б, 2б,  Кап. Петко Войвода  2, 5, 6,  Кап. Петко Войвода  ,  Кв 76 Апарцел ХІІ  ,  Кв.57  УПИ 3872  ,  Константин Преславски  6,  Копривщица  4,  Липа  3, 4, 6, 9, 1а, 5, 11, 1, 2, 8, 7, 13,  Любен Каравелов  2, 1,  Малина  31а, 13, 7, 14, 31, 22, 15, 2, 23, 25, 6, 5, 9, 17, 20, № 15, 16, 29, 18, 11, 10, 1, 27, 8, 3, 19, 4, 21,  Малина  5,  Марица  5, 3, 2, 1, 8, 6, 4,  Махала Лешков Връх,  Местн. Св.Тройца,  Местност Бачийте  ,  Могила  5, 7, 10,  Момина Сълза  61,  Момчил Войвода  1, 9, 3, 1а, 8 II Район, 11, 17а, 7, 5, 21, 17, 13, 15,  Момчил Войвода  27, 38, 41, 49, 33, 53, 31, 6, 26, 32, 18, 25, 51, 24, 14, 29, 24б, 28, 22, 43, 36, 23, 37, 17, 20, 47, 10, 12, 39, 40, 8, 30, 35,  Мърфи  8, 10,  Незабравка  1, 3, 6, 2, 4, 5,  Никола Д. Петков  12а, 8, 9, 49, 12, 38, 18, 10, 36, 40, 1, 24, 51, 16,  Обединена  17, 19, 17а, 9, 21, 27,  Обединена  103, 142в, 128, 81в, 87, 124, 102а, 101, 73, 88, 108, 90, 102, 118, 134, 71, 108а, 95, 106, 69, 130, 104а, 79, 122, 99, 213, 85а, 98, 89, 88а, 83, 126, 105, 107, 120, 81б, 100, 91, 86, 96, 109, 110, 91а, 116, 138, 136, 142б Къща, 81, 93, 97, 77, 104, 132, 84, 85, 67,  Острова  24,  Петровден  4, 2,  Петър Берон  6, 12, 16, 26, 8, 14, 10, 2, 4, 1,  Пирин  4 Къща, 8, 3,  Поп Харитон  2, 5, 6, 3, 4, 7, 8,  Райна Княгиня  21, 12, 35а, 22, 30, 35, 25, 33, 28, 23, 15, 17, 31, 11, 19а, 29, 26, 27, 32, 20, 10, 19, 13, 9, 14, 18, 16,  Роза  8, 2, 6, 4, 3, 1,  Спортист  10, 3, 4, 13, 6, 8, 9, 1, 7, 15, 11, 2, 5,  Средец  2,  Средна Гора  2, 8, 8а, 5, 4, 3, 1, 7,  Струма  7, 31, 1б, 3, 27, 6, 24, 26, 14, 4а, 8, 36, 29, 22, 15, 9, 21, 5, 2, 30, 25, 10, 34, 13, 11, 23, 32, 12, 4, 19а, 8 А, 19,   УПИ V-3692,  4039  ,   УПИ V-4395, Кв.243  ,   УПИ V-7690,  Кв.213  ,   УПИ Xi-635.86,   УПИ XXIII-6981,   УПИ XXV-3317, Кв.76г,   УПИ ХIХ - Общ,  Кв. 50,   УПИ Хххі-3890,  Кв.50  ,   УПИ- I 736 Кв. 57,  Фондови Жилища  138, 135, 130, 132, 131, 126, 137, 125, 136, 129, 134, 127, 134, 133,  Цар Самуил  10, 12, 24, 16а, 2, 24, 14, 22, 18, 4, 20, 26, 16, 2а, 1, 8, 26, 6,  Цветна  5, 1, 4, 7, 9а, 2, 6, 8, 3, 9,  Черно Море  3, 6, 4, 8,  Шияковци,  Шняковски Стопански двор  XI-3447,    5, 15, 44, 3, 7, 43, 1, 11, 14, 45, 13, 9, 10, 76, 42, 12, 2, 6, 5, 7, 1,    Цех За Пластмаса

На 21.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Костинброд:   II-3772,  Кв. 76в  ,  III-900.7309  ,  XV-3434 Кв.76в  ,  Бели Брези  8, 10, 12, 9, 14,  Бели Брези  1а, 7а, 3, 1, 5, 6, 4, 7,  Белица  36, 10, 34, 28, 33, 24, 16, 29, 39, 31, 22, 25, 21а, 27, 37, 41, 14, 23, 21б, 18а, 11, 8, 13, 21, 18, 30, 39а, 26, 34а, 35, 19, 17, 20, 12, 15, 19а,  Белица  9, 4, 27, 3, 22, 6, 11, 2, 8, 7, 5, 1,  Витоша  27, 3, 26, 25, 9, 22, 18, 28, 20а, 44, 1, 23, 11, 30, 38, 7, 29, 48, 52, 19, 13, 20, 16, 36, 5, 36а, 16а, 32, 40, 46, 24, 42, 15, 34, 21,  Г.М.Димитров  26, 17, 21  УПИ ХІV-3745, Кв.76,  Гео Милев  25, 33, 15, 11а, 27, 23, 13, 31, 28, 21, 7, 9, 6, 17, 18, 11,  Дванадесети април  6, 8, 26, 24, 4, 16, 7, 28, 11, 30, 10, 12, 20, 18, 13, 9, 8а,  Дванадесети април  1, 5, 3, 4, 2,  Еделвайс  29, 50, 44, 48, 25, 46,  Еделвайс  6а, 4, 2, 6,  Екатте 38978,  Гр,  Костинброд,  ЖП Кантон,  Захари Стоянов  2,  Искър  3, 4а, 8, 2, 4, 9, 1, 7, 5, 1б, 2б,  Кап. Петко Войвода  2, 5, 6,  Кап. Петко Войвода  ,  Кв 76 Апарцел ХІІ  ,  Копривщица  4,  Липа  3, 4, 6, 9, 1а, 5, 11, 1, 2, 8, 7, 13,  Малина  31а, 13, 7, 14, 31, 22, 15, 2, 23, 25, 6, 5, 9, 17, 20, № 15, 16, 29, 18, 11, 10, 1, 27, 8, 3, 19, 4, 21,  Малина  5,  Марица  5, 3, 2, 1, 8, 6, 4,  Махала Лешков Връх  ,  Местност Бачийте  ,  Момина Сълза  9а, 6, 7, 13, 9, 6а, 8, 14, 11а, 5а, 11, 15, 5, 10, 12,  Момчил Войвода  1, 9, 3, 1а, 8 Ii Район, 11, 17а, 7, 5, 21, 17, 13, 15,  Момчил Войвода  27, 38, 41, 49, 33, 53, 31, 6, 26, 32, 18, 25, 51, 24, 14, 29, 24б, 28, 22, 43, 36, 23, 37, 17, 20, 47, 10, 12, 39, 40, 8, 30, 35,  Незабравка  1, 3, 6, 2, 4, 5,  Никола Д. Петков  12а, 8, 9, 49, 12, 38, 18, 10, 36, 40, 1, 24, 51, 16,  Обединена  17, 19, 17а, 9, 21, 27,  Обединена  21, 5, 36, 14, 26, 57, 22, 39, 50, 16, 29, 27, 40, 18, 37, 54, 52, 7, 31, 56, 19, 23, 35, 41, 20, 1, 11, 38, 25, 24, 13, 29б, 15, 48, 33, 3, 41а,  Острова  24,  Петровден  4, 2,  Петър Берон  6, 12, 16, 26, 8, 14, 10, 2, 4, 1,  Пирин  4 Къща, 8, 3,  Поп Харитон  2, 5, 6, 3, 4, 7, 8,  Райна Княгиня  21, 12, 35а, 22, 30, 35, 25, 33, 28, 23, 15, 17, 31, 11, 19а, 29, 26, 27, 32, 20, 10, 19, 13, 9, 14, 18, 16,  Роза  8, 2, 6, 4, 3, 1,  Спортист  10, 3, 4, 13, 6, 8, 9, 1, 7, 15, 11, 2, 5,  Средец  2,  Средна Гора  2, 8, 8а, 5, 4, 3, 1, 7,   УПИ XVIII-1600,  Кв.61  ,   УПИ XXIII-6981  ,   УПИ XXV-3317, Кв.76г  ,   УПИ-ХVII-1758  ,  Фондови Жилища  138, 135, 130, 132, 131, 126, 137, 125, 136, 129, 134, 127, 134, 133,  Цар Самуил  10, 12, 24, 16а, 2, 24, 14, 22, 18, 4, 20, 26, 16, 2а, 1, 8, 26, 6,  Цветна  5, 1, 4, 7, 9а, 2, 6, 8, 3, 9,  Черно Море  3, 6, 4, 8,  Шияковци  УПИ 38978, 38 Кв.42  ,  Шияковци  УПИ XVII-4234 Кв.63, 5, 15, 44, 3, 7, 43, 1, 11, 14, 45, 13, 9, 10, 76, 42, 12, 2, 6, 5, 7, 1

Община Правец  

На 18.05.2020 г. /14:01 - 18:16 ч./   На 19.05.2020 г. /14:01 - 18:16 ч./   На 20.05.2020 г. /14:01 - 18:16 ч./   На 21.05.2020 г. /14:01 - 18:16 ч./   На 22.05.2020 г. /14:01 - 18:16 ч./ -  Манаселска Река:   М. Генчовци  Екатте 46961

На 18.05.2020 г. /14:00 - 18:30 ч./   На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:30 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:30 ч./   На 21.05.2020 г. /14:00 - 18:30 ч./   На 22.05.2020 г. /14:00 - 18:30 ч./ -  Правец:   Местност Стилковски Рът

На 18.05.2020 г. /14:01 - 18:16 ч./   На 19.05.2020 г. /14:01 - 18:16 ч./   На 20.05.2020 г. /14:01 - 18:16 ч./   На 21.05.2020 г. /14:01 - 18:16 ч./   На 22.05.2020 г. /14:01 - 18:16 ч./ -  Разлив:   Махала Багелейска, ТП, Къща, 56

На 18.05.2020 г. /14:00 - 18:30 ч./   На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:30 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:30 ч./   На 21.05.2020 г. /14:00 - 18:30 ч./ -  Своде:   Махала Преход  Къща

Община Самоков  

На 18.05.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.05.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.05.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.05.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.05.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белчин:   15-та 5, 9, 2, 3, 11, 13, 4,  16-та, 20, 5, 17, 6, 19, 12, 4, 8, 10, 11, 15, 9, 24, 24а, 1, 13, 7, 3,  18-та 4а, 4, 6, 2,  286,  5-та, 18, 22, 16, 6, 13, 14, 23, 17, 10, 21, 15, 19, 11,  6-та 20, 3, 16, 14, 12, 5, 8, 15, 23, 22, 2, 7, 6, 13, 9, 19, 24, 11, 4, 10, 18,  7-ма  24, 18, 13, 21, 2, 8, 7, 16, 12, № 10, 4,  Георги Димитров  26а, 27, 9, 16, 21, 29, 1, 8, 17, 32, 5, 21а, 7, 22, 25, 20, 15, 20а, 24, 36, 34, 2, 33, 11, 19, 18, 30, 38, 28, 26, 31, 10,  Христо Ботев  34, 17, 37, 46, 31, 25, 40, 35, 21, 33, 38а, 53, 19, 42, 38, 48, 46а, 27, 23, 36, 46б, 44, 6, 29,  Юрий Гагарин  39, 25, 10, 24а, 29, 36, 16а, 33, 26, 31а, 19, 21, 24, 31, 23, 13, 8, 17, 18, 37, 35, 12, 28, 38, 32, 37а, 16, 27, 34, 4, 14, 30, 15

На 18.05.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.05.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.05.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.05.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.05.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ковачевци,  Общ. Самоков:   18-та 3, 1, 5,  25-та 36, 20, 12, 13, 26, 11, 34, 33, 19, 8, 3, 1, 25, 10, 41, 15, 37, 45, Стоп.Двор, 4, 5, 14, 23, 24, 6, 49, 51, 7, 18, 32, 39, 43, 79, 53, 16, 35, 27, 38, 28, 42, 17, 55, 29, 21, 30, 9,  29-та 31,  3-та 57, 61, 71, 65, 47, 63, 69, 67, 96, 98, 53, 55, 51, 100, 59,  30-та 31б, 36, 35, 46, 44, 22, 40, 37, 31, 20, 31в, 42, 26, 25, 33, 28, 18, 24, 31а, 30, 33а, 34, 29, 38, 32, 28а,  35-та 9, 11, 2, 5, 13, 7, 15,  36-та3, 1, 5, 2,  37-Ма  3, 2, 5, 1, 4,  38-Ма  2,  39-та4, 8, 9, 11, 7, 5, 13, 3,  55-та2,  БкТП Градина - Ковачевци  ,   УПИ- II-251 Кв.1  ,    Местност Лопаров Юрт, 3

На 18.05.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.05.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.05.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.05.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.05.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Шипочане

На 19.05.2020 г. /13:01 - 14:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./   На 21.05.2020 г. /13:01 - 14:00 ч.; 17:01 - 18:00 ч./ -  Самоков:   Грънчар  1,  Софийско Шосе  7, 40, 9, 30а, 9, 9, 36, 38, 34

На 19.05.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./   На 21.05.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ -  Самоков:   Софийско Шосе  9

На 19.05.2020 г. /15:16 - 16:30 ч./ -  Горни Окол:   128, Кв.16  ,  IV-18, Кв.2 В. З.Калковско Манаст  ,  Ix-302,  Kw.41  ,  XXIII,  Кв.2  ,  в. з. Калковско Манастирище   УПИ IV-8,  Кв.5,  М. Щъркелово Гнездо  Пи 77,  Парцел VI 43 Кв.5  ,  ПИ 5  ,  ПИ 61  ,  Щъркелово Гнездо,    361

На 19.05.2020 г. /15:16 - 16:30 ч./ -  Долни Окол:   1433  ,  П-Л 150 Кв. 19,  Ренов Дол  ПИ №1572,   УПИ Vі-162,  Кв.20, Къща, Вила

На 19.05.2020 г. /15:16 - 16:30 ч./ -  Долни Пасарел:   М-Т Летелица  ПИ 22472.7415.56,  Местност Кръсни Поток  ,  Ренов Дол,  Язовир Искър  Местност Сеята

На 19.05.2020 г. /15:16 - 16:30 ч./ -  Драгушиново:   Скз Драгушиново

На 19.05.2020 г. /15:16 - 16:30 ч./ -  Злокучене,  Общ. Самоков:   М-Ст Лавандула ,  Общ.Самоков

На 19.05.2020 г. /15:16 - 16:30 ч./ -  Панчарево:   9271  ,  ПИ 000733, Яз.Искър, М.Коеджик

На 19.05.2020 г. /15:16 - 16:30 ч./ -  Самоков:   Дългата Поляна  ,  Лавандула  ,  Местност Дългата Поляна  Вила, Вила, Вила, Фургон, Вила,  Местност Калковско Манастирче  Вила, Сауна,  Местност Лавандула  Вила, Помпа,  Местност Мало Равнище  Вила, Вила, Вила, Вила, Поземлен Имот, 1, 1 Базова Ст/Я, Вила, Водна Помпа, Вила, Вила, ,  Вила,  Местност Мечката  Вила 98, Ресторант,  Местност Пашо  Вила,  Местност Ренов Дол  Фургони,  УПИ -1742, , Фургон, Поч.Ст-Я, Пи 325, Помпа,  Местност Татарски Брод  Вила, Вила, Вила, Вила, Вила, Вила, Ресторант, Вила,  Местност Циментово Кладенче  Вила, Вила,  Местност Червената Земя  Стоп.сграда, 1 3, 3 2, 1 5, 3 1, 1 1, 3 3, 2 3, 2 5, 1 2, 2 4, 1 Офис, 2 2, 3 Стоп.Сграда, 2 Склад Авточасти, Катодна Станция, 1 Гатер,  Местност Щъркелово Гнездо  Бунгало, Водна Помпа, Конна База, Поч.База, Павилион, Поч.База, Ресторант, Поч.База, ПС Щъркелово Гнездо, Помпа, 1, Поч.База,  Местност Язовир Искър  Поземлен Имот, Прогледна Ограда, М-Ст Коеджик  УПИ 728, М-Ст Суг.Алчник  УПИ 726-727, М-Ст Суг.Алчник  УПИ 724-725, М-Ст Коеджик  УПИ 732, М-Ст Коеджик  УПИ 729, М-Ст Коеджик  УПИ 744-750, М-Ст Коеджик  УПИ 730, М-Ст Суг.Алчник  УПИ 891-892, М-Ст Коеджик  УПИ 731, Поч.база, Ветроходна база на язовир Искър,  Софийско шосе  ,  Татарски брод  ,  язовир Искър

На 19.05.2020 г. /15:16 - 16:30 ч./ -  София:   1689 Квартал Г-22-12-Б Язовир Искър

На 19.05.2020 г. /15:16 - 16:30 ч./ -  Широки Дол:   1-Ва  1, 86, 82, 84, 95, 97, 10, 101а, 107, 99, 93, 80, 87, 91, 89, 21, 40, 1, 23, 29, 2, 56, 47, 41, 22, 17, 26, 36, 35, 33, 42, 55, 11, 53, 30, 37, 62, 71, 44, 7, 14, 45, 15, 69d, 75, 5, 9, 31, 60, 51, 64, 73, 24, 61, 66, 59, 8, 39, 12, 58, 3, 69, 20, 46, 54,  10-та1, 14, 10, 4, 12,  11-та 8, 4, 1, 10, 7, 5, 3,  12-та 4, 1, 2, 6,  13-та5, 4, 12, 8, 14, 31, 10, 35, 33, 20, 16, 17, Параклис, 13, 29, 18, 15,  14-та10, 14, 6, 12, 4,  15-та1, 2, 19, 3, 13, 15, 7, 11, 5,  16-та 5, 4, 9, 5, 13, 1, 3, 7, 15, 2, 6,  17-та7, 9, 5, 11, 17, 15, 19, 13,  18-та33, 22, 27, 34, 40, 28, 21, 38, 30, 29, 25, 31, 19, 36, 26, 24, 32, 23, 8, 18, 1, 11, 12, 30, 14, 17, 2, 7, 5, 9,  19-та 9, 5, 1, 3, 7,  2-Ра  6, 7, 11, 1, 2, 4, 5, 3, 10, 9,  20-та17, 20, 7, 4, 1, 12, 5, 9, 22, 15, 13, 2, 10, 3, 18, 11, 6, 8,  21-Ва  1, 3, 7, 5, 2, 9,  22-Ра  13, 3, 12, 6, 4, 11, 1, 2, 9,  23-та22, 39, 25, 33, 26, 23, 45, 40, 46, 32, 47, 50, 41, 30, 48, 38, 31, 49, 29, 34, 42, 28, 36, 43, 27, 24, 5, 1, 3, 6, 8, 18, 10, 4, 7, 19, 15, 2, 18а,  24-та3, 1, 10, 7, 8, 5, 2,  25-та, 5, 4, 6, 12, 8, 10, 3, 7, 2,  26-та,12, 16, 15, 13, 5, 3, 1, 8, 10, 13,  27-ма  27, 28, 33, 37, 31, 16, 26, 18, 35, 22, 23, 41, 24, 20, 29, 5, 10, 4, 7, 6, 12, 15, 23, 8, 17, 21, 1, 9, 13, 2, 11,  28-ма  6, 2, 14, 8,  29-та 2, 6, 8, 15, 13, 21, 7, 9, 12, 25, 10, 17,  3-та19, 5, 17, 15, 14, 6, 1, 13, 8,  30-та, 26, 12, 20, 14, 17, Къща, 8, 18, 27, 29, 31, 23, 28, 33, 10, 22, 19, 21, 16, 9, 1, 11, 15, 7, 5, 3, 6, 13, 4, 2, 40, 38, 37, 18, 39, 30, 36, 32, 35, 43,  31-ва, 33, 25, 21, 20, 31, 28, Къща, 29, 23, 19, 15, 11, 13, 6, 8, 21, 3, 7, 1, 9,  32-Ра  5, 4, 8, 3, 6, 1,  33-та,11, 24, 22, 13, 26, 9, 7, 15, 10, 12, 16, 2, 14, 4,  4-та, 2,  5-та, 21, 17,  6-та, 3, 6, 2, 1,  7-ма,  5а, 1, 3, 5,  9-та, 28, 18, 16, 3, 25, 10, 7, 35, 41, 2, 34, 15, 37, 13, Къща, 27, 9, 39, 11, 5а, 32, 17, 1, 33, 4, 26, 31, 6, 29, 8, 19,  М. Татарски Брод  ,  Местност Татарски Брод  10,  П-Л I - 568  ,  ПИ 83291.1000.664  ,    П-Л ІІ Кв.392, 14, 16

На 19.05.2020 г. /15:31 - 16:30 ч./ -  Самоков:   Бреза  8,  Здравец  633, 639, 641а, 608, 630б, 633б, 601, 654, 612, 583, 557, 523в, 589, 651, 627б, 673, 445, 606а, 446, 590, 588, 595, 592, 642а, 631, 652, 576, 642б, 555б, 666, 464в, 606, 656а, 570, 630, 622, 643, 629а, 671б, 609, 630г, 634, 653, 506, 593, 566д, 625, 655, 605, 451, 652а, 523а, 566г, 566а, 610, 360, 563, 523, 671, 656, 667а, 600, 631а, 649а, 656а, 654б, 464ж, 669, 641, 597, 667б, 607, 641, 642, 464 З, 599, 588а, 627, 614 В, 641б, 587, 602, 514, 464д, 633а, 584, 649, 569, 446г, 566е, 647, 614, 588а, 574, 652, 652а, 599а, 605б, 594, 448, 632, 587, 616, 672, 642а, 629, 580, 631а, 650, 615, 667, 606г, 637, 633б, 446а, 670а, 448в, 546, 627а, 555, 311, 672а, 648, 656в, 635, 584, 671а, 598, 656, 591,  Зорница  25, 18, 23, 22, 27,  Ружа  1, 13, 11, 2, 4, 10, 16, 12, 14,  Христо Максимов  37,  Явор  13, 12, 2, 9

Община Сливница  

На 18.05.2020 г. /14:01 - 14:30 ч.; 15:30 - 18:00 ч./ -  Опицвет:   Под Костело Землище С.Опицвет

На 18.05.2020 г. /14:01 - 14:30 ч.; 15:30 - 18:00 ч./ -  Сливница,  Общ. Сливница:   1300 Години България  5,  Алеко Константинов  24, 27, 17, 18, 20, 25, 22, 23, 19, 21, 7, 12, 3, 11, 13, 8а, 16, 15, 4, 6, 9, 5, 1, 2, 8, 10, 14,  Ален Мак  4, 2, 1,  Васил Друмев  1, 6  УПИ ХVI-844, 2, 5, 4, 3, 7 Къща,  Васил Петлешков  11, 10, 8, 6, 13, 7, 3, 9, 5, 2, 1, 9а, 4,  Генерал Гурко  1, 7, 3, 9, 14, 5,  Гео Милев  2, 14, 37, 43, 5, 9, 33, 31, 29, 35, 13, 17, 15, 45, 16 Склад, 6, 47, 16, 39, 11, 19, 21, 25, 1, 45а, 27, 4, 1а,  Георги Бенковски  3, 1, 5, 2, 17, 10, 2, 25, 12, 18, 29, 23, 9, 16, 7, 11, 20, 4, 15, 8, 19, 21, 32, 22, 2 А, 30, 24, 26, 13, 27, 14, 28, 6,  д-р Димитър Китов  16, 14, 12, 7, 9, 8, 18, 6, 1, 10, 3, 4,  Еделвайс  16, 14, 1, 6, 2, 3, 8, 10,  ЖП Гара  Топливо-Склад,  Иван Вазов  48, 2, 42, 9, 44, 30, 7, 35, 15, 46, 12, 10, 18, 37, 19, 4, 34, 11, 32, 3, 20а, 24, 33, 22, 36, 17, 29, 8, 38, 23, 20, 40, 27, 9а, 1, 16, 25, 28, 13, 14, 6, 5, 1, 96, 118, 120, 94, 102, 108, 112, 110, 63, 116, 106, 122, 6, 126, 104, 114, 124, 100, 130, 98, 62, 39, 84, 82, 90, 54, 78, 47, 60, 88, 58, 43, 64, 80, 86, 68, 50, 48, 74, 56, 66, 72, 70, 45, 49,  Иван Германов  7, 11, 10, 12, 6, 5, 10а, 3, 9, 8, 2, 1, 4,  Искър  3, 1,  Капитан Атанас Узунов  18, 20, 11, 9, 9, 18, 11, 20, 2, 4, 6, 1, 1а, 3, 14, 7, 16а, 8, 5, 12, 20,  Капитан Радко Димитриев  27, 33, 19, 14, 11, 4, 18, 40, 22, 30, 3, 21, 31, 12, 23, 36, 15, 28, 1, 24, 36а, 16, 25, 2, 7, 6, 34, 38, 20, 8, 32, 9, 10, 17, 5, 26,  Кирил И Методий  13,  Княз Александър I-Батенберг  24, 31, 26, 18, 27, 29, 31, 24, 18, 27, 26, 29, 6, 12, 15, 7, 7а, 9, 14, 3, 8, 11, 9а, 4, 10,  Константин Величков  11, 17, 5 Къща, 15, 19, 3, 5, 1, 9, 13, 7,  Лев Толстой  9, 4, 3, 8, 14, 11, 19, 2, 6, 1, 5, 12, 16, 7, 10, 15, 17, 13,  Люляк  3, 3а, 1,  Максим Горки  6, 7, 6, 3, 7, 1, 22, 5, 16, 1, 18 Къща, 2, 4,  Мир  6, 6, 1, 3, 2, 4,  Неделище  58, 38, 50, 44, 22, 26, 16, 32, 60, 46, 24, 30, 10, 54, 38а, 42, 42а, 40, 2, 14, 8, 56, 34, 18, 52, 6, 20, 12, 36, 4, 58а, 28, 34, 30, 58а, 40, 38а, 28, 50, 12, 24, 2, 10, 58, 38, 16, 8, 20, 52, 22, 6, 32, 54, 18, 56, 36, 44, 46, 4, 60, 26, 42, 14, 42а, 98, 92, 74, 88, 86, 78, 66, 82, 76, 92а, 66а, 62, 86а, 98, 100, 94, 68, 80, 90а, 72, 90, 84, 64, 84а, 102, 88а, 70, 96,  Нешо Бончев  3, 6, 5, 2, 4, 1, 8, 7,  Отец Матей Преображенски  ,  Паисий Хилендарски  1, 1, 40, 30, 32, 29, 34, 36, 28, 28а, 33 1, 35, 31, 33, 19, 7, 2, 7а, 7, 18, 17, 26, 23, 10, 25, 16, 15, 12, 4а, 21, 27, № 23, 28, 8, 22, 19, 14, 24, 6,  Панайот Волов  16, 16, 1, 3, 9, 11, 7, 5, 13, 2, 15, 29, 25, 14, 27, 6, 16, 8, 23, 10, 21, 31, 4, 10а, 19, 12,  Панайот Хитов  9, 11, 10, 14, 12, 1, 4, 7, 8, 13, 5, 2, 16, 6, 18, 3,  Пейо Яворов  2, 3, 10, 6, 15, 9, 19, 18, 7, 12, 14, 11, 4, 8, 5, 1, 21,  Пушкин  2, 1,  Първа  1, 4, 2,  Сан Стефано  8, 6,  Свети Климент Охридски  8, 16, 5, 21, 17, 9а, 19, 9, 10, 7, 25, 14, 11, 20, 12, 27, 13, 3, 1, 18, 4, 23, 6, 2, 23, 20, 5, 4, 13, 17, 21, 8, 1, 2, 7, 14, 6, 25, 3, 27, 18, 9а, 11, 9, 10, 19, 12, 16, 51, 52, 46, 22, 59, 35, 43, 55, 58, 40, 49, 24, 38, 36, 47а, 30, 39, 61, 37а, 54, 28, 33, 44, 63, 31, 56, 52а, 29, 32, 42, 26, 50, 48, 41, 47, 53, 57, 45, 113, 62, 90, 92, 125, 78, 77, 109, 69, 87, 65, 95, 85, 73, 111, 76, 68, 96, 71, 101, 91, 108, 82, 119, 89, 105, 80, 102, 99, 84, 97, 123, 117, 86, 106, 98, 81, 103, 94, 64, 67, 70, 107, 83, 66, 121, 115, 60, 127, 93, 79, 72, 104, 74, 88, 75, 100,  Сливница   УПИ Хі-997, Кв.65,  Стефан Караджа  1, 3,  Съединение  2, 1,  Тодор Влайков  22, 15, 19, 28, 13, 21, 17, 30, 34, 23, 26, 24, 32, 19, 28, 24, 21, 13, 30, 15, 23, 17, 22, 34, 32, 26, 2, 14, 16, 5, 6, 12, 8, 4, 10, 7, 1, 3, 20, 11, 9, 26, 18,   УПИ Xvi-853 Кв.56  ,  Филип Тотю  5, 6, 1, 4, 9, 11, 3, 2, 7,  Хаджи Димитър  4, 5, 7, 11, 13, 3, 10, 9, 6, 19, 8, 14, 17, 15,  Хан Аспарух  4, 18, 2а, 15, 5, 8, 16, 19, 11, 9, 7, 13, 6, 20, 1, 3, 19а, 13а, 2, 17, 5а, 12, 6а, 10, 14, 20а, 16, 2а, 7, 13, 6, 11, 19, 5, 12, 9, 15, 5а, 17, 10, 8, 3, 4, 20а, 18, 13а, 19а, 14, 20, 2, 1, 6а, 33, 23а, 46, 42, 34а, 25, 38, 32, 50, 34, 22, 24, 27, 48а, 21, 24а, 31, 44, 29, 39а, 23, 28, 37, 26, 39, 40, 41, 48, 62, 59а, 75, 70, 53, 52, 82, 57, 60, 61, 65, 78, 72а, 56, 79, 64, 69, 71а, 51, 67, 81а, 71, 60а, 47, 59, 66, 49, 54, 45, 67а, 73, 70а, 55, 49а, 74, 72, 58, 57а, 81, 77а, 75а, 63, 53а, 77, 76, 74а, 79а, 80, 51а, 80а, 68,  Хан Крум  1, 2,  Хан Кубрат  2, 4, 6, 8,  Цар Симеон Велики  10, 16, 42, 6, 8, 4, 14, 36, 26, 30, 40, 2, 20, 38, 12, 28, 22, 32, 34, 24, 47, 55, 49, 53, 17, 39, 5, 11 Къща, 13, 45, 35, 33, 9, 43, 15, 19, 31, 21, 41, 29, 37, 25, 3, 27, 11, 76, 48, 54, 66, 52, 88, 58, 74, 46, 72, 80, 86, 82, 62, 70, 64, 60, 68, 44,  Чавдар Войвода  3, 11, 17, 4, 2, 19, 5, 15, 7, 6, 9, 1, 8, 13,  Черни Връх  13, 1, 3, 18, 11, 15, 9, 8, 12, 6, 10, 7, 2, 5, 4, 16, 20,  Черно Море  1, 13, 15, 9, 12, 7, 17, 2, 11, 3, 8, 14, 21, 5,  Юрий Гагарин  6, 12, 10, 8, 14, 16, 2, 4, 24, 20, 26, 22, 28, 21, 15, 13, 1, 9, 17, 18, 11,    84 Ул.Климент Охридски,  УПИ Хіv-1885, Кв.66, 3, Сервиз

На 18.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ -  Сливница,  Общ. Сливница

 

Област Видин

Община Брегово  

На 18.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 21.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Куделин:   Албена  11, 5, 4, 1,  Васил Левски  6, 8, 4, 1, 2, 10,  Виктор Юго  2,  Карл Маркс  1, 2, 5,  Лиляна Димитрова  14, 16, 12, 11, 1, 8, 26,  Мичурин  1, 7, 4,  Олег Кошевой  4, 7, 5, 1,  Христо Ботев  11, 87, 9, 2, 14, 12, 3, 7, 1, 10, 6, 13,  Христо Смирненски  1,  Юрий Гагарин  4, 6

На 18.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Косово,  Общ. Брегово:   Александър Димитров  3, 2,  Антим Първи  4, 1, 2,  Асен Балкански  1, 8, 2, 3, 6, 4,  Асен Халачев  2, 4,  Борис Бенчев  7, 1,  Борис Янев  5, 2,  Гаврил Генов  2,  Гео Милев  5, 4, 7, 2, 1, 3,  Георги Бенковски  2,  Георги Димитров  9, 7, 16, 11, 13, 14,  Георги С.Раковски  2, 5, 1, 3,  Димитър Зограф  2, 6, 4,  Иван Вазов  6, 1, 10, 8,  Ленин  8, 3, 4, 12, 11, 15, 5, 16, 6, 9, 10, 7, 13,  Неофит Рилски  2, 1,  Пи 000366, Първи Май  1, 3,  Тимок  4, 23, 2, 19, 15, 8, 9, 3, 13, 17, 12, 6, 7,  Тодор Петров  4, 7, 3, 5, 1, 9,  Юрий Гагарин  16, 14, 12, 8, 2, 4

На 21.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Косово,  Общ. Брегово:   Александър Димитров  3, 2,  Александър Стамболийски  7, 3, 4, 1, 2, 10,  Антим Първи  4, 1, 2,  Асен Балкански  1, 8, 2, 3, 6, 4,  Асен Халачев  2, 4,  Борис Бенчев  7, 1,  Борис Янев  5, 2,  Братя Миладинови  2,  Васил Друмев  8,  Васил Коларов  9, 3, 14, 6, 12, 5, 2,  Васил Левски  1, 2,  Виктор Юго  2,  Гаврил Генов  2,  Гео Милев  5, 4, 7, 2, 1, 3,  Георги Бенковски  2,  Георги Димитров  9, 7, 16, 11, 13, 14,  Георги Димитров  6, 2, 4, 44, 12, 5, 10, 3,  Георги С.Раковски  2, 5, 1, 3,  Гоце Делчев  7,  Димитър Зограф  2, 6, 4,  Димитър Полянов  1, 3, 2,  Елин Пелин  1, 3, 8, 5, 2, 4, 7,  Емил Марков  1, 2,  Иван Вазов  6, 1, 10, 8,  Иван Вазов  2,  Ленин  8, 3, 4, 12, 11, 15, 5, 16, 6, 9, 10, 7, 13,  Лиляна Димитрова  3, 6,  Любен Каравелов  2,  Мико Нинов  14, 3, 10, 4, 2, 7, 5, 12, 6, 1,  Митко Палаузов  2,  Неофит Рилски  2, 1,  Никола Й.Вапцаров  4, 1, 2,  Отец Паисий  5, 3, 4,  ПИ 000366  ,  Първи Май  1, 3,  Роза Люксембург  3, 4, 2, 6,  Тимок  4, 23, 2, 19, 15, 8, 9, 3, 13, 17, 12, 6, 7,  Тимок  11, 9,  Тодор Петров  4, 7, 3, 5, 1, 9,  Юрий Гагарин  16, 14, 12, 8, 2, 4,    Площад Славейков

 

Община Видин  

На 18.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 21.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Слана Бара:   № 34 Кв. 13,  Втора  7, 8, 3, 5,  Двадесет и втора  45, 3,  Двадесет и първа  9, 4, 3, 2, 1, 7,  Двадесет и седма  5, 4, 18, 6, 16, 14, 8, 2, 12, 10, 11,  Двадесет и трета  2, 3, 1,  Двадесет и четвърта  6, 3, 4, 1, 14, 2,  Двадесета  11, 15, 12, 6, 11а, 17, 2, 8, 9,  Дванадесета  1,  Девета  1,  Деветнадесета  21, 9, 18, 13, 10, 8, 17, 6, 14, 15, 137, 4, 7, 3, 11, 19,  Осемнадесета  8, 6, 5, 10,  Осма  1, 2, 17, 10, 21, 15, 9, 7, 8, 11, 25а, 13, 3, 23, 19, 6, 27, 25,  Парцел 2  Кв 4  ,  Парцел 6 Кв 6  ,  Пета  8, 7, 9, 3, 14, 10, 9а, 6, 12, 4, 24,  Петнадесета  18, 14,  Първа  29, 56, 38, 24, 22, 21, 37, 12, 46, 32, 48, 35, 13, 58, 15, 44, 41, 39, 19, 28, 18а ТП-2 Слана Бара, 11, 23, 34, 16, 50, 30, 25, 54, 18, 40, 42, 17, 33, 27, 36, 60, 26, 6, 9, 20, 52, 31,  Седемнадесета  6, 8, 3, 7, 5, 1,  Седма  4, 1, 2,  Трета  31, 22, 14, 29, 27, 49, 5, 3, 16, 19, 11, 25, 1а ТП-2 Слана Бара, 23, 17, 12, 20, 18, 21, 24, 15, 9, 33, 26, 7, 55,  Тринадесета  17, 11,  Четвърта  16, 12, 10, 1, 5, 14, 9, 11, 7, 6,  Четиринадесета  3, 16, 2, 4,  Шеста  10, 7, 8, 9, 5, 4, 1, 2, 11, 13, 3,  Шестнадесета  12, 10, 7, 22, 5, 19, 11, 26, 18, 24, 9, 14, 8

На 19.05.2020 г. /14:00 - 15:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ -  Бела Рада:   24-561 Кв 35  ,  Втора  24, 31, 25, 28, 26, 36, 23, 27, 29, 21, 53, 59, 45, 16, 37, 39, 43, 36, 44, 25, 92, 27, 52, 23, 49, 50, 40, 69, 61, 55, 63, 13, 8, 3, 9, 1, 22, 18, 14, 11, 20, 15, 5,  Двадесет и втора  9, 3, 24, 13,  Двадесет и пета  17,  Двадесет и първа  10,  Двадесет и трета  2, 1, 3,  Двадесет и четвърта  5, 4, 2,  Двадесета  9, 8, 12, 2, 10, 11, 4, 7, 6,  Дванадесета  2, 15, 12, 8, 7, 6, 17, 14, 13, 21, 18, 12, 11, 27, 20, 16, 4, 1, 8, 15, 19, 6,  Девета  14, 3, 1, 18, 13, 12, 2, 5, 11, 8, 9, 6, 4, 7, 19,  Деветнадесета  4, 10, 12, 3, 5,  Десета  9, 2, 4, 1, 6,  Единадесета  10, 4, 5, 7, 2, 34, 9, 11, 8, 3, 1,  Осемнадесета  2, 8, 4, 3, 6, 7, 1,  Осма  10, 6, 4, 6, 13, 2, 11, 3, 7, 15,  Пета  10, 6, 2, 7, 8, 9, 11, 13, 1, 12, 3,  Петнадесета  16, 10, 3, 2, 4, 7, 5, 1,  Площада  ,  Първа  35, ТП-1 Бела Рада, 23, 7, 16, 15, 10, 2, ТП-3 Бела Рада, 14, 11, 1, 42, 44, 17, 26, 35, 34, 19, 13, 30, 28, 33, 31, 41, 39, 29, 3, 32, 14а, 24, 36, ТП-2 Бела Рада,  Седемнадесета  1, 4, 10, 17, 6,  Седма  35, 22, 24, 30, 20, 29, 22, 19, 31, 23, 9, 2, 28, 4, 16, 12, 18, 15, 11, 26, 7, 10, 27, 25, 21, 33, 17, 13, 3,  Трета  12, 18, 14, 25, 28, 9, 4, 16, 10, 8, 11, 5, 19, 23, 22, 7, 26, 1, 24, 30, 2, 4,  Тринадесета  1, 29, 5, 2, 10, 8, 3, 16, 6, 46, 56, 18, 34, 27, 60, 30, 13, 17, 29, 19, 23, 21, 9, 36, 58, 40, 62, 42, 33, 38, 15, 66,  Ул.Втора  ,   УПИ I-71 Кв.208 Имот 208071  ,   УПИ Xi-276 Кв.11  ,  Четвърта  28, 36, 11, 21, 17, 12, 19, 18, 34, 28  УПИ Xxviii-563,  Кв.35, 10, 47, 5, 6, 16, 7, 25, 2, 13, 5, 19, 21, 18,  Четиринадесета  36, 38, 12, 14, 8, 3, 1, 23, 10, 9,  Шеста  2, 1, 8, 8, 24, 22, 1, 9, 5, 7, 3, 6, 8, 16, 10, 11,  Шестнадесета  8

На 19.05.2020 г. /14:00 - 15:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ -  Войница:   |||-79 Кв.15  ,  Втора  7, 6, 8, 3, 70, 9, 1, 10, 4, 2, 72, 12,  Девети Септември  34, 16, 41, 33, 31, 78, 12, 11, 67, 3, 76, 55, 59, 27, 50, 9, 51, 54, 17, 60, 63, 72, 24, 70, 37, 8, 58, 64, 7, 80, 38, 4, 14, 35, 42, 65, 6, 47, 32, 13, 44, 22, 18, 30, 19, 71, 74, 73, 26, 53, 43, 68, 29, 75, 39, 48, 49, 56, 61, 15, 46, 66, 1, 36,  Пета  1,  Първа  10, 8, 12, 3, 36, 4, 6, 2, ТП-1 Войница,  Седма  5, 3, 2,  Трета  6, 8, 2, 10, 5, 1, 20,  Четвърта  2, 1,  Шеста  15, 1, 12, 9, 11, 7, 5, 4, 2, 6, 13,  Яташка  16, 2, 18, 5, 3, 20, 9, 13, 6, 10, 22, 4, 7, 14

На 19.05.2020 г. /14:00 - 15:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ -  Слана Бара:   № 34 Кв 13  ,  Втора  7, 1, 20, 5, 7, 8, 3, 5,  Двадесет и втора  45, 3,  Двадесет и пета  4, 2,  Двадесет и първа  2, 9, 4, 3, 2, 1, 7,  Двадесет и седма  5, 4, 18, 6, 16, 14, 8, 2, 12, 10, 11,  Двадесет и трета  5, 2, 3, 1,  Двадесет и четвърта  4, 6, 6, 3, 4, 1, 14, 2,  Двадесет и шеста  6, 9, 3,  Двадесета  1, 15, 8, 3, 2, 7, 5, 11, 15, 12, 6, 11а, 17, 2, 8, 9,  Дванадесета  2, 5, 7, 4, 3, 1,  Девета  1,  Деветнадесета  19, 2, 21, 9, 18, 13, 10, 8, 17, 6, 14, 15, 137, 4, 7, 3, 11, 19,  Десета  2, 17, 2, 15, 9, 1, 11, 3, 2 Сграда в Стопански двор, 13, 5, 7,  Единадесета  5, 6, 3, 2,  Извън Регулация № на имота020054  ,  Осемнадесета  8, 6, 5, 10,  Осма  1, 3, 1, 2, 17, 10, 21, 15, 9, 7, 8, 11, 25а, 13, 3, 23, 19, 6, 27, 25,  Парцел 2  Кв. 4 ,  Парцел 6 Кв. 6,  Пета  12, 8, 7, 9, 3, 14, 10, 9а, 6, 12, 4, 24,  Петнадесета  4, 7, 13, 9, 2, 11а, 15, 6, 11, 12, 3, 18, 14,  Първа  4, 7, 3, 8, 10, 1 ТП-1 Слана Бара, 24, 5, 21, 46, 1, 2б, 9, 6, 15, 2а, 2, Пи 000075, 9, 29, 56, 38, 24, 22, 21, 37, 12, 46, 32, 48, 35, 13, 58, 15, 44, 41, 39, 19, 28, 18а ТП-2 Слана Бара, 11, 23, 34, 16, 50, 30, 25, 54, 18, 40, 42, 17, 33, 27, 36, 60, 26, 6, 9, 20, 52, 31,  Седемнадесета  6, 8, 3, 7, 5, 1,  Седма  4, 1, 2,  Трета  6, 2, 8, 17, 3, 4, 13 ТП-1 Слана Бара, 1, 5, 14, 31, 22, 14, 29, 27, 49, 5, 3, 16, 19, 11, 25, 1а ТП-2 Слана Бара, 23, 17, 12, 20, 18, 21, 24, 15, 9, 33, 26, 7, 55,  Тринадесета  8, 22, 3, 4, 5, 20, 1, 15, 9, 13, 12, 2, 11, 10, 7, 2, 17, 11,   УПИ 21 - 248 - Кв 35  ,  Четвърта  16, 12, 10, 1, 5, 14, 9, 11, 7, 6,  Четиринадесета  14, 7, 18, 1, 6, 3, 4, 8, 9, 3, 16, 2, 4,  Шеста  10, 7, 8, 9, 5, 4, 1, 2, 11, 13, 3,  Шестнадесета  5а, 1, 5, 7, 4, 6, 2, 20, 12, 10, 7, 22, 5, 19, 11, 26, 18, 24, 9, 14, 8,    ПИ 111006

На 19.05.2020 г. /14:00 - 15:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ -  Чичил:   Втора  41, 17, 23, 15, 27,  Дванадесета  9, 2, 7,  Девета  14, 7, 9, 6, 4, 18,  Десета  6,  Осма  21, 4, 8, 2,  Пета  7, 2,  Петнадесета  3, 13, 10,  Първа  7, 6, 1, 8, 3, 14, 10, 12, 25, 2, 9, 24,  Седемнадесета  5,  Седма  23,  Трета  15, 23, 12, 7, 24, 10, 3,  Тринадесета  3,  Четвърта  4, 18, 1, 9,  Четиринадесета  4,  Шеста  15, 11,  Шестнадесета  3, 2

На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ -  Новоселци:   До ТП Сметище  ,  Трета

На 20.05.2020 г. /14:16 - 15:00 ч.; 14:16 - 18:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ -  Търняне:   Втора  13, 17, 7, 9, 4, 23, 2, 14, 1, 19, 11, 25, 3, 22, 24, 16, 18, 10, 21, 6, 5, 15, 8, 12,  Двадесета  10, 19, 5, 13, 17, 15,  Дванадесета  5, 13, 3, 9, 15, 1, 7, 11, 10, 6, 12, 14,  Девета  9, 6, 11, 3, 4, 12, 8,  Деветнадесета  6, 8, 2,  Десета  1, 7, 5, 3,  Единадесета  6, 8, 3, 1, 4, 7, 2, 5, 9,  Имот 009017  ,  Осемнадесета  3, 1,  Пета  4, 1, 8, 2, 6,  Петнадесета  2,  Първа  22, 16, 23, 2, 18, 4, 19, 20, 10, 14, 8, 17, 24, ТП-1 Търняне, 6, 21, 12, 3, 29,  Седемнадесета  9,  Седма  17, 1, 25, 13, 27, 6, 19, 9, 15,  Трета  9, 6, 4, 3, 27, 1, 12, 22, 25, 21, 8, 19, 15, 13, 23, 16, 17, 5, 14, 7, 20, 10, 2,  Тринадесета  1, 2,  Четвърта  1, 5, 2, 6, 3, 4,  Четиринадесета  17, 7, 5, 1, 3,  Шеста  1

На 20.05.2020 г. /14:16 - 15:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ -  Буковец,  Общ. Видин:   119002  ,  Втора  7, 29, 41, 47, 114, 108, 104, 132, 45, 24, 32а, 34, 2, 36,  Двадесет и девета  13,  Двадесет и осма  7,  Двадесет и първа  2,  Двадесет и седма  2,  Двадесет и трета  4, 1, 2,  Двадесет и четвърта  7а, 19, 13, 25, 23, 27, 9, 17, 35, 4, 2, 4,  Двадесет и шеста  1,  Двадесета  5, 4, 17, 6, 3, 2, 6,  Дванадесета  23, 22, 24, 18, 10, 13, 17, 14, 20, 2, 7,  Девета  12, 8, 6, 2, 10,  Деветнадесета  6, 8, 1, 4,  Десета  10, 7, 11, 16, 21, 9,  Единадесета  14, 24, 20, 18,  Осма  1, 3, 23, 20, 28, 25, 16, 24,  Пета  4, 2,  Петнадесета  8, 10, 6,  Пи 262  ,  Първа  101, 115, 5, 123, 87, 91, 103, 92, 96, 34, 82, 116, 113, 107, 119, 98, 114, 74, 84, 78, 110, 106, 97, 75, 100, 79, 77, 125, 71, 80, 83, 76, 108, 86, 93, 109, 72, 89, 85, 90, 117, 73, 102, 99, 81, 118, 104, 111, ТП-1 Буковец, 75, ТП-3 Буковец, 65, 61, 2, 44, 48, 41, 67, 22, 30, 28, 49, 59, 34, 36, 37, 33, 46, 24, 32, 68, 57, 18, 70, 58, 69, 31, 62, 1, 51, 55, ТП-2 Буковец, 56, 8а, 35, 5, 63, 14, 10, 1а, 42, 54, 47, 29, 20, 52, 26, 6, 3, 66, 40, 60, 45, 27, 43, 39, 50, 8, 16,  Седма  31, 4, 6, 3, 38, 23, 11, 2, 25, 47, 1,  Стопански Двор  1,  Трета  12а, 24, 14, 22, 40, 34а, 36, 42, 5, 26, 28, 32, 30, 38, 52, 2,  Тринадесета  2, 7, 5, 3, 4, 1, 8, 8,  Четвърта  4, 37, 25, 7, 29, 8, 31, 21, 2, 27, 19, 35, 39, 33, 9, 14, 3, 11, 5, 10, 15, 23, 10, 41, 1,  Четиринадесета  6, 1, 4, 3, 2, 5, 7, 13, 9,  Шеста  1, 4,    Извън Регулация,  Имот №024046 Екатте 06954

На 20.05.2020 г. /14:16 - 15:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ -  Видин:   Землището Гр. Видин

На 20.05.2020 г. /14:16 - 15:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ -  Дунавци,  Общ. Видин:   1519, Кв.115  ,  23 Септември  10, 22, 12, 2, 20, 4, 8, 14, 6, 24,  I -248 ,  Кв.24  ,  II-1045 Кв 99  ,  III . Кв111  ,  Александър Стамболийски  5, 1, 4, 2,  Антон Иванов  6, 9, 2, 10, 11, 7, 3, 4, 5, 1,  Баба Вида  9, 13, 11, 15, 8, 3, 12, 4, 17, 16, 7, 1, 5, 6,  Безименна  ТП-3 Дунавци,  Беляев  4, 6, 2, 18, 10, 11, 20, 12, 16, 1, 9, 14, 3, 8, 22, 13, 19, 21,  Боян Чонос  24, 4, 23, 18, 38, 9, 6, 14, 30, 19, 2, 21, 10, 34, 48, 26, 11, 7, 15, 12, 22, 32, 5, 46, 27, 28, 16, 36, 8, 1, 20, 31, 29, 44, 40, 56, 42, 13, 50, 52, 25, 58, 33, 3,  Васил Левски  21, 11, 12, 16, 13, 14, 20, 33, 35, 31, 16 А, 23, 30, 16, 28, 26, 25, 29, 19, 37, 13, 22, 15, 18, 24, 17,  Видбол  5, 3, 2, 1, 4,  Виктор Юго  3, 7, 10, 8, 5, 3, 2, 9, 6, 4, 12, 11,  Вит  1а, 12, 18а, 4а, 20, 10, 8, 22, 3, 4, 16, 1, 6а, 9, 6, 2, 18, 14,  Витоша  2, 1, 7  А, 19, 17, 3, 13, 21, 15, 1, 11, 7, 5, 9,  Войнишка  4,  Генерал Гурко  4, 1, 2, 22, 28, 24, 26а, 22, 11, 36, 7, 32а, 5, 26, 9, 32, 30,  Георги Бенковски  3,  Георги Димитров  83, 98, 95, 80, 73, 91, 70, 110, 82, 79, 88, 101, 116, 106, 74, 93, 114, 87, 92, 84, 96, 104, 122, 85, 72, 69, 77, 100, 86, 108, 81, 126, 76, 78, 99, 90, 89, 71, 102, 112, 124, 61, 5, 3, 63, 1, 41, 67, 27, 43, 65, 195, 256, 250, 201, 197, 197а, 186, 189, 199, 1, 246, 242, 254, 240, 203, 244, 252, 169, 173, 206, 214, 222, 226, 216, 165, 224, 171, 218, 212, 210, 167, 119, 144, 136, 105, 121, 146, 134, 107, 111, 128, 150, 115, 152, 138, 109, 113, 132, 140, 117, 130, 142, 148, 49, 20, 28, 54, 54а, 25, 42, 51, 56, 27, 37, 53, 8, 2, 6, 23, 31, 17, 22, 30, 48, 21, 64, 57, 4а, 47, 13, 14, 39, 50, 58, 52, 44, 9, 15, 59, 68, 4, 60, 62, 35, 29, 19, 5а, 26, 66, 33, 11, 36, 46, 55, 32, 40, 1а, 24, 45, 34, 38,  Георги С Раковски  14, 13, 10, 8, 9, 20, 21, 12, 18, 6, 25, 29, 27, 15, 19, 4, 17, 23, 2, 11,  Девети Септември  3, 7, 19, 4, 35, 17, 23, 41, 1, 27, 25, 11, 2, 33, 4а, 13, 9, 20, 43, 5, 49, 21, 15, 39,  Десети Конгрес  20, 22, 8, 6, 12, 16, 18, 14, 2, 4, 1, 26, 11, 10, 24, 3,  Добри Чинтулов  20, 11, 3, 18, 16, 7, 9, 14, , , 5, 17, 36, 23, 42, 19, 24, 15, 13, 40, 21, 46, 28, 20, 38, 29, 23 А, 32, 26, 25, 30, 48, 7, 34, 22,  Драва  3, 2, 4, 14а, 12, 18, 11, 1, 10, 9, 7, 6, 16, 14,  Дунав  20, 5, 25, 11, 4, 29, 27, 23, 8, 10, 1, 17, 21, 13, 14, 9,  Зоя Космодамянска  13, 7, 1, 11, 15,  Иван Вазов  1, 12, 5, 6, 8, 4, 10,  Искър  10, 7, 5  А, 1, 8, 3, 6, 2, 4, 10 А, 5, 14, 17, 15, 11 А, 9, 12, 11,  Ком  28, 6, 9, 15, 21, 13, 11, 3, 5, 23, 8, 7, 1,  Комсомолска  5, 6, 8, 12, 2, 1, 7, 10,  Коста Йорданов  38, 48, 46, 35, 45, 43, 34, 36, 40, 39, 47, 44, 32, 33, 30, 28,  Лиляна Димитрова  8, 2, 1, 5, 4, 9, 7, 10, 6, 35, 25, 29, 55, 33, 37, 49, 51, 23, 19, 31, 17, 13, 21, 53, 15,  Маршал Толбухин  15, 4, 1, 17, 13, 9, 5, 27, 7, 25, 31, 2, 21, 11, 23, 19, 3,  Мико Нинов  10, 3, 6, 4, 7, 11, 9, 1, 2,  Мир  2, 6,  Огоста  9, 10, 5, 12, 8, 1, 7, 2, 3, 6, 4, 14,  Осъм  3, 5, 2, 4, 1,  Панайот Волов  12, 8, 6, 3, 4, 5, 1, 10, 2, 14,  Парцел 2 Квартал 111  ,  Пи-1517 Кв.111  ,  Плиска  1, 2,  Ровно  8, 15, 3, 10, 7, 24, 22, 20, 14, 28,  Родопа  16, 10, 20, 4, 24, 14, 18, 8, 22, 12, 2, 22а,  Седемнадесет Партизани  2,  Смирнов  7 1, 7,  Средец  1, 3, 6, 5, 4, 7, 8, 10, 2, 20, 11, 28, 30, 21, 19, 22, 17, 24, 18, 25, 34, 42, 36, 32, 40, 23, 38,  Стара Планина  7, 11, 20, 4, 8, 9, 18, 14, 5, 3, 10,  Страцин  9, 12, 1, 11, 7, 13, 4, 5, 2, 14, 8, 6, 3, 15, 10,  Струма  7, 3, 8, 1, 6, 5, 2,  Тома Костов  6, 4, 3, 8, 10, 2,  Търнянска  23, 29, 25, 27, 16, 24, 31, 20, 22, 17, 10, 21, 14, 26, 19, 18, 15, 13, 33, 12, 12, 8, 4, 6, 9, 2, 28,   УПИ 2-308 Кв.29, УПИ VIII -Кв.115, УПИ XII,  Кв.70,   УПИ-VI Кв.111,  Хайдут Велко  6, 4, 2, 5, 8, 7, 3, 1,  Хан Аспарух  7, 8, 9, 2, 5, 3, 10, 4, 1, 2,  Христо Ботев  3, 1, 5, 3  А,  Христо Смирненски  1,  Ценко Александров  8, 19, 11, 2, 22, 8, 7, 9, 1,  Чавдарци  7, 9, 13, 3, 8, 1, 14, 5, 2, 6, 4,  Юрий Гагарин  1, 9, 7, 5, 6, 3,    Извън Регулация, 30, 4, 5, Гранично Поделение, 1, Склад, 5, 18, 14, 13, 16, 12, 1, 10, 3, 11, 15, 1, 12,  УПИ 24-98 Кв.3

На 20.05.2020 г. /14:16 - 15:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ -  Слана Бара:   Трета  Извън Регулация

На 21.05.2020 г. /14:16 - 15:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ -  Видин:   Имот № 024004 Екатте 14698

На 21.05.2020 г. /14:16 - 15:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ -  Генерал Мариново:   Втора  7, 1, 2, 3, 8, 17, 4,  Дванадесета  8, 7, 3, 1, 4, 6, 5, 2,  Девета  9, 15, 2, 11, 7, 6, 3, 5, 8,  Десета  5, 3,  Осма  4, 1, 2,  Пета  21,  Първа  14, 1, 144, 20, 9, 6, 23, 17, 16, 19, 8, 46, ТП-2  , 35, 33, 37, 25, 29, 24, 15, 12, 26, 10, 31, 21, 18, 27, 34, 59, 26, 55, 36, 32, 38, 61, Ретранслатор, 53, 45,    , 28, 47, 6, 57, 40, 30, 63, 29, 51, 44, 42, 50,  Седма  1, 3,  Трета  25, 26, 28, 32, 2, 7, 24, 30, 1, 10, 3, 16, 22, 5, 18, 20, 14,  Тринадесета  6,  Четвърта  6, 4,  Шеста  7, 2, 8, 12, 14, 6, 10, 1, 4,    ПИ 57 Кв.3

На 21.05.2020 г. /14:16 - 15:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ -  Градец,  Общ. Видин:   Първа  208,   УПИ I-7 Кв.401

На 21.05.2020 г. /14:16 - 15:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ -  Долни Бошняк:   Втора  5, 2,  Девета  3,  Осма  2,  Първа  36, 18, 43, 66, 57, 45, 70, 4, 10, 16, 48, 56, 44, 15, 29, 17, 47, 51, 28, 68, ТП-1 Долен Бошняк, 30, 9,  Седма  4, 3, 5, 10,  Трета  3,  Тринадесета  1,  Шеста  6

На 21.05.2020 г. /14:16 - 15:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ -  Дружба:   Втора  4, 9, 1, 3, 32, 28, 30,  Двадесет и втора  5, 3, 1, 1, 2, 3, 5,  Двадесет и пета  2,  Двадесет и първа  7, 5, 4, 1, 2, 3,  Двадесет и трета  6, 7, 4, 6, 3,  Двадесет и четвърта  2,  Двадесет и шеста  2,  Двадесета  1, 5, 2,  Дванадесета  6, 2, 10, 8, 3,  Девета  3, 4,  Деветнадесета  4, 6, 2, 1, 3,  Десета  3, 7,  Единадесета  4, 3, 1,  Осемнадесета  4, 2, 1, 6,  Осма  32, 5, 8, 3, 6, 10, 18, 16, 28, 30, 18,  Пета  2, 4, 1, 5, 3, 6, 8, 10, 7,  Петнадесета  8, 10, 2, 4, 6,  Първа  21, 3, 28 ТП-2 Дружба, 26, 17, 14, 4, 16, 23, 24, 25, 10, 13, 9, 18, 7, 1, 12, 6, 22, 20, 11, 2, 15, 8, Извън Регулация, 31, 52, 60, 30, 2, 29, 35, 16, 38, 59, 51, 40, 21, 11, 53, 51 ТП-1 Дружба, 62, 46, 48, 42, 61, 32, 44, 47, 28 ТП-1 Дружба, 10, 58, 57, 54, 55, 39, 50, 41, 33, 28, 67,  Седма  5, 4, 2, 10, 12, 1, 6, 8,  Трета  4, 7, 10, 14, 12, 6, 3, 17, 19,  Тринадесета  9, 10, 7, 4, 11, 8, 3, 16, 6, 1, 2, 12, 18, 14, 9, 7, 5,  Четиринадесета  3, 1, 2,  Шеста  7, 1, 5, 3,  Шестнадесета  1, 4, 2,    ПИ 009002

На 21.05.2020 г. /14:16 - 15:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ -  Каленик,  Общ. Видин:   Втора  32, 6, 13, 30, 4, 11, 15, 4, 27, 29, 21, 33, 23, 39, 40, 42,  Двадесета  15,  Дванадесета  1,  Девета  2, 3, 13,  Деветнадесета  7, 1,  Десета  4, 3, 2, 15,  Единадесета  11, 3, 7,  Осемнадесета  1,  Пета  1, 2, 7, 32,  Петнадесета  3, 13, 7, 1, 2,  Пи 102011,  Първа  31, 11, 35, 60, 15, 33, 7, 13, ТП-2 Каленик, 16, 2, 11 А, 29, ТП-1 Каленик, 67, 36, 66, 73, 58, 44, 53, 37, 31, 32, 49, 61, 38, 41, 63, 52, 60, 6,  Седемнадесета  4,  Седма  1,  Трета  25, 17, 18, 19, 9, 11, 13, 15,  Тринадесета  2, 1,  Четвърта  19, 14, 11, 13, 3, 12,  Четиринадесета  1, 7, 2, 3, 1,  Шеста  3, 2,  Шестнадесета  2

На 21.05.2020 г. /14:16 - 15:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ -  Новоселци:   I - 37, Кв.101,  Втора  31, 6, 10, 8, 56, 7, 18, 4, 29, 16, 2, 5, 33, 15, 9, 9,  Двадесет И Втора  11, 17, 25, 27, 29, 19, 9, 15, 6, 10, 8, 4, 3, 50, 10, 14, 17,  Двадесет и пета  22, 3, 9, 11, 14, 18, 12, 5, 7, 20,  Двадесет и първа  20а, 21, 30, 20, 14, 12а, 1, 2, 4, 22, 29, 40, 9, 3, 26, 25, 48, 51, 30, 37, 4, 49, 58, 5, 62, 66, 61, 39, 64, 3, 53, 35, 31, 42, 27, 71, 9, 47,  Двадесет и трета  34, 22, 39, 32, 20, 17, 15, 7, 19, 23, 2, 25, 37, 35, 36, 28, 5, 8, 46, 16, 26, 4, 27, 21, 30, 40, 3, 13, 6, 38, 24, 10, 8, 12, 6, 5, 13,  Двадесет и четвърта  20, 18, 3, 6, 3, 12, 11,  Двадесет и шеста  12,  Двадесета  40, 1, 2,  Дванадесета  3, 34, 10, 36, 26, 7, 5, 12, 28, 9, 6, 11, 13, 50, 39, 17, 19, 30, 2, 32, 35, 15, 20, 19, 42, 38, 36, 42, 41,  Девета  1, 14, 8, 6, 4, 22, 10, 16, 2, 7,  Деветнадесета  2, 1, 4, 3,  Десета  3, 10, 4, 5, 1, 2, 7, 8,  Единадесета  47, 49, 5,  Осемнадесета  11, 12, 5, 3, 18, 8, 22, 16, 1, 9, 20, 14, 24, 15,  Осма  2, 18, 9, 35, 21, 11, 1, 10, 8, 14, 3, 5, 16, 20, 6, 33, 4, 83, 15, 25, 12, 23, 73, 71, 22, 74, 72, 69, 47, 54, 50, 21, 64, 58, 66, 70, 68, 24, 2, 36, 55, 12, 67, 49, 57, 80, 65, 52, 10, 23, 60, 26,  Поземлен Имот 52283, 420, 38,  Пета  6,  Петдесета  8, 6,  Петнадесета  13, 29, 12, 19, 33, 17,  ПИ 338  ,  Първа  1, 58a, 58б, 1, 4, 5, 56, 32, 46, 76, 14, 58, 10, 45, 7, МТП-3 Новоселци-Извод, 28, 78, 26, 2, 8, 18, 52, 40, 19, 42, 20, 9, 21, 30, 54, 6, 79, 3, 12, ТП-1 Новоселци, 6, 86, 104, 47, 25, ТП-2 Новоселци, 56, 62, 59, 55, 35, 24, 69, 36, 30, 65, 92, 3, 65, 102, 64, 40, 49, 82, 88, 61, 67, 84, 94, 7, 81, 68, 73, 39, 71, 22, 77, 66, 37, 23, 41, 75, 72, 106, 63, 1, 60,  Път 14,  Седемнадесета  16, 19, 12, 12а, 20, 13, 5, 11, 15, 3, 14, 6, 9, 1, 7, 25, 4,  Седма  9, 3б,  Трета  17, 9, 10, 2, 12, 14, 19, 13, 6, 47, 8, 4,  Тридесет и втора  13, 7, 10, 11, 9, 8, 2, 4,  Тридесет и пета  1, 10,  Тридесет и първа  1, 25, 6, 3, 4, 2,  Тридесет и трета  36, 42, 28, 34, 40, 50, 6, 44, 14, 46, 38,  Тридесета  16,  Тринадесета  2, 6, 16, 9,  ул. Осма 52283, 510, 338,  ул. Първа до Площада, ул. Четвърта  13, 5, 35, 3, 15, 2, 11, 17, 7, 4, 8, 19, 23, 10, 6, 12,  Четиридесет и седма  8, 3, 12, 7, 1, 15, 19, 4, 17, 16, 18, 20, 5, 6, 11, 2, 22, ул. Четиридесет и четвърта  3,  Четиридесета  13,  Четиринадесета  4, 9, 8, 6, 15, 22, 20, 17, 1, 5, 3, 4,  Шеста  8, 6, 4, 1, 40, 17, 16, 19, 2, 13, 7, 11, 3, 9, 10, 15, 34, 14, 12, 18, 10, 12, 8, 16,  Шестнадесета  10

На 21.05.2020 г. /14:16 - 15:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ -  Пешаково:   Втора  8, 14, 20, 12, 2, 4, 13, 11, 6, 5, 28, 3, 9, 10,  Дванадесета  3, 2, 1,  Десета  2,  Единадесета  6, 12, 4, 1, 2,  Осма  5,  Пета  3, 1,  Първа  8, 23, 28, 4, 50, 53, 37, 13, 58, 10, 25, 51, 35, 15, 60, 27, 7, ТП-1 Пешаково, 38, 44, 34, 47, 9, 39, 32, 42, 1, 2, 57, 19, 36, 46,  Седма  6, 8, 10,  Трета  5, 6, 9,  Тринадесета  13, 6, 10, 11, 1, 8, 5, 7,  Четвърта  2,  Шеста  5

На 21.05.2020 г. /14:16 - 15:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ -  Рупци,  Общ. Видин:   020059  ,  II-182  21,  Втора  6, 1, 5, 4, 20, 27, 3,  Двадесет и първа  25, 2,  Двадесета  6, 8, 5, 2, 9, 1, 4,  Дванадесета  7, 5, 1, 2, 6, 3, 9,  Девета  1, 8, 4, 3,  Деветнадесета  9, 5, 7,  Десета  2, 7, 5, 2 А,  Единадесета  8, 1,  Осемнадесета  3, 8, 5,  Осма  13, 19, 23, 9 Б, 25, 15, 4, 21, 17, 11, 29, 27, 1, 10, 3,  Пета  1,  Петнадесета  1, 7, 2, 3,  Първа  46, 49, 14, 3, 12, 24, 1, 9, 57, 3а, 53, 11, 13, 8, 63, 60, 64, 32, 42, 55, 41, 37, 27, 68, 6, 4, 45, 34, 5а, 16, 26, 29, 62, 58, 18, 33, 7, 17, 35, 20, 79, 38, 5, 23, 44, 66, 30 ТП-1 Рубци, 54, 22, 25, 19, 56, 30, 40, 43, 50, 51, 52, Извън Регулация,  с.Рупци  ,  Седемнадесета  4, 8, 2, 1, 5, 3,  Седма  2,  Трета  извън регулация, 7, 1 ТП-1 Рубци, 1, извън регулация,  Тринадесета  4, 2, 6, 3,  Четвърта  1, 5, 4, 12, 3,  Четиринадесета  7, 8, 6, 10, 9, 2, 12, 1, 11, 3,  Шеста  21, 19, 8, 17, 7, 15, 5, 3, 4,  Шестнадесета  2, 3, 1

На 21.05.2020 г. /14:16 - 15:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ -  Тополовец,  Общ. Кула:   Втора  34, 28, 42, 1, 19, 10, 5, 17, 2, 13, 27, 4, 23, 24, 6, 3, 26, 16, 21, 30, 18, 14, 12, 28, 20, 25,  Дванадесета  5, 7, 4, 9,  Девета  1,  Десета  17, 7,  Единадесета  4, 29, 5, 14, 7, 6, 27, 20, 31, 33, 9, 10, 2, 23, 8, 13, 18, 11, 25, 1, 3, 4,  Осма  5, 3, 2, 11,  Пета  6,  Петнадесета  4, 11, 6, 10, 3, 9, 12, 8, 1, 2,  Първа  28, 29, 38, 41, 21, 11, 30, 2, 50, 39, 17, 2, 14, 16, 20, 10, 3, 4, 18, 13, 6, 8, 9, 11, 7, 1, 12, 24, 26, 49,  Седма  6, 10, 1,  Трета  16, 10, 8, 4, 6, 13, 15, 14,  Тринадесета  7, 6, 9, 12, 17, 17, 14,   УПИ-Vi Кв.27  ,  Четвърта  4, 2, 1, 9, 7, 17, 19, 15, 10, 6, 11, 13,  Четиринадесета  11, 2, 12, 7, 13, 9, 15,  Шеста  2,  Шестнадесета  3, 3, 2, 9, 4, 5, 13, 11

На 21.05.2020 г. /14:16 - 18:00 ч./ -  Дружба:   Втора  4, 9, 1, 3,  Двадесет и втора  5, 3, 1,  Двадесет и пета  2,  Двадесет и трета  6,  Двадесет и шеста  2,  Двадесета  1,  Дванадесета  6, 2, 10, 8, 3,  Девета  3, 4,  Деветнадесета  4, 6,  Десета  3,  Единадесета  4, 3, 1,  Осемнадесета  4,  Осма  32, 5, 8, 3, 6, 10, 18, 16,  Пета  2, 4, 1, 5, 3, 6, 8, 10, 7,  Първа  21, 3, 28 ТП-2 Дружба, 26, 17, 14, 4, 16, 23, 24, 25, 10, 13, 9, 18, 7, 1, 12, 6, 22, 20, 11, 2, 15, 8,  Седма  5, 4, 2, 10, 12, 1, 6, 8,  Трета  4, 7, 10, 14, 12, 6, 3,  Тринадесета  9, 10, 7, 4,  Четиринадесета  3,  Шеста  7, 1, 5, 3,  Шестнадесета  1

Община Грамада  

На 18.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Грамада:   Генерал Тотлебен  8, 5,  Георги Димитров  98, 10, 88,  д-р Петър Берон  9, 23, 21, 31, 12, 27, 1, 4, 7, 20, 10, 13, 2, 3, 14, 5, 17, ПИ 501.9580, 15,  Димчо Дебелянов  1,  Иван Вазов  13, 2, 10, 1, 4, 6, 3, 12, 5,  Коста Йорданов  22, 9, 13, 29, 31, 36, 24, 11, 2, 5, 14, 18, 20, 21, 28, 25, 15, 16, 17, 26, 32, 19, 1,  Лиляна Димитрова  6, 12, 10, 1, 3, 18, 2, 4, 13, 14,  Паша Петко  2, 6, 1, 12, 4,  Перчо Йорданов  1, 2, 6, 4, 5, 8,    5, 6

Община Димово  

На 18.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./   На 19.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ -  Бела:   I Кв.64,  ул. Втора  3, 8, 31, 19, 5, 13, 27, 21, 24, 29, 38, 23, 6, 30, 12, 32, 10, 7, 9, 28, 25, 22,  Двадесет и втора  1, 2, 5, 7,  Двадесет и девета  3, 4,  Двадесет и осма  5,  Двадесет и пета  9, 8, 2, 7, 1,  Двадесет и първа  12, 14,  Двадесет и седма  2, 3, 4,  Двадесет и трета  2,  Двадесет и четвърта  2, 6, 4,  Двадесет и шеста  2,  Двадесета  2, 4,  Дванадесета  6, 4,  Десета  1, 9, 3, 7,  Единадесета  1, 12, 2,  Осемнадесета  1, 6, 4,  Пета  1, 11, 9, 3, 13,  Петнадесета  6, 3, 1,  Първа  8, 28, 32, 37, 42, 22, 60, 12, 36, 16, 46, 20, 10, 56, 48, 14, 58, 51, 1, 15, 9, 52, 43, 7, 62, 66, 5, 54, 47, 44, 45, 6, 23, 29, 18, 19, 25, 34, 28, 4,  Трета  23, 21, 29, 27, 10, 16, 5, 4, 35, 7, 31, 37, 2, 19,  Тридесет и втора  3, 5, 9, 6, 7, 1,  Тридесет и пета  5, 3, 3, 8, 1,  Тридесет и първа  9, 5, 1, 2, 3,  Тридесет и трета  1, 4, 2, 3, 1, 2, 3, 6, 8, 4, 5,  Тридесет и Четвърта  6, 4, 6,  Тридесет и шеста  5, 3, 8, 2, 1, 4,  Тридесета  8, 5, 4, 3,  Тринадесета  7, 5, 4,  Четвърта  8, 4, 3,  Четиринадесета  5, 8, 7, 3,  Шеста  2, 7, 1,  Шестнадесета  10, 4, 6, 8

На 18.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./   На 19.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ -  Гранитово,  Общ. Белоградчик: ул.  Втора  10, 6, 19, 5, 3, 4, 15, 8, 17, 11,  Двадесет и втора  7, 13, 9, 3, 5,  Двадесет и пета  3, 2, 1,  Двадесет и първа  1,  Двадесет и трета  16, 1, 12, 14, 8,  Двадесет и четвърта  1,  Двадесета  4, 8, 3, 2, 1,  Дванадесета  3, 5,  Девета  1, 10, 5, 3,  Деветнадесета  4, 5,  Десета  10, 3, 14, 1, 4, 6,  Единадесета  8, 1, 5, 6, 2, 4,  Осемнадесета  4, 10, 2, 5,  Осма  1,  Пета  5, 11, 6, 1, 8, 7, 9,  Петнадесета  17, 28, 10, 6, 1, 4, 5, 15,  Първа  13, 11, 10, 4, 8, 7, 9, 12,  Седемнадесета  20, 1, 9, 12, 15, 23, 17, 7, 2, 16, 18, 8, 14, 10, 5,  Седма  1,  Трета  5, 2, 6, 1, 4, 3,  Тринадесета  6, 1, 49, 57, 21, 38, 36, 7, 23, 2, 14, 28, 51,  Ул.Тринадесета №6  УПИ IV-10 Кв.2,  Четвърта  13, 17, 28, 8, 1, 18, 15, 20, 19, 5, 11, 16, 4, 26, 6, 10,  Четиринадесета  7, 9,  Шеста  1, 18, 4, 14, 9, 11,  Шестнадесета  1,    Извън Регулация

На 21.05.2020 г. /14:01 - 14:30 ч.; 14:01 - 18:00 ч.; 17:30 - 18:00 ч./ -  Бело Поле,  Общ. Ружинци:   23 Септември  11, 3, 5,  Александър Стамболийски  3, 2, 6,  Антон Иванов  6, 2, 1, 3,  Асен Балкански  6, 5, 4, 1, 3, 2,  Боян Чонос  3, 17, 5, 15, 11, 2, 21, 19, 9, 7, 13, 1,  Будьони  5, 7, 1, 6, 2, 3,  Васил Коларов  1, 3, 4, 1,  Васил Левски  4, 3, 1,  Вела Пеева  8,  Витко Иванов  5, 6, 1, 3, 2, 9, 11, 4, 7,  Гаврил Генов  8, 4, 3, 6, 2,  Генерал Заимов  6, 3, 2, 4,  Генерал Скобелев  4, 6, 1, 2, 7, 3, 5,  Георги Бенковски  4, 2, 3, 1, 5,  Георги Кирков  7, 1, 12, 9, 10, 19, 13, 4, 15, 5, 11, 12, 3, 2, 3, 1,  Дванадесетте  4, 8, 1, 6,  Девети Септември  5, 3, 10, 8, 7, 2, 6, 4, 9, 1, 19, 11, 16, 20, 15, 17, 13, 18, 14, 12, 13,  Димитър Благоев  5, 10, 6, 3, 5, 2, 1, 7, 4, 3, 8,  Жеков  3, 5, 7, 4,  Живко Кръчмарски  94, 9, 16, 8, 14, 6, 2, 4, 18, 12, 22, 10, 1, 20,  Живко Пуев  53, 40, 49, 50, 59, 36, 42, 32, 44, 4, 51, 47, 52, 34, 57, 55, 61, 73, 97, 13, 56, 87, 2, 7, 81, 67, 79, 91, 75, 83, 101, 95, 58, 9, 77, 89, 66, 60, 65, 62, 85, 99, 63, 33, 13, 12, 19, 2, 15, 3, 6, 37, 11, 35, 20, 34, 39, 4, 16, 10, 17, 9, 28, 7, 14, 23, 41, 36, 1, 8, 27, 31, 102, 99, 105, 117, 133, 113, 97, 89, 84, 76, 80, 92, 104, 137, 143, 135, 104а, 71, 111, 74, 86, 123, 119, 13, 88, 125, 127, 96, 141, 70, 131, 94, 82, 123, 107, 72, 98, 109, 100, 107, 139, 115, 103,  Йорданка Николова  2, 1, 1,  Йото Велов  3, 1,  Коста Йорданов  8, 3, 2, 6,  Къкринско Ханче  2,  Лиляна Димитрова  3, 6, 1, 2, 5, 4, 6,  Мико Нинов  1, 8, 6, 4, 3, 2, 7, 9,  Милко Томов  8, 21, 20, 23, 19, 12, 10, 15, 7, 22, 1, 9, 16, 17, 3, 11, 6, 18,  Митко Палаузов  1, 2, 3,  Никола Вапцаров  2, 3, 1, 4, 7, 3, 12, 10, 5, 8, 90,  Никола Витков  5, 10, 13, 17, 1, 3, 9, 4, 2, 7, 5, 6, 9, 11,  Панайот Волов  3, 2, 1, 5, 7,  Патрис Лумумба  2, 9, 5, 4, 7, 3, 1,  Перчо Йорданов  4, 1, 6, 3, 2,  Седемнадесет Партизани  9, 4, 3, 1, 7, 5 Къща,  Славчо Петров  8, 5, 6, 10, 4,  Стефан Караджа  10, 2, 1, 6, 9, 3, 4, 7, 5, 1а, 14, 15, 8,  Толбухин  6, 6, 10, 5, 9, 4, 2, 3, 1, 8, 7,  Трайчо Костов  3, 1, 5,  Хаджи Димитър  5, 3, 1, 2,  Христо Ботев  4, 1, 8, 2, 6,  Христо Смирненски  4, 5, 1,  Чиган  2, 1,  Юрий Гагарин  2, 1, 3

На 21.05.2020 г. /14:01 - 14:30 ч.; 17:30 - 18:00 ч./ -  Гюргич:   147004 М Стопански Двор  ,  23 Септември  36, 70, 52, 28, 62, 44, 58, 64, 32, 34, 66, 47, 42, 15, 56, 45, 53, 24, 30, 49, 60, 55, 46, 48, 51, 31, 4, 29, 10, 33, 9, 20, 23, 15, 19, 21, 12, 27, 16, 11, 18, 6, 13, 3, 17, 2, 14, 25, 5, 1,  Александър Стамболийски  7, 1, 25, 19, 21, 11, 3, 17, 9, 27, 35, 29, 39, 13, 33, 5, 41, 23, 31, 15,  Бор  7, 3, 11, 7 А, 5, 13, 1, 4, 2, 8, 15, 9, 10,  Боян Чонос  2,  Бузлуджа  2, 3, 6, 1,  Васил Коларов  39, 5, 16, 19, 7, 18, 40, 31, 29, 35, 34, 43, 30, 41, 14, 26, 28, 25, 27, 36, 24, 12, 38, 8, 13, 3, 32, 6, 42, 10, 21, 22, 37, 15, 33, 1, 2,  Веслец  2, 1,  Вихрен  2, 1,  Георги Димитров  92, 63, 102, 106, 59, 116, 73, 57, 114, 110, 98, 50, 104, 108, 71, 88, 69, 79, 94, 96, 77, 67, 100, 46, 57, 17, 24, 55, 44, 51, 53, 64, 54, 65, 38, 48, 56, 62, 82, 42, 33, 47, 18, 4, 37, 11, 15, 74, 8, 19, 31, 30, 16, 68, 5, 50, 34, 58, 70, 2, 1, 3, 7, 78, 49, 9, 66, 35, 25, 72, 28, 52, 27, 40, 21, 14, 59, 43, 32, 60, 26, 80, 61, 45, 29, 84, 13, 63, 41, 6, 12,  Дъбравата  26, 21, 19, 20, 23, 25, 17, 6, 18, 15, 2, 4,  Йорданка Чанкова  7, 8, 11, 1, 9, 5, 3,  Кирил И Методий  6, 1, 5, 2, 3, 4,  Ленин  6, 8, 22, 10, 24, 3, 18, 20, 14, 1, 5, 34, 30, 28, 26, 16, 2,  Лиляна Димитрова  6, 2, 4,  Митко Палаузов  4, 1, 2, 3, 5,  Отец Паисий  3, 1,  Първи май  4, 7, 10, 8, 1, 2, 6, 3, 5,  Рила  6

На 21.05.2020 г. /14:01 - 14:30 ч.; 17:30 - 18:00 ч./ -  Дражинци:   Алеко Константинов  1, 2, 5, 3, 7,  Българска Роза  1, 2,  Васил Левски  4, 2, 1, 3, 8, 7, 6, 16, 12, 10, 14,  Вела Пеева  1, 2,  Владимир Ил.Ленин  18, 1, 5, 6, 8, 2, 12, 10, 14, 3,  Георги Димитров  7, 6, 18, 1, 13, 16, 2, 3, 12, 8, 11, 9, 10, 14, 15, 17, 4, 23, 42, 24, 44, 17, 28, 40, 21, 32, 36, 30, 38, 34, 19, 26, 54, 33, 43, 47, 48, 31, 41, 39, 35, 52, 37, 50, 46, 27, 58, 45, 25,  Димитър Благоев  18, 5, 7, 19, 11, 8, 13, 9, 17, 15, 2, 10, 14, 12, 6,  Добри Чинтулов  2, 3, 1, 5,  Драгомир  1,  Извън Село  4, 6, 2, 1,  Йорданка Николова  3, 5, 4, 1,  Лиляна Димитрова  2, 4,  Никола Й.Вапцаров  5, 1, 2, 9, 11, 7, 6, 3, 10, 8, 4,  Панайот Волов  1, 10, 2, 6, 8,  Панайот Хитов  2, 3, 5, 1, 9, 7,  Райна Княгиня  19, 2, 4, 24, 22, 5, 18, 11, 12, 1, 9, 7, 16, 3, 14, 15, 8, 20, 23, 28, 21, 10,  Тодор Каблешков  3,  Христо Ботев  11, 6, 20, 16, 3, 8, 13, 12, 15, 5, 18, 14, 10, 4,  Христо Смирненски  12, 4, 6, 2, 8,  Чавдар Войвода  15, 11, 7, 5, 17, 2, 3, 4, 9, 1, 6, 13,  Червена Роза  1, 15, 17, 11, 2, 9, 5, 18, 10, 19, 12, 4, 7, 8, 14, 13, 16, 3, 6,  Червено Знаме  4

На 21.05.2020 г. /14:01 - 14:30 ч.; 17:30 - 18:00 ч./ -  Ружинци:   Вихрен  8, 1, 10,  Георги Бенковски  4, 7, 3, 5, 1, 2,  Георги Димитров  53,  Георги Кирков  11, 2, 8,  Девети Септември  13, 14, 3, 4, 2, 7, 8, 9, 5, 18, 20,  Живко Мончев  9, 2, 5, 6, 7, 1,  Коста Йорданов  21, 29, 38, 27, 51, 43, 57, 44, 41, 42, 40, 19, 49, 35, 23, 54, 30, 58, 28, 53, 46, 33, 39, 27 А, 56,  Оборище  21, 54, 3, 40, 16, 50, 37, 55, 58, 45, 27, 34, 22, 6, 10, 35, 13, 19, 44, 1, 11, 36, 42, 33, 26, 38, 20, 41, 56, 9, 24, 46, 15, 5, 43, 39, 30, 4, 12, 7,  Отдих  1,  Панайот Волов  2, 3, 4,  Петър Глухчев  2, 7,  Поп Андрей  2, 1, 7,  Седемнадесет Партизани  9, 3, 5, 10, 7,  Стефан Караджа  2, 1, 7, 5,  Тодор Влайков  31, 17, 29, 10, 33, 1, 11, 15,  Христо Ботев  13, 16, 20, 30, 11, 22, 6, 21, 10, 7, 12, 34, 8, 27, 28, 31, 29, 15, 1, 14, 5, 24, 2, 23,  Христо Смирненски  5,     Имот 044006 М.Полето

На 21.05.2020 г. /14:01 - 14:30 ч.; 17:30 - 18:00 ч./ -  Черно Поле:   Александър Стамболийски  5, 19, 6, 15, 3, 11, 7, 29, 28, 21, 17, 9,  Бистра  3, 1,  Братя Средкови  22, 10, 28, 6,  Валентина Терешкова  8, 3, 6,  Васил Левски  9, 3, 10, 5, 2, 6, 1,  Владимир Займов  3, 9,  Георги Димитров  56, 24, 38, 19, 11, 28, 8, 29, 32, 25, 37, 4, 34, 62, 46, 35, 9, 31, 21, 3, 44, 45, 5, 43, 17, 6, 42, 39, 26, 48, 30, 12, 27, 54, 36, 7, 60, 22, 1,  Георги Кирков  5, 4, 6, 8, 2,  Димитър Благоев  6, 1, 4,  Живко Кръчмарски  4, 20, 2, 9, 5, 12, 11, 19, 1, 22, 6, 10, 3, 8, 15, 13,  Иван Вазов  4, 2, 11, 3, 8, 2, 4, 6, 10, 12, 9,  Иван Козарев  6, 4, 10,  Илия Вълчков  12, 22, 16, 14, 18, 10, 16,  Йорданка Николова  4, 7, 11, 2, 13,  Комсомолска  6, 30, 7, 12, 54, 68, 53, 18, 48, 49, 13, 20, 31, 34, 5, 3, 47, 39, 26, 11, 33, 27, 41, 23, 37, 62, 66, 60, 22, 14, 44, 46, 9, 16, 42, 24, 17, 52, 50, 38, 49,  Коста Йорданов  3, 6, 1, 4,  Митко Палаузов  9, 4, 10, 6, 12, 11, 5, 47, 8, 2, 13, 7,  Павел Георгиев  20, 40, 15, 9, 11, 17, 18, 4, 5, 25, 16, 20, 3, 1, 24, 13, 8, 19, 14, 10,  Петко Славейков  11, 21, 13, 4, 2, 8, 14,  Пионерска  8, 6, 5, 4, 3, 2, 11, 13,  Свилен Русев  4, 2, 5, 11, 3, 12, 7, 8,  Христо Ботев  22, 14, 6, 28, 3, 12, 16, 24, 1, 10, 4, 32, 2, 18, 26, 27,  Яким Гергов  13, 2, 5, 12, 14, 6, 8, 22, 10, 15, 11, 9, 1

На 21.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч.; 14:01 - 14:30 ч.; 17:30 - 18:00 ч./ -  Роглец:   Георги Димитров  1,  Иван Вазов  2, 6,  Ленин  16, 29, 30, 42, 28

Община Кула  

На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 21.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 22.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Полетковци:   Втора  5, 11, 1, 9, 3, 7, 10, 2,  Пета  1, 4, 2, 4а,  Първа  28, 47, 20, 23, 25, 16, 28а, 43, 15, 21, 36, 29, 40, 14, 13, 39, 44, 12, 6, 41, 42, 45, 5, 31,  Седма  1,  Трета  21, 11, 10, 15, 8, 14, 12, 18, 13, 23,  Четвърта  6, 8а, 4, 7, 8, 2, 3

 

 

Област Враца

Община Бяла Слатина  

На 18.05.2020 г. /15:31 - 17:30 ч./ -  Бърдарски Геран:   201002  ,  9-ти септември  4, 1, 3, 12, 6, 10, 14, 7, 11, 2, 5, 9, 16, 15, 13, 18, 22, 24, 17, 20, 19,  Александър Стамболийски  74, 80, 43, 66, 55, 59, 54, 76, 72, 61, 60, 68, 84, 64, 49, 62, 82, 70, 78, 47, 51, 36, 30, 32, 48, 23, 38, 17а, 41, 27, 44, 21, 35а, 50, 34, 58, 40, 42, 28, 56, 46, 37, 22, 14, 13, 2, 4, 18, 10, 3, 11, 47, 16, 15, 6, 17а, 9, 1,  Васил Коларов  49, 45б, 54, 80, 13, 20, 84, 57, 66, 78, 39, 35, 64, 56, 76, 60, 53, 47, 58, 59, 68, 74, 70, 45а, 45, 84 А, 41, 82, 62, 8, 6, 19, 30, 15, 11, 12, 25, 22, 33, 27, 5, 29, 13, 4, 24, 7, 21, 28, 3, 23, 26, 2, 32, 49, 34, 32а, 34 А, 20,  Васил Левски  34, 32, 27, 35, 28, 33, 50, 40, 9, 38, 29, 44, 36, 52, 41, 42, 46, 24, 13, 22, 6, 18, 3, 26, 20, 4, 1, 9, 8, 10, 12, 6, 46, 72, 68, 56, 18, 71, 66, 55, 49, 57, 64, 62, 70, 53, 60, В53, 58, 54, 43,  Георги Бенковски  16, 6, 9, 10, 1, 28, 24, 4, 3, 12, 26, 30, 8, 14, 7, 11, 2, 27, 44, 49, 38, 23, 50, 36, 19, 13, 31, 48, 15, 32, 33, 40, 21, 46, 25, 17, 29, 42,  Георги Димитров  1, 23, 35, 25, 21, 37, 38, 28, 42, 33, 20, 22, 35, 15, 17, 19, 10, 13, 14, 4, 7, 5, 3, 9, 11, 6, 2, 8, 1 А, 1,  Георги С. Раковски  14, 12, 3, 1, 2,  Димитър Благоев  69, 12, 20, 18, 14, 19, 16, 22, 25, 31 А, 24, 42, 46, 40, 26, 31, 22, 34, 21, 38, 30, 32, 27, 29, 44, 48, 28, 5, 1, 10, 3, 46, 63, 49, 59, 64, 67, 80, 76, 43, 53, 62, 55, 51, 78, 66, 82, 41, 35, 50, 57, 52, 45, 65, 47, 56, 70а, 70, 58, 60, 39, 54,  Дунав  11, 5, 10, 4, 13, 5 А, 7, 1, 9, 2, 3, 20, 16, 14, 8,  Иван Вазов  12, 17, 13, 6, 9, 19, 11, 8, 5, 2, 3, 7, 4, 6, 2а,  Клемент Готвалд  9, 7,  Кр-Ще г. Бенковски И Ленин  ,  Кр-ще Христо Ботев и Иван Вазов,  Ленин  6, 4, 14, 43, 47, 39, 24, 41, 37, 20, 49, 31, 9, 27, 7, 10, 14а, 8, 12, 23, 15, 43, 14, 25, 33, 21, 29, 17а, 8 А, 5, 1, 17, 3,  Люляк  2, 7, 5, 1, 8, 4,  Месност Галишки път  Стопански Двор,  Месност Край Селото,  Къща,  Мичурин  5, 12, 14, 2, 4, 6,  Никола Вапцаров  3, 1,  Победа  3, 5, 1, 3,  Рила  2, 3, 1,  Стара планина  2,  Урожай  14, 18, 16, 22, 8, 12, 20, 10, 36, 28, 42, 24, 34, 38, 32, 44, 30, 40,  Хр.Смирненски и Ал. Стамболийски,  Христо Ботев  26, 31, 19, 32, 25, 22, 28а, 33, 23, 20, 24, 21, 18, 35, 36, 27, 34, 28, 5, 11, 16, 17, 13, 7, 10, 2, 66, 15, 1, 8, 14, 3, 42а, 39 А, 50, 42, 43, 47, 46, 41, 51, 48, 49, 45, 55, 60, 57, 71, 62, 78, 70, 65, 61, 72, 52, 59, 74, 66, 53, 56, 64, 54, 76, 63, 73, 58,  Христо Смирненски  31, 11, 30, 12, 41, 27, 43, 39, 45, 38, 6, 40, 23, 28, 25, 26, 17, 22, 20, 16, 14, 10, 6, 13, 12, 15, 18, 8, 11а, 5, 4, 9, 2,  Христо Смирненски И Ленин,  Шипка  4, 3, 8, 6, 1

На 18.05.2020 г. /15:31 - 17:30 ч./ -  Бяла Слатина:   Баба Тонка  7, 4, 3, 1, 5, 2, 10, 6,  Васил Левски  2, 4, 4а, 3, 2а, 1,  Георги Бенковски  2, 4, 3, 7, 4, 6, 2, 7, 1,  Герена  9, 1,  Димитър Благоев  110, 99,  Захари Стоянов  14, 16, 8, 4, 2, 4, 14,  Иванчо Съйнов  4, 31, 17, 11, 7, 25, 29, 5, 9, 1 Изход Плевен, 35, 27, 33, 15, 13, 1, 21, 3, 23,  Индустриална  10, 2,  Климент Охридски  68, 68,  Крайбрежна  8б Подем 3,  Лозарска  3,  М.Лесопарка Екатте 07702  ,  Месност Трънския Баир  Склад,  Местност Герена  Лозя, Трафо, Лозя,  Местност Край Града  Хана,  Местност Циганския Брод  Животновъдна Ферма,  Панайот Хитов  1, 5, 3,  Райна Княгиня  11, 4, 1, 12, 2, 11, 9, 7, 10, 12, 6, 5, 8, 3,  Сладница  1,  Страхил Войвода  11, 1, 7, 3, 9, 15, 17, 13, 13а, 5, 19,  Търнавска  42, 48 А,  Хан Крум  43,    Местност Лесопарка, Местност Герена, Лозя, На 19.05.2020 г. /14:01 - 15:00 ч./ -  Бяла Слатина:   Александър Стамболийски  23, 58, 50, 27, 25, 52, 48, 29, 54, 21,  Кирил и Методий  1, 2, 3,  Кръстов. Ал.Стамболийски и Цар Асен  ,  Панайот Волов  18, 14, 25, 12, 21, 29, 23, 2, 27, 22, 20, 31, 24,  Цар Асен  135, 128, 109, 107, 115, 113, 112, 117а, 120, 123, 122, 125, 117, 100, 118, 104, 130, 111, 139, 106, 126, 127, 121, 132, 114, 124, 133, 116, 103, 110, 108, 119, 105, 102, 127а,  Цар Симеон I-ви  6, 13, 14, 24, 21, 26, 2, 25, 10, 27, 5, 16, 8, 20, 4, 12, 17, 29, 11, 15, 22, 8а, 18, 9, 19, 1, 31, 28, 23, 7

На 19.05.2020 г. /15:01 - 16:00 ч./ -  Бяла Слатина:   д-р Петър Берон  2а, 11, 2,  Дунав  20, 22, 17, 18, 24, 19, 21, 26, 21а,  Княз Дондуков  97, 100, 105, 103, 107, 104, 101, 99, 95, 102, 89, 93, 98, 91,  Кръстовище Цар Асен и Хан Аспарух,  Любомир  20а, 50, 48, 53, 55, 59, 45, 46, 34, 28, 42, 57, 44, 40, 47, 30, 26, 36, 38, 32,  Местност Край Града  Стопанска Сграда Метален Навес,  Тодор Каблешков  150,  Хан Аспарух  31, 36, 33, 27, 32, 23а, 29, 28, 23, 38а, 30, 38, 34,  Цар Асен  32, 5, 25, 26, 36, 4, 47, 19, 11, 15, 6, 29, 43, 8, 14, 23, 7, 1, 18, 45, 16, 30 А, 10, 31, 12, 27, 38, 28, 37, 13, 22, 39, 41, 24, 3, 34, 17, 35, 1а, 30,  Цар Симеон I-Ви  139, 147, 127, 129, 124, 145, 120, 125, 133, 135, 143, 122, 141, 126, 131, 118, 137, 149,    2

На 20.05.2020 г. /14:01 - 16:00 ч./ -  Габаре:   Габар  9, 8, 5, 7, 1, 6, 2, 3,  Гаврил Генов  6, 4,  Георги Димитров  36,  Детски Мир  6, 14, 12, 18, 3,  Дреновица  13, 15, 5, 32, 20, 9, 24, 22, 34,  Искър  2, 4, 1,  Калето  1, 3, 2, 5,  Лозарска  12, 2, 13, 1а, 8, 6,  Мир  1,  Тодор Дончов  2, 4, 3, 1,  Тодор Павлов  11, 19, 26, 16, 22, 21, 20, 24, 5, 13, 3, 4, 18, 6, 2

На 21.05.2020 г. /14:01 - 16:00 ч./ -  Бяла Слатина:   Акация  1, 3, 2в, 29, 7, 9, 2, 21, 11, 37, 19, 13, 35, 31, 25, 5, 27, 23, 39, 33, 17,  Бачо Киро  22, 18, 6, 14, 1 А, 16, 2, 4, 20, 1а, 1, 31, 10, 8,  Димитър Благоев  172 А, 165, 186, 167, 175, 184, 188, 171, 169, 173, 172, 182, 177, 180,  Кръстовище Одрин И Бачо Киро,  Николай Хрелков  24, 26,  Одрин  25, 2в, 51, 15, 21, 19, 35, 2, 29, 27, 11а, 17,  Тимок  5, 6, 14, 4, 2, 7, 1, 9, 3, 10, 8, 11,  Трънска  61, 54, 59, 50, 64, 47, 52, 68, 55, 56, 49, 45, 51, 60, 57, 63, 53, 62, 58, 66, 71,  Янтра  14, 8, 6, 20, 26, 18, 12, 5, 15, 3, 9, 2, 24, 1, 17, 10, 7, 4, 11, 16

На 22.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ -  Драшан:   1-176,  Кв.25,  Александър Пушкин  6, 2, 7, 4, 1,  Александър Стамболийски  4, 3, 7, 5, 6, 1,  Антон Иванов  3, 2,  Васил Априлов  7, 2, 5, 3, 1,  Васил Левски  2,  Георги Димитров  23, 27, 17, 19,  Георги Кирков  4, 6, 2,  Димитър Грънчаров  6, 1, 4, 3,  Дружба  6, 4, 8, 5, 1, 10, 12, 3,  Дядо Вълко  6, 7, 1, 6, 2, 4,  Милко Вълчев  3, 2, 12, 6, 4,  Петко Р. Славейков  2, 3,  Странджата  2, 1, 3, 3,  Филип Тотю  8, 5,  Христо Ботев  8, 9, 1, 3, 5, 11, 6, 4,  Цар Симеон I-ви  4, 2, 8.

Община Враца  

На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Баница:   Батак  7,  Ботуня  2, 3, 4, 5, 21, 19, 1, 23,  Вихрен  1, 3, 13, 19, 5, 17, 15,  Георги Димитров  1, 16, 7, 10, 24, 3, 6, 26, 5, 30, 9, 4, 8, 12,  Еделвайс  13,  Здравец  1, 2, 6, 5, 4, 8,  Ивайло  5,  Иван Вазов  4, 12, 9, 14, 1, 6, 7, 3, 8, 10, 5,  Йордан Лютибродски  12, 18, 7, 10, 11, 8, 6, 1, 3, 13, 4, 19, 5,  Никола Вапцаров  12, 1, 6, 4, 14, 2, 16, 3, 8, 10,  Скът  1,  Трапезица  3, 2,  Христо Ботев  14, 12, 10,  Шипка  6, 8, 19, 22, 23, 13, 21, 15, 4, 16, 17, 9, 11, 2, 14, 5

На 19.05.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Враца:   Георги Пенчев  5,  Кирил Буюклийски  1,  Лукашов  3, 16, 2, 1, 5, 4,  Никола Войводов  4, 2, 10, Касета ДЦ 3, 2, 6, 8,  Поп Боюклийски  2, 1,  Христо Ботев  36, 34

На 19.05.2020 г. /15:01 - 16:00 ч./   На 21.05.2020 г. /15:01 - 16:00 ч./ -  Нефела:   Божур  2, 4, 6, 7, 3, 14, 5, 8, 10, 1,  Бузлуджа  1, 5, 3,  Васил Левски  19, 14, 7, 5, 12, 29, 27, 1а, 33, 10, 31, 3, 4, 11, 16, 6, 8, 13, 13, 11,  Витоша  1,  Георги Бенковски  11, 10, 3, 5, 7, 4, 11,  Георги Димитров  3, 2, 13, 10, 6, 9, 5, 15, 4, 12, 8, 1,  Кольо Фичето  25, 7, 23, 5, 10, 3, 21, 9, 13, 15, 21, 11, 12, 3,  Люлин  14, 8, 2, 1, 18, 14, 3а, 12, 3, 16,  Милко Ангелов  2,  Мир  7, 12, 6, 14, 8, 10, 4, 11, 18, 3, 9,  Околовръстен Път  ,  Речка  1, 1,  Студен извор  21, 1, 5, 13,  Христо Ботев  24, 27, 33, 11, 1, 4, 2, .15, 26, 28, 30, 12, 20, 3, 10, 43, 22, 25, 33, 8, 19, 17, 1, 12, 7, 16, 12, 31,  Цар Калоян  9, 3, 1

На 20.05.2020 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Враца:   Сениче  69, 55, зад бл.56, срещу бл. 69, 51, ТП 15, пред Бл.51, 55, 56, до Бл.55

На 20.05.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Враца:   Гаврил Бистричанин  22, 29, 36, 26, 57, 30, 31, 27, 46, 41, 37, 28, 40, 49, 25, 47, 61, 53, 48, 55, 51, 34, 32, 50, 39, 59, 24, 45, 38, 33, 35, 42, 44,  Еделвайс  1, 8, 10, 6, 3, 2, 5, 4,  Езерото  4, 5, 1, 8, 2, 6, 10, 3, 7,  Касината  3, 1,  Люляците-Б  3, 2, 5, 7, 11, 8, 1, 6, 9, 4,  Мътница  18, 7, 12, 26, 34, 21, 2, 5, 6, 13, 10, 32, 30, 1, 19, 4, 3, 8, 24, 23, 20, 28, 11, 15, 22,  Славов Дол  21, 19, 23,  Стоян Орловски  30, 28, 38, 27, 32, 26, 36, 31, 42, 34, 40, 44,  Чудна  4, 1, 2

На 20.05.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Враца:   Демокрация  29, 39, 45, 35, 31, 41, 29 Гараж, 43, 37, 33,  Козлодуйски Бряг  7, 30, 32, 28, 34, 5, 26,  Кокиче  1, 14, 7, 8, 12, 6, 10, 4, 3, 5, 2,  Максим Горки  24, 15, 19, 17, 21,  Минзухар  6, 5, 10, 4, 9, 11, 8, 3, 2, 7,  Цар Обединител  12, 34, 28, 26, 24, 8, 32, Трафо  Л.Станев, 6, 24а, 22, 30, 14, 5, 20, 18, 7, 38, 9, 16, 10, 36,  Червен Лиляк  6, 8, 4, 5, 1, 3, 9, 7, 2,    жк Самуил/Бивше Еспресо

На 21.05.2020 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Враца:   Драган Цанков  1б, 4, 1, 1в, 10, 6,  Мито Орозов  63,  Складова  6, срещу ДАП, 2, 3

На 22.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Веслец:   Георги Димитров  25,  Извън регулацията,  Ленин  40,  Христо Ботев  55, 5, 20, 30

 

Община Мездра  

 

На 18.05.2020 г. /14:46 - 15:45 ч./ -  Мездра:   ЖП Район,  Западна Индустриална Зона,  Лещака  Местност Рудината, 2, 8, 13, 7, 17, 9, 2, 1, 5,  Път Враца-Мездра,  Христо Ботев  96, 102, 100

На 18.05.2020 г. /14:46 - 15:45 ч./ -  Моравица,  Общ. Мездра:   Аламан  7, 6, 11, 1, 6а, 3, 4, 2, 8, 8, 2, 9, 5,  Александър Стамболийски  7, 2, 1, 3, 15, 9, 21, 19, 13, 17, 11, 5, 21а, .7, 4а,  Бачо Киро  2а, 2, 4, 1, .6, .2 Б,  Беласица  2,  Божур  5, 5а, 18, 1, 15, 16, 8, 3, 7, 11, 21, 12, 2, 23, 19, 10, 17, 4, 9,  Васил Коларов  1, 2, 5, 4, 3, 6,  Васил Левски  14, 15, 1, 1а, 6, 8, 15, 10, 3, 5, 9, 7, 4, 2, 4а, 10а, 13,  Витоша  2, 1, 4, 6, 3, 1, 8,  Гаврил Генов  1, 2, 4, 1, 14, 1, 3, 14а, 3, 5, 18, 7, 19, 17,  Георги Димитров  26, 2, 4, 32, 19, 12, 27, 27, 9, 21, 6, 20а, 25, 17, 1, 14, 23, 5, 8, 20, 23, 3а, 7, 10, 3, .26, 34, 13, 22, 16, 24,  Емил Марков  13, 5, 12а, 12, 7, 3, 14а, 2, 9, 5, 14а, 20, 22, 24, 19, 24а, 1, 8, 24, 16, 18, 6, 5, 17,  Зелена Поляна  4а, 1, 3, 4, 5, 2,  Иван Нивянин  5а, 1, 4, 2, 6, 3а, 3, 5, 8, 7, 12, 16, 14,  Иглика  4, 4, 2,  Искър  4, 2, 6,  Кирил И Методий  3, 7, 1, 4,  Кокиче  4, 6,  Леденика  1, 2,  Местност Макрешица  ПС,  Минзухар  2, 4,  Никола Вапцаров  2, 6, 8,  Околчица  8, 9, 9, 36, 39, 38, 34, 40, 37, 41, 40, 35а, 42, 35, 24, 10, 28, 13а, 95, 16, 10, 23, 9а, 21, 15, 7, 3а, 18, 22, 12, 26, 33, 32, 4, 19, 16а, 12а, 13а, 10а, 20, 22, 1, 4а, 6, 17, 10а, 25, 27, 8, 14, 29, 5, 13, 30, 31, 18а, 2,  Средна Поляна  4, 10, 12, 4, 2, 1, 3, 8, 5, 3, 7, 8,  Старата Воденица  12а, 9, 1, 13, 11, 5, 10, 10а, 6, 10а, 9, .10, 3, 6а, .12, 14, 7, 4, 1, 8, 3,  Страхил Войвода  2, 6, 2а,  Теменуга  3, 1, 1, 15, 13,  Тотка Илиева  2, 3, 4, 5, 8, 1, 6, 1,  Хаджи Димитър  2, 3, 1, 8, 6, 6а,  Христо Ботев  6, 10, 7, 5, .8, 2б, 1, 2, 4, 12, 5а, 12а, 1, 9, 8а, 10а, 15, 29, 25, 26, 22, 17, 33, 35, 36, 35а, 34, 28, 30, 13, 20, 31, 19а, 23а, 14, 24, 16, 50, 32, 23, 9а, 18, 13а,  Христо Смирненски  2, 5, 6, 14, 7, 3, 4, 1, 10, 8,  Хъшове  1, 3, 1,  Шипка  5, 2, 3,  Юшан  1, 3, 8, 7, 4, 6, 3, 10, 5

На 18.05.2020 г. /14:46 - 15:45 ч./ -  Паволче:   120 между  Кв. 29 И Кв. 41  ,  XXV-1  ,  Александър Стамболийски  10, 17, 21, 12, 23, 19, 6, 5, 3, 2, 4, 14, 8, 29, 31, 35,  Батак  3, 6, 14, 15, 23, 9, 21, 5, 10, 12, 20, 1, 11, 8, 16, 7, 2, 4,  Безименна  5, 3,  Вежен  2, 1, 4, 6,  Веслец  23, 1,  Вихрен  12, 8, 18, 3, 14, 3,  Георги Бенковски  9,  Драва  6, 4, 2,  Дружба  2, 4, 3,  Дунав  11, 5, 7, 9, 4, 1, 3,  Еделвайс  5, 7,  Здравец  2, 4, 7, 5, 3,  Ильо Войвода  10, 8, 1, 6, 1, 2, 4,  Йолковица  7, 9, 6, 2, 8, 5, 4, 13, 10,  Казашка  4, 1, 7, 3,  Камарата  4, 2, 1, 6, 3,  Княз Дондуков  1, 7, 2, 11, 12, 8, 6, 3, 9, 10, 5, 4,  Кокиче  1, 2,  Ком  1, 3, 5,  Кракра  11, 6, 3, 5, 8, 9,  Купена  1,  Люлин  5, 11, 8, 13, 9, 4, 1, 3, 7, 12, 14, 2,  Мадара  2, 3, 6, 4, 1,  Местност Бучил Имот 152002  ,  Мир  2, 1, 4,  Мургаш  1, 3,  Мусала  6, 3, 1, 1, 10, 7, 6, 4, 8, 3,  Оборище  36, 30, 13, 32, 7, 28, 26, 8, 20, 3, 14, 16, 5, 4, 1, 2, 49, 10,  Одрин  4, 6, 7, 9, 11, 2, 1,  Околчица  14, 4, 11, 17, 6, 7, 9, 16, 13, 15, 5, 22, 19, 18, 21,  Перущица  3, 1,  Погледец  10а, 4,  Преслав  4, 6, 8, 2,  Станке Димитров  14,  Струма  4,  Тракия  11, 11, 5, 10, 12, 8, 6, 14, 1, 3, 2, 4, 9, 16,  Хан Аспарух  1, 2,  Христо Ботев  73, 53, 20, 52, 41, 30, 50, 63, 18, 54, 18 А, 40, 44, 57, 71, 51, 79, 67, 47, 35, 22, 61, 32, 49, 12, 58, 59, 24, 38, 45, 43, 37, 69, 39, 65, 55, 34, 26, 14, 28, 16, 8, 13, 6, 29, 17, 33, 27, 3, 1, 9, 11, 31, 05, 23, 10, 5, 21, 2, 25, 19, 7, 8, 54, 75, 52,  Цар Калоян  4, 6, 22, 13, 34, 20, 24, 9, 32, 21, 25, 28, 16, 7, 19, 2, 26, 3, 10, 30, 11, 35, 36, 17, 1, 18, 15, 27, 14, 15,  Шар Планина  1, 3, 2,  Шипка  1, 3, 5, 2, 3, 9

На 18.05.2020 г. /14:46 - 15:45 ч./ -  Руска Бела:   Местност Буешко Езеро,  Помпена Станция,  Местност Садината  ПС

На 18.05.2020 г. /14:46 - 15:45 ч./ -  Челопек:   V Кв.41,  Александър Стамболийски  13, 8, 7,  Ален Мак  7, 8, 6, 1, 12, 10, 5, 4, 14, 3, 2,  Амур  7, 2, 3, 1, 11, 9, 5,  Баба Илиица  1, 3, 2, 4, 5,  Безименна,  г.Генов  13, 2, 9, 6, 11, 7, 18, 15, 17, 31, 8, 27, 10, 33, 25, 23, 12, 14, 19,  Георги Бенковски  14, 2, 1, 3, 8, 7, 6, 13, 10,  Д.Благоев  13, 31, 27, 23, 15, 39, 11, 25, 37, 28, 3, 5, 29, 9,  Еделвайс  16, 20, 14, 22, 35, 19, 25, 6, 31, 9, 21, 12, 5, 15, 19а, 4, 7, 3, 23, 10, 8, 2, 28, 26, 34,  Здравец  1,  Иван Вазов  8а, 12,  Йолковица  9, 11, 1, 3, 8, 5, 7, 10, 2, 10, 6, 5, 4,  Кокиче  1, 3, 4,  Люляк  3, 9,  Марин Тошев  16, 15, 13, 10, 8, 3, 11, 1, 14, 9, 5, 19, 30, 20, 3, 28, 22, 23а, 26, 23, 24,  Местност Входа на Селото  ПС,  Мир  13, 6, 11, 7, 5, 9,  Никола Марков-Колката  3, 4, 10, 5, 20, 2, 7, 16, 12, 8, 1, 14, 9, 18,  Никола Петков  3, 4, 7, 33, 29, 35,  Околчица  1, 3, 2, 15, 9, 7, 4, 5, 8, 17, 6,  Орешака  8, 18, 23, 29, 4, 9, 16, 24, 12, 1, 14, 2, 6, 21, 20, 33, 3, 22, 31, 21, 25,  Плиска  1, 4, 6, 5, 2, 8, 3,  Погледец  1,  Ропотамо  3, 8, 10, 1, 12, 14, 2, 6, 9, 4, 10, 14,  Русалка  6, 12, 14, 5, 3, 8, 1, 11, 4, 10, 7, 15,  Спортна  13, 7, 2, 11, 6, 1, 5, 3, 4,  Хан Аспарух  3, 1, 4, 2,  Христо Ботев  1, 13, 35, 1, 37, 2, 19, 7,  Цар Калоян  1, 2, 6, 5, 4, 2,    Местност Остриката

На 21.05.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ -  Дърманци:   Александър Стамболийски  22, 16, 18, 19, 1, 20, 14, 2, 17, 5, 3, 23,  Асен Златаров  1, 7, 1, 4, 7, 9, 6, 2,  Васил Коларов  5, 16, 14, 19, 15, 11, 7, 13, 3, 9, 1, 4, 8, 17, 10, 6,  Васил Левски  71, 2,  Витоша  1, 12, 3, 14, 1,  Георги Димитров  28, 2, 29, 46, 5, 20, 8, 31, 8, 25, 6, 2, 14, 38, 19, 36, 40, 25, 44, 12, 26, 9, 7, 23, 15, 27, 11, 13, 7 А, 34, 1а, 3, 24, 42, 22, 18, 32, 21, 4, 16,  Дружба  4, 1, 2, 3,  Дунав  2 А,  Дъб  3, 5, 1,  Искър  23, 11, 16, 24, 2, 13, 9, 6, 7, 4, 19, 11, 3, 1, 8, 10, 14, 10, 18, 17,  Кирил И Методий  4, 17, 31, 22, 13, 24, 27, 12, 12, 11, 8, 19, 26, 6, 20, 25, 23, 10, 21, 15, 9, 18, 16,  Марица  7, 2, 4, 5, 6,  Плиска  4, 2, 2,  Христо Смирненски  7, 3, 5, 6, 6, 1, 2, 11, 4,     УПИ  ХVI

На 21.05.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ -  Крета,  Общ. Мездра:   Ален Мак  5, 9, 7, 10,  Ангел Грамчев  7, 10, 11, 6, 14, 9, 18, 12, 16, 1, 8, 20,  Байкал  8, 7, 11, 2, 1, 3, 12,  Божур  2, 4, 1,  Ботева Поляна  1, 2, 4,  Васил Левски  7, 4, 13, 6, 9, 8, 2, 5, 10, 11, 3,  Гаврил Генов  8, 3, 6, 1, 2, 4,  Ген. Иван Кинов  16, 18, 5, 8, 9, 7, 1, 6, 3, 12, 2, 13, 4, 10,  Георги Бенковски  5, 10, 3, 2, 9, 6, 16, 8, 4,  Георги Димитров  7, 15, 23, 13, 4, 10, 5, 19, 11, 6, 1, 17, 9, 8, 14, 21, 3,  Здравец  10, 2,  Кокиче  2, 3,  Кръстьо Генков  10, 8, 6, 2, 4,  Лальо Ширков  15, 22, 7, 13, 17, 12, 4, 11, 18, 16, 20, 14, 8, 9, 3, 10, 1, 5,  Люляк  4, 3, 1,  Минзухар  4,  Никола Вапцаров  3, 1, 2, 6, 7,  Никола Марков-Колката  1, 7, 2,  Тотка Илиева  4, 5, 10, 1, 3, 2, 6,  Христо Ботев  12, 6, 4, 1, 2,  Христо Смирненски  4, 2, 16, 6, 10, 14, 18, 12, 1,  Чешмата  2, 10

На 21.05.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ -  Мездра:   ЖП Район

На 21.05.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ -  Ребърково

На 22.05.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ -  Крапец,  Общ. Мездра:   Веслец  3, 7, 6а, 15, 13, 9,  Волга  1,  Враца  16, 8, 14, 3, 10, 2, 4, 6,  Здравец  2, 8, 1, 22, 4, 14, 20, 10, 6,  Извор  1,  Ком  3, 1, 2,  Лом  2, 1,  Местност Крапешко Езеро  ПС,  Преслав  2, 1, 2а, 6,  Струма  4, 3, 10,  Христо Ботев  15, 17, 13а, 9, 21, 7, 19, 3, 5, 13

Община Роман  

На 19.05.2020 г. /10:01 - 15:00 ч./ -  Роман:   068031,  М. Долно Присое,  Христо Ботев  112 ПС, 29

На 19.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 20.05.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Роман:   Жил. К-С Роман  2, 4 7, 3, 2, 4,  Капитан Петко Войвода  3 3,  Кв. 61,  Нешо Миковски , 2, 4, 3

На 19.05.2020 г. /10:01 - 15:00 ч./ -  Струпец,  Общ. Роман:   Акация  6, 2, 4,  Александър Стамболийски  22, 2, 24, 3, 8, 16, 10,  Бука  2, 9, 3, 6, 5, 2, 1,  Буря  6,  Васил Левски  10, 15, 28, 30, 18, 26 А, 14, 10, 40, 24, 5, 24, 31, 20, 12, 32, 2, 2, 34, 14, 22,  Георги Бенковски  16, 2, 2518, 10, 27, 3, 20, 5, 12, 19, 20, 4, 1, 21, 8,  Георги С. Раковски  19, 37, 1, 9, 15, 25, 47, 53, 33, 7, 9, 45, 431, 23, 51, 17,  Голям Искър  6, 2, 1,  Голяма Плоча  14, 12, 18, 7, 3, 5, 10, 4, 3, 10, 20,  Грънчарска  10, 3, 12, 1,  Давидов Трап  1, 3,  Захари Стоянов  3, 4, 4, 2 А, 1, 3,  Здравец  2, 15, 7, 3, 13, 11, 3,  Зелена Бара  5, 3, 2, 3 А, 6, 1, 4, 2, 6 А, 6, 5,  Иван Вазов  36а, 37, 6, 12, 10, 2, 6, 7, 1, 8, 12, 4, 48, 31, 48 Б, 47, 26, 20, 14, 36, 49, 15, 29, 24, 32, 45, 46, 36 А, 38, 22, 43, 48 А, 57, 34, 51, 19, 39, 35, 33, 16, 55, 28, 41, 40, 27, 16, 53, 48 Б, 37,  Иглика  1, 3, 5, 4, 6,  Извор  2, 2, 2,  Искър  2, 4,  Капитан Петко Войвода  19, 1, 4, 2, 3,  Комаревец  2, 6,  Липака  2, 6, 6,  Любен Каравелов  4, 6, 5,  Люляк  2, 2,  Местност Усоето  ПС,  Мико Нанов  4, 4, 1, 5, 2, 3,  Минзухар  15, 13,  Мир  2,  Мирчовец  2, 7, 1, 8, 4, 9, 6, 3,  Момина Сълза  1, 2, 4, 4,  Оброка  4, 2, 4,  Панайот Волов  1, 2, 31, 10, 3, 30, 39, 37, 17, 19, 32 А, 12, 4 А, 35, 24, 33, 27, 30, 7, 9, 5, 29, 29, 17, 27, 39, 6, 20, 4, 28, 15, 33, 32, 25, 13, 13,  Петте Дървета  1, 3, 5,  Плочата  2, 1, 3,  Райна Княгиня  3, 6, 4, 12, 2, 2, 5, 3,  Стефан Караджа  5, 3, 1 А, 1, 4,  Струпешка  5, 10, 2 Б, 9, 3, 4, 12, 14, 3, 1, 13,  Тържище  3, 5, 1,   УПИ V-64,  Кв.7  ,  Усоето  3, 2, 3, 8,  Филип Тотю  24, 27, 14, 29, 18, 27, 31, 20, 17, 17, 6, 22, 15, 12, 33, 13 А, 19 А, 23, 35, 25, 11, 13, 8, 19, 24, 29, 21, 29, 9, 5, 3, 7, 1, 4, 2, 13,  Хаджи Димитър  8, 4, 3, 8, 1, 10, 5, 8, 9,  Хан Аспарух  4, 1, 2, 3,  Хан Крум  2, 3, 1, 1, 5,  Христо Ботев  4, 2,  Цар Борис I  5, 18, 20, 2, 24, 30, 1, 25, 8а, 12, 3, 7, 10, 8, 17, 20, 6, 13,  Цар Симеон I  11, 2, 2 А, 3, 2 А, 1,  Чешмата  5, 1, 3,  Шипка  2, 2, 7, 4, 7 А, 1, 6, 3,  Шипковица  10, 8, 1, 6

 

 

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“,   на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии,   текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg,   за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му. Сигнали за липса или нарушено качество на електрозахранването може да се подават на информационна линия 0 700 10 010; имейл: klienti@cez-rp.bg; контактна форма „Пишете ни“ на сайта на дружеството www.cez-rp.bg.


 

 

 

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay Donate now
Реклама / Ads

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. ЧЕЗ Разпределение продължава да съобразява планираните ремонти с нуждите на клиентите след извънредното положение 0| 3643 |15.05.2020 . Планирани присъединявания към електроразпределителната мрежа на територията на Западна България за периода 04.05-08.05.2020 г. 0| 3511 |30.04.2020 . Няма апаратура за PCR тестове в Югозападна България 4| 4234 |28.04.2020 . Планирани присъединявания към електроразпределителната мрежа на територията на Западна България за периода 27.04-30.04.2020 г 0| 3687 |24.04.2020

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads
Реклама / Ads

НАЙ-ЧЕТЕНИ

    Реклама / Ads

    БЛОГОВЕ

    ДОБРО УТРО