Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 2673 | НОВИНИ

Почина Катрин О’Хара – майката на Кевин от „Сам вкъщи“

Почина Катрин О’Хара – майката на Кевин от „Сам вкъщи“
Източник: БГНЕС
На 71-годишна възраст е починала актрисата Катрин О’Хара, позната на милиони зрители като майката на Кевин от култовата коледна класика „Сам вкъщи“.
 

О’Хара е починала във вторник в дома си в Лос Анджелис след кратко боледуване, съобщиха нейни близки.

 

Тя бе обичана и заради емблематичната си роля на Мойра Роуз в сериала Schitt’s Creek, която ѝ донесе награда „Еми“, както и за участието ѝ в поредицата Home Alone, превърнала се в неизменна част от празничната телевизионна програма по света.

 

Катрин О’Хара има дълга и впечатляваща кариера в комедията и киното. Тя започва пътя си в канадската импровизационна трупа Second City, а през следващите десетилетия се утвърждава с роли в телевизията и игралното кино, превръщайки се в една от най-разпознаваемите комедийни актриси на своето поколение.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Готов е софтуерът на машините за гласуване 3| 784 | Готов е софтуерът на машините за гласуване Космическият кораб Artemis II отива към тъмната страна на Луната 0| 877 | Космическият кораб Artemis II отива към тъмната страна на Луната ВАС отхвърли жалби против решение на ЦИК за броя на секции извън страната 0| 1005 | ВАС отхвърли жалби против решение на ЦИК за броя на секции извън страната Арестуваха жена за грабеж на банка в София 1| 1119 | Арестуваха жена за грабеж на банка в София

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads