Реклама / Ads
0| 4320 |28.12.2022 НОВИНИ

Почина Травис от „Седморката на Блейк“

.
На 78 години почина актьорът Стивън Грайф, който изигра образът на Травис във филма „Седморката на Блейк“.
 

Почина 78-годишният британският актьор Стивън Грайф, който е известен с ролята си на космическия командир Травис в научно-фантастичната телевизионната поредица „Седморката на Блейк“. Той се излъчва за първи път от 1978г. до 1981г. по БиБиСи.

 

Неговите филмови и телевизионни участия включват още: "Гражданинът Смит", "Доктори", "Възкръсналите", "Казанова" и "Спартан". Една от последните му роли бе на председател на британския парламент в телевизионния сериал „Короната“ по „Нетфликс“.

 

Стивън Грайф е роден в Собриджуърт в Хартфордшър, Англия. Грайф посещава Кралската академия за драматично изкуство и завършва с отличие. Той е носител на награди за най-добър актьор и най-обещаващ актьор, според биографията му.

 

 

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 4289 |17.09.2025 Холивуд скърби за Робърт Редфорд . 0| 3407 |17.07.2025 От кръвожадни клоуни до зомбита с мотики: Най-добрите и най-лошите Кинг адаптации . 0| 3167 |02.05.2025 Актьорът Румен Димитров отлетя към небето . 4| 10053 |20.04.2025 Нов филм от поредицата "Междузвездни войни"

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads