Реклама / Ads
0| 4923 |30.05.2014 НОВИНИ

Подмяна на електромерите в Западна България

.
В изпълнение на Общите условия на ЧЕЗ Разпределение България и в съответствие с изискванията на действащото законодателство в страната, компанията извършва планова подмяна на електромерите на своите клиенти в Западна България. ЧЕЗ умолява клиентите, които живеят на посочените долу адреси, да осигурят представител на домакинството, който да присъства на подмяната. Подмяната на електромерите ще се извърши както следва:

София-град

На 02.06.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - 12-ти Април / Горубляне 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 21, 23, 3, 3 А, 4, 5, 8, 8 А 3-ти Май / Горубляне/ 1, 10, 10 А, 12, 12 А, 14, 16, 17, 18, 1А, 2, 20, 22, 22А, 24, 24 А, 26, 3, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9 Васил Пешев /кв. горубляне/ 1, 14 А, 14А, 2, 4А Витоша / Горубляне 20 Горубляне 7, 7 А, 8, 9 Пети Ноември /горубляне 1, 10, 11, 11 А, 12, 13, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, бл. СТРОИТЕЛСТВО Самоковско Шосе 20, 24, 26, 32, 34, 36, 40, бл. УПИ VІІІ-372 КВ 40 Синчец 1, 2 Синчец / Горубляне 2 Царичина Поляна 4

На 02.06.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - 12-ти Април / Горубляне 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 21, 23, 3, 3 А, 4, 5, 8, 8 А 3-ти Май / Горубляне/ 1, 10, 10 А, 12, 12 А, 14, 16, 17, 18, 1А, 2, 20, 22, 22А, 24, 24 А, 26, 3, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9 Васил Пешев /кв. горубляне/ 1, 14 А, 14А, 2, 4А Витоша / Горубляне 20 Горубляне 7, 7 А, 8, 9 Пети Ноември /горубляне 1, 10, 11, 11 А, 12, 13, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, бл. СТРОИТЕЛСТВО Самоковско Шосе 20, 24, 26, 32, 34, 36, 40, бл. УПИ VІІІ-372 КВ 40 Синчец 1, 2 Синчец / Горубляне 2 Царичина Поляна 4

На 02.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - бул. Джеймс Баучер/Антон Иванов/ 25, 33, 33Б

На 02.06.2014 г. /08.01-16.30 ч/ - гр. София - ул. Презвитер Козма 1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 8

На 02.06.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Младост 1 , бл. 46, вх. 1 , вх. 2

На 02.06.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Васил Пешев /кв. горубляне/ 1, 1 А, 10, 11, 12, 13, 14, 14 А, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 34 А, 35, 4, 42, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9 Самоковско Шосе 38, бл. КВ ГОРУБЛЯНЕ

На 02.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - ул. Мокренски Проход 33

На 02.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - ул. Драгшан 2 вх. А, вх. Б

На 02.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - ул. Акад. Петър Динеков/445-та/ 23, бл. КЪЩА С11

На 02.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Обеля 1 бл. 103 вх. А, вх. Б

На 02.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Обеля 1 бл. 104 вх. А

На 02.06.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. София - Любляна/й. вишевградски/ 16, 20, бл. 1 Полски Венец 11, 5

На 02.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Антим I 63 Средна гора 78, 96, 100, 121, 127, 129, 133

На 02.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Илинден 77, 78

На 02.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Хаджи Димитър бл. 80 вх. В , Г Хаджи Димитър бл. 81 вх. А , Б

На 02.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Яворов/ленин/ бл. 34 , бл. 35 , бл. 36 , бл. 37 вх. А , Б

На 02.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Яворов/ленин/ бл. 28 вх. Б , Г Яворов/ленин/ бл. 29 вх. А , Б Яворов/ленин/ бл. 29Б

На 02.06.2014 г. /09.15-13.00 ч/ - гр. София - Младост 2 бл. 289

На 02.06.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - гр. Банкя - София 63-65 София 391-ва/люлин/ 17, 19, 34, 42В, ДО 32 397-ма/люлин/ 8 398-ма/люлин/ 16, бл. СП. ТР. 7 714-та/витоша/ 6 Арх. георги Ненов/3029/701/ 1, 10, 12, 1А, 2, 3, 30А, 4, 5, 6, 7, 8А, 8Б, С/У 10, бл. ЪГЪЛА С УЛ. 702 Добри Немиров/702-люлин/ 1, 10А, 12А, 14, 16, 18, 3А, 5, 6, 6А, 8А, ДО 1, М/У, С/У, бл. ЛАНСТАР, СИКОНКО И ЕКОПЕТРОЛИУМ, УЛ. 701 10 Фортов Път 47А

На 02.06.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Свобода бл. 33, вх. А, вх. Б

На 02.06.2014 г. /09.45-14.30 ч/ - гр. София - ул. Чарлз Дарвин 12, 14, 14А, 14Б, 16А, 16Б ул. Атанас Далчев 10+фирми

На 02.06.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - Психоневр. диспансер кв. Курило - гр. Нови Искър  

На 02.06.2014 г. /10.59-15.00 ч/ - гр. София - Младост бл. 535

На 02.06.2014 г. /12.01-14.00 ч/ - гр. София - жил кооп ул. Гоце Делчев 57

На 02.06.2014 г. /13.01-15.01 ч/ - гр. София - ул. Тинтява бл. 27, бл. 29 ул. Тодор Стоянов 26, 28, 30, 30А ф-ма Контракс

На 02.06.2014 г. /14.00-16.00 ч/ - гр. София - Люлин бл. 909 Люлин 9 бл. 907, 907А, 908, 908А, 908Б, 909, 909А, 910, 910А

 

На 03.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - бул. Черни Връх бл. 41 вх. А, вх. Б, вх. В, вх. Г, вх. Д, вх. Е, вх. Ж, вх. И

На 03.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Драгалевска 23-29 вх. А, вх. Б, вх. В, вх. Г

На 03.06.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Младост 1 , бл. 46, вх. 3 , вх. 4

На 03.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк Лагера бл. 39

На 03.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - ул. Акад. Петър Динеков/445-та/ 23, бл. КЪЩА Е

На 03.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Обеля 1 бл. 104 вх. Б, вх. В, вх. Г

На 03.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - 12-ти Април / Горубляне 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 21, 23, 3, 3 А, 4, 5, 8, 8 А 3-ти Май / Горубляне/ 1, 10, 10 А, 12, 12 А, 14, 16, 17, 18, 1А, 2, 20, 22, 22А, 24, 24 А, 26, 3, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9 Васил Пешев /кв. горубляне/ 1, 14 А, 14А, 2, 4А Витоша / Горубляне 20 Горубляне 7, 7 А, 8, 9 Пети Ноември /горубляне 1, 10, 11, 11 А, 12, 13, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, бл. СТРОИТЕЛСТВО Самоковско Шосе 20, 24, 26, 32, 34, 36, 40, бл. УПИ VІІІ-372 КВ 40 Синчец 1, 2 Синчец / Горубляне 2 Царичина Поляна 4

На 03.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - 12-ти Април / Горубляне 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 21, 23, 3, 3 А, 4, 5, 8, 8 А 3-ти Май / Горубляне/ 1, 10, 10 А, 12, 12 А, 14, 16, 17, 18, 1А, 2, 20, 22, 22А, 24, 24 А, 26, 3, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9 Васил Пешев /кв. горубляне/ 1, 14 А, 14А, 2, 4А Витоша / Горубляне 20 Горубляне 7, 7 А, 8, 9 Пети Ноември /горубляне 1, 10, 11, 11 А, 12, 13, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, бл. СТРОИТЕЛСТВО Самоковско Шосе 20, 24, 26, 32, 34, 36, 40, бл. УПИ VІІІ-372 КВ 40 Синчец 1, 2 Синчец / Горубляне 2 Царичина Поляна 4

На 03.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - Васил Пешев /кв. горубляне/ 1, 1 А, 10, 11, 12, 13, 14, 14 А, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 34 А, 35, 4, 42, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9 Самоковско Шосе 38, бл. КВ ГОРУБЛЯНЕ

На 03.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - Горубляне 4, бл. УЛ. 4-ТА 10, УЛ. 4-ТА 12, УЛ. 4-ТА 16, УЛ. 4-ТА 6, УЛ. 4-ТА 8, УЛ. 42-РА, УЛ. 42-РА 4, УЛ. 42-РА4 Младост 2 бл. 261Д Самоковско Шосе 36, 38, 40, 42, 46, 52, 56, 58, 60, 62, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80 А, 81, 83, 83 А, 85, 89, 91, 91 А, 93, 97, 97 А, бл. ДО БЕНЗИНОСТАНЦИЯ "ОМВ" В ПОКО

На 03.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Антим I 69-71 Средна гора 85, 87, 102, 113 Опълченска 38 вх. А и Б

На 03.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Илинден бл. 64

На 03.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Хаджи Димитър бл. 81 вх. В, Г

На 03.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - София Хаджи Димитър бл. 69 вх. А, Г

На 03.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Яворов/ленин/ бл. 38 вх. А , Б Яворов/ленин/ бл. 39 вх. А , Б Яворов/ленин/ бл. 41 вх. А , В Яворов/ленин/ бл. 42 вх. А , Б , В Яворов/ленин/ бл. 43 вх. А

На 03.06.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - гр. София - Луи Пастьор/сим. дим. -шабан/ 10

На 03.06.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Младост 3 бл. 304

На 03.06.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Свобода бл. 26, вх. В, вх. Д

На 03.06.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр. София - Николай Хайтов 2, бл. А, Б, В, Г, Д

На 03.06.2014 г. /10.00-14.15 ч/ - гр. София - Николай Хайтов 2 бл. А, Б, В, Г, Д

На 03.06.2014 г. /12.01-14.00 ч/ - гр. София - Луи Пастьор/сим. дим. -шабан/ бл. ПАВИЛИОН 6 Люлин 9 9, ДО, бл. 909, 909П, 910, 911, 912

На 03.06.2014 г. /13.00-15.01 ч/ - гр. София - ф-ма Гайдов ф-ма Върбанов ф-ма Скорпион

На 03.06.2014 г. /14.00-16.00 ч/ - гр. София - Люлин 9 бл. ДО 12 ПОЛИКЛИНИКА, ПАВ. ДО 12 ПОЛИК. Търново 23А

 

На 04.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Св. Наум/Трайчо Костов/ 17, 19, 21, 22, 24

На 04.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Милин Камък 20

На 04.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Драгалевска 23-29 вх. Д, вх. Е, вх. Ж

На 04.06.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Младост 1 , бл. 46, вх. 5

На 04.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - ул. Смолянска 2

На 04.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - ул. Балчик 2

На 04.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - ул. Акад. Петър Динеков/445-та/ 23, бл. КЪЩА С12

На 04.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Обеля 1 бл. 105 вх. А, вх. Б

На 04.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Обеля 1 бл. 106 вх. А

На 04.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - Горубляне 4, бл. УЛ. 4-ТА 10, УЛ. 4-ТА 12, УЛ. 4-ТА 16, УЛ. 4-ТА 6, УЛ. 4-ТА 8, УЛ. 42-РА, УЛ. 42-РА 4, УЛ. 42-РА4 Младост 2 бл. 261Д Самоковско Шосе 36, 38, 40, 42, 46, 52, 56, 58, 60, 62, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80 А, 81, 83, 83 А, 85, 89, 91, 91 А, 93, 97, 97 А, бл. ДО БЕНЗИНОСТАНЦИЯ "ОМВ" В ПОКО

На 04.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - Ален Мак / Горубляне 1, 1 А, 10, 11, 12, 12 А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 3, 3 А, 3А, 4, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9, бл. ЪГЪЛ С УЛ. "ИСКЪР"/АЛЕН МАК Боте Бърборков 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 20 А, 21, 22, 23, 23 А, 23 Б, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 32, 34, 36, 4, 5, 6, 7, 8, 9 Деян Попов 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 8Б, 8В, 8Г, 8Д, 8Е, 9, 9А Искър / Горубляне 1, 1 А, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 20, 21, 21 А, 21 Б, 22, 23, 26, 29, 3, 31, 32, 33, 4, 49, 5, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 6, 60, 62, 64, 66, 68, 7, 70, 72, 74, 76, 78, 8, 80, 82, 84, 86, 88, 9, 9 А Лазар Плачков 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 18А, 2, 20, 22, 24, 26, 3, 4, 5, 6, 6 А, 6А, 7, 7А, 8, 9, бл. АВТОСЕРВИЗ, СТРОИТЕЛСТВО Петър Дипларов 11 Самоковско Шосе 31, 33, 35, 39, 39А, 39Б, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75 Шамако 10, 8

На 04.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Опълченска 38 вх. В и Г Антим I 89-91 Средна гора 83, 105, 123, 131

На 04.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Илинден бл. 64, 65

На 04.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Хаджи Димитър бл. 128 вх. Б Хаджи Димитър бл. 69 вх. Д Хаджи Димитър бл. 70 вх. А , Б

На 04.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Яворов/ленин/ бл. 43 вх. Б , В Яворов/ленин/ бл. 45 Яворов/ленин/ бл. 47 Яворов/ленин/ бл. 48 вх. А , Б Яворов/ленин/ бл. 49 вх. А , Б , В , Г Яворов/ленин/ бл. 51 Яворов/ленин/ бл. 52

На 04.06.2014 г. /09.15-14.00 ч/ - гр. София - Младост 3 бл. 390

На 04.06.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - гр. София - 40то СОУ Луи Пастьор

На 04.06.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Свобода бл. 24, вх. А, вх. Б

На 04.06.2014 г. /09.45-10.30 ч/ - гр. София - Басеин "Спартак", плаж "Спартак", хотел "Спартак"

На 04.06.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр. София - Ст. град ул. Акад. Йордан Трифонов 6

На 04.06.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - гр. София - Люлин бл. 952

На 04.06.2014 г. /12.00-16.30 ч/ - гр. София - Всеволод Гаршин 3 Дамяница 2, бл. АМБУЛАТОРИЯ 1, ГАР. 2, ГАР. 3, ГАР. 4, ГАРАЖ 10, ГАРАЖ 5, ГАРАЖ 6, ГАРАЖ 7, ГАРАЖ 8, ГАРАЖ 9, МАГ. 2, МАГАЗИН 1, СЕК. А

На 04.06.2014 г. /12.01-16.00 ч/ - гр. София - 400/380/люлин/ бл. ДО ТП 951 Люлин 9 бл. 954, 955, ДО ТП 951, ДО

На 04.06.2014 г. /13.00-15.00 ч/ - гр. София - Ст. град бл. 7А и 9А зад зала Христо Ботев.

 

 

На 05.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Добър Юнак 3, 5, 6, 8, 9, 12, 13, 14, 20

На 05.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Плачковица 1, 1А

На 05.06.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Младост 1 , бл. 46, вх. 6

На 05.06.2014 г. /08.20-12.00 ч/ - гр. София - Виткова Ливада 1, 1 Годеч/гургулят/ 64, 66, 69, 69А Дружба 29 Светла 29, 31, 33, 35 А, 37, 37 А, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48 Топола 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16 А, 17, 17 А, 18, 19 А, 2, 21, 4, 6, 9

На 05.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк Лагера бл. 20 вх. А, вх. Б, вх. В

На 05.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк Лагера бл. 17 вх. А, вх. Б

На 05.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - ул. Акад. Петър Динеков/445-та/ 23, бл. КЪЩА С13

На 05.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Обеля 1 бл. 106 вх. Б

На 05.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Обеля 1 бл. 107 вх. А, вх. В

На 05.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - Виднище / Горубляне 1, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 31 А, 5, 7, 7А, 9 Висока Ела 1, 3, 3А Георги Зоев 1, 10, 10 А, 12, 2, 4, 6, 8 Горубляне бл. 38, 40, 41, 42 Искър / Горубляне 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 А, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 29 А, 30, 31, 31 А, 31А, 32, 33, 34, 34 А, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 45 А, 46, 48, 48 А, 48А Освобождение / Горубляне 1, 10, 11, 12, 14, 16, 16А, 18, 2, 20, 22, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, бл. 1, 2 Петър Дипларов 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 16 А, 17, 18, 18 А, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 3, 30, 32, 34, 36, 38, 4, 4 А, 5, 5 А, 6, 6 А, 7, 8, 9, бл. ЖИЛИЩНА СГРАДА Самоковско Шосе 17, 19, 21, 25, 27, 29, 3, 43, 47, 9

На 05.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - Ален Мак / Горубляне 1, 1 А, 10, 11, 12, 12 А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 3, 3 А, 3А, 4, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9, бл. ЪГЪЛ С УЛ. "ИСКЪР"/АЛЕН МАК Боте Бърборков 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 20 А, 21, 22, 23, 23 А, 23 Б, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 32, 34, 36, 4, 5, 6, 7, 8, 9 Деян Попов 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 8Б, 8В, 8Г, 8Д, 8Е, 9, 9А Искър / Горубляне 1, 1 А, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 20, 21, 21 А, 21 Б, 22, 23, 26, 29, 3, 31, 32, 33, 4, 49, 5, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 6, 60, 62, 64, 66, 68, 7, 70, 72, 74, 76, 78, 8, 80, 82, 84, 86, 88, 9, 9 А Лазар Плачков 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 18А, 2, 20, 22, 24, 26, 3, 4, 5, 6, 6 А, 6А, 7, 7А, 8, 9, бл. АВТОСЕРВИЗ, СТРОИТЕЛСТВО Петър Дипларов 11 Самоковско Шосе 31, 33, 35, 39, 39А, 39Б, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75 Шамако 10, 8

На 05.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Опълченска48, 60, 66, 78, 80, 84 Антим I 95 Софроний Врачански 16, 18, 20А Средна гора 111

На 05.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Илинден бл. 65

На 05.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Хаджи Димитър бл. 70 вх. В Хаджи Димитър бл. 71 вх. А , Б

На 05.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Яворов/ленин/ бл. 54 вх. А , Б Яворов/ленин/ бл. 55 вх. А , Б , В Яворов/ленин/ бл. 59 Яворов/ленин/ бл. 60 Яворов/ленин/ бл. 63 Яворов/ленин/ бл. 64 Яворов/ленин/ бл. 65 вх. Б Яворов/ленин/ бл. 66 вх. А, Б

На 05.06.2014 г. /09.15-15.00 ч/ - гр. София - Бул. Александър Малинов 79

На 05.06.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Свобода бл. 24, вх. В, вх. Г

На 05.06.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр. София - ул. Акад. Борис Стефанов 1+магазини

На 05.06.2014 г. /12.30-16.00 ч/ - гр. София - Босилеград 6А Връх Манчо 3Б, бл. 3Б, 4, ТЕРЕН 16 КВ. 15 ДО бл. З Майски Ден 9, бл. ГАР. 4 Модерно Предградие бл. 3, 4, ДО, С/У

На 05.06.2014 г. /12.30-16.30 ч/ - гр. София - Буря 23, бл. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 Ирис/мара Апостолова/ 3, 5, 7 Лазарополе/партизанска Пъте 17

На 05.06.2014 г. /13.00-15.00 ч/ - гр. София - кв. Малинова долина ЖСК Зора М

 

На 06.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Плачковица 11, 12, 13, 19, 3, 4, 5, 9

На 06.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Бисер 2, 5, 7

На 06.06.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Младост 1 , бл. 46, вх. 7

На 06.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - Връх Манчо бл. 1, 2 Модерно Предградие бл. 1, 2, 2Б, 5, ДО

На 06.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк Лагера бл. 24 вх. А, вх. Б

На 06.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - Красно Село бул. Житница 11

На 06.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк Обеля 1 бл. 118 вх. А, вх. Б, вх. В

На 06.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - Виднище / Горубляне 1, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 31 А, 5, 7, 7А, 9 Висока Ела 1, 3, 3А Георги Зоев 1, 10, 10 А, 12, 2, 4, 6, 8 Горубляне бл. 38, 40, 41, 42 Искър / Горубляне 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 А, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 29 А, 30, 31, 31 А, 31А, 32, 33, 34, 34 А, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 45 А, 46, 48, 48 А, 48А Освобождение / Горубляне 1, 10, 11, 12, 14, 16, 16А, 18, 2, 20, 22, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, бл. 1, 2 Петър Дипларов 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 16 А, 17, 18, 18 А, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 3, 30, 32, 34, 36, 38, 4, 4 А, 5, 5 А, 6, 6 А, 7, 8, 9, бл. ЖИЛИЩНА СГРАДА Самоковско Шосе 17, 19, 21, 25, 27, 29, 3, 43, 47, 9

На 06.06.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. София - София 774/в. з. беловодски Път/ 5, 7 Саша Попов 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19Б, 2, 21, 27, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, бл. УПИ V- 282, КВ. 29 Секвоя 30

На 06.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Антим I 97, 98, 99 Софроний Врачански 20Б, 22, 24, 26, 28, 3234, 35, 36, 38, 39, 41, 43, 47, 48, 49, 50

На 06.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Илинден бл. 20, 21, 22, 23, 24, 25, 5, 6, 7, 8

На 06.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Хаджи Димитър бл. 71 вх. В , Г , Д

На 06.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Яворов/ленин/ бл. 67 Яворов/ленин/ бл. 68 Яворов/ленин/ бл. 69 Яворов/ленин/ бл. 70 Яворов/ленин/ бл. 71 вх. А , Б , В , Г , Д Яворов/ленин/ бл. 72 Яворов/ленин/ бл. 73 Яворов/ленин/ ДО бл. 28 , ДО бл. 31

На 06.06.2014 г. /09.01-15.00 ч/ - гр. София - жк Младост Бул. Александър Малинов 51

На 06.06.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Свобода бл. 23, вх. А, вх. Б

На 06.06.2014 г. /10.00-14.15 ч/ - гр. София - Дружба 2 бл. 210, 215

На 06.06.2014 г. /13.00-15.00 ч/ - гр. София - Дружба Детски дом до бл. 251 Дружба

 

 

Софийска област

За периода 02-05.06.2014 /09:00 - 16:00 ч/ -  с. Долна Малина

 

За периода 02.06.2014 /09:00 - 16:00 ч/ -  Ботевград - Саранск

За периода 02-06.06.2014 /09:00 - 16:00 ч/ -  Копривщица - Георги Бенковски; Панчо Мрънков; Хаджи Ненчо Палавеев

 

На 02.06.2014 /08:00 - 16:00 ч/ - Самоков - Наум Хаджимладенов; Петър Берон; Софроний Врачански; Чакър Войвода

На 02.06.2014 /08:30 - 15:30 ч/ - Годеч - махала Джуричова

На 02.06.2014 /08:30 - 15:30 ч/ - Костинброд - Възход

На 02.06.2014 /09:00 - 16:00 ч/ -  с. Брусен

 

На 03.06.2014 /08:00 - 16:00 ч/ - Самоков - Мано Филипов; Наум Хаджимладенов

На 03.06.2014 /08:30 - 15:30 ч/ - Годеч - Цикура

На 03.06.2014 /08:30 - 15:30 ч/ - Костинброд - Момина Сълза

На 03.06.2014 /09:00 - 16:00 ч/ -  с. Брусен

На 03.06.2014 /10:00 - 12:00 ч/ -   с. Извор

 

На 04.06.2014 /08:15-15:30 ч/ - Ярлово - 17-та; 1-ва; 25-та; 26-та; 27-ма

На 04.06.2014 /08:30-15:30 ч/ - Годеч - махала Джуричова

На 04.06.2014 /08:30-15:30 ч/ - Костинброд-Възход

На 04.06.2014 /10:00-15:00 ч/ - с. Бойковец, общ. Етрополе

 

На 05.06.2014 /08:15-15:26 ч/ -   Ярлово - 28-ма; 29-та

На 05.06.2014 /08:30-15:30 ч/ -   Годеч - Русе, кв. Цикура

На 05.06.2014 /08:30-15:30 ч/ -   Костинброд - Момина Сълза

На 05.06.2014 /08:30-16:30 ч/ - Самоков - Христо Зографски

На 05.06.2014 /09:00-16:00 ч/ - с. Бойковец, общ. Етрополе

На 05.06.2014 /10:00-12:00 ч/ - Сливница - Безименна; Бъдеще; Войнишка Махала; Гълъбовци; Девети май; Иван Вазов; Капитан Радко Димитриев; Кооператор; Кореняк; Липите; Лозан Арсов; Младост; Победа; Работник; Ракита; Труд

 

На 06.06.2014 /08:15-15:16 ч/ - Ярлово -30-та; 32-ра; 42-ра

На 06.06.2014 /08:30-15:30 ч/ - Годеч - махала Джуричова

На 06.06.2014 /08:30-15:30 ч/ - Костинброд Възход

На 06.06.2014 /09:00-12:00 ч/ - Самоков - Христо Зографски

На 06.06.2014 /09:00-16:00 ч/ - с. Негушево

 

 

Пернишка област

На 02.06.2014   г. /09:00 - 14:00 ч/ – Кленовик, община Радомир

На 02.06.2014   г. /09:00 - 16:00 ч/ - Богданов дол - Георги Сава Раковски; махала Стаменова; Отец Паисий; Струма

 

На 03.06.2014   г. /09:00 - 14:00 ч/ – Кленовик, община Радомир

На 03.06.2014   г. /09:00 - 16:00 ч/ - Богданов дол - Георги Сава Раковски; махала Стаменова; Отец Паисий; Струма

 

На 04.06.2014   г. /09:00 - 14:00 ч/ – Радомир - Люлякова

На 04.06.2014   г. /09:00 - 16:00 ч/ - Кралев дол - Трети март; Боян Витков; Велико Търново; Волга; Голо Бърдо; Граничар; Извора; Искър; Калофер; Калужерец; Лале; махала Айдарица; махала Орниче; Металург; Орниче; Отец Паисий; Родопи; Синчец; Славей; Перник - Волга 

 

На 05.06.2014   г. /09:00 - 14:00 ч/ – Радомир - Люлякова

На 05.06.2014   г. /09:00 - 16:00 ч/ - Кралев дол - Трети март; Божилец; Васил Левски; Волга; Голо Бърдо; Дунав; Дъбрава; Еделвайс; Искър; Лале; Люлин; Люляк; махала Айдарица; Металург; Минзухар; Отец Паисий; Родопи; Светлина; Славей; Струма

 

На 06.06.2014   г. /09:00 - 15:00 ч/ - Кралев дол  - Васил Левски; Волга; Драва; Лале; Люлин; махала Айдарица; Металург; Минзухар; Миньор; Отец Паисий; Родопи

 

 

Благоевградска област

На 02.06.2014 г. /08:00 - 15:00 ч/ - гр. Гоце Делчев, общ. Гоце Делчев - ул. Илия Батаклиев

На 02.06.2014 г. /08:00 - 16:00   ч/ - гр. Гоце Делчев, общ. Гоце Делчев - ул. Звънчарска

На 02.06.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Свобода; ул. Теменуга; ул. Георги Бенковски; ул. Станке Димитров; ул. Асен Златарев

На 02.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград - Еленово

На 02.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Петрич, общ. Петрич ул. Ген. Тодоров

 

На 03.06.2014 г. /08:00 - 15:00   ч/ - с. Плетена, общ. Сатовча

На 03.06.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ - с. Плетена, общ. Сатовча

На 03.06.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Свобода; ул. Теменуга; ул. Георги Бенковски; ул. Станке Димитров; ул. Асен Златарев

На 03.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград;  Еленово

На 03.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Петрич, общ. Петрич - ул. Д-р Колинс

 

На 04.06.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Свобода; ул. Теменуга; ул. Георги Бенковски; ул. Станке Димитров; ул. Асен Златарев

На 04.06.2014 г. /08:45 - 15:45   ч/ - гр. Гоце Делчев, общ. Гоце Делчев ул. Любен Каравелов

На 04.06.2014 г. /08:45 - 15:45   ч/ - с. Средна, общ. Гоце Делчев

На 04.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград;  Еленово

На 04.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Петрич, общ. Петрич - ул. Калабак

 

На 05.06.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Свобода; ул. Теменуга; ул. Георги Бенковски; ул. Станке Димитров; ул. Асен Златарев

На 05.06.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - гр. Гоце Делчев, общ. Гоце Делчев, ул. Солун

На 05.06.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - с. Туховище, общ. Сатовча

На 05.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград - Еленово

На 05.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Петрич, общ. Петрич, ул. Търново

 

На 06.06.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Свобода; ул. Теменуга; ул. Георги Бенковски; ул. Станке Димитров; ул. Асен Златарев

На 06.06.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - гр. Гоце Делчев, общ. Гоце Делчев - ул. Вихрен

На 06.06.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - гр. Гоце Делчев, общ. Гоце Делчев - ул. Шар планина

На 06.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград - Еленово

На 06.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Петрич, общ. Петрич ул. Двадесет и втори октомври

 

 

Кюстендилска област

На 02.06.2014 г. /08:30 - 15:30   ч/ - Бистрица, Общ. Дупница - Ленин

На 02.06.2014 г. /09:00 - 16:00   ч/ - гр. Дупница - Николаевска

На 02.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  Крайници - Кирил и Методий; Кирил Овчарченски

На 02.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Кюстендил - Цар Освободител

 

На 03.06.2014 г. /08:00 - 16:00   ч/ - гр. Дупница - Генерал Георги Тодоров;  Метоха;  Теменуга

На 03.06.2014 г. /08:15 - 08:15 ч/ - Бистрица, Общ. Дупница - Александър Стамболийски;  Ален Мак;  Бригадирска;  Васил Демиревски;  Георги Димитров;  Горица;  Димитър Благоев;  Иван Вазов;  Кирил и Методий;  Кольо Фичето;  Крайречна;  Ленин;  Местност Прокопо;  Осми Март;  Пионерска;  Първи Май;  Стопански Двор;  Теменуга;  Фенерка;  Христо Ботев

На 03.06.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - Бистрица, Общ. Дупница - Здравец;  Кирил и Методий; Ленин

На 03.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Крайници - Димчо Дебелянов;  Пролетарска

На 03.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил - Цар Освободител

 

На 04.06.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - гр. Дупница - Свобода

На 04.06.2014 г. /08:45 - 15:45   ч/ - Бистрица, Общ. Дупница, Кирил и Методий;  Ленин;  Малчика; 

На 04.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Крайници    Петко Славейков;    Трети Гв. Полк

На 04.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил  - Цар Освободител

 

На 05.06.2014 г. /08:45 - 16:00 ч/ - Бистрица, Общ. Дупница, Христо Ботев

На 05.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Крайници, Трети Гв. Полк

На 05.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил - Цар Освободител

На 05.06.2014 г. /09:15 - 15:15 ч/ - гр. Дупница - Николаевска; Свобода

 

На 06.06.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - гр. Дупница - Свобода; Солун;  Христо Ботев;  Цар Самуил

На 06.06.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - Бистрица, Общ. Дупница - Бригадирска;   Победа

На 06.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Крайници - Трети Гв. Полк

На 06.06.2014 г. /09:00 - 16:00   ч/ - гр. Кюстендил - Цар Освободител

 

 

Плевенска област

На 02.06.2014 г. /08.15-16.00 ч/ - с. Беглеж - 19-ти Юни Бочо Йочев Васил Топалски Витошка Гена Димитрова Георги Ненов Дочко Дочев Иван Коларов Илия Нанев Йочо Гетов Мачо Пепеля Отряд В. Левски Пано Дончев Партизанска Петко Патарински Стоян Едрев Христо Ботев Цанко Славчев Цанко Станчев Цоню Матев

На 02.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Петърница - ул. Велико Търново ул. Плачковска ул. Славия ул. Студентска ул. Христо Ботев

На 02.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Тодорово - ул. Батак ул. Беласица ул. Васил Левски ул. Витоша ул. Дунав ул. Камен Христов ул. Крали Марко ул. Оборище ул. Панайот Волов ул. Петко Костов ул. Хаджи Димитър

На 02.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Лепица - ул. Първа ул. Тридесет и четвърта ул. Двадесет и първа

На 02.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с.Гиген - ул.Георги Русинов ул. Мито Пачев ул.Панайот Хитов

На 02.06.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - гр. Плевен - ул. Данаил Попов

На 02.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с.Новачене - ул. Гео Милев ул. Кирил и Методий ул. Крайна ул.Люлин

На 02.06.2014 г. /13.00-14.00 ч/ - гр. Долна Митрополия - Батак Бузлуджа Васил Друмев А Г. С. Раковски Заводска Огоста Райко Даскалов Странджа Трети Март Хаджи Димитър Хан Аспарух

На 02.06.2014 г. /15.00-16.30 ч/ - с. Гиген - Асен Златаров Байкалска Д. Благоев Кавала Млада Гвардия Н. Дуканов Охрид Русенска Троянска

 

На 03.06.2014 г. /08.15-16.00 ч/ - с. Беглеж - 19-ти Юни Бочо Йочев Васил Топалски Витошка Гена Димитрова Георги Ненов Дочко Дочев Иван Коларов Илия Нанев Йочо Гетов Мачо Пепеля Отряд В. Левски Пано Дончев Партизанска Петко Патарински Стоян Едрев Христо Ботев Цанко Славчев Цанко Станчев Цоню Матев

На 03.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Дисевица - ул. Г. Томов ул. Девети Септември ул.Изгрев ул. Московска

На 03.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Тодорово - ул. Ал. Стамболийски ул. Георги Бенковски ул. Иван Вазов ул. Кирил и Методий ул.Стефан Караджа ул. Шар Планина

На 03.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Лепица - ул. Пета ул. Двадесета ул. Първа

На 03.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Бръшляница - ул.Цар Освободител ул. Сан Стефано ул.Кирил и Методий Бул. Георги Сава Раковски Аул.Витоша

На 03.06.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - гр. Плевен - ул. Борис Шивачев

На 03.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Новачене - ул. Александър Стамболийски ул. Вела Пеева ул. Витоша ул. Стара Планина ул. Фридрих Енгелс ул. Цветан Спасов ул. Чапаев

 

На 04.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Гривица - ул. Г. С. Раковски ул. Георги Бенковски ул. Иван Вазов ул. Козлодуй ул. Майор Горталов ул. Христо Ботев

На 04.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Ясен - ул. Георги Димитров ул. Дамян Пачев

На 04.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Лепица - ул. Двадесет и втора ул. Осемнадесета

На 04.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Бръшляница - ул. Витоша ул. Кирил и Методий ул. Георги Сава Раковски ул. Райна Княгиня

На 04.06.2014 г. /08.45-16.00 ч/ - с. Беглеж - Бинка Парашкевова Боримечката Владайско Въстание Водана Въло Йончев Гена Димитрова Георги Ненов Илия Б. Микин Рачо Печев Стойчо Татара Стоян Едрев Трети Септември Цвятко Георгиев Цоню Матев Черкезка

На 04.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Беглеж - Бинка Парашкевова Гена Димитрова Иван Магарашки Комплексна Механизация Кривокрой Любен Каравелов Никола Славчев Цанко Славчев

На 04.06.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - гр. Плевен - жк Сторгозия

На 04.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с.Новачене - ул.Раковска ул.Христо Ботев

 

На 05.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Гривица ул. Валтер Мъръчиняну ул. Вит ул. Георги Бенковски ул. Гоце Делчев ул. Иван Вазов ул. Ив. Винаров ул. Козлодуй

На 05.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Ясен - ул. Георги Димитров ул. Дамян Пачев ул. Тодор Пенчев

На 05.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Лепица - ул. Двадесет и първа ул. Осемнадесета ул. Осма  На 05.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с.Бръшляница - ул. Инж. Г. И. Вълков ул.Райна Княгиня ул.Георги Сава Раковски ул. Александър Стамболийски

На 05.06.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - гр. Плевен - жк Сторгозия

На 05.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр.Белене - ул.Асен Златаров ул. Беласица ул. Възраждане В ул. Гео Милев

 

На 06.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Гривица - ул. Буря ул. Витоша ул. Извор ул. Козлодуй ул. Кострама ул. Майор Шонцу

На 06.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Ясен - ул. Александър Стамболийски ул. Илия Бешков ул. Софроний Врачански

На 06.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Лепица - ул. Седемнадесета ул. Двадесет и първа ул. Пета ул. Двадесет и втора

На 06.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Бръшляница - ул. Александър Стамболийски

На 06.06.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - гр. Плевен - жк Сторгозия

На 06.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр.Белене - ул. Възраждане ул. Марица ул.Цанко Церковски ул. Червен Бряг

 

 

Ловешка област

На 02.06.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Априлци, Общ. Априлци – ул. Васил Левски /Ново Село/; ул. Касалийска /Ново Село/; ул. Росица /Ново Село/ ; ул. Стояна Драгановска /Ново Село/

На 02.06.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. Луковит  - ул.  Сан Стефано;  ул. Велчо Комитата;  ул. Костен дол   

На 02.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Крушуна, общ. Летница, ул. Вежен; ул. Вихрен;  ул.  Ганчо Дочев

 

На 03.06.2014 г. /08:00 - 16:30   ч/ - гр. Априлци, Общ. Априлци, ул. Здраве /Ново Село/ ; ул. Изгрев" /Ново Село/ ; ул. Йонко Карагьозов  /Ново Село/; ул. Черни Връх  /Ново Село/

На 03.06.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. Луковит - ул. Александър Стамболийски              

На 03.06.2014 г. /09:00 - 16:00   ч/ - с. Крушуна, общ. Летница , ул. Димитър Попов;   ул. Крайбрежна;  ул.  Митю Киров

 

На 04.06.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Априлци, Общ. Априлци, ул. Вълко Йонков /Ново Село/; ул. Ново Село /Ново Село/ ; ул. Стефан Вълков /Ново Село/; ул. Черни Връх /Ново Село/; ул. Чуклата /Ново Село/

На 04.06.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. Луковит - ул.  Александър Стамболийски;  ул. Бузлуджа;  ул. Симов дол    

На 04.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Крушуна общ.Летница ;  ул.  Моню Ив. Минев ;  ул.  Неделчо Генов Христов" 

 

На 05.06.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Априлци, Общ. Априлци, ул. Васил Левски /Ново Село/; ул. Лале /Ново Село/; ул. Малина; ул. Даскал Никола

На 05.06.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. Луковит – ул. Александър Стамболийски;  ул. Никола Бонев   

На 05.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Крушуна общ.Летница   ул.  Петър Червенков;  ул.  Сава Попов;  ул. Стара Планина

 

На 06.06.2014 г. /08:00 - 16:30   ч/ - гр. Априлци, Общ. Априлци, Аврам Драганов /Ново Село/; ул. Нарцис /Ново Село/; ул. Пашовска /Ново Село/

На 06.06.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. Луковит - ул. Александър Стамболийски;  ул. Шейново    

На 06.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Крушуна, общ. Летница - ул. Стефан Симеонов;  ул.  Христо Плахчев

 

 

Монтанска област

На 02.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана - ул. Христо Смирненски 2, вх.Б; 4, вх. Б; 58, вх. Б; 90, вх. Б

 

На 03.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – Д-р Стамен Илиев 6, 12; ул. Асен Златаров 17, 19; ул. Вардар 4

 

На 04.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Д-р Стамен Илиев 21, 59; ул. Велико Търново 28, 86; ул. Трети Март 95, вх. А, Б

 

На 05.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана - ул. Марин Дринов 1, вх. В; 16; ул. Свети Климент Охридски 8; 13, 22; ул. Велико Търново 2;

 

На 06.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Хан Аспарух 9, 30; ул. Цар Борис III 13, 16, 18; ул. Марин Дринов 1, вх. А

 

 

Видинска област

 

За периода 02-06.06.2014 г. няма да има подмяна на електромери на територията на област Видин

 

 

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 13| 4752 |25.05.2014 Масова подмяна на членове на комисии . 0| 5606 |23.05.2014 Подмяна на електромери на ЧЕЗ . 1| 5944 |09.05.2014 ЧЕЗ подменя електромерите в Западна България . 0| 5469 |07.05.2014 Планова подмяна на електромери от ЧЕЗ

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads