Реклама / Ads
1| 4566 |14.02.2020 НОВИНИ

Показни акции на МВР в страната, в същото време крадец преби дядо и го ограби

.
Показни полицейски акции се провеждат в различни части на страната. Те са насочени срещу битовата престъпност, твърдят от МВР.
 

 Акция има например в Самоков. Засилено е полицейското присъствие в града и в няколко села в района. Полицията проверява автомобилите и хората от криминалния контингент. Няма информация за арестувани, съобщава бТВ. От рано сутринта в ромския квартал в Самоков влезе полиция и жандармерия. Спират се за проверка повечето коли, които излизат от квартала. Подобни полицейски акции се провеждат не само в Самоков, а и в други райони на страната. Полицията е влязла и в Пазарджик и Враца.

 

Въпреки активността на МВР, набезите на крадиците не спират.  Криминално проявен пребил, а след това e взел цялата пенсия на 68-годишен самотно живеещ мъж от монтанското село Охрид. Полицията открила обирджията на път за София с влак и с пенсията на дядото в джоба.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 3495 |19.12.2022 Жандармерия и барети блокираха Видин и Враца от рано сутринта. Борят битовата престъпност . 2| 5799 |12.05.2020 Крадци пребиха жестоко и ограбиха дядо в село, Гешев използва случая, за да ни се покаже . 1| 5035 |01.11.2016 Само във Фрог: Грабители пребиха десетки старци в София заради пенсиите им . 4| 6054 |28.11.2012 Заловиха бивш полицай по време на обир

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads