Реклама / Ads
9| 5059 |06.06.2014 НОВИНИ

Полицаи пътуват на автостоп, за да пазят селата

.
Полицаи в Бургаско пътуват на стоп, за да охраняват селата, разказаха кметове на малките населени места.
 

 

Такъв е случаят с районните инспектори в Брястовец, Братово и Драганово, които използвали автостопа за основно средство за предвижване, сподели пред „Флагман” кметският наместник на Братово Стефка Аладжова. Понякога пътували и с градския транспорт, но когато нямало такъв, те просто излизали на пътя и стопирали първата появила се кола. Така отивали и по сигнали за кражби, сподели Аладжова.

Същото е положението в Брястовец и Драганово.

При нужда общинска администрация преотстъпва автомобили на полицията. Такъв е случаят в Българово, където служебният джип на кмета Йордан Йорданов често се използва от униформените за обход на вилната зона.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 2163 |16.12.2025 След Брекзит: Великобритания отново се присъединява към „Еразъм“ . 0| 2186 |16.12.2025 Държавите на първа линия искат средства от ЕС заради заплахата от Русия, България е сред тях . 2| 2199 |16.12.2025 Какво се знае за Ник Райнер – сина, арестуван за смъртта на режисьора Роб Райнер? . 3| 2180 |16.12.2025 ЕС налага такса от 3 евро за евтините пратки от Temu и Shein

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads