Обирът е станал около 20 часа. Очевидци разказват как двама младежи с шапки с козирки са гепили парите. Обирът е станал от вътрешната страна на магазина пред очите на доста клиенти и служители, съобщава Нова телевизия. Крадците са избягали с черен автомобил, който ги е чакал отпред.
От МВР предполагат, че става въпрос за вътрешен човек, тъй като банкоматът не е бил разбиван, а е бил отворен с ПИН код.