Реклама / Ads
38| 8719 |26.09.2020 НОВИНИ

Посолството на САЩ подкрепи Антикорупционния фонд и усилията на хората в борбата им с корупцията в България

.
Източник: Американско посолство
Посолството на САЩ подкрепи Антикорупционния фонд и усилията на хората в борбата с корупцията в България. Това става ясно от кратко съобщение на официалната страница на посолството във Фейсбук. Ето какво отбелязват от американската страна, което на практика означава и позиция на Белия дом:
 

Силното гражданско общество и върховенството на закона са неразделна част от демокрацията и САЩ недвусмислено подкрепят тези ценности. В четвъртък постоянният юридически съветник Джесика Ким се срещна с представители на българския Антикорупционен фонд.


Фондът систематично наблюдава публично достъпна информация, медии и социални мрежи, за да разследва, предотвратява и спира корупцията на всички нива в България. Ние ги аплодираме и ги подкрепяме, докато работим #ЗаедноЗаПочтеност!




f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 28| 4580 |30.04.2021 САЩ застава зад нас в скандала с Русия: Подкрепяме суверенитета на България . 40| 5879 |24.02.2021 Посолството на САЩ подкрепи пребития от полицаи журналист Димитър Кенаров . 79| 9139 |13.07.2020 Американското посолство подкрепи протестите . 6| 5378 |23.01.2020 Гешев и юридическият съветник на САЩ у нас надграждаха партньорството

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads