Инцидентът е станал след полунощ в столичния квартал "Младост" 3, информира БНР.
Валентин Михов е бил нападнат от 2-ма или 3-ма души Те му нанесли побой и избягали. Той е настанен във ВМА без опасност за живота.
Бившият президент на БФС Валентин Михов е бил нападнат и пребит през изминалата нощ в София.
Инцидентът е станал след полунощ в столичния квартал "Младост" 3, информира БНР.
Валентин Михов е бил нападнат от 2-ма или 3-ма души Те му нанесли побой и избягали. Той е настанен във ВМА без опасност за живота.
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.
Моля, подкрепете ни.
Включете се в дискусията
Влезте в профила си или се регистрирайте, за да коментирате.
Вход | РегистрацияВключете се в дискусията
Влезли сте като —.
Ще го пребият, като е в столицата, а не е на село, където каскета пребори престъпността....
Той ли бе назначил Пипоня при себе си на работа по препоръка на Тиквун?
Хм! Наскоро стана ясно как Физкултурника е отишъл при него и казал "Мога да тичам! Г-н Борисов ме праща.".. Сега го пребили! Май има тънка червена нишка към неосъдения все още кариерист нагъл Цв.Цв!
ЕСТЕСТВЕНО, ЧЕ ИМА ВРЪЗКА. ТО Е ЯСНО. ЦЕЦО И БОКО ИГРАЯТ В ЕДИН ОТБОР. ОТЦЕПВАНЕТО НА ЦЕЦО Е ЧАСТ ОТ ПЛАНА НА МУТРИТЕ. РАЗДЕЛЯТ СЕ, А ПОСЛЕ В ПАРЛАМЕНТА ПАК ИГРАЯТ ЗАЕДНО .... ВСЕ СИ МИСЛЯ, ЧЕ ЦЕЦО НЯМА ДА ХВАНЕ ПОВЕЧЕ ОТ 2% НА ИЗБОРИТЕ .... ДА ВИДИМ.
ТАКА Е. ЕДНИ ГИ БИЯТ - ВАЛЬО МИХОВ, А ДРУГИ ГИ УБИВАТ - МИЛЕН ЦВЕТКОВ. И МИЛЕН ТРЯБВАШЕ САМО ДА БЪДЕ СПЛАШЕН, НО ДРОГИРАНОТО КОПЕЛЕНЦЕ ПРЕСОЛИ МАНДЖАТА И ДАДЕ ПОВЕЧКО ГАЗ .... БОЙКО БОРИСОВ Е ГАДЕН ЧОВЕК !!
Няма дим без огън... ;)
Горкия Вальо Михов, дано бързо да се оправи, милия той ние си го познаваме, пак е ходил при някоя млада булка и я мъжа и или някой ревнив приятел са го набарали не както трябва и не където трябва......дано булчето си е заслужавало боя........
По-скоро Михов е играл хазарт и не си е платил дълговете. Отдавна е пристрастен към хазарта.
Тук само скотове ли коментират?
Каскета е на село. Престъпността в страната е стабилно, борбата с престъпността се води непрекъснато и успешно.
Колкото и да го бият все му е малко!
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно!
След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.