Реклама / Ads
6| 4020 |31.01.2022 НОВИНИ

Премиерът Петков: Предстои повдигане на обвинения на уволненото ръководство на ”Булгаргаз”

.
Уволнението на ръководството на ”Бугларгаз” е, защото смятаме, че хората там не са си вършили работата по правилен начин. Това коментира по време на пресконференция в Министерския съвет премиерът Кирил Петков.
 

Не можехме да чакаме нито ден и затова тяхното уволнение беше още в петък. Предстои повдигане на обвинения. Ако някой си мисли, че просто може да взема грешни решения откъм националния интерес и да дава сметката на крайните потребители - това време свърши, категоричен е министър-председателят.

 

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 65 |20.12.2025 Софийските квартали с най-мръсен въздух тази сутрин . 1| 303 |20.12.2025 Бивш директор на 138-о училище с коментар за камерите в тоалетните . 1| 274 |20.12.2025 Перверзии в училище има, но протести няма. Отговорни сме за 716 хиляди ученици . 1| 334 |20.12.2025 Антъни Джошуа спря Джейк Пол в шестия рунд на мача в Маями

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads