Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
23| 6449 | НОВИНИ

Проф. Балтов: Има нужда от леко разхлабване на мерките

Проф. Асен Балтов
Проф. Асен Балтов
Има нужда от разхлабване на мерките, но не трябва да е тотално. Това заяви директорът на ”Пирогов” проф. Асен Балтов по НТВ.
 

"Склонен съм да приема, че има нужда от леко разхлабване на мерките, но в никакъв случай не може да се говори за тотално разхлабване на мерките. Постепенното, внимателното освобождаване на някои неща, мисля, че е добре. Матурите примерно да бъдат през май месец, ще бъде грешка и също така тръгването на децата на детски ясли и детски градини и детски градини и училищата да се отворят докрая на май, също не мисля, че е добре", допълни проф. Асен Балтов.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Проф. Герджиков: Има еднолично управление, има недомислия 20| 6547 | Проф. Герджиков: Има еднолично управление, има недомислия Проф. Иво Христов: Участваме в една от най-големите манипулации на  XXI век 26| 11699 | Проф. Иво Христов: Участваме в една от най-големите манипулации на XXI век Проф. Георги Лозанов: Интернет не е медия, а информационен битак 7| 6060 | Проф. Георги Лозанов: Интернет не е медия, а информационен битак Проф. Милчо Минчев: Ефективна ваксина ще се намери до края на годината 3| 6093 | Проф. Милчо Минчев: Ефективна ваксина ще се намери до края на годината

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads