Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
2| 5199 | НОВИНИ

Прокуратурата опровергава Цецка Цачева

Цецка Цачева
Цецка Цачева
Прокуратурата опроверга правосъдния министър Цецка Цачева, която по-рано днес заяви, че държавното обвинение проверява за нередности случая около ареста на кмета на столичния район ”Младост” Десислава Иванчева.
 
В прокуратурата не е разпоредена и не се извършва каквато и да е проверка на действията на наблюдаващите прокурори и разследващите органи по досъдебното производство, по което обвиняема е Иванчева, обясняват от прокуратурата.

По-рано днес Цачева заяви, че прокуратурата ще разследва дали при ареста на кметицата е имало нередности.

В момента в Специализирания наказателен съд се гледа искането на спецпрокуратурата за налагането на постоянен арест спрямо задържаните за корупция лица.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Прокуратурата поиска постоянен арест за Иванчева 2| 4812 | Прокуратурата поиска постоянен арест за Иванчева Само във Фрог: Прокуратурата бяга като дявол от тамян кой даде  подкупа на кметицата 15| 12156 | Само във Фрог: Прокуратурата бяга като дявол от тамян кой даде подкупа на кметицата Шефът на Рехабилитацията в „Овча купел” сезира прокуратурата за незаконното му махане 0| 6146 | Шефът на Рехабилитацията в „Овча купел” сезира прокуратурата за незаконното му махане Очаква се днес спецпрокуратурата да обясни зрелищния театър с ареста на Иванчева 8| 6175 | Очаква се днес спецпрокуратурата да обясни зрелищния театър с ареста на Иванчева

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads