Гражданите излязоха на спонтанен протест в 12 ч. Демонстрацията бе организирана в социалните мрежи

Протестиращите държат знамето на Украйна и различни постери, част от които гласят “Войната с Украйна е позор за Русия”, “Ако го няма Путин, няма война”, “Спрете Путин днес”. Те скандират “Убийци”.