По думите му „диалогът с министър Бойко Рашков върви зле“.

„Предложенията, които правим, не се приемат като предложения, а като критика. Искаме пълен анализ на системата, но това не се възприема от ръководството“, обясни той.

Синдикалната федерация на служителите в МВР  подновява протестите в началото на юни месец. В момента се водят и съвместни разговори с представители на синдикатите на служителите в затворите за общи действия.