Играчът е с висока температура и симптоми на вирусно заболяване. Лекарят на отбора, Петър Хубчев и спортно-техническото ръководство са взели решение той да бъде тестван и за коронавирус.

Засега не се разкрива името на играча. Вероятността да става дума за коронавриус е малка, но все пак за успокоението на всички в клуба е взето решение да го изследват.