Ако ген. Радев се разбере с Нинова и Борисов, ще му е лесно. Това можем да го знаем в края на май. В управлението значение имат трима души Нинова, Борисов, Каракачанов, другите създават звуци. За Реформаторите няма смисъл да се говори.

Служебният кабинет няма никакво значение. Всеки един министър ще се представи с едно изречение. Премиерът казва: „Аз съм центрист”  и толкова.  Военният министър казва: „Аз съм натовец” и пак толкова.

Президентът в България без криза е декорация. Ако застане до водещите политици, ще играе роля.

Македония сe разкъсва, на път са да се създадат три албански държави, предстои гражданска революция в Турция. На фона на всичко това ще управлява ген. Радев. Трябва да можем да се обединим по начина, по който се обединяват гърците, за да можем да се справим.