Реклама / Ads
2| 3414 |15.04.2024 НОВИНИ

"Рехави" са доказателствата срещу бившата шефка на митниците, заяви адвокатът й

.
Людмил Рангелов
Адвокатът на арестуваната бивша директорка на Агенция "Митници" заяви пред БНТ, че няма свидетелски показания, които да уличават в престъпление Петя Банкова. Според Людмил Рангелов доказателствата срещу Банкова са рехави.
 


"Свидетелски показания, които да я уличават в престъпление няма. Това не е първият, нито ще бъде последният случай, когато някой престоява в ареста. Включително може да престои година и половина и всичко да приключи с прекратяване на производството или с присъда, с която да я признаят за невинна. Това не е някакво чудо в нашето правораздаване", обясни той.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 455 |15.12.2025 Китай намали изоставането си от САЩ в AI надпреварата до 3 месеца . 3| 601 |15.12.2025 Кая Калас: ЕС изпълни обещанието – достави на Украйна 2 милиона снаряда . 0| 679 |15.12.2025 Латвийското разузнаване забрани да се пътува до Русия и Беларус по време на Коледа . 0| 954 |15.12.2025 Синдикатите бият тревога за удължителния бюджет – удар за администрациите, общините, заплатите

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads