Гора от тела препречи пътя им - много символично на днешния ден.
Така ще бъде - НИЕ ще ги спираме, ще осуетяваме арогантните им опити, ще бъдем НАРОД!
Румяна Ченалова
Провокаторите....Тези ” родолюбиви българи ” изкачваха последните стъпала към паметника,, придружени от загубилите слово полицаи, след като минути по - рано крещяха против президента.
Гора от тела препречи пътя им - много символично на днешния ден.
Така ще бъде - НИЕ ще ги спираме, ще осуетяваме арогантните им опити, ще бъдем НАРОД!
Румяна Ченалова
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.
Моля, подкрепете ни.
Включете се в дискусията
Влезте в профила си или се регистрирайте, за да коментирате.
Вход | РегистрацияВключете се в дискусията
Влезли сте като —.
Гербавите комуняци,дори гората от тела не може ги спря,да бъдат неземно нагли ! Тия шибани копИлета са за ченгела ! Ръждивият !
.Крадец да си в тази страна! Пазят те всички, и модераторите на факти и правителство и правораздаване! Преди пет месеца, на 23.02.20, Нова ТВ направи разкритие за четвърт милион лева усвоени с измама от ръководството на УМБАЛ Св. Анна- София от програма за развитие на човешките ресурси на ЕС. Повече от пет месеца гледаме наглите усмивки на ръководството на болницата и нулева реакция на МЗ и лично на министър Ананиев. Въпроса е, коронавируса , дали е повод за амнистия за финансови престъпления със средства на ЕС . Д-р Москов се хвали, че има чадър от най-високо. Постоянството на този коментар е протест срещу толерантността на правителството към крадците!Този пост е точна характеристика на властите сега! Нашите крадци са недосегаеми! Визирам КОД на Петър Москов! Нещо повече,на 3.08.2020 се преизбра на старото ръководство, което е доказало престъпния си характер! Борисов си оставя хранилки! Казаното по горе е истина! Поради бездействие, на прокуратура, министерство и т.н., помагайте!
Еееей, Чинелова, да беше преди 30 години, че да хвърлиш горнището, да развееш байрака и да поведеш тулупите към Свободата !!!.. Да беше.....ама не е!....
Оффф, ченалова и Поезия е същото кат' ченалова и Ценности: никаква връзка няма!
Ама като гледам ценностите на Караянчева и Дариткова, Ченалова е пич отвсякъде.
А защо той?! Доста ниско ниво на информираност имаш...Поинтересувай се, почети малко - в интернет си все пак...и пак заповядай!
'Да де', тия двете дето ги споменаваш, не знам да са били съдийки някога, а и изобщо не ме е еня за тях...А ако искаш, можеш да отидеш и обясниш колко голям 'пич' е това вехто, подкупно плашило ченалова, поне на едно българско семейство, което още не може да оплаче детето си...
Мутри вън. ОСТАВКА.
Мутряги!:((
Дали не се припознавам- перхидроления хермафродит зад мутрата с очилата не е ли Звездомира Мастурбакова ("Данка Радева") от "ПИШ"?
Борисов за пореден път доказа, че е позор. Няма нищо свято за теб. Да оскверниш празника, заедно с ПИК и с тези татуирани мутри, Те не знаят какво е да си родолюбец. Ти се гавриш с народа, но ще дойде време, когато той ще се гаври с теб. Трябва да ти се отнеме гражданството и да не се наричаш българин.
Napred narode boi po gerberskata mursha
Ченалова не е по-различна от тези,които коментира!Просто и отнеха кокала и сега си отмъщава!
Dizra Престанете да нападате Ченалова. Тя не е виновна, че прокуратурата не е представила достатъчно доказателства за вината на обвиняемия и а адвокатите му са се възползвали от това. Вината е на прокуратурата.
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно!
След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.